PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

choory
05-03-2009, 16:37
یعنی بازی ها رو از سایت سونی با کارت های اعتباری دانلود می کنی و بعد می ریزی رو مموری بازی می کنی؟؟؟

واسه فرم ویر 4.01 کار می کنه؟؟؟

اگه اینجوری بود آدرس سایتو برام بزاری ممنون می شم

اگه اینجوری باشه psp برای من هک شده است :21:

شما باید فریمور 5.00 به بالا را بریزی تا قسمت playstation store اضافه بشه.بعد به اینترنت وایرلس دسترسی داشته باشی.با psp به قسمت نام برده بری.و مبلغ بازی را پرداخت کنی و بازی را دانلود کنی.

اگه منظور شما از جمله قرمز رنگ اینه که توان مالی و امکان خرید از فروشگاه اینترنتی سونی را دارید چرا دیگه دنبال هک کردن هستید؟؟؟؟
راحت برید umd بخرید و بازی کنید.

شاید هم منظور من را بدمتوجه شدید.مثلا اگه Umd بازی god of war به فرض باشه 40 دلار شما برای خرید از فروشگاه های اینترنتی سونی باید همین 40 دلار را پرداخت کنید تا اجازه دانلود داشته باشید.

Hunter lord
05-03-2009, 21:13
لیست بازی های جدید :

Pinball Hall of Fame حتما امتحان کنید مخصوصا تو زمان بیکاری
Prinny: Can I Really Be the Hero?

لیست بازی های 3 هفته آینده :

Resistance: Retribution
MLB 09: The Show
Mana Khemia: Student Alliance
Samurai Shodown Anthology باید با حال باشه امتحان کنید هر وقت اومد.
Scrabble

arash1718
05-03-2009, 21:27
سلام.
یک سوال برام پیش اومده.
بازی هایی که توی فروشگاه اینترنتی سونی برای فروش هست دارای چه خاصیتی هستند که پس از اینکه دانلود بشوند و داخل مموری ریخته بشه قابلیت اجرا شدن دارند. و دستگاه انها را بازی اورجینال میشناسه؟

ایا هکر ها نمیتواند کاری کنند که psp بازی هایی که به صورت iso هست را به عنوان بازی هایی بشناسه که از فروشگاه اینترنتی دانلود شده اند؟

چرا کسی اینو نمی ره با دارک الکس در میون بذاره؟ اگه یه همچین چیزی وجود داره با یه مهندسی معکوس (disasemble) و صرف کمی وقت میشه مشکل رو حل کرد!

choory
06-03-2009, 00:48
چرا کسی اینو نمی ره با دارک الکس در میون بذاره؟ اگه یه همچین چیزی وجود داره با یه مهندسی معکوس (disasemble) و صرف کمی وقت میشه مشکل رو حل کرد!

مطمئن باش این فکر یه ذهن هکر ها هم افتاده اگه راهی بود حتما تا الان انجام شده بود.
سونی وقتی یک کاری انجام میده با فکر هست.

شاید باز هم امیدی باشه.

mohammad_dj_kazin
06-03-2009, 04:24
لطفا،فرمت،ریختن فیلم در پی اس پی را برای دانلود بگذارید!
با jet audio فیلم هاتو به فرمت mp4 تبدیل کن بعد هم بریز توی پی اس پی
موفق باشی:40:

sonixax
06-03-2009, 07:37
درود .
بچه ها چیزی شبیه گیم شارک یا کد برکر یا اکشن ریپلای برای psp نیست ؟
اگر هست لینکی چیزی با منبعی که کد ها توش هست بهم معرفی میکنید .
ممنون و بای

ShayaN3K
06-03-2009, 10:12
شما باید فریمور 5.00 به بالا را بریزی تا قسمت playstation store اضافه بشه.بعد به اینترنت وایرلس دسترسی داشته باشی.با psp به قسمت نام برده بری.و مبلغ بازی را پرداخت کنی و بازی را دانلود کنی.

یعنی پی اس پی حتما باید هک بشه تا این قابلیت رو داشته باشی؟؟؟

اگه منظور شما از جمله قرمز رنگ اینه که توان مالی و امکان خرید از فروشگاه اینترنتی سونی را دارید چرا دیگه دنبال هک کردن هستید؟؟؟؟
راحت برید umd بخرید و بازی کنید.

نه علی جان منظورتونو درست فهمیدم. یکی از دوستای من کد های Mastercard و creditcard را رو شبیه سازی کرده( عمرا تا حالا شنیده باشید :دی) و خرید آنلاین واسم مجانیه :5:
من پول نقد ندارم که بخوام یو ام دی بخرم

راستی به اون شماره زنگ زدی؟؟؟

choory
06-03-2009, 10:48
یعنی پی اس پی حتما باید هک بشه تا این قابلیت رو داشته باشی؟؟؟

نه علی جان منظورتونو درست فهمیدم. یکی از دوستای من کد های mastercard و creditcard را رو شبیه سازی کرده( عمرا تا حالا شنیده باشید :دی) و خرید آنلاین واسم مجانیه :5:
من پول نقد ندارم که بخوام یو ام دی بخرم

راستی به اون شماره زنگ زدی؟؟؟

شما باید فریمور خود را به 5.00 آپدیت کنید.
این کارا میتونید از طریق اینترنت وایرلس انجام دهید یا از طریق umd
البته فایل EBOOT این فریمور هم هست که نمیدونم دستگاه شما که کپی خور نیست میتونه اجرا کنه یا نه

خب این کد ها را به ما هم بده یک تستی بکنیم.:31:

اگه بشه فردا زنگ میزنم.:46:

Webpro_ir
06-03-2009, 12:36
هيچ آشنايي به پي اس پي ندارم . ديروز پي اس پي اي به دستم رسيد كه فرمتش كردم و بعد از فرمت ريست شد . اما وقتي دستگاه را با يو اس بي وصل كردم به كامپيوتر ديدم يه سري از فولدر ها باقي مونده . پس ناچار كل فولدرها رو پاك كردم و مثل vsh , modul,....

حالا پي اس پي خاموش شده و ديگه روشن نميشه . پاور براي چند ثانيه روشن ميشه و سپس خاموش ميشه .

چيكار بايد كرد و آيا نياز به فلش شدن داره ؟

tekken god
06-03-2009, 13:16
درود .
بچه ها چیزی شبیه گیم شارک یا کد برکر یا اکشن ریپلای برای psp نیست ؟
اگر هست لینکی چیزی با منبعی که کد ها توش هست بهم معرفی میکنید .
ممنون و بای
سلام
فقط می دونم برنامه ای با نام cwcheat این کار رو می کنه تو گوگل سرچ کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
میاد الآنم چون کار دارم می گم سرچ کن وگرنه لینکش رو می ذاشتم .
خدانگهدار

choory
06-03-2009, 13:44
هيچ آشنايي به پي اس پي ندارم . ديروز پي اس پي اي به دستم رسيد كه فرمتش كردم و بعد از فرمت ريست شد . اما وقتي دستگاه را با يو اس بي وصل كردم به كامپيوتر ديدم يه سري از فولدر ها باقي مونده . پس ناچار كل فولدرها رو پاك كردم و مثل vsh , modul,....

حالا پي اس پي خاموش شده و ديگه روشن نميشه . پاور براي چند ثانيه روشن ميشه و سپس خاموش ميشه .

چيكار بايد كرد و آيا نياز به فلش شدن داره ؟

شما لطف میکنی ورژن فریمور خود را بگید؟

این جور که من حدس میزنم دستگاه شما کپی خور بوده و تنظیمات USB DEVICE روی فلش 0 دستگاه بوده.(چون این فولدر هایی که شما نام بردی داخل flash 0 دستگاه هست)
شما مموری را فرمت کرده اید اما وقتی دستگاه را به کامپیوتر متصل کرده اید محتویات flash 0 نشان داده شده و شما آن ها را پاک کرده اید.

شما باطری دستگاه را در بیار و بزن جا ( یا psp را به طور کامل خاموش کن)کلید R را نگه دار و psp را روشن کن تا ریکاوری منو نیامده کلید R را رها نکن..اگه به ریکاوری منو رفتی از آموزش زیر برو

اگه ریکاوری منو نیامد تنها راه پاندورا هست که در تاپیک زیر به طور کامل توضیح داده شده.

اگر هم داخل ایران زندگی میکنید و حوصله عملیات های بالا را ندارید دستگاه شما با پرداخت مبلغی بین 5 تا 10 هزار تومان درست میشود.

همه توضیحاتی که در بالا گفتم در صورتی درست و عملی هست که دستگاه شما قابلیت کپی خور شدن داشته باشه.

Webpro_ir
06-03-2009, 13:49
شما لطف میکنی ورژن فریمور خود را بگید؟

این جور که من حدس میزنم دستگاه شما کپی خور بوده و تنظیمات usb device روی فلش 0 دستگاه بوده.(چون این فولدر هایی که شما نام بردی داخل flash 0 دستگاه هست)
شما مموری را فرمت کرده اید اما وقتی دستگاه را به کامپیوتر متصل کرده اید محتویات flash 0 نشان داده شده و شما آن ها را پاک کرده اید.

شما باطری دستگاه را در بیار و بزن جا ( یا psp را به طور کامل خاموش کن)کلید r را نگه دار و psp را روشن کن تا ریکاوری منو نیامده کلید r را رها نکن..اگه به ریکاوری منو رفتی از آموزش زیر برو

اگه ریکاوری منو نیامد تنها راه پاندورا هست که در تاپیک زیر به طور کامل توضیح داده شده.

ورژن رو از كجا بايد بفهمم ؟ اصلا دستگاه ديگه روشن نميشه ، حتي با يو تس بي و حتي با پارژر . وقتي روشن نميشه دكمه ي r هم جوابگو نيست . اصلا مگه ميشه انقدر راحت تنظيمات سيستمي پاك بشه ؟

hamzeaziz
06-03-2009, 14:33
سلام دوستان یه سوال دارم

من یه laptop دارم که wifi داره و من میخام از internet خودم یه access point درست کنم چونکه میخام با psp بازی networking بازی کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم لطفا کمک کنید

در ضمن سیستم windows 7 ممنون میشم راهنمای کنید

ببخشید اگه اینجا جایه این سوال نیست چونکه فکر کردم فقط شما میتونید راهنمایم کنید

armin_software
06-03-2009, 14:40
صفحه ی psp چند اینچ هست؟

tekken god
06-03-2009, 18:14
سلام
چوری جان یا علی جان درسته ؟
من در patapon 2 با روشی که شما در پیغام خصوصی به من گفتید دعای بارون رو گرفتم ولی وقتی می رم تو مرحله یه دیوار هست داغونش می کنم بعد x رو بهم می ده همون don .
بعد می ره یه جای دیگه اون یارو قرمزه که یه چیزی شبیه داس دستشه تقریباًً 1 دقیقه ماست وای میسه هر وقت هم می زنمش می گه دان دادان دادان !
بعد یهو قاط میزنه با داسش همرو می کشه با 1 ضربه !
اگه Remote Joy Lite من کار می کرد عکس هم می ذاشتم ولی فعلاً مشکل داره مشکلمم تو تاپیکی که درموردش ایجاد کردید نوشتم .
ممنون
خدانگهدار

tekken god
06-03-2009, 18:18
صفحه ی psp چند اینچ هست؟
4.25 اینچ .
با اون خط کشایی که اینچ هم دارن اندازه گرفتم .

armin_software
06-03-2009, 19:33
من شنیدم یک وسیله ای به نام psp2 هست.
راسته؟
چیه؟

J A V I D
06-03-2009, 19:41
ورژن رو از كجا بايد بفهمم ؟ اصلا دستگاه ديگه روشن نميشه ، حتي با يو تس بي و حتي با پارژر . وقتي روشن نميشه دكمه ي r هم جوابگو نيست . اصلا مگه ميشه انقدر راحت تنظيمات سيستمي پاك بشه ؟

شما دستگاهت هك شده و كپي خور بوده تو پي اس پي هاي هك شده امكان دسترسي به فلش صفر هست ! تنها راه شما همون پاندورا هست و هيچ جور ديگه اي نمي تونيد دستگاه رو به حالت اول برگردونيد ... در ضمن اگه با خود پي اس پي مموري رو فورمت كنيد بازم يه سري پوشه خالي ساخته مي شه كه محل كپي كردن عكس ها و موزيك ها و بازي ها يانا رو مشخص كرده به نوعي ...

sonixax
06-03-2009, 21:25
درود
بچه ها امروز رفتم gamestop دیدم یه UMD آورده به اسم psp homebrew کسی میدونه داستانش چیه ؟
من فکر کنم یه سافتی چیزی روش باشه که homebrew هارو اجرا میکنه . این طوری باشه اصلا دیگه نیازی به هک کردن نیست .
مثل اوایل ps2 که بازی کپی هارو با دیسک بوت اجرا میکردن .
بدرود

hamzeaziz
06-03-2009, 22:20
راسته؟
چیه؟

هنوز در حد یه شایعه است

Hunter lord
07-03-2009, 09:33
راسته؟
چیه؟

--------------
دوست ما توضیح دادن ولی کامل نه :

به نظر شما یک شرکت این کارو می کنه هنوز یک سال نشده یه ورژن جدید بیرون داده کنسول دیگری بیرون بده آن هم یک دفعه بیرون دهد . ( قصعا این شرکت ورشکست می شه چون هنوز پی اس پی های قبلی رو نفروخته )

psp2 نسل بعدی پی اس پی ولی در حد شایعه است که تا اواخر 2010 شاید ساختش اعلام بشه .

playstation 3
07-03-2009, 16:31
سلام این دستگاه الان تو چه مدل هایی هست قیمت هر کدوم چنده تو تهران و مشهد؟
با بودجه ی 250 چه مدلی رو میشه خرید؟

choory
07-03-2009, 20:09
سلام
چوری جان یا علی جان درسته ؟
من در patapon 2 با روشی که شما در پیغام خصوصی به من گفتید دعای بارون رو گرفتم ولی وقتی می رم تو مرحله یه دیوار هست داغونش می کنم بعد x رو بهم می ده همون don .
بعد می ره یه جای دیگه اون یارو قرمزه که یه چیزی شبیه داس دستشه تقریباًً 1 دقیقه ماست وای میسه هر وقت هم می زنمش می گه دان دادان دادان !
بعد یهو قاط میزنه با داسش همرو می کشه با 1 ضربه !
اگه Remote Joy Lite من کار می کرد عکس هم می ذاشتم ولی فعلاً مشکل داره مشکلمم تو تاپیکی که درموردش ایجاد کردید نوشتم .
ممنون
خدانگهدار

برای رد کردن اون مرحله شما باید به حالت فیور برسی و بعد بزنی دان دادان دادان x.xx.xx تا وارد یک صفحه جدید بشی.بعد یه ترتیبی که نوشته های pon می اید کلید دایره را بزنی تا باران به بارد.
وقتی باران آمد همون یارو که داس دستشه عقب نشینی میکنه.بعد مرحله را تمام کن.

باز هم میگم کسایی که میخواهند patapon 2 بازی کنند حتما قبلش patapon 1 را تمام کنند بعد.

بهترین و ساده ترین راه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش psp استفاده از پلاگین FusaSCRSHT است.
لینک دانلود و آموزش نصب این پلاگین در پست زیر:

Pami
07-03-2009, 20:18
برای رد کردن اون مرحله شما باید به حالت فیور برسی و بعد بزنی دان دادان دادان x.xx.xx تا وارد یک صفحه جدید بشی.بعد یه ترتیبی که نوشته های pon می اید کلید دایره را بزنی تا باران به بارد.

باز هم میگم کسایی که میخواهند patapon 2 بازی کنند حتما قبلش patapon 1 را تمام کنند بعد.

بهترین و ساده ترین راه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش psp استفاده از پلاگین FusaSCRSHT است.

علي جان لطف ميكني راهنماي Patapon 1 رو بزاري يا اگر هست معرفي كني ؟؟
من خودم به يه همچين جايي رسيده بودم كه نميشد جلوتر رفت و همون اول بازي بود كه بايد ريتم آخر رو پيدا مي كردي ( دقيق يادم نيست )
اگه راهنمايي هست ممنون ميشم معرفي كني
با تشكر

choory
07-03-2009, 20:26
سلام این دستگاه الان تو چه مدل هایی هست قیمت هر کدوم چنده تو تهران و مشهد؟
با بودجه ی 250 چه مدلی رو میشه خرید؟

سلام
این سوال بار ها جواب داده شده است.اگه 10 صفحه آخر را میخوندید متوجه می شدید.

اما جواب شما

دارای 3 مدل است.
مدل 1000 یا همان FAT
مدل 2000 یا همان اسلیم
مدل 3000

مقایسه این 3 مدل در تاپیک های زیر:

[مقایسه] PSP Fat یا PSP Slim ... ؟؟

[مقایسه] psp3000 یا (psp2000(slim

قیمت ها به دلیل اینکه PSP های جدید قابلیت کپی خور شدن را ندارند به شدت بالا رفته اند.
(قیمت ها برای تهران هست در شهرستان ها بالاتر به فروش میره)

مدل 1000 اگه گیر بیاری نزدیک 260 تا 300

مدل 2000 به دو دسته قیمت تقسیم میشه
1- مدل هایی که هک میشوند و قابلیت اجرای بازی های کپی را دارند: قیمت این مدل بین 300 تا 350 هست بستگی به انصاف فروشنده.
2-مدل هایی که که هک نمیشوند: از 200 هست تا 230-240 باز هم بستگی به انصاف فروشنده.

مدل 3000:این نوع کلا هک نمیشود.قیمت هم از 220 تا 250-260

کلا قیمت ها خیلی نوسان داره.
این قیمت ها همه برای پک های معمولی بود.دستگاه هایی که با بازی اورجینال باندل میشوند قیمت های بالاتری دارند.

به غیر از دستگاه باید به فکر یک مموری حداقل 4 گیگ هم باشید(برای مدل های هک شده) که قیمت مموری های اصل بین 35-40 تومن هست و مموری های تقلبی از 10 تا 25

علي جان لطف ميكني راهنماي Patapon 1 رو بزاري يا اگر هست معرفي كني ؟؟
من خودم به يه همچين جايي رسيده بودم كه نميشد جلوتر رفت و همون اول بازي بود كه بايد ريتم آخر رو پيدا مي كردي ( دقيق يادم نيست )
اگه راهنمايي هست ممنون ميشم معرفي كني
با تشكر

سلام
راهنمایی که وجود نداره.یک مدت هم خودم میخواستم تهیه کنم تا یک جاهایی هم پیش رفتم اما کامل نشد.
راهنمای مراحل مهم داخل همین تاپیک هست.

شما بازی را روی PSP بریز.از مرحله 1 شروع کن به بازی کردن هرجا به مشکل برخورد کردی همین جا بگو راهنماییت میکنم.

موفق باشید

hamzeaziz
07-03-2009, 21:23
سلام من چندتا پلاگین پیشتر دیدم تو این تایپیک که دوستان زحمتشون کشیده بودن ولی نمیدونم صفحه چند بود
اگه میشه راهنمای کنید

pedramakaay
07-03-2009, 21:34
دوستان patapon 2 نسخه ی انگلیسی اومده؟

لینک دانلود دارید؟

hamzeaziz
07-03-2009, 21:42
منم با اجازتون شروع کردم patapon 1 بازی میکنم ولی تو مرحله یک گیر کردم هر چی میخوام یه چیزی شکار کنم نمیتونم

choory
07-03-2009, 21:43

لینک دانلود دارید؟

بله اومده.
تاپیک دانلود و درخواست بازی های PSP

دانلود بازی های Psp

لینک دانلود PATAPON 2 انگلیسی در پست های منفرد زیر:

منم با اجازتون شروع کردم patapon 1 بازی میکنم ولی تو مرحله یک گیر کردم هر چی میخوام یه چیزی شکار کنم نمیتونم

برای مراحل شکار شما فقط سربازهایی را دنبال خودت ببر که نیزه دارند و تیرکمان.به هیچ وجه سربازان تبر دار و شمشیر دار را نبر چون باعث فرار شکار می شوند.
اوایل که سپاهت ضعیف هست شکار کردن پرندگان سخته و فقط میتونی گاو ها را شکار کنی.اما بعدا راحت میشه.

hamzeaziz
07-03-2009, 21:44

لینک دانلود دارید؟

به اینجا سر بزن

apoosh
07-03-2009, 22:51
آقا کسی میدونه وست گیم patapon2 انگلیسیش را آورده تا ما بریم بخریم؟خیلی وقته که منتظره این بازیه بینظیرم

tekken god
07-03-2009, 23:06

بهترین و ساده ترین راه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش psp استفاده از پلاگین fusascrsht است.

سلام
ممنون با راهنمایی شما ردش کردم .
در مورد patapon 1 هم باید بگم اتّفاقاً امروز ساعت حدودای 1 رفتم به گفته ی شما 1 رو گرفتم .
سعی می کنم اوّل اون رو تموم کنم .
ممنون
خدانگهدار

J A V I D
07-03-2009, 23:23
آقا کسی میدونه وست گیم patapon2 انگلیسیش را آورده تا ما بریم بخریم؟خیلی وقته که منتظره این بازیه بینظیرم

صبح اونجا بودم هنوز نياورده ، من كه دانلودش كردم دويست مگ بيشتر نيست !

apoosh
08-03-2009, 00:33
صبح اونجا بودم هنوز نياورده ، من كه دانلودش كردم دويست مگ بيشتر نيست !

دویست مگ؟؟؟ مطمئنی؟ آخه من شنیدم بیشتر از یک گیگه. تازه نسخه ژاپنیه اولی که اومده بود 500 مگ انگار که بود؟! حالا چطور شد این 200 مگه؟! یه کم ناامید شدم:41:

alireza_p_mail
08-03-2009, 00:33
با سلام ميخواستم بدونم فرق ورژن m33-4 با oe a در چي هست؟ با تشكر

choory
08-03-2009, 00:50
دویست مگ؟؟؟ مطمئنی؟ آخه من شنیدم بیشتر از یک گیگه. تازه نسخه ژاپنیه اولی که اومده بود 500 مگ انگار که بود؟! حالا چطور شد این 200 مگه؟! یه کم ناامید شدم:41:

نه بیشتر از 1 گیگ نیست.

200 مگ که گفتند بازی به صورت cso هست و حجم فایل rar را گفتن که وقتی از حالت فشرده خارج بشه حجم آن بیشتر میشود.

J A V I D
08-03-2009, 02:12
حجم دقيقش :

Patapon 2 EUR FULL ISO 565 MB
If CSO : 389 MB

البته مطمئنا حجم يه بازي نمي تونه تضمين كننده خوب بودن يا بد بودن بازي باشه ! من اشتباهي حجم شماره يكش رو گفته بودم چون با هم دانلود كردم !

arash1718
08-03-2009, 07:55
مدل 1000 اگه گیر بیاری نزدیک 260 تا 300

اگه 260 سراغ داری من می خرم!

Hunter lord
08-03-2009, 11:35
آمار فروش پی اس پی و ps3 رو نگاه کنید مقام آخر به اول تغییر داده شده :

Hardware:
PS3 36,513
DSi 35,827
PSP 35,588
Wii 17,876
Xbox 360 11,795
DS Lite 11,774
PS2 5,099

این ds هم چند وقت دیگه فروشش به آخر می رسه .

حالا این هم بازی هایی که فروخته شده بازی پی اس پی مقام دوم رو داره :
درضمن من توی سایتی دیدم که شرکت سگا با فروش بازی yakuza 3 نظرش درباره ی سونی عوض شده وشاید این بازی رو برای پی اس پی هم بسازه ( اگه درست ترجمه کرده باشم ) اگه کسی خبری دراین مورد داره بگه .

Week of February 23 - March 2, 2009
Software:
1) Yakuza 3 (PS3) - 372,000
2) Dynasty Warriors: Strikeforce (PSP) - 219,000
3) Mario & Luigi RPG 3!! (NDS) - 52,000
4) One Piece Unlimited Cruise: Episode 2 (Wii) - 45,000
5) Game Center CX: Arino no Chousenjou 2 (NDS) - 44,000
6) Sunday x Magazine Nettou! Dream Nine (NDS) - 23,000
7) The King of Fighters 2002 Unlimited Match (PS2) - 19,000
8) Star Ocean: The Last Hope (X360) - 17,000
9) Taiko no Tatsujin (Wii) - 16,000
10) Wii Fit (Wii) - 16,000

choory
08-03-2009, 12:06
با سلام ميخواستم بدونم فرق ورژن m33-4 با oe a در چي هست؟ با تشكر

فریمور های قدیمی با پسوند OE هستند که در حقیقت گروه دارک الکس اوایل فریمور های هک شده خود را با پسوند OE منتشر میکرد بعدا به m33 تغییر داد.

فریمور های m33جدید تر است.
آخرین فریمور هک شده توسط این گروه فریمور 5.00m33-6 هست که آموزش نصب و ویژگی های آن در تاپیک زیر هست.

psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

آمار فروش پی اس پی و ps3 رو نگاه کنید مقام آخر به اول تغییر داده شده :

Hardware:
PS3 36,513
DSi 35,827
PSP 35,588
Wii 17,876
Xbox 360 11,795
DS Lite 11,774
PS2 5,099

این ds هم چند وقت دیگه فروشش به آخر می رسه .

حالا این هم بازی هایی که فروخته شده بازی پی اس پی مقام دوم رو داره :
درضمن من توی سایتی دیدم که شرکت سگا با فروش بازی yakuza 3 نظرش درباره ی سونی عوض شده وشاید این بازی رو برای پی اس پی هم بسازه ( اگه درست ترجمه کرده باشم ) اگه کسی خبری دراین مورد داره بگه .

Week of February 23 - March 2, 2009
Software:
1) Yakuza 3 (PS3) - 372,000
2) Dynasty Warriors: Strikeforce (PSP) - 219,000
3) Mario & Luigi RPG 3!! (NDS) - 52,000
4) One Piece Unlimited Cruise: Episode 2 (Wii) - 45,000
5) Game Center CX: Arino no Chousenjou 2 (NDS) - 44,000
6) Sunday x Magazine Nettou! Dream Nine (NDS) - 23,000
7) The King of Fighters 2002 Unlimited Match (PS2) - 19,000
8) Star Ocean: The Last Hope (X360) - 17,000
9) Taiko no Tatsujin (Wii) - 16,000
10) Wii Fit (Wii) - 16,000

hunter جان منبع هم لطف میکنی.

pedramakaay
08-03-2009, 12:52
choory لینک هایی که دوستمون تو تاپیک درخواست مستقیم کردن لینک ها برای patapon2 مستقیم کرده اشکال ندارند؟

تونستی دانلود کنی؟ برا من که یک فایل 12 کیلو بایتی دانلود می کنه:41:

choory
08-03-2009, 13:01
choory لینک هایی که دوستمون تو تاپیک درخواست مستقیم کردن لینک ها برای patapon2 مستقیم کرده اشکال ندارند؟

تونستی دانلود کنی؟ برا من که یک فایل 12 کیلو بایتی دانلود می کنه:41:

بله لینک ها مشکل داره.شاید از روی سرور پاک شده باشند.
من هم گذاشته بودم شب دانلود کنم الان که گفتی تست کردم دیدم نمیشه.

mehdi30nema
08-03-2009, 13:31

من همین الان وست گیم آریاشهر بودم گفت که آماده شده ولی احتمالا فردا پخش میشه

hamzeaziz
08-03-2009, 13:32
choory جون من میخواستم بدونم چه پلاگینی داریم برایه psp و در ضمن من دارم patapon 2 رو از راپید دانلود میکنم و از لینکی که یه پاسورد زیرش نوشته استفاده میکنم و درست کار میکنه .

pedramakaay
08-03-2009, 13:39
choory جون من میخواستم بدونم چه پلاگینی داریم برایه psp و در ضمن من دارم patapon 2 رو از راپید دانلود میکنم و از لینکی که یه پاسورد زیرش نوشته استفاده میکنم و درست کار میکنه .

کدوم لینک؟؟

بده ما هم دان کنیم....

hamzeaziz
08-03-2009, 14:00
کدوم لینک؟؟

بده ما هم دان کنیم....

من دارم اینو دانلود میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iso = 565 mb

Hasło - ilovetomsho

hamzeaziz
08-03-2009, 14:02
مبدل iso به cso رو میخاستم ؟

choory
08-03-2009, 14:05

بله-لینک های ریپیدشیر همه گی سالم هستند.
لینکی که گفتم خرابه لینک مستقیم از رپیدباز بود.

مبدل iso به cso رو میخاستم ؟

خدمت شما

tekken god
08-03-2009, 14:20
کدوم لینک؟؟

بده ما هم دان کنیم....
سلام
ایشون نوشتن از راپید .
خود علی جان زحمتش رو -کشیدن :

یا در پست منفرد زیر :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ببخشید دوستان جواب دادن من حدود 20 تو یه تب دیگه داشتم ول می گشتم تو اینترنت برگشتم اینجا پست شما رو دیدم بعد جواب دادم نگو جواب داده شده بوده .
خدانگهدار

Hamid..God
08-03-2009, 15:21
1.سلام من چند وقته تصميم گرفتم psp بگيرم از سري 2000 اسليم ديروز وقتي باسه خريد رفتم جمهوري قيمتا اصلا اون چيزي كه انتظار داشتم نبود اسليم هك شده از 300.000 شرو مي شد تا 370.000 هم مي رفت ولي هك نشدش 210 بود كسي مي دونه آدم خودش چطوري مي تونه psp رو كپي خورش كنه

2.در ضمن يه توزيهي در مورد سري هاي اين دستگاه بهم مي دين بيشتر تفاوت هاشون مد نظرمه چون psp فت تو بازار كپي خور و وليو پكش بود 210.000 تومن مي خوام بدونم اگه اسليم ارزش نداره برم همون فت بگيرم

ويرايش بعد از چند لحظه:
دوستان وقتي تاپيك رو بيشتر خوندم خودم جواب سؤال دومم رو پيدا كردم

ممنون

tekken god
08-03-2009, 17:09
سلام
[ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن Psp :

خدانگهدار

hamzeaziz
08-03-2009, 18:29
1.سلام من چند وقته تصميم گرفتم psp بگيرم از سري 2000 اسليم ديروز وقتي باسه خريد رفتم جمهوري قيمتا اصلا اون چيزي كه انتظار داشتم نبود اسليم هك شده از 300.000 شرو مي شد تا 370.000 هم مي رفت ولي هك نشدش 210 بود كسي مي دونه آدم خودش چطوري مي تونه psp رو كپي خورش كنه

2.در ضمن يه توزيهي در مورد سري هاي اين دستگاه بهم مي دين بيشتر تفاوت هاشون مد نظرمه چون psp فت تو بازار كپي خور و وليو پكش بود 210.000 تومن مي خوام بدونم اگه اسليم ارزش نداره برم همون فت بگيرم

ويرايش بعد از چند لحظه:

ممنون

ولی مواظب باش چونکه بعضی از psp 2000 جدید که مادربورد جدید دارن هک نمیشن :41:

armin_software
08-03-2009, 18:33
psp2 نسل بعدی پی اس پی ولی در حد شایعه است که تا اواخر 2010 شاید ساختش اعلام بشه .
psp2 چه فرقی با psp می کنه؟

choory
08-03-2009, 19:30

ويرايش بعد از چند لحظه:

ممنون

عمل کپی خور کردن کار بسیار ساده ای هست.دوستان لینک تاپیک آموزش را گذاشتن.
اما اون دستگاهی که میگه کپی خور نیست و 210 تومن هست فعلا تا این ساعت قابلیت کپی خور شدن نداره.پس اگه توان خرید بازی های اورجینال را نداری (20 تا50-60 تومن) طرف pspهای غیر کپی خور نرو.

psp2 چه فرقی با psp می کنه؟

psp2 هنوز وجود خارجی نداره که بخواهید با psp فرقی داشته باشه.فعلا از فکرش بیا بیرون.

Hunter lord
08-03-2009, 19:50
فریمور های قدیمی با پسوند OE هستند که در حقیقت گروه دارک الکس اوایل فریمور های هک شده خود را با پسوند OE منتشر میکرد بعدا به m33 تغییر داد.

فریمور های m33جدید تر است.
آخرین فریمور هک شده توسط این گروه فریمور 5.00m33-6 هست که آموزش نصب و ویژگی های آن در تاپیک زیر هست.

psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

hunter جان منبع هم لطف میکنی.

اسم من رامتین هستش و دوست دارم با این اسم صدا کنید .

منبع سایت Game spot هستش در ضمن این یاکازو رو مطمین نیستم بعد نگید اسپم دادی ( هنوز انقدر اینگلیسیم قوی نیست که ترجمه همه را بدونم . ) که فکر کنم اشتباه است.

choory
08-03-2009, 19:56
اسم من رامتین هستش و دوست دارم با این اسم صدا کنید .

منبع سایت game spot هستش در ضمن این یاکازو رو مطمین نیستم بعد نگید اسپم دادی ( هنوز انقدر اینگلیسیم قوی نیست که ترجمه همه را بدونم . )

چشم رامتین جان از این به بعد با اسم واقعی صدا میکنم.(تا الان اسمت را نمیدونستم.):46:

اختیار داری.

hamzeaziz
08-03-2009, 20:02
choory جان یه چندتا پلاگین معرفی کنی خوب میشه میدونم قبلا این کار کردی ولی نمیدونم تو کدوم صفحه بود
ممنون میشم

Hunter lord
08-03-2009, 20:10
شایعه ( تقریبا واقعی ) ساخت بازی بعدی جی تی ای بر روی پی اس پی :

متن انگلیسی :

Sony US marketing head John Koller’s told MTV that the firm’s in ongoing discussions to bring GTA back to PSP.

“No one should sleep on that franchise,” he said.

“That’s a tremendous franchise for PlayStation in general. We’ve had two that are the top two sellers on PSP right now. So, there’s definitely continued conversations with Rockstar on all their brands.

“That’s nothing that’s left the PlayStation family.”

Koller went on to insinuate that DS may not be the right setting for the upcoming Chinatown Wars.

“It’s an interesting launch on DS,” he said. It raises some eyebrows in a lot of areas. It’ll be interesting to see how that sells.”

More through there

( این رو از سایت معتبر سونی برداشتن )
منبع فارسی :
---------------------------------
خبر خوب برای jrpg بازا(تکتیکال!)
شماره دوم از سری بازی جذاب و خنده دار Disgaea
Disgaea 2: Dark Hero Days
برای PSP تایید شد به احتمال زیاد برای عرضه این بازی زمانی زیادی رو نباید منتظر بمونیم.

منبع :

God of war باز میگردد. ( 99 درصد)

منبع :

فکر کنم سونی حسابی زده رو دنده آخر
البته مشکوک هم هست .
تمامی منبع ها رو نوشتم .

choory
08-03-2009, 20:15
choory جان یه چندتا پلاگین معرفی کنی خوب میشه میدونم قبلا این کار کردی ولی نمیدونم تو کدوم صفحه بود
ممنون میشم

والا پلاگین که جدیدا دنبالش نبودم.
اما پلاگین هایی که قبلا معذفی کردم پلاگین های زیر بوده.ببین به دردت میخوره.
اگه پلاگین جدیدی پیدا کردم توی تاپیک زیر معرفی میکنم.

دانلود همه ی برنامه ها و والپیپرها و بازی های دست ساز برای psp

پلاگین های قبلی

apoosh
08-03-2009, 22:12
پس این patapon2 چی شد؟؟ من میخوامش! یکی بگه از کجا بخرم؟وست هنوز نیاورده؟ منکه نمیتونم با این اینترنت پیزوری دانلودش کنم!

hamzeaziz
09-03-2009, 01:44
سلام من این قرآن رو نصب کردم PSP Quran v4.8

ولی وقتی میخام mp3 رو بزنم این ایرور میده

Error : bad argument #1 to 'getn' (table expexted, got nil

press start to restart

وقتی ستاردو میزنم بازم میاد همون ایرور میده

کمک کنید

PSP 1000 , firmeware 5.00 M33-6

J A V I D
09-03-2009, 02:12
بازم به صفاي بچه هاي پي اس پي دار تو تاپيك 360 همه با آدم دعوا دارن !!!!

sonixax
09-03-2009, 04:24
پس این patapon2 چی شد؟؟ من میخوامش! یکی بگه از کجا بخرم؟وست هنوز نیاورده؟ منکه نمیتونم با این اینترنت پیزوری دانلودش کنم!

Part 1 :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [Rar: 199 MB]
Part 2 :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [Rar: 68.9 MB]

بعد از دیکمپرس میشه 565 مگ .
پسورد : hako

pedramakaay
09-03-2009, 13:09
دوستان این patapon2 هایی که در سایت های مختلف برای دانلود گذاشته شده حجم های متفاوت و عجیب و غریبی دارند....از 250 تا 550 و حتی نزدیک 600 مگابایت:18:

کدومشون رو باید دانلود کنیم؟ کدوم بهتر و کامل تر و مناسب تر هست؟

من که گیج شدم:41:

choory
09-03-2009, 13:22

Part 1 :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [Rar: 199 MB]
Part 2 :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [Rar: 68.9 MB]

بعد از دیکمپرس میشه 565 مگ .
پسورد : hako

ممنون.
معرفی و دانلود بازی های psp در تاپیک زیر :46:

دانلود بازی های Psp

دوستان این patapon2 هایی که در سایت های مختلف برای دانلود گذاشته شده حجم های متفاوت و عجیب و غریبی دارند....از 250 تا 550 و حتی نزدیک 600 مگابایت:18:

کدومشون رو باید دانلود کنیم؟ کدوم بهتر و کامل تر و مناسب تر هست؟

من که گیج شدم:41:

همه بازی ها کامل هستند.
فقط بستگی به iso یا cso بودن و برنامه ای که انها را فشرده کرده اند حجم های متفاوتی دارند.

Hunter lord
09-03-2009, 13:56
بچه ها خدا وکیلی شده بازی های جدید که می خواد بیاد من قبل از سایت های معتبر نگم . ساخت بازی بعدی جی تی ای هم تایید شد . ( rock star حالش خوش نیست یه بار می گه دیگه برای پی اس پی این بازی رو نمی سازم ولی ...) . بازی Kill zone 2.5 هم فعلا در حد شایعه است . God of war هم احتمال ساختش خیلی زیاده . Resident Evil رو هم اضافه کنیم چی می شه .

Resistance Retribution

LittleBigPlanet

God of War CoO 2

MotorStorm Arctic Edge

Patapon 2

Rockband

Killzone Liberation 2.5

Rumour "High Impact" game... could be Ratchet and Clank related

Phantasy Star

Dissidia Final Fantasy

Asassins Creed portable

Kingdom Hearts Birth by Sleep

Disgaea 2

Persona

Rumour new GTA

Third Birthday

Monster Hunter Freedom Unite

Hammerin' Hero

Final Fantasy XIII Agito

Very rumoured Resident Evil

Silent Hill?

منبع :

playstation 3
09-03-2009, 16:30
با تشکر از راهنمایی شما من یه psp slim خریدم
ولی یه سوال دارم چرا بازیها انقدر دیر اجرا میشه 2 دقیقه طول میکشه؟
بازی ها ی پلی 1 رو هم میشه اجرا کرد؟
من اینو 290 خریدم با هزینه ی کپی خور شدنش شد 300

choory
09-03-2009, 16:52

مبارک باشه.

منظور شما از اینکه بازی ها دیر اجرا میشه چی هست؟
من وقتی بر روی بازی کلیک میکنم حدود 7-8 ثانیه لگوی psp نمایش داده میشه و داخل بازی میرود.بعد هم لودینگ های بازی.

مموری شما چی هست؟

بله بازی های Ps1 که تبدیل شده باشه را هم اجرا میکنه.

playstation 3
09-03-2009, 17:06
دقیقا 2 -3 دقیقه طول میکشه مموری 4 گیگ سونی
آرم پی اس پی با کلی تیک اجرا میشه گاهی او قات صفحه هم میلرزه
جالب اینجاست که وقتی وارد بازی شد تمام این موارد بر طرف میشه دستگاه من سفید هست
این مشکلی ایجاد نمیکنه؟!

tekken god
09-03-2009, 17:28
سلام
علی جان من بازم گیر کردم .
تو پاتا پون 1 یه جا هست اوّلش یه دشمن رو یه قصر در دار ایستاده با تعجّت می گه : p patapons ?!
بهش که تیر اندازی می کنم یکی دیگه از در قصر میاد بیرون .
دوتاشون رو می کشم بعد هم قصر رو نابود می کنم .
به یه گاو می رسم . هر چی می زنمش نمیمیره بعد هی می ره جلو تا به یه گاو دیگه می رسه .
با اون دوتایی هی می ترسن می رن جلو تا به یه تابلو می رسم که روش یه دهن هست .
هی باز و بسته می شه یه خورده از اونجا که می رم جلو یه دفعه همه جا آتیش می گیره یارام خیلی زود می میرن و میشن فیلد می شم .
باید چی کار کنم ؟
ممنون
خدانگهدار

choory
09-03-2009, 18:26
دقیقا 2 -3 دقیقه طول میکشه مموری 4 گیگ سونی
آرم پی اس پی با کلی تیک اجرا میشه گاهی او قات صفحه هم میلرزه
جالب اینجاست که وقتی وارد بازی شد تمام این موارد بر طرف میشه دستگاه من سفید هست
این مشکلی ایجاد نمیکنه؟!

این جور که شما میگی دستگاه باید یا اشکال نرم افزاری داشته باشه یا سخت افزاری
تا الان من کسی را ندیدم دستگاهش این مشکل را داشته باشه.

شما لطف کن از مسیر زیر ورژن فریمور را بگو(شاید عیب از فریمور باشه)

Settings>system settings>system information

مموری شما مجیک گیت را ساپورت میکنه؟
برای فهمیدن اینکه ساپورت میکنه یا نه روی گزینه مموری برو و کلید مثلث را فشار بده برو information ببین جلوی مجیک گیت چی زده؟

سلام
علی جان من بازم گیر کردم .
تو پاتا پون 1 یه جا هست اوّلش یه دشمن رو یه قصر در دار ایستاده با تعجّت می گه : p patapons ?!
بهش که تیر اندازی می کنم یکی دیگه از در قصر میاد بیرون .
دوتاشون رو می کشم بعد هم قصر رو نابود می کنم .
به یه گاو می رسم . هر چی می زنمش نمیمیره بعد هی می ره جلو تا به یه گاو دیگه می رسه .
با اون دوتایی هی می ترسن می رن جلو تا به یه تابلو می رسم که روش یه دهن هست .
هی باز و بسته می شه یه خورده از اونجا که می رم جلو یه دفعه همه جا آتیش می گیره یارام خیلی زود می میرن و میشن فیلد می شم .
باید چی کار کنم ؟
ممنون
خدانگهدار

سلام.
مرحله را یادم نمیاد اما اینجور که شما میگی سپاهت بر اثر گرما آتش میگیرند.شما قبل از اینکه به اون تابلو را رد کنی به فیور برس و بزن x.xx.xx
دون.دودون.دودون تا باران بیاید.

راستی اصلا دعای باران را پیدا کردی؟
دعای باران در patapon 1 تقریبا مثل همان patapon 2 که برات گفتم هست.

pedramakaay
09-03-2009, 20:45
خدا رو شکر بلاخره تونستم دانلود و بازی کنم....واقعا زیباست این patapon2:31:

دوستان لطفا" یک سایت خوب و عالی برای دانلود کاور بازی های psp معرفی کنید....ممنون:11:

Hunter lord
09-03-2009, 20:50
دوستانی که در اجرای بازی patapon2 مشکل دارند و انگلیسی بلدند به پست زیر مراجعه کنند :

دانلود بازی پاتاپون 1 :

راهنمای خرید مموری :
معمولا اولین کار بعد از خریدPSP انتخاب مموری کارت می باشد. توجه داشته باشید که تا این لحظه آخرین ساپورت پی اس پی برای مموری کارت 8 گیگ می باشد. اگر چه زمزمه های نیز در باره مموری کارت های 16 گیگی نیز به گوش می رسد! مموری کارت های سازگار با پی اس پی از نوع Pro Duo است.
در حال حاضر معمولا خریداران رم های 4 و 8 گیگابایتی را انتخاب می کنند. توصیه ما هم فعلا همین ظرفیت ها می باشد(با توجه به هزینه و گنجایش)
مموری کارت فقط با گاراتی ایران رهجو
یک تجربه:
با شرکت ایران رهجو نماینده محصولات سونی در ایران تماس گرفتیم اپراتور ضمن بیان قیمت های جدول بالا برای مموری کارت های اصل و با ضمانت 5 ساله تعویض شرکت ایران رهجو آدرس زیر را برای خرید به ما معرفی کرد:
تهران بلوار میرداماد مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول شماره 119
توصیه اول: شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر فروش سونی با خیال بهتر و البته با قیمت های بالاتر مموری کارت خود را با گارانتی تهیه کنید. معمولا 2 الی 3 برابر بیشتر از یک مموری کارت تقلبی FAKE باید بپردازید.
آیا شما یک مموری کارت اصل (ساپورت Magic Gate ) را خریداری کرده اید؟
1. در محیط XMB (منوی اصلی پی اس پی) دکمه مثلث را بزنید. و گزینه Infomation را انتخاب کنید. در مقابل Magic Gate چه می بینید ! Unknown ناشناخته (تقلبی) یا Support پشتیبانی (اصل)
2.ظرفیت ها در مموری کارت های اصل Genuine و تقلبی FAKE متفاوت است!
3. سرعت انتقال فایل در در مموری کارت های اصل Genuine برابر با 80Mbps می باشد. این مقدار در مموری کارت های تقلبی FAKE به مراتب کمتر است.
4. در بسته بندی مموری کارت به رنگ ها خوب نگاه کنید! همچنین کیفیت چاپ بروی مموری کارت ها در تقلبی پایین است.
توصیه دوم: چنانکه به شانش خود امیدوار هستید به یکی از فروشگاهای سطح شهر مراجعه و یک مموری کارت (حداقل تقلبی درجه1) بگیرید. معمولا فروشنده به شما اطمینان می دهد یک محصول اصلی به شما می فروشد!! که شما به همان قول مهلت تعویض در برابر معیوب بودن رضایت دهید! و در حداقل زمان یکبار مموری کارت را با رایانه خود فرمت کنید.سپس با مراجعه به Settings > Format Memory Stick فرمت کنید. و فایل های بازی و آهنگ و … را تا ظرفیت ممکن به آن انتقال دهید. حالا بازی اجرا کنید و فایل های مختلف را باز کنید. ایا متوجه ایرادی می شوید؟

بله > 2 پا هم قرض! و سریعا به فروشنده محترم مراجعه کنید.

خیر > امیدوار باشید همیشه همینطور باشد!

tekken god
09-03-2009, 21:28
سلام
راستی علی جان من درست نفهمیدم با FuSaSCR باید چیکار کنم .
عکسا کجا سیو می شن ؟
در مورد پاتاپن هم ببینم می تونم کاری بکنم .
ممنون
--------------------------------------------------------------------------------
ویرایش :
دوباره سلام
ممنون علی جان دعای بارون رو گرفتم ( یکم فرق داشتــــــــــــا باید قول قرمزه رو می کشتم تا بهم می داد ) و اون مرحله رو در زمان 10 دقیقه و 27 ثانیه رد کردم .
خیلی سخت بود .
قوله هم همچین آسون نبود با بدبختی کشتمش .
ولی به هر حال من با هر راهی که بشه هر بازیی رو که بخوام تموم می کنم یعنی اراده کنم تموم نکنم ول نمی کنم و یکی از راه های من کمک گرفتنه .
بازم ممنون .
خدانگهدار

apoosh
09-03-2009, 22:07
بالاخره ما به آرزومون رسیدیم و پاتاپون2 را بدست آوردیم.هوووووووووورا

tekken god
09-03-2009, 23:22
بالاخره ما به آرزومون رسیدیم و پاتاپون2 را بدست آوردیم.هوووووووووورا
تبریک !:11:
برو حالشو ببر .

choory
10-03-2009, 00:21
سلام
راستی علی جان من درست نفهمیدم با FuSaSCR باید چیکار کنم .
عکسا کجا سیو می شن ؟
در مورد پاتاپن هم ببینم می تونم کاری بکنم .
ممنون
--------------------------------------------------------------------------------
ویرایش :
دوباره سلام
ممنون علی جان دعای بارون رو گرفتم ( یکم فرق داشتــــــــــــا باید قول قرمزه رو می کشتم تا بهم می داد ) و اون مرحله رو در زمان 10 دقیقه و 27 ثانیه رد کردم .
خیلی سخت بود .
قوله هم همچین آسون نبود با بدبختی کشتمش .
ولی به هر حال من با هر راهی که بشه هر بازیی رو که بخوام تموم می کنم یعنی اراده کنم تموم نکنم ول نمی کنم و یکی از راه های من کمک گرفتنه .
بازم ممنون .
خدانگهدار

سلام
وقتی پلاگین را درست نصب کنی و 2 تا کلید مربوطه را با هم فشار بدی صفحه lcd از پایین به بالا نگاتیوه میشه و عکس داخل پوشه عکس ها ذخیره میشه.

آره یکم با هم فرق دارند.
بازی خیلی خیلی جذابی هست.من که patapon 1 را 3 بار تمام کردم.

apoosh
10-03-2009, 01:47
هنوز این پاتاپون2 را شروع نکرده گیر کردم! نمیدونم شاید بازیم ایراد داره!! آخه من چندتا مرحله را رفتم مواد لازم واسه ساختن نیرو را هم دارم اما اصلا کسی را نمیسازه و روی اونهایی که نیرو میسازن نمیره! چیکار کنم؟ الان تازه به غول اول رسیدم که با سه تا نیزه دار و یه قهرمانه پیزوری!! چه جوری بکشمش؟!

MZN84
10-03-2009, 08:53
سلام
ببخشید پریدم وسط بحث پاتاپونی تون ولی آنالوگ استیک اسلیم من ترکیده.از کجا میتونم یه دونه نوشو پیدا کنم؟
ممنون

Hunter lord
10-03-2009, 08:57

-------------
مبارک باشه می شه بگی از کجا خریدی ؟

به نظر من بهتر بود وای میسادی یه چند ماه می گذشت و کسی ازشون نمی خرید حتما قیمت رو 20 یا 30 تومن کمتر از اینی که خریدی بهت می دادن .

Hunter lord
10-03-2009, 09:06
آشنایی بیشتر با بازی .patapon2
اطلاعات :
سازنده; pyramid
ناشر:sony
سبک:rpg_action
پلتفرم ها: psp
نمرات :
گیم پلی:9
گرافیک:9
موسیقی:10
صداگذاری:9/5
داستان:به دليل ژاپني بودن نقد نشد.
نمره ی کل:9.6
ارزش:*****
درجه سختی:*****
پیشگفتار :
حدودا يه سال يا كمتر مي شد كه سوني پاتاپون 1 رو به بازار فرستاد سوني خبر از نسخه ي دوم اين بازي محبوب داد.چيزي كه در نسخه ي 1 بازي توجه همه رو به خودش جلب كرد نو اوري هاي بسيار در بازي بود.در شماره ي 1 شما رهبري گروهي بومي رو به عهده مي گرفتيد كه رهبرشون رو از دست داده بودن و حالا مي خوان به اخر دنيا برسن.در پايان بازي مي ديديد كه پاتاپون ها به يك دريا مي رسن و با دشمنان گروگان گرفتشون يك كشتي مي سازن...
داستان :
پاتاپون ها سوار بر كشتي به دنبال اخر دنيا هستن ناگهان با يك هشت پا بر خورد مي كنن و كشتيشان نابود مي شود حالا دوباره شما هستيد كه بايد انها را به اخر دنيا برسانيد
چون زبان بازي ژاپني بود ديگه چيزي نفهميدم.
گرافیک :
گرافيك بازي تغيير خاصي نسبت به نسخه ي اول نكرده ولي با اين حال جزو بهترين هاي psp مي باشد.پاتاپون ها از گرافيك ساده و دلنشيني برخوردارند .البته بسيار با ظرافت ساخته شده اند.بافت های صورت و بدن دشمنان خوب است و ظرافت هاي زيادي مي توان بين انها يافت.براي اين بخش نمره ي 9 مناسب است.
صدا گذاری :
همان طور كه گفته شد با زدن ده كمبو ي متوالي به حالت fever مي رسيد.در اين حالت با كامل شدن موقي پاتاپون ها شروع به خواندن هنگ مي كننند.اهنگ متن هم بسياز زيباست
البته هنگامي كه در fever نباشيد هم لشكر شما به خواندن اهنگ مي پردازند ولي چون با موسقي متن همراه نيست شما را براي رسيدن به حالت fever و گوش كردن اهنگ دلنشين بازي تشويق مي كند.
گیم پلی :
این هم تمام ضربات پاتاپون ها :
دايره=پون
مثلث=چكا
ضربدر=دون
كمبو ها
پون پون پاتا پون=حمله
پاتا پاتا پاتا پون=راه رفتن
پون پون چكا چكا=شارژ
پون پاتا پون پاتا=عقب نشيني
دون دودون دودون=اجراي دعا
چكا چكا پاتا پون=دفاع
دو دون چكا چكا=پرش
پون پاتا دون چكا=يخ نزدن.نخوابيدن
اضافات بازي نسبت به نسخه ي اول:
1-واحد هاي گوناگون:سه واحد جديد به بازي اضافه شده اند كه عبارت اند از پرنده سواران جادوگر ها و پاتاپون هاي مشت اهني.
2_دو كمبوي جديد:در بالا
3-دشمنان جديد:بومي هاي جزيره و موجودات بنفش
4-اضافه شدن ايتم ها و سلاح هاي جديد
5-تغيير كردن ميني گيم هاي نسخه ي 1 و اضافه شدن چند ميني گيم جديد.
6-اضافه شدن يك سوپر پاتاپون:اين سوپر پاتاپون را به هر شكلي(تبر دار نيزه دار و ...)قرار بديد
اين سوپر قهرمان يك حركت ويژه داره كه تو هر شكل متفاوته.
و...
منبع :

Hamid..God
10-03-2009, 10:58
کسی فرم ویر 4.1 هک شذه کسی ذاره تو نت ذیذم ولی ایزی اینیستال نبوذ کسی می تونه برام بزاره

ممنون

ali_ranger22
10-03-2009, 11:06
شما میتونی به 5.00M33 تبدیل کنی چرا می خوای به 4.01M33 تبدیل کنی ؟
این آموزش 5

اینم 4.01

J A V I D
10-03-2009, 12:15
مي گم نام تاپيك رو تغيير بديد به تمامي مسائل در مورد پاتاپون !

rassool
10-03-2009, 12:16
کسی فرم ویر 4.1 هک شذه کسی ذاره تو نت ذیذم ولی ایزی اینیستال نبوذ کسی می تونه برام بزاره

ممنون
كل فرم وير ها توي سايت دارك الكس هست.

hootan0411
10-03-2009, 12:31
:31:

دوستان لطفا" یک سایت خوب و عالی برای دانلود کاور بازی های psp معرفی کنید....ممنون:11:

سايت gamespot كاور هايه psp ايش كامله من خودم از اونجا ور ميدارم

Hamid..God
10-03-2009, 12:58
شما میتونی به 5.00m33 تبدیل کنی چرا می خوای به 4.01m33 تبدیل کنی ؟
این آموزش 5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم 4.01

من یه اسلیم دارم 4.1 که کپی خور نیست می خواستم ببینم می تونم روش یه 4.1 کپی خور بریزم کپی خور شه؟

اون 5 هم کپی خوره؟

ShayaN3K
10-03-2009, 13:34
من یه اسلیم دارم 4.1 که کپی خور نیست می خواستم ببینم می تونم روش یه 4.1 کپی خور بریزم کپی خور شه؟

اون 5 هم کپی خوره؟

نه عزیز فعلا فرم ویر 4.01 کپی خور نمی شه .

منم یکی مثل مال تو دارم (سفید) . فعلا فقط باید صبر کنیم.

ali_ranger22
10-03-2009, 13:52

اون 5 هم کپی خوره؟
بله مادربورد شما فعلا کپی خور نمیشه متاسفانه ...

rassool
10-03-2009, 13:57
یک کانسپت غیر آفشیال از psp2 :

ali_ranger22
10-03-2009, 14:02
آره عکسای زیادی از نسل جدید PSP منتشر شده که معلوم نیست واقعا قراره کدوم درست باشه
ولی یه چیز تقریبا قطعیه و اونم Touch Screen که حتما سونی تعبیه میکنه

tekken god
10-03-2009, 15:17
سلام
وقتی پلاگین را درست نصب کنی و 2 تا کلید مربوطه را با هم فشار بدی صفحه lcd از پایین به بالا نگاتیوه میشه و عکس داخل پوشه عکس ها ذخیره میشه.

آره یکم با هم فرق دارند.
بازی خیلی خیلی جذابی هست.من که patapon 1 را 3 بار تمام کردم.
سلام
متأسّفانه هیچ اتّفاقی نمی افته .
من در پوشه پلاگین ها هر سه تا رو فعّال کردم .
در مورد اینکه گفتین نگاتیو می شه و در پوشه عکس ها ذخیره می شه باید بگم که نه نگاتیو می شه نه عکس می افته .
یو اس بی رو به کامپیوتر وصل کردم هر وقت بازی رو اجرا می کنم صدای وصل شدن psp میاد ولی نه در My pictures و نه در پوشه ی عکس پی اس پی ذخیره می شه .

منم می خوام تموم کنم ولی از نظر من پاتاپن 2 خیلی باحال تره .
ولی تو یکش هم اون شیپوره که زیر دزخته خیلی باحاله .
هر چی گوشت می گیرم می ذارم سر اون دو سه تا نگه می دارم برای ساختن یار .
خدانگهدار ( قافیه در اومد شعر گفتمــــــــــــــا ! )

tekken god
10-03-2009, 15:44
آره عکسای زیادی از نسل جدید PSP منتشر شده که معلوم نیست واقعا قراره کدوم درست باشه
ولی یه چیز تقریبا قطعیه و اونم Touch Screen که حتما سونی تعبیه میکنه
بله
درسته عکس های زیادی از نظیر :

راستی تو اون عکس اوّلیه نگاه کنید آنالوگ ها بالای دکمه های معمولیه اگه اینحوری باشه خیلی بد میشه آدم می خواد آنالوگ سمت راست رو تکون بده کف درتش می خوره به مثلّث یا ...
تو یه سایتی هم خونده بودم که شرکت Sony با Ericsson قرار گذاشتن که یک موبایل پی اس پی بسازن که یادمم نیست چه سایتی بود .
ولی این عکس ها oهم بخصوص این یکی نشان دهنده همین است :

به قول معلّم علوممون مؤفقیّت شما آرزوی ماست .
خدانگهدار

J A V I D
10-03-2009, 20:31
اين عكسا همشون فيكن و حاصل تخيلي پي اس پي دوستان ! الكي ذهن خودتون رو درگير اين چيزا نكنيد ... اينا هيچكدوم طرح هاي رسمي نيست ...

Hunter lord
10-03-2009, 22:08
اين عكسا همشون فيكن و حاصل تخيلي پي اس پي دوستان ! الكي ذهن خودتون رو درگير اين چيزا نكنيد ... اينا هيچكدوم طرح هاي رسمي نيست ...

به نکته جالبی اشاره کردید اگه به یاد داشته باشید پی اس پی 3000 که می خواست بیاد فقط 2 نوع عکس شبیه به هم داشت ولی این عکس ها بسیار متفاوت هستند . یکشون که دقیقا شبیه ds هستش . یکی دیگه هم بسیار ظاهر خنده دار دارد . اگه سونی هم چین پی اس پی بده بیرون من که عمرا بخرم.

lordsuperboys
11-03-2009, 00:30
سلام کسی در مورد امضای من نظری نداره منتظرم

sonixax
11-03-2009, 04:57

سلام . یادمه قبل از اومدن ps3 یه سری عکس همین طوری دیدم . که همه میگفتن عمرا این شکلی نیست ولی زد و همون شکلی شد . بعید نیست سونی از این طرح ها الهام بگیره

Hunter lord
11-03-2009, 09:36

کسی اگه می تونه به این تاپیک سر بزنه ببینه چی می گن .

J A V I D
11-03-2009, 12:17
طرح كشيدن واسه يه كنسول يا هر چيز ديگه ، حتي طراحي يه ميز به اين سادگي نيست كه ! كلي مهندسو اينا مي شينن كلي فكر مي كنن كلي طرح مي دن ! مثلا همون طرح اولي كه رسول جان گذاشته رو در نظر بگيرد به نظر شما جاي باطري اون كجاست !!! يا اگه بخواي قطر رو اونجوري در نظر بگيريم برد كنسول كجاش مي خواد باشه ! يا اون دكمه ها بخوان برن زير ال سي دي به اندازه قطر دكمه ها بايد اون كشو با ال سي دي فاصله داشته باشه اينا !

اصلا شايد پي اس پي بعدي در كار نباشه ! يا اصلا ممكنه بازي هاش رو يو ام دي نباشه ! هر وقت وقتش شد سوني هم اعلام رسمي مي كنه ساختشو و هم تو يكي از اين نمايشگاه ها طرح اوليه خودشو نشون مي ده !‌ در مورد ps3 هم من قبل از اومدنش طرح تخيلي زياد ديدم كه همه طرح ها بر اساس طرح ps2 بود ولي ظاهر ps3 هيچ شباهتي به ps2 نداره طرح اوليه دسته پلي استينش سه هم كه خودتون ديدي ولي طرح نهاييش عوض شد !! حالا چه عجله اي داريد زود تر psp دو عرضه بشه به اين فكر كنيد كه اون اگه عرضه بشه اولا صلا معلوم نيست زود هك بشه اصلا معلوم نيست هك بشه دوما قيمتش فضايي ( البته بچه مايه دارا كه مشكل ندارن دست در جيب بابا مي كنن حله ) سوما يهو ديدي نينتندو يه كنسول خف داد كه پي اس پي رو قورت مي داد و كپي خورم مي شد همه تون رفتيد اونو خرديد ( مثل جريان ايكس باكس 360 و ps3 ) البته در اينكه ps3 از ايكس باكس 360 سر تره هيچ شكي نيست تكنلوژيش خيلي جلو تر از تكنولوژي هاي معموله روزه !

همين ديگه !

milky way
11-03-2009, 12:25
سایت GameTrailers بازی Resistance Retribution رو Review کرده به نظر بازی شاخی میاد، بهش 9.4 داده و میگن این بازی دیگه از حداکثر قدرت گرافیکی PSP آستفاده کرده.

milky way
11-03-2009, 12:29
یک کانسپت غیر آفشیال از psp2 :

این طرح جالبیه ولی باید UMD رو فراموش کنید خوده سونی هم میدونه UMD یه نوع دیسک شکست خوردست، شاید در PSP2 دیگه همچی رو مموری عرضه بشه شاید یک نوع حافظه جدید شایدم mini Bluray ؟! مسئله بعدی و نگرانی من در مورد کپی خور شدن PSP 2 هست با روندی که سونی بعد PS3 پیش گرفت میشه متاسفانه این انتظار داشت که PSP 2 هم مثل PS3 کپی خور نشه که این اتفاق خیلی بدیه بدون شک و امیدوارم اصلا اینطور نشه:41:.

sonixax
11-03-2009, 13:51
درود .
ببینید امکان نداره که دستگاه های مختلف کپی خور نشن . چون بازار کشور های جهان سوم رو از دست میدن . جدا از اون دست بالای دست زیاده .
ps2 هم 2-3 سال طول کشید تا کپی خور شد . بعد شما مساله دیسک های بوت رو فراموش نکنید . الان برای psp اومده . یه UMD اورجینال میخری میزاری اون لود میشه با اون بازی ها رو باز میکنی . من توی game Stop دیدم ولی قیمتش با قیمت یک دستگاه نو برابری میکرد . در ضمن داستان مد چیپ ها هم فراموش نشود . هنوز کاربران ps3 اونقدری زیاد نشدن که برای کپی خور کردنش صرف اقتصادی وجود داشته باشه . ولی صبور باشید . بدرود

playstation 3
11-03-2009, 16:07
این جور که شما میگی دستگاه باید یا اشکال نرم افزاری داشته باشه یا سخت افزاری
تا الان من کسی را ندیدم دستگاهش این مشکل را داشته باشه.

شما لطف کن از مسیر زیر ورژن فریمور را بگو(شاید عیب از فریمور باشه)

Settings>system settings>system information

مموری شما مجیک گیت را ساپورت میکنه؟
برای فهمیدن اینکه ساپورت میکنه یا نه روی گزینه مموری برو و کلید مثلث را فشار بده برو information ببین جلوی مجیک گیت چی زده؟

.

فریمور 5.00 m3هست
و مجیک گیت ساپورت میکنه
مشکل باشه یا نه منکه بهش عادت کردم!

milky way
11-03-2009, 16:44
درود .
ببینید امکان نداره که دستگاه های مختلف کپی خور نشن . چون بازار کشور های جهان سوم رو از دست میدن . جدا از اون دست بالای دست زیاده .
ps2 هم 2-3 سال طول کشید تا کپی خور شد . بعد شما مساله دیسک های بوت رو فراموش نکنید . الان برای psp اومده . یه UMD اورجینال میخری میزاری اون لود میشه با اون بازی ها رو باز میکنی . من توی game Stop دیدم ولی قیمتش با قیمت یک دستگاه نو برابری میکرد . در ضمن داستان مد چیپ ها هم فراموش نشود . هنوز کاربران ps3 اونقدری زیاد نشدن که برای کپی خور کردنش صرف اقتصادی وجود داشته باشه . ولی صبور باشید . بدرود
نه بابا PS2 کجا 2-3 سال طول کشید هک بشه؟ همون سال اول که هیچی ماه های اول که اومد هک شد من خودم سال اولی که اومده بود خریدم! همه کنسول های دیگه هم همینطور PSP، Xbox، Xbox360، Wii شما نمیدونستی مگه؟!
سونی هم قبل از عرضه PS3 اعلام کرده بود که PS3 قابل هک کردن نیست. بعد PS3 تا الان بیش از 21 میلیون دستگاه فروش داشته، تعداد کاربرانش کمه اونوقت!؟! ولی بازم ربطی به تعداد فروش کنسول و تعداد کاربرانش نداره، وقتی کنسول ریلیز میشه یسری گروه سعی میکنن هک کنن کنسول رو، که تا الان گروهی نتوسنته PS3 رو هک کنه.

milky way
11-03-2009, 16:53
خبر خوب اینکه سونی برای امسال قرار کم کاری سال گذشته رو جبران کنه و عنوان های خیلی عالی برای PSP عرضه کنه VP کمپانی سونی در UK اعلام کرده امسال عنوان عالی مثل MotorStorm, LittleBigPlanet, Resistance and Buzz از طرف خوده Sony و عنوانی مثل Assassin's Creed, Final Fantasy و Rock Band از طرف سازندگان ثالث برای PSP عرضه میشه.

p3yman_xl
11-03-2009, 17:09
دوستان عزیز خیلی از کپی خور شدن دستگاه خوشحال نباشید... این طرز تفکر اصلا خوب نیست ک متاسفانه بین تمام ایرانیان جا افتاده که وسیله رو هک شده و کرک شده میخوان تا بازی های کپی روش راحت اجرا شه... بیشتر دوستانی که x360 دارند میدونن که یکی از مشکلات بزرگ این کنسول و ضعیف شدن لنز و بن از لایو، دیسک های کپی هست. هنوز مفهوم خرید بازی و پشتیبانی از سزنده برای ما جا نیفتاده.
موفق باشید

ShayaN3K
11-03-2009, 18:26
دوستان عزیز خیلی از کپی خور شدن دستگاه خوشحال نباشید... این طرز تفکر اصلا خوب نیست ک متاسفانه بین تمام ایرانیان جا افتاده که وسیله رو هک شده و کرک شده میخوان تا بازی های کپی روش راحت اجرا شه... بیشتر دوستانی که x360 دارند میدونن که یکی از مشکلات بزرگ این کنسول و ضعیف شدن لنز و بن از لایو، دیسک های کپی هست. هنوز مفهوم خرید بازی و پشتیبانی از سزنده برای ما جا نیفتاده.
موفق باشید

من کاملا موافقم ولی یه سری از افراد بوجشو ندارن که بازی های اصل بخرن و یه سری دیگه هم زورشون میاد....

در هر صورت هر دستگاهی بالاخره کپی خور میشه. دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره.

موفق باشید

ShayaN3K
11-03-2009, 20:47
میشه بگید بازی هایی که دانلود میکنیمو باید توی کدوم فلدر بریزیم؟؟؟

من psp ندارم و فلدر ها رو باید خودم درست کنم

موفق باشید

tekken god
11-03-2009, 22:27
میشه بگید بازی هایی که دانلود میکنیمو باید توی کدوم فلدر بریزیم؟؟؟

من psp ندارم و فلدر ها رو باید خودم درست کنم

موفق باشید
سلام
شما پی اس پی نداری بعد بازی دانلود می کنی ؟
برای کسی می خوای ؟
بازی ها در سه پوشه ریخته می شن :
ISO OR CSO :
PSP:/ISO
UNCompress Games :
fat :
PSP:/PSP/GAME150 اگه اشتباه نکنم و
Slim :
PSP:/PSP/Game
ولی معمولاً شما فایل هایی که دانلود می کنید ایزو یا سی اس او هست که باید در پوشه ی ISO ریخته بشه .
خدانگهدار

milky way
12-03-2009, 01:22
موفق باشید
ببخشید دوست عزیز یه سوال برای من پیش اومده شما ویندوزت اورجیناله، نرم افزارهای توی ویندوزت اونا اورجینال هستن حتما یه آنتی ویروس اورجینال هم داری نه؟ و در ضمن احتمالا شما که فیلم یا برنامه دانلود نمیکنی یا نه از این DVD های فیلم دونه ای 500 تومن نمیخری حتما نسخه های اورجینال فیلم ها رو تهیه می کنی، در هر صورت میدونی که این فیلمهای 500 تومنی چه ضرری به کمپانی های سازنده فیلم میزنه، طبق گفتتون هم حتما تمام بازیهایی که میگیرین اورجینال هست نه. شما خوشحالی احتمالا خیلی نه؟ در مملکتی که خوده دولتش یکی از بزرگترین نقض کنندهای قانون کپی رایت در دنیا هست، از منه شهروند جزء انتظار چی داری، کمک به سازنده بازی؟! باشه حتما کمک میکنم، یا به فکر لنز Xbox360 باشم یا دانلود Pirate نکنم؟! قیمت 5 تا بازی اورجینال Xbox360 آندازه خوده یه Xbox هست کدوم دیوونه ای حاضره بره بازی اورجینال بخره چون لنزش خراب نشه؟! ولمون کن بابا از این شوخی ها با من نکن.

شاهین ثابتی
12-03-2009, 20:53
با jet audio فیلم هاتو به فرمت mp4 تبدیل کن بعد هم بریز توی پی اس پی
موفق باشی:40:
دوست عزیز متشکرم!

siavash_1147
12-03-2009, 20:58
سلام
در مورد مقدمه اینکه روز چهارشنبه هفته بعد یه فوتباله که برام مهمه که ببینم ولی متاسفانه به دلیل مسافرت خارج از کشور به تلویزیون دسترسی ندارم
حالا تصمیم دارم از طریق psp برم تو اینترنت و از طریق سایت هایی که تلویزیون ایران رو پخش میکنن بازی رو ببینم
تا حالا با پی اس پی نرفتم اینترنت
راهنمایی میخوام
مثلا اینکه کجاها میشه رفت
مثلا تو هتل میشه؟

بعد اینکه من همین الان تو خونه خودم هم وقتی سرچ میکنم برای شبکه یه چیزایی میاد که قدرت سیگنالشوون زیر 50 درصده و و وقتی میخوام برم تو شبکه ارور زیر رو میده :

A connection error has accurred the access point was not detected
مشکل چیه؟

hamzeaziz
12-03-2009, 22:30
من تازه شروع کردم به باری کردن patapon1 ولی نمیدونم تو مرحله 2 یه چند نفر تبر دارن و همیشه به من نزدیکن و نمیشه با تیر زدشون بیشتر وقتا
چکار باید بکنم؟
ممنون

rassool
13-03-2009, 00:03
سلام
در مورد مقدمه اینکه روز چهارشنبه هفته بعد یه فوتباله که برام مهمه که ببینم ولی متاسفانه به دلیل مسافرت خارج از کشور به تلویزیون دسترسی ندارم
حالا تصمیم دارم از طریق psp برم تو اینترنت و از طریق سایت هایی که تلویزیون ایران رو پخش میکنن بازی رو ببینم
تا حالا با پی اس پی نرفتم اینترنت
راهنمایی میخوام
مثلا اینکه کجاها میشه رفت
مثلا تو هتل میشه؟

بعد اینکه من همین الان تو خونه خودم هم وقتی سرچ میکنم برای شبکه یه چیزایی میاد که قدرت سیگنالشوون زیر 50 درصده و و وقتی میخوام برم تو شبکه ارور زیر رو میده :

A connection error has accurred the access point was not detected
مشکل چیه؟
psp هر اينترنتي روپيدا كرد كه شما نميتوني بهش وصل بشي احتمال داره شبكه محافظت شده باشه كه بايد ip يا يوزر نيم وپسورداونو داشته باشي.هتل هاي خارج از ايرانم اكثرا اينترنت وايرلس دارن كه شما به سادگي ميتوني واردشون بشي جزيره كيش هم اكثر هتل هاش وايرلس داره در مورد ديدن شبكه ها هم فكر كنم بتوني از طريق سايت خود صدا وسيما ببيني توي گو گل يه سرچي بكن حتما سايت صدا و سيما رو پيدا ميكني.

siavash_1147
13-03-2009, 07:48
psp هر اينترنتي روپيدا كرد كه شما نميتوني بهش وصل بشي احتمال داره شبكه محافظت شده باشه كه بايد ip يا يوزر نيم وپسورداونو داشته باشي.هتل هاي خارج از ايرانم اكثرا اينترنت وايرلس دارن كه شما به سادگي ميتوني واردشون بشي جزيره كيش هم اكثر هتل هاش وايرلس داره در مورد ديدن شبكه ها هم فكر كنم بتوني از طريق سايت خود صدا وسيما ببيني توي گو گل يه سرچي بكن حتما سايت صدا و سيما رو پيدا ميكني.

آخه جلوی security مینویسه none

بعد یه سوال دیگه .
تو همه فروگاها مثل فرودگاه ایران وایرلس هست؟

tekken god
13-03-2009, 10:15
من تازه شروع کردم به باری کردن patapon1 ولی نمیدونم تو مرحله 2 یه چند نفر تبر دارن و همیشه به من نزدیکن و نمیشه با تیر زدشون بیشتر وقتا
چکار باید بکنم؟
ممنون
سلام
شما در این مرحله ای ؟
خوب در اینجا یه یار داری که می تونی باهاش اونا رو از بین ببری ببین :

اگه اینجا نیستی بیشتر توضیح بده یا عکس بذار .
خدانگهدار

hamzeaziz
13-03-2009, 10:32
سلام
شما در این مرحله ای ؟
خوب در اینجا یه یار داری که می تونی باهاش اونا رو از بین ببری ببین :

اگه اینجا نیستی بیشتر توضیح بده یا عکس بذار .
خدانگهدار

مرحله بعد از این که اون یاره جلوی رو ندارم که شمشیر داره

Hunter lord
13-03-2009, 11:12
آیا خرید PSP از فروشگاه شادی یا west در پشت شهرداری خوب است ؟

قیمتشون چنده ؟

آقا من یه سوتی دادم و psp ام رو فروختم ( الان فقط یه psp -fat دارم که اشغاله )
می خوام دوباره بگیرم اون مغازه ای هم که قبلا خریدم الان می گه 320 تومن .

اگه می شه راهنمایی کنید از کجا دوباره بگیرم . دلم برای بازی patapon2 لک زده .

hamzeaziz
13-03-2009, 12:11
آقا مرسی
من خودم ردش کردم نمیدونستم میتونی یار درست کنی
عجب بازی ان patapon

rassool
13-03-2009, 13:09
آخه جلوی security مینویسه none

بعد یه سوال دیگه .
تو همه فروگاها مثل فرودگاه ایران وایرلس هست؟
احتمالا سيگنالش كمه چند جاي مختلف رو امتحان كن ببين بالاي 60 درصد بشه خوبه البته نميدونم چرا بعضي از اينترنت هارو با اينكه هيچ كدي ندارن psp ارور ميده و وصل نميشه اما لپ تاب راحت وصل ميشه .فرود گاه اصفهان و شيراز رو خودم امتحان كردم داشتن فكر كنم تهران هم داشته باشه يعني 100% داره فرودگاههاي ديگه رو نميدونم.

tekken god
13-03-2009, 14:02
سلام .

آقا مرسی
من خودم ردش کردم نمیدونستم میتونی یار درست کنی
عجب بازی ان patapon
بله می شه یار درست کرد ولی با پول .

علی جان چند وقتیه نیستی نمیدونم سر می زنی یا نه ولی من هم در Patapon1 و هم در Patapon2 گیر کردم .
1:
من به این مرحله رسیدم صد بار ردش کردم امّا مرحله بعدی باز نمیشه :41: :

باید چیکار کنم ؟
2:
من این مرحله رو نمیتونم رد کنم شما چجوری رد کردی ؟
اعصابم رو ریخته بهم یارام خیلی قوی هستن امّا بازم نتونستم این عکس یارام ست :

اینم از عکس مرحله : ( که با دعای بارون برف رو قطع می کنم و بارون میارم )
اوّلیش درازه :

ممنون می شم بگید باید چی کار کنم .
خدانگهدار

w700
13-03-2009, 15:16
salam.sharmande man turkey hastam nemıtoonam farsı type konam.
agha PSP man ghatı karde khafan.
chand rooz pısh vaghtı az psp ro roshan kardam safhe LCD navasan e kam tasvır dasht o sorate psp be shedat kahesh yaft.
babam az ye nafar porsıde bood gofte boode bayad dastgaho kolan be karkhoone bargardoonı ya frimware ro ertegha bedi.
dastgahe man freamware 3,8 dare o copy khor ham hast.
toro khoda komak konıd

hamzeaziz
13-03-2009, 15:52
taken جون ببخشید آخه اسمتون نمیدونم
من باز وال دارم در باریه patapon 1 تو اون مرحله که دایناسور میاد آیا این دایناسورو باید کشت ۀخه هر چی میزنمش نمی میره ؟
در ضمن چرا یه تایپیکه مامانی برایه این بازی نمیزنید که اونجا بشه راحتر سوال و جواب کرد و داد !!!

siavash_1147
13-03-2009, 16:48
احتمالا سيگنالش كمه چند جاي مختلف رو امتحان كن ببين بالاي 60 درصد بشه خوبه البته نميدونم چرا بعضي از اينترنت هارو با اينكه هيچ كدي ندارن psp ارور ميده و وصل نميشه اما لپ تاب راحت وصل ميشه .فرود گاه اصفهان و شيراز رو خودم امتحان كردم داشتن فكر كنم تهران هم داشته باشه يعني 100% داره فرودگاههاي ديگه رو نميدونم.

یکی میگفت سایتای فارسی نمیشه رفت با پی اس پی ، درسته؟

siavash_1147
13-03-2009, 17:37

حتی شده سیگنالش به 50 هم برسه ولی یه ارور جدید میده :
a connection error has occurred
A connection to the acces point could not be established
check the security settings for the network and try again

تو قسمت security setting پی اس پی رمزی که میذارن برا چیه؟

tekken god
13-03-2009, 18:46
سلام

taken جون ببخشید آخه اسمتون نمیدونم
من باز وال دارم در باریه patapon 1 تو اون مرحله که دایناسور میاد آیا این دایناسورو باید کشت ۀخه هر چی میزنمش نمی میره ؟
در ضمن چرا یه تایپیکه مامانی برایه این بازی نمیزنید که اونجا بشه راحتر سوال و جواب کرد و داد !!!
بله باید کشتش .
اسمم هم در امضام نوشته شده .
ولی قلق داره :
1- یارای تبر به دستتو زیاد کن .
2- به حالت فیور برسی قوی تر می زنه .
3- هر وقت خواست یکی از یارات رو بخوره تند تند و پست سر هم مربّع رو بزن تا یارات قاط بزنن و برن عقب و خورده نشن .
در مورد اینکه یک تاپیک در مورد این بازی بزنیم باید بگم من خیلی بد شانسم تا به حال یک تاپیکمم باز نمونده ولی با یکی از مدیرای این بخش صحبت می کنم ببینم چی می شه .
خدانگهدار

ali_ranger22
13-03-2009, 19:55
یکی میگفت سایتای فارسی نمیشه رفت با پی اس پی ، درسته؟

بله ... Psp با فونت های فارسی مشکل داره

حتی شده سیگنالش به 50 هم برسه ولی یه ارور جدید میده :
A connection error has occurred
a connection to the acces point could not be established
check the security settings for the network and try again

تو قسمت security setting پی اس پی رمزی که میذارن برا چیه؟

مطمئنی اینترنتش مجانیه ؟

برای بخش کنترل والدین

siavash_1147
13-03-2009, 20:17
حالا من اگه بخوام از سایت صدا و سیما شبکه های تلویزیون رو تو psp ببینم به برنامه خاصی نیاز نداره؟
همینجور برنامه رو پخش میکنه؟

choory
13-03-2009, 20:40
سلام .

بله می شه یار درست کرد ولی با پول .

علی جان چند وقتیه نیستی نمیدونم سر می زنی یا نه ولی من هم در Patapon1 و هم در Patapon2 گیر کردم .
1:
من به این مرحله رسیدم صد بار ردش کردم امّا مرحله بعدی باز نمیشه :41: :

باید چیکار کنم ؟
2:
من این مرحله رو نمیتونم رد کنم شما چجوری رد کردی ؟
اعصابم رو ریخته بهم یارام خیلی قوی هستن امّا بازم نتونستم این عکس یارام ست :

اینم از عکس مرحله : ( که با دعای بارون برف رو قطع می کنم و بارون میارم )
اوّلیش درازه :

ممنون می شم بگید باید چی کار کنم .
خدانگهدار

سلام.
چند روزی دسترسی به اینترنت نداشتم نشد پست بدهم فقط بحث ها را با موبایل دنبال میکردم.

برای رد کردن patapon 1 باید مرحله زیر را انجام بدهی.(مرحله هایی که عکس شمشیر هست بعد از انجام دادن حذف میشوند.اما اونهایی که عکس چشم و گوشت هست حذف نمیشوند و تا آخر بازی میتوانید انجام بدهید و متریال بدست بیاورید.

patapon 2 هم دقیقا یادم نیست تا فردا اگه رد نکردی بهت میگم.

دوستان با اجازه شما من یک تاپیک برای بازی patapon ایجاد کردم.از این به بعد بحث های پاتاپونی در تاپیک زیر::46:

تمامی سوالات در باره patapon 1 & patapon 2 (فقط در اینجا)

mehdi30nema
13-03-2009, 21:16
خبر جدید رو شنیدید ؟
army of two : the 40 day برای psp هم تایید شده .

ali_ranger22
13-03-2009, 21:41
آره ! سایت ها اینو یه سورپرایز دونستن !
جالبه احتمالا در حالت Co-oP هم میشه بازی کرد و خیلی حال میده !

siavash_1147
14-03-2009, 00:07
من اگه بخوام شبکه های ایرانو تو پی اس پی ببینم ، هر سایتی که کانال ها رو داره ، با مدیا پلیر نشون میده
psp که مدیا پلیر نداره
چه کار کنم؟

Hunter lord
14-03-2009, 08:49
خبر جدید فروش PSP به اول رسید و بازی هایش هم در 10 عدد مقام آورد ( 2 بازی )

Week of March 2 - 8, 2009
Software:
1) BioHazard 5 (PS3) - 319,000
2) Seventh Dragon (NDS) - 80,000
3) BioHazard 5 (X360) - 79,000
4) Dynasty Warriors: Strikeforce (PSP) - 63,000
5) Yakuza 3 (PS3) - 53,000
6) Mario & Luigi RPG 3 (NDS) - 44,000
7) Aibou DS (NDS) - 43,000
8) Super Robot Taisen Z Special Disc (PS2) - 28,000
9) Monster Hunter Freedom Unite (PSP) - 17,000
10) Tennis no Oji-Sama: Doubles no Oji-Sama - Girls, Be Gracious (NDS) - 14,000

Hardware:
PSP - 59,568
PS3 - 39,835
DSi - 32,102
Wii - 16,560
Xbox 360 - 14,994
DS Lite - 11,240
PS2 4,954

منبع :

Hamid..God
14-03-2009, 10:05
سلام 4.1 هک نشده هنوز؟

choory
14-03-2009, 10:23
سلام 4.1 هک نشده هنوز؟

سلام.
فريمور ۴.۰۱ که خيلى وقت هست هک شده.
اما فکر کنم منور شما psp هايي هست که به صورت ارجينال داراى فريمور ۴.۰۱ به بالا هستند که اين دستگاه ها داراى مادربورد TA_088 v3 هستند که تا الان کپى خور نشده اند.

ShayaN3K
14-03-2009, 10:35
من اگه بخوام شبکه های ایرانو تو پی اس پی ببینم ، هر سایتی که کانال ها رو داره ، با مدیا پلیر نشون میده
psp که مدیا پلیر نداره
چه کار کنم؟

یه سری به سایت ایران پرود بزن. البته این سایت توی ایران f.i.l.t.e.r شده ولی برنامه های مهم و قشنگ کانال های تلوزیون رو برای دانلود و دیدن میزاره مثل سریال افسانه جمونگ و یوزارسیف

موفق باشی

ali_ranger22
14-03-2009, 10:43
psp که مدیا پلیر نداره
چه کار کنم؟

سایت صدا سیما میزاره شما مجانی شبکه ها رو ببینی ... فک میکنم توی psp هم بشه

hamzeaziz
14-03-2009, 11:42
choory جان به اینجا رفتم
که پلاگین دانلود کنم ولی موقع extract کردن آنتی ویروس بهش ایراد میگره که تروجانه خودت قبلا همین نصب کردی
ممنون

tekken god
14-03-2009, 13:48
choory جان به اینجا رفتم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه پلاگین دانلود کنم ولی موقع extract کردن آنتی ویروس بهش ایراد میگره که تروجانه خودت قبلا همین نصب کردی
ممنون
سلام
من نصبش کردم ولی کار نمیکنه .
البتّه برای من .
چون بقیّه گفتن کار می کنه .
من با Remote Joy Lite عکس می گیرم .
راستی آواتار نو مبارک باشه .
چن خریدیش ؟!
خداحافظ

hamzeaziz
14-03-2009, 14:11
چن خریدیش

ممنون مرسی
وقتی میرفتم خونه تو راه دو تا پیدا کردم یکی رو برایه خودم گذاشتم اون یکی رو اگه خواستی بگو برات بزارم

tekken god
14-03-2009, 14:46
چن خریدیش

ممنون مرسی
وقتی میرفتم خونه تو راه دو تا پیدا کردم یکی رو برایه خودم گذاشتم اون یکی رو اگه خواستی بگو برات بزارم
نه ممنون
من معمولاً از آواتارایی که خودم ساختم یا حدّ اقل یه ذره روش کار کردم استفاده می کنم .
خدانگهدار

hamzeaziz
14-03-2009, 15:50
تو پاتاپون 1 مرحله صحرا میگه دوعا بارون باید بخونی تا رد شی
این دوعا بارون از کجا بیارم

mehdi30nema
14-03-2009, 16:15
پیشاپیش نوروز مبارک

tekken god
14-03-2009, 22:45
تو پاتاپون 1 مرحله صحرا میگه دوعا بارون باید بخونی تا رد شی
این دوعا بارون از کجا بیارم
سلام
بیا حالا که گفتی آواتارم رو عوض کردم .
باید به مرحله قبلش بری تا don رو بهت بده بعد یه دایناسور قرمز رو می کشی تا بهت دعای بارون رو بده خیلی سخته با تجهیزات برو .

hamzeaziz
14-03-2009, 22:57
سلام
بیا حالا که گفتی آواتارم رو عوض کردم .
باید به مرحله قبلش بری تا don رو بهت بده بعد یه دایناسور قرمز رو می کشی تا بهت دعای بارون رو بده خیلی سخته با تجهیزات برو .

یه مرحله قبلش یه دایناسور هست که آبی رنگش یکی دو باری هم کشتمش ولی به من don don نداد
باید اینقدر بکشمش که یه بار بهم don don بده ???
و راستی آواتار قبلیت قشنگتر بود :31:

tekken god
15-03-2009, 09:31
یه مرحله قبلش یه دایناسور هست که آبی رنگش یکی دو باری هم کشتمش ولی به من don don نداد
باید اینقدر بکشمش که یه بار بهم don don بده ???
و راستی آواتار قبلیت قشنگتر بود :31:
سلام
برو تو تاپیکش که علی جان در دو صفحه قیل آدرسشو گذاشتن اونجا بهت می گم .
در مورد آواتار هم نمی دونم اون قبلیه چی داره هر وقت یه آواتار عوض می کنم یا می خوام عوض کنم یکی پیدا میشه می گه قبلی بهتر بود .
شما هم اگه این همه مدّت یه آواتار رو می ذاشتی خسته می شدی ( شایدم نمی شدی ولی من دیگه خسته شدم )
خدانگهدار

siavash_1147
15-03-2009, 11:10

صدا و سیما هم مدیا پلیر داره

siavash_1147
15-03-2009, 11:52

سایت صدا و سیما هم مدیا پلیره

saddegh
15-03-2009, 12:34
سلام به همگی دوستان . کسی میدونه بلاخره نسخه کامل رسیستانس اومده یا نه؟

reza fontana
16-03-2009, 00:09
این حقیقت داره که psp3000 از لحاظ گرافیک از fat و slim قویتره؟!یعنی از لحاظ سخت افزاری قویتره؟

reza fontana
16-03-2009, 00:46
من psp fat گرفتم 230 تومن ...خوب گرفتم؟

tekken god
16-03-2009, 00:55
سلام
من شنیدم psp 3000 شفّافیّت تصویری بهتری داره یعنی lcd شفّاف تره .

گرون گرفتی .
بهتر بود اسلیم می گرفتی ولی فت هم خوبه .
من رفته بودم تجریش یارو 285 تومن اسلیم می داد 220 تومن فت .
شما از کجا گرفتی 230 تومن ؟
یا حق

FireLord
16-03-2009, 10:14
سلام دوستان
من یه PSP Slim Piano Black با مموری 8 اوریجینال دارم
دستگاه هم از همه لحاظ تمیز هست
هر کی خواست PM بده
قیمت هم 220

= ببخشید نمیدونستم کجا باید تاپیک بزنم =

Hunter lord
16-03-2009, 11:00
بازی Resistance فروش عالی داشته است . همچنین بازی جی تی ای بر روی DS هم در یک هفته رکورد زده .
شاید با این عمل تعداد بازی های PSP به حد مطلوب برسه .

منبع :

ali_ranger22
16-03-2009, 11:32
این حقیقت داره که psp3000 از لحاظ گرافیک از fat و slim قویتره؟!یعنی از لحاظ سخت افزاری قویتره؟

نه به هیچ وجه ... از نظر گرافیکی و... هیچ فرقی بین بازی ها وجود نداره

rassool
16-03-2009, 11:44
گرون گرفتي شيراز فت رو ميده 195تومان با 5 تا بازي رايگان!!!!

reza fontana
16-03-2009, 14:00
میشه لینک دانلود بازی Patapon2 رو بذارید

reza fontana
16-03-2009, 14:05
سلام
من شنیدم psp 3000 شفّافیّت تصویری بهتری داره یعنی lcd شفّاف تره .

گرون گرفتی .
بهتر بود اسلیم می گرفتی ولی فت هم خوبه .
من رفته بودم تجریش یارو 285 تومن اسلیم می داد 220 تومن فت .
شما از کجا گرفتی 230 تومن ؟
یا حق
اخه من ایران نگرفتم..همینجا یعنی توارمنستان خریدم..با هزینه کپی خور کردن و چندتا دی وی دی بازی و ساک و هدفون مخصوص پی اس پی وافتاد 230 تومن...زیاد که گرون نگرفتم؟

ali_ranger22
16-03-2009, 14:07
میشه لینک دانلود بازی patapon2 رو بذارید

به تاپیک دانلود بازی های psp برو تو قسمت دانلود بازی ;)

tekken god
16-03-2009, 14:48
اخه من ایران نگرفتم..همینجا یعنی توارمنستان خریدم..با هزینه کپی خور کردن و چندتا دی وی دی بازی و ساک و هدفون مخصوص پی اس پی وافتاد 230 تومن...زیاد که گرون نگرفتم؟ سلام شما گفتی psp fat گرفتی 230 تومن و من نمیدونستم کلّ خریدات برای پی اس پی شد 230 تومن . اگه اینجوری باشه خوب گرفتی . خدانگهدار

Hossein bandarie
16-03-2009, 16:19
سلام . دوستان 2 سوال درباره psp داشتم كه ديدم اينجا بيشترين ارتباط رو با اين كنسول داره .
همونطور كه مي دونيد فرمت فايل اجرايي ويندوز exe و مثلا سيستم عامل سيمبين sis . فرمت فايل اجرايي psp چيه ؟
آيا براي اين كنسول كيبورد عادي كه بهش وصل بشه وجود داره ؟
با تشكر .

tekken god
16-03-2009, 17:05
سلام . دوستان 2 سوال درباره psp داشتم كه ديدم اينجا بيشترين ارتباط رو با اين كنسول داره .
همونطور كه مي دونيد فرمت فايل اجرايي ويندوز exe و مثلا سيستم عامل سيمبين sis . فرمت فايل اجرايي psp چيه ؟
آيا براي اين كنسول كيبورد عادي كه بهش وصل بشه وجود داره ؟
با تشكر .
سلام .
psp فرمت های مختلفی داره مثلاً برای بازی از دو فرمت iso یا cso استفاده می شه که cso کم حجم تره .
امّا یک برنامه ( که خودمم باهاش کار نکردم ) به اسم DAXZISO اومده که فرمت dax رو هم می پذیره .
این فرمت از cso کمی کم حجم تره .
برای عکس اکثر فرمت هایی که ویندوز xp از اوّل بدون برنامه جانبی اجرا می کند را قبول می کند .
برای فیلم هم از فرمت mpeg4 استفاده می کنه .
در مورد کیبورد هم نه نداره و در صورت لزوم خود پی اس پی صفحه ای مانند کلید های موبایل داره که باید رو یکی رفت و مثلاً x رو 1 بار یا 2 بار یا ... فشار بدیم .
خدانگهدار

choory
16-03-2009, 17:32
سلام .
Psp فرمت های مختلفی داره مثلاً برای بازی از دو فرمت iso یا cso استفاده می شه که cso کم حجم تره .
امّا یک برنامه ( که خودمم باهاش کار نکردم ) به اسم daxziso اومده که فرمت dax رو هم می پذیره .
این فرمت از cso کمی کم حجم تره .
برای عکس اکثر فرمت هایی که ویندوز xp از اوّل بدون برنامه جانبی اجرا می کند را قبول می کند .
برای فیلم هم از فرمت mpeg4 استفاده می کنه .
در مورد کیبورد هم نه نداره و در صورت لزوم خود پی اس پی صفحه ای مانند کلید های موبایل داره که باید رو یکی رفت و مثلاً x رو 1 بار یا 2 بار یا ... فشار بدیم .
خدانگهدار

البته این نکته را هم اضافه کنم که در از فریمور 5.00 به بعد یک صفحه کلید qwerty مجازی هم اضافه شد.

dark face
16-03-2009, 18:28
سلام بر استاد
آیا برنامه کپی خور 4.01 اومده یا نه ؟
من شنیدم بعضی اوقات شرکت sony خودش کوپی خور psp هاشو میفرسته این حرف صحت داره ؟
از کجا می شه فهمید برنامه کپی خور 4.01 اومده؟:31:

dark face
16-03-2009, 18:46
سلام
می خواستم بدونم psp 4.01 گپی خور می شه ؟
من شنیدم شرکت sony خودش برنامه کوپی خورو می زاره آیا این حرف صحت داره ؟
از کجا می تونم بفهمم psp که دارم کی کپی خور می شه؟
psp 4.01 چه زمانی تولید شده؟:31:

احمدصالح پور
17-03-2009, 09:14
سلام دوستان saveهای بازی اگه خود بازی رو از مموری کارت پاک کنیم هم از بین میره ؟؟؟اگه از بین میره چه جوری وقتی میخوای بازی رو پاک کنی saveها رو میشه نگه داشت ؟؟قبلا" از راهنماییتون ممنونم

ali_ranger22
17-03-2009, 11:17
سلام دوستان saveهای بازی اگه خود بازی رو از مموری کارت پاک کنیم هم از بین میره ؟؟؟اگه از بین میره چه جوری وقتی میخوای بازی رو پاک کنی saveها رو میشه نگه داشت ؟؟قبلا" از راهنماییتون ممنونم

بله اگه پاک کنی از بین میره
برای حفظ کردن قبل از فرمت کردن مموری به PSP/Save Data برو و سیو هاتو کپی کن تو هاردت

احمدصالح پور
17-03-2009, 12:27
ببخشین سیوها رو وقتی گزینه کپی رو میزنم اصلا"آدرس هارد رو نمیده که اونجا کپی کنم وقتی رو سیوها مثلث میزنم و گزینه کپی میاد هر چی ضرب میزنم جایی کپی نمیکنه......راهنمایی بفرمایین لطفا"...ممنون

Hunter lord
17-03-2009, 12:56
سلام
می خواستم بدونم psp 4.01 گپی خور می شه ؟
من شنیدم شرکت sony خودش برنامه کوپی خورو می زاره آیا این حرف صحت داره ؟
از کجا می تونم بفهمم psp که دارم کی کپی خور می شه؟
psp 4.01 چه زمانی تولید شده؟:31:

خیر فرم ویر هنگام خرید باید پایین 4.1 باشد . ( 4.0 و 3.71)
بعد می تونید به فروشنده بگید فرم ویر 5.00 رو براتون نصب کنه.
کی این حرف رو زده اگه اینکارو بکنه خودش ور شکست می شه . بعد اگه خودش این کارو می کنه چرا psp-3000 هک نشده .
با استفاده از نرم افزار زیر ورژن رو می تونید تشخیص بدید :

دانلود :

یا اینکه می تونی از روی فرم ویر دستگاه تشخیص بدی که من نمی دونم چه جوریه :46:

dark face
17-03-2009, 13:54
استاد سوال آخرو جواب ندادی
اونم جواب بدی ممنون می شم:40:
به نظر شما psp 4.01 چه زمانی کپی خور می شه:31:

Hunter lord
17-03-2009, 14:14
خواهش می کنم از دوستان که به وبلاگ زیر سر بزنن و در قسمت نظر سنجی نظر بدن .

کسانی که خواستار ساخت وبلاگ گروهی درباره ی پی اس پی هستند به من بگن . ( بد نیست یه گروه تخصصی بشیم . )

وبلاگ :

mehdi30nema
17-03-2009, 14:14
بازی resistance را امروز روی psp نصب کردم . فوق العده بود پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید البته من فقط وقت کردم نیم ساعت بازی کنم .
سیستم نشانه گیری بازی که فوق العاده کار شده

Hunter lord
17-03-2009, 14:18
بازی resistance را امروز روی psp نصب کردم . فوق العده بود پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید البته من فقط وقت کردم نیم ساعت بازی کنم .
سیستم نشانه گیری بازی که فوق العاده کار شده

گرافیکش چه جوری بود در حد اندازه God of war یا کمتر یا بیشتر ؟

Hamid..God
17-03-2009, 14:25
سلام مادر بورد 4.1 هک شد اگه تا آخر فروردین هک نشه من یه شرط رو می بازم و باید برا دوستم یه psp مفت بخرم بدم دستش
به نظر شما این هنوز هک نشده تا کی می تونه ادامه داشته باشه

فکر کنم باید برم تو کار پیچوندن مگه نه؟

choory
17-03-2009, 14:42
بله اگه پاک کنی از بین میره
برای حفظ کردن قبل از فرمت کردن مموری به PSP/Save Data برو و سیو هاتو کپی کن تو هاردت

علی جان اشتباه نمیکنی.؟؟!!
پاک کردن بازی ربطی به سیو بازی نداره.من که خودم بازی را که پاک میکنم سیو بازی پاک نمیشه.الان از اولین بازی که روی pspریختم سیو دارم.

ببخشین سیوها رو وقتی گزینه کپی رو میزنم اصلا"آدرس هارد رو نمیده که اونجا کپی کنم وقتی رو سیوها مثلث میزنم و گزینه کپی میاد هر چی ضرب میزنم جایی کپی نمیکنه......راهنمایی بفرمایین لطفا"...ممنون

شما دستگاه را به کامپیوتر وصل کن سپس اتصال usb را فعال کن.بعد از طریق کامپیوتر به مسیر زیر برو و سیو ها را کپی پست کن داخل کامپیوتر
X:\PSP\SAVEDATA

x نام درایور Psp در کامپیوتر شما.

آن حالتی هم که از داخل دستگاه مثلث را میزنی احتیاج به یک مموری دیگه هم داری.شما کلید مثلث را میزنی بعد کپی بعد میگه مموری را در بیار یک مموری دیگه بزار و کلید ضبدر را میزنی تا سیو داخل مموری دوم کپی بشه.

mehdi30nema
17-03-2009, 16:22
گرافیکش چه جوری بود در حد اندازه God of war یا کمتر یا بیشتر ؟

والا چون محیط ها با هم فرق میکنن نمیشه خوب مقایسه کرد ولی به نظر من که god of war گرافیکه بهتری داشت .

choory
17-03-2009, 17:47
دوستان لینک های مستقیم بازی Resistance: Retribution در تاپیک زیر قرار گرفت.

دانلود بازی های Psp

پست منفرد:

موفق باشید.

metallica is me
17-03-2009, 17:48
سلام من امروز عضو شدم چند تا سوال داشتم
1_من موندم آیپاد بخرم یا psp
2_الان قیمت psp slim کپی خور چنده؟
3_قیمت مموری 8 و 16 چنده
4_تا چقدر ساپورت میکنه(اسلیم و 3000)
با تشکر از شما

ali_ranger22
17-03-2009, 18:05
علی جان اشتباه نمیکنی.؟؟!!
پاک کردن بازی ربطی به سیو بازی نداره.من که خودم بازی را که پاک میکنم سیو بازی پاک نمیشه.الان از اولین بازی که روی pspریختم سیو دارم.

من فکر کردم ایشون گفت اگه سیو رو پاک کنی چی میشه ! من اشتباه گرفتم سوالشو
آره بازی ربطی به سیو نداره

ali_ranger22
17-03-2009, 18:18
PSP Store may soon offer digital comic service

اینطور که معلومه سونی می خواد قسمت کمیک بوک رو به psn برای psp اضافه کنه
خیلی خوب میشه اگه بتونیم از جایی مجانی دانلود کنیم !!
یه پست صفحه ی قبل هم زدم !!

choory
17-03-2009, 18:20
سلام من امروز عضو شدم چند تا سوال داشتم
1_من موندم آیپاد بخرم یا psp
2_الان قیمت psp slim کپی خور چنده؟
3_قیمت مموری 8 و 16 چنده
4_تا چقدر ساپورت میکنه(اسلیم و 3000)
با تشکر از شما

سلام

عضویتت را تبریک میگم

سوال 1 را خودت باید تصمیم بگیری با توجه به احتیاجاتی که داری.

2-قیمت ها یکم بالا رفته.اسلیم کپی خور از 280 پیدا میشه با بالا (تا 350-360)

3-مموری هم 16 گیگ حدود 105 تومن و 8 گیگ هم 62 تومن.(رم های اصل با گارانتی ایران رهجو)رم های تقلبی قیمت های پایین تری دارند.

4-تا 8 گیگ را میدونم هیچ مشکلی نداره.با 16 هم فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

Hunter lord
17-03-2009, 18:43
علی اگه می تونی خودت جواب بده

من psp ام رو فروختم و دوباره می خوام بخرم :

1- اطمینان داری اگه از دبی بیارم گمرک نمی کشن .
2-قیمت psp ؟

metallica is me
17-03-2009, 18:44
بحران اقتصادی شده همه چی ارزون شده psp رفته بالا چه جالب فرق مموری اصلی با تقلبی چیه یه توضیح بی ضحمت بدین ممنون میشم و تو تهران از کجا میشه خرید

choory
17-03-2009, 18:50
علی اگه می تونی خودت جواب بده

من psp ام رو فروختم و دوباره می خوام بخرم :

1- اطمینان داری اگه از دبی بیارم گمرک نمی کشن .
2-قیمت psp ؟

فروختی؟؟!!!!:18:
تو که تازه خریده بودی
حالا چند فروختی.
نکنه زدی تو کار خرید و فروش psp

گمرک برای یکی 2 تا کاری نداره.یکی از آشناها قبلا خیلی راحت می آورد.
بعد اگه هم میخواهی خود استفاده کنی و استفاده ای نداری میتونی جعبش را نیاری.
یا جعبه را باز کن بزار بین یک کتاب یا لباس داخل چمدان خود کنسول هم بگیر دستت یا بزار جیبت.اون موقع دیگه کاری ندارند.

قیمت ها که دبی قیمت جهانی هست.
اسلیم حدود 160 دلار و 3000 هم 199 دلار

البته باید خیلی بگردی کپی خور پیدا کنی.

Farnaz_naz
17-03-2009, 20:04
سلام بچه ها من بازی جی تی ای گرفتم وقتی می خوام اجراش کنم اروور می ده می نویسه 80006000 فقط این بازی اینجوریه ! چی کار کنم ؟

metallica is me
17-03-2009, 20:15
لطفا بگید من از کجا بخرم و فرق مموری اصل با غیر اصل چی هست چون بعد 5 فروردین میخوام بخرم

apoosh
17-03-2009, 20:49
دوستان من یک جا از بازی PATAPON2 گیر کردم نمی دونم باید چی کار کرد توی Mission 43: Once UPON a Time in PATA-Pole زمانی که hero مون خاطراتش یادش میاد که چه بلایی سر ارتش اومده و این omen karmen میاد از آسمون مثل هشت پا هست اما روی هوا معلق و یک بار چکش می زنه و یکبار هم آتیش و از این کارا آقا من تا ته این lvl رفتم و کلی هم این را زدم اما انگار نه انگار هیچ بلایی سرش نیامده؟راه خاصی داره کشتنش؟
لطفا من را راهنمایی کنید،باتشکر

tekken god
17-03-2009, 21:12
دوستان من یک جا از بازی PATAPON2 گیر کردم نمی دونم باید چی کار کرد توی Mission 43: Once UPON a Time in PATA-Pole زمانی که hero مون خاطراتش یادش میاد که چه بلایی سر ارتش اومده و این omen karmen میاد از آسمون مثل هشت پا هست اما روی هوا معلق و یک بار چکش می زنه و یکبار هم آتیش و از این کارا آقا من تا ته این lvl رفتم و کلی هم این را زدم اما انگار نه انگار هیچ بلایی سرش نیامده؟راه خاصی داره کشتنش؟
سلام
راستش من به این مرحله نرسیدم ولی با صحبت های دوستان تاپیک جداگانه ای برای این بازی ساخته شد که اونجا بپرسید حتماً علی جان جوابتونو می دن :
Patapon :

Patapon 2 :

لطفاً یک عکس در تاپیک برای زودتر حل شدن مشکلتون هم قرار بدهید که در پست اوّل آموزشش هست .
خدانگهدار

Tra Rapid
17-03-2009, 22:41
دوستان چندتا سوال داشتم خواهش می کنم من تازه کار رو راهنماییم کنید.

من می خوام psp بخرم ولی هیچی از مدلها وقیمتهاش نمی دونم خواهش می کنم این چندتا سوال پایین رو به من جواب بدید:

1.چند مدل psp داریم و قیمتهاش چنده؟(این ورژن آمریکایی و اروپایی چه فرقی با هم دارند)

2.کپی خور کردن یعنی چی؟ (مثلا مدل 3000 رو میشه کپی خور کرد؟)
3.کدوماش بازی های کپی رو قبول می کنن؟(کپی خور کردن هزینش چقدره؟)

4.اصطلاحات دانگرید و کرنل چیه ؟
و اینکه این پکهای مختلف که میگن چیه؟

.......اگر دوتا آدرس درست ودرمون هم برای خرید بدید واقعا لطف کردید.....

با تشکر فراوان از شما.

mohammad_dj_kazin
18-03-2009, 03:58
سلام بچه ها من بازی جی تی ای گرفتم وقتی می خوام اجراش کنم اروور می ده می نویسه 80006000 فقط این بازی اینجوریه ! چی کار کنم ؟
وقتی پی اس پیت روشنه کلید select رو بزنم و حالت umd iso mode رو تغییر بده و دوباره کلید select رو بزن
فکر کنم با این کار درست بشه.

لطفا بگید من از کجا بخرم و فرق مموری اصل با غیر اصل چی هست چون بعد 5 فروردین میخوام بخرم
اگه تهران هستی از توپخونه بگیر اگه تهران نیستی بازم از توپخونه بگیر :دی
چون همه جای ایران گرونتر از توپخونه میده.
مموری اصل هم لگه بخری دیگه از هر نظر خیالت راحته چون دیگه مموریت مشکل پیدا نمیکنه ولی اگه تقلبی بگیری هر روز یه مشکل پیدا میکنه البته گارانتی داره ولی در اصل نداره چون من خودم یه رم 8 گیگ تقلبی گرفتم 60 تومن خراب شد رفتم دادم یارو که ازش خریدم گفت برات میفرستم گارانتی یه ماه گذشت خبری نشد ازش. بهش زنگ زدم گفت روی هولوگرام رمت یه خط بوده!!!!در صورتی من اصلا از روز اولا رم رو از توی پی اس پی در نیاورده بودم و با یو اس بی بازی میریختم.(به هر حال باید یه راهی برای رهایی از دام گارانتی پیدا کنند دیگه)
فکر کنم زیاد حرف زدم فقط میخواستم بفهمی که یه موقع پول پای مموری تقلبی ندی

دوستان چندتا سوال داشتم خواهش می کنم من تازه کار رو راهنماییم کنید.

من می خوام psp بخرم ولی هیچی از مدلها وقیمتهاش نمی دونم خواهش می کنم این چندتا سوال پایین رو به من جواب بدید:

1.چند مدل psp داریم و قیمتهاش چنده؟(این ورژن آمریکایی و اروپایی چه فرقی با هم دارند)

2.کپی خور کردن یعنی چی؟ (مثلا مدل 3000 رو میشه کپی خور کرد؟)
3.کدوماش بازی های کپی رو قبول می کنن؟(کپی خور کردن هزینش چقدره؟)

4.اصطلاحات دانگرید و کرنل چیه ؟
و اینکه این پکهای مختلف که میگن چیه؟

.......اگر دوتا آدرس درست ودرمون هم برای خرید بدید واقعا لطف کردید.....

با تشکر فراوان از شما.
1-سه مدل 1000 و 2000 و 3000 هست.که به نظر من بهتره 2000 یا همون اسلیم خودمون رو بگیری(اکثرا چینیه)
2-یعنی کاری کنی که دیگه نخواد بازی اصل بخری(چون گرونه)و میتونی از بازی های کپی استفاده کنی که خیلی ارزونن
3-1000 و 2000 قبول میکنن.3000 هم دارن تلاش میکنن کپی خورش کنن.اگه از ایران بخری اکثرا کپی خور هست.اگر هم نباشه هزینش بیشتر از ده پونزده تومن نیست.اگه خودت حوصله داشته باشی میتونی کپی خورش کنی.آموزش کپی خور کردنش هست. سرچ کن پیدا میشه
4-کرنل برای کسایی که پی اس پی فت یا همون 1000 رو دارن من چون اسلیم دارم تمیدونم!
پکش هم خیلی مهم نیست.شما پک piano black بگیر

اینم دوتا آدرس توپ
تهران توپخونه پاساز لباف فروشگاه یاسین
کرج بالاتر از میدان آزادگان - برج میلاد کرج - طبقه ی2 - واحد 75(پی اس پی با گارانتی میده)
موفق باشی

Hunter lord
18-03-2009, 08:02
فروختی؟؟!!!!:18:
تو که تازه خریده بودی
حالا چند فروختی.
نکنه زدی تو کار خرید و فروش psp

گمرک برای یکی 2 تا کاری نداره.یکی از آشناها قبلا خیلی راحت می آورد.
بعد اگه هم میخواهی خود استفاده کنی و استفاده ای نداری میتونی جعبش را نیاری.
یا جعبه را باز کن بزار بین یک کتاب یا لباس داخل چمدان خود کنسول هم بگیر دستت یا بزار جیبت.اون موقع دیگه کاری ندارند.

قیمت ها که دبی قیمت جهانی هست.
اسلیم حدود 160 دلار و 3000 هم 199 دلار

البته باید خیلی بگردی کپی خور پیدا کنی.

رو در واسی پیدا کردم. فامیلمون بود گفت تو که دوتا psp داری یکیش رو بده من . من . بعد دیگه ....

Hunter lord
18-03-2009, 10:28
بازی Need for speed : shift تنها بر روی کنسول PSP و PS3 و x360 عرضه می شود . البته یک نیدفور اسپید مخصوص برای wii باز ها در نظر گرفته شده . DS داران فردا خودشون رو می کشن . البته PS2 و PC هم ..... بدبخت شدن .

فقط سبک بازی عوض شده ( مسخره ) و می خواهد با عناوینی همچون GT برابری کند. ( خاک بر سرشون )

خبر بعدی :

Army of two برای PSP
بازی که با کنسول های گردن کلفت (PS3 و X360) دست و پنجه نرم می کند برای PSP منتشر می شود . این بازی بر روی PSP و PS3 و x360 عرضه می شود .

Redy at down کلک نزن :

شرکت ردی به همه اعلام کرد اگر ما گیریم بر روی god of war بر روی PSP کار می کنیم من که نمی تونم چیزی بگم .

بازی Dirt 2 هم که در سبک ماشین است برای PSP منتشر می شود .

ShayaN3K
18-03-2009, 11:06
یه سوال تخصصی از دوستان....

اون پک پی ای پی که روی اون یه g بزرگ نوشته شده اسمش چیه

موفق باشید

Hunter lord
18-03-2009, 11:18
یه سوال تخصصی از دوستان....

اون پک پی ای پی که روی اون یه g بزرگ نوشته شده اسمش چیه

موفق باشید

فکر کنم پک God of war است. مگه شما این پک رو خریدی . ( قشنگ نیست )

ShayaN3K
18-03-2009, 11:22
فکر کنم پک God of war است. مگه شما این پک رو خریدی . ( قشنگ نیست )

نه هنوز ولی تو فکرشم .....(شوخی کردم)

مطمعنی پک God of war هست ؟؟؟

Hunter lord
18-03-2009, 11:32

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ment_Pack_Box.jpg

metallica is me
18-03-2009, 11:40
عزیزان میدونم زیاد سوال میکنم ولی چون میخوام بهترین انتخوابو داشته باشم سوال میکنم
1_میدونم که کیفیت صداو تصویره 3000 خیلی بهتره حالا تو بعضی سایتا میخونی که 3000 هک شده درسته؟ یا امکان داره اصلا هک نشه مثل ps3
2_میشه مطمئن بشید که به psp رم 16 گیگ میخوره یا نه اگه این کارو انجام بدین که از ته قلب ممنونتون میشم باز هم متشکرم

ali_ranger22
18-03-2009, 12:13
پک فاینال فانتزی واقعا قشنگه من خیلی دوستش دارم

metallica is me
18-03-2009, 14:17
یک سوال دیگه psp 3000 توسط LITE BLUE TOOL هک شده آیا تو ایران هم این سیستم هست یعنی فروشگاهی این کارو انجام میده قیمتش چنده هرکی اطلاعاتی داره بی زحمت بگه

ShayaN3K
18-03-2009, 14:31
ویرایش شد.........

metallica is me
18-03-2009, 15:50
اگه یکی از دوستان هم قیمت مموری 8 و 16 گیگ رو بگه ممنون میشم
شنیدم psp3000 توسط lite blue tool هک شده آیا تو ایران این کار انجام میشه چنده و کجا انجام میدن؟
تشکر ندارم اگه داشتن دریق نمیکردم

Tra Rapid
18-03-2009, 18:10
جناب mohammad-dj ضمن تشکر فراوان چند تا سوال دیگه هم داشتم:
اول اینکه دانگرید به چه کاری میاد؟
2.اینها قیمتاشون چنده؟
3.خودم که از یه مغازه سوال کردم گفت ورژن آمریکایی 380 هزار و اروپایی 280 هزلر منظورش از این ورژنها چی بود؟

4.آیا رزولیشن صفحه هاشون با هم فرق داره و همچنین میزان شارژ باتری هر کدوم برای بازی چقدر جواب میده؟

باسپاس:40:

Farnaz_naz
18-03-2009, 20:33
وقتی پی اس پیت روشنه کلید select رو بزنم و حالت umd iso mode رو تغییر بده و دوباره کلید select رو بزن
فکر کنم با این کار درست بشه.

عوض کردم ولی درست نشد !

apoosh
18-03-2009, 22:40
یکی جواب ما را بده. تو تاپیک patapon2 هم گفتم اما کسی جواب نداده

tekken god
18-03-2009, 23:52
سلام
صبر کن به choory جان یک پ.خ بزنم ببینم چرا ج.اب نداد .
همونجا منتظر باش .
خدانگهدار

choory
19-03-2009, 00:07
دوستان من یک جا از بازی patapon2 گیر کردم نمی دونم باید چی کار کرد توی mission 43: Once upon a time in pata-pole زمانی که hero مون خاطراتش یادش میاد که چه بلایی سر ارتش اومده و این omen karmen میاد از آسمون مثل هشت پا هست اما روی هوا معلق و یک بار چکش می زنه و یکبار هم آتیش و از این کارا آقا من تا ته این lvl رفتم و کلی هم این را زدم اما انگار نه انگار هیچ بلایی سرش نیامده؟راه خاصی داره کشتنش؟

سلام
شرمنده جواب ندادم.
دنبال جواب برات میگشتم.
خودم الان حضور ذهن ندارم که این مرحله را رد کردم یا نه(شاید هنوز به این مرحله نرسیده ام)
اما اگه جوابی برات پیدا کردم توی تاپیک خود بازی میزارم.

ShayaN3K
19-03-2009, 00:19
آقا امروز پی اس پیم رسید دستم ولی چقدر بده که باید منتظر کپی خور شدنش باشم....

قدر پی اس پیتونو بدونین دوستان

ali_ranger22
19-03-2009, 10:20
اول اینکه دانگرید به چه کاری میاد؟
2.اینها قیمتاشون چنده؟
3.خودم که از یه مغازه سوال کردم گفت ورژن آمریکایی 380 هزار و اروپایی 280 هزلر منظورش از این ورژنها چی بود؟

4.آیا رزولیشن صفحه هاشون با هم فرق داره و همچنین میزان شارژ باتری هر کدوم برای بازی چقدر جواب میده؟

دانگرید برعکس آپدیت هست یعنی مثلا از 3.90 به 3.80 بری ...
کدوما ؟!
نه رزولوشن ها فرقی نداره و فقط کیفیت هاشون متفاوته ... 5-6 ساعت تقریبا

metallica is me
19-03-2009, 10:49
دوستان عزیز من 2 بار سوال کردم و جوابی ندیدم لطفا بگیذ
1_قیمت مموری 8 و 16 گیگ اصلی سونی و آیا مطمئن هستین که 16 رو psp جواب میده
2_psp3000 که توسط lite blue tool هک شده تو ایران هست یعنی این کار را انجام میدن
جواب بدین خیلی خیلی ممنون میشم

Tra Rapid
19-03-2009, 12:28
دانگرید برعکس آپدیت هست یعنی مثلا از 3.90 به 3.80 بری ...
کدوما ؟!
نه رزولوشن ها فرقی نداره و فقط کیفیت هاشون متفاوته ... 5-6 ساعت تقریبا
کیفیت تصویر کدوم مدل از بقیه بیشتره؟
قیمت این دو مدل چنده؟(2000و3000)

و اون ورژنهایی که بالا چی هستند؟

ali_ranger22
19-03-2009, 12:43
کیفیت تصویر کدوم مدل از بقیه بیشتره؟
قیمت این دو مدل چنده؟(2000و3000)

و اون ورژنهایی که بالا چی هستند؟

کیفیت 3000 بیشتره هر چند که مشکلاتی دارع
قیمت ندارم !
فریم ویر ها هستند یه چیز تو مایه های سیستم عامل psp

mehdi30nema
19-03-2009, 14:01
game spot به بازی resistance امتیاز 8.5 را داد که به نظره من خیلی کمه . حداقل باید 9 به بالا میگرفت

metallica is me
19-03-2009, 15:04
برادرا من آخر صفحه قبل سوال کرده بودم ترو خدا جواب بدین میخوام 5 فروردین بخرم ترو خدا جواب بدین

Hunter lord
19-03-2009, 16:14
دوستان وبلاگ PSP blog با استفاده از راهنمایی ها و حرف های

Choory . hamidhitman . ali ranger. mehdicinema و...
راه اندازی شد .

با سیستم عضویت در وبلاگ .

و پاسخ گویی به سوالات شما .

saman_dexter
19-03-2009, 16:45
سلام .. بچه ها خواهشا جواب منو بدید من یه سوال در مورد wwe 2009 داشتم می خواستم بدونم چطوری می شه بازیکن مقابل رو گرفت و اینور و اونور کشید ؟!! آخه توی یه مسابقه باید بازیکن رو بگیری بندازیش رو میز ! یا بگیری بندازیش توی تابوت ! ولی من هر کاری کردم نمی دونم چجوری می گیره ؟!! یکی کمک کنه مرسی !

mehdi30nema
19-03-2009, 17:21
سلام .. بچه ها خواهشا جواب منو بدید من یه سوال در مورد wwe 2009 داشتم می خواستم بدونم چطوری می شه بازیکن مقابل رو گرفت و اینور و اونور کشید ؟!! آخه توی یه مسابقه باید بازیکن رو بگیری بندازیش رو میز ! یا بگیری بندازیش توی تابوت ! ولی من هر کاری کردم نمی دونم چجوری می گیره ؟!! یکی کمک کنه مرسی !

اتفاقا خیلی راحت میشه این کارو کرد . ولی باور کن الان یادم نیست باید بازیش رو بریزم روی psp تا یادم بیاد بهت بگم

ShayaN3K
19-03-2009, 17:38
من الان روی pspم Update جدید سونی رو ریختم....

بعدا که کپی خورش (شاید) بیاد مشکلی که پیش نمیاد ؟؟؟

saman_dexter
19-03-2009, 17:57
اتفاقا خیلی راحت میشه این کارو کرد . ولی باور کن الان یادم نیست باید بازیش رو بریزم روی psp تا یادم بیاد بهت بگم

اگه زحمتی نیست بریز که یه عمر دعات می کنم !!
راستی اون بازیresistance هم خریدم ولی هنوز نریختم چون می خوام این بازی رو تموم کنم بعدش ! ولی به نظر معرکه میاد !

Farnaz_naz
19-03-2009, 18:33
سلام بچه ها .. کسی در مورد این PSP Powered Audio Case چیزی می دونه ؟ برای تقویت صدا ! می خوام یه دووه بخرم می خواستم ببینم چجوریه و چقدر صدا رو تقویت می کنه ! اگه جاش و قیمتش هم بگین ممنونتون می شم

metallica is me
19-03-2009, 19:34
choori جان دوستات مارو خودمونی نمیدونن شما بگو که psp3000 که توسط lite blue tool هک شده تو ایران میفروشن

metallica is me
19-03-2009, 19:38
choori جان دوستات مارو خودمونی نمیدونن و سوالات را جواب نمیدن شما بگو آیا psp3000 که توسط lite blue tool هک شده تو ایران میفروشن و آیا رم 16 گیگ رو psp جواب میده

ali_ranger22
19-03-2009, 19:51
من الان روی pspم update جدید سونی رو ریختم....

بعدا که کپی خورش (شاید) بیاد مشکلی که پیش نمیاد ؟؟؟

نه بعید می دونم ..

hamzeaziz
19-03-2009, 19:55
آقا سلام یکی به تایپیکی که برایه patapon2 زده شده سر بزنه
مرسی

metallica is me
19-03-2009, 21:14
choori جان دوستات منو خودمونی نمیدونن برای همین جواب سوالامو نمیدم لطفا شما بگو که آیا psp 3000 که توسط lite blue tool هک شده تو ایران هست اگه خوده شما بودی psp3000 کپی خور نشده میخری یا psp2000 کپی خور شده درضمن میشه مطمئن شی که 16 گیگ رو psp جواب میده یا نه

apoosh
19-03-2009, 22:54
من انقدر میپرسم تا یکی جوابم را بده تو تاپیک patapon2 هم گفتم اما کسی جواب نداده
دوستان من یک جا از بازی patapon2 گیر کردم نمی دونم باید چی کار کرد توی mission 43: Once upon a time in pata-pole زمانی که hero مون خاطراتش یادش میاد که چه بلایی سر ارتش اومده و این omen karmen میاد از آسمون مثل هشت پا هست اما روی هوا معلق و یک بار چکش می زنه و یکبار هم آتیش و از این کارا آقا من تا ته این lvl رفتم و کلی هم این را زدم اما انگار نه انگار هیچ بلایی سرش نیامده؟راه خاصی داره کشتنش؟

apoosh
19-03-2009, 23:08
game spot به بازی resistance امتیاز 8.5 را داد که به نظره من خیلی کمه . حداقل باید 9 به بالا میگرفت

اگه من جزو مدیران گیم اسپات بودم به این بازی 7 بیشتر نمیدادم!!
سونی با این بازیش من را که خیلی ناامید کرد. من نمیدونم چرا انقدر برای این بازیه بیمزه تبلیغات شده بود. خداییش خیلی بدرد نخوره. با اون دشمنهای خنگ و تکراریش هیچ هیجانی نداره! یعنی شما جدا فکر میکنی وقتی بازی ای مثل god of war نمره 8.5 گرفته ممکنه این بازی ارزش 9 داشته باشه!!
تو این سبک بازی syphon filter صدبرابر بهتر و جذابتره! من که اصلا با بازیش تا الان حال نکردم...

Hunter lord
20-03-2009, 07:56
آقا سلام یکی به تایپیکی که برایه patapon2 زده شده سر بزنه
مرسی

از شما متشکرم به خاطر همون کاری که کردی .

با کمک شما و هر دوستی که می خواد می خوام راهنمای کامل بازی پاتاپون 2 رو در وبلاگ بذارم .
اگه می تونی با یه پیغام خصوصی به هم خبر بده .

ShayaN3K
20-03-2009, 13:00
برای ساختن کانکشن اینترنت باید چی کار کنیم ؟؟؟؟

ممنون

choory
20-03-2009, 14:36
choori جان دوستات منو خودمونی نمیدونن برای همین جواب سوالامو نمیدم لطفا شما بگو که آیا psp 3000 که توسط lite blue tool هک شده تو ایران هست اگه خوده شما بودی psp3000 کپی خور نشده میخری یا psp2000 کپی خور شده درضمن میشه مطمئن شی که 16 گیگ رو psp جواب میده یا نه

نه بابا این چه حرفیه میزنی.اینجا همه مثل داداش می مونن.
به نظر من lite blue tool اصلا ساخته نشده.(لینک ندید که کدام سایت میفروشه.اگه وجود داشت سایت دارک الکس تائید میکرد و تا الان هم به ایران رسیده بود.)
مطمئنا کپی خور شده میخریدم.چون اونقدر پول ندارم که بازی ارجینال تهیه کنم.اگه هم داشتم بازی ها توی ایران فوق العاده کم هست.
رم هم تا کسی نخره امتحان کنه نمیشه در موردش 100 درصد حرف زد که ساپورت میکنه یا نه.اما به نظر من 80 درصد ساپورت میکنه چون روی پک رم عکس دستگاه هایی که میشه از این رم داخلش استفاده کرد را کشیده که psp هم جزو آنها هست.

choory با Y هست معنی جوجه زرد :46: لطفا ویرایش کن.

ShayaN3K
20-03-2009, 17:40

ممنون

کسی نبود ؟؟؟

ali_ranger22
20-03-2009, 18:31

به اینترنت بروزر میری بعد سرچ میکنی اگه اکسس پوینتی بود که بتونی بهش وصل بشی x رو میزنی روش بعد مراحل رو رد میکنی خودش یه دونه میسازه

Hamid..God
21-03-2009, 02:35
choori جان دوستات مارو خودمونی نمیدونن شما بگو که psp3000 که توسط lite blue tool هک شده تو ایران میفروشن

پس psp 3000 هم هک شده میشه این هک رو خودمون هم انجام بدیم یا باید هک شدشو از همون lite blue tool بخریم واز کدوم کشور می شه گیرش آورد

راستی psp2000 با فرم ویر استاندارد4.1 بالاخره هک شد یا نه فقط دوستان سریع جواب بدن تا شرط رو نباختم

ali_ranger22
21-03-2009, 11:54
پس psp 3000 هم هک شده میشه این هک رو خودمون هم انجام بدیم یا باید هک شدشو از همون lite blue tool بخریم واز کدوم کشور می شه گیرش آورد

راستی psp2000 با فرم ویر استاندارد4.1 بالاخره هک شد یا نه فقط دوستان سریع جواب بدن تا شرط رو نباختم

تو بعضی جاها دیدم این باتری رو می فروشن ولی این که کاربردش چطوریه و واقعا کار میکنه یا نه رو نمی دونم !
نه نشده هنوز ! آخه برادر آدم عاقل که همچین شرط هایی نمی بنده ! هر چند به من ربطی نداره !

metallica is me
21-03-2009, 12:08
تو چندتا از سایتها نوشته که فرم ویر 4.1 هک شده ولی به دلیل مثائل امنیتی که سونی گذاشته خوب کار نمیکنه سونی اینقدر حرفه ای شده که هم سره ps3 هم psp 3000 فکر نکنم بگذاره الکس جون هکش کنه

Farnaz_naz
21-03-2009, 13:28
بچه ها خواهش می کنم یکی در مورد اسپیکر psp منو راهنمایی کنه ! می خواستم بدونم قیمتش چنده و تا چه حد صدا رو قوی می کنه ؟

ali_ranger22
21-03-2009, 15:02
بچه ها خواهش می کنم یکی در مورد اسپیکر psp منو راهنمایی کنه ! می خواستم بدونم قیمتش چنده و تا چه حد صدا رو قوی می کنه ؟

یه کم بیشتر توضیح بده یا عکسی ازش بزار ببینیم چیه اصلا !!
کلا بهتره از هدفون استفاده کنی

~ReZa~
21-03-2009, 16:33
دوستان قیمت رم 16 گیگ چنده؟
در ضمن ایا psp رم 16 گیگ رو ساپورت میکنه؟مشکل هنگ نداره؟

metallica is me
21-03-2009, 17:38
choory عزیز و دیگر دوستان حالا مثلا من رم 16 گیگ گرفتم ساپورت نکرد چی میشه منظورم اینه که چه مشکلی پیدا میکنه(بالا نمیاد/ هنگ میکنه / روشن نمیشه / کند کار میکنه)

mehdi30nema
21-03-2009, 19:21
اگه من جزو مدیران گیم اسپات بودم به این بازی 7 بیشتر نمیدادم!!
سونی با این بازیش من را که خیلی ناامید کرد. من نمیدونم چرا انقدر برای این بازیه بیمزه تبلیغات شده بود. خداییش خیلی بدرد نخوره. با اون دشمنهای خنگ و تکراریش هیچ هیجانی نداره! یعنی شما جدا فکر میکنی وقتی بازی ای مثل god of war نمره 8.5 گرفته ممکنه این بازی ارزش 9 داشته باشه!!
تو این سبک بازی syphon filter صدبرابر بهتر و جذابتره! من که اصلا با بازیش تا الان حال نکردم...

درسته گرافیکه بازی خیلی ضعیفه ولی گیم پلی جذابی داره .
البته با توجه به اینکه دو تا بازی سیفون ف.ی.ل.ت.ر و این بازی ساخت شرکت sony bend هست انتظار میرفت این بازی از سیفون ف.ی.ل.ت.ر ها بهتر بشه اما نشد .

ninja3000sh
21-03-2009, 23:13
دوستان قیمت رم 16 گیگ چنده؟
در ضمن ایا psp رم 16 گیگ رو ساپورت میکنه؟مشکل هنگ نداره؟
من حدود 103 تومن خریدم.
مشکلی نداره و به خوبی جواب میده.

choory عزیز و دیگر دوستان حالا مثلا من رم 16 گیگ گرفتم ساپورت نکرد چی میشه منظورم اینه که چه مشکلی پیدا میکنه(بالا نمیاد/ هنگ میکنه / روشن نمیشه / کند کار میکنه)
دوست عزیز نگران نباش من خودم الان حدود 3 ماهه که روی psp مموری 16 گیگ انداخته ام و به خوبی جواب میده.حدود 14 گیگ psp رو با بازی پر کرده ام و به سرعتش به هیچ وجه تاثیری نگذاشته(اصلا مشکل هنگ و غیره دیده نمیشه)

موفق باشید.

Farnaz_naz
21-03-2009, 23:42
یه کم بیشتر توضیح بده یا عکسی ازش بزار ببینیم چیه اصلا !!
کلا بهتره از هدفون استفاده کنی

اینم عکس !! یه اسپیکره واسه تقویت صدا ! خواستم بپرسم کسی می دونه قیمت اینها چنده ?و می تونم کجا پیداش کنم ؟

tekken god
22-03-2009, 01:50
اینم عکس !! یه اسپیکره واسه تقویت صدا ! خواستم بپرسم کسی می دونه قیمت اینها چنده ?و می تونم کجا پیداش کنم ؟

این دیگه چیه ؟:18::18::18::18::18:
اصلاً اینجوری می شه بازی کرد ؟
به نظر من اصلاً نگیری بهتره .
نگاه کن آدم دستش از کنار به پی اس پی وصل می شه اگه تاینجوری باشه که باید پی اس پیو بخوابونیم دکمه ها رو همینجوری فشار بدیم . منظورمو که می فهمی ؟ اگه ازبغل بگیریم دستمون به دکمه ها نمی خوره .
صد در صد شما که پی اس پیو فقط برای گوش دادن موسیقی و دیدن فیلم نمی خوای . می خوای ؟
مطمئن باش بازی کردن برات سخت می شه .
تازه اگه با هدفون یا خود اسپیکر پی اس پی بازی کنی که چیزی نمی شه .
اگه هم نه واقعاً می خوایش دیگه من نمیدونم از کجا باید بگیری :31:
مؤفّق باشی .

ninja3000sh
22-03-2009, 02:23
بهترین و مطمئن ترین جا برای خرید این جور اسپیکرها مجتمع کامپیوتری پایتخت هست من از اون بالایی تو مجتمع پایتخت دیده ام ولی قیمت نپرسیدم چنده.

ali_ranger22
22-03-2009, 10:30

آها از اینا ! اینا تقویت کننده نیست دیگه ! اینا اسپیکر محسوب میشه ! اینا فقط به درد فیلم دیدن و ویدئو دیدن می خوره نه بازی کردن !
توپخونه بهترین جاست به نظرم پایتخت گرون میدن

metallica is me
22-03-2009, 10:34
من حدود 103 تومن خریدم.
مشکلی نداره و به خوبی جواب میده.

دوست عزیز نگران نباش من خودم الان حدود 3 ماهه که روی psp مموری 16 گیگ انداخته ام و به خوبی جواب میده.حدود 14 گیگ psp رو با بازی پر کرده ام و به سرعتش به هیچ وجه تاثیری نگذاشته(اصلا مشکل هنگ و غیره دیده نمیشه)

موفق باشید.
دوست عزسز ممنون که اطلاعاتتو دادی شما با گارانتی ایران رهجو خریدی؟ یا اینکه مموریت fake هست (تقلبی) ممنون میشم اگه اطلاعاتتو به من بدی:40::19:

Farnaz_naz
22-03-2009, 11:19
خب وقتی بازی می کنیم که نیازی نداره ولی وقتی می خوایم آهنگ گوش بدیم لازم داریما !! می خواستم ببینم حدودا قیمتش چنده ؟ چون تا 50-60 باشه می خرمش ولی اگه گرون تر بود فکر کنم منصرف بشم !

choory
22-03-2009, 11:25
خب وقتی بازی می کنیم که نیازی نداره ولی وقتی می خوایم آهنگ گوش بدیم لازم داریما !! می خواستم ببینم حدودا قیمتش چنده ؟ چون تا 50-60 باشه می خرمش ولی اگه گرون تر بود فکر کنم منصرف بشم !

مدل دومی که عکس را گذاشتی چند ماه پیش اصفهان قیمت کردم 30 تومن.

metallica is me
22-03-2009, 11:29
یک سوال شاید عجیب باشه ولی چون هنوز نخریدم این ابهام ها برام هست
الان psp با مموری 16 گیگ بخری قیمت xbox 360 در میاد شما بودین کدومو میخریدین و تنوع بازی برای کدوم بیشتره کمک کنید ممنون میشم

ali_ranger22
22-03-2009, 12:55

خب به هر حال قصد داری تو خونه آهنگ گوش کنی دیگه ؟ چون بیرون که نمی تونی ببری ! خب توی خونه کامپیوتر هست که !!
به نظر من به جای خرید این پول بده یه هدفون خیلی خوب بگیر که تو بازی هم به دردت می خوره مثلا وقتی نصفه شب خوابت نمی گیره می خوای تو رخت خواب بازی کنی !! :دي

احمدصالح پور
22-03-2009, 13:21
دوستان سلام پی اس پی یکی از دوستام(((( جویستیک و دکمهlال(خراب شده حدودا" چند خرج بر میداره تعمیرش و کجا مطمئن ترین جا برای تعمیر هستش ؟؟خود نمایندگی سونی با دریافت هزینه تعمیر میکنه ؟؟؟؟؟؟البته دکمهl((ال))که اصلا" گمش کرده اصلا"موجود هست این دکمه؟