PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

mohsen.rajabi
27-07-2007, 18:12
با سلام خدمت اقا جاوید............... وای فای دستگاه من امواج میفرسته(خودم با یه روش تستش کردم) ولی وقتی میخام از دستگاه دیگه ای فایل دریافت کنم . دستگاه منو پیدا نمیکنه....!!!!!
یه چیز دیگه ممکنه از frim ware دستگاه ها باشه...چون frim ware دستگاه طرف 3.10 oe است و برای من 3.52m33.....................

اگه نرم افزاری برای psp وجود داره که سالم بودن wifi رو نشون میده معرفی کنید ممنون میشم...

راستی نگفتی ازش داره ic load umd که میگه سوخته رو عوض کنم....(نمیدونم راست میگه یا نه!!!!)
اصلا ic load umd چیه؟؟ برای چی میسوزه؟؟ اگه هم بسوزه نشونه هاش چیه؟؟؟؟
اگه بلدی بگو چون 24 umd بازی الان رودستم باد کرده ونمیدونم چیکارشون کنم.....:18::18:

ALt3rnA
27-07-2007, 18:48
خیر
به نظر من وای فا مشکلی تداره

به فیرم ویر هم فکر نکنم بستگی داشته باشه

rassool
27-07-2007, 19:14
مرسی از همگی دوستان به خصوص جاوید جان بلا خره تونستم فرم ویرو نصب کنم خیلی اسون تر از اونی بود که فکر میکردم.
ضمنا جاوید جون کم حجم ترین قرمت برای بازیهای psp کدام فرمت است.

J A V I D
27-07-2007, 21:43
با سلام خدمت اقا جاوید............... وای فای دستگاه من امواج میفرسته(خودم با یه روش تستش کردم) ولی وقتی میخام از دستگاه دیگه ای فایل دریافت کنم . دستگاه منو پیدا نمیکنه....!!!!!
یه چیز دیگه ممکنه از frim ware دستگاه ها باشه...چون frim ware دستگاه طرف 3.10 oe است و برای من 3.52m33.....................

اگه نرم افزاری برای psp وجود داره که سالم بودن wifi رو نشون میده معرفی کنید ممنون میشم...

راستی نگفتی ازش داره ic load umd که میگه سوخته رو عوض کنم....(نمیدونم راست میگه یا نه!!!!)
اصلا ic load umd چیه؟؟ برای چی میسوزه؟؟ اگه هم بسوزه نشونه هاش چیه؟؟؟؟
اگه بلدی بگو چون 24 umd بازی الان رودستم باد کرده ونمیدونم چیکارشون کنم.....

برنامه اي براي تست واي فاي من نديدم اگه ديدم حتما مي ذارم ... در مورد يو ام دي هم من نظري ندارم اگه از نظر مالي مشكلي نداري عوضش كن ميل خودته ! در اين مورد كه گفتي اي سي umd لود اينا چيه من از نظر سخت افزاري هيچي سر در نمي آرم نه فقط در مورد پي اس پي بلكه در مورد كامپيوترم همين طورم !!!

مرسی از همگی دوستان به خصوص جاوید جان بلا خره تونستم فرم ویرو نصب کنم خیلی اسون تر از اونی بود که فکر میکردم.
ضمنا جاوید جون کم حجم ترین قرمت برای بازیهای psp کدام فرمت است.

همون مشكلي كه من گفتم داشتي ؟! فشرده ترين فورمت cso عموميت بيشتري هم داره !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
28-07-2007, 01:49
اقا مازیار دستمون انداختی یا واقعا میخوای. من مموری 4گیگ همراه با اداپتور گرفتم 100تومان البته های اسپید نیست گارانتی 5ساله هم داره تا الانم 5تا بازی ریختم مشکلی نداشته.
.
عزيز مموری 2 گيگ چند بود. من از نمايندگی سونی پرسيدم گفت 82 شاخ در آوردم.ميخوام ببينم قيمت معمول های اسپيد چنده . اگر ميتونی راهنمايی کامل کن ببينم از این مشهده دور افتاده از تکنولوژی ميتونم بگيرم يا نه.؟
باورتون نميشه اینجا نميدونن پی اس پی چی هست. هرکی ميبينه فکر ميکنه N98. هست!!
راستی جاويد من بازی Luxor رو از تاپيک دانلود بازی های پی اس پی دانلود کردم. فايلش رو تبديل به Iso کردم اما بازم وسط لود هنگ ميکنه و مجبور ميشم خاموش کنم.
فکر ميکنی اشکال از چيه؟ ممکنه از فريمور باشه؟ . این فايل های فريمور جديد چون حجم بالايی دارن نميتونم از خونه بدانلودم.مجبورم برم جای ديگه که درده سر داره. چيکار کنم؟

J A V I D
28-07-2007, 10:23
عزيز مموری 2 گيگ چند بود. من از نمايندگی سونی پرسيدم گفت 82 شاخ در آوردم.ميخوام ببينم قيمت معمول های اسپيد چنده . اگر ميتونی راهنمايی کامل کن ببينم از این مشهده دور افتاده از تکنولوژی ميتونم بگيرم يا نه.؟
باورتون نميشه اینجا نميدونن پی اس پی چی هست. هرکی ميبينه فکر ميکنه N98. هست!!
راستی جاويد من بازی Luxor رو از تاپيک دانلود بازی های پی اس پی دانلود کردم. فايلش رو تبديل به Iso کردم اما بازم وسط لود هنگ ميکنه و مجبور ميشم خاموش کنم.
فکر ميکنی اشکال از چيه؟ ممکنه از فريمور باشه؟ . این فايل های فريمور جديد چون حجم بالايی دارن نميتونم از خونه بدانلودم.مجبورم برم جای ديگه که درده سر داره. چيکار کنم؟

ممكنه از فريم ورم باشه بايد آپديت كني اين فريم ور 3.52 m33 هم خيلي سريع تر عمل مي كنه اگه بتوني بريزيش خوبه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mohsen.rajabi
28-07-2007, 18:58
با سلام خدمت آقا جاوید ...............من هر برنامه ای برای تبدیل ps1 به psp دانلود کردم...یا انقدر مشکله یا بعد از تبدیل وریختن تو psp اجرا نمیشه!!!!!!
لطفا اگر برنامه ای کامل (با راهنمایی) در این ضمینه دارید معرفی کنید....

با تشکر.................:10:

J A V I D
28-07-2007, 19:45
با سلام خدمت آقا جاوید ...............من هر برنامه ای برای تبدیل ps1 به psp دانلود کردم...یا انقدر مشکله یا بعد از تبدیل وریختن تو psp اجرا نمیشه!!!!!!
لطفا اگر برنامه ای کامل (با راهنمایی) در این ضمینه دارید معرفی کنید....

با تشکر.................

براي تبديل بازي هاي پلي استيشن يك ابتدا از سي بازي پلي استيشن يك خود يك اميج بگيريد سپس ايميجو بدين به برنامه تبديل اونم مشخصه كارش كه تموم شد خودش مسير كپي ازتون مي خواد آدرس مموري رو بدين خودش كپي مي كنه .... كه تو فولدر PSP فولدر Game‌ كپي مي شه . اين برنامه ورژن سه شم اومده من دم دستم نبود يه ورژن قبليشو آپ كردم براتون

برنامه تبديل بازي ها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mohsen.rajabi
29-07-2007, 11:37
بازی که بالاترین گرافیک psp رو نشون میده (البته تا الان) چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

Sam Fisher 11
29-07-2007, 13:00
یکی Call of Duty (البته آخری "راه پیروزی") ، متال گیر سولاید ، Kill Zone و پرنس هم گرافیک خویی دارن . NFS: carbon هم که بازی کردم گرافیک خیلی خوبی داشت و هنوز هم یکی از بهترین بازیها از نظر گرافیک محسوب میشه .

mazi_z_PSP
29-07-2007, 18:57
به گفته های سام جان اضافه ميکنم :
1-Tekken5
2-Ghost Rider
3-Mortal Kombat
4-Burnout:Dominator

J A V I D
29-07-2007, 19:13
به نظر من ريج ريسر به خوبي هم گرافيك دستگاه رو نشون مي ده هم قدرت دستگاه رو البته نسخه كاملش نه اين نسخه هاي نصفه نيمه تو بازار ! البته ذكر اين نكته كه بخوايم بگيم كدوم بازي گرافيك رو به خوبي نشون مي ده اشتباه چون مثلا يه بازي كتك كاري مثل تكن با يه بازي مثل جي تي اي خيلي فرق مي كنه از نظر مقدار كاري كه مي شه روي گرافيك انجام داد و سرعت بازي هم پايين نياد !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
29-07-2007, 19:14
براي تبديل بازي هاي پلي استيشن يك ابتدا از سي بازي پلي استيشن يك خود يك اميج بگيريد سپس ايميجو بدين به برنامه تبديل اونم مشخصه كارش كه تموم شد خودش مسير كپي ازتون مي خواد آدرس مموري رو بدين خودش كپي مي كنه .... كه تو فولدر PSP فولدر Game‌ كپي مي شه . اين برنامه ورژن سه شم اومده من دم دستم نبود يه ورژن قبليشو آپ كردم براتون

برنامه تبديل بازي ها :

موفق و پيروز باشيد

جاويد
سلام. ممنون که لينک دادی اما من نميتونم بدانلودم. يعنی اصلا وارد سايت نميشه. هيچ کاری نميکنه. فکر کنم خرابه:41:

J A V I D
29-07-2007, 21:01
سلام. ممنون که لينک دادی اما من نميتونم بدانلودم. يعنی اصلا وارد سايت نميشه. هيچ کاری نميکنه. فکر کنم خرابه

قرار نيست وارد جايي بشه لينك سالمه همين الان تست كردم رو هاست خودم هم هست و مستقيم . اينم لينك همون از سايت رپيد شر يه نكته اي راستي PSP بازي هاي Pal‌ رو اجرا نمي كنه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
29-07-2007, 22:33
قرار نيست وارد جايي بشه لينك سالمه همين الان تست كردم رو هاست خودم هم هست و مستقيم . اينم لينك همون از سايت رپيد شر يه نكته اي راستي PSP بازي هاي Pal‌ رو اجرا نمي كنه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
منظورت از پال چيه؟ پال؟
Pal?

J A V I D
29-07-2007, 22:47
بازي هاي پلي استيشن يك با توجه به منطقه تو سه نوع عرضه مي شن (كه بر مي گرده به نوع تلوزيون ) البته الان اين سه نوع مي شه گفت منسوخ شدن ! تو ژاپن بازي ها به صورت NTSC - J ارائه مي شدن تو اروپا به صورت Pal و تو آمريكا به صورت NTSC -U ... تو ايران مثل هميشه هر سه مدل بود !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mohsen.rajabi
30-07-2007, 12:23
این دکمه مربع مانند که بغل دکمه قطع صدا رو psp است باسه چیه؟؟؟ باسه من هرچی میزنم کار نمیکنه!!!!
تو کدوم منو میشه تستش کرد که سالمه؟؟

این psp ما هم هر روز یه بازی در میاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohsen.rajabi
30-07-2007, 12:24
راستی کسی یه تریلر از بازی god of war که قراره باسه psp بیاد داره؟؟؟؟؟

J A V I D
30-07-2007, 19:19
این دکمه مربع مانند که بغل دکمه قطع صدا رو psp است باسه چیه؟؟؟ باسه من هرچی میزنم کار نمیکنه!!!!
تو کدوم منو میشه تستش کرد که سالمه؟؟

این psp ما هم هر روز یه بازی در میاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون دكمه براي تنظيم روشنايي تصويره ... كه چهار حالت داره

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
30-07-2007, 20:02
سلام به همگی اقا جاوید من سوال نکردم خودتون زنگ بزنید نمایندگی سونی در مشهد باید داشته باشه .
اینم کل نمایندگی های سونی مشهدم بگردی هست
اگه میشه لطف کنی یه عکسم از مموری که گرفتی بزار ممنون.

اینم عکس مموری که من گرفتم.

لطفا یه برنامه برای تبدیل ویدیو به فرمت pspبا رزولیشن بالا معرفی کنید لطفا.
راستی یکی بگه این برنامه رو کجای مموری بریزیم و چجوری باهاش کار کنیم این ورژن جدید برنامه پی اس پی لوک (قفل پی اس پی ) هست .

J A V I D
30-07-2007, 20:56
لطفا یه برنامه برای تبدیل ویدیو به فرمت pspبا رزولیشن بالا معرفی کنید لطفا.
راستی یکی بگه این برنامه رو کجای مموری بریزیم و چجوری باهاش کار کنیم این ورژن جدید برنامه پی اس پی لوک (قفل پی اس پی ) هست

پیشنهاد می کنم از این گونه برنامه ها استفاده نکنید چون به پی اس پی تون صدمه می زنه .راستی یه پچ واسه فریم ور 3.52 M33 هم مدتی هست اومده ...

موفق و پیروز باشید

جاوید

rassool
30-07-2007, 21:12
اقا جاوید من الان از برنامه Ulead VideoStudio 10 استفاده میکنم که یه برنامه میکس فیلم وعکس هستش مثل مووی میکر میمونه اشکالی نداره که.
راستی اقا جاوید چه جوری wmaو flash رو توی پی اس پی فعال کنیم وقتی میخواهم فعالشون کنم میگه باید کانکت شی.

J A V I D
30-07-2007, 21:29
اقا جاوید من الان از برنامه Ulead VideoStudio 10 استفاده میکنم که یه برنامه میکس فیلم وعکس هستش مثل مووی میکر میمونه اشکالی نداره که.
راستی اقا جاوید چه جوری wmaو flash رو توی پی اس پی فعال کنیم وقتی میخواهم فعالشون کنم میگه باید کانکت شی.

سلام من برنامه PSP LOCK‌ رو گفتم به PSP صدمه مي زنه نه اون فيلمه ببخشيد تقصير من بو همه رو نقل قول كردم !

براي فعال كردن wma‌ و flash‌ وقتي PSP رو روشن مي كنيد دكمه R‌ رو بگيريد تا وارد منوي ريكاوري شيد بعد تو Regestery ---- بريد wma و flash رو enable كنيد ... براي ديدن فايل هاي فلشم بايد از بروزر استفاده كنيد ... تو اوايل اين تاپيك گفتم چجوري مي شه ازش استفاده كرد.

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
30-07-2007, 22:12
راستی کسی یه تریلر از بازی god of war که قراره باسه psp بیاد داره؟؟؟؟؟
تو تاپيک درخوست رمز و ترينر در خواست بده.

mazi_z_PSP
30-07-2007, 22:14
براي فعال كردن wma‌ و flash‌ وقتي PSP رو روشن مي كنيد دكمه R‌ رو بگيريد تا وارد منوي ريكاوري شيد بعد تو Regestery ---- بريد wma و flash رو enable كنيد ... براي ديدن فايل هاي فلشم بايد از بروزر استفاده كنيد ... تو اوايل اين تاپيك گفتم چجوري مي شه ازش استفاده كرد.

موفق و پيروز باشيد

جاويد
جاويد جان من اینا رو فعال کردم اما فايل های فلش رو کجا بريزم؟ که بشناسه؟
موفق و پيروز باشيد
مازی:46:

mazi_z_PSP
30-07-2007, 22:17
سلام به همگی اقا جاوید من سوال نکردم خودتون زنگ بزنید نمایندگی سونی در مشهد باید داشته باشه .
اینم کل نمایندگی های سونی مشهدم بگردی هست
اگه میشه لطف کنی یه عکسم از مموری که گرفتی بزار ممنون.

[]
سلام. با منی يا با جاويد واقعا؟ اگر با منی من مموريمو پس دادم. الان هم دنبال يه مموری 35 تومانی خوب ميگردم .
نمايندگی سونی هم زنگ زده بودم گفت 82 تومان.
الان با مموريت مشکلی نداره. GTA يا MGS : Portable Ops رو اجرا ميکنه؟

J A V I D
30-07-2007, 23:37
مازيار جان فكر كنم آقا رسول منظورشون شما بوده چون من يادم نمي آد مموري خواسته باشم ! الان تو بازار ايران مموري تقلبي زياد شده ... حواستون باشه !!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
31-07-2007, 10:57
سلام. با منی يا با جاويد واقعا؟ اگر با منی من مموريمو پس دادم. الان هم دنبال يه مموری 35 تومانی خوب ميگردم .
نمايندگی سونی هم زنگ زده بودم گفت 82 تومان.
الان با مموريت مشکلی نداره. GTA يا MGS : Portable Ops رو اجرا ميکنه؟

مازيار جان فكر كنم آقا رسول منظورشون شما بوده چون من يادم نمي آد مموري خواسته باشم ! الان تو بازار ايران مموري تقلبي زياد شده ... حواستون باشه !!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

از هر دوتون معذرت میخام من منظورم اقا مازیار بود من بازی gta بدون هیچ مشکلی اجرا میکنم اون بازی هم ندارم من بازیهای برون اوت و لوکو روکو وجی تی ای و اسپایدر من و پیس رو الان روی مموریم دارم واجرا میشن .
راستی برنامه برای تبدیل ودیو معرفی نکردید اسمشم بگید کافیه.

mohsen.rajabi
31-07-2007, 19:26
با سلام. آقا جاوید لطفا لینک پچ های fw 3.52 را بزار تا ماهم استفاده کنیم....

J A V I D
31-07-2007, 19:48
با سلام. آقا جاوید لطفا لینک پچ های fw 3.52 را بزار تا ماهم استفاده کنیم....

بفرماييد شما هم استفاده كنيد

در مورد اين پچ يه نكته خيلي باحال وجود داره و اون اينه كه من اولين نفري بودم كه وقتي اين پچ اومد رو اينترنت گرفتمش ! يه عكسم گرفتم يادگاري ... تو عكس نگا كنيد تعداد دانلود صفره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه از لينك بالا نتونستيد بگيريد از اين پاييني بگيريد

mazi_z_PSP
31-07-2007, 22:49
سلام. امروز زنگ زدم به يکی ديگه از نمايندگی های سونی. گفت مموری های اسپيد 4 گيگ داره 150 تومان.
بخدا نميدونم چرا اینجا اینقدر گرونه. 2 گيگ رو هم گفت 85. من چيکار کنم؟ جاويد بيام تهران ميتونم 100 4 گيگ يا 35 2 گيگ بگيرم؟
راستی جاويد نگفتی فايلهای فلش رو کجا بريزم؟

nima_divone
01-08-2007, 04:10
جالب بود حال کردم

J A V I D
01-08-2007, 08:14
جاويد نگفتی فايلهای فلش رو کجا بريزم؟

فايل هاي فلش رو تو شاخه اصلي مموري خودتون بريزيد و اسمشون رو يه اسم آسون بذاريد مثلا 01 بعد بريد تو بروزر و از اونجا به اين صورت آدرس بديد

file://01.swf

فقط يه نكته اي رو دقت كنيد اگه حجم فايل فلش شما بالا باشه (بالاي يك مگ) سرعت اجراش مي آد پايين !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
01-08-2007, 15:05
سلام. امروز زنگ زدم به يکی ديگه از نمايندگی های سونی. گفت مموری های اسپيد 4 گيگ داره 150 تومان.
بخدا نميدونم چرا اینجا اینقدر گرونه. 2 گيگ رو هم گفت 85. من چيکار کنم؟ جاويد بيام تهران ميتونم 100 4 گيگ يا 35 2 گيگ بگيرم؟
راستی جاويد نگفتی فايلهای فلش رو کجا بريزم؟

مازیار جان فکر کنم مموری 4گیگ اگه های اسپید باشه بهت خوب گفته چون من معمولیشو گرفتم100تومان.
جاوید جان یه برنامه واسه افزایش صدای psp معرفی کن. ممنون ضمنا اسیبی که به بلندگوی psp نمیزنه.

mazi_z_PSP
01-08-2007, 22:26
مازیار جان فکر کنم مموری 4گیگ اگه های اسپید باشه بهت خوب گفته چون من معمولیشو گرفتم100تومان.
.
نه فکر نکنم . اونجوری که جاويد گفته بود فرق معمولی با های اسپيد 8 تا 10 تومان هست . اینقدر اختلاف غير طبيعيه.

J A V I D
01-08-2007, 23:02
سلام
شما همتون دنبال مموري هاي اصلي سوني هستين واسه همين قيمت ها فضايي مي تونيد از مموري هاي مورد تاييد سوني هم استفاده كنيد ... كه قيمت پايين تري هم داره البته الان به خاطر اينكه فروش بالاست مغازه دارا قيمت هاشون رو بردن بالا مموري كه من خريدم 35 تومن امروز قيمت كردم 50 تومن بود ! مموري چهار گيگ 130 بود !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mohsen.rajabi
02-08-2007, 10:33
سونی جدیدا تیونر tv باسه psp میخاد بیرون بده ولی میگن فقط روی pspslim وصل میشه...........
آیا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی انهایی که مموری میخان برن تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مموری 4گیگ اصل سونی 70 تومن!!!!!!!!!!!!!

rassool
02-08-2007, 13:13
سونی جدیدا تیونر tv باسه psp میخاد بیرون بده ولی میگن فقط روی pspslim وصل میشه...........
آیا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی انهایی که مموری میخان برن تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مموری 4گیگ اصل سونی 70 تومن!!!!!!!!!!!!!

مموری که توی این سا یت عکسشو زده اصل نیست حداقل عکسش که اینو نشون میده حالا بازم میتونید باهاش تماس بگیرید.

adook
02-08-2007, 15:01
من رم 4 گیگ سونی اهواز گرفتم 60 تومن خوب هم کار میده از پاتریس موبایل تو بازار بزرگ گرفتم 1 سال هم گارانتی خودشون بود 5 سال هم وارانتی داره

adook
02-08-2007, 15:10
دوربین پی اس پی چند مدل داره من فقط 1.3 مگا پیکسلشو دیدم کیفیتش عالی بود فروشنده میگفت با یو ام دی کبچر 80 تومن ولی یکی تو همین تاپیک به من گفته بود قیمتش 30 تومنه !!!!!!!!!!!!

rassool
02-08-2007, 18:04
من رم 4 گیگ سونی اهواز گرفتم 60 تومن خوب هم کار میده از پاتریس موبایل تو بازار بزرگ گرفتم 1 سال هم گارانتی خودشون بود 5 سال هم وارانتی داره

دوربین پی اس پی چند مدل داره من فقط 1.3 مگا پیکسلشو دیدم کیفیتش عالی بود فروشنده میگفت با یو ام دی کبچر 80 تومن ولی یکی تو همین تاپیک به من گفته بود قیمتش 30 تومنه !!!!!!!!!!!!

اگه میتونی یه عکس از مموریت بزار تا یه نظری بدیم.
من شیراز پرسیدم دوربینو میگفتند 60تا 70 تومان.میگن کیفیتشم خوبه.

mazi_z_PSP
02-08-2007, 22:41
سلام
شما همتون دنبال مموري هاي اصلي سوني هستين واسه همين قيمت ها فضايي مي تونيد از مموري هاي مورد تاييد سوني هم استفاده كنيد ... كه قيمت پايين تري هم داره البته الان به خاطر اينكه فروش بالاست مغازه دارا قيمت هاشون رو بردن بالا مموري كه من خريدم 35 تومن امروز قيمت كردم 50 تومن بود ! مموري چهار گيگ 130 بود !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
خوب جاويد جان من اینجا چيکار کنم از کجا بگيرم؟ دارم ديوونه ميشم. پی اس پيم داره خاک ميخوره!!!

J A V I D
02-08-2007, 23:52
خوب جاويد جان من اینجا چيکار کنم از کجا بگيرم؟ دارم ديوونه ميشم. پی اس پيم داره خاک ميخوره!!!

خوب يه جارو بكش روش !!! آقا من عكس مموري خودم رو مي ذارم هر كي دوست داشت بره بخره من اين مموري دارم مشكلي هم با هاش ندارم .

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
03-08-2007, 11:57
خوب يه جارو بكش روش !!! آقا من عكس مموري خودم رو مي ذارم هر كي دوست داشت بره بخره من اين مموري دارم مشكلي هم با هاش ندارم .

موفق و پيروز باشيد

جاويد

جاوید جون شماهم که مموریت تقلبیه چند خریدی من یه بار از این مموری گرفتم دادم پس 20تومان گرفته بودم.

rassool
03-08-2007, 12:48
یه سایت معرفی کنید که کد تقلب بازیهای pspرو داشته باشه.ممنون

J A V I D
03-08-2007, 12:57
جاوید جون شماهم که مموریت تقلبیه چند خریدی من یه بار از این مموری گرفتم دادم پس 20تومان گرفته بودم.

خوب منم نمي گم اصله ولي اينا دو مدل داره كه جفتش شكل همه كاورشو قيافش رو هر دو شونم نوشته هاي اسپيد ! ولي يكشون هاي اسپيد نيست و الكي نوشته !‌ من جفت مدل هاشو تست كردم از نظر سرعتي ... به هر حال من با اين مموري مشكلي ندارم .

یه سایت معرفی کنید که کد تقلب بازیهای pspرو داشته باشه.ممنون
پيدا كردن رمز بازي خيلي آسونه كافيه تو گول اسم بازي رو با كلمه cheat سرچ كني تا به نتيجه برسي !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

SuB
03-08-2007, 14:10
سلام
کسی شبیه ساز Psp برای کامپیوتر رو داره؟

Inter
03-08-2007, 16:49
سلام دوستان به دادم برسید که بیچاره شدم.:19: من از توی منوی سیستم ستینگ ، Restore to defaults کردم و اون وقت صفحه پی اس پی سیاه شد و مجبور شدم باتری رو در بیارم و دوباره بندازم سر جاش ولی دیگه منوی اولیه که پس از روشن کردن می یومد دیگه نمی یاد و صفحه سیاه می شه و دیگه خاموش نمی شه:41: و باید باتری رو روشن روشن بکشی بیرون تا خاموش بشه ولی خوشبختانه به منوی Recovery می شه وارد شد(فک کنم بریک شده) آيا با USB می شه دوباره به وضعیت اولش برگردوند یا نه . شنیده بودم که می شه ، فایل فلش رو دوباره به حافظه دوباره برگردوند. حالا از شما کمک می خوام(مخصوصا آقا جاوید) لطفا بطور کامل مراحل رو برام بنویسید لطفا.
چون اطلاعات من در مورد فلش و این چیزا زیاد نیست لطفاً همه رو با حوصله جواب بدین متشکرم.:11:
در ضمن فیرمور دستگاه 3.1oe2 هستش.

J A V I D
03-08-2007, 17:49
سلام
کسی شبیه ساز Psp برای کامپیوتر رو داره؟

نداريم يعني داريم ولي من نديدم بتونن بازي اجرا كن !!!!

سلام دوستان به دادم برسید که بیچاره شدم. من از توی منوی سیستم ستینگ ، Restore to defaults کردم و اون وقت صفحه پی اس پی سیاه شد و مجبور شدم باتری رو در بیارم و دوباره بندازم سر جاش ولی دیگه منوی اولیه که پس از روشن کردن می یومد دیگه نمی یاد و صفحه سیاه می شه و دیگه خاموش نمی شه و باید باتری رو روشن روشن بکشی بیرون تا خاموش بشه ولی خوشبختانه به منوی Recovery می شه وارد شد(فک کنم بریک شده) آيا با USB می شه دوباره به وضعیت اولش برگردوند یا نه . شنیده بودم که می شه ، فایل فلش رو دوباره به حافظه دوباره برگردوند. حالا از شما کمک می خوام(مخصوصا آقا جاوید) لطفا بطور کامل مراحل رو برام بنویسید لطفا.
چون اطلاعات من در مورد فلش و این چیزا زیاد نیست لطفاً همه رو با حوصله جواب بدین متشکرم

من شرمنده هيچ اطلاعي از نحوه بر گردوندن PSP هاي سيمي بريك شده ندارم ! ولي مي شه برشون گردوند پيغام خصوصيتون رو چك كنيد .

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Inter
03-08-2007, 18:05
ممنونم دوست عزیز :11: :10:

rassool
03-08-2007, 20:07
سلام دوستان به دادم برسید که بیچاره شدم.:19: من از توی منوی سیستم ستینگ ، Restore to defaults کردم و اون وقت صفحه پی اس پی سیاه شد و مجبور شدم باتری رو در بیارم و دوباره بندازم سر جاش ولی دیگه منوی اولیه که پس از روشن کردن می یومد دیگه نمی یاد و صفحه سیاه می شه و دیگه خاموش نمی شه:41: و باید باتری رو روشن روشن بکشی بیرون تا خاموش بشه ولی خوشبختانه به منوی Recovery می شه وارد شد(فک کنم بریک شده) آيا با USB می شه دوباره به وضعیت اولش برگردوند یا نه . شنیده بودم که می شه ، فایل فلش رو دوباره به حافظه دوباره برگردوند. حالا از شما کمک می خوام(مخصوصا آقا جاوید) لطفا بطور کامل مراحل رو برام بنویسید لطفا.
چون اطلاعات من در مورد فلش و این چیزا زیاد نیست لطفاً همه رو با حوصله جواب بدین متشکرم.:11:
در ضمن فیرمور دستگاه 3.1oe2 هستش.

دوست عزیز نگران نباش پی اس پی شما بریک نشده وکاملا سالمه یعنی درست میشه.یکی از دوستام پی اس پی ش همینجوری شده بود رفت داد ورژنشو عوض کردن خیلی راحت.

SuB
04-08-2007, 18:37
سلام
من اگه بخوام یه بازی Psp رو دانلود کنم، حداقل چند Mb هست؟

rassool
04-08-2007, 19:01
دوست عزیز بستگی به بازیش داره از200مگ هست تا 1گیگوخورده ای.توی بخش دانلود بازیها برو اونجا هست.

SuB
04-08-2007, 19:07
دوست عزیز بستگی به بازیش داره از200مگ هست تا 1گیگوخورده ای.توی بخش دانلود بازیها برو اونجا هست.
ممنون
فقط می خواستم یه حدودی داشته باشم. شاید اینترنت مفت و پرسرعت گیرم اومد تا دانلود کنم.

mohsen.rajabi
05-08-2007, 17:14
برای نجات psp های semi break شده کافیه توی پوشه psp بعد game یه پوشه به اسمه RECOVERY ایجاد کنی وفریم ور مربوط را توش بریزی بعد PSP رو خاموش کن.... بعدش دکمه R را نگه دار ودستگاه را روشن کن بعد تو قسمت run program....... را انتخاب کن تا فریم ور از اوبل نصب شود...:5::5::5::5:

titanium626
06-08-2007, 13:53
آقایان محترم, من تازه psp خریدم البته از خارجه و می خوام که بتونم بازی ها رو از روی حافظش اجرا کنه که دیگه cd های اورجینالش رو نخرم(مگن که باید برنامه ای روش نصب بشه) من هیچی نمیدونم لطفاً کمک کنید. روش نصب اون برنامه و اجرای بازی رو بگویید لطفاً........مرسی.

J A V I D
06-08-2007, 14:06
آقایان محترم, من تازه psp خریدم البته از خارجه و می خوام که بتونم بازی ها رو از روی حافظش اجرا کنه که دیگه cd های اورجینالش رو نخرم(مگن که باید برنامه ای روش نصب بشه) من هیچی نمیدونم لطفاً کمک کنید. روش نصب اون برنامه و اجرای بازی رو بگویید لطفاً........مرسی.

سلام
شما اول از همه بايد فريم ور فعلي دستگاهتون رو مشخص كنيد تا ببينيم مي شه كاريش كرد يا نه ! براي مشاهده فريم ور به setting بريد بعدش system setting و بعد system information رو انتخاب كنيد اون خط اول بگيد ورژن دستگاه رو چند نوشته !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mohsen.rajabi
06-08-2007, 19:46
psp من normal break شد...........:18::18::18::18:

داشتم تو flash 0 تم دستگاه رو عوض میکردم که کامپیوتر قلف کرد و flash 0 دستگاه پرید(اصلا پارتیشنش از بین رفت)

رفتم فروختمش.......البته شنیدم که normal break را هم با خریدن mod chip میشه درست کرد ولی پیدا کردنش مشکله!!!!!!!!!!!شاید psp slim بیاد یکی بگیرم . شاید هم تا امدن psp2 صبر کنم.................

..............................فعلا خدا نگهدار همگی.......................................... .....................

.........................:40::40::40::40::40::40:. .................................................. .............

J A V I D
06-08-2007, 20:21
psp من normal break شد...........:18::18::18::18:

داشتم تو flash 0 تم دستگاه رو عوض میکردم که کامپیوتر قلف کرد و flash 0 دستگاه پرید(اصلا پارتیشنش از بین رفت)

رفتم فروختمش.......البته شنیدم که normal break را هم با خریدن mod chip میشه درست کرد ولی پیدا کردنش مشکله!!!!!!!!!!!شاید psp slim بیاد یکی بگیرم . شاید هم تا امدن psp2 صبر کنم.................

..............................فعلا خدا نگهدار همگی.......................................... .....................

.........................:40::40::40::40::40::40:. .................................................. .............

چند فروختيش !؟

موفق و پيروز باشيد

جاويد

titanium626
06-08-2007, 22:09
سلام
شما اول از همه بايد فريم ور فعلي دستگاهتون رو مشخص كنيد تا ببينيم مي شه كاريش كرد يا نه ! براي مشاهده فريم ور به setting بريد بعدش system setting و بعد system information رو انتخاب كنيد اون خط اول بگيد ورژن دستگاه رو چند نوشته !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

ورژنش 3.11 هست

rassool
06-08-2007, 22:49
سلام به همگی
اقا تورو خدا یکی این دوتا برنامه iR-Shell v3.6 و M33 Coustom Firmware - 3.52 M33 رو یجا اپلود کنه که قابلیت remus داشته باشه دوبار تا حالا دانلودشون کردم وسط دانلود قطع میشه . ممنون .انشااله بتونم جبران کنم.

J A V I D
06-08-2007, 23:11
سلام به همگی
اقا تورو خدا یکی این دوتا برنامه iR-Shell v3.6 و M33 Coustom Firmware - 3.52 M33 رو یجا اپلود کنه که قابلیت remus داشته باشه دوبار تا حالا دانلودشون کردم وسط دانلود قطع میشه . ممنون .انشااله بتونم جبران کنم.

اگه با برنامه Flash get از سايت

بگيري مي توني دانلود رو نگه داري !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

ALt3rnA
07-08-2007, 01:21
جناب اینتر مشکلی نیست

asghar_206
07-08-2007, 06:10
ما هم تبدیل کردیم خوب بود...

rassool
07-08-2007, 09:44
مرسی اقا جاوید این سایتو بلد بودم ولی من دیشب هرچی توی این سایت میرفتم به یه سایت دیگه راهنمایی میشدم درستم تایپ میکردم چندین بارم امتحان کردم نرفت نمیدونم حالا چی شد رفت.اقا جاوید من M33 Coustom Firmware - 3.52 M33 برنامه رو پیداکردم ودارم دانلود میکنم ولی برنامه iR-Shell v3.6 رو هرچی گشتم پیدانکردم یه چیزی پیدامیشه با نام iR-Shell v3.61 ولی چند کیلو بایت بیشتر نیست ممنون میشم لینکشو بدی.ضمنا جدید ترین iR-Shell همین ورژنه دیگه مگه نه.

titanium626
07-08-2007, 11:41
آقای javid مارو فراموش کردی. ورژن psp من 3.11 هست بگید که چه جوری تغییرش بدم که بتونم بازی را از روی حافظه اجرا کنم.

J A V I D
07-08-2007, 18:22
آقای javid مارو فراموش کردی. ورژن psp من 3.11 هست بگید که چه جوری تغییرش بدم که بتونم بازی را از روی حافظه اجرا کنم.

آخ ببخشيد پست شما رو نديدم . دانگريد از اين ورژن يكم سخته و ظاهرا شما به يو ام دي بازي مگا من هانتينگ نيز احتياج داريد به همراه بازي دوم ( اينو تو يه فورم خارجي خوندم درستو غلطشو نمي دونم) . بنابراين توصيه مي كنم بدين بيرون براتون دانگريد كنن .. مخصوصا اين كه ريسك دانگريد يكم بالاست !

مرسی اقا جاوید این سایتو بلد بودم ولی من دیشب هرچی توی این سایت میرفتم به یه سایت دیگه راهنمایی میشدم درستم تایپ میکردم چندین بارم امتحان کردم نرفت نمیدونم حالا چی شد رفت.اقا جاوید من M33 Coustom Firmware - 3.52 M33 برنامه رو پیداکردم ودارم دانلود میکنم ولی برنامه iR-Shell v3.6 رو هرچی گشتم پیدانکردم یه چیزی پیدامیشه با نام iR-Shell v3.61 ولی چند کیلو بایت بیشتر نیست ممنون میشم لینکشو بدی.ضمنا جدید ترین iR-Shell همین ورژنه دیگه مگه نه.

خوب اون Ir shell حجمش ظاهرا همين قدره چون تو سايتم همين قدر زده ! من با اين برنامه كار نكردم ....

خبر
يه فريم ور جديد 3.40 le جديدا دوباره اومده شديدا اخطار مي كنم هر گز به اين ورژن تبديل نكنيد !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

ALt3rnA
07-08-2007, 18:31
سلام من فریم ویرم

3,40 oe

هست

ارزش داره تبدیلش کنم به

3.52 m33

???

J A V I D
07-08-2007, 19:18
سلام من فریم ویرم

3,40 oe

هست

ارزش داره تبدیلش کنم به

3.52 m33

???

فعلا نيازي به عوض كردن فريم ور نداريد ولي وقتي بازي هاي جديد بيان مثل گاد آف وار و سايلنت هيل اين بازي ها حداقل به فريم ور 3.50 نياز دارن .... پس به نظر من اگه همين حالا عوض كنيد هم خوبه چون بالاخره دير يا زود مجبور به عوض كردن فريم ور مي شيد .

موفق و پيروز باشيد

جاويد

titanium626
07-08-2007, 22:15
خوب کجا بدم که مطمئن باشه تو مجتمع پایتخت کسی این کارو می کنه.معرفی کن آقا جاوید گل

rassool
08-08-2007, 10:36
من دیروزتونستم به 3.52 تبدیل کنم.
جاوید جون اون برنامه irshellباید چیزی حدود 20 مگ فایل باشه.

J A V I D
08-08-2007, 10:41
خوب کجا بدم که مطمئن باشه تو مجتمع پایتخت کسی این کارو می کنه.معرفی کن آقا جاوید گل

والا قبلا اكثر مغازه دارا عوض مي كردن ولي الان تعداد كساني كه عوض مي كنن كم شده اون كه تو پايتخته ( اسم مغازشم الان يادم رفته ) بهم گفت عوض نمي كنه ! تو پاساژ پارسيان (ميدون وليعصير بين بازار ايرانيان و بازار رضا) مغازه اي هست به نام وست گيم اون احتمال 99 درصد فكر كنم عوض كنه البته خيلي گرون مي گيره !‌ ( تا حالا دو تا سوزونده مي ترسه واسه همين گرون مي گه!) تو توپخونه هم پاساژ لباف اونجا كلي Psp فروش هست مي توني يكي رو پيدا كني برات عوض كنه ..... من كلا كس خاصي رو پيشنهاد نمي كنم !! به هر حال هر جا بردي تبديل كنه برات بعدش همه چي دستگاه رو چك كن حتما !
موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
08-08-2007, 11:12
اینم اخبار دارک الکس و سونی من که چیزه درستی نفهمیدم شما فهمیدید بگید.البته یکمیشو فهمیدم.
NEW YORK — The upcoming PlayStation Portable coming out this September is actually called the "PSP 2000." The infamous PSP hacker Dark_Alex was not hired by Sony. And the PSP is more popular here than in any other city in the U.S. (Sorry, Chicago!)

Those were just a few of the many surprises shared last week by John Koller, head of marketing for Sony's American PlayStation Portable division during a half-hour interview about the state of the PSP with MTV News.

Koller was in town to show off the new one-third-lighter, one-fifth-slimmer PSP which will arrive on store shelves in September. In a hotel suite on Manhattan's east side, he plugged the unit into a TV, demonstrating the new model's video-output function. He played a scene from Jet Li's "The One" in 480 pixels on an LG widescreen flat-panel TV. It almost filled the screen. He played a minute of the PSP game "Ratchet & Clank: Size Matters" in its native resolution, 480x272, which, while displaying bigger than it did on the PSP, only occupied about a quarter of the LG TV. (Yank the cable out of the TV and the video signal jumps to the PSP screen.)

To the eyes, the revised PSP looks like the original. To the touch, the difference is noticeable. And the name? In public the new model will be called PSP, but Koller revealed that it is codenamed PSP 2000, distinguishing it from current models, which are called PSP 1000.

Those were the points Koller intended to cover, but he proved game to answer just about anything regarding Sony's system. For example, he confirmed what subway riders may have already suspected: NYC is the king of PSP sales, since its launch. "It's gone New York, Chicago, and then it's D.C., Philadelphia," Koller said. "Then, interestingly enough, Riverside/ San Bernardino, California." Come again on that last one? "It's very weird. I've been watching it, waiting for it to fall out of the top 10, but it has stayed at [#5] the whole time of our owner base."

That's where it's being bought. But who's buying it? Koller said that the PSP has a 95 percent male ownership, compared to 50-50 for the iPod, according to studies he's seen. More of a surprise, though, is that his market research shows that the iPod has 79 percent ownership by Caucasians, Koller said, whereas the PSP is just "44 percent or 45 percent" white. Koller said Sony has noticed this demographic surprise but hasn't figured out why. Had it become something of an urban accessory? "There's been a debate going on about whether it was our marketing that's done it and turned it into more of a cultural hip-hop product or whether it just is — if the product just lends itself to that."

Whoever owns the system, Koller said they've been calling for the video-out function added to the new PSP. When the revised unit was revealed at E3 last month, it surprised many gamers because it lacked a checklist of tweaks some gaming blogs and news sites suggested were safe bets. For example, some theorized that the PSP would drop the universal media disc format or at least de-emphasize it for a new built-in hard drive. The new unit has no such drive. "We had heard discussion about a hard drive," Koller said. "The final analysis is we decided a memory stick was good enough for now."

Others hoped for a second analog stick or nub to make the PSP do a better job of running game genres styled for console controllers. "We certainly looked at the area below the [face buttons on the right side of the PSP] for a second analog stick, but we thought the issues far outweighed the benefit we'd get out of it," he said, acknowledging that engineers at Sony's headquarters in Japan had investigated such a change. He said the problem was that games programmed for a one-stick model wouldn't work well with the two-stick and vice versa. "Japan looked at it and said [it was] too big of a problem right now."

Koller addressed other added functions people might have expected, including a TV tuner like the one announced for PSP in Japan ("not possible in North America" because of over-the-air signal costs); a GPS attachment (peripheral is done and software is currently being "tweaked for North America" for release in the next 10-12 months); and a camera like the one released in Japan and Europe ("there may be some changes to the spec sheet" before it's released in the U.S.).

He said that PSP owners should expect most of the functionality improvements to their PSP to arrive via the system's regular firmware updates. "There's a lot coming," he said, though he explained it was not possible to rectify one so-called problem with those updates: that a PSP must be plugged into a wall to perform an upgrade. "If you run out of battery life, it turns into a brick," he said. Why not just have the system check the battery to see if it has enough power before upgrading? Blame non-Sony PSP batteries. "There are third-party batteries that always report as full that are actually empty," he said. "We've had I can't even tell you how many thousands of returns due to third-party batteries."

Among the feature improvements Sony has promised for some time now is an online store for videos, music and games, accessible via the PSP. Koller said the rollout is going slower than expected and won't be public until the home office in Tokyo sorts out digital rights management issues. He estimates the solutions will be determined within six to eight months. Until then, it isn't likely that Sony will expand its downloadable game options on the PSP beyond the current system that allows gamers to download PlayStation One titles via the PS3 onto the PSP.

That said, there are original downloadable games currently in development for the PSP. To those who like the quirky range available for download and play on the PS3, he said "the PSP ones are equally as good and made for a portable." He said they wouldn't be copies of downloadable PS3 games. He mentioned the well-received E3-debuting "Echochrome" — a black-and-white puzzle game involving a figure that needs to walk through optical illusions — as the type of thing in Sony's development queue. "It was initially going to be a download-service-only game," he said. "We changed it to a UMD because it's a very rich game. That's where their mind is. They're developing that kind of game."

Other PSP projects in development at Sony include a range of plans for how the handheld will sync with fall's PlayStation Home free virtual-world service (see "Sony Unveils Big PS3 Secret: Gamers Get To Go 'Home' "). Koller said ideas have included having an extra room of Home rendered on the PSP. "Intuitively, if you take the PSP with you, you would want to take some of Home with you," he said, but added that no plans are set in silicon just yet.

Engineers in Tokyo have even looked into activating the PSP's Remote Play function so gamers on the road with their PSP could access and play games saved on their home PS3 over a WiFi connection. "It's something that's being looked at," he said, noting that lag time is the main challenge. "We certainly would be interested [in doing that with] a PSN kind of game. It wouldn't be a Blu-ray disc kind of game, a large game. That would be very difficult. ... If that could be implemented, that could be great."

With all these initiatives under way, it would seem Sony could benefit from all programmers with top PSP skills. Earlier this year the world's top PSP hacker, a gamer known as Dark_Alex who had repeatedly cracked the PSP firmware despite repeated upgrades, announced he was leaving the PSP scene. Had Sony shut him down? Or had Sony hired him? "Neither," Koller said. "I think he's taking a hiatus." Does Sony hire any of the PSP hackers? " It's not even a hiring thing. They come in and actively talk to us."

As it is his job as chief marketer of the PSP in the U.S., Koller was bullish on the system. He looks to the fall's PSP exclusive "God of War: Chains of Olympus" as the system's flagship title. And he looks at a Sony-reported 90 percent surge in weekly sales since the system dropped in price from $199 to $169 in April as a sign of encouragement. The PSP processor is now unlocked to run at 333 megahertz, whereas it had been locked at 266 from launch through this spring. He said all forthcoming Sony-made games will use that speed and that consumers shouldn't expect a hit on battery life.

So the PSP, once the darling of handheld gaming, then a bystander to the rushing success of the DS, is armed for its next charge. Will it come back? It will always have New York — and San Bernardino.

Check out the new MTV News Multiplayer blog, updated daily, for even more gaming coverage.

Arshia001
08-08-2007, 20:51
ای ول جاوید،تو نبودی بچه ها چی کار میکردن؟؟؟

mazi_z_PSP
08-08-2007, 21:30
خوب يه کاری ميکردن. نه بچه ها؟
من بدبخت که ميبينی هيچی پست نميدم چون گيره يه مموريم پی اس پيم گوشه خونه داره باد ميخوره

Arshia001
08-08-2007, 21:37
اتفاقا من با 1 گیگ دارم روکش PSP رو توی عرق دستم حل میکنم،کم کم میشه:PSP Sweat Slim!!!

Arshia001
08-08-2007, 21:38
سوال:تو مگه Mazi_Z_MSCD نبودی؟چطوری عوض کردی؟

J A V I D
08-08-2007, 21:57
ای ول جاوید،تو نبودی بچه ها چی کار میکردن؟؟؟

همون كاري كه قبلا مي كردن !

من بدبخت که ميبينی هيچی پست نميدم چون گيره يه مموريم پی اس پيم گوشه خونه داره باد ميخوره
همون موقع بهت گفتم يه مموري بگير گوش ندادي !

اتفاقا من با 1 گیگ دارم روکش PSP رو توی عرق دستم حل میکنم،کم کم میشه:PSP Sweat Slim!!!
بابا اين روكش چيه مي كشين رو دستگاه اينا جينگول بازي صفحش به اين راحتي خش نمي افته ! اگه هم بيافته سطحي مشخص نيست !

سوال:تو مگه Mazi_Z_MSCD نبودی؟چطوری عوض کردی؟
چيز عجيبي نيست يه پيغام بده به ميثم برات عوض مي كنه نام كاربريتو منم قبلا javid_blogsky‌ بودم !

نكته فني كه اومدم بگم امروز وست گيم بودم گفت 45 تومن مي گيره دستگاه شما دوست عزيز كه فريم 3.11 اصلي بودين رو به 3.51 تبديل مي كنه گفتم چرا 3.52 نمي كني گفت هنوز فايلشو نگرفتم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Arshia001
08-08-2007, 22:05
اون روکش نه،قاب خودش!من از مخالفین سخت هر گونه روکش اضافیم!
میگما،username این میثم دقیقا چیه؟من از روز اول میحوام بشم Arshia001،نتونستم!

rassool
08-08-2007, 22:20

مازیار جون به این سایت یه سری بزن توی عکسش مثل اینکه مموریش اصله هالا دیگه اصل بودن یا نبودنش با خودش یه زنگ بش بزن ببین اصله یا نه؟

mazi_z_PSP
08-08-2007, 22:26
مازیار جون به این سایت یه سری بزن توی عکسش مثل اینکه مموریش اصله هالا دیگه اصل بودن یا نبودنش با خودش یه زنگ بش بزن ببین اصله یا نه؟

ممنون عزيز. راستی جاويد نخواستم دو پسته کنم همينجا ميگم. اونجا من پول نداشتم بازی بخرم 1500 اونوقت ميگی مموری بخر؟!!!
راستش ديگه نميدونم چيکار کنم ميخوم سرمو با پی اس پی بکوبونم تو ديوار

mazi_z_PSP
08-08-2007, 22:28
جاويد جان ميشه به این سايتی که رسول زحمت کشيد گذاشت يه سر بزنی ببينی با اون قيمتی که گفته خوبه بخرم؟ يه راهنمايی بکن لطفا ممنون ميشم.

J A V I D
08-08-2007, 23:16
اون روکش نه،قاب خودش!من از مخالفین سخت هر گونه روکش اضافیم!
میگما،username این میثم دقیقا چیه؟من از روز اول میحوام بشم Arshia001،نتونستم!

منم از مخالفين همونم كه گفتي !ميثم ديگه همون كه اي ديش قرمزه ....

رسول جان شما هم ببخشيد پيغام خصوصي قبليتون رو يادم رفت جواب بدم همين جا رسما معذرت خواهي مي كنم بازم

جاويد جان ميشه به این سايتی که رسول زحمت کشيد گذاشت يه سر بزنی ببينی با اون قيمتی که گفته خوبه بخرم؟ يه راهنمايی بکن لطفا ممنون ميشم.

مازيار جان مي دوني كه من هيچ نظري نمي دم !! تازه من مموري خودم هم تقلبيه !!‌عكسشو گذاشتم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
08-08-2007, 23:47
خوب من هم از همين مموری تقلبی ها گرفتم 4 گيگ 55 تومان. اما از هر 10 تا بازی 6 تاش رو اجرا نميکرد

J A V I D
08-08-2007, 23:57
خوب من هم از همين مموری تقلبی ها گرفتم 4 گيگ 55 تومان. اما از هر 10 تا بازی 6 تاش رو اجرا نميکرد

تقلبي ديگه شايد شانسيه ! نمي دونم والا چي بگم ! من خودم هم تو كار اين مموري ها موندم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
09-08-2007, 10:04
سلام امروز یه سوال فنی تخصصی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برام پیش اومد چرا از دوتا از بلندگوهای پی اس پی صدا میاد واز دوتاشون صدا نمیاد. ازاون دوتایی که کنار پی اس پی هستن صدا میاد ولی از اون دوتایی که روی پی اس پی هستن صدایی نمیاد.شما میدونید؟اینایی که دورشون خط قرمز کشیدم.

راستی شما از اقا رضا شکارچی خبری ندارید ؟اگه اون بودشاید میتونست کمکت کنه مازیارجون.

جاوید جون منم نزدیک سربازیمه.من متولد 68 شما چندی؟ببخشید فضولی نشه.

titanium626
09-08-2007, 12:46
والا قبلا اكثر مغازه دارا عوض مي كردن ولي الان تعداد كساني كه عوض مي كنن كم شده اون كه تو پايتخته ( اسم مغازشم الان يادم رفته ) بهم گفت عوض نمي كنه ! تو پاساژ پارسيان (ميدون وليعصير بين بازار ايرانيان و بازار رضا) مغازه اي هست به نام وست گيم اون احتمال 99 درصد فكر كنم عوض كنه البته خيلي گرون مي گيره !‌ ( تا حالا دو تا سوزونده مي ترسه واسه همين گرون مي گه!) تو توپخونه هم پاساژ لباف اونجا كلي Psp فروش هست مي توني يكي رو پيدا كني برات عوض كنه ..... من كلا كس خاصي رو پيشنهاد نمي كنم !! به هر حال هر جا بردي تبديل كنه برات بعدش همه چي دستگاه رو چك كن حتما !
موفق و پيروز باشيد

جاويد

آقا دست گلت از بابت راهنمایی ها درد نکنه رفتم پایتخت ولی اون مغازه ای که وسایل بازی می فروشه که بیرون مجتمع هست .20,000تومان گرفتو تبدیل به 3.52m33 کرد.

J A V I D
09-08-2007, 14:19
آقا دست گلت از بابت راهنمایی ها درد نکنه رفتم پایتخت ولی اون مغازه ای که وسایل بازی می فروشه که بیرون مجتمع هست .20,000تومان گرفتو تبدیل به 3.52m33 کرد.

خوب خدا رو شكر شما هم به جمع كپي باز ها پيوستي ! اين يارو كنج به من گفت تبديل نمي كنه اين مغازه دارا ظاهرا بگير نگير دارن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

dajie
09-08-2007, 16:05
salam mazir aziz psp man version 2.6 hastesh aslan misheh karish kard ke bazihayeh copyro be khooneh ya na? mamnoon misham rahnamaei koni .

rassool
09-08-2007, 18:00
salam mazir aziz psp man version 2.6 hastesh aslan misheh karish kard ke bazihayeh copyro be khooneh ya na? mamnoon misham rahnamaei koni .

مازیار نه ,جاوید.فکر کنم بشه .
لطفا فارسی تایپ کنید.

J A V I D
09-08-2007, 22:22
مازیار نه ,جاوید.فکر کنم بشه .
لطفا فارسی تایپ کنید.

مازيارم خوب مي تونه جواب بده ! البته نمي دونم چيكار كرده فعلا بنش كردن !

آره ورژن 2.6 هم مي شه دانگريد كرد ولي دانگريد رو خودتون نكنيد بهتره . چون يو ام دي خاصي هم واسه دانگريد هر ورژن نيازه كه اگه بخواين بخرين هزينش همون مي شه كه بدين بيرون واستون دانگريد كنن ولي خوب اگه بدين بيرون حداقل اين مزيت رو داره كه ريسكش پا شما نيست ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Oracle_Eldorado
10-08-2007, 01:33
دوستان یه سئوال دیگه اینه که قیمت این کنسول و قیمت هر کدوم از بازی هاش چقدره ؟
بازی هایی که داره چطوریه ؟ منظورم گرافیک و گیم پلی و .... هست .

J A V I D
10-08-2007, 09:11
دوستان یه سئوال دیگه اینه که قیمت این کنسول و قیمت هر کدوم از بازی هاش چقدره ؟
بازی هایی که داره چطوریه ؟ منظورم گرافیک و گیم پلی و .... هست .

سلام

اين كنسول سه تا پك مختلف داره كه قيمت هاش متفاوته :
1. استاندارد پك يا بيسيك پك : شامل خود كنسول اصلي و يه شارژر ( قيمت بين 220 تا 235 )
2. وليو پك علاوه بر موارد بالا يك كيف يك مموري 32 مگ و يك هدفون اضافه داره (قيمت بين 250 تا 270 )
3. گيگا پك تمام موارد بالا رو داره به همراه يك مموري يك گيگي و يك محافظ ال سي دي ( قيمت بين 300 تا 320 )

بازي هم از نظر من گرافيكي از PS1 بيشتر و كمي كمتر از PS2 داره ( اين نظر منه ) . نظر ديگران رو بخواي اكثرا مي گن كيفيتش از PS2 بيشتره .

با كمك اين دستگاه شما قادر به اجراي بازي هاي پلي استيشن يك ، سگا ، ميكرو ، گيم بوي ، آتاري ، سوپر نينتندو ، كودور 64 و ... هستيد !
اين دستگاه مي تونه فايل هاي صوتي با فورمت wma و mp3 رو پخش كنه .
توانايي پخش فايل هاي تصويري با فورمت mp4 رو داره
نمايش عكس ها با فورمت رايج .
اجراي فايل هاي فلش swf
اگه هم سيستم واير لس دم دستتون باشه مي تونيد با هاش به اينترنت هم متصل بشيد .
همچنين گفته مي شه بهترين ال سي دي دنيا رو داره ...
برنامه هاي متنوعي هم براش نوشته شده كه مي تونه كاراي ديگه اي هم انجام بده مثلا اجراي فايل هاي PDF ! البته اون بازي ها هم كه بالا نام بردم به كمك همين برنامه ها اجرا مي كنه !

در مورد UMD هم كه گفتم اين نوع خاصي از DVD كه داخل يه قاب پلاستيكي مخصوص قرار داده شده و حجمش 1.8 گيگابايت ديگه ته حجمي كه مي تونه داشته باشه ! اينم عكسش

سوال ديگه اي بود بتونم پاسخ بدم در خدمتم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

dajie
10-08-2007, 13:59
مازيارم خوب مي تونه جواب بده ! البته نمي دونم چيكار كرده فعلا بنش كردن !

آره ورژن 2.6 هم مي شه دانگريد كرد ولي دانگريد رو خودتون نكنيد بهتره . چون يو ام دي خاصي هم واسه دانگريد هر ورژن نيازه كه اگه بخواين بخرين هزينش همون مي شه كه بدين بيرون واستون دانگريد كنن ولي خوب اگه بدين بيرون حداقل اين مزيت رو داره كه ريسكش پا شما نيست ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

salam wa mamnoon az rahnamei shoma awalan ke man iran nistam ke be forooshgahi ke shoma goftin beram be dam dorost koneh einja ham nemidoonam aya kesi anjam mideh ya na ? shayad ageh umd sho begin behtar peyda konam wa sharmandeh ke farsi newinewisam choon farsi newis nadaram be bozorgi khodetoon bebakhshid.

J A V I D
10-08-2007, 19:48
salam wa mamnoon az rahnamei shoma awalan ke man iran nistam ke be forooshgahi ke shoma goftin beram be dam dorost koneh einja ham nemidoonam aya kesi anjam mideh ya na ? shayad ageh umd sho begin behtar peyda konam wa sharmandeh ke farsi newinewisam choon farsi newis nadaram be bozorgi khodetoon bebakhshid.

سلام

خوب خارج بودن هم معضليه گاهي اوقات ! خوب الان چند تا نكته به وجود اومد اول از همه اينكه شما با انجام دانگريد گارانتي محصولتون از بين مي ره ! ‌تو ايران ما PSP هامون گارانتي نداره عين خيالمون نيست !!!! دوم اينكه ممكنه در هنگام دانگريد دستگاه شما بسوزه ! كه در اين صورت بايد بندازينش دور ! واسه همين واسه دانگريد از ورژن اصلي پيشنهاد مي دم خودمون اين كارو نكنيم ! به هر حال اگه بازم مي خوايد اين كار رو انجام بديد به اينجا مراجعه كنيد همه چي رو كاملا توضيح داده :

ديگه شما طبيعتا انگليسيتون هم فكر كنم بهتر از من باشه پس من توضيحي در مورد نحوه دانگريد نمي دم خودتون بخونيد ! فقط يادتون باشه ريسك تبديل با خودتونه . دستگاه تركيد نيايد به من گير بدين ... تو خوده سايته هم قرمز نوشته اين كار ريسك داره !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
11-08-2007, 15:08
جاوید جان برنامه هایی رو که توی پوشه Game150 میریزیم شامل دو پوشه هست که یکی از اون پوشه ها یه علامت %داره و پی اس پی اون رو به صورت یه فایل ناشناخته میگیره میخواستم ببینم چجوری میشه یه کاری کرد که پی اس پی اصلا اون فایل رو نشون نده ولی برنامه اجرا بشه ممنون. راستی یه سوال دیگه چجوری بازیهارو بدون یو ام دی اجرا کنم ورژن دستگاهم 3.52 هست.

J A V I D
11-08-2007, 19:32
جاوید جان برنامه هایی رو که توی پوشه Game150 میریزیم شامل دو پوشه هست که یکی از اون پوشه ها یه علامت %داره و پی اس پی اون رو به صورت یه فایل ناشناخته میگیره میخواستم ببینم چجوری میشه یه کاری کرد که پی اس پی اصلا اون فایل رو نشون نده ولی برنامه اجرا بشه ممنون. راستی یه سوال دیگه چجوری بازیهارو بدون یو ام دی اجرا کنم ورژن دستگاهم 3.52 هست.

ببخشيد من اينو نديده بودم . براي اينكه اون فايل خرابه نشون داده نشه برو تو منو ريكاوري configuration گزينه hide corrupt icons رو enable كن .

براي اينكه بازي ها هم بدون umd‌ اجرا بشه برو همون جا و umd mode رو بزار رو m33 driver - no umd من خودم رو اين گذاشتم يو ام ديمم گذاشتم تو جعبش !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

titanium626
11-08-2007, 22:14
آقا جاوید میشه بگی که ir shell رو چطور نصب کنم

J A V I D
12-08-2007, 09:18
آقا جاوید میشه بگی که ir shell رو چطور نصب کنم

من تا حالا اينو نصب نكردم ! ولي همه برنامه ها رو براي اجراشون بايد بريزيد تو فولدر game يا game150 ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Arshia001
12-08-2007, 21:59
منم از مخالفين همونم كه گفتي !ميثم ديگه همون كه اي ديش قرمزه ....

خوب کدوم؟ندیدم!

J A V I D
12-08-2007, 22:14
خوب کدوم؟ندیدم!

ايناهاش Meisam يكي از صاحباي اينجا !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Reza Shekarchi
13-08-2007, 00:37
با سلام
تبريک ميگم بالاخره کاربر فعال شدی آقا جاويد
دوستان اميدوارم که هميشه خوب و خوش و سلامت باشيد ، نبود مارو هم به عنوان عضو کوچيک بر ما ببخشيد
ماشالا آقا جاويد ديگه حسابی رو قلتک هست
موفق باشيد

J A V I D
13-08-2007, 10:36
با سلام
تبريک ميگم بالاخره کاربر فعال شدی آقا جاويد
دوستان اميدوارم که هميشه خوب و خوش و سلامت باشيد ، نبود مارو هم به عنوان عضو کوچيک بر ما ببخشيد
ماشالا آقا جاويد ديگه حسابی رو قلتک هست
موفق باشيد

ممنون رضا جان دل ما هم براي شما تنگ شده بود تاپيكو زدي در رفتي ديگه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

johnson
14-08-2007, 11:43
اگه psp كه ميخري ورژن 3.40 oe باشه ( با ورژن اصلي 2.8 sony ) براي آپگريد كردن به m33-3.52 بايد دوباره به ورژن 1.5 دانگريد كرد يا مستقيم ميشه ؟

J A V I D
14-08-2007, 11:50
اگه psp كه ميخري ورژن 3.40 oe باشه ( با ورژن اصلي 2.8 sony ) براي آپگريد كردن به m33-3.52 بايد دوباره به ورژن 1.5 دانگريد كرد يا مستقيم ميشه ؟

من منظورتون رو درست متوجه نشدم اگه 3.40 oe باشه نيازي به دانگريد نيست به 1.5 ولي اگه 2.8 باشه اول بايد بره رو 1.5 بعد از اونجا بره رو 3.52 m33 ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

johnson
14-08-2007, 16:24
خيلي ممنون كه سريع جواب ميديد . منظورم اين بود كه الان دستگاه به 3.40oe تبديل شده پس ديگه نيازي به دانگريد به 1.5 نداره ؟

ALt3rnA
14-08-2007, 17:22
johnson خیر نیازی نداره

johnson
15-08-2007, 11:02
ok خيلي ممنون

J A V I D
15-08-2007, 21:09
مراقب سايت اصلي گروه m33 باشيد در حال حاضر سايتشون هك شده و شديدا آلودس !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

sAsAn.K
16-08-2007, 16:56
سایت M33 هک شده !؟!؟!؟!؟! مطمئنی ؟!؟!؟!؟!

ببینید هک نشده.

sAsAn.K
16-08-2007, 17:00
امروز میخوام طریقه ی ریختن جدید ترین Custom Firmware عرضه شده توسط گروه Team M33 رو بهتون آموزش بدم.
توسط این نسخه شما میتونید تمامی بازی های کپس رو به راحتی اجرا کنید و حتی اکثر اونا رو بدون داشتن حتی UMD Demo اجرا کنید !.

دوستان عزیز دقت کنید قبل از انجام تمامی مراحل PSP رو شارژ کامل بکنید ، چون باید در حین انجام برخی مراحل PSP دارای حد اقل 75 درصد شارژ باشد . پیشنهاد می کنم بعد از فول شارژ کردن PSP همینطور سیم شارژ رو در نیارید و مراحل رو انجام بدید که مشکلی پیش نیاد. در غیر اینصورت تمامی عواقب و نتایج مربوط به خراب شدن ( Brick شدن ) دستگاهتون به خودتون مربوط میشه ، ضمنا مموری کارد رو نیز در حین عملیات در نیارید چون باز هم ممکن است دستگاهتان Brick شود.!.

خوب بریم سراغ آموزش :

ابتدا 3 فایل زیر رو دانلود کنید :
CFW 3.52 M33:

Official 3.52 :

Official 1.50 :

هر سه فایل دانلود شده رو در پوشه های جدا گانه توسط WinRAR و یا WinZIP استخراج ( Extract ) کنید.

اگر از Firmware 1.50 استفاده می کنید اول این کار رو انجام بدید و اگر از Firmware های OE یا SE یا M33 دیگری استفاده می کنید این مرحله رو انجام ندید و برید به مرحله ی بعدی . ( برای فهمیدن ورژن Firmware دستگاه برید به System Settings --> System Information ) :
فایل اولی یعنی CFW 3.52 M33 محتوی فولدری به اسم 1.50Only می باشد ، وارد این فولدر شده و دو فولدر kxploitpatcher و kxploitpatcher% رو توی شاخه ی PSP --> Game در داخل مموری کارد کپی کنید. سپس در داخل PSP به منوی Game --> Memory Stick رفته و اون رو اجرا کنید.

فولدر M33Creator رو اگر از Firmware 1.50 استفاده می کنید در داخل PSP-->Game و اگر از سایر ورژن های OE ، SE و یا M33 استفاده می کنید به داخل PSP-->Game150 کپی کنید

فایلهای Official 3.52 و Official 1.50 هر کدام دارای فایلی به اسم EBOOT.PBP هستند. فایل مربوط به Official 3.52 رو به شکل زیر :
و فایل مربوط به Official 1.50 رو به شکل زیر تغییر نام دهید :

فایلهای تغییر نام داده شده رو اگر از Firmware 1.50 استفاده می کنید به داخل PSP-->Game-->M33Creator و اگر از ورژن های OE یا SE یا M33 استفاده می کنید به داخل PSP-->Game150-->M33Creator کپی کنید.

به داخل محیط XMB ( همان محیط داخلی PSP ) بروید ، به قسمت Game-->Memory Stick رفته و 3.52M33Creator رو اجرا کنید. ازتون میخواد که برای ادامه ی کار X را بزنید شما هم X را زده و منتظر اتمام عملیات بمانید ( ممکن است حدود 15 دقیقه طول بکشد ).

بعد از اتمام عملیات بالا باز هم به XMB رفته ، و از قسمت Game--<Memory Stick گزینه ی 3.52M33Update رو اجرا کنید. در این مرحله باز هم دکمه ی X را بزنید و منتظر اتمام عملیات بمانید.

بعد از اتمام عملیات PSP دوباره از شما میخواهد که X را بزنید و شما هم X رو میزنید تا PSP به طور کامل خاموش شود.

PSP رو روشن کنید و به قسمت System Settings --> System Information رفته و باید 3.52M33 رو مشاهده کنید.

پیشنهاد می شود بعد از انجام تمامی مراحل مموری کارد رو توسط خود PSP فورمت کنید و گرنه PSP رو به کامپیوتر وصل کنید و دو پوشه ی M33Update و M33Creator رو پاک کنید از این آدرس ها :
برای Firmware 1.50 :
PSP-->Game
برای OE ، SE یا M33 :
PSP --> Game150

در اینصورت PSP شما به نسخه ی 3.52M33 آپدیت شده و می توانید از تمامی امکانات نسخه ی 3.52 لذت ببرید ! .

دوستان ضمنا برای این نسخه یک آپدیت هم اومده اون رو از اینجا دانلود کنید :

سوال و یا مشکلی بود در خدمتم.:31:,

منبع : PCNetwork. IR توسط خودم.

sAsAn.K
16-08-2007, 17:01
دوستان یدونه Easy Installer برای ورژن 3.52M33-3 پیدا کردم.
اول از اینجا این فایل رو دانلود کنید :

بعد PSP رو به کامپیوتر وصل کنید و برید قسمت USB Connection که کامپیوتر مموری کارد رو به عنوان یه درایو بشناسه.
بعد این فایل رو اجرا کنید و روی دکمه ی Install کلیک کنید و منتظر اتمام بمانید.
سپس به قسمت Game -- > Memory Stick رفته و 3.52M33Update رو اجرا کنید و ازتون میخواد که X رو بزنید .
وقتی عملیات تموم شد دوباره X رو بزنید که PSP خاموش شه.
دوباره روشنش کنید و برید به قسمت Game --> Memory Stick و این دفعه اون قسمتی که آیکونش 3: 33 :3 3 هست و مثل یه تقویمه رو انتخاب کنید و X رو برای آپدیت بزنید.
بعد از اتمام عملیات آپدیت به قسمت System Setting --> System Information برید و چک کنیدد که Software Version تون 3.52M33-2 هست.
به 3.52M33-3 خوش آمدید !.

منبع : PCNetwork. IR توسط خودم.

J A V I D
16-08-2007, 17:49
ببینید هک نشده.

عزيز قرار نيست كه ديگه همون جوري بمونه خوب درستش مي كنن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
16-08-2007, 22:50
سلام ، سلام صد تا سلام. تازه آزاد شدم. راستش تو تاپيک هک خودم با يکی در گير شدم که نبايد ميشدم که نتيجش این شد. آقا بابک هم فعالن ها!!!
تمام این مدت تاپيک رو به صورت مهمان دنبال ميکردم.

مازيار نه جاويد

رسول جان انتظار نداشتم. جدا ميگم. من جاويد رو قبول دارم اما نبايد تو تاپيک بين بچه ها فرق گزاشت. منم هرچی اطلاعات داشته باشم ميگم و بقيه ميتونم بهش اضافه کنن .قبول داری؟
هنوزم مموری نگرفتم موندم چيکار کنم من بدبخت.
جاويد جان بهت تبريک ميگم برای کاربر فعال شدنت.
و يک سوال : برنامه پی اس پی ایردا رو دارم اما همونطور که رسول گفت دوتا پوشه داره که يکيش % هم داره.
اینارو بايد بريزم تو پوشه گيم 150 يا فايلهای توشو؟ (که فکر ميکنم فايلهای توشو) و اینکه چجوری با پی اس پی ميشه ازش استفاده کرد؟
از همتون ممنونم. راستی رضا جان اگر دوباره آمدی يه سری هم به پست های ما بزن.(مموری) ممنون

J A V I D
16-08-2007, 22:56
رسول جان انتظار نداشتم. جدا ميگم. من جاويد رو قبول دارم اما نبايد تو تاپيک بين بچه ها فرق گزاشت. منم هرچی اطلاعات داشته باشم ميگم و بقيه ميتونم بهش اضافه کنن .قبول داری؟
و يک سوال : برنامه پی اس پی ایردا رو دارم اما همونطور که رسول گفت دوتا پوشه داره که يکيش % هم داره.
اینارو بايد بريزم تو پوشه گيم 150 يا فايلهای توشو؟ (که فکر ميکنم فايلهای توشو) و اینکه چجوری با پی اس پی ميشه ازش استفاده کرد؟
از همتون ممنونم. راستی رضا جان اگر دوباره آمدی يه سری هم به پست های ما بزن.(مموری) ممنون

اون برنامه هايي كه دو تا پوشه دارن بايد هر جفتشو بريزين كنار هم تا برنامه كار كنه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

sps
16-08-2007, 23:08
اگه میشه یه نفر بگه فرمت ویدیوی psp چیه؟؟؟؟

mazi_z_PSP
16-08-2007, 23:14
سلام. بله که ميشه.mpeg4 , mpeg4PSP

mazi_z_PSP
16-08-2007, 23:15
اون برنامه هايي كه دو تا پوشه دارن بايد هر جفتشو بريزين كنار هم تا برنامه كار كنه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
جاويد جان چقدر کم جواب دادی. من که بيشتر پرسيده بودم.:40:

J A V I D
16-08-2007, 23:50

فورمت ويديويي كه از حافظه مي خونه mp4 هست و فورمتي كه از رو يو ام دي مي خونه MPS .

سلام. بله که ميشه.mpeg4 , mpeg4PSP
مازيار جان MP4 با اينكه شما گفتي يه كوچلو فرق مي كنه از لحاظ فني !

جاويد جان چقدر کم جواب دادی. من که بيشتر پرسيده بودم.
خوب مازيار جان جوابش همين قدر بود ديگه چي بگم اجراشم مثل بازي هاست ! راستي جون من اينقدر پشت سر هم پست نده !‌ همه رو تو يه جا هم مي شه نوشت به خدا !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

sAsAn.K
17-08-2007, 00:27
درسته ولی چون برای چند ساعت اگه هک شده باشه مطمئن باشید که M33 برش می گردونه !.
ضمنا آموزشا چطور بود ؟

mazi_z_PSP
17-08-2007, 11:58
آموزشا خوب بود. اما بگو که فرق اون Easy Installer با بقيه دقيقا چيه؟ هر دوتاش به يجا ميرسن؟

خوب جاويد برنامه رو از کجای پی اس پی بايد بيارم و ازش استفاده کنم؟

J A V I D
17-08-2007, 12:07
آموزشا خوب بود. اما بگو که فرق اون Easy Installer با بقيه دقيقا چيه؟ هر دوتاش به يجا ميرسن؟

خوب جاويد برنامه رو از کجای پی اس پی بايد بيارم و ازش استفاده کنم؟

اون easy install در واقع همون فايل دوميه كه ساخته مي شه ! و هيچ فرقي نداره . برنامه هم از همونجا كه بازي رو اجرا مي كني بايد اجرا كني !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

sAsAn.K
17-08-2007, 18:13
ببین Easy Installer همون طور که از اسمش معلومه نصب رو راحت می کنه.
در کل من پیشنهاد می کنم از Easy Installer استفاده کنید.

freesignal
18-08-2007, 23:31
سلام آقا ببخشید اگه میشه یه بازیه باحال Psp به من معرفی کنید...:10:

rassool
19-08-2007, 12:08
سلام ، سلام صد تا سلام. تازه آزاد شدم. راستش تو تاپيک هک خودم با يکی در گير شدم که نبايد ميشدم که نتيجش این شد. آقا بابک هم فعالن ها!!!
تمام این مدت تاپيک رو به صورت مهمان دنبال ميکردم.

شرمندتم مازيار جان اگه به شما توحيني شد منو ببخشيد ولي فكر كنم اون اقا اشتباه تايپ كرده بود يك دفعه منم اين اشتباهو كردم اگه يادت باشه سر مموري بود كه من اسم شمارو نوشتم جاويد.به هر حال ببخشيد.

mazi_z_PSP
19-08-2007, 12:35
سلام آقا ببخشید اگه میشه یه بازیه باحال Psp به من معرفی کنید...:10:
عزيز بگو صد تا بازی باحال : ببين با اینا حال ميکنی

Tekken5
MGS:Portable Ops
Silent Hill
Loco Roco
Burnout
NFS : Carbon-Most Wanted
Virtua Tennis
Ghost Rider
God Of War
GTA
PES6
Prince Of Pesia
----------------------------------------------
رسول جان عيبی نداره ما چاکره همه هستيم.

rassool
19-08-2007, 13:39
يه خبر براي شيرازيهاي عزيز طبقه دوم مجتمع فارس واقع در عفيف اباد اينترنت رايگان wifi داره ميتونيد بريدو حال كنيد.

mazi_z_PSP
19-08-2007, 22:10
راستی اگه من بخوام از Easy Installer استفاده کنم لازم نيست اون 3 تا فايل رو دانلود کنم نه؟ فقط همون Easy Installer رو دانلود کنم کافيه؟

Arshia001
20-08-2007, 10:57
آره خوب.خاصیتش حجم کم دانلودشه دیگه!

sAsAn.K
20-08-2007, 11:24
3.52M33 Update #3
دانلود آپدیت جدید 3.52M33 یعنی 3.52M33-3:

ققط از همین جا دانلود کنید و استفاده کنید.
اون آپدیتی که Team M33 در اختیار Ps3news.com گذاشته بوده بیدونه Bricker توش بوده و خیلی از PSP ها رو Full Brick کرده ! ولی این آپدیت به قول یکی از دوستان Clean 3.52M33-3 هست !.

mohsensadafi717
20-08-2007, 19:28
دوستان سلام.
در هر psp امكان اينكه به اينترنت برويد هست اما من در اين اينترني رفتن به دو سه تا مشكل برخوردم.
1.وقتي من در اينترنت psp به سايت هاي فارسي ميروم فونت آنها را نميخواند چطوري ميتونم اين مشكل رو حل كنم.
2.وقتي من در اينترنت psp با سايت يوتوب ميروم و ميخواهم ويديويي را ببينم ميگه بايد flashplayer داشته باشي در صورتي كه من از طريق سيستم ستينگ هم flash player رو انابله كردم اما نيمدونم مشكل از كجاست.
3.وقتي من در بعضي از سايت هاي موسيقي آنلاين مثلا ايرانسونگ ميروم و موسيقي اي ميخواهم گوش بدهم موسيقي را پلي نميكنه.
ممنون ميشم اگر جواب من را بدهيد:10::10::37::question:

mohsensadafi717
20-08-2007, 19:30
دوستان سلام.
در همون پست اول كه زده بوديد دانلود بازي هاي psp من رفتم و ديدم و بازي ها را هم ميتونم دانلود كنم اما ميدونين مشكل من اينه كه من يه مموري 32 mb دارم ميشه يه جوري حجم مارو كم كرد.
ممنون

rassool
20-08-2007, 21:10
mohsensadafi717جان psp اصلا فونت فارسي رو به هيچ وجه ساپورت نميكنه در رابته با فلش پليرم مگه وژن دستگاهت چيه؟
در رابطه با حجم بازيهاهم هيچ بازيي رو نميشه روي مموري 32ريخت حجم هربازي حداقل 400مگ هست.

mazi_z_PSP
20-08-2007, 21:12
سلام عزيز. اگر سايت هارو نميخونه مشکليه که نميشه حل کرد چون پی اس پيه نه کامپيوتر.
اگر بخوای فلشت کامل فعال شه بايد از منوی ريکاوری فعالش کنی.
بازی های پی اس پی رو زيپ ميکنن ديگه بيشتر از اون نميشه. پيشنهاد اینکه بری يه 2 گيگ يا 4 گيگ بگيری

کمترين حجم از بازی که من ديدم مال بازی Luxor بود که 14 مگ بود.

mohsensadafi717
21-08-2007, 12:20
rassool جان من psp م ور‍‍ژنش ورژن جديدن ميخوام 3.52 را نصب كنم.
mazi_z_PSP جان چگونه من ميتونم وارد ريكاوري شوم.
البته بگما من psp م اصل است يعني از اروپا گرفتم.

rassool
21-08-2007, 16:46
شما قبل از اينكه psp خودتونرو روشن دكمه r رو نگهداريد و همين طور كه دكمه r رو نگه داشتيد psp خودتون رو روشن كنيد تا به منوي ركاوري بريد سپس وارد قسمت Registry ---- شده و برروي Activate Flash playar ضربدرو بزنيد تا فاشپلير دستگاه فعال بشه.ضمنا يه پيغام خصوصي هم بهت دادم يه نگاهي بهش بنداز.
با تشكر Rassool

freesignal
21-08-2007, 17:05
عزيز بگو صد تا بازی باحال : ببين با اینا حال ميکنی

Tekken5
MGS:Portable Ops
Silent Hill
Loco Roco
Burnout
NFS : Carbon-Most Wanted
Virtua Tennis
Ghost Rider
God Of War
GTA
PES6
Prince Of Pesia
----------------------------------------------
رسول جان عيبی نداره ما چاکره همه هستيم.

بابا دمت گرم
نه بابا من میخوام PSP بگیرم با یه UMD میخوام پول UMD رو سطل آشغال نریزم حالا اگه میشه یه کمکی بکنید...(به جز Tekken)

Arshia001
21-08-2007, 17:15
بابا دمت گرم
نه بابا من میخوام PSP بگیرم با یه UMD میخوام پول UMD رو سطل آشغال نریزم حالا اگه میشه یه کمکی بکنید...(به جز Tekken)
می خوای چیکار؟یه M33 بریز دیگه نمیخواد!بعدم،دمو دیسک که هست!

mazi_z_PSP
21-08-2007, 18:08
بابا دمت گرم
عزيز موقعی که بهت يو ام دی مجانی رو دستگاه ميدن که بازی های معروف رو نميزارن. چند تا آشغال بازی ميزارن ميگن اینارو انتخاب کن.

sAsAn.K
21-08-2007, 19:00
M33 Custom Firmware 3.52 Update #4 (3.52 M33-4)

آپدیت 4 هم اومد برید حال کنید .
دانلود:

تغییرات این ورزن :

mazi_z_PSP
21-08-2007, 22:46
تورو خدا عزيز قبل از اینکه اینارو بزاری يه امتحان بکن يا تحقيق کن ببين مشکلی نداشته باشه.
آخه اون Easy Installerمشکل دار بود.
دوستان از اون فايل استفاده نکنيد . خطرناکه!!!!

mohsensadafi717
22-08-2007, 11:34
دوستان سلام.
من هر كاري ميكنم وارد منوي ريكاوري نميتونم بشم.
ميشه كامل تمام مراحل رو بگيد.
rasool جان خوندم.

freesignal
22-08-2007, 12:10
عزيز موقعی که بهت يو ام دی مجانی رو دستگاه ميدن که بازی های معروف رو نميزارن. چند تا آشغال بازی ميزارن ميگن اینارو انتخاب کن.

خیلی ممنون از راهنماییت اما من میخوام بیسیک پک بخرم برای همین میگن یه بازی بهم معرفی کنید
در ضمن میگن دانگرید M33 رو 15 تومن میگیرن منم میخوام تهران بخرم تا بیام مشهد کلی حال کنم...:5:

mazi_z_PSP
22-08-2007, 23:43
راستی به نظر شما اگر 10 بازی رو مموريتون بريزين و از 10 تاش 4 تاش کار کنه اشکال از چی ميتونه باشه.
از اون 6 تا بعضی ها هنگ ميکنن قبل از اینکه چيزی نشون بدن و بعضی ها هم پيغام ميدن که پی اس پی نميتونه اینارو اجرا کنه.
اشکال از فريم ور ميتونه باشه يا مموری؟

mazi_z_PSP
22-08-2007, 23:45
دوستان سلام.
من هر كاري ميكنم وارد منوي ريكاوري نميتونم بشم.
ميشه كامل تمام مراحل رو بگيد.
rasool جان خوندم.
سلام.اگر هنوز پی اس پی تو کپی خور نکردی نميتونی وارد ريکاوری بشی
اما اگر کردی ممکنه که دکمه Rکار نکنه برای همين تو يه بازی مثل Loco Rocoامتحانش کن.
اگر درست بود امکان داره اشکال از فريم ورت باشه . که بايد دوباره بريزی.
بگو ببينم چجوری ميخواستی وارد ريکاوری بشی. يعنی کی دکمه Rرو نگاه ميداشتی؟

mazi_z_PSP
22-08-2007, 23:50
خیلی ممنون از راهنماییت اما من میخوام بیسیک پک بخرم برای همین میگن یه بازی بهم معرفی کنید
در ضمن میگن دانگرید M33 رو 15 تومن میگیرن منم میخوام تهران بخرم تا بیام مشهد کلی حال کنم...:5:

منظورت استاندارد پک هست؟ بهترين کار رو ميکنی.
بازی هم که گفتم فرقی به پکی که ميخری نميکنه از بازی های معروف و خوبی که بهت پيشنهاد دادم هيچ کدومشون رو بهت مجانی نميدن. يه بازی ميزارن جولوت اينه ماريو پارتی.
بازی ها هم مثل هم نيست که ما معرفی کنيم.هر فروشنده يک چيزی ميزاره.
دانگريد هم همونی که گفتن خوبه بزار بکنن اما حتما بعدش همه چيرو امتحان کن و بگو برات يه بازی بريزن رو مموری که امتحان کنی.
از مشهدم هرگز نگير که البته فکر نميکنم راحت گيرت بياد هرچی که هم بياد ميندازن تو پاچت.
من خودم اینجا پی اس پی و ایکس باکس و پلی 3 ميفروشم ميگم که بقيه چيزی حاليشون نيست.
مموری که ميخری حتما های اسپيد باشه و اصل اگرنه بازی هارو يکی در ميون اجرا نميکنه.
پيشنهاد اینکه 4 گيگ بخری اما اگر نميتونی از 2 پايين تر نرو.هرگز

mohsensadafi717
23-08-2007, 15:22
سلام.اگر هنوز پی اس پی تو کپی خور نکردی نميتونی وارد ريکاوری بشی
اما اگر کردی ممکنه که دکمه Rکار نکنه برای همين تو يه بازی مثل Loco Rocoامتحانش کن.
اگر درست بود امکان داره اشکال از فريم ورت باشه . که بايد دوباره بريزی.
بگو ببينم چجوری ميخواستی وارد ريکاوری بشی. يعنی کی دکمه Rرو نگاه ميداشتی؟

دقيقا موقعي ككه از بازي خارج بودم و ميخوام power را روشن كنم يه 1 و 2 ثانيه قبلش.
برا دوستمم نميره تو ريكاوري.

mohsensadafi717
23-08-2007, 15:23
در ضمن ژس چرا خيليا تو آمريكا اين كارو ميكنن.
حالا من چيجوري كپي خورش كنم چون من خودم در اروپام.

ali_ranger22
23-08-2007, 17:23
سلام
من چطوری باید برم به ریکاوری لطفا راهنمایی کنید

amirrasa kateb
23-08-2007, 17:30
سلام من می خواستم اولین پستمو با یک داونلود شروع کنم .ویندوز xp vr2برای psp
اینم لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirrasa kateb
23-08-2007, 17:50
اینم pspmag 3

amirrasa kateb
23-08-2007, 18:03
سلام
من چطوری باید برم به ریکاوری لطفا راهنمایی کنید
سلام اول پی اس پی تونو بطور کامل خاموش کنید(7ثانیه دکمه ی پاور رو بالا نگه دارید )بعد R رو بگیرید و پی اس پی رو روشن کنید.

امیررسا

massoodbarsa
23-08-2007, 22:06
ا سلام
نرم افزار من 2.71 بود و ا شتباه کردم اونو به 3.51 upgrade کردم
ایا راهی هست که اونو کرک یا دانگرید کنم
mercy

Arshia001
24-08-2007, 13:10
:13::13::13:
تورو خدا عزيز قبل از اینکه اینارو بزاری يه امتحان بکن يا تحقيق کن ببين مشکلی نداشته باشه.
آخه اون Easy Installerمشکل دار بود.
دوستان از اون فايل استفاده نکنيد . خطرناکه!!!!

:41:نه!:41:من استفاده کردم خوب بود!!!:31:

amirrasa kateb
24-08-2007, 14:32
کسی قیمت کیبورد برای پی اس پی داره ؟

amirrasa kateb
24-08-2007, 14:33
و اینکه می شه چه استفاده ای ازش کرد ؟
مثلا تو بازی ؟

ali_ranger22
24-08-2007, 17:20
سلام اول پی اس پی تونو بطور کامل خاموش کنید(7ثانیه دکمه ی پاور رو بالا نگه دارید )بعد R رو بگیرید و پی اس پی رو روشن کنید.

امیررسا

مرسی کارمو راه انداختی:46:

ali_ranger22
24-08-2007, 17:23
من تم xbox 360 رو ریختم ولی هنگ میکنه یکی یه تم سالم براOE -A 3.40 اگه داره بزاره برا دانلود

ali_ranger22
24-08-2007, 17:47
من ورژن دستگاهم 3.40 OE-A هست ریسکش چقدره اگه خودم به 3.52 m33 تبدیل کنم خطر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mazi_z_PSP
24-08-2007, 20:46
و اینکه می شه چه استفاده ای ازش کرد ؟
مثلا تو بازی ؟
قيمت اگه پيدا کنی حدود 20 تومان
استفاده تو بازی نداره. اما برای تايپ و رفتن تو اینترنت به درد ميخوره
در ضمن ميتونستی به جای اینکه دوتا پست بدی ويرايش کنی تو يک پست.

mazi_z_PSP
24-08-2007, 20:47
من تم xbox 360 رو ریختم ولی هنگ میکنه یکی یه تم سالم براOE -A 3.40 اگه داره بزاره برا دانلود
عزيز اکيدا پيشنهاد ميکنم تم نريز.
تم ها با پی اس پی های کرک شده مشکل اساسی دارن.
من هم لينک نميزارم.

mazi_z_PSP
24-08-2007, 20:49
من ورژن دستگاهم 3.40 OE-A هست ریسکش چقدره اگه خودم به 3.52 m33 تبدیل کنم خطر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ريسکش بستگی به این داره که به توصيه ها و نکته ها چقدر عمل کنی.
اگر يه جايی اشتباهی بکنی ديگه بای بای.
اگر هم خواستی بهتره که ببری پيش يه مغازه دار.
تو تهران اگر از 15 بيشتر گفتن نده

mazi_z_PSP
24-08-2007, 20:52
دقيقا موقعي ككه از بازي خارج بودم و ميخوام power را روشن كنم يه 1 و 2 ثانيه قبلش.
برا دوستمم نميره تو ريكاوري.
گفتم که يه امتحانی تو بازی بکن اگر اشکال از خود دکمه نبود بايد فريم ور عوض کنی.

در ضمن ژس چرا خيليا تو آمريكا اين كارو ميكنن.
حالا من چيجوري كپي خورش كنم چون من خودم در اروپام.

مهم نيست از کجا خريدی. فقط برای اولين بار ببر پيش يه مغازه دار برات به آخرين ورژن دانگريد کنه.
بعدش هر وقت خود خواستی ميتونی دانگريد کنی

ali_ranger22
24-08-2007, 21:42
ورژن جدیده psppdf چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsensadafi717
25-08-2007, 01:12
مهم نيست از کجا خريدی. فقط برای اولين بار ببر پيش يه مغازه دار برات به آخرين ورژن دانگريد کنه.
بعدش هر وقت خود خواستی ميتونی دانگريد کنی

:27::27::27:هه هه هه
آخه مازي جان اينجايي كه من هستم نروژ هست و اينجا كه اينجوري ني حتا اگه من به اينا بگم بهترين بازي برا پي اس پي چيه مغزشون هنگ ميكنه.
من خودم اولين بار كه خريدم يه ورژني بو نميدونم چه ورژني بعد از اون به بعد خودم از اينترنت دانلود ميكردم.

منظورم اينه كه اينجا فروشگاهايه لوازم الكترونيكيش فقط psp نداره همه چي داره بعد فروشنده ها تو چيزاي ديگه تخصص دارن مثلا تلويزيون و ... . اما نه psp :27::27:

ali_ranger22
25-08-2007, 15:15
ما نفهمیدیم DivX player برا psp هست یا نه

ALt3rnA
25-08-2007, 16:17
ali_ranger22 خیر وجود نداره

bmwm3gtr
25-08-2007, 18:14
سلام من تازه عضو شدم و میخوام psp بخرم . میخواستم ببینم umd چیه؟ و منظور از اینکه بعضی از بازیها با umd اجرا میشن و بعضی دیگر نه چیه ؟ و آیا برای هر بازی umd خاصی لازمه؟ قیمتش چنده؟ ممنون.

rassool
25-08-2007, 19:17
UMD مخفف universal media disc هست كه مثل يه ميني سيدي ميباشه بايه قاب دور اون اين umd فرمت خاص خودشو داره وبالا ترين حجم اون 1.8 گيگ ميباشه وحق اون تنها با شركت SONY هست (كپي رايت) وهيچ شركتي حق استفاده از اين dick رو نداره به غير از چند شركت كه براي فيلم مخصوص psp رو روي Umd هم ارضه ميكنن به خاطر همين هم رايتري تا به امروز براي اين dick ساخته نشده. منظور از اين هم كه ميگن بعضي از بازيها نياز به umd دارن اينه كه حتما اين umd بايد داخل دستگاه باشه تا psp بتونه بازيها رو از روي مموري اجرا كنه (بازيهاي كپي) يا به اصتلاح boot بشه نوع بازي اين umd هم فرقي نداره چي باشه فقط بايد بازي باشه نه فيلم يا دمو ضمنا شما ميتونيد اين umdرو نخريد اگه از فرم وير 3.52 M33استفاده كنيد تمام بازيها رو بدون umd اجرا ميكنه البته بازم خودتون ميدونيد من الان خودم از همين فرم وير استفاده ميكنم وتمام بازيهارو تا الان اجرا كرده يه umd هم دارم كه داره خاك ميخوره.
راستي داشت يادم ميرفت اقا علي آخرين نسخه pdfpspهم PSPPDF v0.2u1 هست لينك دانلودشم زير گزاشتم.

amirrasa kateb
25-08-2007, 20:24
کسی میدونه این برنامه ی نصب کردن وبکم به pspرو چیجوری باید نصب کرد؟
اینم لینکش:

mazi_z_PSP
26-08-2007, 11:29
:27::27::27:هه هه هه
آخه مازي جان اينجايي كه من هستم نروژ هست و اينجا كه اينجوري ني حتا اگه من به اينا بگم بهترين بازي برا پي اس پي چيه مغزشون هنگ ميكنه.
من خودم اولين بار كه خريدم يه ورژني بو نميدونم چه ورژني بعد از اون به بعد خودم از اينترنت دانلود ميكردم.

منظورم اينه كه اينجا فروشگاهايه لوازم الكترونيكيش فقط psp نداره همه چي داره بعد فروشنده ها تو چيزاي ديگه تخصص دارن مثلا تلويزيون و ... . اما نه psp :27::27:
سلام. ببخشيد نميدونستم اونجايی.
تو صفحه های قبلی تقريبا اول گفته شده که اگر ورژن فريم ورتون اینه فلان کار رو بکنين.
اونجا رو ميخونه کارای لازم رو ميکنی.
بعد 3 تا لينک از فريم ور 3.52 رو ميدانلودی و بعد کاراشو ميکنی.
آسونه نه؟
اما اینو بدون اگر کرک کنی از گارانتی خارج ميشه.

mazi_z_PSP
26-08-2007, 11:31
کسی میدونه این برنامه ی نصب کردن وبکم به pspرو چیجوری باید نصب کرد؟
اینم لینکش:
معمولا برنامه های پی اس پی دارای 2 تا پوشه هستن که يک نامن اما اول يکيشون % داره.
هر دوتاشو ميرزی تو پوشه Game

mazi_z_PSP
26-08-2007, 11:32
UMD مخفف universal media disc هست كه مثل يه ميني سيدي ميباشه بايه قاب دور اون اين umd فرمت خاص خودشو داره وبالا ترين حجم اون 1.8 گيگ ميباشه وحق اون تنها با شركت SONY هست (كپي رايت) وهيچ شركتي حق استفاده از اين dick رو نداره به غير از چند شركت كه براي فيلم مخصوص psp رو روي Umd هم ارضه ميكنن به خاطر همين هم رايتري تا به امروز براي اين dick ساخته نشده. منظور از اين هم كه ميگن بعضي از بازيها نياز به umd دارن اينه كه حتما اين umd بايد داخل دستگاه باشه تا psp بتونه بازيها رو از روي مموري اجرا كنه (بازيهاي كپي) يا به اصتلاح boot بشه نوع بازي اين umd هم فرقي نداره چي باشه فقط بايد بازي باشه نه فيلم يا دمو ضمنا شما ميتونيد اين umdرو نخريد اگه از فرم وير 3.52 M33استفاده كنيد تمام بازيها رو بدون umd اجرا ميكنه البته بازم خودتون ميدونيد من الان خودم از همين فرم وير استفاده ميكنم وتمام بازيهارو تا الان اجرا كرده يه umd هم دارم كه داره خاك ميخوره.
راستي داشت يادم ميرفت اقا علي آخرين نسخه pdfpspهم PSPPDF v0.2u1 هست لينك دانلودشم زير گزاشتم.

رسول خيلی ممنون. لطف کردی

mazi_z_PSP
26-08-2007, 11:33
Ali_Ranger22خواهش ميکنم همه ی پست هاتو يکی کن. يک بار ديگه هم گفتم. لازم نيست برای هر سوالت يک خط پست بدی.

ali_ranger22
26-08-2007, 12:28
Ali_Ranger22خواهش ميکنم همه ی پست هاتو يکی کن. يک بار ديگه هم گفتم. لازم نيست برای هر سوالت يک خط پست بدی.

راست میگی از این به بعد ردیفه
راستی مودمی برای psp هست که از طریق خط تلفن به اینترنت وصل بشه؟؟؟؟؟ یعنی اول با Wi-Fi به مودم و از مودم به خط تلفن

rassool
26-08-2007, 12:39
يه دستگاه هست كه اينترنت ديال اپ يا اي دي اس ال رو به ويفي تبديل ميكنه اسمشم wifimax هست.

amirrasa kateb
26-08-2007, 14:57
معمولا برنامه های پی اس پی دارای 2 تا پوشه هستن که يک نامن اما اول يکيشون % داره.
هر دوتاشو ميرزی تو پوشه Game

من خودم می دونم ولی اون ایجور چیزا نداره اگه ممکنه خودتون داونلودش کنید و ببینید البته بگم که 3 مگابایته

mohsensadafi717
26-08-2007, 16:15
سلام. ببخشيد نميدونستم اونجايی.
تو صفحه های قبلی تقريبا اول گفته شده که اگر ورژن فريم ورتون اینه فلان کار رو بکنين.
اونجا رو ميخونه کارای لازم رو ميکنی.
بعد 3 تا لينک از فريم ور 3.52 رو ميدانلودی و بعد کاراشو ميکنی.
آسونه نه؟
اما اینو بدون اگر کرک کنی از گارانتی خارج ميشه.

ببخشيد مازي جان اما من منظوره شما را نمي فهمم.

mohsensadafi717
26-08-2007, 16:17
راستي دوستان من اينترنت اي دي اس ال با سرعته بسيار بالا دارم.
منظورم براي كامپيوتره ها.
اما من نميدونم چيجوري اينترنت را به پي اس پي وصل كنم.
ممنون

rassool
26-08-2007, 20:32
من در پست بالا هم گفتم كه شما بايد يه دستگاه به نام wifimax بخري كه با اون به ينترنت psp وصل بشي .
این آموزش رو برای اون دسته از دوستانی می گذارم که این دستگاه رو برای PSP خودشون خریدن ولی متاسفانه نتونستند راه اندازیش کنن.

خوب با من همراه بشید تا طریقه را اندازی دستگاه رو بهتون آموزش بدم.

1.سی دی همراه با WiFi Max رو در سی دی رام بگذارید.سپس AutoRun به شکل زیر ظاهر می شود که شما باید نوع کنسول دستی خودتون رو انتخاب کنید که PSP هست.

2. سپس طبق تصویر زیر پنجره جدیدی باز می شود.مراحل نصب را به ترتیب عکس ها انجام دهید.

3. بعد از اینستال برنامه PSP WiFi Max Media Manager پنجره ای به شکل زیر باز می شود که 3 قسمت دارد و شما باید No Server رو انتخاب کنید.

4.بعد زدن گزینه No Server ارور زیر پدیدار می شود که بعد از زدن Ok باید به درایو سی دی رفته سپس وارد فولدر Zydas شده و گزینه Setup را اجرا نموده و نرم افزار را اینستال کنید.

نکته: اگر بعد از انجام مرحله3 و آمدن ارور بالا عکس کانکشن وایرلس اومد و روی اون ضربدر بود نگران نباشید.شما باید نرم افزار مخصوص وایرلس که Zydas هست رو اینستال کنید.بعد از اینستال آیکون این نرم افزار روی دسکتاپ خواهد آمد.اگر گزینه Found New Hardware در این مرحله آمد کاری بهش نداشته باشید.قبل از باز کردن Zydas به مرحله 5 توجه کنید.

5. شما باید کانکشن اینترنت خود را Share کنید.برای این کار وارد کنترل پنل ویندوز شده و گزینه Network Connections را انتخاب کنید.بعد از وارد شدن به صفحه جدید کانکشن خودتون که با اون به اینترنت متصل هستید رو انتخاب کنید.بر روی گزینه Properties کلیک کرده تا پنجره جدید باز گردد.سپس از قسمت های انتخابی بالای پنجره Advanced را انتخاب کنید.بعد طبق عکس زیر مربع نارنجی رنگ که تیک خورده است را تیک بزنید تا گزینه پایین آن نیز به صورت تیک خورده روشن شود.سپس Ok کنید تا کلیه موارد انجام شده Save شود.الان باید زیر کانکشن شما یک دست باشد که به نشانه Share شدن هست.

6.حالا وارد ZDWlan شوید که آیکون آن بر روی دسکتاپ هست.صفحه زیر باز می شود.

7.در بالای این پنجره گزینه Mode قرار دارد که روی Station می باشد.منو جلوی آن را باز کنید و آن را به Access Point تغییر دهید.حالا کانکشن وایرلس شما فعال می شود و ضربدر قرمز روی آن ناپدید می شود.

8. حتما برای این که اینترنت به صورت وایرلس هم وصل باشد باید 3 خط کنار کانکشن وایرلس که در Taskbar هست سبز رنگ بشه.بهتره بعد از این که مرحله7 رو انجام دادید یک بار دیگه چک کنید که کانکشن اینترنتتون دست زیرش هست یا نه.

9. حالا می رسیم به خفن ترین مرحله کار که من حال می کنم باهاش.PSP خودتون رو روشن کنید و به قسمت Network Updates بروید.روی[ New Connection ] بزنید و در صفحه بعد Scan رو بزنید.بعد از زدن Scaning... و Please Wait یک کانکشن را با اسم WLAN_AP پیدا می کنه.کلید X رو بزنید.توی صفحه جدید میزنه SSID و زیرش نوشته WLAN_AP .حالا شما باید از دکمه 4 جهت دستگاه دکمه جهت راست رو بزنید.در صفحه بعد 4 تا گزینه پدیدار میشه شما بدونی که دستش کنید رو همون None بگذارید و باز جهت راست رو بزنید.در صفحه بعد هم روی همون Easy بگذارید و باز هم جهت راست رو بزنید.در صفحه بعد هم نام کانکشن رو گذاشته که بهتره دستش نکنید و باز هم همون دکمه جهت راست رو بزنید.الان Setting List رو بهتون توی صفحه جدید نشون میده.باز جهت راست رو بزنید و سپس X رو بزنید تا Save بشه.خوب در صفحه بعد کانکشن رو انتخاب کنید.

10.بعد از وصل شدن به اینترنت دستگاه شما اگر فریم ویرش قدیمی باشه بهتون اعلام می کنه که نسخه جدیدش اومده و می تونید با خود PSP دانلودش کنید.بهتره کنسلش کنید چون اکثر بچه ها دستگاه هاشون کپی خور هست.ولی کسی هم که دوست داره آپدیت کنه X رو میزنه و 21 مگابایت فایل رو دانلود می کنه.

این بود از آموزش راه اندازی WiFi Max که امیدوارم راحت بتونید انجامش بدید با این آموزش.

ولی خوش به حال کسایی که این دستگاه رو دارن.تا برد 30 متر کار می کنه و هر جای خونه می تونن با PSP برن اینترنت.در ضمن خبر خوب برای کسانی که لپ تاپ دارن و یا گوشی هایی دارن که WLan رو ساپورت می کنه...این دستگاه روی اون ها هم کار می کنه.من شخصا امتحان کردم.هم با لپ تاپ هم با گوشی Nokia N91 که روی هر دو هم با سرعت عالی جواب داد.

تا به اینترنت وصل شدید با PSP به قسمت Internet Browser برید و سریع وارد سایت YourPSP.Com بشید چون توی اون Demo بازی های توپی رو گذاشته که می تونید با PSP دانلود کنید و بشینید بازی کنید.

ALt3rnA
26-08-2007, 22:53
نه خیر جناب مازی با کرک کردن و کپی خور کردن پی اس پی گارانتیش از بین نمیره... اما شما اگه خواستید از گارانتی استفاده کنید بهتره از کاستوم فریم ور به نسخه ی 1.5 یا 1.0 دانگرید کنید و بعد اونو به یکی از نسخه های رسمی اپدیت کنید تا کسی بویی هم نبره

bmwm3gtr
27-08-2007, 00:16
رسول جان ممنون . اطلاعات خوبی بهم دادی.

bmwm3gtr
27-08-2007, 00:52
آقا رضا تو صفحه ي 12 نوشته بودي psp وليو پگ 225 هزار تومن سراغ داري . آيا هنوز هم همون قيمت ؟ اگر آره لطف کن آدرس اونجا رو بهم بده و سفارش ما رو هم بکن . اگر زحمتي نيست لوازم همراه psp وليو پگ رو هم برام بنويس چون من نميدونم چيا داره .

pooria_k2
27-08-2007, 03:41
میخواستم بدونم قیمت Psp چنده وچه امکاناتی داره وبازیهاش در چه حدیه و ایا ارزش گرفتن داره؟

ali_ranger22
27-08-2007, 15:37
رسول جان این wifimax رو قیمت داری؟؟؟؟؟؟؟ از کجا گیر بیاریم ؟؟؟
راستی آقا پوریا من 3 ماه پیش از جمهوری ولیو پک با رم 2 گیگ گرفتم 250 البته با umd demo 260 شد
بازیهاش خوب وبد داره ولی بازی های خوبش زیاده تازه قراره چند تا بازی خیلی خوبش منتشر بشه
در کل ارزش داره

rassool
27-08-2007, 16:39
رسول جان ممنون . اطلاعات خوبی بهم دادی.
خواهش ميكنم عزيز قابل نداشت.

آقا رضا تو صفحه ي 12 نوشته بودي psp وليو پگ 225 هزار تومن سراغ داري . آيا هنوز هم همون قيمت ؟ اگر آره لطف کن آدرس اونجا رو بهم بده و سفارش ما رو هم بکن . اگر زحمتي نيست لوازم همراه psp وليو پگ رو هم برام بنويس چون من نميدونم چيا داره .
شما كجا هستي تهراني يا جاي ديگه؟

میخواستم بدونم قیمت Psp چنده وچه امکاناتی داره وبازیهاش در چه حدیه و ایا ارزش گرفتن داره؟
قيمت اون از 220تومان هست تا 300 تومان امكانات اونم درزير برات نوشتم.

PSPبا دارا بودن ابعادی به اندازه های 170 میلیمترعرض و 74 میلیمتر طول و 23 میلیمتر پهنا و همچنین وزنی در حدود 260 گرم اگرچه چنان کوچک به نظر نمی رسد اما اگر قدرت پردازش گرافیکی و تواناییهای این دستگاه را در نظر بگیریم قطعا شما نیز با من هم عقیده خواهید بود که این کنسول یک

هیولای کوچک است!!!

PSP دارای یک پردازشگر اصلی 32 بیتی است که در سرعت 333 مگاهرتز کار میکند و میتواند در هرثانیه در حدود 6.2 میلیارد محاسبه انجام دهد.این دستگاه دارای 32 مگابایت حافظه اصلی میباشد که(در مقایسه با PS2 که حافظه اصلی 8 مگابایت دارد)به سازندگان بازی امکانات بالایی در ساخت بازی میدهد.

پردازنده گرافیکی PSPدر سرعت 166 مگاهرتز کار میکند.این پردازنده توانایی پردازش حداکثر 33 میلیون چند ضلعی در ثانیه را داراست که البته در حال حاضر حتی قویترین بازیها نیز در حد 2تا 3 میلیون چند ضلعی در ثانیه اجرا می شوند.(با این وضع قطعا میتوان انتظار داشت که بازیهایی در سطوح بسیار قویتر مثلا در حد PS3 را بر روی این کنسول اجرا کرد.)

دارای یک صفحه نمایش پهن (WIDE SCREN)به اندازه ی 3.4 اینچ است که وضوح و شفافیت بسیار بالایی دارد(به ادعای خود کمپانی سونی با کیفیت ترین مانیتور دنیا می باشد و فقط با یکبار مشاهده کیفیت این مانیتور متوجه می شویم که انصافا حق با سونی است)که قدرت تشخیص 16 میلیون رنگ را دارد.این صفحه نمایش دید بسیار خوبی در زمان بازی چه از نظر کیفیت تصویر و چه از نظر میدان دید در اختیار بازیکن میدهد.

بازی های PSP برروی بخصوصی با فرمت تحت عنوان UMD اجرا می شود.این دیسکها با قطر در حدود 6 سانتی متر و وزنی معادل 10 گرم توانایی ذخیره سازی اطلاعات تا مقدار 1.8 گیگا بایت را بصورت دولایه دارا می باشند.

psp مجهز به مجیک گیت است و قابلیت اتصال کارتهای حافظه سونی موسوم بع Memory stick را دارا می باشد. شما میتوایند اطلاعات خود را از قبیل بازی,موزیک,فیلم و عکس بر روی کارت حافظه از طریق اتصال به کامپیوتر بوسیله پورت USB ذخیره نمایید و در حال قدم زدن و یا مسافرت استفاده کنید و لذت ببرید.(این همان خصوصیت اصلی PSP است که باعث شده تا به آن لقب واکمن قرن بیست و یکی را بدهند.)برای گوش دادن به صدای بازی, موسیقی یا فیلم اسپیکرهایی درون این کنسول تعبیه شده که شما می توانید از این طریق یا از طریق هدفون به صدای بازی, موسیقی یا فیلم گوش دهید.

از خصوصیات منحصر به فرد دیگ این دستگاه امکان بازی کردن چند نفره (Multiplayer)تا 16 نفر به طور همزمان می باشد که به دو صورت Wireles LAN باری فاصله های کوتاه(تا 30 متر)وهمچنین WiFiبا استفاده از شبکه اینترنت و با تمامی نقاط جهان در نظر گرفته شده است.

باتری های این کنسول قابل استفادهی دوباره میباشند که برای استفاده ی دوباره از باتریها 2 ساعت زمان میبرد(Re Charge)و بسته به نوع استفاده شما میتوانید از 6 تا 10 ساعت از این باتری ها استفاده کنید.برای استفاده از بازی 4 تا 6 ساعت و برای پخش موزیک یا فیلم تا 10 ساعت باتریها به راحتی جوابگو هستند,که البته با تنظیمات ing set دستگاه این رقم قابل تغییر است.

کارایی های دیگر این کنسول:

قابلیت اجرای بازی های تمامی کنسول هایی که از گذشته تا به امروز ساخته شده اند از قبیل:

Atari LInux,Amiga 5000,commodor 64 ,micro Geniuse,Sega mega Drive,Nintendo,Super Nintendo,Play station,Game Boy,GBA,....

وحتی بازی های پرطرفدار کامپیوتر مثل:

Counter stike,Domm,Quake,....

قابلیت نصب سیستم های عامل:

Windows .Apple(mac),Linux

کاربری کامل شبکه اینترنت از قبیل :

Check Mail,Internet browser,وحتیYahoo messenger!

قابلیت نصب GPS
منتظر معجزه های دیگراز این هیولای کوچک باشید...

رسول جان این wifimax رو قیمت داری؟؟؟؟؟؟؟ از کجا گیر بیاریم ؟؟؟
راستی آقا پوریا من 3 ماه پیش از جمهوری ولیو پک با رم 2 گیگ گرفتم 250 البته با umd demo 260 شد
بازیهاش خوب وبد داره ولی بازی های خوبش زیاده تازه قراره چند تا بازی خیلی خوبش منتشر بشه
در کل ارزش داره
ولال قيمت دقيق ندارم ولي فكر كنم چيزي حدود 60 هزارتومان قيمت داشته باشه ضمنا شما كجا هستي تهراني؟ اخه من تهران نيستم شيرازم اگه ميخواهي بهت شيراز ادرس بدم.

pooria_k2
27-08-2007, 19:40
اگه امکان داره لیستی از بازی های psp رو بزارین اگه عکس هم داسته باشه که بهتر و این بازی ها از کجا گیر میاد:46:

ali_ranger22
27-08-2007, 20:05
اقا رسول من تهرانم

rassool
27-08-2007, 20:09
والا اگه واقعا قبرستون هستي كه فكر نكنم اصلا گير بياد تا چند لحظه ديگه برات ميزارم بزار اپلودش كنم البته شايدم نشه حالا وايسا.
شرمنده هستم علي جان من شيرازم ادرسي هم تهران ندارم ضمنا شما اگه بخواهي راهنماييت ميكنم بري يه فروم ديگه اونجا بچه تهراني هست شايد بدونن من خودمم اونجا بيشتر فعاليت ميكنم.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:20
قيمت پی اس پی استاندارد الان حدود 220 تومان هست.
قيمت وی مکس هم 50 تومان.
قيمت ها قيمت های تهرانه ها.
تهران مغازه خوب : شادی ، پيکسل و بعضی ها ميگن يگانه هم خوبه
لوازم وليو پک :
1-هدفون
2-يک Screen Gurd
3-باتری و شارژر.
4-يک کيف بدرد نخور.
5-خود پی اس پی
6- مموری 32 معمولی

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:21
لیست بازی هایی کهدر این ماه (may) برای PSP ریلیز خواهند شد:

May 7, 2007________________________Taito Legends: Power Up

May 8, 2007 _____________________________________Driver 76

May 8, 2007 ___________________________________Heatseeker

May 8, 2007 ______________________Hot Wheels Ultimate Racing

May 14, 2007__________________________________Puzzle Scape

May 15, 2007 ____________Innocent Life: A Futuristic Harvest Moon

May 22, 2007______________________Brooktown High: Senior Year

May 22, 2007________________________Diner Dash: Sizzle & Serve

May 22, 2007 ____________Pirates of the Caribbean: At World's End

May 28, 2007___________________________Coded Arms Contagion

May 28, 2007 ___________________________________Steel Horizon

May 29, 2007 _________________________________________Crush

May 29, 2007_______________________________________Surf's Up

May 29, 2007 ________________________World Championship Cards

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:21
ليست کامل از تمام بازی های پی اس پی

Vol 1
PSP - Ape Academy 2 [EUR] [MULTI8] [UMDRIP]
PSP - Gradius Collection [USA]
PSP - Mercury Meltdown [EUR]
PSP - Passport To Amsterdam [EUR] [English]
PSP - Passport To Barcelona [EUR] [English]
PSP - Passport To Prague [English]
PSP - Scarface Money Power Respect [USA] [English]
PSP - Spectral Souls [English]
PSP - Ys The Ark Of Napishtim [EUR] [MULTI5] [UMDRIP]
Harvest_Moon_Innocent_Life

VOL 2
PSP - B-Boy [EUR] [English]
PSP - Moto GP [English]
PSP - NBA Live 07 [English]
PSP - Tiger Woods PGA Tour 07 [English] [UMDRIP]
PSP - World Series Of Poker Tournament Of Champions [English]
PSP.Game. Tekken .Multilanguaje5 .[RIP1GB]
PSP.Game. TheGodFather. English
PSP.Game.Fifa07.English.UMDFULL

VOL 3
PSP –
Ballers Rebound [USA] [UMDRIP]
PSP - Rain Wonder Trip [JPN] [RIP]
PSP - Rengoku 2 The Stairway To H.E.A.V.E.N [English]
PSP - Ultimate Ghosts N Goblins [EUR] [MULTI5]
PSP - Work Time Fun [English]
PSP - Xtreme Party [English]
PSP.Game.PuzzleBobble.English
Harvest moon -psp- jp
PSP .Games. UltimateGhosts
PSP.Game .TocaRacerDriver2 .Multilanguaje5
PSP.Game. BountyHounds .English
PSP.Game. SpongeBobSPYA. Multilanguaje6
PSP.Game.FifaSoccer.English.UMDFULL
PSP.Game.LegoStarWarsII.English.UMDFULL
PSP.Game.OpenSeason.Multilanguaje3

VOL 4
Bomberman_USA_PSP-pSyPSP
PSP - Bomberman [English]
PSP - Championship Manager [EUR]
PSP - Guilty Gear Judgement [English] [UMDRIP]
PSP - Nascar 07 [English]
PSP - NHL 07 [English] [UMDRiP]
PSP - Passport To London [English]
PSP - Rapala Trophies [English]
PSP - WWE Smackdown Vs Raw 2006 [USA] FULL NEW
Super Monkey Ball Adventure [EUR][English][PSP]

VOL 5
Blade Dancer Lineage Of Light [USA][English][PSP]
Cars [USA][English][PSP]
Every Extend Extra [JPN][PSP]
NCAA Football 07 [USA][English][PSP]
PSP - Fight Night Round 3 [USA]
PSP - Madden 07 [English]
PSP - Street Fighter Alpha 3 MAX [USA]
[PSP].Valkyrie.Profile.Lenneth.[USA]
PSP.Game.StreetRiders.Multilanguaje5.UMDFULL
PSP.Game.StreetSupremacy.Multilanguaje5.UMDFULL.IS O

VOL 6
Football.Manager.Handheld.EUR.PSP
PSP - Dragonball Z Shin Budokai [USA]
PSP - Prince Of Persia Revelations [USA] [MULTi3]
PSP - World Championship Poker 2 [USA]
Race Driver 2006 [USA][English][PSP]
Tenchu.Time.of.the.Assassins.EUR.PSP-SUSHi
[PSP].Outrun.2006.Coast.2.Coast.[EUR]
[PSP]NBA_Live_2006_UMDRIP
JEUX PSP_SUPER MARIO BROS 'ICELAND' for PSP
Sony.PSP.-.Ape.Escape.-.On.the.Loose.UMD-Rip.iSO-JEIL
Star Wars Battlefront 2 – psp

VOL 7
Apeacademy
Atv
bleach2
Coded arms
Ghost in the shell
Guilty
Gundam battle tactics
THE LORD OF THE RINGS
Namco Museum
PSP - Splinter Cell Essentials [USA]
Puzzle Bobble
Rengoku
starsoldier us
The Hustle
tokyo extreme racer

VOL 8
2006 FIFA World Cup [EUR][English][PSP]
Lumines
PSP - Juiced_Eliminator [USA]
PSP - Metal Gear Solid Digital Graphic Novel [USA]
ROMANCE
Tales Of Eternia
Tigerwood 06
The Legend of Heroes
[PSP].MicroMachines.v4.[EUR].

VOL 9
Deathjr
everybody golf
Fifa soccer
Generation of chaos
Madden 2006
Nba Live 06
Nfl street 2
Smartboom
Tian Di Zhi Men
Need.For.Speed.Underground.Rivals.USA.PSP.UMD
PSP - Samurai Warriors [USA] Decrypted
PSP - Socom Navy Seals (USA) NOW YOU CAN SAVE-( From skafa)

VOL 10
HARRY POTTER - AND THE GOBLET OF THE FIRE
MEDIEVIL RESURRECTION
MARVEL NEMESIS
X-MEN LEGEND II
SPIDERMAN 2
ROCKMAN DASH
TAIKO NO TATSUJIN
FUKU FUKU NO SHIMA
CRASH TAG TEAM

VOL 11
Gta 6
miami vice
nba SHADOW
motoGP Full RIP (75 MB)
Need For Speed Most Wanted.dax
nfs underground 2.dax

VOL 12
MEDAL OF HONER
KILLZONE
MTX
MORTAL COMBAT

VOL 13
Ape academy
Darkstalkers
Frogger Helmet
Harry Potter and the Goblet of Fire
Need For Speed Most Wanted
RENGOKU
Spider Man 2
SSX On Tour
Winning Eleven 9

VOL 14
50 cent.cso
daxter.cso
nascar07.cso
Pro Evolution Soccer 5.cso
tombrl.cso

VOL 15
Syphon_Filter_Dark_Mirror_USA_UMDRiP_PSP
Silent Hill Experience EUR.dax
Splinter Cell Essentials.cso
tekken.CSO FULL

VOL 16
Dead To Rights - Reckoning RIP NTSC-U.cso
Def Fight Jam.cso
locoroco-eur-full.cso
Midnight Club 3 DUB Edition.iso.cso
NACC07.cso
Pirates of the Caribbean Dead Mans Chest.cso
WWE & SMACKDOWN 2006.cso

VOL 17
2006 FIFA World Cup .cso
GangsOf London.cso
Juiced_Eliminator.cso
Madden 07.cso
monster hunter.cso
DAXZISO_062
DevHook_0.43_ENG_FULL_v2__by_Chaos_Zero
devhook_ultimate_installer_v109

VOL 18
MTX Mototrax [USA][English][PSP]
PSP - Metal Gear Acid 2 [USA]
PSP - The Godfather Mob Wars [English]
[PSP]Field.Commander.[EUR].[Rip-1G]
colin_mcrae_rally_2005-PSP_pal_multi5

VOL 19
PSP - Fifa Street 2 [EUR]
PSP .Game .KingKongPeterJackson .Multilanguage9.PACK501MB
Syphon_Filter_Dark_Mirror_USA_UMDRiP_PSP
Tekken Dark Resurrection [USA][English][PSP]
007.From.Russia.With.Love.EUR.UMDRiP.PSP
nba_street_showdown-PSP_pal_multi3
The Sims 2 (MULTI5 - UMD)
Tomb.Raider.Legend.EUR.Spanish.UMDRip.PSP

VOL 20
AMERICAN FOOTBALL street 2
Exit
Pursuit Force
RIDGE RACER
THE CON
TWTSTED METAL
untold legends
wipeout pure
worms
Fired Up
Infected
Tony Hawks Underground 2 Remix.CSO

Vol 21
GTA vcs PAL.cso
MVP Baseball
NFS Carbon
wining eleven 9

Vol 22
PSP - Ace Combat X - Skies Of Deception [USA]
PSP - ATV Offroad Fury Pro [USA] [English]
PSP - BattleZone [English]
PSP - Bliss Island [English]
PSP - Cabelas African Safari [USA] [English]
PSP - Death Jr II Root Of Evil [USA] [English]
PSP - Kameleon [EUR]
PSP - Marvel Ultimate Alliance [English] [UMDRIP]
PSP - Need For Speed Carbon Own The City [English]
PSP - Pacman .World. 3. [EUR].[MULTI5].UMDRiP

Vol 23
PSP - Blitz Overtime [USA][English]
PSP - Ford Street Racing LA Duel [MULTI5]
PSP - Shrek Smash N Crash [English]
PSP - Tony Hawks Project 8 [USA][English]
[PSP].Brothers in Arms.[USA]-[FULL].-
[PSP]WWE Smackdown Vs Raw 07 [Usa]-[FULL]
PSP - Thriville [UMDFULL]

Vol 24
PSP - Eragon [USA] [English]
PSP - Justice League Heroes [USA][English]
PSP - NFL Street Vol.3 [USA] [English]
PSP - Reel Fishing The Great Outdoors [English]
PSP - Star Wars Lethal Alliance [English]
PSP - The Sims 2 Pets [USA]
PSP - Who Wants To Be A Millionaire [English]
PSP - Pump It Up Exceed Portable [English] ISO750MB

vol 25
[PSP]Sonic MegaPack v2.0[By Knuils]
PSP - Family Guy [USA] [English]
PSP - Gun Showdown [USA] [English]
PSP - Myst [EUR] [English]
PSP - Ridge Racer 2 [EUR]

vol 26
PSP - Online Chess Kingdoms [English]
PSP - EA Replay [USA][FULL]

vol 27
PSP - Activision Hits Remixed [USA] [English]
PSP - Cabelas African Safari [USA] [English]
PSP - Gunpey [USA][English]
PSP - Metal Gear Solid Portable Ops [English]
PSP - Mind Quiz [USA] [English]
PSP - Over The Hedge Hammy Goes Nuts [English]
PSP - Pilot Academy [EUR] [English]
PSP - Scooby Doo Whos Watching Who [English]
PSP - Sega Genesis Collection [English]
PSP - Snoopy Vs The Red Baron [USA] [UMDRIP]
PSP - World Snooker Challenge 2007 [English]
PSP - Xiaolin Showdown [USA] [English]

vol 28
Burnout Dominator
Call Of Duty Roads To Victory
M.A.C.H
Metal Slug Anthology
300 march
Ratchet And Clank Size Matters
F1 2006
After Burner Black Falcon
Puyo Puyo 15th Anniversary
Rocky Balboa
Sid Meiers Pirates
Virtual Tennis 3

vol 29
Exit 2
Full Auto 2 Battlelines
Teenage Mutant Ninja Turtles
Ford Street Racing XR Edition
Uefa Champions League 2006-2007
V8 Supercars 3 Shootout
Free Running
Dora.Slot.Kyojin.no.Hoshi.II
Jikkyou Powerful Pro Baseball 2
Harvest Moon Innocent Life
Mobile Suit Gundam Seed Rengou VS ZAFT Portable

vol 30
Prince of Persia Rival Swords
Pimp My Ride
Pro Evolution Soccer 6
Isshou Asoberu Todai Shogi Sume Shogi Dojo
Mind Quiz
Sudoku.Battle.Action.Zendoku
Valhalla Knights.cso
Final Fantasy 20th Anniversary
Aces of Wars

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:22
ليست بازی هايی که تا تاريخ زير بدون UMD اجراميشن

86/2/4
1-9
007 russia with love 300 : March to Glory
A
Ace Combat X
After Burner: Black Falcon
Archer MacLean's Mercury
ATV Off Road Fury
Activision: Hits Remixed
Ape Escape on the Loose
Asterix & Obelix XXL2

B
BattleZone
B-Boy
Blade Dancer: Lineage of Light
Bleach: Heat The Soul 3
Blitz:Overtime
Breath of Fire 3
Bust A Move Deluxe
Bomberman
Bust-A-Move Deluxe
C
Call of Duty: Roads to Victory
Chilli Con Carnage
Capcom Classics Collection
Capcom Classics Collection Remixed
Capcom Puzzle World
Cars
Coded Arms
D
DJ Max Portable 2
Dave_Mirra_BMX_Challenge
daxter
Def Jam: Fight for NY
Disgaea Portable
DJ Max Portable
Dragon Ball Z
Dungeon Siege
Dungeon Siege Throne Of Agony
Dynasty Warriors .
Dynasty Warriors Vol 2 .
Dragon Ball Z: Shin Budokai - Another Road Another Road
DTM Race Driver
E
EA Replay
Eragon
Extreme Ghost'n'Goblins
Every Extend Extra USA
Everybody's Golf
Exit
Exit 2
F
Field Commander
F1 Grand Prix
Fifa 07 EUR
FIFA Street 2
Finder Love series
Fired Up
Fist Of the North Star: Slot Edition
Football manager 2007
Ford Street Racing L.A. Duel
Formula One 2006
Frogger Helmet Chaos
Fight Night Round 3
Final Fantasy 1
Ford Street Racing (XR Edition)
Free Running
From Russia with Love
G
Gangs Of London .
Genesis Collection
Ghost Rider
Go Sudoku [USA] untouched
Gripshift
Guilty Gear Judgement
Guitaroo Man Lives
Gun: Showdown
Gun: Showdown
Gundam Battle Tactics
Gunpey
Gurumin: A Monstrous Adve
Ghost Rider
Gun Showdown
H
Hot Shots Golf
I
Infected
J
Juiced: Eliminator
Justice League Heroes
K
Killzone: Liberation
Kameleon [E]
Kingdom Paradise
L
Locoroco EUR
Lumines II
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy
LocoRoco
Lumines
Luxor: Wrath of Set
M

M.A.C.H
Medal of Honor Heroes
Mercury Meltdown
Metal Slug Anthology
Miami Vice
Mind Quiz
Moto GP
Myst
N
NBA Street Homecourt
Need for Speed Most Wanted 5-1-0
Need for Speed Carbon: Own the City
NHL '07
NFL Street 3
O
OutRun 2006: Coast 2 Coast
P
Pilot Academy
Pro Evolution Soccer 6
Platypus
Q
-
R
Ratchet and Clank: Size Matters
Ridge Racer 2
Rocky Balboa
S
Shinobido: Tales Of Ninja
Sid Meier's Pirates! Live the Life (eur)
Sims 2
SOCOM: US Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Sonic Rivals
Smart Bomb
Syphon Filter: Dark Mirror
T
Tekken: Dark Resurrection
The Warriors
Tony Hawk Underground 2
Tom Clancy's Splinter Cell Essentials
U
Ultimate Ghosts 'N Goblins
V
Valhalla Knights
Valkyrie Profile: Lenneth
Virtua Tennis World Tour
Virtua Tennis 3
W
World Poker Tour
X
-
Y
Ys: The Ark of Napishtim
Z
-

rassool
27-08-2007, 20:23
دمت گرم اقا مازيار.
شرمنده اقا مازيار سعي خودمو كردم ولي نميشه اينترنت 33.6 هست ديگه ببخشيد.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:24
نه خیر جناب مازی با کرک کردن و کپی خور کردن پی اس پی گارانتیش از بین نمیره... اما شما اگه خواستید از گارانتی استفاده کنید بهتره از کاستوم فریم ور به نسخه ی 1.5 یا 1.0 دانگرید کنید و بعد اونو به یکی از نسخه های رسمی اپدیت کنید تا کسی بویی هم نبره
من مطمئن هستم. اگر شما نيستی کافيه صفحه های قبل رو نگاه کنی يا زنگ بزنی به نمايندگی سونی بگی اگر من رفتم کپی خور کردم گارانتی بهم ميدين يا نه؟
بعدش يارو ميگه گارانتی ميديم با يه ليوان آبم روش .خوبه؟
اونا که منگل نيست خدايی نکرده اگر نه تا علان سونی بايد ور شکست ميکرد

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:24
دمت گرم اقا مازيار.
شرمنده اقا مازيار سعي خودمو كردم ولي نميشه اينترنت 33.6 هست ديگه ببخشيد.
فدای تو رسول.
همونايی که برای معرفی پی اس پی گذاشتی خيلی خوب بود

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:28
برای تمام کسايی که با پی اس پی ميخوان برن اینترنت سواری.
بگم که به دردسرش نميرزه.
با پی اس پی همه صفحات وب رو نميتونين نگاه کنين با خيلی ها مشکل داره.
راحت و درست نميتونين تايپ کنين.
وصل شدن با پی اس پی به اینترنت کلی مکافات داره.
پس از خيرش بگزرين

rassool
27-08-2007, 20:34
لیست بازی هایی کهدر این ماه (may) برای PSP ریلیز خواهند شد:

May 7, 2007________________________Taito Legends: Power Up

May 8, 2007 _____________________________________Driver 76

May 8, 2007 ___________________________________Heatseeker

May 8, 2007 ______________________Hot Wheels Ultimate Racing

May 14, 2007__________________________________Puzzle Scape

May 15, 2007 ____________Innocent Life: A Futuristic Harvest Moon

May 22, 2007______________________Brooktown High: Senior Year

May 22, 2007________________________Diner Dash: Sizzle & Serve

May 22, 2007 ____________Pirates of the Caribbean: At World's End

May 28, 2007___________________________Coded Arms Contagion

May 28, 2007 ___________________________________Steel Horizon

May 29, 2007 _________________________________________Crush

May 29, 2007_______________________________________Surf's Up

May 29, 2007 ________________________World Championship Cards

ببخشيد اقا مازيار ريليز ميشن يعني چي بده ندونسته از دنيا برم. اين بازيها كه همه براي PSP اومدن.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:35
محسن صدفی تو کامل صفحات قبل رو بخون .
ميفهمی من چی ميگم
اما توضيح. پی اس پی ها اول که ميخريشون يک فريم ور مشخصی دارن که بعضی هاشون رو بايد به فريم ور 1.5 دانگريد کرد و بعد به اون فريمور دلخواه
شما اول بايد ببينی پی اس پيت چنوع فريموری هست.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:37
ميدونم رسول جان که اومدن.
من ليست تمام بازی هارو گذاشتم جديد که نزاشتم.
اما اگر خواستی بگو بزارم.
ريليز يعنی ميان تو بازار،
يعنی منتشر ميشن

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:40
سوالات متداول و مهم قبل از خرید Psp (حتما خوانده شود!)

PSP داراي چند مدل است و تفاوت مدل ها در چيست؟

نحوه كپي خور شدن PSP چگونه است آيا مودچيپ براي آن آمده است؟
منظور از فريمور چيست؟
چه ورژني (فريموري) بخرم كه كپي خور شود؟
دانگريد چيست؟
آيا PSP قادر است بازي هاي PS1 و PS2 را اجرا كند؟
منظور از ريجن فري (Region-Free) چيست؟
منظور از بريك شدن PSP چيست آيا راه حلي براي درست كردن آن هست؟
UMD چيست و آيا بازي هاي PSP فقط روي UMD عرضه ميشوند؟ آياUMD هاي كپي هم وجود دارد؟
وسايل اضافي كه براي PSP آمده چيست؟ آيا وسيله اي هست كه علاوه بر خود PSP حتما بايد تهيه شود؟
فرق پيكسل سوخته و از كار افتاده چيست؟
ماردبرد هاي TA-082 چيست؟IC1003 چيست؟
آيا با PSP ميتوان به اينترنت متصل شد؟
دستگاهي ميخرم ساخت كجا باشد بهتر است؟
PSP داراي چند مدل (Pack) است و تفاوت مدل ها در چيست؟

كنسول PSP در ايران در 3 مدل با نام هاي Giga Pack و Value Pack و Standard Pack (كه با نام هاي Base Pack يا Basic Pack هم شناخته ميشود) عرضه شده است: (البته پك هاي ديگري هم وجود داره ولي در ايران معمولا اين 3 پك فروخته ميشود)

مدل Giga Pack شامل:

يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
هدفون همراه با ريموت كنترل
بند
مموري يك گيگابايتي
كابل USB براي انتقال داده
كيف
پايه نگهدارنده
يك عدد UMD دمو و شومدل Value Pack شامل:

يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
هدفون همراه با ريموت كنترل
بند
مموري 32 مگابايتي
كيف
يك عدد UMD دمو و شومدل Standard Pack شامل:

يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژرتوجه:

Standard Pack و Base Pack و Basic Pack همه از لحاظ ساختار درون پك يكسان هستند.
تمام پک ها دقيقا داراي يک نوع کنسول و با قدرت کاملا يکساني مي باشند، تنها تفاوت آنها در لوازم جانبي آنهاست.
تمامي لوازمي که در بعضي از پك ها موجود نمي باشند را به صورت جداگانه مي توان خريداري نمود و به کنسول اضافه کرد.
قيمت مدل Giga Pack برابر ------- و مدل Value Pack برابر 220 هزار تومن و مدل Standard Pack برابر 190 هزار تومن در ايران (تهران) ميباشد.پيشنهاد ما:

در حال حاضر خريد مدل Value Pack نسبت به بقيه مدل ها باصرفه تر مي باشد و در صورت خريد مدل Standard Pack قيمت وسايل جانبي كه بايد خريداري شود تقريبا همان قيمت Value Pack و چه بسا بيشتر مي شود و چه بهتر كه اين وسايل در ابتدا در يك پك خريداري شود، Giga Pack نيز بين اين پك ها از ارزش خريدن پايين تري برخوردار است تفاوت آن با Value Pack در يك مموري يك گيگابايتي و يك كابل است كه شما براي بازي كردن حداقل به يك مموري 2 گيگابايتي احتياج داريد بنابراين با داشتن مموري 1 گيگابايتي هم باز بايد اقدام به خريد مموري كنيد بنابراين با خريد Value Pack و يك مموري قيمت باز هم ارزان تر از Giga Pack تمام خواهد شد، كابل هم در بازار بسيار ارزان (حدود 2 هزار تومن) يافت ميشود بنابراين مزيتي به حساب نمي ايد.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:42
نحوه كپي خور شدن PSP چگونه است آيا مودچيپ براي آن آمده است؟

اين كنسول كپي خور شده است و براي آن مود چيپ نيز به بازار هاي جهاني عرضه شده است اما در ايران متاسفانه مود چيپ اين كنسول موجود نمي باشد و كسي هم قابليت نصب كردن آن بر روي كنسول را ندارد.
اما راه آسان تر و بدون دردسر تري نيز براي كپي خور كردن اين كنسول وجود دارد كه در كشور هاي ديگر هم تقريبا تماما از اين روش استفاده ميشود و ديگر نياز به نصب قطعه اي اضافي روي كنسول و باز كردن كنسول ندارد، اين روش با تغيير در فريمور دستگاه انجام ميشود و با ريختن فريمور هاي Open Edition كه توسط Dark Alex درست شده اند دستگاه به راحتي اين قابليت را پيدا ميكند كه Homebrew ها و بازي ها را به راحتي اجرا كند و تفاوتي نيز با مود چيپ نخواهد داشت و قابليت Region-Free را نيز به دستگاه اضافه ميكنند.

توجه:

جديدترين فريمور Open Edition در حال حاضر 3.52OE-A مي باشد كه قابليت اجراي بازي ها ، برنامه ها ، ساپورت دوربين ، استفاده از حداكثر رزولوشون فايل هاي تصويري ، اجراي بازي هاي PS1 ، قابليت اتصال به PS3 و ... را دارا مي باشد.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:44
منظور از فريمور چيست؟

Firmware در واقع نرم افزار داخلي سيستم (کنسول) براي ارتباط بين قطعات سخت افزاري مي باشد. هکر ها با ايجاد تغييرات در اين فريمور توانسته اند كنسول PSP را کپي خور کنند تا بازي هاي کپي را اجرا نمايد.

براي كپي خور شدن كنسول با ريختن يكي از فريمور هاي 1.5، 2.71SE، 3.02OE، 3.03OE، 3.10OE، 3.30OE، 3.40OE اين كار انجام ميشود. كه جديدترين آن 3.40OE ميباشد كه نسبت به بقيه فريمور ها امكانات بيشتري را دارا ميباشد.

چه ورژني (فريموري) بخرم كه كپي خور شود؟

آخرين فريمور عرضه شده توسط شركت سوني ورژن 3.40 ميباشد كه اخيرا آن را براي مقابله با هك شدن فريمور هاي پايين تر و همچنين اضافه كردن امكانات جديد و رفع مشكلات موجود در فريمور هاي قبلي عرضه كرده است.

اما آخرين فريموري كه تاكنون قابليت دانگريد شدن پيدا كرده است ورژن 3.03 مي باشد. بنابراين اگر قصد خريد PSP را داريد حتما دقت كنيد كه فريمور آن پايين تر از 3.03 باشد. از روي باركد روي بسته ي PSP نيز ميتوان تشخيص داد كه كه فريمور آن چه ورژني است به طور مثال چند نمونه را براي شما ذكر ميكنم:
بدون حرف= ورژن 1 (پخش شده در ژاپن) ورژن 1.5 ( پخش شده در امريكاي شمالي)
حرف A = ورژن 1.5
حرف B = ورژن 1.51
حرف C = ورژن 1.52
حرف D = ورژن 1.52
حرف E = ورژن 1.52
حرف F = ورژن 2.0
حرف G = ورژن 12.0
حرف H = ورژن 2.50
حرف I = ورژن 2.60
....توجه:

معمولا فروشگاه هايي كه PSP عرضه ميكنند خود نيز دستگاه را دانگريد ميكنند بنابراين اگر فروشگاهي اين كار را انجام ميدهد ديگر نگران ورژن دستگاه و كپي خور كردن دستگاه نباشيد. فقط نكته ي قابل ملاحظه اين است حتي المكان از خريد كنسول هايي كه از قبل كپي خور شده اند خودداري كنيد چون احتمال دارد كنسول استوك باشد و حتما Pack را فروشنده در حضور شما باز كند و بعد اقدام به دانگريد كردن كند.

دانگريد چيست؟

دانگريد (Downgrade) در واقع عكس Upgrade ميباشد و به كاهش فريمور دستگاه دانگريد گفته ميشود، شما براي اينكه كنسول خود را كپي خور كنيد حتما بايد ابتدا به فريمور 1.5 تبديل كنيد و فريمور دستگاه خريداري شده توسط شما از 1.5 بالاتر است بنابراين بايد آن را به 1.5 دانگريد كنيد.

در مرحله بعد نيز شما ميتوانيد به يكي از فريمور هاي OE تبديل كنيد.

توجه:

همانطور كه در بالا اشاره شد همه فريمور ها قابليت دانگريد ندارند بنابراين در هنگام خريد حتما دقت كنيد كه ورژن هايي رو خريداري كنيد كه قابليت دانگريد داشته باشند.

آيا PSP قادر است بازي هاي PS1 و PS2 را اجرا كند؟

چندي پيش با عرضه فريمورهاي OE اجراي بازي هاي پلي استيشن 1 بر روي اين كنسول نيز محقق گشت و اكنون مناسب ترين و هماهنگ ترين فريمور براي اجراي بازي هاي PS1 فريمور 3.40OE مي باشد كه تقريبا هماهنگي كاملي با بازي هاي PS1 دارد.

در مورد بازي هاي PS2 اموليتري عرضه نشده است كه بتواند اين كار را انجام داد و در آينده هم مشخص نيست آيا چنين چيزي ارائه شود يا نه كه احتمال آن نيز كم مي باشد.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:45
منظور از ريجن فري (Region-Free) چيست؟

Region در واقع نوعي قفل منطقه اي است که باعث مي شود کنسول و بازي ها و يا فيلم هايي كه بر روي UMD عرضه ميشود محدود به يک قاره و يا منطقه شوند. به طوري که به فرض بازي هايي که در قاره امريکا به فروش مي رسند فقط برروي کنسول هايي که در آن قاره خريداري شده اند اجرا مي شوند.

هم اكنون چنين مشكلي براي كنسول PSP نمي باشد و در فريمور هاي OE قابليت Region-Free وجود دارد و همچنين Region Changer نيز وجود دارد كه شما ميتوانيد Region دلخواه خودتان را انتخاب كنيد.

منظور از بريك شدن PSP چيست آيا راه حلي براي درست كردن آن هست؟

بريك شدن PSP كه همه ي دارندگان PSP از آن وحشت دارند در واقع زماني اتفاق مي افتد كه شما مشغول دستكاري فلش كنسول باشيد و اين كار را اشتباه انجام دهيد مثلا با كپي كردن اشتباه فايل ها و يا در حين اين كار باطري شما تمام شود و يا باطري را خودتان به اشتباه از دستگاه خارج كنيد و يا خارج كردن مموري در حين كار و يا خاموش كردن دستگاه در حين عمليات و ... اتفاق مي افتد.

يكي از كارهايي كه بروي PSP انجام ميشود و با فلش دستگاه سرو كار دارد دانگريد و يا آپگريد دستگاه است است بنابراين اگر در حين كار يكي از اتفاقات بالا رخ دهد دستگاه شما بريك ميشود. يكي ديگر از اين نوع كارها كه به فلش مربوط ميشود عوض كردن Theme دستگاه است كه با فلش دستگاه ارتباط دارد و اگر به درستي انجام نشود ممكن است باعث بريك شدن شود.

حال اگر دستگاه شما بريك شد چه اتفاقي مي افتد؟
دستگاهي كه بريك شود كاملا قفل ميشود و بنابراين با روشن كردن، دستگاه بالا نمي آيد و شما ديگر هيچ كاري با دستگاه نمي توانيد انجام دهيد.

راه حل چيست اگر دستگاه بريك شده چه كار بايد بكنيم؟
راه حل موجود براي اينكه دستگاه از حالت بريك خارج شود نصب كردن مود چيپ بر روي دستگاه مي باشد كه متاسفانه مود چيپ در ايران موجود نميباشد و اگر هم از كشور هاي ديگر نيز سفارش بدهيد كه به ايران بفرستند كسي در ايران نيست كه بتواند مود چيپ را به مادربرد دستگاه وصل كند.

بنابراين نتيجه ميگيريم كه اگر كنسول را بريك كرديد در واقع آن را به آجر پاره اي تبديل كرده ايد.

توجه:

در هنگام دانگريد دستگاه، حتما دقت لازم را داشته باشيد و طبق دستور العمل هاي گفته شده عمل كنيد و حتما شارژ دستگاه بالاي 75 درصد باشد كه احتمال بريك شدن دستگاه به كمترين حد خود برسد.
نكته ديگر اين است كه اگر شما با موفقيت توانستيد به فريمور هاي OE تبديل كنيد ديگر احتمال بريك شدن دستگاه وجود ندارد چرا كه ميتوان از فلش0 و فلش1 دستگاه يك نسخه پشتيبان تهيه كرد و در صورت بروز مشكل آن را جايگزين كرد يا حتي اگر اين روش جوابگو نبود ميتوان با قابليت Recovery كنسول را به فريمور 1.5 برگرداند.

UMD چيست و آيا بازي هاي PSP فقط روي UMD عرضه مي شوند؟ آياUMD هاي كپي هم وجود دارد؟

UMD مخفف Universal Media Disc مي باشد كه ديسك هاي مخصوصي هستند كه براي كنسول PSP توسط شركت سوني ساخته شده اند و حجمي برابر 1.8 گيگا بايت دارند و بازي ها و فيلم ها بروي اين ديسك ها عرضه ميشود.
بازي هاي PSP به صورت Original بروي UMD عرضه مي شوند كه در بازار داخل كشور قيمت هاي مختلفي دارد از 20 هزار تومن گرفته تا 90 يا 100 هزار تومن.

حالا سوال اينجاست كه آيا UMD كپي نيز وجود دارد؟
جواب خير است، چون ديسك هاي خام UMD اصلا در بازار موجود نمي باشد و اگه هم فرضا موجود بود رايتري براي رايت بر روي اين نوع ديسك ها توسط شركت شوني عرضه نشده است و اين محصول منحصرا در اختيار سوني قرار دارد.

پس بازي هاي كپي چگونه و به چه شكل عرضه ميشوند؟
جواب اين است كه از روي UMD هاي اصل ايميج گرفته ميشود و با فرمت هاي مختلف مانند ISO و يا به صورت فرمت هاي فشرده Cso و DAX در اختيار شما قرار ميگيرد و شما با كپي كردن آنها بر روي مموري كارت خود ميتوانيد آنها را به راحتي اجرا كنيد.

توجه:

براي اين نكته بود كه در بخش هاي قبلي اشاره شد كه شما حتما بايد حداقل يك مموري 2 گيگابايتي داشته باشد چون بيشتر بازي ها حجمي بالاتر از 1 گيگ (مموري موجود گيگا پك) دارند.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:46
وسايل اضافي كه براي PSP آمده چيست؟ آيا وسيله اي هست كه علاوه بر خود PSP حتما بايد تهيه شود؟

وسايل جانبي زيادي براي PSP تا به اين لحظه به بازار عرضه شده مانند دوربين ، انواع اسپيكر هاي مختلف، انواع كيف و قاب براي محافظت از PSP، انواع پايه، TV Adaptor كه براي وصل كردن PSP به تلويزيون استفاده ميشود، GPS ،كابل USB، مموري كارت، لنز پاكن ، تميز كننده يUMD ، هارد ديسك و ...

تنها مواردي كه خريد آن ها ضروري است USB Cable و مموري مي باشد. مموري كارت حداكثر تا 4 گيگابايت عرضه شده است و در آينده نيز سوني ظرفيت هاي بالاتر را نيز به بازار عرضه خواهد كرد.
فرق پيكسل سوخته و از كار افتاده چيست؟

مشكلي كه برخي از كاربران با آن برخورد ميكنند سوختن پيكسل هاي LCD ميباشد كه قبل از خريد اصلا قابل تشخيص نمي باشد و نمي توان گفت كه اگر LCD ساخت شارپ باشد ديگر مشكل سوختن پيكسل وجود ندارد و يا فقط LCD هاي سامسونگ اين مشكل را دارند. ممكن است بر اثر مرور زمان يا كيفيت خود LCD بعضا بعد از مدتي چند پيكسل از LCD بسوزد كه چيزي است اجتناب ناپذير و با چشم هم به سختي قابل تشخيص است.

حال اگر پيكسل از كار افتاده باشد چكار بايد كرد؟ اگر پيكسلي از كار افتاده باشد (نسوخته باشد) امكان دارد بتوان با برنامه هايي كه در اين زمينه آمده آنها را درست كرد. اما اگر پيكسلي سوخته باشد كاري نميتوان كرد.

بنابراين تفاوت اين دو در اين است كه پيكسل سوخته را نمي توان به هيچ عنوان درست كرد ولي پيكسل از كار افتاده را احتمال دارد بتوان با برنامه درست كرد.

توجه:

از ضربه زدن به PSP و افتادن آن جدا جلوگيري كنيد چون يكي از عوامل آسيب به LCD همين ضربه هاست.

ماردبرد هاي TA-082 چيست؟ IC1003 چيست؟

اگر در UMD را باز كنيد و بالا سمت راست را نگاه كنيد اگر نوشته باشد IC1003 در ان صورت مادربرد شما TA-082 است
حال مشكل اين نوع مادربرد ها چيست؟
در گذشته اين نوع مادربرد ها قابليت دانگريد شدن نداشتند و در حين دانگريد حتما بريك مي شدند بنابراين توصيه مي شد كه از خريد كنسول هايي كه داراي اين نوع برد هستند خودداري كنيد.

اما هم اكنون ديگر اين مشكل وجود ندارد و مادربرد هاي TA-082 نيز به راحتي مانند بقيه مادر برد هاي ديگر (فرضاTA-086 يا TA-087 يا ... ) قابليت دانگريد دارند.

توجه:

سوالي كه بسيار از افراد قبل از خريد ميكنند اين است كه آيا اين مادربرد ها باعث ايحاد تفاوت بين دستگاه ها ميشود؟ كدام بهتر است؟
پاسخ اين است كه تفاوت در نوع برد هيچ تفاوتي روي كنسول ايجاد نخواهد كرد و هيچ يك مزيتي نسبت به ديگري ندارند و اكنون TA-082 ها هم به راحتي دانگريد مي شوند بنابراين مشكلي در اين زمينه در هنگام خريد وجود ندارد.
آيا با PSP ميتوان به اينترنت متصل شد؟
PSP با استفاده از Wifi ميتواند به اينترنت متصل شود و با استفاده از Browser اي كه روي كنسول قرار دارد شما مي توانيد به گشت و گذار در نت بپردازيد و يا به صورت آنلاين به بازي كردن بپردازيد و لذت ببريد و يا راديو گوش گنيد و يا كانال هاي تلويزيوني را با استفاده ازLocation Free Player تماشا كنيد.

اگر ما اينترنت Wifi نداشتيم چه ميشد آيا نمي توان ديگر به اينترنت متصل شد؟
اگر اينترنت Wifi نداشتيم هم باز مي توان به اينترنت متصل شد در اين صورت شما بايد WIFI Max و يا دستگاه هاي مشابه را براي PC خود بخريد و با كامپيوتر به اينترنت متصل شويد (ADSL يا Dialup يا ...) و اينترنت خود را شير كنيد و بعد با PSP به كامپيوترتون (از طريق Wifi) متصل بشيد و از اينترنت استفاده كنيد.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:46
دستگاهي كه ميخرم ساخت كجا باشد بهتر است؟

در حال حاضر كنسول هايي كه در بازار ايران يافت مي شود اكثر قريب به اتفاق آنها ساخت كشور چين هستند و از نظر كيفيت هم هيچ گونه مشكلي ندارند بنابراين مشكلي در زمينه چيني بودن دستگاه نمي باشد.

توجه:

بعضا در جاهايي كنسول هاي ساخت ژاپن را جدا كرده اند (البته تعداد خيلي كمي از اين نوع كنسول ها الان در بازا موجود هست) و با قيمتي بالاتر ارائه ميدهند و در واقع اين افراد در پي سود جويي هستند و اصلا پيشنهاد نمي كنيم كه براي اينكه كنسول ساخت ژاپن باشد 20 تا 30 هزار تومن بالاتر از قيمت معمول بخواهيد پول دهيد. چون كنسول هاي ساخت چين هيچ گونه مشكلي ندارند.-----------------------------------------------
در آخر هم اگر باز هم سوال يا مطلبي باقي مانده است كه به آن اشاره نشده است آن را در تاپيك هاي مربوطه مطرح كنيد يا به من پيغام بدهيد تا به مطلب بالا اضافه كنم.

mazi_z_PSP
27-08-2007, 20:48

دوستان عزيز تمامی مطالب فوق از سايت زير آورده شده ایند.
اگر کمی قديمی هستند ببخشيد اما بدرد ميخورند

rassool
27-08-2007, 20:50
بازم دمت گرم اقا مازيار تايپ و پكوندي.نميدونم چرا امروز سرعت اينترنت من انقدر پاينه جون ميكنه تا سايتو باز كنه.

pooria_k2
27-08-2007, 21:36
والا اگه واقعا قبرستون هستي كه فكر نكنم اصلا گير بياد تا چند لحظه ديگه برات ميزارم بزار اپلودش كنم البته شايدم نشه حالا وايسا.
.
:31: توی شیراز قیمتش چنده و کجاها داره :46:

pooria_k2
27-08-2007, 21:44
راستی psp wifi داره؟ اگه ممکنه اطلاعاتی در مورد wifi بدین:31: ممنون:11:

rassool
28-08-2007, 09:46
باشه ديگه اقا پوريا حالا ديگه قبرستون شد شيراز ولي ادرس يه جاي خوب بهت ميدم برو اونجا همه چيز psp رو داره ادرسو توي پيغام خصوصي برات گزاشتم.از220داره تا 300 تومان.
Wi-Fi چیست و چگونه کار می‌کند ؟
در فرودگاه، هتل، رستوران، کتابخانه و یا حتی دفتر کار، امروزه دیگر در هر کجا که تصور کنید ممکن است بتوانید به اینترنت متصل شوید. در آینده‌ای نزدیک شبکه‌های ارتباطی بدون سیم چنان گسترشی می‌یابند که در هر زمان و مکانی شاهد ارایه خدمات اینترنت بی‌سیم خواهید بود. به کمک شبکه‌هایی هم‌چون Wi-Fi قادر خواهید بود تا رایانه‌های یک اتاق یا دفتر کار خود را به‌راحتی به یکدیگر متصل کنید.

شبکه‌های ارتباطی بدون سیم همواره از امواج رادیویی استفاده می‌کنند. در این شبکه‌ها یک قطعه رایانه‌ای اطلاعات را تبدیل به امواج رادیویی و آن‌ها را از طریق آنتن ارسال می‌کند. در طرف دیگر یک روتر بدون سیم، با دریافت سیگنال‌های فوق و تبدیل آن‌ها به اطلاعات اولیه، داده‌ها را برای رایانه قابل فهم خواهد ساخت.

به زبانی ساده، سیستم Wi-Fi را می‌توان به یک جفت واکی- تاکی که شما از آن برای مکالمه با دوستان خود استفاده می‌کنید تشبیه کرد. این لوازم، رادیوهای کوچک و ساده‌ای هستند که قادرند تا سیگنال‌های رادیویی را ارسال و دریافت کنند. هنگامی که شما به‌وسیله آن‌ها صحبت می‌کنید، میکروفون دستگاه، صدای شما را دریافت کرده و با تلفیق آن با امواج رادیویی، از طریق آنتن آن‌ها را ارسال می‌کند. در طرف دیگر، دستگاه مقصد، با دریافت سیگنال ارسال شده از طرف شما توسط آنتن، آن‌ها را آشکارسازی کرده و از طریق بلندگوی دستگاه، صدای شما را پخش خواهد کرد. توان خروجی و یا قدرت فرستنده این گونه لوازم اغلب در حدود یک‌چهارم وات است و با این وصف، برد آن‌ها به چیزی در حدود 50 تا 100متر می‌رسد.

حال فرض کنید بخواهید میان دو کامپیوتر به‌صورت یک شبکه و آن هم به شکل بدون سیم (همانند واکی- تاکی) ارتباط برقرار کنید. مشکل اساسی در این راه آن است که این لوازم از آن‌رو که جهت انتقال صوت ساخته شده‌اند، از نرخ سرعت انتقال کمی برخوردار هستند و نمی‌توانند حجم بالایی از داده‌ها را در زمان کوتاه منتقل کنند.

رادیوهایی که در سیستم Wi-Fi مورد استفاده قرار می‌گیرند، همانند مثال پیشین قابلیت ارسال و دریافت را دارا هستند، اما تفاوت اصلی آن‌ها در این است که این رادیوها قادر هستند تا اطلاعات را به شکل صفر و یک دیجیتالی به حالت امواج رادیویی تبدیل و سپس منتقل کنند. در کل سه تفاوت عمده میان رادیوهای سیستم Wi-Fi و رادیوهای واکی- تاکی معمولی وجود دارد که به شرح زیر است:

1- رادیوهای سیستم Wi-Fi با استانداردهای 802.11b و802.11g کار می‌کنند و عمل ارسال و دریافت را روی فرکانس‌های 4/2 گیگاهرتزی و یا پنج گیگاهرتزی انجام می‌دهند. اما واکی– تاکی‌های مذکور روی فرکانس 49 مگاهرتزی کار می‌کنند.

2- رادیوهای سیستم Wi-Fi از انواع مختلفی از تکنیک‌های کدگذاری اطلاعات بهره می‌برند که نتیجه آن افزایش نرخ سرعت تبادل داده‌ها خواهد بود. این روش‌ها برای استاندارد 802.11a و 802.11g شامل تکنیک OFDM و برای استاندارد 802.11b شامل CCK است.

3- رادیو‌هایی که در سیستم Wi-Fi مورد استفاده قرار می‌گیرند، قابلیت تغییر فرکانس را دارا هستند. مزیت این ویژگی در آن است که موجب جلوگیری از ایجاد تداخل کار سیستم‌های مختلف Wi-Fi در نزدیکی هم می‌شود.

به‌دلایلی که ذکر شد، سیستم‌های رادیویی Wi-Fi ظرفیت و سرعت انتقال داده بالاتری را نسبت به رادیوهای واکی– تاکی دارند، این سرعت‌ها برای استاندارد 802.11b تا 11 مگابایت بر ثانیه و برای 802.11a و 802.11g در حدود 30 مگابایت بر ثانیه است.

ترکیب سیستم Wi-Fi با رایانه

امروزه اغلب رایانه‌های لپ‌تاپ مجهز به سیستم Wi-Fi داخلی هستند و در غیر این صورت نیازمند نصب یک کارت Wi-Fi روی لپ‌تاپ و یا رایانه رومیزی خود خواهیم بود. شما می‌توانید یک کارت Wi-Fi در سیستم 802.11a یا 802.11b و یا 802.11g تهیه کنید که البته نوع 802.11g نسبت به تجهیزات 802.11b از سرعت بالاتری برخوردار است. برای لپ‌تاپ‌ها این تجهیزات در قالب کارت‌های PCMCIA و در محل مخصوص خود نصب می‌شوند و یا به‌صورت اتصال خارجی از طریق یک درگاه USB عرضه می‌شوند.

برای رایانه‌های رومیزی، می‌توانید از کارت‌های PCI و یا درگاه USB برای این منظور استفاده کنید. پس از نصب این تجهیزات کاربر قادر است تا در مکان‌هایی که اینترنت به شکل بدون سیم ارایه می‌شود با داشتن یک اشتراک، از خدمات بهره گرفته و به شبکه متصل شود.

amirrasa kateb
28-08-2007, 11:47
من دوربین پی اس پی تو مشهد قیمت کردم 16 اتومان:18::45::22:
فکر می کنین چیه :13:

rassool
28-08-2007, 14:03
من دوربین پی اس پی تو مشهد قیمت کردم 16 اتومان:18::45::22:
فکر می کنین چیه :13:

اقا اينو نوشتي 116 تومان يا 16 تومان.

bmwm3gtr
28-08-2007, 15:39
آقا رسول اگر آدرسی هم توی تهران با همین قیمتا که دادی سراغ داری لطف کن به من هم بده .

bmwm3gtr
28-08-2007, 15:47
دست همتون درد نکنه اطلاعات خوبی میدین .

rassool
28-08-2007, 16:25
آقا رسول اگر آدرسی هم توی تهران با همین قیمتا که دادی سراغ داری لطف کن به من هم بده .
شرمنده bmw جان تهران نيستم ادرسيم ندارم .شيراز اگه مخاي تا بهت بدم.

دست همتون درد نکنه اطلاعات خوبی میدین .
ما مخلص شما هستيم.:10:

ali_ranger22
28-08-2007, 16:38
توجه:کسانی که میخوان فرم ویر دستگاهشونو به 3.52 m33 تبدیل کنند یه مغازه تو جمهوری در پاساژ مستوفی طبقه 2 هست که 10 تومن میگیره البته گفت ارزونترم میگیرم
راستی از کجا میشه فهمید که پچهای 3.52 نصب شده و 3.52 چند تا پچ داره؟؟؟؟؟؟؟؟

rassool
28-08-2007, 20:20
توجه:کسانی که میخوان فرم ویر دستگاهشونو به 3.52 m33 تبدیل کنند یه مغازه تو جمهوری در پاساژ مستوفی طبقه 2 هست که 10 تومن میگیره البته گفت ارزونترم میگیرم
راستی از کجا میشه فهمید که پچهای 3.52 نصب شده و 3.52 چند تا پچ داره؟؟؟؟؟؟؟؟

4تا پچ داره كه شما همون اخريشو نصب كني كافيه و همونجايي كه ورژن دستگاه رو نوشته مثلا 3.52-4 كه اين عدد نشون دهنده پچ دستگاه هست.

bache pooldar
29-08-2007, 02:12
با سلام به آقا Rasool و بقیه
می خواستم بدونم که کیفیت بازیهای PSP از لحاظ گرافیک د ر حد کامپیوتر یا Ps2 است.
باتشکر

rassool
29-08-2007, 14:47
گرافيك بازيهاي psp فعلا در حد ps2 هست ولي اين در حالي هست كه فعلا از222 cpu پي اس پي استفاده شده ولي cpu پي اس پي 333هست اما حد اكثر cpu پلي استيشن دو 222 هست يعني پي اس پي 111 سرعت cpuبا لا تري داره. و الان بازيهاي اون در حد ps2 هست و در اينده احتمالا بازيهاي با گرافيك بالا تري نيز براي اين كنسول بي نظير ميايد.سوالي بود درخدمتم.

amirrasa kateb
29-08-2007, 16:10
اقا اينو نوشتي 116 تومان يا 16 تومان.
116 تومن که خیلی گرون میشه 1.3مگا پیکسل با یو ام دی خودش 16 تومن

amirrasa kateb
29-08-2007, 16:19
یه برنامه دارین که بشه با wi fi پی اس پی به موبایل هایی که wi fi دارن اطلاعات رد بدل کرد مثل pspirda

rassool
29-08-2007, 17:57
116 تومن که خیلی گرون میشه 1.3مگا پیکسل با یو ام دی خودش 16 تومن
خيلي قيمت خوبيه منم ميخام :18:

یه برنامه دارین که بشه با wi fi پی اس پی به موبایل هایی که wi fi دارن اطلاعات رد بدل کرد مثل pspirda
دوست عزيز اين برنامه pspirda به وسيله مادون قرمز يا همون انفرارر ميفرسته نه wifiبعدم براي تبادل اطلاعات از طريق wifiبه يه psp ديگه برنامه pspirshell هست كه واقعا برنامه خوبيه.فكر نكنم بشه باهاش به موبايلي كه wifi داشته باشه فايل فرستاد تا اونجايم كه من ميدونم فقط موبايل نوكيا n92وn95 اينترنت wifi داره.

amirrasa kateb
29-08-2007, 21:12
خيلي قيمت خوبيه منم ميخام :18:

دوست عزيز اين برنامه pspirda به وسيله مادون قرمز يا همون انفرارر ميفرسته نه wifiبعدم براي تبادل اطلاعات از طريق wifiبه يه psp ديگه برنامه pspirshell هست كه واقعا برنامه خوبيه.فكر نكنم بشه باهاش به موبايلي كه wifi داشته باشه فايل فرستاد تا اونجايم كه من ميدونم فقط موبايل نوكيا n92وn95 اينترنت wifi داره.
بله و سونی اریکسون p990i

amirhossein_no89
30-08-2007, 11:51
من چند تا سؤال درباره ی پی اس پی داشتم
من ميخوام تا چند روز ديگه يه پی اس پی از انگليس بگيرم و ميخواستم بدونم که وقتی از اونجا ميخريم يه مشکل داره اونم اینه که بازی های کپی رو نمیخونه
و ميخواستم بدونم که هر مدليش که باشه آيا میشه تو ایران کپی خورش کنم يا نه¿
يا اینکه اصلاً میشه رويه مموريش بازی ها رو سيو کرد يا نه¿يعنی مثلا از رو اینترنت دانلود کنم و بد رو ممری بريزم
و اینکه هر بازی حدودا چه قدر جا میگيره و بازی هاش تو ایران چنده¿
و آيا کاره درستی يه که از اونجا بگيرم آخه از اونجا که بگيرم اصله صد در صد!!!!!!!!راهنمييم کنيد لطفاً هر چه زود تر
در باره ی گرافيک بازی هاش هم ميخواستم بدونم ¿و اینکه گرفيک خود پی اس پی چنده دقيقاً¿به عدد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adook
30-08-2007, 15:00
16 تومن برای دوربین امکان نداره از کجا خریدی؟

amirrasa kateb
30-08-2007, 15:05
وقتی pspرو روشن میکنید می نویسه sony computer entertainment ؟
اگه می نویسه پس برای چی تو پی اس پی من نمینویسه؟

amirrasa kateb
30-08-2007, 16:19
16 تومن برای دوربین امکان نداره از کجا خریدی؟
نخریدم قیمت کردم توی مشهد مجتمع پروما هرکی توی مشهده آدرس می خواد بگه تا بهش آدرس بدم
من هیچی پول ندارم :37:حتی 10 هزار تومن اگه داشتم می خریدم وقتی می خواستم pspبخرم هرچی پول داشتم دادم:41:

rassool
30-08-2007, 18:27
دوست عزيز به نظر من كه فرقي نميكنه psp رو از انگليس بخري يا ايران چون اصلا psp تقلبي وجود نداره psp يا كره اي هست يا ژاپني و به قير از اين دو هيچ مدل ديگري در بازار نيست توي ايرانم تا اونجايي كه ميدونم همه psp ها ديگه كپي خور ميشن تمام بازيهارو هم ميشه با مموري اجرا كرد البته نه با مموري خود psp چون مموري اون تنها32مگا بايت ويا حد اكثر 1گيگ ميباشد شما بايد براي ريختن بازيهاي كپي بايد حد اقل يه مموري 2گيگ ويا 4گيگ بخري كه پيشنهاد من اينه كه يه مموري 4گيگ ويا بالاتر بگيري بازيهاي كپي رو هم شما ميتونيد از اينترنت دانلود كنيد كه حجم اونا از 400مگ شروع ميشه تا 1.8 گيگ گرافيك بازيهاي psp فعلا در حد ps2 هست ولي با سخت افزاري كه سوني براي اون گذاشته انتظار ميره بازيهايي با گرافيك بالاتر نيز براي اين هيولاي كوچك ساخته بشه .ضمنا اين فقط يه راهنمايي بود پس فردا نياي ايران بگي .... و... اگه سوالي بود در خدمتم.

amirhossein_no89
30-08-2007, 19:55
خوب من منظورم این بود که من وقتی از اونجا بگيرم هر وقت که خراب شد مشکلی ندارم میتونم مجّا نی بدمش و يکی نو بگيرم امّا اینجا نمیشه¡و ديگری هم این که اونجا قيمتش 100 پوند اینجا نمدونم چنده¿
و بد ميخواستم بدونم که هر مدليش که باشه آيا میشه کپی خورش کرد ¿و دا اینکه مموری يه 4گیگ چنده اینجا¿
و اینکه کلّن امکان هنک کردن و اینجور چيزا که نداره¿که بده 2 ماه خراب شه¿

amirhossein_no89
30-08-2007, 19:58
اینم ميخواستم بدونم که کپی خور کردنش تو ایران چنده و تو مشهد کجا میکنن و اینکه هيچ مشکلی براش امکان نداره که پيش بياد که اگه کپو خورش کنم¿ يا اصلاً نيازی به این کار هست يا نه¿ چون اگه بشه از اینترنت دانلود کرد و رو مموريش ريخت که نيازی نيست ديگه به اون کار!!!

rassool
30-08-2007, 20:06
شما اگه psp خودتون رو كپي خور كنيد گارانتي نداره ديگه واز شما قبول نميكنن. همه مدلا كپي خور ميشن . ايران 100 هزار تومان چيزي حدود 95 دلار يه مموري 4 گيگ هست.از هنگ كردنم منظور شما رو متوجه نشدم ميشه بيشتر توضيح بديد.

amirrasa kateb
30-08-2007, 22:18
اینم ميخواستم بدونم که کپی خور کردنش تو ایران چنده و تو مشهد کجا میکنن و اینکه هيچ مشکلی براش امکان نداره که پيش بياد که اگه کپو خورش کنم¿ يا اصلاً نيازی به این کار هست يا نه¿ چون اگه بشه از اینترنت دانلود کرد و رو مموريش ريخت که نيازی نيست ديگه به اون کار!!!

اتفاقا خیلی نیاز هست به اون کار :3:چون شما کپی خور می کنید که بازی هارو از روی مموری اجرا کنه نه کار دیگه :27:و در مورد کپی خور کردن هم شما که توی مشهد هستید می تونید برید خیا بون سعدی من هم از همون جا خریدم:5:
اگر هم بخواد دانلود بکنی خیلی طول می کشه چون بازی های خوب از 500 مگ شروع می شن

bache pooldar
31-08-2007, 02:11
با سلام به همگی
ببینم کسی می دونه Psp رو در کرمانشاه از کجا میشه خرید؟ چون فعلا فرصت گشتن پیدا نکرده ام
باتشکر

rassool
31-08-2007, 11:50

شما تا كنسول خودتون رو كپي خور نكنيد هيچ بازي رو از روي مموري نميتونيد بازي كنيد وبايد هر بار پول بدي ويه umd اورجينال بگيري پس كپي خور كردن كنسول براي چيه براي اينه كه نخاي umd بخري ديگه.

ALt3rnA
31-08-2007, 12:29
در کر مانشاه از 3 جا میتونی پی اس پی کپی خور شده گیر بیاری
1- زیر زمین پاساژ ملت سمت چپ
2- طبقه ی آخر پاساژ ارگ
3-سی متری - تارا سیستم

amirhossein_no89
01-09-2007, 00:05
kas nagoft kopy khor kardanesh too mashhad chande?va inke sad dar sad moshkeli ke barash pish nemiad in karo age bokonam?nemdooonam break mishe migan ham chin chizayi

amirrasa kateb
01-09-2007, 00:32
kas nagoft kopy khor kardanesh too mashhad chande?va inke sad dar sad moshkeli ke barash pish nemiad in karo age bokonam?nemdooonam break mishe migan ham chin chizayi
اگه کسی قبول کنه که کپی خور کنه مسعولیتش با خودشه به نظر من همونی که آدرسشو بهتون دادم بگیرید

amirrasa kateb
01-09-2007, 00:38
بین 10تا20تومن

bmwm3gtr
01-09-2007, 18:44
من فریمور 3.40 رو دانلود کردم ( دارک الکس ) ولی همش 134 کیلو بایت و باز هم نمیشه یعنی وقتی کلیک میکنم لیستی از برنامه هامو میده میگه با کدوم باز کنم . در ضمن zip هم نیست . لطفا یه لینک صد در صد مطمئن هم برام بزارید . ممنون .

bmwm3gtr
01-09-2007, 18:51
خواهشن یه آدرس برای خرید پی اس پی تو تهران بنویسید که قیمتاش ارزون باشه ( مخصوصا ولیو پگ ) در ضمن لطف کنید قیمتاش رو هم بنویسید و شماره تلفنش رو هم بدید چون من تو صفحه های قبل دیدم که نوشته بودید پی اس پی ولیو پگ 225 هزار تومن سراغ دارید . خواهشن آدرسشو بدین .

rassool
01-09-2007, 19:52
فرم ويرا اصلا داخل فايل زيپ نيستن شما بايد همون فايل رو طبق دستور اسم اون رو عوض كنيد و...

bmwm3gtr
01-09-2007, 21:07
آخه رسول جان تو دستورها نوشته بود فایل گرفته شده را از حالت زیپ در آورید دوما فایل من ناشناختس و همش 134 کیلو بایت . اصلا باز نمیشه.

bmwm3gtr
01-09-2007, 21:09
حالا اگر خودت دانلود کردی بی زحمت لینکشو بهم بگو البته اگر کپی خوره!

bmwm3gtr
01-09-2007, 21:13
در ضمن باید اسمشو به چی تغییر بدم ؟ آخه تو دستورها ننوشته بود . همچنین حجم فریمورها تقریبا چقدره ؟

rassool
01-09-2007, 21:14
والا من كه از اين ورژن استفاده نكردم ضمنا حتما اشتباه دانلود شده چون فايل بايد چيزي حدود 20 مگ باشه اگه فرم واير 3.52 يا 3.51 رو ميخاي در خدمتم بگو تا لينك بهت بدم چرا شما ميخايد از اين ورژن استفاده كنيد؟

rassool
01-09-2007, 21:20
به به اقا مازيار هم كه اومد نبودي مثل اينكه؟

mazi_z_PSP
01-09-2007, 21:22
خواهشن یه آدرس برای خرید پی اس پی تو تهران بنویسید که قیمتاش ارزون باشه ( مخصوصا ولیو پگ ) در ضمن لطف کنید قیمتاش رو هم بنویسید و شماره تلفنش رو هم بدید چون من تو صفحه های قبل دیدم که نوشته بودید پی اس پی ولیو پگ 225 هزار تومن سراغ دارید . خواهشن آدرسشو بدین .

عزيز کی گفته وليو 225؟
بهترين قيمت هارو ميتونی تو توپخنونه پاساژ لباف پيدا کنی و من شادی رو پيشنهاد ميدم.
ديگه خودت بورو قيمت بگير. چون اگر اینجا بگم چنده ميگن دروغ ميگی ميزنّم.
---------------------------------
در ضمن عزيز تو صفحه های قبل (قبل از 90) کامل راهنما گزاشته شده.
شما يجای کارت ميلنگه.
دوباره دانلود کن

mazi_z_PSP
01-09-2007, 21:23
خوب رسول جان ميبينم که تنهايی داری جواب ميدی
چند وقت حسابی سرم شلوغ شد نتونستم بيام.
اگر کمک لازم داری بگو.خجالت نکش!!!
راستی عکس نيم رخت خيلی باحاله

mazi_z_PSP
01-09-2007, 21:24
چند بار بگم به دوستان تازه وارد خواهش ميکنم پستهای يک خطيتون رو تو يک پست بدين.
کاری نداره ها.
اگر ادامه بدين به مديران اطلاع ميدم