PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاري براي جلوگيري از نمايش داده شدن شماره موبايل

ali tebi
29-07-2005, 15:45
سلام : من نرم افزاري نياز دارم كه با استفاده از اون شماره تلفن موبايلم وقتي به جايي زنگ ميزنم شمارم تو اونجا نيفته ويا يك شماره تلفن كاذب بيفته. كمكم كنيد ممنون

sap
29-07-2005, 17:29
فكر نكنم همچين چيزي وجود داشته باشه يا حداقل تو ايران جواب بده! مواظب سيم كارتت باش! :wink:

Arashi
29-07-2005, 17:52
ميخواي مزاحم شي :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ali tebi
29-07-2005, 23:09
Arashi
مدير انجمن بازي ها جان سلام من واقعا متاسفم كه شما همچين فكري كردين خير قصد مزاحمت ندارم بلكه از چندنفري طلب دارم كه تا شماره من يا پيش شماره شهرمون ميفته جواب نميدن اين موضوع باعث شد كه همچين فكري كنم و سوال كنم در هر صورت ممنون

sa3er
29-07-2005, 23:21
سلام؛
ali tebi عزيز؛
Arashi جان منظوری نداشتند و شوخی کردند...

و در مورد سوالتون... تا اون جا که بنده اطلاع دارم اين امکان فقط با همکاری سرويس دهنده (مخابرات) ميسر هست. (protect)

وقت بخير.

ali tebi
29-07-2005, 23:32
sa3erجان سلام در مورد دوست خيلي خوبم Arashiجان بله ميدونم اين مطلب رو بخاطر بقيه عرض كردم وگر نه من ارادت منده همه بچه هاي اين انجمن هستم

در مورد راهنمايي شما حالا مخابرات همچين همكاري ميكنه آيا راهي روشي براي اين كار وجود داره يا نه؟
ممنون

MaFia
30-07-2005, 03:10
سوال شما چيز ديگه اي هست ولي چون قصدت رو هم فرمودي مي توني از يه سيستم به نام الكارت استفاده كني
يه كارت هستي مثل همين كارت هاي تلفني كه براي خارج هست كه پين كد داره ولي اين براي داخل هم ميشه استفاده كرد حالا چه از تلفن ثابت و يا چه از موبايل
اطلاعات بيشتر خاصي جمله الكارت رو سرچ كن تلفن و همه چي رو توضيح دادم قبلا
اين موضوعي كه گفتم فقط براي راه انداختن كارت بود كه سريع تر انجام شه