PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57

Alex Fera
17-07-2011, 10:57
ورژنش رو نمیدونم ولی در مورد سوال دوم بله وقتی دستگاه رو از لپ تاپ جدا میکنه همه محتویات نشون داده میشه . بازیها هم بدون هیچ مشکلی اجرا میشن .

شما برو به مسیر زیر:
Setting>system Setting>System information
بعد میتونی نوع فریمورت رو ببینی............

rrtt
20-07-2011, 22:20
دوستان چه جوری میشه دوتا psp رو شبکه کرد بعد بازی هاشون رو کپی کرد یا انتقال داد
واز کجا میشه سرعت cpu رو تغییر داد

Alex Fera
21-07-2011, 12:02
از طریق شبکه WLan فقط میشه Pic انتقال داد،و هیچ چیز دیگه تبادل نمیشه،البته قبلا یه برنامه ای بود به نام IRShell که همه چی انتقال میداد ولی فکر کنم رویه فریمور های قدیمی اجرا میشد فقط..................

برای سرعت CPU هم Select رو بزن و سرعت In game Cpu رو بزار رویه 333..................

نیما.م
21-07-2011, 12:25
اونوقت سرعتشو تغییر بدیم مشکلی پیش نمیاد؟

Davood_titan
21-07-2011, 12:48
الان کدوم ورژن پی اس پی خوبه ؟

rrtt
21-07-2011, 14:02
از لحاظ سخت افزاری تفاوتی باهم ندارن اگر از قیافه go خوشت میاد go بگیر اگر نه 3000

littlebigplanet
21-07-2011, 18:50
اگه از منگلا :34::34::34: بپرسی میگن go بهتره بلانسبت آقایون psp دان 3000 بخر حالشو ببر

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

اونوقت سرعتشو تغییر بدیم مشکلی پیش نمیاد؟
نه داداش هیچیش نمیشه تازه بهترم کار میکنه فقط شاید برق بیشتری مصرف کنه:31:

rrtt
26-07-2011, 15:07
دوستان ایا میشه دوتا psp رو شبکه کرد و باهم بازی کردمثلا توی بازی فوتبال

aha2012
26-07-2011, 15:27
دوستان ایا میشه دوتا psp رو شبکه کرد و باهم بازی کردمثلا توی بازی فوتبال
بله میشه
من خودم مورتال کامبتو شبکه زدم با یکی از رفیقام
باید wlanو روشن کنی و بری تو بازی و صبر کنی تا طرف هم پیدا بشه اون موقع شبکه میشه زد:20:

littlebigplanet
26-07-2011, 22:25
چجوری باید wlan رو روشن کرد:31:؟

aha2012
26-07-2011, 23:38
بالای صفحه ی psp یه دکمه هست که روش نوشته Wlan،اونو ببر سمت راست روشن میشه

Davood_titan
29-07-2011, 10:37
چه ها کدوم بهتره ادم بخره
PsP Go یا PSP 3000
یه سوال دیگه فرقی هم بین بازی هاشون داره مثلا امکان داره یه بازی برای PSP GO بیاد ولی برای PSP 3000 نیاد

شنیدم PSP جدید تر میخواد بیاد اسمش چیه ؟؟ کی میخواد بیا

کدومش بلوتوث داره ؟؟

choory
29-07-2011, 10:53
چه ها کدوم بهتره ادم بخره
PsP Go یا PSP 3000
یه سوال دیگه فرقی هم بین بازی هاشون داره مثلا امکان داره یه بازی برای PSP GO بیاد ولی برای PSP 3000 نیاد

شنیدم PSP جدید تر میخواد بیاد اسمش چیه ؟؟ کی میخواد بیا

کدومش بلوتوث داره ؟؟

سلام دوست عزیز

تفاوت ها و شباهت هاشون داخل تاپیک مربوط به مقایسشون هست.
بازی ها هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارن و روی همه مدل ها اجرا میشه.که البته دیگه فکر نکنم بازی جدید و تاپی برای psp منتشر بشه.
psp جدید vita هست و به این زودی ها حداثل داخل بازار ایران نمیاد.

الان مدل go بلوتوث داره.

vista7
29-07-2011, 22:28
میگم دوستان هیچ راهی وجود نداره که بشه از قابلیت بلوتوث مدل GO برای جابجایی فایل استفاده کرد؟

Alex Fera
30-07-2011, 13:24
نه نمیشه..............

Arrowtic
04-08-2011, 11:55
من Harvest Moon:Boy and Girl رو از يه جايي خريدم(ريخت رو فلش).يك مشكل بود اول كار:
از فلش مستقيم به مموري كپي نميشد بايد ميريختم رو دسكتاپ بعد رو مموري.
اينكارو كردم وقتي پي اس پي رو كشيدم از PC يهو هنگ كرد طوري كه تنها راهش دراوردن و دوباره گذاشتن باتري بود.اين كارو كردم از اون موقع مموري رو اصلا نميخونه.متاسفانه رم ريدرم گم شده.برا همين نميدونم كه:
1.آيا امكان سوخته شدنش هست؟؟
2.بدون رم ريدر نميشه؟؟؟آخه طرفاي ما خوبش نيست بايد كلي برم يه خوبشو بخرم!!(يا چيزيو نميخرم يا بخرم خوبشو ميگيرم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3.لينك سالمشو داريد شما؟؟؟شديد دنبال اين بازيم.از يه جا دان كردم خراب بود مغازه هم خريدم اين شد!!!(مغازه هم همون هفته بستش نميتونم برم ازش بپرسم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4.قيمت مموري 32 چنده؟؟؟16 چطور؟؟؟

choory
04-08-2011, 16:42
من Harvest Moon:Boy and Girl رو از يه جايي خريدم(ريخت رو فلش).يك مشكل بود اول كار:
از فلش مستقيم به مموري كپي نميشد بايد ميريختم رو دسكتاپ بعد رو مموري.
اينكارو كردم وقتي پي اس پي رو كشيدم از PC يهو هنگ كرد طوري كه تنها راهش دراوردن و دوباره گذاشتن باتري بود.اين كارو كردم از اون موقع مموري رو اصلا نميخونه.متاسفانه رم ريدرم گم شده.برا همين نميدونم كه:
1.آيا امكان سوخته شدنش هست؟؟
2.بدون رم ريدر نميشه؟؟؟آخه طرفاي ما خوبش نيست بايد كلي برم يه خوبشو بخرم!!(يا چيزيو نميخرم يا بخرم خوبشو ميگيرم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3.لينك سالمشو داريد شما؟؟؟شديد دنبال اين بازيم.از يه جا دان كردم خراب بود مغازه هم خريدم اين شد!!!(مغازه هم همون هفته بستش نميتونم برم ازش بپرسم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4.قيمت مموري 32 چنده؟؟؟16 چطور؟؟؟

سلام.
مشکل خیلی عجیبی هست.تا حالا با چنین مشکلی رو برو نشدم.
تنها را تست کردن با رم ریدر هست و فرمت کردن آن توسط pc که شما میگی فعلا بهش دسترسی نداری.

مموری هم اگه میخواهی بگیری 8 ها 16 بگیر 32 هم گرون هست و خیلی هم کم گیر میاد و هم اینکه روی psp فکر نکنم جواب بده.

قیمت مموری 8 گیگ اصل هم حدود 35 الی 40 و مموری 16 هم حدود 60 تا 70 ( قیمت ها بستگی با جایی که ازش خرید میکنید متفاوت هست)فقط حتما توجه کنید که اصل باشه.

Arrowtic
04-08-2011, 20:25
سلام.
مشکل خیلی عجیبی هست.تا حالا با چنین مشکلی رو برو نشدم.
تنها را تست کردن با رم ریدر هست و فرمت کردن آن توسط pc که شما میگی فعلا بهش دسترسی نداری.

مموری هم اگه میخواهی بگیری 8 ها 16 بگیر 32 هم گرون هست و خیلی هم کم گیر میاد و هم اینکه روی psp فکر نکنم جواب بده.

قیمت مموری 8 گیگ اصل هم حدود 35 الی 40 و مموری 16 هم حدود 60 تا 70 ( قیمت ها بستگی با جایی که ازش خرید میکنید متفاوت هست)فقط حتما توجه کنید که اصل باشه.
ممنون.امروز مموريو بردم يارو تو pc نذاشت(همون طور كه گفتم رم ريدر خودم گم و گور شده!!هنوز جنس خوب و مرغوب گير نيومده!!:31:) ولي يارو يه نگاه كرد گفت سوخته.گفتم چك نميكنيد گفت نه معلومه ميذاريش تو دستگاه اون چراغ نارنجي هي روشن خاموش ميشه!!قابل اطمينانه حرفش يا نه چون ميدونه از خودش مموري ميخرم اينو ميگه؟؟:31:
:11:

Big-Boss
05-08-2011, 13:09
آخرین ورژن bookr برای سری 2000 (بورد قدیمی/6.38 ME-2) چیه؟
لینک دانلود بدون فیلترش میشه بدید؟
یه برنامه CBR ریدر هم برای همین ورژن اگه میشناسید بدید ممنون میشم.

Alex Fera
05-08-2011, 13:21
ممنون.امروز مموريو بردم يارو تو pc نذاشت(همون طور كه گفتم رم ريدر خودم گم و گور شده!!هنوز جنس خوب و مرغوب گير نيومده!!:31:) ولي يارو يه نگاه كرد گفت سوخته.گفتم چك نميكنيد گفت نه معلومه ميذاريش تو دستگاه اون چراغ نارنجي هي روشن خاموش ميشه!!قابل اطمينانه حرفش يا نه چون ميدونه از خودش مموري ميخرم اينو ميگه؟؟:31:
:11:

دوست عزیز بهترین راه برای تشخیص از بین رفتن مموری تست اون تویه PC هستش................
در کل اگه مموری تویه PSP اون چراغه چشمک میزنه دیگه.......

Tohid
05-08-2011, 13:43
قصد خرید PSP دارم نمیدونم مدل 2000-3000 ؟
اصلا PSP خوب هست....؟
کپی خور بودنش چگونه هست؟آیا اگه بری لایو میپره؟
حدود قیمت چیه؟
لوازم جانبیش چیا همراشه؟
یه بنده خدایی 2000 داره با کیف رم 2 - با یسری بازی میده 145.000 می ارزه؟
موقع خرید به چی دقت کنم؟

s.j-rez
05-08-2011, 14:14
قصد خرید PSP دارم نمیدونم مدل 2000-3000 ؟
اصلا PSP خوب هست....؟
کپی خور بودنش چگونه هست؟آیا اگه بری لایو میپره؟
حدود قیمت چیه؟
لوازم جانبیش چیا همراشه؟
یه بنده خدایی 2000 داره با کیف رم 2 - با یسری بازی میده 145.000 می ارزه؟
موقع خرید به چی دقت کنم؟
من که میگم صبر کنی vitaبیاد بهتره ..............دیگه نفسای آخرpspهست
بعلاوه ویتا کلا یه گرافیک خارق العاده داری اگه الن بخری پولتو تو جوب ریختی........نخر
مختلفه کپی خورش دایم و موقت داره.....-هه pspکه لایو نداره اون واسهx360هست.....:31:

Big-Boss
05-08-2011, 18:10
آخرین ورژن bookr برای سری 2000 (بورد قدیمی/6.38 ME-2) چیه؟
لینک دانلود بدون فیلترش میشه بدید؟
یه برنامه CBR ریدر هم برای همین ورژن اگه میشناسید بدید ممنون میشم.

8.1 هم تست کردم با یه سری PDF که عکس و لینک زیاد داشت مشکل داره نمیتونه باز کنه.
راهنمایی چیزی نبود؟برنامه دیگه ای؟

mohammad_87
05-08-2011, 19:14
سلام
روی psp 3000 ویدئو ها رو باید با چه فرمتی بریزم که بخونه؟
عکس هم وقتی زیاد میریزم تبدیل به پوشه میشن و نشون نمیده.برای عکس هم محدودیت هستش؟
ورژن دستگاه هم 6.35 هست اگه لازم بود.

Big-Boss
05-08-2011, 23:13
سلام
روی psp 3000 ویدئو ها رو باید با چه فرمتی بریزم که بخونه؟
عکس هم وقتی زیاد میریزم تبدیل به پوشه میشن و نشون نمیده.برای عکس هم محدودیت هستش؟
ورژن دستگاه هم 6.35 هست اگه لازم بود.

MP4 به رزولوشن هم دقت کنید البته.
من یه فولدر 1000 تایی تصویر پس زمینه دارم مشکلی نداشتم،شاید منظورتون اینه که دسته بندی میکنه عکس ها رو .

M A T I N
05-08-2011, 23:52
8.1 هم تست کردم با یه سری PDF که عکس و لینک زیاد داشت مشکل داره نمیتونه باز کنه.
راهنمایی چیزی نبود؟برنامه دیگه ای؟

من ورژن قدیمیشو دارم فقط وقتی pdf پسورد داشته باشه یا Secure شده باشه یا کتابش اسکن شده (عکس) باشه
نمیتونه بازش کنه .
2 تا مشکل اول با یه سری نرم افزار درست میشه ولی اگه اسکن شده باشه کلشو تبدیل به عکس میکنم از تو گالری
میخونم که فقط یه خورده دردسرش بیشتره

mohammad_87
06-08-2011, 00:02
MP4 به رزولوشن هم دقت کنید البته.
من یه فولدر 1000 تایی تصویر پس زمینه دارم مشکلی نداشتم،شاید منظورتون اینه که دسته بندی میکنه عکس ها رو .
نه.من 500 تا عکس رو توی یک پوشه ریختم و اون رو هم در پوشه عکس کپی کردم.توی psp دیدم به تعداد عکسها پوشه خالی درست کرده با نامهای عجیب.اسم عکسها قبلش انگلیسی بود.جالب اینکه توی کامپویتر هم اینجوری شده بودن.همه رو پاک کردم.
بعد چندتا عکس با رزولوشن کمر ریختم اونها رو درست نشون داد بعد که دوباره 300-400 تا عکس ریختم(اینبار توی پوشه اصلی)دوباره جدیدها خراب شدند.حتی پوشه ها از داخل psp پاک نشدند.توی کامپیوتر هم نشون نمیداد.مجبور شدم رم رو فرمت کنم!
البته رزولوشن عکسها از psp بیشتر بودند.شاید علتش این باشه...
------------
چجوری باید به اینترنت وصل بشیم برای آپدیت؟اگه ورژن کرک شده آپدیت بشه کپی خورش میپره؟

M A T I N
06-08-2011, 00:03
این God of War: Ghost of Sparta واقعا اومده ؟؟؟
کسی بازی کرده ؟

M A T I N
06-08-2011, 00:10
نه.من 500 تا عکس رو توی یک پوشه ریختم و اون رو هم در پوشه عکس کپی کردم.توی psp دیدم به تعداد عکسها پوشه خالی درست کرده با نامهای عجیب.اسم عکسها قبلش انگلیسی بود.جالب اینکه توی کامپویتر هم اینجوری شده بودن.همه رو پاک کردم.
بعد چندتا عکس با رزولوشن کمر ریختم اونها رو درست نشون داد بعد که دوباره 300-400 تا عکس ریختم(اینبار توی پوشه اصلی)دوباره جدیدها خراب شدند.حتی پوشه ها از داخل psp پاک نشدند.توی کامپیوتر هم نشون نمیداد.مجبور شدم رم رو فرمت کنم!
------------
چجوری باید به اینترنت وصل بشیم برای آپدیت؟اگه ورژن کرک شده آپدیت بشه کپی خورش میپره؟

مشکل عکس ها احتمالا به خاطر ویروسه ...

mohammad_87
06-08-2011, 01:45
مشکل عکس ها احتمالا به خاطر ویروسه ...
سیستمم که عمرا ویروس داشته باشه.psp هم مگه ویروس داره؟با آنتی ویروس کامپیوتر میشه ویروس کشی کرد؟

M A T I N
06-08-2011, 02:02
------------

سیستمم که عمرا ویروس داشته باشه.psp هم مگه ویروس داره؟با آنتی ویروس کامپیوتر میشه ویروس کشی کرد؟

این که پوشه درست میشه از علائم ویروسه :31:
یه بار بعد از اینکه فرمت کردی با انتی ویروس آپدیت , کامپیوتر و مموری رو اسکن کن ...
ربطی به رزولیشن نداره ...

Big-Boss
06-08-2011, 10:02
این God of War: Ghost of Sparta واقعا اومده ؟؟؟
کسی بازی کرده ؟

خیلی وقته اومده.
نسبت به نسخه قبلیش برای PSP چنگی به دل نمیزنه،ولی به امتحانش میارزه.

hessam2006
06-08-2011, 11:51
آقا این دوتا به چه درد میخوره میرم روش میخواد بره توی نت

Music Unlimited powered by Qriocity™ version 1.01

SensMe™ channels

M A T I N
06-08-2011, 16:55
خیلی وقته اومده.
نسبت به نسخه قبلیش برای PSP چنگی به دل نمیزنه،ولی به امتحانش میارزه.

آره دیدم واسه پارساله تعجب کردم
این دانشگاه آدمو از همه چیزای مهم زندگی دور میکنه :31:

SensMe™ channelsهر دو برای گوش دادن موزیکه ...

Alex Fera
06-08-2011, 17:18

SensMe™ channels

اولی برای خرید موسیقی و دومی برای گوش دادن و دسته بندی کردن موزیک های داخل دستگاه هستش که آفلاین هم میتونی فعالش کنی و ازشون تویه دستگاه کپی خور شده استفاده کنی.................

mohammad_87
07-08-2011, 00:14
مشکل من حادتر شد!
وقتی psp رو روشن کردم دیدم مموری رو نشون نمیده.از داخل psp بخوام فرمت کنم مینویسه مموری وارد نشده!
از داخل ویندوز به عنوان درایو میارش ولی باز نمیکنه.موقع فرمت هم میگه نمی تونه فرمت کنه.در قسمت فرمت در ویندوز opacity رو زده 8 MB درحالیکه مموری 8 گیگ بود!!
سیستم رو اسکن کردم با آنتی ویروس آپدیت(نود 32 و کسپر در ویندوزهای جداگانه)هیچ ویروسی پیدا نکرد.
این مموری رو چکارش کنم؟:41:

Davood_titan
07-08-2011, 00:37
مشکل من حادتر شد!
وقتی psp رو روشن کردم دیدم مموری رو نشون نمیده.از داخل psp بخوام فرمت کنم مینویسه مموری وارد نشده!
از داخل ویندوز به عنوان درایو میارش ولی باز نمیکنه.موقع فرمت هم میگه نمی تونه فرمت کنه.در قسمت فرمت در ویندوز opacity رو زده 8 MB درحالیکه مموری 8 گیگ بود!!
سیستم رو اسکن کردم با آنتی ویروس آپدیت(نود 32 و کسپر در ویندوزهای جداگانه)هیچ ویروسی پیدا نکرد.

این جوری که شما میگین احتمالا رم سوخته

prince_fable
07-08-2011, 12:15
سلام
چجوری میشه سیو بازی های PS1 رو که روو PSP بازی کنم انتقال بدم به Memory Card PS1 که بتونم رو PS2 بقیه بازی رو برم!؟
ممنون

Alex Fera
07-08-2011, 13:08
مشکل من حادتر شد!

شما رویه My Computer راست کلیک کن،بعد Manage رو بزن،بعد برو تویه Disk Management و از اونجا میتونی راحت تر مموریت رو فرمت کنی..........
احتمالا جواب میده......

mohammad_87
07-08-2011, 19:17
این جوری که شما میگین احتمالا رم سوخته
اگه سوخته بود که توی کامپیوتر هیچی نشون نمیداد.

شما رویه My Computer راست کلیک کن،بعد Manage رو بزن،بعد برو تویه Disk Management و از اونجا میتونی راحت تر مموریت رو فرمت کنی..........
احتمالا جواب میده......
بازم ارور میده که فرمت کامل نشد!
توی اینترنت سرچ کردم دیدم حتی با رمهای اصل هم گاهی این مشکل پیش میاد.راه های مختلفی هم بود از جمله همین که شما گفتی اما بازم خیلی ها مشکل دارن.
در همون disk managment قسمت file system رو زده RAW و به فرمتهای ویندوز یعنی fat و ... چه در حالت معمولی چه در quick format بازم ارور میده.
حتی آنلاین هم درایور جدید پیدا نکرد.

مشکل من حادتر شد!
این مموری رو چکارش کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی به داد من برسه.....

sina818
07-08-2011, 23:20
من امروز یهPSP GO خریدم که یکمی به خودم حال بدم از افسردگی در بیام :27:
فقط یه سوال دارم
اگر هیچوقت PSP مو خاموش نکنم و همیشه Stand byاش کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
آخه هر بار که خاموش میکنم باید یه برنامه رو اجرا کنم که کپی خور شه!
پیشاپیش از جوابتون ممنونم

majid322
07-08-2011, 23:31
مبارکت باشه نمیدونم این روزا چرا افسردگی فراگیر شده

فرقی نداره تنها فرقش اینه که شارژش زودتر تموم میشه

شما اگه مشکلی با اجرای برنامه کپی خور نداری

پی اس پیت رو کامل خاموش کن

aha2012
08-08-2011, 00:08
من امروز یهPSP GO خریدم که یکمی به خودم حال بدم از افسردگی در بیام :27:
فقط یه سوال دارم
اگر هیچوقت PSP مو خاموش نکنم و همیشه Stand byاش کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
آخه هر بار که خاموش میکنم باید یه برنامه رو اجرا کنم که کپی خور شه!
پیشاپیش از جوابتون ممنونم
تو همین فروم بگردی میبینی که میشه psp go رو هم هـک دائم کرد.:5:

majid322
08-08-2011, 00:11
از طریق امضای منم میتونی اینکارو بکنی :46:

prince_fable
08-08-2011, 09:28
سلام
چجوری میشه سیو بازی های PS1 رو که روو PSP بازی کنم انتقال بدم به Memory Card PS1 که بتونم رو PS2 بقیه بازی رو برم!؟
ممنون
کسی نیست جواب بده؟

Alex Fera
08-08-2011, 11:43
پرنس جان درسته که Save بازیهای یه کنسول هستن ولی فرمت Save شدنشون فرق داره با هم...............
مگه این که برنامه ای برای Convert این فرمت ها باشه.............

Alex Fera
08-08-2011, 11:56
مشکل من حادتر شد!

شما این برنامه رو دانلود و استفاده کن ببین نتیجه میگیری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sina818
08-08-2011, 19:54
Bluetooth در PSP به چه درد میخوره؟ :23:
هر چی فکر میکنم به نتیجه ای نمیرسم :13:

ahmad_ebrahimian
09-08-2011, 11:51

psp اصلا بلوتوث نداره ... اگه منظورتون wifi هست میشه باهاش به اینترنت وصل شد یا بازیهای دونفره انجام داد

Alex Fera
09-08-2011, 12:35
psp اصلا بلوتوث نداره ... اگه منظورتون wifi هست میشه باهاش به اینترنت وصل شد یا بازیهای دونفره انجام داد

اون PSP که شما دیدی احتمالا سری فت و اسلیم بوده که خوب اصلا بلوتوث نداشتن،اما سری نسبتا جدید Go بلوتوث داره...............

به درد کانکت شدن به هدست های بلوتوثی میخوره،فقط همین.................

babale
09-08-2011, 20:05
دوستان یه PSP GO جدیدا خریداری شده
تا جایی که یادمه روزای اول وقتی دستگاه خاموش یا استندبای بود، وقتی شارژر رو وصل میکردم چراغ نارنجی روشن میشد و شروع به شارژ کردن میکرد
ولی جدیدا دیگه تو حالت خاموش یا استندبای شارژ نمیشه
حتما باید دستگاه روشن بشه و بعد شارژر وصل بشه تا چراغ نارنجی روشن بشه یعنی حتی اگه شارژر وصل باشه و دستگاه رو روشن کنم چراغ سبز میمونه و نارنجی نمیشه(حتما باید شارژر رو بکشم دوباره وصل کنم تا نارنجی بشه)
جالب اینجاست وقتی دستگاه روشنه و چراغ نارنجی هم روشن(در حالت شارژ)، اگه دستگاه رو استندبای یا خاموش کنم، چراغ نارنجی خاموش میشه!!!
حالا نمیدونم این حالت عادیه و من توهم زدم و یا دستگاه مشکلی داره؟!؟!
در ضمن با فریمور 6.39PRO-B6 کپی خور شده

mohammad_87
09-08-2011, 21:20
شما این برنامه رو دانلود و استفاده کن ببین نتیجه میگیری:

ارور میده.میگه بخاطر سکتور کم رم،امکان فرمت نیست!
با sd formater و یکی دوبرنامه دیگه هم تست کردم نشد.از داخل ویندوز هم نمیشه.کسی این مشکل رو نداشته:

مشکل من حادتر شد!
این مموری رو چکارش کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arsa54
09-08-2011, 21:30
اگه psp go خاموش بشه میشه دوباره بازیها رو برگردوند؟

sina818
10-08-2011, 10:35

خسته نباشی رفیق :5:
PSP GO داره!!!

sina818
10-08-2011, 18:33
من توی لیست برنامه های PSP که میگشتم برنامه کنترل تلویزیون دیدم
مگه psp ایفرارد داره؟ :13:
من PSP GO دارم این داره؟

نیما.م
11-08-2011, 12:18
اگه psp go خاموش بشه میشه دوباره بازیها رو برگردوند؟

بله میشه!خوبشم میشه! اگه کپی خور باشه از کپی خور در میادکه دوباره برنامه رو نصب کنی بازی ها بر می گردن!

choory
13-08-2011, 21:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فریمور 6.60 برای psp منتشر شد.(دوستان که کپی بازی میکنند فعلا آپدیت نکنن.البته cfw از این فریمور آمده که فعلا به صورت beta هست وقتی وژن نهایی اومد و خودم هم تست کردم آموزش را داخل تاپیک مربوطه قرار میدهم.)

آپدیت برای مدل های 1000-2000-3000

آپدیت برای مدل go

دوستان باز هم تاکید میکنم کسانی که میخوان دستگاهشون کپی خور باشه فعلا این فریمور را نصب نکنند.در صورت نصب دستگاه از کپی خور خارج میشه.

cdcenter
13-08-2011, 23:48
سلام دوستان من قصد خرید یک psp دارم اما واقعا مردد هستم که چیکار کنم . آیا psp 3000 خریداری کنم یا صبر کنم که ویتا بیاد ؟ گرافیک 3000 چطوره ؟ آیا بازیهای جدید برای این کنسول خواهد امد یا همه چیز به سمت ویتا میره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید . :41: پاک گیج شدم چیکار کنم .

mohammad_dj_kazin
14-08-2011, 04:39
من توی لیست برنامه های PSP که میگشتم برنامه کنترل تلویزیون دیدم
مگه psp ایفرارد داره؟ :13:
من PSP GO دارم این داره؟

نه خیر دوست عزیز
psp go اینفرارد نداره
اون برنامه مخصوص psp fat یا psp 1000 هست که اولین نسل پی اس پی بود
خدا رحمتش کنه!:31:

babale
16-08-2011, 00:34
دوستان یه PSP GO جدیدا خریداری شده
تا جایی که یادمه روزای اول وقتی دستگاه خاموش یا استندبای بود، وقتی شارژر رو وصل میکردم چراغ نارنجی روشن میشد و شروع به شارژ کردن میکرد
ولی جدیدا دیگه تو حالت خاموش یا استندبای شارژ نمیشه
حتما باید دستگاه روشن بشه و بعد شارژر وصل بشه تا چراغ نارنجی روشن بشه یعنی حتی اگه شارژر وصل باشه و دستگاه رو روشن کنم چراغ سبز میمونه و نارنجی نمیشه(حتما باید شارژر رو بکشم دوباره وصل کنم تا نارنجی بشه)
جالب اینجاست وقتی دستگاه روشنه و چراغ نارنجی هم روشن(در حالت شارژ)، اگه دستگاه رو استندبای یا خاموش کنم، چراغ نارنجی خاموش میشه!!!
حالا نمیدونم این حالت عادیه و من توهم زدم و یا دستگاه مشکلی داره؟!؟!
در ضمن با فریمور 6.39PRO-B6 کپی خور شده
??????????

littlebigplanet
17-08-2011, 11:28
سلام
میخواستم بدونم دوربین چند مگاپیکسل برای 3000 psp هستش و قیمتش چنده؟؟؟ آیا کیفیت فیلمبرداری خوبی داره یا اصلا نمیتونه فیلم بگیره؟؟آیا بدرد بخور هست؟؟؟؟؟

Alex Fera
17-08-2011, 14:00
یه نوع دوربین برای PSP هستش به نام Go!Cam که فکر کنم با کیفیت Vga فیلمبرداری میکنه...............
حدود 35 تومن هستش............

littlebigplanet
18-08-2011, 16:05
یه نوع دوربین برای PSP هستش به نام Go!Cam که فکر کنم با کیفیت Vga فیلمبرداری میکنه...............
حدود 35 تومن هستش............
یکم بیشتر توضیح میدید؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

Arrowtic
18-08-2011, 20:22
الآن رم 16 چنده دوستان؟؟؟(رممو چك كردم سوخته:31:)

sina818
19-08-2011, 15:02
یه سوال
با این پی اس پی های کپی خور شده ما میشه آنلاین بازی کرد؟
من یه PSP GO دارم.

pooria_k2
20-08-2011, 13:39
الان قیمت های مدل های مختلف چنده؟
و بازی های جدید رو از کجا میتونم دان کنم؟

choory
21-08-2011, 18:02
الآن رم 16 چنده دوستان؟؟؟(رممو چك كردم سوخته:31:)

قیمت جدید ندارم.اما حدودا 50 تا 60 تومن هست.

یه سوال
با این پی اس پی های کپی خور شده ما میشه آنلاین بازی کرد؟
من یه PSP GO دارم.

الان جدید ترین فریموری که اومده 6.60 هست و فقط با این فریمور میشه انلاین بازی کرد.که این فریمور هنوز برای مدل go و 3000 و 2000 (مادربورد جدید) -- نشده.در نتیجه فعلا نمیشه آنلاین بازی کرد.

الان قیمت های مدل های مختلف چنده؟
و بازی های جدید رو از کجا میتونم دان کنم؟

مدل 2000 و 3000 حدودا بین 230 تا 250
و مدل go هم بین 220 تا 240

برای دانلود بازی ها یک تاپیک داریم که هر بازی را بخواهی درخواست میدی من یا بقیه دوستان براتون قرار میدهیم.

دانلود و درخواست بازی های psp فقط در اینجا(پست اول و دوم حتما خوانده شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehsan66
27-08-2011, 20:47
سلام
بعضی بازی هایی که توی psp می ریزم. اجرا نمی شه و corrupted data
رو نشون می ده
چکار باید کنم که این مشکل حل شه؟؟؟

manya-atashin
28-08-2011, 14:14
من كه از پست اول چيزي حاليم نشد !

تمام خصوصيات و امكانات psp رو ميشه بگين ؟!
و انواع رم ها ؟ چه رمي ميخوره يعني ///؟ قيمتش ؟
از تهران
كجا بخرم ؟

به نت وصل ميشه ؟
در حد اينكه ايميل هامو چك كنم ؟

راستي
چه بازي هايي ميشه نصب كرد ؟
گرافيك ؟!

golabi2
29-08-2011, 13:04
سلام
میخوام پی اس پی GO بگیرم ورژنش باید چند باشه مشکلی تو اجرای بازی ها نداشته باشه؟

نیما.م
29-08-2011, 17:38
سلام
رو نشون می ده

فیرمورش چنده؟

سلام
میخوام پی اس پی GO بگیرم ورژنش باید چند باشه مشکلی تو اجرای بازی ها نداشته باشه؟
باید از 6.39 کمتر باشه که بشه کپی خورش کرد

mehsan66
30-08-2011, 12:08
فیرمورش چنده؟

باید از 6.39 کمتر باشه که بشه کپی خورش کرد

فریمورش 6.35

pooria_k2
30-08-2011, 13:36
سلام
الان جدید ترین بازی ها چیا هستن؟

MARHAIREZ
30-08-2011, 17:56
سلام
من یه PSP 1000 از سری های اول PSP دارم که بعد از مدت ها می خوام آپدیت و کپی خورش کنم که بازی هایی که الان واسه PSP اومده رو روش اجرا کنم
لطفا راهنماییم کنید
از مرحله صفر !!
فکر کنم ورژن نرم افزارش الان 3.03 باشه !
با تشکر

mehsan66
30-08-2011, 18:58
سلام
رو نشون می ده
فریمورش 6.35

Alex Fera
30-08-2011, 23:43
فریمورش 6.35

میشه دوست عزیز،هم میشه رویه همین فریمور کپی خورش کنی هم میشه آپدیت کرد و بعد هم کپی خور بکنی رویه ورژن 6.60...................

Maziyar123
31-08-2011, 00:53
با سلام
اگه خدا بخواد تا چند روز دیگه میرم psp بگیرم
راستش من نظرم psp 3000 هست ولی متوجه شدم چند مدل داره مثل : 3004 3006 3001
اینا فرقشون چیه ؟ کدوم رو بگیرم ؟؟

Alex Fera
31-08-2011, 12:27
هیچ فرقی نداره و اون رقم آخر مربوط به رجیون دستگاه هستش که تویه رجیون های مختلف فرق داره................
تویه ایران بیشتر PSP ها 3004 هستن و بهتره که 3004 بخری..............

Maziyar123
31-08-2011, 17:44
هیچ فرقی نداره و اون رقم آخر مربوط به رجیون دستگاه هستش که تویه رجیون های مختلف فرق داره................
تویه ایران بیشتر PSP ها 3004 هستن و بهتره که 3004 بخری..............

سلام ممنون از راهنماییتون
راستی تو جعبش چه چیزایی هست ؟؟؟ تو جعبش باید umd disk هم باشه ؟؟:13:

نیما.م
31-08-2011, 18:51
به نظر من نخرش پی اس پی خریدن الان کار درستی نیست
منتظر بمون ویتا که اومد اونو بخر

Alex Fera
01-09-2011, 20:56
سلام ممنون از راهنماییتون
راستی تو جعبش چه چیزایی هست ؟؟؟ تو جعبش باید umd disk هم باشه ؟؟:13:

برای 3000 فکر کنم تویه جعبه،یه شارژر با یه کابل USB و چند تا دفترچه((اگه بر نداشته باشنش)).................

بستگی داره باندل بخرید یا نه؟؟
الان باندل خیلی کم پیدا میشه،اگه خریدید باید UMD همون بازی داخل جعبه باشه،وگرنه داخل جعبه دستگاه های معمولی UMD نیست......................

S.J-REZ2
12-09-2011, 17:16
دوستان این کنسول چه باندل هایی داره؟همه مدل هاش کپی خور شده؟

Alex Fera
13-09-2011, 12:14
بله ساجد جان همه مدلهاش کپی خور میشه تقریبا"................

باندل هایی مثل باندل 3000 با بازیهایی مثل GOW,GT,Socom داره...............
یه باندل خوب برای اوریج بازها دارها که 15 تا بازی مجانی میشه از PSN دانلود کرد با دستگاه PSP Go که داخل این باندل هستش...............

نیما.م
14-09-2011, 10:27
بله ساجد جان همه مدلهاش کپی خور میشه تقریبا"................

باندل هایی مثل باندل 3000 با بازیهایی مثل GOW,GT,Socom داره...............
یه باندل خوب برای اوریج بازها دارها که 15 تا بازی مجانی میشه از PSN دانلود کرد با دستگاه PSP Go که داخل این باندل هستش...............

lمطمئنی 15 تا؟
برای من 10 تا بود!
محدودیت زمانی داشت دیگه؟! یعنی دیگه نمیشه دانلودشون کرد!

manya-atashin
24-09-2011, 11:39
من و دوستم ميخوايم دو تا 3000 بگيريم
بازي هاش رو از كجا بگيريم ؟ بايد انلاين خريد يا نه ميشه مغازه ها بريزين بازي رو ؟
و اينكه اينترنش چه جوريه ؟
چك كردن ايميل ها و ... ميشه انجام داد ؟
چقدر شارژ نگه ميداره در حين بازي البته ؟

شبكه ميشه كرد ؟
بلوتوث به چه دردي ميخوره كه اين مدل نداره ؟
و اينكه حافظه چقدر ميشه استفاده كرد واسش ؟
رمي كه خودش داره موقع خريد چقدره ؟

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

راستي راستي
دوربين ميشه روش گذاشت ؟ دوربين خوب چقدره قيمتش و كيفيتش ؟

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

راستي راستي

aha2012
24-09-2011, 13:19
من و دوستم ميخوايم دو تا 3000 بگيريم
بازي هاش رو از كجا بگيريم ؟ بايد انلاين خريد يا نه ميشه مغازه ها بريزين بازي رو ؟
و اينكه اينترنش چه جوريه ؟
چك كردن ايميل ها و ... ميشه انجام داد ؟
چقدر شارژ نگه ميداره در حين بازي البته ؟

شبكه ميشه كرد ؟
بلوتوث به چه دردي ميخوره كه اين مدل نداره ؟
و اينكه حافظه چقدر ميشه استفاده كرد واسش ؟
رمي كه خودش داره موقع خريد چقدره ؟

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

راستي راستي

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

راستي راستي
salam
مبارک باشه
هم از اینترنت میتونی دان کنی هم میتونی با 500 تومن خریداری کنی
اینترنتش بدک نیست فقط سایت خودشو یعنی psnو خوب بالا میاره
فکر چک کردن ایمیلو و باز کردن سایتها رو کلا از سرت بنداز بیرون
در حین بازی بستگی داره،تا 3-4 ساعت نگه میداره
بله شبکه هم میشه زد
بولوتوث زیاد به درد نمیخوره
حافظه هم تا فکر کنم 8 گیگ شایدم بیشتر:20:
رم نداره تو خودش
بله دوربین هم میشه روش گذاشت ولی گرون در میاد

در کل من پیشنهاد میکنم صبر کنی psvita بیاد و یه ویتا بخری.3 ماه دیگه فکر کنم بیاد
البته تو ایران بیاد اوایل قیمتش نجومی میشه ولی رفته رفته بهتر میشه
بازم میل خودته.هر جور راحتی
فعلا:5:

Alex Fera
24-09-2011, 13:29
lمطمئنی 15 تا؟
برای من 10 تا بود!
محدودیت زمانی داشت دیگه؟! یعنی دیگه نمیشه دانلودشون کرد!

آوریل 2009 که از استرالیا برای من آووردن میشد 15 تا دان کرد ولی الان رو نمیدونم شاید کمتر شده باشه...........

hamid_hitman47
29-09-2011, 10:57
سلام.
بازي فيفا 2012 واسه PSP هم اومد.
خودم لينك ها رو تست كردم و بازي مشكلي نداره و پچ شده است و روي اكثر فريمور ها هم جواب ميده.
تا حالا كه چند تا بازي كردم تفاوت زيادي با نسخه ي قبلي نديدم، همون نسخه ي سال گذشته هست كه بروزترين نقل و انتقالات رو هم داره.

FIFA 12 FIX ISO (all CFW)

Release Name: Fifa_12_USA_HmXTeam
Región: USA
Language: Espanol Latino, English
ISO: 1.55 GB
RAR: 951 MB
Ripeado: Nothing
Tested on: 5.0 M33, 5.50 gen-d3, 6.XX PRO/ME
Uploader: Leo HmXTeam

اينم از لينك ها: ( 3 پارت)

LINK FILESONIC

LINK MEGAUPLOAD

manya-atashin
29-09-2011, 11:15
سلام دوستان
يه psp 3000 گير آوردم
اصلا استفاده نشده ولي دسته دو هست
مموري نداره
ولي خيلي نو و لوكس !

چند مي ارزه ؟؟؟
قيمت بدين ممنون ميشم .....

و اينكه ورژن 5 هست
تو بازي ها مشكلي نداره ؟
چون انگار كپي موقت هست
برم مغازه ها ميتونن كپي دائم كنن ؟؟؟

manya-atashin
30-09-2011, 19:34
دوستان كسي قيمت نداره ؟؟؟
ميخوام بخرم ديگه
كپي دائم ميشه ؟
ورژن 5 ؟؟؟

tatu_mail
01-10-2011, 10:56
سلام ممنون از همگی من تازه یه psp گرفتم
براش بازی دانلود کردم . بازی ها به صورت ISO هستند . من به وسیله یک برنامه سی دی مجازی بازش کردم و محتویاتش رو داخل یه فایل به نام ISO در رم psp ریختم . ولی باز نمیشه ممنون میشم مراحل درستشو بگید . در ضمن اگه کسی بازی tomb raider رو میدونه از کجا دانلود کنم ممنون میشم بگه

aha2012
01-10-2011, 11:17
سلام ممنون از همگی من تازه یه psp گرفتم
براش بازی دانلود کردم . بازی ها به صورت ISO هستند . من به وسیله یک برنامه سی دی مجازی بازش کردم و محتویاتش رو داخل یه فایل به نام ISO در رم psp ریختم . ولی باز نمیشه ممنون میشم مراحل درستشو بگید . در ضمن اگه کسی بازی tomb raider رو میدونه از کجا دانلود کنم ممنون میشم بگه
salam
مبارکت باشه
توی فولدر psp یه فایل هست که با فونت درشت نوشته ISO،باید بری تو فولدره بعدش اونی که با فرمت.iso دان کردیو پرت کنی توش.دیگه نمیخواد محتویاتشو باز کنیو بریزی.همون فرمت .iso یا .cso رو پرت کن تو فولدره
تو سایت bazifan هم بازی برای psp زیاد ریخته
فعلا:5::20:

tatu_mail
02-10-2011, 00:13
مرسی من رم رو فورمت کردم فایلی نداره توش
خودم یه فایل به نام ISO درست کردم ولی نشد

alipsp
03-10-2011, 00:31
مرسی من رم رو فورمت کردم فایلی نداره توش
خودم یه فایل به نام ISO درست کردم ولی نشد
دوست عزیز شما با خوده کنسول باید رم رو فرمت کنید بعد کنسول رو بزنید به کامپیوتر بعد تو فولدر psp فولدر ISO رو میبینید.بازی رو توی این فولدر بریزید

tatu_mail
03-10-2011, 12:42
سلام دوست عزیز
ممنون کاری که گفتید کردم ولی تو Folder PSP فایلی به نام ISO نبود
من خودم دستی درست کردمش بعد بازیا رو ریختم توش متاسفانه اجرا نشد.
میدونم یه جای کارم مشکل داره. ممنون میشم از روی عکس راهنمایی بفرمایید.

نیما.م
03-10-2011, 17:00
ببین اون فایل ها هیچ کدو مایزو نیستن! خود اون فایل که فرمتش ایزو هست رو بریز! نه محتویاتشپشو!

tatu_mail
03-10-2011, 20:49
مرسی ممنون از شما.

ولی نشد بازم
من تو یه آموزش دیدم باید محتویات باز شه هر دو مدل امتحان کردم نشد

sauron
04-10-2011, 01:57
سلام به اساتسد فن من پی اس پی GO گرفتم خواستم راهنمایی بفرمایید بازیها رو چطور بریزم روش بتونم استفاده کنم

manya-atashin
04-10-2011, 11:52
در ادامه سوال بالا براي psp go
منم psp 3000 خريدم
رفتم مغازه
كپي دائم كردم چون موقت بود ...
ورژن 5
لطفا بگين بازي ها رو چه جوري بريزم ؟

aha2012
04-10-2011, 13:14
در ادامه سوال بالا براي psp go
منم psp 3000 خريدم
رفتم مغازه
كپي دائم كردم چون موقت بود ...
ورژن 5
لطفا بگين بازي ها رو چه جوري بريزم ؟
کاری نداره.
میتونی بازیو دان یا بخری بعدش یه فایلی هست با فرمت iso یا cso باید پرتش کنی تو فولدر ISO دستگاهت.همین:20::5:

tatu_mail
05-10-2011, 00:21
سلام من این کارو گردم
با خود دستگاه یه بار فرمت کردم و بازی که یا فرمت ISO بود را بردم داخل پوشه PSP ولی فایلی به نام ISO نبود که دستی درست کردم ولی باز اجرا نشد

ghasedak.
05-10-2011, 16:11
سلام.من خیلی وقتهpsp دارم ولی کلا خیلی بازیا روش نصب نمیشه.مدلfat هست.راهنماییم کنید.میترسم دستکاریش کنم

ahmadreza.str
07-10-2011, 13:04
سلام رفقا
من یه پی اس پی گو گرقتم که خیلی ناراحتم کرده
هر کاری میکنم بعضی ار بازی های قشنگ و نمی تونم باهاش اجرا کنم
رو بازی که کلید کینم صفحه سیاه میشه و بعد هم هیچ و خاموش
یا اروره 800010087 رو میده
خواهشا یکی کمک کنه هر مغازه ای رفتم جواب درست حسابی بهم نداده

Diego
08-10-2011, 01:10
سلام.من خیلی وقتهpsp دارم ولی کلا خیلی بازیا روش نصب نمیشه.مدلfat هست.راهنماییم کنید.میترسم دستکاریش کنم

به احتمال زیاد firmware دستگاهتو باید ارتقا بدی

manya-atashin
11-10-2011, 23:27
يكي دو نفر از دوستان لطف كردن چند تا بازي خوب معرفي كردن واسه psp
كه بازي كردم و واقعا جذاب بود
gta - locoroco-dante inferno-motor storm - god of war
ولي من بازي هاي بيشتري ميخوام
الان يه ليست پيدا كردم 250 تا بازي داره
موندم از اينا كدومو سفارش بدم !!!
يكي نيست كمكم كنه ؟
بتونم از اين ليست هم بازي هاي جذاب و خوب رو بخرم ؟
يا حتي mini هاي خوب ....

choory
12-10-2011, 10:16
يكي دو نفر از دوستان لطف كردن چند تا بازي خوب معرفي كردن واسه psp
كه بازي كردم و واقعا جذاب بود
gta - locoroco-dante inferno-motor storm - god of war
ولي من بازي هاي بيشتري ميخوام
الان يه ليست پيدا كردم 250 تا بازي داره
موندم از اينا كدومو سفارش بدم !!!
يكي نيست كمكم كنه ؟
بتونم از اين ليست هم بازي هاي جذاب و خوب رو بخرم ؟
يا حتي mini هاي خوب ....

[HTML]

2010 Fifa World Cup South Africa
29 Minis Collection
Ace Combat Joint Assault
Ace Combat X Skies Of Deception
Aces of War
Air Conflicts
Angry_Birds_PSP_Mini
Army Of Two The 40th Day
Assassin's Creed Bloodlines
Astonishia Story
Astro Boy The Video Game
Atari classics evolved
B-Boy
Beats
Ben 10 Alien Force
Ben 10 Protector Of Earth
Beowulf
Beta Bloc RE PACK
Bleach Heat the Soul 5
Bomberman [ResourceRG Games by KloWn]
Burnout dominator
Burnout Legends Greatest Hits
Buzz Quiz World
Cabalas African Safari
Cabelas Legendary Adventures
Call Of Duty Roads To Victory USA
Castlevania Dracula X Chronicles
Chameleon
Chessmaster
CLANK
Cloudy With a Chance of Meatballs
cmbcu
code lyoko
Crash Bandicoot (PS1 Game )
Crash Mind Over Mutant
Crash Of The Titans
Crash Tag Team Racing
Crazy taxi fare wars
Crush
Dantes inferno
Daxter
Dead Head Fred EUR
Dead Or Alive Paradise
Desi Adda Games of India
DiRT 2
Dissidia 012 - US
Dissidia Final Fantasy
DJ Max Portable Hot Tunes
DJMaxPortable2
Downstream Panic USA
Dungeon Explorer Warrior of the Ancient Arts USA
Dungeon Maker 2
Echochrome
Echoshift
Exit
Exit 2
F1 2009
Fading Shadows
Fifa 10
FIFA Soccer 11
Fifa Street 2
FIFA09
Final Fantasy VII Crisis Core
FlatOut Head On USA
Flow USA
footballmanager2009
Ford Racing Off Road
Ford Street RacingXR Edition Eng
G-Force
G.I.Joe
Ghostbusters
God of War Chains of Olympus
God of War Ghost of Sparta
Gran Turismo
GTA Chinatown Wars
GTA Liberty City Stories
GTI Club Supermini Festa
Hannah Montana - Rock Out The Show
Harry Potter and the Half-Blood Prince
Harvest Moon Boy and Girl
Harvest Moon Hero of Leaf Valley
Harvey Birdman USA
Hot Shots Golf Open Tee 2
Hot Shots Tennis - Get A Grip
I.Must.Run.EUR.PSN.PSP-ABSTRAKT
IL2 Sturmovik
InviZimals Eur-Fix
Iron Man 2
Iron Man USA
JACKA
Jak and Daxter The Lost Frontier
James Cameron's Avatar The Game
Juiced 2 Hot Import Nights
Killzone Liberation
King of Clubs EUR
Kingdom Hearts
Lanfeust of Troy
Legacy of Kain - Soul Reaver
LEGO Batman
Lego Harry Potter Years 1-4
Lego Indiana Jones 2
Lego Indiana Jones The Original Adventures
Little Big Planet
Little Britain EUR
Loco Roco 2
locoroco
LocoRoco Midnight Carnival
Lord Of The Rings Aragorns Quest
lumines
Luxor Pharaohs Challenge USA
Mach Modified Air Combat Heroes (JAP)[FULL]
Major League Baseball 2K8
Manhunt 2 USA
Marvel Ultimate Alliance 2
Medal of Honor Heroes 2 USA
Megamind
Metal Gear Acid
Metal Gear Acid 2 USA
Metal Gear Solid Bande Dessinee [JPN]
Metal Gear Solid Digital Graphic Novel [USA]
Metal Gear Solid Peace Walker
Metal Gear Solid Portable Ops Plus USA
Metal Slug XX
Michael Jackson The Experience
Midnight Club 3
Midnight Club LA Remix
MLB 09
ModNation Racers
Monster Hunter Freedom 2
Monster Jam Urban Assault
Mortal Kombat
Moto GP
Motorstorm
Museum Battle Collection USA
MX vs ATV Reflex
MX Vs ATV Untamed US
Mytran Wars
N+
Napoleon Dynamite The Game
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Ultimate Ninja Heroes 2 The Phantom Fortress
NBA 2K10
NBA 2K11
NBA Live 09
NBA Live 10
Need For Speed Prostreet EUR
Need For Speed Shift
Need For Speed Undercover
NFS Carbon
NFS Most Wanted
NFS Most Wanted FULL
NFS Underground (RIVALS)
No Gravity - The Plague Of Mind
Obscure The Aftermath
Pac Man World 3
Patapon
Patapon 2
Patapon 3
PES 2009
PES 2010
PES 2011
Petz Hamsterz Bunch
Petz Saddle Club
Pimp My Ride Eng
Prince Of Persia rival swords
Prince of Persia The Forgotten Sands
Prinny
Pro Bull Riders Out of the Chute
Pursuit Force Extreme Justice
Puzzle Bobble
Puzzle Challenge Crossword's and More
Puzzle Guzzle USA
Puzzle World USA
RAGE RACER
RAGE RACER 2
Rainbow Six Vegas
Rapala Pro Bass Fishing
Ratatouille
Resistance Retribution
Ricky Ponting 2007 Pressure Play
Rock Band Unplugged
RTypeCommand USA
Savage Moon The Hera Campaign
SBK 08 Superbike World Championship
Shadow Of Destiny
Shaun white snowboard
Shrek Smash N Crash
Silent Hill Origins EUR
Silent Hill Shattered Memories
Silverfall
Smart Bomb
SMASH COURT 3
Socom Fireteam Bravo 3
SOCOM US Navy Seals Tactical Strike USA
Sonic Rivals 2
Soul Calibur Broken Destiny
Space Invaders Extreme
Spiderman Web of Shadows
Spin Out
Spongebob Truth Or Square
Star Ocean-Second Evolution
Star Wars The Clone Wars Republic Heroes
Star Wars The Force Unleashed
State Shift
Street riders
Super Hind
SWAT Target Liberty USA
Syphon Filter Logans Shadow (En)
Tekken 6
Tekken Dark Ressurction
The Fast And The Furious Tokyo Drift EUR
The Golden Compass
The Secret Saturdays Beasts of the 5th Sun
The Simpson Game USA
The Sims 2
Tiger Woods PGA Tour 09
Tom Clancy's EndWar
Tomb Raider Anniversary
Toy Story 3
Transformers Revenge Of The Fallen
Traxxpad
UFC2010
Undead Knights
Up
Valhalla knight 2
Wall-E
Warhammer 40k Squad Command USA
Warriors Of the Lost Empire
Warriors Orochi USA
Wild Arms XF USA
WipEout Pulse EUR
World Championship Cards
World Rally Champion
WWE Smackdown Vs Raw 2009
WWE Smackdown Vs Raw 2010
X-Men Origins Wolverine
Yeti Sports
Yggdra Union
Yu Gi Oh GX Tag Force
Yu Gi Oh GX Tag Force 2

[HTML]

سلام دوست عزیز.
بازی را باید هر کس با سلیقه خودش انتخاب کنه.

اما لیست زیر بازی هایی بوده که خودم از بازی کردنشون لذت بردم(البته ممکنه بازی های بهتری هم باشه که به علت نبودن حضور ذهن داخل لیست زیر نباشند)

سلام رفقا

سلام دوست عزیز.

ورژن فریمور دستگاه شما چند هست.؟؟>
لطفا بگو تا بتونم راهنماییت کنم

موفق باشید.
علی

manya-atashin
13-10-2011, 21:25
سلام و تشكر از شما .......

من رفتم از بازار يه مموري 16 گيگ خريدم
الان اومدم خونه ميگن سرت كلاه گزاشته ))))):

70 تومن خريدم ... طوري قسم و آيه هم ميخوري مموري سبز مموري سبز ميكرد
يه هزار تومن هم تخفيف نگرفتم !!!

Micro Gate 16 gig

ar.tmu
14-10-2011, 19:30
سلام.یکی از آشناهای من یه psp go گرفته.میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید که کپی خور دائمه یا موقت؟بعدشم اگه کپی خور موقت باشه و خاموش نکنه مشکلی پیش میاد از لحاظ عمر باتری و خود دستگاه؟سوال بعدیم این که چطوری میتونه روش بازی بریزه؟

choory
15-10-2011, 13:07
سلام و تشكر از شما .......

من رفتم از بازار يه مموري 16 گيگ خريدم
الان اومدم خونه ميگن سرت كلاه گزاشته ))))):

70 تومن خريدم ... طوري قسم و آيه هم ميخوري مموري سبز مموري سبز ميكرد
يه هزار تومن هم تخفيف نگرفتم !!!

Micro Gate 16 gig

سلام.
شما بهتر بود مموری اصل خود سونی میگرفتی تا مارک دیگه ای.بهترین راه هم برا تشخیص مموری اصل تست ساپورت کردن مجیک گیت هست که داخل پست اول این تاپیک توضیح داده شده.

البته اگه از لحاظ حجم مشکلی نداره (یعنی 16 گیگ واقعی هست) و سرعتش خوبه و توی بازی ها فریم فریم نمیشه و اطلاعات روش از بین نمیرون زیاد فکرت را درگیر نکن و از همین استفاده کن.

سلام.یکی از آشناهای من یه psp go گرفته.میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید که کپی خور دائمه یا موقت؟بعدشم اگه کپی خور موقت باشه و خاموش نکنه مشکلی پیش میاد از لحاظ عمر باتری و خود دستگاه؟سوال بعدیم این که چطوری میتونه روش بازی بریزه؟

سلام.الان دیگه psp کپی دایم ( یا بهتر بگم مادربورد قدیمی پاندورا ساپورت) گیر نمیاید . همه مدل های go از وقتی تولید شدن کپی موقت بودن که هیچ گونه مشکلی و ایرادی هم نداره.

شما ابتدا لطف کن ورژن فریمور دستگاه را نگاه کم بگو ببینیم اصلا کپی خور هست یا نه.در صورتی که کپی خور باشه کابل دستگاه را وصل میکنی بهش و بازی ها با فرمت iso یا cso را میریزی داخل فولدر iso و از داخل psp بازی ها را اجرا میکنی.
در صورتی هم که کپی خور نباشه ابتدا باید توسط آموزش هایی که داخل تاپیک کپی خور کردن psp هست دستگاه را کپی خور کنی سپس اثدام به ریختن بازی کنی.

حات standby هیچ گونه ضرری برای دستگاه و باطری نداره.دستگاه خود من از وقتی خریدم روی حالت standby بوده و به ندرت با حالت خاموش کلی دستگاه را خاموش کردم.

ar.tmu
15-10-2011, 14:24
ممنون از جوابتون.فریمور دستگاه 6.35 pro-a4 هستش که مث اینکه فروشنده خودش ریخته روش.

adolf32
17-10-2011, 23:02
سلام رفقا
شما از چه مموری استفاده میکنی به احتمال زیاد مموریت تقلبیه مموری فقط ایران رهجو بگیر چون اصل سونی هستش .

manya-atashin
19-10-2011, 20:56
سلام.
شما بهتر بود مموری اصل خود سونی میگرفتی تا مارک دیگه ای.بهترین راه هم برا تشخیص مموری اصل تست ساپورت کردن مجیک گیت هست که داخل پست اول این تاپیک توضیح داده شده.

البته اگه از لحاظ حجم مشکلی نداره (یعنی 16 گیگ واقعی هست) و سرعتش خوبه و توی بازی ها فریم فریم نمیشه و اطلاعات روش از بین نمیرون زیاد فکرت را درگیر نکن و از همین استفاده کن.
مرسي علي آقا

khashayar7206
24-10-2011, 09:23
سلام بچه ها
من یه سوال دارم

من یه دی وی دی گرفتم که توش نرم افزار های پی اس پی بود. مثلا دیکشنری و آهنگسازی آماتور و مدیا پلیر و ...

و اون طوری که تو اینترنت تحقیق کردم مثل اینکه چند نفری از این نرم افزار ها استفاده کردن و امکان پذیره
ولی من هر دفعه که ریختم تو پی اس پیم اجرا نمیشن

آیا پی اس پی برنامه هم اجرا میکنه؟
اگه اجرا می کنه چجوری؟

ممنون میشم اگه جواب بدین

Alex Fera
24-10-2011, 20:51
بله دوست من اجرا میکنه............
باید با خوده پوشه بریزید تویه پوشه گیم تویه پوشه PSP................

khashayar7206
25-10-2011, 10:09
من هم همین کار رو انجام دادم و عکس اون برنامه هم عین بازی ها در بینشون میاد ولی موقعی که کلیک میکنم این ارور رو میده
the game could not be started
(8002014c)

firm ware هم ورژن 6.35 آخرین ورژن هست

ممنون میشم کمکم کنید

alireza_azimi71
25-10-2011, 14:23
سلام دوستان
من psp1000 model 1004 با (CFW (m33-4 , 5.00 دارم که بازی Angry Birds و بعضی دیگه رو اجرا نمیکنه و کلا میخوام اپدیتش کنم لطفاً راهنماییم کنید:20:.
با تشکر

manya-atashin
28-10-2011, 18:18
سلام

يه مشكل خيلي خيلي بد ))):

لطفا كمكم كنيد

امروز پي اس پي رو روشن كردم
ديدم مموري نيست !
خاموش روشن كردم نيومد
تو كامپيوتر زدم با كابل
ديدم ميزنه
no memory

مموري كه هفتاد تومن خريده بودم و اصل سوني بود به قول فروشنده !
تا حالا اصلا هم در نياورده بودم
و گفتم در بيارم و دوباره جا بزارم
ولي بازم هيچي به هيچي ........

يه پي اس پي ديگه هم داداشم داره
رفتم مموري رو تو يكي اون زدم
اونجا هم مموري نيومد !

تو رم ريدر هم زدم نشناخت

الان چيكار كنم آخه ؟؟؟

نكنه سوخته ؟
))))):

من كه كاري نكردم ؟
قشنگ بازي ها اجرا ميشد و اصلا مشكلي هم نبود
فقط دو تا مورد هست
يكي اينكه دو روز پيش برنامه
USB Iso Loader
رو نصب كردم
ولي بعدش بازي هم كردم و مشكلي نداشت
و ديروز اومدم وقتي پي اس پي به كامپيوتر وصل بود
آنتي ويروس نصب كردم
و چند تا فايل و اينا رو شناخت كه حذف كردم .........
حالا نميدونم
شايدم ربطي نداشته باشه ....

لطفا راهنمايي كنيد
ممنون ميشم

)))))))):

مموری فقط ایران رهجو بگیر چون اصل سونی هستش

مموري منم همينه 16 گيگ 70 تومن

پوول
28-10-2011, 20:20
دوستان من یه دو سالی هستش این PSP رو دارم.
می دونم سری 2000 هستش!
ولی نمی دونم 2000V3 هستش یا نه چون می خوام بدونم -- دائم میشه یا نه.
؟
این عکسها رو از جعبش گرفتم اگر کسی می تونه من و راهنماییم کنه ببینم.میشه.
بفهمم دستگاهم -- دائم میشه یا خیر ممنون میشم راهنماییم کنید.
چند وقتی هستش سمت پی اس پی نرفتم.
مرسی.
اینم عکسها.

راستی من تازه اون موقع که خریدم این رو روش کپی خور کردنش با CHIKEN HEN 5.00M33 بود باید روی عکس تخم مرغها می رفتیم بالا پایین سبز میشد بعد اجرا می کردیم بازی ها رو ..
یکی راهنمایی کنه می خوام با این فریم ور کپی خورش بکنم.

PSP Custom Firmware 6.60 PRO
می خوام بدونم مشکلی براش پیش نمی یاد.
؟
و می تونم دستگاهم رو -- دائم بکنم؟

Alex Fera
29-10-2011, 20:11
دوستان من یه دو سالی هستش این PSP رو دارم.
می دونم سری 2000 هستش!
ولی نمی دونم 2000V3 هستش یا نه چون می خوام بدونم -- دائم میشه یا نه.
؟
این عکسها رو از جعبش گرفتم اگر کسی می تونه من و راهنماییم کنه ببینم.میشه.
بفهمم دستگاهم -- دائم میشه یا خیر ممنون میشم راهنماییم کنید.
چند وقتی هستش سمت پی اس پی نرفتم.
مرسی.
اینم عکسها.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی من تازه اون موقع که خریدم این رو روش کپی خور کردنش با CHIKEN HEN 5.00M33 بود باید روی عکس تخم مرغها می رفتیم بالا پایین سبز میشد بعد اجرا می کردیم بازی ها رو ..
یکی راهنمایی کنه می خوام با این فریم ور کپی خورش بکنم.

PSP Custom Firmware 6.60 PRO
می خوام بدونم مشکلی براش پیش نمی یاد.
؟
و می تونم دستگاهم رو -- دائم بکنم؟

طریقه تشخیص مادربرد:

rgh2
30-10-2011, 19:09
سلام دوستان عزیز
من یه psp 3000 گرفتم ورژن 6.6
میخواستم تم های اونو عوض کنم
لطفا راهنمایی کنید چه جوری تم ها عوض میشه و از کجا باید برای این ورژن دانلود کنم
ممنون

adolf32
31-10-2011, 02:06
سلام

يه مشكل خيلي خيلي بد ))):

لطفا كمكم كنيد

امروز پي اس پي رو روشن كردم
ديدم مموري نيست !
خاموش روشن كردم نيومد
تو كامپيوتر زدم با كابل
ديدم ميزنه
no memory

مموري كه هفتاد تومن خريده بودم و اصل سوني بود به قول فروشنده !
تا حالا اصلا هم در نياورده بودم
و گفتم در بيارم و دوباره جا بزارم
ولي بازم هيچي به هيچي ........

يه پي اس پي ديگه هم داداشم داره
رفتم مموري رو تو يكي اون زدم
اونجا هم مموري نيومد !

تو رم ريدر هم زدم نشناخت

الان چيكار كنم آخه ؟؟؟

نكنه سوخته ؟
))))):

من كه كاري نكردم ؟
قشنگ بازي ها اجرا ميشد و اصلا مشكلي هم نبود
فقط دو تا مورد هست
يكي اينكه دو روز پيش برنامه
USB Iso Loader
رو نصب كردم
ولي بعدش بازي هم كردم و مشكلي نداشت
و ديروز اومدم وقتي پي اس پي به كامپيوتر وصل بود
آنتي ويروس نصب كردم
و چند تا فايل و اينا رو شناخت كه حذف كردم .........
حالا نميدونم
شايدم ربطي نداشته باشه ....

لطفا راهنمايي كنيد
ممنون ميشم

)))))))):

مموري منم همينه 16 گيگ 70 تومن
تو یه کامپیوتر دیگه امتحان کن اگه نیومد احتمالا مموریت سوخته ببرش گارانتی یه نوعشو بهت میده

choory
31-10-2011, 10:23
سلام دوستان
من psp1000 model 1004 با (CFW (m33-4 , 5.00 دارم که بازی Angry Birds و بعضی دیگه رو اجرا نمیکنه و کلا میخوام اپدیتش کنم لطفاً راهنماییم کنید:20:.
با تشکر

سلام
شما میتونی دستگاهت را به ورژن 6.60 آپدیت کنی.

آموزش کپی خور کردن psp های 1000 و 2000 کپی خور دایم با فریمور 6.60ME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان عزیز
من یه psp 3000 گرفتم ورژن 6.6
میخواستم تم های اونو عوض کنم
لطفا راهنمایی کنید چه جوری تم ها عوض میشه و از کجا باید برای این ورژن دانلود کنم
ممنون

شما از چه تمی میخوهای استفاده کنی.
اگه منظورت شما تم های ctf یا flash 0 هست با توجه به اینکه دستگاهت 3000 هست پیشنهاد میکنم طرفش نری چون ریسکش خیلی خیلی زیاده.(البته باز ctf ریسکش کمتره)
اما اگه تم های استاندارد (ptf) منظورت هست که خیلی خیلی راحت هست و شما باید فال را داخل پوشه تم بریزی و از داخل psp لود کنی.

manya-atashin
01-11-2011, 15:06
تو یه کامپیوتر دیگه امتحان کن اگه نیومد احتمالا مموریت سوخته ببرش گارانتی یه نوعشو بهت میده

يعني مموري 70 تومني تو يه هفته ......... !!!!!!!!!!

بابا من شهرستانم
گارانتي اينا حاليشون نيست كه

مغازه داره الان زنگ زد
ميگه درست نشد بيا ببر psp رو ...

sonixax
01-11-2011, 17:13
سلام
شما میتونی دستگاهت را به ورژن 6.60 آپدیت کنی.

آموزش کپی خور کردن psp های 1000 و 2000 کپی خور دایم با فریمور 6.60ME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

علی جان این ۶.۶۰ پلاگین ها رو هم بارشه ؟

adolf32
02-11-2011, 00:37
يعني مموري 70 تومني تو يه هفته ......... !!!!!!!!!!

بابا من شهرستانم
گارانتي اينا حاليشون نيست كه

مغازه داره الان زنگ زد
ميگه درست نشد بيا ببر psp رو ...

مموریه دیگه میسوزه . مغازه دار کاره ای نیست ببین نمایندگی ایران رهجو کجائه ببر برات عوض میکنه .
من خودم تا حالا 2 تا مموری سوزوندم . البته قلابی بودن .

timsari
03-11-2011, 22:50
سلام دوستات
من با psp یه مشکل دارم اونم اینه که منوی تنظیماتم پریده چه طور میتونم برش گردونم؟
ممنون از شما

khashayar7206
04-11-2011, 09:47
منظورت منویی هست که وقتی سلکت رو میزنی؟
اگه اون باشه باید فایل firm ware مشکل پیدا کرده

یه بار دیگه بریزی درست میشه

timsari
04-11-2011, 20:44
بله همونه وقتی gen a داشتم اینجورر شد ولی با اپدیت به gen c هم مشکل پا برجاست.
یه جا خوندم با ریکاوری فلش میشه.کسی لینک این برنامه و اموزششو داره؟

ar.tmu
07-11-2011, 16:00
سلام من یه مشکلی با psp go دارم و اونم اینه که یه فیلم دارم با پسوند pmp و یه پلیر برای اون به اسم pmp player حالا نمیدونم باید چجوری اون فیلمو تو psp ببینم؟میشه راهنماییم کنین؟

Sorena_777
08-11-2011, 12:32
فریمور psp 1000 من اینه : 6.60 PRO- B9
اخریشه؟؟

majidadib
09-11-2011, 00:31
salam
agha framore man 3.90 m33-3 hastesh
chetor mitunam copy khor daem ba framore jadidesh konam.
mamnooooooooooon

mohsen1104
10-11-2011, 07:48
با سلام

من یه پی اس پی 1004 دارم و اینو چند ماه پیش کپی خور دائم کردم به این ورژن 5.50 Gen

بعد از آن دوتا آپدیت دانلود کردم و روی دستگاه نصب کردم که الان

ورژنی که روی دستگاه نشون می ده 5.50 Prome-4 هست

حالا مشکل اینه که بیشتر بازیهایی که روش می ریزم ارور 80010087 یا 8002014C رو میده

بازی فوتبال 2012 رو هم که امروز ریختم اجرا می کنه ولی خیلی کند هست

به نظر شما چیکار باید بکنم

mojtaba0007
13-11-2011, 02:44
سلام
من یه psp 2000 slim که کپی خور دایم میشه دارم و میخوام بفروشم.
نسبتا تمیزه . در باتریش شکسته . بقیه چیزاش سالمه.
حدودا چقدر برمیدارن ازم مغازه ها؟
واسه فروش کجا برم خوبه ؟
میدون امام خوبه ؟

choory
21-11-2011, 11:05
با سلام

من یه پی اس پی 1004 دارم و اینو چند ماه پیش کپی خور دائم کردم به این ورژن 5.50 Gen

حالا مشکل اینه که بیشتر بازیهایی که روش می ریزم ارور 80010087 یا 8002014C رو میده

سلام دوست عزیز.
شما میتونی دستگاهت را به فریمور 6.60me آپدیت کنی.
با اجرای بازی های جدید مشکلی نداره.

آموزش در تاپیک مربوط به آپدیت و کپی خور کردن هست.

سلام
من یه psp 2000 slim که کپی خور دایم میشه دارم و میخوام بفروشم.
نسبتا تمیزه . در باتریش شکسته . بقیه چیزاش سالمه.
حدودا چقدر برمیدارن ازم مغازه ها؟
واسه فروش کجا برم خوبه ؟
میدون امام خوبه ؟

سلام.
پست ها تبلیغاتی توی این انجمن جایی ندارن.
پست شما از یک نظر تبلیغاتی هست از یک طرف مشاوره.

به نظر من طرف مغازه دار نری بهتره.چون میخواد مفت برداره.به یک آشنا بتوانی بفروشی بهتره.البته اگه من بودم کلا نمیفروختم.
دستگاه شما اگه قابلیت کپی خور کردن با پاندورا داشته باشه با توجه به این که در باتریش شکسته و نگفتی مموری داره یا نه طرف 110 تا 120 میتونی بفروشی.
شاید هم بیشتر که بستگی به زرنگی خودت داره.

mojtaba0007
22-11-2011, 23:31
سلام دوست عزیز.

سلام.
پست ها تبلیغاتی توی این انجمن جایی ندارن.
پست شما از یک نظر تبلیغاتی هست از یک طرف مشاوره.

به نظر من طرف مغازه دار نری بهتره.چون میخواد مفت برداره.به یک آشنا بتوانی بفروشی بهتره.البته اگه من بودم کلا نمیفروختم.
دستگاه شما اگه قابلیت کپی خور کردن با پاندورا داشته باشه با توجه به این که در باتریش شکسته و نگفتی مموری داره یا نه طرف 110 تا 120 میتونی بفروشی.
شاید هم بیشتر که بستگی به زرنگی خودت داره.

از اینکه جنبه تبلیغاتی داشت معذرت میخوام.
یه رم 8 که مجیگ گیت نداره دارم.
با پاندورا کپی میشه ولی نمیشه باهاش پاندورا نرم افزاری ساخت

چرا نفروشم؟
بازی جدید و خوب که واسش نمیاد.
1 ماه دیگه هم که ویتا میاد

amin200200
13-12-2011, 01:48
سلام
دوستان مدل دقیق دستگاه psp و همچنین ورژن دقیق فریمور رو از کجا باید متوجه بشم . ممنون میشم راهنماییم کنید .

alimirzaee38
13-12-2011, 23:59
سلام میشه با psp go کپی خور شده انلاین بازی کرد

adolf32
14-12-2011, 02:06
با سلام

این ارور ها برای رم است رم شما چی هست ؟؟؟ حتما باید از رم اصل سونی سرعت بالا استفاده کنی من هم همین مشکلو داشتم حتب توب ویدئو ها هم ارور میداد . 2 تا رم سوزوندم آخرش یه رم اصل گرفتم مشکلم حل شد .
خواستی بگو برات پ خ کنم از کجا بگیری .

---------- Post added at 03:06 AM ---------- Previous post was at 03:02 AM ----------

سلام
دوستان مدل دقیق دستگاه psp و همچنین ورژن دقیق فریمور رو از کجا باید متوجه بشم . ممنون میشم راهنماییم کنید .
برای ورژن از منوی اصلی به این آدرس برو :
settings/system settings/system information
مدل دستگاهم که کاملا مشخصه از روی شکل دستگاه و روی کارتن نیز نوشته .

alimirzaee38
14-12-2011, 14:22
سلام میشه با psp go کپی خور شده انلاین بازی کرد

siavash_1147
15-12-2011, 15:45
سلام
این گلوله گرده(نمیدونم اسمش چیه) که سمت چپ پایین پی اس پیه و برای حرکت کردن تو بازیه به مشکل خورده
وسط بازی یه دفعه حرکت میکنه به چپ ( ظاهرا حرکت نمیکنه ولی تو بازی میبینیم که بازیکنمون داره حرکت میکنه)
چه جوری میشه غیر فعالش کرد؟

sonixax
15-12-2011, 17:56
سلام
این گلوله گرده(نمیدونم اسمش چیه) که سمت چپ پایین پی اس پیه و برای حرکت کردن تو بازیه به مشکل خورده
وسط بازی یه دفعه حرکت میکنه به چپ ( ظاهرا حرکت نمیکنه ولی تو بازی میبینیم که بازیکنمون داره حرکت میکنه)
چه جوری میشه غیر فعالش کرد؟

اون رو که غیر فعال کنی که دیگه نمیتونی بازی کنی !
این مشکل به این خاطر پیش اومده که اون وسیله با برد درست ارتباط برقرار نمیکنه ! حالا یا پیچ های PSP که اون منطقه رو نگه میدارند شل شده یا یک لاستیکی زیرش هست که از داخلش یک رشته سیم مسی رد شده ، خیلی وقتها اون له میشه و قدش یه مقداری کوتاه میشه که باید عوضش کنید .
من تا حالا بیشتر از ۲۰ تا PSP که این مشکل رو داشتند درست کردم .

siavash_1147
15-12-2011, 20:30
من از اون استفاده نمیکنم

sonixax
15-12-2011, 20:35
من از اون استفاده نمیکنم

البته شاید برای یک سری بازی ها مثل فوتبال بهش نیاز نداشته باشید ، ولی به طور کلی بازمش دارید توی ۹۰% بازی ها .
اگر نمیخوایدش خیلی راحت پیچ های پشت PSP رو باز میکنید و از جاش درش میارید هیچ لحیم کاری یا چیز اضافه ای هم نداره دوباره جا انداختنش هم از آب خوردن راحت تره .

kourosh4
24-12-2011, 22:13
دوستان سلام
میخاستم بدونم فرق psp1004 با psp3004 به غیر از مقدار رم که 32 مگ کمتره تو چیه؟
اخه یدونه 3004 داشتم به خاطر کرک موقت که میپرید فروختمش (2سال پیش ) حالا یدونه 1004 مفت گیرم اومده میخام بخرمش میخاستم ببینم تمام بازی های 3004 رو اجرا میکنه یا نه؟(god of war و تیکن رو ران میکنه)!!دی
کلا فرقش چیه؟فکر کنم lcd ش هم کیفیتش کمتره درسته؟
1004 کرک دایم هست درسته!یعنی یه بار ورزن بخوره باتریش تموم بشه یا در بیارم دیگه نمیپره؟
ببخشید زیاد شد اگه کمک کنید ممنون میشم ....

alirezanas
25-12-2011, 19:54
دوستان سلام
میخاستم بدونم فرق psp1004 با psp3004 به غیر از مقدار رم که 32 مگ کمتره تو چیه؟
اخه یدونه 3004 داشتم به خاطر کرک موقت که میپرید فروختمش (2سال پیش ) حالا یدونه 1004 مفت گیرم اومده میخام بخرمش میخاستم ببینم تمام بازی های 3004 رو اجرا میکنه یا نه؟(god of war و تیکن رو ران میکنه)!!دی
کلا فرقش چیه؟فکر کنم lcd ش هم کیفیتش کمتره درسته؟
1004 کرک دایم هست درسته!یعنی یه بار ورزن بخوره باتریش تموم بشه یا در بیارم دیگه نمیپره؟
ببخشید زیاد شد اگه کمک کنید ممنون میشم ....

سلام

من فقط یه چیزی که میدونم تمام بازی های 3004 به 1004 نمی خوره خودمم 3004 دارم
1004 یکم سنگین تره در ضمن یه بار یه بازی 1004 رو که مال پسر خالم بود برای 3004 خودم ریختم کار نکرد

دیگه بستگی به شما داره چی بپسندید:thumbsup:

kourosh4
25-12-2011, 21:45
ممنون دوست من :40:
کسی نیست یکم بیشتر راهنمایی کنه! اون 32 مگ رم کمتر چقدر تاثیر داره این طور که فهمیدم خیلی کمه درسته؟
راستی از کجا بفهم تعمیری نیست اخه باز شده ولی برای تعویض قاب
خودم میتونم بازش کنم میشه فهمید که تعمیری یا نه یا قطعه ای تعویض شده!
لطفا کمک کنید عجله دارم!
ممنون میشم

kourosh4
25-12-2011, 23:24
کسی نیست!
راستی الان روش فریمور 639 pro-b هست اما بعد از خاموش شدن دو باره باید فریمور رو اجرا کنم تا بازیها ران بشه!
فکر کنم دایم نیست درسته!
چه فریم وری روش بریزم؟

kourosh4
26-12-2011, 14:51
کسی نیست!
لطفا پست پاک بشه....

rzabgy
28-12-2011, 18:16
دوستان من تازه وازدم...هم به این سایت هم به دنیای بازی ها

قصد خرید یک کنسول دارم، ماکزیمم پولی هم که میخوام بدم بالای دویست و پنجاه تومن نیست

مردد هستم بین psp go و ps2 ....چون هر دو تو همین قیمت هستن....با ps 2 آشنایی دارم اما با psp go خیر

سوالاتمو اگه میتونین پاسخ بدین (در مورد psp go) ضمنا تو خونه اینترنت وایرلس هم دارم

1. بنظرتون ایا بهتره ps2 بخرم?
2. آیا psp go بازیهاش موجوده یا فقط باید از سایت سونی دانلودش کرد؟ اگه باید دانلود کرد حجم هر بازی چقده؟
3. میدونم psp go به تلویزیون وصل میشه ایا لذت بازی کردنش مثه ps 2 هستش؟و کیفیت اون پایین نیس؟
4. کلا اینجور که تحقیق کردم psp go محدودیت زیاد داره و انگار همه چیزش دانلودیه و قابل انتقال نیس..این بحث کپی خور کردنش چی میشه

kourosh4
28-12-2011, 20:07
دوست من اینجا دیگه کسی سر نمیزنه فقط منو شما هستیم!
این دوتا قابل مقایسه نیستن ولی در کل من go رو ترجیح میدم (هر چند کپی دایم نیست و فقط 100 و 2000 کپی دایم هستند)
بازیهاش هم همون بازیهای psp قبل هست و تو بازار فراونه اما من اگه جاتی شما بودم میرفتم یدونه 2000 slim میخریدم و خیال خودمو راحت میکردم یک بار فریمور بزن کافیه و بعد فقط حال کن(من قبلا 3004 داشتم و فروختم و یدونه 1004 گرفتم خیلی راضیم هر چند یکم امکانتش کمتره که قابل صرفه نظره)

rzabgy
28-12-2011, 22:16
دوستان من تازه وازدم...هم به این سایت هم به دنیای بازی ها

قصد خرید یک کنسول دارم، ماکزیمم پولی هم که میخوام بدم بالای دویست و پنجاه تومن نیست

مردد هستم بین psp go و ps2 ....چون هر دو تو همین قیمت هستن....با ps 2 آشنایی دارم اما با psp go خیر

سوالاتمو اگه میتونین پاسخ بدین (در مورد psp go) ضمنا تو خونه اینترنت وایرلس هم دارم

1. بنظرتون ایا بهتره ps2 بخرم?
2. آیا psp go بازیهاش موجوده یا فقط باید از سایت سونی دانلودش کرد؟ اگه باید دانلود کرد حجم هر بازی چقده؟
3. میدونم psp go به تلویزیون وصل میشه ایا لذت بازی کردنش مثه ps 2 هستش؟و کیفیت اون پایین نیس؟
4. کلا اینجور که تحقیق کردم psp go محدودیت زیاد داره و انگار همه چیزش دانلودیه و قابل انتقال نیس..این بحث کپی خور کردنش چی میشه

دوست من اینجا دیگه کسی سر نمیزنه فقط منو شما هستیم!
این دوتا قابل مقایسه نیستن ولی در کل من go رو ترجیح میدم (هر چند کپی دایم نیست و فقط 100 و 2000 کپی دایم هستند)
بازیهاش هم همون بازیهای psp قبل هست و تو بازار فراونه اما من اگه جاتی شما بودم میرفتم یدونه 2000 slim میخریدم و خیال خودمو راحت میکردم یک بار فریمور بزن کافیه و بعد فقط حال کن(من قبلا 3004 داشتم و فروختم و یدونه 1004 گرفتم خیلی راضیم هر چند یکم امکانتش کمتره که قابل صرفه نظره)

ممنونم ...تنهایی هم عالمی داره اشکال نداره...:31:
قیمت 1004 چنده الان؟ فقط میشه به تلویزیون وصلش کرد یا نه؟

ar.tmu
28-12-2011, 22:31
سلام من به یه مشکل در psp go‌برخورد کردم.امروز که به کامپیوتر وصلش کردم تا روش بازی بریزم دیدم که مموریشو (حافظه داخلی 16 گیگ)نمیشناسه فقط یه مموری با حجم 40 مابایت میشناسه که توش پوشه هایی مثل font و... هست.همچنین میتونم به همه عکسا و فیلما و بازیها از داخل psp‌دسترسی پیدا کنم ولی نمیتونم با کامپیوتر بازش کنم.مشکل از کجاست؟میخواستم تا مموریشو فرمت کنم ولی توش یه برنامه هست به اسم 635 pro-a updater‌که وقتی از حالت کپی میام بیرون از طریق اون میتونم دوباره کپی خورش کنم.میخواستم ببینم اگه فرمتش کنم میتونم دوباره اون برنامه رو بدست بیارم یا نه؟

kourosh4
28-12-2011, 23:22
ممنونم ...تنهایی هم عالمی داره اشکال نداره...:31:
قیمت 1004 چنده الان؟ فقط میشه به تلویزیون وصلش کرد یا نه؟

خواهش میکنم :46:
1004 که فکر نکنم نوش باشه من دست دو خریدم
خروجی tv هم نداره ولی تو بازار مدل 2000 slim هست که هم نازک تره و هم کیفیت تصویر بهتری داره(خروجی tv هم داره) و رمش هم 64 هست (البته تاثیرش کمه) با فریمور 6.6 هم میتونی کپی دایم کنی و ازش لذت ببری!

ar.tmu
29-12-2011, 12:45
سلام من الان حافظه psp ام فرمت شده.دستگاه در حال حاضر کپی خوره با فریمور 6.35 pro a-4 میخوام کاری کنم که اون فایلی که قبلا توش بود که میتونستی باهاش دوباره دستگاهو کپی خور کنی داشته باشم.که فکر کنم واسه اون کار باید دوباره دستگاهو از حالت کپی خوری در بیارم و دوباره کپی خورش کنم.لطفا بگین چجوری اینکارو بکنم.(یعنی دستگاهو از حالت کپی خور در بیارم)

alirezanas
31-12-2011, 16:39
سلام من الان حافظه psp ام فرمت شده.دستگاه در حال حاضر کپی خوره با فریمور 6.35 pro a-4 میخوام کاری کنم که اون فایلی که قبلا توش بود که میتونستی باهاش دوباره دستگاهو کپی خور کنی داشته باشم.که فکر کنم واسه اون کار باید دوباره دستگاهو از حالت کپی خوری در بیارم و دوباره کپی خورش کنم.لطفا بگین چجوری اینکارو بکنم.(یعنی دستگاهو از حالت کپی خور در بیارم)

وقتی به کامپیوتر وصل میکنی میتونی با برنامه ی ریکاوری اونو برگردونی

p30worldapm
11-01-2012, 00:20
می شه psp 2000 کپی موقت رو آنبریک کرد؟

fk_u
21-01-2012, 22:41
سلام
Psp 3000 هم دیگه بیدا نمیشه نو؟ یک فروشگاه زنگ زدم گفت مدل go دارم 270 گرونم شده. psp go جالب نیس کشویه و صفحه کوچیک خوشم نمیاد.
3000 بازی های باحالی داره کبی خوره دایمه همه بازی ها اجرا میشه؟ هنوزم برای این مدل بازی میاد؟
vita که باحاله .لی هم اولا مشکل دارن هم قیمتی خوشگلی داره
کلا 3000 برای سن کم بدرد میخوره یا قابلیت هایی داره برای سن 20 سال
ممنون

hojjat2236
09-02-2012, 21:33
سلام پی اس پس 3004 انبریکش اومده لطفا بگید

bad_guy
19-02-2012, 22:03
سلام،من بازی Patapon 3 را دانلود کردم ولی فایل بازی مثل بازی های دیگر با فرمت iso یا cso نیست.اسم فایل هست EBOOT.PBP آیا باید مثل بازی های دیگر در پوشه ISO کپی شود؟

kaveh_d
09-03-2012, 20:37
ببخشید. من زیاد وارد نیستم. یه PSP Goدست دو گرفتم 150. سه ماه کار کرده... به نظرتون قیمتش مناسبه؟

ورژن نرم افزارش رو pro nightly نوشته. نیازی به آپگرید داره؟
نسخه کرک شده 6.39 رو دیدم براش اومده. ارش آپ کردن داره؟

ممنون از همه.

alipsp
10-03-2012, 10:29
سلام،من بازی Patapon 3 را دانلود کردم ولی فایل بازی مثل بازی های دیگر با فرمت iso یا cso نیست.اسم فایل هست EBOOT.PBP آیا باید مثل بازی های دیگر در پوشه ISO کپی شود؟
شما بازی رو بریز تو مسیر

PSP/GAME/EBOOT.PBP

ببخشید. من زیاد وارد نیستم. یه PSP Goدست دو گرفتم 150. سه ماه کار کرده... به نظرتون قیمتش مناسبه؟

ورژن نرم افزارش رو pro nightly نوشته. نیازی به آپگرید داره؟
نسخه کرک شده 6.39 رو دیدم براش اومده. ارش آپ کردن داره؟

ممنون از همه.
خیلی خوب خریدی!!
نیاز به آپدیت نداره با توجه به اینکه زیاد وارد نیستی
در نهایت هم نیاز به آپدیت نیست چون بازیهات اجرا میشه همه

BMW.M3_E46
11-03-2012, 02:20
من می خوام یک PSP بخرم مدلش 2000
مشخصاتش با 3000 زیاد فرق نداره
قیمتای این 2 تا رو دارین بگین؟
موندم اینا چه فرقی با هم دارن؟
ممنون

alipsp
11-03-2012, 12:23
من می خوام یک PSP بخرم مدلش 2000
مشخصاتش با 3000 زیاد فرق نداره
قیمتای این 2 تا رو دارین بگین؟
موندم اینا چه فرقی با هم دارن؟
ممنون
هیچ فرقی باهم ندارن
فقط ظاهرشون یکم باهم فرق داره و گوشه های 3000 گرد تره
قیمتم اینجا بپرس تا جواب دقیقتری بگیری

BMW.M3_E46
11-03-2012, 16:12
هیچ فرقی باهم ندارن
فقط ظاهرشون یکم باهم فرق داره و گوشه های 3000 گرد تره
قیمتم اینجا بپرس تا جواب دقیقتری بگیری

2 تا قیمت خودم دارم
psp 2000~250
psp 3000~325
کدوم بیشتر ارزش داره واسه خرید؟
شنیدم 2000 کپی دائم میشه!

alipsp
12-03-2012, 17:47
2 تا قیمت خودم دارم
psp 2000~250
psp 3000~325
کدوم بیشتر ارزش داره واسه خرید؟
شنیدم 2000 کپی دائم میشه!
به نظر من 2000 بهتره
بله کپی دائم میشه 2000
قیمتم همینه تقریبا

BMW.M3_E46
12-03-2012, 17:55
علی آقا دمت گرم فقط شمایی که جواب میدی ممنون:11:
تو گوگل سرچ می کردم یکی از فروما نوشته بود کپی دائم نگیرین
اینو نوشته بود

با توجه به اینکه دیدم ملت در خرید پی اس پی دچار مشکل هستند و نمی دونن چه نوع پی اس پی خریداری کنن که قابلیت -- شدن رو داشته باشه صلاح دیدم این تاپیک رو بزنم!

در هنگام خرید پی اس پی به تذکرات زیر توجه کنید!

پی اس پی که می خرید در حال حاضر باید حتما دارای فریم ویر 5.03 یا زیر 5.03 باشه اگر بالاتر از 5.03 باشد این پی اس پی کپی خور نمی شود!(مثلا اگر 5.50 یا 6.00 یا 6.10 یا 6.20 یا 6.30 یا ... باشد کپی خور نمی شود!)

از کجا بفهمم که فریم ویر دستگاهی که می خوام بخرم چند هست؟
شما پی اس پی رو از فروشنده بگیرید روشن کنید و به مسیر زیر برید!:
Setting_>System Ssetting->System information->System software
رو به روی System Software اگر 5.03 یا زیر 5.03 مثلا 4.01 باشد این پی اس پی کپی خور می شود اگر بالای 5.03 باشه در حال حاضر که من دارم ایم آموزش رو می نوسم کپی خور نمی شود!

من به این دلیلی این آموزش رو نوشتم چون بعضی از فروشندگان از نا آگاهی شما سوء استفاده می کنن و به روش های زیر به قول یارو گفتنی پی اس پی رو تو کت شما می کنند!

1-در حال حاضر فریم ویر 6.30 قابلیت اجرای بازی های homeberw(بازی هایی که خود مردم عادی درست می کنن!) را دارد و بعضی فروشنده ها با ریختن این بازی ها به شما می گن بیا اینم پی اس پی کپی خور! در صورتی که بازی های اصلی این کنسول با بازی های HOMEBREW زمین تا زیر زمین فرق می کنن!از هر لحاظ گرافیک گیم پلی داستان و .......
یه چنتا عکس از بازی های HOMEBREW براتون می زارم تا آشنا بشید!

2-بعضی از فروشندگان با ریختن بازی های دمو بر روی پی اس پی شما می گن اینم پی اس پی کپی خور!

در کل برای اینکه تمام مسائل بالا حل بشه پی اس پی رو از قروشنده بگیرید و جلوی خودش به اون مسیری که گفتم برید و با خیال راحت خرید کنید!

در حال حاضر PSPGO فقط قابلیت اجرای بازی های HOMEBREW رو دارد پس از خریدنش صرف نظر کنید!

در حال حاضر شما باید پی اس پی 3000 بخرید از خرید پی اس پی های کپی خور دائم شدیدا خوداری کنید(از فروشنده بپرسید این پی اس پی کپی خور دائم هست یا موقت)
اگر گفت دائم نخرید چون دیگر این پی اس پی ها تولید نمی شه و این هایی که می فروشند همه استوک هسنتد یعنی اینکه چند پی اس پی خراب رو قطعات سالمش رو برداشتن و سر هم کردن و شده یه پی اس پی سالم که اصلا به درد نمی خوره!
پی اس پی کپی خور دائم شامل PSP 1000 یا PSP 2000v1 یا PSP2000v2 که معمولا با اسم PSP1000 به فروش می رسند!
این شکل پی اس پی های 1000 هست:
پی اس پی های 1000 از دیگر پی اس پی ها سنگینتر و کلف تر هستند و دارای اینفرارد هستند پس به هیچ وجه نخرید

در حال حاضر دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه!بگم اساتید دیگه اگر چیزی به ذهنشون می رسه بگن
ممنون

حقیقت داره!؟من یکم شک برم داشت

sonixax
12-03-2012, 18:17
علی آقا دمت گرم فقط شمایی که جواب میدی ممنون:11:
تو گوگل سرچ می کردم یکی از فروما نوشته بود کپی دائم نگیرین
اینو نوشته بود

با توجه به اینکه دیدم ملت در خرید پی اس پی دچار مشکل هستند و نمی دونن چه نوع پی اس پی خریداری کنن که قابلیت -- شدن رو داشته باشه صلاح دیدم این تاپیک رو بزنم!

در هنگام خرید پی اس پی به تذکرات زیر توجه کنید!

پی اس پی که می خرید در حال حاضر باید حتما دارای فریم ویر 5.03 یا زیر 5.03 باشه اگر بالاتر از 5.03 باشد این پی اس پی کپی خور نمی شود!(مثلا اگر 5.50 یا 6.00 یا 6.10 یا 6.20 یا 6.30 یا ... باشد کپی خور نمی شود!)

از کجا بفهمم که فریم ویر دستگاهی که می خوام بخرم چند هست؟
شما پی اس پی رو از فروشنده بگیرید روشن کنید و به مسیر زیر برید!:
Setting_>System Ssetting->System information->System software
رو به روی System Software اگر 5.03 یا زیر 5.03 مثلا 4.01 باشد این پی اس پی کپی خور می شود اگر بالای 5.03 باشه در حال حاضر که من دارم ایم آموزش رو می نوسم کپی خور نمی شود!

من به این دلیلی این آموزش رو نوشتم چون بعضی از فروشندگان از نا آگاهی شما سوء استفاده می کنن و به روش های زیر به قول یارو گفتنی پی اس پی رو تو کت شما می کنند!

1-در حال حاضر فریم ویر 6.30 قابلیت اجرای بازی های homeberw(بازی هایی که خود مردم عادی درست می کنن!) را دارد و بعضی فروشنده ها با ریختن این بازی ها به شما می گن بیا اینم پی اس پی کپی خور! در صورتی که بازی های اصلی این کنسول با بازی های HOMEBREW زمین تا زیر زمین فرق می کنن!از هر لحاظ گرافیک گیم پلی داستان و .......
یه چنتا عکس از بازی های HOMEBREW براتون می زارم تا آشنا بشید!

2-بعضی از فروشندگان با ریختن بازی های دمو بر روی پی اس پی شما می گن اینم پی اس پی کپی خور!

در کل برای اینکه تمام مسائل بالا حل بشه پی اس پی رو از قروشنده بگیرید و جلوی خودش به اون مسیری که گفتم برید و با خیال راحت خرید کنید!

در حال حاضر PSPGO فقط قابلیت اجرای بازی های HOMEBREW رو دارد پس از خریدنش صرف نظر کنید!

در حال حاضر شما باید پی اس پی 3000 بخرید از خرید پی اس پی های کپی خور دائم شدیدا خوداری کنید(از فروشنده بپرسید این پی اس پی کپی خور دائم هست یا موقت)
اگر گفت دائم نخرید چون دیگر این پی اس پی ها تولید نمی شه و این هایی که می فروشند همه استوک هسنتد یعنی اینکه چند پی اس پی خراب رو قطعات سالمش رو برداشتن و سر هم کردن و شده یه پی اس پی سالم که اصلا به درد نمی خوره!
پی اس پی کپی خور دائم شامل PSP 1000 یا PSP 2000v1 یا PSP2000v2 که معمولا با اسم PSP1000 به فروش می رسند!
این شکل پی اس پی های 1000 هست:
پی اس پی های 1000 از دیگر پی اس پی ها سنگینتر و کلف تر هستند و دارای اینفرارد هستند پس به هیچ وجه نخرید

در حال حاضر دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه!بگم اساتید دیگه اگر چیزی به ذهنشون می رسه بگن
ممنون

حقیقت داره!؟من یکم شک برم داشت

میتونه حقیقت داشته باشه ، چون کنسولی که HomeBrew اجرا نکنه مفتش گرونه . این رو اپل به همه ثابت کرد .

BMW.M3_E46
12-03-2012, 19:08
میتونه حقیقت داشته باشه ، چون کنسولی که HomeBrew اجرا نکنه مفتش گرونه . این رو اپل به همه ثابت کرد .

ممنون
حالا به نظر شما دقیقا چه جوری بفهمم تقلبی نیست
چون من اولین بارمه این کنسول رو می خرم

kourosh4
12-03-2012, 21:42
دوست من هر کی این پست رو داده چرت گفته ...(عذر میخام)
شما موقع خرید یکم دقت کنی متوجه میشی دستگاه نو هست یا کارکرده...
PSP تقلبی هم نداریم....
البته دستگاه هایی تو بازار هست که شبیه PSP هستن اما اگه یکم دقت کنید از ظاهر و جای دکمه ها متوجه تقلبی بودن اونا میشید...
الان من 4 ساله مدل 1004 یا همون FAT رو دارم و تا حالا نشده گیمی روش بریزم جواب نده....!
فریمور هم الان روش 6.6 هست و کپی دایمه...

BMW.M3_E46
12-03-2012, 21:48
دوست من هر کی این پست رو داده چرت گفته ...(عذر میخام)
شما موقع خرید یکم دقت کنی متوجه میشی دستگاه نو هست یا کارکرده...
PSP تقلبی هم نداریم....
البته دستگاه هایی تو بازار هست که شبیه PSP هستن اما اگه یکم دقت کنید از ظاهر و جای دکمه ها متوجه تقلبی بودن اونا میشید...
الان من 4 ساله مدل 1004 یا همون FAT رو دارم و تا حالا نشده گیمی روش بریزم جواب نده....!
فریمور هم الان روش 6.6 هست و کپی دایمه...

انشاالله که چرت باشه:31:
آخه شما 1004 داری من می خوام 2004 رو بگیرم

این منو شک انداخت برم یه PSP 2000 بگیرم یه 1000 بی افته تو پاچم!!

kourosh4
12-03-2012, 22:08
عزیز من مدل 1000 حدود 1 سانت قطورتره .....
در ضمن پایین دستگاه یه برچسب سفید هست که مدلش رو ذکر کرده....
از لحاظ ظاهری خیلی تفاوت دارن (نمیشه جای هم انداخت به کسی:31:)
شما هم خیلی تو فکرش نرو ....:46:

sonixax
13-03-2012, 01:01
ممنون
حالا به نظر شما دقیقا چه جوری بفهمم تقلبی نیست
چون من اولین بارمه این کنسول رو می خرم

از ستینگ کنسول ورژن فرمور رو ببینید ، به همین راحتی .

BMW.M3_E46
13-03-2012, 11:29
از ستینگ کنسول ورژن فرمور رو ببینید ، به همین راحتی .

الان باید فرمور دیقیقا چند باشه!؟

alipsp
13-03-2012, 13:18
الان باید فرمور دیقیقا چند باشه!؟
دوست عزیز دقیقا نمیشه گفت ولی فرمور 5.00 به بالا داشته باشه شما مشکلی تو اجرای بازی نداری
من الان خیلی وقته 5.50 هست فرمور دستگاهم و همه بازی هارو اجرا کردم
زیادم حساس نباش پی اس پی دستگاهی نیست که بشه به این راحتی تقلبی و استوکش رو جای
دستگاه سالم فروخت.تابلوه
فقط امتحانش کن که سالم باشه و چنتا بازی روش اجرا کن تا خیالت راحت باشه
پی اس پی 2004 هم کپی دائم هست و هیچ مشکلی نداره(دقیقا دستگاهی که من دارم 2004 هست)

BMW.M3_E46
13-03-2012, 13:49
یه سوال دیگه هم داشتم سیستم عامل PSvita با PSP یکی هست!؟
یعنی میشه بازیای VIta روش اجرا کرد؟
ممنون

kourosh4
13-03-2012, 16:48
نه سیستمشون فرق داره و ویتا نسل بعدی کنسول دستی هست ....

BMW.M3_E46
13-03-2012, 18:49
بازی های PSP هنوز تولید میشن!؟با اومدن vita؟؟

kourosh4
13-03-2012, 19:00
نه دیگه ولی اینقدر بازی داره که حداقل 2-3 سالی سرگرمتون میکنه.....
من خودم بعد از 4 سال هنوز روزی 1-2 ساعت بازی میکنم(معتادش شدم...:31:)

BMW.M3_E46
13-03-2012, 23:23
با تشکر از تمام دوستانی که راهنمایی کردن
امشب رفتیم گرفتیم مدل 3000 رو بقیمت 390 تومن
فکر کنم یه کم گرون بهم داد ولی چاره نبود چون همه جا PSP Go داشتن که اصلا ازش خوشم نمی اومد
2000 که اصلا نابود شده بود:31:
فعلا اوریج هست فردا گفته بیار کپی خور کنم دائم:18:
راست می گه؟! چون الان اینی که گرفتم اوریجش هست هنوز دست کاری نشده

kourosh4
13-03-2012, 23:47
وای 390 تومن دادی psp.....!!!!!!!!!!!!
کاش یکم صبر میکردی ویتا میومد اونوقت خرید میکردید....
در کل مبارک باشه...
3000 فکر نکنم کپی دایم بشه مگه جدیدا فرمورش اومده باشه...!

BMW.M3_E46
14-03-2012, 00:08
وای 390 تومن دادی psp.....!!!!!!!!!!!!
کاش یکم صبر میکردی ویتا میومد اونوقت خرید میکردید....
در کل مبارک باشه...
3000 فکر نکنم کپی دایم بشه مگه جدیدا فرمورش اومده باشه...!

نگو...............:41:میگم گرون داده:41::31:
ولش کن فدای سرت خودش می گفت PSP Go رو بت 490 چون کمیاب بود گرون بهم داد
390 داد گفت ویتا الان 700 میداد قبل از عید گرون بود چاره ای نبود
2 تا بازی اوریج هم داره یکیش تو جعبه اون یکیش نیست فردا باید بگیرم
در کل ممنون

alipsp
14-03-2012, 10:00
نگو...............:41:میگم گرون داده:41::31:
ولش کن فدای سرت خودش می گفت PSP Go رو بت 490 چون کمیاب بود گرون بهم داد
390 داد گفت ویتا الان 700 میداد قبل از عید گرون بود چاره ای نبود
2 تا بازی اوریج هم داره یکیش تو جعبه اون یکیش نیست فردا باید بگیرم
در کل ممنون
مبارک باشه
اگه با بازیهاش 390 گرفتی خوبه
اگه نه 20-30 تومن گرون داده بهت
ویتا هم خوب قیمت داده بهت.سیستم عامل این دوتا کاملا باهم فرق داره
ولی ویتا میتونه بازیهای پی اس پی رو اجرا کنه.سیستم عامل پی اس پی xmb هست فکر کنم بر پایه لینوکس باشه ولی ویتا اندروید هست

BMW.M3_E46
14-03-2012, 22:59
دستگاه جالبیه ولی حیف گرافیک ضعیفی داره!!
حالا یه سوال به نظر شما تا 1یا 2 سال دیگه اگه PSvita کپی خور دائم بشه چند میتونم این 3000 رو بفروشم؟
چون شنیدم کنسول افت شدیدی نداره برای فروش!!
ممنون

alipsp
15-03-2012, 10:35
حالا یه سوال به نظر شما تا 1یا 2 سال دیگه اگه PSvita کپی خور دائم بشه چند میتونم این 3000 رو بفروشم؟
ممنون
والا قاعده خاصی نداره من خریدم 200 تومن 3-4 سال پیش الان 220 مغازه ازم میخره تازه التماسم میکنه
چون سود خیلی بالایی تو فروشش میکنه
اگر ویتا -- بشه هم فرقی تو قیمت پی اس پی نداره به نظر من.چون هرکدوم مشتری خاص خودشو داره
واسه همین اصلا نمیشه پیشبینی کرد مخصوصا تو این مملکت
شاید 150 هم نتونی بفروشی شایدم 500 راحت ازت بخرن.معلوم نمیکنه:13:

kourosh4
15-03-2012, 11:56
ممنون

بابا بی انصافی نکن....!
cpu این کنسول 333 mhz با 64 مگ رم و یک چیپ گرافیکی ضعیف مربوط به تکنولوزی 5 سال پیش...!
حالا ببین بازیهای این کنسول نصبت به سخت افزارش در چه حده....!؟
شما برو god of wra 1-2 و تیکن 6 و gta vc رو نصب کن ببینم بازم میگی گرافیکش ضعیفه یا نه...؟
در ضمن این کنسول ماله سال 2007 هست و اون موقع برای خودش غولی بود ...:46:

BMW.M3_E46
15-03-2012, 12:39
من متاسفانه گیمر PC هستم چون واسه خودش غولی هست تو گرافیاکا برای همین فکر می کنم ضعیفه!!:31:
ولی ویتا رو تو یوتوب دیدم یکی باش Call of بازی میکرد اینطوری شدم:18:
battelfeild 3 که دیدم که هیچی تازه GTA IV رو باهاش بازی میکرد گفتم این چه معجزه ایه!!!!!!!!!
برای همین منتظر -- این کنسول می مونم قیمتش هم انشاالله بیاد پایین!!

kourosh4
15-03-2012, 13:04
خب منم 90 درصد با pc گیم میزنم اما کنسول چیز دیگس:46:
ویتا هم سخت افزارش (اگه اشتباه نکنم) یه چیزی در حد ps3 هست و به گفته خود سونی قدرت این کنسول در اینده و با اومدن بازیهای جدید معلوم میشه ...!(فکر کنم منظورش این بوده که گیمهای الان رو خیلی راحت میتونه ران کنه...!)
در کل منم منتظرم بیاد و بعد از افت قیمت (اگه داشته باشه) خرید کنم ....

BMW.M3_E46
15-03-2012, 13:06
فکر می کنید تا چه زمانی طول می کشه -- دائم بشه!؟

kourosh4
15-03-2012, 17:01
والا با این وضع بازار هیچی معلوم نیست ولی فکر کنم ساله دیگه همین موقع بشه حدود 500 تومن خریدش....البته امیدوارم...!

mobin
23-03-2012, 20:10
سلام. دیروز یک psp 3000 کارکرده خریدم که فروشنده یه رم 8 گیگ داد شامل چند بازی نصب شده. اونو اوردم خونه با پی سی که وارد مموری میشم اولا هیچکدوم از پوشه ها باز نمیشن تا بازی جدید تو اونها بریزم. ثانیا با کپی پیس هم هیچ بازی نمیتونم تو پوشه ها بریزم. یه پوشه ساختم وبازی رو اونجا ریختم ولی تو psp همچین پوشه ای وجود نداره. موندم چیکارکنم؟ ضمنا ورژن نرم افزار اون 6.35 هست.

Alex Fera
23-03-2012, 21:03
احتمالا اون رم که به شما دادن ویروس ریسایکلرر داره،شما یه پوشه بساز به نام ISO و بازیهات رو بریز تو اون،احتمالا دستگاه بتونه بخونه.............

mobin
24-03-2012, 08:02
ممنون. احتمال میدادم مموری ویروسی باشه.چرا با انتی ویروس pc شناسایی نشد؟ درهر حال میشه با انواع انتی ویروس سیستم اونو شناسایی و از بین برد؟ یا اینکه فرمت کنم و بازیها رو دوباره نصب کنم؟

Alex Fera
25-03-2012, 11:40
بهترین کار فرمته اما ممکنه بازم سیستم شما آلوده باشه و رمتون دوباره ویروسی بشه،با یه نود32 آپدیت شده به آخرین ورژن کل سیستم و رم رو همزمان با هم اسکن کنید،احتمالا حل میشه مشکلتون....................

mobin
27-03-2012, 16:21
از یک انتی ویروس کم حجم مخصوص ویروسهای ریسیکل و اوتوران استفاده کرده و مموری رو ویروس یابی کردم بعد مموری رو فرمت کردم.حالا یک فولدر بنام iso با حروف بزرگ ایجاد کردم و بازیها رو توش ریختم ولی تو psp این پوشه رو نشون نمیده .البته ابتدا که مموری رو خریدم بهمراه بازیها یه فایل اجرایی توش بود که فروشنده گفت اگر دستگاه کلا خاموش شد بازیها ازبین میرن و این فایل اجرایی رو با کلید ضربدر دستگاه روش کلیک کنی بازیها برمیگردند.مثل سیستم بک آپ. ایا باید اون برنامه رو پیدا و تو دستگاه نصب کنم یا راهکارهای دیگه ای داره؟

black.assassin
25-04-2012, 14:09
دوستان من یه PSP 1000 دستم رسیده که یه سری سوال در موردش دارم. اگه جواب بدین ممنون میشم:

1- جابه جا شدن تو منو و گزینه هاش یکم کنده و حتی برای باز کردن setting حدود 20 ثانیه طول میشکه.

2- ورژن فریمور 5.00 هست. آیا لازمه آپدیتش کنم ؟ امکان داره موقع آپدیت که روشش تو فروم هست مشکلی واسه دستگاه پیش بیاد؟ اگه از طریق setting reset factory setting انجام بدم هیچ اتفاقی برای سیستم عاملش پیش نمیاد ؟
ممنون :10:

koroshfe
17-05-2012, 15:21
دوستان سلام
قدیما من یه بازی داشتم که اسمش یادم رفته ، رمم رو گم کردم
اگه کسی می دونه اسمش چیه ممنون می شم بهم بگه ، بازی : یه شهربازی بود که می رفتیم توش بازی می کردیم ، بازی های مختلف ، یکی از بازی هاش مثل بازی های الان موتور ایک های آی او اس یا اندروید بود ، کلاً یه شخصیت انتخاب می کردیم و می رفتیم تو شهربازی می چرخیدیم
با تشکر

koroshfe
18-05-2012, 14:15
دوستان سلام
قدیما من یه بازی داشتم که اسمش یادم رفته ، رمم رو گم کردم
اگه کسی می دونه اسمش چیه ممنون می شم بهم بگه ، بازی : یه شهربازی بود که می رفتیم توش بازی می کردیم ، بازی های مختلف ، یکی از بازی هاش مثل بازی های الان موتور ایک های آی او اس یا اندروید بود ، کلاً یه شخصیت انتخاب می کردیم و می رفتیم تو شهربازی می چرخیدیم
با تشکر

می شه یکی کمک کنه ؟؟؟ :31:

kianoush212
22-05-2012, 09:14
سلام دوستان .ممنون میشم که راهنماییم کنید
من یه psp 3000 slim version 6.10 دارم....اما نمیدونم کجا باید برم واسه کپی خور دائمش....حالا نمیدونم این ورژن کپی خور میشه اصلا؟ تو سایت دیدم هزچی که نوشته بود ورژن 6.20 یا بالا تر بودش....
لطفا راهنمایی کنید

eenjavi
24-05-2012, 14:15
سلام من یه پی اس پی اسلیم 3000 دارم که به روش 5.33 و چیکن کپی خور هست الان میخوام -- دایم(یا راحت تر برای بچه باشه ) بریزم روش باید چکار کنم ؟

Alex Fera
25-05-2012, 13:19
سلام دوستان .ممنون میشم که راهنماییم کنید
من یه psp 3000 slim version 6.10 دارم....اما نمیدونم کجا باید برم واسه کپی خور دائمش....حالا نمیدونم این ورژن کپی خور میشه اصلا؟ تو سایت دیدم هزچی که نوشته بود ورژن 6.20 یا بالا تر بودش....
لطفا راهنمایی کنید

سلام من یه پی اس پی اسلیم 3000 دارم که به روش 5.33 و چیکن کپی خور هست الان میخوام -- دایم(یا راحت تر برای بچه باشه ) بریزم روش باید چکار کنم ؟

3000 هـک دائم نمیشه،از این آموزش استفاده کنید:

با دائم زیاد فرق نمیکنه،چون به ندرت هـک دستگاه میپره و اگه هم بپره میتونید در عرض 20 ثانیه دوباره هـک کنیدش.................

eenjavi
26-05-2012, 01:11
این پست دیگه لینکاهاش کار نمیکنه . آیا باید توی سایت psphack ثبت نام کرده باشم ؟
من فریمور 6.60 رو دانلود کردم با اون نمیشه ؟

persian365
30-05-2012, 12:49
سلام

می خوام psp وصل کامپیوتر کنم ولی هنگام وصل usb وصل هست چون گزبنه شارژ و صفخه اصلی هم روش میشه آیکن usb هم بالای صفخه psp میاد ولی داریو مربوطه مشخص نیست

از داخل psp قسمت Seting گزینه کانکت تو یو اس بی نداره

PSP SONY 4G

persian365
30-05-2012, 17:24
سلام

می خوام psp وصل کامپیوتر کنم ولی هنگام وصل usb وصل هست چون گزبنه شارژ و صفخه اصلی هم روش میشه آیکن usb هم بالای صفخه psp میاد ولی داریو مربوطه مشخص نیست

از داخل psp قسمت Seting گزینه کانکت تو یو اس بی نداره

PSP SONY 4G

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید

roham_06
24-06-2012, 12:27
سلام دوستان
psp street چیه؟
فرقش چیه با بقیه پی اس پی ها؟
کلا پی اس پی خوبه برا بازی؟
من قبلا ایکس باکس داشتم ، الان یه مدت بیکارم میخوام یه چی بگیرم سرگرم شم!
گرافیکش در چه حده؟
کنترل بازی آسونه؟

ممنون

sonixax
24-06-2012, 15:35
سلام دوستان
psp street چیه؟
فرقش چیه با بقیه پی اس پی ها؟
کلا پی اس پی خوبه برا بازی؟
من قبلا ایکس باکس داشتم ، الان یه مدت بیکارم میخوام یه چی بگیرم سرگرم شم!
گرافیکش در چه حده؟
کنترل بازی آسونه؟

ممنون

یک PSP هست با نام رمز E-1000 که قراره بود با قیمت 99 یورو روونه بازار بشه - من هنوز توی اروپا جایی ندیدمش (چون دنبال این یک قلم جنس نیستم :دی) ! ولی گویا خیلی وقته که رلیز شده .
گرافیک و سخت افزار و ... اش هم در حد همون PSP هستش- UMD هم بعد از شکست PSPGO بهش برگشته و فقط بهش 3G اضافه شده برای همون خیابون :31: پیشنهاد میکنم برید سمت PsVita .

ALI17751
05-07-2012, 21:20
agha salam man taze ye psp 3000 gereftam vali harchi bazi copy mikonam tossh avalan aslan faile iso nadare saniyan nemidoonam copy khor hast ya na komakam konid age emkan dare

ALI17751
05-07-2012, 21:25
agha salam man taze ye psp 3000 gereftam vali harchi bazi copy mikonam tossh avalan aslan faile iso nadare saniyan nemidoonam copy khor hast ya na komakam konid age emkan dare

* Helium *
13-07-2012, 23:42
سلام. موقع کپی بازی (یا هر چیز دیگه مثل فیلم و ...) توی رم دستگاهم این ارور میاد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکلش چیه؟

CRIS Joon CR7
15-07-2012, 01:06
سلام. موقع کپی بازی (یا هر چیز دیگه مثل فیلم و ...) توی رم دستگاهم این ارور میاد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکلش چیه؟

یه بار با خود دستگاه رم رو فرمت کن درست میشه:11:

jackov
15-07-2012, 23:55
با سلام خدمت دوستان.
بنده قصد خرید پی اس پی رو برای برادر کوچکترم دارم اما متاسفانه در این زمینه کاملا آماتور هستم.
نکته مهمتر این که در شهر ما فقط تعداد انگشت شماری مغازه وجود داره که میشه از آنها کنسول خرید و اونها هم من رو کاملا گیج کردن.بعضی از آنها میگن تمام مدل های پی اس پی بازار به جز پی اس پی1000 کار کرده هستن.
بعضی ها هم میگن به جز پی اس پی1000 پی اس پی گو نو هم در بازار موجوده.قیمت هم به ترتیب 270 و 480 هزار تومان میدن.من نمیدونم کدومشون راست میگن.
ضمنا نمیدونم برای تشخیص تقلبی از اصل این دستگاه چه باید کرد.ضمن این که آیا پی اس پی گو بازیهای گرافیک بالاتری از پی اس پی1000 ساپورت میکنه یا خیر؟
منتظر راهنمایی دوستان هستم و پیشاپیش کمال تشکر را دارم.:11:

roham_06
17-07-2012, 12:42
با سلام خدمت دوستان.
بنده قصد خرید پی اس پی رو برای برادر کوچکترم دارم اما متاسفانه در این زمینه کاملا آماتور هستم.
نکته مهمتر این که در شهر ما فقط تعداد انگشت شماری مغازه وجود داره که میشه از آنها کنسول خرید و اونها هم من رو کاملا گیج کردن.بعضی از آنها میگن تمام مدل های پی اس پی بازار به جز پی اس پی1000 کار کرده هستن.
بعضی ها هم میگن به جز پی اس پی1000 پی اس پی گو نو هم در بازار موجوده.قیمت هم به ترتیب 270 و 480 هزار تومان میدن.من نمیدونم کدومشون راست میگن.
ضمنا نمیدونم برای تشخیص تقلبی از اصل این دستگاه چه باید کرد.ضمن این که آیا پی اس پی گو بازیهای گرافیک بالاتری از پی اس پی1000 ساپورت میکنه یا خیر؟
منتظر راهنمایی دوستان هستم و پیشاپیش کمال تشکر را دارم.:11:

سلام گرافیکشون فرقی نمیکنه
الان پی اس پی فت (1000) رو با نام psp street میدن ، و در مورد دست دوم بودنش هم فک کنم دست دو باشه ، فقط یادمه 2 سال پیش یه سری فت بود تو بازار که دست دو نبود ولی برگشتی بود ، یعنی یه سری مشکل داشتند ، برشگته بودن به کارخونه دوباره اومده بودن بیرون .

mostafa chm
19-07-2012, 14:14
ببخشید میخواستم بپرسم .این سخت افزار مشاهده ی تلویزیون از پی اس پی رو باید از کجا خرید؟

sonixax
20-07-2012, 01:25
ببخشید میخواستم بپرسم .این سخت افزار مشاهده ی تلویزیون از پی اس پی رو باید از کجا خرید؟

توی ایران ما ----T نداریم . اگر هم پیدا کنید کار نمیکنه .

* Helium *
21-07-2012, 02:37
یه بار با خود دستگاه رم رو فرمت کن درست میشه:11:

ممنون. فقط یه مشکلی هست.توی رم یه برنامه هست به اسم Pro Update(شایدهم Pro PSP FIRMWARE) که موقع خرید فروشنده گفت این برنامه رو اصلا پاک نکنید و وقتی دیدید بازی ها رو نشون نمیده اجراش کنید تا درست بشه.
حالا فرمت کنم این حتما پاک میشه دیگه؟ چاره چیه؟!!! :41:

CRIS Joon CR7
21-07-2012, 02:51
ممنون. فقط یه مشکلی هست.توی رم یه برنامه هست به اسم Pro Update(شایدهم Pro PSP FIRMWARE) که موقع خرید فروشنده گفت این برنامه رو اصلا پاک نکنید و وقتی دیدید بازی ها رو نشون نمیده اجراش کنید تا درست بشه.
حالا فرمت کنم این حتما پاک میشه دیگه؟ چاره چیه؟!!! :41:

اون homebrew هستش (احتمالا) با کاستوم فریم ور
شما این پوشه هارو کپی کن تو سیستمت :
M:\PSP\game
M:\PSP\SYSTEM

بعدا که فرمت کردی دوباره اینارو از تو کامپیوتر بریز سرجاشون ...
منظورش از

وقتی دیدید بازی ها رو نشون نمیده
این بوده که کپی خور یا همون ه*ک بنا به دلائلی پرید شما برشگردونید:11:

* Helium *
21-07-2012, 17:14
اون homebrew هستش (احتمالا) با کاستوم فریم ور
شما این پوشه هارو کپی کن تو سیستمت :
M:\PSP\game
M:\PSP\SYSTEM

بعدا که فرمت کردی دوباره اینارو از تو کامپیوتر بریز سرجاشون ...
منظورش از

این بوده که کپی خور یا همون ه*ک بنا به دلائلی پرید شما برشگردونید:11:

الان با دستگاه رم رو فرمت کردم. بازم هیچی نمیشه روش ریخت. همون Error میده.:19::41:
چه کارش کنم؟!

mahdimb
24-07-2012, 11:48
psp من مدل 3000 هست و فریمور PRO-B9 6.39 نصب کردم. هر کاری می کنم به اینترنت وصل نمیشه آیا چون یه این ورژن کپی خور شده اینطوری شده؟:41:

وین رونی
24-07-2012, 17:52
من از بازار بانه قیمت گرفتم انواع مدلها زیر صد هزار تومن بود و تو مشخصاتش مثلاً نوشته بود کپی خور دائم!!!
می خوام بدونم اینها واقعاً همون psp اصل هستند یا طرح psp ؟آخه اسم یک سری بازی روز را هم نوشته بود که داخلش نصبه

0015351971
04-08-2012, 14:33
بچه هاامروز یه psp go کپی خور کردم ورژن 6.60
ولی الان بازی ریختم میری تو بازیا همشون آیکون قفل دارن اسمشونم نوشته » Restricted Content
چیکار کنم ؟
قفل والدین روشه رمزشو نمیدونم تنظیمات هم ریست نمیشه :-(

m3hrd4d
04-08-2012, 15:05
سلام . من بازی rocky balboa رو دانلود کردم . وقتی اجراش می کنم پی اس پی خاموش میشه .:41:
مشکلش چیه من خعلی این بازی رو دوز دارم.:31:

P_666
10-08-2012, 16:22
سلام
من تازه یک psp go خریدم و هر وقت که وصلش میکنم به کامپیوتر که آهنگ و یا بازی بریزم ارور میده و نمیریزه حتی فولدر هم نمیشه ایجاد کرد
وقتی هم که میخواستم psp بگیرم طرف گفت کپی خور هستش و خودش برام چندتا بازی ریخت ولی من نمیتونم بازی بریزم
البته رم براش نخریدم شاید بازی رو باید ریخت روی رم نه داخل psp
ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن

gomnam23
12-08-2012, 15:11
سلام بر دوستان

من یکی دو سالی بود که به PSP سر نزده بودم. حالا میخوام بدونم توی این دو سال بازی درست حسابی و سرگرم کننده چیا اومده که من بتونم اجرا کنم
psp 2000 با ورژن 6.39 B9

ashkan22
31-08-2012, 10:14
من یه psp go سفید گرفتم برا برادرزادم فروشنده گفت که فرمت mp4 رو پخش میکنه اما الان هرچی ریختم میگه پشتیبانی نمیشه جریان چیه؟

sonixax
02-09-2012, 18:32
من یه psp go سفید گرفتم برا برادرزادم فروشنده گفت که فرمت mp4 رو پخش میکنه اما الان هرچی ریختم میگه پشتیبانی نمیشه جریان چیه؟

MP4 ساپورت میکنه ولی کلی اما و اگر داره . بهترین کار اینه که با نرم افزار های مربوطه تبدیلشون کنید ! یه چیزی مثل این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mjzaret
03-09-2012, 20:35
سلام به همه دوستان

من تازه PSP خريدم و نمي‌دونم چطور بازي روي اون نصب كنم.

مدلش هم PSP-N1001 هست.

مموري كارت هم نداره.

مقدار حافظه داخلي اون هم 16 گيگ هست.

ميشه بگيد چطور مي‌تونم روي اون بازي نصب كنم و ازش استفاده كنم.

شاد باشيد:40:

Alex Fera
03-09-2012, 20:39
سلام به همه دوستان من تازه PSP خريدم و نمي‌دونم چطور بازي روي اون نصب كنم. مدلش هم PSP-N1001 هست. مموري كارت هم نداره. مقدار حافظه داخلي اون هم 16 گيگ هست. ميشه بگيد چطور مي‌تونم روي اون بازي نصب كنم و ازش استفاده كنم. شاد باشيد:40:

فکر کنم منظورتون مدل Go باشه،برای بازی ریختن روش باید اول هـک بشه،اگه هـک شده هستش دستگاه میتونید بازی با فرمت ISO بریزید تویه پوشه اصلی و از تو دستگاه ران کنید.........................

mjzaret
04-09-2012, 08:30
فکر کنم منظورتون مدل Go باشه،برای بازی ریختن روش باید اول هـک بشه،اگه هـک شده هستش دستگاه میتونید بازی با فرمت ISO بریزید تویه پوشه اصلی و از تو دستگاه ران کنید.........................

چطور مي‌تونم بفهم هك شده هست يا نه؟

راستش دوستم اون رو رست فكتوري كرد و تمامي اطلاعات درونش پاك شده.

الان ميخوام بازي برزيم و ازش استفاده كنم.

اگه امكانش هست روش هك كردن اين مدل رو به من معرفي كنيد.

شاد باشيد:40:

Online_wireless
07-09-2012, 18:48
سلام دوستان خوبین؟
من چندتا بازی برای پی اس پی دارم ولی نه فرمت معمول iso که راحت بریزم تو مموری و بازی اجرا بشه، وقتی از حالت فشرده خارجش کردم مثل اینکه یه چیزی شبیه به ایمیج umd هست. حجمش هم مثل iso ها هست، بیشتر از 1 گیگ.
چطوری ازش میتونم استفاده کنم؟ راهی برای تبدیل کردنش به iso هست؟
متاسفانه دوتا بازی رو حواسم نبود پاک کردم ولی چندتا دیگه ازش دارم.
با تشکر.

Online_wireless
07-09-2012, 19:32
سلام دوستان خوبین؟
من چندتا بازی برای پی اس پی دارم ولی نه فرمت معمول iso که راحت بریزم تو مموری و بازی اجرا بشه، وقتی از حالت فشرده خارجش کردم مثل اینکه یه چیزی شبیه به ایمیج umd هست. حجمش هم مثل iso ها هست، بیشتر از 1 گیگ.
چطوری ازش میتونم استفاده کنم؟ راهی برای تبدیل کردنش به iso هست؟
متاسفانه دوتا بازی رو حواسم نبود پاک کردم ولی چندتا دیگه ازش دارم.
با تشکر.

سلام.
کسی نبود جواب بده؟ فوریه.

mohammad_87
02-10-2012, 21:55
من psp 3000 داشتم که برای کسی گرفته بودم.حدود یک سالی میشه که کار می کرد و کپی خور هم داشت.ولی چند روز پیش نمی دونم چکارش کرده (خودش میگه خاموش شده بعد اینجوری شده) که توی خود psp بازیهاش و اون برنامه اصلا نیست و منویسه no data....ولی به کامپیوتر که میزنم بازیها در پوشه مخصوص هستن.حالا چکارش کنم؟

CRIS Joon CR7
02-10-2012, 22:03
من psp 3000 داشتم که برای کسی گرفته بودم.حدود یک سالی میشه که کار می کرد و کپی خور هم داشت.ولی چند روز پیش نمی دونم چکارش کرده (خودش میگه خاموش شده بعد اینجوری شده) که توی خود psp بازیهاش و اون برنامه اصلا نیست و منویسه no data....ولی به کامپیوتر که میزنم بازیها در پوشه مخصوص هستن.حالا چکارش کنم؟

اصطلاحا کپی خور دستگاه پریده با یکبار خاموش شدن...
شما می توانید با آپدیت فریم ور اصلی به 6.60 اون رو کپی خور کنید و خیلی راحت یه کپی خور راحت رو روش بریزید...:11:

mohammad_87
03-10-2012, 00:48
اصطلاحا کپی خور دستگاه پریده با یکبار خاموش شدن...
شما می توانید با آپدیت فریم ور اصلی به 6.60 اون رو کپی خور کنید و خیلی راحت یه کپی خور راحت رو روش بریزید...:11:
انجمن کپی خور کردن که چند ماهه کسی جوابی نمیده.
اگه لینکی برای آپدیت و کپی خور کردن اون دارید لطفا بذارید.

CRIS Joon CR7
03-10-2012, 01:14
انجمن کپی خور کردن که چند ماهه کسی جوابی نمیده.
اگه لینکی برای آپدیت و کپی خور کردن اون دارید لطفا بذارید.

اول شما فریم ویر اصلی ورژن 6.60 رو دانلود کنید...
چیزی حدود 30 مگه...

شاید لینک کار نکنه...
با یک جستجوی ساده ردیفه...

حالا واسه تبدیل اوریجینال فریم ور به کاستوم فریم ور باید این کار را انجام دهید:

حالا فولدر PROUPDATE و FastRecovery رو در X:/PSP/Game كپي كنيد.

برنامه PROUPDATE را از توی دستگاه اجرا كنيد.

بعد از وارد شدن به برنامه كليد X را فشار دهيد تا OFW شما به CFW تبديل شود.

چون بعد از خاموش روشن شدن كلي دستگاه اين هك ميپره براي هـــك مجدد از برنامه FastRecovery در منوي بازي ها در خود PSP استفاده كنيد تا وقت كمتري صرف هك مجدد كنيد در غير اين صورت دوباره بايد وارد برنامه PROUPDATE بشيد و دوباره كليد X را فشار دهيد تا OFW شما به CFW تبديل شود ولي برنامه FastRecovery همه اينكارا رو خودش ميكنه.

فایل هــک رو پیوست میکنم دانلود کردی بگو تا پاکش کنم...:11:
التماس دعا:11:

mohammad_87
03-10-2012, 02:25
ممنون هر دو فایل رو دانلود کردم.
فقط چون الان به psp دسترسی ندارم بازم سوال دارم:
توی اون فایل rar پوشه CIPL_Flasher رو لازم نداریم؟

CRIS Joon CR7
03-10-2012, 03:04
ممنون هر دو فایل رو دانلود کردم.
فقط چون الان به psp دسترسی ندارم بازم سوال دارم:
توی اون فایل rar پوشه CIPL_Flasher رو لازم نداریم؟

اون رو هم بریز همونجا:46:

mohammad_87
03-10-2012, 12:55
اون رو هم بریز همونجا:46:
کاربرد این رو هم میگید CIPL_Flasher
بعد من بازیهای قبلیم رو دیگه نمیشناسه و اصلا توی منوی بازیها نمیاد.سیوهاشو هم پاک کردم.الان دیگه نمیشه استفاده کرد؟بازیهایی مثل مایکل جکسون،انگری بردز و..

CRIS Joon CR7
03-10-2012, 13:19
کاربرد این رو هم میگید CIPL_Flasher
بعد من بازیهای قبلیم رو دیگه نمیشناسه و اصلا توی منوی بازیها نمیاد.سیوهاشو هم پاک کردم.الان دیگه نمیشه استفاده کرد؟بازیهایی مثل مایکل جکسون،انگری بردز و..

این فایل هم باید ریخته شود توی اون مسیر...
اگر موفق به نصب CFW شدید خب راحت میتونید بازی های ISO و CSO رو از پوشه ی X:/ISO اجرا کنید دیگه...(نکته ی خاصی میمونه؟!)

mohammad_87
03-10-2012, 13:33
نه درست شد.مموری رو فرمت کردم حل شد.
TNX :46:

Sorena_777
30-10-2012, 00:00
دوستان بنده یه PSP 1000 دارم
میخوام باهاش Pdf ,world بخونم
ایا برنامه ای ترفندی چیزی وجود داره؟
ممنون میشم بهم معرفی کنید

CRIS Joon CR7
30-10-2012, 00:14
دوستان بنده یه PSP 1000 دارم
میخوام باهاش Pdf ,world بخونم
ایا برنامه ای ترفندی چیزی وجود داره؟
ممنون میشم بهم معرفی کنید

فایل های Word رو نمیدونم چجوری میشه خوند ولی نرم افزار Bookr بدون هیچ مشکلی فایل های PDF رو میخونه...
میتونی فایل های Word رو هم در خروجی به PDF تبدیل کنی تا بتونی بخونیشون.:sq_25:

Sorena_777
30-10-2012, 08:01
خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز
ولی اگر یه لینکی هم از برنامه میدادن خیلی خیلی بهتر میشد

gole roya
19-11-2012, 18:00
بسکه جواب ندادین پشیمون شدم :sq_11:

gole roya
20-11-2012, 18:28
کاش یکی بود جواب منو میداد :37:

hosein_haq
03-01-2013, 12:22
سلام به همه دوستان عزیز
بهترین مدل پی اس پی الان چیه؟اگه قیمت هم بدید ممنون میشم.
راستی اگه مشکلاتی مثل کپی خور بودن و... هست لطفا منو اگاه کنید.:n16:

sonixax
04-01-2013, 01:11
سلام به همه دوستان عزیز
بهترین مدل پی اس پی الان چیه؟اگه قیمت هم بدید ممنون میشم.
راستی اگه مشکلاتی مثل کپی خور بودن و... هست لطفا منو اگاه کنید.:n16:

PSP رو دیگه خدا بیامرزه !
آخرین سریش همون ۳۰ هزار ها بود البته به جز GO . یک سری هم مینی اومد که توی ایران فکر نکنم پیدا بشه .
الان دیگه دور دور PSVita هستش .

Alex Fera
05-01-2013, 13:16
PSP رو دیگه خدا بیامرزه !
آخرین سریش همون ۳۰ هزار ها بود البته به جز GO . یک سری هم مینی اومد که توی ایران فکر نکنم پیدا بشه .
الان دیگه دور دور PSVita هستش .

والا میلاد جان نمیدونم داستان چیه،الان خرید PSP تو ایران خیلی بیشتر از کنسول های خانگی شده،شاید چون مردم قدرت خرید کنسول رو ندارن رو میارن به PSP...................
اگه منظورت از مدل مینی همون E1000 هستش باید بگم که فت و فراوون وارد ایران شده،قیمتش هم نسبتا خوبه........................

PSVita هم انقد گرون داره میشه یواش یواش که کسی دیگه جرات نداره طرفش بره،بازیهاش هم محدوده فعلا تو بازار،خوده من تمام بازیهارو امتحان کردم و از سر بیکاری خیلیاشونو تموم کردم،باورت میشه دیگه کمتر بازی ای تو بازار پیدا میشه که من تست نزده باشم؟!
چند روز پیش یه اقایی یه بازی ژاپنی آوورده بود واسه فروش سریع ازش خریدم،بنده خدا تعجب کرده بود،میگفت هرجا رفتم نخریدن،دست شما درد نکنه.......................

majid220120
06-02-2013, 15:57
سلام سلام
پی اس پیمو فرمت کردم حالا چجوری میشه بازی ریخت داخلش الان وصلش میکنم به کامپیوتر هیچ آیکونی نداره ، آیکون
iso
که بازی ها رو اونجا میریختم نیست ؟
اینم مشخصات psp :
system software 5.00 m33-4
nickname p350
mac adress 00:02:c7:a7:c6:ae

Alex Fera
06-02-2013, 18:49
سلام سلام
پی اس پیمو فرمت کردم حالا چجوری میشه بازی ریخت داخلش الان وصلش میکنم به کامپیوتر هیچ آیکونی نداره ، آیکون
iso
که بازی ها رو اونجا میریختم نیست ؟
اینم مشخصات psp :
system software 5.00 m33-4
nickname p350
mac adress 00:02:c7:a7:c6:ae

بسته به نوع PSP و نوع هـک دستگاتون و فریمور،میتونید از پست زیر استفاده کنید :

jafy gimzband
08-02-2013, 11:51
لطفا روش اتصال به اینترنت توسط PSP GO را برای ما بگذارید.:n13: خیلی وقته دارم روش فکر میکنم.ولی پیداش نکردم.خیلی ممنون. لطفا سریع تر.

Alex Fera
09-02-2013, 18:12
لطفا روش اتصال به اینترنت توسط PSP GO را برای ما بگذارید.:n13: خیلی وقته دارم روش فکر میکنم.ولی پیداش نکردم.خیلی ممنون. لطفا سریع تر.

منظورتون رو از روش اتصال متوجه نشدم،روش و کار خاصی لازم نیست انجام بدید..............
یه سرچ سادس،وقتی هم کانکشن وایرلس رو پیدا کرد متصل میشید...............
اگه هم مشکل خاص یا عجیبی دارید میتونید از لینک زیر استفاده کنید :

Troubleshoot PSP internet connection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])