PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد وب سايت dreamweaver

rezasam1
28-07-2005, 23:31
با سلام خدمت دوستان
من يك سايت با نرم افزار dreamweaver طراحي كرده ام . ولي نميدونم چه جوري روي اينترنت بگذارم . لطفا در صورت ممكن راهنمايي كامل بكنيد

آيا براي آپديت سايت dreamweaver . نرم افزار خاصي هست؟

يا بايد همان فايل html را تغيير داد؟

اين هاست و دومين را چه جوري بكار ببرم ؟

براي ايجاد يك سايت چه چيزهايي لازم است؟

البته ببخشيدها . من 3 تا سي دي آموزشي دارم ولي هيچكدام توضيح كامل ندارند

هر كي راهنمايي دقيق بكنه يك اينترنت 100 ساعت 56k مهمون من

baby
29-07-2005, 00:29
rezasam1,سلام شما سايتي كه طراحي كردي سيو ميكني با پسوند اچ تي ام ال . شما تمام صفحات خودتون رو دريك سايت پابليش ميكنيد.كه بسته به حجم سايتتون مدتي طول ميكشه ويك صفحه رو به عنوان صفحه اول معلوم ميكنيد.اگه توضيحم خوب نبود پيام بده

Nesta
29-07-2005, 03:40
سلام است عزیز.
شما میتونی‌ یا یه هست بخری یا میتونی‌ در قسمت هاست های مجانی‌ اونجا عضو بشی‌ مثل persiangig خوب.
بد شما میتونی‌ صفحه index خودت رو اونجا در قسمت root اپلد کنی‌ .البته در خود این برنامه در قسمت publish میتونی‌ کار کنی‌ ولی‌ اگه ftp رو هاست شما پشتیبانی‌ کنه .

K053_LSH_KV90
29-07-2005, 05:06
رضا جان تو پيغام خصوصي بهت ميگم

Nesta
29-07-2005, 05:15
سلام دوست عزيز اگه ميخاهيد در pmخصوصي بگين پس ديگه چرا اينجا ميگيد... :shock: :shock: :roll:

rezasam1
29-07-2005, 13:46
چرا توضيحات تخصصي ميديد ؟ به زبان ساده بگيد

يعني اگه من هاست بخرم ميتونم سايت را با كنترل پنل انها اپديت كنم ؟
من براي تمامي دوستان خوبم يك اكانت ميفرستم به قسمت پيغام خصوصي

لطفا يك راهنمايي كامل بكنيد در مورد هاست
يعني وقتي من هاست و خريدم و سايت را اپلود كردم ديگه نيازي نيست كه كامپوترم 24 ساعت روشن باشه؟
من در اين زمينه هالو هستم كمك كنيد

rezasam1
29-07-2005, 13:48
فقط shark

AveCina
29-07-2005, 13:55
فقط shark

اینو موافقم ! هر چی باشه کوسه کوست دیگه !
حالا مشکلت کامل رفع شد ؟ یا بهتر بگن توجیح شدی و تونستی سایتت رو آپلود و پابلیش بکنی ؟ :?:

اگه چیزی منوده بگو تمومش کنیم !

Nesta
29-07-2005, 17:39
سلام دوست عزیز .
شما می‌خواهید سایت رو اپلد کنید دیگه اگه بخواهیم خیلی‌ فارسی‌ توضیح بدیم که نمی‌شه .ما مجبوری که روان توضیح بدیم.
در مورد کنترل پانل سایت بله شما میتوانید که سایت رو در ریشه اصلی‌ که همان root هست یعنی‌ صفحه index رو اونجا اپلد کنید .
:D :wink: