PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه دانلود صفحات انجمن

vahid_shiraz
20-04-2007, 05:56
با سلام

برنامه اي را ميشناسيد كه بتواند يك انجمن را دانلود كند تا در زمان افلاين بودن بتوان ان را مشاهده كرد ؟

برنامه هايي هست كه وب سايت هارا دانلود ميكند اما همانطور كه ميدانيد بيشتر انجمنها داراي قسمت هايي هستند كه منحصر به كاربران عضو ميباشد به همين خاطر اين برنامه ها نميتوانند به طور كامل انجمن را دانلود كنند

برنامه SurfOfflineSetup يكي از اين برنامه هاست كه ميتوان سايت را دانلود كرد اما متاسفانه كرك خوب پيدا نكردم چند تا پيدا كردم كه ايراد داشت

در كل اگر برنامه اي را ميشناسيد كه مختص دانلود furom ( انجمن ) باشد ممنون ميشوم اگر معرفي كنيد

با تشكر از توجه شما

موفق باشيد

vahid_shiraz
21-04-2007, 04:01
من در اول همين پست را براي مديران اين تالار فرستادم كه 2 تن از انها هيچ جوابي ندادن و يكي از انها گفتن كه بايد داخل انجمن در بخش مربوطه سوالم را مطرح كنم

همون طور كه حدس ميزدم اينجا نيز جوابي نگرفتم ( البته من نسبت به مديران اين تالار شاكي هستم و اميد وارم نسبت به انجام مديريت خود در اين انجمن تجديد نظري نمايند و نقش يك مدير را در انجمن هاي چنيني در ضحن خود حلاجي كنند . اميد وارم كه رنجشي در ضحن دوستان ايجاد نكرده باشم و اگر اينچنين شده باشد معذرت من را پذيرا باشيد)

جالب اينجاست كه اين تايپيك بازديد بسيار كمي داشته ( 6 نفر تا اين زمان )

باز هم منتظر جواب هاي شما عزيزان ميباشم

با تشكر از توجه شما

موفق باشيد

vahid_shiraz
26-04-2007, 04:51
گفتم تايپيك بياد بالا شايد كسي جوابي به ما داد

موفق باشيد