PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

netlcom
04-01-2009, 15:44
آخه واسم خریدن نمی تونم که بگم بره پس بده

Big-Boss
04-01-2009, 15:56
آخه واسم خریدن نمی تونم که بگم بره پس بده

پس تنها راهش اینه که بیاد اینجا ببینی بوردش چیه!

netlcom
04-01-2009, 16:25
اگه سی دی اورجینال گیر بیاد اورجینال می خرم

ali_ranger22
04-01-2009, 16:58
اگه سی دی اورجینال گیر بیاد اورجینال می خرم

سی دی نیستش اسمش umd هست
کم پیداست نمی تونی زیاد پیدا کنی اونم همه بازی ها رو

S.Y.K
04-01-2009, 17:47
دوستان عزیز یه سوال.کدوم مدل psp بهتره؟

M A T I N
04-01-2009, 19:48
عجب کیفیتی داره اگه میشه چندتا عکس از بازی های GTA که واسه psp هست بزارین ممنون میشم عکسش یه خورده smooth شده ...
ولی موقع بازی کردن این جور چیز ها اصلا مهم نیست ...
من تو این چند وقتی که psp خریدم فقط دو تا بازی .GOW و Exit 1 و2 ...رو میکنم .
بقیهش هم فقط کتاب میخونم باهاش ...
در کل چیز باحالیه ...

دوستان عزیز یه سوال.کدوم مدل psp بهتره؟

فعلا اسلیم های قابل هک شدن ....

Gigawarn
04-01-2009, 20:16
عشق است psp بروبچ می خوایم نو بگیریم خوب از کجا بگیریم که کپی خورشم کرده باشه و کلا یه حالی کنیم

یا یه سوال دیگه معدنش کجاست ادرس دقیق بدین چند وقت دیگه میخوام برم بگیرم

و سوال آخر :حالا اگه کپی خور شده نو گیر نمیاد وبعد از خرید یه نوع و کپی خور نشده ادرس دقیق بدین کجای توپ خونه باید بریم کپی خور کنیم راستی قیمت کپی خور کردن چقدره؟؟؟؟

منتظرم پیغام خصوصیتون هستم!!!!!

بقیهش هم فقط کتاب میخونم باهاش ...

من عاضق این کارم شدید
::::::::: موبایل گرفتیم گفتیم کتاب می زنیم باهاش شدید ولی انقدر صفحه اش کوچیکه که......(مثلا کوشی سری ان نوکیا گرفتیم) امیدوارم شدید psp این جور مسائل رو کم کنه یه کم درس بخونیم::::::::::::::::

اوه اوه یعنی هر دستگاهی که کپی خور شده برداشتن بازش کردن!!!!!!!!!!

choory
04-01-2009, 20:53
عشق است psp بروبچ می خوایم نو بگیریم خوب از کجا بگیریم که کپی خورشم کرده باشه و کلا یه حالی کنیم

یا یه سوال دیگه معدنش کجاست ادرس دقیق بدین چند وقت دیگه میخوام برم بگیرم

و سوال آخر :حالا اگه کپی خور شده نو گیر نمیاد وبعد از خرید یه نوع و کپی خور نشده ادرس دقیق بدین کجای توپ خونه باید بریم کپی خور کنیم راستی قیمت کپی خور کردن چقدره؟؟؟؟
منتظرم پیغام خصوصیتون هستم!!!!!

من عاضق این کارم شدید
::::::::: موبایل گرفتیم گفتیم کتاب می زنیم باهاش شدید ولی انقدر صفحه اش کوچیکه که......(مثلا کوشی سری ان نوکیا گرفتیم) امیدوارم شدید psp این جور مسائل رو کم کنه یه کم درس بخونیم::::::::::::::::

اوه اوه یعنی هر دستگاهی که کپی خور شده برداشتن بازش کردن!!!!!!!!!!

شما بگو اهل کجا هستی تا بچه های همان شهر راهنمایی کنند.
برای خرید هم بهتره از هر کسی میخری خودش کپی خور کنه که هم پول اضافه برای کپی خور کردن ندی هم خدای نکرده یکی از این کنسول ها با مادربورد TA-088 v3 را بهت ندازند.
قیمت کپی خور کردن هم بین 5تا 10 بستگی به انصاف فروشنده.اما معمولا از اون نفری که میخری باید مجانی کپی خور کنه.

کپی خور کردن هم کاملا به صورت نرم افزاری هست و دستگاه به هیچ وجه باز نمیشه.

mehdi30nema
04-01-2009, 21:34
عجب کیفیتی داره اگه میشه چندتا عکس از بازی های GTA که واسه psp هست بزارین ممنون میشم

gta vice sity storis - psp
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
04-01-2009, 21:36
بچه ها كسي tomb raider aniverssary رو بازي كرده .
من فكر كنم مرحله سه باشه اونجا كه يك آبشار بزرگ هست گير كردم . بايد سه تا قطعه رو پيدا كنيم و در جاي خود بزاريم تا اون چرخ دنده ها شروع به كار كنه . من دو تاي اولي رو پيدا كردم ولي سومي پيدا نميشه . اگه كسي رد كرده راهنماييم كنه .
مرسي

Gigawarn
04-01-2009, 21:44
شما بگو اهل کجا هستی تا بچه های همان شهر راهنمایی کنند.
برای خرید هم بهتره از هر کسی میخری خودش کپی خور کنه که هم پول اضافه برای کپی خور کردن ندی هم خدای نکرده یکی از این کنسول ها با مادربورد ta-088 v3 را بهت ندازند.
قیمت کپی خور کردن هم بین 5تا 10 بستگی به انصاف فروشنده.اما معمولا از اون نفری که میخری باید مجانی کپی خور کنه.

کپی خور کردن هم کاملا به صورت نرم افزاری هست و دستگاه به هیچ وجه باز نمیشه.

من تهرانم

پس پستهای قبلی قضیش چیه یکسری عکس گرفتن که سیم لحیم کردنو از این چیزا.عکسهای برد هستش

پس اگه نرم افزاریه خودمون کپی خور کنیم بهتره؟؟؟!!!!! آموزششم تو سایت هست دیگه!!!!

choory
04-01-2009, 22:17
من تهرانم

پس پستهای قبلی قضیش چیه یکسری عکس گرفتن که سیم لحیم کردنو از این چیزا.عکسهای برد هستش

پس اگه نرم افزاریه خودمون کپی خور کنیم بهتره؟؟؟!!!!! آموزششم تو سایت هست دیگه!!!!

در مورد تهران نظری ندارم.اما مثل اینکه توپخونه معروفه

اونها برای ساخت باطری پاندورا به روش سخت افزاری هست.

آموزش توی سایت هست.میتونی از پست های تاپیک زیر را بخونی

[ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن Psp

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما من نمیفهمم شما چرا اصرار داری psp کپی خور نشده بخری و خودت کپی خور کنی.؟؟؟!!!!:13:
الان psp هایی که مادربورد آنها زیر TA-088 v3 باشند کم هست.ممکنه فروشنده یکی از این psp ها با مین TA-088 v3 بهت بده و به هیچ وجه نتونی کپی هور کنی.
حالا انتخاب با خودته.

choory
04-01-2009, 22:24
بچه ها كسي tomb raider aniverssary رو بازي كرده .
من فكر كنم مرحله سه باشه اونجا كه يك آبشار بزرگ هست گير كردم . بايد سه تا قطعه رو پيدا كنيم و در جاي خود بزاريم تا اون چرخ دنده ها شروع به كار كنه . من دو تاي اولي رو پيدا كردم ولي سومي پيدا نميشه . اگه كسي رد كرده راهنماييم كنه .
مرسي

شما توی این مرحله به 3 چرخ دنده احتیاج داری.2 چرخ دنده اولی راحت پیدا میشه.
برای چرخ دنده سوم باید بری اونجایی که چرخ دنده ها را متصل میکنی.با نصب 2 چرخ دنده اولی یک سری چرخ دنده بزرگ تر هست که شروع به چرخیدن میکنند.به آنها میله هایی وصل هست از میله اول به میله دوم برو و بعد به نردبان.
همین جوری به جلو برو تا به دیواره سنگی برسی.تا جایی که میتونی جلو برو و بعد به پشت سر بپر و یک لبه چوبی هست اونا بگیر.
نمیدونم منظورم را درست متوجه شدی یا نه.اگه تا اینجا را تونستی بری بقیه را نفهمیدی بگو تا بقیه را بگم.
خودم خیلی سر این مرحله معطل شدم.

اگه بد توضیح دادم ببخشید چون دیگه بهتر از این نمیشد توضیح بدم.اگه نفهمیدی بگو تا دوباره بازی را بریزم و برات عکس بگیرم از روی عکس توضیح بدم.

amirr13
04-01-2009, 23:02
خوب یه سوال آماتور همه ببخشن

من کپی بازی هارو کجا باید کپی کنم تو مموری استیک؟
در ضمن ورژن 4.05 هست psp

خودم کپی کردم تو psp-game

بعد اینکه کپی هایی که کپی کردم تو پوشه ای به اسم psp-game بود باید از اون خارج کنم یا با همون کپی کنم؟

choory
05-01-2009, 00:51
خوب یه سوال آماتور همه ببخشن

من کپی بازی هارو کجا باید کپی کنم تو مموری استیک؟
در ضمن ورژن 4.05 هست psp

خودم کپی کردم تو psp-game

بعد اینکه کپی هایی که کپی کردم تو پوشه ای به اسم psp-game بود باید از اون خارج کنم یا با همون کپی کنم؟

وقتی توسط یک دستگاه که کپی خور باشه مموری را فرمت کنی یک سری فولدر ساخته میشه.یکی از این فولدر ها iso نام دارد.شما بازی ها باپسوند cso و iso را باید در این پوشه کپی کنید.

متاسفانه دستگاه شما کپی خور نیست و شما نمی توانید بازی های کپی را اجرا کنید.

البته به احتمال کم psp شما قابلیت کپی خور شدن دارد.
به یک فروشنده مراجعه کنید و دستگاه را کپی خور کنید و یا به تاپیک زیر یک سر بزنید اگه می توانید خودتون کپی خور کنید.

چند فریمور هک شده به ترتیب از آخرین فریمور به پایین

5.02GEN
5.00m33
4.01m33
3.95GEN
3.90m33
3.80m33
3.71m33
و.....
(البته بعد m33 ممکنه عدد دیگه ای هم باشه مثلا 5.00m33-4 که نشان دهنده شماره آپدیت آن هست)

netlcom
05-01-2009, 02:16
اگه میشه یه لیست از بازی های psp که کیفیتشون بالا هست بزارین ممنون میشم

sonixax
05-01-2009, 05:31
سلام . آقا من gta liberty رو دانلود کردم . یه جاهایی سرعتش کم میشه مال چیه ؟؟؟؟؟
مال تم و ایناست که نصب کردم یا فرم ور ؟ یا چیز دیگه ؟
بای

Gigawarn
05-01-2009, 08:30
اگه میشه در مورد د فریمور هم یه توضیحی بدین این دقیقا چیه

یعنی همون کار ویندوز کامپیوتر رو می کنه؟؟؟!!!
یعنی موقع هک شدنش میشه حتی اخرین ورژن رو رو دستگاه نصب کرد(آیا دستگاه حتما باید کپی خور شده باشه تا بشه نصب کرد)

حالا ما اگه ورژن های قدیمیش رو داشته باشیم چی اشکالی نداره؟؟؟

mehdi30nema
05-01-2009, 09:23
شما توی این مرحله به 3 چرخ دنده احتیاج داری.2 چرخ دنده اولی راحت پیدا میشه.
برای چرخ دنده سوم باید بری اونجایی که چرخ دنده ها را متصل میکنی.با نصب 2 چرخ دنده اولی یک سری چرخ دنده بزرگ تر هست که شروع به چرخیدن میکنند.به آنها میله هایی وصل هست از میله اول به میله دوم برو و بعد به نردبان.
همین جوری به جلو برو تا به دیواره سنگی برسی.تا جایی که میتونی جلو برو و بعد به پشت سر بپر و یک لبه چوبی هست اونا بگیر.
نمیدونم منظورم را درست متوجه شدی یا نه.اگه تا اینجا را تونستی بری بقیه را نفهمیدی بگو تا بقیه را بگم.
خودم خیلی سر این مرحله معطل شدم.

اگه بد توضیح دادم ببخشید چون دیگه بهتر از این نمیشد توضیح بدم.اگه نفهمیدی بگو تا دوباره بازی را بریزم و برات عکس بگیرم از روی عکس توضیح بدم.

مرسي اتفاقا خيلي هم خوب توضيح دادي ولي ايني كه ميگي بايد بپريم روي ميله هايي كه به چرخ دنده وصله به نظرم ماله چرخ دنده دوم هست كه اونو من پيدا كردم . چرخ دنده سوم رو نميتونم پيدا كنم .
اگه راهنمايي كني ممنون ميشم .

*QWERT*
05-01-2009, 12:14
سلام دوستان.
میشه لطف کنید اطلاعاتی در مورد انواع مختلف psp و قیمتشون و بازیهایی که
داره برام بذارید؟ خیلی ممنون میشم.

choory
05-01-2009, 12:29
سلام . آقا من gta liberty رو دانلود کردم . یه جاهایی سرعتش کم میشه مال چیه ؟؟؟؟؟
مال تم و ایناست که نصب کردم یا فرم ور ؟ یا چیز دیگه ؟
بای

سلام.
مموری شما اصل هست؟
اگه اصل هست که هیچ اما اگه اصل نیست و مجیک گیت را پشتیبانی نمیکنه ممکنه عیب از اون باشه.
و این بازی را حتما باید با پسوند iso داخل مموری بریزید.اگه با پسوند cso باشه ممکنه بعضی از جاها با مشکل افت فریم مواجه بشوید.

اگه میشه در مورد د فریمور هم یه توضیحی بدین این دقیقا چیه

یعنی همون کار ویندوز کامپیوتر رو می کنه؟؟؟!!!
یعنی موقع هک شدنش میشه حتی اخرین ورژن رو رو دستگاه نصب کرد(آیا دستگاه حتما باید کپی خور شده باشه تا بشه نصب کرد)

حالا ما اگه ورژن های قدیمیش رو داشته باشیم چی اشکالی نداره؟؟؟

بارها به این سوال جواب داده شده است.
توضیحات سایت ویکی پدیا
برنامه های کامپیوتری که برروی حافظه فقط خواندنی ، مدارهای مجتمع و... نصب میشن. مثلا برنامه ای که روی حافظه rom کامپیوتر نصبه یه فریموره ...

اما در کل
Firmware در واقع نرم افزار داخلي سيستم (کنسول) براي ارتباط بين قطعات سخت افزاري مي باشد. هکر ها با ايجاد تغييرات در اين فريمور توانسته اند كنسول PSP را کپي خور کنند تا بازي هاي کپي را اجرا نمايد.

شما برای اجرای بازی های کپی باید یک فریمور هک شده را از روشی که آموزش آن در تاپیک مربوطه هست روی psp نصب کنید.بعد از این کار به راحتی میتوانید بازی های کپی شده را روی دستگاه اجرا کنید.و به راحتی به فریمور های هک شده جدید آپدیت کنید.
معمولا بازی های جدید برای اینکه در موقع اجرا با مشکل مواجه نشوند به آخرین فریمور احتیاج دارند + با هر آپدیت قابلیت هایی جزیی به کنسول اضافه میشود.

مرسي اتفاقا خيلي هم خوب توضيح دادي ولي ايني كه ميگي بايد بپريم روي ميله هايي كه به چرخ دنده وصله به نظرم ماله چرخ دنده دوم هست كه اونو من پيدا كردم . چرخ دنده سوم رو نميتونم پيدا كنم .
اگه راهنمايي كني ممنون ميشم .

چرخ دنده اولکه اون پایین آبشار هست.چرخ دنده دوم هم باید از کنار آبشار از دیواره بری بالا و چرخ دنده دوم را بر داری.
وقتی چرخ دنده اول و دوم را جا زدی باید به طرف اون صخره ای بری که اول مرحله از داخل اون اومدی بیرون.
شما جوری وایسا که پشتت به طرف آبشار باشه و رو بروی شما صخره.حالا به بالا نگاه کن از سقف چند تا ستون چوبی آویزان هست.شما باید خودت را به آنجا برسانی.

توی عکس های زیر مسیر مشخصه.
فقط عکس هارا به صورت کد قرار میدهم تا صفحه سنگین نشود.

سلام دوستان.
میشه لطف کنید اطلاعاتی در مورد انواع مختلف psp و قیمتشون و بازیهایی که
داره برام بذارید؟ خیلی ممنون میشم.

دوست عزیز شما لطف کن حداقل 10 صفحه آخر تاپیک را بخون اگه باز سوالی بود بپرس در خدمتیم.
چون واقعا خیلی خیلی در مورد این سوال شما بحث شده.

mehdi30nema
05-01-2009, 13:31
chorry جان خيلي ممنون
فقط يه سوا ديگه تو اين عكس :

اونجايي كه با فلش مشخص كردي بعد از اينكه اومدم پايين برم روبرو يا برم سمت راست . ( روبرو ميره تو يه غار و سمت راست ميره سمت آبشار ) ؟؟

با تشكر

choory
05-01-2009, 13:49
chorry جان خيلي ممنون
فقط يه سوا ديگه تو اين عكس :

اونجايي كه با فلش مشخص كردي بعد از اينكه اومدم پايين برم روبرو يا برم سمت راست . ( روبرو ميره تو يه غار و سمت راست ميره سمت آبشار ) ؟؟

با تشكر

شما باید بری روبرو توی غار.سمت راست برای وقتی هست که چرخ دنده سوم را پیدا کردی و میخواهی برگردی برای نصب چرخ دنده سوم.
شما داخل غار برو کلا برای پیدا کردن چرخ دنده سوم خیلی دیگه مانده است چون وارد یک مکان جدید میشی.:46:

S.Y.K
05-01-2009, 14:15
god of war 2 :

god of war chain of olympus :

آقا مهدی واقعا ممنونم.شما کاملا حق داشتید.حالا خریدن در خریدن psp باید عجله کنم چون دلم می خواد یه god of war دیگه رو هم تموم کنم.واقعا ممنونم:8::8::5::5::31:

mehdi30nema
05-01-2009, 14:16
شما باید بری روبرو توی غار.سمت راست برای وقتی هست که چرخ دنده سوم را پیدا کردی و میخواهی برگردی برای نصب چرخ دنده سوم.
شما داخل غار برو کلا برای پیدا کردن چرخ دنده سوم خیلی دیگه مانده است چون وارد یک مکان جدید میشی.:46:

دمت گرم choory جان . من تو غار رفتم و تا يه جاهايشم جلو رفتم ولي بعد ميرسم به چند تا چوب كه به شورت كج قرار گرفته و نميشه از روشون رد شد چون سر ميخورم .

hamid_hitman47
05-01-2009, 21:16
دمت گرم choory جان . من تو غار رفتم و تا يه جاهايشم جلو رفتم ولي بعد ميرسم به چند تا چوب كه به شورت كج قرار گرفته و نميشه از روشون رد شد چون سر ميخورم .

میگم این مراحلش با نسخه ی pc فرق داره یا همونه!؟ به نظرت بازیه خوبیه !؟ ارزش داره دانلودش کنم...تو سایتا که تقریبا نمرش خوب بود میخواستم بدونم نظر تو چیه!؟

mehdi30nema
05-01-2009, 21:41
میگم این مراحلش با نسخه ی pc فرق داره یا همونه!؟ به نظرت بازیه خوبیه !؟ ارزش داره دانلودش کنم...تو سایتا که تقریبا نمرش خوب بود میخواستم بدونم نظر تو چیه!؟

به نظر من كه گرافيكه خيلي خوبي داره . البته اول فكر نميكردم اين طوري باشه ولي چند روزه پيش همين طوري بازي رو ريختم و تا قبل از اينكه گير كنم واقعا داشتم لذت ميبردم .
به نظر من كه دانلود كن ارزش داره

ashe
05-01-2009, 21:53
سلام
آخرین مدل psp که اومده چیه...؟ قیمت؟؟کیفییت؟؟؟ کدوم مدل کپی خور شده؟؟
ممنون...

hamid_hitman47
05-01-2009, 22:47
سلام
آخرین مدل psp که اومده چیه...؟ قیمت؟؟کیفییت؟؟؟ کدوم مدل کپی خور شده؟؟
ممنون...

آخرین مدل 3000 هست که هنوز کپی خور نشده ...نسبت به 2000 وضوح تصویرش بیشتره و میکروفون هم داره...
آخرین مدل کپی خور شده (PSP 2000 (Slim هست....که فکر کنم معقول ترین انتخاب واسه خرید هم باشه.
اگه همین 10 صفحه ی آخرو بخونی همه ی سوالات به طور کامل توسط بچه ها به خصوص (Choory جان) جواب داده شدند...

sonixax
05-01-2009, 22:52
سلام .
آقا من god of war 1 و 2 رو توی ps2 تا آخرش رفتم ولی دم غول آخر هنگ میکرد :) این چین اف المپیوس رو هم تموم کردم .
شماره 2 یی که عکس گذاشتید مال psp هست ؟
اگر میشه لینک دانلود جوفتشو بهم بدید آخه من زمانی که psp اولی رو پس دادم گاد آف وارشم باهاش باید پس میدادم .
بای

ashe
06-01-2009, 01:00
اقا پس این بازی هایی که تو بازار واسه psp هست چیه ؟؟؟؟...شما که گفتین umd کپی نمیشه..؟؟
بعدشم قضیه این iso و cso چیه...؟؟ فایل هایی هستن که از طریق pc متقل میشن به مموری psp...؟؟همون بازیها هستن؟؟ میشه اونارو رو umd ریخت؟؟
ببخشید که سوالای مبتدیانه میپرسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون تازه تو فکر خریدش افتادم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sonixax
06-01-2009, 01:03
اقا پس این بازی هایی که تو بازار واسه psp هست چیه ؟؟؟؟...شما که گفتین umd کپی نمیشه..؟؟
بعدشم قضیه این iso و cso چیه...؟؟ فایل هایی هستن که از طریق pc متقل میشن به مموری psp...؟؟همون بازیها هستن؟؟ میشه اونارو رو umd ریخت؟؟
ببخشید که سوالای مبتدیانه میپرسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون تازه تو فکر خریدش افتادم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام .
umd رایتر هست ولی اون کاور دورش نیست . واسه همین نمیشه کپی کرد . در مورد بازی ها هم بله کپی میشه توی مموری و از اونچا اجرا میشه

sonixax
06-01-2009, 01:04
سلام .
چوری جان یه سوالی دارم . من یه باطری پاندورا دارم که از 20 درصد بیشتر شارژ نمیشه . میتونم psp رو با اون رو سرویس مود بوت کنم بعد کابل شارژر رو بزنم و آپ کنم یا نه ؟؟؟؟

ashe
06-01-2009, 01:10
از خرید گوشی n-gage دار منصرف شدم میخوام psp بگیرم به نظرتون ارزش خریدن داره؟؟؟ ازش راضی هستین...؟در یک کلام خر کار هست؟

hamid_hitman47
06-01-2009, 01:20
از خرید گوشی n-gage دار منصرف شدم میخوام psp بگیرم به نظرتون ارزش خریدن داره؟؟؟ ازش راضی هستین...؟در یک کلام خر کار هست؟

آره دوست عزیز کنسول خوبیه.بازی هاشم خیلی کیفیتشون خوبه.چند تا عکس بچه ها از بازی های خوبش تو صفحات قبل گذاشتن.)کلی بازی خوب و جالب داره..اصلا از لحاظ بازی بخوای مقایسه کنی با بازی های n_gage قابل مقایسه نیست...صفحه نمایش بزرگی هم داره تازه باهاش میتونی موزیک گوش کنی , فیلم ببینی..کتاب بخونی.از لحاظ خر کاری هم که واسه من تا حالا مشکلی پیش نیومده..کلا محصولات سونی میگن همشون خرکارن.:31:

hamid_hitman47
06-01-2009, 01:33
از بچه ها کسی از این کیفا گرفته : اینجا تو شهر ما یه فروشنده میداد 11_12 تومن...میگم قیمتش خوبه یا گرونه ..تو تهران چنده از این کیفا!؟ کیف جالبی به نظر میاد.

sonixax
06-01-2009, 01:54
از بچه ها کسی از این کیفا گرفته : اینجا تو شهر ما یه فروشنده میداد 11_12 تومن...میگم قیمتش خوبه یا گرونه ..تو تهران چنده از این کیفا!؟ کیف جالبی به نظر میاد.

سلام .
من پک کاملش رو خریدم .
کیف
خش گیر umd
اسگرین پروتکتور
2 تا قاب کریستالی
جای یو ام دی
کابل یو اس بی و شارژ
شارژر ماشینی و یه ذره خنزر پنزر دیگه 29 یورو
بای

S.Y.K
06-01-2009, 09:31
دوستان عزیز یه سوال الان دقیقا فرق psp مدلslim-3000 چیه(البته به جز کپی خور شدنش)وکدوم بهتره(از لحاظ شکل و گرافیک وغیره)اگر هم لطف کنید عکسی از این دو مدل تو تاپیک بذارید ممنون می شم.

hamzeaziz
06-01-2009, 11:40
سلام دوستان میشه یه عکس از این UMD برامون بذارید تا ببینیم این umd که کپی نمیشه اصلا چه جوریه
مرسی

danialshafaie
06-01-2009, 13:31
الان اگه من بخواهم psp بخرم چه مدلي چه باطري چه مادربرد slim يا fat و كلا همه ي توضيحات و تست هاي لازم را بگيد لطفا

Big-Boss
06-01-2009, 13:39
دوستان عزیز یه سوال الان دقیقا فرق psp مدلslim-3000 چیه(البته به جز کپی خور شدنش)وکدوم بهتره(از لحاظ شکل و گرافیک وغیره)اگر هم لطف کنید عکسی از این دو مدل تو تاپیک بذارید ممنون می شم.
نسبت به slim
1.میکروفون
2.شفافیت و نور بیشتر صفحه نمایش
3.قابلیت اتصال به انواع TV (در 2000 فقط به HDTV در 1000 امکان اتصال به TV نیست)
4.در مدل 1000 ایفرارد هم موجود هست

به ترتیب 3000 2000 1000

سلام دوستان میشه یه عکس از این UMD برامون بذارید تا ببینیم این umd که کپی نمیشه اصلا چه جوریه
مرسی

mehdi30nema
06-01-2009, 14:23

زياد گرون نميده اينجا حدوه 8 يا 9 تومان هست

S.Y.K
06-01-2009, 15:00
در ضمن بازی های psp رو باید خرید یا دانلود کرد؟؟؟

M A T I N
06-01-2009, 15:01
از بچه ها کسی از این کیفا گرفته : اینجا تو شهر ما یه فروشنده میداد 11_12 تومن...میگم قیمتش خوبه یا گرونه ..تو تهران چنده از این کیفا!؟ کیف جالبی به نظر میاد

من با psp عین همین رو 5 یا 6 تومن خریده بودم ....

mehdi30nema
06-01-2009, 15:07
در ضمن بازی های psp رو باید خرید یا دانلود کرد؟؟؟

اگه اينترنت adsl داري ميتوني دانلود كني . اگرم نداري الان تو بازار پره و سريع هم بازي هاي جديد رو ميدن بيرون

S.Y.K
06-01-2009, 15:08
psp خیلی شکل قشنگی داره ولی ای کاش براش یه joystick هم قرار می دادن.این طوری بازی کردن راحت تر می شد.البته اونوقت دستگاه خیلی بد شکل می شد!ولی بازم راه داشت!می شد یه joystick قابل اتصال و جدا کردن براش بذارن نه؟؟!!

Big-Boss
06-01-2009, 15:12
psp خیلی شکل قشنگی داره ولی ای کاش براش یه joystick هم قرار می دادن.این طوری بازی کردن راحت تر می شد.البته اونوقت دستگاه خیلی بد شکل می شد!ولی بازم راه داشت!می شد یه joystick قابل اتصال و جدا کردن براش بذارن نه؟؟!!

psp تا دلت بخواد accessories داره میتونی جداگانه تهیه کنی.

ویرایش :
بیا برات پیدا کردم :دی

S.Y.K
06-01-2009, 15:15
اگه اينترنت adsl داري ميتوني دانلود كني . اگرم نداري الان تو بازار پره و سريع هم بازي هاي جديد رو ميدن بيرون
adsl دارم ولی دانلود کردن حوصله می خواد (که من ندارم) مخصوصا وقتی بخوای چند تا بازی دانلود کنی! آدم بی حوصله ای مثل من خریدن براش بهتره تا دانلود کردن.:27:

S.Y.K
06-01-2009, 15:16
این که خیلی عالیه!!!!!!!!!دیگه نمی دونم از خدا چی بخوام:31::31::31:

mehdi30nema
06-01-2009, 15:29

psp جوي استيك داره . اوني كه زيره دكمه هاي جهت نما هست جوي استيكه .

Big-Boss
06-01-2009, 15:33
psp جوي استيك داره . اوني كه زيره دكمه هاي جهت نما هست جوي استيكه .
حرف شما درسته. ولی منظور ایشون یه همچین چیزی بود:

ویرایش :
بیا برات پیدا کردم :دی

netlcom
06-01-2009, 16:06
بازی های psp چنده؟ اورجینالش ها

Big-Boss
06-01-2009, 16:11
بازی های psp چنده؟ اورجینالش ها

البته میتونی رو umd دسته دو و تعویض با اونایی که umd دارن هم فکر کنی (مثلا اونایی که 3000 دارن یا 2000 با برد جدید و...) کاری که بچه های ps3 دار انجام میدن

قیمت umd هم بستگی به نوع بازی و تاریخ بازی و فروشنده داره: از حدود 15 هست تا 30

nawid
07-01-2009, 17:50
کسی irshell واسه slim سراغ داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اکه دارین لینک بدین

Big-Boss
07-01-2009, 18:03
کسی irshell واسه slim سراغ داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اکه دارین لینک بدین

دانلود همه ی برنامه ها و والپیپرها و تم ها و بازی های برای psp

ali_ranger22
07-01-2009, 18:04
اکه دارین لینک بدین

در این تاپیک گذاشته شده قبلا :)

ali_ranger22
07-01-2009, 18:35
تا الان FF dissidia تونسته 666000 تا بفروشه اونم فقط تو ژاپن !

mehdi30nema
07-01-2009, 19:24
يه خبر خوب :
IGN تاريخ عرضه بازي ressistance رو 24 فوريه يعني يك ماه و نيم ديگه اعلام كرده

danialshafaie
07-01-2009, 20:44
الان اگه من بخواهم psp بخرم چه مدلي چه باطري چه مادربرد slim يا fat و كلا همه ي توضيحات و تست هاي لازم را بگيد لطفا اگه فريمور يعني چي؟ كپي خور يعني چه؟

danialshafaie
07-01-2009, 20:45
الان اگه من بخواهم psp بخرم چه مدلي چه باطري چه مادربرد slim يا fat و كلا همه ي توضيحات و تست هاي لازم را بگيد لطفا اگه فريمور يعني چي؟ كپي خور يعني چه؟

Big-Boss
07-01-2009, 20:49

شما اگه ایران هستی بهترین راه اینه که از هر جا میخری بهش بگی یه slim کپی خور شده بهت بده. ضمنا بهش تاکید کن آخرین فریمور 5.00 هم برات بریزه.
(معمولا اگه از خودشون بخری هزینه کپی خور نمیگیرن)

danialshafaie
08-01-2009, 16:14
مرسي بعد مدل مادربرد چي؟

S.Y.K
08-01-2009, 17:00
دوستان ببخشید یه سوال
مموری psp برای سیو بازی ها کافیه و اگه کافی نیست شما پیشنهادتون چیه؟
باتری psp تا چند ساعت مداوم کار می کنه ؟

hamid_hitman47
08-01-2009, 19:03
دوستان ببخشید یه سوال
مموری psp برای سیو بازی ها کافیه و اگه کافی نیست شما پیشنهادتون چیه؟
باتری psp تا چند ساعت مداوم کار می کنه ؟

psp که خودش مموری نداره...باید یه مموری خودت بخری تا بازی های کپی رو توش کپی کنی... سیو های بازیهاتم میرن تو همون مموری.سیو بازی ها حجمی هم نداره سیو هر بازی تقریبا 300_400 کیلوبایت به طور متوسط...
تو بازی تقریبا 5_6 ساعت مداوم..البته به نور صفحه هم بستگی داره ....

hamid_hitman47
08-01-2009, 19:06
مرسي بعد مدل مادربرد چي؟

اگه شما یک psp کپی خور شده از فروشنده بگیرید دیگه زیاد مدل مادربردش مهم نیست...فقط بهش بگید حتما کپی خورش کنه واست...چون بعضی از این مادربرد های جدید کپی خور نمیشن...واسه این بهش بگین خودش واست کپی خور کنه تا مشکلی پیش نیاد..

S.Y.K
08-01-2009, 19:47
psp که خودش مموری نداره...باید یه مموری خودت بخری تا بازی های کپی رو توش کپی کنی... سیو های بازیهاتم میرن تو همون مموری.سیو بازی ها حجمی هم نداره سیو هر بازی تقریبا 300_400 کیلوبایت به طور متوسط...
تو بازی تقریبا 5_6 ساعت مداوم..البته به نور صفحه هم بستگی داره ....
چند مدل مموری وجود داره(از لحاظ حافظه) وشما کدومشو پیشنهاد می کنید؟

senjin
08-01-2009, 20:11
سلام کسی اینو بازی نمی کنه.
من تو یه مرحله موندم. بعد از دومین قول ماموتی و چنتا مرحله بعدش رسیدم یه جا یه دونه از این قل چماقا با یه چماق مییاد . یه ستاره ی سیاه هم باهاشه . هرچی میزنمش فایده نداره . با یه ضربه نصف افرادم می میرن . اگه کسی راهشو بلده بزاره.
ممنون

ali_ranger22
08-01-2009, 20:29
چند مدل مموری وجود داره(از لحاظ حافظه) وشما کدومشو پیشنهاد می کنید؟
pro duo داره که همین هم پیشنهاد میشه
یه سری مموری های کوچیک هم هست که ساپروت میشه ولی قیمتش بالاست و سرعتش هم پایینه

mehdi30nema
08-01-2009, 20:51
سلام کسی اینو بازی نمی کنه.
من تو یه مرحله موندم. بعد از دومین قول ماموتی و چنتا مرحله بعدش رسیدم یه جا یه دونه از این قل چماقا با یه چماق مییاد . یه ستاره ی سیاه هم باهاشه . هرچی میزنمش فایده نداره . با یه ضربه نصف افرادم می میرن . اگه کسی راهشو بلده بزاره.
ممنون

كدوم بازي رو ميگي ؟

senjin
08-01-2009, 20:58
كدوم بازي رو ميگي ؟

:31:شرمنده یادم رفت بنویسم. کپی کرده بودم .پست نکردم. Patapon 2 - don chaka

Gigawarn
09-01-2009, 00:58
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی
یعنی واقعا قیمتش 30000 تومنه(سی هزار تومن)

اقا من مبخوام بگو همین فردا پول رو واریز می کنم کلک نباشه فقط راستی مدل دسنگاه چیه 2000 می خواما

rassool
09-01-2009, 08:26
فكر كنم ميخواسته بنويسه 300000 تومان البته اگه با خود دستگاه باشه.

danialshafaie
09-01-2009, 10:46
مرسي از همه ي دوستان بعد اگر تستي هم داره بگين مثل pixel سوخته يا ...

S.Y.K
09-01-2009, 12:43
ببخشید دوستان psp گیم پد کدوم مدله چه فرقی با اسلیم داره میشه یه کم توضیح بدید
بچه واقعا ببخشید آخه سوال های من خیلی مبتدیانه هست بخشید

Gigawarn
09-01-2009, 13:10
از اول شروع تاپیک تاحالا 100000 بار گفته شده من یه پیشنهاد دارم

صفحه اول رو ویرایش کنیم و همراه با عکس توضیح بدیم تا دوستان هر 3 روز یه بار نیان بگن آقا مدل های مختلف رو توضیح بدین!!!!!!!!!!!

hamzeaziz
09-01-2009, 13:21
سلام اینو بالا خوندم

پی اس پی خود را موبایل کنید

psp mobile

مگه میشه PSP رو به موبایل تبدیل کرد لطفا یه کم توضیح بدید خیلی ممنون میشم
راستی اگه PSP 3000 هک شد از همین تایپیک انشالله با خبر میشیم ؟
ممنون

ali_ranger22
09-01-2009, 15:06
جناب irangames اولا تبلیغات ممنوعه ...
در ثانی این جا فرومه و همه ی این برنامه ها که شما پولی می خوای بفروشی ما این جا مجانی میزاریم واسه دانلود ...

hamzeaziz
10-01-2009, 15:30
سلام اینو بالا خوندم

psp mobile

مگه میشه PSP رو به موبایل تبدیل کرد لطفا یه کم توضیح بدید خیلی ممنون میشم
راستی اگه PSP 3000 هک شد از همین تایپیک انشالله با خبر میشیم ؟
ممنون

jamshidjap
10-01-2009, 16:14
با سلام

فوري...

قيمت آداپتور ( منبع تغذيه ) ps2چنده ؟؟

keshish
10-01-2009, 21:32
سلام یه سوال دارم:
یه بازی دانلود کردم اما اجرا نمیشه.توصفحه دانلود این پیغام اومده بود:
(you must have Kernel 1.50 installed on ur psp to be able to play the game)extract archive on your memory stick and run the game in "Memory stick' in your psp game menu

یعنی چی؟

danialshafaie
11-01-2009, 10:30
فرق psp هاي 1000 و 2000 و 3000 چيه

GHOST RECON
11-01-2009, 10:38
الان psp3000 (کپی خور نشده ) تو ایران هست؟
قیمتش؟

Arshia001
11-01-2009, 11:06
کشیش،فکر میکنم دستگاهت اسلیم باشه،نه؟بازیه رو اجرا نمیکنه.

دانیال،با این که خیلی بار! به این سوال جواب دادن،
1000:همون فت که چاقالو و گندست!
2000:اسلیم که لاغر تره و به TV وصل میشه.
3000:مدل جدید که هنوز کپی خور نشده ولی صفحه ی واضح تری داره.میکروفون هم داره.

Ghost،آره پیدا میشه.ولی قیمتشو نمیدونم.

senjin
11-01-2009, 11:11
سلام
من خفن موندم تو خماریه این patapon 2 مثل اینکه کسی هم نیست که بازی کنه. من psp مو جمع کرده بودم حالا فقط بخاطر این بازی دوباره اوردمش. اون مرحله ی قبلی رو رد کردم . حالا یه جای دیگه گیر کردم .اگه کسی بازی میکنه راهنمایی کنه . اگه کسی فروم خارجی میشناسه که توش راهنمایی کردن کمک کنه. این مرحله رو تو youtube پیدا کردم میزارم.
ممنون

ali_ranger22
11-01-2009, 11:21
سلام یه سوال دارم:
(you must have kernel 1.50 installed on ur psp to be able to play the game)extract archive on your memory stick and run the game in "memory stick' in your psp game menu

یعنی چی؟

شما psp ایت باید کرنل 1.50 داشته باشه که چون احتمالا اسلیم داری باید بیخیال این بازی بشی

Hunter lord
11-01-2009, 14:06
بهترین بازی استراتژِک پی اس پی چیه ؟ (تو سبک رد آلرت و کوماند کوآنکر )
از بازی های زیر کدام در سبک نقش آفرینی بهتر است؟
فاینال فنتازی (کرایسیس کور)
فاینال فنتازی(دیسگا)
کینگ دوم :10:

keshish
11-01-2009, 14:33
سلام یه سوال دارم:
(you must have kernel 1.50 installed on ur psp to be able to play the game)extract archive on your memory stick and run the game in "memory stick' in your psp game menu

یعنی چی؟
سلام
از دوستانی که راهنمایی کردند ممنون هستم.بله دستگاه من اسلیم هست و با راهنمایی شما اساتید پس این بازی روی اون اجرا نمیشه.
ممنون

hamzeaziz
11-01-2009, 15:54
سلام اینو بالا خوندم

psp mobile

مگه میشه psp رو به موبایل تبدیل کرد لطفا یه کم توضیح بدید خیلی ممنون میشم
راستی اگه psp 3000 هک شد از همین تایپیک انشالله با خبر میشیم ؟
ممنون

یکی جواب بده
ممنون

ali_ranger22
11-01-2009, 16:53
بهترین بازی استراتژِک پی اس پی چیه ؟ (تو سبک رد آلرت و کوماند کوآنکر )
از بازی های زیر کدام در سبک نقش آفرینی بهتر است؟
فاینال فنتازی (کرایسیس کور)
فاینال فنتازی(دیسگا)
کینگ دوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین بازیه استراتژی که من بازی کردم Warhammer 4000 بود که البته استراتژی نوبتیه
نقش آفرینی Crisis Core و FF Tactics و Starocean خیلی قشنگن
FF Dissidia یه بازیه مبارزه ایه که همه شخصیت های FF توش هستن

*QWERT*
11-01-2009, 23:00
دوستان psp بازی little big plant رو داره؟؟؟

Big-Boss
11-01-2009, 23:49
دوستان psp بازی little big plant رو داره؟؟؟
در حال حاضر نه!
ولی شایعات زیادی هست که قراره بیاد!

Gigawarn
12-01-2009, 00:22
ار کجا میشه مموری اصلی و غیر اصل رو تشخیص داد
مربوط به چینی بودن میشه؟؟؟؟
ممنون میشم توضیح بدین
psp

hamid_hitman47
12-01-2009, 01:39
ار کجا میشه مموری اصلی و غیر اصل رو تشخیص داد
مربوط به چینی بودن میشه؟؟؟؟
ممنون میشم توضیح بدین
psp

مطمئن ترین راه اینه که مموری رو بزاری تو PSP و بعد برو به قسمت Information مموری و بعد ببین تو قسمت MagicGate اگه نوشته بود Unknown یعنی مموری تقلبیه...
سعی کن حتما مموری اصلی بگیری چون من الان از این مموری های تقلبی دارم بعضی وقتا اذیت می کنه مثلا آهنگ ها و یا سیو های بازیت خود به خود پاک میشن یا خراب میشن..کلا بعضی وقتا اعصاب خورد کن میشه این مموری تقلبی ها..من پشیمونم که چرا fake گرفتم!

ShayaN3K
12-01-2009, 02:07
من حدود یه هفته ی دیگه می رم ژاپن می خاستم یه psp-3000 بخرم ولی این تاپیکارو دیدم گرخیدم....
آخه من از psp هیچی نمی دونم....
میشه در مورد کپی خور و slim و fat و ... اینا توضیح بدید....
اگه تو پستای قبلی هست لطفا آدرسشو بدید.....

صد هزار با ممنون

*QWERT*
12-01-2009, 09:03
بچه ها دوربینای چند mp داره و قیمتشون چنده؟؟
gpsش تو ایران کار میکنه یا نه؟؟
بعدش میشه چند تا عکس از Burnout با Killzone بذارید؟؟
ممنون میشم.

GHOST RECON
12-01-2009, 11:52
شما psp ایت باید کرنل 1.50 داشته باشه که چون احتمالا اسلیم داری باید بیخیال این بازی بشی
مگه همه ی بازی ها بین slim و fat مشترک نیست؟

ali_ranger22
12-01-2009, 11:54
مگه همه ی بازی ها بین slim و fat مشترک نیست؟
این احتمالا بازیه دست ساز بوده

choory
12-01-2009, 12:59
سلام .
چوری جان یه سوالی دارم . من یه باطری پاندورا دارم که از 20 درصد بیشتر شارژ نمیشه . میتونم psp رو با اون رو سرویس مود بوت کنم بعد کابل شارژر رو بزنم و آپ کنم یا نه ؟؟؟؟

مگه میشه از 20 درصد بیشتر شارژ نشه؟
شما اول باطری را در بیار بعد دستگاه را بدون باطری به شارژر وصل کن.سپس باطری را جا بزن بزار شارژ بشه.

شما که Psp را کپی خور کردید دیگه برای آپدیت کردن نیازی به باطری پاندورا ندارید از همان باطری معمولی برای آپدیت استفاده کن.

ببخشید یک طول کشید جواب بدم یک هفته ای بود که به فروم سر نزدم.

s-a-l-i-m
12-01-2009, 14:06
مطمئن ترین راه اینه که مموری رو بزاری تو PSP و بعد برو به قسمت Information مموری و بعد ببین تو قسمت MagicGate اگه نوشته بود Unknown یعنی مموری تقلبیه...
سعی کن حتما مموری اصلی بگیری چون من الان از این مموری های تقلبی دارم بعضی وقتا اذیت می کنه مثلا آهنگ ها و یا سیو های بازیت خود به خود پاک میشن یا خراب میشن..کلا بعضی وقتا اعصاب خورد کن میشه این مموری تقلبی ها..من پشیمونم که چرا fake گرفتم!
من نفهمیدم این اینفرمیشن مموری کجاست که باید دید magicgate رو....؟

choory
12-01-2009, 14:17
من نفهمیدم این اینفرمیشن مموری کجاست که باید دید magicgate رو....؟

شما بر روی آیکون مموری در داخل psp رفته و کلید مثلث را فشار دهید و از منوی باز شده گزینه information را انتخاب کن.

hamzeaziz
12-01-2009, 16:04
سلام اینو بالا خوندم

psp mobile

مگه میشه psp رو به موبایل تبدیل کرد لطفا یه کم توضیح بدید خیلی ممنون میشم
راستی اگه psp 3000 هک شد از همین تایپیک انشالله با خبر میشیم ؟
ممنون

کسی نیست جواب بده!

Hunter lord
12-01-2009, 16:07
سایت دارک الکس رو می شه بگید(پی اس پی)

choory
12-01-2009, 16:20
کسی نیست جواب بده!

دوست عزیز شما اومدید از خودتون یک عنوان زدید و انتظار دارید بچه ها هم جواب سوال شما را بدهند.
اگه کسی چیزی در این مورد میدونست تا حالا جواب داده بود پس نیاز نیست چندین بار یک سوال را بپرسید.

جواب سوال هم غیر ممکن هست که از psp به عنوان موبایل استفاده کرد.
شما فقط می توانید از طریق اینترنت وایرلس و برنامه skype که بر روی خود psp نصب هست مکالمه اینترنتی داشته باشید.
که برای این کار برای psp های fat و slim باید میکروفن تهیه کنید و در مدل 3000 خود دستگاه دارای میکرفن داخلی هست.

ali_ranger22
12-01-2009, 16:43
سایت دارک الکس رو می شه بگید(پی اس پی)

dark-alex.org

samoeli
12-01-2009, 18:09
آقا این تم هایی که با فرمت ctf هستش رو چه شکلی میشه رو psp ریخت.

اگه جوابمو بدبد یک دنیا ممنون میشم

ali_ranger22
12-01-2009, 18:21
شما باید پلاگین cxmb رو داشته باشی

hamzeaziz
12-01-2009, 18:34
دوست عزیز شما اومدید از خودتون یک عنوان زدید و انتظار دارید بچه ها هم جواب سوال شما را بدهند.
اگه کسی چیزی در این مورد میدونست تا حالا جواب داده بود پس نیاز نیست چندین بار یک سوال را بپرسید.

جواب سوال هم غیر ممکن هست که از psp به عنوان موبایل استفاده کرد.
شما فقط می توانید از طریق اینترنت وایرلس و برنامه skype که بر روی خود psp نصب هست مکالمه اینترنتی داشته باشید.
که برای این کار برای psp های fat و slim باید میکروفن تهیه کنید و در مدل 3000 خود دستگاه دارای میکرفن داخلی هست.

دوست عزیز من اینو از خودم نگفتم یه نفر تو همین تایپیک irangames اینو که PSP خود را به موبایل تبدیل کنید و یه عالمه چیزه دیگه تنها 30000 تومان
من هم تعجب کردم و گفتم با تاکید کنم :20:
مرسی از جوابت :11:

Big-Boss
12-01-2009, 18:54
دوست عزیز من اینو از خودم نگفتم یه نفر تو همین تایپیک irangames اینو که PSP خود را به موبایل تبدیل کنید و یه عالمه چیزه دیگه تنها 30000 تومان
من هم تعجب کردم و گفتم با تاکید کنم :20:
مرسی از جوابت :11:
درباره تبدیل psp به موبایل البته کار نشد نداره . یه نفر این دو رو باهم ادغام کرده!
البته کارش جالب بوده. گوشی رو باز کرده و psp رو وبعد گوشی رو تو قاب psp جا زده! از یه طرف psp هست از یه طرف موبایل!!!

choory
12-01-2009, 19:28
آقا این تم هایی که با فرمت ctf هستش رو چه شکلی میشه رو psp ریخت.

اگه جوابمو بدبد یک دنیا ممنون میشم

همانطور که علی آقا گفت شما برای اجرای تم های ctf نیاز به یک پلاگین دارید.

در پست زیر طریقه نصب پلاگین مربوطه توضیح داده شده است.

البته این پلاگین برای فریمور 5.00m33 هست.شما اگر فریمور پایین تر از این فریمور دارید میتوانید فریمور خود را از طریق تاپیک زیر به این فریمور آپدیت کنید.

یا از اینترنت پلاگین مربوط به فریمور خود را پیدا کنید و همانند آموزش بالا آن را نصب کنید.(طریقه نصب کردن یکی هست اما پلاگین برای هر فریمور فرق داره)

در کل پیشنهاد میکنم اگه فریمور شما زیر 5.00m33 هست به این فریمور آپدیت کنید.چون بیشتر تم های جدید برای این فریمور نوشته می شوند.

توی تاپیک زیر هم تم هایی زیادی با پسوند ctf معرفی شده که مخصوص فریمور 5.00 میباشد.

درباره تبدیل psp به موبایل البته کار نشد نداره . یه نفر این دو رو باهم ادغام کرده!
البته کارش جالب بوده. گوشی رو باز کرده و psp رو وبعد گوشی رو تو قاب psp جا زده! از یه طرف psp هست از یه طرف موبایل!!!

به نظر من این کار هم نشد هست.چون اگه شما یک psp را باز کرده باشید متوجه میشید که جا برای محتویات یک گوشی را نداره.خود psp را هم میشه گفت به زور توی این بدنه گذاشته اند.حالا فکر کنید یک گوشی را هم باز کنید و بخواهید اون را به محتویات psp اضافه....:13:

s-a-l-i-m
12-01-2009, 21:23
شما بر روی آیکون مموری در داخل psp رفته و کلید مثلث را فشار دهید و از منوی باز شده گزینه information را انتخاب کن.
کاش زود تر می فهمیدم...........خودم رو واسه دعوا دارم اماده می کنم.........بغییر از 1 گیگ بقیه همه تقلبی...
دهنم سرویس شد.........یک 2 گیگ از پسر خالم سرم کلاه رفته..........

Hunter lord
12-01-2009, 22:26
آقای چوری یه سری به سایت دارک الکس بزن تبلیغ لایت بلو تول رو زده حتی یه لینک هم داده

شما نمی تونی این باطری رو رو پی اس پی 2000
یا 3000 امتحان کنی؟:8:

samoeli
12-01-2009, 22:48
ببخشید دستگاه من تو قسمت ریکاوری دستگاه نمیره.اینم بگم که دستگام کپی خور نشده

آیا بخاطر کپی خور نشدن یا مشکلی هست؟

choory
12-01-2009, 23:26
ببخشید دستگاه من تو قسمت ریکاوری دستگاه نمیره.اینم بگم که دستگام کپی خور نشده

آیا بخاطر کپی خور نشدن یا مشکلی هست؟

دوست عزیز دستگاه های کپی خور نشده ریکاوری منو ندارند.

آقای چوری یه سری به سایت دارک الکس بزن تبلیغ لایت بلو تول رو زده حتی یه لینک هم داده

شما نمی تونی این باطری رو رو پی اس پی 2000
یا 3000 امتحان کنی؟:8:

سلام دوست عزیز.
اسمم علی هست.:46:
choory فقط نام کاربریم هست.

اما جواب سوال شما.
من که توی سایت دارک الکس تبلیغ لایت بلو تول ندیدم.
بیشتر تبلیغ ها مربوط به باطری های پاندورا TOOL( برای اسلیم و فت)هست که بدنه مشکی دارند با نوشته سفید و کادر تقریبا زرشکی رنگ(و مدل های دیگر)
مثل عکس زیر:

این باطری ها دقیقا مانند باطری های پاندورایی هست که خود ما میسازیم با این تفاوت که از قبل پاندورا شده اند.
شما به آدرس زیر برو انواع و اقسام این باطری ها با مجیک مموری ها مختلف را میبینی که هر کدام یک قیمت مشخص دارند برای هر کدام هم توضیحی نوشته شده هیچ کدام به هک کردن 3000 اشاره ای نکرده اند.

اگه باطری لایت بلو تول واقعی باشه عرضه بشه(که بعید میدونم) حتما تهیه میکنم.

samoeli
13-01-2009, 00:26
psp من 3000 هست.نمیدونم چرا تا الان کپی خورش نیمده.
شانس ماست دیگه/
انشاالله که هر چی زودتر 3000 هم کپی خور بشه.
مرسی از جوابای که دادی دوست عزیز

*QWERT*
13-01-2009, 01:15
بعدش میشه چند تا عکس از burnout با killzone بذارید؟؟
ممنون میشم.
واقعا مرسی از جوابتون!
کاملا توجیح شدم!:19:

*QWERT*
13-01-2009, 01:17
psp من 3000 هست.

چند خریدین دوست عزیز؟؟

netlcom
13-01-2009, 04:43
یکی از آشنامون تو دبی واسم گرفته اما کسی نیست که بیارش خیلی اعصابم خورد شده اما می خوام بدونم
تو پک Psp Slim چه چیزای به غیر از خودشو شارژرش هست؟آیا

danialshafaie
13-01-2009, 11:36
دوستان خبر جديد از IGN locoroco2سايته

danialshafaie
13-01-2009, 11:39
در تاريخ 10 فوريه و خبر دوم oblivion براي psp

danialshafaie
13-01-2009, 11:42
و يك سوال: پسر دايي من psp داره ولي همه ي بازي هاش slow motion مياد ايراد از كجا مي تونه باشه؟و اگر : بازي كپي را در psp كپي نخور بريزيم چي ميشه؟

choory
13-01-2009, 11:51
بعدش میشه چند تا عکس از Burnout با Killzone بذارید؟؟
ممنون میشم.

دوربین ها همه گی 1.3 مگاپیکسل هستند.قیمت هم از 40 تا 60 بعضی از پک ها دارای یک umd هم برای ویرایش و... هستند که قیمت بیشتری دارند.
gps توی ایران کار میده اما شما قابلیت ریختن نقشه ایران را داخل دستگاه ندارید.فقط ار امکانات دیگر gps مانند انداره گیری ارتفاع از سطح آبهای آزاد-نشان دادن سرعت.نشان دادن مختصات-رسم مسیر طی شده و... استفاده کنید.

برای عکس هم کافی هست فقط در گوگل اسم بازی مورد نظر را با کلمه psp سرچ کنی تا عکس ها را مشاهده کنی.

یکی از آشنامون تو دبی واسم گرفته اما کسی نیست که بیارش خیلی اعصابم خورد شده اما می خوام بدونم
تو پک Psp Slim چه چیزای به غیر از خودشو شارژرش هست؟آیا

بستگی به پکی داره که میخری اگه از پک های بیسیک باشه(ice silver-piano pack و.....) فقط دستگاه-شارژر-باطری و چند تا دفتر چه.اما ممکنه پک هایی باشند که با بازی باندل میشوند در این صورت یک umd بازی و یک umd دمو یا کارتون یک مموری 32 مگی یا 1 گیگا بایتی- بند و.... هم همراه دستگاه خواهد بود.(محتویات هر پک فرق داره)

اگه برای شما از دبی خرید کرده ای حتما به کسی که برات میاره بگو اسلیم باشه و ورژن فریمور حتما حتما زیر 4.01 باشه تا با مشکل کپی خور کردن مواجه نشی.(تا اونجایی که من میدونم اکثر فروشنده ها توی دبی هم کپی خور میکنند با قیمت 50 درهم.اگه هم همان جا کپی خورش کنه دیگه خیالت راحته.)

و يك سوال: پسر دايي من psp داره ولي همه ي بازي هاش slow motion مياد ايراد از كجا مي تونه باشه؟و اگر : بازي كپي را در psp كپي نخور بريزيم چي ميشه؟

ممکنه ایراد از مموری باشه که اصل نیست.اما نباید با همه بازی ها مشکل داشته باشه.
یک مشکل دیگه هم ممکنه که تنظیمات cpu clock game بهم ریخته باشه.اگه psp کپی خور هست در منوی اصلی xmb کلید select را بزن و گزینه های cpu clock game و cpu clock xmb را روی default تنظیم کن.یا روی 333/166
بهتره که بازی ها را با پسوند iso داخل دستگاه بریزی.

و اگه هم بازی های کپی را در psp کپی خور نشده بریزی دستگاه اصلا بازی را نشان نمیدهد.

دوست عزیز لطفا پشت سر هم پست ندهید.سعی کنید همه مطالب را در یک پست بنویسید.:46:

omid king
13-01-2009, 20:31
دوستان یک سوال میکنم ولی بهم نخندینا برای نصب بازیها فقط بازی هارو کپی کنیم تو مومری پی اس پی و بعد خودش نصب میشه

Gigawarn
13-01-2009, 20:50
از چه طریقی میشه به اینترنت وصل شده ایا باید به کامپیوتر وصل کنیم
دستگاه سیم کارت نمی خوره بگیم از gprsهست؟؟

راستی یه دستگاه تمیر کارکرده اسلیم چند می ارزه میخوام دست دوم بگیرم مموریش 4 گیگه
همراه کیف و تلق و ...

choory
13-01-2009, 20:51
دوستان یک سوال میکنم ولی بهم نخندینا برای نصب بازیها فقط بازی هارو کپی کنیم تو مومری پی اس پی و بعد خودش نصب میشه

همه کنسول ها نیاز به نصب بازی ندارند.
فقط کافی هست که دیسک بازی را داخل دستگاه گذاشته و بازی را از داخل کنسول اجرا کنید.

چون بازی های کپی psp به صورت فایل iso یا cso هستند شما کافی فایل بازی با یکی از این 2 پسوند را داخل پوشه iso مموری کارت کپی کنید و از داخل psp آنرا اجرا کنید و از بازی کردن لذت ببرید.:46:

از چه طریقی میشه به اینترنت وصل شده ایا باید به کامپیوتر وصل کنیم
دستگاه سیم کارت نمی خوره بگیم از gprsهست؟؟

راستی یه دستگاه تمیر کارکرده اسلیم چند می ارزه میخوام دست دوم بگیرم مموریش 4 گیگه
همراه کیف و تلق و ...

شما برای اتصال به اینترنت باید به اینترنت وایرلس دسترسی داشته باشید.
خیر دستگاه سیمکارت نمیخوره.

قیمت پی اس پی اسلیم آکبند هست 200 تومن.

اصولا هر جنس الکترونیکی که از آک در بیاید و ازش استفاده بشود یک سوم قیمت آن کم میشه.
با این حساب خود دستگاه اگه تمیز باشه و خش و مشکل دیگه ای نداشته باشه بین 120 تا 135
مموری اصلی 4 گیگ هم 37 تومن هست.به فرض اینکه مموری اصل باشه 25-30 تومن و اگه از این تقلبی ها هست 10 تومن
محافظ صفحه هم نوش 2 تومن هست.کیف هم از 5 داره به بالا باید ببینی چه مدلی هست.

خودت جمع بزن ببین چقدر میشه.

M A T I N
13-01-2009, 23:09
بچه ها بیاین یه آمار بدین که چه بازی هایی همین الان رو psp تون هست و بازی میکنید ...
خودم:
God of War Chains of Olympus
Virtua Tennis 3
Chessmaster
Worms Open Warfare 2
Exit 2
Need For Speed Carbon

که بیشتر 3 تای اول رو بازی میکنم + کتاب ...

منتظرم ...

choory
13-01-2009, 23:26
من هم
patapon 2
Secret Agent Clank
NFS undercover

بعضی وقت ها patapon 2 بازی میکنم.(فعلا یک جا گیر کردم حوصله رد کردنش را ندارم)

بیشتر با psp فیلم میبینم.

hamid_hitman47
13-01-2009, 23:36
بچه ها بیاین یه آمار بدین که چه بازی هایی همین الان رو psp تون هست و بازی میکنید ...

منتظرم ...

LocoRoco 2
Sonic Rivals
Fifa 09
منم کتاب زیاد میخونم باهاش...

netlcom
14-01-2009, 10:07
دوربین ها همه گی 1.3 مگاپیکسل هستند.قیمت هم از 40 تا 60 بعضی از پک ها دارای یک umd هم برای ویرایش و... هستند که قیمت بیشتری دارند.
Gps توی ایران کار میده اما شما قابلیت ریختن نقشه ایران را داخل دستگاه ندارید.فقط ار امکانات دیگر gps مانند انداره گیری ارتفاع از سطح آبهای آزاد-نشان دادن سرعت.نشان دادن مختصات-رسم مسیر طی شده و... استفاده کنید.

برای عکس هم کافی هست فقط در گوگل اسم بازی مورد نظر را با کلمه psp سرچ کنی تا عکس ها را مشاهده کنی.

بستگی به پکی داره که میخری اگه از پک های بیسیک باشه(ice silver-piano pack و.....) فقط دستگاه-شارژر-باطری و چند تا دفتر چه.اما ممکنه پک هایی باشند که با بازی باندل میشوند در این صورت یک umd بازی و یک umd دمو یا کارتون یک مموری 32 مگی یا 1 گیگا بایتی- بند و.... هم همراه دستگاه خواهد بود.(محتویات هر پک فرق داره)

اگه برای شما از دبی خرید کرده ای حتما به کسی که برات میاره بگو اسلیم باشه و ورژن فریمور حتما حتما زیر 4.01 باشه تا با مشکل کپی خور کردن مواجه نشی.(تا اونجایی که من میدونم اکثر فروشنده ها توی دبی هم کپی خور میکنند با قیمت 50 درهم.اگه هم همان جا کپی خورش کنه دیگه خیالت راحته.)

ممکنه ایراد از مموری باشه که اصل نیست.اما نباید با همه بازی ها مشکل داشته باشه.
یک مشکل دیگه هم ممکنه که تنظیمات cpu clock game بهم ریخته باشه.اگه psp کپی خور هست در منوی اصلی xmb کلید select را بزن و گزینه های cpu clock game و cpu clock xmb را روی default تنظیم کن.یا روی 333/166
بهتره که بازی ها را با پسوند iso داخل دستگاه بریزی.

و اگه هم بازی های کپی را در psp کپی خور نشده بریزی دستگاه اصلا بازی را نشان نمیدهد.

دوست عزیز لطفا پشت سر هم پست ندهید.سعی کنید همه مطالب را در یک پست بنویسید.:46:

دستگاهو خریده بهشم گفتم اسلیم باشه حالا نمی دونم کپی خور هست یا نه ولی خدا کنه باشه و از اون مدلش که تو پکش پره

Hunter lord
14-01-2009, 11:07
ببخشید من امروز برای خرید پی اس پی رفتم روی جعبه نوشته بود پیا نو بلک :

تو این مدل چه چیز هایی وجود دارد؟
کابل یو اس بی برای ریختن بازی ها رو باید جدا خریداری شود؟:10:
با اسلیم می شه با تلویزیون های معمولی بازی کرد؟

علت هک نشدن مادر بورد 3000 تو سایت دارک الکس توضیح داده شده کسی می تونه خلاصه اش رو به صورت فارسی بذاره؟

hootan0411
14-01-2009, 11:33
از كجا ميشه ورژن فريمور رو فهميد؟اگه زير 4 باشه كپي خوره؟

s-a-l-i-m
14-01-2009, 11:41
کپی خور بودن ربطی به ورژن نداره...........بستگی داره ورژنت ایرانیه یا خارجی........مثلا اگه ایرانی باشه رم رو فرمت کنی یه پوشه باز میشه بنام iso ........ورژن رو هم برو تو setting>system setting>system information

s-a-l-i-m
14-01-2009, 11:43

علت هک نشدن مادر بورد 3000 تو سایت دارک الکس توضیح داده شده کسی می تونه خلاصه اش رو به صورت فارسی بذاره؟
کلا به سیاه میگن پیانو بلک........بستگی به پکش داره که توعش چی باشه شاید فول باشه شاید نرمال......
کابل رو باید جدا خرید ولی کلا کابلش زیاده مثلا کابل دوربین هم بهش می خوره...{همه نه}
بله لا اسلیم میشه با تی وی بازی کرد

Hunter lord
14-01-2009, 13:00
دوستان من تا به حال تمام بازی ها رو از اینترنت دانلود کردم یا با umd بازی کردم :
توی دی وی دی هایی که بیرون می فروشند تو هر دی وی دی چند تا بازی است؟
آیا جایی هست که تو دی وی دی فقط یک بازی بفروشند چون اینجوری بده که 7 تا بازی تو یه دی ویدی
شاید ما یه بازی رو داریم دوباره اونو باید بخریم؟

Hunter lord
14-01-2009, 15:50
کسی می دونه می شه از کجا رم اصل (صد در صد) گیر اوورد؟(قیمت مطرح نیست )

رم 4 گیگ

مرکز سونی تو تهران کجاست؟(آدرس)

بهترین مارک برای خرید هدفون و کابل برای پی اس پی چیست؟

hootan0411
14-01-2009, 17:01
دوستان بازيهايه سياه واسه اين كنسول وجود داره؟

choory
14-01-2009, 17:12

پانو بلک مدلی هست که فقط دارای دستگاه و شاررژ و باطری و دفترچه هست که رنگ دستگاه به رنگ مشکی پیانویی هست.
کابل usb چیز خاصی نیست.از همین کابل های mini usb که قیمتی هم نداره.فکر کنم 1500 باشه.
برای بازی کردن با تلویزیون معمولی هم باید یک پلاگین نصب کنی تا بتوانی بازی کنی.

علت هک شدن هم دقیقا نمیدونم چی هست اماروی تجربه شخصی که داشتم در مادر بورد های جدید وقتی باطری پاندورا را داخل دستگاه میزاری دستگاه به طور اتوماتیک روشن میشه اما مموری کارت را نمیشناسه که فریمور را از روی مموری روی flash 0 دستگاه کپی کنه.برای همین عمل کپی خور کردن انجام نمیشه.

کپی خور بودن ربطی به ورژن نداره...........بستگی داره ورژنت ایرانیه یا خارجی........مثلا اگه ایرانی باشه رم رو فرمت کنی یه پوشه باز میشه بنام iso ........ورژن رو هم برو تو setting>system setting>system information

دوست عزیز اتفاقا کپی خور بودن به ورژن دستگاه ربط داره.
و فقط از روی ورژن فریمور میشه فهمید که دستگاه قابلیت کپی خور شدن داره یا نه.(به غیر از باطری پاندورا)

یعنی چی ورژن ایرانی و خارجی؟:13:
اونی هم که مموری را کپی فرمت میکنی فولدر iso داخل مموری کارت ساخته میشه برای این هست که دستگاه قبلا کپی خور شده هست.

خواهشا اطلاعات غلط ندهید.

کسی می دونه می شه از کجا رم اصل (صد در صد) گیر اوورد؟(قیمت مطرح نیست )

رم 4 گیگ

مرکز سونی تو تهران کجاست؟(آدرس)

بهترین مارک برای خرید هدفون و کابل برای پی اس پی چیست؟
در بسته ی معمولی پی اس پی مشکی چه چیز هایی به جز باطری وشارژرهست؟

رم اصلی هم فقط کافی هست به یکی از نمایندگی های سونی مراجعه کنی (SONY CENTER)
قیمت هم تا چند وقت پیش برای 4 گیگ 37 تومن بود.

کابل psp هم که مهم نیست چی باشه.از همین mini usb های معمولی.

هدفون هم به نظر من هدفون خود psp نگیر چون کیفیت صدای خیلی خیلی بدی داره.فقط تنها حسنش این هست که درای کنترل سیمی هست که استفاده ای نداره.
اگه واقعا هدفونی می خواهی که کیفیت صدای عالی و عمر خوب داشته باشه برو دنبال هدفون های CREATIVE
مدل های خوبش و اصلش از 18 شروع میشه به بالا.
همین 18 تومنی ها هم خیلی عالی هست.(اگه می خواهی تا مدل دقیقش را پیدا کنم )
البته هدفون های حرفه ای خود سونی هم هست که قیمت های بالایی دارند 90 تومن.:46:
کلا به psp هر هدفونی که دارای جک 3.5 میلیمتری باشه وصل میشه(سوکت استاندارد)

از كجا ميشه ورژن فريمور رو فهميد؟اگه زير 4 باشه كپي خوره؟

شما برای فهمیدن فریمور دستگاه به مسیر زیر برو
setting>system setting>system information
جلو system software یک عدد نوشته شده که ورژن دستگاه هست.
شما اگه از داخل ایران خرید میکنی خود فروشنده باید برای شما به صورت رایگان کپی خور کنه.که در این صورت جلو عدد یکی از گزینه های m33 یا GEN هست.مثلا 5.00m33-4 که آخرین ورژن هست.یا کلا ورژن های دیگه.

اما اگه قصد خرید از خارج ایران داری حتما باید مدل اسلیم(2000) بخری که ورژن فریمور آن حتما حتما زیر 4.01 باشد.چون توی این ورژن مادربورد ها عوض شد و قابلیت کپی خور شدن ندارند.
هرچی ورژن پایین تر باشه خیالت برای کپی خور شدن راحت تر هست.(حداکثر ورژن 3.90 باشه)

دوستان بازيهايه سياه واسه اين كنسول وجود داره؟

دوست عزیز منظور شما را از بازی های سیاه نمی فهمم.

Hunter lord
14-01-2009, 17:28
دست شما درد نکنه دباره فردا برم ببینم می شه خرید یا نه یه عکسی از مدل پینو پک داری بذاری ؟

آیا رنگ کاملا مشکی داریم ؟(توش چه وسایلی داره مثل همون پیانو پکه)

choory
14-01-2009, 17:36
دست شما درد نکنه دباره فردا برم ببینم می شه خرید یا نه یه عکسی از مدل پینو پک داری بذاری ؟

آیا رنگ کاملا مشکی داریم ؟(توش چه وسایلی داره مثل همون پیانو پکه)

رنگ که کاملا مشکی هست.البته به طورت براق.
عکس هم که توی گوگل سرچ کنی برات میاره.

توی پک های معمولی فقط دستگاه-باطری-شارژر-و چند تا دفترچه(توی همین چند صفحه آخر چندین بار گفتم)
عاقلانه ترین کار هم خرید پک های معمولی هست که قیمت کمتری دارند.بقیه وسایل را جداگانه بخری هم بهتره هم به صرفه تر

اگه شما psp فت دارید عاقلانه ترین کار این هست که همان را نگه دارید.چون برای فروش باید کلی ضرر بدهید بعد هم یک مقدار روی پولتون بذارید و یک اسلیم بخرید.که فرق خاصی با دستگاه قبلی شما نداره.
من جای شما بودم همان فت را نگه میداشتم.
به نظر من کار خیلی خیلی اشتباهی هست اگه عوض کنید.

M A T I N
14-01-2009, 18:07
دوستان بازيهايه سياه واسه اين كنسول وجود داره؟شما هم فکرت خرابه ها , هنوزنخریده به فکر این جور چیزایی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه عزیزم اون جوری که تو میخوای وجود نداره ...

دوست عزیز منظور شما را از بازی های سیاه نمی فهمم.

منظورشون +18 هست ...

netlcom
14-01-2009, 20:57
سلام من زنگ زدم دبی گفت مدل 3004 نمی دونم پجوریه آیا کپی خور هست یا میشه؟

choory
14-01-2009, 21:24

نه دوست عزیز فعلا مدل 3004 کپی خور نمیشود.
شما بگو حتما عوض کنه و یک مدل2000(مثلا اگه 2004 هم بود عیب نداره ها اون عدد آخر مد نظر نیست.) بگیره که حتما حتما ورژن فریمور آن زیر 4.01 باشه(حداکثر 3.90) که قابلیت کپی خور شدن داشته باشه.
خیلی خیلی باید بگرده تا گیر بیاد چون 3-4 ماه هست که دیگه تولید نمیشه.

به خدا دیگه زبونم مو در آورد از اینکه هی به همه دوستان گفتم برای خرید از خارج از ایران به چه نکته هایی توجه کنید.:19:

M A T I N
14-01-2009, 21:40
به خدا دیگه زبونم مو در آورد از اینکه هی گفتم برای خرید از خارج از ایران به چه نکته هایی توجه کنیدمن میگم اگه قراره بعدا پولش رو بهش بدی , خریدن این جور چیزا ( کنسول های که قراره هک بشن ) از خارج اشتباهه ...
ولی اگه طرف فامیل درجه یکه و قراره مرامی حساب کنه, هیچ اشکالی نداره و میتونی به جای یکی دوتا سفارش بدی ...:biggrin: (البته من خودم هیچ وقت روم نمیشه بگم , اگر هم بگم به زور پولش رو میدم )
در کل تفاوت قیمتش با خارج به دردسرش نمی ارزه ....

راستی بهتره به سازنده تاپیک یه Pm بدیم که ( PSP3000 (UnHackable رو هم به تگ های پایین تاپیک اضافه کنه ...

choory
14-01-2009, 21:49
من میگم اگه قراره بعدا پولش رو بهش بدی , خریدن این جور چیزا ( کنسول های که قراره هک بشن ) از خارج اشتباهه ...
ولی اگه طرف فامیل درجه یکه و قراره مرامی حساب کنه, هیچ اشکالی نداره و میتونی به جای یکی دوتا سفارش بدی ...:biggrin: (البته من خودم هیچ وقت روم نمیشه بگم , اگر هم بگم به زور پولش رو میدم )
در کل تفاوت قیمتش با خارج به دردسرش نمی ارزه ....

بازم اگه قرار باشه پول را بهش بدی باز هم به صرفه هست.چرا مثلا psp اسلیمی که میشه اونجا با 150 خرید را توی ایران مثلا 210 بخریم؟
البته وقتی سود کردی که قبلش تحقیقات کرده باشی و یکم طرفی که میخواد برات بخره را توجیه کرده باشی و دقیق فهمیده باشه چی باید بخره تا بعدا روی دستت باد نکنه.

مثلا من یکی از دوستان به خاطر شغلش خیلی میره دبی.
از وقتی هم منpsp خریدم همه توی فامیل رفتن توی فکر خرید.هر دفعه ای که این بنده خدا میره دبی حداقل یکی 2 تا psp برای فامیل میخره میاره.هیچی هم از کنسول و psp سرش نمیشه.اما همه psp ها که میاره را راحت کپی خور میکنم.:21:
حالا بگید چطوری.
هر موقع ای که خواست بره من یک باطری پاندورا و یک مموری مجیک بهش میدم میگم چکار کنه.
گفتم تا مموری و باطری را گذاشتی توی دستگاه اگه این منو اومد بخر.اگه هم که نیومد بیخیال برو سر یکی دیگه.:46::31:

netlcom
15-01-2009, 00:13
مگه این ورژنا چه فذقی باهم دارن؟

M A T I N
15-01-2009, 00:53
بازم اگه قرار باشه پول را بهش بدی باز هم به صرفه هست.چرا مثلا psp اسلیمی که میشه اونجا با 150 خرید را توی ایران مثلا 210 بخریم؟
البته وقتی سود کردی که قبلش تحقیقات کرده باشی و یکم طرفی که میخواد برات بخره را توجیه کرده باشی و دقیق فهمیده باشه چی باید بخره تا بعدا روی دستت باد نکنه.

جدی اسلیم تو دبی 150 هست ...؟ ( آخه قیمت خود سونی 169 دلاره )

حالا این که چرا دارن اسلیم رو تو ایران 210 میدن (البته ایران یعنی تهران چون بقیه جاها تا 230 هم میدن )
و این 40 تومن رو دارن بابت چی میگیرم خودم هم نفهمیدم ...
( اگه خودم فروشنده بودم حاضر بودم جنسی که 170 خریدم رو 180 بفروشم ولی خریدار زیاد داشته باشم )

hacker3000
15-01-2009, 07:28
سلام ... من یه PSP اسلیم دارم ... نو نو , فقط جعبه نداره ... موقع خرید جعبه رو انداختم دور ...
به خاطر همین هم خیلی زیر قیمت دارم میفروشم ( به پولش نیاز دارم ) . اگه کسی مایل با آیدی یا ایمیل زیر تماس بگیره

آیدی : dj_hacker00
ایمیل : mtaghoot0@yahoo.com (mtaghoot0@yahoo.com)

ShayaN3K
15-01-2009, 12:43
میشه لطفا یکی در مورد لوازم جانبی psp یه توضیحی بده....

چه لوازمی هستن؟؟؟

choory
15-01-2009, 13:56
مگه این ورژنا چه فذقی باهم دارن؟

بعد این همه که حرف زدم تازه میپرسی لیلی مرد بود یا زن!!!!!!!!!!:18::13:

خواهشنا یکم پست ها را قبلی را یکم با دقت بخون خودت متوجه فرق این ورژن ها میشی.به خدا دیگه خسته شدم از بس گفتم.:19:

جدی اسلیم تو دبی 150 هست ...؟ ( آخه قیمت خود سونی 169 دلاره )

حالا این که چرا دارن اسلیم رو تو ایران 210 میدن (البته ایران یعنی تهران چون بقیه جاها تا 230 هم میدن )
و این 40 تومن رو دارن بابت چی میگیرم خودم هم نفهمیدم ...
( اگه خودم فروشنده بودم حاضر بودم جنسی که 170 خریدم رو 180 بفروشم ولی خریدار زیاد داشته باشم )

بله دوست عزیز پایین حتی اگه بعضی موقع ها بگردی تا 140 هم پیدا میکنه.البته زیاد به قیمت های پایین نمیشه اعتماد کرد.
فروشگاه های معتبر پک های معمولی 155 تا 160 هست.البته این قیمت ها مال 2-3 ماه پیش هست.فکر نکنم تغییری کرده باشه.:41:

کسی که مثلا 1000 عدد دستگاه میخره را که دیگه با این قیمت باهاش حساب نمیکنند.این قیمتی که گفتم قیمت تک فروشی هست.
خوب اگه دستگاه را بخواهی به صورت قانونی وارد کنی که باید پول گمرک بدی.
اگه هم به صورت قاچاق باشه که حدودا برای هر psp (همین جعبه های معمولی نه پک هایی که با بازی باندل شده اند) باید 20 تومن به لنچ بدی تا بیاره ایران.بعد با هزینه هم و نقل هم که حساب کنیم حدود 25 برای هر عدد psp باید خرج کنند.
به نظر من دیگه خونه پر پر نباید بیش از 200 بفروشند.که البته این خواصیت همه فروشنده های ایرانی هست که به سود کم قانع نیستند و تا میتوانند میخواهن سر مشتری کلاه بزارن.

مثلا این باطری چینی ها که اینجا 15 فروش میره اونجا تکی برای من خریده به 3000 تومن.یا کابل 5 فیشه اونجا هست 9500 اینجا میدهند 25000
و.....
اینجا ایرانه کاریش هم نمیشه کرد.

سلام ... من یه PSP اسلیم دارم ... نو نو , فقط جعبه نداره ... موقع خرید جعبه رو انداختم دور ...
به خاطر همین هم خیلی زیر قیمت دارم میفروشم ( به پولش نیاز دارم ) . اگه کسی مایل با آیدی یا ایمیل زیر تماس بگیره

آیدی : dj_hacker00
ایمیل : mtaghoot0@yahoo.com (mtaghoot0@yahoo.com)

دوست عزیز توی این انجمن خرید و فروش خلاف قوانین هست.
شما هم بهتره psp را نگه داری چون 100 ارزش فروش نداره.

میشه لطفا یکی در مورد لوازم جانبی psp یه توضیحی بده....

چه لوازمی هستن؟؟؟

لوارم جانبی که زیاد هست.
چند مورد که یادم هست را میگم.

-اول از همه مموری(که خیلی خیلی ضروری هست)
-کیف برای حمل و محافظت از دستگاه (مدل های متنوعی داره)
-برچسب محافظ lcd (این مورد هم بسیار ضروری هست)
-کابل های اتصال به تلویزیون برای مدل اسلیم(دارای 2 مدل 5 فیش و 3 فیش)
-دوربین اکسترنال
-میکروفن اکسترنال
-gps اکسترنال
-شارژر مخصوص ماشین
-کیبورد اکسترنال
-انواع قاب های کریستالی و ژلاتینی
-اسکین های مختلف برای روی دستگاه
-اسپیکر دا شکلها و مدل های مختلف
-wifi max (البته به pc نصب میشه و شما میتونی اینترنت را share کنی و با دستگاه کانکت بشی)
-تمیز کننده umd
-هدفون با کنترلر سیمی
-هدفون وایرلس
و...

همین ها یادم بود.
البته بعضی از این ها توی ایران گیر نمی آید اگه هم باشه خیلی خیلی باید بگردی تا پیدا کنی آنهم با قیمت بالا.
در کل آنهایی که قرمز کردم راحت گیر میاد.

Hunter lord
15-01-2009, 16:14
امروز من یه پی اس پی اسلیم خریدم دادم همون جا کپی خورش کرد فرم ویر دستگاه 3.90 است من فرم ویر
5 رو از سایت دارک الکس دانلود کردم اگه رو دستگاه نصب کنم بریک می شه (از کپی خور بودن در میاد)؟
عالی ترین مارک هدفون اسمش چی هست یادم رفت اگه می شه بگید؟

choory
15-01-2009, 16:29
امروز من یه پی اس پی اسلیم خریدم دادم همون جا کپی خورش کرد فرم ویر دستگاه 3.90 است من فرم ویر
5 رو از سایت دارک الکس دانلود کردم اگه رو دستگاه نصب کنم بریک می شه (از کپی خور بودن در میاد)؟
عالی ترین مارک هدفون اسمش چی هست یادم رفت اگه می شه بگید؟

مبارک باشه.
شما اگه آخرین فریمور را از سایت خود دارک الکس دانلود کردی از طریق آموزش تاپیک زیر برو جلو هیچ مشکلی پیش نمیاد.فقط طبق آموزش برو جلو.
psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

به نظر من هدفون های شرکت CREATIVE هم قیمت های مناسبی دارند هم کیفیت های خوبی.

موفق باشید.

Hunter lord
15-01-2009, 20:16
سلام. اگه وسط بازی دستگاه قفل کرد چی کار کنم اگه باطری در بیارم بریک می شه.
----------
گفتم تاپیک الکی وا نکنم . نه بابا بریک نشده در ضمن به خاطر حرف شما فتم رو نفروختم.

choory
15-01-2009, 20:27
سلام. اگه وسط بازی دستگاه قفل کرد چی کار کنم اگه باطری در بیارم بریک می شه.

اگه به هر دلیلی دستگاه قفل کرد شما کافی هست کلید پاور را به مدت چند ثانیه به سمت بالا بگیری تا دستگاه خاموش بشه.بعد دوباره روشن کن.
اگه با این کار نشد میتونی باطری را هم در بیاری.
pspخیلی خیلی کم هنگ میکنه و اگه هم هنگ کنه خود به خود ریست میشه.

خیالت راحت به این راحتی ها بریک نمیکنی.
اگه خودای نکرده کاری هم کردی که دستگاه بریک شد فدای سرت.چارش یک باطری پاندورا یا صرف کردن 5 عدد هزاری:46::31:

a.toraby
15-01-2009, 23:00
بچه ها لطفاً یه کمکی به من بکنید
من می خام یه psp بگیرم
چند صفحه از این تالار رو هم خوندم اما راستش نفهمیدم چی به چیه!!
هیچی از psp نمی دونم . لطفا بگید چه مدل هایی داره و بهترین مدلش که کپی خور هم میشه چیه؟ لوازم جانبی خاصی نمی خام همون پک ارزون قیمت ترش خوبه. این اسلیم و فت که میگین یعنی چه؟؟
ممنون

choory
15-01-2009, 23:08
بچه ها لطفاً یه کمکی به من بکنید
من می خام یه psp بگیرم
چند صفحه از این تالار رو هم خوندم اما راستش نفهمیدم چی به چیه!!
هیچی از psp نمی دونم . لطفا بگید چه مدل هایی داره و بهترین مدلش که کپی خور هم میشه چیه؟ لوازم جانبی خاصی نمی خام همون پک ارزون قیمت ترش خوبه. این اسلیم و فت که میگین یعنی چه؟؟
ممنون

کلا 3 مدل داره:
1000 یا همان مدل فت
2000 یا همان اسلیم
و 3000 که فعلا کپی خور نمیشه.(پس فعلا فکر خریدنش را نکن)

شما اگه از ایران قصد خرید داری که نگران کپی خور شدنش نباش به خود فروشنده بگو کپی خور شده میخواهی.
اما اگه از خارج ایران میخواهی توی پست های قبلی کامل توضیح دادم.دیگه فکر نکنم ساده تر بشه توضیح داد.

در تاپیک زیر هم دو مدل 1000(فت) و 2000 (اسلیم) به طور کامل با هم مقایشه شده اند.

a.toraby
15-01-2009, 23:27
این مدل slim چقدر حافظه داخلی داره. خریدن مموری لازمه؟؟
راستی 3000 ویژگیش چیه؟ ارزش داره منتظر بمونیم کپی خورش بیاد. بعد اونو بخریم؟؟؟
اون وقت اینا تقلبیش هم تو بازار هست؟ اگر اصل و فرع داره موقع خرید چه جوری باید بفهمیم اصله یا نه؟

choory
15-01-2009, 23:33
این مدل slim چقدر حافظه داخلی داره. خریدن مموری لازمه؟؟
راستی 3000 ویژگیش چیه؟ ارزش داره منتظر بمونیم کپی خورش بیاد. بعد اونو بخریم؟؟؟
اون وقت اینا تقلبیش هم تو بازار هست؟ اگر اصل و فرع داره موقع خرید چه جوری باید بفهمیم اصله یا نه؟

slim دارای 64 مگ حافظه داخلی هست.
مموری داخلی که عملا غیر قابل دسترسی هست.فقط برای نصب فریمور-لود کردن بازی ها-نصب تم و...

شما برای اجرای بازی حداقل به یک مموری 2 گیگ نیاز داری.چون بازی ها حجم های بالایی داره از 3-4 مگ شروع میشه تا 1700-1800 مگ.

پیشنهاد میشه مموری یا 4 گیگ بخری یا 8گیگ

3000 فقط دارای صفحه ای با روشنایی و وضوح بیشتر و میکرفن داخلی.
من بودم همین اسلیم را میگرفتم.چون با هم زیاد فرق نداره.
psp تقلبی هم وجود نداره.

gigaman2007
15-01-2009, 23:40
سلام. در مورد ام کانات Firmware 5 یه کم توضیح بدید. از بازیهای ps 1 پشتیبانی می کنه ؟ :20:

choory
15-01-2009, 23:46
سلام. در مورد ام کانات Firmware 5 یه کم توضیح بدید. از بازیهای ps 1 پشتیبانی می کنه ؟ :20:

در تاپیک زیر در پست دوم و دیگر پست ها به طور کامل توضیح داده شده هست.

بله قابلیت اجرای بازی های ps1 هم دارد.

gigaman2007
15-01-2009, 23:49
slim دارای 64 مگ حافظه داخلی هست.
مموری داخلی که عملا غیر قابل دسترسی هست.فقط برای نصب فریمور-لود کردن بازی ها-نصب تم و...

شما برای اجرای بازی حداقل به یک مموری 2 گیگ نیاز داری.چون بازی ها حجم های بالایی داره از 3-4 مگ شروع میشه تا 1700-1800 مگ.

پیشنهاد میشه مموری یا 4 گیگ بخری یا 8گیگ

3000 فقط دارای صفحه ای با روشنایی و وضوح بیشتر و میکرفن داخلی.
من بودم همین اسلیم را میگرفتم.چون با هم زیاد فرق نداره.
psp تقلبی هم وجود نداره.

دوستان اگه از من می شنوید به هییچ عنوان سراغ psp 3000 نرید . به خاطر این که بعداً مشکلاتش گریبانگیر خودتون می شه:
مانیتور psp 3000 یه مشکل اساسی داره و اونم اینه که موقع نمایش بازی ها خطوط اسکن تصویری رو بصورت راه راه نشون میده (مثل وقتی که به صفحه نمایش تلویزیون لامپی نزدیک می شید)
سونی یه جایی اعلام کرده چون مشکل این سری سخت افزاریه هیچ راهی برای درست کردنش وجود نداره و اونایی که عجله کردن و رفتن خریدن باید بسوزن و بسازن !!! :41:

iman reza
15-01-2009, 23:51
چرا ديگه ازبازي هاي قديمي سوني يك مثل فرارمرغي و جي تي اي به بازارنمي ياد

gigaman2007
15-01-2009, 23:51
ممنون choory جان . فقط این که firmware روی پلیر psp هم تأثیر داره ؟

choory
16-01-2009, 00:02
ممنون choory جان . فقط این که firmware روی پلیر psp هم تأثیر داره ؟

خواهش میکنم.
فعلا روی پلیر تغییرات جزیی داشته.
مثلا در فریمور 5 که آخرین فریمور مشه به پلیر دستگاه یک sleep timer اضافه شد.که میشه روی 30 دقیقه 1 ساعت 1:30 و 2 ساعت تنظیم کرد.

یک مدت هم شایعه بود که فریمور 4.01 وقتی منتشر بشه قابلیت پخش فایل های divx را داره که البته در حد همان شایعه ماند و حتی فریمور 5.00 هم این قابلیت را نداره.:41:

واقعا جای این فرمت دوست داشتنی روی psp خالی هست.:37:

omid king
16-01-2009, 00:20
دوستان برای بازی های ps1 باید نرم افزار خاصی داشت یا فقط کپی پیست میکنی

danialshafaie
16-01-2009, 08:01
بازي locoroco را يه توضيحي مي دين؟

Hunter lord
16-01-2009, 08:39

------------------------------------------------------------------------------------------
باید به بخش پیش نمایش بازی ها در صفحه ی اول همه چیز در رابطه با کنسول ها بری .

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ببخشید من یه چسب ال سی دی می خوام بخرم روی کیفیت مانتور تاثیر می ذاره ؟
خریدش ضروری است ؟
بعد از چشبوندن کنده می شه؟
چشبوندنش سخته یا نه؟

netlcom
16-01-2009, 09:18
اگه میشه اونایی که psp دارن سناشونم بزننکه ببینیم بشتر چه رده سنی با psp کار می کنن؟

hamid_hitman47
16-01-2009, 11:37

برو به این تاپیک پست شماره ی 7...

a.toraby
16-01-2009, 12:18
آقا من می خام فردا برم یه psp slim بخرم
از کجابخرم؟
قیمتش چنده؟
اگر نکته خاصی به ذهنتون میرسه که موقع خرید باید بهش توجه کنم لطفاً بگید
ممنون

gigaman2007
16-01-2009, 14:03
آقا من می خام فردا برم یه psp slim بخرم
از کجابخرم؟
قیمتش چنده؟
اگر نکته خاصی به ذهنتون میرسه که موقع خرید باید بهش توجه کنم لطفاً بگید
ممنون

سلام. اولاً اگه در تهران هستید بهترین و ارزون ترین محل برای خرید psp همون پاساژهای میدون توپخونه هستش. الان فکر کنم قیمت ها هم کمی پایین تر اومده باشه .
دوم این که موقع خرید حتماً ورژن فریمور نصب شده روی psp رو بپرس و psp نیاز به دانگرید داره یا نه ؟
سوم اینکه لوازم موجود در جعبه ای می خری رو چک کن که قبلا گفته شده شامل چیه .
طرف psp 3000 هم نرو که خیلی آشغاله و همون اسلیم از همه عالیتره .
:20:

gigaman2007
16-01-2009, 14:14
:40:
اگه میشه اونایی که psp دارن سناشونم بزننکه ببینیم بشتر چه رده سنی با psp کار می کنن؟

سلام. من 17 سالمه دارم میرم که وارد 18 بشم. من از دوسال پیش یعنی 16 سالگی psp fat داشتم و بعد فروختم الان یه slim دارم.
فکر میکنم این بستگی به اقشار مختلف جامعه داشته باشه:
اقشار مرفه جامعه این سن براشون از 10-12 سالگی هست و میرن دنبال این چیزا
برای اقشار متوسط و رو به پایین از 17-18 سالگی و بدبخت بیچاره ها هم باید سماق بمکن و با آتاری دستی دلشونو خوش کنن !
البته من این سوال رو از منظر رفاهی و اجتماعی پاسخ دادم که شاید نظر من درست نباشه.

بقیه هم بگن چند سالشونه و از چند سالگی psp داشتن ؟؟؟ :10: :20:

ali_ranger22
16-01-2009, 14:18
میگم الان که بازی درس حسابی پیدا نمیشه برین بازی های PS1 رو تبدیل کنین بازی کنین ! همین الان Crash 3 Warped رو تموم کردم یادش بخیر چه دورانی داشتیم بچه بودیم ... خیلی حال داد بهم ...

keshish
16-01-2009, 14:25
سلام. اولاً اگه در تهران هستید بهترین و ارزون ترین محل برای خرید psp همون پاساژهای میدون توپخونه هستش. الان فکر کنم قیمت ها هم کمی پایین تر اومده باشه .
دوم این که موقع خرید حتماً ورژن فریمور نصب شده روی psp رو بپرس و psp نیاز به دانگرید داره یا نه ؟
سوم اینکه لوازم موجود در جعبه ای می خری رو چک کن که قبلا گفته شده شامل چیه .
طرف psp 3000 هم نرو که خیلی آشغاله و همون اسلیم از همه عالیتره .
:20:
یه چهارمی هم با اجازه اساتید من اضافه کنم:
حتماً دستگاه رو روشن کن و در یک بک گراند روش روشن و با نور بالا lcd رو با دقت تمام چک کن تا پیکسل سوخته نداشته باشه.این مشکل رو من داشتم.

keshish
16-01-2009, 14:28
من هم 28 سالمه.متاهل هم هستم و کارمند.البته هنوز مزاحمی به عنوان بچه ندارم به خاطر همین تو مسافرت یه لحظه هم psp از دستم جدا نمیشه،حتی جلوی پدر خانوم و مادر خانوم:31:

M A T I N
16-01-2009, 15:30

منم 18 از چند ماه پیش که 17 بودم دارمش ...

Hunter lord
16-01-2009, 15:58
در مورد فرم ویر سوال داشتم :
یه پی اس پی رو که کپی خور می کنن اول فرم ویر هک شده روش نصب می کنن یا اول هک میکنن بعد نصب می کنن؟
آیا فرم ویر اصلی دستگاه را هنگامی که پی اس پی را می خریم کپی خور می شود یا نه؟
آخرین فرم ویر هک شده نامش چیست؟

--------------------
در ضمن من 15 سالمه و با پی اس پی بازی میکنم. تو ایران فرقی نداره 7 سالت باشه یا 77 سال بازی کن حالشو ببر.

danialshafaie
16-01-2009, 17:02
دوستان psp خريدني طرف بايد رمي به ما بده؟

danialshafaie
16-01-2009, 17:32
بازي patapon به صورت فلش در اين سايت

M A T I N
16-01-2009, 17:49
دوستان psp خريدني طرف بايد رمي به ما بده؟

تو پک های معمولی رم نداره ...
باید جدا بخری که این جوری بهتر هم هست ....

mehdi30nema
16-01-2009, 18:36

من 23 سال سن دارم و بيشتر به خاطره اينكه دانشجوي شهرستان بودم psp گرفتم .

mohsen121
16-01-2009, 19:40
ببخشید من یه چسب ال سی دی می خوام بخرم روی کیفیت مانتور تاثیر می ذاره ؟
خریدش ضروری است ؟
بعد از چشبوندن کنده می شه؟
چشبوندنش سخته یا نه؟

چون ال سي دي روش خط مي افته بخري بهتره . روي كيفيت ال سي دي هم تاثير نداره .در هنگام خريد هم دقت كن كه اصلي باشه چون موقع كندن جاش نمي مونه . برچسب اصلي يه دستمال هم براي تميز كردنش داره .

choory
17-01-2009, 00:23
در مورد فرم ویر سوال داشتم :
یه پی اس پی رو که کپی خور می کنن اول فرم ویر هک شده روش نصب می کنن یا اول هک میکنن بعد نصب می کنن؟
آیا فرم ویر اصلی دستگاه را هنگامی که پی اس پی را می خریم کپی خور می شود یا نه؟
آخرین فرم ویر هک شده نامش چیست؟

--------------------
در ضمن من 15 سالمه و با پی اس پی بازی میکنم. تو ایران فرقی نداره 7 سالت باشه یا 77 سال بازی کن حالشو ببر.

شما در واقع وقتی یک فریمور هک شده را از طریق باطری پاندورا روی flash 0دستگاه بریزید در حقیقت دستگاه را کپی خور کرده اید.
آخرین فریمور هک شده 5.02GEN-A هست.
البته توصیه میشود از فریمور 5.00m33-4 استفاده کنید.

من هم 22 سالم هست.هنوز 1 سال نمیشه که خریدم(خرداد بود گرفتم)
فقط برای مشغول کردن خود سر کلاس های دانشگاه.:31:

gigaman2007
17-01-2009, 10:06
سلام. اگه ممکنه در مورد ماهواره psp بگید که نصبش چه جوریه و آیا همه کانال ها رو می گیره ؟

netlcom
17-01-2009, 11:34
من 21 سالمه واسه فیلم بازی gta

hootan0411
17-01-2009, 12:18
چند سوال؟
اول اين كه پشت psp يه قسمت وجود داره كه نوشته umd ، آيا mini dvd يا mini cd از اينجا اجرا ميشن؟اگه نه پس واسه چي اين قسمت رو گذاشتن؟
يكي هم كه مموري كه psp ميخوره همون مموري گوشي w810 سوني اريكسونه پس واسه چي اين همه اختلاف قيمت داره؟

hamzeaziz
17-01-2009, 15:38
سلام دوستان
آیا وقتی PSP slim رو به تلوزیون ربط میکنه تصویرش کیفیت داره! یعنی مثل PS3 یا PS2 یه
مرسی

M A T I N
17-01-2009, 15:40
چند سوال؟
اول اين كه پشت psp يه قسمت وجود داره كه نوشته umd ، آيا mini dvd يا mini cd از اينجا اجرا ميشن؟اگه نه پس واسه چي اين قسمت رو گذاشتن؟
يكي هم كه مموري كه psp ميخوره همون مموري گوشي w810 سوني اريكسونه پس واسه چي اين همه اختلاف قيمت داره؟
2. قیمتشون فرقی نداره ...
فقط شاید چون اکثرا برای گوشی هاشون رم های غیر اصل و با حجم هایه پایین تر میخرن این تفاوت به چشم میاد ...

سلام دوستان
آیا وقتی PSP slim رو به تلوزیون ربط میکنه تصویرش کیفیت داره! یعنی مثل PS3 یا PS2 یه
مرسی من تا حالا وصلش نکردم ولی مطمعا باش همچین کیفیتی نداره ...
چون رزولیشن تصویر PSP پایینه و وقتی بخواد رو تلوزیون پخش بشه مجبوره زوم بشه و کیفیتش 100% از LCD خودش کمتره ...

سلام. اگه ممکنه در مورد ماهواره psp بگید که نصبش چه جوریه و آیا همه کانال ها رو می گیره ؟

ریسیور ماهواره برای کانال های تلوزیونی نداره ...

یه TV Tuner داره که برایه کانال هاییه که دیجیتالی پخش میشن ( از آنتن هایه رویه زمین ) ....و همه جا نوشته فقط تو ژاپن کار میکنه ...

hootan0411
17-01-2009, 17:53
بچه ها امروز رفتم بازار پي psp اسليم از 240 تا 320 برام قيمت دادن (بدون مموري) البته 320 واسه 3000 ولي يه psp اسليم دست دوم با رم 4 گيگ پيدا كردم كه خيلي از لحاظ ظاهري تميز بود از لحاظ كاركرد هم طرف 24 ساعت واسه تستش وقت ميداد به قيمت 180 هزار تومان حالا به نظر شما اكبند بگيرم يا كاركرده؟

mehdi30nema
17-01-2009, 19:51
بچه ها امروز رفتم بازار پي psp اسليم از 240 تا 320 برام قيمت دادن (بدون مموري) البته 320 واسه 3000 ولي يه psp اسليم دست دوم با رم 4 گيگ پيدا كردم كه خيلي از لحاظ ظاهري تميز بود از لحاظ كاركرد هم طرف 24 ساعت واسه تستش وقت ميداد به قيمت 180 هزار تومان حالا به نظر شما اكبند بگيرم يا كاركرده؟

من پيشنهاد ميكنم آكبند بگير چون psp خيلي حساسه .

*QWERT*
17-01-2009, 23:03
دوستان میشه لطف کنید بگید PSP چه فرمتای video رو میخونه؟
قراره FinalFantasy XIII برا PSP بیاد؟؟؟

choory
17-01-2009, 23:26
دوستان میشه لطف کنید بگید PSP چه فرمتای video رو میخونه؟
قراره FinalFantasy XIII برا PSP بیاد؟؟؟

فرمت های قابل پشتیبانی توسط psp:

فیلم: MPEG-4,AVC
عکس:JPEG,BITMAP,PNG
موسیقی:ATRAC, AAC, MP3, WMA

rassool
18-01-2009, 01:44
سلام
کسی فن های کشتی کج 2009 رو داره ؟؟؟؟؟

mehdi30nema
18-01-2009, 08:56
كاور بازي resistance ritribution طراحي شد :

Hunter lord
18-01-2009, 10:25
كاور بازي resistance ritribution طراحي شد :

------------------------------
آیا شخصیت بازی عوض شده. داستان در مورد چیست؟

hootan0411
18-01-2009, 13:37
فقط يه نفر گفت كه برم اكبند بگيرم، بقيه نظري ندارن؟
راستي چه جوري ميشه دو نفري بازي كرد؟

choory
18-01-2009, 13:47
فقط يه نفر گفت كه برم اكبند بگيرم، بقيه نظري ندارن؟
راستي چه جوري ميشه دو نفري بازي كرد؟

خب معلومه دیگه هرچیزی آک بند بهتره.
در ضمت قیمتی هم که برای دست دوم به شما داده خیلی خیلی بالا هست.

برای چند نفری بازی کردن شما به 2 عدد psp یا بیشتر نیاز دارید.فقط کافی هست شما wifi دستگاها را روشن کنید و داخل یک بازی که قابلیت مولتی پلیر داره بشوید و به بخش چند نفره بروید و با هم بازی کنید.

netlcom
18-01-2009, 13:48
کسی می دونه psp اسلیم 3000 تو دبی چنده ؟
کسی که واسم خریده قیمتشو نمیده می خوام که پولشو بش بدم شما می دونید چنده تو دبی؟

H.R@Wolf
18-01-2009, 14:00
سلام به دوستان.ببخشيدميخواستم مشخصات Psp خوب رو اگه كسي لطف كنه برام بذاره وقيمتش هم بگه متشكرم

choory
18-01-2009, 14:18
کسی می دونه psp اسلیم 3000 تو دبی چنده ؟
کسی که واسم خریده قیمتشو نمیده می خوام که پولشو بش بدم شما می دونید چنده تو دبی؟

قیمت جهانی پکی که با بازی Ratchet & Clank باندل شده هست 199 دلار هست.

سلام به دوستان.ببخشيدميخواستم مشخصات Psp خوب رو اگه كسي لطف كنه برام بذاره وقيمتش هم بگه متشكرم
سلام
دوست عزیز لطفا صفحات قبل را مطالعه بفرمایید.

ShayaN3K
18-01-2009, 14:28
آقا یه سوال...

برنامه یskype به طور جداگونه روی psp slim نصب میشه؟؟؟

psp چجوری با wifi به اینترنت وصل میشه؟؟؟؟؟

gamecrazy
18-01-2009, 15:33
آیا psp مدل تقلبی هم داره ؟
اگه داره از کجا میشه فهمید.

M A T I N
18-01-2009, 18:44
آیا psp مدل تقلبی هم داره ؟
اگه داره از کجا میشه فهمید.

نداره ... خیالت راحت ...

hootan0411
18-01-2009, 20:13
آقايون من شنيدم هكرها تونستن ويندوز 95 رو، رو psp بالا بيارن. درسته؟

gamecrazy
18-01-2009, 20:39
نداره ... خیالت راحت ...

وسایل جانبیش چی ؟؟ مثل باتری و مموری و ... ؟ یعنی میتونن اصلیشو در بیارن یه تقلبی جاش بزارن؟ :41:

aha2012
18-01-2009, 21:49
من flash player بروزرم off است
هر کاری می کنم on نمیشه

باید چی کار کنم؟

apoosh
18-01-2009, 22:46
الان بازیه جدیده توپ واسه پی اس پی چی اومده؟
این patapon2 انگلیسیش اومده؟

danavan
18-01-2009, 23:21
سلام.
من یه مدت پیش تصمیم داشتم یه گوشی htc diamond بگیرم ولی در نهایت یه p1 گرفتم با یه psp به نظرم اومد که چقدر خوب شد این کار رو نکردم. علت اصلیش هم نظرات بسیاری بود که تو این تاپیک مطرح شده بود.
خواستم این تجربه رو با دیگر کسانی که قصد دارن پولشون رو برای یه گوشیه 600 یا 700 تومنی هدر بدن در میون بگذارم.
یه سوال:
صفحه کلید و شاسی های psp چقدر مقاوم هستند و عمرشون چطوره؟
اگر دوچار مشکل بشه قابل تعمیر هستش واینکه هزینش چقدره؟

aabc
19-01-2009, 00:08
الان بازیه جدیده توپ واسه پی اس پی چی اومده؟
این patapon2 انگلیسیش اومده؟
بازي Resistance Retribution كه براي psp قراره عرضه شده
اين بازي گرافيك بالايي دارد و psp بار ديگه قدرت نمايي كرد
trailers

Resistance Retribution DEMO ISO 208 MB
دموي قابل بازي ولي بازي كامل نيست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [Rar: 170 MB]

Password : hako
Test : 5.00 M33-4

پاتاپون هم فعلا انگليسي نشده

سلام.
من یه مدت پیش تصمیم داشتم یه گوشی htc diamond بگیرم ولی در نهایت یه p1 گرفتم با یه psp به نظرم اومد که چقدر خوب شد این کار رو نکردم. علت اصلیش هم نظرات بسیاری بود که تو این تاپیک مطرح شده بود.
خواستم این تجربه رو با دیگر کسانی که قصد دارن پولشون رو برای یه گوشیه 600 یا 700 تومنی هدر بدن در میون بگذارم.
یه سوال:
صفحه کلید و شاسی های psp چقدر مقاوم هستند و عمرشون چطوره؟
اگر دوچار مشکل بشه قابل تعمیر هستش واینکه هزینش چقدره؟

مقاومت آنها مثل مقاومت دكمه هاي گوشي معمولي هست عمرشناسي نشده ولي من 4 ساله دارم عوض نكردم اگه هم خراب شد 25 تومان يه پك كامله دكمه هاشه

قابل تعمير هست چرا نيست هزينش هم به نسبت لپ تاپ كمتره يعني اگه رم ريدرش خراب بشه با 20 تا 120 ميتوني عوض كني اين تفاوت قيمت به خاطر آك و دسته دو هست و هزينه ي تعميرش.

gigaman2007
19-01-2009, 11:56
آقا اصولاً umd چه حرکتایی انجام میده (کار اصلیش چیه؟)
بالاترین رم برای psp چند گیگه ؟
خودِ psp حافظه داخلی داره ؟ اگه داره چقدر ؟

ShayaN3K
19-01-2009, 12:36
آقا یه سوال...

یکی نیست جواب مارو بده ؟؟؟؟ :19:

choory
19-01-2009, 12:53

جواب شما در پست های قبلی هست.خواهشا سوال تکراری نپرسید.

قا یه سوال...

نه دوست عزیز برنامه skype به صورت پیش فرض روی دستگاه نصب هست.
شما برای وصل شدن به اینترنت نیاز به اینترنت وایرلس دارید.

omid king
19-01-2009, 20:47
دوستان جون هر کی رو دو ست دارین یکی اموزش قدم به قدم اجراع بازی های پلی استیشن1 رو بگه

apoosh
19-01-2009, 22:21
یکی به ما نگفت که این patapon2 انگلیسیش اومده یا نه؟!!!!!!!!!
choory جان شما که معمولا به این سوالها زود جواب میدادی؟!

choory
19-01-2009, 22:25
یکی به ما نگفت که این patapon2 انگلیسیش اومده یا نه؟!!!!!!!!!
choory جان شما که معمولا به این سوالها زود جواب میدادی؟!

نه دوست عزیز هنوز نسخه انگلیسی patapon 2 منتشر نشده.(یکی از دوستان صفحه قبل جواب داد)
اما در کل همین ژاپنی هم بازی کنی فکر نکنم جایی گیر کنی.من که فعلا همین ژاپنی را بازی میکنم.

Jocker
19-01-2009, 22:31
دوستان دستگاه یکی از دوستان من روی زمین افتاد با مشخصات psp‌ slim با فریمور 3.8

و از آن بعد لنز umd آن همیشه در حال خواندن است و هرگز نمی‌ایستد.

علتش چیست؟ 

choory
19-01-2009, 22:35
دوستان دستگاه یکی از دوستان من روی زمین افتاد با مشخصات psp‌ slim با فریمور 3.8

و از آن بعد لنز umd آن همیشه در حال خواندن است و هرگز نمی‌ایستد.

علتش چیست؟ 

خب دلیلش را خودت گفتی دیگه.ضربه ای که به دستگاه خورده باعث و جود یک اختلال در عمل کرد دستگاه شده است.
بهتره به یک تعمیر کار وارد نشون بدی.
چون این مشکل نرم افزاری نیست و سخت افزاری هست.و رفع اینگونه مشکل ها هم کار هرکسی نیست.

Jocker
19-01-2009, 22:42
البته این نکته را بگم

وقتی umd می‌زارم مشکلش حل می‌شود

یعنی اولش umd را می‌خواند بعد لنزش دیگه حرکت نمکنه.

تعمیرگاه خوب را کجا معرفی می‌کنید؟

اگر شماره و آدرس هم بدهی؛ ممنون.

siamak_r60
19-01-2009, 22:49
سلام
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده
از تایلند یه psp برام خریدن مثل اینکه اینجا نمیتونم تو مموریش بازی بریزم میگن باید کرک بشه
میشه راهنماییم کنید؟
فایل کرک رو از کجا گیر بیارم
یا اگه ادرسی دارید بگید کدوم فروشگاه.....ممنون

ShayaN3K
20-01-2009, 00:12
اقا فرق psp slim-god of war باpsp slim piano pack چیه ؟؟؟؟

aabc
20-01-2009, 16:29
سلام
از تایلند یه psp برام خریدن مثل اینکه اینجا نمیتونم تو مموریش بازی بریزم میگن باید کرک بشه
میشه راهنماییم کنید؟

فايل كپي خور كردن يا unbirick رو با يه جستجو ميتوني تو اين سايت پيدا كني.
كه انقدر هم آسان نيست براي اون كسايي كه زياد با PSP كار نميكنن چون ممكنه PSP رو بريك كنن. شما يه نگاه بنداز اگه نتونستي برو بيرون بده كپي خور كنن.

كل پايتخت ، جمهوري ، توپخونه(پشت شهرداري)

aabc
20-01-2009, 17:09

هر دو سري پك هاي psp با اين تفاوت:

psp slim-god of war: با قاب قرمز و روي قاب عكس GOW و داراي تم و بازي GOW

psp slim piano pack: داراي چند نوع پك هست يكي STARWAS يكي ديگه BLACK كه هر دو قاب مشكي و بازي هاي مخصوص اون پك

aabc
20-01-2009, 17:13
سلام
میشه راهنماییم کنید؟

فايل كپي خور كردن رو با يك سرچ كوچيك ميتوني پيدا كني فكر كنم اسمش هم روش كپي خور كردن باشد
ولي پيشنهاد ميكنم خودت اين كار رو نكن.

آدرس هم كل پايتخت ، جمهوري ، توپخونه(پشت شهرداري)

Big-Boss
20-01-2009, 17:28
سلام
میشه راهنماییم کنید؟
اگه شانس بیاری و سری جدید نباشه که کرک نمیشه! یه سر اینجا بزن ولی قبلش همه ی توضیحات همین تاپیک رو کامل بخون (که ببینی اصلا کرک میشه یا نه!)

god of war و.... اینها bundle های مختلفی هستند که برای psp وجود داره و علاوه بر psp شامل بازی یا فیلم مورد نظر و همچنین در اکثر مواقع حک شدن علامتی مربوط اون بازی و فیلم روی خود کنسول و چیزهای متفرقه دیگه ای مثل دفترچه و بند و رنگ کنسول و... میشه! و از نظر قیمت از psp های سری خودشون گران تر هستند.
ولی بجز وسایل اضافه و ... هیچ فرقی از نظر کارایی و ... psp های معمولی (از همون سری 1000.2000.3000) ندارن.
کلا محدود هم تولید میشن و خیلی وقتها فقط منطقه ای توزیع میشن. برای فن بوی هاست یه جورایی!!!
=========
ویرایش : توی پست های 6975 و 6976 و 6977 یه سری عکس از چند bundle مختلف گزاشتم!

هر دو سري پك هاي psp با اين تفاوت:

psp slim-god of war: با قاب قرمز و روي قاب عكس GOW و داراي تم و بازي GOW

psp slim piano pack: داراي چند نوع پك هست يكي STARWAS يكي ديگه BLACK كه هر دو قاب مشكي و بازي هاي مخصوص اون پك

STARWARS کنسولش سفید هست با عکس Dark Vader روی کنسول خودم از همین پک دارم.

pashangi
20-01-2009, 17:28
با سلام به همه دوستان
می خام بدونم PSP فایل های PDF رو چجوری نشون می ده سرعت لود ، حرکت بین صفحات ، مقدار زوم کردن ، فایل های PDF رو تا چه حجمی می تونه نشون بده ، بعد شنیدم مثل این که وقت دیدن PDF زیاد هنگ می کنه آیا درسته ؟
فایل های Word رو نشون می ده یا نه ؟
تو اینترنت سایتای فارسی رو خوب نشون می ده یا نه ؟ اگر نه راه حلی براش هست یا نه ؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم

ali_ranger22
20-01-2009, 17:30
دانلود بازی
The Lord of the Rings: Tactics

Screens:

به نظر جالبه
به این جا مراجعه کنید

Big-Boss
20-01-2009, 17:54
یه سری از bundle pack هایpsp رو میزارم :46:

Big-Boss
20-01-2009, 17:55

Big-Boss
20-01-2009, 17:55

omid king
20-01-2009, 18:11
دوستان جون هر کی رو دو ست دارین یکی اموزش قدم به قدم اجراع بازی های پلی استیشن1 رو بگه

:19::19::19:

gigaman2007
20-01-2009, 18:20
جواب شما در پست های قبلی هست.خواهشا سوال تکراری نپرسید..

دوست عزیز اگر هم قراره ارجاع بدی به پست های قبلی حداقل بگو کجا و کدوم پست ...:13:

gigaman2007
20-01-2009, 18:29
Dark ANGEL عزیز
سلام. چند تا سوال خز و تکراری :
"فن بوی" و "BUNDLE PACK " یعنی چی?
آیا این پک ها مثلاً GOD OF WAR تو بازار هست؟

Big-Boss
20-01-2009, 18:59
umd به تعریف ساده و راحت دیسک های مخصوص psp هست.
همون جور که dvd و cd دیسک های مخصوص پلیرهای خونگی هستند و نوارکاست مخصوص ضبط
و cartridge مخصوص یه سری دستگاه های بازی (اکثرا نسل های گذشته!)
رم هم بسته به پولت جا داره:21: ولی 4 و نهایتا 8 گیگ کفایت میکنه!
حافظه ای که بتونی برای گیم و فیلم و .. استفاده کنی نه حتما باید یه کارت حافظه تهیه کنی.

Dark ANGEL عزیز
سلام. چند تا سوال خز و تکراری :
"فن بوی" و "BUNDLE PACK " یعنی چی?
آیا این پک ها مثلاً GOD OF WAR تو بازار هست؟
فن بوی=fanboy یعنی طرفدار
bundle pack هم توضیحش رو دادم:

علاوه بر psp شامل بازی یا فیلم مورد نظر و همچنین در اکثر مواقع حک شدن علامتی مربوط اون بازی و فیلم روی خود کنسول و چیزهای متفرقه دیگه ای مثل دفترچه و بند و رنگ کنسول و... میشه!که البته خاص psp نیست و خیلی دستگاهها و لوازم دیگه هم به اینصورت عرضه میشند (علاوه بر پک های معمولی)
در ایران هم حتما هست. ولی خب باید خیلی بگردی چون کلا تولید جهانیشون هم محدوده+قیمت اضافه ای که باید برای umd موجود در پک و وسایل دیگه و طراحی و... پرداخت کنی.

aabc
20-01-2009, 19:08
آیا این پک ها مثلاً god of war تو بازار هست؟

مجتمع پايتخت داره ولي يادم نيست كدوم طبقه

M A T I N
20-01-2009, 21:33
با سلام به همه دوستان
می خام بدونم PSP فایل های PDF رو چجوری نشون می ده سرعت لود ، حرکت بین صفحات ، مقدار زوم کردن ، فایل های PDF رو تا چه حجمی می تونه نشون بده ، بعد شنیدم مثل این که وقت دیدن PDF زیاد هنگ می کنه آیا درسته ؟
فایل های Word رو نشون می ده یا نه ؟
تو اینترنت سایتای فارسی رو خوب نشون می ده یا نه ؟ اگر نه راه حلی براش هست یا نه ؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم

چون هر صفحه رو جدا لود میکنه و یک دفعه کل pdf رو تو رمش نمیاره سرعتش خیلی خوبه ...
حرکت بین صفحه ها اگه توی صفحه عکس نباشه به ثانیه هم نمیرسه ...
زوم هم به اندازه کافی داره ...
به حجم فایل زیاد گیر نمیده ولی اگه صفحه خیلی بزرگ و با عکس های زیاد باشه ( مثل روزنامه و مجله ها ) یا خیلی کند میشه یا بازش نمیکنه ...
برای من تا حالا موقع کتاب خوندن هنگ نکرده ولی اگه فایل Secured , PDF یا رمز داشته باشه موقع باز کردنش هنگ میکنه ... ( که با یه نرم افزار راحت میشه درستش کرد )
فایل های ورد رو هم نشون میده ولی اگه فارسی باشه نه ...
تا حالا باهاش اینترنت نرفتم ولی صفحه های فارسی سیو شده رو امتحان کرده بودم نمیتونست نشون بده ... کلا با فارسی مشکل داره و کاریش هم نمیشه کرد ...

راستی من pdf رو با bookr میخونم بقیه نرم افزار ها رو امتحان نکردم ...

...موفق باشی...

pashangi
21-01-2009, 00:34
چون هر صفحه رو جدا لود میکنه و یک دفعه کل pdf رو تو رمش نمیاره سرعتش خیلی خوبه ...
حرکت بین صفحه ها اگه توی صفحه عکس نباشه به ثانیه هم نمیرسه ...
زوم هم به اندازه کافی داره ...
به حجم فایل زیاد گیر نمیده ولی اگه صفحه خیلی بزرگ و با عکس های زیاد باشه ( مثل روزنامه و مجله ها ) یا خیلی کند میشه یا بازش نمیکنه ...
برای من تا حالا موقع کتاب خوندن هنگ نکرده ولی اگه فایل secured , pdf یا رمز داشته باشه موقع باز کردنش هنگ میکنه ... ( که با یه نرم افزار راحت میشه درستش کرد )
فایل های ورد رو هم نشون میده ولی اگه فارسی باشه نه ...
تا حالا باهاش اینترنت نرفتم ولی صفحه های فارسی سیو شده رو امتحان کرده بودم نمیتونست نشون بده ... کلا با فارسی مشکل داره و کاریش هم نمیشه کرد ...

راستی من pdf رو با bookr میخونم بقیه نرم افزار ها رو امتحان نکردم ...

...موفق باشی...

از شما دوست عزیز بابت جواب کاملتون مچکرم :10:
سوال دیگه این که پک پیانو umd داره (اگه داره دمو دیگه) اگه نداره برای بازی و کارای دیگه باید جدا تهیه بشه ؟ قیمتش چنده ؟
یا شما کلا چه پکی رو پیشنهاد می کنید؟ ( رنگش مشکی باشه)
بعد کابل usb ارتباط با کامپیوتر توی پک پیانو هست ؟ اگه نیست حدودا قیمتش چقدره ؟ پکای دیگه این کابلو دارن ؟
به غیر از ریختن بازی و سایر فایلا روی مموری این کابل استفاده دیگه ای داره ؟ که بجاش رم ریدر خرید ؟

با تشکر از شما دوستان

M A T I N
21-01-2009, 17:04
از شما دوست عزیز بابت جواب کاملتون مچکرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال دیگه این که پک پیانو umd داره (اگه داره دمو دیگه) اگه نداره برای بازی و کارای دیگه باید جدا تهیه بشه ؟ قیمتش چنده ؟
یا شما کلا چه پکی رو پیشنهاد می کنید؟ ( رنگش مشکی باشه)
بعد کابل usb ارتباط با کامپیوتر توی پک پیانو هست ؟ اگه نیست حدودا قیمتش چقدره ؟ پکای دیگه این کابلو دارن ؟
به غیر از ریختن بازی و سایر فایلا روی مموری این کابل استفاده دیگه ای داره ؟ که بجاش رم ریدر خرید ؟

با تشکر از شما دوستان

پیانو بلک فقط psp , شارژر و باطری رو داره ...
umd هم حتما نباید داشته باشی ... مثلا خودم تا حالا نگرفتم ...
همون پیانو بلک خوبه ...
کابل usb اش هم توی پک پیانو نیست ولی همون کابله mini-usb هست که الان اکثر گوشی ها و دوربین ها ازش استفاده میکنن ...
قیمتش هم یکی از بچه های همین جا فکر کنم گفته بود 1500 تومنه ...

اگه یکی از این راهنمای خرید های psp توی سایت های دیگه رو بخونی جواب بیشتر سوالات توش هست ...
مثلا این یکیش:

hootan0411
21-01-2009, 17:56
بچه ها بالاخره گرفتم ولي چند تا سوال:
چه جوري ميشه 2 نفري بازي كرد(اگه آموزشي باشه ممنون ميشم)
تا چه بردي با دوستم ميتونم بازي كنم؟
اسم برنامه اي كه باهاش pdf رو ميشه باز كرد چيه و از كجا ميتونم دانلود كنم؟
تو يكي از سايتها يه برنامه گذاشته بودن كه psp رو به تلفن همراه تبديل ميكرد، آيا كار ميكنه؟
بهترين بازي كه از تمام قدرت گرافيك psp استفاده ميكنه اسمش چيه؟

Hunter lord
21-01-2009, 18:37
تو يكي از سايتها يه برنامه گذاشته بودن كه psp رو به تلفن همراه تبديل ميكرد، آيا كار ميكنه؟

------------------------------------
باید با دوتا پی اس پی از طریق wi fi بازی کنی.
بهترین بازی گاد او وار است.
البته resistance که اسفند می آد باید خیلی بهتر باشه.
پی دی اف هم می تونی باهاش بخونی . تو اینترنت سرچ کن.

Big-Boss
21-01-2009, 18:44

دکمه wlan بالا (slim) و گوشه برای 1000 رو سوییچ میکنی بعد از قسمت game انتخواب میکنی game sharing رو.
و میتونی با یه psp دیگه بازی کنی.
با برنامه های مختلفی میتونی pdf بخونی برنامه ها هم اینجا هست:
دانلود همه ی برنامه ها و والپیپرها و بازی های دست ساز برای psp

نه تبدیل psp به تلفن یا موبایل به صورتی که فکر میکنی نیست که تبدیل بشه به یه تلفن همراه ( میتونی از سرویس های مکالمه اینترنتی استفاده کنی! اونم تو 3000 که ورودی صدا داره!)

بازی God Of War: Chain od Olympus هست که از تمام قدرت psp استفاده میکنه

omid king
21-01-2009, 19:21
دوستان نظرتون در مورد این چیه

می خوام خرید اینترنتی کنم قیمتش خوبه؟سایت مورد اعتمادیه؟ در بستش چه چیزهایی وجود داره؟ایا خرید اینترنتی کپی خور شدند؟کلا ارزششو داره؟و...فقط خواستم از تجربیات دوستانم استفاده کنم:10:

gigaman2007
21-01-2009, 22:17
Dark angel عزیز واقعاً ممنون از که به همه سوالاتم پاسخ دادی.

احتمالاً تا یه هفته دیگه یه psp 3000 کادو بگیرم. به نظرتون نمیشه باهاش کار کرد؟ وقتی کپی خور نشده یعنی فقط بازی روش نصب نمیشه ؟ اصولاً فرق معمولی با کپی خور چیه و چرا هنوز مدل 3000 کپی خور نشده؟ این که میگن از طریق باطری کپی خور میشن یعنی چی ؟ مگه باطری ربطی به نرم افزار و کپی خور شدن داره ؟؟؟

Big-Boss
21-01-2009, 22:28
دوستان نظرتون در مورد این چیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی خوام خرید اینترنتی کنم قیمتش خوبه؟سایت مورد اعتمادیه؟ در بستش چه چیزهایی وجود داره؟ایا خرید اینترنتی کپی خور شدند؟کلا ارزششو داره؟و...فقط خواستم از تجربیات دوستانم استفاده کنم:10:
با شماره تماسشون تماس بگیر یه پرس و جو کن با قیمت بیرون بسنج (مثل اینکه گارانتی داره البته گارانتی سونی چون کرک کنی گارانتی سونی باطل میشه پس شاید گارانتی خودشونه)

Dark angel عزیز واقعاً ممنون از که به همه سوالاتم پاسخ دادی.

احتمالاً تا یه هفته دیگه یه psp 3000 کادو بگیرم. به نظرتون نمیشه باهاش کار کرد؟ وقتی کپی خور نشده یعنی فقط بازی روش نصب نمیشه ؟ اصولاً فرق معمولی با کپی خور چیه و چرا هنوز مدل 3000 کپی خور نشده؟ این که میگن از طریق باطری کپی خور میشن یعنی چی ؟ مگه باطری ربطی به نرم افزار و کپی خور شدن داره ؟؟؟

خب فعلا که کرک نشده. پس باید بازی اورجینال تهیه کنی با قیمت 20-30 تومن .
خب نه تنها نمیتونی بازی کپی بازی کنی بلکه فیلم umd کپی (ایمیج) هم نمیتونی ببینی و اینکه نمیتونی برنامه های homebrew اجرا کنی و....
درباره باطری پاندورا وکپی خور کردن psp هم اینجا سر بزن

omid king
21-01-2009, 22:34
اقا من امروز رفتم قیمت piano black کردم گفت280 به نظرتون بیش از حد گرون نمیده

Gigawarn
21-01-2009, 23:34
قیمت داره میاد پایین آخرین قیمت 240 هستش که البته در حال کاهش

این یارو اخبار رو از طریق رادیو پیگیری می کنه احتمالا که این قیمت رو به شما داده

choory
22-01-2009, 12:15
اقا من امروز رفتم قیمت piano black کردم گفت280 به نظرتون بیش از حد گرون نمیده

قیمت خیلی خیلی بالا هست.
Piano black اصفهان هست 230 بگردی و یکم چونه بزنی تا 215 هم میشه برداشت.
پک god of war هم اینجا 250 هست.

شما اگه تهران باشید piano black را تا 200 هم میتونید گیر بیارید.

omid king
22-01-2009, 12:58
قیمت خیلی خیلی بالا هست.
Piano black اصفهان هست 230 بگردی و یکم چونه بزنی تا 215 هم میشه برداشت.
پک god of war هم اینجا 250 هست.

شما اگه تهران باشید piano black را تا 200 هم میتونید گیر بیارید.

من کرمانشاه هستم و شاید 10 تا psp هم نباشه:41:

M A T I N
22-01-2009, 14:38
با این قیمت هایی که دادید بهتره از تهران بخرید ...
یا اگه مثل من نتونستید برید تهران میتونید اینترنتی بخرید ... که اون جوری با پول پستش 215 یا حداکثر 220 میشه ...

gamecrazy
22-01-2009, 14:56
psp با ورژن 4.1 رو من 180 تومن پیدا کردم ولی کپی خور نبود می خواستم ببینم میشه کپی خورش کرد یا نه ؟

omid king
22-01-2009, 15:36
با این قیمت هایی که دادید بهتره از تهران بخرید ...
یا اگه مثل من نتونستید برید تهران میتونید اینترنتی بخرید ... که اون جوری با پول پستش 215 یا حداکثر 220 میشه ...

اقا متین خوب بهمون یه سایت معرفی کن:10:

M A T I N
22-01-2009, 16:04
اقا متین خوب بهمون یه سایت معرفی کن

همین الان رفتم دیدم همونی که به من تقریبا 2 ماهه پیش اسلیم رو 210 داده الان داره 240 میده ...( شرمنده میخواستم آدرس همون رو بهت بدم که با این قیمت فکر نکنم به دردت بخوره )

از این به بعد psp کپی خور شده مثل عتیقه میمونه چون هر روز داره گرون تر میشه ...

Big-Boss
22-01-2009, 16:39
اقا متین خوب بهمون یه سایت معرفی کن:10:
همون سایتی که خودت معرفی کردی با این قیمتای فعلی خوب بود پس! چون 30 تومن هم میرفت برای گارانتیش البته احتمالا گارانتی خود سایته چون کرک بشه گارانتی سونی باطل میشه