PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

web_spider
18-02-2009, 14:13
با سلام و خسته نباشید . راستش من نمی تونم این 726 صفحه رو بخونم و می خوام رو psp ویندوز بریزم و تازه واردم اگه میشه کامل بهم بگین . متشکر .

orc1990
18-02-2009, 15:01
با سلام به دوستان اگه میشه یه قیمتی از انواع psp بزارید

mehdi30nema
18-02-2009, 16:01
با سلام به دوستان اگه میشه یه قیمتی از انواع psp بزارید

psp slim حدوده 270 هزار تومان و psp fat هم حدوده 230 تا 240 هزار تومان .
psp 3000 رو هم نمیدونم .

mehdi30nema
18-02-2009, 16:03
راستی کسی بازی prinny رو بازی کرده ؟

ali_ranger22
18-02-2009, 17:07
جدی اسلیم شده 270 تومن ؟!!!!!!!

mehdi30nema
18-02-2009, 18:53

هفته پیش که فروشگاه تماشا ( مجید و علی ) بودم گفت اسلیم 270 شده و 360 آرکید هم 280 تومان

tekken god
18-02-2009, 20:02

هفته پیش که فروشگاه تماشا ( مجید و علی ) بودم گفت اسلیم 270 شده و 360 آرکید هم 280 تومان

من با اینکه تازه خریدم ولی اطّلاعت زیادی دارم من اسلیم رو 285 خریدم یعنی گرون می داد ؟ از تجریش خریدم ولی می گفت فت 220 تومنه یعنی ارزون تر !
رو چه حسابیه ؟

mehdi30nema
18-02-2009, 20:09
من با اینکه تازه خریدم ولی اطّلاعت زیادی دارم من اسلیم رو 285 خریدم یعنی گرون می داد ؟ از تجریش خریدم ولی می گفت فت 220 تومنه یعنی ارزون تر !
رو چه حسابیه ؟

خب تجریش از پشت شهرداری باید گرون تر باشه دیگه . والا فت رو دقیقا قیمت ندارم

tekken god
18-02-2009, 20:34
با سلام و خسته نباشید . راستش من نمی تونم این 726 صفحه رو بخونم و می خوام رو psp ویندوز بریزم و تازه واردم اگه میشه کامل بهم بگین . متشکر .
سلام
شما می خوای xp بریزی یا vista ؟
xp :
برای این کار در ابتدا باید این فایل رو که مورد نیاز هست دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از دانلود و آنزیپ کردن ( که فایل PSPwindowsV2.0 به دست میاد ) ، PSP رو رشن کنید و با USB ه کامپیوترتون وصل کنید .
حالا محتویات پوشه را که شامل دو پوشه دیگر است در این مسیر بریزید :
X:\PSP\GAME
(X نام درایو یو اس بی پی اس پی است )
بعد USB رو جدا کنید و به قسمت GAME در PSP بروید و روی Memory Stick ضربدر رو بزنید و PSPwindows V2 رو انتخاب کنید . ویندوز نصب می شه و تمام .
به جای موس از آنالوگ و به جای کلیک از X استفاده کنید .

ویندوز ویستا :
این رو دانلود کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید وقت ندارم ترجمه کنم خودمم تا حالا نصب نکردم انگلیسیش رو می ذارم . ( شاید یکی دو ساعت دیگه ترجمش کنم . )
توضیحات به انگلیسی :
1. Download File
2. Unzip to a folder on your hard drive
3. Plug in the PSP using the USB cable
4. Copy the folder "pspWxp" (without quotes) directly onto the PSP's memory card. (most likely E:)
5. Unplug the USB cable after it has finished copying
6. Go into the internet browser of the PSP
7. Type in the address "file:/pspWxp/index.htm" (without quotes)
8. Press enter
9. Press Triangle to hide the browser's toolbars (press triangle again to show it)
10. You should now be at the Windows XP desktop. If not, go to troubleshooting.
Setting pspWxp as home page
This will allow the webpage to be opened immediatly on the browser.
1. Follow the steps above to get to the desktop
2. Press triangle to reveal the toolbars
3. Using the arrow keys, go to tools and press X
4. Select Settings and press X
5. Select Home Page Settings and click X
6. Select Use Current Page and press X
7. Select OK and press X
8. Press Circle and then triangle to return to the desktop
Opening a program on the desktop
1. Using the analog stick, move the cursor over the program icon
2. Press X
Opening the Start menu
1. Use the analog stick to move the cursor over the Start button
2. Press X
Opening a program or submenu in the start menu
1. Follow the steps above to open the start menue
2. Move the cursor over the program/submenu name/icon
3. Press X

گودی ( خداحافظ )

tekken god
18-02-2009, 20:38
خب تجریش از پشت شهرداری باید گرون تر باشه دیگه . والا فت رو دقیقا قیمت ندارم
درسته ولی خوب شما می گی از فت خبر نداری در مورد اسلیم هم 5 تومن ارزون تر گفتی خوب لابد فت هم 215 تومن هست دیگه !
راستی در مورد رم کی اطّلاعات داره ؟
حالا هرچی باشه هر چی کم سرعت تر ارزون تر بهتر ! فقط بازی تیک نزنه .
من یه 4 گیگ سونی دارم مجیک گیت هم نا معلومه می داد 45 تومن با تخفیف 40 تومن .
Sandisk خوبه ؟ میشه یه قیمت بدید ؟
ممنون .

choory
18-02-2009, 23:11

علی آقا این قیمت ها که خوبه.امروز رفتم برون یکی از بچه ها میخواست psp بخره.توی اصفهان 3 جا تقریبا معروف هستند و توی کار کنسول هستند که قیمتاشون فضایی بود.یکیشون اسلیم پیانو بلک را میگفت 340 یکی دیگه میگفت 360 کمترین قیمتی که دادن 320 بود.:18:

مدل 3000 هم 240 تومن.
مدل 2000 با مادربورد TA-088 v3 هم 220 تومن.

کلا قیمت ها خیلی زیاد بود.
جالبه همان جایی که خودم یک سال پیش ازش کنسول خریدم (220) همین الان گفت ازت میخرم 210:31:

کلا تا وقتی که این مادربورد های جدید هک نشوند قیمت ها هی بالاتر میره چون عرضه کم میشه و تقاضا زیاد.درست مثل وقتی که درایو لایتون 360 هک نشده بود.

درسته ولی خوب شما می گی از فت خبر نداری در مورد اسلیم هم 5 تومن ارزون تر گفتی خوب لابد فت هم 215 تومن هست دیگه !
راستی در مورد رم کی اطّلاعات داره ؟
حالا هرچی باشه هر چی کم سرعت تر ارزون تر بهتر ! فقط بازی تیک نزنه .
من یه 4 گیگ سونی دارم مجیک گیت هم نا معلومه می داد 45 تومن با تخفیف 40 تومن .
Sandisk خوبه ؟ میشه یه قیمت بدید ؟
ممنون .

برای خرید مموری بهتره چند صفحه قبل را بخونب توضیح دادم.
مموری هم گرون خریدی چون الان مموری 4 گیگ اصل با 3 سال گارانتی ایران رهجو و ساپورت کردن مجیک گیت 37 تومن هست.

orc1990
19-02-2009, 01:01
سلام به دوستان محترم
من تو آخرین سرچی که داشتم یه چیز هایی دربارهی باتری lite blue tool برای psp پیدا کردم که میشه psp 3000 و 2000 را با اون دانگرید پش اگر بشه دانگرید بشه یعنی هک شده دیگه ؟
کرد قیمتش هم 30 دلار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.این هم منبع

orc1990
19-02-2009, 01:05
راستی یه سوال دیگه psp 3000 ساخت کجا هست؟
چین یا ژاپن

choory
19-02-2009, 01:08
سلام به دوستان محترم
من تو آخرین سرچی که داشتم یه چیز هایی دربارهی باتری lite blue tool برای psp پیدا کردم که میشه psp 3000 و 2000 را با اون دانگرید پش اگر بشه دانگرید بشه یعنی هک شده دیگه ؟
کرد قیمتش هم 30 دلار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.این هم منبع

سلام.
به نظر من این باطری حتی pspهای معمولی را هم نمیتونه هک کنه چون اصلا وجود خارجی نداره.
خیلی خیلی در بازی این باطری بحث شده.شایعه بیش نیست.
بهتره راجب بهش بحث نکنیم.

راستی یه سوال دیگه psp 3000 ساخت کجا هست؟
چین یا ژاپن

همه psp های جدید ساخت چین هست.که البته هسچ تفاوتی با ژاپنی ندارند.

لطفا سعی کن همه پست ها را داخل یک پست بدی تا تاپیک شلوغ نشود.

موفق باشید.

orc1990
19-02-2009, 01:15
وجود خارجی فکر کنم داشته باشه چون تو چند تا سایت پیدا کردم با قیمت 30$ !!!

reza fontana
19-02-2009, 01:52
چطور میشه فهمید که مادربورد پی اس پی TA-088 v3 هست و یا مدل دیگه؟فرق زیادی بین این با بقیه مادربوردها هست؟
یه سوال دیگه اینکه کیفیت صفحه نمایش psp fat در مقایسه با slim و 3000 پایین تره یا فرق چندانی نداره؟ با تشکر:11:

choory
19-02-2009, 01:56
وجود خارجی فکر کنم داشته باشه چون تو چند تا سایت پیدا کردم با قیمت 30$ !!!

تا وقتی که با چشم های خودت ندیدی باور نکن.

اگه این باطری ساخته شده بود و به بازار عرضه شده بود خبرش مثل بمب صدا میکرد و سایت هایی مثل dark-alex این خبر را میگذاشتند و اگه وجود داشت تا الان به ایران هم رسیده بود.

چطور میشه فهمید که مادربورد پی اس پی TA-088 v3 هست و یا مدل دیگه؟فرق زیادی بین این با بقیه مادربوردها هست؟

اگر روی خود دستگاه فریمور 4.01 به بالا باشه مادربورد از نوع جدید یعنی TA-008 v3 هست.
اگه هم دستگاه کپی خور باشه با اجرا یک برنامه میشه ورژن مادربورد را تشخیص داد.
این مادربورد از نظر امکانات و ... هیچ تفاوتی با مادربورد های قبلی نداره.فقط سونی آنرا از لحاظ امنیتی تغییر داده تا کسی نتونه کنسول را کپی خور کنه.
اطلاعات بیشتر در مورد مادربورد ها در پست زیر:

reza fontana
19-02-2009, 02:26
یه سوال دیگه اینکه کیفیت صفحه نمایش psp fat در مقایسه با slim و 3000 پایین تره یا فرق چندانی نداره؟ با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Farnaz_naz
19-02-2009, 09:12
سلام بچه ها .. می بخشید الان دقیقا قیمت یه پی اس پی اسلیم و فت چنده ؟ آخه من دیروز یه جا رفتم پرسیدم یکی از مغازه ها گفت 300000 تومن یکی دیگه گفت 230000 !! می شه یکی توضیح بده ؟

mehdi30nema
19-02-2009, 10:53
یه سوال دیگه اینکه کیفیت صفحه نمایش psp fat در مقایسه با slim و 3000 پایین تره یا فرق چندانی نداره؟ با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

فت از نظر وزنی حدوده 40 درصد نسبت به دو مدل دیگه سنگین تره ولی از نظر سخت افزاری فرق چندانی نداره . فقط اینکه ال سی دی اسلیم و 3000 شفاف تره و قابلیت اتصال به tv هم داره

ali_ranger22
19-02-2009, 10:58
پس این سونی کار خودش رو کرد
دیگه فقط psp با مادربرد های جدید می سازه
psp های قدیمی هم که دیگه کم کم تموم می شن !

hamzeaziz
19-02-2009, 14:35
پس این سونی کار خودش رو کرد
دیگه فقط psp با مادربرد های جدید می سازه
psp های قدیمی هم که دیگه کم کم تموم می شن !

سونی که خیلی وقته کار خودش رو کرده ولی نمیدونم این هکرها پس که ی کار خودشونو میکنن :21:

ali_ranger22
19-02-2009, 15:12
اون که آره ولی فک نمی کردم به این زودی تاثیرشو بزاره !

Farnaz_naz
19-02-2009, 15:37
کسی جواب منو نمی ده ؟؟ می خوام بدونم دقیقا قیمت اسلیمش چنده ؟

hamzeaziz
19-02-2009, 15:59
اون که آره ولی فک نمی کردم به این زودی تاثیرشو بزاره !

من که میگم اگه اینجوری پیش بره قیمت psp 2000 به بالای 350 هم برسه :18:

choory
19-02-2009, 16:56
من که میگم اگه اینجوری پیش بره قیمت psp 2000 به بالای 350 هم برسه :18:

اصفهان به 360 هم رسیده. : دی:18:

بلاخره یک روزی این psp2000 ها که هک میشوند تمام میشه.و اگه تا اون موقع psp3000 و2000 های مادربورد ta-088 v3 هک نشده باشند حال و روز pspمیشه مثل ps3.
یعنی بازی کردن با بازی اورجینال.کرایه کردن umd-تعویض umd با یک دیگر و....

پس دوستانی که PSP کپی خور دارند قدر دستگاهشون را بدونن.:46:

HOXX
19-02-2009, 17:40
سلام دوستان آیا کسی ویندوز 95 روی pspش اجرا کرده.من امروز روی کنسولم اجراش کردم خیلی دور بوت میشه و در آخر ایراد از کمبود فضای خالی میگیره در صورتی که مموری من 8 گ اصله لطفآ یکی راهنمایی کنه... مدل اسلیمه:41:
اگه کسی لینک ویندوز 98ش رو داره لطف کنه بذاره

choory
19-02-2009, 19:06
سلام دوستان آیا کسی ویندوز 95 روی pspش اجرا کرده.من امروز روی کنسولم اجراش کردم خیلی دور بوت میشه و در آخر ایراد از کمبود فضای خالی میگیره در صورتی که مموری من 8 گ اصله لطفآ یکی راهنمایی کنه... مدل اسلیمه:41:
اگه کسی لینک ویندوز 98ش رو داره لطف کنه بذاره

سلام
کلا بهتره بی خیال ویندوز بشی چون کارایی نداره.
هکر ها چند سال پیش فقط برای نشان دادن قدرت psp روی آن ویندوز 95 را بالا آوردند.

غیر از ویندوز 95 هم هیچ ویندوزی برای Psp نیست.بقیه هم که میبینی یا تم هست یا شبیه ساز ویندوز.

کسی جواب منو نمی ده ؟؟ می خوام بدونم دقیقا قیمت اسلیمش چنده ؟

الان بازار خیلی نوسان داره.از 250 هست به بالا تا حدود 360
همین 2 صفحه آخر را بخونی متوجه میشی.

HOXX
19-02-2009, 19:50
سلام
کلا بهتره بی خیال ویندوز بشی چون کارایی نداره.
هکر ها چند سال پیش فقط برای نشان دادن قدرت psp روی آن ویندوز 95 را بالا آوردند.

غیر از ویندوز 95 هم هیچ ویندوزی برای Psp نیست.بقیه هم که میبینی یا تم هست یا شبیه سازه ویندوز.
سلام dear choory.در ابتدا جا داره از کمکهای مفیدت تشکر و قدردانی کنم.اما را جع به ویندوز اگه وقت کردی یه نگاهی به اینجا بنداز:

راستی چرا تمهای ctf روی فریمور 5m33-6 با وجود این که برای فریمور 5 ریلیز شده و پلاگینم هم فعال کردم کار نمیکنه اگه ممکنه لطف کنید یه راهنمایی کنید

Gigawarn
19-02-2009, 21:12
بروبچ برین از مغازه های متفرقه psp بخرین چون بعضیها گیجن و خبر از گرئن شدن دستگاه ندارن

من خودم 215 خریدم البته یه 1 ماهی میشه دقیقا اولای گرونی بود که داشت گرون میشد خیلی جالب بود یکی از بچه های یکی از سایتها مغازه داره بهش گفتم شاخ در اوورد چون اون موقع زیر 240 اصلا نبود

ولی حیف کاشکی 2 تا می خریدم!!!!!

شدیدا در انتظار پایین اومدن بیشتر رمیم

saddegh
19-02-2009, 22:12
سلام به همگی من در بازی مید نایت کلاب توی شهر لوس انجلس گیر کردم و هر چی مسابقه ها رو برنده میشم
به شهر بعدی نمیره من این بازی خیلی دوست دارم وهر روز بازی میکنم لطفا کمکم کنید چیکار باید بکنم .

J A V I D
20-02-2009, 10:24
ديروز پشت شهرداري بودم قيمت PSP سيصد هزار تومن نا قابل ! و همچنين كنسول ايكس باكس 360 آركيد ( ارزون ترين پك ) 230 هزار تومن نا قابل ! بله PSP‌ از 360 گرون تر شده ، كنسول Wii نينتندو هم چون بردش عوض شده و سري جديدش كپي خور نمي شه بسيار ناياب شده و به قيمت حدود پونصد هزار تومن به فروش مي رسه (اگه پيدا كنيد البته) پلي استيشن سه هم همراه با يه بازي 420 تومن فكر كنم تو ايران كمترين نوسان قيمت رو تو تاريخ كنسول ها پلي استيشن سه داشته و نكته جالب اينجاست كه ارزون ترين كنسول دنيا يعني Wii تو ايران گرون ترين كنسول موجده !

خريد PSP به نظر من ديگه اصلا به صرفه نيست جدا از قيمتش در حال حاضر به خاطر كپي خور نشدن من احساس مي كنم ديگه آخراي عمرشه و بايد منتظر كنسول جديد دستي سوني باشيم و همچنين تعداد بازي هايي كه براي PSP هم عرضه مي شه خيلي كم شده !

و يه نكته دوستان من گاها سر مي زنم و گاها يه پست مي زنم ولي فعاليت كلي نمي كنم ! دليلشم خودتون مي دونيد اونايي هم كه نمي دونن فكر نكنم لازم باشه بدونن ! در نتيجه با پست زدن من لطفا تاپيك رو به اسپم نكشونيد ! و در مورد من اظهار نظر نكنيد كاري داشتيد پيغام خصوصي بزنيد در خدمتم ! فقط در مورد PSP اينجا بحث كنيد !

با تشكر

Farnaz_naz
20-02-2009, 11:31
بچه ها .. حالا جدا از قیمت ! یکم هم راجع به این پی اس پی ها که یه سری خاصی دارند توضیح می دید .. مثلا من دیروز رفته بودم ببینم چی به چیه ! یارو می گفت پی اس پی پک god of war داره یا مثلا پک یه بازی دیگه ! می خواستم بدونم اینا که فرقی با پی اس پی ها عادی ندارند نه ؟؟ یعنی فقط یه بازی روشه دیگه ؟؟ یارو توضیحی نداد منم روم نشد بپرسم !

choory
20-02-2009, 11:45
سلام dear choory.در ابتدا جا داره از کمکهای مفیدت تشکر و قدردانی کنم.اما را جع به ویندوز اگه وقت کردی یه نگاهی به اینجا بنداز:

راستی چرا تمهای ctf روی فریمور 5m33-6 با وجود این که برای فریمور 5 ریلیز شده و پلاگینم هم فعال کردم کار نمیکنه اگه ممکنه لطف کنید یه راهنمایی کنید

خواهش میکنم.
برای تم های CTF پست زیر را بخون.

بچه ها .. حالا جدا از قیمت ! یکم هم راجع به این پی اس پی ها که یه سری خاصی دارند توضیح می دید .. مثلا من دیروز رفته بودم ببینم چی به چیه ! یارو می گفت پی اس پی پک god of war داره یا مثلا پک یه بازی دیگه ! می خواستم بدونم اینا که فرقی با پی اس پی ها عادی ندارند نه ؟؟ یعنی فقط یه بازی روشه دیگه ؟؟ یارو توضیحی نداد منم روم نشد بپرسم !

این پک ها از لحاظ سخت افزار و نرم افزاری و کیفیت ساخت و... با پک های معمولی هسچ تفاوتی ندارند فقط داخل این پک ها بستگی به اسم آنها یک عدد بازی اورجینال و یک umd دمو یا کارتون هست.بعضی از پک ها هم همراه با مموری 1 گیگ(که اصلا به درد نمیخوره) بند و لوازم جانبی دیگه عرضه میشوند.فرق دیگه تفاوت رمگ دستگاه هست.مثلا پک god of war که مثال زدی رنک کنسول به رنگ قرمز هست.
قیمت این پک ها به نسبت از پک های معمولی گرانتر هست.

شما به پست های زیر یک نگاه کن در آنجا عکس از پک های مختلف گذاشته شده است.

موفق باشید.

mehdi30nema
20-02-2009, 14:08
سلام به همگی من در بازی مید نایت کلاب توی شهر لوس انجلس گیر کردم و هر چی مسابقه ها رو برنده میشم
به شهر بعدی نمیره من این بازی خیلی دوست دارم وهر روز بازی میکنم لطفا کمکم کنید چیکار باید بکنم .
متاسفانه این بازی خیلی سخته من خودمم فکر کنم به همین مشکل شما گرفتار شدم و نتونستم بازی رو تا آخر برم .

tekken god
20-02-2009, 14:11
ممنون choory جان
منم نمیدونستم پک یه بازی یعنی چی الآن فهمیدم این پک god of war هم به اسم psp godofwar تو گوگل دیده بودم .
راستی شما وقتی که پی اس پیتون تو شارژه راحت بازی می کنید ؟
مال من شارژرم شله وقتی می زنم به برق بعد پی اس پی رو روشن می کنم می رم تو بازی باید با احتیاط بازی کنم یه میلیمتر پی اس پیم این ور اون ور بشه سیم شل می شه و لامپ POWER هی زرد و سبز می شه و یه دفعه خاموش می کنه .
وقتی هم روشن می کنم می ره از اوّل می نویسه :
SONY COMPUTER ENTERTAIMENT
عنی اگه یه شارژر دیگه بگیرم بازم اینجوری می شه ؟
آخه این تو جعبش بود نو نو هم خریدم !
ممنون خدانگهدار

Hunter lord
20-02-2009, 14:31
لغت نامه ی بازی را که به وسیله ی ایرانی ها درست شده :

پی اس پی می دونی چه جوریه ؟

آره همون پلی استیشن 2 فقط دستی

اخه ---- اگه پلی استیشن 2 بود اسمش رو می ذاشتن :11:ps2 portable

اسم جدید UMD دی وی دی کوچک است.:41:

بازی اورجینال اوردم 1000 تومن

مهندس بازی اورجینال حدود 50 هزار تومن نه 1000 تومن این جوری بود که تمامی شرکت ها ور شکست می شدن.:13:

یک خبر بد هم بدم بعد برم :

بازی mini ninja برای تمامی کنسول ها به جزPSP عرضه می شود . (امیدوارم این بازی نیز مانند سونیک بازی بدی دربیاد تا حسابی بخندیم)

Hunter lord
20-02-2009, 14:55
اسفند برای تمامی کنسول ها ماه خوبی همینطور برای psp

دو یا سه عدد بازی ورزشی
یک بازی پازل
یک بازی توپ از نوع هواپیما
یک بازی جذاب به نام Prinny
یک بازی فایتینگ (زیاد معروف نیست )
Resisitance
fantastic star portable
Dragon ball

این سه عنوان آخر + بازی هواپیما از توپ ترین و بهترین بازی های پی اس پی اند.

تمامی بازی های ذکر شده تا اواسط فروردین منتشر می شوند یا یک خورده دیرتر

Activision نامرد از خدا بیخبر و غیره و غیره بازی X-men رو برای پی اس پی منتشر ------(قلبتون ریخت نه ) می کنه.

کاشکی این شرکت عناوین همانند جیمز باند رو برای پی اس پی منتشر می کرد .

این سه بازی رو که تازه اومدن امتحان کنید.
smack down
spiderman web of shdow
Buzz

شاید به پای DS نرسه ولی حداقل 70 درصد ارزش بازی کردن دارن نه مثل DS که 50 درصد به زور می رسه

ali_ranger22
20-02-2009, 15:06
متاسفانه این بازی خیلی سخته من خودمم فکر کنم به همین مشکل شما گرفتار شدم و نتونستم بازی رو تا آخر برم .

آسونه اتفاقا
منم یه مدتی هر چی مسابقه میدادم دیدم جلوتر نمی ره داستان ولی باید Select رو بزنید بعد برید تو قسمت ماموریت ها اونجا نوشته که باید چیکار کنید مثلا بعضی مسابقه ها فقط با کلاس لوکس باز می شن و... باید ماشین مخصوص خودشو داشته باشی

احمدصالح پور
20-02-2009, 17:18
دوستان من یه پی اس پی اسلیم دارم با بازی مداوم باید چند ساعت شارژ نگهداره عادی هستش؟؟و برای فیلم دیدن مداوم چطور؟؟؟؟

mehdi30nema
20-02-2009, 19:18
دوستان من یه پی اس پی اسلیم دارم با بازی مداوم باید چند ساعت شارژ نگهداره عادی هستش؟؟و برای فیلم دیدن مداوم چطور؟؟؟؟

اگه باطریش نو باشه باید راحت 3 ساعت بازی کنی . و 5 ساعت هم فیلم نشون میده

احمدصالح پور
20-02-2009, 19:33
مهدی جان خبر داری بطری نو رو چند میدن ؟؟؟واگه باطری نو برای اون بخریم مثل موبایل شارژاولیه میخواد؟؟

hamid_hitman47
20-02-2009, 22:01
قیمت باطری نو 8_9 تومنه....واسه من مداوم با وضوح روشنائی متوسط 4_5 ساعت تو بازی ها دووم میاره...با نور پایین بیشتر هم دووم میاره..

reza fontana
21-02-2009, 00:22
من PSP fat ورژن 3.8 دارم..ایا میشه روش تمهای CTF نصب کرد؟اگه میشه لطفآ طریقه نصبشو هم بگید

choory
21-02-2009, 00:35
من PSP fat ورژن 3.8 دارم..ایا میشه روش تمهای CTF نصب کرد؟اگه میشه لطفآ طریقه نصبشو هم بگید

شما بهتره دستگاه خودتون را به فریمور 5.00m33 آپدیت کنید.چون تم های جدید برای این فریمور ساخته میشه.
بعد از روش پست زیر پلاگین مربوطه را نصب کنی و از تم های تاپیک های زیر استفاده کنی.

روش نصب پلاگین مربوطه

دانلود Theme های معمولی و CTF برای PSP [تم های Flash 0 ممنوع!]

البته یک سری تم هم هنوز داخل تاپیک زیر هست که هنوز به تاپیک بالایی منتقل نشده.تا چند روز آینده احتمالا منتقل میشود.

دانلود همه ی برنامه ها و والپیپرها و بازی های دست ساز برای

از طریق تاپیک زیر هم میتوانی فریمور psp خود را به 5.00m33 آپدیت کنید.
psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

مهدی جان خبر داری بطری نو رو چند میدن ؟؟؟واگه باطری نو برای اون بخریم مثل موبایل شارژاولیه میخواد؟؟
باطری نو و اصلی که خیلی کم گیر می آید.اگه هم باشه بالای 20 تومن قیمت داره.اما باطری های چینی از 5 تومن هست تا 15 که نسبتا عمر و دوام خوبی ندارند.
کلا هر نوع باطری شارژی احتیاج به شارژ اولیه 100 درصد داره

قیمت باطری نو 8_9 تومنه....واسه من مداوم با وضوح روشنائی متوسط 4_5 ساعت تو بازی ها دووم میاره...با نور پایین بیشتر هم دووم میاره..

این باطری هایی که شما گفتی 8-9 تومن از این چینی ها هست که اصلا توصیه نمیشه.

Shn_am
21-02-2009, 01:49
سلام من می خوام یه پی اس پی بخرم بی زحمت یکی یه پیشنهاد ه خوب بده که چه مدلی بگیرم!رنج قیمتم بنویسید لطفا!
کسی از قیمتای کیش و دوبی خبر نداره اخه اون موقع که اینجا 220 بود شنیده بودم که کیش تا 130 هم هست!لطفا یه آمار بدید!

reza fontana
21-02-2009, 03:06
میشه بگید منظور از اینکه از محیط xmb باید فایل اجرا بشه چیه؟یعنی از داخل خود پی اس پی؟

Hunter lord
21-02-2009, 09:51
میشه بگید منظور از اینکه از محیط xmb باید فایل اجرا بشه چیه؟یعنی از داخل خود پی اس پی؟

---------
xmb محیطی است در داخل پی اس پی که بعد از کپی خور کردن به وجود می آید .

-------------------------------------------------------------------------------

ubisoft با عجله می آید .

امسال دو بازی باحال از طرف یوبی در حال ساخت است

1- گوست ریکون 3
2-اسیسنس کرید 2
با توجه به اینکه یوبی در سال2008 نتوانست روی کنسول ds فروش داشته باشد. ( منظور اند وار و اسیسنس کرید و ... است )
اگر در هر صورتی بخواهند بازی شماره ی 2 را بسازند امسال وقتشه
امیدوارم گوست ریکون هم برای این کنسول دستی بی چاره بیاید.

منتظر کونامی در سال 2009 با توجه به کارهایش در 2008 هستیم (منظور ساخت بازی )

choory
21-02-2009, 11:09

بله یعنی از داخل خودpsp.
سیستم عامل پی اس پی xmb نام دارد.

xmb محیطی است در داخل پی اس پی که بعد از کپی خور کردن به وجود می آید .

خواهشنا اطلاعات غلط ندهید.

hamid_hitman47
21-02-2009, 11:29
این باطری هایی که شما گفتی 8-9 تومن از این چینی ها هست که اصلا توصیه نمیشه.

آره این باطری ها معلومه که اصل نیستند...من خودم که استفاده نکردم ولی قیمت کرده بودم 8_9 تومن بهم قیمت داده بودن..

mehdi30nema
21-02-2009, 15:07
دنیای پردازش

شماره جدید این مجله امروز منتشر شد .
در این شماره نقد بازی های resistance : retribution , prinny , super stardust توسط من و نقد بازی midnight club : LA توسط ali-ranger نوشته شده است .
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک مجله مراجعه کنید :

احمدصالح پور
21-02-2009, 17:11
دوستان آیا پی اس پی رم هشت گیگ رو بدون هیچ مشکلی ساپورت میکنه ؟؟بازیها فریم فریم نمیشه ؟روان اجرا میکنه ؟ممنون میشم جواب بدین من میخوام رم هشت گیگ اصل سونی بخرم (البته با ضمانت )نظرتون رو در این مورد هم بگین لطفا"

ali_ranger22
21-02-2009, 17:18
دوستان آیا پی اس پی رم هشت گیگ رو بدون هیچ مشکلی ساپورت میکنه ؟؟بازیها فریم فریم نمیشه ؟روان اجرا میکنه ؟ممنون میشم جواب بدین من میخوام رم هشت گیگ اصل سونی بخرم (البته با ضمانت )نظرتون رو در این مورد هم بگین لطفا"

بله راحت اجرا میکنه
مخصوصا رم های اصل که شما هم داری اصل می خری پس مشکلی نداره ;)

احمدصالح پور
21-02-2009, 18:55
علی جان شرمنده باز سوال پیچ میکنم پس هر هشت گیگ رو از بازی پر کنیم میتونیم بازم با خیال راحت هر کدوم رو خواستیم اجرا کنیم ؟؟؟قبلا"از توجهت سپاسگزارم علی جان

ali_ranger22
21-02-2009, 18:59
من 4 گیگ تقل دارم ! :دي هیچ مشکلی ندارم باهاش 8 گیگ هم باید همین باشه چون فرقی نمی کنه فقط حجمش بیشتره ...
ولی با توجه به اینکه رم های اصل ارزون شده اصل بگیری بهتره به نظرم ;)

احمدصالح پور
21-02-2009, 19:06
علی جان یه سوال دیگه هم داشتم ببخشین اگه سوالام ابتدایی هستش چون تازه پی اس گرفتم ...اون پراغهای گوشه سمت چپ که یکیشون چشمک زن هم هست مال چییه؟؟؟نشون دهنده چییه؟؟؟همون چراغهای سمت مقابل پاور رو میگم...

choory
21-02-2009, 19:15
علی جان یه سوال دیگه هم داشتم ببخشین اگه سوالام ابتدایی هستش چون تازه پی اس گرفتم ...اون پراغهای گوشه سمت چپ که یکیشون چشمک زن هم هست مال چییه؟؟؟نشون دهنده چییه؟؟؟همون چراغهای سمت مقابل پاور رو میگم...

چراغ سمت چپ بالا چراغ مموری هست که وقتی اطلاعاتی از روی مموری خوانده میشه یا نوشته میشه چشمک میزنه(به رنگ قرمز)
چراغ سمت چپ پایین هم چراغ wi-fi هست.به رنگ سبز که موقع سرچ و رد وبدل دیتا چشمک زن میشه.

saman_dexter
21-02-2009, 19:23
دوستان برای اجرای بازی های PSone اونارو تو کدوم فولدر بریزم؟؟  

احمدصالح پور
21-02-2009, 19:25
chooryعزیز ممنون میشم چگونگی استفاده از wi-fiرو برام مختصر بگی چون اصلا" نمیدونم به چه دردی میخوره.....بازم ممنون

choory
21-02-2009, 19:30
chooryعزیز ممنون میشم چگونگی استفاده از wi-fiرو برام مختصر بگی چون اصلا" نمیدونم به چه دردی میخوره.....بازم ممنون

از wi-fi این کنسول میشه برای 2 کار استفاده کرد.
1-اتصال به اینترنت:باید مودمی وایرلسی داشته باشید که اینترنت را share کنه یا دسترسی به یک AP
که هم میتوانید به اینترنت دسترسی داشته باشید(البته سایت های خارجی چون از فارسی پشتیبانی نمیکنه) یا بازی آنلاین

2-انجام بازی به صورت چند نفره:که باید wi-fi دستگاه ها را روشن کنید و وارد یک بازی که قابلیت مولتی پلیر داره بشید و چند نفره بازی کنید.

دوستان برای اجرای بازی های PSone اونارو تو کدوم فولدر بریزم؟؟
کافی هست فایل EBOOT را داخل یک فولدر(فرقی نداره اسمش چی باشه)بریزی و فولدر را در مسیر زیر کپی کنی.

x نام درایو دستگاه در کامپیوتر شما

Shn_am
21-02-2009, 21:56
چرا هیسکی جواب منو نمیده!خواهش کردم راهنماییم کنید برای خرید پی اس پی که چی بگیرم و حدودا چنده؟دست دو خریدن ارزش داره؟

reza fontana
22-02-2009, 00:05
اقا همه چیز رو فهمیدیم غیر از جریان کرنل!این کارش چیه؟ربطی به پلاگین که نداره؟
در ضمن اپدیت 6 رو برای نصب پیشنهاد میدید؟

reza fontana
22-02-2009, 00:10
چرا هیسکی جواب منو نمیده!خواهش کردم راهنماییم کنید برای خرید پی اس پی که چی بگیرم و حدودا چنده؟دست دو خریدن ارزش داره؟
اره دوست عزیز من خودم دست دوم خریدم ولی مثله کار نکرده تمیزه..قیمتها هم نوسان زیادی داره!نمیشه قیمت دقیقی داد ولی اسلیم حدود 240 تومنه

choory
22-02-2009, 00:31

سلام دوست عزیز.
چون شما عضو جدید هستی برای اینکه پست هاتون به نمایش در بیاید احتیاج به تاییدیه داره.برای همین هم وقتی پست زده بودی در صفحات قبل کسی پست شما را ندید و تازه الان نمایش داده شده.وگرنه زود تر از اینها بچه ها جواب میدادند.

قیمت ها خیلی بالا رفته.چند صفحه آخر تاپیک را بخون هم قیمت ها دستت می آید هم دلیل ایتکه چرا گرون شده.
اگه باز چیزی را نفهمیدی بپرس بچه ها راهنمایی می کنند.

reza fontana
22-02-2009, 00:44
choory jan komak!!:18:

choory
22-02-2009, 00:50

choory jan komak!!:18:

کرنل فقط برای psp های فت هست.برای اجرای بازی ها و برنامه های دست ساز.
طریقه نصب هم که توی تاپیک زیر هست.

psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

فریمور هم به 5.00m33 ارتقا بده با آپدیت 6 یعنی 5.00m33-6
توی تاپیک بالا توضیح داده شده.

Hunter lord
22-02-2009, 11:19
بله یعنی از داخل خودpsp.
سیستم عامل پی اس پی xmb نام دارد.

خواهشنا اطلاعات غلط ندهید.

-----------------
من توی سایتی خوندم که xmb بعد از کپی خور کردن به وجود می آید شاید اون اشتباه کرده در هر حال من دوست ندارم به سوال کسی جواب بدم چون ممکنه اشکالاتی مثل الان ایجاد شه

choory
22-02-2009, 13:26
-----------------
من توی سایتی خوندم که xmb بعد از کپی خور کردن به وجود می آید شاید اون اشتباه کرده در هر حال من دوست ندارم به سوال کسی جواب بدم چون ممکنه اشکالاتی مثل الان ایجاد شه

اونی که بعد از کپی خور کردن به وجود می آید ریکاوری منو و vsh منو هست.
بابا چرا اینقدر زود بدت می آید؟
من که چیزی نگفتم.:19:

اگه ناراحت شدی شرمنده.:11::10:

hamzeaziz
22-02-2009, 14:36
سلام دوستان بالاخره یدونه PSP 1000 FAT خریدم چونکه خیلی گشتم که PSP 2000 slim که هک بشه و یا شده باشه پیدا کنم که نشد و همین FAT هم 200 دولار خریدم بنظرتون گرون خریدم یا ارزون ؟
در ضمن اولین بازی بنظرتون چی بازی کنم که بهم حال بده؟
در ضمن تو تایپیکایه قبلی یه چیزی خونده بودم که بایستی مموری سپورتش کنه ولی یاد رفته از کجا این کارو بکنم؟

hamid_hitman47
22-02-2009, 19:48
سلام دوستان بالاخره یدونه PSP 1000 FAT خریدم چونکه خیلی گشتم که PSP 2000 slim که هک بشه و یا شده باشه پیدا کنم که نشد و همین FAT هم 200 دولار خریدم بنظرتون گرون خریدم یا ارزون ؟
در ضمن اولین بازی بنظرتون چی بازی کنم که بهم حال بده؟
در ضمن تو تایپیکایه قبلی یه چیزی خونده بودم که بایستی مموری سپورتش کنه ولی یاد رفته از کجا این کارو بکنم؟

psp بازی خوب که خیلی داره...به نظر من God of War بازی کن..:46:
برو تو قسمت Information مموری کارت ببین MagicGate ساپورت می کنه یا Unknown زده!!

sam_sami_2000
22-02-2009, 20:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا رو نگاه کنین...
این قابل هک هست یا نه ؟

Hunter lord
22-02-2009, 21:00
اونی که بعد از کپی خور کردن به وجود می آید ریکاوری منو و vsh منو هست.
بابا چرا اینقدر زود بدت می آید؟
من که چیزی نگفتم.:19:

اگه ناراحت شدی شرمنده.:11::10:

----------
بابا من باید از دست شما هوار بکشیم مگه من بچه ام که ناراحت شم شما اصلا بیا به من بد وبیراه بگو من ناراحت نمیشم مثل اینکه سنی از ما گذشته

نه بابا ناراحت نشدم گفتم من تو سایتی خوندم نگفتم ناراحت شدم.

هرکی هر چی بخواد بگه اصلا بگه دیگه تو سایت نیا یا ... من ناراحت نمیشم اگه اونموقع ناراحت شدم یکمی عصبانی بودم .

mehdi_360
22-02-2009, 21:05
بچه ها پی اس پی بازی متال اسلوگ هم داره ؟metal slug ?

Hunter lord
22-02-2009, 21:11
بچه ها پی اس پی بازی متال اسلوگ هم داره ؟metal slug ?

------------------

بله اسمش
Metal slug anthology
فکر کنم درست نوشتم

بازی metal slug
1تا7 توشه پیشنهاد می کنم سریع تر بخری بازی خیلی خیلی باحالی است

-----------
درضمن بازی prinny باید بازی بسیار جالبی باشه و انحصاری است فقط شرکت سازنده اش نمی دونم کیه که باید بهش تبریک گفت

choory
22-02-2009, 21:30
----------
بابا من باید از دست شما هوار بکشیم مگه من بچه ام که ناراحت شم شما اصلا بیا به من بد وبیراه بگو من ناراحت نمیشم مثل اینکه سنی از ما گذشته

نه بابا ناراحت نشدم گفتم من تو سایتی خوندم نگفتم ناراحت شدم.

هرکی هر چی بخواد بگه اصلا بگه دیگه تو سایت نیا یا ... من ناراحت نمیشم اگه اونموقع ناراحت شدم یکمی عصبانی بودم .

آخه گفتی دیگه جواب کسی را نمیدم که مشکلی پیش نیاد گفتم خدای نکرده شاید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا رو نگاه کنین...
این قابل هک هست یا نه ؟

اینی که اینجا می نویسه با چیزی که برای شما میفرسته ممکنه فرق داشته باشه.
البت جایی هم ننوشته کپی خور و مشخصاتی هم نیست که بشه فهمید هک میشه یا نه.
قیمت هم فکر نکنم به روز باشه.چون الان اسلیم که کپی خور بشه 280 به بالا هست.
به نظر من بهتره حضوری بخری تا بعدا مشکلی نداشته باشی.

Hunter lord
22-02-2009, 21:40
[QUOTE=choory;3532290]آخه گفتی دیگه جواب کسی را نمیدم که مشکلی پیش نیاد گفتم خدای نکرده شاید...

به خاطر این گفتم که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد بالاخره شما وارد تری

یک سوال = آیا حجم UMD به یه dvd می رسه
بعد حجم UMD بیشتره یا فلش کارت DS

این تاپیک بی صفا شده شب ها فقط من و چوری با چند تا از بچه ها هستیم امیدوارم فعالیت بچه ها بیشتر شه .

choory
22-02-2009, 21:46
به خاطر این گفتم که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد بالاخره شما وارد تری

یک سوال = آیا حجم UMD به یه dvd می رسه
بعد حجم UMD بیشتره یا فلش کارت DS

نه بابا من کجام وارده؟؟؟!!!!!:18:
هرچی بلدیم از بچه های همین فروم هست. :46:

حجم umd هم 1.8 گیگابایت هست.
منظورت از فلش کارت ds همونی هست که بازی های اورجینال روش ارایه میشه؟
اگه همونه که بله خیلی خیلی بیشتره.اگه اشتباه نکنم مثل اینکه 128 مگ هست.

Google Spider
22-02-2009, 22:49
می خواستم ببینم اخرین قیمت PSP Fat یا PSP Slim چنده ؟
می خوام ببینم میتونم بخرم یا نه بوجه میرسه یا نه ؟؟

J A V I D
22-02-2009, 23:09
بازي هاي دي اس تا 512 مگم من ديدم !
Psp فت خيلي وقته توليد نمي نوش نيست يا من نديدم اسليم پريزور قيمت كردم 300 تومن ..!

hamzeaziz
23-02-2009, 00:06
دوستان با چه برنامه میتونم pdf رویه PSP بخونم ؟
ممنون میشم کمک کنید.

choory
23-02-2009, 01:12
دوستان با چه برنامه میتونم pdf رویه PSP بخونم ؟
ممنون میشم کمک کنید.

من با برنامه bookr این کار را انجام میدهم.

حجم:1.197 مگابایت

mehdi30nema
23-02-2009, 08:17
------------------

-----------
درضمن بازی prinny باید بازی بسیار جالبی باشه و انحصاری است فقط شرکت سازنده اش نمی دونم کیه که باید بهش تبریک گفت

سازنده این بازی شرکت nipon ichi software هست و بازی خیلی خوبی شده . ign امتیاز 8.3 بهش داده و 'gamespot هم امتیاز 8 رو بهش داده .

احمدصالح پور
23-02-2009, 15:25
دوستان یه دکمک فوری میخواستم من تصمیم داشتم یه مموری هشت گیگ برای پی اس پی ام بخرم ولی چون اختلاف قیمتشون با 16گیگ چندان زیاد نیست گفتم 16 گیگ بگیرم مشکلی برای اجرای بازیها پیش نمیاد ؟؟؟؟؟یا برای پخش فیلم؟؟؟(رم اصل سونی)

choory
23-02-2009, 15:34
دوستان یه دکمک فوری میخواستم من تصمیم داشتم یه مموری هشت گیگ برای پی اس پی ام بخرم ولی چون اختلاف قیمتشون با 16گیگ چندان زیاد نیست گفتم 16 گیگ بگیرم مشکلی برای اجرای بازیها پیش نمیاد ؟؟؟؟؟یا برای پخش فیلم؟؟؟(رم اصل سونی)

من خودم تا 8 گیگ بیشتر امتحان نکردم.اما اگه اصل باشه به نظر من نباید مشکلی پیش بیاید.
16 گیگ قرار بود توی فریمور های جدید (4.01 به بعد) ساپورت بشه.
توی این فروم تا حالا کسی امتحان نکرده.
اما توی فروم های دیگه کسایی بودند که به گفته خودشان مموری 16 گیگ خریده اند و مشکلی نداشته.

شما لطف میکنی قیمت های مموری 8 گیگ با 16 گیگ را بگی؟
چون اخرین قیمتی که من از این مموری ها با 3 سال گارانتی ایران رهجو داشتم حدودا 50 تومن با هم اختلاف قیمت داشت.

احمدصالح پور
23-02-2009, 15:41
chooryجان اگه مشکلی پیش بیا چه جوریه مثلا" بازی فریم فریم میشه ؟؟یا اصلا" بازیها رو اجرا نمیکنه یا....؟دوست عزیز من قیمت نمایشگاه بهاره سونی(همیشه تو شهر ما این وقتاست بهاره اش) رو دارم که هشت گیگ 25 تومن و 16 گیگ 45 تومن هستش البته من تهران نیستم عزیز رم اصل سونی هم هست با گارانتی .....choory جان من عصر میخوام بگیرم یه ندایی به ما برسون ببینیم مشکلی پیش میاد یا نه اگه 16 بگیرم میترسم پولم هدر بره و 16 به مشکل بخوره .....خیلی خیلی ممنون.........................

choory
23-02-2009, 15:52
chooryجان اگه مشکلی پیش بیا چه جوریه مثلا" بازی فریم فریم میشه ؟؟یا اصلا" بازیها رو اجرا نمیکنه یا....؟دوست عزیز من قیمت نمایشگاه بهاره سونی(همیشه تو شهر ما این وقتاست بهاره اش) رو دارم که هشت گیگ 25 تومن و 16 گیگ 45 تومن هستش البته من تهران نیستم عزیز رم اصل سونی هم هست با گارانتی .....choory جان من عصر میخوام بگیرم یه ندایی به ما برسون ببینیم مشکلی پیش میاد یا نه اگه 16 بگیرم میترسم پولم هدر بره و 16 به مشکل بخوره .....خیلی خیلی ممنون.........................

وقتی مثلا یک دستگاه حجمی از مموری را ساپورت نکنه از یک مقدار مجاز که پر بشه سرعت را میاره پایین.

این قیمت ها که دادی واقعا برای ما اینجا رویا هست.چون الان نمایندگی ها ایران مموری 4 گیگ را دارند 35-36 میدهند.8 گیگ 70-72 و 16 گیگ هم 135 (میبینی ما کجا گیر کردیم؟؟؟:41:)

اگه واقعا میترسی مشکلی پیش بیاد به نظر من 2 تا 8 گیگ بگیر.چون اگه 2 تا 8 بگیری اختلاف قیمتی نداره با 16 (به گفته خودت 5 تومن)

اما من اگه خودم بودم 16 گیگ میگرفتم.فوقش اگه مشکلی پیدا کرد ازش توی یک دستگاه دیگه (مثل لپ تاپ-دوربین و ...) استفاده میکردم.

شما 16 گیگ را بگیر اگه خدای نکرده مشکلی داشت بده به من. : دی

احمدصالح پور
23-02-2009, 16:01
choory جان این کم سوادی ما رو ببخش از کجا فریمور پی اس پی رو بدونم چنده ؟؟؟چون اصلا" از اینا سر در نمیارم فقط بازی بخونه برای من کفایته ..........راستی اینجا چهار گیگ 13 تومنه .........

choory
23-02-2009, 16:10
choory جان این کم سوادی ما رو ببخش از کجا فریمور پی اس پی رو بدونم چنده ؟؟؟چون اصلا" از اینا سر در نمیارم فقط بازی بخونه برای من کفایته ..........راستی اینجا چهار گیگ 13 تومنه .........

خواهش میکنم این چه حرفیه که میزنی.

شما برای فهمیدن ورژن فریمور مسیر زیر را دنبال کن

Settings>System Settings>System Information
جلوی System Software یک عدد نوشته شده اون ورژن فریمور هست.

این هم لیست قیمت های نمایشگاهی اینجا(البته مال چند ماه پیش هست و چند تومن قیمت ها بالا پایین رفته)

یعنی اونجا مموری 4 گیگ از 1 گیگ اینجا ارزون تر هست.:19:

reza fontana
23-02-2009, 18:51
ببخشید طریقه نصب کرنل تو تایپیکی که معرفی کردید نیست.من خودم تو مسیر psp/game ریختم و اجرا کردم ولی با پیغام خطای incorrect 150 PBP at root مواجه شدم!!مشکل کجاست؟
در ضمن در نصب پلاگین هم مشکل دارم چون نمی تونم منوی ریکاوری رو بیارم!!ممنون میشم کمکم کنید

hamzeaziz
23-02-2009, 18:52
من با برنامه bookr این کار را انجام میدهم.

حجم:1.197 مگابایت

دانلود کردم حالا بعد از extract کردنش چکارش کنم؟

Gigawarn
23-02-2009, 20:22
قیمت psp
1387/12/5

از پایتخت قیمت گرفتم

psp Slim 314
نو

psp Slim 200
دست دوم

رم اصل از نمایندگی سونی 4 گیگ 35 تومان
رم غیر اصل (متفرقه) 4 گیگ 25 تومن

دوستان همچنان در کف قیمت psp هستیم

Farnaz_naz
23-02-2009, 21:25
سلام ....من تازه به جمع psp بازان اضافه شدم و فعلا از بازی لوکوروکو واقعا لذت بردم ! می خواستم بپرسم با توجه که من تازه کارم چه بازی های ارزش خرید داره ؟ و کسی هم خبر داره که چه بازی های psp خوبی قراره به زودی منتشر بشه ؟

Hunter lord
23-02-2009, 22:01
دوستان یه سری به سایت گیم اسپات بزنید مو به تنتون سیخ می شه . بازی های سال 2009 برای پی اس پی :

tencho (انحصاری اصلا باورم نشد.) شرکت سگا نامرد که گفته بود دیگه می خواد برای dS بازی بسازه به فکر افتاده.
Monster honter unite (نسخه ی باز سازی شده)
یه بازی دیگه هم بود برای تمامی کنسول ها
و ....

بازی های جدید در 2009
Call of duty modern war 2
مثل اینکه تم بازی دوباره مودرن میشه
Bioshack2

این ها رو از خودم ننوشتم از سایت معتبر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به علاوه زمان انتشار همین فردا نیست ممکنه مال 3 ماه دیگه ممکنه هم هست فردا

کل بازی ها درسال 2009 20عدد بودند اما باید دانست در هر ماه حداقل یک تا 3 عنوان یک دفعه منتشر می شوند.
شرکت THQ که پس از بازی نه چندان زیبا ی warhammer دیگه برای پی اس پی بازی نساخت به فکر ساخت بازی سازی شده.
در ضمن این لیست یک چهارم بازی های DS بود . ( لعنت بر این DS )

Gigawarn
23-02-2009, 22:34
منظور از سوم شخص چيه و اينکه مي گن psp نمي تونه سوم شخص رو ساپرت کنه چيه ميشه توضيح بدين چه بازي هايي سوم شخص هستن

J A V I D
23-02-2009, 22:38
ببخشید طریقه نصب کرنل تو تایپیکی که معرفی کردید نیست.من خودم تو مسیر psp/game ریختم و اجرا کردم ولی با پیغام خطای incorrect 150 pbp at root مواجه شدم!!مشکل کجاست؟
در ضمن در نصب پلاگین هم مشکل دارم چون نمی تونم منوی ریکاوری رو بیارم!!ممنون میشم کمکم کنید

اول از همه توجه داشته باشيد كرنل 1.5 فقط روي پي اس پي هاي فت نصب مي شه از نصب اون روي اسليم جدا خودداري كنيد ! شما بايد برنامه نصب رو تو پوشه گيم بريزي و خود فريم ور 1.5 اسمش رو به 150 تغيير بدي و تو پوشه اصلي يا روت مموري بريزيد براي نصب !

براي منو ريكاوري هم مطمئن باشيد دستگاه رو كاملا خاموش كرديد ، براي خاموش كردن كامل دستگاه دكمه پاور رو حداقل پنج ثانيه بايد نگه داريد اگه همين جوري بديد بالا دستگاه يم ره رو حالت استند باي ! بعدش دكمه آر رو نگه داريد و دستگاه رو روشن كنيد ....

موفق باشيد

J A V I D
23-02-2009, 22:40
منظور از سوم شخص چيه و اينکه مي گن psp نمي تونه سوم شخص رو ساپرت کنه چيه ميشه توضيح بدين چه بازي هايي سوم شخص هستن

كي گفته نمي تونه سوم شخص ساپورت كنه اون كسي كه اين حرف رو زده اصلا نمي دونسته سوم شخص چيه ! تو بازي هاي سوم شخص شما كاركترتون رو مي بينيد مثل بازي جي تي اي ولي تو بازي هاي اول شخص شما شخصيت رو نمي بينيد يعني فقط دست هاش معلومه مثل بازي كال آف ديوتي ! و اين هيچ ربطي نداره كه دستگاه مي تونه بازي سوم شخص بياره يا نياره اگه بازي سوم شخص باشه خوب اجرا مي كني بازي سوم شخصم تو پي اس پي فكر كنم بيشتر از بازي هاي اول شخص باشه !

اين از اون حرفا بودا !

reza fontana
23-02-2009, 23:02
اول از همه توجه داشته باشيد كرنل 1.5 فقط روي پي اس پي هاي فت نصب مي شه از نصب اون روي اسليم جدا خودداري كنيد ! شما بايد برنامه نصب رو تو پوشه گيم بريزي و خود فريم ور 1.5 اسمش رو به 150 تغيير بدي و تو پوشه اصلي يا روت مموري بريزيد براي نصب !

براي منو ريكاوري هم مطمئن باشيد دستگاه رو كاملا خاموش كرديد ، براي خاموش كردن كامل دستگاه دكمه پاور رو حداقل پنج ثانيه بايد نگه داريد اگه همين جوري بديد بالا دستگاه يم ره رو حالت استند باي ! بعدش دكمه آر رو نگه داريد و دستگاه رو روشن كنيد ....

موفق باشيد
خیلی عجیبه!!؟همین کاری که گفتید انجام دادم ولی رو منوی ریکاوری نمیره!:41:

choory
24-02-2009, 00:34
دانلود کردم حالا بعد از extract کردنش چکارش کنم؟

فولدری که فایل EBOOT داخلش هست را در مسیر زیر کپی کن.

x نام درایو psp در کامپیوتر شما

خیلی عجیبه!!؟همین کاری که گفتید انجام دادم ولی رو منوی ریکاوری نمیره!:41:

شما یک بار باطری را در بیار بزن جا بعد کلید R را نگه دار و دستگاه را روشن کن.تا وقتی که به منوی ریکاوری نرفتی دکمه R را رها نکن.

راستی دستگاه که کپی خور هست دیگه؟؟؟؟

reza fontana
24-02-2009, 02:12
فولدری که فایل eboot داخلش هست را در مسیر زیر کپی کن.
X:\psp\game

x نام درایو psp در کامپیوتر شما

شما یک بار باطری را در بیار بزن جا بعد کلید r را نگه دار و دستگاه را روشن کن.تا وقتی که به منوی ریکاوری نرفتی دکمه r را رها نکن.

راستی دستگاه که کپی خور هست دیگه؟؟؟؟
اره.کپی خور هست.یعنی فروشنده کپی خورش کرد

apoosh
24-02-2009, 15:49
من نمیدونم چرا میگن رم گرونه!
من خودم هفته پیش از جمهوری یه رم 4گیگ خریدم 10500 تومن. روش نوشته سونی حالا کار هم ندارم اصله یا فرع!! اما هرچی هست خیلی خوب کار میکنه پر پرش هم که میکنم باز هیچی از سرعتش کم نمیشه

apoosh
24-02-2009, 15:53
من خودم هفته پیش از جمهوری یه رم 4گیگ خریدم 10500 تومن. روش نوشته سونی حالا کار هم ندارم اصله یا فرع!! اما هرچی هست خیلی خوب کار میکنه پر پرش هم که میکنم باز هیچی از سرعتش کم نمیشه

tekken god
24-02-2009, 16:15
سلام
جدّی می گی ؟
من 4 گیگ خریدم ( بازم می گم از تجریش ) 45 تومن حالا 5 تومن تخفیف داد 40 تومن .
مجیک گیت هم نیست .
با اینکه تجریشه نباید انقدر گرون بشه .
یه دفعه بیان سی دی کپیش رو هم بکنن 50 هزار تومن دیگه !
در ضمن اگه خواستید به پستتون چیزی اظافه کنید ولی قبلش دکمه ارسال رو زدید ( یا حالا هر چیز دیگه که شما مجبور می شید 2 بار بزنید ) 2 بار نزنید و با ویرایش پست مشکلتون رو حل کنید .
خدانگهدار .

Hunter lord
24-02-2009, 17:28

فعلا که نصف بیشتر بازی های پی اس پی سوم شخص است.

God of war
Spider man
Sillent hill
Prinny
و...

متاسفانه بازی های اول شخص براش کم می یاد.

779
24-02-2009, 20:08
آقا من می خوام شنبه psp بخرم لطفا راهنمایم کنید.
که بهترین مدلش چیه قیمتش چنده قیمته مموریش چنده قیمت بازی هاش چنده و .....

apoosh
24-02-2009, 20:56
سلام
جدّی می گی ؟
من 4 گیگ خریدم ( بازم می گم از تجریش ) 45 تومن حالا 5 تومن تخفیف داد 40 تومن .
مجیک گیت هم نیست .
با اینکه تجریشه نباید انقدر گرون بشه .
یه دفعه بیان سی دی کپیش رو هم بکنن 50 هزار تومن دیگه !
در ضمن اگه خواستید به پستتون چیزی اظافه کنید ولی قبلش دکمه ارسال رو زدید ( یا حالا هر چیز دیگه که شما مجبور می شید 2 بار بزنید ) 2 بار نزنید و با ویرایش پست مشکلتون رو حل کنید .
خدانگهدار .

معلومه جدی میگم. سرعتش هم عالیه
. هرکی خواست براش میگیرم
از نصیحتتون واسه پست هم ممنون اما فکر کنم انقدر تجربه داشته باشم این چیزا را بلد باشم. سیستم سایت مشکل پیدا کرده بود و error میداد و مجبور شدم retry بزنم که اینجوری شده...

mehdi30nema
24-02-2009, 21:20
آقا من می خوام شنبه psp بخرم لطفا راهنمایم کنید.
که بهترین مدلش چیه قیمتش چنده قیمته مموریش چنده قیمت بازی هاش چنده و .....
الان psp اسلیم رو بورسه که متاسفانه میگن خیلی گرونه . تابستان تا 220 هم اومده بود پایین ولی الان میگن شده 300 تومان
بازیهاش هم خیلی ارزونه . یه dvd میخری توش چهار پنج تا بازیه . البته بازی اوریجینال ( umd ) هم داره که از 15 تومان تا 50 تومان هست

reza fontana
24-02-2009, 21:57
دوستان من هم کرنل رو نصب کردم هم پلاگین فقط نفهمیدم کار این کرنل که واسه پی اس پی فت هست چیه؟!! اگه میشه یه کم در بارش توضیح بدید..با تشکر

ali_ranger22
24-02-2009, 23:06
دوستان من هم کرنل رو نصب کردم هم پلاگین فقط نفهمیدم کار این کرنل که واسه پی اس پی فت هست چیه؟!! اگه میشه یه کم در بارش توضیح بدید..با تشکر

برای پایداری بیشتر که جدیدا دیگه مهم نیست !
ولی مهمترین کارش اجرای برنامه ها و یه سری بازی های دست سازه که فقط روی این کرنل اجرا میشه ;)

hamzeaziz
25-02-2009, 11:29
ما با اون برنامی که دوستان گذاشته بودن یه تست مموری زدیم نتیجه این در اومد

حالا یکی به ما بگه این نتیجه که به دست اومده خویه یا نه ؟ در ضمن مموریم 8 گیگ و ماجیکم ساپورت نمیکنه

Hunter lord
25-02-2009, 13:29
سلام ....من تازه به جمع psp بازان اضافه شدم و فعلا از بازی لوکوروکو واقعا لذت بردم ! می خواستم بپرسم با توجه که من تازه کارم چه بازی های ارزش خرید داره ؟ و کسی هم خبر داره که چه بازی های psp خوبی قراره به زودی منتشر بشه ؟

-----------
پاتاپون 2 هم که نسخه ی انگلیش 2 ماه دیگه می یاد ساخت شرکت سونی است همون شرکتی که لوکوروکو رو ساخته.(استدیو هاش فرق دارن)
گاد او وار (GOD OF WAR) که عالی است ( بهترین بازی سال 2008) ساخت شرکت سونی
Sillent hill (کونامی) عالی است امتحان کن
Crisis core ساخت اسکویر انیکس است که از سری فاینال فنتازی است.
killzone
Tekken

متاسفانه یا خوش بختانه بیشتر بازی ها پی اس پی که عالی هستند خود سونی ساخته یا تحت نظر بوده.

بازی هایی هم که می خواد بیاد نوشتم.

----------------------------
بازی موتور استورم رو برای پی اس پی به لیست بازی ها اضافه کنید. ( جدید ترین بازی )

ali_ranger22
25-02-2009, 13:43

این رو بخونید ! بازی های بزرگ برای 2009 واسه PSP !!

Hunter lord
25-02-2009, 13:46

این رو بخونید ! بازی های بزرگ برای 2009 واسه psp !!

----------
دستت درد نکنه خیلی خوشحالم کردی مخصوصا اساسینس کرید

راستی اطمینان داری درست باشه چون من سایت ها رو می گشتم چیزی به جز چند تا باحال براش ندیدم

هرکی ندیده سریع نگاه بندازه این سه تا بازی رو ببینید کف کنید.

اساسینگ کرید
little big plant
Motor storm

یادتونه گفتم این نامه را امضا کنید گفتید یوبی وقت نداره یا مزخرفه میدونستم اگه بخواد بیاد سال 2009 همراه با اساسینگس کرید 2 می یاد

hamzeaziz
25-02-2009, 14:00
سلام دوستان کسی لینک سالم بازی پاتاپون1 رو داره بزاره من یدوتش دانلود کردم و تو psp ریختم ولی تویه now loading گیر کرده و نمیره تو بازی ،ببخشید اگه اینجا جایه این سوال نیست

Hunter lord
25-02-2009, 14:26
سلام دوستان کسی لینک سالم بازی پاتاپون1 رو داره بزاره من یدوتش دانلود کردم و تو psp ریختم ولی تویه now loading گیر کرده و نمیره تو بازی ،ببخشید اگه اینجا جایه این سوال نیست

سایت
مراجعه کن ( وبلاگ خودمه)
در قسمت دانلود بازی کلیک کن حدود 10 بازی رو می بینی که یکیش پاتاپون است.

ali_ranger22
25-02-2009, 14:30
همه جا این بازی ها رو تایید کردن ! Rock Band هم هست ! دمش گرم
تازه فاینال فانتزی آجیتو هم هست امسال
بعدش LBP هم عالیه من واقعا عاشقشم
اساسینز هم نمی دونم چطوری میشه نسخه ی اصلیشو بازی کردم نمی دونم اینم حال بده یا نه !

Hunter lord
25-02-2009, 15:06
همه جا این بازی ها رو تایید کردن ! Rock band هم هست ! دمش گرم
تازه فاینال فانتزی آجیتو هم هست امسال
بعدش lbp هم عالیه من واقعا عاشقشم
اساسینز هم نمی دونم چطوری میشه نسخه ی اصلیشو بازی کردم نمی دونم اینم حال بده یا نه !

,واقعا با حال بود بهتره اسیسنس کرید هم زودتر بازی کنی گرافیکش رو پی اس پی نمیدونم چه جوری در می آید.

mehdi30nema
25-02-2009, 16:03

این رو بخونید ! بازی های بزرگ برای 2009 واسه PSP !!

خیلی از این ها رو که گیم اسپات تاییدشون نکرده .
میترسم مثله devil may cry یا gran turismo بشن که 3 ساله اعلام شده قراره بیاد ولی هنوز نیومده .

saman_dexter
25-02-2009, 16:14
سلام .. بچه ها کسی بازی wwe 2008 رو بازی کرده ؟ من توی قسمت داستانیش یه سوال دارم یه قسمت هست روی هر روز کلیک می کنی اولش نوشته تمرین بعدش نوشته بهبود مهارتها و ... ! من هر چی اون تمرین رو می زنم آخرش که 1 دقیقه تموم می شه می نویسه failed کسی می دونه باید چی کار کرد ؟ در ضمن من هر بازی که می برم دمو نشون میده که با قیافه ی داغون دارم از زمین می رم و حریفم که باخته داره خوشحالی می کنه !!! یکم عجیب نیست ؟؟ :blink::blink:

ali_ranger22
25-02-2009, 16:21
میترسم مثله devil may cry یا gran turismo بشن که 3 ساله اعلام شده قراره بیاد ولی هنوز نیومده .

نه بابا Tertton رئیس سونی اینا رو گفته ! اون که از خودش حرف در نمیاره ! ;)

reza fontana
25-02-2009, 16:38
اگه همیشه پی اس پی روی پلاگین باشه مشکلی پیش میاد؟یا باید از منوی ریکاوری غیر فعالش کنم؟

Hunter lord
25-02-2009, 17:03

-----------

Devil may cry آخرش چی شد تو سایت گیم اسپات نوشته به بخش PS2 مراجعه شود ؟؟؟:41:

تو گیم اسپات بازی اساسینگس کرید هم اضافه شد . خدا خیرش بده سونی رو.

تمامی بازی های ذکر شده تو این سایت نوشته شده . پس 90 درصد همش می یاد.

mehdi30nema
25-02-2009, 19:40
یه خبره توپ براتون دارم :
همون طور که معلومه تاریخ انتشار نسخه انگلیسی پاتاپون 2 پنجم می یعنی دو ماه و نیم دیگه هست که این تاریخ مربوط به تاریخ انتشار در آمریکا هست
ولی خبر خوبی که براتون دارم اینه که تاریخ انتشار بازی در اروپا 6 مارچ هست یعنی نه روز دیگه .
پس فقط نه روز تا تجربه کردن patapon 2 زمان باقی مونده .

hamzeaziz
25-02-2009, 20:02
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمراجعه کن ( وبلاگ خودمه)

اینم دانلود کردم ولی از now loading جلوتر نمیره و گیر میکنه سه نفر چشمشون می چرخه ولی بازی لود نمیشه
psp 1000 و در ضمن firmware 3.71 آیا اشکال از کجاست چونکه خیلی دوست دارم این بازی رو بکنم. :41:

Hunter lord
25-02-2009, 22:09
اینم دانلود کردم ولی از now loading جلوتر نمیره و گیر میکنه سه نفر چشمشون می چرخه ولی بازی لود نمیشه
psp 1000 و در ضمن firmware 3.71 آیا اشکال از کجاست چونکه خیلی دوست دارم این بازی رو بکنم. :41:

جواب سوال شما آسان است و این همه دنگ و فنگ ندارد.

نصب فرم ویر 5.0m33
مشکل حل می شه .

به بخش نصب فرم ویر m33 در همین سایت مراجعه کن.

حتما M33 نصب کن.

hamzeaziz
25-02-2009, 22:24
جواب سوال شما آسان است و این همه دنگ و فنگ ندارد.

نصب فرم ویر 5.0m33
مشکل حل می شه .

به بخش نصب فرم ویر m33 در همین سایت مراجعه کن.

حتما m33 نصب کن.

ممنون از جوابت ولی منظورت از دنگ و فنگ چیه :31:

Hunter lord
25-02-2009, 22:38
ممنون از جوابت ولی منظورت از دنگ و فنگ چیه :31:

منظورم دانلود بازی و ریختن دوباره تو پی اس پی

قصد مسخره کردن نداشتن منظورم این بود.

Hunter lord
25-02-2009, 22:52
امروز بسیار عالی بود ناگهان تمام چیز ها عوض شد بازی های پی اس پی این تغییر زیادی را ایجاد کردند
بازی little big plant + اساسینگس کرید در مقام اول و سپس بازی Rock band و موتور استورم حالت خاصی داشتند چه جوری این بازی ها از آب در میان و .... Resistance هم جایگاه ویژه ای دارد و این بازی هم با این لیست همراه می شود. به اضافه ی Tencho
در هر حال امروز عالی بود و سرصدا زیادی در سایت ها ایجاد کرد.:20:

LBP به لیست گیم اسپات اضافه شد.:31:

اسفند هم عجب ماهی است ها.:46:

بازی OVERLORD2 دارای نسخه ی اصلی بر روی ps3 PC است:19:
نسخه ی مخصوص برای :19:DS
و نسخه ی مخصوص برای :19:Wii
در این وسط PSP و x360 نیز نقش هویج را دارند اشکالی ندارد انقدر بازی با حال است که اصلا به هش محل هم نمی ذارم.:27:

بازی موتور استورم برای ps2 هم منتشر می شه سونی شورش رو در اوورده هر چی باشه بازی انحصاری آن هم فقط رو یک کنسول یک چیز دیگه است.:41:

احمدصالح پور
26-02-2009, 09:11
دوستان خواهشا" یه لینک مستقیم برای دانلود شبیه ساز سگا و بازیهای سگا بدین ..خیلی خیلی ممنون میشم ..فقط این رپید شیر نباشه که اصلا" به سرانجام نمیرسه ....اگه سایت ایرانی سراغ داشتین هم در این زمینه لطف کنین.

meta_cyber
26-02-2009, 10:09
سلام دوستان اگه ئیشه یک نفر طریق ریختن بازی رو کامل برای من شرح بده

احمدصالح پور
26-02-2009, 10:18
دوستان خواهشا" یه لینک مستقیم برای دانلود شبیه ساز سگا و بازیهای سگا بدین ..خیلی خیلی ممنون میشم ..فقط این رپید شیر نباشه که اصلا" به سرانجام نمیرسه ....اگه سایت ایرانی سراغ داشتین هم در این زمینه لطف کنین.

saman_dexter
26-02-2009, 11:13
یعنی کسی اینجاwwe 2008 بازی نکرده که به من کمک کنه ؟

Hunter lord
26-02-2009, 11:40

لطفا اسم کامل بازی رو بنویس نهwwe 2008

در ضمن آیا بازی واریور اوراچی 2 برای پی اس پی اومده یا نه .

Hunter lord
26-02-2009, 11:44
سلام دوستان اگه ئیشه یک نفر طریق ریختن بازی رو کامل برای من شرح بده

شما باید بازی ها رو یا از نت دانلود کنی یا از فروشگاه هایی که می فروشن بخری بعدش پی اس پی رو به کامپیوتر وصل کنی و بازی رو که یا cso و ico هستش تو رم پی اس پی بریزی ( روش کرک شده )

ولی اگه بخوای با سی دی اصل که اسمش UMD هستش بازی کنی باید اون رو پشت دستگاه قرار بدی :11:

saman_dexter
26-02-2009, 12:04
خب اسمش همینه دیگه ! کامل چیه ! کشتی کج 2008 این عکسش :

احمدصالح پور
26-02-2009, 12:14

هیچکی نبود یه ندایی برسونه ؟؟؟؟تا به حال تاپیک پی اس رو اینجوری سوت و کور و بی جواب ندیده بودم.....:13:

ali_ranger22
26-02-2009, 12:32

من بازی کردم مشکلت چی بود ؟
راستی نسخه ی 2009 هم اومده ها

هیچکی نبود یه ندایی برسونه ؟؟؟؟تا به حال تاپیک پی اس رو اینجوری سوت و کور و بی جواب ندیده بودم.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین توی تاپیک دانلود نرم افزار و... برای psp هست یا نه اگه نبود همونجا بگو تا بهت بدم

احمدصالح پور
26-02-2009, 12:43
علی جوت همین جا زحتشو برام بکش ..دستت طلا ...من که هر چی گشتم نبود یا اگه سراغ داری برام لینکشو بذار ..قربون معرفتت داش علی گل....

Farnaz_naz
26-02-2009, 12:58
سلام بچه ها می شه چندتا بازی کارتونی معرفی کنید ؟

saman_dexter
26-02-2009, 13:03

جدا اومده ؟

آخیش یکی پیدا شد !

حالا ببین چند تا سوال دارم :
1-کنترل ها رو برام بنویس چون من همش یه سری حرکات تکراری انجام می دم مثلا نمی دونم چی بلندش می کنه !
2- وقتی نوار آبیه بالای صفحه پر می شه باید چی کار کرد ؟
3-توی قسمت داستانیش برای پیشرفت همش باید اون آیت م های شومن و .. رو انتخاب کرد ؟
4-وقتی مثدوم می شی نمی شه خوبش کنی ؟
5-وقتی قات می زنه .. یهو یه جوری می شه ! باید چی کار کرد ؟

مرسی .

Hunter lord
26-02-2009, 13:12

ببین توی تاپیک دانلود نرم افزار و... برای psp هست یا نه اگه نبود همونجا بگو تا بهت بدم

ببخشید علی جون مگه اسم بازی smack down نیست ؟ wwe2008 من جاییش ندیدم . ( اسم کاملش smack down نه کشتی کج 2008) :19:

برای ساختن بازی چه موتور کرک شده ای بهتره ؟

در مورد بازی فلش چه طور ؟

آیا راهی برای پورت کردن بر روی پی اس پی وجود دارد . چه گونه ؟

احمدصالح پور
26-02-2009, 13:38
علی جوت همین جا زحتشو برام بکش ..دستت طلا ...من که هر چی گشتم نبود یا اگه سراغ داری برام لینکشو بذار ..قربون معرفتت داش علی گل....

tekken god
26-02-2009, 14:20
( اسم کاملش smack down نه کشتی کج 2008) :19:

اگه اسم کاملش رو می خوای اینه :
smack down vs raw
ولی خوب چون موضوع بازیش کشتی کج هست دیگه نمیگن اسمک دان .
خدانگهدار

ali_ranger22
26-02-2009, 14:29
Smack Down و Raw دو گروه مشهور کشتی کچ هستن اگه اشتباه نکنم !

برای ساختن بازی چه موتور کرک شده ای بهتره ؟
ساختن بازی الکی نیست که بشه با یه موتور کرک شده بازی ساخت ! پیچیده تر از این حرفاست ! برنامه نویسی و کلی تخصص دیگه می خواد

احمدصالح پور
26-02-2009, 14:30
ای بابا به کلی نا امید شدم یعنی هیچ کس لینک برای دانلود بازیهای سگا و شبیه سازش رو نداره ؟؟؟؟

saman_dexter
26-02-2009, 14:58
ali_ranger22 عزیز جوابمو می دی ؟ ???

ali_ranger22
26-02-2009, 15:06
ای بابا به کلی نا امید شدم یعنی هیچ کس لینک برای دانلود بازیهای سگا و شبیه سازش رو نداره ؟؟؟؟

شما برو اینجا dl.qj.net بعد برو قسمت PSP بعد قسمت امولاتور ها و امولاتور سگا رو دانلود کن ;)

ali_ranger22 عزیز جوابمو می دی ؟ ???
سوال شما چی بود ؟!

saman_dexter
26-02-2009, 15:20
توی صفحه پیش نوشته بودم !! اینم دوباره :
1-کنترل ها رو برام بنویس چون من همش یه سری حرکات تکراری انجام می دم مثلا نمی دونم چی بلندش می کنه !
3-توی قسمت داستانیش برای پیشرفت همش باید اون آیت م های شومن و .. رو انتخاب کرد ؟

مرسی

mehdi30nema
26-02-2009, 15:31
توی صفحه پیش نوشته بودم !! اینم دوباره :

مرسی

توی منوی آپشن که همه کنترل ها رو توضیح داده .
من چون خیلی وقته بازی نکردم زیاد حرکت ها رو یادم نیست ولی وقتی مصدوم میشی کاری نمیشه کرد .
در ضمن قسمت داستانی 2008 خیلی ناقصه اگه ماله ساله 2009 رو بازی کنی دیگه این مشکل ها رو نداره

احمدصالح پور
26-02-2009, 16:39
مهدی جان یه سایتی علی داد متاسفانه نتونستم ازش برای دانلود استفاده کنم ترجیحا" به جز رپید شیر سایتی برای دانلود بازیهای سگا سراغ نداری ؟؟؟ترجیحا" ایرانی باشه .......

M.M.G
26-02-2009, 16:51
من یه سوال داشتم که ایا میشه psp کپی خور یشه و چه ورژن هایی الان میشه که کپی خور بشن

M.M.G
26-02-2009, 16:59
سلام.
من میخوام پی اس پی بگیرم
به سوالات من پاسخ بدید لطفا:
1. فت یا اسلیم
2.قیمت هر کدام: کپی خور و کپی نخور
3. قیمت یو ام دی
4.قیمت وسایل جانبی
5. فرق ورژن 4.1 با دیگر ورژن ها
6.ایا من میتونم خودم پی اس پی ام رو کپی خور کنم؟
7.مزایا و معایب پی اس پی

با تشکر از همه بکس گل

M.M.G
26-02-2009, 17:50
کسی نبود جواب منو بده

احمدصالح پور
26-02-2009, 18:57
همش که مزایاست دوست عزیز صفحه نمایش عالی برای فیلم و بازی وصل به اینترنت .....می تونی به عنوان البوم عکس سیار! ازش استفاده کنی ...وصل به تلویزیون (تو مدل اسلیم)و.......

Hunter lord
26-02-2009, 20:29
شما برو اینجا dl.qj.net بعد برو قسمت PSP بعد قسمت امولاتور ها و امولاتور سگا رو دانلود کن ;)

سوال شما چی بود ؟!

Smack Down و Raw دو گروه مشهور کشتی کچ هستن اگه اشتباه نکنم !

ساختن بازی الکی نیست که بشه با یه موتور کرک شده بازی ساخت ! پیچیده تر از این حرفاست ! برنامه نویسی و کلی تخصص دیگه می خواد

برنامه نویسی بلدم تازه تنها نیستم 10 نفریم

اسم بازی
I m platstation and you nintendo هستش که ماجرای بازی حول پیروزی سونی بر نینتدو است حدود 2 ماه است که داریم روش کار می کنیم فقط موتورش رو موندیم .

در ضمن تمام انیمیشن ها واقعی هستند .
امیدوارم تا سال دیگه تموم بشه.

ali_ranger22
26-02-2009, 21:07

اسم بازی
I m platstation and you nintendo هستش که ماجرای بازی حول پیروزی سونی بر نینتدو است حدود 2 ماه است که داریم روش کار می کنیم فقط موتورش رو موندیم .

امیدوارم موفق باشی ! :happy:
خب باید نسبت به کارتون سنجید موتور های ضعیف کرک شده هستن که معلوم نیست کارتون رو راه می ندازه یا نه اگه نه مجبورین یه موتور تحت لیسانس بخرین !!

gomnam23
26-02-2009, 21:13

اسم بازی
i m platstation and you nintendo هستش که ماجرای بازی حول پیروزی سونی بر نینتدو است حدود 2 ماه است که داریم روش کار می کنیم فقط موتورش رو موندیم .

شاید تو بازی ببینیم تو واقعیت که برعکسه.....:41:

mehdi30nema
26-02-2009, 21:14
مهدی جان یه سایتی علی داد متاسفانه نتونستم ازش برای دانلود استفاده کنم ترجیحا" به جز رپید شیر سایتی برای دانلود بازیهای سگا سراغ نداری ؟؟؟ترجیحا" ایرانی باشه .......

از این سایت میتونی بگیری

gigaman2007
26-02-2009, 23:37
سلام. resistane اومد یا نه کسی خبر نداره ؟

saman_dexter
26-02-2009, 23:44
mehdi30nema جان وقتی بالای صفحه می نویسه rampage و جونت روشن خاموش می شه ! باید چی کار کنی ؟

ShayaN3K
27-02-2009, 00:24
آقا یه کمک فوری به ما بکنید...

میخواستم بدونم اگه بخوام یه psp از بلژیک بگیرم به جز فریمور که باید پایین 4 بشه چیز دیگه ای که نیست؟

اگه هست ساده ترین راهی که بشه فهمید چیه؟؟؟

هزار بار ممنون :11:

mehdi30nema
27-02-2009, 09:31
سلام. Resistane اومد یا نه کسی خبر نداره ؟

به تاریخ ما 25 اسفند منتشر میشه

mehdi30nema
27-02-2009, 09:32
mehdi30nema جان وقتی بالای صفحه می نویسه rampage و جونت روشن خاموش می شه ! باید چی کار کنی ؟

دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم باید هم زمان کلی l و r رو فشار بدی

saman_dexter
27-02-2009, 10:44
دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم باید هم زمان کلی l و r رو فشار بدی

آخه وقتی جونت روشن خاموش می زنی باید ال و آر رو بزنی بعد می نویسه rampage بعد هر کاری می کنم اتفاق خاصی نمی یوفته !!!

ShayaN3K
27-02-2009, 10:50
آقا یه کمک فوری به ما بکنید...

میخواستم بدونم اگه بخوام یه psp از بلژیک بگیرم به جز فریمور که باید پایین 4 بشه چیز دیگه ای که نیست؟

اگه هست ساده ترین راهی که بشه فهمید چیه؟؟؟

هزار بار ممنون :11:

کسی نبود؟؟؟ :19:
سوالم که خیلی سادست :13:

Hunter lord
27-02-2009, 12:04
کسی نبود؟؟؟ :19:
سوالم که خیلی سادست :13:

فرم ویر پایین 4.1
مادربورد TA-088 v2 (حتما)
گارانتی پی اس پی + مموری همراه با گارانتی ( اگه خارج از ایرانید)

در مورد فرم ویر راهی نیست یعنی تا حالا ندیدم .

ShayaN3K
27-02-2009, 12:40
فرم ویر پایین 4.1
مادربورد TA-088 v2 (حتما)
گارانتی پی اس پی + مموری همراه با گارانتی ( اگه خارج از ایرانید)

در مورد فرم ویر راهی نیست یعنی تا حالا ندیدم .

یه سواله دیگه هم هست

ممکنه psp فرم ویرش پایین 4.1 باشه ولی کپی خور نباشه؟؟؟؟؟

ali_ranger22
27-02-2009, 14:25
یه سواله دیگه هم هست

ممکنه psp فرم ویرش پایین 4.1 باشه ولی کپی خور نباشه؟؟؟؟؟
شما دستگاه آک می خری که از اول کپی خور نیست حالا چه بالای 4.01 باشه چه نه
باید بعدا کپی خورش کنی
کلا همون اسلیم بگیر که فریم ویرش پایین 4.01 باشه

Hunter lord
27-02-2009, 15:37
امروز تو سایت گیم اسپات دیدم قراره بازی واریور اوراچی 2 در سال 2009 برای پی اس پی بیاد آیا کسی خبری در این مورد ندارد؟:46:

ساخت بازی ترنسفر مرز برای psp تایید شد .

بازی over lord برای x360 هم تایید شد ولی در مقابل PSP مقاومت می کنه .

مثل اینکه اقدام سونی داره باعث تحول می شه نمونش ترنسفرمرز است.

mehdi30nema
27-02-2009, 18:36
امروز تو سایت گیم اسپات دیدم قراره بازی واریور اوراچی 2 در سال 2009 برای پی اس پی بیاد آیا کسی خبری در این مورد ندارد؟:46:
.

warriors orochi 1 که اصلا خوب نبود امیدوارم شماره 2 بهتر باشه

ShayaN3K
27-02-2009, 22:48
اگه میشه لطفا ادرس قسمتی که میشه فهمید فرم ویر پند هستو بدید(توی خوده دستگاه)

ممنون

hamzeaziz
28-02-2009, 00:34
سلام یه برنامه برایه ریموت کنترل PSP Universal Remote 1.2 دانلود کردم بعد از extract کردنش دو تا فولدر به اسم PSP و remotes توش بود و تو PSP یه فولدر game150 و تو اونم UniverselRemote و UniverselRemote_% بود این دوتایه آخرو تو مسیر
x:/psp/game150 ریختم و بعد نمی دونستم فولدر remotes کجا بزارم بخاطر همین تویه خوده میموری ریختم
ولی وقتی میخام برنامه رو اجرا کنم این error میده the game could not be started [80020148
آیا اشکال کار از کجاست ؟
در ضمن firmware 5.00 m33 و fat
ممنون میشم راهنمای کنید

rassool
28-02-2009, 11:06
اگه میشه لطفا ادرس قسمتی که میشه فهمید فرم ویر پند هستو بدید(توی خوده دستگاه)

ممنون
setting_system settings_system information_system software

hamzeaziz
28-02-2009, 17:56
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمراجعه کن ( وبلاگ خودمه)

دوست عزیز اینو دانلود کردم و firmware هم عوض کردم بازی کار کرد ولی این بازی بیشتره چیزاش نمیدونم به زبان چینی و یا ÷اپنی آیا بازی خودش اینجوریه منظورم نسخه انگلیسی کامل برایه این بازی نداریم :31:

amylee
28-02-2009, 20:42
سلام دوستان
میخواستم یه مموری برا psp piano black بگیرم
چه مموری بایدبگیرم ؟
چنده ؟
از کجا بگیریم ؟
تا چن گیگ مموری ساپورت میکنه
ممنون

mohammad_dj_kazin
01-03-2009, 01:18
سلام دوستان
میخواستم یه مموری برا psp piano black بگیرم
چه مموری بایدبگیرم ؟
چنده ؟
از کجا بگیریم ؟
تا چن گیگ مموری ساپورت میکنه
ممنون
تا 16 گیگ هم ساپورت میکنه.
از همین مموری های سونی بگیر مموری هایی که گارانتی ایران رهجو دارن اصل هستند البته مموری های دیگه هم خوب هستند مثلا خود من یه مموری 8 گیگ با گارانتی 5 ساله گرفتم 40 تومن.فکر نمیکنم اصل باشه ولی تا الان هیچ مشکلی نداشتم باهاش:8:
به هر حال انتخاب با خودت

choory
01-03-2009, 10:46
سلام دوستان.
این چند روز که نبودم حسابی تاپیک شلوغ شده.:46:

دوست عزیز اینو دانلود کردم و firmware هم عوض کردم بازی کار کرد ولی این بازی بیشتره چیزاش نمیدونم به زبان چینی و یا ÷اپنی آیا بازی خودش اینجوریه منظورم نسخه انگلیسی کامل برایه این بازی نداریم :31:

بازی patapon 2 به زبان ژاپنی هست.
به زبان انگلیسی هنوز منتشر نشده اما به زودی می آید.

اما patapon 1 نسخه انگلیسی هست.

hamzeaziz
01-03-2009, 11:07
سلام دوستان.
این چند روز که نبودم حسابی تاپیک شلوغ شده.:46:

بازی patapon 2 به زبان ژاپنی هست.
به زبان انگلیسی هنوز منتشر نشده اما به زودی می آید.

اما patapon 1 نسخه انگلیسی هست.

میشه لینک patapon 1 انگلیسی رو بزاری ممنون میشم

gigaman2007
01-03-2009, 15:34
سلام . آیا انتشار بازی های little big planet, assasins creed برا psp تایید شده؟

HOXX
01-03-2009, 17:15
سلام دوستان .من شبیه ساز نیتندو ds رو واسه psp رو دانلود کردم اما وقتی میخواد اجرا بشه کنسولم خاموش میشه لطفآ کمکم کنید

Hunter lord
01-03-2009, 19:48
شایعه نسخه ی جدید از بازی بسیار زیبای GOD OF WAR برای کنسول برتر جهان ( الکی ) PSP

Ready at Dawn readying new PSP God of War?

این تیتری است که درسایت گیم اسپات به چشمم خورد شایعه اومدن گادآووار بعدی برای پی اس پی با توجه به فروش بالایی که نسخه ی فعلی داره اومدنش دور از انتظار نیست فکر کنم آمار فروش این کنسول در سال 2009 به 10000000000 برسه.

نمیدونم سونی می خواد چیکار کنه .

tekken god
01-03-2009, 19:51
میشه لینک patapon 1 انگلیسی رو بزاری ممنون میشم
سلام
بفرماببد
ببخشید رپید شیر هست ولی لینک هنوز کار می کنه :
Part 1 :

Part 2 :

دو پارت هست که خودتون بلدین چی کار کنین .
امیدوارم به کارتون بیاد .
خدانگهدار

tekken god
01-03-2009, 19:53
شایعه نسخه ی جدید از بازی بسیار زیبای god of war برای کنسول برتر جهان ( الکی ) psp

ready at dawn readying new psp god of war?

این تیتری است که درسایت گیم اسپات به چشمم خورد شایعه اومدن گادآووار بعدی برای پی اس پی با توجه به فروش بالایی که نسخه ی فعلی داره اومدنش دور از انتظار نیست فکر کنم آمار فروش این کنسول در سال 2009 به 10000000000 برسه.

نمیدونم سونی می خواد چیکار کنه .
سلام
جدّی می گی :18:؟
مگه قرار نبود 4 نسخه بیشتر نیاد ؟
خوب پس با این که می شه 5 تا ؟!؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
خداحافظ

Hunter lord
01-03-2009, 19:58
سلام
جدّی می گی :18:؟
مگه قرار نبود 4 نسخه بیشتر نیاد ؟
خوب پس با این که می شه 5 تا ؟!؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
خداحافظ

سلام دوست عزیز

این فعلا شایعه است .

این لیست کامل بازی های معروف پی اس پی در 2009 است اگه گاد آو وار را اضافه کنیم لیست بزرگی می شه.

اساسینس کرید
Rock band
motor storm
little big plant
Tencho
patapon 2
و...
تا حالا حدود 10 بازی به لیست بازی ها اضافه شده.

ali_ranger22
01-03-2009, 20:22
بله مثل اینکه خبر گاد او وار جدید درسته ! البته هنوز شایعس ولی احتمالش خیلی زیاده

mehdi30nema
01-03-2009, 20:35
خبر گاد آف وار درسته ولی مسئولان ready at down گفتند دارن روی یک عنوان کار میکنن که امیدواریم بازی دیگه یا نسخه دوم daxter نباشه .
در ضمن اگه گاد آف وار بسازن یک اسپین آف میسازن مثل chain of olympus و نسخه اصلی مثل یک یا دو یا سه نمیسازن

Hunter lord
01-03-2009, 21:30
سلام

فکر کنم سونی می خواد DS رو پشت سر بگذاره حالا یه دفعه چی شده این همه بازی اونم معروف فقط مونده اعلام کنند فردا Gears of war
هم می یاد.

یک سوال داشتم = گرافیک بازی resistance چه جوری بود آیا در حد اندازه گاد او وار بود یا نه؟ من یه دمو ازش دیدم زیاد چنگی به دل نمیزد.

اومدن گاد او وار بعدی 99 درصد احتمال داره اگه گیم اسپات را دیده باشید تنها بازی است در بین کنسول های مختلف توی لیست مونده

حتی GOD OF WAR 2 هم از لیست ps2 خارج شده .

نسخه ی psp گاد او وار که بهتر از ps2 بود حالا این یکی اگه بیاد می زنه رو دست ps3

HOXX
01-03-2009, 22:12
سلام دوستان .من شبیه ساز نیتندو ds رو واسه psp رو دانلود کردم اما وقتی میخواد اجرا بشه کنسولم خاموش میشه لطفآ کمکم کنید

یکی جواب ما رو بدهههه:41::41::41:

ali_ranger22
01-03-2009, 22:36
چنین شبیه سازی نداریم اونم خالی بندیه یا اینکه به درد نمی خوره

HOXX
02-03-2009, 00:03
چنین شبیه سازی نداریم اونم خالی بندیه یا اینکه به درد نمی خوره
:27::27::27:
من که فعلآ دارم ازش استفاده میکنم خیلی هم توپه لیکنشو میذارم تو هم دانلود کنی حالشو ببری تا دیگه چیزی رو که ندیدی نظر ندی
لینک دانلود غیر مستقیم:

اینم از کلیپش البته با لینک دانلود پک کامل امولاتور PSP :

:46::46::46:

hamzeaziz
02-03-2009, 00:16
واقعا حیف نیست تو psp بخایم nintendo ds emulater یریریم
فقط روشن شدن psp هزارتا nintendo می ارزه

J A V I D
02-03-2009, 01:45
بازي هاي دي اس همشون تاچن ، من كه تبديل كننده اي نديدم شنيده بودم دارن مي سازن ولي فايده اي نداره ، لذت بازي كردن با خود كنسول دي اس يه چيز ديگس ! كلا بهتره هر بازي رو كنسول اصليش بازي كنيد .....

به طرز عجيبي تو بازار پر شده از پي اس پيه وليو پك ! نمي دونم اين همه كنسول از كجا اومده ...............! ولي به كاهش قيمت پي اس پي كمك بزرگي كرده !

choory
02-03-2009, 11:00
سلام.
به نظر من هرچه احتمال هک شدن 3000 و 2000 های مادربورد جدید کمتر بشه و دیگه هک نشوند امید به آمدن بازی های جدید و خوب زیاد تره.
پس به نفع ما که کنسول کپی خور داریم هست که دعا کنیم هک نشه.:31: : دی

بقیه هم که میخواهند کنسول بخرند باید مثل دوستانی که ps3 دارند یک جوری با بازی های اورجینال کنار بیابند.

gigaman2007
02-03-2009, 11:55
سلام. آقا خواهشاً یه نفر درست و حسابی توضیح بده این بازیهایی که الان حرفش هست که قراره برای psp بیاد واقعا قراره بیاد یا شایعه است. اگر واقعیت داره کی منتشر می شن ؟ ,Rock band,assasin's creed ,motor storm,little big plant,Tencho,patapon البته یه نکته رو هم به دوستان بگم که اصولا مسئولان سونی یه بیماری خاصی دارن و اون اینه که وقتی یه خبری از طرف IGN یا Gamespot شایع می شه اولش میان شدیداً تکذیب می کنن اما بعد از یه مدت می بینیم اون مورد رو کاملاً انجام میدن. اصلا یه جورایی خودشون بعضی از این شایعات رو می سازن(البته نه همشو. اونایی که رسمی تر هستن.)من با تجربه و شناخت کمی که از سونی دارم بهتون از الان قول psp 2 با صفحه تاچ رو میدم. عقل و منطق هم اینو قبول می کنه که یه شرکت برای این که مشتریاشو داشته باشه و از تکنولوژی عقب نمونه محصولات جدید همگام با نیاز روز ارائه کنه.اما به هر حال تا وقتی psp slim و 3000 برای سونی پول سازن به چنین کاری دست نمی زنه. باید صبر کنیم و ببینیم سونی چه موقع از psp خسته می شه و بدنبال تنوع و حال و هوای تازه میره. من فکر می کنم اگه فروش psp از مرز 70 میلیون بگذره (نهایتاً تا یکی دو سال دیگه ) سونی به فکر تولید دستگاه های جدیدتری می افته. __________________________________________________ ______________________________من به آینده های روشنم اعتقاد دارم .چون که آیندهان که به من اعتماد دارن ....

arash1718
02-03-2009, 12:27
سلام.
به نظر من هرچه احتمال هک شدن 3000 و 2000 های مادربورد جدید کمتر بشه و دیگه هک نشوند امید به آمدن بازی های جدید و خوب زیاد تره.
پس به نفع ما که کنسول کپی خور داریم هست که دعا کنیم هک نشه.:31: : دی

بقیه هم که میخواهند کنسول بخرند باید مثل دوستانی که ps3 دارند یک جوری با بازی های اورجینال کنار بیابند.

چند درصد احتمال می دید که اصلا حک نشه؟

choory
02-03-2009, 12:45
چند درصد احتمال می دید که اصلا حک نشه؟

به نظر من 90 درصد هک نمیشه.چون اگه قرار بود هک بشه مثل اسلیم 24 ساعته هک میشد.الان خیلی خیلی طولانی شده.درست مانند ps3
شایدم همین فردا هک بشه.هیچی معلوم نیست.

hamzeaziz
02-03-2009, 13:04
ما که هرچی صبر کردیم هک نشد بخاطره همین رفتم یدونه که هک شده بود خریدم
و در مورد بازی هم دوست عزیزمون choory راست میگه چون هر کنسولی که خوب فروش بره و هک نشه بازیهایه زیادی براش میاد بیرون

J A V I D
02-03-2009, 13:52
توليد بازي خيلي ربطي به هك شدن يا نشدن كنسول نداره نمونش كنسول ينينتندو دي اس هك مي شه تقريبا روزي سه چهارتا بازي هم براش مي آد !

hamzeaziz
02-03-2009, 13:57
توليد بازي خيلي ربطي به هك شدن يا نشدن كنسول نداره نمونش كنسول ينينتندو دي اس هك مي شه تقريبا روزي سه چهارتا بازي هم براش مي آد !

چونکه با اون پولی که برایه دروست کردن یه بازیه psp خرج میشه میتونی 20 بازی برایه nintendo ds دروست کنی یا بیشتر

arash1718
02-03-2009, 14:17
آقا می گید چی کار کنم؟ بخرم یا صبر کنم؟

ShayaN3K
02-03-2009, 14:59
آقا می گید چی کار کنم؟ بخرم یا صبر کنم؟

به نظر من یکی رو پیدا کن که سفر خارج داره بعد واسش توضیح بده که یه psp با فرم ویر زیر 4.01 بخر ....

من خودم همین کارو کردم :31:

Psp 2000 145 یورو :10:
البته این فقط نظر شخصی من بود

arash1718
02-03-2009, 15:26
به نظر من یکی رو پیدا کن که سفر خارج داره بعد واسش توضیح بده که یه psp با فرم ویر زیر 4.01 بخر ....

من خودم همین کارو کردم :31:

Psp 2000 145 یورو :10:
البته این فقط نظر شخصی من بود

خوب برا مام پیدا بکن :31: نمیشه؟
نظرتون درباره دست دو چیه؟

mehdi30nema
02-03-2009, 15:34
سلام. آقا خواهشاً یه نفر درست و حسابی توضیح بده این بازیهایی که الان حرفش هست که قراره برای psp بیاد واقعا قراره بیاد یا شایعه است. اگر واقعیت داره کی منتشر می شن ؟ ,Rock band,assasin's creed ,motor storm,little big plant,Tencho,patapon البته یه نکته رو هم به دوستان بگم که اصولا مسئولان سونی یه بیماری خاصی دارن و اون اینه که وقتی یه خبری از طرف IGN یا Gamespot شایع می شه اولش میان شدیداً تکذیب می کنن اما بعد از یه مدت می بینیم اون مورد رو کاملاً انجام میدن. اصلا یه جورایی خودشون بعضی از این شایعات رو می سازن(البته نه همشو. اونایی که رسمی تر هستن.)من با تجربه و شناخت کمی که از سونی دارم بهتون از الان قول psp 2 با صفحه تاچ رو میدم. عقل و منطق هم اینو قبول می کنه که یه شرکت برای این که مشتریاشو داشته باشه و از تکنولوژی عقب نمونه محصولات جدید همگام با نیاز روز ارائه کنه.اما به هر حال تا وقتی psp slim و 3000 برای سونی پول سازن به چنین کاری دست نمی زنه. باید صبر کنیم و ببینیم سونی چه موقع از psp خسته می شه و بدنبال تنوع و حال و هوای تازه میره. من فکر می کنم اگه فروش psp از مرز 70 میلیون بگذره (نهایتاً تا یکی دو سال دیگه ) سونی به فکر تولید دستگاه های جدیدتری می افته. __________________________________________________ ______________________________من به آینده های روشنم اعتقاد دارم .چون که آیندهان که به من اعتماد دارن ....

patapon 2 و tenchu که فقط حرفش نیست بازی ها الان بیرونه . (سه ماه نسخه ژاپنی این بازی ها اومده بیرون ) patapon 2 نسخه انگلیسیش مخصوص اروپا 6 مارچ و مخصوص آمریکا 5 می 2009 میاد . tenchu 4 هم 24 مارچ نسخه انگلیسیش میاد .
motor storm هم برای سه ماه چهارم 2009 تایید شده . فقط این وسط برای سه تا بازی دیگه تاریخ دقیق ندادند

choory
02-03-2009, 19:05

بی ربط هم نیست.
وقتی یک کنسول به راحتی هک بشه(نرم افزاری) وقتی یک شرکت بازی سازی ببینه دیگه بازگشت سرمایه نداره بی خیال ساخت بازی برای آن کنسول میشه.

ds هم از این قاعده مستثنا هست.چون تعداد کنسول هایی که فروخته خیلی بیشتر از psp هست.هزینه و نیرویی که برای ساخت بازی های ds خرج میشه نسبت به psp خیلی پایین تره.

amylee
02-03-2009, 19:20
سلام دوستان
ببخشید که یه کم ناجور سوال میکنم چون psp دست خودم نیست اون ازم پرسیده
من چن روز پیش یه مموری 8گیگ غیر اورجینال برای psp خریدم طرف هم زیاد وارد نیست میگه آهنگارو روش میریزه میاره اما بازی ها رو که میریزه نمیاره باید کار خاصی رو مموریه بکنه یه چیزایی درباره آبدیت میگفت
اگه اینطوریه با چه برنامه ای باید این کارو کرد و چه جوری اگه یکی توضیح بده یه دنیا ممنون میشم

choory
02-03-2009, 19:34
سلام دوستان
ببخشید که یه کم ناجور سوال میکنم چون psp دست خودم نیست اون ازم پرسیده
من چن روز پیش یه مموری 8گیگ غیر اورجینال برای psp خریدم طرف هم زیاد وارد نیست میگه آهنگارو روش میریزه میاره اما بازی ها رو که میریزه نمیاره باید کار خاصی رو مموریه بکنه یه چیزایی درباره آبدیت میگفت
اگه اینطوریه با چه برنامه ای باید این کارو کرد و چه جوری اگه یکی توضیح بده یه دنیا ممنون میشم

ایا pspشما کپی خور شده هست؟
برای اینکه بفهمید کپی خور هست یا نه به مسیر زیر بروید.
settings>system settings>system information

بعد جلوی system softwarw یک عدد نوشته شده هست.که بعد از آن اگه عباراتی مانند m33 یا gen و oe نوشته شده باشه دستگاه کپی خور هست.اگه نه دستگاه کپی خور نیست.
مثلا اگه نوشته باشه 4.01m33 دستگاه کپی خوره و اگه نوشته باشه 4.01 کپی خور نیست و....

شما این مورد ا چک کن بگو دقیق چی نوشته تا بیشتر راهنمایی کنم.

gigaman2007
02-03-2009, 19:50
شركت Sony پرده از بازي هاي بزرگ PSP كه قرار است در سال 2009 عرضه شود , برداشت.

- بازي Hannah Montana كه يك بازي ريتميك است توسط Disney Interactive امسال منتشر خواهد شد.
- بازي Assassin’s Creed توسط Ubisoft در اخر امسال براي PSP منتشر خواهد شد.
- قسمت جديد سري بازي Buzz براي PSP عرضه خواهد شد.
- يك شماره اختصاصي سري بازي Rock Band براي PSP عرضه خواهد شد. اين بازي از قابليت Wi-Fi استفاده ميبرد.
- شركت EA بازي Madden NFL 10 براي PSP عرضه خواهد كرد.
- استوديو Bigbig Studios سازنده سري بازي Pursuit Force قسمت جديد سري بازي MotorStorm به نام MotorStorm Arctic Edge امسال عرضه خواهد كرد.
- همچنين يك شماره اختصاصي از سري بازي LittleBigPlanet توسط MediaMolecule خالقان اصلي بازي براي PSP عرضه خواهد شد.

به نقل از B.C

gigaman2007
02-03-2009, 19:51
به نظر من كساني كه قصد خريد psp كپي دارند عاقلانه است كه صبر كنند، اون هم به چند دليل:
الان psp به بالاترين قيمت خودش در طول تاريخ اجناس كپي ايران رسيده(چيزي حدود 310 هزار تومان)، من بعيد مي دونم از ايني هست كه بالاتر بره، الان تمام مغازه دار ها psp بنجل هاي خودشون رو به قيمت گزاف دارن رو مي كنن ؛
به دليل اين كه امكان نداره psp از ايني كه هست گرون تر بشه،‌ پس احتمالاً ارزون تر مي شه.
اگر هم ارزون نشه چون خريد ها كم ميشه و تقاضا مياد پايين خود به خود ارزون ميشه.

در كل رفقا به حرف اين و اون خيلي تكيه نكنيد كه آيا بخرم يا نخرم. اول به عقل خودتون رجوع كنيد آيا به نظر شما دستگاهي كه الان 310 هزار تومن قيمت داره و ضروري هم نيست اين همه دغدغه لازمه براي خريدش.
از من مي شنويد پولاتونو بزارين تو جيبتون و صبر كنيد. من قول مي دم يه اتفاقي مي افته چون كار نشد نداره؛‌باور كنيد اين هم از حيله ها و ترفنداي بازاره كه ميگن بدو بدو بيا بخر نخري از دستت مي ره ديگه كپي خور نمي شه واي بدبخت شديد و .... اين رسم بازاره وقتي ببينن هيچكي نمي ره سراغ psp وهمه به نوعي دارن صبر مي كنن اصلا يا خودشون يه بلايي سر اين psp ها ميارن كه كپي خور بشه يا اونقدر كپي نخورها رو ارزون مي كنن كه قابل تحمل باشه.
به هر حال انتخاب با خودتون، ببينيد اين همه دردسر چقدر براتون ضرورت داره...

amylee
02-03-2009, 20:17
ممنون دوست عزیز اینو دقیقا نوشته بود:

3.90m33-3
یه سوال دیگه هم هست
یه بازی .iso رو چجوری باید نصب کرد
یه جا خوندم باید تو فولدر iso تو مموری استیک کپی کنی اما یه همچنین فولدری وجود نداشت

یه فولدر به همین نام ساختم حالا بازی رو باید از کجا اجرا کرد ممنون

arash1718
02-03-2009, 21:00
به نظر من كساني كه قصد خريد psp كپي دارند عاقلانه است كه صبر كنند، اون هم به چند دليل:
الان psp به بالاترين قيمت خودش در طول تاريخ اجناس كپي ايران رسيده(چيزي حدود 310 هزار تومان)، من بعيد مي دونم از ايني هست كه بالاتر بره، الان تمام مغازه دار ها psp بنجل هاي خودشون رو به قيمت گزاف دارن رو مي كنن ؛
به دليل اين كه امكان نداره psp از ايني كه هست گرون تر بشه،‌ پس احتمالاً ارزون تر مي شه.

در كل رفقا به حرف اين و اون خيلي تكيه نكنيد كه آيا بخرم يا نخرم. اول به عقل خودتون رجوع كنيد آيا به نظر شما دستگاهي كه الان 310 هزار تومن قيمت داره و ضروري هم نيست اين همه دغدغه لازمه براي خريدش.
از من مي شنويد پولاتونو بزارين تو جيبتون و صبر كنيد. من قول مي دم يه اتفاقي مي افته چون كار نشد نداره؛‌باور كنيد اين هم از حيله ها و ترفنداي بازاره كه ميگن بدو بدو بيا بخر نخري از دستت مي ره ديگه كپي خور نمي شه واي بدبخت شديد و .... اين رسم بازاره وقتي ببينن هيچكي نمي ره سراغ psp وهمه به نوعي دارن صبر مي كنن اصلا يا خودشون يه بلايي سر اين psp ها ميارن كه كپي خور بشه يا اونقدر كپي نخورها رو ارزون مي كنن كه قابل تحمل باشه.

مرسی از راهنماییت دوست عزیز! فقط یه مشکلی هست! یه چیزی وجود داره با نام کَک که می افته به تنبون آدم و هی اذیت می کنه! اونو چی کار کنم؟

Hunter lord
02-03-2009, 21:08

ممنون
اصلا کسی پی اس پی می خره با این قیمت؟

choory
02-03-2009, 21:49
ممنون دوست عزیز اینو دقیقا نوشته بود:

3.90m33-3
یه سوال دیگه هم هست
یه بازی .iso رو چجوری باید نصب کرد
یه جا خوندم باید تو فولدر iso تو مموری استیک کپی کنی اما یه همچنین فولدری وجود نداشت

یه فولدر به همین نام ساختم حالا بازی رو باید از کجا اجرا کرد ممنون

خب خدارا شکر دستگاه شما کپی خور هست.
شما مموری را داخل psp بزار و یک بار از طریق خود دستگاه فرمت کن تا فولدر های مورد نیاز ایجاد بشه.

سپس بازی با پسوند iso یا cso را داخل فولدر iso مموری بریز و از داخل دستگاه از قسمت بازی ها اجرا کن.
بازی ها احتیاج به نصب کردن ندارن.

J A V I D
03-03-2009, 09:44
ممنون
اصلا کسی پی اس پی می خره با این قیمت؟

دو روز پيش واسه يكي خريدم يه پي اس پي وليو پك نو ، به قيمت 270 تومن ! الان تو بازار پره وليو پك شده ! و اما در مورد اين گفتم

نگفتم اصلا ربط نداره گفتم خيلي ربط نداره ! با همون هزينه ايه اي كه مي شه مثلا ده تا بازي دي اس ساخت صد درصد مي شه ده تا بازي پي اس پي هم ساخت ولي با كيفيتي در حد همون دي اس !!!!!!!! كه خوب طبيعتا كمتر كسي همچين كاري مي كنه !

rassool
03-03-2009, 13:44
شایعه شده god of war 2 درحال ساخت برای psp هست.اگه اینطور باشه عالیه.

ali_ranger22
03-03-2009, 13:54
حالا اون هیچی شایعات نسل بعدی psp خیلی خیلی زیاد شده !

ali_ranger22
03-03-2009, 17:59
کسی استار اوشن 2 رو بازی کرده ؟ براش راحت اجرا شده ؟ من وقتی بازی رو اجرا می کنم صفحه سیاه می مونه ! :|

ali_ranger22
03-03-2009, 19:33
فک کنم این psp ما داره به فنا میره !

ShayaN3K
03-03-2009, 20:11
آقا بازی اصلو از کجا باید خرید؟

قیمتش چنده؟

من امروز شنیدم 20تا بازی واسه psp 3000 با یه برنامه ای میشه ریخت....

فردا قراره بهم بده :دی

فک کنم سرکارم ولی لااقل واسه دل خوش کنی خوبه...

Hunter lord
03-03-2009, 21:40
حالا این همه پی اس پی کپی خور از کجا اومده تو ایران مگه تولیدش متوقف نشده بود ؟

در ضمن جدیدا می گن دیگه نمی شه از دبی پی اس پی اورد چون روش 100 هزار تومن گمرک می کشن آیا این درسته ؟

ShayaN3K
03-03-2009, 21:54
آقا بازی اصلو از کجا باید خرید؟

قیمتش چنده؟

من امروز شنیدم 20تا بازی واسه psp 3000 با یه برنامه ای میشه ریخت....

فردا قراره بهم بده :دی

فک کنم سرکارم ولی لااقل واسه دل خوش کنی خوبه...

همچنان در انتظار پاسخ .... :44:

Hunter lord
03-03-2009, 22:02
همچنان در انتظار پاسخ .... :44:

umd رو باید از پشت شهرداری خرید .

قیمت هم بین 20 تا 100 هزار تومن است. ( بستگی به جدید بودن یا قدیمی بودن و انصاف فروشنده دارد . )

در ضمن شما پی اس پی تو از کجا خریدی ؟ آیا مالیا ت روش نکشیدن. دوستام گیر دادن یه پی اس پی برای ما بخر .

ShayaN3K
03-03-2009, 22:57
در ضمن شما پی اس پی تو از کجا خریدی ؟ آیا مالیات روش نکشیدن. دوستام گیر دادن یه پی اس پی برای ما بخر .

من از بلژیک گرفتم

مثل این که تمام psp های اونجا الان با مادربورد جدید فروخته می شه...

راستشو بخوای هنوز واسم نفرستادن

ولی فکر نکنم با پست DHL مشکلی پیش بیاد

خدا کنه چیزی بابت گمرک نگیرن چون دیگه پول ندارم

ShayaN3K
03-03-2009, 22:59
کسی در مورد پیشرفت این آقای dark-alex خبری چیزی نداره ؟؟؟

هنوز امیدشو از دست نداده که ؟؟؟

choory
03-03-2009, 23:04
حالا این همه پی اس پی کپی خور از کجا اومده تو ایران مگه تولیدش متوقف نشده بود ؟

در ضمن جدیدا می گن دیگه نمی شه از دبی پی اس پی اورد چون روش 100 هزار تومن گمرک می کشن آیا این درسته ؟

معلومه دیگه کسایی که از قبل بار داشتند حالا بار های خود را رو کرده اند.از وقتی هم که pspبا مادربورد جدید اومد یک عده که پول توی دستشون بود هرچی بار توی بازار های دبی بود که قابلیت هک شدن داشتن را خریده و الان که به اوج قیمت خود رسیده رو کرده اند.

شما به راحتی میتونی 3-4 تا بدون گمرکی بیاری.کسی کاری باهات نداره.اما مشکل اینجا هست که همه دستگاه ها دیگه با مادربورد جدید هستند.

ali_ranger22
04-03-2009, 10:05

درباره ی 3000 میگی ؟ فعلا که خبری نیست
ولی الکس هر موقع فریم ویر اصلی بیاد می تونیم انتظار هک شدنش رو ازش داشته باشیم
کسی نگفت استار اوشن رو هیچ کی بازی نکرده ؟

Hunter lord
04-03-2009, 11:05
معلومه دیگه کسایی که از قبل بار داشتند حالا بار های خود را رو کرده اند.از وقتی هم که pspبا مادربورد جدید اومد یک عده که پول توی دستشون بود هرچی بار توی بازار های دبی بود که قابلیت هک شدن داشتن را خریده و الان که به اوج قیمت خود رسیده رو کرده اند.

شما به راحتی میتونی 3-4 تا بدون گمرکی بیاری.کسی کاری باهات نداره.اما مشکل اینجا هست که همه دستگاه ها دیگه با مادربورد جدید هستند.

یعنی حتی یک دونه هم نمونده ؟

Hunter lord
04-03-2009, 11:16

دارک الکس امید داره این منم که دیگه بهش امید ندارم . بالاخره یه روزی یکی هکش می کنه . حالا خوبه این کنسول دستی هستش رو نمی تونه هکش کنه قید ps3 رو که باید زد و از فکر psp2 بیرون اومد .

به نظر من دارک الکس اصلا آدم بزرگی نیست چون کارهایی که من ازش دیدم به جز هک کردن ps2 و psp slim . fat و فرم ویر هاشون نبوده . حالا که داره کنسول ها پیشرفت می کنه حتی نتونسته یه دستی رو دستگاه بکشه .

در این مورد من یک مقاله تو سایتش خوندم که مادربورد های جدید سیستم امنیتی بالایی دارند و یک توضیحاتی درباره ی کد هاش داده بود و گفته بود که داریم روش کار می کنیم . ( و به نتیجه ی هم نخواهیم رسید . مطمین باشید . حتما ( این توش نبود از خودم گفتم ) )

ali_ranger22
04-03-2009, 11:18
یعنی حتی یک دونه هم نمونده ؟
مونده ولی تعدادش خیلی کمه فک کنم تا چند ماه دیگه قحطی psp بشه تو ایران کلا بازار psp کساد میشه !

Hunter lord
04-03-2009, 11:42
Has the PSP 3000 been hacked yet?
No currently the PSP 3000 hasn't been hacked yet. The only thing you can do as of now is use the Gripshift exploit to run a couple of homebrew games that have been created for it.

Gripshift یعنی چی ؟ و تو اینجا نوشته که از این طریق می شه تو پی اس پی 3000 بازی ریخت؟

اینم یه متن از اینکه آقای d.a دارن چی کار می کنن .

Is DAX still working on the PSP 3000 and the PSP 2000 with the TA-88v3 motherboard?
Yes he is working on it diligently we just have to wait patiently for him to succeed and release it. He probably wont release news on it but Im certain he is working on it. If he wasnt he would have already announced it here and would have told us all but as he hasnt said that hes stopped working on them I believe he is. So please stop believing posts at other forums and comments. Just look on here at DAXs forums to check and then if he does say hes stopped working on it here then you should believe it.

واقعا اگه نتونه پی اس پی رو هک کنه باید تو سایتش بنویسه به من امید نداشته باشید . نکنه می خواد بره ps1 رو هک کنه یا آتاری .
( تو این مقاله نوشته ما سعی می کنیم ولی اگه نشد تو سایت می نویسیم . ) یکی نیست بگه اگه نتونید هکش کنید می خواید تا آخر عمر فرم ویر هاش رو فقط هک کنید یک دفعه اسمش رو بذاره دارک فرم ویر دیگه

hootan0411
04-03-2009, 12:31
بهترين حالت واسه روشنايي lcd از 4 حالت كدوم حالته؟كدوم وضعيت احتماله پيكسله سوخته رو كم ميكنه؟

choory
04-03-2009, 12:49
بهترين حالت واسه روشنايي lcd از 4 حالت كدوم حالته؟كدوم وضعيت احتماله پيكسله سوخته رو كم ميكنه؟

بستگی داره کجا بخواهی بازی کنی.مثلا اگه توی یک اتاق تاریک باشه روی درجه 1 بزار تا چشم را خسته نکنه.اگه جایی هستی که نور زیاده روی درجه 4 بزار تا تصویر بهتر دیده باشه.
من خودم معمولا روی 2 یا 3 میزارم.

ShayaN3K
04-03-2009, 13:24
من امروز رفتم یکی از مغازه هایی که توی فروش psp حرف اولو میزنه...

گفت psp تو بیار واست 12تا بازی میریزم 18 تومن

فک کنم راست میگه. این خودش نشون میده که psp بالاخره هک میشه :21:

مغازه دارم همین حرفو زد...

ShayaN3K
04-03-2009, 13:27
من امروز رفتم یکی از مغازه هایی که توی کرج تو فروش psp حرف اولو میزنه...

یه لب تاب گذاشته بود اونجا همش تو سایت Dark-alex بود:5:

hamzeaziz
04-03-2009, 14:42
سالم دوستان یه مشکل دارم امروز که داشتم yu-gi-oh tag force 2 بازی می کردم وختی خواستم از تویه بازی بیام بیرون home رو زدم و psp هم گفت میخوای از بازی خارج بشوی ماهم گفتیم yes ولی psp به حالت xmb نرفت و یه screen سیاه شده و خاموش هم نمیشه ولی میتونم یه حالت m33 recovery menu برم ولی نمیدونم چکار کنم کمک کنید !!!!!!!!!!!!
ممنون میشم

ali_ranger22
04-03-2009, 15:07
سالم دوستان یه مشکل دارم امروز که داشتم yu-gi-oh tag force 2 بازی می کردم وختی خواستم از تویه بازی بیام بیرون home رو زدم و psp هم گفت میخوای از بازی خارج بشوی ماهم گفتیم yes ولی psp به حالت xmb نرفت و یه screen سیاه شده و خاموش هم نمیشه ولی میتونم یه حالت m33 recovery menu برم ولی نمیدونم چکار کنم کمک کنید !!!!!!!!!!!!
ممنون میشم

خب یه بار دکمه ی خاموش رو 6 ثانیه بالا نگه دار بعد روشن کن ببین درست میشه یانه
اگه نشد Semi Brick شده که باید فایل های فلش 0 رو جایگزین کنی تا درست بشه

choory
04-03-2009, 18:59
ممنون میشم

سلام
اگه دستگاه را که روشن میکنید فقط یک صفحه سیاه می آید و وارد xmb نمیشه و فقط به ریکاوری منو دسترسی دارید دستگاه شما Semi Brick شده.
برای رفع Semi Brick میتونید یکی از 3 راه زیر را بروید.

1-جایگزین کردن flash 0 دستگاه(در صورتی که قبلا از flash 0 بک آپ گرفته باشید)

2-انجام آموزش پست زیر:

3-روش پاندورا

روش 2 بدون نیاز به پاندورا هست.
اگه دسترسی به باطری پاندورا ندارید و از flash 0 دستگاه هم بک آپ ندارید باید از روش 2 بروید.

موفق باشید.

Hunter lord
04-03-2009, 21:24
من امروز رفتم یکی از مغازه هایی که توی فروش psp حرف اولو میزنه...

---------------
بله اینو تو سایت دارک الکس نوشته شده که می شه با این کار تو پی اس پی بازی ریخت.

آقا یعنی هیچ کی نمیدونه Gripshift یعنی چی ؟

ali_ranger22
04-03-2009, 22:19
من که تو سایت دارک الکس چیزی ندیدم که بشه روی 3000 بازی ریخت !

choory
04-03-2009, 22:37
من امروز رفتم یکی از مغازه هایی که توی کرج تو فروش psp حرف اولو میزنه...

یه لب تاب گذاشته بود اونجا همش تو سایت dark-alex بود:5:

مطمئن باش همچین کاری تا الان انجام نمیشه.اگه بود مثل بمب صدا میکرد.نکنه خود فروشنده های ایرانی این روش را پیدا کردند.:27:
این فروشنده ها که من دیدم جزو دوز و کلک کار دیگه ای بلد نیستند.

میشه شماره تلفن این فروشگاه را برام پیغم خصوصی کنی.میخوام زنگ بزنم باهاش حرف بزنم.

---------------
بله اینو تو سایت دارک الکس نوشته شده که می شه با این کار تو پی اس پی بازی ریخت.

آقا یعنی هیچ کی نمیدونه Gripshift یعنی چی ؟

Gripshift اسم یک بازی هست که بعضی ها ادعا کرده اند که توسط umd این بازی و باگی که داره میشه بازیها و برنامه های دست ساز رااجرا کرد.

hamid_hitman47
04-03-2009, 22:39
کسی نگفت استار اوشن رو هیچ کی بازی نکرده ؟

من دارم بازی می کنم..ولی بازیش یه جورائی خسته کننده ست ...حوصله ی من یکی که سر میره وقتی دارم این بازی رو بازی می کنم...اگه وقت کردم نقدشو میزارم.

choory
04-03-2009, 23:40
سلام.
یک سوال برام پیش اومده.
بازی هایی که توی فروشگاه اینترنتی سونی برای فروش هست دارای چه خاصیتی هستند که پس از اینکه دانلود بشوند و داخل مموری ریخته بشه قابلیت اجرا شدن دارند. و دستگاه انها را بازی اورجینال میشناسه؟

ایا هکر ها نمیتواند کاری کنند که psp بازی هایی که به صورت iso هست را به عنوان بازی هایی بشناسه که از فروشگاه اینترنتی دانلود شده اند؟

hamzeaziz
04-03-2009, 23:41
سلام
بفرماببد
ببخشید رپید شیر هست ولی لینک هنوز کار می کنه :
Part 1 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدpart 2 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددو پارت هست که خودتون بلدین چی کار کنین .
امیدوارم به کارتون بیاد .
خدانگهدار

دانلود کردم ولی پاسورد میخاد
پاسورد چییه ؟
ممنون میشم:31:

tekken god
04-03-2009, 23:46
دانلود کردم ولی پاسورد میخاد
پاسورد چییه ؟
ممنون میشم:31:
سلام
ببخشید پاسورد یادم رفت تو اون سایتی که پیدا کردم نوشته بود :

خدانگهدار

choory
04-03-2009, 23:49
دوستان لطف کنید لینک های دانلود بازی و درخواست ها را در تاپیک زیر قرار دهید.

دانلود بازی های Psp

ممنون.
موفق باشید.

ali_ranger22
05-03-2009, 10:47
سلام.
یک سوال برام پیش اومده.
بازی هایی که توی فروشگاه اینترنتی سونی برای فروش هست دارای چه خاصیتی هستند که پس از اینکه دانلود بشوند و داخل مموری ریخته بشه قابلیت اجرا شدن دارند. و دستگاه انها را بازی اورجینال میشناسه؟

ایا هکر ها نمیتواند کاری کنند که psp بازی هایی که به صورت iso هست را به عنوان بازی هایی بشناسه که از فروشگاه اینترنتی دانلود شده اند؟

این سوالیه که همون موقع که قرار شد سونی اینکارو بکنه تو ذهن من نقش بست ! ولی هنوز خودمم نمی دونم چطوریه ! شاید Iso نیست

ali_ranger22
05-03-2009, 10:47
من دارم بازی می کنم..ولی بازیش یه جورائی خسته کننده ست ...حوصله ی من یکی که سر میره وقتی دارم این بازی رو بازی می کنم...اگه وقت کردم نقدشو میزارم.
نسخه ی دوم منظورمه ها

hamid_hitman47
05-03-2009, 13:15
نسخه ی دوم منظورمه ها

درسته نسخه ی دومه...چند روز پیش با Torrent دانلودش کردم...بازی بدی نیست ولی یخورده خسته کننده است..

ali_ranger22
05-03-2009, 13:54
ای بابا پس شاید بازی من خرابه !
جدیدا psp ایم قاط زده بعضی از عکس های jpg جدید که ریختم توش رو نمی شناسه !

ShayaN3K
05-03-2009, 14:07
سلام.
یک سوال برام پیش اومده.

یعنی بازی ها رو از سایت سونی با کارت های اعتباری دانلود می کنی و بعد می ریزی رو مموری بازی می کنی؟؟؟

واسه فرم ویر 4.01 کار می کنه؟؟؟

اگه اینجوری بود آدرس سایتو برام بزاری ممنون می شم

اگه اینجوری باشه psp برای من هک شده است :21:

ali_ranger22
05-03-2009, 14:16
یعنی بازی ها رو از سایت سونی با کارت های اعتباری دانلود می کنی و بعد می ریزی رو مموری بازی می کنی؟؟؟

واسه فرم ویر 4.01 کار می کنه؟؟؟

اگه اینجوری بود آدرس سایتو برام بزاری ممنون می شم

اگه اینجوری باشه psp برای من هک شده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید پول کامل بازی رو بدیا ! زیاد خوشحال نشو ! :27: :31:

شاهین ثابتی
05-03-2009, 15:54
لطفا،فرمت،ریختن فیلم در پی اس پی را برای دانلود بگذارید!