PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

pooria_k2
10-11-2007, 19:05
بله باید 3.71 irshell رو دانلود کنی که روی فریمویر 3.71 کار میکنه

پس چرا روی مال من کار نمیکنه؟:13:

mazi_z_PSP
10-11-2007, 20:51
ببخشيد بابت عکس ها. بد آپلود شده بود. دوباره ميزارم.

این :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا این :

rassool
10-11-2007, 21:05
كسي تونسته با برنامه irshell براي موبايل n95 فايل ارسال كنه يا بگيره اصلا چنين امكاني هست يا نه ؟؟ با برنامه هاي ديگه چطور ؟؟ منظورم با wi-fi هست نه مادون قرمز؟؟؟

rassool
10-11-2007, 21:18
پیشنهاد میکنم تم نریز من یه بار تم X360 رو ریختم وقتی روشن میکردم هنگ میکرد شانس اوردم ریکاوری کار میکرد رفتم درستش کردم
تم ريختن توي ورژن 3.71 هيچ مشكلي پيش نمياره ولي توي ورژنهاي پايين تر خطر داره.

mehdi30nema
11-11-2007, 08:05
بچه ها من silent hill : origins رو ريختم ولي يه مشكل دارم وقتي ميام تو منوي اصلي بازي و ميخام بيام توي قسمت home جاي اينكه از بازي خارج بشه و بياد تو هوم psp خاموش ميشه . فكر ميكنيد مشكل چيه ؟

J A V I D
11-11-2007, 09:41
بچه ها من silent hill : origins رو ريختم ولي يه مشكل دارم وقتي ميام تو منوي اصلي بازي و ميخام بيام توي قسمت home جاي اينكه از بازي خارج بشه و بياد تو هوم psp خاموش ميشه . فكر ميكنيد مشكل چيه ؟

منم دارم سايلنت هيل رو بازي مي كنم . چنين مشكلي با هاش ندارم . تنها مشكلي كه دارم يه جاي بازي گير كردم نمي دونم چيكار كنم ! اگه پچ شماره سه رو نريختي بريز شايد مشكلت بر طرف بشه ...

mehdi30nema
11-11-2007, 12:17
منم دارم سايلنت هيل رو بازي مي كنم . چنين مشكلي با هاش ندارم . تنها مشكلي كه دارم يه جاي بازي گير كردم نمي دونم چيكار كنم ! اگه پچ شماره سه رو نريختي بريز شايد مشكلت بر طرف بشه ...
جاويد جان شما كجا گيركردي ؟ چون منم تو اون بيمارستانه اونجا كه ميريم تو يه اتاق كه آينه داره بعد ميريم اونور آينه . بعد بيرون اتاق ميريم يه جا كه ميره يه طبقه پايين تر گير كردم ديگه نميتونم جلوتر برم .

mehdi30nema
12-11-2007, 08:06
چقدر عجيبه نزديكه 20 ساعته كه هيچ كس چيزي تو تاپيك ننوشته . حالا خودم مينويسم . كسي هد فون يا كابل تلوزيون براي اسليم نديده ؟ چون من هرجا ميرم ميگن وسايل جانبي هيچي براي اسليم نيومده . راستي جاويد جان من تو سايلنت هيل بيمارستان رو رد كردم .

marilyn manson beh
12-11-2007, 09:24
بچه ها هدفونای اسلیمو دیدید؟ خیلی خوشگله...راستی آقا مازیار اون کیفهایی که گذاشتی عکساشو تو ایران پیدا میشه ؟خیلی fashion به درد تیریپ فشن میخوره...در ضمن این ir shell چرا رو اسلیم نمیاد؟

J A V I D
12-11-2007, 10:12
چقدر عجيبه نزديكه 20 ساعته كه هيچ كس چيزي تو تاپيك ننوشته . حالا خودم مينويسم . كسي هد فون يا كابل تلوزيون براي اسليم نديده ؟ چون من هرجا ميرم ميگن وسايل جانبي هيچي براي اسليم نيومده . راستي جاويد جان من تو سايلنت هيل بيمارستان رو رد كردم .

بيمارستانه بعد از اينكه با پرستاره صحبت مي كني بايد بري بيرون بعدش مي ري تو يه ساختمون ديگه شبيه بيمارستان اونم من اونجا گير كردم اونجا هم فكر كنم بايد برم بيرون چون هيچ راه ديگه اي نداره به هر حال دو روزه وقت نكردم بازي كنم !

بچه ها هدفونای اسلیمو دیدید؟ خیلی خوشگله...راستی آقا مازیار اون کیفهایی که گذاشتی عکساشو تو ایران پیدا میشه ؟خیلی fashion به درد تیریپ فشن میخوره...در ضمن این ir shell چرا رو اسلیم نمیاد؟

من اسليم ندارم ولي سايتش نوشته ورژن 3.71 رو اسليم اجرا مي شه ...

amirrasa kateb
12-11-2007, 15:48
سلام اون مموریه که گفتم سوختهرو بازش کردم دیدم روی قابش نوشته made in japan روی اون چیپش نوشته
sharp taiwan
خیلی عجیبه توی جعبهی گیگاپک آکبند بود
اینم عکسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mazi_z_PSP
12-11-2007, 19:29
پس حسابی ضرر کردی. حيف

راستی آقا مازیار اون کیفهایی که گذاشتی عکساشو تو ایران پیدا میشه

آره هست. من خودم يکی دارم. خيلی راضيم. واقعا خوب و بدرد بخور هست. چيزای ديگه مزخرفن

samanajan
12-11-2007, 21:05
کمک کنید در مورد psp

--------------------------------------------------------------------------------

من میخواهم یک psp بخرم چه چیزی های را باید ملاک قرار دهم

و کدام مارک از هم بهتر است
و تمام مشخصاتش را میخواستم

rassool
12-11-2007, 22:07
کمک کنید در مورد psp

--------------------------------------------------------------------------------

من میخواهم یک psp بخرم چه چیزی های را باید ملاک قرار دهم

و کدام مارک از هم بهتر است
و تمام مشخصاتش را میخواستم
شماره سريال روي جعبه و روي psp يكي باشه پيكسل سوخته نداشته باشه اگه همونجا برات كپي خورش ميكنه حتما امتحان كن كه توي منوي ريكاري بره .
كدوم ماركم كه ماركي نداره sony هستش بپا بهت samsung نندازن (شوخي)
اگه منظورت slim هست يا fat اگه بودجت ميرسه slim بگير گر هم نه fat

apoosh
12-11-2007, 22:14
همه یه مارک دارند و اونهم سونی هستش!
الان هم از نوع اسلیم بگیر
قیمتش در بازار حدودای 200تومان هست که با لوازم جانبی حدودای 225 برات آب می خوره
ملاکت هم این باشه که قبل از خرید تست کنی و دقیق روی صفحه اش نگاه کنی که پیکسل سوخته نداشته باشه

ali_ranger22
13-11-2007, 13:08
پس چرا روی مال من کار نمیکنه؟:13:
فریم ویرت 3.71 هست؟شاید اشتباه میریزی

ali_ranger22
13-11-2007, 13:09
كسي تونسته با برنامه irshell براي موبايل n95 فايل ارسال كنه يا بگيره اصلا چنين امكاني هست يا نه ؟؟ با برنامه هاي ديگه چطور ؟؟ منظورم با wi-fi هست نه مادون قرمز؟؟؟

من یه بار خواستم با 9500 این کارو بکنم نمیشه همدیگرو نمیشناسن کلا wifi موبایل برای اینترنته نه تبادل اطلاعات فکر کنم البته

---------------------
اقا جاوید شما با 3.71 مشکلی نداری ؟
مثلا باگ هوس کردم بریزمش یه راهنمایی بکن

J A V I D
13-11-2007, 13:50
اقا جاوید شما با 3.71 مشکلی نداری ؟
مثلا باگ هوس کردم بریزمش یه راهنمایی بکن

يه مشكل داره بعضي وقتا موقع بازي كردن يه دفعه خاموش مي شه واسه من از وقتي 3.71 ريختم تا حالا سه دفعه اينطوري شد ( ولي تو پچ سه ظاهرا اين مشكل رفع شده) ... مشكل خاص ديگه اي من توش نديدم ... البته اينم بگم كه من فقط با پي اس پي بازي مي كنم يعني برنامه ،‌آهنگو ، فيلمو اينا نمي ريزم ! شايد تو قسمت هاي ديگه مشكلاتي داشته باشه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

ali_ranger22
13-11-2007, 17:34
يه مشكل داره بعضي وقتا موقع بازي كردن يه دفعه خاموش مي شه واسه من از وقتي 3.71 ريختم تا حالا سه دفعه اينطوري شد ( ولي تو پچ سه ظاهرا اين مشكل رفع شده) ... مشكل خاص ديگه اي من توش نديدم ... البته اينم بگم كه من فقط با پي اس پي بازي مي كنم يعني برنامه ،‌آهنگو ، فيلمو اينا نمي ريزم ! شايد تو قسمت هاي ديگه مشكلاتي داشته باشه !

از نظر هنگ کردن چطوره؟تا حالا برا شما چند بار هنگ کرده؟
اینترنت بروسرش مشکلی نداشته ؟
خیلی بعیده که توی اهنگ و فیلم مشکل داشته باشه؟

ali_ranger22
13-11-2007, 17:52
کسی ماشین حساب برا psp سراغ نداره؟

J A V I D
13-11-2007, 18:26
از نظر هنگ کردن چطوره؟تا حالا برا شما چند بار هنگ کرده؟
اینترنت بروسرش مشکلی نداشته ؟
خیلی بعیده که توی اهنگ و فیلم مشکل داشته باشه؟

تا حالا هنگ نكرده فقط همون خاموش شدن خود كاره ! كه گفتم تا حالا سه دفعه وسط بازي يه دفعه خاموش شد ...

samanajan
13-11-2007, 19:36
کسی تا حالا برای psp حافظه 4 گیگابایت انداخته است

در ضمن حافظه خودش چقدر است

samanajan
13-11-2007, 19:46
طوری به اینترنت وصل می شود

mazi_z_PSP
13-11-2007, 20:49
کسی تا حالا برای psp حافظه 4 گیگابایت انداخته است

در ضمن حافظه خودش چقدر است

سلام دوست عزيز. بله حافظه 4 گيگ هم خودم استفاده کردم و هم خيلی های ديگه. مشکلی نداره و خوبه به شرط اینکه حافظه از کيفيت خوبی برخوردار باشه. اگر نه با مشکل اساسی مواجه ميشی.
پيشنهاد ميشه از 2 تا حافظه 2 گيگ استفاده کنی. اونم های اسپيد.

طوری به اینترنت وصل می شود

پی اس اپی به وسيله سيستم بيسيم وای-فای به اینترنت متصل ميشه . البته نميدونم تو ایران چه کارهايی بايد انجام بدی تا بتونی از این سرويس استفاده کنی. اما پيشنهاد ميشه که استفاده نکنی. چون اصلا به درد سرش نميارزه. اینو تجربه ثابت کرده!

momkhbpsp
13-11-2007, 21:54
شما میتونی به وسیله وای فای مکس یا... به اینترنت متصل بشی که حدود 30 الی40 هزارتومن قیمتشه اگه اطلاعات بیشتر خواستی پیغام بده

mazi_z_PSP
13-11-2007, 22:07
شما میتونی به وسیله وای فای مکس یا... به اینترنت متصل بشی که حدود 30 الی40 هزارتومن قیمتشه اگه اطلاعات بیشتر خواستی پیغام بده

عزيزم شما به خواست ديگران کاری نداشته باش. پيشنهاد ميکنم هرچی اطلاعات داری بزاری. ممنون

momkhbpsp
13-11-2007, 22:16
عزيزم شما به خواست ديگران کاری نداشته باش. پيشنهاد ميکنم هرچی اطلاعات داری بزاری. ممنون

بستگی داره ایشون چقدر مشتاق به پیگیری موضوع باشه
چون نمی خوام فروم منحرف بشه یه چیزایی میگم

شما میتونی با خرید این دستگاه واتصال اون به کامپیوتر اینترنت رو شر کنی چه ای دی اس ال چه دایل آپ فرقی
نمیکونه بازم میگم اگه مشتاق بودید بازم توضیحات دیگری رو میگم

J A V I D
13-11-2007, 22:17
پي اس پي به درد اتصال له اينترنت نمي خوره صفحات فارسي رو ساپورت نمي كنه كا با مرورگرش سخته و هزارو يك مشكل ديگه ... شما اگه تهراني مي توني بري مجتمع پايتخت با واي فاي به اينترنت وصل شي ...

momkhbpsp
13-11-2007, 22:21
بله فارسی رو تا اونجایی که من میدونم ساپورت نمی کنه اما مروگر هم براش اومده اما این طور نیست که به درد نمی خوره

J A V I D
13-11-2007, 23:46
بله فارسی رو تا اونجایی که من میدونم ساپورت نمی کنه اما مروگر هم براش اومده اما این طور نیست که به درد نمی خوره

اون اينترنتش به درد ايران نمي خوره شما وقتي تو خونت نشستي پا كامپيوتر اصلا غير منطقيه كه بخواي با پي اس پي به اينترنت وصل شي ! اون واسه تو بيابوني چيزي آدم يه كار فوري داشته باشه به درد مي خوره ... كه اينم تو ايران جواب نمي ده چون اينترنت واي فاي اونطوري كه پي اس پي ساپورت كنه نداريم تو خيابون !!!!!

marilyn manson beh
14-11-2007, 10:28
بچه ها رم من 4 هستش و تا آخر پر شده هیچ مشکلی هم نداره حتی بازیهای cos رو بدون پرش اجرا میکنه مثل GTa تازه san disk هم هستش 40 هزار تومان هم خزیدم از کنار پاساژ لباف یعنی پاساژ مطیعی فروشگاه گلچین....

rassool
14-11-2007, 12:08
بازي cso هست نه cos!!!!!

alfaalphaalfa
14-11-2007, 16:05
سلام بچه ها. یه سوال : umd خامی وجود نداره؟

J A V I D
14-11-2007, 16:45
سلام بچه ها. یه سوال : umd خامی وجود نداره؟

تا اونجايي كه من مي دونم نه اگه وجودم داشته باشه فايده نداره چون رايتري واسش وجود نداره !

marilyn manson beh
14-11-2007, 17:32
بچه levelam بالا رفته،دارم خودمونی میشم...در مورد اون سوتی هم معذرت میخوام...وای که این روزا چقدر خوشبحالم میشه...

alfaalphaalfa
14-11-2007, 18:02
پس این umd های کپی قضیش چیه؟یه کم تو ضیح میدین لطفا(بخصوص در مورد قیمتش)

rassool
14-11-2007, 18:04
umd کپی وجود نداره اونا که شما میگی بازی هست که روی dvd عرضه میشه واسمشون هم بازی کپی هست نه umdکپی

alfaalphaalfa
14-11-2007, 18:25
توی توپخونه یه مغازه به من گفت : کپی umd دونه ای 10000 تومن.می دونم که dvd نیست.

rassool
14-11-2007, 18:38
اصلا رایتر umd وجود نداره

momkhbpsp
14-11-2007, 18:54
اون اينترنتش به درد ايران نمي خوره شما وقتي تو خونت نشستي پا كامپيوتر اصلا غير منطقيه كه بخواي با پي اس پي به اينترنت وصل شي ! اون واسه تو بيابوني چيزي آدم يه كار فوري داشته باشه به درد مي خوره ... كه اينم تو ايران جواب نمي ده چون اينترنت واي فاي اونطوري كه پي اس پي ساپورت كنه نداريم تو خيابون !!!!!
شما می تونید با بقیه افراد از طریق اینترنت با پی اس پی بازی کنی

samanajan
14-11-2007, 19:08
پس به نظر همه بهتر است که
از رم دو گیگابایت استفاده کنم

samanajan
14-11-2007, 19:09
سی دی های موجود در پاکت به چه درد میخورد

در ضمن حافظه داخلی خود psp چند است

mazi_z_PSP
14-11-2007, 19:40
سی دی های موجود در پاکت به چه درد میخورد

در ضمن حافظه داخلی خود psp چند است

کدوم سيدی ؟ اگر اون کوچيکا رو ميگی که به اونا ميگن UMDکه روی خود پی اس پی يکی رايگان هست. برای اجرای بازی ها يکی از اونا حتما لازمه.
پی اس پی حافظه داخلی نداره.

mazi_z_PSP
14-11-2007, 19:43
شما می تونید با بقیه افراد از طریق اینترنت با پی اس پی بازی کنی

عزيزم برای اینکه شبکه با بقيه بازی کنی نيازی به اینترنت نداری. از طريق همون سيستم وای-فای ميتونی اینکار رو انجام بدی. حتی تو کوير لوت!!

بستگی داره ایشون چقدر مشتاق به پیگیری موضوع باشه
چون نمی خوام فروم منحرف بشه یه چیزایی میگم

شما میتونی با خرید این دستگاه واتصال اون به کامپیوتر اینترنت رو شر کنی چه ای دی اس ال چه دایل آپ فرقی
نمیکونه بازم میگم اگه مشتاق بودید بازم توضیحات دیگری رو میگم

بابا چه گيری داری. اگر چيزی هست که به پی اس پی ربطی داشته باشه فرقی نميکنه که کسی بخواد بدونه يا نه. شما بزار. يچی ميگم يچی ميگی ها.
از نظر من هم با پی اس پی به اینترنت وصل شدن ديوانگيه محضه. اینو تجربه ثابت کرده. متوجه ميشی عزيزم؟؟

ali_gamer
14-11-2007, 19:52
اینترنت psp
واسه وب گردی که نیست شما این جوری می گید واسه بازی انلاینه

rassool
14-11-2007, 21:04
پس به نظر همه بهتر است که
از رم دو گیگابایت استفاده کنم
اگه مموري سوني ميخاي بگيري همون يه 4 گيگ خوبه اما اگه سان ديسك ميخواهي بگيري 2تا 2 گيگ بگيربهتره.البته توجه كن مموري حتما اصل باشه مموري اصل 4گيگ سوني از نمايندگي بين 80 تا 100تومان هست اما سان ديسك ارزون تره.

mazi_z_PSP
14-11-2007, 21:10
اصل 4گيگ سوني از نمايندگي بين 80 تا 100تومان هست اما سان ديسك ارزون تره.

رسول جان تجربه ثابت کرده اصل بودن و غير اصل بودن زياد فرق نميکنه.
من بعد از کلی گشتن از يک آشنا که خيلی بهش اعتماد داشتم يک 4 گيگ سونی خريدم به 40 تومان که الان تا خر خره پره.! همه ی بازی هارو هم اجرا ميکنه. تازه از طرف خود مغازه دار 1 ماه گارانتی داره. ديگه چی از این بهتر!؟

alfaalphaalfa
14-11-2007, 21:54
آقا رسول ممنون از اطلاعات خوبت. من می خوام یه psp slim piano بخرم از کجا و چه جوری بخرم بهتره؟
اگه لطف کنی به من آدرس بدی ممنون میشم. قیمت psp و رم ها مختلف هم تو اونجا که میگی رو بگو لطفا.

apoosh
14-11-2007, 22:05
این بازی Pes2008 جدیدش اومده الان تو بازار؟ کسی بازی کرده؟ تو پشت شهرداری(توپخونه) کجا می شه بازیهای خوب و ارزون! گیر آورد؟

J A V I D
14-11-2007, 22:41
این بازی Pes2008 جدیدش اومده الان تو بازار؟ کسی بازی کرده؟ تو پشت شهرداری(توپخونه) کجا می شه بازیهای خوب و ارزون! گیر آورد؟

واسه PSP ش هنوز نيومده .... پشت شهر داري خيلي قيمت خوب پيدا كني هزار تومنه نديدم كسي پايين تر بده ! يكي هست هر بازي رو 400 مي فروشه خواستي پيغام خصوصي بده ! :31:

alfaalphaalfa
14-11-2007, 22:47
من می خوام یه psp slim piano بخرم از کجا و چه جوری بخرم بهتره؟
اگه لطف کنین به من آدرس بدین ممنون میشم. قیمت psp و رم ها ی مختلف هم تو اونجا که آدرس می دید رو بگید لطفا.

bmwm3gtr
14-11-2007, 23:07
فرم وير دستگاه شما چنده تا بهتون بگم.
آقا رسول فریمور من 3.71-m33-2 هست . اون تم هم دو تا فایل داره با یک reed me چی کار کنم ؟

momkhbpsp
14-11-2007, 23:36
منظور من این بود که شما موقعی که تو خونه هستی میتونی از طریق اتصال به اینترنت با یه نفر فرضا تو آمریکا بازی کنی

marilyn manson beh
15-11-2007, 08:27
برای خرید psp حالا هر مدلی برو توپخونه کنار پاساژ لباف پاساژ مطیعی فروشگاه گلچین از همه ی فروشگاها 20 یا 30 هزار تومان با وسایل جانبی ارزونتر میده...در مورد رم هم خیالت راحت از همون گلچین یه 4gb بگیر چون من گرفتم و هیچ مشکلی ندارم...و هر نوع بازی به راحتی اجرا میشه...

rassool
15-11-2007, 09:52
رسول جان تجربه ثابت کرده اصل بودن و غير اصل بودن زياد فرق نميکنه.
من بعد از کلی گشتن از يک آشنا که خيلی بهش اعتماد داشتم يک 4 گيگ سونی خريدم به 40 تومان که الان تا خر خره پره.! همه ی بازی هارو هم اجرا ميکنه. تازه از طرف خود مغازه دار 1 ماه گارانتی داره. ديگه چی از این بهتر!؟

مازيارجان هيچ وقت تجربه اينو ثابت نميكنه شما هيچ وقت نميتوني يه جنس چيني رو با يه جنس ژاپني مقايسه كني ضمنا مموري كه من گرفتم گارانتي مادام العمره هروقت خراب شد گارانتي تعويض داره.

آقا رسول ممنون از اطلاعات خوبت. من می خوام یه psp slim piano بخرم از کجا و چه جوری بخرم بهتره؟
اگه لطف کنی به من آدرس بدی ممنون میشم. قیمت psp و رم ها مختلف هم تو اونجا که میگی رو بگو لطفا.
شما گجا زندگي ميكني من توي شيرازم اگه شيراز ادرس ميخواهي بگو يه جاي خوب سراغ دارم بهت بگم.توي پيغام خصوصي.

rassool
15-11-2007, 09:54
آقا رسول فریمور من 3.71-m33-2 هست . اون تم هم دو تا فایل داره با یک reed me چی کار کنم ؟

نحوه نصب :

فرمت تم هاي مخصوص 3.71 همگي PTF است.

شما بايد پس از دانلود تم هاي زير آنها را در مسير زير بريزيد:
حالا شما ميتونيد در منوي Theme Settings هر يك از تم ها را انتخاب كنيد.

alfaalphaalfa
15-11-2007, 14:23
رسول جان من تهرانم نمن دونستم شما تو شيراز هستيد.marilyn manson beh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_1812782", true); يه لطفي بكن قيمت رو هم به من بده.

بنیامین گل
15-11-2007, 16:51
hi yeu iml120

J A V I D
15-11-2007, 17:21
جهت دريافت تم مي تونيد به سايت زير مراجعه كنيد ...

ali_ranger22
15-11-2007, 18:07

درسته ولی بعضی خیابونا بعضی جاهاش میشه وصل شد مثل روبه روی پاساژ ایران که من تا حالا چند بار وصل شدم ولی در کل psp به درد وبگردی نمیخوره ولی برای سایت های خارجی اوضاش خوبه

توی توپخونه یه مغازه به من گفت : کپی umd دونه ای 10000 تومن.می دونم که dvd نیست.

اون به نظرم همون UMD demo هستش

برای اجرای بازی ها يکی از اونا حتما لازمه.

اقا مازیار برای اجرای بازی ها حتما نیازی به umd نیست:41:

به نظر من بهترین جا برای خرید بازی westgame اونم شعبه مرکزیه که جدیدا 1000 تومن کرده

ali_ranger22
15-11-2007, 18:09
اقا جاوید در کل به نظر شما تبدیل کنم به 3.71 یا نه؟
راستی برای دانگرید 3.71 به 1.5 به چه umd ای نیازه؟

-----------------
راستی کسی جوابمو نداد کسی ماشین حساب برا psp میشناسه؟

------------------
من الان یه رم 2 گیگ دارم می خواستم ببینم اگه یه 2 گیگ دیگه بگیرم بهتره یا یه 4 گیگ من الان پول 2 گیگ رو دارم ولی 4 گیگو نه

لطفا همه نظر بدن که من بتونم یه نتیجه کلی بگیرم

امير موسر
15-11-2007, 18:36
سلام.
يه سوال داشتم؟
اين psp جديدا كه سيم كارتم مي خوره كي مي اد؟ اسمش چيه؟ قيمتش حدودا چنده؟
مي خوام به عنوان گوشيم استفاده كنم.اصلا جواب مي ده؟
ممنون.

amirrasa kateb
15-11-2007, 18:41
سلام.
يه سوال داشتم؟
ممنون.
همچین چیزی وجود نداره اگرم داره تو ایران نیست یا اگرم هست من نشنیدم بعد هم pspکنسوله نه گوشی بعد هم یه خورده ضایع نیست گوشی به این بزرگی؟

امير موسر
15-11-2007, 18:50
همچین چیزی وجود نداره اگرم داره تو ایران نیست یا اگرم هست من نشنیدم بعد هم pspکنسوله نه گوشی بعد هم یه خورده ضایع نیست گوشی به این بزرگی؟

من كه شنيده بودم هست.حالا ديگه نمي دونم!!!!!!!!!!!!!

J A V I D
15-11-2007, 19:01
اقا مازیار برای اجرای بازی ها حتما نیازی به umd نیست

يه نكته مي شه ولي همه بازي ها اونجوري اجرا نمي شن بعضي بازي ها بايد umd‌ داشته باشيد اون درايور بدون يو ام دي اونقدر كامل نيست كه همه بازي ها رو ساپورت كنه ...

به نظر من بهترین جا برای خرید بازی westgame اونم شعبه مرکزیه که جدیدا 1000 تومن کرده

وست بديش اينه بعضي بازي ها رو نمي آره نمونش بازي juiced 2 : Hot import nights كه يه بازي ماشين سواري ! دليل منطقي هم مي آره بازيش غير اخلاقي !!!! بازيش فقط دموش يكم ضايعس وگرنه خود بازي هيچي نداره ...

به نظر من فعلا نيازي نيست ولي اگرم تبديل كنيد بازم مشكلي نداره ، چون بالاخره دير يا زود بايد براي بازي هاي جديد بيان رو فريم ور 3.71 ... فقط رو 3.72 نريد فعلا ! باز ميل خودته ... ماشين حسابم فكر كنم قبلا تو همين تاپيك گذاشته شده ! در مورد مموري هم من نظري ندارم ولي با توجه به گرون بودن مموري اصل چهار گيگ خريد دو تا دو گيگ با صرفه تره !

سلام.
يه سوال داشتم؟
ممنون.
بله يه سري گوشي هست مدل PSP كه چيني هم هستن يه سري بازي هم دارن و يه ماه مصرفن !!!!! اينا PSP نيستن طرح PSP ين ... كه واقعا ضايعست يكي از دوستام داشت دقيقا يه ماه كار كرد بعد خراب شد !

ali_gamer
15-11-2007, 19:55
ولی سونی......
سونی قول psp phone رو برای کریسمس داده

apoosh
15-11-2007, 23:37
حالا این westgame که می گین کجا هست؟

amirrasa kateb
16-11-2007, 07:01
ولی سونی......
هنوز که کریسمس نشده! همونطور که آقا جاوید گفتن اونها چینیه و غیر رسمی (منظورم اینه که سونی هیچ خبری نداده از اون)
حالا من هم یه سوال داشتم (می دونم اینجا جاش نیست)به نظر شما wii می ارزه؟ آخه ارزون ترین کنسول جهانه بهد یه جا میده 350

J A V I D
16-11-2007, 10:40
ولی سونی......

آخه خود PSP واسه موبايل بودن هم بزرگه هم سنگين شك دارم سوني يه همچين كاري بكني يه سري شايعه هست ولي خبر رسمي من نديدم تا حالا شايدم باشه ! هر چي من نديدم دليل بر نبودش نيست !

حالا این westgame که می گین کجا هست؟

هشت تا شعبه داره تو تهران داره تبديل مي شه به يكي از بزرگترين پخش كننده هاي بازي ... شعبه مركزيش تو خيابون وليعصره بين پاساژ ايران و رضا يعني پاساژ پارسيان !! يه مغازه كاملا تابلو ... معمولا سه نفر هم توشن كه اون مو سيخ سيخيه اسمش كوروشه ! اون مو بلنده كه دم اسبي كرده موهاشو اسمش عطا ! اون يكي هم اسمش بهزاده !

حالا من هم یه سوال داشتم (می دونم اینجا جاش نیست)به نظر شما wii می ارزه؟ آخه ارزون ترین کنسول جهانه بهد یه جا میده 350

wii دستگاه پر فروشي هست ولي از نظر من چند تا مشكل اساسي داره اولا گرافيك مناسبي نداره ديگه اينو همه عالم قبول دارم ( البته بنده به شخصه تو قيد و بند گرافيك بازي ها نيستم ) دوم نمي شه مثل آدم بشيني يه جا بازي كني با اون دستش ! شايد يكي خواست ساعت سه شب بازي كنه نمي شه بي سرو صدا بازي كرد اونجوري ! بعد هم بيشتر بازي هاش كودكانست ! يعني واسه رده سني زير الفه ! اين نظر من در مورد wii بود يه چيز ديگه هم تو دنيا ارزون ترين كنسوله ولي تو ايران نيست چون چيپ هكش گرونه ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

apoosh
16-11-2007, 13:48
دو تا سئوال، اول اینکه من رفتم این silent hill جدید را گرفتم اما نسخه دموش هستش. بازیش واقعا قشنگه اما یه مشکلی هست. تو بازی می تونم سیو کنم اما وقتی می یام بیرون دیگه گزینه لود نداره!! چیکار کنم؟ خیلی دوست دارم بازی را ادامه بدم؟ الان نسخه اصلیش تو بازار هست؟
دوم هم اینکه این بازی final fantasy:tactics را هم گرفتم. من نمی دونم دوستان در مورد این بازی اشتباه می کنند یا من؟ اولا کامل انگلیسی هستش. دوما بجای اون گرافیک زیبایی که می گفتید یه گرافیک بچه گونه با شخصیتهای کوتوله کاملا مسخره داره!! این بود این بازی اعجوبه؟؟
قرار بود دوتا بپرسم اما شد 3تا!! می شه بازی تو سبک silent hill و با همون گرافیکها که فکری هستش معرفی کنید؟

momkhbpsp
16-11-2007, 13:49

-----------------
راستی کسی جوابمو نداد کسی ماشین حساب برا psp میشناسه؟

------------------
من الان یه رم 2 گیگ دارم می خواستم ببینم اگه یه 2 گیگ دیگه بگیرم بهتره یا یه 4 گیگ من الان پول 2 گیگ رو دارم ولی 4 گیگو نه

لطفا همه نظر بدن که من بتونم یه نتیجه کلی بگیرم

ماشین حساب هستش که مهندسی هست وقت کردم لینکش رو میزارم
رم 4 بگیری بختره چون این رمها رو چون جنس قابشون ضعیف هست بعذ از یه مدت که در بیاری از پی اس پی باز بزاری تو دستگاه میشکنه اما وقتی 4 بگیری دیگه همیشه اون تو میمونه و احتیاجی به در آوردن او نیست

mazi_z_PSP
16-11-2007, 14:18
الان نسخه اصلیش تو بازار هست؟

آره هست.

دوم هم اینکه این بازی final fantasy:tactics را هم گرفتم. من نمی دونم دوستان در مورد این بازی اشتباه می کنند یا من؟ اولا کامل انگلیسی هستش. دوما بجای اون گرافیک زیبایی که می گفتید یه گرافیک بچه گونه با شخصیتهای کوتوله کاملا مسخره داره!! این بود این بازی اعجوبه؟؟

اون زمان که شما نبودی فقط نسخه ژاپنيش بود. انگيليسی تازه اومده.
در ضمن این بازی مسخره نيست، سری بازی های فاينال فانتزی جز پر فروشترين و محبوب ترين بازی های تاريخ به حساب مياد. بستگی داره کسی که داره بازيش ميکنه از بازی چی بخواد.! علکی ایراد نگيريد.
تو سبک سايلنت هيل هم شايد MGSبدردت بخوره.

رم 4 بگیری بختره چون این رمها رو چون جنس قابشون ضعیف هست بعذ از یه مدت که در بیاری از پی اس پی باز بزاری تو دستگاه میشکنه اما وقتی 4 بگیری دیگه همیشه اون تو میمونه و احتیاجی به در آوردن او نیست

آره این خوبه. 4 بخری بهتره. این مشکل شکستن قاب رويی برای من هم پيش آمده.

mazi_z_PSP
16-11-2007, 14:25
مازيارجان هيچ وقت تجربه اينو ثابت نميكنه شما هيچ وقت نميتوني يه جنس چيني رو با يه جنس ژاپني مقايسه كني ضمنا مموري كه من گرفتم گارانتي مادام العمره هروقت خراب شد گارانتي تعويض داره.

باشه عزيزم قربونت بشم چرا ميزنی دردم گرفت. ببخشيد. خوبه؟

اقا مازیار برای اجرای بازی ها حتما نیازی به umd نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

عزيزم صد بار گفتم از چيزی که اطلاع نداريد صحبت نکنيد. جاويد جان هم جوابتو دادن. هنوز ما به اون تکنولوژی نرسيديم که بتونيم همه ی بازی هارو بدون UMDاجرا کنيم. متوجه ميشی؟ و ميگم که بازم در آينده به این تکنولوژی نميرسيم. يعنی هيچ وقت نميشه که تمام بازی هارو بدون UMDاجرا کرد. حالا هم من زنده ام هم شما.

samanajan
16-11-2007, 16:55
نصب سخت افزار و نرم افزار Gps موقعيت ياب ماهواره اي بر روي Psp ...هر جاي تهران يا ايران يا جهان باشيد با Gps شما رو راهنمايي ميكند. نقشه كامل تهران

راست است به نظر شما

alfaalphaalfa
16-11-2007, 17:25
رم 8 گيگ براي psp هست؟ اگر هست 4 بهتره يا 8؟ قيمت 8 چه قدر هست؟

samanajan
16-11-2007, 19:24
8 گیگ فکر کنم جواب ندهد

J A V I D
16-11-2007, 20:42
دو تا سئوال، اول اینکه من رفتم این silent hill جدید را گرفتم اما نسخه دموش هستش. بازیش واقعا قشنگه اما یه مشکلی هست. تو بازی می تونم سیو کنم اما وقتی می یام بیرون دیگه گزینه لود نداره!! چیکار کنم؟ خیلی دوست دارم بازی را ادامه بدم؟ الان نسخه اصلیش تو بازار هست؟
قرار بود دوتا بپرسم اما شد 3تا!! می شه بازی تو سبک silent hill و با همون گرافیکها که فکری هستش معرفی کنید؟

خودتون داريد مي گيد كه اون نسخه دموشو داريد پس طبيعيه كه سيو نداشته باشه ...

بازي فاينال فانتزي موجود روي PSP همون فاينال فانتزي يكو و دو پلي استيشن يكه كه واسه PSP ايمپورت شده واسه همين بازيش اينجوريه . ولي در كل بازي هاي مثل فاينال فانتزي يه سبك خاصيه كه ه ركسي نمي پسنده من به اين سبك مي گم سبك ژاپني پسند !

بازي ترسناك مثل سايلنت هيل من نديدم اين بازي رو كنسول PSP تكه ...

نصب سخت افزار و نرم افزار Gps موقعيت ياب ماهواره اي بر روي Psp ...هر جاي تهران يا ايران يا جهان باشيد با Gps شما رو راهنمايي ميكند. نقشه كامل تهران

راست است به نظر شما

بله GPS براش هست ولي خيلي گرونه ! كلا چيز بدرد بخوري نيست كه بخوايد براش پول بديد !

PSP مدل قديمي بيشتر از 4 گيگ ساپورت نمي كنه شايد اسليم ها بكنه نمي دونم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

amirrasa kateb
16-11-2007, 20:44
8 گیگ هست قیمتش رو من درست نمی دونم ولی از نمایندگی سونی پرسیدم گفت150

8 گیگ فکر کنم جواب ندهد
چرا جواب میده ولی رو فت نه روی اسلیم کار می کنه

samanajan
16-11-2007, 22:18
8 گیگ هست قیمتش رو من درست نمی دونم ولی از نمایندگی سونی پرسیدم گفت150

چرا جواب میده ولی رو فت نه روی اسلیم کار می کنه

نه بابا 150 تومان نیست

اگر باشد من فکر کنم 120 تومان است

rassool
16-11-2007, 22:58

نياز به هيچ نوع umd نيست خواستي اموزش بزارم.

باشه عزيزم قربونت بشم چرا ميزنی دردم گرفت. ببخشيد. خوبه؟

به خدا من احل دعوانيستم من كتك خور معركه هم باور نميكن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا 150 تومان نیست

اگر باشد من فکر کنم 120 تومان است
فكر كنم همين 150 تومان باشه حالا بازم سوال ميكنم.

XELTEK
17-11-2007, 00:31
سلام

دوستان

حقیقتش میخوام از طریق کانالی که با چین باز کردم از چین کنسول بازی بیارم !

حالا چون که تا الان اصلا" با کنسول بازی نکردم هیچ اطلاعات ندارم !

از دوستانی که در مورد کنسولها و لولزمشون اطلاعاتی دارن لطف کنن منو یکم راهنمایی کنن ! لطفشون بلاعوض نخواهد موند !

ali_ranger22
17-11-2007, 11:05
عزيزم صد بار گفتم از چيزی که اطلاع نداريد صحبت نکنيد. جاويد جان هم جوابتو دادن. هنوز ما به اون تکنولوژی نرسيديم که بتونيم همه ی بازی هارو بدون UMDاجرا کنيم. متوجه ميشی؟ و ميگم که بازم در آينده به این تکنولوژی نميرسيم. يعنی هيچ وقت نميشه که تمام بازی هارو بدون UMDاجرا کرد. حالا هم من زنده ام هم شما.

اقا مازیار شما گفتی برای اجرای بازی ها حتما باید umd داشت این حرف به نظر خودت درسته؟:13:
من از وقتی 3.52 ریختم دارم بدون umd بازی میکنم من که نگفتم میشه همه ی بازی ها رو بدون umd اجرا کرد ولی بالای 90 درصد رو میشه من تا حالا نشده بازی ای بریزم بدون umd اجرا نشه

8 گیگ هستش تا اونجایی که من میدونم fat هم ساپورت میکنه قیمتش هم با گارانتی 150 تومنه

ali_ranger22
17-11-2007, 11:18
سلام.
يه سوال داشتم؟
ممنون.

اسمش psp phone هست و قراره کریسمس بیاد و قراره از امکانات walkman sony ericsin استفاده کنه

--------------------------------
اقا جاوید یه رم 4 گیگ سراغ دارم 37 تومن 10 تومن پول کم دارم حالا یا پولامو جمع میکنم اینو میخرم یا میرم 2 گیگ میخرم

ali_ranger22
17-11-2007, 11:26
نياز به هيچ نوع umd نيست خواستي اموزش بزارم.

اقا رسول اگه بزاری ممنون میشم با این که الان نیازی ندارم ولی شاید به دردم خورد

-----------------
1-برای نصب 3.71 بهتره که umd تو دستگاه باشه؟
2-بعد از نصب 3.71 بهتره که اول 1.5 kernel addon 2 رو بریزم یا m33-3 رو ؟یا اصلا فرقی نمیکنه؟

J A V I D
17-11-2007, 11:30
من از وقتی 3.52 ریختم دارم بدون umd بازی میکنم من که نگفتم میشه همه ی بازی ها رو بدون umd اجرا کرد ولی بالای 90 درصد رو میشه من تا حالا نشده بازی ای بریزم بدون umd اجرا نشه

بازي هاروست مون رو بريز بدون يو ام دي اجرا نمي شه ! در ضمن شما ناراحت نشو مازيار جان هميشه يكم تند مي ره .....

اقا جاوید یه رم 4 گیگ سراغ دارم 37 تومن 10 تومن پول کم دارم حالا یا پولامو جمع میکنم اینو میخرم یا میرم 2 گیگ میخرم

ترجيح مي دم در مورد رم هيچ نظري ندم شما هر كاري كه فكر مي كني درسته انجام بده ...

J A V I D
17-11-2007, 11:50
راستي من هيچ خبر رسمي نه تو سايت سوني نه تو سايت مربوط به كنسول ها در مورد ارائه PSP كه موبايل باشه نديدم سوني تازه مدل اسليم رو وارد بازر كرده بعيد مي دونم فعلا مدل ديگه اي وارد بازار كنه در ضمن سوني به تنهايي با مارك سوني موبايل توليد نمي كنه (در حال حاضر قبلا مي كرد ) اگه اين كارو مي كرد با اريكسون ادغام نمي شد ... بعدش خدايي ضايعس ديگه من به سري ان نوكيا مي گم آجر بعد اگه اين گوشي بشه بايد بهش گفت تير آهن !!!! بعد اگه بر فرض چيزي هم به عنوان تلفن پي اس پي عرضه بشه مطمئنا كوچكتر از PSP خواهد بود كه در اون صورت اصلا حال نمي ده !

rassool
17-11-2007, 11:56
سلام

دوستان

از دوستانی که در مورد کنسولها و لولزمشون اطلاعاتی دارن لطف کنن منو یکم راهنمایی کنن ! لطفشون بلاعوض نخواهد موند !
اين لولزمشون يعني چي ؟؟؟

اقا رسول اگه بزاری ممنون میشم با این که الان نیازی ندارم ولی شاید به دردم خورد

-----------------
1-برای نصب 3.71 بهتره که umd تو دستگاه باشه؟
2-بعد از نصب 3.71 بهتره که اول 1.5 kernel addon 2 رو بریزم یا m33-3 رو ؟یا اصلا فرقی نمیکنه؟
هيچ فرقي نداره كه umd تو دستگاه باشه يا نباشه.
فكر كنم بهتر باشه همون اول كرنال رو بريزي چون بدون كرنال امكان بريك دستگاه بيشتره و بعدم اپديت 3 رو بريز.
در مورد اموزشم پيدا ميكنم برات ميزارم.

rassool
17-11-2007, 12:01
سلام دوستان ، بالاخره راه و روش تبدیل 3.71M33 به 1.50 رو پیدا کردم !
کمتر جایی میتونید پیدا کنید این روش رو چون تازه اومده . ضمنا این روش توسط خودم تست شده و 100% کار می کنه اگه مرحله به مرحله برید .
ابتدا این دو فایل رو دانلود کنید :

پوشه ی UPDATE رو از درون فایل اول به مسیر PSP/Game در مموری کارد کپی کنید .
فایل دومی شامل فایلی به اسم EBOOT.PBP می باشد ، اون رو به UPDATE.PBP تغییر نام داده و در پوشه ی PSP/Game/UPDATE در مموری کارد کپی کنید .
از قسمت Game -- > Memory Stick برنامه ی Update to X.Y.Z رو اجرا کنید .
مراحل رو طبق درخواست ادامه دهید .
در آخر هم به ورژن 1.50 تبدیل کردید .

برای تبدیل ورژن 1.50 به 3.52M33-4 هم ابتدا این فایل رو دانلود کنید :

سپس PSP رو به کامپیوتر وصل کنید و Easy Installer ای که دانلود کردید رو باز کنید و روی دکمه ی Install کلیک کنید .
بعد از اتمام مراحل نصب ، از درون PSP به Game -- > Memory Stick رفته و فایل دومی رو اجرا کنید ( فایلی kxploit permanent patcher که بک گراندش یه سری نوشته ی قرمز رنگ هست ) .
بعد از اجرای این فایل x رو بزنید و وقتی آپدیت انجام شد دوباره از PSP به Game -- > Memory Stick رفته و این بار 3.52M33UPDATE رو اجرا کنید و مراحل نصب رو دنبال کنید .
بعد از انجام آپدیت X رو بزنید که PSP خاموش شه و بعد دوباره روشنش کنید .
به Game --> Memory Stick برید و 3 :33: 33 رو اجرا کنید و مراجل آپدیت رو دنبال کنید .

در آخر هم بازگشت دوباره ی شما به Stable ترین CFW یعنی 3.52M33-4 رو تبریک میگم !.
منبع بازي سنتر :31:
من خودم از همين راه رفتم كاملا جواب داد.

XELTEK
17-11-2007, 12:50
اين لولزمشون يعني چي ؟؟؟

.

بخوانید لو ا ز مشون

mehdi30nema
17-11-2007, 14:16
بچه ها كسي جايي بازي هاي medal of honer heros 2 و metal gear solid pop را نديده بفروشن . ؟ چون تاريخ ريليزشون 5 روز پيش بود ولي من هرجا ميرم نياوردن .

mazi_z_PSP
17-11-2007, 15:30
Ali_rangerجان شما خدايی باشه؟ ديگه بسه.
-----------------------

سلام

دوستان

عزيزم شما ميتونيد با خوندن صفحات اول همين تاپيک و تاپيک های مربوط به پلی 3 و ایکس باکس جواب خودتون رو پيدا کنيد. اول اونارو بخون بعد هرچی نفهميدی بپرس. در خدمتيم.
در ضمن پيشنهاد ميشه شما که هيچی هيچی از کنسول ها و احتمالا از بازار ایران خبر ندارين دست به این کار نزنيد. چون 100% با ضرر مواجه ميشين. پس احتياط کنيد.

J A V I D
17-11-2007, 15:54
بچه ها كسي جايي بازي هاي medal of honer heros 2 و metal gear solid pop را نديده بفروشن . ؟ چون تاريخ ريليزشون 5 روز پيش بود ولي من هرجا ميرم نياوردن .

مدال اومده ديروز مي خواستم دانلود كنم حجمش ديدم بالاي يه گيگه پشيمون شدم ! متال گير جديد رو من نديدم جايي واسه دانلود .... يه زنگ به وست گيم بزن ببين دارن اونا يا نه ؟!

8-66953137

mehdi30nema
17-11-2007, 16:01
مدال اومده ديروز مي خواستم دانلود كنم حجمش ديدم بالاي يه گيگه پشيمون شدم ! متال گير جديد رو من نديدم جايي واسه دانلود .... يه زنگ به وست گيم بزن ببين دارن اونا يا نه ؟!

8-66953137
جاويد جان صبح رفتم وست گيم شعبه آرياشهر ولي گفت هيچ كدوم نيومده .

apoosh
17-11-2007, 16:13
خودتون داريد مي گيد كه اون نسخه دموشو داريد پس طبيعيه كه سيو نداشته باشه ...

بازي فاينال فانتزي موجود روي PSP همون فاينال فانتزي يكو و دو پلي استيشن يكه كه واسه PSP ايمپورت شده واسه همين بازيش اينجوريه . ولي در كل بازي هاي مثل فاينال فانتزي يه سبك خاصيه كه ه ركسي نمي پسنده من به اين سبك مي گم سبك ژاپني پسند !

بازي ترسناك مثل سايلنت هيل من نديدم اين بازي رو كنسول PSP تكه ...

جاويد

حالا نگفتید که الان نسخه کامل بازی silent hill تو بازار هست؟ درضمن من گفتم سیو داره اما لود نداره!!

J A V I D
17-11-2007, 17:38
حالا نگفتید که الان نسخه کامل بازی silent hill تو بازار هست؟ درضمن من گفتم سیو داره اما لود نداره!!

بله نسخه كامل الان تو بازار هست منم الان داخل بازي تو اون تائترم !!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mehdi30nema
17-11-2007, 17:53
كسي ميدونه بازي juiced 2 را از كجا ميشه تهيه كرد و حجمش هم چقدر هست ؟

princeofthegamers
17-11-2007, 18:26
سلام من میخواستم ببینم فرق psp 2000 با psp معمولی چی هست؟
قیمت psp 2000 چنده؟
من میخوام یه psp بگیرم چه نوعی بگیرم بهتره؟

J A V I D
17-11-2007, 19:24
كسي ميدونه بازي juiced 2 را از كجا ميشه تهيه كرد و حجمش هم چقدر هست ؟

فروش اين بازي ممنوع اعلام شده !!!! من دانلودش كردم فقط دموي اولش يكم ضايعس وگرنه بازيش هيچي نداره ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
17-11-2007, 21:18

در حال حاضر دوست عزيز بهترين مدل پی اس پی ، پی اس پی اسليم هست که در رنگ های زيبايی عرضه شده و کارايی خيلی بهتری نسبت به پی اس پی های قديمی داره.
قيمتش هم از 215 هست تا 240. بستگی داره فروشنده چقدر با انصاف باشه.

فقط دموي اولش يكم ضايعس

يکم ؟ بگو صد کم!! اونی که من ديدم چيزی از ..... کم نداشت

J A V I D
17-11-2007, 21:33
يکم ؟ بگو صد کم!! اونی که من ديدم چيزی از ..... کم نداشت

بابا چيزي نداشت يكم زاويه دوربينش تو دمو هاش بد بود ! وگرنه بازي بد تر از اونم داريم ! بازي mass effect ةم فروشش ممنوع اعلام شده ظاهرا ....

mehdi30nema
17-11-2007, 21:33
قیمت psp 2000 چنده؟
فرقش با پي اس پي معمولي در اين هست كه وزنش كمتر شده و سرعت لود بازي ها هم سريعتر شده . در ضمن به tv هم وصل ميشه .

mazi_z_PSP
17-11-2007, 21:34
ازي mass effect ةم فروشش ممنوع اعلام شده ظاهرا

جان؟ مگه این بازی ريليز شده؟ برای ایکس باکس چی؟

mehdi30nema
17-11-2007, 21:35
فروش اين بازي ممنوع اعلام شده !!!! من دانلودش كردم فقط دموي اولش يكم ضايعس وگرنه بازيش هيچي نداره ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد
پس قيد خريد اين بازي را بايد زد ديگه ؟ راستي از طرف كجا فروشش ممنوع اعلام شده ؟

J A V I D
17-11-2007, 21:48
پس قيد خريد اين بازي را بايد زد ديگه ؟ راستي از طرف كجا فروشش ممنوع اعلام شده ؟

تازگيا داره رو بازي ها به صورت محدود نظارت مي شه . البته همه توليد كننده ها اين قوانين رو رعايت نمي كنيد ....... مثلا نوشتن مقاله در مورد بازي سيمز هم تو مجلات ممنوع اعلام شده ...

mehdi30nema
18-11-2007, 09:49
تازگيا داره رو بازي ها به صورت محدود نظارت مي شه . البته همه توليد كننده ها اين قوانين رو رعايت نمي كنيد ....... مثلا نوشتن مقاله در مورد بازي سيمز هم تو مجلات ممنوع اعلام شده ...
پس بايد قانونش جديد باشه چون من تابستان تو مجله بازي كام يه نقد مفصل از سيمز خوندم .

mehdi30nema
18-11-2007, 10:47
بچه ها به مشكل خيلي بزرگ بر خوردم . قسمت بالاي رم من ( بالاي اون قسمت كه شيار شيار است ) يه كم باز شده و حالا مثل يه ترك ميمونه . از ديشب تا حالا ديگه هيچ بازي هم روي رمم كپي نميشه و ارور ميده . فكر ميكنيد بخاطر همون ترك ميمونه ؟ اگه مشكل از رم باشه بايد يه رم بگيرم 4 گيگ فكر ميكنيد چنده ؟

apoosh
18-11-2007, 11:39
الان رم 4گیگ Sandisk حدودای 45 برات آب می خوره...

apoosh
18-11-2007, 11:41
قیمت psp 2000 چنده؟

شک نکن که slim بگیری. آقا مازیار هم کمی قیمتش را بالا گفت. مدل استاندارد اسلیم را من هفته پیش گرفتم 200، نوع معمولیش هم 180 حدودا هستش که بخاطر 20 تومن ارزش نداره اسلیم نگیری...

mehdi30nema
18-11-2007, 16:02
بچه ها رمم را چه جوري بايد فرمت كنم ؟

momkhbpsp
18-11-2007, 16:42
بچه ها رمم را چه جوري بايد فرمت كنم ؟
به قسمت ستینگ تو پی اس پی برو اونجا گزینه فرمت مموری رو برن بعد چند بار ازت سوال میکنه همه رو
yes کن بعدش فرمت میشه
موفق باشی

momkhbpsp
18-11-2007, 16:48
بچه ها به مشكل خيلي بزرگ بر خوردم . قسمت بالاي رم من ( بالاي اون قسمت كه شيار شيار است ) يه كم باز شده و حالا مثل يه ترك ميمونه . از ديشب تا حالا ديگه هيچ بازي هم روي رمم كپي نميشه و ارور ميده . فكر ميكنيد بخاطر همون ترك ميمونه ؟ اگه مشكل از رم باشه بايد يه رم بگيرم 4 گيگ فكر ميكنيد چنده ؟
امکان داره از رم یا از سیم usb باشه رم من وضعش خرابتر از مال توست اما توش بازی میتونم بریزم
یه راه بهت میگم امتحان کن احتمالا جواب میده از برنامه یاک که برای تبدیل فرمتهاست استفاده کن با اون
بازی رو بریز تو پی اس پی

mazi_z_PSP
18-11-2007, 18:35
چنده ؟

4 گيگ از 35 هست تا 65. البته بجز رمهايی که خود نمايندگی سونی ميده که از 90 تومان هست تا 150 تومان.!

آقا مازيار هم کمی قيمت هارو بالا گفتن

عزيز من قيمت رو برای این اونجوری ميگم که طرف نره ببينه اوه اینکه گرونتره حالا چيکار کنم؟ درست همون بلايی که سره خودم اومد. با جاويد جان رفتيم توپ خونه به حوای 200 تومان بهم گفتن 235. کلی راه برگشتيم و اعصاب خورد فرداش رفتيم خريديم.

alfaalphaalfa
18-11-2007, 19:19
یکی در مورد رم 8 گیگ اطلاعات زیاد بده! می خوام بخرم ولی اطلاعات ندارم.قیمت رو حتما بگید لطفا.

mazi_z_PSP
18-11-2007, 19:26
یکی در مورد رم 8 گیگ اطلاعات زیاد بده

فقط ميگم بيخيال بيخيال بيخيال.
پسر جان ما به کسايی که ميخوان 4 بگيرن پيشنهاد ميکنيم 2 تا 2 گيگ بهيرين. حالا شما ميخوای بری 8 بگيری؟ نه اصلا عاقلانه نيست

mehdi30nema
19-11-2007, 08:19
بچه ها من رمم را يك بار هم فرمت كردم ولي بازيهاي حجيم مثل manhunt 2 يا gta را نميريزه و ارور ميده ميگه can not copy , the device is not ready . بازي هاي كم حجم مثل pes 5 را ريختش . حالا نميدونم چيكار كنم يعني رمم خراب شده ؟ خواهشن كمكم كنيد .

rassool
19-11-2007, 08:38
یکی در مورد رم 8 گیگ اطلاعات زیاد بده! می خوام بخرم ولی اطلاعات ندارم.قیمت رو حتما بگید لطفا.
اینم کلی اطلا عات در مورد مموری 8 گیگ به نظر من که اگه ÷ولت میرسه بگیر .
مشخصات
سوني همچنين نرم افزار قابل دانلودي را كه قابليت بازيابي فايل ها از روي مموري استيك دارا ميباشد را نيز ارائه نموده است. اين نرم افزار كاربر را قادر مي سازد تا فايل هايي را كه اشتباهاً از روي مموري استيك پاك شده باشند را بازيابي نمايد. بنابراين شما مي توانيد عكس ها، فايل ها و موسيقي هاي قبلي خود را بازيابي نمائيد.
سري جديد مموري استيك هاي Pro Duo با سيستم محافظت از كپي Magic Gate سازگار بوده و همچنين داراي ظرفيتي بالاتر و دوامي بيشتر مي باشند، لذا در مقايسه با مموري هاي PRO ديگر در اين بازه قيمت از نظر اقتصادي بسيار مقرون بصرفه تر مي باشند.

خصوصيات
<LI align="right">يكي از كوچكترين وسايل موجود جهت ذخيره ديجيتالي اطلاعات <LI align="right">داراي ظرفيت 8 گيگابايت <LI align="right">حداقل سرعت نوشتن 15 مگابيت در ثانيه بر روي مموري استيك Pro ، آنرا با واسط 4 پين پارالل سازگار مي نمايد <LI align="right">براي كاربردهاي متنوعي طراحي گرديده است نظير عكس هاي ظرفيت بالاي ديجيتالي، فيلم، موسيقي و اطلاعات <LI align="right">سازگار با مموري استيك Pro هاي قديمي (با استفاده از مبدل ارائه شده) <LI align="right">اختصاصاً براي دوربين هاي ديجيتال و سيستم هاي تفريحاتيPSP دستي طراحي گرديده است

مشخصات<LI align="right">ظرفيت ذخيره سازي : 8 گيگابايت <LI align="right">واسط : مموري استيك 10 پين سريال و 4 پين پارالل <LI align="right">ولتاژ عمليات : 2.7 تا 3.6 ولت <LI align="right">برق مصرفي (پارالل) : 100mA حداكثر <LI align="right">برق مصرفي (سريال) : 65mA حداكثر <LI align="right">حداقل سرعت نوشتن اطلاعات : 15 مگابيت در ثانيه بر روي مموري استيك PRO Duo و ممري استيك PRO كه با واسط پارالل 4 پين سازگار شده اند <LI align="right">ابعاد تقريبي : 20 ميليمتر X 31 ميليمتر X 1.6 ميليمتر <LI align="right">وزن تقريبي : 2 گرم
درجه حرارت عمليات : -10.56 درجه تا 85 درجه سانتيگراد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط ميگم بيخيال بيخيال بيخيال.

پسر جان ما به کسايی که ميخوان 4 بگيرن پيشنهاد ميکنيم 2 تا 2 گيگ بهيرين. حالا شما ميخوای بری 8 بگيری؟ نه اصلا عاقلانه نيست
حالا بازم نظر خودته.

به نظر من که این اقا بهترین کارو داره میکنه یه مموری 4 گیگ خیلی بهتره از دوتا مموری دوگیگ اگه پولت برسه دیلیای زیادی هم دارم اگه خواستی بگو تا بهت بگم.:11:

rassool
19-11-2007, 08:40
قاطی شد اینم خود سایت

mehdi30nema
19-11-2007, 11:22
بچه ها خواهشن كمك كنيد
من رمم را يك بار هم فرمت كردم ولي بازيهاي حجيم مثل manhunt 2 يا gta را نميريزه و ارور ميده ميگه can not copy , the device is not ready . بازي هاي كم حجم مثل pes 5 را ريختش . حالا نميدونم چيكار كنم يعني رمم خراب شده ؟ خواهشن كمكم كنيد .

J A V I D
19-11-2007, 12:01
بچه ها خواهشن كمك كنيد
من رمم را يك بار هم فرمت كردم ولي بازيهاي حجيم مثل manhunt 2 يا gta را نميريزه و ارور ميده ميگه can not copy , the device is not ready . بازي هاي كم حجم مثل pes 5 را ريختش . حالا نميدونم چيكار كنم يعني رمم خراب شده ؟ خواهشن كمكم كنيد .

پراپرتيز بگير وقتي خاليه ببين فضاي خاليش رو چقدر مي زنه ؟ رمت دو گيگ بود ديگه ؟!

momkhbpsp
19-11-2007, 12:15
بچه ها خواهشن كمك كنيد

اول این رو دانلود کن برنامه یاک هستش

بعد فایل بازی رو تو قسمت ایزو بزار بعد تو فمت پایینش که نوشته output cso file بقلش
عکس فلاپی داره بزن بعد فایل ایزو پی اس پی رو انتخاب کن که تا فایل تبدیل شده اونجا ذخیره بشه
اگه فرمتت cso بود این کار رو برعکس انجام بده

mehdi30nema
19-11-2007, 12:43
پراپرتيز بگير وقتي خاليه ببين فضاي خاليش رو چقدر مي زنه ؟ رمت دو گيگ بود ديگه ؟!
آره جاويد جان دو گيگه . فرمتم كردم يعني 1.9 گيگ خاليه بازم بازي نميريزه تا نصفه ميريزه بعد ارور ميده امروز چند تا ديگه هم امتحان كردم نشد ( بازي هاي حجيم ) ولي مثلا تنيس رو ريخت .

J A V I D
19-11-2007, 13:25
آره جاويد جان دو گيگه . فرمتم كردم يعني 1.9 گيگ خاليه بازم بازي نميريزه تا نصفه ميريزه بعد ارور ميده امروز چند تا ديگه هم امتحان كردم نشد ( بازي هاي حجيم ) ولي مثلا تنيس رو ريخت .

والا نظري ديگه ندارم چون تخصصي ندارم تو اين ضمينه ... بعيد مي دونم مشكل نرم افزاري داشته باشه ....

rassool
19-11-2007, 13:28
يه بار مموريت رو از طريق داس فرمت كن ببين درست نميشه.

J A V I D
19-11-2007, 14:16
يه بار مموريت رو از طريق داس فرمت كن ببين درست نميشه.

رسول جان فورمت كردن از طريق داس و يا خود ويندوز براي مموري ايجاد مشكل مي كنه تو اين يه مورد تجربه دارم !

ali_ranger22
19-11-2007, 14:46

ببین با گارانتی ایران رهجو 150 تومان

1 گیگ 27000
2 گیگ 47000
4 گیگ 80000
8 گیگ 150000
البته پیشنهاد میکنم از اینا نگیرید چون گرونه مگه این که پولتون زیاد باشه!
البته من تا حالا رم 8 گیگ به غیر از اصل ندیدم
-------------------
اقا رسول اون لینکی که برای downgrade گزاشتی مشکل داره در کل ممنون

mehdi30nema
19-11-2007, 15:05
بچه ها من كه گيج شم . يعني بايد مموري بخرم ؟ اگه مشكل از مموري نيست پي چرا بازي هاي كم حجم رو ميريزه ولي پر حجم هارو نميريزه ؟

mehdi30nema
19-11-2007, 15:19
يه چيز ديگه به ذهنم رسيد . ميگم شايد مشكل از رم ريدرم باشه . ممكنه يعني ؟ به نظر شما اگه يه كابل اتصال به كامپيوتر بگيرم با اون امتحان كنم چه طوره ؟
راستي كابل قيمتش چنده ؟ و اينكه براي وصل شدن به كامپيوتر بايد نرم افزاري نصب كرد يا خود كابل مستقيم وصل ميشه ؟ ( مثل رم ريدر )

rassool
19-11-2007, 16:20
رسول جان فورمت كردن از طريق داس و يا خود ويندوز براي مموري ايجاد مشكل مي كنه تو اين يه مورد تجربه دارم !
منو باش كه هميشه مموريمو يه بار با كامپيوتر فرمت ميكنم يه بارم با خود psp پس شانس اوردم جون سالم تا الان به در برده. به مدت 2 هفته هم psp خودمو دادم يه نفر ميخواست بره مسافرت دارم بدون psp دق ميكنم هنوز دو روز نشده بهش psp رو دادم :41:

يه چيز ديگه به ذهنم رسيد . ميگم شايد مشكل از رم ريدرم باشه . ممكنه يعني ؟ به نظر شما اگه يه كابل اتصال به كامپيوتر بگيرم با اون امتحان كنم چه طوره ؟
راستي كابل قيمتش چنده ؟ و اينكه براي وصل شدن به كامپيوتر بايد نرم افزاري نصب كرد يا خود كابل مستقيم وصل ميشه ؟ ( مثل رم ريدر )
مستقيم وصل ميشه :11:

mazi_z_PSP
19-11-2007, 18:11

عزيز بهتره همين کار رو بکنی. يک USB2.0بخر چيزی حدود 3-4 تومان.
بعد وصل کن به پی اس پی و به کامپيوتر. بعد بورو تو شاخه ستينگ و USB Modeرو بزن. واستا تا ويندوز پی اس پی رو بشناسه. بعد بازی هارو کپی کن. اگه نشد ديگه بندازش دور بورو يکی ديگه بخر خودتو راحت کن.(البته قبل از این کارها يک بار با خود پی اس پی مموری رو فرمت کن.)

mazi_z_PSP
19-11-2007, 18:14
به نظر من که این اقا بهترین کارو داره میکنه یه مموری 4 گیگ خیلی بهتره از دوتا مموری دوگیگ اگه پولت برسه دیلیای زیادی هم دارم اگه خواستی بگو تا بهت بگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

با اجازتون این آقا ميخواد 8 گيگ بگيره. که من اصلا پيشنهاد نميکنم حتی اگه پول داشته باشه. 80% مشکل پيش مياد برای پی اس پی.

alfaalphaalfa
19-11-2007, 19:13
رسول جان دلیلت رو برای نگرفتن 2 تا 2 گیگ میگید؟بچه ها نظرتون راجع به 2 تا 4 گیگ چیه؟خلاصه من 8گیگ می خوام یه 8 گیگ بگیرم یا 2 تا 4 گیگ؟

momkhbpsp
19-11-2007, 20:11
شما این کاری که من گفتم رو انجام بده آقا مهدی احتمالا جواب میده رم من هم اینطور میشد من هم با این برنامه بازیهای پر حجم رو میریزم

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد فایل بازی رو تو قسمت ایزو بزار بعد تو فمت پایینش که نوشته output cso file بقلش
عکس فلاپی داره بزن بعد فایل ایزو پی اس پی رو انتخاب کن که تا فایل تبدیل شده اونجا ذخیره بشه
اگه مشکلی بود بگو

rassool
19-11-2007, 20:27
با اجازتون این آقا ميخواد 8 گيگ بگيره. که من اصلا پيشنهاد نميکنم حتی اگه پول داشته باشه. 80% مشکل پيش مياد برای پی اس پی.

مشكل پيش اومدن اون رو من نميدونم روي اسليم كه 100 بايد جواب بده روي فت رو نميدونم.

رسول جان دلیلت رو برای نگرفتن 2 تا 2 گیگ میگید؟بچه ها نظرتون راجع به 2 تا 4 گیگ چیه؟خلاصه من 8گیگ می خوام یه 8 گیگ بگیرم یا 2 تا 4 گیگ؟
در اوردن دائم مموري كه اين خود باعث خراب شدن مموري ميشه در بيشتر موارد مموري ترك بر ميداره . فضاهاي خالي كه اخر 2 تا مموري اي جاد ميشه ممكنه شما اگه اونا رو با هم جمع كنيد حد اقل چند اهنگ ويا بازي داخل مموري بريزيد شما كه نميتونيد يه بازي رو به 2 تكه تقسيم كنيد ودر فضاهاي خالي 2تا 2 گيگ بريزيد . من خودم مموري 4گيگ دارم كه هميشه تا حلق پره و هيچ افت سرعتي هم نداره 8 گيگ رو نميدونم ولي بعيد ميدونم كه مشكلي پيش بياد چون تو سايت سوني هم از اين مموري فقط براي دوربين هاي ديجيتال و psp ياد كرده.تا الان هم خيلي كم شده كه مموري رو در بيارم اونم مواقعي بوده كه اداپتور در دسترسم نبوده وباتري هم شارژ نداشته ولي اگه شما 2 تا دو گيگ بگيري دائم بايد مموري را عوض كني اينهم بماند كه يا بايد psp رو براي در اوردن مموري خاموش كني ويا در بعضي مواقع با هنگ psp كه چراغ مموري اون دائم چشمك ميزنه و راهي جز خاموش كردن psp وجود نداره بسازي.بازهم خود داني:11:

mazi_z_PSP
19-11-2007, 20:46
میگید؟بچه ها نظرتون راجع به 2 تا 4 گیگ چیه؟خلاصه من 8گیگ می خوام یه 8 گیگ بگیرم یا 2 تا 4 گیگ؟

به نظر من این بهتره . به ريسک 8 گيگ خريدن نميارزه حتی اگه پی اس پی اسليم کاملا جواب بده.
بازم 2 تا 4 گيگ خريدن خيلی بهتره.

mehdi30nema
19-11-2007, 21:11
شما این کاری که من گفتم رو انجام بده آقا مهدی احتمالا جواب میده رم من هم اینطور میشد من هم با این برنامه بازیهای پر حجم رو میریزم

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد فایل بازی رو تو قسمت ایزو بزار بعد تو فمت پایینش که نوشته output cso file بقلش
اگه مشکلی بود بگو

دستت درد نكنه ولي اينترنتم ديال آپه همين 2.5 مگ هم كلي طول ميكشه تا دانلود كنم . برنامه رو بيرون نميفروشن ؟

rassool
19-11-2007, 21:29
دستت درد نكنه ولي اينترنتم ديال آپه همين 2.5 مگ هم كلي طول ميكشه تا دانلود كنم . برنامه رو بيرون نميفروشن ؟
راهش يه كافي نت تحت شبكه هست .

momkhbpsp
19-11-2007, 21:52
این ورژن قدیمیتره وحجمش کمه

احتیاج به نصب هم نداره
یه سوال تو بازیهات رو با چه فرمتی می ریزی
این برنامه حجم اونارو کم میکنه البته فرمت های isoرو

ali_ranger22
20-11-2007, 13:21
به نظر من این بهتره . به ريسک 8 گيگ خريدن نميارزه حتی اگه پی اس پی اسليم کاملا جواب بده.

بازم 2 تا 4 گيگ خريدن خيلی بهتره.

اقا مازیار من همون رمی که گفتم 150 تومن روش نوشته PSP SUPPORT فکر نکنم مشکلی داشته باشه
و یه چیز دیگه دو تا 4 گیگه اصل اگه بخواد بگیره میشه 160 تومن که به نظر من بهتره همون 8 گیگو بگیره

rassool
20-11-2007, 14:46
اين Locatioan Free براي چي هست ؟؟؟ توي گزينه اينترنت ببخشيد اگه اشتباه نوشتمش اخه psp دستم نيست.

J A V I D
20-11-2007, 15:48
اين Locatioan Free براي چي هست ؟؟؟ توي گزينه اينترنت ببخشيد اگه اشتباه نوشتمش اخه psp دستم نيست.

پخش كننده محلي تو ايران كر نمي كنه تو دفترچش در موردش توضيح داده فقط تو بعضي از كشورها مي شه ازش استفاده كرد ....

mazi_z_PSP
20-11-2007, 18:19
اقا مازیار من همون رمی که گفتم 150 تومن روش نوشته Psp Support فکر نکنم مشکلی داشته باشه
و یه چیز دیگه دو تا 4 گیگه اصل اگه بخواد بگیره میشه 160 تومن که به نظر من بهتره همون 8 گیگو بگیره

ببين عزيزم . اونی که اونجا مينويسن رو همه ی مموری ها مينويسن. دليل نميشه . حتی رو 3 تا 100 تومانی هاشم مينويسن.
در ضمن گفتم که به ريسکش نميارزه که بره 8 گيگ بخره. آخه شما چه اسراری دارين؟ ها؟
خوب ایشون که ميخواد 150 بده 8 بخره اونم شايد درست کار نکنه خوب 10 ديگه ميزاره بالاش 2 تا 4 ميخره. ایشون گفتن مساله پولش نيست.
پس عقل حکم ميکنه که 2 تا 4 گيگ از 8 گيگ بهتره

ديگه این بحث رو هم تمامش کنيد. ایشون ميتونن با همين حرفا تصميم خودشون رو بگيرن

rassool
20-11-2007, 19:29
پخش كننده محلي تو ايران كر نمي كنه تو دفترچش در موردش توضيح داده فقط تو بعضي از كشورها مي شه ازش استفاده كرد ....
ممنون جاويد جان :11:

ببين عزيزم . اونی که اونجا مينويسن رو همه ی مموری ها مينويسن. دليل نميشه . حتی رو 3 تا 100 تومانی هاشم مينويسن.
خوب ایشون که ميخواد 150 بده 8 بخره اونم شايد درست کار نکنه خوب 10 ديگه ميزاره بالاش 2 تا 4 ميخره. ایشون گفتن مساله پولش نيست.

حق با اقا مازياره بسه ديگه كل كلو بزاريم كنار .:11:

alfaalphaalfa
20-11-2007, 20:30
آقا مازیار راست میگه به ریسکش نمیارزه.2 تا 4 گیگ می گیرم.ممنون از کمکی که به من کردین.

Dark Prince
20-11-2007, 21:24
دوستان البته اونطور هم نیست که آقا مازیار می گه !
شما می تونید قبل از خرید با فروشنده شرط کنید که اگه کار نکرد به جاش یک 4 Gb بهتون بده !

ali_ranger22
21-11-2007, 12:50

نه من نمی خوام که طرفو اجبار کنم بره 8 گیگ بگیره ایشون باید خودش تصمیم بگیره در کل من فکر نکنم psp با 8 گیگ مشکلی داشته باشه مخصوصا این 150 تومنی ها

---------------------------------
Yacc v0.4.0.1

یه برنامه برای CSO کردن بازی ها (تبدیل ISO به CSO)

-------------------

راستی من دیروز به 3.71 m33-3 تبدیل کردم

این طور که معلومه دارک الکس داره روی 3.72 m33 کار میکنه

ali_ranger22
21-11-2007, 13:18
من یه جا پیدا کردم رم های اصل رو با تخفیف میده
2 گیگ 22 تومن
4 گیگ 52 تومن
تازه با گارانتی تعویض
شماره:09125938813
-----------------------------------------------------

نحوه دانگريد 3.71:

بعد از دانلود و EXTRACT پك دانگريدر شما دو تا فولدر در آن مشاهده مي كنيد ، يكي فولدر UPDATE و ديگري فولدر RECOVERY هر دوي اين فولدر ها رو بايد داخل فولدر GAME كپي كنيد.
بعد از اون بايد فريمور 1.50 رو از زير دانلود كنيد و با نام UPDATE.PBP در فولدر UPDATE كپي كنيد.
حالا PSP رو كامل خاموش كنيد و با همراه با گرفتن كليد R دستگاه رو روشن كنيد تا به منوي ريكاوري بريد.
از تو منوي ريكاوري سومين گزينه يعني Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP را انتخاب كنيد.

در اين مرحله بايد با زدن كليد X اين دانگريد را تاييد كنيد.

نكته ي مهم : براي افزايش جلوگيري از Brick شدن دستگاه حتما باتري را تا 100% شارژ كنيد.

دانگريد را بايد با قبول ريسك آن انجام بديد

دانلود پك دانگريدر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][yourpsp.ir].rar)
دانلود آپديت 1.50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](EBOOT)-North-America-PSP/pg/12/fid/163/catid/163)

-------------------------------------
اگه کسی توانایی شو داره یه تاپیک بزنه برای تم وبرنامه های psp و بازی کم حجم براش

jackhammer
21-11-2007, 16:50
سلام دوستان
من تو فکر خریدن یه کنسول هستم
PSP الان چنده؟بازیش چی؟
این psp slim هم اینجا هست؟اگه هست چنده؟
این کنسول از نظر گرافیک بازی ها چطوریه نسبت به pc؟
از نظر بقیه ی امکانات چطوره؟
در کل چطور ارزیابیش میکنید؟
به نظرتون اینو بخرم یا مثلا یه XBOX360؟ خودم به این بیشتر علاقه دارم چون دیگه تلویزیون نمیخواد و همه جا همراهمه. ولی اگه گرافیک بازیهاش نسبت به بقیه خیلی پایینه شاید یه چیز دیگه خریدم.

rassool
21-11-2007, 19:08
سلام دوستان
PSP الان چنده؟بازیش چی؟
به نظرتون اینو بخرم یا مثلا یه XBOX360؟ خودم به این بیشتر علاقه دارم چون دیگه تلویزیون نمیخواد و همه جا همراهمه. ولی اگه گرافیک بازیهاش نسبت به بقیه خیلی پایینه شاید یه چیز دیگه خریدم.
pspfat الان توي بازار 190 تومان و pspslim هم 220 تومان هست البته كمتر هم ميدن خريد pspfat خودشون 178 هست كه 190 تا 195 ميفروشن slim رو خريدشو نميدونم .
بله هست خواستي بگو بهت ادرس بدم توي شيراز هستي ديگه بازيهاشم توي بازار هر بازي هزار تومان هست اگه اينترنت پرسرعت داري كه مفتي هست و خودت ميتوني دانلود كني اگر هم بخوايي اقا جاويد با قيمت خيلي كمتري برات پست ميكنه.
اين كنسول رو نسبت به pc اصلا قابل مقايسه نيست يعني اصلا هيچ كنسولي رو با pc نميشه مقايسه كرد. ولي گرافيك بازي هاش اندازه ps2 ودر بعضي مواقع كمي بيشتر از ps2 هست.
در مورد xbox360 يا psp كه نميشه گفت بايد ببيني خودت چه انتظاري از كنسولت داري مثلا ميخواهي توي مسافرت همرات باشه اصلا مسافرت ميري يا نه ميخواهي توي خونه با كنسولت بازي كني؟؟؟؟

Dark Prince
21-11-2007, 19:22
سلام دوستان
PSP الان چنده؟بازیش چی؟
PSP ساده الات 220 یا 210 تومنه ! البته ولیو پک .
قیمت درست PSP Slim رو نمی دونم ولی فکر کنم 30 یا 40 تومن بیشتر باشه ! من UMD رو 15 تومن می خرم و بازی های کپی رو خودم دانلود می کنم . ( قیمت بازی ها هم تقریبا 500 یا 1000 تومنه ! )
از نظر گرافیک بازی ها گرافیک نسبتا خوبی داره ! حداقل میشه گفت از هرچی کنسول دستی که تا حالا اومده بهتره . از نظر گرافیکی تقریبا مثل PS2 و بازی های جالبی داره . ( چند تا از بازی های جالبی که قراره بیاد رو برات می نویسم )
NFS Pro Street
Oblivion
God of War Chains of Olympus
Kingdom Hearts
Final Fantasy Vll Crisis Core English Version
از نظر بقیه امکانات هم فقط می تونم بگم ، 20 ! در کل مثل یک کامپیوتر جیبیه ! چه برسه که الان دارن فونت فارسی هم براش می سازند و تا چند ماه دیگه دیکشنری انگلیسی به فارسی PSP هم میاد .
در کل نسبت به بقیه کنسول ها به نظره من عالیه ! من خودم Nintendo Ds هم داشتم ولی به نظرم این بهترین کنسول دستی روی دنیا هست .
از نظر مقایسه این کنسول با Xbox 360 هم باید بهت بگم که اصلا گرافیک بازی های 360 با PSP قابل مقایسه نیست ! البته اگه یک کنسولی می خوای که فقط تو مسافرت باهاهش حال کنی به نظرم PSP بخر ولی اگه می خوای یک کنسول بخری که تو خونه هم باهاش بازی کنی 360 رو تو هوا بخر !
من خودم یه پیشنهاد هم بهت می کنم ! به نظره من شما اول برو یه دونه 360 یا PS3 بخر ! بعد هر وقت پول دست اومد یه دونه PSP بخر ! ( این حرفو از روی بازی هایی مثل GTA IV یا Assians Cread و Resident Evil 5 می زنم )

Dark Prince
21-11-2007, 19:25
pspfat الان توي بازار 190 تومان و pspslim هم 220 تومان هست البته كمتر هم ميدن خريد pspfat خودشون 178 هست كه 190 تا 195 ميفروشن slim رو خريدشو نميدونم .
بله هست خواستي بگو بهت ادرس بدم توي شيراز هستي ديگه بازيهاشم توي بازار هر بازي هزار تومان هست اگه اينترنت پرسرعت داري كه مفتي هست و خودت ميتوني دانلود كني اگر هم بخوايي اقا جاويد با قيمت خيلي كمتري برات پست ميكنه.
اين كنسول رو نسبت به pc اصلا قابل مقايسه نيست يعني اصلا هيچ كنسولي رو با pc نميشه مقايسه كرد. ولي گرافيك بازي هاش اندازه ps2 ودر بعضي مواقع كمي بيشتر از ps2 هست.
در مورد xbox360 يا psp كه نميشه گفت بايد ببيني خودت چه انتظاري از كنسولت داري مثلا ميخواهي توي مسافرت همرات باشه اصلا مسافرت ميري يا نه ميخواهي توي خونه با كنسولت بازي كني؟؟؟؟
می گم انگار 2 تامون داشتیم تایپ می کردیم بعد که ارسال کردم فهمیدم شما هم نوشتی !

rassool
21-11-2007, 19:40
می گم انگار 2 تامون داشتیم تایپ می کردیم بعد که ارسال کردم فهمیدم شما هم نوشتی !
مشكلي نيست پيش مياد ولي مثل اينكه قيمت كنسولها توي شيراز ارزون تر از تهرانه اين در مورد ps3 هم بود من پرسيدم چجوريه!!!!!!:10:

J A V I D
21-11-2007, 21:28
مشكلي نيست پيش مياد ولي مثل اينكه قيمت كنسولها توي شيراز ارزون تر از تهرانه اين در مورد ps3 هم بود من پرسيدم چجوريه!!!!!!

PSP تو تهران قيمتش عشقيه از 190 هست تا 350 تومنم من ديدم بستگي به جاي مغازه داره !

adook
21-11-2007, 23:19
pro street برای pspاومده یا نه چطوریه

apoosh
21-11-2007, 23:28
من هفته پیش که رفتم توپخونه هنوز نیومده بود. الان را نمی دونم...

Rohallah_tavakoli
22-11-2007, 09:58
سلام به همگي........من يه سوال فني دارم...آيا ميزان flash0 و flash1 توي psp slim افزايش پيدا كرده؟؟؟؟؟

jackhammer
22-11-2007, 15:01

PSP ساده الات 220 یا 210 تومنه ! البته ولیو پک .
قیمت درست PSP Slim رو نمی دونم ولی فکر کنم 30 یا 40 تومن بیشتر باشه ! من UMD رو 15 تومن می خرم و بازی های کپی رو خودم دانلود می کنم . ( قیمت بازی ها هم تقریبا 500 یا 1000 تومنه ! )
از نظر گرافیک بازی ها گرافیک نسبتا خوبی داره ! حداقل میشه گفت از هرچی کنسول دستی که تا حالا اومده بهتره . از نظر گرافیکی تقریبا مثل PS2 و بازی های جالبی داره . ( چند تا از بازی های جالبی که قراره بیاد رو برات می نویسم )
NFS Pro Street
Oblivion
God of War Chains of Olympus
Kingdom Hearts
Final Fantasy Vll Crisis Core English Version
از نظر بقیه امکانات هم فقط می تونم بگم ، 20 ! در کل مثل یک کامپیوتر جیبیه ! چه برسه که الان دارن فونت فارسی هم براش می سازند و تا چند ماه دیگه دیکشنری انگلیسی به فارسی PSP هم میاد .
در کل نسبت به بقیه کنسول ها به نظره من عالیه ! من خودم Nintendo Ds هم داشتم ولی به نظرم این بهترین کنسول دستی روی دنیا هست .
از نظر مقایسه این کنسول با Xbox 360 هم باید بهت بگم که اصلا گرافیک بازی های 360 با PSP قابل مقایسه نیست ! البته اگه یک کنسولی می خوای که فقط تو مسافرت باهاهش حال کنی به نظرم PSP بخر ولی اگه می خوای یک کنسول بخری که تو خونه هم باهاش بازی کنی 360 رو تو هوا بخر !
من خودم یه پیشنهاد هم بهت می کنم ! به نظره من شما اول برو یه دونه 360 یا PS3 بخر ! بعد هر وقت پول دست اومد یه دونه PSP بخر ! ( این حرفو از روی بازی هایی مثل GTA IV یا Assians Cread و Resident Evil 5 می زنم )

از جفتتون متشکرم.
فقط چند تا سوال دیگه هم دارم:
اول اینکه شنیدم باید خود دستگاه رو هم کرک کنم تا بازی های کپی روش اجرا شه...این چطوریاست؟
دوم اینکه این slim با fat به جز توی سایز تفاوتی هم با هم دارند؟

من بین 360 و ps3 و psp موندم!
از یه طرف اون دوتا خیلی خوبن ولی حتما باید وصلشون کنی به tv و ...
ولی psp چون قابل حمله و خیلی خوشکله خیلی قلقلکم میکنه!!
راستی من الان قیمت 360 و ps3 دستم نیست...اونا چندن؟

Dark Prince
22-11-2007, 16:48
سلام به همگي........من يه سوال فني دارم...آيا ميزان flash0 و flash1 توي psp slim افزايش پيدا كرده؟؟؟؟؟
فکر نکنم فرقی داشته باشه !

از جفتتون متشکرم.
فقط چند تا سوال دیگه هم دارم:
اول اینکه شنیدم باید خود دستگاه رو هم کرک کنم تا بازی های کپی روش اجرا شه...این چطوریاست؟
دوم اینکه این slim با fat به جز توی سایز تفاوتی هم با هم دارند؟

من بین 360 و ps3 و psp موندم!
از یه طرف اون دوتا خیلی خوبن ولی حتما باید وصلشون کنی به tv و ...
ولی psp چون قابل حمله و خیلی خوشکله خیلی قلقلکم میکنه!!
راستی من الان قیمت 360 و ps3 دستم نیست...اونا چندن؟
آره باید کرکش کنیم که کرک کردنش کاری نداره ! ( فکر کنم بیشتر مغازه ها کرک شده بفروشن )
PSP معمولی و Slim هم از نظر وزن ، نوع باز شدن در UMD ( منظورم اینه که بیشتر باز میشه ) ، نوع باز شدن در مموری کارت ، نداشتن برد اینفرارد در PSP Slim ، بالا بودن صدای PSP Slim و در PSP Slim نوع پک فرق داره و به همراهش یه دونه کابل وصل شدن به TV هم داره !
راجع به سوالت که گفته بودی بین Xbox 360 و PSP موندی باید بگم بستگی به نظره خودت داره ! ولی اگه نظره منو بخوای می گم یه دونه Xbox 360 بخری بهتره !

pro street برای pspاومده یا نه چطوریه
NFS Pro Street برای PSP در تاریخ Feb 18, 2008 منتشر می شود ( یعنی تقریبا 3 ماه دیگه ) ، انگار روی کنسول PSP می خوان بیشتر روش کار کنند . ( همانطور که در نسخه ی Carbon بر روی کنسول PSP بیشتر از بقیه کنسول ها کار کردند . )

solo_88
22-11-2007, 19:36
سلام.

دوستان بالاخره این psp ما رسید(کادو گرفتم برا داداشم)

مدل اسلیم رنگ پیانو بلک.

فقط 3 تا سوال.

1-چطوری کپی خور میشه؟

2- چطوری میشه روش بازی ریخت؟

3-تا چند گیگ رم ساپورت میکنه؟

ممنون

Utorrent
22-11-2007, 21:03
سلام
رسول جان منش نیدم شما ساکن شیرازین میشه بگین psp تون رو از کجا خریدین؟
(اگه توی تاپیک ایرادی داره توی پیغام خصوصی بگین.)
پرو استریت برای psp عرضه شده؟
راستی وزن دقیقش رو میدونین چه قدر هست؟

J A V I D
22-11-2007, 21:55
1-چطوری کپی خور میشه؟

1. اول فريم ور حاضر دستگاهتون رو بگيد چنده !

2. وقتي كپي خور شد يه پوشه رو مموري ايجاد مي شه به اسم iso بازي ها رو مي ريزي اون تو اجرا مي كني !

3. اسليم مي دونم هشت گيگم ساپورت مي كنه ولي تو دفترچشم نگا كن ببين تا چقدر نوشته !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Dark Prince
22-11-2007, 22:00
سلام.

دوستان بالاخره این psp ما رسید(کادو گرفتم برا داداشم)

مدل اسلیم رنگ پیانو بلک.

فقط 3 تا سوال.

1-چطوری کپی خور میشه؟

ممنون
برای دانگرید یا همون کپی خور کردنش شما می تونید از روش Pandora استفاده کنید که اگه آموزشش در تاپیک نیست بگید تا خودم بگذارم .
هر موقع شما PSP رو دانگرید کردی می تونی بازیهای کپیش رو بخری و تو مموری بریزی و اجرا کنی !
PSP Fat تا 8 GB و PSP Slim تا 32 GB ساپورت می کند .

سلام
رسول جان من شنیدم شما ساکن شیرازین میشه بگین psp تون رو از کجا خریدین؟
(اگه توی تاپیک ایرادی داره توی پیغام خصوصی بگین.)
پرو استریت برای psp عرضه شده؟
راستی وزن دقیقش رو میدونین چه قدر هست؟
Pro Street رو همون طور که در چند تا پست بالایی گفتم عرضه نشده ولی عرضه خواهد شد . ( شما چند پست بالاتر رو بخونی به جوابت می رسی . )
ورن PSP Fat یا همون ساده 260 گرم و PSP Slim یا همون جدیده 189 گرم می باشد .

J A V I D
22-11-2007, 23:40
ورن PSP Fat یا همون ساده 260 گرم و PSP Slim یا همون جدیده 189 گرم می باشد .

وزن البته بدون باتري معمولا اعلام مي شه

amirrasa kateb
23-11-2007, 07:20
PSP Fat تا 8 GB و PSP Slim تا 32 GB ساپورت می کنه
32 گیگ که هنوز نیمده از کجا می دونی سا پورت می کنه؟ من هیچ جا نشنیدم

amirrasa kateb
23-11-2007, 09:00
اینو ببینین خیلی جالبه با wiimote با پی اس پی driver 2 بازی می که

Dark Prince
23-11-2007, 11:28
والا من خودم از یکی از دوستانم شنیده بودم که اگه Sony مموری استیک 32 هم بسازه PSP Slim ساپورت می کنه !

solo_88
23-11-2007, 11:33
1. اول فريم ور حاضر دستگاهتون رو بگيد چنده !

2. وقتي كپي خور شد يه پوشه رو مموري ايجاد مي شه به اسم iso بازي ها رو مي ريزي اون تو اجرا مي كني !

3. اسليم مي دونم هشت گيگم ساپورت مي كنه ولي تو دفترچشم نگا كن ببين تا چقدر نوشته !

موفق و پيروز باشيد

جاوي

سلام جاوید جان.

1-مدل فریم ور؟؟؟از کجا ببینم؟

2-خودمون میتونیم کپی خور کنیم؟؟

3-درسته باید دفترچه رو نگاه کنم.

ممنون

J A V I D
23-11-2007, 13:00

درسته هنوز نيومده ولي كمپاني ها آينده نگري مي كنن با توجه به قدرت دستگاهي كه مي سازن تشخيص مي دن كه اين كنسول يا دستگاه تا چند گيگ مموري ساپورت مي كنه ! و معمولا تو دفترچشون نوشته ! مثلا تو دفترچه موبايل من نوشته تا هشت گيگ ساپورت مي كنه اون موقع كه من موبايلم رو خريدم تازه يه گيگ اومده بود !

سلام جاوید جان.

1-مدل فریم ور؟؟؟از کجا ببینم؟

2-خودمون میتونیم کپی خور کنیم؟؟

از تو منو هاي Psp برو تو سيتينگ بعد سيستم سيتينگ بعد تو سيستم اينفور ميشن ... سيستم سافت ور نشون دهنده فريم ور شماست !

2- كار زياد سختي نيست مخصوصا با اين برنامه هايي كه تازگيا عرضه شده !

alfaalphaalfa
23-11-2007, 13:39
بچه ها از Assassin's Creed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای psp خبری نیست؟

Dark Prince
23-11-2007, 13:44
بچه ها از Assassin's Creed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای psp خبری نیست؟
نه دوسته من Assassins Cread حتی برای DS نکبتی هم میاد ولی برا PSP نمیاد .:41:

Dark Prince
23-11-2007, 13:49
دوستان سلام ، بالاخره نسخه ی جدید برنامه ی IRshell 3.8 اومد که در این نسخه PSP Slim هم ساپورت می کند .
لینک دانلود :

تغییرات در ورژن جدید :
File Description
Unlocking your Sony PlayStation Portable's fullest potential through leaps and bounds is what the PSP homebrew community does best, and developer AhMan comes forth to spearhead the revolution with the latest version of his legendary application, iR Shell v3.8. Now sporting a new look, PSP Slim & Lite support, as well as a host of other useful upgrades, this little piece of homebrew should easily prove its worth as a keeper on your handheld's memory stick.

Let's look at the changelog and see what's new from the previous version:

* Supports the latest M33 firmwares across both Phat & Slim. Slim users can choose among 3.60M33, 3.71M33-1 to 3.71M33-3.
* PSOne 2-Player Adhoc Support.
* Introduces a new Context Menu System. Functions (plugins) under context menu will always be available to all file types, similar to the right mouse menu click under Windows.
* Added a new Multi-tasking PRX Plugin System. This allows user written PRX Plugins for iR Shell to multi-task with another game/app. The included PRX HTML/Text Viewer developed by korDen allows you to view HTML & Text documents while playing games or homebrews..
* With the help from Dark_AleX, support to M33 & NP9660 No UMD Modes have been added. NetHostFS & UsbHostFS are also available for the No UMD modes.
* Added support to the latest Popsloader for 3.71M33-3 by Dark_AleX.
* Allow random start of MP3 for the alarm clock function, so you'll be greeted with different tunes each morning.
* Added the options to put your PSP to auto-sleep while idle to save battery.
* Allows you to press Hot-Key to turn off/on all LEDs. The annonying memory stick or WiFi LEDs will no longer distract you from watching your favorite video/movie.
* Support TV-Out for Slim via component cable.
* Added the display of volume bar for PSP main volume in iR Shell.
* plus numerous bug fixes.

A few key details about this version: all the features of iR Shell v3.8 you'll be able to use on the original Sony PlayStation Portable will also be usable on the Slim & Lite model, with the exception of Infra-Red remote. This new version also marks the beginning of AhMan's sabbatical from the homebrew scene - but he does note that if there are any critical bugs with this version, he will try to fix them up before release.

solo_88
23-11-2007, 14:27
سلام.از همه ی دوستان ممنون.

کپی خور شد با ورژن 71.البته فکر کن 73 هم اومده.

یه سوال دیگه هم داشتم.هندزفری!دو تکه برای اسلیم اومده یا نه؟؟؟؟

ممنون

ali_ranger22
23-11-2007, 15:59

ببین حافظه ی داخلی slim نسبت به fat دو برابر شده یعنی از 32 به 64

نه دوسته من Assassins Cread حتی برای DS نکبتی هم میاد ولی برا PSP نمیاد .:41:
از کجا میگی Assassins Creed برای ds میاد ؟
تا اونجایی که من میدونم فقط pc,x360 , ps3

ali_ranger22
23-11-2007, 16:01
دانگرید پی اس پی در یک نگاه

اگر فریمور PSP تون بالای 3.03 است (به استثنای 3.03 و 3.50) باید به فریمور 3.50 UPDATE تا بتوانید دانگرید را انجام دهید.
حالا شما یک PSP با ورژن 3.50 دارید ، الان می توانید با دانگریدر زیر PSP تون را به 1.50 تیدیل کنید.
لازم به ذکر است که این دانگریدر به UMD Lumines (همه نسخه های UnPatched ساپورت میشه) نیاز دارد.
دانگریدر 3.50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر فریمور PSP تون بالای 2.80 است (به استثنای 2.80 و 3.03) (2.81 و 2.82 و ... و 3.02) باید به فریمور 3.03 UPDATE تا بتوانید دانگرید را انجام دهید.
حالا شما یک PSP با ورژن 3.03 دارید ، الان می توانید با دانگریدر زیر PSP تون را به 1.50 تیدیل کنید.
لازم به ذکر است که این دانگریدر به UMD GTA LCS (نسخه UnPatched با آپدیت فریمور 2.00) نیاز دارد.

دانگریدر 3.03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر فریمور PSP تون زیر 2.80 است (به استثنای 2.80) (1.50 و 2.50 و ... و 2.71 ) اول باید با فریمور 2.80 UPDATE کنید و بعد، از دانگریدر اصلاح شده زیر استفاده کنید.
لازم به ذکر است این دانگرید به UMD GTA LCS نیاز ندارد .

دانگریدر 2.80 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر فریمور PSP تون OE هست از دانگریدر ساده ی زیر استفاده کنید که مخصوص فریمور های OE طراحی شده و هیچ نیازی به UMD GTA و یا Lumines ندارد.
دانگریدر OE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PSP 3.50 Firmware Downgrader

با تشکر از گروه Noobz و The Illuminati. بهتر بریم سر اصل مطلب.
تجهیزات مورد نیاز :

<
یک PSP با فریمور 3.50 (اگه 3.50 نیست از انجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](North-America)-PSP/pg/12/fid/13840/catid/163) دانلود و آپدیت کنید.) ، در این دانگرید شما حتما باید زبان دستگاه خود را روی انگلیسی تنظیم کنید.
یک UMD قانونی از بازی Lumines ، هر UMDی از این بازی باشه کار میکنه.

باید خیلی هوشیارانه عمل کنید و تمام دستوراتی که در فایل ضمیمه با نام "Downgrader_HOWTO_Farsi.txt" آمده است را با دقت و بدون اشتباه انجام دهید.

قبل از شروع باید به نکته زیر توجه کرد :
اگر مدربورد PSP شما +TA082 هست و به 1.50 دانگرید کردید شما نمی تونید به +3.30 سونی آپدیت کنید و اگر از مادربورد TA082 استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم از 1.50 یا فریمور های OE استفاده کنید.

دانلود پک دانگریدر 3.50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][yourpsp.ir].rar)
دانلود آپدیت 1.50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](EBOOT)-North-America-PSP/pg/12/fid/163/catid/163)
دانلود آپدیت 3.50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](North-America)-PSP/pg/12/fid/13840/catid/163)

PSP 3.03 Firmware Downgrader

ین دانگریدر فقط برای ورژن 3.03 است و اگر فریمور PSP شما 2.81 یا 3.02 است نگران نباشید ، شما می تونید به فریمور 3.03 آپدیت کنیذ.
برای انجام کار به UMD بازی GTA LCS با آپدیت 2.00 نیاز دارید.دقت داشته باشید فقط GTA LCS نه GTA VCS .
همچنین این دانگریدر احتیاج به یک HOMEBREW ENABLER داره.
دانگریدر در همه PSP ها با هر سخت افزاری کار میکنه.

هر چیزی که درباره دانگرید میخواهید در فایل ضمیمه با نام "Downgrader_HOWTO (farsi).txt" آمده است با دقت آن را مطالعه کنید .

اخطار :
بعد از اینکه دانگرید کردید نباید دوباره به فریمور 3.03 آپدیت کنید این کار باعث میشه PSP شما BRICK بشه.

UPDATE: اين DOWNGRADER روى همه PSP ها با هر سخت افزارى كار ميكنه دليل اينكه نميشه دوباره به 3.03 UPDATE كرد اين است كه بعضى از فايل ها در فلش ممورى از دست ميره . براى حل اين مشكل شما بايد PSP رو يكبار با فريمور 2.00 UPDATE كنيد و دوباره به 1.50 DOWNGRADE كنيد

موفق باشید

دانلود دانگریدر 3.03 با آموزش نصب فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][yourpsp.ir].zip?uniq=-8v9mlk)
دانلود 1.05 UPDATE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود 3.03 UPDATE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود HEN 3.03
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PSP 2.80 Firmware Downgrader

دانگریدر اصلاح شده برای فریمور 2.80

نحوه دانگرید :
HEN-D را نصب کنید.(برای این کار به ReadMe (FARSI) TXT مراجعه کنید)
مطمئن بشید که HEN-D کار میکند.بعد CUBE DEMO را اجرا کنید.
اگه پی اس پی شما TA-082 یا TA-086 است TA082 idstorage changer را اجرا کنید (با hen ) این کار مقدمات دانگرید را آماده می کند.
آپدیت 1.50 را دانلود کنید و آن را از EBOOT به UPDATE.PBP تغییر نام دهید و در آدرس زیر کپی کنید :
ms0:/PSP/GAME/UPDATEPSP UPDATE VER X.YZ را اجرا کنید و کار را ادامه دهید.

آموزش کامل فارسی این دانگریدر همراه با خود دانگریدر در لینک زیر موجود می باشد.

راحته انجام بدید ، امیدوارم موفق بشید.

دانلود دانگریدر با آموزش نصب فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](FARSI).zip?uniq=8qg36)
دانلود آپدیت 1.50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PSP OE Firmware Downgrader
نحوه دانگرید :
1- فایل RECOVERY Pack رو دانلود کنید.
2- محتوای آن را که شامل یک فولدر با نام RECOVERY است را در داخل فولدر GAME کپی کنید.
3- - آپدیت 1.50 را با تغییر نام از EBOOT.PBP به UPDATE.PBP در همان فولدرRECOVERY کپی کنید.
4- به حالت RECOVERY Mode بروید.
5- گزینه Run Program At /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP را انتخاب کنید .
6- بعد از اون از شما می خواهد تا این فلش رو تایید کنید و بعد کار رو شروع می کنه.
7- بعد از بالا آمدن PSP ورژن دستگاه شما 1.50 است.

دانگريد را با مسئوليت خود انجام دهيد

دانلود RECOVERY Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][yourpsp.ir].rar)
دانلود 1.05 UPDATE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_ranger22
23-11-2007, 16:06
من تو دو راهی گیر کردم الان پولم جور شده برای رم 4 گیگ ولی یه کم فکر کردم دیدم اگه psp مو بتونم 160 بفروشم میتونم برم slim بخرم و در این صورت باید بیخیال 4 گیگ بشم حالا موندم چیکار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

Dark Prince
23-11-2007, 16:11
ببین حافظه ی داخلی slim نسبت به fat دو برابر شده یعنی از 32 به 64

از کجا میگی Assassins Creed برای ds میاد ؟
تا اونجایی که من میدونم فقط pc,x360 , ps3
از اونجایی که تو Gamespot و سایت های معتبر بازی گفته شده !

Arshia001
23-11-2007, 17:35
من تو دو راهی گیر کردم الان پولم جور شده برای رم 4 گیگ ولی یه کم فکر کردم دیدم اگه psp مو بتونم 160 بفروشم میتونم برم slim بخرم و در این صورت باید بیخیال 4 گیگ بشم حالا موندم چیکار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

همون کاری که من میخوام شنبه بکنم اگه وقت داشتم:4 گیگ بگیر.اسلیم برای اونایی که PSP Fat دارن هیچ خاصیتی نداره.

ali_gamer
23-11-2007, 17:36
خوب اين شايعات همچنان زندست و البته سونی ردش ميکنه اينبار اين خبرها از سايت معتبر CVG داره منتشر ميشه و CVG اعلام کرده که رسماً Sony به اونها گفته که جناب آقای Jim Ryan اشتباه يه موضوعی رو نقل کرده اين آقا که در Sony Computer Entertainment هست چندی قبلی گفته بود که Sony'S PlayStation و Ericsson دارن باهم همکاری ميکنن تا گوشی تلفن همراه که Gaming هم هست رو طراحی کنند (گفته شده بود اين موضوع جدی و شدنيست) در هر صورت الان CVG به نقل از Sony شايعات رو رد کرده و ميگه ايشون بد نقل و قول کرده "Jim Ryan was in fact misquoted by the Economic Times of India about this issue," سخنگوی Sony UK به CVG الان اينگونه گفته که ايشون تأييد ميکنند اونها دارن با بخش های ديگه که با سونی ارتباط دارن همکاری ميکنند امّا قول داده که اون بخش ها Ericsson نيست و اونها باهم در حال همکاری نيستند و اين محصول (PlayStation Phone) توليد نخواهد شد!! و واسه بخش های ديگه خانواده Sony هست و اينگونست که شايعات در اينجا به پايان ميرسه!

mazi_z_PSP
23-11-2007, 20:06
خدارو شکر که تمام شد این مسخره بازی ها.

------------------------------------------

Ali_rangerجان اگر منبع رو هم مينوشتی بد نبود.
انتظار نداری که فکر کنيم خودت همشو نوشتی نه؟

mehdi30nema
23-11-2007, 20:47

لطفا راهنمایی کنید
به نظر من اگه رم بگيري بهتره چون من خودم با اين كه اسليم دارم ولي ميدونم كه به غير از خروجي tv چيز خاصه ديگه ايي نداره .

mehdi30nema
23-11-2007, 20:49
بچه ها يه سوال . اگه رم خراب بشه نشونه هاش چيه ؟ يعني تو psp كار ميكنه يا نه ؟ مثلا آهنگ ممكنه پخش كنه يا به كل هيچ كاري نميكنه ؟

mazi_z_PSP
23-11-2007, 23:22
بچه ها يه سوال . اگه رم خراب بشه نشونه هاش چيه ؟ يعني تو psp كار ميكنه يا نه ؟ مثلا آهنگ ممكنه پخش كنه يا به كل هيچ كاري نميكنه ؟

اگر به کامپيوتر با رم ريدر وصل کردی و ديدی که حافظشو غلط نشون ميده بدون که خرابه. يا اینکه چيزی روش نميريزه.
بعضی از رم ها آهنگ پخش ميکنن اما بازم خرابن و يک مشکلی دارن.
اگر ديدی هرچی فرمت ميکنی هيچ فرقی به حالش نميکنه يعنی خرابه.
اگر ديدی چيزی روش ميريزی و جا ميگيره اما هيچی نشون نميده يعنی خرابه.
همين

اصلا این کار رو نکن که نميارزه. فقط اشتباه محضه.
قبل از اینکه اسليم هم بياد گفتم که اسليم برای کسايی هست که تازه ميخوان پی اس پی بخرن و ندارن.
اما کسايی که دارن ديگه نبايد برن اسليم بخرن مگر اینکه ندونن با پولشون چيکار کنن.

ali_ranger22
24-11-2007, 14:32
خدارو شکر که تمام شد این مسخره بازی ها.

------------------------------------------

Ali_rangerجان اگر منبع رو هم مينوشتی بد نبود.
انتظار نداری که فکر کنيم خودت همشو نوشتی نه؟

منبعش yourpsp.ir هست

راستی بچه ها من شنیدم slim وقتی با تلویزیون باهاش بازی میکنی تمام صفحه نشون نمیده؟راسته؟

mehdi30nema
24-11-2007, 15:26
منبعش yourpsp.ir هست

راستی بچه ها من شنیدم slim وقتی با تلویزیون باهاش بازی میکنی تمام صفحه نشون نمیده؟راسته؟
آره علي جان تصوير كامل نيست نصفه هست . البته قراره براي سري هاي جديد درستش كنند .

mehdi30nema
24-11-2007, 15:27
بچه ها رمم مشكل داشت امروز رفتم توپخونه يه دو گيگ گرفتم 24 هزار تومان .

error403
24-11-2007, 16:49
سلام
امیدوارم سوالم تکراری نباشه!
میخواستم بدونم(!) میشه فونت psp رو عوض کرد؟
من بیشتر دنبال این میگردم که که اگه بشه یه فونت استاندارد پیدا کنم تا صفحه های فارسی توی اینترنت رو درست نمایش بده
خودم یه چند تا پیدا کردم ولی درست متوجه نشدم چی هستند؟!

rassool
24-11-2007, 17:58
برای دانگرید یا همون کپی خور کردنش شما می تونید از روش Pandora استفاده کنید که اگه آموزشش در تاپیک نیست بگید تا خودم بگذارم .
هر موقع شما PSP رو دانگرید کردی می تونی بازیهای کپیش رو بخری و تو مموری بریزی و اجرا کنی !
PSP Fat تا 8 GB و PSP Slim تا 32 GB ساپورت می کند .

شما خيلي باهوشي از كجا اومدي؟؟؟؟ :31:
اخه از كي تا حالا شده با روش pandora پي اس پي رو كپي خور كنيم روش پاندور براي psp هاي هست كه بريك شدن :18:
:11:

Dark Prince
24-11-2007, 18:25
شما خيلي باهوشي از كجا اومدي؟؟؟؟ :31:
اخه از كي تا حالا شده با روش pandora پي اس پي رو كپي خور كنيم روش پاندور براي psp هاي هست كه بريك شدن :18:
:11:
حیف که من مدیر P30World نبودم مگر نه براتون همه آموزش ها رو می گذاشتم بفهمید هست یا نه ! در ضمن پیشنهاد می کنم که هیچ حرفی خودسرانه نزنید و حداقل یک بار تستش کنید .:13:
این آموزش هم براتون می گذارم که بفهمید کی باهوشه !:27:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دانگرید تمامی PSP ها توسط Pandora's Battery
برای دانگرید PSP شما احتیاج به یک JigKick Battrey و یک Magic مموری نیاز دارید...
قبل از اون هم شما باید یک Image رو روی مموری تون داشته باشید.
مراحل کار :
1. شما باید اول PSP یی رو که می خواید دانگرید کنید رو خاموش کنید ...
2.اون رو اگه به برق وصل هست اون رو از برق در بیارید...
3.باطری JigKick و Magic مموری رو بهش وصل کنید..
4.PSP رو روشن میکنید ( وقتی که روشن می کنید باید یه لحظه چراغ مموری و WI-Fi تون روشن میشه ) و منویی به شما نشون داده میشه...
این قسمت 2 مرحله داره :( یعنی شما 2 راه برای دانگرید دارید )
5.وقتی که مربع رو بزنید سوالی پرسیده میشه مبنی بر این که آیا میخواهید که دستگاه تون رو با Image Nand که بر روی ممورتون هست Flash کنید که شما با زدن X این عمل رو میپذیرید ...
که این عمل باعث میشه که Image رو که از Flash دستگاه PSP با فریمور OE , M33 , ...گرفتید رو روی دستگاه شما بریزه...
6.عمل دوم که به نظر من خیلی بهتر هستش اینکه قبل از زدن مربع شما X رو بزنید ...
این کار باعث میشه تا فریمور 1.50 استاندارد بر روی دستگاه تون نصب بشه....که بعد از این کار شما میتونید که خودتون به فریمور های بالا تر تبدیل کنید ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا دوسته عزیز ، من باهوشترم یا شما ؟:5:

mazi_z_PSP
24-11-2007, 18:48
حیف که من مدیر P30World نبودم مگر نه براتون همه آموزش ها رو می گذاشتم بفهمید هست یا نه ! در ضمن پیشنهاد می کنم که هیچ حرفی خودسرانه نزنید و حداقل یک بار تستش کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

اگر صفحه های قبل رو خونده باشی . منظورم خيلی قبله. من هميشه گفتم دوستان عزيز از چيزی که اطلاع نداريد حرف نزنيد و نظر نديد. همين
اینجا جای کل کل نيست. طاقت اینقاد داشته باشيد.
در ضمن منابعت رو هم بنويس اگر نه مجبور ميشم برم کل فروم ها و سايتها و وبلاگ هارو بگردم تا بفهمم از کجا کپی پيست ميکنی.
همين

حالا دوسته عزیز ، من باهوشترم یا شما ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

خوش باش، در پهنه وسیع روزگاری که علمی نامتناهی دارد.و من و تو قطره ای بیش نیستیم!!!!

error403
24-11-2007, 19:14
ممنون که سوالمو جواب دادید!!

Dark Prince
24-11-2007, 19:45
[quote=mazi_z_PSP;1842388]
اگر صفحه های قبل رو خونده باشی . منظورم خيلی قبله. من هميشه گفتم دوستان عزيز از چيزی که اطلاع نداريد حرف نزنيد و نظر نديد. همين
اینجا جای کل کل نيست. طاقت اینقاد داشته باشيد.
در ضمن منابعت رو هم بنويس اگر نه مجبور ميشم برم کل فروم ها و سايتها و وبلاگ هارو بگردم تا بفهمم از کجا کپی پيست ميکنی.
همين[quote]
شما که طاقت انتقاد داری باید بهت بگم که کسی که یک تاپیک رو می چرخونه باید جدیدترین خبرها و آموزش ها رو بده که شما نمی دی. آن دوستی هم که آن حرف رو زده بود در اصل انتقاد نکرده بود بلکه نوعی توحین کرده بود .
در ضمن منبع آن مطلب خودم بودم و نوشته ام را از فروم خودمان برداشتم ، اگر هم نیازی به منبع داری ، پیغام خصوصی بده تا بهت بگم !

mehdi30nema
24-11-2007, 20:55
سلام
امیدوارم سوالم تکراری نباشه!
میخواستم بدونم(!) میشه فونت psp رو عوض کرد؟
من بیشتر دنبال این میگردم که که اگه بشه یه فونت استاندارد پیدا کنم تا صفحه های فارسی توی اینترنت رو درست نمایش بده
خودم یه چند تا پیدا کردم ولی درست متوجه نشدم چی هستند؟!
تا اونجا كه من ميدونم نميشه .

mazi_z_PSP
24-11-2007, 23:22
ببينيد دوستان اصلا دنبال رفتن به سايت های فارسی با پی اس پی نباشييد.
فونتش هم عوض نميشه. در کل مادر زادی پی اس پی با فارسی مشکل داره.
همين

mazi_z_PSP
24-11-2007, 23:24
شما که طاقت انتقاد داری باید بهت بگم که کسی که یک تاپیک رو می چرخونه باید جدیدترین خبرها و آموزش ها رو بده که شما نمی دی. آن دوستی هم که آن حرف رو زده بود در اصل انتقاد نکرده بود بلکه نوعی توحین کرده بود .
در ضمن منبع آن مطلب خودم بودم و نوشته ام را از فروم خودمان برداشتم ، اگر هم نیازی به منبع داری ، پیغام خصوصی بده تا بهت بگم !

شرمنده که نميتونم مطالب به روز بزارم. آخه تو چند تا فروم ديگه مدير هستم و سرم خيلی خيلی شلوغه و اینجا فقط ميتونم جواب های مفيد و کوتاه بدم. مطالب اصلی به عهده جاويد جان و رسول عزيز هست.
همين.
منبعت رو هم برام بفرست تا برم ببينم اونجا هم کپی پيست کردی از جای ديگه يا نه!

rassool
25-11-2007, 01:10
حیف که من مدیر P30World نبودم مگر نه براتون همه آموزش ها رو می گذاشتم بفهمید هست یا نه ! در ضمن پیشنهاد می کنم که هیچ حرفی خودسرانه نزنید و حداقل یک بار تستش کنید .:13:
این آموزش هم براتون می گذارم که بفهمید کی باهوشه !:27:
دانگرید تمامی PSP ها توسط Pandora's Battery
برای دانگرید PSP شما احتیاج به یک JigKick Battrey و یک Magic مموری نیاز دارید...
قبل از اون هم شما باید یک Image رو روی مموری تون داشته باشید.
مراحل کار :
1. شما باید اول PSP یی رو که می خواید دانگرید کنید رو خاموش کنید ...
2.اون رو اگه به برق وصل هست اون رو از برق در بیارید...
3.باطری JigKick و Magic مموری رو بهش وصل کنید..
4.PSP رو روشن میکنید ( وقتی که روشن می کنید باید یه لحظه چراغ مموری و WI-Fi تون روشن میشه ) و منویی به شما نشون داده میشه...
این قسمت 2 مرحله داره :( یعنی شما 2 راه برای دانگرید دارید )
5.وقتی که مربع رو بزنید سوالی پرسیده میشه مبنی بر این که آیا میخواهید که دستگاه تون رو با Image Nand که بر روی ممورتون هست Flash کنید که شما با زدن X این عمل رو میپذیرید ...
که این عمل باعث میشه که Image رو که از Flash دستگاه PSP با فریمور OE , M33 , ...گرفتید رو روی دستگاه شما بریزه...
6.عمل دوم که به نظر من خیلی بهتر هستش اینکه قبل از زدن مربع شما X رو بزنید ...
این کار باعث میشه تا فریمور 1.50 استاندارد بر روی دستگاه تون نصب بشه....که بعد از این کار شما میتونید که خودتون به فریمور های بالا تر تبدیل کنید ...
حالا دوسته عزیز ، من باهوشترم یا شما ؟:5:
منبعش كه بازي سنتره فكر كنم اقا تمبلم گزاشته بود درست يادم نيست . ولي مگه شما پست هاي بعدشو نخوندي اصلا مگه ادم مغز .. خورده كه بره براي يه دانگريد نا قابل يه باتري نو بخره ؟؟؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

شرمنده که نميتونم مطالب به روز بزارم. آخه تو چند تا فروم ديگه مدير هستم و سرم خيلی خيلی شلوغه و اینجا فقط ميتونم جواب های مفيد و کوتاه بدم. مطالب اصلی به عهده جاويد جان و رسول عزيز هست.
همين.
منبعت رو هم برام بفرست تا برم ببينم اونجا هم کپی پيست کردی از جای ديگه يا نه!

شما اقا مازيار خون خودتون رو كثيف نكنيد:11:

mehdi30nema
25-11-2007, 12:09
بچه ها زماني كه psp با يو اس بي به كامپيوتر وصله مگه شارژ هم ميشه ؟

rassool
25-11-2007, 12:58
بچه ها زماني كه psp با يو اس بي به كامپيوتر وصله مگه شارژ هم ميشه ؟
نه شارژ نميشه:11:

apoosh
25-11-2007, 16:31
واسه من که شارژ می شه با یو اس بی. از شما دیگه این حرف بعید بود آقا رسول...
البته فقط ممکنه مال شما اسلیم نباشه که این حرف را زدید چون اسلیم چنین گزینه ای را داره...

mehdi30nema
25-11-2007, 16:37
نه شارژ نميشه:11:
البته ماله منم اسليمه فكر كنم بشه چون من يك ساعت medal 2 بازي كردم بعد 20 دقيقه به كامپيوتر وصل بود . نگاه كردم ديدم 98 درصد شارژ داره . با يك ساعت بازي 2 درصد كه كم نميشه . بيشتر كم ميشه . درسته ؟

rassool
25-11-2007, 17:08
واسه من که شارژ می شه با یو اس بی. از شما دیگه این حرف بعید بود آقا رسول...
البته فقط ممکنه مال شما اسلیم نباشه که این حرف را زدید چون اسلیم چنین گزینه ای را داره...
شرمنده اره مال من fat هستش نميدونستم اسليم شارژ ميشه:41:

Viva_Nirvana
25-11-2007, 23:29
آره علي جان تصوير كامل نيست نصفه هست . البته قراره براي سري هاي جديد درستش كنند .

اینکه خیلی بد شد.:41: می شه بیشتر توضیح بدی ؟ این نصف نیمه چجوریه مثلا ؟ اندازه خود پی اس پی ؟ می شه یه عکس ازش بذاری ؟

این سری جدیدی که می خواد بیاد چه مشخصاتی داره و کی قراره بیاد.

راستی کابل TVرو چند گرفتی ؟

bmwm3gtr
25-11-2007, 23:59
سلام یه مدت بود از این دنیا دور بودم . خیلی ببخشید که این سوال مبتدی رو میپرسم برنامه ir shel واسه چه کاریه دقیقا ؟ لطف کنید یه لینک واسه دانلود جدیدترینش بزارید . ممنون .

mehdi30nema
26-11-2007, 08:54
اینکه خیلی بد شد.:41: می شه بیشتر توضیح بدی ؟ این نصف نیمه چجوریه مثلا ؟ اندازه خود پی اس پی ؟ می شه یه عکس ازش بذاری ؟

این سری جدیدی که می خواد بیاد چه مشخصاتی داره و کی قراره بیاد.

راستی کابل TVرو چند گرفتی ؟
خودم هنوز كابل نگرفتم ولي توي توپخونه از 18 تا 25 تومن ميفروشن . تصويرشم اندازه psp نيست بزرگتره . تقريبا اندازه مانيتور 15 اينچ بشه فكر كنم .

mehdi30nema
26-11-2007, 09:15
راستي سري جديد در كار نيست همين اسليم ها رو قراره مشكله تصويره كوچيكشو بر طرف كنن كه تصوير كامل نشون بده .

rassool
26-11-2007, 11:48
سلام یه مدت بود از این دنیا دور بودم . خیلی ببخشید که این سوال مبتدی رو میپرسم برنامه ir shel واسه چه کاریه دقیقا ؟ لطف کنید یه لینک واسه دانلود جدیدترینش بزارید . ممنون .

ارائه ورژني جديد از يك برنامه معروف و پر كاربرد PSP.

خلاصه ای از کارایی های برنامه iR-Shell :

این برنامه تغریبا یه برنامه کامل تلقی میشه ، چون فایل منیجر خوب داره ، در هنگام کار با برنامه و یا حتی موقع بازی کردن می تونید به موزیک مورد علاقه خود گوش بدید . از امکانات جالب دیگه این برنامه این است که می تونید کانال های صدای بازی رو قطع کنید و فقط به صدای موسیقی گوش بدید.این برنامه قابلیت تعویض تم هم داره.همچنین با این برنامه می تونید بین دو تا PSP فایل ارسال و دریافت کنید (با WiFi ) .و حتی می تونید کنترل وسایل برقی هم در دست بگیرید.
تغيرات حاصل در اين ورژن :

حالا ديگه فريمور 3.71 M33 رو ساپورت مي كنه . (فقط PSP هاي چاق )

بازي هاي PSOne رو مي تونيد دو نفره با استفاده از USBHost بازي كنيد.

مي تونيد ويدئو هاي ISO رو اجرا كنيد ، حتي از طريق USBHost .

و ...

نكته :‌بازي هاي دو نفره PSOne از طريق WiFi هنوز آزمايشي است و نسخه بتاي آن است.
لينك دانلود irsell 3.7
دانلود تم هاي اين برنامه
دانلود USBHost

منبع يور پي اس پي

--------------------------------------------------------------------------
اقا جاويد شما تهران هدفون بلوتوس نديديد اگه ديدي قيمتش چنده؟؟؟؟:11:

amirrasa kateb
26-11-2007, 13:17
آقا رسول 3.8 هم اومده! البته می دونم که می دونید ولی اگه می تونید لطف کنید تغییراتش رو بنویسید

rassool
26-11-2007, 13:54
اره اميررسا جان اومده خودمم دارمش ولي مثل اينكه مشكلاتش زياده من كه از بس هنگ كرد پاكش كردم و همين 3.7 ريختم.

ali_gamer
26-11-2007, 14:10
راستي سري جديد در كار نيست همين اسليم ها رو قراره مشكله تصويره كوچيكشو بر طرف كنن كه تصوير كامل نشون بده .

من شنیده بودم تصویر نصفه اش به خاطر اینکه کابل ها اصل نیست

کابل های خروجی تصویر برای PSP Slim

کی از مهمترین مزیت های PSP Slim دارا بودن خروجی تصویر می باشد. حال دو سوال مهم پیش می آید که مزایای این خروجی تصویر چه می تواند باشد و اینکه کیفیت تصویر در چه حدی است.

مزایا :
شما به راحتی با وصل کردن کایل خروجی تصویر به تلویزیون می توانید عکس ها ، آهنگ ها و فیلم های خود را به دوستانتان نشان دهید . البته نا گفته نماند که علاوه بر موارد ذکر شده ، شما می توانید فیلم های UMD و بازی های خود را نیز از طریق تلویزیون مشاهده کنید. استفاده از این خروجی وقتی تکمیل می شود که شما توانایی وصل شدن به اینترنت Wireless را داشته باشید و از تلویزیون خود به عنوان Internet Browser استفاده نمایید.
یکی دیگر از مزایای جالب ، توانایی ارتباط برقرار کردن PSP Slim با PS3 می باشد ، یعنی شما می توانید فایل های موجود در هارد PS3 را از طریق PSP Slim مشاهده کنید. در مسافرت ها نیز شما می توانید PSP Slim خود را به تلویزیون هتل وصل کنید و چنانچه PS3 خود در منزل Online باشد ، فایل های روی هارد آن را در هتل مشاهده کنید. جالب تر از همه توانایی PSP Slim در ضبط کردن کانال های مخصوص تلویزیونی و ذخیره کردن آنها روی هارد PS3 .

کیفیت :
میزان کیفیت هم به نوع تلویزیون شما و هم به نوع فایلی که شما قصد دیدنش را دارید ، بستگی دارد. به عنوان مثال یک تلویزیون عادی شفافیت و کیفیت یک LCD را ندارد. تصویر می تواند به صورت عادی و یا Widescreen پخش شود. سیگنال های تصویری نیز به نوع Progressive و interlaced پخش می شوند. Progressive یعنی پویایی بالای تصویری و در حین پخش فیلم های UMD و در حین بازی کردن فعال می شود . interlaced در مقایسه با Progressive دارای پویایی کمتری است و مناسب برای

دیدن تصاویر ، فیلم های شخصی و استفاده از Internet Browser است.
طبق گفته شرکت Sony کیفیت تصویری فیلم های UMD با کیفیت تصویر DVD Player برابری می کند و از لحاظ کیفیت صوتی برتری آن نسبت به خروجی صدای PS2 بدیهی است. یعنی وضوح صوتی PSP Slim نسبت به PS2 بیشتر می باشد.

این کابل های مخصوص فقط برای تلویزیون هایی که سیستم NTSC را پشتیبانی می کنند ساخته شده و الباقی تلویزیون ها توانایی پخش هیچگونه تصویری را ندارند.

این کابل ها یک سرشان به قسمت خروجی صوتی و کنترل وصل می شوند و طرف دیگرشان به دو مدل می باشد. شکل شماره یک که Component AV Cable نام دارد و توانایی نشان دادن همه ی فعالیت های PSP Slim به علاوه بازی می باشد. یعنی شما می توانید به کمک این کابل از طریق تلویزیون خود بازی کنید. شکل دو مدل AV Cable می باشد که با آن نمی توان بازی انجام داد.
منبع پرتو گیم

ali_ranger22
26-11-2007, 16:23
بچه ها رمم مشكل داشت امروز رفتم توپخونه يه دو گيگ گرفتم 24 هزار تومان .
من یه جا تو ولیعصر سراغ داشتم18 تومن ای کاش میگفتی ادرس میدادم

جناب dark prince لطفا موذب باش اگه این فروم رو در سطح پایین میدونی میتونی بری فروم های دیگه کهادعای حرفه ای بودن میکنن

--------------------------------------------------------
psp های اسلیم قراره در فریم ویر های جدید مشکلش درست بشه (نیم صفحه رو میگم)

ali_ranger22
26-11-2007, 16:24
اره اميررسا جان اومده خودمم دارمش ولي مثل اينكه مشكلاتش زياده من كه از بس هنگ كرد پاكش كردم و همين 3.7 ريختم.

اقا رسول یه پچ هم براش اومده که باگ هاشو ردیف کرده

ali_ranger22
26-11-2007, 16:25
کسی برنامه ای میشناسه که بتونه فیلم های dvd رو با زیر نویس تبدیل کنه (بدون نیاز داشتن به framework3)

mehdi30nema
26-11-2007, 16:35
من شنیده بودم تصویر نصفه اش به خاطر اینکه کابل ها اصل نیست

منم خودم كه هنوز امتحان نكردم ولي تو مجله دنياي بازي شماره 15 آبانش نوشته كه نصفه هست و قراره درست بشه . البته براي پي اس پي هايي كه هنوز ساخته نشده .

mazi_z_PSP
26-11-2007, 17:39
اقا جاويد شما تهران هدفون بلوتوس نديديد اگه ديدي قيمتش چنده؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

رسول جان هدفون بلوتوث برای پی اس پی؟
خوب اول بگو ببينم پی اس پی بلوتوث داره که دنبال هدفونش ميگردی؟

جناب درک پرينثه لطفا موذب باش اگه اين فروم رو در سطح پايين ميدوني ميتوني بري فروم هاي ديگه کهادعاي حرفه اي بودن ميکنن

يک مساله ای بوده تمام شده . شما ديگه بيخيال.

rassool
26-11-2007, 17:57
من یه جا تو ولیعصر سراغ داشتم18 تومن ای کاش میگفتی ادرس میدادم

جناب dark prince لطفا موذب باش اگه این فروم رو در سطح پایین میدونی میتونی بری فروم های دیگه کهادعای حرفه ای بودن میکنن
)
این مشکلی بود که فعلا رفع شد ممنون از شما:11:

رسول جان هدفون بلوتوث برای پی اس پی؟
خوب اول بگو ببينم پی اس پی بلوتوث داره که دنبال هدفونش ميگردی؟

نه مازیار جان psp بلوتوس نداره اصلا کی گفته psp بلوتوث داره ولی هدفون بلوتوس داره من خودم عکسشو دیدم یه هدفون دو تکه بدون سیم هست که یک طرفش به pspوصل میشه وطرف دیگشو میزاری توی گوش . خسته شدم ازبس به این سیم دراز وررفتم.:11:

J A V I D
26-11-2007, 18:30
این کابل ها یک سرشان به قسمت خروجی صوتی و کنترل وصل می شوند و طرف دیگرشان به دو مدل می باشد. شکل شماره یک که Component AV Cable نام دارد و توانایی نشان دادن همه ی فعالیت های PSP Slim به علاوه بازی می باشد. یعنی شما می توانید به کمک این کابل از طریق تلویزیون خود بازی کنید. شکل دو مدل AV Cable می باشد که با آن نمی توان بازی انجام داد.

اين مطلب سوتي بزرگي داره نويسده اصلا نمي دونسته كابل كامپونت چيه !

خسته شدم ازبس به این سیم دراز وررفتم

رسول جان اون سيم درازه رو از پشت گردنت رد كن به اون يكي گوشت !‌ ديگه مشكلي نداره و هم از گوشت ديگه نمي افته !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
26-11-2007, 18:47
اووکی ولی اون خیلی بهتر بود.

rassool
26-11-2007, 18:51
اینم یه سایت برای دانلود زیرنویس فیلم برای اقا علی اموزشم توش داره .

rassool
26-11-2007, 19:05
اینم iR Shell v3.81 Full مال من بتا بوده نمیدونستم فکر کنم مشکلاتش حل شده باشه.

J A V I D
26-11-2007, 19:52
اووکی ولی اون خیلی بهتر بود.
اون مدلي كه شما مي گيد من نديدم تا حالا !

بازي سونيك ريوال دو با متال گير پلاس اومده سونيكه خيلي بهتر شده نسبت به نسخه قبلي متال گيره يه ربع ديگه دانلودش تموم مي شه ببينم چيه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

bmwm3gtr
26-11-2007, 23:54
آقا رسول یعنی این برنامه ماله اسلیم نیست ؟ آخه اونجا نوشتی فقط چاق . راستی یه سوال مبتدیانه ی دیگه ، Pdf چه نوع فرمتیه ؟ یعنی چه نوع فایلیه ؟

J A V I D
27-11-2007, 00:18
اعصابم خورده اين ir shell رو نصب كردم پي اس پي فول بريك شد ! >:( دوستان به نظرم اين برنامه رو امتحان نكنن به صرفه تر باشه !

چه نوع فرمتیه ؟ یعنی چه نوع فایلیه ؟

يه نوع فورمت فايل هاي متني كه كم حجم به عبارتي فورمت معمول كتاب هاي الكترونيك ...

bmwm3gtr
27-11-2007, 00:57
ممنون از شما .

ali_ranger22
27-11-2007, 12:46
منم خودم كه هنوز امتحان نكردم ولي تو مجله دنياي بازي شماره 15 آبانش نوشته كه نصفه هست و قراره درست بشه . البته براي پي اس پي هايي كه هنوز ساخته نشده .

نه بابا psp جدید خبری نیست که. این مشکل نرم افزاریه نه سخت افزاری :20: با فریم ویر بعدی درست میشه

مشکلی نیست:40::11:

ali_ranger22
27-11-2007, 12:49
اقا رسول فکر کنم منظورمو نگرفتی
من میخوام یه فیلمه dvd که مثلا زیر نویس فارسی داره رو با همون زیر نویس برای psp تبدیل کنم یه برنامه میشناسم ولی framework 3.0 میخواد که من ندارم میخوام برنامه ای باشه که اینو نخواد

ali_ranger22
27-11-2007, 12:51
Anyone interested in this? I’m a bit shocked to see it on eBay; nevertheless, very cool!

You know how eBay works. So bid on it and hope for the best!
For the record, we are no way affiliated with this particular auction. We recommend you use common sense, check the seller’s feedback, and ask him/her any questions you may have. We are not responsible if you get ripped off.

کسی در مورد این چیزی میدونه ؟
-----------------------------------------------
اقا جاوید psp ایت full brick شد؟؟؟!!!:18:

rassool
27-11-2007, 17:48
اعصابم خورده اين ir shell رو نصب كردم پي اس پي فول بريك شد ! >:( دوستان به نظرم اين برنامه رو امتحان نكنن به صرفه تر باشه !

يه نوع فورمت فايل هاي متني كه كم حجم به عبارتي فورمت معمول كتاب هاي الكترونيك ...
یعنی واقعا بریک شد چه ور÷نی روی دسگاهت بود چه ور÷ن irshell مخواستی بریزی:41:

rassool
27-11-2007, 17:52
اقا رسول فکر کنم منظورمو نگرفتی
من میخوام یه فیلمه dvd که مثلا زیر نویس فارسی داره رو با همون زیر نویس برای psp تبدیل کنم یه برنامه میشناسم ولی framework 3.0 میخواد که من ندارم میخوام برنامه ای باشه که اینو نخواد
والا یه برنامه خودم دارم اونم فرم ورک 2 میخواد ولی شما میتونی با برنامه یولد ودیو استدیو تبدیل کنی سیدیش توی بازار هست فقط یادت باشه جدیدشو بگیری کهpsp روهم ساپورت کنه:11:

J A V I D
27-11-2007, 19:21
اقا جاوید psp ایت full brick شد؟؟؟!!!

یعنی واقعا بریک شد چه ور÷نی روی دسگاهت بود چه ور÷ن irshell مخواستی بریزی

بله رسما تركيد ! فريم ورم كه 3.71 پچ 3 بود آي آر شلم همون ورژن آخري كه اينجا بود نصب كردم تو رفت وقتي زدم بياد رو XMB صفحه سياه شد و خداحافظ PSP :((((((((((((((((((((((((

هيچي بالا نمي اومد ديگه بعدنم كه روشنش مي كردم يه سي ثانيه چراغ سبزه روشن مي شد بعد خاموش مي شه . صفحه هم اصلا روشن نمي شد . جاتون خالي 70 تومن دادم بردشو عوض كردم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
27-11-2007, 20:51
بفرماييد آقا جاويد و بقيه دوستان. خيلی تو این تازگی ها نترس شديد. هر چقدر قبلا ميگفتيم زياد با این پی اس پی ور نرين و بشينين مثل بچه ی خوب خدا باهاش بازی کنيد گوش نکرديد حالا نمونش آقا جاويد.
خودشون هم قبلا حسابی ميترسيدن از عوض کردن فريم ور مبادا که پی اس پی شون بريک بشه. حالا اینقدر زياده روی کردن که شد . اینقدر هم نگيد پی اس پی بريک نميشه. به برنامه هاشم کاری نداشته باشيد. بشينين بازی کنين لذت ببريد. بقيه کارها فقط با کامپيوتر.
جاويد جان تسليت.

bmwm3gtr
27-11-2007, 21:26
میگم این بازیه dead to rights رو چجوری باید بریزم با بقیه ی بازیها فرق داره یه فایله داره که توش دوتا فایله دیگه به نام هایه psp و DTR_game داره چی کار کنم .

Dark Prince
27-11-2007, 22:10
بله رسما تركيد ! فريم ورم كه 3.71 پچ 3 بود آي آر شلم همون ورژن آخري كه اينجا بود نصب كردم تو رفت وقتي زدم بياد رو XMB صفحه سياه شد و خداحافظ PSP :((((((((((((((((((((((((

هيچي بالا نمي اومد ديگه بعدنم كه روشنش مي كردم يه سي ثانيه چراغ سبزه روشن مي شد بعد خاموش مي شه . صفحه هم اصلا روشن نمي شد . جاتون خالي 70 تومن دادم بردشو عوض كردم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
واقعا شما 70 تومن پول بی زبون رو دادی تا درستش کنن !
خب پسره خوب PSP منم تا حالا 3 بار فول بریک شده ولی با Pandora درستش کردم ! ( ماله منم در XMB میومد نه رکاوری )
اصلا مطمئنی یارو بردشو برات عوض کرده ؟
به هر حال می تونستی تو 5 دقیقه درستش کنی !( یه مشورتی با ما هم می کردی بد نبود ! )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن دوستان مطمئن باشید PSP تون هیچوقت خراب نمیشه تا زمانی که بزنین بشکونیدش !

Dark Prince
27-11-2007, 22:12
میگم این بازیه dead to rights رو چجوری باید بریزم با بقیه ی بازیها فرق داره یه فایله داره که توش دوتا فایله دیگه به نام هایه psp و DTR_game داره چی کار کنم .
داخله 2 پوشه ی PSP و DTR_Game چیا هست ؟ می تونی یه عکس بگذاری ؟

J A V I D
27-11-2007, 22:48

اون قديمه فقط با ديو هوك اجرا مي شه بايد ايزو شو گير بياري ....

واقعا شما 70 تومن پول بی زبون رو دادی تا درستش کنن !
خب پسره خوب PSP منم تا حالا 3 بار فول بریک شده ولی با Pandora درستش کردم ! ( ماله منم در XMB میومد نه رکاوری )
اصلا مطمئنی یارو بردشو برات عوض کرده ؟
به هر حال می تونستی تو 5 دقیقه درستش کنی !( یه مشورتی با ما هم می کردی بد نبود ! )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن دوستان مطمئن باشید PSP تون هیچوقت خراب نمیشه تا زمانی که بزنین بشکونیدش !

عزيزم هر روشي كه موجود بود رو تست كردم ديگه جواب نداد رفتم بردشو عوض كردم بله بردشم عوض شد جلو چشماي خودم برد تركيدشم دارم مي خواي بدم خدمتتون ! در ضمن اون آقايي كه برد رو عوض كرد هم بهم گفت شايد بشه برش گردوند ولي خودشم به نتيجه اي نرسيد فقط ما رو اونجا علاف كرد ! در ضمن منم فكر مي كردم هميشه راهي براي برگردوندن هست ولي ديدم نه هميشه اينجوري نيست !

Dark Prince
27-11-2007, 23:07
عزيزم هر روشي كه موجود بود رو تست كردم ديگه جواب نداد رفتم بردشو عوض كردم بله بردشم عوض شد جلو چشماي خودم برد تركيدشم دارم مي خواي بدم خدمتتون ! در ضمن اون آقايي كه برد رو عوض كرد هم بهم گفت شايد بشه برش گردوند ولي خودشم به نتيجه اي نرسيد فقط ما رو اونجا علاف كرد ! در ضمن منم فكر مي كردم هميشه راهي براي برگردوندن هست ولي ديدم نه هميشه اينجوري نيست !
نمی دونم والا ولی PSP من 3 بار فول بریک شده بود به طوری که نه XMB میومد و نه Recovery اما با Pandora درستش کردم !
شما Pandora رو تست کردی ؟

J A V I D
27-11-2007, 23:14
نمی دونم والا ولی PSP من 3 بار فول بریک شده بود به طوری که نه XMB میومد و نه Recovery اما با Pandora درستش کردم !
شما Pandora رو تست کردی ؟

اين روشم امتحان كرديم جواب نداد !!! ظاهرا چاره اي جز خريد برد نبود ! حالا بي خيال اين موضوع شيد يادم مي آد اعصابم بهم مي ريزه !

Rohallah_tavakoli
28-11-2007, 08:31
سلام به همگي............ آقا اين روش pandora ديگه چيه بگيد ما هم ياد بگيريم.....من هم يه psp fat دارم كه فول بريك شده.................:19::19::19::19:

J A V I D
28-11-2007, 09:28
سلام به همگي............ آقا اين روش pandora ديگه چيه بگيد ما هم ياد بگيريم.....من هم يه psp fat دارم كه فول بريك شده.................

تو همين تاپيك سرچ كني پيداش مي كني!

rassool
28-11-2007, 13:41
اينم روش پاندور كه به صورت فايل pdf ميباشد . منبع هم بازي سنتره . براتون يه جا اپلود كردم.
لينك دانلود

ali_ranger22
28-11-2007, 19:21
اقا رسول اون برنامه ای که framework 2 میخواد رو برام لینک میزاری
خودت امتحانش کردی یعنی یه dvd رو با زیر نویس

ali_ranger22
28-11-2007, 19:28
من رفتم پاساژ مستوفی طبقه 2 یارو گفت رم 4 گیگ با گارانتی مادام العمر 45 تومن بدون گارانتی 30 تا 37 (الان دقیق یادم نیست) بعد رمش جعبه هم نداشت خودمم فکر کنم جفت رماش یکی بود ولی مطمِین نیستم حالا رفتم یگانه گفت 4 گیگ با گارانتی مادام العمر 35 تومن اینم بدون جعبه بود حالا یه راهنمایی کنید که من کدومو بگیرم :13:

rassool
28-11-2007, 20:06
خودم فيلم بازير نويس رو امتحان نكردم ولي فكر نميكنم مشكلي باشه خودم همه فيلم هارو با همين تبديل ميكنم برنامه جالبيه شما حتي با اين برنامه ميتونيد خط هاي سياهي كه بالا و پاين بعضي از فيلم ها هست رو نيز حظف كنين البته خود برنامه هم تا اونجا كه بتونه حذف ميكنه.(دوساعت گشتم تا ورژن قديمي تر اين برنامه رو پيداكردم ورژن جديد اين برنامه 5.0.25 هم نياز به فرم ورك 3 داره كه حجمي حدود 50 مگ داره )
اينم ورژن 4.114 كه فرم ورك 2ميخواهد.

mazi_z_PSP
28-11-2007, 22:20
رفتم یگانه گفت 4 گیگ با گارانتی مادام العمر 35 تومن اینم بدون جعبه بود حالا یه راهنمایی کنید که من کدومو بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

به نظر مياد این بهتره.

bmwm3gtr
28-11-2007, 22:39
یه بازی یا نرم افزار برای ساختن آهنگ ( پیشرفته ) برای پی اس پی معرفی میکنید ؟ ( لطفا )

Snow_Girl
28-11-2007, 23:02
kasi mitone dar in ghesmat be man ke ozve jadid hastam komak kone albate bebakhshid ke fonte farsi nadaram . baro bachehaye bahali hastid on tor ke man shenidam BA TASHAKOR AZ HAME _SNOW GIrl

Snow_Girl
28-11-2007, 23:04
:40::10:kasi mitone dar in ghesmat be man ke ozve jadid hastam komak kone albate bebakhshid ke fonte farsi nadaram . baro bachehaye bahali hastid on tor ke man shenidam BA TASHAKOR AZ HAME _SNOW GIrl

Dark Prince
28-11-2007, 23:49
یه بازی یا نرم افزار برای ساختن آهنگ ( پیشرفته ) برای پی اس پی معرفی میکنید ؟ ( لطفا )
شما می تونی با بازی Traxxpad آهنگ بسازی !:8:

:40::10:kasi mitone dar in ghesmat be man ke ozve jadid hastam komak kone albate bebakhshid ke fonte farsi nadaram . baro bachehaye bahali hastid on tor ke man shenidam BA TASHAKOR AZ HAME _SNOW GIrl
هر سوالی داشتید من و دوستان دیگر در خدمتیم .:46:

rassool
29-11-2007, 11:15
به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتر نبود سوالتون رو ميپرسيديد چون اينجوري سريعتر به جواب ميرسيديد . هر كمكي از بچه هاي اينجا بر بياد مطمئن باشيد دريغ نميكنن . ضمنا سعي كنيد فونت فارسي نصب كنين اين از قوانين انجمنه. با تشكر

Arshia001
29-11-2007, 12:30
من رفتم پاساژ مستوفی طبقه 2 یارو گفت رم 4 گیگ با گارانتی مادام العمر 45 تومن بدون گارانتی 30 تا 37 (الان دقیق یادم نیست) بعد رمش جعبه هم نداشت خودمم فکر کنم جفت رماش یکی بود ولی مطمِین نیستم حالا رفتم یگانه گفت 4 گیگ با گارانتی مادام العمر 35 تومن اینم بدون جعبه بود حالا یه راهنمایی کنید که من کدومو بگیرم :13:

کدوم یگانه؟همون که تو پاساژ حافظه؟اون به من گفت 4 گیگ 50 تومن!:18:

J A V I D
29-11-2007, 13:24
در مورد رم اول از همه چيزي به نام گارانتي مادالعمر نداريم اين صرفا يه حربه تبليغاتيه ! پس خودتون رو با اين چيزا گول نزنيد ! در مورد اون رم هايي هم كه جعبه نداره دليلش اينه كه اينا رو قاچاقي آوردن واسه اينكه جاي كمتري بگيره جعبشو نياوردن ! رم هاي اينجوري خرابي زياد داره حواستون باشه ......

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
29-11-2007, 14:26
يعني اقا جاويد نمايندگي سوني هم دروغ ميگه؟؟؟؟ حتي توي فاكتور هم نوشته گارانتي مادام العمر + امضا+ ومهر مغازه(حتي سفته هم داده شوخي)

J A V I D
29-11-2007, 14:53
يعني اقا جاويد نمايندگي سوني هم دروغ ميگه؟؟؟؟ حتي توي فاكتور هم نوشته گارانتي مادام العمر + امضا+ ومهر مغازه(حتي سفته هم داده شوخي)

ببين گارانتي مادام العمر يه چيز تبليغاتي يعني تا زماني كه محصولي وجود داره و خريدار داره گارانتي داره ولي به صرف اينكه فروش محصول كم بشه گرانتيشم تعطيل مي شه ! نمونه ها هم اون رم هاي Sd كامپيوتر كه همشون گارانتي مادام العمر داشتن ولي الان شما اگه اون رم ها رو ببري شركت قبول نمي كنه مادر بورد هاي اينجوري هم همين طوري بودن اسم گارانتي مادام العمر بود روش ولي فقط 6 ماه گارانتي داشت ! بر اساس تجربه مي گم !