PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

حمید قهرمانی
16-08-2009, 22:55
ممنون از جواباتون. یه سوال دیگه: اگه مموری 16 گیگ بخرم امکان اینکه در اثر بازی زیاد بسوزه که نیست؟ اگه مارکی می شناسین که به نظرتون بهترینه می تونید معرفی کنید؟؟
مرسی ی ی

ShayaN3K
16-08-2009, 22:59
به خدا يه ماه تو گرما جون كندم با حقوقم اينو خريدم . :37: نميتونم آروم بگيرم . اشكم در اومده . . . :37: آخره شبه ، پس چرا نمياد :37:

ناراحت نباش.

ایشالا درست میشه . :11:

16130
16-08-2009, 23:02
ناراحت نباش.

ایشالا درست میشه . :11:

مرسي شايان . خدا از زبونت بشنوه :45: اگه درست شه يه شارژ ايرانسل واست ميگيرم . ترخدا واسم علي آقا رو پيدا كن . . . :37: كمكم كنيد

alireza fatemi
16-08-2009, 23:03
به خدا يه ماه تو گرما جون كندم با حقوقم اينو خريدم . :37: نميتونم آروم بگيرم . اشكم در اومده . . . :37: آخره شبه ، پس چرا نمياد :37:

از 17 تا پست 16 تاش اسپم دادی:13:

می فهمیم چه میکشی

راستی پی اس پیت با پاندورا کپی خور شده بود یا hen?

وقتی خاموش شد شارژ به اندازه کافی داشت؟

16130
16-08-2009, 23:06
از 17 تا پست 16 تاش اسپم دادی:13:

می فهمیم چه میکشی

راستی پی اس پیت با پاندورا کپی خور شده بود یا hen?

وقتی خاموش شد شارژ به اندازه کافی داشت؟

PSP من با ChIkHeN كپي خور شده بود . شارژ هم 95% داشت . ميتوني كمكم كني ؟؟؟

alireza fatemi
16-08-2009, 23:10

چون اطلاعات کافی ندارم حرفی نمی زنم
می ترسم یه چیزی بگم بعد ..........
همون صبر کن آقا علی بیاد

16130
16-08-2009, 23:11
تا كي بايد صبر كنم ؟؟؟؟ جونم به لبم رسي به قرآن

*QWERT*
16-08-2009, 23:14
اگه اشتباه نکنم لوح بارون تو یکی از مراحلیه که برای تهیه ی گوشت و غذا هستن همون اوایل یکی از اون

مرحله ها یه تابلو هست رسیدی بهش وایسا بعد یه سری دکمه میگه که باید زود زود بزنی آخرش لوح رو بهت میده
همون که تو بیابونه؟؟
من ندیدم این چیزی که شما میگید.

mohammad_dj_kazin
16-08-2009, 23:18
کی خریدی پی اس پیت رو؟؟؟

16130
16-08-2009, 23:19
کی خریدی پی اس پیت رو؟؟؟

يه ماه ميشه فكر كنم

j_gh1990
16-08-2009, 23:23
سلام
من می تونم با وایرلس لب تاپ پی اس پی3000 رو به اینترنت وصل کنم؟
ممنون می شم اگه کمکم کنید

mohammad_dj_kazin
16-08-2009, 23:26
يه ماه ميشه فكر كنم
از اوناس که اگه خاموش کنی فریمور میپره؟؟؟؟

16130
16-08-2009, 23:28
از اوناس که اگه خاموش کنی فریمور میپره؟؟؟؟

آره . بايد دوباره كپي خورش كنم . ورژنش 5 ميمونه . فقط بايد رو عكسه وايسم تا به ChIkHeN تبديل شه و بعد نرم افزار رو نصب كنم كه به M33 تبديل شه

mohammad_dj_kazin
16-08-2009, 23:34
آره . بايد دوباره كپي خورش كنم . ورژنش 5 ميمونه . فقط بايد رو عكسه وايسم تا به ChIkHeN تبديل شه و بعد نرم افزار رو نصب كنم كه به M33 تبديل شه
پس باید صبر کنی علی آقا بیاد من توی این جدیدا خیلی سررشته ندارم

16130
16-08-2009, 23:35

خاموش كه نه . باطريشو در بيارم يا دكمه روشنش رو زياد نگه دارم ! در اونصورت دوباره بايد كپي خورش كنم

mohammad_dj_kazin
16-08-2009, 23:36
خاموش كه نه . باطريشو در بيارم يا دكمه روشنش رو زياد نگه دارم ! در اونصورت دوباره بايد كپي خورش كنم
خوب اون یعنی خاموش کردن دیگه:دی

j_gh1990
16-08-2009, 23:46
نميدوني كي مياد ؟ :45:

سلام دوست عزیز
به این سایت یه سری بزن شاید کمکت کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShayaN3K
16-08-2009, 23:51
سلام
من می تونم با وایرلس لب تاپ پی اس پی3000 رو به اینترنت وصل کنم؟
ممنون می شم اگه کمکم کنید

منم یه بار خواستم همین کارو بکنم ولی نتونستم.

فکر کنم لبتاپایی که قابلیته ایجاد Access Point رو داشته باشن میشه.

16130
16-08-2009, 23:52
سلام دوست عزیز

نمياد كه اسم سايت تا روش كليك كنم

ShayaN3K
16-08-2009, 23:53
نميدوني كي مياد ؟ :45:

الان دقیقا مشکلت چیه ؟

کامل بگو که چی شد این طوری شد.

j_gh1990
16-08-2009, 23:55
[[/CODE]
سلام دوست عزیز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

16130
16-08-2009, 23:58
تر قران به دادم برسيد . PSP ديگه بالا نمياد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif يه غلطي كردم اومد از اين تم هاي CTF نصب كنم . رفتم حافظه FLASH0 اون فايل هاي تم رو ريختم . بعدش نيومد . دكمه R و X رو با هم نگه داشتم و دستگاه رو روشن كردم . وقتي دستگاه اومد بالا يهو هنگ كرد و خاموش شد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif حالا كه روشن ميكنم چراغ سبزه 10 ثانيه روشن ميشه بدون اينكه تصوير بياد خاموش ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif SLIM 2000 هست دستگاهم . تر خدا بگيد چي كار كنم . دستم به دامنتون . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif تر قرآن بگيد

ShayaN3K
17-08-2009, 00:05
تر قران به دادم برسيد . PSP ديگه بالا نمياد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه غلطي كردم اومد از اين تم هاي CTF نصب كنم . رفتم حافظه FLASH0 اون فايل هاي تم رو ريختم . بعدش نيومد . دكمه R و X رو با هم نگه داشتم و دستگاه رو روشن كردم . وقتي دستگاه اومد بالا يهو هنگ كرد و خاموش شد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا كه روشن ميكنم چراغ سبزه 10 ثانيه روشن ميشه بدون اينكه تصوير بياد خاموش ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SLIM 2000 هست دستگاهم . تر خدا بگيد چي كار كنم . دستم به دامنتون . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تر قرآن بگيد

نباید از روی آموزشایی که به دستگاه شما ربطی نداره بری.

من زیاد در مورد PSP های بریک شده نمی دونم.

می دونم چه حسی داری. حدس می زنم امشب اصلا خوابت نبره ولی کاریش نمیشه کرد.

زیاد ناراحت نباش. ایشالا درست میشه. :11:

علی آقا اومد.....

16130
17-08-2009, 00:07
پس من ميرم دراز بكشم . كمرم شكست . به اين اميد ميخوابم كه صبح ، قبل اينكه برم سركار ببينم علي آقا اينجا بهم گفته باشه كه چي كار كنم . از همتون ممنونم . خيلي گل هستين . . . دوستتون دارم . فقط واسم دعا كنيد

choory
17-08-2009, 00:11
سلام 16130 عزیز

علی من هستم.
از شانس بده تو من هرشب on بودم.امشب خونه نبودم تازه رسیدم.

شما دقیقا بگو چیکار کردی.از چه آموزشی استفاده کردی.(آموزش را از این فروم برداشتی یا نه)
فقط خواهشا دقیق بگو چیکار کردی و از کدام آموزش رفتی تا راهنماییت کنم.
لینک آموزش و تمی که استفاده کردی را برام بفرست.

اینطور که تو پستت هات خوندم psp از این مدل جدید ها هست که با CHikHEN کپی خور میشه.درسته؟

آخه توی کدام یک از آموزش ها نوشته شده تم های ctf را داخل فلش 0 دستگا بریزید؟

تر قران به دادم برسيد . PSP ديگه بالا نمياد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif يه غلطي كردم اومد از اين تم هاي CTF نصب كنم . رفتم حافظه FLASH0 اون فايل هاي تم رو ريختم . بعدش نيومد . دكمه R و X رو با هم نگه داشتم و دستگاه رو روشن كردم . وقتي دستگاه اومد بالا يهو هنگ كرد و خاموش شد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif حالا كه روشن ميكنم چراغ سبزه 10 ثانيه روشن ميشه بدون اينكه تصوير بياد خاموش ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif SLIM 2000 هست دستگاهم . تر خدا بگيد چي كار كنم . دستم به دامنتون . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif تر قرآن بگيد

راستی به دلیل اینکه محدودیت حجمی اینترنتم رو به پایان هست (زیر 10 مگابایت) روز ها نمیتونم On شم تا دوباره اینترنتم را شارژ کنم.هر شب 1 به بعد تا 2-3 on هستم.

ممنون از جواباتون. یه سوال دیگه: اگه مموری 16 گیگ بخرم امکان اینکه در اثر بازی زیاد بسوزه که نیست؟ اگه مارکی می شناسین که به نظرتون بهترینه می تونید معرفی کنید؟؟
مرسی ی ی

خواهش میکنم.
خیر شما مموری اصلی با 5 سال گارانتی ایران رهجو بگیر هیچ مشکلی پیدا نمیکنه.(به فرض هم اگر طوری شد 5 سال گارانتی دارد راحت عوض میکنی.البته اگر مموری اصلی تهیه کنی احتمال خراب شدنش زیر 1 درصد هست)

j_gh1990
17-08-2009, 00:33
سلام
کسی می دونه پی اس پی با لب تاپ چطوری به اینتر نت وصل می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا کمکم کنید

choory
17-08-2009, 00:46
سلام
لطفا کمکم کنید

سلام.
شما میخواهید اینترنت دیال آپ را توسط وایرلس لپ تاپ شیر کنید سپس با psp بهش کانکت بشید؟
اگر دیال آپ دارید بهتره بیخال بشید.
البته نشد نداره.توی انجمن BC یک اموزش برای اینکار هست.البته psp فقط به Access Point متصل میشه و کارت وایرلس لپتاپ باید قابلیت تبدیل به Access Point را داشته باشه.(بعضب از مدل های خاص این قابلیت را دارند)به یک برنامه جانبی هم نیاز هست.

در صورتی که اینترنت وایرلس دارید من پیشنهاد میکنم یک Access Point تهیه کنید یا مودم را عوض کنید.ارزان ترین Access Point و مودم وایرلس دار حدود 70-75 تومن هست.

choory
17-08-2009, 00:51
سلام
لطفا کمکم کنید

سلام.
شما میخواهید اینترنت دیال آپ را توسط وایرلس لپ تاپ شیر کنید سپس با psp بهش کانکت بشید؟
البته نشد نداره.توی انجمن BC یک اموزش برای اینکار هست.البته psp فقط به Access Point متصل میشه و کارت وایرلس لپتاپ باید قابلیت تبدیل به Access Point را داشته باشه.(بعضب از مدل های خاص این قابلیت را دارند)به یک برنامه جانبی هم نیاز هست.

در صورتی که اینترنت وایرلس دارید من پیشنهاد میکنم یک Access Point تهیه کنید یا مودم را عوض کنید.ارزان ترین Access Point و مودم وایرلس دار حدود 70-75 تومن هست.

alireza fatemi
17-08-2009, 01:01
سلام.

من اون آموزش رو خوندم و مشکلش اینه که برنامه ای که باید روی لپتاپ یا pc نصب بشه برای ویستا نیست و فقط روی xp نصب می شه

choory
17-08-2009, 01:03
سلام
لطفا کمکم کنید

سلام.

j_gh1990
17-08-2009, 01:25
تشکر می کنم اقا علی
یک سوال داشتم علی جون
راسیتش من تازه پی اس پی خریدم
از کجا باید بدونم که چه برنامه ای به دستگاه اسیب نمی رسونه و می تونم رو دستگاه بریزم؟

choory
17-08-2009, 01:39
تشکر می کنم اقا علی
یک سوال داشتم علی جون
راسیتش من تازه پی اس پی خریدم
از کجا باید بدونم که چه برنامه ای به دستگاه اسیب نمی رسونه و می تونم رو دستگاه بریزم؟

خواهش میکنم.
وظیفه هست.
معمولا برنامه هایی که با حافظه های داخلی دستگاه ( flash 0-flash 1-flash 2-flash 3) در ارتباط هستند میتوانند خطر ناک باشند.

شما سعی کن از سایت های با اعتبار برنامه ها را تهیه کنی.(مثل همین جا)
من خودم هر اموزش و برنامه ای میزارم قبلش تست میکنم و حتما ذکر میکنم که روی چه دستگاه هایی نصب بشود.

راستی وقتی کلید Select را بزنی یک منو به نام VSH MENU باز میشه.که یکی از گزینه ها USB DEVICE هست و باید همیشه روی حالت Memory Stick باشد.در صورتی که مثلا روی حالت Flash 0 باشه وقتی کابل usb را به دستگاه وصل کنی محتویات flash 0 به جای مموری کارت نشان داده میشود و در صورتی که فایلی کم یا زیاد کنی دستگاه بریک میشه.(فعلا راهی برای برطرف کردن دستگاه های جدید بریک شده نیست)

کلا از آموزش های معتبر استفاده کن و قبلش اینجا از دوستان یک سوال درباره برنامه یا آموزش بکن تا با مشکلی رویرو نشوی.

j_gh1990
17-08-2009, 01:48
از کجا باید فهمید که مربوط به حافظه های داخلی دستگاه (flash 0-flash 1-flash 2-flash 3 )هست؟

choory
17-08-2009, 01:54
از کجا باید فهمید که مربوط به حافظه های داخلی دستگاه (flash 0-flash 1-flash 2-flash 3 )هست؟

برنامه های که فقط برای کپی خور کردن psp های سری قبل بودند بیشتر با این حافظه ها در ارتباط بودند چون یک سری اطلاعات را داخل این حافظه ها فلش میکردند.

برنامه ها و بازی های اجرایی مشکلی ندارند.
کلا اگر اموزش با برنامه ای خطر ناک باشه من خودم ذکر میکنم.

16130
17-08-2009, 08:07
[quote=choory;4094316]

شما دقیقا بگو چیکار کردی.از چه آموزشی استفاده کردی.(آموزش را از این فروم برداشتی یا نه) نه از این فروم بر نداشتم .
فقط خواهشا دقیق بگو چیکار کردی و از کدام آموزش رفتی تا راهنماییت کنم. یه تم دانلود کردم که توش 3 تا فولدر بود vsh و resorce و یکی دیگه که یادم نمیاد . PSP رو روشن کردم وقتی اومد بالا کلید select (بغل استارت) رو زدم ، قسمتی که مشخص میشه دستگاه وقتی به usb نصب میشه با حافظه رم بیاد رو به flash0 تغییر دادم . و تو my computer به جای حافظه رم ، حافظه flash0 اومد و من اون 3 تا فولدر رو کپی کردم توش . وقتی هم که روشن کردم اومد بالا ، یهو هنگ کرد :37: حالا هم که روشنش میکنم چراغ سبزه 15 ثانیه اینطورها روشن میمونه و بدون اینکه هیچ تصویری بیاد خاموش میشه

اینطور که تو پستت هات خوندم psp از این مدل جدید ها هست که با CHikHEN کپی خور میشه.درسته؟ درسته

آخه توی کدام یک از آموزش ها نوشته شده تم های ctf را داخل فلش 0 دستگا بریزید؟ من خود تم رو نریختم ، اون 3 تا فولدر رو ریختم

راستی به دلیل اینکه محدودیت حجمی اینترنتم رو به پایان هست (زیر 10 مگابایت) روز ها نمیتونم On شم تا دوباره اینترنتم را شارژ کنم.هر شب 1 به بعد تا 2-3 on هستم.

ترخدا بیا به دادم برس :37: من به آیدیت هم پیغام دادم . شماره ات رو اگه میشه بده باهات تماس بگیرم . به خدا انقدر اذیت شدم که حد نداره . اول امیدم به خداست ، بعد به شما علی آقا . :37: کمکم کن . . .

generaltj
17-08-2009, 08:10
:20:5.50gen موقته ؟و اگه آپگرید کنم دیگه مشکلی پیش نمیاد(یعنی داگرید دوباره به 5.00m33 ؟

choory
17-08-2009, 09:43
[quote=choory;4094316]

شما دقیقا بگو چیکار کردی.از چه آموزشی استفاده کردی.(آموزش را از این فروم برداشتی یا نه) نه از این فروم بر نداشتم .
فقط خواهشا دقیق بگو چیکار کردی و از کدام آموزش رفتی تا راهنماییت کنم. یه تم دانلود کردم که توش 3 تا فولدر بود vsh و resorce و یکی دیگه که یادم نمیاد . PSP رو روشن کردم وقتی اومد بالا کلید select (بغل استارت) رو زدم ، قسمتی که مشخص میشه دستگاه وقتی به usb نصب میشه با حافظه رم بیاد رو به flash0 تغییر دادم . و تو my computer به جای حافظه رم ، حافظه flash0 اومد و من اون 3 تا فولدر رو کپی کردم توش . وقتی هم که روشن کردم اومد بالا ، یهو هنگ کرد :37: حالا هم که روشنش میکنم چراغ سبزه 15 ثانیه اینطورها روشن میمونه و بدون اینکه هیچ تصویری بیاد خاموش میشه

اینطور که تو پستت هات خوندم psp از این مدل جدید ها هست که با CHikHEN کپی خور میشه.درسته؟ درسته

آخه توی کدام یک از آموزش ها نوشته شده تم های ctf را داخل فلش 0 دستگا بریزید؟ من خود تم رو نریختم ، اون 3 تا فولدر رو ریختم

ترخدا بیا به دادم برس :37: من به آیدیت هم پیغام دادم . شماره ات رو اگه میشه بده باهات تماس بگیرم . به خدا انقدر اذیت شدم که حد نداره . اول امیدم به خداست ، بعد به شما علی آقا . :37: کمکم کن . . .

شما یک تم flash 0 دانلود کردید که مربوط به فریمور دستگاه شما نبوده.(تم های flash 0 پر خطر ترین تم ها هستند.)

شما متاسفانه محتویات حافظه flash 0 که اصلی ترین حافظه داخلی psp هست رات تغییر داده اید.
دلم نمیخواد این را بگم ولی دستگاه شما بریک شده هست.و فعلا هیچ UnBrick ری برای این مدل ها منتشر نشده.
معلوم هم نیست منتشر میشه یا نه چون هنوز همین ورژن ها را هم نتوانستند کامل هک کنند چه برسه به ساختن UnBricker

متاسفانه شما تنها کاری که با psp میکنی میتونی اون را بزاری داخل ویترین اتاقت.
یا بفروشیش که با این شرایط کسی بیشتر از 40-50 نمیخره.(خواستی من خودم خریدارم-برای یک سری تحقیقات راجب به مدار های داخلی psp و...)

شماره هم واسط پ . خ کردم.
دلم میخواهد کاری واسط کنم اما هیچ کاری از دست من برنمیاد.حتی کسایی که برنامه ChickHEN را نوشتند هم فعلا کاری نمیتوانند بکنند.
باور کن اگر کاری از دستم بر میامد دریغ نمیکردم.:19::45:

متاسفم. :37:

choory
17-08-2009, 09:55
:20:5.50gen موقته ؟و اگه آپگرید کنم دیگه مشکلی پیش نمیاد(یعنی داگرید دوباره به 5.00m33 ؟

خیر فرمور 5.50gen کامل هک شده و مشکلی ندارد.
اما فقط روی دستگاه های مدل 1000 و 2000 که با پاندورا کپی خور میشوند نصب میشه.

الان فریمور شما چند هست؟

در صورتی که روی دستگاه هایی که با ChickHEN کپی خور میشوند نصب شود دستگاه بریک میشه.

اگر شما به 5.50GEN آپدیت کنید در صورتی که گروه MHU یا M33 فرمور بالاتری را هک کنند و خواستید به آن ورژن آپدیت کنید ابتدا باید به یکی از فریمور های m33 دانگرید سپس به فریمور جدید آپگیرید کنید.(البته بعید هست چون فعلا دارک الکس دیگه به فکر psp نیست-شایعه هایی هست که همکار سونی شده- پس در نتیجه هکی از گروه M33 نمیاد.و
گروه MHU هم که یکم ضعیف هست.آخرین فرموری که هک کرد (5.50MHU) پر از باگ و اشکالات بود.)

generaltj
17-08-2009, 09:58
[quote=choory;4095022]
الان فریمور شما چند هست؟

5.00 m33-6

choory
17-08-2009, 10:03
5.00 m33-6

ok
مشکلی نیست.اگر میخواهی آپدیت کنی میتونی انجام دهی.آموزش داخل تاپیک مربوطه هست.
البته این را هم بگم 5.50gen تفاوت چندانی با 5.00m33 ندارد.
----------------------------------------------------------------------

دوستا تا ساعت 1 شب خداحافظ.فکر نکنم امروز دیگه بتونم on شم.

gomnam23
17-08-2009, 11:39
درود بر تمام دوستان
پس از مدت ها غیبت دوباره برگشتم .
اما من یه مشکلی پیدا کردم در بازی burnout legend . من در قسمت ورلد تور تمام مسابقات رو درش شرکت کردم و مدال گرفتم ( تور و کرش) اما دیگه هیچ مسابقه جدیدی باز نمیشه و روی 81 درصد مونده . مشکل کجاست؟

alireza fatemi
17-08-2009, 11:51
درود بر تمام دوستان
پس از مدت ها غیبت دوباره برگشتم .
اما من یه مشکلی پیدا کردم در بازی burnout legend . من در قسمت ورلد تور تمام مسابقات رو درش شرکت کردم و مدال گرفتم ( تور و کرش) اما دیگه هیچ مسابقه جدیدی باز نمیشه و روی 81 درصد مونده . مشکل کجاست؟

چه مدالی گرفتی؟

مسابقه هست که قفل باشه؟

فکر کنم باید مدال طلا بگیری تا برات مسابقه ها باز بشه

m.behnam
17-08-2009, 13:28
سلام
دوستان من با یک مشکل عجیب روبه رو شدم و اون هم این هست که ::
من یک مموری 8GB برای psp یک ماه پیشتر گرفته بودم و دیروز که داشتم بازی میکردم وقتی از بازی در اومدم تا یک بازی دیگه رو انتخاب کنم دیدم تو پوشه بازی ها نوشته هیچ بازی وجود ندارد بعد از این psp رو به کامپیوتر وصل کردم که ببینم پوشه بازیام پاک شده که دیدم تمامی بازی ها تو پوشه ISO هست.
یک بار مموری رو فرمت و دوباره بازی روش ریختم و دیدم که بازی ها اومدن و یک بازی رو انتخاب و توش رفتم و دوباره که از بازی بیرون اومدم دیدم که همون پیغام رو میده که هیچ بازی روی psp نیست اما بازی ها تو مموریش تو پوشه ISO هست.
میخواستم کمکم کنید ببینید این مشکل از کجاست.
راستی psp هم از اون psp 2000 قدمیاست که کپی خور میشه.
TANX

alireza fatemi
17-08-2009, 13:33
سلام
دوستان من با یک مشکل عجیب روبه رو شدم و اون هم این هست که ::
من یک مموری 8GB برای psp یک ماه پیشتر گرفته بودم و دیروز که داشتم بازی میکردم وقتی از بازی در اومدم تا یک بازی دیگه رو انتخاب کنم دیدم تو پوشه بازی ها نوشته هیچ بازی وجود ندارد بعد از این psp رو به کامپیوتر وصل کردم که ببینم پوشه بازیام پاک شده که دیدم تمامی بازی ها تو پوشه ISO هست.
یک بار مموری رو فرمت و دوباره بازی روش ریختم و دیدم که بازی ها اومدن و یک بازی رو انتخاب و توش رفتم و دوباره که از بازی بیرون اومدم دیدم که همون پیغام رو میده که هیچ بازی روی psp نیست اما بازی ها تو مموریش تو پوشه ISO هست.
میخواستم کمکم کنید ببینید این مشکل از کجاست.
راستی psp هم از اون psp 2000 قدمیاست که کپی خور میشه.
TANX

چه بازی می کردی؟

rock band بوده دیگه؟ درسته؟

اگه این بازی بوده از توی pc یه فایل text توی فولدر game بساز

Arshia001
17-08-2009, 13:47
مگه راک بند چشه؟من که تا حالا باهاش مشکلی نداشتم...

alireza fatemi
17-08-2009, 13:54
مگه راک بند چشه؟من که تا حالا باهاش مشکلی نداشتم...

مشکل خاصی نداره
فقط یکی از نسخه هاش(همونی که من برای دانلود گذاشتم) وقتی از بازی خارج می شی دیگه بازی ها رو نمیشناسه
که این مشکل هم با راهی که گفتم حل می شه

m.behnam
17-08-2009, 14:12
چه بازی می کردی؟

rock band بوده دیگه؟ درسته؟

اگه این بازی بوده از توی pc یه فایل text توی فولدر game بساز

بابا آخرشی
آره rock band بود این فایل text رو تو psp/game ساختم درست شد.
ایوول
TANX

alireza fatemi
17-08-2009, 14:15
بابا آخرشی
آره rock band بود حالا این فایل text رو چی توش بنویسم و تو iso بسازم یا تو psp/game
TANX

خواهش می کنم

توی psp/game بساز
هیچ چیز نمیخواد داخل بنویسی خالی باشه کافیه

موفق باشی:11:

J A V I D
17-08-2009, 14:24
ظاهرا PSP GO قراره با فريم ور شيش عرضه بشه ! خبر از يه منبع نا موثق !!!!

alireza fatemi
17-08-2009, 14:32
ظاهرا PSP GO قراره با فريم ور شيش عرضه بشه ! خبر از يه منبع نا موثق !!!!

خودت داری میگی ناموثق:31:

من شنیدم با فریمویر 5.70 منتشر میشه(یه سری به psp-hacks بزنید)

حمید قهرمانی
17-08-2009, 15:33
دوستان ببخشید راستش من هنوز توجیه نشدم که UMD که می گین چیه؟ یه جور قابه که بازیهای کپی رو توش میذارن و توی PSP میذارن یا چی؟؟؟
منظورم کلا اینه که اگه از مغازه بخوام بازی بخرم روی دستگاه (در واقع روی مموری) میریزه یا جداگانه روی DVD میده و خودمون تو خونه روش میریزیم (میخوام ببینم امکان خرید چند بازی یک جا هست یا نه) ؟؟
یه سوال دیگه هم دارم:
Value Pack به نظرتون بهترین بسته موجوده؟ از این نظر که توش هدفون و جای ابری PSP رو داره، بله؟
و اینکه این کیف کمری های مخصوص PSP نوع عادی و معقولش الان چنده (مثلا تو توپخونه) ؟
سپاس از پاسختون

ali_ranger22
17-08-2009, 15:58
دوستان ببخشید راستش من هنوز توجیه نشدم که UMD که می گین چیه؟ یه جور قابه که بازیهای کپی رو توش میذارن و توی PSP میذارن یا چی؟؟؟
منظورم کلا اینه که اگه از مغازه بخوام بازی بخرم روی دستگاه (در واقع روی مموری) میریزه یا جداگانه روی DVD میده و خودمون تو خونه روش میریزیم (میخوام ببینم امکان خرید چند بازی یک جا هست یا نه) ؟؟
یه سوال دیگه هم دارم:
Value Pack به نظرتون بهترین بسته موجوده؟ از این نظر که توش هدفون و جای ابری PSP رو داره، بله؟
و اینکه این کیف کمری های مخصوص PSP نوع عادی و معقولش الان چنده (مثلا تو توپخونه) ؟
سپاس از پاسختون

UMD اینه
که بازی های اورجینال و یا فیلم های مخصوص UMD توش هست

بازی در مجموع روی مموری ریخته میشه که معمولا شما dvd شو می خری میری خونه میریزی تو psp
value pack دیگه حال نمیده چون هدفونش که ارزشی نداره چون صداش خیلی ضعیفه جای ابری و.. هم ارزونه راحت گیر میاد تو بازار
اینا بهتره بری خودت قیمت بگیری

حمید قهرمانی
17-08-2009, 16:25
آها، پس میشه چند تا بازی یک جا خرید!
یه سوال دیگه:
میشه دو تا دسته Playstation به PSP وصل کرد و از اونور به تلویزیون وصل کرد که همون کار PS2 رو احیانا بکنه؟
بازم ممنون

M_F_GAMER
17-08-2009, 17:00
دوستان وقتی دکمه ی select رو میزنم یک منوی باز میشه به نام Alienware!
یک سری چیز نوشته که میشه تغییرش داد.
حالا من میخواهم بپرسم که هر کدوم رو روی چه حالیت قرار بدم تا بهتر باشه؟
ممنون.

حمید قهرمانی
17-08-2009, 17:23
من یه بار پست رو نوشتم نیومده مثل اینکه اگه دوتا شد دوستان ناراحت نشن.
پس بهترین حالت همون Standard Pack می شه بعد هرچی خواستم جدا بخرم؟
الان جدیدترین فریم ور چیه که بگم نصب کنه موقع خرید؟
اگه شما جای من باشی و موقع خرید بخوای ده پونزده تا بازی هم باهاش بخری کدوم بازی هارو انتخاب می کنی؟
و یه سوال دیگه:
اگه فریم ور قدیمی باشه بازی های جدیدتر اجرا نمی شه یا بستگی به بازی داره یا اصلا فرقی نداره؟!
سپاس

alireza fatemi
17-08-2009, 18:09
من یه بار پست رو نوشتم نیومده مثل اینکه اگه دوتا شد دوستان ناراحت نشن.
پس بهترین حالت همون Standard Pack می شه بعد هرچی خواستم جدا بخرم؟
الان جدیدترین فریم ور چیه که بگم نصب کنه موقع خرید؟
اگه شما جای من باشی و موقع خرید بخوای ده پونزده تا بازی هم باهاش بخری کدوم بازی هارو انتخاب می کنی؟
و یه سوال دیگه:
اگه فریم ور قدیمی باشه بازی های جدیدتر اجرا نمی شه یا بستگی به بازی داره یا اصلا فرقی نداره؟!
سپاس

هر پی اس پی که خواستی بگیری باید فریمویرش 5.03 یا کمتر باشه تا کپی خور بشه
البته معمولا فروشنده ها کپی خورش می کنن ولی اگه خواست بخاطر کپی خور کردن پول بگیره بکو نمیخوای

بازی هم بستگی به خودت داره ولی دوستان چند صفه قبل بازی های خوبی معرفی کردن

حمید قهرمانی
17-08-2009, 19:35
هر پی اس پی که خواستی بگیری باید فریمویرش 5.03 یا کمتر باشه تا کپی خور بشه
البته معمولا فروشنده ها کپی خورش می کنن ولی اگه خواست بخاطر کپی خور کردن پول بگیره بکو نمیخوای

بازی هم بستگی به خودت داره ولی دوستان چند صفه قبل بازی های خوبی معرفی کردن

ممنون ولی اصلی ترین سوالم بی جواب موند:31::
اینکه آیا میشه به PSP دوتا دسته Playstation وصل کرد و از اونطرف به تلویزیون وصل شه که بشه همون کار PS2 رو باهاش کرد؟
اگه آره نیازی به برنامه ای چیزی داره؟
سپاس:20:

mohammad_dj_kazin
17-08-2009, 19:51
ممنون ولی اصلی ترین سوالم بی جواب موند:31::
اینکه آیا میشه به PSP دوتا دسته Playstation وصل کرد و از اونطرف به تلویزیون وصل شه که بشه همون کار PS2 رو باهاش کرد؟
اگه آره نیازی به برنامه ای چیزی داره؟
سپاس:20:
نه بابا نمیشه.
فقط با وایرلس میتونی دو نفره بازی کنی
که اونم باید دو تا پی اس پی داشته باشی
بازی های زیر رو پیشنهاد میکنم بگیر
Resistance
god of war
NBA 09
Fifa 09
Jackass The game
Brothers in arm
Silent Hill
WWE Smackdown vs raw 2009
Smach court tennis 3
و...

hootan0411
17-08-2009, 21:31
بازي nba 2009 رو پي اس پيم اجرا ميشد ولي امروز كه اجراش كردم تو loding گير ميكنه و پي اس پي خاموش ميشه مشكل از كجاست؟

mohammad_dj_kazin
17-08-2009, 22:21
بازي nba 2009 رو پي اس پيم اجرا ميشد ولي امروز كه اجراش كردم تو loding گير ميكنه و پي اس پي خاموش ميشه مشكل از كجاست؟
شما موقعی که توی منوی پی اس پی هستی select رو بزن بعد umd iso mode رو تغییر بده به احتمال زیاد درست میشه
موفق باشی

حمید قهرمانی
17-08-2009, 22:33
نه بابا نمیشه.
فقط با وایرلس میتونی دو نفره بازی کنی
که اونم باید دو تا پی اس پی داشته باشی
بازی های زیر رو پیشنهاد میکنم بگیر
Resistance
god of war
NBA 09
Fifa 09
Jackass The game
Brothers in arm
Silent Hill
WWE Smackdown vs raw 2009
Smach court tennis 3
و...
ای بابا:41:
توی پستهای صفحه های اول که نوشته می شه.:13:
خاطرم نیست کی نوشته بود اینو.
در هر صورت ممنون از جوابت.
چشم حتما می گیرم اینارو.:20:

bmwm3gtr
17-08-2009, 23:05
سلام دوستان خسته نباشید . میخواستم ببینم پی اس پی بازی به سبک استراتژیک هم داره ؟ اگر داره گرافیکشون خوب هست ؟ اگر خوبه خیلی خیلی ممنون میشم اگر لطف کنید اسم چند تا از اونایی که گرافیکشون در حد قانع کننده هست رو برام بنویسید. ( خیلی ممنون میشم اگر یه هفت هشتایی بشه )

mohammad_dj_kazin
17-08-2009, 23:11
سلام دوستان خسته نباشید . میخواستم ببینم پی اس پی بازی به سبک استراتژیک هم داره ؟ اگر داره گرافیکشون خوب هست ؟ اگر خوبه خیلی خیلی ممنون میشم اگر لطف کنید اسم چند تا از اونایی که گرافیکشون در حد قانع کننده هست رو برام بنویسید. ( خیلی ممنون میشم اگر یه هفت هشتایی بشه )
داره ولی فکر نمیکنم به هفت هشت تا برسه
گرافیکشون هم خیلی خوب نیست
مثلا من خودم بازیه end war رو ریختم گرافیکش در حد پلی استیشن وان بود

shakerifar
18-08-2009, 07:17
دوستانجایی رو مییشناسید که بازی های psp به روز داشته باشه؟؟؟
مثل madden nfl 10??

ShayaN3K
18-08-2009, 10:35
دوستانجایی رو مییشناسید که بازی های psp به روز داشته باشه؟؟؟
مثل madden nfl 10??
از وست گیم میتونی بازی بگیری.

من خودم که بازیهارو DL میکنم ولی از بچه های همین فرم شنیدم که West Game برای خریده بازی خوبه.

بین فلکه اول صادقیه و خسرو - پاساژ مرجان - واحد 21 تلفن : 44229572

Arshia001
18-08-2009, 11:51
آخرین باری که رفتم وست گیم همه ی بازیای پی اس پی شو جمع کرده بود...

shakerifar
18-08-2009, 12:05
از وست گیم میتونی بازی بگیری.

من خودم که بازیهارو DL میکنم ولی از بچه های همین فرم شنیدم که West Game برای خریده بازی خوبه.

بین فلکه اول صادقیه و خسرو - پاساژ مرجان - واحد 21 تلفن : 44229572
وست اخرین بازیش rockband بود
الانم که میگند جمع کرده
کسی جای دیگه ای نمیشناسه؟؟؟

حمید قهرمانی
18-08-2009, 12:10
دوستان یه سوال دیگه:
برد Wlan که روی PSP هست تا چند متره؟
از این راه غیر از بازی با یه PSP دیگه میشه فایلهای صوتی و تصویری و بازی هم به یه PSP دیگه فرستاد؟؟
سپاس

حمید قهرمانی
18-08-2009, 12:18
دوستان ببخشید فراموش کردم اینم بپرسم:
من به میدون توپخونه وارد نیستم فقط تا اینجا بلدم که تا متروش برم!
میشه راهنماییم کنید که از مترو کجا باید برم که به مغازه ها برسم؟؟
بازم ممنون

mohammad_dj_kazin
18-08-2009, 12:51
دوستان ببخشید فراموش کردم اینم بپرسم:
من به میدون توپخونه وارد نیستم فقط تا اینجا بلدم که تا متروش برم!
میشه راهنماییم کنید که از مترو کجا باید برم که به مغازه ها برسم؟؟
بازم ممنون
شما از پله ی مترو که اومدی بالا از هر کی بپرسی پاساز لباف بهت نشون میده:27:بقیه ی مغازه ها وپاساز ها هم بغل همون لباف هستش
Wlan پی اس پی نمیدونم چند متره ولی میدونم فقط میتونی باهاش عکس بین دو تا پی اس پی ارسال کنی
چیز دیگه نمیتونی

حمید قهرمانی
18-08-2009, 12:57
شما از پله ی مترو که اومدی بالا از هر کی بپرسی پاساز البف بهت نشون میده:27:بقیه ی مغازه ها وپاساز ها هم بغل همون لباف هستش
Wlan پی اس پی نمیدونم چند متره ولی میدونم فقط میتونی باهاش عکس بین دو تا پی اس پی ارسال کنی
چیز دیگه نمیتونی
لباف؟!
آها،
دستت درد نکنه.
موفق باشی:31:

siavash_1147
18-08-2009, 14:02
پی اس پیم به کامپیوتر وصل بود
هر چی فایلارو نگا میکردم چیزای عجیبی میومد و فایلای مموری نبود
بعد یه صفحه ای اومد رو پی اس پی که یه چیزایی روش نوشته بود .
بعد که خاموشش کردم دیگه روشن نشد
فقط اولش چراغش روشن میشه بعد خاموش میشه

mohammad_dj_kazin
18-08-2009, 14:27
کارخاصی باهاش انجام ندادی؟؟
مثلا مثل اون دوستمون توی حافظه ی flash0 چیزی نریختی؟؟
دستگاهت از این جدیداس یا قدیمیه؟؟
منظورم اینه که کی خریدی؟؟
امیدوارم بریک نشده باشه

John Haughm
18-08-2009, 14:46
سلام آقایون PSP باز
خوبین؟
سوال؟؟؟
هدفون های معمولی به PSP وصل میشن؟
ارزش داره هدفون خود PSP رو بخریم یا نه؟؟

ShayaN3K
18-08-2009, 17:13
سلام آقایون PSP باز
خوبین؟
سوال؟؟؟

همه ی هدفون ها به PSP وصل میشن. اونایی که فیششون مصل PSP هستش.

به نظر من یه هدفون Creative بگیر. البته صدای PSP توی هد فون خیلی پایینه.:41:

ShayaN3K
18-08-2009, 17:16

PSPایت بریک شده عزیز.

فایلای Flash0 رو دست کاری کردی.

فقط خدا کنه PSPایت از نوع قدیمیا باشه.

*QWERT*
18-08-2009, 17:59
به نظر من یه هدفون Creative بگیر. البته صدای PSP توی هد فون خیلی پایینه
آخه به وسیله ای که هدفون بهش وصل میشه هم بستگی داره.
ولی bassش خیلی زیاده.

mohammad_dj_kazin
18-08-2009, 18:13
سلام آقایون PSP باز
خوبین؟
سوال؟؟؟
هر چی میگیری ریموت دار بگیر
بدون ریموت ازیت میشی

okami
18-08-2009, 18:38
سلام .
سوالی داشتم .
الان بخواییم psp بخریم بهترین مدل چیه ؟؟
ممنون.

*QWERT*
18-08-2009, 19:00
سلام .
سوالی داشتم .
ممنون.
بابا معلومه 3000 ولی اگه از Go خوشت میاد و عجله نداری 1 ماه دیگه صبر کن.

siavash_1147
18-08-2009, 19:21
PSPایت بریک شده عزیز.

فایلای Flash0 رو دست کاری کردی.

فقط خدا کنه PSPایت از نوع قدیمیا باشه.

فایل flash0 چیه؟
ذي اس ذيم 2000 ه

m.behnam
18-08-2009, 20:02
بابا معلومه 3000 ولی اگه از Go خوشت میاد و عجله نداری 1 ماه دیگه صبر کن.

سلام
ای بابا بنده خدا یک ماه باید صبر کنه که بیاد یکی دو هفته باید برای اومدن تو ایرونش صبر کنه یکی دو ماه هم برای رسیدن به قیمت عاقلانش تو ایرون صبر کنه چون میدونید هر چی که جدید تو کشور عزیزمون مییاد دوبله سوبله روش میکشنو میدن دست ملت.:31:
بالاخره خود دانیم من نظر خودمو دادم اگه دوستمون خواست حالا یک 3000 بگیره یا همون یک ماه یک GO با قیمت بالا بگیره یا سه ماه دیگه یک GO با قیمت مقولانه بگیره.:10:

John Haughm
18-08-2009, 20:04
همه ی هدفون ها به PSP وصل میشن. اونایی که فیششون مصل PSP هستش.

به نظر من یه هدفون Creative بگیر. البته صدای PSP توی هد فون خیلی پایینه.:41:
ا؟
ای بابا!
آخه صداش از خود اسپیکراشم تعریفی نداره.:41:
فردا میرم یه دونه بخرم.

metaler-soad
18-08-2009, 20:22
psp 3000 مشكل هكش بر طرف شده؟
كرك ميشه راحت؟
من ميخوام psp رفيقمو ازش بگيرم اين مشخصاتشه:
مدل2000
V.5.1
تميزه تقريبا...ميگه 180 تومن...نظرتون چيه؟
بگيرم يا نگيرم؟

*QWERT*
18-08-2009, 20:47
فایل flash0 چیه؟
ذي اس ذيم 2000 ه
flash 0 حافظه داخلی psp هست.اگه فایلایی که داخلشن دست کاری بشه،psp بریک میشه یعنی میسوزه.
اگه قدیمی باشه درست میشه اگه از این جدیدا باشه درست نمیشه.

m.behnam
18-08-2009, 20:49
كرك ميشه راحت؟
مدل2000
V.5.1
بگيرم يا نگيرم؟

سلام
3000 خو هکش کامل نشده اما با این روشهای راحت هک میشه و مشکل چندانی نداره (البته مدل های خیلی جدیدش که فریمور 5.50 هست هنوز قابل هک شدن نیست)
اگه واقعه تمیزه و اشکالی نداره و از همه مهم تر زمین نخورده و با این قیمت مفت میده حتما بخر.:46:

ShayaN3K
18-08-2009, 20:50
فایل flash0 چیه؟
ذي اس ذيم 2000 ه

منظورم اینه که هکش با خاموش شدن و یا در آوردن باتری میپره ؟

كرك ميشه راحت؟
مدل2000
V.5.1
بگيرم يا نگيرم؟

نه متاسفانه.

هنوز کامل کپی خور نشده و با خاموش شدن دوباره باید کپی خورش کنی که البته زیاد سخت نیست و

بعد از یکی دو بار راحت خودت میتونی کپی خورش کنی

اگه میخوای PSP رو بخری خوب نیگاه کن که سالم باشه.

آخه به وسیله ای که هدفون بهش وصل میشه هم بستگی داره.
ولی bassش خیلی زیاده.

من خودم بهتر از هدفون Creative تا حالا استفاده نکردم. خیلی عالیه

سلام .
سوالی داشتم .
ممنون.

ببین دوست عزیز خودت باید تصمیم بگیری.

الان 3000 و 2000 هستن که با خاموش شدن و یا در آوردن باتری کپی خورش میپره و باید دوباره کپی خور بشه.

از طرفی هم Go اول آگوست میاد و تا برسه ایران گرونتر میشه و تازه به احتمال زیاد شاید اصلا کپی خور نشه.

اگه Go باید و کپی خور نشه این PSP هایی که الان توی بازار هستن هم گرون و کمیاب میشن.

حالا خودت باید تصمیم بگیری که چی بگیری.

اینم بگم که بازی هایی که برای PSP GO خواهد آمد روی همین 3000 و 2000 اجرا میشه.

موفق باشی

*QWERT*
18-08-2009, 20:51
كرك ميشه راحت؟
مدل2000
V.5.1
بگيرم يا نگيرم؟
مشکلشون حل شده کپی خور هم میشه.
220-210 تومن بده یه نوش رو بخر.

metaler-soad
18-08-2009, 21:21
مشکلشون حل شده کپی خور هم میشه.
220-210 تومن بده یه نوش رو بخر.

تشكر بابت جواب سريع دوستان
رفيق 3000 كپي خور كه ميشه ولي با خاموش روشن كردن ميپره
بعد يه چيزي
psp 2000 كه تو بازار كم شده و من 320 قيمت كردم چند جا شما 220 تومن سراغ داري؟؟؟؟؟
بگو برم از همون جا بخرم

*QWERT*
18-08-2009, 21:23
تشكر بابت جواب سريع دوستان
رفيق 300 كپي خور كه ميشه ولي با خاموش روشن كردن ميپره
بعد يه چيزي
psp 2000 كه تو بازار كم شده و من 320 قيمت كردم چند جا شما 220 تومن سراغ داري؟؟؟؟؟
بگو برم از همون جا بخرم
خواهش میشه. در کل کپی خور که میشه؟؟
من 3000 دو-سه هفته پیش شیراز قیمت کردم 220الی 230.

okami
18-08-2009, 21:26
ببین دوست عزیز خودت باید تصمیم بگیری.

الان 3000 و 2000 هستن که با خاموش شدن و یا در آوردن باتری کپی خورش میپره و باید دوباره کپی خور بشه.

از طرفی هم Go اول آگوست میاد و تا برسه ایران گرونتر میشه و تازه به احتمال زیاد شاید اصلا کپی خور نشه.

اگه Go باید و کپی خور نشه این PSP هایی که الان توی بازار هستن هم گرون و کمیاب میشن.

حالا خودت باید تصمیم بگیری که چی بگیری.

اینم بگم که بازی هایی که برای PSP GO خواهد آمد روی همین 3000 و 2000 اجرا میشه.

موفق باشی

ممنون دوستان که راهنمایی کردین .
3000 چه مزیتی نسبت به 2000 یا fat یا slim داره .
اولویت اول من اینه که کپی خور دایم باشه .
با هر بار خاموش روشن کردن هک تبدیل به کابوس میشه .
Go هم با توجه به قیمتی که خود سونی اعلام کرده گرونه چه برسه که بیاد ایران و با توجه به اینکه بازیاش دانلودی میشه حتما هکشم مشکل ساز میشه .
تا 3 روز دارم میخرم .
ممنون میشم تفاوت هارو بگین :40:

metaler-soad
18-08-2009, 21:30
خواهش میشه. در کل کپی خور که میشه؟؟
من 3000 دو-سه هفته پیش شیراز قیمت کردم 220الی 230.

قربونت برم 3000 كه قيمتش همين چيزاس
من بيشتر نظرم رو اين 2000 كه رسيده دستم
تو بازار نيست اصلا
قيمت كردم ميگن اگه باشه 320 تومنه
دليلشم فقط به خاطر مشكلات كپي خور شدن 3000 هستش

metaler-soad
18-08-2009, 21:33
ممنون دوستان که راهنمایی کردین .
3000 چه مزیتی نسبت به 2000 یا fat یا slim داره .
اولویت اول من اینه که کپی خور دایم باشه .
با هر بار خاموش روشن کردن هک تبدیل به کابوس میشه .
Go هم با توجه به قیمتی که خود سونی اعلام کرده گرونه چه برسه که بیاد ایران و با توجه به اینکه بازیاش دانلودی میشه حتما هکشم مشکل ساز میشه .
تا 3 روز دارم میخرم .
ممنون میشم تفاوت هارو بگین :40:

تفاوتش توي اينجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهتري گزينه از نظر من 2000 هستش
البته اگه با قيمت مناسب پيدا كردي به منم خبر بده

John Haughm
18-08-2009, 21:42
آقا PSP فقط مشکی و صورتی داره؟!
اگه نه رنگای دیگش گرونترن؟

okami
18-08-2009, 21:42
تفاوتش توي اينجا

بهتري گزينه از نظر من 2000 هستش
البته اگه با قيمت مناسب پيدا كردي به منم خبر بده

این آدرسی که دادی منو به جایی نبرد !
کدوم تایپیک تفاوت اینارو نوشته ؟

*QWERT*
18-08-2009, 21:53
قربونت برم 3000 كه قيمتش همين چيزاس
من بيشتر نظرم رو اين 2000 كه رسيده دستم
تو بازار نيست اصلا
قيمت كردم ميگن اگه باشه 320 تومنه
دليلشم فقط به خاطر مشكلات كپي خور شدن 3000 هستش
2000های جدیدم همین مشکل رو دارن.
مال منم از این 2000ای جدیداس که کپی خورش میپره.این هفته حدود 7-6 بار کپی خورش پریده بازه کپی خورش کردم.
اگه 3000 قیمتش 220 تومنه که بهتر.ولی اینایی که شما میگید تو بازار نیست اونایی که با پاندورا کپی خور شده و کپی خورش نمیپره؟

siavash_1147
18-08-2009, 21:54
flash 0 حافظه داخلی psp هست.اگه فایلایی که داخلشن دست کاری بشه،psp بریک میشه یعنی میسوزه.
اگه قدیمی باشه درست میشه اگه از این جدیدا باشه درست نمیشه.

پی اس پیم 2000 ه که یه سال پیش خریدم
حالا باید چه کار کنم؟
هزینش چقده؟

John Haughm
18-08-2009, 21:57
این جریان پریدن کپی خوریه دستگاه چیه؟!!!!!
آقا من فردا می خوام برم 3000 بخرم میشه بگید جریان چیه؟؟
اینجوری که هفته ای یه بار باید پول بدیم مغازه کپی خورش کنه برامون!!!!

metaler-soad
18-08-2009, 21:59

تفاوت فت با اسليم

2000 با 3000

3000 با psp go

ShayaN3K
18-08-2009, 22:01

تفاوت اصلیشون اینه که 3000 میکروفن داره و LcD اون واضح تر و روشنتر از 2000 و 1000 هستش.

دوستان اگه میخوان آدرس تاپیکیرو بدن خواهشن آدرس انجمنی که تاپیک توی اون هست رو ندن.

پی اس پیم 2000 ه که یه سال پیش خریدم
حالا باید چه کار کنم؟
هزینش چقده؟

ببین اگه میگی یه سال پیش خریدی پس ار نوع قدیمیا هست.

من لینک آموزششو الان یادم نیست. صبر کن علی آقا امشب بیاد راهنماییت کنه.

metaler-soad
18-08-2009, 22:05
2000های جدیدم همین مشکل رو دارن.
مال منم از این 2000ای جدیداس که کپی خورش میپره.این هفته حدود 7-6 بار کپی خورش پریده بازه کپی خورش کردم.
اگه 3000 قیمتش 220 تومنه که بهتر.ولی اینایی که شما میگید تو بازار نیست اونایی که با پاندورا کپی خور شده و کپی خورش نمیپره؟

عزيز من بحث داره يه چيز ديگه ميشه
من يه سوال كردم
دوباره سوالمو ميپرسم
يه psp 2000 دست دوم كه تقريبا تميزه ... از اين جديديام نيست .... مشكل كپي خور نداره ..... ورژن 5.1 .... به اضافه يه پايه ... يه كيف ... 200 تا بازي .... يه ذره بين....ولي بدون رم
180 تومن ارزش داره بخرم يا نه ؟

آره يا نه .... مسعله اين است

siavash_1147
18-08-2009, 22:05
ببین اگه میگی یه سال پیش خریدی پس ار نوع قدیمیا هست.

من لینک آموزششو الان یادم نیست. صبر کن علی آقا امشب بیاد راهنماییت کنه.

یعنی میگی خودم میتونم این کارو بکنم؟
یکی میگفت من 50 تومن دادم که سیستم عاملشو دوباره بریزن

راستی چرا مسنجر نمیای؟

ShayaN3K
18-08-2009, 22:07
من يه سوال كردم
دوباره سوالمو ميپرسم
يه psp 2000 دست دوم كه تقريبا تميزه ... از اين جديديام نيست .... مشكل كپي خور نداره ..... ورژن 5.1 .... به اضافه يه پايه ... يه كيف ... 200 تا بازي .... يه ذره بين....ولي بدون رم

اگه از این PSP قدیمیاست به نظر من بگیر

ولی خوب نگاه کن که مشکل دیگه ای نداشته باشه.

*QWERT*
18-08-2009, 22:10
من يه سوال كردم
دوباره سوالمو ميپرسم

اولا مسعله نیست،مسئله هست.
چون با یه ذره بین هست پیشنهاد میکنم فردا صبح ساعت 7 در خونشون باش.
چون مموری نداره و احتمالا مال 1 سال پیش هس 170-160 خوبه.(البته به نظر من)

ShayaN3K
18-08-2009, 22:12

راستی چرا مسنجر نمیای؟

من کامل نمیدونم. فکر کنم یه آموزش داشت.

ولی بازم صبر کن علی آقا بیاد کمکت کنه. من درباره ی بریک شدن PSP آکبنده آکبندم :5:

ای سیاوش. بابا دیگه پیر شدیم یاهوم خز شده. زدیم تو کاره HotMail :31:

آره دیگه زیاد آنلاین نیستم ولی بعضی وقتا میام که ID متروکه نمونه.

دیگه میخوام بیخیال PC شم.

metaler-soad
18-08-2009, 22:15
اگه از این PSP قدیمیاست به نظر من بگیر

ولی خوب نگاه کن که مشکل دیگه ای نداشته باشه.

3 تا سوال:

من تا حالا psp نداشتم پس به سوالم نخنديد

دكمه wifi psp رو كه در حالت عادي on ميكني يعني جايي كه wifi نداره بايد چراغ سمت چپ پايين كه مربوط به wifi هست روشن بشه يا نه؟؟؟؟(يه جور ديگه ميپرسم:از كجا بفهمم wifi psp سالمه يا نه....چه جوري تست كنم)

سوال دوم:اگه دكمه power psp رو نگه داري restart ميشه؟؟؟؟
(در چه حالتي psp رياستارت ميشه؟؟؟؟؟)

*QWERT*
18-08-2009, 22:16
اگه باطریش رو در بیاری یا خاموشش کنی یا خودش گیر کنه خاموش بشه،باید از اول خودت کپی خورش کنی.
هر هفته هم نمیخواد پول بدی.میری تو تاپیکش آموزشش هست.هر وقت پرید خودت برش میگردونی.

siavash_1147
18-08-2009, 22:19

بله
ولی اگه یه لحظه فقط نگه داری و ول کنی stand by میشه

ShayaN3K
18-08-2009, 22:19

ببخشید پست شما رو ندیدم.

هر بار که PSP رو خاموش کنی یا باتریشو در بیاری کپیخورش میپره و دوباره باید کپیخور کنی.

اگه روی Standby بزاری کپیخورش نمیره و دوباره میتونی ازش استفاده کنی.

کپیخور کردن PSP زیاد سخت نیست و خودت میتونی کپیخورش کنی. لازم نیست به مغازه دار پول اضافه بدی.

اگه از اموزش زیر بری میتونی خودت راهت PSPایتو کپیخور کنی.

آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) با نصب 5.03m33 به روش خیلی آسان

*QWERT*
18-08-2009, 22:20
3 تا سوال:

دكمه wifi psp رو كه در حالت عادي on ميكني يعني جايي كه wifi نداره بايد چراغ سمت چپ پايين كه مربوط به wifi هست روشن بشه يا نه؟؟؟؟(يه جور ديگه ميپرسم:از كجا بفهمم wifi psp سالمه يا نه....چه جوري تست كنم)

نه روشن نمیشه.سالمه نمیخواد تست کنی.
ری استارت نمیشه،خاموش میشه.
اگه system restoreش کنی ری استارت میشه.

metaler-soad
18-08-2009, 22:21
اولا مسعله نیست،مسئله هست.
چون با یه ذره بین هست پیشنهاد میکنم فردا صبح ساعت 7 در خونشون باش.
چون مموری نداره و احتمالا مال 1 سال پیش هس 170-160 خوبه.(البته به نظر من)

تشكر بابت راهنمايي
شمام اگه در يك زمان هم داشتي چت ميكردي با 100 نفر هم تو تاپيكاي فروم بودي و هم ميخونديو مينوشتي پشت سر هم فكر ميكنم چشمهات يه مقداري چت ميزد.....نه؟

ShayaN3K
18-08-2009, 22:23
3 تا سوال:

نه بابا خنده چیه.!!!

نه روشن نمیشه. در صورتی که از Wifi استفاده کنی اون چراغ روشن میشه.

سوال دومتم که دوستم جواب داد. :10:

ویرایش : همه ی سوالا 2 بار جواب داده میشه که !!!

علی آقا ساعت 1 به بعد میاد.

*QWERT*
18-08-2009, 22:23
بله
ولی اگه یه لحظه فقط نگه داری و ول کنی stand by میشه
چی چی رو بله.بابا وقتی میگیریش خاموش میشه نه ری استارت.

این آقا علی هم گفتن ساعت 1 میان.

شمام اگه در يك زمان هم داشتي چت ميكردي با 100 نفر هم تو تاپيكاي فروم بودي و هم ميخونديو مينوشتي پشت سر هم فكر ميكنم چشمهات يه مقداري چت ميزد
چه ربطی داره.خوب منم دارم چت میکنم.

okami
18-08-2009, 22:26
با احترام به دوستان من الان کاملا گیج شدم .
آقایون من میخوام یه psp بخرم .
3روز دیگه .
چی بگیرم که کپی خور باشه کامل ؟ ؟؟؟
خودم بخوام کپی خور کنم چقدر زمان میبره ؟؟؟ واسه هربار واسه اونایی که با خاموش کردن کپیش میپره .
چی بخرم ؟؟ فردا باید بگم تا بخرن . گیج شدم !

alireza fatemi
18-08-2009, 23:02
3روز دیگه .
خودم بخوام کپی خور کنم چقدر زمان میبره ؟؟؟ واسه هربار واسه اونایی که با خاموش کردن کپیش میپره .

3000 بگیر ولی با هر بار کامل خاموش کردن(باید رو استند بای بزاریش) کپی خورش میپره

کپی خور کردنش هم کمتر 1.5 دقیقه طول می کشه البته اگه قلقش دستت بیاد کمتر از یه دقیقه می تونی رکورد بزنی:31:

فقط وقتی خواستی بگیری به فریمویرش توجه کن که 5.03 یا کمتر باشه

okami
18-08-2009, 23:05
3000 بگیر ولی با هر بار کامل خاموش کردن(باید رو استند بای بزاریش) کپی خورش میپره

کپی خور کردنش هم کمتر 1.5 دقیقه طول می کشه البته اگه قلقش دستت بیاد کمتر از یه دقیقه می تونی رکورد بزنی:31:

فقط وقتی خواستی بگیری به فریمویرش توجه کن که 5.03 یا کمتر باشه

ممنون .
برای کپی خور کردن حتما باید به pc وصل کنم ؟؟
یا با نرم افزارای داخل psp ? میدونی منظورم اینه اگه جایی باشم که pc نباشه میشه هک کرد ؟
چرا 2000 نه ؟

*QWERT*
18-08-2009, 23:06
3روز دیگه .
کپی خور کامل اونایی هست که با پاندورا کپی خور شدن و دیگه گیر نمیاد.
برا کپی خور کردن میری توی این تاپیک

همه چیز نوشته.

اول مموری رو فرمت میکنی.بعد system restore میکنی بعد تنظیمات رو بعد از ری استارت شدن دست نمیزنی. میری تو photo و ادامه ماجرا .کلا 4 دقیقه بیشتر نمیشه.

چی بخرم ؟؟
میری میگی آقا 2 کیلو سیب زمینی میخوام.همین.

*QWERT*
18-08-2009, 23:14
برای کپی خور کردن حتما باید به pc وصل کنم ؟؟

اگه برنامش روی pspیت باشه و خیلی سیریش بشی بعضی وقتا نمیخواد.
من بعضی وقتا pspیم حدود 10 بار روشن خلموش میشه برا اینکه نخوام وصلش کنم به pc.
آخه به فرمت کردن و کپی کردن دوباره بازیا نمی ارزه(وصل کردن)

بابا یه سری به تاپیکش بزن اینقدر سوال نکن. البته برا دست خودت میگم که میخوای تایپ کنی.
وگرنه باعث میشه پستای ما زیاد بشه.دی:

okami
18-08-2009, 23:31
اگه برنامش روی pspیت باشه و خیلی سیریش بشی بعضی وقتا نمیخواد.
من بعضی وقتا pspیم حدود 10 بار روشن خلموش میشه برا اینکه نخوام وصلش کنم به pc.
آخه به فرمت کردن و کپی کردن دوباره بازیا نمی ارزه(وصل کردن)

بابا یه سری به تاپیکش بزن اینقدر سوال نکن. البته برا دست خودت میگم که میخوای تایپ کنی.
وگرنه باعث میشه پستای ما زیاد بشه.دی:

همینکارو کردم بیشتر گیج شدم . تا اینکه متوجه بشم . حجم زیاده .
ممنون که جواب میدی . حالا پست زیاد بشه چی میشه ؟؟؟
بازم ممنون .
در کل مجبور شدم که شانسی بگم چی بخرن .

alireza fatemi
18-08-2009, 23:39
همینکارو کردم بیشتر گیج شدم . تا اینکه متوجه بشم . حجم زیاده .
ممنون که جواب میدی . حالا پست زیاد بشه چی میشه ؟؟؟
بازم ممنون .

چرا شانسی؟!

مهم فقط فریمویره که باید 5.03 یا کمتر باشه
اگه به این توجه کنی همه چی حله

*QWERT*
18-08-2009, 23:43
همینکارو کردم بیشتر گیج شدم . تا اینکه متوجه بشم .

تا نخری و کارایی که برا کپی خور کردن باید انجام بدی رو، خودت رو psp انجام ندی متوجه نمیشی.

منم گیج شدم.مگه برا خودت نمیخوای؟؟

okami
19-08-2009, 00:28
تا نخری و کارایی که برا کپی خور کردن باید انجام بدی رو، خودت رو psp انجام ندی متوجه نمیشی.

منم گیج شدم.مگه برا خودت نمیخوای؟؟

واسه خودم میخوام . ولی قراره بگم واسم بخرن بفرستن. من چون شهرستانم .
حرفت درست ولی اینکه آدم بخره بعد ببینه چی به چیه . یکم سخته .در کل ممنون .

choory
19-08-2009, 00:38

راستی چرا مسنجر نمیای؟

سلام خودت میتونی درستش کنی ولی یکم دردسر داره.

آموزش های زیر را باید بخوانی و انجام بدهی.اگر حال این کارها را نداری ببر بیرون حداکثر با 8 تومن واسط درست میکنند.
بیشتر از 8 تومن ندی ها.

شما کلید R را بگیر و دستگاه را روشن کنی اگر به منوی ریکاوری رفت از آموزش زیر استفاده کن.

Unbrick کردن PSP های Semi-Brick شده ( بدون پاندورا )

اگر منوی ریکاوری نیامد کارت یکم سخت تر میشه و باید از آموزش های زیر بری.
طریقه Unbrick ، Downgrade و یا Restore کردن هر PSP به ورژن 4.01M33-2

آموزش ساخت باطری پاندورا به روش سخت افزاری و نرم افزاری

hasankachal
19-08-2009, 01:22
کدوم مدل psp هستش که با روشن خاموش کردن کپی خور بودنش نمی پره؟ و دلیل این که psp 3000 با روشن خاموش کردن کپی خور بودنش می پره چیه؟ و تا کی باید صبر کرد تا این مشکل از بین بره؟

choory
19-08-2009, 01:28
کدوم مدل psp هستش که با روشن خاموش کردن کپی خور بودنش نمی پره؟ و دلیل این که psp 3000 با روشن خاموش کردن کپی خور بودنش می پره چیه؟ و تا کی باید صبر کرد تا این مشکل از بین بره؟

مدل های 1000 و 2000 با مادربورد TA-088 v2 به پایین. (دیگه نوش گیر نمیاد.)

دلیل هم این هست که سونی مادربورد ها psp های جدید را عوض کرده و دگیر به روش های قبلی کپی خور نمیشوند.
برای همین هکر ها برای هک کردن این مدل ها روش دیگه ای پیدا کردند از مشکلات این روش همین ناپایدار بودن هست.

wonderful
19-08-2009, 10:25
مدل های 1000 و 2000 با مادربورد TA-088 v2 به پایین. (دیگه نوش گیر نمیاد.)

دلیل هم این هست که سونی مادربورد ها psp های جدید را عوض کرده و دگیر به روش های قبلی کپی خور نمیشوند.
برای همین هکر ها برای هک کردن این مدل ها روش دیگه ای پیدا کردند از مشکلات این روش همین ناپایدار بودن هست.

چرا نوش گیر نمیاد؟ خیابان جمهوری پاساژایرانیان اسلیم 290هزار تومان . فت 250 هزار تومان

generaltj
19-08-2009, 10:31
دوستم یه 2000 که با پاندورا کپی میشه داره.1ساله خریده و سالمه . چقدر بخرمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wonderful
19-08-2009, 10:58
دوستم یه 2000 که با پاندورا کپی میشه داره.1ساله خریده و سالمه . چقدر بخرمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بدون لوازم جانبی 210 هزار

j_gh1990
19-08-2009, 11:46
سلام
کسی می دونه GPS برای psp داخل ایران گیر میاد ؟
اگه هست قیمتش چنده؟

siavash_1147
19-08-2009, 12:24
آموزش های زیر را باید بخوانی و انجام بدهی.اگر حال این کارها را نداری ببر بیرون حداکثر با 8 تومن واسط درست میکنند.
بیشتر از 8 تومن ندی ها.

به نظرت کجا ببر؟
توپ خونه ، پایتخت یا ...

mohammad_dj_kazin
19-08-2009, 12:33
چرا نوش گیر نمیاد؟ خیابان جمهوری پاساژایرانیان اسلیم 290هزار تومان . فت 250 هزار تومان
چقدر گرون بابا!!!
من 3000 رو از قم خریدم 200 تومن.
اسلیم هم 190 بود.
یعنی 130 کیلو متر راه 100 هزار تومن فرقشه:31:
اگه اینقدر تفاوت داره خوب از تهران نخرید

بدون لوازم جانبی 210 هزار
:18::18:

ShayaN3K
19-08-2009, 12:38
چقدر گرون بابا!!!
اسلیم هم 190 بود.

نه عزیز. دارن در باره ی PSP هایی که مادربوردش قدیمیه صحبت میکنن. این نوع PSP ها با ChiCkHen کپیخور نیشه

و با خاموش شدن هکش نمیپره.

الان که خوبه.

قبلا 300 تا 320 هم میدادن.

به نظرت کجا ببر؟
توپ خونه ، پایتخت یا ...

به نظر من ببر توپخونه.

پایتخت خیلی گرون فروشن . البته بعضی مغازه هاش قیمتاش مناسبه ولی در کل توپخونه بهتر از پایتخته.

wonderful
19-08-2009, 12:55
چقدر گرون بابا!!!
اسلیم هم 190 بود.

نه اقا شما دارید اشتباه می کنید اینجا 3000 190 هزار تومنه 2000 هم 170 تا 180 هزار تومنه من منظورم psp با مادربورد های قدیمی بود که اگه باتریشو هم دربیاری هکش نمی پره وگرنه تهران مخصوصآ پاساژ لباف از همه جا ارزونتره

wonderful
19-08-2009, 13:19
به نظرت کجا ببر؟
توپ خونه ، پایتخت یا ...

توپخونه ببری بهتره

siavash_1147
19-08-2009, 13:36
سلام خودت میتونی درستش کنی ولی یکم دردسر داره.

بیشتر از 8 تومن ندی ها.

شما کلید R را بگیر و دستگاه را روشن کنی اگر به منوی ریکاوری رفت از آموزش زیر استفاده کن.

Unbrick کردن PSP های Semi-Brick شده ( بدون پاندورا )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر منوی ریکاوری نیامد کارت یکم سخت تر میشه و باید از آموزش های زیر بری.
طریقه Unbrick ، Downgrade و یا Restore کردن هر PSP به ورژن 4.01M33-2

آموزش ساخت باطری پاندورا به روش سخت افزاری و نرم افزاری

الان تو دومین آدرسی که دادی گفتی اگه ریکاوری نیومد اینو بخون ولی اگه توشو ببینی یه تیکه نوشته:

اول اگه PSP روشنه به طور کامل خاموشش کنید ( دکمه ی Power رو تا زمانی که PSP خودش خاموش شه بالا نگه دارید ) .
دکمه ی R رو بگیرید و PSP رو روشن کنید ، وقتی که به منوی Recovery وارد شدید ، به قسمت Configuration رفته و Game Folder Homebrew رو بر روی 3.x تنظیم کنید .
از منوی Recovery خارج شوید .

alireza fatemi
19-08-2009, 14:19
الان تو دومین آدرسی که دادی گفتی اگه ریکاوری نیومد اینو بخون ولی اگه توشو ببینی یه تیکه نوشته:

یه نگاهی هم به عنوانش بنداز

طریقه ی ساختن Magic Memory Stick :

اول اگه PSP روشنه به طور کامل خاموشش کنید ( دکمه ی Power رو تا زمانی که PSP خودش خاموش شه بالا نگه دارید ) .
دکمه ی R رو بگیرید و PSP رو روشن کنید ، وقتی که به منوی Recovery وارد شدید ، به قسمت Configuration رفته و Game Folder Homebrew رو بر روی 3.x تنظیم کنید .
از منوی Recovery خارج شوید .
مموری کارد رو درون PSP قرار بدید .
به قسمت System Settings برید و گزینه ی Format Memory Stick رو انتخاب کنید و مموری کارد خود رو توسط PSP فرمت کنید .
کابل USB رو به PSP وصل کنید و از قسمت USB Connection ارتباط USB رو فعال کنید .

یعنی شما این کارا رو باید با یه psp دیگه انجام بدید

M_F_GAMER
19-08-2009, 14:40
سلام دوستان.این بازی nfl modden 10(اگه درست نوشته باشم)علی جان گفتن روی یک فریموری نصب میشه که اون فریمور روی psp فت ها و اسلیم های سری قدیمی نصب میشه،خواستم بگم که psp من فت هست اگه این فریمور رو نصب کنم دیگه لازم نیست فریمور دیگه ای بعدش نصب کنم و با این فریمور میتونم هم این بازی nfl modden 10 و بازی های دیگه رو بازی کنم؟درضمن اسم کامل این فریمور چیست؟
یک سوال دیگه!
اینکه وقتی من دکمه select رو میزنم یک سری تنظیمات میاد ک قابل تغییر هست!لطفا بگید که من این ها رو چه طوری تنظیم کنم بهتره؟
ممنون از همتون!

alireza fatemi
19-08-2009, 14:57
سلام دوستان.این بازی nfl modden 10(اگه درست نوشته باشم)علی جان گفتن روی یک فریموری نصب میشه که اون فریمور روی psp فت ها و اسلیم های سری قدیمی نصب میشه،خواستم بگم که psp من فت هست اگه این فریمور رو نصب کنم دیگه لازم نیست فریمور دیگه ای بعدش نصب کنم و با این فریمور میتونم هم این بازی nfl modden 10 و بازی های دیگه رو بازی کنم؟درضمن اسم کامل این فریمور چیست؟
یک سوال دیگه!
اینکه وقتی من دکمه select رو میزنم یک سری تنظیمات میاد ک قابل تغییر هست!لطفا بگید که من این ها رو چه طوری تنظیم کنم بهتره؟
ممنون از همتون!

وقتی این فریمویر رو نصب کنی میتونی بازی های دیگه هم اجرا کنی و فرقی نداره چه بازی باشه

اسم فریمویر هم 5.50gen هست

PSP 5.50 GEN-A Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

تنضیماتی هم که گفتی سعی کن دست کاریش نکنی

اینجوری باید باشه :

دو تا اولی ها باید default باشه که اگر بازی خوب اجرا نشد کند شد اولی رو بذاش رو 333/166

سومی رو همیشه رو memory stick نگه دار

چهارمی باید رو sony np9660 یا m33 driver باشه تا بازی هایی که کپی میکنی بخونه

پنجمی هم که برای من نمیشه تغیرش داد

!@#$%^&*()
19-08-2009, 16:08
سلام.
قیمت همه ی مدل های psp چنده؟الان go اومده؟قیمتش چنده؟
--------------------------------------------------------------------
الان کدوم psp ها به صورت کامل کپی خور میشن؟حتی بعد از ریستارت کردن کپی خور بمونن؟
بازی پی اس پی,umd هست؟با کامپیوتر (dvd rw)میشه رایت کرد اونها رو؟(رویmini dvd )
قیمت هر بازی چنده؟
بازی های جدید روی fat جواب میدن؟اگه میدن باید فریم ویر جدید بریزم؟
---------------------------------------------------------------
کدوم مدل بلوتوث داره؟
-------------------------------------------------------
psp گارانتی داره؟اگه داره چه گارانتی خوبه؟

M_F_GAMER
19-08-2009, 16:26
وقتی این فریمویر رو نصب کنی میتونی بازی های دیگه هم اجرا کنی و فرقی نداره چه بازی باشه

اسم فریمویر هم 5.50gen هست

PSP 5.50 GEN-A Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتنضیماتی هم که گفتی سعی کن دست کاریش نکنی

اینجوری باید باشه :

دو تا اولی ها باید default باشه که اگر بازی خوب اجرا نشد کند شد اولی رو بذاش رو 333/166

سومی رو همیشه رو memory stick نگه دار

چهارمی باید رو sony np9660 یا m33 driver باشه تا بازی هایی که کپی میکنی بخونه

پنجمی هم که برای من نمیشه تغیرش داد
دمت گرم فقط یک چیزی من تو قسمت گیمم فایل فریمور 5.00 رو دارم(همون جایی که تو psp میریم و بازی رو اجرا میکنیم)بعد تو آموزش این فریمور نوشته که فایل رو برزید و برید اونجایی که بازی رو اجرا میکنید و فریمور رو اجرا کنید،آیا باید من فایل فریمور 5.00 رو حذف کنم بعد این رو بریزم یا اینکه حذف نکنم طوری نیست؟

احمدصالح پور
19-08-2009, 16:45
سلام.
قیمت همه ی مدل های psp چنده؟الان go اومده؟قیمتش چنده؟
الان کدوم psp ها به صورت کامل کپی خور میشن؟حتی بعد از ریستارت کردن کپی خور بمونن؟
بازی پی اس پی,umd هست؟با کامپیوتر (dvd rw)میشه رایت کرد اونها رو؟(رویmini dvd )
قیمت هر بازی چنده؟
بازی های جدید روی fat جواب میدن؟اگه میدن باید فریم ویر جدید بریزم؟
---------------------------------------------------------------
کدوم مدل بلوتوث داره؟
-------------------------------------------------------
psp گارانتی داره؟اگه داره چه گارانتی خوبه؟
دوست عزیز بازیهای اورجینال روی umdهست که اصلا" قابل کپی نیست به هیچ عنوان و روی هیچ چیزی فقط میتونی هر بازی که خواستی روی dvdمعمولی بخری(معمولا" هفت هشت بازی روی یه dvdمیدن)و بریزی روی مموری و اجرا کنی ....قیمت هر دی وی دی بازی 1000تومان و کمتر هستش (بستگی به جاش داره از کجا بخری....psp go بلوتوث داره که هنوز بازار نیومده و چند ماه دیگه وارد بازار جهانی میشه...

alireza fatemi
19-08-2009, 19:58
دمت گرم فقط یک چیزی من تو قسمت گیمم فایل فریمور 5.00 رو دارم(همون جایی که تو psp میریم و بازی رو اجرا میکنیم)بعد تو آموزش این فریمور نوشته که فایل رو برزید و برید اونجایی که بازی رو اجرا میکنید و فریمور رو اجرا کنید،آیا باید من فایل فریمور 5.00 رو حذف کنم بعد این رو بریزم یا اینکه حذف نکنم طوری نیست؟

وقتی که یه بار این کار رو انجام دادی دیگه می تونی پاکش کنی

اگه آخر آپدیت هم توجه کنی چنین چیزی مینویسه ولی دقیقا یادم نیست چی میگه

alireza fatemi
19-08-2009, 21:25
1.قیمت همه ی مدل های psp چنده؟ go قیمتش چنده(وقتی بیاد)؟
2.الان کدوم psp ها به صورت کامل کپی خور میشن؟حتی بعد از ریستارت کردن کپی خور بمونن؟
3.بازی های جدید روی fat جواب میدن؟اگه میدن باید فریم ویر جدید بریزم؟
4.بجز psp go کدوم مدل بلوتوث داره؟
5.پی اس پی گارانتی داره؟اگه داره چه گارانتی خوبه؟

هی پستت تکرار نکن
اگه کسی بخواد جواب بده همون اولی که ببینه جواب میده

همه این سوالای که پرسیدی جوابش قبلا داده شده پس بجای پست زدن یکم بگرد

EL_CHE
19-08-2009, 23:23
سلام psp go کی می یاد؟؟

choory
20-08-2009, 00:10
tAnQ اما منظورم این بود:

1.قیمت همه ی مدل های psp چنده؟ go قیمتش چنده(وقتی بیاد)؟
2.الان کدوم psp ها به صورت کامل کپی خور میشن؟حتی بعد از ریستارت کردن کپی خور بمونن؟
3.بازی های جدید روی fat جواب میدن؟اگه میدن باید فریم ویر جدید بریزم؟
4.بجز psp go کدوم مدل بلوتوث داره؟
5.پی اس پی گارانتی داره؟اگه داره چه گارانتی خوبه؟

سلام psp go کی می یاد؟؟

دوستان خواهشا قبل از هرگونه سوال چند صفحه آخر را بخوانید و یک سرچ انجام دهید.

جواب تمام سوال ها در صفحات قبل هست.

1-قیمت جهانی psp go وقتی عرضه شود 249.99 دلار هست. و 1 اکتبر میاد.
2-psp های قدیمی.(نوش بد گیر میاد.اصفهان که دیگه نیست.تهران را نمیدونم.)
3-تمام بازی ها روی همه مدل ها اجرا میشوند.(فقط ممکنه بازی های جدید روی psp های کپی خور اجرا نشوند و نیاز به تهیه بازی اصلی هست)
4-هیچ مدلی
5-psp گارانتی نداره.

resident_evil
20-08-2009, 01:27
خب دوستان عزیز چندین و چند پست پاک شد ! اسپم , تکراری , سوال در مورد بازی های psp ! , سوال در مورد قیمت ها !

اسپم که حسابش جداست و اگه بینیم یکی داره زیادی تکرارش میکنه باهاش برخورد میشه !

پست های تکراری ! وقتی سوالی رو میپرسید صبر کنید تا اگه کسی جواب سوالتون رو میدونه بیاد و جواب بده ! لازم نیست چند بار یک پست رو تکرار کنید ! دوستان متخصص هم لطف کنن هر موقع که میان صفحاتی رو که نخوندن , بخونن که پستی بدون جواب نمونه .

پست های پشت هم ! وقتی پستی میدید زیر پست شما گزینه ای به نام ویرایش هست که میتونید ازون استفاده کنید و چند پست پشت هم ندین !

برای تشکر کردن از پست کاربری میتونید از کلید تشکر که زیر پست ها قرار داره استفاده کنید .

بازی های این کنسول هم برای خودشون تاپیک مخصوص دارن ! پس لطف کنید اینجا در مورد بازی هاش صحبت نکنید !

برای آگاه شدن از قیمت ها هم ما تاپیک مخصوص داریم : راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب امیدوارم که همکاری کنید تا من مجبور نشم دوباره بیام و تذکر بدم و پست هارو پاک کنم .

ممنون و موفق باشید.

choory
20-08-2009, 11:55
خیلی ممنون.فقط یه چیز میمونه:
1.قیمت همه ی مدل های psp چنده؟ (3000-slim-fat)

خواهش میکنم
اما من یک سوال از شما دارم
شما پست بالایی را خواندی؟:13:

یکی از بند هایی که نوید جان زحمت کشیدن نوشتن این بود

برای آگاه شدن از قیمت ها هم ما تاپیک مخصوص داریم

لطفا رعایت کنید.

جواب شما داخل پست زیر هست

alireza fatemi
20-08-2009, 11:56

میگم نوید جان(درست گفتم؟) غیر فارسی مینوسن که شما متوجه نمی شی

* برای آگاه شدن از قیمت ها هم ما تاپیک مخصوص داریم : راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها

ShayaN3K
20-08-2009, 11:59

همین پست قبل تذکر داد که !!!

راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها

Hunter lord
20-08-2009, 16:54
این دارک الکس برای این که در آینده بازی ها روی فرم ویر 5.3 اجرا شه کاری کرده ؟

alireza fatemi
20-08-2009, 16:59
این دارک الکس برای این که در آینده بازی ها روی فرم ویر 5.3 اجرا شه کاری کرده ؟

هنوز منتظر دارک الکسی ؟
تو که بقل دستشی باید خبر داشته باشی:دی
خریدنش رفت!(شایعه:31:)

choory
20-08-2009, 17:14
هنوز منتظر دارک الکسی ؟
تو که بقل دستشی باید خبر داشته باشی:دی
خریدنش رفت!(شایعه:31:)

البته شایعش خیلی دور از عقل نیست.
چون این دارک آلکس حتی برای ساخت برنامه cfwe هم هیچ تلاش و کمکی نکرد.تا اینکه 2 نفر از گروهش (گروه m33) ازش جدا شدن و گروه MHU را تشکیل دادند و برنامه CFWE را ساختن.

reza_majd
20-08-2009, 19:38
شزمنده اگه تکراریه ولی من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو خوندم و تمام مراحل رو رفتم اما هی خاموش میکنه ایراد از کجاست؟

alireza fatemi
20-08-2009, 19:44
البته شایعش خیلی دور از عقل نیست.
چون این دارک آلکس حتی برای ساخت برنامه cfwe هم هیچ تلاش و کمکی نکرد.تا اینکه 2 نفر از گروهش (گروه m33) ازش جدا شدن و گروه MHU را تشکیل دادند و برنامه CFWE را ساختن.

من خودم به عنوان واقیعت قبولش دارم
گفتم شایعه یه وقت گیر ندن :31:

کاش این دارک الکس به کارش ادامه میداد
یه دنیا دعا به جونش میکردن

choory
20-08-2009, 19:59
شزمنده اگه تکراریه ولی من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو خوندم و تمام مراحل رو رفتم اما هی خاموش میکنه ایراد از کجاست؟

شما از آموزش زیر استفاده کن.

لطفا هرگونه سوال در مورد کپی خور کردن psp را در تاپیک زیر مطرح کنید.

[ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن PSP (پست سوم :31: حتما خوانده شود!)

reza_majd
20-08-2009, 20:23
شما از آموزش زیر استفاده کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا هرگونه سوال در مورد کپی خور کردن psp را در تاپیک زیر مطرح کنید.

خیلی خیلی ممنونم اما نمیشه نمیدونم چرا هی ریست میشه

یه سری اطلاعات بدم
این psp-2006 is actual sizeاز نوع slim & lite هستش که بهتر میدونی و استادی
از tokyo یکی واسم فرستاده اولش فک کنم ورژنش 4 بود کردم 5 اما هر کاری بگی کردم اما نمیشه

نباید باطری دست کاری یا مموری دست کاری شه؟

ShayaN3K
20-08-2009, 20:45

یه سری اطلاعات بدم
از tokyo یکی واسم فرستاده اولش فک کنم ورژنش 4 بود کردم 5 اما هر کاری بگی کردم اما نمیشه

آموزش رو خوب بخون...

اگه از روی آموزش بری 100% جواب میده.

همه ی مراحل آموزش آسونه فقط این قسمت H.bin رو خیلی ها یادشون میره.

دوباری نگاه کن ببین فایل H.bin رو درست توی صفحه ی اصلی مموری کپی کردی ؟؟؟

choory
20-08-2009, 20:47

یه سری اطلاعات بدم

ببین شما آموزشی را که گذاشتم یک بار دیگه از اول بخوان.

فریمور هم حتما باید به 5.03 آپدیت کنی.

اگر طبق آموزش پیش بری 100 درصد بهت جواب میده.چون همه بچه های اینجا از همین آموزش و برنامه استفاده میکنند و مشکلی هم نیست.

اگر شما جواب نمیگیرید 100 درصد یک جای کار را اشتباه انجام میدی.

خیر در این روش هیچ نیاز به تغییر و دستکاری مموری و باطری نیست.

اگه برات ممکن هست با یک مموری دیگه هم تست کن.بعضی وقت ها با بعضی از مموری ها اجرا نمیشود.

خواهشا هر گونه سوال در مورد کپی خور کردن را در تاپیک زیر مطرح کن( این 2 بار-دفعه سوم همکار یا مدیر انجمن بهت تذکر میدهد)

آموزش رو خوب بخون...

این آموزشی که من بهشون معرفی کردم تمام فایل های مورد نیاز به صورت اتوماتیک داخل مموری ریخته میشود.پس امکان اینکه h.bin کپی نشود صفره.

reza_majd
20-08-2009, 20:56
آموزش رو خوب بخون...

خدایی مو به مو رفتم و احرا کردم نشد
البته مموری m2 هستش با تبدیل تو دستگاهه
ایرادی نداره؟
حتی از اون برنامه که choory عزیز زحمت کشیده بود استفاده کردم

choory
20-08-2009, 21:06
خدایی مو به مو رفتم و احرا کردم نشد
البته مموری m2 هستش با تبدیل تو دستگاهه
ایرادی نداره؟
حتی از اون برنامه که choory عزیز زحمت کشیده بود استفاده کردم

مموری های M2 هم دارای سرعت مناسبی هستند (البته مموری های اصلی)
اما شما با یک MS pro duo امتحان کن.بایذ اجرا بشود.

alireza fatemi
21-08-2009, 00:15
ایندفعه یه خبر خوب میدم

مثل اینکه خبری از محدودیت برای آخرین بازی ریلیز شده یعنی Dissidia: Final Fantasy USA نیست و رو فریمویر های 5.00m33 و 5.50gen تست شده

S E V E N
21-08-2009, 08:00
سلام دوستان

اگه میشه یه نرم افزار برای تبدیل فرمت dat یا همون vcd به فرمتی که بشه در psp نمایش داد رو معرفی کنید.فرمتی که

میشه توش دید mpeg هست دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Arshia001
21-08-2009, 08:33
مهم پسوند فایل نیست،مهم Codec ایه که ویدیو باهاش کد شده.PSP از XivD برای ویدیو و AAC برای صدا پشتیبانی میکنه.برای تبدیل هم میتونی از برنامه ی Xvid4PSP استفاده کنی که کیفیت فایل هایی که میسازه هم خیلی بالاست.اگه این برنامه رو گرفتی خودش گزینه ی تبدیل برای PSP داره.

raminxxx
21-08-2009, 09:05
با عرض سلام
میخواستم بدونم چه جوری میشه بازی های sp1 رو روی psp اجرا کنم .

mohammad_dj_kazin
21-08-2009, 09:29
با عرض سلام
میخواستم بدونم چه جوری میشه بازی های sp1 رو روی psp اجرا کنم .
خیلی راحت:31:
برنامه ی تبدیل+برنامه ی های مورد نیاز(کلون سی دی)+فایل راهنما(Word) رو توی یه فایل rar آپلود کردم.
حجمش هم کمه( 4 مگابایت)

password:mohammad_dj_kazin
موفق باشی

سلام دوستان

اگه میشه یه نرم افزار برای تبدیل فرمت dat یا همون vcd به فرمتی که بشه در psp نمایش داد رو معرفی کنید.فرمتی که

میشه توش دید mpeg هست دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بله mpeg هست
بهترین برنامه به نظر من jet audio هست.هم کیفیت رو پایین نمیاره هم اگه فیلمتون زیر نویس هم داشته باشه به فیلم میچسبونه(پی اس پی فایل های srt و idx sub رو نمیخونه برای همین شما برای اینکه فیلم رو با زیرنویس توی پی اس پی ببینی باید زیرنویس رو به فیلم بچسبونی)
مشکلی توی کانورت کردن داشتی بپرسی

tophigh
21-08-2009, 09:34
من حقیقتا قصد خرید psp دارم پست های قبلی شما رو هم خوندم میخواستم ببینم هیچ جایی psp slim نمیفروشند چون این psp جدید مکافاته هرچیزیش بشه کپیش پریده

mohammad_dj_kazin
21-08-2009, 09:35
من حقیقتا قصد خرید psp دارم پست های قبلی شما رو هم خوندم میخواستم ببینم هیچ جایی psp slim نمیفروشند چون این psp جدید مکافاته هرچیزیش بشه کپیش پریده
پی اس پی اسلیم میفروشند ولی آخه مشکل اینجاست که پی اس پی های اسلیم با مادر بورد های جدید هم همین مشکل رو داره و کپیش میپره.
شما باید از اون مادر بود قدیمیاش پیدا کنی که اونم بعید میدونم نوش گیر بیاد مگه اینکه یه دست دوم پیدا کنی

M_F_GAMER
21-08-2009, 11:32
سلام دوستان من یک مشکلی دارم،اینکه وقتی مورتال کمبت آنچیلد بازی میکنم بعد از چند دقیقه بازی وقتی سیو میکنه صفحه دیگه هیچ چیزی نمیاد و خاکستری میمونه و این چراغی که موقه ی لودینگ چشمک میزنه به تندی چشمک میزنه بعدش هم می نویسه که the umd could be read بعدش هم که دکمه ی home رو میزنم تا بیاد بیرون چراغ لودینگ به آرامی چشمک میزنه و نماد بیرون و فقط مینویسه please wait.... و من مجبورم که باطری رو در بیارم،وقتی هم که باطری رو دربیارم و بگذارم بازم همون طوری اصلا صفحه بالا نمیاد و چراغ لودینگ به آرامی چشمک میزنه و من تا مموری رو دنیارم و دوباره نگذارم درست نمیشه؟
دیشب فریمور 5.50gen a رو با آپدیت 5.50gen b نصب کردم.
به نظرتون مشکل از کجاست؟

mohammad_dj_kazin
21-08-2009, 11:55
سلام دوستان من یک مشکلی دارم،اینکه وقتی مورتال کمبت آنچیلد بازی میکنم بعد از چند دقیقه بازی وقتی سیو میکنه صفحه دیگه هیچ چیزی نمیاد و خاکستری میمونه و این چراغی که موقه ی لودینگ چشمک میزنه به تندی چشمک میزنه بعدش هم می نویسه که the umd could be read بعدش هم که دکمه ی home رو میزنم تا بیاد بیرون چراغ لودینگ به آرامی چشمک میزنه و نماد بیرون و فقط مینویسه please wait.... و من مجبورم که باطری رو در بیارم،وقتی هم که باطری رو دربیارم و بگذارم بازم همون طوری اصلا صفحه بالا نمیاد و چراغ لودینگ به آرامی چشمک میزنه و من تا مموری رو دنیارم و دوباره نگذارم درست نمیشه؟
دیشب فریمور 5.50gen a رو با آپدیت 5.50gen b نصب کردم.
به نظرتون مشکل از کجاست؟
بازی رو با یو ام دی بازی میکنی؟؟
یا روی مموری ریختی؟؟
اگه روی مموری ریختی فرمت بازی چیه؟؟
فقط توی این بازی این مشکل رو داری یا با بازی های دیگه مشکل نداری؟؟

choory
21-08-2009, 11:56
ایندفعه یه خبر خوب میدم

مثل اینکه خبری از محدودیت برای آخرین بازی ریلیز شده یعنی Dissidia: Final Fantasy USA نیست و رو فریمویر های 5.00m33 و 5.50gen تست شده

اما من خبر بد دارم. :41:

3 تا بازی

Ookamikakushi
Saikyou Toudai Shougi Deluxe
Konjiki no Corda 2 Forte Encore

که هرسه بازی ژاپنی هستند و در تاریخ 2009/08/20 عرضه شدند هر سه برای اجرا نیاز به فریمور 5.55 دارند.

درسته که این بازی ها با ژاپنی هست و با سلیقه ما جور نیست اما برای بازی های آینده خبر خوبی نیست.

M_F_GAMER
21-08-2009, 13:57
بازی رو با یو ام دی بازی میکنی؟؟
یا روی مموری ریختی؟؟
اگه روی مموری ریختی فرمت بازی چیه؟؟
فقط توی این بازی این مشکل رو داری یا با بازی های دیگه مشکل نداری؟؟
درست شد.
فرمت بازی سیزو بود که به ایزو تبدیل کردم درست شد!

اما من خبر بد دارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 تا بازی

Ookamikakushi

که هرسه بازی ژاپنی هستند و در تاریخ 2009/08/20 عرضه شدند هر سه برای اجرا نیاز به فریمور 5.55 دارند.

درسته که این بازی ها با ژاپنی هست و با سلیقه ما جور نیست اما برای بازی های آینده خبر خوبی نیست.
ببینم این فریمور 5.55 رو نمیشه هک کرد؟

choory
21-08-2009, 14:01
درست شد.

فعلا که کسی نتونسته.اما غیر ممکن نیست.با گذشت زمان همه چیز مشخص میشه.

generaltj
21-08-2009, 14:03
درست شد.

اگه میشد که این همه بدبختی نداشتیم:19:

gomnam23
21-08-2009, 14:14

3 تا بازی

Ookamikakushi

وای ............ کار خیلی داره خراب میشه . این سونی چرا اینطوری میکنه ؟ تو کشور های درست حسابی که همه بازی اصل میخرن ( حتی اگه کپیش باشه) تو کشورای داغون مثل ایران هم هیچکس بازی اصل نمی خره ( حتی اگه کپیش هم نباشه)

alireza fatemi
21-08-2009, 14:25

3 تا بازی

Ookamikakushi

قرار بود خبرای بد رو من بگم :31:

حالا چرا اینجوری گفتی نمیگی قلبوم ضعیفه سکته میکنیم :41:

ای خدا یکی این 5.55 رو هک کنه:19::19::19:

- - - - - - - - -
من یه سوال دارم
به نظر شما چرا umd نسبت به psp اینقدر گرونه ؟(قیمت5 6 تا umd میشه یه psp)

choory
21-08-2009, 14:49
قرار بود خبرای بد رو من بگم :31:

حالا چرا اینجوری گفتی نمیگی قلبوم ضعیفه سکته میکنیم :41:

ای خدا یکی این 5.55 رو هک کنه:19::19::19:

- - - - - - - - -
من یه سوال دارم

نه بابا سکته کردن نداره دیگه.بلاخره یک راه حلی پیدا میشه.

به دلیل اینکه 5-6 تا بازی ps3 هم میشه هم قیمت یک ps3 :31:

اما خارج از شوخی همه بازی های ارجینال همینطور هستند.قیمتش هاشون برای ما بالا هست.

mohammad_dj_kazin
21-08-2009, 14:59
بچه ها مگه قیمت یک یو ام دی بازی چنده؟؟
که ما ایرانیا بابت این کپی خور نشدن فریمور های جدید داریم سکته میزنیم:دی

ali_ranger22
21-08-2009, 14:59
فکر کنم اگه اوضاع خیط بشه و دیگه همه ی بازی ها نیاز به 55 داشته باشن دارک الکس دست به کار بشه
اینطور که معلومه الان کاری نمی کنه ! الافه :دي

alireza fatemi
21-08-2009, 15:09
بچه ها مگه قیمت یک یو ام دی بازی چنده؟؟
که ما ایرانیا بابت این کپی خور نشدن فریمور های جدید داریم سکته میزنیم:دی

خیلی گرون نیست:27:
6 ماه پیش تو دوبی پرسیدم از 100 درهم که میشه شروع میشد:31:

فکر کنم اگه اوضاع خیط بشه و دیگه همه ی بازی ها نیاز به 55 داشته باشن دارک الکس دست به کار بشه
اینطور که معلومه الان کاری نمی کنه ! الافه :دي

منتظر دارک الکس نباش
اگه دارک الکس می خواست کاری کنه برای همین مادربرد جدیدا می کرد

*QWERT*
21-08-2009, 15:44
بابا دیگه اینجوریام نیست!من شیراز tekken قیمت کردم 12 تومن.

alireza fatemi
21-08-2009, 15:47
بابا دیگه اینجوریام نیست!من شیراز tekken قیمت کردم 12 تومن.

احتمالا دست دوم بوده البته قدیمی هم هست

یه نگاهی به قیمتا بنداز تا حساب کار دستت بیاد

*QWERT*
21-08-2009, 15:50
حتما دست دوم بوده
نه بابا دست دوم چیه! پلاستیک دور پکش رو جلوم باز کرد.
این آمازون رو بیخیال تو ایران ارزونتره!!

ehsannirvana
21-08-2009, 16:09
منم tekken گرفتم 13 تومن,کلا" فروشنده ها منصف شدن و بلاخره از خرِ شیطون اومدن پایین و قیمت بازی های قدیمی رو کم کردن.

alireza fatemi
21-08-2009, 16:09
نه بابا دست دوم چیه! پلاستیک دور پکش رو جلوم باز کرد.
این آمازون رو بیخیال تو ایران ارزونتره!!

چون بازی قدیمی بوده ارزون شده قیمت GOW رو زده 7 دلار
ولی بازی های جدید بالای 35 دلار هستن

*QWERT*
21-08-2009, 16:30
آره قدیمی بودنم دلیل ارزونیش هست.
حالا ما منتظر هکر های عزیز هستیم تا ببینیم چی کار میکنن!
بچه ها این dissidia سبکش fighting هست؟
توی fainal fantasyهای قدیمی کدومش رو پیشنهاد میکنید؟؟

mehdi30nema
21-08-2009, 18:52
نسخه جدید locoroco با عنوان locoroco midnight carnival در تاریخ 1 نوامبر عرضه خواهد شد .

pooria_k2
21-08-2009, 19:00
با این خبر کلی حال کردم:8: حدود جند ماه دیگه ریلیز میشه؟

choory
21-08-2009, 19:04
نسخه جدید locoroco با عنوان locoroco midnight carnival در تاریخ 1 نوامبر عرضه خواهد شد .

مهدی جان بابت اطلاع رسانی ممنون.
واقعا امسال psp قوقا کرد.
عنوان های شاخی در راه هست.

با این خبر کلی حال کردم:8: حدود جند ماه دیگه ریلیز میشه؟

1 نوامبر میشه 10 آبان
یعنی حدود 2 ماه و 10 روز دیگه.

gomnam23
21-08-2009, 19:53
مهدی جان بابت اطلاع رسانی ممنون.
واقعا امسال psp قوقا کرد.
عنوان های شاخی در راه هست.

1 نوامبر میشه 10 آبان
یعنی حدود 2 ماه و 10 روز دیگه.

نکنه فریمور 5.5 بخواد؟؟؟؟؟؟

mohammad_dj_kazin
21-08-2009, 19:54
نکنه فریمور 5.5 بخواد؟؟؟؟؟؟
اگه بخواد زیاد هم نباید خوشحال بود

amirfour
21-08-2009, 22:10
سلام دوستان

چوری ( علی جان) سلام

یک سوال من می خوام psp بگیرم و شما پیش نهادتون 3000 بود ( دوست من بین 3000 و 2000 شک دارم حالا هرچی شما بگید)

حالا روش اصل بودن psp چطور تشخیص بدم و مموری هشت گیگ با چه مارکی بخرم

در ضمن هنگام خرید خوده فروشنده psp هک می کنه آیا موردی نداره و زمانی که هک کنه بعدا می تونم خودم هم هک کنم یعنی فروشنده با یه ورژنی هک نکنه که بعدا نشه کاری کرد

ممنون می شم توضیح بدی

choory
21-08-2009, 22:19
سلام دوستان

چوری ( علی جان) سلام

یک سوال من می خوام psp بگیرم و شما پیش نهادتون 3000 بود ( دوست من بین 3000 و 2000 شک دارم حالا هرچی شما بگید)

حالا روش اصل بودن psp چطور تشخیص بدم و مموری هشت گیگ با چه مارکی بخرم

در ضمن هنگام خرید خوده فروشنده psp هک می کنه آیا موردی نداره و زمانی که هک کنه بعدا می تونم خودم هم هک کنم یعنی فروشنده با یه ورژنی هک نکنه که بعدا نشه کاری کرد

ممنون می شم توضیح بدی

سلام

شما تاپیک زیر را مطالعه کن سپس خودت میتونی به راحتی بین این دو انتخاب کنی.

[مقایسه] psp3000 یا (psp2000(slim

خوشبختانه تا الان psp تقلبی وجود ندارد.
مموری هم از نمایندگی های اصلی سونی (sony center) با 5 سال گارانتی ایران رهجو تهیه کن.
وقتی مموری را خریدی بزار داخل دستگاه روی قسمت مموری برو کلید مثلث را بزن و گزینه information را انتخاب کن.اگر جلوی مجیک گیت نوشته بود ساپورت بعنی اصل هست.

خود فروشنده مجانی باید کپی خور کنه.(بیشتر فروشنده ها بعد از کپی خور کردن فایل ها را پاک میکنند-در این صورت میتونی از طریق آموزش ها فایل ها را برای استفاده های بعد داخل مموری بریزی)

شما بده به فروشنده واست کپی خور کنه بعد بگو ورژن دستگاه چی هست تا راهنماییت کنم به آخرین ورژن آپدیت کنی.چون بیشتر فروشنده ها برنامه های جدید (cfwe 3.60 و این chickHEN که با دفعه اول نصب میشود) را ندارند.
شما بخر بیار بیشتر راهنماییت میکنم.

j_gh1990
22-08-2009, 02:50
سلام
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککم کنید؟؟؟؟
من یه برنامه دان کردم وقتی از حالت zip خارج می کنم دو تا فایل بدست می اد
که اسم یکیش pm و دیگری %pm هست!
من این فایل رو به چه شکلی نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

choory
22-08-2009, 03:46
سلام
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککم کنید؟؟؟؟
من یه برنامه دان کردم وقتی از حالت zip خارج می کنم دو تا فایل بدست می اد
که اسم یکیش pm و دیگری %pm هست!
من این فایل رو به چه شکلی نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این برنامه روی دستگاه شما نصب نمیشنود.و مخصوص psp 1000 میباشد.

reza_majd
22-08-2009, 12:01
زchoory جان چند تا مشکل

من خودمو کشتم نتونستم اینو هک کنم:
ممکنه جزو psp هایی باشه که اصلا هک نمیشه؟

و هک بشه هم باید خاموش نشه و باتری در نیاد درسته؟
و اینکه ورژن بالاتر آپگرید بشه مثلا 5.50 باز هم نمیشه؟

و دانگرید چی راهی داره؟

فقط یه نکته ای رو اینجا بگم که بقیه هم استفاده کنند:

من بعد از کلنجار زیاد با دستگاه ها تونستم کپی خور کنم و مشکل از اینجا بود متن رو پایین میارم که بقیه هم استفاده کننید:

نکته ي اختصاصي PCNETWORK براي اولين بار در ايران که هيچ کس تا حالا بهش اشاره نکرده و دليل اصلي اجرا نشدن HEN روي همگي دستگاه هاست :

اگر HEN رو دستگاهتون اجرا نشد و همش با Freeze ها و خاموشي هاي متوالي دستگاه مواجه شديد ، به Date & Time Settings برويد و Time Zone را روي GMT+01:00 Brussels بگذاريد و HEN رو دوباره اجرا کنيد .

کدوم از اینها بهتره:
5.03m33
یا
5.03GEN

و همش بعد از یک بار خاموشی میپرن؟ یا نه؟

ممنون اگه راهنماییم کنی

!@#$%^&*()
22-08-2009, 12:37
مخصوص psp 1000 میباشد.
یعنی بعضی برنامه ها (همچنین بازی؟) فقط روی 1000 و بعضی روی 3000 و...کارمیکنند؟

choory
22-08-2009, 13:07
یعنی بعضی برنامه ها (همچنین بازی؟) فقط روی 1000 و بعضی روی 3000 و...کارمیکنند؟

خیر بازها روی تمام مدل ها کار میدهد.

فقط برنامه ها و بازی های دستساز بعضی ها فقط روی 1000 کار میدهد.(الیته برنامه های قدیمی)اکثر برنامه های جدید که ساخته میشوند بر روی همه مدل ها حجواب میدهند.

alyx
22-08-2009, 13:10
نکته ي اختصاصي PCNETWORK براي اولين بار در ايران که هيچ کس تا حالا بهش اشاره نکرده و دليل اصلي اجرا نشدن HEN روي همگي دستگاه هاست :

اگر HEN رو دستگاهتون اجرا نشد و همش با Freeze ها و خاموشي هاي متوالي دستگاه مواجه شديد ، به Date & Time Settings برويد و Time Zone را روي GMT+01:00 Brussels بگذاريد و HEN رو دوباره اجرا کنيد .
این نکته قبلا عنوان شده ولی حداقل برای من یکی فرقی نداشت....ولی بعضیا میگن تاثیر داره!

choory
22-08-2009, 13:22
زchoory جان چند تا مشکل

من خودمو کشتم نتونستم اینو هک کنم:
ممکنه جزو psp هایی باشه که اصلا هک نمیشه؟

و هک بشه هم باید خاموش نشه و باتری در نیاد درسته؟
و اینکه ورژن بالاتر آپگرید بشه مثلا 5.50 باز هم نمیشه؟

و دانگرید چی راهی داره؟

در صورتی که فریمور 5.03 به پایین باشه 100 درصد هک میشود.

به هیچ وجه این کار را نکن (آپدیت به 5.50) در صورتی که آپدیت کنی با این روش ها هک نمیشه و نیاز به خرید umd ارجینال یک بازی برای هک هستی(کلا اگر این کار را کنی خودت را توی دردسر انداختی)

فعلا برای دانگرید این ورژن ها هیچ راهی نیست.

فقط یه نکته ای رو اینجا بگم که بقیه هم استفاده کنند:

من بعد از کلنجار زیاد با دستگاه ها تونستم کپی خور کنم و مشکل از اینجا بود متن رو پایین میارم که بقیه هم استفاده کننید:

جدی هیچ کس به این نکته اشاره نکرده؟؟!!!!:18:
پس معلومه شما آموزش را درست نخواندی.
توی آموزش گفتم :

از مسیر زیر یک بار Restore Default Settings کنید.

Settings=>System Settings=>Restore Default Settings

بعد از Restore Default Settings دستگاه خاموش روشن میشود.ویک سری تنظیمات ساعت و تاریخ و... میخواهد تنظیمات را کنسل کنید.
یکی از این تنظیمات time zone هست.که برای اینکه 100 درصد جواب بگیرید تغیرش ندهید.(کلا تنظیمات را تغییر ندهید بهتره)

وقتی Restore Default Settings کنید به صورت خودکار Time Zone بر روی GMT+01:00 Brussels تنظیم میشود.

شرمنده من 3 تا پست پشت هم دادم هنوز 1 تا نشده مجبور به تایید هست پستام حالا یه سوال

کدوم از اینها بهتره:
5.03m33
یا
5.03GEN

و همش بعد از یک بار خاموشی میپرن؟ یا نه؟

ممنون اگه راهنماییم کنی

5.03MHU که وقتی برنامه cfwe 3.60 را نصب کنی ورژن دستگاه به این ورژن تغییر میکند.

ببین دوست عزیز این بار سوم هست که بهت تذکر میدم و خواهش میکنم تمام سوال ها راجب به کپی خور کردن psp را در تاپیک زیر بپرس.
[ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن PSP (پست های اول و سوم حتما خوانده شوند!)

در صورتی که تکرار بشود و در این تاپیک سوال های مربوط به کپی خور کردن را بپرسی مجبور میشم به تیم مدیریت اطلاع دهم تا به روش دیگری برخورد شود.

j_gh1990
22-08-2009, 13:41
سلام
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککککک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
من می تونم تم های ptf رو روی ورژن 5.03MHU نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

choory
22-08-2009, 13:52
سلام
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککککک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
من می تونم تم های ptf رو روی ورژن 5.03MHU نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.
بله شما میتوانی تم های ptf را بدون هیچ دردسری داخل دستگاهت اجرا کنی.

kamil_ps3
22-08-2009, 23:36
سلام. اقا چرا هی میگین ال سی دی 3000 مشکل داره ؟ چرا من هر چی دقت میکنم نمیتونم اون خطهای که شما میگین رو تو بازی ببینم؟ یا فقط تو بازی های خاصی مشکل داره ؟

wonderful
22-08-2009, 23:45
سلام. اقا چرا هی میگین ال سی دی 3000 مشکل داره ؟ چرا من هر چی دقت میکنم نمیتونم اون خطهای که شما میگین رو تو بازی ببینم؟ یا فقط تو بازی های خاصی مشکل داره ؟

چه مشکلی ؟ کی می گه:18:

kamil_ps3
22-08-2009, 23:51
تو خیلی از فرومها این رو میگن(حتی فروشنده ها ) به خاطر همین تو خریدش خیلی تردید کردم. ولی بلاخره دلمو زدم به در یا و یکی گر فتم. علی جان (choory ) میتونید در این مورد توضیح بدید تا ما هم بفهمیم؟

choory
22-08-2009, 23:55

سری اول این شکلی بود که مثل اینکه برطرف شد.
کسی هم که با مدل های دیگر کار نکرده باشه متوجه اون خط ها نمیشه.خیلی باید ریز بین بشه و با یک psp دیگه مقایسه کنه تا مشخص بشود.
در کل مشکلی خاصی نیست که اذیت کننده باشه و روی اعصاب راه برود.

pooria_k2
23-08-2009, 01:26
بی زحمت میشه آدرس چنتا جای خوب تو شیراز برای خرید بازی معرفی کنین.
ممنون

mohammad_dj_kazin
23-08-2009, 01:54
ممنون
توی پاساز ستاره ی فارس چند تا مغازه هستند.(خیابون عفیف آباد)
بازی های جدید رو هم دارند الان دقیق یادم نیست اسم مغازش چی بود

tophigh
23-08-2009, 10:02
دستگاه psp من زمانی که بازی اجرا میکنم جهتش یه جا گیر میکنخ و اینکه یه دفعه تو بازی دستگاه خاموش میشه جکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad_dj_kazin
23-08-2009, 16:57
دستگاه psp من زمانی که بازی اجرا میکنم جهتش یه جا گیر میکنخ و اینکه یه دفعه تو بازی دستگاه خاموش میشه جکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا وقتی یه مشکلی دارین توضیح کامل بدین
منظور از جهت چیه؟؟
همه ی بازی ها این مشکل رو دارین؟؟
یا فقط توی یک بازی؟
کامل بگین

4870x2
23-08-2009, 17:24
سلام!
دوستان الان یه psp می خواستم بگیرم دست دوم ولی تمیزه و به جیب من هم میادش:دی!
اسمش اینه!
psp fat 1004 دستگاه ورژن 5.00 M33-6 هستش
به نظر شما خوبه؟!
120 قیمت دارم!
اینو بخرم یا دائم کپی خور 2000 رو(البته اگه پولم برسه:دی)

mohammad_dj_kazin
23-08-2009, 17:44
سلام!
اسمش اینه!
به نظر شما خوبه؟!
120 قیمت دارم!
اگه واقعا تمیزه خوبه به نظر من بگیر

4870x2
23-08-2009, 17:53
راستی رم نداره:(
میشه قیمت رم هم بگین:دی!
در ضمن فرق cso با iso تو چیه؟!
بازی ریختن تو psp راحت هستش؟

choory
23-08-2009, 17:56
سلام!
اسمش اینه!
به نظر شما خوبه؟!
120 قیمت دارم!

سلام
شرمنده تو پرفایلم هم گفتی یادم رفت جواب بدم.

اگه تمیز باشه تقریبا خوبه.
اما اگر اشتباه نکنم لینک bc را بهم دادی بودی که اون دوستی که میخواست psp را بفروشه گفته بود روی بدنه ترک داره.درسته؟

اگر من جای شما بودم چیز های الکترونیکی (مخصوصا کنسول) را دست دوم نمیخریدم.
به نظر من شما یک psp slim کپی خور موقت بخر.قیمت هم 170-180 میتونی پیدا کنی.

راستی رم نداره:(
میشه قیمت رم هم بگین:دی!
در ضمن فرق cso با iso تو چیه؟!
بازی ریختن تو psp راحت هستش؟

رم اصلی 4 گیگ 27 تومن و این تقلبی ها 10-15 تومن
رم 8 گیگ اصلی 48 تومن و تقلبیش 15 تومن.

cso فشرده شده فرمت iso هست که حجم کمتری دارد.اما cso بعضی از بازی ها به دلیل اینکه فشرده شده امد بد اجرا میشوند و بازی فریم فریم میشود.

بله راحت هست.فقط کافی هست کابل usb را به دستگاه وصل کنی و بازی ها را داخل فولدر مربوطه مموری کپی پست کنی.

4870x2
23-08-2009, 18:00
اما اگر اشتباه نکنم لینک bc را بهم دادی بودی که اون دوستی که میخواست psp را بفروشه گفته بود روی بدنه ترک داره.درسته؟
اره همونه!
مگه قاب براش نیست؟!

اگر من جای شما بودم چیز های الکترونیکی (مخصوصا کنسول) را دست دوم نمیخریدم.

به نظر من شما یک psp slim کپی خور موقت بخر.قیمت هم 170-180 میتونی پیدا کنی.
یعنی هر روز هکش کنم؟!
(برای هک موقت ها باید کل کارایی که تو اموزش هک هستش رو باید دوباره بکنم(اگه اره که نمیارزه مثلا یه مسافرت رفتیم باید چه کنیم؟:دی)

سلام
شرمنده تو پرفایلم هم گفتی یادم رفت جواب بدم
اشکال نداره!
همین جا هم جواب بدین خیلی کمکم کردین!

choory
23-08-2009, 18:09
اره همونه!
مگه قاب براش نیست؟!

یعنی هر روز هکش کنم؟!
(برای هک موقت ها باید کل کارایی که تو اموزش هک هستش رو باید دوباره بکنم(اگه اره که نمیارزه مثلا یه مسافرت رفتیم باید چه کنیم؟:دی)

اشکال نداره!

قاب اصلی که بد گیر میاد.گیر هم بیاری حداقل باید 20-25 پول بدی.

هر روز نمیخواد هکش کنی که.
psp دوحالت خاموش کردن دارد.
یکی خاموش کلی یکی هم مثل hibernate کامپیوتر.(دستگاه خاموش میشود اما تنظیمات و کپی خور از بین نمیرود)
شما در صورتی که خاموش کلی کنی از حالت کپی خور در میاد یا باطری را در بیاری

به فرض اینکه از حالت کپی خور هم در بیاد شما فقط کافی هست chikHEN را از داخل عکس ها لود کنید سپس برنامه cfwe را از قسمت بازی ها اجرا کنید تا کپی خور شود.(کلا بیش از 1 دقیقه وقت نمیگیره)

کل کار هایی که داخل آموزش هست فقط دفعه اول برای کپی کردن فایل های مورد نیاز داخل مموری هست.
دفعات بعد که خواستید کپی خور کنید در صورتی که فایل ها را از روی مموری پاک نکنید بدون نیاز به کامپیوتر میتوانید دستگاه را کپی خور کنید (برنامه ها هم فقط حدود 3-4 مگ فضای مموری را اشغال میکند)

الان خیلی از دوستان این تاپیک و 1000 نفر دیگه توی دنیا از همین روش استفاده میکنند و مشکلی ندارند.

mohammad_dj_kazin
23-08-2009, 18:09
اره همونه!
مگه قاب براش نیست؟!

یعنی هر روز هکش کنم؟!

اشکال نداره!
فکر نمیکنم قاب داشته باشه
اون کاری هم که شما اسمش رو گذاشتی هک:31: حد اکثر توی 1 دقیقه میشه انجامش داد به کامپیوتر هم نیازی ندارین فقط یک بار فایل های مورد نیاز رو کپی کن توی پی اس پی اون وقت هر جا باشی میتونی سریع کپی خورش کنی
در ضمن فقط وقتی هک از بین میره که شما دستگاه رو به طور کامل خاموش کنی یا باتری رو در بیاری
میتونی دستگاه رو توی حالت استند بای بزاری

4870x2
23-08-2009, 18:12
ایول به psp امید وار شدم:دی
یه چیزی حالا!
قیمت نوش چنده؟!
میشه یه مدل بگی که ارزون باشه و بیارزه!(اسم رو درست بگین من هیچ چیزی از psp نیدونم:27:)
ممنون

choory
23-08-2009, 18:15
ایول به psp امید وار شدم:دی
یه چیزی حالا!
قیمت نوش چنده؟!
میشه یه مدل بگی که ارزون باشه و بیارزه!(اسم رو درست بگین من هیچ چیزی از psp نیدونم:27:)
ممنون

قیمت نو مدل 2000 حدود 170-180 (تهران بگردی پیدا میکنی.اما معمولا فروشنده ها 190 میدهند)
مدل 3000 هم 200 تومن.

4870x2
23-08-2009, 18:19
قیمت نو مدل 2000 حدود 170-180 (تهران بگردی پیدا میکنی.اما معمولا فروشنده ها 190 میدهند)
مدل 3000 هم 200 تومن.
تهران؟!
کجاست این شهر:دی
من که بهش دسترسی ندارم!
حالا میبینم تو دهاتمون(:21:)از اینا دارن یا نه!
ممنون از همگی!
در ضمن می گم 2000 با 3000 فرقه زیادی که نداره؟!
همون 2000 تایید میشه دیگه!

choory
23-08-2009, 18:23
تهران؟!
کجاست این شهر:دی
من که بهش دسترسی ندارم!
حالا میبینم تو دهاتمون(:21:)از اینا دارن یا نه!
ممنون از همگی!
در ضمن می گم 2000 با 3000 فرقه زیادی که نداره؟!
همون 2000 تایید میشه دیگه!

قیمت توی شهرستان ها 20-30 تومن بیشتر هست.
شما میتونی از فروشگاه فتحی بخری و برات با تیپاکس بفرسته
الان مدل 2000 را میدهد 190
و مدل 3000 با بازی ارجینال تیکن 210 تومن

شما تاپیک زیر را مطالعه کن به تفاوت ها و شباهت های مدل 2000 و 3000 اشاره شده.

[مقایسه] psp3000 یا (psp2000(slim

اما در کل چون قیمت ها تفاوت چندانی ندارند من بهت 3000 را پیشنهاد میکنم.

!@#$%^&*()
23-08-2009, 18:54
فروشگاه فتحی سایته دیگه؟
اگه میتونی آدرسش رو برای منم پ.خ کن....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

!@#$%^&*()
23-08-2009, 19:20
اگه از اونجا خرید کنیم و خراب باشه یا... چیکا کنیم؟:20:
---------------
ورژن psp مهمه؟اگه psp ورژن خیلی قدیمی بود اشکال نداره؟اگه خیلی جدید بود چی؟(مشکل کپیخور شدن+اجرای برنامه و بازی)

ممنون.:31:

wonderful
23-08-2009, 20:15
اگه از اونجا خرید کنیم و خراب باشه یا... چیکا کنیم؟:20:

---------------
ورژن psp مهمه؟اگه psp ورژن خیلی قدیمی بود اشکال نداره؟اگه خیلی جدید بود چی؟(مشکل کپیخور شدن)

ممنون.:31:

شمره تلفنش تو بازی سنتر هست زنگ بزن بپرس

دقت کن ورژنش از5.03 بالاتر نباشه

*QWERT*
23-08-2009, 20:30
برو خیابون داریوش پاساژ مهدی(اول داریوش از طرف 4راه مشیر) یه dvd برات میزنن هر چی خواستی 1000 چوق.
ستاره فارس نرو.میشینن بهت.

alyx
23-08-2009, 20:45
وا....ی خدا!
دوباره پی اس پیم هک ناپذیر شد!!!! دیگه با این عکسهای رنگی هم جواب نمیده!اومدیم مثلا قرآن نصب کنیم....نصب شد ولی دیر فهمیدم که به لوا پلیر نیاز داره!!!
بعد از اینکه پخش MP3 سوره ها رو زدم هنگ کرد و خاموش شد...حالا دیگه هک نمیشه!!! با اینکه خیلی راحت دفعه اول هک میشد!

mohammad_dj_kazin
23-08-2009, 20:47
وا....ی خدا!
دوباره پی اس پیم هک ناپذیر شد!!!! دیگه با این عکسهای رنگی هم جواب نمیده!اومدیم مثلا قرآن نصب کنیم....نصب شد ولی دیر فهمیدم که به لوا پلیر نیاز داره!!!
بعد از اینکه پخش MP3 سوره ها رو زدم هنگ کرد و خاموش شد...حالا دیگه هک نمیشه!!! با اینکه خیلی راحت دفعه اول هک میشد!
یعنی الان بازی بالا نمیاد؟؟
باتری رو در بیار دو باره بزار ببین بازم نمیشه

*QWERT*
23-08-2009, 21:14
حالا دیگه هک نمیشه!!! با اینکه خیلی راحت دفعه اول هک میشد!
مموری رو فرمت کردی؟
اگه نه اگه سیوی داری بردار بعد مموری رو فرمت کن درست میشه.

wonderful
23-08-2009, 21:24
وا....ی خدا!

اینکارو بکن حتمآ کپی خور میشه
1-restore default setting بکن هیچ چیزو تغییر نده
2-رنگ تم رو رویby month بگذار
3-برو روی پوشه ی chichenولی داخل نشو
4-مموری رو دربیار
5-سریع وبلا فاصله مموری رو بنداز سر جاش
6-بعد از اینکه مموری استیک اماده شد سریع برو پوشه یchichen و برو روی عکس سبز یازرد
راستی این رو من از روی تجربه بدست اوردم ولی اطمینان داشته باش جواب می ده

*QWERT*
23-08-2009, 21:40
3-برو روی پوشه ی chichenولی داخل نشو
4-مموری رو دربیار
5-سریع وبلا فاصله مموری رو بنداز سر جاش
6-بعد از اینکه مموری استیک اماده شد سریع برو پوشه یchichen و برو روی عکس سبز یازرد
بابا این چه کاریه دیگه!!
همون مموری رو فرمت کنه بار اول کپی خور میشه.

البته اینا جاش توی تاپیک خودش هست.

kamil_ps3
23-08-2009, 21:43
اقا این psp 3000 که از فتحی گرفتم ورژن 5 .51 هست . کپی خور کردنش چه جوریاست ؟ خیلی دنگ و فنگ داره؟ کمک..

wonderful
23-08-2009, 22:02
بابا این چه کاریه دیگه!!
همون مموری رو فرمت کنه بار اول کپی خور میشه.

البته اینا جاش توی تاپیک خودش هست.

بله ولی اینجوری توی دردسر می افته

wonderful
23-08-2009, 22:03
اقا این psp 3000 که از فتحی گرفتم ورژن 5 .51 هست . کپی خور کردنش چه جوریاست ؟ خیلی دنگ و فنگ داره؟ کمک..

منظورت 5.51 بود دیگه اگه 5.51 باشه متاسفانه نمیشه ولی صبر کن اقا علی نظر بده

kamil_ps3
23-08-2009, 22:19
5.51 فکر کنم؟ اگه بخوام خودم کپی خور کنم چه جوریاست؟

kamil_ps3
23-08-2009, 22:21
منظورت 5.51 بود دیگه اگه 5.51 باشه متاسفانه نمیشه ولی صبر کن اقا علی نظر بده

اگه نمیشه پس چه جوری خودشون کپی خور کردن؟:18:
اقا علی منتظریم ها . . . . .

choory
23-08-2009, 22:26

اگه نمیشه پس چه جوری خودشون کپی خور کردن؟:18:
اقا علی منتظریم ها . . . . .

کپی خور کردنش با بقیه دستگاه ها فرقی ندارد.
دستگاهی که فتحی میفروشه در حقیقت فریمور همان 5.03MHU هست که از داخل برنامه cfwe تنظیمات chang version را روی 5.51 تنظیم کرده برای همین دستگاه فریمور را 5.51MHU نشان میدهد.

آموزش کپی خور کردن هم آموزش زیر هست.

kamil_ps3
24-08-2009, 00:58
یعنی وقتی دستگاه رو خاموش کردم به 5.03 تغیر پیدا میکنه؟

ShayaN3K
24-08-2009, 01:05
یعنی وقتی دستگاه رو خاموش کردم به 5.03 تغیر پیدا میکنه؟

بله. وقتی دستگاه خاموش بشه به 5.03 برمیگرده و باید دوباره کپی خورش کنی.

alireza fatemi
24-08-2009, 01:26
دستگاهی که فتحی میفروشه در حقیقت فریمور همان 5.03MHU هست که از داخل برنامه cfwe تنظیمات chang version را روی 5.51 تنظیم کرده برای همین دستگاه فریمور را 5.51MHU نشان میدهد.

قیمت رو با این کارش گرون که نمی کنه؟!

metaler-soad
24-08-2009, 01:31
بچه ها این psp که من دارم یه مدل عجیب غریبیه
بعضی موقع ها
وقتی روشنش میکنم.....صفحه نشون نمیده....صفحه سیاهه.....ولی همه دکمه ها کار میکنه
مشکلش چیه؟

!@#$%^&*()
24-08-2009, 07:49
دقت کن ورژنش از5.03 بالاتر نباشه
اگه ورژن دستگاه از 5.03 بالاتر باشه .باید چیکار کرد؟(راهی هست؟)

domdomdom1368
24-08-2009, 11:57
سلام خسته نباشین همگی.یه مشکل برام پیش اومده psp300من زود کپی خورش از بین میره یعنی وسط بازی یهو هنگ می کنه منم مجبور میشم کلا خاموش کنم یا باتریشو در بیارم بعد دوباره کپی خورش کنم.حالا امروزم از خود دستگاه formatکردم همه چیو خواستم بازم کپی خور کنم نشد!اینبار از computerدرایو pspرو format کردم دیگه همه چی از دست رفت folderها دیگه رفتن ...بی زحمت لطف کنین کمکم کنین.مرسی ومنتظرم

domdomdom1368
24-08-2009, 11:59
سلام خسته نباشین همگی.یه مشکل برام پیش اومده psp300من زود کپی خورش از بین میره یعنی وسط بازی یهو هنگ می کنه منم مجبور میشم کلا خاموش کنم یا باتریشو در بیارم بعد دوباره کپی خورش کنم.حالا امروزم از خود دستگاه formatکردم همه چیو خواستم بازم کپی خور کنم نشد!اینبار از computerدرایو pspرو format کردم دیگه همه چی از دست رفت folderها دیگه رفتن ...بی زحمت لطف کنین کمکم کنین.مرسی ومنتظرم

domdomdom1368
24-08-2009, 12:00
تو رو خدا کمکم کنین...................................

wonderful
24-08-2009, 12:04
اگه ورژن دستگاه از 5.03 بالاتر باشه .باید چیکار کرد؟(راهی هست؟)

اگه ورژن اصلی دستگاه بالاتر باشه فعلآکاری نمیشه کرد ولی اگه از فتحی بخری نگران این چیزا نباش چون خودش کپی خور می کنه (من خودم از اونجا نگرفتم ولی بقیه ی بچه ها اینجوری میگن:20:) حالا میخوای خودت زنگ بزن دقیق همه چیزو بپرس

domdomdom1368
24-08-2009, 12:12
خواهشا یکی هم به من کمک کنه

ShayaN3K
24-08-2009, 12:16
خواهشا یکی هم به من کمک کنه

یعنی دیگه فولدرها روی دستگاه نیستن.

با خود PSP یه بار دیگه فرمت کن فولدرها بر میگرده.

اگه هنوز فولدرها نبودن دستور X:\PSP رو بزن باید فولدر PSP رو روی مموریت باز کنه

choory
24-08-2009, 12:21

شما مموری را یک بار دیگه از psp فرمت کن درست میشه.

برای کپی خور کردن هم از آموزش زیر استفاده کن.

لطفا پشت سر هم پست نده.
وقتی یک پستی را میدهی حداقل 72 ساعت صبر کن اگر کسی جواب نداد میتونی دوباره سوال کنی.
اینجا که پشتیبانی آنلاین نیست که تا سوال پرسیدی بچه ها جواب دهدند.

wonderful
24-08-2009, 12:21
اقاصبرکن اگه همون پست اولی روهم می زدی کافی بود چرا انقدر شلوغ میکنی:13:
به اینجا سر بزن(تاپیک مخصوص کپی خورکردن )psp

یه بار دیگه ازروی psp فرمت کنی فولدرها برمیگردن

xox-troy
24-08-2009, 16:24
سلام. یه سوال داشتم. من یه بار psp رو روشن کردم یه صفحه اومد که نوشته بود psp recovery
تو اون صفحه یه سری امکانات مثل تغییر سرعت cpu بود.
می خواستم ببینم چجوری می تونم دوباره اون صفحه رو بیارم و اون صفحه ماله چیه؟

M_F_GAMER
24-08-2009, 17:08
سلام دوستان.
من چند وقت پیش فریمور 5.50 رو نصب کردم.قبلش چند تا تم داشتم که روی فریمور 5.00 اجرا میکردم.
حالا اگه اون تم ها رو اجرا کنم مشکلی پیش میاد؟!