PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

Arshia001
23-06-2007, 16:37
من هی نمیخوام اینکارو بکنم حالا!باهال نه،باحال!
در مورد اون مموری باید بگم مموری 2 تو علاالدین 20 تومن بود.50 تومن بقیه سرکاریه!

mohsen.rajabi
23-06-2007, 18:16
سلام . لنز pspمن سوخته :19: ومن یه optic lenzبراش خریدم .خودم تا حدی واردم ولی اگه آموزش وراهنمایی دارید راهنماییم کنید.متشکر میشوم.:11:

J A V I D
23-06-2007, 19:14
سلام دوستان گرامی و عزيز.بعد از عمری و آمدن نتيجه امتحانات تصميم بر این شد که يه Psp استاندارد پک بگيرم و بقيه لوازم جانبيشو به تدريج بخرم. تو مشهد به من قيمت دادن 220 استاندارد ورژن 2.8 اما مغازه داره ميگه این ورژن کپی خور نميشه و نميتونه به 3.40 دانگريد کنه.ميگه بايد بازی اصل بخری.!!! ولی گفت وليو داره 3.40 قيمت 290 کپی خور هم شده. همين چيزا رو به تهران زنگ زدم بهم گفتن با 10 تومان ارزون تر.من قاطی کردم.وليو که نميخوام.استاندارد ميخوام که کپی خور هم باشه. يعنی بشه دانگريد کرد.حالا نميدونم اینا که ميگن استاندارد کپی خور نميشه چرت ميگن يا نه؟ دستم به دامنتون.من 5 تير ميام تهران حالا موندم Psp مو از تهران بخرم يا از مشهد؟؟!! تازه برای لوازم جانبيش يارو تهرانيه بهم گفت يه کيف داره که به کمر وصل ميشه توش شارژر ماشين و جا برای Umd داره ميگه 30 تومان.گرونه؟ حالا اینا مهم نيست اول Psp رو بخرم بعد لوازم جانبيش. کمکم کنيد.اگر بيام تهران کسی هست کمک کنه؟سرم کلاه نره؟ ببينم اونجا استاندارد که کپی خور هم بشه با قيمت 200 هست؟

من خودم PSP استاندارد خريدم كپي خور هر كي گفته استاندارد كپي نمي شه چرتو پرت گفته بستگي به ورژن دستگاه داره و ربطي به نوع دستگاه نداره ... قيمتم خيلي بهت بالا گفتن

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
23-06-2007, 19:36
مرسی عزيزان.پس همه نوع Psp کپی خور ميشه (3.40) .ولی هيچکی نگفت که اومدم تهران چيکار کنم.تصميم گرفتم از تهران بخرم.حالا آشنا باشه که بهتر. بايد منتظر رضا باشم؟ آخه اگه خودم برم تهران مثلا از يگانه يا پيکسل يا شادی بخرم ميترسم مظلوم گيرم بيارن يه چيزی بندازن خودم نفهمم از کجا خوردم. کمی بيشتر کمکم کنيد.بيام تهران کسی هست
برم باهاش بخرم؟

ali_gamer
23-06-2007, 20:52
اقا 3.04 دانگرید و کپی خور می شه؟

mazi_z_PSP
23-06-2007, 23:01
سلام.من کمتر از اونچه که فکر کنيد وقت دارم.گفتم که 5 ميخوام بيام تهران.پس تا اون موقع بايد با يکی قرار بزارم که ببينمش؟ نه؟

ALI_PERS!@N
24-06-2007, 00:15
سلام.من کمتر از اونچه که فکر کنيد وقت دارم.گفتم که 5 ميخوام بيام تهران.پس تا اون موقع بايد با يکی قرار بزارم که ببينمش؟ نه؟

aziz age donbale address migardi boro to in site adrese konje hast yezare geroon mide va ba guaranti va salem
va copykhor

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] begardi to site address hast

gheymate psp ham safeye avalesh hast:10:

mazi_z_PSP
24-06-2007, 09:23
aziz age donbale address migardi boro to in site adrese konje hast yezare geroon mide va ba guaranti va salem
va copykhor

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] begardi to site address hast

gheymate psp ham safeye avalesh hast:10:
دستت ندرده عزيز.اما همه آدرس ها رو از تو بازی رايانه در آوردم مشکلی نيست.

ALI_PERS!@N
24-06-2007, 10:56
دستت ندرده عزيز.اما همه آدرس ها رو از تو بازی رايانه در آوردم مشکلی نيست.

khahesh age komaki khasti bego man didam behet javab midam

boro hal kon ba psp ke donya dige meslesh hala hala ha nadare

donya dige mesle to nadare:10: :19: :8:

masoudjnt2000
24-06-2007, 14:38
با سلام
من یک psp دارم که ورژن ان 1.5 می باشد
بعد از ریختن برنامه هک برای دانلود بازها دستگاه دیگر کار نمی کند و یکسره ریست می شود من احساس می کنم که باید فلش شود و برای همین من ان را به یک فروشگاه psp بردم و ان شخص هم حرف منو تایید کرد به از دو روز به من گفت این دستگاه درست نمی شود میخواستم بدانم که راه حلی وجود دارد یا نه
قبلا از شما کمال تشکر را دارم

vizzzzzzzzzzzzzzzz
24-06-2007, 21:57
نمیدونم. بازی 1 گیگ بیشتر که توش میریزم دیگه نمیشه جیزی توش ریخت هنگ میکنه یعنی هیچ فایلی رو دیگه نمی خونه Mp3 Jpeg

ali_gamer
25-06-2007, 10:59
سلام به همه من دیروز بازی Burnout : Dominator رو از اینترنت گرفتم و نصب کردم و تو بازی بدون هیچ مشکلی رفتم اما وقتی از بازی اومدم بیرون بالای صفحه نمایش یه خط مشکی اومده که نمیره دستگاه خاموش روشن کردم یا از تو منو ها برگردوندم به حالت اول ولی درست نشد چیکار کنم؟

Danial_Music
25-06-2007, 11:34
با اینفرارد psp شبکه تلوزیون رو عوض کنید ووو...
اسم برنامهUniversal Remote Control
اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینک برنامهpspirda که با استفاده از اون میتونید بین موبایل و psp تبادل اطلاعات کنید
اینم لینکش
اینم لینک برنامهpspirda که با استفاده از اون میتونید بین موبایل و psp تبادل اطلاعات کنید

J A V I D
25-06-2007, 15:21
با سلام
بعد از ریختن برنامه هک برای دانلود بازها دستگاه دیگر کار نمی کند و یکسره ریست می شود من احساس می کنم که باید فلش شود و برای همین من ان را به یک فروشگاه psp بردم و ان شخص هم حرف منو تایید کرد به از دو روز به من گفت این دستگاه درست نمی شود میخواستم بدانم که راه حلی وجود دارد یا نه

خوب دستگاه بد تبديل شده مي شه بورد دستگاه رو عوض كرد كه به صرفه نيست ! البته من تو اين ضمينه ها زياد تخصص ندارم !

نمیدونم. بازی 1 گیگ بیشتر که توش میریزم دیگه نمیشه جیزی توش ریخت هنگ میکنه یعنی هیچ فایلی رو دیگه نمی خونه Mp3 Jpeg

احتمالا 95 درصد شما داري از مموري تقلبي استفاده مي كني مشكلات اينچنين معمولا مربوط به مموري هاي تقلبيه

سلام به همه من دیروز بازی Burnout : Dominator رو از اینترنت گرفتم و نصب کردم و تو بازی بدون هیچ مشکلی رفتم اما وقتی از بازی اومدم بیرون بالای صفحه نمایش یه خط مشکی اومده که نمیره دستگاه خاموش روشن کردم یا از تو منو ها برگردوندم به حالت اول ولی درست نشد چیکار کنم؟

الان تو خود بازي هم اون خط مشكي هست ؟!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

vizzzzzzzzzzzzzzzz
25-06-2007, 17:52
مموری اصل رو از کجا بگیرم جیگر؟

mohsen.rajabi
25-06-2007, 19:01
من وقتی یه umdبازی داخل دستگاه میزارم صفحه سیاه میشه و بعد از روشن کردن بعدیه دستگاه باز هم umdرو نمیخونه اشکال از چیه؟؟؟
تعمیرکار گفت که اشکال از لنز psp........ اگه اینطوره چرا صفحه سیاه میشه????

Arshia001
25-06-2007, 20:01
هه!چه Psp ها همه دارن خلاص میشن!مال من هم دکمه ی پایینش خفن شده،تا جفت پا روش نپرم کار نمیکنه!

Arshia001
25-06-2007, 20:04
با سلام

به احتمالی دستگاه بریک شده.از یارو بپرس منظورش همین بوده یا نه؟اگه همین طور باشه واقعا متاسفم!:41:

Greatone
25-06-2007, 20:06
سلام به دوستان براي من يه پي اس پي از دبي اوردن كپي خور نيست بردم پشت شهرداري يارو ميگه اين ورژنش
جديده و حك نشوده و بايد صبر كنيد...............ايا راست ميشه؟
ورژنش هم 3.6 است

Arshia001
25-06-2007, 20:11

من توصیه میکنم بری پاساژ حافظ(تقاطع حافظ و جمهوری یه نم به شمال سمت غرب خیابون)،یه مغازه هست تو اعماقش که من PS3 از همون جا گرفتم،راضی هم بودم.همه ی رنگاشم داشت.(هنوز نرفتی که؟)اسمشو راستش یادم نیست.:5:

Arshia001
25-06-2007, 20:13
3.6؟؟؟در اومد؟ای ول!ولی راست گفته،باید یه مدت صبر کنی.

vizzzzzzzzzzzzzzzz
25-06-2007, 20:22
من Registerie این برنامه که یه Video Convertore PSP هستش رو می خوام هر کی میتونه بده
Vasa Video Converter Version 4.00

ali_gamer
25-06-2007, 20:43
الان تو خود بازي هم اون خط مشكي هست ؟!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

اره همه جا هست تو ریکاوری هم هست

sorenaex314
25-06-2007, 21:04
من Registerie این برنامه که یه Video Convertore PSP هستش رو می خوام هر کی میتونه بده
Vasa Video Converter Version 4.00
برو تو سایت serials.ws سرچ کن حتما پیدا میکنی

bakhishman
26-06-2007, 02:50
سلام من 4 روزه psp خریدم هیچی ام ازش حالیم نمیشه با یه بدبختی دانگریدش کردم و بعد firmware 3.4 oe-a رو روش نصب کردم خوشبختانه الان کپی خور شده ولی من میخوام اگه میشه روش تم بریزم یه شبیه ساز ویندوز گرفتم ولی فایلش اجرا نشد مینویسه carputed file .چیکار کنم حالا

bakhishman
26-06-2007, 02:52
و اگر میشه یه نفر قابلیتهای دیگه و برنامه هایی رو که میشه روی این کنسول نصب کرد وبرام بنویسه ممنون میشم. مرسی

J A V I D
26-06-2007, 07:57
اره همه جا هست تو ریکاوری هم هست

اكه همه جا سياهه احتمالا پيكس هاي سوختس دستگاه احتمالا نيافتاده زمين يا با جاي برخورد نكرده ؟ تنها راهش عوض كردن ال سي ديه كه بين 40 تا 60 تومن قيمتشه ! البته شايدم كمتر باشه الان قيمت دقيق ندارم ...

سلام به دوستان براي من يه پي اس پي از دبي اوردن كپي خور نيست بردم پشت شهرداري يارو ميگه اين ورژنش
جديده و حك نشوده و بايد صبر كنيد...............ايا راست ميشه؟
ورژنش هم 3.6 است

3.6 كه هنوز نيومده تو نت يا من نديدم به هر حال در حال حاضر 3.50 هم نمي شه كرد ! دارك الكسم ظاهرا بي خيال هك اين فريم ور ها شده ... سوني سيستم امنيتيشو عوض كرده اينم توش مونده ! و ممكنه اصلا نتونه 3.50 رو هك كنه ! البته بعضيا مي گن امتحان داشته وقت نكرده ! بعضيا مي گن هك كرده ولي بتا فقط دوستاش دارن هر كي يه چيز مي گه خودشم كه تو سايتش هيچي نمي گه !

سلام من 4 روزه psp خریدم هیچی ام ازش حالیم نمیشه با یه بدبختی دانگریدش کردم و بعد firmware 3.4 oe-a رو روش نصب کردم خوشبختانه الان کپی خور شده ولی من میخوام اگه میشه روش تم بریزم یه شبیه ساز ویندوز گرفتم ولی فایلش اجرا نشد مینویسه carputed file .چیکار کنم حالا

مبارك باشه به نظر من هيچ تمي به اندازه تم خودش قشنگ نيست آموزش ريختن تم چند صفحه قبل هست ولي ريسك داره و ممكنه به دستگاه شما آسيب برسونه . در مورد برنامه هم دستگاه برنامه هاي زيادي براش اومده من بيشتر رو تبديل كننده هاش كار كردم مي تونه همه بازي هاي آتاري ، ميكرو ، سگا ، گسم بوي ، گيم بوي كالر ، گيم بوي ادونس ، بعضي از بازي هاي نينتندو 64 ، كليه بازي هاي پلي استيشن يك رو اجرا كنه برنامه هاي زيادي هم داره مثل پينت و PDF Reader و ....

اون ويندوزه هم كه مي نويسه كارپيت احتمالا جاي اشتباه مي ريزيش كجا فايل هاشو كپي مي كني ؟! البته ويندوزه چيز بدرد بخوري نيست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Greatone
26-06-2007, 11:46
حالا عزيزان اين ورژن هاشون چه فرقي دارن با هم؟

Safajou
26-06-2007, 12:21
چه کنسل باحالی. من زیاد نمی شناسمش.عکس هم می گیره؟

J A V I D
26-06-2007, 13:16
حالا عزيزان اين ورژن هاشون چه فرقي دارن با هم؟

ورژن هاي oe بازي هاي كپي رو اجرا مي كنه خوراك ايراني ها ! ولي ورژن هاي اصلي بازي هاي كپي رو اجرا نمي كنه !

چه کنسل باحالی. من زیاد نمی شناسمش.عکس هم می گیره؟

دوربين داره كه جدا بهش وصل شه ولي قيمت دوربينش يكم بالاست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Safajou
26-06-2007, 15:01
ورژن هاي oe بازي هاي كپي رو اجرا مي كنه خوراك ايراني ها ! ولي ورژن هاي اصلي بازي هاي كپي رو اجرا نمي كنه !

دوربين داره كه جدا بهش وصل شه ولي قيمت دوربينش يكم بالاست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
قیمت دوربینش به تومان چنده؟

mohsen.rajabi
26-06-2007, 19:20
کسی جواب سوال های من رو بلد نیست یا نمیخاین جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:21:

mohsen.rajabi
26-06-2007, 19:26
کسی یه لینک win95 برای psp داره بده؟؟؟؟؟؟

Reza Shekarchi
27-06-2007, 12:48
80

قیمت دوربینش به تومان چنده؟

سؤالت چيه ؟
windows 95 نيست

کسی جواب سوال های من رو بلد نیست یا نمیخاین جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:21:

Danial_Music
27-06-2007, 16:03
سلام به همه ی شما
اگه زحمتی نیست برنامه کنترل لوازم خانگی واسه PSP و فرستادن فایل به موبایل می خواستم تورو به خدا با این سایت آپلود نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از هاست دیگه ای استفاده کنید ممنون
منتظر شما هستم چاکرتون دانیال کوچیک شما

Danial_Music
27-06-2007, 16:08
راستی ورژن دستگام OE 3.10 است
اگه زحمتی نیست برنامه کنترل لوازم خانگی واسه PSP و فرستادن فایل به موبایل می خواستم تورو به خدا با این سایت آپلود نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از هاست دیگه ای استفاده کنید ممنون
منتظر شما هستم چاکرتون دانیال کوچیک شما

vizzzzzzzzzzzzzzzz
27-06-2007, 16:55
این مموری استیک های آبی Sony 2 GIG هاشون همه اصلن؟

Arshia001
27-06-2007, 19:48
دانیال جان dl.qj.net سایت آپلود نیست،خود ادمین سایت آپ میکنن توش.
یکی بود میگفت ویندوز داره،خوب آپ کن برادر من!تو 4shared آپ کن هلو!

iranspg
27-06-2007, 20:36
اساتید محترم لطفا جواب بدید:

به غیر از این دو نرم افزار :
1-pspe09b
potemkin_source-2
نرم افزار شبیه ساز دیگه ای برای کامپیوتر نیست؟؟؟

قربان همگی مصطفی

Reza Shekarchi
28-06-2007, 00:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Downgrade 3.50 with Lumines I
Help the NoobZ Team
DOWNLOAD

Reza Shekarchi
28-06-2007, 00:19
نظرتون در رابطه با اين چيه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
28-06-2007, 12:24
سلام
اقا این برنامه PspIrDA رو کجا باید بریزم هرجایی که تا حالا ریختمش psp نمیشناستش این برنامه شامل یک پوشه اصلی12932_PspIrDA_0.0.2 ودوپوشه زیر مجموعه PspIrda 0.0.2 و PspIrda 0.0.2 debug میباشد (خود این پوشه ها نیز شامل چندین پوشه هستند) اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه ممنون .

Arshia001
28-06-2007, 14:41
وااااااااااااایییییییی!
God of war برای PSP!!!!
وووووویییی!
آخ جووووووون!!!!

ali_gamer
28-06-2007, 15:27
کمک
پی اس پیم 3.04 Oe-a هست می خوام دانگریدش کنم به 1.5 ولی هیچ راهنمایی نیست

تو این سایتم دیدم برای 3.3 بود

تو Dl.qj.net هم برای همه ی ورژن ها بود به جز 3.4

یعنی 3.04 دانگرید نمی شه؟

sorenaex314
28-06-2007, 16:34
اگه از oe استفاده میکنی که نحوه ی دانگرید همشون یکسانه : یه فایل به اسم recovery pack هست (فکر کنم تو dl.qj.net بتونی پیداش کنی ) تو psp/game کپی میکنی بعد از تو ریکاوری اجرا میکنی run program at psp/game . به همین راحتی!!

Sam Fisher 11
28-06-2007, 16:43
سلام بر دوستان Psp باز...

این Psp ما بازی درآورده !
از دیروز هر بازی که میریزم روش اجرا نمیشه. وقتی می خوام اجراش کنم بعد از لوگوی Psp ارور 80020148 میده و میگه نمیتونه بازی رو اجرا کنه. به نظرتون مشکلش چیه ؟

ali_gamer
28-06-2007, 21:51
اگه از oe استفاده میکنی که نحوه ی دانگرید همشون یکسانه : یه فایل به اسم recovery pack هست (فکر کنم تو dl.qj.net بتونی پیداش کنی ) تو psp/game کپی میکنی بعد از تو ریکاوری اجرا میکنی run program at psp/game . به همین راحتی!!

داداش می شه یزره بیشتر توضیح بدی من این فایلو از اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EBOOT for all OE types

گرفتم باید تو گیم150 کپی کنم یا تو گیم

من تو گیم150 کپی کردم بعد اجراش کردم ریکاوری رو نشون داد بعدم اینو زدم run program at psp/game
صفحه سیاه شد تا چند ثانیه دوباره روشن کردم روشن شد ولی صفحه سیاه موند دفعه ی بعد R رو نگه داشتم رفتم تو ریکاوری EXIT رو زدم رفت اما تو سیستم اینفرمیشن بازم 3.04OE-A نشون داد :41: چیکار کنم؟:41:

sorenaex314
28-06-2007, 22:08
بیا این فایلو dl کن :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید تو psp/game کپی کنی نه game150

Danial_Music
29-06-2007, 06:40
سلام یکی برنامه برای pspirda بزاره که بین پی اس پی و موبایل اطلاعات رد و بدل میکنن
لینک تورخدا سالم باشه ممنون تا حالا یکی به سوالم توجه نکرده ورژن دستگامم 3.10 oe-a است

shakerifar
29-06-2007, 08:21
من psp رو تازه خریدم یعنی حدود دو هفته می شه ولی هر چی فایل های ویدئویی میریزم توش
اجرا نمی کنه یعنی اصلا نمی خونه

vizzzzzzzzzzzzzzzz
29-06-2007, 12:14
سلام بر دوستان Psp باز...

این Psp ما بازی درآورده !
از دیروز هر بازی که میریزم روش اجرا نمیشه. وقتی می خوام اجراش کنم بعد از لوگوی Psp ارور 80020148 میده و میگه نمیتونه بازی رو اجرا کنه. به نظرتون مشکلش چیه ؟
یه UMD بازی بزار توش بعد بازی ای که رو رم ریختی رو اجرا کن درست میشه

vizzzzzzzzzzzzzzzz
29-06-2007, 12:26
یعنی Umd God Of War اومده؟ راستی من Recovery دستگاهم خوبه ولی دوستام واسشون کار نمی کنه یعنی R رو که نگه می دارن Recovery بالا نمیاد واسه 2 تاشون اینجوریه مشکل کجاست؟

sorenaex314
29-06-2007, 12:36
من psp رو تازه خریدم یعنی حدود دو هفته می شه ولی هر چی فایل های ویدئویی میریزم توش
اجرا نمی کنه یعنی اصلا نمی خونه
پسر خوب psp که هر فایل تصویری رو نمیخونه باید حتما mpeg4 باشه تازه اونم mpeg4 مخصصوص psp

سلام یکی برنامه برای pspirda بزاره که بین پی اس پی و موبایل اطلاعات رد و بدل میکنن
لینک تورخدا سالم باشه ممنون تا حالا یکی به سوالم توجه نکرده ورژن دستگامم 3.10 oe-a است

اینم Irda :

Reza Shekarchi
29-06-2007, 12:57
سلام ...
بعضی از دوستان ميخواستن کيفيت عکسبرداری و فیلم برداری دوربين psp را ببينند ...

اين کيفيت عکسبرداری:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و کيفيت فيلمبرداری که عکسو با برنامه PowerDVD از فيلم گرفتم :

لازم به ذکر است که کيفيت فيلمبرداری همانطور که از گوشه و کنار به گوش ميرسيد واقعا عالی هست و اگر فيلم ها را بر روی خود دستگاه تماشا کنيد کیفیت به دست امده را تحسین خواهید کرد. در هر حال دوربين psp اگر به عنوان فيلمبرداری و عکسبرداری برای استفاده و تماشا در خود دستگاه استفاده شود بسيار مناسب و با ارزش است.

shakerifar
29-06-2007, 13:50
پسر خوب psp که هر فایل تصویری رو نمیخونه باید حتما mpeg4 باشه تازه اونم mpeg4 مخصصوص psp

نه خیر مثل اینکه منظور من رو متوجه نشدی می گم برنامه ای وجود نداره که فرمت فایل های ویدئویی رو عوض کنه

Sam Fisher 11
29-06-2007, 14:10
یه UMD بازی بزار توش بعد بازی ای که رو رم ریختی رو اجرا کن درست میشه

UMD تو دستگاه هست و این ارور میده ....

rassool
29-06-2007, 14:20
سلام
کسی به سوال ما جواب نداد
اقا این برنامه PspIrDA رو کجا باید بریزم هرجایی که تا حالا ریختمش psp نمیشناستش این برنامه شامل یک پوشه اصلی12932_PspIrDA_0.0.2 ودوپوشه زیر مجموعه PspIrda 0.0.2 و PspIrda 0.0.2 debug میباشد (خود این پوشه ها نیز شامل چندین پوشه هستند) اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه ممنون .

mehdi_bjt
29-06-2007, 18:41
در مورد شبیه سازی بازیهای سگا و سوپرنینتندو بر روی Psp در صورت امکان کمی توضیح
دهید . اگر عکسی هم دارین لطفا بذارین.:46:

sakura
29-06-2007, 18:51
اینم لینکش

آقا این لینکی که بروبچز قبلا دادن خراب بود چون خودم این برنامه رو دوست دارم به بدبختی تونستم گیرش بیارم:31:

و یا:

:10: :5:

Danial_Music
30-06-2007, 11:01
ممنون عزیز خیلی چاکرتم

Danial_Music
30-06-2007, 12:17
سلام یه برنامه می خواستم که بتونم روی psp پسورد بگذارم اگه بدید ممنون
ممنون میشم لینکش ماله سایت psp----- باشه ورژن دستگاه من 3.10 oe-a
ممنون دوستان

mohsen.rajabi
30-06-2007, 18:06
:18: 3.50کرک شد............

mohsen.rajabi
30-06-2007, 18:13
:18: 3.50کرک شد....................................من تو ی توپ خونه یه مغازه دار رو دیدم که ادعا میکرد fw3.50رو کرک کرده:2: وبرای نصب آن 50 هزارتومان میگرفت.

mazi_z_PSP
30-06-2007, 22:16
سلام.من تازه PSP خريدم.همه 1 ساعت اینترنت مهمونه من.!! حالا ميخوام شو نگاه کنم و آهنگ گوش بدم.آهنگ ها رو داخل پوشه مخصوصش ريختم و بدون مشکل دارم اجرام ميکنم.فيلم ها رو هم با برنامه Total Video Converter به فرمت PSP Mpeg4 تبديل کردم که حاصلش دوتا فايله.اما موقعی که این فايل هارو داخل مموری در پوشه ويدئو ميريزم از تو پی اس پی نميتونم اجرا کنم.مينويسه This Video cannot be played .تورو خدا کمکم کنيد.چيکار کنم.من خيلی احتياج دارم.البته مموريم هم های سپيد نيست ها.256 هست.ولی دوباره به فرمت Mpeg4 تبديل کردم که خوشبختانه اجرا کرد رو پی اس پی.اما باز هم بعضی از فيلم هارو اجرا نکرد!!در حالی که همشون رو به يک فرمت تبديل کرده بودم.حالا چيکار کنم؟ ---- ميشه اسم نرم افزار برای انتقال فايل بين پی اس پی و مبايل معرفی کنيد؟----- موقعی که ميخوام يه فايل فلش با پسوند swf اجرا کنم بايد اول فلش مديا پلير رو فعال کنم.اما ميگه که بايد به اینترنت رفت برای این کار.چيکار کنم؟----رم ريدر و کابل يو اس بی مخصوص پی اس پی چنده؟-----ميشه همراه با آهنگ گوش دادن بازی هم کرد؟ چجوری؟ مثل مبايل های سری واکمن سونی اريکسون.-----بازی های پلی استيشن 1 رو سی دی های قديميشو من دارم.برای اینکه بخوام با پی اس پی اجرا کنم با چه نرم افزاره بايد این کار رو بکنم؟(تبديل کنم)؟------پوشه های Game150 و Game340 به چه دردی ميخورند؟-----از نظر قيمت مموری 2 گيگ های سپيد با معمولی چه فرقی ميکنه؟از نظر ظاهری استندبای با خاموش کردن کامل چه فرقی ميکنه؟

mazi_z_PSP
30-06-2007, 22:20
بچه ها من این ويدئو ها رو لازم دارم خيلی تورو خدا کمک کنيد

mazi_z_PSP
30-06-2007, 22:25
آقا این لینکی که بروبچز قبلا دادن خراب بود چون خودم این برنامه رو دوست دارم به بدبختی تونستم گیرش بیارم:31:

و یا:

:10: :5:
.

این برنامه هايی رو که گزاشتين چه پوشه هايشو تو چه پوشه هايی بايد ريخت؟.

مخصوصا این برنامه انتقال بين پی اس پی و مبايل

J A V I D
30-06-2007, 23:54
سلام.من تازه PSP خريدم.همه 1 ساعت اینترنت مهمونه من.!! حالا ميخوام شو نگاه کنم و آهنگ گوش بدم.آهنگ ها رو داخل پوشه مخصوصش ريختم و بدون مشکل دارم اجرام ميکنم.فيلم ها رو هم با برنامه Total Video Converter به فرمت PSP Mpeg4 تبديل کردم که حاصلش دوتا فايله.اما موقعی که این فايل هارو داخل مموری در پوشه ويدئو ميريزم از تو پی اس پی نميتونم اجرا کنم.مينويسه This Video cannot be played .تورو خدا کمکم کنيد.چيکار کنم.من خيلی احتياج دارم.البته مموريم هم های سپيد نيست ها.256 هست.ولی دوباره به فرمت Mpeg4 تبديل کردم که خوشبختانه اجرا کرد رو پی اس پی.اما باز هم بعضی از فيلم هارو اجرا نکرد!!در حالی که همشون رو به يک فرمت تبديل کرده بودم.حالا چيکار کنم؟ ---- ميشه اسم نرم افزار برای انتقال فايل بين پی اس پی و مبايل معرفی کنيد؟----- موقعی که ميخوام يه فايل فلش با پسوند swf اجرا کنم بايد اول فلش مديا پلير رو فعال کنم.اما ميگه که بايد به اینترنت رفت برای این کار.چيکار کنم؟----رم ريدر و کابل يو اس بی مخصوص پی اس پی چنده؟-----ميشه همراه با آهنگ گوش دادن بازی هم کرد؟ چجوری؟ مثل مبايل های سری واکمن سونی اريکسون.-----بازی های پلی استيشن 1 رو سی دی های قديميشو من دارم.برای اینکه بخوام با پی اس پی اجرا کنم با چه نرم افزاره بايد این کار رو بکنم؟(تبديل کنم)؟------پوشه های Game150 و Game340 به چه دردی ميخورند؟-----از نظر قيمت مموری 2 گيگ های سپيد با معمولی چه فرقی ميکنه؟از نظر ظاهری استندبای با خاموش کردن کامل چه فرقی ميکنه؟

مبارك باشه !
پيشنهاد مي كنم براي تبديل از برنامه PSP Movie Creator استفاده كني بهتر از اونيه كه داري استفاده مي كني ...
براي فعال كردن فلش پلير وقتي دستگاه كاملا خاموشه بايد دكمه R رو نگه داري دستگاه رو روشن كني بعد وارد منو ريكاوري مي شي يه جاش هست فلش و wma رو بايد فعال كنيد دقيقا الان نم يدونم كجاش تو همين تاپيك بگردي گفتم قبلا !

رم ريدر 4 يا 5 تومنه كابل هم هر چقدر بخوان بهت مي دن از 3 تومن بگير تا ده تومن ! تا حالا تست نكردم ببينم مي شه موقه بازي آهنگم گوش داد يا نه فكر نكنم بشه مخصوصا با مموري معمولي ! برنامه زياده وقت كردم بعدا برات يكيشو آپلود مي كنم !

از نظر قيمت مموري هشت تومن فرق قيمته مموري دو گيگ معمولي با هاي اسپيده !

وقتي پاور رو نگه داري دستگاه خاموش مي شه و وقتي دوباره روشنش مي كني اول آرم سوني مي آد بعد وارد منو ها مي شي ولي وقتي يه بار دكمه پاور رو بزني مي ري استند باي و وقتي دوباره بزني در مي آي تو حالت استند باي دستگاه خاموش نمي شه و باطري مصرف مي كنه ! وسط بازي هم مي توني استند باي كني !

با اون برنامه كه واسه انتقال فايل بين موبايل و PSP من زياد كار نكردم كه بخوام راهنمايي كنم به دردم نمي خوره !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

J A V I D
30-06-2007, 23:57
:18: 3.50کرک شد....................................من تو ی توپ خونه یه مغازه دار رو دیدم که ادعا میکرد fw3.50رو کرک کرده:2: وبرای نصب آن 50 هزارتومان میگرفت.

كرك نشده هو براش رو فعال كردن ! كه براي استفاده از اين بايد به ورژن اصلي تبديل كنيد بعدش يه يو ام دي اصل بازي ليمونز يك رو داشته باشيد فايلشو مي ريزي از برنامه ها و بازي هاي هوم برا استفاده مي كني به اون مغازه داره هم بگو تو غلط كردي !!!!

اينم فايل لازم كه قبلا رضا جان گذاشته بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Danial_Music
01-07-2007, 07:05
ممنون دوستان

Danial_Music
01-07-2007, 07:18
.

این برنامه هايی رو که گزاشتين چه پوشه هايشو تو چه پوشه هايی بايد ريخت؟.

مخصوصا این برنامه انتقال بين پی اس پی و مبايل

عزیز اون فایل دومیه رو دانلود کن یعنی psp----- بعد از دانلود از حالات زیپ خارج کن بعد بازش کن 2 تا پوشه به نام remotes و psp شما psp رو به Usb وصل کن بعد پوشه ی remotes رو داخل Root دخیره کن root یعنی این
M:\ حالا ماله شما یه اسمه دیگه است
خوب حالا بریم سر پوشه psp شما وارد پوشه بشید بعد برید تو games بعد تو پوشه میبینید اون دو تا پوشه (اگه ورژن شما oe -a باشه باید تو games150 کپی کنید اگه Fw باشه تو Games حالا ماله من Oe ) رو تو Games 150 کپی کن و برو حالشو ببر دیگه کاری نداره
بعد از ورود به برنامه دکمه ی مربع برای انتخاب مارک ارست و مربع برای خاموش کرن روشنک کردن صدا کم زیباد و غیره است
خوش باشید
با تشکر از من (دانیال)

rassool
01-07-2007, 12:13
عزیز اون فایل دومیه رو دانلود کن یعنی psp----- بعد از دانلود از حالات زیپ خارج کن بعد بازش کن 2 تا پوشه به نام remotes و psp شما psp رو به Usb وصل کن بعد پوشه ی remotes رو داخل Root دخیره کن root یعنی این
خوب حالا بریم سر پوشه psp شما وارد پوشه بشید بعد برید تو games بعد تو پوشه میبینید اون دو تا پوشه (اگه ورژن شما oe -a باشه باید تو games150 کپی کنید اگه Fw باشه تو Games حالا ماله من Oe ) رو تو Games 150 کپی کن و برو حالشو ببر دیگه کاری نداره
بعد از ورود به برنامه دکمه ی مربع برای انتخاب مارک ارست و مربع برای خاموش کرن روشنک کردن صدا کم زیباد و غیره است
خوش باشید
با تشکر از من (دانیال)

آقایون این برنامه اصلا با موبایل ارتباطی نداره (یا حداقل من نتونستم ارتباطی بدم) فقط میتونه تلوزیونو کنترل کنه .اگه میشه یه برنامه خوب برای ارتباط با موبایل (فرستادن فایل از موبایل به psp وبرعکس)معرفی کنید وبگید که فایل های اونو باید درچه پوشه ای از psp بریزم .( یا حداقل بگید برنامه PspIrDAروکجای مموری بریزم )

mazi_z_PSP
02-07-2007, 00:09
مبارك باشه !
پيشنهاد مي كنم براي تبديل از برنامه PSP Movie Creator استفاده كني بهتر از اونيه كه داري استفاده مي كني ...
براي فعال كردن فلش پلير وقتي دستگاه كاملا خاموشه بايد دكمه R رو نگه داري دستگاه رو روشن كني بعد وارد منو ريكاوري مي شي يه جاش هست فلش و wma رو بايد فعال كنيد دقيقا الان نم يدونم كجاش تو همين تاپيك بگردي گفتم قبلا !

رم ريدر 4 يا 5 تومنه كابل هم هر چقدر بخوان بهت مي دن از 3 تومن بگير تا ده تومن ! تا حالا تست نكردم ببينم مي شه موقه بازي آهنگم گوش داد يا نه فكر نكنم بشه مخصوصا با مموري معمولي ! برنامه زياده وقت كردم بعدا برات يكيشو آپلود مي كنم !

از نظر قيمت مموري هشت تومن فرق قيمته مموري دو گيگ معمولي با هاي اسپيده !

وقتي پاور رو نگه داري دستگاه خاموش مي شه و وقتي دوباره روشنش مي كني اول آرم سوني مي آد بعد وارد منو ها مي شي ولي وقتي يه بار دكمه پاور رو بزني مي ري استند باي و وقتي دوباره بزني در مي آي تو حالت استند باي دستگاه خاموش نمي شه و باطري مصرف مي كنه ! وسط بازي هم مي توني استند باي كني !

با اون برنامه كه واسه انتقال فايل بين موبايل و PSP من زياد كار نكردم كه بخوام راهنمايي كنم به دردم نمي خوره !

موفق و پيروز باشيد

جاويد.
جاويد؟؟؟نميدونستی؟!!!!! بعيد ميدونم.خوب.حالا اون برنامه رو ازکجا پيدا کنم منه بدبخت؟يه مشکل ديگه درباره خاموش کردنه من اینه که وقتی دکمه پاور رو نگاه ميدارم تا کامل خاموش بشه و بعد روشنش ميکنم آرم سونی رو نشون نميده و يه راست بعد از يه صفحه سياه ميره تو منو.وقتی هم که دکمه رو يه بار ميزنم ميره تو استند بای که موقعی که دوباره ميزنم بازم آرم نشون نميده و يه راست ميره تو منو.برای همين شک کردم.حالا چيکار کنمّمّمّمّم؟؟ سريع لطفا.----برای برنامه تبديل پلی استيشن 1 نگفتی چيزی؟!!----درباره تبديل فايل ها هم نگفتی که چرا بعضی هارو اجرا ميکنه اما بعضی هارو نه؟در حالی که همشون به يک فرمت و با يک برنامه تبديل شدن؟----و اگه برنامه خواستين آپلود کنين اون برنامه بين مبايل و پی اس پی رو بزارين که خيلی لازم دارم.----نقش پوشه هايی هم که نام بردم رو نگفتين.---بقيه دوستان هم کمک کنن.

J A V I D
02-07-2007, 08:37
جاويد؟؟؟نميدونستی؟!!!!! بعيد ميدونم.خوب.حالا اون برنامه رو ازکجا پيدا کنم منه بدبخت؟يه مشکل ديگه درباره خاموش کردنه من اینه که وقتی دکمه پاور رو نگاه ميدارم تا کامل خاموش بشه و بعد روشنش ميکنم آرم سونی رو نشون نميده و يه راست بعد از يه صفحه سياه ميره تو منو.وقتی هم که دکمه رو يه بار ميزنم ميره تو استند بای که موقعی که دوباره ميزنم بازم آرم نشون نميده و يه راست ميره تو منو.برای همين شک کردم.حالا چيکار کنمّمّمّمّم؟؟ سريع لطفا.----برای برنامه تبديل پلی استيشن 1 نگفتی چيزی؟!!----درباره تبديل فايل ها هم نگفتی که چرا بعضی هارو اجرا ميکنه اما بعضی هارو نه؟در حالی که همشون به يک فرمت و با يک برنامه تبديل شدن؟----و اگه برنامه خواستين آپلود کنين اون برنامه بين مبايل و پی اس پی رو بزارين که خيلی لازم دارم.----نقش پوشه هايی هم که نام بردم رو نگفتين.---بقيه دوستان هم کمک کنن.

آرم سوني من منظورم همون صفحه سياهس كه توش نوشته سوني كامپيوتر اينترامنت ! اونقدر فشرده سوال ها تو مي نويسي آدم قاطي مي كنه هر سوال رو تو يه خط بنويسي بهتره .
در مورد تبديل فايل ها هم ممكنه فايل تصويريت مشكل داشته باشه و برنامه درست نم يتونه تبديل كنه برا منم پيشاومده در ضمن برنامه توتال ويدئو كنورتور مزخرف ترين تبديل كننده ايه كه مي تونستي انتخاب كني !!!! از نظر من .
برنامه تبديل پلي استيشن يكم گفتم كه وقت كنم برات آپ مي كنم !

پوشه گيم 1.5 براي برنامه هاست برنامه ها رو مي ريزي اون تو بازي هاي پلي استيشن يك كه تبديل شده رو مي ريزي تو گيم ! اون گيم 3.40 هم فعلا كارايي براش نديدم !

vizzzzzzzzzzzzzzzz
02-07-2007, 09:45
جاوید Recoverye پی اس پیه بعضی از دوستام بالا نمیاد. نمیدونی چرا؟

vizzzzzzzzzzzzzzzz
02-07-2007, 10:09
[quote=Danial_Music;1257165]عزیز اون فایل دومیه رو دانلود کن یعنی psp----- بعد از دانلود از حالات زیپ خارج کن بعد بازش کن 2 تا پوشه به نام remotes و psp شما psp رو به Usb وصل کن بعد پوشه ی remotes رو داخل Root دخیره کن root یعنی این
خوش باشید
با تشکر از من (دانیال)[/quot
این برنامه رو که ریختم PSP دیگه روشن نشود با هزار زحمت دوباره درستش کردم

Arshia001
02-07-2007, 10:57

عرض میکنم خدمتتون.
فیلمو من نمیدونم چون خودمم نتونستم راش بندازم.
برای فعال کردن فلش باید فیرمویر OE داشته باشی.میری توی Recovery ، بعد توی Registry Hacks ، بعد Enable flash player یا همچین چیزی.
آخه بیسواد،بازی جاوا رو با PSP مقایسه میکنی؟؟؟؟:18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18:
برای تبدیل سیدی PS1 من از یه برنامه ای به اسم
ZiNgA BuRgA's popstation استفاده میکنم،یه سرچ بزن پیدا میکنی.
اون فولدر ها برای اجرای homebrew هستند،یعنی بازی هایی که از اینترنت میگیری و یه فایل EBoot.pbp توشون هست.تو خود بازی ها راهنما داره.
قیمتو نمیدونم.
کانه کامپیوتر،استند بای کارایی رو که داری انجام میدی نمیپرونه.
دیگه سوالی نبود؟

J A V I D
02-07-2007, 11:35
جاوید Recoverye پی اس پیه بعضی از دوستام بالا نمیاد. نمیدونی چرا؟

ما چون تو ايران دستگاه ها رو هك مي كنيم مشكلات زيادي ممكنه براي دستگاه پيش بياد اين طبيعيه مثلا من يكي از دوستام دستگاهشو هك كرد بعد mp3 پليرش از كار افتاد !!! البته فقط ورژن هاي oe ريكاوري دارن شايد دستگاه دوستان شما Oe نيستن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
02-07-2007, 11:41
آرم سوني من منظورم همون صفحه سياهس كه توش نوشته سوني كامپيوتر اينترامنت ! اونقدر فشرده سوال ها تو مي نويسي آدم قاطي مي كنه هر سوال رو تو يه خط بنويسي بهتره .
در مورد تبديل فايل ها هم ممكنه فايل تصويريت مشكل داشته باشه و برنامه درست نم يتونه تبديل كنه برا منم پيشاومده در ضمن برنامه توتال ويدئو كنورتور مزخرف ترين تبديل كننده ايه كه مي تونستي انتخاب كني !!!! از نظر من .
برنامه تبديل پلي استيشن يكم گفتم كه وقت كنم برات آپ مي كنم !

پوشه گيم 1.5 براي برنامه هاست برنامه ها رو مي ريزي اون تو بازي هاي پلي استيشن يك كه تبديل شده رو مي ريزي تو گيم ! اون گيم 3.40 هم فعلا كارايي براش نديدم !.
خوب من هم همون صفحه رو گفتم اما به جای اینکه نوشته ای بنويسه هيچی نمينويسه.متوجهی؟ من با این خيلی مشکل دارم. به نظرم ديشب که دکمشو کامل نگاه داشتم خاموش شد شارژش 83 % بود اما صبح 81%!!! چيکار کنم؟

mazi_z_PSP
02-07-2007, 11:43
راستی از اون سايت پی اس پی هک که دانلود کردم فقط يه فايل به حجم 2 مگابايت بود که هيچ جوری نميشد بازش کرد.چيکار کنم؟ راستی برنامه انتغال بين مبايل و پی اس پی هم بزاريد.

J A V I D
02-07-2007, 11:55
خوب من هم همون صفحه رو گفتم اما به جای اینکه نوشته ای بنويسه هيچی نمينويسه.متوجهی؟ من با این خيلی مشکل دارم. به نظرم ديشب که دکمشو کامل نگاه داشتم خاموش شد شارژش 83 % بود اما صبح 81%!!! چيکار کنم؟

تو آخر منو مي كشي من خودم دو سه دفعه جلو چشم خودت دستگاهت رو روشن خاموش كردم !!!! بعدشم اون درصده باطري كه مي ده دقيق نيست اين يك دو بعدش طبيعيه باطري ازش كم بشه حتي اگه دستگاه خاموش باشه ! الان يه فيلم با موبايلم از پي اس پي خودم مي گيرم برات مي آپلودم ببيني!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
02-07-2007, 11:57
ZiNgA BuRgA's popstation استفاده میکنم،یه سرچ بزن پیدا میکنی.
اون فولدر ها برای اجرای homebrew هستند،یعنی بازی هایی که از اینترنت میگیری و یه فایل EBoot.pbp توشون هست.تو خود بازی ها راهنما داره.
قیمتو نمیدونم.
کانه کامپیوتر،استند بای کارایی رو که داری انجام میدی نمیپرونه.
دیگه سوالی نبود؟
عزيز هرچه سريع تر این برنامه رو برام آپلود کن که تو سايتش ميگه Not Found

mazi_z_PSP
02-07-2007, 12:00
تو آخر منو مي كشي من خودم دو سه دفعه جلو چشم خودت دستگاهت رو روشن خاموش كردم !!!! بعدشم اون درصده باطري كه مي ده دقيق نيست اين يك دو بعدش طبيعيه باطري ازش كم بشه حتي اگه دستگاه خاموش باشه ! الان يه فيلم با موبايلم از پي اس پي خودم مي گيرم برات مي آپلودم ببيني!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

باشه عزيز.زبونتو گاز بگير.

J A V I D
02-07-2007, 12:02
ببين من الان دستگاهم خاموشه روشنش مي كنم بعدش دستگاه رو مي برم تو استند باي بعد درش مي آرم از استند باي و كامل خاموشش مي كنم به چراغ پاور هم دقت كن ! در ضمن اون دفترچه راهنماي PSP هم يه نگاه بكني خيلي خوبه خيلي چيزا ازش دستگيرت مي شه انگليسي خفنم نمي خواد واسه خوندنش ساده نوشته !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

sorenaex314
02-07-2007, 12:42
اگه میخوای psp آرم sony رو نشون بده فقط کافیه بری تو reccovery قسمت configuration اونجا که نوشته skip sce logo رو disable کنی

mazi_z_PSP
02-07-2007, 15:39
سلام.طبق فيلمت جاويد جان من همون کارايی که تو کردی رو انجام دادم.اما مشکل اینجاست که اون آرم اول سونی رو دستگاه من به هيچ وجه نشون نميده.يه باز هم دستگاه رو رستور کردم اما باز هم درست نشد.مشکله ديگه اینه که وقتی دستگاه رو رشن ميکنم و دکمه r رو ميزنم وارد منوی ريکاوری نميشم.حتی اگر نگاهش دارم.کمک کنيد خيلی واجبه..
من برنامه تبديل پلی استيشن 1 رو به پی اس پی دانلود کردم.همونی که معرفی کرده بوديد.1-نميدونم چطور ازش استفاده کنم.يه راهنما بنوسيد.2-برنامه پی اس پی ایردا رو هم دانلود کردم اما نميدونم کجا بايد بريزم تاز ازش استفاده کنم راهنمايی کنيد ..
کامل باشه لطفا

mazi_z_PSP
02-07-2007, 15:45
ممنون دوستان
منم ميخوام ورژن دستگاه هم 3.40 OE هست

mazi_z_PSP
02-07-2007, 15:55
اگه میخوای psp آرم sony رو نشون بده فقط کافیه بری تو reccovery قسمت configuration اونجا که نوشته skip sce logo رو disable کنی
عزيز من نميتونم وارد منوی ريکاوری بشم يعنی نميتونم بشم.کمک

mazi_z_PSP
02-07-2007, 16:30
من این پسورد چنج رو تقيير دادم اما برای روشن شدن ازم پسورد نميخواد.اگر برنامه ای هست معرفی کنيد. به بقيه سوالاتم هم کمک کنيد. هرچی دکمه آر رو نگاه ميدارم ،ميزنم،هرکاری ميکنم وارد منوی ريکاوری نميشه

mazi_z_PSP
02-07-2007, 16:39
عزيز من نميتونم وارد منوی ريکاوری بشم يعنی نميتونم بشم.کمک

دوباره سلام.بعد از کلی زحمت تونستم برم تو ريکاوری.همونطور که گفته بودين ميخواستم برم تو قسمت مربوطه که موقعی که ضربدر رو ميزنم نوشته ها پاک ميشن و همون صفحه آبی کمرنگ ميمونه و کاری جز خاموش کردن برام نميزاره چيکار کنم؟

J A V I D
02-07-2007, 17:02
سلام.طبق فيلمت جاويد جان من همون کارايی که تو کردی رو انجام دادم.اما مشکل اینجاست که اون آرم اول سونی رو دستگاه من به هيچ وجه نشون نميده.يه باز هم دستگاه رو رستور کردم اما باز هم درست نشد.مشکله ديگه اینه که وقتی دستگاه رو رشن ميکنم و دکمه r رو ميزنم وارد منوی ريکاوری نميشم.حتی اگر نگاهش دارم.کمک کنيد خيلی واجبه..
من برنامه تبديل پلی استيشن 1 رو به پی اس پی دانلود کردم.همونی که معرفی کرده بوديد.1-نميدونم چطور ازش استفاده کنم.يه راهنما بنوسيد.2-برنامه پی اس پی ایردا رو هم دانلود کردم اما نميدونم کجا بايد بريزم تاز ازش استفاده کنم راهنمايی کنيد ..
کامل باشه لطفا

منظورت از ري استو كردن psp چيه ؟ اگه آرم سوني هم نمي بيني تو ريكاوري دست بردي همون كاري كه sorenaex314 گفت انجام بدي مشكل حل مي شه و گرنه مشكل ديگه اي نمي تونه باشه . بعد تو كه تو ريكاوري نمي تونستي بري الان چجوري رفتي ؟! واسه رفتن تو منو ريكاوري وقتي دستگاه خاموشه r رو نگه داري بعد دكمه پاور رو بزني يه راست مي ره اون تو . اگه هم چيزي نديدي يعني صفحه سياه بود دكمه هست كه روشنايي صفحه رو كم زياد مي كنه اونو بزني صفحه رو مي بيني !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
02-07-2007, 19:56
سلام خدمت دوستان عزیز من امروز حال و حوصله نقل قول کردن ندارم فقط همین جوری به سوالاتتون جواب میدم
1.فایلهای mp3 ویا تصویریی که میگید دستگاه نمیخونه من امتحان کردم این مشکل بیشتر درمواقعی رخمیدهد که مموری شما تقلبی باشد(من این کاررا روی چندین مموری غیر اصل ومموری اصلی که روی خودpsp بود امتحان کردم)واحتمال89درصدمشکل ازمموری هست .
2.برای اینکه از شر اوتو استارت شدن یوام دی هم راحت بشید در قسمت به قسمت زیر بروید و umd auto-startرا off کنید
Settings_System Settings_UMD Auto-Start off
ودر اخرهم لطفا یکه به سوال من جواب بده لطفا برنامه11531_pspirshell30 و12932_PspIrDA_0.0.2 را درکجای مموری کپی کنم ورژن دستگاه من3.10oe هست .

rassool
03-07-2007, 14:03
لطفا یه برنامه خوب برای به کارانداختن پیکسلهای ازکار افتاده معرفی کنید وطریقه ریختن اون روی پی اس پی رو بگید ممنون.

mazi_z_PSP
03-07-2007, 15:01
منظورت از ري استو كردن psp چيه ؟ اگه آرم سوني هم نمي بيني تو ريكاوري دست بردي همون كاري كه sorenaex314 گفت انجام بدي مشكل حل مي شه و گرنه مشكل ديگه اي نمي تونه باشه . بعد تو كه تو ريكاوري نمي تونستي بري الان چجوري رفتي ؟! واسه رفتن تو منو ريكاوري وقتي دستگاه خاموشه r رو نگه داري بعد دكمه پاور رو بزني يه راست مي ره اون تو . اگه هم چيزي نديدي يعني صفحه سياه بود دكمه هست كه روشنايي صفحه رو كم زياد مي كنه اونو بزني صفحه رو مي بيني !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
سلام.اول که به منوی ريکاوری اصلا دست نزدم خودش همينطوری شد.منظور از رستور کردن اینه که وقتی ميری تو سيستم ستينگ يه جا نوشته Restore to defult setting من اونو زدم.
.
برای این نميتونستم برم تو ريکاوری چون بعد از روشن شدن دکمه رو ميزدم.حالا هم تو ريکاوری ميرم اما تو قستمت Configuration نميتونم برم.يعنی موقعی که ضربدر رو ميزنم نميره و قفل ميکنه تا دستگاه رو خاموش روشن کنم.

mazi_z_PSP
03-07-2007, 15:05
عزيزان من هم خيلی مشکل سر استفاده از برنامه ها رو دارم.نميدونم کجا بريزم.اون برنامه بين مبايل و پی اس پی هم ميخوام کسی ميتونه آپلود کنه؟
البته اگر ميشه طرز کار استفاده از این برنامه هارو هم بگيد.مثلا برای استفاده از برنامه ای که پلی 1 رو به پی اس پی تبديل ميکنه خيلی مشکل دارم و بعد تبديل هم نميدونم کدوم فايل رو بريزم.

sorenaex314
03-07-2007, 18:18
اول مشکلتو با ریکاوری حل کن چون احتمال میدم فریمورت بد هک شده یا درست ریخته نشده واسه همینه تو ریکاوری هنگ میکنه.

mohsen.rajabi
03-07-2007, 19:10
سلام به همه..... چند تاسوال دارم......1_من وقتی یهumdداخل دستگاه میزارم یا کلید homeرو میزنم صفحه دستگاه خاموش میشه و باید کلیدpowerرو پایین بالاکنم تا صفحه روشن بشه.در ضمن دستگاه من umdرو نمیخونه کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟؟
2_اگه یه psp کرک نشده داشته باشیم و frimwareکرک شده بریزم داخلش بازی ها ی کپی رو میاره؟؟؟

mazi_z_PSP
03-07-2007, 22:44
اول مشکلتو با ریکاوری حل کن چون احتمال میدم فریمورت بد هک شده یا درست ریخته نشده واسه همینه تو ریکاوری هنگ میکنه.
ای خدا.من الان مشهدم .پی اس پی مو هم از تهران گرفتم.همونجا همچيشو امتهان کرديم جز ريکاوری.خوب چيکار کنم.تو همه قسمت های ريکاوری ميره مثل رجيستری هک اما این يکی رو نميره.حالا اگر مشکلی ایجاد نکنه اشکال نداره.
اگر ميشه بقيه سوالاتم رو حل کنيد

mazi_z_PSP
04-07-2007, 13:05
راستی ميخوام مموری بخرم 2 گيگ.طرف ميگه استيک ميخوای يا MagiGate؟ ميدونم که اصل هستن اما این دو نوع رو چيکار کنم؟کدوم يکی؟ همشون هم های اسپيد هستن.من که فعلا گفتم يه استيک 2 گيگ بياره.اما چيکار کنم؟

jefri_btc
04-07-2007, 14:01
اسم این برنامه که باهاش pdf میبینن چیه ؟
طریقه استفاد و نصبش رو هم لطف کنید بگید
آیا برای گوشی نصبش خطری ایجاد میکنه یا نه ؟

rassool
04-07-2007, 17:52
راستی ميخوام مموری بخرم 2 گيگ.طرف ميگه استيک ميخوای يا MagiGate؟ ميدونم که اصل هستن اما این دو نوع رو چيکار کنم؟کدوم يکی؟ همشون هم های اسپيد هستن.من که فعلا گفتم يه استيک 2 گيگ بياره.اما چيکار کنم؟

من چند جا خوندم که sandisk بهتره

jefri_btc
04-07-2007, 18:42

کسی بلد نیست ؟

mazi_z_PSP
04-07-2007, 22:38
من چند جا خوندم که sandisk بهتره
تو چقدر باهوشی.عزيز سانديسک اسم شرکت سازنده مموری هست که اون هم دو نوع مموری توليد ميکنه.همونطور که گفتم.سان ديسک!!!!:31:

Arshia001
05-07-2007, 11:22
.

حالا چه کرمی داری؟خوب PSP که کار میکنه روش کرم نریز دیگه!
همون ZiNgA BuRgA رو گرفتی؟اون که واضحه!

mohsen.rajabi
05-07-2007, 12:27
سلام به همه..... چند تاسوال دارم......1_من وقتی یهumdداخل دستگاه میزارم یا کلید homeرو میزنم صفحه دستگاه خاموش میشه و باید کلیدpowerرو پایین بالاکنم تا صفحه روشن بشه.در ضمن دستگاه من umdرو نمیخونه کسی میدونه مشکل چیه میتونه مشکل ازfrim wareباشه 3.40oe-aروشه ومین دستگاه ic-1009؟؟؟؟
2_اگه یه psp کرک نشده داشته باشیم و frimwareکرک شده بریزم داخلش بازی ها ی کپی رو میاره؟؟؟

mazi_z_PSP
05-07-2007, 12:40
[quote=arshia001;1272412همون ZiNgA BuRgA رو گرفتی؟اون که واضحه![/quote]
عزيز من این برنامه رو دانلود کردم.اما خيلی گيج کندس .نميدونم چيکار کنم.چند تا سی دی پلی 1 هم دارم.ميشه يه راهنمايی کامل بکنی؟

mazi_z_PSP
05-07-2007, 12:42
سلام به همه..... چند تاسوال دارم......1_من وقتی یهumdداخل دستگاه میزارم یا کلید homeرو میزنم صفحه دستگاه خاموش میشه و باید کلیدpowerرو پایین بالاکنم تا صفحه روشن بشه.در ضمن دستگاه من umdرو نمیخونه کسی میدونه مشکل چیه میتونه مشکل ازfrim wareباشه 3.40oe-aروشه ومین دستگاه ic-1009؟؟؟؟
به احتمال زياد اشکال از فريم ورته.اول عوضش کن اگه درست نشد. هد دستگات مشکل داره.......عزيز سخت افزار پی اس پی رو که کرک نميکنن.نرم افزاره که کرک ميشه.پس ميشه

mehdi_bjt
06-07-2007, 11:12
در مورد شبیه سازی بازیهای سگا و سوپرنینتندو بر روی Psp کمی توضیح دهید.
با تشکر.:40:

sorenaex314
06-07-2007, 23:26
اسم برنامش psppdf هست نصبش هم راحته تو game150 میریزی pdfها رو هم هرجا خواستی میتونی بریزی چون برنامش browser داره راجع به گوشی هم من چیزی نمیدونم:5:

mohsen.rajabi
07-07-2007, 11:37
سلام . لنز pspمن سوخته:19: :18: ومیخام تعویضش کنم اما نحوه باز کردن درب umd رو بلد نیستم اگه کسی بلده توضیح بده ممنون میشم.

Arshia001
07-07-2007, 21:07
عزيز من این برنامه رو دانلود کردم.اما خيلی گيج کندس .نميدونم چيکار کنم.چند تا سی دی پلی 1 هم دارم.ميشه يه راهنمايی کامل بکنی؟

الآن کامپیوترمو عوض کردم،ندارمش.بگرد!:18:

mazi_z_PSP
08-07-2007, 13:32
سلام . لنز pspمن سوخته:19: :18: ومیخام تعویضش کنم اما نحوه باز کردن درب umd رو بلد نیستم اگه کسی بلده توضیح بده ممنون میشم.
پيشنهاد ميدم خودت اصلا این کار رو نکنی.يه وقط گند ميزنی کاری نميشه کرد ها.(ببخشيد) برو تهقيق کن ببين کجا بهتره برای تعمير

poyeshsoft
08-07-2007, 14:53
سلام

دستگاهی که تازه از جعبه باز شده رو چطور میشه پرگرام کرد؟
منظورم هک کردن هست آیا فقط با آپگرد کردن فرموایر هک شده همه چیز Ok میشه؟

اگر ممکنه یک توضیح کاملی در این رابطه بدید که چطور میشه دستگاه را توسط خودمان پرگرام یا هک کنیم؟

mohsen.rajabi
08-07-2007, 18:07
عزیزم< mazi z mcsd >من خودم الکترونیک و تعویض لنز رو بلدم:5: فقط تو باز کردن درب umd مشکل دارم آخه میترسم بشکنه. اگه بلدی راهنمایی کن .....:11:

red_mercury
09-07-2007, 11:39
psp value یا psp standard چند شده؟
لطفا یه مغازه بکید که بازی مجانی (چنتا) رو دستگاه بده

mazi_z_PSP
09-07-2007, 12:47
عزیزم< mazi z mcsd >من خودم الکترونیک و تعویض لنز رو بلدم:5: فقط تو باز کردن درب umd مشکل دارم آخه میترسم بشکنه. اگه بلدی راهنمایی کن .....:11:
اصلا نميدونم چون دنبالش نرفتم.شما هم که تو الکترونيک واردی بازم ميگم به پی اس پی کار نگير چون این با راديو ضبطی که باهاش کار کردی خيلی فرق ميکنه.بيشتر از اونچه که فکرش رو بکنی

mazi_z_PSP
09-07-2007, 12:50
سلام

اگر ممکنه یک توضیح کاملی در این رابطه بدید که چطور میشه دستگاه را توسط خودمان پرگرام یا هک کنیم؟
سلام عزيز.دستگاهی رو که ميخوای تازه کپی خور کنی هم خودت و هم يکی که وارده ميتونه انجام بده.يه 10 دقيقه بيشتر طول نميکشه.راهنمايی و فايل های مورده نياز تو صفحات اول همين تاپيک گزاشته شده.اما اگر طرف وارد نباشه امکان بريک شدن دستگاه بالا هستش و ممکنه پی اس پی تو به عنوانه آجر ازت بخرن!!!
اگر دستگاه درست دانگريد بشه ديگه هيچ مشکلی برای اجرای بازی های کپی نداری و همچی OK

mazi_z_PSP
09-07-2007, 12:53
psp value یا psp standard چند شده؟
لطفا یه مغازه بکید که بازی مجانی (چنتا) رو دستگاه بده
سلام قيمت از فروشگاه شادی پاساژ لباف : وليو کپی شده 270 با يه بازی اريجينال. استاندارد(توصيه ميشه) : 230 کپی خور شده با يه بازی اريجينال.
فکر نکنم جای پيدا بشه که چندتا بازی مجانی بدن . این نکته رو هم در نظر داشته باش که همين پی اس پی هارو تو وليعصر با 30-40 تومان گرونتر ميفروشند

Arshia001
09-07-2007, 13:32
سلام

بستگی یه فرمورت داره.اگه از 2.71 پایین تره،به 2.71 آپ و بعد داون کن به 1.50،بعد به 3.40 OE.اگه بالاتره نمیدونم.

mohsen.rajabi
09-07-2007, 15:40
منظورم اینه که من تا حالا اندازه تارهای موی سرت لنز ps2 تعویض کردم حالا تو میخای اینطور فکر کن ....
من امروز موفق شدم لنز دستگاه مو عوض کنم از این به بعد هر کسی لنز دستگاش سوخت بیاره عوض کنم.:5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5:
تو < mazi_z_mcsd> هنوز لحن جواب دادن رو بلد نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mazi_z_PSP
09-07-2007, 22:21
منظورم اینه که من تا حالا اندازه تارهای موی سرت لنز ps2 تعویض کردم حالا تو میخای اینطور فکر کن ....
من امروز موفق شدم لنز دستگاه مو عوض کنم از این به بعد هر کسی لنز دستگاش سوخت بیاره عوض کنم.:5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5: :5:
تو < mazi_z_mcsd> هنوز لحن جواب دادن رو بلد نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اه اه بابا چرا نارحت ميشی. ناسلامتی دوستيم ها :11:
موفق باشی.خوب تو گفتی من تو الکترونيک واردم اما نگفتی که با کنسول ها هم کار کردم.لحن منم همينطوريه (شرمنده اگر ميرنجونمتون)

mohsen.rajabi
10-07-2007, 12:18
من از تاپیک <دانلود انواع بازیهای psp> بازی های exit2 و transformers را دلنلود کردم اما وقتی میخواهم فایلzip را باز کنم password میخاد........ کسی نمیدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mazi_z_PSP
10-07-2007, 15:21
حجم فايل ها چقدر بود؟

mohsen.rajabi
10-07-2007, 19:40
با سلام به دوست عزیز< mazi_z_mcsd> حجم <transformers 467mb> و <exit2 86.1mb> است.
موقع باز کردن فایل ها رمز میخاد بلدی بگو .....چون بد جور حالمو گرفتند تا دانلود شون کردم.

mehrdad_11
10-07-2007, 20:24
1-قیمتش چنده؟؟؟
2- بعد از تابستان قیمتش چه تغییری میکنه؟؟؟
3-گرافیک بازیهاش به مثله ps2 یا بالاتر یا پایین تر؟؟؟
4-به تلویزیون وصل می شه؟؟؟

sorenaex314
11-07-2007, 12:03
رمزش باید psp-warez.net باشه

mohsen.rajabi
11-07-2007, 12:55
رمزش این نیست

از تاپیک دانلود انواع بازی های psp که مال اقای ali_gamer است بازی های exit2 و transformers و gta vcs رو دانلودکردم...... مو قع باز کردن فایل ها که با پسوندrarهستند password میخاد......کسی بلده بگه خیلی ممنون میشم..:19: :11: :11: :11: :11: :11:

Arshia001
11-07-2007, 14:37
:18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18:
VCS رو داونلود کردی؟؟؟؟؟؟؟بابا Broad band!!!!
:18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18:

mohsen.rajabi
11-07-2007, 19:13
یه نکته مفید............که شاید کمتر کسی بهش توجه کرده باشه.......

مموری کارتیو بخرید که magicgate رو soppurt کنه چون باpsp سازگاری کامل رو داره....
و برای فهمیدن مموری اصل فقط کافیه روی منوی pspرو آهنگ یا مزیک یاگیم فرقی نداره... دکمه مثلث را زده و information را انتخاب کنید اگه مموری شما اصل باشه جلوی جمله magicgate باید بنویسه soppurted.....

blackface
11-07-2007, 23:04
سلام من یه psp 3.10 خریدم با یه رم 2 گیگ ولی وقتی رم رو فرمت می کنم تو منوی گیم تو قسمت مموری استیک یک عالمه فال وجود داره با این اسم corrupted data و هیچ حجمی هم نداره به همین خاطر هر بزی رو که کپی میکنم اجرا نمیشه (اصلا psp قادر نیست اونو ببینه)
اگ همیشه راهنماییم کنید مرسی!

mazi_z_PSP
12-07-2007, 18:51
یه نکته مفید............که شاید کمتر کسی بهش توجه کرده باشه.......

مموری کارتیو بخرید که magicgate رو soppurt کنه چون باpsp سازگاری کامل رو داره....
و برای فهمیدن مموری اصل فقط کافیه روی منوی pspرو آهنگ یا مزیک یاگیم فرقی نداره... دکمه مثلث را زده و information را انتخاب کنید اگه مموری شما اصل باشه جلوی جمله magicgate باید بنویسه soppurted.....
سلام.مموری که من ميخوام بگيرم 4 گيگ هست اما دقيق نميدونم Magicgate يا استيک.اگر استيک باشه خوبه؟

mazi_z_PSP
12-07-2007, 18:53
سلام من یه psp 3.10 خریدم با یه رم 2 گیگ ولی وقتی رم رو فرمت می کنم تو منوی گیم تو قسمت مموری استیک یک عالمه فال وجود داره با این اسم corrupted data و هیچ حجمی هم نداره به همین خاطر هر بزی رو که کپی میکنم اجرا نمیشه (اصلا psp قادر نیست اونو ببینه)
به احتمال زياد از مموريته.بازی ها هم که اجرا نميشه از فريم ور پی اس پيته.مموريتو به کامپيوتر وصل کن و اونجا فايل هاشو پاک کن.

red_mercury
12-07-2007, 21:23
قا جایی هست که psp کرک کنه وچقدر میگیره و آیا به کامپیوتر یا مانیتور وصل میشه؟

mech
13-07-2007, 13:52
اقا من میخوام pspبگیرم بدرد میخوره یا نه پولم میریزم تو جوب
این ایمیل من راهنماییم کنید
kingmech@gmail.com
سوالهام
قیمت دستگاه استاندارد پک
قیمت دستگاه واول پک
گرافیک دستگاه

ehsannirvana
13-07-2007, 14:09
با عرض سلام خدمت دوستان
از اونجایی که 5 شنبه 86/4/28 بچه های سایت میخوان تو پارک لاله دور هم جم بشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب و باحال نیس که هر کسی که میاد پی اس پیش رو هم بیاره و یه چند تا بازی خوب مثل( تنیس .فوتبال و ...
که بعدن در مورد نام بازی ها باز باهم ردیف میکنیم).بیاره و با هم یه حالی بکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب دوستان نظرتون در این باره چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

red_mercury
13-07-2007, 15:59
بابا جایی نیست دستگاه کرک کنه چقدر میگیره؟

rassool
13-07-2007, 19:09

شاید از مموریته یعنی مموریت تقلبی برای فهمیدن این موضوع به صفحه 11 همین تایپ مراجعه کن.

mohsen.rajabi
13-07-2007, 19:15
سلام. <mazi_z_mcsd>مموری که magic gate رو soppurt کنه!!!!! برای فهمیدن همون کاری که گفتم رو انجام یده...جدیدن sandisk هم مموری sony رو مزنه که اتفاقا magic gate رو هم support میکنه رنگش هم ابیه!!!!
راستی مموری 4گیگ چنده؟؟؟؟

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:06
قا جایی هست که psp کرک کنه وچقدر میگیره و آیا به کامپیوتر یا مانیتور وصل میشه؟
آره تمام مغازه های کنسول فروشی در تهران..به مانيتور و کيبورد هم وصل ميشه .

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:08
اقا من میخوام pspبگیرم بدرد میخوره یا نه پولم میریزم تو جوب
این ایمیل من راهنماییم کنید
kingmech@gmail.com
سوالهام
قیمت دستگاه استاندارد پک
قیمت دستگاه واول پک
گرافیک دستگاه

حتما بگير. استاندارد : 230(پيشنهاد ميشه)
وليو : 270
گرافيک : در حد پلی 2 يک سر و گردن بالاتر!:8:

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:09
با عرض سلام خدمت دوستان
از اونجایی که 5 شنبه 86/4/28 بچه های سایت میخوان تو پارک لاله دور هم جم بشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب و باحال نیس که هر کسی که میاد پی اس پیش رو هم بیاره و یه چند تا بازی خوب مثل( تنیس .فوتبال و ...
که بعدن در مورد نام بازی ها باز باهم ردیف میکنیم).بیاره و با هم یه حالی بکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب دوستان نظرتون در این باره چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
100 % موافقم .دارم برنامه هامو جور ميکنم که اون موقع بتونم بيام تهران.این مساله رو تو همون تاپيک قرار يه بار مطرح کردم اما جوابی نگرفتم .تو هم مطرح کن من پشتيبانيت ميکنم:31: :46: :11:

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:10
شاید از مموریته یعنی مموریت تقلبی برای فهمیدن این موضوع به صفحه 11 همین تایپ مراجعه کن.
منم که همين رو گفتم.آخه چرا اینترنتت رو حروم ميکنی زحمت بيهوده ميکشی؟
:13:

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:11
بابا جایی نیست دستگاه کرک کنه چقدر میگیره؟
حدود 10 تا 15 تومان.

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:13
سلام. <mazi_z_mcsd>مموری که magic gate رو soppurt کنه!!!!! برای فهمیدن همون کاری که گفتم رو انجام یده...جدیدن sandisk هم مموری sony رو مزنه که اتفاقا magic gate رو هم support میکنه رنگش هم ابیه!!!!
من کار به این ندارم که مموريم چيو ساپورت ميکنه.فقط يه مموری باقيمت 50000 تومان گرفتم های اسپيده های اسپيد:5:

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:16
راستی يه خبر بد برای پی اس پی داران.چند وقتی هست که سايت دارک الکس خدای هک پی اس پی بسته شده و فعاليتی از خودش نشون نميده! گفته که برای همکاری با سونی فريمور جديد رو هک نميکنه اما همه ميدونيم که چرت ميگه.چون سونی سيستم امنيتی رو تغيير داده توش مونده.
اما برای کسانی که تازه ميخوان پی اس پی بخرن این خبر تصميمشون رو عوض نکنه چون اینجوری نميمونه اگه دارک الکس هم نياد کسه ديگه ای پيدا ميشه که هک کنه.

rassool
13-07-2007, 21:26
منم که همين رو گفتم.آخه چرا اینترنتت رو حروم ميکنی زحمت بيهوده ميکشی؟
:13:

من اینو گفتم که بره صفحه 11 این پستو نگاه کنه و مموری تقلبی رو از اصل تشخیص بده ضمنا اینترنت من مجانی هست ولی سرعت پاینه 33.6 هست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

rassool
13-07-2007, 21:33

مموری 4 گیگ من 2 سه روز پیش پرسیدم گفت 110 تومان های اسپید البته فکر کنم تقلبی هست چون اصلشو تو سایتهای خارجی دیدم به دلار نوشته بود 200 خورده ای. اگه خاستی بگو تا بهت شماره بدم با خودش تماس بگیر صحبت کن شماره شیراز داره تهرانم داره.

ehsannirvana
13-07-2007, 21:36
100 % موافقم .دارم برنامه هامو جور ميکنم که اون موقع بتونم بيام تهران.این مساله رو تو همون تاپيک قرار يه بار مطرح کردم اما جوابی نگرفتم .تو هم مطرح کن من پشتيبانيت ميکنم:31: :46: :11:

خوب دوستان فعلن دو نفر شدیم لطفا بگین میاین یا نه که اسم بازی هارو با هم ردیف کنیم.:10:

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:38
خوب دوستان فعلن دو نفر شدیم لطفا بگین میاین یا نه که اسم بازی هارو با هم ردیف کنیم.:10:
عزيز جون گفتم که همونجا بگی بهتره.به اینجايی ها هم ميگيم برن اونجا. برين اونجا

mazi_z_PSP
13-07-2007, 21:40
مموری 4 گیگ من 2 سه روز پیش پرسیدم گفت 110 تومان های اسپید البته فکر کنم تقلبی هست چون اصلشو تو سایتهای خارجی دیدم به دلار نوشته بود 200 خورده ای. اگه خاستی بگو تا بهت شماره بدم با خودش تماس بگیر صحبت کن شماره شیراز داره تهرانم داره.
ببين فرزندم.مموری 4 گيگ سفارش دادم های اسپيد فردا به دستم ميرسه 50000 هزار تومان.کسی که اون قيمت رو بهت داده تقلبی رو ميخواسته گرون هم بندازه!!!:27:
با این قيمتی که به تو دادن بيا من 8 گيگ های اسپيد بهت ميدم.:10:
و در ضمن اگر حرفه جديدی برای گفتن نداری پستهايی که جواب داده شده رو دوباره جواب نده

ehsannirvana
13-07-2007, 21:46
عزيز جون گفتم که همونجا بگی بهتره.به اینجايی ها هم ميگيم برن اونجا. برين اونجا

ما مخلصیم آقا مازیار (اگه اشتباه نکرده باشم):10:

rassool
14-07-2007, 16:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من مموری های اسپید 4 گیگو اگه اصل باشه 60تومان ازشما میخرم فقط یه عکس ازش باید بزاری ببینم ردیفه (اگه اصل بود حتما میخرم) 10 تومن هم اضافه برای پول عکست.

rassool
14-07-2007, 16:21
راستی رفتم پستهارو خوندم (بادقت) شما یه جا نوشتی مموری گرفتم 50 تومان های اسپید های اسپید ولی چندتا پست بعدش گفتی فردار دیگه به دستم میرسه . یعنی چی ما که نفهمیدیم حتما میخواهی بگی 2تا مموری دارم.

rassool
14-07-2007, 20:06
یه سوال دارم در مورد ماشین حساب چجوری اصلا باید باهاش کار کرد وقتی که وارد میشی یه پیغامی داده که با هیچ دگمه ای نمیره. پیغامشم اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2.یه سوال دیگه هم اینکه اونجایی که شارژر پی اس پی بهش وصل میشه اون پایینش چیه وبه چه دردی میخوره ایا چیزی بهش وصل میشه؟

ehsannirvana
14-07-2007, 20:36
یه سوال دارم در مورد ماشین حساب چجوری اصلا باید باهاش کار کرد وقتی که وارد میشی یه پیغامی داده که با هیچ دگمه ای نمیره. پیغامشم اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2.یه سوال دیگه هم اینکه اونجایی که شارژر پی اس پی بهش وصل میشه اون پایینش چیه وبه چه دردی میخوره ایا چیزی بهش وصل میشه؟

دوست عزیز در مورد سوال اول اینکه این ماشین حساب بدرد نمیخوره من یه ماشین حساب توپ دارم اگه پیدا کردم برات آپ میکنم.

دوم اینکه اون قسمت هم برای نوع دیگر شارژر هست که معمولا روی استند ها وجود دارد.

rassool
14-07-2007, 20:43
دوست عزیز در مورد سوال اول اینکه این ماشین حساب بدرد نمیخوره من یه ماشین حساب توپ دارم اگه پیدا کردم برات آپ میکنم.

دوم اینکه اون قسمت هم برای نوع دیگر شارژر هست که معمولا روی استند ها وجود دارد.

دستت درد نکنه رفیق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

reza_021
14-07-2007, 20:52
آخرين قيمت و پايين ترين قيمت value pack در پشت شهرداري چقدر است؟ در ضمن قيمت مموري هم چقدره؟

ehsannirvana
14-07-2007, 21:05
خوب دوستان دیگه فکر کنم همتون از خبر نوع جدید psp مطلع شده اید
امروز می خوام چند تا عکس از این مدل جدید بزارم

mazi_z_PSP
14-07-2007, 21:51
دستت ندرده خيلی عکس ها باحال بود.

mazi_z_PSP
14-07-2007, 21:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من مموری های اسپید 4 گیگو اگه اصل باشه 60تومان ازشما میخرم فقط یه عکس ازش باید بزاری ببینم ردیفه (اگه اصل بود حتما میخرم) 10 تومن هم اضافه برای پول عکست.
عزيز من فروشنده نيستم فقط خواستم بهت بگم که حسابی دارن تو پاچت ميکنن. حوصله درده سر هم ندارم

mazi_z_PSP
14-07-2007, 21:55
راستی رفتم پستهارو خوندم (بادقت) شما یه جا نوشتی مموری گرفتم 50 تومان های اسپید های اسپید ولی چندتا پست بعدش گفتی فردار دیگه به دستم میرسه . یعنی چی ما که نفهمیدیم حتما میخواهی بگی 2تا مموری دارم.
رسول جان زياد به این حرفا فکر نکن چون تجربه ثابت کرده که تو به هيچ جا نميرسی. گفتم مموری 4 گيگی سفارش دادم که فردا به دستم ميرسه که رسيد. 50 تومان هم پولشو دادم.ماله سونی هم هست.های اسپيده های اسپيد.بعدشم شايد پولام اضافی کرده دوست دارم دوتا 4 گيگ بخرم مشکلی داری بگو.:21: :2: :27: :31: :8: :5:

mazi_z_PSP
14-07-2007, 21:56
راستی بگم که این يه چيزی شبيه بسته های الحاقی بازی ها هست.(پی اس پی منظورمه) پی اس پی که قراره به طور کامل و جديد بياد 4 ساله ديگه توليد ميشه

rassool
15-07-2007, 19:14
اقای مازیار من دیروز زنگ زدم به نمایندگی سونی توی شیراز گفتم مموری 2گیگ های اسپید چنده گفت 65 تومان گفتم توی بازار قیمتش کمتره گفت شما بیار اگه از این مدل بود شما اصلا بورو از ما شکایت کن گفت چون ما نمایندگی هستیم حق نداریم یک قران روی جنس بکشیم واگه بکشیم سونی نمایندگی رو از ما میگیره اگه می خواهی ببینی برو به این سایت شماره هم داده زنگ بزن.پس فکر کنم تقلبی رو کردن توی....

red_mercury
15-07-2007, 19:17
آقا من امروز زنگ زدم یگانه
گفتم:psp کرک میکنید
گفت بله گفتم تا چه ورژنی گفت هر چی باشه!
گفتم:قراره برام بیارن پس مشکلی نداره تو کرک شدن
گفت نه
راست میگه بچه ها یعنی همه ی ورژنا رو کپی خور میکنه:18:
اکه خدا بخواد از اواسط مرداد مام تو فروم مزاحم میشیم:10:

یگانه مموری دو گیگ روهم گفت 25.خوبه؟

آقا این آنالوگ پی اس پی کجاشه هرچی تواین عکسا میگردم پیداش نمیکنم؟

mohsen.rajabi
15-07-2007, 19:44
شما دیگه چطونه صد بار بگم....... این مموری های اسپید بیشترشون تغلبین اگه هم باشه چیپش سامسونگه
که magicgate را ساپرت نمیکنه وممکنه وسط بازی دستگاه هنگ کنه!!!!!!
اگه هم اصل باشه 2گیگش بالای 40تومنه....4گیگ هم بالا 60 تومن...
برای بار هزارم میگم.........توجه!!!...................ت جه!!!!
مموریه شما هرچی هم <های اسپید های اسپید> باشه باید magicgate رو ساپورت کنه برای فهمیدن هم مراحل زیر را بروید!!!!!!!!!!!!!!!
1_ در منو روی نماد music یا game یا video فرقی نداره!!! مثلث بزنید.
2_گزینه information را انتخاب کنید.
3_اگر مموری شما اصل و magicgate رو ساپورت کنه جلوی جمله magicgateباید بنویسه soppurted!!!!!
حالا هرکی خاست به این مسله توجه نکنه انگار سر خودش شیره مالیده<رم های اسپید های اسپید قلابی خریدی !!!!>

rassool
16-07-2007, 13:57
یگانه مموری دو گیگ روهم گفت 25.خوبه؟

آقا این آنالوگ پی اس پی کجاشه هرچی تواین عکسا میگردم پیداش نمیکنم؟

شما برای اینکه بفهمی مموری که یگانه میده بهت اصله یانه به صفحه 11 همین تایپ مراجعه کن (فکر نمی کنم اصل باشه ) این سایتم شمارو در خرید مموری از نمایندگیهای سونی خیالتو راحت میکنه که مموری اصل اصله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دکمه انالوگ پی اس پی هم همونییه که زیر فالشهای بالا پایین چپ وراست است همون دایره ایه که منم فکر می کردم بلندگو هست ولی وقتی خریدم فهمیدم دکمه انالوگه.( ضمنا به گفته های اقای محسن رجبی هم توجه کن حرف خوبی زدن)

شما دیگه چطونه صد بار بگم....... این مموری های اسپید بیشترشون تغلبین اگه هم باشه چیپش سامسونگه
مموریه شما هرچی هم <های اسپید های اسپید> باشه باید magicgate رو ساپورت کنه برای فهمیدن هم مراحل زیر را بروید!!!!!!!!!!!!!!!
3_اگر مموری شما اصل و magicgate رو ساپورت کنه جلوی جمله magicgateباید بنویسه soppurted!!!!!
حالا هرکی خاست به این مسله توجه نکنه انگار سر خودش شیره مالیده<رم های اسپید های اسپید قلابی خریدی عزیز!!!!>

با شما موافقم کاملا حرفتون به جاست اقا رضا شکارچی هم تا بود همین عقیده رو داشت ولی الان پیداشون نیست چندوقتیه.

massoodbarsa
16-07-2007, 14:57
man dar keshvare holand hastam
keybord farsi nadaram
man iek psp gereftam ke 2.71 bood bad software oono be 3.51 az site psp oficial upgrade kardam aia rahi hast ke bekham dast gamo kopi khor bokonam
mercy
age mishe kamel rahnemaeim konid

red_mercury
16-07-2007, 15:31
حالا این که گفت کرک میکنه چی؟(پست 663)

rassool
16-07-2007, 16:12
توی کرک کردنش که حرفی نیست اون برات کرک میکنه حتما میتونه دیگه.

rassool
16-07-2007, 16:44
اینم یه عکس از جلد مموری تقلبی که خیلی توی بازار پخش شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای بزرگتر دیدن عکس کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را در نوار ادرس مرورگر خود کپی کنید.

mehrdad_11
16-07-2007, 17:25
اینم یه عکس از جلد مموری تقلبی که خیلی توی بازار پخش شده.
برای بزرگتر دیدن عکس کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را در نوار ادرس مرورگر خود کپی کنید.
یعنی کار نمی ده؟؟؟یا اشکال درست میکنه؟؟؟یا ...

mazi_z_PSP
16-07-2007, 17:28
رسول جان تو بورو از اونجا همون 2 گيگتو بخر .من که دارم با این 4 گيگ حال ميکنم.!!!

mazi_z_PSP
16-07-2007, 17:30
حالا هرکی خاست به این مسله توجه نکنه انگار سر خودش شیره مالیده<رم های اسپید های اسپید قلابی خریدی عزیز!!!!>
عزيز حتما بايد بيام مموری رو بکنم تو حلقت تا بفهمی؟:21: :2:

mazi_z_PSP
16-07-2007, 17:33
خوب دوستان يه مشکل دارم.بازی های MGS و Carbon و GTA وBournout ,Tekken5 رو دستگام اجرا نميکنه.در حالی که خيلی های ديگرو اجرا ميکنه. این پيغام رو ميده : The game cannot be started (80020148)0 لطفا حرف علکی نزنيد.اگر درست و کامل ميدونيد جواب بديد

red_mercury
16-07-2007, 20:14
آقای محسن رجبی در مورد مموری با من ب ودند،شما خون تو کثیف نکن:7:

rassool
16-07-2007, 20:46
یعنی کار نمی ده؟؟؟یا اشکال درست میکنه؟؟؟یا ...

سرعت این مموریها با اینکه روی جلدشون زده 80 مگا بایت در ثانیه ولی 10مگ هم جواب نمیده وروی دستگاه بعضی مواقع هنگ میکنه.

mohsen.rajabi
16-07-2007, 21:24
نیازی به خشونت نیست:5: :13: !!!!! من فقط میخاستم راهنمیت کنم.... <بیا و خوبی کن>:10:
:19: :19: :19: :19: راستی 3.51 fw M33 رو دانلود کنید:19: :19: :19: :19: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:8: من تستش کردم و هیچ مشکلی هم نداشت:8: !!!!!!!!!!!!

J A V I D
16-07-2007, 21:40
اوكي خو ب خدا رو شكر ديگه كه دارك الكس رفت بقيه جماعت يه حالي به فريم ور ها دادن ! 3.51 m33 جالب شد دانلود مي كنم نصب مي كنم ببينم چي مي شه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
17-07-2007, 14:14
اقایون یکی یه ماشین حساب خوب بزاره یا حداقل اسمشو بگه ما بریم دانلودکنیم نحوه ریختنش فراموش نشه با تشکر.

massoodbarsa
18-07-2007, 13:15
با سلام
نرم افزار من 2.71 بود و ا شتباه کردم اونو به 3.51 upgrade کردم
ایا راهی هست که اونو کرک یا دانگرید کنم
mercy

rassool
18-07-2007, 13:48
باسلام اقایون ورژن دستگاه من 3.10oe است چگونه این ورژن جدیدو نصب کنم ایا به umd خاصی احتیاج است یانه؟

Arshia001
18-07-2007, 21:46
من چطوری بازی PS1 با 2 CD اجرا کنم؟وقتی میگه Insert disc 2 هیچ کار نمیتونم بکنم!

Arshia001
18-07-2007, 21:47
البته روی Psp!

Sam Fisher 11
19-07-2007, 04:26
سلام
در نمایشگاه E3 امسال از یه PSP جدید رونمایی شد. به نظرمیاد فرق زیادی با PSP فعلی نداشته باشه و تنها چند قابلیت جدید بهش اظافه شده.
یکی از این قابلیت ها خروجی TV هست تا با استفاده از اوون تصویر PSP رو توی تلویزیون ببینیم. این کار توسط کابلی که به پایین-سمت چپ دستگاه وصل میشه صورت میگیره. بوسیله این کابل میتونین عکس ها و یا فیلم هاتونو با کیفیت مناسب تماشا کنین.

جای بعضی جافیش ها یا دکمه ها هم عوض شده مثلا سوییچ WiFi و یا درپوش اسلات کارت حافظه تغییر کرده. جای اینفرارد هم دیگه بالای PSP نیست و سوراخ های اسپیکر ها هم تغییر کردن.

سمت راستی PSP فعلی و سمت چپی هم PSP جدید :

باتری جدیده سمت چپی است :

قسمت قرار گیری UMD هم دست خوش تغییراتی شده:

اینم چندتا عکس دیگه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قیمتش هم 199$ اعلام شده.

ehsannirvana
19-07-2007, 13:19
جای اینفرارد هم دیگه بالای PSP نیست و سوراخ های اسپیکر ها هم تغییر کردن.

اصلاح میکنم اصلا اینفرارد نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
19-07-2007, 13:49
آموزش نصب فريم ور 3.51 بلند شده از سايت بازي سنتر !

نحوه ريختن جديدترين Custom Firmware عرضه شده 3.51M33

توجه:

بهتر است قبل از انجام كار مموري را فرمت كنيد.
شما بايد شارژ بالاي 75 درصد داشته باشيد و شارژر دستگاه در تمام مراحل بعدي متصل باشد اين گفته را كاملا جدي بگيريد چون در غير اين صورت ممكن است دستگاه شما بريك شود و عواقب كار با شما ميباشد.

مرحله 1.
در ابتدا سه فايل زير را دانلود كنيد:

PSP 3.51 M33 CFW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3.51 Update EBOOT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1.50 Update EBOOT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله 2.
اگر از فريمور 1.5 استفاده ميكنيد اين مرحله رو انجام دهيد و اگر از فريمور هاي OE و SE استفاده ميكنيد به مرحله بعد برويد.

فايل m33rel.zip را از حالت فشرده خارج كنيد و محتويات فولدر 1.50only يعني دو فولدر kxploitpatcher و kxploitpatcher% را داخل آدرس زير كپي كنيد:

ms0:/PSP/GAME

سپس در داخل PSP به منوي Game سپس Memory Stick برويد و آن را اجرا كنيد.

مرحله 3.
فولدر M33CREATOR را در آدرس زير در مموري استيك كپي كنيد:

فريمور هاي OE و SE در اين آدرس:
ms0:/PSP/GAME150

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 4.
فايل 3.51Update EBOOT را كه در مرحله اول دانلود كرديد را از حالت فشرده خارج كنيد و نام آن را به 351.PBP تغيير دهيد و سپس در آدرس زير كپي كنيد:

ms0:/PSP/GAME150/M33CREATOR

فريمور 1.5 در اين آدرس:
ms0:/PSP/GAME/M33CREATOR

مرحله 5.
فايل 1.50Update EBOOT را كه در مرحله اول دانلود كرديد را از حالت فشرده خارج كنيد و نام آن را به 150.PBP تغيير دهيد و سپس در آدرس زير كپي كنيد:

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 6.
در محيط XMB به منوي Game سپس Memory Stick برويد و 3.51M33 CREATOR را اجرا كنيد. بعد از انجام كار از شما ميخواهد كه دكمه ضربدر را بزنيد. سپس به محيط XMB باز ميگردد.

مرحله 7.
دوباره به قسمت Game سپس Memory Stick برويد و 3.51M33UPDATE را اجرا كنيد. از شما ميخواهد كه براي ادامه كار دكمه ضربدر را بزنيد، اين كار را انجام دهيد و منتظر شويد تا مراحل كار كامل انجام شود در اين مرحله به هيچ عنوان مموري و يا باطري را خارج نكنيد و يا PSP را خاموش نكنيد.

بعد از اتمام مراحل كار از شما ميخواهد كه ضربدر را بزنيد. اين كار را انجام دهيد.

مرحله 7.
بعد از اينكه ضربدر را در مرحله قبل زديد دستگاه خاموش ميشود، بنابراين دوباره آن را روشن كنيد و به قسمت Setting و سپس System Setting رفته و System information را انتخاب كنيد اكنون بايد 3.51M33 را نشان بدهد.

مرحله 8.
PSP را با كابل به PC متصل كنيد و به آدرس زير برويد و فولدر هاي M33CREATOR و M33UPDATE را پاك كنيد چون ديگر به آنها احتياجي نيست.

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 9.
به 3.51M33 خوش آمديد.

ويرايش: آپديت هم براي اين فريمور اومده كه از زير ميتونيد دانلود كنيد و نصب كنيد:

3.51M33 Update Patch #4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر گونه سوال هم داشتيد در اين تاپيك بنويسيد.

موفق باشيد

rassool
19-07-2007, 15:49
باسلام اقایون ورژن دستگاه من 3.10oe است چگونه این ورژن جدیدو نصب کنم ایا به umd خاصی احتیاج است یانه؟

اقا یکی به این سوال جواب بده لطفا

J A V I D
19-07-2007, 15:51
اقا یکی به این سوال جواب بده لطفا

اگه oe‌هستي بايد مراحل بالا رو بري واسه 3.51 m33 فقط ريسكش پا خودته ! به يو ام دي نيازي نيست ..

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mohsen.rajabi
19-07-2007, 17:18
سلام به همه برو بچ ................من میخام دوربین psp رو بخرم .....
1_resolution فیلمبرداریش چنده؟؟؟
2_با چه فرمتی فیلم میگیره؟؟؟
3_قیمتش تو تهران چنده؟؟؟
4_اگه کسی لینکی داره که توش فیلمی داره که با psp گرفته شده بزاره ممنون میشم.....

rassool
19-07-2007, 19:07
اگه oe‌هستي بايد مراحل بالا رو بري واسه 3.51 m33 فقط ريسكش پا خودته ! به يو ام دي نيازي نيست ..

موفق و پيروز باشيد

جاويد

دستت درد نکنه جاوید جون فقط ترسوندیمون که نصب نکنم ریسکش چند درصده؟

cn.meysam
19-07-2007, 20:01
دو تا راه هست

1- کلا بری مین پی اس پی رو عوض کنی 100 هزار تومن تقریبا میشه

2- بری از فلشر استفاده کنی که یه قطعه ی سخت افزاری هست و رو پورت یو اس بی قرار میگیره و کابل رو میزنی بهش . اونوقت پی اس پی رو بدون واسطه ی نرم افزاری فلش میکنی و شما میتونی از فلش یه پی اس پی سالم کپی بگیری و جایگزینش کنی

سلام ميشه واسم ايميل كنيد كه فلشر PSP از كجا پيدا كنم يا چه جوري و از كجا بخرم؟
ايميل من cn.meysam@yahoo.com

J A V I D
19-07-2007, 21:55
دستت درد نکنه جاوید جون فقط ترسوندیمون که نصب نکنم ریسکش چند درصده؟
والا نمي شه درصدي براش تعيين كرد من يه آمار ديدم تو يه سايت نوشته بود از هر پونصد تا Psp موقع تبديل 3 تاش بريك مي شه كه از اين سه تا يكيشو بايد بندازي دور يعني ريكاوري نمي شه ! بازم مي گم اين آمارو تو يه سايتي ديدم زياد معتبر نيست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
20-07-2007, 13:32
من چطوری بازی PS1 با 2 CD اجرا کنم؟وقتی میگه Insert disc 2 هیچ کار نمیتونم بکنم!
بابا بگو چطوری تبديل ميکنی؟

rassool
20-07-2007, 15:22
با سلام یه سوال داشتم واون اینه که این بک گراندهای سه بعدی چیه و کجا باید بریزیمشون به نظر میرسه جالب باشه هرکی فهمید به ما هم بگه که کجا بریزیمشون با تشکر (اسم برنامشم Battlegrounds3D هست)
اینم لینک دانلودش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی برنامه PSPLOCK2هم بگید که کجای مموری باید بریزمشون
لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
20-07-2007, 17:35
با سلام یه سوال داشتم واون اینه که این بک گراندهای سه بعدی چیه و کجا باید بریزیمشون به نظر میرسه جالب باشه هرکی فهمید به ما هم بگه که کجا بریزیمشون با تشکر (اسم برنامشم Battlegrounds3D هست)
اینم لینک دانلودش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی برنامه PSPLOCK2هم بگید که کجای مموری باید بریزمشون
لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين بك گرانده احتمالا تم هست كه به نظر من نريزي بهتره ممكنه به دستگاه آسيب بزنه مثلا دوستم ريخت mp3 پليرش از كار افتاد !
اين كه گفتي من نريختم ولي معمولا برنامه ها رو تو game يا game150 مي ريزن !

J A V I D
20-07-2007, 17:36
يه نكته در مورد آپديت فريم ور Psp اين فايل ها رو كه تغيير نام مي ديد به كوچك و بزرگ بودن حروف توجه كنيد مهمه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

morteza_m2n
20-07-2007, 18:27
من میخوام یکیشو بخرم کدو ورزنشو بخرم یکی میگه 3.10 یکی میگه 3.3 کدومش خوبه لطفا راهنمایی کنید:46:

rassool
20-07-2007, 18:38
اين بك گرانده احتمالا تم هست كه به نظر من نريزي بهتره ممكنه به دستگاه آسيب بزنه مثلا دوستم ريخت mp3 پليرش از كار افتاد !
اين كه گفتي من نريختم ولي معمولا برنامه ها رو تو game يا game150 مي ريزن !

اقا جاوید من ریختمشون ولی نمیاد بالا یعنی وقتی روش ضربدرو میزنی یه صفحه ابی میاد وبعد از چند ثانیه psp خاموش میشه وباید دوباره روشنش کرد همه چیز پی اس پی رو هم امتحان کردم موشکلی پیش نیومده.

mohsen.rajabi
20-07-2007, 18:42
تو 3.51m33 وقتی آپدبتش میکنی تو منوی recovery تو بخش configioration در بخش non_use umd چند تا قابلیت جدید اضافه شده کسی نمیدونه چیه؟؟؟؟

rassool
20-07-2007, 18:42
من میخوام یکیشو بخرم کدو ورزنشو بخرم یکی میگه 3.10 یکی میگه 3.3 کدومش خوبه لطفا راهنمایی کنید:46:

سلام دوست عزیز یک باره بده ورژن جدید 3.51m33 رو برات بریزه خیالتو راحت کن.

J A V I D
20-07-2007, 21:18
سلام دوست عزیز یک باره بده ورژن جدید 3.51m33 رو برات بریزه خیالتو راحت کن.

من مغازه داري رو پيدا نكردم كه با يه قيمت معقول فريم ور جديد رو بريزه يكي بود مي گفت 50 تومن مي گيرم ! البته آپديتش كار زياد سختي نيست !

من میخوام یکیشو بخرم کدو ورزنشو بخرم یکی میگه 3.10 یکی میگه 3.3 کدومش خوبه لطفا راهنمایی کنید
به هر حال دوست عزيز شما بخواي بخري بايد آخرين ورژن هك شده رو بگيري يعني يا بايد 3.51 m33 رو بگيري يا 3.51 LE يا IE البته همون M33 توصيه مي شه !

تو 3.51m33 وقتی آپدبتش میکنی تو منوی recovery تو بخش configioration در بخش non_use umd چند تا قابلیت جدید اضافه شده کسی نمیدونه چیه؟؟؟؟
شما به جز خود فريم ور پچ هم براش ريختين !؟ يه سري چيز ميز بهش اضافه شده يه جا ديده بودم نوشته به چه دردي مي خوره الان يادم نيست مطلبو پيدا كردم براتون مي ذارم

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
21-07-2007, 16:50
با سلام خدمت دوستان گرامی. من میخواستم یه مموری بگیرم میخواستم ببینم اشکالی داره به جای مموری سرعت بالا یه مموری معمولی بگیرم یعنی مموری معمولی مشکلی برای سرعت پی اس پی به هم نمی زنه (یعنی داخل بازی گیرنمیکنه) اصلا به جز اینکه مموری سرعت بالا بازی هارو زود تر روی خودش میریزه (ذخیره میکنه) از طریق رم ریدیر دیگه چیکارمیکنه ضمنا مموری معمولی که می خواهم بگیرم مطمئنم که اصله چون من اگه بخواهم یه مموری سرعت بالا بگیرم باید یه مموری 2گیگ بگیرم ولی اگه بخواهم یه مموری معمولی بگیرم میتونم 4گیگ بگیرم. باتشکر
اینم عکس مموری

Arshia001
21-07-2007, 18:26
بابا بگو چطوری تبديل ميکنی؟

خوب شد گفتی.
1.از CD ، Image بگیر.ترجیحا با CloneCD.
2.جلوی PSX Image File مسیر فایل رو وارد کن.
3.Go... رو بزن.
4.اگه ایراد گرفت Fix screen height رو بزن.
ولی سوال من موند!

J A V I D
21-07-2007, 19:38
با سلام خدمت دوستان گرامی. من میخواستم یه مموری بگیرم میخواستم ببینم اشکالی داره به جای مموری سرعت بالا یه مموری معمولی بگیرم یعنی مموری معمولی مشکلی برای سرعت پی اس پی به هم نمی زنه (یعنی داخل بازی گیرنمیکنه) اصلا به جز اینکه مموری سرعت بالا بازی هارو زود تر روی خودش میریزه (ذخیره میکنه) از طریق رم ریدیر دیگه چیکارمیکنه ضمنا مموری معمولی که می خواهم بگیرم مطمئنم که اصله چون من اگه بخواهم یه مموری سرعت بالا بگیرم باید یه مموری 2گیگ بگیرم ولی اگه بخواهم یه مموری معمولی بگیرم میتونم 4گیگ بگیرم. باتشکر
اینم عکس مموری

مموري هاي سرعت پايين چند مشكل دارن يكي اينكه بازي ها كند اجرا مي شن و لودينگ ها يكم بيشتر طول مي كشه و گه گاهي هم هنگ مي كنيد . دوم اينكه اگه بخواين دستگاهتون رو آپديت كنيد اگه از مموري سرعت پايين استفاده كنيد احتمال بريك شدن دستگاهتون بيشتر مي شه !‌

ولی سوال من موند!
من چيزي در اين مورد نمي دونم يعني تا حالا بازي دو سي ديه نريختم ببينم چجوري مي شه ! وگرنه راهنمايي مي كردم
موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
21-07-2007, 20:38
[QUOTE=J A V I D;1334397]مموري هاي سرعت پايين چند مشكل دارن يكي اينكه بازي ها كند اجرا مي شن و لودينگ ها يكم بيشتر طول مي كشه و گه گاهي هم هنگ مي كنيد . دوم اينكه اگه بخواين دستگاهتون رو آپديت كنيد اگه از مموري سرعت پايين استفاده كنيد احتمال بريك شدن دستگاهتون بيشتر مي شه !‌

ممنون ولی زنگ زدم گفتن برات گرفتیم منم گفتم اشکالی نداره. اگه خدا بخواهد چندوقت دیگه یه مموری 2گیگ های اسپیدم میگیرم.
یه سوال دیگه اینجا کسی راهنمای بازی مزرعه دار pspرو نداره . با تشکر

XirowN
21-07-2007, 22:20
سلام این پی اس پی الان قیمتش چنده بازیهاش چجوریه از کجا گیر میارین

J A V I D
21-07-2007, 23:10

سايت هاي خارجي رو گشتم ولي اونا هم تو همين موندن !‌ تنها بازي هايي كه قبل از تعويض سي دي سيو مي كنه مشكلي ندارن !

ممنون ولی زنگ زدم گفتن برات گرفتیم منم گفتم اشکالی نداره. اگه خدا بخواهد چندوقت دیگه یه مموری 2گیگ های اسپیدم میگیرم.
یه سوال دیگه اینجا کسی راهنمای بازی مزرعه دار pspرو نداره . با تشکر

هاروست مونش جالب نيست ! تو سايت ها راهنما براش زياده !

سلام این پی اس پی الان قیمتش چنده بازیهاش چجوریه از کجا گیر میارین
قيمتش با توجه به نوع پكش از 220 تا 300 تومن متغييره در مورد انواع پك هاش صفحه هات قبل رو ببنيد ! بازي هاش تو بازار و اينتر نت ريخته !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Sam Fisher 11
22-07-2007, 01:40
جاوید جان واقعا خسته نباشی و ممنون که به کاربرا تو این تاپیک کمک میکنی و سوال هاشون رو با حوصله جواب میدی. اگر فیل هریسون این تاپیک رو ببینه حتما یه PSP از این جدیداش رایگان واست میفرسته:biggrin: . همیشه این تاپیک رو نگاه میکنم و واسه من که خیلی مفید بوده. بازم ممنون به خاطر زحماتی که میکشی و امیدوارم هر چه زودتر PS3 هم بخری .

rassool
22-07-2007, 15:01
سلام دوستان برای پی اس پی من یه مشکلی پیش اومده من وقتی پی اس پی رو روشن می کنم مستقیم میره توی ریکاوری یا همون تنضیمات من چک کردم دکمه Rهم گیر نکرده به نظر شما چشه وباید چیکارش کرد. باتشکر Rassool
راستی یه مشکل جدید وقتی میخای از بازی با دکمه هوم خارج بشی هم روی no هست وبه چپ وراستم نمیره که yes رو انتخاب کنم ومجبورم همونجا پی اس پی رو خاموش کنم .

J A V I D
22-07-2007, 16:04
جاوید جان واقعا خسته نباشی و ممنون که به کاربرا تو این تاپیک کمک میکنی و سوال هاشون رو با حوصله جواب میدی. اگر فیل هریسون این تاپیک رو ببینه حتما یه PSP از این جدیداش رایگان واست میفرسته . همیشه این تاپیک رو نگاه میکنم و واسه من که خیلی مفید بوده. بازم ممنون به خاطر زحماتی که میکشی و امیدوارم هر چه زودتر PS3 هم بخری .

سم فيشر جان شما به ما لطف داري .

سلام دوستان برای پی اس پی من یه مشکلی پیش اومده من وقتی پی اس پی رو روشن می کنم مستقیم میره توی ریکاوری یا همون تنضیمات من چک کردم دکمه Rهم گیر نکرده به نظر شما چشه وباید چیکارش کرد. باتشکر Rassool
راستی یه مشکل جدید وقتی میخای از بازی با دکمه هوم خارج بشی هم روی no هست وبه چپ وراستم نمیره که yes رو انتخاب کنم ومجبورم همونجا پی اس پی رو خاموش کنم .

سلام
ممكنه دكمه R اتصالي داشته باشه احتمالا آب يا يه چيز مايع رو PSP نريخته ! اتفاقي نيافتاده كه بعد از اون اتفاق اين مشكلات پيش اومده باشه ! البته من با منو ريكاوري زياد ور نرفتم ببينيد اون تو گزينه اي رو فعال نكرده باشين ! در مورد منو هوم نمي دونم چي بگم ! راستي از چه فريم وري استفاده مي كنيد ؟

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
22-07-2007, 16:34
سلام
ممكنه دكمه R اتصالي داشته باشه احتمالا آب يا يه چيز مايع رو PSP نريخته ! اتفاقي نيافتاده كه بعد از اون اتفاق اين مشكلات پيش اومده باشه ! البته من با منو ريكاوري زياد ور نرفتم ببينيد اون تو گزينه اي رو فعال نكرده باشين ! در مورد منو هوم نمي دونم چي بگم ! راستي از چه فريم وري استفاده مي كنيد ؟

موفق و پيروز باشيد

جاويد[/QUOTE]

فرم ویر من 3.10oe هست. چیزی روی psp نریخته.
ایران حذف شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

mohsen.rajabi
22-07-2007, 18:19
آخر همه چیز در مورد این psp slim روشد وبیشتر شایعات هم رد شدند .....مثل بعضی از رفقا که اسمشو نمیبرم توی یکی از تاپیک ها نوشته بود psp جدید هارد8 گیگ داره و بعضی از این خالی بندیها.....
psp slim فقط مشخصات زیر رو داره....
New slimmer PSP is indeed in the works. Hardware is essentially the same, and will NOT have any big speed increases.
- There’s no longer a UMD Tray, but a slot loader instead. Design is supposed to have an even “cleaner” look, much like the DS Lite.
- The screen is the exact same size, and is sidekick-esque. This means that there’s some sort of a flip-factor, making the overall system even smaller.
- The screen is still LCD, not LED. Either way, battery-life will obviously be improved.
- Sony is considering bluetooth capabilities.
- Underneath the screen is the home button, the brightness controls and the volume button. This revision will also include all-new controls for chapter skipping with UMD movies and music tracks.
- Not 8GB of on-board memory. 4GB is more likely. However, the storage capacity could change.
- Sony is still deliberating on the issue, but the PlayStation Portable name should stay put. This could eventually replace existing PSP models.
- Pricing is currently the same, and a release date is more likely for Fall 07.
- Other news: Killzone is looking real hot, and could have some screenshots before E3 actually happens. The game will, for sure, make it to E3 in some form, which I would guess is playable.

mazi_z_PSP
22-07-2007, 23:04
آخر همه چیز در مورد این psp slim روشد وبیشتر شایعات هم رد شدند .....مثل بعضی از رفقا که اسمشو نمیبرم توی یکی از تاپیک ها نوشته بود psp جدید هارد8 گیگ داره و بعضی از این خالی بندیها.....
psp slim فقط مشخصات زیر رو داره....
New slimmer PSP is indeed in the works. Hardware is essentially the same, and will NOT have any big speed increases.
- There’s no longer a UMD Tray, but a slot loader instead. Design is supposed to have an even “cleaner” look, much like the DS Lite.
- The screen is the exact same size, and is sidekick-esque. This means that there’s some sort of a flip-factor, making the overall system even smaller.
- The screen is still LCD, not LED. Either way, battery-life will obviously be improved.
- Sony is considering bluetooth capabilities.
- Underneath the screen is the home button, the brightness controls and the volume button. This revision will also include all-new controls for chapter skipping with UMD movies and music tracks.
- Not 8GB of on-board memory. 4GB is more likely. However, the storage capacity could change.
- Sony is still deliberating on the issue, but the PlayStation Portable name should stay put. This could eventually replace existing PSP models.
- Pricing is currently the same, and a release date is more likely for Fall 07.
- Other news: Killzone is looking real hot, and could have some screenshots before E3 actually happens. The game will, for sure, make it to E3 in some form, which I would guess is playable.
ده آخه پسر جان اول بورو انگليسی خوندن ياد بگير بعد اینا رو بزار. اسم هم ببر من بودم.سره حرفم هم هستم.بورو از اون آقا رسول که سايت سونی رو بلده(خوش به حالش:31::46:!!!) بگير ببين چی نوشته.بعد يه ميل به سونی بزن بگو اشتباه نوشتين:27:!!! ما هم کلی ميخنديم:31:

mazi_z_PSP
22-07-2007, 23:08
رسول جان يه اطلاعات کامل در باره مموری 2 گيگ و 4 گيگ بده.(قيمت و مدل) حتما اصل باشه و های اسپيد. ممنون

mazi_z_PSP
22-07-2007, 23:11
راستی در مورده اینکه گفتی مموری های اسپيد يا معمولی اشکال پيش مياره به حرفای جاويد جان اضافه ميکنم اگر مموری معمولی بگيری تو بازی هايی مثل Prince Of Pershia مشکل جدی پيش مياد.دمو هارو نميتونه روان اجرا کنه و صدا هم پخش نميشه.

J A V I D
22-07-2007, 23:47
فرم ویر من 3.10oe هست. چیزی روی psp نریخته.

خوب پس من ديگه نمي دونم مشكل چيه !!!! شرمنده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

siavashh
23-07-2007, 20:48
سلام
من حدود یک هفته است یه psp گرفتم به خاطر اینکه همه بازیهایی که تو کامپیوتر میریختم مخصوصا بازی های جدید به خاطر عطیقه بودن کامپیوترم!! هنگ میکرد
ولی الان که psp گرفتم اکثر بازیهایی که ریختم بالا نمیاد مثلا عشق من gta!! که یه صفحه سیاه میاد و دیگر هیچ مشکل از کیه یا چیه
در ضمن مدل دستگاه اینه : system software : 3.40 OE-A
یه سوال دیگه اینکه من وقتی دستگاه رو گرفتم نه umd داشت نه رم 32 که فکر میکنم باید باشن! سرم کلاه رفت یا نه! 233 تومان هم پول دادم
مرسی از توجه شما عزیزان!

J A V I D
24-07-2007, 22:08
سلام
من حدود یک هفته است یه psp گرفتم به خاطر اینکه همه بازیهایی که تو کامپیوتر میریختم مخصوصا بازی های جدید به خاطر عطیقه بودن کامپیوترم!! هنگ میکرد
ولی الان که psp گرفتم اکثر بازیهایی که ریختم بالا نمیاد مثلا عشق من gta!! که یه صفحه سیاه میاد و دیگر هیچ مشکل از کیه یا چیه
در ضمن مدل دستگاه اینه : system software : 3.40 OE-A
یه سوال دیگه اینکه من وقتی دستگاه رو گرفتم نه umd داشت نه رم 32 که فکر میکنم باید باشن! سرم کلاه رفت یا نه! 233 تومان هم پول دادم
مرسی از توجه شما عزیزان!

شما براي اجراي بازي ها حتما بايد يه umd تو دستگاهتون باشه احتمالا به همين علته كه بعضي از بازي ها رو نمي آره . در مورد اينكه شما سرت كلاه رفته يا نه همه دستگاه ها تو پكشون يه umd‌ داره ( كه بيشتر وقتا دمو) ولي در مورد مموري 32 اگر دستگاهتون وليو باشه مموري 32 توش داره اگه دستگاهتون استاندارده مموري 32 توش نيست !

پيشنهاد مي كنم اگه umd‌ ندارين و نمي تونين بخرين اين فريم ور جديد m33‌ رو بريزين به همراه آخرين پچش چون امكاني داره كه بسياري از بازي ها رو بدون umd‌اجرا مي كنه ! (ريسكش نصب فريم ور پاي خودتونه )!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

siavashh
24-07-2007, 22:32
شما براي اجراي بازي ها حتما بايد يه umd تو دستگاهتون باشه احتمالا به همين علته كه بعضي از بازي ها رو نمي آره . در مورد اينكه شما سرت كلاه رفته يا نه همه دستگاه ها تو پكشون يه umd‌ داره ( كه بيشتر وقتا دمو) ولي در مورد مموري 32 اگر دستگاهتون وليو باشه مموري 32 توش داره اگه دستگاهتون استاندارده مموري 32 توش نيست !

پيشنهاد مي كنم اگه umd‌ ندارين و نمي تونين بخرين اين فريم ور جديد m33‌ رو بريزين به همراه آخرين پچش چون امكاني داره كه بسياري از بازي ها رو بدون umd‌اجرا مي كنه ! (ريسكش نصب فريم ور پاي خودتونه )!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

مرسی از راهنماییتون
من از فروشنده که اتفاقا ادعای نمایندگی ه سونی هم میکرد پرسیدم که umd داره یا نه گفت چون کپی خور شده دیگه umd نداره
پس سرم کلاه رففتتت!!!
میشه کاری کرد؟!! یا توی این خراب شده هیچ قانونی نیست!!!

J A V I D
24-07-2007, 22:42
مرسی از راهنماییتون
من از فروشنده که اتفاقا ادعای نمایندگی ه سونی هم میکرد پرسیدم که umd داره یا نه گفت چون کپی خور شده دیگه umd نداره
پس سرم کلاه رففتتت!!!
میشه کاری کرد؟!! یا توی این خراب شده هیچ قانونی نیست!!!

خواهش مي كنم اون نمايندگي به نظر من رسما كلاه بردار بوده ! چون نمايندگي هاي واقعي سوني psp رو كپي خور شده نمي فروشن به هيچ عنوان ! و بهتون هم مي گن اگه دستگاه رو كپي خور كنيد گارانتيش باطل مي شه ! دوم دستگاه هاي كپي خور شده حتما نيازمند يك umd‌ براي اجراي كليه بازي ها هستن در غير اينصورت يه سري بازي ها رو محدود اجرا مي كنن ... كاري هم كه فكر نكنم بتونين بكنين !!!‌چون صد در صد مغازه دار زير بار نمي ره !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

J A V I D
25-07-2007, 09:38
فريم ور 3.52 هم از طرف سوني ارائه شد يه وقت آپديت نكنين به اين ورژن ها حواستون باشه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Dr_King
25-07-2007, 15:24
دوسلام دوستان
من می خواستم یک mp4 بخرم که بعد پشیمون شدم و حالا می خوام psp بگیرم قبلا خودم ps2 داشتم و یک بازی خور حرفه ای هستم و یکم اطلاعات در موردش می خوام بدونم
چه فرمتهای تصویری را می خواند؟
چه فرمتهای صوتی را می خواند ؟
قیمتش چند هست و از کجا ارزانتر می تونم تهیه کنم ؟

اگه ممکنه یک اطلاعات کامل و جامعی در مورد psp بدید که من بیشتر باهاش اشنا بشم یا یک لینکی معرفی کنید که من توش بتونم اطلاعاتم را کامل کنم
مثلا umd چی هست و چی کار می کنه

rassool
25-07-2007, 17:53
خوب پس من ديگه نمي دونم مشكل چيه !!!! شرمنده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

مرسی جاوید جان فکر کنم مشکل حل شده باشه از زیر همون دکمه R بوده فردا معلوم میشه مرسی از کمکتون.

mohsen.rajabi
25-07-2007, 18:09
من فقط چیزی رو که فروشنده گفته را به شما گفتم و دروغ نگفتم.............:31::11:
دیروز توی توپ خونه یه مغازه psp slim آورده بود به قیمت 500 هزار تومان ومیگفت که هاردش 4 گیگه !!!!!:41:

راستی این روسا توی آپدیت جدید یه حال درست و حسابی دادن.....:5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:
1_ بعد از نصب کردن اپدیت فریم ور شما به 3.51m33-5 تغیر خواهد کرد.
2_ به منوی recovery رفته و گزینه configioration را انتخاب کنید.
3_ روی non_use umd گزینه m33 driver را انتخاب کنید تا از شر گزاشتن umd توی psp برای اجرای بعضی از بازی ها راحت شوید...

دمش گرم گروه m33:10:

rassool
25-07-2007, 18:22
دوسلام دوستان
من می خواستم یک mp4 بخرم که بعد پشیمون شدم و حالا می خوام psp بگیرم قبلا خودم ps2 داشتم و یک بازی خور حرفه ای هستم و یکم اطلاعات در موردش می خوام بدونم
چه فرمتهای تصویری را می خواند؟
چه فرمتهای صوتی را می خواند ؟
قیمتش چند هست و از کجا ارزانتر می تونم تهیه کنم ؟

اگه ممکنه یک اطلاعات کامل و جامعی در مورد psp بدید که من بیشتر باهاش اشنا بشم یا یک لینکی معرفی کنید که من توش بتونم اطلاعاتم را کامل کنم
مثلا umd چی هست و چی کار می کنه

سلام به دوست عزیز psp یه کنسول بازی است که همراه با dsنینتندو در اواخر سال 2004وارد بازارشده این کنسول قابلیت اجرای بازی هایی در حد ps2را دارامی باشد ودر بعضی از بازیهای اون گرافیک حتی بالا تر از ps2 میباشد فرمتهای قابل اجرا در این کنسول به شرح زیر میباشد
قابلیت اجرای عکس با فرمت jpeg
قابلیت اجرای فیلم (ویدیو) بافرمت mpeg-4
قابلیت اجرای موسقی با فرمت atrac3plusو mp3
این کنسول علاوه بر بازی قادر است برنامه هایی مانند نقاشی پیانو کنترل تلوزیون و... را که مخصوص کنسول است اجرا کند.
umdهم یه چیز توی مایه مینی سیدی هست که دور اون یه قاب قرار داره وخود سونی از اون فقط برای بازی های psp وفیلمها از اون استفاده میکنه البته مثل سیدی هست ولی dvd9هست .
اگه سوال دیگه ای داشتید در خدمتیم البته اگه بلد باشیم.
با تشکر Rassool

rassool
25-07-2007, 18:46
بازم سلام به همه یه سوال داشتم اگه موقع ریختن ورژن برق بره چه بلایی سر پی اس پی میاد؟ اگه شارژ هم 100درصد باشه چی؟
با تشکر

J A V I D
25-07-2007, 19:05
بازم سلام به همه یه سوال داشتم اگه موقع ریختن ورژن برق بره چه بلایی سر پی اس پی میاد؟ اگه شارژ هم 100درصد باشه چی؟
با تشکر

سلام به نقل از یه فورم خارجی

دلیل اینکه می گن شارژر به دستگاه متصل باشه اینه که شما وقتی داری فریم ور می ریزی ابتدا فریم ور شما کاملا پاک می شه و دستگاه برای مدتی برق رو از شارژر تامین می کنه برای روشن موندن دستگاه !

موفق و پیروز باشید

جاوید

ALt3rnA
25-07-2007, 19:18
مخالفم

فلش کردن ربطی به باتری نداره...
من بدون کابل شارژ هم دان گرید کردم

bache pooldar
25-07-2007, 19:35
با سلام به همگي

چند سوال داشتم هر چند تكراري و ابتدايي ولي به بزرگي خودتان ببخشيد

1- قيمت يك Psp خوب چه قدر است؟
2 - آيا وجود Umd براي اجراي بازي ها ضروريست يا نه به وسيله كامپيوتر بازي ها را روي مموري مي ريزيم و بس؟
3- آيا Psp ها هم مانند كامپيوتر سي پي يو هاي و رم هاي مختلف دارند؟
ممنونم و با تشكر از همگي

rassool
25-07-2007, 21:26
با سلام به همگي

چند سوال داشتم هر چند تكراري و ابتدايي ولي به بزرگي خودتان ببخشيد

1- قيمت يك Psp خوب چه قدر است؟
2 - آيا وجود Umd براي اجراي بازي ها ضروريست يا نه به وسيله كامپيوتر بازي ها را روي مموري مي ريزيم و بس؟
3- آيا Psp ها هم مانند كامپيوتر سي پي يو هاي و رم هاي مختلف دارند؟
ممنونم و با تشكر از همگي

1-قیمت یه psp از 220 تومان هست تا 300تومان که هیچ فرقی هم با هم نمی کنن تنها تفاوت در وسایل جانبی اون هست به نظر من الان بهترین پک از نظر قیمت Value pack هست .حالا بازم نظر خودتون هست.(دستگاه هیچ فرقی نمیکنه)
2.حتما الان بیشتر بازی ها باید یه umd داشته باشی برای اجرای بازی ودر واقع برای بوت بازی برای اجرای اون .
3.منظورتونو متوجه نشدم اگه میخواهید بگید که pspسی پی یو داره بله یه cpu 333 داره ولی نمیشه به اون cpu اضافه کرد.مموری اونم یه چیزی تو مایه مموری گوشی سونی ارکسون هست مثلا p910 که من امتحان کردم وجواب داد ولی اگر مموری sony بگیری بهتره اصلا شاید مموری گوشی سونی ارکسون 4گیگ نباشه که فکرم نکنم باشه.

J A V I D
25-07-2007, 21:40
مخالفم

فلش کردن ربطی به باتری نداره...
من بدون کابل شارژ هم دان گرید کردم

حالا چرا دعوا مي كني خوبه گفتم به نقل از يه فورم خارجي ! دليل نداره حالا چون خارجين درست گفته باشن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

tohidmobile
25-07-2007, 21:46
سلام بچه ها من یه psp دستم اومده که ظاهرا با یه ورژن اشتباهی فلش شده یا نمیدونم! بریک شده یا ..و الان خاموش خاموشه اصلا روشن نمیشه . کسی هست منو کمک کنه چطوری میشه ورژنش رو بدون روشن شدن فهمید ؟ پشتش هم فقط نوشته psp-1007
لینک فلشرش رو دارید؟
شمارو به خدا کمک

bache pooldar
25-07-2007, 23:29
ممنونم آقا Rassol

J A V I D
26-07-2007, 08:53
سلام
بالاخره گروه m33 فريم ور 3.52 هم بيرون دادن برم نصب كنم آموزش نصبو مي ذارم!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Arshia001
26-07-2007, 11:30
سلام بچه ها من یه psp دستم اومده که ظاهرا با یه ورژن اشتباهی فلش شده یا نمیدونم! بریک شده یا ..و الان خاموش خاموشه اصلا روشن نمیشه . کسی هست منو کمک کنه چطوری میشه ورژنش رو بدون روشن شدن فهمید ؟ پشتش هم فقط نوشته psp-1007
لینک فلشرش رو دارید؟
شمارو به خدا کمک

R رو نگه دار سعی کن روشنش کنی.اگه نشد بریک شده.
پول که پاش ندادی؟:20:

rassool
26-07-2007, 12:50
Psp من بازیهای با فرمت cso رو نمی خونه ورژن 3.10oeهست ولی بازیهای با فرمت isoرو میخونه به نظر شما مشکل از کجاست umd داخل دستگاه هست بازیهاهم مشکلی نداره.

tohidmobile
26-07-2007, 13:07
R رو نگه دار سعی کن روشنش کنی.اگه نشد بریک شده.
پول که پاش ندادی؟:20:

با R هم بالا نمی اد امیدی بهش هست ؟ من ندادم ولی اونی که خریده داده 220.000

J A V I D
26-07-2007, 15:06
Psp من بازیهای با فرمت cso رو نمی خونه ورژن 3.10oeهست ولی بازیهای با فرمت isoرو میخونه به نظر شما مشکل از کجاست umd داخل دستگاه هست بازیهاهم مشکلی نداره.

اين مشكل تو بعضي از PSP ها هست PSP خود منم بازي هاي Dax‌ رو نمي خونه ! نمي دونم چرا !

با R هم بالا نمی اد امیدی بهش هست ؟ من ندادم ولی اونی که خریده داده 220.000

اين دستگاه هيچ اميدي بهش نيست در ضمن چرا 220 دستگاه بريك شده رو خريده !!! دستگا نوش اين قيمته !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mohammad_twe
26-07-2007, 16:08
پست های من چرا پاک شده ؟

mohsen.rajabi
26-07-2007, 17:20
m33 توی آپدیت جدید یه حال درست و حسابی دادن.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
3_ روی non_use umd گزینه m33 driver را انتخاب کنید تا از شر گزاشتن umd توی psp برای اجرای بعضی از بازی ها راحت شوید...

دمش گرم گروه m33[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

J A V I D
26-07-2007, 20:52
m33 توی آپدیت جدید یه حال درست و حسابی دادن.....

دمش گرم گروه m33

البته فريم ور 3.52 هم اومده منم نصب كردم سرعت ريكاوري خيلي بيشتر شده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
26-07-2007, 21:09

اقا جاوید لطفا یه برنامه برای اینکه این فرمت رو به یه فرمت دیگه تبدیل کنیم معرفی کنید.لینکشم اگه دارید لطف کنید ممنون.

J A V I D
27-07-2007, 07:51
رسول جان من از اين برنامه واسه تبديل فايل ها به هم استفاده مي كنم

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mohsen.rajabi
27-07-2007, 11:49
من وقتی یه بازیumd داخل دستگاه میزارم و درشو میبندم صفحه دستگاه خاموش میشه و باید با دکمه پاور دوباره صفحه را روشن کنم.و باز هم ستگاه umd رو نمیخونه..............وای فای دستگاهم سالمه ولی تبادل اطلاعات با psp دیگه نمیکنه........:41::41::41::41:
لنز نو هم انداختم مشکل حل نشد:41::41::41::41: .....تعمیر کار میگه آی سی umd دستگاه سوخته و برای تعویض 40 هزار تومان میگیره....
اصلا ارزش داره بدم درستش کنه چون من از روی مموری بازی میکنم...

J A V I D
27-07-2007, 12:10
من وقتی یه بازیumd داخل دستگاه میزارم و درشو میبندم صفحه دستگاه خاموش میشه و باید با دکمه پاور دوباره صفحه را روشن کنم.و باز هم ستگاه umd رو نمیخونه..............وای فای دستگاهم سالمه ولی تبادل اطلاعات با psp دیگه نمیکنه........
لنز نو هم انداختم مشکل حل نشد .....تعمیر کار میگه آی سی umd دستگاه سوخته و برای تعویض 40 هزار تومان میگیره....
اصلا ارزش داره بدم درستش کنه چون من از روی مموری بازی میکنم...

شما مي تونيد از اين فريم ور جديد استفاده كه براي اجراي خيلي از بازي ها نيازي به umd‌ نداره ! راستي چجوري واي فايت سالمه ولي ارتباط بر قرار نمي كنه ؟!!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
27-07-2007, 12:37
جاويد جان طرز کار کردن با این برنامه رو بگو اگر ميشه.

mazi_z_PSP
27-07-2007, 12:41
رسول جان يه اطلاعات کامل در باره مموری 2 گيگ و 4 گيگ بده.(قيمت و مدل) حتما اصل باشه و های اسپيد. ممنون
رسول نميخوای بکمکی؟

mazi_z_PSP
27-07-2007, 12:45
جاويد این نصب فريمور جديد چقدر طول ميکشه؟ فايلهاشو دارم دانلود ميکنم. مشکل نصبش تو چيه؟ اگر طبق راهنما پيش بريم مشکلی پيش مياد؟

J A V I D
27-07-2007, 14:49
جاويد این نصب فريمور جديد چقدر طول ميکشه؟ فايلهاشو دارم دانلود ميکنم. مشکل نصبش تو چيه؟ اگر طبق راهنما پيش بريم مشکلی پيش مياد؟
من كه همين جوري رفتم مشكلي پيش نيومد ولي هيچ تضميني وجود نداره كه مشكلي پيش نياد مازيار جان يه خواهش هم ازت داشتم اينقدر پشت سر هم پست نده لطفا!

آموزش نصب فريم ور جديد 3.52 m33

نكته اين نصبش با ورژن قبلي تفاوت چنداني نداره واسه همين همون آموزش بلند شده رو ويرايش كردم گذاشتم اينجا !

توجه كنيد ريسك آپديت كردن پاي خودتونه من هيچ مسئوليتي در قبال تركيدن PSP شما قبول نمي كنم

نحوه ريختن جديدترين Custom Firmware عرضه شده 3.52M33

توجه:

شما بايد شارژ بالاي 75 درصد داشته باشيد و شارژر دستگاه در تمام مراحل بعدي متصل باشد اين گفته را كاملا جدي بگيريد چون در غير اين صورت ممكن است دستگاه شما بريك شود و عواقب كار با شما ميباشد.

مرحله 1.
3.52M33

3.52 UPDATE

1.5 update

مرحله 2.
اگر از فريمور 1.5 استفاده ميكنيد اين مرحله رو انجام دهيد و اگر از فريمور هاي OE و SE استفاده ميكنيد به مرحله بعد برويد.

فايل m33rel.zip را از حالت فشرده خارج كنيد و محتويات فولدر 1.50only يعني دو فولدر kxploitpatcher و kxploitpatcher% را داخل آدرس زير كپي كنيد:

مرحله 3.

فريمور هاي OE و SE و m33 در اين آدرس:

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 4.
فايل 3.52Update EBOOT را كه در مرحله اول دانلود كرديد را از حالت فشرده خارج كنيد و نام آن را به 352.PBP تغيير دهيد و سپس در آدرس زير كپي كنيد:

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 5.
فايل 1.50Update EBOOT را كه در مرحله اول دانلود كرديد را از حالت فشرده خارج كنيد و نام آن را به 150.PBP تغيير دهيد و سپس در آدرس زير كپي كنيد:

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 6.
در محيط XMB به منوي Game سپس Memory Stick برويد و 3.52M33 CREATOR را اجرا كنيد. بعد از انجام كار از شما ميخواهد كه دكمه ضربدر را بزنيد. سپس به محيط XMB باز ميگردد.

مرحله 7.
دوباره به قسمت Game سپس Memory Stick برويد و 3.52M33UPDATE را اجرا كنيد. از شما ميخواهد كه براي ادامه كار دكمه ضربدر را بزنيد، اين كار را انجام دهيد و منتظر شويد تا مراحل كار كامل انجام شود در اين مرحله به هيچ عنوان مموري و يا باطري را خارج نكنيد و يا PSP را خاموش نكنيد.

مرحله 8.
بعد از اينكه ضربدر را در مرحله قبل زديد دستگاه خاموش ميشود، بنابراين دوباره آن را روشن كنيد و به قسمت Setting و سپس System Setting رفته و System information را انتخاب كنيد اكنون بايد 3.52M33 را نشان بدهد.

مرحله 9.
PSP را با كابل به PC متصل كنيد و به آدرس زير برويد و فولدر هاي M33CREATOR و M33UPDATE را پاك كنيد چون ديگر به آنها احتياجي نيست.

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 10.
به 3.52M33 خوش آمديد.

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
27-07-2007, 16:03
رسول نميخوای بکمکی؟
اقا مازیار دستمون انداختی یا واقعا میخوای. من مموری 4گیگ همراه با اداپتور گرفتم 100تومان البته های اسپید نیست گارانتی 5ساله هم داره تا الانم 5تا بازی ریختم مشکلی نداشته.

من كه همين جوري رفتم مشكلي پيش نيومد ولي هيچ تضميني وجود نداره كه مشكلي پيش نياد مازيار جان يه خواهش هم ازت داشتم اينقدر پشت سر هم پست نده لطفا!

آموزش نصب فريم ور جديد 3.52 m33

نكته اين نصبش با ورژن قبلي تفاوت چنداني نداره واسه همين همون آموزش بلند شده رو ويرايش كردم گذاشتم اينجا !

توجه كنيد ريسك آپديت كردن پاي خودتونه من هيچ مسئوليتي در قبال تركيدن PSP شما قبول نمي كنم

نحوه ريختن جديدترين Custom Firmware عرضه شده 3.52M33

توجه:

مرحله 1.
3.52M33

3.52 UPDATE

1.5 update

مرحله 2.

مرحله 3.

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 4.
فايل 3.52Update EBOOT را كه در مرحله اول دانلود كرديد را از حالت فشرده خارج كنيد و نام آن را به 352.PBP تغيير دهيد و سپس در آدرس زير كپي كنيد:

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 5.

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 6.
در محيط XMB به منوي Game سپس Memory Stick برويد و 3.52M33 CREATOR را اجرا كنيد. بعد از انجام كار از شما ميخواهد كه دكمه ضربدر را بزنيد. سپس به محيط XMB باز ميگردد.

مرحله 7.
دوباره به قسمت Game سپس Memory Stick برويد و 3.52M33UPDATE را اجرا كنيد. از شما ميخواهد كه براي ادامه كار دكمه ضربدر را بزنيد، اين كار را انجام دهيد و منتظر شويد تا مراحل كار كامل انجام شود در اين مرحله به هيچ عنوان مموري و يا باطري را خارج نكنيد و يا PSP را خاموش نكنيد.

مرحله 7.
بعد از اينكه ضربدر را در مرحله قبل زديد دستگاه خاموش ميشود، بنابراين دوباره آن را روشن كنيد و به قسمت Setting و سپس System Setting رفته و System information را انتخاب كنيد اكنون بايد 3.52M33 را نشان بدهد.

مرحله 8.

فريمور 1.5 در اين آدرس:

مرحله 9.
به 3.52M33 خوش آمديد.

موفق و پيروز باشيد

جاويد

اقا جاوید برای من در مرحله 7 تا دکمه ضربدرو میزنم خارج میشه وبر میگرده همونجا بالا ی اونم مینویسه لودینگ فرم وایر 1.5وبعد مینویسه کولد نات لودینگ فرم ویر PBP.150 البته من دارم ورژن قبلی میگم نه این ورژنو همه چیزم درست کپی کردم حتما.لطفا کمک کنید.راستی ورژن دستگاهمم 3.10OEهست احتیاجه به UMDبازی جی تی ای که نیست.

J A V I D
27-07-2007, 16:45
فكر كنم شما اسم فايل هاتون رو اشتباه وارد كردين اينجا جاي عدد و حروف قاطي شده يعني موقع تغيير نام اسم فايل بايد اون 150رو اول بنويسيد بعد نقطه بعد Pbp !!! كه اينجا به خاطر فارسي انگليسي قاطي شده ! براي تبديل نيازي به يو ام دي نيست

موفق و پيروز باشيد

جاويد