PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هورمون درماني ريزش مو آقايان

shervinjoon
19-04-2007, 17:25
بهترين دارو هاي ضد هورمون مردانه كه از عمل آن بر روي مو ها جلوگيري كرده و باعث عدم ريزش مو و رويش مو هاي جديد شوند چيست؟
از قبيل پروپشيا فينا پشيا فينسترايد اسپيرونولاكتون
شما چي سراغ دارين
در كدام يك از مواد خوراكي نيز چنين موادي وجود دارند
هم دارو هم خوراكي نام ببريد
البته ماينوكسيديل و روگين هم ميگن موثره شما چه چيز هايي ميدانيد هر چي ميدونين بگين

venlo
19-04-2007, 17:36
Revivosion چي ؟ ( ريوايووژن‌)

shervinjoon
19-04-2007, 20:13
Revivosion چي ؟ ( ريوايووژن‌)

اينم مد نظرم بود ممنون كه شركت كردي
در ضمن قيمت آن حدود 120 هزار تومن فكر مي كنم بود كه نسبتا بالاست
در صورتي كه اطلاعات ديگري داريد شركت كنيد

venlo
19-04-2007, 20:21
سلام.
در باره پروپشيا خواستم يه مطلبي بذارم :

داروي جديد در اين زمينه مصرف قرصهاي پروپشيا که فناستريد يک ميلي گرمي ميباشد است اين قرص در يک در صد افرادي که آن را مصرف ميکنند کاهش تمايل جنسي ايجاد ميکند که با قطع دارو برگشت پذير ميباشد. مشکل استفاده آن در وضع کنوني گراني آن ميباشد که نوع خارجي آن هر قرص حدود هزارو ششصد تومان است و چون بايد روزانه يک قرص مصرف شود بعبارتي نزديک به چهل و هشت هزار تومان ماهیانه مخارج دارد. البته نوع داخلي آن نيز توليد شده که قيمت آن حدود يک دهم نوع خارجي ميباشد ولي کمياب است.

در ريزش مو که بعلت هورموني ميباشد از اين دارو استفاده ميشود و مصرف دائمي است چون با قطع آن دوباره ريزش شروع ميشود

venlo
19-04-2007, 20:33
داروي ديگر اسپيرونولاكتون است كه جلوي عمل هورمون هاي مردانه را كه باعث ريزش مو مي شوند، مي گيرد ولي اگر اين دارو بصورت خوراكي مصرف شود باعث كاهش قدرت جنسي و عدم توانايي توليد مثل مي شود. اما اگر بصورت محلول2 درصد در الكل برروي پوست سرماليده شود، ريزش مو را كم مي كند.

اينو توجه كنين :‌

اداره غذا و دارو مصرف محلول اسپيرونولاكتون را براي درمان ريزش مو يا حفظ سلامت موها مجاز نمي داند، در نتيجه در حال حاضر فقط ازمحلول مونوكسيديل ( راگين) براي درمان ريزش مو استفاده مي شود.

-------
تستوسترون براي توانايي جنسي لازم است و باعث ريزش مو نمي شود. ولي در داخل سلول هاي بدن، تستوسترون به دي هيدروتستوسترون تبديل مي شود كه باعث ريزش مو مي شود.

----
منبع :‌تبيان:5:

castilla_ht
19-04-2007, 22:47
سلام.
در باره پروپشيا خواستم يه مطلبي بذارم :

داروي جديد در اين زمينه مصرف قرصهاي پروپشيا که فناستريد يک ميلي گرمي ميباشد است اين قرص در يک در صد افرادي که آن را مصرف ميکنند کاهش تمايل جنسي ايجاد ميکند که با قطع دارو برگشت پذير ميباشد. مشکل استفاده آن در وضع کنوني گراني آن ميباشد که نوع خارجي آن هر قرص حدود هزارو ششصد تومان است و چون بايد روزانه يک قرص مصرف شود بعبارتي نزديک به چهل و هشت هزار تومان ماهیانه مخارج دارد. البته نوع داخلي آن نيز توليد شده که قيمت آن حدود يک دهم نوع خارجي ميباشد ولي کمياب است.

در ريزش مو که بعلت هورموني ميباشد از اين دارو استفاده ميشود و مصرف دائمي است چون با قطع آن دوباره ريزش شروع ميشود

سلام دوست عزیز
آیا این قرص در قدرت تولید مثل خللی وارد می کند ؟
ممنون

venlo
19-04-2007, 23:12
سلام دوست عزیز
آیا این قرص در قدرت تولید مثل خللی وارد می کند ؟
ممنون

والا من كه دكتر نيستم :31: ولي فقط اينو نوشته بود :

کاهش تمايل جنسي ايجاد ميکند که با قطع دارو برگشت پذير ميباشد

shervinjoon
20-04-2007, 12:02
خسته نباشيد همه اينا رو كه ن اسم برده بودم و گفته بودم و در مورد ش اطلاعات نسبتا كاملي دارم
در ضمن در جواب اون دوستمون اين داروها بر روي قدرت جنسي در صد كمي از افراد تاثير كمي ميگذارند اما ايجاد عقيمي نمي كنند منظور كاهش تمايل جنسي است
اگر چه من روزي هشت تا اسپيرونولاكتون و روزي دو تا پروپشيا ميخورم نه قدرتم كم شده نه تمايلاتم
به نظر من همه اينا مزخرفه
چيز هاي ديگه منظورم داروهاي ديگه بود كه اگر ميدونين و من نگفتم و نام نبردم شما بگين نه تكرار مكررات

venlo
20-04-2007, 12:38
شايد براي شما تكراري بوده جناب shervinjoon عزيز.
به هر حال اونا رو گفتم چون شايد بعضي ها اطلاعي نداشتند ...
راستي بد نيست به اين تاپيك يه نگاهي بندازي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shervinjoon
23-04-2007, 13:41
فناسترايد يا فينسترايد نوع ايراني
فينا پشيا نوع هندي
و پروپشيا اصلي امريكايي
همه اين سه تا يكي هستند از كشور هاي مختلف
سايمتدين
كافيئن شامپو آلپسين تا حد كمي موثر
شامپوي گياهي klorane
زينك پلاس خارجي
كپسول گلي كويت
ويتامين هاي بي سي ايي
سويا و شير سويا
ما الشعير
پرهيز از غذا هاي پرچرب پر نمك مواد غذايي آماده همچون سوسيس و كالباس
استفاده زياد از سبزيجات و ميوه جات
گياهخواري ( آخه دلت مياد اون حيوون جوندار رو بكشي بخوري اون مرغ يا خروس يه روزگاري جون داشت و تو رگ هاش خون جريان داشت )
سوسيس كالباس ( بازم همون ميشه گوشت يه جاندار با مواد افزودني مضر - دهن آدم بو سير مي گيره همه حالشون به هم ميخوره )

PERCEPOLIS
04-10-2007, 11:44
سلام ميخواستم بدانم راه درمان ريزش موي هورموني دي هيدروتستوسترون درخانمي كه قصد بارداري دارد چيست