PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

ali_ranger22
06-09-2008, 12:47
تو بازی های PSP3000 مثل DS از میکروفون استفاده میشه، یا فقط برای skype؟

psp هایی که الان موجوده میکروفون نداره و باید یه وسیله جانبی بگیری تا میکروفون بهش اضافه شه.......باید منتظر موند و دید که 3000 با میکروفون چه میکنه

choory
06-09-2008, 14:04
دوستان یک خبر بد.
برای psp یک مادر بورد جدید با اسم TA-088v3 اومده که متاسفانه کپی خور نمیشه.به احتمال زیاد توی psp 3000 هم از همین ورژن مادربورد استفاده بشه.
دوست بدبخت خودم رفته از دبی خریده که ارزون تر گیر بیاره بدبخت مادربوردش از این نوع بود.خودم نتونستم کپی خور کنم 3-4 جا هم دادم اونها هم با پاندورا نتونستن کپی خور کنن.
با sAsAn.K عزیز صحبت کردم گفت مادربورد های جدید با ورژن TA-088v3 کپی خور نمیشن.
پس فعلا سعی کنید از خارج از ایران نگیرید که این بلایی که سر دوست من اومد سر شما ها هم نیاد.

برنامه PSPident برای تشخیص نوع مادربورد Psp هست اما نمیدونم میشه این برنامه ها را با psp هایی که کپی خور نشده اجرا کرد یا نه.
طریقه نصب:
بعد از دانلود برنامه از لینک زیر فایل را توسطWinRAR یا هر برنامه ی فشرده ساز دیگه فایل رو Extract کنید .
پوشه ی PSPident_0-3 رو به درون شاخه ی PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید و برنامه را از داخل psp اجرا کنید.
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S A M
06-09-2008, 19:53
سلام
من یه سوالاتی در باره این کنسول داشتم که متشکر میشم جواب بدین
1 _ این کنسول زود خراب میشه یا نه ؟
2 _ بازیهاش چندن؟
3 _ از نظر شما xbpx360 بهتره یا psp ؟

choory
06-09-2008, 20:46
سلام
2 _ بازیهاش چندن؟

سلام
-خیالت راحت باشه کنسول های سونی به این زودی ها خراب بشو نیستند.حتی اگه 24 ساعته باهاشون بازی کنی.
-بازی های کپی هم 1000 تومن اما 500 هم میتونی گیر بیاری.اگه adsl هم داشته باشی میتونی دانلود کنی.حجمه بیشترینش 1.8 گیگ هست
-این 2 تا کنسول اصلا با هم قابل مقایسه نیست.چون xbox یک کنسول خونگی هست اما این قابل حمل.باید ببینی خودت به کدوم بیشتر احتیاج داری.اگه بیشتر خونه ای همون xbox چون بازی های با گرافیکی داره.اما اگه دوست داری هر جا که میری سر گرم باشی psp باز باید خودت ببینی کدوم بیشتر نیازت را بر طرف میکنه.هر چند از نظر قیمت هم اختلاف زیادی دارند.

به نظر من هر دو عالی هستند.
خودمم میخوام اگه بشه یک xbox360 بخرم.

mohammad_dj_kazin
06-09-2008, 21:09
سلام
بچه ها من با يكي از دوستام ميخواستم فيفا 08 دو نفره بازي كنيم همه ي كارارو انجام ميداديم
ولي وقتي ميرفت تو لوديگ كه وارد بازي بشه يه ارو ميداد
و نميتونستيم بازي كنيم مشكل از كجاست؟؟؟

morix_001
06-09-2008, 21:58
یکی از فامیلامون frimware 4.05 ( که خبر نداشت کپی خور نشده ) رو ریخته رو psp ش ! بعد حالا هر کاری می کنه هیچ بازی و نرم افزاری ( به دلیل این که اصل نیست) نمیاره و هر نرم افزاری که برای کپی خور کردن می ریزه رو psp و ارور کپی بودن می ده ...
بدبختی اینه که frimware 4.01 رو به دلیل این که پایین تر از frimware4.05 هست ، دستگاه قبول نمی کنه ...

می خواستم ببینم باید چکار کنه ؟
فکر کنم با پاندورا کردن درست بشه ولی اگه نرم افزاری می شناسید ( مطمئنید عملی ه ) معرفی کنید .
هزینه پاندورا کردن چقدره ؟

L.I.N.U.X
06-09-2008, 23:18
تنها راه پاندوراست !

اصفهان پول خون باباشون رو میکیرن 20 تومان

||SIAVASH||
06-09-2008, 23:47
البته مطمئن باش که به زودی همین frimware هک میشه و راحت میتونی کپی خور کنی !!! ولی اگه الان میخوای "-: پاندورا :D

imakbari
07-09-2008, 10:02
سلام
2 _ بازیهاش چندن؟

1- نه، نه به اون شکل. خب عمر هر کنسولی به طرز استفاده با اون کنسول ربط داره. این کنسول، کنسول نسبتا محکم و خوبیه. مشکلاتی که ممکنه براش پیش بیاد خیلی جزئی هستند که با مراقبت درست میشه ازشون پیشگیری کرد. ولی اگر نگران این موضوع هستی، میتونی براش از این قاب های محافظ هم بگیری.
2- تقریباً مجانی! اگه کپی خورش نکنی، 20 تا 40 یورو و اگه کپی خورش کنی، هر DVD اش که یک یا چند بازی داره با قیمتی حدود 1500 تومن گیر میاد. با یه خط پرسرعت هم میتونی مجانی از روی اینترنت دانلود کنی.
3-این مقایسه چندان جالب نیست. اول از همه، شما کنسول خانگی لازم داری یا دستی؟ باید به نوع بازی هایی که برای این دو کنسول میاد هم توجه کنی و ببینی عنوان های انحصاری سونی رو بیشتر دوست داری یا عنوان های بسیار زیاد 360 رو. البته گرافیک 360 بیشتر از PSP اِ ولی گرافیک PSP هم خوبه. در ضمن، بازی های 360 از PSP گرون تره و قیمتش هم بیشتره (البته به مدلش هم بستگی داره. elite گرون تره).

این هم عکسشون:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

choory
07-09-2008, 10:27
یکی از فامیلامون frimware 4.05 ( که خبر نداشت کپی خور نشده ) رو ریخته رو psp ش ! بعد حالا هر کاری می کنه هیچ بازی و نرم افزاری ( به دلیل این که اصل نیست) نمیاره و هر نرم افزاری که برای کپی خور کردن می ریزه رو psp و ارور کپی بودن می ده ...
بدبختی اینه که frimware 4.01 رو به دلیل این که پایین تر از frimware4.05 هست ، دستگاه قبول نمی کنه ...

فکر کنم با پاندورا کردن درست بشه ولی اگه نرم افزاری می شناسید ( مطمئنید عملی ه ) معرفی کنید .

تنها راه پاندورا هست.به هیچ روش دیگه هم نمیتونی.
هزینه پاندورا هم 5 الی 10 تومن بستگی به انصاف فروشنده.
البته از روشی که توی تاپیک زیر هست هم میتونید برید.که خیلی راحته.

choory
07-09-2008, 10:35

تنها راه پاندورا هست.به هیچ روش دیگه هم نمیتونی.
هزینه پاندورا هم 5 الی 10 تومن بستگی به انصاف فروشنده.
البته از روشی که توی تاپیک زیر هست هم میتونید برید.که خیلی راحته.

تنها راه پاندوراست !

اصفهان پول خون باباشون رو میکیرن 20 تومان

میشه بگید شما کجای اصفهان رفتید که 20 تومان ازتون گرفته؟؟؟
اصفهان 8 تومن هست.هم فروشگاه پاسکال و هم کارن توی مجتمع پارک 8 تومن میگیرن.فروشگاه سرزمین رایانه هم همین قیمته شایدم کمتر

البته مطمئن باش که به زودی همین frimware هک میشه و راحت میتونی کپی خور کنی !!! ولی اگه الان میخوای "-: پاندورا :D

مطمئن باش اگه این فریمورم هک بشه این دوستمون اول باید از طریق پاندورا یکی از ورژن های m33 را بریزه روی دستگاهش تا بعد بتونه اون را آپدیت کنه به این فریمور هک شده.البته فکر نکنم هک بشه چون dark-alex ورژن های فرعی را هک نمیکنه.اگه هم قرار بود هک بشه گروه gen باید هک میکرد که اونم تا حالا هک نکرده.

سلام
بچه ها من با يكي از دوستام ميخواستم فيفا 08 دو نفره بازي كنيم همه ي كارارو انجام ميداديم

محمد خان حداقل اروری که میده را بنویس که بچه ها راحت تر بتونند کمک کنن.

mehdi30nema
07-09-2008, 14:20
خيلي اوضاع بازي واسه psp خوب بود كه امروز بازي Destroy all humman , big weely unleashed هم نسخه psp كنسل خورد .

ali_ranger22
07-09-2008, 14:58
سلام

مشکل میتونه از سرعت cpu باشه یا از بازی که ISO یا CSO باید یکی باشه یا مهمتر از همه سرعت رم باید یکی باشه......

morteza_m2n
07-09-2008, 18:40
خبری از تکن جدید برای psp هست یا نه؟

کسی از عزیزان پست منو ندید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
07-09-2008, 19:00
کسی از عزیزان پست منو ندید
خبری نیست....!

gears_of_games
07-09-2008, 20:22
سلام دوستان ....... اينpsp 3000 قضيش چيه؟؟؟؟ چه فرقي باpsp slim داره؟؟؟؟

choory
07-09-2008, 20:55
سلام دوستان ....... اينpsp 3000 قضيش چيه؟؟؟؟ چه فرقي باpsp slim داره؟؟؟؟

دوست عزیز سعی کن صفحات قبل را مطالعه کنی

مزیت های 3000 به 2000
دارای میکروفن
LCD بدون انعکاس نور(Anti-Reflective) یعنی به راحتی زیر نور خورشید هم میتونید بازی کنید.همینطور که توی عکس ها پیدا هست عمدا به هر 2تا psp نور تابیده.که در 3000 اصلا انعکاس نوری دیده نمیشه.
لبه های نرمتر برای راحتی بیشتر
LCDدارای کنتراست بیشتر
جنس بدنه کمتر باعث عرق کردن دست می شود
پشتیبانی از فرمت Avi
امکان اتصال و بازی با تلویزیون های قدیمی
تغییر شکل ظاهری کلید select و start
تغییر دایره نقرهای رنگ پشت دستگاه
جابجایی نوشته SONY از سمت راست دستگاه به سمت چپ.
حذف لوگوی ps از سمت چپ دستگاه و اضافه شدن روی کلید home (عوض شدن کلید home با لگوی ps)

به احتمال زیاد هم کپی خور نمیشه چون سونی همین psp 2000 جدید ها را هم اومده مادربوردش را عوض کرده و دیگه اون ها را هم نمیشه با پاندورا کپی خور کرد.هنوز هم روشی برای کپی کردنشون نیومده پس 100 درصد psp3000 هم از همون مادربورد ها استفاده میکنه.
به هر حال باید صبر کنیم تا زمان قضیه را روشن کنه.
به نظر من اگه قصد خرید داری همین psp2000 را بگیر.شاید دیدی همین هایی که کپی خور میشه کم شد و دیگه psp کپی خور کم گیر بیاد این فروشنده های فرصت طلب قیمت ها را ببرن بالا.

M3hrad
07-09-2008, 22:30
يه كانورتر خوب يراي Psp كه زير نويس را به فايل بچسبونه و سرعت خوبي داشته باشه و و به روزوليشن Psp بخره چيه...؟

choory
07-09-2008, 23:03
يه كانورتر خوب يراي Psp كه زير نويس را به فايل بچسبونه و سرعت خوبي داشته باشه و و به روزوليشن Psp بخره چيه...؟

اگه همه اینها را با هم می خواهی فقط میتونم بگم COWON Media Center - jetAudio

بدون شرح:31:
این خارجی ها بیکارن فقط میشنن طرح خیالی برای خودشون درست میکنن.اما تصور کنید این جای psp3000 بود چی میشود!!!!!!!

L.I.N.U.X
07-09-2008, 23:53
میشد I-Phone عقده ای

mohammad_dj_kazin
08-09-2008, 00:24
بچه ها بازي n+ رو دانلود كردم
خيلي باحاله

ali_ranger22
08-09-2008, 11:10
من الان خودم از ImTOO استفاده میکنم خیلی هم راضیم

morteza_m2n
08-09-2008, 14:47
بچه ها بازي n+ رو دانلود كردم
خيلي باحاله

یه لینک بده (الان یکی میاد میگه اینجا جای درخواست بازی نیست)

choory
08-09-2008, 16:32
میشد I-Phone عقده ای

من منظورم اون ایکون های i-phone نبود.
همین الانش هم iPhone Simulator برای psp هست.
درضمن i-phone هم همچین آش دهن سوزی نیست.
منظور من اون نوشته cyber-shot با اون دوتا Analog با اون صفحه بزرگتر و صفحه کلید Qwerty بود.

imakbari
08-09-2008, 17:49
همین الانش هم iPhone Simulator برای psp هست.
درضمن i-phone هم همچین آش دهن سوزی نیست.

iPhone که اصلاً multi touch اِ. چجوری روی PSP شبیه سازی میشه؟ میشه یه عکس ازش بذارید؟

ali_ranger22
08-09-2008, 18:03
دوستان فعلا هیچ خبر رسمی درست و حسابی درباره ی امکانات 3000 به جز همونایی که سونی گفته عرضه نشده پس این توچ و... شایعه حساب میشه الان....

huti_421
08-09-2008, 18:19
خوب ما هم اگه خدا بخواد قراره بیایم تو جمع شما کنسول داران عزیز ...

چند تا سوال داشتم :

تو رنج 250-60 تومن چه PSP رو بهم پیشنهاد می کنید ؟

جریان این رم مثلا 4 گیگش چیه ؟ یه حالت مموری کارت که کارایی همون رم پی سی رو داره ؟

حالا این رم ها سرخود یا باید جدا تهیه بشه ( اگه جدا قیمت ؟ ) ؟

جریان بازی هاش چیه ؟ باید حتما برای هر بازی 20-30 تومن بدیم یا میشه دانلود کردم ( تورنت یا هر چیز دیگه ) همون بازی هارو نصب کرد ؟

شنیدم Wi-Fi داره درسته ؟

Bluetooth چی داری ؟

حافظه هاش چند گیگه ؟

بازی هایی مثلا تو گرافیگ Call of Duty 4 توش اجریا میشه ؟ یا حد اقل تو رنج گرافیک NFS Carbon یا MW ؟

دیگه همین سوال زیاد پرسیدیم ...

در ضمن بعد از جواب گرفتن به این سوال ها اگه خوب بود از پایتخت می خوام بگیرم ...

و یه سوال دیگه صبر کنم این مدل 3000 اش که میگن سیم کارت هم می خوره رو بگیرم یا همین معمولیا که مثل اینکه اسمش Slim هست خوبه ؟

برای پلیر و اینا نمی خوام ( گوشیم آیفون هست ) بیشتر گرافیکش واسم اهمیت داره و اگه بلوتوث داشته باشه و وای فای ...

choory
08-09-2008, 19:53
iPhone که اصلاً multi touch اِ. چجوری روی PSP شبیه سازی میشه؟ میشه یه عکس ازش بذارید؟

با کلید آنالوگ کار میکنه.فقط یک شبیه سازه.توی اولین فرصت چندتا عکس میزارم.

دوستان فعلا هیچ خبر رسمی درست و حسابی درباره ی امکانات 3000 به جز همونایی که سونی گفته عرضه نشده پس این توچ و... شایعه حساب میشه الان....

علی آقا ما که نگفتیم این psp3000 هست.100 در صد معلومه این یک طرحه و فک هست.خوبه همون اولم خودم گفتم.
psp3000 به غیر از اون چند تا تغییر جزی هیچ چیز دیگه ای نداره.این را خودمم دارم میگیم.

choory
08-09-2008, 20:17
خوب ما هم اگه خدا بخواد قراره بیایم تو جمع شما کنسول داران عزیز ...

چند تا سوال داشتم :

جریان این رم مثلا 4 گیگش چیه ؟ یه حالت مموری کارت که کارایی همون رم پی سی رو داره ؟

حالا این رم ها سرخود یا باید جدا تهیه بشه ( اگه جدا قیمت ؟ ) ؟

جریان بازی هاش چیه ؟ باید حتما برای هر بازی 20-30 تومن بدیم یا میشه دانلود کردم ( تورنت یا هر چیز دیگه ) همون بازی هارو نصب کرد ؟

شنیدم Wi-Fi داره درسته ؟

Bluetooth چی داری ؟

حافظه هاش چند گیگه ؟

بازی هایی مثلا تو گرافیگ Call of Duty 4 توش اجریا میشه ؟ یا حد اقل تو رنج گرافیک NFS Carbon یا MW ؟

دیگه همین سوال زیاد پرسیدیم ...

در ضمن بعد از جواب گرفتن به این سوال ها اگه خوب بود از پایتخت می خوام بگیرم ...

و یه سوال دیگه صبر کنم این مدل 3000 اش که میگن سیم کارت هم می خوره رو بگیرم یا همین معمولیا که مثل اینکه اسمش Slim هست خوبه ؟

برای پلیر و اینا نمی خوام ( گوشیم آیفون هست ) بیشتر گرافیکش واسم اهمیت داره و اگه بلوتوث داشته باشه و وای فای ...

-pspدو نوع هست یکی فت یکی اسلیم تفاوت این دو مدل را میتونی توی تاپیک زیر مطالعه کنی

-اون رمی که بچه ها میگن در حقیقت مموری کارت هست.از نوع Memory Stick PRO Duo
وتنها نقشی که حافظه داره برای ذخیره اطلاعات هست.
رم را باید جدا بخری.رم 2 گیگ اصل 25 تومن و 4 گیگ اصل 45 تومن.تقلبی هم هست که 2 گیگ 15 تومن و 4 گیگ هم حدود 25 الی 30 ام اصلا توصیه نمیشه.
-بازی های ارجینال که روی umd هست از 10 هزار تومن هست تا 30 -40 تومن.اما اگه کنسول را از ایران بخری برات کپی خورش میکنند و میتونی بازی ها را بخری یا دانلود کنی و بریزی روی اون مموری که تهیه کردی و بازی کنی.بازی های کپی معمولا بین 500 تومن تا 1000 تومن هستند.
نمونه یک umd
-بله wifi داره.برای اتصال به اینترنت.ویا چند نفره بازی کردن.البته میتونی از طریق یک برنامه که روی 2تا psp نصب باشه فایل هم بفرستی یا دریافت کنی.
-Bluetooth نه نداره
-حافظه داخلی هم 64 مگا بایت مدل اسلیم و 32 مگا بایت فت اما نمیتونی ازش استفاده منی فقط برای لود و اجرای بازی هست.در حقیقت مثل همون رمی که گفتی.
-بازی هاش مخصوص خود کنسوله.بازی های با گرافیکی داره بعضی وقت ها در حد ps2 یا بیشتر از اون.شما نباید از این گرافیکی در حد pc یا xbox360 یا ps3 داشته باشید.
-psp3000 سیم کارت نمیخوره و به احتمال زیاد هم هک نمیشه.پس از فکرش بیا بیرون.
بازم سوالی بود در خدمتیم.

pooya_kh
08-09-2008, 20:20

Bluetooth چی داری ؟

حافظه هاش چند گیگه ؟

سلام رفيق اولا : با اون قيمت PSP Slim مي توني بگيري!

در مورد بازي هاش هم كه اگه ADSL داري دانلود كن! و اگه نداري بازي هاش تو كامپيوتر پايتخت در 1 DVD هست كه 3000 تومان است و تا حدي كه تو DVD جا بشه بازي توش ميريزند.

BlueTooth هم نداره!

حافظه هاش هم حداقل بايد 2 GB رو بگيري مموري 2 GB داريم 4 GB و 8 GB هم داريم بيشتر شو من نشنيدم !

بازي هاي مثل COD 4 اصلا نمي شه واسه PSP ساخت ! اگه مي خواي گرافيكش رو تصور كني در حد PS2 هست البته يه ذره پايين تر! بهترين گرافيك رو فعلا God Of War:Chains Of Olympus داره ولي مپل اينكه Resistance كه قراره بياد گرافيكي در حد GOW:COO داشته باشه!

huti_421
08-09-2008, 20:37
خوب ممنون از دو دوست عزیزم که پاسخ به این شفافی بهم دادن ...

خوب من خونه سیستم وای فای دارم این از اون بابت ...

حالا یه سی سوال دیگه ( الان میگن چه پرروئه )

باهاش چجوری وب گردی می کنن ( کیبورد که نداره )

من رفتم تو تاپیک بازی هاش دیدم بازی مثلا 1.4 گیگابایتی داشت یعنی اگه مثلا بیشتر از 4-5 تا بازی نمیشه توش ریخت با این شرایط دیگه نه ؟

یا مثلا یه حافظه ی 80 گیگابایتی داره ( هارد ) که بازی ها ر تو اون ذخیره می کنه ؟

جریان رمشم فهمیدم همون مموری استیک خودمونه که تو سونی اریکسون های کذایی هست ( رم ریدر ما هم وقتی مموری استیک توش میذاریم هنگ می کنه )

خوب مساله ای نداره

گرافیکشم که فهمیدم ممنون

بلوتوثم که نداشت !!!

حالا یه سوال دیگه یه Umd داخل پکش هست یا نه ؟

برای نصب بازی ها چجوریه کابل یو اس بی رو بهش وصل می کنیم و بازی رو نصب می کنیم یا یه میریزم تو یو ام دی بعد یو ام دی رو می ذاریم تو دستگاه ؟ اونجوری نصب می کنیم ؟

تو پکش چیا هست ( کلی ) ؟

شارژرش هم یو اس بی درسته ؟ با پورت یو اس بی کامپیوتر شارژ میشه ؟

حالا اینم یه سری سوال دیگه تا بریم بعدیا :دی

choory
08-09-2008, 21:02
خوب ممنون از دو دوست عزیزم که پاسخ به این شفافی بهم دادن ...

خوب من خونه سیستم وای فای دارم این از اون بابت ...

حالا یه سی سوال دیگه ( الان میگن چه پرروئه )

باهاش چجوری وب گردی می کنن ( کیبورد که نداره )

من رفتم تو تاپیک بازی هاش دیدم بازی مثلا 1.4 گیگابایتی داشت یعنی اگه مثلا بیشتر از 4-5 تا بازی نمیشه توش ریخت با این شرایط دیگه نه ؟

یا مثلا یه حافظه ی 80 گیگابایتی داره ( هارد ) که بازی ها ر تو اون ذخیره می کنه ؟

جریان رمشم فهمیدم همون مموری استیک خودمونه که تو سونی اریکسون های کذایی هست ( رم ریدر ما هم وقتی مموری استیک توش میذاریم هنگ می کنه )

خوب مساله ای نداره

گرافیکشم که فهمیدم ممنون

بلوتوثم که نداشت !!!

حالا یه سوال دیگه یه Umd داخل پکش هست یا نه ؟

برای نصب بازی ها چجوریه کابل یو اس بی رو بهش وصل می کنیم و بازی رو نصب می کنیم یا یه میریزم تو یو ام دی بعد یو ام دی رو می ذاریم تو دستگاه ؟ اونجوری نصب می کنیم ؟

تو پکش چیا هست ( کلی ) ؟

شارژرش هم یو اس بی درسته ؟ با پورت یو اس بی کامپیوتر شارژ میشه ؟

حالا اینم یه سری سوال دیگه تا بریم بعدیا :دی

برای وبگردی از کیبرد مجازی استفاده میکنه که متاسفانه صفحات فارسی را مرورگر psp پشتیبانی نمیکنه.
بیشترین حجم بازی 1.8 گیگ هست.شما میتونی از مموری های 2-4-8-16 استفاده کنی نه بیشتر.البته هرچی بیشتر حافظه بخواهی باید بیشتر پول بدی مثلا 8 اصل حدود 80 تومن و 16 اصل هم 150.
بعضی از پک ها با یک umd بازی یا فیلم یا هر دو باندل میشن.که حدودا از پک معمولی 40 تومن گرون تر هستن.توصیه نمیشه بخری چون به دردت نمیخوره.
مثلا این پک god of war که از بازی های معروف این کنسول هست:
یا مثلا این پک daxter که از بازی های جالبه این کنسوله:
یا مثلا پک star wars
و.....
برای اجرای بازی ها فقط کافی هست usb را به دستگاه وصل کنی و فایل بازی را بریزی داخل پوشه مخصوص داخا مموری بعد از داخل psp اجرا کنی.احتیاج به نصب نداره.اگه هم بخواهی با umd بازی کنی فقط باید umd را بزاری داخل درایو.umd را به هیچ وجه نمیتونید رایت کنید چون انحصاری سونی هست و umd خام و رایترش نیست.فقط دست شرکت های بازی سازی هست.
بستگی به پک داره اما پک ساده خود دستگاه شارژر باطری و چند عدد دفترچه.
مدل اسلیم با درگاه usb هم شارژ میشه اما فت نه.
هر دو مدل شارژر جدا دارند.

imakbari
08-09-2008, 21:12

دیگه این که مشخصه شایعه است. اگه تاچ وارد این کنسول بشه، عملاً یه کنسول متفاوت خواهد بود. دیگه PSP معمولی نیست. بعدش هم دو تا کپی از رقیب توی یه ورژن، خیلی مشخصه. (میکروفون و تاچ) :46:
خیلی به دل نگیرید این حرفم رو. :11:

huti_421
08-09-2008, 21:13
برای وبگردی از کیبرد مجازی استفاده میکنه که متاسفانه صفحات فارسی را مرورگر psp پشتیبانی نمیکنه.
بیشترین حجم بازی 1.8 گیگ هست.شما میتونی از مموری های 2-4-8-16 استفاده کنی نه بیشتر.البته هرچی بیشتر حافظه بخواهی باید بیشتر پول بدی مثلا 8 اصل حدود 80 تومن و 16 اصل هم 150.
بعضی از پک ها با یک umd بازی یا فیلم یا هر دو باندل میشن.که حدودا از پک معمولی 40 تومن گرون تر هستن.توصیه نمیشه بخری چون به دردت نمیخوره.
مثلا این پک god of war که از بازی های معروف این کنسول هست:
یا مثلا این پک daxter که از بازی های جالبه این کنسوله:
یا مثلا پک star wars
و.....
برای اجرای بازی ها فقط کافی هست usb را به دستگاه وصل کنی و فایل بازی را بریزی داخل پوشه مخصوص داخا مموری بعد از داخل psp اجرا کنی.احتیاج به نصب نداره.اگه هم بخواهی با umd بازی کنی فقط باید umd را بزاری داخل درایو.umd را به هیچ وجه نمیتونید رایت کنید چون انحصاری سونی هست و umd خام و رایترش نیست.فقط دست شرکت های بازی سازی هست.
بستگی به پک داره اما پک ساده خود دستگاه شارژر باطری و چند عدد دفترچه.
مدل اسلیم با درگاه usb هم شارژ میشه اما فت نه.
هر دو مدل شارژر جدا دارند.

بسیار عالی :دی

معایبش کم نیستا !!!!

فارسی رو که عادت دارم آیفونم همینطوره ... :دی

عیب نداره حالا یه قیمتم بگین ممنونت میشم ... Slim معمولی ... ( تهران پاساژ پایتخت )

ali_ranger22
08-09-2008, 23:18
دیگه این که مشخصه شایعه است. اگه تاچ وارد این کنسول بشه، عملاً یه کنسول متفاوت خواهد بود. دیگه Psp معمولی نیست. بعدش هم دو تا کپی از رقیب توی یه ورژن، خیلی مشخصه. (میکروفون و تاچ)
خیلی به دل نگیرید این حرفم رو.

حالا اون توچ مارو قرمز کردی که چی بشه?؟ :دی
تلفظ دقیقش رو که نمیشه تو فارسی پیاده کرد! میشه یه چیز تو حدود تاوچ که بیشتر مایل به تاچ هست!!!

byebye
09-09-2008, 04:46
مانيتور 4.3 اينج يعني دقيقا چند در چند سانتيمتر ميشه ؟؟

pooya_kh
09-09-2008, 11:55
بسیار عالی :دی

عیب نداره حالا یه قیمتم بگین ممنونت میشم ... Slim معمولی ... ( تهران پاساژ پایتخت )

من اول تابستون رفتم پايتخت همون 250-60 بود ولي به نظر من از اونجا نخر برو يا توپ خونه بخر يا برو جمهوري فروشگاه يگانه تو جمهوري همه اين مغازه رو مي شناسند معروفه شماره تلفنشم اينه: 66703648
البته اين نظر من بود چون من خودم وقتي مي خواستم بگيرمدرست و حسابي تحقيق كردم و ديدم تو پايخت خيلي مي كشند رو قيمت.ولي پايتخت مطمن هست و پشت شهر داري زياد نمي شه اطمينان كرد به نظر من فروشگاه يگانه بهترين گزينه هست چون هم خيلي خيلي باهات راه مياد و هم ميشه بهش اطمينان كرد. اين نظر منه حالا اگه خودت دوست داري خودتم يه تحقيقي بكن ! :5:

choory
09-09-2008, 13:53
مانيتور 4.3 اينج يعني دقيقا چند در چند سانتيمتر ميشه ؟؟

یعنی حدودا 9.6 سانتی متر در 5.5 سانتی متر

imakbari
09-09-2008, 16:18
حالا اون توچ مارو قرمز کردی که چی بشه?؟ :دی
تلفظ دقیقش رو که نمیشه تو فارسی پیاده کرد! میشه یه چیز تو حدود تاوچ که بیشتر مایل به تاچ هست!!!

بابا من میخواستم بگم منظورم تاچ اِ، نه این که شما غلط املایی داشتید!!! میخواستم تأکید کرده باشم روی تاچ؛
به هرحال، اگه دلخور شدید، من معذرت میخوام.

mike6787
09-09-2008, 16:36
سلام . من یه برنامه میخوام که فایل های AVI . Divx .و..... را بتونه روی PSP SLIM اجراش کنه . لطفا اگه همجین برنا مه ای هست کمکم کنید.

ali_ranger22
09-09-2008, 18:07
بابا من میخواستم بگم منظورم تاچ اِ، نه این که شما غلط املایی داشتید!!! میخواستم تأکید کرده باشم روی تاچ؛
به هرحال، اگه دلخور شدید، من معذرت میخوام.

مثل اینکه واقعا اخلاقم گند شده از همه دوستان اگه از پست های من ناراحت شدن معذرت می خوام دست خودم نیست :11::11:

Rohallah_tavakoli
09-09-2008, 18:30
سلام دوستان ...... در رابطه با psp3000 تو كليك (صمينه روزنامه همشهري) نوشته بود كه سوني شايعات درباره psp3000 را تاييد كرده و و اعلام كرده:

1_ميكروفن بهش اضافه شده
2_ شكل دكمه عوض شده
3_به علاوه نرم افزار مكالمه اينترنتي................................

choory
09-09-2008, 20:14
سلام دوستان ...... در رابطه با psp3000 تو كليك (صمينه روزنامه همشهري) نوشته بود كه سوني شايعات درباره psp3000 را تاييد كرده و و اعلام كرده:

1_ميكروفن بهش اضافه شده
2_ شكل دكمه عوض شده
3_به علاوه نرم افزار مكالمه اينترنتي................................

سلام دوست عزیز.
همیشه مجله ها و روزنامه ها و ویژه نامه های ایرانی از همه جای دنیا عقب هستند.
این هایی که کلیک میگه تقریبا یک ماه پیش همه بچه های این تاپیک میدونستند.

مزیت های 3000 به 2000
دارای میکروفن
LCD بدون انعکاس نور(Anti-Reflective) یعنی به راحتی زیر نور خورشید هم میتونید بازی کنید.همینطور که توی عکس ها پیدا هست عمدا به هر 2تا psp نور تابیده.که در 3000 اصلا انعکاس نوری دیده نمیشه.
لبه های نرمتر برای راحتی بیشتر
LCDدارای کنتراست بیشتر
جنس بدنه کمتر باعث عرق کردن دست می شود
پشتیبانی از فرمت Avi
امکان اتصال و بازی با تلویزیون های قدیمی
تغییر شکل ظاهری کلید select و start
تغییر دایره نقرهای رنگ پشت دستگاه
جابجایی نوشته SONY از سمت راست دستگاه به سمت چپ.
حذف لوگوی ps از سمت چپ دستگاه و اضافه شدن روی کلید home (عوض شدن کلید home با لگوی ps)

mike6787
09-09-2008, 20:29
سلام . من یه برنامه میخوام که فایل های AVI . Divx .و..... را بتونه روی PSP SLIM اجراش کنه . لطفا اگه همجین برنا مه ای هست کمکم کنید.

choory
09-09-2008, 20:56
]

سلام
دوست عزیز یک بار این سوال را پرسیدید اگه بچه ها جوابی بلد بودند میدادند.
نیاز نیست چند بار پست بدید.
ممنون.

ali_ranger22
09-09-2008, 21:05

برنامه ای به نام psptube هست که میتونه divX پخش کنه البته من تا حالا امتحان نکردم....

LordMMD
10-09-2008, 06:37
خوب از برنامه TVC يا Total Video Converter استفاده کنيد.

choory
10-09-2008, 18:34
امروز بیکار بودم نشستم دل و روده باطری را ریختم بیرون و از روش سخت افزاری باطری را به یک باطری پاندورا تبدیل کردم.
فقط کلید تک پل گیرم نیومد که مجبور شدم از کلید 2 پل استفاده کنم.که عملا یکی از پل ها بیکاره.
هم روی حالت نرمال و هم روی حالت پاندورا دقیق کار میکنه.
عکس:
هرکسی که psp اسلیم داره و می خواهد هم باطری معمولی داشته باشه هم باطری پاندورا از روش بره.خیلی راحته.

mohammad_dj_kazin
11-09-2008, 03:36
سلام دوستان
توي پاتاپون اون مرحله كه سربازات ميسوزن تو آتيش بايد چكار كنم تا نسوزم؟؟؟

Arshia001
11-09-2008, 08:28
معجزه کن!
چرا ناراحت میشی خب باید معجزه کنی دیگه!معجزه ی بارون رو از اون رئیسه بگیر،بعد معجزه کن تا بارون بیاد.

choory
11-09-2008, 08:29
سلام دوستان
توي پاتاپون اون مرحله كه سربازات ميسوزن تو آتيش بايد چكار كنم تا نسوزم؟؟؟

سلام محمد خان
نمیدونم چرا همه توی این مرحله patapon گیر میکنند؟؟؟؟:13:
بفرما:

سلام.
همونجایی که توی بیابان هستی و نیروهات آتیش میگیرند؟
شما وقتی که کلید مثلث را آزاد کردی باید بری توی مرحله شکار اونجا اول مرحله یک چیزی مثل درخت هست که روش علامت مثلث دایره مثلث دایره هست نزدیکش وایسا و نوشته روش را یک دور بزن بعد یک پله میاد بالا یک چرخ میزنه بعد دوباره بزن تا باز یک پله دیگه بیاد بالا 4 -5 بار باید بزنی تا از زیره ریشش یک لوح بهت بده.مرحله را تمام کن و بیا برو توی مرحله بیابان.
اونجایی که سپاهت را منظم میکنی اون ستونه که پرچمداره وایساده روش کلیک کن و لوح را انتخاب کن.و برو توی مرحله اول مرحله بهت یاد میده که چه شکلی بارون بیاد.
اول باید به حالت فیور برسی و بعد بزنی x.xx.xx دون.دودون.دودون

پست 5017 همین تاپیک.

فقط دقيق يادم نيست مثل اينکه بعد از انجام مرحله شکار به اون شکلى که گفتم رد کردى يک مرحله جديد باز ميشه اونم بايد انجام بدى.

Rohallah_tavakoli
11-09-2008, 15:59
سونی در نمایشگاه Leipzig مدل جدید پلی استیشن قابل حمل یعنی (PlayStation Portable (PSP را با نام PSP-3000 معرفی کرد. قبل از هر چیز باید گفت که تمامی خصوصیات نرم افزاری و قابلیتهای نسخه قدیم در این نسخه وجود دارند. پشتیبانی از فرمتهای مختلف فایلهای صوتی و تصویری و بازیهای قابل اجرا فرقی با نسخه های پیشین نمی کند. این نشان میدهد که سونی هنوز از کنسول قابل حمل خود راضی نیست و به جای ارتقاء پردازشی و سطح کیفیت بازیها، ترجیح میدهد فعلاً روی بهینه سازی اولین مدل کار کند.

اولین تغییری که در PSP-3000 قابل توجه است، مرتفع شدن کیفیت نمایشگر LCD این مدل جدید است. نمایشگر جدیدی که برای PSP-3000 طراحی و در آن تعبیه شده است دارای همان وضوح تصویر (Resolution) قبل است اما با طیف رنگی بیشتر و خاصیت Anti-reflection تصویری واضحتر را به کاربر نشان میدهد. علاوه بر این، نمایشگر جدید با کنتراست رنگی بالاتر و سرعت دو برابر پاسخگویی پیکسلها به تصویر، دقت بیشتری ارائه میدهد که هم رنگهایی زنده تر نمایش میدهد و هم از ایجاد صحنه های محو و مبهم در تصاویر سریع هنگام اجرای بازی یا نمایش فیلم جلوگیری میکند. در نمایشگاه، John Koller مدیر فروش سخت افزار سونی گفت که نمایشگر جدید تا 20 دقیقه عمر باطری را کاهش میدهد اما دیروز (87.6.13) سونی اعلام داشت که این اشکال مرتفع شده است و با وجود اینکه نمایشگر جدید برق بیشتری مصرف میکند، مهندسان این کمپانی با انجام محاسباتی در ایجاد تعادل نیرو بین قطعات موفق شدند کاری کنند که مقدار عمر باطری PSP-3000 به اندازه استاندارد قبل باشد.

تدبیر دیگری که سونی به منظور بهینه شدن کنسول برای استفاده کاربران اندیشیده است ایجاد خروجی ویدئویی با قابلیت پشتیبانی از کابلهای Composite معمولی (همان کابل AV خودمان) میباشد. همانطور که میدانیم مدل قبل PSP تنها از کابلهای Progressive Scan ( کابلهای دیجیتال مخصوص نمایشگرهای HD ) پشتیبانی میکردند. حالا کسانی هم که تلویزیون معمولی دارند میتوانند با خیال راحت PSP-3000 را تهیه کنند و با اتصال آن به تلویزیون لذت ببرند.
در رابطه با ساختمان ظاهری کنسول تغییر عمده ای صورت نگرفته است و چیدمان دکمه ها و جزئیات اصلی دستکاری نشده اند. تغییرات کوچکی از قبیل جابجایی آرم سونی از گوشه سمت راست بالا به چپ و جابجایی مارک پلی استیشن از سمت چپ بالا به پشت LCD صورت گرفته اند. همچنین لبه های کنسول در کناره ها نرمتر و در گوشه ها تیز تر شده اند. جنس سطحی PSP-3000 مشکی مانند مدلهای قبل است ولی مدل نقره ای با وجود لایه ای محافظ، در مقابل ایجاد اثر انگشتان روی آن مقاومتر شده است.

مدل PSP-3000 از وسائل جانبی پیشین پشتیبانی میکند و تنها موردی که توسط John Koller اعلام شده است قابل استفاده نبودن آداپتور PSP-3000 برای مدلهای قبل است.
ابتدا PSP-3000 نقره ای در تاریخ 14 اکتبر 2008 ( 23 مهر 87 ) در پکیجی به نام Ratchet & Clank Entertainment Pack عرضه خواهد شد که شامل یک PSP-3000 نقره ای، یک نسخه از بازی Ratchet & Clank: Size Matters و یک نسخه از فیلم گنجینه ملی 2 بر روی UMD ، یک سند اعتبار برای دانلود از Echochrome و یک حافظه 1 گیگابایتی میباشد که قیمت آن 199 دلار خواهد بود. در ماه نوامبر 2008 ( آبانماه 87 ) یک پکیج دیگر با نام PSP 4GB Memory Entertainment Pack عرضه خواهد شد که شامل یک PSP-3000 مشکی و یک حافظه 4 گیگابایتی و سند اعتبار برای دانلود از Everyday Shooter میباشد و قیمت آن هم 199 دلار خواهد بود. در انتهای سال میلادی مدل مشکی PSP-3000 به صورت پکیجی بدون متعلقات عرضه خواهد شد و قیمت آن 169 دلار خواهد بود.

منبع :

Amin_0913
11-09-2008, 16:13
سلام
من PSP Slim خریدم یه چندتا سوال دارم
1-چه طوری کرک خورش کنم
2-بازی چه طوری بریزم توش؟
3-توی پکش چی باید باشه؟

choory
11-09-2008, 17:02
سلام
من PSP Slim خریدم یه چندتا سوال دارم
1-چه طوری کرک خورش کنم
2-بازی چه طوری بریزم توش؟
3-توی پکش چی باید باشه؟

سلام.مبارکت باشه.
برای کپی خور کردن به تاپیک زیر سر بزن.

نتونستی هم بیار خودم برات کپی خور میکنم.از کجای خریدی که کپی خور نیست؟؟؟؟
بازی هم اگه کنسولت کپی خور باشه با کابل usb وصل میکنی به pc بعد بازی ها که به صورت فایل iso یا cso هست را میریزی داخل پوشه iso توی مموری.
بستگی به پک داره.پک سادش فقط psp شارژر باطری و چندتا دفترچه.

Rohallah_tavakoli بابت اطلاعات ممنون.
اما بیشترش توی صفحات قبل هست.
به نظر من هم فعلا تا قبل از توضیع این مدل بحث نشه بهتره چون باعث سر درگمی دوستانی میشه که میخواهند psp بخرن.

Arshia001
12-09-2008, 10:40
سلام.
همونجایی که توی بیابان هستی و نیروهات آتیش میگیرند؟
شما وقتی که کلید مثلث را آزاد کردی باید بری توی مرحله شکار اونجا اول مرحله یک چیزی مثل درخت هست که روش علامت مثلث دایره مثلث دایره هست نزدیکش وایسا و نوشته روش را یک دور بزن بعد یک پله میاد بالا یک چرخ میزنه بعد دوباره بزن تا باز یک پله دیگه بیاد بالا 4 -5 بار باید بزنی تا از زیره ریشش یک لوح بهت بده.مرحله را تمام کن و بیا برو توی مرحله بیابان.

اونجایی که سپاهت را منظم میکنی اون ستونه که پرچمداره وایساده روش کلیک کن و لوح را انتخاب کن.و برو توی مرحله اول مرحله بهت یاد میده که چه شکلی بارون بیاد.
اول باید به حالت فیور برسی و بعد بزنی x.xx.xx دون.دودون.دودون

اوپس...پس من اشتباه گفتم؟آخه مدتیه بازیش نکردم...

mike6787
12-09-2008, 13:46
سلام من چند وقت پیش دنبال یه برنامه برای PSP میگشتم که بتونه تو PSP فایل های AVIو...... اجرا کنه من تو سایتPARSPSP همچین برنامه ای پیداکردم. به نامه PSPlayerMT اما برای فت هستش . ایا راهی وجود داره که بتونم برنامه های فت را روی slim اجراش کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
12-09-2008, 18:22
سلام من چند وقت پیش دنبال یه برنامه برای PSP میگشتم که بتونه تو PSP فایل های AVIو...... اجرا کنه من تو سایتPARSPSP همچین برنامه ای پیداکردم. به نامه PSPlayerMT اما برای فت هستش . ایا راهی وجود داره که بتونم برنامه های فت را روی slim اجراش کنم.

نمیشه فقط در صورتی میشه که یا اون برنامه ورژن دیگه ای هم داشته باشه که نیازی به کرنل 1.50 نداشته باشه یا باید time machine رو نصب کنید

LordMMD
12-09-2008, 18:25
دوستان این بازی N+ رو بازی کردید؟
جالبه !
میگم این قسمت Unlockables به چه دردی میخوره؟ دکوریه؟ هر مرحله یک چیز هایی unlock میشن اما نمیدونم استفاده ای دارند یا نه.

مثلا این Red Ninja و ...

استبداد
13-09-2008, 10:57
سلام
دوستان اگه یک psp دسته دوم بخوام بگیرم باید چجوری تستش کنم که سالم باشه؟

فقط دکمه هاش رو امتحان کنم؟

ali_ranger22
13-09-2008, 11:49
سلام
دوستان اگه یک psp دسته دوم بخوام بگیرم باید چجوری تستش کنم که سالم باشه؟

فقط دکمه هاش رو امتحان کنم؟

اولا بهتره دست دوم نگیرین اصلا پیشنهاد نمیشه
LCD رو نگاه کن ببین پیکسل سوخته نداشته باشه
باتری دستگاه رو در بیار بعد ببین برچسب زیرش کنده نشده باشه یا اینکه اثری از کنده شدن روش نباشه
دکمه ها رو تست کن با آنالوگ
و از این جور کارا ولی بازم پیشنهاد نمیکنم که دست دوم بگیرین

استبداد
13-09-2008, 12:18
اخه طرف..هنوز 2 هفته نیست که خریدتش

حالا با این قیمت میارزه بخرم؟

175
پی اس پی مشکی + رم 4 گیگ سونی + هدفون + چند دیویدی بازی

..............................

اگه بخوام همون بالاییی ها رو نو بخرم چقدر در میاد؟

ali_ranger22
13-09-2008, 13:35

175

من الان قیمت ندارم ولی چند وقت پیش نو psp حدود 190-210 بود شما برو یه قیمت الان بگیر اگه 200 باشه مثلا به نظرم ارزش نداره 175 بخری...
بعدش دست دو ربطی به این نداره که 1 روز کار کرده باشه یا 1 سال....
در هر صورت هر جور شما راحتی همون کارو بکن :11:

choory
13-09-2008, 17:35

175

به نظر من هم خرید کنسول دست دوم کاره خیلی اشتباهی هست.آخه معلوم نیست طرف قبل چه بلاهایی سرس آورده که میخواد بفروشه.

الان psp اسلیم نو توی اصفهان 220 تهران هم باید همون 200-210 باشه.دبی هم 160 تومن.
مموری هم مشخص نکردی اصله یا فک.
اگه اصل باشه حدود 45 تومن با گارانتی ایران رهجو.اما اگه فک باشه از 15 میتونی پیدا کنی تا 25-30 که اون 15 تومنی یه پایین ترین کیفیت را توی مموری های تقلبی داره.اما معمولا حدود 25 تومن هست.
هدفون هم اگه از همین هدفون چینی های psp باشه مثلا برای اسلیم مدلش هستpsp-s120 که زیاد جالب نیست 8 تومن هست.
dvd بازی هم معمولا هر dvd قیمتش 2500 تا 3000 هست.بازی تکی هم بین 500 تا 1000 تومن.

استبداد
13-09-2008, 19:32
رمش که سونی هست با گارانتی ایران رهجو
دیویدیش هم هرکدوم توش چند تا بازی داره

راستی 1 سوال

رم اگه سندیسک اصل باشه مشکلی پیش میاد؟

یعنی میشه درست و بدون مشکل باهاش بازی کرد ؟

omid2800
13-09-2008, 19:45
آ قا اگه مهلت تست ميده توكل به خدا كن بردار من اين دستگاه روديدم اگه روش آب نريخته باشه و از قبل خراب نباشه خراب نميشه به هرحال نظر شخصي من است هميشه موفق باشي

ali_ranger22
13-09-2008, 20:49
رمش که سونی هست با گارانتی ایران رهجو
دیویدیش هم هرکدوم توش چند تا بازی داره

راستی 1 سوال

رم اگه سندیسک اصل باشه مشکلی پیش میاد؟

یعنی میشه درست و بدون مشکل باهاش بازی کرد ؟

رم من سن دیسک اصل یه دونه اضافی دارم! هیچ مشکلی نداره

Amin_0913
14-09-2008, 11:49
سلام.مبارکت باشه.
برای کپی خور کردن به تاپیک زیر سر بزن.

نتونستی هم بیار خودم برات کپی خور میکنم.از کجای خریدی که کپی خور نیست؟؟؟؟
بازی هم اگه کنسولت کپی خور باشه با کابل usb وصل میکنی به pc بعد بازی ها که به صورت فایل iso یا cso هست را میریزی داخل پوشه iso توی مموری.
بستگی به پک داره.پک سادش فقط psp شارژر باطری و چندتا دفترچه.

Rohallah_tavakoli بابت اطلاعات ممنون.
اما بیشترش توی صفحات قبل هست.
به نظر من هم فعلا تا قبل از توضیع این مدل بحث نشه بهتره چون باعث سر درگمی دوستانی میشه که میخواهند psp بخرن.
واسه پسر خالم خریدم
اون که ازش خریدم گفت 25000 میگره کپی خورش کنه
من گرفتم و اوردم

choory
14-09-2008, 12:47
واسه پسر خالم خریدم
اون که ازش خریدم گفت 25000 میگره کپی خورش کنه
من گرفتم و اوردم

ای بی انصاف 25 میخواسته بگیره برای کپی خور کردن؟؟؟؟:18:
اصفهان همه جا 10 تومن هست.
دوست داشتی پیغام خصوصی بزن باهات یک جایی وده میکنم برات کپی خورش کنم.:46:

nawid
15-09-2008, 20:10
سلام swf player برای psp تو سایت psphacks.net بود اما لینکش سالم نبود اگه کسی داره پ کنه
آخه ازتو internet browser خیلی ضد حاله 5 دقیقه فقط ...

alikhodayar
15-09-2008, 21:04
سلام دوستان
ببخشید من تازه یه psp گرفتم و الان احتیاج به یه برنامه برای ضبط صدا در این دستگاه دارم
اگه لطف کنید و این برنامه رو برا من گیر بیارید ممنون می شم
در ضمن لطفا روش استفاده از اون رو هم برام بزارید
با تشکر:11:

آیا وسیله خاصی برای ضبط صدا از دستگاه هائی مثل ضبط صوت لازم داره در این مورد هم لطفا توضیح بدید

choory
15-09-2008, 21:25
سلام دوستان
ببخشید من تازه یه psp گرفتم و الان احتیاج به یه برنامه برای ضبط صدا در این دستگاه دارم
اگه لطف کنید و این برنامه رو برا من گیر بیارید ممنون می شم
در ضمن لطفا روش استفاده از اون رو هم برام بزارید
با تشکر:11:

آیا وسیله خاصی برای ضبط صدا از دستگاه هائی مثل ضبط صوت لازم داره در این مورد هم لطفا توضیح بدید

سلام.
دوست عزیز این کنسول نه میکروفن داره نه پورت line in که شمابتونید صدا را از خروجی های صوتی ضبط کنید.
فقط psp3000 دارای میکروفن هست که هنوز نیومده.
اما مثل اینکه میکروفن جانبی برای psp هست اما من جایی ندیدم بفروشن.

شما اگه نیاز به ضبط صدا داری به نظر من یک آیسی رکوردر بگیر.قیمتی نداره 2 گیگ با مارک iaudio قیمت گرفتم 20 تومن.(این قطعه ربطی به psp نداره و یک وسیله کاملا جداگانه برای ضبط صدا هست)

ali_ranger22
15-09-2008, 21:39
یه هدست برای برنامه ی اسکایپ برای Psp هست که میکروفون هم داره ولی فک کنم فقط برای همون اسکایپ کارایی داره

Amin_0913
16-09-2008, 01:30
ای بی انصاف 25 میخواسته بگیره برای کپی خور کردن؟؟؟؟:18:
اصفهان همه جا 10 تومن هست.
دوست داشتی پیغام خصوصی بزن باهات یک جایی وده میکنم برات کپی خورش کنم.:46:
ممنون
من شاید خودم توی اذر ماه یکی بخرم راستی یه ادرس میدی که کجا PSP خوب میده؟
اونم بیخیال میدم خودش کپی خورش کنه

choory
16-09-2008, 10:26
ممنون
من شاید خودم توی اذر ماه یکی بخرم راستی یه ادرس میدی که کجا PSP خوب میده؟
اونم بیخیال میدم خودش کپی خورش کنه

به سلامتی.
توی اصفهان 3 تا فروشگاه هست که به نظر من هم قیمت هاشون خوبه هم میشه بهشون اطمینان کرد.

1-فروشگاه کارن(مجتمع پارک زیر زمین اول)قیمت هاش یک 10-20 تومنی با اون 2 تا فروشگاه فرق داره اما تا دلت بخواد بازی مجانی میده.یعنی برای بازی پول نمیگیره.(خودم 3-4 ماه پیش از این خریدیم تا حالا 95 تا بازی گرفتم که اگه میخواستم برای هر بازی 1000 بدم میشد 95 هزاز تومن.اما یک ریال هم ندادم).برخورد خوبی داره.یکم زبون بازه حرف زیاد میزنه که مثلا این psp کیفیت صفحش بیشتره این یکی بهتره اما به حرفش گوش نده بگو برات اون ارزونه را بیاره.خیالت راحت با بقیه هیچ فرقی نداره.جدیدا هم چند تا پک god of war آورده میگه 350.البته پک daxter و srar war هم داره که اونها هم همین قیمت هستند.

2-فروشگاه پاسکال(مجتمع پارک زیر زمین اول)این فروشگاه هم بد نیست.اما قیمت هاش بین این دوتا فروشگاه شماره 1 و3 هست)فروشندش یکم عصبی هست.یعنی برخورد خیلی خشکی داره که همین برخوردش باعث شد من ازش هرید نکنم.قیمت بازیهاش 1000 تومن هست.فقط 10 تا بازی 

signul.online
17-09-2008, 00:57
سلام به دوستان
میشه یکی سریع به من بگه که قیمت psp پولوم و دست دوم چنده ؟
اگر زود بهم بگین ممنون میشم !!

choory
17-09-2008, 09:08
سلام به دوستان
میشه یکی سریع به من بگه که قیمت psp پولوم و دست دوم چنده ؟
اگر زود بهم بگین ممنون میشم !!

سلام
psp slim piano black در بازار تهران 200-210 هست.البته هیچ کدوم پلم نیست.البته نو هستند.اگه آک آک بخواهی گیر بیاری خیلی باید بگردی.
البته یک سری پک هست که با یک بازی باندل میشن.مثل پک god of war یا daxter و ... این پک ها بزرگتر هستند و یک پوشش پلاستیکی ضخیم داره .که این پک ها همش پلم هست یعنی اگه بخواهی بازش کنی باید پلاستیک را پاره کنی.این پک ها قیمت هاشون بالا تره مثلا اصفهان پک god of war را میگه 350 تومن
قیمت دست دوم هم که معلوم نیست هرکی هر چقدر دوست داشته باشه میگه.که به نظر من slim بیشتر از 140 و fat بیشتر از 125 نمی ارزه بخری.
کلا دست دوم پیشنهاد نمیشه.

SPY.07
17-09-2008, 09:26
سلام دوستان

شاید این سوال تکراری باشه ولی ببخشید:

فرمت Iso با Cso چه فرقی داره؟

choory
17-09-2008, 09:41
سلام دوستان

شاید این سوال تکراری باشه ولی ببخشید:

فرمت Iso با Cso چه فرقی داره؟

سلام دوست عزیز.
شما میتونی با برنامه ای به نام PSP ISO Compresser یا برنامه های مشابه فایل های iso را به cso یا برعکس تبدیل کنی.
فرمت cso فشرده شده iso هست.مثلا بازی Need for speed Most Wanted را که حجم iso اون هست 888 مگابایت را وقتی به cso تبدیل کنی میشه 184 مگابایت.البته همه بازی ها این شکلی نیست.ممکنه یک بازی دیگه را که تبدیل کنی فقط چند مگ ازش کم بشه.معمولا بیشتر بازی ها 30 درصدی از حجمشون کم میشه.
البته توی بعضی بازی ها که به cso تبدیل شده اند افت فریم مشاهده میشه که پیشنهاد میشه این بازی ها با همان iso بازی بشوند.مثلا gta هاو...
در کل cso همون فایل فشرده شده iso هست.

SPY.07
17-09-2008, 11:14
واقعا ممنون به خاطر این اطلاعات.
خیلی مفید بود.

mohammad_dj_kazin
17-09-2008, 22:41
سلام دوستان من چند روزي مسافرت بودم
نبودم تو انجمن
بازي يورو 2008 رو گرفتم حالا وقتي ميريزم تو پي اس پي ارور زير مياد
the game could not be started
كمكم كنيد
راستي يه توضيحي هم درباره ي اسكايپ بدين ممنون ميشم
خواهش ميكنم كمك كنيد عجله دارم

choory
17-09-2008, 23:10
نبودم تو انجمن
كمكم كنيد

سلام به سلامتی خ.ش گذشت؟
الان فریمور دستگاهت چنده؟
umd iso mode روی چه حالتی هست.از منوی ریکاوری یا vsh منو بزار روی یک حالت دیگه ببین مشکل حل میشه؟

mohammad_dj_kazin
18-09-2008, 00:24
سلام به سلامتی خ.ش گذشت؟
الان فریمور دستگاهت چنده؟
umd iso mode روی چه حالتی هست.از منوی ریکاوری یا vsh منو بزار روی یک حالت دیگه ببین مشکل حل میشه؟
ممنون خيلي خوش گذشت:8:
جاي ما هم خالي بود:31:
اين چيزايي رو كه گفتي نفهميدم:41::31:
ميشه بگي اين umd iso mode چيه و كجاس؟؟
ممنونت ميشم:10::40:

LordMMD
18-09-2008, 05:14
ممنون خيلي خوش گذشت:8:
جاي ما هم خالي بود:31:
اين چيزايي رو كه گفتي نفهميدم:41::31:
ميشه بگي اين umd iso mode چيه و كجاس؟؟
ممنونت ميشم:10::40:
در منوي اصلي که دکمه Select رو ميزنيد و يک منويي مياد روي صفحه،‌گزينه اي به نام UMD Iso Mode هست که اون رو روي حالات مختلف قرار بديد بعد با زدن دوباره کليد Select‌ از منو خارج شيد و بازي رو اجرا کنيد. ببينيد بازي اجرا ميشه يانه.

پ.ن : البته با اجازي choory جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_dj_kazin
18-09-2008, 06:01
روي همه ي حالت ها امتحان كردم ولي بازم بازي نميومد و همون ارور رو ميداد
تورو خدا به دادم برسيد
آخه براي چي بايد بازي نياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
فرمورم هم 3.90 هست

choory
18-09-2008, 09:57
در منوي اصلي که دکمه Select رو ميزنيد و يک منويي مياد روي صفحه،‌گزينه اي به نام UMD Iso Mode هست که اون رو روي حالات مختلف قرار بديد بعد با زدن دوباره کليد Select‌ از منو خارج شيد و بازي رو اجرا کنيد. ببينيد بازي اجرا ميشه يانه.

پ.ن : البته با اجازي choory جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میکنم.
هدف ما اینجا اطلاع رسانی و کمک به هم دیگه هست.حالا چه من کمک کنم چه شما.فرقی که نداره.:10:

روي همه ي حالت ها امتحان كردم ولي بازم بازي نميومد و همون ارور رو ميداد
تورو خدا به دادم برسيد
آخه براي چي بايد بازي نياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
فرمورم هم 3.90 هست

توی بازی های جدید فقط همین یک بازی مشکل داره؟
نمیدونم والا معمولا با عوض کردن umd iso mode درست میشد و این پیغام نمی آمد.
اگه برات امکانش هست به 4.01 آپدیت کن ببین اجرا میشه یا نه.
یا صبر کن ببین نظر علی آقا چیه.
شاید هم ایراد از بازی باشه.

choory
18-09-2008, 10:23
امروز یک گزارش خوندم جالب بود.گفتم اینجا بزارم تا شما هم بخونید.

مصاحبه John Garvin در مورد Resistance: Retribution

چنانچه شما نشنیده باشید ، بازی Resistance: Retribution در حال آمدن بر روی کنسول دستی PSP است.در زیر شما یک مصاحبه ی جالب با John Garvin می خوانید که خیلی چیز ها از بازی را روشن می کند.

چطور شما تجربه ی PS3 Resistance به یک صفحه دستی و قابل حمل برگردان خواهید کرد؟

برای ما ، Resistance تماما مربوط به کشتن مخالفان قدرتمند با اسلحه های قدرتمند در یک تناوب عالی است.هدف ما در شروع کار تسخیر ماهیت گیم پلی هسته ای Resistance بود
در حالی که در همان زمان چرخش خود را بر روی آن قرار دهیم.چرخش Bend Game Studio تماما در مورد خلق یک بازی جالب است که همچنین مهیج نیز هست ، ما میدانستیم که یک ادامه می خواستیم تا درست بعد از RFOM و قبل از اتفاقات در R2 ، اتفاق بیفتد.در حالی که داشتم RFOM بازی می کردم چیزهایی را کشف کردم که فکر می کردم تله های داستانی عالی بودند ،... چیزهایی شبیه Cloven ، حقیقت اینکه ما در RFOM اصلا Chimera مونث نداشتیم ، بنابراین من زمان زیادی را صرف صحبت با Ted Price و اشخاص در Insomniac کردم.آن ها داستان ما را دوست داشتند پس ما با آن پیش رفتیم.داستان بازی بر روی داستانِ شخصیِ یکی از شخصیت هایی که ما خلق کردیم تمرکز می کند ، یک سرباز معمولی بریتانیایی که نامش James Grayson است.بعد از یک فاجعه و مصیبت شخصی ، Grayson برای انتقام قصد دارد که هر مرکز گفتگوی Chimera را که پیدا می کند ، نابود سازد.سرانجام او در می یابد که تلاش های او پوچ و بی فایده بوده اند.در فرانسه ، آلمان و هلند ، Chimera ها نمو کرده و حالا از یک متد جدیدی برای مکالمه بین انسان ها و مخالفین استفاده می کنند.مقاومت فرانسوی که Maquis خوانده می شوند ، Grayson را نام نویسی می کنند و او به Cartwright و Parker در Operation Overstrike ملحق میشود . در شروع کار باید قاره اروپا را دوباره پس بگیرید.

بهترین چیز در مورد بسط و توسعه بر روی PSP چیست؟

چیزی که من بهترین در مورد PSP دوستش دارم سایز تیم است.در Bend Game Studio ما 40 نفر عضو تیم داریم که یک اندازه عالی برای یک تیم است.ما استعداد های کلیدی کافی برای ساختن یک بازی AAA داریم . ما به اندازه ی کافی کوچک هستیم که هر کس ، کس دیگه ای را می شناسد .

بازی مورد علاقه ی شما بر روی PSP چیست؟

علاقه مندی های شخصی من هنوز Syphon ******: Dark Mirror یا Syphon ******: Logan’s Shadow هستند ، اساسا بدین خاطر که من انرژی ابداع کننده ی زیادی را در آن ها روان ساختم. دو بازی که من امسال تمام کرده ام ، و واقعا دوستشان دارم ، God of War و Patapon بودند.دو بازی واقعا مختلف بر حسب ماهیت موضوع ، سبک ، شیوه ، اما دارای تفریحات زیادی در روش خودشان.در حقیقت این دو بازی واقعا مثال خوبی هستند که چرا PSP چنین پلتفرم دستی عالی هست.شما یک بازی عجیب و غریب همانند Patapon دارید که تا حدی قلمرو جدیدی از سبک "ریتم/اکشن" را طلب می کنه و یک برگردان واقعا خوب از عنوان هاردکور اکشن کنسولی ، در کنار هم در تاقچه بازی من.

یکی از لذت مندی های مجرمانه شما وقتی که این به بازی های PSP میاید چیست؟
بازی کردن بازی ها در دیروقت شب در حالی که در رختخواب هستید.جدآ.به نظر میرسد که این تنها وقتی که من می توانم کارهای عقب مانده ی بازی های PSP را انجام دهم دیروقت شب است و جایی راحت تر از رخت خواب برای راحت بودن وجود ندارد.با بودن گوشی در گوشم ، من همسرم را بیدار نگه نمی دارم ، هرچند او وقتی که من GOW بازی می کنم عصبانی می شود چون خیلی سخت است که وقتی می میرید صدایی به وجود نیاورید.برای من ، دستی و قابل حمل بودن تنها معنی "بازی کردن در اتوبوس و هواپیما " را نمی دهد ، این معنی می دهد ، "بازی کردن در هر جایی که تخت شما در مقابل PS3 نیست."(خنده)

غیر عادی و مرموز ترین جایی که شما همواره PSP بازی می کنید کجاست؟

بالا رو ببین

خصویت PSP مورد علاقه ی شما که مربوط به بازی نیست ، چیست؟ چرا؟

شاید مواد و لوازم وب.PSP پلتفرم نسبتا خوبی برای چک کردن اخبار هاست، صفحه کمی از Blackberry من بزرگ تر است ، و وبسایت ها آسان تر برای هدایت کردن هستند.قابلیت بعدی دیدن فیلم بر روی آن خواهد بود ، در حالی که دارید پرواز می کنید ، دیدن یک فیلم بر روی PSP خیلی راحت بر روی لپتاپ من است.

چگونه شما سخت افزار PSP را با Resistance تحت فشار قرار خواهید داد؟

ما نسبتا سخت داریم آن را تحت فشار قرار می دهیم .همان طور که شما میدانید این سومین بازی ما بر روی این پلتفرم است و ما دائما در حال بهبود سازی انجین خود هستیم.Chris Reese ، کارگردان تکنیکی استدیو ، تیم تکنیکی خود را سخت تحت فشار قرار داده است. ما یک اپگرید کامل را بر روی سیستم انیمیشن خود انجام داده ایم ، اضافه کردن پشتیبانی شالوده های چندگانه ، بنابراین ما می توانیم مدل های مختلف Chimera را تکمیل و اجرا کنیم ، ما سیستم شخصیت خود را اپگرید کرده ایم ، اضافه کردن specular highlights ، پس شما می توانیید بازتاب نور از ژاکت چرمی گریسن را ببینید ، ما همچنین سایز تکسچرهای شخصیت را بالا برده بنا براین همه چیز تمیز و مجعد به نظر می رسد ، ما یک سیستم streaming قوی و ستبر در بازی گنجاندیم پس شما می توانید جزئیات بیشتری را در مرحله ها داشته باشید ، صداهای بیشتر ، مدل شخصیت های بیشتر ، انیمیشن های بیشتر ، ما یک سیستم دشمن کاملا جدید خلق کرده که می توانیم بیشتر دشمنان را در صفحه بازی داشته باشیم ،در Logan’s Shadow شما ممکن است 4-6 تروریست را در یک زمان در صفحه ببینید ، نه در Resistance: Retribution ، شما می توانید 15 لیپر را در یک زمان ببینید.ما همچنین سیستم های زیادی را اپتیمایز کرده ایم بدین منظور که به drawing distance فشار وارد کنیم بنابراین ما می توانیم تلاش کنیم تا مقیاس خالص از دورنمای Resistance را تسخیر کنیم.

این سومین بازی شما بر روی PSP است ،چه چیزی شما از پروژه های قبلی یاد گرفتید که می توانید برای Resistance به کار گیرید؟
کنار تمام افزایش تکنیکی و بهبود انجین که در بالا ذکر ما چیز های زیادی از ساختن شوتر بر روی PSP یاد گرفتیم .ما یک سیستم هدف گیری برده ایم که ما در Logan’s Shadow و Dark Mirror تصحیح و پالوده کردیم و آن را به یک سیستم همکار هدف گیری ساده کردیم که من فکر میکنم انقلابی بر روی PSP است.چیز دیگری که من فکر میکنم یاد گرفته ایم تا چطور آن را به خوبیی با PSP انجام دهیم ، مهارت وادار کردن بازیکن ها به آزمایش بازی هست.برای ما این ترکیب سناریو مبارزات ، خلق طراحی مراحل ،و داستان هیجان انگیز است.ما نمی خواهیم که بازی تکراری شود ، بنابراین ما گیم پلی را تفکیک کردیم ، مبارزات جدیدی را اضافه کردیم ، ما تله های داستانی غیر انتظار را خلق کردیم ، ما مناطقی را خلق کریدم که بازیکن ها باید از سرشان بعلاوه ی اسلحه شان استفاده کنند.

چه چیز دیگه نیاز به دانستن در مورد Resistance: Retribution دارید؟

منبع فارسی:

منبع اصلی:

Amin_0913
18-09-2008, 11:04
به سلامتی.
توی اصفهان 3 تا فروشگاه هست که به نظر من هم قیمت هاشون خوبه هم میشه بهشون اطمینان کرد.

1-فروشگاه کارن(مجتمع پارک زیر زمین اول)قیمت هاش یک 10-20 تومنی با اون 2 تا فروشگاه فرق داره اما تا دلت بخواد بازی مجانی میده.یعنی برای بازی پول نمیگیره.(خودم 3-4 ماه پیش از این خریدیم تا حالا 95 تا بازی گرفتم که اگه میخواستم برای هر بازی 1000 بدم میشد 95 هزاز تومن.اما یک ریال هم ندادم).برخورد خوبی داره.یکم زبون بازه حرف زیاد میزنه که مثلا این psp کیفیت صفحش بیشتره این یکی بهتره اما به حرفش گوش نده بگو برات اون ارزونه را بیاره.خیالت راحت با بقیه هیچ فرقی نداره.جدیدا هم چند تا پک god of war آورده میگه 350.البته پک daxter و srar war هم داره که اونها هم همین قیمت هستند.

2-فروشگاه پاسکال(مجتمع پارک زیر زمین اول)این فروشگاه هم بد نیست.اما قیمت هاش بین این دوتا فروشگاه شماره 1 و3 هست)فروشندش یکم عصبی هست.یعنی برخورد خیلی خشکی داره که همین برخوردش باعث شد من ازش هرید نکنم.قیمت بازیهاش 1000 تومن هست.فقط 10 تا بازی 
مرسی دادا
فروشگاه سوم یادت رفت

mohammad_dj_kazin
18-09-2008, 17:53
خواهش میکنم.
هدف ما اینجا اطلاع رسانی و کمک به هم دیگه هست.حالا چه من کمک کنم چه شما.فرقی که نداره.:10:

توی بازی های جدید فقط همین یک بازی مشکل داره؟
نمیدونم والا معمولا با عوض کردن umd iso mode درست میشد و این پیغام نمی آمد.
اگه برات امکانش هست به 4.01 آپدیت کن ببین اجرا میشه یا نه.
یا صبر کن ببین نظر علی آقا چیه.
شاید هم ایراد از بازی باشه.
با بازي پيس 2008 هم همين مشكل رو داشتم رم رو فرمت كردم ولي فايده نداره.
حالا اين علي كي مياد؟؟؟:19:
آپديت ميكنم به 4.1 ببينم چي ميشه

MILIN3M
18-09-2008, 18:59
ببخشید یه سوال من اصلا سر درنمیارم از این دستگاه...بهترین مدلش چیه؟ و چه قیمته؟؟ گرافیک بازیهاش چظوره؟؟ برای هر بازی باید یه مموری داشته باشی؟؟؟ هارد دارن؟؟ مثلا میشه 10 بازی ریخت رو دستگاه؟

ali_ranger22
18-09-2008, 19:49
نبودم تو انجمن
كمكم كنيد

برو به setting و system setting و umd start رو off کن
فريم ويرت چيه؟
UMD mode روي چه حالتيه؟

LordMMD
18-09-2008, 20:18
ببخشید یه سوال من اصلا سر درنمیارم از این دستگاه...بهترین مدلش چیه؟ و چه قیمته؟؟ گرافیک بازیهاش چظوره؟؟ برای هر بازی باید یه مموری داشته باشی؟؟؟ هارد دارن؟؟ مثلا میشه 10 بازی ریخت رو دستگاه؟
PSP Slim (Piano Black)
~220 هزار تومن

يک مموري داريد، هر تعداد بازي که بخواهيد روش ميريزيد (البته با توجه به حجم هر بازي)
خود دستگاه هارد ندارد.

راستي دوستان اينجا رو ببينيد:

چيزي سر در مياريد که اين فايل ها به چه دردي ميخورند؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من که فقط فهميدم يک ربطي به rip داره...

MILIN3M
18-09-2008, 23:19
)
~220 هزار تومن

يک مموري داريد، هر تعداد بازي که بخواهيد روش ميريزيد (البته با توجه به حجم هر بازي)
خود دستگاه هارد ندارد.
ببینم گرافیک بازیهاش مثلا چیزی در حد انگیج هستن؟؟؟ یا به گرافیک های بالا میرسه؟/ حجم هر بازی حدودا چقدره؟؟
این umd چی هست؟

mohammad_dj_kazin
19-09-2008, 01:47
برو به setting و system setting و umd start رو off کن
فريم ويرت چيه؟
UMD mode روي چه حالتيه؟
روي off گذاشتم
فريمورم هم 4.1m33 هست
umd iso mode هم روي m33 driver هست روي همه ي حالت ها امتحان كردم
البته فقط اين بازي اينطوري نيست
قبل از اين كه برم مسافرت بازي پيس 2008 رو ريختم تو پي اس پي توي مسافرت ديدم باز نميشه و همين ارور رو ميده در صورتي كه قبلا پيس 2008 رو داشتم و بازي ميكردم.
توروخدا يكي بگه چجوري درستش كنم؟؟؟
يعني ميشه مموري خراب باشه
كمكم كنيد

LordMMD
19-09-2008, 05:05
ببینم گرافیک بازیهاش مثلا چیزی در حد انگیج هستن؟؟؟ یا به گرافیک های بالا میرسه؟/ حجم هر بازی حدودا چقدره؟؟
این umd چی هست؟
خوب کيفيت صفحه خود PSP
480 در 272 يا اين حدودا است.
يعني اين کيفيت رو داريد (البته کيفيت خوبيست!)

حجم هم از 50 مگ داره تا 1.5 گيگ و بيشتر
بسته به نوع بازي.

UMD
دييسک هاي رسمي هست که بازي ها بر روي اون منتشر ميشن.
البته چون PSP ها کپي خور شدن، شما فقط فايل iso که از روي اين ديسک ها تهيه شده رو ميريزي و بازي ميکني.
(که فراوان هم هستند اين iso ها.)

LordMMD
19-09-2008, 05:58
ميدونستيد ميشه با PSP هم به اکانت ADSL به صورت PPPoE و يا Bridge وصل شد؟
اگر علاقه منديد اينجا را بخوانيد:

L.I.N.U.X
19-09-2008, 09:55
این umd چی هست؟
UMD

Universal Media Disk

دیسک های رسمی بازی های سونی هست که قیمت بالایی داره ولی شما در PSP هک شده فقط Image اون بازی رو میریزید !

MILIN3M
19-09-2008, 10:12
PSP Slim (Piano Black)
~220 هزار تومن

خود دستگاه هارد ندارد.
میشه یه عکس از این مدل برام بزارید!! نگفتی از انگیج گرافیک بازیهاش بالاتتره؟؟ اگه بخوای با گرافیک بازی های کامپیوتری مقایسش کنی به چه بازیی میشه شباهت داد؟؟(مافیا(قدیمیه) مثالی بزنی ممنون میشم

L.I.N.U.X
19-09-2008, 10:23

ali_ranger22
19-09-2008, 10:40
روي off گذاشتم
فريمورم هم 4.1m33 هست
umd iso mode هم روي m33 driver هست روي همه ي حالت ها امتحان كردم
البته فقط اين بازي اينطوري نيست
قبل از اين كه برم مسافرت بازي پيس 2008 رو ريختم تو پي اس پي توي مسافرت ديدم باز نميشه و همين ارور رو ميده در صورتي كه قبلا پيس 2008 رو داشتم و بازي ميكردم.
توروخدا يكي بگه چجوري درستش كنم؟؟؟
يعني ميشه مموري خراب باشه
كمكم كنيد

نمیدونم چیه خیلی عجیبه....
آها قبلا یه بار برای من اینطوری شده بود یه دور restore کردم درست شد

choory
20-09-2008, 17:56
میشه یه عکس از این مدل برام بزارید!! نگفتی از انگیج گرافیک بازیهاش بالاتتره؟؟ اگه بخوای با گرافیک بازی های کامپیوتری مقایسش کنی به چه بازیی میشه شباهت داد؟؟(مافیا(قدیمیه) مثالی بزنی ممنون میشم

گرافیک بازی ها در حد ps2 هست بعضی ها بالاتر بعضی ها یکم پایین تر.
اصلا عاقلانه نیست با انگیج مقایسه بشه.گرافیک ds در حد انگیجه.

choory
20-09-2008, 18:09
مرسی دادا
فروشگاه سوم یادت رفت

خواهش.
والا من 3 تا فروشگاه را گفتم.نمیدونم چرا اینجا این شکلیه.(شک ندارم هر 3 تا را با هم گفتم)
به حرحال بفرما

فروشگاه سوم
فروشگاه سرزمین رایانه
توحید میانی ساختمان میلاد 2فروشگاه سرزمین رایانه.(از چهار راه توحید که میری به طرف مهرداد 300-400 متر بعد از مهرداد همون سمت راست هست.تابلوی آبی رنگی هم داره.از توی خیابان زیاد تو دید نیست.درخت ها مانع دیده)
این فروشگاه قیمت هاش خوبه برخورد با مشتری هم عالی.فقط یک عیب داره یک dvd بازی رایگان میده.و هر بازی 1000 تومن.

mohammad_dj_kazin
21-09-2008, 01:59
نمیدونم چیه خیلی عجیبه....
آها قبلا یه بار برای من اینطوری شده بود یه دور restore کردم درست شد
خوب اين restore چيه؟؟؟

choory
21-09-2008, 10:11
خوب اين restore چيه؟؟؟

محمد خان یکم توی منو های psp بگردی بدی نیستا.فقط نرو توی قسمت بازی ها یک سر هم به تنظیمات بزن.:31:
حالا خارج از شوخی برای restore کردن مسیر زیر را دنبال کن.
settings>system settings>restore default setting

با این کار تنظیمات به حالت پیش فرض بر میگرده.
موفق باشید.

imakbari
21-09-2008, 11:54

دوست عزیز، گرافیک PSP خیلی بالاتر از NGAGE اِ. choory راست گفتن، گرافیک DS در حد NGAGE اِ. (بعضی جاها یه نمه بالاتر)
گرافیک PSP در حد PS2 اِ. ولی اگه میخواید با کامپیوتر مقایسه کنید، مثلاً بازی Prince of Persia 2 ش عین نسخه کامپیوتریه. اما در هر صورت، از گرافیک حال حاضر بازی های کامپیوتری به مراتب پایین تره و البته بستگی به بازیتون هم داره. مثلاً God of War که یکی از بازیهاشه گرافیک خیلی خوبی داره، ولی مثلاً گرافیک Rainbow Sixش خیلی تعریفی نیست. به هر حال مقایسه گرافیک این کنسول با کامپیوتر و حتی PS2 اصلاً درست نیست، چون این PSP یه کنسول قابل حمل محسوب میشه و بحث کنسول های دستی و خانگی کاملاً جداست از هم.
چرا توی اینترنت سرچ نمی کنی؟ میتونی از keyword هایی مثل Max Graphics یا Game Screenshots همراه با PSP استفاده کنی. بیا، این هم چند تا screenshot:

به ترتیب از بالا به پایین: Call of Duty Roads to Victory، Need For Speed ProStreet، God of War Chains of Olympus
البته وقتی اینا میرن روی صفحه کنسول یه کم بهتر هم میشه گرافیکشون. برای DS هم همین طوره.

morteza_m2n
21-09-2008, 12:13
سلام برو بکس

من تو یه مرحله از پاپتون گیر کردم

اونجا که باد میاد و یه آسیاب بزرگ که غول میسازه

لوح باد رو هم پیدا کردم ولینمیدونم چجوری جلوی بادو بگیرم

یه آموزش جدیدم یاد گرفتم pon pata pon pata که بریا عقب نشینی و جلوی باد تاثیری نداره

ali_ranger22
21-09-2008, 12:36
این پاتا پون هم برای همه شده دردسر !

choory
21-09-2008, 13:28
سلام برو بکس

من تو یه مرحله از پاپتون گیر کردم

اونجا که باد میاد و یه آسیاب بزرگ که غول میسازه

لوح باد رو هم پیدا کردم ولینمیدونم چجوری جلوی بادو بگیرم

یه آموزش جدیدم یاد گرفتم pon pata pon pata که بریا عقب نشینی و جلوی باد تاثیری نداره

ببین شما باید ابتدا لوح باد را پیدا کنی.(که میگی پیدا کردی)بعد قبا از اینکه بخواهی به اون مرحله بری اونجا که سپاهت را مرتب میکنی اون ستون که پرچم دار استاده زیرش دعای باد را با خودت ببری.
بعد هر وقت خواستی جهت باد عوض بشه به fever برسی و بزنی دون.دودون.دودون (x.xx.xx) مصل همون دعای بارون.بعد میره توی یک صفحه دیگه عبارات اونجا را هم بزن تا جهت باد عوض بشه و همه تیر هات به آسیاب بخوره.

این پاتا پون هم برای همه شده دردسر !

علی آقا شما هم برو این پاتاپون را بازی کن از دستت میره ها.میدونم چند بار اومدی بازی کنی اما خوشت نیومده.چند مرحله اولش را بری قشنگ میشه.

امروز نیت کردم اگه خدا بخواد یک راهنمای قدم به قدم در قالب pdf از patapon تهیه کنم.احتیاج به یک برنامه دارم که بتونم اسکرین شات تهیه کنم.خودم یک پلاگین دارم که توی بازی عکس نمیگیره فقط توی xmb .:13:

sayrex
21-09-2008, 14:01
سلام

برای بازی پرنس آو پرشیا توی مرحله ی اول هستم
توی همون مرحله تا 1 جاهاییش میرم
ولی از بازی که میام بیرون تمام اون قسمت ها از بین میره و دوباره باید از اول بازی کنم
راهی دار و قتی از 1 جایی بازی رو قطع میکنم.....بعد از یه مدت که خواستم دوباره همون بازی رو انجام بدم.....د از همونجا که قبلا" قطع کرده بودم شروع بشه؟

خلاصش میشه اینکه: هر جایی که دوست داشته باشم بازی رو سیو کنم!

sayrex
21-09-2008, 14:41
راستی میدونم که باید از پلاگین استفاده کنم

ولی وقتی فایل پلاگین رو داخل پی اس پی میریزم

نمیدونم چجوری باید فعلش کنم!

یعنی گزینه ی ریکاوری رو در واقع پیدا نمیکنم!

mohammad_dj_kazin
21-09-2008, 14:50
sayrex جان براي اينكه هر جا دوست داشته باشي بتوني سيو كني بايد از پلاگين استفاده كني
chooryجان لينك پلاكين همراه با آموزش نصب و استفادش رو چند صفحه عقب تر ماله خودم من گذاشته
ميتوني پيداش كني استفاده كني
يه چيزي حدود 10 صفحه قبل
-----
چه جالب من همين الان جواب دادم ولي ديدم يه پست ديگه دادي گفتي ميدوني بايد از پلاگين استفاده كني:دي
پوشه ي selplugin وcxmb رو بريز تو شاخه ي اصلي مموري بعد از ريكاوري به قسمت پلاگين بورو و يك گزينه توش داره كه بازدن X ميتوني اون پلاگين رو Enable كني
دوستان مشكل من حل نشد امروز يه سر ميرم مغازه كه ازش پي اس پي گرفتم ببينم اون چي ميگه

ali_ranger22
21-09-2008, 16:15
علی آقا شما هم برو این پاتاپون را بازی کن از دستت میره ها.میدونم چند بار اومدی بازی کنی اما خوشت نیومده.چند مرحله اولش را بری قشنگ میشه.

امروز نیت کردم اگه خدا بخواد یک راهنمای قدم به قدم در قالب pdf از patapon تهیه کنم.احتیاج به یک برنامه دارم که بتونم اسکرین شات تهیه کنم.خودم یک پلاگین دارم که توی بازی عکس نمیگیره فقط توی xmb .
من دورشو خط کشیدم دیگه ! 2 بار اومدم بازی کنم هر دو بار هم یه جا گیر کردم! خوشم نمیاد ...اصلا بهم نمیسازه !
یه جا پلاگین دیدم برای شات گرفتن ها !! می گردم پیدا میکنم برات

morteza_m2n
21-09-2008, 17:06
ببین شما باید ابتدا لوح باد را پیدا کنی.(که میگی پیدا کردی)بعد قبا از اینکه بخواهی به اون مرحله بری اونجا که سپاهت را مرتب میکنی اون ستون که پرچم دار استاده زیرش دعای باد را با خودت ببری.
بعد هر وقت خواستی جهت باد عوض بشه به fever برسی و بزنی دون.دودون.دودون (x.xx.xx) مصل همون دعای بارون.بعد میره توی یک صفحه دیگه عبارات اونجا را هم بزن تا جهت باد عوض بشه و همه تیر هات به آسیاب بخوره.

ممنون choory خان:10:

الان تو مرحله ی help گیر کردم وقتی حمله میکنم دوستم میمیره وقتیم پشت گاری حرکت میکنم یکی میاد

عقب گاری، هر چی میزنم نمیمیره !!!!

choory
21-09-2008, 18:21
ممنون choory خان:10:

الان تو مرحله ی help گیر کردم وقتی حمله میکنم دوستم میمیره وقتیم پشت گاری حرکت میکنم یکی میاد

عقب گاری، هر چی میزنم نمیمیره !!!!

خواهش
شما توی اون مرحله باید سلاح هات از نوع معمولی باشه.یعنی از اون قرمز ها که و قتی میزنی آتیش داره نباشه.چون باعث میشه گاری آتیش بگیره و اون دوستت بمیره.سلاح همه را از نوع معمولی بکن و برو توی اون مرحله.:46:

choory
21-09-2008, 18:40
راستی میدونم که باید از پلاگین استفاده کنم

ولی وقتی فایل پلاگین رو داخل پی اس پی میریزم

نمیدونم چجوری باید فعلش کنم!

یعنی گزینه ی ریکاوری رو در واقع پیدا نمیکنم!

برای رفتن به منوی ریکاوری شما باید ابتدا کلید power را چند ثانیه بالا نگه داری تا psp به صورت کامل خاموش بشه.بعد کلید R را بگیر و psp را روشن کن.تا به منوی ریکاوری بری.تا منوی ریکاوری نیومده کلید R را فشرده نگه دار.

sayrex
21-09-2008, 20:12
برای رفتن به منوی ریکاوری شما باید ابتدا کلید power را چند ثانیه بالا نگه داری تا psp به صورت کامل خاموش بشه.بعد کلید R را بگیر و psp را روشن کن.تا به منوی ریکاوری بری.تا منوی ریکاوری نیومده کلید R را فشرده نگه دار.
مرسی

خوب رفتم
به منوی ریکاوری

حلا چی کار کنم؟(چجوری فعالش کنم؟)

ali_ranger22
21-09-2008, 21:23
مرسی

خوب رفتم
به منوی ریکاوری

حلا چی کار کنم؟(چجوری فعالش کنم؟)
بعد برو به قسمت plugin و اونو فعال کن

sayrex
22-09-2008, 03:20
توی ریکاوری میرم

ولی چیزی نشون نمیده و فقط 1 گزینه برای بک داره

choory
22-09-2008, 11:24
توی ریکاوری میرم

ولی چیزی نشون نمیده و فقط 1 گزینه برای بک داره

شما پلاگین را اشتباه ریختید.یک فایل text هم هست به نام game اون را هم کپی کنید.
یک بار پست زیر را بخونید و به روش زیر عمل کنید تا مشکلتون برطرف بشه.

sayrex
22-09-2008, 13:35
مرسی از همه دوستان

درست شد

فقط 1 سوال:

ماکزیمم چند تا پلاگین که م میتونیم داشته باشیم به طور همزمان؟

استبداد
22-09-2008, 13:46
سلام
یه بازی ماریو دانلود کردم

2 تا پوشه بود

1کی توش پر عکس و صدا بود
اون یکیپوشه یه فایل به اسم EBOOT با فرمت BPB

من هم هردوشون توی psp/game کپی کردم (توی کارت حافظه)

ولی موقع اجرا پیغام میده: نمیتونه بازی رو اجرا کنه
یه عدد چند رقمی هم زیرش ظاهر میشه!

توی همه ی پوشه های گیم امتحان کردم game-- game 150 --

بازی هم سالم
چون از جایی که دانلود کرده بودم خیلیها براشون اجرا شده بود

راستی پی اس پی اسلیم هست

مشکل کسی میدونه از چیه؟ و چجوری بازی رو اجرا کنم؟

choory
22-09-2008, 14:04
مرسی از همه دوستان

درست شد

فقط 1 سوال:

ماکزیمم چند تا پلاگین که م میتونیم داشته باشیم به طور همزمان؟

هر چندتا که دلت بخواهد.
فقط یادت نره هر پلاگین یک فایل text همراه خودش داره که داخلش یک نوشته هست و یک اسم هم برای خودش داره مثلا همین پلاگین سیو کردن یک فایل text با اسم game داره اگه شما یک بخواهین یک پلاگین دیگه استفاده کنید که اونم همچین فایل text با همین اسم داشته باشه باید محتویات یکی از فایل های text را داخل اون یکی کپی کنی.
امیدوارم درست تونسته باشم توضیح بدم.

LordMMD
22-09-2008, 14:26
سلام
یه بازی ماریو دانلود کردم

2 تا پوشه بود

1کی توش پر عکس و صدا بود
اون یکیپوشه یه فایل به اسم EBOOT با فرمت BPB

من هم هردوشون توی psp/game کپی کردم (توی کارت حافظه)

ولی موقع اجرا پیغام میده: نمیتونه بازی رو اجرا کنه
یه عدد چند رقمی هم زیرش ظاهر میشه!

توی همه ی پوشه های گیم امتحان کردم game-- game 150 --

بازی هم سالم
چون از جایی که دانلود کرده بودم خیلیها براشون اجرا شده بود

راستی پی اس پی اسلیم هست

مشکل کسی میدونه از چیه؟ و چجوری بازی رو اجرا کنم؟
دقيق نميدونم که در مورد فايل هاي Eboot.pbp هم اين طوريه يا نه، (دوستان بگن)
اما
شما UMD ISO Mode رو عوض کن و دوباره بازي رو اجرا کن . شايد اجرا بشه. (براي اين منظور پست هاي قبلي رو ببينيد)

LordMMD
22-09-2008, 14:29
PspStates Experiment

با این پلاگین که Dark_Alex قولشو داده بود میتونید از قابلیت Savestate استفاده کنید.

(مثلا میتونید از هر جایه بازی یا برنامه سیو کنید و بعد از reboot یا خاموش کردن دوباره از همونجا بازی یا برنامه load کنید)

یا (از وسط یه بازی دیکشنری دیبا باز میکنی بعد دوباره میتونی از همونجا بازی بیاری به صورت خیلی سریع مثله ALT + TAB ویندوز)
.........
منبع:بازی سنتر

خوب من که اسليم دارم نسخه 3.90
الان که دارم مثلا burnout بازي ميکنم هر جا خاموش کنم و دوباره روشن کنم، از همون جاي بازي مياد (تا حالا فکر ميکردم خود psp اين طوري ساخته شده، مگه اين طور نيست؟)
چون خودم که پلاگين نصب نکردم، مگر قبلا کسي روش نصب کرده باشه...
؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

choory
22-09-2008, 15:02
دقيق نميدونم که در مورد فايل هاي Eboot.pbp هم اين طوريه يا نه، (دوستان بگن)
اما
شما UMD ISO Mode رو عوض کن و دوباره بازي رو اجرا کن . شايد اجرا بشه. (براي اين منظور پست هاي قبلي رو ببينيد)

نه دوست عزیز این نکته ای که شما اشاره کردی ربطی به مشکل این دوستمون نداره.

خوب من که اسليم دارم نسخه 3.90
الان که دارم مثلا burnout بازي ميکنم هر جا خاموش کنم و دوباره روشن کنم، از همون جاي بازي مياد (تا حالا فکر ميکردم خود psp اين طوري ساخته شده، مگه اين طور نيست؟)
چون خودم که پلاگين نصب نکردم، مگر قبلا کسي روش نصب کرده باشه...
؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز این قابلیت خود psp هست.به هیچ چیز دیگه هم ربط نداره.وقتی شما یک بار کلید پاور را بالا بزنید دستگاه به حالت استند بای میره و وقتی روشن کنی باز از همان جا میاد.اما با این پلاگین میتونی مثلا وسط بازی burnout سیو کنی بعد برای patapon بازی کنی بعد دباره بیای ادامه بازی burnout را همان جا که سیو کردی بازی کنی.یا هر چیز دیگه.

LordMMD
22-09-2008, 16:50
بعضی از Homebrew Apps رو که دانلود میکنم، داخلشون دو تا فولدر هست، که هم نام هستند و فقط یکیشون آخرش یک کاراکتر % اضافه داره. البته حجم هاشون هم متفاوت هست.
چه باید کرد؟ چه فرقی دارن؟ کدوم رو باید ریخت؟

مثلا این PSPlayer

که برای پخش ویدئو و غیره هست.
دو تا فولدر داره که یکی 2 مگ هست، و در هر سه فولدر gameو game150 و game380 ریختم کار نکرد. یعنی توی منوی Game مینویسه Corrupt Data
اما اون فولدر که آخرش % داره رو ریختم در game و در منوی Game هم نشون میده اما وقتی اجرا میکنم مینویسه
The game could not be started
8002014C

من اسلیم نسخه 3.90 دارن.
چه باید بکنم؟
(شما ببینید میتونید اجرا کنید؟)

ممنون

Pami
22-09-2008, 16:55
سلام به همه عزیزان ، من پی اس پی اسلیم خریدم ، ورژن 3.80 M33 روش نصبه ، احتیاجی هست ببرم ورژن 4.01 برام بریزن یا با همین میشه بازیها رو اجرا کرد ؟؟ بعدش احتیاج دارم یه چند تا بازی خوب برای پی اس پی معرفی کنین ، patapon چه جور بازی ایه ؟ همه اینو میخرن . ممنون

alipsp
22-09-2008, 17:02
سلام بچه ها خوبين همين

ali_ranger22
22-09-2008, 17:18
سلام به همه عزیزان ، من پی اس پی اسلیم خریدم ، ورژن 3.80 M33 روش نصبه ، احتیاجی هست ببرم ورژن 4.01 برام بریزن یا با همین میشه بازیها رو اجرا کرد ؟؟ بعدش احتیاج دارم یه چند تا بازی خوب برای پی اس پی معرفی کنین ، patapon چه جور بازی ایه ؟ همه اینو میخرن . ممنون

فعلا نیاز خاصی نیست آپدیت کنی با همین ورژن میتونی بازی ها رو اجرا کنی
god of war
syphon filt er
final fantasy Vii
medal of honor و.....

LordMMD
22-09-2008, 17:27
بعضی از Homebrew Apps رو که دانلود میکنم، داخلشون دو تا فولدر هست، که هم نام هستند و فقط یکیشون آخرش یک کاراکتر % اضافه داره. البته حجم هاشون هم متفاوت هست.

مثلا این PSPlayer

دو تا فولدر داره که یکی 2 مگ هست، و در هر سه فولدر gameو game150 و game380 ریختم کار نکرد. یعنی توی منوی Game مینویسه Corrupt Data
اما اون فولدر که آخرش % داره رو ریختم در game و در منوی Game هم نشون میده اما وقتی اجرا میکنم مینویسه
8002014C

من اسلیم نسخه 3.90 دارن.
چه باید بکنم؟

ممنون
خوب یک جا دیدم که نوشته بود برای اجرا شدن بعضی Homebrew ها باید این کار رو کرد:

And have your kernel in recovery mode set to 1.5

من هم در recovery و در configuration رفتم و پوشه game رو گذاشتم روی 1.5 kernel اما باز هم همون ارور رو داد.

استبداد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : شما هم این روش رو امتحان بکن ببین میتونی ماریو رو اجرا کنی یا نه.

پ.ن:
دوستان لطف کنن و این PSPlayerMT رو ببینن میتونن اجرا کنن.

choory
22-09-2008, 17:35

مبارک باشه.تا وقتی احتیاج پیدا نکردی احتیاج به آپدیت نیست.
patapon عالی هست.البته باید خوشت بیاد.
عکس زیر به نظر من بهترین بازی ها هست.(خودم که خیلی باهاشون حال کردم)

مثلا این PSPlayer

8002014C

من اسلیم نسخه 3.90 دارن.
چه باید بکنم؟

ممنون

دوست عزیز برنامه هایی که یه فولدر % داره ماله psp فت هست و برای اجرا شدن احتیاج به کرنل 1.5 دارن.که کرنل 1.5 برای slim نیست.شما نمیتونید برنامه های fat را روی slim اجرا کنی.

LordMMD
22-09-2008, 22:24
دوستان بازی (جالب) ای مثل Beta Bloc که به صورت عمودی باشه سراغ دارید؟

ali_ranger22
22-09-2008, 22:51
دوستان بازی (جالب) ای مثل Beta Bloc که به صورت عمودی باشه سراغ دارید؟
روپایی توی Fifa 08 هم عمودیه ! :دی

Pami
22-09-2008, 23:50
ممنون آقا ، یه سوال دیگه دارم ، برای اینکه تم بریزم رو پی اس پی برنامه ای هست براش بسازه ؟؟ باید فریمور دستگاه رو دستکاری کنم ؟؟ چجوری میشه ؟؟

ali_ranger22
23-09-2008, 10:48
ممنون آقا ، یه سوال دیگه دارم ، برای اینکه تم بریزم رو پی اس پی برنامه ای هست براش بسازه ؟؟ باید فریمور دستگاه رو دستکاری کنم ؟؟ چجوری میشه ؟؟

تم هایی با پسوند ptf رو باید بریزی توی psp\theme

prince_fable
23-09-2008, 13:08
سلام آقا اين Wi-Fi USB ها رو تو تهران، كجا ها ميفروشن؟كارم گيره.

ali_ranger22
23-09-2008, 13:11

منظورت wifi max هست ?؟

LordMMD
23-09-2008, 13:11
برنامه ای به نام psptube هست که میتونه divX پخش کنه البته من تا حالا امتحان نکردم....
کسي امتحانش کرده؟
من نسخه 20080301 رو امتحان کردم.
خوش بختانه فرمت XViD رو پخش کرد!
اما تصوير يک جورايي سياه سفيد يا خاکستري بود و صدا هم نويز داشت.

داخل خودش هم يک فايل تصويري با پسوند uk هست که اون رو خوب پخش ميکنه.
شما هم اگر تست کنيد و نتيجه رو بگيد خيلي خوب ميشه:

ممنون.

ali_ranger22
23-09-2008, 13:12

منظورت wifi max هست ?؟

ali_ranger22
23-09-2008, 13:15
کسي امتحانش کرده؟
من نسخه 20080301 رو امتحان کردم.
خوش بختانه فرمت XViD رو پخش کرد!
اما تصوير يک جورايي سياه سفيد يا خاکستري بود و صدا هم نويز داشت.

داخل خودش هم يک فايل تصويري با پسوند uk هست که اون رو خوب پخش ميکنه.
شما هم اگر تست کنيد و نتيجه رو بگيد خيلي خوب ميشه:
کد:

ممنون.

کلا برنامه هایی که برای پخش فایل های ویدئویی هست زیاد خوب کار نمیده

prince_fable
23-09-2008, 13:57
منظورت wifi max هست ?؟
آره برا رفتن به اينترنت ميخوام.(البته برا Wii)

mohammad_dj_kazin
23-09-2008, 13:59
دوستان تاپيك رمز بازي هاي پي اس پي هست؟؟
ممنون ميشم آدرسش رو بدين

Pami
23-09-2008, 15:22
آقا امکان این هست که بشه PSP رو به کامپیوتر وصل کرد و با PC شبکه کرد و Multiplayer بازی کرد ؟ آیا حتما احتیاج به Access Point داره ؟؟

LordMMD
23-09-2008, 16:36
آقا امکان این هست که بشه PSP رو به کامپیوتر وصل کرد و با PC شبکه کرد و Multiplayer بازی کرد ؟ آیا حتما احتیاج به Access Point داره ؟؟
آخه PC و PSP چه بازي مشترکي دارن که حالا بخوايم Multi بازي کنيم؟
بازي هاي PSP که روي PC اجرا نميشن، مال PC هم که روي PSP اجرا نميشن.

البته 2 تا PSP ميتونن با Wireless مولتي بازي کنن.

ali_ranger22
24-09-2008, 12:05
آره برا رفتن به اينترنت ميخوام.(البته برا Wii)

فروشگاه وست گیم من دیدم داره

imakbari
24-09-2008, 15:52

هر کنسول فقط می تونه با کنسول مشابه خودش ارتباط برقرار کنه. یعنی PSP فقط با PSP میتونه ارتباط برقرار کنه. برای بقیه کنسول ها هم به همین شکله.

mohammad_dj_kazin
24-09-2008, 17:26
د بيا بابا يكي جواب مارو بده
رمز بازي كشتي كج 2008 رو ميخوام
اگه دارين بدين اگه ندارين آدرس تاپيك رمز بازي بدين

ali_ranger22
24-09-2008, 17:31
د بيا بابا يكي جواب مارو بده
رمز بازي كشتي كج 2008 رو ميخوام
اگه دارين بدين اگه ندارين آدرس تاپيك رمز بازي بدين

رمز موجود نمی باشد ! :دی

saddegh
25-09-2008, 02:50
سلام به همگی
دو تا سوال ؟ اخرین فریم ور چنده وچه مزایایی نسبت به 390 داره ؟

LordMMD
25-09-2008, 07:29
يک برنامه PSPPDF دانلود کردم. نصب شد و کار کرد.

اما سوالي دارم، اون هم اين که توي فولدرش يک فولدري هم با اين آدرس هست:

media\PANDORA\psp\game\psppdf

اين چي هست؟ من که 3.90 دارم هم چين فولدري در مموري ندارم . شما ميدونيد چيه؟ شما چنين فولدري داريد؟ با چه فيرم ويري ؟
ممنون

ali_ranger22
25-09-2008, 12:45
سلام به همگی
دو تا سوال ؟ اخرین فریم ور چنده وچه مزایایی نسبت به 390 داره ؟

آخرین فریم ویر اصلی 4.05 هست که کرک نشده...
ولی نسخه ی کرک شده ی موجود 4.01 هست
مهمترین فرقی که کرده اضافه شدن توانایی افزایش یا کاهش سرعت ویدئو هست از 0.5 تا 2

morteza_m2n
25-09-2008, 13:43
سلام

بازم پاتاپون :دی

تو انو مرحله که یه چیزی شبیه قلعست که باید نابودش کنیم هرچی میزنم تاثیری نداره باید چیکار کنم

choory
25-09-2008, 13:48
سلام

بازم پاتاپون :دی

تو انو مرحله که یه چیزی شبیه قلعست که باید نابودش کنیم هرچی میزنم تاثیری نداره باید چیکار کنم

شبيه قلعه هست يا خود قلعه هست؟
نكنه درخته را ميگي؟؟؟؟؟؟
دقيق تر توضح بده تا بتونم راهنماييت كنم.اگه عكس بتوني بزاري عالي يه.

morteza_m2n
25-09-2008, 14:14
شبيه قلعه هست يا خود قلعه هست؟
نكنه درخته را ميگي؟؟؟؟؟؟
دقيق تر توضح بده تا بتونم راهنماييت كنم.اگه عكس بتوني بزاري عالي يه.

فکر کنم درخت باشه چون از کناره هاش ریشه زده بیرون تیرم پرتاب میکنه

choory
25-09-2008, 14:47
فکر کنم درخت باشه چون از کناره هاش ریشه زده بیرون تیرم پرتاب میکنه

اگه هموون درخته باشه حالت یک دهن هم داره مثل غار:31: دقیق یادم نیست
اینقدر باید بزنی تا از بین بره.
راستی الان میتونی از اون شیپور زن ها بسازی؟همون هایی که شیپور بزرگ دارن فوت میکنن یک سری آجر پرت میشه؟
اگه میتونی بسازی حتما بساز چون قدرت خیلی زیادی دارن.

mohammad_dj_kazin
25-09-2008, 15:59
دوستان اسكايپ چيه؟؟؟

imakbari
25-09-2008, 17:09
دوستان اسكايپ چيه؟؟؟

یه برنامه برای ارتباط صوتیه که برای PSP هم عرضه شده. یه چیز تو مایه های Y! Messenger ولی صوتی

morteza_m2n
25-09-2008, 20:38
اگه هموون درخته باشه حالت یک دهن هم داره مثل غار:31: دقیق یادم نیست
اینقدر باید بزنی تا از بین بره.
راستی الان میتونی از اون شیپور زن ها بسازی؟همون هایی که شیپور بزرگ دارن فوت میکنن یک سری آجر پرت میشه؟
اگه میتونی بسازی حتما بساز چون قدرت خیلی زیادی دارن.

نه دهن نداره شبیه قلعست ریشه هم داره

آره میتونم فکر کنم باید با اونا بزنم تا بمیره

mohammad_dj_kazin
25-09-2008, 22:30
یه برنامه برای ارتباط صوتیه که برای PSP هم عرضه شده. یه چیز تو مایه های Y! Messenger ولی صوتی
وقتي پي اس پي ميكروفون نداره چجوري ميشه اين كارو كرد؟؟

choory
26-09-2008, 01:50
وقتي پي اس پي ميكروفون نداره چجوري ميشه اين كارو كرد؟؟

باید میکروفن جانبی براش بخری و دسترسی به اینترنت وایرلس داشته باشی.مکالمه از طریق psp به psp یا psp به pc مانند pc به pc مجانی هست اما psp به phone دارای هزینه هست و باید اعتبار داشته باشی برای مکالمه.مانند pc به phone

mohammad_dj_kazin
26-09-2008, 02:54
choory جان قيمت ميكروقونش چنده
؟

choory
26-09-2008, 11:25
choory جان قيمت ميكروقونش چنده
؟

راستش دنبالش نبودم.برای همینم قیمت ندارم.از بچه های تهرانی بپرس ببین کسی سراغ نداره.

Pami
26-09-2008, 16:03
آقا من خودم شنیدم که میشه PSP رو با Wireless به PC وصل کرد و بازیهایی مثل Winning Eleven 2008 رو دو نفره بازی کرد ! چرا همه منو مسخره کردن ؟؟
راستی من شنیدم LCD های PSP رو شارپ و سامسونگ میسازن ، درسته ؟؟

imakbari
26-09-2008, 22:40
آقا من خودم شنیدم که میشه PSP رو با Wireless به PC وصل کرد و بازیهایی مثل Winning Eleven 2008 رو دو نفره بازی کرد ! چرا همه منو مسخره کردن ؟؟
راستی من شنیدم LCD های PSP رو شارپ و سامسونگ میسازن ، درسته ؟؟

بابا کسی مسخره نکرد شما رو. این یه قانونه که هر کنسول با خودش ارتباط برقرار ی کنه فقط. البته مثلاً برا DS برنامه های هستند که از طریق wifi فایل برای DS ارسال می کنن، ولی خیلی کمن و اونها homebrew هستند، نه بازی رسمی.
این جور چیزها رو هم هروقت شنیدید فقط به راوی خبر یه لبخند بزنید!!!!! چیزی که زیاده از این خبر ها! (با تمام احترامی که برای حضار این تاپیک قائل هستم) تو همین تاپیک یه بار مطرح شده بود یه شرکت (اونم نه سونی) داره برا PSP صفحه تاچ می زنه! فقط مونده بودم چی بگم...

Pami
26-09-2008, 22:44
راستی PSP فایلهای Atrac3 رو پخش میکنه ؟؟ اگه آره کسی لینک برنامه تبدیل mp3 رو به Atrac3 رو داره برای ما بزاره دانلود کنیم ؟؟؟

ali_ranger22
26-09-2008, 22:51
راستی PSP فایلهای Atrac3 رو پخش میکنه ؟؟ اگه آره کسی لینک برنامه تبدیل mp3 رو به Atrac3 رو داره برای ما بزاره دانلود کنیم ؟؟؟

نه...
وقتی mp3 و wma هست چه نیازی به atrac3 !!!!!

mohammad_dj_kazin
27-09-2008, 01:11
چجوري wma رو ميشه فعال كرد
من رفتم فعال كنم
ميگه بايد كانكشن بسازي؟؟
قيمت ميكروفون رو نداره كسي؟؟

choory
27-09-2008, 08:45
اجرای بازی های psp از روی هارد کامپیوتر

شما دوستان میتونید به کمک برنامه usb iso loader کابل usb را به psp خود وصل کنید و بازی ها با فرمت iso یا cso را از روی هارد کامپیوتر خود در psp اجرا کنید.

خیلی هستند مثل خود من وقت و حوصله برای کپی کردن فایل بازی فقط به خاطر تست کردن بازی را ندارند.
شما با این روش میتونید بازی را از روی هارد اجرا کنید و بازی کنید اگه از بازی خوشتون اومد میتونید بازی را داخل مموری کپی کنید.
با این کار هم در وقت خود صرفه جویی کردیید و هم در عمر مموری خود( همانطور که میدونید هر مموری یک عمر مفید داره و هرچه فایل روی مموری ریخته بشه و پاک بشه از عمر مفید مموری کم میکنه.)
حالا بریم سراغ چگونگی نصب برنامه و اجرای بازی ها

شما برای این کار باید ابتدا فایل زیر را دانلود کنید
حجم:1.55 مگا بایت

سپس توسط برنامه winrar یا هر برنامه فشرده ساز دیگه فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
پسورد برای خارج کردن فایل از حالت فشرده:

داخل فولدر 2 عدد فایل فشرده دیگه هم هست.آنها را هم از حالت فشرده خارج کنید.
حال از پوشه PSP_Type_B_Driver_install درایو driver type B psp را بر روی ویندوز کامپیوتر خود نصب کنید.
سپس وارد پوشه USB Iso Loader v0.71 شوید.2 پوشه میبینید.پوشه usbisoloader را به داخل مموری psp انتقال دهید.به مسیر زیر:
X:\PSP\GAME
x نام درایو psp در کامپیوتر شما.
حال وارد پوشه usbhostfs Pc و بازی ها با فرمت iso یا cso را به داخل فولدر iso که داخل این پوشه هست انتقال بدید.
کابل usb را به psp متصل کنید.
برنامه usbhostfs_pc.exe را از داخل پوشه usbhostfs Pc اجرا کنید.
سپس برنامه USB Iso Loader را از داخل psp اجرا کنید.

درصورتی که اتصال درست باشه تصویری مثل عکس زیر را می بینید.

حال لیست بازی های داخل فولدر iso هارد کامپیوتر خود را مشاهده میکنید.

بازی مورد نظر را انتخاب کرده و از بازی کردن لذت ببرید.
موفق باشید.

ali_ranger22
27-09-2008, 11:55
choory جان تاپیک بزن برای آموزش ....
آموزش خیلی خوبیه بهتره همه استفاده کنن

ali_ranger22
27-09-2008, 11:57
چجوري wma رو ميشه فعال كرد
من رفتم فعال كنم
ميگه بايد كانكشن بسازي؟؟
قيمت ميكروفون رو نداره كسي؟؟

از ریکاوری باید فعال کنی

mehdi30nema
27-09-2008, 15:14
علي جان سلام
ماشالله تو اين مدتي كه به تاپيك سر نزدم حسابي تاپيك رو به راه شده .
آقا يه سوال داشتم . اين بازي tom clancy end war كه 4 نوامبر مياد براي psp چه جوري ميشه ؟ چون شنيدم فقط با صدا كار ميكنه .

ali_ranger22
27-09-2008, 16:05
علي جان سلام
ماشالله تو اين مدتي كه به تاپيك سر نزدم حسابي تاپيك رو به راه شده .
آقا يه سوال داشتم . اين بازي tom clancy end war كه 4 نوامبر مياد براي psp چه جوري ميشه ؟ چون شنيدم فقط با صدا كار ميكنه .

دقیقا منم موندم چی میشه!
ولی یوبی سافت کارشو بلده...
البته فقط با صدا نیست میتونی بدون صدا توی بقیه ی پلتفرم ها بازی کنی

morteza_m2n
27-09-2008, 17:30
اجرای بازی های psp از روی هارد کامپیوتر

شما دوستان میتونید به کمک برنامه usb iso loader کابل usb را به psp خود وصل کنید و بازی ها با فرمت iso یا cso را از روی هارد کامپیوتر خود در psp اجرا کنید.

خیلی هستند مثل خود من وقت و حوصله برای کپی کردن فایل بازی فقط به خاطر تست کردن بازی را ندارند.
شما با این روش میتونید بازی را از روی هارد اجرا کنید و بازی کنید اگه از بازی خوشتون اومد میتونید بازی را داخل مموری کپی کنید.
با این کار هم در وقت خود صرفه جویی کردیید و هم در عمر مموری خود( همانطور که میدونید هر مموری یک عمر مفید داره و هرچه فایل روی مموری ریخته بشه و پاک بشه از عمر مفید مموری کم میکنه.)
حالا بریم سراغ چگونگی نصب برنامه و اجرای بازی ها

شما برای این کار باید ابتدا فایل زیر را دانلود کنید
حجم:1.55 مگا بایت

سپس توسط برنامه winrar یا هر برنامه فشرده ساز دیگه فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
پسورد برای خارج کردن فایل از حالت فشرده:

داخل فولدر 2 عدد فایل فشرده دیگه هم هست.آنها را هم از حالت فشرده خارج کنید.
حال از پوشه PSP_Type_B_Driver_install درایو driver type B psp را بر روی ویندوز کامپیوتر خود نصب کنید.
سپس وارد پوشه USB Iso Loader v0.71 شوید.2 پوشه میبینید.پوشه usbisoloader را به داخل مموری psp انتقال دهید.به مسیر زیر:
X:\PSP\GAME
x نام درایو psp در کامپیوتر شما.
حال وارد پوشه usbhostfs Pc و بازی ها با فرمت iso یا cso را به داخل فولدر iso که داخل این پوشه هست انتقال بدید.
کابل usb را به psp متصل کنید.
برنامه usbhostfs_pc.exe را از داخل پوشه usbhostfs Pc اجرا کنید.
سپس برنامه USB Iso Loader را از داخل psp اجرا کنید.

درصورتی که اتصال درست باشه تصویری مثل عکس زیر را می بینید.

حال لیست بازی های داخل فولدر iso هارد کامپیوتر خود را مشاهده میکنید.

بازی مورد نظر را انتخاب کرده و از بازی کردن لذت ببرید.
موفق باشید.

عالی بود :10:

choory جان من هنوز نتونستم اون مرحله رو رد کنم حوصلشو داری برام ردش کنی ؟

البته فکر کنم راهشو بلد نیستم چون هر چی میزنم نمیمیره از چهار طرف تیر پرت میکنه

choory
27-09-2008, 17:46
عالی بود :10:

choory جان من هنوز نتونستم اون مرحله رو رد کنم حوصلشو داری برام ردش کنی ؟

البته فکر کنم راهشو بلد نیستم چون هر چی میزنم نمیمیره از چهار طرف تیر پرت میکنه

خواهش.
شما سیوت را بزار تا برات رد کنم.:46:
یا دقیق بفهمم کجایی بهتر راهنماییت کنم.

ali_ranger22
27-09-2008, 22:23
این هفته بازیه Valhalla Knights 2 میاد یه بازی نقش آفرینی که من خیلی خوشم اومده ...اگه طرفدار ژانر RPG هستین حتما بگیرین

choory
28-09-2008, 00:26
این هفته بازیه Valhalla Knights 2 میاد یه بازی نقش آفرینی که من خیلی خوشم اومده ...اگه طرفدار ژانر RPG هستین حتما بگیرین

با اجازه علی آقا

mohammad_dj_kazin
28-09-2008, 06:05
ايول يايا
پس بازي باحاليه
حتما ميگيرمش
راستي بچه ها سايتي نميشناسين كه باز پي اس پي بفروشه
البته از اون ها نه كه مثلا 100 تا بازي يه جا ميده
ميخوام بازي تكي بخرم
مثلا بازي جديد مثه همين كه مياد تكي بخرم
كسي همچين سايت نداره؟؟؟

ali_ranger22
28-09-2008, 11:37
با اجازه علی آقا

البته الان نگاه کردم دقیق نمیدونم یا یه هفته دیگه یا یه ماه دیگه !!! :31:

choory
28-09-2008, 12:45
ايول يايا
پس بازي باحاليه
حتما ميگيرمش
راستي بچه ها سايتي نميشناسين كه باز پي اس پي بفروشه
البته از اون ها نه كه مثلا 100 تا بازي يه جا ميده
ميخوام بازي تكي بخرم
مثلا بازي جديد مثه همين كه مياد تكي بخرم
كسي همچين سايت نداره؟؟؟

محمد خان اینجوری که خیلی گرون در میاد.خودت بری بخری که ارزون تر میشه.
این سایت ها هر بازی را دونه ای 1000 میدن.حدود1000 هم هزینه پست میشه.
دوست داشتی به سایت konj.ir سر بزن.من توی قسمت خرید اینترنتی دیدم بازی های همه کنسول ها را میفروشه.بازی psp هم قابلا میداد 2000 تومن الان 1000 میده.

بچه ها کسی میدونه مثلا بازی هایی مثل Tomb Raider:underworld یا Call Od Duty:World at War چرا برای همه کنسول ها(ps3-xbox360-wii-ds و pc ) میاید اما برای psp نه؟؟؟؟؟:41:

morteza_m2n
28-09-2008, 13:56
خواهش.
شما سیوت را بزار تا برات رد کنم.:46:
یا دقیق بفهمم کجایی بهتر راهنماییت کنم.

اینم سیو من :

البته من یه سیو کردم ولی دو تا فایل سیو داره !!!

morteza_m2n
28-09-2008, 13:59
بچه ها کسی میدونه مثلا بازی هایی مثل Tomb Raider:underworld یا Call Od Duty:World at War چرا برای همه کنسول ها(ps3-xbox360-wii-ds و pc ) میاید اما برای psp نه؟؟؟؟؟:41:

تام رایدر که گرافیکش خیلی زیاده اگه بخواد برا پی اس پی بیاد حتما باید یه ورزن دیگه بسازن

call of duty هم که اصلا تو پی اس پی طرفدار نداره

نسخه ی قبلی که افتضاح بود من اصلا باهاش حال نمیکنم نمیشه وسط بازی سیو کرد باید مرحله رو تممم کنی خیلی ضد حال

choory
28-09-2008, 14:19
تام رایدر که گرافیکش خیلی زیاده اگه بخواد برا پی اس پی بیاد حتما باید یه ورزن دیگه بسازن
call of duty هم که اصلا تو پی اس پی طرفدار نداره

نسخه ی قبلی که افتضاح بود من اصلا باهاش حال نمیکنم نمیشه وسط بازی سیو کرد باید مرحله رو تممم کنی خیلی ضد حال

این بازی براىds هم میاد.یعنی گرافیک ds بیشتر از psp هست!!!!!!!:13::13:.تازه سری های قبل این بازی هم روی psp گرافیک خوب داشت.

در مورد call of duty هم دلیل نمیشه که اگه یک نسخه از یک بازی روی یک کنسول موفق نباشه نسخه بدی را نسازند.از کجا معلوم شاید این نسخه جدید طرف دار پیدا کنه.

توی اولین قرصت اون مرحله را برات رد میکنم . سیو جدید را میزارم.:46:

mehdi30nema
28-09-2008, 14:19

علت اصلي اينكه بازي هاي جديد براي psp ديگه نمياد اينه كه فروش بازي هاي خيلي پايينه ( به خاطر كپي خور شدن ) توي بازي هاي چند پلتفرمي پايين ترين عنوان براي psp هست . به همين علت هم براي شركت ها صرف نميكنه براي psp بازي بدن بيرون .

morteza_m2n
28-09-2008, 14:36
این بازی برای dc هم میاد.یعنی گرافیک dc بیشتر از psp هست!!!!!!!:13::13:.تازه سری های قبل این بازی هم روی psp گرافیک خوب داشت.

در مورد call of duty هم دلیل نمیشه که اگه یک نسخه از یک بازی روی یک کنسول موفق نباشه نسخه بدی را نسازند.از کجا معلوم شاید این نسخه جدید طرف دار پیدا کنه.

توی اولین قرصت اون مرحله را برات رد میکنم . سیو جدید را میزارم.:46:

اون نسخه ای که قرار برای ds بیاد با نسخه ی کامپیوتر که یکی نیست یه نسخه ی دیگست!! من نگفتم که گرافیک ds بیشتر از psp ، منظورم این بود که نمیشه عین نسخه ی pc رو برا psp بسازن

لطف میکنی ممنون

mohammad_dj_kazin
28-09-2008, 16:03
محمد خان اینجوری که خیلی گرون در میاد.خودت بری بخری که ارزون تر میشه.
این سایت ها هر بازی را دونه ای 1000 میدن.حدود1000 هم هزینه پست میشه.
دوست داشتی به سایت konj.ir سر بزن.من توی قسمت خرید اینترنتی دیدم بازی های همه کنسول ها را میفروشه.بازی psp هم قابلا میداد 2000 تومن الان 1000 میده.

ممنون علي جون:11:
به نظر من به خاطر اين نمياد كه كسايي كه پي اس پي دارن خيلي حالشو نبرن برن پول بدن يه كنسول ديگه هم بخرن تا سوني هم حالشو ببره:31:

ROOKI
29-09-2008, 06:28
سلام بازي star warsجديد كپي اش اومده يا نه

ali_ranger22
29-09-2008, 10:56
سلام بازي star warsجديد كپي اش اومده يا نه
باید تو بازار باشه....

_______
این N+ چه حالی میده !

prince_fable
29-09-2008, 14:40
با D-LINK - Wireless USB Adapter DWA-110 ميتونم بصورت Wi-Fi با پي اس پي ( Wii يا هر كنسول ديگه اي) اينترنت برم؟

Arshia001
29-09-2008, 15:54
این بازی براىds هم میاد.یعنی گرافیک ds بیشتر از psp هست!!!!!!!:13::13:.تازه سری های قبل این بازی هم روی psp گرافیک خوب داشت.

از تو بعیده!بازی ساز ها معمولا DS رو آدم حساب نمیکنن که بخوان براش بازی شبیه نسخه ی اصلی بسازن و اگه بخوان هم نمیتونن.ولی با قدرت "هیولای کوچک" خیلی از بازی ها مثل پلتفرم های دیگشون میمونن.مثلا همین Tomb Raider که نسخه ی PSP عین نسخه ی کامپیوتر میمونه. :10:

mohammad_dj_kazin
29-09-2008, 16:38
باید تو بازار باشه....

_______
این N+ چه حالی میده !
منم با n+ خيلي حال كردم
يه بازي ساده ولي جذاب

choory
29-09-2008, 17:39
از تو بعیده!بازی ساز ها معمولا DS رو آدم حساب نمیکنن که بخوان براش بازی شبیه نسخه ی اصلی بسازن و اگه بخوان هم نمیتونن.ولی با قدرت "هیولای کوچک" خیلی از بازی ها مثل پلتفرم های دیگشون میمونن.مثلا همین Tomb Raider که نسخه ی PSP عین نسخه ی کامپیوتر میمونه. :10:

منم خودم میدونم.
من این حرف را در جواب اون حرف دوستمون زدم.منظورم این بود که اگه برای ds یک نسخه دیگه میسازن به چه دلیل برای psp این کارا نمیکنن.در صورتی که psp هم میتونه همون نسخه اصلی بازی را داشته باشه.فقط باید اون بازی براش پورت بشه.

LordMMD
29-09-2008, 18:56
منم با n+ خيلي حال كردم
يه بازي ساده ولي جذاب
فقط بعضي از مرحله هاش هست که هر کاري ميکني رد نيمشه.
مخصوصا که اگر از اون بمب ها داشته باشه و هر دفعه تکه تکه بشي، ... خيلي ميره رو اعصاب.!

ali_ranger22
29-09-2008, 19:07
فقط بعضي از مرحله هاش هست که هر کاري ميکني رد نيمشه.
مخصوصا که اگر از اون بمب ها داشته باشه و هر دفعه تکه تکه بشي، ... خيلي ميره رو اعصاب.!

اتفاقا خیلی خوبه چون واقعا ادمو به چالش میکشه
یه اشتباه باعث مرگ میشه
ولی ادم انگیزه داره که اشتباه نکنه
من شده بالای 25 بار یه مرحله طول کشید

EHHASSATNI
29-09-2008, 22:08
اقا یه سوال من یه psp fat دارم که تو بازی هایی که صفحه یه دفعه شلوغ میشه افت فرم پیدا میکنه اما همون جا روی slim همچین مشکلی نداره
مشکل از کله fat هاس یا از ماله من ؟

choory
29-09-2008, 22:23
اقا یه سوال من یه psp fat دارم که تو بازی هایی که صفحه یه دفعه شلوغ میشه افت فرم پیدا میکنه اما همون جا روی slim همچین مشکلی نداره
مشکل از کله fat هاس یا از ماله من ؟

شما توی تست از یک مموری استفاده کردید؟
یا 2 مموری جداگانه؟
اگه 2 تا مموری با هم فرق داشتن به احتمال زیاد مشکل از مموری هست که باعث افت فریم میشه.شما یک بار مموری ها را جابجا کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.

این کارم بکن شاید مشکلت حل بشه توی xmb کلید select را بزن و cpu clock game را بزار روی 166/333

توی چه بازی با مشکل بر خوردی؟

EHHASSATNI
30-09-2008, 01:32
شما توی تست از یک مموری استفاده کردید؟
یا 2 مموری جداگانه؟
اگه 2 تا مموری با هم فرق داشتن به احتمال زیاد مشکل از مموری هست که باعث افت فریم میشه.شما یک بار مموری ها را جابجا کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.

این کارم بکن شاید مشکلت حل بشه توی xmb کلید select را بزن و cpu clock game را بزار روی 166/333

توی چه بازی با مشکل بر خوردی؟

دو بازی gow و killzone

mohammad_dj_kazin
30-09-2008, 06:16
اتفاقا خیلی خوبه چون واقعا ادمو به چالش میکشه
یه اشتباه باعث مرگ میشه
ولی ادم انگیزه داره که اشتباه نکنه
من شده بالای 25 بار یه مرحله طول کشید
اون لحظه ي تركيدنش منو كشته
ميري رو بمب يه دفعه اعضاي بدن و متلاشي ميشن و ميتركي:31:

واقعا فاز ميده
بازي جديد چي اومده؟؟
كريزي تاكسي رو من از اينترنت دانلود كردم
بد نبود

choory
30-09-2008, 10:33
دو بازی gow و killzone

بازی gow سنگینه اما killzone که حجمی نداره که بخواد مشکل ایجاد کنه.(هرچند همین killzoone بعضی وقت ها در حدد 2 ثانیه هم برا منم افت فریم پیدا میکنه.منم اسلیم دارم)
شما نگفتی مموری که روی psp ها امتحان کردی یک مموری بود یا مموری ها با هم فرق داشت؟:13:

حافظه داخلی psp fat به عبارتی 32 مگابایت هست اما اسلیم 64 مگابایت.الیته این حافظه نقشی توی اجرای بازی ها نداره وفقط توی زمان لود شدن بازی ها تاثیر داره.
شما مموریتون از magic gate پشتیبانی میکنه؟یعنی اصل هست یا فک؟

ali_ranger22
30-09-2008, 10:40
stawars the force unleshed کسی بازی کرده ؟

EHHASSATNI
30-09-2008, 14:29
بازی gow سنگینه اما killzone که حجمی نداره که بخواد مشکل ایجاد کنه.(هرچند همین killzoone بعضی وقت ها در حدد 2 ثانیه هم برا منم افت فریم پیدا میکنه.منم اسلیم دارم)
شما نگفتی مموری که روی psp ها امتحان کردی یک مموری بود یا مموری ها با هم فرق داشت؟:13:

حافظه داخلی psp fat به عبارتی 32 مگابایت هست اما اسلیم 64 مگابایت.الیته این حافظه نقشی توی اجرای بازی ها نداره وفقط توی زمان لود شدن بازی ها تاثیر داره.
شما مموریتون از magic gate پشتیبانی میکنه؟یعنی اصل هست یا فک؟

یه مموری بود یعنی چی فرق داشته باشه اره از magic gate هم پشتیبانی میکنه

mohammad_dj_kazin
30-09-2008, 15:28
بچه ها تو حافظه داخلي پي اس پي چيزي ميشه ريخت؟

shutdown
30-09-2008, 17:14
نه...........البته فکر می کنم و بهش 90 درصد مطمعا هستم

ali_ranger22
30-09-2008, 18:12

ریختن که میشه ولی به هیچ دردی نمی خوره و البته به هیچ دردی نمی خوره چون خطریه !
حافظه ای نداره که

mohammad_dj_kazin
01-10-2008, 01:11
بابا همين صفحه ي قبل گفتيد اسليم 64 مگ حجم داره
راستي من يه چيزي كشف كردم رم من فقط با بازي فوتبال مشكل داره و اون ارور رو ميده هم فيفا هم پيس هم وينينگ ايلون هم يورو2008
كسي راه حلي نداره

choory
01-10-2008, 01:19
بابا همين صفحه ي قبل گفتيد اسليم 64 مگ حجم داره
راستي من يه چيزي كشف كردم رم من فقط با بازي فوتبال مشكل داره و اون ارور رو ميده هم فيفا هم پيس هم وينينگ ايلون هم يورو2008
كسي راه حلي نداره

64 مگ خیلی یه؟
اون فقط ماله بازی ها هست.موقع لود.
همین تم های flash 0 هم توی این حافظه ریخته میشه.

morteza_m2n
01-10-2008, 16:05
64 مگ خیلی یه؟
اون فقط ماله بازی ها هست.موقع لود.
همین تم های flash 0 هم توی این حافظه ریخته میشه.

choory جان چی شد ؟

نگنه خودتم گیر کردی؟ :10:

choory
01-10-2008, 19:22
choory جان چی شد ؟

نگنه خودتم گیر کردی؟ :10:

مرتضی خان اینم از سیو بازی شما.
شرمنده یکم طول کشید.سپاهت خیلی ضعیف بود مجبور شدم مرحله های قبل را برات انجام بدم تا سپاهت را به روز کنم.البته بازم جا برای قوی تر شدن داره.حتمان سپاهت را قوی کن تا توی مبارزه با باس آخر کم نیاری.باس های قبلی را شده تا 25-30 بار هم برو تا بهت متریال و سلاح جدید بده.همه سربازیت را از اون هایی که مثل شاخ گاو دارن یا از این سبز ها که شاخ مثل برگ زیتون دارن بساز.سلاح ها را هم همه را از این قرمز ها یا بهتر از اون سلاح های طلایی کن .برای سلاح طلایی یک مینی گیم آهنگری برات باز کردم.باید از اون سنگ گرد ها مثل چرخ دنده هست که نایابم هست بهش بدی طبق ریتم انجام بدی تا سلاح طلایی بده بهت.البته اگه فقط یک بارم اشتباه بزنی بهت سلاح نمیده و سنگتم از بین میره پس قبل از انجام دادن این مینی گیم حتما سیو بزن.

2تا سیو بود به احتمال زیاد سیو شما فولدر UCES00995_DATA01 هست.من هر 2 را میذارم خودت امتحان کن.

موفق باشی.

morteza_m2n
01-10-2008, 21:14
مرتضی خان اینم از سیو بازی شما.
شرمنده یکم طول کشید.سپاهت خیلی ضعیف بود مجبور شدم مرحله های قبل را برات انجام بدم تا سپاهت را به روز کنم.البته بازم جا برای قوی تر شدن داره.حتمان سپاهت را قوی کن تا توی مبارزه با باس آخر کم نیاری.باس های قبلی را شده تا 25-30 بار هم برو تا بهت متریال و سلاح جدید بده.همه سربازیت را از اون هایی که مثل شاخ گاو دارن یا از این سبز ها که شاخ مثل برگ زیتون دارن بساز.سلاح ها را هم همه را از این قرمز ها یا بهتر از اون سلاح های طلایی کن .برای سلاح طلایی یک مینی گیم آهنگری برات باز کردم.باید از اون سنگ گرد ها مثل چرخ دنده هست که نایابم هست بهش بدی طبق ریتم انجام بدی تا سلاح طلایی بده بهت.البته اگه فقط یک بارم اشتباه بزنی بهت سلاح نمیده و سنگتم از بین میره پس قبل از انجام دادن این مینی گیم حتما سیو بزن.

2تا سیو بود به احتمال زیاد سیو شما فولدر UCES00995_DATA01 هست.من هر 2 را میذارم خودت امتحان کن.

موفق باشی.

ممنون ممنون choory:11:

میگم تو که این همه رفتی کلا بازی رو تموم میکردی دیگه برای من چی موند :31:

اون قسمتشو چجوری رد کردی؟ چطوری میشه مرحله های قبلو دوباره رفت؟

راستی من pes 8 که بازی میکنم وقتی تراکم بازیکنا تو زمین زیاد میشه یکمی صحنه آهسته میشه ولی تو pes 6 این مشکلو ندارم قدرت cpu هم رو آخرین گزینست این بازی کلا مشکل داره؟ یا فقط برای من اینطوریه؟(فرمت بازیم iso هست)

یه مشکلم با برنامه ی PSP ISO Compresser v1.4 دارم وقتی pes6 رو به iso تبدیل میکنم ناق تبدیل میشه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی fifa08 بازی کرده چجوریه؟ ارزش بازی کردنو داره؟ به پای pes میرسه؟

ali_ranger22
01-10-2008, 22:15
راستی من pes 8 که بازی میکنم وقتی تراکم بازیکنا تو زمین زیاد میشه یکمی صحنه آهسته میشه ولی تو pes 6 این مشکلو ندارم قدرت cpu هم رو آخرین گزینست این بازی کلا مشکل داره؟ یا فقط برای من اینطوریه؟(فرمت بازیم iso هست)

کلا این بازی نسخه ی psp ش خیلی چرته ...

choory
02-10-2008, 00:34
ممنون ممنون choory:11:

میگم تو که این همه رفتی کلا بازی رو تموم میکردی دیگه برای من چی موند :31:

اون قسمتشو چجوری رد کردی؟ چطوری میشه مرحله های قبلو دوباره رفت؟

یه مشکلم با برنامه ی PSP ISO Compresser v1.4 دارم وقتی pes6 رو به iso تبدیل میکنم ناق تبدیل میشه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی fifa08 بازی کرده چجوریه؟ ارزش بازی کردنو داره؟ به پای pes میرسه؟

من که فقط یک مرحله برات رفتم.همون مرحله که گیر کرده بودی.فقط باس ها را چند دفعه دیگه کشتم.2تا مینی گیم مخفی هم بود که برات باز کردم.
کلا مرحله خاصی غیر از اونی که گیر کرده بودی نرفتم.
فقط میتونی اون مرحله ها که عکس چشم هست را باز تکرار کنی.
اون مرحله هم که گیر کرده بودی نمیتونستی رد کنی فقط به خاطر این بود که سپاهت ضعیف بود.

کلا من از فوتبال هیچی سرم نمیشه :دی

ویرایش:
شرمنده آفا مرتضی.بعد اینکه مرحله شما را رد کردم psp گوشه خونه بود و خواهرم اومده بود ادامه سیو شما را 2-3 مرحله رفته بود جلو.:31::46:(همه اینجا عشق patapon دارن)
اینم از سیو جدید.این مرحله ای که گیر کرده بودید را رد کردم بقیه مال شما.البته 3-4 مرحله دیگه بازی تمام میشه.

morteza_m2n
02-10-2008, 16:27
من که فقط یک مرحله برات رفتم.همون مرحله که گیر کرده بودی.فقط باس ها را چند دفعه دیگه کشتم.2تا مینی گیم مخفی هم بود که برات باز کردم.
کلا مرحله خاصی غیر از اونی که گیر کرده بودی نرفتم.
فقط میتونی اون مرحله ها که عکس چشم هست را باز تکرار کنی.
اون مرحله هم که گیر کرده بودی نمیتونستی رد کنی فقط به خاطر این بود که سپاهت ضعیف بود.

کلا من از فوتبال هیچی سرم نمیشه :دی

ویرایش:
شرمنده آفا مرتضی.بعد اینکه مرحله شما را رد کردم psp گوشه خونه بود و خواهرم اومده بود ادامه سیو شما را 2-3 مرحله رفته بود جلو.:31::46:(همه اینجا عشق patapon دارن)
اینم از سیو جدید.این مرحله ای که گیر کرده بودید را رد کردم بقیه مال شما.البته 3-4 مرحله دیگه بازی تمام میشه.

بیخیال 2-3 مرحله :46:

منم تمومش کردم

فکر کنم ادامه داشته باشه شاید یه نسخه ی دیگه براش بسازن بازی فوق العاده زیبایی بود

به خاطر راهنمایهات ممنون:11:

ali_ranger22
02-10-2008, 18:01

منم تمومش کردم

فکر کنم ادامه داشته باشه شاید یه نسخه ی دیگه براش بسازن بازی فوق العاده زیبایی بود

دارن میسازن دیگه :دی

morteza_m2n
02-10-2008, 20:38
دارن میسازن دیگه:دی

واقا؟:دی

کی قرار بیاد؟

ali_ranger22
02-10-2008, 21:16

کی قرار بیاد؟

آره در حال ساخته
نمی دونم کی میاد یعنی هنوز نگفتن

Arshia001
02-10-2008, 23:54
27/11/08 که میشه حدودا دو ماه دیگه...

choory
03-10-2008, 01:13

منم تمومش کردم

کی قرار بیاد؟

خواهش میکنم.راهنمایی ها که قابل شما را نداشت.
بله در حال ساخته.فعلا که جایی خبر دقیقی از تاریخ انتشارش نیست.
اما تا 2009 باید بیاد.
اینم چند تا عکس.
به احتمال زیاد یعنی 100 درصد این همون کشتی هست که آخر بازی دارن میسازن.

همینطور که توی عکس ها پیدا هست نیروی هوایی و دریایی هم به سپاه اضافه شدن.:46:

27/11/08 که میشه حدودا دو ماه دیگه...

ارشیا جان میشه منبع هم بگی؟
اگه واقعا این تاریخ درست باشه که عالیه.:20:

ببخشید اگه عکس ها زیاد شد و ممکنه باعث دیر لود شدن صفحه بشه.اما دلم نیومد این عکس ها را نذارم.هرچی باشه patapone :46:

skyupper
03-10-2008, 13:52
دوستان کسی میدونی مشکل من چیه
- وقتی کابل یو اس پی و میزنم بجای اینکه محتوای رم نشون بده اینو نشون میده که فکر کنم حافظه ی داخلی باشه در داخل ستاپ باید چه کار کنم بحالت قبل برگرده
- گزینه ی reset setting چکار میکنه آیا پی اس پی به حلت قبل از هک برمیگردونه یا نه دستکاریهای بی مورد را بحالت پیش فرض برمیگردونه

ali_ranger22
03-10-2008, 17:08
دوستان کسی میدونی مشکل من چیه
- وقتی کابل یو اس پی و میزنم بجای اینکه محتوای رم نشون بده اینو نشون میده که فکر کنم حافظه ی داخلی باشه در داخل ستاپ باید چه کار کنم بحالت قبل برگرده
- گزینه ی reset setting چکار میکنه آیا پی اس پی به حلت قبل از هک برمیگردونه یا نه دستکاریهای بی مورد را بحالت پیش فرض برمیگردونه

شما برو تو ریکاوری و گزینه ای وجود داره که مربوط به usb میشه اون رو به مموری استیک تغییر بده

ali_ranger22
04-10-2008, 10:53
فریم ویر 5 در دست ساخته ...
امکاناتش اینه که ps store به طور مستقیم می تونیم بریم (به ماچه :دی)
برنامه ای برای شات گرفتن بهش اضافه میشه

hessam2006
04-10-2008, 12:37
صحبت از patapon شد گفتم اینو از شما بپرسم

من خیلی وقت پیش توی مرحله ای که دعای باد رو باید بخونی وقتی قسمت دعا می یاد قسمت بلند دعا بصورت اسلو در می یاد ویک تیکه به جلو می پره من نتونستم دیگه بازی کنم مشکل از چیه 3 4 دفعه بازی کردم ولی همین جوری بود

mohammad_dj_kazin
04-10-2008, 20:23
بچه ها شنيدم killzone 2 ميخواد بياد
كسي نميدونه براي پي اس پي هم مياد؟

ali_ranger22
04-10-2008, 20:30

این بازی که 100 ساله تایید شده برای PS3 ...!! :دی
نسخه ی psp هم فعلا خبری نیست

rozafo
05-10-2008, 08:01
با سلام
من میخواستم از برنامه psptubeاستفاده کنم وقتی که میخواهم از این برنامه در pspاستفاده کنم دستگاه من انرا نمیشناسد
در ضمن من از فریم ویرر 3 استفاده میکنم در ضمن من برنامه رادر مسیرPSP/GAME/PSPTube ریختم
اگر ممکن است برنامه دیگری که بتواند فیم نشان بدهد معرفی کنید چون من هر موقع که می خواهم با psp فیلم تماشا کنم باید فیلم را باید به فرمت psp تبدیل کنم

mehdi30nema
05-10-2008, 09:08

ديگه براي psp به جز resistance هيچ بازي مهم ديگه ايي نمياد (منظورم بازي اختصاصي هست ) . حالا killzone كه جاي خود داره

ali_ranger22
05-10-2008, 11:15
این فیفا 09 هم برای Psp فرق زیادی با 08 نکرده ...

choory
05-10-2008, 11:20
ديگه براي psp به جز resistance هيچ بازي مهم ديگه ايي نمياد (منظورم بازي اختصاصي هست ) . حالا killzone كه جاي خود داره

patapon 2 را فراموش کردی.
اما نباید زود قضاوت کرد من که فکر کنم تا سال دیگه بازی های خوبی میاد. و گرنه سونی توی فروش psp3000 ضرر میکنه.باید ملت به یک امیدی برن psp بخرن.

mehdi30nema
05-10-2008, 14:34
patapon 2 را فراموش کردی.
اما نباید زود قضاوت کرد من که فکر کنم تا سال دیگه بازی های خوبی میاد. و گرنه سونی توی فروش psp3000 ضرر میکنه.باید ملت به یک امیدی برن psp بخرن.

اميدوارم اينطوري باشه ولي يه نگاه به ليست بازي هايي كه قراره تو چند ماه ديگه براي كنسول هاي مختلف بياد نشان ميده كه PSP از PS2 هم كمتر بازي داره .

mehdi30nema
05-10-2008, 14:36
این فیفا 09 هم برای Psp فرق زیادی با 08 نکرده ...

علي جان شنيدم دوربين حالتش عوض شده . صحت داره ؟

ali_ranger22
05-10-2008, 15:48
علي جان شنيدم دوربين حالتش عوض شده . صحت داره ؟

دوربین حالتش ؟؟!!
من که فرقی با 08 ندیدم در این زمینه

rassool
05-10-2008, 16:15
دوستان من برگشتم بل اخره سربازی تموم شد!!!!! خوش میگزره بهتون مارو نمیبینید؟؟؟ اومدم یه چیزی بهتون بگم کف بر بشید چند وقتی بود انالوگ دستگاه من خراب بود وتوی بازی هی میگشید به یه سمت بیرون پرسیدم گفت 15 تومان خرج داره گفتم ولش کن فعلا همین جوری باشه یه روز توی بازی اعصابم خورد شد رفتم یه اسپری خشک گرفتم psp باز کردم وخالی کردم روی انالوگ و psp رو بستم با کمال تعجب دیدم کاملا درست شده از روز اولشم بهتر .تونستم با 1900 تومان انالوگ رو درست گنم اگه کسی چنین مشکلی براش پیش اومد امتحان کنه شاید درست بشه نخواهد پول اضاف بده.
راستی دوستان کسی از قیمت این psp جدید خبر نداره برادرم میخواهد بخره؟؟؟

choory
05-10-2008, 16:24
دوستان من برگشتم بل اخره سربازی تموم شد!!!!! خوش میگزره بهتون مارو نمیبینید؟؟؟ اومدم یه چیزی بهتون بگم کف بر بشید چند وقتی بود انالوگ دستگاه من خراب بود وتوی بازی هی میگشید به یه سمت بیرون پرسیدم گفت 15 تومان خرج داره گفتم ولش کن فعلا همین جوری باشه یه روز توی بازی اعصابم خورد شد رفتم یه اسپری خشک گرفتم psp باز کردم وخالی کردم روی انالوگ و psp رو بستم با کمال تعجب دیدم کاملا درست شده از روز اولشم بهتر .تونستم با 1900 تومان انالوگ رو درست گنم اگه کسی چنین مشکلی براش پیش اومد امتحان کنه شاید درست بشه نخواهد پول اضاف بده.

به سلامتی.خوب بود سربازی؟
این psp3000 ها هنوز خبری از کپی خور شدنش نیست.همین slim های جدید هم با مادربورد جدید ارایه میشه که متاسفانه اون ها هم کپی خور نمیشه.

mehdi30nema
05-10-2008, 16:40
دوربین حالتش ؟؟!!
من که فرقی با 08 ندیدم در این زمینه

توي مجله بازينما نوشته بود در psp دوربين روي بازيكنان متمركز ميشه

mehdi30nema
05-10-2008, 16:42

سلام رسول جان . آقا مباركه
آنالوگه منم خرابه البته خودمم نميدونم والا تو بعضي از بازي ها هيچ مشكلي نداره ولي تو بعضي ها اصلا نميشه بازي كرد ميكشه عقب .
بردم درست كنن گفت بايد حتما باز بشه منم بيخيال شدم .

ali_ranger22
05-10-2008, 18:02

سلام رسول جان ...
دلمون تنگ شده بود برات :10:

:11:

berayan
06-10-2008, 14:37
سلام دوستان نمیدونم جای درستی دارم پست می دم یا نه ولی به هر حال:

خریدار Psp تا 150000 تومان

سلام دوستان من قصد خرید یک Psp تر رو تمیز و دارم براش تا 150000 تومان هم پول میدم..
اگر کسی بود حتما پی ام بده.

اما شرایط:
1.Psp نهایتا 2 ماه کارکرده باشه بدون هیچ خطو خش و کاملا تر تمیز.
2.اگر لوازم جانبی هم دستگا ه داشته باشه تا 160000 تومان هم پول میدم..(ولو پک باشه که بهتر)
70% پول هم اول و 30% باقیمانده هم بعد از تحویل دستگاه.

با ایمیل من در تماس باشید------------>berayan.cool@gmail.com
موفق باشید.

ali_ranger22
06-10-2008, 14:43
سلام دوستان نمیدونم جای درستی دارم پست می دم یا نه ولی به هر حال:

خریدار Psp تا 150000 تومان

سلام دوستان من قصد خرید یک Psp تر رو تمیز و دارم براش تا 150000 تومان هم پول میدم..
اگر کسی بود حتما پی ام بده.

اما شرایط:
1.Psp نهایتا 2 ماه کارکرده باشه بدون هیچ خطو خش و کاملا تر تمیز.
2.اگر لوازم جانبی هم دستگا ه داشته باشه تا 160000 تومان هم پول میدم..(ولو پک باشه که بهتر)
70% پول هم اول و 30% باقیمانده هم بعد از تحویل دستگاه.

با ایمیل من در تماس باشید------------>berayan.cool@gmail.com
موفق باشید.

دوست عزیز اصلا پیشنهاد نمیشه دست دو بخری...
نوش الان نزدیک 200 باید باشه

rassool
06-10-2008, 14:55
به سلامتی.خوب بود سربازی؟
این psp3000 ها هنوز خبری از کپی خور شدنش نیست.همین slim های جدید هم با مادربورد جدید ارایه میشه که متاسفانه اون ها هم کپی خور نمیشه.
خوب که نبود منم شانسم زد دوسال نخواستم برم فقط اموزشی رو داشتم.:11:

mohammad_dj_kazin
06-10-2008, 16:31
سلام آقا رسول
كجايي بابا
تبريك ميدم
خوش اومدي
دلمون تنگ شده بود

s-a-l-i-m
06-10-2008, 20:58
سلام به همه........نبودیم بی خبریم............
psp3000 امده؟؟؟قیمت؟؟؟
بازی جدید چی امده؟؟؟
فریم ور جدید تر از 4.1 m32 امده؟؟؟

ali_ranger22
06-10-2008, 21:11
سلام به همه........نبودیم بی خبریم............
psp3000 امده؟؟؟قیمت؟؟؟
بازی جدید چی امده؟؟؟
فریم ور جدید تر از 4.1 m32 امده؟؟؟
3000 هنوز نیومده...
بازی جدید starwars و fifa 09 اومده
فریم ویر جدید هم نیومده
همه چی امن و امان! :دی

skyupper
06-10-2008, 22:03
شما برو تو ریکاوری و گزینه ای وجود داره که مربوط به usb میشه اون رو به مموری استیک تغییر بده

ممنونم ازت درست شدش

ali_ranger22
07-10-2008, 10:48
توي مجله بازينما نوشته بود در psp دوربين روي بازيكنان متمركز ميشه

مهدی جان شما راست میگفتی ...
امکان Be a Pro به نسخه ی psp اضافه شده که در 08 اضافه شده بود ولی نه برای نسخه ی psp ...خیلی باحال هم هست !!

choory
07-10-2008, 12:02
بهترین بازی فوتبال برای psp چی هست؟
برای خودم نمی خوام.
یکسری بازی میخوام بدم به یک نفر گفته فوتبال هم توش باشه.میخوام برم براش بگیرم.

mohammad_dj_kazin
07-10-2008, 16:37
fifa 09 بده بهش

ali_ranger22
07-10-2008, 16:56
اره فیفا نسخه ی psp ش بهترین گزینه است
pes مزخرفه

farzad_angel
07-10-2008, 23:53
psp من بعد چند روز بعضی از پوشه هاش دیگه نه خوانده میشه نه پاک از استادان عزیز کسی نمیدونه مشکل کجاست

choory
08-10-2008, 00:24
psp من بعد چند روز بعضی از پوشه هاش دیگه نه خوانده میشه نه پاک از استادان عزیز کسی نمیدونه مشکل کجاست

به احتمال زیاد مموریت ویروسی شده.یک دور مموری را فرمت کن.باید درست بشه.البته به شرطی که باز از کامپیوترت ویروسی نشه.

corey
08-10-2008, 22:51
سلام دوستان من nba09 ریختم بازی بالا میاد اما دستگاه خاموش میشه علت چیه؟؟
فریمور دستگاه هم 3.85 هستش

choory
09-10-2008, 16:16
سلام دوستان من nba09 ریختم بازی بالا میاد اما دستگاه خاموش میشه علت چیه؟؟
فریمور دستگاه هم 3.85 هستش

سلام
به نظر من شما فریمورت را آپدیت کن.به احتمال زیاد چون بازی جدید هست به فریمور جدید نیاز داره.

LordMMD
09-10-2008, 19:24
دوستان بازی Cabelas African Safari
رو روی اسلیم کسی اجرا کرده؟
برای من اجرا نمیشه.
m33 3.90
انواع ترفند های نوع UMD ISO modes رو تست کردم نشد.

mohammad_dj_kazin
10-10-2008, 03:13
مگه nba 09 اومده؟
پس چرا من گير نياوردم