PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

wonderful
03-09-2009, 14:19
بچه ها اولین تاپیکی هست که 1000 صفحه ای میشه؟
یه چیزی در مورد Go:
یه جا خوندم نوشته بود سونی اومده باطریش رو اینترنال کرده و بازیای اصل رو هم از کپی تشخیص میده.
من فکر نمیکنم دیگه هک بشه.دیگه SONY الکی که نیست.

یه تاپیکم هست تو قسمت خودرو اون خیلی وقته 1000 صفحه شده

مسابقه تشخیص اسم ماشین از عکسشه

*QWERT*
03-09-2009, 14:20
این هم پست 10000 این تاپیک :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتم مال خودم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این که قبول نیست اصلا ربطی به این تاپیک نداره.:41:
مال من باید میبوووووووووووووووود:9::37::an gry:

gomnam23
03-09-2009, 14:32
این هم پست 10000 این تاپیک :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتم مال خودم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جه معنی داره . آقا من اعتراض دارم . 3 تا پست پشت سر هم مورد داره. من رو بگو که 3 ساعته رو سایت خوابیدم.

من میرم سازمان ملل شکایت می کنم .

choory
03-09-2009, 14:42
از چه روشی قراره هک بشه؟
آقا علی لینک سول کالیبور رو نداری که دیگه نخواد از این بلاها به سرش بیاری؟؟

من از کجا میدونم قراره از چه روشی هک بشه؟:31:
مگه من هکر هستم.
اما با توجه به اینکه سونی هی امنیت را برده بالا با روش های قدیمی کپی خور نمیشود.و هکر ها باید از روش جدیدی وارد شوند.

علی عزیز (ali_ranger22) داخل پست زیر بازی Soul Calubur را که این عملیات روش انجام شده را برای دانلود قرار داده اند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این که قبول نیست اصلا ربطی به این تاپیک نداره.:41:
مال من باید میبوووووووووووووووود:9::37::an gry:

اتفاقا باید پست 10000 به همین شکل باشه : دی :21:

جه معنی داره . آقا من اعتراض دارم . 3 تا پست پشت سر هم مورد داره. من رو بگو که 3 ساعته رو سایت خوابیدم.

من میرم سازمان ملل شکایت می کنم .

نه چه موردی داره.
یکی از پست هام که جواب *QWERT* جان بود.
پست بعدیم هم آموزش بود که برای راحتی در سرچ حتما باید داخل پست مجزا باشه.
پست بعدی هم چون 10000 پست تاپیک بود نباید پست مفید باشه.:39: :31:

اصلا پست 10000 برای دوستان من نخواستم : دی :7::10:

دوستان حواسشون جمع باشه پست 100000 (صد هزار) این تاپیک را هم از دست ندهند.

*QWERT*
03-09-2009, 14:50
علی عزیز (ali_ranger22) داخل پست زیر بازی Soul Calubur را که این عملیات روش انجام شده را برای دانلود قرار داده اند
اول که این rapid که برا من resume نداره
دوم میرم دان کنم نامرد این زیری رو بهم میگه:
You have reached the download limit for free-users

choory
03-09-2009, 14:55
اول که این rapid که برا من resume نداره
دوم میرم دان کنم نامرد این زیری رو بهم میگه:
You have reached the download limit for free-users

خب راپید برای کاربران free رسیوم ندارد.
میتونم برات ببرم روی یک سرور دیگه یا برای یک مدت اکانتم را بهت قرض بدم تا دانلود کنی.

*QWERT*
03-09-2009, 15:00
میتونم برات ببرم روی یک سرور دیگه یا برای یک مدت اکانتم را بهت قرض بدم تا دانلود کنی.
خیلی آقایی دمت گرم.روی filezzzz این راک باند رو با resume دان کردم.اگه میشه بذارید اونجا.
adsl من ترکیده از بس سرعتش بالاست(50)

wonderful
03-09-2009, 15:04
خیلی آقایی دمت گرم.روی filezzzz این راک باند رو با resume دان کردم.اگه میشه بذارید اونجا.
adsl من ترکیده از بس سرعتش بالاست(50)

خوش به حالتون همه adsl دارید کاش منم adslداشتم تو کف این بازی های جدید نمیموندم هر جا هم میرم این dissidia رو نداره

*QWERT*
03-09-2009, 15:10
خوش به حالتون همه adsl دارید
اگه یه نگا میکردی میدیدی سرعت adsl منو.حالا این که نوشتم 50 خیلیه.بیشتر وقتا 32 میشه.بعد به اسم 64 گرفتیم.
تاپیک منحرف شد به شدت.

gomnam23
03-09-2009, 15:23
پست 10 : از Reza Shekarchi

Dark Alex 3.40 , 3.30 A2 OE

3.40 Open Edition A
Link 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Link 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Link 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3.30 A2

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Link 1[/URL

پست 100 : از Reza Shekarchi

قبل از هرچيزی بگم ميتونی به جای دادن 2 تا پست پشت سر هم جفتش رو توی يه پست بدی

چند نوع وجود داره وقتی اينستال رو ميزنی ولی ستاپ توی مموری نمياد که بری نصب کنی
که بر اساس تجربه خودم بهت ميگم

1: مموری رو اگه فرمت نکنی قبلش درست کپی نميشه! پس حتماً قبلش مموريت رو فرمت کن ، توی اموزش هم گفته شده
2: بعضی وقت ها اگه ديدی خيلی با سرعت زياد کپی تموم شد بدون درست کپی نکرده ، پس مموری رو فرمت کن و دوباره برنامه رو باز کن و روی اينستال کليک کن ، اين حالات بعضی از مواقع پيش مياد که برای من هم اومده
3: مموريت تقلبی باشه که اون هم بازم ربطی نداره چون حجم انچنانی نداره ستاپ که نخواد نمايش داده بشه D:

نتيجه: بگرد دنبال 2 تا راه اولی

وقتی 3.10 داری ميتونی مستقيم تبديل کنی
من تاحالا خودم روی ورژن های sony 3.10 و اينا چيزی امتحان نکردم راستش رو بخوای که بهت بگم
اما 3.40 برای او اي و اس اي رو بگير و نصب کن ، وقتی اجراش کردی از توی پی اس پی اگه نخواد نصب کن ارور ميده و برميگرده توی ايکس ام بی
اگه اينجوری شد که بايد برگردونی ورژن دستگات رو به 1.5
پس طبق اموزش عمل کن ، يه توضيح مختصر هم اگه بدم اينکه
بايد اپگريد کنی به 2.8
بعد دانگريد بکنی به 2.8 هن
بعد به 1.5
بعد به ورژن دلخواه

باريکلا به خودم و موفق باشی D:

پست 1000: از mazi_z_PSP

چند بار بگم به دوستان تازه وارد خواهش ميکنم پستهای يک خطيتون رو تو يک پست بدين.
کاری نداره ها.
اگر ادامه بدين به مديران اطلاع ميدم

پست 10000: از choory

این هم پست 10000 این تاپیک :31:

گفتم مال خودم هست

اینم یه تاریخچه کوچولو

Arshia001
03-09-2009, 16:38
این آموزش جدید برای سول کالیبر رو بازی های دیگه هم جواب میده؟اگه بده که خیلی خوبه،ولی راستش چشمم آب نمیخوره این روش همیشه کار بده،چون کتابخانه های دستگاه هم با آپدیت به روز میشن.

M_F_GAMER
03-09-2009, 16:54
دوستان لیست بازی های psp تا سال 2012!
دیدنش خالی از لطف نیست!

TR4NC3
03-09-2009, 18:16
بازی Soul Calibur: Broken Destiny رو دان کردم .. خیلی قشنگه ولی فکر نکنم به پای تکن 6 برسه ...

ali_ranger22
03-09-2009, 20:11
1000 صفحه ای شدن تاپیک رو تبریک می گم
رکوردی زدیم که به این زودیا تو انجمن کنسول شکسته نمیشه ! :دي

975319
03-09-2009, 20:24
سلام به همه... امروز رفتم 3000رو بخرم ولی یارو گفت سفارش میدم از تهران برات بیارن(من رشت هستم)...منم گفتم شنبه میام واسه سفارش...می خوام توی یه کاغذ این مشخصات رو بنویسم و بگم که اینو می خوام...اگه جاییش احتیاج به تصحیح داشت لطفا بهم بگین----> psp3000مشکی با فریم ور زیر5.0 و کپی خور شده-رم 8 گیگ اصلی-روکش صفحه...چیزه دیگه ای هم لازمه؟

alireza fatemi
03-09-2009, 20:33
سلام به همه... امروز رفتم 3000رو بخرم ولی یارو گفت سفارش میدم از تهران برات بیارن(من رشت هستم)...منم گفتم شنبه میام واسه سفارش...می خوام توی یه کاغذ این مشخصات رو بنویسم و بگم که اینو می خوام...اگه جاییش احتیاج به تصحیح داشت لطفا بهم بگین----> psp3000مشکی با فریم ور زیر5.0 و کپی خور شده-رم 8 گیگ اصلی-روکش صفحه...چیزه دیگه ای هم لازمه؟

دو تا نکته رو توجه کن:

فریمویرش زیر 5.03 باشه

به خاطر کپی خور بودنش پول ازت نگیره

mehdi30nema
03-09-2009, 20:35
تو بازي manhunt2 گير كردم اونجايي كه وارد يه اتاق ميشي يه نفر از اسپيكر صحبت ميكنه تا صحبتش تموم ميشه ميميرم خواهشا راهنمايم كنيد.

باید با تفنگ بلند گو ها رو بترکونی تا نمیری

mori2985
03-09-2009, 20:50
سلام .من تازه یک psp 3000 خریدم .می خواستم بدونم موقعی که psp تو شارژه می شه با اون بازی کرد و برای باتری ضرر نداره؟

wonderful
03-09-2009, 20:54

راستی اینو بهت بگم اگه داری پول مموری اصلو میدی(بیشتر از 40 تومن) همونجا جلو خودش امتحان کن ببین اصله یا قلابیه

اینجوریم امتحان کن دستگاه رو روشن کن مموری رو بذار داخلش مثلث رو بزن برو به information ببین جلوی magic gate چی نوشته اگه نوشته supported اصله اگه نوشته unknown بدون قلابیه

hootan0411
03-09-2009, 23:18
باید با تفنگ بلند گو ها رو بترکونی تا نمیری

تشكر ولي مشكل اينجاست كه جاي بلند گوها نميدونم كجاست

hamid_hitman47
04-09-2009, 03:10
سلام..
این برنامه هایی که دو تا فولدر توشون هستو چه کار باید کرد!؟
مثلا من برنامه ی PSPlayerMT رو گرفتم وقتی از RAR خارج می کنم توش دو تا فولدر با نام های PSPlayerMT و %PSPlayerMT هست ..اینا رو باید کجا کپی کنم!؟
الان چند تا برنامه دارم همشون توشون دوتا فولدر همنام هست که یکیشون فقط یه % اضافه داره!!
کسی میدونه باید چیکار کرد!؟

Arshia001
04-09-2009, 08:56
باید بریزی توی فولدر PSP/GAME و بعد از ریکاوری کرنل دستگاه رو تنظیم کنی روی 150.

mori2985
04-09-2009, 09:42
آقا سوال ما رو کسی جواب نمی ده؟
آیا موقعی که psp رو تو شارژ می زنی می شه بازی کرد و باتری خراب نمی شه ؟
بعد این اورکلاک کردن psp که cpu رو , رو 333 می زارن برای دستگاه ضرر داره یا نه؟

choory
04-09-2009, 11:54

سلام.
دوست عزیز شما چون عضو جدید هستی تا پست را ارسال کنی نمایش داده نمیشود و باید ابتدا مدیران تائید کنند تا نمایش داده شود.
زمانی هم که مدیران تایید میکنند سوال شما چند صفحه ای عقب می افتد و کسی نمیبینه.

اما جواب سوال شما.

بله هنگام شارژ هم میتونی بازی کنی و مشکلی پیش نمیاد.باطری psp سگ جون تر از این حرف ها هست.
گذاشتن clock cpu روی 333/166 هم برای دستگاه مشکلی ایجاد نمیکند.

Arshia001
04-09-2009, 12:24
این قضیه ی آورکلاک PSP خیلی جالب شایع شده!باحالیشم اینه که هیچ کس حواسش نیست که سونی از اول آندرکلاکش کرده داده بیرون!واقعا دوست داشتم بدونم افسانه ی آورکلاک از کجا اختراع شده.به هر حال این قضیه افسانست.سرعت دستگاه از اول 333 بوده که سونی به علت نامعلوم(احتمالا کاهش مصرف باتری) آندرکلاک کرده به 222.از فیرمور 3.50 به اینور بازی ساز ها میتونن اگه نیاز داشتن برگردونن به حالت اول(;(scePowerSetClockFrequency(333,333,167) که همون 333 باشه.به همین خاطر هم گاد آو وار با فیرمور 3.50 در اومد.

ali_ranger22
04-09-2009, 12:35

حتی شما می تونی باتری رو دربیاری دستگاه رو بزنی تو شارژ و بازی کنی !

Doctor.Freeman
04-09-2009, 13:19
حتی شما می تونی باتری رو دربیاری دستگاه رو بزنی تو شارژ و بازی کنی !

آره به نظره من هم اينطوري بهتره . چون من قبلا يه PSP FAT داشتم . هميشه تو خونه باطري توش بود و ميزدم به شارژ و بازي ميكردم . وقتي ميخواستم بفروشمش باطريش خيلي زود شارژ خالي ميكرد . اون بنده خدايي كه ميخواست ازم بخره پرسيد : اينو ميزدي به شارژ بازي ميكردي . منم گفتم : آره . بعد گفت واسه همين خراب شده .
به نظر من كه باطري رو در بيار بعد بزن به شارژ . . .
موفق باشي :31:

resident_evil
04-09-2009, 14:37
سلام و خسته نباشین خدمت PSP دارن عزیز و به خصوص کاربران فعال این بخش که زحمات زیادی میکشن و به پیشرفت این انجمن کمک زیادی کردن .

همون طور که حتما دیدن پست اول ویرایش شده که باید از علی جان ( Choory ) ممنون باشیم که زحمتش رو کشیده و کار کاربران رو راحت تر کرده و همون طور هم که مشاهده کردین نام تاپیک هم ویرایش شده و به آخرش ( پست اول حتما خوانده شود ) اضافه شده ! اومدم که ازتون درخواست کنم حتما قبل از سوال پرسیدن پست اول رو بخونید ! اگر به جوابتون نرسیدید بعد سوالتون رو بپرسید . امیدوارم که همکاری کنید .

موفق و پیروز باشید .

gomnam23
04-09-2009, 14:58
آره به نظره من هم اينطوري بهتره . چون من قبلا يه PSP FAT داشتم . هميشه تو خونه باطري توش بود و ميزدم به شارژ و بازي ميكردم . وقتي ميخواستم بفروشمش باطريش خيلي زود شارژ خالي ميكرد . اون بنده خدايي كه ميخواست ازم بخره پرسيد : اينو ميزدي به شارژ بازي ميكردي . منم گفتم : آره . بعد گفت واسه همين خراب شده .
به نظر من كه باطري رو در بيار بعد بزن به شارژ . . .
موفق باشي :31:

البته خرابی شما به خاطر زیاد تو شارژ بودنه چون اگه باطری پر باشه و شما باز بزنید به شارز باطزی خراب میشه ( مثل موبایل)

alireza fatemi
04-09-2009, 15:14
البته خرابی شما به خاطر زیاد تو شارژ بودنه چون اگه باطری پر باشه و شما باز بزنید به شارز باطزی خراب میشه ( مثل موبایل)

مثلا اگر یه شب تا ظهر تو شارژ باشه خراب میشه؟

من چند بار یادم رفت از شارژر رو از برق در بیارم ولی باتری هم هیچ مشکلی نداره

hamid_hitman47
04-09-2009, 16:35
سلام..
این برنامه هایی که دو تا فولدر توشون هستو چه کار باید کرد!؟
مثلا من برنامه ی PSPlayerMT رو گرفتم وقتی از RAR خارج می کنم توش دو تا فولدر با نام های PSPlayerMT و %PSPlayerMT هست ..اینا رو باید کجا کپی کنم!؟
الان چند تا برنامه دارم همشون توشون دوتا فولدر همنام هست که یکیشون فقط یه % اضافه داره!!
کسی میدونه باید چیکار کرد!؟

باید بریزی توی فولدر PSP/GAME و بعد از ریکاوری کرنل دستگاه رو تنظیم کنی روی 150.

نمیشه....هر دو تا فولدرو باید کپی کنی تو PSP/GAME!؟؟؟
مثلا هم فولدر PSPlayerMT و %PSPlayerMT رو؟

gomnam23
04-09-2009, 21:47
مثلا اگر یه شب تا ظهر تو شارژ باشه خراب میشه؟

من چند بار یادم رفت از شارژر رو از برق در بیارم ولی باتری هم هیچ مشکلی نداره

بله اگه این موضوع زیاد اتفاق بیفته از عمر باتری کم میشه. البته این موضوع رو واسه موبایل مطمئنم ولی فکر کنم PSP بعد از چند ساعت جریان ورودی رو قطع می کنه چون واسه من اگه تو شاژ جا بمونه بعد از مدتی چراغ نارنجی پاور خاموش میشه.

alireza fatemi
04-09-2009, 22:17
بله اگه این موضوع زیاد اتفاق بیفته از عمر باتری کم میشه. البته این موضوع رو واسه موبایل مطمئنم ولی فکر کنم PSP بعد از چند ساعت جریان ورودی رو قطع می کنه چون واسه من اگه تو شاژ جا بمونه بعد از مدتی چراغ نارنجی پاور خاموش میشه.

نکته خوبیه

تا حالا بهش توجه نکرده بودم

kamil_ps3
05-09-2009, 10:52
سلام میخواستم بدونم کی تا حالا بازی Rainbow_Island_Evolution رو بازی کرده؟جالبه؟ ارزش 800 مگ دانلود کردن داره؟

hamid_hitman47
05-09-2009, 12:18
سلام میخواستم بدونم کی تا حالا بازی Rainbow_Island_Evolution رو بازی کرده؟جالبه؟ ارزش 800 مگ دانلود کردن داره؟

بازی تقریبا بازی ضعیفیه! تو سبک 3D Platformer بازی های خیلی بهتری هم میتونی پیدا کنی:
به امتیاز هایی هم که این بازی از چند تا سایت معتبر گرفته نگاه کن:

GameSpot : 4.5/10
IGN: 5/10
VideoGamer : 4/10
Game Chronicles : 4.5/10
Eurogamer: 4/10
GameZone: 6/10
Playstation Official Magazine UK: 4/10

kamil_ps3
05-09-2009, 13:28
بازی تقریبا بازی ضعیفیه! تو سبک 3D Platformer بازی های خیلی بهتری هم میتونی پیدا کنی:
به امتیاز هایی هم که این بازی از چند تا سایت معتبر گرفته نگاه کن:

GameSpot : 4.5/10
IGN: 5/10
VideoGamer : 4/10
Game Chronicles : 4.5/10
Eurogamer: 4/10
GameZone: 6/10
Playstation Official Magazine UK: 4/10

از شما ممنون.

مثله این که امروز حتما باید یه بازی دانلود کنم و گرنه خوابم نمیبره:27:.
از این بازی ها کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Tenchu 4 Shadow Assasins

Spider man friends or foe

2ch-hamher(این یکی حجمش کمه حالا بگین جالبه؟)

Dragonball Evolution

:11::11::11::11::11::11::11::11::11:

Arshia001
05-09-2009, 13:54
دو تای اولیو فکرشونم نکن.بعدیا رو نمیدونم.

نمیشه....هر دو تا فولدرو باید کپی کنی تو PSP/GAME!؟؟؟
مثلا هم فولدر PSPlayerMT و %PSPlayerMT رو؟

آره.

hamid_hitman47
05-09-2009, 14:59
از شما ممنون.

مثله این که امروز حتما باید یه بازی دانلود کنم و گرنه خوابم نمیبره:27:.
از این بازی ها کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Tenchu 4 Shadow Assasins

Spider man friends or foe

2ch-hamher(این یکی حجمش کمه حالا بگین جالبه؟)

Dragonball Evolution

:11::11::11::11::11::11::11::11::11:

به نظر من Tenchu 4 Shadow Assasins ارزش داره یه بازی تقریبا خوبه..من خودم لذت بردم..سبکشم ساده بگم نینجا بازی و شمشیر بازیه..تو بازی مخفی کاری هم خیلی وجود داره..کلا بازی خوبیه و امکانات مناسبی هم داره.البته مشکلاتی هم داره
ولی خوب اگه یه امتحان کنی ضرر نمی کنی..
.
Spider man friends or foe هم یه بازیه معمولیه...اگه خیلی به Spider-Man علاقه داری برو دنبالش وگرنه خیلی زود از بازی خسته میشی..

2ch-hamher : اطلاعات ندارم... نمی گی حجمش کمه ..خوب خودت یه تستی کن ببین خوبه یا نه..اگه خوب بود به ما هم معرفی کن.:46:

Dragonball Evolution : اصلا سراغش نرو...بازی خیلی ضعیفه...خیلی بازی بهتر از این تو سبک Fighting وجود داره.
فقط توجه کن که میانگین نمراتی که از 10_ 15 تا سایت معتبر گرفته شده 10/2.8
دیگه خودت حساب کن بازی چطوریاست!!

raminxxx
05-09-2009, 18:04
سلام
چه جوری میتونم فلش و صفحات ذخیره(web) شده رو روی psp بالا بیارم؟؟؟؟

sonixax
05-09-2009, 18:09
به نظر من Tenchu 4 Shadow Assasins ارزش داره یه بازی تقریبا خوبه..من خودم لذت بردم..سبکشم ساده بگم نینجا بازی و شمشیر بازیه..تو بازی مخفی کاری هم خیلی وجود داره..کلا بازی خوبیه و امکانات مناسبی هم داره.البته مشکلاتی هم داره
ولی خوب اگه یه امتحان کنی ضرر نمی کنی..
.

آقا من این تنچو رو بازی کردم و دارم بازی میکنم همش مخفی کاریه که یه جا رسیدم ، یعنی ماموریت دوم اونجایی که باید اون یارو سامورایی یه که پای مجسمه بودا وایساده رو بکشی ، نمیشه که نمیشه :((

Arshia001
05-09-2009, 19:54
تنچو نمونه ی بارز بازی ایه که فقط روی گیم پلی کار نشده!مثلا موقع اسم پرسیدن تمام کاراکتر های ژاپنی رو (2000 تا کانجی) از روی صداشون میاره.فیلم هاشم خوبن.فقط گیم پلی رو نداره لامصب!

alipsp
05-09-2009, 21:25
تنچو نمونه ی بارز بازی ایه که فقط روی گیم پلی کار نشده!مثلا موقع اسم پرسیدن تمام کاراکتر های ژاپنی رو (2000 تا کانجی) از روی صداشون میاره.فیلم هاشم خوبن.فقط گیم پلی رو نداره لامصب!

دادا مثل خیلی از بازی ها که سبک دارن.تنچو هم گیم پلی قدیمی خودشو حفظ کرده.
زمان پی اس 1 هم همین بود.من که خیلی حال کردم:8:

آقای sonixax این مرحله چند راه برای تموم کردن داره.یکیش اینه:
شما از همون دم در برو سمت راست از کنار دیوار شمعهارو فوت کن تا صد سال زنده باشی:31:
شوخی کردم فوت کن توی تاریکی برو تا برسی آخر سالن بعد آروم بچسب به مجسمه برو پشت یارو و پخ پخش کن

hamid_hitman47
05-09-2009, 21:52

تایید میشه.این بازی گیم پلی مخصوص به خودش رو داره.به نظر منم گیم پلی راضی کنندست.یه خوبی هم داره اینه که دستت تقریبا بازه چه طور مرحله ها رو رد کنی.

*QWERT*
05-09-2009, 22:30
بچه ها این بازی چه جوریه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arshia001
05-09-2009, 23:30
تایید میشه.این بازی گیم پلی مخصوص به خودش رو داره.به نظر منم گیم پلی راضی کنندست.یه خوبی هم داره اینه که دستت تقریبا بازه چه طور مرحله ها رو رد کنی.

اینگونه بباید بود؟شاید من زیاد بازیش نکردم...:20:

kamil_ps3
06-09-2009, 00:26
سلام دوستان بازی Tenchu 4 Shadow Assasins رو دانلود کردم .در یک کلام فوقالعاده بود .
2ch-hamher هم دانلود کردم(فایل iso هست ولی 280 مگه) با این که دو بعدیه ولی خیلی جذاب و گرافیک بالاست . خیلی باحاله.

اقا میخوام ارشیو جمع کنم

Final_Fantasy جالبه؟ گرافیکش چه جوریاست؟

( اخرین فاینل فانتزی که بازی کردم 6 سال پیش با ps1 بود)

sonixax
06-09-2009, 00:33

آقای sonixax این مرحله چند راه برای تموم کردن داره.یکیش اینه:
شما از همون دم در برو سمت راست از کنار دیوار شمعهارو فوت کن تا صد سال زنده باشی:31:
شوخی کردم فوت کن توی تاریکی برو تا برسی آخر سالن بعد آروم بچسب به مجسمه برو پشت یارو و پخ پخش کن

اِ مگه شمع های این مرحله هم فوت میشن ؟ نمیدونستم .
برم ببینم چه گندی میزنم ، دمت گرم .

hamid_hitman47
06-09-2009, 09:26
بچه ها این بازی چه جوریه؟

فعلا بیخیالش شو...رو این فریم ور ها ی کپی خور شده نمیاد :41:

اینگونه بباید بود؟شاید من زیاد بازیش نکردم...:20:

آره یه خورده بازی کنی سبک بازیش میاد دستت

سلام دوستان بازی Tenchu 4 Shadow Assasins رو دانلود کردم .در یک کلام فوقالعاده بود .
2ch-hamher هم دانلود کردم(فایل iso هست ولی 280 مگه) با این که دو بعدیه ولی خیلی جذاب و گرافیک بالاست . خیلی باحاله.

اقا میخوام ارشیو جمع کنم

( اخرین فاینل فانتزی که بازی کردم 6 سال پیش با ps1 بود)

کلا سری Final_Fantasy بیشترشون بازی های خوبین.
شما کدوم نسخه منظورتونه!؟
من این 3 تا نسخه رو پیشنهاد میدم:

Crisis Core: Final Fantasy VII
واسه سال 2008 ...بازی خوبیه.
Dissidia Final Fantasy
اینم جدیدترینه...تازه 10 _12 روزی میشه اومده..بازی تو سبک fighting( تعجب که نکردی!!:18:...من خودم این نسخه رو هنوز بازی نکردم ولی خیلی ازش تعریف میشه
Final Fantasy Tactics: The War of The Lions
اینم تو سبک Turn-Based Strategy واسه سال 2007

kamil_ps3
06-09-2009, 09:51
کلا سری Final_Fantasy بیشترشون بازی های خوبین.
شما کدوم نسخه منظورتونه!؟
من این 3 تا نسخه رو پیشنهاد میدم:

Crisis Core: Final Fantasy VII
واسه سال 2008 ...بازی خوبیه.
Dissidia Final Fantasy
اینم جدیدترینه...تازه 10 _12 روزی میشه اومده..بازی تو سبک fighting( تعجب که نکردی!!:18:...من خودم این نسخه رو هنوز بازی نکردم ولی خیلی ازش تعریف میشه
Final Fantasy Tactics: The War of The Lions
اینم تو سبک Turn-Based Strategy واسه سال 2007

crisis core رو دانلود کردم همون اول بازی گیر کردم :31::31::31:.( همون جایی که باید بری جلوی کامپیوتر نمیدونم چی کار کنم( میگه مثلت بزن و mision ولی این گزینه فعال نیست چی کار کنم؟):10::10:

ali_ranger22
06-09-2009, 12:01

5 تا فاینال فانتزی واسه psp داریم
بازسازی 1 و 2
کرایسیس کر
تاکتیکز
دیسیدیا

من به جز دیسیدیا بقیه رو بازی کردم تا حالا
تاکتیکز و کرایسیس فوق العاده بودن

kamil_ps3
06-09-2009, 12:57
crisis core رو دانلود کردم همون اول بازی گیر کردم :31::31::31:.( همون جایی که باید بری جلوی کامپیوتر نمیدونم چی کار کنم( میگه مثلت بزن و mision ولی این گزینه فعال نیست چی کار کنم؟):10::10:

قربون دستت اگه بلدی بگو ببینم اینجا رو باید چی کار کنم؟

mehdi30nema
06-09-2009, 13:08
بالاخره این بازی دیسیدیا را گرفتم و بازی کردم . باید بگم که تا اینجا خیلی عالی بود به خصوص دموهای بازی

wonderful
06-09-2009, 14:00
می بینم که هی داره پشت سر هم بازی می یاد و بحث بازی ها خیلی داغ شده

M_F_GAMER
06-09-2009, 14:32
بعد از این بازی جدید فایتینگ که بازیه دیگه ای نیومده که.:5:
بیشتر بحث ها سر هم اجرا شدن بازی هاست!
دوستان یک کیلزون هست برای psp که اسمشم نمی دونم چیه!نسخه ی 2ش می خواد بیاد!:27::20:
خواستم بگم خوشحال بشید!
الان خوشحال شدید؟

wonderful
06-09-2009, 15:09
بعد از این بازی جدید فایتینگ که بازیه دیگه ای نیومده که.:5:
بیشتر بحث ها سر هم اجرا شدن بازی هاست!
دوستان یک کیلزون هست برای psp که اسمشم نمی دونم چیه!نسخه ی 2ش می خواد بیاد!:27::20:
خواستم بگم خوشحال بشید!
الان خوشحال شدید؟

اسمش liberation بود من قبلآ خوشحال شده بودم

P A R S A
06-09-2009, 15:19
دوستان سلام
من اگه الان بگم بابام از ایرلند برام بخـــــره، فریمویر 5.03 گیرش میاد؟ اگه 5.05 بود میشه دانگرید کرد؟

wonderful
06-09-2009, 15:28
دوستان سلام
من اگه الان بگم بابام از ایرلند برام بخـــــره، فریمویر 5.03 گیرش میاد؟ اگه 5.05 بود میشه دانگرید کرد؟

5.03 یا پایین تر باشه . به نظر من خودت از اینجا بخری بهتره یا کامل به پدرت توضیح بده :10:

P A R S A
06-09-2009, 15:38
5.03 یا پایین تر باشه . به نظر من خودت از اینجا بخری بهتره یا کامل به پدرت توضیح بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم باید 5.03 باشه، میخوام ببینم چند وقته نسخه های جدیدتر اومده یعنی PSP های بازار معمولا کدوم FirmWare رو دارن؟
شاید هم از اینجا گرفتم!

wonderful
06-09-2009, 16:48
میدونم باید 5.03 باشه، میخوام ببینم چند وقته نسخه های جدیدتر اومده یعنی PSP های بازار معمولا کدوم FirmWare رو دارن؟
شاید هم از اینجا گرفتم!

من از ایرلند خبر ندارم ولی تو ایران درصدش زیر 5 هست فریم ویرش بالاتر از 5.03 باشه

P A R S A
06-09-2009, 17:18
من از ایرلند خبر ندارم ولی تو ایران درصدش زیر 5 هست فریم ویرش بالاتر از 5.03 باشه
به خاطر جدید بودنش کسی نداره یا به خاطر کپی خور نبودنش!؟
قیمتش تهران چنده؟ (میدونم جاش اینجا نیست، ولی همین یه باره!)

ali_ranger22
06-09-2009, 20:14
خب منم با کمک داش مهدی بالاخره تونستم این دیسیدیا رو پیدا کنم !
یه ذره بازی کردم ولی تا همینجا هم عالی بودش

wonderful
06-09-2009, 20:57
اقا پارسا
به خاطر هردو

تو تهران مدل 2000 بین 180 تا 200 . مدل 3000 بین 190تا 210

kamil_ps3
07-09-2009, 00:39
دوستان لطفا یکی بگه چجوری psp رو به وسیله ی لپ تاب به اینترنت وصل کنم (تنضیمات هم در لپ تاب و هم در psp رو توضیح بدید)

اگرم لینکی از امزشش از فروم های دیگه دارید بزارید ممنون میشم(فکر کنم تو بازی سنتر دیدم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم)

975319
07-09-2009, 00:41
امروز با 220 تومن رفتم تا 3000 بگیرم ولی یارو میگه 250 تومن...بهش گفتم 3روز پیش همکارتون گفتن 220 تومن...تهران 180 تومنه...گفت فعلا تابستونه و من میدم 250...هیچکس رو هم ندارم تا از تهران واسم بفرسته...این فروشگاه هم تنها فروشگاه توی رشته...میگه مموری بهت میدم 45 تومن...گفتم اصله؟یعنی دستگاه مموری رو میشناسه؟...گفت نمیشناسه ولی اصله

alireza fatemi
07-09-2009, 01:37
امروز با 220 تومن رفتم تا 3000 بگیرم ولی یارو میگه 250 تومن...بهش گفتم 3روز پیش همکارتون گفتن 220 تومن...تهران 180 تومنه...گفت فعلا تابستونه و من میدم 250...هیچکس رو هم ندارم تا از تهران واسم بفرسته...این فروشگاه هم تنها فروشگاه توی رشته...میگه مموری بهت میدم 45 تومن...گفتم اصله؟یعنی دستگاه مموری رو میشناسه؟...گفت نمیشناسه ولی اصله

خریدی؟!!!:18:

عجب آدم خوش انصافی بوده :13:

مموری رو هم گرون میداده هم اینکه تقلبی بوده

sonixax
07-09-2009, 02:00
دوستان لطفا یکی بگه چجوری psp رو به وسیله ی لپ تاب به اینترنت وصل کنم (تنضیمات هم در لپ تاب و هم در psp رو توضیح بدید)

اگرم لینکی از امزشش از فروم های دیگه دارید بزارید ممنون میشم(فکر کنم تو بازی سنتر دیدم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم)

تا جایی که من میدونم برای این کار باید Access Point داشته باشی که این کار رو فقط میتونی با Router انجام بدی ..

mohammad_dj_kazin
07-09-2009, 07:43
خریدی یا نه؟؟
بابا نخری یه وقت
5 تومن هم خرج اتو بوست نمیشه بیا تهرا بگیر
اصلا نمارزه از این بی انصافا خرید کنی

ali_ranger22
07-09-2009, 09:24
من شنبه توپخونه بودم ! 3000 رو میدادن 180 تومن

choory
07-09-2009, 09:47

با با از این فروشنده های دزد نخرید.
شما اگه میتونی خودت یه سر برو تهران بخر یا از فروشگاه فتحی خرید کن.برات با تیپاکس میفرسته.کارش هم خوبه.

مموری تقلبی الاخ خیلی خیلی گرون باشه 10-15 تومن هست.
الان مموری 4 گیگ اصلی با 5 سال گارانتی ایرانرهجو 27 تومنه.

بعد من نمیفهمم این بابا مموری تقلبی را چه شکلی میده 45 تومن؟:18:

راستی تو شهرتون نمایندگی سونی نیست؟(Sony center)
اگه هست مموری را میتونی ازش بخری.چون تمام نمایندگی ها قیمت هاشون یکی هست.شاید psp هم داشته باشه.

برای اینکه شما بتونی همچین کاری انجام بدی باید کارت شبکه وایرلس لپ تاپ قابلیت تبدیل به Access Point را داشته باشه.
برای اینکه بفهمی همچین قابلیتی داره شما از کانکشن وایرلس لپ تاپ یک properties بگیر و روی Configure کلیک کنید بعد در صفحه جدید به تب Advanced برو اگر گزینه ای با نام AP Operational Mode وجود داشت کارت شبکه شما همچین قابلیتی دارد.

اگه AP Operational Mode بود بگو تا بگم باید چیکار کنی.

kamil_ps3
07-09-2009, 10:31
برای اینکه شما بتونی همچین کاری انجام بدی باید کارت شبکه وایرلس لپ تاپ قابلیت تبدیل به Access Point را داشته باشه.
برای اینکه بفهمی همچین قابلیتی داره شما از کانکشن وایرلس لپ تاپ یک properties بگیر و روی Configure کلیک کنید بعد در صفحه جدید به تب Advanced برو اگر گزینه ای با نام AP Operational Mode وجود داشت کارت شبکه شما همچین قابلیتی دارد.

اگه AP Operational Mode بود بگو تا بگم باید چیکار کنی.

دیدم داره. لطفا ادامه بدید.

choory
07-09-2009, 10:35
دیدم داره. لطفا ادامه بدید.

خدمت شما:46:
آموزش وصل شدن psp به اینترنت به وسیله laptop

راستی گزینه xlink mode را هم ببین داره یا نه.
میخواهم تا عصر یک آموزش در رابطه با آنلاین بازی کردن با برنامه xlink بنویسم.یعد بشینیم باهم آنلاین بازی کنیم.

975319
07-09-2009, 11:05
نه نخریدم....خیلی بی انصاف بود...اینجا تا دلتون بخواد نمایندگی سونی هست ولی پی اس پی ندارن...البته برای خرید رم حتما میرم پیششون...ممنونم بچه ها که راهنماییم کردین

ali_ranger22
07-09-2009, 11:46
این دیسیدیا انیمیشن اولش اینقدر قشنگ بود که من فکم 1 متر باز شد !! :دي
خدا بود ! مثل تمام Intro های بازی های فاینال فانتزی

shakerifar
07-09-2009, 14:54
دوستان میخواستم ببینم راهی نیست که psp هنگ نکنه وسط بازی ؟؟؟کلی ضد حال هستش

wonderful
07-09-2009, 15:00

وسط بازی خاصی گیر می کنه یا وسط همه ی بازی ها گیر می کنه یکم اطلاعات بیشتری بدید

M_F_GAMER
07-09-2009, 15:13
دوستان این spider man جدیده(web of shadow)قشنگه؟اصلا میارزه دانلود کنم؟
چطوریه یکم توضیح بدید!

Arshia001
07-09-2009, 15:22

اگه بازی CSO هست ISO کن بریز.اگه نه مموریت سرعت نداره.

shakerifar
07-09-2009, 15:26
سط بازی خاصی گیر می کنه یا وسط همه ی بازی ها گیر می کنه یکم اطلاعات بیشتری بدید
نه وسط بازی خاصی نیستش بعضی بازی ها اینجوری میشه بعضی ها هم نمیشه

اگه بازی CSO هست ISO کن بریز.اگه نه مموریت سرعت نداره.
به نظرم خودمم از مموری هستش
باید برم تو کار تعویض مموری:41:

wonderful
07-09-2009, 15:32
دوستان این spider man جدیده(web of shadow)قشنگه؟اصلا میارزه دانلود کنم؟
چطوریه یکم توضیح بدید!

شدیدآ ارزش دانلود نداره به نظر من خیلی بازی ضعیفیه

نه وسط بازی خاصی نیستش بعضی بازی ها اینجوری میشه بعضی ها هم نمیشه

به نظرم خودمم از مموری هستش
باید برم تو کار تعویض مموری:41:
خوب اگه سرعت مموریت پایینه صد در صد از اونه
اگه میتونی یه عکس از مموریت بنداز

shakerifar
07-09-2009, 16:06
اصلا مموریم fake هستش:31:
الان قیمتا چجوری هستش ؟؟؟یعنی مثلا 8gb اصل چند هستش؟؟؟

choory
07-09-2009, 16:11
اصلا مموریم fake هستش:31:
الان قیمتا چجوری هستش ؟؟؟یعنی مثلا 8gb اصل چند هستش؟؟؟

4 گیگ اصل با گارانتی ایران رهجو 25-27 تومن
8 گیگ اصل با گارانتی ایران رهجو 45-48 تومن

*QWERT*
07-09-2009, 18:33
دوستان برنامه ای چیزی برا بازی IL 2 sturmovik نیومده که بشه روی 5.03 اجراش کرد؟؟

*QWERT*
07-09-2009, 20:52
یه بازی خیلی خفن بگید که شوتر اول شخص باشه.جنگ جهانی نباشه.گرافیکشم توپ باشه.
i love همتون

975319
07-09-2009, 21:02
خلاصه یه 3000 خریدم:27: با رم 8 گیگ شد 270 تومن(البته رشت هستما)...5-6 تا بازی هم ریخت توش...تا حالا داشتم روکش ال سی دیش رو وصل می کردم...چه گرافیکی داره پسر!!!!!!!:18:ذوق می کنییییییییییییییییییییییی یم:31:

wonderful
07-09-2009, 21:06
خلاصه یه 3000 خریدم:27: با رم 8 گیگ شد 270 تومن(البته رشت هستما)...5-6 تا بازی هم ریخت توش...تا حالا داشتم روکش ال سی دیش رو وصل می کردم...چه گرافیکی داره پسر!!!!!!!:18:ذوق می کنییییییییییییییییییییییی یم:31:

مبارک باشه امید وارم باهاش همه ی بازی هارو بخوری :33::33::33::33:

ولی تو تهران می تونستی خیلی ارزون تر بخری

M_F_GAMER
07-09-2009, 21:09
i love همتون
اگه پیدا کردین به منم بگین چون که من تا الان شوتر اول شخص توپ بازی نکردم رو psp!

wonderful
07-09-2009, 21:14
i love همتون

من یه دونه می شناسم call of duty که هم جنگ جهانیه هم فوق العاده کوتاهه ( تو 3 ساعت تمومش می کنی ) هم کنترل سختی داره کلآ تو کنسول های دستی اکشن اول شخص خوب در نمیاد به همین دلیل شرکت ها ی تولید کننده ی بازی تو این ژانر واسه psp بازی زیادی نساخته اند

alipsp
07-09-2009, 21:37
i love همتون

اگه پیدا کردین به منم بگین چون که من تا الان شوتر اول شخص توپ بازی نکردم رو psp!

رسیستانس فوق العاده هست.البت سوم شخصه ها
مدال آو هانر هم خوبه

mohammad_dj_kazin
07-09-2009, 21:55
مبارک باشه:10:
من توی قم با رم 8 گیگ گرفتم220
ولی بازم مبارک باشه:31:

gomnam23
07-09-2009, 21:56

مبارک باشه. آقا با توجه به این که شهرستانی خوب خریدی من خودم به شخصه با خرید اینترنتی مخالفم و مسافرت به تهرون رو هم عاقلانه نمی دونم پس خرید تو شهر خودت بهترین کاره. در کل شدیدا" مبارک باشه.

975319
08-09-2009, 00:19
این فروشنده ها توی رشت خیلی نامردن...آخه اینقدر اختلاف قیمت!!!!!!!در کل ایراد نداره....از همه بروبکس ممنونم...خط ADSL هم واسه دانلود بازیهای جدید دارم...اگه چیزه خدایی پیدا کردین بگین تا منم دانلود کنم...مرسی

choory
08-09-2009, 04:19

مبارک باشه دوست عزیز.

اگر مموری که خریدی اصل باشه با توجه به قیمت مموری 8 گیگ اصل (45-50) بد نخریدی خوب هم نخریدی.
اما اگه مموری تقلبی باشه(15-20 تومن) یکم گرون خریدی.

مموری را تست کردی ببینی اصله؟

kamil_ps3
08-09-2009, 10:30

دوستان من نزدیک 1 گیگو 200 مگ دانلود کردم.حیف نیست اینجا گیر کنم (اول بازی):31::31:.

gomnam23
08-09-2009, 10:37
دوستان من نزدیک 1 گیگو 200 مگ دانلود کردم.حیف نیست اینجا گیر کنم (اول بازی):31::31:.

شما وقتی تو اون اتاقی چند تا کار باید بکنی دقیقا" نوشته انگلیسی که بهت می گه رو بگو تا کمکت کنم.

ali_ranger22
08-09-2009, 10:39
دوستان من نزدیک 1 گیگو 200 مگ دانلود کردم.حیف نیست اینجا گیر کنم (اول بازی)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیف که من خیلی وقت پیش بازی کردم یادم رفته !
بازیش هم طولانیه تقریبا
شما فک کنم باید بری به سمت اون ساختمون بزرگه بری توش با اون کامپیوتره کاری نداشته باش

kamil_ps3
08-09-2009, 10:45
اقا میگه مثلث بزن و روی mision کلیک کن اما این گزینه غیر فعاله حالا چیکار کنم؟؟

gomnam23
08-09-2009, 10:56
اقا میگه مثلث بزن و روی mision کلیک کن اما این گزینه غیر فعاله حالا چیکار کنم؟؟

مثلث رو بزن ببین همه ی mail ها تو خوندی؟ بعد اونی باهت حرف می زنه از اتاق رفت بیرون؟ اگه رفته تو هم برو پشت در و ضربدر رو بزن تا در بازشه. اگه نرفته تو با هر کی که تو اتاق هست حرف بزن( برو جلوشون ضربدر)
اصلا تو همون اتاق اولی یا وارد اتاق دوم شدی؟ اگه وارد اتاق دوم شدی بگو. اگه بتونی یه عکس بزاری عالی میشه.
اینقدر بچه ها حرف این دیسیدا( اشتباه نوشتم؟) رو زدن منم حوس کردم و دیروز ورژن قبلیش ( همینی که شما توش به مشکل بر خوردید ) رو دارم بازی می کنم.

kamil_ps3
08-09-2009, 12:16
اقا با چه برنامهی میتونم از بازی عکس بگیرم؟

gomnam23
08-09-2009, 12:48

با موبایلی دوربینی چیزی بگیر . اگه وارد اتاق دوم شدی ( اصلا" دری رو باز کردی؟) یه سزی دستگاه شبیه به هم هست کنار هم گذاشته و کنارش رفیقت وایساده باید بری پیش دستگاه و دکمه ای که میگه رو بزن.

975319
08-09-2009, 13:37
از همه ی بروبکس ممنونم....بچه ها بهترین ورژن از بازیهای کراش و نید فور اسپید و فاینال فانتزی کدومه؟(البته اگه همشون ورژن های مختلف دارن)...می خوام دانلود کنم...راستی سونیک واسه psp هم هست؟

wonderful
08-09-2009, 13:50

با این پلاگین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه ورژن دستگاهت 5.03 هستش شاید کار نکنه حالا یه بار امتحان کنی بد نیست

از همه ی بروبکس ممنونم....بچه ها بهترین ورژن از بازیهای کراش و نید فور اسپید و فاینال فانتزی کدومه؟(البته اگه همشون ورژن های مختلف دارن)...می خوام دانلود کنم...راستی سونیک واسه psp هم هست؟

من یه پیشنهاد واست دارم جای نید فور اسپید . midnight club la remix رو دانلود کن که صد تای نید فور اسپید می ارزه

در مورد بازیهای دیگه ای هم که گفتی کراش رو نمی دونم جدیدترین فاینال فانتزی هم dissidia هستش سونیک هم واسه psp هست

M_F_GAMER
08-09-2009, 15:24
من یه پیشنهاد واست دارم جای نید فور اسپید . midnight club la remix رو دانلود کن که صد تای نید فور اسپید می ارزه
ای گل گفتی....اگه نید فور اسپید دانلود کنی الکی وقت و حجمت رو به باد دادی.
همین رو دانلود کن خیلی بهتره.

Arshia001
08-09-2009, 15:59
متاسفانه دوستان متوجه نیستن که پی اس پی باز ها هم دوست دارن نید فور اسپید بازی کنن!به همین خاطر هر نید فور اسپیدی که تا حالا واسه پی اس پی در اومده مزخرف خالص بوده.برعکس میدنایت کلاب تنها بازیش که خوشم اومد همین ورژنش بود!جالبه،نه؟

amirarsenal
08-09-2009, 18:15
سلام

آقا من داشتم بازی راک بند رو بازی میکردم از بازی اومدم بیرون بعد دستگاهم رو خاموش کردم
بعد که دوباره دستگاهم رو روشن کردم دیدم هیچ کدوم از بازیهام رو نمیشناسه و اصلآ تو قسمت گیم نوشته نات گیم!
بنظرتون مشکل از چیه
فریمویر دستگاهم هم جدیترینه
5.50 gen b
ممنون میشم

saddegh
08-09-2009, 18:40
سلام

آقا من داشتم بازی راک بند رو بازی میکردم از بازی اومدم بیرون بعد دستگاهم رو خاموش کردم
بعد که دوباره دستگاهم رو روشن کردم دیدم هیچ کدوم از بازیهام رو نمیشناسه و اصلآ تو قسمت گیم نوشته نات گیم!
بنظرتون مشکل از چیه
فریمویر دستگاهم هم جدیترینه
5.50 gen b
ممنون میشم

شما یه بک اپ از سیوهات بگیر بعد از داخل پی اس پی یه فرمت بزن و به کامپیوتر وصل کن تو پوشه گیم یک فایل تکست درست کن مشکلی بود بگو.

*QWERT*
08-09-2009, 18:45
من یه دونه می شناسم call of duty که هم جنگ جهانیه هم فوق العاده کوتاهه ( تو 3 ساعت تمومش می کنی ) هم کنترل سختی داره کلآ تو کنسول های دستی اکشن اول شخص خوب در نمیاد به همین دلیل شرکت ها ی تولید کننده ی بازی تو این ژانر واسه psp بازی زیادی نساخته اند

رسیستانس فوق العاده هست.
مدال آو هانر هم خوبه
عزیزان من ممنون که به سوالام جواب ندادید:5:
من میگم شوتر اول شخص میگن رسیستانس،میگم جنگ جهانی نباشه میگن کال آو دیوتی:18:

*QWERT*
08-09-2009, 18:49
ای گل گفتی....اگه نید فور اسپید دانلود کنی الکی وقت و حجمت رو به باد دادی.
همین رو دانلود کن خیلی بهتره.

متاسفانه دوستان متوجه نیستن که پی اس پی باز ها هم دوست دارن نید فور اسپید بازی کنن!به همین خاطر هر نید فور اسپیدی که تا حالا واسه پی اس پی در اومده مزخرف خالص بوده.برعکس میدنایت کلاب تنها بازیش که خوشم اومد همین ورژنش بود!جالبه،نه؟
من به شما juiced 2 هم پیشنهاد میکنم.
گرافیکش توپه البته 2 دقیقه بیش بازی نکردم حالو اگه بد بود به من چه:31:

r4004
08-09-2009, 20:24
سلام
من تازه PSPخریدم
1-بازی ها را چطور باید روی مموری کپی کنم(PSPمن هک شده)
2-چند بازی روی مموری هست اما پیدایش نمیکنم

M_F_GAMER
08-09-2009, 20:57
سلام
من تازه PSPخریدم
مبارک باشه.انشاالله آنالوگش برات بچرخه!!!:31::10:
1.شما وقتی یک بازی رو دانلود می کنید فایل اول رو که از حالت فشرده خارج کنید بقیه ی فایل ها هم از حالت فشرده خارج میشن.بعد یک فایلی به وجود میاد که فرمتش iso یا cso هست.شما psp رو به pc متصل کنید و این فایل رو در پوشه ISO کپی کنید و وقتی کپی کردن تموم شد اتصال رو قطع کنید و به بازی بنشینید.
اگر هم بازی رو میخرید که فایلی به نام ISO یا CSO هست و نیاز به این نداره که از حالت فشرده خارج کنید.
2.فکر می کنم پوشه ی گیم شما در پوشه PSP پاک شده است.به پوشه ی PSP برید(با اتصال به PC)اگر پوشه ای به نام GAME پیدا نکردید یک پوشه با همین نام بسازید و وارد پوشه شید و یک تکست درست کنید.
این کار رو انجام بدید.
مشکلی بود در خدمتم!

M_F_GAMER
08-09-2009, 20:58
دوستان امروز dirt 2 منتشر شد.
کی میاد برای دانلود؟کسی خبر نداره به چه فریموری نیاز داره؟

wonderful
08-09-2009, 20:58
سلام
من تازه PSPخریدم

اولآ مبارکه
دومآ چجوری پیداش نمیکنی؟ وقتی به کامپیوتر وصل می کنی نمیدونی کجاست بدون تو پوشه ی iso هستش اگه تو psp پیدا نمیکنی یه فولدر به اسم GAME توی فولدر PSP (هردو پوشه با حروف بزرگ) بساز بعد مطمئن شو تو پوشه ی iso بازی هست

اقای M-F-GAMER هم به دوتا سوالت خیلی بهتر از من جواب داده اگه مشکلت حل نشد به پست من توجه کن

wonderful
08-09-2009, 21:04
اقا من بهت call of duty رو پیشنهاد نکردم که :46:گفتم من فقط اونو می شناسم بعدشم گفتم تو کنسول دستی زیاد دنبال این ژانر نباش چون هم حال نمیده هم بازیهاش کمه:10:

*QWERT*
08-09-2009, 21:08
گفتم تو کنسول دستی زیاد دنبال این ژانر نباش چون هم حال نمیده هم بازیهاش کمه
اتفاقا اصل حاله.

wonderful
08-09-2009, 21:22
جدآ حال می ده به من که اصلآ حال نمیده

*QWERT*
08-09-2009, 21:30
جدآ حال می ده به من که اصلآ حال نمیده
خوب هرکس یه سلیقه داره.
راستی ببین اینو میتونی دان کنی:

wonderful
08-09-2009, 21:41
خوب هرکس یه سلیقه داره.

دانلود نمیشه ؟ برای من که ارور می ده :19:

choory
08-09-2009, 21:56
خوب هرکس یه سلیقه داره.

این تم را از لینکی که داخل پست زیر هست دانلود کن.

*QWERT*
08-09-2009, 22:07
این تم را از لینکی که داخل پست زیر هست دانلود کن.

دمت گرم علی جون.چقدر شما به فکر ما هستی:11:

*QWERT*
08-09-2009, 23:27
کسی خبری،چیزی از این little big planet عزیز نداره؟
یه چیزی دربارش بگید خوب

975319
09-09-2009, 01:04
بچه ها من حواسم نبود و پی اس پی رو خاموش کردم.حالا از حالت کپی خور در اومده...فروشنده بهم گفته بود برم توی یه پوشه ی عکس تا دوباره کپی خور شه ولی الآن یادم نیست...میشه کمکم کنین؟

wonderful
09-09-2009, 10:22
بچه ها من حواسم نبود و پی اس پی رو خاموش کردم.حالا از حالت کپی خور در اومده...فروشنده بهم گفته بود برم توی یه پوشه ی عکس تا دوباره کپی خور شه ولی الآن یادم نیست...میشه کمکم کنین؟

برو اینجا

amirarsenal
09-09-2009, 12:00
سلام
آقا این داستان بازی سول کالیبور چیه؟
میره تو بازی هنگ میکنه!
یکی داستانش رو در بیاره ببینه قضیه چیه؟

M_F_GAMER
09-09-2009, 12:48
دوستان این بازی Resistance چه جوری هاست؟
یعنی اینکه این چند روزه چند تا بازی اعصاب خوردکن بازی کردم می خواهم یک بازی بکنم که آسون باشه.Resistance آسونه؟
در ضمن این medal of honor کدومش قشنگ تره؟اصلا اسون هست؟

shakerifar
09-09-2009, 13:04
یعنی اینکه این چند روزه چند تا بازی اعصاب خوردکن بازی کردم می خواهم یک بازی بکنم که آسون باشه.Resistance آسونه؟
یکی از بهترین بازی هاست من که خودم لذت بردم
متاسفانه آسون نیستش
Medal Of Honor ها هم زیاد جالب نیستند ولی بستگی به سلیقه شما داره

hamid_hitman47
09-09-2009, 13:38

Resistance بازی خوبیه. نقد کاملشم تو این پست:

به طور کل تو همه ی بازی ها اگه بازی ها رو حالت easy بازی کنی آسون میشن دیگه..البته کلی از جذابیت های بازی کم میشه..پیشنهاد می کنم حداقل رو حالت نرمال بازی کن که یه لذتی از بازی ها ببری...
medal of honor هم دو تا نسخه داره واسه psp:
Medal of Honor Heroes و Medal of Honor Heroes 2
جفتشون هم خیلی شبیه هستن به هم..به نظر من یه بازی متوسط رو به بالا هستن.

alierna
09-09-2009, 13:39
g-force تمام.:8::8::8::8::10:
شمام بازیش کنین.باحاله

alipsp
09-09-2009, 14:41

دوست عزیز شوتر اول شخص خیلی کمه واسه پی اس پی.
ولی واسه جبران این بازی رو بهت معرفی میکنم که گیم پلی شبیه به رزیدنت اویل 4 داره.البته اکشنه نه ترسناک.اگه دو نفرم باشین میشه شیر کرد و با هم بازی رو تموم کرد که خیلی هم لذت بخشه.

Miami Vice The Game

gomnam23
09-09-2009, 14:49
g-force تمام.:8::8::8::8::10:
شمام بازیش کنین.باحاله

با توجه به امضات می گم: رو UMD بازی کردی دیگه؟

M_F_GAMER
09-09-2009, 14:50
دوستان اگه درخواست سیو بدم اینجا میگذارید؟

gomnam23
09-09-2009, 15:00

تاپیک جدا داره ولی فکر کنم خیلی گرد و خاک گرفته باشه . حالا تو بازیت رو بگو.

ali_ranger22
09-09-2009, 15:20

می تونی تو این تاپیک درخواست بدی البته اگه قبلا نزاشته باشم
یه سرچی بزن

M_F_GAMER
09-09-2009, 15:40
من سیو pop:rs رو میخواهم.البته اولین جای سیو بعد از غول اول بازی!

M_F_GAMER
09-09-2009, 15:56
دوستان pop 2 سخت تره یا3؟
گفتم اگه 2 از 3 آسون تره دانلودش کنم!

mghaffari49
09-09-2009, 16:18
من زیاد وارد نیستم.اما میخواستم بدونم psp 3000 با psp slim چه فرقی از لحاظ سخت افزاری داره؟

M_F_GAMER
09-09-2009, 16:24
من زیاد وارد نیستم.اما میخواستم بدونم psp 3000 با psp slim چه فرقی از لحاظ سخت افزاری داره؟
اگر به اسم تاپیک دقت کنید نوشته حتما پست اول رو بخوانید.شما اگر پست اول رو می خوندید به جز این خیلی چیزها هم دستگیرتون میشد و دیگه به خودتون نمی گفتید ناوارد.
ولی بند عرض میکنم.
psp های 1000 و 2000 و 3000 هیچ تفاوتی در سخت افزار ندارد!

m.behnam
09-09-2009, 17:32
سلام
دوستان من خیلی دوست دارم بازی SKULLMONKEYS رو که برای ps1 هست رو تو psp بازی کنم اما با هر برنامه ای که برای psp هست تبدیل کردم بازی اجرا نشد و psp هنگ میکرد (البته من تنها با این بازی که خیلی علاقه دارم تو psp بازی کنم با این مشکل رو برو شدم) و با بقیه بازی ها هیچ مشکلی ندارم.
دوستان لطفا کمکم کنید و نگید که نمیشه !!!
TANX

975319
09-09-2009, 18:33
بجه ها بیلیارد باحال واسه پی اس پی داریم؟

alipsp
09-09-2009, 19:18
بجه ها بیلیارد باحال واسه پی اس پی داریم؟

شما بازی Gang Of London رو بریز با یه تیر 10 تا نشون میزنی.هم بازی اصلی قشنگه هم چند تا minigame داره که واقعا جای تحسین داره.هم گرافیکه mini game ها بالا هست وهم گیم پلی عالیه.خلاصه که انگار ها خودشون بازی اصلی هستن.دارت داره و بیلیارد و یه چیزی تو مایه های بولینگ و یه بازی هوش که خیلی جالبه و لنگه نداره.:5:

*QWERT*
09-09-2009, 19:32
بچه ها نظرتون درباره این بازی چیه؟ گرافیکش خوبه؟ ارزش دان داره؟

mori2985
09-09-2009, 19:34
سلام
می خواستم بدونم پسوند تم های psp چیه ؟
آخه یک جا می گه ctf ولی جایی دیگه دیدم پسوندش ptf هستش.
یک سوال دیگه هم دارم و اون اینکه این تم ها رو psp 3000 که با چیکن کپی خور شده نصب می شه ؟ آخه اولش باید یک پلاگین نصب بشه؟

alipsp
09-09-2009, 19:37
بچه ها نظرتون درباره این بازی چیه؟ گرافیکش خوبه؟ ارزش دان داره؟

این بازی مال بچه هاست خیلی چرته:13:

*QWERT*
09-09-2009, 19:41
این بازی مال بچه هاست خیلی چرته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
شما بازی کردید؟ گرافیکش چه جوریاس؟

M_F_GAMER
09-09-2009, 19:55
من سیو pop:rs رو میخواهم.البته اولین جای سیو بعد از غول اول بازی!

دوستان pop 2 سخت تره یا3؟
گفتم اگه 2 از 3 آسون تره دانلودش کنم!
کسی نبود این 2 تا مشکل ما رو برطرف کنه؟
دمتون گرم!

kamil_ps3
09-09-2009, 20:01
این بازی مال بچه هاست خیلی چرته:13:

اصلا هم چرت نیست. اتفا قا جالب هم هست .(البته برای من. شما رو نمیدونم )

یک بازی ریسینگ با گرافیک انیمیشنی هست.

حالا بستگی به سلیقه شما داره.:5:

تصاویری از گرافیک بازی در psp :

hamid_hitman47
09-09-2009, 20:11

بازیش بد نیست..حالت Fun داره.
اگه از فیلم Cars خوشت اومد حتما بازی کن100% لذت می بری..بازی تو نقش هر character جالبه.

کسی نبود این 2 تا مشکل ما رو برطرف کنه؟
دمتون گرم!

Prince of Persia دو تا نسخه واسه psp داره:

Prince of Persia: Rival Swords که واسه ساله 2007 هست یه چیزی تو مایه های Two Thrones هست که احتمالا باید تو pc بازی کرده باشی.

Prince of Persia: Revelations هم واسه سال 2005 هست یه چیزی تو مایه های Warrior Within هست که اونم احتمالا باید تو pc بازی کرده باشی..درجه هاس سختیشونم تو یک مایه هاست.

به نظر شخصی خودم Rival Swords بهتره..
شرمنده save از یه مرحله ی خاصشو ندارم..

mori2985
09-09-2009, 20:12
ببخشید سوال جدید دیگه هم برام پیش اومد.آیا با نصب این تمها ( مخصوصا ctf ) امکان بریک شدن دستگاه هم هست یا نه ؟
بعد از نصب تم هم چطور به حالت قبل برگردونیمش؟ بدون اینکه نیاز باشه تم رو پاک کنیم؟

mohammad_dj_kazin
09-09-2009, 20:41
ببخشید سوال جدید دیگه هم برام پیش اومد.آیا با نصب این تمها ( مخصوصا ctf ) امکان بریک شدن دستگاه هم هست یا نه ؟
بعد از نصب تم هم چطور به حالت قبل برگردونیمش؟ بدون اینکه نیاز باشه تم رو پاک کنیم؟
1-دقت کنید که تم ctf مخصوص فریمور شما باشه
2-تم ها رو توی حافظه ی flash0 نریزید
اگر دو نکته ی بالا رو رعایت کنید بریک نمیشه پی اس پی تون.
اگر هم خواستی به حالت اول برگرده توی قسمت انتخاب تم بورو و تم orginal یا classic رو انتخاب کن

alipsp
09-09-2009, 20:57

اصلا هم چرت نیست. اتفا قا جالب هم هست .(البته برای من. شما رو نمیدونم )

یک بازی ریسینگ با گرافیک انیمیشنی هست.

حالا بستگی به سلیقه شما داره.:5:

بازیش بد نیست..حالت Fun داره.
اگه از فیلم Cars خوشت اومد حتما بازی کن100% لذت می بری..بازی تو نقش هر character جالبه.

دوستان جواب دادن دیگه.به قوله رفقا هرکی یه سلیقه ای داره شاید شما خوشت بیاد.
من خوشم نیومد. :46:

choory
09-09-2009, 21:42
دوستان بار هم خبر بد. :41:

امروز بازی MotorStorm Arctic Edge رلیز شد.

و متاسفانه این بازی هم به فریمور 5.55 احتیاج دارد :19:

البته همه جا نوشته که 29 سپتامبر رلیز میشود.
اما توی نت همه جا لینک دانلود هاش را قرار داده اند و نوشته شده که به فریمور 5.55 نیاز دارد.

لینک های دانلود داخل پست زیر موجود هست.

gomnam23
09-09-2009, 21:58

امروز بازی MotorStorm Arctic Edge رلیز شد

اما توی نت همه جا لینک دانلود هاش را قرار داده اند و نوشته شده که به فریمور 5.55 نیاز دارد.

علی خدا بگم چی کارت کنه تو رو با این سونی با هم . نمی گی من قلبم ضعیفه یهو سکته می کنم می افتم رو دستت. ای خدا لعنتشون کنه. از این به بعد این خبرا رو اروم اروم بگو تا تحملش راحتتر بشه..

به نظر بازی خیلی جالبی هم میاد . ورژن قبلی هم داشته؟

*QWERT*
09-09-2009, 22:01

دستت درد نکنه به خاطر خبر بد:20:
تکلیف ما بالاخره کی معلوم میشه؟این اصلا قراره هک بشه یا نه؟
اگه هک نمیشه بریم 5.55 بریزیم با گدایی از بابا umd بخریم

*QWERT*
09-09-2009, 22:03
نه نداشته.اولیشه و فقط برا psp هست با ps2
دستم درد نکنه:دی

M_F_GAMER
09-09-2009, 22:23

لینک های دانلود داخل پست زیر موجود هست.

علی جان فکر کنم ما دیگه از این خبر ها زیاد میشنویم.
اولش از کلمات امیدوار کننده استفاده کن تا آمار سکته ها نره بالا.در ضمن تو این ماه رمضون بعد از افطار بگو چون ممکنه یکی روزه باشه غش کنه!

choory
09-09-2009, 22:30
علی خدا بگم چی کارت کنه تو رو با این سونی با هم . نمی گی من قلبم ضعیفه یهو سکته می کنم می افتم رو دستت. ای خدا لعنتشون کنه. از این به بعد این خبرا رو اروم اروم بگو تا تحملش راحتتر بشه..

خب تقصیر من چی هست؟ :13:
تقصیر این سونیه که به ما ایرانی ها نیست :31:

این یکی از بهترین بازی های psp هست.شماره قبلی هم برای ps3 بود که خیلی سرا صدا کرد.

من که خودم بی خیال شدم بهتره شما ها هم همین کار را کنید.خدا برزگه. :8:

دستت درد نکنه به خاطر خبر بد:20:
تکلیف ما بالاخره کی معلوم میشه؟این اصلا قراره هک بشه یا نه؟
اگه هک نمیشه بریم 5.55 بریزیم با گدایی از بابا umd بخریم

خواهش میکنم قابل شما را نداشت :31:

فعلا که معلوم نیست کی هک بشه در صورتی هم که هک بشود به احتمال زیاد فقط روی psp های مدل 1000 و 2000 با مادربورد های قدیمی که با پاندورا کپی خور میشوند نصب میشه.

همین الان هنوز کسی نتونسته این فریمور 5.50gen را روی 3000 و 2000 های جدید نصب کنه.

علی جان فکر کنم ما دیگه از این خبر ها زیاد میشنویم.
اولش از کلمات امیدوار کننده استفاده کن تا آمار سکته ها نره بالا.در ضمن تو این ماه رمضون بعد از افطار بگو چون ممکنه یکی روزه باشه غش کنه!

بله متاسفانه هر روی داره به تعداد این بازی ها اضافه میشه.
دیگه همه تا الان افطار کردن.برای کسی مشکلی پیش نمیاد.

فکر کنم کم کم اگه خبری از هک نشود ما هم باید بریم تو فکر خرید umd و تعویض با هم دیگه.

راستی امروز توی psnگزینه دیدم برای خرید های اینترنتی.
میشه کارت ها psn را خریداری کرد و کد 12 رقمی را وارد کنیم و بودن نیاز به کارت های اعتباری از psn بازی ها را خریداری و دانلود کنیم.
انجمن BC هم این کارت ها را میفروشه.کارت 20 دلاری 34 تومن و کارت 50 دلاری 68 تومن :18:

wonderful
09-09-2009, 22:30
اگر به اسم تاپیک دقت کنید نوشته حتما پست اول رو بخوانید.شما اگر پست اول رو می خوندید به جز این خیلی چیزها هم دستگیرتون میشد و دیگه به خودتون نمی گفتید ناوارد.
ولی بند عرض میکنم.
psp های 1000 و 2000 و 3000 هیچ تفاوتی در سخت افزار ندارد!

چرا یه فرقای ریزی داره. تو فت یه محافظ فلزی قطعات داخل دستگاه بود که اون تو مدل های بعدی برای کم شدن وزن برداشته شده تو مدل 3000 هم کنتراست lcd بالاتره . رم دستگاه تو مدل فت 32 مگابایته ولی تو مدل های دیگه 64 مگابایته (تاثیر زیادی نداره) .ولی توcpu هیچ تغییری نیست. ( به غیر از مورد دوم هیچ کدوم مشهود نیست)

چرا لعنتشون کنه بازی می زنن با قیمت بالا هر کی دلش بخواد بخره هر کی هم نمی خواد نخره اصلآ هم به فکر بی پولا نیستن
.
.
.
.
نه ولی یکم راست می گی خدا لعنتشون کنه

kamil_ps3
10-09-2009, 00:43
به احتمال زیاد این اتفاق برای LITTLE BIG PLANET هم میوفته.

(بدددددددددددددد بخخخخخخختتتت شششششدددددییییییممممممم)!!! !!!!!

M_F_GAMER
10-09-2009, 12:19
دوستان کسی سیو بازی Resistance: Retribution رو نداره که کنسول به پلی 3 وصل شده باشه و شخصیت بازی آلوده به ویروس شده باشه؟

choory
10-09-2009, 12:32
دوستان کسی سیو بازی Resistance: Retribution رو نداره که کنسول به پلی 3 وصل شده باشه و شخصیت بازی آلوده به ویروس شده باشه؟

مگه وقتی به ps3 وصل کنی شخصیت بازی آلوده میشه؟

من بازی را تمام کردم قسمت اخر بازی کارکتر داشت به یک ساختمان نگاه میکرد و اسامی گروه سازنده نوشته میشد.بعد تا برگشت چشم هاش قرمز شده بود و خودش هم آلوده شده بود. :31:

بعد هم بازی تمام شد.

به احتمال زیاد این اتفاق برای LITTLE BIG PLANET هم میوفته.

(بدددددددددددددد بخخخخخخختتتت شششششدددددییییییممممممم)!!! !!!!!

بلههمه بازی ها که جدید منتشر شوند همین شکلی هست.
البته باز هم میشه امیدوارم بود که یک اتفاق خوشایند بیفته.

راستی WiFi MAX را بخر تا با هم بازی کنیم.
به نظر من برو توی انجمن PT قسمت بازارچه آگهی خرید بزن حتما پیدا میکنی.من هم خودم از همان جا خریدم.

wonderful
10-09-2009, 12:33
فرض کنید ابن بازی ها به frim ware 5.55 احتیاج داشته باشه
assassin`s creed blood lines
litle big planet
gran turismo 5
loco roco (اسم ورزنش یادم نیست)

:19::19::19:

M_F_GAMER
10-09-2009, 12:59
مگه وقتی به ps3 وصل کنی شخصیت بازی آلوده میشه؟

من بازی را تمام کردم قسمت اخر بازی کارکتر داشت به یک ساختمان نگاه میکرد و اسامی گروه سازنده نوشته میشد.بعد تا برگشت چشم هاش قرمز شده بود و خودش هم آلوده شده بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد هم بازی تمام شد.
آره میگن اگه به پلی 3 وصل کنی از همون اول بازی یارو چشم ها قرمز میشه و یوهاهاهاهاهاهاها!!!!!

litle big planet
gran turismo 5

چی مگه GT 5 میخواهد برای PSP بیاد؟!

wonderful
10-09-2009, 13:22
آره میگن اگه به پلی 3 وصل کنی از همون اول بازی یارو چشم ها قرمز میشه و یوهاهاهاهاهاهاها!!!!!

چی مگه GT 5 میخواهد برای PSP بیاد؟!

مگه نمی خواد بیاد اگه اشتباه کردم ببخشید این خبرا رو شنیدم عقل از سرم پریده

همونی که 800 تا ماشین داره 1 اکتبر هم می خواد بیاد

فکر کنم اسمش این بود

gran turismo psp

Hunter lord
10-09-2009, 13:29
فرم ویر 6.00 به زودی می رسد . :19:

سونی آخرین فرم ویر خود را می خواهد ارایه دهد . که به احتمال زیاد در PSP GO استفاده می شه . امشب می تونید روی psp خود نصب کنید . البته اگر از جان خود سیر شده اید . سونی این کار را در راستای هک شدن فرم ویر 5.55 انجام داده شده زیرا زمزمه هایی برای هک شدن این فرم ویر به گوش می رسد . از این فرم ویر به احنمال زیاد در بازی Little big plant نیز استفاده می شود . هر چی باشه پرفروش ترین بازی برای PSP خواهد بود .

PlayStation Store Games can now be grouped and displayed in folders based on their expire date under [GAME]
Importing of playlists from the Media GO! applications is now supported under Music
Under [Settings] > [Network Update] has been changed to [System Update]
The number of Colors that can be selected under [Settings] > [Theme Settings] has been increased
In [Display Panel Close Options] under [Settings] > [System Settings], the design for the [Standard] option has been changed
The PSP GO! system can now connect to the Internet via a Bluetooth modem such as a mobile phone

منبع : PSP ---- 3000
خود سایت سونی
و ...

در آخر فرم ویر 5.55 تا دو هفته ی دیگه روی PSP های قدیمی و به احتمال 1 درصد روی که نه 0 درصد روی PSP قابل اجرا می شود .

mehdi30nema
10-09-2009, 13:57
litle big planet
gran turismo 5

:19::19::19:

حالا چرا فرض کنیم ؟
قطعا این بازی ها به همین فریمور احتیاج دارند

Hunter lord
10-09-2009, 14:00
حالا چرا فرض کنیم ؟
قطعا این بازی ها به همین فریمور احتیاج دارند

فرم ویر 5.55 به زودی هک می شه البته 6.00 رو نمی دونم . فعلا امشب باید منتظر اومدنش باشیم . بعضی ها تونستن دانلودش کنن .

فعلا موتور استورم و چند تا بازی دیگه را به زودی می شه اجرا کرد .

M_F_GAMER
10-09-2009, 14:30
مگه نمی خواد بیاد اگه اشتباه کردم ببخشید این خبرا رو شنیدم عقل از سرم پریده

همونی که 800 تا ماشین داره 1 اکتبر هم می خواد بیاد

فکر کنم اسمش این بود

gran turismo psp
خب آره همون اسمش gran turismo psp هست.

فرم ویر 6.00 به زودی می رسد . :19:

سونی آخرین فرم ویر خود را می خواهد ارایه دهد . که به احتمال زیاد در PSP GO استفاده می شه . امشب می تونید روی psp خود نصب کنید . البته اگر از جان خود سیر شده اید . سونی این کار را در راستای هک شدن فرم ویر 5.55 انجام داده شده زیرا زمزمه هایی برای هک شدن این فرم ویر به گوش می رسد . از این فرم ویر به احنمال زیاد در بازی Little big plant نیز استفاده می شود . هر چی باشه پرفروش ترین بازی برای PSP خواهد بود .

PlayStation Store Games can now be grouped and displayed in folders based on their expire date under [GAME]
Importing of playlists from the Media GO! applications is now supported under Music
Under [Settings] > [Network Update] has been changed to [System Update]
The number of Colors that can be selected under [Settings] > [Theme Settings] has been increased
In [Display Panel Close Options] under [Settings] > [System Settings], the design for the [Standard] option has been changed
The PSP GO! system can now connect to the Internet via a Bluetooth modem such as a mobile phone

منبع : PSP ---- 3000
خود سایت سونی
و ...

در آخر فرم ویر 5.55 تا دو هفته ی دیگه روی PSP های قدیمی و به احتمال 1 درصد روی که نه 0 درصد روی PSP قابل اجرا می شود .
چی می گی؟فریمور 5.55 رو هک کردن؟
رو کدوم سری اجرا میشه؟جدید یا قدیم؟

shakerifar
10-09-2009, 14:36
خدا کنه زودتر هک بشه
مموریم رو عوض کردم
4خریدم 22500

choory
10-09-2009, 17:41
دوستان امروز هم فریمور 6.00 منتشر شد.

من که تغییرات خاصی ندیدم.

چند تا تغییری که توی نگاه اول دیدم این بود که گزینه باطری موقع شارژ چشمک نمیزنه بلکه مانند موبایل ها خط های داخلش پر و خالی میشود.
گزینه network update به system update تغییر کرده و داخل آن update via internet و update via storge media اضافه شده.

لینک دانلود:

دوستان اگر نصب کنید دستگاه از حالت کپی خور خارج میشود.

M_F_GAMER
10-09-2009, 19:34

چند تا تغییری که توی نگاه اول دیدم این بود که گزینه باطری موقع شارژ چشمک نمیزنه بلکه مانند موبایل ها خط های داخلش پر و خالی میشود.
گزینه network update به system update تغییر کرده و داخل آن update via internet و update via storge media اضافه شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان اگر نصب کنید دستگاه از حالت کپی خور خارج میشود.
پس یعنی هنوز هک نشده؟
خبری از هک فریمور 5.55 نیست؟

mehdi30nema
10-09-2009, 20:38
حالا که فریمور 6 اومده میشه بازی هایی که به 5.55 نیاز دارند را با 6 انجام داد ؟

Hunter lord
10-09-2009, 21:10

لینک دانلود:

دوستان اگر نصب کنید دستگاه از حالت کپی خور خارج میشود.

سلام
اگه روی PSP نصب کردی چه جوری برگردوندی به حالت 5.50 ؟
با باطری پاندورا اینکارو کردی یا ... ؟
بعد چه جوری بازی اجرا کردی با UMD یا ... ؟

gomnam23
10-09-2009, 21:28
سلام

علی آقا 2000 قدیمی دارن پس می تونن با پاندورا دانگرید کنن.

J A V I D
10-09-2009, 21:31
بابا چقدر غضه مي خوريد اين MotorStorm Arctic Edge كه برا پلي دو هم اومده بشينين رو اون بازي كنيد ! تصويري از موتور استورم با گرافيك آتاري !

البته اميدوارم كه اين فريم ور جديد هك بشه ... چون بازي هاي بسيار ديگه اي در راهند ... از وقتي كه اين سه هزارا كپي خورش مي پريد سوني انگار اميدوار تر شده براي ساخت بازي روي PSP ......

gomnam23
10-09-2009, 21:35
آقا جاوید این عکس ها رو کوچیک کنید . پدرمون در میاد با Dial-Up

J A V I D
10-09-2009, 21:49
ببخشيد من فكر كردم خود انجمن كوچيك مي كنه به صورت خودكار ،‌عكسا رو كوچيك كردم ...

aliani
10-09-2009, 23:07
از ps3 slim خبری نیست ؟ عرضه شده ؟ ایران کی میاد ؟:|

J A V I D
10-09-2009, 23:11
عرضه شده تو ايرانم اومده تو تاپيك پلي استيشن سه مي تونيد بحث اون رو دنبال كنيد ...

choory
10-09-2009, 23:45
پس یعنی هنوز هک نشده؟
خبری از هک فریمور 5.55 نیست؟

نه هنوز هک نشده.
اگه فعلا با آمدن فریمور 6 به احتمال هکر ها روی 5.55 هک کار نمیکنند.چون وقت گذاشتن الکی هست.به فرض 5.55 هم کپی خور بشه بازی های جدید فقط روی 6 اجرا میشوند.

حالا که فریمور 6 اومده میشه بازی هایی که به 5.55 نیاز دارند را با 6 انجام داد ؟

این فریمور اصلی هست.و قابلیت اجرا بازی های کپی را ندارد.
باید صبر کنیم ببینیم کسی میتون کپی خور کنه یا نه.

سلام

سلام.
من psp ی یه من از سری قدیمی هست که با باطری پاندورا قابلیت دانگرید داره
بازی اجرا نکردموفقط برای اینکه ببینم این فریمور چه تغییراتی داشته آپدیت کردم.
امیدوارم هرچه زود تر این فریمور هک شود.

-------------------------------------------------------------------------
من خودم به شخصه یه هک شدن این فریمور خیلی امید دارم.
دلیل اینکه کسی فریمور 5.55 را هک نکرد این بود که فریموری بود که تغییرات جزیی داشت و فریمور فرعی بود.
تا الان که روال کار این هکر ها این شکلی بوده.

در صورتی هم که هک شود احتمال میرود که همانند فریمور 5.50gen فقط بر روی 1000 و 2000 های قدیمی نصب شود.

از ps3 slim خبری نیست ؟ عرضه شده ؟ ایران کی میاد ؟:|

دوست عزیز به نظرت جای مناسبی سوال کردی؟
این تاپیک مخصوص psp هست نه ps3
لطفا در تاپیک مربوط به خودش بیان کن.

J A V I D
11-09-2009, 00:25
اميدوارم هك شود ، حالا فقط واسه قديمي ها هم هك بشه خوبه : )))))) بماند كه خيلي وقته پي اس پيم رو گذاشتم كنار حتي به 5.5 اين جن هم آپديت نكردم ، ولي با توجه عناويني كه تو راهه حيفه نتونيم بازي كنيم ..........

generaltj
11-09-2009, 11:12
چرا علی آقا mac address دستگاهشون زو پوشونده؟:21::31:

Hunter lord
11-09-2009, 11:58
davee قرار بود Chick hen رو هفته پیش عرضه کنه ولی فکر کنم منتظره که بتونه روی فرم ویر جدید کار کنه .
این هکر ها هم عقل تو سرشون نیست . :13: دارک الکس هم الان کنار دریا داره آفتاب می گیره و با یه DS بازی می کنه و تو دلش می گه عجب چیزی ها از PSP بهتره . :27:

فرم ویر 5.55 رو قول می دم تا دو هفته ی دیگه روی PSP های قدیمی بشه اجرا کرد ولی ... . :41:

aliani
11-09-2009, 12:20
دوست عزیز به نظرت جای مناسبی سوال کردی؟
این تاپیک مخصوص psp هست نه ps3
لطفا در تاپیک مربوط به خودش بیان کن.

lol
راست میگید ! چرا من اینجا مطرح کردم ؟! میخواستم تو تاپیک ps3 مطرح کنم اشتباهی اینجا پست دادم
sry all

فقط یه سوال : الان من بخوام بفروشم psp 3000 رو با توجه به اینکه معلوم نیست هک بشه یا نه حدود چند میخرن ؟ الان با توجه به اینکه بازیهای جدید روش اجرا نمیشن ارزون نشده ؟

ممنون

choory
11-09-2009, 12:54
چرا علی آقا mac address دستگاهشون زو پوشونده؟:21::31:

برای اینکه مک آدرش هر دستگاه منحصر به فرد هست.و وقتی شما به شبکه psn یا هر جای دیگه متصل شوید از طریق این مک آدرش شناسایی میشوید.

حالا ممکنه مثلا یک نفر به دلیلی از شبکه psn بن شده باشه در این صورت میتونه مک آدرس دستگاه را عوض کنه و به مارش ادامه بده.
برای همین معمولا داخل عکس ها و فیلم ها مک آدرس را از بین میبرند تا دست کسی نیفته.

drkiwi
11-09-2009, 14:20
خبر خبر خبر خبر : خبر جدید از PSP Go اونم 2 تا (خداکنه قدیمی نباشه شرمنده شیم)

1- یه دستگاه Go در سایت cnet که روش Motorstorm ریخته بودن Review شده...عکسای جدیدی هم از منو و همین طور صفحه PSN در حال خرید بازی با Brwoser خود Go گذاشتن ... حنماً ببینیدش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-چینی ها هم یه دستگاه Go رو کاملاً Disassemble کردن و دل و رودشو ریختن بیرون و Review کردن...جالبترین چیزی که مشهوده اینه که CPU,GPU,RAM و Flash Memory دستگاه توی یه بخش مشکی رنگه که تو عکس میبینید

بانری Go هم مدلش MA 930 هست که میشه باهاش 5-4 ساعت کار کرد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک خبر:
1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

drkiwi
11-09-2009, 14:29
اینم از فیرم ویر 6.00

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگفته شده که PSP Go حالا میتونه از طریق Bluetooth به اینترنت وصل بشه (مثلاً از طریق GPRS موبایل و بعد modem شدن گوشی)...دوستان چک کنن لطفاً

wonderful
11-09-2009, 14:54
هک این فریم ور ها برای هکر ها جنبه ی مالی داره ؟

gomnam23
11-09-2009, 15:10
خبر دوم اینکه یه دستگاه PSP Go تو سایت CNET که روش بازی Motorstorm نصب بوده کامل Review شده(خود دستگاه نه بازی) و همینطور یه عکس از PSN در حال خرید بازی هم گذاشته شده که برام جالب بود...دوتاشو حتماً ببینین...
لینک خبر:

[I

نمی دونم چرا ولی احساس می کنم بازی باهاش اصلا راحت نیست:41:

drkiwi
11-09-2009, 15:45
نمی دونم چرا ولی احساس می کنم بازی باهاش اصلا راحت نیست:41:

هر کس که تا حالا دستش گرفته گفته اول فکر میکرده راحت نیست ولی بعدش که یکم باهاش بازی کرده گفته خیلی راحت و ارگونومیکه

fafe
11-09-2009, 16:02
میگما اگه یه روش هک دائمی بیاد چه خوب میشه!:31::31:

amin n & i series
11-09-2009, 16:19
سلام دوستان عزيز
يه سوال داشتم
من كهpsp ‎3004 دارم با فريمور 5.03 ديكه بازي هاي جديد كه مياد روش نصب نمي شه؟؟؟؟؟؟؟
اكه نشه بايد جه كار كنم؟؟؟؟
راستي اكه ميشه جند تا بازي جديد و خيلي قشنك هم نام ببريد_خيلي خيلي ممنون
ميشم

choory
11-09-2009, 18:09
دوستان یک خبر خوب :46:
البته بیشتر برای دوستانی که مدل 1000 و 2000 قدیمی دارند خوشحال کننده هست.

امروز بازی NFS SHIFT منتشر شد.این بازی روی فریمور 5.50gen هم اجرا میشود.

لینک دانلود در پست زیر:

امیدوارم این بازی مثل سری قبل نباشه و ارزش بازی کردن را داشته باشد.

M_F_GAMER
11-09-2009, 18:12
دوستان یک خبر خوب :46:
البته بیشتر برای دوستانی که مدل 1000 و 2000 قدیمی دارند خوشحال کننده هست.

لینک دانلود در پست زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم این بازی مثل سری قبل نباشه و ارزش بازی کردن را داشته باشد.
خودت بازی کردی علی جان؟

choory
11-09-2009, 18:17
خودت بازی کردی علی جان؟

نه هنوز چون بازی کمتر از 1 ساعت هست که توی نت پخش شده.
هنوز فرصت نکردم دانلود کنم.
امشب حتما دانلود میکنم و خبرش را تا فردا میدهم.

alireza fatemi
11-09-2009, 18:25
با اینکه قبلا هم چند تا بازی اومده بود که نمی تونستم بازی کنی ولی این بار دیگه خیلی اعصابم داغون شد

دیگه به چه امیدی بازی کنم:19:

شاید psp رو فروختم:37::37:

alierna
11-09-2009, 19:06
خبر بد... دارک الکس گفته فریمور 6.00 قرار نیست هک بشه...

alireza fatemi
11-09-2009, 19:52

خبر رو با منبع بده

مگه دارک الکس تا الان چه گلی به سرمون زده که بخواد با هک 6.00 دلمون رو خوش کنه

gomnam23
11-09-2009, 20:01

آخه این چه حرفیه؟؟؟؟؟

دارک الکس خر کی باشه . اونکه سر همین مادربرد جدیدا هم میترسید النگو هاش بشکنه هیچ غلطی نکرد.

ولی واقعا باید امیدوار باشیم که هک بشه وگر نه گاومون زاییده دو قلو.

Doctor.Freeman
11-09-2009, 20:09
:46:

من دارم دانلود ميكنم . . .
PSP من 5.03 MHU هستش روي اين اجرا ميشه .
با تشكر :11:

gomnam23
11-09-2009, 20:13
من دارم دانلود ميكنم . . .
PSP من 5.03 MHU هستش روي اين اجرا ميشه .
با تشكر :11:

متاسفانه ، نه!

generaltj
11-09-2009, 20:23
5.00 m33-6 چطور؟؟؟:14:

m.behnam
11-09-2009, 20:26
سلام
دوستان اگه میشه آموزش نصب 5.50gen رو psp 2000 های قدیمی رو آموزش بدید.
TANX

M_F_GAMER
11-09-2009, 20:29
سلام
TANX
خدمت شما::11:

gomnam23
11-09-2009, 20:31
5.00 m33-6 چطور؟؟؟:14:

با این ورژن نه! باید به 5.50 gen آپدیت کنید

سلام
TANX

اینجا:

alipsp
11-09-2009, 20:42
بچه ها من ورژن دستگاهم 4 33- 5.00m هست.بهترین ورژنی که همه بازی های حاظر رو اجرا
کنه و مشکل کپی خور و درد سرای دیگه نداشته باشه چیه؟
مرسی

alireza fatemi
11-09-2009, 20:55
بچه ها من ورژن دستگاهم 4 33- 5.00m هست.بهترین ورژنی که همه بازی های حاظر رو اجرا
کنه و مشکل کپی خور و درد سرای دیگه نداشته باشه چیه؟
مرسی

یکی دو تا پست بالا تر هم بخونی بد نیستا:13:

alipsp
11-09-2009, 21:01
یکی دو تا پست بالا تر هم بخونی بد نیستا:13:

خوندم.میخواستم مطمئن شم که به یه ورزنی آپگرید کنم که فردا درد سر نشه برام.
به این5.55 آپ کنم خوبه؟

mehdi30nema
11-09-2009, 21:19
دو تا بازی دیگه هم برای psp ریلیز شد
nfs shift که به 5.5 gen احتیاج داره و Cloudy With a Chance of Meatballs که 5.55 میخاد

choory
11-09-2009, 22:06
خوندم.میخواستم مطمئن شم که به یه ورزنی آپگرید کنم که فردا درد سر نشه برام.
به این5.55 آپ کنم خوبه؟

به 5.55 نه به 5.50gen آن هم در صورتی که psp شما از سری قدیمی هست و با پاندورا کپی خور میشود.

amin n & i series
11-09-2009, 22:36
اشكال نداره
هميشه همين جور بوده
كسي به تازه وارد ها توجه نميكنه
من فقط اسم 3 يا 4تا بازي خوب با كرافيك ميخواستم
همين
كه كسي به ما توجهي نكرد!!!!!
ايشالا از اين به بعد بيشتر ميام كه ما هم مورد توجه واقع بشيم!!!!!

wonderful
11-09-2009, 23:10
اشكال نداره
هميشه همين جور بوده
كسي به تازه وارد ها توجه نميكنه
من فقط اسم 3 يا 4تا بازي خوب با كرافيك ميخواستم
همين
كه كسي به ما توجهي نكرد!!!!!
ايشالا از اين به بعد بيشتر ميام كه ما هم مورد توجه واقع بشيم!!!!!

چرا اشکال نداره بازی با گرافیک می خوای بیا

god of war
gta liberty city stories
indiana jones and the staff of kings
midnight club la remix
dissidia final fantasi
virtua tennis 3
....
در مورد سوال قبلیتم بگم فعلآ بازی های کپی جدید روی 3000 نمیاد

تا ببینیم بعدآ خدا چی می خواد

metaler-soad
11-09-2009, 23:28
دو تا بازی دیگه هم برای psp ریلیز شد
nfs shift که به 5.5 gen احتیاج داره و Cloudy With a Chance of Meatballs که 5.55 میخاد

nfs shift رو تو gamefaqs زده 09/15 که
شما مطمعنی که اومده
توی تاپیک dl بازیهای psp هست برا دانلود؟؟؟؟

choory
11-09-2009, 23:40
nfs shift رو تو gamefaqs زده 09/15 که
شما مطمعنی که اومده
توی تاپیک dl بازیهای psp هست برا دانلود؟؟؟؟

این بازی امروز عصر منتشر شد.
از پست زیر هم میتونید دانلود کنید.

kamil_ps3
12-09-2009, 00:15
اقا علی شما لینکا رو تست کردی ؟ سالمن ؟

نریم 700 مگ دانلود کنیم یه دفعه ارور بده.

choory
12-09-2009, 00:19

خودم الان دارم دانلود میکنم تا 4 ساعت دیگه تمام میشه.
میخواهی صبر کنم من دانلود کنم صبح خبرش را میدم.بعد شما دانلود کنید.
البته فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

a.z.p.z
12-09-2009, 07:39
دوستان چیزی تو مایه های ترینر واسه پی اس پی هست ؟
ممنون

mohammad_dj_kazin
12-09-2009, 08:37
دوستان چیزی تو مایه های ترینر واسه پی اس پی هست ؟
ممنون
ترینر که نه
اما چیت کد هست

alireza fatemi
12-09-2009, 09:59
این شیفتی که روی 5.00 هم اجرا میشه روی 5.03 هم اجرا میشه؟؟؟؟

wonderful
12-09-2009, 10:16

نه اقا رو 5.00 که فکر نکنم اجرا شه فقط رو 5.50gen .رو 5.03 هم نمی دونم شاید با این change version ش اجرا شه (با این قابلیتش ورژن دستگاهو بیاری رو 5.50 )

( البته علی اقا پست پایین مارو ضایع کرد:46: ) ولی عیب نداره همون بهتر ضایع شدیم

choory
12-09-2009, 10:22

من بازی را از لینک های پست زیر دانلود کردم مشکلی نبود.(البته من از لینک های رپیدشیر دانلود کردم)

الان من روی 5.50gen اجرا کردم
فریمورم را دانگرید میکنم روی فریمور های 5.00m33 و 5.03mhu امتحان میکنم ببینم اجرا میشه یا نه.
خبرش را حتما میدهم.

------------------
ویرایش:
------------------
:26::33::26::33::26::33::26::33::26:

روی فریمور های 5.00m33 و 5.03mhu امتحان کردم کار کرد.

دوستان که 3000 و 2000 سری جدید دارن خوشحال باشن.

wonderful
12-09-2009, 10:45
ایول خوشحالمون کردی از کی بود پشت سر هم خبر بد میومد

choory
12-09-2009, 11:02
تازه یک خبر خوشحال کننده دیگه هم دارم.:26::33::26:

باید به زودی منتظر cfw 6.00 باشیم.

فریمور 6.00 رمز گشایی شد.البته این رمز گشایی در مراحل اولیه هست و هنوز خیلی کار داره.البته امیدوار کننده هست.

متن خبر به انگلیسی و ترجمه شده توسط google:

A QJ.NET reader has just dropped us an email saying that official firmware 6.00, which was released for the Sony PlayStation Portable just a couple of days ago, has already been decrypted. Wow. Those GEN folks work pretty fast.

The decryption is still just the first step, though, and as of this moment there is still no word on when (or if) a CFW 6.00 will be released by the GEN team:

The first stage of the discovery of 6.00 has therefore been reached and our team of developers fetishes will therefore continue its investigations to try to bring us more information about this topic. Note that Dark_Alex said he was not working on 6.00 M33 and that for the moment, no public 6.00 GEN is still expected.

Thanks to JSanity663 for the tip!

خواننده QJ.NET کاهش یافته است که به تازگی با ما پست الکترونیکی اعلام کرد که سیستم عامل را ببینید 6.00 که برای سونی پلی استیشن همراه عرضه شد تنها چند روز پیش ، در حال حاضر رمزگشایی شده است. Wow. کسانی که مردمی GEN کار بسیار سریع می باشد.

رمزگشایی هنوز هم فقط گام اول ، اگر چه ، و تا این لحظه هنوز هیچ کلمه ای در هنگام (و یا اگر) CFW 6.00 خواهد شد توسط تیم GEN منتشر خواهد شد :

مرحله اول کشف شده است در نتیجه تا به 6.00 رسیده است و تیم ما از توسعه دهندگان کلیپ های خود ادامه خواهد داد در نتیجه تحقیقات خود را به ما امتحان کنید اطلاعات بیشتر درباره این موضوع به ارمغان بیاورد. توجه داشته باشید که Dark_Alex گفت : او در 6.00 M33 کار نمی کند و برای لحظه ای ، هیچ دولتی 6.00 GEN هنوز هم انتظار می رود.

با تشکر از JSanity663 برای نوک!

منبع:

kamil_ps3
12-09-2009, 11:08
طبق این گفته ی دوستمون wonderful که رو 5.03 اجرا نمیشه نمیخواستم دانلود کنم. ولی با این خبر توپت الان دانلود میکنم.

ویرایش:ایول زدی تو کار اخبار توپ!!!

alireza fatemi
12-09-2009, 12:01

فریمور 6.00 رمز گشایی شد.البته این رمز گشایی در مراحل اولیه هست و هنوز خیلی کار داره.البته امیدوار کننده هست.

چی شد زدی تو کار خبر خوب؟:دی

وقتی psp خریدم اینقدر خوشحال شدم که با این خبر + اینکه shft رو می تونم بازی کنم خوشحال شدم(به قول بکس "خر کیف" شدم)

wonderful
12-09-2009, 12:28

میدونید دارن به کی می خندند ؟ به تیمی که این frim ware رو طراحی کرده

چون بعد از هک شدن کامل این نسخه این کاره میشن

alireza fatemi
12-09-2009, 12:48

میدونید دارن به کی می خندند ؟ به تیمی که این frim ware رو طراحی کرده

چون بعد از هک شدن کامل این نسخه این کاره میشن

اونا هم که نمی شینن بیکار بگن : دیدی چجور دهنمون رو سرویس کردن؟

برای عرضه فریمویر جدید دست بکار می شن ولی نمی دونن که دست بالای دست بسیاره:31:

amin n & i series
12-09-2009, 13:25
ممنون از اينكه جوابمو دادين
فقط يه لطف كنيد بكيد من بازي worms‏ (يه با كيفت قشنكش )براي دانلود از كجا ميتونم بيدا كنم؟
اكه بكيد حجمشم جه اندازه هست ممنون ميشم

Hunter lord
12-09-2009, 13:53
ممنون از اينكه جوابمو دادين
فقط يه لطف كنيد بكيد من بازي worms‏ (يه با كيفت قشنكش )براي دانلود از كجا ميتونم بيدا كنم؟
اكه بكيد حجمشم جه اندازه هست ممنون ميشم

سلام بازی Worms در PSP به هیچ وجه لذت نسخه ی PC رو نداره دلیلش هم کنترل بازی هستش . البته از نظر گرافیکی و ... عالی است .

------------------------------------------------------------
امیدواریم این CFC هر چه زود تر بیاد . :40:

generaltj
12-09-2009, 20:07
سلام بازی Worms در PSP به هیچ وجه لذت نسخه ی PC رو نداره دلیلش هم کنترل بازی هستش . البته از نظر گرافیکی و ... عالی است .

------------------------------------------------------------
امیدواریم این CFC هر چه زود تر بیاد . :40:

دوست عزیز از کلمات مناسب در امضایت استفاده کن.:13:
ضمنن BITH نیست و BITCH هست:31:

mohammad_dj_kazin
12-09-2009, 20:16

متن خبر به انگلیسی و ترجمه شده توسط google:

منبع:

خوش خبر باشی علی جان
پیش به سوی nfs shift:33::33:

choory
12-09-2009, 20:41
خوش خبر باشی علی جان
پیش به سوی nfs shift:33::33:

امیدوارم زودتر هک بشه.
---------------------------------
برای یکی از دوستان چندتا اسکرین شات از بازی nfs shift تهیه کردم گفتم تو تاپیک هم بزارم شاید به درد کسی خورد.

Hunter lord
12-09-2009, 21:39
دوست عزیز از کلمات مناسب در امضایت استفاده کن.:13:
ضمنن BITH نیست و BITCH هست:31:

داداش همه گیر دادن شما هم روش :27:

مخصوصا اشتباه نوشتم ببینم کی می خواد گیر می ده با شما 7 نفر . :46:

*QWERT*
12-09-2009, 22:16
سلام بچه ها من برگشتم.
مطمئنم توی این 2 روزی که نبودم دلتون واسم شده مثل سوراخ سوزن،میدونم به همتون حق میدم.
امروز اومدم خبرای خوب دیدم. shift که برا ما psp جدیدا میاد این 6.00 هم که میخواد هک شه.
حالا این 6.00 که میخواد هک شه 5.55 هم هک میشه؟

choory
13-09-2009, 00:28
سلام بچه ها من برگشتم.
مطمئنم توی این 2 روزی که نبودم دلتون واسم شده مثل سوراخ سوزن،میدونم به همتون حق میدم.
امروز اومدم خبرای خوب دیدم. shift که برا ما psp جدیدا میاد این 6.00 هم که میخواد هک شه.
حالا این 6.00 که میخواد هک شه 5.55 هم هک میشه؟

سلام.
کجا بودی؟امیدوارم هر جا بودی بهت خوش گذشته باشه.
وقتی 6 هک بشه دیگه نیازی به هک 5.55 نیست.

*QWERT*
13-09-2009, 00:33
سلام.
کجا بودی؟امیدوارم هر جا بودی بهت خوش گذشته باشه.
وقتی 6 هک بشه دیگه نیازی به هک 5.55 نیست.
سلام علی جون.
چقدر دلم واسه اینجا تنگ شده بود:10:
جایی نبودم adsl قطع بود.
راستی مگه بازیای جدید روی 5.55 اجرا نمیشن خوب 6.00 چه ربطی به 5.55 داره؟
یه سوال درباره godfather:این قسمت mob wars به داستان بازی ربط داره؟یعنی اگه برم فیلمی چیزی نشون میده؟ آخه من story mode رو تموم کردم ولی don نشدم:19:

choory
13-09-2009, 00:39
سلام علی جون.
چقدر دلم واسه اینجا تنگ شده بود:10:
جایی نبودم adsl قطع بود.
راستی مگه بازیای جدید روی 5.55 اجرا نمیشن خوب 6.00 چه ربطی به 5.55 داره؟
یه سوال درباره godfather:این قسمت mob wars به داستان بازی ربط داره؟یعنی اگه برم فیلمی چیزی نشون میده؟ آخه من story mode رو تموم کردم ولی don نشدم:19:

دیال آپ را برای همین موقع ها گذاشتن دیگه.

بازی های جدید 5.55 میخواهند.وقتی فریمور جدید تر یعنی 6.00 بیاد همه بازی هایی که روی فریمور های قبلی اجرا میشوند روی این فریمور هم کار میدهد.
چون خصوصیات قبلی را دارد.

*QWERT*
13-09-2009, 01:20
یعنی 6.00 بیاد همه بازی هایی که روی فریمور های قبلی اجرا میشوند روی این فریمور هم کار میدهد
بسیار خرسند شدیم.به به.
راستی این shift ارزش دان داره؟ adsl من ذغالی هستا 3 سال میشه تا دان بشه/
یه سوال فنی:این skype چیه؟به چه دردی میخوری؟

drkiwi
13-09-2009, 09:01
خبر خوب برای UMD داران بعد از عرضه PSP Go
سونی اعلام کرده که در صورت موفق بودن بازیهای Mini برای PSP Go این امکان وجود داره که بصورت Package در یک UMD به بازار عرضه بشن.(چند Mini بازی در یک UMD)
حتی گفته شده که ممکنه این Mini بازیها برای PS3 هم بیاد....

لینک ها

drkiwi
13-09-2009, 09:21
یه خبر بد هم دارم...توی پستم در صفحه ی 1019 عکسای PSP Go باز شده رو گذاشته بودم.اگه دقت کرده باشید میبینید که باتری PSP Go اینترناله و نمیشه مثل بقیه عوضش کرد.(یعنی باتری پاندورا رو فراموش کنید)
این همون چیزیه که رییس SCEA (Sony Computer Entertainment America اقای John Koller گفته و در کنار اون گفته که با این باتری و فیرم ویر جدید راه رو برای rip کردن بازیها بسته...

wonderful
13-09-2009, 10:31
یه خبر بد هم دارم...توی پستم در صفحه ی 1019 عکسای PSP Go باز شده رو گذاشته بودم.اگه دقت کرده باشید میبینید که باتری PSP Go اینترناله و نمیشه مثل بقیه عوضش کرد.(یعنی باتری پاندورا رو فراموش کنید)
این همون چیزیه که رییس SCEA (Sony Computer Entertainment America اقای John Koller گفته و در کنار اون گفته که با این باتری و فیرم ویر جدید راه رو برای rip کردن بازیها بسته...

بله همین طوره شرکت سونی داره تمام سعی وتلاش خودشو می کنه اتفاقی که برای psp های قدیمی افتاد برای psp go نیفته.

ولی هکر جماعت مگه نا امید میشه :31:

choory
13-09-2009, 11:21
بسیار خرسند شدیم.به به.
راستی این shift ارزش دان داره؟ adsl من ذغالی هستا 3 سال میشه تا دان بشه/
یه سوال فنی:این skype چیه؟به چه دردی میخوری؟

بازی بدی نیست من که خودم هنوز وقت نکردم بازی کنم.

اما در مورد skype .
skype یک سیستم تلفنی هست که شما میتونید از طریق اینترنت به اینترنت مکالمه رایگان داشته باشید.
حالا این سرویس روی psp هم هست.یعنی اگر psp شما مدل 3000 باشه(که خودش میکروفن داشته باشد)یا مدل های 2000 یا 1000 (باید جداگانه میکروفن تهیه کرد) میتونید از طریق اینترنت مکالمه داشته باشید.

با این سرویس میتونید به یک psp دیگه زنگ بزنید یاز از یک psp به کامپیوتر یا کامپیوتر به psp

البته امکان زنگ زدن از این سرویس به موبایل و تلفن ثابت (حتی ایران) هم هست اما دیگه رایگان نیست و باید اعتبار خریداری کنید.

جالبه بدونی که مکالمه اینترنت به اینترنت صداش بسیار شفاف و قوی و بدون نویز (به شخصه میتونم بگم که کیفیتش از مکالمه تلفن های ثابت ایران بیشتر هست.

اطلاعات بیشتر راجب skype را در پست زیر بخوان.

این که خبر که خبر بدی نیست.
چون باطری پاندورا خیلی وقت هست که دیگه فراموش شده.
چون در همین سری که حالا هست (3000 و2000 های جدید)هم سونی جلوی روش پاندورا را گرفته و دیگه کاربردی نداره)

saddegh
13-09-2009, 14:07
سلام علی جان یه سوال برای استفاده کردن از اسکایپ باید در سایتش عضو بشویم؟
از مطالب خوبی که در اختیار ما گزاشتی خیلی ممنونیم .

metaler-soad
13-09-2009, 14:08
آقایون من یه چنتا از بازیهای psp رو میخوام حوصله ندارم برم دنبالشون بگردم
کسی هست از تهران که این بازیها رو به ما بفروشه یا تعویض کنه؟؟؟؟

wonderful
13-09-2009, 14:38
سلام

من داشتم تو خیابون می رفتم دیدم یه جا کافی نت و شرکت های دولتی زیاده گفتم شاید یه وایر لس تونستم پیدا کنم سرچ کردم ییهو این اومد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا
دو تا سوال
با این میشه کانکت شد؟
اگه میشه چجوری؟

اگه جواب بدید ممنون میشم:31:

choory
13-09-2009, 14:41
سلام علی جان یه سوال برای استفاده کردن از اسکایپ باید در سایتش عضو بشویم؟
از مطالب خوبی که در اختیار ما گزاشتی خیلی ممنونیم .

سلام صادق جان.
بله برای استفاده از سرویس اسکایپ ابتدا باید یک اکانت برای خودت بسازی.
حالا این اکانت را از طریق هین برنامه ای که داخل psp هست میتونی بسازی هم از طریق ps

البته برای pc ابتدا باید بری داخل سایت skype و برنامه را دانلود و نصب کنی.بعد که برنامه نصب شد میتونی اکانت را بسازی.
کلا سرویس خیلی مفید و جالبی هست.
فقط حیف psp من میکروفن نداره و میکروفن اکسترنال هم جایی برای فروش پیدا نکردم :41::19:

سلام

من داشتم تو خیابون می رفتم دیدم یه جا کافی نت و شرکت های دولتی زیاده گفتم شاید یه وایر لس تونستم پیدا کنم سرچ کردم ییهو این اومد
ا
دو تا سوال
با این میشه کانکت شد؟
اگه میشه چجوری؟

سلام

برای اتصال به psp تاپیک جداگانه زدیم.لطفا سوال ها در این رابطه را در آنجا بپرسید که هم این تاپیک شلوغ نشه و هم اطلاعات طبقه بندی شوند و هم آن تاپیک پایین نره

[آموزش] روش های اتصال psp به اینترنت و انجام بازی ها به صورت آنلاین (پست اول حتما خوانده شود!!)

چون پسورد نداره میتونی کانکت بشی.آموزش هم در پست زیر هست.(البته اگر به اینترنت وصل باشه و شبکه وایرلس تنها نباشه)

آموزش ساخت کانکشن اینترنت در psp

alireza fatemi
13-09-2009, 14:43
سلام

دو تا سوال
با این میشه کانکت شد؟
اگه میشه چجوری؟

آره میشه

آموزش رو فکر کنم آقا علی گذاشته

ولی باید بری تو قسمت select network connection بعد اونجا سرچ کنی و ...

metaler-soad
13-09-2009, 14:44
سلام

دو تا سوال
با این میشه کانکت شد؟
اگه میشه چجوری؟

سلام دوست من
اگه بری پایتخت یا بازار رضا 100 تا از اینا پیدا میکنی که اکثرا یا پسورد داره که نمیشه وصل شی یا مثل اینی که پیدا کردی security none هست که احتمالش خیلی کمه بتونی وصل شی
میخوای امتحانش کنی ذخیرش کن بعد برو توی connection هات روش کلیک کن برو توش ببین میشه یا نه

mehrdad_11
13-09-2009, 15:47
سلام,من یک مشکل در3000 psp پیدا کردم,
رفتم بازی از pc به psp در قسمت(iso) ریختم,حالا هر کاری می کنم باز ها در psp نمی آیند:41::41:
مشکل کجاست؟؟؟باید چی کار بکنم؟؟؟ :11:باتشکر از پاسخ شما

mehrdad_11
13-09-2009, 15:51
ببخشید
باز ها:بازی ها

wonderful
13-09-2009, 16:04
سلام,من یک مشکل در3000 psp پیدا کردم,
رفتم بازی از pc به psp در قسمت(iso) ریختم,حالا هر کاری می کنم باز ها در psp نمی آیند:41::41:
مشکل کجاست؟؟؟باید چی کار بکنم؟؟؟ :11:باتشکر از پاسخ شما

بابا کامل بگید بازی ها در psp چجوری نمیاد ارور میده یا اصلآ هیچ بازی ای تو psp دیده نمیشه برو تو system setting ببین توی system information جلوی system software چی نوشته ؟

sonixax
13-09-2009, 16:14

خوب ، حقیقت اینه که شرکت سونی هر کاری هم بکنه باز هم دستگاه هاش هک میشه و دلیلش هم از دست ندادن بازار کشور های جهان سومه که تعدادشون کم نیست و در کشور های نوسعه یافته هم کسی به اون صورت با کنسول بازی سر و کار نداره و یا اگر یه دستگاه بخرن حالا حالا ها دارنش برای همین شرکت سونی هر چند وقت یک بار خودش روش هک کردن دستگاه هاش رو لو میده ، در مورد PSP و ps3 و سایر کنسول هایی که فرم ور هاشون قابلیت آپدیت دارند میشه هکشون کرد ، حتی میشه امضای دیجیتالی شرکت سونی رو جعل کرد و برای آپدیت کردن دایمی دیگه نه نیازی به چیکن هست و نه نیازی به پاندورا و سیستم فرق فرور هک شده رو از اورجینال تشخیص نمیده ولی از اونجایی که جرم این کار خیلی سنگینه و بیشتر هکر های این فرمور ها توی کشورهایی هستند که کپی رایت رعایت میشه از این کارها نمیکنند .

H.R@Wolf
13-09-2009, 16:41
سلام به دوستان
ببخشيد يه سوال داشتم : من وقتي با psp يم آهنگ گوش ميدم بعضي جاهاي آهنگ وايميسه بعد رو صفحه مينويسه buffering ... و ادامه ي آهنگ رو ميخونه . اشكال كجا هست ؟‌براي چي اينجوري ميشه ؟