PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

samoeli
07-12-2008, 20:37
آقا قیمت مموری 4 و 8 و 16 گیگا بایت سونی اصل ژاپن به ترتیب چقدر هستش.

ali_ranger22
07-12-2008, 20:38

40 و 70 و 120 این حدود ها هستش

choory
07-12-2008, 20:56

قیمت تمام مموری های اصلی سونی با 3 سال گارانتی ایران رهجو در پست زیر.:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

!As@d
07-12-2008, 22:51
قیمت تمام مموری های اصلی سونی با 3 سال گارانتی ایران رهجو در پست زیر.:46:

تو نمایشگاه تو غرفه ایران رهجو پرسیدم .... گارانتی ها 5 ساله هست
اطلاعات بیشتر:

موفق باشید

choory
08-12-2008, 01:22
تو نمایشگاه تو غرفه ایران رهجو پرسیدم .... گارانتی ها 5 ساله هست
اطلاعات بیشتر:

موفق باشید

من هم این قیمت ها را توی نمایشگاه اصفهان گرفتم تا اون موقع همه گارانتی ها 3 ساله بود شاید جدیدا 5 ساله کرده اند.

مملي ه ف
08-12-2008, 21:45
سلام دوستان من تو مجله دنياي بازي خوندم كه دارن psp2 ميزنن حتي عكسش رو هم گذاشته بود مي خواستم ببينم ايا صحت داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Big-Boss
08-12-2008, 22:13
سلام دوستان من تو مجله دنياي بازي خوندم كه دارن psp2 ميزنن حتي عكسش رو هم گذاشته بود مي خواستم ببينم ايا صحت داره؟

این عکس fake هست و یک سالی هست که منتشر شده!
فعلا psp3000 تولید شده که نشون میده حالا حالاها سونی قصد نداره کنسول دستی جدیدی عرضه کنه

مملي ه ف
08-12-2008, 22:21
این عکس fake هست و یک سالی هست که منتشر شده!
فعلان psp3000 تولید شده که نشون میده حالا حالاها سونی قصد نداره کنسول دستی جدیدی عرضه کنه

پس يعني اولين نشريه رسمي بازي تو ايران الكي واسه خودش عكس انداخته؟

Big-Boss
08-12-2008, 22:28

جواب یک کلمه است:
بله

Terova
09-12-2008, 00:35
این مجله ها معمولا یک هفته از دنیا عقب هستند .. و بیشتر اطلاعاتشون هم از همین فرومها میگیرن..

اگر خبری بشه مطمئن باش مثل توپ صدا میکنه.. و تو همین فروم ها اول قرار میگیره..

aha2012
09-12-2008, 01:14
کسی بازی gta iv
برای psp با لینک مستقیم داره؟

starn
09-12-2008, 01:29
کسی بازی gta iv
دوست عزیز این بازی برای psp ساخته نشده:13:

amir_a
09-12-2008, 12:05
سلام.

می خواستم بدونم آیا psp فایلای pdf رو میخونه یا نه؟

choory
09-12-2008, 12:24
سلام.

می خواستم بدونم آیا psp فایلای pdf رو میخونه یا نه؟

بله دوست عزیز با نصب یک برنامه میتونید فایل های pdf را هم باز کنید.

بارها به این سوال جواب داده شده فقط یک سرچ کوچیک میخواهد.:19:

mehdi30nema
09-12-2008, 13:05

كاملا اشتباه نوشتن . فقط واسه اينكه يه چيزي از psp نوشته باشن اينو گزاشتن .

از اونجايي كه من اعضاي تحريريه اين مجله رو ميشناسم كلا زياد با psp خوب نيستن و همون طور كه گفتم واسه اينكه از psp هم چيزي بنويسن اين خبر رو زدن .

mehdi30nema
09-12-2008, 13:06
کسی بازی gta iv

راك استار گفته اصلا اين بازي امكان نداره روي umd جا بشه .

choory
09-12-2008, 16:38
راك استار گفته اصلا اين بازي امكان نداره روي umd جا بشه .

خوب مگه نمیشه یک بازی را روی مثلا 2 تا Umd منتشر کنند؟:13:

M A T I N
09-12-2008, 18:03
خوب مگه نمیشه یک بازی را روی مثلا 2 تا Umd منتشر کنند؟

اگه این کار رو بکنن باید برای هر بار که میخواهیم بریم یه قسمت خاص از نقشه باید Umd رو عوض کنیم ...
چون بازی های چند دیسکه روی کنسول ها معمولا این جورین ...

البته یه راه عملی هم وجود داره که راک استار از خیر سود بازی بگذره و بازی رو فقط برای بازیکن های قاچاقیش (مثل ما) روی dvd درست کنه تا بریزیم روی فلش مموری ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_a
09-12-2008, 18:27
بله دوست عزیز با نصب یک برنامه میتونید فایل های pdf را هم باز کنید.
بارها به این سوال جواب داده شده فقط یک سرچ کوچیک میخواهد.:19:

ممنون از توجهتون. ولی باور کنین نشد سرچ کنم. نمیدونم چرا کلمات کوچیک مثه pdf تو فروم قابل سرچ نیست!:41:

Terova
09-12-2008, 19:30
البته یه راه عملی هم وجود داره که راک استار از خیر سود بازی بگذره و بازی رو فقط برای بازیکن های قاچاقیش (مثل ما) روی dvd درست کنه تا بریزیم روی فلش مموری ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عمراً این کارو انجام بده..

معمولا تو اینجور مواقع باید یک تغییر کلی توی بازی انجام بدن و بعد برای psp عرضش کنند.. که به احتمال زیاد هم گند میزنند به همه چیز..

mehdi30nema
09-12-2008, 19:42
خوب مگه نمیشه یک بازی را روی مثلا 2 تا Umd منتشر کنند؟:13:

راك استار اينو گفت كه خودشو خلاص كنه . وگرنه دليله اصليش فروش نرفتنه بازي هاي psp است .

aha2012
09-12-2008, 20:18
دوست عزیز این بازی برای psp ساخته نشده:13:

پس اگه می تونی یه نگاه به این ویدئو بکنید

starn
09-12-2008, 20:53
پس اگه می تونی یه نگاه به این ویدئو بکنید

دوست عزیز من این رو که گذاشتی دیدم و فکر کنم از روی ps3 انداختن رو psp (اسمشو نمی دونم چی می گن)
اون اولش هم که توی PC فیلم برداشته ی فایل ساختگی بوده
-----------
اگه واشه psp می اومد 100% خود راک ستار اعلام می کرد:27:

ali_ranger22
09-12-2008, 21:33
خوب مگه نمیشه یک بازی را روی مثلا 2 تا umd منتشر کنند؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم خیلی دوس دارم یه روزی بازی هایی با حجم بالاتر از 1.8 گیگ ببینیم تو psp
ولی gta رو عمرا نمی تونن برای psp بسازن مخصوصا این 4 خیلی بزرگ و سنگین هست البته من که هنوز بازی نکردم

!As@d
09-12-2008, 21:35
ممنون از توجهتون. ولی باور کنین نشد سرچ کنم. نمیدونم چرا کلمات کوچیک مثه pdf تو فروم قابل سرچ نیست!:41:
به همین راحتی!

!As@d
09-12-2008, 21:38
من هم این قیمت ها را توی نمایشگاه اصفهان گرفتم تا اون موقع همه گارانتی ها 3 ساله بود شاید جدیدا 5 ساله کرده اند.
بله...قبلا 3 ساله بود ولی الان شده 5 ساله.....:10:

M A T I N
10-12-2008, 01:06
عمراً این کارو انجام بده..

معمولا تو اینجور مواقع باید یک تغییر کلی توی بازی انجام بدن و بعد برای psp عرضش کنند.. که به احتمال زیاد هم گند میزنند به همه چیز..

تو اون که درست نمیکنه شکی نیست چون اگه میخواست باید SA رو تا الان درست کرده بود ...

البته شاید این دو تا رو به امید این که سونی یه psp جدید درست کنه نگه داشته ...

imakbari
11-12-2008, 10:12
اتفاقاً خیلی بعید هم نیست GTA برا PSP بیاد دوباره. وقتی برا دی اس داره میاد، IV هم برا PC اومد...
اما از اینجور فیلم های FAKE خیلی تو اینترنت زیاده و در حال حاضر هیچی در دست ساخت نیست. اگه بود همه سایت های بازی پر بود از خبرش و تو E3 هم سونی 100% نشونش می داد. اگه سونی بخواد GTA برا PSP بیاد باید با *Rock قرارداد ببنده.
اندازه UMD ها برای این کار کافیه. قرار نیست که اندازه ی بازیهای PS3 باشه.
اینم بعیده راک استار منتظر باشه یه کنسول جدید قابل حمل تولید بشه تا براش GTA بده! اگه بخواد بده، میده.

hamid_hitman47
11-12-2008, 23:04
میگم من جدیدا یه خورده مشکل با Psp خودم پیدا کردم مثلا بعضی وقتا بازی ها خود به خود اجرا نمیشن..و یه پیغام خطا که الان شمارشو یادم نمیاد میدن..باید بازی را از مموری پاک کنم دوباره کپی کنم تا درست بشه واسه آهنگ ها هم همین طور بعضی وقتا بعضی از آهنگام اینجوری میشن و ارور 80109223 میدن....یکی 2 بار هم همین طور که داشتم بازی می کردم یا با برنامه ها کار میکردم موقع لودینگ ها که اون چراغ مموری هم روشن بود خود به خود خاموش شد..

خودم فکر کنم به خاطر استفاده از مموری fake باشه ...آره!؟؟
مموریم از این سونی های تقلبی 8 گیگه.

choory
11-12-2008, 23:09
میگم من جدیدا یه خورده مشکل با psp خودم پیدا کردم مثلا بعضی وقتا بازی ها خود به خود اجرا نمیشن..و یه پیغام خطا که الان شمارشو یادم نمیاد میدن..باید بازی را از مموری پاک کنم دوباره کپی کنم تا درست بشه واسه آهنگ ها هم همین طور بعضی وقتا بعضی از آهنگام اینجوری میشن و ارور 80109223 میدن....یکی 2 بار هم همین طور که داشتم بازی می کردم یا با برنامه ها کار میکردم موقع لودینگ ها که اون چراغ مموری هم روشن بود خود به خود خاموش شد..

خودم فکر کنم به خاطر استفاده از مموری fake باشه ...آره!؟؟
مموریم از این سونی های تقلبی 8 گیگه.

به احتمال زیاد عیب از مموری هست.
چون توی مموری ها تقلبی فایل ها خود به خود از بین میروند.

من چقدر میگم به خدا ارزش داره پول بیشتر بدید و جنس اصل بخرید.

یک ضرب المثل خارجی هست که میگه اینقدر پول دار نشدم که جنس ارزان بخرم.

bmwm3gtr
12-12-2008, 00:30
سلام دوستان خسته نباشید . من از وقتی که X360 خریدم طرف psp ایم نرفتم حالا یادش افتادم چند تا سوال داشتم . جدیدترین فریمور کپی خور شده ای که عرضه شده و الان تو بازار هستش چیه و چه امکانات جدیدتری نسبت به 3.71 داره ؟ و اینکه آیا برنامه یا بازی تو بازار تهران هستش که بشه با psp آهنگ سازی کرد ؟ اگر آره لطف کنید اسمشو بنویسید . ممنون.

Big-Boss
12-12-2008, 01:31
سلام دوستان خسته نباشید . من از وقتی که X360 خریدم طرف psp ایم نرفتم حالا یادش افتادم چند تا سوال داشتم . جدیدترین فریمور کپی خور شده ای که عرضه شده و الان تو بازار هستش چیه و چه امکانات جدیدتری نسبت به 3.71 داره ؟ و اینکه آیا برنامه یا بازی تو بازار تهران هستش که بشه با psp آهنگ سازی کرد ؟ اگر آره لطف کنید اسمشو بنویسید . ممنون.

psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

mehdi30nema
12-12-2008, 09:46
اتفاقاً خیلی بعید هم نیست GTA برا PSP بیاد دوباره. وقتی برا دی اس داره میاد، IV هم برا PC اومد...
اما از اینجور فیلم های FAKE خیلی تو اینترنت زیاده و در حال حاضر هیچی در دست ساخت نیست. اگه بود همه سایت های بازی پر بود از خبرش و تو E3 هم سونی 100% نشونش می داد. اگه سونی بخواد GTA برا PSP بیاد باید با *Rock قرارداد ببنده.
اندازه UMD ها برای این کار کافیه. قرار نیست که اندازه ی بازیهای PS3 باشه.
اینم بعیده راک استار منتظر باشه یه کنسول جدید قابل حمل تولید بشه تا براش GTA بده! اگه بخواد بده، میده.

البته gta 4 براي ds نمياد . يه نسخه كم حجم كه gta chainatown wars نام داره و مخصوصه ds هست قراره بياد

Terova
12-12-2008, 11:45

بازی که بشه باهاش آهنگ ساخت DJ Max Portable Emotional Sense هست 1 و 2

تو این صفحه پیدا کن

bmwm3gtr
12-12-2008, 13:38
بازی که بشه باهاش آهنگ ساخت dj max portable emotional sense هست 1 و 2

تو این صفحه پیدا کن

دوست عزیز خیلی ممنون واقعا لطف کردی حالا این بازی تو بازار تهران هستش ؟ راستی تو اون آدرسی که داده بودی کلی پارت بندی شده بود واسه دانلودش ، یعنی باید قسمتهای مختلفی رو دانلود کنی اونم از آدرسهای مختلف ؟ یعنی اگر بازی رو از تهران بخرم همش توش نیست و باید قسمتهای مختلفی رو بخرم ؟ یا کلا بازی دارای شماره بندیه و ورژن جدید و قدیمی داره ؟ ببخشید زیاد پر حرفی میکنم اما این خبر انقدر خوشحال کننده بوده که دارم دیوونه میشم فقط خدا کنه اون چیزی که فکر میکنم باشه و منو حسابی راضی کنه. خیلی ممنون

Terova
12-12-2008, 13:54
دوست عزیز خیلی ممنون واقعا لطف کردی حالا این بازی تو بازار تهران هستش ؟ راستی تو اون آدرسی که داده بودی کلی پارت بندی شده بود واسه دانلودش ، یعنی باید قسمتهای مختلفی رو دانلود کنی اونم از آدرسهای مختلف ؟ یعنی اگر بازی رو از تهران بخرم همش توش نیست و باید قسمتهای مختلفی رو بخرم ؟ یا کلا بازی دارای شماره بندیه و ورژن جدید و قدیمی داره ؟ ببخشید زیاد پر حرفی میکنم اما این خبر انقدر خوشحال کننده بوده که دارم دیوونه میشم فقط خدا کنه اون چیزی که فکر میکنم باشه و منو حسابی راضی کنه. خیلی ممنون

این بازی رو من زیاد بازی نکردم .. یعنی کلا با psp ور نمیرم .. اما این بازی یکی از معروفترن بازی ها تو این سبک هست..

اگر خوب دقت کرده باشید من این بازی رو با 4 تا یلنک مختلف گذاشتم که هرکدوم از سایت ها رو که دوست داشتی میتونید دانلود کنید..

یعنی این لینک ها همه یک بازی هست و 6 تا پارت که از یک سایت هستند رو اگر دانلود کنی بازی رو کامل گرفتی..

تو بازار هم هست هم نسخه دو و هم یک اینی که من گذاشتم نسخه 2 بود که تازه آمده..

hamid_hitman47
12-12-2008, 15:21
به احتمال زیاد عیب از مموری هست.
چون توی مموری ها تقلبی فایل ها خود به خود از بین میروند.

من چقدر میگم به خدا ارزش داره پول بیشتر بدید و جنس اصل بخرید.

یک ضرب المثل خارجی هست که میگه اینقدر پول دار نشدم که جنس ارزان بخرم.

آره خودمم همین احتمالو میدم از مموری باشه...چیکار کنم دیگه ...الان پشیونم چرا به جای 8 گیگ fake مموری 4 اصل نخریدم....:41:...ولی بعضی از بچه ها هم میگفتن مموری تقلبی دارن راضیند و مشکلی هم نداشتن تا حالا.

ولی با اون ضرب المثلت موافقم کاملا..:46:

choory
12-12-2008, 17:36
آره خودمم همین احتمالو میدم از مموری باشه...چیکار کنم دیگه ...الان پشیونم چرا به جای 8 گیگ fake مموری 4 اصل نخریدم....:41:...ولی بعضی از بچه ها هم میگفتن مموری تقلبی دارن راضیند و مشکلی هم نداشتن تا حالا.

ولی با اون ضرب المثلت موافقم کاملا..:46:

مموری تقلبی مثل هندوانه میمونه.یا خوب از آب در می آید یا بد.
من خودم هم مموری تقلبی دارم و مشکلی تا الان نداشته.اما اون موقع که من گرفتم مموری 4 اصل 70 بود تقلبی 35 پس ارزش داشت اما الان قیمت ها 15-10 تومن بیشتر با هم اختلاف ندارند.

hamid_hitman47
12-12-2008, 18:49
مموری تقلبی مثل هندوانه میمونه.یا خوب از آب در می آید یا بد.
من خودم هم مموری تقلبی دارم و مشکلی تا الان نداشته.اما اون موقع که من گرفتم مموری 4 اصل 70 بود تقلبی 35 پس ارزش داشت اما الان قیمت ها 15-10 تومن بیشتر با هم اختلاف ندارند.

آره دیگه چیکار میشه کرد....ولی اونقدر ها هم اذیت نمیکنه تو این یه ماهی که تقریبا گرفتمش فقط تا حالا 2 بار بازی فیفا 09 و nfs خود به خود غیر فعال شدن....یکی دو بار هم چند تا از آهنگام هم همینطور شدن و خود به خود غیر فعال شدن و خطای 80109223 اومد.
....باید بسوزیمو بسازیم دیگه...:31::31:

alizap
13-12-2008, 16:13
سلام عزيزان
يه سوال چرا psp من فقط بايد تو شارژ باشه تا روشن شه؟ يعني وقتي از شارژ ميكشمش ديگه روشن نميشه!!! كمك كنيد تورو خدا

Terova
13-12-2008, 18:16
سلام عزيزان
يه سوال چرا psp من فقط بايد تو شارژ باشه تا روشن شه؟ يعني وقتي از شارژ ميكشمش ديگه روشن نميشه!!! كمك كنيد تورو خدا

چون باتریت مشکل داره و شارژ نمیشه..

برو یک psp دیگه گیر بیار باتریشو بنداز رویه مال خودت .. اگر درست شد خوب باید باتری عوض کنی.. اگرم نشد مشکل از خود psp هست که باید ببریش تعمیر..

alizap
13-12-2008, 19:08
حالا باتريش گير مياد؟ چند هست؟
راستي يه سوال ديگه: مموري گوشي هم به PSP ميخوره؟ از اون آبي ها؟؟؟
و ديگه اينكه چرا وقتي PSP رو به سيستم وصل ميكنم اصلا مموري رو بالا نمياره و فقط يه Removable Disk هست كه حجمش حدود 9 مگ هست!!!

mehdi30nema
13-12-2008, 20:17
حالا باتريش گير مياد؟ چند هست؟
راستي يه سوال ديگه: مموري گوشي هم به PSP ميخوره؟ از اون آبي ها؟؟؟
و ديگه اينكه چرا وقتي PSP رو به سيستم وصل ميكنم اصلا مموري رو بالا نمياره و فقط يه Removable Disk هست كه حجمش حدود 9 مگ هست!!!

باتريش همه جا هست از 15 تومان هست تا به بالا . مموري گوشي هم به psp ميخوره .
يه بار رمت رو فورمت كن بعد به pc وصل كن ببين اگه درست نشد رمت مشكل داره .

pooria_k2
15-12-2008, 10:40
کسی میدونه Guitar Way To Heaven 4 Amplifie چه طور نصب مبشه؟:41:

mehdi30nema
15-12-2008, 12:08
کسی میدونه Guitar Way To Heaven 4 Amplifie چه طور نصب مبشه؟:41:
اتفاقا منم همين مشكل رو دارم . فكر كنم مثله بازي هاي ps1 بايد تو پوشه game بريزي . اگه جواب داد بگو

keshish
15-12-2008, 14:11
کسی میدونه guitar way to heaven 4 amplifie چه طور نصب مبشه؟:41:
این بازی چی بیده؟:21:به نظر بازی قشنگی میاد.می تونید لینک دانلودشو تو بخش مربوطه قرار بدید و یه توضیح از بازی.
ممنون
من دوباره پس فردا می رم مسافرت دوباره رفت و برگشت روی هم 12 ساعت تو راهم دنبال چند بازی توپ می گردم

omid2800
15-12-2008, 20:11
يكي يك نرم افزار براي پيكسل نيمه سوخته مي زاره

alizap
15-12-2008, 20:18
سلام عزيزان من چند تا سوال دارم:
چرا من نميتونم وقتي PSP رو به كامپيوتر وصل ميكنم و Memory Stick بالا مياد بازي ام رو توي پوشه Game كپي كنم؟ فرمت بازي ام هم BPB هست (Tekken 3) مشكل چيه؟
چرا من بايد PSP رو كپي خور كنم و اصولا كپي خور كردن به چه درد ميخوره؟ من اگه بخوام بازي دان كنم و يه راست بريزم تو PSP مشكلي ايجاد ميشه؟ چرا بايد PSP رو آپديت كنم؟
فريمور چيه؟
از كجا بايد بفهمم كه PSP كپي خور هست يا نه؟ آخه مال خودم نيست!!!
خيلي ممنون ميشم اينها رو بگيد, شرمنده سوالام خيلي زياده!
راستي يه سوال ديگه كه اين از همه مهم تره: وقتي بازي هام رو توي پوشه Game كپي ميكنم يكم كه كپي ميشه ارور ميده و روي LCD دستگاه هم به جاي USB Mode مينويسه Please Wait نميدونم چكار كنم!!!
ارور هم ميگه كه مسير اشتباه هست لطفا چك كنيد!

choory
15-12-2008, 20:20
يكي يك نرم افزار براي پيكسل نيمه سوخته مي زاره

پیکسل سوخته را که کاری نمیشه کرد.
اما پیکسل از کار افتاده را با یک برنامه میشه برگردوند.که قبلا معرفی کردم سرچ کنی پیدا میشه.
اما مثل اینکه کسی نتیجه نگرفت.
کلا بی خیال این چند تا پیکسل بشو.همه lcd ها دارن.:46:

choory
15-12-2008, 20:35
سلام عزيزان من چند تا سوال دارم:
چرا من نميتونم وقتي PSP رو به كامپيوتر وصل ميكنم و Memory Stick بالا مياد بازي ام رو توي پوشه Game كپي كنم؟ فرمت بازي ام هم BPB هست (Tekken 3) مشكل چيه؟
چرا من بايد PSP رو كپي خور كنم و اصولا كپي خور كردن به چه درد ميخوره؟ من اگه بخوام بازي دان كنم و يه راست بريزم تو PSP مشكلي ايجاد ميشه؟ چرا بايد PSP رو آپديت كنم؟
فريمور چيه؟
از كجا بايد بفهمم كه PSP كپي خور هست يا نه؟ آخه مال خودم نيست!!!
خيلي ممنون ميشم اينها رو بگيد, شرمنده سوالام خيلي زياده!
راستي يه سوال ديگه كه اين از همه مهم تره: وقتي بازي هام رو توي پوشه Game كپي ميكنم يكم كه كپي ميشه ارور ميده و روي LCD دستگاه هم به جاي USB Mode مينويسه Please Wait نميدونم چكار كنم!!!
ارور هم ميگه كه مسير اشتباه هست لطفا چك كنيد!

سوال اولت را نمیدونم.(اگه برات ممکنه یک بار مموری را فرمت کن)

جواب سوال دوم هم که خیلی واضح هست شما باید کپی خور کنی تا بتونی بازی های کپی را اجرا کنی.
اگه کپی خور نکنی باید بازی ارجینال استفاده کنی که قیمت از 10 هست به بالاتا حدود 40 تومن.

در صورتی میتونی بازی دانلود کنی و داخل psp اجرا کنی که psp کپی خور باشه.

فریمور براساس توضیحی که سایت ویکی پدیا داده ... برنامه های کامپیوتری که برروی حافظه فقط خواندنی ، مدارهای مجتمع و... نصب میشن. مثلا برنامه ای که روی حافظه rom کامپیوتر نصبه یه فریموره ...

فریمور برای psp در واقع نرم افزار داخلي سيستم (کنسول) براي ارتباط بين قطعات سخت افزاري مي باشد
که هرچند وقت یک بار آپدیت میشه و امکانات جدیدی به کنسول اضافه میشود.

برای اینکه بفهمید psp کپی خور هست یا نه به مسیر زیر بروید
settings=>system settings=>system information

جلوی system software یک عدد نوشته مثلا 3.72 یا 3.80 یا 3.90 یا 4.10 و............
اگه جلوی این عدد نوشته m33 یا oe یا gen باشه کنسول کپی خور شده هست.اگه هم چیزی نباشه کپی خور نیست.

kaveh1352
16-12-2008, 08:34
آيا psp 3000 كرك شده است كسي اطلاعي دارد؟

alizap
16-12-2008, 10:40
ممنون choory جان خيلي حال دادي!!!
PSP من كپي خور هست(طبق گفته خودت) اما چرا با اين حال بازي ها كپي نميشن؟ ممكنه از مموري باشه؟ فرمت هم كردم!
مموريم قلابي هست... بايد حتما مموري اصل بگيرم؟
و سوال ديگه اينكه از كجا بفهمم كه باتريم پاندورا شده و به حالت معمولي برگردونده نشده؟

pooria_k2
16-12-2008, 11:22
این بازی چی بیده؟:21:به نظر بازی قشنگی میاد.می تونید لینک دانلودشو تو بخش مربوطه قرار بدید و یه توضیح از بازی.
ممنون
من دوباره پس فردا می رم مسافرت دوباره رفت و برگشت روی هم 12 ساعت تو راهم دنبال چند بازی توپ می گردم
شبیه بازی rock band & guitar hero هست. شرمنده لینکشو ندارم:13:

ali_ranger22
16-12-2008, 12:39
شمایکفولدر در psp/game بساز اسمش فرق نداره بعد فایل رو توش بریز

mehdi30nema
16-12-2008, 13:40
ign بهترين هاي psp در سال 2008 رو معرفي كرد :

بهترين بازي سال ، بهترين بازي ريتميك ، بهترين طراحي هنري : patapon
بهترين بازي اكشن ، بهترين تكنولوژي گرافيكي ، بهترين موسقي بازي : god of war
بهترين بازي rpg ، بهترين داستان ، بهترين تكنولوژي صوتي : crisis core final fantasy
و...
لينك كامل خبر :

alizap
16-12-2008, 14:06

شمایکفولدر در psp/game بساز اسمش فرق نداره بعد فایل رو توش بریز
اين كارو كردم اما جواب نداد
اين ارور رو ميده

ali_ranger22
16-12-2008, 14:57
اين كارو كردم اما جواب نداد
اين ارور رو ميده
من دقیقا نهمدیم شما چی می خوای کپی کنی ؟

pooria_k2
16-12-2008, 15:00
اتفاقا منم همين مشكل رو دارم . فكر كنم مثله بازي هاي ps1 بايد تو پوشه game بريزي . اگه جواب داد بگو
حل شد:20: ممنون

alizap
16-12-2008, 15:33
من دقیقا نهمدیم شما چی می خوای کپی کنی ؟
بازي...
همين، ميخوام بازي كانتر رو كپي كنم!!!
بعد از اينكه چند تا پوشه رو كپي ميكنه يه دفعه ارور ميده و روي صفحه PSP هم به جاي USB Mode مينويسه Please Wait
نميدونم چشه!

ali_ranger22
16-12-2008, 16:45
بازي...
همين، ميخوام بازي كانتر رو كپي كنم!!!
بعد از اينكه چند تا پوشه رو كپي ميكنه يه دفعه ارور ميده و روي صفحه PSP هم به جاي USB Mode مينويسه Please Wait
نميدونم چشه!

بازی Counter Strike ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این بازی رو کی گفته psp میتونه اجرا کنه !

S@nti@go_s&k
16-12-2008, 16:50
سلام...................
دوستان قیمت پی اس پی رو می خاستم...............
قیمت دارین قیمت همشونو بدین ممنون.(هر چند نوع که داره)

alizap
16-12-2008, 17:22
بازی counter strike ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این بازی رو کی گفته psp میتونه اجرا کنه !
آره بابا ما psp هست!!!

mehdi30nema
16-12-2008, 18:56
حل شد:20: ممنون
تو پوشه گيم ريختي ؟
بازيش چه طور بود ؟

mehdi30nema
16-12-2008, 19:07
آره بابا ما psp هست!!!

psp بازي به نام كانتر نداره .

alizap
16-12-2008, 19:31
psp بازي به نام كانتر نداره .
چي؟
من الان بازي رو اجرا ميكنم مپ هم انتخواب ميكنم اما وسط لودينگ بازي قطع ميشه!!!
چطور نداره؟
اسمش هم اينه: CSPortable 0.75

choory
16-12-2008, 19:57
چي؟
من الان بازي رو اجرا ميكنم مپ هم انتخواب ميكنم اما وسط لودينگ بازي قطع ميشه!!!
چطور نداره؟
اسمش هم اينه: Csportable 0.75

این بازی سبک شده بازی کانتر هست.و از این بازی ها هست که خود افراد با تغییراتی در بازی اصلی درست می کنند.
این بازی روی فریمور 3.90 راحت اجرا میشه و با بقیه فریمور ها مشکل داره.

فریمور شما چند هست؟

mehdi30nema
16-12-2008, 21:31
تريلري جديد از بازي final fantasy agito :

حتما ببينيد خيلي قشنگه .

toraj
16-12-2008, 22:03
PSP4000 در سال 2009

سونی قصد دارد که در سال 2009 مدل جدیدی از کنسول دستی خود را این‌بار با نام PSP-4000 عرضه کند. البته اخیرا صحبت‌هایی نیز از PSP2 می‌شود که هنوز ازسوی سونی تایید نشده است.

به این دلیل که PSP-3000 به‌تازگی و در اکتبر امسال عرضه شده است، جزییات چندانی از PSP4000 افشا نشده‌است. تا بحال سه نوع از این محصول در بازار موجود است که کارایی ان‌ها تقریبا یکسان است و مشخص نیست که آیا محصول بعدی پیشرفت خاصی دارد یا نه؟

David Reeves، رییس SCEE در هفته گذشته در مصاحبه با MCV گفت:" ما فعلا طرحی برای کنسول PSP2 نداریم. من زیاد به توکیو سفر می‌کنم و اینطور که می‌بینم تقاضایی برای این محصول وجود ندارد. فکر می‌کنم همه به شدت مشغول(بازی) هستند".

منبع:

kavoosh
17-12-2008, 01:48
سلام و خسته نباشید..

میخواستم ببینم کسی اطلاعی در مورد عکسهای زیر نداره؟

این که این چه مدلی از PSP هست و قیمتش چنده و اصلا وجود خارجی داره یا نه؟

خلاصه هر کی از این مدل PSP هر چی میدونه رو کنه.

ممنون.

choory
17-12-2008, 03:14
سلام و خسته نباشید..

میخواستم ببینم کسی اطلاعی در مورد عکسهای زیر نداره؟

این که این چه مدلی از psp هست و قیمتش چنده و اصلا وجود خارجی داره یا نه؟

خلاصه هر کی از این مدل psp هر چی میدونه رو کنه.

ممنون.

دوست عزیز این مدل وجود خارجی نداره و یک کار فتوشاپی هست.

rangtab2005
17-12-2008, 09:08
دوستان اگه برنامه مربوط به باز کردن فايلهاي pdf ر حسح رو دارند لطف کنند
البته برنامه اي رو برداشتم و لي کار نميکنه و وسط لودينگ خارج ميشه
ممنون از دوستان

alizap
18-12-2008, 11:25
فریمور شما چند هست؟
نميدونم از كجا بايد بفهمم؟
اصلا غير از كانتر هر بازي ديگه مثلا WWE Smackdown VS Raw را هم نميريزه! حتي مموري رو هم عوض كردم!!!! يه كم كه كپي ميكنه انگار از حالت USB بيرون مياد!
جون هر كي دوست دارين كمك كنين ): هيچ تنظيماتي نداره؟

mehdi30nema
18-12-2008, 11:48
اصلا غير از كانتر هر بازي ديگه مثلا WWE Smackdown VS Raw را هم نميريزه! حتي مموري رو هم عوض كردم!!!! يه كم كه كپي ميكنه انگار از حالت USB بيرون مياد!

تو منوي اصلي برو به setting بعد برو system setting و بعد از اون برو system information . اونجا نوشته فريمورت چنده .
در ضمن چند وقته psp گرفتي ؟ اگه تازه گرفتي برو به فروشنده بگو مشكل پيدا كرده .

alizap
18-12-2008, 12:04
فريمورم 3.90 و يه هفته هست كه psp رو از يكي از آشناهام خريدم، طرف خودش هيچي از psp نميدونه و قبلا هم فقط با 2 يا 3 تا umd بازي ميكرده!!!
يه سوال تو منوي اصلي select رو كه ميزني يه منوي ديگه مياره كه تنظيمات داره، خواستم ببينم تنظيمات شما چيه؟

alizap
18-12-2008, 12:17
تو منوي اصلي برو به setting بعد برو system setting و بعد از اون برو system information . اونجا نوشته فريمورت چنده .
فريمورم 3.90 هست و 1 هفته هست كه psp رو از يه بنده خدا كه هيچي ازش سر در نميآورد خريدم.
يه سوال: ميشه تنظيماتي رو كه توي m33 vsh menu هست رو بگيد؟ هموني كه وقتي select رو توي منوي اصلي ميزني ظاهر ميشه!!!

M A T I N
18-12-2008, 13:13
يه كم كه كپي ميكنه انگار از حالت USB بيرون مياد!

به یه پورت USB دیگه وصل کن شاید درست بشه ...
چون لپتاپ من هم یکی از USB هاش بعد از چند دقیقه غیر فعال میشه و اگه PSP بهش وصل باشه please wait میشه ...

starn
18-12-2008, 13:33
آقا توی انجمن bc همه دارن م یگن psp2 تایید شده
و بعضی ها هم می گفتن که توی مجله ی بازی های رایانه ای عکس هست که من به اون جواب دادم و گفتم که جعلی
ولی اونی که می گفت psp2 تایید شده ی سری متن انگلیسی گذاشته بود که همشو نفهمیدم یعنی واقعا psp 2 در راه؟

ali_ranger22
18-12-2008, 14:23
همه ی خبر ها پر شده از psp2
تو سایت های خارجی هم پر شده این خبر
احتمالش هست که ببینیمش !
ولی ممکنه 4000 باشه که مشکلات 3000 رو برطرف کنه

mehdi30nema
18-12-2008, 14:41
يه سوال: ميشه تنظيماتي رو كه توي m33 vsh menu هست رو بگيد؟ هموني كه وقتي select رو توي منوي اصلي ميزني ظاهر ميشه!!!

به ترتيب از بالا به پايين :
detful
detful
memory stick
m33
none

Terova
18-12-2008, 15:15
آقا توی انجمن bc همه دارن م یگن psp2 تایید شده
و بعضی ها هم می گفتن که توی مجله ی بازی های رایانه ای عکس هست که من به اون جواب دادم و گفتم که جعلی
ولی اونی که می گفت psp2 تایید شده ی سری متن انگلیسی گذاشته بود که همشو نفهمیدم یعنی واقعا psp 2 در راه؟

همش شایعه هست.. شما باور نکن.. حداقل تا سال 2100 خبری نیست..

دوست عزیز این مدل وجود خارجی نداره و یک کار فتوشاپی هست.

من خودم یک لیست از این عکس ها دارم که همش تخیول ذهن طراحان هست.. البته این یکی که دیگه خیلی ضایع هست

alizap
18-12-2008, 15:58
به یه پورت usb دیگه وصل کن شاید درست بشه ...
چون لپتاپ من هم یکی از usb هاش بعد از چند دقیقه غیر فعال میشه و اگه psp بهش وصل باشه please wait میشه ... نشد با همه پورت ها امتحان كردم!!!!
با يه سيستم ديگه هم امتحان كردم!!!
من باتريم سوخته و با برق شارژر كار ميكنم، ممكنه مشكل از اون باشه؟
راستي بازيهاي iso رو كجا بايد كپي كنيم؟

M A T I N
18-12-2008, 16:42
نشد با همه پورت ها امتحان كردم!!!!
راستي بازيهاي iso رو كجا بايد كپي كنيم؟ پس احتمالا به خاطر نداشتنه باتریه ...
بهتره یه باتری از یه نفر قرض بگیری ببینی درست میشه یا نه ...

iso هم تو پوشه iso ...

Big-Boss
18-12-2008, 17:02

بازی های با فرمت iso و cso رو تو پوشه iso مموری کپی کنید.

Big-Boss
18-12-2008, 17:05
اصلا غير از كانتر هر بازي ديگه مثلا wwe smackdown vs raw را هم نميريزه! حتي مموري رو هم عوض كردم!!!! يه كم كه كپي ميكنه انگار از حالت usb بيرون مياد!

به ورودی های جلوی کیس میزنید احتمالا .
ورودی های قسمت پست کیس رو امتحان کنید.

Terova
18-12-2008, 18:54

فکر کنم ویروسه مال من هم یکی دو روزه اینجوری شده ولی حال درست کردنش رو ندارم.. امشب ترتیبشو میدم بهت میگم..

alizap
18-12-2008, 18:57
پس احتمالا به خاطر نداشتنه باتریه ...
بهتره یه باتری از یه نفر قرض بگیری ببینی درست میشه یا نه ...

Iso هم تو پوشه iso ... شايد!
كسي رو سراغ ندارم

بازی های با فرمت iso و cso رو تو پوشه iso مموری کپی کنید. تشكر

به ورودی های جلوی کیس میزنید احتمالا .
ورودی های قسمت پست کیس رو امتحان کنید. نه همه ي ورودي ها رو امتحان كردم

فکر کنم ویروسه مال من هم یکی دو روزه اینجوری شده ولی حال درست کردنش رو ندارم.. امشب ترتیبشو میدم بهت میگم..
نه بابا ده بار با avg چك كردم ويروس نداره!!! جون هر كي دوست داري حال دار شو عزيز (;

mehdi30nema
21-12-2008, 15:17
سه روزه تاپيك خوابيده فكر كنم در تاريخ اين تاپيك بي سابقه باشه . نه ؟

TREVOR
21-12-2008, 16:47
سلام دوستان:20:
راستش من میخوام یه psp بخرم که بشه به تلوزیون هم وصل بشه ,وبتونم از بقیه امکاناتش هم استفاده کنم. ولی متاسفانه اطلاعاتم در باره این کنسول خیلی کمه .
میشه به این سوالام جواب بدین و منو راهنمایی کنین؟
1- معمولا یه پی اس پی نو توی جعبش چه چیزایی هست؟ ( میخوام سرم کلاه نره!)
2-موقع خرید آدم باید به چه چیزایی حواسش باشه ؟تا بعدش پشیمون نشه!!
3-منظور از کپی خور کردن چیه؟
4-فرض کنین یه مموری 4 گیگ هم داشته باشم چند تا بازی میتونم روش نصب کنم؟
5-میشه بازی هارو راحت نصب و پاک کرد یاخیلی دنگو فنگ داره؟
6-آدم باید چه نکاتی رو رعایت کنه تا پی اس پیش خراب نشه یا براش مشکلی پیش نیاد( این مورد رو اگه میشه کامل توضیح بدین)

دوستان واقعا ازتون ممنونم .خلاصه خیلی معذرت میخوام که سوالام زیادن :blush:

ولی بچه های اینجا خیلی خوب وبا کلاس تر از این حرفا هستن. وهمشون دیگه یه جورایی حرفه ای این کارن

دستتون درد نکنه:11:

alizap
21-12-2008, 17:41
يه سوال ديگه: Psp چه پسوند هايي از فيلم رو جواب ميده؟

ali_ranger22
21-12-2008, 18:03

MP4 و AAC
البته mp4 مخصوص خودش

Big-Boss
21-12-2008, 18:08

اکثر فایل هایی که دستگاه های قابل حمل دیگه پخش می کنن رو پخش میکنه.
به اضافه یه فرمت مخصوص داره به اسم UMD !!!!
آره همون umd بازی هاست ولی به صورت dvd با منو و کیفیت در حد dvd البته رو صفحه خود psp (تا حالا رو tv امتحان نکردم)

یه مدت می خواستیم با کمک choory و aliranger22 یه تاپیک واسش بزنیم که نمی دونم چی شد نشد:18:
و از خوبی حادثه میشه عین بازی رو مموری کپی کرد ونگاه کرد.

ali_ranger22
21-12-2008, 18:08
6-آدم باید چه نکاتی رو رعایت کنه تا پی اس پیش خراب نشه یا براش مشکلی پیش نیاد( این مورد رو اگه میشه کامل توضیح بدین)

1 -ربط داره به این که چه پکی رو می خوای بگیری مدل های معمولیش که به شما توصیه هم میشه یعنی Slim piano black مثلا خود دستگاه با شارژر توش هست
2.قیمت ! جعبه رو ببین که سالم باشه ... دستگاه تمیز باشه و...
3.یعنی میتونه بازی های کپی رو اجرا کنه
4.ربط داره بازی از چند مگ داریم تا 1.8 گیگ
5.فقط باید کپی کنی
6.زمین نیفته ...الکی باهاش ور نری و... کلا زیاد مشکلی براش پیش نمیاد

Big-Boss
21-12-2008, 18:15
سلام دوستان:20:
راستش من میخوام یه psp بخرم که بشه به تلوزیون هم وصل بشه ,وبتونم از بقیه امکاناتش هم استفاده کنم. ولی متاسفانه اطلاعاتم در باره این کنسول خیلی کمه .
میشه به این سوالام جواب بدین و منو راهنمایی کنین؟

دوستان واقعا ازتون ممنونم .خلاصه خیلی معذرت میخوام که سوالام زیادن :blush:

ولی بچه های اینجا خیلی خوب وبا کلاس تر از این حرفا هستن. وهمشون دیگه یه جورایی حرفه ای این کارن

دستتون درد نکنه:11:

سوالای دیگتون رو علی آقا جواب دادن فقط اینو اضافه کنم که برای اتصال به tv شما باید یه کابل جدا تهیه کنید
و اینکه psp1000 یا psp fat به tv وصل نمیشه
مدل psp slim یا psp2000 فقط به HDTV
و مدل psp3000 که جدیدا اومده به همه نوع tv وصل میشه

armin_software
21-12-2008, 20:54
قیمت انواع psp رو می خواستم.

rangtab2005
22-12-2008, 12:46
دوستان سلام
من تازه pspگرفتم
يک سئوال داشتم و اون اين اينکه من براي اجراي بازي هاي ps1چه کار بايد بکنم؟
ممنون از همه

mehdi30nema
22-12-2008, 14:19
دوستان سلام
من تازه pspگرفتم
يک سئوال داشتم و اون اين اينکه من براي اجراي بازي هاي ps1چه کار بايد بکنم؟
ممنون از همه

بايد بازي ها رو تبديل كني بعد توي پوشه گيم بريزي

armin_software
22-12-2008, 16:04
قیمت انواع psp رو می خواستم.
psp چند نوع داره؟

Arshia001
22-12-2008, 16:11
اسلیم یکی از دوستام چند روز پیش گرفت 215.فت و 3000 رو نمیدونم.
Psp 3 نوع داره:فت،اسلیم و 3000.فت قدیمیه و گنده تره.اسلیم یه نم جدید تره و الآن همه میخرنش.3000 خیلی جدیده ولی هنوز کرک شده درست و حسابیش تو بازار نیست.

rangtab2005
22-12-2008, 16:37
بايد بازي ها رو تبديل كني بعد توي پوشه گيم بريزي
ممنون دوست عزيز
حالا چگونه تبيل کنيم
مشکل اينه؟

mehdi30nema
22-12-2008, 18:45
ممنون دوست عزيز
حالا چگونه تبيل کنيم
مشکل اينه؟

اسمه برنامه رو يادم رفته ولي فكر كنم تو همين تاپيك هست اگه نبود تو گوگل سرچ كن برنامش كم حجمه و سريع ميتوني دانلود كني .

fbardiya
22-12-2008, 21:24
يه سوال داشتم پي اس پي اي كه به صورت دستي ورژن 4.01 روش نصب بشه واز حالت كپي خور خارج بشه دوباره ميشه كپي خورش كرد ؟

mehdi30nema
22-12-2008, 22:13
شماره جديد مجله دنياي پردازش منتشر شد :

TREVOR
23-12-2008, 13:34
گاهی اوقات صحبت کردن درباره بعضی مسائل به نظر کمی با موضوعی به نام سن و سال نا متجانس می نماید. ‏اگر به روزهای نسبتا دور کودکی همسن و سالهای من برگردیم به غیر از بازیهای به یاد ماندنی و غیر قابل ‏جایگزینی مثل گل کوچیک ! خبری از تکنولوژی خیره کننده در رابطه با بازی نبود. تا اینکه کم کم سروکله سلطان ‏بلامنازع آن دوران یعنی کنسول آتاری پیدا شد که در روزگار خود فوق العاده بود بهرحال دوران طلائی ظهور کنسول های‎ ‎بازی با ارائه دستگاههای متعدد دیگری نظیر ‏ Sega و ‏Play Station‏ ‏ادامه پیدا کرد و تا اکنون نیز با ارائه نسخه سوم ‏Play Station‏ ، ‏Microsoft Xbox 360‎‏ و کنسول پر سرو صدای نینتندو ‏با نام ‏Wii‏ ادامه پیدا کرده است. اما در این میان در دسامبر 2004 برای اولین بار محصولی متفاوت و در کلاسی ‏متفاوت در رده بازی ارائه گردید. در آن روز و در میان جمعیت عظیم تجمع کرده در مقابل فروشگاهها (که اتفاقا هیچ ‏کدام هم در سن و سال کودکی نبودند !) محصول بی نظیر سونی با نام ‏PSP (Play Station Portable)‎‏ به بازار عرضه ‏گردید. در گذر این چند سال این کنسول همچنان جزء محبوب ترین ها در این رده است در این مقاله به بررسی کامل ‏و جامع این وسوسه گر کوچک می پردازیم. با ما همراه باشید.‏

تاریخچه دستگاههای بازی اینچنینی شاید به همان دستگاههای کوچک موسوم به ‏Break‏ برگردد که دارای گرافیک ‏کاملا ساده ای بودند . از آن پس شرکت های مختلف تولید کننده بازی همانند نینتندو ، سونی و… نسخه های ‏کامل تری را از این وسایل ارائه کردند که از میان آنها می توان به کنسول های دستی ‏Game Boy‏ و نینتندو ‏DS‏ ‏اشاره کرد که البته طرفداران بیشماری نیز دارند. از یک لحاظ یعنی همان وجه بازی می توان ‏PSP‏ را نیز جزء همین ‏خانواده پنداشت ولی شاید یک تفاوت عمده میان ‏PSP‏ و دیگر کنسول های دستی نام برده شده این است که ‏PSP‏ ‏کاملا برای بزرگسالان (حداقل 17 یا 18 سال) طراحی شده است و هیچ چیزی از یک کنسول واقعی کم ندارد. ‏بهمین خاطر میتوان آن را کاملا در یک کلاس متفاوت از این خانواده قلمداد کرد. البته تفاوت میان این دستگاه با ‏اقلیت رقیبش بسیار از آنچه به نظر میرسد فراتر میرود که در یک نگاه کلی میتوان چند عدد از این نقاط برتری را ‏برشمرد :‏
‏-‏ وجود کارت حافظه ‏Memory Stick Duo
‏-‏ وجود کارتریج ‏UMD‏ (که اختصاصی سونی ست)‏
‏-‏ امکان پشتیبانی از شبکه ‏Wi-Fi
‏‏-‏ قابلیت نصب Camera (عکسبرداری فیلم برداری با کیفیت بالا) ‏
‏-‏ قابلیت نصب GPS (سیستم موقیعت یاب جهانی) ‏
‏-‏ قابلیت نصب TV (در حال حاضر فقط در ژاپن) ‏
‏-و…

از لحاظ بررسی ظاهری، ‏PSP‏ دارای ابعادی کاملا بزرگ است آنقدر بزرگ که تقریبا فکر گذاشتنش در جیب را فراموش ‏کنید! ظاهر زیبای مستطیل شکل با گوشی های گرد از ‏PSP‏ وسیله ای ‏کاملا خوش دست میسازد و همانگونه که از موقعیت دکمه ها بر می آید ‏PSP‏ برای کار با دو دست طراحی شده ‏است. زیبائی طراحی دستگاه در حد بسیار بالائی بوده ، در نگاه اول هر بیننده ای را جذب می کند و شاید تنها ‏نکته ای که بعنوان یک عیب بتوان به ظاهر دستگاه وارد نمود ماندن اثر انگشت بروی تمامی قسمت های آن است ‏که همگی بدون استثنا بصورت براق تولید شده اند.
دستگاه دارای بیشترین تعداد دکمه ای است که تاکنون در یک ‏چنین وسیله هایی مشاهده شده است ،چیزی در حدود 16 دکمه فقط در جلوی دستگاه وجود دارد! که بترتیب ‏عبارتند از در سمت چپ چهار دکمه جهت حرکت در چهار سمت و در سمت راست چهار دکمه استاندارد دسته های ‏بازی ‏Play Station‏ ، علاوه بر اینها هفت دکمه نیز در قسمت پائین صفحه نمایش وجود دارد که بترتیب از چپ به ‏راست عبارتند از دکمه ‏Home، دکمه های دوگانه تنظیم صدا ،تنظیم نور صفحه نمایش،تغییر وضعیت پخش صدا ، ‏دکمه ‏Select‏ و دکمه ‏Start‏.
علاوه براینها دکمه دیگری نیز در روی ‏PSP‏ و در سمت چپ وجود دارد که شاید در نگاه ‏اول که هیچ، پس از مدت ها استفاده از آن هم آن را با اسپیکر اشتباه بگیرید و آن هم دکمه برآمده ایست که درست ‏در زیر دکمه های جهتی واقع شده است و در حقیقت دکمه آنالوگ دستگاه جهت استفاده در بازی های نسبتا ‏قدیمی ست. (همچنین برای وبگردی با مرورگر اینترنت در این دستگاه بکار می رود)
و اما چشمگیر ترین عنصر در نگاه اول به این زیبای کوچک ، صفحه نمایش زیبا و بزرگ آن است که ‏بزرگترین و با کیفیت ترین صفحه نمایشی ست که تاکنون برای وسایل قابل حمل نظیر ‏MP3 Player‎‏ ها و یا همین ‏کنسول های بازی ساخته شده است (البته استثناهایی نظیر ‏Vaio UX 17‎‏ را فاکتور بگیرید). ابعاد این صفجه نمایش ‏بی نظیر 4.3 اینچ است که توانائی نمایش 16.7 میلیون رنگ را نیز دارد.
یکی دیگر از فاکتورهای بی نظیر (با اطمینان ‏می گویم بی نظیر!) ‏PSP‏ زاویه دید استثنایی صفحه نمایش آن است که باردیگر سونی برتری خود را به رخ همگان ‏کشیده است جائیکه علاوه بر اینکه این زاویه دید در طرفین دستگاه تقریبا 180 درجه است در کمال شگفتی این ‏زاویه از بالا نیز به هیچ وجه تغییر نمی کند یعنی کیفیت تصویر به نمایش در آمده از زاویه دید بالای دستگاه کاملا ‏واضح و شفاف است که این، در میان تمامی ابزارهای دارای صفحه نمایش (از موبایل بگیر تا نوت بوک) کاملا بی نظیر ‏است. بازی کردن در این صفحه نمایش با کیفیت یکی دیگر از تجربه هایی است که کاملا در نوع خود بی نظیر است.

نور این صفحه نمایش کاملا مناسب به نظر میرسد و حتی قرار دادن آن در پائین ترین سطح نور توسط دکمه تنظیم ‏نور(که سه حالته است) برای بسیاری از محیط ها، زیاده از حد به نظر میرسد. البته نباید از یاد برد که با این همه این ‏صفحه نمایش نیز در نهایت یک نوع ‏LCD‏ است که مشابه تمامی هم خانواده های خود دارای عیوبی مثل ‏Dead ‎Pixels‏ (پیکسل سوخته) نیز هست پس حتما در موقع خرید کاملا به این موضوع دقت کنید. بر بالای دستگاه چراغ ‏های نمایش روشن بودن یا در حال شارژ بودن ، فعال بودن ‏Wi-Fi‏ و همچنین چراغ وجود کارت حافظه موجود است.
‏در گوشه سمت چپ دکمه فعال کردن ‏Wi-Fi‏ و در سمت راست دکمه روشن کردن و یا در وضعیت ‏Hold‏ قرار دادن ‏دستگاه قرار دارد که این دکمه حالتی فنری دارد بدین منظور که اگر این دکمه را روبه بالا کشیده و رها کنیم دستگاه ‏به حالت ‏Sleep‏ میرود که شبیه همان ‏Stand-by‏ خودمان است و اگر دکمه را در بالا برای چند ثانیه کوتاه نگه داریم ‏دستگاه کاملا خاموش میشود علاوه براین فشردن این دکمه رو به پائین حالت ‏Hold‏ را برای ما بوجود می آورد.
در ‏قسمت پائین دستگاه محل اتصال شارژر به رنگ زرد و پورت اتصال هدفون دستگاه قرار دارد که از نوع جک 3.5 ‏میلیمتری ست و علاوه بر امکان اتصال هر نوع هدست دلخواه به این پورت محل اتصال ریموت دستگاه نیز در این ‏قسمت است
قسمت بالائی دستگاه از سه جزء کاملا مجزا تشکیل شده است که عبارتند از محل پورت ‏Infrared، (‏Infrared در مدل های اسلیم وجود ندارد) محل اتصال پورت ‏USB 2.0‎‏ و دکمه ای کشوئی جهت باز و بسته نمودن درب درایو دستگاه که حالتی فنری داشته و ‏با قرار دادن ‏UMD‏ در درون درایو با بسته شدن درب، این دکمه نیز بصورت فنری حرکت می کند. البته یکی از نکاتی ‏که هر شخصی را در رابطه با این درایو دچار سوء تفاهم میکند این است که اکثریت قریب به اتفاق کاربران تازه کار ‏این درایو را با درایو ‏Mini DVD‏ اشتباه میگیرند و گمان می کنند که بوسیله آن میتوان کلیه ‏Mini DVD‏ ها را در ‏PSP‏ ‏مشاهده نمود(که اگر می شد چه می شد!)

در حالیکه در واقع این درایو یک ابزار کاملا ابتکاری و انحصاری از ‏سونی ست که تنها و تنها قادر به خواندن دیسک هایی با نام ‏UMD)‎‏) دارای ظرفیت 1.8 ‏گیگابایت می باشد که البته این دیسک ها هم در حقیقت دیسک تنها نیستند و در درون قابهایی قرار دارند که ‏سونی به آنها کارتریج می گوید و محموعه این کارتریج و دیسک است که در درون این درایو جا خوش می کند و فعلا ‏هم آش کشک خاله است و تنها بازی ها و معدود فیلم هایی که سونی روی این فرمت پخش کرده است توسط ‏PSP‏ قابل مشاهده می باشد (البته موضوع دیدن فیلم های بروی کارت حافظه چیز دیگری ست). علاوه بر موارد ‏گفته شده ساختمان این دیسکها بدین صورت است که دیسک درون یک جعبه پلاستیکی قرار دارد و بروی دیسک ‏نیز بغیر از یک محفظه مستطیل شکل که باز است بقیه رویه آن با یک پوشش شفاف پوشانده شده است که این ‏محفظه باز محلی برای ورود گرد و خاک و البته اثر انگشت و در اثر مرور زمان کم شدن کیفیت دیسک است(دلیل ‏دیگری برای اینکه ‏PSP‏ مناسب سن پائین نیست)
درایو ‏UMD‏ همانگونه که میدانید از نوع چرخنده است و این ‏چرخش و دسترسی به اطلاعات بدون ایجاد صدا صورت نمی گیرد که البته صدای تولیدی آنچنان قابل توجه نیست و ‏از آن مهمتر دستگاه در این حین کاملا بدون لرزش است.
قسمت پشت دستگاه محل کاور باتری (در سمت راست) و ‏اسلات کارت حافظه (در سمت چپ) می باشد. کارت حافظه ای که ‏PSP‏ قادر به پشتیبانی از آن است از نوع ‏Memory Stick Duo‏ میباشد که قبل ‏از خریددستگاه باید به فکر یک کارت حافظه پر و پیمان نیز باشید.
نکته مهم در رابطه با کارت حافظه این است که ‏برای اینکه دستگاه قادر به شناسائی فایل های موجود در کارت حافظه باشد می بایست در ابتدا آن را فرمت نموده ‏و یک پوشه با نام ‏PSP‏ در آن ساخته و سپس دیگر محتوی ها نظیر پوشه ‏Music‏ ،‏Movie‏ و… را در درون آن بسازیم تا ‏دستگاه قادر به شناسائی محتوی موجود در کارت باشد که البته گزینه ای نیز جهت اینگونه فرمت در درون منوهای ‏PSP‏ موجود است.
یکی از مهمترین نکاتی که در وسایل اینچنینی (‏Portable‏) کاملا می بایست مدنظر قرار گیرد ‏مسئله عمر باتریست. برطبق ادعای سونی باتری لیتیومی با ظرفیت ‏mAh‏1800 که در ‏PSP‏ بکار رفته است قادر به ‏روشن نگاه داشتن دستگاه برای 4 الی 5 ساعت متوالی بازی ست بشرط اینکه از ‏Wi-Fi‏ دستگاه استفاده نکنیم که ‏برای یک کاربر متوسط با یک بازی متوسط حتی میتواند تا یک هفته شارژ نگه دارد (منظور از کاربر متوسط استفاده ‏مثلا چیزی در حدود 3 ساعت در یک هفته است). که این زمان کاملا بسته به میزان چرخش و دسترسی درایو ‏دستگاه به دیسک ‏UMD‏ ست. ولی در یک آزمایش حقیقی این زمان برای یک بازی معمولی 5 ساعت ، برای ‏استفاده از ‏PSP‏ در یک شبکه ‏Peer-to-Peer‏ بیسیم تا 2 ساعت و برای گوش دادن فقط به موسیقی تا 11 ساعت ‏بود. لازم به ذکر است که زمان شارژ مجدد این باتری چیزی در حدود 2 ساعت و پنجاه دقیقه است.‏
هنگامیکه برای بار اول ‏PSP‏ را روشن میکنید زبانهای مورد پشتیبانی توسط آن به نمایش درمی آیند که عبارتند از ‏ژاپنی ،انگلیسی ،آلمانی ،اسپانیائی ،فرانسوی ،ایتالیائی ،روسی وپرتغالی که لیست نسبتا کاملی ست.
ظاهر ‏سیستم عامل مورد استفاده سونی در ‏PSP‏ کاملا گویا و راحت است و حتی بدون استفاده از دفترچه راهنما (که ‏اغلب از بد حادثه به زبان شیوای ژاپنی نیز نگاشته شده است) نیز میتوان از آن سر درآورد .
در کل در منوی اصلی ‏پنج انتخاب مختلف وجود دارد که عبارتند از : ‏Setting، ‏Photo،‎ Music‎،Video و ‏Game‏ که کاملا واضح و بدون نیاز به ‏توضیح هستند و با گردش توسط دکمه های جهتی بروی هر آیکون زیر منوهای هر کدام در زیر هر آیکون به نمایش ‏در می آیند.

منوی ‏Setting‏ محل انجام کلیه تنظیمات دستگاه میباشد از تنظیمات فیلم و عکس و متن تا تنظیم تاریخ ‏و زمان بهمراه تنظیمات ‏Wi-Fi‏ ،فرمت کردن کارت حافظه ، رمزگذاری بروی دستگاه یا بروی مراحل دلخواهی از هر ‏بازی و کلا هر تنظیمی که فکرش را بکنید. تنظیم ‏Wi-Fi‏ دستگاه کاملا آسان و سر دستی ست جائیکه برای اتصال به ‏شبکه مورد نظرتان در اغلب موارد فقط کافی ست تنظیمات پیش فرض دستگاه را قبول کنید همین و بس . در ‏روزهای نخستین ارائه ‏PSP‏ به بازار بطور پیش فرض درون دستگاه خبری از مرورگر اینترنت نبود و بغیر از استفاده ‏Wi-‎Fi‏ بعنوان بازی در شبکه فقط می توانستید از طریق اینترنت ‏Firm Ware‏ دستگاه را در صورت موجود بودن آپدیت ‏کنید ولی از ویرایش ‏Firm Ware‏ شماره 2.0 به بعد مرورگری نیز به این مجموعه اضافه گردید که نسبتا راحت بوده و ‏تقریبا از تمامی ‏Codec‏ های صفحات وب و جاوا اسکریپت پشتیبانی میکند. در این مرورگر یک صفحه کلید مجازی ‏نسبتا راحت وجود دارد که علاوه بر به خاطر آوردن نشانی صفحاتی که قبلا بازدید شده است، میانبری جهت ‏ترکیباتی نظیر ‏[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏ و ‏‎.Com‏ دارد که واقعا بدرد می خورد.
یکی دیگر از تغییراتی که از ورژن 2.0 به این طرف ‏در ‏PSP‏ رخ داده است در ساپورت دستگاه از فرمت های تصویری جدید است جائیکه تا پیش از آن فقط عکس های با ‏فرمت ‏JPEG‏ توسط ‏PSP‏ ساپورت می گردید درحالیکه توسط این ورژن جدید بغیر از فرمت ذکر شده فرمت های ‏BMP، ‏PNG، ‏TIFF‏ و ‏GIF‏ نیز توسط ‏PSP‏ ساپورت می شوند که با ورود به منوی ‏Photo‏ پیش نمایشی از عکس ها ‏‏(‏Thumbnail‏) به نمایش در می آید که می توان در میان آنها گشت و هرکدام را که خواست ‏Full Screen‏ نمود.
بدون ‏شک اگر شما دارای یکی از پلیر های زیبای سونی باشید اولین بار که سعی نمودید بروی آن آهنگهای دلخواهتان را ‏بریزید با مشکل همیشگی سونی روبروشده اید که آنهم چیزی نیست مگر پشتیبانی نکردن سونی از هیچ فرمت ‏صوتی مگر فرمت اختصاصی سونی با نام ‏ATRAC 3‎‏ که شما را مجبور میکند حتی فایلهای ‏MP3‎‏ را نیز به این فرمت ‏مهجور تبدیل کنید در مورد ‏PSP‏ نیز این ماجرا تا زمان ارائه ورژن جدید برقرار بود که با ارائه آن ‏PSP‏ قادر به پشتیبانی از ‏فرمتهای ‏MP3‎، ‏WMA، ‏WAV‏ و البته ‏ATRAC 3‎‏ شد. در زمینه پخش ویدئو ‏PSP‏ از فرمت ‏MPEG-4‎‏ استفاده می کند که ‏همچنان تغییری در آن نداده است.‏
و اما اصلی ترین دلیل برای ساخته شدن وسیله ای نظیر ‏PSP‏ مطئنا بازی ست و امکانات دیگر در حد امکانات جانبی ‏طبقه بندی می شوند. در این زمینه باید گفت که تجربه استفاده از ‏PSP‏ کاملا قابل مقایسه با یک کنسول واقعی ‏مثل ‏‎ PS2‎‏ میباشد که در نوع خود کاملا بی نظیر است البته در این میان مشکلاتی در ورژن قبلی بود از جمله زمان ‏زیاد لود شدن بازیها که بواسطه استفاده از کارتریج ‏UMD‏ رخ میداد و در مقایسه با رقیبان خود همانند نینتندو ‏DS‏ که ‏از حافظه فلش استفاده می کنند امتیاز کمتری کسب می کرد ولی این یکی نیز در نسخه دوم ‏Firm Ware‏ دستگاه ‏حل شده است زیرا که این زمان، به زمان نسبتا قابل قبول 10 ثانیه برای لود شدن تقلیل یافته است. در روزهای ‏نخستین ارائه ‏PSP‏ به بازار، عناوین بازیهای این کنسول دستی بسیار کم و البته گران بودند و شاید تا چند ماه اول این ‏عناوین به 3 عدد هم نمی رسیدند ولی خوش ساخت بودن همین تعداد کم بازیها (همانند ‏Need For Speed‏) ‏همچنان بر فروش ‏PSP‏ افزود تا اینکه هم اینک می توان گفت که این کنسول دستی به بلوغ رسیده است و تعداد ‏بازیهای فراوانی ماهیانه بر انبوه بازی های قبلی افزوده می شود.‏
قلب تپنده قسمت سخت افزاری ‏PSP‏ را پردازنده 333 مگاهرتزی 32 بیتی شرکت ‏MIPS‏ تشکیل میدهد که اگر کمی ‏به تاریخ ساخت اولیه ‏PSP‏ توجه کنیم می بینیم که در مقام مقایسه با گوشی های موبایل که تازه یکی دو ماه است ‏به این سرعت پردازنده (‏E90‎‏ ،5700 و ‏N95‎‏ بهمراه ‏P1‎‏( رسیده اند سرعت ‏PSP‏ در حد بسیار بالایی است حافظه ‏داخلی اصلی ‏PSP‏ میزان 32 مگابایت است که از طریق کارت حافظه قابل افزایش است علاوه بر آن میزان 4 مگابایت ‏نیز بصورت ‏Dram‏ در ‏PSP‏ تعبیه شده است.
یکی از جالب ترین نکات در رابطه با ‏PSP‏ این است که بعلت همه گیر ‏شدن، این دستگاه همواره مورد توجه سازندگان سایر وسایل جهت ساخت امکانات جانبی (‏Third Party‏)، بوده است ‏و تقریبا هر آنچه که فکرش را بکنید برای ‏PSP‏ ساخته شده است از دوربین و ‏GPS‏ بگیرید تا انواع و اقسام وسایل ‏جانبی در رابطه با زیبائی و حمل آن . این نیز حتما برایتان جالب است که بدانید یکی دو سال پیش هکرهای مهربان ‏موفق شدند که ویندوز 95 را روی ‏PSP‏ بالا بیاورند!

:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11:

mohpooria
23-12-2008, 14:06
وشته شده توسط choory [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببین شما باید ابتدا لوح باد را پیدا کنی.(که میگی پیدا کردی)بعد قبا از اینکه بخواهی به اون مرحله بری اونجا که سپاهت را مرتب میکنی اون ستون که پرچم دار استاده زیرش دعای باد را با خودت ببری.
بعد هر وقت خواستی جهت باد عوض بشه به fever برسی و بزنی دون.دودون.دودون (x.xx.xx) مصل همون دعای بارون.بعد میره توی یک صفحه دیگه عبارات اونجا را هم بزن تا جهت باد عوض بشه و همه تیر هات به آسیاب بخوره.

choory جان دعای باد کجاست؟
من همه جا را گشتم نبود که نبود

alizap
23-12-2008, 20:28
چرا وقتي ويدئو ها رو به mp4 تغيير ميدم ميگه فايل خرابه؟
مثلا يه فايل 3GP رو به mp4 مخصوص PSP تبديل كردم و ريختم توي PSP گفت فايل خرابه
و مشكل ديگه اينكه وقتي بازي Rainbow Six Vegas با پسوند CSO رو توي پوشه ISO ميريزم PSP نميشناسش؟

TREVOR
24-12-2008, 15:48

:42::42::42::42::42::42::42::42::42::42:

rassool
25-12-2008, 10:22
چرا وقتي ويدئو ها رو به mp4 تغيير ميدم ميگه فايل خرابه؟
مثلا يه فايل 3GP رو به mp4 مخصوص PSP تبديل كردم و ريختم توي PSP گفت فايل خرابه
و مشكل ديگه اينكه وقتي بازي Rainbow Six Vegas با پسوند CSO رو توي پوشه ISO ميريزم PSP نميشناسش؟
منم اوايل كه psp رو خريده بودم همين مشكل رو داشتم مشكل از تقلبي بودن مموري بود.

:42::42::42::42::42::42::42::42::42::42:
اينجا كارگاه اسمايل نيست عزيز اشتباه اومدي!!!!:11:

TREVOR
25-12-2008, 11:35
اينجا كارگاه اسمايل نيست عزيز اشتباه اومدي!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

اینجا چاله میدان هم نیست که شما اینطوری برخورد میکنی!!
من فقط یه عکس که فکر میکردم قشنگه گذاشتم .منظور خاصی که نداشتم .:13:

TREVOR
25-12-2008, 11:47

میخواستم به عنوان یکی از اعضای این انجمن از جاوید عزیز خیلی خیلی تشکر کنم( متاسفانه اینجا گزینه تشکر نداره) بابت ادب
و متانتشون در پاسخ به سوالات دیگر کاربرا.

منم امروز بعداز ظهر قراره برم یه پی اس پی دست دو بخرم ( 3 هفته کار کرده) با یه رم 4 گیگ 190000

به نظرتون می ارزه؟

starn
25-12-2008, 14:49

میخواستم به عنوان یکی از اعضای این انجمن از جاوید عزیز خیلی خیلی تشکر کنم( متاسفانه اینجا گزینه تشکر نداره) بابت ادب

منم امروز بعداز ظهر قراره برم یه پی اس پی دست دو بخرم ( 3 هفته کار کرده) با یه رم 4 گیگ 190000

به نظرتون می ارزه؟
شما مطمئنی که همه چیزش سالمه ومشکلی نداره؟؟؟؟ مموریش چی 4 گیگ اصل یا تقلبی (سلیمه دیگه درسته؟؟؟):31:
-----------
اگه از من می شنوی دست 2 نگیر :21:نوش 210 تمن فقط باید ی مموری هم بگیری:46:

TREVOR
26-12-2008, 01:02
شما مطمئنی که همه چیزش سالمه ومشکلی نداره؟؟؟؟ مموریش چی 4 گیگ اصل یا تقلبی (سلیمه دیگه درسته؟؟؟)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
-----------
اگه از من می شنوی دست 2 نگیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gifنوش 210 تمن فقط باید ی مموری هم بگیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

آخه من رشت زندگی میکنم اینجا آکبندش 250000 تومنه من متاسفانه اینقدر پول ندارم .وگرنه خیلی دلم میخواست نو بگیرم

mehdi30nema
26-12-2008, 10:18
بازي final fantasy dissidia در دو روز تو ژاپن 530 هزار نسخه فروش كرد و در صدر فروش بازي ها قرار گرفت .

ali_ranger22
26-12-2008, 10:21

به نظرتون می ارزه؟

این جاوید هم مارو سر کار گذاشته ها ! :blink: :31:

ali_ranger22
26-12-2008, 10:28
بازي final fantasy dissidia در دو روز تو ژاپن 530 هزار نسخه فروش كرد و در صدر فروش بازي ها قرار گرفت .

مهدی جان گفتم که این بازی رکورد مانستر هانتر رو میزنه ...
خیلی بیشتر از اینا می فروشه
شخصیت های فاینال فانتزی بیش از حد محبوبن

alireza20
26-12-2008, 11:33
سلام
من cwcheat 1.7 گرفتم ولى نميدونم چه جورى نصبش کنم
محتويات پوشه Msroot رو کپى ميکنم تو پوشه splugin ولي تو ريکاورى تو قسمت plugin هيچ چيزى براى enable کردن نداره!

mehdi30nema
26-12-2008, 18:50
مهدی جان گفتم که این بازی رکورد مانستر هانتر رو میزنه ...
خیلی بیشتر از اینا می فروشه
شخصیت های فاینال فانتزی بیش از حد محبوبن

بعيد ميدونم علي جان . چون monster hunter تو دور روز اول عرضه يك ميليون و دويست هراز نسخه فروخت .

mehdi30nema
26-12-2008, 18:52
آخرين شماره ماهنامه دنياي پردازش با نقد بازي هايي مثل locoroco 2 ، valhala knights 2 ، lego batman ، fifa 09 و ديگر بازي هاي psp منتشر شده .
تاپيك مربوطه :

mehdi30nema
27-12-2008, 10:59
gamespot نواورانه ترين بازي سال 2008 در بين تمام كنسول ها را انتخاب كرد و ان چيزي نبود جر patapon

GHOST RECON
27-12-2008, 11:29
سلام دوستان حرفم رو خلاصه میکنم
1-psp الان چنده(fat-slim)
2-آخرین فریمور چی هست؟
3-psp جدیدتری اومده یا نه من یه چیزایی راجع به psp3000 شنیدم؟؟؟؟!!
ممنون میشم کمک کنید چون میخوام بخرم

keshish
27-12-2008, 11:48
سلام دوستان حرفم رو خلاصه میکنم
1-psp الان چنده(fat-slim)
2-آخرین فریمور چی هست؟
3-psp جدیدتری اومده یا نه من یه چیزایی راجع به psp3000 شنیدم؟؟؟؟!!
ممنون میشم کمک کنید چون میخوام بخرم
سلام دوست عزیز:
1-من یکماه پیش یه دونه اسلیم گرفتم قیمت خودش 210 هزار بود با مخلفات شد 253 هزار.fat رو خبر ندارم.
2-آخرین فریمور: 5.00M33
3-بله PSP 3000 اومده اما تا جایی که من می دونم هنوز هک نشده که بشه بازی تو اون کپی کرد.پس مقرون به صرفه نیست.البته الآن یه مقاله تو BC خوندم که نوشته این هم یعنی 3000 هم هک شد!!!!:18:
این واقعیت داره؟

ali_ranger22
27-12-2008, 11:51
بعيد ميدونم علي جان . چون monster hunter تو دور روز اول عرضه يك ميليون و دويست هراز نسخه فروخت .

نه کلا منظورمه
یعنی در مجموع بیشتر می فروشه به نظرم

GHOST RECON
27-12-2008, 11:52
بله PSP 3000 اومده اما تا جایی که من می دونم هنوز هک نشده که بشه بازی تو اون کپی کرد.پس مقرون به صرفه نیست.البته الآن یه مقاله تو BC خوندم که نوشته این هم یعنی 3000 هم هک شد!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

ممنون میشم امکاناتش رو نسبت به fatوslim برام بگید

keshish
27-12-2008, 12:36
ممنون میشم امکاناتش رو نسبت به fatوslim برام بگید
من زیاد تو این زمینه اطلاعات ندارم باید اساتید محترم توضیح بدهند.شرمنده دوست عزیز من هم تازه psp گرفتم.شرمنده

GHOST RECON
27-12-2008, 14:01
من زیاد تو این زمینه اطلاعات ندارم باید اساتید محترم توضیح بدهند
اساتید محترم کجایید؟؟؟؟؟؟؟

morteza.m2n
27-12-2008, 18:41
اساتید محترم کجایید؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم بیش از صد بار توضیخ داده شده:31:

از امکاناتش نسبت به اسلیم: 1 _ داشتن میروفن،2_ کیفیت بهتر ال سی دی

GHOST RECON
28-12-2008, 01:01
فکر کنم بیش از صد بار توضیخ داده شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

از امکاناتش نسبت به اسلیم: 1 _ داشتن میروفن،2_ کیفیت بهتر ال سی دی
پس با این حساب 3 سوال پیش میاد:
1-قیمت psp3000 در ایران؟؟
2-آیا واقعا کپی خور شده یا نه(در ایران)؟؟
3-ارزش داره psp3000 بگیرم(البته به جای slim)؟؟

Big-Boss
28-12-2008, 09:37
پس با این حساب 3 سوال پیش میاد:
1-قیمت psp3000 در ایران؟؟
2-آیا واقعا کپی خور شده یا نه(در ایران)؟؟
3-ارزش داره psp3000 بگیرم(البته به جای slim)؟؟

1-زیاد!! (کلا به صرفه نیست):5:
2-نه. البته اگه بخوای میتونی یه slim هم بگیری بعد برد slim رو در بیاری روی 3000 بندازی تا کپی بشه!!مطمعنا نمیخوای!!! :21: (تا الان این تنها روشی هست که تو دنیا 3000 رو کپی خور کردن:18:)
3-در حال حاضر نه! slim الان گزینه مناسبیه . اما اگه میکروفون و شفافیت زیاد و وصل شدن به هر نوع tv (در slim فقط به HDTV) برات اهمیت داره صبر کن تو دنیا کپی خور بشه بعد چند وقت دیگه صبر کن که قیمتش تو ایران به یه ثباتی برسه اونوقت تهیه کن

GHOST RECON
28-12-2008, 17:09
-نه. البته اگه بخوای میتونی یه slim هم بگیری بعد برد slim رو در بیاری روی 3000 بندازی تا کپی بشه!!مطمعنا نمیخوای!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif (تا الان این تنها روشی هست که تو دنیا 3000 رو کپی خور کردن
الان یه جا خوندم که با یه باطری به اسم blueنمیدونم چیچی کپی خور کردن (البته تو ایران نبوده)

در حال حاضر نه! slim الان گزینه مناسبیه . اما اگه میکروفون و شفافیت زیاد و وصل شدن به هر نوع tv (در slim فقط به HDTV) برات اهمیت داره صبر کن تو دنیا کپی خور بشه بعد چند وقت دیگه صبر کن که قیمتش تو ایران به یه ثباتی برسه اونوقت تهیه کن

با این حساب توی 90 سالگی یه psp3000 می خرم

راستی یه چیز دیگه (میدونم جاش اینجا نیست ولی................)
من هر چی سعی میکنم برم توی سایت partogames نمیشه(یعنی پیدا نمیشه)
میشه شما دوستان یه امتحانی بکننین ببینید جریان از چه قراره؟
من با این آدرس میرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohpooria
29-12-2008, 10:02
سلام
یه جوون مردی به ما بگه دعای باد در patapon کجاست؟
یه هفته تو این مرحله گیر کردم(دعای باد را گفتم نه بارون)

ali_ranger22
29-12-2008, 11:37
این لوکوروکو 2 رو تمومش کردم
خیلی قشنگ و باحال بود
حتما بگیریدش که از دستتون رفته

M A T I N
29-12-2008, 12:10
سلام
یه جوون مردی به ما بگه دعای باد در patapon کجاست؟
یه هفته تو این مرحله گیر کردم(دعای باد را گفتم نه بارون)

فکر کنم اول یکی از مرحله ها میدادش ...

تمام مرحله ها رو یه بار برو پیداش میکنی ...

horap30
29-12-2008, 13:56
كسي ميدونه كه ميشه بازيهاي psp رو روي كامپيوتر اجرا كرد يا نه ؟
اگه شبيه سازي هست كه اين كار رو بكنه لطف كنيد لينك دانلود بذاريد.

rassool
29-12-2008, 14:00
اینجا چاله میدان هم نیست که شما اینطوری برخورد میکنی!!
من فقط یه عکس که فکر میکردم قشنگه گذاشتم .منظور خاصی که نداشتم .:13:
شرمنده مشکل از اینترنت من بود عکس رو نشون نمیداد.

Big-Boss
29-12-2008, 15:40
چه عکسی من که عکسی نمیبینم منظورت این اسمایل ها هست ؟؟؟!!! اینا خودشون تایپ جدا گانه داره عزیز:31:

بیا من برات یه جای دیگه آپ کردم:

راستی اون هاروست مون رو پیدا کردی؟ یادت میاد کدومو میگم که اسمش یه چیز دیگه بود آخرش نوشته بود harvestmoon!!

rassool
29-12-2008, 16:18
بیا من برات یه جای دیگه آپ کردم:

راستی اون هاروست مون رو پیدا کردی؟ یادت میاد کدومو میگم که اسمش یه چیز دیگه بود آخرش نوشته بود harvestmoon!!
ممنون .
ولی من هاروست مون رو داشتم یادم نمیاد جایی چیزی ازش پرسیده باشم فقط یه جا پرسیدم کسی این بازی رو بلده راهنمای کاملش رو بزاره؟؟؟؟

mohpooria
29-12-2008, 17:34
فکر کنم اول یکی از مرحله ها میدادش ...

تمام مرحله ها رو یه بار برو پیداش میکنی ...

من تمام مراحل قبل رو رفتم
نیست که نیست
یکی به من کمک کنه

s-a-l-i-m
29-12-2008, 17:41
این psp جریانش چیه؟؟
منظورم همینی که دسته بهش وصله........

rassool
29-12-2008, 19:17
این psp جریانش چیه؟؟
منظورم همینی که دسته بهش وصله........
بهش ور رفتن قدیمیه اما چیز جالبیه احتمالا از وسایل الکتریکی یه چیزایی سرشون میشه اینم عکس یه هکر که اینکارو کرده.

GHOST RECON
29-12-2008, 21:50
سلام دوستان من دوستم یه psp داره ولی هر کاری میکنیم نمیشه روش بازی ریخت
باید چیکار کنیم (پوشهiso رو هم توش ساختیم)

rassool
30-12-2008, 11:02
ورژن دستگاه دوستت چنده؟؟؟ کامل بنویس .کرک شده؟؟؟؟

GHOST RECON
30-12-2008, 13:49
ورژن دستگاه دوستت چنده؟؟؟ کامل بنویس .کرک شده؟؟؟؟

شرمنده چون الان psp کنارم نیست دقیق نمیتونم بگم ولی یادمه 3 وخورده ای بود کرک(کپی خور) هم شده
میدونی چیه وقتی خریدیم فروشنده یه یازی توش ریخت که میامد بعد ما یه دونه از این dvd ها که چند تا بازی توش هست گرفتیم هر کاری کردیم نریخت ممکنه اشکال از psp باشه؟

rozhan33
30-12-2008, 13:50
سلام،من بعد از نصب ورژن fireware 5:33 دستگام دچار مشكل شده و بازيهاي موجود در مموريم اجرا نميشه.
من ابتدا update كردم ديدم بازيها اجرا نميشه بعد امدم restore default settings كردم باز اجرا نشد بعد امدم يه back up از مموريم گرفتم و format memory كردم ولي هنوز مشكلم حل نشده .لطفآ اساتيد محترم راهنمايي بفرمائيد.
آيا دستگاه دوباره بايد كپي خور بشه؟

mehdi30nema
30-12-2008, 16:45
شرمنده چون الان psp کنارم نیست دقیق نمیتونم بگم ولی یادمه 3 وخورده ای بود کرک(کپی خور) هم شده
میدونی چیه وقتی خریدیم فروشنده یه یازی توش ریخت که میامد بعد ما یه دونه از این dvd ها که چند تا بازی توش هست گرفتیم هر کاری کردیم نریخت ممکنه اشکال از psp باشه؟

خوب وقتي بازي نتونستي توش بريزي چرا نبردي پيشه هموني كه خريدي بگي مشكل داره ؟

Big-Boss
30-12-2008, 16:46
سلام،من بعد از نصب ورژن fireware 5:33 دستگام دچار مشكل شده و بازيهاي موجود در مموريم اجرا نميشه.
من ابتدا update كردم ديدم بازيها اجرا نميشه بعد امدم restore default settings كردم باز اجرا نشد بعد امدم يه back up از مموريم گرفتم و format memory كردم ولي هنوز مشكلم حل نشده .لطفآ اساتيد محترم راهنمايي بفرمائيد.
آيا دستگاه دوباره بايد كپي خور بشه؟
شما به قسمت:
settings>system settings>system information
مراجعه کنید و ببینید system software دستگاه شما چی هست اگه 5.00 M33-x بود مشکل از جای دیگه ای هست ولی اگه فقط 5.00 بود:
شما با آپدیت ارجینال (کپی نشده) دستگاهتون رو آپدیت کردید! که در این صورت باید 2باره کپی خور بشه:
[ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن Psp

فرمت بازی هایی که که تهیه کردید چی بود؟ ممکنه بازی psx بوده
همچنین بهتره شما psp رو با آخرین frimware آپدیت کنید چون بازی های جدید دیگه روی 3 اجرا نمیشن

rassool
30-12-2008, 17:38
سایت دارک الکس رو نگاه کنید برای کریسمس چی کار کرده!!!!

toraj
30-12-2008, 22:14
Yahoo: خداحافظ PSP

Yahoo Games تحلیلی برای کنسول PSP دارد و معتقد است که این کنسول دوام چندانی نخواهد داشت. در زیر گوشه‌ای از آن را می‌خوانیم:

برای PSP چه اتفاقی افتاد؟ کنسولی که سونی آن را به عنوان" واکمنی برای قرن 21" در نظر گرفته بود، به سرعت ازبین مردم ناپدیدی می‌شود و از یاد می‌رود.

در ماه نوامبر، Nintendo DS توانست فروش خود را نسبت به سال گذشته به میزان 20 درصد افزایش داده و به رقم شگفت‌انگیز 1.5 میلیون نسخه فقط در US به برسد در حالی که این رقم برای PSP تنها 421,000 بود، یعنی 27 درصد کاهش، آن هم در ماهی که به عنوان یکی از ماه‌های تعیین کننده صنعت بازی است.

در ضمن این کنسول از نظر پشتیبانی از نرم‌افزار‌ها و بازی‌های مختلف نیز در حال تحلیل رفتن می‌باشد. علی‌رغم اینکه این کنسول حدود 13 میلیون یوزر دارد، در سال 2008 فقط 6 بازی این کنسول توانستند امتیازی بیشتر از 80 درصد را در review‌ها از آن خود کنند در حالی که این میزان برای DS به تعداد 16 بازی است. دلیل منطقی‌ای برای این موضوع وجود دارد:‌ کسی برای PSP بازی نمی‌سازد زیرا به جز یکی دو عنوان محبوب، مثلا FFVII:CC در امسال، کسی آن بازی‌ها را نمی‌خرد. این موضوع در سال آینده وخیم‌تر نیز خواهد شد زیرا عنوان GTA که در بین کنسول‌های دستی در انحصار PSP بود، در سال آینده برای DS نیز عرضه می‌شود.

واقعا باعث تعجب است. PSP کنسولی قدرتمد است که کارایی‌های بسیار بالایی دارد. از پخش موزیک، ویدئو تا وب‌گردی و اتصال به PS3 و ... در حالی که DS به زحمت یک تصویر 3D ارائه می‌کند.

در مرحله بعد اگر PSP را در کنار iPhone و یا iPod‌های لمسی قرار دهیم، که هر دو از برندگان بازی‌های دستی در سال گذشته بودند، سخت افزار PSP قدیمی به نظر می‌رسد. touchscreen این کنسول کجاست؟ این همه دکمه و آنالوگ ناکارآمد برای چیست؟ و چرا در زمانی که فلش مموری‌ها اینقدر ارزان هستند بازی‌های این کنسول باید بر روی UMDهای گران قیمت، کند و حجیم عرضه شوند؟ احتمالا iPhone بزودی در کنسول‌های دستی جای PSP را خواهد گرفت.

منبع:

منبع اصلي:

hamid_hitman47
30-12-2008, 22:45
منم موندم که چرا این روزها این قدر کم واسه psp بازی میاد؟؟ کلا امسال خیلی بازی های انحصاری کمی واسه psp اومد.

Big-Boss
30-12-2008, 23:45
آپ شد!

*PSP (علاقه مندان به کنسول دستی سونی)

اگه عکس یا مطلب با مزه ای راجع به psp دارید. (خارج از تاپیک) می تونید توی گروه (لینک بالا) قرار بدید:8:

sonixax
31-12-2008, 01:24
سلام بچه ها من امروز به PSP slim خریدم :) ورژنش 4.21 هستش . و همه چیش اورجیناله . از GAMESTOP خریدم .
من کلا پی اس پی بیل میرم و میخوام این دستگاهمو یه جوری کنم که بتونه ISO اجرا کنه و از این برنامه های خانگی اجرا کنه و کپی بخونه و اینا مثل پی اس پی های توی ایران . چی کار باید بکنم ؟؟؟؟؟ ممنونتون میشم بای

rozhan33
31-12-2008, 09:22
سلام و مرسي از راهنمايت dark-angel جان .متاسفانه system software من 5.00 هست و ظاهرآ اورجينال.من تاپيك كپي خور كردن رو خوندم ولي چيزي دستگيرم نشد،به نظر شما راهي وجود داره كه من بجاي كپي خور كردن دستگاه يه system software كپي شده رو دوباره نصب كنم.(يعني ميتونم downgrade كنم بعد دوباره نصب كنم؟)مرسي

GHOST RECON
31-12-2008, 10:21
خوب وقتي بازي نتونستي توش بريزي چرا نبردي پيشه هموني كه خريدي بگي مشكل داره ؟
اخه چون یه بازی توش بود گفتیم حتما ما بلد نیستیم بازی بریزیم
----------------------------------------------------------------------------
کسی نرفت این ادرس رو چک کنه و جواب بده؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_360
31-12-2008, 12:13
دوستان من هم میخوام پی اس پی بگیرم چه چیزایی رو باید اضافه بگیرم
برای ریختن بازی روی پی اس پی از کامپیوتر باید کابل داشته داشته باشیم توی جعبه کابلش هست یا باید جدا بخرم
مموری چند گیگ بگیرم
راستی شما از اینکه پی اس پی گرفتید پشیمون نیستید؟

Big-Boss
31-12-2008, 12:33
سلام و مرسي از راهنمايت dark-angel جان .متاسفانه system software من 5.00 هست و ظاهرآ اورجينال.من تاپيك كپي خور كردن رو خوندم ولي چيزي دستگيرم نشد،به نظر شما راهي وجود داره كه من بجاي كپي خور كردن دستگاه يه system software كپي شده رو دوباره نصب كنم.(يعني ميتونم downgrade كنم بعد دوباره نصب كنم؟)مرسي
متاسفانه راهی نیست.
شما باید از اول psp رو کپی خور کنید بهتون پیشنهاد می کنم چون دفعه اولتون هست به فروشگاه یا شخصی که اینکاره هست مراجعه کنید. نیازی به باطری پاندورا و ... هم پیدا نمیکنید چون همه چیز خودشون آماده دارند

دوستان من هم میخوام پی اس پی بگیرم چه چیزایی رو باید اضافه بگیرم
مموری چند گیگ بگیرم
راستی شما از اینکه پی اس پی گرفتید پشیمون نیستید؟
در واقع بجز psp و شارژر بقیه چیزا به انتخواب و نیاز خودت هست (بند و کیف و دوربین و...)
مموری هم چون حجم بازی های psp از چند مگ هست تا زیر 2 گیگ . حداقل مموری که باید تهیه کنی 2 گیگ هست. دیگه بسته به نیاز خودت 4و 8 و16 و... هم میتونی انتخواب کنی

اخه چون یه بازی توش بود گفتیم حتما ما بلد نیستیم بازی بریزیم
----------------------------------------------------------------------------
کسی نرفت این ادرس رو چک کنه و جواب بده؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهت یه بار گفتم که. شما سعی کن دستگاهت رو آپدیت کنی بعد ببین اجرا میشه یا نه!

hamzeaziz
31-12-2008, 15:13
سلام دوستان
این سونی آیا به فکر گذاشتن یه جایی برایه سیم کارت موبایل تویه psp نیست که از شر موبایلم خلاص شیم
ممنون :20:

ali_ranger22
31-12-2008, 16:36
سلام دوستان
این سونی آیا به فکر گذاشتن یه جایی برایه سیم کارت موبایل تویه psp نیست که از شر موبایلم خلاص شیم
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا بزار بازی بده بیرون سیم کارت پیش کش ! :دی
چقدر بازی برای psp کم پیدا شده

mehdi_360
31-12-2008, 16:36
قیمت پی اس پی چنده؟
من الان قیمت گرفتم بهم گفتند 240
مموری 4 گیگ 45
8گیگ اصل هم 80
قیمت ها چطوره؟

rassool
31-12-2008, 17:12
قیمت psp رو بهت گرون داده حد اکثر 200 تومن هست .اسلیم رو شیراز میده 210 تومان با 5 تا بازی رایگان.

Big-Boss
31-12-2008, 17:31
سلام بچه ها من امروز به PSP slim خریدم :) ورژنش 4.21 هستش . و همه چیش اورجیناله . از GAMESTOP خریدم .
من کلا پی اس پی بیل میرم و میخوام این دستگاهمو یه جوری کنم که بتونه ISO اجرا کنه و از این برنامه های خانگی اجرا کنه و کپی بخونه و اینا مثل پی اس پی های توی ایران . چی کار باید بکنم ؟؟؟؟؟ ممنونتون میشم بای

sonixax
31-12-2008, 19:42

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون . ولی من اینا رو خوندم چیزی سر در نیاوردم . حتما باید این بساط پاندورا باشه ؟
و یه سوال دیگه . من میخوام فقط بتونم homebrew روش اجرا کنم من با کپی خور شدن نیازی ندارم چونکه اصلا اینجا بازی کپی گیر نمیاد . ولی از این ایزو ها میتونم از رو اینترنت دانلود کنم . با این وجود حتی واسه اجرا کردن homebrew ها هم باید کپی خور شه ؟ یا کپی خور فقط واسه اینه که UMD های کپی اجرا کنیم ؟
راستی از کجا بفهمم مادربورد دستگاهم چیه ؟ این برنامه هه که معرفی کردید رو زدم ولی مثل اینکه پاک شده
دمت گرم آقا و بای

Big-Boss
31-12-2008, 20:10
سلام خیلی ممنون از راهنماییتون . ولی من اینا رو خوندم چیزی سر در نیاوردم . حتما باید این بساط پاندورا باشه ؟
و یه سوال دیگه . من میخوام فقط بتونم homebrew روش اجرا کنم من با کپی خور شدن نیازی ندارم چونکه اصلا اینجا بازی کپی گیر نمیاد . ولی از این ایزو ها میتونم از رو اینترنت دانلود کنم . با این وجود حتی واسه اجرا کردن homebrew ها هم باید کپی خور شه ؟ یا کپی خور فقط واسه اینه که UMD های کپی اجرا کنیم ؟
راستی از کجا بفهمم مادربورد دستگاهم چیه ؟ این برنامه هه که معرفی کردید رو زدم ولی مثل اینکه پاک شده
دمت گرم آقا و بای

بازی کپی گیر نمیاد ! نه عزیز umd که اصلا کپی نمیشه. منظور از بازی کپی همین iso و cso هست. (که در عمل هیچ فرقی با umd ندارن)

به اینجا هم شما مراجعه کن:

دانلود همه ی برنامه ها و والپیپرها و تم ها و بازی های برای psp

sonixax
31-12-2008, 20:16
سلام . خیلی ممنون از راهنماییت . من فکر کردم توی ایران umd کپی هم هست :) پس حتما باید پاندورا بازی و مجیک مموری باشه .
بعد فرقی نمیکنه که ورژن دستگاهم و مادر بوردشو اینا چیه ؟ و راستی این کرنل چیه ؟ حتما باید نصب شه ؟ یا نیازی نیست ؟
بعد 5 جدید تره یا 4.21 من اینا رو نمیدونم اصلا چون توی اینترنت که سرچیدم از 5 خیلی صحبت شده ولی 4.21 به اون صورت نیست حتی 4.05 هم هست ولی این کوفتی نیست . راستش رو هم بخواید به هر حال من یه کوچولو میترسم . و یه سوال دیگه اگر گند بزنم میشه درستش کرد یا باید دستگاه رو انداخت دور ؟

Big-Boss
31-12-2008, 20:20
سلام . خیلی ممنون از راهنماییت . من فکر کردم توی ایران umd کپی هم هست :) پس حتما باید پاندورا بازی و مجیک مموری باشه .
بعد فرقی نمیکنه که ورژن دستگاهم و مادر بوردشو اینا چیه ؟ و راستی این کرنل چیه ؟ حتما باید نصب شه ؟ یا نیازی نیست ؟
بعد 5 جدید تره یا 4.21 من اینا رو نمیدونم اصلا چون توی اینترنت که سرچیدم از 5 خیلی صحبت شده ولی 4.21 به اون صورت نیست حتی 4.05 هم هست ولی این کوفتی نیست . راستش رو هم بخواید به هر حال من یه کوچولو میترسم . و یه سوال دیگه اگر گند بزنم میشه درستش کرد یا باید دستگاه رو انداخت دور ؟

اینجا توضیح دادم:

الان ورژن psp شما چیه؟ 3.52 ؟

sonixax
31-12-2008, 20:24
سلام آقا هزار بار ازت ممنونم .
مال من 4.21 هست مدل دستگاه هم 3004

mehdi30nema
31-12-2008, 20:25
سلام . خیلی ممنون از راهنماییت . من فکر کردم توی ایران umd کپی هم هست

umd كپي هيچ جاي دنيا وجود نداره . فقط از روي بازي ها ايميج ميگيرن به صورت iso يا cso

choory
31-12-2008, 20:37
می بینم توی این هفته که ما نبودیم تاپیک بعد از اون چند هفته که به حالت خواب رفته بود دوباره جون گرفته.:46:

سلام آقا هزار بار ازت ممنونم .
مال من 4.21 هست مدل دستگاه هم 3004

دوست عزیز دستگاه شما مدل 3000 هست و تا الان کپی خور نشده.و به این زودی ها هم فکر نکنم کپی خور نمیشه.
(خواهشا بچه ها نگید یک باطری برای هک کردن 3000 ساختند.اگه این باطری وجود خارجی داشت تا الان باید منتشر میشد.)

شما باید تا کپی خور شدن مدل 3000 صبر کنید

یک نکته هم برای دوستانی که میخواهند psp بخرند.
در خرید pspاسلیم دقت کنید که حتما ورژن کپی خور شده بخرید و در صورتی که خواستید خودتون کپی خور کنید حتما حتما ورژن دستگاه زیر 4.01 باشه تا به مشکل بر نخورید.

sonixax
31-12-2008, 20:42
دوست عزیز دستگاه شما مدل 3000 هست و تا الان کپی خور نشده.و به این زودی ها هم فکر نکنم کپی خور نمیشه.
(خواهشا بچه ها نگید یک باطری برای هک کردن 3000 ساختند.اگه این باطری وجود خارجی داشت تا الان باید منتشر میشد.)

شما باید تا کپی خور شدن مدل 3000 صبر کنید

یک نکته هم برای دوستانی که میخواهند psp بخرند.
در خرید pspاسلیم دقت کنید که حتما ورژن کپی خور شده بخرید و در صورتی که خواستید خودتون کپی خور کنید حتما حتما ورژن دستگاه زیر 4.01 باشه تا به مشکل بر نخورید.

سلام . خوب من باید خودم کپی خورش کنم اینجا نمیفروشن . البته یه بابایی هست میگه 22 یورو میگیره انجام میده .
ولی اصلا راهی نیست براش ؟ و اگذ باید صبر کرد چه قدر باید صبر گرد ؟ 1 سال 2 سال ؟؟؟؟؟
ممنون و بای

choory
31-12-2008, 20:46
سلام . خوب من باید خودم کپی خورش کنم اینجا نمیفروشن . البته یه بابایی هست میگه 22 یورو میگیره انجام میده .
ولی اصلا راهی نیست براش ؟ و اگذ باید صبر کرد چه قدر باید صبر گرد ؟ 1 سال 2 سال ؟؟؟؟؟
ممنون و بای

هنوز ورژن 3000 هک نشده هست.و هیچ کس هم تا الان نمیتونه هک کنه.اون بابایی هم که گفته اینقدر میگیره کپی خور میکنه احتمالا فکر کرده شما مدل 2000 دارید.(که همه 2000 ها هم قابلیت کپی خور شدن را ندارد-مادربورد های TA-088 v3)

معلوم نیست کی هک بشه شاید همین فردا کپی خور بشه شاید هیچ وقت.

sonixax
31-12-2008, 20:49
یعنی حتتی نمیشه homebrew ها رو باهاش اجرا کرد ؟

sonixax
31-12-2008, 20:54
اینا هم به درد نمیخوره ؟

این آخری توی آمریکاست :((

choory
31-12-2008, 20:54
یعنی حتتی نمیشه homebrew ها رو باهاش اجرا کرد ؟

نه متاسفانه.:41:

برای اجرا کردن برنامه ها یا به اصطلاح homebrew ها باید دستگاه حتما کپی خور شده باشه.
شما با یک دستگاه کپی خور نشده فقط میتونید فایل های صوتی و تصویری را باز کنیدو بازی های اورجینال را بازی کنید و به اینترنت وصل بشوید.

اینا هم به درد نمیخوره ؟

این آخری توی آمریکاست :((

psp های 3000 و psp های 2000 با ورژن 4.01 وبالاتر (مادربرد TA-088 v3) تا الان که این پست را میدم هنوز کپی خور نشده.اگه خبری بود اولین سایت که خبر را منتشر میکرد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست.
این سایت هایی هم که شما گفتید برای کپی خور کردن psp های مدل 1000 و 2000 هست.

(که البته ساختن باطری پاندورا و مموری مجیک کلا روی هم 15 دقیقه هم وقت نمیبره که برای شما هم فایده ای نداره)

پست شما را هم توی bc دیدم.
فعلا تنها راه صبر کردن هست که ببینید در آینده کپی خور میشود یا نه.

sonixax
31-12-2008, 20:58
ای بابا چه سرطانی شده این :) این مدل های 3000 به بالا چند وقته که اومدن ؟ اینجا همه مغازه ها اسلیم دارند از اون قدیمی ها نیست :(( ای لعنت بر پدر مادر این کپی رایت :) همش دست و پا گیر میشه . دیگه چرا جلو homebrew ها رو میگیرن ؟ با اینا که فقط کپی اجرا نمیکنن مه 100000 تا کار دیگه هم میکنن

Big-Boss
31-12-2008, 23:18
شما چند وقته psp رو خریدید؟ مثل اینکه از اولین مشتریان 3000 هستید!
اونجا سایتها و مکانهای فروش و تعویض که دارن . می تونی با یه slim شاید معاوضه کنی!(با کلی هم به نفعت اشانتیون)اونموقع دیگه کپی خور کردنش مشکلی نداره.
البته میشه فعلان دست نگه داری و از امکانات مولتی مدیاش استفاده کنی.

rozhan33
01-01-2009, 09:25
[quote=dark_angel;3330476]متاسفانه راهی نیست.
شما باید از اول psp رو کپی خور کنید بهتون پیشنهاد می کنم چون دفعه اولتون هست به فروشگاه یا شخصی که اینکاره هست مراجعه کنید. نیازی به باطری پاندورا و ... هم پیدا نمیکنید چون همه چیز خودشون آماده دارند

dark-angel سلام،جالبه كه چند جايي كه من ميشناختم براي اينكار ،هيچكدام اينكارو بلد نبودن انجام بدن لطفآ اگه كسي رو ميشناسين معرفي بفرمائيد ممنون ميشم .
در ضمن من فقط بايد اين ورژن 5.00 كپي خور كنم يا كلآ بگم يه ورژن كپي خور شده برام نصب كنه.(چون ميخوام حتمآ fireware 5.00 باشه)
آدرس ايميل:betterlifetec@yahoo.com

R.NaFaS
01-01-2009, 13:50
سلام....کسی اینجا می دونه چطوری باید اینا رو وصل کنم؟؟؟

R.NaFaS
01-01-2009, 13:54
سلام....کسی می دونه اینا رو باید چطوری وصل کنم ؟؟؟

mehdi30nema
01-01-2009, 16:35
من تا حالا امتحان نكردم ولي فكر كنم بايد دكمه ها رو دربياري تا اينا جا بره

sonixax
01-01-2009, 18:52
شما چند وقته psp رو خریدید؟ مثل اینکه از اولین مشتریان 3000 هستید!
اونجا سایتها و مکانهای فروش و تعویض که دارن . می تونی با یه slim شاید معاوضه کنی!(با کلی هم به نفعت اشانتیون)اونموقع دیگه کپی خور کردنش مشکلی نداره.
البته میشه فعلان دست نگه داری و از امکانات مولتی مدیاش استفاده کنی.

سلام .
من تازه رو روزه که کلا psp خریدم . یه جورایی psp من نو نو هستش . یعنی به نظر شما بهتره برم عوضش کنم ؟
فکر میکنید چه قدر پول اضافی میگیرن ؟ که یه قدیمی ترشو بهم بدن ؟
بعد اون قدیمی تر ها امکانات مالتی مدیا دارند یا نه ؟ اصلا مزیت این 3004 چی هستش ؟ فقط یه میکروفون مثل اینکه اضافی داره . و یه سوال دیگه فکر میکنید امیدی باشه که این 3000 ها هم هک شند یه نه اگر نیست من صبر نکنم .
چونکه واسه یا بازی باید از 30 تا 100 یورو پول بدم این به کنار من psp رو به خارط homebrew هاش خریدم . اینجا psp از 360 گرون تره میتونستم با 169 تا یه 360 بخرم ولی 254 تا دادام اینو خریدم به خاطر همین مساله . حالا اگر ضد حال بزنه
راستی اگر بخوام عوض کنم چی جاش بگیرم ؟ این اسلیم ها مثل اینکه خیلی خوبه . باطری خوب نگه میداره . یه راهنمایی هم بکنید در مورد اینکه چی جاش بگیرم . و اینکه آیا مدل های قدیمی تر توی گرافیکو اینا فرق دارن ؟ بعد اون قضیه رم چیه ؟
نمیدنو چه کنم . بازم دمتون گرم و بابای

Big-Boss
01-01-2009, 19:32
سلام .
من تازه رو روزه که کلا psp خریدم . یه جورایی psp من نو نو هستش . یعنی به نظر شما بهتره برم عوضش کنم ؟
فکر میکنید چه قدر پول اضافی میگیرن ؟ که یه قدیمی ترشو بهم بدن ؟
بعد اون قدیمی تر ها امکانات مالتی مدیا دارند یا نه ؟ اصلا مزیت این 3004 چی هستش ؟ فقط یه میکروفون مثل اینکه اضافی داره . و یه سوال دیگه فکر میکنید امیدی باشه که این 3000 ها هم هک شند یه نه اگر نیست من صبر نکنم .
چونکه واسه یا بازی باید از 30 تا 100 یورو پول بدم این به کنار من psp رو به خارط homebrew هاش خریدم . اینجا psp از 360 گرون تره میتونستم با 169 تا یه 360 بخرم ولی 254 تا دادام اینو خریدم به خاطر همین مساله . حالا اگر ضد حال بزنه
راستی اگر بخوام عوض کنم چی جاش بگیرم ؟ این اسلیم ها مثل اینکه خیلی خوبه . باطری خوب نگه میداره . یه راهنمایی هم بکنید در مورد اینکه چی جاش بگیرم . و اینکه آیا مدل های قدیمی تر توی گرافیکو اینا فرق دارن ؟ بعد اون قضیه رم چیه ؟
نمیدنو چه کنم . بازم دمتون گرم و بابای

اگه عوض کنی که یه چیزی هم باید بهت بدن
میکروفون + روشنایی بیشتر صفحه نمایش+ اتصال به اعنواع tv (در اسلیم فقط HDTV)
اگه همین الان میتونی عوض کنی زودتر عوض کن! یه slim بگیر
هیچ فرقی در اجرا بازی حتی با 1000 هم ندارند

sonixax
01-01-2009, 19:45
اگه عوض کنی که یه چیزی هم باید بهت بدن
میکروفون + روشنایی بیشتر صفحه نمایش+ اتصال به اعنواع tv (در اسلیم فقط HDTV)
اگه همین الان میتونی عوض کنی زودتر عوض کن! یه slim بگیر
هیچ فرقی در اجرا بازی حتی با 1000 هم ندارند

سلام . من میتونم تا یک هفته بعد از خرید پسش بدم . بعد مال من slim هستش . نمیدونم چه مدلش رو بگیرم .
بعد این روشنایی بیشتر و میکروفون و اتصال به تی وی توی psp اصلا به درد نمیخوره که . بعد مگه قبلی ها میکروفون ندارند یا نمیشه بهشون وصل کرد ؟ حتی روی این به من یه رادیو و کنترل از راه دور هم کادو دادند که فیشش از جاش کلفت تره :)) توش نمیره . عملا به دردم نخورده . شما چه ورژنی رو پیشنهاد میدید ؟ که من بخرم که سرطان نباشه درست حسابی هم هک شه اذیت نکنه .
ممنون

arashxxxx1
01-01-2009, 21:20
:41:به نظر شما اگر بخوام يه اسليم خوب در اهواز بگيرم آدرسي برام بنويسيد.....!!
با تشكر

Gigawarn
01-01-2009, 22:38
یه سوال مهم اگه 3000 هک شد و کپی خور شدش ایا بازی هایی که روی ورژن های قبلی احرا می شدند روی این اجرا میشن

بازی ها به ورژن ربطی داره؟؟؟؟؟

netlcom
01-01-2009, 22:43
مگه ای سری PSP ها تو تهران نیست که هنوز کپی خور نشدن
و من اگه یه سری بازی که تو رم یه psp اسلیم که نمی دونم ورژن چیه اگه تو psp جدیدا بزارم کار می کنه یا نه؟
و بازی های اورجینالش چنده؟
و کسی قیمت رم 16 گیگ رو می دونه چنده؟

Gigawarn
01-01-2009, 23:07
اینجور که به نظر میاد اخرین ورزن(3000) تو تهران هست خیلی ها هم خریدن!!!!!

ولی هیچ کجای دنیا هنوز کپی خور نشده!!!!

امیدوارم تا اون موقع که میخوام بخرم کپی خور بشه چون ورژن3000 انگاری خیلی بهتره

هنوز در انتظار

یه سوال مهم اگه 3000 هک شد و کپی خور شدش ایا بازی هایی که روی ورژن های قبلی احرا می شدند روی این اجرا میشن

بازی ها به ورژن ربطی داره؟؟؟؟؟

hamzeaziz
01-01-2009, 23:10
سلام من یه سری ویدیو دیدم که نشون میده با یه باتری که اسمش Datel lite blue میشه psp 3000 رو هک کرد.
آیا تا چه حددی این خبر واقعیت داره؟

apoosh
02-01-2009, 01:10
lاگه کسی بازی loco roco2 را انجام نداده پیشنهاد میکنم بره حتما بازیش کنه. از شماره 1 خیلی خیلی قشنگتره. تنوع زیاد؛موسیقی زیبا؛سادگی و در عین حال زیبایی... من که خیلی حال کردم با بازیش. بعد از patapon این یکی از بهترین بازیهایی بود که ازش لذت بردم. کمپانی سازندشون هم یکیه.حتما بازی کنیییییییید...

sonixax
02-01-2009, 01:45
سلام من یه سری ویدیو دیدم که نشون میده با یه باتری که اسمش Datel lite blue میشه psp 3000 رو هک کرد.

سلام . من هم دیدم. مثل اینکه psp رو توی سرویس مود لود میکنن . اساتید یه نیگاهی بندازن

sonixax
02-01-2009, 01:58
سلام .
اقا این mms چیه ؟ من یه جایی خوندم واسه psp های 3000 mms هنوز نیست .

sonixax
02-01-2009, 02:45
سلام . یه سوال دیگه هم داشتم .
mode chip برای psp به چه دردی میخوره ؟؟؟؟

Gigawarn
02-01-2009, 09:14
اون باتری هم قیمتش چیزی در حدود 30 دلار باید باشه

امیدواریم هر جوری هست سریع کپی خور بشه/

choory
02-01-2009, 11:24
سلام....کسی می دونه اینا رو باید چطوری وصل کنم ؟؟؟

ردیف اول و دوم برای کلید آنالوگ هست.باید دایره ای روی آنالوگ را در بیاری و یکی از این ها را بزاری سر جاش.
ردیف آخر هم برای کلید های جهت هست که با چسب 2 طرفه روی کلید های اصلی چسبیده میشه.
درکل چیزهای به درد نخوری هست و اسلا ارزش خریدن ندارند.

سلام . من هم دیدم. مثل اینکه psp رو توی سرویس مود لود میکنن . اساتید یه نیگاهی بندازن

سلام .
اقا این mms چیه ؟ من یه جایی خوندم واسه psp های 3000 mms هنوز نیست .

سلام . یه سوال دیگه هم داشتم .
mode chip برای psp به چه دردی میخوره ؟؟؟؟

مودچیپ قطعه ای هست که بر روی مادربورد Psp نصب میشه و psp را از طریق سخت افزاری کپی خور میکنه.که توی ایران گیر نمی آید و اگه هم باشه کسی بلد نیست نصب کنه.که البته با روش های کپی خور کردن نرم افزاری این کار عاقلانه نیست.

اون باتری هم قیمتش چیزی در حدود 30 دلار باید باشه

این باطری تا الان شایعه ای بیش نیست.چون اگه وجود خارجی داشت باید تا الان توی بازارهای خارجی پخش شده بود و به ایران هم میرسید.
سونی وقتی بگه کنسولش کپی خور نمیشه دیگه نباید امید به کپی خور شدن داشته باشید درست مثل ps3
البته ممکنه هم هک بشه اما نه به این زودی.
پس فعلا از فکر کپی خور شدن 3000 بیایید بیرون چون هک شدن این کنسول هم مثل ps3 زیادی طول کشیده.

خواهشا از دادن پست پشت سر هم خوداری کنید.چون نظم تاپیک را بهم میزنه.در صورت دیده شدن این جور پست ها به همکار و مدیر انجمن گذارش تخلف داده میشود.

اگه بقیه بچه ها هم موافق باشند تا خبری از کپی خور شدن psp3000 و psp2000 با مادربورد TA-088 v3 نیامده دیگه راجب به هک شدن این دو مدل بحثی نشود.و همچنین تفاوت های psp3000 و 2000 چون واقعا در باره این موضوع بحث شده.اما باز خیلی از دوستان سوال میپرسند.
پرسیدن سوالات تکراری و جواب دادن آنها= شلوغی تاپیک و کاستن ارزش اطلاعاتی تاپیک

hamzeaziz
02-01-2009, 13:45
سلام به قوله دوستمون هک کردن psp 3000 خیلی طول میکشه یا اصلا ممکنه که نشه
یه سوال اگه ناشیانست منو ببخشید
آیا نمیشه بازیهارو یه جوری نصب و یا کپی کرد که وانمود کرد اوریجناله؟و حالشو ببریم

choory
02-01-2009, 13:54
سلام به قوله دوستمون هک کردن psp 3000 خیلی طول میکشه یا اصلا ممکنه که نشه
یه سوال اگه ناشیانست منو ببخشید
آیا نمیشه بازیهارو یه جوری نصب و یا کپی کرد که وانمود کرد اوریجناله؟و حالشو ببریم

بازی های اصلی بر روی umd عرضه می شوند.
بازی این کنسول مانند بقیه کنسول ها نیاز به نصب ندارد
تنها روش برای اجزای بازی های کپی گرفتن iso از روی umd و ریختن آن روی مموری.که برای این روش باید کنسول کپی خور بشود.

ali_ranger22
02-01-2009, 15:26
بازی های اصلی بر روی umd عرضه می شوند.

البته الان با راه افتادن PSN مخصوص psp سونی بازی ها رو به صورت دیجیتالی هم می فروشه که برای ما زیاد فرقی نداره !

hamid_hitman47
02-01-2009, 15:36
میگم من فعلا دارم این بازی Loco roco2 را بازی می کنم..خیلی قشنگه..
میگم فعلا سونی مثل اینکه اصلا بی خیال این کنسول شده ..اصلا واسش بازی درست و حسابی نمیاد..

sonixax
02-01-2009, 18:13
سلام ...
این باطری ها که اومده الان gamestop داره میفروشه . actionreplay هم ازش داره .مثل اینکه mms فعلا موجود نیست .
راستی . سونی هم واسه خودش میگه . مایکرو سافت هم میگفت ویستا هک نمیشه ولی ویستا ریلیز نشده هک شد .
چون گفتید چند تا پست پشت سر هم ندید ادیتش میکنم . الان داشتم توی سایت dark alex ول میچر خیدم دیدم نوشته تونستیم سیستم امنیتی TA-088 v3 رو پیدا کنیم و از طرز کارش سر در بیاریم . اینم خوب خبریه واسه خودش .
بیخیال . آقا من میخوام امروز برم psp م رو عوض کنم . میخوام 2000 بگبرم مثل ابنکه اینه TA-088 v3 کپی خور نمیشن ، TA-088 v2 چه طور اونا هم نمیشن ؟ یا میشن ؟ از کدوماش بخرم بهتره ؟
بای

choory
02-01-2009, 19:14
سلام ...
این باطری ها که اومده الان gamestop داره میفروشه . actionreplay هم ازش داره .مثل اینکه mms فعلا موجود نیست .
راستی . سونی هم واسه خودش میگه . مایکرو سافت هم میگفت ویستا هک نمیشه ولی ویستا ریلیز نشده هک شد .
چون گفتید چند تا پست پشت سر هم ندید ادیتش میکنم . الان داشتم توی سایت dark alex ول میچر خیدم دیدم نوشته تونستیم سیستم امنیتی TA-088 v3 رو پیدا کنیم و از طرز کارش سر در بیاریم . اینم خوب خبریه واسه خودش .
بیخیال . آقا من میخوام امروز برم psp م رو عوض کنم . میخوام 2000 بگبرم مثل ابنکه اینه TA-088 v3 کپی خور نمیشن ، TA-088 v2 چه طور اونا هم نمیشن ؟ یا میشن ؟ از کدوماش بخرم بهتره ؟
بای

سلام
سونی با ماکروسافت خیلی فرق داره.فعلا که بعد از چند سال عرضه شدن ps3 کسی نتونسته اون را هک کنه.(این قضیه ممکنه در مورد psp3000 هم عملی بشه)
در مورد TA-088 v3 هم درسته Dark alex به یک جاهایی رسیده ولی هنوز کامل نیست و به راحتی دستگاه کپی خور نمیشه.
هروقت آموزش را توی خود سایت گذاشت اون موقع 100 درصد هک شده و به راحتی میتونید انجام بدهید.

برای خرید psp اسلیم شما باید ورژنی زیر TA-088 v3 بخرید.البته ورژن مادربورد را نمیشه تشخیص داد.
پس psp که میخرید دقت کنید ورژن فریمور آن زیر 4.01 باشه.چون همگی دستگاه هایی که با این ورژن و بالاتر توی بازار هست از این نوع مادر بورد استفاده میکنند.

sonixax
02-01-2009, 19:22
سلام
سونی با ماکروسافت خیلی فرق داره.فعلا که بعد از چند سال عرضه شدن ps3 کسی نتونسته اون را هک کنه.(این قضیه ممکنه در مورد psp3000 هم عملی بشه)
در مورد TA-088 v3 هم درسته Dark alex به یک جاهایی رسیده ولی هنوز کامل نیست و به راحتی دستگاه کپی خور نمیشه.
هروقت آموزش را توی خود سایت گذاشت اون موقع 100 درصد هک شده و به راحتی میتونید انجام بدهید.

برای خرید psp اسلیم شما باید ورژنی زیر TA-088 v3 بخرید.البته ورژن مادربورد را نمیشه تشخیص داد.
پس psp که میخرید دقت کنید ورژن فریمور آن زیر 4.01 باشه.چون همگی دستگاه هایی که با این ورژن و بالاتر توی بازار هست از این نوع مادر بورد استفاده میکنند.

سلام . آقا من شنیدم توی ایران بازی های ps3 رو کپی میکنن اجرا هم میشه . درسته ؟؟؟؟
اینجا چیپ مد هاش اومده توی سایت خود چیپ مد داره میفروشه و این تعمیر کارا داردن همشون .البته یواشکی چون اگر پلیس بفهمه چوب تو آستینش میکنن . ولی نمیدونم چرا مال ps2 توی اینجا گیر نمیاد :19::41::18:
زیر 4.01 رو از کجاش بفهمم به جز اینکه دستگاه رو روشن کنم ؟؟؟؟
بای

mehdi30nema
02-01-2009, 19:46
میگم فعلا سونی مثل اینکه اصلا بی خیال این کنسول شده ..اصلا واسش بازی درست و حسابی نمیاد..

دقيقا همين طوره . در ماه ژانويه فقط دو عنوان براي psp منتشر ميشه كه اونا هم اصلا دندون گير نيستن . همينه كه منم يواش يواش به فكر ارتقاي سيستم افتادم چون دارم از بازي هاي جديد دور ميشم .

choory
02-01-2009, 19:51
سلام . آقا من شنیدم توی ایران بازی های ps3 رو کپی میکنن اجرا هم میشه . درسته ؟؟؟؟
اینجا چیپ مد هاش اومده توی سایت خود چیپ مد داره میفروشه و این تعمیر کارا داردن همشون .البته یواشکی چون اگر پلیس بفهمه چوب تو آستینش میکنن . ولی نمیدونم چرا مال ps2 توی اینجا گیر نمیاد :19::41::18:
زیر 4.01 رو از کجاش بفهمم به جز اینکه دستگاه رو روشن کنم ؟؟؟؟
بای

توی ایران دارند بازی های ps3 را کپی میکنند؟درحد جوک بود:27:
من میگم ps3 به هیچ روشی نه نرم افزاری نه سخت افزاری کپی خور نشده شما میگی توی ایران دارند بازی کپی میکنن و برای این کنسول مودچیپ اومده.
اگه این کنسول هک بشه مثل بمب صدا میکنه.
فقط باید دستگاه را روشن کنی تا بفهمی.البته فکر کنم از روی تاریخ ساخت هم میشه فهمید که من اطلاعی ندارم.

hamid_hitman47
02-01-2009, 20:07
دقيقا همين طوره . در ماه ژانويه فقط دو عنوان براي psp منتشر ميشه كه اونا هم اصلا دندون گير نيستن . همينه كه منم يواش يواش به فكر ارتقاي سيستم افتادم چون دارم از بازي هاي جديد دور ميشم .

تا یکی دو ماه بعدشم همینه ...فکر کنم تا عید خودمون همینجوری باشه..تا اون موقع فقط فکر کنم یه بازی درست و حسابی و اسم رسم دار بیاد واسه psp اونم Resistance باشه....منم فعلا چسپیدم به همون PC...خدائیش هیچی همون PC نمیشه...همیشه واسش بازی خوب هست.

GHOST RECON
02-01-2009, 21:01
دوستان یه سوال داشتم من الان pc دارم و میخوام psp هم بخرم به نظر شما ایا واقعا ارزش داره که من کنارpc
psp هم بخرم یا نه؟؟

keshish
02-01-2009, 21:15
دوستان یه سوال داشتم من الان pc دارم و میخوام psp هم بخرم به نظر شما ایا واقعا ارزش داره که من کنارpc
psp هم بخرم یا نه؟؟
psp بیشتر به درد کسانی می خوره که زیاد نمی تونن پای pc باشند.مثلاً اکثراً در سفر باشند یا شب کار باشند ...
مطمئناً هیچ کنسولی به پای pc نمیرسه.اما داشتن یک کنسول دستی که هر جایی بخوای بتونی با خودت ببری خیلی حال میده.ضمناً از psp میشه استفاده های دیگه ای هم کرد.مثلاً کتاب الکترونیکی خواند یا موسیقی یا فیلم گوش کرد و تماشا کرد.به اینترنت وصل میشه و ...

golabi2
02-01-2009, 22:11
سلام
سيو nfs:mostwanted رو ميخوام

apoosh
02-01-2009, 22:16
کدوم سیوش را میخوای؟ تازه چندان بازیه جالبی هم نیستش. تو سری nfs در psp من فقط از undercover خوشم اومد. کلا یه سر و گردن از بقیه شون بالاتره. اگرچه ایراداتی هم داره اما مثل بقیه کسل کننده و تکراری نیست و داستان قوی ای هم داره...

sonixax
02-01-2009, 22:56
توی ایران دارند بازی های ps3 را کپی میکنند؟درحد جوک بود:27:
من میگم ps3 به هیچ روشی نه نرم افزاری نه سخت افزاری کپی خور نشده شما میگی توی ایران دارند بازی کپی میکنن و برای این کنسول مودچیپ اومده.
اگه این کنسول هک بشه مثل بمب صدا میکنه.
فقط باید دستگاه را روشن کنی تا بفهمی.البته فکر کنم از روی تاریخ ساخت هم میشه فهمید که من اطلاعی ندارم.

سلام . من فقط شنیده بودم . ندیده بودم . واسه همین سوال کردم .
راستی . این قضیه psp2 چیه ؟ وجود خارجی داره یا مثل دریم کست 2 شایعست ؟
بای

Big-Boss
02-01-2009, 23:28
سلام . من فقط شنیده بودم . ندیده بودم . واسه همین سوال کردم .
راستی . این قضیه psp2 چیه ؟ وجود خارجی داره یا مثل دریم کست 2 شایعست ؟
بای

شایعه هست هر روز هم عکسهای fake زیادی ازش منتشر میشه!

sonixax
03-01-2009, 00:10
سلام . بچه ها من رفتم اون اسلیم رو دادم یه فت گرفتم . منتها وقتی این پاندورا میکر رو اجرا میکنم این ارور رو میده :
The game could not be started (80020148)
فرم ور دستگاه 3.03 هستش . دستکاری هم نشده .
چی کار کنم ؟ راستی این ریکاوری منو هم نداره . کرک هم نشده .
بای

choory
03-01-2009, 00:22
سلام . بچه ها من رفتم اون اسلیم رو دادم یه فت گرفتم . منتها وقتی این پاندورا میکر رو اجرا میکنم این ارور رو میده :
The game could not be started (80020148)
فرم ور دستگاه 3.03 هستش . دستکاری هم نشده .
چی کار کنم ؟ راستی این ریکاوری منو هم نداره . کرک هم نشده .
بای

شما برای ساخت باطری پاندورا به یک psp کپی خور شده نیاز دارید.
با psp کپی خور نشده نمیتونید باطری پاندورا بسازید.
شما باید ابتدا یک psp کپی خور شده داشته باشید و باطری را با psp کپی خور شده پاندورا کنید.
اگه هم نمیتونید psp کپی خور برای ساخت پاندورا پیدا کنید باید از روش سخت افزاری باطری را پاندورا کنید.(که البته چون psp شما فت هست آموزش با اونی که توی تاپیک زیر هست یکم فرق داره اگه خواستی بگو تا برات بزارم.)

اگه باز هم سوالی در مورد کپی خور کردن داری توی تاپیک مربوطه بگو.

خوندن این پست هم میتونه کمکت کنه

موفق باشی.

sonixax
03-01-2009, 00:40
سلام . میشه برام توضیح بدید چه طوری سخت افزاری پاندوراش کنم ؟ مثل اینکه باید یه پین رو قطع کنم مثل این :
فقط بعد از اینکه کارم تموم شد و دستگاه کپی خور شد بزارم پاندورا بمونه یا درستش کنم ؟
راستی فر ور من 3.03 هستش . کدومو نصب کنم روی این که مشکلی پیش نیاد ؟ مثل اینکه یه دفعه ای نباید رفت رو ورژن های خیلی بالا .

choory
03-01-2009, 00:51
سلام . میشه برام توضیح بدید چه طوری سخت افزاری پاندوراش کنم ؟ مثل اینکه باید یه پین رو قطع کنم مثل این :
فقط بعد از اینکه کارم تموم شد و دستگاه کپی خور شد بزارم پاندورا بمونه یا درستش کنم ؟

شما آموزش پست زیر را بخون.

البته این آموزش برای اسلیم هست.برای فت جاهایی که باید سیم ها را لحیم کنی فرق داره.توی عکس زیر پیدا هست که به کجاها باید سر سیم ها را لحیم کنی.بقیه کارها مانند آموزش بالا هست.

بهعد از اینکه کار شما با باطری پاندورا تمام شد فقط کافیه کلید را روی حالت off f گذارید تا باطری به حالت معمولی برگرده.

خودم من به شخصه این آموزش را روی باطری اسلیمم اجرا کردم و بدون هیچ مشکلی در حالت پاندورا و معمولی کار میکنه

در ضمن تمام عواقب این کار به عهده خودتون هست.

راستی فر ور من 3.03 هستش . کدومو نصب کنم روی این که مشکلی پیش نیاد ؟ مثل اینکه یه دفعه ای نباید رفت رو ورژن های خیلی بالا .

چون دستگاه شما کپی خور نیست پس با خود psp نمیتونید مموری مجیک را بسازید و مجبور هستید از برنامه ای که روی pc نصب میشه مموری مجیک را بسازید.
شما با این برنامه قادر خواهید بود که مموری مجیکی بسازید که حاوی فریمور 3.90m33-3 هست.
وقتی این فریمور را روی دستگاه ریختی میتونی به آخرین ورژن بعنی 5.00m33-4 آپدیت کنی

آمورش ساخت مموری مجیک توسط برنامه PSP Grader

(پایین صفحه نوشته طریقه ی ساختن Magic Memory Stick)

آموزش آپدیت فریمور به ورژن 5.00m33-4

sonixax
03-01-2009, 01:07
سلام خیلی ممنون از راهنماییتون . راستش این آموزش ها رو که میخونم یه ذره سر در گم میشم .
من الان پاندورا و مجیک رو درست کردم بعدش باید چی کار کنم ؟ پاندورا رو که میزارم چی میشه ؟ چه طوری باید این 3.90رو نصب کنم ؟ این آمزشه یه کمی گیجم کرده . شما میتونید آن شید با هم صحبت کنیم ؟ ایدی یاهوی من همینه : sonixax بای

sonixax
03-01-2009, 04:52
سلام آقا من بلاخره این رو هکیدم :) از راهنمایی همه دوستان ممنونم . فقط یه سوال . من الان 3.9 رو نصبوندم و cso ها رو بدون devhook اجرا میکنه بقیه ورژن ها هم همین طورین ؟
بای

mehdi30nema
03-01-2009, 09:02
تا یکی دو ماه بعدشم همینه ...فکر کنم تا عید خودمون همینجوری باشه..تا اون موقع فقط فکر کنم یه بازی درست و حسابی و اسم رسم دار بیاد واسه psp اونم Resistance باشه....منم فعلا چسپیدم به همون PC...خدائیش هیچی همون PC نمیشه...همیشه واسش بازی خوب هست.

البته ماه فوريه اوضاع كمي بهتره .
چون mana khemia ، star osean secend evelotion ، cid the dummy و چند عنوان ديگه هم مياد ولي ماه مارچ ديگه ميتركونه . بازي هايي مثل ressistance ، phantasy star portable ، coraline ، brave awariors tale و چند عنوان خوب ديگه مياد

golabi2
03-01-2009, 11:00
يه سيوى که بازى تموم شده باشه.
من که هنوز prostreet هم بازى نکردم چه برسه به undercover

GHOST RECON
03-01-2009, 11:20
سلام دوستان من یکم گیج شدم من که میخوام psp بگیرم چرا باید ورژنش زیر 4 باشه نمیشه 5 باشه؟

Big-Boss
03-01-2009, 11:27
سلام دوستان من یکم گیج شدم من که میخوام psp بگیرم چرا باید ورژنش زیر 4 باشه نمیشه 5 باشه؟

به خاطر اینکه بتونی دستگاه رو کپی خور کنی.
دلیلش هم اینه که:

برای خرید psp اسلیم شما باید ورژنی زیر ta-088 v3 بخرید.البته ورژن مادربورد را نمیشه تشخیص داد.

GHOST RECON
03-01-2009, 11:48
به خاطر اینکه بتونی دستگاه رو کپی خور کنی.

خوب اگه ورژنش 5 بود و کپی خور هم بود که دیگه مشکلی نداره؟

Big-Boss
03-01-2009, 11:50
خوب اگه ورژنش 5 بود و کپی خور هم بود که دیگه مشکلی نداره؟

اونموقع یعنی خود مغازه دار اول دستگاه رو کپی خور کرده بعد به 5.00 آپ کرده . در اونصورت اشکالی نداره می تونی راحت تهیه کنی

choory
03-01-2009, 12:33
سلام آقا من بلاخره این رو هکیدم :) از راهنمایی همه دوستان ممنونم . فقط یه سوال . من الان 3.9 رو نصبوندم و cso ها رو بدون devhook اجرا میکنه بقیه ورژن ها هم همین طورین ؟
بای

به سلامتی.
باطری را از چه روشی پاندورا کردی؟
اگه برات امکان داره به فریمور 5.00m33-4 آپدیت کن.بهتر از 3.90 هست.

سوال آخر هم متوجه نشدم.
------------------------------------------

سلام
سيو nfs:mostwanted رو ميخوام

يه سيوى که بازى تموم شده باشه.
من که هنوز prostreet هم بازى نکردم چه برسه به undercover

درخواست و دانلود سیو بازی های psp در تاپیک زیر.

دانلود همه ی save game های psp

خواهشا رعایت کنید.:46:

Ali Pacino
03-01-2009, 14:41
سلام
یه سوال داشتم
می شه 2 تا بازیه PS که تبدیل شدن رو در آن واحد تو PSP بریزیم ؟!
همونطور که می دونید بازی های PS که تبدیل شدن رو باید تو آدرس زیر بریزیم
PSP ------- Game ----------- EBOOT
تو این روش فقط یه بازی رو می تونیم داشته باشیم و اگه بخوایم بازی جدید بریزیم حتما فبلیه رو باید پاک کنیم !!!

S.Y.K
03-01-2009, 14:48
دوستان عزیز یه سوال داشتم.می خواستم ببینم god of war در psp دقیقا مثل GOD OF WAR پلی استیشن 2 هست؟؟؟؟

ali_ranger22
03-01-2009, 15:06
سلام
یه سوال داشتم
می شه 2 تا بازیه ps که تبدیل شدن رو در آن واحد تو psp بریزیم ؟!
همونطور که می دونید بازی های ps که تبدیل شدن رو باید تو آدرس زیر بریزیم
psp ------- game ----------- eboot
تو این روش فقط یه بازی رو می تونیم داشته باشیم و اگه بخوایم بازی جدید بریزیم حتما فبلیه رو باید پاک کنیم !!!

نه میشه چند تا با هم ریخت اگه رمت جواب بده
در ضمن بازی ها ی چند سی دی روش تبدیل کردنشون فرق داره که یه تاپیک برای آموزشش داریم :)

Big-Boss
03-01-2009, 15:49
دوستان عزیز یه سوال داشتم.می خواستم ببینم god of war در psp دقیقا مثل GOD OF WAR پلی استیشن 2 هست؟؟؟؟

از چه نظر:
از نظر داستانی که قبل از GOW نسخه اول برای ps2 هست.
از نظر سبک اما خب مشابه هم اند. + تفاوت در بعضی سلاح ها

یه نکته هم در باره gow coo تنها بازی هست (فعلا) که از حداکثر توان cpu کنسول psp استفاده میکنه. پیشنهاد میکنم از دستش ندید!

GHOST RECON
03-01-2009, 15:53
دوستان من هر چی تلاش میکنم نمیتونم برم توی سایت partogamesکسی هست که جای دیگه ای مثل پرتو که انصافش زیاده بلد باشه؟

mehdi30nema
03-01-2009, 16:37
دوستان من هر چی تلاش میکنم نمیتونم برم توی سایت partogamesکسی هست که جای دیگه ای مثل پرتو که انصافش زیاده بلد باشه؟

قبلا در شركت پرتو دو نفر با هم شريك بودن كه الان به هم زدن واسه همين هم سايتشون ديگه كار نميكنه و هر كدوم هم دارن جدا فعاليت ميكنن .
آقاي حيدر خاني شركت پرتو رو داره كه همون جاهاي قبلي پحش ميكنه و هومن هم بازي ها رو با عنوان big game ميده بيرون كه مغازه خودش شريعتي بالاي ميدون محسني هست و كلا بالاي تهران رو هم فقط بازي پخش ميكنه .

Ali Pacino
03-01-2009, 17:53
نه میشه چند تا با هم ریخت اگه رمت جواب بده
در ضمن بازی ها ی چند سی دی روش تبدیل کردنشون فرق داره که یه تاپیک برای آموزشش داریم :)
می شه دقیقا توضیح بدین من که نتونستم آخه شما چه جوری ... !!!
من بازی PS رو که تبدیل شده تو همون آدرس کپی می کنم و تو فولدر EBOOT بازی تبدیل شده رو Rename به EBOOT می کنم چون هر اسم دیگه ای واسش بزاریم تو PSP نمایش داده نمی شه !!!:19:

GHOST RECON
03-01-2009, 18:09
قبلا در شركت پرتو دو نفر با هم شريك بودن كه الان به هم زدن واسه همين هم سايتشون ديگه كار نميكنه و هر كدوم هم دارن جدا فعاليت ميكنن .
آقاي حيدر خاني شركت پرتو رو داره كه همون جاهاي قبلي پحش ميكنه و هومن هم بازي ها رو با عنوان big game ميده بيرون كه مغازه خودش شريعتي بالاي ميدون محسني هست و كلا بالاي تهران رو هم فقط بازي پخش ميكنه
ادرس فروشگاه که تغییر نکرده؟؟؟؟(شریعتی................... ......)

ali_ranger22
03-01-2009, 18:13
می شه دقیقا توضیح بدین من که نتونستم آخه شما چه جوری ... !!!
من بازی PS رو که تبدیل شده تو همون آدرس کپی می کنم و تو فولدر EBOOT بازی تبدیل شده رو Rename به EBOOT می کنم چون هر اسم دیگه ای واسش بزاریم تو PSP نمایش داده نمی شه !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما فایل EBOOT بازی رو توی یه فولدر بریز که اسمش هیچ فرقی نداره بعد کپی کن توی psp/game
میتونی چند تا برزیزی

sonixax
03-01-2009, 20:08
به سلامتی.
باطری را از چه روشی پاندورا کردی؟
اگه برات امکان داره به فریمور 5.00m33-4 آپدیت کن.بهتر از 3.90 هست.

سوال آخر هم متوجه نشدم.
------------------------------------------

سلام . باطری رو از روش سخت افزاری پاندورا کردم . البته باطری من با اونی که شما عکش رو فرستاده بودی فرق میکرد بور مال من یه کوچولو بود اون بالا اندازه 4 تا چوب کبریت کنار هم . به لطف الکترونیکی که بلد بودم دیتا شیت چیپ هاش رو گرفتم خودم پاندوراش کردم . ولی از اونجایی که بورد خیلی کوچیکه دیگه واسه همیشه پاندورا موند . دو شنبه میرم یه باطری هم میخرم .
من واسه اجرا کردن بازی ها از ایمیج های cso استفاده میکنم که واسش یه برنامه به اسم divhook نیازه . ولی این فرم ور من بدون دوهووک اجرا میکنه . میخوام بدونم بقیشم همین طوریه ؟
بای

mehdi30nema
03-01-2009, 20:16
ادرس فروشگاه که تغییر نکرده؟؟؟؟(شریعتی................... ......)
نه تغيير نكرده ولي الان فروشگاه شريعتي فقط بازي هاي big game رو ميفروشه و پرتو نداره .
البته big game هم كيفيت كاراش خيلي خوبه

sonixax
03-01-2009, 20:22
سلام . بچه ها کسی میدونه اینو چه طوری باید نصب کرد ؟

بعد ورژن فرمور مهمه یا نه ؟؟؟؟

Ali Pacino
03-01-2009, 21:50
شما فایل eboot بازی رو توی یه فولدر بریز که اسمش هیچ فرقی نداره بعد کپی کن توی psp/game
میتونی چند تا برزیزی
با عرض معذرت شما مطمئنی که اشتب نمی کنی آخه من امتحان کردم نشد !!!
می شه لطف کنید آدرس تاپیکی که بازی های دو سی دیه رو به تک سی دی تبدیل کرد رو بدید
من سی دیه 1 متال گیر رو تموم کردم حالا موندم چه جوری سی دیه 2 اش رو اجرا کنم :41::19:

sonixax
03-01-2009, 21:55
با عرض معذرت شما مطمئنی که اشتب نمی کنی آخه من امتحان کردم نشد !!!
می شه لطف کنید آدرس تاپیکی که بازی های دو سی دیه رو به تک سی دی تبدیل کرد رو بدید
من سی دیه 1 متال گیر رو تموم کردم حالا موندم چه جوری سی دیه 2 اش رو اجرا کنم :41::19:

سلام .
عزیزم من خودم خیلی تازه کارم ولی شما اینو دانلود کن :

بعد از بازیت یه ایمیج بگیر بده به این . بهت دو تا فایل میده . جفتشو کپی کن توی یه فولدر که توی فولدر game میسازی همه چی حله . در مورد متال گیر هم وقتی دیسک 1 رو تموم میکنی بهت save میده سیو کن بعد دیسک 2 رو بزار از رو سیوت لود کن .
راستی اینجا هم چیزای بدرد بخوری گیرت میاد :

بای

netlcom
03-01-2009, 22:16
سی دی های اورجینالش چنده؟

sonixax
03-01-2009, 22:32
سی دی های اورجینالش چنده؟

سلام . توی ایران نمیدونم ولی اینجا تو هامبورگ از 10 یورو هست تا 120 یورو

Ali Pacino
03-01-2009, 23:45
سلام .
عزیزم من خودم خیلی تازه کارم ولی شما اینو دانلود کن :

بعد از بازیت یه ایمیج بگیر بده به این . بهت دو تا فایل میده . جفتشو کپی کن توی یه فولدر که توی فولدر game میسازی همه چی حله . در مورد متال گیر هم وقتی دیسک 1 رو تموم میکنی بهت save میده سیو کن بعد دیسک 2 رو بزار از رو سیوت لود کن .
راستی اینجا هم چیزای بدرد بخوری گیرت میاد :

بای
سلام
نه عزیز جان وقتی سی دیه یکش تموم می شه می گه سی دیه 2 رو بزارین
نمی دونم بازیش کردی یا نه، از رو سیو نمی شه لود کرد
بابت توجهت ممنونم:11:

sonixax
03-01-2009, 23:51
سلام
نه عزیز جان وقتی سی دیه یکش تموم می شه می گه سی دیه 2 رو بزارین
نمی دونم بازیش کردی یا نه، از رو سیو نمی شه لود کرد
بابت توجهت ممنونم:11:

سلام . آره بازیش کردم سالیان پیش . یادمه سیو میداد . شاید ورژن مال شما فرق داره نمیدونم . شاید هم من اشتباه میکنم با یه بازی دیگه عوضی گرفتم .
ولی شما به اون emulation64 یه سری بزن یه عالمه امولاتور داره ببین کدومش کارتو راه میندازه شاید بالای 40 تا امولاتور واسه psp داشته باشه .
آقا اینو ببین واسه ساختن مولتی دیسکه شاید کمکت کنه :

بای

Ali Pacino
04-01-2009, 01:03
سلام . آره بازیش کردم سالیان پیش . یادمه سیو میداد . شاید ورژن مال شما فرق داره نمیدونم . شاید هم من اشتباه میکنم با یه بازی دیگه عوضی گرفتم .
ولی شما به اون emulation64 یه سری بزن یه عالمه امولاتور داره ببین کدومش کارتو راه میندازه شاید بالای 40 تا امولاتور واسه psp داشته باشه .
آقا اینو ببین واسه ساختن مولتی دیسکه شاید کمکت کنه :

بای
دمت گرم داداش
وقتی اسنایپر ولف رو می کشیم و می خوایم از پله ها بریم پایین پایگاه تصویر سیاه می شه و می گه سی دیه 2 رو بزارین :46:
فک کنم آخرشم به نتیجه نرسم واسه اینکه سی دیه 2 اش رو برم باید از اول رو pc بازیش کنم :19:

sonixax
04-01-2009, 01:27
دمت گرم داداش
وقتی اسنایپر ولف رو می کشیم و می خوایم از پله ها بریم پایین پایگاه تصویر سیاه می شه و می گه سی دیه 2 رو بزارین :46:
فک کنم آخرشم به نتیجه نرسم واسه اینکه سی دیه 2 اش رو برم باید از اول رو pc بازیش کنم :19:

سلام .
ببین قبل از اینکه از پله ها بری پایین که بگه سی دی 2 رو بزار . یه سیو بزن . ببین چی میشه :)
بای

choory
04-01-2009, 01:33
سلام . باطری رو از روش سخت افزاری پاندورا کردم . البته باطری من با اونی که شما عکش رو فرستاده بودی فرق میکرد بور مال من یه کوچولو بود اون بالا اندازه 4 تا چوب کبریت کنار هم . به لطف الکترونیکی که بلد بودم دیتا شیت چیپ هاش رو گرفتم خودم پاندوراش کردم . ولی از اونجایی که بورد خیلی کوچیکه دیگه واسه همیشه پاندورا موند . دو شنبه میرم یه باطری هم میخرم .
من واسه اجرا کردن بازی ها از ایمیج های cso استفاده میکنم که واسش یه برنامه به اسم divhook نیازه . ولی این فرم ور من بدون دوهووک اجرا میکنه . میخوام بدونم بقیشم همین طوریه ؟
بای

درسته باطری شما از این مدل جدید ها هست که برد بالای باطری قرار گرفته.میشه یک عکس بگیری که معلوم باشه کجاها را باید وصل کرد؟تا اگه کسی دیگه ای هم خواست بتواند پاندورا کنه.

در مورد cso ها هم همه فریمور های کپی خور شده بدون هیچ برنامه ای می توانند اجرا کنند.(اسم این برنامه که میگید را من خودم تا حالا نشنیدم.)

sonixax
04-01-2009, 01:39
درسته باطری شما از این مدل جدید ها هست که برد بالای باطری قرار گرفته.میشه یک عکس بگیری که معلوم باشه کجاها را باید وصل کرد؟تا اگه کسی دیگه ای هم خواست بتواند پاندورا کنه.
در مورد cso ها هم همه فریمور های کپی خور شده بدون هیچ برنامه ای می توانند اجرا کنند.(اسم این برنامه که میگید را من خودم تا حالا نشنیدم.)

سلام چوری جون مثل اینکه این برنامه هه از یو ام دی ها ایمیج میگیره .
بله حتما عکس میگیرم . فقط من زدم پین رو کندم بچه ها هواسشون باشه این کار رو نکنن .
باید پین شماره 5 رو از رده خارج کنن روی اون چیپ کوچولو هه .
باطری رو جوری بگیرید که چیپ بزرگ بالا باشه بعد چیپ کوچیک با صورت زیر میشه :

8- -1
7- -2
6- -3
5- -4

پایه پنجمی رو باید قطع کرد یا با یه سوییچ مثل آموزش قبلی ردیفش کرد .
راستی آقا این باطری جدیدا از روش نرم افزاری پاندورا میشه ؟
بای

netlcom
04-01-2009, 02:17
سلام من اگه psp که واسم از دبی آوردن باطریشو پاندورا کنم کپی خور میشه آیا؟

sonixax
04-01-2009, 02:21

سلام اگر توی ایرانی ببر توپ خونه واست ردیفش کنن . خودت نکنی بهتره مثل من میزنی باطری رو میترکونی

choory
04-01-2009, 02:34

اگه برای شما مدل 3000 بیاورند که فعلا کپی خور نمیشه.(چند صفحه قبل را بخونید)
اگه مدل 2000 باشه باید ورژن دستگاه زیر 4.01 باشه.یعنی مادربوردش ta-088 v3 نباشه.(باز هم صفحه های قبل را بخونید)

netlcom
04-01-2009, 02:37
آره شنیدم 5 هزار تومن درست می کنن
من بازی GTA لیبرتی نمی دونم اسم دقیقش چیه رو دیدم حال کردم سه سوت زنگ زدم واسم از دبی گرفتن ولی حیف بازی کیفیت بالا مثل GTA یا بازی اکشن دیگه ای واسش نیست اینجا هم که نمی دونم cdش هست یا نه اگه باشه چنده تو دبی 170 درهم که نمی صرفه بخرم ولی در کل کنسول خوبیه و راستی یه دوربین واسش هست اون به چه دردی می خوره غیر از عکس انداختن اگه ایران هست قیمتش حدودا" چنده؟

hamid_hitman47
04-01-2009, 10:36
آره شنیدم 5 هزار تومن درست می کنن
من بازی GTA لیبرتی نمی دونم اسم دقیقش چیه رو دیدم حال کردم سه سوت زنگ زدم واسم از دبی گرفتن ولی حیف بازی کیفیت بالا مثل GTA یا بازی اکشن دیگه ای واسش نیست اینجا هم که نمی دونم cdش هست یا نه اگه باشه چنده تو دبی 170 درهم که نمی صرفه بخرم ولی در کل کنسول خوبیه و راستی یه دوربین واسش هست اون به چه دردی می خوره غیر از عکس انداختن اگه ایران هست قیمتش حدودا" چنده؟

به جزء همین بازی GTA کلی بازی اکشن و با گرافیک بالای دیگه هم داره که.. مثل Tekken, GOD OF WAR , Metal Gear و...
دوربینشم فقط به درد همین عکس برداری و فیلم برداری میخوره دیگه...

mehdi30nema
04-01-2009, 10:52

god of war 2 :

god of war chain of olympus :

netlcom
04-01-2009, 15:19
یعنی فقط بازی اورجینال روش کار می کنه؟

Big-Boss
04-01-2009, 15:41
یعنی فقط بازی اورجینال روش کار می کنه؟

محل سكونت: Tehran

خب دیگه چرا میخوای خودتو تو دردسر بندازی از همین ایران بگیر دیگه هم کرک شده هم آخرین آپدیت (5.00) هم احتمالا روش نصب کردن.

netlcom
04-01-2009, 15:41
god of war 2 :

god of war chain of olympus :

عجب کیفیتی داره اگه میشه چندتا عکس از بازی های GTA که واسه psp هست بزارین ممنون میشم