PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرام ايرانسل رو عشق است !!!!

bluetooth
20-04-2007, 00:36
متاسفانه بايد به ارزتون برسونم ايرانسل با اينكه اين همه تبليغ كرده نرخش رو 499 رياله با پر رويي پا همه 760 حساب كرده:41: !!!! مدرك معتبر هم دارم خواستين رو مي كنم. واقعا" جالب

PlayStation3
20-04-2007, 09:20
گیان من...

Clickrast
20-04-2007, 10:29
مدرک بده !

TheMohammad
20-04-2007, 11:43
پس این چیه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احیانا این هم یه شایعه الکی هست دیگه ؟ برای اینکه بگید ایرانسل خیلی بده !!

Maziar_69
21-04-2007, 00:33
متاسفانه بايد به ارزتون برسونم ايرانسل با اينكه اين همه تبليغ كرده نرخش رو 499 رياله با پر رويي پا همه 760 حساب كرده:41: !!!! مدرك معتبر هم دارم خواستين رو مي كنم. واقعا" جالب

تو که بلد نیستی عرض رو درست بنویسی لطفا تاپیک نزن در ضمن اون مخابرات دزده که 76 تومن حساب کرده:41:

M O H S E N
21-04-2007, 01:55
لطفا بیخودی تهمت دزدی به کسی نزنید گناه است.

Nabakhshoode
21-04-2007, 12:09
اگه مدرک داری رو کن ! بعید میدونم همچین کاری کرده باشه !

apoosh
21-04-2007, 23:07
ایرانسل نرخ مکالمات را دقیقه ای حساب می کنه. مخابرات گیر داد که باید پالسی حساب کنی و ایرانسل پاسخ داد درصورتی می تونم اینکار را انجام بدم که نرخ هر دقیقه را بکنم 760 ریال. این خبر مربوط به 20روز پیش هستش و کاملا هم درسته. اما نمی دونم که آخرش چی شد و ایرانسل نرخ را عوض کرد و یا با نرخ قبلی و دقیقه ای کار می کنه...

علیرضا خارجی
22-04-2007, 10:19
پس این چیه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احیانا این هم یه شایعه الکی هست دیگه ؟ برای اینکه بگید ایرانسل خیلی بده !!
مرد مومن این کارا چیه میکنی؟ اینکه مشکلی نداره مردمو سر کار نزار

علیرضا خارجی
22-04-2007, 10:22
مدرک رو کن معتبر باشه اگه واقعی باشه در شرکت ایرانسل رو میبندم
(از طرف حاکم بزرگ میتی کمان )

S a f a 6 4
22-04-2007, 10:58
آخرش چی شد؟
499 ریال یا 760 ریال؟

oh my god
22-04-2007, 11:16
آقا دیشب اخبار رو که گوش دادی. دقیقه ای 81 تومان ناقابل. توی این تاپیک اگه همه دروغ می گفتند، تلویزیون که دروغ نمی گه آقا. :41: :41: دیگه ایرانسل نخرید چون به جای صداقت دروغ پیشه کرده.:28:

masoudboy
22-04-2007, 12:50
چرا شایعه می کنید . کی گفته 81 تومان ؟؟؟؟؟؟!!!!
دیشب گفت چون به علت اختلالات شبکه ایرانسل گاهی اوقات ممکنه مکالمه قطع بشه و طرفی که ایرانسل داره و دوباره شماره گیری میکنه و دقیقه ای هم حساب میشه ممکنه یک دقیقه را 2 بار مکالمه کنه که می شه 80 تومان .

hamedvb
22-04-2007, 16:41
مرد مومن این کارا چیه میکنی؟ اینکه مشکلی نداره مردمو سر کار نزار

آقای علیرضا خارجی:
شما چرا اینقدر از ایرانسل طرفداری میکنید
ایرانسل مگه چی داره که اینقدر طرفداری می کنید
مگه قرار نبود تا قبل از عید همه مراکز استان راه اندازی بشن
حالا هم که میگن میخواد ثانیه ای بشه
البته همه اینها سیاست بازاریابیه نمیشه گفت که سر مردم رو کلاه گذاشتن
ولی در کل چند تا از دوستای من که ایرانسل دارن اصلا راضی نیستن
این نظر منه
درحال حاضر تالیا خیلی بهتر از ایرانسل هست
در ضمن وقتی اعتباری اپراتور اول بیاد دیگه کسی به ایرانسل نگاه نمی کنه

apoosh
22-04-2007, 21:25
به نظر من هم بعضی از دوستان بیش از حد دارند روی ایرانسل تعصب به خرج می دهندو این اپراتور مزایای زیادی داره اما در مقابلش معایبی هم داره که باید منصفانه با آن برخورد کرد...

علیرضا خارجی
22-04-2007, 22:20
آقای علیرضا خارجی:
مگه قرار نبود تا قبل از عید همه مراکز استان راه اندازی بشن
حالا هم که میگن میخواد ثانیه ای بشه
البته همه اینها سیاست بازاریابیه نمیشه گفت که سر مردم رو کلاه گذاشتن
ولی در کل چند تا از دوستای من که ایرانسل دارن اصلا راضی نیستن
این نظر منه
درحال حاضر تالیا خیلی بهتر از ایرانسل هست
به قول یکی از دوستام میگه ایرانسل ماله باباته اینقدر تعریفشو میکنی؟
ولی اگه من تعریف ایرانسل رو میکنم چون راضیم نمیگم ایرانسل بهترین من میتونم بگم و صابت کنم که در حال حاضر افغانستان 3تا اپراتور داره که از هر2 اپراترهای ایرانی بهتر عمل میکنن..
اما ایرانسل در آینده نزدیک بهترین اوپراتر منطقه خواهد شد.
و من در مورد مشکلات ایرانسل فقط مشکل آنتن دهی دارم اما با 91 هم همین مشکل وجود داره هنوز تهران آنتن دهیش کامل نیست و این مشکل مربوط به پیمانکاران و شهرداری میشه که سنگ اندازی میکنن

Nabakhshoode
22-04-2007, 22:28
رقابت بین ایرانسل و Tci رقابت بین بد و بدتره ! جفتشون از نظر امکانات پایین و از نظر هزینه بالا هستن ( یادمون باشه هنوز بعد بیشتر از 10 سال از راه اندازی وضعیت آنتن دهیش تو خیلی مناطق افتضاحه ... ! ایرانسلم با این همه شعار و تبلیغ ! هم سیستم دیتاش هم تماس هم اس ام اسش مشکل داره ... خیلی اوقات از تلفنایه ثابت نمیشه با ایرانسل تماس گرفت یا وقتی تماس میگیری فقط صدا از یه طرف منتقل میشه ... اکثر مواقع سیستم اس ام اسش مشکل داره و... ! ) خلاصه اینکه همه اپراتورایه ایران استعداد ویژه یی دارن تو چاپیدن مردم و خون مردم و تو شیشه کردن !

arman4459
22-04-2007, 22:58
به نظر من هم بعضی از دوستان بیش از حد دارند روی ایرانسل تعصب به خرج می دهندو این اپراتور مزایای زیادی داره اما در مقابلش معایبی هم داره که باید منصفانه با آن برخورد کرد...

حرف این دوستمون کاملا درسته هیچ چیز به صورت کامل و 100 % نیست.مثلا من خواهر زن داییم از امریکا اومده بود

گفت :تو ی امریکا همه بعضی جاها موبایل مشکل داره.وکاملا بی مشکل نیست.اون که امریکاست اینه.حالا اینجا ایران و

اگ همه چیز تو ایران سرجاش باشه و خوب عمل کنه باید حسابی شک کرد.ولی در کل ایرانسل با کمی اغماض نمره قبولی میگیره.فقط نمره قبولی نه نمره متوسط یا عالی

oh my god
23-04-2007, 10:19
متاسفانه همه چیز رو با تعصب نگاه می کنید. ایرانسل رویکرد صادقانه ای رو پیشه نکرده. قول های زیادی داده ولی درست عمل نکرده. مشکلات زیادی داره مثلا ارسال قبض ماهانه، ارسال اس ام اس های پشت سر هم راجع به عدم ارسال مدارک شما و ... . الان خیلی از نمایندگی هاش هم به خاطر مشکلاتی که ایرانسل براشون به وجود آورده دیگه سیم کارت هاش را نمی فروشن. من خودم جزء کسانی هستم که ایرانسل واقعا به اونها مدیونه. من به قدری برای ایرانسل تبلیغ کردم که واقعا همه فکر می کردن من از ایرانسل یا نماینده هاش پول گرفته ام و حالا شرمنده همشون شده ام:11: . مثلا در ابتدا بارها به صراحت اعلام کردند که مکالمه اش ثانیه ایه ولی ناگهان و بی سروصدا دیگه راجع به اون دیگه حرفی نزدند. قول دادند که در ایام دهه فجر اینترنت را فعال کنند ولی این کار را نکردند. اعلام کردند از 10 اسفند اینترنت راه می افته ولی حتی برای عده زیادی تا روزهای آخر استفاده رایگان اس ام اس نفرستادند. حتی اگر سیم کارت را درون گوشی دارای امکان استفاده از اینترنت قرار می دادی نمی دانستی چگونه بایستی امکان آن را از ایرانسل بگیری. بعدها یکی از اعضاء اعلام کرد که با 2225 تماس بگیرید و ... . تلفن های ایرانسل هیچکدام جواب نمی دادند و ... . :41: :41: :41: :41:
اگرچه کیفیت صدای ایرانسل خوبه و به عنوان اولین اپراتور ارائه دهنده اینترنت در ایرانه ولی مگه توی قرن بیستم این کارها شاخ غول شکستنه؟ :13: :13: :13: :13: :13: :13:
خواهش می کنم کمی از تعصب و مقابله دست برداریم تا بتوانیم واقعا مشکلات را پیدا کرده و به ایرانسل ارائه دهیم.
متشکرم:20: :11: :11: :11:

fars
25-04-2007, 12:49
با سلام
شرکت ایرانسل از تماس‌های برقرار نشده و پیام کوتاه‌های ارسال نشده نیز هزینه دریافت می‌کند و مسئولین شرکت نیز پاسخگو نیستند.
بررسی این مسئله بسیار ساده است:

کنترل حساب اینترنتی را روی یکی از خط‌های ایرانسل فعال کنید و مبلغ حساب خود را یادداشت کنید و سپس یک پیام کوتاه ارسال کنید اگر پیام خطا در ارسال "message not send" نداد حتما بعدی می‌دهد(ارسال نشدن پیام‌ها در ایرانسل امری طبیعی است)

پیام های ارسال شده و نشده را بشمارید و چند ساعت بعد حساب خود را کنترل کنید

(ایرانسل بر خلاف ادعایش لحظه‌ای حساب را نشان نمی‌دهد و چند ساعت طول می‌کشد. البته این امر در سیستم‌های مخابراتی عادی است و ادعای ایرانسل غلط)

به حساب شما به اندازه پیام‌های ارسال شده و "نشده" اضافه می‌شود, به همین سادگی.

حال به پشتیبانی ایرانسل زنگ بزنید و ببینید آنهایی که می‌پرسند "چه کمکی می‌توانم بکنم" چه کمکی به شما می‌کنند!

سوال من از پشتیبانی ایرانسل و جواب آنها موجود است.

هر کسی ادعا دارد که تماس با 130 فقط هزینه 1 دقیقه مکالمه را کم می کند یعنی 529 ریال من مدرک دارم نشان دهم که از من برای 1 تماس 1058 ریال کم شده است. چه کسی کنترل می کند که برای چند دقیقه تماس چند دقیقه کسر می شود؟

fars
25-04-2007, 15:44
در تاریخ 86/02/05 ساعت 7:53 با 130 تماس گرفتم
من از نحوه برخورد شکایتی ندارم چون بعضی برخوردها در ایرانسل امری عادی است

مشکل قبلی من که دریافت هزینه های اضافی از sms است هنوز حل نشده است

ولی مشکل جدید من این است که از حساب من برای این تماس 1058 ریال کم شد . مگر قرار نبود فقط 1 دقیقه حساب شود و 529 ریال کم شود

fars
25-04-2007, 15:48
اگرچه کیفیت صدای ایرانسل خوبه و به عنوان اولین اپراتور ارائه دهنده اینترنت در ایرانه ولی مگه توی قرن بیستم این کارها شاخ غول شکستنه؟

این کیفیت صدا را از کجا خریدید و روی خط ایرانسل گذاشتید؟ بگید ما هم بخریم به خط ایرانسل مون اضافه کنیم!

fars
25-04-2007, 15:50
در جایی که آنتن ضعیف است تماس بگیرید connection error می دهد ولی هزینه را حساب می کند باور نمی کنید فقط کافی است یک روز با کنترل حساب اینترنتی (Ecare) چک کنید
در جایی که آنتن ضعیف استsms بفرستید پیام خطا می دهد ولی هزینه را حساب می کند باور نمی کنید فقط کافی است یک روز با کنترل حساب اینترنتی (Ecare) چک کنید
حالا ما که کلی دوستامونو گفتیم ایرانسل بگیرند و اونام خریدند با چه رویی نگاه کنیم

werewolf
26-04-2007, 10:04
درود.دوستان عزیز متاسفانه کاملاً حق با apoosh است!ولی دزد نیست و این طرح رو تازه تصویب کرده!به هر حال به نظر بنده ایرانسل بهترین خط داخلی است!شرکت مخابرات هم در مقابل شرکت خصوصی ایرانسل هیچ است و فقط پز بیخود و گیر الکی میدهد.
با تشکر یاشار عطری!

fars
26-04-2007, 12:56
با تشکر از جواب شما
هزینه شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي را چرا من باید پرداخت کنم؟
چرا همان پیام کوتاه چند ثانیه بعد ارسال می شود؟
شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي چند پیام را نمی رساند؟ چرا برای من 50% است؟
چرا شبکه شما همیشه شلوغ است و ضعف آنتن دهی دارد؟
"اما بعد از گذشت مدتي پيغام not send دريافت شد" این مدتی 1 ثانیه است و دوباره 3 ثانیه بعد ارسال میشود.
اگر مرکز پیام شما پیام من را گرفته است چرا یک ثانیه بیشتر نگهداری نمی کند تا بتواند دوباره بفرستد و اگر نگرفته است چرا من باید هزینه پرداخت کنم؟

مشترك گرامي
با سلام و احترام
چنانچه هنگام ارسال پيام كوتاه ، در همان زمان پيغام not send مشاهده نموديد ، هيچ هزينه اي براي شما در نظر گرفته نمي شود
اما اگر در زمان ارسال پيغام send را مشاهده كرديد اما بعد از گذشت مدتي پيغام not send دريافت شد ، اين براي شما هزينه در بر دارد
اين بدان علات كه پيام كوتاه از شبكه ارسال شده است اما در مسير بدليل شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي به مقصد نرسد
با تشكر

Customer Service

MTN IRANCELL

From:-----[mailto:----@yahoo.com]
Sent: 2007/04/26 10:03 ق.ظ
To: Customer Service
Subject: هزینه های اضافی در ایرانسل

-------
98935220----
هنگام ارسال پیام کوتاه گاهی اوقات برای من پیام
"message not sent"
که من بلافاصله پیام را دوباره ارسال می کنم و گزارش ارسالی نیز می گیرم
مشکل من این است که پس از بررسی کنترل حساب اینترنتی متوجه شده ام که ایرانسل از این پیام ها نیز هزینه کم میکند

هزینه پیام های ارسال نشده چقدر می باشد؟

jackhammer
16-07-2007, 19:52
آقای علیرضا خارجی:

الان که سیم کارت های اعتباری مخابرات هم اومده حرف شما رو یه مقایسه با وضع فعلی میکنیم......تناقض کامل!!!
در حال حاضر اعتباری دولتی گرونه و هیچ کسم نیگاش نمیکنه و کلیش تو دفترهای خدمات ارتباطی مونده و اونایی هم که گرفتن رو دستشون باد کرده و کیفیت بسیار آشغالی داره!
حالا فهمیدی دلیل طرفداریش چی بود؟

XirowN
16-07-2007, 20:38
فقط ایرانســـــــــــــــــــ ــــــــــــل
حرف الکی هم نزنید صاحاب تایپک هم تایپک رو ول کرده رفته

The_Last_Samurai
17-07-2007, 00:25
چی با ایرانسل بودی گردنت و میشکونم.:47: اهه,تو دیگه چی میگی معلومه که ایرانسل بهتره.غلط کردی کی گفته ایرانسل بهتره؟

من میگم. چون mms داره gprs داره.

خوب داشته باشه.مخابرات هم میزنه. هه مخابرات هم که فقط بلد تقلید کنه خودش که چیزی بلد نیست.

اصلا مگه چند نفر از mms یا gprs استفاده میکنن که حالا اینقدر gprs میکنی؟ بلاخره.
.................................................. ............................................

واقعا خنده داره نه؟:41: دارید سنگ کی و به سینه میزنید؟:41: سنگ یه مشت ادم که جز به جیب خودشون فکر چیز دیگه ای و نمیکنن.:41: یه دوستمون میگفت قرار ایرانسل بهترین اپراتور منطقه بشه.درسته حالا ما هی این عربا رو مسخره میکنیم ولی توی این مورد فکر نمیکنم که به پاشون برسیم.با توجه به اینکه ایرانسل هنوز یه سال هم نیست اومده تازه اگه بخوایم. ژاپن,چین,...... وخیلی های دیگه رو حساب کنیم که ایرانسل گم میشه.اونم از مخابرات که هر روز میگه یه ماه دیگه mms میذاریم,gprs میذارم.حالا شما بزنید تو سر و کله ی هم.:9: :47:
.................................................. .................................................. ............

دنیا فقط ایرانسل,باز که گفتی,تو انگار حالیت نمیشه مخابرات مال بابامه............:3:

:41: :41: :41: :41: :41:

MILIN3M
17-07-2007, 00:32
من میگم کل مشکلاتو تو یه نامه به ایرانسل بفرستیم هان/؟؟؟

MILIN3M
17-07-2007, 00:36
کاش اپراتور اول این همه پول از ما ها میگره کمی خدمات هم میداد... صد رحمت به ایرانسل

mmshn_love
17-07-2007, 01:23
2 گیگا بایت استفاده از اینترنت به اعبارتی 2 میلیون تومان
8564 Sms به اعبارتی 137 هزار و 24 تومان
58 ساعت تماس با خطوط ایرانسل به اعبارتی 173 هزار و خورده ای

این آمار و تا آخر جوایز تشویقی خساب کن بعد بگو بازم ایرانسل بده:8:

حرف نداره از اون سیم کارتهای دولتی بهتره، من فروختم عمرا دیگه نخرم ایرانسل هم جای پیشرفت داره

:27:

mmshn_love
17-07-2007, 01:24
2 گیگا بایت استفاده از اینترنت به اعبارتی 2 میلیون تومان
8564 Sms به اعبارتی 137 هزار و 24 تومان
58 ساعت تماس با خطوط ایرانسل به اعبارتی 173 هزار و خورده ای

این آمار و تا آخر جوایز تشویقی خساب کن بعد بگو بازم ایرانسل بده:8:

حرف نداره از اون سیم کارتهای دولتی بهتره، من فروختم عمرا دیگه نخرم ایرانسل هم جای پیشرفت داره

:27:
همه اینارو با 15000 تومان شارژ اولیه بدست اومد عزیزم:40:

MILIN3M
17-07-2007, 01:43
به این میگن پدر ایرانسلو در اوردن:)

Kolang
17-07-2007, 19:35
»» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به درخواست يكي از دوستان 2 روز تاپيك باز ميمونه تا بحث به نتيجه برسه
اما زا اين به بعد لطفا در تاپيك مربوطه بحث رو دنبال كنيد
ممنون

bluetooth
30-07-2007, 02:16
سلام
كي گفته من تاپيك رو ول كردم رفتم؟!!! من همين جام .
ديگه پست ندادم چون ديدم بحث از مسير اصليش منحرف شده !!!! من فقط گفتم كه ايرانسل نسبت به محاسبه ي نرخ مكالماتش صادق نبوده همين!!! اما يه سري از دوستان كه طرف داراي كاذب ايرانسل هستن و فكر مي كنن كه ايرنسل ارث باباشون هست موضوع رو منحرف كردن كه قضيه ي .... ايرانسل رو ماست مالي كنن حرف من اينه اگه ايرانسل بهترين اپراتور دنيا هم باشه حق نداره دروغ بگه و تبليغات كاذب بكنه تا مردم برن سيم كارت هاش رو بخرن ( در جواب كسايي كه مي گفتن ايرانسل 1000 ساعت رايگان ميده و mms و... داره)
حالا گذشته از اين جالب اينجاست كه به سري ادم... فكر كردن من چون مدرك ندارم ديگه پست نمي دم (پست هاي اول كار) اما بعد ديدن كه ساير دوستان حتي بدون آشنايي قبلي بامن( كه بخوان طرف من رو بگيرن) حرف هاي من رو تصديق كردن!!!!
من نمي گم كه ايرانسل بده اما ديد كه دروغ گفته و سر كليا شيره ماليده و فشار بسيار سنگيني به خطوط مخا براتي وارد كرده اما حيف كه تو كشور ما ..... جاي ..... رو گرفته و حيف كه ايرانسل نفسش از جاي گرم در مياد!!!

و واقعا" متاسفم براي اونايي كه حتي نمي دونن موضوع اين تاپيك چيه و اشتباهي يا به عمد (براي بالا بردن تعداد پست هاشون) تو اين تاپيك پست دادن!!!!

zohi
30-07-2007, 12:30
سلام
این بحث جالب دو خوندم، خواستم یکمم ازچیزایی که خودم تو ایرانسل باش بر خورد کردم بتو بگم.
من ساکن اهوازم 2 ماه پیش اعتباری ایرانسل رو گرفتم 30.000تومن الان 35.000 کمتر نمی تونی بخری ...این از قیمت تو خوزستان..تو طرح ثانیه لگه باشی(بازم فقط تو اهواز!!) هزینه 1 دقیقش می شه 85.2 ایرانسل به غیر ایرانسل(همهشم محاسبه شده، مطمئن باش)اینکه مسجت سند نمی شه و ازت 16 تومن هم کم میشه کاملا صحیحه.
حالا چیزای جالب تر ....کارته شارژ(اینو نمی دونم لزوما اهواز اینطوریه یا همه جا اینطوریه...) کارته شارژه5.000 تومنی ایتجا5.500 و10.000 تومنی 11.000 فروخته می شه...از جاهای مختلف شهر هم خریدم.
بعدیش با حاللللله:21: 2 که 2 بار هم واسم پیش اومده ...اولین بار یه کارته 10.000 تومنی خریدم که بعد که رمزشو وارد کردم .....(اعتبارم 100 تومن این حدودا مونده بود) زر 9هزار و خورده ای چند ثانیه بعد که #141* رو زدم شده بود...19هزار و خورده ایییییییییی:34: و تصور کن دیگه چیییییی شدددد:40::40::40::4: تازه باورم نمی شد ....بعدا هم یه 5.000 تومنیشو گرفتم اینم 2برابر شدددددد....حالا از اون ور دوستم 2 روزه که هر روز 1000 تومن ازش کم میشه و اون فقط تو این دو روز 3تا مسج زده.... :mellow:
دیگه قضاوت با شماست.

jackhammer
30-07-2007, 13:17
سلام
این بحث جالب دو خوندم، خواستم یکمم ازچیزایی که خودم تو ایرانسل باش بر خورد کردم بتو بگم.
من ساکن اهوازم 2 ماه پیش اعتباری ایرانسل رو گرفتم 30.000تومن الان 35.000 کمتر نمی تونی بخری ...این از قیمت تو خوزستان..تو طرح ثانیه لگه باشی(بازم فقط تو اهواز!!) هزینه 1 دقیقش می شه 85.2 ایرانسل به غیر ایرانسل(همهشم محاسبه شده، مطمئن باش)اینکه مسجت سند نمی شه و ازت 16 تومن هم کم میشه کاملا صحیحه.
حالا چیزای جالب تر ....کارته شارژ(اینو نمی دونم لزوما اهواز اینطوریه یا همه جا اینطوریه...) کارته شارژه5.000 تومنی ایتجا5.500 و10.000 تومنی 11.000 فروخته می شه...از جاهای مختلف شهر هم خریدم.
بعدیش با حاللللله:21: 2 که 2 بار هم واسم پیش اومده ...اولین بار یه کارته 10.000 تومنی خریدم که بعد که رمزشو وارد کردم .....(اعتبارم 100 تومن این حدودا مونده بود) زر 9هزار و خورده ای چند ثانیه بعد که #141* رو زدم شده بود...19هزار و خورده ایییییییییی:34: و تصور کن دیگه چیییییی شدددد:40::40::40::4: تازه باورم نمی شد ....بعدا هم یه 5.000 تومنیشو گرفتم اینم 2برابر شدددددد....حالا از اون ور دوستم 2 روزه که هر روز 1000 تومن ازش کم میشه و اون فقط تو این دو روز 3تا مسج زده.... :mellow:
دیگه قضاوت با شماست.

اول اینکه ایرانسل توی اهواز پوشش رسمی نداره پس مشکل داره.
دوم اینکه اگه کارت شارژ رو از دفتر خدمات مشترکین بخری به قیمت اصلی میده ولی موبایل فروشی ها و ... 10 درصد که سود خودشونه میکشن روش بس چیز عجیبی کشف نکردی.فکر کنم کارت شارژ دولتی هم اینجوری باشه.
اون کارت شارژها هم مال عید بوده و یا مشکل شبکه بوده که احتمالا ازت کم میشه.