PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

sonixax
20-09-2009, 00:46
از همتون ممنونم
با این تفاسیر که بچه ها گفتن هیچ راهی ندارم
سرعت دانلودم مزخرفه - نمیشه dl کنم
آقای mohhamad-dj من umd iso mode رو هم عوض کردم نشد
یه راه میمونه - اونم تبدیله
چه جوری باید cso رو به iso تبدیل کنم-با چه برنامه ای-اگه کسی داره لطف کنه بزاره-حجمش زیاد نباشه لطفا

من تا به حال این برنامه رو توی همین تاپیک 90 بار معرفی کردم ، یک دور مطالعه بفرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینو دانلود کنید همه کاری براتون میکنه .

tophigh
20-09-2009, 01:24
سلام اخر کسی نگفت ارشیو بازیهای قدیمی از کجا گیر بیارم

metaler-soad
20-09-2009, 01:35
من تا به حال این برنامه رو توی همین تاپیک 90 بار معرفی کردم ، یک دور مطالعه بفرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو دانلود کنید همه کاری براتون میکنه .

عزیز چند صفحه رو مطالعه کنم؟؟؟؟
این تاپیک انقدر فعال و شلوغه که من پستهای خودمو پیدا نمیکنم

metaler-soad
20-09-2009, 01:43

مگه دنبال چه بازی هایی هستی؟

alireza fatemi
20-09-2009, 02:05

هر بازی می خوای توی تاپیک دانلود بازی درخواست بده برات پیدا می کنیم

herher
20-09-2009, 16:49
PS1
AMIGA
ATARI
C64
GBC
N64
NES
SEGA
وبتازگی NDS

هر کدومو خواستی بگو اپلود کنم

شبیه ساز NDS هم به نظر من اصلآ به کار نمیاد چون کلآ سبک بازی های NDS متفاوته (صفحه ی NDS لمسیه )

حالا اینا که گفتین کدوم گرافیکش از همه بالا تره من فکر کیکردم ps 1 گرافیک خوبی داره ولی تیکن خوده psp ; کیفیتش خیلی بهتر بود!!!!!!!!!!!!!!!

herher
20-09-2009, 17:05
یه راهنمایی می خوام چطوری نقشه تهرانو رو psp بریزم لطف کنید راهنمایی کامل باشه (منظور گذاشتن لینک دانلود از این حرفا)

M_F_GAMER
20-09-2009, 18:09
دوستان این call of duty هست برای psp ارزش دانلود داره؟
دوستان اگه میشه یک بازی معرفی کنید که شوتر باشه،کاور بگیره،نسبتا آسون باشه،Resistance نباشه!:21:

wonderful
20-09-2009, 19:38
حالا اینا که گفتین کدوم گرافیکش از همه بالا تره من فکر کیکردم ps 1 گرافیک خوبی داره ولی تیکن خوده psp ; کیفیتش خیلی بهتر بود!!!!!!!!!!!!!!!

گرافیک خود psp از همه ی اینها بهتره چون همیشه شبیه ساز ها ی کنسول های ضعیفتر برای یه کنسول میاد مثلآ شبیه ساز ps3 برای ps1 نمیاد که .

یه راهنمایی می خوام چطوری نقشه تهرانو رو psp بریزم لطف کنید راهنمایی کامل باشه (منظور گذاشتن لینک دانلود از این حرفا)
نقشه ی تهران برای psp وجود نداره ولی شما میتونی شبیه ساز جاوا رو روی دستگاهت بریزی و نقشه ی تهران برای موبایل هارو روی دستگاهت اجرا کنی

لینک دانلود شبیه ساز جاوابرای psp

نقشه ی تهران برای موبایلم پره یه سرچ کن

دوستان این call of duty هست برای psp ارزش دانلود داره؟
دوستان اگه میشه یک بازی معرفی کنید که شوتر باشه،کاور بگیره،نسبتا آسون باشه،Resistance نباشه!:21:
یه بازی فوق العاده کوتاه با کنترل سخت وگرافیک خوب بستگی داره از اکشن اول شخص تو psp خوشت بیاد یا نه اگه خوشت میاد دانلود کن اگه تجربه ی اولته یا خوشت نمیاد اصلآ دانلود نکن

M_F_GAMER
20-09-2009, 21:49
دوستان اگه میشه درباره ی splinter cell که برای psp هست یک توضیحی بدهید.
ارزش دانلود داره؟
گرافیکش خوبه؟
ممنون!

hamid_hitman47
20-09-2009, 23:22
دوستان اگه میشه درباره ی splinter cell که برای psp هست یک توضیحی بدهید.
ارزش دانلود داره؟
گرافیکش خوبه؟
ممنون!

بازی بدی نیست.گرافیکش معمولیه .محیط ها به شدت تاریک هستن و گرافیک بازی اصلا خودشو نشون نمیده..روند بازی هم کمی تکراری میشه.. کلا یه بازیه معمولیه اگه وفت اضافی داری و یا بیکاری, این بازی ارزش داره بازی کنی و گرنه خیلی بازی های بهتری هست...البته اگه عاشق Sam هستی حتما بازی رو دانلود کن..

sonixax
20-09-2009, 23:41
بازی بدی نیست.گرافیکش معمولیه .محیط ها به شدت تاریک هستن و گرافیک بازی اصلا خودشو نشون نمیده..روند بازی هم کمی تکراری میشه.. کلا یه بازیه معمولیه اگه وفت اضافی داری و یا بیکاری, این بازی ارزش داره بازی کنی و گرنه خیلی بازی های بهتری هست...البته اگه عاشق Sam هستی حتما بازی رو دانلود کن..

این مدل بازی ها روی PSP خیلی بیخود میشن ، مثل MEtalGear اصلا جالب نیست ، حالا اسپلینتر سل که روی کنسول های دیگه تعریفی نداره روی PSP خودتون حساب کنید

wonderful
21-09-2009, 00:00
مجتبی جون ( جون گفتم سرت گیج نره:31:) شما که میخوای دانلود کنی اینو دانلود کن INDIANA JONES AND THE STAFF OF KINGS یک بازی عالی باگرافیک عالی تنها عیبش اینه که اخرای بازی یکم یکنواخت میشه

hamid_hitman47
21-09-2009, 11:01
این مدل بازی ها روی PSP خیلی بیخود میشن ، مثل MEtalGear اصلا جالب نیست ، حالا اسپلینتر سل که روی کنسول های دیگه تعریفی نداره روی PSP خودتون حساب کنید

سلام..
اتفاقا بازی Metal Gear Solid: Portable Opsخیلی بازیه خوبیه ..من که کاملا لذت بردم.
Splinter cell هم نسخه های کنسولیش و هم نسخه ی pc بازی های خوب و پرطرفدارین که ...شخصیت اولشم یکی از محبوب ترین شخصیت بازی های کامپیوتریه..
البته نظر شما هم قابل احترامه

مجتبی جون ( جون گفتم سرت گیج نره:31:) شما که میخوای دانلود کنی اینو دانلود کن INDIANA JONES AND THE STAFF OF KINGS یک بازی عالی باگرافیک عالی تنها عیبش اینه که اخرای بازی یکم یکنواخت میشه

تایید میشه..
نقد و بررسی کامل این بازی در این پست:

Hunter lord
21-09-2009, 12:47
سلام .

دیسیدیا چه فرم ویری می خواد با Dirt

در ضمن برنامه ی دوستم به دستم رسید . جالب بود فرم ویر 5.55 روی دستگاه شبیه سازی می کنه . فعلا Shift رو روی 3000 با سول کالیبر رو بدون دستکاری بازی بالا اورد . هرکی خواست بگه براش آپلود کنم ولی درصد بریک شدن 90 درصد هستش به خاطر همین الان سر حال نیستم چون نمی دونم هک کنم چی می شه . فعلا 3000 خودشون رو بهم دادن . عالیه . :19:

به امید نسخه ی اصلی . :41:

*QWERT*
21-09-2009, 13:39
چطوری hutery؟
دیسیدیا همون 5.03 اجرا میشه ولی dirt 5.55 میخواد.
این رفیقات مگه دارن روی 5.55 هم کار میکنن؟

lordsuperboys
21-09-2009, 15:17
سلام بچه ها دیروز یه سوالی برام پیش اومد اومدم اینجا بگم ببینم شما چی میگین
دیروز داشتم تو یاهو چت میکردم یکی از دوستام یه id داد گفت ماله پسر عمومه تو سوئد بعد من با این چت کردم حرف رسید به گیم فلان منم خواستم حال اینو اساسی بگیرم یکم با خودم حال کنم>:) پرسیدم تو مملکت شما بازی psp چند مثلاً همین god of war خودمون گفت 40 $ بعد من گفتم 1 $ با خودمم کلی حال میکردم تا اینجا خوب بود بعد پرسیدم nfs shifto بازی کردی گفت نه هنوز دانلود نکردم اینجا بود که من یک علامت سوال ؟ و یک علامت تعجب! تو ذهنم نقش بست قیافم به شدت شبیه این علایم شد ذهنم هنگ کرد برای چند ثانیه دستوری به دستام نرسید که تایپ کنم بعد با یه buzz به خودم اومدم گفتم پس باید فریمور تو کاستم فریمور باشه گفت اره ( با دیدن این گلوم خشک شد) گفتم شاید اشتباه متوجه شده گفتم m33? گفت come on yes m33 darc alex هر چی دل خوشی کرده بودیم فنا شد سوال من اینجاست که اگه یه بچه ی سوسول پول دار هم بازی psp رو به صورت غیر قانونی و کپی اجرا کنه پس حتماً بزرگتر از ایناشم میکنن پس این وسط سونی بازیاشو به کی میفروشه؟
مثلاً همین اقای sonixax شما خودتون المانین بازی کپی اجرا میکنین؟

mohammad_dj_kazin
21-09-2009, 15:30
دیروز داشتم تو یاهو چت میکردم یکی از دوستام یه id داد گفت ماله پسر عمومه تو سوئد بعد من با این چت کردم حرف رسید به گیم فلان منم خواستم حال اینو اساسی بگیرم یکم با خودم حال کنم>:) پرسیدم تو مملکت شما بازی psp چند مثلاً همین god of war خودمون گفت 40 $ بعد من گفتم 1 $ با خودمم کلی حال میکردم تا اینجا خوب بود بعد پرسیدم nfs shifto بازی کردی گفت نه هنوز دانلود نکردم اینجا بود که من یک علامت سوال ؟ و یک علامت تعجب! تو ذهنم نقش بست قیافم به شدت شبیه این علایم شد ذهنم هنگ کرد برای چند ثانیه دستوری به دستام نرسید که تایپ کنم بعد با یه buzz به خودم اومدم گفتم پس باید فریمور تو کاستم فریمور باشه گفت اره ( با دیدن این گلوم خشک شد) گفتم شاید اشتباه متوجه شده گفتم m33? گفت come on yes m33 darc alex هر چی دل خوشی کرده بودیم فنا شد سوال من اینجاست که اگه یه بچه ی سوسول پول دار هم بازی psp رو به صورت غیر قانونی و کپی اجرا کنه پس حتماً بزرگتر از ایناشم میکنن پس این وسط سونی بازیاشو به کی میفروشه؟

حسام جان بحث محل سکونت نیست بحث سر فرهنگه!
ایرانی جماعت هر جای دنیا باشه چه توی آلمان چه توی سوئد و چه توی قم که من دارم زندگی میکنم پول پای بازی ارجینال نمیده.یکی از فامیلای خودمون دبی زندگی میکنه برنامه و بازی برای کامپیوتر میاد قم میخره میبره اونجا:دی
کلا اینکه ما ایرانی ها اینطوری هستیم
در ضمن اون dark alex هست نه darc alex:دی

wonderful
21-09-2009, 17:27
سلام .

در ضمن برنامه ی دوستم به دستم رسید . جالب بود فرم ویر 5.55 روی دستگاه شبیه سازی می کنه . فعلا Shift رو روی 3000 با سول کالیبر رو بدون دستکاری بازی بالا اورد . هرکی خواست بگه براش آپلود کنم ولی درصد بریک شدن 90 درصد هستش به خاطر همین الان سر حال نیستم چون نمی دونم هک کنم چی می شه . فعلا 3000 خودشون رو بهم دادن . عالیه . :19:

به امید نسخه ی اصلی . :41:

یکم توضیح بده ببینیم چیه؟

بعضی از انسانها حاضر نیستیم برای نرم افزار هم اندازه ی سخت افزار هزینه کنیم در حالی که تو اکثر کشور ها قیمت نرم افزار هم اندازه سخت افزار هستش در بعضی مواقع هم از اون جلو زده مثل ویندوز ویستا که نسخه ی ultimate ش 400 دلاره یا دیکشنری های متن که قیمتشون سر به فلک میکشه ما ایرانیها عادت کردیم که به نرم افزار بیشتر از یک دهم سخت افزار پول ندهیم ولی یک شهروند ژاپنی همونقدر که داره برای سخت افزار هزینه میکنه باید برای نرم افزار هم هزینه کنه(یا حتی بیشتر) در ضمن شما نگران فروش umd سونی تو نباش اون الان اندازه ی مو های سر من umd فقط تو ایران داره.
این هم بستگی به فرهنگ فرد داره که میخواد از راه مجاز بازی کنه یا غیر مجاز
این سخن بالا هم در رابطه با خارجیاست ایرانی چه با فرهنگ چه بی فرهنگ باید نسخه ی کپی تهیه کنه:31:
چون تو ایران هیچ قانونی در این رابطه وجود نداره
در ضمن این باعث سوء تفاهم نشه من ایرانیم و به ایرانی بودن خودم هم افتخار میکنم:31:

*QWERT*
21-09-2009, 18:26
بابا چی میگین هی؟هر کدومشم 30-40 تا خط مینویسه.
این دیسیدیا نیومد تو بازار؟؟

mehdi_360
21-09-2009, 19:56
داداش من نمیخوام این بحث رو ادامه بدم :دی ولی بگم کسی که 400 دلار میده ویندوز میخره مطمین باش حقوق ماهیانش 500 هزار تومن نیست(حقوق متوسط یه کارمند ایرانی)
جریان این فریمور جدید چیه که میگن بازی های کپی روش اجرا نمیشن(من هیچ اطلاعاتی در این باب ندارم:دی)
ممنون میشم کامل توضیح بدی ، لطفا

sonixax
21-09-2009, 20:12

سلام ،
بله من هم بازی کپی اجرا میکنم ولی فقط روی PSP به خاطر استفاده از پلاگین ها و سایر جنگولک بازی ها از جمله دستکاری کردن بازی ، ولی روی ps2 یا 360 خیر ، میرم اویج میخرم به خاطر اینکه اورجینال یه دنیای دیگه ای داره ، مثلا من یه متال گیر برای PSP اوجینال خریدم یه عینک سه بعدی باهاش بود خیلی حال میده .

در مورد اون داستان ویندوز هم توی اروپا مردم یاد گرفته اند بسته به نیازشون محصول رو خریداری کنند برای همین یک یوزر معمولی نمیره ویستا Ultimate بخره و میره Home premium میگیره و نسخه های پرو یا اولتیمیت رو یا توی شرکت ها استفاده میکنند یا اگر طرف واقعا نیاز داشته باشه میره میخره .

توی دنیای غرب هم همین psp و DS هست که باز یه تعدادی از مردم میرن سر وقت کپی فقط به خاطر امکاناتی که Homebrew ها میدن و گرنه برای سایر کنسول ها کسی دنبال کپی نیست .

wonderful
21-09-2009, 20:25
داداش من نمیخوام این بحث رو ادامه بدم :دی ولی بگم کسی که 400 دلار میده ویندوز میخره مطمین باش حقوق ماهیانش 500 هزار تومن نیست(حقوق متوسط یه کارمند ایرانی)
جریان این فریمور جدید چیه که میگن بازی های کپی روش اجرا نمیشن(من هیچ اطلاعاتی در این باب ندارم:دی)

بله شما درست میگی ولی من میخواستم اینو بگم که توی کشورهای توسعه یافته قیمت سخت افزار و نرم افزار بهم نزدیک تره وگرنه فکر نکن من خودم رو پر قو خوابیدم:31: من الان خودم با دیال اپ کانکتم:41:

----------------------------------

بله اقا بگیر

بله شما میتونی بازی های کپی رو اجرا کنی ولی چندتا بازی جدید اومده که به فریم ور های جدیدی احتیاج داره که اون فریم ور ها هنوز هک نشده

ببین اقا سونی برای جلوگیری از ضرر خودش فریم ور های جدیدی رو داده بیرون که بازیهای جدید فقط روی این فریم ور ها میاد هکر ها هم نتونستند این فریم ور ها رو هک کنند
در اینده ای نزدیک هم بازیهای پر فروشی برای psp میاد مثل
little big planet
gran tourismo
tekken 6
loco roco3

اینرو هم بگم اگه میخوای psp بگیری این کنسول اینقدر بازی زیبا و جذاب داره که تا یک سال تورو سرگرم میکنه همشون هم روی psp های کپی میاد مثل
god of war
loco roco2
patapon
midnight club la remix
...

alireza fatemi
21-09-2009, 20:35

می خوای دسته دو بگیری؟

کپی خور دائمه یا موقت؟

(چرا سوال الکی می پرسم؟:دی)

چی شده از 360 به psp رسیدی؟

در کل الان با خبر هایی که از هک میاد خرید psp رو میشه به کسی پیشنهاد داد

تو هم بگیر

sonixax
21-09-2009, 22:41
بله شما درست میگی ولی من میخواستم اینو بگم که توی کشورهای توسعه یافته قیمت سخت افزار و نرم افزار بهم نزدیک تره وگرنه فکر نکن من خودم رو پر قو خوابیدم:31: من الان خودم با دیال اپ کانکتم:41:

----------------------------------

بله اقا بگیر

بله شما میتونی بازی های کپی رو اجرا کنی ولی چندتا بازی جدید اومده که به فریم ور های جدیدی احتیاج داره که اون فریم ور ها هنوز هک نشده

ببین اقا سونی برای جلوگیری از ضرر خودش فریم ور های جدیدی رو داده بیرون که بازیهای جدید فقط روی این فریم ور ها میاد هکر ها هم نتونستند این فریم ور ها رو هک کنند
در اینده ای نزدیک هم بازیهای پر فروشی برای psp میاد مثل
little big planet
gran tourismo
tekken 6
loco roco3

اینرو هم بگم اگه میخوای psp بگیری این کنسول اینقدر بازی زیبا و جذاب داره که تا یک سال تورو سرگرم میکنه همشون هم روی psp های کپی میاد مثل
god of war
loco roco2
patapon
midnight club la remix
...

نه عزیزم ، اینجا نرم افزار ار سخت افزار گرون تره ای کاش نزدیک بود ، یه کامپیوتر درست و حسابی رو میتونی با 500 یورو بخری بعدش باید یه آفیس بخری 1300 یورو .

در مورد فرم ور هم فعلا نتونستند هک کنند ، نه اینکه اصلا نمیتونند هک کنند ، تازه اگر فرم ور نشه میرن سراغ خود بازی .

lordsuperboys
21-09-2009, 23:04
حسام جان بحث محل سکونت نیست بحث سر فرهنگه!
ایرانی جماعت هر جای دنیا باشه چه توی آلمان چه توی سوئد و چه توی قم که من دارم زندگی میکنم پول پای بازی ارجینال نمیده.یکی از فامیلای خودمون دبی زندگی میکنه برنامه و بازی برای کامپیوتر میاد قم میخره میبره اونجا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا اینکه ما ایرانی ها اینطوری هستیم
در ضمن اون dark alex هست نه
darc alex[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محمد گل گفتی حرفه حساب جواب نداره درمورد دارک هم ضایعمون نکن دیگه اشتباه تایپی بود نوکره داش
راستی اون فایملتونم واقعاً رگ اریایی به شدت تو وجودش جریان دارههاااااااا

بعضی از انسانها حاضر نیستیم برای نرم افزار هم اندازه ی سخت افزار هزینه کنیم در حالی که تو اکثر کشور ها قیمت نرم افزار هم اندازه سخت افزار هستش در بعضی مواقع هم از اون جلو زده مثل ویندوز ویستا که نسخه ی ultimate ش 400 دلاره یا دیکشنری های متن که قیمتشون سر به فلک میکشه ما ایرانیها عادت کردیم که به نرم افزار بیشتر از یک دهم سخت افزار پول ندهیم ولی یک شهروند ژاپنی همونقدر که داره برای سخت افزار هزینه میکنه باید برای نرم افزار هم هزینه کنه(یا حتی بیشتر) در ضمن شما نگران فروش umd سونی تو نباش اون الان اندازه ی مو های سر من umd فقط تو ایران داره.
این هم بستگی به فرهنگ فرد داره که میخواد از راه مجاز بازی کنه یا غیر مجاز
این سخن بالا هم در رابطه با خارجیاست ایرانی چه با فرهنگ چه بی فرهنگ باید نسخه ی کپی تهیه کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون تو ایران هیچ قانونی در این رابطه وجود نداره
در ضمن این باعث سوء تفاهم نشه من ایرانیم و به ایرانی بودن خودم هم افتخار میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/
(این کار باعث نابودی هر چه سریع تر دشمنان اسلام و دین که همان غربی های ملحد هست میشود انجام این کار نتنها معصیت نیست جهاد فی الله هم محسوب بوده و ثواب اخروی دارد اینم مجوز شرعیش برین حال کنین)[/COLOR]
[quote]سلام ،
بله من هم بازی کپی اجرا میکنم ولی فقط روی PSP به خاطر استفاده از پلاگین ها و سایر جنگولک بازی ها از جمله دستکاری کردن بازی ، ولی روی ps2 یا 360 خیر ، میرم اویج میخرم به خاطر اینکه اورجینال یه دنیای دیگه ای داره ، مثلا من یه متال گیر برای PSP اوجینال خریدم یه عینک سه بعدی باهاش بود خیلی حال میده .

در مورد اون داستان ویندوز هم توی اروپا مردم یاد گرفته اند بسته به نیازشون محصول رو خریداری کنند برای همین یک یوزر معمولی نمیره ویستا Ultimate بخره و میره Home premium میگیره و نسخه های پرو یا اولتیمیت رو یا توی شرکت ها استفاده میکنند یا اگر طرف واقعا نیاز داشته باشه میره میخره .

توی دنیای غرب هم همین psp و DS هست که باز یه تعدادی از مردم میرن سر وقت کپی فقط به خاطر امکاناتی که Homebrew ها میدن و گرنه برای سایر کنسول ها کسی دنبال کپی نیست . __________________ ویندوز که کلاً حلال مطلقه الان دارم از تورنت یکی دانلود میکنم عالمی داره واسه خودش
اها پس وضع اینقدا هم اشفته نیست بازی که کپی نباشه حال نمیده امکانات داره نرم افزار کرک واسه psp باشه سونی بیاد این امکاناتو بده ما باز کپی میکنیم!
واسه شما مشکل قانونی نداره بازی کپی psp?

بله شما درست میگی ولی من میخواستم اینو بگم که توی کشورهای توسعه یافته قیمت سخت افزار و نرم افزار بهم نزدیک تره وگرنه فکر نکن من خودم رو پر قو خوابیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من الان خودم با دیال اپ کانکتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زنده باد دایال اپ طرف میگفت بیا بازی ps 3 انلاین بازی کنیم گفتم بشین بینیم بابا با این سرعت Ps -3 هم نمیشه بازی کرد
طرف خیلی اوسکول بود نمی دونه اینجا ایرانه سرعتو فهمیده تعجب کرده شما خودتو ناراحت نکن کسی که نه ترکی بفهمه نه فارسی نه کردی نه لری همینه اخرش جوجه انگلیسیه سوئدی پاستوریزه ی مامانی
دوستان لطفاً اسماتونو بگین با اسم بشناسیم گفتن نامک کاربری خیلی ضایع میشه

mehdi_360
21-09-2009, 23:29
علیرضا جون یه کپی خور موقت هست میگه 170 تومن با یه مموری8 گیگ و یه 20 ،30 تا بازی
علیرضا شما بازی هاتو از کجا میگیری؟
اگه این نشد یه آک میگیرم از لیتل بیگ پلانت و گاد اف وار نمیشه گذشت !!
تو بوشهر کجا رو میشناسی که پی اس پی داشته باشه وقیمت مث آدم بده :دی؟

alireza fatemi
22-09-2009, 00:11
علیرضا جون یه کپی خور موقت هست میگه 170 تومن با یه مموری8 گیگ و یه 20 ،30 تا بازی
علیرضا شما بازی هاتو از کجا میگیری؟
اگه این نشد یه آک میگیرم از لیتل بیگ پلانت و گاد اف وار نمیشه گذشت !!
تو بوشهر کجا رو میشناسی که پی اس پی داشته باشه وقیمت مث آدم بده :دی؟

3000 یا 2000 هست؟

اگه مموری اصل باشه قیمتش فکر کنم خوب باشه البته زیاد از بازار اطلاعی ندارم

من تقریبا همه بازی هامو دانلود کردم

مگه چند تا مغازه هست که psp داشته باشه ؟!:دی
تو بوشهر ماشاالله همه خوش انصاف هستن :31:

اگه میتونی برو از شیراز بگیر فکر کنم اونجا ارزونتر گیرت بیاد

======
جریان خاصی نداره ولی اگه خاصی آک بگیری یا خودش برات کپی خورش کنه یا فریمویریش باید 5.03 یا کمتر باشه که بتونی کپی خورش کنی
برای فهمیدن فریمویر هم برو :
setting>system setting>system information
باید system software 5.03 یا کمتر باشه

sonixax
22-09-2009, 00:12
3000 یا 2000 هست؟

اگه مموری اصل باشه قیمتش فکر کنم خوب باشه البته زیاد از بازار اطلاعی ندارم

من تقریبا همه بازی هامو دانلود کردم

مگه چند تا مغازه هست که psp داشته باشه ؟!:دی
تو بوشهر ماشاالله همه خوش انصاف هستن :31:

اگه میتونی برو از شیراز بگیر فکر کنم اونجا ارزونتر گیرت بیاد

======
جریان خاصی نداره ولی اگه خاصی آک بگیری یا خودش برات کپی خورش کنه یا فریمویریش باید 5.03 یا کمتر باشه که بتونی کپی خورش کنی
برای فهمیدن فریمویر هم برو :
setting>system setting>system information
باید system software 5.03 یا کمتر باشه

آقا این مموری اصل با غیر اصل چه فرقی داره مگه ؟ جفتش که 2 سال گارانتی داره ، هر دو تاشم یه کار میکنه که .

alireza fatemi
22-09-2009, 00:18
آقا این مموری اصل با غیر اصل چه فرقی داره مگه ؟ جفتش که 2 سال گارانتی داره ، هر دو تاشم یه کار میکنه که .

نیستی تو ایران ببینی چه کلاها که سر ملت نمیذارن:41:

مموری نا اصل :
حجم کمتری اطلاعات میگیره
سرعت پائینی داره
زود تر خراب میشه
.
.
.

در ضمن :
گارانتی کیلو چنده ؟!
برای ما ارزون تر حساب نمی کنی؟:31:

mehdi_360
22-09-2009, 00:21
میگما اگه من فریمور بالاتر از 5.03 بگیرم میتونم بازی های کپی رو اجرا کنم؟

alireza fatemi
22-09-2009, 00:24
میگما اگه من فریمور بالاتر از 5.03 بگیرم میتونم بازی های کپی رو اجرا کنم؟

نه
فقط باید umd بگیری

sonixax
22-09-2009, 00:28
نیستی تو ایران ببینی چه کلاها که سر ملت نمیذارن:41:

مموری نا اصل :
حجم کمتری اطلاعات میگیره
سرعت پائینی داره
زود تر خراب میشه
.
.
.

در ضمن :
گارانتی کیلو چنده ؟!
برای ما ارزون تر حساب نمی کنی؟:31:

:18: :18: :18: یعنی گارانتی هم نداره :18: :18: :18:

من Sandisk خریدم از مال خود سونی گرون تر هم بود ولی خیلی خوبه راضیم .

drkiwi
22-09-2009, 08:27

یه چیز عجیب مموریهای فیر اصل اگه دوستان دقت کرده باشن اینه که گوشه ی کانکتور مموریها رو بریدن و بازشون کردن. من یه سال پیش یه غیر اصل رو باز کردم که Highspeed 2GB بود دیدم IC اصلیش سامسونگه!
درحالیکه 3 سال پیش که یه Sonyericsson W850i خریدم یه مموری Sandisk 1GB هم روش بود که تاحالا آخ هم نگفته...
روش تشخیص مموری اصل از غیر اصل بوسیله ی PSP هم یکی از دوستان تو همین تاپیک گذاشتن که حق Copyright براشون محفوظه...اگه تو XMB یه Information از Memory Stick بگیرین (فرقی نداره که روی Video یا Music یا Game باشه) مموری اصل Magicgate رو Support میکنه

A.M.R - Sand Dunes with Daniel Kandi Club Mix :8:

drkiwi
22-09-2009, 08:50
Oh Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeah
joystiq.com عکسای جدیدی از PSP Go Unboxing منتشر کرد..........

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه عکسها (41 عکس)

wonderful
22-09-2009, 11:39
نه عزیزم ، اینجا نرم افزار ار سخت افزار گرون تره ای کاش نزدیک بود ، یه کامپیوتر درست و حسابی رو میتونی با 500 یورو بخری بعدش باید یه آفیس بخری 1300 یورو .

در مورد فرم ور هم فعلا نتونستند هک کنند ، نه اینکه اصلا نمیتونند هک کنند ، تازه اگر فرم ور نشه میرن سراغ خود بازی .
منم گفتم هنوزهک نشده اخر اولین خط رو بخون:20:

دوستان من god of war بازی میکنم باتری زودتر خالی میشه میخوام بدونم برای شما هم اینجوریه؟

mohammad_dj_kazin
22-09-2009, 13:13
منم گفتم هنوزهک نشده اخر اولین خط رو بخون:20:

دوستان من god of war بازی میکنم باتری زودتر خالی میشه میخوام بدونم برای شما هم اینجوریه؟

نه..............................:20:

xperia990
22-09-2009, 13:53
Oh Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeah
joystiq.com عکسای جدیدی از PSP Go Unboxing منتشر کرد..........

به نظرتون خوش دسته ؟ خوشگل که هست .

hasankachal
22-09-2009, 15:02
قیمت memory stick pro duo 16gb چنده؟

m.behnam
22-09-2009, 15:13
به نظرتون خوش دسته ؟ خوشگل که هست .

به نظر من که خوش دست نیست psp 2000 زیاد خوش دست نیست چه برسه به این!!! :13:
حالا این نظره خدم بودا :31:

wonderful
22-09-2009, 15:24
اتفاقآ هر کس دستش گرفته میگه خیلی خوش دسته وکاملآ هماهنگ با دست طراحی شده

البته من به شما حق میدم منم دفعه اول عکسشو دیدم فکر می کردم اصلآ خوش دست نباشه

احمدصالح پور
22-09-2009, 16:15
بچه ها مطمئن باشین سونی هیچ وقت آینده کنسول هاشو با یه مشکل اساسی (مثل خوش دست یا ارگونومیک نبودن کنسولش)رو خراب نمیکنه ...پس به این مشکلا فکر نکنین فقط حیف صفحه نمایش که به جای بزرگتر شدن کوچیکتر شده ...

drkiwi
22-09-2009, 16:40
بچه ها مطمئن باشین سونی هیچ وقت آینده کنسول هاشو با یه مشکل اساسی (مثل خوش دست یا ارگونومیک نبودن کنسولش)رو خراب نمیکنه ...پس به این مشکلا فکر نکنین فقط حیف صفحه نمایش که به جای بزرگتر شدن کوچیکتر شده ...

دقیقاً همین طوره.....اما درسته که Display ش کوچیکتر شده ولی کیفیت و شفافیتش بیشتر شده

sonixax
22-09-2009, 16:47
به نظر من که خوش دست نیست psp 2000 زیاد خوش دست نیست چه برسه به این!!! :13:
حالا این نظره خدم بودا :31:

شرکت سونی در طراحی جوی پد ها و همین خوش دستی بد دستی از همه کنسول های فعلی جلو تره ، فقط سگا دریم کست بود که طراحی دسته اش بهتر بود ، ولی سونی در مقابل مایکروسافت و نینتندو کم آورده چون هم قیمت هاش بیشتره و از نظر تنوع بازی زیاد فرقی با اون های دیگه نداره ولی در کل کنسول های سونی یه چیز دیگست هر چند که گرون تر هم هست .

shakerifar
22-09-2009, 17:03
دوستان این بازی ها به چه فریموری اجرا می شند؟؟؟
Dirt 2
Madden nfl 10

Hunter lord
22-09-2009, 21:35
سلام

متاسفانه تاپیک بررسی و پیش نمایش بازی ها خوابیده با اینکه فعال شده .

از این به بعد بازی هایی را که فرم ویرش را می خواهید بدانید در قسمت بالا ذکر کنید تا جواب دهیم . فعلا 8 عدد بازی را نوشتم .

بازی Dirt 5.50 می خواد .

- - - - - - -
کنسول دستی سونی بسیار خوش دست است و اگر هک شود اولین نفری که ان را می خرد خودم هستم . :31:

من نمی دونم این هکر ها اگه می گن GO هک می شه چرا نمی رن 3000 را کامل هک کنن :19:

باز شدن دانشگاه و مدارس ( ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را تبریک صمیمانه از ته دل ( به جون شما ) میگم :38::39::9:

ShayaN3K
22-09-2009, 22:00
شرکت سونی در طراحی جوی پد ها و همین خوش دستی بد دستی از همه کنسول های فعلی جلو تره ، فقط سگا دریم کست بود که طراحی دسته اش بهتر بود ، ولی سونی در مقابل مایکروسافت و نینتندو کم آورده چون هم قیمت هاش بیشتره و از نظر تنوع بازی زیاد فرقی با اون های دیگه نداره ولی در کل کنسول های سونی یه چیز دیگست هر چند که گرون تر هم هست .

من شنیده بودم دسته ی X360 راحت ترین دسته توی دنیاست !!!

کنسول دستی سونی بسیار خوش دست است و اگر هک شود اولین نفری که ان را می خرد خودم هستم . :31:

من نمی دونم این هکر ها اگه می گن GO هک می شه چرا نمی رن 3000 را کامل هک کنن :19:

باز شدن دانشگاه و مدارس ( ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را تبریک صمیمانه از ته دل ( به جون شما ) میگم :38::39::9:

اگه کسی لینکی از خبرهایی که درباره ی هک شدن PSP GO داره بزاره ممنون میشم.

پیش دانشگاهی :9::37::37:

mehdi_360
23-09-2009, 00:46
سلام
مطمینی این پی اس پی go هک میشه؟
قیمتش چه جوریه؟
من بخوام پی اس پی بگیرم چه چیزایی باید همراهش بگیرم؟
کابل usb هم نداره؟
این 3000 معلوم نیست کی کامل هک میشه؟
ممنون

Maziar_69
23-09-2009, 01:29
سلام
مطمینی این پی اس پی go هک میشه؟
قیمتش چه جوریه؟
من بخوام پی اس پی بگیرم چه چیزایی باید همراهش بگیرم؟
کابل usb هم نداره؟
این 3000 معلوم نیست کی کامل هک میشه؟
ممنون

سلام دوست عزیز.
نه هیچ چیز معلوم نیست.
اون 3000 هم به وسیله ی اشتباه خود سونی که یه باگ توی فرم ور داشت هک شد. اونم موقت فعلا.
مدل GO از اول اکتبر فکر کنم با قیمت جهانی 299 دلار میاد. اینجا فکر نکنم زیاد بیارن با توجه به اینکه هک نشده میگم.
همراهش یه کابل USB بگیر. یه کیف خوب بگیر. اگر هم هدفون نداری یه هدفون خوب بگیر. برای بازیهایی مثل راک بند و پاتاپون حیاتیه. :دی

3000 هم معلوم نیست کی هک کامل میشه. البته من خودم با هک موقتش مشکلی ندارم. اگه پرید در عرض 20 ثانیه کپی خورش میکنم. :دی

drkiwi
23-09-2009, 10:55
مدل GO از اول اکتبر فکر کنم با قیمت جهانی 299 دلار میاد.

قیمت صحیح : 249 دلار در آمریکا . 249 یورو در اروپا و 229 پوند در انگلیس

اگه کسی لینکی از خبرهایی که درباره ی هک شدن PSP GO داره بزاره ممنون میشم.

بذارین بیاد بعد راجع به اونهم خبر میذاریم...
ضمن اینکه Dan Stone - Mumbai آآآآآه come'on babyyy

drkiwi
23-09-2009, 11:24
یک سازنده ی لوازم جانبی ویدیوگیمها بنام Blaze از عرضه ی یک کابل کامپوننت با توان تفکیک بالا (HD) برای PSP Go خبر داد. کانکتورهای این کابل از جنس طلا هستند و باعث میشوند تا با انتقال حداکثر سیگنالها بهترین شرایط ممکن را برای بازی در یک صفحه ی بزرگ فراهم کنند.با این کابل میتوان بوسیله ی یک تلویزیون بزرگ بازی کرد , فیلم تماشا کرد و عکس ها را دید...این کابل کاملاً با PSP Go هماهنگ خواهد بود(Plug & Play)
طول این کابل 1.5 متر است! (یه کاناپه, یه لیوان آب آناناس و Gran Turismo...!)

lordsuperboys
23-09-2009, 13:34
دوستان یه سوالی واسه من پیش اومده نمیشه وقتی نمیتونن فریمور هک کنن فایل بازیا رو طوری تغییر بدن که با فریمور قبلی اجرا بشه؟

mehdi30nema
23-09-2009, 13:55
دوستان این بازی ها به چه فریموری اجرا می شند؟؟؟
Dirt 2
Madden nfl 10

با فریمور 5.55

gomnam23
23-09-2009, 15:11
دوستان یه سوالی واسه من پیش اومده نمیشه وقتی نمیتونن فریمور هک کنن فایل بازیا رو طوری تغییر بدن که با فریمور قبلی اجرا بشه؟

اتفاقا این یه راهکاره ولی وقتی که به کلی از هک فریمور نا امید بشن

mehdi30nema
23-09-2009, 16:33
بازی های persona و marvel ultimate alliance 2 هم ریلیز شد و هر دو به فریمور 5.55 احتیاج دارند .

sonixax
23-09-2009, 17:41

چرا میشه ، همین کار رو با بازی Soulcalibor انجام دادند .

همان طور که شما بازی برای PC سراغ ندارید که کرک نداشته باشه .

در کل شرکت سونی نمیتونه با فرمور کاری بکنه که نشه بازی رو اجرا کرد ، یا بهتر بگم برای اینکه بد فهمی نشه :

یک کنسول یا یک سخت افزار مشخص امکاناتی محدود داره و با فرمور نمیشه به امکاناتش اضافه کرد طوری که اگر اون امکان نباشه بازی اجرا نشه ، مثلا نمیشه با فرمور کاری کرد که رندرینگ بهتری داشت چونکه در توان سخت افزاری نیست و شما فقط میتونی از ماکسیمم توان سخت افزار استفاده کنید که این ربطی به فرمور نداره .

یعنی بهتر بگم این بازیه که ورژن فرمور رو چک میکنه و فرمور نیست که تشخیص میده این بازی جدیده یا نه .

در مورد خود فرمور هم هر کاری که این شرکت بکنه هک شدنیه ، مگر اینکه مثل سری 3000 روی سخت افزار تغییرات ایجاد کنه که خود اون هم لازمش اینه که شرکتی برای هک کردنش سرمایه گزاری نکنه .

یکی از دلایل هک نشدن سری 3000 به صورت دایم اینه که در صورت هک شدن بازده مالی نداره در نتیجه شرکت هایی مثل Modchip روش سرمایه گزاری نمیکنند .

هکر هایی مثل دارک الکس هم در حقیقت از این کار پولی گیرشون نمیاد ، مگر فروش دستگاه هایی که خودشون هک کردند که اون هم خیلی وقته منسوخ شده .

975319
23-09-2009, 19:43
بچه ها یه سوال داشتم....بازیهای پی اس پی رمز و کد مخفی ندارن؟

mohammad_dj_kazin
23-09-2009, 19:46

مسلما میشه این کار رو کرد
اما خوب اگر بتونن فریمور رو هک کنند تمام بازی ها رو میتونند اجرا کنند
اما خوب اگر بخوان بازی رو دستکاری کنند باید یک عالمه بازی رو دستکاری کنن
اونوقته که کار خیلی سخت میشه و من شما هم برای دانلود بازی هم باید کلی سبک بشیم:27:

drkiwi
23-09-2009, 20:27
بچه ها یه سوال داشتم....بازیهای پی اس پی رمز و کد مخفی ندارن؟

اوووووووووه تا دلت بخواد....کافیه یه سرچ کنی تو گوگل (جلو بازی مورد نظرت عبارت cheats رو تایپ کن - البته بیشتر بازیهای Cheat, PSP ندارن ولی بعضیها مثل GTA رو نمیشه بدون Cheat بازی کرد)

mori2985
23-09-2009, 22:24
سلام .
یک سوال: آیا Soul Calibur روی 5.03 اجرا میشه؟
اگه اجرا نمیشه پس اینجا چی میگه؟

wonderful
23-09-2009, 22:50
سلام .
یک سوال: آیا Soul Calibur روی 5.03 اجرا میشه؟
اگه اجرا نمیشه پس اینجا چی میگه؟

بله نسخه ی دست نخورده اش رو نمیشه بازی کرد ولی هکر های مهربان بادستکاریش یه کار کردند که میشه بازی کرد:31:

wonderful
24-09-2009, 16:36
تو اونجا اگه روشش رو گفته کسی می تونه بفهمه چطوری دستکاریش کردن؟

دستکاری کردنش کار هر کسی نیست

sonixax
24-09-2009, 16:41
دستکاری کردنش کار هر کسی نیست

کاری نداره که ، کار کردن با Hex ادیتور رو بلد نیستید مگه ؟

خیلی راحت خودش توضیح داده ، تمام بازی هایی که رو فرم ور های خاص اجرا میشن به راحتی هک میشن ، تعدادشون هم زیاد نیست ، هنوز به 20 تا نرسیده .

مثلا یه بازی مثل Littlebig Planet عمرا از دست هکر های عزیز و مهربان جان سالم به در نمیبرد :11:

alireza fatemi
24-09-2009, 19:03
کاری نداره که ، کار کردن با Hex ادیتور رو بلد نیستید مگه ؟

خیلی راحت خودش توضیح داده ، تمام بازی هایی که رو فرم ور های خاص اجرا میشن به راحتی هک میشن ، تعدادشون هم زیاد نیست ، هنوز به 20 تا نرسیده .

مثلا یه بازی مثل Littlebig Planet عمرا از دست هکر های عزیز و مهربان جان سالم به در نمیبرد :11:

اگه همشون به راحتی هک میشن پس چرا dirt 2 رو هنوز کسی دستکاری نکرده؟

اگه میتونی خودت این کارو کن
ثواب داره

یا شاید هنوز با سونی قرارداد حمایت داری:31::31:

*QWERT*
24-09-2009, 19:04
سلام بچه ها من برگشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقی نیافتاده،چیزی هک نشده؟:31:

خیلی راحت خودش توضیح داده ، تمام بازی هایی که رو فرم ور های خاص اجرا میشن به راحتی هک میشن ، تعدادشون هم زیاد نیست ، هنوز به 20 تا نرسیده
سلام sonixax شما نه اسمتون رو گفتید نه سنتون!!خیلی مشکوک میزنیدااااااااا:20:
مگه این بازیایی که 5.55 میخوان مثل dirt 2 رو تونستن روی 5.03 اجرا کنن؟؟؟

alireza fatemi
24-09-2009, 19:26
سلام بچه ها من برگشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا برگشتی؟
ما که داریم میریم:دی

خبری که از هک نیست

(تهدید) اگه دوباره از این اسمایلی خوشگلت استفاده کردی چون دستم بهت نمی رسه خونه خودمون رو آتیش میزنم:31:

sonixax
24-09-2009, 19:47

اگه میتونی خودت این کارو کن
ثواب داره

یا شاید هنوز با سونی قرارداد حمایت داری:31::31:

سنم بالای 20 هست .

کسانی هم که دنبال اسم من میگردند :

این برنامه رو من نوشتم ، اسمم هم زیرشه .

مشکل همه شماها اینه که فکر میکنید چون خودتون بلد نیستید یا کسی تا به حال انجام نداده پس نمیشه ، برای نمونه :

این پرسش فقط و فقط از روی نا آگاهی پرسیده میشه ، شما هر چی بنویسی هر نرم افزاری اول و آخر مجبوری به زبان ماشین تفسیرش کنی ، فقط زمانی که کامپایل میشه خوندنش برای یک برنامه نویس سخت میشه برای نمونه :

برای نمونه این دو تا کد یکی هستند و از نظر ماشین هیچ فرقی با هم ندارند ، ولی اولی خوندش برای من و شما راحت تره ، حالا شما بیا همین اسم متغیر a و b رو تغییر بده به a59854 یا یه چیزی مثل این این رنگی پنگی ها رو هم ازش بر دار ، سخت تر هم میشه بعدش بیا اینرو در بالای 40 هزار خط فرض کن خوندنش برای یک برنامه نویس چه طوری میشه ؟

اینکه چون کسی تا حالا نکرده پس نمیشه و این مدل سوال ها فقط از جانب کسانی پرسیده میشه که در این باره اطلاعی ندارند ، اینجا دیگه بحث سخت افزار نیست که دسترسی بهش غیر ممکن یا بسیار دشوار یا بسیار پر هزینه باشه ، بحث یک مشت کد 0 و 1 هستش .

زمانی یک بازی خیلی سریع هک میشه که طرفدار هاش هم زیاد باشه ، کدوم شما بازی معروف سراغ داره که کرک نداشته باشه ؟ فقط یه دونه اسم ببرید .

فرم ور PSP با اون سخت افزار ثابتش پیچیده تره یا یک سیستم عامل در حد و اندازه MacOS یا لینوکس یا حتی همین ویندوز مسخره ؟

کدوم شما هایی که چپ و راست محکوم میکنید میتونه توضیح بده که چرا یک بازی جدید روی فرمور قدیمی تر اجرا نمیشه ؟

تا حالا هر چی جواب در این باره داده شده این طوری بوده : چون سونی دوست نداره روی فرمور هاش بازی کپی اجرا بشه ، این شد جواب علمی ؟

یعنی پرسش های شما از دید یک شخصی مثل من که فقط 14 ساله دارم برنامه مینویسم خنده داره .

قصد بی احترامی و یا دعوا هم ندارم ، فقط قبل از اینکه چیزی رو مطرح کنید چند دقیقه روش فکر کنید .

sonixax
24-09-2009, 20:15
آقا میلادی این برنامه چی چی هست؟
راستی هر وقت خواستی بیاید ایران بگید چند تا سفارش داریم زحمت بدیم برامون بیارید:دی

این یک پلاگین هست برای سیستم مدیریت محتوای E107 که زیر فیلد پسورد میاد یک قدرت سنج قرار میده که به شما میگه پسوردی که وارد کردی به درد بخور هست یا نه ، اگر ضعیف باشه به شما اجازه رجیستر کردن نمیده :46:

به روی چشم .

alireza fatemi
24-09-2009, 20:27
سنم بالای 20 هست .

کسانی هم که دنبال اسم من میگردند :

این برنامه رو من نوشتم ، اسمم هم زیرشه .

مشکل همه شماها اینه که فکر میکنید چون خودتون بلد نیستید یا کسی تا به حال انجام نداده پس نمیشه ، برای نمونه :

این پرسش فقط و فقط از روی نا آگاهی پرسیده میشه ، شما هر چی بنویسی هر نرم افزاری اول و آخر مجبوری به زبان ماشین تفسیرش کنی ، فقط زمانی که کامپایل میشه خوندنش برای یک برنامه نویس سخت میشه برای نمونه :

برای نمونه این دو تا کد یکی هستند و از نظر ماشین هیچ فرقی با هم ندارند ، ولی اولی خوندش برای من و شما راحت تره ، حالا شما بیا همین اسم متغیر a و b رو تغییر بده به a59854 یا یه چیزی مثل این این رنگی پنگی ها رو هم ازش بر دار ، سخت تر هم میشه بعدش بیا اینرو در بالای 40 هزار خط فرض کن خوندنش برای یک برنامه نویس چه طوری میشه ؟

اینکه چون کسی تا حالا نکرده پس نمیشه و این مدل سوال ها فقط از جانب کسانی پرسیده میشه که در این باره اطلاعی ندارند ، اینجا دیگه بحث سخت افزار نیست که دسترسی بهش غیر ممکن یا بسیار دشوار یا بسیار پر هزینه باشه ، بحث یک مشت کد 0 و 1 هستش .

زمانی یک بازی خیلی سریع هک میشه که طرفدار هاش هم زیاد باشه ، کدوم شما بازی معروف سراغ داره که کرک نداشته باشه ؟ فقط یه دونه اسم ببرید .

فرم ور PSP با اون سخت افزار ثابتش پیچیده تره یا یک سیستم عامل در حد و اندازه MacOS یا لینوکس یا حتی همین ویندوز مسخره ؟

کدوم شما هایی که چپ و راست محکوم میکنید و مسخره بازی در میارید میتونه توضیح بده که چرا یک بازی جدید روی فرمور قدیمی تر اجرا نمیشه ؟

تا حالا هر چی جواب در این باره داده شده این طوری بوده : چون سونی دوست نداره روی فرمور هاش بازی کپی اجرا بشه ، این شد جواب علمی ؟

یعنی پرسش های شما از دید یک شخصی مثل من که فقط 14 ساله دارم برنامه مینویسم خنده داره .

قصد بی احترامی و یا دعوا هم ندارم ، فقط قبل از اینکه چیزی رو مطرح کنید چند دقیقه روش فکر کنید .

من که چیزی نگفتم
چرا میزنی ؟

من فقط بحثم اینه که شمایی که 14 ساله برنامه و پلاگین برای cms مینویسی یه لطفی به ما کن

من اگه گفتم نمیشه منطورم این نیست که تا ابد کسی نمیتونه این بازی رو رویه فریمویر پایین تر اجرا کنه من گفتم الان نمیشه در ضمن همه که مثل شما برنامه نویس نیستن من تو عمرم فقط محیط vb رو دیدم و چند تا برنامه خیلی خیلی ساده نوشتم

حالا دقیق بگو چیکار کنیم تا لااقل خودمون دست بکار بشیم

975319
24-09-2009, 21:16
بچه ها حواسم نبود و سیو most wanted رو پاک کردم(من تازه psp گرفتمو از بازیهای قدیمی شروع کردم)...کسی سیو این بازی رو داره؟تازه آئودی تی تی رو آزاد کرده بودم...اگه کدی هم بدین تا ماشینا آزاد بشن خیلی بهتره...مرسی

alireza fatemi
24-09-2009, 21:23
بچه ها حواسم نبود و سیو most wanted رو پاک کردم(من تازه psp گرفتمو از بازیهای قدیمی شروع کردم)...کسی سیو این بازی رو داره؟تازه آئودی تی تی رو آزاد کرده بودم...اگه کدی هم بدین تا ماشینا آزاد بشن خیلی بهتره...مرسی

عزیز برای سیو بازی ها تاپیک جدا داریم

drkiwi
24-09-2009, 21:34
چی شده دیگه دوستان پست نمیدن مدرسه ها شروع شده کاربرای فعال هم که اعتصاب کردند تاپیک خوابیده

منم که اخبار PSP Go رو پوشش میدم, فعلاً خبر خوب و دست اولی نیست,فقط چون نزدیک تاریخ فروش شده یه سری خبرنگار رو زرت زرت دعوت میکنن برای Review ,که اگه بخوام ترجمش کنم موضوع تکراری محسوب میشه...کلاً بازار PSP Go براساس اخبار موجود هنوز نیومده با تحریم یه سری از خرده فروشها مواجه شده و امکان شکست پروژه ی Go وجود داره...

با حرفتون کاملاً موافقم و بهرحال هر کسی تو یه رشته کاربلده (مثل شما که بی شک الان باید مهندس کامپیوتر باشی یا من که دارم شیمی میخونم)...منم اگه حرفی راجع به سونی و سیاستهاش زدم در واقع نتیجه گیری منطقی (از نظر خودم) یه سری پیشامدها بوده و ما همه اینجا نظراتمونو به اشتراک میذاریم و یه سری از خود ما که آگاهترند (مثل شما) کسایی رو که نظرشون درست نبوده رو روشن میکنن...

975319
24-09-2009, 21:54
ممنون دوست عزیز...میشه لینک تاپیک رو واسم بزارین؟چون هرچی گشتم واسه کنسولهای دیگه بود

wonderful
24-09-2009, 22:58
.................................................. .......................
در جواب qwert عزیز

بله پس چی بدون اغراق ما یکی از بهترین و شاد ترین تاپیک ها رو توی کل ایران داریم اسمش تمامی مسائل در رابطه با psp یه ولی به علت کسادی خبر ها در مورد psp در مورد فوتبال . والیبال ++c . الگوریتم . سفارش کالا . اسم وسن کاربر. .اتش زدن خانه.پلاگین e107 .باز شدن مدارس. قرارداد حمایت از سونی و مخصوصآ این اسمایل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و.. صحبت می کنیم:31::31::31::31::31:
.................................................. .............
در جواب975319 عزیز

دانلود همه ی save game های psp

sonixax
25-09-2009, 00:16
جناب alierna پستت رو نقل قول نکردم که اگه خواستی ویرایشش کنی

ولی با اینکه از ما حمایت کردی ولی تند رفتی
درسته که میلاد خان بدون قصد یه صحبتهایی کردن که بعضیا از جمله خودم یکم نارحت شدم ولی درست نیست که اینجوری حمله بهش کنی

اگه توجه کنی میبینی که من از :دی در آخر حرفم استفاده کردم که منظورم شوخی بود

ولی حالا اگه ناراحت از همین جا در جلو جمع دوستان ازت معذرت میخوام چون فکر کنم همه این بحث تقصیر من بوده

:11:

(شرمنده بابات اسپم)

gomnam23
25-09-2009, 00:20
خب، خدا رو شکر که همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد.

حالا جدی این GT همین چند روزی میاد؟

باز می خوان رو اعصاب ما راه برن؟

باز می خوان وجودمون رو آتیش بزنن؟

wonderful
25-09-2009, 00:23
خب، خدا رو شکر که همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد.

حالا جدی این GT همین چند روزی میاد؟

باز می خوان رو اعصاب ما راه برن؟

باز می خوان وجودمون رو آتیش بزنن؟

یک اکتبر یا همون 10 مهر ماه همراه با چند تا بازی خفن دیگه میاد

alierna
25-09-2009, 04:58
هیچی.نبوده واسه تو دلتنگی میکردن یهو جر شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمو متال گیر 5.55 میخواد:20:

نیگا کن اینجارو:46::46:

alierna
25-09-2009, 05:02
ااااا.....خب حالا که من اومدم دیگه جر نکنید :13:
این شکلکات جهانی شده ها
دمو متال گیر رو 5.50 نمیاد؟

چرا. با 5.50b2 میاد

ویرایش:

اینم لینک دانلود دمو:

عکسای بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

roya_ali25
25-09-2009, 14:57
سلام

من یه psp 1001 گرفتم به شماره مین ic1003 و ساخت ژاپن با رم 4 گیگ که ورژن sys soft 3.52 M33

من با بازی های cso مشکل ندارم 3 -4 تا نصب کردم کار میکنه (مثل تنیس و کشتی کج و ..)
ولب بازی های iso (مثل هری پاتر - فیفا 2009 -DiRT2 ) اجرا نمیشن

فیفا 2009 که این پیغام رو میده the game could not be started. 80020148

هریپاتر تو بازی میره صفحه سیاه میشه 10 دقیقه هم بزاری اتفاقی نمیفته تا دکمه home بزنی بیای بیرون

بازی dirt2 مثل فیفا همون ارور رو میده the game could not be started. 80020148

تو رو خدا برای درست کردن این ایراد راهنمایی کامل کنید چون من تازه با psp گرفتم

یه سوال داشتم ایا این ورژن psp خوبه یا به ورژن بالاتر تغییر بدم (اگه لازم و مفیده )؟
چه ورژنی اپدیت کنم؟

راستی این psp من امکان دانگرد هم داره؟؟

ممنون میشم کامل راهنماییم کنید

از همگی سپاسگذارم

wonderful
25-09-2009, 15:36
سلام

من یه psp 1001 گرفتم به شماره مین ic1003 و ساخت ژاپن با رم 4 گیگ که ورژن sys soft 3.52 M33

من با بازی های cso مشکل ندارم 3 -4 تا نصب کردم کار میکنه (مثل تنیس و کشتی کج و ..)

هریپاتر تو بازی میره صفحه سیاه میشه 10 دقیقه هم بزاری اتفاقی نمیفته تا دکمه home بزنی بیای بیرون

یه سوال داشتم ایا این ورژن psp خوبه یا به ورژن بالاتر تغییر بدم (اگه لازم و مفیده )؟
چه ورژنی اپدیت کنم؟

از همگی سپاسگذارم

بازی dirt 2 روی ورژن های هک شده نمیاد

شما دکمه ی select رو بزن گزینه ی umd iso mode رو روی sony np 9660 یا m33 driver بگذار اگه بازهم نیومد باید دستگاه رو اپدیت کنی چون بازی های iso یی که گفتی بازیهای جدیدی هستند
راستی شاید بازی هری پاتر شما خراب باشه
بله مدل فت امکان دانگرید نیز داره

alireza fatemi
25-09-2009, 15:42
سلام

چه ورژنی اپدیت کنم؟

از همگی سپاسگذارم

اول : dirt 2 رو بیخیال شو

دوم : psp رو آپدیت کن به 5.00m33 یا 5.50gen
PSP 5.50 GEN-A Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

سوم : اگه بازی هری پاتر اجرا نشد مطمئنا" خرابه

چهارم : هیچی :دی

موفق باشی

roya_ali25
25-09-2009, 15:45
بازی dirt 2 روی ورژن های هک شده نمیاد

شما دکمه ی select رو بزن گزینه ی umd iso mode رو روی sony np 9660 یا m33 driver بگذار اگه بازهم نیومد باید دستگاه رو اپدیت کنی چون بازی های iso یی که گفتی بازیهای جدیدی هستند
راستی شاید بازی هری پاتر شما خراب باشه
بله مدل فت امکان دانگرید نیز داره

دکمه سلکت رو رو کدوم محیط نگه دارد موقعی که ارور داد ؟ اونجا زدم گزینه ای نیومد !!!!

الان با ورژن psp من رو چه ورژنی اپدیت کنم مشکل بازی ها حل میشه امکان داره ورژنش رو بگید که مشکل نداشته باشه و امتحانشده باشه
ممنون

راستی ادر اموزش اپدیت رو هم میدید

سپاس

roya_ali25
25-09-2009, 15:47
ممنون alireza fatemi یخورد عجله کردم پست زدم

از شما wonderful هم ممنون

امتحان میکنم نتیجه رو میگم

راستی کدوم بهتر
m33 یا gen

wonderful
25-09-2009, 16:00
دکمه سلکت رو رو کدوم محیط نگه دارد موقعی که ارور داد ؟ اونجا زدم گزینه ای نیومد !!!!

الان با ورژن psp من رو چه ورژنی اپدیت کنم مشکل بازی ها حل میشه امکان داره ورژنش رو بگید که مشکل نداشته باشه و امتحانشده باشه
ممنون

راستی ادر اموزش اپدیت رو هم میدید

سپاس

شما دکمه رو تو محیط xmb یا همون منوی اصلی بزن در مورد ورژن ها هم اقای علیرضا فاطمی توضیح داد

ممنون alireza fatemi یخورد عجله کردم پست زدم

از شما wonderful هم ممنون

امتحان میکنم نتیجه رو میگم

راستی کدوم بهتر
m33 یا gen
m33 پلاگین و تم های ctf بیشتری داره ولی gen خوب جدید تره

.................................................. ............................
اقای resident evil بازنشسته شد البته در کمال ناباوری

sepehr73
25-09-2009, 16:10
این هم از بازی gran turismo ولی مثل بازی های جدید دیگه فرمویر 5.55 می خواد.
Gran Turismo USA PSP-pSyPSP

کد:
ßÛÛÛ ° ° ²Ý ²
° ÞÝ Û
Gran Turismo (c) Sony Computer Entertainment Û Û
° Û Û
° Û Û
± ± supplier ..... Mr X publisher ... sce Û Û
² ² store date ... 01/10/09 developer ... polyphony Û ²
² Û release date . 25/09/09 files ....... 65x15 ² ±
° °±²ÛÛ°Û ± ±
Û±ÛÝ ± ° °
ß²ÛÛÛÜÜÜÜÜÜÜÜ ÜÜÜ²Û ²Ü Ü °
ßßßßßÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛ ÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛ ÛÛÛ ²ÛÛßß
ß² ± °
R E L E A S E N O T E S : ± °
°
°

°
°
° °
° ² ²
° Û ²
° Û°ÛÛ²±° °
± ÞÛ±Û
Ü Ü² Û²ÜÜÜ ÜÜÜÜÜÜÜÜÛÛÛ²ß
ßßÛÛ² ÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛ ÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛßß ßßß
± ²ß
° ± G R O U P N O T E S:
°
° Yeah its finally here... unfortunately its another
5.55 required game.

کد:
Download :

OR

[links are interchangeable]

OR

OR

PASS : irfree.com

alireza fatemi
25-09-2009, 16:30
دوستان بازی های gt و persona ریلیز شدن و هر دو به 5.55 نیاز دارند

اقای resident evil بازنشسته شد البته در کمال ناباوری

همین روزا منتظر این اتفاق بودم

cico
25-09-2009, 16:31
سلاممن از پشت كوه مزاحمتون ميشم !!!راستش يكي از رفيقام يه پي اس پي 2000 داره مدلشم اينه: 4.01 M33-2 ميخواد بفروشه خواستم ببينم مي ارزه ازش بخرم يا نه؟ضمنن اينو بگم اصلا تو كار بازي نيستم فقط ميخوام باهاش بازي B-Boy رو بازي كنم!نظرتون چيه مي ارزه الن بخرمش؟

wonderful
25-09-2009, 16:37
سلاممن از پشت كوه مزاحمتون ميشم !!!راستش يكي از رفيقام يه پي اس پي 2000 داره مدلشم اينه: 4.01 M33-2 ميخواد بفروشه خواستم ببينم مي ارزه ازش بخرم يا نه؟ضمنن اينو بگم اصلا تو كار بازي نيستم فقط ميخوام باهاش بازي B-Boy رو بازي كنم!نظرتون چيه مي ارزه الن بخرمش؟

من نمیدونم ارزش داره یا نه چون شما می خواید بخرید فقط اینو بگم اگه بخریش معتاد میشی:31:

alireza fatemi
25-09-2009, 16:37
از آواتارت مشخصه:27:

حالا چند میده؟

cico
25-09-2009, 16:39
220با يه رم 4 گيگ اصل ضمنن با نوش مو نميزنه خيلي تميزه!

wonderful
25-09-2009, 16:41
خوب میگه برو بخر

بچه ها دو ستاره شدم

alireza fatemi
25-09-2009, 16:43
220با يه رم 4 گيگ اصل ضمنن با نوش مو نميزنه خيلي تميزه!

اگه خیلی تمیز و در حد نو باشه و پیکسل سوخته و خط خطی نباشه فکر کنم ارزشش رو داشته باشه چون الان با این قیمت میتونی یه 3000 + مموری 4 گیگ بگیری

بچه ها دو ستاره شدم

مبارک باشه
فقط یادت باشه:
این ستاره ها کاری برای آدم نمیکنه عاقبت همه بجه های فروم مشخصه فقط یکی زودتر یکی دیرتر

cico
25-09-2009, 16:45
من نمیدونم ارزش داره یا نه چون شما می خواید بخرید فقط اینو بگم اگه بخریش معتاد میشی:31:

منظورم از اين كه ارزش داره اينه كه با توجه به اين كه 3000 و گو هم اومده بازم براي اين مدل بازي جديد مياد؟ يا به زودي نسلش منقرض ميشه و اين كه اين مدل مادر بورد چه طوري از آب در اومده يه وقت مشكل خاصي خاصي نداره؟و اين كه موقع خريد به عددي يا چيزي روي هولوگراماش بايد توجه كنم يا اينا همه الكيه و ملاك واسه خريدن نيست؟ممنون ميشم اگه جواب بديد

cico
25-09-2009, 16:50
اگه خیلی تمیز و در حد نو باشه و پیکسل سوخته و خط خطی نباشه فکر کنم ارزشش رو داشته باشه چون الان با این قیمت میتونی یه 3000 + مموری 4 گیگ بگیری

خب ميدوني؟با توجه به مقاله هايي كه از 3000 و 2000 و مقايسه هاشون خوندم به شخصه از 2000 بيشتر خوشم مياد (ديوونه ام نه؟)ضمن اين كه ميخوام بگم از پيكسل سوخته كه خبري نست هيچ حتي اثر يه خش هم روي بدنه دستگاه وجود نداره!ضمن اين بايد بگم ميخوام P1i خودم رو بدم و 20 تومن هم سر بدم! به نظرتون مي ارزه؟

alireza fatemi
25-09-2009, 16:55
خب ميدوني؟با توجه به مقاله هايي كه از 3000 و 2000 و مقايسه هاشون خوندم به شخصه از 2000 بيشتر خوشم مياد (ديوونه ام نه؟)ضمن اين كه ميخوام بگم از پيكسل سوخته كه خبري نست هيچ حتي اثر يه خش هم روي بدنه دستگاه وجود نداره!ضمن اين بايد بگم ميخوام P1i خودم رو بدم و 20 تومن هم سر بدم! به نظرتون مي ارزه؟

اتفاقا آدم عاقلی هستی که 2000 قدیمی رو به 3000 ترجیح میدی (اگه غیر از این بود مشکل داشتی:دی)

با این وصف هایی که میکنی یه وقط دیدی بهت گفتم نخر بعد خودم گرفتمشا :دی

فکر کنم الان p1 قیمت دست دومش ارزون تر باشه ( میخوای کلا سر دوستت بذاری؟:دی)

wonderful
25-09-2009, 16:57

مبارک باشه
فقط یادت باشه:
این ستاره ها کاری برای آدم نمیکنه عاقبت همه بجه های فروم مشخصه فقط یکی زودتر یکی دیرتر

اون که بله هیچ کاری نمیکنه

منظورم از اين كه ارزش داره اينه كه با توجه به اين كه 3000 و گو هم اومده بازم براي اين مدل بازي جديد مياد؟ يا به زودي نسلش منقرض ميشه و اين كه اين مدل مادر بورد چه طوري از آب در اومده يه وقت مشكل خاصي خاصي نداره؟و اين كه موقع خريد به عددي يا چيزي روي هولوگراماش بايد توجه كنم يا اينا همه الكيه و ملاك واسه خريدن نيست؟ممنون ميشم اگه جواب بديد

شما خیالت از لحاظ بازی راحت باشه تا سال 2012 میخواد براشون بازی بیاد

تنها مسئله اینه که بازی های جدید روی فریم ور هایی میاد که هنوز هک نشده

sam_sali
25-09-2009, 17:10
سلام
من یه PSP 2000 دارم و ورژن 5.03 رو توش ریختم ولی هر کاری میکنم CHEEKHEN روش اجرا نمیشه و دستگاه هنگ میکنه تمام کارها رو هم درست انجام دادم.روی یه 3000 امتحان کردم جواب داد .
فقط موقع نصب FRIMWARE 5.03 آخر نصب دستگاه ریست نشد و خودم روشنش کردم .باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

cico
25-09-2009, 17:18
اتفاقا آدم عاقلی هستی که 2000 قدیمی رو به 3000 ترجیح میدی (اگه غیر از این بود مشکل داشتی:دی)

با این وصف هایی که میکنی یه وقط دیدی بهت گفتم نخر بعد خودم گرفتمشا :دی

فکر کنم الان p1 قیمت دست دومش ارزون تر باشه ( میخوای کلا سر دوستت بذاری؟:دی)

رفيق p1 هم با نو مو نميزنه بعدشم p1 كدش 01 هست از اون سري اولي هاست كلي كار هم روش كردم به قيمت دارم بهش ميدم!!!از راهنمايي شما و تمامي دوستاني كه راهنمايي كردند تشكر ميكنم psp الان دست منه و p1i من هم دست دوستمه منتظر زنگ منه ببينه من ميخوامش يا نه؟ همين الان زنگش ميزنم ميگم ميخوامش اميوارم فقط اشتباه نكرده باشم!بازم از دوستان واسه راهنمايي هاشون تشكر ميكنم فقط يه سوال ديگه :اقا من UMD بازي B_Boy رو ميتونم تهيه كنم اگه جواب مثبته از كجا و ضمنا حدودا چه قيمتي هست (بازي قديمي هست) من اصفهان هستم اگه كسي راهنمايي كنه ممنونش ميشم!

wonderful
25-09-2009, 17:23
سلام
من یه PSP 2000 دارم و ورژن 5.03 رو توش ریختم ولی هر کاری میکنم CHEEKHEN روش اجرا نمیشه و دستگاه هنگ میکنه تمام کارها رو هم درست انجام دادم.روی یه 3000 امتحان کردم جواب داد .
فقط موقع نصب FRIMWARE 5.03 آخر نصب دستگاه ریست نشد و خودم روشنش کردم .باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

90% افراد همین مشکلو دارند

این کارو بکن
1-restore default setting بکن هیچ چیزو تغییر نده
2-رنگ تم رو رویby month بگذار
3-برو روی پوشه ی chichenولی داخل نشو
4-مموری رو دربیار
5-سریع وبلا فاصله مموری رو بنداز سر جاش
6-بعد از اینکه مموری استیک اماده شد سریع برو پوشه یchichen و برو روی عکس سبز یازرد
راستی این رو من از روی تجربه بدست اوردم ولی اطمینان داشته باش جواب می ده

نکته
2- همیشه از اخرین ورژن استفاده کن
3- هر چقدر مموریت پر سرعت تر باشه این کار راحتر انجام میگیره

alireza fatemi
25-09-2009, 17:31
رفيق p1 هم با نو مو نميزنه بعدشم p1 كدش 01 هست از اون سري اولي هاست كلي كار هم روش كردم به قيمت دارم بهش ميدم!!!از راهنمايي شما و تمامي دوستاني كه راهنمايي كردند تشكر ميكنم psp الان دست منه و p1i من هم دست دوستمه منتظر زنگ منه ببينه من ميخوامش يا نه؟ همين الان زنگش ميزنم ميگم ميخوامش اميوارم فقط اشتباه نكرده باشم!بازم از دوستان واسه راهنمايي هاشون تشكر ميكنم فقط يه سوال ديگه :اقا من UMD بازي B_Boy رو ميتونم تهيه كنم اگه جواب مثبته از كجا و ضمنا حدودا چه قيمتي هست (بازي قديمي هست) من اصفهان هستم اگه كسي راهنمايي كنه ممنونش ميشم!

umd واسه چیه؟

اگه سرعت دانلودت بالاست دانلود کن اگه هم نا که برو cd یا dvd بخر

sam_sali
25-09-2009, 17:41
آقا مشکل با در آوردن مموری هم حل نشد

sam_sali
25-09-2009, 17:41
از کجا نوع مادربرد PSP رو بفهمیم HELLLLP

M_F_GAMER
25-09-2009, 18:12
دوستان من دیروز یاد جوونی ها کردم خواستم midnight club:la remix رو با سیو لس انجلس و توکیو 100% برم و یک چرخی با ماشین آخرین مدلم بزنم تو خیابون اما وقتی سیوم رو از pc که قبلا خودم ریخته بوده بودم رو pc ریختم رو psp وقتی بازی بالا میاد و میخواهم لود کنم می نویسه load failed.the data is corrupted.ولی عکس سیو میاد و آهنگ بازی هم نواخته میشه و توی information همه چیز نمایش داده میشه.
من قبلا یک سیو که ماله یکی دیگه بود و از همین بازی بود رو دانلود کردم و ریختم همین مشکل پیش اومد با این تغییر که وقتی می خواستم لود کنم عکس سیو نمایش داده نمی شد اما تو data save عکس نمایش داده میشد و اهنگ هم میومد.
حالا من برای حل این مشکل چیکار کنم؟

gomnam23
25-09-2009, 19:03

از کجا نوع مادربرد PSP رو بفهمیم HELLLLP

آقا برو اینجا:

شما اصلا ورژن دستگاهت 5.03 شده؟

sam_sali
25-09-2009, 19:28
بله ر5.03 شده ولی موقع ورود به پوشه CHEEKHEN دستگاه هنگ میکنه

wonderful
25-09-2009, 19:36

ببین این کار حوصله می خواد منم اول خریده بودم خیلی بابت این کار حرص می خوردم اگه واقعآ داره اذیتت می کنه از سیو هات بک آپ بگیر بعد مموریتو فرمت کن بعد اخرین ورژن chikhen رو توش بریز اگه چند بار کپی خورش کنی قلقش دستت میاد :31::31:

*QWERT*
25-09-2009, 20:09
سلام بچه ها.
بچه ها توی ign نوشته دمو متال گیر فریمور 6.00 میخواد،برا همین دان نکردم.
کسی روی 5.03 اجراش نکرده؟؟

M_F_GAMER
25-09-2009, 21:28
دوستان من دیروز یاد جوونی ها کردم خواستم midnight club:la remix رو با سیو لس انجلس و توکیو 100% برم و یک چرخی با ماشین آخرین مدلم بزنم تو خیابون اما وقتی سیوم رو از pc که قبلا خودم ریخته بوده بودم رو pc ریختم رو psp وقتی بازی بالا میاد و میخواهم لود کنم می نویسه load failed.the data is corrupted.ولی عکس سیو میاد و آهنگ بازی هم نواخته میشه و توی information همه چیز نمایش داده میشه.
من قبلا یک سیو که ماله یکی دیگه بود و از همین بازی بود رو دانلود کردم و ریختم همین مشکل پیش اومد با این تغییر که وقتی می خواستم لود کنم عکس سیو نمایش داده نمی شد اما تو data save عکس نمایش داده میشد و اهنگ هم میومد.
کسی نبود؟
یک سواله دیگه:
need for speed carbon ارزش دانلود داره؟
قشنگه؟
در چه زمینه هایی با نسخه های کنسولی تفاوت داره؟

alierna
25-09-2009, 21:31
سلام بچه ها.
بچه ها توی ign نوشته دمو متال گیر فریمور 6.00 میخواد،برا همین دان نکردم.
کسی روی 5.03 اجراش نکرده؟؟

روی 5.03 رو نمیدونم اما روی genb2 5.50 که اومد!

alyx
25-09-2009, 21:32
بله ر5.03 شده ولی موقع ورود به پوشه CHEEKHEN دستگاه هنگ میکنه

من هم پی اس پیم گاهی بد هک میشه!
فقط باید این کار رو تکرار کنی....بالاخره جواب میده!
یعنی برو توی پوشه چیک هن و منتظر بمون....لازم نیست روی عکس خاصی هم بری . اینقدر اینکارو بکن تا صفحه سبز بشه.
در ضمن بهتره قبل از ورود به پوشه منتظر بمونی تا آیکون option گوشه سمت راست ظاهر بشه و بلافاصله وارد پوشه بشی...

*QWERT*
25-09-2009, 21:35
این دیگه کار نمیکنه بی خیالش شو.

M_F_GAMER
25-09-2009, 21:39
این دیگه کار نمیکنه بی خیالش شو.
چی برای چی کار نمیکنه؟
من اینهمه هر 2 تا شهر رو رسوندم تا 100 درصد!
یعنی راهی نداره!
کاش علی بود الان یک کمک اساسی می کرد!:40::19:

wonderful
25-09-2009, 21:43
چی برای چی کار نمیکنه؟
یعنی راهی نداره!

ببین شما یه کاری کن سیو جدید ایجاد کن بعد محتویات پوشه ی سیو قدیمی رو داخل پوشه ی سیو جدید کپی کن

sonixax
25-09-2009, 21:44
چی برای چی کار نمیکنه؟
یعنی راهی نداره!

با CwCheat طی مدت چند ثایه دو باره به 100% میرسد :)

*QWERT*
25-09-2009, 21:45
چی برای چی کار نمیکنه؟
یعنی راهی نداره!
وقتی این ارور رو میده فکر کنم دیگه نمیشه کاریش کرد.منم چند تا سیو گرفتم از این ارورا میداد هز کار کردم کار نکرد.

با CwCheat طی مدت چند ثایه دو باره به 100% میرسد
این چیه؟؟

alireza fatemi
25-09-2009, 21:59
دوستان من قلبم ضعیفه شما اینجا ها رو بخونید

ShayaN3K
25-09-2009, 22:11

ظاهرا که هک شده ولی هنوز نسخه ی کاملش نیومده !!!

wonderful
25-09-2009, 22:21
custom frimware 5.55 beta

همون طور که خودش گفته این همون فریم ور 5.50 genb هستش اما در قالب گرافیکی 5.55 بازیهای که نیاز به 5.55 دارند نیز اجرا نمیکنه زیاد خوشحال نشید
این یک cfw قلابی است

sonixax
25-09-2009, 22:22

6 رو هم گفتن تونستن رمزگشایی کنند . این هم هنوز نسخه آزمایشیه و فقط رو 1000 نصب میشه گویا .

wonderful
25-09-2009, 22:23
راستی به هیچ وجه این فریم ور رو نصب نکنید چون خودش گفته باعث فول بریک شدن میشه که حتی با پاندورا هم درست نمیشه

alierna
25-09-2009, 23:55
6 رو هم گفتن تونستن رمزگشایی کنند . این هم هنوز نسخه آزمایشیه و فقط رو 1000 نصب میشه گویا .

خدا کنه 6 زودتر بیاد.. اونم ورژن اصل نه فیک!
راجع به این 5.55 ه هم که
توی خود سایتی که لینکشو دوستمون گفته کامل توضیح داده که این همون 5.50 Genb2 هستش و فقط فایلای فلش 0 ش و Vshش رو تغییر دادن و نصبشم به شدت خطرناکه. ورژن های فیک این روزا زیاد شده!

alierna
26-09-2009, 00:16
بچه ها نظرتون راجع به بازیای نقش آفرینی چیه؟؟؟
من هر کار میکنم نمیتونم باشون کنار. نمیدونم اصلا برام هیجانی ندارن

sonixax
26-09-2009, 00:18
بچه ها نظرتون راجع به بازیای نقش آفرینی چیه؟؟؟
من هر کار میکنم نمیتونم باشون کنار. نمیدونم اصلا برام هیجانی ندارن

هااااا ، ای که گفتی یعنی چه ؟

alierna
26-09-2009, 00:32
هااااا ، ای که گفتی یعنی چه ؟

بازیای RPG مثل crimson gem saga یا class of heros یا beowolf ماشالا واسه psp هم زیاد میاد!

sonixax
26-09-2009, 00:37
بازیای RPG مثل crimson gem saga یا class of heros یا beowolf ماشالا واسه psp هم زیاد میاد!

خوب عزیز من از اول میگفتی RPG چرا همه کار ها رو سخت میکنی ؟ :)

RPG بجز دو سه تا دونه بازی خاص ، به نظر من مزخرف ترین نوع بازی هاست ، مگر اینکه یک بازی اکشن باشه که کمی المان های RPG داره مثل اویل 4 که در حقیقت اکشنه ولی یه کوچولو توش از المان های RPG استفاده شده ، همون مرچنت و اسلحه و اینا

alierna
26-09-2009, 00:40
خوب عزیز من از اول میگفتی RPG چرا همه کار ها رو سخت میکنی ؟ :)

RPG بجز دو سه تا دونه بازی خاص ، به نظر من مزخرف ترین نوع بازی هاست ، مگر اینکه یک بازی اکشن باشه که کمی المان های RPG داره مثل اویل 4 که در حقیقت اکشنه ولی یه کوچولو توش از المان های RPG استفاده شده ، همون مرچنت و اسلحه و اینا

پس چرا اینی که اکثرا میگن سبک مزخرفیه این همه براش بازی تولید میشه در سال؟؟ توی پاییز امسالم نزدیک 4-5 تا بازیه RPG تا الان تائید شده!!!!

sonixax
26-09-2009, 00:42
پی چرا اینی که اکثرا میگن سبک مزخرفیه این همه براش بازی تولید میشه در سال؟؟ توی پاییز امسالم نزدیک 4-5 تا بازیه RPG تا الان تائید شده!!!!

بستگی به فرهنگ ها داره ، ما ایرانی ها دوست نداریم ولی مثلا ژاپنی ها عشق این مدل بازی ها هستند و بیشتر این بازی ها هم ژاپنی هستند .

alierna
26-09-2009, 00:46
بستگی به فرهنگ ها داره ، ما ایرانی ها دوست نداریم ولی مثلا ژاپنی ها عشق این مدل بازی ها هستند و بیشتر این بازی ها هم ژاپنی هستند .

بخاطر طبع سردشونه!!!
من که همیشه به شدت منتظرم یه بازیه FPS یا 3rdPS بیاد!! هرچقدر بدم باشه بازی میکنمش! اما شاید سالی 3 تا هم نیاد! حالا نه تا این حداااا.... ولی خیلی کم میاد!

sam_sali
26-09-2009, 01:00
آقا مشکل ما حل نشد و دستگاهم رو همون ورژن 5.03 غیر کپی خور موند که موند .کسی فکری نداره ؟
میشه دوباره دستگاه رو به ورژن قبلیش که 5 کپی خور بود برگردوند ؟
HEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPP

sonixax
26-09-2009, 01:01
بخاطر طبع سردشونه!!!
من که همیشه به شدت منتظرم یه بازیه FPS یا 3rdPS بیاد!! هرچقدر بدم باشه بازی میکنمش! اما شاید سالی 3 تا هم نیاد! حالا نه تا این حداااا.... ولی خیلی کم میاد!

اینو نمیدونم ، ولی خودم یه دوستی داشتم عشق RPG بود اصولا آدم کندی بود و نمیتونست خیلی سریع عکس العمل نشون بده و خیلی هم خوب بازی میکرد .

من یکی که هیچ وقت با این مدل بازی ها کنار نیومدم ، شما هم کار خیلی خوبی میکنی که کنار نمیای .

فکر کن بشینی 300 صفحه کتاب بخونی که فقط از قوانین RPG که توی بازی Elder Scroll هست سر در بیاری بعدشم نتونی درست بازی کنی :27:

hamid_hitman47
26-09-2009, 08:30
RPG بجز دو سه تا دونه بازی خاص ، به نظر من مزخرف ترین نوع بازی هاست

کاملا مخالفم:46:
من خودمم زیاد بازی تو سبک RPG انجام نمیدم..ولی خوب معمولا بازی های تو این سبک از داستان بسیار قوی برخوردارن و اگه بهشون عادت کنی کاملا اعتیاد آورن...من حدودا سالی 2 تا بازی RPG انجام میدم
مثلا من بازی Valkyrie Profile: Lenneth از روز اولی که رو psp ریختمش تا حالا هنوز از تو psp ام پاکش نکردم از بس داستان جذاب و گیم پلی اعتیاد آوری داره ولی به شدت حوصله می خواد بازی کردنش ... مثلا من خیلی از این بازی لذت بردم و می برم.
...
کلا چون ما ایرانی ها زیاد حوصله نداریم دنبال این جور بازیها نمیریم.
البته مثل همه ی سبک بازی ها بازی های ضعیفی هم داره این سبک که طبیعیه...

hamid_hitman47
26-09-2009, 09:09
اینم چند تا screenshot جدید از بازی Dante's Inferno:

hamid_hitman47
26-09-2009, 09:45
چند تا screenshot جدید از بازی LocoRoco Midnight Carnival :

alierna
26-09-2009, 10:37
سلام!
آقا شنیدین pspgo قابلیت save state داره؟؟؟ یعنی هر جای بازی بخوای میتونی سیو کنی بازیو!
بدون هیچ پلاگینی!

اینم یه cheat device واسه فریم ور 5.50genb که واسه بازی های GTA ست فکر کنم!
خودم هنوز نصبش نکردم.

alierna
26-09-2009, 10:47
تپه ی خاموش.. خاطرات شکسته شده!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

cico
26-09-2009, 13:59
سلام دوستانيه راهنمايي ميخوام!وقتي روي آيكون دوربين داخل پي اس پيم ميرم چند ثانيه هنگه و بعدشم خاموش ميشه!چه كار كنم؟PSP 2000 4.01 m33-2

Hunter lord
26-09-2009, 14:20
سلام دوستانيه راهنمايي ميخوام!وقتي روي آيكون دوربين داخل پي اس پيم ميرم چند ثانيه هنگه و بعدشم خاموش ميشه!چه كار كنم؟PSP 2000 4.01 m33-2

سلام

در فرم ویر های قدیمی مشکل های زیادی دیده می شود و شاید مشکل از فرم ویرتون باشه به 5.50 یا 5.00 آبدیت کنید . حتما M33 یا gen

ممکن است مشکل از خود دوربین باشه که خیلی کمه .

باز وایسا علی آقا بیاد .

cico
26-09-2009, 14:47
سلام

در فرم ویر های قدیمی مشکل های زیادی دیده می شود و شاید مشکل از فرم ویرتون باشه به 5.50 یا 5.00 آبدیت کنید . حتما M33 یا gen

ممکن است مشکل از خود دوربین باشه که خیلی کمه .

باز وایسا علی آقا بیاد .

ممنون كه جواب دادي رفيقسوال ديگه اي كه دارم اينه : به نظرتون من ورژن فريمور رو تعويض كنم به مدل بالاتر؟ آيا فريمور به كپي خور بودن يا نبودن هم ربط داره؟ به كدوم فريمور تبديلش كنم بهتره؟

gomnam23
26-09-2009, 14:53
آقا مشکل ما حل نشد و دستگاهم رو همون ورژن 5.03 غیر کپی خور موند که موند .کسی فکری نداره ؟
میشه دوباره دستگاه رو به ورژن قبلیش که 5 کپی خور بود برگردوند ؟
HEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPP

ببینم درست فهمیدم؟ شما دستگاهت وقتی که ورژن 5.00 بود کپی خور بود؟

Hunter lord
26-09-2009, 15:27
ممنون كه جواب دادي رفيقسوال ديگه اي كه دارم اينه : به نظرتون من ورژن فريمور رو تعويض كنم به مدل بالاتر؟ آيا فريمور به كپي خور بودن يا نبودن هم ربط داره؟ به كدوم فريمور تبديلش كنم بهتره؟

سلام

5.00 m33
5.50 gen

بهترین همین ها هستند .

alierna
26-09-2009, 18:05

سلام
الان بهترین ورژن 5.50 genb2 ه که اول باید genA رو نصب کنی بعد دوتا آپدیت دیگش که نصبشون به شدت آسونه!
اون 2 تا آپدیتم به ترتیب genB و genB2 ه اسمشون.
یادت باشه حتما اون genA رو نصب کنی بعد GenB بعد genB2
واقعا فریم ور خوبیه همه جا هم پیداش میشه کرد.
از سایت
pspslimhacks.com
اگه استفاده کنیفریمور و 2 تا آپ دیتاش با لینک مستقیم و فابلیت pause هست.
تبلیغ نیستا:31::31::31:
نگین تبلیغ کردم. اصلا نمیدونم سایت ماله کی هست! خارجیه:10:

wonderful
26-09-2009, 18:21
سلام
الان بهترین ورژن 5.50 genb2 ه که اول باید genA رو نصب کنی بعد دوتا آپدیت دیگش که نصبشون به شدت آسونه!
اون 2 تا آپدیتم به ترتیب genB و genB2 ه اسمشون.
یادت باشه حتما اون genA رو نصب کنی بعد GenB بعد genB2
واقعا فریم ور خوبیه همه جا هم پیداش میشه کرد.
از سایت
pspslimhacks.com
اگه استفاده کنیفریمور و 2 تا آپ دیتاش با لینک مستقیم و فابلیت pause هست.
تبلیغ نیستا:31::31::31:
نگین تبلیغ کردم. اصلا نمیدونم سایت ماله کی هست! خارجیه:10:
بابا چرا مردمو راه دور می بری تو همین سایت 2 تا تاپیک در همین مورد هست
PSP 5.50 GEN-A Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

و
[ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن PSP (پست های اول و سوم حتما خوانده شوند!)

lordsuperboys
26-09-2009, 23:04
wana win pspgo?

Update: All right… We listened, we discussed it, your feedback is important to us, and with that said, we’re opening this competition up to the world. The whole triple W… So wherever you are from, we’ll ship the PSPgo to your door. More below.

Of course you do… Dashhacks ain’t boycottin’ nothin’. We’re giving away 5; count ‘em – that’s 5 PSP GOs. And here’s how to get one:
<LI i8GgV="0" OczSI="4">Follow Dashhacks on Twitter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]); And while you’re at it, may as well become a Dashhacks Facebook Fan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) too; <LI i8GgV="0" OczSI="0">Grab your preferred tools of the trade, get outside, and represent by tagging* Dashhacks somewhere — a filthy bathroom stall, a bridge, by the freeway, out the window down the side of a building, in an alleyway, wherever… The most creative displays of anything Dashhacks related — website URLs, the Dashhacks logo, etc. — will be favoured;
Take a picture, go home, log into Twitter, @dashhacks your masterpiece, and hope for the best.
You will be judged on creativity and pure awesomeness. The first 5 to make us say “shit yeah” win. The rest of you – some of you, those who have entered before the end date – will receive Dashhacks t-shirts. The contest ends as soon as the top 5 are chosen.
Eligibility information: Canadian or United States residents who are 18+ years of age. That’s it.
* Tagging Guidelines / Disclaimer:
<LI i8GgV="0" OczSI="0">Please be respectable. Don’t spray paint your neighbour’s house or anything like that. Such entries will be dismissed. <LI i8GgV="0" OczSI="0">Banners, big big banners are accepted. A banner that can be draped over something and removed with ease, something not so permanent. Canvas style. Tag that – put it somewhere. Ya know?
Don’t get it twisted: Dashhacks is not promoting and does not promote vandalism. If you get handcuffed, beaten, and dragged away because you were being “creative” somewhere or “crafting” something questionable – that’s on you.

اقا این تو سایت psp-hacks بود لطفاً اگه از دوستان وقتش و داشت واسه دیگر دوستان هم ترجمه کنن و اینکه هر کدوم از دوستان کارای گفته شده رو انجام دادن برای دیگر دوستان هم توضیح بدن و اینکه نظرتون در مورد این چیه؟البته بگم روی محدودیت کشور خط کشیده یعنی دیگه فقط امریکا و کانادا نیست

cico
26-09-2009, 23:06
فريمور 5.50 gen-b2 كه ميگي مشكلي كه با بازي ها اعم از قديمي و جديد نداره كه؟ منظورم همه مد بازي اي رو اجرا ميكنه؟و سوال ديگه اين كه چجوري ميتونم مدل مادر برد منظورم همون TAXXXX رو بفهمم؟ و همينطور ورژنش رو؟

mohammad_dj_kazin
26-09-2009, 23:09
آقا این 5.5 gen قضیش چیه؟؟
یعنی 5.5 هک شد دیگه؟؟
بازی های جدید میتونیم بازی کنیم؟؟

alireza fatemi
26-09-2009, 23:20
فريمور 5.50 gen-b2 كه ميگي مشكلي كه با بازي ها اعم از قديمي و جديد نداره كه؟ منظورم همه مد بازي اي رو اجرا ميكنه؟و سوال ديگه اين كه چجوري ميتونم مدل مادر برد منظورم همون TAXXXX رو بفهمم؟ و همينطور ورژنش رو؟

فعلا آخرین فریمویری که هک شده همینه
بعضی از بازی های جدید رو اجرا نمیکنه
برای فهمیدن نوع مادربرد چند صفحه قبل یکی از دوستان تاپیکش گذاشته بود (من پیداش نکردم)

یعنی 5.5 هک شد دیگه؟؟

اگه منظورت 5.55 هست فعلا یه نسخه بتا اومده که فقط میشه به عنوان امید دهنده بهش نگاه کزد

wonderful
26-09-2009, 23:24
بهترین فریم ور هک شده همین هست ولی این فریم ور هم چند تا بازی رو اجرا نمیکنه

یعنی 5.5 هک شد دیگه؟؟

فریمور 5.5 خیلی وقته هک شده و 5.5gen شده مشکل ما با 5.55 ه که هنوز هک نشده این خبری هم که چند صفحه قبل بود جدی نگیرش اون یه cfw تقلبی بود

cico
26-09-2009, 23:28
الان فريمور دستگاه من 4.01 هست پيشنهاد ميكنين به 5.50 آپديتش كنم؟

wonderful
26-09-2009, 23:30
بله اپدیت کن

metaler-soad
27-09-2009, 01:48
آقا ما این shift رو دانلود کردیم فقط بخاطر شبیه ساز تو ماشین حالا که دانلود کردیم میبینیم از شبیه ساز خبری نیست

drkiwi
27-09-2009, 07:16
سلام!
آقا شنیدین pspgo قابلیت save state داره؟؟؟ یعنی هر جای بازی بخوای میتونی سیو کنی بازیو!
بدون هیچ پلاگینی!

خبر قدیمیه...

اقا این تو سایت psp-hacks بود لطفاً اگه از دوستان وقتش و داشت واسه دیگر دوستان هم ترجمه کنن و اینکه هر کدوم از دوستان کارای گفته شده رو انجام دادن برای دیگر دوستان هم توضیح بدن و اینکه نظرتون در مورد این چیه؟البته بگم روی محدودیت کشور خط کشیده یعنی دیگه فقط امریکا و کانادا نیست

لینکشو میتونی بذاری؟؟ خیلی درهم برهمه.

یه خبر اینکه کسایی که Go میخرن باید فکر کانورت کردن UMD هاشونو از سرشون بیرون کنن.

دوستان اگه خبرای حدید کم میذارم ,سرم شلوغه,شرمنده...

975319
27-09-2009, 12:58
بچه ها من فاینال فانتزی جدید رو دانلود کردم......تا حالا فاینال فانتزی بازی نکردم....میشه یه خورده بگین جریانش چیه و باید چکار کرد؟من چیزی سر در نیاوردم

alyx
27-09-2009, 14:25
بازیهای rpg معمولا منوی شلوغ پلوغی دارن.... این فاینال فانتزی دیسیدا هم نیمه اکشن و نیمه rpg هست...
شما توی منو میتونید راهنما رو پیدا کنید که در مورد تمامی انتخابها توضیح داده(البته من که حوصلشو نداشتم)شما فقط گاهی که یه قابلیت جدید اضافه میشه به منو برو و اونو فعال کن تا تیک سبز رنگ جلوش ظاهر بشه... گاهی هم میتونی ابزارهای جدید بخری و چیزایی که بدست آوردی بفروشی
قسمت اصلی بازی هم که مثل صفحه شطرنجه فقط کافیه به سمت اون آیکون قرمز حرکت کنی و روی خونه های سر راهت که زره هست کلیک کنی تا مبارزه با اون فعال بشه...
مبارزه هم قلق داره...از راهنمای بازی استفاده کن!

wonderful
27-09-2009, 16:47
آقا ما این shift رو دانلود کردیم فقط بخاطر شبیه ساز تو ماشین حالا که دانلود کردیم میبینیم از شبیه ساز خبری نیست

شبیه سازی در نسخه ی psp وجود ندارد و مختص نسخه های ps3 xbox pc می باشد

choory
27-09-2009, 20:39
سلام دوستان.
چند وقتی پست ندادم دلم برای همتون خیلی تنگ شده بود.(البته همه صفحات تاپیک را میخواندم اما پستی نمیدادم.)

دیشب دموی بازی MGS:PW (METAL GEAR SOLID PEACE WALKER)i را دانلود کردم و امروز بازی کردم.
برای من که تا الان MGS بازی نکردم یکم طول کشید تا با روند و محیط بازی آشنا بشم.اما بعد از یکم بازی کردن مجذوب بازی شدم.
بازی خوبی هست.

چند تا اسکرین شات هم تهیه کردم اگه دوست داشتید ببینید.

Gigawarn
28-09-2009, 07:59
بچه ها یه پیشنهاد دارم

اگه موافقین بیاین بازیها رو تبادل کنیم
یه گروه تشکیل بدم بد کار رو شروع کنیم من الان دنبال بازی nfs:shift و فیفا10 هستم برای psp بدبختی این روزا هم تند و تند بازیهای جدید میاد آدم می مونه

نظرتون چیه؟؟

choory
28-09-2009, 11:02
دوستان لینک دانلود بازی fifa10 را در تاپیک مربوط به دانلود بازی های psp قرار دادم.

پست منفرد زیر:

چند عدد اسکرین شات از این بازی

من که خودم اهل فوتبال نیستم.دوستانی که fifa باز هستن بگن که گرافیک بازی نسبت به نسخه قبلی تغییری داشته یا نه؟

بچه ها یه پیشنهاد دارم

اگه موافقین بیاین بازیها رو تبادل کنیم
یه گروه تشکیل بدم بد کار رو شروع کنیم من الان دنبال بازی nfs:shift و فیفا10 هستم برای psp بدبختی این روزا هم تند و تند بازیهای جدید میاد آدم می مونه

نظرتون چیه؟؟

من این بازی ها را موجود دارم.
البته نیاز به تعویض با بازی های دیگه ندارم.
اگه توی بازار گیر نیاوردی و خواستی پیغام خصوصی بزن تا بیشتر صحبت کنیم.
راستی هر بازی قدیمی و جدید دیگه ای هم که خواستی دارم(اگه هم نداشتم برات جور میکنم)

alyx
28-09-2009, 11:10
دیشب دموی بازی MGS:PW (METAL GEAR SOLID PEACE WALKER)i را دانلود کردم و امروز بازی کردم.
برای من که تا الان MGS بازی نکردم یکم طول کشید تا با روند و محیط بازی آشنا بشم.اما بعد از یکم بازی کردن مجذوب بازی شدم.
بازی خوبی هست.

ما بیچاره هایی که فریمورمون 5.03 هست باید فقط حسرت بخوریم!!!
باز جای شکرش باقیه که یه بازی مثل نید فور اسپید روش اجرا میشه...هرچند خیلی زود تموم شد!

من که اکثر مواقع djmax portable 2 بازی میکنم...اصلا تکراری نمیشه.اونقدر مراحل متنوع و درجه سختیهی مختلف داره که حالا حالاها باهاش درگیرم!به نظر من بهترین بازی موزیکاله!

alyx
28-09-2009, 11:12
دوستان لینک دانلود بازی fifa10 را در تاپیک مربوط به دانلود بازی های psp قرار دادم.

علی جان معلوم نیست روی چه فریمورهایی جواب میده؟!

choory
28-09-2009, 11:16
ما بیچاره هایی که فریمورمون 5.03 هست باید فقط حسرت بخوریم!!!
باز جای شکرش باقیه که یه بازی مثل نید فور اسپید روش اجرا میشه...هرچند خیلی زود تموم شد!

من که اکثر مواقع djmax portable 2 بازی میکنم...اصلا تکراری نمیشه.اونقدر مراحل متنوع و درجه سختیهی مختلف داره که حالا حالاها باهاش درگیرم!به نظر من بهترین بازی موزیکاله!

ما هم فقط میتونیم دموش را بازی کنیم. : دی

شما بازی Rock Band Unplugged را بازی کردید؟
اگه بازی کردید Rock Band Unplugged بهتره یا djmax portable 2 ؟؟!!!

علی جان معلوم نیست روی چه فریمورهایی جواب میده؟!

والا هنوز مطمئن نیستم.چون بعضی جاها نوشته روی 5.50gen-b اجرا میشه بعضی جاها نوشته 5.55 میخواهد.
خودمم هنوز دانلود نکردم.(امشب دانلود میکنم)
دانلود کردم حتما تست میکنم خبرش را میدهم.

alyx
28-09-2009, 11:23
شما بازی Rock Band Unplugged را بازی کردید؟
اگه بازی کردید Rock Band Unplugged بهتره یا djmax portable 2 ؟؟!!!

آره اونم بازی کردم....ولی زیاد خوشم نیومد!میدونی؟با اینکه اکثر آهنگهای djmax تم بچگونه و شاد داره ولی من که 24 سالمه ازش لذت میبرم.البته آهنگای حرفه ای هم داره.با کسب امتیاز آهنگای زیباتر و سخت تر آزاد میشن.
تناسب زیبای نتهای موسیقی با دکمه ها خیلی خوب از آب دراومده.چند تا آهنگش هست که هیچوقت ازشون سیر نمیشم...
تازه این بازی خودش موزیک پلیر و همینطور مدیا پلیر مخصوصی داره که آهنگاشو پخش میکنه...
من بهت پیشنهاد میکنم همین الان دانلودش کنی!اونوقت راک بند رو به پی اس پیت راه نمیدی:دی!

mehdi30nema
28-09-2009, 14:02
fifa 10 روی 5.5 gen جواب میده

M_F_GAMER
28-09-2009, 14:17
سلام دوستان.
چند وقتی پست ندادم دلم برای همتون خیلی تنگ شده بود.(البته همه صفحات تاپیک را میخواندم اما پستی نمیدادم.)

بازی خوبی هست.

چند تا اسکرین شات هم تهیه کردم اگه دوست داشتید ببینید.

اگه میشه به روش اسان اجرای این بازی رو روی فریمور 5.50gen_b توضیح بدید!
ممنون.

fifa 10 روی 5.5 gen جواب میده
خب پس بریم تو کاره دانلود!
علی جان اگه لطف کنی لینک های مدیافایرش رو قرار بدی ممنون میشم!

choory
28-09-2009, 14:47
اگه میشه به روش اسان اجرای این بازی رو روی فریمور 5.50gen_b توضیح بدید!
ممنون.

خب پس بریم تو کاره دانلود!
علی جان اگه لطف کنی لینک های مدیافایرش رو قرار بدی ممنون میشم!

خدمت شما.

چون آموزش در BC موجود بود دیگه خودم قرار ندادم.
-----------------------------------------------------
همانطور که گفتم خیلی جاها نوشتن بازی fifa10 روی فریمور 5.50GEN-b اجرا میشه و بعضی ها هم نوشتن 5.55 میخواهد.:13:

لینک مدیافایر را هم به پستم اضافه کردم.

Hunter lord
28-09-2009, 14:57
سلام

دوستان می شه توضیح بدبد من چند روز نبودم . مگه 5.55 هک شده چون همه می گن اجرا کردیم بازی ها رو ؟

choory
28-09-2009, 15:05
سلام

دوستان می شه توضیح بدبد من چند روز نبودم . مگه 5.55 هک شده چون همه می گن اجرا کردیم بازی ها رو ؟

خیر.هنوز فریمور 5.55 هک نشده.
یک ورژن آزمایشی اومده که نوشته مسئولیت نصبش با خودتون هست.ذکر کرده ممکنه دستگاه بریک بشه و حتی با پاندورا هم بر نگرده.برای همین خود من هم جرات نکردم نصب کنم.

بعد کی گفته که بازی های جدید که 5.55 میخواهند را اجرا کرده؟؟؟:18:

wonderful
28-09-2009, 16:34
سلام

یه cfw تقلبی اومده که فقط قالب گرافیکی 5.55 رو داره وگرنه همون 5.50genb هستش هیچ کدوم از سایت های معتبر هم تایید نکردنش

alyx
28-09-2009, 19:04
بچه ها این broken desteny که فیکس شدست روی 5.03mhu جواب میده؟

wonderful
28-09-2009, 20:46
بله جواب میده

mobin_s2004
28-09-2009, 21:24
سلام من تازه واردم! یعنی همین امروز PSP خریدم.
دارم چند تا گیم خوب دانلود می کنم اما راستش نمی دونم چطور باید نصبشون کنم.
می دونم احتمالا قبلا نحوه نصب بازی را توضیح داده اید. اگر فقط لینکش را برام بذارید ممنون می شم.
چندان هم خنگ نیستم و فکر کنم بتونم با یه توضیح مختصر نصبشون کنم!
ممنونم

mobin_s2004
28-09-2009, 21:26
راستی یادم رفت بگم مدل psp من 3000 هست. فروشنده کرک کرده و نسخه 5.03 روی psp نصب است.

hamid_hitman47
28-09-2009, 21:56
سلام.. چند تا screenshot جدید از بازی Obscure The Aftermath که تا یکی دو روز دیگه عرضه میشه... ( گرافیک بازی خوبه..:

alyx
29-09-2009, 13:14
سلام من تازه واردم! یعنی همین امروز PSP خریدم.
دارم چند تا گیم خوب دانلود می کنم اما راستش نمی دونم چطور باید نصبشون کنم.
می دونم احتمالا قبلا نحوه نصب بازی را توضیح داده اید. اگر فقط لینکش را برام بذارید ممنون می شم.
چندان هم خنگ نیستم و فکر کنم بتونم با یه توضیح مختصر نصبشون کنم!
ممنونم

فقط بازیها رو که پسوندشون iso و یا cso هست توی مموری استیک و در پوشه iso کپی کن.همین!

mehdi30nema
29-09-2009, 15:47
سلام.. چند تا screenshot جدید از بازی Obscure The Aftermath که تا یکی دو روز دیگه عرضه میشه... ( گرافیک بازی خوبه..:

چه فایده وقتی نشه بازی کرد .

Hunter lord
29-09-2009, 22:04

دقیقا . پس از این باید گفت لعنت بر هکر های شیرین مغز . :31:

sonixax
29-09-2009, 23:05

به قول انگلیسی ها : Be patient .

صبور باش جانم .

alireza fatemi
29-09-2009, 23:15
به قول انگلیسی ها : Be patient .

صبور باش جانم .

تایید میشه

گر صبر کنی اتفاق خاصی نمیوفته :دی

Badform
29-09-2009, 23:34
هنوزم با پي اس پي نمي شه سايت هاي فارسي را ديد؟

sonixax
29-09-2009, 23:46
هنوزم با پي اس پي نمي شه سايت هاي فارسي را ديد؟

تا جایی که من میدونم PSP فقط یه دوه برنامه فارسی بیشتر نداره اون هم دیکشنری دیبا هست که خودم دارم ، و سایت فارسی رو بیخیال شوید . PSP یونیکد بیل میرود .

choory
30-09-2009, 12:38
:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::2 6::26::26:

دوستان خبر خوب خبر خوب

از طریق آموزش زیر میتونید بازی هایی که نیاز به فریمور 5.55 و 6.00 دارند را روی فریمور 5.50gen-b اجرا کنید(توی اولین فرصت فریمورم را به 5.03MHU دانگرید میکنم ببینم روی این فریمور هم اجرا میشه یا نه)

الان خودم روی بازی motor storm تست کردم و جواب داد و بازی به راحتی باز شد.

برای راحتی دوستان عزیز حال بازنویسی آموزش به فارسی هستم.(آموزش تمام شد داخل این تاپیک یا تاپیک جداگانه قرار میدهم)
البته این را هم بگم که اگر آپلودر بازی این عملیات را بر روی بازی انجام دهد و بازی را آپلود کند دیگه نیازی به این کار ها نیست و به راحتی با دانلود فایل اصلاح شده میتونید بازی را اجرا کنید.

من که خودم خیلی خیلی خوشحالم.پس پیش به سوی بازی کردن بازی های جدید.:46:

-------------
ویرایش:
-------------

فریمور psp را دانگیرید کردم به فریمور های 5.00m33 و 5.03mhu خوشبختانه با این فریمور ها هم مشکلی نداشت.

دیدید گفتم بلاخره از یک روش بازی ها را اجرا میکنیم.
گفتم امید داشته باشید.

حالا با خیال راحت تا چند ماه آینده بشینید بازی کنید.(گفتم تا چند ماه آینده چون هیچی از این سونی بعید نیست)

hamid_hitman47
30-09-2009, 12:49
عجب خبر توپی...منم خیلی خیلی خوشحالم الان..اتفاقا منم میخوام با بازی motor storm شروع کنم..

choory
30-09-2009, 13:39
دوستان آموزش فارسی به صورت کامل همراه با عکس را در تاپیک زیر قرار دادم.

[آموزش] اجرار بازی های جدید psp که به فریمور 5.55 یا 6.00 احتیاج دارند بر روی فریمور های 5.50gen-b ;5.03MHU;5.00m33

توسط این آموزش همه بازی های جدید که به فریمور 5.55 و 6.00 احتیاج دارند را میتوان روی کاستم فریمور های

5.50gen-b
5.03MHU
5.00m33

اجرا کرد.(من خودم روی این فریمور ها تست کردم و مشکلی نبود.)

Hunter lord
30-09-2009, 14:05
واقعا خبر خوبی بود . ممنون :18:

سونی فکر کرد با فرم ویر می تونه جلوی هکر ها رو بگیره ولی ... .

alyx
30-09-2009, 14:27
یوهوووووو....هوررررا!!!!
ای ول ای ول....خیالمون راحت شد....وااای حالا باید بشینم تا یه مدت طولانی این بازیهای جدید رو دان کنم!!!

mehdi30nema
30-09-2009, 17:19
gamespot به بازی gran turismo امتیاز 7.5 را داد .

sonixax
30-09-2009, 18:22
:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::2 6::26::26:

دوستان خبر خوب خبر خوب

از طریق آموزش زیر میتونید بازی هایی که نیاز به فریمور 5.55 و 6.00 دارند را روی فریمور 5.50gen-b اجرا کنید(توی اولین فرصت فریمورم را به 5.03MHU دانگرید میکنم ببینم روی این فریمور هم اجرا میشه یا نه)

الان خودم روی بازی motor storm تست کردم و جواب داد و بازی به راحتی باز شد.

برای راحتی دوستان عزیز حال بازنویسی آموزش به فارسی هستم.(آموزش تمام شد داخل این تاپیک یا تاپیک جداگانه قرار میدهم)
البته این را هم بگم که اگر آپلودر بازی این عملیات را بر روی بازی انجام دهد و بازی را آپلود کند دیگه نیازی به این کار ها نیست و به راحتی با دانلود فایل اصلاح شده میتونید بازی را اجرا کنید.

من که خودم خیلی خیلی خوشحالم.پس پیش به سوی بازی کردن بازی های جدید.:46:

-------------
ویرایش:
-------------

فریمور psp را دانگیرید کردم به فریمور های 5.00m33 و 5.03mhu خوشبختانه با این فریمور ها هم مشکلی نداشت.

دیدید گفتم بلاخره از یک روش بازی ها را اجرا میکنیم.
گفتم امید داشته باشید.

حالا با خیال راحت تا چند ماه آینده بشینید بازی کنید.(گفتم تا چند ماه آینده چون هیچی از این سونی بعید نیست)

این داش علی همیشه خبر های خوب خوب میده :11:

*QWERT*
30-09-2009, 19:16
سلام بچه ها.چطورید؟
علی آقا انگار بن نشدی؟
میبینم که مشکل این 5.55 جیگر له شده حل شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها دیگه بازی جدید چی اومده؟؟

sonixax
30-09-2009, 19:29
سلام بچه ها.چطورید؟
علی آقا انگار بن نشدی؟
میبینم که مشکل این 5.55 جیگر له شده حل شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگم این گران توریزمو ارزش دانلود داره ؟ نمیخوام الکی از اکانت رپیدم ترافیک کم کنم . اگر مثل همون قبلی هاست فکر نکنم حال بده .

*QWERT*
30-09-2009, 19:39
میگم این گران توریزمو ارزش دانلود داره ؟ نمیخوام الکی از اکانت رپیدم ترافیک کم کنم . اگر مثل همون قبلی هاست فکر نکنم حال بده .
با منی؟؟؟:18::18::18:
مگه من اینو بازی کردم؟
راستی چطوری؟
بعدش این اولین GT برا psp هست که گرافیکش خیلی باحاله.800 تا ماشین داره از پیکان بگیر تا سیتروئن جی تی:31:
آره برو دانلود کن مگه یه ساعت بیشتر میشه:20:

choory
30-09-2009, 23:42
این داش علی همیشه خبر های خوب خوب میده :11:

وظیفه هست عزیز:10:

سلام بچه ها.چطورید؟
علی آقا انگار بن نشدی؟

مگه قرار بود بن بشم؟؟:18:
نکنه دوست دارید بن بشم ؟:44::37:

تریلر هایی که من ازش دیدم عالی هست.
به نظر من که ارزش داره.

alierna
30-09-2009, 23:53
خبر های خوبه خوب دارن میان..
من فقط Gi joe رو داشتم که بعد از تبدیل جواب داد... از فردا بشینم بقیه رو DL کنم
به ترتیب کدومارو DL کنم خوبه؟!!

choory
01-10-2009, 00:04
خبر های خوبه خوب دارن میان..
من فقط Gi joe رو داشتم که بعد از تبدیل جواب داد... از فردا بشینم بقیه رو DL کنم
به ترتیب کدومارو DL کنم خوبه؟!!

دوستا این روش بر روی همه بازی هایی که تا الان منتشر شده جواب میده.
شما همش را دانلود کن که همش ارزش بازی کردن دارند.
فقط بپا بازی زده نشوی.

راستی این Gi joe خوبه؟ارزش بازی کردن داره؟

alierna
01-10-2009, 00:11
دوستا این روش بر روی همه بازی هایی که تا الان منتشر شده جواب میده.
شما همش را دانلود کن که همش ارزش بازی کردن دارند.
فقط بپا بازی زده نشوی.

راستی این Gi joe خوبه؟ارزش بازی کردن داره؟

به هیچ وجه!

J A V I D
01-10-2009, 00:40
به هیچ وجه!
تاييد مي شه !

lalezare
01-10-2009, 09:14
اقا من psp 3004bp ذارم يه كاري تو اين كاستوم فيروال كردم ديگه بالا نمياد جون هر كي دوست دارين بگين چه كار كنم

choory
01-10-2009, 10:06
اقا من psp 3004bp ذارم يه كاري تو اين كاستوم فيروال كردم ديگه بالا نمياد جون هر كي دوست دارين بگين چه كار كنم

دقیق بگو چبکار کردی؟
یعنی چی بالا نمیاد؟
یعنی چراغ پاور سبز میشه اما دستگاه روشن نمیشه و بعد چند ثانیه چراغ پاور هم خاموش میشه؟؟؟

مموری را در بیار و یک بار دیگه روشن کن ببین بدون مموری بالا میاد؟

اگر بدون مموری هم بالا نیامد و فقط چراغ دستگاه روشن شد و خاموش میشه دستگاه شما بریک شده و متاسفانه فعلا نمیشه درستش کرد.

feri2009
01-10-2009, 10:14
دوستان آموزش فارسی به صورت کامل همراه با عکس را در تاپیک زیر قرار دادم.

[آموزش] اجرار بازی های جدید psp که به فریمور 5.55 یا 6.00 احتیاج دارند بر روی فریمور های 5.50gen-b ;5.03MHU;5.00m33

توسط این آموزش همه بازی های جدید که به فریمور 5.55 و 6.00 احتیاج دارند را میتوان روی کاستم فریمور های

5.50gen-b
5.03MHU
5.00m33

اجرا کرد.(من خودم روی این فریمور ها تست کردم و مشکلی نبود.)

با سلام
یعنی روی psp 3000 هم مشکل نداره ؟

choory
01-10-2009, 10:29
PSP Firmware 6.10 Released

دوستان سونی امروز فریمور 6.10 را برای psp منتشر کرد.
من یک فیلم از این فریمور دیدم واقعا عالی بود.
حیف نمیتونیم نصب کنیم. :41:

درصورتی که این فریمور را نصب کردم اسکرین شات هایی از محیط داخلیش میزارم.قسمت موزیک خیلی متفاوت شده.

دوستان شما به هیچ عنوان این فریمور را نصب نکنید.چون این فریمور کپی خور نیست

*QWERT*
01-10-2009, 12:11
نکنه دوست دارید بن بشم ؟
نه آقا.ما کوچیک شماییم.
راستی من دیشب mgs رو دان کردم ولی حواسم نبود با این برنامه نمیشه تبدیلش کرد.حالو باید چی کار کنم که روی psp من بیاد؟؟؟؟؟

راستی من میتونم فریم ورم رو از mhu به gen تغییر بدم،اصلا gen 5.03 هست؟؟؟

alierna
01-10-2009, 12:12
PSP Firmware 6.10 Released

دوستان سونی امروز فریمور 6.10 را برای psp منتشر کرد.
من یک فیلم از این فریمور دیدم واقعا عالی بود.
حیف نمیتونیم نصب کنیم. :41:

درصورتی که این فریمور را نصب کردم اسکرین شات هایی از محیط داخلیش میزارم.قسمت موزیک خیلی متفاوت شده.

دوستان شما به هیچ عنوان این فریمور را نصب نکنید.چون این فریمور کپی خور نیست

ای بابا! این سونی هم جو گرفتتش انگار! ماهی 2 تا فریمور میده:31:
وای کاش زودتر هک شه:19:

alierna
01-10-2009, 12:15
نه آقا.ما کوچیک شماییم.
راستی من دیشب mgs رو دان کردم ولی حواسم نبود با این برنامه نمیشه تبدیلش کرد.حالو باید چی کار کنم که روی psp من بیاد؟؟؟؟؟

همون دموهه!؟؟ کاری نمیخواد بکنی.خودش رو 5.50genb2 میاد:46:

اها 3000 داری؟ رو 5.03 هم شنیدم میاد.فکر کنم توی همین تاپیک یکی از بچه ها گفت.

*QWERT*
01-10-2009, 12:23
همون دموهه!؟؟ کاری نمیخواد بکنی.خودش رو 5.50genb2 میاد:46:
نه همون دموهو:31:
عزیزم psp من از این جدیداست.یعنی من 5.50gen رو نمیتونم نصب کنم.

یه چیز دیگه:این بازیای جدید رو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟آخه هنوز دیسیدیا هم گیرم نیمده.

ها 3000 داری؟
نه 2000 دارم:31:

choory
01-10-2009, 12:57
نه آقا.ما کوچیک شماییم.

راستی من میتونم فریم ورم رو از mhu به gen تغییر بدم،اصلا gen 5.03 هست؟؟؟

شما سروری.

فعلا نمیتونی اجرا کنی.شاید هم بشه من بلد نیستم.البته برای بازی کردن چند مرحله ارزش نداره خطر کنی.

فریمور 5.03gen هم هست اما 5.03MHU کامل تر و بهتر هست.توصیه نمیکنم که به 5.03gen تبدیل کنی.

نه همون دموهو:31:
عزیزم psp من از این جدیداست.یعنی من 5.50gen رو نمیتونم نصب کنم.

یه چیز دیگه:این بازیای جدید رو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟آخه هنوز دیسیدیا هم گیرم نیمده.

نه 2000 دارم:31:

من بازی های جدید و قدیمی را برای پسرخالم که شیراز هست و چند تا دوستان دیگم پست میکنم.
خواستی در خدمتم.
برای اطلاعات بیشتر پ.خ بزن.

mori2985
01-10-2009, 14:41
سلام
من بازی سول کالیبر رو تبدیل کردم ولی همیشه بعد از اینکه مبارز رو انتخاب می کنم و می خوام داخل مبارزه بشم داخل همون صفحه که عکس دو تا مبارز رو میاره می مونه و در زیر اون 1251 رو می نویسه و هیچ کار دیگه ای هم نمی کنه. کسی بلده مشکل ما رو حل کنه؟
یک مشکل دیگه :
تو پوشه 5.55 & 6.00 Games Decrypter یک پوشه دیگه هست که داخلش یک فایل تکسه که طریقه patch کردن رو توضیح داده .
در داخل توضیحات اون یک مرحله هست که از طریق منوی فایل یک filelist اکسپورت می کنه و بعد از پچ کردن eboot و کپی داخل برنامه UMDGen دوباره اون رو داخل برنامه اینپورت می کنه و بعد فایل ایزو رو می سازه.
ولی تو توضیحات که تو سایته این مرحله نیست .تفاوتش هم تو حجم ایزوی خروجیه که با این روش حجم ایزو ی خروجی هم حجم ایزوی ارجینال بازی میشه ولی نمی دونم تو خود بازی تاثیر داره یا نه؟

alierna
01-10-2009, 15:43

:

یه سایت تورنت هست دوستم از اون میگیره واسم اگه بخوای عصر اسمشو میگم اما تورنت خیلی طول میکشه و اینترنت واقعا پر سرعت میخواد.سیستم دانلودش فرق داره

choory
01-10-2009, 15:57
سلام
من بازی سول کالیبر رو تبدیل کردم ولی همیشه بعد از اینکه مبارز رو انتخاب می کنم و می خوام داخل مبارزه بشم داخل همون صفحه که عکس دو تا مبارز رو میاره می مونه و در زیر اون 1251 رو می نویسه و هیچ کار دیگه ای هم نمی کنه. کسی بلده مشکل ما رو حل کنه؟
یک مشکل دیگه :
تو پوشه 5.55 & 6.00 Games Decrypter یک پوشه دیگه هست که داخلش یک فایل تکسه که طریقه patch کردن رو توضیح داده .
در داخل توضیحات اون یک مرحله هست که از طریق منوی فایل یک filelist اکسپورت می کنه و بعد از پچ کردن eboot و کپی داخل برنامه UMDGen دوباره اون رو داخل برنامه اینپورت می کنه و بعد فایل ایزو رو می سازه.
ولی تو توضیحات که تو سایته این مرحله نیست .تفاوتش هم تو حجم ایزوی خروجیه که با این روش حجم ایزو ی خروجی هم حجم ایزوی ارجینال بازی میشه ولی نمی دونم تو خود بازی تاثیر داره یا نه؟

این قسمتی که اینپورت و اکسپورت توی ورژن 2 اضافه شده به آموزش.توی ورژن 1 نبود.
نمیدونم دقیقف کارش چی هست.فهمیدم اطلاع میدهم.

M_F_GAMER
01-10-2009, 16:31
علی جان یک مشکلی هست!اینکه من میخواستم این mgs رو اجرا کنم که نشد!همین دموه رو میگم!
بعدش هم گفته یک تغییراتی بدهید که دادم الان داشتم موتور استورم بازی می کردم رو استند بای گذاشتم psp رو خواستم روشنش کنم فقط چراغ سبز روشن میشد و صفحه نمیومد بالا وقتی هم که باتری رو دراوردم و گذاشتم همون طوری بود تا اینکه باتری رو در اوردم و بب برق وصل کردمش!
چرا اینطوری شد؟

mori2985
01-10-2009, 18:01
اون قسمت اول سوال ما رو کسی نمی دونه ؟ psp من 3000 هستش.

*QWERT*
01-10-2009, 18:10
اون قسمت اول سوال ما رو کسی نمی دونه ؟ psp من 3000 هستش.

این جور مشکلا راه حل قطعی نداره و اگه خودش درست شد که هیچی اگه نشد فک کنم باید قیدش رو بزنی:دی

کسی mgs رو روی 5.03 اجرا نکرده؟؟بگید چی کار کنم؟

M_F_GAMER
01-10-2009, 18:15
علی جان یک مشکلی هست!اینکه من میخواستم این mgs رو اجرا کنم که نشد!همین دموه رو میگم!
بعدش هم گفته یک تغییراتی بدهید که دادم الان داشتم موتور استورم بازی می کردم رو استند بای گذاشتم psp رو خواستم روشنش کنم فقط چراغ سبز روشن میشد و صفحه نمیومد بالا وقتی هم که باتری رو دراوردم و گذاشتم همون طوری بود تا اینکه باتری رو در اوردم و بب برق وصل کردمش!
چرا اینطوری شد؟
کسی نبود؟
در ضمن فریمور من 5.55 هست و هر کاری که بازیسنتر گفته بود انجام دادم ولی اجرا نشد!میشه کمک کنید....

*QWERT*
01-10-2009, 18:27
اینکه من میخواستم این mgs رو اجرا کنم که نشد!همین دموه رو میگم
خودت که میدونی این 5.55GEN b-2 میخواد.من یاد آوری کردم.

M_F_GAMER
01-10-2009, 18:37
خودت که میدونی این 5.55GEN b-2 میخواد.من یاد آوری کردم.
خب فریمور من هم 5.50 gen _b هست دیگه!
چرا psp من اینطوری شده؟؟؟؟؟؟:19:
در ضمن یک چیزی داشتم تو آشپزخونه راه میرفتم که در کابینت خورد به پشت جایی که مموری می گذاریم نسبتا محکم خورد!
یک بار که می خواستم با کابل بازی کنم همین الان بازی اجرا نشد و بیرون هم نمیومد و خاموش هم نمیشد!باطری رو دراوردم و می خواستم با کابل روشنش کنم که درست نشد! وقتی مموری رو در اوردم روشن شد!
تو رو خدا بگید من چه طوری psp یم رو درست کنم؟

mori2985
01-10-2009, 18:48
سلام
من تو یکی از این سایتها یک روش بدون fix کردن بازی ها پیدا کردم .ولی چون psp خودم 3000 نتونستم امتحان کنم.
اگه کسی تونست اجرا کنه به بقیه بگه.
عین متن رو گذاشتم .

Easy simple fix for error 80020148 The Easiest way to Fix This, no hex or UMDgen stuff to worry about, simple, easy. noob friendly is:
It Doesn't matter which firmware you have

Getting game cannot be started error 80020148, not to worry heres the fix

1. Put the selected full game into the iso folder (like soul calibur, Gi Joe (the ones with the 5.55 update)
2. Switch on the psp while holding Right triggger
3a. Go into the recovery menu, go to

Configuration >> change UMD Mode to sony NP9660 no umd
3b. Go back, then go to

Advanced >> Advanced configuration >> Change execute boot.bin in umd/iso to enabled
4. Then go

back>> back >> Exit

Now you should be able to play any iso higher than your firmware successfully without any error

Works for ME

اینم سایتش:

در ضمن قبلا گفتم که اونو اجرا نکردم پس در صورت خرابی هیچ مسئولیتی رو قبول نمی کنم.

M_F_GAMER
01-10-2009, 20:04
چرا اینطوری شد؟
دوستان درست شد.

sonixax
01-10-2009, 21:23
سلام
یک مشکل دیگه :

تا جایی که من میدونم ، Soul calibor خودش تبدیل شدش هست و اولین بازی بود که هک شد . لینکش همینجا باید باشه .

alierna
01-10-2009, 21:41
بچه ها حتما il2 sturmovik رو دانلود کنین

بازی dirt هم نه گرافیک خوبی داره نه صداگذاری خوبی... اما عجیب خوش دسته و خوش فرمون!!

alireza fatemi
01-10-2009, 21:51
تاریخ عرضه irshell برای 5.50gen-b2 :

جمعه 2 اکتبر 2009 ساعت 23 (فکر کنم گرینویچ باشه)

بچه ها حتما il2 sturmovik رو دانلود کنین

بازی dirt هم نه گرافیک خوبی داره نه صداگذاری خوبی... اما عجیب خوش دسته و خوش فرمون!!

این بازیه چه سبکیه؟

یعنی اینقدر dirt 2 ضایعست؟!
فکر می کردم بازی شاخی باشه

*QWERT*
01-10-2009, 21:59

این به چه دردی میخوره؟
من mgs میخوام.تو بازیش کردی؟
il2 sturmovik یه بازی هواپیمایی جنگ جهانیییی هست

alireza fatemi
01-10-2009, 22:12
این به چه دردی میخوره؟

irshell رو تا حالا از نزدیک ندیدم :دی
ولی میگن خیلی به درد مخوره

من mgs میخوام.تو بازیش کردی؟

این سبکا بازی نمی کنم

il2 sturmovik یه بازی هواپیمایی جنگ جهانیییی هست

پس به درد من نمی خوره:دی

*QWERT*
01-10-2009, 22:15
این سبکا بازی نمی کنم
نگفتم برو بازی کن.گفتم اجرا شد روی psp شما.
مگه pspیت 5.03mhu نیست؟؟

alireza fatemi
01-10-2009, 22:25
نگفتم برو بازی کن.گفتم اجرا شد روی psp شما.
مگه pspیت 5.03mhu نیست؟؟

به قول خودت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه وقتی نمی خوام بازی کنم چرا دانلود کنم :دی

آره 5.03mhu هست

*QWERT*
01-10-2009, 22:28
به قول خودت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه وقتی نمی خوام بازی کنم چرا دانلود کنم :دی

آره 5.03mhu هست
نمیخواد دان کنی.نمیاد:31:
راستی مگه تو شمالی نبودی؟
آخه نوشته بودی می خانه

alierna
01-10-2009, 22:34
این بازیه چه سبکیه؟

دوستمون گفت.. هواپیمایی جنگ جهانی...من خوشم اومد!
dirt هم بد نیست! اما اونجور که باید باشه نیست گرافیکش.صدا گذاریش ولی خیلی بده! اما گیم پلی خوبه.:46:

mori2985
01-10-2009, 22:53
کسی می دونه بازی soul balibur نسخه بتا داشته و اگه داشته روی چه فرمویری اجرا می شده؟
اگه روی 5.03 اجرا می شده کسی می تونه فایل eboot.bin رو برای من بذاره؟

alireza fatemi
01-10-2009, 23:34
کسی می دونه بازی soul balibur نسخه بتا داشته و اگه داشته روی چه فرمویری اجرا می شده؟
اگه روی 5.03 اجرا می شده کسی می تونه فایل eboot.bin رو برای من بذاره؟
من بازیی که دانلود کردم خودش اجرا می شد و نیازی به تغییرات نداشت

میتونی از این استفاده کنی

بازی رو از کجا دانلود کردی؟

نمیخواد دان کنی.نمیاد:31:
راستی مگه تو شمالی نبودی؟
آخه نوشته بودی می خانه

می خانه کدوم شهره؟!:دی

می خانه یعنی باده خانه

Arshia001
02-10-2009, 00:21
دوستان یه سوال:کلا چیزی تحت عنوان بازی پی اس پی وجود داره تو مغازه ها؟هر جا رفتم همه جمع کردن!

choory
02-10-2009, 00:57
چرا اینطوری شد؟

شما الان دقیق مشکلت چی هست؟
وقتی مموری داخل psp هست دستگاه روشن نمیشه؟
اگه جواب مثبته مموری را به کامپیوتر وصل کن و فایل بازی را پاک کن.

درضمن شما از کدام روش برای اجرا کردن دموی mgs استفاده کردی؟

ویرایش:خداراشکر دیدم مشکلت حل شد.ببخشید دیر جواب دادم.خونه نبودم.

این بازیه چه سبکیه؟

dirt 2 را بازی کردم بازی بدی نیست درسته گرفیک نداره اما همانطور که alierna عزیز گفت خوش دسته.ارزش یک بار بازی کردن را داره

اما متاسفانه فقط روی فریمور 5.50gen-b اجرا میشه.

Big-Boss
02-10-2009, 01:16
دوستان یه سوال:کلا چیزی تحت عنوان بازی پی اس پی وجود داره تو مغازه ها؟هر جا رفتم همه جمع کردن!

آره وجود داره یا umd هست که ارجینال قمتش هم بالاست و احتمالا مد نظرت نیست!!!
یا ایمیج بازی یا همون بازی کپی که روی DVD معمولا میزنن روی مموری هم میریزن
درباره جمع کردنش اطلاع ندارم
نت سرچ کنی واسه فروش خیلی زیاد پیدا میشه هم تکی هم به صورت پکیج و آرشیو

drkiwi
02-10-2009, 09:15
irshell رو تا حالا از نزدیک ندیدم :دی

IR Shell یه برنامست که کار اصلیش مدولاتور اینفرارد هست یعنی با این برنامه میتونین PSP رو به کنترل تلویزیون نبدیل کنین و کرم بریزین...البته این برنامه فقط برای PSP-100x (فت) هستش که پورت اینفرارد داره...این برنامه قابلیت انتقال هر نوع فایل (حتی بازیها) رو از طریق Wi-Fi داره و از این نظر تکه...ضمن اینکه یه File Manager و Music Player و... هم هست....
ضمناً میتونین این برنامه قابلیت شناسایی فایلهای rdf رو داره که باعث میشه امواج و فرکانسهای هر وسیله ای که با اینفرارد کار میکنه (TV - VCR - DVD ...) رو بتونبن Modulate کنین....

آخرین ورژنشم 5.0 (فکر کنم)

This release is for PSP Slim & Lite only. It introduces an Advanced Multi-tasking feature which allows you to run 2 applications simultaneously and switch between them with a hot key. Of course, you can still multi-task these 2 apps together with iR Shell build-in functions.

اطلاعات بیشتر

M_F_GAMER
02-10-2009, 10:49
شما الان دقیق مشکلت چی هست؟
وقتی مموری داخل psp هست دستگاه روشن نمیشه؟
اگه جواب مثبته مموری را به کامپیوتر وصل کن و فایل بازی را پاک کن.

درضمن شما از کدام روش برای اجرا کردن دموی mgs استفاده کردی؟

ویرایش:خداراشکر دیدم مشکلت حل شد.ببخشید دیر جواب دادم.خونه نبودم.

dirt 2 را بازی کردم بازی بدی نیست درسته گرفیک نداره اما همانطور که alierna عزیز گفت خوش دسته.ارزش یک بار بازی کردن را داره

اما متاسفانه فقط روی فریمور 5.50gen-b اجرا میشه.
من از همین روشی که تو بازیسنتر گفته بود رفتم اما.....:41:

drkiwi
02-10-2009, 11:23
خبر اول اینکه هنور ماتحت این خارجیها از اینکه UMD, PSP Go رو ساپورت نمیکنه تو حرارت شدیدی گرم و سوزانه!!

خبر دوم: کساییکه PSP Go خریدن و تو PSN اکانت ساختن میتونن تا 10 اکتبر Gran Turismo رو مجانی دانلود کنن (البته فقط برای اروپاییها) قیمت این بازی 39.99$

خبر سوم: فیرم ویر 6.10 روی PSP Go ... اول اینکه این قابلیت رو به Go میده که از طریق Bluetooth موبایل ( خود موبایل از طریق 3G یا Wi-Fi که این آخریش خود PSP میتونه خب!!) به اینترنت وصل بشه (میشه با GPRS هم وصل شد و بازی دانلود کرد اما خرجش میشه قیمت یه PSP Go)...دوم اینکه قابلیت جدیدی در XMB بنام SensMe داره که Playlist شما رو یر اساس حالت (Mood) شما بوجود میاره.(شاید مثلاً حالت شادی یا غم یا بی تفاوت یا ...)

حبر چهارم:فروش بازی از PSN هم شروع شد.کساییکه PSP مدلهای قبلی رو دارن هم میتونن بازیها رو دانلود کنن(فکر کنم تو ایران استقبال بی نظیری بشه ازش!)
حدود قیمتهای بازیها:از 9.99$ (Prince of Persia Revelations) تا 39.99$ (Gran Turismo, Motorstorm: Arctic Edge)
هفت تا بازی Mini هم اضافه شده...

حبر پنجم:یه Review کامله از سایت arstechnica.com که چون 3 صفحه اس سعی میکنم سریع ترجمش کنم و بذارمش

choory
02-10-2009, 12:55
من از همین روشی که تو بازیسنتر گفته بود رفتم اما.....:41:

برای اجرا کردن دموی mgs باید یک سری تغییرات داخل flash 0 دستگاه انجام شود.که هر تغییری در flash 0 اگر طبق آموزش نباشه خطر ناک هست.

الان دقیقا چه بلایی سر pspیت افتاده؟مگه نگفتی درست شده؟

M_F_GAMER
02-10-2009, 13:13
برای اجرا کردن دموی mgs باید یک سری تغییرات داخل flash 0 دستگاه انجام شود.که هر تغییری در flash 0 اگر طبق آموزش نباشه خطر ناک هست.

الان دقیقا چه بلایی سر pspیت افتاده؟مگه نگفتی درست شده؟
نه الان درست شده!دیگه عینه اولشه!
فقط بازی اجرا نمیشه!در صورتی که هر چی تو بازیسنتر گفته بود رو انجام دادم!عکس بازی میاد تو قسمت game اما وقتی داخلش میشم error میده!
دوستان این gt عجب گرافیکی داره!همین الان داشتم بازی می کردم!
تو کدوم قسمت باید برم تا قسمت story mode یا همون مراحل بازیه که تموم میشه؟!

alipsp
02-10-2009, 17:11
نه الان درست شده!دیگه عینه اولشه!
فقط بازی اجرا نمیشه!در صورتی که هر چی تو بازیسنتر گفته بود رو انجام دادم!عکس بازی میاد تو قسمت game اما وقتی داخلش میشم error میده!
دوستان این gt عجب گرافیکی داره!همین الان داشتم بازی می کردم!
تو کدوم قسمت باید برم تا قسمت story mode یا همون مراحل بازیه که تموم میشه؟!

توی اون قسمت بالایی سمت راست که عکس فرمون و مانع هست.
اسمش یادم نیست.:31:
همه مراحل رو مدال بیاری تموم میشه

mori2985
02-10-2009, 18:04
این بازی soulCalibur رو هر کاری کردم اجرا نشد, فکر کنم دیگه باید منتظر فریم ویر جدیدتر باشم؟

M_F_GAMER
02-10-2009, 18:25
توی اون قسمت بالایی سمت راست که عکس فرمون و مانع هست.
اسمش یادم نیست.:31:
همه مراحل رو مدال بیاری تموم میشه
جدی؟
بابا اونا که خیلی سخته!:41:
من 2 تاش رو رفتم اونم برنز و نقره!حتما باید طلا بیارم؟
راستی تو همین مراحل یک سری مراحل هست که یک جاده ی صافه و وقتی میرسم به خط پایان می نویسه باختید!در صورتی که من زود تر از زمان مشخص شده رسیدم به خط پایان!
چرا اینطوریه؟:13:
این singel play چیه؟من یک چند تاش رو رفتم!فکر کردم اصل بازی اونه!:5:

choory
02-10-2009, 18:27
این بازی soulCalibur رو هر کاری کردم اجرا نشد, فکر کنم دیگه باید منتظر فریم ویر جدیدتر باشم؟

اجرا کردن بازی soulCalibur روی فریمور های قبلی که خیلی خیلی راحت هست.

شما از لینک ها و آموزشی که داخل پست زیر هست استفاده کن میتونی اجراش کنی.

alyx
02-10-2009, 20:08
از میون دوتا بازی ناروتو و پرسونا جدید کدومش قشنگتره؟
مطمئنا ناروتو جالبه ولی پرسونا رو نمیدونم.
گران توریسمو هم در حال دانلوده....ببینم این گران توریسمو گرافیکش در حد نید فور اسپید شیفت هست؟!واقعا اون همه ماشین داره؟!

M_F_GAMER
02-10-2009, 21:46
از میون دوتا بازی ناروتو و پرسونا جدید کدومش قشنگتره؟
مطمئنا ناروتو جالبه ولی پرسونا رو نمیدونم.
گران توریسمو هم در حال دانلوده....ببینم این گران توریسمو گرافیکش در حد نید فور اسپید شیفت هست؟!واقعا اون همه ماشین داره؟!
گرافیک GT که خیلی بالاتر از شیفته!
غیر از اون ماشین رقیب ها تو شیف عین اسباب بازی بود ولی اینجا طبیعیه!
دوستان تو GT چه طوری می تونم ماشینم رو اپگرید کنم؟
چه طوری میتونم همه ماشین ها رو با هم ببینم آخه روزانه عوض میشه ماشین ها!

sonixax
02-10-2009, 21:51
IR Shell یه برنامست که کار اصلیش مدولاتور اینفرارد هست یعنی با این برنامه میتونین PSP رو به کنترل تلویزیون نبدیل کنین و کرم بریزین...البته این برنامه فقط برای PSP-100x (فت) هستش که پورت اینفرارد داره...این برنامه قابلیت انتقال هر نوع فایل (حتی بازیها) رو از طریق Wi-Fi داره و از این نظر تکه...ضمن اینکه یه File Manager و Music Player و... هم هست....
ضمناً میتونین این برنامه قابلیت شناسایی فایلهای rdf رو داره که باعث میشه امواج و فرکانسهای هر وسیله ای که با اینفرارد کار میکنه (TV - VCR - DVD ...) رو بتونبن Modulate کنین....

آخرین ورژنشم 5.0 (فکر کنم)

This release is for PSP Slim & Lite only. It introduces an Advanced Multi-tasking feature which allows you to run 2 applications simultaneously and switch between them with a hot key. Of course, you can still multi-task these 2 apps together with iR Shell build-in functions.

اطلاعات بیشتر

ابن برای 5.50 gen-B نیست ؟

*QWERT*
02-10-2009, 21:52
کسی GT رو روی 5.03mhu بازی کرده؟؟جواب میده؟
راستی مجتبی چرا آواتارات رو همیشه کج میذاری؟

alireza fatemi
02-10-2009, 21:59

من دانلود کردم ولی نتونستم بازی کنم:41:

ابن برای 5.50 gen-B نیست ؟

یه کم صبر پیشه کن تا چند ساعت دیگه منتشر میشه:دی

M_F_GAMER
02-10-2009, 22:01
من روی 5.50GEN_B اجرا کردم!چندین بار بدون اینکه بخواهم بازی کنم بخاطر دموی اولش اومدم تو بازی!خیلی دومش قشنگه!:5:
این قضیه ی آواتارم هم عادتمه!:8:

*QWERT*
02-10-2009, 22:06
من روی 5.50GEN_B اجرا کردم!چندین بار بدون اینکه بخواهم بازی کنم بخاطر دموی اولش اومدم تو بازی!خیلی دومش قشنگه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
پس بیکاری:دی

من دانلود کردم ولی نتونستم بازی کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

شوخی میکنی؟مگه میشه!!!!!!!!من GT میخوام

alireza fatemi
02-10-2009, 22:09
شوخی میکنی؟مگه میشه!!!!!!!!من GT میخوام

منم میخوام :19::19:

ولی نمی شه:41:

alierna
03-10-2009, 01:13
سلام.. امروز یکم دست پر اومدم. اول یه برنامه ی خوب به اسم filer 6.2 که ورژن جدیدشه.. از اسفند به اینور نداده بود آپدیتی.اینم لینک دانلود:

چند تا عکس کنار هم از psp go و psp 2000 روشن! اکثر عکسا کنار هم این 2 تا کنسول خاموش بودن.
تو این عکسا مشخص میشه که چقدر مانیتوره psp go کوچیکتره!!! اما خوب توی بازی نشون میده که همین کاری که سونی کرده چقدر کیفیت و رزلوشن بازی رو بهتر و شارپ تر نشون میده.
اما فکر نکنم کسایی که با psp بیشتر فیلم میبینن این مانیتور براشون جالب باشه!

اینم یه عکس دیگه:

از 16 گیگ فضای psp 14 گیگ فقط قابل استفادست.
یخوردش واسه فریموره یخورده هم که مثل همیشه کمتر از مقدار واقعیه!
:8:

relax_l3oy
03-10-2009, 01:34
سلام من با yoshihiro decrypter نتونستم dirt2 رو اجرا کنم آیا کسی اجراش کرده؟ولی motorstrom کار میکنه

alipsp
03-10-2009, 10:50
جدی؟
بابا اونا که خیلی سخته!:41:
من 2 تاش رو رفتم اونم برنز و نقره!حتما باید طلا بیارم؟
راستی تو همین مراحل یک سری مراحل هست که یک جاده ی صافه و وقتی میرسم به خط پایان می نویسه باختید!در صورتی که من زود تر از زمان مشخص شده رسیدم به خط پایان!
چرا اینطوریه؟:13:
این singel play چیه؟من یک چند تاش رو رفتم!فکر کردم اصل بازی اونه!:5:

نه با برنزم میتونی بری مرحله بعد فقط پولت کمه.
آخر اون جاده صافا یه محوته آبی هست باید جوری ترمز کنی که روی اون قسمت ماشین وایسه.
singel play ماله تمرین و جمع کردن پوله.
وقتی بازی کامل تموم شه فکر کنم بشه همه ماشینارو دید تو اون قسمتی که عکس کلیده(پیدا میکنی یا توضیح بدم)

alierna
03-10-2009, 12:37
سلام من با yoshihiro decrypter نتونستم dirt2 رو اجرا کنم آیا کسی اجراش کرده؟ولی motorstrom کار میکنه

حتما psp3000 داری یا این 2000 با مادربورد جدیدا! dirt واسه اینا نمیاد بعد از فیکس شدن