PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه میشه سامسونگd900 با k800 مقایسه کنید؟

Farshadd
19-04-2007, 18:21
در ضمن دی900 خروجی تلویزیون داره یا نه؟؟

rami_hemi
19-04-2007, 22:45
عزيز اين دو گوشي بعلاوه نوكيا ان 73 تو يه تاپيك مقايسه شدن.خودش هم فكر كنم منظور تو از نظر دوربين هستش.؟

Farshadd
20-04-2007, 23:02
عزيز اين دو گوشي بعلاوه نوكيا ان 73 تو يه تاپيك مقايسه شدن.خودش هم فكر كنم منظور تو از نظر دوربين هستش.؟
اتفاقا منظورم همه چیز بوده جز دوربین.

mahyarSAMSUNG
21-04-2007, 08:00
راست میگه تاپیک برای مقایسه این سه تا زیاده .

sradan
24-04-2007, 12:59
این سایت برای مقایسه عکاسی این دو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و جالبه سامسونگ بهتر هست

Sasan Info
25-04-2007, 19:19
فرق K800 با D900 (به جز دوربين اصلي)
K800 دوربين ثانويه داره D900 نداره
K800 اينفرارد و 3g داره و Edge نداره ولي سامسونگ Edge داره و اينفرارد و 3g نداره
D900 فايل هاي آفيس رو ميخونه اما K800 نميخونه
D900 به تلويزيون وصل ميشه اما K800 نميشه
D900 فايل هاي Pdf رو ميخونه اما K800 نميخونه
فعلا همينا باشه.......

Sasan Info
25-04-2007, 19:20
به هر حال D900 خيلي بهتره

mahyarSAMSUNG
26-04-2007, 03:07
دی 900 باریک . کاری که از هر کسی بر نمیاد

Rjoun
02-05-2007, 21:31
كيفيت عكس d900 واقعا توپه امروز براي اولين بار ديدمش!
به جرات ميگم چيزي از k800كمتر نداره!باور كن عكسش در حد n73 خودم بود!
من تا هفته بعد يكيشون رو ميخرم! ولي حيف فيلمش خيلي كمه!

ShahabSAMSUNG
02-05-2007, 23:43
كيفيت عكس d900 واقعا توپه امروز براي اولين بار ديدمش!
به جرات ميگم چيزي از k800كمتر نداره!باور كن عكسش در حد n73 خودم بود!
من تا هفته بعد يكيشون رو ميخرم! ولي حيف فيلمش خيلي كمه!

اگه منظورت مدت زمان فیلمبرداریه، باید بگم که با اون کیفیت توپش، تعجبی نداره که حافظه کم بیاره.

alireza999
11-05-2007, 15:16
من خودم k800 دارم عکس هاش دو برابر n73 هست
ولی d900 نمی دونم!

Saman-tci
11-05-2007, 18:15
من خودم k800 دارم عکس هاش دو برابر n73 هست
ولی d900 نمی دونم!

توی شب شاید ولی مطینم در روز 100% اشتباه میکنی ..... در روز دوربین N73 واقعا عالیه

ali_chenger
17-05-2007, 17:23
d900 اصلا گوشی نسل سوم نیست که با k800 مقایسه می کنید در ثانی k800 بهترین گوشی از نظر دوربین شده اما بازم این طرفدارای سامسونگ و نوکیا میام حرف از دوربین میزنن:27: تنها برتری d900 در مقابل k800 اینه که به tvوصل میشه

mahyarSAMSUNG
17-05-2007, 22:16
همون طور که کا 800 بهترین گوشی دوربین دار شده ( البته واسه خودش شده ) . دی 900 هم بهترین گوشی سال 2006 شد .

magserver2000
18-05-2007, 11:10
هه هه چه باحال !!!
مرد حسابی من واقعا هیچ تعصبی ندارم ولی اینکه قابل مقایسه نیستند خیلی جالبه !!! عجب تعصبی داری به خدا!!!

magserver2000
18-05-2007, 11:23
هه هه چه باحال !!!
مرد حسابی من واقعا هیچ تعصبی ندارم ولی اینکه قابل مقایسه نیستند خیلی جالبه !!! عجب تعصبی داری به خدا!!!

alireza999
18-05-2007, 12:02
همون طور که کا 800 بهترین گوشی دوربین دار شده ( البته واسه خودش شده ) . دی 900 هم بهترین گوشی سال 2006 شد .

این که همه می دونن k800 بهترین گوشی دوربین دار سال شد
اصلا این d900 مگه قیمتش از 250 تومان بیشتر -- اصلا سامسونگ تو ایران خریدار نداره

ali_chenger
18-05-2007, 15:56
این که همه می دونن k800 بهترین گوشی دوربین دار سال شد
اصلا این d900 مگه قیمتش از 250 تومان بیشتر -- اصلا سامسونگ تو ایران خریدار نداره
100% تایید میشه:8:

ali_chenger
18-05-2007, 16:00
هه هه چه باحال !!!
من تعصب ندارم ولی حرف نادرست میشنوم نمیتونم ساکت باشم اگه هم حرفام کسی را ناراحت کرده از شون معذرت میخوام:10:

CD-RW
19-05-2007, 09:50
در مورد دوربین قبلا بحث شده توی انجمنهای مختلف و سایتهای مختلف
ولی اگر منظور از مقایسه یه چیزی به غیر از دوربینه , نمیشه قطعی نظر داد
چون هر کس از یه چیزی خوشش میاد ,حالا اگه مورد مقایسه تکنولوژی خاصیه یا اینکه از نظر طراحی بخوای نقد کنی قضیه اش جداست
اونهایی هم که میگند سامسونگ توی ایران مشتری نداره تا یه حدی راست میگند چون سونی اریکسون همه مدلهاش وارد ایران میشه ولی سامسونگ فقط اجناس کلاس 2 و 3 میاد توی ایران
مثلا من خودم تا دبی دنبال گوشی I750 سامسونگ گشتم و پیدا نکردم
این خودش نشون میده که سامسونگ کجا مشتری داره که سونی اریکسون به خواب هم نمیبینه

Nabakhshoode
19-05-2007, 16:03
در مورد دوربین قبلا بحث شده توی انجمنهای مختلف و سایتهای مختلف
ولی اگر منظور از مقایسه یه چیزی به غیر از دوربینه , نمیشه قطعی نظر داد
چون هر کس از یه چیزی خوشش میاد ,حالا اگه مورد مقایسه تکنولوژی خاصیه یا اینکه از نظر طراحی بخوای نقد کنی قضیه اش جداست
اونهایی هم که میگند سامسونگ توی ایران مشتری نداره تا یه حدی راست میگند چون سونی اریکسون همه مدلهاش وارد ایران میشه ولی سامسونگ فقط اجناس کلاس 2 و 3 میاد توی ایران
مثلا من خودم تا دبی دنبال گوشی I750 سامسونگ گشتم و پیدا نکردم
این خودش نشون میده که سامسونگ کجا مشتری داره که سونی اریکسون به خواب هم نمیبینه

البته این مساله نشون دهنده قدرت سامسونگ نیس چون گوشی های سونی و نوکیا رو میتونی از پیشرفته ترین و گرونترین گوشیاشو گرفته تا ارزون تریناشو تو بازار ایران گیر بیاری اما در مورد سامسونگ فکر میکنم ضعف برمیگرده به وارد کننده هاش ...!

mahyarSAMSUNG
20-05-2007, 03:28
نخیر سامسونگ میدونه که گوشیاشو باید کجا بفرسته . میدونه جایی باید بفرسته که مردمش لیاقت اون گوشیا رو دارن نه اینجا همه از روی بی اطلاعی سریع میان میگم سامسونگ انتن دهی نداره . خوب بگو اون موقعی که سونی و نوکیا نبود توی ایران تو با چه گوشیی داشتی حال میکردی ؟؟؟؟ مگه غیر سامسونگ a800 g800 n100 بود ؟؟؟ الان هیچ انتنش بد شده

CD-RW
20-05-2007, 09:19
البته این مساله نشون دهنده قدرت سامسونگ نیس چون گوشی های سونی و نوکیا رو میتونی از پیشرفته ترین و گرونترین گوشیاشو گرفته تا ارزون تریناشو تو بازار ایران گیر بیاری اما در مورد سامسونگ فکر میکنم ضعف برمیگرده به وارد کننده هاش ...!

ربطی به وارد کننده نداره , بحث اینه که یه کشوری که گوشی میخواد داشته باشه ( گفتم کشور نه فروشنده یا نمایندگی )
میره بهترین کمپانی ( جدا از تعصب , توی همه موارد ) پیدا میکنه و سفارش ساخت مثلا 40 میلیون گوشی رو میده
این یک طرف قضیه
طرف دوم برمیگرده به خود شرکت سازنده
میدونی که توی دنیای رقابت برنده کسی که بیشترین کاربران و مشتریان رو راضی داشته باشه
چند تا شرکت هستند که با تحقیق در مورد شرایط زندگی و نیازهای هر کشور طرحهای منطبق با نیازهای اونها رو ارائه میدهند , مثلا مدل سامسونگ i850 رو فقط توی آمریکای شمالی میشه پیدا کرد , اونجا ملتی داره که
1- عاشق چیزهای گنده اند
2- به هر چیزی که بیشترین کارایی رو داشته باشه علاقه دارند
3- مصرف باطری و حجم کم ملاک خرید نیست
و ...
به هر حال کاری که خیلی از شرکتها میکنند اینه که طراحهاشون رو به کشورهای مختلف مسافرت میدهند یا اینکه توی کشورهای طرف قرارداد تیم طراحی استخدام میکنند .

Nabakhshoode
20-05-2007, 16:05
نخیر سامسونگ میدونه که گوشیاشو باید کجا بفرسته . میدونه جایی باید بفرسته که مردمش لیاقت اون گوشیا رو دارن نه اینجا همه از روی بی اطلاعی سریع میان میگم سامسونگ انتن دهی نداره . خوب بگو اون موقعی که سونی و نوکیا نبود توی ایران تو با چه گوشیی داشتی حال میکردی ؟؟؟؟ مگه غیر سامسونگ a800 g800 n100 بود ؟؟؟ الان هیچ انتنش بد شده

یعنی مردم همه دنیا لیاقت دارن ماها نداریم !؟ یا اینکه چون تو ایران میگن آنتن دهی سامسونگ بده گوشیاشو نمیفرسته اینجا ؟!
به هر حال فکر نمیکنم این دو مورد درست باشه ... این در حالیه که بهترین گوشی های برندایه معتبری مثه نوکیا و سونی تو ایران پیدا میشن این به اون معنیه که نوکیا و سونی و ... نمیدونن گوشیاشونو کجا بفرستن ؟! اتفاقا سامسونگ شاید تا 2-3 سال پیش هم تبلیغات خوبی داشت تو زمینه موبایل ( تو ایران ) هم شاید تا همین 2-3 سال پیش نصف( با کمی اغراق ) بازار گوشی تو ایران دست سامسونگ بود ! که یهو بازار رو از دست داد ( به دلایل مختلف )...
الان خیلی از وسایل الکترونیکی دیگه ی سامسونگ رو میتونی تو جدیدترین و متنوع ترین نمونه ها پیدا کنی مثع مانیتورا ...ال سی دی ها و حتی لوازم خانگی و ... !
به نظر من به خاطر افت ناگهانی بازار فروش سامسونگ و ضعف شرکتایه وارد کنندش الان مدلهای نسبتا کمی از سامسونگ تو ایرانه نه به خاطر بی لیاقتیه ماها یا دلایل دیگه!
به هر حال نظر شما هم محترمه ...!

ShahabSAMSUNG
21-05-2007, 11:08
بیشترین علت، همین لج و لجبازی وارد کننده ها هست.

من نمی دونم این شرکت بی لیاقت پارس قائم مال کیه و با چه پشتوانه ای داره کار می کنه. ولی اینو می دونم که اگه سام سرویس به جای پارس قائم، گوشی ها رو هم وارد می کرد (مثل لوازم برقی) بازار موبایل سامسونگ 100% منقلب میشد.
اون زمانی هم که شما میگید فروش خوبی داشت، به خاطر سام سرویس بود که الان معلوم نیست به کدامین علت دیگه نمی زارن گوشی وارد کنه. مدارک مستدل برای این حرف دارم و بر این حرفم اصرار دارم که اگه سام سرویس وارد کنند هگوشی های سامسونگ هم بود، اوضاع گوشی سامسونگ در ایران دگرگون میشد.

CD-RW
21-05-2007, 11:40
مثلا فرض کنید مدلهای I320 - I350 بیاد ایران , کی حاضر میشه اینها رو بخره
1- بزرگند
2- دکمه های صفحه کلید کوچکی دارند
3- توی ایران کسی به توانایی این گوشی آشنایی نداره میره نوکیا یا هر چیز دیگه ای میخره
4- جی پی اس داره که توی ایران پشتیبانی نمیشه
-------------
یا حد اقل فرض کن میان ملت 100 هزار تا میخرند
کدوم نمایندگی فقط 100 هزار تا از یک گوشی وارد میکنه , یا کدوم شرکت فقط این تعداد به یک کشور میفرسته

ali_chenger
21-05-2007, 14:36
بچه ها تایپیک را منحرف نکنید مقایسه دو تا گوشی نه درباره ی بازار سامسونگ در ایران:5:

admiral_cavandish
23-05-2007, 01:23
در هر حال سامسونگ با تمام مسائل بازارش رو حفظ کرده . شما چند سال پیش انواع مدلهارو میدیدید اما دیگه نه زیمنس نه سون نه پنتک نه ... حتی LGو موتورولا هم اوضاعشون وخیم هست و سونی و اریکسون هم که در واقع دو کمپانی هستن که دارن رقابت می کنن .
پس سامسونگ خیلی خوب دووم آورده و باقی میمونه در مورد سونی اریکسون هم باید بگم که تو طراحی ظاهری افتضاحه و بهتره یه فکری به قیافه هاش بکنه .
نوکیا هم نون شایعات احمقانه ای رو که میگن انتن میده خورده و الان تو قشر پایین جامعه همه نوکیا می گیرن که با تورم روزبروز بیشتر میشن و اینطوری خوب میفروشه . من یه بیمارستان در شریعتی می شناسم که کارگرای زیر دیپلمش همگی نوکیا 7610. 6630 .3230 .n70و... دارن و نمی دونن os چیه . خوب اینا شنیدن " اقا فقط نوکیا " رفتن خریدن کاری هم ندارن که چیه . سونی هم که کمکم داره میره تو جمع جوادا با مدلهای W810.W800,K750 و غیره .
البته من به مدل W850 احترام قائلم .

admiral_cavandish
23-05-2007, 01:28
در مورد دوربین هم باید بگم خئودتونو خسته نکنین . یه دوربین دیجیتال بگیرین که هم style داره و هم با دوربین موبایل 100 مگا پیکسل هم که باشه باز دوربین موبایله .
من 4 ساله که یه کونیکی دیجیتال دارم 5 Mpx و هیچ گوشی به پاش نمیرسه .
راحت بگم دوربین موبایل رفع کوتیه فقط .
اما یه چیزیم بگم تو نور روز به خصوص افتاب ، آشغالترین موبایل هم خوب عکس می ندازه میگید نه ؟
امتحان کنین .
من E700 داشتم که عکسای روزش عالین با دوربین 800.640

ali_chenger
23-05-2007, 10:48
در هر حال سامسونگ با تمام مسائل بازارش رو حفظ کرده . شما چند سال پیش انواع مدلهارو میدیدید اما دیگه نه زیمنس نه سون نه پنتک نه ... حتی LGو موتورولا هم اوضاعشون وخیم هست و سونی و اریکسون هم که در واقع دو کمپانی هستن که دارن رقابت می کنن .
پس سامسونگ خیلی خوب دووم آورده و باقی میمونه در مورد سونی اریکسون هم باید بگم که تو طراحی ظاهری افتضاحه و بهتره یه فکری به قیافه هاش بکنه .
نوکیا هم نون شایعات احمقانه ای رو که میگن انتن میده خورده و الان تو قشر پایین جامعه همه نوکیا می گیرن که با تورم روزبروز بیشتر میشن و اینطوری خوب میفروشه . من یه بیمارستان در شریعتی می شناسم که کارگرای زیر دیپلمش همگی نوکیا 7610. 6630 .3230 .n70و... دارن و نمی دونن os چیه . خوب اینا شنیدن " اقا فقط نوکیا " رفتن خریدن کاری هم ندارن که چیه . سونی هم که کمکم داره میره تو جمع جوادا با مدلهای W810.W800,K750 و غیره .
البته من به مدل W850 احترام قائلم .
سونی با اون طرحهای زیبا اگه افتضاحه پس سامسونگ که خیلی افتضاحتره:27: . نوکیا را هیچ موقع با برند های دیگه مقایسه نکن چون واقعا عالیه و یه سر و گردن از همه بالا تره :31: شما w550 w580 w880 k550 را ببین بعد در مورد طرح های سونی نظر بده:20: هر گوشی که خوب باشه فروش داره و قیمت و امکاناتش با هم بخونه مثل k750 w800 w810:46:

ShahabSAMSUNG
23-05-2007, 22:14
سونی با اون طرحهای زیبا اگه افتضاحه پس سامسونگ که خیلی افتضاحتره:27: . نوکیا را هیچ موقع با برند های دیگه مقایسه نکن چون واقعا عالیه و یه سر و گردن از همه بالا تره :31: شما w550 w580 w880 k550 را ببین بعد در مورد طرح های سونی نظر بده:20: هر گوشی که خوب باشه فروش داره و قیمت و امکاناتش با هم بخونه مثل k750 w800 w810:46:

از لحاظ طراحی، صحبت هات بوی تعصب خاص افراد بی منطق رو میده. سعی کن واقعی به موضوع نگاه کنی.
من خودم از طراحی از سونی اریکسون (بعضیاش مثل W810, Z530, W850 , ...) خوشم میاد. ولی باید قبول کرد که سامسونگ در طراحی شاهکار می کنه. (با اینکه خودم دبلیو810 دارم) ولی شما یه نظر به دی820 بنداز. به لحاظ طراحی کدوم گوشی به پاش میرسه؟ این فقط یه نمونه کوچیک بود.

نوکیا درسته. یه سر و گردن بالاتره و خود شرکت سامسونگ هم گفته که ما نوکیا رو به عنوان پیشروی این صنعت قبول داریم و سعی در گرفتن بازار نوکیا نداریم. گوشی هامون رو هم بیشتر جاهایی عرضه می کنیم که نوکیا فروش آنچنانی نداره :31:

از این مورد آخرت فاکتور بگیر چون الان در ایران پیکان و پراید بیشترین فروش رو داره. آیا اینا رو به عنوان بهترین ماشین ها قبول داری؟؟؟ حتی همین سمند. فکر می کنی خوبه؟
بحث رو ماشینی نمی کنم (وگرنه کلی حرف دارم :31: ) ولی بازم توجه کن که اگر هم حرفت درست باشه و فروش بیشتر و خوندن امکانات و قیمت ملاکه، بازم در بازار های جهانی، فروش گوشی های سامسونگ از سونی اریکسون بیشتره.
سال 2006 که سونی اریکسون کلی حال کرده بود که فروش زیاد و خوبی داشته، سامسونگ 60 میلیون گوشی بیشتر از سونی اریکسون فروخته.

می دونم که زیاد نوشتم و ممکنه هر کسی نشینه و اینا رو بخونه ولی حداقل از بچه های انجمن سامسونگ خواهش دارم که کامل بخونن.

Alfredo
23-05-2007, 23:09
از لحاظ طراحی، صحبت هات بوی تعصب خاص افراد بی منطق رو میده. سعی کن واقعی به موضوع نگاه کنی.
من خودم از طراحی از سونی اریکسون (بعضیاش مثل W810, Z530, W850 , ...) خوشم میاد. ولی باید قبول کرد که سامسونگ در طراحی شاهکار می کنه. (با اینکه خودم دبلیو810 دارم) ولی شما یه نظر به دی820 بنداز. به لحاظ طراحی کدوم گوشی به پاش میرسه؟ این فقط یه نمونه کوچیک بود.

نوکیا درسته. یه سر و گردن بالاتره و خود شرکت سامسونگ هم گفته که ما نوکیا رو به عنوان پیشروی این صنعت قبول داریم و سعی در گرفتن بازار نوکیا نداریم. گوشی هامون رو هم بیشتر جاهایی عرضه می کنیم که نوکیا فروش آنچنانی نداره :31:

از این مورد آخرت فاکتور بگیر چون الان در ایران پیکان و پراید بیشترین فروش رو داره. آیا اینا رو به عنوان بهترین ماشین ها قبول داری؟؟؟ حتی همین سمند. فکر می کنی خوبه؟
بحث رو ماشینی نمی کنم (وگرنه کلی حرف دارم :31: ) ولی بازم توجه کن که اگر هم حرفت درست باشه و فروش بیشتر و خوندن امکانات و قیمت ملاکه، بازم در بازار های جهانی، فروش گوشی های سامسونگ از سونی اریکسون بیشتره.
سال 2006 که سونی اریکسون کلی حال کرده بود که فروش زیاد و خوبی داشته، سامسونگ 60 میلیون گوشی بیشتر از سونی اریکسون فروخته.

می دونم که زیاد نوشتم و ممکنه هر کسی نشینه و اینا رو بخونه ولی حداقل از بچه های انجمن سامسونگ خواهش دارم که کامل بخونن.
كاملا تاييد ميشه !

admiral_cavandish
24-05-2007, 01:43

عزیز من اولا من نه تنها سونی بلکه مارکهای دیگرو هم در سایتهای مختلف می بینم قبل از اینکه تو بازار بیات مثلا :GSMARENA.com بعدش هم از نظر تعداد محصول اصلا سونی به پای نوکیا هم نمی رسه چه برسه به تعداد در سامسونگ . پس طبیعتا در تعداد بیشتر مدلهای قشنگتر و پر تنوع بیشتره . اصلا مگهچند مدل سونی تا حالا اومده بیرون؟
من قبلا هم گفتم به خیلی از مدلهای سونی علاقه مندم اما به سامسونگ نمی رسه .
من روزی با دو سه نفر امثال شما چونه می زنم و وقتی یه مدل جدید از سامسونگ رو می گیرم دستم خودشون چشاشون وا میمونه .یکی از همین افراد که به شدت مخالف سامسوگه واسه خانومش D830 گرفت از طریق خودم .
ضمنا من خودم اگر یه روزی ببینم همه سامسونگ میگیرن دستشون دیگه هیچ وقت سامسونگ نمی خرم . راحت بگم از اینکه میبینم همه دستشون گوشیهای یوغور نوکیا و یا سونی میگیرن اما من یه گوشی تک دارم حال می کنم . در کل این به سلیقه بستگی داره که یکی طرحهای قوطی کبریت سونی رو می پسنده و خوب سوئدیها عادت دارن در مورد ماشین ولوو هم همین طور بودن اما بالاخره طرحهای ملایمتررو ارائه کردن که اونم بعد از ادغام با کمپانی دیگه بود چون داشت ورشکست می شد . اما نوکیا هم فقط اسم در کرده و واقعا گوشی خسته کننده ایه ، اونمبا اون کند بالا اومدنشون .

CD-RW
24-05-2007, 08:16
داد از دل ما گفتی
اگه بدونی روزی چند بار با این نوکیا بخر ها ( ببخشید به کسی بر نخوره , منظور من آدمهای بی سوادیه که رو حساب اسم نوکیا نمیدونند چی خریدند ) سر امکانات و دور ریختن پولشون بحث میکنم که نگو .
همشون فکر میکنند که اگه مثلا بری 400 هزار تومن بابت یه گوشی پول بدی خیلی کلاس داره ( از دید اونها حقیقته )
ولی وقتی میبینی حتی تنظیم دوربین این گوشی رو هم بلد نیستند کف میکنی
چند هفته پیش امکان فرمان صوتی رو توی گوشی یکی از این نوکیا بخر ها فعال کردم ( کار نداریم که توی محیط های پر سر و صدا کارایی نداره ) به جای اینکه تعجب کنه برداشت گفت که : من گوشی نوکیا خریدم که این اداها رو نداشته باشه . , آخه اولین گوشی که یادم میاد این تکنولوژی رو آورد ساژم بود و بعدا سامسونگ توسعه داد . ( فکر کنم ساژم )

ali_chenger
24-05-2007, 10:59
:19: [quote=ShahabSAMSUNG;1115458]از لحاظ طراحی، صحبت هات بوی تعصب خاص افراد بی منطق رو میده. سعی کن واقعی به موضوع نگاه کنی.

دستت درد نکنه آقا شهاب یعنی من بیمنطقم:41: آخه مگه شرکت سونی برای بابامه(ای کاش بود)که من روش تعصب داشته باشم:20: من در مورد طراحی نظرم را گفتم شاید شما و بعضی از دوستان با نظر من موافق نباشید که اونم برای من قابل احترامه:20: من اینم قبول دارم که طراحی سامسونگ از سونی بهتره :19: در مورد بازار فروش تو جهان هم باید بگم سونی تا سال پیش از LG هم عقب تر بود ولی اون را جا گذاشت حالا شما امسال را ببینید که سونی چیکار میکنه نوکیا را فکر نمیکنم ولی از پس سامسونگ برمیاد:46: اگر شما k750 وw810 را پراید حساب میکنید پس دی820 باید پیکان باشه اونم از نوع sport:27: درکل اگه من حرفی زدم که باعث ناراحتی شما و دوستان شده معذرت میخوام :11: من کوچیک تمام بچه های فروم هستم:10:

ali_chenger
24-05-2007, 11:00

دستت درد نکنه آقا شهاب یعنی من بیمنطقم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif آخه مگه شرکت سونی برای بابامه(ای کاش بود)که من روش تعصب داشته باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif من در مورد طراحی نظرم را گفتم شاید شما و بعضی از دوستان با نظر من موافق نباشید که اونم برای من قابل احترامه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif من اینم قبول دارم که طراحی سامسونگ از سونی بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif در مورد بازار فروش تو جهان هم باید بگم سونی تا سال پیش از LG هم عقب تر بود ولی اون را جا گذاشت حالا شما امسال را ببینید که سونی چیکار میکنه نوکیا را فکر نمیکنم ولی از پس سامسونگ برمیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif اگر شما k750 وw810 را پراید حساب میکنید پس دی820 باید پیکان باشه اونم از نوع sport[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif درکل اگه من حرفی زدم که باعث ناراحتی شما و دوستان شده معذرت میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif من کوچیک تمام بچه های فروم هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

ali_chenger
24-05-2007, 11:01
چرا 2 بار شد

ShahabSAMSUNG
25-05-2007, 12:40
دستت درد نکنه آقا شهاب یعنی من بیمنطقم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif آخه مگه شرکت سونی برای بابامه(ای کاش بود)که من روش تعصب داشته باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif من در مورد طراحی نظرم را گفتم شاید شما و بعضی از دوستان با نظر من موافق نباشید که اونم برای من قابل احترامه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif من اینم قبول دارم که طراحی سامسونگ از سونی بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif در مورد بازار فروش تو جهان هم باید بگم سونی تا سال پیش از LG هم عقب تر بود ولی اون را جا گذاشت حالا شما امسال را ببینید که سونی چیکار میکنه نوکیا را فکر نمیکنم ولی از پس سامسونگ برمیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif اگر شما k750 وw810 را پراید حساب میکنید پس دی820 باید پیکان باشه اونم از نوع sport[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif درکل اگه من حرفی زدم که باعث ناراحتی شما و دوستان شده معذرت میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif من کوچیک تمام بچه های فروم هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

شرمندتم. من قصد بی احترامی به شما رو نداشتم. شاید نتونستم درست منظورم رو بیان کنم.
در هر حال ما هم مخلص شما هستیم.

در هر حال، سامسونگ هم مال بابای من نیست (کاش بود :31:) و هر شرکتی هم بتونه گوشی بهتری بزنه طبق نیازهام، اون رو انتخاب می کنم. فرقی هم نمی کنه که سامسونگ باشه یا نوکیا یا سونی اریکسون!!!

nima_989
25-05-2007, 22:10
منم بازی بچه ها
در مورد فروش پیکان و پراید باید بگم آخه ما رو مجبور می کنن که اینا رو بخریم . می دونید چرا؟؟؟ چون وقتی توی این رنج قیمت همینا هست خوب خریدار بدبخت مجبوره همینارو بخره. ولی در مورد گوشی توی هر رنج قیمت مدلهای زیادی هست و خریدار با اختیار کامل گوشی مورد علاقه خودشو پیدا می کنه و می خره.
در مورد فروش بیشتر گوشی سامسونگ لازم به ذکره که این شرکت به همراه نوکیا دارای قدمت بیشتری نسبت به سونی اریکسون6-5 ساله هستن. ولی دقت کنید همین شرکت نوپا(سونی اریکسون) چه جوری بازار رو به هیجان اورده تا جایی که به یک رقیب قدرتمند برای دو برند سامسونگ و نوکیا تبدیل شده و ظرف همین مدت تا جایگاه چهارم فروش بالا اومده. و مطمئنا تا چند سال دیگه تا رتبه های بالاتر هم میاد.
البته ناگفته نماند در سال گذشته سود آور ترین شرکت تولید موبایل شناخته شد(فرق داره با پر فروش ترین).
چاکر همه هم هستیم.

ali_chenger
25-05-2007, 23:19
شرمندتم. من قصد بی احترامی به شما رو نداشتم. شاید نتونستم درست منظورم رو بیان کنم.
در هر حال ما هم مخلص شما هستیم.

در هر حال، سامسونگ هم مال بابای من نیست (کاش بود :31:) و هر شرکتی هم بتونه گوشی بهتری بزنه طبق نیازهام، اون رو انتخاب می کنم. فرقی هم نمی کنه که سامسونگ باشه یا نوکیا یا سونی اریکسون!!!
شهاب جان من کوچیک شما هستم شما از اون دسته افراد هستید که همیشه بدون تعصب حرف میزنید من همیشه پست های شما را با دقت میخونم به اطلاعات من که اضافه شد بقیه دوستان را نمیدونم:10:

CD-RW
26-05-2007, 09:29
منم بازی بچه ها
در مورد فروش پیکان و پراید باید بگم آخه ما رو مجبور می کنن که اینا رو بخریم . می دونید چرا؟؟؟ چون وقتی توی این رنج قیمت همینا هست خوب خریدار بدبخت مجبوره همینارو بخره. ولی در مورد گوشی توی هر رنج قیمت مدلهای زیادی هست و خریدار با اختیار کامل گوشی مورد علاقه خودشو پیدا می کنه و می خره.
در مورد فروش بیشتر گوشی سامسونگ لازم به ذکره که این شرکت به همراه نوکیا دارای قدمت بیشتری نسبت به سونی اریکسون6-5 ساله هستن. ولی دقت کنید همین شرکت نوپا(سونی اریکسون) چه جوری بازار رو به هیجان اورده تا جایی که به یک رقیب قدرتمند برای دو برند سامسونگ و نوکیا تبدیل شده و ظرف همین مدت تا جایگاه چهارم فروش بالا اومده. و مطمئنا تا چند سال دیگه تا رتبه های بالاتر هم میاد.
البته ناگفته نماند در سال گذشته سود آور ترین شرکت تولید موبایل شناخته شد(فرق داره با پر فروش ترین).
چاکر همه هم هستیم.

تمام حرفهات رو قبول دارم , بحث سر اینه که چرا ...
1- سونی اریکسون توی ایران نمایندگی فعال نداره ؟
2- سونی اریکسون با در نظر نگرفتن یک سری جزئیات فنی قیمت گوشی رو پایین میاره که ملت عادی دقت نمیکنند ؟
3- سونی اریکسون توی بازار لوازم تقلبی خودش واکنشی نشون نمیده ؟
از همه مهمتر به خاطر ارزونی , گوشی محبوب یه قشر خاص شده .