PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزارها و ابزارهای جالب فلش مموری

00110
20-04-2007, 07:34
با سلام

میخاستم اینجا اونایی که فلش مموری دارن یا برنامه خوبی دارن اینجا بزارن مثلا من چند تا مثال میزنم ...

1/ برنامه های لازم برای تعمیر ویندوز : وقتی وین از کار میوفته بشه با این فلش مموری یه کاری کرد .
2/ از همین برنامه های Portal به درد بخور .

اگه از تاپیک های دیگه که در این مورد هستن میشناسین چه اینجا چه فروم دیگه بزارید لطفا

3/ در ضمن من میخاستم بدونم که ایا میشه کاری کرد که وقتی فلش مموری رو به کامپیوتر وصل میکنی یه فایل اجرا بشه ؟؟؟ مثله Autorun سی دی های معمولی

AK1
20-04-2007, 09:40
با سلام

میخاستم اینجا اونایی که فلش مموری دارن یا برنامه خوبی دارن اینجا بزارن مثلا من چند تا مثال میزنم ...

1/ برنامه های لازم برای تعمیر ویندوز : وقتی وین از کار میوفته بشه با این فلش مموری یه کاری کرد .
2/ از همین برنامه های Portal به درد بخور .

اگه از تاپیک های دیگه که در این مورد هستن میشناسین چه اینجا چه فروم دیگه بزارید لطفا

3/ در ضمن من میخاستم بدونم که ایا میشه کاری کرد که وقتی فلش مموری رو به کامپیوتر وصل میکنی یه فایل اجرا بشه ؟؟؟ مثله Autorun سی دی های معمولی

با سلام
؟1:اره هستش و براي مثال ويندوز زنده هم داره تو جواب دو هستش
؟2: درتاپيك زير
All Portable tools(تمامی نرم افزار های قابل انتقال بدون نیاز به نصب) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
؟3: هيچ فرقي با سي دي نداره ي توني از همون مكانيسم استفاده كني :21:

00110
20-04-2007, 14:00
با سلام
؟1:اره هستش و براي مثال ويندوز زنده هم داره تو جواب دو هستش
؟2: درتاپيك زير
All Portable tools(تمامی نرم افزار های قابل انتقال بدون نیاز به نصب) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
؟3: هيچ فرقي با سي دي نداره ي توني از همون مكانيسم استفاده كني :21:

2/ اره این تاپیک رو شنیده بودم ولی بیشترش قدیمی هست و کار نمیکنه ...
3/ اخه توی سی دی ما یه فایل Autorun داشتیم با اون تنظیم میکردیم ولی من تو این هر چی کار کردم نشد ؟؟؟

00110
27-04-2007, 09:51
3/ اخه توی سی دی ما یه فایل Autorun داشتیم با اون تنظیم میکردیم ولی من تو این هر چی کار کردم نشد ؟؟؟

3/ اخه توی سی دی ما یه فایل Autorun داشتیم با اون تنظیم میکردیم ولی من تو این هر چی کار کردم نشد ؟

piremard
27-04-2007, 17:28
بدلایلی مایکروسافت اجازه ی ران اتوران از فلش رو نمی ده

AutoRun USB (v4.0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

00110
28-04-2007, 10:31
بدلایلی مایکروسافت اجازه ی ران اتوران از فلش رو نمی ده

AutoRun USB (v4.0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه دلیلش رو به ما هم بگید ؟؟؟

دارم این نرم افزار رو دانلود میکنم با این میشه ؟؟؟

piremard
28-04-2007, 11:11
میشه دلیلش رو به ما هم بگید ؟؟؟

دارم این نرم افزار رو دانلود میکنم با این میشه ؟؟؟

بدلیل امنیت و انحصار تنها برای سی دی رام و fixed disk drives تعریف شده
برنامه ای که گفتم ظاهرا تنها برای سیستم مبدا عمل می کنه

vahid-k
28-04-2007, 21:28
میشه روی فلش یا ام پی تری هم ویروس کش ریخت که کار کنه

piremard
29-04-2007, 00:04
میشه روی فلش یا ام پی تری هم ویروس کش ریخت که کار کنه

portable softwares برای همین منظور ساخته می شوند
اما اغلب غیر مجاز هستند ، بهمین خاطر من معرفی شون نمی کنم " چون به کپی رایت احترام می گزارم"
اما تو انجمن معرفی نرم افزار یک تاپیک استیکی شده داره
انواع ضد ویروس پرتابل شده اند توسط کرکر ها

00110
29-04-2007, 10:30
بدلیل امنیت و انحصار تنها برای سی دی رام و fixed disk drives تعریف شده
برنامه ای که گفتم ظاهرا تنها برای سیستم مبدا عمل می کنه

یعنی هیچ راهی واسه اینکه فلش رو مثل سی دی های معمولی اتوران کنی نیست ؟؟؟

H A M E D
29-04-2007, 10:34
یعنی هیچ راهی واسه اینکه فلش رو مثل سی دی های معمولی اتوران کنی نیست ؟؟؟
راهش همون برنامه هست فقط!

محمد مهندس
08-05-2007, 09:27
نه داداش یک راه دارد که با قرار دادن کد زیر در فایل autorun.inf در هنگامی که فلش را در دستگاه قرار می دهید در گزینه های اتوپلی اتوران نیز افزوده می شود و هنگامی که روی درایو فلش کلیک می کنید اتوران آن باز می شود خودم به هزار زور این کد را گیر آوردم و می گذارم تا بقیه هم استفاده کنند

کد زیر را به جای تمامی کد های داخل فایل autorun.inf بگذارید یا یک فایل مثل اون را بسازید وکد راداخل اون اضافه کنید

[autorun]
open=autorun.exe
action=autorun
shell=autorun
shell\usbmenu\command=autorun.exe
shell\usbmenu=autorun
icon=autorun.exe,0

به جای هرکجا که نوشته autorun نام فایل مورد نظر را بنویسید دقت کنید فایل باید exe باشد به غیر از خط اول بقیه خطها باید تصحیح شوند به خط اول اصلا دست نزنید

00110
08-05-2007, 22:13
نه داداش یک راه دارد که با قرار دادن کد زیر در فایل autorun.inf در هنگامی که فلش را در دستگاه قرار می دهید در گزینه های اتوپلی اتوران نیز افزوده می شود و هنگامی که روی درایو فلش کلیک می کنید اتوران آن باز می شود خودم به هزار زور این کد را گیر آوردم و می گذارم تا بقیه هم استفاده کنند

کد زیر را به جای تمامی کد های داخل فایل autorun.inf بگذارید یا یک فایل مثل اون را بسازید وکد راداخل اون اضافه کنید

[autorun]
open=autorun.exe
action=autorun
shell=autorun
shell\usbmenu\command=autorun.exe
shell\usbmenu=autorun
icon=autorun.exe,0

به جای هرکجا که نوشته autorun نام فایل مورد نظر را بنویسید دقت کنید فایل باید exe باشد به غیر از خط اول بقیه خطها باید تصحیح شوند به خط اول اصلا دست نزنید
ممنون عزیز من همه کارهارو کردم ولی ... به منو Autorun اضافه شد ولی فایل اجرا نشد ...