PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

choory
22-03-2009, 14:09
خب به هر حال قصد داری تو خونه آهنگ گوش کنی دیگه ؟ چون بیرون که نمی تونی ببری ! خب توی خونه کامپیوتر هست که !!
به نظر من به جای خرید این پول بده یه هدفون خیلی خوب بگیر که تو بازی هم به دردت می خوره مثلا وقتی نصفه شب خوابت نمی گیره می خوای تو رخت خواب بازی کنی !! :دي

نظر من هم همین هست.فقط به درد خونه میخوره که به قول علی آقا خونه pc هست که اگه هم نخواستی pc روشن باشه کافیه کابل اسپیکر کامپیوتر را در بیاری بزنی به psp تا آهنگ از اسپیکر پخش بشه.
در ضمن اون دستگاه ها قدرت و شفافیت صدای خوبی ندارند.
شما 50-60 تومن را خرج خرید یک هدفون حرفه ای کن که هم بتونی در psp موبایل و ... استفاده کنی.

احمدصالح پور
22-03-2009, 14:15
دوستان سلام پی اس پی یکی از دوستام(((( جویستیک و دکمهlال(خراب شده حدودا" چند خرج بر میداره تعمیرش و کجا مطمئن ترین جا برای تعمیر هستش ؟؟خود نمایندگی سونی با دریافت هزینه تعمیر میکنه ؟؟؟؟؟؟البته دکمهl((ال))که اصلا" گمش کرده اصلا"موجود هست این دکمه؟

morteza.m2n
22-03-2009, 17:07
سلام به همه ی دوستان گل

من همیشه عادتمه یکی دو ماه یه با ر میام و لیست بازیهای جدیدو میپرسم:d

تو این یکی دو ماه بازی جدیدی چی اومده؟

mehdi30nema
22-03-2009, 17:54
سلام به همه ی دوستان گل

من همیشه عادتمه یکی دو ماه یه با ر میام و لیست بازیهای جدیدو میپرسم:d

تو این یکی دو ماه بازی جدیدی چی اومده؟

بازی خوب خیلی زیاد اومده :
resistance retribution
patapon 2
prinny can i realy be a hero
phantasy star portable
,...
tenchu shadow assassins هم پس فردا میاد .

احمدصالح پور
22-03-2009, 18:20
دوستان سلام پی اس پی یکی از دوستام(((( جویستیک و دکمهlال(خراب شده حدودا" چند خرج بر میداره تعمیرش و کجا مطمئن ترین جا برای تعمیر هستش ؟؟خود نمایندگی سونی با دریافت هزینه تعمیر میکنه ؟؟؟؟؟؟البته دکمهl((ال))که اصلا" گمش کرده اصلا"موجود هست این دکمه؟

یعنی یه نفر هم نمیتونه در این مورد مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟حداقل بگین وسایل یدکی پی اس پی پیدا میشه یا نه ؟؟؟؟

Big-Boss
22-03-2009, 19:43

تمام وسایل یدکی برای تمام کنسولها موجوده و پیدا میشه
اگه به فروشگاههای فروش کنسول سر بزنید میتونید پیدا کنید قیمتهاش یکم متفاوته همونجا هم خودشون برات نصب میکنن

dark face
23-03-2009, 12:16
سلام از یکی که تو این کارا استاده می خواستم بپرسم فرق بین رم PSP با رم معمولی چیه ؟
یا کلا رم مخصوص psp هست؟
قیمت 4 گیگش چنده ؟
توضی کامل بدین خیلی خیلی ممنون میشم:40::31:

morteza.m2n
23-03-2009, 22:34
بازی خوب خیلی زیاد اومده :
Resistance retribution
patapon 2
prinny can i realy be a hero
phantasy star portable
,...
Tenchu shadow assassins هم پس فردا میاد .

یه بازی ترسناک بود که خیلی دربارش بحث کردیم(اسمش یادم نیست) اون رلیز نشده هنوز؟

ninja3000sh
23-03-2009, 23:21
دوست عزسز ممنون که اطلاعاتتو دادی شما با گارانتی ایران رهجو خریدی؟ یا اینکه مموریت fake هست (تقلبی) ممنون میشم اگه اطلاعاتتو به من بدی:40::19:
دوست عزیز راستش رو بخواهی من با گارانتی ایران رهجو نخریده ام ولی میدونم اصلیش رو خریده ام.من همیشه این جور وسایل رو از مجتمع پایتخت میگیرم.درسته که وسایل تو مجتمع پایتخت گرونتر از توپخونه در میاد ولی مطمئن میشی که جنس اک بهت میدن.در پایین هم عکسی از مموری کارتم گذاشته ام که میتونی ببینی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک سوال شاید عجیب باشه ولی چون هنوز نخریدم این ابهام ها برام هست
الان psp با مموری 16 گیگ بخری قیمت xbox 360 در میاد شما بودین کدومو میخریدین و تنوع بازی برای کدوم بیشتره کمک کنید ممنون میشم
کلا psp یک کنسول قابل حمل هست که تو مسافرت و جاهایی که نمیتونی از کنسولهای بزرگی مثل ps3 و xbox360 و یا Wii استفاده کنی خیلی بدردمیخوره.شما اگه زیاد خونه نیستی و بیشتر کارت بیرونه میتونی psp بگیری من خودم با اینکه هم psp دارم و هم ps3 ولی از psp بیشتر کار میکشم.با اینکه ps3 یه چیز دیگست ولی خوب وقت نمیکنم زیاد با ps3 بازی کنم.پس psp برای کار کشیدن و بازی کردن میتونه بهترین گزینه باشه.
موفق باشید.

red_joker
24-03-2009, 09:57
سلام. ساله نو همتون مبارک باشه.
من به تازگی یه psp خریدم ولی از اونجای که ایران تهیه نکردم اطلاعات کافی در باره اون ندارم اطلاعاتم فقط در حد نصب و اجرای بازیه.
حالا مشکل اینه که از کله بازی های که با این خریدم ( 20 dvd که هر کدوم 4 تا بازی توش بود ) فقط 2 تا از بازی هاش کار میکنه. یکی پرنس 3 و او یکی هم یه بازی مسخره که اسمش یادم نیست. وقتی هم بازیهایه دیگرو اجرا میکنم یه پیغام به این شکل میده :

. the game could not be started
(80020148)

حالا از بزرگترای فروم کمک میخوام که راهنمایم کنن که باید چیکار کنم تا درست بشه.
در زمن ورژن نرم افزار روش هم از تویه خودش در آوردم که اینه :

3.90m33-3

راستی من نمیدونم این اسلیمه یا نیست یا اصلا چی هست می بخشیدالبته.

mehdi30nema
24-03-2009, 10:40
یه بازی ترسناک بود که خیلی دربارش بحث کردیم(اسمش یادم نیست) اون رلیز نشده هنوز؟

والا یادم نمیاد دقیقا کدوم رو میگی ولی اگه منظورت undead knights بوده که هنوز نیومده . در ضمن این بازی فعلا برای ژاپن تاریخ خورده و تاریخه انگلیسیش معلوم نیست .

tekken god
24-03-2009, 13:31
من به تازگی یه psp خریدم ولی از اونجای که ایران تهیه نکردم اطلاعات کافی در باره اون ندارم اطلاعاتم فقط در حد نصب و اجرای بازیه.
حالا مشکل اینه که از کله بازی های که با این خریدم ( 20 dvd که هر کدوم 4 تا بازی توش بود ) فقط 2 تا از بازی هاش کار میکنه. یکی پرنس 3 و او یکی هم یه بازی مسخره که اسمش یادم نیست. وقتی هم بازیهایه دیگرو اجرا میکنم یه پیغام به این شکل میده :

(80020148)

3.90m33-3

سلام
میشه بفرمایید فرمت بازی ها چیه ؟
یعنی cso هست یا iso یا چیز دیگه ؟
در ضمن برای اینکه بفهمید پی اس پیتون اسلیمه یا فت باید به چاقی و لاغری اون توجّه کنید .
psp من عرضش 2 سانتیمتره یعنی اسلیمه .
ولی فت ندارم که بدونم اندازش چقدره ولی اگه از 2 سانتی متر بیشتر بود یعنی فته .
یا حق .

Hunter lord
24-03-2009, 13:40
آخرین قیمت PSP-slim رو می خوام ؟

dark face
24-03-2009, 14:39
آقا کسی جوابه منو نداد لطفا یکی جواب بده :42:
فرق بین رم PSP با رم معمولی چیه ؟
یا کلا رم مخصوص psp هست؟
قیمت 4 گیگش چنده ؟
توضی کامل بدین خیلی خیلی ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Big-Boss
24-03-2009, 14:52

(80020148)

3.90m33-3

جالبه با اینکه از ایران نخریدید اما دستگاهتون کرک شده :
3.90m33-3
البته فرم ویر دستگاه شما خیلی قدیمی که خودتون میتونید به راحتی آپدیت کنید در این تاپیک تمام توضیحات داده شده:
psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخرین قیمت PSP-slim رو می خوام ؟
با توجه به اینکه psp های 3000 , 2000 (اسلیم) جدید تا حالا کپی نشدند قیمت بستگی به خیلی موارد داره کرک نشده از 180 کرک شده (کم یاب) 300 (یکم بالا پایین)

Hunter lord
25-03-2009, 11:12
این هم فروش کنسول ها و بازی هاشون ( جالبه 3 بازی PSP مقام دارند و فروش PSP اول است . )

Week of March 9-15, 2009
Software:
1) Musou Orochi Z (PS3) - 112,000
2) Resident Evil 5 (PS3) - 61,500
3) Rittai Picross (DS) - 38,000
4) Mario & Luigi RPG 3 (DS) - 37,900
5) Dynasty Warriors: Strikeforce (PSP) - 33,300
6) New Play Control! Pikmin 2 (WII) - 28,700
7) Yakuza 3 (PS3) - 23,800
8) 7th Dragon (DS) - 22,300
9) Monster Hunter Freedom Unite (PSP) - 16,200
10) Resistance: Retribution (PSP) - 15,600

Hardware:
PSP 43,463
PS3 28,014
DSi 27,564
Wii 17,941
DS Lite 11,571
Xbox 360 8,378
PS2 4,844

Hunter lord
25-03-2009, 15:52
من یه فکری برای هک کردن PSP دارم :

اگه دقت کرده باشید UMD رو از توی PSP توی عکسی که UMD است اجرا می کنن .

حالا اگه بازی رو کاری کنیم که از همون قسمت اجرا بشه دستگاه باید قبول می کنه .

حالا این عملی می شه ؟ ( علی خودت بگی بهتره ) ( هر دوتا علی ) ( aliranger یا choory )

و چه جوری می شه به dark alex گفت ؟؟؟ راهنمایی کنید ؟:46:

لطفا قیمت دقیق PSP توی پاساژ لباف رو بگید ؟

mehdi30nema
25-03-2009, 16:02
لطفا قیمت دقیق psp توی پاساژ لباف رو بگید ؟

280 هزار تومان

choory
25-03-2009, 16:06
من یه فکری برای هک کردن PSP دارم :

اگه دقت کرده باشید UMD رو از توی PSP توی عکسی که UMD است اجرا می کنن .

حالا اگه بازی رو کاری کنیم که از همون قسمت اجرا بشه دستگاه باید قبول می کنه .

حالا این عملی می شه ؟ ( علی خودت بگی بهتره ) ( هر دوتا علی ) ( aliranger یا choory )

و چه جوری می شه به dark alex گفت ؟؟؟ راهنمایی کنید ؟:46:

لطفا قیمت دقیق PSP توی پاساژ لباف رو بگید ؟

سلام.
منظورت را درست متوجه نمیشم.
اکه منظورت این هست که برای اجرا بازی های umd از داخل psp به آیکون umd رفته و بازی اجرا میشه باید بگم که اون فقط ایکون یو ام دی درایو هست.و وقتی که umd داخل دستگاه باشه نشان داده میشود.

هک کردن یک کنسول به این راحتی ها نیست.

ali_ranger22
25-03-2009, 16:12
آقا کسی جوابه منو نداد لطفا یکی جواب بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرق بین رم PSP با رم معمولی چیه ؟
یا کلا رم مخصوص psp هست؟
قیمت 4 گیگش چنده ؟
توضی کامل بدین خیلی خیلی ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PSP از رم های memory stick pro duo استفاده میکنه
4 گیگ هم قیمتی ندارم ولی اصلش فک کنم نزدیک 35 باشه

Farnaz_naz
25-03-2009, 16:48
نظر من هم همین هست.فقط به درد خونه میخوره که به قول علی آقا خونه pc هست که اگه هم نخواستی pc روشن باشه کافیه کابل اسپیکر کامپیوتر را در بیاری بزنی به psp تا آهنگ از اسپیکر پخش بشه.
در ضمن اون دستگاه ها قدرت و شفافیت صدای خوبی ندارند.
شما 50-60 تومن را خرج خرید یک هدفون حرفه ای کن که هم بتونی در psp موبایل و ... استفاده کنی.

یعنی بازم کیفیت صداش خوب نمی شه ؟چه بد ! باشه ممنونم از راهنماییتون

ali_ranger22
25-03-2009, 18:59
راستی بچه ها این Prinny چقدر سخته ! من تو حالت سخت بازی رو شروع کردم با یه ضربه میمیریم ... خیلی سخته حتی یه اشتباه هم نباید کرد !!

mehdi30nema
25-03-2009, 21:06
راستی بچه ها این Prinny چقدر سخته ! من تو حالت سخت بازی رو شروع کردم با یه ضربه میمیریم ... خیلی سخته حتی یه اشتباه هم نباید کرد !!

منم اصلا فکر نمیکردم این طوری باشه ولی فوق العاده سخته مخصوصا مبارزه با غول آخرها .

راستی کسی این resistance رو تموم کرده ؟ من الان مرحله بعد از paris هستم

hamid_hitman47
25-03-2009, 21:23
آخ گفتین این Prinny خیلی سخته.تو این چند سال اخیر یکی از سخت ترین بازی هاست که دارم بازی می کنم...من الان همون اوایلشم..مبارزه با اون دوقلو ها...کلا بازی سختیه..بیشتر سایت ها هم از سخت بودن این بازی یخورده شاکی بودن.
.
.
.
شما ها تا کجا جلو رفتین تو این بازی ؟

tekken god
25-03-2009, 21:30
سلام
میشه بفرمایید فرمت بازی ها چیه ؟
یعنی cso هست یا iso یا چیز دیگه ؟
در ضمن برای اینکه بفهمید پی اس پیتون اسلیمه یا فت باید به چاقی و لاغری اون توجّه کنید .
psp من عرضش 2 سانتیمتره یعنی اسلیمه .
ولی فت ندارم که بدونم اندازش چقدره ولی اگه از 2 سانتی متر بیشتر بود یعنی فته .
یا حق .
سلام
مثل اینکه کسی حواسش نبود .
در کل ببخشید از راهنمایی اشتباهم .
من خیلی وقتی چون psp slim ندیده بودم فکر می کردم پی اس پیم اسلیمه ولی چند وقت پیش اسلیم دیدم و فهمیدم چجوریه .
از اونجایی که خریدم بهم گفته بود اسلیمه و با قیمت اسلیم بهم فروخت و منم چون اطّلاعات نداشتم خریدم .
خیلی وقتی فکر می کردم اسلیمه ولی بعداً فهمیدم پی اس پیم فته و یارو گولم زده ....
با این حال بازم اشتباهی می گم اسلیمه چون دیگه عادت کردم .
بازم عذر می خوام .

در این مورد هم من خودم همین امروز توپخونه بودم دنبال رم 16 گیگ بودم که همه می گفتن مطمئنّی 16 به پی اس پی می خوره ؟ منم گفتم آره . بعد اونا گفتن نداریم . یکی گفت اگه بخوای میارم منم گفتم نمی خوام می خوام زود برم . 8 گیگ 35 تومن بود منم دو تا خریدم . فقط دیگه رمی با Magic Gate پیدا نکردم دیگه ولش کردم .
ولی 4 گیگ باید حدود 15-10 تومن باشه البتّه اگه از جاهای ارزون بخرید .
خدانگهدار

mahdi_nr
25-03-2009, 22:57
سلام به برو بچ گل ... راستش من 1ماه پیش یه psp slim خریدم ، یه رم 4gig fake هم از پسرخالم 2در کردم ... چند وقته که وقتی بازی میکنم psp یهو وسط بازی رم گم میکنه و به جون کندن میفته ... با یکم فشار دادن درگاه رم 2زاریش جا میفته و به کارش ادامه میده ... اولش خیلی مهم نبود ولی الان داره نگرانم میکنه :13:

بنظرتون مشکل از رم یا psp ؟ اگه از psp هستش باید چیکار کنم ؟

mehdi30nema
26-03-2009, 08:34
آخ گفتین این prinny خیلی سخته.تو این چند سال اخیر یکی از سخت ترین بازی هاست که دارم بازی می کنم...من الان همون اوایلشم..مبارزه با اون دوقلو ها...کلا بازی سختیه..بیشتر سایت ها هم از سخت بودن این بازی یخورده شاکی بودن.
.
.
.
شما ها تا کجا جلو رفتین تو این بازی ؟

منم همون اوایلش گیر کردم دیگه ادامه ندادم پاکش کردم

Hunter lord
26-03-2009, 10:04
سلام به برو بچ گل ... راستش من 1ماه پیش یه psp slim خریدم ، یه رم 4gig fake هم از پسرخالم 2در کردم ... چند وقته که وقتی بازی میکنم psp یهو وسط بازی رم گم میکنه و به جون کندن میفته ... با یکم فشار دادن درگاه رم 2زاریش جا میفته و به کارش ادامه میده ... اولش خیلی مهم نبود ولی الان داره نگرانم میکنه :13:

بنظرتون مشکل از رم یا psp ؟ اگه از psp هستش باید چیکار کنم ؟

مشکل رم ( 90 درصد ) ولی فرمت بازی هم مهمه ( iso یا cso )

Hunter lord
26-03-2009, 10:21
بچه ها باید از نمایشگاه GDC خبر داشته باشن . بازی هاش خیلی جالب بود . ( GOD OF WAR تایید شد .) ( دو تا بازی از Metal gear solid ) که یکیش قرار بود 2 سال پیش بیاد ولی 2009 می یاد . در ضمن نینجا گایدن این بار برای PS3 می یاد و ممکنه یه نسخه برای psp ساخته شه .

لیست بازی ها :

God of War: Chains of Olympus2
patapon
Monster Hunter Freedom Unite
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Metal Gear Solid: Portable Ops Plus
Duke Nukem Trilogy: Critical Mass
Assassin's Creed
Tom Clancy's EndWar
Metal Gear Solid: Digital Graphic Novel 2: Sons of Liberty
echochrome
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

ali_ranger22
26-03-2009, 12:58
منم همون اوایلش گیر کردم دیگه ادامه ندادم پاکش کردم
:دی
نه من تا مرحله ی 6 رفتم هنوز هم راست قامتم تا تمومش کنم ! من مرد بازی های سختم ! :دي

hamid_hitman47
26-03-2009, 14:15
:دی
نه من تا مرحله ی 6 رفتم هنوز هم راست قامتم تا تمومش کنم ! من مرد بازی های سختم ! :دي

میگم اون 2قلو ها رو چطوری تونستی رد کنی!!!؟ قلق خاصی داره؟ من الان اونجا موندم!

ali_ranger22
26-03-2009, 19:25
میگم اون 2قلو ها رو چطوری تونستی رد کنی!!!؟ قلق خاصی داره؟ من الان اونجا موندم!

اون دو تا اژدها یا اون دختر و پسره ؟
بهترین راه برای کشتن غول ها پریدن رو سرشونه که گیج میشن و ضربه هایی که بهشون میزنی خیلی تاثیرش بیشتر میشه

playstation 3
26-03-2009, 20:03
سلام من يه دستگاه خريدم كه هر وقت روشنش ميكنم صفحش به شدت ميلرزه و هر وقت وارد بازي ميشم اين مشكل درست ميشه و صاف صاف ميگيره! انگار نه انگار صفحش قبلا ميلرزيده
تا امروز اين مشكل برام مهم نبود ولي امروز كه تصميم گرفتم چند تا آهنگ بريزم توش ديدم علاوه بر اين كه صفحه ميلرزه صدا هم خش خش ميكنه لطفا كمكم كنيد ايراد از دستگاهه يا فريم ور؟!
فريمور من از اول كه خريدم فريمور 5.00m33-4 رو داشت با نصب فريمور جديدي كه اومده اين مشكل درست ميشه؟
لطفا راهنمايي كنيد/

hamid_hitman47
26-03-2009, 20:57
اون دو تا اژدها یا اون دختر و پسره ؟
بهترین راه برای کشتن غول ها پریدن رو سرشونه که گیج میشن و ضربه هایی که بهشون میزنی خیلی تاثیرش بیشتر میشه

مرسی...ردش کردم...همون دختر پسره رو میگفتم.

Hunter lord
26-03-2009, 21:00
سلام من يه دستگاه خريدم كه هر وقت روشنش ميكنم صفحش به شدت ميلرزه و هر وقت وارد بازي ميشم اين مشكل درست ميشه و صاف صاف ميگيره! انگار نه انگار صفحش قبلا ميلرزيده
تا امروز اين مشكل برام مهم نبود ولي امروز كه تصميم گرفتم چند تا آهنگ بريزم توش ديدم علاوه بر اين كه صفحه ميلرزه صدا هم خش خش ميكنه لطفا كمكم كنيد ايراد از دستگاهه يا فريم ور؟!
فريمور من از اول كه خريدم فريمور 5.00m33-4 رو داشت با نصب فريمور جديدي كه اومده اين مشكل درست ميشه؟
لطفا راهنمايي كنيد/

مبارک باشه .

چند خریدی ؟
از کجا ؟
دست دوم یا نو ؟

فکر نکم از فرم ویر باشه بلکه از خود دستگاه است . شاید شما مدل 3000 رو گرفتی ؟ ( بازی کپی اجرا می کنه یا نه ؟)
مدل 3000 مشکل تصویری داره ولی صدا رو نه .
بهتره به مغازه ببری و درستش کنی .

ali_ranger22
26-03-2009, 21:00
الان رسیدم به یه غوله که اژدهاس خیــــــــــــلی سخته !!!!!!!

Hunter lord
26-03-2009, 21:03
الان رسیدم به یه غوله که اژدهاس خیــــــــــــلی سخته !!!!!!!

من امروز نصب کردم و تا مرحله 2 رفتم ولی بقیش رو گیر کردن و پاکش کردم .

پی اس پی فت اصلا حال نمی ده . ( سنگینه )

playstation 3
27-03-2009, 07:02
مبارک باشه .

چند خریدی ؟
از کجا ؟
دست دوم یا نو ؟

فکر نکم از فرم ویر باشه بلکه از خود دستگاه است . شاید شما مدل 3000 رو گرفتی ؟ ( بازی کپی اجرا می کنه یا نه ؟)
مدل 3000 مشکل تصویری داره ولی صدا رو نه .
بهتره به مغازه ببری و درستش کنی .

من اینو با رم 300 گرفتم! مدل 2000 اسلیم هست دست همه ی شما درد نکنه مشکل با آپدیت و دستکاری توی cpu speed درست شد!

playstation 3
27-03-2009, 09:34
بازی جدید چی اومده ؟ حالا که مشکلش درست شده میخوام بازی کنم!

tekken god
27-03-2009, 10:46
پی اس پی فت اصلا حال نمی ده . ( سنگینه )
مؤافقم .
خوش به حال هر کی اسلیم داره .
کاش یه قرعه کشی بود توش یه psp slim برنده می شدم !
راستی یه سؤال :
این پک value با pianoblack چه فرقی داره ؟
مال من value هست یکی از دوستام هم فت داره ولی مال من با اون یه فرقی داشت اونم این بود که اون خطّ روی جای یو ام دی برای من سبزه نه نقره ای . ولی برای دوستم نقره ایه .
یعنی پک اون با پک من فرق داره ؟ فرق این دو پک به همینه فقط .
خدانگهدار

tekken god
27-03-2009, 11:20
دوستان سلام
یه سوتی داستانی از God Of War گیر آوردم که از چند روز پیش هی میام بگم تو پی سی یهو یادم می ره .
این سوتی رو فقط افرادی که نسخه های 1 و 2 ps2 رو بازی کرده باشند و داستانشو بدونند می فهمند .
داستان این بازی بر می گرده به اونجایی که در حال آموزش دیدن از طرف خدایانه درسته ؟ خوب پس در اینجا هنوز شمشیر ها باید با گوشتش مخلوط باشن و از دستش جدا نشن و با زدن L+مربّع مثل god of war 1 خودش هم با شمشیرا بچرخه امّا در اینجا مثل god of war 2 شمشیرا رو تو دستاش می چر خونه و این دست به اون دست می کنه . اگه کسی نفهمید بگه بیشتر توضیح بدم .
خدانگهدار

mehdi30nema
27-03-2009, 15:23
resistance retribution در هفته اول 63000 نسخه فروش کرد .

راستی کسی این بازی رو تموم کرده ؟

Thehero
28-03-2009, 08:01
سلام، من به تازگی یه psp slim گرفتم با : system software 3.80 m33-5
برنامه bookr و flash player رو چندین بار گرفتم ولی هیچ کدوم درست اجرا نمی شن!!!
لطفا راهنمایی کنید...

bayern
28-03-2009, 09:29
سلام
کسی از دوستان میدونه رم 4 گیگ و 8 گیگ برای psp تو چه قیمتهایی فروخته میشه

saman_dexter
28-03-2009, 09:59
resistance retribution در هفته اول 63000 نسخه فروش کرد .

راستی کسی این بازی رو تموم کرده ؟
با تمام احترای که برای این بازی قائل هستم ولی نمی دونم چرا به دلم نچسبید چجندتا مرحله رفتم جلو ! ولی همش یه بازی دیگه رو بازی می کنم حالم نمی گیره اینو بازی کنم !

راستی بچه ها بازی فاینال فانتزی برای psp هم هست ؟ من هر چی می گردم پیداش نمی کنم !

playstation 3
28-03-2009, 10:29
با تمام احترای که برای این بازی قائل هستم ولی نمی دونم چرا به دلم نچسبید چجندتا مرحله رفتم جلو ! ولی همش یه بازی دیگه رو بازی می کنم حالم نمی گیره اینو بازی کنم !

راستی بچه ها بازی فاینال فانتزی برای psp هم هست ؟ من هر چی می گردم پیداش نمی کنم !

بله هست final fantasy vii crisis core كه من دارمش خيلي قشنگه ولي من هنوز نتونستم resistanceبازي كنم

mehdi30nema
28-03-2009, 10:31

فاینال فانتزی کریسیس کر هست که اتفاقا یکی از بهترین بازی هایی هست که روی psp عرضه شده .

Hunter lord
28-03-2009, 11:14
فاینال فانتزی کریسیس کر هست که اتفاقا یکی از بهترین بازی هایی هست که روی psp عرضه شده .

یه سوال ازت دارم :

تو پک پی اس پی که خریدی کابل اتصال به کامپیوتر بود یا جدا خریدی ؟

ali_ranger22
28-03-2009, 12:08

نه جدا باید بخری

mehdi30nema
28-03-2009, 12:25
یه سوال ازت دارم :

جدا باید بخری . قیمتی هم نداره 1000 تومان هست .

HOXX
28-03-2009, 13:47
سلام دوستان اکه ممکنه یکی طریقه نصب irshell 5 رو کامل توضیح بده لطفآ

Hunter lord
28-03-2009, 14:22
بله هست final fantasy vii crisis core كه من دارمش خيلي قشنگه ولي من هنوز نتونستم resistanceبازي كنم

بی شک بهترین بازی در کل بازی ها است .

------------------
من امروز قیمت psp اسلیم رو 320 هزار تومان گرفتم . شما از کجا با مموری 300 هزار تومن خریدی ؟ می شه آدرسش رو بدی ؟ ممنون می شم . ( شماره تلفنم داری بده ):46:

milky way
28-03-2009, 14:25
من دارم resistance رو بازی میکنم، بازی خیلی خوبیه ولی به پای GodofWar و Starwars نمیرسه اصلا، یه بازی جدید خیلی خوب دیگه تو این هفته عرضه میشه.
یک نسخه از بازی معروفه Tenchu هست که رویه PlayStation بازی معروف و قدیمیه از ساخته های Ubi هم هست. این عکس زیر از خوده بازی نیست البته بدون شک PSP قدرت پورسس همچین گرافیکی رو به صورت RealTime نداره.

یه بازی هواپیمایی هم به اسم Air Conflicts: Aces of World War II عرضه میشه که تو PSP از این سبک بازی کمه نمیدونم چرا، ولی امیدوارم بازی خوبی باشه.

tekken god
28-03-2009, 16:25
سلام
کسی از دوستان میدونه رم 4 گیگ و 8 گیگ برای psp تو چه قیمتهایی فروخته میشه
من چند روز پیش از توپخونه 2 تا 8 گیگ دونه ای 35 تومن خریدم .
--------------------------
راستی من نمیتونم تا تابستون resistance بازی کنم ؟
آخه من فعلاً ADSL ندارم ولی تابستون که مدارس تموم بشه می گیرم .
وقتی رفته بودم رم بگیرم از هر جایی پرسیدم گفت هنوز به دستمون نرسیده .
جایی نیست که بفروشه ؟
خدانگهدار

bayern
28-03-2009, 17:03
من چند روز پیش از توپخونه 2 تا 8 گیگ دونه ای 35 تومن خریدم .
--------------------------
راستی من نمیتونم تا تابستون resistance بازی کنم ؟
آخه من فعلاً adsl ندارم ولی تابستون که مدارس تموم بشه می گیرم .
وقتی رفته بودم رم بگیرم از هر جایی پرسیدم گفت هنوز به دستمون نرسیده .
جایی نیست که بفروشه ؟
خدانگهدار

سلام

مطمئنی 8 گیگی که خریدی اصله بود

اگر 35 تومن گرفتی که خیلی ارزون شده و منم سریع باید برم بگیرم
موفق باشی

mehdi30nema
28-03-2009, 17:31
یک نسخه از بازی معروفه tenchu هست که رویه playstation بازی معروف و قدیمیه از ساخته های ubi هم هست. این عکس زیر از خوده بازی نیست البته بدون شک psp قدرت پورسس همچین گرافیکی رو به صورت realtime نداره.

.

اتفاقا این عکس دقیقا ماله همین بازی هست . این بازی دمو های فوق العاده ایی داره ولی کلا گرافیکه خفنی نداره .
اما کلا یک بازی خیلی خوبی در سبک شمشیر زنی هست .

احمدصالح پور
28-03-2009, 21:21
با سلام به دوستان عزیز یکی از دوستان میخواد یه پی اس پی دست دو بگیر با این شرایط (دکمه آر اون گم شده و افتاده و جویستیکش هم کار نمیکنه به قیمت هفتاد هزار میخواد خودش تعمیر کنه ..البته پی اس پی ((فت))هستش...حالا سوالمک این بود میارزه بخره با این اوصاف اصلا"جویستیک تعمیر بشو هستش ؟؟؟وحدودا" تعمیرش چقدر خرج برمیداره؟؟؟؟

choory
28-03-2009, 21:29
با سلام به دوستان عزیز یکی از دوستان میخواد یه پی اس پی دست دو بگیر با این شرایط (دکمه آر اون گم شده و افتاده و جویستیکش هم کار نمیکنه به قیمت هفتاد هزار میخواد خودش تعمیر کنه ..البته پی اس پی ((فت))هستش...حالا سوالمک این بود میارزه بخره با این اوصاف اصلا"جویستیک تعمیر بشو هستش ؟؟؟وحدودا" تعمیرش چقدر خرج برمیداره؟؟؟؟

من خودم باشم هیچ وقت طرف جنس دست دوم نمیرم حتی اگه نو نو باشه.
جویستیک هم آقا مجید توی bc گفت دارم به قیمت 15 تومن.

tekken god
28-03-2009, 23:38
سلام

مطمئنی 8 گیگی که خریدی اصله بود

اگر 35 تومن گرفتی که خیلی ارزون شده و منم سریع باید برم بگیرم
موفق باشی
سلام
نه اصل نیست چون هر چی گشتم پیدا نکردم .
ولی گارانتی داشت .
حالا اون یارو انقدر حرف زد یادم رفت گارانتیش چه مدّته ولی رو جعبش نوشته Warranty - 5 Years ans Garantie که یعنی 5 سال گارانتی داره .
جاهای دیگه 32 تومن بود که گارانتی نداشت .
ولی من پرش کردم سرعتش خوب بود ولی بعداً از چند تا بازی خوشم نیومد پاک کردم الآن 2300 مگ خالی دارم + یه رم 8 گیگ خالی .
شما هم با 70 تومن می تونی خودتو راحت کنی باور کن خیلی حال می ده .
ولی تو توپخونه هیچ مغازه ای رمی با قابلیّت Magic Gate نداشت با اینکه رو جعبش نوشته ولی نداره psp خودمو برده بودم امتحان کردم .
به هر حال ضرر نمی کنی بگیری .
خدانگهدار

Big-Boss
28-03-2009, 23:44

با این اوصاف 50 بده میارزه البته شرط کن به اینکه اول ببری و تعمیر کنی وقتی درست شد
تعمیر بشو که هست باید یه سری جوی استیک نو بخری قیمتها هم متفاوته

LeBron
29-03-2009, 00:03
سلام
یه سوالی داشتم. چه جوری میشه روی psp فیلم با فرمت avi نمایش داد؟

tekken god
29-03-2009, 02:03
سلام
یه سوالی داشتم. چه جوری میشه روی psp فیلم با فرمت avi نمایش داد؟
نمیشه !
باید با یک برنامه کانورتر فرمت فیلم رو به PSP MPEG - 4 تبدیل کنی دقّت کن که مال PSP باشه چون MPEG 4 برای IPod هم داره .
می تونی از برنامه هایی نظیر AVS Video to Go یا Any Video Converter یا ... استقاده کنی .
بعد اون فیلمو بریز تو پوشه ی Video در مموری و در psp فیلم رو ببین .
در ضمن من یه دونه فیلم با فرمت avc هم در psp م دارم که یکی از تریلر های بازی God of war III هست .
خدانگهدار

mojtaba0007
29-03-2009, 02:04
ببخشید من نمیتونم فیلم رو با رزولوشن 270*480 اجرا کنم .
دستگام 2000slim 4.00m33 است

احمدصالح پور
29-03-2009, 10:23
با این اوصاف 50 بده میارزه البته شرط کن به اینکه اول ببری و تعمیر کنی وقتی درست شد
تعمیر بشو که هست باید یه سری جوی استیک نو بخری قیمتها هم متفاوته
ای بابا کجا پی اس پی دست دو پنجاه تومن میدن ؟؟؟یعنی هفتاد تومن نمی صرفه؟؟؟؟

احمدصالح پور
29-03-2009, 10:25
راستی دوستان ال سی دی و سایر لوازم فت به اسلیم میخوره؟؟؟برای تعویض میگم احیانا"

mehdi30nema
29-03-2009, 15:20
تاریخ عرضه بازی rock band unpluged برای psp مشخص شد .
این بازی 9 جون 2009 عرضه می شود

احمدصالح پور
29-03-2009, 15:33
کسی نبور راهنمایی کنه؟؟

playstation 3
29-03-2009, 17:03
بی شک بهترین بازی در کل بازی ها است .

------------------
من امروز قیمت psp اسلیم رو 320 هزار تومان گرفتم . شما از کجا با مموری 300 هزار تومن خریدی ؟ می شه آدرسش رو بدی ؟ ممنون می شم . ( شماره تلفنم داری بده ):46:

من از مشهد پاساز بهزاد گرفتم ولی فقط رنگ سفید داشت که فریموری که روش نصبه مشکل داره و باید آپدیت کرد
با مموری شد 300

tekken god
29-03-2009, 17:27
ببخشید من نمیتونم فیلم رو با رزولوشن 270*480 اجرا کنم .
دستگام 2000slim 4.00m33 است
تو خود برنامه های کانورتر می تونی رزولیشن رو هم تغییر بدی .
خودت راحت جاشو پیدا می کنی .
ولی اگه پیدا نکردی اسم برنامه رو بگو تا بگم چی کار باید بکنی .
مؤفّق باشی .

Hunter lord
29-03-2009, 20:41
فروشندگان نگاه نکنند ؟؟؟

مثل این که دارک الکس داره PSP-3000 رو هک می کنه و این کار رو با استفاده از بازی Daxter انجام می ده .:27:

این Home brew یعنی چی ؟؟؟؟:13:

لینک خبر :

tekken god
29-03-2009, 21:04
مثل این که دارک الکس داره PSP-3000 رو هک می کنه و این کار رو با استفاده از بازی Daxter انجام می ده .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

سلام
ممنون خبر خوبی بود .
اگه هک بشه من حتماً اسلیممو D : یعنی فتمو می فروشم 3000 می گیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif.

Hunter lord
29-03-2009, 21:20
سلام
ممنون خبر خوبی بود .
اگه هک بشه من حتماً اسلیممو D : یعنی فتمو می فروشم 3000 می گیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif.

این کلمه DCv9 مخفف چیه من نفهمیدم .

بالاخره معلوم نیست با بازی DAX می خواد هک کنه یا پک دکستر رو ؟

Home brew یعنی چی ؟

شما می تونی Fat رو با 3000 تاق بزنی با 30 یا 40 تومن .

نوشته بود 90 درصد هک می شه . یا با DAX یا با DCv9

احمدصالح پور
29-03-2009, 22:13
کسی نبور راهنمایی کنه؟؟

tekken god
29-03-2009, 22:42
این کلمه DCv9 مخفف چیه من نفهمیدم .

بالاخره معلوم نیست با بازی DAX می خواد هک کنه یا پک دکستر رو ؟

Home brew یعنی چی ؟

شما می تونی Fat رو با 3000 تاق بزنی با 30 یا 40 تومن .

نوشته بود 90 درصد هک می شه . یا با DAX یا با DCv9
سلام
من زیاد از این چیزا سر در نمیارم فقط می تونم بگم چون بابام کارش الکتریکیه شاید DCv9 به معنیه باتری نسخه ی نهم یا باتری 9 ولت هست . ولی اگه باتری 9 ولت باشه v باید بعد از 9 بیاد . حالا من نمی دونم این چیزی که گفتم اصلاً ربط داشت یا نه ! :27: ولی چون یه چیزایی درباره نمیدونم هک شدن یا هک کردن با باتری پاندورا شنیده بودم گفتم . گفتم شاید به این باتری ربط داشته باشه . در کل AC ه معنی برق شهر و DC به معنی باتری هست . :46:
خدانگهدار

saman_dexter
30-03-2009, 00:00

50 تومن ؟ فکر نکنم رفیق بتونی همچین قیمتی گیر بیاری ! دست دوم فکر کنم 220 به بالاست حالا اگه بدون خش و پیکسل سوخته و ... باشه که می ره بالا !! البته کلا به نظر من اینجور چیزها رو دست دو نگیر چون نمی چسبه و ضده حاله !!

Big-Boss
30-03-2009, 00:57

کسی نبور راهنمایی کنه؟؟

اگه سالم بود میارزید ولی وقتی به همچین روزی افتاده بدون چقدر ازش استفاده شده به اضافه اینکه فت هم هست و یه سری مشکلات خاص خودش رو داره مثل عدم اتصال به tv و...

من خودم کمتر از یکسال پیش دست دوم خریدم ولی کارکردش ماکزیمم 10 ساعت بود اسلیم طرح استاروارز(پک ویژه)+کابل اتصال به tv+یه مموری 1 گیگ مجیک گیت اورجینال+3 عدد umd +بند مچی و خش گیر lcd روی هم 200 تومان حدود 30 تومان هم خرج کرک کردن و کابلusb و مموری 2 گیگ کردم
البته با توجه به اینکه psp های جدید کرک نمیشن و قیمت ها شدیدا رفته بالا چندان هم بد نیست ! ولی حتما شرط کن باهاش که اول میری تعمیر میکنی بعد وقتی درست شد میخری (یا خودش بره تعمیر کنه هزینه اش رو از تو بگیره)

need to fight
30-03-2009, 09:16
سلام من یه psp slim دارم و با اون همه کار میکنم الا فیلم دیدن چون وقتی فیلم ها رو به فرمت psp تبدیل میکنم وقتی به پوشه فیلم مراجعه میکنم بازم تو دستگاه میزنه که فرمت شناخته شده نیست و با یه نرم افزار بازش میکنم که اونم وقتی فیلمها حجمشون یا تعدادشون زیاد میشه مشکلات خاص خودشو داره لطفا راهنمایی کنید با تشکر

choory
30-03-2009, 12:14
سلام من یه psp slim دارم و با اون همه کار میکنم الا فیلم دیدن چون وقتی فیلم ها رو به فرمت psp تبدیل میکنم وقتی به پوشه فیلم مراجعه میکنم بازم تو دستگاه میزنه که فرمت شناخته شده نیست و با یه نرم افزار بازش میکنم که اونم وقتی فیلمها حجمشون یا تعدادشون زیاد میشه مشکلات خاص خودشو داره لطفا راهنمایی کنید با تشکر

شما فیلم را به چه فرمت و ریزولیشنی تبدیل میکنی.
من بهت پیشنهاد میکنم با jetAudio به یکی از فرمت های زیر تبدیل کنی.

در ضمن فریمور دستگاهت چند هست؟

Hunter lord
30-03-2009, 13:04
شما فیلم را به چه فرمت و ریزولیشنی تبدیل میکنی.
من بهت پیشنهاد میکنم با jetaudio به یکی از فرمت های زیر تبدیل کنی.

در ضمن فریمور دستگاهت چند هست؟

یک سوال :

فرمت بازی های دمو که از طرف شرکت برای ریختن روی psp داده می شه چیه ؟

چگونه است که دمو ها از روی پی اس پی اجرا می شه ولی بازی های دیگه نه ؟ ( psp کپی خور نشده )

milky way
30-03-2009, 13:55
دینگ دینگ، یه خبر خیلی خوب، مدیر بازاریابی PSP در امریکا خبر از مذاکره با Rockstar برای تولید یه GTA جدید بر روی PSP داد.

ShayaN3K
30-03-2009, 14:59
فروشندگان نگاه نکنند ؟؟؟

مثل این که دارک الکس داره psp-3000 رو هک می کنه و این کار رو با استفاده از بازی daxter انجام می ده .:27:

این home brew یعنی چی ؟؟؟؟:13:

لینک خبر :

شرمنده ولی کجا همچین خبری رو با این صراحت نوشته.....

چطور من که یه پست توی اون صفحه دادم یه همچین خبری رو ندیدم

ولی به هر حال من از خدا میخوام زود تر هک بشه :دی

Hunter lord
30-03-2009, 17:26
شرمنده ولی کجا همچین خبری رو با این صراحت نوشته.....

چطور من که یه پست توی اون صفحه دادم یه همچین خبری رو ندیدم

ولی به هر حال من از خدا میخوام زود تر هک بشه :دی

شما انگلیسیت فوله . همرو خوندی . تمام متن ها رو . اصلا نگاه انداختی بهش توی متن نوشته بود که دارک الکس می خواد با استفاده از بازی dax هکش کنه . اصلا خوب وقت گذاشتی روش که بخونی .

ShayaN3K
30-03-2009, 19:04
شما انگلیسیت فوله . همرو خوندی . تمام متن ها رو . اصلا نگاه انداختی بهش توی متن نوشته بود که دارک الکس می خواد با استفاده از بازی dax هکش کنه . اصلا خوب وقت گذاشتی روش که بخونی .
اول اگه پست منو میخوندی می فهمیدی انگلیسیم فوله یا نه

دوم پستی که شما در موردش گفتید توی صفحه ی بعد فرم

سوم نگفته که هک کرده یا نه گفته ... گفته باید هک بشه و اینم فقط یه بایده

اگه منو قبول نداری امیدوارم اینگیلیسیت مثله من باشه تا بتونی اینو بخونی اگرم که نه واست لینک یه دیکشنری رو گذاشتم

The PSP 3000 cannot be hacked right now.

A Daxter bundle or something similar from the 2000 series should be hackable. But its only a SHOULD.

ناراحت نشیا :دی

Hunter lord
30-03-2009, 20:13
اول اگه پست منو میخوندی می فهمیدی انگلیسیم فوله یا نه

دوم پستی که شما در موردش گفتید توی صفحه ی بعد فرم

سوم نگفته که هک کرده یا نه گفته ... گفته باید هک بشه و اینم فقط یه بایده

اگه منو قبول نداری امیدوارم اینگیلیسیت مثله من باشه تا بتونی اینو بخونی اگرم که نه واست لینک یه دیکشنری رو گذاشتم

ناراحت نشیا :دی

متن 1 :

so what is actually happening with the TA-088v3 now then? Is DaX still working on it or shall we give up all hope? and if he still is, is the DCv9 the program we're looking to be released?

It's been a while since its been mentioned and people's more recent posts and replies seem abit pessimistic...

متن 2 :

i thought the DCv9 was the TA-088v3 and 3000's answer to CFW??

but yea i wish i knew all about it back then! a friend of a friend agreed to CFW it for me but flaked after i ordered it. He made it sound very simple but after 6 solid hours I can see he led me to falk asumptions

even if the DCv9 isnt the answer then something will be, I mean everyone keep saying how DAX is working to ---- them both, right?

P.S. not that I need to explain why I can afford a PSP but not really the games, but the money for the PSP console was a gift from my boyfriend so I could join in with games, cause he knew how badly I wanted to play.

من تافلم رو گرفتم دیکشنریمم از اینی که گذاشتی خیلی پیشرفته تره . شما تازه کاری از این استفاده کن زبانت به امید خدا خوب می شه .
ناراحت نشی ها :27:

ShayaN3K
30-03-2009, 22:34
متن 1 :

so what is actually happening with the TA-088v3 now then? Is DaX still working on it or shall we give up all hope? and if he still is, is the DCv9 the program we're looking to be released?

It's been a while since its been mentioned and people's more recent posts and replies seem abit pessimistic...

متن 2 :

i thought the DCv9 was the TA-088v3 and 3000's answer to CFW??

but yea i wish i knew all about it back then! a friend of a friend agreed to CFW it for me but flaked after i ordered it. He made it sound very simple but after 6 solid hours I can see he led me to falk asumptions

even if the DCv9 isnt the answer then something will be, I mean everyone keep saying how DAX is working to ---- them both, right?

P.S. not that I need to explain why I can afford a PSP but not really the games, but the money for the PSP console was a gift from my boyfriend so I could join in with games, cause he knew how badly I wanted to play.

من تافلم رو گرفتم دیکشنریمم از اینی که گذاشتی خیلی پیشرفته تره . شما تازه کاری از این استفاده کن زبانت به امید خدا خوب می شه .
ناراحت نشی ها :27:
خوب خوب خوب

آقا تافل

شرمنده بد صحبت کردم چون یه چیزی خورده بودم حالم زیاد خوب بود ولی

تو اگه کلمه daxter رو توی متن بالا پیدا کردی ثابت می کنی که این همون پستی هستی که می گی

a friend of a friend معلوم نیست این حرفو دوست دوست دوست کی زده :دی

danavan
30-03-2009, 22:58
یه چیزی تو دلم مونده گفتم اگه نگم میترکم.
این فروشنده های psp تو توپخونه عجب دزدایی هستن .
روزی که رفته بودم psp بگیرم یکیشون به زور داشت یه psp دست دوم رو بجای دست اول بهم مینداخت!
امروزم رفتم یه مموری گرفتم 24 ساعت نشده psp نمیشناستش اصلا نه حوصلش رو دارم نه وقتش رو که برم عوض کنمش
خود فروشنده گفت گارانتی داره اصلا نمیدونم اگه برم برام عوضش میکنه یانه؟

tekken god
31-03-2009, 11:28
روزی که رفته بودم psp بگیرم یکیشون به زور داشت یه psp دست دوم رو بجای دست اول بهم مینداخت!
امروزم رفتم یه مموری گرفتم 24 ساعت نشده psp نمیشناستش اصلا نه حوصلش رو دارم نه وقتش رو که برم عوض کنمش

سلام
اینکه چیزی نیست ما چیزی از psp نمی دونستیم یارو بهمون فتو بجای اسلیم انداخت ... 300 تومن هم گرفت ! منم که چیزی نمی دونستم ....
اونجا همه 8 گیگ می دادن 32 تومن بدون گارانتی و یه مغازه بود فقط یه مغازه که می داد 35 تومن با 5 سال گارانتی ...
الآن 4-3 روزه که راحت دارم استفاده می کنم .
مشکلی هم نداشتم .
خدانگهدار

mehdi30nema
31-03-2009, 15:07

دیگه این طورا هم که میگی نیست .
حالا از کدوم مغازه گرفتی ؟

Maziar_69
31-03-2009, 16:14
سلام دوستان.
من میخواستم یه psp 3000 بگیرم.

در این زمینه هم وارد نیستم.
چنتا سوال داشتم:
1-قیمتش چنده و از کجا تهیه کنم که بهتر باشه؟ توپخونه خوبه؟
2-بازیهاش چنده و از کجا میشه تهیه کرد؟
3-موقع خرید به چه چیزهایی توجه کنم که قلابی یا کارکرده بهم نندازن؟

خیلی ممنون میشم جوابم رو بدین.

playstation 3
31-03-2009, 17:48
سلام چطور میشه بازیهای پلی 1 رو توی psp اجرا کرد؟

danavan
31-03-2009, 18:59
دیگه این طورا هم که میگی نیست .
حالا از کدوم مغازه گرفتی ؟
اجازه بدید اسم نبرم فکر کنم همونطور که تبلیغ توی فروم ممنوعه عکسش هم ممنوع باشه.
براتون pm میذارم.

A L I E N
31-03-2009, 19:46
سلام عزیزان

می خوام psp بخرم توی اینترنت میگشتم به این صفحه رسیدم اما حوصله خوندن 700 صفحه رو ندارم

اگه می شه یه توضیح مختصر راجب به فرق های psp slim با fat و 2000 با 3000 بگین

ممنون

یا اگه لینکی سایتی چیزی

راستی قیمت حدودا چند

زت زیاد

Maziar_69
31-03-2009, 19:54
سلام دوستان.
من میخواستم یه psp 3000 بگیرم.

در این زمینه هم وارد نیستم.
چنتا سوال داشتم:
1-قیمتش چنده و از کجا تهیه کنم که بهتر باشه؟ توپخونه خوبه؟
2-بازیهاش چنده و از کجا میشه تهیه کرد؟
3-موقع خرید به چه چیزهایی توجه کنم که قلابی یا کارکرده بهم نندازن؟

خیلی ممنون میشم جوابم رو بدین.

ببخشید دوستان به جز این سوالات یه سوال دیگه هم داشتم.
الان سایت دیجی کالا رو دیدم که psp 3000 رو 250 تومن میفروشه !!!! :18:

قیمتش همینه یا این خیلی ارزون میده ؟!!!

ممنون.

A L I E N
31-03-2009, 20:42
لطفا یه نفر بنده را راهنمایی کند:11:

gomnam23
31-03-2009, 20:51

ممنون.

درسته قیمت همینه.
بازی ها رو باید رو umd بگیری که قیمت از 10-20 به بالا

choory
31-03-2009, 21:22
سلام عزیزان

می خوام psp بخرم توی اینترنت میگشتم به این صفحه رسیدم اما حوصله خوندن 700 صفحه رو ندارم

اگه می شه یه توضیح مختصر راجب به فرق های psp slim با fat و 2000 با 3000 بگین

ممنون

یا اگه لینکی سایتی چیزی

راستی قیمت حدودا چند

زت زیاد

سلام.
شما به 2 تا تاپیک زیر مراجعه کن به جواب سوال ها ت میرسی.

[مقایسه] PSP Fat یا PSP Slim ... ؟؟

[مقایسه] psp3000 یا (psp2000(slim

قیمت ها هم خیلی متفاوته.مدل 1000 حدود 250 تا270-280 مدل 2000 با قابلیت کپی خور شدن 280 تا350-360
مدل 2000 کپی خور نشو هم 170 تا 200
مدل 3000 هم از 200 تا 250

ممنون.

گرون هم داره میده.
حالا چرا میخواهی 3000 بگیری؟؟؟!!!
این مدل کپی خور نشده و برای بازی های اصل باید بین 20 تا 50 تومن پول بدی تازه بازی های اصل خیلی کم پیدا میشه و به روز هم نیست.

ali_ranger22
31-03-2009, 22:24
سلام چطور میشه بازیهای پلی 1 رو توی psp اجرا کرد؟

با برنامه ی popstation gui برای تک سی دی ولی اگه بازی هات چند سی دیه یه تاپیک آموزشی برای این کار داریم ;)

Maziar_69
31-03-2009, 23:16
گرون هم داره میده.
حالا چرا میخواهی 3000 بگیری؟؟؟!!!
این مدل کپی خور نشده و برای بازی های اصل باید بین 20 تا 50 تومن پول بدی تازه بازی های اصل خیلی کم پیدا میشه و به روز هم نیست.

برای پول خرید بازیها مشکل ندارم. اما اینکه به روز نیستو میشه بیشتر توضیح بدین؟
واینکه چرا 3000 از همه ارزونتره؟؟؟

من 3000 رو به خاطر lcd بهتر و خروجی تلویزیون با کیفیت تر انتخاب کردم. :11:

ninja3000sh
31-03-2009, 23:31

دوست عزیز شما psp اسلیم کپی خورش رو بگیری خیلی بهتره تا psp3000 چون این 3000 هنوز کپی خور نشده و بخواهی ارشیو بازی جمع کنی با umd باید پول زیادی بدی که با صرفه نیست.شما که 6 تا بازی رو تو یه dvd میگیری 2000 تومان بهتره یا یه بازی که روی umd عرضه میشه با قیمت 35 تومن.یا تو همین انجمن میتونی اکثر بازیها رو بصورت مفتی دانلود کنی.
قیمت اصلی psp همین باید 230 تا 240 تومن باشه.بعد از اینکه 3000 هم کپی خور شد قیمتش کمی بالا میره.علت اینکه psp اسلیم هم قیمتش خیلی رفته بالا دلیلش اینه کپی خورش تو بازار کمه.psp اسلیم های جدید هم چون که مادربورد جدید روشون هست کپی خور نمیشن.باید از جایی که psp اسلیم میگیری بگی که همونجا برات کپی خورش کنند تا خیالت راحت بشه.
در کل الان بهترین انتخاب همون psp اسلیم کپی خور هست.
موفق باشی.

choory
31-03-2009, 23:55

این خیلی خوبه که میخواهید از بازی های اصلی استفاده کنید.

منظورم از اینکه بازی ها به روز نیست داخل ایران هست.مثلا بازی که امشب منتشر میشه حداکثر تا 5 ساعت بعد لینک های دانلود داخل اینترنت قرار گرفته و حداکثر 4-5 روز بعد همه فروشنده ها بازی را دارند.

اما بازی های اصلی که بر روی umd هست خیلی خیلی کم هستند و دیر به دیر وارد بازار میشوند.مثلا شما برای یک بازی باید 3-4 ماه منتظر باشی تا یک فروشگاه بیاره.(دلیل این تاخیر هم این هست که کسی دنبال بازی اصل نمیره برای همین فروشنده ها هم نمی آورند.)

یک نفر به من گفته umd بازی god of war را براش بگیرم.اصفهان را زیر و رو کردم پیدا نکردم.نکته این بازی سال 2008 منتشر شده.
البته این وضعیت در تهران کمی بهتره.

وصل کردن psp به تلویزیون برای بازی کردن به نظر من زیاد جالب نیست.چون بازی داخل lcd خود psp خیلی بیشتر حا میده تا تلویزبون.
به نظر من یک psp کپی خور بگیر با یک ps3 یا xbox360 (البته اگه نداری) یا هر 3 اگه مشکل مالی نداری.
psp باشه برای بیرون منزل و مسافرت.xbox360 برای بازی هایی که بر روی هر دو کنسول (ps3 و xbox360) منتشر میشه.
و ps3 هم برای بازی های انحصاری مثل -god of war III-killzone 2-Litel big-Resistance 2-Metal Gear Solid 4 و....

راستی بچه ها امروز یک مقایسه از lcd مدل 3000 و 2000 تهیه کردم دوست داشتین یک نگاه بکنید.

Hamid..God
01-04-2009, 12:26
بله تو تهران وضعیت خیلی بهتره

mehdi30nema
01-04-2009, 21:21
یک خبر سورپرایز :

سونی اعلام کرد نسخه جدیدی از بازی jack & daxter در سه ماهه چهارم سال 2009 منتشر خواهد شد .

مثل اینکه واقعا سونی به فکر ساخت بازی برای psp افتاده .

منبع خبر

need to fight
01-04-2009, 21:31
سلام لطفا کمک کنید من یه psp slim دارم که کپی خور هست و فریمورشم آبدیت کردم به 5 اما نه الان نه قتی فایل فرمت قابا ساپورت psp رو میریختم نمیشناخت و از یه نرم افزار برای تماشا استفاده میکردم که اونم به نوبه خودش مشکلات خاص خودشو داشت لطفا راهنمایی کنید

morteza.m2n
02-04-2009, 00:32
Salam be hameye Baro Bax gol

:(hey Ma ham pir shodim

Kasi Az geymate Momori Asle Sny 8 gig khabar dare

Mersi az dostan
(Farsi Sazam Kharabe)

ali_ranger22
02-04-2009, 11:28

بازی Ghostbusters هم برای PSP عرضه میشه !!!!! قبلا قرار نبود همچین چیزی !
دمش گرم 2009 سال خیلی خوبیه برای PSP

need to fight
02-04-2009, 23:37
لطفا جواب سوالم رو بدید
سلام لطفا کمک کنید من یه psp slim دارم که کپی خور هست و فریمورشم آبدیت کردم به 5 اما نه الان نه قتی فایل فرمت قابا ساپورت psp رو میریختم نمیشناخت و از یه نرم افزار برای تماشا استفاده میکردم که اونم به نوبه خودش مشکلات خاص خودشو داشت لطفا راهنمایی کنید

milky way
03-04-2009, 01:07
فریم ور اورجینال رو ریختی؟!

farzad_angel
03-04-2009, 03:52
با سلام خدمت دوستان عزیز psp من یک خط سفید افتاده وسطش فقط وقتی خاموش میشه از بین میره در بازی وجاهای دیگه هم هست نمیدونم چش شده اگر کسی میدونه اشکالش چی هست و راه حلش چی میتونه باشه ممنون میشم توضیح دهید
با تشکر

Hunter lord
03-04-2009, 08:54

بازی ghostbusters هم برای psp عرضه میشه !!!!! قبلا قرار نبود همچین چیزی !
دمش گرم 2009 سال خیلی خوبیه برای psp

آیا می دانستید این بازی تا یک ماه پیش برای تمام کنسول ها به جز psp قرار بود منتشر بشود . ولی سونی دمش گرم به زور به هشون فهموند psp چیه

playstation 3
03-04-2009, 13:07
پی اس پی 3000 هک شد PSP-3000 Hacked2008
در اینترنت خبر هایی مبنی بر احتمال هک ( کپی خور ) شدن سری جدید پی اس پی 3000 منتشر شده است. برای این کار از وسیله ای به نام LITE BLUE TOOL به عنوان باطری سرویس (مانند همان کاری که باطری پاندورا انجام می داد) استفاده می شود. که در حال حاضر به قیمت30 تا 35 دلار در فروشگاهای اینترنتی (خارج از ایران) به فروش می رسد.

باطری نجات بخش برای طرفدارن PSP-3000:

choory
03-04-2009, 13:41
پی اس پی 3000 هک شد psp-3000 hacked2008
در اینترنت خبر هایی مبنی بر احتمال هک ( کپی خور ) شدن سری جدید پی اس پی 3000 منتشر شده است. برای این کار از وسیله ای به نام lite blue tool به عنوان باطری سرویس (مانند همان کاری که باطری پاندورا انجام می داد) استفاده می شود. که در حال حاضر به قیمت30 تا 35 دلار در فروشگاهای اینترنتی (خارج از ایران) به فروش می رسد.

باطری نجات بخش برای طرفدارن psp-3000:

اییییییییی خداااااااااااااااااااا!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:19:
باز هم lite blue tool
بابا به خدا این باطری هیچ کاری نمیکنه.خواهشا اینقدردر موردش حرف نزنید.
بیش از 3-4 ماه هست که این باطری شایعه شده اما هیچ خبری نیست.
پس به lite blue tool دل نبندید.

saman_dexter
03-04-2009, 13:41
بچه ها من به هر دری زدم و فاینال فانتزی رو پیدا نکردم ! ولی فروشنده بهم star ocean رو معرفی کرد و باید بگم تا الان که بازی کردم خیلی خوب بوده !!! کسی این بازی رو تموم کرده ؟

ali_ranger22
03-04-2009, 16:39
بچه ها من به هر دری زدم و فاینال فانتزی رو پیدا نکردم ! ولی فروشنده بهم star ocean رو معرفی کرد و باید بگم تا الان که بازی کردم خیلی خوب بوده !!! کسی این بازی رو تموم کرده ؟

من یکشو تموم کردم ولی دوش مشکل داشت باید دوباره بخرم

Maziar_69
03-04-2009, 20:25
دوستان بازی Little big planet برای پی اس پی هم هست؟

ali_ranger22
03-04-2009, 21:22
دوستان بازی little big planet برای پی اس پی هم هست؟

در حال ساخته میاد چند ماه دیگه

tekken god
04-04-2009, 12:58
سلام دوستان .
یکی از دوستای من psp خریده می گه روش نوشته 3004 . بعد می گه کپی خورش نکردم .
من گفتم نمیشه .
گفت مغازه داره گفته می شه psp 3004 کپی خور هم نشونش داده . ( البتّه ممکنه با راه هایی گولش زده باشه )
حالا سؤال من اینه که 3004 هم مثل 3000 کپی خور نمیشه ؟
ممنون می شم زودتر جواب بدید چون گفته بودم ساعت 2 بهت زنگ می زنم .
خدانگهدار

djamin_662
04-04-2009, 14:00
سلام خدمت دوستان!
ميخوام يه psp بخرم.
ميشه قيمت های جديد را بگيد.
بهترين مدل psp رو هم معرفی کنيد.
با تشکر!

choory
04-04-2009, 14:11
سلام دوستان .
یکی از دوستای من psp خریده می گه روش نوشته 3004 . بعد می گه کپی خورش نکردم .
من گفتم نمیشه .
گفت مغازه داره گفته می شه psp 3004 کپی خور هم نشونش داده . ( البتّه ممکنه با راه هایی گولش زده باشه )
حالا سؤال من اینه که 3004 هم مثل 3000 کپی خور نمیشه ؟
ممنون می شم زودتر جواب بدید چون گفته بودم ساعت 2 بهت زنگ می زنم .
خدانگهدار

سلام
خیر کپی خور نمیشه.
مدل 3004 در حقیقت از سری 3000 هست.عدد آخر که مال این دوست شما 4 هست کد منطقه ای هست که psp اونجا پخش میشه.
شما به دوستت بگو سریع بره پیش طرف براش عوض کنه.اگه هم میگه هک میشه (که مطمئن باش دروغ میگه) بده بهش بگه همونجا براش کپی خور کنه و بازی بریزه.

حالا چه قیمت خریده؟

choory
04-04-2009, 14:19
سلام خدمت دوستان!
ميخوام يه psp بخرم.
با تشکر!

سلام
psp کلا 3 مدل بیشتر نداره.

مدل فت یا 1000
مدل اسلیم یا 2000
مدل 3000

تفاوت ها این سه مدل را میتونی توی تاپیک های زیر ببینی.

[مقایسه] PSP Fat یا PSP Slim ... ؟؟

[مقایسه] psp3000 یا (psp2000(slim

پیشنهاد من به شما اینه که مدل اسلیم کپی خور شده بگیرید قیمت این مدل هم بین 280 تا 340-350 هست.بستگی به انصاف فروشنده.

مدل 1000 کپی خور شده هم بد نیست. حدود 240-260

به هیچ وجه طرف مدل اسلیم با مادربورد TA-088 V3 و مدل 3000 نرید چون کپی خور نمیشوند.
اگه سوالی راجب به این که چرا کپی خور نمیشوند و از کجا نشخیص بدیم که کپی خور نمیشه و..... براتون پیش اومد صفحات قبل این تاپیک رامطالعه کنید به همه جواب ها میرسید.
چون بار ها و بارها دوستان دیگر همین سوالات را برای خرید psp کرده اند و من بقیه بچه ها جواب داده ایم.

موفق باشید.

ali_ranger22
04-04-2009, 15:05
ولی واقعا دیگه خریدن psp تو ایران ارزش نداره به نظرم ! الان آدم میتونه راحت با 240 تومن یه 360 بگیره چرا 350 تومن بده psp بگیره ؟

mehdi30nema
04-04-2009, 15:44
ولی واقعا دیگه خریدن psp تو ایران ارزش نداره به نظرم ! الان آدم میتونه راحت با 240 تومن یه 360 بگیره چرا 350 تومن بده psp بگیره ؟

ولی مزیت های psp خیلی بیشتره ها علی جان .
تو سفر تو ماشین . توی تخت خواب موقع خواب . خلاصه کلی مزیت دیگه که از 360 نمیشه انتظار داشت

ali_ranger22
04-04-2009, 16:37
آره همین الانش هم داره ولی موقعی که 220 تومن بود نه 350 تومن !! به هر حال مگه ما ها در سال چند بار میریم مسافرت ؟

need to fight
04-04-2009, 19:43
سلام خدمت دوستان!
ميخوام يه psp بخرم.
با تشکر!

سلام من یه حدود 2 ماه پیش psp slim گرفتم که کاملا تمیزه حتی روکشم داره با بهترین نرم افزارها و ویندوز واقعی 95 و... آبدیت شده به فریمور 6-5 دارک الکس که بهترین فریمورهاست و همچنین دستگاه آک بود و بعد کپی خور شده نه مثل همه مغازهها که الان بازشو نشونت میدن:27:.میتونی امتحان کنی و به چند جا سر بزنی که معلوب نیست کار کرده است یا نه:13: و همچنین دفترچه برای دانلود رایگان بعضی از چیزها داره که الان psp تو ایران با این قابلیت نایاب شده و از بقیه 80 تومن گرونتره:18: و یه رم 16 گیگ که برادرم هفته پیش ار کویت آورده که فاکتورشم هست که 150 تومن خریده قیمت دستگاه رو با اون نرم افزارها که تو بازار 30 تومن میدن و حدود 25 تا بازی 370 میدم با این ویژگیها نو این دستگاه 480 تومنه رمم به قیمت خرید میدم:18:

need to fight
04-04-2009, 19:48
سلام خدمت دوستان!
ميخوام يه psp بخرم.
با تشکر!
?????>>>>>>

Maziar_69
04-04-2009, 19:52
دوستان من دیدم میخوام 350 تومن هزینه کنم برای اسلیم رفتم یه 3000 گرفتم.

خود کنسول 190 تومن + 3 تا بازی شد 250 !!!! حالا ارزش نداره جای اسلیم 3000 بگیرین؟
تازه فروشنده گفت به احتمال زیاد تا قبل از خرداد 3000 هم هک میشه.

mehdi30nema
04-04-2009, 20:47
آره همین الانش هم داره ولی موقعی که 220 تومن بود نه 350 تومن !! به هر حال مگه ما ها در سال چند بار میریم مسافرت ؟

والا من که هر هفته دارم مسافرت میرم شهرستان دانشگاه و برمیگردم ( به درد من که خیلی میخوره )

tekken god
04-04-2009, 20:47
سلام
خیر کپی خور نمیشه.
مدل 3004 در حقیقت از سری 3000 هست.عدد آخر که مال این دوست شما 4 هست کد منطقه ای هست که psp اونجا پخش میشه.
شما به دوستت بگو سریع بره پیش طرف براش عوض کنه.اگه هم میگه هک میشه (که مطمئن باش دروغ میگه) بده بهش بگه همونجا براش کپی خور کنه و بازی بریزه.

حالا چه قیمت خریده؟
سلام
ممنون علی جان .
میگه 185 تومن خریده .
خدانگهدار

hessi19
04-04-2009, 20:48
کسی میتونه کمک کنه
موندم چکار کنم یه 2000 (4.02) دارم کپی خور نمیشه :41:

tekken god
04-04-2009, 20:58
کسی میتونه کمک کنه
موندم چکار کنم یه 2000 (4.02) دارم کپی خور نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

سلام دوست عزیز .
علی جان در همین صفحه قبل گفتند که :

اگه سوالی راجب به این که چرا کپی خور نمیشوند و از کجا نشخیص بدیم که کپی خور نمیشه و..... براتون پیش اومد صفحات قبل این تاپیک رامطالعه کنید به همه جواب ها میرسید.
چون بار ها و بارها دوستان دیگر همین سوالات را برای خرید psp کرده اند و من بقیه بچه ها جواب داده ایم.

این طور که من فهمیدم ، شما psp اسلیمی خریدی که مادربردش جدیده و کپی خور نمی شه .
باید ببری عوضش کنی .
درست گفتم دوستان ؟
خدانگهدار

Hunter lord
04-04-2009, 22:18
آیا مادربورد TA-090 هم وجود دارد . طبق شایعاتی که وجود دارد و بسیاری هم عصبانی اند گفته می شود PSP-3000 هک شده ولی دارک الکس می خواهد مادربورد های TA-090 را هم هک کند تا سونی نتواند آن را پچ کند . در ضمن دارک الکس مدتی که داره به شدت تنهایی کار می کنه و دلیلش رو هم بعد از هک شدن می گم . شاید هم دارک الکس مرده.
من بد جوری تو فکرم از دبی PSP-3000 بخرم با تمام وسایل 250 هزار تومان .

متن زیر :

New here! just want to say i think dark alex is going to release a ---- and i bet he has already hacked the ta-088v3, but he wants to release both the Ta-088v3 + the Ta-090 together to please both of his fans and to prevent sony from patching anything.

منبع نمی زنم به دلیل یک موضوع

need to fight
04-04-2009, 22:46
[quote=djamin_662;3656417]سلام خدمت دوستان!
ميخوام يه psp بخرم.
با تشکر![/quo

سلام قیمت معمولی بدون نروم افزار 340 تا 360 راستی من یه psp slim دارم 2 ماه هست که خریدم تمیز تمیز و حتی روکشم داره همراه با بهترین نرم افزارهای کاربردی نظیر windows 95 و ... که اگه بخوای بیرون بگیری بهت 30 تومن میدن وهمچنین خود کنسول آک بوده و بعد کپی خور شده در صورتی که بیرون بخوای بگیری همشون از قبل بازن و معلوم نیست کارکرده هستن یا نه:13: که اگه قبول نداری چند جا برو بخواه که بیارن ببینی تازه این دارای دفترچه ای هست برای دانلود رایگان که این مدل psp ها کم یاب شدن و 60 تومن از دیگر مدلها گرونترن و یه رم 16 گیگ که 2 هفته پیش از خارج آوردم هنوز قابشم دارم و 140 دلار گرفتم فاکتور هردو شونم (psp-ram)هست که ببینی واقعا کی گرفتم:5: تازه با حدود 25 تا بازی 350 میدم:41: قیمت رمم به قیمت خرید همین کنسول به ورژن 6-5 دارک الکس که بهترین ورژن و کپی خور هست آبدیته بیرون همین کنسولو با این مخلفات بدون رم بیرون 450 میدن:18:تازه اگه خواستی مدل های دیگه دوستانم هم دارن میخوان بدن اگه خواستی بگو آخه اکیپی داریم ps3 میخریم هممونم 2تا 2تا psp داریم

apoosh
04-04-2009, 23:29
بازی جدید بعد از این resistance واسه psp چی اومده؟بازی درست و حسابی منظورمه ها؟ اگه نیومده چه ای و کی میاد؟ مردیم از بی بازی ای!

mohsen121
05-04-2009, 00:11
سلام .
قیمت psp در میدان توپخانه مورخه 88.01.15
psp slim 2004 کپی خور 310-330 هزار تومان
psp slim فریمور 4 200 هزار تومان
psp 3000 ن 220 هزار تومان
---------------------------------------------------------------
قیمت انواع رم
رم 4 گیگ تقلبی 16 الی 20 هزار تومان
رم 4 گیگ اصلی با گارانتی ایران رهجو 28 هزار تومان

رم 8 گیگ تقلبی 36 الی 40 هزار تومان
رم 4 گیگ اصلی با گارانتی ایران رهجو 55 هزار تومان
---------------------------------------------------------------
قیمت UMD از000 25 الی 40000 بستگی به نوع بازی داره
قیمت انواع بازی بر روی سی دی اورجینال هر بازی 800 تومان به همره پاکت و چاپ تصویر بازی مربوطه بر روی سی دی.
قیمت انواع دی وی دی بازی ( چند بازی بر روی یک دی وی دی ) هر دی وی دی به همراه کاور 1500 تومان

choory
05-04-2009, 00:39
سلام خدمت دوستان!
ميخوام يه psp بخرم.
با تشکر![/quo

سلام قیمت معمولی بدون نروم افزار 340 تا 360 راستی من یه psp slim دارم 2 ماه هست که خریدم تمیز تمیز و حتی روکشم داره همراه با بهترین نرم افزارهای کاربردی نظیر windows 95 و ... که اگه بخوای بیرون بگیری بهت 30 تومن میدن وهمچنین خود کنسول آک بوده و بعد کپی خور شده در صورتی که بیرون بخوای بگیری همشون از قبل بازن و معلوم نیست کارکرده هستن یا نه:13: که اگه قبول نداری چند جا برو بخواه که بیارن ببینی تازه این دارای دفترچه ای هست برای دانلود رایگان که این مدل psp ها کم یاب شدن و 60 تومن از دیگر مدلها گرونترن و یه رم 16 گیگ که 2 هفته پیش از خارج آوردم هنوز قابشم دارم و 140 دلار گرفتم فاکتور هردو شونم (psp-ram)هست که ببینی واقعا کی گرفتم:5: تازه با حدود 25 تا بازی 350 میدم:41: قیمت رمم به قیمت خرید همین کنسول به ورژن 6-5 دارک الکس که بهترین ورژن و کپی خور هست آبدیته بیرون همین کنسولو با این مخلفات بدون رم بیرون 450 میدن:18:تازه اگه خواستی مدل های دیگه دوستانم هم دارن میخوان بدن اگه خواستی بگو آخه اکیپی داریم ps3 میخریم هممونم 2تا 2تا psp داریم

دوست عزیز توی این فروم خرید و فروش خلاف قوانین هست.

پول برای برنامه دادن واقعا اشتباه هست.چون برنامه ها برای دانلود هست و حجمی هم ندارند و حتی با دیال آپ هم میشه دانلود کرد.
دیگه خرید windows 95 به قیمت 30 تومن بدتر از همه-چون هیچ کاربردی نداره.(البته قیمتش 2-3 تومن بیشتر نیست نمیدونم چرا شما میگی 30 تومن)

منظورت را از این جمله نمی فهمم.:13:
تازه این دارای دفترچه ای هست برای دانلود رایگان
تا حالا همچین حرفی هیچ جا نشنیدم.حتما کنسول شما خیلی خاص هست که همچین چیزی داره.:27:

آپدیت 5.00m33-6 هم چیز خاصی نیست.خیلی وقت ببره 3 دقیقه هست.

ثبل از اینکه پست را ارسال کنی خودت یک دور پست را بخون ببین میفهمی چی نوشتی یا نه.خیلی سخت بود خوندنش.:19:

farzad_angel
05-04-2009, 03:02
با سلام خدمت دوستان عزیز psp من یک خط سفید افتاده وسطش فقط وقتی خاموش میشه از بین میره در بازی وجاهای دیگه هم هست نمیدونم چش شده اگر کسی میدونه اشکالش چی هست و راه حلش چی میتونه باشه ممنون میشم توضیح دهید
با تشکر

از اساتید محترم ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارند کمک کنند
با سپاس

milky way
05-04-2009, 03:25
آره منم با شما موافقم، من خودمم در مسافرت ها فقط وقت میکنم با PSP بازی کنم البته یه ایراد بزرگ PSP هم اینه که 1/10 کنسول های دیگه و PC بازی خوب نداره، واقعا شاید تعداد بازیهای خوبش به اندازه انگشت های دست برسه؛ به نظره منم از 230-240 تومن اصلا بیشتر نمی ارزه مگه واقعا مثل دوستمون خیلی مسافرت برید، در غیر اینصورت یه Xbox کاملا بصرفه تر و عقلانی تره.

milky way
05-04-2009, 03:32
از اساتید محترم ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارند کمک کنند
با سپاس
فکر کنم lcd ش نابود شده، ببر بده برات عوضش کنن، ولی قبلش تو اینترنت یه سرچ بزن، ضرر نداره. Psp تون چی هست 2000؟

mehdi30nema
05-04-2009, 09:34
بازی جدید بعد از این resistance واسه psp چی اومده؟بازی درست و حسابی منظورمه ها؟ اگه نیومده چه ای و کی میاد؟ مردیم از بی بازی ای!

tenchu shadow assassins که بازی خیلی خوبی از سری بازی های tenchu هست . پس فردا هم بازی dragon ball evolution هم زمان با اکران فیلم تنها بر روی psp عرضه خواهد شد .

need to fight
05-04-2009, 09:39
[quote=need to fight;3658293]

دوست عزیز توی این فروم خرید و فروش خلاف قوانین هست.

پول برای برنامه دادن واقعا اشتباه هست.چون برنامه ها برای دانلود هست و حجمی هم ندارند و حتی با دیال آپ هم میشه دانلود کرد.
دیگه خرید windows 95 به قیمت 30 تومن بدتر از همه-چون هیچ کاربردی نداره.(البته قیمتش 2-3 تومن بیشتر نیست نمیدونم چرا شما میگی 30 تومن)

منظورت را از این جمله نمی فهمم.:13:
تازه این دارای دفترچه ای هست برای دانلود رایگان
تا حالا همچین حرفی هیچ جا نشنیدم.حتما کنسول شما خیلی خاص هست که همچین چیزی داره.:27:

آپدیت 5.00m33-6 هم چیز خاصی نیست.خیلی وقت ببره 3 دقیقه هست.

ثبل از اینکه پست را ارسال کنی خودت یک دور پست را بخون ببین میفهمی چی نوشتی یا نه.خیلی سخت بود خوندنش.:19:

:13:اولا یکی از برنامه های موجود در اون ویندوز 95 بود نه فقط ویندوز و برنامه های دیگری نیز هست.:5:دوما کنسول من خیلی خاص هست 4 تا دکمه سمت چپ و 4 تا سمت راست داره و ...:27:

Hunter lord
05-04-2009, 10:26
خب این هم چند تا خبر با حال + آمار فروش کنسول در ژاپن :

بازی های موجود : ( تا یک هفته دیگر)

Dynasty Warriors: Strikeforce
Tenchu: Shadow Assassins
Dissidia: Final Fantasy

آمار فروش کنسول + بازی ها : ( ژاپن )

Week of March 23-29, 2009
Software:
1) Kidou Senshi Gundam: Senjou no Kizuna Portable (PSP) - 85,000
2) Makai Senki Disgaea 2 Portable (PSP) - 39,000
3) Yu-Gi-Oh! 5D's Stardust Accelerator: World Championship 2009 (DS) - 37,000
4) Mario & Luigi RPG 3!!! (DS) - 36,000
5) Super Robot Taisen K (DS) - 32,000
6) Jikkyou Powerful Pro Yakyuu 2009 (PS2) - 27,000
7) Monster Hunter Freedom Unite (PSP) - 24,000
8) Musou Orochi Z (PS3) - 21,000
9) Resident Evil 5 (PS3) - 17,000
10) Rittai Picross (DS) - 16,000

Hardware:
DSi - 57,400
PSP - 54,100
PS3 - 22,800
Wii - 17,300
DS Lite - 8,400
PS2 - 5,200
Xbox 360 - 4,800

اخبار :

قیمت PS2 کاهش یافت .:18:

mehdi30nema
05-04-2009, 14:14
بازی های موجود : ( تا یک هفته دیگر)

Dynasty Warriors: Strikeforce
Tenchu: Shadow Assassins
Dissidia: Final Fantasy

dissidia قراره 30 آگوست یعنی 5 ماه دیگه بیاد .
این هفته که قرار نیست بیاد

A L I E N
06-04-2009, 10:11
سلام

منم يه psp خريدم

واقعا عجب چيزيه

از اين به بعد منم اينجا ميام با هم گپ بزنيم

راستي يه سوال :
چه جوري بايد بازيها رو شبكه كرد
با يكي از رفقا خواستيم gta vice city store رو شبكه كنيم
يكيمون هاست شد و اونيكي هر كار كرد نتونست جوين بشه
يعني هرچي گشت سرور رو پيدا نكرد
بالعكس هم كار كرديم اما نتيجه اي نداشت

البته واسه هم عكس ميفرستيم اما نتونستيم شبكه كنيم

اگه نكته رو كه بايد انجام ميداديم رو بهمون بگن

ممنون

A L I E N
06-04-2009, 10:14
راستي از كجا ميتونم لوازم جانبي رو به صورت اينترنتي بخرم

واقعا به كيف و كريستال نياز دارم

جايي كه من هستم مي شه گفت 98 % اصلا نميدونن psp چيه تا چه برسه به اينكه لوازم يا بازيشو بيارن

ممنون

ninja3000sh
06-04-2009, 12:00
راستي از كجا ميتونم لوازم جانبي رو به صورت اينترنتي بخرم

واقعا به كيف و كريستال نياز دارم

جايي كه من هستم مي شه گفت 98 % اصلا نميدونن psp چيه تا چه برسه به اينكه لوازم يا بازيشو بيارن

ممنون
دوست عزیز مبارکت باشه.
برای خرید لوازم جانبی و بازی برای کنسولها و ... میتونی به سایت زیر بری.

موفق باشی.

need to fight
06-04-2009, 13:29
با سلام لطفا سریع تر منو راهنمایی کنید من یه umd سالم از دوستم گرفتم (دمو)تو قسمت بازیها دمو رو میاره ولی قسمت فیلم و آهنگ عکس umd نمیاد psp من مدل slim هست و کپی خور و آبدیتشم کردم به ورژن 5 دارک الکس لطفا سریع تر راهنمایی کنید دارم نگران میشم

hossein2801
06-04-2009, 18:12
آیا مادربورد TA-090 هم وجود دارد . طبق شایعاتی که وجود دارد و بسیاری هم عصبانی اند گفته می شود PSP-3000 هک شده ولی دارک الکس می خواهد مادربورد های TA-090 را هم هک کند تا سونی نتواند آن را پچ کند . در ضمن دارک الکس مدتی که داره به شدت تنهایی کار می کنه و دلیلش رو هم بعد از هک شدن می گم . شاید هم دارک الکس مرده.
من بد جوری تو فکرم از دبی PSP-3000 بخرم با تمام وسایل 250 هزار تومان .

متن زیر :

New here! just want to say i think dark alex is going to release a ---- and i bet he has already hacked the ta-088v3, but he wants to release both the Ta-088v3 + the Ta-090 together to please both of his fans and to prevent sony from patching anything.

درسته منم این متنو تو فرورم DA دیدم
هر روز امید برا هک شدنش داره بیشتر میشه
من امروز تو یکی از تاپیکای رسمی DA یک خبر خیلی خوب دیدم
I will update this thread as soon as I get news of them being hacked so please stop posting threads asking this. Thanks!

از اینکه ورژن 5.03 رو هنوز ارائه نداده میشه برداشت کرد که رو هک 88v3 کار میکنه
راستی این مادربرد 90 رو کدوم سری دیده شده؟
به خاطر خدا هم که شده این هک میشه تا این فروشنده های ایرانی از این وضعیت سو استفاده نکنن

ShayaN3K
06-04-2009, 21:31
آیا مادربورد ta-090 هم وجود دارد . طبق شایعاتی که وجود دارد و بسیاری هم عصبانی اند گفته می شود psp-3000 هک شده ولی دارک الکس می خواهد مادربورد های ta-090 را هم هک کند تا سونی نتواند آن را پچ کند . در ضمن دارک الکس مدتی که داره به شدت تنهایی کار می کنه و دلیلش رو هم بعد از هک شدن می گم . شاید هم دارک الکس مرده.
من بد جوری تو فکرم از دبی psp-3000 بخرم با تمام وسایل 250 هزار تومان .

متن زیر :

New here! Just want to say i think dark alex is going to release a ---- and i bet he has already hacked the ta-088v3, but he wants to release both the ta-088v3 + the ta-090 together to please both of his fans and to prevent sony from patching anything.

دلیلش چیه منبع رو نمی زنی....

ببین من هم اصلا بدم نمیاد که این مادربورد های جدید هک بشه چون خودم الان یکیشو دارم.... زیر تختمه چون هیچ استفاده ای ازش نمی تونم بکنم ولی بدم میاد بعضیا واسه منافع خودشون چرت و پرت می گن. من خودم یه فروشنده میشناسم که توی همین فرم و چندتا دیگه مخ بچه هارو میزنه :دی

حالا اینم خودش یه داستان داره

Maziar_69
06-04-2009, 23:26
دوستان وقتی روی Hold میزارم دستگاه رو چزاغش روشن نمیشه ولی کلیدها قفل میشه.
میخواستم ببینم روشن نشدن چراغ عیب محسوب میشه و این یعنی دستگاه من کارکرده بوده یا نه؟
ممنون.

choory
06-04-2009, 23:45
دوستان وقتی روی Hold میزارم دستگاه رو چزاغش روشن نمیشه ولی کلیدها قفل میشه.
میخواستم ببینم روشن نشدن چراغ عیب محسوب میشه و این یعنی دستگاه من کارکرده بوده یا نه؟
ممنون.

سلام.
hold اصلا چراغ نداره.بلکه یک نثطه زرد رنگ هست که وقتی کلید را میزنی پایین پیدا میشه.البته زیاد هم پیدا نیست.
خیالت راحت باشه کنسولت سالمه.

Maziar_69
06-04-2009, 23:50
همون. آخه تو دفترچش دیدم اون نقطه رو فلش زده بود نوشته بود Hold Indicator گفتم شاید مثل چراغ Power یا مموری استیک باید پرنور باشه.

ممنون.

need to fight
07-04-2009, 09:40
آقا لطفا جواب مارم بدید(لطفا)
با سلام لطفا سریع تر منو راهنمایی کنید من یه umd سالم از دوستم گرفتم (دمو)تو قسمت بازیها دمو رو میاره ولی قسمت فیلم و آهنگ عکس umd نمیاد psp من مدل slim هست و کپی خور و آبدیتشم کردم به ورژن 5 دارک الکس لطفا سریع تر راهنمایی کنید دارم نگران میشم

golabi2
07-04-2009, 20:32
سلام
الان قيمت کپي خور نو ودسته دوم چنده؟اسليم فقط

tekken god
07-04-2009, 21:16
سلام
می گم بهتر نیست یه تاپیکی در مورد قیمت کنسول ها زده بشه و قیمت ها تو پست اوّل نوشته بشه ؟
بعد از مدّتی هم پست اوّل ویرایش بشه .
تا این همه دفعه سؤال نشه .
من از قیمت اطّلاعی ندارم و گرنه به جناب golabi2 می گفتم ولی برای حل شدن این مشکل گفتم یه تاپیک جدید ایجاد بشه بهتره .
البتّه بازم بگم رو من حساب نکنید ها !
خدانگهدار

choory
07-04-2009, 22:11
سلام
می گم بهتر نیست یه تاپیکی در مورد قیمت کنسول ها زده بشه و قیمت ها تو پست اوّل نوشته بشه ؟
بعد از مدّتی هم پست اوّل ویرایش بشه .
تا این همه دفعه سؤال نشه .
من از قیمت اطّلاعی ندارم و گرنه به جناب golabi2 می گفتم ولی برای حل شدن این مشکل گفتم یه تاپیک جدید ایجاد بشه بهتره .
البتّه بازم بگم رو من حساب نکنید ها !
خدانگهدار

سلام آقا محمد.
نه همچین تاپیکی نیاز نیست.چون قیمت تا جا تا جا با هم تفاوت دارند.
دوستان اگه این زحمت را به خود بدهند که حداقل چند صفحه آخر را مطالعه کنند(در تاپیک سرچی کنند) اگر به جوابی نرسیدند بعدا سوال بپرسند خیلی خوب میشه.
توی چند صفحه اخیر بارها قیمت تمام مدل ها با تفاوت ها و سوال هایی که قبل از خرید پیش می آید و.... پرسیده شده و دوستان هم جواب داده اند.
اما باز بعضی از دوستان..........:13::13:

ali_ranger22
08-04-2009, 13:56
بچه ها من الان آخرین غول Prinny هستم !!! تموم شه راحت شیم ! مرحله ی یکی مونده به آخر باید با 4-5 تا غول مبارزه کنیم !!! بازی الکی سخت کردن !

farzad_angel
09-04-2009, 00:42
کسی قیمت lcd slim میدونه چنده

Big-Boss
09-04-2009, 00:56
کسی قیمت lcd slim میدونه چنده

همین صفحه پیش دوستان لینک یه فروشگاه اینترنتی رو معرفی کرده بودندکه قیمت اوناع لولزم جانبی رو میتونید ببینید.
در این پست:

mrsamankhan
09-04-2009, 01:20
سلام
من كاملا اماتور و بي اطلاع هستم / يك پي اس پي سفيد از خارج تهيه كردم
هيج اطلاعاتي و اصطلاحات را بلد نيستم فقط ورژن 5.03 هست / از اينترنت برنامه
PSP Pandora Deluxe 3.00
PSP Pandora Deluxe 3.01
را پيدا كردم ولي اون تا ورژن 5.00 كار ميكنه
تمام دارك الكس ها را هم دانلود كردم و در
PSP/GAME/Update
بازي ها را هم دانلود و در
PSP/Game
قرار دادم ولي هميشه اين پيام مياد
This game cannot be started
The date is corrupted
-----
لطفا يا راهنمايي بفرماييد يايك سايت فارسي براي من اماتور صفر كيلومتر معرفي كنيد
----
حتي نميدانم بازي هاي ايزو يا فايل هاي
CSO
را چكار بايد كرد
----
از لطف و همدرديتان !!! سپاسگزارم

Hunter lord
09-04-2009, 10:16
از اخبار عقبید بچه ها این خبر 2 روزه اومده ولی هیچکس ...

سایلنت هیل بعدی برای PSP.PS2.WII

این بازی توسط یک شرکت ژاپنی ساخته می شه .

عجب سالی برای PSP

choory
09-04-2009, 12:24
سلام
من كاملا اماتور و بي اطلاع هستم / يك پي اس پي سفيد از خارج تهيه كردم
هيج اطلاعاتي و اصطلاحات را بلد نيستم فقط ورژن 5.03 هست / از اينترنت برنامه
PSP Pandora Deluxe 3.00
PSP Pandora Deluxe 3.01
را پيدا كردم ولي اون تا ورژن 5.00 كار ميكنه
تمام دارك الكس ها را هم دانلود كردم و در
PSP/GAME/Update
بازي ها را هم دانلود و در
PSP/Game
قرار دادم ولي هميشه اين پيام مياد
This game cannot be started
The date is corrupted
-----
لطفا يا راهنمايي بفرماييد يايك سايت فارسي براي من اماتور صفر كيلومتر معرفي كنيد
----
حتي نميدانم بازي هاي ايزو يا فايل هاي
CSO
را چكار بايد كرد
----
از لطف و همدرديتان !!! سپاسگزارم

شما دستگاهی خریده اید که تا الان کپی خور نشده است.
تنها راه این هست که فعلا باری های ارجینال را تهیه کنی( قیمت هم بین 15 تا 50 تومن) تا شاید بعدا کپی خور بشه.

[ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن Psp

mrsamankhan
09-04-2009, 14:15
سلام
از اينكه به اين زودي جواب داديد بسيار ممنونم
سه چهار روز تو اينترنت گشت زده بودم
ايكاش از اول از شما كمك و راهنمايي ميخواستم
باز هم متشكرم / موفق باشيد

Maziar_69
09-04-2009, 14:22
بچه ها من umd بازی pes 2009 رو خریدم.
یه مشکلی باهاش دارم.
گزارش گر اصلا گزارش نمیکنه و فقط وقتی گل زده میشه یه جمله میگه و دیگه هیچ...

کسی این مشکل رو نداره؟ چطوری حل میشه؟

ممنون.

mehdi30nema
09-04-2009, 15:13
یه مشکلی باهاش دارم.
گزارش گر اصلا گزارش نمیکنه و فقط وقتی گل زده میشه یه جمله میگه و دیگه هیچ...

کسی این مشکل رو نداره؟ چطوری حل میشه؟

ممنون.

سری pes در psp همیشه اینجوری بوده و کل بازی گزارش گر نداره

cana_titan
10-04-2009, 17:04
aga vase version 4.21 chetor game bezanam

Hunter lord
11-04-2009, 09:40
PSP2 و TA-008 v3

دست نگه دارید اگر امسال PSP2 معرفی شود PSP شما ارزش ندارد اگر سونی از مادربورد TA-008 v3 استفاده کند این مدل هک می شوند چرا که دارک الکس به احتمال 90 درصد این مدل را هک کرده ولی به دلیل مادربورد PSP2 رو نمی کند .:46:

alireza fatemi
11-04-2009, 13:34
چند خریدی؟

hossein2801
11-04-2009, 15:50
PSP2 و TA-008 v3

دست نگه دارید اگر امسال PSP2 معرفی شود PSP شما ارزش ندارد اگر سونی از مادربورد TA-008 v3 استفاده کند این مدل هک می شوند چرا که دارک الکس به احتمال 90 درصد این مدل را هک کرده ولی به دلیل مادربورد PSP2 رو نمی کند .:46:
psp2 شایعش
تو خود بلاگ دارک الکس هم گفتن که شایعس
از کجا معلوم که از این mb استفاده بشه؟!
تغییرات زیاد سخت افزاری میکنه و 100% هم از این mb استفاده نمیشه
فعلا بیشتر قسمتای هک 88v3,90v2 رو brokencodes انجام داده
pre-ipl رو رمزگشایی کرده

milky way
11-04-2009, 22:10
psp2 و ta-008 v3

دست نگه دارید اگر امسال psp2 معرفی شود psp شما ارزش ندارد اگر سونی از مادربورد ta-008 v3 استفاده کند این مدل هک می شوند چرا که دارک الکس به احتمال 90 درصد این مدل را هک کرده ولی به دلیل مادربورد psp2 رو نمی کند .:46:
اگر psp2 هم در کار باشه بدون شک میره برای سال آینده، البته احتمالش بسیار قویه که psp2 ساخته بشه ولی زمانش معلوم نیست، فعلا که psp ظاهرا کار سونی رو راه میندازه.

Big-Boss
11-04-2009, 22:15
امتیازاتی که بازیکن ها توی سایت gamespot به WWE SmackDown vs.Raw 2009 نسخه psp دادند چقدر بالاست!
9.0 و 10 مثل اینکه خیلی نظرشون رو جلب کرده
البته خود gamespot هنوز به این بازی نمره نداده.
ولی تا حالا امتیاز کاربرها 8.6 از 130 رای
امتیاز منتقدین 7.3 از 8 نقد

Maziar_69
11-04-2009, 22:20
چند خریدی؟

از پایتخت گرفتم.
52 میگفت به 45 راضی شد.
اونم به این دلیل که 2 تا مغازه اونورترش 45 میداد !!!!! :41:

GTA: Liberty City Stories هم 45 گرفتم. :11:

need to fight
12-04-2009, 10:30
سلام یه سوال داشتم یه روز بازی midnight club 3 رو تو psp ریخته بودم و بردم به دوستم نشون دادم که ناگهان دیدم تعجب کرد جویای کار شدم که گفت وقتی این بازیرو با umd اجرا میکرده خیلی کیفیتش از این بالاتر بوده .راست میگه ؟یعنی وقتی کپیش میکنن کیفیتش کم میشه؟

matin_08
12-04-2009, 13:34
سلام.اشتباهی از flash0 فولدر vsh رو پاک کردم! الانم دیگه روشن نمیشه.تو ریکاوری هم نمیره!
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟باید از پاندورا استفاده کنم؟

mehdi30nema
12-04-2009, 15:37
سلام یه سوال داشتم یه روز بازی midnight club 3 رو تو psp ریخته بودم و بردم به دوستم نشون دادم که ناگهان دیدم تعجب کرد جویای کار شدم که گفت وقتی این بازیرو با umd اجرا میکرده خیلی کیفیتش از این بالاتر بوده .راست میگه ؟یعنی وقتی کپیش میکنن کیفیتش کم میشه؟

نه اصلا بازی رو کپی نمیکنن که بلکه از روی umd ایمیج میگیرن و کیفیت هم تغییر نمیکنه

ali_ranger22
12-04-2009, 16:30
سلام.اشتباهی از flash0 فولدر vsh رو پاک کردم! الانم دیگه روشن نمیشه.تو ریکاوری هم نمیره!
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟باید از پاندورا استفاده کنم؟

شما دقیقا فریم ویرت چی بود ؟ با چه آپدیتی ؟
برو یه سرچ بکن برای فایل های فلش 0 همون فریم ویرت ... بعد جایگزین کن درست میشه

matin_08
12-04-2009, 19:43
شما دقیقا فریم ویرت چی بود ؟ با چه آپدیتی ؟
برو یه سرچ بکن برای فایل های فلش 0 همون فریم ویرت ... بعد جایگزین کن درست میشه
فریم ویر 5. از فایل هاش بک آپ دارم ولی پی اس پی بالا نمیاد که جایگزین کنم!

ali_ranger22
12-04-2009, 20:01
فریم ویر 5. از فایل هاش بک آپ دارم ولی پی اس پی بالا نمیاد که جایگزین کنم!

ریکاوری هم نمیاد ؟ پس باید پاندورا کنی !

matin_08
12-04-2009, 23:32
ریکاوری هم نمیاد ؟ پس باید پاندورا کنی !
نه نمیاد!پاندورا باتری رو باید خودم درست کنم؟جایی نیست که بفروشن؟

Hunter lord
13-04-2009, 08:58
این هم یک ویدیو که فردی ادعا کرده PSP رو هک کرده :

hossein2801
13-04-2009, 10:17
این هم یک ویدیو که فردی ادعا کرده PSP رو هک کرده :

psp2000 رو درون پوسته psp3000 گذاشته:31:
به همین سادگی هکش کرد:27:
فعلا منتظر اکسپولیت MaTiAz برای 3000 هستیم

mer5ad
13-04-2009, 10:56
اجرای بازی های جاوا بروی PSP با نرم افزار PSP KVM

ninja3000sh
13-04-2009, 13:00
اجرای بازی های جاوا بروی PSP با نرم افزار PSP KVM

بازیهای جاوا که کیفیت خوبی ندارن اونم بیاری رو psp اجرا کنی اونوقت شخصیت psp رو میاره پایین:27:

Hamid..God
13-04-2009, 14:15
این فریمور 5 که گزاشتین به فت هم می خوره
یه لطف کنین اونکه به فت می خوره رو برام بزارین
چه قابلیت هایی اضاف می شه نحوه ی اپگریدش هم یه توضیح بدین ممنون می شم

ممنون
راستی اسلیم 4.01هنوز هک نشده؟

playstation 3
13-04-2009, 14:44
شبیه ساز بازیهای سگا برای psp

--------------------------------------------------------------------------------

بازی های سگا SEGA را در پی اس پی PSP بازی کنید7معرفی برنامه: PicoDrive یکی از بهترین شبیه سازها (Emulator) برای اجرای بازی های سگا بر روی کنسول دستی پی اس پی PSP می باشد. با نصب این برنامه بر روی پی اس پی PSP از بازی های خاطره انگیز دوران کودکی خود لذت ببرید!
> دانلود: برنامه PicoDrive 1.4B با حجم 614 k > طریقه نصب برنامه در پی اس پی PSP : فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کرده و سپس پوشه PicoDrive را در مسیر PSP/GAME folder مموری کارت خود ذخیره کنید. اکنون با مراجعه به قسمت بازی ها می توانید برنامه شبیه ساز را اجرا نمایید.

> پیدا کردن بازی های سگا در اینترنت: شما می توانید به راحتی بازی های سگا ROMS را در اینترنت با پسوند های GEN ISO BINدانلود و با برنامه PicoDrive اجرا کنید. پیشنهاد ما سایت rom-freaks.net است.

بعد از دانلود Streets of Rage آنها را یک پوشه (می توانید با یک نام دلخواه در پوشه برنامه اصلی ) ذخیره کنید . و بعد از اجرای برنامه در قسمت Load new ROM / ISO آنها را فراخوانی کنید… همچنین امکانات دیگر برنامه مانند ذخیره ی مراحل بازی ها تنظیمات دکمه و… را در منوی برنامه پیدا کنید. این منو با فشردن دکمه SELECT نمایان می شود.

>پیشنهاد: مورتال کامبت Mortal Kombat.3 شورش در شهر Streets of Rage.2 جنگ خلیج فارس Desert Strike سونیک Sonic 3D قارچ خور Super Mario و…

منبع:psp center
لینک دانلود نرم افزار:
کد:

کد:

djamin_662
13-04-2009, 15:16
1-به نظره شما الان وقت خوبی واسه خريد psp هست.(از نظره قيمت...)
2-الان slim بخرم بهتره يا 3000

hossein2801
13-04-2009, 17:29
1-به نظره شما الان وقت خوبی واسه خريد psp هست.(از نظره قيمت...)
2-الان slim بخرم بهتره يا 3000
امسال ساله psp هست شک نکن
3000 که خیلی بهتره ولی فعلا کامل هک نشده
ولی حتما بزودی هک میشه

gomnam23
13-04-2009, 19:35
امسال ساله psp هست شک نکن
3000 که خیلی بهتره ولی فعلا کامل هک نشده
ولی حتما بزودی هک میشه

این حتما که شما گفتید قطعی نیست

ShayaN3K
13-04-2009, 19:43

نه هنوز قطعی نیست ولی بالاخره باید هک بشه...

قانونه طبیعته :دی

Hunter lord
14-04-2009, 08:01

چرا تا قبل از ماه تیر هک می شه .

الان نصف کد های پی اس پی 3000 رو شکستن بقیشم تو این 1 ماه تموم می کنن . :46:

There is currently only one known way to run viable homebrew on the TA-088v3 and the PSP-3000 and that is through the gripshift exploit. As this exploit ahs already been ported onto the PHAT and may soon be prted onto the unhackable PSPs, it will open another gateway to running homebrew on the TA-088v3 and PSP-3000. Having more doors open just means that there are more chances and that we are inching our way forward. Not to mention that this exploit can also bring hope to people who have accidently/ by wish updated to 5.03/5.05 ...

ali_star
14-04-2009, 11:50
دوستان من PSP SLIM درام میخوام بفروشم میشه قیمت نوش رو بم بدید و اینکه چند بدم خوبه؟ راستی جایی هست که قاب یا صفحه اصلی psp slim رو داشته باشند ممنون.

djamin_662
14-04-2009, 13:36
سلام!
قيمت روز psp رو از کجا ميتونم بفهمم؟
راستی دست دومش چند؟(slim)

djamin_662
14-04-2009, 13:39
دوستان من psp slim درام میخوام بفروشم میشه قیمت نوش رو بم بدید و اینکه چند بدم خوبه؟ راستی جایی هست که قاب یا صفحه اصلی psp slim رو داشته باشند ممنون.

فکر کنم از 250 تا 350 هزار تومان نوش باشه!
نميدونم چند بدی خوبه؟
آيا سالمه؟خط يا خرابی نداره؟

Rohallah_tavakoli
14-04-2009, 14:03
سلام!
قيمت روز psp رو از کجا ميتونم بفهمم؟
راستی دست دومش چند؟(slim)

دوست عزيز چند صفحه قبل گفته شده ....

psp slim حدود 330 الي 350 هست....

دست دوم اصلا پيشنهاد نميشه چون ممكنه پيكسل سوخته داشته باشه و ...

hootan0411
15-04-2009, 14:06
يكي كمك كنه تو بازي mid night L.A remix گير كردم. بازي تو 44% مونده هرچي تو شهر ميگردم ديگه بهم ماموريت نميدن.

ali_ranger22
15-04-2009, 14:58
يكي كمك كنه تو بازي mid night l.a remix گير كردم. بازي تو 44% مونده هرچي تو شهر ميگردم ديگه بهم ماموريت نميدن.

باید از ماشین مخصوصی استفاده کنی تا مسابقه ی جدید برات باز بشه

djamin_662
15-04-2009, 17:15
امروز يا فردا ميرم psp slim بگيرم.
ميرم پايتخت.
راستی،ميشه همون جا داد فروشنده کپی خورش کنه؟
بعد هم راجع به فيريمور توضيح بديد.

ehsan-hedayati
15-04-2009, 19:38
سلام بعد از یک سال دوباره برگشتم
یه حرفه ای میخوام بهم بگه جدید پی اس پی چی اومده(فرم ویر و بازی و نرم افزار خفن) لطفا ارجاع هم ندید نمیتونم 210 صفحه بخونم. فرم ویرم هم 3.90 هستش اگه بخوام firmware رو upgrade کنم باید چند باشه .
خیلی مرسی بابای

ali_ranger22
15-04-2009, 20:22
سلام بعد از یک سال دوباره برگشتم
یه حرفه ای میخوام بهم بگه جدید پی اس پی چی اومده(فرم ویر و بازی و نرم افزار خفن) لطفا ارجاع هم ندید نمیتونم 210 صفحه بخونم. فرم ویرم هم 3.90 هستش اگه بخوام firmware رو upgrade کنم باید چند باشه .
خیلی مرسی بابای

شما به 5.00m33-6 میتونی آپدیت کنی
تاپیک آموزشش هست

saddegh
16-04-2009, 09:08
يكي كمك كنه تو بازي mid night l.a remix گير كردم. بازي تو 44% مونده هرچي تو شهر ميگردم ديگه بهم ماموريت نميدن.

سلام هوتن جان من هم دقیقا همین جا گیر کردم بازی و پاک کردم حالا نصبش می کنم اگه ردش کردم بهت می گم چیکار باید بکنی

anf-b
16-04-2009, 10:05
بچه ها به نظرتون psp یکخورده نسبت به هیکلش گرون نیست؟
رفیقم یک slim داره ولی گرافیکش شبیه ps2 هست!
به نظرتون ارزش گرفتن رو داره؟

mehdi30nema
16-04-2009, 10:07
بچه ها به نظرتون psp یکخورده نسبت به هیکلش گرون نیست؟
رفیقم یک slim داره ولی گرافیکش شبیه ps2 هست!
به نظرتون ارزش گرفتن رو داره؟
مگه به هیکله . !!!
اگه اینجوری باشه که پس لپ تابم نسبت به هیکلش خیلی گرونه دیگه

usa is leader
16-04-2009, 10:33
دوستان مناسبترین قیمت برای پی اس پی اسلیم دست دو با یه پیکسل سوخته چنده ؟؟؟ممنون

anf-b
16-04-2009, 10:46
مگه به هیکله . !!!
اگه اینجوری باشه که پس لپ تابم نسبت به هیکلش خیلی گرونه دیگه
البته منظورم از هیکل همون کیفیت و گرافیک بازی بود!

در ضمن لپ تاپ 400 تومانه! کجاش گرونه نسبت به کارایی هاش!
اگه باور نداری به digikala . com یک سری بزن

playstation 3
16-04-2009, 11:43
درسته گرونه اونم به خاطر کم بودن مدل های کپی خورشده هست
الان مدل کپی خور نشده حدود 170-180 برای اسلیم هست
و کپی خور شده حدود 350-320 برای اسلیم

playstation 3
16-04-2009, 11:57
لطفا حذف شود

M3hrad
16-04-2009, 13:46
سلام...سرعت رم 8 گیگ رو پی اس پی چطوره؟...قیمتش چنده؟...

mehdi30nema
16-04-2009, 15:38
البته منظورم از هیکل همون کیفیت و گرافیک بازی بود!

در ضمن لپ تاپ 400 تومانه! کجاش گرونه نسبت به کارایی هاش!
اگه باور نداری به digikala . Com یک سری بزن

کارایی لپ تاب 400 هزار تومانی از بعضی از موبایل ها هم کمتره .
برای داشتن یه لپ تاب خوب حداقل باید یک میلیون هزینه کنی .

sAsAn.K
16-04-2009, 15:44
anf-b ، حتما باید 400 ، 500 هزار تومن پول این گوشی های به درد نخور رو بدیم ؟!
شما از PSP با اون سایز انتظار گرافیک PS3 رو داری ؟!

anf-b
16-04-2009, 15:46
کارایی لپ تاب 400 هزار تومانی از بعضی از موبایل ها هم کمتره .
برای داشتن یه لپ تاب خوب حداقل باید یک میلیون هزینه کنی .
محض اطلاع عرض میکنم و اصلا نمیخوام موضوع تاپیک رو منحرف کنم
ولی قیمت لپ تاپ کلا پایین اومده!
در کل حالا شما چرا گیر دادی به لپ تاپ!
من مثال عرض کردم هیکلش کوچیکه یعنی گرافیکش پایینه نسبت به قیمتش! همین!

anf-b
16-04-2009, 15:48
شما از psp با اون سایز انتظار گرافیک ps3 رو داری ؟!
آقا اصلا ولش کن بنده جوانی کردم اومدم نظرمو دادم

M3hrad
16-04-2009, 16:28
کسی جواب منو نمیده؟...فوریه...

Big-Boss
16-04-2009, 16:34
از نظر سرعت مشکلی نداره بستگی به جنسی که میخری داره
قیمتش هم تو همین تاپیک سرچ کنی هست. در کل خیلی متغیره با توجه به مدل و گارانتی و ...
فقط سعی کن مجیک گیت رو پشتیبانی کنه

Gigawarn
16-04-2009, 16:52
آقا من حدود 1 یا 2 ساعته باتریه دستگام شارژ کامل میشه طوری که چراغ سبز میشه و در داخل دستگاه هم می زنه شارژ 100 %
از طرفی چرا گفته میشه برای َشارژ کامل 5 ساعت طول میکشه این قضیش چیه؟؟؟؟؟

choory
16-04-2009, 17:13
آقا من حدود 1 یا 2 ساعته باتریه دستگام شارژ کامل میشه طوری که چراغ سبز میشه و در داخل دستگاه هم می زنه شارژ 100 %
از طرفی چرا گفته میشه برای َشارژ کامل 5 ساعت طول میکشه این قضیش چیه؟؟؟؟؟

کی گفته برای شارژ کامل دستگاه باید 5 ساعت به شارژر وصل باشه؟؟؟؟

هر موقع چراغ سبز شد و نوشت 100 درصد باطری کاملا شارژ شده.

فقط دفعه اول که میخواهی باطری را شارژ کنی باید 7-8 ساعت توی شارژ باشه.

شما از psp با اون سایز انتظار گرافیک ps3 رو داری ؟!

به به آقا ساسان.
خیلی خوشحال شدم به اینجا سر زدی.اینشاا... همیشه بیایی.

موفق باشی
علی

Gigawarn
16-04-2009, 18:16
ممنون اره دفه اول زیاد طول کشید

tekken god
16-04-2009, 18:38
سلام دوستان .
برنامه ای هست که بازی ها رو از طریق wlan از یه اسلیم به یه فت یا بر عکس انتقال بده ؟
ممنون می شم تا فردا جواب بدین چون دوباره امتحانا ... !
راستی یه سؤال دیگه :

فقط سعی کن مجیک گیت رو پشتیبانی کنه
این Majic Gate به جز بالا بردن سرعت دیگه چی کار می کنه ؟ مال من مجیک گیت نداره 8 گیگ هم هست 602 مگ فقط خالی داره .
سرعتش مثل جته . مشکلی ندارم این مجیک گیت واقعاً به چه دردی می خوره ؟
خدانگهدار

mehdi30nema
16-04-2009, 19:48
کسی tenchu shadow assassins رو بازی کرده ؟

usa is leader
16-04-2009, 20:40
دوستان مناسبترین قیمت برای پی اس پی اسلیم دست دو با یه پیکسل سوخته چنده ؟؟؟ممنون

دوستان جوابی برای من ندارن؟

kamil_ps3
16-04-2009, 21:46
دوستان جوابی برای من ندارن؟
پی اس پی شما پیکسل سوخته داره؟:21:

usa is leader
16-04-2009, 22:32
پی اس پی شما پیکسل سوخته داره؟:21:

نه عزیز دل برادر یکی گیرم اومده میخوام بخرم خیلی تمیزه فقط یک پیکسل سوخته داره می خوام دوتا داشته باشم.......چطور مگه؟

kamil_ps3
16-04-2009, 22:56
چند؟ شاید من خریدم.

Hunter lord
17-04-2009, 08:25
سونی داره تا خرخره بازی برای PSP بیرون می ده :

Devil May Cry براي PSP كنسل شد !!

مجله فاميتسو در شماره اخير خود اعلام كرد كه Capcom ديگر بر روي بازي Devil May Cry براي PSP كار نخواهد كرد و اين بازي كنسل شده است.

Devil May Cry جز بازي هايي بود كه همزمان با عرضه PSP و در سال 2005 براي اين پلتفرم معرفي شده بود. در حالي كه Capcom چندي پيش از PSP حمايت كرده بود اين بازي امروز كنسل شد.

طبق اعلام Capcom تا به حال 10 ميليون نسخه از سري Devil May Cry به فروش رسيده است.

سونی شوخی نکن تازه این همه نصفشه ؟؟؟

ohn Koller رییس بازاریابی SCEA در مصاحبه با GI.biz نوید یک سال پر فروغ را برای PSP داد و اعلام کرد عناوین بزرگ و بیشتری امسال برای PSP عرضه می‌شود که آن را به بهترین سال برای PSP تبدیل می‌کند.

وی در این مصاحبه گفت: "ما تمرکز خود را بر روی عرضه بازی‌های بیشتر قرار دادیم و فکر نمی‌کنم که اینکار خیلی غیر منتظره باشد، زیرا امسال بهتر سال برای PSP خواهد بود و شما می‌توانید منتظر عرضه چندین عنوان بزرگ کنسول‌ها، برای PSP باشید."

ایشان همچنین اضافه کرد: سونی تنها نیمی از عناوینی که امسال برای PSP عرضه می‌شوند را معرفی کرده است و عناوین بیشتری را در E3 رونمایی خواهد کرد.

Obscure 2 برای PSP عرضه میشود.

Playlogic تایید کرد که عنوان Obscure 2 بعد از چیزی حدود دو سال برای PSP عرضه میشود. این معرفی که در سایت رسمی بازی نیر انجام شده اطلاعاتی را نیر در بر داشته که طبق ان اعلام شده است که، نسخه PSP این عنوان نسبت به نسخه های عرضه شده بر روی PC،Wii و PS2 از انتخاب ها و کار امدی بیشتری برخوردار میباشد.
از جمله این امکانات میتوان به ساده تر شدن نحوه دستورات، تغییر ساختار منو، cutscene های بهتر، music playlist ها و... اشاره کرد. بعضی از مجلات المانی نیز به این نکته اشاره کرده اند که بازی از قابلیت co-op هم بهره میبرد. Playlogic تاریخ عرضه دقیقی اعلام نکرده است اما میتوان این پیش بینی را کرد که بازی در بهار امسال عرضه میشود.

djamin_662
17-04-2009, 10:35
psp رو از کجا بخرم خوبه؟

ali_ranger22
17-04-2009, 11:47
psp رو از کجا بخرم خوبه؟

تـــوپخونه

ali_ranger22
17-04-2009, 13:54
Psp بالاخره ds رو تو ژاپن گرفته ! الان اول شده از نظر فروش هفتگی

A L I E N
17-04-2009, 17:29
یـــــــــــــــــــــــه ســـــــــــــــــــــــو ال کوچــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــیـــــ ــــــــــــک

حتما همتون برنامه بوکر رو میشناسید
برنامه برای خوندن فایلهای pdf , html , ...
وقتی میخوام زووم کنم psp هنگ میکنه و ریست میشه ؟
من ورژن 8 بوکر رو استفاده میکنم

mehdi30nema
17-04-2009, 18:15
بازی socom : fire team bravo 3 هم برای psp تایید شده و زمستان امسال عرضه میشه .
2009 واقعا سال psp هست

ali_ranger22
17-04-2009, 18:28
یـــــــــــــــــــــــه ســـــــــــــــــــــــو ال کوچــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــیـــــ ــــــــــــک

بعضی از pdf ها چون سنگینه psp کم میاره

Gigawarn
17-04-2009, 21:24
آقا بازی کامیون خوب برای pspهست یا نه یه بازی برای کامپیوتر بود به نام هارد تراک یه چیزی شبیه اون میخوام

choory
17-04-2009, 21:29

ورژن 8 مشکل داره.من هم بعضی وقت ها توی زوم کردن ها یا لود کردن ها هنگ میکنه و ریست میشه شما از ورژن زیر استفاده کن.من که باهاش مشکلی ندارم.

saddegh
17-04-2009, 23:05
سلام به همگی دو تا سوال داشتم اول این که اگه سیپیو کلوک روی 333 بزاریم مشکلی برای psp پیش نمیاد و یا از عمر دسگاه کم نمیشه دوم من یک مموری دو گیگ اصل دارم که برام خیلی کمه و می خوام هشت یا شانزده گیگ تقلب بگیرم نظرتون چیه اونایی که مموری تقلبی دارن دستگاه هنگ نمیکنه ؟؟

rassool
18-04-2009, 09:45
سلام به همگی دو تا سوال داشتم اول این که اگه سیپیو کلوک روی 333 بزاریم مشکلی برای psp پیش نمیاد و یا از عمر دسگاه کم نمیشه دوم من یک مموری دو گیگ اصل دارم که برام خیلی کمه و می خوام هشت یا شانزده گیگ تقلب بگیرم نظرتون چیه اونایی که مموری تقلبی دارن دستگاه هنگ نمیکنه ؟؟
هیچ مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد .مموری هم به نظر من تقلبی نگیری بهتره من تقلبی 4 گیگ گرفتم از 6 تا بازی که ریختم روش فقط یه بازی رو اجرا کرد 4 گیگ اصل گرفتم راضی هم هستم اون موقع گرفتم 100 تومان الان 8 گیگش توی بازار 100 تومان هست و 4 گیگش 50 تا60 تومان.

Hunter lord
18-04-2009, 10:35
دوستان یک سوال دارم :

مادر بورد PSP 3000

کدوم مدل است . یا این که هر دوتاش رو داره :

TA-090v2
یا
TA-008 v3

یکی کمک کنه من گیج شدم .

Hunter lord
18-04-2009, 10:48
خبر های جدید PSP 3000 هک شده یا نه ؟

PSP 2000 ها هک شدن با مادربورد TA-008v3 ولی هنوز خبرش اعلام نشده .

PSP 3000 هم یک hen ( یعنی چی ؟ ) براش می یاد تو سط دارک الکس .

TA-09 v3 هم به زودی هک می شن .

فقط مادربورد PSP 3000 کدوم مودله رو موندم ؟ ( یکی کمک کنه )

choory
18-04-2009, 11:07
دوستان یک سوال دارم :

مادر بورد psp 3000

کدوم مدل است . یا این که هر دوتاش رو داره :

Ta-090v2
یا
ta-008 v3

یکی کمک کنه من گیج شدم .

تا اونجایی که من میدونم.
مادربورد ta-088 v3 در مدل های 2000 استفاده شده.
و مدل ta-090 v2 در مدل های 3000

mohsen121
18-04-2009, 11:49
کی گفته برای شارژ کامل دستگاه باید 5 ساعت به شارژر وصل باشه؟؟؟؟

هر موقع چراغ سبز شد و نوشت 100 درصد باطری کاملا شارژ شده.

فقط دفعه اول که میخواهی باطری را شارژ کنی باید 7-8 ساعت توی شارژ باشه.

موفق باشی
علی

سلام دوست من . دفعه اولي كه مي خواي پي اس پي رو شارژ كني لازم نيست كه 5 ساعت بزاري " همين كه شارژ تكميل شد مي توني ازش استفاده كني. چون باطري هاي سوني مثل باطري قديمي نيست و از نوع Li-ion و شارژ اوليه نمي خواد.

اگر psp با usb شارژ كني 5 ساعت طول مي كشه تا شارژ تكميل بشه.

choory
18-04-2009, 13:26
سلام دوست من . دفعه اولي كه مي خواي پي اس پي رو شارژ كني لازم نيست كه 5 ساعت بزاري " همين كه شارژ تكميل شد مي توني ازش استفاده كني. چون باطري هاي سوني مثل باطري قديمي نيست و از نوع li-ion و شارژ اوليه نمي خواد.

اگر psp با usb شارژ كني 5 ساعت طول مي كشه تا شارژ تكميل بشه.

برای من که دفعه اول که گذاشتم توی شارژ 4-5 ساعت طول کشید.
الان هم خداراشکر با باطری هیچ مشکلی ندارم(با ابنکه دل و روده باطری را ریختم بیرون و پاندورا کردم:31:).راحت 6-7 ساعت بازی میکنم.

ShayaN3K
18-04-2009, 17:35
خبر های جدید psp 3000 هک شده یا نه ؟

psp 2000 ها هک شدن با مادربورد ta-008v3 ولی هنوز خبرش اعلام نشده .

Psp 3000 هم یک hen ( یعنی چی ؟ ) براش می یاد تو سط دارک الکس .

Ta-09 v3 هم به زودی هک می شن .

فقط مادربورد psp 3000 کدوم مودله رو موندم ؟ ( یکی کمک کنه )

اگه میشه بگو از کجا خوندی یا یه منبعی چیزی بده...

فقط واسه خوندن میخوام... قصد دیگه ای ندارم

گیر نمی دم:5:

saddegh
18-04-2009, 18:18
هیچ مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد .مموری هم به نظر من تقلبی نگیری بهتره من تقلبی 4 گیگ گرفتم از 6 تا بازی که ریختم روش فقط یه بازی رو اجرا کرد 4 گیگ اصل گرفتم راضی هم هستم اون موقع گرفتم 100 تومان الان 8 گیگش توی بازار 100 تومان هست و 4 گیگش 50 تا60 تومان.

سلام رسول 100 تومن به نظر شما زیاد نیست برای یک مموری به این کوچیکی خود پی اس پی 3000 با اون عظمت و زیبایی 180.90 تومن بعد یه مموری 100 تومن یعنی چیزی بیش از نصف پول خود دسگاه به نظر من کار عاقلانه ای نیست

choory
18-04-2009, 18:33
سلام رسول 100 تومن به نظر شما زیاد نیست برای یک مموری به این کوچیکی خود پی اس پی 3000 با اون عظمت و زیبایی 180.90 تومن بعد یه مموری 100 تومن یعنی چیزی بیش از نصف پول خود دسگاه به نظر من کار عاقلانه ای نیست

کلا مموری های pro duo توی ایران قیمت بالایی نسبت به قیمت جهانی دارند.
الان مموری 4 گیگ اصل حدود35 هست و مموری 8 گیگ هم 60 تومن.16 گیگ هم 110

مموری تقلبی هم با توجه به اختلاف قیمت 10-20 تومنی پیشنهاد نمیشه.
البته من خودم مموری تقلبی دارم اما درجه 1 تا حالا هم مشکلی نداشتم.اما مطمئنا اگه الان میخواستم بخرم اصل میخریدم چون قیمت ها تقریبا معقول شده.
اون موقع که من مموری را خریدم 4 گیگ اصل 70 بود و تقلبی 40

saddegh
18-04-2009, 21:50
کلا مموری های pro duo توی ایران قیمت بالایی نسبت به قیمت جهانی دارند.
الان مموری 4 گیگ اصل حدود35 هست و مموری 8 گیگ هم 60 تومن.16 گیگ هم 110

مموری تقلبی هم با توجه به اختلاف قیمت 10-20 تومنی پیشنهاد نمیشه.
البته من خودم مموری تقلبی دارم اما درجه 1 تا حالا هم مشکلی نداشتم.اما مطمئنا اگه الان میخواستم بخرم اصل میخریدم چون قیمت ها تقریبا معقول شده.
اون موقع که من مموری را خریدم 4 گیگ اصل 70 بود و تقلبی 40

سلام علی جان یه جا مموری 8 گیگ میداد 35 تومن تضمین شده شما می تونی بگی چه مارکی زده روش یا عکسش بزاری:46:

starn
18-04-2009, 21:58
کسی ازدوستان از قیمت جدید PSP 2000 & 3000 خبر نداره ؟؟؟؟؟؟؟
------------
1 ماه پیش تقریبا اواسط عید بود پرسیدم psp slim هک شده یارو گفت 320 شاخ در اورده بودم آخه ی زمانی کپی خورشدش 210 بود!!!
الان قیمت جدیدازدوستان توی تهران دارن؟

Hunter lord
18-04-2009, 22:41
اگه میشه بگو از کجا خوندی یا یه منبعی چیزی بده...

فقط واسه خوندن میخوام... قصد دیگه ای ندارم

گیر نمی دم:5:

خواهش می کنم دوست عزیز ما دعوا که نداریم :

لینک فارسی :

لینک انگلیسی :

choory
18-04-2009, 22:43
سلام علی جان یه جا مموری 8 گیگ میداد 35 تومن تضمین شده شما می تونی بگی چه مارکی زده روش یا عکسش بزاری:46:

سلام
موری های تقلبی از نظر ظاهری با مموری های اصلی فرقی ندارند.
مموری 8 گیگ که 35 تومن باشه 100 درصد از مدل های تقلبی هست.
حالا ابن تقلبی ممکنه به 2 صورت زیر باشه.
1-سرعت خواندن و نوشتن پایین هست که این مدل اصلا به هیچ عنوان به درد psp نمیخوره.چون سرعت خواندن پایین باعث میشه بازی ها فریم فریم اجرا بشوند.

2-سرعت خواندن برابر مموری های اصل هست و فقط سرعت نوشتن اطلاعات پایین هست.(مثل مموری خودم).از این مدل میشه توی psp استفاده کرد.تنها عیب اون این هست که وقتی میخواهی یک بازی را داخل مموری کپی کنی مدت زمان بیشتری نسبت به مموری اصل نیاز هست.

توی پست زیر 2 مموری اصل و تقلبی درجه 1 (قابل استفاده در psp) را از لحاظ سرعت با هم مقایسه کردم.اگه مموری که میخواهی بخری تست سرعت خواندن اطلاعات به اعداد پست زیر شبیه بود میتونی 90 درصد خیالت راحت باشه که مشکلی پیش نمی آید.

با برنامه ای هم که توی پست زیر معرفی کردم میتونی این تست را انجام بدی.البته حتما مموری داخل psp باشه و psp را با یک کابل usb 2.0 به کامپیوتر وصل کن و تست را انجام بده.

بازم سوالی بود در خدمتم.:46:

کسی ازدوستان از قیمت جدید PSP 2000 & 3000 خبر نداره ؟؟؟؟؟؟؟
------------
1 ماه پیش تقریبا اواسط عید بود پرسیدم psp slim هک شده یارو گفت 320 شاخ در اورده بودم آخه ی زمانی کپی خورشدش 210 بود!!!
الان قیمت جدیدازدوستان توی تهران دارن؟

قیمت ها به دلیل کم شدن مدل هایی که قابلیت کپی خور شدن دارن بالا رفته.(البته موقتی هست با هک شدن مدل های زیر قیمت ها هم متعادل میشه)
الان psp مدل2000 کپی خور 300 به بالا هست.
2000 با مادربورد TA-088 V3 (غیر قابل هک کردن) 170 تا 180
3000 هم 190 تا 210

Hunter lord
18-04-2009, 22:45
بالا خره فهمیدم hen چیه .

کسانی که PSP 3000 و اسلیم دارند با ماربورد های جدید فردا می توانند با استفاده از hen بازی های PS1 را روی دستگاه خود اجرا کنند.
قراره بعضی از بازی های PSP هم اجرا شن . بقیش رو نمی دونم .

فردا بعد از ظهر در سایت زیر :

choory
18-04-2009, 23:08
یک بازی زیبا با گرافیک خوب برای psp در راه است.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3
تاریخ انتشار : زمستان 2009

کلیپی از این بازی:(پیشنهاد میکنم حتما ببینید حجم 5 مگ)

منبع:

Hunter lord
19-04-2009, 08:59
hen که قراره امروز بیاد به معنی آزادی عمل است .:18:

هکری که این کارو کرده گفته فعلا بازی های ISO و CSO رو نمی شه اجرا کرد :41:اما با ساخت loader ( چیه ؟؟؟ ) می شه این کارم کرد.:20:

یعنی PSP 3000 روش بازی های PS1 و PSP اجرا میشه .:11:

90 درصد امروز می یاد امیدواریم بازی های PSP رو هم اجرا کنه .:46:

ShayaN3K
19-04-2009, 12:05
hen که قراره امروز بیاد به معنی آزادی عمل است .:18:

هکری که این کارو کرده گفته فعلا بازی های ISO و CSO رو نمی شه اجرا کرد :41:اما با ساخت loader ( چیه ؟؟؟ ) می شه این کارم کرد.:20:

یعنی PSP 3000 روش بازی های PS1 و PSP اجرا میشه .:11:

90 درصد امروز می یاد امیدواریم بازی های PSP رو هم اجرا کنه .:46:

ببخشید ولی مگه تو سایت dark ننوشته که سه شنبه 21st مییاد؟

نوشته شایدم دوشنبه بیا....

شاید من جایی رو متوجه نشدم

ولی یه نگاه دو باره بکن

Gigawarn
19-04-2009, 16:20
یه بازی از تورنت دانلود کردم وللی اجرا نمی شه اصلا تو دستگاه نمایش نمیده
GTA.Vice.City.Stories.PSP.EUR.[
حجمشم890 مگابایته

مشکل از کجاست

ShayaN3K
19-04-2009, 18:09
یه بازی از تورنت دانلود کردم وللی اجرا نمی شه اصلا تو دستگاه نمایش نمیده
gta.vice.city.stories.psp.eur.[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمشم890 مگابایته

مشکل از کجاست

دستگاهت کپی خور هست؟؟؟

فرم ویر دستگاهت چنده؟؟؟

DoOIViD
19-04-2009, 19:43
سلام ،

امروز یه PSP SLIM که 1 ماه بیشتر کار نکرده بوده و 6 ماه پیش از کنج خریداری شده بوده (5 ماه خاموش بوده) + یه رم 8 گیگ سونی + کیف + یه سیم اضافی که سر USB و شارژ ( 3 سره ) خریدم 240 تومن. به نظرتون خوب خریدم ؟ از کجا می تونم بفهم پیکسل سوخته داره یا نه ؟ البته بعید می دونم داشته باشه خود دستگاهم چیز مشکوکی نشون نمیده.

روی جعبشم اینارو نوشته : PSP-2004 PB
220-240 V <- این که هیچی !
F

فیرمویرشو چطور می شه تشخیص داد ؟ با نصب همه جور بازی که مشکلی نمی تونه داشته باشه ؟! مثلا MGS, Resistance, Prinny, ...