PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

mazi_z_PSP
20-09-2007, 11:23
سلام بچه ها :
من تازه يه ساعته كه از توپخونه برگشتم و رفتم و پاساژ لباف و psp قيمت كردم از 190 تا 205 تومن استاندار پك رو قيمت دادن . حالا چند تا سوال دارم كه ممنون ميشم پاسخ سوالاتم را بدهيد .
1- تو پاساژ لباف ميگفتن اگه psp بريك بشه باز هم درستش ميكنن . بعضي ها ميگفت ما زيره فاكتور مينويسيم كه اگه بريك بشه خودمون درستش ميكنيم . حالا درسته ؟ يا نه ؟
2 - اونجا همه ورژن 3.52 ميفروختن و مدل 1004 . اين 1004 كه قديمي نيست ؟
3 - بازي هاي psp كه با بالا رفتن ورژن فرق نميكنه ؟ مثلا اگه يك psp كه ورژنش 1 باشه ممكنه توش بازي need for speed pro street اجرا نشه ؟
4 - اون طوري كه من حساب كردم اگه بخام يه وليو پك با يه رم 2 گيگ بخرم تو پايتخت 300 تومان در مياد . تو وليعصر 280 ميشه و تو پاساژ لباف هم نزديك 250 تومان ميشه . حالا يكي كه دستش تو قيمته بگه من چي كار كنم . چرا ماله پاساژ لباف اينقدر ارزونه مگه مشكل دارند ؟ از كجا بخرم بهتره . راستي پايتخت گارانتي هم ميكرد .
ببخشيد كه زياد شد اميدوارم بتونم جبران كنم
مرسي

خسته نباشی.
1-اونا منظورشون اینه که اگه Semi Brickشد اونم دسته خودشون درستش ميکنن. اما اگه Normalبشه ديگه بای بای.
2-نه قديمی نيست . ورژنشم خوبه.
3-نه فرقی نميکنه. تازه بهتر ميشه. نگران این موضوع نباش.
4-همون بهتر که بری لباف. پيشنهاد ميکنم از شادی بخری. مغازه های توپخونه مشکل ندارن. پايتختی ها مشکل دارن که گرون ميدن. عزيزم پس بچه پولدارا از کجا بخرن؟
کارشون هم مشکلی نداره. چون اونجا رقابت زياده ميارن پايين. بورو بخر خيالت راحت.
اشکال نداره که زياد شد. فقط يادت باشه که بعدا حتما جبران کنی.

mazi_z_PSP
20-09-2007, 11:27
مرسی از راهنماییت ولی از کجا باید بفهمم کپی خوره یا نه؟ خودم میتونم کپی خورش کنم؟
با تشکر
بورو تو منو پی اس پی بزن رو سيستم اینفو. فکر کنم تو ستينگ باشه.
خودت هم بهتره نکنی. چون ميزنی بريک ميکنی يخه مارو ميگيری. ببر بده به 3.52 تبديل کنن. از 15 بيشتر نده

من دارم درباره يخريدpspتحقيق ميكنم وازدوستان عزيز چندتا سوال دارم!
1)pspچندتا ورژن داره ؟ كدومش دوربين داره؟
2)pspچطوري به اينترنت وصل ميشه ؟ايا درايران هم ميشه وصل شد؟هزينه اتصالش چقدره؟
3)حداكثر توسعه ي حافظش چقدره؟
واقعا ممنون ميشم اگه جواب بدين
ببخشيد اگه سوالاتم پيش پا افتاده است!
پی اس پی از نظر فريم ور ورژن های متفاوتی داره.
خودش تازگی 2 نوع شده که يکيش همين قديميه هست و ديگری هم Slimهيچ کدومشم دوربين نداره مما روش نصب ميشه.
3- اگر اشتباه نکنم تا 16 . آره رسول؟
خواهش ميکنم.

bmwm3gtr
20-09-2007, 13:31
آقا مازیار پس چرا نگفتی بازی ماله چه سالیه ؟ و اینکه تو پاساژ لباف هم پیدا نمیشه ؟ اگر نه که آدرس یه جاییو به من بده که به احتمال زیاد ممکن این بازیو داشته باشه ( لطفا ) . در ضمن ماله پی اس پیش کی میاد؟

mazi_z_PSP
20-09-2007, 14:23
آقا مازیار پس چرا نگفتی بازی ماله چه سالیه ؟ و اینکه تو پاساژ لباف هم پیدا نمیشه ؟ اگر نه که آدرس یه جاییو به من بده که به احتمال زیاد ممکن این بازیو داشته باشه ( لطفا ) . در ضمن ماله پی اس پیش کی میاد؟

کشتی منو عزيز. اصلا نيست. من نميدونم کجا ميفروشن. بايد بری پيش مغازه هايی که آرشيو دارن.
مال پی اس پيشم بايد صبر کنی يک قرار مصاحبه با سونی بزارم ببينم کی مياد.
مگه لباف ماله منه؟ ها؟

mehdi30nema
20-09-2007, 14:40
دستت درد نكنه mazi جان بابت توضيحات . مغازه هاي توپخونه گارانتي نميكنند مشكلي كه پيش نمياد بدون گارانتي ؟ . راستي منم به يارو گفتم كه دو نوع بريك داريم ولي گفت هر نوع كه بريك بشه باز ما درستش ميكنيم . يارو ميگفت ما تنها مغازه تو ايرانيم كه سه چراغ xbox رو هم درست كرديم . حالا نميدونم ديگه راست گفته يا نه .

rassool
20-09-2007, 18:07
درسته مازيار جان فعلا 16 گيگ رو سوني ميخاد بده بيرون ولي من ديروز شنيدم داده حالا ببينيم چي ميشه.

ali_ranger22
20-09-2007, 21:26
آقا رسول من فریم ویرو رو به 3.52 M33 تبدیل کردم به همون روشی که شما گفتی (البته اقا مازیارم گفته بود) می خواستم بدونم Update هم نصب شده یا باید جدا نصب کنم البته چهارمین آپدیت؟؟

rassool
20-09-2007, 21:39
نه اقا علي نصب نشده شما برو تو همون دوتا سايتي كه قبلا گفتم سرچ كن تا اپديت 4 رو پيدا كني ونصب كن .اگه اموزشم خواستي بگو البته خيلي اسونه.

ali_ranger22
20-09-2007, 21:49
خیلی ممنون

ali_ranger22
20-09-2007, 21:49
خیلی ممنون اقا رسول

ببخشید دو تا پست شد سیستمم قات زد دو تا فرستاد راستی چطوری میشه یه پست رو پاک کرد

sorenaex314
21-09-2007, 05:22
بسه دیگه بابا چقدر درباره این psp بدبخت بحث میکنین ! برید یه کم بازی بزارید تو اون تاپیک !!

rassool
21-09-2007, 10:30
چه بازيي سورنا جان وقتي اينترنت 33.6 داريم كه سايت روهم به زور باز ميكنه.

ضمنا كسي از اين اسپيكر استفاده كرده ببينه كيفيت صداي اون چجوري هست و باتري ميخوره يعني باطري مخصوص كه شارژ بشه يا همون باطري معمولي هست مي ارزه 40 تومان بدم بگيرم يا نه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bmwm3gtr
21-09-2007, 13:04
خب چرا ناراحت میشی آقا مازیار ؟ گفتم اطلاعاتت خوب میتونی کمکم کنی . ناراحتی نداره که .

bmwm3gtr
21-09-2007, 13:07
راستی صفحه ی پی اس پی همینجوری همیشه آبیه نمیشه بک گراندی چیزی انداخت روش یا شکل منوهاشو عوض کرد ؟

ebi6630
21-09-2007, 14:48
سلام دوستان
من یه PSP از خارج گرفتم. ver 3.11
این سایتم گشتم ولی برای هک کردنش چیزی پیدا نکردم.
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
در ضمن تازه با PSP آشنا شدم.حرفه ایی نیستم.
مرسی.

ali_ranger22
21-09-2007, 16:55
سلام دوستان
من یه PSP از خارج گرفتم. ver 3.11
این سایتم گشتم ولی برای هک کردنش چیزی پیدا نکردم.
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
در ضمن تازه با PSP آشنا شدم.حرفه ایی نیستم.
مرسی.

ببین الان فریم ویرت اصله یعنی خودت نباید به فکر کپی خور کردنش باشی
چون احتمال بریک شدنش بالاست بهترین راه اینه که بری بدی به کسانی که کپی خور می کنن
چون اگه بریک بشه تقصیر اوناست و خودشون باید جبران کنن ولی بعد از اون خودت می تونی
به فریم ویر های جدید تبدیل کنی چون ریسکش خیلی میاد پایین
مغازه هایی مثل west game یا توپخونه میتونی بدی تا برات کپی خور کنن

ebi6630
21-09-2007, 18:16
مرسی علی جان که انقدر واضح گفتی.حالا چند تا سوال دیگه:
ممکنه PSP منو با یکی دیگه عوض کنه(منظورم اینه که یه دست دو یهم یندازه.آخه serial nember یا چیز دیگه ایی پیدا نکردم).
اوون مغازه west game که گفتی کجاست؟آخه توپ خونه خیلی دوره.
تو سایتای خارجی خوندم هنوز firmware برای 3.11 نیومده.
بازم مرسی.

rassool
21-09-2007, 20:16
ابي جان psp سريال نامبر داره شما گوشه psp رو همونجا كه بلند گوها قرار دارند رو نگاه كن يه شماره نوشته فرم ويرم براي 3.11 اومده شما برو همون مغازه تا برات كپي خورش كنن .

mehdi30nema
21-09-2007, 21:01
دستت درد نكنه mazi جان بابت توضيحات . مغازه هاي توپخونه گارانتي نميكنند مشكلي كه پيش نمياد بدون گارانتي ؟ . راستي منم به يارو گفتم كه دو نوع بريك داريم ولي گفت هر نوع كه بريك بشه باز ما درستش ميكنيم . يارو ميگفت ما تنها مغازه تو ايرانيم كه سه چراغ xbox رو هم درست كرديم . حالا نميدونم ديگه راست گفته يا نه .

rassool
21-09-2007, 21:23
مازيار جان جريان اين دستگاهي كه سوني اركسون داشت براي psp مي ساخت چي شد خبري نداري؟

ebi6630
22-09-2007, 00:35
ابي جان psp سريال نامبر داره شما گوشه psp رو همونجا كه بلند گوها قرار دارند رو نگاه كن يه شماره نوشته فرم ويرم براي 3.11 اومده شما برو همون مغازه تا برات كپي خورش كنن .
رسول جان اونو دیده بودم ولی فقط یه برچسبه.خیلی راحت میشه ماله یه psp دیگه رو جابجا کرد.

rassool
22-09-2007, 09:16
نميشه ابي جان الكي كه نيست شما براي اينكه مطمئن تر هم بشي ميتوني اونجايي كه باتري ميخوره يه علامت كوچيك بزاري يعني زير باتري علامتي كه زياد پيدا نباشه وفقط خودت بتوني ببينيش اين بهتره نيست.

J A V I D
22-09-2007, 09:28
قصد نداشتم اينجا ديگه پست بدم فقط يه نكته اي رو بگم ديگه مزاحم نشم در مورد اين سوال دوست خوبمون و پاسخ مازيار جان !

3 - بازي هاي psp كه با بالا رفتن ورژن فرق نميكنه ؟ مثلا اگه يك psp كه ورژنش 1 باشه ممكنه توش بازي need for speed pro street اجرا نشه ؟

3-نه فرقی نميکنه. تازه بهتر ميشه. نگران این موضوع نباش.

مازيار جان در مورد فريم ور دستگاه فرمودند كه همه بازي ها رو همه فريم ور ها اجرا مي شه ! كه اين اشتباهه اگه همچين چيزي بود كه فريم ورها رو نيازي نبود كه آپديت كنيم ! بازي هاي جديد نياز به فريم ور هاي جديد دارن و به عنوان مثال بازي مثل كربن روي فريم ور يك اجرا نمي شه .

فريم ور هاي قدمي مخصوصا 1 و يكو نيم قديما خوب بودن چون برنامه براشون زياد بود و قابليت هايي داشتن مثل اجراي يو ام دي فيلم كپي كه اين جديدا نداشتم . ولي الان اين فريم ور هاي جديد خيلي بهترن چون واسه اون قديميا ديگه برنامه توليد نمي شه و ديگه واسه اجراي يه بازي نيازي به كماندو بازي نيست !

در مورد اين موضوع هم :

مي شه تعمير كرد ولي خرجش زياد مي شه اونم تنها كاري كه مي كنن بورد رو عوض مي كنن ! يعني قسمت اصلي دستگاه عوض مي شه كه براي شما به صرفه نيست . ولي بعضي از مغازه دار ها بورد رو عوض مي كنن مي ذارن تو يه جعبه به عنوا دستگاه نو دستگاه تعميري رو مي فروشن !براشون هم كلي سود داره چون قيمت بورد دستگاه 80 هزار تومنه و در واقع به نوعي هشتاد هزار تومن رو مي فروشن دويست هزار تومن ! به شما هم يه دستگاه ديگه مي دن كه اينقدر روش سود نمي كنن !

در مورد سه چراغ 360 هم كه به حلقه مرگ معروفه اين اتفاق معمولا زماني كه اي سي هاي دستگاه به علت گرما ذوب مي شن ! اينجا هم چاره اي جز عوض كردن برد نيست كه باز هم براي شما به صرفه نيست !

موفق باشيد !

ali_ranger22
22-09-2007, 16:05
مرسی علی جان که انقدر واضح گفتی.حالا چند تا سوال دیگه:
ممکنه PSP منو با یکی دیگه عوض کنه(منظورم اینه که یه دست دو یهم یندازه.آخه serial nember یا چیز دیگه ایی پیدا نکردم).
اوون مغازه west game که گفتی کجاست؟آخه توپ خونه خیلی دوره.
تو سایتای خارجی خوندم هنوز firmware برای 3.11 نیومده.
بازم مرسی.

پایین چهار راه طالقانی پاساژ پارسیان

vanhelcing_p
22-09-2007, 16:37
بچه من یه پی اس پی 1001 خریدم
بچه ها یو ام دی تو چهقیمته (ارزون میخوام)

mehdi30nema
23-09-2007, 10:17
اين psp slim هنوز تو تهران براي فروش نيومده ؟

rassool
23-09-2007, 11:46
بچه من یه پی اس پی 1001 خریدم
بچه ها یو ام دی تو چهقیمته (ارزون میخوام)
ارزون ترين umd فعلا 25 تومان من خودم umd فوتبال pes5 روگرفتم 26 تومان.

اين psp slim هنوز تو تهران براي فروش نيومده ؟
هنوز وارد ايران نشده يه چند هفته ديگه بايد صبر كرد.

mehdi30nema
23-09-2007, 13:30
قيمتشو نميدونيد چنده ؟ psp slim رو ميگم

rassool
23-09-2007, 14:44
هرچيزي كه تازه توي ايران وارد ميشه اولش قيمت اون سوبله هست مثلا همين wii پس فكر كنم فعلا بايد قيد اين psp جديد رو زد البته اين نظر منه حالا بازم خودتون ميدونيد.

mazi_z_PSP
23-09-2007, 22:44
مازيار جان در مورد فريم ور دستگاه فرمودند كه همه بازي ها رو همه فريم ور ها اجرا مي شه ! كه اين اشتباهه اگه همچين چيزي بود كه فريم ورها رو نيازي نبود كه آپديت كنيم ! بازي هاي جديد نياز به فريم ور هاي جديد دارن و به عنوان مثال بازي مثل كربن روي فريم ور يك اجرا نمي شه .

ممنون جاويد ، اما اونجوری که من فهميده بودم ایشون گفتن که ممکنه بازی های قديمی رو فريم ور جديد نصب نشه. که من گفتم نصب ميشه.

هرچيزي كه تازه توي ايران وارد ميشه اولش قيمت اون سوبله هست مثلا همين wii پس فكر كنم فعلا بايد قيد اين psp جديد رو زد البته اين نظر منه حالا بازم خودتون ميدونيد.

کاملا درسته. اینجا ایرانه ناسلامتی. يک جهان سوم به تمام معنا

قيمتشو نميدونيد چنده ؟ psp slim رو ميگم

از طرف سونی اعلام شده که 40-50 دلار گرونتر هست. اما همونطور که رسول گفت .........

mazi_z_PSP
23-09-2007, 22:52
ضمنا كسي از اين اسپيكر استفاده كرده ببينه كيفيت صداي اون چجوري هست و باتري ميخوره يعني باطري مخصوص كه شارژ بشه يا همون باطري معمولي هست مي ارزه 40 تومان بدم بگيرم يا نه؟

من که از این استفاده نکردم اما تجربه ثابت کرده Logitechبيشتر از حقش پول ميگيره. گروونه.
اما خودم يک اسپيکر Zenithخرديم توپ ، توپ. بخر پشيمون نميشی. تقريبا همينشکليه.5000 تومان.

راستی صفحه ی پی اس پی همینجوری همیشه آبیه نمیشه بک گراندی چیزی انداخت روش یا شکل منوهاشو عوض کرد ؟

نه عزيز بورو تو ستينگ يه جايی نوشته تم و والپيپر.
اونجا تغيير بده.

مازيار جان جريان اين دستگاهي كه سوني اركسون داشت براي psp مي ساخت چي شد خبري نداري؟

والا چه ميدونم. فکر نکنم هنوز به مرحله توليد انبوه رسيده باشه چون اگر ميرسيد تو E3 2007اعلام ميکردن 100%

کاملا با جاويد موافقم. يارو چرت زياد گفته . درست کردن پی اس پی و 3 چراغ ایکس باکس به صرفه نيست اصلا.

mazi_z_PSP
23-09-2007, 22:55
ارزون ترين umd فعلا 25 تومان من خودم umd فوتبال pes5 روگرفتم 26 تومان.

رسول؟ چرا اینقدر پول دادی. مگه همراه با پی اس پيت UMDندادن. به دوستان بگم حواس شون جمع باشه پی اس پی بگيرين که همراش UMDرايگان هم بدن.
بعد برين بقيه بازی هارو کپی بخرين

rassool
24-09-2007, 09:43
رسول؟ چرا اینقدر پول دادی. مگه همراه با پی اس پيت UMDندادن. به دوستان بگم حواس شون جمع باشه پی اس پی بگيرين که همراش UMDرايگان هم بدن.
بعد برين بقيه بازی هارو کپی بخرين
ممنون به خاطر توضيحات خوبت ولي روي psp من umd نبود ضمنا وليو پك هم بود روي وليو umd هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mazi_z_PSP
24-09-2007, 10:11
ممنون به خاطر توضيحات خوبت ولي روي psp من umd نبود ضمنا وليو پك هم بود روي وليو umd هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا چه ميدونم . بستگی به انصاف مغازه دار داره. فکر کنم اینا بعضی از جعبه هارو عوض ميکنن.

ali_ranger22
24-09-2007, 14:21
آقا مازیار هیچ کجا UMD demo مجانی نمیده یعنی خیلی کمه معمولا 10 تومن باید پول بدی

mehdi30nema
24-09-2007, 15:30
اگه قيمت umd اينقدر گرونه . پس اين بازي هايي كه به اسم بازي psp با قيمت 1500 تومان ميفروشن چيه ؟ مگه روي umd نيستش ؟

amirrasa kateb
24-09-2007, 17:33
نه آقا مهدی روی سی دی یا دی وی دی هستش

mehdi30nema
24-09-2007, 19:55
نه آقا مهدی روی سی دی یا دی وی دی هستش

اگه رو سي دي يا دي وي دي باشه يعني بايد محتواي دي وي دي رو ريخت تو كامپيوتر بعد مثلا با رم ريدر ريختش تو رم psp ؟ همين طوره كه من گفتم يا طور ديگه ايي هست ؟
ولي من كه ديدم بسته بنديش كوچيك هم بود . بايد ميني دي وي دي باشه ؟ درسته ؟

mazi_z_PSP
24-09-2007, 22:12
آقا مازیار هیچ کجا UMD demo مجانی نمیده یعنی خیلی کمه معمولا 10 تومن باید پول بدی

ببين دلبندم خيلی جاها UMDدمو نه, اصل از يک بازی رو مجانی ميدن. يکی همينی که خودم خريدم.
برای همين هم به کسانی که ميخوان بخرن توصيه ميکنم با UMDرايگان بگيرن. چون ديگه لازم نيست بعدش 20 تومان پول بدن.

اگه رو سي دي يا دي وي دي باشه يعني بايد محتواي دي وي دي رو ريخت تو كامپيوتر بعد مثلا با رم ريدر ريختش تو رم psp ؟ همين طوره كه من گفتم يا طور ديگه ايي هست ؟
ولي من كه ديدم بسته بنديش كوچيك هم بود . بايد ميني دي وي دي باشه ؟ درسته ؟
همونطوری که گفتی ريخته ميشه. اما مينی دی وی دی نيست.
خود UMDکوچيک هست اما اونايی که ما با 1500 ميگيريم دی وی دی هستن.
چون هيچ کجای دنيا بجز خود سونی نميتونن UMDرايت کنن برای همين ما ایرانی ها برای اینکه بتونيم این مانع رو از سر راهمون بر داريم
مجبور شديم از UMDيک Imageبگيريم و به صورت يک فايل رار رو دی وی دی رايت کنيم.
بعد بايد پی اس پی رو به کامپيوتر وصل کنی و بازی هارو توش کپی کنی.به همين راحتی

sorenaex314
25-09-2007, 01:14
بابا یه m33 بریزین no umd رو فعال کنین دیگه umd رو هم بیخیال شید !!

mehdi30nema
25-09-2007, 09:55
دستت درد نكنه آقا مازيار

mazi_z_PSP
25-09-2007, 11:54
بابا یه m33 بریزین no umd رو فعال کنین دیگه umd رو هم بیخیال شید !!

آخ خوشم مياد . حرف درست رو تو ميزنی. اما اگر تا آخر به اینا توضيح ندی که دست نميکشن.
مثل قضيه بريک شدن ميمونه

دستت درد نكنه آقا مازيار

قربانت. وظيفمون بود.

ali_ranger22
25-09-2007, 12:55
اقا مازیار شما خیال میکنی اون UMD مجانی که میگن پولشو نمیگیرن میگیرن خوبشم میگیرم
راستی در مورد logitech شما گفته بودی پول زیادی میگیره این شرکت پول محصولات با کیفیت و حرفه ایش رو میگیره درسته که برای ما گرونه ولی logitech برای حرفه ای ها ساخته شده

mehdi30nema
25-09-2007, 16:46
بازي ايي مثل fifa 07 براي psp تقريبا چند مگ فضا ميخاد ؟

rassool
25-09-2007, 18:32
fifa رو نميدونم مهدي جان ولي pes7 شيشصد مگ جا ميخاد.ضمنا بستگي به فرمت بازي هم داره كه isoيا cso يا jso و... باشه.

Arshia001
25-09-2007, 19:50

چی؟!؟!؟!:18::18::18:
چه خوب شد از دوبی گرفتم من!عجب آدمای عوضی ای پیدا میشن!!!

bmwm3gtr
25-09-2007, 19:56
من بدبخت که هنوزم پولم جایی گیره وگرنه اول تابستون خریده بودم و حالشو میبردم .

mehdi30nema
25-09-2007, 20:10
fifa رو نميدونم مهدي جان ولي pes7 شيشصد مگ جا ميخاد.ضمنا بستگي به فرمت بازي هم داره كه isoيا cso يا jso و... باشه.

پس زياد هم جا نميگيره . يه رم دو گيگ هم بگيرم سه تا بازي جا ميشه . مرسي

rassool
25-09-2007, 20:18
مهدي جان شما 4گيگ بگيري بهتره از ما گفتن من خودم 4گيگ دارم كم ميارم بازي مثل نيد فور اسپيد ويا فاميلي گاي بيشتر از 1گيگو خورده اي جا ميگيره.بازم خودتون ميدونيد .

mazi_z_PSP
25-09-2007, 22:15
اقا مازیار شما خیال میکنی اون UMD مجانی که میگن پولشو نمیگیرن میگیرن خوبشم میگیرم
راستی در مورد logitech شما گفته بودی پول زیادی میگیره این شرکت پول محصولات با کیفیت و حرفه ایش رو میگیره درسته که برای ما گرونه ولی logitech برای حرفه ای ها ساخته شده

ببين عزيزم دگه داری رو اعصابم راه ميری.
صد بار گفتم کسايی که اطلاعات چندانی ندارن بهتره نظر ندن.
عزيزم اصلا هم پولشو نميگيرن خوبم نيمگيرن. تو چی ميدونی.نزار بگم. همونجايی که پی اس پی بدون UMDميده 220 همونجام ميده 220 با UMD.
اینو بدون اما به بعضيا که خيلی تابلو ميزنن يا ناشين همچين ميندازن که ..................
این چيزارو ميفهمی يا نه؟
در ضمن در باره Logitechهم بگم که ميدونم شايد يکی از حرفه ای ترين محصولات رو این شرکت توليد ميکنه اما در برابر پولی که ميگيره ارزش نداره.يعنی ميتونی محصولاتی با همين کيفيت با قيمت کمتری بخری.
متوجه ميشی من چی ميگم.؟ اگر بابات صد تا کارخونه داره که 80 تاش به نام توئه بورو Logitechبخر.

مهدي جان شما 4گيگ بگيري بهتره از ما گفتن من خودم 4گيگ دارم كم ميارم بازي مثل نيد فور اسپيد ويا فاميلي گاي بيشتر از 1گيگو خورده اي جا ميگيره.بازم خودتون ميدونيد .
کاملا موافقم. مهدی جان اشتباهی نکن که بعد حصابی پشيمون بشی.
مطمئن باش با 2 گيگ کم مياری. منم الان ميتونم 2 بخرم اما واستادم پولامو جمع کنم 4 بخرم.
موفق باشی

من بدبخت که هنوزم پولم جایی گیره وگرنه اول تابستون خریده بودم و حالشو میبردم .

اشکال نداره.کمی صبر کن اما بعدن ميفهمی که چه با ارزش صبر کردی.!!

mehdi30nema
26-09-2007, 13:19
سلام :
بچه ها شرمنده من اينقدر سوال ميكنم ولي يه سوال ديگه هم به ذهنم رسيده . سوالم اينه كه اين psp slim كه قراره بياد چه مقدار با psp معمولي فرق ميكنه . يعني ممكنه در آينده يه سري بازي انحصارا براي psp slim ساخته شود و در psp معمولي اجرا نشه ؟ فرقش مثلا به اندازه تفاوتي كه كنسول هاي xbox و xbox 360 با هم دارند كه نيست ؟

ali_ranger22
26-09-2007, 14:15
بازي ايي مثل fifa 07 براي psp تقريبا چند مگ فضا ميخاد ؟

با فرمت CSO اگه باشه 900 mg ولی با ISO حدود 1.2 mg

اقا مازیار شما از اونجایی که قیمت کردی اونطوریه من قیمتی که گرفتم 250 ولیو بود رفتم بخرم گفت 270 با یه بازی مجانی؟؟؟؟؟!!!!! این به نظر شما مجانیه ؟
تازه من پولدارم نیستم و هیچ محصولی از logitech ندارم ولی مثلا یه موس 10 تومنی تواناییه رقابت با MX revolotion رو داره ؟

J A V I D
26-09-2007, 17:51
سلام
اول از همه فريم 3.71 m33 اومده ولي تبديل نكنيد پايدار نيست تا حالا كلي از psp ها رو فرستاده قاطي باقاليا !
دوم psp اسليم مدتي كه اومده و از فريم ور 3.60 هم شروع شده اين 3.71 رو روي psp اسليم هم مي شه نصب كرد . پس از همين الان خيالتون راحت باشه كه psp‌ اسليم هم هك شده ! ولي بازم 3.71 هنوز پايدار نيست !
سوم 3.71 قابليت اجراي برنامه ها رو فعلا نداره چون هسته 1.50 دارك الكس رو نداره
چهارم دارك الكس الان داره با M33 همكاري مي كنه
پنجم اون يو ام دي رو بعضي مغازه ها ور مي دارن ! من جايي مي شناسم psp رو با دو تا umd مجاني مي ده قيمتشم با مغازه بقلي كه با يه دونه umd بهتون مي ده هيچ فرقي نداره! يه دونه umd رو همه كنسول ها هست يا دمو يا بازي يا فيلم (فيلم به دردتون نمي خوره نگيرين ) حتي اگه خاطرتون باشه رو آتاري هم يه كارتريج مجاني بود! پس اگه جايي بهتون umd‌ نداد بدونين ورداشته ! يا وقتي از كسي خريده اون طرف ورداشته به هر حال بدونيد يه جورايي دو در شده
شيشم اون درايور noumd واسه همه بازي ها كاربر نداره رسول جان اطلاع دارن !
هفتم مازيار جان يكم ملايم تر !‌

سلام :
بچه ها شرمنده من اينقدر سوال ميكنم ولي يه سوال ديگه هم به ذهنم رسيده . سوالم اينه كه اين psp slim كه قراره بياد چه مقدار با psp معمولي فرق ميكنه . يعني ممكنه در آينده يه سري بازي انحصارا براي psp slim ساخته شود و در psp معمولي اجرا نشه ؟ فرقش مثلا به اندازه تفاوتي كه كنسول هاي xbox و xbox 360 با هم دارند كه نيست ؟

خوب بالا هم گفتم كه اومده ولي خيالتون راحت باشه بازي ها بر اساس فريم ور اجرا مي شن و بازي هاي جديد روي psp هاي قديمي كه الان به psp fat معروف شدن هم مي تونيد اجرا كنيد . دقت كنيد كه xbox و xbox360 دو تا كنسول جدا هستن و اصلا با هم قابل مقايسه نيستم ! psp اسليم تنها فرقي كه كرده يه مقدار كوچيك تر شده و سبك تر شده حافظشم بيشتر شده لود بازي ها درش سرعت بيشتري پيدا كرده .

اين از سياست هاي سوني هست هر وقت به پايان عمر كنسولي نزديك مي شه يه نسخه كوچيك تر شده از اون ارائه مي كنه اين اتفاق براي پلي استيشن يك و دو افتاد و الان براي psp هم اين اتفاق افتاد ولي اين ديگه خودش كوچيك بود بيشتر از اين نشد كوچيكش كنه !!!!

اقا مازیار شما از اونجایی که قیمت کردی اونطوریه من قیمتی که گرفتم 250 ولیو بود رفتم بخرم گفت 270 با یه بازی مجانی؟؟؟؟؟!!!!! این به نظر شما مجانیه ؟
تازه من پولدارم نیستم و هیچ محصولی از logitech ندارم ولی مثلا یه موس 10 تومنی تواناییه رقابت با MX revolotion رو داره ؟

وليو رو بهت گرون گفته به هيچ عنوان از پايتخت و وست گيم اين كنسول تهيه نكنيد مركز كلاه برداري البته بهشون حق هم مي دم جايي كه هستن گرونه و شما پول مغازه اونا هم مي ديد به نوعي !
ارزون ترين جايي كه مي تونيد psp رو تهيه كنيد توپخونه يا همون ميدان امام خميني ! تمام مغازه هايي هم كه بالا هستن اكثرا دستگاه هاشون رو از اونجا تهيه مي كنن !

موفق و پيروز باشيد

اگه سوالي بود بازم در خدمتم !

ehsannirvana
26-09-2007, 18:21

خوب بالا هم گفتم كه اومده ولي خيالتون راحت باشه بازي ها بر اساس فريم ور اجرا مي شن و بازي هاي جديد روي psp هاي قديمي كه الان به psp fat معروف شدن هم مي تونيد اجرا كنيد . دقت كنيد كه xbox و xbox360 دو تا كنسول جدا هستن و اصلا با هم قابل مقايسه نيستم ! psp اسليم تنها فرقي كه كرده يه مقدار كوچيك تر شده و سبك تر شده حافظشم بيشتر شده لود بازي ها درش سرعت بيشتري پيدا كرده .
اين از سياست هاي سوني هست هر وقت به پايان عمر كنسولي نزديك مي شه يه نسخه كوچيك تر شده از اون ارائه مي كنه اين اتفاق براي پلي استيشن يك و دو افتاد و الان براي psp هم اين اتفاق افتاد ولي اين ديگه خودش كوچيك بود بيشتر از اين نشد كوچيكش كنه !!!!

جاوید جان درست میگه از لحاظ سخت افزاری تغییراتی که در نحوه ی نمایش بازی ها دخل داشته باشه .انجام نشده و فقط صفحه ی نمایش شفاف تر شده-باتری دارای پیاداری کمتری نسبت به مدل قبلی است و ...

دز ضمن این سیاست سونی همونطور که آقا جاوید گفت دقیقا مثل سیاست نینتندو هست.که بعد از مدتی nentendo DS lite رو تولید کرد و فروش خود رو به طور فجیعی بالا برد.

موفق باشید.
احسان.

Arshia001
26-09-2007, 18:36
چی میگین شما ها؟!؟!
پس من با 1 گیگ تا الآن Psp رو دست نخورده گذاشتم؟!؟!

nemanaldin
26-09-2007, 19:43
سلام
اقا جاوید شما مغازه ای سراغ نداری slim رو اورده باشه؟
یا حد اقل ولیو رو ارزونتر بده ؟
اگه دوستان دیگه هم سراغ دارن لطف کنن بگن
با تشکر

J A V I D
26-09-2007, 20:22
سلام
اقا جاوید شما مغازه ای سراغ نداری slim رو اورده باشه؟
یا حد اقل ولیو رو ارزونتر بده ؟
اگه دوستان دیگه هم سراغ دارن لطف کنن بگن
با تشکر

شما بريد توپخونه اونجا اكثر قيمت ها تو يه رنجن من كس خاصي رو معرفي نمي كنم . اسليم هم هنوز تو بازار ايران نديدم !

ebi6630
27-09-2007, 00:21
با سلام و تشکر از راهنمایی های خوب دوستان.
بازی های با پسوند Pbp چطوری میشه رو Psp اجرا کرد؟
مرسی.

J A V I D
27-09-2007, 08:44
با سلام و تشکر از راهنمایی های خوب دوستان.
بازی های با پسوند Pbp چطوری میشه رو Psp اجرا کرد؟
مرسی.

اين ها بازي ها و برنامه هاي خانگي هستن به براي اجراشون كافيه اونا رو كپي كنيد تو پوشه game150 .

mehdi30nema
27-09-2007, 10:28
جاويد جان ممنون بابت توضيحاتت . ولي فكر نميكنم psp حالا حالا قديمي بشه . چون محصول 2005 است و تازه 2 سالو خورده ايي كه اومده . ps2 كه ماله 7 يا 8 ساله پيش هنوز بيشتر بازي ها هم داره براش توليد ميشه ( همزمان با كنسول هاي ديگه ) . من كه فكر كنم psp حداقل 5 ساله ديگه رو بورس باشه .

mehdi30nema
27-09-2007, 10:44
راستي جاويد جان سايتتو ديدم . تو قسمت فروش بازي هاي psp حجم بازي ها رو هم نوشته بودي . اكثرا حجمشون دو رو بر 500 مگ بود . تو psp هم همين حجم را خواهند داشت ديگه يا اين حجم توي dvd هست ؟

J A V I D
27-09-2007, 11:00
جاويد جان ممنون بابت توضيحاتت . ولي فكر نميكنم psp حالا حالا قديمي بشه . چون محصول 2005 است و تازه 2 سالو خورده ايي كه اومده . ps2 كه ماله 7 يا 8 ساله پيش هنوز بيشتر بازي ها هم داره براش توليد ميشه ( همزمان با كنسول هاي ديگه ) . من كه فكر كنم psp حداقل 5 ساله ديگه رو بورس باشه .

منم نمي گم قديمي مي شه ولي فكر نكنم بيشتر زا دو سال ديگه دوام داشته باشه!

راستي جاويد جان سايتتو ديدم . تو قسمت فروش بازي هاي psp حجم بازي ها رو هم نوشته بودي . اكثرا حجمشون دو رو بر 500 مگ بود . تو psp هم همين حجم را خواهند داشت ديگه يا اين حجم توي dvd هست ؟

رو PSP هم حجم همين قدره ! فرقي نداره !

mehdi30nema
27-09-2007, 15:24
خبر مهم : psp slim روانه بازار شد
سايت kotaku امروز اعلام كرد پس از عرضه PSP Slim در سه روز اخير در ژاپن بيش از 250702 دستگاه از آن در اين كشور به فروش رسيده است. همچنين 75942دستگاه نيز با طرح بازي Final Fantasy VII: Crisis Coreفروخته شده است كه در مجموع مي شود 326422 دستگاه فروخته شده!

ebi6630
27-09-2007, 17:35
اين ها بازي ها و برنامه هاي خانگي هستن به براي اجراشون كافيه اونا رو كپي كنيد تو پوشه game150 .
مرسی جاوید جان.
کپی کردم ولی اجرا نمیشه.این پیغام میده:
(The game couldn't be started.(80010002
psp من 3.52 هستش.
در ضمن UMD تو psp گذاشته بودما.
مرسی.

ali_ranger22
27-09-2007, 18:11
اقا جاوید خیلی خوشحالم برگشتی من از اونجاهایی که شما میگی نخریدم به من یه رم 2 گیگ هم دادن

ali_ranger22
27-09-2007, 18:19
توجه
کسانی که موقع اجرای بازیها psp شون error میده در اکثر موارد مشکل از فریم ویر نیست برای من یه بار اینطوری شده بود restore default کردم درست شد شمااینکارو بکنید اگه درست نشد به احتمال زیاد مشکل از فریم ویر است

mazi_z_PSP
27-09-2007, 18:37

سلام . ديدی جاويد چی گفت. غير مستقيم بهت انداختن. يک چيزی که بهت ميگم گوش کن ديه.
در مورد Logitechهم ديگه حوصله جر و بحث ندارم

فکر کنم فقط بازی های کم حجم رو ديدی.
بازی هايی خوبی مثل MGSو NFSو GTAو Tekken
حجم بالای 1 رو نياز دارن
================================
جاويد جان ميبينم که فعاليتت رو از سر گرفتی.
موفق باشی

mazi_z_PSP
27-09-2007, 18:42
توجه
کسانی که موقع اجرای بازیها psp شون error میده در اکثر موارد مشکل از فریم ویر نیست برای من یه بار اینطوری شده بود restore default کردم درست شد شمااینکارو بکنید اگه درست نشد به احتمال زیاد مشکل از فریم ویر است

من کردم اما درست نميشه. خيلی احتمال داره از فريم ور باشه

مرسی جاوید جان.
psp من 3.52 هستش.
مرسی.

اول مطمئن شو که مموريت اصله. بعد يک بار ديگه بده فريم ور رو برات عوض کنن.
همونجا بازی رو بريز اگه اجرا نشد ...............

rassool
27-09-2007, 19:04
دم اقا جاويد گرم كه برگشت ببخشيد من به اون يكي فروم ديگه سرنميزنم بحثم شد با ادمين سايت براي اپلود يه عكس ميگفتن سياسيه و... وبلاخره من اونجارو ول كردم شرمنده ولي واقعا خوشحالم كه شما برگشتي راستي يه سوالي چند قرن پيش من از شما در باره اون روتا بلند گوي رويي psp از شما پرسيدم كه شما گفتيد بلند گونيست و براي بالانس كردن يا يه همچين چيزي هست من چند روز پيش داشتم توي دفترچه psp نگاه ميكردم ديدم نوشته اسپيكر تعجب كردم حالا كسي نميدونه چجوري بايد كار بندازيمشون؟

J A V I D
27-09-2007, 19:05
مرسی جاوید جان.
psp من 3.52 هستش.
مرسی.

بعضي برنامه ها براي فريم ور هاي يكن برنامه هاي خيلي قديمي رو دورشون رو خط بكشيد

ebi6630
27-09-2007, 22:14
بعضي برنامه ها براي فريم ور هاي يكن برنامه هاي خيلي قديمي رو دورشون رو خط بكشيد
جاوید جان.این باریهایی که اسمشونو مینویسم همشون این مشکل دارن.نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Parasit Eve 2
Metal Gear solid
Gunfighter
Neverhood 2
Hot shot golf 2
Persona
:18:

J A V I D
27-09-2007, 23:59
جاوید جان.این باریهایی که اسمشونو مینویسم همشون این مشکل دارن.نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Parasit Eve 2
Metal Gear solid
Gunfighter
Neverhood 2
Hot shot golf 2
Persona

بازي پلي استيشن يك مي خواي اجرا كني !؟ من فكر كردم برنامس بقل فايل هات بايد يه فايل به نام KEYS.BIN هم باشه تا بازي ها اجرا بشن البته همه بازي هاي پلي استيشن يك روي PSP اجرا نمي شن ! پارازيت ايو رو من خودم اجرا كردم !

rassool
28-09-2007, 10:32
اقا جاويد پست 1319 صفحه قبل رو خونديد بازم در مورد اسپيكر هاي جلوو سوال كردم؟

ebi6630
28-09-2007, 10:59
مرسی جاوید جان.

J A V I D
28-09-2007, 12:50
اقا جاويد پست 1319 صفحه قبل رو خونديد بازم در مورد اسپيكر هاي جلوو سوال كردم؟

ببخشيد نديده بودم ببين تو همون دفترچه PSP اون اسپيكر بقل رو مشخص نكرده ! شايد اسپيكر ها جفتشون اون زير باشن ولي به هر حال سرشون به سمت پايينه چون صدا از پايين مي آد تا اونجايي هم كه من مي دونم PSP همون دو تا اسپيكر رو داره و چيز اضافه تري نداره ! چون يه بورد مي آد روي قاب روي PSP و نمي شه صدا از اونجا در بياد

rassool
28-09-2007, 13:35
درسته اقا جاويد منم ميدونستم صداي psp از اون دوتا اسپيكر بقل مياد ولي دفترچه راهنماش به شكم انداخت كه اين چيه ديگه چرا دوتا اسپيكر بقل رو چيزي دربارش نگفته شايد هم بوفر باشن چون روي تمام هدفون هاي سوني بوفر هست من خودم دوتا هدفون دارم كه سوني هستن وروي هر دوتاشون هم بوفر هست حتي روي هدفون خود psp هم بوفر هست شايد اينارو سوني براي psp هم زده براي بوفر به هر حال ممنون.

Gamemaster
28-09-2007, 14:21
قيمتش چنده آخرين ورژن PSP

rassool
28-09-2007, 18:10
ورژن psp ربطي به قيمت اون نداره پك هاي مختلف قيمتشون باهم فرق ميكنه از 220 تا 300 تومان.

mazi_z_PSP
28-09-2007, 18:15
قيمتش چنده آخرين ورژن PSP

استاندارد : 215 ورژن 3.52.
وليو : 260 ورژن 3.52
گيگا : فکرشو نکن.
مموری : 2 گيگ 52 .. 4 گيگ 100
سعی کنيد با يک UMDمجانی دريافت کنيد

mazi_z_PSP
28-09-2007, 18:16
Metal Gear solid

منم برای این بازی مشکل دارم. اجرا نميشه.
فکر کنم مشکل از فريم ورم باشه

Gamemaster
28-09-2007, 22:39
دوست عزيز يکی کافی بود
ويرايش کنيد
پک های مختلفی داره که عبارت از Standard Pack , Giga Pack , Value Pack
بهترين نوع Value Pack هست
امّا من استاندارد پک رو با يه پک کامل لوازم پيشنهاد ميکنم
قيمت هم بستگی به فروشنده داره و از 220 ميتونی گير بياری تا 270
هرچی هم کمتر بين اين رنج قيمتی بهتر
استاندارد پک هم 170 تهران و شهرستان 180
giga پک هم دنبالش نرو

همه مى گن giga نگير چرا:18:

J A V I D
28-09-2007, 22:58
همه مى گن giga نگير چرا

گيگا الكي گرونه به خاطر يه مموري يه گيگ كه روشه !

mehdi30nema
29-09-2007, 11:05
سلام بچه ها :
الان زنگ زدم به فروشگاه كنج . گفت psp slim نداره . بعد زنگ زدم وست گيم گفت داره ولي كپي خور نيستش . قيمتش خوب گفت . گفتش 220 تومن . جايي را سراغ نداريد كپي خور شده رو بفوروشد . ؟

mehdi30nema
29-09-2007, 11:12
يه خبر جديد تر . يك دقيقه پيش زنگ زدم به فروشگاه گلچين تو توپخونه گفت تا فردا كپي خورشو مياره . قيمتش خيلي توپ بود . استاندارد پك 205 تومن . !

Gamemaster
29-09-2007, 12:09
گرون ميده

Gamemaster
29-09-2007, 12:09

adook
29-09-2007, 12:20
از وقتی عضو شدم تا الان هر وقت سر میزنم به تاپیک همش درباره انواع پی اس پی پرسیدنو هی قیمت نوشته تو این 134 صفحه بابا نرم افزار جدید معرفی کنید.بازیهای قشنگی که بازی کردید بگید تا بقیه هم بازی کنن دیگه جان بچهاتون درباره قیمت و انواع پی اس پی چیزی ننویسید

mehdi30nema
29-09-2007, 13:22
از وقتی عضو شدم تا الان هر وقت سر میزنم به تاپیک همش درباره انواع پی اس پی پرسیدنو هی قیمت نوشته تو این 134 صفحه بابا نرم افزار جدید معرفی کنید.بازیهای قشنگی که بازی کردید بگید تا بقیه هم بازی کنن دیگه جان بچهاتون درباره قیمت و انواع پی اس پی چیزی ننویسید

براي بازي ها تاپيك جداگانه هست . در ضمن اين كه الان بحث قيمت psp slim هست واسه اينه كه هنوز يه هفته هم نشده كه اومده تو ايران .

mehdi30nema
29-09-2007, 13:32
اينم به خاطر adook :
بازي medal of honer : heros 2 در تاريخ 17 نوامبر يعني نزديك يك ماه و نيم ديگه مياد . عكس هاي بازي كه خيلي جالب بود . فكر كنم چيز ه خوبي بشه .

J A V I D
29-09-2007, 14:05
يه نكته مدل اسليم فريم ور هك شدش موجوده همون 3.71 ولي پايدار نيست (فاقد هسته 1.5 دارك الكسه) احتمال بريك شدنش بسيار بالاست حتي با انجام كار هاي معمولي مثل بازي كردن ممكنه بريك بشه و دائم هم هنگ مي كنه ارور مي ده حتي تو خود سايت دارك الكس كه با ام 33 يكي شدن از اين ورژن به عنوان بتا ياد كردن! از ما گفتن اگه مي خواين Psp بخريد اونم اسليم يكم صبر كنيد .... يه پيشنهاد كاملا دوستانه خواه پند بگير خواه ملال !

ali_ranger22
29-09-2007, 14:34
اقا مازیار در مورد انداختن psp به من شما خودت حساب کن کسی که استاندارد میخره 220 بعد 50 تومن پول رم میده و لوازم دیگه میشه 270 البته حدودا بعد شما میگی به من انداختن ؟
در مورد restore که گفتم این اتفاق هم برای خودم و هم برای دوستم اتفاق افتاد و با restore درست شد یکی دیگه هم میشناسم که بازی GRAW2 رو اجرا نمیکرد صفحه سیاه میشد در حالی که psp هنگ نبود بعد با یه restore درست شد پس میشه گفت به احتمال زیاد مشکل با یه restore درست میشه البته نه همیشه

ali_ranger22
29-09-2007, 14:35
کسی برنامه irshell 3.6 رو نصب کرده چطوری باید نصبش کنم همچنین کاربرد این برنامه چی هست؟
راستی بازی god of war :chains of olympus دوم اسفند میاد
راستی من یه رو 4 گیگ sandisk قیمت کردم 47 تومن نظرتون چیه؟

mehdi30nema
29-09-2007, 15:14
يه نكته مدل اسليم فريم ور هك شدش موجوده همون 3.71 ولي پايدار نيست (فاقد هسته 1.5 دارك الكسه) احتمال بريك شدنش بسيار بالاست حتي با انجام كار هاي معمولي مثل بازي كردن ممكنه بريك بشه و دائم هم هنگ مي كنه ارور مي ده حتي تو خود سايت دارك الكس كه با ام 33 يكي شدن از اين ورژن به عنوان بتا ياد كردن! از ما گفتن اگه مي خواين Psp بخريد اونم اسليم يكم صبر كنيد .... يه پيشنهاد كاملا دوستانه خواه پند بگير خواه ملال !

من اين پنج شنبه ميخام برم بخرم . پس با اين احوال ميگي اسليم نگيرم . اصلا همون معمولي رو بگيرم چطوره ؟ مشكل كه ندارن ديگه ؟

mehdi30nema
29-09-2007, 15:16
اقا مازیار در مورد انداختن psp به من شما خودت حساب کن کسی که استاندارد میخره 220 بعد 50 تومن پول رم میده و لوازم دیگه میشه 270 البته حدودا بعد شما میگی به من انداختن ؟
در مورد restore که گفتم این اتفاق هم برای خودم و هم برای دوستم اتفاق افتاد و با restore درست شد یکی دیگه هم میشناسم که بازی GRAW2 رو اجرا نمیکرد صفحه سیاه میشد در حالی که psp هنگ نبود بعد با یه restore درست شد پس میشه گفت به احتمال زیاد مشکل با یه restore درست میشه البته نه همیشه

شرمنده من تو بحث شما دخالت ميكنم ولي علي جان من چون خودم دنباله psp هستم الان قيمت همه جارو دارم . استاندارد تو توپخونه خيلي گرونش 195 تومن . آره تو پايتخت 220 تومن بود . راستي شما كي psp تونو گرفتين . از پايتخت گرفتي ؟ راضي هستي مشكلي تاحالا نداشته ؟

phrshad
29-09-2007, 15:39
کسی برنامه irshell 3.6 رو نصب کرده چطوری باید نصبش کنم همچنین کاربرد این برنامه چی هست؟
راستی بازی god of war :chains of olympus دوم اسفند میاد
راستی من یه رو 4 گیگ sandisk قیمت کردم 47 تومن نظرتون چیه؟
آقا من 1 ماه پيش رم 2گيگ sandisk گرفتم 40 تومن!
البته رم 4 گيگ هم داشت كه ميگفت مشكل داره ... راست ميگفت ؟ ؟ ؟
تازه مي گفت كه قلابيه اين sandisk ها هم هست كه سرعتش تو بازي پايين است.
من مال داداشم سونيه اما تو GTA پرش داره وقتي از روي مموري ميخونه
مال من اما نداشت ...

J A V I D
29-09-2007, 17:40
من اين پنج شنبه ميخام برم بخرم . پس با اين احوال ميگي اسليم نگيرم . اصلا همون معمولي رو بگيرم چطوره ؟ مشكل كه ندارن ديگه ؟

به نظر من اگه عجله نداري يكم صبر كن و همون اسليم رو بگير !چون به هر حال اين نسخه 3.71 هم به زودي پايدارش مي آد همين امروز نسخه بتا دو شو دادن بيرون كه يه سري از مشكلاتشو حل كردن ! باز خود داني من فقط راهنمايي مي كنم !

bmwm3gtr
29-09-2007, 23:04
راستی یه سوال مهم ، الان یادم اومد . سرعت پاسخگوییه صفحه ی پی اس پی چقدر ؟ مثلا وقتی تو کامپیوتری که مانیتورش LCD هستش nfs بازی میکنم ، وقتی سرعت ماشین بالا میره تصویر اطراف محو و نا مشخص میشه . psp هم اینطوریه یا نه ؟

rassool
30-09-2007, 17:40
مشكل جديد هكرها (خراب كاري گروه Wildc*rd )

احتمالا خبر داريد كه پس از كناره گيري دارك الكس از دنياي هك گروه Wildc*rd راه او را ادامه دادند و موفق شدند سورس يكي از فرم ويرهاي دارك الكس را از او بگيرند. اما اين سورس دزديده شد و به همين علت گروه آن را روي شبكه قرار دادند تا همه بتوانند دانلودش كنند. اما اينكار باعث شد كدهاي فرم وير دست سوني بيفتد و با برسي آن سوراخ هاي اساسي فرم وير psp را در نسخه 3.7 بستند. در حال حاضر همه گروه هاي هك به مشكل اساسي در كرك كردن فرم وير جديد سوني خوردهاند. بايد منتظر باشيم!

اقا جاويد واقا مازيار به نظر شما چه ميشود مشكلي به وجود مياد يانه ؟؟؟؟

rassool
30-09-2007, 17:42
سلام دوستان ، Dark_Alex باز هم به قول خودش عمل کرد و پچ برای ورژن 3.71M33 که 1.50kernel رو فعال می کنه بیرون داد . ( فقط برای PSP های معمولی ) .
دانلود :
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش نصب :

ایتدا فایل بالا رو دانلود کنید .
سپس 1.50ٍ EBOOT.PBP رو نیز از اینجا دانلود کنید :
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز فایل اولی که دانلود کردید پوشه ی UPDATE رو به درون PSP/GAME در موردی کارد کپی کنید .
فایل دومی حاوی فایلی به نام EBOOT.PBP می باشد ، اون رو به 150.PBP تغییر نام دهید و در شاخه ی اصلی مموری کارد کپی کنید ( نکته : عدد 150 قبل از نقطه و کلمه ی PBP بعد از نقطه می باشد ) .
از قسمت Game -- > Memory Stick برنامه ی مربوطه رو اجرا کنید .
اکنون Homebrew روی ورژن 3.71M33 شما فعال شده و شما میتونید از 1.50kernel استفاده کنید .

مشکلی بود در خدمتم .
منبع بازي سنتر

J A V I D
30-09-2007, 18:20
راستی یه سوال مهم ، الان یادم اومد . سرعت پاسخگوییه صفحه ی پی اس پی چقدر ؟ مثلا وقتی تو کامپیوتری که مانیتورش LCD هستش nfs بازی میکنم ، وقتی سرعت ماشین بالا میره تصویر اطراف محو و نا مشخص میشه . psp هم اینطوریه یا نه ؟

اون محو شدگي ربطي به سرعت پاسخ گويي نداره اون افكته بازيه ! اين از اون حرفا بود !

Gamemaster
30-09-2007, 18:57

rassool
30-09-2007, 19:38

خوب اين يعني چي و چه ربطي به psp داره شما برو توي ps3 اين رو مطرح كن نه اينجا اينم دومين باره كه شما اين پست رو ميديد بسه ديگه كسي ميدونست كمك ميكرد.

choory
30-09-2007, 22:05

همين طور كه دوستمون گفت اين افكت بازي هست.من با مانيتور با بالاترين سرعت پاسخ گويي پيكسلها بازي كردم همينطور بود.سرعت پاسخ گويي هم بود 2 ميلي ثانيه.

rassool
01-10-2007, 12:14
آپديتي شاهكار از سوني . فريمور رسمي 3.71 از سوي شركت سوني براي دانلود آمادست . امكانات فوق العاده اي در اين فريمور اضافه شده.

اين امكانات عبارتند از :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تنظيمات تم

حالا شما ميتونيد در منوي Theme Settings تم هاي متفاوت انتخاب كنيد.

با تغيير هر تم آيكون ها ، تصوير پس زمينه و منوها تغيير خواهد كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جستجوي صحنه

حالا شما ميتونيد صحنه مورد نظر از يك فيلم (MP4) كه در مموري استيك ذخيره كرديد را جستجو كنيد ، حتي در هنگام اجراي فيلم.

براي اينكار هنگام تماشاي فيلم دكمه △رو بزنيد ، سپس گزينه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را انتخاب كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوش دادن به موسيقي هنگام مشاهده عكس ها

شما ميتونيد هنگام مشاهده عكس هاي مورد علاقه خود به موزيك هم گوش كنيد.براي اينكار به منوي موزيك بريد و آهنگ مورد علاقه خود را اجرا كنيد ، سپس دكمه SELECT يا HOME را بزنيد ، با اين كار ب منوي اصلي باز مي گرديد ، حالا به منوي تصاوير برويد و روي فولدر مورد نظر دكمه START رو بزنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شبكه

Assign Buttons در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Remote Playy) اضافه شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تنظيمات ويدئو

پخش پي در پي فيلم هاي ذخيره شده در مموري استيك (MP4) با عنوان Sequential playback اضافه شده.

چند نكته مهم :

1- اين فريمور فقط براي PSP هاي مدل 1001 و 2001 آمريكاي شمالي است و شما نبايد با PSP هاي غير از اين دو مدل آپديت كنيد.

2- با وجود امكانات فوق العاده اين فريمور باز هم ما اصلا پيشنهاد نميكنيم كه با اين فريمور آپديت كنيد ، چرا كه ديگه قادر به اجراي برنامه ها و بازي هاي كپي شده نخواهيد بود.

3- دانگريدري براي اين فريمور طراحي نشده.
لينك دانلود
منبع يور پي اس پي دات اي ار

rassool
01-10-2007, 12:23

احتمالا خبر داريد كه پس از كناره گيري دارك الكس از دنياي هك گروه Wildc*rd راه او را ادامه دادند و موفق شدند سورس يكي از فرم ويرهاي دارك الكس را از او بگيرند. اما اين سورس دزديده شد و به همين علت گروه آن را روي شبكه قرار دادند تا همه بتوانند دانلودش كنند. اما اينكار باعث شد كدهاي فرم وير دست سوني بيفتد و با برسي آن سوراخ هاي اساسي فرم وير psp را در نسخه 3.7 بستند. در حال حاضر همه گروه هاي هك به مشكل اساسي در كرك كردن فرم وير جديد سوني خوردهاند. بايد منتظر باشيم!

نظر كسي رو در مورد اين مطلب نشنيدم ؟

rassool
01-10-2007, 12:26
خيلي از دوستان با مشكل كمبود جا در مموري استيك PSP شون روبرو هستند . به همين منظور تو اين قسمت برنامه اي براتون براي دانلود مي ذارم كه قادره حجم گيم هاي iso رو به مقدار قابل توجهي كاهش بده.
كار كردن باهاش بي نهايت سادست.براي كاهش حجم بازي خود كافيست در ابتداي ورود به برنامه در قسمت Input ISO FileName بازي مورد نظر را انتخاب كنيد و در قسمت پاييني آن يعني Output CSo FileName مكان مورد نظر براي براي ذخيره بازي جديد انتخاب كنيد.
فقط يادتون باشه كه هميشه بايد فرمتش رو CSO رو اتخاب كنيد و بهتره كه درجه فشرده سازي رو ، روي عدد 9 بذاريد.
بعد از انجام اين كارها گزينه !Go رو بزنيد تا كار فشرده سازي شروع شه.
لازم به ذكر است كه اين برنامه در ويندوز ويستا هم اجرا ميشه . حجم اين برنامه 1 MB است.

mehdi30nema
01-10-2007, 14:12

آقا جاويد من دوباره با چند تا از مغازه هاي توپخونه تماس گرفتم . بهم گفتن اسليم 3.52 دارن . هيچ كدوم 3.71 نداشتن . حالا اين چيزايي كه گفتي ( فاقد هسته 1.5 ) رو 3.52 اسليم هم همين طوره ؟

ali_ranger22
01-10-2007, 14:14
شرمنده من تو بحث شما دخالت ميكنم ولي علي جان من چون خودم دنباله psp هستم الان قيمت همه جارو دارم . استاندارد تو توپخونه خيلي گرونش 195 تومن . آره تو پايتخت 220 تومن بود . راستي شما كي psp تونو گرفتين . از پايتخت گرفتي ؟ راضي هستي مشكلي تاحالا نداشته ؟

من ولیو خریدم از جمهوری به شما هم پیشنهاد میکنم از پایتخت نخر

ali_ranger22
01-10-2007, 14:16

آقا رسول منبعت کلیک جام جم بد دیگه نه؟
ولی نگران نباش 3.7 هم هک میشه

ali_ranger22
01-10-2007, 14:20
اقا جاوید ارزش داره psp مو بفروشم slim بخرم؟
اگه اره شما جایی میشناسی خوب ازم بخره؟

rassool
01-10-2007, 14:24
آقا رسول منبعت کلیک جام جم بد دیگه نه؟
ولی نگران نباش 3.7 هم هک میشه
اره اقا علي منبع جام جم هست تا ببينيم چي ميشه با اخره ما ميتونيم از ورژن جديد تر استفاده كنيم يانه ممنون

amirrasa kateb
01-10-2007, 15:54
آقا رسول اینو ببینید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rassool
01-10-2007, 16:28
آقا رسول اینو ببینید
پيغام خصوصي

J A V I D
01-10-2007, 17:06
نظر كسي رو در مورد اين مطلب نشنيدم ؟

رسول جان شما كمي تا قسمتي تو پست بعدي خودتون جواب خودتون رو داديد واسه همين من چيزي گفتم مطمئنا هك مي شه !

آقا جاويد من دوباره با چند تا از مغازه هاي توپخونه تماس گرفتم . بهم گفتن اسليم 3.52 دارن . هيچ كدوم 3.71 نداشتن . حالا اين چيزايي كه گفتي ( فاقد هسته 1.5 ) رو 3.52 اسليم هم همين طوره ؟

اسليم اصلا از فريم ور 3.60 شروع شده و فريم ور پايين تر از اين نداره !!!!! شايد دانگريد واسش اومده باشه من اطلاعي ندارم .... ورژن 3.52 - m33 فعلا پايدارترين ورژن PSP و هسته 1.5 هم داره !

اقا جاوید ارزش داره psp مو بفروشم slim بخرم؟
اگه اره شما جایی میشناسی خوب ازم بخره؟

من خودم نيازي نمي بينم چون دستگاه همون دستگاهه فقط يه مقدار سبك تر شده و حافظش بيشتر شده و قابليت اتصال به تلوزيون و شارژ از طريق USB پيدا كرده همين چيز اضافه تري نداره. به نظر من خريد اسليم خرج بي خوده ! باز ميل خودتونه !

ali_ranger22
01-10-2007, 18:50
اقا جاوید به هر حال slim جدید تره بعد همیشه کنسولهای جدید سونی بهتر از قبلی هاشونه اخه من ترسم از ضرر کردنه یه مدت دیگه که slim تو ایران جا بیفته ارزش psp ما کمتر میشه

rassool
01-10-2007, 20:26
اقا جاويد كه گفت شما چيكار كن شما psp رو واسه كلاس گزاشتن ميخوايي يا ميخوايي باش بازي كني و...
به حر حال بازم نظر خودتونه.

J A V I D
01-10-2007, 22:33
اقا جاوید به هر حال slim جدید تره بعد همیشه کنسولهای جدید سونی بهتر از قبلی هاشونه اخه من ترسم از ضرر کردنه یه مدت دیگه که slim تو ایران جا بیفته ارزش psp ما کمتر میشه

به هر حال شما هر چي بگيري بعد از يه مدت ارزش اوليه شو از دست مي ده من كامپيوترم رو پارسال خريدم 700 هزار تومن الان خيلي برش دارن 250 تومنه . در مورد اينكه هميشه كنسول هاي جديد سوني بهتر از قبلي ها بوده من با اين مخالفم هم در مورد پلي استيشن يك و هم در مورد پلي استيشن دو اون كنسول كوچيك ها اصلا خوب نبودن فقط كوچيك بودن ! و فقط ايندفعه PSP بر خلاف دفعات قبل به دستگاه امكاناتي اضافه شده و چيزي ازش كم نشده ! وگرنه در مورد كنسول هاي قبلي هميشه يه سري امكانات حذف شده و هدف فقط كوچيك كردن دستگاه و كم كردن هزينه بوده ...

در مورد PSP به نظر من تنها مشكلي كه ممكنه بعد از مدتي پيش بياد اينه كه هكر ها برن سمت اسليم و ديگه فريم ور هاي جديد رو براي PSP هاي قديمي هك نكنن كه فكر نكنم اين اتفاق حالا حالا بيافته! ولي فعلا به نظر من نيازي به فروش PSP خود و خريد اسليم نداريد ! بازم ميل خودتونه ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

bmwm3gtr
02-10-2007, 00:37
همين طور كه دوستمون گفت اين افكت بازي هست.من با مانيتور با بالاترين سرعت پاسخ گويي پيكسلها بازي كردم همينطور بود.سرعت پاسخ گويي هم بود 2 ميلي ثانيه.
ولی من همون بازی رو با مانیتور معمولی بازی کردم اینجوری نمیشد . حالا در کل پس اس پی اینجوری هست یا نه ؟

J A V I D
02-10-2007, 01:25
ولی من همون بازی رو با مانیتور معمولی بازی کردم اینجوری نمیشد . حالا در کل پس اس پی اینجوری هست یا نه ؟

خوب اون افكته رو مانيتور معمولي هم همين جوري مي شه والا ! فقط در يه صورت اونجوري نمي شه اونم اينه كه تنظيمات گرافيك رو بيارين پايين ! سرعت پاسخ گويي اصلا چيزي نيست كه بخوايم در موردش اينجا بحث كنيم ! چون هر چقدر باشه هيچ تاثيري تو محو شدن تصوير يا چيز ديگه اي نداره اونقدر هم زياد نيست كه وقتي يه دكمه رو مي زنيم يه ربع بعد تاثيرشو ببينيم !

ali_ranger22
02-10-2007, 13:20
با عرض معذرت باید بگم همه ی ما در مورد M33 سر کار بودیم m33 همان دارک الکس هست یعنی گروهی به نام m33 وجود نداره که دارک الکس بخواد با اونا همکاری کنه هنوز معلوم نیست دلیل اینکار دارک الکس چی بوده (حداقل من نمیدونم :31:)

اینم اصل مطلب:

Well here it is folks, 3.71 Custom Firmware fresh on a platter. Yes, you've also read correctly...Team M33 is infact Dark_Alex. Rumor has spread rampant about "who figured it out first", but on the brew, our own forum member, bkfraiders7, was the member who brought this to light. Aparently for this release youll need to be at 3.52 M33-3 or 3.52 M33-4 on the fat PSP's or 3.60 M33 on the slim PSP's before being able to upgrade to the 3.71 custom firmware. Now that we have that out of the way, lets get into the details of this release...

3.71 M33 by M33=Dark_AleX
Changes in 3.71 M33:
- Now uses 3.71
- VSH Menu is not longer launched using HOME key, but using SELECT now. This is to not
interfere with the XMB function of home, which is now more useful in this firmware.
- Psp Slim: umdcache was allocating memory even when homebrew was launched, wasting
memory that homebrew programs may want to use. Now umdcache module is stopped before
it can allocate any memory, only in the case homebrew is launched.
Also, memory is unprotected for user memory usage by M33 core (only when homebrew is launched).
Developer, for a sample of how to use the extra memory, see the extra ram sample of the M33 sdk.
- Both version boot now from 3.XX ipl, and are independent of 1.50.
The main installer will not install 1.50 kernel anymore.
A 1.50 kernel addon for 3.71 M33 that will install inside 3.71 M33 will be released in a
few days (for fat only)
Note: due to some changes in kernel nids by Sony, you can expect a lot of kernel plugins not working anymore.
Programmers: refer to the sdk readme for details

پس خوشحال باشید چون نه تنها دارک الکس از دنیای هک خدا حافظی نکرده بلکه به صورت جدی داره روی 3.71 کار میکنه

منتظر نظراتتون هستم

منبع:pspbrew.com

mehdi30nema
02-10-2007, 16:06
آقا جاويد سلام :
من تصميم خودم رو گرفتم همون معمولي رو ميگيرم . با ورژنه 3.52 . چون طبق گفته شما پايدارترينه . حالا يه سوال اين 3.52 تا چه مدتي بازي ها رو ساپورت ميكنه . يعني از چند وقته ديگه ممكنه بازي عرضه بشه كه رو 3.52 جواب نده ؟ مرسي

mehdi30nema
02-10-2007, 16:12
و يه چيز ديگه . اين كه هم اكنون نيازمند ياري شما هستم .

من پس فردا پنج شنبه ميخام برم توپخونه پي اس پي بگيرم . همون معمولي چون فكر كردم ديدم با اسليم زياد تفاوت نداره تازه 25 تا 30 تومن هم ارزونتره . حالا يه خواهش از تمام بچه هاي تاپيك دارم . از جاويد جان و مازيار عزيز و رسول و علي و بقيه بچه هاي تاپيك كه متاسفانه اسمشونو نميدونم . هر كي اگه نكته ايي ميدونه بگه كه من پس فردا كه ميرم بگيرم سرم كلاه نره . در مورد خود psp در مورد رم و بقيه چيزا ممنون ميشم نكته ايي باشه كه هنگام خريد بايد دقت كرد بهم بگيد . راستي استاندارد ميخام بگيرم . umd هم نداره . چجوري پس لنزشو تست كنم . تو مغازه به يارو بگم كه لنزشو حتما تست كنه ديگه ؟
ممنون بچه ها . انشالا منم psp گرفتم ، دستم كه راه افتاد از خجالتتون در ميام .

mazi_z_PSP
02-10-2007, 17:19
آقا جاويد سلام :
من تصميم خودم رو گرفتم همون معمولي رو ميگيرم . با ورژنه 3.52 . چون طبق گفته شما پايدارترينه . حالا يه سوال اين 3.52 تا چه مدتي بازي ها رو ساپورت ميكنه . يعني از چند وقته ديگه ممكنه بازي عرضه بشه كه رو 3.52 جواب نده ؟ مرسي

nemitoonam farsi benevisam akhe mosaferat raftam.
ta kheyli vaght dige. khodet ro ba in harfa negaran nakon.ta moghei ke fram ware jadid nayad bazi ha ehtiaji ta 2 sale dige behesh nadaran,va moghei ke biad mitooni be oon tadil koni.jaye negarani nist.

mazi_z_PSP
02-10-2007, 17:25

من پس فردا پنج شنبه ميخام برم توپخونه پي اس پي بگيرم . همون معمولي چون فكر كردم ديدم با اسليم زياد تفاوت نداره تازه 25 تا 30 تومن هم ارزونتره . حالا يه خواهش از تمام بچه هاي تاپيك دارم . از جاويد جان و مازيار عزيز و رسول و علي و بقيه بچه هاي تاپيك كه متاسفانه اسمشونو نميدونم . هر كي اگه نكته ايي ميدونه بگه كه من پس فردا كه ميرم بگيرم سرم كلاه نره . در مورد خود psp در مورد رم و بقيه چيزا ممنون ميشم نكته ايي باشه كه هنگام خريد بايد دقت كرد بهم بگيد . راستي استاندارد ميخام بگيرم . umd هم نداره . چجوري پس لنزشو تست كنم . تو مغازه به يارو بگم كه لنزشو حتما تست كنه ديگه ؟

mobaraket bashe aziz. chand ta chiz hast ke hatman bayad deghat koni. 1-hatman say kon psp ro ba umd raygan begiri.
2- hatman yk bazi beriz roo memori 4 gig High Speed mesle MGS ya Tekken.bazi mamooli mesle Tennis nariz. baad umd bezar toosh va bazi ro ejra kon.
3- tamame noghat safhe ro negah kon ke picsel sookhte nadashte bashe.
4- hamin behtarine.
5 hatman recavery(dorost neveshtam?) ro chek kon. hameye ghesmat hasho. chon momkene kharab bashe. ba negah dashtan dokme R ghabl az roshan shodan
va dige arezu mikonam khoda komaket kone.

mazi_z_PSP
02-10-2007, 17:28
عرض معذرت باید بگم همه ی ما در مورد M33 سر کار بودیم m33 همان دارک الکس هست یعنی گروهی به نام m33 وجود نداره که دارک الکس بخواد با اونا همکاری کنه هنوز معلوم نیست دلیل اینکار دارک الکس چی بوده (حداقل من نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif)

jaleb bood. mamnoon. shayad mikhaste maro emtehan kone
=====================================
aslan be slim tavajomh nakonin.faghat kasaii ke mikhan tazze bekharan behtare mogheii ke slim arzoon shod oono bekharan

mazi_z_PSP
02-10-2007, 17:34
عرض معذرت باید بگم همه ی ما در مورد M33 سر کار بودیم m33 همان دارک الکس هست یعنی گروهی به نام m33 وجود نداره که دارک الکس بخواد با اونا همکاری کنه هنوز معلوم نیست دلیل اینکار دارک الکس چی بوده (حداقل من نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif)

memori haye 4 zire 80 shansi dar mian. baraye man ke dorost kar nakard.nemidoonam eshkal az fram ware bood ya memori. az 10 ta bazi 6 taro ejra nemikard

aslan jaye negarani nist.hamishe too donya kasaii bahooshtar az sony peyda mishe. ino tajrobe sabet karde

rassool
02-10-2007, 19:56
درسته اقا مازيار هميشه يه باهوش پيدا ميشه ولي اگه از باهوشي خرگوش نشده باشه(شوخي)
نميدونم اين اواتار كوفتي من رو يه چند ساعتي كي عوض كرده فكر كنم پسر خالم بوده ميخاسته يه شوخي كنه .

rassool
02-10-2007, 20:17
بازم سوني غافل گيرمون كرد و اينبار يه برنامه تحت ويندوز براي درست كردن تم مخصوص فريمور 3.7X بيرون داد . اين برنامه كاملا مجاني است و در دسترس همگان قرار گرفته .
كار كرد با هاش خيلي راحته و فقط كافيه هر عكسي كه مي خوايد جايگزين كنيد به ابعاد 48*64 در بيارين و جايگزين كنيد .

pooria_k2
02-10-2007, 20:18
آقا رسول psp slim تو شیراز هست؟اگه اره قیمتش چنده؟ و چه چیزائی همراهشه؟:31:

rassool
02-10-2007, 20:28
والا نميدونم يه چند وقتيه بازار رو زير و رو نكردم ولي بايد باشه ديگه اگه تهران هست پس شيرازم هست اگه ميخاي شماره تلفن بهت بدم خودت تماس بگير ببين داره.

pooria_k2
02-10-2007, 21:11
والا نميدونم يه چند وقتيه بازار رو زير و رو نكردم ولي بايد باشه ديگه اگه تهران هست پس شيرازم هست اگه ميخاي شماره تلفن بهت بدم خودت تماس بگير ببين داره.
اگه میشه بدین بی زحمت اسم مغازه رو هم بگید:11:

rassool
02-10-2007, 21:19
اقا پوريا فرستادم به پيغام خصوصي

Arshia001
02-10-2007, 22:41

ببین،باید Demo Disc داشته باشه!سرت کلاه نره ها!

J A V I D
02-10-2007, 22:59

خوب دوستان همه چي رو گفتن در مورد يو ام دي تو همه پك ها يه يو ام دي هست يا بازي يا فيلم يا دمو اگه جايي گفت يو ام دي نمي ده نخر مطمئن باش كه فريم ور 3.52 m33 باشه چون بعضي ها مي گن هست ولي وقتي نگا مي كني مي بيني كه ورژن پايين تره ! مموري چهار گيگم به نظر من سنگينه واسه PSP با اين حال مشكلي پيش نمي آد ... خود منم احتمالا پنجشنبه توپخونم اونجا كاري دارم ! در ضمن اونجا مغازه ها تازه ساعت ده باز مي كنن زود تر نري علاف شي !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

amirrasa kateb
03-10-2007, 08:02

phrshad
03-10-2007, 14:17

موقع خريد مموري بازي gta را امتحان كن.دقت كن پرش نداشته باشه /...

rassool
03-10-2007, 17:14

دستت درد نكنه امير راسا جان خوب كه اين عكس دوم رو گزاشتي يادم به يه چيزي افتاد اين دستگاهي كه به psp وصل ميشه و تلوزيون ميگيره توي ايران هم كار ميكنه مي تونه شبكه هاي تلوزيوني رو بگيره قيمتش چنده از فركانس انالوگ استفاده ميكنه يا ديجيتال. Thanks for margeloo

ali_ranger22
03-10-2007, 21:15
یه خبر دیگه از دارک الکس :
3.71 m33-2 path
1.5 kernel addon 2

ببخشید قاتی شده انگلیسی هاش تقصیر من نیست دارک الکس اینارو داده بیرون در مورد پایدار بودنش زیاد نمیدونم ولی چون 1.5 kenel addon 2 داره احتمالا پایدار تره

راستی خودمونی ما این slim چه روشنایی تصویری داره ها

در مورد irshell 3.6 کسی جوابمو نداد من پرسیده بودم کاربرد این برنامه چی هست و چطوری میشه نصبش کرد؟

آها یه چیز دیگه من نفهمیدم این رم 4 گیگه که 47 تومنه خوبه یا نه فکر کنم اول باید تستش کرد نه؟؟

rassool
03-10-2007, 21:37
اقا علي اين خبرو كه منم داده بودم اگه توي صفحات قبل نگاه كني هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد اي ار شل هم كه كاربرد هاي زيادي داره مثل گوش دادن به اهنگ موقع بازي كردن كنترل تلوزيون ووسايل كه كنترل دارند گوش كردن به اهنگ موقع نگاه كردن عكس انتقال فايل بين دو psp و... كاربرد هاي زيادي داره من خودم از موقعي كه psp رو گرفتم هميشه روي psp من بوده ميشه بعضي از مواقع باهاش يكي رو گزاشت سر كار با همين كنترل تلوزيونش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نصب اونم خيلي اسونه كافيه سه پوشه دو هوك و پي اس پي و اي ار شل رو توي شاخه اصلي مموري كپي كني همين .
در مورد مموري هم شك نكن كه تقلبي هست اما براي اينكه مطمئن هم بشي يه عكس ازش بزار تا بهت بگيم تقلبي هست يانه سر سه سوت بهت ميگم تقلبي هست يا نه. راستي ورژن جديد اي ار شل 3.7 هست كه همين امروز ديدم توي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گزاشته بود وچيزي حدود 20 مگ حجم داره من خودم 3.62 رو دارم.
Thanks for margeloo

J A V I D
03-10-2007, 22:26
اقا علي اين خبرو كه منم داده بودم اگه توي صفحات قبل نگاه كني هست.

رسول جان شما ورژن يكشو گفتي بودي ايشون ورژن دوشو منظورشون بود كه تازه تو سايت دارك الكس اومده !

rassool
03-10-2007, 22:35
پس اينتور بايد بيشتر دقت ميكردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جاويد جان در مورد اون tv شما چيزي نميدوني ؟
راستي يه چيز ديگه هم امروز به گوشم خورد هدفون بلوتوس ديگه چه صيقه اي هست مال همين psp هم بود.

Reza Shekarchi
03-10-2007, 23:20
هدفون بيسيمه
اصلاً فکر نميکنم همچين چيزی داشته باشيم چون توی psp جديدا ديگه همون infrared هم برداشته شده

rassool
04-10-2007, 10:57
توي اين سايت هدفون بلوتوس داره شما يه نگاه بنداز.

amirrasa kateb
04-10-2007, 13:19
آقا رسول فرق بین 3.40 و 3.52-4 چیه؟

bmwm3gtr
04-10-2007, 14:45
من بد بخت که انگار تمام عالم و آدم دست به هم دادن تا من پی اس پی نخرم . قرار بود همین امروز برم بخرم که نشد . هر کدوم از برنامه ها رو هم که میگید ، وقتی دانلود میکنم اگه گیر نده ول نمیکنه ، مثلا همین تبدیله که آقا رسول گذاشته بود و حجمش 1mb بود رو وقتی دانلود کردم کامل دانلود شد اما به محض تمام شدن ارور داد و اجرا نشد و اصلا گم شد . آدرسشو تو کامپیوترم دارم وقتی به پوشش میرسم خالیه و اصلا نیستش .

rassool
04-10-2007, 18:44
فرق بيين اين دو بالا رفتن رزوليشن تصوير (كيفيت) .در ورژن 3.52-4 فولدر ويديو در بخش iso اضافه شده هست و بلاخره مهم ترين چيز اجراي بازي هاي جديد هست كه فقط بر روي 52 اجرا ميشوند. راستي يادم رفت بگم كه اجراي بازي هاي ps1 و اجراي بدون umd نيز در اين ورژن بهتر شده .

rassool
04-10-2007, 19:00
من بد بخت که انگار تمام عالم و آدم دست به هم دادن تا من پی اس پی نخرم . قرار بود همین امروز برم بخرم که نشد . هر کدوم از برنامه ها رو هم که میگید ، وقتی دانلود میکنم اگه گیر نده ول نمیکنه ، مثلا همین تبدیله که آقا رسول گذاشته بود و حجمش 1mb بود رو وقتی دانلود کردم کامل دانلود شد اما به محض تمام شدن ارور داد و اجرا نشد و اصلا گم شد . آدرسشو تو کامپیوترم دارم وقتی به پوشش میرسم خالیه و اصلا نیستش .
شما سعي كن از برنامه Download Accelerator Plus (DAP) واسه دانلود استفاده كني تا كمتر به اين مشكلها بر بخوري البته همه سايت ها رو ساپورت نميكنه ولي براي اونايي كه ساپورت ميكنه خوب عمل ميكنه.
لينك دانلودشم

rassool
04-10-2007, 20:21
PSP Filer 3.51

اين برنامه يه فايل مينجر براي PSP هست كه امكان دسترسي و تغييرات (نظير Rename, Copy, Move ,...) در فايل هاي مموري استيك، فلش و UMD رو ميده. ميتونيد اهنگ هم حين كار پخش كنيد و ...

وبرنامه Bookr v0.7.1
براي خوندن فايل هاي PDF و همچنين TXT ميتونيد از اين برنامه استفاده كنيد.

amirrasa kateb
04-10-2007, 20:24
آقا رسول 3.71 m33_2 آپدیت کرم

amirrasa kateb
04-10-2007, 20:28
PSP Filer 3.51

آقا رسول اون فایلر نوشته at risk ,وbooker رو هم توir sheel داره

rassool
04-10-2007, 20:30
نميدونم خوب كاري كردي يا نه اينو بايد از اقا جاويد بپرسي كه الان كه كرنال 1.5 اومده ديگه ميشه به 3.71 اپگريد كرد يا نه ؟

rassool
04-10-2007, 20:37
آقا رسول اون فایلر نوشته at risk ,وbooker رو هم توir sheel داره
ميدونم ولي شايد يكي نتونست برنامه ir shell رو بگيره چه گناهي كرده شايدم از ir shell خوشش نيومد اونيم كه نوشته ريسك من خودم ريسكشو به جان خريدم و ريختمش چون خيلي به كارم ميومد با اين برنامه ميشه فايلهاي psp رو مخفي كرد با تغير پسوند اونا هر وقت هم خاستي ميتوني پسوندشون رو به حالت اول برگردوني تا فايل به نمايش در بياد اين ريسك روهم خودم خونده بودم ولي فكر نكنم به فلش دستگاه كاري داشته باشه.
ولي چرا مثل اينكه با فلاش دستگاه هم كار داره اينو تا زه خوندم.

J A V I D
04-10-2007, 20:46
نميدونم خوب كاري كردي يا نه اينو بايد از اقا جاويد بپرسي كه الان كه كرنال 1.5 اومده ديگه ميشه به 3.71 اپگريد كرد يا نه ؟

مشكلات زيادي رفع شده ولي به نظر من هنوز نصبش زوده !

ميدونم ولي شايد يكي نتونست برنامه ir shell رو بگيره چه گناهي كرده شايدم از ir shell خوشش نيومد اونيم كه نوشته ريسك من خودم ريسكشو به جان خريدم و ريختمش چون خيلي به كارم ميومد با اين برنامه ميشه فايلهاي psp رو مخفي كرد با تغير پسوند اونا هر وقت هم خاستي ميتوني پسوندشون رو به حالت اول برگردوني تا فايل به نمايش در بياد اين ريسك روهم خودم خونده بودم ولي فكر نكنم به فلش دستگاه كاري داشته باشه.

اين ريسك رو تو اكثر برنامه ها نوشتن چون اين برنامه ها خونگي هستن و مورد تاييد سوني نيستن و ممكن به دستگاه صدمه وارد كنن ولي در كل خطر آنچناني ندارن كه بخواين بترسين !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

amirrasa kateb
04-10-2007, 22:52
آقا رسول ورژن دوشم اومده

phrshad
05-10-2007, 02:30
اين ها چه قدر براي firmware بيرون دادن عجله دارن ........!
من كه فعلا با 3.52ئ33 4 كار ميكنم خوبه .....

DHAMID
05-10-2007, 09:42
سلام
این Psp جدیدا تو ایران اومده.اگه اومده قیمتش چنده.

amirrasa kateb
05-10-2007, 09:49
سایت پرتو 3 رنگشو میده 220
ww.partogame.com

mazi_z_PSP
05-10-2007, 11:53
سلام

manzooret ine ke psp taze oomade too iran ya slim amade too iran?
agar intore slim yek 4-5 roozi mishe ke amade.ama az gheymatesh khabari nadaram. bayad 40-50 toman geroontar bashe.

mazi_z_PSP
05-10-2007, 11:54
اين ها چه قدر براي firmware بيرون دادن عجله دارن ........!
من كه فعلا با 3.52ئ33 4 كار ميكنم خوبه .....

bekhoda rast migi. nemidoonam chera injoori mikonan. albate mofid ham hast chon too har framware ghabeliat haye jadidi ezafe mishe. ama man ke hanooz be 3.52 ham tabdil nakardam.

ali_gamer
05-10-2007, 15:47
سلام

الان psp slime 220 هست اونم کپی خور شدش به اخرین ورژن

rassool
05-10-2007, 16:58
راست ميگي يعني انقدر ارزونه؟ اين كه ميشه همون قيمتpsp معمولي!!!!

mazi_z_PSP
05-10-2007, 19:54

nemigam doroogh migi ama migam eshtebah mikoni.
sony elam karde ke gheymate slim 40 dolar geroontare.
hala bebin ke ina nemitoonan zire gheymate bazare asli bedan.
shayad behet eshtebah gheymat dadan shayad ham ke slip naboode

ali_gamer
05-10-2007, 21:09
nemigam doroogh migi ama migam eshtebah mikoni.
sony elam karde ke gheymate slim 40 dolar geroontare.
hala bebin ke ina nemitoonan zire gheymate bazare asli bedan.
shayad behet eshtebah gheymat dadan shayad ham ke slip naboode

قیمت همینه نترس اینا سوده خودشونو بر میدارن:31:
الان psp معمولی قیمت اصلیش 149$ اینه که اینجا تا 290و310 بت میندازن حالا به قول تو اگه سونی گفته باشه 40 دلار گرونتره خوب میشه 190 دلارpsp slime که اینجا از 220 تا 260 هست
psp slime تو سه تا پک موجوده
1. پیانو که 169دلاره اینجا 220
2.ایسی سیلورکه 199 دلاره اینجا 260
و3.استار وار که همزمان با بازیش می یاد به قیمته 199 دلار
:46:

rassool
05-10-2007, 21:13
منم فكر ميكنم حق با اقا مازيار هست اگه فروشنده ها بيان و اون slim رو با همون قيمت fat بدن معلومه كه همه fat ها رو دستشون ميمونه مردمم كه مغز... نخوردن برن با همون قيمت fat بخرن.

rassool
05-10-2007, 21:17
قیمت همینه نترس اینا سوده خودشونو بر میدارن:31:
الان psp معمولی قیمت اصلیش 149$ اینه که اینجا تا 290و310 بت میندازن حالا به قول تو اگه سونی گفته باشه 40 دلار گرونتره خوب میشه 190 دلارpsp slime که اینجا از 220 تا 260 هست
:46:
نميدونم چي بگم والا شايدم حق باشما باشه شما كجا زندگي ميكني از كدوم مغازه قيمت گرفتي شمارشو داري؟ممنون

ali_gamer
05-10-2007, 21:19
خوب الان fat ارزون شده core pack 200 تومن
حالا با این حال به اینجا هم یه سر بزنید

rassool
05-10-2007, 21:27
اين كه سايت اقا هومن خودمون هست!!!!! كي ازچين برگشتن؟ من خودم كتبا از اقا هومن ميپرسم قضيه چيه.از شما هم ممنون اقا علي خبرشو همينجا بهتون ميدم.

ali_gamer
05-10-2007, 21:35
اقا هومن تا جایی که من یادمه ژاپن نرفته بود و چین بود که فک کنم 2 3 هفته ای میشه که اومده

rassool
05-10-2007, 22:12
بله درسته چين من هميشه چين و ژاپن رو باهم قاطي ميكنم شما ببخشيد من يه pm زدم به ايشون جوابشو داد خبرتون ميكنم.

bmwm3gtr
05-10-2007, 22:53
شما سعي كن از برنامه Download Accelerator Plus (DAP) واسه دانلود استفاده كني تا كمتر به اين مشكلها بر بخوري البته همه سايت ها رو ساپورت نميكنه ولي براي اونايي كه ساپورت ميكنه خوب عمل ميكنه.
لينك دانلودشم

من خودم از جدیدترین ورژن اون برنامه استفاده میکنم ( 5 . 8 ) ولی گیر میده .

J A V I D
05-10-2007, 23:59
به دليل بحث هاي بي ربط باز يه مدت تو بحث هاتون شركت نمي كنم !!!!

pooria_k2
06-10-2007, 12:34
به نظر شما اگه psp slim از دبی بگیرم بهتره یا ایران؟
قیمت تو دبی چنده؟
بهترین سایت برای خرید psp چیه؟
قیمت مموری 8گیگ تو دبی چنده؟:13:

ali_ranger22
06-10-2007, 14:29
اقا رسول این سایتهdl.qj.net نمیدونم چرا قات زده نمیشه دانلود کرد
در مورد رم نمیتونم عکس بزارم ولی فکر نکنم تقلبی باشه اخه رم های سونی گرونه ولی این sandisk هست حالا اگه شما میتونی عکس بزار

ali_ranger22
06-10-2007, 14:37
به دليل بحث هاي بي ربط باز يه مدت تو بحث هاتون شركت نمي كنم !!!!

شما به خاطر من ببخش:10::46:

ali_ranger22
06-10-2007, 14:46
قیمت تو دبی چنده؟

بهتره از ایران بگیری چون همینجا برات کپی خورش میکنن (از همون مغازه ای که خریدی) ولی اگه از دبی بگیری باید پول بدی تا کپی خورش کنن (البته تو ایران) باز خود دانی

siriman
06-10-2007, 15:11
سلام دوستان!
بهترین مبدل Dvd برای Psp چیه؟ فرم ویر من 3.3 هست.
ممنون میشم اگه بگید:11:

rassool
06-10-2007, 16:51
اگه من بودم كه از همين ايران ميگرفتم چون فرقي نميكنه از دبي يا ايران بچه ها ميگن كه pspslim 220 تومان شده اگه اينجوريه حتما از ايران بگير .
قیمت تو دبی چنده؟
والا يه چند وقتيه سر نزدم نميدونم (شوخي)
هموني كه توي پيغام بهم داده بودي خوفه .
اينم اون بالا بهت گفتم.

اقا رسول این سایتهdl.qj.net نمیدونم چرا قات زده نمیشه دانلود کرد
در مورد رم نمیتونم عکس بزارم ولی فکر نکنم تقلبی باشه اخه رم های سونی گرونه ولی این sandisk هست حالا اگه شما میتونی عکس بزار
شرمنده من عكس از sandisk ندارم ولي از سوني چرا فكر نكنم sandisk تقلبي باشه يعني من نديدم.

بهتره از ایران بگیری چون همینجا برات کپی خورش میکنن (از همون مغازه ای که خریدی) ولی اگه از دبی بگیری باید پول بدی تا کپی خورش کنن (البته تو ایران) باز خود دانی
كپي خور كردنش مسئله اي نداره ايشون ميخان پولشونو الكي حروم نكنن كاري به كپي خور كردنش نداره كپي خور كردنش فقط براي اولين بار مسئله هست از باراي بعد خودتون هم ميتونيد كپي خورش كنين .

سلام دوستان!
بهترین مبدل Dvd برای Psp چیه؟ فرم ویر من 3.3 هست.
ممنون میشم اگه بگید:11:
بهترين برنامه XviD4PSP هست شما توي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید يا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگرد حتما پيدا ميكني منم اگه لينكشو پي دا كردم ميزارم.

rassool
06-10-2007, 17:00
اينم براي اقاي siriman عضويت شمارو تبريك ميگم.

آخرين ورژن از برنامه XviD4PSP هست. احتمالا خيلياتون كار كرديد باهاش ولي كسايي كه نميدونن چيه بايد بگم كه اين برنامه براي تبديل فايل هاي تصويري به فرمت MP4 استفاده ميشه امكان تبديل از روي DVD رو هم داره همچنين امكان استفاده از زيرنويس رو هم داره و ميتونيد فيلمي كه تبديل ميكنيد رو با زيرنويس فارسي تبديل كنيد و به راحتي بر روي PSP اجرا كنيد.
براي اجرا احتياج به Microsoft's .NET Framework ورژن 2 هست.

rassool
06-10-2007, 17:07
يه سوال چند صفحه قبل ما كرديم ولي هيچكس جواب نداد كه اين دستگاهي كه وصل ميشه به psp وتلوزيون ميگره توي ايران كار ميكنه يانه؟؟

Arshia001
06-10-2007, 17:27
قیمت تو دبی چنده؟

من از دوبی گرفتم.به تو هم توصیه میکنم از دوبی بگیری.خودت هم با یه ذره جرات میتونی کپی خورش کنی.

pooria_k2
06-10-2007, 19:28
من از دوبی گرفتم.به تو هم توصیه میکنم از دوبی بگیری.خودت هم با یه ذره جرات میتونی کپی خورش کنی.
چند گرفتی؟
slim یا fat

ali_gamer
06-10-2007, 19:40
يه سوال چند صفحه قبل ما كرديم ولي هيچكس جواب نداد كه اين دستگاهي كه وصل ميشه به psp وتلوزيون ميگره توي ايران كار ميكنه يانه؟؟

اره اینا همه جا کار می کنه وصل می شه پشت تلویزیون و با wi-fi می فرسته رو psp ولی تا 200 متر بیشتر برد نداره که زیاد بدرد بخور نیست:13:

bmwm3gtr
06-10-2007, 22:53
psp slim تا ده دوازده روز دیگه به صورت کامل و بدون مشکل و پایدار میشه یا نه ؟ چون اگه دوباره تمام عالم و آدم دست به دست هم ندن 24م تا27م پولم جور میشه . اگه بشه میخوام slim بخرم . دعام کنید .

Shadow of Destiny
06-10-2007, 23:35
خب سوال تلوزیون هم حل شد. راستی می شه دیش به PSP وصل کرد تا بشه کانالای ماهواره ای رو هم گرفت ؟

راستی psp فقط همین چهار تا دگمه رو واسه بازی داره ؟ دکمه های L1,L2 و R1,R2 چطور ؟ من که از عکس چیزی رو نتونستم ببینم.

بچه ها این سی دی ها یا دی وی دی ها ی psp برچسب مخصوص هر بازی روشون هست یا همینطوری سی دی یا دی وی دی خام رو برمیدارن رایت می کنن ؟

------------------------------------------------------
در مورد شبیه ساز PS2 برای PSP باید بگم که اصلا امکان نداره.

و اینکه از صفحه ی 70 تا 144 این بند رو خوندم.

rassool
07-10-2007, 10:35
اره اینا همه جا کار می کنه وصل می شه پشت تلویزیون و با wi-fi می فرسته رو psp ولی تا 200 متر بیشتر برد نداره که زیاد بدرد بخور نیست:13:
مثل اينكه شماه اشتباه ميكني من اين دستگاه رو ميگم فكر كنم جديد تر از اون چيزي باشه كه شما ميگي اوني كه شما ميگي چند وقت پيش توي شبكه game1 ديدم البته به صورت نقاشي نشون ميداد فكر كنم اين همين جوري ميتونه تلوزيون رو بگيره شما يه نگاهي به عكس بنداز شايدم من اشتباه ميكنم.

خب سوال تلوزیون هم حل شد. راستی می شه دیش به PSP وصل کرد تا بشه کانالای ماهواره ای رو هم گرفت ؟
فكر نكنم چنين چيزي باشه.

راستی psp فقط همین چهار تا دگمه رو واسه بازی داره ؟ دکمه های L1,L2 و R1,R2 چطور ؟ من که از عکس چیزی رو نتونستم ببینم.
psp
------------------------------------------------------
در مورد شبیه ساز PS2 برای PSP باید بگم که اصلا امکان نداره.

و اینکه از صفحه ی 70 تا 144 این بند رو خوندم.

فقط رو دگمه L1 و R1 رو داره .
بچه ها این سی دی ها یا دی وی دی ها ی psp برچسب مخصوص هر بازی روشون هست یا همینطوری سی دی یا دی وی دی خام رو برمیدارن رایت می کنن ؟
خود psp كه cd نمي خوره اگه منظورت umd هست كه روي هر umd عكس بازي كه توش هست رو زده ولي اگه منظورت dvd يا cd هايي هست كه بازي هاي كپي توشون هست همه رايتي و روي همين cd يا dvd هاي معمولي رايت ميشن عكسي هم ندارن.

Shadow of Destiny
07-10-2007, 10:43
رسول جون... نگفتم که از صفحه ی 70 تا 144 رو خوندم ؟ :20: منظورم همون کپی بودش. دیسکای اصلیشون که قیمتش از 30 شروع می شه تا 70.

راستی رسول جون. واقعا این شبکه های تلوزیونی رو به طور مستقیم دریافت می کنه ؟
اگه اینجوری باشه که معرکس پسر.:18:

وای پی لااقل L1 و R1 رو داره . خیلی داره از این PSP خوشم میاد. حتما یکی از این slim ها شو می خرم. ولی الان منتظرم که Firmware جدیدش بیاد.

rassool
07-10-2007, 10:56
رسول جون... نگفتم که از صفحه ی 70 تا 144 رو خوندم ؟ :20: منظورم همون کپی بودش. دیسکای اصلیشون که قیمتش از 30 شروع می شه تا 70.

راستی رسول جون. واقعا این شبکه های تلوزیونی رو به طور مستقیم دریافت می کنه ؟
اگه اینجوری باشه که معرکس پسر.:18:

وای پی لااقل L1 و R1 رو داره . خیلی داره از این PSP خوشم میاد. حتما یکی از این slim ها شو می خرم. ولی الان منتظرم که Firmware جدیدش بیاد.
والا در مورد اين دستگاه نميدونم شايدم همون جوري باشه كه اقا علي ميگه من اطلاع دقيقي ندارم.
فرم وير جديد هم فكر كنم فعلا طول بكشه تا بياد چرا شما منتظر جديدش هستي يعني با همين كارت راه نميفته من خودم ديروز به 3.71 اپديت كردم ورژن خوبي هستش امكانات خوبي هم بهش اضافه شده ولي برنامه هاي خونگي رو اجرا نميكمه كرنال 1.5 رو هم روش نصب كردم ورژن خوبيه .
تغريبا مثل همون ورژن slim ميمونه .

bayern
07-10-2007, 11:24
سلام

میدونم تو تاپیک های دیگه در این مورد توضیح داده باشید ولی تعداد صفحات اونقدر زیاده که آدم نمیتونه راحت جوابشو پیدا کنه اگر ممکنه تو این صفحه کمک کنید

من میخوام psp slim 2000 بخرم ...امروز پشت شهرداری بودم یه مغازهای میگفت 220 یکی دیگه میگفت 230 بنظر شما قیمت همینه
اگر رفتم مغازه از کجا بفهمم که psp slim 2000 کرک شده
تو بسته بندیش باید چه وسایلی باشه
آیا psp slim 2000 خودش به مدلهای مختلف تقسیم میشه و اگه میشه کدومشون بهتره
چه ورژن و Firmware باید روش نصب باشه
از کجا بفهمه که دستگاه سالمه
و خیلی سوالات دیگه دارم که امیدوارم موقعی که جوابمو دادید خودتون به اونها اشاره کنید
اگر کمکم کنید خیلی خیلی ممنون میشم

mazi_z_PSP
07-10-2007, 13:07
ببين دوست عزيز بهت پيشنهاد ميکنم فعلا سليم نخری. چون هنوز تو ایران امتحانشو پس نداده. من خودم فکر ميکنم این اسليم هايی که تو بازار هست اصل نيست. چون از قيمت واقعيش ارزونتره.

mazi_z_PSP
07-10-2007, 13:09

اینم نظر دوستمون هست. حالا خودت بورو تحقيق کن.

mazi_z_PSP
07-10-2007, 13:12

اوه اوه بابا اینقدر ديگه این پی اس پی رو دسته بالا نگيرين. ديگه اینقدر هم ازش بر نمياد.

phrshad
07-10-2007, 15:05
اينم براي اقاي siriman عضويت شمارو تبريك ميگم.

آخرين ورژن از برنامه XviD4PSP هست. احتمالا خيلياتون كار كرديد باهاش ولي كسايي كه نميدونن چيه بايد بگم كه اين برنامه براي تبديل فايل هاي تصويري به فرمت MP4 استفاده ميشه امكان تبديل از روي DVD رو هم داره همچنين امكان استفاده از زيرنويس رو هم داره و ميتونيد فيلمي كه تبديل ميكنيد رو با زيرنويس فارسي تبديل كنيد و به راحتي بر روي PSP اجرا كنيد.
براي اجرا احتياج به Microsoft's .NET Framework ورژن 2 هست.

اين فايلش كار نكرد ...:17:

phrshad
07-10-2007, 15:14
من بازي Driver رو كه مال ps1 بود را گرفتم براي psp ... اما تو بازي وقتي restart game ميكنم گير ميكنه بازي تبديليه rayman هم بالا نمي آيد كسي راه حلي داره ؟
من فايل iso بازي ها رو گرفتم تبديل كردم بازم همين جوري شد ...:(

phrshad
07-10-2007, 15:21
سایت پرتو 3 رنگشو میده 220
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سايت باز نميشه امير رساا ...:3:

Shadow of Destiny
07-10-2007, 15:48
والا در مورد اين دستگاه نميدونم شايدم همون جوري باشه كه اقا علي ميگه من اطلاع دقيقي ندارم.
فرم وير جديد هم فكر كنم فعلا طول بكشه تا بياد چرا شما منتظر جديدش هستي يعني با همين كارت راه نميفته من خودم ديروز به 3.71 اپديت كردم ورژن خوبي هستش امكانات خوبي هم بهش اضافه شده ولي برنامه هاي خونگي رو اجرا نميكمه كرنال 1.5 رو هم روش نصب كردم ورژن خوبيه .
تغريبا مثل همون ورژن slim ميمونه .

ولی گفته شده بود که هنوز ناپایداره که ..
خب اگه اینجوری باشه که شما می گی خیلی خوبه. اگه بخوام بگیرمش می تونن به 3.71 ارتقا بدن ؟

بعدش خودم می تونم ارتقاش بدم چون ریسکش خیلی کمتر می شه.

پس از الان شروع می کنم به جمع آوری اطلاعات بیشتر و خرید یکیشون.

کسی نیست که در مورد tv ش اطلاعات بیشتر بده ؟

faz_metr
07-10-2007, 15:50
سلام،
من يه psp 1004 با مموري استيك 4 گيگابايت san disk از فروشگاه يگانه تو جمهوري خريدم . موقع اجري بعضي بازي ها بد جوري گير مي كنه و كند ميشه . مثل gta يا prince of persia . ميگن مموري هاي 4 گيگ كند هستن و بخاطر اونه . راسته ؟ الان من بايد برم يه مموري ديگه بخرم ؟

phrshad
07-10-2007, 16:02
سلام،
من يه psp 1004 با مموري استيك 4 گيگابايت san disk از فروشگاه يگانه تو جمهوري خريدم . موقع اجري بعضي بازي ها بد جوري گير مي كنه و كند ميشه . مثل gta يا prince of persia . ميگن مموري هاي 4 گيگ كند هستن و بخاطر اونه . راسته ؟ الان من بايد برم يه مموري ديگه بخرم ؟
تو همين فروم گفتم كه اگر رو gta گير ميكنه نخريند قلابيه !
برو بهش پس بده بگو 2گيگ بده اگه گير نميكنه .....
اگر 2گيگشم گير كرد بدون قلابيه ...

Arshia001
07-10-2007, 16:55
اين فايلش كار نكرد ...:17:

خدایا!یه زمانی ملت IQ داشتن چه خوب بود!
خوب Rename کن به *.exe درست میشه!

راستی منم PS3 رو از یگانه گرفتم.تا اینجا راضی بودم.اونجا بودی نپرسیدی PS2 چنده؟

phrshad
07-10-2007, 17:05
[quote=Arshia001;1680818]خدایا!یه زمانی ملت IQ داشتن چه خوب بود!
خوب Rename کن به *.exe درست میشه!

آخه مگه حواس مي زارين باسه آدم ! :31:
IQ من اونقدر ها هم بد نيست ....:tongue:
به هر حال ممنون .

faz_metr
07-10-2007, 17:16
ديگه فكر نكنم پس بگيره چون 2 هفته پيش ازش خريدم ( اون موقع gta نداشتم الان گرفتم ! ) حالا اگه خواستم يه مموري 2 گيگ ديگه بخرم از كجا بفهمم تقلبي نيست ؟ ( مطالب قبلي اين تاپيك جواب نميده ، ناكسا تقلبي رو از اصلشم بهتر مي سازند ، حداقل تو قيافه ) به فروشنده بگم روش gta بريز اگه گير نكرد مي خرم خوبه ؟ :27:

Shadow of Destiny
07-10-2007, 18:51
اگه مطالب این بند رو اسکن می کردی دیگه از این اشتباها نمی کردی.... همه چیز با عکس نشون داده شده.

راستی جناب phrshad این عکس تو امضاتون بدجوری سرعت پیج رو پایین آورده. می شه ادیتش کنید ؟

amirrasa kateb
07-10-2007, 20:28
من یک ممور ی1 گیگ گرفتم 18 تومن اصل نبود ولی درجه یک بود هولوگرامم نداشت رنگای روشم کیفینش ممولی بود اما تو gta پرش نداره همه بازی رو اجرامی کنه

amirrasa kateb
07-10-2007, 20:31
سايت باز نميشه امير رساا ...:3:
شما اینو تو آدرس بار کپی بکن
[

faz_metr
07-10-2007, 21:46
آقا حالا يه سوال ديگه ، اين internet browser psp چرا فقط يه page باز مي كنه ؟ نرم افزار بهتري براي اينترنت نداره كه حداقل در حد N91 باشه !!؟

phrshad
07-10-2007, 22:50
ديگه فكر نكنم پس بگيره چون 2 هفته پيش ازش خريدم ( اون موقع gta نداشتم الان گرفتم ! ) حالا اگه خواستم يه مموري 2 گيگ ديگه بخرم از كجا بفهمم تقلبي نيست ؟ ( مطالب قبلي اين تاپيك جواب نميده ، ناكسا تقلبي رو از اصلشم بهتر مي سازند ، حداقل تو قيافه ) به فروشنده بگم روش gta بريز اگه گير نكرد مي خرم خوبه ؟ :27:
آره من مموري خودم رو اينجوري خريدم ...:31::31:
خودش هم راضي بود...

J A V I D
07-10-2007, 23:02
آقا حالا يه سوال ديگه ، اين internet browser psp چرا فقط يه page باز مي كنه ؟ نرم افزار بهتري براي اينترنت نداره كه حداقل در حد N91 باشه !!؟

تا چهار پنج تا رو باز مي كنه ! هلپشو يه نگا بكنيد بد نيست اون دفترچه كه تو جعبشه به خدا يه نگا بهش بندازين بد نيست ...

Shadow of Destiny
08-10-2007, 01:07
بچه ها یه سوال احمقانه. پی اس پی finger touch هم داره ؟ و اینکه اون دکمه ی زیر جهت ها آنالوگشه ؟ اگه اینطوریه لطفا بگید که با اون کوچیکیش چطور می شه ازش به عنوان انالوگ استفاده کرد ؟ حسیه ؟

rassool
08-10-2007, 10:18
ولی گفته شده بود که هنوز ناپایداره که ..
خب اگه اینجوری باشه که شما می گی خیلی خوبه. اگه بخوام بگیرمش می تونن به 3.71 ارتقا بدن ؟

بعدش خودم می تونم ارتقاش بدم چون ریسکش خیلی کمتر می شه.

پس از الان شروع می کنم به جمع آوری اطلاعات بیشتر و خرید یکیشون.

کسی نیست که در مورد tv ش اطلاعات بیشتر بده ؟
خودم فهميدم البته به كمك چند تا از دوستان سيستمش ديجيتال هست وتوي ايران جواب نميده .

سلام،
چي ميگي مموري 4 گيگ كنده من خودم يه 4 گيگ دارم البته سوني هست 100 تومان گرفتمش از هاي اسپيد هم بهتر كار ميكنه تا حالا هر چي بازي روش ريختم همه رو اجرا كرده به جز pes7 كه اونم از مموري نيست.

شما مموري سوني بگير خيالت راحت اينم عكس مموري اصل.

بچه ها یه سوال احمقانه. پی اس پی finger touch هم داره ؟ و اینکه اون دکمه ی زیر جهت ها آنالوگشه ؟ اگه اینطوریه لطفا بگید که با اون کوچیکیش چطور می شه ازش به عنوان انالوگ استفاده کرد ؟ حسیه ؟
اون دگمه كوچيك مثل همون انالوگ دسته ps1 ميمونه ديگه به 8 جهت ميره يعني حركت 0 داره.

pooria_k2
08-10-2007, 12:12
من یه psp slim به صورت آنلاین از سایت پرتو سفارش دادم و میخاستم بدونم آیا 3.71 هست یا نه؟:31:
ازکجا میتونم dvd بازی هارو سفارش بدم؟

pooria_k2
08-10-2007, 12:19
آقا رسول این عکسی که گزاشتی 4گیگ هست؟

ali_ranger22
08-10-2007, 14:37
اقا رسول این نصب irshell 3.7 رو بگو هر کاری میکنم نمیشه

rassool
08-10-2007, 16:25
من یه psp slim به صورت آنلاین از سایت پرتو سفارش دادم و میخاستم بدونم آیا 3.71 هست یا نه؟:31:
ازکجا میتونم dvd بازی هارو سفارش بدم؟
يه پيغام خصوصي بده به اقا جاويد اون ميفروشه.

آقا رسول این عکسی که گزاشتی 4گیگ هست؟
فرقي نميكنه فقط روش نوشته 2 به جاي 4

اقا رسول این نصب irshell 3.7 رو بگو هر کاری میکنم نمیشه
گفتم كه من اين اي ار شل رو ندارم يه ورژن پايين تر اين رو دارم ولي حتما بايد ورژن psp شما 3.71 باشه هرچي فايل داره كپي كن توي مموري صفحه اول.

Shadow of Destiny
08-10-2007, 19:29
مرسی رسول جان.. حیف شد که TV جواب نمی ده. راستی می تونی تایید کنی که PSP Slim داری 8 گیگ حافظه ی داخلیه ؟

ali_gamer
08-10-2007, 21:15
مرسی رسول جان.. حیف شد که TV جواب نمی ده. راستی می تونی تایید کنی که PSP Slim داری 8 گیگ حافظه ی داخلیه ؟

بابا یه خورده فک کن با عقلت جور در میاد که psp بخواد 8گیگ حافظه داخلی داشته باشه اونم سلیم اون جوری به جای اینکه لاغر شه باید چاق تر هم شه مگه می خوای روش به جای فریم ور ویندوز نصب کنی
سلیم تا 8 گیگ رم ساپورت میکنه
یه خورده از اونی که تو کلته استفاده کن

faz_metr
08-10-2007, 22:02
psp من دفترچه فرانسوي داره ! انگليسيش رو اينترنت گير مياد ؟

mazi_z_PSP
08-10-2007, 22:37
psp من دفترچه فرانسوي داره ! انگليسيش رو اينترنت گير مياد ؟

کمی تا قسمتی. يک سرچ بزن

mazi_z_PSP
08-10-2007, 22:42

قبل از شروع E3 2007شايعاتی بود که اسليم حافظه داخلی 8 گيگ داره اما بعد از کنفرانس مسخره سونی تکذيب شد.
ظاهرا این طرح مال پی اس پی 2 هست که تا سال 2012 مياد

faz_metr
08-10-2007, 22:54
دفترچه انگليسي كه پيدا نكردم ولي با آزمون و خطا يه چيزايي فهميدم ، نميشه يه كاري كرد كه صفحات اينترنت فارسي رو هم باز كنه ؟

ali_gamer
08-10-2007, 22:57
کمی تا قسمتی. يک سرچ بزن

میگم طرفو چقد راهنمایی کردیا:20::31::31:

ali_gamer
08-10-2007, 23:00
دفترچه انگليسي كه پيدا نكردم ولي با آزمون و خطا يه چيزايي فهميدم ، نميشه يه كاري كرد كه صفحات اينترنت فارسي رو هم باز كنه ؟

مگه با psp داری سرچ میکنی؟

faz_metr
09-10-2007, 00:06
نه ، در كل ميگم . يعني نميشه مثلا فونت فارسي روش ريخت يا ...

Shadow of Destiny
09-10-2007, 02:06
بابا یه خورده فک کن با عقلت جور در میاد که psp بخواد 8گیگ حافظه داخلی داشته باشه اونم سلیم اون جوری به جای اینکه لاغر شه باید چاق تر هم شه مگه می خوای روش به جای فریم ور ویندوز نصب کنی

دوستان عزیز شرمنده. با اجازه می خوام فعلا کانالو عوض کنم و این دوستمونو یخورده بشورم.

who the hell do you think u r you goddammit ? you'd better get off your high horse or I'll do it myself. know what you're sayin' and watch your goddamn mouth before it gets too late.

مگه فکر کردی حافظه فلش حجمش چقدره که تو PSP Slim جا نشه... هان ؟؟؟؟
به قول آقای مازیار .. لطفا از چیزی که اطلاع ندارید در موردش حرف نزنید.
اول برو تو این لینک یه نگاه به حافظه ی فلش 32 گیگ بنداز. می بینی که شبیه همین حافظه های معمولی ولی با حجم 32 گیگ. مثل اینکه پیشرفت تکنولوژی رو دست کم گرفتی بچه...

تا حالا در مورد سی پی یوی 80 هسته ای چیزی شنیده بودی ؟

و اینم بهتون بگم که PSP slim حافظه داخلی 8 گیگابایتی داره... آره درست شنیدی 8 گیگ حافظه ی داخلی:

ویرایش:
بیش از 1000 تا سایت خارجی رو گشتم و همشون 8 گیگ حافظهی داخلی رو تایید کردن. اینم یکی دیگش:

سونی برا اینکه از بازارهای جهانی عقب نمونه دست به یه همچین کارای دیوانه واری می زنه. این که حالا چیزی نیست... حالا کسی به قدرت پردازنده Cell پلی استیشن 3 پی نبرده ببینه چه غولیه واسه خودش وشما داری در مورد 8 گیگ حافظه ی داخلی حرف می زنی ؟ کجای کاری ؟
در ضمن ایندفعه رو به خاطر بر و بچه های این سایت می بخشم و دفعه ی دیگه
Watch your trap. got it

برای اطلاعات بیشتر کافیه تو گوگل بنویسید:

psp 8GB internal flash

Shadow of Destiny
09-10-2007, 02:29
اینم یه چند تا دیگش:

و برای اینکه ابهام به طور کامل از بین بره. تو یه سایت خارجی هم در این مورد سوال کردم که نتیجه شو بعدا می گم.
کافی بود ؟

best64god
09-10-2007, 11:41
برنامه اي هست كه باهاش بشه بازيهاي psp رادر pc بازي كرد.اگر وجود داره اسم آن رابگيد يا لينك آن را بزاريد.
باتشكر از شما دوستان.:11:

phrshad
09-10-2007, 12:00
دوستان عزیز شرمنده. با اجازه می خوام فعلا کانالو عوض کنم و این دوستمونو یخورده بشورم.

who the hell do you think u r you goddammit ? you'd better get off your high horse or I'll do it myself. know what you're sayin' and watch your goddamn mouth before it gets too late.

اول برو تو این لینک یه نگاه به حافظه ی فلش 32 گیگ بنداز. می بینی که شبیه همین حافظه های معمولی ولی با حجم 32 گیگ. مثل اینکه پیشرفت تکنولوژی رو دست کم گرفتی بچه...

تا حالا در مورد سی پی یوی 80 هسته ای چیزی شنیده بودی ؟

و اینم بهتون بگم که PSP slim حافظه داخلی 8 گیگابایتی داره... آره درست شنیدی 8 گیگ حافظه ی داخلی:

ویرایش:
بیش از 1000 تا سایت خارجی رو گشتم و همشون 8 گیگ حافظهی داخلی رو تایید کردن. اینم یکی دیگش:

سونی برا اینکه از بازارهای جهانی عقب نمونه دست به یه همچین کارای دیوانه واری می زنه. این که حالا چیزی نیست... حالا کسی به قدرت پردازنده Cell پلی استیشن 3 پی نبرده ببینه چه غولیه واسه خودش وشما داری در مورد 8 گیگ حافظه ی داخلی حرف می زنی ؟ کجای کاری ؟
Watch your trap. got it

برای اطلاعات بیشتر کافیه تو گوگل بنویسید:

psp 8GB internal flash

h0ly crap dude lol ...cool down :31:
they just Kidz.

peace ...
پس psp معمولي چند گيگ حافظه داخلي داره ؟

phrshad
09-10-2007, 12:11

ali_ranger22
09-10-2007, 12:39
برنامه اي هست كه باهاش بشه بازيهاي psp رادر pc بازي كرد.اگر وجود داره اسم آن رابگيد يا لينك آن را بزاريد.
باتشكر از شما دوستان.:11:

چنین چیزی وجود خارجی نداره زحمت نکش

Shadow of Destiny
09-10-2007, 12:42
h0ly crap dude lol ...cool down
they just Kidz.
Agreed.

فرشاد جان .. سایتی که معرفی کردی چیزی در مورد حافظه داخلی نگفت...
PSp های 1000 فقط 32 مگ رم دارن ولی PSP های 2000 .. 64 مگ رم. که مربوط به بارگذاری سریع تر بازی می شه.

Shadow of Destiny
09-10-2007, 12:51
همین الان اون سایت خارجی که می گفتم تایید کرد که این لینک ها مربوط به قبل از رلیز شدن بوده..

Psp هیچ حافظه ی درونی 8 گیگابایتی نداره...

کی گفت داره ؟ :25: بزنید تو گوشش.

mazi_z_PSP
09-10-2007, 19:36
پس psp معمولي چند گيگ حافظه داخلي داره ؟
پی اس پی معمولی يک حافظه ناچيزی داره که اون هم برای نصب فريم ور هست.
دنبال چيزی نگرد.

همین الان اون سایت خارجی که می گفتم تایید کرد که این لینک ها مربوط به قبل از رلیز شدن بوده..

Psp هیچ حافظه ی درونی 8 گیگابایتی نداره...

کی گفت داره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](31).gif بزنید تو گوشش.

زيادی داری تند ميری عزيزم.
مگه نگفتم کسايی که اطلاع چندانی ندارن بهتره نظر ندن؟
مگه نگفتم این حافظه 8 گيگ فقط شايعه بوده؟ این حرفايی که زدی برای چی بود؟
دوست داری يک کاری کنم کم بياری. اما نه.
هر انسانی اشتباهاتی ميکنه. اشکالی نداره بزرگ ميشی يادت ميره
در ضمن در مورد اندازه و مقايسه حافظه ها هم اشتباه ميکنی. اگه همه ی حافظه ها اندازه فلش بود که من تو کامپيوترم از اونا ميزاشتم. ارزونتر بود. نه؟
حافظه های پی اس پی هم با همه ی اینها تفاوت داره. برای پی اس پی قبل از اینها يک هارد 8 گيگابايتی بيرونی آمده بود. اما بزرگ بود.
بازم بگم؟

mazi_z_PSP
09-10-2007, 19:37

نه عزيز هيچ راهی نداره.
مگه پی اس پی رو برای ایرانی ها ساختن. مارو آدم هم حساب نميکنن.
پی اس پی کلا با فارسی مشکل داره

Arshia001
09-10-2007, 20:15
چنین چیزی وجود خارجی نداره زحمت نکش

:31:دوست من سورسش رو هم داشت!!!:31:
حرف زدی؟
اگه یادم موند ازش میپرسم از کجا گرفته میگم.

Oy,Cool down,willya?
There's no need to be so damn aggressive.
But really,I heard the Slim has an internal memory of 4 GB.Dunno if you lot are talking 'bout something else...
Anyway,you can always write in Persian.If the admin want to ban you,they will.Did you really think they don't understand English?!?!
And while we're at it,do any of you guys know how to make the text appear in its original form?Without having to read the text and then looking back to see the signs?

Shadow of Destiny
09-10-2007, 21:16
WTF!!
First of all, it's none of your business u little perv. It's between me and Ali. We ourselves could come to conclusion if there is something serious between us. there's no need YOU tell me what to do. Please NEXT time stay away from this. This time you got away with murder but I'm never gonna forgive u later. and BTW I'm not the one to be blamed 'cause I didn't start the FLAMEWAR. Understood ? I'm also not scared of being banned. and I'm absolutely sure that everybody can understand what I'm sayin' COZE English is an international language and I'd prefer to speak this way for those real dawgs and pacs who lack understanding our mother tongue.caught my drift ?
thank heavens.

You'd better read the previous pages before youprejudge.

زيادی داری تند ميری عزيزم.
مگه نگفتم کسايی که اطلاع چندانی ندارن بهتره نظر ندن؟
مگه نگفتم این حافظه 8 گيگ فقط شايعه بوده؟ این حرفايی که زدی برای چی بود؟
دوست داری يک کاری کنم کم بياری. اما نه.
هر انسانی اشتباهاتی ميکنه. اشکالی نداره بزرگ ميشی يادت ميره
در ضمن در مورد اندازه و مقايسه حافظه ها هم اشتباه ميکنی. اگه همه ی حافظه ها اندازه فلش بود که من تو کامپيوترم از اونا ميزاشتم. ارزونتر بود. نه؟
حافظه های پی اس پی هم با همه ی اینها تفاوت داره. برای پی اس پی قبل از اینها يک هارد 8 گيگابايتی بيرونی آمده بود. اما بزرگ بود.
بازم بگم؟

از اونجایی که مطالب این بند رو خوندم و از طرز رفتارت کاملا باخبرم و می دونم که اینجور حرف زدنا تیک عصبیته، بنابراین زیاد بهت گیر نمی دم عزیرم...

این حرفا رو به این دلیل زدم چونکه اطلاعی نداشتم و می خواستم اطلاع کسب کنم.
ولی جوابمو درست ندادن مجبور شدم خودم برم دنبالش. خب پیج های زیادی در این مورد پیدا کردم که همگی این مطالب رو اثبات می کردن. کسی نگفت که این مطالب شایعه هستش. من هنوزم باور ندارم تا اینکه یکی که از این PSP Slim ها رو گرفته، بیاد کاملا تاییدش کنه.

راستی یه آدرس سایت خارجی رو واسم معرفی کن که بگه اینا همش شایعه بوده.

راستی از آدمای بی ادب اصلا خوشم نمی یاد. مثل بچه ی آدم جواب بدین. مگه من به شما چیزی بدهکارم که اینجوری جواب آدمو می دین ؟ بازم صد رحمت به خارجی ها والا... سوالتو بی جواب نمی ذارن و بهتون بی حرمتی هم نمی کنن.

اگه از رو شوخی چیزی می گین حداقل برا رسوندن معنی از این شکلک های لعنتی استفاده کنین تا منظورتونو بهتر بفهمیم.

نه عزيز هيچ راهی نداره.
مگه پی اس پی رو برای ایرانی ها ساختن. مارو آدم هم حساب نميکنن.
پی اس پی کلا با فارسی مشکل داره

::31:

phrshad
09-10-2007, 22:43
بچه ها از اين به بعد هر چي مي خواهيند بگين فارسي بگين ...
سعي كنيد به مسايل مهم تر بپردازيند ...
و با هم خوب باشين:46::12:
از شماها كسي بازي هاي PS1 را تبديل كرده يا وارد هست ؟
من Driver 1 رو تبديل كردم اما تو restart game گير مي كنه .:44:
كسي كمك ميكنه ؟:32:

mazi_z_PSP
09-10-2007, 22:44

وشما داری در مورد 8 گیگ حافظه ی داخلی حرف می زنی ؟ کجای کاری ؟

این حرفا يعنی چی. نخواستم اشاره دقيق بکنم. بورو خدا رو شکر کن که ازت شکايت نکردم پيش مديران.
من حواسم به حرف زدنم هست . شما مواظب باش. قوانين رو خوندی؟
چرا موقعی که از چيزی مطمئن نيستی حرف ميزنی. نميگم حرف نزن اما اینقدر مطمئن هم نگو. که بعدش پشيمون بشی.
ما اینجا دعوا نداريم همه دوستيم و ميخوايم به هم کمک کنيم. نه؟ مخالفی؟ فکر نکنم.
ديگه هم بهتره این بحث رو تمام کنيم. و پست های بيهوده نديم. داريم از مسير اصلی تاپيک جدا ميشيم.
با آرزوی موفقيت برای همگی.
Maz:.)i:.)
در ضمن من خودم تا حالا فکر کنم 5 بار به اسليم دست زدم و باهاش بازی کردم. همچين چيزی تا اونجايی که ديدم و شنيدم و خوندم وجود نداره

mazi_z_PSP
09-10-2007, 22:46
بچه ها از اين به بعد هر چي مي خواهيند بگين فارسي بگين ...
سعي كنيد به مسايل مهم تر بپردازيند ...
و با هم خوب باشين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif
از شماها كسي بازي هاي PS1 را تبديل كرده يا وارد هست ؟
من Driver 1 رو تبديل كردم اما تو restart game گير مي كنه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](43).gif
كسي كمك ميكنه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif
عزيز بيشتر بازی های پلی 1 مشکل دارن تو تبديل. بعد از تبديل بايد 2 تا فايل حاصل رو کپی کنی تو Game 150
اگر اینکارو کردی و درست نشد. ديگه کاری نميشه کرد. فکر کنم!!

ممنون از حرفات کاربر خوب

bmwm3gtr
09-10-2007, 22:48
ایولا آقا مازیار . اینو میگن گذشت .

mazi_z_PSP
09-10-2007, 22:51
ایولا آقا مازیار . اینو میگن گذشت .

ممنون. اما کدومو؟!!
يک نقل قول ميکردی ميفهميديم چی ميگی.
بازم بيخيال این بحثا . برسيم به همين پی اس پی خودمون

Shadow of Destiny
10-10-2007, 00:25
نه خوشم اومد آقا مازیار.. فکر می کردم همونی که فکر می کردم باشی...
ولی انصاف رو رعایت نکردی....

از اینجا شروع شد.. پست 1463:
خودم:

اینم آقای Ali_gamer که جوابمو اینجوری داد:

اصلا از این نوع صحبت کردنا خوشم نمی یاد... حالا همگی گرفتین. اینقدر یکطرفه قضاوت نکنید.
در ضمن من جوابشو انگلیسی نوشتم تا از هرج و مرج بیشتر جلوگیری شه و این موضوع فقط بین من و این آقا بودش که ناگهان آقای آرشیا tried to be more catholic than pope

اینکه با اطمینان کامل نوشتم که الا و بلا 8 گیگ حافظه ی داخلی داره به خاطر این بودش که هر سایتی رو که گشتم این موضوع رو کاملا تایید کرده بودش. خب شما جای من بودی چیکار می کردی ؟

لطفا اینقدر از مدیران هم ما رو نترسون..

پایان داستان و به قول خودت بریم سر اصل مطلب..

-------------------------------------------
حالا واسه اینکه تمام کینه ها از بین بره یه سوال:

چرا اینقدر عنوان های بازی های PSP کمه ؟ تو سایت Gamespot رفتم و فقط 300 عنوان بازی تونستم پیدا کنم. راستی پیج های قبلی رو هم دیده بودم که آقا مازیار اسامی بازی ها رو گذاشته بودش.. ولی فقط همیناست ؟

-

mazi_z_PSP
10-10-2007, 10:08
چرا اینقدر عنوان های بازی های PSP کمه ؟ تو سایت Gamespot رفتم و فقط 300 عنوان بازی تونستم پیدا کنم. راستی پیج های قبلی رو هم دیده بودم که آقا مازیار اسامی بازی ها رو گذاشته بودش.. ولی فقط همیناست ؟

سلام. ممنون.
نه همچين کم هم نيست. از 300 عنوان بيشتره اما به 500 نميرسه. همينقدر هم که هست بازم زياده. چون پی اس پی مثل کامپيوتر نيست که بشه زياد بازی روش ريخت . فوقش 4 تا.
و هرکدوم رو هم که بخوای تمام کنی کلی طول ميکشه و تا موقعی که بخوای اونارو تمام کنی بازی های جديد هم ميان.
من چند تا ليست دارم که ميزارم اما مال 3 ماه پيش هستن. خودتون بازی های جديد رو بهش اضافه کنيد.

mazi_z_PSP
10-10-2007, 10:09
لیست بازی هایی که در این ماه (may) برای PSP ریلیز خواهند شد:

May 7, 2007________________________Taito Legends: Power Up

May 8, 2007 _____________________________________Driver 76

May 8, 2007 ___________________________________Heatseeker

May 8, 2007 ______________________Hot Wheels Ultimate Racing

May 14, 2007__________________________________Puzzle Scape

May 15, 2007 ____________Innocent Life: A Futuristic Harvest Moon

May 22, 2007______________________Brooktown High: Senior Year

May 22, 2007________________________Diner Dash: Sizzle & Serve

May 22, 2007 ____________Pirates of the Caribbean: At World's End

May 28, 2007___________________________Coded Arms Contagion

May 28, 2007 ___________________________________Steel Horizon

May 29, 2007 _________________________________________Crush

May 29, 2007_______________________________________Surf's Up

May 29, 2007 ________________________World Championship Cards

mazi_z_PSP
10-10-2007, 10:10
ليست کامل از تمام بازی های پی اس پی

Vol 1
PSP - Ape Academy 2 [EUR] [MULTI8] [UMDRIP]
PSP - Gradius Collection [USA]
PSP - Mercury Meltdown [EUR]
PSP - Passport To Amsterdam [EUR] [English]
PSP - Passport To Barcelona [EUR] [English]
PSP - Passport To Prague [English]
PSP - Scarface Money Power Respect [USA] [English]
PSP - Spectral Souls [English]
PSP - Ys The Ark Of Napishtim [EUR] [MULTI5] [UMDRIP]
Harvest_Moon_Innocent_Life

VOL 2
PSP - B-Boy [EUR] [English]
PSP - Moto GP [English]
PSP - NBA Live 07 [English]
PSP - Tiger Woods PGA Tour 07 [English] [UMDRIP]
PSP - World Series Of Poker Tournament Of Champions [English]
PSP.Game. Tekken .Multilanguaje5 .[RIP1GB]
PSP.Game. TheGodFather. English
PSP.Game.Fifa07.English.UMDFULL

VOL 3
PSP –
Ballers Rebound [USA] [UMDRIP]
PSP - Rain Wonder Trip [JPN] [RIP]
PSP - Rengoku 2 The Stairway To H.E.A.V.E.N [English]
PSP - Ultimate Ghosts N Goblins [EUR] [MULTI5]
PSP - Work Time Fun [English]
PSP - Xtreme Party [English]
PSP.Game.PuzzleBobble.English
Harvest moon -psp- jp
PSP .Games. UltimateGhosts
PSP.Game .TocaRacerDriver2 .Multilanguaje5
PSP.Game. BountyHounds .English
PSP.Game. SpongeBobSPYA. Multilanguaje6
PSP.Game.FifaSoccer.English.UMDFULL
PSP.Game.LegoStarWarsII.English.UMDFULL
PSP.Game.OpenSeason.Multilanguaje3

VOL 4
Bomberman_USA_PSP-pSyPSP
PSP - Bomberman [English]
PSP - Championship Manager [EUR]
PSP - Guilty Gear Judgement [English] [UMDRIP]
PSP - Nascar 07 [English]
PSP - NHL 07 [English] [UMDRiP]
PSP - Passport To London [English]
PSP - Rapala Trophies [English]
PSP - WWE Smackdown Vs Raw 2006 [USA] FULL NEW
Super Monkey Ball Adventure [EUR][English][PSP]

VOL 5
Blade Dancer Lineage Of Light [USA][English][PSP]
Cars [USA][English][PSP]
Every Extend Extra [JPN][PSP]
NCAA Football 07 [USA][English][PSP]
PSP - Fight Night Round 3 [USA]
PSP - Madden 07 [English]
PSP - Street Fighter Alpha 3 MAX [USA]
[PSP].Valkyrie.Profile.Lenneth.[USA]
PSP.Game.StreetRiders.Multilanguaje5.UMDFULL
PSP.Game.StreetSupremacy.Multilanguaje5.UMDFULL.IS O

VOL 6
Football.Manager.Handheld.EUR.PSP
PSP - Dragonball Z Shin Budokai [USA]
PSP - Prince Of Persia Revelations [USA] [MULTi3]
PSP - World Championship Poker 2 [USA]
Race Driver 2006 [USA][English][PSP]
Tenchu.Time.of.the.Assassins.EUR.PSP-SUSHi
[PSP].Outrun.2006.Coast.2.Coast.[EUR]
[PSP]NBA_Live_2006_UMDRIP
JEUX PSP_SUPER MARIO BROS 'ICELAND' for PSP
Sony.PSP.-.Ape.Escape.-.On.the.Loose.UMD-Rip.iSO-JEIL
Star Wars Battlefront 2 – psp

VOL 7
Apeacademy
Atv
bleach2
Coded arms
Ghost in the shell
Guilty
Gundam battle tactics
THE LORD OF THE RINGS
Namco Museum
PSP - Splinter Cell Essentials [USA]
Puzzle Bobble
Rengoku
starsoldier us
The Hustle
tokyo extreme racer

VOL 8
2006 FIFA World Cup [EUR][English][PSP]
Lumines
PSP - Juiced_Eliminator [USA]
PSP - Metal Gear Solid Digital Graphic Novel [USA]
ROMANCE
Tales Of Eternia
Tigerwood 06
The Legend of Heroes
[PSP].MicroMachines.v4.[EUR].

VOL 9
Deathjr
everybody golf
Fifa soccer
Generation of chaos
Madden 2006
Nba Live 06
Nfl street 2
Smartboom
Tian Di Zhi Men
Need.For.Speed.Underground.Rivals.USA.PSP.UMD
PSP - Samurai Warriors [USA] Decrypted
PSP - Socom Navy Seals (USA) NOW YOU CAN SAVE-( From skafa)

VOL 10
HARRY POTTER - AND THE GOBLET OF THE FIRE
MEDIEVIL RESURRECTION
MARVEL NEMESIS
X-MEN LEGEND II
SPIDERMAN 2
ROCKMAN DASH
TAIKO NO TATSUJIN
FUKU FUKU NO SHIMA
CRASH TAG TEAM

VOL 11
Gta 6
miami vice
nba SHADOW
motoGP Full RIP (75 MB)
Need For Speed Most Wanted.dax
nfs underground 2.dax

VOL 12
MEDAL OF HONER
KILLZONE
MTX
MORTAL COMBAT

VOL 13
Ape academy
Darkstalkers
Frogger Helmet
Harry Potter and the Goblet of Fire
Need For Speed Most Wanted
RENGOKU
Spider Man 2
SSX On Tour
Winning Eleven 9

VOL 14
50 cent.cso
daxter.cso
nascar07.cso
Pro Evolution Soccer 5.cso
tombrl.cso

VOL 15
Syphon_Filter_Dark_Mirror_USA_UMDRiP_PSP
Silent Hill Experience EUR.dax
Splinter Cell Essentials.cso
tekken.CSO FULL

VOL 16
Dead To Rights - Reckoning RIP NTSC-U.cso
Def Fight Jam.cso
locoroco-eur-full.cso
Midnight Club 3 DUB Edition.iso.cso
NACC07.cso
Pirates of the Caribbean Dead Mans Chest.cso
WWE & SMACKDOWN 2006.cso

VOL 17
2006 FIFA World Cup .cso
GangsOf London.cso
Juiced_Eliminator.cso
Madden 07.cso
monster hunter.cso
DAXZISO_062
DevHook_0.43_ENG_FULL_v2__by_Chaos_Zero
devhook_ultimate_installer_v109

VOL 18
MTX Mototrax [USA][English][PSP]
PSP - Metal Gear Acid 2 [USA]
PSP - The Godfather Mob Wars [English]
[PSP]Field.Commander.[EUR].[Rip-1G]
colin_mcrae_rally_2005-PSP_pal_multi5

VOL 19
PSP - Fifa Street 2 [EUR]
PSP .Game .KingKongPeterJackson .Multilanguage9.PACK501MB
Syphon_Filter_Dark_Mirror_USA_UMDRiP_PSP
Tekken Dark Resurrection [USA][English][PSP]
007.From.Russia.With.Love.EUR.UMDRiP.PSP
nba_street_showdown-PSP_pal_multi3
The Sims 2 (MULTI5 - UMD)
Tomb.Raider.Legend.EUR.Spanish.UMDRip.PSP

VOL 20
AMERICAN FOOTBALL street 2
Exit
Pursuit Force
RIDGE RACER
THE CON
TWTSTED METAL
untold legends
wipeout pure
worms
Fired Up
Infected
Tony Hawks Underground 2 Remix.CSO

Vol 21
GTA vcs PAL.cso
MVP Baseball
NFS Carbon
wining eleven 9

Vol 22
PSP - Ace Combat X - Skies Of Deception [USA]
PSP - ATV Offroad Fury Pro [USA] [English]
PSP - BattleZone [English]
PSP - Bliss Island [English]
PSP - Cabelas African Safari [USA] [English]
PSP - Death Jr II Root Of Evil [USA] [English]
PSP - Kameleon [EUR]
PSP - Marvel Ultimate Alliance [English] [UMDRIP]
PSP - Need For Speed Carbon Own The City [English]
PSP - Pacman .World. 3. [EUR].[MULTI5].UMDRiP

Vol 23
PSP - Blitz Overtime [USA][English]
PSP - Ford Street Racing LA Duel [MULTI5]
PSP - Shrek Smash N Crash [English]
PSP - Tony Hawks Project 8 [USA][English]
[PSP].Brothers in Arms.[USA]-[FULL].-
[PSP]WWE Smackdown Vs Raw 07 [Usa]-[FULL]
PSP - Thriville [UMDFULL]

Vol 24
PSP - Eragon [USA] [English]
PSP - Justice League Heroes [USA][English]
PSP - NFL Street Vol.3 [USA] [English]
PSP - Reel Fishing The Great Outdoors [English]
PSP - Star Wars Lethal Alliance [English]
PSP - The Sims 2 Pets [USA]
PSP - Who Wants To Be A Millionaire [English]
PSP - Pump It Up Exceed Portable [English] ISO750MB

vol 25
[PSP]Sonic MegaPack v2.0[By Knuils]
PSP - Family Guy [USA] [English]
PSP - Gun Showdown [USA] [English]
PSP - Myst [EUR] [English]
PSP - Ridge Racer 2 [EUR]

vol 26
PSP - Online Chess Kingdoms [English]
PSP - EA Replay [USA][FULL]

vol 27
PSP - Activision Hits Remixed [USA] [English]
PSP - Cabelas African Safari [USA] [English]
PSP - Gunpey [USA][English]
PSP - Metal Gear Solid Portable Ops [English]
PSP - Mind Quiz [USA] [English]
PSP - Over The Hedge Hammy Goes Nuts [English]
PSP - Pilot Academy [EUR] [English]
PSP - Scooby Doo Whos Watching Who [English]
PSP - Sega Genesis Collection [English]
PSP - Snoopy Vs The Red Baron [USA] [UMDRIP]
PSP - World Snooker Challenge 2007 [English]
PSP - Xiaolin Showdown [USA] [English]

vol 28
Burnout Dominator
Call Of Duty Roads To Victory
M.A.C.H
Metal Slug Anthology
300 march
Ratchet And Clank Size Matters
F1 2006
After Burner Black Falcon
Puyo Puyo 15th Anniversary
Rocky Balboa
Sid Meiers Pirates
Virtual Tennis 3

vol 29
Exit 2
Full Auto 2 Battlelines
Teenage Mutant Ninja Turtles
Ford Street Racing XR Edition
Uefa Champions League 2006-2007
V8 Supercars 3 Shootout
Free Running
Dora.Slot.Kyojin.no.Hoshi.II
Jikkyou Powerful Pro Baseball 2
Harvest Moon Innocent Life
Mobile Suit Gundam Seed Rengou VS ZAFT Portable

vol 30
Prince of Persia Rival Swords
Pimp My Ride
Pro Evolution Soccer 6
Isshou Asoberu Todai Shogi Sume Shogi Dojo
Mind Quiz
Sudoku.Battle.Action.Zendoku
Valhalla Knights.cso
Final Fantasy 20th Anniversary
Aces of Wars

mazi_z_PSP
10-10-2007, 10:11
ليست بازی هايی که تا تاريخ زير بدون UMD اجراميشن

86/2/4
1-9
007 russia with love 300 : March to Glory
A
Ace Combat X
After Burner: Black Falcon
Archer MacLean's Mercury
ATV Off Road Fury
Activision: Hits Remixed
Ape Escape on the Loose
Asterix & Obelix XXL2

B
BattleZone
B-Boy
Blade Dancer: Lineage of Light
Bleach: Heat The Soul 3
Blitz:Overtime
Breath of Fire 3
Bust A Move Deluxe
Bomberman
Bust-A-Move Deluxe
C
Call of Duty: Roads to Victory
Chilli Con Carnage
Capcom Classics Collection
Capcom Classics Collection Remixed
Capcom Puzzle World
Cars
Coded Arms
D
DJ Max Portable 2
Dave_Mirra_BMX_Challenge
daxter
Def Jam: Fight for NY
Disgaea Portable
DJ Max Portable
Dragon Ball Z
Dungeon Siege
Dungeon Siege Throne Of Agony
Dynasty Warriors .
Dynasty Warriors Vol 2 .
Dragon Ball Z: Shin Budokai - Another Road Another Road
DTM Race Driver
E
EA Replay
Eragon
Extreme Ghost'n'Goblins
Every Extend Extra USA
Everybody's Golf
Exit
Exit 2
F
Field Commander
F1 Grand Prix
Fifa 07 EUR
FIFA Street 2
Finder Love series
Fired Up
Fist Of the North Star: Slot Edition
Football manager 2007
Ford Street Racing L.A. Duel
Formula One 2006
Frogger Helmet Chaos
Fight Night Round 3
Final Fantasy 1
Ford Street Racing (XR Edition)
Free Running
From Russia with Love
G
Gangs Of London .
Genesis Collection
Ghost Rider
Go Sudoku [USA] untouched
Gripshift
Guilty Gear Judgement
Guitaroo Man Lives
Gun: Showdown
Gun: Showdown
Gundam Battle Tactics
Gunpey
Gurumin: A Monstrous Adve
Ghost Rider
Gun Showdown
H
Hot Shots Golf
I
Infected
J
Juiced: Eliminator
Justice League Heroes
K
Killzone: Liberation
Kameleon [E]
Kingdom Paradise
L
Locoroco EUR
Lumines II
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy
LocoRoco
Lumines
Luxor: Wrath of Set
M

M.A.C.H
Medal of Honor Heroes
Mercury Meltdown
Metal Slug Anthology
Miami Vice
Mind Quiz
Moto GP
Myst
N
NBA Street Homecourt
Need for Speed Most Wanted 5-1-0
Need for Speed Carbon: Own the City
NHL '07
NFL Street 3
O
OutRun 2006: Coast 2 Coast
P
Pilot Academy
Pro Evolution Soccer 6
Platypus
Q
-
R
Ratchet and Clank: Size Matters
Ridge Racer 2
Rocky Balboa
S
Shinobido: Tales Of Ninja
Sid Meier's Pirates! Live the Life (eur)
Sims 2
SOCOM: US Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Sonic Rivals
Smart Bomb
Syphon Filter: Dark Mirror
T
Tekken: Dark Resurrection
The Warriors
Tony Hawk Underground 2
Tom Clancy's Splinter Cell Essentials
U
Ultimate Ghosts 'N Goblins
V
Valhalla Knights
Valkyrie Profile: Lenneth
Virtua Tennis World Tour
Virtua Tennis 3
W
World Poker Tour
X
-
Y
Ys: The Ark of Napishtim
Z
-

mazi_z_PSP
10-10-2007, 10:21
PSP داراي چند مدل است و تفاوت مدل ها در چيست؟
نحوه كپي خور شدن PSP چگونه است آيا مودچيپ براي آن آمده است؟
منظور از فريمور چيست؟
چه ورژني (فريموري) بخرم كه كپي خور شود؟
دانگريد چيست؟
آيا PSP قادر است بازي هاي PS1 و PS2 را اجرا كند؟
منظور از ريجن فري (Region-Free) چيست؟
منظور از بريك شدن PSP چيست آيا راه حلي براي درست كردن آن هست؟
UMD چيست و آيا بازي هاي PSP فقط روي UMD عرضه ميشوند؟ آياUMD هاي كپي هم وجود دارد؟
وسايل اضافي كه براي PSP آمده چيست؟ آيا وسيله اي هست كه علاوه بر خود PSP حتما بايد تهيه شود؟
فرق پيكسل سوخته و از كار افتاده چيست؟
ماردبرد هاي TA-082 چيست؟IC1003 چيست؟
آيا با PSP ميتوان به اينترنت متصل شد؟
دستگاهي ميخرم ساخت كجا باشد بهتر است؟داراي چند مدل (Pack) است و تفاوت مدل ها در چيست؟

كنسول PSP در ايران در 3 مدل با نام هاي Giga Pack و Value Pack و Standard Pack (كه با نام هاي Base Pack يا Basic Pack هم شناخته ميشود) عرضه شده است: (البته پك هاي ديگري هم وجود داره ولي در ايران معمولا اين 3 پك فروخته ميشود)

مدل Giga Pack شامل:

يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
هدفون همراه با ريموت كنترل
بند
مموري يك گيگابايتي
كابل USB براي انتقال داده
كيف
پايه نگهدارنده
يك عدد UMD دمو و شومدل Value Pack شامل:

يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
هدفون همراه با ريموت كنترل
بند
مموري 32 مگابايتي
كيف
يك عدد UMD دمو و شومدل Standard Pack شامل:

يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژرتوجه:

Standard Pack و Base Pack و Basic Pack همه از لحاظ ساختار درون پك يكسان هستند.
تمام پک ها دقيقا داراي يک نوع کنسول و با قدرت کاملا يکساني مي باشند، تنها تفاوت آنها در لوازم جانبي آنهاست.
تمامي لوازمي که در بعضي از پك ها موجود نمي باشند را به صورت جداگانه مي توان خريداري نمود و به کنسول اضافه کرد.
قيمت مدل Giga Pack برابر ------- و مدل Value Pack برابر 260 هزار تومن و مدل Standard Pack برابر 210 هزار تومن در ايران (تهران) ميباشد.پيشنهاد ما:

در حال حاضر خريد مدل Value Pack نسبت به بقيه مدل ها باصرفه تر مي باشد و در صورت خريد مدل Standard Pack قيمت وسايل جانبي كه بايد خريداري شود تقريبا همان قيمت Value Pack و چه بسا بيشتر مي شود و چه بهتر كه اين وسايل در ابتدا در يك پك خريداري شود، Giga Pack نيز بين اين پك ها از ارزش خريدن پايين تري برخوردار است تفاوت آن با Value Pack در يك مموري يك گيگابايتي و يك كابل است كه شما براي بازي كردن حداقل به يك مموري 2 گيگابايتي احتياج داريد بنابراين با داشتن مموري 1 گيگابايتي هم باز بايد اقدام به خريد مموري كنيد بنابراين با خريد Value Pack و يك مموري قيمت باز هم ارزان تر از Giga Pack تمام خواهد شد، كابل هم در بازار بسيار ارزان (حدود 2 هزار تومن) يافت ميشود بنابراين مزيتي به حساب نمي ايد.

نحوه كپي خور شدن PSP چگونه است آيا مودچيپ براي آن آمده است؟

اين كنسول كپي خور شده است و براي آن مود چيپ نيز به بازار هاي جهاني عرضه شده است اما در ايران متاسفانه مود چيپ اين كنسول موجود نمي باشد و كسي هم قابليت نصب كردن آن بر روي كنسول را ندارد.
اما راه آسان تر و بدون دردسر تري نيز براي كپي خور كردن اين كنسول وجود دارد كه در كشور هاي ديگر هم تقريبا تماما از اين روش استفاده ميشود و ديگر نياز به نصب قطعه اي اضافي روي كنسول و باز كردن كنسول ندارد، اين روش با تغيير در فريمور دستگاه انجام ميشود و با ريختن فريمور هاي Open Edition كه توسط Dark Alex درست شده اند دستگاه به راحتي اين قابليت را پيدا ميكند كه Homebrew ها و بازي ها را به راحتي اجرا كند و تفاوتي نيز با مود چيپ نخواهد داشت و قابليت Region-Free را نيز به دستگاه اضافه ميكنند.

توجه:

جديدترين فريمور Open Edition در حال حاضر 3.52OE-A مي باشد كه قابليت اجراي بازي ها ، برنامه ها ، ساپورت دوربين ، استفاده از حداكثر رزولوشون فايل هاي تصويري ، اجراي بازي هاي PS1 ، قابليت اتصال به PS3 و ... را دارا مي باشد.

منظور از فريمور چيست؟

Firmware در واقع نرم افزار داخلي سيستم (کنسول) براي ارتباط بين قطعات سخت افزاري مي باشد. هکر ها با ايجاد تغييرات در اين فريمور توانسته اند كنسول PSP را کپي خور کنند تا بازي هاي کپي را اجرا نمايد.

براي كپي خور شدن كنسول با ريختن يكي از فريمور هاي 1.5، 2.71SE، 3.02OE، 3.03OE، 3.10OE، 3.30OE، 3.40OE اين كار انجام ميشود. كه جديدترين آن 3.40OE ميباشد كه نسبت به بقيه فريمور ها امكانات بيشتري را دارا ميباشد.

چه ورژني (فريموري) بخرم كه كپي خور شود؟

آخرين فريمور عرضه شده توسط شركت سوني ورژن 3.52 ميباشد كه اخيرا آن را براي مقابله با هك شدن فريمور هاي پايين تر و همچنين اضافه كردن امكانات جديد و رفع مشكلات موجود در فريمور هاي قبلي عرضه كرده است.

اما آخرين فريموري كه تاكنون قابليت دانگريد شدن پيدا كرده است ورژن 3.03 مي باشد. بنابراين اگر قصد خريد PSP را داريد حتما دقت كنيد كه فريمور آن پايين تر از 3.03 باشد. از روي باركد روي بسته ي PSP نيز ميتوان تشخيص داد كه كه فريمور آن چه ورژني است به طور مثال چند نمونه را براي شما ذكر ميكنم:

بدون حرف= ورژن 1 (پخش شده در ژاپن) ورژن 1.5 ( پخش شده در امريكاي شمالي)
حرف A = ورژن 1.5
حرف B = ورژن 1.51
حرف C = ورژن 1.52
حرف D = ورژن 1.52
حرف E = ورژن 1.52
حرف F = ورژن 2.0
حرف G = ورژن 12.0
حرف H = ورژن 2.50
حرف I = ورژن 2.60
....توجه:

معمولا فروشگاه هايي كه PSP عرضه ميكنند خود نيز دستگاه را دانگريد ميكنند بنابراين اگر فروشگاهي اين كار را انجام ميدهد ديگر نگران ورژن دستگاه و كپي خور كردن دستگاه نباشيد. فقط نكته ي قابل ملاحظه اين است حتي المكان از خريد كنسول هايي كه از قبل كپي خور شده اند خودداري كنيد چون احتمال دارد كنسول استوك باشد و حتما Pack را فروشنده در حضور شما باز كند و بعد اقدام به دانگريد كردن كند.
دانگريد چيست؟

دانگريد (Downgrade) در واقع عكس Upgrade ميباشد و به كاهش فريمور دستگاه دانگريد گفته ميشود، شما براي اينكه كنسول خود را كپي خور كنيد حتما بايد ابتدا به فريمور 1.5 تبديل كنيد و فريمور دستگاه خريداري شده توسط شما از 1.5 بالاتر است بنابراين بايد آن را به 1.5 دانگريد كنيد.

در مرحله بعد نيز شما ميتوانيد به يكي از فريمور هاي OE تبديل كنيد.

توجه:

همانطور كه در بالا اشاره شد همه فريمور ها قابليت دانگريد ندارند بنابراين در هنگام خريد حتما دقت كنيد كه ورژن هايي رو خريداري كنيد كه قابليت دانگريد داشته باشند.
آيا PSP قادر است بازي هاي PS1 و PS2 را اجرا كند؟

چندي پيش با عرضه فريمورهاي OE اجراي بازي هاي پلي استيشن 1 بر روي اين كنسول نيز محقق گشت و اكنون مناسب ترين و هماهنگ ترين فريمور براي اجراي بازي هاي PS1 فريمور 3.40OE مي باشد كه تقريبا هماهنگي كاملي با بازي هاي PS1 دارد.

در مورد بازي هاي PS2 اموليتري عرضه نشده است كه بتواند اين كار را انجام داد و در آينده هم مشخص نيست آيا چنين چيزي ارائه شود يا نه كه احتمال آن نيز كم مي باشد.

منظور از ريجن فري (Region-Free) چيست؟

Region در واقع نوعي قفل منطقه اي است که باعث مي شود کنسول و بازي ها و يا فيلم هايي كه بر روي UMD عرضه ميشود محدود به يک قاره و يا منطقه شوند. به طوري که به فرض بازي هايي که در قاره امريکا به فروش مي رسند فقط برروي کنسول هايي که در آن قاره خريداري شده اند اجرا مي شوند.

هم اكنون چنين مشكلي براي كنسول PSP نمي باشد و در فريمور هاي OE قابليت Region-Free وجود دارد و همچنين Region Changer نيز وجود دارد كه شما ميتوانيد Region دلخواه خودتان را انتخاب كنيد.

منظور از بريك شدن PSP چيست آيا راه حلي براي درست كردن آن هست؟

بريك شدن PSP كه همه ي دارندگان PSP از آن وحشت دارند در واقع زماني اتفاق مي افتد كه شما مشغول دستكاري فلش كنسول باشيد و اين كار را اشتباه انجام دهيد مثلا با كپي كردن اشتباه فايل ها و يا در حين اين كار باطري شما تمام شود و يا باطري را خودتان به اشتباه از دستگاه خارج كنيد و يا خارج كردن مموري در حين كار و يا خاموش كردن دستگاه در حين عمليات و ... اتفاق مي افتد.

يكي از كارهايي كه بروي PSP انجام ميشود و با فلش دستگاه سرو كار دارد دانگريد و يا آپگريد دستگاه است است بنابراين اگر در حين كار يكي از اتفاقات بالا رخ دهد دستگاه شما بريك ميشود. يكي ديگر از اين نوع كارها كه به فلش مربوط ميشود عوض كردن Theme دستگاه است كه با فلش دستگاه ارتباط دارد و اگر به درستي انجام نشود ممكن است باعث بريك شدن شود.

حال اگر دستگاه شما بريك شد چه اتفاقي مي افتد؟
دستگاهي كه بريك شود كاملا قفل ميشود و بنابراين با روشن كردن، دستگاه بالا نمي آيد و شما ديگر هيچ كاري با دستگاه نمي توانيد انجام دهيد.

راه حل چيست اگر دستگاه بريك شده چه كار بايد بكنيم؟
راه حل موجود براي اينكه دستگاه از حالت بريك خارج شود نصب كردن مود چيپ بر روي دستگاه مي باشد كه متاسفانه مود چيپ در ايران موجود نميباشد و اگر هم از كشور هاي ديگر نيز سفارش بدهيد كه به ايران بفرستند كسي در ايران نيست كه بتواند مود چيپ را به مادربرد دستگاه وصل كند.

بنابراين نتيجه ميگيريم كه اگر كنسول را بريك كرديد در واقع آن را به آجر پاره اي تبديل كرده ايد.

توجه:

در هنگام دانگريد دستگاه، حتما دقت لازم را داشته باشيد و طبق دستور العمل هاي گفته شده عمل كنيد و حتما شارژ دستگاه بالاي 75 درصد باشد كه احتمال بريك شدن دستگاه به كمترين حد خود برسد.
نكته ديگر اين است كه اگر شما با موفقيت توانستيد به فريمور هاي OE تبديل كنيد ديگر احتمال بريك شدن دستگاه وجود ندارد چرا كه ميتوان از فلش0 و فلش1 دستگاه يك نسخه پشتيبان تهيه كرد و در صورت بروز مشكل آن را جايگزين كرد يا حتي اگر اين روش جوابگو نبود ميتوان با قابليت Recovery كنسول را به فريمور 1.5 برگرداند.
UMD چيست و آيا بازي هاي PSP فقط روي UMD عرضه مي شوند؟ آياUMD هاي كپي هم وجود دارد؟

UMD مخفف Universal Media Disc مي باشد كه ديسك هاي مخصوصي هستند كه براي كنسول PSP توسط شركت سوني ساخته شده اند و حجمي برابر 1.8 گيگا بايت دارند و بازي ها و فيلم ها بروي اين ديسك ها عرضه ميشود.
بازي هاي PSP به صورت Original بروي UMD عرضه مي شوند كه در بازار داخل كشور قيمت هاي مختلفي دارد از 20 هزار تومن گرفته تا 90 يا 100 هزار تومن.

حالا سوال اينجاست كه آيا UMD كپي نيز وجود دارد؟
جواب خير است، چون ديسك هاي خام UMD اصلا در بازار موجود نمي باشد و اگه هم فرضا موجود بود رايتري براي رايت بر روي اين نوع ديسك ها توسط شركت شوني عرضه نشده است و اين محصول منحصرا در اختيار سوني قرار دارد.

پس بازي هاي كپي چگونه و به چه شكل عرضه ميشوند؟
جواب اين است كه از روي UMD هاي اصل ايميج گرفته ميشود و با فرمت هاي مختلف مانند ISO و يا به صورت فرمت هاي فشرده Cso و DAX در اختيار شما قرار ميگيرد و شما با كپي كردن آنها بر روي مموري كارت خود ميتوانيد آنها را به راحتي اجرا كنيد.

توجه:

براي اين نكته بود كه در بخش هاي قبلي اشاره شد كه شما حتما بايد حداقل يك مموري 2 گيگابايتي داشته باشد چون بيشتر بازي ها حجمي بالاتر از 1 گيگ (مموري موجود گيگا پك) دارند.
وسايل اضافي كه براي PSP آمده چيست؟ آيا وسيله اي هست كه علاوه بر خود PSP حتما بايد تهيه شود؟

وسايل جانبي زيادي براي PSP تا به اين لحظه به بازار عرضه شده مانند دوربين ، انواع اسپيكر هاي مختلف، انواع كيف و قاب براي محافظت از PSP، انواع پايه، TV Adaptor كه براي وصل كردن PSP به تلويزيون استفاده ميشود، GPS ،كابل USB، مموري كارت، لنز پاكن ، تميز كننده يUMD ، هارد ديسك و ...

تنها مواردي كه خريد آن ها ضروري است USB Cable و مموري مي باشد. مموري كارت حداكثر تا 4 گيگابايت عرضه شده است و در آينده نيز سوني ظرفيت هاي بالاتر را نيز به بازار عرضه خواهد كرد.
فرق پيكسل سوخته و از كار افتاده چيست؟

مشكلي كه برخي از كاربران با آن برخورد ميكنند سوختن پيكسل هاي LCD ميباشد كه قبل از خريد اصلا قابل تشخيص نمي باشد و نمي توان گفت كه اگر LCD ساخت شارپ باشد ديگر مشكل سوختن پيكسل وجود ندارد و يا فقط LCD هاي سامسونگ اين مشكل را دارند. ممكن است بر اثر مرور زمان يا كيفيت خود LCD بعضا بعد از مدتي چند پيكسل از LCD بسوزد كه چيزي است اجتناب ناپذير و با چشم هم به سختي قابل تشخيص است.

حال اگر پيكسل از كار افتاده باشد چكار بايد كرد؟ اگر پيكسلي از كار افتاده باشد (نسوخته باشد) امكان دارد بتوان با برنامه هايي كه در اين زمينه آمده آنها را درست كرد. اما اگر پيكسلي سوخته باشد كاري نميتوان كرد.

بنابراين تفاوت اين دو در اين است كه پيكسل سوخته را نمي توان به هيچ عنوان درست كرد ولي پيكسل از كار افتاده را احتمال دارد بتوان با برنامه درست كرد.

توجه:

از ضربه زدن به PSP و افتادن آن جدا جلوگيري كنيد چون يكي از عوامل آسيب به LCD همين ضربه هاست.

ماردبرد هاي TA-082 چيست؟ IC1003 چيست؟

اگر در UMD را باز كنيد و بالا سمت راست را نگاه كنيد اگر نوشته باشد IC1003 در ان صورت مادربرد شما TA-082 استحال مشكل اين نوع مادربرد ها چيست؟
در گذشته اين نوع مادربرد ها قابليت دانگريد شدن نداشتند و در حين دانگريد حتما بريك مي شدند بنابراين توصيه مي شد كه از خريد كنسول هايي كه داراي اين نوع برد هستند خودداري كنيد.

اما هم اكنون ديگر اين مشكل وجود ندارد و مادربرد هاي TA-082 نيز به راحتي مانند بقيه مادر برد هاي ديگر (فرضاTA-086 يا TA-087 يا ... ) قابليت دانگريد دارند.

توجه:

سوالي كه بسيار از افراد قبل از خريد ميكنند اين است كه آيا اين مادربرد ها باعث ايحاد تفاوت بين دستگاه ها ميشود؟ كدام بهتر است؟
پاسخ اين است كه تفاوت در نوع برد هيچ تفاوتي روي كنسول ايجاد نخواهد كرد و هيچ يك مزيتي نسبت به ديگري ندارند و اكنون TA-082 ها هم به راحتي دانگريد مي شوند بنابراين مشكلي در اين زمينه در هنگام خريد وجود ندارد.
آيا با PSP ميتوان به اينترنت متصل شد؟

PSP با استفاده از Wifi ميتواند به اينترنت متصل شود و با استفاده از Browser اي كه روي كنسول قرار دارد شما مي توانيد به گشت و گذار در نت بپردازيد و يا به صورت آنلاين به بازي كردن بپردازيد و لذت ببريد و يا راديو گوش گنيد و يا كانال هاي تلويزيوني را با استفاده ازLocation Free Player تماشا كنيد.
اگر ما اينترنت Wifi نداشتيم چه ميشد آيا نمي توان ديگر به اينترنت متصل شد؟
اگر اينترنت Wifi نداشتيم هم باز مي توان به اينترنت متصل شد در اين صورت شما بايد WIFI Max و يا دستگاه هاي مشابه را براي PC خود بخريد و با كامپيوتر به اينترنت متصل شويد (ADSL يا Dialup يا ...) و اينترنت خود را شير كنيد و بعد با PSP به كامپيوترتون (از طريق Wifi) متصل بشيد و از اينترنت استفاده كنيد.

دستگاهي كه ميخرم ساخت كجا باشد بهتر است؟

در حال حاضر كنسول هايي كه در بازار ايران يافت مي شود اكثر قريب به اتفاق آنها ساخت كشور چين هستند و از نظر كيفيت هم هيچ گونه مشكلي ندارند بنابراين مشكلي در زمينه چيني بودن دستگاه نمي باشد.

توجه:

بعضا در جاهايي كنسول هاي ساخت ژاپن را جدا كرده اند (البته تعداد خيلي كمي از اين نوع كنسول ها الان در بازا موجود هست) و با قيمتي بالاتر ارائه ميدهند و در واقع اين افراد در پي سود جويي هستند و اصلا پيشنهاد نمي كنيم كه براي اينكه كنسول ساخت ژاپن باشد 20 تا 30 هزار تومن بالاتر از قيمت معمول بخواهيد پول دهيد. چون كنسول هاي ساخت چين هيچ گونه مشكلي ندارند.---------------------------------------------------------------------------------------
منبع بازی سنتر و خودم

pooria_k2
10-10-2007, 11:46
ببخشید چنتا سوال داشتم
مموری های psp رم ریدر مخصوص میخواد؟(اسم رم ریدر مخصوصش رو بگین)
آیا usb موبایل به psp میخوره؟(اسم usb خودش چیه؟):31:
آیا 3.71 psp slim مشکل داره یا نه؟

ali_ranger22
10-10-2007, 14:25
لیست بازی هایی که در این ماه (may) برای PSP ریلیز خواهند شد:

May 7, 2007________________________Taito Legends: Power Up

May 8, 2007 _____________________________________Driver 76

May 8, 2007 ___________________________________Heatseeker

May 8, 2007 ______________________Hot Wheels Ultimate Racing

May 14, 2007__________________________________Puzzle Scape

May 15, 2007 ____________Innocent Life: A Futuristic Harvest Moon

May 22, 2007______________________Brooktown High: Senior Year

May 22, 2007________________________Diner Dash: Sizzle & Serve

May 22, 2007 ____________Pirates of the Caribbean: At World's End

May 28, 2007___________________________Coded Arms Contagion

May 28, 2007 ___________________________________Steel Horizon

May 29, 2007 _________________________________________Crush

May 29, 2007_______________________________________Surf's Up

May 29, 2007 ________________________World Championship Cards

اقا مازیار تقریبا تمام این بازی ها اومده

بازیهای جدید:
FF:crisis core
Worms2
Ghost recon :AW2
Fifa 08
D&D:tactics

این بازی ها جدید ترینها هستند که تو west game هم پیدا میشه همشون ارزش بازی کردن دارن

ali_ranger22
10-10-2007, 14:28
ببخشید چنتا سوال داشتم
آیا usb موبایل به psp میخوره؟(اسم usb خودش چیه؟):31:

با یه کابل USB به mini USB میتونی فایل ها رو بریزی توش
اگه منظورت همین کابلی که من گفتم هست اره میشه
فعلا اخریش مشکل زیادی نداره ولی احتمالا تا دو هفته دیگه بهترین نسخش میاد

ali_ranger22
10-10-2007, 14:43
اقا یکی بگه ما irshell 3.62 رو چطوری باید نصب کرد

amirrasa kateb
10-10-2007, 15:01
اقا یکی بگه ما irshell 3.62 رو چطوری باید نصب کرد
دوتا فایل irshell &psp راتو روت مموری کپی کنید

mazi_z_PSP
10-10-2007, 17:44
ببخشید چنتا سوال داشتم
آیا usb موبایل به psp میخوره؟(اسم usb خودش چیه؟)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

نه عزيز. بورو يک رم ريدر بگير از عکاسی حدود 7 تومان خوبه. بعد با USB 2.0که خودش داره نه (مينی USB ) وصل کن به کامپيوتر و با اون کارتی که روش نوشته رم ريدر که این مموری پی اس پی ميره توش بازی هارو بريز.

نه نميخوره. اسمش USB 2.0

بعضيا ميگن که بعضی وقتها قاط ميزنه. اما من نميدونم دقيق. اما بهتره صبر کنی نسخه جديدش 100% بهتره

اقا مازیار تقریبا تمام این بازی ها اومده
خوبه منم گفتم اینا قديمين.