PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PerfectDisk 8

Bil Gits
20-04-2007, 14:00
سلام به همه ی بچه های ناب پیسی فوریوم
من برنامه ی
PerfectDisk 8
رو نصب کردم و هر وقت که می خوام باهاش کار کنم بعد از یکی دو دقیقه صفحه آبی می یاد و باید ریست کنم
چندین بار امتحان کردم ولی بازم صفحه آبی اومد
روی هر درایوی هم که آنالیز کردم بازم همون حالته
گزینه های دیگه رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد
اگه کمک کنید ممنون می شم.
سپاس ...

Razel
20-04-2007, 14:20
من احتمال میدم که از Ram سیستمت باشه. شاید تو جاش شل شده باشه، یه بار سوکتش رو عوض کن.
در ضمن احتمال خراب بودن ویندوز هم هست ویندوزت رو هم یه بار عوض کنی بدنیست.

Bil Gits
20-04-2007, 16:44
سلام دوست عزیز
الان متوجه شدم بعد از اینکه آنالیزش 100% شد صفحه آبی میاد. موقع ریست کردن یه دفعه یه توضیحی اومد مثل اینکه توی بوت Deferagment می کنه. ولی بعد از بالا اومدن ویندوز یه error میاد که می خواد برای مایکروسافت فرستاده شه.
در ضمن من ویندوزم رو پنج روزه نصب کردم.رمم فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه!!
یه سؤال دیگه ی منم اینه که می شه این برنامه رو جوری تنظیم کرد که تو وقت بیکاری کامپیوتر کارشو انجام بده؟
:45:

Razel
21-04-2007, 03:14
اونطوری که متوجه شدم برای سیستم شما صفحه آبی به معنای واقعی که صفحه مرگ هم میگن نیومده.
این برنامه خاصیتی که داره اینه که وقتی درایوتون نیاز به دیفرگ داشته باشه و فایلهاش آزاد نباشه اونا رو در بوت بعدی سیستم دیفرگ میکنه.
این صفحه آبی چیز خطرناکی نیست بذار تموم بشه و سیستم احتمالا دوباره ریستارت میشه و بالا میاد.

معمولا ویندوز رو که تازه نصب میکنی یک بار دیفرگ آفلاین نیاز داره که تو آنالیزش این پیغام رو میاره.

من فکر نمیکنم که برنامه تنظیمی راجع به دیفرگ همیشگی داشته باشه ولی یه برنامه دیگه به اسم ashampoo magic difrag هست که همین کارو میکنه .

موفق باشید

Bil Gits
21-04-2007, 22:16
دوست عزیز ممنونم
شما کاملا درست حدس زدی
قبل از بالا اومدن ویندوز یه صفحه ی آبی باز می شه که داره Deferagment می کنه و بعد کامپیوترم ریست میشه.
ولی این چندیمین بارشه و هر دفعه که کامپیوتر رو روشن می کنم ریست می کنه!
خیلی ممنونم

Bil Gits
21-04-2007, 22:19
دوست عزیز ممنونم
شما کاملا درست حدس زدی
قبل از بالا اومدن ویندوز یه صفحه ی آبی باز می شه که داره Deferagment می کنه و بعد کامپیوترم ریست میشه.
ولی این چندمین بارشه و هر دفعه که کامپیوتر رو روشن می کنم ریست می کنه!
خیلی ممنونم