PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال :کنترل کامپیوتر با موبایل

shahi-007
19-04-2007, 22:28
سلام.

من قراره یه پروژه ای رو سر کلاس دانشگاه ارائه بدم و این پروژه powerpoint هست.

همچنین دیدم که یه عده با استفاده از موبایلشون می تونند مثلا صفحات پاورپوینت رو جلو و عقب ببرند.

می شه یکی توضیح بده من چطوری باید این کار رو بکنم.

با تشکر

amin123
20-04-2007, 03:19
سلام دوست عزیز.در این رابطه شما نیاز به برنامه control freak 2.7 دارید و همچنین یک دستگاه bluetooth که به رایانه متصل است..........

amin123
20-04-2007, 03:23
اگه اطلاعات بیشتری خواستی بگو..............

fujin
20-04-2007, 03:35
برای گوشی های سونی اریکسون بهترین راه استفاده از برنامه bt_remote_control_3.01 هست .
به وسیله ی این برنامه شما میتونید برای گوشی خود یک نرم افزار ریموت بسازید و کار با آن بسیار راحت هست.
کافی در برنامه مشخص کنید که هر دکمه از موبایل کار کداام یک از دکمه های کیبرد را بکند . به همین راحتی.
از اینجا دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahi-007
20-04-2007, 11:40
نه گوشیم نوکیاست.n73.در ضمن خیلی در مورد برنامه ای که fujin گفت کنجکاو شدم.می شه در مورد گوشی من هم همچین برنامه ای رو معرفی کنید.(با آموزش)

در ضمن می گند می شه با گوشی موبایل مثلا به جای کنترل تلویزیون استفاده کرد.می شه منو راهنمایی کنید.

آره amin123 اگه می شه کمی بیشتر توضیح بده.

M O H S E N
20-04-2007, 12:53
دوست عزیز در انجمن موبایل بنده مفصل توضیح داده ام.

برای این کار فقط نیاز به دستگاه بلوتوث مدل Biliton دارید و نرم افزار جانبی هم نمیخواهد. وقتی که یک گوشی را پیدا کرد در قسمت سرویس ها کنترل را هم ارایه میهد که شما

Desctop & Media Player هستند و کاربرد های مختلفی دارند. بهتره بحث رو هم اونجا دنبال نمایید.