PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی تونسته سام ماجراجو رو بدون کدتقلب بره؟

ashghal doni
20-04-2007, 14:11
کی تونسته سام ماجراجو رو بدون کدتقلب و رمز تاآخرش بره؟

gogole magole
20-04-2007, 14:16
خوب میدونی بدون کد تقلب خیلی سخته میشه مخصوصا مرحله ی اخر
ولی هر بازی بدون کد تقلب یه دنیایی دیگست

ashghal doni
21-04-2007, 20:30
من که با کد تقلب هم به سختی تونستم تا آخرش برم
خیلی سخته میشه گفت که اصلا بدون کد نمیشه رفت

gogole magole
21-04-2007, 22:00
افرین بدون کد فکر کنم غیر مممکنه

Ar@m
22-04-2007, 16:25
من در تمام دوران بازی خوریم هیچوقت به خودم اجازه ندادم زیبایی یه بازی رو با کد تقلب به گند بکشم اما باید بگم در مورد سام ماجراجو با جون و دل این حقارت رو پذیرفتم!
این بازی حتی با کد تقلب هم معلوم نبود به سرانجام برسه با نه
نمی دونم سازنده هاش چه فکری کرده بودن که همچین صحنه های مبارزه ای خلق می کردن که تا خرخره اطرافت پر دشمن بود!
صحنه پایانی رو به یاد بیارین ! کدوم آدم بدبختی می تونست از اونجا جون سالم به در ببره؟

gogole magole
22-04-2007, 17:20
هاااااااااهاها
راست میگی واقا یه جورایی مسخره بود همش بکش بکش

B O L O T
22-04-2007, 18:16
من در تمام دوران بازی خوریم هیچوقت به خودم اجازه ندادم زیبایی یه بازی رو با کد تقلب به گند بکشم اما باید بگم در مورد سام ماجراجو با جون و دل این حقارت رو پذیرفتم!
این بازی حتی با کد تقلب هم معلوم نبود به سرانجام برسه با نه
نمی دونم سازنده هاش چه فکری کرده بودن که همچین صحنه های مبارزه ای خلق می کردن که تا خرخره اطرافت پر دشمن بود!
صحنه پایانی رو به یاد بیارین ! کدوم آدم بدبختی می تونست از اونجا جون سالم به در ببره؟

افرين راست گفتي:13: :13: :21:

amirgooran
22-04-2007, 20:09
نسخه اول يا نسخه دوم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/dont-know.gif

M O H S E N
22-04-2007, 23:24
چه نسخه اهرم مصر و چه نسخه پرپسولیس رو امکان داره کس در کرده زمین ( حتی سازنده هاش ) بدون کد برن.

مهمات که در وضعیت خوبی بود معمولا ولی هر قدمی که میرفتی هزاران دشمن به سمتت میومدن. من هیچ بازی کد نزدم ولی این سام فرق میکنه.

S A M
23-04-2007, 09:27
بابا شما ها كه تا اخرش رفتين بگين پوشه سيوش كجاست و سيوشو بدين اخه من خفن توش گير كردم

gogole magole
23-04-2007, 10:53
توش گیر کردی بابا برو کد بزن ببر تا اخرش خیلی سادس

amirgooran
23-04-2007, 10:59
من که نسخه دوم بازي Serious sam رو تا آخر رفتم...البته روي آسون ترين حالت

0o1
23-04-2007, 12:13
من با رمز و اين جور چيزا مخالفم و تو هيچ بازيه استفاده نكردم. ولي خداييش اعتراف مي كنم كه تو سام ماجراجو با خواري و ذلت از كد استفاده كردم. ولي خداييش خيلي حال مي داد . بهخصوص اونجاش كه تو يه تالار در بسته مي شه و نمي دونم يه مشت غورباقه و از اين جك و جونور ا مي رزن سرت. البته مرگ من تو اين بازي اسكلتا بودن...

gogole magole
23-04-2007, 13:36
من هنوز شماره ی 2 شو بازی نکردم به نظر شما قشنگه؟

*PiNk PaNTHeR*
23-04-2007, 21:24
یادش بخیر
اون زمانا نمیدونستم چیت چیه وگر نه چیت میزدم.

J A V I D
23-04-2007, 21:27
منم هميشه بازي ها رو بدون رمز و هميشه بازي ها رو حالت نرمال بازي مي كنم سام هم (همه شماره هايي كه اومده) بدون رمز تا آخرش رفتم ولي از جونم سير شدم !از بازي هاي خر تو خر مثل سام خيلي خوشم مي آد !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Am!d
23-04-2007, 22:06
غیر ممکنه !! واقعآ میگم !!! من اگه باچشم ببینم باور نمیکنم !!!
با این همه ادعا تو بازی بدون کد تا کمتر از نصفش رفتم . اما یه قدم جلوتر نشد که بشه !!
بازم میگم The End بازی رو بی کد نمیشه دید .

J A V I D
23-04-2007, 23:01
غیر ممکنه !! واقعآ میگم !!! من اگه باچشم ببینم باور نمیکنم !!!
با این همه ادعا تو بازی بدون کد تا کمتر از نصفش رفتم . اما یه قدم جلوتر نشد که بشه !!
بازم میگم The End بازی رو بی کد نمیشه دید .

من خودم وقتي اولين بار اولين شماره بازي رو بدون رمز تموم كردم فكر مي كردم تو توهمم ! ولي واقعيت داشت ... قشنگ ترين قسمت بازي هم كه برام خيلي جالب بود يه تيكه از بازي هست كه تو يه بيابوني هيچ خبري نيست يه دفعه مي بيني تپه ها سياه شده و جونوره كه داره مي ريزه پايين ! اون تيكه بازي به انداره كل بازي برام لذت بخش بود ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Oracle_Eldorado
24-04-2007, 18:48
بابا اين بازي احتياجي به كد تقلب نداره .
فقط لازمه كه كليك چپ رو بگيري و تريپ حسين فهميده بري وسط !
بابا اين بازي كاري نداره .
مهمات كه تا دلت ميخواد بهت ميده .
اسلحه هم كه ماشالاه هي هست ! ديگه چي ميخواين ؟

Maste^Bazy
24-04-2007, 19:20
Omggggggggggg بابا شما ديگه كي هستيد تمام بازيها را با Cheat ميرن خيلي خنده داره

حالش اينجاست كه بدون چيت ميت بري

B O L O T
24-04-2007, 19:33
Omggggggggggg بابا شما ديگه كي هستيد تمام بازيها را با Cheat ميرن خيلي خنده داره

حالش اينجاست كه بدون چيت ميت بري

شرت ميبندم تمام بازي ها رو با كد ميري فقط بخاطر اينكه مني خواي بگي حرفه اي هستي اين رو ميگي

Maste^Bazy
24-04-2007, 19:39
شرت ميبندم تمام بازي ها رو با كد ميري فقط بخاطر اينكه مني خواي بگي حرفه اي هستي اين رو ميگي

اقا به جونه تو :41: چرا بايد من دروغ بگم من بدون كد همه بازيها را ميرم اخرش كمتر از 3 روز :13:

H A M E D
24-04-2007, 21:02
من هيچ وقت سعي نمي كنم يه بازي رو با كد تقلب و اين چيزا تموم كنم مگر بخوام بدونم آخرش چي ميشه! اين بازي هم اون زماني كه نصب كردم البته نسخه يكش رو، اصلا به فكر اين چيزا نبودم.. زياد هم طول نكشيد تموم كردنش

gogole magole
25-04-2007, 14:22
ماشا الله به تو

peyman_nn
26-04-2007, 13:11
به جان خودم نباشه به مرگ صدام ، من تموم کردم
در کل بازی جالب و تو دل برویی نبود
گوگول مگول به من هم ماشا الله بگو

gogole magole
26-04-2007, 14:03
بابا گوگولی مگولی نه گوگول مگول
بابا ماشا الله به تو (مالدینی )

gogole magole
26-04-2007, 14:06
راستی هی چیزی هم بگم که ارنولد هم نمیتونه این بازی رو بدون کد بببره

M O H S E N
26-04-2007, 14:41
این بازی بدون کد محاله رفت. یعنی کسی نمیتونه hard یا serius اون رو بدون کد بره.

nezamdoobarareh
26-04-2007, 19:21
بابا مگه میشه که بدونم کد رفتش ؟؟
روی ایزی یه شاید هم میشه گفت ولی روی بقیه درجه های بازی محاله خداییش.
بعضی مراحل با کد تقلب هم آدم جونش در می اومد تا ردشون کنه، مثلا یه جا که اینهو گلادیاتور تویه یه زمین هستی و هر چند ثانیه از زمین و آسمون موجود می اومد پایین!! اونجا با کد تقلب هم نمی شد جلوی سیل عظیم هیولاها رو گرفت چه برسه بدون کد تقلب !!

نمونه دیگش هم مرحله آخره ( نه رئیس ها، قبل از رئیس که در باز میشه ) ! مرحله آخر که دیگه اندش بود، با کد تقلب 20 دقیقه طول میکشید چه برسه بدون کد تقلب.
بعضی دوستان گفتن که سلاح همه جا ریخته، درسته ولی همه جا که خون نریخته ! اونا ده تا تیر میخوان تا بمیرن سام هم ده تا تیر میخواد تا بمیره. اونها 50 تا هستن و سام یک نفره !! با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که باید کامیون خون کنار سام باشه تا که نمیره.

gogole magole
26-04-2007, 21:41
بابا من اولش بدون کد شروع کردم
دیددم یییهو صدای جیغ میاد تو جنگل
بعدش دیدم چند تا ........ سراشونو کندن افتادن دنبالم یا خدا اینا از کجا اومدم
اونارو داشتید بچه ها دهناشون تو معدشون بود
بعدش از اون طرف خدا میدونه گرازه چیه یییهو میاد میزنه بهت نمیدونی کجا شوت میشی
عجب بازیه اخرشم معلوم نبود چی شد رفت تو موشک شوت شود تو هوا

ali-07
26-09-2008, 15:03
چقدر اسپم دادي ها ه!!!!!يچكدوم هم مفيد نبودن