PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

M_F_GAMER
13-09-2009, 16:45
سلام,من یک مشکل در3000 psp پیدا کردم,
رفتم بازی از pc به psp در قسمت(iso) ریختم,حالا هر کاری می کنم باز ها در psp نمی آیند:41::41:
مشکل کجاست؟؟؟باید چی کار بکنم؟؟؟ :11:باتشکر از پاسخ شما
اولا چرا فونتت رو اینقدر بزرگ کردی؟
دوما اگه کلمه ای اشتباه نوشتی پستت رو ویرایش کن چرا پست جدید میزنی.
سوما برو تو پوشه psp اگه پوشه ی GAME بود که هیچی اگه نبود پوشه ی GAME بزن و بعد برو توش یک تکست بساز.
مشکلی بود بیا در خدمتم.

lordsuperboys
13-09-2009, 16:56
سلام به دوستان
ببخشيد يه سوال داشتم : من وقتي با psp يم آهنگ گوش ميدم بعضي جاهاي آهنگ وايميسه بعد رو صفحه مينويسه buffering ... و ادامه ي آهنگ رو ميخونه . اشكال كجا هست ؟‌براي چي اينجوري ميشه ؟
احتمال زیاد مشکل از اهنگای شماست یا بد کپی ششده یا ...
شما پاک کن از اول کپیشون کن ببین چی میشه؟

starn
13-09-2009, 17:55
دوستان لطف کنن قیمت دقیق 3000 و 2000 رو بگن (کپی خور شده) (تهران)
و این که قضیه این 3000 که می گفتن هک میشه ولی هر بار که خاموش کنی می پره باید یه کارای بکنی (چون چند وقتی تاپیک را دنبال نکردم از اتفاقاتی که افتاده خبر ندارم )
خلاصه شرمنده

M_F_GAMER
13-09-2009, 18:01
دوستان من تو اولین race مرحله ی super street بازیه need for speed shift همونی که اسم event ش react qualifier هست موندم.
اگه میشه یک سیو بدید که این مرحله رو رد کرده باشه.
اگه هم ندارید یک کسی پیدا بشه که من این سیو رو بگذارم برام ردش کنه!
از همتون ممنون.

metaler-soad
13-09-2009, 18:06
دوستان من تو اولین race مرحله ی super street بازیه need for speed shift همونی که اسم event ش react qualifier هست موندم.
از همتون ممنون.

بازیش چطوره....گرافیکش خوبه
می ارزه دانلود کنی
راستی مجتبی جان ساکن تهرانی؟

mohammad_dj_kazin
13-09-2009, 18:09
دوستان لطف کنن قیمت دقیق 3000 و 2000 رو بگن (کپی خور شده) (تهران)
و این که قضیه این 3000 که می گفتن هک میشه ولی هر بار که خاموش کنی می پره باید یه کارای بکنی (چون چند وقتی تاپیک را دنبال نکردم از اتفاقاتی که افتاده خبر ندارم )
خلاصه شرمنده
فکر میکنم 180 باشه
قیمت 2000 با 3000 خیلی تفاوت نداره
تمام مدل های 3000 و پی اس پی های 2000 با مادر بورد جدید اگر به طور کامل خاموش بشه یا باتریش در بیاد از حالت کپی خور در میاد.
این هک کردن هم یه مقدار اسمش سخت هست خودش خیلی سخت نیست:27:
توی 2 دقیقه میشه دوباره کپی خورش(هک)کرد.
البته من زیر یک دقیقه هم رکورد زدم:31:

drkiwi
13-09-2009, 18:46
سلام

من داشتم تو خیابون می رفتم دیدم یه جا کافی نت و شرکت های دولتی زیاده گفتم شاید یه وایر لس تونستم پیدا کنم سرچ کردم ییهو این اومد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا
دو تا سوال
با این میشه کانکت شد؟
اگه میشه چجوری؟

اگه جواب بدید ممنون میشم:31:

اکثر این سیگنالها مال دیشهای Point-to-Point هستن که از IEEE 802.11 استفاده میکنن که با PSP قابل ردیابیه اما چون فاصله ی PSP و مدولاتور دیش زیاده اکثراً PSP نمیتونه کانکت بشه...

سلام به دوستان
ببخشيد يه سوال داشتم : من وقتي با psp يم آهنگ گوش ميدم بعضي جاهاي آهنگ وايميسه بعد رو صفحه مينويسه buffering ... و ادامه ي آهنگ رو ميخونه . اشكال كجا هست ؟‌براي چي اينجوري ميشه ؟

من فکر میکنم اشکال از RAM تون باشه...اگه آبی باشه و آهنگ حجیم باشه ( 10مگ به بالا) احتمالاً حرف من درسته( قهوه ای = Highspeed )

alireza fatemi
13-09-2009, 19:03
، حتی میشه امضای دیجیتالی شرکت سونی رو جعل کرد و برای آپدیت کردن دایمی دیگه نه نیازی به چیکن هست و نه نیازی به پاندورا و سیستم فرق فرور هک شده رو از اورجینال تشخیص نمیده ولی از اونجایی که جرم این کار خیلی سنگینه و بیشتر هکر های این فرمور ها توی کشورهایی هستند که کپی رایت رعایت میشه از این کارها نمیکنند .

منظورت از این حرف چیه؟

مگه الان که ما فریمویر هک شده داریم نمی تونیم آپدیت کنیم؟

wonderful
13-09-2009, 19:09
اکثر این سیگنالها مال دیشهای Point-to-Point هستن که از IEEE 802.11 استفاده میکنن که با PSP قابل ردیابیه اما چون فاصله ی PSP و مدولاتور دیش زیاده اکثراً PSP نمیتونه کانکت بشه...

من فکر میکنم اشکال از RAM تون باشه...اگه آبی باشه و آهنگ حجیم باشه ( 10مگ به بالا) احتمالاً حرف من درسته( قهوه ای = Highspeed )

اگه سیگنال 100 در صد بشه میتونه کانکت شه

herher
13-09-2009, 19:59
سلام یه سوال تاپیکی واسه نصب بازی های سگا رو psp دارین choory نه ببخشید علی آقا دارین ؟
دلم یاد ایام کرده بعد یه مورتال کمبت بود خیلی حال می داد نمی دونم مورتال چن بود کسی لینکی واسه دانلودش داره اگه بزاره که خیلی حال داده
میگم چه حالی می ده بازیای ps 1 رو اجرا می کنه تا حالا نریخته بودم توpsp می خوام بازی سگارم مخصوصا این مورتالو توش بازی کنم راستی علی جان اون psp بریک رو به لطف پست خوبت درست کردم مثل آب خوردن
یه سوال دیگه واسه اینکه گفتی تمام سوالاتم رو تو یه پست بپرسم ! این فریوم ور جدیده واقعا فلش پلیر داره (bow) این جوری که خیلی حال می ده تو اینترنت راستی سوالم این بود که واسه نصبش باید به اینترنت کانکت شد می گم به فریمورهکش گیر نده دوباره bow شه ؟
راستی این فریم ور جدیده خودش باطری پاندورا درست می کنه نورمالش می کنه اصلا خیلی حال داد .
حتما اون flash player رو زود جواب بده تا کار دست خودم ندادم .
منتظرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :[][

M_F_GAMER
13-09-2009, 20:34
بازیش چطوره....گرافیکش خوبه
می ارزه دانلود کنی
راستی مجتبی جان ساکن تهرانی؟
بد نیست.برای سرگرمی خوبه.ولی یکم خسته کننده میشه.
نه اصفهان هستم.

herher
13-09-2009, 21:31
بازم سلام من سگارم آوردم روPSP ,ولی بازی مورتالی که می خوام نبود البته مورتال 3 رو گرفتم زو PSPبازیم کردم ولی تعداد کارامتراش کمه منی دونم دوستان یلدشون هست یه کاراکتر بود بهش میگفتن 4دست در کل این بازی که من گرفتم نصف کارامتراش نیست کسی اگه می تونه کمکم کنه از محمد DJ هم ممنونم :-)

drkiwi
13-09-2009, 21:32
اگه سیگنال 100 در صد بشه میتونه کانکت شه

اگه اینطوره حتماً فاصله ی شما باید کمتر از 20 متر تا Access Point باشه...در هر صورت به جای ما هم ازش کمال سوء استفاده رو ببرین تا هوا سرد نشده...
یه سری هم به لینک پایین بزنین.نموم اطلاعات مربوط به 802.11b یا همون Wi-Fi مورد استفاده ی PSP توش اومده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

wonderful
13-09-2009, 21:41
اگه اینطوره حتماً فاصله ی شما باید کمتر از 20 متر تا Access Point باشه...در هر صورت به جای ما هم ازش کمال سوء استفاده رو ببرین تا هوا سرد نشده...
یه سری هم به لینک پایین بزنین.نموم اطلاعات مربوط به 802.11b یا همون Wi-Fi مورد استفاده ی PSP توش اومده

همچنان دارم به جستجو ادمه میدم تا منبعش رو پیدا کنم( بیکاریم دیگه ):31: یه جا تا 82 در صد رسید

sonixax
13-09-2009, 23:38
بازم سلام من سگارم آوردم روPSP ,ولی بازی مورتالی که می خوام نبود البته مورتال 3 رو گرفتم زو PSPبازیم کردم ولی تعداد کارامتراش کمه منی دونم دوستان یلدشون هست یه کاراکتر بود بهش میگفتن 4دست در کل این بازی که من گرفتم نصف کارامتراش نیست کسی اگه می تونه کمکم کنه از محمد DJ هم ممنونم :-)

بین Mortal Kombat 3 و Ultimate Mortal Kombat 3 خیلی فرق هست ، شما کدومشو دانلود کردید ؟

نسخه Ultimate شیوا یا همون 4 دست رو نداره و به جاش Motarro داره که نصفش اسبه نصفش آدم .

choory
13-09-2009, 23:50
خوب ، حقیقت اینه که شرکت سونی هر کاری هم بکنه باز هم دستگاه هاش هک میشه و دلیلش هم از دست ندادن بازار کشور های جهان سومه که تعدادشون کم نیست و در کشور های نوسعه یافته هم کسی به اون صورت با کنسول بازی سر و کار نداره و یا اگر یه دستگاه بخرن حالا حالا ها دارنش برای همین شرکت سونی هر چند وقت یک بار خودش روش هک کردن دستگاه هاش رو لو میده ، در مورد PSP و ps3 و سایر کنسول هایی که فرم ور هاشون قابلیت آپدیت دارند میشه هکشون کرد ، حتی میشه امضای دیجیتالی شرکت سونی رو جعل کرد و برای آپدیت کردن دایمی دیگه نه نیازی به چیکن هست و نه نیازی به پاندورا و سیستم فرق فرور هک شده رو از اورجینال تشخیص نمیده ولی از اونجایی که جرم این کار خیلی سنگینه و بیشتر هکر های این فرمور ها توی کشورهایی هستند که کپی رایت رعایت میشه از این کارها نمیکنند .

یک بار با هم بحث کردیم و اخر هم به نتیجه ای نرسیدیم.

اما واقعا نمیدونم شما چرا میگی شرکت ها خودشون باعث کپی خور شدن کنسول هاشون میشود؟
شرکتی مثل سونی که داره از روش های مختلفی (عوض کردن مادربورد-ارایه فریمور های جدید-بن کردن فریمور های قبلی در psn و...) داره تلاش میکنه که این Psp کپی خور نشه و ملت بازی ارجینال تهیه کنند.

این جمله هم که گقتی هر چی میخونم اصلا نمیفهمم.

حتی میشه امضای دیجیتالی شرکت سونی رو جعل کرد و برای آپدیت کردن دایمی دیگه نه نیازی به چیکن هست و نه نیازی به پاندورا و سیستم فرق فرور هک شده رو از اورجینال تشخیص نمیده ولی از اونجایی که جرم این کار خیلی سنگینه و بیشتر هکر های این فرمور ها توی کشورهایی هستند که کپی رایت رعایت میشه از این کارها نمیکنند

شما میدونی کار ChickHEN و باطری پاندورا چی هست؟
کار chickhen و پاندورا اصلا آپیدت کردن نیست

همین الان هم به راحتی میتونی فریمور های هک شده را به فریمور Official سونی آپدیت کنی.

chickhen فقط باعث میشه که بتوان Homebrew را اجرا کرد و cfwe هم که یک Homebrew هست cfw را شبیه سازی میکنه که دستگاه بازی های iso را اجرا کنه.
باطری پاندورا هم باعث میشه که شما بتونی محتوای فلش 0 را دستکاری کنی و cfw را داخل فلش 0 کپی کنی.

بیشتر هکر ها هم در کشور هایی هستن که کپی رایت رعایت نمیشه برای همین به راحتی به کار خود ادامه میدهند.
مثلا شما فکر کردی دارک آلکس که همه میشناسند را سونی نمیتونه پیدا کنه و ازش شکایت کنه؟
به راحتی از روی ip میتوانند طرف را پیدا و از دستش شکایت کنند.(البته در صورتی که طرف داخل کشوری باشه که کپی رایت را رعایت کنه)

دلیلش هم از دست ندادن بازار کشور های جهان سومه که تعدادشون کم نیست و در کشور های نوسعه یافته هم کسی به اون صورت با کنسول بازی سر و کار نداره و یا اگر یه دستگاه بخرن حالا حالا ها دارنش

جالبه بدونی تمرکز همه شرکت ها روی بازار آمریکا-اروپا و ژاپن هست.

این این حرفی هم که قرمز کردم خیلی جالبه
میشه از این حرف شما برداشت کرد که کشور توسعه یافته کاری به کنسول نداره (در صورتی که برعکس هست چون افراد یک کشور توسعه بافته از نظر مالی تامین تر از یک کشور جهان سومی هستند) و خیلی بیشتر از کشور های جهان سوم مواظب وسایل خود هستن.چون به گفته شما وقتی یک دستگاه میخرن حالا حالا ها دارنش و مواظب هستن خراب نشه :13:

sonixax
14-09-2009, 00:10
یک بار با هم بحث کردیم و اخر هم به نتیجه ای نرسیدیم.

اما واقعا نمیدونم شما چرا میگی شرکت ها خودشون باعث کپی خور شدن کنسول هاشون میشود؟
شرکتی مثل سونی که داره از روش های مختلفی (عوض کردن مادربورد-ارایه فریمور های جدید-بن کردن فریمور های قبلی در psn و...) داره تلاش میکنه که این Psp کپی خور نشه و ملت بازی ارجینال تهیه کنند.

حقیقت اینه که بازار کشور های جهان سوم سود دهی بسیار بیشتری داره برای شرکت هایی مثل سونی .

این جکله هم که گقتی هر چی میخونم اصلا نمیفهمم.

شما میدونی کار ChickHEN و باطری پاندورا چی هست؟
کار chickhen و پاندورا اصلا آپیدت کردن نیست

همین الان هم به راحتی میتونی فریمور های هک شده را به فریمور Official سونی آپدیت کنی.

chickhen فقط باعث میشه که بتوان Homebrew را اجرا کرد و cfwe هم که یک Homebrew هست cfw را شبیه سازی میکنه که دستگاه بازی های iso را اجرا کنه.
باطری پاندورا هم باعث میشه که شما بتونی محتوای فلش 0 را دستکاری کنی و cfw را داخل فلش 0 کپی کنی.

بیشتر هکر ها هم در کشور هایی هستن که کپی رایت رعایت نمیشه برای همین به راحتی به کار خود ادامه میدهند.
مثلا شما فکر کردی دارک آلکس که همه میشناسند را سونی نمیتونه پیدا کنه و ازش شکایت کنه؟
به راحتی از روی ip میتوانند طرف را پیدا و از دستش شکایت کنند.(البته در صورتی که طرف داخل کشوری باشه که کپی رایت را رعایت کنه)

خیر اینطوری نیست ، دارک الکس در اسپامیا زندگی میکنه و خود من ازش یک دستگاه PSP با امضای خودش خریدم .

در مورد فرم ور ها هم شما میدونید چرا به راحتی میشه فرم ور های آفیشال رو بدون نیاز به پاندورا و این جنگولک بازی ها آپدیت کرد ؟

تمام داستان بر سر یک امضای الکترونیکی هست( Digital Sign ) که در نرم افزار های مختلف نویسنده برنامه قرار میده ، و سیستم هایی که قراره که اون نرم افزار رو قبول کنند از روی اون امضا میفهمند که نرم افزار اورجینال هست یا خیر . درست به مانند همین رو در باره درایور ها در سیستم های عامل داریم که حتما شما در هنگام نصب یک درایو خاص به این پیغام که این درایور تایید شده مایکروسافت نیست آیا ادامه بدهم یا خیر مواجه شدید .

فرمور قبلی از روی همین امضا هست که متوجه میشه آیا فرم وری که قراره نصب بشه اورجیناله یا نه ، برای کسی که میتونه این فرمور رو دیکد کنه و تغییرات دلخواه رو درش بده پیدا کردن امضای شرکت سونی کاری نداره و اگر مثلا m33 یا Gen در فرموری که اریه میدن از اون امضا استفاده کنند سیستم اون رو با فرمور اورجینال اشتباه میگیره و آپدیت میکنه ولی از اونجایی که جعل امضای دیجیتالی شرکت ها جرمی برابر آدم دزدی داره کسی این کار رو نمیکنه مگر اینکه در یک کشوری مثل ایران باشه که قوانین کپی رایت اصلا رعایت نمیشه که ما در ایران همچین کسی نداریم . هک کردن یک کنسول بازی هم جرم محسوب نمیشه ، بلکه استفاده تجاری از اون به طوری که به شرکت تولید کننده خسارت بزنه جرم محسوب میشه و از آنجایی که هک کندگان این سیستم ها استفاده تجاری نمیکنند و نمیتونند که بکنند جرمی را انجام نداده اند .

جالبه بدونی تمرکز همه شرکت ها روی بازار آمریکا-اروپا و ژاپن هست.

خیر این طوری نیست ، شرکت های فروش بازی های کامپیوتری و فروش کنسول در اروپا یکی پس از دیگری در حال ورشکست شدن هستند آخریش که من خبر دارم یک شرکت وابسته به Gamestop بود که من پریروزی رفتم ازش بازی بخرم دیدم زده این شرکت برای همیشه تعطیل شده و تمام شعباتش جمع شده برای همین رفتم توی Saturn گرون فروشی محض و خرید کردم .

این این حرفی هم که قرمز کردم خیلی جالبه
میشه از این حرف شما برداشت کرد که کشور توسعه یافته کاری به کنسول نداره (در صورتی که برعکس هست چون افراد یک کشور توسعه بافته از نظر مالی تامین تر از یک کشور جهان سومی هستند) و خیلی بیشتر از کشور های جهان سوم مواظب وسایل خود هستن.چون به گفته شما وقتی یک دستگاه میخرن حالا حالا ها دارنش و مواظب هستن خراب نشه :13:

در کشور های توسعه یافته مردم کنسول رو میخرند و یک دونه بازی هم میگیرند بعدش بازی و کنسول با هم فراموش میشوند و معمولا یک هفته بعد در فلومارک (بازر مکاره یا همون دست دوم فروشی های هفتگی) دستگاه رو میفروشند به کسانی که از کشور های جهان سوم اومدند و اگر نفروشند میره توی انباری که میشه همون داستان حالا حالا ها دارند ، سود شرکت های بازی سازی در اینجا از فروش بازی نیست بر خلاف تصور شما ، از فروش عروسک های بازی هاست و فرشگاه هایی وجود دارند که اسباب بازی هاشونو میفروشند و یک داستانی داره برای خودش و بازارش هم خیلی خیلی خیلی خیلی داغه . اگر علاقه داشتید میرم توی یه دونه از این فروشگاه ها و براتون کلی عکس میگیرم که ببینید .
دلیل اینکه کنسول در اینجا زیاد طرفدار نداره به خاطر اینه که از کم سن ترین کسی که میتونه بازی کنه تا مسن ترینش وقت سر خاراندان ندارند چه برسه به بازی کردن و تفریحات از انواع مختلف مثل DOM (شهر بازی سیار) به قدری زیاده که آخر هفته ها کسی به مخیلش هم نمیرسه که بره بشینه پای کنسول بازی کنه .
برای نمونه الان اینجا PS3 Slim رو نیومده حراج زدن 250 یورو ، دستگاهی قیمتش 299 یورو هستش .یعنی 49 یورو زیر قیمت و جالبتر اینجاست که باهاش یه بازی و یک دسته بیسیم مجانی هم میدهند ، پارسالی هم حراج کرده بود 400 یورو میدادی یه PSP و PS3 و دو تا دسته و یکی بازی برای هر بازیت میگرفتی که اگر اینها رو تک تک میخریدی قیمتش میشد نزدیک 700 یورو . که من خودم خریدم PSP شو برداشتم که اگر یادتون باشه اون موقع 3000 هک نمیشد جدا جدا فروختمشون به خارجی هایی که تازه اومدن کلی هم سود کردم رفتم یه 1000 خریدم .

alireza fatemi
14-09-2009, 00:27
رمور قبلی از روی همین امضا هست که متوجه میشه آیا فرم وری که قراره نصب بشه اورجیناله یا نه ، برای کسی که میتونه این فرمور رو دیکد کنه و تغییرات دلخواه رو درش بده پیدا کردن امضای شرکت سونی کاری نداره و اگر مثلا m33 یا Gen در فرموری که اریه میدن از اون امضا استفاده کنند سیستم اون رو با فرمور اورجینال اشتباه میگیره و آپدیت میکنه

هنوز سر حرف خودت هستیا

کی گفته من که فریمویر 5.03 یا 5.50 یا 5.00 کپی خور شده یعنی با پسوند m33 یا gen دارم نمی تونم آپدیت کنم؟

من که می گم می شه چون خودم به سرور سونی وصل شدم و پیغام برای آپدیت فریمویر داد و فقط مونده بود دانلودش که خودم اجازه ندادم

sonixax
14-09-2009, 00:32
هنوز سر حرف خودت هستیا

کی گفته من که فریمویر 5.03 یا 5.50 یا 5.00 کپی خور شده یعنی با پسوند m33 یا gen دارم نمی تونم آپدیت کنم؟

من که می گم می شه چون خودم به سرور سونی وصل شدم و پیغام برای آپدیت فریمویر داد و فقط مونده بود دانلودش که خودم اجازه ندادم

نه عزیزم ، کسی نگفته شما نمیتونی به آفیشال آپدیت کنی ، فکر کنم بد فهمی شده .

اگر شما یک فرمور داشته باشی که فاقد امضا باشه نمیتونی روی فرمور آفیشال آپدیتش کنی چرا که فرم ور آفیشال به امضا نگاه میکنه ، یعنی شما الان یک PSP کپی نخور شده داری دلیل اینکه نمیتونی بدون پاندورا و بوت کردن سیستم روی سرویس مد هکش کنی اینه که فرمور هک شده فاقد امضای دیجیتالی هست ولی بر عکس چونکه فرمور آفیشال امضای الکترونیکی رو داره به راحتی آپدیت میشه چه روی کپی خور شده که امضا رو نادیده میگیره و چه روی کپی خور نشده که روی این امضا کلید میکنه .
مثلا خود من هر برنامه ای که مینویسم امضای مخصوص به خودم رو دارم و میندازم پاش و از این طریق برنامه من میتونه آپدیت هایی که خودم براش نوشتم رو از اونهایی که دیگران نوشتند تشخیص بده .

alireza fatemi
14-09-2009, 01:20
نه عزیزم ، کسی نگفته شما نمیتونی به آفیشال آپدیت کنی ، فکر کنم بد فهمی شده .

اگر شما یک فرمور داشته باشی که فاقد امضا باشه نمیتونی روی فرمور آفیشال آپدیتش کنی چرا که فرم ور آفیشال به امضا نگاه میکنه ، یعنی شما الان یک PSP کپی نخور شده داری دلیل اینکه نمیتونی بدون پاندورا و بوت کردن سیستم روی سرویس مد هکش کنی اینه که فرمور هک شده فاقد امضای دیجیتالی هست ولی بر عکس چونکه فرمور آفیشال امضای الکترونیکی رو داره به راحتی آپدیت میشه چه روی کپی خور شده که امضا رو نادیده میگیره و چه روی کپی خور نشده که روی این امضا کلید میکنه .
مثلا خود من هر برنامه ای که مینویسم امضای مخصوص به خودم رو دارم و میندازم پاش و از این طریق برنامه من میتونه آپدیت هایی که خودم براش نوشتم رو از اونهایی که دیگران نوشتند تشخیص بده .

یعنی شما میگی اگه امضا جعل بشه ما می تونیم فریمویر هک شده رو روی فریمویر اورجینال بریزم و خیلی راحت استفاده کنیم؟

ما که به همن جوریش هم راضی هستیم :31:
فقط هکش بشه

sonixax
14-09-2009, 01:22
یعنی شما میگی اگه امضا جعل بشه ما می تونیم فریمویر هک شده رو روی فریمویر اورجینال بریزم و خیلی راحت استفاده کنیم؟

ما که به همن جوریش هم راضی هستیم :31:
فقط هکش بشه

درسته ، دقیقا همین طوره . ولی کسی جرات نداره این کار رو بکنه ، شاید برادران روس یه کاری بکنند .

alireza fatemi
14-09-2009, 01:43
درسته ، دقیقا همین طوره . ولی کسی جرات نداره این کار رو بکنه ، شاید برادران روس یه کاری بکنند .

از این روس ها که چیزی بعید نیست

ولی تو ایران چنین کارایی جرات نمی خواد چون اینجا هر کاری(سایت ا.ن رو هک کردن یه شکایت هم نکردن) بکنی کاریت ندارن

sonixax
14-09-2009, 01:46
از این روس ها که چیزی بعید نیست

ولی تو ایران چنین کارایی جرات نمی خواد چون اینجا هر کاری(سایت ا.ن رو هک کردن یه شکایت هم نکردن) بکنی کاریت ندارن

منم که گفتم یه کشوری میخواد مثل ایران ، آدمش توی ایران نیست مگر اینکه دارک الکس بیاد پناهنده ایران بشه :D

sonixax
14-09-2009, 01:53
فرم ور 6 هم اومد :

میگم بچه ها کسی میدونه تم درست و حسابی برای 5.50 Gen چیچی هست ؟ اصلا خود سونی تم میسازه یانه ؟
من تم میخوام که مثل خود تم های اورجینال بک گراندش جینگیلی مستون باشه موجی باشه و اینا ، فکر کنم تم فلش باید گیر بیارم ، اگر برای این GEN آخری بلدید بهم معرفی کنید ممنون . مال من Gen 5.50 B هستش .

و یه چیز دیگه چرا من نمیتونم GI GOE رو بازی کنم ؟ کسی دانلود کرده ببینه میتونه بایزی کنه یا نه ؟

drkiwi
14-09-2009, 08:42
حقیقت اینه که بازار کشور های جهان سوم سود دهی بسیار بیشتری داره برای شرکت هایی مثل سونی .

Sonixax عزیز اگه اینطور بود بطور مثال میگم PSP Go رو از 01 October اول میاوردن تو کشورهایی مثل ایران - سودان - گینه ی استوایی - جزایر آندامان و نیکوبار و ... نه توی اروپا و آمریکای شمالی (یا حداقل تو همه جا تو یه بازه ی زمانی مشخص میومد)

ممکنه توجیه شما برای این حرف من این باشه که فکر کنین که این خودش یه دلیله که اول مردم اروپا و آمریکای شمالی برای خرید تشویق بشن (مردمی که بقول شما وقت سر خواروندن ندارن)
اما من میگم اگه بازار گشورهای جهان سوم پررونق تره سونی اول میومد تو ایران (که PSP خیلی پرطرفداره) بار خودشو می بست و به اندازه ی فروش 1 سال نفت ایران PSP میفروخت...

میگم بچه ها کسی میدونه تم درست و حسابی برای 5.50 Gen چیچی هست ؟ اصلا خود سونی تم میسازه یانه ؟

من یه محموعه theme برای خودم Download کرده بودم...بد نبود خوب هم نبود ... باید خودتون یه نگاهی بهش بندازین.

J A V I D
14-09-2009, 08:53
و یه چیز دیگه چرا من نمیتونم GI GOE رو بازی کنم ؟ کسی دانلود کرده ببینه میتونه بایزی کنه یا نه ؟

يه سري بازي جديدا فريم ور 5.55 مي خوان و طبق گفته شما سوني يادش رفته روش هك كردن اينا رو بهمون ياد بده واسه همين نمي شه بازي كرد !!!!

choory
14-09-2009, 11:20
فرم ور 6 هم اومد :

من تم میخوام که مثل خود تم های اورجینال بک گراندش جینگیلی مستون باشه موجی باشه و اینا ، فکر کنم تم فلش باید گیر بیارم ، اگر برای این GEN آخری بلدید بهم معرفی کنید ممنون . مال من Gen 5.50 B هستش .

فریمور 6 که 4-5 روزی هست اومده.

بازی GI GOE و بازی های جدیدتر همه گی به فریمور 5.55 به بالا احتیاج دارند و فعلا نمیشه بازی کرد.چون هنوز این فریمور ها هک نشده اند.(این هم یکی از راه هایی بود که سونی داره تلاش میکنه کسی بازی کپی اجرا نکنه و مجبور باشه بازی اصل تهیه کنه)

دیگه نمیخوام این بخث را ادامه بدم چون نه من میتونم حرف شما را قبول کنم و نه شما حرف من را.
پس بهتره همینجا تمام بشه.چون قبلا هم دقیقا در هیمن رابطه باهم بحث و تبادل نظر کردیم به جایی نرسید.

شما میگی خود شرکت ها روش های هک کردن کنسول ها را لو میدهند و من میگم کاملا اشتبا هست.حالا خودم مخاطب میفهمه کدام نظریه درست هست.

راستی از دو مورد زیر حتما حتما یک عکس بزار چون برای خودم خیلی جالب هست مطمئنا برای بقیه دوستان هم جالبه :27:

خود من ازش یک دستگاه PSP با امضای خودش خریدم .

برای نمونه الان اینجا PS3 Slim رو نیومده حراج زدن 250 یورو ، دستگاهی قیمتش 299 یورو هستش .یعنی 49 یورو زیر قیمت و جالبتر اینجاست که باهاش یه بازی و یک دسته بیسیم مجانی هم میدهند ،

وقتی حراجی به این شکل باشه مطمئنا خیلی تبلیغات میشه و یک عکس از این تبلیغات که نشان دهنده قیمت 250 یورویی ps3 slim همراه با دسته بیسیم اضافه و یک بازی مجانی باشه میتونه گفته شما را تایید کنه در غیر این صورت این حرف شما هیچ ارزشی نخواهد داشت.

موفق باشید.

M_F_GAMER
14-09-2009, 11:56
از همتون ممنون.
کسی نبود؟!!

herher
14-09-2009, 12:14
بین Mortal Kombat 3 و Ultimate Mortal Kombat 3 خیلی فرق هست ، شما کدومشو دانلود کردید ؟

نسخه Ultimate شیوا یا همون 4 دست رو نداره و به جاش Motarro داره که نصفش اسبه نصفش آدم .

من ئخقفشم نخئذشف 3 رو گرفتم اگه Ultimate Mortal Kombat 3 رو پیشنهاد می کنید دانلود کنم اگه لینک بدین عالیه
اما بازم میگم تا اونجا که یادم Mortal Kombat 3 که بازی میکردم کاراکتراش بیشتر بود
کسی اطلاعی نداره !
بهآرشیو ذهنتون یه سری بزنید صواب داره:10:

herher
14-09-2009, 12:23
پیر شدم یادم می ره سوالاتم بعد از پست دادنم یادم میاد
قضیه flash player واسه pspکه گفتم 5.5 داره اگه به اینترنت وصل شم بگیرمش چون هک شده هست فریم ور مشکلی ایجاد نمی کنه واقعا کسی با این فلش پلیر کار نداره که هیچی در موردش نگذاشتن این نعمتی بس گران قدر واسه این کنسول می باشد قدر بدانید
می دونین چه قابلیتایی تو وب گردی به psp می دهد (چی میگما )
آقایان &لیدیز اگه کسی اطلاع دقیق داره کمک کنه :[][

975319
14-09-2009, 12:49
چطوری میشه بازیهای سگا رو روی psp بازی کرد؟اگه شبیه سازی داره به ما هم بگید تا حال کنیم..مرسی

herher
14-09-2009, 13:24
یه سوال کلی چه کنسولایی رو میشه با psp شبیه سازی کرد (ps1 . سگا رو دارم)

alireza fatemi
14-09-2009, 13:31

شبیه ساز ds هم جدیدا اومده ولی نمی دونم کار میکنه یا نه

herher
14-09-2009, 13:43
می بخشید ولی آماتوری بگین ds چی هست؟
بعد آخرین سری gta واسه ps1 چیه اگه کسی می تونه کانورت شده اونو واسه psp برازه چون موقه کانورت حجمش کم میشه و اگه لطف کنه zip هم بکنه که دعاشم می کنیم
لطف کنید image با کولون سی دی باشه بهتره البته فرق زیادی نداره اما چون من به اون تبدیل می کردم دیدم 200 مگ حجمش کمتر می شد این توصیه رو کردم
قوی ترین کنسولی که psp می تونه شبیه سازی کنه کدومه؟

*QWERT*
14-09-2009, 13:48

ds یه کنسول دستی دو صفحه ای هست که صفحه پایینیش هم تاچه و بازیاش هم خلاقانه هست ولی گرافیکش خیلی از psp کمتره. اینم عسکش البته این DSi هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از DS دیگه چیزی براش نمیتونه بیاد.نکنه میخوای بازیای xbox و ps3 رو وش اجرا کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza fatemi
14-09-2009, 13:49
بعد آخرین سری gta واسه ps1 چیه اگه کسی می تونه کانورت شده اونو واسه psp برازه چون موقه کانورت حجمش کم میشه و اگه لطف کنه zip هم بکنه که دعاشم می کنیم
لطف کنید image با کولون سی دی باشه بهتره البته فرق زیادی نداره اما چون من به اون تبدیل می کردم دیدم 200 مگ حجمش کمتر می شد این توصیه رو کردم

ds یه کنسول از کمپانی نیتندو هست و پرفروش ترین کنسول هست ولی بازیاش گرافیک ندارن

Hunter lord
14-09-2009, 14:14
سلام یه خبر خیلی باحال :

دارک الکس سایتش رو بست و گروه دیگری به نام MAC جای گزین شده اند . ( با تبلیغات تلویزیونی اشتباه نگیرید .)
در صفحه اول سایت نوشته ای مبنی بر بسته شدن سایت دیده می شه .

گروه گن اعلام کرد که تمامی مطالب در مورد هک کردن 6.00 غلط است و هنوز جای کار زیادی دارد .

Dark-Alex.Org

Temporalment Fora de Servei per Manteniment.

La Web estarà disponible el més aviat possible.

Adminstrador de Dark-Alex.Org

نوشته رو توی سایت دارک الکس می بینید .

به امید گروه MAC : والدیگرانو

alireza fatemi
14-09-2009, 14:17
سلام یه خبر خیلی باحال :

دارک الکس سایتش رو بست و گروه دیگری به نام MAC جای گزین شده اند . ( با تبلیغات تلویزیونی اشتباه نگیرید .)
در صفحه اول سایت نوشته ای مبنی بر بسته شدن سایت دیده می شه .

گروه گن اعلام کرد که تمامی مطالب در مورد هک کردن 6.00 غلط است و هنوز جای کار زیادی دارد .

Dark-Alex.Org

Temporalment Fora de Servei per Manteniment.

La Web estarà disponible el més aviat possible.

Adminstrador de Dark-Alex.Org

نوشته رو توی سایت دارک الکس می بینید .

به امید گروه MAC : والدیگرانو:31::31::31::31::31:

منم دیشب این خبرو دیدم

بعضی از سایتهای خارجی هم نوشته بودن دارک الکس برگشته

*QWERT*
14-09-2009, 14:19
این دارک الکس اسپانیشه یا ایتالیایی؟
ولی تا اون 6 هک بشه سونی 7 هم میزنه تا حالمون رو بگیره.

یه جک: یه بار یه قمری با یه بلبل ازدواج میکنن بچشون میشه قمبل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hunter lord
14-09-2009, 14:21
منم دیشب این خبرو دیدم

بعضی از سایتهای خارجی هم نوشته بودن دارک الکس برگشته

بله متاسفانه دیشب دسترسی به اینترنت برای گفتن خبر رو نداشتم . حالا به امید گروه MAc

دارک الکس دو سال پیش هم همین کار رو کرد و با M33 بر گشت . امیدواریم خودش باشه

wonderful
14-09-2009, 14:22

PS1
AMIGA
ATARI
C64
GBC
N64
NES
SEGA
وبتازگی NDS

هر کدومو خواستی بگو اپلود کنم

شبیه ساز NDS هم به نظر من اصلآ به کار نمیاد چون کلآ سبک بازی های NDS متفاوته (صفحه ی NDS لمسیه )

wonderful
14-09-2009, 14:25
بله متاسفانه دیشب دسترسی به اینترنت برای گفتن خبر رو نداشتم . حالا به امید گروه MAc

دارک الکس دو سال پیش هم همین کار رو کرد و با M33 بر گشت . امیدواریم خودش باشه

بابا ول کنید این DARK ALEX رو اون دیگه خلاقیت هاش ته کشیده:31:

Hunter lord
14-09-2009, 14:44
بابا ول کنید این DARK ALEX رو اون دیگه خلاقیت هاش ته کشیده:31:

بابا به جز دارک الکس کی می خواد فرم ویر 6.00 رو هک کنه . شما با تیمت :10: :27:

DAVEE هم که مرده :37::

*QWERT*
14-09-2009, 14:51
بابا به جز دارک الکس کی می خواد فرم ویر 6.00 رو هک کنه . شما با تیمت
راست میگه دیگه.همین شما ها هستید که نمیذارید این 6 هک بشه .

alireza fatemi
14-09-2009, 14:53
بابا به جز دارک الکس کی می خواد فرم ویر 6.00 رو هک کنه . شما با تیمت :10: :27:

DAVEE هم که مرده :37::

بیاین خودمون هکش کنیم:31:

پسوند فریمویر هم میذاریم p30

حالا بی شوخی :
کسی در ایران اقدامی برای این کار کرده؟

aliking500
14-09-2009, 15:07
با سلام این اولین پست من هست ...

خیلی دوستان اینجا واسه سایت و عضو ها تلاش می کنن . واقعا خسته نباشید .

عضو شدن من از وقتی شروع شد که یک روز PSP 3000 دوستم اومد دستم که البته این مدلها و یکسری اطلعات که دارم مدیون پست های بچه های سایت هستم . خلاصه جو PSP من رو گرفت و قصد دارم بجای پولی که می خواستم PC رو Update کنم به فکر خریده یک PCP افتادم . چیزی نمی دونستم اما امروز کل وقتم صرف PSP شد و یه چیزای زیادی فهمیدم . حتی اون دوستم هم نمی دونست که فریمور دستگاه چنده یا اصلا چیه . به هر حال من تو این 2 3 هفته آینده میخوام 1 PSP 3000 بخرم . بچه اصفهان هستم اگه کسی هست از اصفهان کمکم کونه ممنون می شم اگه نه ..

1) دستگاهی که میخریم همش اورجیناله و UMD می خواد برای بازی ؟ برای بازی روی ممروری حتما باید هک بشه ؟؟

2) دستگاهی که می خرم اگه فریمورش جدید باشه و قابل هک نباشه چیکار کنم ؟

می دونید می ترسم بخرم و مجبور شم umd بخرم....

3) اگه خریدم می ترسم هک کنم و اصلا میترسم باش کار کنم ..

خیلی حرف زدم شرمنده ...

اگه تونستین در مورد خریدم کمک دقیق تری بکنید ( تاپیک هارو خوندم تقریبا اما تعدادشون بالا هست و هرکسی نظر خودشو داده )

ممنون از سایت خوبتون

lordsuperboys
14-09-2009, 15:43
بله یه گروه هست as Teame برنامه ی Psp مینویسن تو این ضمینه ههم کار کردن یه ویروسم مینوششتن نمیدونم چی شد

alireza fatemi
14-09-2009, 15:49
بله یه گروه هست as Teame برنامه ی Psp مینویسن تو این ضمینه ههم کار کردن یه ویروسم مینوششتن نمیدونم چی شد

منظورت همون مدیرای irpsp هست؟

wonderful
14-09-2009, 17:29
با سلام این اولین پست من هست ...

خیلی دوستان اینجا واسه سایت و عضو ها تلاش می کنن . واقعا خسته نباشید .

عضو شدن من از وقتی شروع شد که یک روز PSP 3000 دوستم اومد دستم که البته این مدلها و یکسری اطلعات که دارم مدیون پست های بچه های سایت هستم . خلاصه جو PSP من رو گرفت و قصد دارم بجای پولی که می خواستم PC رو Update کنم به فکر خریده یک PCP افتادم . چیزی نمی دونستم اما امروز کل وقتم صرف PSP شد و یه چیزای زیادی فهمیدم . حتی اون دوستم هم نمی دونست که فریمور دستگاه چنده یا اصلا چیه . به هر حال من تو این 2 3 هفته آینده میخوام 1 PSP 3000 بخرم . بچه اصفهان هستم اگه کسی هست از اصفهان کمکم کونه ممنون می شم اگه نه ..

1) دستگاهی که میخریم همش اورجیناله و UMD می خواد برای بازی ؟ برای بازی روی ممروری حتما باید هک بشه ؟؟

2) دستگاهی که می خرم اگه فریمورش جدید باشه و قابل هک نباشه چیکار کنم ؟

می دونید می ترسم بخرم و مجبور شم umd بخرم....

3) اگه خریدم می ترسم هک کنم و اصلا میترسم باش کار کنم ..

خیلی حرف زدم شرمنده ...

اگه تونستین در مورد خریدم کمک دقیق تری بکنید ( تاپیک هارو خوندم تقریبا اما تعدادشون بالا هست و هرکسی نظر خودشو داده )

ممنون از سایت خوبتون
شما بهتره پست اول رو بخونی
درمورد سوال اول بعضی از فروشنده ها کپی خورش می کنند ولی 5 6 هزار تومن می کشند روش .بله برای اجرای بازی از روی مموری حتمآ باید هک شه

شما همون جا روشنش کن فریم ورش رو ببین باید 5.03 یا پایین تر باشه

اصلا هم نترس کپی خور کردن psp به روشchikhen
خیلی راحته

منظورت همون مدیرای irpsp هست؟

اره همونه که یه کارایی کردن مثل تصحیح ورژن chikhen ساخت برنامه gold paint ( تو تاپیک دانلود نرم افزار برای psp هست) یا ساخت برنامه ا ی برای عوض کردن فرمت عکس برای psp انجام دادند

sonixax
14-09-2009, 18:00
عزیز اگه اینطور بود بطور مثال میگم PSP Go رو از 01 October اول میاوردن تو کشورهایی مثل ایران - سودان - گینه ی استوایی - جزایر آندامان و نیکوبار و ... نه توی اروپا و آمریکای شمالی (یا حداقل تو همه جا تو یه بازه ی زمانی مشخص میومد)

ممکنه توجیه شما برای این حرف من این باشه که فکر کنین که این خودش یه دلیله که اول مردم اروپا و آمریکای شمالی برای خرید تشویق بشن (مردمی که بقول شما وقت سر خواروندن ندارن)
اما من میگم اگه بازار گشورهای جهان سوم پررونق تره سونی اول میومد تو ایران (که PSP خیلی پرطرفداره) بار خودشو می بست و به اندازه ی فروش 1 سال نفت ایران PSP میفروخت...

نه اینطوری که شما فکر میکنید نیست ، سونی در کشور های جهان سوم نمایندگی فروش نداره اونهایی هم که توی ایران هست همگی تقلبی هستند ، برای همین توی کشور های اروپایی رلیز میکنه بعدش توسط دلال منتقل میکنه به ایران و یا کشور های اینچنینی که مردمش تشنه تکنولوژی هستند و کلی سود هم اینطوری میزنه به جیب .
البته اینطوری هم فکر نکنید که شرکت های تولید کنسول کلا بیخیال کشور های دیگه هستند چون اینجا هم به هر حال مشتری خودشون رو دارند ولی سود شرکت های بازی سازی از روی همون داستان عروسک های بازی ها هست که گفتم .

brstrance
14-09-2009, 18:03
بچه ها....به نظرتون کسی بخواد 5800 بخره به صرفه هست یا PSP?
قیمت روز PSP چند شده؟

sonixax
14-09-2009, 18:07
يه سري بازي جديدا فريم ور 5.55 مي خوان و طبق گفته شما سوني يادش رفته روش هك كردن اينا رو بهمون ياد بده واسه همين نمي شه بازي كرد !!!!

قرار نیست هر فرمور یا هر دستگاهی رو همون فرداش توسط یکی از کارکنان مثلا خائن روش هک کردنشو لو بده که ، همون طور که هنوز مال ps3 رو لو نداده به خاطر اینکه هنوز بازار فروشش در سایر کشور ها اشباء نشده .

sonixax
14-09-2009, 18:08
من ئخقفشم نخئذشف 3 رو گرفتم اگه Ultimate Mortal Kombat 3 رو پیشنهاد می کنید دانلود کنم اگه لینک بدین عالیه
اما بازم میگم تا اونجا که یادم Mortal Kombat 3 که بازی میکردم کاراکتراش بیشتر بود
کسی اطلاعی نداره !
بهآرشیو ذهنتون یه سری بزنید صواب داره:10:

از اینجا دانلود کنید :

Romhustler.net

sonixax
14-09-2009, 18:21
بازی GI GOE و بازی های جدیدتر همه گی به فریمور 5.55 به بالا احتیاج دارند و فعلا نمیشه بازی کرد.چون هنوز این فریمور ها هک نشده اند.(این هم یکی از راه هایی بود که سونی داره تلاش میکنه کسی بازی کپی اجرا نکنه و مجبور باشه بازی اصل تهیه کنه)

فراموش نکنید که سونی تلاش نمیکنه ، بلکه شرکت سازنده بازی تلاش میکنه ، سونی که بازی ها رو نمینویسه این که یک بازی روی فرمور های قدیمی تر اجرا نمیشه کار سونی نیست بلکه کار نویسنده بازیه که همون طور که دیدید یک عده با دستکاری کردن خود بازی این داستان رو رفع میکنند .

راستی از دو مورد زیر حتما حتما یک عکس بزار چون برای خودم خیلی جالب هست مطمئنا برای بقیه دوستان هم جالبه

چشم ، برم زاتورن یا Gamestop براتون عکس میگیرم میزارم ، از اون فروشگاه هایی هم که صحبتشو کردم عکس میزارم .

*QWERT*
14-09-2009, 18:27
بابا چی میگی جو گیر شدی داری گر و گر جواب همه رو میدی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](راستی شوخی کردما،به دل نگیری)
میگم آلمان خوش میگذره؟یه دعوتنامه بفرست تا ما هم بیایم.
راستی اونجا درس میخونی؟

drkiwi
14-09-2009, 19:02
نه اینطوری که شما فکر میکنید نیست ، سونی در کشور های جهان سوم نمایندگی فروش نداره اونهایی هم که توی ایران هست همگی تقلبی هستند ، برای همین توی کشور های اروپایی رلیز میکنه بعدش توسط دلال منتقل میکنه به ایران و یا کشور های اینچنینی که مردمش تشنه تکنولوژی هستند و کلی سود هم اینطوری میزنه به جیب .

خوب حرف شما رو در رابطه با شرکتهای بازیساز کاری ندارم.چون در واقع آمار دقیقی ندارم و وقتی اطلاعات نداشته باشم ترجیح میدم حرف نزنم.
اما سود سونی توی فروش کنسول: این حرف شما که یه قسمت ار سود سونی مربوط به فروش PSP در کشورهای جهان سومه(بدون نمایندگی سونی و بقول شما تشنه ی تکنولوژی) رو قبول دارم ولی باید اضافه کنم که یه قسمت خیلی کوچیکه....
سند حرفم

توی قسمت Sales نگاه کنید با یه حساب دو دوتا چارتا میشه فهمید که بیش از 65 درصد فروش کل PSP های تولید شده تو ژاپن - اروپا - انگلیس و آمریکا بوده...پس سود آنجنانی تو کشورهای جهان سوم نیست.

دوستان اون دارک الکس لعنتی رو ول کنید...
دوتا خبر دارم که یکیش خوبه(حداقل برای من)

طبق اخبار و شایعات احتمال سرشکن شدن قیمت PSP Go از 250$ به 200$ هست

دومی یه Review داغه داغه ار بازی Motorstorm: Arctic Edge واسه ی PSP هستش که تازه روی سایت Play.tm اومده...فقط نسوزونید خودتونو..

اینم یه عکس جیگر از PSP Go

choory
14-09-2009, 19:10
فراموش نکنید که سونی تلاش نمیکنه ، بلکه شرکت سازنده بازی تلاش میکنه ، سونی که بازی ها رو نمینویسه این که یک بازی روی فرمور های قدیمی تر اجرا نمیشه کار سونی نیست بلکه کار نویسنده بازیه که همون طور که دیدید یک عده با دستکاری کردن خود بازی این داستان رو رفع میکنند .

راستی از دو مورد زیر حتما حتما یک عکس بزار چون برای خودم خیلی جالب هست مطمئنا برای بقیه دوستان هم جالبه

چشم ، برم زاتورن یا Gamestop براتون عکس میگیرم میزارم ، از اون فروشگاه هایی هم که صحبتشو کردم عکس میزارم .

حتما فریمور ها هم شرکت های بازی سازی میسازند؟

فریمور های 5.50 و 5.51 و 5.55 تفاوت خاصی با هم ندارند.فقط سونی باگ های قبلی که توی فریمور ها بود را برطرف کرده تا از طریق این فریمور دستگاه را کپی خور نکنند.
برای همین هم بازی های جدید فقط روی فریمور 5.55 اجرا میشوند.

سونی داره پست سر هم فریمور میده بیرون و باگ ها را میبنده و امنیت دستگاه را بالا میبره.البته تغییرات خیلی جزیی هم در محیط فریمور میدهد.

در صورتی که سونی فریمور 5.55 را طراحی و منتشر نکرده بود شرکت های بازی سازی مجبور بودن بازی خود را روی فریمور 5.50 منتشر کنند و همه میتونستن این بازی ها را اجرا کنند.(حالا باز شما بگو خود سونی دوست داره کنسول هاش کپی خور شوند)
فقط تا الان میشه یک بازی را با دستکاری اجرا کرد.

لطفا پشت سر هم پست ندهید.این 4 تا پستی که دادی را هم داخل یک پست میشد داد.

J A V I D
14-09-2009, 20:04
قرار نیست هر فرمور یا هر دستگاهی رو همون فرداش توسط یکی از کارکنان مثلا خائن روش هک کردنشو لو بده که ، همون طور که هنوز مال ps3 رو لو نداده به خاطر اینکه هنوز بازار فروشش در سایر کشور ها اشباء نشده .

دوست عزيز فريم ور 5.55 همين ديروز كه نيومده خيلي وقته اومده ولي هك نشده هنوز ، خوب چه مرضي يه شركت اين همه خودش رو خفه كنه كنسول بسازه خوب سوني از همون اول مي زد تو كار عروسك سازي !!!!

با توجه به حرفاي شما احتمالا شركت هاي نرم افزاري هم خودشون كرك برنامه هاشون رو مي دن تا با فروش آموزش برنامه هاشون سود كنن !!! فكر نكنم هيچ كدوم از اكشن فيگور ها هم ساخت شركت هاي توليد كننده كنسول باشن كه بخوان سودي روش بكنن !!!!!

sonixax
14-09-2009, 20:04
حتما فریمور ها هم شرکت های بازی سازی میسازند؟

فریمور های 5.50 و 5.51 و 5.55 تفاوت خاصی با هم ندارند.فقط سونی باگ های قبلی که توی فریمور ها بود را برطرف کرده تا از طریق این فریمور دستگاه را کپی خور نکنند.
برای همین هم بازی های جدید فقط روی فریمور 5.55 اجرا میشوند.

سونی داره پست سر هم فریمور میده بیرون و باگ ها را میبنده و امنیت دستگاه را بالا میبره.البته تغییرات خیلی جزیی هم در محیط فریمور میدهد.

در صورتی که سونی فریمور 5.55 را طراحی و منتشر نکرده بود شرکت های بازی سازی مجبور بودن بازی خود را روی فریمور 5.50 منتشر کنند و همه میتونستن این بازی ها را اجرا کنند.(حالا باز شما بگو خود سونی دوست داره کنسول هاش کپی خور شوند)
فقط تا الان میشه یک بازی را با دستکاری اجرا کرد.

لطفا پشت سر هم پست ندهید.این 4 تا پستی که دادی را هم داخل یک پست میشد داد.

تمام بازی ها رو میشه با دستکاری روی فرمور های قبلی اجرا کرد ، شما یه دونه بازی کامپیوتری سراغ دارید که کرک نداشته باشه ؟ این هم همون طوریه . فقط کافیه که فایل اجرایی بازی که در حقیقت انجین بازی هم توی همونه رو دستکاری کرد ،بازی روی هر کنسولی یک فایل اجرایی داره توی کنسول های قبلی سونه نام فایل اجرایی با SLUS شورع میشود و به یک عدد تموم میشد که نام این فایل روی سکتور 0 دیسک نوشته میشد و در حقیقت بازی از روی اون بوت میشد ، توی PSP هم که خودتون میدونید فایل های اجرایی کدوم ها هستند و نیازی به توضیح نداره.

بعدش شما تا به حال به این فکر کردی که چرا شرکت های تولید کننده مد چیپ ژاپنی هستند و نمایندگی فروش رسمی هم دارند ؟

یا یک شرکتی مثل Swapp Magic که کارش اجرا کردن به قول خودش بازی های بک آپ روی سیستم هاست چه طوری اجازه فعالییت میگیره توی آلمان و کانادا و آمریکا ؟

تا حالا فکر کردی دلیل اینها چیه ؟ یک بار براتون توضیح داده بودم که شرکت سونی هیچ سودی از فروش بازی که شرکت EA میفروشه نمیبره مگر اینکه EA بخواد توی فروشگاه های خود سونی بفروشه . زمانی که EA مجوز ساخت یک بازی برای کنسول رو از یک شرکتی میگیره مبلغی بهش پرداخت میکنه ، مثلا برای تولید یک بازی برای دستگاه SEGA DC که ورشکست هم شده یک چیزی حدود 20 هزار دلاره و برای کنسول هایی که هنوز سر پا هستند بستگی به Popular بودنشون هست ، مثلا Developing Kit و SDK برای کنسول Xbox 360 قیمتش 3 برابر Ps3 هستش ، چرا که محبوبیت PS3 بسیار بسیار کمتره در نتیجه فروش یک بازی روی اون کنسول خود به خودی کمتر هم میشه ، یک بار براتون گفتم زمانی که ما داشتیم در ایران یک بازی برای کنسول PS2 میساختیم (در شرکت سمیع آذر) فقط 120 هزار دلار برای انجین Game Brio و 500 هزار دلار برای کسب مجوز و SDK از سونی پرداخت کردیم ، البته ما نه بکله سمیع آذر و بازی هم هرگز در ایران رلیز نشد به خاطر اینکه نتونست مجوز از ارشاد بگیره ولی همین سمیع آذر انقدر از صندوق حمایت از صنایع الکترونیک وزارت صنایع و معادن برای تولید این بازی پول گرفته بود که براش مهم نبود هزینه هایی که کرده بود .
شما تمام فکرت روی این محور میچرخه که سونی از فروش بازی سود گیرش میاد در صورتی که این فکر 100000% اشتباهه سونی فقط در قبال هر یک بازی که یک شرکتی میخواد تولید کنه ازش یه پولی میگیره بهش Certificate میده که برای نمونه GameShark این مجوز رو نداره و اولش گنده مینویسه که تحت لایسنس سونی نیست .
میمونه یک سری بازی مثل کراش که خود سونی تولید میکنه که داستانش جداست و معمولا اون بازی ها رو با خرید یک کنسول اینجا هدیه بهت میدن بستگی داره به نوع حراج ، که در اروپا هر روز یک مدل حراج جدید داریم مثلا اگر شما اینجا با شرکت آلیس تا آخر ماه جاری قرارداد اینترنت ببندی بهت 200 یورو گوت شاین میده که بری باهاش تا مقدار 200 یورو خرید کنی و شرکت O2 برای مدت 2 روز 700 یورو گوت شاین میده . (گوت شاین یه چیزی شبیه بنه که میگه از فلان فروشگاه میتونی تا 200 یورو خرید کنی اضافشو باید خودت بدی کمتر هم بشه بهت پولی نمیدن فقط جنسو میدن)

زمانی که WII FIT اومده بود جلوی در زاتورن Saturn.de یه ویترین گنده زده بودند هر کسی که میتونست 10 تا مرحله رو درست انجام بده و بدن گرفتاری ازش رد بشه یه WII به همراه یه دونه WII FIT جایزه میگرفت .

این رو هم میدونم که برای شما شاید قابل درک نباشه ولی حقیقت داره میتونید اگر فامیلی در خارج دارید ازش سوال کنید ، خود من روز های اول وقتی دیدم که میشه اینجا فقط با 1 یورو بهترین گوشی رو خرید کف کرده بودم ، اول فکر کردم توی قرار دادی که میبندم ماهی 20 یورو پول گوشی رو ازم مگیرن بعدش که رفتم گوشی آزاد خریدم خداد تومن و رفتم قرارداد بستم دیدم باز همون 25 یورو رو ازم میگیرن فهمیدم چه کلاهی سرم رفته ، 25 یورو در ماه تلفن رایگان به همه خطوط ثابت آلمان و موبایل های O2 + اینترنت 7 مگ و یه گوشی رو از دست دادم به خاطر اینکه از این مدل چیز ها ندیده بودم .

این رو هم بد نیست بدونید که تنها شرکتی که در حال حاضر از فروش بازی داره پول در میاره شرکت Iphone هستش که SDK رو مجانی میده برنامه نویس ها برنامه رو مینویسند و یک درصد از سود فروش بازی اگر روی سایت رسمی Apple فروخته بشه رو میگیره و اگر من بیام براش برنامه بنویسم و توی سایت خودم بفروشمش هیچ پولی نباید به Apple بدو ، اینها قوانین تجارت در دنیای آزاده که در ایران کمتر کسی ازش خبر داره به خاطر اینکه نیست . توی ایران همه همه چیز رو با جریانات داخلی که به کل انحصاری هست میسنجند ، خود من الان 10 تا بازی اورجینال PS2 دارم برای همش روی هم رفته 50 یورو هم ندادم ، توی کشوری که میشه بازی اورجینال به این مفتی تهیه کرد کسی مخش ایراد داره بره بازی کپی بخره و پدر دستگاه رو هم در بیاره ؟
دلیل اصلی اینکه من PSP خودم رو کپی خون کردم این بود که 1 - بتونم بازی های انگلیسی رو بازی کنم چونکه بازی هایی که اینجا هست همگی به زبان های اروپایی فرنسه ، آلمانی ، اسپانیایی ، سوئدی و ایتالیایی ترجمه شدند و از اونجایی که من هنوز در حد و اندازه ای که بتونم بازی آلمانی رو درک کنم زبان بلد نیستم 2 - بتونم از پلاگین ها استفاده کنم - و گرنه قیمت بازی اوجینال توی حراجی ها و یه جاهایی مثل Gamestop از 10 - 15 یورو تجاوز نمیکنه و توی فلومارک هم میشه تا 4-5 یورو پیداشون کرد و این دز صورتیه که یک بلیط اتوبوس یک طرف قیمتش 2.70 پس 10 یورو هیچ ارزشی نداره اینجا .

مثلا من الان براتون عکس یکی دو تا از بازی هایی که خریدم مچسبونم به همین پست شما خود قضاوت کن من برم بازی کپی بخرم 1 یورو بهتره یا اینو خریدم 4 یورو :

حالا شما خودت قضاوت کن ، متال گیر 3 من جلدش فلزیه توش رو هم که دیدی ، Prince Of Persia ها هم هر سه تاش با هم توی یک پک 10 یورو ، یا مثلا Gta SA خریدم که توش یه ممروی و یه نقشه بازی و کلی جفنگیات دیگه بود 5 یورو ، حالا با این اوصاف کسی دیوونست بره بازی کپی بخره برای Ps2 یا Ps3 خودش ؟

پس So Wie so (در هر صورت) شرکت سونی در صورتی که از همون اول دستگاه کپی خور هم بده دست ملت بازار فروششو توی اروپا از دست نمیده ، فقط زمانی که یه بازی تازه اومده قیمت هاش یک کمی زیاده تازه اون هم نه خیلی 60 تا 70 تا بیشتر نمیره بالا و البته حتما این رو هم میدونی که بازی که تازه میاد به 100 نفر اولی که توی منطقه تمومش کنند جایزه نقدی میدن . مثلا برای Need For Speed Pro street یادمه 300 یورو جایزه میدادند .

میمونه کشور های جهان سوم که خریدن یک بازی حتی اورجینال با قیمت 10 یورو بهشون فشار میاره شما فکر میکنید که این شرکت ها میان و این بازاری که چند میلیارد نفر جمعیت داره رو به خاطر بازاری که باید توش مدام تبلیغ کنند و هزینه های آنچنانی بکنند برای رقابت با دیگران از دست میده ؟ اگر اینطوری فکر میکنید سخت در اشتباه هستید .

فقط یه خبر خوبی براتون دارم و اون اینه که شرکت های بازی سازی برای اینکه ورشکست نشند قراره که توی هر کشوری بسته به قدرت خرید مردمش بازی رو بفروشند مثل ویندوز که توی ایران 90 هزار تومنه و توی اینجا 300 یورو ، این یعنی اینکه اگر با این طرح موافقت بشه شما میتونی لنگه همین هایی که من اینجا دارم رو توی ایران بخری 4 -5 هزار تومن و در اون صورت دیگه کسی نمیره از T20 و این مدل شرکت های در پیتی بازی که نه جایزه داره و نه معلوم نیست که اجرا بشه یا نشه بخره 1500 تومن .

دوست عزيز فريم ور 5.55 همين ديروز كه نيومده خيلي وقته اومده ولي هك نشده هنوز ، خوب چه مرضي يه شركت اين همه خودش رو خفه كنه كنسول بسازه خوب سوني از همون اول مي زد تو كار عروسك سازي !!!!

با توجه به حرفاي شما احتمالا شركت هاي نرم افزاري هم خودشون كرك برنامه هاشون رو مي دن تا با فروش آموزش برنامه هاشون سود كنن !!! فكر نكنم هيچ كدوم از اكشن فيگور ها هم ساخت شركت هاي توليد كننده كنسول باشن كه بخوان سودي روش بكنن !!!!!

نه خیر عزیزم ، اکشن فیگور ها یا همون عروسک ها رو شرکت های سازنده بازی درست میکنند . باقیشو براتون بالا تر توضیح دادم .

دلیل اصلی اینکه سونی این همه دست و پا میزنه که هک نشه به قول شما اینه که دهن شرکت های تولید بازی رو ببنده تا به سرنوشت Sega DC دچار نشه ، ولی هر چند وقت یک بار یه کارمند خائنی پیدا میشه روش هک رو لو میده :)

choory
14-09-2009, 20:42
تمام بازی ها رو میشه با دستکاری روی فرمور های قبلی اجرا کرد

پس چرا بازی های جدیدی که تازه منتشر شده و طرفداران خیلی زیادی داره را هنوز کسی براش اقدام نکرده؟؟؟!!!

ممکنه مثلا سونی از فروش بازی های Psp سودی نبره اما شرکت سازنده بازی باید تجهیزات ساخت و انتشار بازی را از سونی بخره

برای فروش در شبکه psn باید مبلغی به سونی پرداخت شود.و umd و رایترش هم که در انحصار سونی هست و هیچ شرکتی توانایی ساخت و تولیدش را ندارد.
یعنی شرکت های بازی سازی باز به سونی وابسته هستن.

بازی های ps2 هم امرش جداهست.مخصوصا این بازی هایی که شما گفتی (چون قدیمی هستن)
الان من خودم تو اصفهان جایی سراغ دارم بازی ارجینال ps2 را میده 7 تومن.

ممکنه این خارجی ها شما را خیلی دوست دارن که مثلا ps3 اسلیم را با 2 دسته و یک بازی به شما 250 یورو میدهند(در صورتی که قیمت جهانی این کنسول 299 یورو هست)
یا بازی های ارجینال psp را 10-15 یورو میدهند(چون بازی ها در psn قیمتی بین 10 تا 40 یورو یا دلار هستن.که بستگی به تاریخ انتشار بازی متفاوت هست.

(در ضمن هنوز منتظر اون 2 تا عکس که گفتم هستم:10:)

ali_ranger22
14-09-2009, 20:57
این بحثا فایده نداره که
مهم اینه که سونی در حال حاضر تمام تواناییش رو داره به کار میگیره که کنسول هاش کرک نشن

*QWERT*
14-09-2009, 21:00
بچه ها خوب هستید که؟
بابا یه چیز دیگه بگید همش جر میکنن اینجا.این که نشد کار.
علی جون شیفت رو بازی کردی؟گرافیکش چه جوریه؟
از پریشب گذاشتم دان شه پس فردا میتونم بازی کنم.(سرعت رو حال میکنید!!!!!!!!!)
علی جون راستی این روزا عالی قاپو رفتی ما رو هم دعا کن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sonixax
14-09-2009, 21:06
پس چرا بازی های جدیدی که تازه منتشر شده و طرفداران خیلی زیادی داره را هنوز کسی براش اقدام نکرده؟؟؟!!!

ممکنه مثلا سونی از فروش بازی های Psp سودی نبره اما شرکت سازنده بازی باید تجهیزات ساخت و انتشار بازی را از سونی بخره

برای فروش در شبکه psn باید مبلغی به سونی پرداخت شود.و umd و رایترش هم که در انحصار سونی هست و هیچ شرکتی توانایی ساخت و تولیدش را ندارد.
یعنی شرکت های بازی سازی باز به سونی وابسته هستن.

بازی های ps2 هم امرش جداهست.مخصوصا این بازی هایی که شما گفتی (چون قدیمی هستن)
الان من خودم تو اصفهان جایی سراغ دارم بازی ارجینال ps2 را میده 7 تومن.

ممکنه این خارجی ها شما را خیلی دوست دارن که مثلا ps3 اسلیم را با 2 دسته و یک بازی به شما 250 یورو میدهند(در صورتی که قیمت جهانی این کنسول 299 یورو هست)
یا بازی های ارجینال psp را 10-15 یورو میدهند(چون بازی ها در psn قیمتی بین 10 تا 40 یورو یا دلار هستن.که بستگی به تاریخ انتشار بازی متفاوت هست.

(در ضمن هنوز منتظر اون 2 تا عکس که گفتم هستم:10:)

باید برادران هکر این کار رو بکنند ، بازی های PC هم که منتشر میشه معمولا چند ماهی طول میکشه تا کرکش بیاد ، در مورد PSN هم که پیشتر توضیح دادم که به چه صورتی هست و مشکلی در این رابطه با شما ندارم ، در مورد بازی هم توی اروپا قدیمی و جدید نداره همین ها رو اگر بخواهی بری آکبند بخری باید 60 - 70 تا پول بدی ، تازه یک مدتی Resident Evil Code Veronica قیمتش توی سایت خود Capcom شده بود 999 دلار ، نمیدونم چرا .

در مورد Ps3 هو خارجی ها منو دوست ندارن ، بلکه این کار به دلیل رقابت با سایر شرکت هاست ، مثلا در مقایسه با PS3 و Xbox 360 مردم همه میرند 360 میخرند چرا که هم ارزون تره ، هم بازی هاش تقریبا با Ps3 یکیه و هم قیمت بازی هاش کمتره در نتیجه برای اینکه ورشکست نشده مجبوره که این کار رو بکنه و این همون رقابتی که شرکت سونی در یک کشور جهان سوم لزومی نداره که واردش بشه .

خیلی وقتها میشه یک آلمانی میره یه بازی میخره که همین دیروز رلیز شده و خوشش نمیاد میره Gamestop بازی رو میده 5 تا 10 یورو هم سر میده یا بازی دیگه میگیره و اون بازی میره توی لیست دست دوم ها و قیمتش میشه همون هایی که گفتم ، شما همش داری از قیمت آکبند و بازی های تازه رلیز شده حرف میزنی که خریدار آنچنانی نداره اینجا .

در مورد دو تا عکس هم عکس Ps2 من توی همین تاپیک فکر کنم باشه ، میمونه عکس حراجی که هر وقت رفتم زاتورن برات عکس میگیرم .

یک بار دیگه میگم : اگر فکر میکنی که شرکت های تولید کننده کنسول میان بازار کشور های جهان سوم که چند میلیارد نفر جمعیتشونه و هیچ گونه رقابتی درشون وجود نداره رو به کل بیخیال میشوند و به جاش همه سرمایشون رو توی کشور هایی که هی باید با حراج های آنچنانی برای اینکه جلوی دیگران کم نیارند متمرکز میکنند سخت در اشتباهی .

در مورد UMD هم اینطوری که شما میگی نیست ، وقتی که یک شرکتی Developing Kit رو خریداری میکنه تمام تجهیزات لازم برای تولید UMD رو هم دریافت میکنه . برای مثال روی جلد Metal Gear ACID من نوشته شده کپی شده در کنامی اروپا . و البته این رو هم بد نیست بدونی که تولید دیسک های نرم افزاری در اندازه صنعتی اصلا کپی کردن نیست ، بلکه قالب زنیه ، یعنی یک بازی خاص قالب داره و قالب زده میشه و بعدش چاپ میشه روش و ... که گویا به تازگی در ایران هم این دستگاه ها اومده و شرکت ها دارند محصولاتشون رو به صورت قالب زده شده ارایه میدهند و نه کپی که روش چسب چسبوندند . اگر در این باره دوست داشتی بیشتر بدونی بگو تا برات بگم .

در کل در بازار کنسول شرکت تولید کننده کنسوله که وابسته به تولید کننده بازیه و نه برعکسش چرا که اگر شرکت های تولید کننده بازی کنسول رو ساپورت نکنند کنسول ورشکست میشه مثل دریم کست . تا بازی برای کنسول نباشه کنسول فروخته نمیشه ولی اگر کنسول نباشه بازی فروخته میشه چونکه کامپیوتر هست یا خود شرکت تولیدکننده بازی کنسول میسازه مثل Capcom که یک مدتی کنسول میساخت یا سگا یا Neo Geo یا جدید ترشو بگیم ماکروسافت که برای بعضی بازی هاش کنسول ویژه تولید میکنه مثل شبیه ساز پرواز که کنسول مخصوص به خودش رو داره که قیمتش سرسام آوره ولی کنسول های ارزون تر هم وجود داره .

alireza fatemi
14-09-2009, 21:07
بچه ها خوب هستید که؟
علی جون راستی این روزا عالی قاپو رفتی ما رو هم دعا کن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تیکتشو با لهجه گفتیا:دی

آخه اگه یکی از کارکنان سونی بیاد اینجا ببینه به خاطر بازی های psp اینجا دعوا شده شاید دلشون رحم اومد بازی ها رو ارزون کردن:دی

من برم فوتبال ببینم(شاهین:40::40: 1 --------پیروزی:2::2: 1)
شما به دعوا ادامه بدین:دی

choory
14-09-2009, 21:08
بچه ها خوب هستید که؟

ممنون مرسی
شما خوب هستی؟:31:

من شیفت را گرفتم بازی هم کردم(البته خیلی کم)
گرافیک نسبت به نسخه های قبل بهتر شده گیم پلی هم همینطور.بازی بدی نیست اما یکم خسته کننده هست و بیشتر از 1 بار ارزش بازی کردن ندارد.

شما مگه خود شیراز نیستید؟
الان برای adsl ماهی چقدر هزینه میکنی؟
اگه خود شیراز هستی شرکت شاتل هم اونجا سرویس دهی میکنه (یکی از بهترین isp های ایران)
به راحتی میتونی اینترنت 512 بگیری (ماهی 18900) و هر شب در ساعات رایگان حدود 1200-1300 مگ دانلود داشته باشی.

رفتم عالی قاپو دعا کنم؟؟!!:18:
پس شما هم رفتی بازار وکیل ما را دعا کن :31:

چه خبر از WTC شیراز؟به کجا رسیده کارش؟کی تمام میشه؟

sonixax
14-09-2009, 21:10
ممنون مرسی

گرافیک نسبت به نسخه های قبل بهتر شده گیم پلی هم همینطور.بازی بدی نیست اما یکم خسته کننده هست و بیشتر از 1 بار ارزش بازی کردن ندارد.

اگه خود شیراز هستی شرکت شاتل هم اونجا سرویس دهی میکنه (یکی از بهترین isp های ایران)
به راحتی میتونی اینترنت 512 بگیری (ماهی 18900) و هر شب در ساعات رایگان حدود 1200-1300 مگ دانلود داشته باشی.

یه کوچولو از اون بحث دور بشیم ، میگم من NFS های PSP رو که بازی کردم خیلی بیخود بود ، این شیفت درست شده یا نه ؟ به سبک NFS توی کنسول های دیگه است یا همون طوریه ؟

m.behnam
14-09-2009, 21:14
یه کوچولو از اون بحث دور بشیم ، میگم من NFS های PSP رو که بازی کردم خیلی بیخود بود ، این شیفت درست شده یا نه ؟ به سبک NFS توی کنسول های دیگه است یا همون طوریه ؟

سلام
فقط اینو بگمت که به نظر من عالی شده آخرشه !!

*QWERT*
14-09-2009, 21:26
ممنون مرسی

رفتم عالی قاپو دعا کنم؟؟!!:18:
پس شما هم رفتی بازار وکیل ما را دعا کن :31:

چه خبر از WTC شیراز؟به کجا رسیده کارش؟کی تمام میشه؟
خدا به ما که شانس نداده حداقل یه جا باشیم که سرعت adslش بالا باشه.
محل سکونت رو ببین همونجا هستم.برا همین 64 دارم برجی 7500 میدم اونم شبانه:18:(البته با حمایت جیب بابام)
راستی یه چیزی بگم کف همتون ببره:اولین و تنها psp و xbox شهرستانمو مال من و داداشم هست.:31:
کف کردید نه؟

این تیکتشو با لهجه گفتیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
نه فقط جر لهجه بود.

wonderful
14-09-2009, 22:17
محل سکونت رو ببین همونجا هستم.برا همین 64 دارم برجی 7500 میدم اونم شبانه:18:(البته با حمایت جیب بابام)
راستی یه چیزی بگم کف همتون ببره:اولین و تنها psp و xbox شهرستانمو مال من و داداشم هست.:31:
کف کردید نه؟

نه فقط جر لهجه بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما از این اسمایل خیلی خوشت اومده:31:

خوب چیه منم تنها psp شهرمونو دارم

*QWERT*
14-09-2009, 22:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما از این اسمایل خیلی خوشت اومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
آره از کجا فهمیدی؟امروز کلی گشتم از پست شما کپیش کردم.خیلی باحاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا رو از کجا میاری؟
راستی سولکالیبور گیرت اومد؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wonderful
14-09-2009, 22:22
کف کردید نه؟

نه فقط جر لهجه بود.

50 درصد کسایی که psp دارند زیر 13 سال دارند که بابشون به عنوان سوغاتی از اونور میاره اینور (اینو مطمئنم میگم)

50 درصد هم گیمر هستند

بهت پ.خ میدم از کجا میارم

نه بابا بادیال اپ که حرف دانلودو نزن خندم میگره هیچ جا هم نداره نمیفروشه

قراره علی اقا پست کنه (1 اکتبر)

sonixax
14-09-2009, 22:34
50 درصد کسایی که psp دارند زیر 13 سال دارند که بابشون به عنوان سوغاتی از اونور میاره اینور (اینو مطمئنم میگم)

50 درصد هم گیمر هستند

بهت پ.خ میدم از کجا میارم

نه بابا بادیال اپ که حرف دانلودو نزن خندم میگره هیچ جا هم نداره نمیفروشه

قراره علی اقا پست کنه (1 اکتبر)

بهرته بگی 50% هم معتاد بازی کردن هستند . یکیش من که توی کشتی و مترو و تاکسی و سر کلاس و همه جا باهامه

J A V I D
14-09-2009, 23:09
نه خیر عزیزم ، اکشن فیگور ها یا همون عروسک ها رو شرکت های سازنده بازی درست میکنند . باقیشو براتون بالا تر توضیح دادم .
خوب الان فهميدم كه شركت هاي سازنده كنسول نه تنها از بازي ها سود نمي كنن از عروسكم سود نمي كنن و فقط جهت رضاي خدا كنسول توليد مي كنن !! تازه آموزش هكشم تو دفترچه راهنما كنسول مي ذارن !!

دلیل اصلی اینکه سونی این همه دست و پا میزنه که هک نشه به قول شما اینه که دهن شرکت های تولید بازی رو ببنده تا به سرنوشت Sega DC دچار نشه ، ولی هر چند وقت یک بار یه کارمند خائنی پیدا میشه روش هک رو لو میده

جالبه فقط سوني اين دست و پا رو مي زنه و بقيه عين خيالشون نيست ايكس باكس اصلا براش مهم نيست كه كنسول هاش هك مي شه و نيازي نداره دهن شركت هاي سازنده بازي رو ببنده شايد چون ماكروسافت پولدار هست و اهداف بشر دوستانه داره براي توليد كنسول فقط نمي دونم چرا وقتي از بازي هاي كپي تو كنسول ماكروسافت استفاده مي كنيم تو لايو بن مي شيم اينا كه خودشون ياد دادن هك كنيم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يا همين Wii كه روزي يه بازي براش مي آد اصلا مهم نيست كه بازي هاش به سادگي كپي مي شه و اونقدر راحتم كپي خور مي شه كه نگو ! هم نرم افزاري هم سخت افزاري فقط يكم باگ داره بايد بهشون يه ميل بزنم بگم روش دقيق هكش رو بگن ....

در مورد UMD هم اینطوری که شما میگی نیست ، وقتی که یک شرکتی Developing Kit رو خریداری میکنه تمام تجهیزات لازم برای تولید UMD رو هم دریافت میکنه . برای مثال روی جلد Metal Gear ACID من نوشته شده کپی شده در کنامی اروپا . و البته این رو هم بد نیست بدونی که تولید دیسک های نرم افزاری در اندازه صنعتی اصلا کپی کردن نیست ، بلکه قالب زنیه ، یعنی یک بازی خاص قالب داره و قالب زده میشه و بعدش چاپ میشه روش و ... که گویا به تازگی در ایران هم این دستگاه ها اومده و شرکت ها دارند محصولاتشون رو به صورت قالب زده شده ارایه میدهند و نه کپی که روش چسب چسبوندند . اگر در این باره دوست داشتی بیشتر بدونی بگو تا برات بگم

عزيز چند صد ساله ايران نبودي قالب زني بالاي ده ساله تو ايران اومده تازگي هم اجباري شده توسط وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي البته برا بازي ها اجباري شده برا نرم افزارا اجباري نيست !

اين بحثا هيچ وقت به هيچ جايي نمي رسه ، نه من قانع مي شم نه شما جفتمون هم فكر مي كنيم داريم منطقي حرف مي زنيم پس بي خيال اصلا به من چه سود مي كنه يا نمي كنه يا مي خواد هك بشه يا نشه ، هك شد زندگي مون رو مي كنيم نشدم زندگي مون رو مي كنيم ...

موفق باشيد

alireza fatemi
14-09-2009, 23:42
اين بحثا هيچ وقت به هيچ جايي نمي رسه ، نه من قانع مي شم نه شما جفتمون هم فكر مي كنيم داريم منطقي حرف مي زنيم پس بي خيال اصلا به من چه سود مي كنه يا نمي كنه يا مي خواد هك بشه يا نشه ، هك شد زندگي مون رو مي كنيم نشدم زندگي مون رو مي كنيم ...

منم موافقم

بجای این بحثا یه درخواست بدیم برای psp یه تالار جدا بزنن چون الان تعداد آموزشها بالا رفته و داره بحث تخصصی تر میشه

شما هم موافقید؟

wonderful
14-09-2009, 23:44
من هم نظرم با اقا جاوید موافقه هیچ دلیل منطقی ای وجود نداره سونی خودش روش هک فریم ور هاش رو لو بده

اگر هم بیشتر فروش سونی تو کشور های بازار سوم باشه چرا یه دونه گارانتی تو کشور های بازار سوم نداره یا حتی فونت کشورهای بازار سومی رو تو دستگاهاش نزاشته؟

در ضمن بهتره این بحث تموم بشه جواب منم نمیخواد بدید:31:

اگه میخواد ادمه بدید یه تاپیک دیگه در همین مورد بزنید:46:

وگرنه خودم گزارش تخلف میدم:27:(جدی نمیدونم بگیرید یا نگیرید)
راستی با توجه به فوق العاده شلوغ شدن این تاپیک لطفآ هر چیزو در تاپیک مخصوص خودش یا در تاپیک جدید بگید تا تو این تاپیک بیشتر در مورد خود psp بازیهای جدیدش فریم ور های جدیدش بحث بشه نه در مورد چگونگی سود دهی سونی

از طرف کوچیک شما wonderful

sonixax
15-09-2009, 00:00
خوب الان فهميدم كه شركت هاي سازنده كنسول نه تنها از بازي ها سود نمي كنن از عروسكم سود نمي كنن و فقط جهت رضاي خدا كنسول توليد مي كنن !! تازه آموزش هكشم تو دفترچه راهنما كنسول مي ذارن !!

شما اگر یک دور با دقت بخونی همه چیز رو نوشتم مگر اینکه خودت رو بزنه به کوچه علی چپ.

جالبه فقط سوني اين دست و پا رو مي زنه و بقيه عين خيالشون نيست ايكس باكس اصلا براش مهم نيست كه كنسول هاش هك مي شه و نيازي نداره دهن شركت هاي سازنده بازي رو ببنده شايد چون ماكروسافت پولدار هست و اهداف بشر دوستانه داره براي توليد كنسول فقط نمي دونم چرا وقتي از بازي هاي كپي تو كنسول ماكروسافت استفاده مي كنيم تو لايو بن مي شيم اينا كه خودشون ياد دادن هك كنيم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يا همين Wii كه روزي يه بازي براش مي آد اصلا مهم نيست كه بازي هاش به سادگي كپي مي شه و اونقدر راحتم كپي خور مي شه كه نگو ! هم نرم افزاري هم سخت افزاري فقط يكم باگ داره بايد بهشون يه ميل بزنم بگم روش دقيق هكش رو بگن ....

ما در اینجا شرکت سونی رو به عنوان مثال قرار دادیم که هر بار مجبور نشیم اسم 400 تا شرکت رو بیاریم اینکه درکش سخت نیست ؟ :46:

در مورد شرکت های مختلف هم بستگی داره به سیاست های اون شرکت ، مثلا ماکروسافت هرگز دنبال این کار ها نیست و به شرکت های بازی سازی هم میگه همینی که هست و به قدری هم قدرت داره که اگر شرکت های تولید بازی ساپورتش نکنند کاری کنه که کنسولش ورشکست نشه .

عزيز چند صد ساله ايران نبودي قالب زني بالاي ده ساله تو ايران اومده تازگي هم اجباري شده توسط وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي البته برا بازي ها اجباري شده برا نرم افزارا اجباري نيست !

چند ده سال نیست این یک ، هنوز به 4 سال نرسیده ، تمام داستان اورجینالی هم که میدید توی ایران تولید نمیشد بلکه سفارش میدادند و در خارج از ایران تولید میشد و حتما هم شما نباید همه اینها رو بدونی چونکه یحتمل از سر و کله زدن با این داستان ها فقط در بخش مصرف کننده بودی و نه تولید کننده . در مورد تولید UMD هم همین طوریه و فقط نیاز به دستگا تزریق برای قالب زنی کاورش و سطح دیسک نوری داخلش و یک استمپر برای چاپ روی سیدی و یک استمپر آلومینیوم برای قالب زدن فلز پشتش نیازه همین و بس ، البته به دانش انجام این کار هم نیازه که اصطلاحا بهش میگن SDK که شرکت های مختلف در دسترس تولید کنندگان قرار میده . حرف شما در مورد سود شرکت تولید کننده کنسول از بازی مثل این میمونه که بگید سونی میاد از هر خواننده ای که CD آهنگاشو میده بیرون یا از رادیو های مختلف پول میگیره چونکه داره دستگاهی تولید میکنه که میشه باهاش آهنگ گوش کرد :13:

در مورد سایر داستان ها هم اگر مایل بودید یک تاپیک جدا بزنیم و بحث رو ادامه بدیم چونکه این تاپیک رو منحرف کردیم حساااااااابی :10:

با این بخش حرفت هم 100% موافقم :46:

amirrasa kateb
15-09-2009, 00:30
به به آقایون!
سلام
چه خبر شده!
آخرین پستم توی این تاپیک یکسال پیش توی صفحه 555
ببخشید بابت اسپم

mmd_brz2000
15-09-2009, 01:55
سلام.
پس اس پی من مموریش خراب شده.
می رم نو قسمت بازیها می نویسه : there is no games ( بازی توش هست )
فقط هم بازیها رو اجرا نمیکنه.
چیزای دیگرو اجرا می کنه.
باید چی کار کنم؟

J A V I D
15-09-2009, 11:50
گفتم كه تا پنجاه سالم بحث كنيم به نتيجه نمي رسيم واسه همين ديگه ادامه نمي دم ......

wonderful
15-09-2009, 12:20
دمت گرم اقا جاوید شما یه چیز می گی ایشون یه چیز دیگه تاپیکم کلآ منحرف شده

باید اسمشو میذاشتیم تمامی مسائل در رابطه با سیاست های سونی (پست اول اصلآ خوانده نشود چون ربطی به بحث ندارد)

choory
15-09-2009, 12:26
سلام.
پس اس پی من مموریش خراب شده.
می رم نو قسمت بازیها می نویسه : there is no games ( بازی توش هست )
فقط هم بازیها رو اجرا نمیکنه.
چیزای دیگرو اجرا می کنه.
باید چی کار کنم؟

سلام
با یک مشکل که نمیشه گفت مموری خراب شده.

بازی هایی که روی مموری داشتی چی بوده؟

احیانا یکی از این بازی های بازی راکبند نبوده؟

sonixax
15-09-2009, 17:12
سلام
با یک مشکل که نمیشه گفت مموری خراب شده.

بازی هایی که روی مموری داشتی چی بوده؟

احیانا یکی از این بازی های بازی راکبند نبوده؟

مگه راکبد مشکل درست میکنه ؟ من تا حالا باهاش به مشکلی نخوردم .
راستی یه پلاگینی هست برای اجرای بازی های PS که بعضی بازی ها که اجرا نمیشه این پلاگین رو نصب میکنی بعد لیست تمام ورژن های فرمور ها رو میاره و اونی که بازی روش اجرا میشه رو سبز میکنه بعدش شما میتونی راحت بازی کنی ، من خودم اویل 2 رو اینطوری بازی میکنم ، شنیدم یه همچین چیزی هم برای بازی هایی هست که روی فرمور های بالاتر اجرا میشن کسی لینکشو داره ؟

*QWERT*
15-09-2009, 18:57
مگه راکبد مشکل درست میکنه ؟
آره برا بعضیا این مشکل رو ایجاد میکنه:there is no games
که باید یه فایل text توی psp/game ساخت.

alireza fatemi
15-09-2009, 19:46
مگه راکبد مشکل درست میکنه ؟ من تا حالا باهاش به مشکلی نخوردم .
راستی یه پلاگینی هست برای اجرای بازی های PS که بعضی بازی ها که اجرا نمیشه این پلاگین رو نصب میکنی بعد لیست تمام ورژن های فرمور ها رو میاره و اونی که بازی روش اجرا میشه رو سبز میکنه بعدش شما میتونی راحت بازی کنی ، من خودم اویل 2 رو اینطوری بازی میکنم ، شنیدم یه همچین چیزی هم برای بازی هایی هست که روی فرمور های بالاتر اجرا میشن کسی لینکشو داره ؟

با خود cfwe میشه فریمویر رو تغیر داد ولی آقا علی برای یه بازی تست کرده جواب نداده

آره برا بعضیا این مشکل رو ایجاد میکنه:there is no games
که باید یه فایل text توی psp/game ساخت.

اگه این اسمایلی رو نداشتی چیکار میکردی:دی

m.behnam
15-09-2009, 20:08
سلام
دوستان هیچ پلاگینی وجود نداره که بشه بازی های مثل skullmonkeys که برای ps1 هست و نوشته نمیشه تو psp اجرا کرد رو اجرا کرد ؟؟؟
البته من از اون psp 2000 قدیمی کپی خورا دارم و با این مشکل رو به رو شدم و FW 5.00 m33-6
Skullmonkeys = Doesn't Work NTSC-U
TANX

*QWERT*
15-09-2009, 20:27
اگه این اسمایلی رو نداشتی چیکار میکردی
هیچی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها فردا دیگه shift رو بازی میکنم.
این بازی motor storm رو نتونستن اجراش کنن؟؟

Hunter lord
15-09-2009, 20:28
آقا پدرمون در اومد خبری از هک ورژن جدید فرم ویر ها یا CFC نیست ؟

Hunter lord
15-09-2009, 20:33
هیچی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها فردا دیگه shift رو بازی میکنم.
این بازی motor storm رو نتونستن اجراش کنن؟؟

یه ذره بیش تر توضیح بده ؟ :23::4:اینم به جای اون شکلک اعصاب خور کنت :39:

wonderful
15-09-2009, 20:38
آقا پدرمون در اومد خبری از هک ورژن جدید فرم ویر ها یا CFC نیست ؟

یعنی واقعآ دانلود nfs shift دو روز طول کشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](اسمایل من خوشگل تره)

شیطونه میگه بریم مخابراتو اتیش بزنیما

(دفعه ی بعد این اسمایلو بذاری یه چیز خفن میذارم)

alireza fatemi
15-09-2009, 20:44

بنده خدا چی رو توضیح بده؟:دی

داره shift رو با سرعت فوق العاده زیاد دانلود می کنه:31:

*QWERT*
15-09-2009, 20:50
چی رو بیشتر توضیح بدم؟

یعنی واقعآ دانلود nfs shift دو روز طول کشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](اسمایل من خوشگل تره)

شیطونه میگه بریم مخابراتو اتیش بزنیما

(دفعه ی بعد این اسمایلو بذاری یه چیز خفن میذارم)
دو روز نه از یکشنبه تا سحر(البته فقط از ساعت 9 شب تا 7 صبح)

Hunter lord
15-09-2009, 20:51
بنده خدا چی رو توضیح بده؟:دی

داره shift رو با سرعت فوق العاده زیاد دانلود می کنه:31:

منظورم اینه که مگه Need for speed روی PSP 3000 و ... بالا میاد ؟ :18:

مگه فرم ویر 5.50 نمی خواد . :41:

choory
15-09-2009, 21:07
منظورم اینه که مگه Need for speed روی PSP 3000 و ... بالا میاد ؟ :18:

مگه فرم ویر 5.50 نمی خواد . :41:

این بازی استسنا روی فریمور های 5.00m33 - 5.03mhu - 5.50gen اجرا میشود.

m.behnam
15-09-2009, 21:24
سلام
دوستان هیچ پلاگینی وجود نداره که بشه بازی های مثل skullmonkeys که برای ps1 هست و نوشته نمیشه تو psp اجرا کرد رو اجرا کرد ؟؟؟
البته من از اون psp 2000 قدیمی کپی خورا دارم و با این مشکل رو به رو شدم و FW 5.00 m33-6
TANX

دوستان اگه کسی نمیدونه بگه نمیدونم که ما حداقل دلمونو به این خوش کنیم.

gomnam23
15-09-2009, 21:32
سلام . 3-4 روز نبودیم باز شما با این بحث کذایی سونی 14 صفحه گذاشتید رو تاپیک. توی این چند صفحه خبرای خوبی دیدم.

فقط هنوز نفهمیدم این هک فریمور6 چی شد؟

alireza fatemi
15-09-2009, 21:52
فقط هنوز نفهمیدم این هک فریمور6 چی شد؟

دو تا برادر به نام هاب "متیو" و "جک" یه تیم تشکیل دادن به نام MAC که از اول کلمه متیو و آخر جک استفاده کردن برای اسم گروه(که دعواشون نشه:دی)

چند تا ویدیو توی یوتوب منتشر کردن و اسرار دارن که این ویدیو ها واقعی هستن و قول دادن که هفته دیگه یه چیزای رو منتشر کنن

حالا باید یه هفته صبر کنیم ببینیم این دو برادر چه کردند

metaler-soad
15-09-2009, 21:58
دوستان اگه کسی نمیدونه بگه نمیدونم که ما حداقل دلمونو به این خوش کنیم.
منظورتو درست متوجه نمیشم
مگه نمیخوای بازی ps 1 رو تو پی اس پیت بازی کنی
با چه برنامه ای تبدیلش کردی نیومد؟

metaler-soad
15-09-2009, 22:08
علی جان میشه با دایل آپ با psp وصل شی به نت؟

choory
15-09-2009, 22:39
علی جان میشه با دایل آپ با psp وصل شی به نت؟

مستقیم خیر.
اما با تهیه wifi max یا کارت شبکه ای قابلیت تبدیل به AP را داشته باشه میشه اینترنت دیال آپ را share کرد و با psp کانکت شد.
البته با دیال آپ فکر نکنم بتونی بازی آنلاین انجام بدی.چون سرعت پایین و پینگ بالا هست.

metaler-soad
15-09-2009, 22:49
مستقیم خیر.
اما با تهیه wifi max یا کارت شبکه ای قابلیت تبدیل به AP را داشته باشه میشه اینترنت دیال آپ را share کرد و با psp کانکت شد.
البته با دیال آپ فکر نکنم بتونی بازی آنلاین انجام بدی.چون سرعت پایین و پینگ بالا هست.

پینگ چیه؟؟؟ :31:
پس یه wifi max حتما باید بگیرم
آدرسشم که ازت گرفتم

m.behnam
15-09-2009, 23:05
منظورتو درست متوجه نمیشم
مگه نمیخوای بازی ps 1 رو تو پی اس پیت بازی کنی
با چه برنامه ای تبدیلش کردی نیومد؟

سلام
دوست عزیز با هر برنامه ای که تبدیل کردم این بازی تو psp اجرا نشد و psp هنگ میکرد اما بقیه بازی ها رو که تبدیل می کردم راحت اجرا میشد و هیچ مشکلی نداشت فقط این بازی هست که این مشکل رو داره و نمیدونم هم مشکل از کجاست؟؟

choory
15-09-2009, 23:09
پینگ چیه؟؟؟ :31:
پس یه wifi max حتما باید بگیرم
آدرسشم که ازت گرفتم

البته جاش انیجا نیست ولی جواب میدم

يک شيوه بسيار موثر برای پيدا کردن سرعت و کيفيت يک ISP استفاده از دستور Ping است. نحوه عملکرد اين دستور به اين صورت است که يک بسته ۳۲ بايتی را به آدرس مورد نظر شما ميفرستد و منتظر پاسخ ميماند. براساس زمان بدست آمده از اين رفت و برگشت ميتوان به سرعت واقعی ISP پی برد.

اگر پینگ سرویس بالا باشه شما مثلا در یک بازی سبک شوتر و بقیه سیک ها دشمن را چند میلی ثانیه دیر میبینید.و وقتی شلیک میکنید گلوله به هدف اصابت نمیکنه چون تا دستور شلیک شما فرستاده شود طرف جاش عوض شده.

wonderful
15-09-2009, 23:09
اقای m. behnam دو حالت داره یا بازیه خرابه یا بازم بازیه خرابه از یه جای دیگه دانلود کن

m.behnam
15-09-2009, 23:12
اقای m. behnam دو حالت داره یا بازیه خرابه یا بازم بازیه خرابه از یه جای دیگه دانلود کن

خیلی ممنون از روحیه دادنتون :31:
آخه یک جا لیست بازی هایی که نمیشه تبدیل کرد رو دیدم که این بازی هم جزوش بود حالا میخواستم بدونم هیچ جوری نمیشه اجراش کرد.
اگه میشه شما برنامه ای که به نظرتون خوبه برای تبدیل رو بذارید تا دانلود کنم.

Paradise_human
16-09-2009, 00:01
سلام ....
آقایون این FW 5.5 هک میشه به امید خدا ؟
من تو کف assassins creed دم :8:
البته میدونم هنز نیومده ولی بالاخره پیداش میشه .
من 2000 "m33-6 5.00" دارم .  

choory
16-09-2009, 00:06
سلام ....
آقایون این FW 5.5 هک میشه به امید خدا ؟
من تو کف assassins creed دم :8:
من 2000 "m33-6 5.00" دارم .

سلام

فریمور 5.50 که خیلی وقت هست گروه gen و mhu هک کردن.آموزش هک گروه gen هم در انجمن موجوده

اما اگه منظور شما فریمور 5.55 هست که هک شدنش منتفی شد چون سونی فریمور 6.00 را منتشر کرد.و هکر ها روی این فریمور دارن کار میکنند.که البته تا یک جاهایی پیش رفتن اما هنوز هیچ چیزی قطعی معلوم نیست.

باید صبر کرد.گذر زمان همه چیز را مشخص میکند.

من هم خودم تو کف LBP هستم
------------------
چه خبر از چوقا؟
دیگه زلزله نیومده اونجا؟

sonixax
16-09-2009, 01:53
سلام
TANX

اول اینکه شما باید ببینی دستگاهت پاله یا ان تی اس سی بعدش بری ورژن مربوط به اون رو دانلود کنی ، بعدش یک پلاگینی برای این کار هست که فردا پس فردا آپ میکنم چون حجمش زیاده که برای این کار تولید شده .

sonixax
16-09-2009, 01:56
سلام

فریمور 5.50 که خیلی وقت هست گروه gen و mhu هک کردن.آموزش هک گروه gen هم در انجمن موجوده

اما اگه منظور شما فریمور 5.55 هست که هک شدنش منتفی شد چون سونی فریمور 6.00 را منتشر کرد.و هکر ها روی این فریمور دارن کار میکنند.که البته تا یک جاهایی پیش رفتن اما هنوز هیچ چیزی قطعی معلوم نیست.

------------------
چه خبر از چوقا؟
دیگه زلزله نیومده اونجا؟

خوشبختانه فرمور ها خیلی سریع هک میشن چونکه نرم افزار محض هستند و دیگه این وسط سخت افزار آدم رو انگولی نمیکنه و همون طور که همگی مستظهر هستید برای هک کردن نرم افزار هیچ محدودیتی وجود ندارد خوشبختانه .

gamecrazy
16-09-2009, 02:32
به نظر شما ارزش داره یه PSP fat کپی خور دست دوم (مال خودم) +90000 تومن رو با یه PSP 3004 نو که اونم از همین کپی خوراس که نباید خاموش بشن عوض کنم ؟

sonixax
16-09-2009, 04:01
به نظر شما ارزش داره یه PSP fat کپی خور دست دوم (مال خودم) +90000 تومن رو با یه PSP 3004 نو که اونم از همین کپی خوراس که نباید خاموش بشن عوض کنم ؟

چرا میخوای همچین کاری بکنی ؟ مگه اسلیم چی داره که فت نداره ؟ یعنی فقط به خاطر یه قابلیت به تلویزیون وصل شدن ؟
به نظر من که ارزش نداره .

alireza fatemi
16-09-2009, 04:17

به نظر من الان با این وضعیت ارزش psp هایی که با پاندورا کپی خور میشن بالاتره و بهتره از این نو psp داشته باشی

چون اگه قرار باشه فریمویر جدید هک بشه 100% رو این نوع psp قابل اجرا هست ولی رو جدیدا احتمال داره اجرا نشه

=====
یه سوال برام پیش اومده:
چرا بازی هایی که نیاز با فریمویر 5.55 دارن رو نت منتشر میشه؟!

mohammad_dj_kazin
16-09-2009, 06:32
یه سوال برام پیش اومده:
برای سوزوندن دل ما ایرانی ها دیگه:دی

metaler-soad
16-09-2009, 10:02
سلام
دوست عزیز با هر برنامه ای که تبدیل کردم این بازی تو psp اجرا نشد و psp هنگ میکرد اما بقیه بازی ها رو که تبدیل می کردم راحت اجرا میشد و هیچ مشکلی نداشت فقط این بازی هست که این مشکل رو داره و نمیدونم هم مشکل از کجاست؟؟
اگه هنگ میکرد پس منم مشکل تو رو دارم
بازی parasite eve هم دقیقا همینجوری هستش من با چند برنامه مختلف تبدیلش کردم و نیومد

choory
16-09-2009, 11:05
به نظر من الان با این وضعیت ارزش psp هایی که با پاندورا کپی خور میشن بالاتره و بهتره از این نو psp داشته باشی

چون اگه قرار باشه فریمویر جدید هک بشه 100% رو این نوع psp قابل اجرا هست ولی رو جدیدا احتمال داره اجرا نشه

=====
یه سوال برام پیش اومده:

برای این خارجی ها که کاری نداره.
میره یک UMD میخره سریع یک ایمیج میگیره و با سرعت اینترنتی که دارند آپلود میکنه.
این کار را میکنند به امیدروزی که این فریمور هم هک شود.
الان ایمیج از بازی های ps3 هم روی نت هست ولی فعلا به درد کسی نمیخوره.

Paradise_human
16-09-2009, 11:25
سلام

------------------
چه خبر از چوقا؟
دیگه زلزله نیومده اونجا؟
پس هک میشه .....
خیلی خوبه .
-----------------
والا خبر خاصی چغا نیست شما حالا چرا گیر دادی به چوفا :31:
چرا زلزله هم سالی یه ذفعه میاد و یه سک سک میکنه و میره :27:
شما موقع زلزله اینجا بودین ؟

choory
16-09-2009, 12:00
پس هک میشه .....
خیلی خوبه .
-----------------
والا خبر خاصی چغا نیست شما حالا چرا گیر دادی به چوفا :31:
چرا زلزله هم سالی یه ذفعه میاد و یه سک سک میکنه و میره :27:
شما موقع زلزله اینجا بودین ؟

بله فریمور 5.50 که هک شده

آموزش نصب هم در داخل تاپیک زیر هست.
PSP 5.50 GEN-A Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

به امید خدا 6.00 هم هک میشه.

--------------------------------------------------------------
پس املاء صحیحش چغا هست.من فکر میکردم چوقا درسته : دی :31:
گیر ندادم بهش احوالش را پرسیدم میخواستم ببینم خوب هست یا نه.خاطرات خوبی داریم باهش.:10:

من زلزله ای که عید چند سال پیش آمد آنجا بودم. :34:
اما خداراشکر زیاد شدید نبود:42:

amirrasa kateb
16-09-2009, 14:31
خوشبختانه فرمور ها خیلی سریع هک میشن چونکه نرم افزار محض هستند و دیگه این وسط سخت افزار آدم رو انگولی نمیکنه و همون طور که همگی مستظهر هستید برای هک کردن نرم افزار هیچ محدودیتی وجود ندارد خوشبختانه .
متمعنید؟ چونکه فریم ور ها اومپن سورس نیستن که مردم هر طوردلشون خواست دستکاریش کنن
اول باید یه برنامعه بنویسن تا بتونن آنپکش کنن بعد فایل هاشو دستکاری کنن که کپی اجرا کنه بعد پکش کنن

*QWERT*
16-09-2009, 14:39
بچه ها شیفت رو بالاخره بازی کردم.
تنها نکته + گرافیکش هست که حتی از midnight هم بیشتره.
مسابقه ها هم خیلی اعصاب خورد کنه برا اینکه هر چی میری لامصب تموم نمیشه.
مسابقه هایی که تو شب هست باعث میشه بازی افت فریم زیادی داشته باشه.

راستی بچه ها توی پست بعدیتون سنتون هم اگه اشکال نداره بگید(بذارید پای فضولیه زیاد)

amirrasa kateb
16-09-2009, 15:15
15 سالمه 3 ساله پی اس پی دارم

choory
16-09-2009, 15:21
متمعنید؟ چونکه فریم ور ها اومپن سورس نیستن که مردم هر طوردلشون خواست دستکاریش کنن
اول باید یه برنامعه بنویسن تا بتونن آنپکش کنن بعد فایل هاشو دستکاری کنن که کپی اجرا کنه بعد پکش کنن

دقیقا همینطور هست.ابتدا باید فریمور را رمز گشایی کنند.سپس تغییرات لازم را انجام دهند.
که سونی در هر فریمور این کار را برای هکر ها سخت تر کرده.

البته این کار برای کسی مثل دارک الکس خیلی خیلی راحت بود به طوری که CFW ورژن ها جدید را حداکثر تا 48 ساعت بعد میداد بیرون.
دارک الکس چند وقتی رفته مرخصی به نظر من هم تا بر نگرده مشکل حل نمیشه.

مثلا همین فریمور 5.50 چندین ماه طول کشید تا گروه gen موفق شد هکش کنه.

راستی بچه ها توی پست بعدیتون سنتون هم اگه اشکال نداره بگید(بذارید پای فضولیه زیاد)

حالا از این همه وقتی که گذاشتی این بازی را دانلود کنی راضی هستی یا نه؟؟!!

من متولد 66 هستم.یعنی 22 سالم هست.:8::5:
1 سال و چند ماه هم هست psp دارم(خرداد پارسال بود خریدم.)

شما که اینقدر کنجکاوی چرا خودت اول سنت را نمیگی تا بقیه دوستان تشویق شوند.:10:

M_F_GAMER
16-09-2009, 15:43
ها منم 15 سالمه 2 ماهه psp دارم و با این جور قرتی بازی ها به وسیله ی دوستان ناباب آشنا شدم.
به هم سن و سالان خودم توصیه میکنم حرف پدر مادرشون رو گوش بدن تا به روز من نیفتن.من قول میدم که اگه از ایجا بیام بیرون دیگه از این کار ها نمی کنم......
گزارش گر:psp بلای خانمان سوز!!!!

amirrasa kateb
16-09-2009, 15:57
ها منم 15 سالمه 2 ماهه psp دارم و با این جور قرتی بازی ها به وسیله ی دوستان ناباب آشنا شدم.
به هم سن و سالان خودم توصیه میکنم حرف پدر مادرشون رو گوش بدن تا به روز من نیفتن.من قول میدم که اگه از ایجا بیام بیرون دیگه از این کار ها نمی کنم......
گزارش گر:psp بلای خانمان سوز!!!!
چرا؟
مگه چه بلایی سرت اومده؟

amirrasa kateb
16-09-2009, 15:57
آقا این midnight چقدره حجمش؟

ShayaN3K
16-09-2009, 16:00

17 سنمه !!! تقریبا 7-8 ماهی هست PSP دارم.

ولی راستش زیاد حوسله ی بازی باهاش رو ندارم !!! دیگه پیر شدم :41:

راستی خیلی وقت بود تو این تاپیک پست نداده بودمم :20:

choory
16-09-2009, 16:04
آقا این midnight چقدره حجمش؟

من ورژن l.a این بازی را با فرمت cso دارم حجمش 615 مگ هست.

دوست عزیز خواهشا پست ها چند کلمه ای ندهید و پشت سر هم هم پست ندهید.سرعت اضافه شدن صفحات این تاپیک در حالت عادی خیلی خیلی زیاد هست.اگه این شکلی هم پست بدید دیگه نمیشه کنترلش کرد.

پس خواهشا پشت سر هم پست ندهید.ممنون.

17 سنمه !!! تقریبا 7-8 ماهی هست PSP دارم.

ولی راستش زیاد حوسله ی بازی باهاش رو ندارم !!! دیگه پیر شدم :41:

راستی خیلی وقت بود تو این تاپیک پست نداده بودمم :20:

اگه شما پیر شدی پس من چی بگم؟حتما من پوسیدم : دی

من هم خودم زیاد بازی نمیکنم.البته یک هفته ای هست که به بازی آنلاین رو آوردم.
کلا psp بیشتر دست خواهرم که چند سالی کوچک تر از خودمه هست.دیگه کم کم داره صاحبش میشه.

generaltj
16-09-2009, 16:14
منم 14 سالمه .یه مدت دی اس میزدم دیدم جواب نمیده رفتم پی اس پی خریدم.الان 2 ساله پی اس پی استفاده میکنم.به شما توصیه میکنم استفاده کنید!:34:
البته دارم ترک میکنم تا در صورت هک نشدن فریمور 6 آمادگی لازم رو داشته باشم.:12:
لعنت به تو دارک الکس:37::37::45:

M_F_GAMER
16-09-2009, 16:26
چرا؟
مگه چه بلایی سرت اومده؟
معتاد شدم!
الان دیگه شب و روز نمیشناسه.سحر هم میشینم بازی میکنم.

alyx
16-09-2009, 16:35
من که همیشه پشت صحنه کار میکنم!!!! 24 ساله!!!
4 ماهه پی اس پی به پاچم کردن!!! از اینایی که به سختی هک میشه!!!
فعلا هم باهاش nfs shift میزنم! هرچند روند خسته کننده ای داره ولی بازی خوش ساختی هست!اتفاقا خیلی هم روون و بدون تیک زدن اجرا میشه.
فوتبال هم میزنم ولی همیشه سوراخ میشم! تازه امروز تونستم یه دونه گل هم بزنم!
به همراه پی اس پی موفق باشید

drkiwi
16-09-2009, 17:15
من 20 سالمه و 3 ساله که این PSP داغونم کرده(1 ترم بخاطرش مشروط شدم)....بگذریم

خبر جدید اینکه یه سری از خرده فروشها در اروپا PSP Go رو عرضه نخواهند کرد!!! یکی از اونها Nedgame در هلنده که 9 فروشگاه زنجیره ای ویدیوگیم در این کشور هستن.Nedgame توی سایتش این پیغام رو گذاشته که PSP Go در انبارهای این فروشگاه جایی نخواهند داشت!
بنظر میرسد که خرده فروشها از استراتژی Download-Only بودن بازیها و همچنین بالا بودن قیمت آن در قیاس با PSP-3000 چندان راضی بنظر نمیرسند.(PSP Go=249 و PSP-3000=169 یورو در Nedgame بفروش میرسند)
علی رغم فروش سایر وسایل سونی Nedgame گفته که نمی خواهد تماشاچی این غول بزرگ ژاپنی باشد و گفته که فروش بازیهای PSP Go تک قطبی و انتخاب را از مشتریان سلب کرده است و ما اینرا برای مشتری و خرده فروش بد میدانیم.
پس Nedgame از PSP-3000 ساپورت خواهد کرد.

باید منتظر بمونیم ببینیم بقیه چکار میکنن...اگه احتمالاً خرده فروشها Go رو تحریم کنن به نظر دوستان چه تاثیر مثبت یا منفی در ایران خواهد داشت؟

ShayaN3K
16-09-2009, 17:50
باید منتظر بمونیم ببینیم بقیه چکار میکنن...اگه احتمالاً خرده فروشها Go رو تحریم کنن به نظر دوستان چه تاثیر مثبت یا منفی در ایران خواهد داشت؟

اگه PSP Go رو تحریم کنند قیمتش توی ایران زیاد میشه. اگر هم اون رو تحریم نکنند بازم قیمتش توی ایران زیاد میشه.

مگه شما فروشنده های ایران رو هنوز نشناختی ؟ :19:

alireza fatemi
16-09-2009, 17:56

این خارجیا هم یه چیزیشون میشه ها
حیف نیست این سرعت رو حروم این بازی ها میکنن
وقتی دیسینا تازه رو نت اومده بود تو یکی از فروم های خارجی یکی گفته بود تا چند ساعت دیگه دانلود بازی تموم میشه و بازی میکنم آخه سرعتم 200 کیلوبایت بر ثانیه هست
بعد همه مسخرش کردن که این چه سرعتیه
یکی میگفت من 2 دقیقه ای دانلودش کردم:19:
یکی دیگه می گفت من 5 دقیقه ای:19:

راستی
من متولد 70 هستم حدود 8 ماه هست که psp گرفتم :31:

sonixax
16-09-2009, 17:57

من هم گفتم هک میشن نه اینکه تغییر داده میشن ، نرم افزار اوپن سورس رو که کسی هک نمیکنه برادر .

ولی PSP اینطرف بازارش رو داره از دست میده همه رفتن سر وقت DS چونکه PSP نو آوری جدیدی نداشته .

و در مورد فایل های باینری نیازی به آنپک کردن ندارند چونکه هکر هرگز به سورس دسترسی پیدا نمیکنه ، بلکه معمولا از طریق اسمبلی این کار رو انجام میدهند .

بر گردوندن فرمور به سورس اولیه مثل برگردوندن همبرگر به گاو زندست .

ShayaN3K
16-09-2009, 18:08
ولی PSP اینطرف بازارش رو داره از دست میده همه رفتن سر وقت DS چونکه PSP نو آوری جدیدی نداشته .

.

DS نو آوری جدید داشته !؟!؟!؟

*QWERT*
16-09-2009, 18:12
آره.این بازیه جدیدش رو میدونی چیه؟همونکه 22000 کلمه داره هر چی بنویسی برات میاد.
مثلا مینویسی car یه پیکان برات میاد با لبات بازی میکنه.

sonixax
16-09-2009, 18:12

یه جورایی آره ، اولا که جدید تر از PSP هست و هنوز بازر رو اشبا نکرده ، دوما که تمرکز کرده روی بزرگسالان .

hamid_hitman47
16-09-2009, 18:38

من که افت فریمی تو shift نداشتم...

منم 20 سالمه از مهرماه سال قبل هم psp گرفتم...

sonixax
16-09-2009, 19:00

Image های بازی های Ps3 رو مثل اینکه با امولاتور بازی میکنند ولی خود من هنوز امولاتور درست حسابی براش پیدا نکردم فقط این رو میدونم که شرکت های تولید کننده کنسول هر کدومشون به هنگام تولید کنسول امولاتر اون رو هم تولید میکنند که تولید کنندگان بازی بتونند بازی رو تست کنند و به قول معروف اپتیمایز کنند ولی این مدل امولاتور ها توی بازار و دنیای نت گیر نمیاد چونکه پدر صاحب بچه شرکت تولید کننده کنسول در میاد اگر پخش بشه :46:

بعد خود همین ایمیج های UMD رو هم میشه توی PC بازی کرد ، کلی امولاتور فت و فراوان ریخته برای PSP ، اینجا دو تاش هست :

من خودم تا حالا چند تا بازی رو اجرا کردم مشکلی نداشته شاید بازی های جدید رو گیر بده شاید هم نده ، نمیدونم .

Hunter lord
16-09-2009, 20:37
من 16 سالمه و 2 ماهه PSP دارم البته یه یک ماهی هم قبلا داشتم .

gomnam23
16-09-2009, 21:15
من امروز تازه واسه LCD محافظ گرفتم فقط وقتی می چسبونم رو PSP زیرش پرز و گرد و غبار می مونه رو بستش یه توضیحاتی داده ولی چینی نوشته . حالا کسی می دونه باید چیکار کنم؟

در ضمن من متولد 72 ام. 3 ماهه PSP گرفتم.

alireza fatemi
16-09-2009, 21:37
من امروز تازه واسه LCD محافظ گرفتم فقط وقتی می چسبونم رو PSP زیرش پرز و گرد و غبار می مونه رو بستش یه توضیحاتی داده ولی چینی نوشته . حالا کسی می دونه باید چیکار کنم؟

خوب اول باید با دستمال خودش خوب lcd رو تمیز کنی بعد بچسبونیش
وقتی می خوای بچسبونی زیاد صورتت رو نزدیکش نکون که بخار آب نفس رو lcd بشینه

gomnam23
16-09-2009, 21:58
خوب اول باید با دستمال خودش خوب lcd رو تمیز کنی بعد بچسبونیش
وقتی می خوای بچسبونی زیاد صورتت رو نزدیکش نکون که بخار آب نفس رو lcd بشینه

ولی رو پکش با عکس نشون داده که اگه چیزی زیرش موند چیکار کنی . فقط چینی نوشته.

wonderful
16-09-2009, 22:07

با توضیحاتی که اقای فاطمی دادند ببین می تونی بچسبونی اگه نشد موبایل فروشی ها می چسبونند

منم16سالمه 4ماهه که psp گرفتم

alireza fatemi
17-09-2009, 00:42
اینم یه ویدیو از گیم پلی GT

به امید پیروزی حق(هکر ها) بر باطل(سونی):دی

lordsuperboys
17-09-2009, 00:42

در ضمن من متولد 72 ام. 3 ماهه PSP گرفتم. سلام دوست عزیز یه راه علمی میگم! شما اول باید psp رو روشن کنی ویکم باهاش کار کنی تا lcd گرم بشه بعد با دسمال تمیز پاک کنی دسمال طوری باشه که گرد و خاک بعد پاک کردن نزازه بعد یواش یواش بچسبون و هر قدر که جلو میری اون حبابا رو فشار بده به طرف دیگه تا خالی بشن ولی اگه lcd گرم بشه این حبابا کم میشن موفق باشی
منم 70 هستم 2 سالم میشه psp گرفتم ولی از همون موقع که psp پا به عرصهی وجود گذاشت مهرش به دلم نشست اگه دفتر دستک اون زمونا مو نگاه کنی پر از نقاشیایه psp اصلاً این psp استعداد نقاشیه منو کشف کرد :10:
دوستان اگه میشه نام خودتونم بگین البته اینم به پای فضولی من بزارین:27::21:
من حسام الدین یوسفی هستم:11:

mohammad_dj_kazin
17-09-2009, 01:25
اینم یه ویدیو از گیم پلی GT

به امید پیروزی حق(هکر ها) بر باطل(سونی):دی
علیرضا جان فکر کنم اشتباه نوشتی:31:
هکر ها باطل هستند:31:سونی بدبخت چه گناهی کرده گیر ما ایرانی ها افتاده:31:

alireza fatemi
17-09-2009, 01:41
علیرضا جان فکر کنم اشتباه نوشتی:31:
هکر ها باطل هستند:31:سونی بدبخت چه گناهی کرده گیر ما ایرانی ها افتاده:31:

من خودم برای یه مرجع تقلید شرایط رو توضیح دادم گفت که اینجا استثنا" سونی باطل محسوب میشه چون داره کاری میکنه که مسلمونها پول بیشتری خرج کنن و همینطور چون نقدینگی مردم رو کم میکنه جامعه به فساد کشیده میشه:27:

البته اینو بگم که این مرجع رو جایی نمی تونین پیدا کنین ولی اگه شماره خواستین میدم:دی

H.R@Wolf
17-09-2009, 10:30
منم 15 سالمه حدوده یه ماه هست psp دارم .
یکم راجع به قابلیتهای psp توضیح بدید و برنامه های کاربردی رو معرفی کنید

ali_ranger22
17-09-2009, 10:53
ای خدا ! عجب بازی هایی می خواد عرضه بشه ! Valkyire Chronicle هم جدیدا معرفی شد اگه بشناسید نسخه ی اولش رو PS3 غوغا کرد !
دارک الکس کجایی ؟!!!!!!

gomnam23
17-09-2009, 11:08
ای خدا ! عجب بازی هایی می خواد عرضه بشه ! Valkyire Chronicle هم جدیدا معرفی شد اگه بشناسید نسخه ی اولش رو PS3 غوغا کرد !
دارک الکس کجایی ؟!!!!!!

به نظر من باید بی خیال دارک الکس شد چون سونی می تونه با یه پول حسابی اون رو بخره که به نظر می رسه که همین طور شده.

ali_ranger22
17-09-2009, 12:10
به نظر من که احتمال داره دوباره الکس برگرده یه کاری بکنه
اون موقع هم که OE رو می داد بیرون یه دفعه گم و گور شد و بعدا با M33 اومد که کسی اوایل نمی شناختش
نمی دونم در هر صورت امیدوارم ... این بازی هایی که داره میاد خیلی ارزشمندن
همین GT PSP فوق العاده است !

mori2985
17-09-2009, 12:32
ببخشید , شبیه ساز کنسول های دیگه مانند snes و amiga و ........ را برای psp رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟
هرچی گشتم پیدا نکردم.

975319
17-09-2009, 12:35
سلام...منم سعید هستم و 21 سالمه...بچه ها مطلب زیر رو بخونین....ببینین سونی چه سوتی باحالی داده

سوتی، محصول جدید سونی !

روند ارائه یک محصول جدید و تبلیغ آن معمولا خیلی ساده است. خیلی خیلی ساده!
شما یک محصول می‌سازید و سپس برای آن یک سایت طراحی می‌کنید که آن را معرفی کند. بعد به معرفی آن محصول می‌پردازید و کاربران‌تان را برای اطلاعات بیشتر به آن سایت راهنمایی می‌کنید.
این روند آنچنان ساده است که غیر ممکن است کسی در آن اشتباه کند. مثلا شما غیر ممکن است یک محصول را نساخته باشید و شروع کنید به محصولی که وجود ندارد تبلیغ کنید. یا امکان ندارد برای محصولی که نیست سایت بسازید.
به همین صورت هم امکان ندارد شما کاربران را به سمت سایتی راهنمایی کنید که وجود ندارد. مگر این که شما مدیر بخش تبلیغات سونی باشید!

وقتی سونی PSP Go را عرضه کرد تمام طرفداران PSP چشم به راه اطلاعات بیشتری از این دستگاه جذاب بودند. سونی با ارائه PSP برخلاف حدس‌های اولیه، گام بزرگی در راه سیطره بر دنیای کنسول‌های دستی بازی برداشت.
اما سونی در راه تبلیغ PSP Go اشتباهی خیره‌کننده و نابخشودنی برداشت. جریان از آنجا شروع شد که اگر شما در انگلستان یا کلا آن منطقه از اروپا بودید حتما با تبلیغات پی‌ اس پی گو روبرو شده‌اید که شما را به سایت این محصول راهنمایی می‌کرد.
آدرس سایت در همه تبلیغات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید عنوان شده بود. تا اینجا مشکلی نبود. مشکل از جایی شروع شد که [code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آدرسی نبود که در هیچ کجا ثبت شده باشد!
هنوز معلوم نیست چه کسی؟ ولی وقتی برای چنین محصولی تبلیغ می‌کنید باید انتظار داشته باشید سریعا طرفداران به سایت هجوم ببرند برای اطلاعات بیشتر و یکی از همان‌ها هم این دامنه را ثبت کرد. شیرینی داستان آنجا بود که در این آدرس تبلیغاتی مربوط به بزرگترین رقیب PSP Go یعنی Nintendo DSi به نمایش در آمد!
هیچ شخصی این امر را به گردن نگرفت. PSP Go هم در ردیف تثبیت نام تجاری بود و کاری نمی‌شد کرد. اگر هم می‌شد وقت می‌برد و این یعنی شکست پروژه تبلیغاتی!
هم‌اکنون همان دامنه هم واگذار شده است و به پروژه GNOME کمک می‌کند. البته محتوای خاصی دیگر در آن انتشار نمی‌یابد ولی PSPGO را به Program Service for Project GNOME Organization نسبت می‌دهند تا انتخابش را از سوی پروژه گنوم توضیح دهد! هر چند بدیهی است این دامنه به پروژه گنوم وابسته نیست.

حالا دیگر اثر تبلیغاتی آن پروژه کاملا به ضرر سونی شد و اگرچه به خاطر کمک به گنوم ممکن است خیلی‌ها این دامنه را دوست داشته باشند ولی نفرتی که مسئولان سونی از این دامنه پیدا کردند قابل کتمان نیست.
آنها درس سختی از این دامنه گرفتند. تبلیغ می‌کنی بکن. ولی برای چیزی که وجود دارد!

mehdi30nema
17-09-2009, 13:21
ign به بازی gran torismu امتیاز 6.8 را داد .
هنوز دو هفته ایی تا عرضه بازی مونده بر چه اساس دو هفته زودتر امتیاز بازی را مشخص کرد نمیدونم .

Hunter lord
17-09-2009, 13:23
به نظر من که احتمال داره دوباره الکس برگرده یه کاری بکنه
اون موقع هم که OE رو می داد بیرون یه دفعه گم و گور شد و بعدا با M33 اومد که کسی اوایل نمی شناختش
نمی دونم در هر صورت امیدوارم ... این بازی هایی که داره میاد خیلی ارزشمندن
همین GT PSP فوق العاده است !

جالب این جاست اگه بر نگرده باید برای انجام 3 عدد بازی خوب در ماه به اندازه یک PSP اسلیم پول پرداخت کنیم . :41:

در ضمن دوستان یک گروه ایرانی IRPSP نیست گفته که توانسته روی فرم ویر 5.3 هک دایم رو اجرا کنه . خیلی هم راحت این کار رو کرده ولی اگه بگم تمام هکر ها از این روش استفاده می کنن . ( این هکر ها از دوستان من هستند و کارشون هم عالیه ) . الان دارن ویدیو رو ضبط می کنن تا در اختیار مردم قرار بدن .

در مورد PS3 هم گفتن که اصلا نمی تونم کاریش بکنن ولی در فرم ویر 3 یه باگ پیدا کردن .
روی فرم ویر 6 هم دارن کار می کنن ولی امیدی به اجرا بر روی PSP 3000 نیست . :19:

alireza fatemi
17-09-2009, 14:29
در ضمن دوستان یک گروه ایرانی IRPSP نیست گفته که توانسته روی فرم ویر 5.3 هک دایم رو اجرا کنه . خیلی هم راحت این کار رو کرده ولی اگه بگم تمام هکر ها از این روش استفاده می کنن . ( این هکر ها از دوستان من هستند و کارشون هم عالیه ) . الان دارن ویدیو رو ضبط می کنن تا در اختیار مردم قرار بدن .

در مورد PS3 هم گفتن که اصلا نمی تونم کاریش بکنن ولی در فرم ویر 3 یه باگ پیدا کردن .
روی فرم ویر 6 هم دارن کار می کنن ولی امیدی به اجرا بر روی PSP 3000 نیست . :19:

این دوستان شما کی این کار رو کی تموم کردن؟
مگه یه فیلم گرفتم چقدر طول میکشه؟

mori2985
17-09-2009, 14:39
کسی جواب ما رو نمیده؟
شبیه ساز کنسول های دیگه مانند snes و amiga و ........ را برای psp رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟
هرچی گشتم پیدا نکردم.

generaltj
17-09-2009, 14:46
کسی جواب ما رو نمیده؟
شبیه ساز کنسول های دیگه مانند snes و amiga و ........ را برای psp رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟
هرچی گشتم پیدا نکردم.

mori2985
17-09-2009, 15:02
این تاپیکی که آدرس دادی که شبیه ساز هاش برای pc هست. من شبیه ساز برای PSP می خوام که تو اون بتونم اونارو بازی کنم.

sonixax
17-09-2009, 15:26
به نظر من باید بی خیال دارک الکس شد چون سونی می تونه با یه پول حسابی اون رو بخره که به نظر می رسه که همین طور شده.

هیچ وقت سونی همچین کاری نمیکنه ، چونکه هکر پول رو میگیره باز میره شروع میکنه به هک کردن ، مثل این میمونه که بگید عقرب رو با پول میشه کردش مارمولک بعدش باز سونی باید پول بده . بهترین راه شکایت قانونیه که در مورد هکر ها جواب نمیده .

lordsuperboys
17-09-2009, 15:54
نه دیگه نشد اگه هکر به پول راضی بشه که نمیره دوباره هک کنه فرض کنیم دارکی پول گرفته اگه بره هک کنه که خیلی ضایع میشه سونی حالش و میگیره! اگه میتونه الانم بگیره دیگه! راستی علت کنار کشیدن دارکی چی بود؟

مگه یه فیلم گرفتم چقدر طول میکشه؟ __________________
احتمالاً mac دوستان ایشون بودن وگرنه تا الان باید یه فیلمی میدادن بیرون اگه این هک کنه استوخونای دارکی تو گور میلرزه!!البته نمرده ولی غیرتی میشه میاد باز هک میکنه:D

sonixax
17-09-2009, 16:15
نه دیگه نشد اگه هکر به پول راضی بشه که نمیره دوباره هک کنه فرض کنیم دارکی پول گرفته اگه بره هک کنه که خیلی ضایع میشه سونی حالش و میگیره! اگه میتونه الانم بگیره دیگه! راستی علت کنار کشیدن دارکی چی بود؟

احتمالاً mac دوستان ایشون بودن وگرنه تا الان باید یه فیلمی میدادن بیرون اگه این هک کنه استوخونای دارکی تو گور میلرزه!!البته نمرده ولی غیرتی میشه میاد باز هک میکنه:D

من بیشتر فکر میکنم زده زیر دلش . چون دارک الکس که در حقیقت هکر نبوده ، کرکر (Cracker) بوده .

هکر خیلی راحت میره توی ماکروسافت استخدام میشه ماهی خداد دلار هم حقوق میگیره یا میره توی سیسکو چرا بشینه PSP هک کنه که شاید یه روز سونی بیاد بهش باج بده ؟

هک یعنی نفوذ به سیستم های مختلف و عبور از فیلتر های امنیتی برای بدست آوردن اطلاعات .

کرک یعنی ایجاد اختلال در کارکرد نرمال یک سیستم سخت افزاری یا نرم افزاری به طوری که بشه از امکاناتش بدون پرداخت هزینه های اون سخت یا نرم افزار استفاده کرد و یا حتی به امکاناتش اضافه کرد .

شخص من که بعید میدونم دارکی جون پولی گرفته باشه یا سونی بهش پولی داده باشه چونکه پول رو میگیره ، بعدش میره توی یه کشوری که کپی رایت بیل میره دوباره شروع میکنه بعدش باز از سونی پول میخواد و این داستان تا بینهایت ادامه داره مگر اینکه بزنن بکشنش :)

قانونا هم سونی نمیتونه کاری بکنه چون دارک الکس جرمی مرتکب نمیشه ، چرا که استفاده تجاری نمیکنه و اگر هم به دادگاه بکشنش خیلی راحت با گفتن : میخواستم دانشم رو در مقایسه با دانش سونی تست بزنم بیگناه اعلام میشه . اگر هم سونی بیاد به الکس پول بده که دیگه از این کارها نکنه در حقیقت خودش مجرمه چونکه در حقیقت اومده رشوه داده و جرم خیلی سنگینی داره ، مگر اینکه رسما به عنوان کارمند استخدامش کنه که در اون صورت تا زمانی که دارک الکس کارمند سونی باشه باید اسرار رو حفظ کنه و در صورت اخراج باز تعهدی به سونی نداره .

شخص بنده فکر میکنم رفته دنبال یه کاری نون و آب دار :) و از کمک به جماعت فقیر و بی پول که دوست دارند بازی کنند خسته شده .

wonderful
17-09-2009, 16:40
منم با شما موافقم اقای sonixax شاید خودش رو بازنشسته کرده شایدم رفته دنبال یک کار بزرگتر یا پر درامد تر

*QWERT*
17-09-2009, 18:12
بچه ها شما چتون میشه دو روز یه بار هی یادتون میفته به سونی هی حرف میزنید.
حداقل خبری از بازیا بدید.
بچه ها من دیروز یه پست دادم الان ناپدید شده،نمیدونم چی شده.:41:
خود منم متولد 69 هستم.خودتون حساب کنید چن سالم میشه.اسمم هم محمد حسین است.

راستی sonixax این سرعت دانلودت 11.74 مگابایت هست:18:
بچه ها این امتیاز GT چرا شده 6.8:18:
این تیکه رو ign درباره گرافبکش گفته:It's not the best on the system, but it's certainly very good.
یعنی بازم گرافیک از این بالاتر هم میتونه باشه،یعنی قدرت psp هنوز مشخص نشده.

amirrasa kateb
17-09-2009, 19:00

نه اون 11.74 مگابیت هستش که می شه1.70 مگا بایت در ثانیه
سرعتشو خیلی هم بالا نیست
توی کانادا یک سرعت خونگی معمولیشون 2 مگ هست
---------------------------------------------------------------------------
کسی میدونه چجوری میشه CTF هارو توی 5.50 جن کامل نصب کرد؟

*QWERT*
17-09-2009, 19:07
نه اون 11.74 کیلوبیت هستش که می شه1.70 مگا بایت در ثانیه
سرعتشو خیلی هم بالا نیست
توی کانادا یک سرعت خونگی معمولیشون 2 مگ هست

اشتباه نوشتم.میخوایتم بنویسم بیت.دمت گرم.
ولی میشه 11.74 مگابیت:13:

Hunter lord
17-09-2009, 19:08
مگه یه فیلم گرفتم چقدر طول میکشه؟

سلام

حالا می خوام یه ذره درباره ی کارشون توضیح بدم . البته جو گیر نشید بگید منم می تونم هک کنم .

این برنامه ای که ساختن این طوری که چیک هن با CFC یکی شده و زمانی که هک می پره و PSP روشن می شه
این برنامه به صورت خودکار اجرا می شه و زمان بارگذاری PSP رو به 15 ثانیه می کشونه . البته قول دادن پایین تر بیارنش تا 10 ثانیه .

البته برای این کار چیک هن رو ادیت کردن و...
به من گفتن تا هفته ی دیگه هم وبسایت رو راه می ندازیم و هم یک نسخه رو برات می فرسیتم تا امتحان کنی .

حالا ویدیو کی حاضر شه من نمی دونم .

در ضمن پک Persian PS3 رو هم می تونین ازشون پیش خرید کنید .
این پک شامل سه بازی که یکیش رایگان هستش است . :46:

به امید گروه M.R : صلوات :27:

در ضمن مگه من گفتم خودم این کارو کردم که همه می گن کی حاضر می شه و نمی دونم مسخره بازی در میارم .
حالا بده اومدم شما رو در جریان کار هاشون قرار دادم .

alireza fatemi
17-09-2009, 19:16
سلام

حالا می خوام یه ذره درباره ی کارشون توضیح بدم . البته جو گیر نشید بگید منم می تونم هک کنم .

این برنامه ای که ساختن این طوری که چیک هن با CFC یکی شده و زمانی که هک می پره و PSP روشن می شه
این برنامه به صورت خودکار اجرا می شه و زمان بارگذاری PSP رو به 15 ثانیه می کشونه . البته قول دادن پایین تر بیارنش تا 10 ثانیه .

البته برای این کار چیک هن رو ادیت کردن و...
به من گفتن تا هفته ی دیگه هم وبسایت رو راه می ندازیم و هم یک نسخه رو برات می فرسیتم تا امتحان کنی .

حالا ویدیو کی حاضر شه من نمی دونم .

در ضمن پک Persian PS3 رو هم می تونین ازشون پیش خرید کنید .
این پک شامل سه بازی که یکیش رایگان هستش است . :46:

به امید گروه M.R : صلوات :27:

که اینطور

یعنی بیشتر روی نوشتن یه برنامه کار کردن تا روی هک

ولی این کار یکم( خیلی) خطرناکه چون باید توی فلش0 تغییراتی ایجاد بشه

mori2985
17-09-2009, 19:19
سلام کسی می دونه برنامه پخش فیلم که DIVX و wmw و فرمتهای دیگه را ساپورت کنه و یک فایل منیجر خوب رو که هر دوی اونا روی psp3000 اجرا بشه رو از کجا پیدا کنم ؟

Hunter lord
17-09-2009, 19:25
که اینطور

یعنی بیشتر روی نوشتن یه برنامه کار کردن تا روی هک

ولی این کار یکم( خیلی) خطرناکه چون باید توی فلش0 تغییراتی ایجاد بشه

بله خطرناکه زدن 3 عدد PSP رو بریک کردن .:39: البته الان دیگه بر نامه کامل شده و تا هفته بعد نسخه ی آزمایشی بیرون میاد .:3:

البته چه فایده تمام بازی ها فرم ویر 6 و 5.55 می خوان . :19: :13: :37:

*QWERT*
17-09-2009, 19:33
بله خطرناکه زدن 3 عدد PSP رو بریک کردن .:39: البته الان دیگه بر نامه کامل شده و تا هفته بعد نسخه ی آزمایشی بیرون میاد .:3:

البته چه فایده تمام بازی ها فرم ویر 6 و 5.

55 می خوان . :19: :13: :37:
مگه اینا چی فرم ویر رو هک کردن؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام کسی می دونه برنامه پخش فیلم که DIVX و wmw و فرمتهای دیگه را ساپورت کنه و یک فایل منیجر خوب رو که هر دوی اونا روی psp3000 اجرا بشه رو از کجا پیدا کنم ؟

آره من میدونم.برو تو گوگل سرچ کن.البته قبلش یه تاپیک هست برو اگه نبود بعد برو گوگل

Hunter lord
17-09-2009, 19:41
مگه اینا چی فرم ویر رو هک کردن؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره من میدونم.برو تو گوگل سرچ کن.البته قبلش یه تاپیک هست برو اگه نبود بعد برو گوگل

بابا دو تا پست پیش توضیح دادم روی 5.3 دیگه . هک دایم چیز دیگه نیست . به درد شما نمی خوره . :9:

بابا با اون شکلکت خودت رو کشتی . :47::15: lol

*QWERT*
17-09-2009, 19:49
هک دایم چیز دیگه نیست . به درد شما نمی خوره
این یعنی چی؟
برا چی به درد من نمیخوره؟؟

sonixax
17-09-2009, 20:03

نه مگا بیته تقسیم بر 8 کن مگابایت میشه .

میخواستم 32 مگابیتی بخرم ، بهم ندادن گفتن میچایی :) (ندادن چون پولشو نداشتم - ماهی 50 اُیرو)

ولی سرعت خیلی زیادی نیست ، . دوستم 10 مگابایتی شو داره :(( کوفتش بشود الهی .

wonderful
17-09-2009, 22:19
بچه ها شما چتون میشه دو روز یه بار هی یادتون میفته به سونی هی حرف میزنید.

بچه ها من دیروز یه پست دادم الان ناپدید شده،نمیدونم چی شده.:41:
.

فکر کنم اقایون مدیر یه صفایی به پست هایی که زیاد ربطی به تاپیک نداشتند دادند پست منم که یه اسمایل فوق العاده بزرگ در جواب به اسمایلت داده بودم پاک کردند البته دستشون درد نکنه به تاپیک ها نطم دادند

راستی اقایون کسی حجم nfs shift رو با فرمت cso میدونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بگید ممنون میشم

ShayaN3K
17-09-2009, 22:24
راستی اقایون کسی حجم nfs shift رو با فرمت cso میدونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بگید ممنون میشم

اگه اشتباه نکنم 900 MB هستش.

wonderful
17-09-2009, 22:27
با فرمت cso ؟ این مگه حجم iso ش نیست

alireza fatemi
17-09-2009, 22:42
با فرمت cso ؟ این مگه حجم iso ش نیست

حجم iso حدود 1.67 گیگ هست

www.hadi
18-09-2009, 01:53
سلام god of war 2 پی اس پی داره . و یه سوال دیگه psp من 3000 هست وبه روش چیکن هک شده بازی های دست ساز وقتی اجرا میکنم صفه سیاه میشه بعد خاموش میشه مجبور میشم دوباره هکش کنم راهی هست بشه کاریش کرد .ممنون

sonixax
18-09-2009, 02:08
فکر کنم اقایون مدیر یه صفایی به پست هایی که زیاد ربطی به تاپیک نداشتند دادند پست منم که یه اسمایل فوق العاده بزرگ در جواب به اسمایلت داده بودم پاک کردند البته دستشون درد نکنه به تاپیک ها نطم دادند

اگه بگید ممنون میشم

من کمپرسش کردم با لول 9 تو CSO حجمش شد حدود 800 مگ فکر کنم .

اینو دانلود کن :

هم مجانیه ، هم همه چیز ره به هم تبدیل میکنه هم فایل های ایزو رو به CSO و بلعکس کمپرس میکنه .

alireza fatemi
18-09-2009, 02:08
سلام god of war 2 پی اس پی داره .

اگه جملت سوالیه جوابش نه هست
فقط یه GOW برای psp هست

قسمت دوم سوالت هم چون بازی های دست ساز تا حالا اجرا نکردم اطلاعی ندارم

=====
یکی ببینه این حرفحسابش چیه؟:19::41:

mohammad_dj_kazin
18-09-2009, 08:25
فقط یه GOW برای psp هست

=====

فکر کنم منظورش این بود که فریمور شش به زودی هک میشه:27:

*QWERT*
18-09-2009, 08:51
فکر کنم منظورش این بود که فریمور شش به زودی هک میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
اتفاقا برعکس.یه سری کار الکی کرد بعد آخرش توش موند.

بچه ها این shift من توی مسابقه هایی که تو شبه خیلی افت فریم داره دلیلش چیه؟(مموریم هم اصل نیست،چون گیرم نیومد)

M_F_GAMER
18-09-2009, 12:20
اتفاقا برعکس.یه سری کار الکی کرد بعد آخرش توش موند.

بچه ها این shift من توی مسابقه هایی که تو شبه خیلی افت فریم داره دلیلش چیه؟(مموریم هم اصل نیست،چون گیرم نیومد)
حتما فرمت بازی cso هست!

rassool
18-09-2009, 14:36
گروه mac یه سری کد توی اینترنت پخش کرده و گفته فرم ویر 6 در حال هک شدن هست.

www.hadi
18-09-2009, 14:40
فقط یه GOW برای psp هست

=====

ممنون ولی جوابتو اصلا واضح نیست من میخوام بدونم gow 2 هست بگیرم.

alireza fatemi
18-09-2009, 14:54

برای psp فقط God of War®: Chains of Olympus موجود می باشد

1 و 2 و 3 هم نداره

====
دوستان متوجه شدن از چه استدلالی میگه ویدیو mac فیک هست؟

wonderful
18-09-2009, 14:56

در مورد بازیهای دست ساز بگم که اون که همون طور از اسمش پیداست دست سازه پس این مشکلات توش طبیعیه
یا به مدل psp شما نمیخوره

wonderful
18-09-2009, 14:59
برای psp فقط God of War®: Chains of Olympus موجود می باشد

1 و 2 و 3 هم نداره

====
دوستان متوجه شدن از چه استدلالی میگه ویدیو mac فیک هست؟

ما که سرعت نداریم :41:بگو قضیه ی فیلمه چیه؟

mori2985
18-09-2009, 15:10
آقا سلام
من برنامه PSP Media Player v0.06 رو دانلود کردم توش دو تا پوشه بود که یکیش EBOOT , و دیگری Source و داخل EBOOT دو تا دیگه پوشه بود که یکیش %PMP و دیگری PMP بود , این پوشه ها رو کجا باید کپی کنم تا برنامه اجرا بشه؟

alireza fatemi
18-09-2009, 15:28
ما که سرعت نداریم :41:بگو قضیه ی فیلمه چیه؟

گفتم که متوجه نشدم چه استدلالی می کنه
ولی صفحه آپدیت فریمویر 6 رو که رو psp خودش هست با صفحه ای که تو ویدیو mac هست مقایسه می کنه ولی من نتونستم فرقشو بفهمم

sonixax
18-09-2009, 17:35
گروه mac یه سری کد توی اینترنت پخش کرده و گفته فرم ویر 6 در حال هک شدن هست.

انشا الله ، خدا از دهنت بشنوه :11:

آقا سلام
من برنامه PSP Media Player v0.06 رو دانلود کردم توش دو تا پوشه بود که یکیش EBOOT , و دیگری Source و داخل EBOOT دو تا دیگه پوشه بود که یکیش %PMP و دیگری PMP بود , این پوشه ها رو کجا باید کپی کنم تا برنامه اجرا بشه؟

تا جایی که من میدونم اونی که تهش % داره پوشه تمپ هستش ، شما باید اونی که % نداره رو کپینی توی گیمز .

SamGun
18-09-2009, 18:08
علی جون آیا امکان اضافه کردن CODEC های صوتی تصویری به PSP هست ؟؟

و اینکه چه نوع برنامه هایی برای این کنسول ساخته شده که مفید باشه ؟؟؟

اگه لینکشو بدی ممنون میشم عزیزم !!

راستی من از وقتی که ورژن رو از 3.50 به 3.60 ارتقا دادم احساس میکنم OVER CLOCK ضعیف تر شده و وقتی روی 333 میزارم

با گزینه ی Default فرقی نمیکنه !!!

ولی در ورژن 3.50 میتونم بگم سرعت فریم بازی با 333 حدود 2 برابر بیشتر میشد !!!

یعنی میزان Over Clock رو کاهش دادن یا اینکه هماهنگی ورژن یا Board کاهش پیدا کرده !!!؟؟؟

دستت مرسی جیگر :31:

mori2985
18-09-2009, 19:56
سلام, من قبلا سوال زیر رو پرسیدم و یکی لطف کرد و جواب داد ( البته اگه بشه گفت جواب ). من هرچی تو اینترنت گشتم و به پستهای دیگه سر زدم برنامه ای که باشه و بر روی 3000 اجرا بشه پیدا نکردم .لطفا برنامه پخش فیلم , که DIVX و wmw و فرمتهای دیگه را ساپورت کنه و بر روی 3000 , 5.03 FW اجرا بشه معرفی کنید .
خواهش می کنم:42:

*QWERT*
18-09-2009, 20:20
حتما فرمت بازی cso هست!
نه بابا iso هست.
راستی رفتم سیوت رو برداشتم هر چی زور زدم نتونستم برم.این همه مرحله رفتی هنوز bmw رو آزهد نکردی؟
من قسمت street تونستم bmw رو آزاد کنم.

انشا الله ، خدا از دهنت بشنوه
بابا تو که اونوری برو umd بگیر حالشو ببر.

*QWERT*
18-09-2009, 20:25
سلام, من قبلا سوال زیر رو پرسیدم و یکی لطف کرد و جواب داد ( البته اگه بشه گفت جواب ). من هرچی تو اینترنت گشتم و به پستهای دیگه سر زدم برنامه ای که باشه و بر روی 3000 اجرا بشه پیدا نکردم .لطفا برنامه پخش فیلم , که DIVX و wmw و فرمتهای دیگه را ساپورت کنه و بر روی 3000 , 5.03 FW اجرا بشه معرفی کنید .
خواهش می کنم:42:
من بودم.گفتم برو توی تاپیک (دانلود همه ی برنامه ها و والپیپرها و بازی های دست ساز برای psp)
اگه اینجا نبود میتونی بری یه comverter پیدا کنی با اون کار کنی.:10:
میتونی بری اینجا و کانورتر دان کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/CODE]

alyx
18-09-2009, 20:45
این nfs هم چقدر زود تموم شد!!!! سه روزه رسیدم به قسمت آخرش!!!
ولی کم بودن مراحلش به کیفیت گرافیکش می ارزه.خیلی رو جزئیات ماشینا کار کردن... واقعا بهترین بازی ماشین واسه پی اس پیه....فکر نکنم گران توریسمو هم در حدش باشه...
ولی خیلی تعصبیه چون این bmw راحت همه ماشینا رو میگیره...حتی بوگاتی و کونیخ زگ و پاگانی رو!!!!!

*QWERT*
18-09-2009, 20:50
فکر نکنم گران توریسمو هم در حدش باشه...

چی میگی:18:عامو مگه gt رو ندیدی؟بهت پینهاد میکنم برو ببین دیگه از این حرفا نمیزنی:20:

ولی خیلی تعصبیه چون این bmw راحت همه ماشینا رو میگیره...حتی بوگاتی و کونیخ زگ و پاگانی رو!!!!!
مال من که اینجوری نیست!!!مرحله آخر قسمت street یارو 15 ثانیه ازم مییفته جلو:18:دوم میشم ولی هر چی میگازونم این bmw رو نمیشه بگیرمش:41:

danavan
18-09-2009, 21:00
سلام من هميشه با تبديل فايلهاي ويدئويي به فرمت قابل پخش در psp مشکل داشتم بلاخره يه نرم افزار پيدا کردم به نام Badaboom (از سايت بازي سنتر) که به مشکلاتم پايان داد.
بزرگترين حسنش تبديل با سرعت فوق العاده بالاست ( اگر کارت گرافيکتون NVIDIA سري 8 به بعد باشه)
يه فيلم يک ساعت و نيمه تقربا يک ربع!
اينم لينک دانلودش همراه با کرکش:

m.behnam
18-09-2009, 21:04
سلام
دوستان اگه این FW 6 هک شه هک درست و حسابی میشه یا نه مثل اون هکها موقتی هست؟؟!
من فک کنم رو psp جدیدا موقتی رو قدیمیا دائمی!!
TANX

alyx
18-09-2009, 21:06
مال من که اینجوری نیست!!!مرحله آخر قسمت street یارو 15 ثانیه ازم مییفته جلودوم میشم ولی هر چی میگازونم این bmw رو نمیشه بگیرمش

فقط باید دقت کنی که به در و دیوار نخوری و به موقع دریفت کنی.اونوقت میبینی که همه رو میگیری... البته باید نیترو رو هم بذاری برای آخرین دور و یا آخرای پیست که جاده مستقیمه...
توی یکی از مراحل آخر هم کافیه همون اول نیترو بزنی تا دیگه کسی دستش بهت نرسه!ولی سخت ترین مراحلش بعضی از اون مراحلیه که باید با ماشین قهرمان اون مرحله مسابقه بدی.مثلا اون قسمت که باید در مدت زمان مشخص با دوج وایپر طرف پیست رو تموم کنی....بارها شد که با اختلاف کمتر از یک ثانیه دوم میشدم!

wonderful
18-09-2009, 21:10
سلام من هميشه با تبديل فايلهاي ويدئويي به فرمت قابل پخش در psp مشکل داشتم بلاخره يه نرم افزار پيدا کردم به نام Badaboom (از سايت بازي سنتر) که به مشکلاتم پايان داد.
بزرگترين حسنش تبديل با سرعت فوق العاده بالاست ( اگر کارت گرافيکتون NVIDIA سري 8 به بعد باشه)
يه فيلم يک ساعت و نيمه تقربا يک ربع!
اينم لينک دانلودش همراه با کرکش:

بله این کانورتر به جای cpu از gpu استفاده میکنه به خاطر همین سرعت کانورتش بیشتره

wonderful
18-09-2009, 21:14
سلام
TANX

فعلآ هیچی معلوم نیست یه خبر پخش شد که بیشتر مثل شایعه بود تا واقعیت

amirrasa kateb
18-09-2009, 22:15
سلام
TANX
داداش این مشکل از فریم ور نیست مشکل از طراحی مادربورد پی اس پی جدیداست که راحت نمیشه دستکاریشون کرد

amirrasa kateb
18-09-2009, 22:22
فعلآ هیچی معلوم نیست یه خبر پخش شد که بیشتر مثل شایعه بود تا واقعیت
داداش من رفتم ویدیو هارو توی یوتوب نگاه کردم
اول اینکه می گفت گروه مک یعنی مت و جک بعد گفتش که COMING SOON که مانوشتیم یعنی خواهد آمد نه این که بزودی خواهد آمد و حدود 1 یا 2 ماه دیگه میاد
بعد گفتش که ما موفق شدیم این ورژن رو دستکاری کنیم و برروی پی اس پی مون نصب کنیم اما هنوز نتونستیم توانایی اجرای ISO رو بهش بدیم

goooorg
19-09-2009, 02:50
سلام به تمامی دوستان عزیز :10:
اقا من میخواستم ببینم پلاگین برای فریمور 5.55 نیومده میخوایم تم ctf بریزیم نمیشه.کسی هست کمکمون کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:11:

sonixax
19-09-2009, 02:53
اقا من میخواستم ببینم پلاگین برای فریمور 5.55 نیومده میخوایم تم ctf بریزیم نمیشه.کسی هست کمکمون کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:11:

این تم های CTF در عمل چه فرقی دارند ؟

sonixax
19-09-2009, 02:56
داداش این مشکل از فریم ور نیست مشکل از طراحی مادربورد پی اس پی جدیداست که راحت نمیشه دستکاریشون کرد

عزیزم این مشکل نیست ، قابلیته .

alireza fatemi
19-09-2009, 04:20
وقتی 5.55 هک نشده پلاگین هم براش نیست

این تم های CTF در عمل چه فرقی دارند ؟

یکی از مهمترین فرق های ctf اینه که نحوه چینش منو ها میتونه متفاوت باشه و صدا ها هم میتونه تغییر کنه

با مقایسه تم ها توی تاپیک خودش متوجه میشی

amirrasa kateb
19-09-2009, 09:35
اصلا مگه فریمور 6.55 هک شده که شما میخواید روش پلاگین نصب کنید؟
من برای فریمور 5.50موندم بعد شما برای 5.55 که اصلا هک نشده پلاگین می خواید؟

amirrasa kateb
19-09-2009, 09:36
عزیزم این مشکل نیست ، قابلیته .
بله می دونم قابلیتیه که سونی برای مادربورد گزاشته تا هک نشه اما برای ما که مشکل هست دیگه:31:
کسی میدونه چجوری میشه CTF هارو توی 5.50 جن کامل نصب کرد؟

amirrasa kateb
19-09-2009, 10:31
اشتب شد لطفا پاک بشه

M_F_GAMER
19-09-2009, 10:54
دوستان من تو بازیه "Resistance: Retribution" یک مشکلی دارم و یک سیو می گذارم از یک مرحله ی اون و ممنون میشم یکی اون مرحله رو رد کنه و سیوش رو برام قرار بده!
خیــــــــــــــــــلی ممنـــــــــــــــون.
لینک سیو:

kamil_ps3
19-09-2009, 11:55
این سیوت ماله need for speed: shift هست.

در ضمن این تاپیک رو بیخودی باز نکردیم:

amirrasa kateb
19-09-2009, 12:03
این TENCHU SHADOW ASSASISNS بازی باحالیه پیشنهاد می کنم بازی کیدش

M_F_GAMER
19-09-2009, 12:35
این سیوت ماله need for speed: shift هست.

در ضمن این تاپیک رو بیخودی باز نکردیم:

بله درستش کردم.ببخشید!
در ضمن من اونجا هم همین پست رو دادم.گفتم اینجا بیشتر سر می زنند اینجا هم بگذارم!

kamil_ps3
19-09-2009, 13:00
من دانلود کردم ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه؟ نکنه این بازی نسخه ژاپنی هم داشته باشه؟

M_F_GAMER
19-09-2009, 13:13
من دانلود کردم ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه؟ نکنه این بازی نسخه ژاپنی هم داشته باشه؟
نه!!!!!!نسخه ژاپنی نداره.:13:

kamil_ps3
19-09-2009, 13:24
پس چرا کار نمیکنه؟ وقتی مال خودم رو مبذارم کار میکنه(من تمام سیو بازیهامو تو PC نگه میدارم)

بزار یه بار دیگه دانلود کنم ببینم درس میشه.

alyx
19-09-2009, 13:34
من که توی رزیستنس اونجایی که دختره رو از توی اون چمبره نجات میدم گیر کردم.... دختره میگه به من اسلحه بده که کمکت کنم...اما این یارو میگه نه!
بعدشم توی هیچکدوم از پناهگاهها در امان نیستم...یا خودم کشته میشم یا اون دختره!!!!

M_F_GAMER
19-09-2009, 13:42
من که توی رزیستنس اونجایی که دختره رو از توی اون چمبره نجات میدم گیر کردم.... دختره میگه به من اسلحه بده که کمکت کنم...اما این یارو میگه نه!
بعدشم توی هیچکدوم از پناهگاهها در امان نیستم...یا خودم کشته میشم یا اون دختره!!!!
کدوم اونجایی که یک گنده بک از هوا به شما حمله می کنه؟

wonderful
19-09-2009, 13:44

از این به بعد این مشکل هارو اینجا مطرح کنید

راهنمایی در بازی های psp !!!!!!

تا این تاپیک خلوت تر بشه اون تاپیکم جون بگیره

با تشکر:31:

sonixax
19-09-2009, 16:30
وقتی 5.55 هک نشده پلاگین هم براش نیست

یکی از مهمترین فرق های ctf اینه که نحوه چینش منو ها میتونه متفاوت باشه و صدا ها هم میتونه تغییر کنه

با مقایسه تم ها توی تاپیک خودش متوجه میشی

چه خوب ، آقا آدرس تاپیکش رو میدی ؟

alireza fatemi
19-09-2009, 16:38
چه خوب ، آقا آدرس تاپیکش رو میدی ؟

بفرما:

دانلود Theme های معمولی و CTF برای PSP [تم های Flash 0 ممنوع!]

جناب(اسمتو نگفیا:دی)

شما خودت برای سونی کار میکنی یا بابات صاحب سونیه؟:دی

M_F_GAMER
19-09-2009, 16:55
دوستان دو تا عکس جدید:

alyx
19-09-2009, 18:03
بچه ها این بازی Soul Calibur IV Broken Destiny هنوز ریلیز نشده؟
عکساشو دیدم...چه خفن بود!

Vamp!r3
19-09-2009, 18:06

چزا عزيز...چند وقته ريليز شده...

choory
19-09-2009, 19:29

خیلی وقت هست که منتشر شده.البته خیلی هم خفن نیست.

میتونی از لینک های زیر دانلود کنی.

alireza fatemi
19-09-2009, 19:49
خیلی وقت هست که منتشر شده.البته خیلی هم خفن نیست.

میتونی از لینک های زیر دانلود کنی.

منم دانلودش کردم به شدت ضایع شدم

راستی چرا کم پیدایی؟!

امان از دست psn:دی

choory
19-09-2009, 20:01
منم دانلودش کردم به شدت ضایع شدم

راستی چرا کم پیدایی؟!

امان از دست psn:دی

اما زیاد هم بد نیست.من فقط به خاطر کرایتوس دانلودش کردم.

کم پیدا هستم بیشتر به خاطر پست زیر.از فردا هم شاید 2-3 هفته ای نیام.

نه بابا این دولت به PSN ما هم کار داره دیروز که اصلا نمیشد کانکت شم.امروز هم کانکت میشه اما هی دیسکانکت میشه و توی بازی لگ داره. :2: :18:
بعد میگن چرا تعداد معتادان زیاد میشه :31:
بر میدارن پورت های PSN را میبندند دوستان نمیتونند آنلاین بازی کنند میرن توی کوچه معتاد میشن : دی :31:
البته حق هم دارند ممکنه بچه ها از قسمت چت psn استفاده کنند و با هم هماهنگ کنند و یک کودتای بزرگ راه بیندازند :13:

rassool
19-09-2009, 20:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه بابا این دولت به PSN ما هم کار داره دیروز که اصلا نمیشد کانکت شم.امروز هم کانکت میشه اما هی دیسکانکت میشه و توی بازی لگ داره. :2: :18:
بر میدارن پورت های PSN را میبندند دوستان نمیتونند آنلاین بازی کنند میرن توی کوچه معتاد میشن : دی :31:
البته حق هم دارند ممکنه بچه ها از قسمت چت psn استفاده کنند و با هم هماهنگ کنند و یک کودتای بزرگ راه بیندازند :13:
چه بازی هایی رو انلاین بازی میکنی؟؟؟ با umd یا از روی مموری؟؟ من اینترنت پر سرعت دارم مودم وایرلس هم دارم 2 سه تا بازی قدیمی مثلا pes یادم نیست چه ورژنیش چند تا قبلی رو امتحان کردم هیچکس رو برای بازی پیدا نمیکنه البته زیاد ور نرفتم بهش ببینم میشه یا نه اگه میشه شما یه آموزش بزار ممنون:10:

choory
19-09-2009, 20:19
چه بازی هایی رو انلاین بازی میکنی؟؟؟ با umd یا از روی مموری؟؟ من اینترنت پر سرعت دارم مودم وایرلس هم دارم 2 سه تا بازی قدیمی مثلا pes یادم نیست چه ورژنیش چند تا قبلی رو امتحان کردم هیچکس رو برای بازی پیدا نمیکنه البته زیاد ور نرفتم بهش ببینم میشه یا نه اگه میشه شما یه آموزش بزار ممنون:10:

من بازی ها را از روی مموری اجرا میکنم و هیچ مشکلی هم نداره.
من فقط فعلا بازی های syphon fil**ter combat ops و resistance retributio را بازی کردم.
داخل بازی resistance retributio همیشه 150 نفری آنلاین هستن.اما بازی syphon fil**ter combat ops شب ها بیشتر شلوغه.ساعت 19 تا 5

تمام بحث ها در رابطه با وصل شدن به اینترنت با psp و آنلاین بازی کردن در تاپیک زیر:

[آموزش] روش های اتصال psp به اینترنت و انجام بازی ها به صورت آنلاین (پست اول حتما خوانده شود!!)

alireza fatemi
19-09-2009, 21:00
اما زیاد هم بد نیست.من فقط به خاطر کرایتوس دانلودش کردم.

کم پیدا هستم بیشتر به خاطر پست زیر.از فردا هم شاید 2-3 هفته ای نیام.

نه بابا این دولت به PSN ما هم کار داره دیروز که اصلا نمیشد کانکت شم.امروز هم کانکت میشه اما هی دیسکانکت میشه و توی بازی لگ داره. :2: :18:

پس میخواین این جا هم کودتا کنین:دی

من میگم کلا باید برای هر کنسول تالار جدا زده بشه چون الان خیلی "همه چیز در مورد کنسول ها" در هم بر هم شده

همین دوستومون sonixax با اینکه خیلی اینجا فعالیت می کنن هنوز تاپیک تم های psp رو ندیده بودن

این روزا هم باید قید بازی آنلاین رو بزنیم:41:
pokerstar همچنان کانکت نمیشه:19::19:

M_F_GAMER
19-09-2009, 21:17
اینم دو تا عکس جدید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _portable_psp_006.jpg.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _portable_psp_008.jpg.jpg

amirrasa kateb
19-09-2009, 22:44
اینم دو تا عکس جدید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _portable_psp_006.jpg.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _portable_psp_008.jpg.jpg
شما هم چه گیری دادی به assassins :13:

metaler-soad
19-09-2009, 23:02
بچه ها با هزار بدبدختی رفتم توپخونه یه vol از بازیهای psp رو گرفتم که توش manhunt 2 هم هست :8:
کلا فقط به خاطر این بازی رفتم
تو این dvd هفت تا بازی بود
همش اجرا شد
به جز man hunt 2 :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

انقد سوختم که نمیدونین
تو بازی میره
new game رو هم میزنم
loading بازی میاد ولی همونجا میمونه
چیکار کنم حالا
یعنی مشکل از بازی هست یا از psp من؟؟؟

wonderful
19-09-2009, 23:03

خوب باید گیر بده اگه مثل بازی pc ش قوی باشه میدونی چی میشه؟
.
.
.
.
.
.
.
حالا اگه رو فریم ور های هک شده نیاد میدونی چی میشه؟

metaler-soad
19-09-2009, 23:04
به خاطر اینکه یکی از شاخای psp هست که اگه بیاد مترکونه :46:

wonderful
19-09-2009, 23:07
بچه ها با هزار بدبدختی رفتم توپخونه یه vol از بازیهای psp رو گرفتم که توش manhunt 2 هم هست :8:
همش اجرا شد

انقد سوختم که نمیدونین
تو بازی میره
new game رو هم میزنم
چیکار کنم حالا

مشکل از بازیه
خیلی سوزش داشت نه؟

منم از این سوزشا داشتم از اسلامشهر بلند میشی میری توپخونه یه سی دی میخری میاری می بینی ای بابا اشتباهی داده اقا

metaler-soad
19-09-2009, 23:15
مشکل از بازیه
خیلی سوزش داشت نه؟

منم از این سوزشا داشتم از اسلامشهر بلند میشی میری توپخونه یه سی دی میخری میاری می بینی ای بابا اشتباهی داده اقا
یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد
هیچ راهی نداره
پسوندش هم cso هست

kamil_ps3
19-09-2009, 23:24
من از این بازی های خراب شده تا دلت بخواد دارم.

تنها راهش دانلود کردن بازیه . اگه میخوای بازی تقریبا مطمین باشه با پسوند ISO دانلود کن.

wonderful
19-09-2009, 23:31
یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد
هیچ راهی نداره
پسوندش هم cso هست

حالا یه بار به iso تبدیل کن شاید بیاد

mohammad_dj_kazin
19-09-2009, 23:33
همش اجرا شد

انقد سوختم که نمیدونین
تو بازی میره
new game رو هم میزنم
چیکار کنم حالا
umd iso mode رو عوض کن احتمالا درست میشه
اگر نشد
باید فرمت iso پیدا کنی
این فرمت های cso کلا بیخود هستند

wonderful
19-09-2009, 23:39
umd iso mode رو عوض کن احتمالا درست میشه
اگر نشد
باید فرمت iso پیدا کنی
این فرمت های cso کلا بیخود هستند

خوب چرا پیدا کنه

تبدیل کنه

sonixax
19-09-2009, 23:50
بفرما:

دانلود Theme های معمولی و CTF برای PSP [تم های Flash 0 ممنوع!]

جناب(اسمتو نگفیا:دی)

شما خودت برای سونی کار میکنی یا بابات صاحب سونیه؟:دی

اسم منو که همه میدونن اینجا :31:

ID من هم داستان دراز داره ، به سونی ربطی نداره به بازی سونیک ربط داره .

alireza fatemi
19-09-2009, 23:56
اسم منو که همه میدونن اینجا :31:

ID من هم داستان دراز داره ، به سونی ربطی نداره به بازی سونیک ربط داره .

مثل اینکه فقط من اسمتو نمی دونم:دی

برای این پرسیدم که برای سونی کار میکنی چون اینجا خیلی از سونی دفاع میکنی:دی
گفتم شاید مال باباته می خوای ضرر نکنه:دی

sonixax
20-09-2009, 00:01
مثل اینکه فقط من اسمتو نمی دونم:دی

برای این پرسیدم که برای سونی کار میکنی چون اینجا خیلی از سونی دفاع میکنی:دی
گفتم شاید مال باباته می خوای ضرر نکنه:دی

البته مشخصه که من از سونی دفاع میکنم ، یعنی انقدر تابلو شده ؟

alireza fatemi
20-09-2009, 00:16
البته مشخصه که من از سونی دفاع میکنم ، یعنی انقدر تابلو شده ؟

البته نه به این شدت ولی تاپیک بوی سونی گرفته:دی

حالا این ویدیو رو ببین بعد برای ما تعریف کن :دی

sonixax
20-09-2009, 00:22
البته نه به این شدت ولی تاپیک بوی سونی گرفته:دی

حالا این ویدیو رو ببین بعد برای ما تعریف کن :دی

خوب اسم تاپیک بوی سونی میده به من چه :

تمامی مسائل در رابطه با Psp (فقط در اینجا) ! ( پست اول حتما خوانده شود ! ) !

فیلمرو هم دیدم ، قدیمیه میاد PSP رو فرمور 6 ای که خودش انگولی کرده میاره بالا .

metaler-soad
20-09-2009, 00:30
از همتون ممنونم
با این تفاسیر که بچه ها گفتن هیچ راهی ندارم
سرعت دانلودم مزخرفه - نمیشه dl کنم
آقای mohhamad-dj من umd iso mode رو هم عوض کردم نشد
یه راه میمونه - اونم تبدیله
چه جوری باید cso رو به iso تبدیل کنم-با چه برنامه ای-اگه کسی داره لطف کنه بزاره-حجمش زیاد نباشه لطفا

amirrasa kateb
20-09-2009, 00:42
از همتون ممنونم
با این تفاسیر که بچه ها گفتن هیچ راهی ندارم
سرعت دانلودم مزخرفه - نمیشه dl کنم
آقای mohhamad-dj من umd iso mode رو هم عوض کردم نشد
یه راه میمونه - اونم تبدیله
چه جوری باید cso رو به iso تبدیل کنم-با چه برنامه ای-اگه کسی داره لطف کنه بزاره-حجمش زیاد نباشه لطفا
برنامه yacc

تازه فارسی هم داره
کلا خیلی برنام دبشیه