PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

starn
13-11-2008, 21:57
خیلی ممنون
-----
فقط یک چیز دیگه رمی که براش می گیرم بعضی جا ها خونده بودم 4 گیگ مثلا 40 تمن خریده بودن که جدیدا ارزون شده شده 20 تمن فکر کنم ایا رمی که می گیری مثلا sandisk بگیرم مشکل پیش می اد اصلی و تغلبی داره دیگه درسته از کجا می شه فهمید اصل؟؟؟؟
مثلا اگه (خدای نکرده )تغلبی بود دستگاه اذیت می کنه؟؟؟
--------------
یک سوال دیگه وقتی که می خری پک ساده منظورمه کابل اتصال به Pc داره؟؟؟
وقتی که وصل کردی به pc باید بازی ها رو کجا بریزی و وقتی که از usb در اوردی باید از کدام قسمت اجرا کرد (خیلی ببخشید هنوز نخریدم دارم الاکی سوال میکنم)
راستی وقتی که به usb وصل می شه از دستگاه استفاده کرد
وقتی هم که بازی می خری باید بیاری از روی dvd روی دستگاه کپی کنی درسته؟؟؟ یا مثلا دانلود کنی
--------------
راستی عکس امضای شما که مال یکی از بازی های psp من همه ی عکساشو دیدم و فکر کنم نسخه ی 1 و 2 داره با نظر بازی توپی می اد درسته ؟!!!
البته ببخشید اینجا سوال می کنم موضوع این بازی چی (هیچ تاپیکی در مورد این بازی پیدا نکردم واسه همین کنج کاو شدم)

mohammad_dj_kazin
13-11-2008, 23:44
رم تقلبي يه ذره اذيت داره ولي نميارزه بري پول پاي رم اصل بدي
(البته با اجازه ي choory جان)
راستي يه سوال دارم
من ميخوام با پ س پ به صورت آنلاين بازي كنم بايد چكار كنم هزينش هم مشكلي نيست

choory
14-11-2008, 01:30
خیلی ممنون
-----
فقط یک چیز دیگه رمی که براش می گیرم بعضی جا ها خونده بودم 4 گیگ مثلا 40 تمن خریده بودن که جدیدا ارزون شده شده 20 تمن فکر کنم ایا رمی که می گیری مثلا sandisk بگیرم مشکل پیش می اد اصلی و تغلبی داره دیگه درسته از کجا می شه فهمید اصل؟؟؟؟
مثلا اگه (خدای نکرده )تغلبی بود دستگاه اذیت می کنه؟؟؟
--------------
یک سوال دیگه وقتی که می خری پک ساده منظورمه کابل اتصال به Pc داره؟؟؟
وقتی که وصل کردی به pc باید بازی ها رو کجا بریزی و وقتی که از usb در اوردی باید از کدام قسمت اجرا کرد (خیلی ببخشید هنوز نخریدم دارم الاکی سوال میکنم)
راستی وقتی که به usb وصل می شه از دستگاه استفاده کرد
وقتی هم که بازی می خری باید بیاری از روی dvd روی دستگاه کپی کنی درسته؟؟؟ یا مثلا دانلود کنی
--------------
راستی عکس امضای شما که مال یکی از بازی های psp من همه ی عکساشو دیدم و فکر کنم نسخه ی 1 و 2 داره با نظر بازی توپی می اد درسته ؟!!!
البته ببخشید اینجا سوال می کنم موضوع این بازی چی (هیچ تاپیکی در مورد این بازی پیدا نکردم واسه همین کنج کاو شدم)

رم 4 گیگ اصلی با 3 سال گارانتی ایران رهجو 38 هست چند صفحه قبل لیست قیمت ها را گذاشتم.
رم های تقلبی هم از 15 هست تا 20
رم تقلبی ممکنه بعضی وقت ها اذیت کنه.اما مثلا من خودم از همین اقلبی ها هست تا حالا باهاش مشکل نداشتم.اما در کل اصل بهتره.
برای فهمیدن اینکه اصله یا نه روی گزینه مموری برو و کلید مثلث را بزن.بعد به قسمت information برو اگه مجیک گیت را ساپورت میکنه اصله.
مموری های اصل سندیسک هم ساپورت می کنند و اونها هم مشکلی ندارن.البته یکم ارزون تر از مموری های اصل سونی هستند.
کابل هم از همین Miniusb ها هست.کابل خاصی نیست.باید جدا بخری از 1500 داره تا 5000 تومن همون 1500 هم خوبه.
شما بازی ها را یا دانلود میکنی یا میخری که به صورت فایل iso یا cso هستند بعد کپی میکنی داخل مموری توی پوشه iso

نه وقتی usb وصله نمیشه از دستگاه استفاده کرد.

عکس امضا من هم مربوط به بازی patapon هست.به نظر من بهترین بازی این کنسول هست.یکی از دلایل من برای خرید psp همین بازی بود.
نسخه دوم این بازی هم در دست ساخت هست و در سال 2009 ارایه میشه.
موضوع هم شما فرماندهی یک سپاه را دارید که با نواختن آهنگ روی یک ریتم خاص باید کنترل کنید
سبک این بازی هم استراتژیک/اکشن/ریتمیک/نقش افرینی و..... :31: هستو کلا بازی توپی هست.البته هرکسی زیاد باهاش حال نمیکنه.

رم تقلبي يه ذره اذيت داره ولي نميارزه بري پول پاي رم اصل بدي
(البته با اجازه ي choory جان)
راستي يه سوال دارم
من ميخوام با پ س پ به صورت آنلاين بازي كنم بايد چكار كنم هزينش هم مشكلي نيست

خواهش میکنم محمدخان
شما اکه adsl داری که میتونی از یک مودم wireless استفاده کنی.
اگه هم مودم شما مثل من wireless نداره باید در به در دنبال یک wireless usb adapter بگردی از همان هایی که توی چندتا پست قبل گفتم.
یا هم اگه برات پولش مهم نیست یک AP بخری (امروز قیمت کردم 60 تومن)کابل شبکه از پشت مودم adsl میاد میره توی این دستگاه بعد از این دستگاه میره برای کامپیوتر.
راحت ترین راه به نظر من خرید یک مودم wireless هست.
شما اگه گذرت به یکی از مجتمع های کامپیوتری تهران افتاد و از این wireless usb adapter پیدا کردی یک ندایی هم به من بده که بد جور احتیاج دارم.
البته یک از آشناها داره میره چین بهش گفتم اگه اونجا بود(که 100% هست)برام یگیره.

starn
14-11-2008, 10:55
اقا دمت گرم خیلی اقای واقعا ممنون
------------------------------------------
در مورد بازی باید بگم من عهکساشو دیدم خیلی خیلی خوشم اومده و حال کردم
یعنی بازی رو باید با موسیقی کنترل کنی؟؟؟؟(یعنی شما یکی از اون افراد کوچک نیستی؟؟؟ که باید بری بجنگی؟؟؟)
راستی حجم هر بازی چقدره؟؟؟
بازی ها رو از همین سایت خودمون دانلود کنم؟؟؟
------
این عکس قضییش چی؟؟ (ساختگی؟؟؟) (یا چنین صحنه ای توی بازی هست؟)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
14-11-2008, 11:19
کسی این بازی End War را که جدیدا اومده بازی کرده؟سبکش استراتژیکه که معمولا این سبک برای این کنسول نمیاد. میخواستم اگه کسی بازی کرده بگه چه جوریاست؟

اول بازي يه دموي خيلي توپ داره ولي كلا من زياد حال نكردم . چون بازي استراتژيك از اين بهتر هم psp داره

choory
14-11-2008, 11:21
اقا دمت گرم خیلی اقای واقعا ممنون
------------------------------------------
در مورد بازی باید بگم من عهکساشو دیدم خیلی خیلی خوشم اومده و حال کردم
یعنی بازی رو باید با موسیقی کنترل کنی؟؟؟؟(یعنی شما یکی از اون افراد کوچک نیستی؟؟؟ که باید بری بجنگی؟؟؟)
راستی حجم هر بازی چقدره؟؟؟
بازی ها رو از همین سایت خودمون دانلود کنم؟؟؟
------
این عکس قضییش چی؟؟ (ساختگی؟؟؟) (یا چنین صحنه ای توی بازی هست؟)

شما در حقیقت فرمانده این سپاه هستید.همونی که پرچم دستشه.
شما باید با زدن آهنگ هایی که توی بازی بهت یاد داده میشه سپاه را کنترل کنی.
مثلا و قتی بزنی pata pata pata pon سپاه به جلو میره.کلا با 4 تا کلید مربع-دایره-مثلث-ضرب در کار میکنی.
مربع کلید pata هست
دایره کلید pon
مثلث کلید chika
و ضربدر کلید don هست.
برای حمله pon pon pata pon و........
شاید با گفتن این ها فکر کنی آسونه اما باید بگم فوق العاده سخته.بعضی جاها را اصلا بدون راهنمایی نمیتونی رد کنی.
حجم فایل iso این بازی حدود 340 مگ هست.
بازی را از همین جا میتونی دانلود کنی.اگه فایل cso هم بود میتونی بگیری که حجمش کمتره.
کلا psp بازی از 1 مگ داره تا 1800 مگ.
من خودم اولین بازی بود که 8 بار بازی کردم:31: همچین صحنه ای ندیدم.این صحنه را مثل اینکه یک سری از فن بوی ها درست کرده.

morteza.m2n
14-11-2008, 13:16
اول بازي يه دموي خيلي توپ داره ولي كلا من زياد حال نكردم . چون بازي استراتژيك از اين بهتر هم psp داره

اسم اون بازی که گفتی چیه؟

adook
14-11-2008, 13:56
آقامن پی اس پی رو به m33.2 3.71تغییر دادم ولی برنامه هارو اجرا نمیکنه بازیارو اجرا میکنه واقعا گیج شدم یکی کمکم کنه

mehdi30nema
14-11-2008, 18:06
اسم اون بازی که گفتی چیه؟

TOM CLANCY END WAR

M A T I N
14-11-2008, 18:18
یه متال باز میتونه بگه فرق این دوتا چیه ...؟
Metal Gear Solid OPS
Metal Gear Solid Portable Ops Plus

Big-Boss
14-11-2008, 18:23
یه متال باز میتونه بگه فرق این دوتا چیه ...؟
Metal Gear Solid OPS
Metal Gear Solid Portable Ops Plus

خب بزرگترین فرقشون حضور solid snake پیر در + هست

بعلاوه نسخه plus یا همون + دارای نقشه ها ماموریت ها و کاراکترهای بیشتریه

M A T I N
14-11-2008, 19:35
مگه اسنیک تو PSP هم پیره ...؟... فکر میکردم فقط تو 4 پیر شده ...

حالا اول باید کدوم رو بازی کنم ...؟

راستی choory جان , کاره اون goril angori (مجید) خیلی درسته , منم از همون PSP خریدم ...

starn
14-11-2008, 20:24
فرق بین iso و cso چی؟؟؟؟ (هر دو رو باید کپی کنی توی psp و بعد بازی کنی؟؟؟)
هر دو فرمت بازی هستن؟؟؟؟
وقتی که کپی می کنی بازی ها رو بعد می ری از داخل psp باید صبر کنی تا نصب بشه یا از usb در اوردی و می تونی بازی کنی؟؟؟

M A T I N
14-11-2008, 20:43
فرق بین iso و cso چی؟؟؟؟
(هر دو رو باید کپی کنی توی psp و بعد بازی کنی؟؟؟)
هر دو فرمت بازی هستن؟؟؟؟
وقتی که کپی می کنی بازی ها رو بعد می ری از داخل psp باید صبر کنی تا نصب بشه یا از usb در اوردی و می تونی بازی کنی؟؟؟با اجازه بزرگ های تاپیک :biggrin:

CSO .1 کمپرس شده ISO هست... Compressed ISO
cso تو بعضی بازی ها سرعت اجرا و بازی کردنش کمتره ...
2. برای بازی کردن یکیشون کافیه ...
3.آره
4.نه لازم به نصب نیست ...اگه درست کپی کنی خود بخود تو لیست بازی هات میاد و راحت میشه بازی کرد ...

Big-Boss
14-11-2008, 20:47

یه جوری مشه گفت چپوندنش اون تو!!!!!:21:
هر چی کارکتر بوده گذاشتن تو +MGS PO از BIG BOSS بگیر تا Raiden وOld Snake و..........

M A T I N
14-11-2008, 21:17
یه جوری مشه گفت چپوندنش اون تو!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چی کارکتر بوده گذاشتن تو +MGS PO از BIG BOSS بگیر تا Raiden وOld Snake و..........

پس از اون بازی های سره هم بندی به سبک کوجیماست ...:biggrin:

starn
14-11-2008, 21:26
ممنون
آیا بازی مکس پین برای psp هست یا بازی مشابه که حرکت خاص و زیبا داشته باشه (مثل مکس پین)

Big-Boss
14-11-2008, 21:32
ممنون
آیا بازی مکس پین برای psp هست یا بازی مشابه که حرکت خاص و زیبا داشته باشه (مثل مکس پین)

از همه نزدیک تر Chili Con Carnage هست (از لحاظ حرکات ولی بازیش Fun هست)
جالبه پیشنهاد می کنم بازی کنی

choory
14-11-2008, 23:28

حالا اول باید کدوم رو بازی کنم ...؟

راستی choory جان , کاره اون goril angori (مجید) خیلی درسته , منم از همون PSP خریدم ...

پس ایدی اونجا لو رفت :دی
تو باید میرفتی کاراگاه میشدی.از کجا فهمیدی من هستم؟
اگه برام پیدا کنه خیلی خوب میشه.
راستی از این اخلاق ها نداره فهمیده من لنگ هستم یک جنس 17-18 دلاری را 2 برابر بخواهد حساب کنه.:13:

M A T I N
15-11-2008, 00:07
پس ایدی اونجا لو رفت :biggrin:
تو باید میرفتی کاراگاه میشدی.از کجا فهمیدی من هستم؟
اگه برام پیدا کنه خیلی خوب میشه.
راستی از این اخلاق ها نداره فهمیده من لنگ هستم یک جنس 17-18 دلاری را 2 برابر بخواهد حساب کنه.

تنها کسی رو که میشناسم دنباله PSP link هست شمایی ...:biggrin:

نه آدم خوبیه ... گفته بودم که تو جریان Psp خریدن من هم با این که یه 20 تومنی ضرر کرد ولی بد قولی نکرد ...

یه راه دیگم برای خریدنش دارین میتونین به یکی از این آدم ها (یا شرکت هایی) که آدرس یه جنس تو ebay یا amazoon یا ... رو میگیرن و براتون میخرنش و با یه درصد سودی بهتون میفروشن اینو بخرید ....( قدیما تو PT زیاد بودن )

البته بازم میگم که WIFI link راحت تر گیر میاد ...

choory
15-11-2008, 00:17
تنها کسی رو که میشناسم دنباله PSP link هست شمایی ...:biggrin:

نه آدم خوبیه ... گفته بودم که تو جریان Psp خریدن من هم با این که یه 20 تومنی ضرر کرد ولی بد قولی نکرد ...

یه راه دیگم برای خریدنش دارین میتونین به یکی از این آدم ها (یا شرکت هایی) که آدرس یه جنس تو ebay یا amazoon یا ... رو میگیرن و براتون میخرنش و با یه درصد سودی بهتون میفروشن اینو بخرید ....( قدیما تو PT زیاد بودن )

البته بازم میگم که WIFI link راحت تر گیر میاد ...

ممنون
میشه یکم بیشتر راجب به خرید از ebay و amazoon بگی یا اینجا یا پیغام خصوصی.
این pt چیه؟آدرس کامل سایت را میخوام همان persiantools دیگه

خوب همون wifi link هم کاره من را راه میندازه.چند جا که میشناختم تلفنی زنگ زدم اصلا نمیدونستن چی هست.
شما فروشگاهی سراغ داری همین wifi link داشته باشه.

M A T I N
15-11-2008, 10:52
منون
میشه یکم بیشتر راجب به خرید از ebay و amazoon بگی یا اینجا یا پیغام خصوصی.
این pt چیه؟آدرس کامل سایت را میخوام همان persiantools دیگه

خوب همون wifi link هم کاره من را راه میندازه.چند جا که میشناختم تلفنی زنگ زدم اصلا نمیدونستن چی هست.
شما فروشگاهی سراغ داری همین wifi link داشته باشه.

بعضی ها شغلشون همینه ...
جنسی که میخوای بخری رو خودشون تو خارج میخرن با یه مبلغ اضافه تر به خاطر , مالیات , گمرک , حمل و نقل , پورسانت خودشون ( جنس های ارزون سه تای اولیشون زیاد گرون در نمیاد ) میفرستن دم دره خونت ...
آدرس یکیشون تو همون Persiantools رو برات فرستادم ...
میتونی لینک چیزی و که میخوای رو بهش بدی و بپرسی هزینه کلیش چقدر میشه ...

...موفق باشی...

mehdi30nema
15-11-2008, 20:37
ممنون

بازي miami vice هم از نظره سبكه بازي خيلي شبيه مكس پين هست . كلا بازيه خوبيه

apoosh
16-11-2008, 10:11

میشه کمی درمورد بازیش،موضوعش و گرافیکش توضیح بدی و چی باعث شده که خوشت نیاد؟
من با اینکه بازی PSP زیاد دارم اما بازی استراتژیکی ندیدم(مثل AGE یا کماندوز) اگه سراغ داری لطف کن و معرفی کن...

mehdi30nema
16-11-2008, 10:33
میشه کمی درمورد بازیش،موضوعش و گرافیکش توضیح بدی و چی باعث شده که خوشت نیاد؟
من با اینکه بازی PSP زیاد دارم اما بازی استراتژیکی ندیدم(مثل AGE یا کماندوز) اگه سراغ داری لطف کن و معرفی کن...

چون گرافيكش خيلي كارتوني هست . ولي بازي بدي نيست . با اينكه من زياد خوشم نيومد ولي شايد يكي دو ساعتي داشتم باهاش بازي ميكردم .
يه بازي استراتژيك هست به اسمه field commander كه خيلي خوبه . يكي هم است به اسمه warhammer 40000 squad command

ehsan-hedayati
16-11-2008, 12:46
سلام من بعد از يك سال دوباره برگشتم حقيقتا" حوصله ندارم 150 صفحه قبلي رو بخوانم يكي كه خوانده بگه از فرم وير 3.90 چي جديدتر اومده از بازي و نرم افزار خوب كه ما دانلود كنيم؟

يكي يه لينك واسه بازي harvey bradshaw:attorney at law يفزسته
قبلا" از زحماتتون تشكر ميكنم

arial_moho
16-11-2008, 12:51
سلام من بعد از يك سال دوباره برگشتم حقيقتا" حوصله ندارم 150 صفحه قبلي رو بخوانم يكي كه خوانده بگه از فرم وير 3.90 چي جديدتر اومده از بازي و نرم افزار خوب كه ما دانلود كنيم؟

يكي يه لينك واسه بازي harvey bradshaw:attorney at law يفزسته
قبلا" از زحماتتون تشكر ميكنم
الان چديد ترين فيرم ور m33-3 v5.00 هست که ميتوني از همين سايت دانلود کني

Arshia001
16-11-2008, 14:28
به به!چه عجب از این طرفا!احسان جون خودم!صفا آوردی!

بازي miami vice هم از نظره سبكه بازي خيلي شبيه مكس پين هست . كلا بازيه خوبيه

من اینو چند دقیقه ریختم نفرتم انگیخته شد.خیلی بازی مزخرفیه.مکس پین کجا و این کجا؟البته مکس پین هم 2 ش زیاد چنگی به دل نمیزد،ولی خدایی با این قابل مقایسه هم نبود حتی!

ehsan-hedayati
16-11-2008, 17:35
ميامي وايش همون بازيه نيست كه دو تا پليسند مرحله هاي اولش به يه ساختمان حمله ميكنند؟1.خدايي بازي اي در حد مكس پين براي پي اس پي وجود نداره2.اصلا" شبيه مكس پين نبود.

ehsan-hedayati
16-11-2008, 17:41
Aj جيگر داداش چطوري؟آقا دستم به دامنت هرچي فرم وير جديدتر از 3.90 اومده معرفي كن يه رفيق دارم به خاطر بازي هاروي برادشا:وكيل دادگستري دهنم را به ... چيزه منظورم اينه كه سرويس كرد اگه لينك دانلودشو داري بي حمت برام بذار

ehsan-hedayati
16-11-2008, 17:49
الان چديد ترين فيرم ور m33-3 v5.00 هست که ميتوني از همين سايت دانلود کني

MERCI mounsieuor arial

morteza.m2n
16-11-2008, 18:24
سلام دوستان همینطور که خبر دارین من مدتیه که بن شدم

دلیلش هم به خاطر یه تیکه پرانی بوده که فکر میکردم باید اخطار بگیرم ولی انگار بن کلی شدم :دی

من الان قابلیت ارسال پیام خصوصی و عمومی رو ندارم

از یکی از دوستان، چوری عزیز میخوام که به میثم یه پیام بده هم عمومی هم خصوصی و قضیه رو بگه و همچنین بهش بگه که اسم منو تو لیست کاربرای اخراجی بزنه

ممنون چوری جان

منتظر جواب هستم لطفا در این تاپیک

choory
16-11-2008, 18:55
Aj جيگر داداش چطوري؟آقا دستم به دامنت هرچي فرم وير جديدتر از 3.90 اومده معرفي كن يه رفيق دارم به خاطر بازي هاروي برادشا:وكيل دادگستري دهنم را به ... چيزه منظورم اينه كه سرويس كرد اگه لينك دانلودشو داري بي حمت برام بذار

بعد از 3.90
فریمور 4.01m33-2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخرین فریمور 5.00m33-3

choory
16-11-2008, 19:23
دوستان دموی قابل بازی کردن بازی فوق العاده patapon 2 ارایه شد.
دوست داران این بازی میتوانند از لینک هایی که در پست زیر معرفی شدن این بازی را دانلود کنند.
خودم از لینک rapidshare دانلود کردم سالم بود البته فعلا زبان بازی ژاپنی هست.
برید فعلا با همین دمو سرگرم باشید تا بازی اصلی منتشر بشه.

mehdi30nema
16-11-2008, 20:04
ميامي وايش همون بازيه نيست كه دو تا پليسند مرحله هاي اولش به يه ساختمان حمله ميكنند؟1.خدايي بازي اي در حد مكس پين براي پي اس پي وجود نداره2.اصلا" شبيه مكس پين نبود.

بي خيال . ما اشتباه كرديم يه بازي معرفي كرديم
فقط جهت اطلاع بگم اگه تونستيد يه سرچ تو سايت هاي بازي بكنيد ببنيد ميانگين امتياز miami vice چنده . اين بازي تو اكثره سايت ها 8 از 10 گرفته .

choory
16-11-2008, 20:21
بي خيال . ما اشتباه كرديم يه بازي معرفي كرديم
فقط جهت اطلاع بگم اگه تونستيد يه سرچ تو سايت هاي بازي بكنيد ببنيد ميانگين امتياز miami vice چنده . اين بازي تو اكثره سايت ها 8 از 10 گرفته .

اتفاقا من هم از این بازی خوشم اومد.به نظز من هم بازی خوبی بود.

morteza.m2n
17-11-2008, 10:48
دوستان دموی قابل بازی کردن بازی فوق العاده patapon 2 ارایه شد.
دوست داران این بازی میتوانند از لینک هایی که در پست زیر معرفی شدن این بازی را دانلود کنند.
خودم از لینک rapidshare دانلود کردم سالم بود البته فعلا زبان بازی ژاپنی هست.
برید فعلا با همین دمو سرگرم باشید تا بازی اصلی منتشر بشه.

خود بازی کی میاد؟

پست قبلی منو دیدی چوری؟

choory
17-11-2008, 13:49
خود بازی کی میاد؟

پست قبلی منو دیدی چوری؟

خود بازی که معلوم نیست کی منتشر بشه تاریخ هم TBA خورده.
اما فکر نکنم زیاد طول بکشه به احتمال زیاد برای تعطیلات کریسمس معرفی میشه.

همان پستی که گفتی از این به بعد با این پوزر میام؟؟
پس چرا بن شدی چیکار کردی؟

mehdi30nema
17-11-2008, 14:09
خود بازی که معلوم نیست کی منتشر بشه تاریخ هم TBA خورده.
اما فکر نکنم زیاد طول بکشه به احتمال زیاد برای تعطیلات کریسمس معرفی میشه.

همان پستی که گفتی از این به بعد با این پوزر میام؟؟
پس چرا بن شدی چیکار کردی؟

بازي توي ژاپن ماه فوريه تاريخ خورده ولي اروپا و آمريكا tba هست .

ali_ranger22
17-11-2008, 15:43
بازیه N+ رو تا جایی رفته بودم بودم که فقط 4 chapter مونده بود بعد من psp رو وسط بازی خاموش کردم بعدا داییم اومد psp رو برداشت بعد منم حواسم نبود یه کاری کرد سیوم پرید !!!!!!
چه شانسی دارم !
این 4 چپتر رو هم داشتم تموم میکردم

choory
17-11-2008, 15:51
بازیه N+ رو تا جایی رفته بودم بودم که فقط 4 chapter مونده بود بعد من psp رو وسط بازی خاموش کردم بعدا داییم اومد psp رو برداشت بعد منم حواسم نبود یه کاری کرد سیوم پرید !!!!!!
چه شانسی دارم !
این 4 چپتر رو هم داشتم تموم میکردم

من میدونم داییت چیکار کرده سیوت پریده.
رفته new game زده بعد خواسته سیو کنه روی سیو تو دوباره سیو زده. :دی
اینقدر از این نوع بلا سر سیو های من اومده.
حالا یک مموری 256 گوشه خونه بوده برداشتم هر شب با psp سیو ها را روی اون مموری هم کپی میکنم.

M A T I N
17-11-2008, 16:12
بازیه N+ رو تا جایی رفته بودم بودم که فقط 4 chapter مونده بود بعد من psp رو وسط بازی خاموش کردم بعدا داییم اومد psp رو برداشت بعد منم حواسم نبود یه کاری کرد سیوم پرید !!!!!! چه شانسی دارم ! این 4 چپتر رو هم داشتم تموم میکردم یادش بخیر , حدود 2 سال پیش بازی فلشش رو که 1 مگ بود تا آخرشو رفته بودم ...
فکر کنم گیم پلی بازیش برای بار اول بالای 50 ساعت بود (به قول سازندش N تا مرحله داره ) مرحله های آخرشم خیلی سخت بود ...
همان پستی که گفتی از این به بعد با این پوزر میام؟؟ پس چرا بن شدی چیکار کردی؟ فکر کنم پست 6285 صفحه قبل رو میگه ...
نمیدونم چرا پست هاش رو با چند ساعت تاخییر نشون میدن ...

Big-Boss
17-11-2008, 16:28
نمیدونم چرا پست هاش رو با چند ساعت تاخییر نشون میدن ...

کاربرایی که تازه اومدن به پی سی باید اول پستاشون تایید بشه!!

+n هم خیلی جالبه و با اینکه هم برای psp و هم ds عرضه شده ولی بخاطر صفحه wide و بزرگ روی psp خیلی بهتر از آب در اومده! :دی

ali_ranger22
17-11-2008, 20:03
من میدونم داییت چیکار کرده سیوت پریده.
رفته new game زده بعد خواسته سیو کنه روی سیو تو دوباره سیو زده. :biggrin:
اینقدر از این نوع بلا سر سیو های من اومده.
حالا یک مموری 256 گوشه خونه بوده برداشتم هر شب با psp سیو ها را روی اون مموری هم کپی میکنم.
آره همین طوری شده
البته من هیچی نگفتم
چون بعد از یه مدت که دستش بود منم یه دفعه دوزایم افتاد که فک کنم سیوم رو پرونده باشه تا الان
منم دیگه چیزی نگفتم

star ocean رو حتما بازی کنید
البته اگه اهل RPG هستید
واقعا عالی هست

یه بازی دیگه FF VII رو تبدیل کنید بازیش کنید
شاهکار هستش

Big-Boss
17-11-2008, 20:08
star ocean رو حتما بازی کنید
البته اگه اهل RPG هستید
واقعا عالی هست

یکم در موردش توضیح میدی ؟
rpg هست یا jrpg
اگه لینک دانلود مستقیم هم داره یه لطفی میکنید!:11:

ali_ranger22
18-11-2008, 12:22
یکم در موردش توضیح میدی ؟
rpg هست یا jrpg
اگه لینک دانلود مستقیم هم داره یه لطفی میکنید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JRPG حساب میشه
ولی RPG خالص نیست
اکشن RPG هست
کلا خیلی حال میکنم باهاش

ali_ranger22
19-11-2008, 16:17
راستی این یوزم هم مطمئنا به زودی بن میشه دوستان هر بدی خوبی از مادیدید حلالمون کنید برای همتون آرزوی موفقیت میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه از این اتفاق ها زیاد میفته
بعید می دونم بن دائم باشی
به زودی منتظرت هستیم :11:

ali_ranger22
19-11-2008, 16:18
راستی این طور که معلومه یکی تونسته باتری پاندورا بسازه برای 3000

choory
19-11-2008, 17:36
راستی این طور که معلومه یکی تونسته باتری پاندورا بسازه برای 3000

علی آقا من از این باطری های زیاد توی فروشگاه های اینترنتی دیدم.این ها باطری هایی هستند که به صورت پیش فرض پاندورا شده اند و یک سری شرکت های متفرقه تولید میکنند.
مشکل psp 3000 یا همین اسلیم های جدید اینه که وقتی باطری پاندورا را داخل دستگاه میزاریم دستگاه روشن میشه اما مموری مجیک را نمیشناسه برای همین هم منوی نصب نمیاد.:41:

saebonic
20-11-2008, 00:07
ببخشید من یه دو هفته ای می شه Psp 3000 خریدم. یه دو هفته ای می شه. می خواستم ببینم کسی می دونه چه طوری کرک خورش کنم یا از کجا Umd هاش رو بخرم. چون توی پایتخت چیزی گیرم نیومد. جز دو عنوان بازی مزخرف و یه بازی که توی خودش بود چیزی تو دستم نیست. لطفا راهنمایی.

Big-Boss
20-11-2008, 01:44
ببخشید من یه دو هفته ای می شه Psp 3000 خریدم. یه دو هفته ای می شه. می خواستم ببینم کسی می دونه چه طوری کرک خورش کنم یا از کجا Umd هاش رو بخرم. چون توی پایتخت چیزی گیرم نیومد. جز دو عنوان بازی مزخرف و یه بازی که توی خودش بود چیزی تو دستم نیست. لطفا راهنمایی.

به جمع psp داران پی سی خوش اومدی
رفیق ریسک بزرگی کردی که 3000 گرفتی ولی حالا که دیگه گرفتی . واسه کرک که به خاطر بوردش فعلا راه معقولی واسش نیست. ولی دارک الکس داره به یه نتایجی میرسه که شما دوستان هم بتونین استفاده کنید.
فعلا شما فقط میتونی umd براش تهیه کنی از اونجایی که وقتی کرک کردی بازم بعضی وقتا umd به دردت می خوره من پیشنهاد می کنم فعلا یه umd بگیری(ترجیحا Tekken بگیر چون باهاش چندین ماه میتونی سرگرم شی) تا بعدا ببینیم آیا هک میشه یا نه؟

choory
20-11-2008, 06:49

سلام
مبارکتون باشه.
برای چی 3000 گرفتید؟
متاسفانه 3000 همینطور که دوست خوبمون گفتند هنوز کپی خور نشده است.اما امید به کپی خور شدن هست تقریبا 50-50
اگه باز مثل ps3 بازی در نیاره.چون اگه باید اگه کرک میشد توی همون هفته اول که عرضه میشد هکرهای عزیز باید اونا هک میکردن که هنوز اتفاقی نیفتاده.
اما هنوز هم دیر نیست.
umd بسیار کم گیر میاد و اگه هم گیر بیاد بازی های توپ و جدید نیستند.
همینطور که dark_angel عزیز گفت شما اگه گیرت اومد umd tekken بگیر یا مثلا یک بازی از سبک raceing که حالا حالا تمام نشه.

morteza.m2n
20-11-2008, 13:53
متاسفانه از این اتفاق ها زیاد میفته
بعید می دونم بن دائم باشی
به زودی منتظرت هستیم :11:

نه آقا علی نوشتته پایان محرومیت هیچ وقت:41:

در هر صورت اگه این یوزمم بن بشه با یه یوز دیگه میام فقط به خاطر بچه های گل این تاپیک:10:

راستی بازی جدید چی اومده؟من آخرین بازیهام pes209 و crash بود

mohammad_dj_kazin
20-11-2008, 15:09
سلام دوستان
از ديروز پي اس پيم قاط زده
وقتي روشنش ميكنم چراغ نارنجي كه مربوط به مموري هست شروع ميكنه به چشمك زدن و صفحه روشن نميشه ولي وقتي رم رو در ميارم و روشن ميكنم روشن ميشه
به نظرتون مشكل از كجاست؟؟

choory
20-11-2008, 18:53
سلام دوستان
از ديروز پي اس پيم قاط زده
وقتي روشنش ميكنم چراغ نارنجي كه مربوط به مموري هست شروع ميكنه به چشمك زدن و صفحه روشن نميشه ولي وقتي رم رو در ميارم و روشن ميكنم روشن ميشه
به نظرتون مشكل از كجاست؟؟

سلام محمد خان
محمد جان شما روی مموری پلاگین جدید ریختی؟
ممکنه از ناسازگاری پلاگین با فریمور شما باشه.
شما به منوی ریکاوری برو و همه پلاگین ها را غیر فعال کن سپس ببین psp روشن میشه یا نه.
اگه جواب نداد ببین با فرمت کردن حل میشه؟
به احتمال زیاد عیب از پلاگین هست.چون خیلی از این اتفاق ها پیش می آید.

mike6787
20-11-2008, 19:40
نه آقا علی نوشتته پایان محرومیت هیچ وقت:41:

در هر صورت اگه این یوزمم بن بشه با یه یوز دیگه میام فقط به خاطر بچه های گل این تاپیک:10:

راستی بازی جدید چی اومده؟من آخرین بازیهام pes209 و crash بود

سلام این بازی ها امده که بین همش من Shaun White Snowboarding را پیشنهاد میکنم که بازی خیلی خوبیه

Need For Speed Undercover
Football Manager 2009
Loco Roco 2
Shaun White Snowboarding
Tom Clancys EndWar

و بازی که من عاشقشم DJMAX Portable Clazziquai Edition اخر بازیه

ali_ranger22
21-11-2008, 13:29
خبر های خوش
PSARDUMPER with 3000 modules decryption
دارک الکس این برنامه رو که امکانdecryption رو برای تغییر در prx های 3000 میده عرضه کرده
احتمالا به زودی باید منتظر کرک شدن 3000 باشیم
خبر دیگه ایینکه فریم ویر 5.02 هم اومده که احتمالا توسط دارک الکس کرک میشه

mehdi30nema
21-11-2008, 14:40

ببخشيد يه سوال دارم . شما وقتي psp ميخري مگه از مغازه دار در رابطه با كپي خور بودنش چيزي نميپرسي ؟
آخه 3000 كه كپي خور نميشه .

Arshia001
21-11-2008, 16:21
سلام این بازی ها امده که بین همش من Shaun White Snowboarding را پیشنهاد میکنم که بازی خیلی خوبیه

Football Manager 2009
Loco Roco 2
Shaun White Snowboarding
Tom Clancys EndWar

و بازی که من عاشقشم DJMAX Portable Clazziquai Edition اخر بازیه

*آه* *آه عمیق* *آه خیلی عمیق* *آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه* *...*
:41: منم میخوام! :41:مگه من چه گناهی کردم که امسال کنکوریم آخرین بازی ای که گرفتم FF بوده؟ها؟:19:
لوکو روکو جدیده چه طوره؟چه فرقایی کرده؟

M A T I N
21-11-2008, 16:33
این Viewtiful Joe پورت شده ی همون بازیه PS2 هست یا باهاش فرق میکنه ...؟

سهراب مموتی
21-11-2008, 16:40
من فردا دارم میرم جمهوری که یه psp بخرم.
300 تومن هم پول دارم.
درخواستم اینه که دوستانی که این وسیله و وسایل جانبیشو میشناسن یه پیشنهاد بدن که چه چیزایی براش بگیرم.
تنها چیزیو که خودم میدونم اینه که میخوام یه رم 8 گیگ بگیرم.
در ضمن یکی از دوستام میگه رم sandisk از sony بهتره.

یه چیز جالب هم پیدا کردم.

به نظرتون اینو میشه تو ایران پیدا کرد؟
لطفا یه کیف شیک و محکم هم معرفی کنید.
خیلی مهمه که اگه از دستم افتاد پی اس پی توش در امون باشه.
من علاقه زیادی به شوت کردن وسایلم دارم
:-)

nanita
21-11-2008, 20:27
با سلام.من يه psp 3001خريده ام كه ورزنش 5.01 است.البته از امريكا خريده ام.خواستم ببينم ميشه اونو با اين نرم افزارها تبديلش كرد كه غير اوريجينالا رو هم بخونه؟

M A T I N
21-11-2008, 23:16
با سلام.من يه psp 3001خريده ام كه ورزنش 5.01 است.البته از امريكا خريده ام.خواستم ببينم ميشه اونو با اين نرم افزارها تبديلش كرد كه غير اوريجينالا رو هم بخونه؟متاسفانه نمیشه ...
تو صفجه قبل هم بچه ها توضیح دادن ....

ه چیز جالب هم پیدا کردم.
کد:
این بیشتر به درد واترپلو میخوره تا شوتبال ...:20:

برای کیف هم بهتره خودت تو مغازه ها ببینی کدوم برات بهتره ... چون با وجود N مدل کیفی که برای psp درست شده پیدا کردنه یه مدل خاصش راحت نیست ....

choory
22-11-2008, 00:28
300 تومن هم پول دارم.
درخواستم اینه که دوستانی که این وسیله و وسایل جانبیشو میشناسن یه پیشنهاد بدن که چه چیزایی براش بگیرم.

مبارک باشه.
به نظر من شما غیر از مموری فقط یک محافظ صفحه بگیر تا ال سی دیش خش نخوره و یک عدد کیف به صلیقه خودت و اگه هم خواستی یک بند مچی.بقیه لوازم مثل هدفون با کاور و... پول حرام کردن هست.
اگه قست خرید مموری تقلبی داری سندیسک بهتر از تقلبی های سونی هست.اما سونی های اصلی 100 درصد بهتر از sandisk ها هستند.
قیمت مموری 8 گیگ اصلی با 3 سال گارانتی ایران رهجو 73 هزار تومن.4 گیگ 38 هزار تومن و 16 گیگ هم 143 تومن.

mehdi30nema
22-11-2008, 09:25
با سلام.من يه psp 3001خريده ام كه ورزنش 5.01 است.البته از امريكا خريده ام.خواستم ببينم ميشه اونو با اين نرم افزارها تبديلش كرد كه غير اوريجينالا رو هم بخونه؟

فكر كنم منظورت psp 3000 است چون 3001 كه نداريم !!

choory
22-11-2008, 10:16
فكر كنم منظورت psp 3000 است چون 3001 كه نداريم !!

جریان این 3001 هم اگه اشتباه نکنم مثل همان 2004 و 2006 و..... مدل اسلیم هست که نشان دهنده کد منطقه ای هست.
مثلا 3001 مدل 3000 هست که به فرض در امریکا پخش شده.
دقیقا عین 2004 که باید در استرالیا پخش بشود

ali_ranger22
22-11-2008, 10:41

میتونی امیدوار باشی
دارک الکس کارهای خوبی کرده!

Arshia001
22-11-2008, 15:44
300 تومن هم پول دارم.

به نظر من کیف فابریک خودش در زمینه ی ضد ضربگی(!) خیلی فعاله،تنها مشکلش اینه که ممکنه دستگاه از توش بیفته چون در درست و حسابی نداره.اکثر کیفای سفت بر عکس عمل میکنن.

gomnam23
22-11-2008, 17:35
به نظر شما خرید 2000 منطقیه یا3000 من برام کپی خور بودن خیلی مهمه
قیمت هاشم لطفا بگید
آیا واقعا 3000 مناسن هست؟(نسبت به قیمت)

choory
22-11-2008, 18:57
به نظر شما خرید 2000 منطقیه یا3000 من برام کپی خور بودن خیلی مهمه
قیمت هاشم لطفا بگید
آیا واقعا 3000 مناسن هست؟(نسبت به قیمت)

100 درصد 2000
به 2 دلیل
1-هک شده هست و شما بازی ها را میتونی با 1000 تومن یا حتی 500 تومن تهیه کنی.اما در صورتی که 3000 هک نشده هست و باید برای هر بازی 10000-40000 تومن پول بدی.تازه بازی ها قدیمی هستند و بازی های جدید خیلی خیلی کن گیر می آیند.

2-مدل 3000 مشکل پردازشی داره و در رندر تصاویر خطوط اسکن شده معلوم میشه و باعث میشه خطوطی روی صفحه بازی بیاید.(به نقل از دوستان)

برای شما که کپی خور بودن مهمه مدل 2000 مناسب تر هست.یعنی برای همه همان 2000 انتخاب بهتری هست.

pooria_k2
22-11-2008, 19:05
کسی هست که بازی های psp رو با قیمت مناسب بفروشه؟
(لطفا یه سایت معرفی کنین که لیست کل بازی ها رو داشته باشه)

choory
22-11-2008, 19:16

دوست عزیز کلا خرید و فروش در این فروم ممنوع هست و خلاف قوانین.
تنها راهنمایی که میتونم بکنم این هست که به فروشگاه مجازی فروم bc (بازی سنتر) مراجعه کنی.

pooria_k2
22-11-2008, 19:31
از کمکت ممنون:20:

mehdi30nema
22-11-2008, 20:39

ميتوني از westgame يا big game بخري . colection هاشون 7 تا بازي داره ميدن 2000 تومان

ali_ranger22
22-11-2008, 20:43
ميتوني از westgame يا big game بخري . Colection هاشون 7 تا بازي داره ميدن 2000 تومان

کالکشن های وست که 1500 بود !

mehdi30nema
23-11-2008, 07:41
مركزي 1500 ميده بقيه 2000 تومن ميدن

keshish
23-11-2008, 08:24
به نام حق
سلام
آقایون اساتید محترم تو رو خدا نگید برو صفحات قبل رو بخون.خدایی خرید psp بدجور افتاده به جونم.
من اکثراً آخر هفته ها 5 یا 6 ساعتی تو سفر هستم و بد جوری حوصلم سر میره.می خواستم یه psp بگیرم اما می دونم برم مغازه باید فروشنده رو عین گاو گیج نگاه کنم چون هیچی نمی دونم.
ضمناً نمی خواهم یعنی نمیتونم بیشتر از 200 هزار خرج کنم.اگه زیر 200 باشه که بهتر.
یه راهنمایی کنید که تهران کجا برم خرید و چه مارکی بگیرم؟چه وسایل ضروری جانبی بگیرم و برای انتخاب بازی همون نظر سنجی سایت رو مد نظر قرار بدم؟
آیا بعدها خودم می تونم بازی نصب کنم؟
و یه سوال مهم دیگه آیا psp فقط برای بازی هست؟
آهان یه سوال دیگه.منی که عمری بازیهای گرافیک بالا انجام دادم به گروه خونیم می خوره 4 یا 5 ساعت بشینم پای psp?

ممنون و خدا اجرتان دهد.

choory
23-11-2008, 10:50
به نام حق
سلام
آقایون اساتید محترم تو رو خدا نگید برو صفحات قبل رو بخون.خدایی خرید psp بدجور افتاده به جونم.
من اکثراً آخر هفته ها 5 یا 6 ساعتی تو سفر هستم و بد جوری حوصلم سر میره.می خواستم یه psp بگیرم اما می دونم برم مغازه باید فروشنده رو عین گاو گیج نگاه کنم چون هیچی نمی دونم.
ضمناً نمی خواهم یعنی نمیتونم بیشتر از 200 هزار خرج کنم.اگه زیر 200 باشه که بهتر.
یه راهنمایی کنید که تهران کجا برم خرید و چه مارکی بگیرم؟چه وسایل ضروری جانبی بگیرم و برای انتخاب بازی همون نظر سنجی سایت رو مد نظر قرار بدم؟
آیا بعدها خودم می تونم بازی نصب کنم؟
و یه سوال مهم دیگه آیا psp فقط برای بازی هست؟
آهان یه سوال دیگه.منی که عمری بازیهای گرافیک بالا انجام دادم به گروه خونیم می خوره 4 یا 5 ساعت بشینم پای psp?

ممنون و خدا اجرتان دهد.

سلام دوست عزیز.
خوب اگه صفحات قبل را میخوندی همه چی دستگیرت میشد. :دی

خوب قیمت خود این کنسول میانگین 210 تومن هست+خرید یک مموری 4 گیگ 37000 تومن که جمعا میشه حدودا 250 تومن.
مارک همه که sony هست.غیر سونی نداره.
یک مدل اسلیم یا همون 2000 داره یک مدل هم فت یا 1000 جدیدا مدل 3000 هم اومده که اصلا فعلا طرفش نرو چون هنوز هک نشده و برای هر بازی باید 30-40 تومن پول بدی.
مقایسه کامل 1000 و 2000 در تاپیک زیر:

وسایل ضروری به نظر من فقط یک برچسب lcd که lcd خش نخوره.یک کیف برای حمل نقل.یک بند مچی

بازی های خوب زیاد داره که بچه ها همش را معرفی کردن.
بازی نصب کردن توی کنسول ها معنی نمیده کنسول یعنی دیسک را بزار بشین بازی کن.که البته باید برای بازی های کپی بازی را داخل مموری کپی کنی و بعد از داخل psp اجرا کنی
بازی ها را هم میتونی بخری یا دانلود کنی.

نه دوست عزیز psp به غیر از بازی کردن قابلیت پخش آهنگ-پخش فیلم و دسترسی به اینترنت wireless را هم دارا هست.
البته با خرید لوازم جانبی مانند دوربین یا gps قابلیت عکاسی وفیلم برداری و یک پیمایشگر هم به دستگاه اضافه میشه.

کنسول گرافیکی رضایت بخش داره.خیالت راحت باشه که ساعت ها میتونه سرگرمت کنه.

keshish
23-11-2008, 11:08
استاد عزیز جناب choory ممنون از راهنمایی کامل شما.
خوب فرض بر اینکه من می خوام برم این کنسول رو بگیرم.تهران بهترین و مطمئن ترین مکان برای فروش این کنسول کجاست؟
من رفتم داخل مغازه بگم یه PSP می خوام؟همین؟کپی خور کردنش چی؟بازی چی؟

choory
23-11-2008, 11:35
استاد عزیز جناب choory ممنون از راهنمایی کامل شما.
خوب فرض بر اینکه من می خوام برم این کنسول رو بگیرم.تهران بهترین و مطمئن ترین مکان برای فروش این کنسول کجاست؟
من رفتم داخل مغازه بگم یه PSP می خوام؟همین؟کپی خور کردنش چی؟بازی چی؟

استاد :18: :دی

خواهش میکنم.
بهتره برای تهران دوستان تهرانی راهنمایی کنند.
شما میری میگی یک psp اسلیم میخواهم.رنگش هم به دلخواه خودت.بعد باید برات مجانی کپی خور کنه بهش بگو برات آخرین فریمور کپی خور شده یعنی 5.00m33-3 را بریزه.اگه 5 را نداشت فریمور های پایین تر هم مشکلی ندار میتونی آپدیت کنی اما برای آپدیت حدود 26 مگ فایل باید dl کنی اگه دسترسی به اینترنت پر سرعت نداری بگو خودش آپدیت کنه.

شما برای فهمیدن کپی خور بودن و خرید مموری اصلی پست زیر را بخونید کامل توضیح دادم

بازی هم معمولا چند تایی به انتخاب خود شما مجانی میدهند.
اگه هم بازی های بیشتری خواستی میتونی پول بدی روی dvd بزنه بعد هروقت خواستی به psp منتقل کنی.قیمت بازی ها هم بستگی به انصاف فروشنده داره.
مثلا بعضی ها بازی های جدید را 1000 میدهند و بازی های قدیمی را 500 بعضی ها همه را 1000 بعضی دیگه هم همه را 500 بعضی ها مثلا یک dvd بازی 2000 و..... بعضی ها هم مثل این فروشنده ای که من ازش خرید کردم مادام العمر بازی مجانی.:31::8:

keshish
23-11-2008, 12:42
:42: ای جونم choory نفس بیده choory.
مرام کش کردی دیگه.
به قیمت یک اسپم زدن باید تشکر جداگانه از شما می کردم

morteza.m2n
23-11-2008, 14:11
بعضی ها هم مثل این فروشنده ای که من ازش خرید کردم مادام العمر بازی مجانی.:31::8:

چطور مجانی میده؟:18: نکنه منظورت دانلود از اینترنت؟ :31:

starn
23-11-2008, 14:38
آقا مثل این که قیمت psp کشیده بالا نسبت به 2 هفته ی گذشته (متاسفانه)

M A T I N
23-11-2008, 14:56

دوست عزیز کلا خرید و فروش در این فروم ممنوع هست و خلاف قوانین.
تنها راهنمایی که میتونم بکنم این هست که به فروشگاه مجازی فروم bc (بازی سنتر) مراجعه کنی.

ميتوني از westgame يا big game بخري . colection هاشون 7 تا بازي داره ميدن 2000 تومان

مركزي 1500 ميده بقيه 2000 تومن ميدن

من اینترنتی هر dvd سلکشن رو 500 میخرم ... ( خوب به من چه ؟؟؟؟؟ :biggrin:)

mehdi30nema
23-11-2008, 16:53
اين nfs under cover چقدر مسخره هست . خدايي pro street يه چيزه ديگه بود .

SENATORM
23-11-2008, 17:11
قیمت psp 3000 الان چقدره ؟
من علاقه مند شدم که یکی از این کنسول ها تهیه کنم و با توجه به اینکه صفحه نمایش و کیفیت رنگش خیلی برام مهمه و اگه پایین باشه یا ببینم بالاتر از اون هم هست حسابی ضدحال می خورم تصمیم گرفتم یه 3000 بگیرم چون صفحه اش نسبت به 2000 خیلی بهتره !!!
با توجه به اینکه این کنسول تاریخ عرضه شدنش 23 مهر بوده و الان که 2 آذر هست هنوز کرک نشده ؟؟؟
یعنی ممکنه اصلا کرک نشه ؟؟؟؟
ببخشید که اینهمه سوال کردم

LORD GAMES
23-11-2008, 17:29
من میخوام یک psp خوب بخرم اگه میشه یک مدل خوب باقیمت مناسب بهم بگید ممنون میشم

Big-Boss
23-11-2008, 17:34
قیمت psp 3000 الان چقدره ؟
من علاقه مند شدم که یکی از این کنسول ها تهیه کنم و با توجه به اینکه صفحه نمایش و کیفیت رنگش خیلی برام مهمه و اگه پایین باشه یا ببینم بالاتر از اون هم هست حسابی ضدحال می خورم تصمیم گرفتم یه 3000 بگیرم چون صفحه اش نسبت به 2000 خیلی بهتره !!!
با توجه به اینکه این کنسول تاریخ عرضه شدنش 23 مهر بوده و الان که 2 آذر هست هنوز کرک نشده ؟؟؟
یعنی ممکنه اصلا کرک نشه ؟؟؟؟
ببخشید که اینهمه سوال کردم

من میخوام یک psp خوب بخرم اگه میشه یک مدل خوب باقیمت مناسب بهم بگید ممنون میشم

choory جان زحمتش رو کشیده بودن قبلا
لطفا دقت کنید چون تمام جواب های شما در همین صفحه و صفحه قبل موجوده:

100 درصد 2000
به 2 دلیل
1-هک شده هست و شما بازی ها را میتونی با 1000 تومن یا حتی 500 تومن تهیه کنی.اما در صورتی که 3000 هک نشده هست و باید برای هر بازی 10000-40000 تومن پول بدی.تازه بازی ها قدیمی هستند و بازی های جدید خیلی خیلی کن گیر می آیند.

2-مدل 3000 مشکل پردازشی داره و در رندر تصاویر خطوط اسکن شده معلوم میشه و باعث میشه خطوطی روی صفحه بازی بیاید.(به نقل از دوستان)

برای شما که کپی خور بودن مهمه مدل 2000 مناسب تر هست.یعنی برای همه همان 2000 انتخاب بهتری هست.

سلام دوست عزیز.
خوب اگه صفحات قبل را میخوندی همه چی دستگیرت میشد. :دی

خوب قیمت خود این کنسول میانگین 210 تومن هست+خرید یک مموری 4 گیگ 37000 تومن که جمعا میشه حدودا 250 تومن.
مارک همه که sony هست.غیر سونی نداره.
یک مدل اسلیم یا همون 2000 داره یک مدل هم فت یا 1000 جدیدا مدل 3000 هم اومده که اصلا فعلا طرفش نرو چون هنوز هک نشده و برای هر بازی باید 30-40 تومن پول بدی.
مقایسه کامل 1000 و 2000 در تاپیک زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوسایل ضروری به نظر من فقط یک برچسب lcd که lcd خش نخوره.یک کیف برای حمل نقل.یک بند مچی

بازی های خوب زیاد داره که بچه ها همش را معرفی کردن.
بازی نصب کردن توی کنسول ها معنی نمیده کنسول یعنی دیسک را بزار بشین بازی کن.که البته باید برای بازی های کپی بازی را داخل مموری کپی کنی و بعد از داخل psp اجرا کنی
بازی ها را هم میتونی بخری یا دانلود کنی.

نه دوست عزیز psp به غیر از بازی کردن قابلیت پخش آهنگ-پخش فیلم و دسترسی به اینترنت wireless را هم دارا هست.
البته با خرید لوازم جانبی مانند دوربین یا gps قابلیت عکاسی وفیلم برداری و یک پیمایشگر هم به دستگاه اضافه میشه.

کنسول گرافیکی رضایت بخش داره.خیالت راحت باشه که ساعت ها میتونه سرگرمت کنه.

استاد :18: :دی

خواهش میکنم.
بهتره برای تهران دوستان تهرانی راهنمایی کنند.
شما میری میگی یک psp اسلیم میخواهم.رنگش هم به دلخواه خودت.بعد باید برات مجانی کپی خور کنه بهش بگو برات آخرین فریمور کپی خور شده یعنی 5.00m33-3 را بریزه.اگه 5 را نداشت فریمور های پایین تر هم مشکلی ندار میتونی آپدیت کنی اما برای آپدیت حدود 26 مگ فایل باید dl کنی اگه دسترسی به اینترنت پر سرعت نداری بگو خودش آپدیت کنه.

شما برای فهمیدن کپی خور بودن و خرید مموری اصلی پست زیر را بخونید کامل توضیح دادم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازی هم معمولا چند تایی به انتخاب خود شما مجانی میدهند.
اگه هم بازی های بیشتری خواستی میتونی پول بدی روی dvd بزنه بعد هروقت خواستی به psp منتقل کنی.قیمت بازی ها هم بستگی به انصاف فروشنده داره.
مثلا بعضی ها بازی های جدید را 1000 میدهند و بازی های قدیمی را 500 بعضی ها همه را 1000 بعضی دیگه هم همه را 500 بعضی ها مثلا یک dvd بازی 2000 و..... بعضی ها هم مثل این فروشنده ای که من ازش خرید کردم مادام العمر بازی مجانی.:31::8:

toraj
23-11-2008, 19:25
سرانجام PSP 3000 هک شد

فن‌های دنیای homebrew می‌توانند خوشحال باشند. در حالی که سونی تدابیری اندیشیده بود که از هک شدن اخرین ورژن PSP خود جلوگیری کند، بالاخره این کار به انجام رسید و PSP 3000 نیز هک شد. البته ا استعدادی که در هکر‌های امروزی وجود دارد، جای سوال است که چرا این زودتر این کار انجام نشد؟

یک باتری جدید، که کاربر را قادر می‌سازد که به بخش service mode دسترسی پیدا کند. از انجا شما می‌توانید فریمور سیستم را دانگرید کنید. کار کردن با باتری راحت بوده و شما می‌توانید بین حالت service mode و normal mode جابجا شوید. این باتری با هر دو مدل 2000 و 3000 کار می‌کند.

این باتری که " Lite Blue Tool" نام دارد و توسط Datel ساخته شده است در 28 نوامبر و با قیمت 30 دلار در امریکای شمالی و 20 دلار در UK به فروش خواهد رفت.

منبع:

منبع اصلي:

choory
23-11-2008, 19:46
:42: ای جونم choory نفس بیده choory.
مرام کش کردی دیگه.
به قیمت یک اسپم زدن باید تشکر جداگانه از شما می کردم

خواهش میکنم وظیفه هست.

چطور مجانی میده؟:18: نکنه منظورت دانلود از اینترنت؟ :31:

نه کاملا مجانی.:31:
یک فروشگاه توی اصفهان هست به نام کارن که هرکسی ازش psp بخره بازی را مجانی میده تا آخر عمر.
آرشیو کاملی هم داره.حتی چند بار بهم گفت یک هارد بیار همه بازی ها را برات بریزم.
تا حالا من حدود 130 تا بازی مجانی گرفتم ازش.
آدم باحالی هست.

سرانجام PSP 3000 هک شد

فن‌های دنیای homebrew می‌توانند خوشحال باشند. در حالی که سونی تدابیری اندیشیده بود که از هک شدن اخرین ورژن PSP خود جلوگیری کند، بالاخره این کار به انجام رسید و PSP 3000 نیز هک شد. البته ا استعدادی که در هکر‌های امروزی وجود دارد، جای سوال است که چرا این زودتر این کار انجام نشد؟

یک باتری جدید، که کاربر را قادر می‌سازد که به بخش service mode دسترسی پیدا کند. از انجا شما می‌توانید فریمور سیستم را دانگرید کنید. کار کردن با باتری راحت بوده و شما می‌توانید بین حالت service mode و normal mode جابجا شوید. این باتری با هر دو مدل 2000 و 3000 کار می‌کند.

این باتری که " Lite Blue Tool" نام دارد و توسط Datel ساخته شده است در 28 نوامبر و با قیمت 30 دلار در امریکای شمالی و 20 دلار در UK به فروش خواهد رفت.

منبع:

منبع اصلي:

خبر خوبی بود.
علی آفا (ali_ranger22) هم چند روز پیش به این باطری اشاره کرده بود.
اما من قبلا این باطری را با همین طراحی و رنگ خیلی توی فروشگاه های اینترنتی دیده بودم که فقط یک باطری پاندورا معمولی بود.
امیدوارم خبر مثل خبرهای هک شدن ps3 که بعضی وقت ها به گوش شنیده میشه نباشه.
باید صبر کنیم تا باطری منتشر بشه یا dark-alex تایید کنه.

pooria_k2
23-11-2008, 20:27
قیمت psp3000چنده و سایتی هست که بفروشه؟

choory
24-11-2008, 00:21
قیمت psp3000چنده و سایتی هست که بفروشه؟

به فروشگاه مجازی BC سر بزن اونجا آقا مجید (goril angori) داشت.به قیمت اگه اشتباه نکنم 240 تومن.
شما صبر کن کامل هک بشه و بشه توی ایران هک کرد بعد برو تو فکر خرید psp3000

SENATORM
24-11-2008, 00:26
فکر کنم وقتی PSP3000 هک شه قیمتش خیلی زیاد بشه نه ؟
الان کهslim قیمتش 200 تومان هست با این صفحه ای که PSP3000 داره اگه هک بشه فکر کنم قیمتش 300 به بالا بشه !!

mike6787
24-11-2008, 06:40
Chry جان این کارن یا همون اقا سعید که میگی اکثر بازیا شو از من میگیره

keshish
24-11-2008, 10:47
اساتید محترم من امروز دارم میرم یه psp بخرم.آخرین توصیه ها رو به من بگید.
با تشکر

choory
24-11-2008, 12:06
Chory جان این کارن یا همون اقا سعید که میگی اکثر بازیا شو از من میگیره

شما؟
فکر کنم اشتباه میکنی ها.
خودم از وقتی adsl گرفتم بازی های جدید را براش میبرم.تا اونجایی هم که یادمه قبلا هرچند وقت یک بار هارد را میفرستاد تهران براش بازی میریختند.
بعد شما که تازه چند ماهه براتون از کانادا psp آوردن و حتی نمیدونستید که psp تقلبی نیست و در خرید مموری هم شک داشتید.
بعد چطور کارن که مرکز پخش psp هست و یه آرشیو 300-400 شایدم بیشتر بازی داره بازی ها را از شما میگیره؟؟

اگه به گفته شما-شما براش بازی میبرید باید من هم بشناسید چون پایه ثابت اونجا هستم.:31:

راستی choory هم 2 تا O میخواهد.ویرایش کن.

اساتید محترم من امروز دارم میرم یه psp بخرم.آخرین توصیه ها رو به من بگید.
با تشکر

مبارک باشه.
دیگه همه چیز را گفتم دیگه.فریمور کپی خور باشه.سعی کن مموری اصل بگیری.
یک توصیه دیگه هم از این هدفون ها که مال psp هست به هیچ وجه نگیر که همه چینی و کیفیتی فوق العاده بدی دارن.

pooria_k2
24-11-2008, 12:19
به فروشگاه مجازی bc سر بزن اونجا آقا مجید (goril angori) داشت.به قیمت اگه اشتباه نکنم 240 تومن.
شما صبر کن کامل هک بشه و بشه توی ایران هک کرد بعد برو تو فکر خرید psp3000

فکر کنم وقتی psp3000 هک شه قیمتش خیلی زیاد بشه نه ؟
الان کهslim قیمتش 200 تومان هست با این صفحه ای که psp3000 داره اگه هک بشه فکر کنم قیمتش 300 به بالا بشه !!
من هم فک میکنم اگه هک بشه قیمتت میره بالا:41:

choory
24-11-2008, 12:44
من هم فک میکنم اگه هک بشه قیمتت میره بالا:41:

بله اینجا ایرانه و از خواصیت های ایران هم همینه.تا تقاضا برای یک جنس بره بالا قیمت ها هم میکشه بالا.

اما اگه هم گران بشه بعد از چندماه قیمت متعادل میشه و آن موقع خرید به صرفه هست.

به نظر من که 3000 همچین آش دهان سوزی نیست که ارزش داشته باشه آدم براش پول بیشتر از ارزش اون بده یا صبر کنه که قیمت ها پایین بیاید.
اگه دارک الکس هک کنه و روش هک کردن هم ارایه بده واقعا عالی مشه چون به راحتی هرکسی میتونه دستگاه را کرک کنه درست مثل این 2000 و 1000 اون موقع هرکسی با خیال راحت میتونه از خارج ایران تهیه کنه و خودش کپی خور کنه.

keshish
24-11-2008, 13:11
یک توصیه دیگه هم از این هدفون ها که مال psp هست به هیچ وجه نگیر که همه چینی و کیفیتی فوق العاده بدی دارن.

یعنی اصلاً هدفون نگیرم؟

choory
24-11-2008, 13:19
یعنی اصلاً هدفون نگیرم؟

خود psp دارای جک صوتی 3.5 میلیمتری استاندارد هست.شما هر هدفون استاندارد دیگه را میتونی بهش وصل کنی.

starn
24-11-2008, 16:02
اقا ما الان فرض می کنیم psp 3000 هک شده
به نظر شما حالا slim بهتر یا 3000؟

mike6787
24-11-2008, 16:12
بازی های جدید PSP

Loco Roco 2
Mobile Suit Gundam Gundam vs Gundam
prinny
Suigetsu Portable

Chuumon Shiyouze Oretachi no Sekai [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zero Pilot Dai Sanji Sekai Taisen
Football Manager 2009 Handheld
هرکدوم را که خواستید بگید تا لینکش را در تاپیک مربوطه قرار بدم

mike6787
24-11-2008, 16:13
شما؟
فکر کنم اشتباه میکنی ها.
خودم از وقتی adsl گرفتم بازی های جدید را براش میبرم.تا اونجایی هم که یادمه قبلا هرچند وقت یک بار هارد را میفرستاد تهران براش بازی میریختند.
بعد شما که تازه چند ماهه براتون از کانادا psp آوردن و حتی نمیدونستید که psp تقلبی نیست و در خرید مموری هم شک داشتید.
بعد چطور کارن که مرکز پخش psp هست و یه آرشیو 300-400 شایدم بیشتر بازی داره بازی ها را از شما میگیره؟؟

اگه به گفته شما-شما براش بازی میبرید باید من هم بشناسید چون پایه ثابت اونجا هستم.:31:

راستی choory هم 2 تا o میخواهد.ویرایش کن.

مبارک باشه.
دیگه همه چیز را گفتم دیگه.فریمور کپی خور باشه.سعی کن مموری اصل بگیری.

اولا که فکر نمیکنم که به رخ کشیدن و یا بهتر بگم مسخره کردن سوالات ابتدایی در مورد psp کار جالبی باشه.
دوما از همان زمانی که شما گفتید اکثر بازی ها و نرم افزار ها شو از طریق من تهیه میکنه (منظورم بازی های جدید هست)
ثانیا اون که من رو نمیشناسید باید بگم که مشگل خودتونه

choory
24-11-2008, 16:37
اولا که فکر نمیکنم که به رخ کشیدن و یا بهتر بگم مسخره کردن سوالات ابتدایی در مورد psp کار جالبی باشه.
دوما از همان زمانی که شما گفتید اکثر بازی ها و نرم افزار ها شو از طریق من تهیه میکنه (منظورم بازی های جدید هست)
ثانیا اون که من رو نمیشناسید باید بگم که مشگل خودتونه

من نه قصد به رخ کشیدن دارم نه کل کل و نه مسخره کردن.من گفتم شما تازه psp خریدید پس چه شکلی کارن از شما بازی میگیره؟؟

توی این 8-9 ماه که من میرم اونجا بازی میریزم آرشیو این کارن تکونی نخورده.خودم یا بازی هایی را که dl کردم براش میریزم یا میرم از اون همسایش میخرم بعد به کارن هم میدم.

من با هیچ چیز مشکل ندارم.من از شما پرسیدم اگه زیاد اونجا میری باید من را هم دیده باشی.سعید کامل من را میشناسه.

بهتره همینجا تمام بشه چون اصلا به این تاپیک ربطی نداره.
اگه باز میخواهی ادامه بدی توی پرفایل بنویس یا پ.خ

mazemi
24-11-2008, 20:28
سلام. یه سوالی در مورد psp داشتم. سوالم اینه که ایا psp ها قابلیت نمایش فایلهای افیس و pdf را داره یا نه؟

M A T I N
24-11-2008, 20:30
تو پاتاپون چه جوری میشه کاری کرد که بارون بیاد ... ؟ ( x رو آزاد کردم و غول قرمزه رو هم چند بار کشتم )

Terova
24-11-2008, 20:48
سلام دوستان من کی رو میشناسم psp 3000 رو میده 250 تومن هرکی خواست pm ده تا آدرس طرفو بدم .. چون اینجا نمیشه گفت..

اقا ما الان فرض می کنیم psp 3000 هک شده
به نظر شما حالا slim بهتر یا 3000؟

خوب معلومه که 3000 بهتر هست.. بیشترین پیشرفتش lcd هست که کیفیتش خیلی بالا رفته میگن تو آفتاب هم میشه باهاش بازی کرد...

choory
24-11-2008, 21:00
تو پاتاپون چه جوری میشه کاری کرد که بارون بیاد ... ؟ ( x رو آزاد کردم و غول قرمزه رو هم چند بار کشتم )

خوب شما اول باید بری آن مرحله که سپاهت آتیش میگیره بعد جایی که سپاهت را مرتب میکنی اون ستون که پرچم دار روش واستاده لوح باران را انتخاب میکنی.
وارد مرحله میشه.اول مرحله باید به فیور برسی و بزنی don dodon dodon
یعنی x.xx.xx
سپس وارد یک صفحه دیگه میشه که باید کلیدهای را که میگه بزنی تا بارون بیاد.
دقیقا همانجایی هم کهع سپاهت آتش میگیره هم باید همین کار را بکنی.

سلام دوستان من کی رو میشناسم psp 3000 رو میده 250 تومن هرکی خواست pm ده تا آدرس طرفو بدم .. چون اینجا نمیشه گفت..

خوب معلومه که 3000 بهتر هست.. بیشترین پیشرفتش lcd هست که کیفیتش خیلی بالا رفته میگن تو آفتاب هم میشه باهاش بازی کرد...

خوب منم یکی را میشناسم که 240-245 میده.
ببعد بچه ها گفتن که psp3000 مشکل پردازش تصویر داره و بعضی از وقت ها خط هایی روی صفحه می افته پس تا این عیب برطرف نشه خرید 3000 یکم اشتباه(البته اگه موضوع کپی خور شدن را نادیده بگیریم.)

keshish
24-11-2008, 21:06
سلام و خسته نباشید.آقا من امروز یه psp خریدم حالا توضیحاتش رو بعد می گم.اما الآن گیرم رو نصب بازی.
یه راهنمایی میدید؟
ممنون

choory
24-11-2008, 21:17
سلام و خسته نباشید.آقا من امروز یه psp خریدم حالا توضیحاتش رو بعد می گم.اما الآن گیرم رو نصب بازی.
یه راهنمایی میدید؟
ممنون

خیلی خیلی مبارک باشه.
به جمع psp داره ها خوش آمدی
شما ابتدا کابل را به psp میکنی.سپس از منوی setting گزینه usb connection را انتخاب میکنید.دستگاه توسط کامپیوتر شناخته میشه.(راستی قبلش مموری را توسظ خود psp فرمت کن تا فولدر های مربوطه ساخته بشه.) بعد فایل iso یا cso بازی را از داخل کامپیوتر به داخل فولدر iso در مموری کپی کن.و بعد بازی را از داخل psp اجرا کن و حالش را ببر.:8::46:

برای فرمت کردن مموری هم مسیر زیر را دنبال کن
settings=>system settings=>format memory stick

keshish
24-11-2008, 21:34
ممنون نفس
من مموری را فرمت کردم و چند تا پوشه جدید ساخت.مثل ISO و Video و PSP ... بازی رو هم از حالت فشرده در آوردم.حالا تمام محتویات بازی رو داخل پوشه ISO کپی کنم یا PSP؟

keshish
24-11-2008, 21:58
من الآن دارم یه بازی رو کپی می کنم حالا نمی دونم جاش درست هست یا نه اما می دونید چند دقیقه زده؟الآن شد 193 دقیقه!!!!!!!!!!!!!این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

keshish
24-11-2008, 22:22
ای بابا مثل اینکه اصلاً به ما نیامده امشب یه بازی با این PSP انجام بدیم.یه دردسر تازه:
وقتی که روی آیکون بازی کلیک می کنم این ارور رو میده:
(The game could not started (80020321
دیگه دارم کلافه میشم

ehsan-hedayati
24-11-2008, 22:42
ممنون نفس
من مموری را فرمت کردم و چند تا پوشه جدید ساخت.مثل ISO و Video و PSP ... بازی رو هم از حالت فشرده در آوردم.حالا تمام محتویات بازی رو داخل پوشه ISO کپی کنم یا PSP؟
فايل با فرمت .iso يا .cso را تو پوشه ISO كپي كن بعد مطمئن شو فرم وير پي اس پي ميتونه بازي رو اجرا كنه من يك بار يك همچنين مشكلي داشتم فرم وير بالاتر گذاشتم حل شد.

keshish
24-11-2008, 22:47
آقا خودم حلش کردم.رفتم xmb رو به m33 تغییر دادم.
اگه سوالی بود بپرسید من راهنماییتون کنم:31:

choory
25-11-2008, 00:13
آقا خودم حلش کردم.رفتم xmb رو به m33 تغییر دادم.
اگه سوالی بود بپرسید من راهنماییتون کنم:31:

xmb را به m33 تغییر دادی؟:13:
xmb که OS پی اس پی هست.

شما رفتی به VSH Menu و UMD iso mode را به M33 driver تغییر دادی.

اما من خودم از sony np9660 بیشتر خوشم میاد.هرچند فرقی با هم ندارند.

حلا psp را چند خریدی.چخ چیزایی گرفتی.مموری چند گیگ گرفتی چه قیمت.خلاصه تعریف کن ببینیم چه کردی.:10:

keshish
25-11-2008, 08:29
سلام استاد choory و سلام به همه اساتید گرامی سایت.
دیروز من به خاطر راهنمایی یکی از دوستان که گفتند در توپخانه تهران آشنایی دارند رفتم توپخانه و رفتم پاساژ لباف.
یه دونه PSP گرفتم به همراه یه کیف و برچسب LCD و هدفون مخصوص PSP.رم 4 گیگ و دو تا سیدی بازی البته اشانتیون.
کلاً شد 253 چوب.اما:
من دیدم چون طرف آشناست و تازه از نماز برگشته بود فکر کردم یه رم درست و حسابی داده.اومدم خونه دیدم دکی رم magicgate رو پشتیبانی نمی کنه.زنگ زدم بهش گفت ببخشید و معذرت می خوام بیار عوض کن.
اما راه من دوره نمی تونم برم اونجا دوباره.می خوام بدونم اولاً قیمت نهایی چطور بود و در ثانی این رم مشکل برای من ایجاد نمیکنه؟

اما سوال دیگه:
من NBA رو می خواستم بریزم تو دستگاه اما فایلی که پسوند iso یا cso رو داشته باشه نداره.کل پوشه رو هم خواستم بریزم دیدم زمان زده 193 دقیقه.
خوب الآن می خوام برم سراغ دانلود بازیهای مورد علاقم.من بازیهای سبک مدیریتی رو خیلی دوست دارم.چیزی سراغ دارید؟
ممنون

ali_ranger22
25-11-2008, 09:35
اما راه من دوره نمی تونم برم اونجا دوباره.می خوام بدونم اولاً قیمت نهایی چطور بود و در ثانی این رم مشکل برای من ایجاد نمیکنه؟

رم رو چند باهات حساب کرد ؟
هیچ مشکلی پیش نمیاد من خودم 4 تقل دارم
راستی مبارک باشه

choory
25-11-2008, 11:37
سلام استاد choory و سلام به همه اساتید گرامی سایت.
دیروز من به خاطر راهنمایی یکی از دوستان که گفتند در توپخانه تهران آشنایی دارند رفتم توپخانه و رفتم پاساژ لباف.
یه دونه PSP گرفتم به همراه یه کیف و برچسب LCD و هدفون مخصوص PSP.رم 4 گیگ و دو تا سیدی بازی البته اشانتیون.
کلاً شد 253 چوب.اما:
من دیدم چون طرف آشناست و تازه از نماز برگشته بود فکر کردم یه رم درست و حسابی داده.اومدم خونه دیدم دکی رم magicgate رو پشتیبانی نمی کنه.زنگ زدم بهش گفت ببخشید و معذرت می خوام بیار عوض کن.

اما سوال دیگه:
من NBA رو می خواستم بریزم تو دستگاه اما فایلی که پسوند iso یا cso رو داشته باشه نداره.کل پوشه رو هم خواستم بریزم دیدم زمان زده 193 دقیقه.
خوب الآن می خوام برم سراغ دانلود بازیهای مورد علاقم.من بازیهای سبک مدیریتی رو خیلی دوست دارم.چیزی سراغ دارید؟
ممنون

پس آخر هدفون را گرفتی؟هدفون را چند باهات حساب کرد؟
رم هم من خودم 4 گیگ تقلبی دارم تا حالا مشکلی نداشته.اما اگه به شما گفته برات عوض میکنه به نظر من ارزش داره بری عوش کنی چون هر چیزی اصلش بهتر تقلبی هست.و درثانی وقتی میخواهی یک بازی را داخل مموری کپی کنی تندر کپی میشه.در ضمن الان مموری هم ارزان شده و 4 گیگ اصل با 3 سال گارانتی ایران رهجو شده 37 تومن پس ارزش نداره مموری تقلبی بخرید.
کلا مموری های اصلی سرعت خواندن و نوشتن بیشتری از تقلبی ها دارند و همینطور کیفیت.

در مورد بازی ها هم ممکنه روی سیستم شما برنامه های مثل winrar و... نصب باشه که فایل iso بازی را به صورت یک فایل zip نشان بدهد و شما اون فایل را شتباهی از از حالت فشرده در آوردی و بازی تبدیل به یک سری فولدر و فایل شده است.
هیچوقت نباید بازی ها را UNZIP کنی.چون بازی های psp به صورت تک فایل iso یا cso هستند.

شما در ویندوز به قسمت folder options برو سپس به تب view سپس در قسمت advanced setting تیک گزینه hide extensions for know file type را بردار تا پسوند فایل ها را نشنان دهد.
مانند عکس زیر:
در حالت معمولی به این صورت هست

وقتی تیک گزینه ای که گفتم را بردارید به این شکل میشه.

شما باید همین تک فایل را بدون خارج کردن از حالت فشرده با پسوند iso و یا cso به داخل فولدر iso پی اس پی کپی کنید.

keshish
25-11-2008, 12:18
این لیست خرید من همراه با قیمت:(تومان)

PSP Slim:210000
برچسب LCD:3000
کیف:3000
هدفن:12000
memory 4 gig:22000
کابل usb:3000

سر جمع 253000 تومان.
چطوره؟گرون نخریدم؟
راستی طرف می گفت الآن توبازار fat کم پیدا میشه.

Terova
25-11-2008, 15:16
پس آخر هدفون را گرفتی؟هدفون را چند باهات حساب کرد؟
رم هم من خودم 4 گیگ تقلبی دارم تا حالا مشکلی نداشته.اما اگه به شما گفته برات عوض میکنه به نظر من ارزش داره بری عوش کنی چون هر چیزی اصلش بهتر تقلبی هست.و درثانی وقتی میخواهی یک بازی را داخل مموری کپی کنی تندر کپی میشه.در ضمن الان مموری هم ارزان شده و 4 گیگ اصل با 3 سال گارانتی ایران رهجو شده 37 تومن پس ارزش نداره مموری تقلبی بخرید.
کلا مموری های اصلی سرعت خواندن و نوشتن بیشتری از تقلبی ها دارند و همینطور کیفیت.

در مورد بازی ها هم ممکنه روی سیستم شما برنامه های مثل winrar و... نصب باشه که فایل iso بازی را به صورت یک فایل zip نشان بدهد و شما اون فایل را شتباهی از از حالت فشرده در آوردی و بازی تبدیل به یک سری فولدر و فایل شده است.
هیچوقت نباید بازی ها را UNZIP کنی.چون بازی های psp به صورت تک فایل iso یا cso هستند.

شما در ویندوز به قسمت folder options برو سپس به تب view سپس در قسمت advanced setting تیک گزینه hide extensions for know file type را بردار تا پسوند فایل ها را نشنان دهد.
مانند عکس زیر:

در حالت معمولی به این صورت هست

وقتی تیک گزینه ای که گفتم را بردارید به این شکل میشه.

شما باید همین تک فایل را بدون خارج کردن از حالت فشرده با پسوند iso و یا cso به داخل فولدر iso پی اس پی کپی کنید.

تایید میشه.. فقط اگر از برنامه 7z استفاده کنی بهتر از winrar هست..

سر جمع 253000 تومان.
چطوره؟گرون نخریدم؟
راستی طرف می گفت الآن توبازار fat کم پیدا میشه. خوب خریدی ..

choory
25-11-2008, 17:13

سر جمع 253000 تومان.
چطوره؟گرون نخریدم؟
راستی طرف می گفت الآن توبازار fat کم پیدا میشه.

خود psp را خوب خریدی
خوب برچسب را 1000 زیاد خریدی.معمولا 2000 هست.
کیف را هم اگه میشه یک عکس بزار ببینم چه شکلی هست.چون قیمتش نسبتا خوبه.
هدفون هم هی گفتم نخر آخر خریدی خدایش ارزش 12 تومن داشت؟با 18 تومن میتونستی یک هدفون CREATIVE با کیفیت بخری که فقط اون کنترل را نداره که به هیچ درد هم نمیخوره.
مموری هم معمولا این تقلبی ها 20 تومن هست.
کابل هم اگه از این نوع باشه که یک نویز گیر دو سر کابل باشه همین حدود هست اما اگه از همان ساده ها باشه 1500 تومن هست.البته در کارایی فرقی ندارند.

hessam2006
25-11-2008, 19:59
بچه ها سلام منو می شناسید یا نه
خیلی خوشحالم که میبینم تاپیک psp هنوز روی پاست به همتون تبریک میگم

به همتون خسته نباشید میگم مخصوص دوستای خودم choory ali_ranger22 Arshia001 جان امیدوارم حالتون خوب باشه

از استاد بزرگ جاوید چه خبر بر نگشت

LordMMD
25-11-2008, 20:46
دوستان من میخوام PSP Slim pianoblack + Memory 4GB sony +magicgate ام رو بفروشم.
گفتم اگر کسی خواست پی.ام بده صحبت کنیم.
ممنون.

choory
25-11-2008, 21:18
بچه ها سلام منو می شناسید یا نه
خیلی خوشحالم که میبینم تاپیک psp هنوز روی پاست به همتون تبریک میگم

به همتون خسته نباشید میگم مخصوص دوستای خودم choory ali_ranger22 arshia001 جان امیدوارم حالتون خوب باشه

از استاد بزرگ جاوید چه خبر بر نگشت

سلام حسام جان چطوری؟خوبی؟نیستی چند وقت.
ممنون مرسی.
آقا جاوید هم که از بن در آمد چند وقت پیش هم یک پست داد اما دیگه سر نمیزنه.:41:

دوستان من میخوام psp slim pianoblack + memory 4gb sony +magicgate ام رو بفروشم.
ممنون.

چرا مخواهی بفروشی؟
قصد خرید کنسول دیگه ای داری؟

یا خسته شده؟که این محاله کسی از این کنسول دوست داشتنی خسته بشه.

حتما یک سر به پست بعدی من بزن بهت قول میدم چند ماه دیگه هم psp را نگه میداری:46:

choory
25-11-2008, 21:53
دوستان یک خبر فوق العاده من که خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم.:8::8:

:5:برای فهمیدن این خبر به پست زیر مراجعه کنید.:5:

SENATORM
25-11-2008, 23:30
دوستان من میخوام psp slim pianoblack + memory 4gb sony +magicgate ام رو بفروشم.
ممنون.
ببخشید من به پیغام خصوصی دسترسی ندارم !!!!
اگه میشه قیمت پیشنهادی تون رو تو همین تاپیک بیان کنید .
در ضمن دستگاه چه رنگیه ؟ سالمه دیگه ؟

keshish
26-11-2008, 00:59
سلام
من یه سایت پیدا کردم که در اون کلی برنامه برای psp گذاشتند.
می خوام بدونم این برنامه ها مشکلی برای psp بوجود نمیارند؟

choory
26-11-2008, 06:01
سلام
من یه سایت پیدا کردم که در اون کلی برنامه برای psp گذاشتند.
می خوام بدونم این برنامه ها مشکلی برای psp بوجود نمیارند؟

برنامه هایی که با flash0 دستگاه کاری نداشته باشن مشکلی ایجاد نمیکنن.
بلا ترین مشکلی که ممکنه برای psp ایجاد بشه بریک کردن هست که به راحتی توسط یک مموری مجیک و باطری پاندورا قابل برگشت هست.

راستی از flash0 دستگاه یک backup بگیر.(هر بار که آپدیت کردی از این flash0 بک آپ داشته باش)

برای back up گرفتن هم کافی هست کلید select فشار دهی بعد usb device را بگدازی روی flash 0 کابل را به دستگاه وصل کن و ارتباط را برقرار کن.در کامپیوتر شما محتویات flash0 نشان داده میشود.همه موارد را توسط ctrl+A انتخاب کن و کپی پست کن در یک جای امن در کامپیوتر.
توجه:حواست باشه فایل ها را cut یا rename یا تغییر ندهی و گرنه دستگاه روشن نمیشه.

در آخر هم ارتباط را قطع کن و کلید select را بزن و دوباره usb device را بزار روی memory stick حتما این کار را انجام بده تا ارتباط usb با مموری شود.

در صورت ایجاد مشکل بنده هیچ مسولیتی نمیپذیرم.هرچند دقیقا عین گفته ها بروید هیچ گونه خطری ندارد.

LordMMD
26-11-2008, 11:26
چرا مخواهی بفروشی؟
قصد خرید کنسول دیگه ای داری؟

یا خسته شده؟که این محاله کسی از این کنسول دوست داشتنی خسته بشه.

حتما یک سر به پست بعدی من بزن بهت قول میدم چند ماه دیگه هم psp را نگه میداری:46:
نه، اتفاقا هنوز یک تقریبا 40 تا دیویدی بازی دارم، که هنوز حتی توشون رو وقت نکردم نگاه کنم ببینم اسم بازی هاش چی هست. هنوز هم قلقلکم میاد که بازم بازی کنم. اما دیگه بازی کردن از سن ما گذشت... [ اسمایلی پیر مرد(اگه داشتید برام بذارید!) ]

ببخشید من به پیغام خصوصی دسترسی ندارم !!!!

مگه میشه؟

Arshia001
26-11-2008, 13:46
برنامه هایی که با flash0 دستگاه کاری نداشته باشن مشکلی ایجاد نمیکنن.
بلا ترین مشکلی که ممکنه برای psp ایجاد بشه بریک کردن هست که به راحتی توسط یک مموری مجیک و باطری پاندورا قابل برگشت هست.

راستی از flash0 دستگاه یک backup بگیر.(هر بار که آپدیت کردی از این flash0 بک آپ داشته باش)

برای back up گرفتن هم کافی هست کلید select فشار دهی بعد usb device را بگدازی روی flash 0 کابل را به دستگاه وصل کن و ارتباط را برقرار کن.در کامپیوتر شما محتویات flash0 نشان داده میشود.همه موارد را توسط ctrl+A انتخاب کن و کپی پست کن در یک جای امن در کامپیوتر.
توجه:حواست باشه فایل ها را cut یا rename یا تغییر ندهی و گرنه دستگاه روشن نمیشه.

در آخر هم ارتباط را قطع کن و کلید select را بزن و دوباره usb device را بزار روی memory stick حتما این کار را انجام بده تا ارتباط usb با مموری شود.

در صورت ایجاد مشکل بنده هیچ مسولیتی نمیپذیرم.هرچند دقیقا عین گفته ها بروید هیچ گونه خطری ندارد.

چوری جونم،از تو انتظار نداشتم.دسترسی به flash0 از محیط XMB به شدت Unstable هست.چه برای کپی فایل ها چه برای ریختنشون.خودم 2 بار همینجوری Semi-Brick شدم.توصیه میکنم حتما حتما حتما وقتی با فلش کار داری از Recovery Menu استفاده کن.:46:

choory
26-11-2008, 17:04
چوری جونم،از تو انتظار نداشتم.دسترسی به flash0 از محیط XMB به شدت Unstable هست.چه برای کپی فایل ها چه برای ریختنشون.خودم 2 بار همینجوری Semi-Brick شدم.توصیه میکنم حتما حتما حتما وقتی با فلش کار داری از Recovery Menu استفاده کن.:46:

والا من بارها و بارها برای نصب تم های فلش 0 از همین xmb رفتم هیچ مشکلی نداشتم چه از لحاظ backup گرفتن چه restore کردن فایل ها.
خود من به شخصه تا الان مشکلی نداشتم.بعد semi-brick هم که چیزی نیست.با یک کپی پست قابل برگشت هست.یا مثلا روش زیر که نیاز به باطری پاندورا هم ندارد:27:

حالا دوستان برای backup گرفتن از منوی ریکاوری بروند.:46:
که اگه پس فردا خدای نکرده مشکلی پیش آمد نریزید سر من:دی

نه، اتفاقا هنوز یک تقریبا 40 تا دیویدی بازی دارم، که هنوز حتی توشون رو وقت نکردم نگاه کنم ببینم اسم بازی هاش چی هست. هنوز هم قلقلکم میاد که بازم بازی کنم. اما دیگه بازی کردن از سن ما گذشت... [ اسمایلی پیر مرد(اگه داشتید برام بذارید!) ]

مگه میشه؟

ای با با !!!!!
مگه چند سالت هست؟

بله کسایی که تازه عضو میشوند امکان دریافت و ارسال پیغام خصوصی و همچنین پیغام گذاری در پرفایل برای چند وقت غیر فعال هست.

SPY.07
26-11-2008, 17:45
سلام. میدونم خیلی درباره این بحث شده و شاید جواب سوال من با سرچ پیدا بشه، ولی چون ماشاالله تاپیک انقدر وسیعه که سرچ توش خیلی سخت میشه.
می خوام بدونم این بازی پاتاپون که این همه بحثش رو میکنن، اصلا چه جوری باید بازی کرد؟ یعنی باید چی کار کرد تو بازی؟
فقط تو یه خط توضیح کافیه نمیخواد زیاد توضیح بدین. ممنون

choory
26-11-2008, 18:01
سلام. میدونم خیلی درباره این بحث شده و شاید جواب سوال من با سرچ پیدا بشه، ولی چون ماشاالله تاپیک انقدر وسیعه که سرچ توش خیلی سخت میشه.
می خوام بدونم این بازی پاتاپون که این همه بحثش رو میکنن، اصلا چه جوری باید بازی کرد؟ یعنی باید چی کار کرد تو بازی؟

سلام
عکس امضا و آواتار من مربوط به بازی patapon هست.به نظر من بهترین بازی این کنسول هست.یکی از دلایل من برای خرید psp همین بازی بود.
.موضوع هم شما فرماندهی یک سپاه را دارید که با نواختن آهنگ روی یک ریتم خاص باید کنترل کنید
سبک این بازی هم استراتژیک/اکشن/ریتمیک/نقش افرینی و..... :31:هستو کلا بازی توپی هست.البته هرکسی زیاد باهاش حال نمیکنه.

شما در حقیقت فرمانده این سپاه هستید.همونی که پرچم دستشه.
شما باید با زدن آهنگ هایی که توی بازی بهت یاد داده میشه سپاه را کنترل کنی.
مثلا و قتی بزنی pata pata pata pon سپاه به جلو میره.کلا با 4 تا کلید مربع-دایره-مثلث-ضرب در کار میکنی.
مربع کلید pata هست
دایره کلید pon
مثلث کلید chika
و ضربدر کلید don هست.
برای حمله pon pon pata pon و........
شاید با گفتن این ها فکر کنی آسونه اما باید بگم فوق العاده سخته.بعضی جاها را اصلا بدون راهنمایی نمیتونی رد کنی.

اووووووووووووو بیشتر از یک خط شد.:18::46::دی

morteza.m2n
26-11-2008, 18:03

اگه یه خط توضیح میخوای باید بگم که این بازی رو باید یه 5/6 مرحله ای بری بعدا عاشقش میشی، بازی به خاطر سبک ویزه و جدیدی که داره طفدارای زیادی هم داره :31:

Arshia001
26-11-2008, 18:24
والا من بارها و بارها برای نصب تم های فلش 0 از همین xmb رفتم هیچ مشکلی نداشتم چه از لحاظ backup گرفتن چه restore کردن فایل ها.
خود من به شخصه تا الان مشکلی نداشتم.بعد semi-brick هم که چیزی نیست.با یک کپی پست قابل برگشت هست.یا مثلا روش زیر که نیاز به باطری پاندورا هم ندارد:27:

حالا دوستان برای backup گرفتن از منوی ریکاوری بروند.:46:
که اگه پس فردا خدای نکرده مشکلی پیش آمد نریزید سر من:دی

والا من 2 بار Semi Brick شدم که میگم.بعدم من میدونم Semi Brick چیز مهمی نیست،تو هم میدونی،ولی خیلی ها هم هستن که حتی نمیدونن ریکاوری منو وجود داره.البته تعدادشون تو این سایت به لطف خودت خیلی کمه.:10:خودت فکر کن میری منو هاتو خوشگل کنی یه دفعه میبینی دیگه دستگاهت از پایه روشن نمیشه،اگه ندونی ریکاوری منو چیه چه حالی میشی؟:21:

choory
26-11-2008, 20:09
والا من 2 بار Semi Brick شدم که میگم.بعدم من میدونم Semi Brick چیز مهمی نیست،تو هم میدونی،ولی خیلی ها هم هستن که حتی نمیدونن ریکاوری منو وجود داره.البته تعدادشون تو این سایت به لطف خودت خیلی کمه.:10:خودت فکر کن میری منو هاتو خوشگل کنی یه دفعه میبینی دیگه دستگاهت از پایه روشن نمیشه،اگه ندونی ریکاوری منو چیه چه حالی میشی؟:21:

راست میگی ممکنه برای بعضی از بچه ها Unbrick کردن PSP های Semi-Brick شده کار سختی باشه.

من اگه ندونم منوی ریکاوری چی هست عیب نداره چون کلید پاندورا شدن باطریم را on میکنم و مجیک مموری را هم میزارم توی دستگاه و دستگاه را بر میگردانم به حالت قبلی:27: : دی

اما در کل حق با توی هست.چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی!!!!!!!
اما من خودم به شخصه تا حالا هم از xmb رفتم هم ریکاوری منو اما مشکلی نداشته.
ممنون که این نکته را یاد آوری کردی.:11:

siavash_1147
26-11-2008, 20:24
سلام برادران
میشه از طریق وایرلس از یه psp بازی رو ریخت تو یه پی اس پی دیگه؟

Arshia001
26-11-2008, 20:52
راست میگی ممکنه برای بعضی از بچه ها unbrick کردن psp های semi-brick شده کار سختی باشه.

من اگه ندونم منوی ریکاوری چی هست عیب نداره چون کلید پاندورا شدن باطریم را on میکنم و مجیک مموری را هم میزارم توی دستگاه و دستگاه را بر میگردانم به حالت قبلی:27: : دی

اما در کل حق با توی هست.چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی!!!!!!!
اما من خودم به شخصه تا حالا هم از xmb رفتم هم ریکاوری منو اما مشکلی نداشته.
ممنون که این نکته را یاد آوری کردی.:11:

خواهشات میشه.کاشکی همه همینقدر انتقاد پذیر بودن!اونوقت دنیا شیرین تر میشد.:46:
میگم تو واقعا نشستی باتریتو دستی پاندورا کردی؟:19:حوصله داریا!مگه پاندورایزر چشه؟

choory
26-11-2008, 21:03
خواهشات میشه.کاشکی همه همینقدر انتقاد پذیر بودن!اونوقت دنیا شیرین تر میشد.:46:
میگم تو واقعا نشستی باتریتو دستی پاندورا کردی؟:19:حوصله داریا!مگه پاندورایزر چشه؟

ممنون میرسی.
خب حرف راست و درست را باید پذیرفت دیگه.
آره من چون اسلیم دارم مجبور شدم برای درست کردن باطری پاندورا از روش سخت افزاری برم.کاری نداشت فقط باید در باطری را باز میکردم و 2 تا سیم را به یک کلید لحیم میکردم.
به نظر من اینجوری خیلی بهتره چون همیشه هم باطری معمولی دنبالت هست هم پاندورا.
مثلا یک بار یک توی مسافرت یک umd داخل دستگاه بود داشتم بازی مکردم بهد داییم psp را گرفت.داشت بازی میکرد دیدی که بعضی وقت خا umd یک صداهایی میده حس فوضولیش گل کرد همینطور که توی بازی بود در umd را باز کرد.و دستگاه brick کرد.حالا اگه این باطری دنبالم نبود ببین چی میشد کل مسافرت خراب میشد.

SPY.07
26-11-2008, 22:03
از دوستانی که جواب دادن کمال تشکر رو دارم. چیزای زیادی دستگیرم شد. خیلی ممنون.
از عکس ها و فیلم هایی که تو GameSpot دیدم فهمیدم خیلی بازیه جالبیه. ایشاالله پی اس پی میگیرم و این بازیو تجربه میکنم.

Arshia001
26-11-2008, 22:13
ممنون میرسی.
خب حرف راست و درست را باید پذیرفت دیگه.
آره من چون اسلیم دارم مجبور شدم برای درست کردن باطری پاندورا از روش سخت افزاری برم.کاری نداشت فقط باید در باطری را باز میکردم و 2 تا سیم را به یک کلید لحیم میکردم.
به نظر من اینجوری خیلی بهتره چون همیشه هم باطری معمولی دنبالت هست هم پاندورا.
مثلا یک بار یک توی مسافرت یک umd داخل دستگاه بود داشتم بازی مکردم بهد داییم psp را گرفت.داشت بازی میکرد دیدی که بعضی وقت خا umd یک صداهایی میده حس فوضولیش گل کرد همینطور که توی بازی بود در umd را باز کرد.و دستگاه brick کرد.حالا اگه این باطری دنبالم نبود ببین چی میشد کل مسافرت خراب میشد.

چچچچچییییییییی؟چطور؟یعنی همینجوری بریک شد؟نمیشه که؟من بارها در umd رو موقع بازی باز کردم هیچ طوری هم نشده!یعنی چی؟عجب باگ کلفتی بابا!دمش جیز!

choory
27-11-2008, 00:20
چچچچچییییییییی؟چطور؟یعنی همینجوری بریک شد؟نمیشه که؟من بارها در umd رو موقع بازی باز کردم هیچ طوری هم نشده!یعنی چی؟عجب باگ کلفتی بابا!دمش جیز!

برای خودم هم خیلی عجیب بود که این شکلی شد.نه psp روشن میشد نه داخل ریکاوری میرفت.:13:
اما همین چند وقت پیش یاد همین بریک شدن افتادم دوباره امتحان کردم اما این بار طوری نشد فقط هنگ کرد با خاموش روشن درست شد.شکا که موقع بازی در UMD را باز کردید بازی از روی UMD اجرا میشد یا از مموری؟؟؟

از دوستانی که جواب دادن کمال تشکر رو دارم. چیزای زیادی دستگیرم شد. خیلی ممنون.
از عکس ها و فیلم هایی که تو GameSpot دیدم فهمیدم خیلی بازیه جالبیه. ایشاالله پی اس پی میگیرم و این بازیو تجربه میکنم.

خواهش میکنم دوست عزیز.
انشاا... شما هم به جمع psp دارها میپیوندی.

موفق باشید.

WaTeRsTyLeR
27-11-2008, 06:56
سلام کسی میدونه که psp 3000 کپی خور میشه یا نه؟

Arshia001
27-11-2008, 08:58
برای خودم هم خیلی عجیب بود که این شکلی شد.نه psp روشن میشد نه داخل ریکاوری میرفت.:13:
اما همین چند وقت پیش یاد همین بریک شدن افتادم دوباره امتحان کردم اما این بار طوری نشد فقط هنگ کرد با خاموش روشن درست شد.شکا که موقع بازی در umd را باز کردید بازی از روی umd اجرا میشد یا از مموری؟؟؟

من با هر دو حالت امتحان کردم اگه از رو مموری اجرا بشه یا همین طور اجرا میشه یا خود بازیه میگه در منو ببند!ولی وقتی از روی دیسک اجرا میشه مثل وقتی شد که در پلی 1 یا 2 رو باز میکنی.اول پرسید میخوای خارج شی؟بعد هم همون مرحله رو اجرا کرد وقتی میخواست بره بعدیو اجرا کنه منتظر شد که در درایو رو ببندم.این قضیه ی بریک شدنه خیلی عجیب میزنه...

starn
27-11-2008, 09:38
آقای choory وقتی بریک شد چطور درست کردید (من از این مثلا خیللی می ترسم) (الان 2 هفتست که باید برم psp بگیرم ولی وقت نکردم) (و اصلا بعضی اوقات مسئله ی بریک شدن من رو به فکر بی خیال شدن از psp میندازه)

mike6787
27-11-2008, 11:43
سلام به همه ی PSP باز های عزیز .. بالاخره Patapon 2 عرضه شد.

choory
27-11-2008, 11:54
من با هر دو حالت امتحان کردم اگه از رو مموری اجرا بشه یا همین طور اجرا میشه یا خود بازیه میگه در منو ببند!ولی وقتی از روی دیسک اجرا میشه مثل وقتی شد که در پلی 1 یا 2 رو باز میکنی.اول پرسید میخوای خارج شی؟بعد هم همون مرحله رو اجرا کرد وقتی میخواست بره بعدیو اجرا کنه منتظر شد که در درایو رو ببندم.این قضیه ی بریک شدنه خیلی عجیب میزنه...

نمیدونم برای خودم هم یک بار بیشتر اتفاق نیفتاد.

آقای choory وقتی بریک شد چطور درست کردید (من از این مثلا خیللی می ترسم) (الان 2 هفتست که باید برم psp بگیرم ولی وقت نکردم) (و اصلا بعضی اوقات مسئله ی بریک شدن من رو به فکر بی خیال شدن از psp میندازه)

با باطری پاندورا آموزش توی تاپیک زیر هست.شما هم نگران بریک شدن نباش.چیزی نیست.همین طوری که بریک نمیکنه اگه قشنگ باهاش بازی کنی و مثل من هی بهش ور نری 100 سال بدون بریک کردن کار میکنه و احتیاج به باطری پاندورا پیدا نمیکنی.

شما psp را بخر اگه خدای نکرده با بریک مواجه شدی یا خودم راهنماییت مینکم چیکار کنی یا اصلا باطری خودم را برات میفرستم تا دستگاه را از بریک در بیاری.
نترس این مثل قضیه 3 چراغ xbox360 نیست که نشه کاریش کرد با 2 دقیقه وقت گذاشتن مثل روز اول میشه.شما برو اون تاپیک را بخون همه چیز میاد دستت.

سلام به همه ی PSP باز های عزیز .. بالاخره Patapon 2 عرضه شد.

خبر قدیمی هست 2-3 روز پیش توسط بنده معرفی شد و لینک دانلود هم در تاپیک مربوطه قرار گرفت.:21:

ali_ranger22
27-11-2008, 14:00
استار اوشن رو حتما پیشنهاد میکنم بازی کنید
من که حال کردم باهاش
نزدیک 17 ساعت طول کشید

راستی مادربورد TA-088v3 هک شد

choory
27-11-2008, 17:37
استار اوشن رو حتما پیشنهاد میکنم بازی کنید
من که حال کردم باهاش
نزدیک 17 ساعت طول کشید

راستی مادربورد ta-088v3 هک شد

جدی؟:18:
میشه منبع خبر هم بدی؟واقعا عالی هست بگو تا مطمین بشم به این دوست بیچارم بگم یکم خوشحال بشه.

خداییش این patapon 2 خیلی باحاله 2-3 روز هست که سرگرمم کرده.همان شبی که لینک ها را توی تاپیک گذاشتم دانلود کردم و تا صبح بازی کردم. :دی

starn
27-11-2008, 19:39
باتری Jigkik یا پاندورا یعنی چی؟؟؟؟؟؟ یعنی باطری خود دستگاه که پشت دستگاه قرار می گیره تغییر میکنه؟؟؟
Magic Memory Stick : به چه دردی می خوره؟؟؟؟
راستی اگه نرم افزاری باتری رو تبدیل کرد میشه؟؟؟؟(مثلا یک باتری دیگه اضافه بخریم و این کار رو بکنیم) (توی اون تاپیکی که شما دادید خوندم و اینطور معلومه که slim نرم افزاری تبدیل نمی شه درسته؟؟؟)
دلایل اصلی بریک شدن چی؟؟؟؟
---------
با تشکر فراوان از جناب choory که کارتون واقعا عالی

ali_ranger22
27-11-2008, 20:29
جدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه منبع خبر هم بدی؟واقعا عالی هست بگو تا مطمین بشم به این دوست بیچارم بگم یکم خوشحال بشه.

منبعش psp-hacks بود ...

choory
27-11-2008, 20:39
باتری Jigkik یا پاندورا یعنی چی؟؟؟؟؟؟ یعنی باطری خود دستگاه که پشت دستگاه قرار می گیره تغییر میکنه؟؟؟
Magic Memory Stick : به چه دردی می خوره؟؟؟؟
راستی اگه نرم افزاری باتری رو تبدیل کرد میشه؟؟؟؟(مثلا یک باتری دیگه اضافه بخریم و این کار رو بکنیم) (توی اون تاپیکی که شما دادید خوندم و اینطور معلومه که slim نرم افزاری تبدیل نمی شه درسته؟؟؟)
دلایل اصلی بریک شدن چی؟؟؟؟
---------
با تشکر فراوان از جناب choory که کارتون واقعا عالی

باطری پاندورا همان باطری خود دستگاه هست که از طریق نرم افزاری یا سخت افزاری تبدیل میشه.به صورتی که سریال باطری تغییر پیدا میکنه و این باتری میتونه دستگاه را بوت کنه و فریمور هک شده را از طریق مموری مجیک روی flash 0 دستگاه کپی کنه.(دیگه بیشتر از این بلد نیستم)

مجیک مموری هم مموری هست که فریمور هک شده طی مراحلی روی مموری ریخته شده است و به اصطلاح به مموری جادویی یا همان magic تبدیل شده هست.شما برای Unbrick یا کپی خور کردن هم به مموری مجیک و هم باطری پاندورا احتیاج دارید.
یعنی این دو مکمل هم دیگه هستند و هرکدام بدون دیگری بدون استفاده و به درد نخور هستند

بله شما میتونید باطری دیگه بخرید و آن را پاندورا کنید و موقعی که احتیاج پیدا کردید از آن استفاده کنید.
اما هر باطری قابلیت پاندورا شدن نداردومثلا باطری های تقلبی (fake) و یا باطری های جدید اصلی را نمیتوانید پاندورا کنید.
شما پست زیر را مطالعه کن تا بفهمی کدام باطری ها قابلیت پاندورا شدن دارند.

باطری اسلیم در حالت عادی قابلیت تبدیل به یک باطری پاندورا رادارد اما توسط خود اسلیم نمیتونید چون در اسلیم های جدید قابلیت پاندورا شدن حذف شده هست.

برای تبدیل کردن باتری اسلیم به باطری پاندورا شما باید ابتدا باطری را داخل یک psp فت بگذارید و با آن پاندورا کنید.البته باطری اسلیم به دلیل داشتن یک خار کوچک پایین باطری داخل فت نمیرود و باید اون خار را ببرید.

راه دیگه هم راه سخت افزاری هست.که به نظر من بهتر از نرم افزاری هست چون همزمان شما یک باطری معمولی و یک باطری پاندورا با هم دارید.(من خودم از این روش استفاده میکنم)

دلایل اصلی بریک شدن هم تغیرات در flash 0 دستگاه هست.مثلا هنگام نصب تم های flash 0
یا موقع آپدیت کردن اگه طبق آموزش پیش نروید ممکن هست بریک کنید.

البته بریک شدن چیز مهمی نیست و شما میتونید به راحتی از تم های فلش 0 یا آپدیت ها و... استفاده کنید بدون اینکه بریک کنید.به شرطی که طبق آموزش ها پیش بروید و سر خود کاری انجام ندهید.
شما به باطری پاندورا احتیاج نداری اگه خدای نکرده یک موقع هم بریک کردی یا میبری مغازه 5000 میدی درست میکنند یا خودم مجانی برات درست میکنم.

در کل ارزش نداره شما بری 20 تومن پول باطری ارجینال بدی فقط برای اینکه یک باطری پاندورا داشته باشی که مثلا اگه یک موقع بریک کردی درستش کنی.

اگه باز هم سوالی در این ضمینه بود در همان تاپیک کپی خور کردن psp بپرس تا مطالب زیاد قاطی نشود.:46:

choory
27-11-2008, 20:43
منبعش psp-hacks بود ...

میشه لینک دقیق را بدی
راستی به چه روشی هک شده؟
نکنه این هم مثل 3000 باید با یک باطری مخصوص کپی خور کرد؟

Rohallah_tavakoli
27-11-2008, 21:19
سلام choory جان .....

قیمت psp slim piano black الان چنده؟؟؟؟؟(توپ خونه)

Big-Boss
27-11-2008, 21:39
سلام choory جان .....

قیمت psp slim piano black الان چنده؟؟؟؟؟(توپ خونه)

یه نگاه به محل سکونت choory بنداز !!!قیمت توپخونه رو از کجا بیاره؟؟
قیمتشم صفحات قبلی هست زیاد بالا پایین نشده
با تقریب 5تا 10 تومن نهایتش

Rohallah_tavakoli
27-11-2008, 22:23
یه نگاه به محل سکونت choory بنداز !!!قیمت توپخونه رو از کجا بیاره؟؟
قیمتشم صفحات قبلی هست زیاد بالا پایین نشده
با تقریب 5تا 10 تومن نهایتش

دوست عزیز تفاوت psp2000 با مدل psp3000 چیه ؟؟؟؟
قیمتشون چقدر تفاوت دارند؟؟

Big-Boss
27-11-2008, 22:29
دوست عزیز تفاوت psp2000 با مدل psp3000 چیه ؟؟؟؟
قیمتشون چقدر تفاوت دارند؟؟

خدمت شما

البته اگه از من میشنوی یه مدت صبر کن ببین این 3000 کرک میشه یا نه!!!
و مثل اینکه این سری اول 3000 اصلا جالب از آب در نمیومده. اگرم می خوای 3000 بخری بعد از اینکه کرک شد صبر کن خط تولید جدیدش رو بخر مثلا بعد از کریسمس یعنی تولید2009

فعلا بهترین انتخواب slim هست (2000)

Rohallah_tavakoli
27-11-2008, 22:50
اگه اینطور که گفته میشه: response time صفحه نمایش psp 3000 خیلی بهتر شده!!!!!!

(من یه مدت psp fat داشتم و وقتی pes بازی میکردم به دلیل response time بالا و ghost efect بازی اصلا حال نمیداد)

پس ما هم صبر میکنیم تا بعد کریسمس.....

starn
27-11-2008, 23:01
خدمت شما

البته اگه از من میشنوی یه مدت صبر کن ببین این 3000 کرک میشه یا نه!!!
و مثل اینکه این سری اول 3000 اصلا جالب از آب در نمیومده. اگرم می خوای 3000 بخری بعد از اینکه کرک شد صبر کن خط تولید جدیدش رو بخر مثلا بعد از کریسمس یعنی تولید2009

فعلا بهترین انتخواب slim هست (2000)
به نظر شما چرا باید psp 3000 خرید وقتی که هیچ تفاوتی نداره(بهجز بیشتر شدن کیفیت صفحه ی نمایش که اونم برای بازی کردن زیر افتاب خوب شده )

Big-Boss
27-11-2008, 23:14
به نظر شما چرا باید psp 3000 خرید وقتی که هیچ تفاوتی نداره(بهجز بیشتر شدن کیفیت صفحه ی نمایش که اونم برای بازی کردن زیر افتاب خوب شده )

یکی از جوابت تو سوال خودت هست!!!!
ضمن اینکه خیلی هستن که همیشه سری جدید هر چیزی رو ترجیح میدن
بالاخره خیلی مسائل و مشکلات سری قبلی در جدید حذف میشه:
1-psp اولیه (fat) قابلیت اتصال به tv نداشت . slim فقط به HD tv و اینکه 3000 به همه نوع tv
2-اضافه شدن میکروفن در 3000 که امکان داره در آینده بازیهای بیاد که درش از این امکان استفاده بهینه بشه
3-کیفیت تصویر (چیزی که فعلا گفته میشه مشکلات زیادی داشته و خوب جواب نداده برای همین میگم فعلا صبر کنید)
4-و....

به هر حال میل خودتون ولی در حال حاظر بهترین انتخواب slim هست
یا اینکه اگه دوست دارین از قابلیت های 3000 استفاده کنید به نظرم یکم صبر کنید بهتره تا یکم خودشو جا بندازه تو بازار اونوقت (بازم هر کس یه نظری داره خیلی ها دوست دارن همین الان 3000 رو تهیه کنن)

SENATORM
27-11-2008, 23:47
ببخشید می خواستم بدونم گرافیک بازیهای psp در چه حده ؟
بازیهای اکشن و درجه یکش از لحاظ گرافیکی مثل ps1 هست یا ps2 ؟
با توجه به اینکه این کنسول از سال 2004 تا حالا سیستم عاملش فرقی نکرده آیا روند گرافیک و گیم پلی بازیها هم همون قدر مونده یا پیشرفت کرده ؟
آیا سایتی رو می شناسید (سبک) که عکسی از محیط بازیهای گرافیک بالای این کنسول داشته باشه ؟
ممنون

Terova
28-11-2008, 00:38
البته یک مشکلم هست.. که اگر 3000 کپی خور بشه قیمتش تو ایران ک 40 - 50 تومنی میره بالا..

فعلا که گفتن یک باطری درست کردن که با اون میشه دستگاه رو کپی خور کرد.. تازه چندتا از سایت های معتبر هم این باطری رو برای پیش فروش گذاشتن...

choory
28-11-2008, 10:46
ببخشید می خواستم بدونم گرافیک بازیهای psp در چه حده ؟
بازیهای اکشن و درجه یکش از لحاظ گرافیکی مثل ps1 هست یا ps2 ؟
با توجه به اینکه این کنسول از سال 2004 تا حالا سیستم عاملش فرقی نکرده آیا روند گرافیک و گیم پلی بازیها هم همون قدر مونده یا پیشرفت کرده ؟
آیا سایتی رو می شناسید (سبک) که عکسی از محیط بازیهای گرافیک بالای این کنسول داشته باشه ؟
ممنون

سلام دوست عزیز
بارها و بارها به این سوال شما جواب داده شده است.
بازی های psp گرافیکی مابین ps1 وps2 دارند البته در بعضی از موارد گرافیک بالاتر از ps2 است.اصولا نباید یک کنسول دستی با کنسول خانگی مقایسه بشود.
از وقتی که psp ارایه شده سیستم عاملش یا به اصطلاح os آن همین xmb بوده است.و نقش اصلی در اجرای بازی ها و امکانات جدید مربوط به فریمور دستگاه هست که هرچند وقت آپدیت میشود.
گرافیک و گیم پلی بستگی به شرکت سازنده بازی داره.مثلا بازی هایی که خود سونی انحصاری برای این کنسول میسازه دارای بهترین گرافیک گیم پلی و داستان هستند.
بهترین سایت برای دیدن عکس ها موتور جستجوی عکس google هست.
یا به سایت gamespot.com سر بزن و به قسمت psp برو هم عکس از بازی ها موجود هست هم تریلر

البته یک مشکلم هست.. که اگر 3000 کپی خور بشه قیمتش تو ایران ک 40 - 50 تومنی میره بالا..

فعلا که گفتن یک باطری درست کردن که با اون میشه دستگاه رو کپی خور کرد.. تازه چندتا از سایت های معتبر هم این باطری رو برای پیش فروش گذاشتن...

بله دیگه اینجا ایران هست و یکی از خاصیت های فروشندگگان ایرانی همین هست.
همین الان هم قیمت 3000 با توجه به اینکه هک نشده زیاد هست(240 تومن)چند وقت اول هم که هک بشه قیمت میره روی 300 تومن.
به نظر من فعلا اگه هم هک بشه به صرفه نیست به دلیل قیمت بالا.
بهترین زمان برای خرید 3000 به نظر من 6-8 ماه بعد از هک شدن دستگاه هست که قیمت ها متناسب میشه.

یادمه وقتی اسلیم آمد و هک شده بود بعضی جا ها تا 360-380 هم میدادند.همین پک های معمولی ام الان شده 205-210

choory
28-11-2008, 11:36
ویرایش شد.

ali_ranger22
28-11-2008, 13:27
میشه لینک دقیق را بدی
راستی به چه روشی هک شده؟
نکنه این هم مثل 3000 باید با یک باطری مخصوص کپی خور کرد؟

من فقط خبر رو خوندم دقیقا نمی دونم چطوری بوده

Rohallah_tavakoli
28-11-2008, 19:04
این هم مشکل psp3000

PSP-3000 Problems

Some early adopters say the screen sucks.

October 21, 2008 - are lighting up with complaints about the PSP-3000's much hyped LCD screen. Apparently, some games and videos are popping up interlaced, where the image breaks into line segments. The issue seems to center on fast moving objects.

When approached by IGN, Sony Computer Entertainment America offered the following statement: "On some occasions, scan lines may appear on scenes where brightness changes drastically, due to the hardware features of the new LCD device on PSP-3000. Installed with this new LCD device, PSP-3000 offers more natural and vibrant colors on its screen, but the scan lines have come out to be more visible as a result of improving response time to alleviate the afterimages on PSP-3000. Since this is due to hardware specification, there are no plans for a system software updates concerning this issue."

منبع:ign.com

starn
28-11-2008, 19:38
کنسول psp ایا بازی های سری
Bionic Commando
رو داره؟؟؟؟؟
----------------
اقا منو به شک انداختید من خیلی وسواسم وقتی می خوام ی چیز بگیرم منظورم اینه که نکنه در آینده ی بازی هایی بیاد که 2000 نتونه اجرا کنه و 3000 بتونه

Big-Boss
28-11-2008, 19:56
کنسول psp ایا بازی های سری
Bionic Commando
رو داره؟؟؟؟؟
----------------
اقا منو به شک انداختید من خیلی وسواسم وقتی می خوام ی چیز بگیرم منظورم اینه که نکنه در آینده ی بازی هایی بیاد که 2000 نتونه اجرا کنه و 3000 بتونه
نیومده و در ضمن گول این عکس ها رو هم نخور:27:
اینا از psp به عنوان ریموت ps3 استفاده کردن!!

ولی بازی های زیباتری در همین سبک مثل سری metal slug هست

================

هر بازی بیاد امکان نداره که 3000 بتونه اجراش کنه ولی 2000 یا fat نه!
ps2 رو یادت نیست در هزار رنگ و شکل و اندازه تولید شد!!
یعنی بازیهایی این اواخر رو ps2 قدیمی ها نمیتونستن اجرا کنن ؟؟

وقتی میتونی اینو بگی که کلا نسل کنسول عوض شده باشه مثلا psp2 ساخته بشه

starn
28-11-2008, 21:46
ممنون
=------=====-------======
اون چراغ عای کنار psp بیانگر چی هستن و هنگام استفاده باید چطور باشن مثلا باید چشمک بزننن یا ....

choory
28-11-2008, 23:24
ممنون
=------=====-------======
اون چراغ عای کنار psp بیانگر چی هستن و هنگام استفاده باید چطور باشن مثلا باید چشمک بزننن یا ....

چراغ های سمت راست آن بالای چراغ پاور هست که وقتی دستگاه روشنه به رنگ سبز هست و وقتی دستگاه به شارژ هست به رنگ قرمز در می آید.وقتی هم که داره باطری تمام میشه چشمک:46: میزنه.هرچی باطری کمتر بشه تند تر چشمک:46: میزنه.
چراغ سمت راست پایین هم چراغ hold هست که وقتی کلید پاور را روی حالت hold میگذارید روشن میشه به رنگ زرد.(البته به قول آقا مهدی یک تکه پلاستیک رنگی هست.چون وقتی کنسول هم خاموشه روشن میشه)
چراغ سمت چپ بالا چراغ مموری هست که وقتی مموری در حال خواندن و نوشتن هست چشمک:46: میزنه
سمت چپ پایین هم چراغ wi-fi هست که وقتی به یک AP یا یکpsp دیگه متصل هستید به رنگ سبز روشن میشه و وقتی دیتا رد و بدل بشه چشمک میزنه:46: :31: :دی

Arshia001
29-11-2008, 15:40
چراغ های سمت راست آن بالای چراغ پاور هست که وقتی دستگاه روشنه به رنگ سبز هست و وقتی دستگاه به شارژ هست به رنگ قرمز در می آید.وقتی هم که داره باطری تمام میشه چشمک:46: میزنه.هرچی باطری کمتر بشه تند تر چشمک:46: میزنه.
چراغ سمت راست پایین هم چراغ hold هست که وقتی کلید پاور را روی حالت hold میگذارید روشن میشه به رنگ زرد.
چراغ سمت چپ بالا چراغ مموری هست که وقتی مموری در حال خواندن و نوشتن هست چشمک:46: میزنه
سمت چپ پایین هم چراغ wi-fi هست که وقتی به یک AP یا یکpsp دیگه متصل هستید به رنگ سبز روشن میشه و وقتی دیتا رد و بدل بشه چشمک میزنه:46: :31: :دی

تصحیح میکنم:سمت راست پایینی که Hold رو مشخص میکنه چراغ نیست،یه تیکه پلاستیکی چیزیه.موقع خاموش بودن دستگاه هم کار میکنه!:31:

ali_ranger22
29-11-2008, 16:06
دوستان آمار تاپیک رو نگاه کنین !
من با 678 پست در صدرم ! »دي

mehdi30nema
29-11-2008, 16:26

منم با اينكه ديگه زياد تو اين تاپيك فعال نيستم ولي چهارمم . :31:

Arshia001
29-11-2008, 19:14

من هشتم بودم،ولی الآن احتمالا هفتم میشم چون از امیررسا که مدتیه اینجا نمیاد 1 پست کمتر داشتم!:31:

gomnam23
29-11-2008, 19:17
آقا فرق پک های مختلف چیه؟(GOW,star wars,valu.....(
و الان چه پک هایی وجود داره؟

omid2800
29-11-2008, 19:41
سلام فرق پکها تو امکانات جانبی و ظاهری است مثلا تو یکی کیف است یکی قاب به شکل gow داره در کل دستگاه یکی است فقط مدل بسته بندی فرق میکنه در مورد سوال دوم چون شرکتی وارد نمیشه هر کس برای خودش می یاره فکر کنم پیانو ارزون ترین باشه که هیچی نداره....

Terova
29-11-2008, 23:42
سلام

تو ایران باطری اضافه برای فروش پیدا میشه..؟ قیمتش چقدر هست

choory
29-11-2008, 23:49
سلام

تو ایران باطری اضافه برای فروش پیدا میشه..؟ قیمتش چقدر هست

باطری تا دلت بخواهد هست البته باطری های تقلبی.
باطری ارجبنال خیلی کم گیر میاید اگه هم گیر بیاد قیمت بالایی داره.
همین تقلبی ها از 10 داره تا 25
باطری تقلبی که اینجا دارند 15 میفروشند دبی تک فروشی هست 2500 تومن ببین حالا عمده چه قیمت هست و انصاف فروشندگان ایرانی چقدر:41:

Terova
30-11-2008, 00:15
میگم حالا این تقلبی ها ارزش خریدن رو داره..؟

شارژری هست که بشه وصلش کرد به ماشین..؟

choory
30-11-2008, 00:24
میگم حالا این تقلبی ها ارزش خریدن رو داره..؟

شارژری هست که بشه وصلش کرد به ماشین..؟

بله تقلبی ها هم بدی نیستند و 3-4 ساعت شارژ نگه میدارند.

شارژر فندکی هم برای psp موجود هست.اما کلا این شارژر فندکی ها باطری را خراب میکنند چه موبایل چه psp و...
پس سعی کن با این شارژرها باطری اصلی را شارژ نکنی.

keshish
30-11-2008, 08:24
سلام
من چند تا سوال دارم:
1-وقتی که شارژ باتری 100 درصد بشه اون چراغ شارژ خاموش میشه؟در این حالت دستگاه چقدر باید شارژ نگه داره؟
2-یه نقطه کوچک سیاه رنگ روی lcd دستگاه هست،آیا این یک پیکسل سوخته است؟
3-من شنیدم که با iso گرفتن از سی دی های بازی میشه اون بازی را با فرمت iso در psp اجرا کرد.درسته؟
4-من تازه دستگاه رو خریدم و خیلی می ترسم به دکمه ها فشار بیارم.می خوام بدونم دکمه های psp چقدر در این زمینه مقاوم هستند؟

فعلاً همین
ممنون

rassool
30-11-2008, 08:47
دوستان یه سوال خیلی خیلی مهم دارم لطف کنین سریع جواب بدین.psp از کدوم سیستم برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنه 802.11Gیا 802.11b یا 802.11N یا..... خودم دفتر چه psp همرام نیست شما لطف کنین توی دفترچه یا روی جعبه رو یه نگاه بندازید جواب رو بدید ممنون

mehdi30nema
30-11-2008, 10:32
سلام
من چند تا سوال دارم:
1-وقتی که شارژ باتری 100 درصد بشه اون چراغ شارژ خاموش میشه؟در این حالت دستگاه چقدر باید شارژ نگه داره؟
2-یه نقطه کوچک سیاه رنگ روی lcd دستگاه هست،آیا این یک پیکسل سوخته است؟
3-من شنیدم که با iso گرفتن از سی دی های بازی میشه اون بازی را با فرمت iso در psp اجرا کرد.درسته؟
4-من تازه دستگاه رو خریدم و خیلی می ترسم به دکمه ها فشار بیارم.می خوام بدونم دکمه های psp چقدر در این زمینه مقاوم هستند؟

فعلاً همین
ممنون

1 - اگه باتريت نو باشه راحت ميتوني 3 ساعت و نيم بازي كني يا 5 تا 6 ساعت فيلم ببيني
2 - ممكنه پيكسله سوخته باشه
3 - با ايميج گرفتن از umd و تبديله اونا به iso بازي رو اجرا ميكنن
4 - راحت باش من تو بعضي بازي ها اونقدر ناخواسته فشار ميارم كه بعد از بازي خودم تازه ميفهمم چقدر فشار دادم . ولي جوي استيك رو مواظب باش چون خيلي حساسه ماله من مشكل پيدا كرد و مجبور شدم 20 تومن خرجش كنم

choory
30-11-2008, 10:59
دوستان یه سوال خیلی خیلی مهم دارم لطف کنین سریع جواب بدین.psp از کدوم سیستم برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنه 802.11Gیا 802.11b یا 802.11N یا..... خودم دفتر چه psp همرام نیست شما لطف کنین توی دفترچه یا روی جعبه رو یه نگاه بندازید جواب رو بدید ممنون

802.11b

اگه برای استفاده از اینترنت میخواهی بهترین چیز مودمی هست که شبکه wireless داشته باشه اگه هم میخواهی کارت شبکه بدون سیم بخری باید کارت شبکه توانایی تغییر به AP را داشته باشه تا بتونی اینترنت را share کنی و از psp استفاده کنی.

apoosh
30-11-2008, 12:44
choory جان یکمی در مورد این PATAPON2 بگو. مثل همون شماره 1 هستش؟ من خودم دیوانه این بازی هستم و یادم میاد از بس که بازیش کردم چشمهام همش ازش اشک میومد اما باز ول کن نبودم. اگه برم توپخونه می تونم گیرش بیارم؟ زبانش انگلیسی هست یا ژاپنی؟

mehdi30nema
30-11-2008, 15:47
choory جان یکمی در مورد این patapon2 بگو. مثل همون شماره 1 هستش؟ من خودم دیوانه این بازی هستم و یادم میاد از بس که بازیش کردم چشمهام همش ازش اشک میومد اما باز ول کن نبودم. اگه برم توپخونه می تونم گیرش بیارم؟ زبانش انگلیسی هست یا ژاپنی؟

چون زبانش ژاپني هست جايي براي فروش نيست بايد دانلود كني .

M A T I N
30-11-2008, 16:56
بلاخره بعد از یه تلاش 2 روزه تو مرحله آخر Burnout Dominator طلا گرفتم با 2,167,000 maniac ....بازیش به نظرم از GOW هم بهتر بود ...

کسی اگه save پاتاپون 1 رو هنوز رو psp داره و تا آخرش رفته لطفا یه نگاهی بندازه ببینه چند ساعت طول کشیده و به من بگه ...

راستی اون مرحله ای که باد مخالف میزنه رو چه جوری باید رد کرد ( لوح باد رو هم گرفتم ولی زیاد اونجا به درد نمیخوره , تو مرحلش یه قسمت شبیه آسیاب داره که از توش همش غول میاد بیرون و تموم هم نمیشن , خود آسیابه هم خراب نمیشه ...)

starn
30-11-2008, 17:12
یک سوال باطری psp چند سال دوام می اره!!!!!!!!!!(منظورم اینه که با شارژ زیاد مثلا هر روز بزاری شارش یا روزی 2 بار دستگاه یا باتری خراب نمی شه؟؟؟)

M A T I N
30-11-2008, 17:33
یک سوال باطری psp چند سال دوام می اره!!!!!!!!!!(منظورم اینه که با شارژ زیاد مثلا هر روز بزاری شارش یا روزی 2 بار دستگاه یا باتری خراب نمی شه؟؟؟)

مطمعا باش به این زودی ها خراب نمیشه چون Sony هیچ وقت جنس بی کیفیت بیرون نمیده ...

راستی هنوز داری تحقیق میکنی یا بلاخره خریدی ...؟

gomnam23
30-11-2008, 19:47
من با تحقیقاتی که انجام دادم پی بردم خرید value پک به صرفه تره نظر شما چیه؟

ali_ranger22
30-11-2008, 20:26

ولیو پک فت ؟ یا اسلیم ؟!

Terova
30-11-2008, 20:28

والیو که مدل فت هست..اگر از من میشنوی slim بگیر اون هم پیانو پک..

چون slim از فت خیلی بهتره و بعدا پشیومن نمیشه.. هم به tv وصل میشه هم دیگه دستت زیاد خسته نمیشه.. چون slim سبکتره..

حالا والیو رو چقدر بهت قیمت داده..؟

gomnam23
30-11-2008, 20:38
205 در اصفهان

choory
30-11-2008, 23:01
choory جان یکمی در مورد این patapon2 بگو. مثل همون شماره 1 هستش؟ من خودم دیوانه این بازی هستم و یادم میاد از بس که بازیش کردم چشمهام همش ازش اشک میومد اما باز ول کن نبودم. اگه برم توپخونه می تونم گیرش بیارم؟ زبانش انگلیسی هست یا ژاپنی؟

سلام
به نظر من که قشنگ تر از سری 1 هست.جالب تر شده.مخصوصا بخش تولید نیرو متنوع تر شده.
بازی ژاپنی هست اما ارزش بازی کردن داره چون توی روند بازی تاثیری نمیذاره.مخصوصا برای آنهایی که 1 را بازی کرده اند.
خلاصه خیلی باحاله.
من که خودم هنوز وقت نکردم زیاد بازی کنم.(7-8 قسمت بیشتر نرفتم جلو)

نمیدونم بیرون گیر بیاد یا نه.من خودم دانلود کردم.
اگه امکان دانلود برات ممکن نیست میتونی آدرس و کد پستیت را برام پ.خ کنی تا برات بفرستم.بی شوخی میگم.کاری نداره.:46::10:

بلاخره بعد از یه تلاش 2 روزه تو مرحله آخر Burnout Dominator طلا گرفتم با 2,167,000 maniac ....بازیش به نظرم از GOW هم بهتر بود ...

کسی اگه save پاتاپون 1 رو هنوز رو psp داره و تا آخرش رفته لطفا یه نگاهی بندازه ببینه چند ساعت طول کشیده و به من بگه ...

راستی اون مرحله ای که باد مخالف میزنه رو چه جوری باید رد کرد ( لوح باد رو هم گرفتم ولی زیاد اونجا به درد نمیخوره , تو مرحلش یه قسمت شبیه آسیاب داره که از توش همش غول میاد بیرون و تموم هم نمیشن , خود آسیابه هم خراب نمیشه ...)

سیو را که من ندارم.
بازی patapon هم به صورتی هست که مثلا خود من نشستم و همه سپاهم را از نوع BARSALA وMOGYGON ساختم و برای بیشترشان هم صلاح طلایی تهیه کردم.که همه این کارها زمان میبره و چیزی را مشخص نمیکنه که چقدر از بازی باقی مانده است.

اما درباره آن مرحله باید لوح باد را بگیری به فیور برسی و بزنی x.xx.xx بعد هم در صفحه جدید کلید ها را که میگه بزنید تا جهت باد را عوض شود و تیرها با سرعت بیشتری به آسیاب برخورد کنند تا خراب بشه.

ای بابا.
شما همیشه توی خرید اجناس اینقدر حساس هستید؟
اینجوری که خیلی سخته.
من خودم تا مثلا چیزی میبینم و خوشم میاد و توانایی خرید داشته باشم به هفته نمیکشه که خریدم.

M A T I N
30-11-2008, 23:26
سیو را که من ندارم.
اما درباره آن مرحله باید لوح باد را بگیری به فیور برسی و بزنی x.xx.xx بعد هم در صفحه جدید کلید ها را که میگه بزنید تا جهت باد را عوض شود و تیرها با سرعت بیشتری به آسیاب برخورد کنند تا خراب بشه.

ممنون
امتحان کرده بودم ولی اونجا زیاد به درد نمیخوره چون تا بخوام دوباره چند تا کمبو بزنم و تو فیور برم وقت زیادی نمیمونه ... ( میشه بعد از x xx xx فیور رو حفظ کرد ؟ )
باز اگه به جای تیرکمون دار ها از اسب سوار ها استفاده کنم بیشتر میشه دووم آورد ...
راستی دیگه نمیشه از منجنیق استفاده کرد ...؟

دوباره ممنون ...

ppp1486
30-11-2008, 23:32
قيمت psp چنده

choory
30-11-2008, 23:37
ممنون
امتحان کرده بودم ولی اونجا زیاد به درد نمیخوره چون تا بخوام دوباره چند تا کمبو بزنم و تو فیور برم وقت زیادی نمیمونه ... ( میشه بعد از x xx xx فیور رو حفظ کرد ؟ )
باز اگه به جای تیرکمون دار ها از اسب سوار ها استفاده کنم بیشتر میشه دووم آورد ...
راستی دیگه نمیشه از منجنیق استفاده کرد ...؟

دوباره ممنون ...

اینجور کخ معلوم هست سپاهت یکن ضعیفه.سعی کن همه تیرکمان دارها از صلاح های قرمز استفاده کنند.
شما اگه دقیق آهنگ را بزنی میتونی مثلا با دوبار زدن pata pata pata pon به فیور برسی.حتما احتیاج نیست 10 بار بزنی.
فقط باید دقیقا با آهنگ پیش بری
بعد از دعا ها هم نمیشه فیور ر حفظ کرد.
من که دقیقا این مرحله را همین شکل رد کردم به چند نفر دیگه هم گفتم آنها هم به همین صورت رد کردند.اصلا دعای باد برای همین مرحله هست توی بقیه مرحله ها استفاده ای نداره.
منجنیق هم اگه اشتباه نکنم 1 مرحله بیشتر نبود.دقیقا یادم نیست کدام مرحله بود.

saddegh
01-12-2008, 07:27
سلام یه سوال دارم چرا وسط بازی بعضی بازیها گیر میکنند مثل کربن وجی تی ا
بعضی ها اصلا اجرا نمیشن مثل فلو
فریمور 3.90 نیاز به اپدیت دارم ؟ لطفا من راهنمایی بفرمایید

rassool
01-12-2008, 10:07
802.11b

اگه برای استفاده از اینترنت میخواهی بهترین چیز مودمی هست که شبکه wireless داشته باشه اگه هم میخواهی کارت شبکه بدون سیم بخری باید کارت شبکه توانایی تغییر به AP را داشته باشه تا بتونی اینترنت را share کنی و از psp استفاده کنی.
ممنون قصد من خرید مودم هست که انشاالله تا چند روز اینده میخرمش قصدمم خرید مودم linksys هست .

Aban70
01-12-2008, 12:07
سلام
من وقتی که بازی patapon رو روی PSP اجرا میکنم تا مرحله NOW LODING میاد اما بعد از اون دیگه جلو نمیره تا

حالا 4 تا patapon مختلف ریختم اما همون جوری میشه.

دلیلش چی میتونه باشه ممنون میشم اگر کمکم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

Terova
01-12-2008, 12:17
قيمت psp چنده

psp چندتا مدل و پک مختلف داره.. باید ببینی کدومشون بدردت میخوره..

مدل فت قیمتش حدود 190 تومن هست .. مدل slim پک معمولیش حدود 210 تون قیمت داره.. مدل psp3000 هم که هنوز کپی خور نشده حدود 250 تومن هست..

ولی بهترین و بصرفه ترین مدل همون slim هست..

سلام
من وقتی که بازی patapon رو روی psp اجرا میکنم تا مرحله now loding میاد اما بعد از اون دیگه جلو نمیره تا

دلیلش چی میتونه باشه ممنون میشم اگر کمکم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو اینکه مشکل از فریمورت هست شک نکن .. چون معمولا بعضی از فریم ها یکمی با بعضی بازیها مشکل دارند..

فریمور تو عوض کن و بالاتر نصب کن..

Big-Boss
01-12-2008, 12:23
سلام
من وقتی که بازی patapon رو روی PSP اجرا میکنم تا مرحله NOW LODING میاد اما بعد از اون دیگه جلو نمیره تا

دلیلش چی میتونه باشه ممنون میشم اگر کمکم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مربوط به فرمویر دستگاهتون میشه
به مسیر زیر برید:
setting>system setting>system information
و از اونجا system software رو نگاه کنید احتمالا 3.74 هست که باید آپدیت کنید

psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)

choory
01-12-2008, 13:43
سلام

دلیلش چی میتونه باشه ممنون میشم اگر کمکم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

شما اول قبل از اینکه فریمور را آپدیت کنی مراحل زیر را انجام بده به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه.

پست زیر را بخون 99.9% مشکلت حل میشه.:46:

موفق باشید.

سلام یه سوال دارم چرا وسط بازی بعضی بازیها گیر میکنند مثل کربن وجی تی ا
بعضی ها اصلا اجرا نمیشن مثل فلو
فریمور 3.90 نیاز به اپدیت دارم ؟ لطفا من راهنمایی بفرمایید

بازی مثل gta بعضی وقت ها با مموری های غیر اصل مشکل داره و بازی تیک میزنه.نکته دیگه ای هم که درمورد این بازی ها هست نباید به صورت cso باشند چون ممکن هست که وصط بازی فریم فریم بشود.
بازی gta را به صورت iso بازی کنید و در xmb کلید select را بزنید و cpu clock game را روی 333/166 بگذارید.تا دیگه تیک نزنه.

برای اجرای بازی مثل flow هم باید شما هم تنظیماتی که برای دوست عزیز Aban70 گفتم را اعمال کنید تا بازی را اجرا کنه.

فریمور 3.90 فریمورخوبی هست و تا الان همه بازی ها را راحت اجرا میکنه پس اگه دوست ندارید احتیاج به آپدیت نیست.

psp

تو اینکه مشکل از فریمورت هست شک نکن .. چون معمولا بعضی از فریم ها یکمی با بعضی بازیها مشکل دارند..

فریمور تو عوض کن و بالاتر نصب کن..

برای هر مشکل کوچکی که نمی گویند آپدیت کن.این بازی ها وقتی رلیز شدند روی مثلا همان فرمور 3.90 یا پایین تر منتشر شده اند.پس با این فریمور ها مشکلی ندارند.فقط احتیاج به تنظیمات خیلی جزیی هست.

ممنون قصد من خرید مودم هست که انشاالله تا چند روز اینده میخرمش قصدمم خرید مودم linksys هست .
]

مبارک باشه کار درستی میکنی.
من خودم اینقدر پشیمان هستم که چرا موقعی که مودم خریدم مدل wireless نگرفتم.:41:

Aban70
01-12-2008, 13:58
سلام

[

choory
01-12-2008, 14:09
سلام
من وقتی که بازی patapon رو روی psp اجرا میکنم تا مرحله now loding میاد اما بعد از اون دیگه جلو نمیره تا

[

دوست عزیز جواب شما را در پست بالا دادم.احتیاج نیست چند بار یک سوال را بپرسی.چون فقط باعث شلوغ شدن تاپیک میشه.
ممنون.

rassool
01-12-2008, 14:10
راستی کسی نمیدونه این مودم با psp سازگاری داره یا نه؟؟؟ مودل بالا رو میدونم ولی مودل زیر رو نه کسی اطلاعی داره؟؟؟

Aban70
01-12-2008, 14:13
ممنونChoory جان خیلی ماهی . چشم
ولی باور کن من یکبار سوال کردم نمی دونم چرا 2 بار اومده در هر صورت معذرت می خوام و ممنون.

mehdi30nema
01-12-2008, 20:01
از تاپيك مجله دنياي پردازش ديدن كنيد :

شماره جديد هم تا چند روزه ديگه مياد . اگه تونستيد بخريد بازي هاي psp رو هم نقد كرده .

keshish
02-12-2008, 13:57
سلام خسته نباشید
کسی کتاب کمیک برای psp سراغ نداره؟فارسی یا انگلیسی فرقی نمیکنه.
ممنون

Rohallah_tavakoli
02-12-2008, 18:36
سلام choory جان چندتا سوال دارم؟؟؟

1- من قبلا يه psp fat داشتم الان ميخام دوباره يكي بگيرم. صبر كنم psp3000 بگيرم؟؟؟
2-psp فايلهاي pdf رو اجرا ميكنه؟؟؟
3-وب گردي با psp چجوري ؟؟؟مثلا من با گوشي خودم تو محل كار وصل ميشم به access point و برنامه و بازي دانلود ميكنم با psp هم ميشه فايل با پسوند zip وrar دانلود كرد؟؟؟

Big-Boss
02-12-2008, 22:25
راستی دوستانی که هنوز عضو نشدن یا اطلاع ندارن به اینجا سر بزنن و عضو بشن
اطلاعات جدیدی در مورد psp 4000 به همراه عکس!!

*PSP (علاقه مندان به کنسول دستی سونی)

choory
03-12-2008, 00:28
سلام choory جان چندتا سوال دارم؟؟؟

1- من قبلا يه psp fat داشتم الان ميخام دوباره يكي بگيرم. صبر كنم psp3000 بگيرم؟؟؟
2-psp فايلهاي pdf رو اجرا ميكنه؟؟؟
3-وب گردي با psp چجوري ؟؟؟مثلا من با گوشي خودم تو محل كار وصل ميشم به access point و برنامه و بازي دانلود ميكنم با psp هم ميشه فايل با پسوند zip وrar دانلود كرد؟؟؟

سلام دوست عزیز.
psp 3000 که هنوز کپی خور نشده و معلوم هم نیست کی کپی خور بشه.البته وقتی هم کپی خور بشه قیمت ها یکم نجومی هست اگه با این مسایل مشکل نداری 3000 خوبه وگرنه مدل 2000

شما با نصب یک برنامه کم حجم قادر هستید فایل های pdf را مشاهده نمایید.

متاسفانه مرورگر psp قادر به نمایش سایت های فارسی نیست.در کل وبگردی زیاد سخت نیست مخصوصا در فریمور 5 که یک صفحه کلید QWERT مجازی اضافه شده هست که کار تایپ را راحت تر میکنه.
شما با psp میتونید به همان AP متصل بشوید و فایل های مورد نظر را ذخیره کنید.
یا به صورت آنلاین بازی کنید.

keshish
03-12-2008, 07:46
سلام خسته نباشید
ممنون
نبود؟چوری جان شما چیزی سراغ نداری؟

M A T I N
03-12-2008, 21:01
سلام خسته نباشید
ممنون

مخصوص psp کمتر پیدا میشه... فارسی هم که کاملا بعیده ...
خودم چند تا تو psp ریختم که با وجود این همه بازی نه وقت و نه انگیزه برای خوندنشون دارم ...:13:
از این لینک ها چند تا مخصوص psp رو میتونی دانلود کنی ....

samoeli
04-12-2008, 02:45
سلام .من امروز psp 3000 گرفتم.چند تا سوال داشتم
1-برای من تو جعبه psp کاتالوگ انگلیسی نداشت.بابت این قضیه خیلی ناراحت شدم.آیا همه ی psp ها کاتولوگ انگلیسی ندارن یا فقط برای من اینتوریه؟
2-آیا میتونم در حال بازی psp رو به شارژ بزنم
3-آیا میتونم از psp داخل شارژ استفاده و بازی کنم یا اینکه باید باتری پر شه و بدون اینکه تو شارژ هست ازش استفاده کنم؟
4-چه مدت باید psp داخل شارژ باشه؟آیا وقتی psp فول شارژ شد روی خودش مشخص میکنه یا نه؟
5-اشکال نداره psp از شب تا صبح توی شارژ باشه؟
مرسی اگه به سوالام جواب بدید.

keshish
04-12-2008, 07:57
1-برای من تو جعبه psp کاتالوگ انگلیسی نداشت.بابت این قضیه خیلی ناراحت شدم.آیا همه ی psp ها کاتولوگ انگلیسی ندارن یا فقط برای من اینتوریه؟
3-آیا میتونم از psp داخل شارژ استفاده و بازی کنم یا اینکه باید باتری پر شه و بدون اینکه تو شارژ هست ازش استفاده کنم؟
4-چه مدت باید psp داخل شارژ باشه؟آیا وقتی psp فول شارژ شد روی خودش مشخص میکنه یا نه؟
سلام
من هم با وجود اینکه psp 2000 گرفتم اما کاتالوگش زبان انگلیسی نداشت.
من دستگاه رو تقریباً 3 تا 4 ساعت میذارم توشارژ و وقتی که شارژ 100 درصد بشه اون چراغ نارنجی رنگ که موقع شارژ روشن بود خاموش میشه.
بقیه سوالات رو من نمی تونم جواب بدم چون هنوز تو زمینه psp جوجه هستم.البته اینها برای من هم سوال هست.
اما یه چیز جالب که فهمیدم اینه که هرچقدر نور LCD کمتر باشه دستگاه به مقدار چشم گیری شارژ کمتری مصرف میکنه.

M A T I N
04-12-2008, 11:28

سلام
من هم با وجود اینکه psp 2000 گرفتم اما کاتالوگش زبان انگلیسی نداشت.
من دستگاه رو تقریباً 3 تا 4 ساعت میذارم توشارژ و وقتی که شارژ 100 درصد بشه اون چراغ نارنجی رنگ که موقع شارژ روشن بود خاموش میشه.
بقیه سوالات رو من نمی تونم جواب بدم چون هنوز تو زمینه psp جوجه هستم.البته اینها برای من هم سوال هست.
اما یه چیز جالب که فهمیدم اینه که هرچقدر نور LCD کمتر باشه دستگاه به مقدار چشم گیری شارژ کمتری مصرف میکنه.

با اجازه اساتید تاپیک

1. برای من هم 2000 بود و انگلیسی داشت که چیزه خاصی توش ننوشته بود ... اگه خیلی برات مهمه احتمالا بشه از تو اینترنت پیدا کرد ...
2.بله , موقع شارژ , باتری رو هم میشه در آورد و بازی کرد...
3.بله ... پر نور ترین حالت تصویر هم مخصوص وقتیه که توی شارژ هست ...
4.پست بالایی
5.اگه psp کاملا خاموش باشه فکر نکنم اشکالی داشته باشه (چون وقتی کامل شارژ شد خودش جریان رو قطع میکنه) ولی اگه روشن یا اسلیپ باشه چون هر لحظه که یه کمی از شارژ باتری کم شد دوباره شارژ میشه زیاد خوب نیست ... مثل باطری موبایل ها ...

samoeli
04-12-2008, 13:51
با اجازه اساتید تاپیک

1. برای من هم 2000 بود و انگلیسی داشت که چیزه خاصی توش ننوشته بود ... اگه خیلی برات مهمه احتمالا بشه از تو اینترنت پیدا کرد ...
2.بله , موقع شارژ , باتری رو هم میشه در آورد و بازی کرد...
3.بله ... پر نور ترین حالت تصویر هم مخصوص وقتیه که توی شارژ هست ...
4.پست بالایی
5.اگه psp کاملا خاموش باشه فکر نکنم اشکالی داشته باشه (چون وقتی کامل شارژ شد خودش جریان رو قطع میکنه) ولی اگه روشن یا اسلیپ باشه چون هر لحظه که یه کمی از شارژ باتری کم شد دوباره شارژ میشه زیاد خوب نیست ... مثل باطری موبایل ها ...

خیلی متشکرم که به سوالاتم جواب دادید

omid2800
04-12-2008, 21:26
لطفاچندتا ازبازيهاي جديد رومعرفي كنيد كه جالب باشن مثل كشتي كج 2009

p30worldtizhosh
04-12-2008, 22:27
بازی Need For Speed رو کسی نداره ؟

Terova
05-12-2008, 00:21
بازی need for speed رو کسی نداره ؟

من این بازی رو دارم .. حالا خوب چکار کنم ..

کلا بازیش زیاد سطح بالا نیست ولی ارزش بازی کردن رو داره..

morteza.m2n
05-12-2008, 10:02
لطفاچندتا ازبازيهاي جديد رومعرفي كنيد كه جالب باشن مثل كشتي كج 2009

patapon2

mid night clup l.a.remeix

Crash Mom

Need For Speed Under Cover

و.....

apoosh
06-12-2008, 11:52
همچنین تو بازیهای جدید locoroco2 هم قشنگه.نسبت به شماره 1 تنوع بیشتری پیدا کرده

omid2800
06-12-2008, 20:14
morteza.m2n مرسي اگه ميشه چند تا بازي استراتژيك و rpg اگه داره قديمي وجديد فرق نميكنه معرفي كن دستم دردنكنه جواب ميدي

فابریک
06-12-2008, 21:26
سلام

دوستان من اولین بارمه که دارم بازی داخل رمه psp میریزم ولی یه مشکل دارم اینکه که :41::31::18::18::18::41:

وقتی بازیرو کپی می کنم با یه خورده کپی می شه ولی این اررو می ده مر بو ط رابط مابط می شه

چیکارش کنم من این مشکلو چه جوری رفعش کنم اوین بارمه رمو داخل رمریدر گزا شتم بعدش که

شناختش اومدم و بازی رو کپی و داخل پوشه Iso ریختم مشکلم همینه ؟:41::19: با کپی ویندوزم

انجام دادم همین شد با برنامه ی BurstCopy هم همینطور ولی ارورا مشابهن فرقی ندارن

:9::37::23::22::37::45:دوستان اگه میشه کمک کنید ؟:28:

Terova
06-12-2008, 22:51
شرمنده .. عکسها برای من لود نشده بود..

سه کار میتونی بکنی..

1- به جزء این بازی یک بازی دیگه بریز ببین چی میشه.. اگر فرمتش iso باشه بهتره..

2- یک بار برای امتحان بازی رو جایی بجزء پوشه iso موقطی کپی کن ببین باز هم ارور میده..

3 - رم رو فرمت کن..

M A T I N
06-12-2008, 23:28
سلام

دوستان من اولین بارمه که دارم بازی داخل رمه psp میریزم ولی یه مشکل دارم اینکه که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی بازیرو کپی می کنم با یه خورده کپی می شه ولی این اررو می ده مر بو ط رابط مابط می شه

چیکارش کنم من این مشکلو چه جوری رفعش کنم اوین بارمه رمو داخل رمریدر گزا شتم بعدش که

شناختش اومدم و بازی رو کپی و داخل پوشه iso ریختم مشکلم همینه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با کپی ویندوزم

انجام دادم همین شد با برنامه ی burstcopy هم همینطور ولی ارورا مشابهن فرقی ندارن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان اگه میشه کمک کنید ؟

شاید با فرمت درست بشه ...

LordMMD
07-12-2008, 08:35
"فابريك" :
من خودم وقتي فلش مموري رو هنگامي كه هارد اكسترنالم كه با usb وصل ميشه ، به رايانه وصل هست وصل ميكنم، اين ارور
Delayed writing failed رو ميده.
شما هم فقط psp رو وصل كن و چيز ديگري وصل نباشه ببين چي ميشه.
اگر هم نشد با يك ويندوز ديگه (ترجيحا Live CD) امتحان كن.

keshish
07-12-2008, 09:56
morteza.m2n مرسي اگه ميشه چند تا بازي استراتژيك و rpg اگه داره قديمي وجديد فرق نميكنه معرفي كن دستم دردنكنه جواب ميدي
دمت گرم من هم دنبال این سبک بازی هستم اما فکر کنم جای در خواست بازی های PSP اینجا باشه.

دانلود بازی های PSP:

البته من اونجا این در خواست رو دادم اما جوابی داده نشده.شاید تو این سبک بازی برای PSP نباشه.

choory
07-12-2008, 10:12
دمت گرم من هم دنبال این سبک بازی هستم اما فکر کنم جای در خواست بازی های PSP اینجا باشه.

دانلود بازی های PSP:

البته من اونجا این در خواست رو دادم اما جوابی داده نشده.شاید تو این سبک بازی برای PSP نباشه.

میشه بگید بازی سبک rpg چه شکلی هستند؟ :20:
چرا میخندید خوب نمیدونم دقیقا به چه سبک بازی میگویند rpg :19:

ممنون.:46:

keshish
07-12-2008, 12:15
میشه بگید بازی سبک rpg چه شکلی هستند؟ :20:
چرا میخندید خوب نمیدونم دقیقا به چه سبک بازی میگویند rpg :19:

ممنون.:46:
البته شما که استادی من الآن می خوام فقط درسام رو جواب بدم.
RPG:Role Playing Game
بازیهای نقش آفرینی بازیهایی هستند که کاراکتر اصلی(شما)با جمع کردن یکسری آیتمها قدرت خودش رو بالا میبره.مثل NWN(Never Winter Nights) یا The Witcher.
درسامو خوب خونده بودم استاد؟
حالا بازی تو این سبک برای PSP هست؟
ای کاش The Witcher برای این کنسول بود.

Big-Boss
07-12-2008, 12:24
biowolf برای psp هست که یه بازی rpg تقریبا خوبیه!

البته یه نکته دیگه هم به صحبت های دوستمون اضافه کنم که برای psp بازیهای jrpg زیادی وجود داره
که تو عمل خیلی با rpg غربی فرق میکنه

ali_ranger22
07-12-2008, 12:54
biowolf برای psp هست که یه بازی rpg تقریبا خوبیه!

بیوولف بیشتر اکشنه اصلا هم قشنگ نبود !
فعلا من به شما Star ocean رو پیشنهاد میدم که خودم خیلی لذت بردم
راستی آپدیت 4 برای 5.00m33 هم اومد که توی تاپیکش گذاشتم

ali_ranger22
07-12-2008, 12:57
البته شما که استادی من الآن می خوام فقط درسام رو جواب بدم.
RPG:Role Playing Game
بازیهای نقش آفرینی بازیهایی هستند که کاراکتر اصلی(شما)با جمع کردن یکسری آیتمها قدرت خودش رو بالا میبره.مثل NWN(Never Winter Nights) یا The Witcher.
درسامو خوب خونده بودم استاد؟
حالا بازی تو این سبک برای PSP هست؟
ای کاش The Witcher برای این کنسول بود.

FF Tactics و FF Vii crisis Core رو بازی کردی ؟ اگه نکردی حتما بگیرشون که جفتشون فوقالعاده ان
بازی تو سبک ها Witcher برای PSP زیاد نیست و بیشتر نقش آفرینی ژاپنی خوب پیدا میشه

M A T I N
07-12-2008, 13:01
بهترین و معروف ترین بازی RPG که میتونید رو PSP بازی کنید Final Fantasy VII Crisis Core هست ...
جدید ترن هم Star Ocean..........

اینم چند تا دیگه : ( بعضی ها پورت شدن )

Aedis Eclipse: Generation of Chaos
• Alien Syndrome
• Astonishia Story
• Blade Dancer: Lineage of Light
• Bounty Hounds
• Brave Story: New Traveler
• Breath of Fire III
• Dragoneer’s Aria
• Dungeon Maker: Hunting Ground
• Dungeons & Dragons: Tactics
• Dungeon Siege: Throne of Agony
• EA Replay (includes the SNES port of Ultima VII)
• Final Fantasy
• Final Fantasy II
• Final Fantasy Tactics: The Lion War
• Generation of Chaos
• Gurumin: A Monstrous Adventure
• Jeanne d’Arc
• Justice League: Heroes
• Kingdom of Paradise
• Marvel: Ultimate Alliance
• Monster Hunter Freedom
• Monster Hunter Freedom 2
• Monster Kingdom: Jewel Summoner
• NeoPets: PetPet Adventures: The Wand of Wishing
• PoPoLoCrois
• Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
• Rengoku: The Tower of Purgatory
• Rengoku II: The Stairway to H.E.A.V.E.N.
• Riviera: The Promised Land
• SEGA Genesis Collection
• Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empires
• Tales of Eternia
• Tales of the World: Radiant Mythology
• The Legend of Heroes: A Tear of Vermillion
• The Legend of Heroes II: Prophecy of the Moonlight Witch
• The Legend of Heroes III: Song of the Ocean
• The Lord of the Rings: Tactics
• Untold Legends: Brotherhood of the Blade
• Untold Legends: The Warrior’s Code
• Valhalla Knights
• Valkyrie Profile: Lenneth
• X-Men Legends II: Rise of Apocalypse
• Ys: The Ark of Napishtim

keshish
07-12-2008, 14:13
استاد لطف می کنی لینک دانلود یکی از این ff رو تو تاپیک مخصوص دانلود بذاری؟
ممنون

samoeli
07-12-2008, 14:32
سلام به همه بچه های psp دار.
یه سوال داشتم.میخاستم ببینم تمام psp ها زود روشون خط و خش میوفته با اینکه چون مال من 3000 هستش اینطوریه؟
من با اینکه خیلی مواظب هستم.اما وقتی به پشت psp نگاه میکنم میبنم 3 4 خش که قبلا نبوده روش افتاده
حالا آیا تمام psp ها مخصوصا slim اینطوری میشه؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدید

Terova
07-12-2008, 14:35
اگر منظورت Final Fantasy هست یک سری به این تاپیک بزن..

SENATORM
07-12-2008, 16:14
یه سوال داشتم.میخاستم ببینم تمام psp ها زود روشون خط و خش میوفته با اینکه چون مال من 3000 هستش اینطوریه؟
من با اینکه خیلی مواظب هستم.اما وقتی به پشت psp نگاه میکنم میبنم 3 4 خش که قبلا نبوده روش افتاده
دوست عزیز شما که psp 3000 داری آیا هنگام بازی کردن روی صفحه اش خطوط سفید رنگ ظاهر می شه ؟
هنوز کپی خور نشده نه ؟

Big-Boss
07-12-2008, 16:21

تمام مدل ها خش میوفته هرکاری که کنی
مخصوصا اون دایره فلزیش که توش نوشته psp خش خورش ملسه:21:
ولی یه خوبی داره که نمیشه به اسم نو جا زد! (حساب کن اگه ضد خش بود چقدر فروشنده های شریف ایرانی بهره می بردن از این داستان!!:18:)
البته قابشو میشه عوض کرد:27: ولی قاب اصلی رو میشه راحت از بدل تشخیص داد و دیگه اونقدر زیاد براش شاید صرف نکنه:31:

دوست عزیز شما که psp 3000 داری آیا هنگام بازی کردن روی صفحه اش خطوط سفید رنگ ظاهر می شه ؟
هنوز کپی خور نشده نه ؟

جواب سوال دوم :نه!
سوال اول هم لطفا جواب بدید samoeli

Mr.Mimi
07-12-2008, 17:03
سلام.من یک psp fat value pack دارم.می خواستم بفروشمش.قیمت الان چنده؟
2گیگ هم رم داره.
ممنون.

mohammad_dj_kazin
07-12-2008, 17:08
فكر نكنم بيشتر از 150 ازت بخرن

Big-Boss
07-12-2008, 17:18
2گیگ هم رم داره.
ممنون.

خیلی زیاد ازت نمی خرن مخصوصا که fat هم هست
به نظر من بهتره نگهش داری چون فروشش برات به صرفه نیست مگه اینکه پولش رو لازم داشته باشی.

فكر نكنم بيشتر از 150 ازت بخرن

fat نو کپی خور شده میدن 180 تا 175 هم راه میان + بازی همیشگی مجانی
(البته 6 ماه پیش fat قیمت کردم)

نهایتن از ایشون با مموریش 120-110 در بهترین حالت با چند تا بازی بردارن.

M A T I N
07-12-2008, 17:23
این نرم افزار هایی که برای فرستادن فایل (بازی ) بین دو تا psp هستن باید روی هر دو طرف نصب باشن یا فقط روی فرستنده کافیه ...؟ راستی , احتمالا همتون میدونید که بهترین راه پاک کردن LCD استفاده از چسب نواریه ....

SENATORM
07-12-2008, 18:01
من خریدار یک psp دست دو هستم ( البته اسلیم ). سفید باشه بهتره. تو امضام هم نوشتم . یکی از دوستان قیمت داده بود 200 در حالی که نوش الان 205 تومن هست.

ali_ranger22
07-12-2008, 18:53
2گیگ هم رم داره.
ممنون.

بیشتر از 90 نمی خرن ! :دي

mehdi30nema
07-12-2008, 19:56
بیشتر از 90 نمی خرن ! :دي

علي جان 90 خيلي بيشتر ميخرن . فكر كنم حدوده 130 يا 140 بخرن . 90 تومن خدايي خيلي كمه

ali_ranger22
07-12-2008, 20:32
علي جان 90 خيلي بيشتر ميخرن . فكر كنم حدوده 130 يا 140 بخرن . 90 تومن خدايي خيلي كمه

من خودم خیلی وقت پیش که فت هنوز شاخ بود رفتم پرسیدم گفت 90 ! حالا که بماند

samoeli
07-12-2008, 20:35
هنوز کپی خور نشده نه ؟

والا من که به هیچ وجه خطوط سفید رو ندیدم.کیفیت تصویرشم واقعا عالیه.ولی نمیدونم با 2000 چه قد فرق داره چون 2000 رو ندیدم.
فقط من نمیدونم وقتی که میکرفن گذاشتن چرا یه برنامه واسه رکورد صدا نذاشتن.
نه هنوز کپی خور نشده.اما به نظر من در آینده یی نه چندان دور هک میشه