PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي قفل جديد

اميرفرجي
21-04-2007, 23:19
سلام

من برنامه نويس Vb هستم يك قفل ريجيستري خودم ساختم كه موقع نصب برنامه يك سريال 18 عددي مي ‌ده كه شما با محاسباتي كه خودتان مي‌دونيد جواب رو بهش مي‌دهيم در ضمن ربطي هم به سخت افزار سيستم نداره من فعلا 5 ساله كه دارم از اين قفل استفاده مي‌كنم و هنوز كسي نتونسته اون رو بشكنه هر كسي مي‌خواد من مي‌فروشم اگه هم كسي خواست هكش بكنه براش ايميل مي‌كنم .

jaberaghidat
21-04-2007, 23:38
خوب یک نرم افزار بزار که با قفل خود قفل گذاری شده باشه و بعد اون نرم افزار رو بذار اینجا تا براش کیجن بسازیم

SILWESTER
21-04-2007, 23:45
سلام! خوب قفلی درست کردی. فقط اگه میتونی یه کم در مورد سیستم حفاظتی آن توضیح بده. خیلی گنک معرفی کردی
در ضمن کاشکی اینجا اسم کلمه فروش رو تو پستت نمی آوردی و یه لینک از سایتت یا ... میزاشتی. الانه که عمو مهدی بیات بهت هشدار بده:31:

Alireza_Shafaei_PCworld
21-04-2007, 23:53
اینارو که خیلی راحت میشه کله پا کرد!

اگر میخواهی یک نمونه بزار!

persiankitty
21-04-2007, 23:55
سلام

من برنامه نويس Vb هستم يك قفل ريجيستري خودم ساختم كه موقع نصب برنامه يك سريال 18 عددي مي ‌ده كه شما با محاسباتي كه خودتان مي‌دونيد جواب رو بهش مي‌دهيم

نكته گنگي كه خواهش ميكنم توضيح دهيد اين است كه "ربطي هم به سخت افزار سيستم نداره" يعني چه ؟ آيا معني اش اين است كه با هر بار اجراي برنامه كاربر با توجه به تاريخ و ... بايد با شما تماس گرفته و كد راه اندازي بگيرد ؟ يا مثلا با هر اجرا بايد به سايت وب وصل شود ؟

hakhamanesh
22-04-2007, 00:35
اگه هم كسي خواست هكش بكنه براش ايميل مي‌كنم .
اگر منظورتون كرك هست لطفا در پيغام خصوصي يه نمونه كار قفلگذاري شده تان را برايم قرار دهيد
در ضمن تبليغات هم در انجمن ممنوع است.مراقب باشيد

v65j
22-04-2007, 02:25
دیگه مجبور شدم از کلمات رکیک استفاده کنم .
1- عمو ر * د * به کرک بابا هک چیه .
2- یه نمونه بزار دوستا و بنده روش کار کنیم ایرادات ( که انشاالله نداره) رو بهت بگیم
3- persiankitty جان منظور از کد اینه که (از این 2 حالت خارج نیست) یا برای یه فایل 1 کد موجوده یا یه نام کاربر می گیره و با یه کد که اون کد رو از رو نام تولید می کنه با کدی که کاربر وارد کرده تست میکنه (Fishing اینجاست که به کمک ما میاد )
4- جان هرکی که دوست داری از این به بعد اینقدر گنگ توضیح نده و خواستی یه چیزی رو بزاری واسه تست اینجا لینک دانلود بزارین نه اینکه یکی بیاد خصوصی بده میل بنویسه میل بزنین میل رو چک کنه لینک رو برداره و......
بنده عضوی از این خانواده هستم (P30World) و وظیفه ی خودم میدونم این تذکر ها رو به بقیه بدم نباید منتظر موند تا یکی بیاد به یکی که خطا کرده تذکر بده .

yashar8000
22-04-2007, 08:17
سلام

من فعلا 5 ساله كه دارم از اين قفل استفاده مي‌كنم و هنوز كسي نتونسته اون رو بشكنه.

سلام

هنوز در کل جهان قفلی درست نشده که نشکسته باشه . جایی که قفل سخت افزاری و cdcops را کرک می کنند.

این قفل شما را نمی تونن کرک کنن؟؟

ولی خب زحمتهایی که بخاطر نوشتن این قفل متحمل شدی خودش قابل تحسین است

v65j
22-04-2007, 13:20
cdcops را کرک می کنند
ای که گفتی یعنی چه ؟ تا چه ورژنی کرک می شه؟ شما اطلاعاتی دارین (آقا ببخشین از موضوع خارج شدیم ولی این جریان خیلی ....) این سی دی های دیکشنری بهمن هم با CD Cops ورژن 1 و خورده ای هستن شما دقیق می دونین تا چه ورژنی کرک می شه یا می شه براش شبیه ساز ساخت؟ می تونین اطلاعات کلی از روش کرک این قفل در اختیار ما قرار بدین؟
-------------------------
دوست عزیز بی صبرانه منتظر این قفل خفنتون روی یه برنامه هستیم تا روش کار کنیم

yashar8000
23-04-2007, 01:37
دیکشنری بهمن هم کرک شده. توسط keyvanrico

SILWESTER
23-04-2007, 12:48
دیکشنری بهمن هم کرک شده. توسط keyvanrico
احتمالا نگارش قدیمی cd-cops رو استفاده کرده بودن. این linkdata هم ورژن های رده خارجشو میده دست نماینده ایرانیش

اميرفرجي
23-04-2007, 23:06
سلام دوستان

من مي‌خوام قفل رو براتون بذارم كه دانلودش كنيد ولي بلد نيستم لطفا راهنمائيم كنيد

hakhamanesh
24-04-2007, 00:17
برو تو اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه دكمه Browse داره اونو بزن فايلتو انتخاب كن بعد دكمه Upload رو بزن آخر سر كه آپلود فايل تموم شد اون بالا يه لينك بهت ميده اونوقت اون لينك رو اينجا بزار

SILWESTER
24-04-2007, 01:48
سلام دوستان

من مي‌خوام قفل رو براتون بذارم كه دانلودش كنيد ولي بلد نيستم لطفا راهنمائيم كنيد
چه خوب! پس میخواین انجین قفل رو به مام بدین:20: شایدم منظورتان نمونه بوده !!!

shayan.pm
24-04-2007, 23:40
سلام
من دنبال يه نرم افزار براي قفل گذاري بر روي دي وي دي هستم
اگه معرفي كنيد ممنون مي شم
email:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com

CrazyTux
04-05-2007, 06:33
سلام

من برنامه نويس Vb هستم يك قفل ريجيستري خودم ساختم كه موقع نصب برنامه يك سريال 18 عددي مي ‌ده كه شما با محاسباتي كه خودتان مي‌دونيد جواب رو بهش مي‌دهيم در ضمن ربطي هم به سخت افزار سيستم نداره من فعلا 5 ساله كه دارم از اين قفل استفاده مي‌كنم و هنوز كسي نتونسته اون رو بشكنه هر كسي مي‌خواد من مي‌فروشم اگه هم كسي خواست هكش بكنه براش ايميل مي‌كنم .

بابا تودیگه کی هستی ! دنیا داره میشه اپن سورس و نرم افزارهای آزاد و رایگان آن وقت تو برنامت را می فروشی!
فعلا قوی ترین برنامه قفل گذاری نرم افزاری رایگان است.

hakhamanesh
04-05-2007, 13:06
فعلا قوی ترین برنامه قفل گذاری نرم افزاری رایگان است.
فكر نميكنم اين طور باشه حداقل من كه هر چي رايگان ميبينم در پيته
اگر شما سراغ داريد لطفا معرفي كنيد