PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرستادن اس ام اس های داخل inbox با بولو توث

mohamadreza85
20-04-2007, 15:22
چند وقت پیش یه ترفند توی یکی از این فروم ها خوندم(نمیدونم شایدهم تو همین فروم بوده)که میشه اس ام اس های داخل inbox را توسط بولوتوث هم فرستاد.فقط کافیه که save کنیم داخل تمپلیت و از اونجا با بلوتوث میشه فرستاد.یه همچین کارهایی دقیق یادم نیست.همون وقت هم که خوندم امتحانش کردم ولی حالا هر چی دنبال مطلبش میگردم پیدا نمیکنم و یادم رفته که چه جوری بود.
حالا از آقایون کسی میدونه چه جوریه؟
با تشکر

sepehr52
21-04-2007, 08:09
چند وقت پیش یه ترفند توی یکی از این فروم ها خوندم(نمیدونم شایدهم تو همین فروم بوده)که میشه اس ام اس های داخل inbox را توسط بولوتوث هم فرستاد.فقط کافیه که save کنیم داخل تمپلیت و از اونجا با بلوتوث میشه فرستاد.یه همچین کارهایی دقیق یادم نیست.همون وقت هم که خوندم امتحانش کردم ولی حالا هر چی دنبال مطلبش میگردم پیدا نمیکنم و یادم رفته که چه جوری بود.
حالا از آقایون کسی میدونه چه جوریه؟
با تشکر
دوست من smsمورد نظر را فوروارد می کنی در صفحه فوروارد more>edit>copy all سپس وارد nots میشی و new>more>edit>past را انجام میدی حالا میتونی اینو بلوتوث کنی

khorshid khanoom
22-04-2007, 07:22
آقا محمد رضا اگه اشكال نداره كه يكي از خانمها جواب بده، من جواب شما رو بدم. J

متن اس ام اس رو در حالتي قرار ميديد كه بشه روش edit انجام داد. مثلا در حالت forward. بعد همه ي متن رو انتخاب مي كنيد.(با فشار دادن دكمه اي كه روش عكس مداد داره و حركت دادن joystick.
بعد از انتخاب متن، اونو كپي مي كنيد( به محض اينكه كلماتت هايلايت بشه گزينه ي copy و paste ظاهر ميشه.) بعد note رو باز مي كنيد و اونجا paste مي كنيد. حالا مي تونيد خيلي ساده فايل هاي نوتي رو مثل فايل هاي صوتي و تصويري بلوتوس كنيد. (همه رقم به نظر من بلوتوس با س نه با ث! ما كه عرب نيستيم، ث رو همونطور مي گيم كه س. تو رسم الخط فارسي هم صداهاي كلمات خارجي با س، ت،‌ ه و ... نوشته ميشه. به نظر من و فرهنگستان زبان پارسي، زين پس به جاي واژه ي غريب و نامانوس بلوتوث،‌ بنويسيم بلوتوس!)

mohamadreza85
22-04-2007, 20:02
با تشکر از همه دوستان عزیزم
اما یادم رفت بگم که گوشیم سونی اریکسون w700 هستش واین چیزا مثل کوپی و پیست را نداره (البته با عرض معذرت از خورشید خانوم که "مثل" را با "ث" نوشتم)

khorshid khanoom
24-04-2007, 07:55
خواهش آقا محمد. انقدرا هم افراطي و سختگير نيستم:20:. يه وقتاي ي:8: :8: هم اشكال نداره:31: :8::5:

mohamadreza85
29-04-2007, 01:07
حالا از خانومها و آقایون کسی نیست جوابم رابده.
متشکر میشم .

amanita
29-04-2007, 01:49
تا اون جا که من میدونم با سونی از روشی که دوستان گفتن نمیشه استفاده کرد چون سیستم عامل ندارن و فقط یه پلات فرم جاوا دارن

ShahabSAMSUNG
29-04-2007, 10:58
من دبلیو 810 دارم و بعد از forward کردن، در قسمتی که متن اس ام اس میاد، دکمه more رو بزن.
از منو گزینه edit رو بزن و copy all رو انتخاب کن.
حالا خارج شو.
منو رو بزن و به قسمت organizer برو. notes رو انتخاب کن. new note رو بزن.
اینجا هم more رو بزن و از منو Edit رو انتخاب کن و Paste رو بزن. حالا save کن.

در قسمت notes متن مورد نظرت رو می بینی که وقتی روی متنت more رو بزنی، می بینی که گزینه ای برای ارسال داره.

حلّه؟

H A M A S
29-04-2007, 13:28
کسی برای کا750 نداره؟اونجا copy , paste نداره

sms11
29-04-2007, 18:50
اقا من که با گوشی امتحان کردم انجام داد.من خیلی دنبال این روش بودم.از همه اقایون و خانمهامخصوصا خورشید خانوم تشکر میکنم.خورشید خانوم مرسی

mohamadreza85
29-04-2007, 21:28
همون طور که قبلا گفتم اصلا این مدل سونی کوپی و پیست نداره.
چیزی که من قبلا خوندم برای k750 گفته بود که خب به درد w700 هم میخورد .تا تونجایی که یادمه باید مسیج را تو تمپلیت save میکردیم و بعد....دیگه هر کاری میکنم یادم نمیاد.بد شانسی یادمم نیست تو کجا این ترفند را خوتدم

H A M A S
29-04-2007, 21:50
آقا اگر کسی برای k750 بلده تو رو به خدا بگه