PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

golabi2
16-10-2009, 23:15
سه حالت داره:31: یا دزدی بوده یا فروشنده خبری از قیمت اینا نداشته یا psp نبوده

اینجور قیمت ها ی عجیب غریب اونجا زیاده

قیمت جهانیش بیشتر این حرفاست

یا دست دو بوده

یا اصلا psp نبوده (محصولات مشابه زیاد هست)

یا مخ یارو تاب داشته

حالتای زیادی میتونه داشته باشه:
یکیش میتونه این باشه که اونجا همه چی قاچاقی هست و اینا،برا همین نمیدونستن چیه ارزون دادن.

بچه ها کدوم NBA از همه بهتره؟
خودتون جواب خودتونو دادین همه چی ...میاداونجا!یاروم میدونسته PSPیه!آکبندم بود!

wonderful
16-10-2009, 23:24

بازم جور در نمیاد قیمت جهانیش 135 تا 150 دلاره اونوقت ایشون 50 تومن خریده:18:

metaler-soad
17-10-2009, 00:34

شاید طرف کلی خریده بوده ... براش ارزون افتاده :13: .... ولی نه در این حد دیگه :18:

golabi2
17-10-2009, 08:37
یه دونه واسه خودش خریده بود،80 گرفته بودنه 50!میگفت اکثرا150میدادن،ولی این یکی گفته 80

alierna
17-10-2009, 11:20
میگم بریم بیاریم به ملت بفروشیم این مغازه گرون فروشا ورشکست بشن:31::31::31:

feri2009
17-10-2009, 17:11
با سلام
دوستان من یک مشکل دارم و اون اینکه که مموری رو که داخل دستگاه میزارم میپره و دستگاه هیچ چیز رو نشون نمیده دوباره باید دربیارم و بزارم ولی باز که استند بای یا خاموش میکنم همین مشکل رو دارم . چند بار هم فرمت کردم فایده ای نداره

bleu2u4u
17-10-2009, 21:13
دوستان من بین خرید ایپاد 3g و psp go گیر کردم
نیازهام هم ایناس:

1- اول از همه میخوام سرگرم ام کنه چون من هفته ای نزدیک به 15 ساعت برای رفتن به دانشگاه توی اتوبوسم میخوام توی مسیر حوصلم سر نره
2- بازی کردن
3- گوش کردن موزیک و دیدن ویدیو
4-وای فای
5- خوندن pdf و کتاب های الکترونیکی
------------
a - راستی الان PSP Go هک شده یا نه ؟ اگه نه با توجه به زمانی که مدلهای قبلی برای هک شدن بردن چقدر دیگه باید صبر کنیم؟
b - قیمت psp go توی بازار چنده?

metaler-soad
17-10-2009, 21:50
نیازهام هم ایناس:

1- اول از همه میخوام سرگرم ام کنه چون من هفته ای نزدیک به 15 ساعت برای رفتن به دانشگاه توی اتوبوسم میخوام توی مسیر حوصلم سر نره
2- بازی کردن
4-وای فای
------------
a - راستی الان PSP Go هک شده یا نه ؟ اگه نه با توجه به زمانی که مدلهای قبلی برای هک شدن بردن چقدر دیگه باید صبر کنیم؟

سلام دوست عزیز به نظر من PSP بگیری خیلی بهتره
بازی هایی که داره هم معروفه هم محشره
کیفیت ویدیو هاشم که ماشاالله توپ
pdf هم که خیلی راحت با نصب یه برنامه برات میخونه

wonderful
17-10-2009, 22:18
نیازهام هم ایناس:

2- بازی کردن
4-وای فای
------------

تو گزینه ی اول بحث سلیقه ای هستش

ولی تو اجرای بازی psp برتره هیچ حرفی هم توش نیست

اما تو multimedia (پخش موزیک و فیلم ) ipod قوی تره چون برای این کار طراحی شده

تو وای فای زیاد وارد نیستم ولی فکر نکنم تفاوت چندانی داشته باشند

اما خوندن PDF بازهم برتری PSP محسوس تره بدلیل صفحه ی بزرگ و با کیفیت و برنامه ی قوی ای به نام BOOKR .( راستی اصلآ IPOD می تونه PDF بخونه؟)

نکته ی مهم : psp go فعلآ هک نشده و pdf هارو نمیخونه که هیچ بازی هایش هم فوق العاده گرونه و باید دانلود بشن

پس دور go رو خط بکش وبجاش یه 3000 بخر
بین 350 تا 390 هم هست

نکته ی دیگه هم ابعاده که نباید فراموش کنی

ولی اگه واقعآ میخوای لذت ببری psp گزینه ی بهتریه ولی اگه یه چیز جمع و جور و بی درد سر میخوای ipod بیشتر به نیاز هات می خوره

در کل این بود ولی اگه باز هم راهنمایی خواستی بگو خودم میدونم کامل توضیح ندادم:31:

اینجا بری چند تا نظر دیگه هم می بینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rassool
17-10-2009, 23:10
دوستان من یه چند وقت نبودم خبری از هک و رژن جدید نشد؟؟؟!!!!

bleu2u4u
17-10-2009, 23:26
صحبتهات تقریبا کامل بود فقط یه چند تا نکته ی دیگه هم مونده اگر برام روشن کنید ممنون میشم

1- شما اگر بخوای به مالتی مدیا ی این دستگاه نمره بدی (مخصوصا کیفیت پخش mp3) چه نمره ای میدی؟
2- من بیشتر نظرم روی go هست (حاضرم براش تا 30-40 روز صبر کنم) میخواستم بدونم چرا اینقدر قیمتش بالاست مگه قیمت جهانیش 240 دلار نیست (تازه من توی هر ریویویی که ازش خوندم گفتن که سونی باید 50 دلار از قیمتش کم کنه ) اونوقت تو تهران 350 تا 390 قیمتشه.
به نظر شما بعد از اینکه از نوبرونه ای در بیاد قیمتش پایین نمیکشه؟
3- psp تو خوندن متن فارسی (یاعربی) مشکل داره ؟ یعنی pdf یا وب فارسی رو باهاش میشه خوند؟
4- نگفتید تا چند وقت دیگه go کپی خور میشه؟ (منظورم دادن زمان دقیق نیست فقط میخوام با توجه به زمانی که مدلهای قبلی طول کشید تا هک بشن یه محدوده ی زمانی تعیین کنید)

alyx
18-10-2009, 08:26
1-نمره مالتی مدیای پی اس پی فقط در حد قابل قبوله...ولی صفحه نمایش بزرگش یه مزیت بزرگه!!!مطمئنا آیپاد از نظر کیفیت پخش صوت و تنظیمات صوتی-تصویری برتر از پی اس پی هست.ضمن اینکه بلند گوهای پی اس پی خیلی ضعیف هستند.

2-قیمت بازار ایران رو با اونور آب مقایسه نکن که به جایی نمیرسی!!!

3-psp صفحات وب و متن های تکست فارسی رو نمیخونه ولی پی دی اف فارسی رو براحتی اجرا میکنه....اونم با کیفیت خیلی خوب(البته با نرم افزار)

4-مطمئن باش اگه pspgo هک بشه قیمتش از این هم بیشتر میشه...برای هک شدنش هم اگه مثل روال قبل باشه چند ماه ممکنه طول بکشه....تازه اونم نه هک کامل!خیلی ها هم میگن اصلا هک نمیشه(ولی میشه!)

5-یه نکات دیگه هم هست:مطمئنا آیپاد چون یه دستگاه چند منظورست و هر روزه کلی برنامه و بازی براش ساخته میشه خیلی سرگرم کنندست.درسته که بازیهاش خیلی حرفه ای نیستن ولی تنوعشون و اینکه از تکنولوژی های جدید کنترل (لمسی و حرکتی) استفاده میکنن حس متفاوتی رو در انسان ایجاد میکنه.حجم بازیهاش هم به نسبت کمتر از بازیهای پی اس پی هست و در داخل مثلا یه رم 8 گیگ هم میتونی کلی بلزی بریزی و هم کلی آهنگ و فیلم!!!!!
من خودم چون اولویتم بازی حرفه ای بود پی اس پی رو انتخاب کردم و ازش راضیم.ولی اگه مالتی مدیا و سرگرمیهای متنوع مورد نظرم بود مطمئنا آیپاد میگرفتم.
راستی شارژ باتری پی اس پی برای بازی تا 6 ساعت دوام داره و برای پخش موسیقی خیلی بیشتر..آیپاد رو نمیدونم.

موفق باشی

mori2985
18-10-2009, 15:26
سلام
یک خبر جدید دارم .اونم اینکه فریم ویر 5.50GEN-C آخر هفته ریلیز میشه و میتونه بازی هایی رو که نیاز به فریم ویر 5.55 و 6 دارن رو بدون پچ کردن اجرا کنه .
( هرچند که برای ما که psp 3000 داریم هیچ توفیقی نمی کنه:41:)
اینم لینک منبع:

wonderful
18-10-2009, 16:45
صحبتهات تقریبا کامل بود فقط یه چند تا نکته ی دیگه هم مونده اگر برام روشن کنید ممنون میشم

1- شما اگر بخوای به مالتی مدیا ی این دستگاه نمره بدی (مخصوصا کیفیت پخش mp3) چه نمره ای میدی؟
2- من بیشتر نظرم روی go هست (حاضرم براش تا 30-40 روز صبر کنم) میخواستم بدونم چرا اینقدر قیمتش بالاست مگه قیمت جهانیش 240 دلار نیست (تازه من توی هر ریویویی که ازش خوندم گفتن که سونی باید 50 دلار از قیمتش کم کنه ) اونوقت تو تهران 350 تا 390 قیمتشه.
به نظر شما بعد از اینکه از نوبرونه ای در بیاد قیمتش پایین نمیکشه؟
3- psp تو خوندن متن فارسی (یاعربی) مشکل داره ؟ یعنی pdf یا وب فارسی رو باهاش میشه خوند؟
4- نگفتید تا چند وقت دیگه go کپی خور میشه؟ (منظورم دادن زمان دقیق نیست فقط میخوام با توجه به زمانی که مدلهای قبلی طول کشید تا هک بشن یه محدوده ی زمانی تعیین کنید)

با اینکه alyx عزیز به سوالات کامل جواب داده اما چون از من پرسیدی منم بهت جواب میدم

من نمره ی 16 رو میدم اما به ipod 20 میدم یه موبایل خیلی بهتر از psp می تونه تو پخش موزیک عمل کنه اما تو پخش فیلم واقعآ psp فوق العادست با اون صفحه ی بزرگ و عالی با کنتراست زیاد و زاویه ی دید 180 درجه فیلم دیدن لذت خاصی داره

شما بازار ایران رو از بازار جهانی مخصوصآ تو بورس کنسول جدا کن هیچ کدام از کنسول ها با نظارت وارد ایران نمیشند پس این جور قیمت ها طبیعیه در ضمن بله سونی هم در دو ماه اینده حتمآ از قیمتش کم میکنه

بله پایین می کشه اما بعد از این که هک شد قیمتش از اینی که هست هم خیلی بیشتر میشه

متاسفانه بله تو خوندن وب سایت های فارسی مشکل داره اما pdf های فارسی رو می خونه

هیچی معلوم نیست تو یکی از پست های قبلیم هم گفتم شاید به سرنوشت ps3 دچار شد یعنی اصلآ هک نشد شایدهم مثل nds یه مودچیپ واسش اومد و کامل بدون هیچ مشکلی هک شد

در ضمن نگران کم بودن بازی برای psp نباش فکر کنم تا الان حدود 1400 تا بازی برای psp اومده که خیلی بازی های خفنی از جمله god of war هستند

wonderful
18-10-2009, 16:54
1-
راستی شارژ باتری پی اس پی برای بازی تا 6 ساعت دوام داره و برای پخش موسیقی خیلی بیشتر..آیپاد رو نمیدونم.

موفق باشی

شما خیلی خوش بینانه نگاه میکنی شارژ psp تو بازی سه ونیم ساعت می مونه در بهترین حالت ( البته با باتری فابریک):31:

ali_ranger22
18-10-2009, 20:27
سلام
یک خبر جدید دارم .اونم اینکه فریم ویر 5.50GEN-C آخر هفته ریلیز میشه و میتونه بازی هایی رو که نیاز به فریم ویر 5.55 و 6 دارن رو بدون پچ کردن اجرا کنه .
( هرچند که برای ما که psp 3000 داریم هیچ توفیقی نمی کنه:41:)
اینم لینک منبع:

ایول چه خبر خوبی

alyx
18-10-2009, 21:05
شما خیلی خوش بینانه نگاه میکنی شارژ psp تو بازی سه ونیم ساعت می مونه در بهترین حالت ( البته با باتری فابریک):31:

من نمیدونم باتری شما مشکل داره یا باتری من خفنه!!! من با همون باتری فابریکش تا 6 ساعت بازی میکنم!!!! :5:
البته معمولا برای کاهش مصرف انرژی سرعت سی پی یو رو روی 300/150 برای بازی و 266/133 برای xmb میذارم.غیر از بازیهای گرافیک بالا که حتما باید روی ماکزیمم باشه.:27:

احمدصالح پور
18-10-2009, 21:53
پست در این تاپیک اشتباهی بود................پاک شود لطفا"

amirs2k
19-10-2009, 01:48
با سلام
تو دانشگاه ما اينترنت بيسيم با اكسس پوين دايره و من هم با psp m33-6 5.00 خودم تنظيمات را دادم و يوزر و پسورد را وارد كردم
ولي موقع كانكت هزار تا ارور ميده
1-دستگاه را پيدا نكرده
2-تنظيمات امنيتي درست نيست
3-موقع گرفتن ايپي قطع ميشه

pasia
19-10-2009, 01:58
یه دیوونه ایی زد اپدیت 6.10 رو پی اس پیم ریخت تبعات:خارج شدن از حالت کپی خور -تو شهرمون کسی بلد نیست درسش کنه فقط دمو های اصلی اجرا میشن لطفا بکمکید یا سایت برا دانلود بازی اصلی معرفی کنید

alyx
19-10-2009, 05:45
منظورت از اینکه فقط دمو های اصلی رو اجرا میکنه چیه؟ منظورت فیلمای تبلیغاتیه یا یو ام دی....؟!!!!! چون توی این حالت اصلا بازیهای کپی اجرا نمیشن!اگه پی اس پیت از این جدیداست که باید منتظر بمونی تا فریمور جدید هک بشه در غیر اینصورت اگه پی اس پیت قدیمیه میتونی با روش پاندورا دانگرید کنی که به یه نفر که باتری پاندورا داره احتیاج داری.(ببین قبلا اسم فریمورش چی بود.اگه 5.03mhu بود از این جدیداست و اگه 5.00m33 و یا 5.5gen ویا چیزی شبیه اینا بود از نوع قدیمیه.)

wonderful
19-10-2009, 13:28
PSP Custom Firmware 5.50 GEN-C Released

wonderful
19-10-2009, 13:32
یه دیوونه ایی زد اپدیت 6.10 رو پی اس پیم ریخت تبعات:خارج شدن از حالت کپی خور -تو شهرمون کسی بلد نیست درسش کنه فقط دمو های اصلی اجرا میشن لطفا بکمکید یا سایت برا دانلود بازی اصلی معرفی کنید

مدل psp ایت چیه؟

با سلام
تو دانشگاه ما اينترنت بيسيم با اكسس پوين دايره و من هم با psp m33-6 5.00 خودم تنظيمات را دادم و يوزر و پسورد را وارد كردم
ولي موقع كانكت هزار تا ارور ميده
1-دستگاه را پيدا نكرده
2-تنظيمات امنيتي درست نيست
3-موقع گرفتن ايپي قطع ميشه

آموزش ساخت کانکشن اینترنت در psp

M_F_GAMER
19-10-2009, 14:55
PSP Custom Firmware 5.50 GEN-C Released

کسی هنوز تو فروم آموزش نصبش رو نگذاشته؟

bleu2u4u
19-10-2009, 15:34
اها راستی یه سوال دیگه هم داشتم
میخواستم ببینم تمام psp 3000 های توی بازار کپی خور میشن یا نه

Hunter lord
19-10-2009, 16:13
اها راستی یه سوال دیگه هم داشتم
میخواستم ببینم تمام psp 3000 های توی بازار کپی خور میشن یا نه

نخیر

جدیدا PSP 3000 با فرم ویر های بالای 5.3 وارد بازار شده اند و قابلیت کپی خور شدن ندارند .

mehrdad527
19-10-2009, 16:24
سلام
بهترین مدل psp که در تهران میشه خرید چی هست و حدود قیمتش
یا علی

pasia
19-10-2009, 17:47
منظورت از اینکه فقط دمو های اصلی رو اجرا میکنه چیه؟ منظورت فیلمای تبلیغاتیه یا یو ام دی....؟!!!!! چون توی این حالت اصلا بازیهای کپی اجرا نمیشن!اگه پی اس پیت از این جدیداست که باید منتظر بمونی تا فریمور جدید هک بشه در غیر اینصورت اگه پی اس پیت قدیمیه میتونی با روش پاندورا دانگرید کنی که به یه نفر که باتری پاندورا داره احتیاج داری.(ببین قبلا اسم فریمورش چی بود.اگه 5.03mhu بود از این جدیداست و اگه 5.00m33 و یا 5.5gen ویا چیزی شبیه اینا بود از نوع قدیمیه.)

دمو هایی که از psn میگرفتم
مدل دستگاه psp 3000

alyx
19-10-2009, 17:54
آخ آخ آخ.....پس کارت در اومده!
منتظر باش تا یه راهی واسه کپی خور شدن این فریمور هم پیدا بشه....فعلا نمیتونی بازی کپی روش اجرا کنی.باید بازی های اصلی یو ام دی بخری ویا اگه امکانش باشه از همون پی اس ان دانلود کنی!

pasia
19-10-2009, 23:36
[quote=alyx;4327114]آخ آخ آخ.....پس کارت در اومده!
منتظر باش تا یه راهی واسه کپی خور شدن این فریمور هم پیدا بشه....فعلا نمیتونی بازی کپی روش اجرا کنی.باید بازی های اصلی یو ام دی بخری ویا اگه امکانش باشه از همون پی اس ان دانلود کنی![/quote
تا کی چرا:18::18::18:

sonixax
19-10-2009, 23:41
[quote=alyx;4327114]آخ آخ آخ.....پس کارت در اومده!
منتظر باش تا یه راهی واسه کپی خور شدن این فریمور هم پیدا بشه....فعلا نمیتونی بازی کپی روش اجرا کنی.باید بازی های اصلی یو ام دی بخری ویا اگه امکانش باشه از همون پی اس ان دانلود کنی![/quote
تا کی چرا:18::18::18:

واسه اینکه هنوز هک نشده ،
حالا حالا ها هم منتظر هک فرمور جدید نباشید سونی و شرکت های تولید بازی هنوز در این مورد به سود دهی لازم نرسیده اند ، باید صبر کنید تا بازار کشور هایی که همه اورجینال میخرند از سود دهی بیوفته بعدش فرمور جدید هک میشه .

ولی مال ps3 نزدیکه چونکه مقدار فروشش داره کم کم میرسه به حد اشباع شاید اگر PS3 از 360 زود تر وارد بازار میشد خیلی زود تر از این حرفها هک میشد .

milky way
20-10-2009, 00:09
[quote=pasia;4328126]

واسه اینکه هنوز هک نشده ،
حالا حالا ها هم منتظر هک فرمور جدید نباشید سونی و شرکت های تولید بازی هنوز در این مورد به سود دهی لازم نرسیده اند ، باید صبر کنید تا بازار کشور هایی که همه اورجینال میخرند از سود دهی بیوفته بعدش فرمور جدید هک میشه .

ولی مال ps3 نزدیکه چونکه مقدار فروشش داره کم کم میرسه به حد اشباع شاید اگر PS3 از 360 زود تر وارد بازار میشد خیلی زود تر از این حرفها هک میشد .
PS3 چندین سال سال گذشته هک نشده هنوز دیگه بعیده هک بشه، Xbox360 همون اوایل که اومد هک شد. در هر صورت کمپانی ها از هک شدن کنسول هاشون فقط ضرر میکنن و هیچ سودی براشون نداره چون روی فروش کنسول کلاً سود آنچنانی وجود نداره روی فروش بازی و وسایل جانبی و سرویس هایی که میدن سود میکنن.

sonixax
20-10-2009, 00:26
[quote=sonixax;4328141]
PS3 چندین سال سال گذشته هک نشده هنوز دیگه بعیده هک بشه، Xbox360 همون اوایل که اومد هک شد. در هر صورت کمپانی ها از هک شدن کنسول هاشون فقط ضرر میکنن و هیچ سودی براشون نداره چون روی فروش کنسول کلاً سود آنچنانی وجود نداره روی فروش بازی و وسایل جانبی و سرویس هایی که میدن سود میکنن.

بله اگر مثل 360 همون روز اول هک بشند ضرر میدن ، ولی بعد از اینکه از فروش توی کشور های اروپایی و آمریکایی افتادند هکشون یه سود دیگه بهشون میرسونه .

360 واسه این زرتی هک شد چون مال مایکروسافته :)

Ps3 هم خیلی مونده هنوز به 8 میلیون دستگاه نرسیده ، برسه بعد از یک مدتی خبر میاد که هک شد .

PSP GO هم من فکر نکنم به این زودی ها هک بشه .

bleu2u4u
20-10-2009, 03:33
اقا من فعلا تصمیم گرفتم موقتا یه psp 3000 کپی خور شده به قیمت 170 تومن بگیرم (شایدم پسندیدیم همون رو دایم اش کردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تا وقتی که ان شاءا.. گو کپی خور شه

ویرایش:راستی من بخاطر این 3000 رو برای خرید انتخاب کردم که از بقیه جدیدتر و گرونتر بود
انتخابم درسته یا اینکه نه مدلهای دیگش بهترن(با ذکر مدل)؟

amirs2k
20-10-2009, 06:31
مدل psp ایت چیه؟

lمرسي ولي كانكن من با شما فرق داره wep نميخاد
در ضمن از طريق يوزر و پس بايد كانكت بشم و ايپي را نميدونم اتومات بزارم يا نه؟
2-بعد از اپديت پي اس پي و اين كه سيو بازي ها را كپي و بعد دوباره پيست كردم ديگه اجرا نميشه؟

amirs2k
20-10-2009, 06:32
مدل psp ایت چیه؟

در ضمن dns را هم نميئونم بايد بزرام يا نه
2-بعد از اپديت پي اس پي و اين كه سيو بازي ها را كپي و بعد دوباره پيست كردم ديگه اجرا نميشه؟

ali_ranger22
20-10-2009, 12:17
[quote=milky way;4328246]

بله اگر مثل 360 همون روز اول هک بشند ضرر میدن ، ولی بعد از اینکه از فروش توی کشور های اروپایی و آمریکایی افتادند هکشون یه سود دیگه بهشون میرسونه .

360 واسه این زرتی هک شد چون مال مایکروسافته :)

Ps3 هم خیلی مونده هنوز به 8 میلیون دستگاه نرسیده ، برسه بعد از یک مدتی خبر میاد که هک شد .

PSP GO هم من فکر نکنم به این زودی ها هک بشه .

شما کلا نظریاتت خیلی جالب هست:31:
اولا اینکه PS3 از مرز 20 میلیون دستگاه فروشش گذشته چه برسه به 8 میلیون !
دوما اینکه با کاهش قیمتی که سونی داد باعث شده که بیشتر ضرر بکنه در واقع فروش یک دستگاه PS3 برای سونی نه تنها سودی نداره بلکه ضرر هم داره و این فروش نرم افزاری هست که سود آوره مثل فروش بازی و PSN و...
شما بهتره این فکر رو که فک شدن به سود یه شرکتی میشه رو کلا از ذهنت بیرون کنی چون کاملا فکر غلطی هست

S E V E N
20-10-2009, 12:39
سلام

اگه میشه یک سایت درست و حسابی برای دانلود بازی های psp معرفی کنید. اگه بشه با نرم افزار های مدیریت دانلود کار انجام داد

که خیلی بهتر میشه.

ممنون

موفق باشید

ali_ranger22
20-10-2009, 13:03
بازی Grand Theft Auto: Chinatown Wars منتشر شده و امتیاز های خیلی بالایی گرفته
می تونید از اینجا دانلود کنید

wonderful
20-10-2009, 13:57
نخیر

جدیدا PSP 3000 با فرم ویر های بالای 5.3 وارد بازار شده اند و قابلیت کپی خور شدن ندارند .

اونها هم کپی خور می شن

اقا من فعلا تصمیم گرفتم موقتا یه psp 3000 کپی خور شده به قیمت 170 تومن بگیرم (شایدم پسندیدیم همون رو دایم اش کردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تا وقتی که ان شاءا.. گو کپی خور شه

ویرایش:راستی من بخاطر این 3000 رو برای خرید انتخاب کردم که از بقیه جدیدتر و گرونتر بود
انتخابم درسته یا اینکه نه مدلهای دیگش بهترن(با ذکر مدل)؟
1- مدل 3000 کپی خور دائم نمیشه نزنی بریکش کنی

2-شما در حال حاضر بهترین مدل رو انتخاب کردی

[quote=sonixax;4328292]

دوما اینکه با کاهش قیمتی که سونی داد باعث شده که بیشتر ضرر بکنه در واقع فروش یک دستگاه PS3 برای سونی نه تنها سودی نداره بلکه ضرر هم داره و این فروش نرم افزاری هست که سود آوره مثل فروش بازی و PSN و...
هیچ موقع هیچ شرکتی از فروش کنسول ضرر نمیکنه فقط از نرم افزار سود بیشتری میبره

یعنی security ش به جای wep ازاد یا none هستش؟

bleu2u4u
20-10-2009, 15:03
1- مدل 3000 کپی خور دائم نمیشه نزنی بریکش کنی

اقا من متوجه منظورت نشدم
من میخوام یدونه کپی خور شدش (فروشنده کپی خورش کرده باشه) بگیرم
یعنی اونم کپی خور دائم نیست

*QWERT*
20-10-2009, 16:38
با اجازه کاربر فعال wondery
نه عزیز کپی خور دایم نیست.یعنی اگه پی اس پی رو خاموش کنی کپی خورش میپره و باید از اول کپی خور کنی که کار سختی نیست.
O.K؟

bleu2u4u
20-10-2009, 16:45
اگه خاموش اش نکنی مشکلی پیش نمیاد؟

*QWERT*
20-10-2009, 18:06
اگه خاموش اش نکنی مشکلی پیش نمیاد؟
نه مشکلی نیست.میذاریش رو استندبای.

wonderful
20-10-2009, 18:45
با اجازه کاربر فعال wondery
نه عزیز کپی خور دایم نیست.یعنی اگه پی اس پی رو خاموش کنی کپی خورش میپره و باید از اول کپی خور کنی که کار سختی نیست.
O.K؟

اون کاربر فعالشو پاک کن

این نقل قول ها هم قاطی کردند

deja-vu
20-10-2009, 18:51
من يه دونه PSP Fat مشکي خيلي تميز دارم.. اگه کسي خواست با 3000 PSP عوض ميکنم ولي مقداري سر ميگيرم.. در نظر داشته باشد کپي خور بودن فت دايمي هست :) من احتياجي به کپي خور بودن ندارم/

در ضمن دستگاه تميز و بدون هيچ مشکلي هست ..

drkiwi
20-10-2009, 20:07
از بر و بچه ها کسی Go نگرفته هنوز؟ یعنی من باید پیش مرگ بشم؟

Alixbox
20-10-2009, 21:40
از بر و بچه ها کسی Go نگرفته هنوز؟ یعنی من باید پیش مرگ بشم؟
حالا صبر کن 2-3 ماه دیگه بعد Go بخر (صبر کن کپی خور شه) . مگه Go تو ایرانم اومده؟

amita
20-10-2009, 22:31
سلام دوستان.
من چند روز پیش psp مدل 3004 رو خریدم.با کلی ذوق وشوق بازی locoroco2 (با فرمت iso) ریختم تو پوشه iso ، ولی هنگامی که خواستم بازی رو اجرا کنم این پیغام رو داد :
the game could not be started(80020148)
دوستان کسی می دونه این پیغام واسه چیه؟

bleu2u4u
20-10-2009, 22:36
من چند روز پیش psp مدل 3004 رو خریدم.

این 3004 دیگه چه صیغه ایه؟
من که تا حالا فقط 4 مدل psp دیده بودم

alireza fatemi
20-10-2009, 22:42
سلام دوستان.
من چند روز پیش psp مدل 3004 رو خریدم.با کلی ذوق وشوق بازی locoroco2 (با فرمت iso) ریختم تو پوشه iso ، ولی هنگامی که خواستم بازی رو اجرا کنم این پیغام رو داد :
the game could not be started(80020148)
دوستان کسی می دونه این پیغام واسه چیه؟

تو منو اصلی select بزنید بعد umd mode رو روی m33 driver یا sony p9... قرار بدید

amita
20-10-2009, 23:04
ممنون از جواب سریعت.
ولی علیرضا جان این کارو هم کردم درست نشد.در ضمن firmware هم 5.3 هست.
الان هم دوباره بازی کراش رو ریختم اما همین ارور رو داد

alireza fatemi
21-10-2009, 00:17
ممنون از جواب سریعت.
ولی علیرضا جان این کارو هم کردم درست نشد.در ضمن firmware هم 5.3 هست.
الان هم دوباره بازی کراش رو ریختم اما همین ارور رو داد

وقتی بازی رو می بینی یعنی دستگاه کپی خوره

پس دو حالت داره که بازی اجرا نمی شه :

1- همون umd mode رو گزینه نا مناسبیه

2- بازی خرابه

hacker3000
21-10-2009, 08:17
سلام

میخواستم ببینم چطور میشه 2 تا PSP رو به هم کانکت کرد ؟

مثلا میخوام با دوستم PES 2009 بازی کنیم . اگه ممکنه راهنمایی کنید

alireza fatemi
21-10-2009, 12:04
سلام

میخواستم ببینم چطور میشه 2 تا PSP رو به هم کانکت کرد ؟

مثلا میخوام با دوستم PES 2009 بازی کنیم . اگه ممکنه راهنمایی کنید

برای pes بازی کردن شما باید از منو اصلی بازی گزینه wireless رو انتخاب کنید بعد ad hoc

تو این قسمت یکی باید سرور بشه و یکی دیگه هم join رو انتخاب کنه

بعد هم که انتخاب تیم و ...

برای بازی های دیگه به همین شکل هست فقط شاید اسم گزینه فرق کنه ولی معمولا همین wireless هست

pasia
21-10-2009, 12:51
سایت برا خرید بازی umd میخوام

*QWERT*
21-10-2009, 13:10
سایت برا خرید بازی umd میخوام

بابا دلت خوشه ها.یه همچین چیزی پیدا نمیشه.

__Genius__
21-10-2009, 14:58
درود ،
بنده 260 تومان پول دارم و نمیدونم کدوم مدل از psp رو خریداری کنم ،
تفاوتهای مدل چینی و سفارش آمریکا / اروپا در چی هست ؟
کدوم بهتر هست ؟
چه مدلی از PSP به صرفه تر هست بخرم ؟
ممنون .

Hunter lord
21-10-2009, 15:00
بابا دلت خوشه ها.یه همچین چیزی پیدا نمیشه.

سلام

سایت Next gen فکر کنم بفروشه .

شما هم عصبانی هستیا ؟؟؟ :18:

بچه ها تاپیک بررسی و پیش نمایش دوباره راه افتاده ولی استقبال کمه ( پشتیبانی ) ممنون

amirs2k
21-10-2009, 15:24
یعنی security ش به جای wep ازاد یا none هستش؟[/quote]
ازاد هستش
در ضمن چرا سیو بازی ها بعد از اپدیت باز نمیشه

mori2985
21-10-2009, 16:58
سلام
یک خبر برای کساییکه psp کپی خور دائم دارند.
فریم ویر 5.50GEN-D فردا ریلیز میشه, اینجوریم که معلومه به خاطر باگ ها یی که 5.50GEN-Cداشته و گاهی اوقات فریز میشده این ورژن رو زودتر بیرون دادن.
اینم لینک منبع:

drkiwi
21-10-2009, 21:47
حالا صبر کن 2-3 ماه دیگه بعد Go بخر (صبر کن کپی خور شه) . مگه Go تو ایرانم اومده؟

پس خبر نداری رفیق.به هقته نکشید تو ایران اومد...
اما دوست دارم یه بار مثل آدما بازی کنم...یعنی چی؟ یعنی برم یه Go بخرم با یه PSN Card Credit و مثل بچه اروپاییها از PSN بازی رو Purchase کنم...

sonixax
22-10-2009, 02:19
سلام
یک خبر برای کساییکه psp کپی خور دائم دارند.
فریم ویر 5.50GEN-D فردا ریلیز میشه, اینجوریم که معلومه به خاطر باگ ها یی که 5.50GEN-Cداشته و گاهی اوقات فریز میشده این ورژن رو زودتر بیرون دادن.
اینم لینک منبع:

از اینجا دانلود کنید :

ولی موقع نصب صفحه سیاه میمونه .

sonixax
22-10-2009, 02:26
هیچ موقع هیچ شرکتی از فروش کنسول ضرر نمیکنه فقط از نرم افزار سود بیشتری میبره

این پست شما رو الان دیدم ، مایکروسافت روی هر دستگاه Xbox حدود 150 دلار ضرر میده ، قیمت تمام شده Ps3 هم حدود 400 یورو هست که به قیمت 300 یورو فروخته میشه ، این شرکت ها سعی دارند با فروش تجهیزات جانبی سودشون رو بدست بیاورند ، در ضمن قیمت SDK شرکت سونی برای کنسول PS3 در ازای هر بازی 1 میلیون دلار هستش و در حقیقت سود اصلی شرکت از اینجاست .

ali_ranger22
22-10-2009, 12:18
این پست شما رو الان دیدم ، مایکروسافت روی هر دستگاه Xbox حدود 150 دلار ضرر میده ، قیمت تمام شده Ps3 هم حدود 400 یورو هست که به قیمت 300 یورو فروخته میشه ، این شرکت ها سعی دارند با فروش تجهیزات جانبی سودشون رو بدست بیاورند ، در ضمن قیمت SDK شرکت سونی برای کنسول PS3 در ازای هر بازی 1 میلیون دلار هستش و در حقیقت سود اصلی شرکت از اینجاست .
وای پسر من چه سوتی ای دادم
جمله ای که می خواستم بگم این بود
هیچ موقع هیچ شرکتی از فروش کنسول سود نمیکنه فقط از نرم افزار سود بیشتری میبره

wonderful
22-10-2009, 13:46

ببخشید میشه بگید منبع این خبر کجاست؟

شما فرض کن رو هر کنسول 150 دلار رو هر یک میلیون کنسول 115 میلیون دلار رو هر ده میلیون کنسول 1150000000 (یک میلیارد و پانزده میلیون دلار) ضرر میده اونوقت به نظرت مایکرو سافت ور شکست نمیشد؟

alierna
22-10-2009, 14:08
سلام... این ضررا مال 4 سال پیششونه اگرم باشه!!! نه الان که دیگه قیمت سخت افزارای داخلی شون کمتر شده. همین بحثی که تو فروم های خارجی سر موضوع psp go بود و همه سرش شاکی بودن که الان که پول تمام شدش خیلی کمتره چرا قیمت اینقدربالاست. راجع به کنسول ها هم مطمئنا همینه

یه سوال.. این Gen D رو حتما باید روی gen c نصب کرد یا روی b2 هم میشه؟!؟!

wonderful
22-10-2009, 14:16
سلام... این ضررا مال 4 سال پیششونه اگرم باشه!!! نه الان که دیگه قیمت سخت افزارای داخلی شون کمتر شده. همین بحثی که تو فروم های خارجی سر موضوع psp go بود و همه سرش شاکی بودن که الان که پول تمام شدش خیلی کمتره چرا قیمت اینقدربالاست. راجع به کنسول ها هم مطمئنا همینه

یه سوال.. این Gen D رو حتما باید روی gen c نصب کرد یا روی b2 هم میشه؟!؟!

بله go ارتقا سخت افزاری خاصی نسبت به 3000 نداره نباید هم 90 دلار گرونتر باشه

بذار منتشر شه بعد ببین نصب میشه یا نه

Alixbox
22-10-2009, 14:24
این خصوصیات اضافه gen-d هست (البته انگلیسیه) alirena فکر کنم تو gen-b2 نصب بشه

All features of 5.50 GEN-B2 are available.
Ability to run 5.51+ games without having to patch them (UMD or ISO).
Possibility to launch PSN demos requiring 5.51+ without having to patch them (as MGS for example).
Possibility to connect to the Playstation Store by using MEDIAGO, to retrieve games and goodies without having to install Fake USB or other complicated stuff.
Possibility to use the XGEN Updater to install the official firmware 6.10 (use it only if you have a Pandora XGEN to be able to return later in Custom firmware)
480×272 AVC Videos are supported

sonixax
22-10-2009, 16:15
ببخشید میشه بگید منبع این خبر کجاست؟

شما فرض کن رو هر کنسول 150 دلار رو هر یک میلیون کنسول 115 میلیون دلار رو هر ده میلیون کنسول 1150000000 (یک میلیارد و پانزده میلیون دلار) ضرر میده اونوقت به نظرت مایکرو سافت ور شکست نمیشد؟

من این خبر رو پارسال توی Megagames خوندم ، قیمت مام شده سخت افزار Xbox 360 برای مایکبورسافت 150 دلار بیشتر از قیمت عرضه اش هست .

در ضمن سک شرکتی مثل مایکروسافت با یک کنسول که 1% از تمام محصولاتش رو در بر نمیگیره ورشکست نمیشه .

در کنار کنسول 360 صد هزار تا چیز دیگه فروخته میشه که ضرر 150 دلاری رو جبران که میکنه هیچ ، سود رسانی هم میکنه ،

برای نمونه فروش SDK بازی ها به شرکت های سازنده در ازای هر یک بازی ، چند تا بازی برای 360 هست ؟

فروش تجهیزات جانبی که قیمتش از قیمت تمام شده بیشتره .

فروش اکانت های مختلف برای لایو و ... .

فروش دستگاه های مد شده ، مثلا یک دستگاه خاص برای بازی GOW میاد قیمتش 5 برابر بیشتر همه میریزند یه روزه همشو میخرند .

و از همه مهم تر تبلیغ برای سایر محصولاتش .

در مورد شرکت سونی هم مثل همین داستان هست .

تازه خود این شرکت ها استودیو بازی سازی هم دارند که کلی هم پول از اونجا بدست میارند ، چون محصولاتشون رو صادر میکنند مالیات 19% هم ندارند و کلی قوانین و داستان های دیگه .

در طول تاریخ کنسول سازی در دنیا تنها کنسولی که ورشکست شد سگا دریم کست بود که نخواست دستگاه رو با کمی ضرر بفروشه و از جای دیگه سود بدست بیاره در نتیجه ساپورت و فروش دستگا 700 دلاری کم شد و نتونست با Ps2 که همش 300 دلار قیمتش بود رقابت کنه ، اگر سونی بخواد Ps3 رو به قیمت واقعی بفروشه هیمن 2 تا 3 میلیون دستگاهی هم که فروخته بود نمیتونست بفروشه و جلوی کنسول های دیگه کم میاورد و اونطوری ورشکست میشد .

PSP Go هم اگر گرون تره

1 - تازه اومده
2 - رقیبی نداره (DS نمیتونه رقیبی برای PSP باشه)

برای همینه ، شما باید دو تا کنسولی رو با هم مقایسه کنید که قابل مقایسه باشه ، نه اینکه بیاید GO رو با Ps3 مقایسه کنید بعد بگید پس چرا این گرون شد اون نشد ، این مثال شما مثل این میمونه که بگید اگر دولت داره روی نف سوبسیت میده پس چرا روی ماشین نمیده !!!

وقتی در بازار رقیبی نباشه شما هر قیمتی که بفروشی مشتری خودت رو داری ، مثل شرکت های ماشین سازی توی ایران ، اگر دولت اجازه بده که ماشین های خارجی با قیمت واقعیشون در ایران فروخته بشه دیگه کی میره پژو 405 که همش 1700 یورو قیمت داره بخره 10 میلیون تومان ؟
اصلا کی میره محصولات ایرانی بخره ؟

sonixax
22-10-2009, 16:16
بله go ارتقا سخت افزاری خاصی نسبت به 3000 نداره نباید هم 90 دلار گرونتر باشه

بذار منتشر شه بعد ببین نصب میشه یا نه

نه بابا Gen d نصب نمیشه ، صفحه سیاه میمونه ، من دیشب دانلود کردم . توی همین تاپیک هم لینکشو گذاشتم .

Alixbox
22-10-2009, 16:20
soniax پی اس پی go رو چند خریدی؟

Big-Boss
22-10-2009, 19:33
به به sonixax عزیز psp go خریدی ؟ مبارکه از گیم استاپ گرفتی؟
راستی فیفا 10 رو 5.00 m33-4 اجرا میشه یا باید از این بلاهای جدید سرش در اورد؟

kamil_ps3
22-10-2009, 21:23
سلام دوستان .

من یه ماهی میشه به p30world سر نزدم . چه خبر؟ کپی خور دایمی برای psp اومده؟ راستی من دارم این gta جدیده رو دانلود میکنم که نوشته پچ شده . چه جوری باید اجراش کنم ؟

ببخشید دیگه یه ماهیه از دنیا بی خبریم.

amino-danger
22-10-2009, 21:35
سلام دوستان همين الان يه مشكل برام پيش اومد...
الان PSP رو روشن كردم بازي هام +موزيك كامل اومدن بعد درش آوردم خواستم بازي بريزم توش ديدم وقتي ميزنم تو رم ريدر چند ثانيه روشن ميشه چراغه رم ريدر بعد خاموش ميكنه با خشاب هم امتحان كردم همينطوريه بعد زدمش تو PSP ديدم نخير ديگه مموري رو شناسايي نميكنه!!حالا چيكار كنم؟

alyx
22-10-2009, 22:02
با یه آنتی ویروس آپدیت شده اسکنش کن...

alierna
22-10-2009, 22:03
من این خبر رو پارسال توی Megagames خوندم ، قیمت مام شده سخت افزار Xbox 360 برای مایکبورسافت 150 دلار بیشتر از قیمت عرضه اش هست .

در ضمن سک شرکتی مثل مایکروسافت با یک کنسول که 1% از تمام محصولاتش رو در بر نمیگیره ورشکست نمیشه .

در کنار کنسول 360 صد هزار تا چیز دیگه فروخته میشه که ضرر 150 دلاری رو جبران که میکنه هیچ ، سود رسانی هم میکنه ،

برای نمونه فروش SDK بازی ها به شرکت های سازنده در ازای هر یک بازی ، چند تا بازی برای 360 هست ؟

فروش تجهیزات جانبی که قیمتش از قیمت تمام شده بیشتره .

فروش اکانت های مختلف برای لایو و ... .

فروش دستگاه های مد شده ، مثلا یک دستگاه خاص برای بازی GOW میاد قیمتش 5 برابر بیشتر همه میریزند یه روزه همشو میخرند .

و از همه مهم تر تبلیغ برای سایر محصولاتش .

در مورد شرکت سونی هم مثل همین داستان هست .

تازه خود این شرکت ها استودیو بازی سازی هم دارند که کلی هم پول از اونجا بدست میارند ، چون محصولاتشون رو صادر میکنند مالیات 19% هم ندارند و کلی قوانین و داستان های دیگه .

در طول تاریخ کنسول سازی در دنیا تنها کنسولی که ورشکست شد سگا دریم کست بود که نخواست دستگاه رو با کمی ضرر بفروشه و از جای دیگه سود بدست بیاره در نتیجه ساپورت و فروش دستگا 700 دلاری کم شد و نتونست با Ps2 که همش 300 دلار قیمتش بود رقابت کنه ، اگر سونی بخواد Ps3 رو به قیمت واقعی بفروشه هیمن 2 تا 3 میلیون دستگاهی هم که فروخته بود نمیتونست بفروشه و جلوی کنسول های دیگه کم میاورد و اونطوری ورشکست میشد .

PSP Go هم اگر گرون تره

1 - تازه اومده
2 - رقیبی نداره (DS نمیتونه رقیبی برای PSP باشه)

برای همینه ، شما باید دو تا کنسولی رو با هم مقایسه کنید که قابل مقایسه باشه ، نه اینکه بیاید GO رو با Ps3 مقایسه کنید بعد بگید پس چرا این گرون شد اون نشد ، این مثال شما مثل این میمونه که بگید اگر دولت داره روی نف سوبسیت میده پس چرا روی ماشین نمیده !!!

وقتی در بازار رقیبی نباشه شما هر قیمتی که بفروشی مشتری خودت رو داری ، مثل شرکت های ماشین سازی توی ایران ، اگر دولت اجازه بده که ماشین های خارجی با قیمت واقعیشون در ایران فروخته بشه دیگه کی میره پژو 405 که همش 1700 یورو قیمت داره بخره 10 میلیون تومان ؟
اصلا کی میره محصولات ایرانی بخره ؟

همه ی حرفای شما درست... اما فکر میکنی قیمت تمام شده ی هر کنسول با 4 سال پیشش یکیه؟

amino-danger
22-10-2009, 22:26
با یه آنتی ویروس آپدیت شده اسکنش کن...
آخه به طور كامل شناسايي نميشه كه اسكنش كنم... :41:
تا ميزارمش تو رم ريدر چراغه سبزش روشن ميشه ولي سريعا خاموش ميشه..
راستي وقتي مموري روشه چراغه روي PSP چشمك ميزنه ولي ميخوام فرمت كنم ميگه مموري كاردي قرار نگرفته!

hacker3000
23-10-2009, 07:46
برای pes بازی کردن شما باید از منو اصلی بازی گزینه wireless رو انتخاب کنید بعد ad hoc

تو این قسمت یکی باید سرور بشه و یکی دیگه هم join رو انتخاب کنه

بعد هم که انتخاب تیم و ...

برای بازی های دیگه به همین شکل هست فقط شاید اسم گزینه فرق کنه ولی معمولا همین wireless هست

بازم سلام .

این کاری که شما گفتی رو انجام دادم . ولی وقتی روی گزینه ی adhoc زدم یه پیغام با متن زیر داد

( there is no wireless match data )

اینم بگم که بلا فاصله این پیغام اومد , یعنی هیچ سرچ انجام نداد

مشکل از چیه ؟

amino-danger
23-10-2009, 12:54
آخه به طور كامل شناسايي نميشه كه اسكنش كنم... :41:
تا ميزارمش تو رم ريدر چراغه سبزش روشن ميشه ولي سريعا خاموش ميشه..
راستي وقتي مموري روشه چراغه روي PSP چشمك ميزنه ولي ميخوام فرمت كنم ميگه مموري كاردي قرار نگرفته!
بچه ها راهي نيست ديگه؟؟روي يه سيستم ديگه هم تست كردم انجام نشد...روي لب تاب هم تست كردم انجام نشد...اگه رمي سوخته باشه!چراغ ram پي اس پي روشن ميشه؟؟يا واسه چند ثانيه اول چراغ رم ريدر روشن ميشه؟؟؟تورو خدا كمك كنين :13:

alireza fatemi
23-10-2009, 14:15
بازم سلام .

این کاری که شما گفتی رو انجام دادم . ولی وقتی روی گزینه ی adhoc زدم یه پیغام با متن زیر داد

( there is no wireless match data )

اینم بگم که بلا فاصله این پیغام اومد , یعنی هیچ سرچ انجام نداد

مشکل از چیه ؟

راه بازی کردنش همینه
خودم چندین بار بازی کردم

بچه ها راهي نيست ديگه؟؟روي يه سيستم ديگه هم تست كردم انجام نشد...روي لب تاب هم تست كردم انجام نشد...اگه رمي سوخته باشه!چراغ ram پي اس پي روشن ميشه؟؟يا واسه چند ثانيه اول چراغ رم ريدر روشن ميشه؟؟؟تورو خدا كمك كنين :13:

اگه چراغ مموری psp چشمک میزنه (بصورت مداوم) یعنی مموری خوب جا نرفته یا مشکل داره
این کارای رو که میگم تست کن:

1- اول دستگاه رو کامل خاموش کن بعد مموری رو بزن جا دوباره روشن کن

2-به پشت مموری اون قسمتی که بوسیله بازیکه ای از پلاستیک مدار ها از هم جدا شدن توجه کن یه وقت نشکسته باشه و کج شده باشه
اگه این ضور بود با دست درستش کن

3- مموری روی یک موبایل هم امتحان کن (برای مموری های استیک از مموری ریدر زیاد استفاده نکن چون مموری رو خراب میکنه |خودم تجربه کردم|)

amino-danger
23-10-2009, 15:20
راه بازی کردنش همینه
خودم چندین بار بازی کردم

اگه چراغ مموری psp چشمک میزنه (بصورت مداوم) یعنی مموری خوب جا نرفته یا مشکل داره
این کارای رو که میگم تست کن:

1- اول دستگاه رو کامل خاموش کن بعد مموری رو بزن جا دوباره روشن کن

2-به پشت مموری اون قسمتی که بوسیله بازیکه ای از پلاستیک مدار ها از هم جدا شدن توجه کن یه وقت نشکسته باشه و کج شده باشه
اگه این ضور بود با دست درستش کن

3- مموری روی یک موبایل هم امتحان کن (برای مموری های استیک از مموری ریدر زیاد استفاده نکن چون مموری رو خراب میکنه |خودم تجربه کردم|)
1-اين كارو كردم جواب نداد...
2-ميشه دقيقتر بگي كجاشجو درست كنم.؟زياد متوجه نشدم!
3-مموري PSP فك نكنم زياد جواب بده روي موبايل با اين جال روي K750 تست كردم شناسايي نكرد!
فعلا فقط روي شماره 2 كه گفتي اميدوارم چون مموري كارد موبايل (كا 750)هم انداختم روي PSP شناسايي نكرد!
راستي ميشه بگي با چي از اين به بعد مموري رو بزنم به كامپيوتر؟؟؟(اگه بخوام USB پي اس پي بگيرم چقدره؟)

ويرايش:دوباره مموري كارد كا 750 زدم توش PSP اونو شناخت.....انگار 15 هزار پيده شدم...

mori2985
23-10-2009, 16:30
یک خبر دیگه , یک آپدیت جدید برای فریم ویر 5.50GEN-D فردا منتشر میشه اینم لیست آپدیت هایی که در این نسخه ایجاد می شه

Custom Firmware 5.50GEN-D2 changelog:

Evangelion Anti CFW patch Fix
Fix Wlan TKIP in game loop : PES 2009 , fifa , Motorstorm , GTA CW ect
Fix Video Output With 5.5X and 6.X Games like GTA Chinatowns War
Fixed recovery menu with make Pandora and make battery normal
"Removed splash screen "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamil_ps3
23-10-2009, 16:37
دوستان کسی به سوال من جواب نداد. کپی خور دایم برای psp اومده؟

دوستان بشدت gta :ct پیشنهاد میشه. فوقالعادس خیلی جذابه بعد یه ماه 4 ساعت پای psp نشستم.

M_F_GAMER
23-10-2009, 17:50
دوستان این فریمور gen_c چی شد؟آموزش نصبش اومد که ما نصب کنیم؟مشکلی نداره؟کسی نصب کرده؟
این gen_d رو کسی نصب کرده؟چه جوری هاست؟آموزش نصبش کجاست؟مشکلی نداره؟

mori2985
23-10-2009, 19:17
دوستان کسی به سوال من جواب نداد. کپی خور دایم برای psp اومده؟

اگه پی اس پیت 3000 یا 2000 جدید هست نه هنوز نیومده .برای اون قدیمیا هم که از روش پاندورا کپی خور می شد , فریم ویر 5.5GEN-D اومده که تا فردا 5.5GEN-D2 هم ریلیز میشه.

alireza fatemi
23-10-2009, 19:32
1-اين كارو كردم جواب نداد...
2-ميشه دقيقتر بگي كجاشجو درست كنم.؟زياد متوجه نشدم!
3-مموري PSP فك نكنم زياد جواب بده روي موبايل با اين جال روي K750 تست كردم شناسايي نكرد!
فعلا فقط روي شماره 2 كه گفتي اميدوارم چون مموري كارد موبايل (كا 750)هم انداختم روي PSP شناسايي نكرد!
راستي ميشه بگي با چي از اين به بعد مموري رو بزنم به كامپيوتر؟؟؟(اگه بخوام USB پي اس پي بگيرم چقدره؟)

ويرايش:دوباره مموري كارد كا 750 زدم توش PSP اونو شناخت.....انگار 15 هزار پيده شدم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورم همون همون قسمت طلایی رنگ مموری هست که بوسیله باریکه هایی از هم جدا شدن

در ضمن من هم مموری 64 فابریک k750 رو روی psp امتحان کردم و جواب داد هم مموری 4 گیگ psp رو روی k750 گذاشتم!

برای وصل کردن psp هم به کامپیوتر میتونی از کابل مموری ریدر هم استفاده کنی

amino-danger
23-10-2009, 20:04

منظورم همون همون قسمت طلایی رنگ مموری هست که بوسیله باریکه هایی از هم جدا شدن

در ضمن من هم مموری 64 فابریک k750 رو روی psp امتحان کردم و جواب داد هم مموری 4 گیگ psp رو روی k750 گذاشتم!

برای وصل کردن psp هم به کامپیوتر میتونی از کابل مموری ریدر هم استفاده کنی
نه قسمت طلايي رو نيگا كردم سالمه!فك كنم ديگه خراب شده باشه ديگه ۀآره؟ :2:
راستي شما از اينا ميگين؟؟(اينا ديگه اطمينانين؟؟؟)(به نظر شما كدوم بهتره اين يا psp usb?)

alireza fatemi
23-10-2009, 20:17
نه قسمت طلايي رو نيگا كردم سالمه!فك كنم ديگه خراب شده باشه ديگه ۀآره؟ :2:
راستي شما از اينا ميگين؟؟(اينا ديگه اطمينانين؟؟؟)(به نظر شما كدوم بهتره اين يا psp usb?)

فکر کنم دیگه باید سر کیسه شل کنی

این عکس چه جالب بود:20:
تا حالا ندیده بودم:31:

من منظورم دقیقا کابلی هست که مموری ریدر رو به pc وصل میکنی که یک طرفش USB و یک طرف دیگش miniUSB هست

البته از چیزی که تو همین عکس هم هست می تونی استفاده کنی

amino-danger
23-10-2009, 20:29
فکر کنم دیگه باید سر کیسه شل کنی

این عکس چه جالب بود:20:
تا حالا ندیده بودم:31:

من منظورم دقیقا کابلی هست که مموری ریدر رو به pc وصل میکنی که یک طرفش USB و یک طرف دیگش miniUSB هست

البته از چیزی که تو همین عکس هم هست می تونی استفاده کنی
آره خودمم همينطوري خواستم اين رم ريدر قاتلو پرت كنم گوشه اتاق :21: يدفعه ديدم اين كه كابل ميخوره به psp :27: كابلشو دراوردم الان وصله به pc ولي pc شناسايي نميكنه!تو psp هم زد كه گزينه cahrg رو off كنم كه كردم ولي هنوز اين چندين دقيقس كه رو please wait...سيدي نصب ميخواد؟؟اگه ميخواد داري بهم بدي؟

alireza fatemi
23-10-2009, 20:57
آره خودمم همينطوري خواستم اين رم ريدر قاتلو پرت كنم گوشه اتاق :21: يدفعه ديدم اين كه كابل ميخوره به psp :27: كابلشو دراوردم الان وصله به pc ولي pc شناسايي نميكنه!تو psp هم زد كه گزينه cahrg رو off كنم كه كردم ولي هنوز اين چندين دقيقس كه رو please wait...سيدي نصب ميخواد؟؟اگه ميخواد داري بهم بدي؟

سی دی خاصی که نداره

همینطور که وصل می کنی باید خودش بشناسه

خدایی نکرده ویندوز 98 که نداری:دی

amino-danger
23-10-2009, 20:59
سی دی خاصی که نداره

همینطور که وصل می کنی باید خودش بشناسه

خدایی نکرده ویندوز 98 که نداری:دی
نه بابا XP :21:
وصل ميكنم هيچي نميشناسه(هم از جلو زدم هم پشت)
ولي فق PSP نسبت به دراوردن يا زدن كابل حساسيت نشون ميده ولي اصلا رو PLEASE WAIT ميمونه...

mori2985
23-10-2009, 22:03
این بازی Cloudy with a chance of Meat Balls چجور بازییه؟
چه سبکیه ؟ اصلا ارزش بازی کردن داره یا نه؟

aha2012
24-10-2009, 00:19
سلام من gta ct و دانلود کردم
ولی نمی دونم چه کپی خوری نصب کنم که بتونم بازی کنم
لطفا راهنمایی کنید
در صورت لزوم لینک دانلود بذارید

psp 2000
F 5.00

alyx
24-10-2009, 06:57
اگه بازی پچ شده رو دانلود کرده باشی روی 5.00m33 و 5.03mhu و 5.5gen همه مدلهاش! جواب میده... و اگه پچ شده نیست باید پچش کنی!
منم دارم دانلود میکنم ولی به پارت 4 که رسیدم ارور داد!!!عجب بدبختی گیر کردیما!

احمدصالح پور
24-10-2009, 11:11
دوستان پی اس پی کلا"چند نسخه کال آف دیوتی و مدال آف هانر داره ؟؟؟؟ممنون میشم بگین و آیا به جز از روسیه با عشق جیمز باند دیگه ای داره ؟؟؟

amino-danger
24-10-2009, 13:37
دوستان پی اس پی کلا"چند نسخه کال آف دیوتی و مدال آف هانر داره ؟؟؟؟ممنون میشم بگین و آیا به جز از روسیه با عشق جیمز باند دیگه ای داره ؟؟؟
اگه اشتباه نكنم psp فقط يه نسخه cod داره كه اونم همون نسخه اوله.ولي medal of honor 2 تا داره يه heroes 1 و يه heroes 2....در مورد آخري هم بله فقط همين يه نسخست... :10:

bleu2u4u
24-10-2009, 13:42
قیمت رم 4 و 8 گیگ اصل چقدره؟

mori2985
24-10-2009, 14:59
CFW جدید برای 5.5GEN-D ریلیز شد.که اون فریم ویر رو به 5.5GEN-D2 آپدیت و مشکلات این نسخه رو رفع می کنه.
اینم لینک منبع و توضیحات:

اینم لینک دانلود:

mori2985
24-10-2009, 15:19
یه چیز می گم , نمی دونم تبلیغ میشه یا نه ؟ حالا اگه تبلیغ شد حذفش کنید.
مجله دنیای بازی یه مدتیه همراه مجلش یه سی دی میده بیرون که هر دفعه یه چند تا بازی psp داخلشه و قیمتشم 1500 تومنه .
این دفعه بازی gran turismo رو گذاشته .هرکسی که مثل من اینترنت دایال آپ دارن و نمی تونن دانلود کنن می تونن اونو از روزنامه فروشی ها بخرند .جدا از مجله هم فروخته می شه.

Alixbox
24-10-2009, 16:31
CFW جدید برای 5.5GEN-D ریلیز شد.که اون فریم ویر رو به 5.5GEN-D2 آپدیت و مشکلات این نسخه رو رفع می کنه.
اینم لینک منبع و توضیحات:

اینم لینک دانلود:

5.50GEN-D2

ابتدا این فایل را دانلود کنید >>>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطریقه نصب :
ابتدا فایل بالا را دانلود کنید سپس از خالت فشرده خارج کنید.
فایل GEN-D2 را در X:\PSP\GAME کپی کنید .
سپس برنامه Quick Update 5.50 GEN-D2 را از داخل psp اجرا کنید.
بعد از باز شدن X را زده و در اخر برای خروج X را زده
به GEN-D2 خوش امدید .

نکته : این اموزش برای کسانی هست که GEN-D دارن و میخواهند به GEN-D2 اپدت کنند

هشدار: این آموزش فقط برای دوستانی هست که مدل دستگاه آنها 1000 و 2000 قدیمی(دستگاه هایی که با پاندورا کپی خور شده اند) هست.پس دوستانی که psp 3000 و 2000 جدید که کپی خور موقت هست و با ChickHEN کپی خور شده اند به هیچ وجه نصب نکنند.در صورت نصب دستگاه آنها بریک کرده و فعلا نمیشه درستش کرد.

تغیرات در این فریمور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید****************************************** ******** **********************************

تمام حقوق این آموزش مربوط به شخصAlixBoxو سایت p30world میباشد.لطفا کپی رایت را رعایت کنید.

************************************************** **********************************

.....................................

imana
24-10-2009, 17:31
با سلام
امکانش هست که psp 3000 هم بالاخره کپی خور دائم بشه و فریمور جدیدش هک بشه یا کلا هکرها 3000 رو بیخیال شدن و چسبیدن به fat و slim ؟؟

Alixbox
24-10-2009, 17:45
با سلام
امکانش هست که psp 3000 هم بالاخره کپی خور دائم بشه و فریمور جدیدش هک بشه یا کلا هکرها 3000 رو بیخیال شدن و چسبیدن به fat و slim ؟؟
امکانش خیلی زیاده که کپی خور دایم بشه و GO کپی خور موقت .

amino-danger
24-10-2009, 18:45
راستي يه سوال امروز كه مموري كارد رو بردم زدش به ماله خودش گفت سالمه بعد گفتم فرمتش كن فرمت كرد ولي الان ميزنم قد مموري ريدر خودم دوباره همون مشكله زدم قد psp هم نشناخت راستي psp usb همخريدم(نوشدارو پس از مرگ سهراب)بعد اون رمرو انداحتم گفت مموري كاردي وجود نداره بعد مموري كارد گوشي كا 750 زدم شناختش..يعني الان ايراد از چي ميتونه باشه؟

gomnam23
24-10-2009, 19:35
راستي يه سوال امروز كه مموري كارد رو بردم زدش به ماله خودش گفت سالمه بعد گفتم فرمتش كن فرمت كرد ولي الان ميزنم قد مموري ريدر خودم دوباره همون مشكله زدم قد psp هم نشناخت راستي psp usb همخريدم(نوشدارو پس از مرگ سهراب)بعد اون رمرو انداحتم گفت مموري كاردي وجود نداره بعد مموري كارد گوشي كا 750 زدم شناختش..يعني الان ايراد از چي ميتونه باشه؟

شما PSP خودت رو واسش ببر بگو با مال خودت فرمت کنه.

kamil_ps3
24-10-2009, 20:50
اگه بازی پچ شده رو دانلود کرده باشی روی 5.00m33 و 5.03mhu و 5.5gen همه مدلهاش! جواب میده... و اگه پچ شده نیست باید پچش کنی!

تو تاپیک دانلود بازی ها هم گفته بودم یکی از پارت ها خرابه . شما از مگا اپلود دانلود کن که علیرضا تو تاپیک دانلود بازی psp گذاشته من خودم دانلود کردم هم سالمه هم پچ شده هم قابلیت resum داره.

aha2012
24-10-2009, 21:37

اگه میشه بگو از کجا بفهمم پچ شده است و یا از کجا فریم ورمو درست کنم

amino-danger
24-10-2009, 21:46
اگه میشه بگو از کجا بفهمم پچ شده است و یا از کجا فریم ورمو درست کنم
با اجازه من جوابتو ميدم...
در جواب سوال اول شما بايد بگم كه اول بايد بري تو پنل SETTINGS بعد SYSTEM SETTINGS بعد SYSTEM INFORMATION بعد جلو VERION نوشته مثلا 5.03.
جواب سوال دوم هم بايد بگم اگه منظورتون اينه كه يه فريمور جديد كپي خور شده ميخواين بزنين كه تو همين فروم آموزشي براي كپي خور كردن فريمور وجود داره!:10:

bleu2u4u
24-10-2009, 22:15
اقا من امروز خدا رو شکر رفتم یه 3000 گرفتم که با رم 8 گیگ و مخلفات اش شد 200 تومن
طرف برام God of War رو هم ریخت
فقط یه چند تا سوال داشتم میخواستم ببینم الان چه فرمت های ویدیویی رو میخونه؟ یه سوال دیگم هم این بود که برای فرمتهایی که خود psp نمیتونه بخونه برنامه ای نیست

---
پ.ن 1:راستی اگه میشه یه 10-20 تا بازی توپ psp رو که همه توصیه میکنن معرفی کنید تا برم تو کار دانلودشون
پ.ن 2:نظرتون در مورد بازیهای ابالای لیست این سایت چیه؟

amino-danger
24-10-2009, 22:22
اقا من امروز خدا رو شکر رفتم یه 3000 گرفتم که با رم 8 گیگ و مخلفات اش شد 200 تومن
طرف برام God of War رو هم ریخت
فقط یه چند تا سوال داشتم میخواستم ببینم الان چه فرمت های ویدیویی رو میخونه؟ یه سوال دیگم هم این بود که برای فرمتهایی که خود psp نمیتونه بخونه برنامه ای نیست
خوب گرفتي PSP رو راستي اگه ميخواي بدوني RAM اورجيناله يا نه برو روي پوشه GAMES بعد مثلث رو بزن بعد INFORMATION اگه جلوي MAGICGATE زد SUPPORTED رمت اصله!اگه UNKNOWN رمت تقلبيه!در ضمن بايد حتما پسوند ويديو ها MP4 باشه كه با اكثر برنامه ها ميشه مثله ULEAD البته برنامه مخصوص خودش هم هست(يه چنداتيي)الان حسش نيست ولي سرچ كني تو نت حتما پيدا ميكني...(PSP VIDEO-PSP VIDEO CONVERTERو...)راستي با برنامه BOKR هم ميتوني فايل هاي ADOBE READER يعني PDF هم اجرا كني..

sonixax
24-10-2009, 22:34
سلام ..

میگم این GTA جدیده یک فاجعه به تمام معناست ، چه طوری این همه امتیاز آورده ؟

bleu2u4u
24-10-2009, 23:08
نه رم اصل نیست
خود فروشنده هم گفت اصل نیست ولی 2 ماه گارانتی داره
کیفیت اش هم نسبت به رم هایی که قبلا برای موبایلم گرفته بودم خیلی بهتره (مخصوصا سرعتش)
یه سیم usb که میخوره تو دستگاه هم گرفتم که به مشکل اون رفیقمون که رمش به فنا رفته مبتلا نشم

راستی میشه لینک این BOKR رو هم بدی حسابی محتاجشم
یه سوال دیگه ما دانشگاهمون اینترنت WIRELESS داره میخواستم ببینم چجوری باید با این بهش وصل شد

bleu2u4u
24-10-2009, 23:10
سلام ..

میگم این GTA جدیده یک فاجعه به تمام معناست ، چه طوری این همه امتیاز آورده ؟

چرااا؟
نا امیدم کردی!!!

sonixax
24-10-2009, 23:20
چرااا؟
نا امیدم کردی!!!

:2: خیلی بیخوده ، انگار داری شماره 2 شو بازی میکنی ، گیم پلی زیر زمین ، رانندگی فاجعه :2:

اینا چی فکر کردن توی اواخر سال 2009 اینو دادن توی بازار ؟ ولشون کنن سوپر ماریو به همون شیوه نینتندو درست میکنند لابد امتیازش میشه 10 .

alireza fatemi
24-10-2009, 23:24
:2: خیلی بیخوده ، انگار داری شماره 2 شو بازی میکنی ، گیم پلی زیر زمین ، رانندگی فاجعه :2:

اینا چی فکر کردن توی اواخر سال 2009 اینو دادن توی بازار ؟ ولشون کنن سوپر ماریو به همون شیوه نینتندو درست میکنند لابد امتیازش میشه 10 .

منم خوشم نیومد ازش:2:

ولی دو نفر رو دیدم خوششون اومده و امتیازش هم 9 و خورده ای شده گفتم شاید من مشکل دارم

الان فهمیدم مشکل از یه جای دیگست:دی

amino-danger
25-10-2009, 00:51
نه رم اصل نیست
خود فروشنده هم گفت اصل نیست ولی 2 ماه گارانتی داره
کیفیت اش هم نسبت به رم هایی که قبلا برای موبایلم گرفته بودم خیلی بهتره (مخصوصا سرعتش)
یه سیم usb که میخوره تو دستگاه هم گرفتم که به مشکل اون رفیقمون که رمش به فنا رفته مبتلا نشم

راستی میشه لینک این BOKR رو هم بدی حسابی محتاجشم
یه سوال دیگه ما دانشگاهمون اینترنت WIRELESS داره میخواستم ببینم چجوری باید با این بهش وصل شد
آره حتما USB بگير من كه رمم فنا شد ولي USB براش خريدم از اين به بعد داغون نشه رمم!(شد 3 هزار تومان)
====
اينم لينك برنامه BOOKR:
Size : ۵.۲۵ MB

===
در مورد سوالت هم بگم كه يه دكمه بالاي PSP هست كه كشويي مانند كه روش نوشته WLAN كه بايد بكشيش سمت راست اينجوري فعال ميشه بعد برو NETWORK SETTINGS بعد INSFRASTRUCTRE MODE بعد NEW CONNECTION بعد SCAN بعد از زدن SCAN اگه اون مكان WIRLES باشه شناسايي ميكنه بعد رو كانكشن پيدا شده ضربدر بزن ..حالا ديگه به نت وصلي... :8:

aha2012
25-10-2009, 01:05
با اجازه من جوابتو ميدم...
در جواب سوال اول شما بايد بگم كه اول بايد بري تو پنل SETTINGS بعد SYSTEM SETTINGS بعد SYSTEM INFORMATION بعد جلو VERION نوشته مثلا 5.03.
جواب سوال دوم هم بايد بگم اگه منظورتون اينه كه يه فريمور جديد كپي خور شده ميخواين بزنين كه تو همين فروم آموزشي براي كپي خور كردن فريمور وجود داره!:10:

فریمورم
5.00
m33-4
حالا اگه میشه بگو آموزشه کدوم صفحه است
من می خوام بازی های جدیدو مخصوصا gta و بازی کنم

لطفا راهنمایی کنید

amirs2k
25-10-2009, 01:26
با سلام
وقتي با نرم افزار bookr .8 ميخام يه pdf را باز كنم دستگاه هنگ ميكنه و خاموش ميشه
در ضمن كرنل به چه دردي ميخوره؟

مشخصات m33-6 5

metaler-soad
25-10-2009, 01:30
فریمورم
5.00
m33-4
حالا اگه میشه بگو آموزشه کدوم صفحه است
من می خوام بازی های جدیدو مخصوصا gta و بازی کنم

لطفا راهنمایی کنید

از اینجا فریمورتو آپدیت کن به 5.50gen

وقتی آپدیت کردی با آموزش زیر بازی های جدید رو میتونی بازی کنی

starn
25-10-2009, 12:20
سلام به برو بکس
دوستان قیمت های جدید psp رو لطف می کنید (تو بازار تهران)
3000
و go
راستی این go کپی خور شده؟

Alixbox
25-10-2009, 13:39
سلام به برو بکس
3000
و go
پی اس پی 3000 کپی شده موقت 170 هزار تومان
پی اس پی GO 16GB مشکی 300 هزار تومان
پی اس پی گو هنور کپی خور نشده

قیمت ها از فروشگاه فتحی هست

alyx
25-10-2009, 14:33
حالا که بعد دو روز جی تی ای رو دانلود کردم همه میگن بازی مزخرفیه!!!!تا قبل این همه میگفتن خدای بازیه!
از این به بعد فقط به خودم اعتماد میکنم!!!

alireza fatemi
25-10-2009, 15:05
حالا که بعد دو روز جی تی ای رو دانلود کردم همه میگن بازی مزخرفیه!!!!تا قبل این همه میگفتن خدای بازیه!

حالا نظر خودت چیه؟

هر کس یه دیدی نسبت به این بازی داره

فکر کنم کسایی که نسخه دی اس رو بازی کردن این بازی رو خیلی سطح بالا می بینن برای همین هم نمره بازی خیلی بالا شده

sonixax
25-10-2009, 15:35
حالا نظر خودت چیه؟

هر کس یه دیدی نسبت به این بازی داره

فکر کنم کسایی که نسخه دی اس رو بازی کردن این بازی رو خیلی سطح بالا می بینن برای همین هم نمره بازی خیلی بالا شده

آخه DS هم شد کنسول ؟ بهترین بازیش هری پاتره :)

برای اونهایی که با DS بازی میکردند با اون بازی های زیر 5 سال شاید این GTA خیلی خوب بوده باشه . من یکی که حالم داشت بد میشد ، این چی بود آخه ؟
راک استار یه بازی داره یه پسر شر و شورس توی یه مدرسه ، برای ps2 هستش ، این از اون هم بیخود تر بود .

reza_asil
25-10-2009, 15:46
سلام دوستان

من قصد خرید psp 3000 رو دارم فقط چند تا سوال داشتم :

1. آخرین نسخه کپی خور دستگاه چیست و چه ورژنی بشه بهتر هست ؟

2.چه لوازمی بهتر هست در کنار دستگاه بگیرم ؟

3. مموری چند گیگ و چه مارک و چه کلاسی باشه ؟

4. 10 تا از بهترین بازی های موجود که همه اتفاق نظر دارین رو بفرمایید

5. لطف کنین به من pm بدین و یک فروشگاه معتبر معرفی کنید

6. در آخر هر نکتی که لازم می دونید قبل و بعد از خرید باید به اون توجه کنیم رو بفر مایید

ممنون

mori2985
25-10-2009, 15:55
این بازی Cloudy with a chance of Meat Balls چجور بازییه؟
چه سبکیه ؟ اصلا ارزش بازی کردن داره یا نه؟

کسی این سوال ما رو جواب نمی ده ؟

Hunter lord
25-10-2009, 17:06
سلام دوستان چند عدد سوال دارم .

من مقداری پول دستم اومده می خواستم یک وسایل جانبی بخرم می خواستم بدونم از کجا بگیرم مطمین باشه ؟

2. آیا واقعا برچسب LCD ضد خط وجود دارد ؟

3. باطری برای PSP قیمتش چنده ؟

4. پایین ترین سرعت ADSL که دوستان رکورد زدن و باهاش بازی PSP رو گرفتن چه سرعتی است ؟

ShayaN3K
25-10-2009, 17:42
4. پایین ترین سرعت ADSL که دوستان رکورد زدن و باهاش بازی PSP رو گرفتن چه سرعتی است ؟

من هم با 64K/b بازی PSP گرفتم هم با 1Mb

خوب مسلما 1Mb بهتره

M_F_GAMER
25-10-2009, 18:08
GT رو می گی یا GTA؟
GT که خیلی بازی داغونی بود!ولی GTA:CW خدای بازیه!خیلی حال میده!

kamil_ps3
25-10-2009, 18:45
آخه DS هم شد کنسول ؟ بهترین بازیش هری پاتره :)

برای اونهایی که با DS بازی میکردند با اون بازی های زیر 5 سال شاید این GTA خیلی خوب بوده باشه . من یکی که حالم داشت بد میشد ، این چی بود آخه ؟
راک استار یه بازی داره یه پسر شر و شورس توی یه مدرسه ، برای ps2 هستش ، این از اون هم بیخود تر بود .

خوب این سلیقه شماست. bully یکی از بهترین های ps2 بود که به خاطر محبوبیتش نسخه 360 اون هم اومد . به نظر من که جالب بود در مورد Gta هم من که هر روز 360 بازی میکنم برای من جذاب بود پس ربطی به ds و گرافیک نداره .

دوستان همه چی گرافیک نیست .( ولی به نظر من با این که از بالا نشون میده باز هم گرافیکش بالاست یه چیزی تو مایه های kilzon ).

در کل برای من خیلی جذابه . دوستان هم بستگی به سلیقه خودتون داره ممکنه براتون مزخرفترین بازی تاریخ باشه یا بهترین و جذابترین بازی psp که تا حالا بازی کردین.

bleu2u4u
25-10-2009, 18:46
دوستان من پیشنهاد میکنم بجای محافظ lcd از کیفهایی که psp میره توشون و جلوی lcd یه صفحه ی مقاوم دارن استفاده کنن
من خودم همره با psp ام یدونه گرفتم 5 تومن (البته میگفت 8 تومن) خیلی عالیه

w700
25-10-2009, 19:42
منم راستش اولش خوشم نمیومد از این GTA جدیده!
ولی وقتی 2 روز بازی کنی معتادش میشی!
در ضمن صداها و جلوه های ویژه به کار رفته ی توش فوق العاده است !
اولش هم همه میگن شبیه 2 ولی اصلا شبیه نیست!
خداییش به نظر من که دمش گرم !

ShayaN3K
25-10-2009, 19:48
اقا این Dirt 2 روی 5.03 اجرا میشه دانلود کنم !؟

alireza fatemi
25-10-2009, 19:49
دوستان من پیشنهاد میکنم بجای محافظ lcd از کیفهایی که psp میره توشون و جلوی lcd یه صفحه ی مقاوم دارن استفاده کنن
من خودم همره با psp ام یدونه گرفتم 5 تومن (البته میگفت 8 تومن) خیلی عالیه

الته باید چند وقت یه بار باید بازش کنی و کناره هاش رو تمیز کنی چون به مرور زمان خیلی کثیف میشه و تمیز کردنش خیلی سخت

bleu2u4u
25-10-2009, 20:48
الته باید چند وقت یه بار باید بازش کنی و کناره هاش رو تمیز کنی چون به مرور زمان خیلی کثیف میشه و تمیز کردنش خیلی سخت

منظورت قابه یا خود دستگاه

bleu2u4u
25-10-2009, 21:00
دوستان بازی ماشین خوب چی معرفی میکنن؟
به نظرم یه بازی ماشین و یه فوتبال توی psp از اوجب واجباته!!

starn
25-10-2009, 21:08
سلام به برو بکس
3000
و go
کسی نبود؟؟
راستی چند تا سوال دیگه هم اضافه می کنم
این 3000 که می گن کپی خور موقت قضیش چطور ؟؟؟ هر بار که دستگاه رو خاموش کنی می پره و باید دوباره کپی خور کنی؟؟؟ (آسونه یا دنگ و فنگ داره؟؟؟ بدون pc هم میشه این کارو کرد اومدینم و pc در دست رس نبود)
و قضیه این که همه ی بازی های جدید رو دیگه نمی شه اجرا کرد چی؟؟؟ قبلا اینجوری نوبد (یه چند و قتی هست دیگه تاپیک رو دنبال نمی کنم خبر ندارم ممنون می شم یه توضیحی بدید)
و این که الان بخر ورژن فریمور دستگاه چنده؟؟؟؟
و در آخر به نظر شما برای psp ته چه سالی بازی منتشر می شه (بازی های زیبا نه بچگونه) و هر بازی بیاد به psp 3000 هم می خوره درسته ؟ اینجور که نیست فردا نه پس فردا سونی یه کاری کنه رو 3000 اجرا نشه فقط رو go اجرا بشه

با تشکر :11:

alyx
25-10-2009, 21:11
خوب...من یه نیم ساعتی جی تی ای بازی کردم.گرافیکش حالت خاصی داره و شبیه کتابهای کمیک استریپه!!! یعنی از حالت جدی در نسخه های قبلی به یه نسخه جمع و جور تبدیل شده.نکته آزار دهندش به نظر من دیلوگ های بدون صدای بازیه که حس بازی های موبایل به آدم دست میده!
البته من هم احساس میکنم کلا شبیه بازیهای دی اسه.مطمئنا سر گرم کننده هست ولی به پای نسخه های قبلیش نمیرسه.آخه هر بازی توی سبک خودش حال میده.

یکی از دوستان گفت گرن توریسمو افتضاحه! خوب به نظر من بازی خوبیه ولی چون سخته یه خورده تو ذوق میزنه.نکته جالب توی این بازی اینه که گرافیک ماشینها خیلی خوبه ولی گرافیک محیط در حد بازیهای سگاست!سبک گرافیکش هم شبیه ridge racer شده...

alyx
25-10-2009, 21:34
دوستان بازی ماشین خوب چی معرفی میکنن؟
به نظرم یه بازی ماشین و یه فوتبال توی psp از اوجب واجباته!!

والا بازی ماشین سلیقه ایه.
-اگه از دریفت خیلی خوشت میاد:ridge racer - ridge racer 2 گزینه های فوق العاده ای هستند.گرافیک خوبی هم دارن.
ا-گه عشق سرعت و داغون کردن ماشینی: burn out legend - burn out dominator
-اگه عشق رالی هستی: dirt2 جدیدترینشه.ولی خوب گرافیکش چنگی به دل نمیزنه!
-اگه یه چیز میانه میخوای و از طرفداران nfs هستی: nfs shift آخرین بازی این سری هست که گرافیکش خیلی خوبه ولی به gt نمیرسه
-خود gt هم یه بازی حرفه ای هست که گرافیک ماشینها فوق العاده و گرافیک محیط ضعیفه.کنترل ماشینها هم خیلی سخته.زیاد هم سرعتی نیست.ولی به قول بچه ها از پیکان 47 تا بوگاتی توش پیدا میشه!خیلی ماشین داره!!!!!!
- motor storm هم ترکیبی از چند مدل بازیه که توش تقریبا همه مدل وسیله واسه مسابقه داره و هیجان انگیز هم هست.گرافیک ماشینها متوسط و گرافیک محیط عالیه(دقیقا عکس گرن توریسمو!)
اگه داستانی بخوای nfs carbon خوبه.
اینها بعلاوه چندتای دیگه رو خودم دارم و همشونو بازی کردم.اینها به نظرم بهتر بودن.

در مورد فوتبال من pes2009 رو بازی کردم خوشم نیومد.الان fifa09 دارم توی مموریم!به نظرم بهتره.اگه میخوای دانلود کنی fifa10 بگیر!

موفق باشی

alireza fatemi
25-10-2009, 21:55
منظورت قابه یا خود دستگاه

منظورم خود دستگاهه

بذار یه مدت بگذره خودت متوجه میشی:46:

wonderful
25-10-2009, 22:06
والا بازی ماشین سلیقه ایه.
-اگه از دریفت خیلی خوشت میاد:ridge racer - ridge racer 2 گزینه های فوق العاده ای هستند.گرافیک خوبی هم دارن.
ا-گه عشق سرعت و داغون کردن ماشینی: burn out legend - burn out dominator
-اگه عشق رالی هستی: dirt2 جدیدترینشه.ولی خوب گرافیکش چنگی به دل نمیزنه!
-اگه یه چیز میانه میخوای و از طرفداران nfs هستی: nfs shift آخرین بازی این سری هست که گرافیکش خیلی خوبه ولی به gt نمیرسه
-خود gt هم یه بازی حرفه ای هست که گرافیک ماشینها فوق العاده و گرافیک محیط ضعیفه.کنترل ماشینها هم خیلی سخته.زیاد هم سرعتی نیست.ولی به قول بچه ها از پیکان 47 تا بوگاتی توش پیدا میشه!خیلی ماشین داره!!!!!!

موفق باشی

شما midnight club la remix رو نگفتی

در ضمن من یه توضیحی درباره ی gt بدم

gran tourismo یا gt یه بازی در سبک racing هستش ولی تفاوت های بسیار زیادی با بازی های دیگه تو این سبک داره هدف اصلی این بازی

driving simulator یا شبیه سازی رانندگی با ماشین های مختلفه پس انتظار گرافیک از این بازی نداشته باشید این بازی میخواد شما تجربه

رانندگی با ماشین های مختلف داخل بازی که تعدادشون بسیار زیاده رو داشته باشید اگر gt رو یازی کرده باشید داخل بازی می بینید که گرافیک

بازی در مقابل بازی هایی مثل شیفت هیچه ولی واقعآ رانندگی با هر ماشین واقعآ متفاوته و هر ماشین قلق خاص خودش رو داره

deja-vu
25-10-2009, 23:06
اينقدر تعريف GTA CW رو دادن من گفتم واي اين چي هست :) فکر کنم يه سليقه هاي خاصي رو فقط

راضي کنه .. اصلا انتظار منو در همون ابتداي کار بر آورده نکرد... هنوز اميدوارم يکم بره جلوتر گرافيکش عوض بشه :)

kamil_ps3
25-10-2009, 23:46
شما اگه دنبال گرافیک بودین که نباید psp میخریدید. باز هم میگم همه چی رو گرافیک خلاصه نمیشه.

sonixax
25-10-2009, 23:52
شما اگه دنبال گرافیک بودین که نباید psp میخریدید. باز هم میگم همه چی رو گرافیک خلاصه نمیشه.

در باره GTA CW

گرافیک : افتضاح
گیم پلی : بسیار ضعیف
داستان : بسیار معمولی
فیزیک انجین : بسیار ضعیف
هوش مصنوعی : بسیار ضعیف

این بازی تمام فاکتور های یک بازی خوب رو نداره ، گرافیکش به جای خود ما توی PSP بازی های مثل GOD Of War داریم که هم گرافیک خوبی داره و هم گیم پلی خوبی داره ، در مقایسه با نسخه های قبلی GTA هم بسیار ضعیف تره .

شما درست گفتید همه چیز رو گرافیک خلاصه نمیشه ، ولی یه دفعه راک استار میرفت یه Snake دو بعدی درست میکرد در حد و اندازه Snake های نوکیا سری 3310 خودشو راحت میکرد دیگه .

تازه ماها پول ندادیم و انقدر شاکی هستیم ، ببین اونایی که پول دادن چه حالی هستند :)

mohammad_dj_kazin
26-10-2009, 00:11
سلام بچه ها
من چند وقتی بود نیومدم اینجا
از همه چیز بی خبرم
آخرین فریموری که دارم من 5.03 chikhen هستش
شنیدم 5.05 gen هم اومده
یه لطفی بکنید لینک آموزش نصب و دانلودش رو بزارین
اگر فریمور جدیدتر هم اومده لینک بدین
ممنون میشم

alireza fatemi
26-10-2009, 00:18
در باره GTA CW

گرافیک : افتضاح
گیم پلی : بسیار ضعیف
داستان : بسیار معمولی
فیزیک انجین : بسیار ضعیف
هوش مصنوعی : بسیار ضعیف

این بازی تمام فاکتور های یک بازی خوب رو نداره ، گرافیکش به جای خود ما توی PSP بازی های مثل GOD Of War داریم که هم گرافیک خوبی داره و هم گیم پلی خوبی داره ، در مقایسه با نسخه های قبلی GTA هم بسیار ضعیف تره .

شما درست گفتید همه چیز رو گرافیک خلاصه نمیشه ، ولی یه دفعه راک استار میرفت یه Snake دو بعدی درست میکرد در حد و اندازه Snake های نوکیا سری 3310 خودشو راحت میکرد دیگه .

تازه ماها پول ندادیم و انقدر شاکی هستیم ، ببین اونایی که پول دادن چه حالی هستند :)

من که اگه یه 3310 با جلوم بذارن با یه psp که فقط این gta توش باشه 3310 رو انتخاب میکنم

به نظر من snake نوکیا می تونه از خیلی بازی های هم رده gta سر باشه ولی اینا همش نظر شخصیه

همین الان هم اختلاف نظر ها مشخصه

||||||||||||||||||

دوست دارم نظرتون رو درباره pes2010 بدونم

به نظر شما میتونه از لحاظ گرافیکی پیشرفت چشمگیری داشته باشه؟(یعنی psp این قابلیت رو داره؟)

sonixax
26-10-2009, 00:30
من که اگه یه 3310 با جلوم بذارن با یه psp که فقط این gta توش باشه 3310 رو انتخاب میکنم

به نظر من snake نوکیا می تونه از خیلی بازی های هم رده gta سر باشه ولی اینا همش نظر شخصیه

همین الان هم اختلاف نظر ها مشخصه

||||||||||||||||||

دوست دارم نظرتون رو درباره pes2010 بدونم

به نظر شما میتونه از لحاظ گرافیکی پیشرفت چشمگیری داشته باشه؟(یعنی psp این قابلیت رو داره؟)

راستش من زیاد فوتبالی نیستم .

در مورد PSP سخت افزارش مشخصه و فرا تر از یک حدی نمیشه ازش کار کشید ، معمولا شما میتونید ماکسیمم راندمان بازی های کنسول پلی استیشن رو در بازی GT ببینید .

975319
26-10-2009, 01:24
سلام بچه ها....یه سوال داشتم...می خواستم بدونم چطوری می تونم بازیهای ps1 رو روی psp مدل 3000 ورژن 5/3 بازی کنم و بازیهای ps1 رو از کجا می تونم براش دانلود کنم؟.....ممنون میشم کمکم کنین

amino-danger
26-10-2009, 01:40
سلام بچه ها....یه سوال داشتم...می خواستم بدونم چطوری می تونم بازیهای ps1 رو روی psp مدل 3000 ورژن 5/3 بازی کنم و بازیهای ps1 رو از کجا می تونم براش دانلود کنم؟.....ممنون میشم کمکم کنین
اينم برنامه اجرا كردن بازي هاي PS1 بر روي PSP;

=========
راستي رم رو بردم مغازه دار عوضش كرد برام...(گفت ايراد از ماله ما بوده دي:) :27:

975319
26-10-2009, 01:46
ممنون...دانلود کردم ولی میشه بگید این پوشه رو باید کجا کپی کنم و بازیهای ps1 رو از کجا بگیرم؟ بازم ممنون

amirs2k
26-10-2009, 06:31
با سلام
موقعي كه بازي smack down 2010 را در psp باز ميكنم سيستم خاموش ميشه

psp slim m33-6
2-اين اموزش وصل شدن به اينرنت در دانشگاه ما است چه جوري اون را در psp پياده كنم؟اصلا ميشه؟

bleu2u4u
26-10-2009, 15:28
اقا من یه سری از mp3 هام رو هرکاری میکنم psp ام نمیخونه
اولین بار که ریختم گفتم شاید بعد از اینکه دستگاه رو از کامپیوتر جدا کردم اونها هم پاک شدن (قبلا بارها توی k750 برام اتفاق افتاده بود)
ولی بعد دیدم نه همشون توی رم هستن
بعد گفتم شاید فایلها مشکل دارن بخاطر همین با استفاده از ریپر مخصوص psp فایلها که mp3 بودن رو دوباره به mp3 تبدیل کردم ولی باز هم مثل سابق پوشه اش توی psp میاد ولی مینویسه که هیچ فایلی توش موجود نیست

mohammad_dj_kazin
26-10-2009, 15:42
سلام بچه ها
از همه چیز بی خبرم
شنیدم 5.05 gen هم اومده
ممنون میشم

از جواب های کاملی که دادین خیلی ممنونم:31:

starn
26-10-2009, 15:53
سلام به برو بکس
3000
و go

راستی چند تا سوال دیگه هم اضافه می کنم
این 3000 که می گن کپی خور موقت قضیش چطور ؟؟؟ هر بار که دستگاه رو خاموش کنی می پره و باید دوباره کپی خور کنی؟؟؟ (آسونه یا دنگ و فنگ داره؟؟؟ بدون pc هم میشه این کارو کرد اومدینم و pc در دست رس نبود)
و قضیه این که همه ی بازی های جدید رو دیگه نمی شه اجرا کرد چی؟؟؟ قبلا اینجوری نوبد (یه چند و قتی هست دیگه تاپیک رو دنبال نمی کنم خبر ندارم ممنون می شم یه توضیحی بدید)
و این که الان بخر ورژن فریمور دستگاه چنده؟؟؟؟
و در آخر به نظر شما برای psp ته چه سالی بازی منتشر می شه (بازی های زیبا نه بچگونه) و هر بازی بیاد به psp 3000 هم می خوره درسته ؟ اینجور که نیست فردا نه پس فردا سونی یه کاری کنه رو 3000 اجرا نشه فقط رو go اجرا بشه

با تشکر
کسی جواب نمیده؟؟؟ الو.... الوو....الووو....الوووووووووو وووووووووووو

mori2985
26-10-2009, 16:06
سلام بچه ها
از همه چیز بی خبرم
شنیدم 5.05 gen هم اومده
ممنون میشم :31:

اگه پی اس پیت از این کپی خور دائمیا هستش فریم ویر 5.5GEN-D2 براش اومده اما اگه 3000 یا 2000 با مادربورد جدید هستش نه هنوز نیومده .

mori2985
26-10-2009, 16:07
سلام.
یه خبر جدید که خیلی ها رو خوشحال میکنه . اینجور که معلومه گروه GEN تا آخر هفته می خواد یک فریم ویر جدید برای PSP های 3000 و 2000 های جدید بیرون بده .
اینم لینک مطلب :

wonderful
26-10-2009, 16:35
راستش من زیاد فوتبالی نیستم .

در مورد PSP سخت افزارش مشخصه و فرا تر از یک حدی نمیشه ازش کار کشید ، معمولا شما میتونید ماکسیمم راندمان بازی های کنسول پلی استیشن رو در بازی GT ببینید .

اوج قدرت کنسول پلی استیشن تو god of war دیده میشه

کسی جواب نمیده؟؟؟ الو.... الوو....الووو....الوووووووووو وووووووووووو

شما تمام سوالات تکراریه ...

اگه psp 3000 رو بطور کامل خاموش کنی کپی خورش میپره ولی اگه رو استند بای بگذاری مشکلی پیش نمیاد اگه فایلهاش تو مموریت باشه لازم نیست به pc وصل کنی

فعلآ با این روش جدیدی که اومده تقریبآ همه ی بازی هارو میشه اجرا کرد

اگه خریدی دقت کن ورژنش پایین تر از 5.03 باشه

سونی حالا حالاها از 3000 پشتیبانی میکنه نگران نباش

bleu2u4u
26-10-2009, 18:33
اقا نگفتید مشکل این mp3 ها از کجا میتونه باشه

wonderful
26-10-2009, 18:48
مخاطبین این پستم همه هستند

دوستان حداقل 24 ساعت صبر کنند بعد پست خود را تکرار کنند

شاید کسی جواب سوال اونها رو بلد نیست شاید هم اون کسی که بلده سوال دوستان رو ندیده

نظم تاپیک به هم ریخته

amin n & i series
26-10-2009, 21:42
سلام
دوستان این اپلی ها چی میگن؟؟؟؟؟
نایب رییس اپل phil schiller در تازه ترین اظهاراتش گفته که ipod ,iphone دستگاهای دستی پیشتاز هستن و psp و ds چه از نظر بازی و چه از مدیا قابل رقابت با ایفون و ایپاد نیستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی نیست بگه بازی هایی که برای پی اس پی می سازن کجا و بازی هایی که برای موبایل میسازن کجا!!
اصلا کی میاد ۷۰۰ ، ۸۰۰ تومن پول بده که باهاش بازی کنه!؟
این اپل هم زیادی به خودش مغرور شده

amino-danger
26-10-2009, 21:49
سلام دوستان من PSP 3004 دارم بعد الان ديگه اكثر بازياي جديد بر روي 5.03 نميان خواستم ببينم چه فريموري رو دانلود كنم كه كپي خورشده باشه؟(5.50؟؟)اگه آره از همون راه CHIKENHEN ديگه آره؟؟ممنون ميشم جواب بدين چون بعد از اين همه صبر GRAN TURISMO رو زدم تو رگش ديدم صفحه سياه شد و مجبور شدم خاموش كنم PSP رو...
يه سوال ديگه يه آپارتماني نزديك خونه ما هست كه وايرلس داره منم همينطوري الكي scan كردم ديدم 80% شناخت بعد همه كارهارو كردم بعد وقتي ميخواد وصل بشه تا قسمت optaning ip ميره بعد از اون ارور ميده!!خواستم ببينم حالا چيكار كنم؟

deja-vu
26-10-2009, 22:25
سلام
دوستان این اپلی ها چی میگن؟؟؟؟؟
نایب رییس اپل phil schiller در تازه ترین اظهاراتش گفته که ipod ,iphone دستگاهای دستی پیشتاز هستن و psp و ds چه از نظر بازی و چه از مدیا قابل رقابت با ایفون و ایپاد نیستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی نیست بگه بازی هایی که برای پی اس پی می سازن کجا و بازی هایی که برای موبایل میسازن کجا!!
اصلا کی میاد ۷۰۰ ، ۸۰۰ تومن پول بده که باهاش بازی کنه!؟
این اپل هم زیادی به خودش مغرور شده

البته بازي آيپاد در حد موبايل نيست در ضمن CPU قوي تري هم داره (تقريبا دو برابر قوي تر از PSP ) البته همه چيز CPU نيست
ولي خب بعضي جاها خيلي به درد ميخوره
بازي هاش سعي شده هم خاصيت هاي PSP رو داشته باشه هم DS توي بعضي بازي ها هم موفق بوده
ولي بازي مثل فوتبال توي اون به علت تمام تاچ بودن خيلي مسخره در اومده

starn
26-10-2009, 22:40
یه سوال داشتم وقتی psp رو در حالت استندبای قرار می دی باطریش در حالت استند بای چند روز دوام می اره؟؟؟ (امدیم و یکی 1 هفته بازی نکرد چی می شه؟)
و این که اگه تو حالت استند بای باشه یه حو باطری تموم بشه دستگاه خاموش میشه ؟؟؟ و کپی خورش می پره؟؟؟
و آخرین سوال این که همیشه تو حالت استند بای باشه واسه دستگاه ضرری نداره؟

kold
26-10-2009, 23:05
فرق psp های 120 هزارتومنی که میگن کرک نشده با اون 200 هزارتومنی ها چیه ؟

!As@d
27-10-2009, 00:36
فرق psp های 120 هزارتومنی که میگن کرک نشده با اون 200 هزارتومنی ها چیه ؟
سلام... و به پی سی ورلد خوش امدید.
در جواب پرسش شما:
فرقشون در نوع کرک هست که 170 هزار تومانی ها (و نه 120) در حال حاضر حالت کپی خور موقت هستند و در صورت بریک شدن درست نمی شوند.(خاصیت پاندورا را ندارند!)

!As@d
27-10-2009, 00:41
یه سوال داشتم وقتی psp رو در حالت استندبای قرار می دی باطریش در حالت استند بای چند روز دوام می اره؟؟؟ (امدیم و یکی 1 هفته بازی نکرد چی می شه؟)
و این که اگه تو حالت استند بای باشه یه حو باطری تموم بشه دستگاه خاموش میشه ؟؟؟ و کپی خورش می پره؟؟؟

سلام.... من تست نکردم اما معمولا مقدری (اندک) از باطری شما استفاده میشه...
بله با تمام شدن توان باطری دستگاه هر چند هم روی استند بای باشه خاموش میشه... اگه 3000 و 2000سری جدید دارید بله.... اما با صرف چند دقیقه دوباره درست میشه....
نه!

975319
27-10-2009, 00:58
میشه بگید پوشه امولاتور ps1 رو باید کجای psp کپی کنم و بازیهای ps1 رو از کجا بگیرم؟ بازم ممنون

ali_ranger22
27-10-2009, 12:23
میشه بگید پوشه امولاتور ps1 رو باید کجای psp کپی کنم و بازیهای ps1 رو از کجا بگیرم؟ بازم ممنون

باید به فایل EBOOT رو درون یک فولدر که اسمش مهم نیست کپی کنید و سپس به PSP/Game کپی کنی
بازی های ps1 رو اگه داری می تونی تبدیلشون کنی
یا میتونی تبدیل شدش رو دانلود کنی

Hunter lord
27-10-2009, 14:57

نه دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد . حتی اگه یک ماه هم بازی نکنی شاید 10 درصد از شارژ کم بشه .
در حالت استندبای حدود 10 ساعت ( یا بیشتر یا کمتر)

بله کپی هم اگه خاموش کلی بشه می پره .

Hunter lord
27-10-2009, 16:46
سلام دوستان من می خوام برای دانلود بازی های PSP مودم ADSL بخرم :

64 بدون محدودیت حجمی بهتره ؟

یا

512 با محدودیت 8 گیگ ماهانه ؟

می خوام ماهی حداقل 4 یا 5 عدد بازی دان کنم کدوم بهتر جواب می ده ؟

aliwolf_aliwolf
27-10-2009, 17:38
کمک!
کمک!
psp-3000 خریدم ..چجوری خیلی راحت کپی خورش کنم

wonderful
27-10-2009, 17:39
خوب برای دانلود بازی صد در صد 512 بهتره

kamil_ps3
27-10-2009, 18:56
سلام دوستان . من امروز تو psp گران توریسمو رو ریختم ولی وقتی میرم تو بازی هنگ میکنه ولی دوستام که 2000 دارن راحت اجرا میشه ؟ مال من 3000 مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

alyx
27-10-2009, 20:28
درایور رو روی حالت m33driver گذاشتی دیگه نه؟
اگه همین بازی رو روی پی اس پی دوستانت اجرا کردی پس بازی پچ شده هست.بنابر این یا مشکل اینیه که گفتم و یا اینکه بازی رو کامل کپی نکردی!!!
من که چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

kamil_ps3
27-10-2009, 20:32
بله روی m33 هست . من بازی رو از اونا گرفتم. یعنی کامل کپی نشده؟ دوباره کپی کنم؟ اگه درست نشد چی؟

wonderful
27-10-2009, 20:41
بله روی m33 هست . من بازی رو از اونا گرفتم. یعنی کامل کپی نشده؟ دوباره کپی کنم؟ اگه درست نشد چی؟

یه بار با این پچر patch کن باید درست شه منم همین مشکلو داشتم

kamil_ps3
27-10-2009, 20:51
من نمیدونم چه طوری بازیها رو پچ کنم . گفتم که یه ماهی نبودم و هیجی در مورد پچ کردن بازیها نمیدونم. بازی gta رو که دانلود کردم خودش پچ شده بود و کار میکرد . اگه اموزشی چیزی هست دریغ نکنید.

*QWERT*
27-10-2009, 21:22
من نمیدونم چه طوری بازیها رو پچ کنم . گفتم که یه ماهی نبودم و هیجی در مورد پچ کردن بازیها نمیدونم. بازی gta رو که دانلود کردم خودش پچ شده بود و کار میکرد . اگه اموزشی چیزی هست دریغ نکنید.
برو اینجا آموزش هست.

سوال هم داشتی بپرس همونجا:10:

deja-vu
27-10-2009, 22:32
سلام دوستان . من امروز تو psp گران توریسمو رو ریختم ولی وقتی میرم تو بازی هنگ میکنه ولی دوستام که 2000 دارن راحت اجرا میشه ؟ مال من 3000 مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
رفيق اينجور مواقع بايد نوع PSP و ورزن دستگاه و شماره Error که ميده بگيد.. اينجوري بهتر ميشه تصمصم گرفت

kamil_ps3
27-10-2009, 23:15
برادر من ارور نمیداد . هنگ میکرد. با استفاده از پچی که wonderful گفتن تونستم بازی رو اجرا کنم .

با تشکر از تمامی دوستانی که من رو راهنمایی کردن.

deja-vu
28-10-2009, 01:21

یا

معلوم نمي کنه که عزيز بستگي به دانلود هاي ديگه شما داره بازي هاي خوب که فشرده شده هم باشن

حدود 400 مگا حساب کن پايينتر داريم بالاتر هم داريم .

بعضي وقتا مموريت اصل نباشه مجبوري غير فشرده استفاده کني که بازي مثل ساکر يا فيفا

يا gta حداقل 700-800 مگابايت حجمشونه!

کمک!
کمک!
psp-3000 خریدم ..چجوری خیلی راحت کپی خورش کنم

کپي خور دايم که اصلا نميشه و بعد از هر بار خاموش شدن ميپره

اگه ورژن بالاتر از 5.03 بشه که همون کپي خور موقت هم نميشه پس بستگي داره

براي فهميدن ورژن سافتور دستگاه

SYSTEM SETTINGS > SYSTEM INFORMATON

وقتي به قسمت بالا رفتي روبروي SYSTEM SOFTWARE نوشته که ورژن سافتور دستگاه شما چنده

alyx
28-10-2009, 21:39
معلوم نمي کنه که عزيز بستگي به دانلود هاي ديگه شما داره بازي هاي خوب که فشرده شده هم باشن

حدود 400 مگا حساب کن پايينتر داريم بالاتر هم داريم .

بعضي وقتا مموريت اصل نباشه مجبوري غير فشرده استفاده کني که بازي مثل ساکر يا فيفا

يا gta حداقل 700-800 مگابايت حجمشونه!
منظور دوستمونو متوجه نشدی!!!
منظور سرعت اینترنته نه حجم مموری!!!!قبلا هم یکی از بچه ها جوابشو داده بود!

deja-vu
29-10-2009, 00:12
منظور دوستمونو متوجه نشدی!!!
منظور سرعت اینترنته نه حجم مموری!!!!قبلا هم یکی از بچه ها جوابشو داده بود!
عزيزم متوجه شدم شما نگرفتي :) منظور بنده اينه که فرق ميکنه با چه فرمتي بازي رو دانلود

کني CSO يا ISO ? مثال زدم که GTA در فرمت غير فشرده 800 مگ حجم داره و در فشرده حدود 500

بعد گفتم فشرده دانلود کني ممکنه به مموريت نخوره ( که مثلا بايد تبديل بشه)

پس اين سوالي که گفتن سوال کلي هست که 512 خوبه يا نه:) خوب محدوديت حجمي دارن

دست خودشونه هرچقدر که محدوديت دارن دانلود ميکنن ديگه اين که سوال نداره:)

حجحم حدودي بازيها رو گفتم که حساب کار دستشون بياد

ali_ranger22
29-10-2009, 12:35
دوستانی که psp 2000 3000 با فریم ویر 5.03GEN دارن خوشحال باشن
به زودی آپدیت B این فریم ویر میاد که می تونه بازی های 5.55 به بالا رو برای شما هم اجرا کنه

mohammad_dj_kazin
29-10-2009, 13:31
اگه پی اس پیت از این کپی خور دائمیا هستش فریم ویر 5.5GEN-D2 براش اومده اما اگه 3000 یا 2000 با مادربورد جدید هستش نه هنوز نیومده .

یعنی واسه مادر بورد جدیدا فعلا همون 5.03 chikhen هست؟؟؟

kamil_ps3
29-10-2009, 14:25
سلام دوستان. الان یه psp fat دسته دو چند میارزه؟

mohammad_dj_kazin
29-10-2009, 15:34
سلام دوستان. الان یه psp fat دسته دو چند میارزه؟(deja-vu شما جواب نده)

به نظر من صد تومن بیشتر نمیارزه:13:

koroshfe
29-10-2009, 16:03
من یه psp 3004 یا پیانو بلک دارم.هر وقت خاموشش می کنم و دوباره روشن می کنم در این حالاته:
settings روی video settings
game روی save data utility
network روی www
این حالات عادیه.من فکر می کنم همه باید روی اولی باشه.لطفاً یکی جواب بده.:24:

kamil_ps3
29-10-2009, 17:11
سلام.

دوستان من منظورم از این که شما جواب نده این بود که psp مال ایشون بود. (چی گفتم؟)

اخه من میخواستم برای یکی از دوستام بخرم ایشون یه fat دارن میگن قیمت 250 تومن هست؟ این قیمت درسته؟

!As@d
29-10-2009, 19:09
سلام.

دوستان من منظورم از این که شما جواب نده این بود که psp مال ایشون بود. (چی گفتم؟)

اخه من میخواستم برای یکی از دوستام بخرم ایشون یه fat دارن میگن قیمت 250 تومن هست؟ این قیمت درسته؟
نه! خیلی گرونه... برای فت نهایت خیلی ترو تمیز باشه 110

!As@d
29-10-2009, 19:11

یا

شما فکر نمی کنید اگر این بازی ها را بخرید ارزانتر براتون تموم میشه؟ (مگه اینکه بخواهید بازی های جدید و تنوری رو دانلود کنید)

deja-vu
30-10-2009, 01:30
نه! خیلی گرونه... برای فت نهایت خیلی ترو تمیز باشه 110

من يه دونه به همين قيمت خريدارم تر و تميز.. اگه تميز هم نبود پايين تر ميدم مشکلي نداره

metaler-soad
30-10-2009, 03:22
آقا با فریمور 5.50genB-full میشه psn ID درست کرد؟
مشکلی نداره؟
پچی نباید روش نصب کرد؟
اگه مشکلی نداره پس چرا من نتونستم psn ID درست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wonderful
30-10-2009, 11:22
آقا با فریمور 5.50genB-full میشه psn ID درست کرد؟
مشکلی نداره؟
پچی نباید روش نصب کرد؟
اگه مشکلی نداره پس چرا من نتونستم psn ID درست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر این فریمور هم توسط سونی ban شده

اطلاعات بیشتر

خوب به genD-2 اپدیت کن

tophigh
30-10-2009, 18:36
سلام فریمور من 5.00m33-6 هست اما نمیدونم بازی های جدید تو psp من اجرا میشوند میشود لینک سالم بازی gran torismo , motorstom رو لطف کنید

ali_ranger22
30-10-2009, 18:53
سلام فریمور من 5.00m33-6 هست اما نمیدونم بازی های جدید تو psp من اجرا میشوند میشود لینک سالم بازی gran torismo , motorstom رو لطف کنید

پیشنهاد می کنم فریم ویر رو به 5.50GEN D2 آپدیت کنید اونوقت همون بازی هایی که دارید راحت اجرا میشه

metaler-soad
30-10-2009, 20:46
خیر این فریمور هم توسط سونی ban شده

اطلاعات بیشتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب به genD-2 اپدیت کن

به 5.50genD-2 آپدیت کردم حالا میشه psn id درست کرد با psp ؟؟؟؟

alireza fatemi
30-10-2009, 20:48
به 5.50genD-2 آپدیت کردم حالا میشه psn id درست کرد با psp ؟؟؟؟

فکر کنم الان هیچ فریمویری از طرف psn ساپورت نمی شه

البته فکر کنم:46:

enzo9
30-10-2009, 20:51
سلام دوستان.
من کابل HDMI به DVI رو زدم یه دستگاهم ، داشتم بازی میکرد مشکلی نبود. بعدش اومدم رفتم توی Setting و قسمت تصویرش رو دست کاری کردم . طوری که آخرین بار که پیغام داد میخواهید restrart کنید،و من ریست کردم. بعدش دیدم که دستگاه کار میکنه ولی تصویر ندارم. کسی میتونه بگه چجوری درستش کنم ؟ فکر کنم که قسمت resolution رو دست زدم طوری که دستگاه نمیتونه به مانیتور تصاویر رو تنظیم کنه. میشه XBOX رو کامل به default برگردوند؟ یعنی کلش default بشه ؟ خواهشا جواب بدیدن

!As@d
30-10-2009, 21:14
من يه دونه به همين قيمت خريدارم تر و تميز.. اگه تميز هم نبود پايين تر ميدم مشکلي نداره

پی اس پی اسلیم کپی خور دائم+مموری کارت 4 گیگ=140
خواستی هماهنگ کن و جنس رو ببین و بخر :46:

metaler-soad
30-10-2009, 21:27
فکر کنم الان هیچ فریمویری از طرف psn ساپورت نمی شه

البته فکر کنم:46:

پس من چی کار کنم؟

من id میخوام

اونایی که دارن پس چه جوری درست کردن؟

metaler-soad
30-10-2009, 21:28
پی اس پی اسلیم کپی خور دائم+مموری کارت 4 گیگ=140
خواستی هماهنگ کن و جنس رو ببین و بخر :46:

تعویض میکنی با
psp 2000 slim
؟؟

!As@d
30-10-2009, 23:43
چه کاریه! احتمالا شما v3 این مدل رو دارید....
نه! تازه می خوام از سرش راحت بشم.... :)

joykiller360
31-10-2009, 00:05
سلام. دوستان اقا یه کمک میخوام.
من یه 2000 psp دارم که الان ورژنش m33-2 4.01 هستش . و اینم بگم که کپی خور هست . و مادر بردش هم v1 هست
حالا من بخوام اینو اپدیت کنم چی کار کنم؟ تو سایت نحوه ی کپی خور کردن رو دیدم . از شما دوستان خواهش میکنم که روش اپدیت کردن ادامه ی این ورژن رو بهم لطف کنید ؟ :11:
و این که باید مموری مجیک و پاندورا هم انجام بدم؟

tophigh
31-10-2009, 00:38
5.50GEN D2 چگونه از کجا و به چه شکل نصب کنم و این فریمور جدیدتر هستش و جون زمانی که بازی نصب میکنم ارور the game not could be start میده

metaler-soad
31-10-2009, 01:11
5.50GEN D2 چگونه از کجا و به چه شکل نصب کنم و این فریمور جدیدتر هستش و جون زمانی که بازی نصب میکنم ارور the game not could be start میده

برو به این صفحه و طبق آموزش اول به gen-d و بعد به gen-d2 آپدیت کن

Unholy
31-10-2009, 12:40
دوستان من میخوام یه psp بگیرم اگه خدا بخواد تا عید
کدوم مدلشو بگیرم بهتره ؟؟؟
قیمت ؟؟
بازی هاشو بخرم بهتره یا دانلود کنم ؟؟قیمتش چنده (بازی رو میگما )
گرافیک بازی هاشو میشه با ps2 مقایسه کرد ؟

pooria_k2
31-10-2009, 13:37
میشه فایل های روی psp رو مخفی کرد؟

bleu2u4u
31-10-2009, 14:11
اقا ما امروز بد بختانه این PSP مون (3000) خاموش شد و کپی خورش پرید
اگه میشه لینک اموزش درست شدنش رو بدید خیلی حالم گرفت اس

Hamid..God
31-10-2009, 15:16
سلام یه فت با رم 8 گیگ و پک ولیو پک به نظر شما 150 می ارزه؟

Gigawarn
31-10-2009, 15:19
بازی های جدید رو لیست رو می خواستم

Gigawarn
31-10-2009, 15:20
یه 2004 دارم به رم 4 گیگ اصل کسی خواست بگه

M_F_GAMER
31-10-2009, 17:05
دوستان من میخوام یه psp بگیرم اگه خدا بخواد تا عید
کدوم مدلشو بگیرم بهتره ؟؟؟
قیمت ؟؟
بازی هاشو بخرم بهتره یا دانلود کنم ؟؟قیمتش چنده (بازی رو میگما )
گرافیک بازی هاشو میشه با ps2 مقایسه کرد ؟
انشاالله!اگه تا اون وقت go هک شد اون رو بگیر وگرنه یک 3000 بگیر!قیمت هم می تونی به تاپیک خودش مراجعه کنی.
اگه می خواهی بازی تنوری داشته باشی باید دانلود کنی!
میشه!ولی تو بعضی بازی ها یکم کمتره!کلا بازی هاش اگه گرافیکش کمتر هم باشه خیلی بیشتر از ps2 حال میده!فکرش رو بکن نصفه شب زیر پتو،رزیدنت اویل چه حالی میده!تازه بازی های جدید خیلی بیشتر براش میاد تا ps2!ولی از همین حالا گفته باشم زیاد رو بازی های مولتی حساب نکن!

CHEGUEVARA.
31-10-2009, 18:27
سلام
لطفا" در مورد 3000 توضيح بديد آيا هك شده...؟؟؟:13:

metaler-soad
31-10-2009, 18:32

مخفی مخفی که نه ولی میتونی یه فایل مثلا عکس رو بریزی تو فولدر موزیک بعد بری با x-plore بازش کنی

metaler-soad
31-10-2009, 18:34
سلام
لطفا" در مورد 3000 توضيح بديد آيا هك شده...؟؟؟:13:
هنوز کامل کامل هک نشده
ولی میتونی هک موقت بکنی ولی خاموشش نکنی....بزاریش رو stand-by

CHEGUEVARA.
31-10-2009, 19:03
هنوز کامل کامل هک نشده
ولی میتونی هک موقت بکنی ولی خاموشش نکنی....بزاریش رو stand-by

خيلي ممنونم...:)

wonderful
31-10-2009, 19:49
سلام. دوستان اقا یه کمک میخوام.
من یه 2000 psp دارم که الان ورژنش m33-2 4.01 هستش . و اینم بگم که کپی خور هست . و مادر بردش هم v1 هست
حالا من بخوام اینو اپدیت کنم چی کار کنم؟ تو سایت نحوه ی کپی خور کردن رو دیدم . از شما دوستان خواهش میکنم که روش اپدیت کردن ادامه ی این ورژن رو بهم لطف کنید ؟ :11:
و این که باید مموری مجیک و پاندورا هم انجام بدم؟

شما فقط اپدیت کن (اول به gen-A بعد به gen-d اپدیت کن)

اینجا

اقا ما امروز بد بختانه این PSP مون (3000) خاموش شد و کپی خورش پرید
اگه میشه لینک اموزش درست شدنش رو بدید خیلی حالم گرفت اس

ای وای چرا حالت گرفته؟:19:
اینجا

bleu2u4u
31-10-2009, 20:00
ای بابا حس خوندنش نیست میبرم میدم از همون که گرفتم دوباره برام کپی خورش کنه

alyx
31-10-2009, 20:38
نوشته شده توسط pooria_k2
با نرم افزار و پلاگین میتونی.... یه پلاگین همه کاره هست به اسم neo flash فکر کنم.... خودم دارم.فایلها رو هم میشه باهاش مخفی کرد.

wonderful
31-10-2009, 21:36
ای بابا حس خوندنش نیست میبرم میدم از همون که گرفتم دوباره برام کپی خورش کنه

نبری ها . در یک صورت ببر .... رایگان باشه وگرنه پولت رو ریختی دور

ShayaN3K
31-10-2009, 21:55
سلام به همه

این Go هنوز خبری از کپی خور شدنش نیست !؟
یکی از دوستام میخواد بگیره ولی میخواد ببینه خبری از کپی خور شدنش هست ؟

این Smackdown vs Raw 2010 چرا Patch نمیشه !؟ موقع Patch کردن Eboot با PSP ارور میده :SAD:

pooria_k2
01-11-2009, 00:16
با نرم افزار و پلاگین میتونی.... یه پلاگین همه کاره هست به اسم neo flash فکر کنم.... خودم دارم.فایلها رو هم میشه باهاش مخفی کرد.

بی میشه بزاری یا لینک بدی؟

Unholy
01-11-2009, 08:16
انشاالله!اگه تا اون وقت go هک شد اون رو بگیر وگرنه یک 3000 بگیر!قیمت هم می تونی به تاپیک خودش مراجعه کنی.
اگه می خواهی بازی تنوری داشته باشی باید دانلود کنی!
میشه!ولی تو بعضی بازی ها یکم کمتره!کلا بازی هاش اگه گرافیکش کمتر هم باشه خیلی بیشتر از ps2 حال میده!فکرش رو بکن نصفه شب زیر پتو،رزیدنت اویل چه حالی میده!تازه بازی های جدید خیلی بیشتر براش میاد تا ps2!ولی از همین حالا گفته باشم زیاد رو بازی های مولتی حساب نکن!

خیلی ممنون
واقا به راهنمایی احتیاج داشتم

Unholy
01-11-2009, 08:18
راستی میشه یه لینکی چیزی بم بدید تا بتونم screenshot بازی های psp رو ببینم ؟

alyx
01-11-2009, 14:03
این Smackdown vs Raw 2010 چرا Patch نمیشه !؟ موقع Patch کردن Eboot با PSP ارور میده :SAD:

احتمالا decrypt شده ولی پچ نشده..... شما فایل eboot رو با اون نرم افزار پچ کننده مخصوص کامپیوتر پچ کن درست میشه.

بی میشه بزاری یا لینک بدی؟
من از یه سایت خارجی دانلود کردم....یادم نیست کجا بود.حالا اسم دقیقشو پیدا میکنم و بهت میگم.با سرچ تو نت پیدا میکنی.

ویرایش:
بفرمایید.اینم لینک دانلودش....اسمش psp console هست.

danavan
01-11-2009, 17:12
راستی میشه یه لینکی چیزی بم بدید تا بتونم screenshot بازی های psp رو ببینم ؟

pooria_k2
01-11-2009, 22:49
احتمالا decrypt شده ولی پچ نشده..... شما فایل eboot رو با اون نرم افزار پچ کننده مخصوص کامپیوتر پچ کن درست میشه.

من از یه سایت خارجی دانلود کردم....یادم نیست کجا بود.حالا اسم دقیقشو پیدا میکنم و بهت میگم.با سرچ تو نت پیدا میکنی.

ویرایش:
بفرمایید.اینم لینک دانلودش....اسمش psp console هست.

واقعا ممنون. میشه بگین چه طوری میشه فایل هارو هیدن کرد؟

Unholy
02-11-2009, 08:14

بابا !!!!!
اینا همه بازی psp یه ؟
خیلی زیاده !!
ولی بازم خیلی ممنون

Unholy
02-11-2009, 08:29
یه سوال این عکسا همه با همون کیفیتیه که رو psp نشون میده ؟؟؟؟
یا خیلی بی کیفیتن ؟؟
نکنه بازی هاش واقا همین طوریه ؟!

mori2985
02-11-2009, 15:24
یک خبر خوب برای اونایی که psp3000 و یا 2000 با مادربورد جدید دارند.
فریم ویر سفارشی شده 5.03GEN-B ریلیز شد.:26::26:
اینم لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه کسی اجرا کرد یه آموزش برای یقیه بذاره.

Alixbox
02-11-2009, 16:24
یک خبر خوب برای اونایی که psp3000 و یا 2000 با مادربورد جدید دارند.
فریم ویر سفارشی شده 5.03GEN-B ریلیز شد.:26::26:
اینم لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه کسی اجرا کرد یه آموزش برای یقیه بذاره.
این دایمی هست یا مثل قبلی موقتیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alyx
02-11-2009, 16:34
فکر نمیکنم مخصوص این جدیدا باشه.....

Hunter lord
02-11-2009, 16:54
فکر نمیکنم مخصوص این جدیدا باشه.....

سلام مگه شما ندیدی نوشته 5.3
پس یعنی مال PSP 2000 , 3000
است .

deja-vu
02-11-2009, 16:58
این دایمی هست یا مثل قبلی موقتیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم فرقش فقط اينه که بازيهاي جديد ديگه لازم نيست PATCH بشن وگرنه همون موقتي هست

deja-vu
02-11-2009, 17:12
بله تست کردم وقتي خاموش کنيد مي پره... منوي ريکاوري رو هم جابه جا کرده

بازي تست نکردم فعلا ولي بازيهاي که بايد پچ ميشدن احتمالا ديگه لازم نيست

ولي تو همين تست 1 دقيقه اي به نظرم پر باگ اومد سلکت رو زدم رفتم تو ريکاوري

خواستم برم تنظيمات دستگاه رو خاموش کرد و کپي خورش پريده بود !

mori2985
02-11-2009, 18:34
از طریق لینک زیر به GEN-A آپ گرید کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس فایل زیر دانلود کنید و درون psp<game کپی کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از کپی کردن بر روی برنامه Quick Updater 5.03GEN-B بروید و کلید L را نگهداشته و سپس کلید X را فشار دهید .درون برنامه نیز کلید X را فشار داده تا فریم ویر پچ شود و بعداز پچ شدن نیز دوباره کلید X را فشار دهید تا محیط XMB برگردید.اکنون می توانید به Systrm information رفته و فریم ویر psp خود را ببینید که به (5.03GEN-B(Full تغییر کرده است.
با این پچ بازی هایی که نیاز به فریم ویر 5.5 داشتند اجرا می گردد.
با خاموش شدن دستگاه نیز کپی خور شدن دستگاه از بین رفته و تمام مراحل را باید از نو اجرا کرد.
مسئولیت تمام مشکلات احتمالی به عهده خود شما هست.البته طبق آموزش پیش برید مشکلی پیش نمی آید.

alyx
02-11-2009, 20:05
خوب....من نصبش کردم.منوی ریکاوری خیلی بهتر شده...جایگزین خوبی برای cfwe3.6 بحساب میاد....

CHEGUEVARA.
02-11-2009, 21:31
چجوري بايد نصبش كنم...؟؟؟:13:

alireza fatemi
02-11-2009, 23:06

چی رو می خوای نصب کنی؟

اگه منضورت 5.03gen هست

اول یه بار برو تو cfwe و uninstall کن بعد از همون برنامه ای که دانلود کردی استفاده کن

wonderful
03-11-2009, 17:19

دوست عزیز چرا دو تا پست بالاتر رو نمیخونی

ehsan6811
03-11-2009, 19:08
با سلام خدمت دوستان میخاستم پی اس پی 3000 بخرم یکی از دوستان گفت چند ماه دیگه قراره 4000 بیاد سرچم کردم ولی اخر نفهمیدم واقعیت داره یا نه کسی اطلاع داره در مورد 3000 یه جا پرسیدم گفت کپی خور دائم دارند حالا راست گفته یا نه چون تو سایتا نوشته بود برای 3000 هنوز موقته و اینکه تو جعبش چه چیزهایی هست

*QWERT*
03-11-2009, 19:31
با سلام خدمت دوستان میخاستم پی اس پی 3000 بخرم یکی از دوستان گفت چند ماه دیگه قراره 4000 بیاد سرچم کردم ولی اخر نفهمیدم واقعیت داره یا نه کسی اطلاع داره در مورد 3000 یه جا پرسیدم گفت کپی خور دائم دارند حالا راست گفته یا نه چون تو سایتا نوشته بود برای 3000 هنوز موقته و اینکه تو جعبش چه چیزهایی هست

4000 که نداریم.یه Go هست که یه ماه پیش اومده ولی کپی خور نیست.
این کپی خور دایم رو فکر نمیکنم باشه ولی منم شنیدم.تو دانشگاه یکی از بچه ها گفت یه برنامه گرفته که اگه psp رو خاموش کنی بازم کپی خورش نمیپره.من باور نکردم.دیگه حالو نمیدونم هست یا نه!!

بچه ها little big planet نسخه اروپاش اومده؟
آخه ریلیز اروپا 30 اکتبره.

ehsan6811
03-11-2009, 20:31
psp 3000 تو جعبش چه چیزهایی هست

*QWERT*
03-11-2009, 21:05
psp 3000 تو جعبش چه چیزهایی هست

چیزای خوب:31:
هیچی بابا. یه شارژر با psp با هیچی:دی

mori2985
03-11-2009, 21:47
آقا من جدیدا 5.03GEN-A و بعد GEN-B رو نصب کردم ولی وقتی تو منوی ریکاوری می رم , اگر بر روی CPU Speed میرم منوی Plugin باز می شود و وقتی بر روی پلاگین ضربدر رو می زنم منوی زیر اون باز می شه , می خواستم بدونم برای بقیه هم همین طوریه؟

!As@d
03-11-2009, 23:15
آقای mori2985 لطفا به هیچ عنوان در امضا و آواتار خود از تصاویر یا محتوای سیاسی استفاده نکرده و به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید ! اگر چه عاقبت رای دزد رنگ دزدی هم می شود.

rama0000
03-11-2009, 23:50
آقای mori2985 لطفا به هیچ عنوان در امضا و آواتار خود از تصاویر یا محتوای سیاسی استفاده نکرده و به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید ! اگر چه عاقبت رای دزد رنگ دزدی هم می شود.

صد در صد تایید میشه همین مونده بود ...:13::2:

deja-vu
04-11-2009, 09:34

100 درصد تاييد ميکنم

*QWERT*
04-11-2009, 13:34
صد در صد تایید میشه همین مونده بود ...:13::2:

100 درصد تاييد ميکنم

بی خیال بچه ها اینجا جاش نیست.اگه مشکلی دارید گزارش تخلف رو گذاشتن واسه چی؟؟؟