PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

J A V I D
24-10-2007, 00:03
يه نكته تكميلي در حرف آقا مازيار اسليم ها تو نور شديد تصوير واضح تري مي دن نسبت به فت ها ولي بازم به قول مازيار جان انتظار زيادي نداشته باشين ... تصوير زير رو ببينيد از هر دومدل زير نور مستقيم عكس برداري شده ... ببخشيد عكس يكم گندس !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shadow of Destiny
24-10-2007, 14:08
برتری نسبی PSP Fatدر برابر PSP Slim از لحاظ صدا:

وقتی که PSP Slim رو پشت و رو می کنی صداش ضعیف می شه (چون فک کنم که اسپیکراش جلو باشه درسته ؟)
اما PSP Fat فرقی نمی کنه هر طرف بچرخونی صدا رو نرمال پخش می کنه..
اینم یه تست انجام شده.. ولی بعضی ها اعتقاد داشتن چون دوربین رو خیلی زیاد به PSP Fat نزدیک کرده بود باعث شده که صدا قوی تر جلوه کنه.. اما در حقیقت کیفیت صداشون فرق چندانی با هم نداره...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

faz_metr
24-10-2007, 14:16
مازيار جان حالا مطمئني اين xbox كه گرفتي تعمير ميشه ؟ چون اگه gpu سوخته باشه به اين راحتي ها پيدا نميشه . تازه اگه پيدا كني هم خيلي گرونه

ali_ranger22
24-10-2007, 14:31
من نمي فهمم بازي كردن با چيت چه لذتي داره آخه ....

منم با شما موافقم اصلا حال نمیده

ali_ranger22
24-10-2007, 14:37
درسته كه بازي كردن با چيت حال نمي ده ولي وقتي يه جا گير مي كني هر چي هم جون مي كني نمي توني رد كني ( خودمو عرض مي كنم يه موقع به كسي جسارت نشه ) اون وقت چيت بد جوري حال مي ده !!!!!!

حالا كسي تا حالا با cwcheat كار كرده يه توضيحي بده ؟ مثل اينكه يه چيزيه تو مايه هاي game shark

من وقتی یه مرحله گیر میکنم save game میریزم که بتونم مرحله هاب بعدی رو بازی کنم چون بعضی بلزی های قشنگش چیت نداره

ali_ranger22
24-10-2007, 14:45
جاوید تو ویرایش امضا allow html چه موقعی فعال میشه ؟
کسی برنامه ای برای تبادل اطلا عات با موبایل اگه داره لینک بزاره لطفا

rassool
24-10-2007, 20:32
اينم براي شما اقا علي
برنامه PspIrDA برنامه اي براي انتقال فايل بين psp و موبايل ميباشد . اطلاعاتي كه در اين چند وقت استفاده من از اين برنامه دارم رو براتون مينويسم.
مشكلات برنامه: اولين مشكل برنامه اينه كه سرعت رد وبدل اين برنامه بسيار پايين هست به طوري كه يه عكس معمولي رو بيش از 5 دقيقه طولش ميده چه برسه به اهنگ و...
دومين مشكل اون اينه كه تقريبا يا هيچكدوم از گوشي هاي سوني اركسون هم خواني نداره ولي با نوكيا وضع كمي بهتر هست .

سومين مشكل اون اينه كه درصدي كه ميزنه اصلا درست نيست و وقتي كه فايلي داره براي اون ارسال ميشه گير ميكنه و نميشه فهميد كه چقدر از فايل ارسال شده
و مشكلات ديگه اي كه خودتون با اون كار كنيد متوجه ميشويد.
محاسن برنامه: فقط اينه كه به هر حال يه كاري ميكنه .
نظر من در باره برنامه : اين برنامه اصلا به درد نميخوره خيلي مشكل داره بايد ببينيم كه اين مشكلات در ورژن هاي بعدي برنامه (البته اگه بياد) حل ميشه يا نه . فقط ارزش يك بار امتحان كردن داره نه بيشتر مطمئن باشيد.
اينم توضيحاتي كه من لازم ميدونستم در مورد اين برنامه بگم تا هي نگيد انتقال فايل بين psp وموبايل كه چيز همچين دندون گيري نيست. پس نظر خودتون رو براي اين برنامه براي انتخاب pspfat و pspslim عوض نكنيد.
اينم لينك برنامه (نزديك بود بفراموشم از بس حرف زدم)

درمورد اون عكسايي هم كه اقا جاويد گزاشتن هم فكر كنم pspfat اصلا خاموش هست چون چراغ سبز اون خاموشه ولي در اين شكي ندارم كه كيفيت Lcd اسليم كمي بهتر هستش.

J A V I D
24-10-2007, 21:19
درمورد اون عكسايي هم كه اقا جاويد گزاشتن هم فكر كنم pspfat اصلا خاموش هست چون چراغ سبز اون خاموشه ولي در اين شكي ندارم كه كيفيت Lcd اسليم كمي بهتر هستش.

نه رسول جان روشنه اين سايت در خيلي موارد PSP ها رو با هم مقايسه كرد اين يكي از عكس هاش بود ...

faz_metr
24-10-2007, 21:53
آقا اين cwcheat رو نصب كردم برنامه جالبيه . چند تا فايله كپي مي كني تو مموري كارت بعد از تو recovery نصب مي كني . شبيه trainer براي بازي هاي psp و ps1 عمل مي كنه ميشه باهاش تو بازي هايي كه cheat ندارند از cheat استفاده كرد.

mazi_z_PSP
24-10-2007, 22:42
مازيار جان حالا مطمئني اين xbox كه گرفتي تعمير ميشه ؟ چون اگه gpu سوخته باشه به اين راحتي ها پيدا نميشه . تازه اگه پيدا كني هم خيلي گرونه

درسته اینجا جاش نيست. اما آره درست ميشه با 60 تومان.
بد نيست خوبه ديگه . امشب پی اس پيمو دادم اینو گرفتم. ای بابا بی پوليه ديگه.

bmwm3gtr
24-10-2007, 23:33
آقا دستتون درد نکنه .

rassool
25-10-2007, 09:59
آقا اين cwcheat رو نصب كردم برنامه جالبيه . چند تا فايله كپي مي كني تو مموري كارت بعد از تو recovery نصب مي كني . شبيه trainer براي بازي هاي psp و ps1 عمل مي كنه ميشه باهاش تو بازي هايي كه cheat ندارند از cheat استفاده كرد.
فاز متر جان ميتوني يه اموزش كامل از اين برنامه بزاري من نتونستم باهاش كار كنم فكر كنم درست ريختم ولي كار نميكرد توي ريكاوري و ست پلاگين هم رفتم و اونارو فعال كردم ولي وقتي وارد برنامه ميشم يه صفحه سياه مياد كه يه خط نوشته بالاش هست همين ديگه هيچ اتفاقي نميفته اگه ميشه يه توضيح كامل بده ممنون.

bmwm3gtr
25-10-2007, 13:04
از دوستانی که پی اس پی دارن درخواست میکنم که با خط کش طول و عرض Lcd پی اس پی رو ( فقط Lcd ) اندازه بگیرن و به من بگن چند سانتی متر . خیلی خیلی ممنون . چون من خودم پی اس پی ندارم واگر نه خودم اندازه میگرفتم . بازم ممنون .

J A V I D
25-10-2007, 13:13
از دوستانی که پی اس پی دارن درخواست میکنم که با خط کش طول و عرض Lcd پی اس پی رو ( فقط Lcd ) اندازه بگیرن و به من بگن چند سانتی متر . خیلی خیلی ممنون . چون من خودم پی اس پی ندارم واگر نه خودم اندازه میگرفتم . بازم ممنون .

منم خط كش ندارم ! ولي به پيكسل بخواي
480
در
272

bmwm3gtr
25-10-2007, 13:26
منم خط كش ندارم ! ولي به پيكسل بخواي
480
در
272
دستت درد نکنه ولی من به سانتی متر میخوام .

amirrasa kateb
25-10-2007, 14:37
9.6*5.4
سانتی متر

rassool
25-10-2007, 14:42
اقا اميررسا زود تر من دادند منم پاكش كردم.

bmwm3gtr
25-10-2007, 14:53
9.6*5.4
سانتی متر
یه دنیا ممنون امیررسا جان . آقا رسول دست شما هم درد نکنه . راستی سرعت انتقال اطلاعات پی اس پی به پی اس پی چقدر ؟ یعنی اگه بخوای یه فایلو که حجمش 500مگ به یه پی اس پی دیگه بفرستی چه مدت طول میکشه ؟ چون اینجور که شما میگید wi fi داره باید سرعت خیلی بالایی داشته باشه دیگه نه ؟ بازی هم میشه فرستاد ؟ ( اگر بگید تقریبا چند دقیقه خیلی خوبه )

rassool
25-10-2007, 17:16
فكر كنم چيزي حدود 11 مگ در ثانيه بتونه فايل رد و بدل كنه.

masoud_rh
25-10-2007, 18:35
سلام
ميخواسم بدونم کسي با psp به اينترنت وصل شوده ؟ وبايد چطر وصل شود؟ با wifi وصل ميشه درست؟

masoud_rh
25-10-2007, 18:54
درسته که ميگن تو پايتخت با wifi به اينترنت مجاني ميشه وصل شود؟

amirrasa kateb
25-10-2007, 20:16
سلام
ميخواسم بدونم کسي با psp به اينترنت وصل شوده ؟ وبايد چطر وصل شود؟ با wifi وصل ميشه درست؟

بله می شه من خودم با لپ تاپ وصل شدم ولی پی اس پی یه مشکل داره اینم اینکه تو صفحه فارسی به جای کلمات علامت می زاره

mehdi30nema
25-10-2007, 21:22
سلام . من تازه نيم ساعته از دانشگاه رسيدم خونمون . ماشاالله تو اين سه روز چقدر پست داديدا !!
آقا كسي ميدونه چيت بازي ها رو از كجا بايد دانلود كرد . خواهشا اگه كسي ميدونه بگه چون من تو بازي syphon filter logans shadow گير كردم .

bmwm3gtr
25-10-2007, 23:13
فكر كنم چيزي حدود 11 مگ در ثانيه بتونه فايل رد و بدل كنه.
پس با این وجود چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه . راستی بازی هم میشه ارسال کرد ؟ ممنون .

bmwm3gtr
25-10-2007, 23:20
مهدی جان تو این مدت که پی اس پی خریدی باهاش حال کردی ؟ مشکلی برات پیش نیومده ؟ چون احتمالا همین یک شنبه منم برم بخرم . اگه اشتباه نکنم گفتی از دنیایه دمو خریدی نه ؟ امروز زنگ زدم گفت اسلیم 192 تومن ، خیلی حال کردم . لطف کن ریز قیمتی که برا پی اس پی دادی رو برام بنویس ( قیمت تک تک قطعاتی که خریدی ) . ممنون .

faz_metr
26-10-2007, 01:22
نصب كردن cwcheat زياد سخت نيست . من 1.9 رو گرفتم . محتويات فولدر ms_root رو ميريزي تو فولدر seplugins . بعد plugin ها رو از تو ريكاوري enable مي كني . بعد تو بازي select رو 3 ثانيه نگه مي داري يه منو مياد كه از توش مي توني cheat هاي مورد نظر رو فعال كني ( prince of persia 3 هنگ كرد ! ) هنوز نمي دونم چه جوري براي بازي هاي جديد آپديت ميشه ولي همه بازي هاي منو خودش شناخت . اگه درست كار نمي كنه شايد نسخه اي كه دانلود كردي خرابه مي خواي يكي ديگه دانلود كن .
سرور اصليش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش كه نمي دونم چرا خرابه !

Shadow of Destiny
26-10-2007, 02:42
یه بنده خدایی یه مطلبی رو اوایل این بند نوشته بود که کسی درست و حسابی جوابشو نداد:

با سلام
دوربین psp وقتی نصب میشه رو به ما قرار میگیره دقیقا مثل وب کم در کامپیو تر و چون از طریق کابل usb به psp متصل میشه فکر نکنم بتوانیم آن را برگردانیم و به صورت پشت و رو وصل کنیم چون کابل usb از یک طرف قابل وصل است آیا می شود کنسول را باز کنیم سپس پورت usb را که ( کابل usb دوربین به داخل آن می رود ) را برگردانیم و به صورت پشت و رو وصل نماییم تا دوربین را نیز بتوانیم پشتو رو وصل کنیم بابا به کی بگم این دوربین در حالتی که لنز آن
رو به ما است کاربردی نداره فقط در دو جا از آن می توانیم استفاده کنیم اولی به هنکام چت به عنوان وب کم ودوم هنگامی که بخواهیم از خودمان عکس بگیریم آقا این مساله برای من خیلی مهمه یه با مرام پیدا شه بگه چکار کنم
با تشکر

صد در صد دوربین قابلیت چرخش 180 داره... نگاه کنید..

mehdi30nema
26-10-2007, 10:59
مهدی جان تو این مدت که پی اس پی خریدی باهاش حال کردی ؟ مشکلی برات پیش نیومده ؟ چون احتمالا همین یک شنبه منم برم بخرم . اگه اشتباه نکنم گفتی از دنیایه دمو خریدی نه ؟ امروز زنگ زدم گفت اسلیم 192 تومن ، خیلی حال کردم . لطف کن ریز قیمتی که برا پی اس پی دادی رو برام بنویس ( قیمت تک تک قطعاتی که خریدی ) . ممنون .

آره بي ام و جان خيلي باحاله . كلي حال داد . يعني از اون چيزي كه فكر ميكردم هم بهتر بوده بازي هايي هم كه بازي كردم رديف بودن يعني گرافيكه بالايي داره فكر نميكردم اينقدر باحال باشه .
ميگي اسليم 192 يعني تو اين دو هفته كه من خريدم اينقدر اومده پايين .!!
آخه من دو هفته پيش كه خريدم همه جا مشكي 220 بود من نقره ايي خريدم 225 تومن رم 2 گيگ 25 تومن و 10 تومن هم قاب ژله ايي و محافظ ال سي دي و بازي گرفتم شد 260 تومن . تا حالا هم كه مشكلي نداشته .

bmwm3gtr
26-10-2007, 12:46
آره بي ام و جان خيلي باحاله . كلي حال داد . يعني از اون چيزي كه فكر ميكردم هم بهتر بوده بازي هايي هم كه بازي كردم رديف بودن يعني گرافيكه بالايي داره فكر نميكردم اينقدر باحال باشه .
ميگي اسليم 192 يعني تو اين دو هفته كه من خريدم اينقدر اومده پايين .!!
آخه من دو هفته پيش كه خريدم همه جا مشكي 220 بود من نقره ايي خريدم 225 تومن رم 2 گيگ 25 تومن و 10 تومن هم قاب ژله ايي و محافظ ال سي دي و بازي گرفتم شد 260 تومن . تا حالا هم كه مشكلي نداشته .
دستت درد نکنه ، آره به همین سرعت اومد پایین ، دیروز زنگ زدم گفت 192 تومن ، صبرم خوب چیزیه ها نه ؟ راستی با رمت مشکلی نداری ؟ یعنی اسلومیشن نمیشه یا نمیپره ؟ رو GTA امتحان کردی ؟ محافظ LCD رو چند خریدی ؟

bmwm3gtr
26-10-2007, 12:47
یه بنده خدایی یه مطلبی رو اوایل این بند نوشته بود که کسی درست و حسابی جوابشو نداد:

صد در صد دوربین قابلیت چرخش 180 داره... نگاه کنید..

بله درسته ، 180 درجه میچرخه .
راستی رفتم تو سایت CREATIV یه ear phone دیدم داده بیرون عجب سیستماتیک جون میده مال پی اس پی چه قدرم به هم میان . اگه کسی از قیمتش تو ایران با خبر شد حتما منم با خبر کنه و بگه که قیمتش چنده . ممنون .
اینم آدرس :

J A V I D
26-10-2007, 14:16
دستت درد نکنه ، آره به همین سرعت اومد پایین ، دیروز زنگ زدم گفت 192 تومن ، صبرم خوب چیزیه ها نه ؟ راستی با رمت مشکلی نداری ؟ یعنی اسلومیشن نمیشه یا نمیپره ؟ رو GTA امتحان کردی ؟ محافظ LCD رو چند خریدی ؟

اين بازي جي تي اي كه مي گين هيچ ربطي نداره اگر بازي Iso‌ باشه سرعت پايين نمي آد ولي اگه Cso باشه رو رم هاي هاي اسپيد اصلم اسلو موشون مي شه ....

pooria_k2
26-10-2007, 14:55
راهی نیست که صدای psp بیشتر بشه؟:13::19:

Shadow of Destiny
26-10-2007, 15:42

خوب توضیح بده ببینم با کدوم پکش قیمتش اینقدر شده ؟
استانداردش ؟ خوبه ها.. ایول.. رمش پایین نیومده ؟

درکل می خواستم بدونم که با یه رم چهار گیگ اصل و محافظ ال سی دی و پک استانداردش چقدر درمیاد..

منم الان آماده ام که یکیشونو بخرم.. فک کنم فقط بتونم از رشت بخرم تهران واسم خیلی دوره...

راستی بچه ها این آقا رضایی که این تاپیکو زده مغازه دارن درسته ؟
اگه اینجور باشه که خب فک کنم از ایشون بگیرم بهتر باشه. چون خودش کاملا به ته توی پی اس پی واقفه.. چی تقلبیه چی نیست. :20:

mehdi30nema
26-10-2007, 20:04
نه مشكل ندارم به يارو گفتم gta بريز . بدون مشكل هم اين بازي و بقيه بازي ها رو اجرا ميكنه . محافظ ال سي دي 5 تومن ميگفت 3 تومن گرفتم .

amirrasa kateb
26-10-2007, 20:13
من سفارش دادم برام یه رم 4 گیگ ساندیسک بیارن حدود 37 تا 43 البته با شرط اجرا بازی

Utorrent
26-10-2007, 21:04
Salam
من میخوام پی اس پی بخرم . یعنی میخواستم.ولی وقتی که قیمت بازی ها شو شنیدم بی خیال شدم.
بعدش از یکی از دوستام شنیدم که با ریختن برنامه ی کرک رو پی اس پی میشه کپی ها رو خوند ولی ممکنه پی اس پی بسوزه...
من میخواستم ببینم ایا واقعا حقیقت داره که با داشتن برنامه ی کرک با گذاشتن سیدی کپی دستگاه بسوزه؟
اگر پاسخ بله هست چه درصد احتمال سوختن وجود داره؟
اصلا چه راه هایی دیگه ای هست که بشه بازی رو ارزون تر خرید؟

J A V I D
26-10-2007, 21:20
Salam
من میخوام پی اس پی بخرم . یعنی میخواستم.ولی وقتی که قیمت بازی ها شو شنیدم بی خیال شدم.
بعدش از یکی از دوستام شنیدم که با ریختن برنامه ی کرک رو پی اس پی میشه کپی ها رو خوند ولی ممکنه پی اس پی بسوزه...
من میخواستم ببینم ایا واقعا حقیقت داره که با داشتن برنامه ی کرک با گذاشتن سیدی کپی دستگاه بسوزه؟
اگر پاسخ بله هست چه درصد احتمال سوختن وجود داره؟
اصلا چه راه هایی دیگه ای هست که بشه بازی رو ارزون تر خرید؟

بله نيم درصد ممكنه دستگاه بسوزه ! كه البته تو اون نيم درصد 80 درصد دستگاه قابل برگشته ! البته با نصب برنامه كرك شده ممكنه دستگاه بسوزه نه با گذاشتن بازي يعني موقع نصب كرك يا برنامه هاي غير متعارف ....

راهاي زيادي هست مثلا كل مجموعه بازي ها رو با هم از من بخري ! (تبليغ نبود گير ندين ! )

bmwm3gtr
26-10-2007, 22:43
خوب توضیح بده ببینم با کدوم پکش قیمتش اینقدر شده ؟
استانداردش ؟ خوبه ها.. ایول.. رمش پایین نیومده ؟

درکل می خواستم بدونم که با یه رم چهار گیگ اصل و محافظ ال سی دی و پک استانداردش چقدر درمیاد..

منم الان آماده ام که یکیشونو بخرم.. فک کنم فقط بتونم از رشت بخرم تهران واسم خیلی دوره...

راستی بچه ها این آقا رضایی که این تاپیکو زده مغازه دارن درسته ؟
اگه اینجور باشه که خب فک کنم از ایشون بگیرم بهتر باشه. چون خودش کاملا به ته توی پی اس پی واقفه.. چی تقلبیه چی نیست. :20:
آره استاندارد بود . رمم که گفت همون 25 تومن ارزون نشده . من که یکشنبه میرم بخرم اگه خدا بخواد . از تمامی دوستان خواهشمندم اگه نکته ای ، چیزی که میدونن لازمه و کلیدی هم هست بگن ممنون میشم . در ضمن میخوام اسلیم بخرم .

bmwm3gtr
26-10-2007, 22:47
اين بازي جي تي اي كه مي گين هيچ ربطي نداره اگر بازي Iso‌ باشه سرعت پايين نمي آد ولي اگه Cso باشه رو رم هاي هاي اسپيد اصلم اسلو موشون مي شه ....
دست شما درد نکنه . یعنی بازی رو فقط با فرمت Iso بخرم ؟ چه فرقی با هم دارن ؟ کیفیت بازی هیچ فرقی نمیکنه تو هر دو تاشون ؟ ( مثلا کیفیت یکی کمتر از اون یکی باشه ) . راستی راهنمایی واسه خریدم یادتون نره . ممنون .

J A V I D
27-10-2007, 10:50
دست شما درد نکنه . یعنی بازی رو فقط با فرمت Iso بخرم ؟ چه فرقی با هم دارن ؟ کیفیت بازی هیچ فرقی نمیکنه تو هر دو تاشون ؟ ( مثلا کیفیت یکی کمتر از اون یکی باشه ) . راستی راهنمایی واسه خریدم یادتون نره . ممنون .

فورمت Cso فشرده شده همون Iso واسه همين كمي سنگين تره البته تو بازي هاي معمولي نشون نمي ده ولي تو بازي ها سنگين مثل جي تي اي يا سيصد اگه بازي رو Cso كنيد بازي پرش داره ... وگرنه از نظر گرافيك اينا اگه منظورتونه هيچ فرقي وجود نداره ...

من راهنمايي خاصي نمي كنم چون اسليم نداشتم فقط يه محافظ ال سي دي از اين چسبي ها بخر براش صفحت خش نيافته بعدا مثل من بري قاب عوض كني ! (قيمت محافظ از 2500 هست تا 10000 تومن از نظر كيفيتي هم با هم هيچ فرقي نمي كنن فقط هر چي گرون تر مي شه بسته بنديش خوشكل تره !!!!! )

mehdi30nema
27-10-2007, 12:44
آره استاندارد بود . رمم که گفت همون 25 تومن ارزون نشده . من که یکشنبه میرم بخرم اگه خدا بخواد . از تمامی دوستان خواهشمندم اگه نکته ای ، چیزی که میدونن لازمه و کلیدی هم هست بگن ممنون میشم . در ضمن میخوام اسلیم بخرم .
اين اسليم هايي كه تو بازار هست يو ام دي نداره ولي به فروشنده بگو يه يو ام دي بزاره تا لنز دستگاه رو هم تست كرده باشي . راستي رفتي بپرس ببين كابل تلوزيون و head phon براي اسليم اومده ؟ مرسي

ali_ranger22
27-10-2007, 14:31
سلام . من تازه نيم ساعته از دانشگاه رسيدم خونمون . ماشاالله تو اين سه روز چقدر پست داديدا !!
آقا كسي ميدونه چيت بازي ها رو از كجا بايد دانلود كرد . خواهشا اگه كسي ميدونه بگه چون من تو بازي syphon filter logans shadow گير كردم .

بگو کجا گیر کردی ؟
تا چند روز دیگه بازی رو تموم میکنم save شو میزارم برات

ali_ranger22
27-10-2007, 14:36
من میخوام پی اس پیمو بفروشم اسلیم بگیرم
کسی میدونه دانگرید برای 3.71 یا 3.60 اومده (برا اسلیم)که بعد به 3.52 تبدیل شه؟
کسی جایی رو سراغ داره که پی اس پیمو خوب بخرن؟
لوازم جانبی چه چیزایی برا اسلیم اومده؟

mehdi30nema
27-10-2007, 16:07
بگو کجا گیر کردی ؟
تا چند روز دیگه بازی رو تموم میکنم save شو میزارم برات

episode 5 . parte 3 تو اين مرحله گير كردم . البته همه رو كشتم نميدونم بايد ديگه چيكار كنم .

pooria_k2
27-10-2007, 18:29
راهی نیست که صدای psp بیشتر بشه؟:13::19:
:19: یکی جواب بده!!!

pooria_k2
27-10-2007, 18:35
با عرض سلام
بهترین ear phon برای psp چیه؟(لطفا قیمتشم بگین):8:

amirrasa kateb
27-10-2007, 18:37
:19: یکی جواب بده!!!

فکر نمی کنم ولی شاید یه پلاگین چیزی باشه من که با همون می سازم

J A V I D
27-10-2007, 20:10
راهی نیست که صدای psp بیشتر بشه؟

چرا واسش اسپيكر بخر .... :) البته مي شه يه كاري كرد بيت ريت موزيك هايي كه مي خواي بريزي روش رو ببر بالا !

mazi_z_PSP
27-10-2007, 22:45
سلام دوستان عزيز. ميبينم که ول نميکنين ترکوندين.
يه چند وقته ديگه حوصله ندارم بيام کلی وقت صرف کنم. حالا موقعی که باز برای جاويد جان و رسول مشکلی پيش آمد.(بلا به دور!) من ميام جاشونو پر کنم.
فعلا که ظاهرا نيازی به من نيست. بای

bmwm3gtr
28-10-2007, 00:08
فورمت Cso فشرده شده همون Iso واسه همين كمي سنگين تره البته تو بازي هاي معمولي نشون نمي ده ولي تو بازي ها سنگين مثل جي تي اي يا سيصد اگه بازي رو Cso كنيد بازي پرش داره ... وگرنه از نظر گرافيك اينا اگه منظورتونه هيچ فرقي وجود نداره ...

من راهنمايي خاصي نمي كنم چون اسليم نداشتم فقط يه محافظ ال سي دي از اين چسبي ها بخر براش صفحت خش نيافته بعدا مثل من بري قاب عوض كني ! (قيمت محافظ از 2500 هست تا 10000 تومن از نظر كيفيتي هم با هم هيچ فرقي نمي كنن فقط هر چي گرون تر مي شه بسته بنديش خوشكل تره !!!!! )
ممنون . من به گرافیک پی اس تو عادت کردم . میخواستم ببینم اگه با پی اس پی بازی کنم احساس کمبود شدید گرافیک و کیفیت نمیکنم ؟ ( یعنی گرافیک و کیفیت پی اس پی در حد پی اس تو راضی کننده هست یا نه ؟ ) . راستی بازی NFS Most wanted ماله پی اس پی رو میشه چند نفره بازی کرد یا نه ؟ ( پی اس پی به پی اس پی )

aliali2008
28-10-2007, 00:12
لطفا كسي نحوه نصب و ريختن بازي از Pc به Psp را با جزئيات براي من توضيح دهد.
ممنون
:41:

phrshad
28-10-2007, 03:32
3روز تو مسافرت بودم با psp كلي حال كردم تو راه برگشت تهران هم يك فيلم ديدم باش اما با اين جاده هاي صاف و بدون چاله مگه ميشه با خيال راحت psp كار كرد !:24:

آره اما سرعتش پاييتنه دليلشم اينه كه مفتيه

من سفارش دادم برام یه رم 4 گیگ ساندیسک بیارن حدود 37 تا 43 البته با شرط اجرا بازی
اميررضا از كجا ؟ بعدش اگر تست كردي خوب بود اطلاع بده آخه چند روز پيش يكي از دوستام 2گيگ sandisk گرفت 40 تومن ...;)

خب من gta cso رو اجرا كردم بدون پرش ...براي همين به بقيه هم اين پيشنهاد رو كردم ...تازه مال داداشمم بدون اينكه فشرده بشه بازم پرش داره =>.:42:=owned

[quote=J A V I D;1755467]چرا واسش اسپيكر بخر .... :) البته مي شه يه كاري كرد بيت ريت موزيك هايي كه مي خواي بريزي روش رو ببر بالا !
بيت ريت ربطي به power output نداره .

ممنون

پست هاي قبل رو نگاه كن !;)

در ضمن يك ----- شكن قوي و ساده كه بدون هيچ تنظيم خاصي كار ميكنه(البته خودش تنظيمات را انجام ميده مثل ست كردن localhost=127.0.0.1 براي ------ pc ..+ سرعت بالا كه روي خط dial-up هم جواب ميده
حجم=105kb virus free
اينو گفتم شايد بعضي از دوستان به دردشون بخوره .
اگر كسي ميخواد پيغام بگذاره :46:

J A V I D
28-10-2007, 13:53
بيت ريت ربطي به power output نداره .

ربط نداره ولي تاثير داره !

مثل جي تي اي يا سيصد اگه بازي رو Cso كنيد بازي پرش داره ... وگرنه از نظر گرافيك اينا اگه منظورتونه هيچ فرقي وجود نداره ...
خب من gta cso رو اجرا كردم بدون پرش ...براي همين به بقيه هم اين پيشنهاد رو كردم ...تازه مال داداشمم بدون اينكه فشرده بشه بازم پرش داره =>.=owned

خوش به حالتون !

J A V I D
28-10-2007, 13:56
ممنون . من به گرافیک پی اس تو عادت کردم . میخواستم ببینم اگه با پی اس پی بازی کنم احساس کمبود شدید گرافیک و کیفیت نمیکنم ؟ ( یعنی گرافیک و کیفیت پی اس پی در حد پی اس تو راضی کننده هست یا نه ؟ ) . راستی بازی NFS Most wanted ماله پی اس پی رو میشه چند نفره بازی کرد یا نه ؟ ( پی اس پی به پی اس پی )

من مي گم گرافيكش از پي اس دو كمتره ولي بعضي ها بازي ها شو با پلي استيشن سه مقايسش مي كنن (كه يك مقايسه احمقانس به نظر من ) در كل به نظر من گرافيك كنسول يه چيزي بين پلي استيشن يك و دو يعني اگه اين دو تا كنسول بخوايم بگيم وسطش چيزي اومده اون PSP !!! ولي گرافيك راضي كنندس .. بله نيد فور اسپيد رو مي شه چند نفره بازي كرد ...

bmwm3gtr
28-10-2007, 17:21
من مي گم گرافيكش از پي اس دو كمتره ولي بعضي ها بازي ها شو با پلي استيشن سه مقايسش مي كنن (كه يك مقايسه احمقانس به نظر من ) در كل به نظر من گرافيك كنسول يه چيزي بين پلي استيشن يك و دو يعني اگه اين دو تا كنسول بخوايم بگيم وسطش چيزي اومده اون PSP !!! ولي گرافيك راضي كنندس .. بله نيد فور اسپيد رو مي شه چند نفره بازي كرد ...
خیلی ممنون .

reza fontana
28-10-2007, 18:17
?Psp az lahaze gerafic be paye PS2 mirese..bazihash ke kartooni nistan

phrshad
28-10-2007, 18:24
ربط نداره ولي تاثير داره !

نه تاثير نداره :46:
خوش به حالتون !
منظورم از owned =داداشم بود ...
ما چاكريم ...:31:

mazi_z_PSP
28-10-2007, 22:33
?Psp az lahaze gerafic be paye PS2 mirese..bazihash ke kartooni nistan

دوست عزيز لطف کن فارسی بنويس و اون عکس امضات رو بردار . اگر نه شکايت ميکنم.
و اما در مورد سوالت. :
اینارو بخون. خودت نتيجه گيری کن. قبلا هم گزاشته بودم

mazi_z_PSP
28-10-2007, 22:34
مشخصات پلی استیشن 2سی پی یو :خروجیه سی پی یویه پلی 2 بصورت 128 بیتی هستش (حتی از سی پی یویه کامپیوتر من هم بیشتربرای اطلاع بیشتر سی پی یوی من (amd athlon 64 bit fx 62) و فرکانس سی پی یویه پلی 2 300 مگا هرتزهست برای دونستن فرکانس سی پی یو یه کامپیوتر خودتون رو قسمت مای کامپیوترکلیک راست کنید اونجا مقدار رم وفرکانس سی پی یو نوشته شده.مقدار حافظه ی سی پی یو (cache) لول 1 :24 کیلو بایت و بقیه 16 و 8 و 32 کیلوبایت برای دونستن کش سی پی یویه خود نرم افزار cpu z رو نصب کنید .سی پی یویه پلی دو میتونه 450 میلیون دستور العمل رو در ثانیه انجام بده. پهنای باند داخلی سی پییویه پلی 2 :2.4 گیگا بایت در ثانیه و 1.2 گیگا بایت برای دستور العمل های گرافیکی و پهنای باند برای حافظه ی سی پی یو 3.2 گیگا بایت در ثانیه و 6.2 جی اف الاوپی اس ( انجام عملیات ریاضی اعشاری شناور) . و اخر اسم سی پی یویه پلی 2 ( emotion engine ) هست.

گرافیک پلی استیشن 2 (GPU): فرکانس گرافیک پلی 2 150 مگا هرتز هست.وقادره 66 میلیون پلی گان (کوچکترین واحد تشکیل دهنده ییک کاراکتر گرافیکی ) رو در ثانیه رسم کند.و حالت ماکسیموم اون 75 میلیون هست.پهناباند رم گرافیک پلی دو (dram) دی رام 48 گیگا بایت در ثانیه هست .ترکیب بندی رنگ و پیکسل پلی 2 بصورت 32 بیت و

RGB:Alpha:Z Buffer هست.و حافظه ی جازسازیشده در اون (ویدیو مموری) 4 مگا بایت هست.و پهنای باند پردازنده ی گرافیکی 1.2 گیگا بایت در ثانیه .

ram :حافظه ی اصلی سیستم پلی 2 32 یا 128 مگا بایت هست (طبق گفته های سایت های مختلف) و پهنای باندحافظه 3.2 گیگا بایت درثانیه.

sound : فرکانس سمپلینگ صدا 41 و48 کیلو هرتز هست و اسم پردازنده یصدا spu2 هست.و دارای 2 مگا بایت حافظه جاسازی شده .و 48 کانال روی cpu2

تجهیزات:دارای دو اسلوت مموری کارد و خروجی تصویر PlayStation2 AV Cable و دو عدد پورت یو اس بی

Universal Serial Bus (USB) و فیش IEEE1394 (i.LINK) Port در جلوی دستگاه وقابلیت بازی کردن شبکه

Network Terminal (100 Base-T/10 Base-T) .و خروجی موس Optical Digital Out و سیستم ir reciever برای استفادی از ریموت (کنترل پلی 2).

mazi_z_PSP
28-10-2007, 22:35
قدرت پی اس پی

سی پی یو :سی پی یویه پی اس پی قادره 2 میلیون دستور العمل رو در ثانیه انجام بده .و خروجیه سی پی یو

بصورت 32 بیتی کار میکنه .و مدل سی پی یو اون R4000 هست.فرکانس سی پی یویه پی اس پی 333 مگا هرتز

هست.و دارای 2.6 جی اف ال او پی اس (انجام عملیات ریاضی اعشاری شناور).

گرافیگ:فرمت تصویر ی پی اس پی بصورت MPEG4 هست (ماله پلی 2 MPEG2 هست)و هسته ی گرافیکی اون

اشکال سه بعدیه خمیده ی مسطح و پلی گان های سه بعدی رو ساپورت می کنه. و تکسچر های فشرده شده

(تکسچر عکسی هست که روی مدل سه بعدی را می پوشاند) بدون اینکه سرعت پردازنده ی گرافیک پایین بیاید

و استخوان بندی کاراکتر تا 8 تا. پردازنده یی گرافیکی پی اس پی دارای 2 مگا بایت VRam (ویدیو مموری) است و پهنا

باند اون 5.3Gb/s هست.گرافیک پی اس پی قادره در حد ماکسیموم 33 میلیون پلی گان رو در ثانیه رسم کنه. ترکیب

بندی رنگ و پیکسل پی اس پی بصورت 24 بیتی و RGBA هست.

sound: مدل پردازنده ی صدای پی اس پی VME (reconfigurable DSP) هست و پهنای باند اون 128 بیت هست.

و ولتاز کاری صدا 1.2 ولت هست. فرمتهای قابل اجرای صدا توسط پی اس پی عبارتست از:ATRAC3 plus, AAC,

MP3 پردازنده ی صدای پی اس پی دارای 7.1 کانال هست.

ram: پی اس پی دارای 3 مگا بایت رم و 4 مگا بایت رم جاسازی شده هست.که پهنای باند اون 1.2 گیگا بایت در ثانیه

هست.

mazi_z_PSP
28-10-2007, 22:36
دو کنسول پی اس پی و پلی 2 متعلق به شرکت سونی هست. همنطور هم که میدونید بازی هاییاز رده یپلی 2 برای پی اس پی زده می شه .که پلی 2 طرفداران خودشو با اون بازی ها بدست اورد.مثل god of war ,

gran turismo,سری need for speed ,وخیلی چیزهای دیگه که من الان تو نظرم نیست .طوری شده که دیگه همه پلی 2 رواز یاد بردن .و فکر مکنن که قدرت پی اس پی از پلی 2 بالا تره البته تقصیری هم ندارنهاچون بازی ها باگرافیک بالاتری اجرا میشن و دلیل اون هم اینه که پردازنده ی گرافیکی پی اس پی ازفرمتهای جدید و فشرده و با کیفیت تکسچرها و افکتهای گرافیکی جدید پشتیبانی میکنه و هم چنین صفحه ی نمایشگربا کیفیت.من تو این مقایسه نمیخوام پی اس پی و پلی 2 رو در مقابل هم قرار بدم . بلکه می خوام تعیین کنم که این دو کنسول از نظر قدرت در چه رده ایی قرار میگرند .حالا بگزریم از این حرفاقابل توجه همه ی دوستان همونطور که میبینید و میخوانید قدرت سخت افزاری پلی 2 بالاتر از پی اس پی هست . فقط یکمی توجه کنید به این موضوع پی میبرید .ماهیت پی اس پی از نظرمن اینه که باید دو کنسول پلی 2 و پی اس پی با هم باشند.اینطور فکر نکنیدکه چون پی اس پی بهتره یا پلی 2 پس اون باید خریده بشه .از نظر من این دوکنسول باید با هم خریده بشن .چرا؟چون در مواقعی که نمیشه از پلی 2 استفاده کرد .باید از پی اس پی استفاده کردبه هنگام سفر ها و مسافرت ها (این یکی از مزیت های پی اس پی نسبت به دیگر کنسولهاست).

از نظر من علت اینکه پی اسپی طرفداران زیادی پیدا کرده اینه که نسبت به کنسولهای دستی دیگه از قدرت سخت افزاری بالا تری بهره میبره.

موفق باشید.

aliali2008
29-10-2007, 00:23
اگر امكان دارد كسي به من نحوه نصب بازي روي PsP را توضيح دهد
PsP دارم ولي نميتونم از روي DvD روي آن بازي نصب كنم
بگوييد در چه فولدري بايد كپي كرد

mehdi30nema
29-10-2007, 09:00
ديروز رفتم وست گيم شعبه آرياشهر كه بازي بگيرم گفت دموي قابل بازي god of war اومده .

J A V I D
29-10-2007, 09:57

بازي رو تو پوشه Iso كپي مي كنيد ...

ديروز رفتم وست گيم شعبه آرياشهر كه بازي بگيرم گفت دموي قابل بازي god of war اومده

وست گيم كه ماشالله دمو همه چي رو داره !!! من هميشه تو شعبه وليعصر هستم !

mazi_z_PSP
29-10-2007, 10:34

1- دی وی دی رو بزار تو دستگاه.
2- پی اس پی رو با USB 2.0وصل کن به کامپيوتر.
3- از تو پی اس پی بورو به شاخه ستينگ و بعد USB mode
4- وقتی کامپيوتر پی اس پی رو شناخت بورو تو دی وی دی و فايلی با پسوند isoرو کپی کن
5- بورو تو درايو پی اس پی و بعد تو پوشه iso
6- فايل isoرو که کپی کرده بودی حالا پيست کن.
7-برای اینکه پوشه های لازم در مموری کارت بوجود بيان از خود پی اس پی مموری رو فرمت کن. setting > system setting > format

rassool
29-10-2007, 12:34
مرسی از اقا مازیار و اقا جاوید که در نبود ما به سوالات ÷اسخ میدن شرمنده من یه چند روزی کمتر میام تو فکر فروش psp هستم تا یه ps3 بخرم.فعلا

mehdi30nema
29-10-2007, 13:12
وست گيم كه ماشالله دمو همه چي رو داره !!! من هميشه تو شعبه وليعصر هستم !

جاويد جان يعني كار ميكني تو شعبه وليعصر ؟. آخه من يكي دو بار از اون پسره كه موهاشو ميبنده گيم پي سي گرفتم ولي چون شعبه آرياشهر باز شد و نزديكه خونمونم هست ديگه وليعصر نرفتم .

ali_ranger22
29-10-2007, 16:20
episode 5 . parte 3 تو اين مرحله گير كردم . البته همه رو كشتم نميدونم بايد ديگه چيكار كنم .

ببین همه ی کد های مخفی رو پیدا کردی ؟ باید 4 تا پیدا کنی بعدش با چراغ قرمز ماموریت ها رو دنبال کن

ali_ranger22
29-10-2007, 16:27
من میخوام پی اس پیمو بفروشم اسلیم بگیرم
کسی میدونه دانگرید برای 3.71 یا 3.60 اومده (برا اسلیم)که بعد به 3.52 تبدیل شه؟
کسی جایی رو سراغ داره که پی اس پیمو خوب بخرن؟
لوازم جانبی چه چیزایی برا اسلیم اومده؟

چرا کسی جوابمو نداد

ali_ranger22
29-10-2007, 16:30
ممنون
وقتی psp رو به pc وصل میکنی تو شاخه ی اصلی یه فولدر به نام ISO وجود داره بازی رو کپی کن توش :20:

اقا رسول اگه تونستی با قیمت خوب psp تو بفروشی ما رو هم خبر کن

ali_ranger22
29-10-2007, 16:35
ديروز رفتم وست گيم شعبه آرياشهر كه بازي بگيرم گفت دموي قابل بازي god of war اومده .

من بازی کردم 278 mg هست 10 دقیقه بیشتر طول نمیکشه از نظر گیم پلی خیلی خوب بود ولی تو بعضی از جاها افت فریم شدیدی داره البته در حد 2 ثانیه از نظر گرافیکی باید بهتر بشه زیاد خوب نبود در حد بازی های معمولی psp بود

دو سوال:قیمت slim standard تو بازار جهانی چنده؟
اگه اسلیمو از خارج بگیرم خوبه؟

mehdi30nema
29-10-2007, 19:19
ببین همه ی کد های مخفی رو پیدا کردی ؟ باید 4 تا پیدا کنی بعدش با چراغ قرمز ماموریت ها رو دنبال کن
من فقط يه دونه از اون هيدن ها رو پيدا كردم . پس واسه همينه كه نميشه ادامه داد ديگه ؟ ( همون مرحله ايي كه بايد زنرو از تو يكي از اتاق ها نجات بديم رو ميگم )
در ضمن لوازم واسه اسليم نيومده . نه كابل tv اومده . نه head phone البته كابل اومده ولي گرونه .

mazi_z_PSP
29-10-2007, 22:21
دو سوال:قیمت slim standard تو بازار جهانی چنده؟
اگه اسلیمو از خارج بگیرم خوبه؟
40 دلار از فت گرونتر. حدود 170-180 دلار. اگر اشتباه نکنم. دقيق نميدونم
پيشنهاد من اینه که اصلا از خارج نگير هيچ سودی برات نداره.
این همين ایران عزيزمون !! بگير خيالت راحت تره.

bmwm3gtr
29-10-2007, 23:30
آقا بهم تبریک بگین ، بالاخره پس از عمری حرص و جوش خوردن منم پی اس پی اسلیم خریدم . هوووووووورا .
واقعا از اون چیزی که فکر میکردم بهتره . گرافیکشم که تا حد زیادی منو راضی کرده . واقعا به قول آقا رسول یه هیولای کوچیکه ، چه سرعتی داره ناقلا . راستی برای شبکه بازی کردن باید چیکار کنم ؟ باید از تو بازی وصل بشیم یا اینکه اول وصل میشیم بعد میریم تو بازی ؟لطفا به مناسبت خریدم به طور کامل کمکم کنید . واینکه پی اس پی یه اسمی داره که میشه عوضش کرد ، اگه اونو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ (نوشته nick name بعد جلوش نوشته GrOoSs ، عوض کنم یا نه ؟ مشکلی پیش نیاد ؟ )

mazi_z_PSP
30-10-2007, 00:11
آقا بهم تبریک بگین ، بالاخره پس از عمری حرص و جوش خوردن منم پی اس پی اسلیم خریدم . هوووووووورا .
واقعا از اون چیزی که فکر میکردم بهتره . گرافیکشم که تا حد زیادی منو راضی کرده . واقعا به قول آقا رسول یه هیولای کوچیکه ، چه سرعتی داره ناقلا . راستی برای شبکه بازی کردن باید چیکار کنم ؟ باید از تو بازی وصل بشیم یا اینکه اول وصل میشیم بعد میریم تو بازی ؟لطفا به مناسبت خریدم به طور کامل کمکم کنید . واینکه پی اس پی یه اسمی داره که میشه عوضش کرد ، اگه اونو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ (نوشته nick name بعد جلوش نوشته GrOoSs ، عوض کنم یا نه ؟ مشکلی پیش نیاد ؟ )

به به بابا ترکوندی!!. آفرين. اگه این اینقدر راضيت کرده پس اگه ایکس باکس رو ببينی سکته ميکنی!
من که تاحالا شبکه بازی نکردم اما تا اونجايی که ميدونم اول بايد Wi-Fiرو فعال کنی. تو فت کنارش سمت چپ يک کليدی هست که اگر بدی بالا فعال ميشه.نگاه کن بايد باشه.
بعد از اینکه روشن کردی اگر بازی مورد نظر از قابليت شبکه بازی کردن پشتيبانی بکنه بايد باقی مراحل رو بری.
اسمشو هرچی که دوست داری بزار. هيچ مشکلی پيش نمياد. ميگم به خاطر ما فعلا اسمشو بزار : P30world
راستی چند خريدی . با چی خريدی؟

mazi_z_PSP
30-10-2007, 00:14
مرسی از اقا مازیار و اقا جاوید که در نبود ما به سوالات ÷اسخ میدن شرمنده من یه چند روزی کمتر میام تو فکر فروش psp هستم تا یه ps3 بخرم.فعلا

رسول حتما قبل از خريد بورو کامل تحقيق کن. اینجا جاش نيست اما .......
همونطور که ميدونی پلی 3 هنوز کپی خور نشده. هيچ خبری از کپی خور شدنش هم نيست. برای همين هم خود کنسول گرونه هم بازی هاش. فيفا 08 دونه ای 100 تومان.
بازی هاش هم خيلی کمه . فکراتو بکن تا مجبور نشی اون رو هم بفروشی. رو ایکس باکس هم فکر کن. هيچ مشکلی نداره اگر باهاش مدارا کنی.

mazi_z_PSP
30-10-2007, 00:16

رسول حتما قبل از خريد بورو کامل تحقيق کن. اینجا جاش نيست اما .......
همونطور که ميدونی پلی 3 هنوز کپی خور نشده. هيچ خبری از کپی خور شدنش هم نيست. برای همين هم خود کنسول گرونه هم بازی هاش. فيفا 08 دونه ای 100 تومان.
بازی هاش هم خيلی کمه . فکراتو بکن تا مجبور نشی اون رو هم بفروشی. رو ایکس باکس هم فکر کن. هيچ مشکلی نداره اگر باهاش مدارا کنی.

اقا رسول اگه تونستی با قیمت خوب psp تو بفروشی ما رو هم خبر کن
ببخشيد اما ديگه اینقدر این حرفا رو نزنيد هرکی بياد ببنينه ميگه همه که دارن ميفروشن پس ما هم بفروشيم.
حداقل دليلتون رو بگيد تا طرف نا اميد نشه. بد ميگم؟

Shadow of Destiny
30-10-2007, 00:20
یکی می شه یه جای معتبر رو معرفی کنه که Psp رو واستون پست کنن ؟ دیگه صبرم سر اومده شدید...

mehdi30nema
30-10-2007, 07:06
تبريك ميگم مباركه . بهت كه گفتم از اون چيزي كه فكر ميكني هم بهتره .

pooria_k2
30-10-2007, 11:08
مبارک باشه عزیز:46:

ali_ranger22
30-10-2007, 13:15
من فقط يه دونه از اون هيدن ها رو پيدا كردم . پس واسه همينه كه نميشه ادامه داد ديگه ؟ ( همون مرحله ايي كه بايد زنرو از تو يكي از اتاق ها نجات بديم رو ميگم )
در ضمن لوازم واسه اسليم نيومده . نه كابل tv اومده . نه head phone البته كابل اومده ولي گرونه .

من وقتی رسیدم به اون اتاقه که زنه میاد 3 تا کد پیدا کرده بودم

توجه:اونا یی که logans shadow بازی میکنند برن تو منوی option و subtitle رو فعال کنند خیلی بدرد میخوره(من اینو چند مرحله مونده به اخر بازی فهمیدم :13:)

اقا مهدی بعد از این که زنرو نجات دادی یه جا میرید تو یه تونل (البته شبیه به تونل ) اونجا باید چراغ قوه رو برای زنه روشن کنی تا جلوشو ببینه و بتونه بپره (من یه روز تو این گیر کرده بودم بعد با subtitle فهمیدم:31:)

ali_ranger22
30-10-2007, 13:18
ببخشيد اما ديگه اینقدر این حرفا رو نزنيد هرکی بياد ببنينه ميگه همه که دارن ميفروشن پس ما هم بفروشيم.
حداقل دليلتون رو بگيد تا طرف نا اميد نشه. بد ميگم؟

من قبلن دلیلمو گفته بودم البته قطعی نیست اگه بتونم خوب بفروشم بعد میرم یه slim میخرم من که از psp زده نشدم وقتی slim رو دستم گرفتم خیلی خوشم اومد

solo_88
30-10-2007, 13:53

دوستان لطفا این صفحه رو نگاه کنین و بگین کدوم مدل و چرا؟؟؟؟

ممنون.

bmwm3gtr
30-10-2007, 13:57
ممنون از همتون . ایشالا به هر چیزی که میخواید برسید . اون موقع که گفتم 192 اشتباه شده بود ، چون یارو شاگردش بود فرق اسلیمو با فت نمیدونست براهمین گفت 192 تومن . معضرت . من پی اس پی رو 205 ، رم رو 27 ، محافظ LCD رو 3.500 ، دو تا دی وی دی بازی 3000 تومن خریدم . از رمم خیلی راضیم سه صوت بازی ، موسیقی ، فیلم و... رو میریزه و به سرعت هم پاک میکنه تو بازی prince of persia revelation , mostwanted یه ذره هم پرش نداره و تیک نمیزنه آخرشه . راستی سرعت CPU رو باید رو چی تنظیم کنم ؟ لطفا در مورد منوی select که میزنم کاملا توزیح بدید . خیلی ممنون .

bmwm3gtr
30-10-2007, 14:00
من قبلن دلیلمو گفته بودم البته قطعی نیست اگه بتونم خوب بفروشم بعد میرم یه slim میخرم من که از psp زده نشدم وقتی slim رو دستم گرفتم خیلی خوشم اومد
کاملا بهت حق میدم واقعا اسلیم یه چیز دیگس .

solo_88
30-10-2007, 18:58
دوستان لطف کنن جواب منم بدن!!

pooria_k2
30-10-2007, 19:38
برای اجرای بازی های کپی باید umd بزاریم؟:13:

mazi_z_PSP
30-10-2007, 19:46

حالا شد.!

ممنون از همتون . ایشالا به هر چیزی که میخواید برسید . اون موقع که گفتم 192 اشتباه شده بود ، چون یارو شاگردش بود فرق اسلیمو با فت نمیدونست براهمین گفت 192 تومن . معضرت . من پی اس پی رو 205 ، رم رو 27 ، محافظ LCD رو 3.500 ، دو تا دی وی دی بازی 3000 تومن خریدم . از رمم خیلی راضیم سه صوت بازی ، موسیقی ، فیلم و... رو میریزه و به سرعت هم پاک میکنه تو بازی prince of persia revelation , mostwanted یه ذره هم پرش نداره و تیک نمیزنه آخرشه . راستی سرعت CPU رو باید رو چی تنظیم کنم ؟ لطفا در مورد منوی select که میزنم کاملا توزیح بدید . خیلی ممنون .

خوبه خوب خريدی.
به سرعت CPUچيکار داری؟ به اون چيزا دست نزن که ضرر ميکنی.
در مورد منوی سلکت هم منظورتو نفهميدم بيشتر بتوضيح!

دوستان لطف کنن جواب منم بدن!!
چشم عزيزم چقدر عجله داری. ما که صبح تا شب تو اینترنت نيستيم!
ببين دوست عزيز تو این سايت مدل های مختلف پی اس پی معرفی شده. البته فقط از نظر امکانات و نه از نظر سخت افزار.

1- اوليش که يک پی اس پی معمولی رو معرفی کرده. البته به قيمت ها توجه نکن. تو ایران فرق ميکنه.
2- دوميش پی اس پی اسليمه که مدل معموليش هست
3- سوميش پی اس پی اسليمه با بازيه داکستر که خيلی قشنگه . و رنگIce Silver
4- چهارميش پی اس پی اسليمه با بازی استار وارز با رنگCeramic White
5- پنجميش هم پی اس پی معموليه مدل وليو پک با رنگ سياه.

mazi_z_PSP
30-10-2007, 19:47
برای اجرای بازی های کپی باید umd بزاریم؟

برای بيشتر بازی ها لازم هست.

solo_88
30-10-2007, 20:48
حذف شد-تکرار

solo_88
30-10-2007, 20:59
چشم عزيزم چقدر عجله داری. ما که صبح تا شب تو اینترنت نيستيم!

سلام.حق با شماست.

از نظر قیمت ها مشکلی ندارم.قراره از همین سایت بگیرم.

slim و معمولی چه فرقی دارن؟؟؟؟یه مدلش هست که نازکتره.نکنه slim اونه؟؟

و این بازی هایی که روشون هست مگه بیرون گیر نمیاد؟؟؟

شما باشی کدوم رو میگیری؟؟؟

ممنون

Shadow of Destiny
30-10-2007, 21:15
کسی می دونه دوربین Psp چند فریم در ثانیه هست ؟

mazi_z_PSP
30-10-2007, 22:13
سلام.حق با شماست.

از نظر قیمت ها مشکلی ندارم.قراره از همین سایت بگیرم.

slim و معمولی چه فرقی دارن؟؟؟؟یه مدلش هست که نازکتره.نکنه slim اونه؟؟

و این بازی هایی که روشون هست مگه بیرون گیر نمیاد؟؟؟

شما باشی کدوم رو میگیری؟؟؟

ممنون
مگه شما ایران نيستی؟ برای چی ميخوای از اون سايت بگيری ؟ اصلا پيشنهاد نميشه.
اگر ميتونی از همين کشور عزيز خودمون بگير خيلی بهتره.
اسليم و معمولی هم يک فرقايی دارن که برات ميزارم. اون نازکتره همون اسليمه.
تمام اون بازی ها هم تو بازار هست.
من باشم از تهران ، توپخونه ، پاساژ لباف ، اسليم ميگيرم. حالا هر رنگی که بخوای.
اما پيشنهاد ميشه که تيره باشه

کسی می دونه دوربین Psp چند فریم در ثانیه هست ؟

به چه چيزايی کار داری. بابا بيخيال. من که تاحالا استفاده نکردم اما خوبه.
به هنديکم نميرسه اما از دوربين N90-N93خيلی بهتره
نميدونم عکس هايی که با N95گرفته شده ديدی؟ عين همون

mazi_z_PSP
30-10-2007, 22:19
اطلاعاتی در مورد اسليم :

1)33% سبكتر
2)19% كوچكتر
3)لود سريع تر بازي ها
4)دكمه هاي نرم تر
5)پشتيباني از 8 گيگ مموري
6)خروجي hd تصاوير (720p)
نكته:عمر باتري ها بيشتر نشده و سوني در اين مورد دروغ گفته بود(5 ساعت متوسط)
نكته:خروجي تصوير در اولين نمايش دچار مشكلاتي و نويز بوده است
در 3 مدل عرضه ميشه:
1)مدل معمولي (بيسيك) كه در 20 سپتامبر مياد و قيمت ان 169 دلار اعلام شده
2)مدل ...(اسمش يادم رفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])كه با 1 گيگ مموري و بازي دكستر با كارتون فميلي گاي 199 دلار
3)مدل استار وارز گه معلومه با سري جديد اين بازي عرضه ميشه 199 دلار
--------------------------------------------------------
منبع بازی سنتر

ظاهرا سري جديد رزولوشن بازي هارو تبديل به 720p مي كنه كه فوق العادس
خيلي ها هم با دوربينش مشكل داشتن كه نمي شد روي تلويزيون عكس ها و فيلم هاي گرفته شده شونو ببينند
به هر حال اگه هر كسي صبر داره سري جديدو بگيره بهتره البته اگه سريع هك بشه چون توي يه مصاحبه با سوني كه توسط gamespot بود به مسئله ي جلوگيريش اشاره شد
البته در تست هاي اوليه ي روي تلويزيون تصاوير دون دون بودن و كاملا شفاف نبودند كه احتمالا درست مي شه

Shadow of Destiny
31-10-2007, 00:22
به چه چيزايی کار داری. بابا بيخيال. من که تاحالا استفاده نکردم اما خوبه.
به هنديکم نميرسه اما از دوربين N90-N93خيلی بهتره
نميدونم عکس هايی که با N95گرفته شده ديدی؟ عين همون
ما تا یه سوال می پرسیم شما می گین بی خیال.. بابا مگه اینجا تاپیک PSP نیست ؟
مگه همش سوال ها باید رو قیمت و چیزای دیگه ش باشه ؟
من تو Youtube دیدم ولی خود کلیپش فریمش پایین بود به خاطر همین هم بد نشون می داد. برا همین می خواستم بدنم که پرش تصویر که نداره ؟

بیخی ... می رم سرچ می کنم.. ممنون..

bmwm3gtr
31-10-2007, 00:48
برای بيشتر بازی ها لازم هست.

یعنی من که Umd ندارم خیلی از بازیهارو نمیتونم بازی کنم ؟

bmwm3gtr
31-10-2007, 00:51
آقا مازیار وقتی رو پی اس پی دکمه ی سلکتو میزنم ،یه منو باز میشه که میتونی سرعت سی پی یو و ... رو عوض کنی . میخواستم ببینم چیه ؟ راستی من یه them واسه پی اس پی دانلود کردم زیپ هم هست ، باید اونو کجا کپی کنم تا رو پی اس پی اجرا بشه ؟

nemanaldin
31-10-2007, 12:12
سلام در مورد دوربین psp عکس گرفتنش که خوبه ولی فیلمبرداریش رو میگن عالیه البته من خودم ندارم و شنیدم
در مورد منو select همون منو ریکاوری هست که میشه از xmb بهش دسترسی داشت ولازم نیست که psp رو خاموش و روشن کنیم تا به ریکاوری بریم برای بهتر اجرا شدن بازیها میشه سرعت cpu رو بالا برد برای اینکه بازیها بدون umd اجرا بشن هم بهتره از قسمت umd iso mode گزینه sony np9660 رو انتخاب کنید
برای theme هم اگه اسلیم دارین پس حتما ۳.۷۱ نصبه برین تو شاخه psp مموریتون و یه فولدر به نام THEME درست کنین(حتما باید با حروف بزرگ باشه ) و تمهاتون رو اونجا بریزین و از تو psp هر تمی رو که ریختین میتونین انتخاب کنین
موفق باشین

amirrasa kateb
31-10-2007, 13:19
آ راستی من یه them واسه پی اس پی دانلود کردم زیپ هم هست ، باید اونو کجا کپی کنم تا رو پی اس پی اجرا بشه ؟
اول از حالت فشرده درش بیارید بعد اگر با فرمت ptf بود باید ورژن دستگاهتون 3.71 باشه اگر هم پندتا فولدر بود باید اونو توی فلش 1 کپی کنید اما از قبل یک بک آپ داشته باشید

solo_88
31-10-2007, 15:59
مگه شما ایران نيستی؟

سلام.بر منکرش لعنت:31:!

برای چی ميخوای از اون سايت بگيری ؟

من برای داداشم میخوام بگیرم.یکی از دوستام داره از کانادا برمیگرده برا همین به اون گفتم بگیره.اما برای اینکه

بعدا تعارف پیش نیاد خودم ازین ور هزینش رو پرداخت میکنم و ایشون اونجا تحویل میگیرن.

اصلا پيشنهاد نميشه.

سفارش کانادا و امریکا همیشه محصولاتی با کیفیت متفاوت دارن.بعدش اروپا.بعد اسیا.در واقع میخوام سفارش کانادا باشه.

اگر ميتونی از همين کشور عزيز خودمون بگير خيلی بهتره.

این از همه راحتتره ولی دلیلش رو گفتم.

اسليم و معمولی هم يک فرقايی دارن که برات ميزارم. اون نازکتره همون اسليمه.
تمام اون بازی ها هم تو بازار هست.

از نظر سخت افزاری و کیفیت و راحتی کدوم قویتره؟؟

من باشم از تهران ، توپخونه ، پاساژ لباف ، اسليم ميگيرم. حالا هر رنگی که بخوای.
اما پيشنهاد ميشه که تيره باشه

مگه اسلیم تیره هم داره؟؟؟

در مورد مشخصات اسلیم هم ممنون.

ببخشید من اینقدر مبتدی سوال میکنم اما خب در مورد psp در حد صفر هستم:31:

m654
31-10-2007, 17:23
سلام!

روز نوجوان رو به نوجوونا، قدیم و جدیدش تبریک میگم

در کنار نبود منابع نرم افزاری که در بعضی از منابع اشاره شده، برای سبک شدن دستگاه بدنه درون کار فلزی (شاسی) حذف شده که برای

مقاومت دستگاه کارگذاشته شده بود.

ضمناً در مورد خروجی تصویر قیاسی(Analog Output Video):

اگر تلویزیونتون پویشگر تصاعدی(Progressive Scan) داشته باشه(تلویزیون های تفکیک بالا(HD))

اگر رابط ترکیبی استفاده بشه(Component-Composite/D-Terminal)

گر نسخه بازیتون ان تی اس سی باشه(NTSC-Pal)

باید بتونه در وضوح 640x480 تصویر بده؛ و اون 720P هم تغییر مقیاسه(Upscale)؛ نه افزایش وضوح(Resolution).

باتری ضعیفتر و البته کوچکتری استفاده شد( 1800 میلی آمپر ساعت در مقابل 1200mAh).

از تغییرات مثبت دستگاه که به دردتون میخوره رفقا:

تغییر مکان بلندگو، از پائین به بالا (برای جلوگیری از خفگیه Speaker!)

دوبرابر شدن حافظه اصلی هم به اجرای روانتر کمک کرده(64-32)

امکان بازتوانی باتری(Charge) از طریق درگاه یو اس بی.

مصرف باتری کمتر (که با استفاده از باتریهای قویتری که سونی در آینده میخواد در این سایز عرضه کنه عمر باتری افزایش پیدا میکنه؛ مشابه 2200mAh در نسل قبل.)

سونی در بعضی نقاط رنگهای صورتی، آبی و بنفش هم عرضه کرده.

و اونایی که تا قبل از این از سفت افزار رسمیه ماقبلِ 3.5 استفاده میکردن(Firmware)، میتونند از پردازنده ای 45 درصد قویتر استفاده کنند.*

و افرادی که از کنترل از راه دور نسل قبل استفاده میکردن میتونن نمونه کوچک شدش رو تجربه کنن.

البته از بعضی منابع غیر رسمی خروجی بازی در وضوح 720×480 ادّعا شده، که کاملا ّ تأیید نمیشه.

و البته حمل و نقل راحتتر

تغییراتی هم هست که کمتر مورد نیازه

میرسیم به تصاویر!-->

مطالب از چند منبع از جمله فرهنگنامه ویکیپدیا اخذ شده

سلامت باشید

________

*پیش از این بصورت نرم افزاری محدود شده بود(احتکار سونی!)

bmwm3gtr
31-10-2007, 21:03
?manzoOret az shekayat kardan chi bood?to ba axaye mazhabi moshkeli dari
نه عزیز ببخشید که تو کارتون دخالت میکنم ، ولی منظور ایشون این بود که به علت بزرگ بودن عکس سرعت بازکردن صفحه خیلی کم میشه .

ali_gamer
31-10-2007, 22:17
اقا مازیار خیلی شاخ شدی ها :27:
ادیت توسط مافیا
برات ...............:41:

MaFia
31-10-2007, 22:22
لطفا طبق موضوع تاپیک موضوع رو پیگیری کنید و از توهین به دیکارن به شدت خودداری کنید

havard
31-10-2007, 23:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم:22مگابايت

اولین سایت تخصصی پی اس پی در ایران

phrshad
01-11-2007, 10:18
amiresa kateb جان مموري كه گفتي مي گيري چي شد ؟
از كجا و اينكه سرعتش خوبه ؟
ممنون اگه سريع بگي ..:)

amirrasa kateb
01-11-2007, 13:45
amiresa kateb جان مموري كه گفتي مي گيري چي شد ؟
از كجا و اينكه سرعتش خوبه ؟
ممنون اگه سريع بگي ..:)
هنوز نگرفتم ولی اگر خدا قسمت کنه عصر می خوام برم بگیرم قیمت هم 43 توی مجتمع تک مشهد
فروشندش کسیه که توی کار مومری وفلش مموری هستش و وارد کنندست

apoosh
01-11-2007, 15:34
با سلام خدمت دوستان عزیزم
من یکی از عاشقان بازیهای کامپیوتری هستم و با مطالعه چند صفحه از مطالب این تاپیک متوجه شدم Psp همون چیزیه که می خوام فقط با عرض شرمندگی چندتا سئوال داشتم که اگر به طور دقیق جواب بدید کمک بزرگی به من کردید
1-قیمت Psp الان در بازار چند هستش؟نوع چینی و ژاپنی اون چه فرقی با هم دارند و چه مقدار اختلاف قیمت؟آیا ارزش داره که این اختلاف قیمت را برای خریدن نوع ژاپنی اش بپردازم؟
2-نوع اسلیم با معمولی چقدر تفاوت قیمت دارد و آیا ارزش داره نوع اسلیم را باتوجه به قیمتش بپردازم؟
3_ویژگیهای بارز نوع اسلیم نسبت به معمولی در چیست؟
4-آیا همه Pspها دوربین دارند و کیفت دوربین عکاسی آن چندمگاپیکسل و کیفیت فیلمبرداری آن چقدر است؟
5-کیفیت بازیهای Psp در چه حد است؟ آیا از لحاظ گرافیکی به اندازه Ps2 است؟
6_ظرفیت هارد داخلی آن چقدر است و آیا احتیاجی به خریدن مموری باظرفیت بالا دارد؟
7-Psp سی دی می خورد یا دی وی دی؟حجم هرکدام معمولا تا چه اندازه است؟بازیهایی که بر روی مموری اجرا می شوند معمولا تا چه حد حجم دارند؟
8-نکته ها و وسایل اضافی را هم که باید در خریدن Psp در ابتدا به آن توجه هم کرد لطفا بیان کنید

خیلی معذرت می خوام که انقدر سئوال پرسیدم اما مطمئنا پاسخ دقیق شما کمک بزرگی می تونه هم به من و هم به کسانی که به عنوان یک تازه کار می خواهند Psp بخرند می کنه
پیشاپیش ممنونم...

ali_ranger22
01-11-2007, 19:48
یعنی من که Umd ندارم خیلی از بازیهارو نمیتونم بازی کنم ؟

چرا نمیتونی من با 3.52 m33-4 تا حالا هر بازی ای که ریختم بدون umd اجرا کردم
در مورد VSH menu که میشه از محیط XMB ازش استفاده کرد پیشنهاد میکنم ورش داری چون سرعت رو در محیط XMB پایین میاره

ali_ranger22
01-11-2007, 20:03
1-قیمت Psp الان در بازار چند هستش؟نوع چینی و ژاپنی اون چه فرقی با هم دارند و چه مقدار اختلاف قیمت؟آیا ارزش داره که این اختلاف قیمت را برای خریدن نوع ژاپنی اش بپردازم؟
2-نوع اسلیم با معمولی چقدر تفاوت قیمت دارد و آیا ارزش داره نوع اسلیم را باتوجه به قیمتش بپردازم؟
4-آیا همه Pspها دوربین دارند و کیفت دوربین عکاسی آن چندمگاپیکسل و کیفیت فیلمبرداری آن چقدر است؟
7-Psp سی دی می خورد یا دی وی دی؟حجم هرکدام معمولا تا چه اندازه است؟بازیهایی که بر روی مموری اجرا می شوند معمولا تا چه حد حجم دارند؟
8-نکته ها و وسایل اضافی را هم که باید در خریدن Psp در ابتدا به آن توجه هم کرد لطفا بیان کنید

1-من هفته ی پیش توپخونه بودم slim standard دیدم 200 تومن فعلا که همه ی psp ها چینیه.فکر نکنم ارزش داشته باشه چون Fat دیگه ژاپنیش پیدا نمیشه
2-ببین فعلا فقط به slim فکر کن
3-اگه چند صفحه قبلو نگاه کنی جوابتو میگیری
4-بله دوربین دارند که فعلا 1.3 و 2 مگا پیکسلش هست ولی گرونه از 50 تا 100 تومن(البته اصلش)
5-فعلا در حد ps2 ولی تو بعضی بازی ها بالاتره مثلا fifa 08 در حد pc هست (اینطور که دوستم میگفت)
6-هارد داخلی نداره که مدل slim فقط 64 مگ رم داره اونم برای لود بازی ها و اجرا ی فریم ویر و... هست
7-هیچ کدومو نمیخوره UMD(universal media disc ) میخوره که حجمش 1.8 گیگ هست
8-یه محافظ LCD و یه بند مهمترین چیز ها هستند یه رم حداقل 2 گیگ و امتحان کردن لنز psp (پیشنهاد میکنم رم 4 گیگ بگیری)

ali_ranger22
01-11-2007, 20:19
سونی فریم ویر 3.72 رو داده بیرون باید منتظر هک شدنش باشیم این نسخه برای slim و fat هستش

راستی امیر رسا اون دوربینه که میگفتی 16 تومن خوبه بگیرم؟تا حالا امتحانش کردی؟

ali_gamer
01-11-2007, 20:36
با سلام خدمت دوستان عزیزم
من یکی از عاشقان بازیهای کامپیوتری هستم و با مطالعه چند صفحه از مطالب این تاپیک متوجه شدم Psp همون چیزیه که می خوام فقط با عرض شرمندگی چندتا سئوال داشتم که اگر به طور دقیق جواب بدید کمک بزرگی به من کردید

خیلی معذرت می خوام که انقدر سئوال پرسیدم اما مطمئنا پاسخ دقیق شما کمک بزرگی می تونه هم به من و هم به کسانی که به عنوان یک تازه کار می خواهند Psp بخرند می کنه
پیشاپیش ممنونم...

سلام
1-psp معمولی الان تو بازار 2تا پک داره بیسک و والیو پک که به شرح زیره :
مدل بیسک پک : فقط خود psp و باتری وشارژر البته بعضی ها هم یه umd هم بت میدن قیمت 190 تا 210 هزار تومن

مدل والیو پک که علاوه بر محتویات بیسک داری یک کیف ( که البته مفت نمی ارزه) یه umd دمو و یه هدفون فوق العاده بی کیفیت است و یه دونه هم مموری 32 مگ که زیاد کاربرد نداره قیمت : بستگی به انصاف فروشنده داره ولی از 250 سعی میکنن بت بدن
البته یه پک گیگا هم داره که فک نکنم جایی گیر بیاری توش علاوه بر بیسک و والیو پک یه پایه psp هم داره و به جای مموری 32 مگابایتی یه مموری 1 گیگ داره قیمتم 300 به بالا!

2-اسلیم که فک کنم مشخصاتش بالا یا صفحه قبل بود ولی خیلی از این معمولی هاش (فت) بهتره
چون علاوه بر باریک و سبک شدنش (psp معمولی ها سنگین بود و تقریبا هر نیم ساعت که باش بازی میکردی دستت خسته می شه) باتری کمتری مصرف میکنه یعنی بیشتر شارژ میده سرعت لود کردن بازی هاشم کم شده و مموری های جدید سونی رو هم ساپورت میکنه و به tv هم وصل میشه (البته باید براش کابل بخری که حدودا 30 40 تومن هست! :41:)
قیمت هم (من خودم خریدم 210 نقره ایش رو) تو همین مایه هاست
(تو جعبشم فقط باتری و شارژر )

4-هیچ psp هی دوریبن نداره باید جدا بگیری اخرین دوربینی هم که اومده 1/3 مگا پیکسل قدرت داره که فقط psp معمولی ها رو ساپورت میکنه در مورد عکسش به اندازه ی 1/3 ولی در مورد فیلمش من که شنیدم با کیفیت dvd قیمتم 70 الی 80

5- اینو باید همه جواب بدن ولی نظر من اینکه : psp cpu 333 هست که تا حالا سونی به هیچ شرکتی اجازه ی استفاده از تمام این مقدارو نداده بود ولی جدیدا بلخره راضی شد بازی God of Warبرای psp در راه است که به خوبی میتونه قدرت psp رو نشون بده
که مطمعن باش با استفاده از تمام قدرت psp میشه بازی هایی حتی بهتر از ps2 هم ساخت

6-خودش تو فت16 و تو اسلیم به 32 رسیده برای نصب فریم ور و لود بازی هاست برای اینکه بتونی باش بازی کنی باید یه مموری حداقل 2گیگ اصل داشته باشی قیمتم 23 تومن هست

7- cd و dvd نه!
ولی umd میخوره یه چیزی مثل مینی dvd هست که تو قابه که توش بازی و فیلم میریزن که دیگه کاربرد نداره قیمتشم از 20 تومن تا 160 تومن بستگی به محتویات توش داره
ولی بهترین راه خرید بازی روی dvd هست با قیمت کم و ریختن اون رو مموری کارت

بقیه سوالاتتم که جوابشو دادم تو همینا ولی در مورد اخرین سوالت بگم موقع خرید دقت کن تمامیه پیکسل ها صفحه نمایشش سالم باشه
:19::5:
امیدوارم دستگاه خوبی بتونب بگیری

Utorrent
01-11-2007, 20:55
سلام
شما از پی اس پی در کجاها استفاده میکنین؟
ایا به نظر شما همچنین دستگاهی به درد یه پسر 2 راهنمایی میخوره؟

ali_ranger22
01-11-2007, 21:04
سلام
شما از پی اس پی در کجاها استفاده میکنین؟
ایا به نظر شما همچنین دستگاهی به درد یه پسر 2 راهنمایی میخوره؟

ما این دستگاهو خریدیم که همه جا استفاده کنیم
اره به دردش میخوره ولی شاید اینقدر جو گیر بشه که درس و مدرسه رو بی خیال بشه

ali_gamer
01-11-2007, 21:05
بستگی به خودت داره:
اگه احل بازی باشی بدرد بچه دوم رهنمایی که چیه بدرد پیش دبستانی هم می خوره

ali_ranger22
01-11-2007, 21:10
بفرمایید اینم save game بازی Logans Shadow که مال خودمه

و یا

mehdi30nema
01-11-2007, 21:43
من وقتی رسیدم به اون اتاقه که زنه میاد 3 تا کد پیدا کرده بودم

توجه:اونا یی که logans shadow بازی میکنند برن تو منوی option و subtitle رو فعال کنند خیلی بدرد میخوره(من اینو چند مرحله مونده به اخر بازی فهمیدم :13:)

اقا مهدی بعد از این که زنرو نجات دادی یه جا میرید تو یه تونل (البته شبیه به تونل ) اونجا باید چراغ قوه رو برای زنه روشن کنی تا جلوشو ببینه و بتونه بپره (من یه روز تو این گیر کرده بودم بعد با subtitle فهمیدم:31:)
علي جان من تو همون تونله گير كردم . با چي بايد چراغ براي زنه روشن كرد . ؟

solo_88
01-11-2007, 22:04
دوستان بحثتون که تموم شد یه جوابی هم به سوال من بدین!

pooria_k2
01-11-2007, 23:18
سلام
من وقتی میرم تو بازی WWE Smackdown Vs Raw 2007 یه دفه گیر میکنه! چی کار کنم؟:13:

J A V I D
02-11-2007, 00:50
سلام
من وقتی میرم تو بازی WWE Smackdown Vs Raw 2007 یه دفه گیر میکنه! چی کار کنم؟

فكر كنم بازي ها دستت رسيده پوريا جان بعضي بازي ها با بعضي از فريم ور ها اينجوري مي شن ... بعضي وقتا هم به مموري ربط داره اين مشكل دلايل زيادي مي تونه داشته باشه البه حالت بدون يو ام دي بازي ها رو اجرا نكن چون به اونم ربط داره !

J A V I D
02-11-2007, 01:02
بازي هاي manhunt 2 و Castelvania هم براي PSP ارائه شدن ممكنه اسم رو غلط نوشته باشم گير ندين !

apoosh
02-11-2007, 09:31
از دوستان عزیزم ali_gamer و ali_ranger بابت توضیحاتشون بسیار ممنونم
من اگر یک مدل بیسیک بخرم فقط توش شارژر و باتری داره؟ یعنی حتی هدفون هم نداره؟کابل یو اس بی چی؟
اینکه بعضی از دوستان گفته بودند برای اجرای بازی روی مموری کارت همیشه بایستی یک بازی اورجینال تو دستگاه باشه درسته؟
لطف کنید درصورت امکان بگید اگر من تو همین هفته که می یاد بخوام برم توپخونه و psp بگیرم از کجا بگیرم و وسایل اضافی و جانبی موردنیاز را با مارک بهتر حتما برام معرفی کنید(حتی نوع هدفون و مموری و ...) اگر امکان داره چندتا بازی خوب وباگرافیک تو مایه های ,Gta,resident evil , tomb raidr و ... هم بگید که همون روز اول از اونجا بگیرم
شرمنده که انقدر سئوال می کنم...

Arshia001
02-11-2007, 11:22
ali_gamer جان،یه چیزی میگیا!همون کیف بی خاصیت کلی به درد من خورده!خیلی هم چیز خوبیه!
ولی در حالت کلی گرفتن Base Pack مقرون به صرفه نیست.مگر اینکه مثل مال من یه مموری یک گیگ هم توش باشه!نه خالی نمیبندم!گیگا پک هم نیست!اگه خواستین عکسش رو هم میذارم!
apoosh،در مورد اینکه از کجا بگیری من فروشگاه یگانه رو توصیه میکنم.دیروز ازش قیمت گرفتم میگفت با UMD و داونگرید شده 200 تومن.
آدرسش:تقاطع جمهوری و حافظ،پاساژ حافظ(دقیقا زیر وزارت بهداشت)،از در سمت چپ توی جمهوری که بری تو آخر راهرو سمت راستته.اگه پیداش نکردی بپرسی بهت میگن کجاست.

Sam Fisher 11
02-11-2007, 14:08
سلام این چند وقته بازیهای خوبی برای PSP عرضه شده ...

Manhunt 2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حتما اکثر شما با این بازی آشنا هستید .یه بازی اکشن همراه با مخفی کاری که شماره اولش خیلی صدا کرد. مانند شماره قبل پر از خون و خشونت های عیان است و که به بچه ها اصلا توصیه نمیشه ! سازنده بازی Rockstar London است.

Gamespot Score: 7.5

Sega Rally Revo

سبک بازی ریسینگ از نوع رالی هستش و گرافیک خوبی هم داره. ماشین های متنوع زیادی در بازی قرار داده شده که البته خیلی هاشون رو باید آزاد کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gamespot Score: 6.0

Syphon Filter: Logan's Shadow

یکی از بهترین بازیهای PSP هست که شماره قبلش هم خیلی خوب کار شده بود و اگر بازی نکردید هنوز دیر نشده اسمش هست Syphon Filter: Dark Mirror .
سبک بازی اکشن مخفی کاری است مانند اسپلینترسل. گرافیک خوبی هم داره و همچنین کنترل و گیم پلی روون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gamespot Score: 8.5

FF Tactics: War of Lions

Gamespot Score: 8.8

solo_88
02-11-2007, 14:20
سلام.

دوستان انگار یکم زیادی تو جو بازی هستن و جواب غریبه ها رو نمیدن!!!

slim piano black

مدل های مختلف داره؟؟؟اخه من تو اینترنت چند نوع بسته بندی براش دیدم.مثلا همراه با بازی های مختلف.

amirrasa kateb
02-11-2007, 15:04
سلام.

slim piano black

مدل های مختلف داره؟؟؟اخه من تو اینترنت چند نوع بسته بندی براش دیدم.مثلا همراه با بازی های مختلف.
بله داره دو نوع داره

apoosh
02-11-2007, 15:55
چرا کسی جواب سئوالات ایندفعه من را نداد؟

solo_88
02-11-2007, 16:52
بله داره دو نوع داره

سلام.یکم توضیح بیشتر.

rassool
02-11-2007, 20:07
مرسي مازيار جان بابت توضيحاتت اصلا بيخيال نميفروشمش ويه ps3 ميگيرم خيلي قيمتش اومده پايين 60گيگش شده 480 البته مغازه داره گفت اگه فوتبالش بياد قيمتش باز ميره بالا . شرمنده من پست نميدادم ولي پيگير صفحات بودم ممنون.
از قيمت psp هم نپرس كه اومده پايين حسابي تا نپرسيديد قينت براتون بزارم.
pspfat قيمت خريد 177قيمت فروش195
pspslim قيمت فروش 220
اين قيمت رو كه گفت منم بي خيال فروش شدم.

mazi_z_PSP
02-11-2007, 21:51
از دوستان عزیزم ali_gamer و ali_ranger بابت توضیحاتشون بسیار ممنونم
من اگر یک مدل بیسیک بخرم فقط توش شارژر و باتری داره؟ یعنی حتی هدفون هم نداره؟کابل یو اس بی چی؟
اینکه بعضی از دوستان گفته بودند برای اجرای بازی روی مموری کارت همیشه بایستی یک بازی اورجینال تو دستگاه باشه درسته؟
لطف کنید درصورت امکان بگید اگر من تو همین هفته که می یاد بخوام برم توپخونه و psp بگیرم از کجا بگیرم و وسایل اضافی و جانبی موردنیاز را با مارک بهتر حتما برام معرفی کنید(حتی نوع هدفون و مموری و ...) اگر امکان داره چندتا بازی خوب وباگرافیک تو مایه های ,Gta,resident evil , tomb raidr و ... هم بگید که همون روز اول از اونجا بگیرم
شرمنده که انقدر سئوال می کنم...

خوب عزيز. اینم جواب :
آره مدل استاندارد توش فقط يک پی اس پی با شارژر و باطری هست. حتی هدفون هم نداره.کابل هم نداره.ولی بهترين مدل همين استاندارد هست.
البته اسليم هم خيلی خوبه. برای اجرای بازی هم نياز به يک ... اصل داری. که همراه با خريد پی اس پی مغازه دار يکی بايد بهت بده رايگان.
رفتی توپخونه شادی مغازه خوبيه. وسايل جانبی هم داره. وسايل جانبی هدفون که چيزه خاصی نميخواد هرچی عشقت کشيد بگير. البته يادت نره يک ... حتما بگير که رو صفحت خش نيفته!
بازی هم بورو تو همين تاپيک معرفی بازی های پی اس پی تو لينک امضا من.

مرسي مازيار جان بابت توضيحاتت اصلا بيخيال نميفروشمش ويه ps3 ميگيرم خيلي قيمتش اومده پايين 60گيگش شده 480 البته مغازه داره گفت اگه فوتبالش بياد قيمتش باز ميره بالا . شرمنده من پست نميدادم ولي پيگير صفحات بودم ممنون.
از قيمت psp هم نپرس كه اومده پايين حسابي تا نپرسيديد قينت براتون بزارم.
pspfat قيمت خريد 177قيمت فروش195
pspslim قيمت فروش 220
اين قيمت رو كه گفت منم بي خيال فروش شدم
.خواهش عزيز قابلی نداشت.
اما با این قيمت که خيلی خيته!!
پيشنهاد ميدم که پی اس پی رو با يکی که پلی 3 داره طاق بزنی. به صرفه تره

mazi_z_PSP
02-11-2007, 21:52

slim piano black

عزيزم بجای اینکه اینقدر اینجا خودتو درگير کنی بورو تو بازار ببين چه مدل هايی دارن .

solo_88
02-11-2007, 23:14
عزيزم بجای اینکه اینقدر اینجا خودتو درگير کنی بورو تو بازار ببين چه مدل هايی دارن

سلام.عزیز من درگیر چیه؟؟؟شما که با حوصله بودی؟؟؟

من Slim Piano Black انتخاب کردم.حالا احتمالا یدونه از اینا که یه بازی هم روش داره چون بسته بندی شیک تری داره.

قیمتش هم گفتم که مهم نیست.اما اینکه سفارش کانادا باشه برام مهمه.نه از این سفارش کانادایی که کانادا مرجوع

کرده و اینجا میفروشن.

از راهنماییاتون ممنون.

bmwm3gtr
03-11-2007, 00:25
میگم این قفل والدین رو پی اس پی ماله چیه ؟ هر چی تنظیمش میکنم ، level شم میزارم رو یک ( تو دفترچش نوشته بود محدودترینش یک ) بازم چیزی قفل نمیشه ؟ چی کار کنم ؟ اینم بگم که واقعا معرکس . راستی اگه شبکه بازی کنیم اسلومیشن نمیشه ؟ ( یعنی سرعت WLAN ش انقدر هست که تیک تیک نکنه و اسلومیشن نشه ؟ )

phrshad
03-11-2007, 10:58
میگم این قفل والدین رو پی اس پی ماله چیه ؟ هر چی تنظیمش میکنم ، level شم میزارم رو یک ( تو دفترچش نوشته بود محدودترینش یک ) بازم چیزی قفل نمیشه ؟ چی کار کنم ؟ اینم بگم که واقعا معرکس . راستی اگه شبکه بازی کنیم اسلومیشن نمیشه ؟ ( یعنی سرعت WLAN ش انقدر هست که تیک تیک نکنه و اسلومیشن نشه ؟ )
نه slow motion نميشه ...چون حجم اطلاعات خيلي كمه و packet هاي ديتا زياد درگير flow control ,buffer نميشند و شما تاخيري را متوجه نميشيد

rassool
03-11-2007, 12:56
شما بگو چيرو ميخاي مخفي كني تا من بهت بگم چجوري مخفي كن تا حتي اگه psp شما به كامپيوترم وصل بشه نتونن ببينن چيه.

rassool
03-11-2007, 12:59
توضیحاتی درباره PSP مدل Star Ocean
ماه قبل سایت معتبر PSU خبری از انتشار PSP همراه با طرح بازی Star Ocean داد که امروز اطلاعات بیشتری در اینباره را روانه کرده است که به شرح زیر است :

قیمت این پک 24,840Yean یا 216.42 دلار آمریکا تخمین زده شده است. زمان انتشار رسمی این مدل December 27 در ژاپن می باشد و هنوز تاریخی برای آمریکا و اروپا معلوم نیست.

در زیر Boxart و تصاویری از این مدل را می بینید :

منبع بازي سنتر

ali_ranger22
03-11-2007, 14:32
علي جان من تو همون تونله گير كردم . با چي بايد چراغ براي زنه روشن كرد . ؟

با چراغ قوه دکمه ی چپ رو نگه دار بعد مثلث رو بزن

ali_ranger22
03-11-2007, 14:34
سلام
من وقتی میرم تو بازی WWE Smackdown Vs Raw 2007 یه دفه گیر میکنه! چی کار کنم؟:13:

یه بار restore کن شاید درست بشه برا من قبلا اینطوری شده بود با restore ردیف شد

mazi_z_PSP
03-11-2007, 20:18
راستی اگه شبکه بازی کنیم اسلومیشن نمیشه ؟ ( یعنی سرعت WLAN ش انقدر هست که تیک تیک نکنه و اسلومیشن نشه ؟ )
این چه حرفيه که ميزنی؟ بعد از این همه توضيح اینه ؟ دستت درد نکنه.
شوخی کردم. آخه اگه تيک ميزد که اصلا يک همچين چيزی براش نميزاشتن.
نه؟

mehdi30nema
04-11-2007, 07:30
علي جان ممنون رد كردم اون مرحلرو .
راستي بچه ها كسي ميدونه psp كنسوله نسله چندمه ؟

pooria_k2
04-11-2007, 10:06
میشه یکم بیشتر توضیح بدین:46:باید چیکار کنم؟:31:

pooria_k2
04-11-2007, 10:12
ببخشید که چندتا پست شد! دست خودم نبود!:41:

pooria_k2
04-11-2007, 10:19
چه جوری میشه پست های اضافه رو پاک کرد؟؟:19:

pooria_k2
04-11-2007, 10:22
لطفا چندتا بازی تو مایه های tekken معرفی کنید!

marilyn manson beh
04-11-2007, 11:34
سلام به دوستای عزیز بچه ها بالاخره psp خودمو فروختم به قیمت 190 هزار تومان model:value pack با قاب ترک برداشته البته ترکش از پیچ کنار speakerها بود به بالا البته به screen نرسیده بود و فریمور M33-2-3.71
با یه رم 2GB تقلبی که فقط 100 MG اون کار میکرد در ضمن PACK مشکی رو بهش ندادم و در ضمن نزدیک به دو سال بود که داشتمش... تازه صفخش هم پر خش بود.:5::21:
راستی بچه ها من این هفته میحوام اسلیم بگیرم و در حدود 260 هزار تومان پول دارم .میتونم با این پول اسلیم با رم 4GB بگیرم؟
راستی میشه یه روزی با PSP بازیهای PS3 رو بازی کرد؟:31:
در ضمن بازی HITMAN 4 برای PSP اومده یا نه؟
ببحسید که زیاد حرف زدم...

mehdi30nema
04-11-2007, 11:53
بچه ها يه سوال دارم . من الان رفتم بازي manhunt2 را خريدم حالا ميخام ببينم اگه بازي logan shadow را از روي رمم پاك كنم و manhunt رو بريزم بعد چند روزه ديگه دوباره logan shadow را بريزم و سوي هاي لوگان شدو را هم پاك نكنم بازي از همون جايي كه سيو بوده مياد ؟

rassool
04-11-2007, 14:34
لطفا چندتا بازی تو مایه های tekken معرفی کنید!
يكيش ناروتو يا خارجيش naruto اگه اشتباه ننوشته باشم.

rassool
04-11-2007, 14:39
بچه ها يه سوال دارم . من الان رفتم بازي manhunt2 را خريدم حالا ميخام ببينم اگه بازي logan shadow را از روي رمم پاك كنم و manhunt رو بريزم بعد چند روزه ديگه دوباره logan shadow را بريزم و سوي هاي لوگان شدو را هم پاك نكنم بازي از همون جايي كه سيو بوده مياد ؟
شما تا وقتي كه مموري psp خودتون رو فرمت نكنيد سيوها باقي ميمونه شما حتي ميتونيد از سيوهاي خودتون روي كامپيوتر بك كاپ بگيريد تا مشكلي نداشته باشيد.

mehdi30nema
04-11-2007, 16:48
مرسي رسول جان . راستي كسي به ما نگفت بالاخره pspكنسوله نسله چندمه ؟

Arshia001
04-11-2007, 19:32
Psp کنسول نسل N+1 هست،اگر و فقط اگر عدد N یکی از عدد نسل Psp کمتر باشه.خوب نسلشو چیکار داری؟اصلا نسل منفی دوم باشه!مهم سطح بازیاشه که به شدت بالاست!

rassool
04-11-2007, 21:19
شما از نسل چندمي كه داري psp بازي ميكني خوب psp هم از همون نسل هست درسته يانه؟

mazi_z_PSP
04-11-2007, 22:04
ببخشید که چندتا پست شد! دست خودم نبود

بهت قبلا ياد نداده بودم که ميتونی ويرايش کنی و به جای اینکه بعد از پست يک خطيت خواستی پست ديگه ای بزنی ميتونی از گزينه ويرايش استفاده کنی؟ خوب بابا......؟ ای خدا.

سلام به دوستای عزیز بچه ها بالاخره psp خودمو فروختم به قیمت 190 هزار تومان model:value pack با قاب ترک برداشته البته ترکش از پیچ کنار speakerها بود به بالا البته به screen نرسیده بود و فریمور M33-2-3.71
با یه رم 2GB تقلبی که فقط 100 MG اون کار میکرد در ضمن PACK مشکی رو بهش ندادم و در ضمن نزدیک به دو سال بود که داشتمش... تازه صفخش هم پر خش بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
راستی بچه ها من این هفته میحوام اسلیم بگیرم و در حدود 260 هزار تومان پول دارم .میتونم با این پول اسلیم با رم 4GB بگیرم؟
راستی میشه یه روزی با PSP بازیهای PS3 رو بازی کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

حسابی به طرف انداختی. جوری که هزار تا کارشناس هم نفهمن بدبخت چه کلاهی سرش رفته!!!
با 260 اگه خوش شانس باشی ميتونی اسليم با رم 4 بخری. آره فکر کنم بشه.
با پی اس پی هم ميشه بازی های پلی 3 رو بازی کرد. البته فقط ميتونی با اسمش حال کنی . چون گرافيکش ......
بازی هيتمن هم نميدونم. همين.
خواهش

مرسي رسول جان . راستي كسي به ما نگفت بالاخره pspكنسوله نسله چندمه ؟

به چه چيزايی کار ميگيرين شما ها.
شما اول بگو چند تا نسل داريم و شماره گزاری کن ما هم يکی رو انتخاب ميکنيم

apoosh
04-11-2007, 22:23
من که می خوام رم بگیرم 4گیگ بگیرم یا 2گیگ؟ قیمتهاشون چه جوریاست؟ خریدن 4گیگ در سرعت بازیها و اجرا شدن آنها در صورت پر بودن رم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

mazi_z_PSP
04-11-2007, 22:37
من که می خوام رم بگیرم 4گیگ بگیرم یا 2گیگ؟ قیمتهاشون چه جوریاست؟ خریدن 4گیگ در سرعت بازیها و اجرا شدن آنها در صورت پر بودن رم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

قيمت ها خيلی تفاوت داره. بهتره خودت بری بازار.
و پيشنهاد ميشه 2 تا دوگيگ بخری . چون 4 گيگ کمی سنگين ميشه و احتمال ایجاد مشکل خيلی بيشتره

pooria_k2
04-11-2007, 22:43
بهت قبلا ياد نداده بودم که ميتونی ويرايش کنی و به جای اینکه بعد از پست يک خطيت خواستی پست ديگه ای بزنی ميتونی از گزينه ويرايش استفاده کنی؟ خوب بابا......؟ ای خدا.

عزیز من ویرایش کردنو بلدم فقط نمیدونم چه جوری پست هارو حذف کنم:13:
شما که میدونید به من بدبخت هم یاد بدید:42:
از برخورد دوستانتون ممنون:37:

bmwm3gtr
04-11-2007, 23:44
دستتون بابت wi fi پی اس پی درد نکنه . ممنون . آقا رسول من میخوام فایلها یه تصویری ، عکس و... شخصی خودمو کد کنم تا اگه پی اس پی رو دست کسی دادم که ببینه به اون فایلها دسترسی نداشته باشه ، خیلی ضروریه و شدیدا بهش احتیاج دارم البته اگه خطر جدی نداره .
راستی تو بازی کربن میشه تو شهر آزادانه چرخ زد یا مثل موست وانتد همش تو یه جاده مشخص باید برونی ؟

bmwm3gtr
04-11-2007, 23:55
منم با آقا مازیار موافقم دو تا 2 گیگ بخر خیالتو راحت کن . به نظر من رم Sandisk به رنگ آبی کم رنگ بخر ، از اونایی که پشتش یه هولوگرام داره و روش برچسب نداره و روش به رنگ سفید اطلاعات رم نوشته شده . من که از رمم ( همین مدل ) خیلی راضیم سه سوت بازی 1 گیگو میریزه . سرعتشم که دیگه نپرس . قیمتم 26 تا 27 .

bmwm3gtr
05-11-2007, 00:04
میگم خواهشا یکی که قبلا این کارو کرده بهم بگه که چی جوری میشه تمی رو که دانلود کردی بریزی رو پی اس پی و ازش استفاده کنی ؟ آخه تم ویستا رو دانلود کردم نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم .

J A V I D
05-11-2007, 00:09
میگم خواهشا یکی که قبلا این کارو کرده بهم بگه که چی جوری میشه تمی رو که دانلود کردی بریزی رو پی اس پی و ازش استفاده کنی ؟ آخه تم ویستا رو دانلود کردم نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم .

تم خودش به اين نازي حيف نيست عوضش مي كنيد اگه فريم ورت زير 3.71 يكم خطر داره تم عوض كردن !من تا حالا عوض نكردم البته !

mehdi30nema
05-11-2007, 08:01
شما از نسل چندمي كه داري psp بازي ميكني خوب psp هم از همون نسل هست درسته يانه؟
منظورم اينه كه مثلا ps3 كنسوله نسله بعده يا wii كنسوله نسله هفتمه حالا psp چندمه .
در ضمن كسي manhunt2 رو بازي كرده . ؟ من يه جاش گير كردم .

marilyn manson beh
05-11-2007, 09:00
سلام به تمام دوستای خوبم،یه سوال؟
بچه ها اگه ما از flash 0 , flash1 یک psp با فریمور 3.71-m33-2 بک آپ بگیریم بعدشم این بک آپ ها رو روی یه پی اس پی که هک نشده و به قولی جدید هست past کنیم جواب میده؟ در ضمن در مورد خرید رم منو راهنمایی کنید من امشب میرم تهران که slim بگیرم.

rassool
05-11-2007, 12:24
دستتون بابت wi fi پی اس پی درد نکنه . ممنون . آقا رسول من میخوام فایلها یه تصویری ، عکس و... شخصی خودمو کد کنم تا اگه پی اس پی رو دست کسی دادم که ببینه به اون فایلها دسترسی نداشته باشه ، خیلی ضروریه و شدیدا بهش احتیاج دارم البته اگه خطر جدی نداره .
راستی تو بازی کربن میشه تو شهر آزادانه چرخ زد یا مثل موست وانتد همش تو یه جاده مشخص باید برونی ؟
بهترين برنامه اي كه من تا حالا ديدم برنامه pspfiler هست شما با اين برنامه ميتونيد فرمت ها رو تغير بديد تا psp اون فايل رو نشناشه اگه شما توجه كرده باشيد اگر در كامپيوتر خود فرمت يه فيلم كه مثلا mp4 هست رو پاك و يا يه چيزي به اون اضافه كنيد مثلا mp41 اينجاست كه ديگه كامپيوتر اون فايل رو نميشناسه مگر اينكه شما اون 1 رو كه به اخر اون اضافه كرديد پاك كنيد يا كل فرمت رو يه بار ديگه بنويسيد با برنامه pspfiler شما ميتونيد اسم (پسوند) فايل رو تغير بديد به اين ترتيب كه از لينك زير برنامه رو دانلود ميكنيد سپس پوشه Filerرو دركپي ميكنيد واز داخل مموري psp برنامه رو اجرا ميكنيد بعد از اجراي برنامه با انتخاب زبان مورد نظر با دكمه دايره با صفحه اي رو برو ميشويد كه كل پوشه هاي موجود در مموري را براي شما نمايش ميدهد فولدري كه حاوي فايلها يي كه ميخواهيد مخفي كنيد را با زدن دكمه دايره انتخاب كنيد مثلا پوشه ويديو كه حاوي فايلي به نام fifa.mp4 هست (در مموري من) را با زدن دكمه ضربدر انتخاب كنيد سپس دكمه R را فشار دهيد در اينجا اسم فايل همراه با پسوند ان براي شما به نمايش در مي ايد با دكمه R به اخر نوشته برويد و پسوند را پاك ويا يك حرف دلخواه به ان اضافه كنيد وسپس اينتر را بزنيد واز برنامه خارج شويد حال به پوشه وديو رفته ميبينيد كه psp فايل را به نمايش نميگزارد چون ديگر پسوند فايل را نميشناسد حتي اگر psp به كامپيوتر هم وصل شود كامپيوتر فايل مورد نظر را نميشناسد براي نمايش فايل هم شما ابتدا بايد وارد اين برنامه شده و با تغير پسوند فايل به پسوند اصلي براي عكس به jpgو براي فيلم به mp4 فايل مورد نظر را به pspبشناسيد .
ببخشيد اگه بعضي از جاها رو ممكنه اشتباه نوشته باشم ديروز داشتم توي ريكاوري دست ميبردم كه باتري psp تموم شد و حالا ديگه psp بالا نمياد بايد درستش كنم مشكلات اين برنامه هم يادم رفت بگم اگه شما مثلا 100تا عكس داشته باشي كار سخته ولي براي فيلم كه دوسه تا هست مشكل نيست.

بچه ها اگه ما از flash 0 , flash1 یک psp با فریمور 3.71-m33-2 بک آپ بگیریم بعدشم این بک آپ ها رو روی یه پی اس پی که هک نشده و به قولی جدید هست past کنیم جواب میده؟ در ضمن در مورد خرید رم منو راهنمایی کنید من امشب میرم تهران که slim بگیرم. game150
اين كارو نكن كه خطر ناكه حسن البته من امتحان نكردم از يه جا پرسيدم.

marilyn manson beh
05-11-2007, 12:43
رم چیکار کنم یکی در مورد رم هر چه سریعتر راهنمایی کنه.چی بگیرم چه قیمتی باشه چه شکلی باشه؟

amirrasa kateb
05-11-2007, 13:31
بچه ها اگه ما از flash 0 , flash1 یک psp با فریمور 3.71-m33-2 بک آپ بگیریم بعدشم این بک آپ ها رو روی یه پی اس پی که هک نشده و به قولی جدید هست past کنیم جواب میده؟ در ضمن در مورد خرید رم منو راهنمایی کنید من امشب میرم تهران که slim بگیرم.
توی پی اس پی ای که فریم ور اصلی هست نمی تونید flash 1 و flash0رو دستکاری کنید

phrshad
05-11-2007, 13:35
رم چیکار کنم یکی در مورد رم هر چه سریعتر راهنمایی کنه.چی بگیرم چه قیمتی باشه چه شکلی باشه؟
من كه منتظرم كه اميررسا رم 4گيگ سنديسك بگيره تست كنه بعد اگر خوب بود بگه :31:
من تو تهران 4گيگشو گير نياوردم
يه چيز ديگه هم اينه كه ميگن اگه روش زياد بريزي سرعتش مياد پايين ...
اگر كسي تجربه كرده بگه :10:

ali_ranger22
05-11-2007, 16:17
میشه یکم بیشتر توضیح بدین:46:باید چیکار کنم؟:31:

تو قسمت setting باید بری بعد یه جا داره برای restore default اونو بزن یه کم بگردی پیدا میکنی

ali_ranger22
05-11-2007, 16:19

بله میشه مشکلی نداره برای همه ی بازی ها

ali_ranger22
05-11-2007, 16:24
با یه رم 2GB تقلبی که فقط 100 MG اون کار میکرد در ضمن PACK مشکی رو بهش ندادم و در ضمن نزدیک به دو سال بود که داشتمش... تازه صفخش هم پر خش بود.:5::21:
راستی میشه یه روزی با PSP بازیهای PS3 رو بازی کرد؟:31:
به کی فروختی بگو ما هم بریم بفروشیم

من یه رم 4 گیگ دیدم 37 تومن که خودم 2 گیگه اونو دارم که 18 تومنه تا حالا هم باهاش مشکل نداشتم

ali_ranger22
05-11-2007, 16:26
جدید ترین نسخه ی psp filer که 4.1 هست اومده خیلی خوبه من تا حالا ازش باگ ندیدم تو سایته dl.qj.net یه سرچ بزنید پیدا میکنید حتما دانلود کنید خیلی بدرد میخوره

rassool
05-11-2007, 17:24
من كه منتظرم كه اميررسا رم 4گيگ سنديسك بگيره تست كنه بعد اگر خوب بود بگه
اگر كسي تجربه كرده بگه
من مموري سان ديسك رو امتحان نكردم ولي سوني رو چرا خيلي سرعت بالايي داره واگه تا حلقم پرش كني هيچ مشكلي از جمله كند شدن براش پيش نمياد از نمايندگي سوني گرفتم با گارانتي مادامالعمر 4گيگ هست گرفتم 100تومان اينم عكسش همراه با اداپتور.

جدید ترین نسخه ی psp filer که 4.1 هست اومده خیلی خوبه من تا حالا ازش باگ ندیدم تو سایته dl.qj.net یه سرچ بزنید پیدا میکنید حتما دانلود کنید خیلی بدرد میخوره
اگه شما توجه كرده باشي در پست 1912 من لينك دانلود اين برنامه رو گزاشتم بريد حال كنيد .

pooria_k2
05-11-2007, 20:09
چه جوری میشه restore کرد؟:19:

J A V I D
05-11-2007, 20:13
تو منو ستينگ --> سيستم ---> سيستم ريستور

pooria_k2
05-11-2007, 20:21
خیلی ممنون:11:

pooria_k2
05-11-2007, 20:28
آقا جاوید جای دگمه ها عوض شد!چه جوری درستش کنم؟:18:

pooria_k2
05-11-2007, 20:42
من یه رم 4 گیگ گرفتم (43تومان) و تا اونجایی که جا داشت روش بازی ریختم ولی سرعتش عالیه و همه ی بازی ها
رو اجرا میکنه:5:

J A V I D
05-11-2007, 21:15
آقا جاوید جای دگمه ها عوض شد!چه جوری درستش کنم؟

يعني چي جاي دكمه ها عوض شد !!!!

amirrasa kateb
05-11-2007, 21:18
من كه منتظرم كه اميررسا رم 4گيگ سنديسك بگيره تست كنه بعد اگر خوب بود بگه :31:
اگر كسي تجربه كرده بگه :10:
من رفتم اونو بگیرم گفتم تست کن رم گزاشت توی کارت ریدر نشناخت یکی دیگه گزاشت اونم نشناخت(دو تا رم 4 گیگ داشت) اول فکر کرد کارت ریدر خرابه رفت یکی دیگه آورد بازم نشناخت ... :41:
خلاصه جفتشون خراب بود قرار شد دوباره بیاره اگه نشد برم از یه جا دیگه بگیرم :13:

rassool
05-11-2007, 21:49
من جاويد نيستم ولي شما توي منوي ريكاوري برو به قسمت Registry ---- و گزينه Button assign رو از دايره به زربدر ويا از زربدر به دايره هرجور راحتي تنظيم كن.

rassool
05-11-2007, 21:57
من جاويد نيستم ولي شما توي منوي ريكاوري برو به قسمت Registry ---- و گزينه Button assign رو از دايره به زربدر ويا از زربدر به دايره هرجور راحتي تنظيم كن.

pooria_k2
05-11-2007, 22:10
ایول....درست شد:46: خیلی ممنون:10:

J A V I D
05-11-2007, 22:27
آها اينجوري من فكر كردم كلا جاي دكمه ها بهم ريخته !!!!

bmwm3gtr
06-11-2007, 00:32
آقا رسول فایلرو دانلود کردم حالا تو کدوم پوشه ی پی اس پی بریزم ؟ راستی ربطی به نوع پی اس پی و ورژ نش نداره ؟ مال من اسلیم با 3.71 هستش .آقا رسول خواهشا ، خواهشا یک لینک دانلود سالم و به روز یک نرم افزار برای تبدیل فایلهایه صوتی و تصویری به فرمت پی اس پی بزارید که صدا رو هم عقب یا جلو نندازه . واقعا واقعا نیاز دارم . ممنون .

pooria_k2
06-11-2007, 02:04
من یه چیزی رو فهمیدم ( البته شاید احمقانه به نظر بیاد)....برای بعضی از بازی ها که اجرا نمیشن میتونید برید و جای دکمه ها رو عوض کنید!!
من این روشو رو چند بازی امتحان کردم وجواب داد!! (قبل از اینکه جای دکمه ها رو عوض کنم بازی نیومد اما بعد عوض کردن بازی اومد!! وبعد از عوض کردن مجدد بازی نیومد!:18:
(البته احتمالش خیلی کمه):13:

rassool
06-11-2007, 09:12
آقا رسول فایلرو دانلود کردم حالا تو کدوم پوشه ی پی اس پی بریزم ؟ راستی ربطی به نوع پی اس پی و ورژ نش نداره ؟ مال من اسلیم با 3.71 هستش .آقا رسول خواهشا ، خواهشا یک لینک دانلود سالم و به روز یک نرم افزار برای تبدیل فایلهایه صوتی و تصویری به فرمت پی اس پی بزارید که صدا رو هم عقب یا جلو نندازه . واقعا واقعا نیاز دارم . ممنون .
پوشه filer رو توي game150 كپي كن براي نوع psp نميدونم ولي روي ورژن 3.52و3.71كار ميكنه .
برنامه XviD4PSP هم براي تبديل فايلهاي تصويري به فرمت قابل اجرا در psp هست كلا برنامه خوبي هست يه كم بهش ور بري همه چيز دستت مياد قابليت تمام صفحه كردن تصوير روهم داره .
دوتا ورژنش در اين سايت هست ورژن 4 كه فول هست و ورژن5 كه بتا هست هركدوم رو ميدوني دانلود كن من ورژن 4 اون رو دارم.
اينم لينك

mehdi30nema
06-11-2007, 11:55
بچه ها من با چه برنامه ايي ميتونم فايل تصويري را به فرمتي كه براي psp است تبديل كنم ؟
راستي چي شد پس كسي manhunt2 را بازي نكرده ؟

rassool
06-11-2007, 12:25
بچه ها من با چه برنامه ايي ميتونم فايل تصويري را به فرمتي كه براي psp است تبديل كنم ؟
راستي چي شد پس كسي manhunt2 را بازي نكرده ؟
اگه پست بالايي رو بخوني ميفهمي چطوري و با چه برنامه اي .

Dr_King
06-11-2007, 15:31
دوستان من یک رم اصل سونی دارم 2 گیگ و یک psp slim که دیروز گرفتم

همه بازی ها را اجرا کرده وفقط بازی ها .cso را اجرا نمی کنه و همچنین بازی socer 2007 و بازی harvest moon نه توش می ره بعد خاموش می شه
چه برنامه ای برای تبدیل .cso به iso هست
و برای اون دوتا بازی چی کا ر کنم

بعد چه جوری می تونم فایلهای pdf را ببنیم و چه پلاگینهای دیگه ای داره

phrshad
06-11-2007, 16:05
من یه چیزی رو فهمیدم ( البته شاید احمقانه به نظر بیاد)....برای بعضی از بازی ها که اجرا نمیشن میتونید برید و جای دکمه ها رو عوض کنید!!
من این روشو رو چند بازی امتحان کردم وجواب داد!! (قبل از اینکه جای دکمه ها رو عوض کنم بازی نیومد اما بعد عوض کردن بازی اومد!! وبعد از عوض کردن مجدد بازی نیومد!:18:
(البته احتمالش خیلی کمه):13:
چه بازی هایی رو امتحان کردیند ؟که اینجوری درست شد ؟

shakerifar
06-11-2007, 16:53
یکم اطلاعات میخواستم
firmware چی هستش؟؟؟
جدیدترین نسخه ش چی هست؟
ازکجا میتونم دانلودکنم؟؟
چه جوری نصبش کنم؟؟؟

pooria_k2
06-11-2007, 17:23
چه بازی هایی رو امتحان کردیند ؟که اینجوری درست شد ؟
WWE Smackdown Vs Raw 2006 و WWE Smackdown Vs Raw 2007!!!:20:

mehdi30nema
06-11-2007, 18:06
كسي manhunt2 را بازي نكرده؟

mazi_z_PSP
06-11-2007, 21:04
دوستان من یک رم اصل سونی دارم 2 گیگ و یک psp slim که دیروز گرفتم

همه بازی ها را اجرا کرده وفقط بازی ها .cso را اجرا نمی کنه و همچنین بازی socer 2007 و بازی harvest moon نه توش می ره بعد خاموش می شه
چه برنامه ای برای تبدیل .cso به iso هست
و برای اون دوتا بازی چی کا ر کنم

بعد چه جوری می تونم فایلهای pdf را ببنیم و چه پلاگینهای دیگه ای داره

مبارک باشه
برنامه برای تبديل اینه : PSP_ iso_ Compressorکه من استفاده کردم خوبه کار کردن باهاش هم راحته
البته ممکنه اشکال از بازيهات هم باشه. بهتره همه چيرو امتحان کنی

یکم اطلاعات میخواستم
firmware چی هستش؟؟؟
جدیدترین نسخه ش چی هست؟
ازکجا میتونم دانلودکنم؟؟
چه جوری نصبش کنم؟؟؟

فريم ور در اصل نرم افزار دستگاه هستش که قابليت استفاده از دستگاه رو به شما ميده. البته فريم ور هايی که ما استفاده ميکنيم بايد از قبل هک بشن تا بشه بازی های کپی رو روش اجرا کرد
جديدترين نسخه و آخرينش تا اونجايی که من ميدونم ورژن 3.72 هست که پچ های جديدی هم براش مياد.
آموزش نصب و فايل دانلود رو بايد رسول جان يا جاويد جان برات بزارن.

J A V I D
06-11-2007, 22:14
جديدترين نسخه و آخرينش تا اونجايی که من ميدونم ورژن 3.72 هست که پچ های جديدی هم براش مياد.

البته آخريش 3.71 :)

marilyn manson beh
06-11-2007, 22:49
سلام به همه دوستان.خیلی خوشحالم بخاطر 2 تا موضوع اولیش که مروز تولدم بود.
بعدشم slim رو گرفتم با وسایل زیر:
رم 4GB صفحه ضد خش کیف و بند و فریمور 3.71- m33-2
و البته به همراه 4 تا بازی خفن و رم هم الان پر فایل کردمش هیچ مشکلی از لحاظ سرعت هم ندارم و بقیه و کلاً خیلی راضیم . حالا بگید همه اینا چند هزار تومان تمام شد؟
240 هزار تومان... ما اینیم دیگه... مخ فروشنده رو خوردم....

mazi_z_PSP
06-11-2007, 23:55
بابا ايول . بابا ايول. آفرين. به قول معروف مخ طرف رو ريختی تو فرغون(درست نوشتم؟)!!!
مبارکت باشه.

البته آخريش 3.71 :)

جديدترين نسخه و آخرينش تا اونجايی که من ميدونم ........

شرمنده جاويد جان. اما نميدونم اینجا بود يا جای ديگه که شنيدم 3.72 هم اومده.

mazi_z_PSP
06-11-2007, 23:59
عزیز من ویرایش کردنو بلدم فقط نمیدونم چه جوری پست هارو حذف کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
شما که میدونید به من بدبخت هم یاد بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif
از برخورد دوستانتون ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

خوب خوبه که ويرايش رو بلدی. اما اگه حذف رو هم بلد بودی نميتونستی. چون فقط همکاران و مديران ميتونن پست هارو حذف کنن.
من بدبخت هم نميدونم که به شمای بدبخت ياد بدم(شوخی کردم بر نخوره ها عزيزم)
رفتارم هم اگر خواستی از این دوستانه تر ميشه!!

phrshad
07-11-2007, 00:18
و البته به همراه 4 تا بازی خفن و رم هم الان پر فایل کردمش هیچ مشکلی از لحاظ سرعت هم ندارم و بقیه و کلاً خیلی راضیم . حالا بگید همه اینا چند هزار تومان تمام شد؟
240 هزار تومان... ما اینیم دیگه... مخ فروشنده رو خوردم.... البته بگم رم san disk

بالاخره خریدی:20: و تولدت مبارک .تو این دوره زمونه آدم باید خودش به فکر کادو تولدش باشه:31:
رم رو از کجا و چند خریدی ؟

PROSPPECH
07-11-2007, 01:47
من چند تا بازی Ps دارم که میخوام تو کامپیوتر هم اجرا بشه فهمیدم که با انی نرم افزار میشه ولی بلد نیستم میشه راهنمایی کنید

sorenaex314
07-11-2007, 02:27
كسي manhunt2 را بازي نكرده؟

چرا من بازی کردم .... چطور مگه ؟

J A V I D
07-11-2007, 09:53
240 هزار تومان... ما اینیم دیگه... مخ فروشنده رو خوردم.... البته بگم رم san disk

مبارك باشه هم تولدت هم PSP ... منم PSP خودم رو به عنوان عيدي براي خودم خريدم !:20:

موفق و پيروز باشيد

جاويد

marilyn manson beh
07-11-2007, 10:18
بچه ها یه خبر بد...
امروز که با دقت به صفحه نگاه میکردم با یه بک گراند مشکی دیدم یه پیکسل خراب داره البته نمیدونم خرابه یا سوخته یا از کار افتاده. البته بگم رنگ پیکسل خاکستری رنگه...خواهشاً راهنمایی کنید بعدشم نرم افزاری چیزی معرفی کنید .دوست دار همه شما بهنام....

mazi_z_PSP
07-11-2007, 11:14
بچه ها یه خبر بد...
امروز که با دقت به صفحه نگاه میکردم با یه بک گراند مشکی دیدم یه پیکسل خراب داره البته نمیدونم خرابه یا سوخته یا از کار افتاده. البته بگم رنگ پیکسل خاکستری رنگه...خواهشاً راهنمایی کنید بعدشم نرم افزاری چیزی معرفی کنید .دوست دار همه شما بهنام....

اوه اوه . گفتم چی شده؟! يک پيکسل که مهم نيست. اصلا به چشم نمياد . بزار به بالای 3 تا که رسيد اون موقع يک کاری بکن

من چند تا بازی Ps دارم که میخوام تو کامپیوتر هم اجرا بشه فهمیدم که با انی نرم افزار میشه ولی بلد نیستم میشه راهنمایی کنید

سلام دوست عزيز. به اینجا مربوط نميشه.
تو همين انجمن چندتا تاپيک هست که شبيه ساز های کنسول های مختلف رو دارن. بهتره مشکلت رو اونجا مطرح کنی

amirrasa kateb
07-11-2007, 13:21
یعنی چی ؟ (صفحه ضد خش)

J A V I D
07-11-2007, 14:17
بچه ها یه خبر بد...

تا هفت پيكسل سوخته به گفته سايت سوني طبيعيه ! ولي به گفته من غير طبيعي پيكسل هاي سوخته عموما سفيدن خاكستري يا آبي يا رنگ هاي ديگه پيكسل هاي تغيير رنگ يافتن يه فايل تصويري گذاشته بودم واسه فيكس كردن اين پيكسل ها تو همين تاپيك يه نگا بنداز پيداش بكن تست كن شايد كارت را افتاد ...

یعنی چی ؟ (صفحه ضد خش)

فكر كنم اين برچسب ها منظورشونه چون به اينا هم صفحه ضد خشم مي گن !!!!!!!

bmwm3gtr
07-11-2007, 14:24
پوشه filer رو توي game150 كپي كن براي نوع psp نميدونم ولي روي ورژن 3.52و3.71كار ميكنه .
برنامه XviD4PSP هم براي تبديل فايلهاي تصويري به فرمت قابل اجرا در psp هست كلا برنامه خوبي هست يه كم بهش ور بري همه چيز دستت مياد قابليت تمام صفحه كردن تصوير روهم داره .
دوتا ورژنش در اين سايت هست ورژن 4 كه فول هست و ورژن5 كه بتا هست هركدوم رو ميدوني دانلود كن من ورژن 4 اون رو دارم.
اينم لينك

آقا رسول دستت درد نکنه . یه دنیا ممنون .

bmwm3gtr
07-11-2007, 14:26
هر دو تا مناسبتو بهت تبریک میگم . ایشالا باهاش حال کنی

bmwm3gtr
07-11-2007, 15:53
آقا رسول برنامه هرو دانلود کردم وقتی اجرا میکنم ارور میده میگه net framework 2 رو باید داشته باشم چیکار کنم؟

amirrasa kateb
07-11-2007, 18:52
من دارم از بی پی اس پی دق می کنم (مموریم سوخته) این آقایی که قرار بود مموری بیاره هروز بهش زنگ می زنم هی امروز فردا می کنه

mazi_z_PSP
07-11-2007, 22:04
من دارم از بی پی اس پی دق می کنم (مموریم سوخته) این آقایی که قرار بود مموری بیاره هروز بهش زنگ می زنم هی امروز فردا می کنه

امير جان به این آدرسی که ميگم بورو حتما. از اونجا بخر با ضمانت. نميخواد بگی کی فرستادت اما بهش بگو يکی از دوستام اومده از شما خريده رازيه به من گفت از شما بخرم رازی ميشم
آدرس : سعدی- پاساژ بهزاد- زير پله ها- مغازه سمت چپ- فروشگاه وحيد. آدمه خوبيه. بگو با آقا وحيد کار دارم. يک آدم تقريبا تپل و ميان سال. مموری های خوبی ميده. از اون بخری ضرر نميکنی

فكر كنم اين برچسب ها منظورشونه چون به اينا هم صفحه ضد خشم مي گن !!!!!!!

درست فکر ميکنی. همون ScreenGourdديگه
(درست نوشتم؟)

================================
bmwm3gtr
صد بار نگفتم که پست هاتون رو يکی کنين؟ بابا يکم رعايت کنين ديگه

phrshad
07-11-2007, 23:43
بچه ها یه خبر بد...
من که خواستم بگیرم یارو گفت بیا اینو ببر گفتم نه بعد من یکی رو از بین 10 تا انتخاب کردم تازه بعدش منصرف شدم "و گفتم اون یکی مونده به آخری رو بده :31:خودمم خندم گرفته بود اما چیز خوبی در اومد
یک tip خوب موقع خرید اینه که بگذاریند طرف اونی رو که میخواد بهتون رد کنه رو بیاره بعد بگین اون یکی که اونجاست رو می خوام :39:... اگر نداد یا گفت آقا همشون یکیند بدون که .....:4:
اما اگر می تونی برو بهش ÷س بده ... اگر هم زیاد برات مهم نیست که بیخیال شو باهاش بازی کن
نگفتی رم رو چند و از کجا گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

phrshad
07-11-2007, 23:50
به خاطر اینه که گمرک جنسها رو نگه داشته باید یکی دو هفته صبر کنی چراش رو نمی دونم خودم هم از بازاریها شنیدم

rassool
08-11-2007, 09:39
آقا رسول برنامه هرو دانلود کردم وقتی اجرا میکنم ارور میده میگه net framework 2 رو باید داشته باشم چیکار کنم؟
اره بايد نتورك فارم ورك 2 روي كامپيوترت نصب باشه كه يه برنامه مخصوص ويندوزه شما توي بخش ويندوز بپرس تا برات بزارن.

ali_ranger22
08-11-2007, 12:44
شرمنده جاويد جان. اما نميدونم اینجا بود يا جای ديگه که شنيدم 3.72 هم اومده.

فکر کنم از من شنیدی:20:که البته هک نشده و نسخه ی official هستش
فریم ویر 3.71 m33-3 به زودی خواهد امد نقطه سر خط

J A V I D
08-11-2007, 13:36
بازي سايلنت هيل Psp هم عرضه شد دانلودسش سه دقيقه ديگه تموم يم شه مي ريزم ببينم چيه !

Arshia001
08-11-2007, 15:09

همون طور که مازیار گفت به اینجا مربوط نمیشه.اگه با PSP میخوای اجرا کنی بگو راهنماییت کنم.:10:

amirrasa kateb
08-11-2007, 15:33
به خاطر اینه که گمرک جنسها رو نگه داشته باید یکی دو هفته صبر کنی چراش رو نمی دونم خودم هم از بازاریها شنیدم
قرار شده از تهران بفرستند

amirrasa kateb
08-11-2007, 15:40
3.71M33-3 Released

rassool
08-11-2007, 16:07
دمت گرم اميررسا.
ويرايش: كار نكرد رو psp من مال fat هست يا slim????

rassool
08-11-2007, 16:32
چقدر من حواس پرتم قبلا ورژن دستگاه من 3.71بود ديدم خوب كار نميكنه دانگريد كردم به همون 3.51 حالا ميخام اپديت 3.71نصب كنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirrasa kateb
08-11-2007, 16:43
:31: امان از این حواس پرتی آقا رسول:10:

J A V I D
08-11-2007, 17:10
چقدر من حواس پرتم قبلا ورژن دستگاه من 3.71بود ديدم خوب كار نميكنه دانگريد كردم به همون 3.51 حالا ميخام اپديت 3.71نصب كنم.

تنها مشكلي كه من توش ديدم سه دفعه موقع بازي كردن يهويي خاموش شد !

سايلنت هيلم دارم بازي مي كنم ... خيلي وقت بود يه بازي گيرم نيومده بود كه تصميم بگيرم تا تهش برم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Dr_King
08-11-2007, 17:46
دوستان من برنامه XviD4PSP را دانلود کردم اما نمی تونم فایلهای ویدویی را توش تبدیل به mp4 کنم چه جوری باید بکنم و حداکثر رزولیشنی که psp می ده چنده ؟

هنوز جواب این سوال من را ندادید با چه برنامه فایلهای pdf را اجرا کنم و چه جوری نصب باید بکنم من در حد صفر هستم و یک جیز دیگه پلاگینها ی دیگه برای پخش mp3 هست پشت صفحه ای را می گم می خوام اضافه کنم

apoosh
08-11-2007, 18:13
امروز صبح بالاخره من هم به جمع psp دارها پیوستم. از توپخونه یه psp نقره ای با رم 2گیگ گرفتم که شد 224چوق!
psp slim کمی نسبت به دو روز پیشش گرونتر شده بود و 205 فروخته می شد که البته من 200 گرفتم.بازار هم پر از psp fat بود که حدود 180 قیمت داشت. یه مموری sandis(فکر کنم اسمش را غلط نوشتم!) هم گرفتم 20 با یه کابل usb و 1dvd بازی که شامل 7تا بازی هستش. البته من این dvd را واسه بازی gta liberty city گرفتم که از شانس گند من همه بازیها درست هستند جز این یکی!! ایرادش هم اینه که صدا اصلا نداره! هرچی به option هم ور می رم فایده نداره. حالا سه تا سئوال
1-راهی واسه حل مشکل صدای این بازی هستش؟
2-صدای psp از اون چیزی که فکر می کردم خیلی کمتره، آیا واسه شما هم همینطوره و کلا صدای اسپسکر بلندی نداره؟
3-چه فرمتهای ویدیویی را پخش می کنه؟ من یک کلیپ با فرمت dat که ریختم پخش نکرد!

J A V I D
08-11-2007, 18:50
هنوز جواب این سوال من را ندادید با چه برنامه فایلهای pdf را اجرا کنم و چه جوری نصب باید بکنم من در حد صفر هستم و یک جیز دیگه پلاگینها ی دیگه برای پخش mp3 هست پشت صفحه ای را می گم می خوام اضافه کنم

برنامه واسه PDF من تو همين تاپيك گذاشتم يه سرچ بكن توش رزلوشن PSP هم من بازم قبلا گفتم 480 در 272 ...

1-راهی واسه حل مشکل صدای این بازی هستش؟
2-صدای psp از اون چیزی که فکر می کردم خیلی کمتره، آیا واسه شما هم همینطوره و کلا صدای اسپسکر بلندی نداره؟
3-چه فرمتهای ویدیویی را پخش می کنه؟ من یک کلیپ با فرمت dat که ریختم پخش نکرد!

1. بازيش ريپه (RIP) واسه همين صدا نداره خودتو اذيت نكن چون فايل صوتي شو حذف كردن حجمش بياد پايين ... اصطلاح ريپ به بازي هايي گفته مي شه كه فايل هاي صوتي يا تصويري اونو حذف مي كنن تا حجم بياد پايين ...

2. صداي PSP هاي اسليم نسبت به مدل قبلي يكم كمتره البته زياد محسوس نيست . در كل اين كنسول بازي نه ضبظ صوت ...

3. فقط MP4 البته برنامه هست كه فورمت هاي ديگه هم اجرا كنه ولي توصيه نمي شه ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

pooria_k2
08-11-2007, 19:33
این plugins ها چی هستن و به چه درد میخورن؟:20:

pooria_k2
08-11-2007, 19:47
فریم ویر 3.71 m33-3 به زودی خواهد امد نقطه سر خط
من 3.71m33-3 رو استاد کردم:46:

mazi_z_PSP
08-11-2007, 20:46
قرار شده از تهران بفرستند

به آدرسی که دادم رفتی؟ گفتم بورو حتما ضرر نميکنی. آخه اگر از تهران بفرستن اومديمو يک مشکلی پيش آمد اونوقت ميخوای چيکار کنی.؟
این يارو با ضمانت تعويض بهت ميده. قيمتشم خوبه

pooria_k2
08-11-2007, 20:59
برنامه ی irshell رو slim کار میده؟ من اونو نصب کردم ولی وقتی میرم توش صفحه سیاه میشه!:13:

amirrasa kateb
08-11-2007, 21:05
به آدرسی که دادم رفتی؟ گفتم بورو حتما ضرر نميکنی. آخه اگر از تهران بفرستن اومديمو يک مشکلی پيش آمد اونوقت ميخوای چيکار کنی.؟
این يارو با ضمانت تعويض بهت ميده. قيمتشم خوبه

الان از سعدی میام...
اون آدرسو پیدا نکردم ولی یک جا دیگه دیدم که همیهی کنسول هارو داشت از game cube گرفته تا اسلیم اسلیم رو دیدم عجب چیزی بود نمی تونم از فکرش در بیام:37: :37: :37: :37:
گفت اسلیم 220 پی اس پی تم 120 ور می دارم:45:
من تو تابستون ماه شهریور یارو بهم انداخت 290 :22:
من خیلی خنگم نه؟ یارو حداقل 70 تومن بیشتر فروخته :4:

J A V I D
08-11-2007, 21:25
من تو تابستون ماه شهریور یارو بهم انداخت 290

بي خيال مگه از كجا خريدي ؟! نكنه رفتي پايتخت خريدي !

من خیلی خنگم نه؟ یارو حداقل 70 تومن بیشتر فروخته
شما خنگ نيستي طرف كلاه بردار بوده !

mazi_z_PSP
08-11-2007, 22:46
الان از سعدی میام...
اون آدرسو پیدا نکردم ولی یک جا دیگه دیدم که همیهی کنسول هارو داشت از game cube گرفته تا اسلیم اسلیم رو دیدم عجب چیزی بود نمی تونم از فکرش در بیام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

مگه خودت تنها رفتی؟ با بزرگترت بورو پيدا ميکنی.
آخه آدرس از اون دقيق تر ديگه چی؟ رو کارتش اینقدر دقيق ننوشته!!
ببين پاساژ بهزاد که ميدونی کجاست؟ خيلی گندس!!!
بورو توش از پله ها بورو پايين. بعد بورو زيره پله ها سمت چپ يک مغازه ای هست که جلوی درش 3 تا ایکس باکس 360 و 4 تا پلی 3 و يک عالمه پلی 2 چينده. اسمش هم فروشگاه وحيد هست. از هرکی بپرسی ميشناسه.

marilyn manson beh
08-11-2007, 23:30
من از این میسوزم که psp قبلی من بعد از دو سال کار کردن حتی یه پیکسل از کار افتاده یا سوخته نداشت البته اینم بگما دستگاه قبلی من 1001 k بود که اگه اشتباه نکنم سری اول بود..

marilyn manson beh
08-11-2007, 23:40
تر خدا بچه ها یه نفر آمزش نصب این فریمور جدید بزاره همین الان خواهش میکنم....

J A V I D
08-11-2007, 23:55
من از این میسوزم که psp قبلی من بعد از دو سال کار کردن حتی یه پیکسل از کار افتاده یا سوخته نداشت البته اینم بگما دستگاه قبلی من 1001 k بود که اگه اشتباه نکنم سری اول بود..

پيكسل سوخته خود به خود به وجود نمي آد يا وجود داره يا نه داره شما اگه صد سال ديگه هم دستگاهي رو داشته باشين كه پيكسل سوخته نداشته باشه در صد سال آينده هم پيكسل سوخته اي روش بوجود نمي آد . پيكسل سوخته عموما بر اثر ضربه به دستگاه بوجود مي آد ...

تر خدا بچه ها یه نفر آمزش نصب این فریمور جدید بزاره همین الان خواهش میکنم....

نصب 3.71 مثل همون فريم ور هاي قبلي چيزي توش عوض نشده ! اگه بازم مي خواي نحوه كامل نصب رو بدوني سايت بازي سنتر خوب مرجعيه

در ضمن فريم ور 3.72 hx هم عرضه شده ... كه چون صاحبش درستو حسابي معلوم نيست كيه توصيه مي كنم به اين ورژن آپديت نكنيد ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

phrshad
09-11-2007, 01:39
:jealous:

پیکسل سوخته را ول کن بگو مموری رو چند و از کجا گرفتی !!!godamit

amirrasa kateb
09-11-2007, 06:49
مگه خودت تنها رفتی؟ با بزرگترت بورو پيدا ميکنی.
آخه آدرس از اون دقيق تر ديگه چی؟ رو کارتش اینقدر دقيق ننوشته!!
ببين پاساژ بهزاد که ميدونی کجاست؟ خيلی گندس!!!
بورو توش از پله ها بورو پايين. بعد بورو زيره پله ها سمت چپ يک مغازه ای هست که جلوی درش 3 تا ایکس باکس 360 و 4 تا پلی 3 و يک عالمه پلی 2 چينده. اسمش هم فروشگاه وحيد هست. از هرکی بپرسی ميشناسه.

من اول نمی دونستم می خوایم بریم سعدی (با بابام رفتم) برای همین آدرس رو یادداشت نکردم البته اونو دیدم توی پاساژ دور تا دور مغازش تا سقف ps2 گذاشته بود بیشتر از این حالم گرفته شد که گفت پی اس پی تو 120 ور می دارم راستی من از مشهد گرفتم پکش هم گیگا بود

apoosh
09-11-2007, 07:29
جناب marilyn manson beh عزیز ، شما حدودا 2روز قبل از من PSP گرفتی. چطور ممکنه که روی خود PSP که گرفتی فریمور جدید نصب نباشه؟ واسه من الان روش 3.71 نصب هستش ، از همون اول که گرفتم...

marilyn manson beh
09-11-2007, 10:37
بابا فریمور من m33-2 3.71 هستش میخوامجدید بشه یعنی m33-3.در ضمن توی اون سایتم آموزش نبود.لطف کنید بزارید تو اونجا هم نبود.در مورد رم هم بگم توپخونه پاساپ:مطیعی پلاک 91 فروشگاه گلچین.آدم خیلی با حالیه خوب راه میاد در ضمن psp رو هم 195 برا من حساب کرد.

amirrasa kateb
09-11-2007, 10:52
کاری نداره فولدر آپدیتو تو game کپی کنید بعد اجراش کنید x بزنیدومنتظر باشید تا ری استارت بشه بقول آقا رسول به همین سادگی و خوشمزگی

marilyn manson beh
09-11-2007, 12:28
بابا به خدا منم قبلاً همین کارو کردم اما مثل حالا مینویسه فایل inccurct
راستی این فریمور تغییراتش با قبلیا چیه؟

J A V I D
09-11-2007, 13:15
بابا به خدا منم قبلاً همین کارو کردم اما مثل حالا مینویسه فایل inccurct
راستی این فریمور تغییراتش با قبلیا چیه؟

من فكر كردم كلا مي خواي فريم ور بريزي عزيز اون فايلو دانلود كن بعد از حالت فشرده درش بيار پوشه آپديت رو تو شاخه PSP بعد Game كپي كن ... بعد برو همون جا كه بازي ها رو اجرا مي كني فايلش رو اجرا كن دو ثانيه بيشتر طول نمي كشه !!!!!! اينا پچ چيز جديدي معمولا اضفه نمي كنن ايرادات رو بر طرف مي كنه .. مثلا اين كه وسط بازي يه دفعه دستگاه خاموش مي شد اين مشكل رو بر طرف كرده ... اين اروري هم كه مي ده احتمالا فايل رو بد دانلود كردي دوباره دانلود كن ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
09-11-2007, 14:19
اقا جاويد شما اين مدل كيف رو تهران نديدي.

J A V I D
09-11-2007, 19:06
اقا جاويد شما اين مدل كيف رو تهران نديدي.

نه رسول جان نديدم . كيف قشنگي نيست به نظر من فقط يكم پيچيدست !

mazi_z_PSP
09-11-2007, 20:54
نه رسول جان نديدم . كيف قشنگي نيست به نظر من فقط يكم پيچيدست

رسول جان به نظر من هم این کيف هم به قول جاويد پيچيدست و هم قشنگ نيست بهترين کيفی که من ديدم اینه :

يا این :

bmwm3gtr
09-11-2007, 22:52
خداوکیلیش آخر یکی درست و حسابی نگفت که چیجوری باید تم بریزم .

rassool
09-11-2007, 23:41
رسول جان به نظر من هم این کيف هم به قول جاويد پيچيدست و هم قشنگ نيست بهترين کيفی که من ديدم اینه :

يا این :

مازيارخان يادت رفته عكس بهترين كيفتو بذاري!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
10-11-2007, 08:44
فرم وير دستگاه شما چنده تا بهتون بگم.

ali_ranger22
10-11-2007, 14:30
برنامه ی irshell رو slim کار میده؟ من اونو نصب کردم ولی وقتی میرم توش صفحه سیاه میشه!:13:
بله باید 3.71 irshell رو دانلود کنی که روی فریمویر 3.71 کار میکنه

قیمت رم های اصل سونی با گارانتی
4 گیگ 80 تومن
8 گیگ 150 تومن

ali_ranger22
10-11-2007, 14:38
پیشنهاد میکنم تم نریز من یه بار تم X360 رو ریختم وقتی روشن میکردم هنگ میکرد شانس اوردم ریکاوری کار میکرد رفتم درستش کردم

phrshad
10-11-2007, 18:54
برو بچه های خوب فروم من دوشنبه 8 صبح عازم خدمتم. :41:اونم پرندک 33:41:

اگر بعد از دو ماه آموزشی برنگشتم به احتمال زیاد دیگه نباید زنده باشم :31: