PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Rokr E6

solo_88
21-04-2007, 14:23
سلام...این گوشی اون قدر جذاب هست که یه تاپیک داشته باشه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی سنگین و خوش دسته....صفحه ی حساسی هم داره...حیف که رجیستر شدشو پیدا نکردم!!!!

General Network >>>>> GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Announced>>>>>>>>>>>>>>>>> 2006, December

Size Dimensions>>>>>>>>>>> 111 x 51.5 x 14.5 mm
Weight 121 g
DisplayType>>>>>>>>> TFT touchscreen, 256K colors
Size>>>>>>>>>>>>>> 240 x 320 pixels, 2.4 inches
Ringtones Type>>> Polyphonic (64 channels), MP3, AAC

Vibration Yes
- 3.5 mm headset jack
Memory Phonebook Advanced, Photo call
Call records 20 dialed, 20 received, 20 missed calls
Card slot>>>>>>>>>> SD, up to 2GB, :31:
- 8 MB user memory:41:
Data GPRS Yes
HSCSD No
EDGE No
3G No
WLAN No
Bluetooth>>>>>>>> Yes, v2.0 with A2DP:31:
Infrared port No
USB Yes, v2.0
FeaturesOS>>>>>>>>>>>>>> Linux-based:20:
Messaging >> SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser>>>>>>>>>>>>>> WAP 2.0/xHTML, HTML

Colors Black
Camera 2 MP:41: , 1600x1200 pixels, video(CIF)
- Java MIDP 2.0
- FM radio
- Document viewer (MS Word, Excel, PPT, PDF):31:
- MPEG4/MP3 player
- Business card recognition
- Barcode scanning
- Calculator
- Organizer
- Built-in handsfree
Battery>>>>>>>Standard battery, Li-Ion 1000 mAh
Stand-by Up to 235 h
Talk time Up to 7 h:5:
شارژ خوبیم داره....

mostafa_khan
21-04-2007, 17:42
اره جدا گوشیه تر تمیزیه:8: ...قیمتش رو هم بگی ممنون می شم:20:
شاد باشید:20:

mostafa_khan
21-04-2007, 18:44
خوب حالا که با دقت بيشتر مشخصاتش رو خوندم اگه نظرم رو بخوام بگم:
gsm اش که الان همه ي گوشيا 900...1800و1900 رو ساپرت مي کنن...اين که هيچي....
121 گرم يک وزن مناسب مي تونه باشه...من نظرم هميشه اين بوده که موتورولا گوشيهاش سنگين هستن....کم کم نظرم داره تا حدي عوض مي شه....اين مدل وزن خوبي داره
با مشخصاتي که گفته به نظر مي رسه کيفيت صداي مطلوب و مناسبي داره..مناسفانه amr رو پشتيباني نمي کنه اما aac هم خوبه..من هميشه مي گم الان اين مورد ديگه خيلي مهم نيست...اينقدر convertor هست که ديگه دغدغه ايي تو اين زمينه نيست...به هر حال پسوند هايي که ساپورت مي کنه همچين کمه
حافظه ي داخليش فقط 8 مگ هست؟؟اين واقعا خيلي کمه و يه ضعف مي تونه باشه...چه بد
من که مي گم...اين که edge و 3g رو ساپورت نمي کنه يه حسنه...واالله ديگه وقتي تو ايران کار نمي کنه...باشه که چي؟فقط قيمت تمام شدهي گوشي رو مي بره بالا...همين که gprs رو ساپورت مي کنه بسه...فعلا زيادم هست!!!
a2dp رو پشتيباني مي کنه که يه حسن هست..شايد بگيد الان بيشتر گوشيها اين امکان رو دارن...اما در جواب مي گم مگه 810 گوشيه محصول 2007 نيست؟اقا a2dp نداره...که يه ضعفه اگه شما جزئ اون دسته باشيد که هندفري بلوتوث سر و کار داريد
خوب اينکه اينفرارد نداره چيزه عجيبي نيست...M به اين روي اورده که ديگه ازش استفاده ايي نمي شه و وجودش لزومي نداره...نبودش نه خوبه نه بد!!
يه سوال؟يعني سيستم عاملش لينوکسه؟؟؟با اين حساب برنامه هاش بايد کم باشه...چطور وضع برنامه هاش؟؟؟
جالبه که پسوند مورد علاقه ي موبايلهاي امروز يعني 3gp رو ساپورت نمي کنه...البته بد کاري هم نکرده...خواسته با اين حرفش بگه اين فرمت اش دهن سوزي نيست..که منم قبول دارم...اما خوب ديگه 3gp حجم فايلهاش کمتره...يه مزيت محسوب مي شه
Built-in handsfree معني اين جمله رو نگرفتم...اين که گفتي يعني چه؟؟؟
بله منم با شما هم عقيده ام که باطريه مناسبي داره...1000 ميلي باطريه خوبي هست...بايد 3-4 روزي رو حتما دوام بياره ديگه درسته؟؟؟
اقا يه سوال خيلي فني!!!مي شه اسم اين مدل رو درست تلفظ کني به فارسي بنويس...شرمنده من از مدل هاي Mخيلي سر در نمي يارم و ناواردم:41: ...اسمش رو واسم تلفظ کني ممنون مي شم:20:
بازم مرسي از اطلاعاتت...خواتسن پست بدين قيمتش رو فراموش نکنين که بگين:46:
شاد باشيد:20:

solo_88
23-04-2007, 00:23
مسلما کسی که از این گوشی استفاده میکنه زیاد تو خط 3gp و این جور کلیپ ها نیس!!!!!یعنی کلاس گوشی به این حرفا نمیخوره!!!!!این گوشی رو باید به عنوان یه >>بیزینس من<< برداری:5: !!!!!!!ولی خب حرف شما رو من کاملا تایید میکنم این یه ایراده واسه این گوشی!
قیمت ریجیستر نشدشم با رم 512 و همه چی هست 360:31: ......80 تومان هم تا جاییکه من شنیدم هزینه ی ریجیسترشه.....:13:

mostafa_khan
23-04-2007, 13:50
مسلما کسی که از این گوشی استفاده میکنه زیاد تو خط 3gp و این جور کلیپ ها نیس!!!!!یعنی کلاس گوشی به این حرفا نمیخوره!!!!!این گوشی رو باید به عنوان یه >>بیزینس من<< برداری:5: !!!!!!!ولی خب حرف شما رو من کاملا تایید میکنم این یه ایراده واسه این گوشی!
قیمت ریجیستر نشدشم با رم 512 و همه چی هست 360:31: ......80 تومان هم تا جاییکه من شنیدم هزینه ی ریجیسترشه.....:13:

یعنی چی؟360 تومن؟؟؟ فکر کنم اشتباه نوشتی 630 تومنه...درسته؟؟؟؟اخه مگه می شه...تاچ اسکرین های در پیت 450 کمتر نیستن
این پستت هم کامل نبود لطفا خط به خط به پستم پاسخ بده...خیلی از سوالام رو جواب ندادی...از قدیم گفتن...کار را که کرد ان که تمام کرد..اشکالی نداره اگه جیی از سوالام رو هم نمی دونستی...راحت بگو نمی دونم...عیب که نیست...همه چیز را همگان دانند:46:
اوووووووه 80 تومن واسه رجیستریش فرقه؟چه خبره بابااااااااااا
و در اخر یه سوال جدید:صدای این مدل چیه...واسه من که صدا خیلی مهمه...به چند تا گوشیه متعارف که تو بازار هست صداش رو مقایسه کن و بگو...چه می دونم مثلا کا 750 se یا حالا هر چی دیگه...صداش بلنده؟؟کیفیتش چطوره؟؟؟
می شه ازش به روی یه mp3 player حالا نه در حد سری والکمن se ...اما کلا می شه روش تو این زمینه حساب باز کرد؟امید وارم این بار تو این انجمن سریع تر به جوابهام برسم
شاد باشید

solo_88
23-04-2007, 15:24
یعنی چی؟360 تومن؟؟؟ فکر کنم اشتباه نوشتی 630 تومنه...درسته؟؟؟؟اخه مگه می شه...تاچ اسکرین های در پیت 450 کمتر نیستن
این پستت هم کامل نبود لطفا خط به خط به پستم پاسخ بده...خیلی از سوالام رو جواب ندادی...از قدیم گفتن...کار را که کرد ان که تمام کرد..اشکالی نداره اگه جیی از سوالام رو هم نمی دونستی...راحت بگو نمی دونم...عیب که نیست...همه چیز را همگان دانند:46:
و در اخر یه سوال جدید:صدای این مدل چیه...واسه من که صدا خیلی مهمه...به چند تا گوشیه متعارف که تو بازار هست صداش رو مقایسه کن و بگو...چه می دونم مثلا کا 750 se یا حالا هر چی دیگه...صداش بلنده؟؟کیفیتش چطوره؟؟؟
می شه ازش به روی یه mp3 player حالا نه در حد سری والکمن se ...اما کلا می شه روش تو این زمینه حساب باز کرد؟امید وارم این بار تو این انجمن سریع تر به جوابهام برسم
شاد باشید

سلام...دوست عزیز شما اگه به امضای من دقت کنی متوجه میشی که من چرا کوتاه جواب میدم....در ثانی من فکر کردم همین قدر توضیح کامل باشه:5: ...اما اگه شما دوست داری جواب همه ی سوالاتو بدونی برا سوالات شماره بذار تا منم طبق شماره بهت جواب بدم...شک نکن یکیشم رد نمیکن:5: م...اما جواب این سوالاتم ساعت 11-11:30 مینویسم........:19:
زود قضاوت نکنید....من اگه نمیدونستم این تاپیک رو نمیزدم
تا بعد......

mostafa_khan
23-04-2007, 17:16
سلام...دوست عزیز شما اگه به امضای من دقت کنی متوجه میشی که من چرا کوتاه جواب میدم....در ثانی من فکر کردم همین قدر توضیح کامل باشه:5: ...اما اگه شما دوست داری جواب همه ی سوالاتو بدونی برا سوالات شماره بذار تا منم طبق شماره بهت جواب بدم...شک نکن یکیشم رد نمیکن:5: م...اما جواب این سوالاتم ساعت 11-11:30 مینویسم........:19:
زود قضاوت نکنید....من اگه نمیدونستم این تاپیک رو نمیزدم
تا بعد......

اخی کنکوری هستی؟؟؟خسته باشی گل پسر
منم فکر کنم یه چند ماه دیگه بشم عین تو:13: دوباره خوندن واسه کنکور...تا اخر عمر کنکور و درس و دوباره کنکور:41: ....
باشه منتظر می مونم:20:
فعلا

solo_88
24-04-2007, 08:54
شاد باشید

سلام...عزیز من دوستم این گوشیو 3 هفته پیش از دبی خریده 360.000 و یه ایرانسل انداخته بود توش و صفا......اما بعد از اینکه ارتباطات سیار این امکانو لغو کرد با هم رفتیم اونجا و بعد از 2-3 ساعت معطلی به ما گفتن بین 80-90 تومن هزینشه:13: (البته این قضیه برا زمانی که هنوز اعلام نکرده بودن که ظرفیت ها پر شده)..........
من برای اینکه بتونم کامل جواب سوالارو بدم پریروز گوشیشو ازش گرفتم و هنوز پیشمه!!!!صداشو تست کردم مشکلی نداشت شفاف و از نظر بلندی متوسط.....هندزفری خوبی داره و صداشم خوبه (طبق گفته خودت نه در حد مثلا w شرکت se )....اما برا اهنگ گوش کردن خوبه....پس از این بابت :8: OK
(توهین به کسی نباشه اما اینجا برسه فکر نکنم دلال ها بزارن از لوازم جانبیش چیزی بمونه!!!!):31:

solo_88
24-04-2007, 09:16
خوب حالا که با دقت بيشتر مشخصاتش رو خوندم اگه نظرم رو بخوام بگم:
gsm اش که الان همه ي گوشيا 900...1800و1900 رو ساپرت مي کنن...اين که هيچي....
121 گرم يک وزن مناسب مي تونه باشه...من نظرم هميشه اين بوده که موتورولا گوشيهاش سنگين هستن....کم کم نظرم داره تا حدي عوض مي شه....اين مدل وزن خوبي داره
با مشخصاتي که گفته به نظر مي رسه کيفيت صداي مطلوب و مناسبي داره..مناسفانه amr رو پشتيباني نمي کنه اما aac هم خوبه..من هميشه مي گم الان اين مورد ديگه خيلي مهم نيست...اينقدر convertor هست که ديگه دغدغه ايي تو اين زمينه نيست...به هر حال پسوند هايي که ساپورت مي کنه همچين کمه
حافظه ي داخليش فقط 8 مگ هست؟؟اين واقعا خيلي کمه و يه ضعف مي تونه باشه...چه بد
من که مي گم...اين که edge و 3g رو ساپورت نمي کنه يه حسنه...واالله ديگه وقتي تو ايران کار نمي کنه...باشه که چي؟فقط قيمت تمام شدهي گوشي رو مي بره بالا...همين که gprs رو ساپورت مي کنه بسه...فعلا زيادم هست!!!
a2dp رو پشتيباني مي کنه که يه حسن هست..شايد بگيد الان بيشتر گوشيها اين امکان رو دارن...اما در جواب مي گم مگه 810 گوشيه محصول 2007 نيست؟اقا a2dp نداره...که يه ضعفه اگه شما جزئ اون دسته باشيد که هندفري بلوتوث سر و کار داريد
خوب اينکه اينفرارد نداره چيزه عجيبي نيست...M به اين روي اورده که ديگه ازش استفاده ايي نمي شه و وجودش لزومي نداره...نبودش نه خوبه نه بد!!
يه سوال؟يعني سيستم عاملش لينوکسه؟؟؟با اين حساب برنامه هاش بايد کم باشه...چطور وضع برنامه هاش؟؟؟
جالبه که پسوند مورد علاقه ي موبايلهاي امروز يعني 3gp رو ساپورت نمي کنه...البته بد کاري هم نکرده...خواسته با اين حرفش بگه اين فرمت اش دهن سوزي نيست..که منم قبول دارم...اما خوب ديگه 3gp حجم فايلهاش کمتره...يه مزيت محسوب مي شه
Built-in handsfree معني اين جمله رو نگرفتم...اين که گفتي يعني چه؟؟؟
بله منم با شما هم عقيده ام که باطريه مناسبي داره...1000 ميلي باطريه خوبي هست...بايد 3-4 روزي رو حتما دوام بياره ديگه درسته؟؟؟
اقا يه سوال خيلي فني!!!مي شه اسم اين مدل رو درست تلفظ کني به فارسي بنويس...شرمنده من از مدل هاي Mخيلي سر در نمي يارم و ناواردم:41: ...اسمش رو واسم تلفظ کني ممنون مي شم:20:
بازم مرسي از اطلاعاتت...خواتسن پست بدين قيمتش رو فراموش نکنين که بگين:46:
شاد باشيد:20:

حق با شماس فرمتهای کمی رو پوشش میده که طبق گفته شما با کانورتور قابل حله!!!اما فرمت هایی نظیر PDF و... که مورد نیاز هر pocket pc هست رو خوب پوشش میده.......:31:
من کمتر برنامه های این گوشی رو رو نت دیدم(البته یه cd واقعا عالی و پر از برنامه تو جعبش هست)اما برا ما ایرانیا گیر اوردن برنامه هاش کاری نداره!!!!....و این رو بگم ک تنوع ه برنامه های موتو نسبت به بقیه گوشی های موجود خیلی کمتره....
سیستم عاملشم سیستم کاملیه و تا اونجا که تونستن سعی کردن بی نقص باشه.......البته هنوز زمان میبره تا اشکالاش معلوم شه......
باطریه فوق العادهای داره....الان من 2 روزه که دارم و خوب زیادم باهاش ور رفتم هنوز سبزه ولی دیگه داره رو به زردی میره!!!!:31:
اینم تلفظش!!!:رکر(roker) فقط یادت باشه کسره رو زیاد نکشی!!!!

solo_88
24-04-2007, 09:24
امیدوارم جوابی که دنبالش بودی رو گرفته باشی......اما من پیشنهاد میکنم اگه در درجه ی اول دنبال اهنگ گوش کردن و عکس گرفتن و این جور کارای جانبی هستی دنبال موتو اصلا نیا و همچنین دنبال touch screen......
اما اگه گوشی رو در درجه ی اول برا صحبت کردن میخای و طراحی و قیافه برات مهمه و در درجه ی دوم برا کارای جانبی میخوای بیا که خوش اومدی!!!!!

solo_88
24-04-2007, 09:37
یادم رفت بگم که دوربینشم با اینکه 2 هستش اما چون لنزش نور گیریه خوبی داره عکسای با کیفیتی میندازه...الان باید برم....فردا چند تا از عکساشو میزارم

mostafa_khan
24-04-2007, 13:22
سلام...عزیز من دوستم این گوشیو 3 هفته پیش از دبی خریده 360.000 و یه ایرانسل انداخته بود توش و صفا......اما بعد از اینکه ارتباطات سیار این امکانو لغو کرد با هم رفتیم اونجا و بعد از 2-3 ساعت معطلی به ما گفتن بین 80-90 تومن هزینشه:13: (البته این قضیه برا زمانی که هنوز اعلام نکرده بودن که ظرفیت ها پر شده)..........
من برای اینکه بتونم کامل جواب سوالارو بدم پریروز گوشیشو ازش گرفتم و هنوز پیشمه!!!!صداشو تست کردم مشکلی نداشت شفاف و از نظر بلندی متوسط.....هندزفری خوبی داره و صداشم خوبه (طبق گفته خودت نه در حد مثلا w شرکت se )....اما برا اهنگ گوش کردن خوبه....پس از این بابت :8: OK
(توهین به کسی نباشه اما اینجا برسه فکر نکنم دلال ها بزارن از لوازم جانبیش چیزی بمونه!!!!):31:

حق با شماس فرمتهای کمی رو پوشش میده که طبق گفته شما با کانورتور قابل حله!!!اما فرمت هایی نظیر PDF و... که مورد نیاز هر pocket pc هست رو خوب پوشش میده.......:31:
من کمتر برنامه های این گوشی رو رو نت دیدم(البته یه cd واقعا عالی و پر از برنامه تو جعبش هست)اما برا ما ایرانیا گیر اوردن برنامه هاش کاری نداره!!!!....و این رو بگم ک تنوع ه برنامه های موتو نسبت به بقیه گوشی های موجود خیلی کمتره....
سیستم عاملشم سیستم کاملیه و تا اونجا که تونستن سعی کردن بی نقص باشه.......البته هنوز زمان میبره تا اشکالاش معلوم شه......
باطریه فوق العادهای داره....الان من 2 روزه که دارم و خوب زیادم باهاش ور رفتم هنوز سبزه ولی دیگه داره رو به زردی میره!!!!:31:
اینم تلفظش!!!:رکر(roker) فقط یادت باشه کسره رو زیاد نکشی!!!!

امیدوارم جوابی که دنبالش بودی رو گرفته باشی......اما من پیشنهاد میکنم اگه در درجه ی اول دنبال اهنگ گوش کردن و عکس گرفتن و این جور کارای جانبی هستی دنبال موتو اصلا نیا و همچنین دنبال touch screen......
اما اگه گوشی رو در درجه ی اول برا صحبت کردن میخای و طراحی و قیافه برات مهمه و در درجه ی دوم برا کارای جانبی میخوای بیا که خوش اومدی!!!!!

یادم رفت بگم که دوربینشم با اینکه 2 هستش اما چون لنزش نور گیریه خوبی داره عکسای با کیفیتی میندازه...الان باید برم....فردا چند تا از عکساشو میزارم

ای کاش همه رو تو یه پست می گفتی اینهمه رو مجبور نشم نقل قول کنم
مرسی از جوابهات
فقط لطفا بگو اینجا چنده؟
خوب معلومه دبی خیلی ارزون تره...اگه اینجا قیمتی داری بگو
بازم مرسی:20:

solo_88
25-04-2007, 15:40
ای کاش همه رو تو یه پست می گفتی اینهمه رو مجبور نشم نقل قول کنم
مرسی از جوابهات
فقط لطفا بگو اینجا چنده؟
خوب معلومه دبی خیلی ارزون تره...اگه اینجا قیمتی داری بگو
بازم مرسی:20:

من هنوز اینجا ندیدم...شما دیدی سلام منم بهش برسون!!!

rockandrol2005
11-03-2008, 14:18
من یک گوشی e6
موتورولا می خواهم بخرم ولی نمیدانم که از کجا خریداری کنم قیمتشم در حال حاضر نمی دانم لطفا جایی که
این گوشی را داشته باشه را به من اطلاع دهید.

rockandrol2005
11-03-2008, 14:19
من این گوشی را نتونستن پیدا کنم نمی دونم هم کجا داره که برم بگیرم

solo_88
11-03-2008, 21:11
نبش قبر کردی دوست من!!!!!!!!!!!

برو یه سر جمهوری رو زیر و رو کن!یا یه زنگ بزن نمایندگی فیتکو.البته خیلی گرون میده این نمایندگی نسبت به

بقیه گارانتی ها(البته اونا هم گارانتی نیستن یه جور خدمات نرم افزاری هستن!)

rockandrol2005
12-03-2008, 00:18
آقا خیلی ممنون از راه نماییت

amin18n
25-05-2008, 13:17
می خواستم بدونم که واقعا این گوشی پسوند 3gp را ساپورت نمی کند؟؟؟؟

با آپدیت گوشی یا نصب نرم افزار میشه این مشکل را حل کرد؟؟؟؟؟؟

rozysara
25-05-2008, 13:31
من شگه جای شما دوست عزیز بودم به جای e6 یه z8 میگرفتم 410 تومنه

GiggleClub
28-05-2008, 20:13
قیمت e6 تو سایت های خارجی فقط 210 دلاره که واقعا میارزه ولی تو ایران...............

anti_girl
28-05-2008, 22:54
دوستان تو ايران هست اما خيلي كمه براي اين كه وقتي وارد ايران شد كسي ار موتو استقبال نميكرد
من كه واقعا با موتو حال ميكنم با اين كه من يه مدل قديمي از اين برند رو دارم اما ميبينم كه هيچي كم نداره
نسبت به گوشيهاي هم دورش
شايعاتي كه در مورد انتن اين گوشي رو هم گفتن همينجا من تكذيب ميكنم از نظره انتن به من جواب خيلي قانع كننده اي داده

west_day2003
04-06-2008, 11:14
سلام دوستای گلم.
من حدود 1 هفته میشه که e6 خریدم.قبلشم a1200 داشتم گوشیی که هیچ وقت ازش خسته نشدم و خیلی ازش راضی بودم.
از شما درخواست داشتم یه فریمور خوب برای e6 به من پیشنهاد بدین.

anti_girl
04-06-2008, 11:29
متاسفانه من در باره e6 زياد اطلاعات ندارم
اما شما به اين سايت برو اونجا جوابت رو پيدا ميكني:
p30mob دات كام برو

farhoode
08-09-2008, 18:57
سلام
الان قیمت این گوشی240 تومن است صداش در بلندی در چه حد است؟
هدفون رو میگم لوازم همراش چیا است
مموری چقدر همراش و از چه نوع است؟

Mr.ahad
14-09-2008, 17:43
سلام
الان قیمت این گوشی240 تومن است صداش در بلندی در چه حد است؟
هدفون رو میگم لوازم همراش چیا است
مموری چقدر همراش و از چه نوع است؟

دوست من الان این گوشی بسیار نایاب و با قیمت 320 هزار تومن به فروش می رسه و تا جایی که من توی یه مقایسه با a1200 خونده بودم این گوشی از a1200 بهتر است ( از لحاظ صدا ( کیفیت مطلوب 64 پلی فونیک به جای 40 پلی فونیک در a1200 ) , باتری , ...) البته باید تفاوت قیمت این دو گوشی حدود 100 هزار تومن و حدود 1 سال از a1200 دیر تر وارد بازار شدن این گوشی رو هم در برتری آن در نظر گرفت .