PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

arial_moho
17-07-2008, 16:23
تو همین چند تا پست قبلزده بود 230.
پک هاش مختلفه مثل ice silver که معمولا تفاوتشون تو رنگ دستگاه هست و در برخی موارد تو لوازم داخل جعبه شا میتونه توش رم اضافه 1 گیگ و هندزفری و ... باشه.
ولی تو تهران غالب پک هاش همون PIANO BLACK و ice silver هست که این دستگاهها شامل خود دستگاه و شارژرش با باتری 1200mA برای slim و معمولا یدونه umd بازی میشه

mohammad_dj_kazin
17-07-2008, 19:29
مبارک باشه دوست عزیز.
بازی ها با فرمت iso و cso را باید توی پوشه iso بریزی.البته باید اول مموری را توسط Psp فرمت کنی تا پوشه ها ساخته بشن.وقتی کابل را وصل کردی باید ار توی قسمت setting روی گزینه usb connection کلیک کنی تا psp توسط کامپیوتر شناخته بشه.
برای دیدن فریمور دستگاه اول به قسمت setting برو بعد قسمت system setting بعد قسمت system information توی صفحه ای که باز میشه اولین گزینه نوشته system software جلوش یک عدد هست.اون ورژن فریمور دستگاه شما هست.
--جواب این سوالت را نمیدونم.اما توی تاپیک درموردش بچه ها توضیح دادند.بگردی پیدا میکنی.
برای آپدیت به آخرین فریمور به تاپیک زیر برو.
اونجاعلی آقا به طور کامل و ساده توضیخ دادند

مبارکه
باید بریزی تو پوشه ی ISO
setting>system setting >information
برنامه نمیخواد بازی های تبدیل شده رو بریز تو پوشه ی psp> Game
آموزشش تو تاپیک خودش هست
از همه تشكر ميكنم
بازي هاي تبديل شده ي پي اس وان رو از كجا ميتونم دان كنم؟؟؟

Arshia001
17-07-2008, 19:31
عزیز جان چیزی به اسم Piano Black Pack وجود نداره!Piano Black اسم رنگ دستگاهه.پکش معمولا Base هست که دستگاه،شارژر و باتری توشه.اگه Value گیر بیاری مموری 32،کیف،بند،هدفون و ... هم داره.علاوه بر اینا Giga هم هست که مموری 1 گیگ،استند و کابل USB توش هست.البته اینا پک های فت هستن و نمیدونم اسلیم هم همینا رو داره یا نه.UMD هم تو بستش نیست.اگه میخوای باید جدا بگیری.کلا توصیه میکنم Base بگیر و بقیش رو جدا تهیه کن،چون دسته ی خوبی از ملت از محتویات Value زیاد خوششون نمیاد.البته من از اینکه Value گرفتم راضیم.انتخاب با خودته.

بازي هاي تبديل شده ي پي اس وان رو از كجا ميتونم دان كنم؟؟؟

بازی ها رو خودت میتونی تبدیل کنی.از dl.qj.net ، برنامه ی popstation رو دان کن و بازی ها رو باهاش تبدیل کن.برای بازی هایی که چند دیسکن باید popstation_md رو دان کنی.

دارک آلکس یه پلاگین دیگه ریلیز کرده به اسم USB Version Fake که میتونین باهاش ورژن دستگاه رو موقعی که به PS3 و PC وصل میکنین اشتباه گزارش بدین.مثلا عوض 4.01 ،4.05 نمایش بده.اگه خواستین از سایتش دان کنین.

mohammad_dj_kazin
17-07-2008, 19:33
از همگی دوستان ممنونم
پس خیالم از چینی بودنش راحت باشه

ببینم الان قیمت psp slim pianoblack pack چه قیمته؟
پک خوبی هست؟ چه چیز هایی تو پکش هست
اگه پک خوب دیگه ای پیشنهاد میکنید بگین فقط لطفا قاب ساده و سیاه باشه نمیخوام مارک بازی ها رو داشته باشه(مثل همین piano black باشه)
من امروز خريدم 235 تومن
فقط شارژر و باطري توشه

RAMINET
17-07-2008, 21:17
راستش دوستان من موندم چرا به بعضی از دوستانی که اطلاعات خوبی دارن و برای تاپیکها زحمت زیادی میکشن برای قدر دانی هم که شده عنوان کاربر فعال داده نمیشه!!!!
نمونش آقایان: ali_ranger22
choory

ali_ranger22
17-07-2008, 22:49
راستش دوستان من موندم چرا به بعضی از دوستانی که اطلاعات خوبی دارن و برای تاپیکها زحمت زیادی میکشن برای قدر دانی هم که شده عنوان کاربر فعال داده نمیشه!!!!
نمونش آقایان: ali_ranger22
choory

بی خیال بابا مگه خل شدم بخوام کاربر فعال شم! :دی

s-a-l-i-m
17-07-2008, 23:12
این افراد مردمی هستند و به مقام فکر نمی کنند...................:d

B L A S T E R
18-07-2008, 08:54
من بازی با فرمت cso رو کپی میکنم تو فولدر iso ولی وقتی میرم تو بازیها میگه there are no games
چی کار کنم؟

RAMINET
18-07-2008, 09:05
این افراد مردمی هستند و به مقام فکر نمی کنند...................:d

عزیزم یه جور میگی مقام انگار قراره مقام ریاست جمهوری بشون داده بشه!!!!!!!!!!
نه بابا جون منظور یه قدر دانی ساده هست همین! حالا اگه طرف خودش نخواد که یه بحث دیگست...
حالا اصلا این موضوع ها به کنار من یه سوال داشتم:
به نظرتون ساخت بازیهای پر قدرت تر و جدیدتر برای psp تا کی ادامه پیدا میکنه؟ آخه من بعید میدونم سونی از تهیه و توضیع بازیها چیزی نصیبش بشه!!! چون همه دیگه بازی ها رو کپی میکنن و umd که نمیخرن!!

choory
18-07-2008, 09:49
نه بابا جون منظور یه قدر دانی ساده هست همین! حالا اگه طرف خودش نخواد که یه بحث دیگست...
به نظرتون ساخت بازیهای پر قدرت تر و جدیدتر برای psp تا کی ادامه پیدا میکنه؟ آخه من بعید میدونم سونی از تهیه و توضیع بازیها چیزی نصیبش بشه!!! چون همه دیگه بازی ها رو کپی میکنن و umd که نمیخرن!!

آقا رامین ما که کاری نمیکنیم.اگه هم کاری کردیم وظیفه بوده دوستان را راهنمایی کنیم.

در مورد اون سوال هم باید بگم که همه که مثل من و شما بازی کپی بازی نمیکنن.اینقدر افرادی هم هستند که بازی اورجینال میخرند.:دی
بعد اگه یک بازی انحصاری برای psp بیاد و عالی باشه خواه نا خواه فروش همون کنسول بیشتر میشه.خیلی ها هستند که به خاطر یک عنوان بازی میرن این کنسول را میخرن.

این هم عنوان جدیدترین بازی psp که خبر ساختش در E3 تایید شده.
Resistance Retribution

اين بازي در كنفرانس سوني توسط jack tertton براي pspرسما اعلام شد كه عنوان ان Retribution (مجازات)ميباشد.و علي رغم اينكه با بازي قبلي خود يعني fall of man كه روي ps3 عرضه شده بود در يك خط داستاني قرار دارد اما عنواني كاملا جديد است و به هيج وجه تقليد يا بازسازي نيست.
سازنده اين بازي Sony bend همان سازنده سايفون ميباشد.سبك اين بازي شوتر سوم شخص است . زمان ان بين Resistance شماره 1و2 ميباشد.
اسلحه ها و وسايلي شبيه به سلاحهاي محبوب نسخه اصلي و همجنين دشمنان مشابه در اين بازي وجود دارند و البته باز هم متذكر ميشويم كه با اين وجود همه جيز جديد است.
اين بازي از موتور ويرايش سوم شركت Bend استفاده ميكند و سازندكان قول داده اند كه گرافيك به طرز باور نكردني بالا خواهد بود و محيط هايي را خلق ميكنند كه تا بحال با اين وسعت براي psp وجود نداشته است.
این بازی بخش انلاین هم دارد که تا 8 بازیکن را ساپورت میکند.
فعلا بهار 2009 به عنوان زمان عرضه اين بازي در نظر گرفته شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دیدنTrailer این بازی به آدرس زیر بروید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داستان رسمي Resistance Retibution

داستان جند هفته بعد از Fall of man اتفاق مي افتد و در مورد يك افسر سابق نيروي دريايي به نام جيمز گرايسون ميباشد.
او مجبور ميشود برادر تني خود را در يكي از مراكز تحقيقاتي كيمرا بدست خود بكشد.(جايي كه انسان را به كيمرا تبديل مي كنند).
جيمز بدنبال انتقام جويي ,تصميم ميكيرد تمام اين مراكز تحقيقاتي را كشف كرده و از بين ببرد.او بزودي در ميابد كه تلاشش بي فايده است.
در اروپاي غربي كيمراها يك متد جديد براي تبديل انسان به هيولاهاي كيمرا ابداع كرده اند كه بزودي تمام دنيا را در بر خواهد گرفت.
نيروي مقاومت اروپا (Marqis) گرايسون را به عنوان عضو جديد جذب كرده و او سر انجام در عمليات نابود سازي با دو نفر به نامهاي Parker و cartwright اعزام ميشود.
جدال براي نجات قاره اروپا اغاز ميشود.
منبع بازی سنتر با تشکر از دوست عزیز GENE

mike6787
18-07-2008, 10:25
CHOORY جان عالی بود. مرسی

ali_ranger22
18-07-2008, 12:20

نه من منظورم این بود که زیر مدیر قبول نمیکنم:31::31::31::31:
جدیدا سونی یادش افتاده یه کنسول دستی هم داره! به خاطر همین منتظر بازی های خیلی خوبی باشین patapon2 و locoroco 2 هم تایید شده

ali_ranger22
18-07-2008, 12:43
راستی شما از چه نرم افزاری برای تبدیل فیلم استفاده میکنین که هم زیر نویس داشته باشه هم کیفیت زیر نویسی که تبدیل میکنه خوب باشه من از nide dvd استفاده میکنم ولی کیفیت زیر نویس هاش خیلی بده

choory
18-07-2008, 14:02
CHOORY جان عالی بود. مرسی.

قابل شما را نداشت همش یک کپی پست ساده بود.

راستی شما از چه نرم افزاری برای تبدیل فیلم استفاده میکنین که هم زیر نویس داشته باشه هم کیفیت زیر نویسی که تبدیل میکنه خوب باشه من از nide dvd استفاده میکنم ولی کیفیت زیر نویس هاش خیلی بده

من از برنامه Ultra PSP Movie Converter استفاده میکنم.بد نیست.اما تا حالا امتحان نکردم ببینم قابلیت اضافه کردن زیرنویس را هم داره یانه چون هر فیلمی که convert کردم خودش زیر نویس داشته.در کل بد نست.

Paradise_human
18-07-2008, 16:11
بچه ها سلام من اون مرحله ی معروف آتیش patapon گیر کردم .
کیس میتونه منو راهنمایی کنه؟؟

choory
18-07-2008, 17:47
بچه ها سلام من اون مرحله ی معروف آتیش patapon گیر کردم .
کیس میتونه منو راهنمایی کنه؟؟

سلام.
همونجایی که توی بیابان هستی و نیروهات آتیش میگیرند؟
شما وقتی که کلید مثلث را آزاد کردی باید بری توی مرحله شکار اونجا اول مرحله یک چیزی مثل درخت هست که روش علامت مثلث دایره مثلث دایره هست نزدیکش وایسا و نوشته روش را یک دور بزن بعد یک پله میاد بالا یک چرخ میزنه بعد دوباره بزن تا باز یک پله دیگه بیاد بالا 4 -5 بار باید بزنی تا از زیره ریشش یک لوح بهت بده.مرحله را تمام کن و بیا برو توی مرحله بیابان.
اونجایی که سپاهت را منظم میکنی اون ستونه که پرچمداره وایساده روش کلیک کن و لوح را انتخاب کن.و برو توی مرحله اول مرحله بهت یاد میده که چه شکلی بارون بیاد.
اول باید به حالت فیور برسی و بعد بزنی x.xx.xx دون.دودون.دودون

Paradise_human
19-07-2008, 02:04
سلام.
شما وقتی که کلید مثلث را آزاد کردی باید بری توی مرحله شکار اونجا اول مرحله یک چیزی مثل درخت هست که روش علامت مثلث دایره مثلث دایره هست نزدیکش وایسا و نوشته روش را یک دور بزن بعد یک پله میاد بالا یک چرخ میزنه بعد دوباره بزن تا باز یک پله دیگه بیاد بالا 4 -5 بار باید بزنی تا از زیره ریشش یک لوح بهت بده.مرحله را تمام کن و بیا برو توی مرحله بیابان.
اونجایی که سپاهت را منظم میکنی اون ستونه که پرچمداره وایساده روش کلیک کن و لوح را انتخاب کن.و برو توی مرحله اول مرحله بهت یاد میده که چه شکلی بارون بیاد.
سلام ممنون از کمکت .
ولی نمیدونم چطور روی ستون پرچم دار برم؟؟!!!
هر کاری میکنم نمیره!!!

amirrasa kateb
19-07-2008, 12:06
سلام ممنون از کمکت .
هر کاری میکنم نمیره!!!
نمی خواد بری بالا همونجا نزدیکش وایسا و مثلثو مربع بزن

Paradise_human
19-07-2008, 12:37
نمی خواد بری بالا همونجا نزدیکش وایسا و مثلثو مربع بزن
میشه بیشتر توضیح بدین!!!!
منظورتون رو نمیفهمم.

B L A S T E R
19-07-2008, 12:39

لینک این بازیو میخوام

Paradise_human
19-07-2008, 13:11

لینک این بازیو میخوام
بفرما :
این لینک ها از سایت خودمونه

یا :

پسورد :

leon scott kendy
19-07-2008, 13:14
سلام دوستان من اگه بخوام پی اس پی بخرم باید به چی دقت کنم اصلا مدل داره چه جوری هست نمی دونم یکی به من توضیح بده

B L A S T E R
19-07-2008, 14:50
تم ها واسه psp مشکل ایجاد نمیکنه؟

choory
19-07-2008, 16:18
سلام ممنون از کمکت .
هر کاری میکنم نمیره!!!

خواهش.
شما وقتی اون لوح را از زیر درخته برداشتید.یک مرحله باز میشه که یک ازدهای قرمز هست اونم میکشید.وقتی میتونید برین روی اون ستونه پرچم داره که رنگش پرنگ تر شده باشه و اون قسمت براتون باز شده باشه.
شما همه مرحله های قبل بیابان را انجام بده.

Paradise_human
19-07-2008, 16:23
خواهش.
شما وقتی اون لوح را از زیر درخته برداشتید.یک مرحله باز میشه که یک ازدهای قرمز هست اونم میکشید.وقتی میتونید برین روی اون ستونه پرچم داره که رنگش پرنگ تر شده باشه و اون قسمت براتون باز شده باشه.
شما همه مرحله های قبل بیابان را انجام بده.
ُلام مشکلم حل شد حالا بازم یه مشکل جدید .
وقتی می خوای ریتمو تمرین کنی اون قسمت زردشو رد میکنم ولی وقتی پشت سرشون آبی میشه رو نمیدونم باید چه کار کنم.
هی مینویسه pat pat pat pat

choory
19-07-2008, 17:02
سلام دوستان من اگه بخوام پی اس پی بخرم باید به چی دقت کنم اصلا مدل داره چه جوری هست نمی دونم یکی به من توضیح بده

سلام.
psp دو مدل بیشتر نداره.یکی fat و یکی دیگه slim که تفاوتش همین طور که از اسمش پیدا هست توی ضخامت و وزنش هست.(توی تاپیک بگردی دوستان بیشتر توضیح دادند.من به دلیل تکراری شدن این موضوع دیگه توضیح نمیدم.)
تمامی psp های slim ساخت چین هستند.و مدل زاپنی گیرت نمیاد.تعداد محدودی از fat ها ساخت ژاپن هستند.البته هیچ فرقی بین ژاپن و چینی وجود نداره.
بعد هر کدوم از این دو مدل پک های مختلفی داره که فقط توی محتویات جعبه(لوازم جانبی با هم متفاوت هستند.)در کل پک ساده پیشنهاد میشه وخرید لوازم جانبی به صورت جداگانه که در این صورت قیمت تمام شده کم تر در میاد و تنوع بیشتری وجود داره.
به نظر من اصلا طرف پک هایی که روش بازی به صورت umd هست نرو چون خیلی گرون تر از psp های معمولی باید پول بدی به دلیل اینکه یک بازی ارجینال داره.که همون بازی 30-40 تومنی را میتونی با پرداخت 500 الی 1000 تومن به صورت کپی تهیه کنی.
شما به یم مموری 2 یا 4 یا 8 هم نیاز دارید.زیر 2 اصلا پیشنهاد نمیشه چون همه بازی های جدید حجم هاشون بالای 1 گیگ هست پس با خرید مموری 1 از باری کردن بازی های جدید عملا محروم میشید.
نرمال ترین حجم همون 4 گیگ هست.(اگه بالای 4 خواستید بخرید 2 عدد 4 توصیه میشه چون هم ارزان تر در میاد هم سرعتش بالا تره)
توی خرید مموری توجه کنید که از magicgate تا در آینده به مشکلی برای اجرا کردن بازی ها بر نخورید.
برای اینکه بفهمید مموری از magicgate پشتیبانی میکنه یا نه به حرف فروشنده یا نوشته روی مموری اکتفا نکنید به فروشنده بگید مموری را بزاره توی psp روی قسمت memory stick رفته کلید مثلث را بزنید از صفحه باز شده گزینه information را انتخاب کرده جلوی قسمت magicgate باید گزینه ساپورت نوشته شده باشه.
متاسفانه خودم موقع خرید این موضوع را نمیدونستم و مموریم از magicgate پشتیبانی نمیکنه.اما خدا را شکر تا حالا مشکلی نداشته.
موقع خرید توجه کنید که psp کپی خور شده باشه.برای اینکه بفهمید کپی خور هست با نه باید یکی از نوشته های m33 یا gen جلوی ورژن فریمور دستگاه باشه.سعی کن m33 چون گروه قوی تری هست.هرچند اگه هم gen باشه قابلیت تغیر به m33 هست.الان آخرین ورژن هک شده 4.01m33-2 هست.که موقع خرید یا این ورژن هست یا پایین تر.به احتمال زیاد پایین تر هست.که به راحتی خودتون میتونید آپدیت کنید.
برای دیدن فریمور دستگاه مسیر زیر را دنبال کنید.
settings سپس system setting بعد system information جل.ی گزینه sestem software یک عدد نوشته که اون ورژن دستگاه هست.مثل عکس زیر:
بازم سوالی بود در خدمتیم.
موفق باشید.

تم ها واسه psp مشکل ایجاد نمیکنه؟
من خودم از تم با پسوند ptf استفاده میکنم تا حالا مشکلی نداشتم.یک سرس از تم ها هست که با flash 0 دستگاه کار داره اونها مثل اینکه خطرناک هستند.

ُلام مشکلم حل شد حالا بازم یه مشکل جدید .
وقتی می خوای ریتمو تمرین کنی اون قسمت زردشو رد میکنم ولی وقتی پشت سرشون آبی میشه رو نمیدونم باید چه کار کنم.
هی مینویسه pat pat pat pat

منظورتون اون قسمت هست که با حالت فیور میرسم و بعد میزنیم دون.دودون.دودون بعد میره توی یک صفحه دیگه؟
اگه منظورت اونجاست باید به فاصله pata توجه کنی یک جا یکم فاصله داره باید با مکث بزنی یک جا چسبیده هست به هم باید پشت سر هم بزنی.
امید وارم تونسته باشم کمکت کرده باشم.

psp2004
19-07-2008, 17:47
سلام
psp بخام بخرم از كجا تو تهران بگيرم بهتره

mike6787
19-07-2008, 20:25
ُسلام . تو بازی پاتاپون چطوری میشه بارون ساخت.لطفا هر کسی که بلده بگه...........مرسی

ali_ranger22
19-07-2008, 20:38
سلام
psp بخام بخرم از كجا تو تهران بگيرم بهتره

توپخونه بهترین جاست!

درباره ی تم های فلش 0 هم بگم بهتره نصبشون نکنید چون من خودم یه بار semi brick کردم به خاطر تم X360 !!

choory
19-07-2008, 21:05
ُسلام . تو بازی پاتاپون چطوری میشه بارون ساخت.لطفا هر کسی که بلده بگه...........مرسی.

دوست عزیز قبل از پرسیدن سوال سعی کنید چند صفحه قبل را مطالعه کنید.
بفرمایید.

سلام.

توپخونه بهترین جاست!

درباره ی تم های فلش 0 هم بگم بهتره نصبشون نکنید چون من خودم یه بار semi brick کردم به خاطر تم X360 !!

علی آقا درجه جدید مبارک باشه.تبریک میگم.:11:

ali_ranger22
20-07-2008, 13:10
دوست عزیز قبل از پرسیدن سوال سعی کنید چند صفحه قبل را مطالعه کنید.
بفرمایید.

علی آقا درجه جدید مبارک باشه.تبریک میگم.:11:

مثل اینکه مدیرا منتظر بودن رامین بگه!!
مرسی:11:

B L A S T E R
20-07-2008, 19:33
برادرا میشه با Psp به Psp دیگه از طریق وایرلس فایل فرستاد؟

arial_moho
20-07-2008, 21:17
بطور معمول فقط فایل های تصویری (عکس) رو میشه فرستاد ولی با نرم افزارایی مثل irshell و ... میشه هر نوع فایلی رو فرستاد (البته psp به psp(

choory
20-07-2008, 21:18
برادرا میشه با Psp به Psp دیگه از طریق وایرلس فایل فرستاد؟

در حالت عادی در منوع xmb فقط میتونید عکس ارسال کنید.اما با نصب برنامه های مخصوص اینکار میتونید به راحتی هر فایلی را بفرستید.
من خودم از برنامه AdhocFileTransfer استفاده میکنم.بد نیست.
لینک دانلود:
حجم:200 کیلو بایت

||SIAVASH||
20-07-2008, 22:33
از PSP به عنوان Game Pad استفاده کنید

خوب برنامه رو تست کردم و کار کرد !! یک دست فیفا 08 هم 2 نفره با pc زدم !!!

راهنمای فارسی : .
برای استفاده از این برنامه ها به
1.psp
2.ویندوز ( ویستا نباشه)
3. وایرلس جهت ارتباط psp با pc (با سیم نمیشه پس سوال هم نکنید)

ابتدا 2 فایل زیر را دانلود کنید ::

1 :

2:

آموزش انگلیسی ::

مراحل نصب :
1. Extract the Wifi controler file and open the PSP directory and edit the proper wifi.cfg for your PSP version and set the IP of the computer you are going to use this on. If you don't know your IP address. Go to your "Start" menu. Click on "Run..." When the box opens up type "cmd.exe" without the quotes. When the command prompt opens type "ipconfig" without the quotes. It will report your IP address.

2. Copy the correct director(y|ies) to your PSP depending on whether you have a v1.00, v1.50 or v3.xx PSP. If you use a custom firmware mod that allows the use of a single EBOOT.PBP files on a v1.50 PSP then you can use the v1.00 directory.

Note : Depending on your access point's wireless encoding security, you might have to use the 3.40 version! because 1.50 does not work with WPA-TKIP!

3. Download and install PPJoy.

4. After it is installed open up your "Control Panel" and click on "Parallel Port Joysticks".

5. When the window comes up click "Add..." at the bottom. On the next screen change "Parallel port" to "Virtual joysticks" and then click "Add."

6. It will want to install some drivers so either have it scan automatically or point it to the directory you installed PPJoy to.

7. After it is done installing, click the "PPJoy Virtual joystick 1" in the menu and click "Mapping..."

8. Choose "Set a custom mapping for this controller" and click "Next."

9. Set these options for best results:

* Axes = 2 (X Axis and Y Axis)
* Buttons = 9
* POV hats = 1

press next...

* X Axis = Analog 0
* Y Axis = Analog 1

press next again...

* Button 1 = nothing
* Button 2 = Digital 0
* Button 3 = Digital 1
* Button 4 = Digital 2
* Button 5 = Digital 3
* Button 6 = Digital 4
* Button 7 = Digital 5
* Button 8 = Digital 11
* Button 9 = Digital 10

next again...

* North = Digital 6
* East = Digital 7
* West = Digital 9
* South = Digital 8

13. Repeat the steps above to add up to a total of 4 joysticks. (only if you want more than one PSP to play with)

14. Inside the PC directory, you will find a WiFiServer.exe. If you are just using one PSP to play games, you can run this file directly. If, however, you are or will be using more than one PSP, you will need to run one of the batch files in the directory. Simply double-click the batch file for the appropriate controller. You must have a server running for each controller you wish to use. The server(s) must also be running at all times while using the PSP as a joystick. When you are done using it, you can safely exit the program by pressing CTRL+C or clicking the close button for the window.

مراحل نصب (( ترجمه فارسی ))

فایل اول رو باز کنید و به مقصد زیر برید
WiFiController-0.4.4\3.40\PSP\GAME\WiFiController\...
فایل wifi.cfg رو با notepad باز کنید
حالا run را از start باز کنید و کلمه cmd را تایپ و ok بزنید
حال در صفحه بازشده کلمه ipconfig را بزنید و ip وایرلس خود را در فایل به جای 192.168.0.10
قرار دهید و سیو کنید
حال پوشهWiFiController را در قسمت psp/game دستگاه خود ( psp خود) کپی کنید
***در صورتی که اجرا نمیشه از فولدر های 1.00 و 1.50 استفاده کنید ولی ip را وارد نمایید

خوب حال فایل دوم را که دانلود کرده اید اجرا کنید و مراحل زیر را طی کنید
به control panel برید و Parallel Port Joysticks را باز کنید
کلید add را بزنید در پنجره باز شده Parallel port رو بر روی Virtual joysticks بگذارید و add رو بزنید
خوب حالا کامپیوتر شما یک درایو رو میشناسه که باید نصب بشه ، شما به صورت عادی نصب کنی
(scan auto)
خوب وقتی نصب درایور انجام شد دوباره به control panel برید و Parallel Port Joysticks را باز کنید و بر روی
PPJoy Virtual joystick 1 فقط یک کلیک کنید . حالا گزینه Mapping روشن میشه ، بر روی Mapping کلیک کنید . حالا از پنجره باز شده Set a custom mapping for this controller را انتخاب کنید و next رو بزنید
و در ادامه مراحل تنظیمات زیر را انجام بدید
* Axes = 2 (X Axis and Y Axis)
* Buttons = 9
* POV hats = 1

Next را بزنید

* X Axis = Analog 0
* Y Axis = Analog 1

next را بزنید

* Button 1 = nothing
* Button 2 = Digital 0
* Button 3 = Digital 1
* Button 4 = Digital 2
* Button 5 = Digital 3
* Button 6 = Digital 4
* Button 7 = Digital 5
* Button 8 = Digital 11
* Button 9 = Digital 10

دوباره next را بزنید

* North = Digital 6
* East = Digital 7
* West = Digital 9
* South = Digital 8

در صورتی که شما بیش از یک psp دارید این مراحل را برای دیگر psp ها تکرار کنید (حداکثر 4 psp)

حال برای ادامه کار در پوشه فایلی که اول دانلود کردید فولدر PC را باز کنید و WiFiServer.exe را اجرا کنید (نباید این فایل را ببندید) ، در صورتی که بیش از یک psp میباشد باید از batch های دیگر که در همین دایرکتوری PC میباشد استفاده نمایید !!!
تمام !! برای تست که ببینید کار میکنه از بازی فیفا یا need for speed یا هر بازی که مطمئن هستید با دسته میشود استفاده کنید

در ضمن برای استفاده باید در psp هم برنامه را اجرا کنید و ....

اگه مشکلی هم هست بگید !! این نوشته رو هم خودم ترجمه کردم و کپی نیست

RAMINET
20-07-2008, 23:43
مثل اینکه مدیرا منتظر بودن رامین بگه!!
مرسی:11:
به به دست آقا رامین بابت سفارش کاربران فعال به مدیران محترم درد نکنه!!! (دمم گرم)!:27:
هرچند علی آقا قبلا یه بار رومون رو زمین انداخته بودی(یادت هست کی رو میگم؟!) ولی خوشبختانه من بیمعرفت نبودم
حالا فقط یه choory مونده که اگه اونم به فعالیتهاش بیشتر ادامه بده و همینطور active باشه انشاءالله درجات ترقی رو طی میکنه...

RAMINET
20-07-2008, 23:48
سیاوش جان بابت آموزشت واقعا ممنونم
من خودم خیلی ونبال این ترفند بودم
فقط امیدوارم که بشه devil may cry4 رو با psp بازی کنم
مرسی

amirrasa kateb
21-07-2008, 11:46
این پروفایل جاوید توی بازیسنتره بریم ازش خواهش کنیم برگرده

B L A S T E R
21-07-2008, 11:58
چند تا تم خوشگل میخوام
Ptf باشه

ali_ranger22
21-07-2008, 12:36
به به دست آقا رامین بابت سفارش کاربران فعال به مدیران محترم درد نکنه!!! (دمم گرم)!:27:
هرچند علی آقا قبلا یه بار رومون رو زمین انداخته بودی(یادت هست کی رو میگم؟!) ولی خوشبختانه من بیمعرفت نبودم
حالا فقط یه choory مونده که اگه اونم به فعالیتهاش بیشتر ادامه بده و همینطور active باشه انشاءالله درجات ترقی رو طی میکنه...

نه یادم نرفته:31: ولی شما خودتو بزار جای من اون موقع با استرس کنکور و این چیزا که نمیشد قبول داری?؟ بازم ببخشید

ali_ranger22
21-07-2008, 12:41
سیاوش جان برای آموزش این گیم پده تاپیک بزن تا آیندگان هم ازش استفاده کنن خیلی آموزش خوبی بود...

choory
21-07-2008, 14:16

بابا با معرفت دمت گرم.میبینم عنوانه کاربر فعال خودتا دادی به علی آقا:18:
پس چرا افت درجه کردی؟مگه فعال نبودی چرا یک پله اومدی پایین شدی آخرفروم باز؟!!!!:18:

آقا سیاوش بابت آموزش ممنون.از چه ارتباط وایرلسی استفاده میکنی.یعنی از چه نوع کارتی؟حدود قیمت هم اگه لطف کنی ممنون میشم.
این کار را با وایرلس لپ تاپ هم میشه انجام داد؟

choory
21-07-2008, 14:37
چند تا تم خوشگل میخوام
Ptf باشه

من خودم این 7 تا تم را بیشتر ندارم.امیدوارم به دردت بخوره.:46:
حجم:1.6 مگا بایت

RAMINET
21-07-2008, 16:19
بابا با معرفت دمت گرم.میبینم عنوانه کاربر فعال خودتا دادی به علی آقا:18:
پس چرا افت درجه کردی؟مگه فعال نبودی چرا یک پله اومدی پایین شدی آخرفروم باز؟!!!!:18:

خب دیگه به این میگن اوج فداکاری:18::18::18::5:(حتی هیچ پدری هم حاضر نیست در حق بچه اش این کارو بکنه!!)

ولی جدی جدی چرا؟!! بابا ما قبلا واسه خودمون پیشکسوت بودیم مثلا!!
به هر حال مدیران عزیز بهتر تشخیص میدن کی کجا باید باشه منم به نظرشون احترام میزارم:46:

امیدوارم حالا علی آقا قدر عنوان داده شده رو بیشتر بدونه و تلاش بیشتری در جهت حفظ و یا ارتقا درجش داشته باشه
ممنون

B L A S T E R
21-07-2008, 16:22
فونت psp رو میشه عوض کرد؟

B L A S T E R
21-07-2008, 16:23
بچه ها یکی این تم رو دان کنه بعد به من بگه چطوری بریزمش..پ
ممنون

RAMINET
21-07-2008, 16:38
بچه ها یکی این تم رو دان کنه بعد به من بگه چطوری بریزمش..پ
ممنون

این از اون حرفا بودا !!!!
خب پسر جون این که تابلو دیگه یا ptf است یا ctf یا flash
اگه ptf بود بریز توی پوشه theme
اگه ctf بود اولا پلاگین مخصوص به خودش رو میخواد در ثانی حتما باید اون تم متناسب با ورژن psp باشه به طوری که حتی تم های 3095 به 4,01 نمیخوره!!!!!! بعد باید بریزی توی همون شاخه theme و بری توی رکاوری و حتما اون پلاگین مربوطه رو enableکنی

RAMINET
21-07-2008, 16:43
دوستان نمیدونم جاش هست یا نه ولی سوال مربوط به بازی داشتم:
من یه pro evuloshion soccer 2008 گرفتم و روی psp اجرا کردم گرافیکش خیلی سطح پایین بود(مثل بازیهای sega)!!!!
کدوم فوتبال روی psp (بهترین) گرافیک رو داره؟ و ارزش بازی کردن رو داره؟

یه سوال مهم دیگه هم دارم:
توی اموزش آقا سیاوش جهت تبدیل PSP به GAMEPAD گفته شده که برای فهمیدن IP سیستم برین توی RUN بزنید CMD و بعد IPCONFIG ولی وقتی من مینویسم ipconfig جواب عجیبی میده:media disconnected نمیدونم چرا؟
کسی میدونه که چطور میتونم ip خودم رو بفهمم؟ فقط لطفا سریع تر راهنمایی کنید آخه devil may cary4 مونده رو دستم!!!!!

B L A S T E R
21-07-2008, 17:23
این از اون حرفا بودا !!!!
خب پسر جون این که تابلو دیگه یا ptf است یا ctf یا flash
اگه ptf بود بریز توی پوشه theme
اگه ctf بود اولا پلاگین مخصوص به خودش رو میخواد در ثانی حتما باید اون تم متناسب با ورژن psp باشه به طوری که حتی تم های 3095 به 4,01 نمیخوره!!!!!! بعد باید بریزی توی همون شاخه theme و بری توی رکاوری و حتما اون پلاگین مربوطه رو enableکنی
اولا پسر جون خودتی...
دوما اگه ممکنه دان کن نگاه کن..چون سه تا فولدر داره..من نمیدونم چی به چیه؟؟×؟××

B L A S T E R
21-07-2008, 17:25
کسی میدونه که چطور میتونم ip خودم رو بفهممبرو تو کانکشن مربوطه بعد soppurt رو بزن

ali_ranger22
21-07-2008, 18:28
آقا حالا خدایی واسه خودم سوال شد! پیمان(همکار) مارو فعال کرد یا رامین?؟

RAMINET
21-07-2008, 18:58
اولا پسر جون خودتی...
دوما اگه ممکنه دان کن نگاه کن..چون سه تا فولدر داره..من نمیدونم چی به چیه؟؟×؟××

ببخشید بابا بزرگ!!!!حواسم نبود!!:21:
شما بهتر نبود اسم اون 3 تا فولدر رو مینوشتی تا بهتر بشه کمک کرد؟!!
درضمن در پیرو اون سوال حکیمانه ای که خودم توی 2 تا پست بالا پرسیده بودم!!!!( همون ip ) باید عرض کنم راهش اینه که به اینترنت متصل بشیم بعد ipconfig رو بزنیم که این رو متاسفانه سیاوش یادش رفته بود بگه

RAMINET
21-07-2008, 19:06
آقا حالا خدایی واسه خودم سوال شد! پیمان(همکار) مارو فعال کرد یا رامین?؟

بیخیال علی مهم نیست
به قول choory شاید بودجه عناوینشون تموم شده واسه همین مجبور شدن عنوان من رو بدن به تو و من رو حذف کنن!!!
من از کاری که کردم ناراضی نیستم حالا شایدم واقعا لیاقتش رو نداشتم
نمیدونم...:2:

choory
21-07-2008, 19:45
دوستان نمیدونم جاش هست یا نه ولی سوال مربوط به بازی داشتم:
من یه pro evuloshion soccer 2008 گرفتم و روی psp اجرا کردم گرافیکش خیلی سطح پایین بود(مثل بازیهای sega)!!!!
کدوم فوتبال روی psp (بهترین) گرافیک رو داره؟ و ارزش بازی کردن رو داره؟

یه سوال مهم دیگه هم دارم:
توی اموزش آقا سیاوش جهت تبدیل PSP به GAMEPAD گفته شده که برای فهمیدن IP سیستم برین توی RUN بزنید CMD و بعد IPCONFIG ولی وقتی من مینویسم ipconfig جواب عجیبی میده:media disconnected نمیدونم چرا؟
کسی میدونه که چطور میتونم ip خودم رو بفهمم؟ فقط لطفا سریع تر راهنمایی کنید آخه devil may cary4 مونده رو دستم!!!!!

آقا رامین خدایش دیگه در حد sega که میگی نیست.من که خودم اهل فوتبال نیستم اما دوستام که بازی کردن گفتن گرافیک در حد ps2 هست.نمیدونم چرا شما میگی در حد sega!!!!:18:
بازی های موبایلم گرافیکش از sega بیشتره.این که psp هست جای خود داره.
بهترین گرافیک هم فکر کنم همین بازی داشته باشه.

B L A S T E R
21-07-2008, 20:18
ببخشید بابا بزرگ!!!!حواسم نبود!!:21:
شما بهتر نبود اسم اون 3 تا فولدر رو مینوشتی تا بهتر بشه کمک کرد؟!!
درضمن در پیرو اون سوال حکیمانه ای که خودم توی 2 تا پست بالا پرسیده بودم!!!!( همون ip ) باید عرض کنم راهش اینه که به اینترنت متصل بشیم بعد ipconfig رو بزنیم که این رو متاسفانه سیاوش یادش رفته بود بگه
همش داری مسخره میکنیاااا...
module-font-resources
این سه تا فولدره..
این روشی که منم گفتم ip رو نشون میده

RAMINET
21-07-2008, 20:53
آقا رامین خدایش دیگه در حد sega که میگی نیست.من که خودم اهل فوتبال نیستم اما دوستام که بازی کردن گفتن گرافیک در حد ps2 هست.نمیدونم چرا شما میگی در حد sega!!!!:18:
بازی های موبایلم گرافیکش از sega بیشتره.این که psp هست جای خود داره.
بهترین گرافیک هم فکر کنم همین بازی داشته باشه.
جسارت نشه علی جان منظورم این بود که زیاد گرافیک تاپی نداشت! البته درسته SEGA که شوخی بود اما من انتظار گرافیکی در حد FIFA 2007 کامپیوتر رو داشتم که متاسفانه نداشت!

RAMINET
21-07-2008, 20:59
خب دوستان ( مخصوصا سیاوش) یه مشکل جدید و اعصاب خورد کن کشف کردم!!!
من طبق روش آقا سیاوش مو به مو رفتم جلو و موفق شدم PSP رو به لب تاب CONNECT کنم ولی وقتی بازی devil may cry رو اجرا کردم دیدم ای دل قافل!! منوها و کلیدها خودشون با سرعت در حال حرکت هستن و نمیشه متوقفشون کرد!!!
یعنی در حال بالا و پایین رفتن هستن و هیچ دکمه psp کار نمیده!!!
حتی وقتی psp رو connect کردم روی خود صفحه psp این پیغام میاد:ببینید درسته؟ یعنی حتما این پیغام باید بیاد یا یه جای کار میلنگه؟
wificontroller:returns 80110601

amirrasa kateb
21-07-2008, 21:31
module-font-resources
این سه تا فولدره..
اینطور که شما می گی این تم فلش هست

choory
21-07-2008, 22:10
module-font-resources
این سه تا فولدره..

این تم تم فلش هست.من از خیلی ها شنیدم که موقع نصب این تم ها واستفاده از ایت نوع تم ها دچار مشکل شدن.در کل توصیه میشه این کارا انجام ندید.
بی در دسر ترین تم ها همون ptf ها هستند.
به نظر من اصلا نیازی به تم نیست.آخه مگه چقدر توی منوی xmb هستیم؟بیشتر توی بازی هستیم تا منو.در نتیجه خستگی نداره که نیاز به عوض کردن تم باشه.

جسارت نشه علی جان منظورم این بود که زیاد گرافیک تاپی نداشت! البته درسته SEGA که شوخی بود اما من انتظار گرافیکی در حد FIFA 2007 کامپیوتر رو داشتم که متاسفانه نداشت!

نه بابا چه جسارتی.مگه من بازی را ساختم؟خودت میگی کامپیوتر را!!!!!
شما این فوتبال را ول کن برو God Of War Chains Of Olympus بازی کن.ای خدا من چه شکلی تو را مجبور کنم این بازی را بازی کنی؟؟میدونم آخرشم بازی نمیکنی.:31:

-_|DeaTh-AnGeL|_-
21-07-2008, 22:50
بچه ها من قيمت psp رو ميخوام و يه سري اطلاعات در باره رمش كه تا چند ساپورت ميكنه؟
و اين كه آيا مدل به مدل داره يا نه؟؟

LordMMD
22-07-2008, 05:59
سلام دوستان.
من هم به PSP علاقه مند شدم.
اما يک سوال.

براي پخش فيلم ، اين فيلم هاي رايج DivX که 700 MB هستند رو روش بريزيم، ميتونه اجرا کنه ؟ يعني پخشش کند نيست؟ سرعتش روانه ؟
اگر کند هست، با تبديل کردن resolution فيلم به سايز دستگاه مشکل حل ميشه ؟ يا اين که بايد سايز و فريم ريت و اين چيز ها رو هم تغيير داد؟
سايز LCD دستگاه چقدر هست؟ منظور تعداد پيکسل ها و هم چنين اندازه صفحه به اينچ

قابليت پخش فايل هاي زير نويس (.srt) رو داره ؟ حالا يا به صورت original يا با برنامه ؟

بعدش هم که الان براي خريد يک PSP SLIM با تجهيزات لازم،‌مموري 4 ،‌کيف ، خروجي TV (اگر لازم هست) چقدر بايد پرداخت کرد؟
تجهيزات ديگري هم لازم هست؟

- يکي از دوستان، فکر ميکنم choory ، گفتن که بهترين گزينه خريد دو تا مموري 4 گيگ هست چون هم هزين اش کمتره و هم سرعتش بيشتر ميشه ،‌ مگه دستگاه دو مموري همزمان ميخوره ؟!

من در يک فاروم ديگه خوندم که الان موقع مناسبي براي خريد نيست، چون قيمت هاش بالا هست، و دو ماه ديگه خوب ميشه...نظر شما ؟!

اگر دست دو تميز گير بياد، مي صرفه ؟ با چه قيمتي ؟

قبلا از اين که به سوالاتم توجه ميکنيد ممنونم.

choory
22-07-2008, 06:55
بچه ها من قيمت psp رو ميخوام و يه سري اطلاعات در باره رمش كه تا چند ساپورت ميكنه؟
و اين كه آيا مدل به مدل داره يا نه؟؟

دوستان خواهشن صفحات قبل را هم مطالعه کنید.
جواب شما توی پست زیر هست.رم هم تا 8 فعلا ساپورت میکنه.فرار بود توی فریمور 4 به بعد ساپورت کردن تا 16 هم اضافه بشه که هنوز معلوم نیست.

choory
22-07-2008, 07:05
سلام دوستان.
من هم به PSP علاقه مند شدم.
اما يک سوال.

براي پخش فيلم ، اين فيلم هاي رايج DivX که 700 MB هستند رو روش بريزيم، ميتونه اجرا کنه ؟ يعني پخشش کند نيست؟ سرعتش روانه ؟
اگر کند هست، با تبديل کردن resolution فيلم به سايز دستگاه مشکل حل ميشه ؟ يا اين که بايد سايز و فريم ريت و اين چيز ها رو هم تغيير داد؟
سايز LCD دستگاه چقدر هست؟ منظور تعداد پيکسل ها و هم چنين اندازه صفحه به اينچ

قابليت پخش فايل هاي زير نويس (.srt) رو داره ؟ حالا يا به صورت original يا با برنامه ؟

بعدش هم که الان براي خريد يک PSP SLIM با تجهيزات لازم،‌مموري 4 ،‌کيف ، خروجي TV (اگر لازم هست) چقدر بايد پرداخت کرد؟
تجهيزات ديگري هم لازم هست؟

- يکي از دوستان، فکر ميکنم choory ، گفتن که بهترين گزينه خريد دو تا مموري 4 گيگ هست چون هم هزين اش کمتره و هم سرعتش بيشتر ميشه ،‌ مگه دستگاه دو مموري همزمان ميخوره ؟!

من در يک فاروم ديگه خوندم که الان موقع مناسبي براي خريد نيست، چون قيمت هاش بالا هست، و دو ماه ديگه خوب ميشه...نظر شما ؟!

اگر دست دو تميز گير بياد، مي صرفه ؟ با چه قيمتي ؟

قبلا از اين که به سوالاتم توجه ميکنيد ممنونم.

سلام.
توی ورژن فریمور 4 قرار بود پشتیبانی از فایل های dvix به فریمور اضافه بشه اما این اتفاق رخ نداد.شما برای فیلم باید فیام هاتون را convert کنید به فرمت xvid یا mpeg-4 با ریزولیشن 368*208 که این اندازه به صورت fullscreen میباشه.
با این تجهیزاتی که شما گفتی از 280 میشه خرید تا 350 بستگی به انصاف فروشنده.
درسته من گفتم 2 تا 4 بهتره.دستگاه از 2 تا مموری پشتیبانی نمیکنه.شما میتونی یک مموری را بزاری برای فیلم و آهنگ یکی دیگه هم برای بازی.هر وقت خواستی عوض میکنی.
الان تابستون هست قیمت ها به صورت کاذب بالا رفته.اما جاهایی هم هستد که قیمت هاشون را بالا نبردند.

s-a-l-i-m
22-07-2008, 09:58
قیمت 8gb چنده؟؟؟؟؟؟؟........................حت ما 100 هست.....
16gb امده تو ایران؟؟؟

amirrasa kateb
22-07-2008, 11:08
هشت گیگ من دیروز از نمایندگی سونی پرسیدم گفت 120
16 اومده ولی زیاد نه قیمتشو هم ندارم

RAMINET
22-07-2008, 11:51
.

نه بابا چه جسارتی.مگه من بازی را ساختم؟خودت میگی کامپیوتر را!!!!!
شما این فوتبال را ول کن برو God Of War Chains Of Olympus بازی کن.ای خدا من چه شکلی تو را مجبور کنم این بازی را بازی کنی؟؟میدونم آخرشم بازی نمیکنی.:31:

علی داری وسوسم میکنیا!!!!! هی میخوام نرم سراغ gow ولی مگه میزاری!!!:27:
gta که تموم بشه حتما دیگه gow رو بازی میکنم:21:

ali_ranger22
22-07-2008, 14:48
یه دلیل بگم که 4 گیگ از همه بهتره! :
شما فک کنید 8 گیگ خریدید بعد 8 تا بازی هم روش ریختین ولی یه سوال میتونین همه ی 8 تا رو با هم بازی کنین?؟ معلومه که نه از این 8 تا از یکی بیشتر خوشتون میاد اونو این قد بازی میکنین تا تموم شه یا ازش خسته شید برید سراغ بعدی پس واقعا نیاز زیادی به 8 گیگ نیست هم اینکه گرونه و رم همیشه ارزون میشه هیچ وقت گرون نمیشه که پس اگه اونقدر پولشو بدین یه مدت دیگه قیمتش نصف میشه و ضرر میکنین پس بچسبید به همین 4 گیگ!

LordMMD
22-07-2008, 16:51
سلام.
توی ورژن فریمور 4 قرار بود پشتیبانی از فایل های dvix به فریمور اضافه بشه اما این اتفاق رخ نداد.شما برای فیلم باید فیام هاتون را convert کنید به فرمت xvid یا mpeg-4 با ریزولیشن 368*208 که این اندازه به صورت fullscreen میباشه.
با این تجهیزاتی که شما گفتی از 280 میشه خرید تا 350 بستگی به انصاف فروشنده.
درسته من گفتم 2 تا 4 بهتره.دستگاه از 2 تا مموری پشتیبانی نمیکنه.شما میتونی یک مموری را بزاری برای فیلم و آهنگ یکی دیگه هم برای بازی.هر وقت خواستی عوض میکنی.
الان تابستون هست قیمت ها به صورت کاذب بالا رفته.اما جاهایی هم هستد که قیمت هاشون را بالا نبردند.
من در اینترنت خوندم که سایز LCD دستگاه 4.3 inch هست.
پیکسل ها هم
480x270 یعنی 270p در سیستم WIDE.

مگه این طور نیست ؟!!

mohmrg
22-07-2008, 17:04
تشکر میکنم از تمامی دوستان فعال فروم.
می خوام یه psp بگیرم میترسم بچه ها یه راه حلی بگید که من بتونم در جا تشخیص بدم که این تقلبیه یا اصله کوتاه ترین راه (تو مغازه).
دوم اینکه برم توپخونه یا جمهوری؟الان میخام یه psp اسلیم سیاه بدون وسایل جانبی(pack ساده باشه یعنی بیخودی گرون نباشه)الان چقدر قیمت در میاد ؟ 4gig رم هم چنده.؟
یه چیزی الان همه ی psp ها کپی خور شده ان یا باید خودم کپی خور کنم:41:.
با تشکر از تمامی دوستان مخصوصا اقا علی وchoory و دیگر دوستان.
یه چیز رو یادم رفت این قضیه ی piano black pack چیه یعنی چه فرقی داره.

choory
22-07-2008, 19:43
من در اینترنت خوندم که سایز LCD دستگاه 4.3 inch هست.
پیکسل ها هم
480x270 یعنی 270p در سیستم WIDE.

مگه این طور نیست ؟!!

سایز lcd پی اس پی 4.3 واید هست.
ریزولیشن هم فکر کنم 272*480 باشه.

می خوام یه psp بگیرم میترسم بچه ها یه راه حلی بگید که من بتونم در جا تشخیص بدم که این تقلبیه یا اصله کوتاه ترین راه (تو مغازه).
دوم اینکه برم توپخونه یا جمهوری؟الان میخام یه psp اسلیم سیاه بدون وسایل جانبی(pack ساده باشه یعنی بیخودی گرون نباشه)الان چقدر قیمت در میاد ؟ 4gig رم هم چنده.؟

خواهش میکنم.
دوست عزیز psp تقلبی نداره.پس ترس نداره.با خیال راحت برو بخر.
توپخونه و جمهوری را من نمیدونم چون تهرانی نستم.
این psp slim سیاه که شما میگی در اصل همون piano black هست.piano black فقط اسم رنگ کنسوله.محتویاتش هم خود کنسول با باطری و شارژر هست.
حدود 250 کنسول و 55 هم مموری اصل.این قیمت ها قیمت معمولی هست.یعنی کسایی ممکنه بالاتر بدن کسایی هم پایین تر.
معمولا موقع فروش کپی خورش میکنه برات.هزینه ای هم نباید بگیره.
موفق باشید.

choory
22-07-2008, 19:45
ویرایش شد.
فرستاده شدن 2 پست.

B L A S T E R
22-07-2008, 19:48
چیت کد واسه brothers in arm d-day وجود داره؟

ali_ranger22
22-07-2008, 20:52

از توپخونه بگیری بهتره. معمولا psp ها رو کپی خور می فروشن ولی اگه کپی خور نبود بعد جلوت کپی خور کرد که چه بهتر!

mike6787
22-07-2008, 21:45
سلام بچه ها الان چه بازی خوبی برای Psp امده .

||SIAVASH||
23-07-2008, 10:51
من طبق روش آقا سیاوش مو به مو رفتم جلو و موفق شدم PSP رو به لب تاب CONNECT کنم ولی وقتی بازی devil may cry رو اجرا کردم دیدم ای دل قافل!! منوها و کلیدها خودشون با سرعت در حال حرکت هستن و نمیشه متوقفشون کرد!!!
حتی وقتی psp رو connect کردم روی خود صفحه psp این پیغام میاد:ببینید درسته؟ یعنی حتما این پیغام باید بیاد یا یه جای کار میلنگه؟

خیر !! نباید این متن نمایش داده بشه : :wificontroller:returns 80110601

در نهایت باید صفحه ای بیاد که علامت های game pad بیاد روی screen !! در کل من در آموزش هم گفتم که شما folder های 1.50 و 1.00 رو هم تست کنید ولی اگه fat هست به احتمال زیاد 1.50 جواب گو باشه !!

choory
23-07-2008, 12:01
سلام بچه ها الان چه بازی خوبی برای Psp امده .

بازی جدید را نمیدونم.
اما بهترین بازی هایی که من بازی کردم بازی های زیر بوده:

Final Fantasy.VII Crisis Core
God Of War Chains Of Olympus
Killzone Liberation
Manhunt 2
Medal of Honor-Heroes 2
Need for Speed Carbon- Own the City
Need For Speed Under Ground Rivals
patapon
Prince of Persia Rival Swords
Syphon Filter Logans Shadow
Syphon ***** Dark Mirror
Syphon ***** Dark Mirror

این بازی ها واقعا عالی بودن.
دیشب هم patapon را تموم کردم بازی بسیار عالی بود.خودم که بی صبرانه منتظر نسخه 2 این بازی هستم.

ali_ranger22
23-07-2008, 12:04
دیشب هم patapon را تموم کردم بازی بسیار عالی بود.خودم که بی صبرانه منتظر نسخه 2 این بازی هستم.

تمومش کردی?؟:18: ایول کارت خیلی درسته

choory
23-07-2008, 12:23
تمومش کردی?؟:18: ایول کارت خیلی درسته

کاری نداشت که.
کلید موفقیت توی این بازی فقط حفظ کردن حالت Fever هست.:46:
تنها مرحله ای که ممکنه برای همه مشکل ایجاد کنه بدست آوردن دعای بارون هست.

ali_ranger22
23-07-2008, 12:37
کاری نداشت که.
کلید موفقیت توی این بازی فقط حفظ کردن حالت Fever هست.:46:
تنها مرحله ای که ممکنه برای همه مشکل ایجاد کنه بدست آوردن دعای بارون هست.

من زیاد از این جور بازی ها خوشم نمیاد من 2.3 مرحله رفتم بهم حال نداد پاکش کردم

Arshia001
23-07-2008, 13:30
من مدتی تو مرحله یی که باید واگن رو جلو ببری گیر بودم،بعد Ffvii رسید پاکش کردم هنوز نریختم تمومش کنم...

golabi2
23-07-2008, 15:09
سلام
ال سي دي پي اس پي اسليم تو بازار پيدا ميشه؟!
اگه جايي روميشناسين يه آدرس بدين که بگيرم

leon scott kendy
23-07-2008, 15:50
سلام.
psp دو مدل بیشتر نداره.یکی fat و یکی دیگه slim که تفاوتش همین طور که از اسمش پیدا هست توی ضخامت و وزنش هست.(توی تاپیک بگردی دوستان بیشتر توضیح دادند.من به دلیل تکراری شدن این موضوع دیگه توضیح نمیدم.)
تمامی psp های slim ساخت چین هستند.و مدل زاپنی گیرت نمیاد.تعداد محدودی از fat ها ساخت ژاپن هستند.البته هیچ فرقی بین ژاپن و چینی وجود نداره.
بعد هر کدوم از این دو مدل پک های مختلفی داره که فقط توی محتویات جعبه(لوازم جانبی با هم متفاوت هستند.)در کل پک ساده پیشنهاد میشه وخرید لوازم جانبی به صورت جداگانه که در این صورت قیمت تمام شده کم تر در میاد و تنوع بیشتری وجود داره.
به نظر من اصلا طرف پک هایی که روش بازی به صورت umd هست نرو چون خیلی گرون تر از psp های معمولی باید پول بدی به دلیل اینکه یک بازی ارجینال داره.که همون بازی 30-40 تومنی را میتونی با پرداخت 500 الی 1000 تومن به صورت کپی تهیه کنی.
شما به یم مموری 2 یا 4 یا 8 هم نیاز دارید.زیر 2 اصلا پیشنهاد نمیشه چون همه بازی های جدید حجم هاشون بالای 1 گیگ هست پس با خرید مموری 1 از باری کردن بازی های جدید عملا محروم میشید.
نرمال ترین حجم همون 4 گیگ هست.(اگه بالای 4 خواستید بخرید 2 عدد 4 توصیه میشه چون هم ارزان تر در میاد هم سرعتش بالا تره)
توی خرید مموری توجه کنید که از magicgate تا در آینده به مشکلی برای اجرا کردن بازی ها بر نخورید.
برای اینکه بفهمید مموری از magicgate پشتیبانی میکنه یا نه به حرف فروشنده یا نوشته روی مموری اکتفا نکنید به فروشنده بگید مموری را بزاره توی psp روی قسمت memory stick رفته کلید مثلث را بزنید از صفحه باز شده گزینه information را انتخاب کرده جلوی قسمت magicgate باید گزینه ساپورت نوشته شده باشه.
متاسفانه خودم موقع خرید این موضوع را نمیدونستم و مموریم از magicgate پشتیبانی نمیکنه.اما خدا را شکر تا حالا مشکلی نداشته.
موقع خرید توجه کنید که psp کپی خور شده باشه.برای اینکه بفهمید کپی خور هست با نه باید یکی از نوشته های m33 یا gen جلوی ورژن فریمور دستگاه باشه.سعی کن m33 چون گروه قوی تری هست.هرچند اگه هم gen باشه قابلیت تغیر به m33 هست.الان آخرین ورژن هک شده 4.01m33-2 هست.که موقع خرید یا این ورژن هست یا پایین تر.به احتمال زیاد پایین تر هست.که به راحتی خودتون میتونید آپدیت کنید.
برای دیدن فریمور دستگاه مسیر زیر را دنبال کنید.
settings سپس system setting بعد system information جل.ی گزینه sestem software یک عدد نوشته که اون ورژن دستگاه هست.مثل عکس زیر:
موفق باشید.

.

مچکر من خواستم بدونم واقعا چین و ژاپنی با هم فرق نمی کنه
من خودم ps2 دارم و میشه گفت توپ خونه هم می دونم کجاست وکجا خوب می فروشه و کجا بد می فروشه ولی مال psp رو شرمنده اصلا نمی دونم کدوم مغازه داره
حالا بی خیال
از کجا باید بفههمم ژاپنی هست یا چینی
بعد رو پی اس پی فقط باید با رم بازی ریخت توش مگه مینی دیویدی نمی خوره
اطلاعاتم کمه لوازم جانبی چیاش خوبه بگیرم
مشکل تو کپی خور نداریم می شناسم کجا کپی خورشو می فروشه
بعد از کجا بفهم کلا سرم نره
نمی دونم هر موردی که تو خریدش لازم هست و خودت خوب می دونی برام بگو مچکر می شوم

:46:

||SIAVASH||
23-07-2008, 16:12
الان که دیگه ژاپنی نیست و همش چینی هست
موقع خرید باید اول روشن کنی ببینی که LCD کاملا سالم هست ( بعضی ها دارای پیکسل سوخته هست )
خیر!! UMD میخوره که CD مخصوص خود PSP هست! لوازم جانبی psp هم که خیلی گرون هست ولی به نظر من یک کیف(اگه اسلیم میخری) با یک کاور برای روی شیشه !!

choory
23-07-2008, 16:50
مچکر من خواستم بدونم واقعا چین و ژاپنی با هم فرق نمی کنه
من خودم ps2 دارم و میشه گفت توپ خونه هم می دونم کجاست وکجا خوب می فروشه و کجا بد می فروشه ولی مال psp رو شرمنده اصلا نمی دونم کدوم مغازه داره
حالا بی خیال
از کجا باید بفههمم ژاپنی هست یا چینی
بعد رو پی اس پی فقط باید با رم بازی ریخت توش مگه مینی دیویدی نمی خوره
اطلاعاتم کمه لوازم جانبی چیاش خوبه بگیرم
مشکل تو کپی خور نداریم می شناسم کجا کپی خورشو می فروشه
بعد از کجا بفهم کلا سرم نره
نمی دونم هر موردی که تو خریدش لازم هست و خودت خوب می دونی برام بگو مچکر می شوم

:46:

اگه اسلیم بخواهی بخری همه چینی هستند.اما فت ها بگردی ژاپنی هم گیرت میاد.البته خیلی کمه.ژاپنی و چینی بودن را زیر باطری نوشته.روی جعبه هم نوشته.
مینی دیویدی که نه umd میخوره که بازی ها ارجینال به این صورته برای هر umd هم باید حدود 20 تا 30 پول بدی.
لوازم جانبی خیلی مهم اول همون مموری هست.بعد یک محافظ lcd (از این برچسبی ها) بعد کیف.بعدم اگه دوست داشتی قاب کریستالی.(من خودم یک مدل قاب کریستالی پیدا کردم فقط برای روی کنسول هست.ظریف هست.کنسولم مثل اون 2 طرفه ها بزرگ نمیکنه.)-هدفون هم اگه خواستی میتونی بخری.هر هدفونی که از این سر های استاندارد باشه(جک 3.5 میلیمتری).کابل کلمپیوتر هم از این مینی usb ها هست.اگه نداری یکی باید بخری.
موقع خرید ببین کنسول خط خش نداشته باشه.برات روشن کنه برو توی قسمت تم ها رنگ پشت صفحه را عوض کن نباید پیکسل سوخته داشته باشه.
مموری ه که گفتم چه شکلی بخری.
دیگه چیز خاصی به ذهنم نمیرسه.

choory
23-07-2008, 22:14
قابل توجه دوستای اصفهانی که می خواهند psp بخرن.
امروز یک فروشگاه پیدا کردم قیمت هاش از بقیه جاها مناسب تر بود.
فروشگاه سرزمین رایانه.
آدرس:خیابان توحید ساختمان میلاد 2 تلفن:6250827
زنگ زدم قیمت گرفتم.
psp slim piano black را گفت:235
مموری 4 گیگ هم 60 تومن
مموری 8 گیگ هم 120 تومن
مموری 16 گیگ هم 185 تومن
این قیمت هایی بود که پشت تلفن داد.100 % موقع خرید کم تر هم میشه ازش گرفت.
فقط تنها عیبی که داره 10 تا بازی رایگان میده

mike6787
23-07-2008, 22:19
سلام میگم این بازی Secret Agent Clank خوب هست . یعنی ارزش دانلود کردن داره.

mike6787
23-07-2008, 22:33
بازم سلام لطفا یک برنامه ای که پیکسل سوخته ترمیم میکنه معرفی کنید. یک دنیا تشکر............!!

B L A S T E R
23-07-2008, 22:41
قابل توجه دوستای اصفهانی که می خواهند psp بخرن.
امروز یک فروشگاه پیدا کردم قیمت هاش از بقیه جاها مناسب تر بود.
فروشگاه سرزمین رایانه.
آدرس:خیابان توحید ساختمان میلاد 2 تلفن:6250827
زنگ زدم قیمت گرفتم.
psp slim piano black را گفت:235
مموری 4 گیگ هم 60 تومن
مموری 8 گیگ هم 120 تومن
مموری 16 گیگ هم 185 تومن
این قیمت هایی بود که پشت تلفن داد.100 % موقع خرید کم تر هم میشه ازش گرفت.
فقط تنها عیبی که داره 10 تا بازی رایگان میده
وایییی ..چه قیمتای توپی..
من خریدم 260 تومن
مموری 4 گیگ هم میداد 95 تومن

choory
23-07-2008, 23:21
بازم سلام لطفا یک برنامه ای که پیکسل سوخته ترمیم میکنه معرفی کنید. یک دنیا تشکر............!!

اگه پیکسلی سوخته باشه کاری نمیشه کرد.
اما اگه از کار افتاده باشه میشه درستش کرد.
چندتا لینک از این برنامه داشتم اما همش از کار افتاده.
خواستی به لینک زیر یه سر بزن.یک آموزش هست.امیدوارم به دردت بخوره.

وایییی ..چه قیمتای توپی..
من خریدم 260 تومن
مموری 4 گیگ هم میداد 95 تومن

خود psp را خوب خریدی.اما مموری واقعا این قیمت نمی ارزه.من خودم توی یک شرایط خاص مموری 4 گیگ اصل با 3 سال گارانتی ایران رهجو را برای یکی از دوستام گرفتم 49 تومن که همان مموری را بقیه نمایندگی ها 60 میدن.

s-a-l-i-m
23-07-2008, 23:29
اگه پیکسلی سوخته باشه کاری نمیشه کرد.
اما اگه از کار افتاده باشه با برنامه زیر میشه درستش کرد.

خود psp را خوب خریدی.اما مموری واقعا این قیمت نمی ارزه.من خودم توی یک شرایط خاص مموری 4 گیگ اصل با 3 سال گارانتی ایران رهجو را برای یکی از دوستام گرفتم 49 تومن که همان مموری را بقیه نمایندگی ها 60 میدن.

دمت گرم من هم می خواستم...........:46:
اگه میشه راهنمایی کنی واسه کار باهاش..............

choory
23-07-2008, 23:57
دمت گرم من هم می خواستم...........:46:
اگه میشه راهنمایی کنی واسه کار باهاش..............

پست را ویرایش کردم.آخه مثل اینکه لینک دانلود خراب بود.
آدرس یک وبلاگ را گذاشتم اونجا کامل توضیح داده.

hessam2006
24-07-2008, 10:08
کسی این بازی کرده downstream panic من آلان توی مرحله 19 گیر کردم چیکارکنم

B L A S T E R
24-07-2008, 10:17
واسه بازیای psp چیت وجود نداره؟؟

s-a-l-i-m
24-07-2008, 10:31
پست را ویرایش کردم.آخه مثل اینکه لینک دانلود خراب بود.
آدرس یک وبلاگ را گذاشتم اونجا کامل توضیح داده.

من که به راحتی دانلود کردم....
اون لینکی که گذاشتی وقتی می خوام zip رو بردارم code می خواد ..................کد چیه؟؟؟؟

farbradman
24-07-2008, 11:06
من تازه یه کابل کامپوننت گرفتم می خواستم بدونم چرا بازی ها رو فول اسکرین نشون نمیده؟ولی منوها با ویدیو رو کامل نشون میده

choory
24-07-2008, 12:35
من که به راحتی دانلود کردم....
اون لینکی که گذاشتی وقتی می خوام zip رو بردارم code می خواد ..................کد چیه؟؟؟؟

شما از این لینک دانلود کردی دیگه؟

این که پسورد نمی خواهد.
شما از این لینک دانلود کن ببین مشکلت حل میشه.

من تازه یه کابل کامپوننت گرفتم می خواستم بدونم چرا بازی ها رو فول اسکرین نشون نمیده؟ولی منوها با ویدیو رو کامل نشون میده

چون اگه بخواهد بازی هم فول اسکرین نشون بده چیزی از گرافیک بازی نمیمونه.من با تلویزیون 42 اجرا کردم اندازه 21 تصویر داشت.
یک پلاگین به نام fusa هست که کار فول اسکرین کردن را انجام میده اما در کل فایده ای نداره.
اگه می خواهی از این پلاگین استفاده کنی یه سر به پست زیر بزن.

farbradman
24-07-2008, 13:29
از بابت جواب دستت درد نکنه
یه سوال دیگه داشتم چرا وقتی دکمه مربع رو نگه میداری مستقیم وارد tv نمیشه و حتما باید از داخل سیتینگ بری تا تصویر رو تلویزیون بیاد؟

choory
24-07-2008, 19:05
از بابت جواب دستت درد نکنه
یه سوال دیگه داشتم چرا وقتی دکمه مربع رو نگه میداری مستقیم وارد tv نمیشه و حتما باید از داخل سیتینگ بری تا تصویر رو تلویزیون بیاد؟

فکر نکنم به دکمه مربع کاری داشته باشه.من خودم از منوی settings به قسمت connected display settings میرم و روی گزینه switch video output کلیک میکنم.

بچه ها بلاخره p30world هم دکمه تشکر پیدا کرد.

corey
24-07-2008, 19:33
choory جان سلام راستش یک مشکل کوچیک با patapon پیدا کردم این بازی میریزم و بالا هم میاد اما موقع loading دستگاه به همون صورت میمونه و بازی دیگه جلو نمیره به نظرت مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟

amirrasa kateb
24-07-2008, 20:15
شما اشتباها ریجن ژاپن رو گرفتید ها اشکالی نداره
برید توی ریکاوری و توی گزینه ی دوم fake region رو روی ژاپن بزارید

amirrasa kateb
24-07-2008, 20:19
واسه بازیای psp چیت وجود نداره؟؟
چرا وجود داره
ولی این کارا زشته:41:
با خودم هم بودم:31:

ali_ranger22
24-07-2008, 21:18
یه پیشنهاد: بازی flat out:head on رو بگیرین بازیه جذابیه

RAMINET
24-07-2008, 21:49
choory جان سلام راستش یک مشکل کوچیک با patapon پیدا کردم این بازی میریزم و بالا هم میاد اما موقع loading دستگاه به همون صورت میمونه و بازی دیگه جلو نمیره به نظرت مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟

ممکنه از رمت باشه!! شایدم خود بازی ناقصه!! باید روی یک psp دیگه چک کنی

ali_ranger22
24-07-2008, 22:38
مثل اینکه سری جدید psp در راهه! psp 3000 !!! البته من نمیدونم راسته یا دروغ

ali_ranger22
24-07-2008, 22:39
اشتباه شد یکی بیاد پاک کنه!

corey
24-07-2008, 23:11
ممکنه از رمت باشه!! شایدم خود بازی ناقصه!! باید روی یک psp دیگه چک کنی

نه مشکل از بازی نیستش چون روی psp دیگه چک کردم رم هم که فکر نکنم مشکل داشته باشه

choory
25-07-2008, 00:05

سلام.
دوست عزیز شما به منوی ریکاوری برو سپس به قسمت configuration یک گزینه هست به نام free region یا fake region اون را enabled کن یک گزینه هم به نام umd mode داره اون را هم بزار روی sony np9660 بعد برو راحت بازی کن.

ورژن دستگاهت زیر 4.00 هست دیگه؟چون توی ورژن 4.01 بدون هیچ تنظیمی راحت اجرا میشه.

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 01:45
سلام به همه
من توي اين مدت كه نبودم تهران بودم
يه سر به توپ خونه زدم رم 4 گيگ سرعت بالا رو ميگفت 30تومن
من 4 گيگ سرعت پايين رو از قم خريدم 32 تومن
حالا به نظرتون توي قم گرون گرفتم يا اون يارو توي توپخونه ميخواسته بهم بندازه؟؟؟
چند تا مشكل هم داشتم
اول اينكه من وقتي يه بازي رو سيو ميكنم يه دفعه فرداش كه ميام لود كنم ميبينم سيوم پاك شده مثلا هروست مون رو 2 تا فصلش رو رفتم فردا اومدم ديدن سيوش پاك شده حالم حسابي گرفته شده توي قسمتي كه سيو بازي ها توش هست جلوي سيو هاروستمون نوشته corrupted data مشكل از كجاست؟؟؟
مشكل ديگه اي هم كه دارم اينه كه بازي هم صدا ندارن مثلا توي پيس 2008 گزارشگر حرف نميزنه فقط صداي تماشاچي ها مياد همينطور توي كشتي كج
ممنون ميشم كمكم كنيد

s-a-l-i-m
25-07-2008, 04:55
اموزش pixel repair رو می خوام choory ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون اموزشی که تو وبلاک بود با این فرق داره.........

choory
25-07-2008, 08:30
سلام به همه
من توي اين مدت كه نبودم تهران بودم
يه سر به توپ خونه زدم رم 4 گيگ سرعت بالا رو ميگفت 30تومن
من 4 گيگ سرعت پايين رو از قم خريدم 32 تومن
حالا به نظرتون توي قم گرون گرفتم يا اون يارو توي توپخونه ميخواسته بهم بندازه؟؟؟
چند تا مشكل هم داشتم
اول اينكه من وقتي يه بازي رو سيو ميكنم يه دفعه فرداش كه ميام لود كنم ميبينم سيوم پاك شده مثلا هروست مون رو 2 تا فصلش رو رفتم فردا اومدم ديدن سيوش پاك شده حالم حسابي گرفته شده توي قسمتي كه سيو بازي ها توش هست جلوي سيو هاروستمون نوشته corrupted data مشكل از كجاست؟؟؟
مشكل ديگه اي هم كه دارم اينه كه بازي هم صدا ندارن مثلا توي پيس 2008 گزارشگر حرف نميزنه فقط صداي تماشاچي ها مياد همينطور توي كشتي كج
ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام.
به احتمال زیاد اون 30 تومنی یه هم تقلبی هست اما درجه 1 .اگه میگه سرعت بالا هست.
اگه اطلاعاتت میپره عیب از همون مموری هست.من هم یک مموری تقلبی برای دوربینم داشتم هر جند وقت یک بار عکس هام از بین میرفت.
مشکل صدای بازی ها فکر نکنم به مموری ربط داشته باشه.شما احتمالن از بازی rep شده استفاده میکنید.این جور بازی ها را صدا ها ودموهای بازی را حذف میکنند تا حجمشون بیاد پایین.

شما اگه مموری را با گارانتی از طرف خریدی ببر پسش بده.شعی کن یک مموری اصلی سونی بخری.
این عکس میتونه کمکت کنه

دوست عزیز من خودم با این برنامه کار نکردم.
برات میگردم اگه آموزشی پیدا کردم حتما میزارم.
با اون برنامه ای که توی وبلاگ بود مشکلت حل نشد؟

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 08:33
سلام.
به احتمال زیاد اون 30 تومنی یه هم تقلبی هست اما درجه 1 .اگه میگه سرعت بالا هست.
اگه اطلاعاتت میپره عیب از همون مموری هست.من هم یک مموری تقلبی برای دوربینم داشتم هر جند وقت یک بار عکس هام از بین میرفت.
مشکل صدای بازی ها فکر نکنم به مموری ربط داشته باشه.شما احتمالن از بازی rep شده استفاده میکنید.این جور بازی ها را صدا ها ودموهای بازی را حذف میکنند تا حجمشون بیاد پایین.

شما اگه مموری را با گارانتی از طرف خریدی ببر پسش بده.شعی کن یک مموری اصلی سونی بخری.
ممنون
مموريم گارانتي نداره ولي بهش زنگ زدم گفتم مشكل داره گفت بيار برات عوض كنم
حالا يه سوال اگه من مموري سرعت پايين بخرم ولي اصل سوني باشه امكان داره با بعضي بازي ها مشكل پيدا كنه
يعني حتما بايد سرعت بالا بخرم؟؟؟

choory
25-07-2008, 08:46
ممنون
مموريم گارانتي نداره ولي بهش زنگ زدم گفتم مشكل داره گفت بيار برات عوض كنم
حالا يه سوال اگه من مموري سرعت پايين بخرم ولي اصل سوني باشه امكان داره با بعضي بازي ها مشكل پيدا كنه
يعني حتما بايد سرعت بالا بخرم؟؟؟

شما سعی کن مموری اصلی بگیری یعنی magicgate را ساپورت کنه.برای اینم که بفهمی ساپورت میکنه یا نه روی گزینه مموری برو دکمه مثلث را بزن گزینه information ا انتخاب کن ببین جلوی magicgate چی نوشته.
اگه اینا ساپورت کنه همه چی حله.
مثلا مموری خودم ساپورت نمیکنه اما تا حالا شانسم گفته مشکل نداشته.
یک سری مموری ها هم هست که روش نوشته high speed (برای 4 تا حالا ندیدم)یک سری هم گوشش نوشته mark2 اونی که نوشنه high speed سرعت خوندنش خیلی زیاد تره و mark 2 هست سرعت نوشتنش.این دو مدل یکم گرون تر هستند.شما اگه زیاد نمیخواهی پول بدی از همون ساده ها که توی عکس هست بخر.
اگه هم میخواهی فروشگاه اینترنتی کنج مموری اصلی با 3 سال گارانتی ایران رهجو میده 51 تومن.که هزینه پست خرید بالای 50 تومن هم به عهده خود فروشگاه هست.

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 08:49
خيلي ممنون
واقعا كمكم كردين

s-a-l-i-m
25-07-2008, 10:24
choory جان اون برنامه واسه unzip کردن کد می خواست که من چیزی از کد تو وبلاک ندیدم..

corey
25-07-2008, 10:44
سلام.
دوست عزیز شما به منوی ریکاوری برو سپس به قسمت configuration یک گزینه هست به نام free region یا fake region اون را enabled کن یک گزینه هم به نام umd mode داره اون را هم بزار روی sony np9660 بعد برو راحت بازی کن.

ورژن دستگاهت زیر 4.00 هست دیگه؟چون توی ورژن 4.01 بدون هیچ تنظیمی راحت اجرا میشه.

آره ورژن دستگاه 3.8 هستش ببخشید من زیاد وارد نیستم این منوی ریکاوری کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون دوست عزیز واقعا ممنونم چون خیلی تو کف patapon بودم

amirrasa kateb
25-07-2008, 11:34
اول پی اس پی تون رو بطور کامل خاموش کنید بعد r رو بگیرید و کنسول رو روشن کنید
حالا ریکاوری جلوی شماست!

choory
25-07-2008, 11:45
آره ورژن دستگاه 3.8 هستش ببخشید من زیاد وارد نیستم این منوی ریکاوری کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم.
همین طور که amirrasa kateb عزیز گفت شما ابتدا کلید power را برای چند ثانیه به طرف بالا نگه دار تا psp به طور کامل خاموش بشه.سپس همینطور که کلید R را گرفتی psp را روشن کن تا وقتی هم که به منوی ریکاوری نرفته R را ول نکن.حالا یک صفحه سیاه میاد که گوشش یک سرس گزینه داره.به این منو منوی ریکاوری میگویند.:46:
عکس از منوی ریکاوری:

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 11:59
mميشه يكي بگه اين منوي ريكاوري به چه دردي ميخوره

choory
25-07-2008, 12:06
choory جان اون برنامه واسه unzip کردن کد می خواست که من چیزی از کد تو وبلاک ندیدم..

شما از این کد استفاده کن ببین unzip میشه.
RAR PASS:

mميشه يكي بگه اين منوي ريكاوري به چه دردي ميخوره

یک سری تنظیمات هست که از داخل منوی اصلی (xmb ) نمیشه انجام داد.و باید از ریکاوری انجام داد.مثل همین تغییر ریجن بازی ها.فعال و غیر فعال کردن پلاگین ها.جابجایی عملکرد کلید o با x و فعال کردن فلش پلیر دستگاه و....
این منو ریکاوری فقط توی فریمور های هک شده هست.و فریمور های اصلی فاقد این منو هستند.
امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم.

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 12:07
نوشته شده توسط s-a-l-i-m [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا من اين برنامه رو با آموزشش پيدا كردم

اولین نکتهمهمی که باید بدونید اینه که تفاوت زیادی بین یک پیکسل مرده و پیکسل نیم سوز وجود دارد. یک پیکسل مرده به رنگ سیاه و یا خاموش است وشما نمیتونید اونو برگردونید ولی یک پیکسل نیم سوز (Stuck) یکی از رنگهای مخصوص RGB ( قرمز - سبز - آبی ) و گاهی اوقات سفید است.
کارهایی که شما باید برای Unstuck کردن صفحه اسکرین خودتون انجام بدهید به شرح زیر است آنها را دنبال کنید.
- ابتدا فایل زیر را دانلود کنید و سپس آن را Unzip کنید.

۲- با کابل USB به PC وصل بشید و در صفحه اصلی PSP به داخل فولدر MP_ROOT که در مموری استیک شما هست بروید در آنجا شما دو تا فولدر به اسم های 100MNV01 و 101ANV01 دارید. اگه این فولدرها را ندارید آنها را ایجاد کنید.
۳- فایل MP4 را که Extracted کرده اید داخل فولدر 100MNV01 بریزید..
۴- بعد از انجام این کارها کابل را قطع کنید و داخل منوی Video رفته و این فایل را پیدا کنید .این فایل توی PSP به نام RGB3 است.
۵- فایل ویدیو را روشن کنید و اونو روی Repeat بگذارید و اجازه بدید که برای چند دقیقه یا برای چندین ساعت و یا حتی در تمام طول شب ادامه داشته باشد.
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع:

choory
25-07-2008, 12:24
آقا من اين برنامه رو با آموزشش پيدا كردم

اولین نکتهمهمی که باید بدونید اینه که تفاوت زیادی بین یک پیکسل مرده و پیکسل نیم سوز وجود دارد. یک پیکسل مرده به رنگ سیاه و یا خاموش است وشما نمیتونید اونو برگردونید ولی یک پیکسل نیم سوز (Stuck) یکی از رنگهای مخصوص RGB ( قرمز - سبز - آبی ) و گاهی اوقات سفید است.
کارهایی که شما باید برای Unstuck کردن صفحه اسکرین خودتون انجام بدهید به شرح زیر است آنها را دنبال کنید.
- ابتدا فایل زیر را دانلود کنید و سپس آن را Unzip کنید.

۲- با کابل USB به PC وصل بشید و در صفحه اصلی PSP به داخل فولدر MP_ROOT که در مموری استیک شما هست بروید در آنجا شما دو تا فولدر به اسم های 100MNV01 و 101ANV01 دارید. اگه این فولدرها را ندارید آنها را ایجاد کنید.
۳- فایل MP4 را که Extracted کرده اید داخل فولدر 100MNV01 بریزید..
۴- بعد از انجام این کارها کابل را قطع کنید و داخل منوی Video رفته و این فایل را پیدا کنید .این فایل توی PSP به نام RGB3 است.
۵- فایل ویدیو را روشن کنید و اونو روی Repeat بگذارید و اجازه بدید که برای چند دقیقه یا برای چندین ساعت و یا حتی در تمام طول شب ادامه داشته باشد.
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع:

من هم همین آموزش را بهشون معرفی کردم اما مثل اینکه نتونستن برنامه را unzip کنند.
توی پست زیر:

corey
25-07-2008, 13:10
ممنون choory جان دستت درد نکنه راستش خیلی تو کف patapon بودم

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 13:14
سه تا سوال ديگه داشتم
اين باتري پاندورا چيه؟
به چه دردي ميخوره؟
بازي patapon چجوريه
موضوعش چيه؟
من شنيدم قشنگه
وقتي برنامه براي پي اس پي دان ميكني بايد توي كدوم پوشه بريزي؟؟؟؟
من توي iso ولي چيزي نشون نميداد توي پي اس پي

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 13:47
psp 3000 شايعه
__________________________________________________ _______________________________
شایعه:سونی psp های جدیدی تحت عنوان psp 3000 عرضه کرد؟

سونی توانست psp های جدید تحت عنوان psp3000 عرضه کند..... که کشور سازنده آن چین میباشد

که نمای این psp این شکل ها می باشد:

شایعه psp3000 بیان میکند:
میکروفون تو کار دارد
دکمه ی آپدیت دارد
مقداری تزیین وزیبا شده.
و احتمال آن میرود وسوراخ برای محل تلفن داشته باشد
اصل آن این است که هیچ تایدیه کتبی از شرکت سونی برای این شایعه نیامده است وحتی این مسله را تکذیب کرده است.

ali_ranger22
25-07-2008, 14:30
محمد جان من یکی دو صفحه پیش خبر psp 3000 رو زدم! ولی برا شما کامل تر بود

choory
25-07-2008, 15:35
سه تا سوال ديگه داشتم
اين باتري پاندورا چيه؟
به چه دردي ميخوره؟
بازي patapon چجوريه
موضوعش چيه؟
من شنيدم قشنگه
وقتي برنامه براي پي اس پي دان ميكني بايد توي كدوم پوشه بريزي؟؟؟؟
من توي iso ولي چيزي نشون نميداد توي پي اس پي

باطری پاندورا همون باطری معمولی هست که یا از طریق نرم افزاری یا سخت افزاری به اصطلاح به باطری پاندورا تبدیل شده است.این باطری میتواند به کمک یک کارت حافظه به اصطلاح جادویی(این کارت حافظه هم باید توسط نرم افزار ساخته بشه)هر psp را کپی خور کند و یا psp های بریک شده را درست کنه.
برای اطلاع از چگونگی ساخت باطری پاندورا و ساخت مموری کارت جادویی یک سر به پست زیر بزن.

و اما بازی پاتاپون بک بازی هست که در نهایت سادگی بسیار جالب و سر گرم کننده هست.شما اگه توی گوگل توی قسمت عکس ها فقط سرچ کنی patapon کلی عکس مختلف از این بازی برات میاره.
صحنه مبارزه با یکی از باس های بازی:

برنامه ها هم بیشترشون باید توی مسیر زیر کپی بشن.
x:\psp\game
x اسم شاخه اصلی مموری شما هست.

amirrasa kateb
25-07-2008, 15:46
اینم عکس های بیشتر از (psp3000)
اینجوری که من حدس می زنم این فقط یک قابه و ملتو گزاشتن سر کار آخه مگه میشه هنوز یکسال از پی اس پی slim نگذشته سونی یه پی اس پی جدید بده بیرون؟
منبع:

amirrasa kateb
25-07-2008, 15:55
این username جاوید توی بازیسنتره بریم از خواهش کنیم برگرده

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 17:22
محمد جان من یکی دو صفحه پیش خبر psp 3000 رو زدم! ولی برا شما کامل تر بود
شما خبر اومدنش رو دادين من خبر شايعه بودنش رو:31:

باطری پاندورا همون باطری معمولی هست که یا از طریق نرم افزاری یا سخت افزاری به اصطلاح به باطری پاندورا تبدیل شده است.این باطری میتواند به کمک یک کارت حافظه به اصطلاح جادویی(این کارت حافظه هم باید توسط نرم افزار ساخته بشه)هر psp را کپی خور کند و یا psp های بریک شده را درست کنه.
برای اطلاع از چگونگی ساخت باطری پاندورا و ساخت مموری کارت جادویی یک سر به پست زیر بزن.

و اما بازی پاتاپون بک بازی هست که در نهایت سادگی بسیار جالب و سر گرم کننده هست.شما اگه توی گوگل توی قسمت عکس ها فقط سرچ کنی patapon کلی عکس مختلف از این بازی برات میاره.
صحنه مبارزه با یکی از باس های بازی:

برنامه ها هم بیشترشون باید توی مسیر زیر کپی بشن.
x:\psp\game
x اسم شاخه اصلی مموری شما هست.

واقعا ممنون جواب تمام سوالات من رو دادي
يه نظر من شما تونستي جاي جاويد رو پر كني و نزاري جاي خاليش احساس بشه
هر سوالي پرسيدم چند دقيقه بعد جواب گرفتم

choory
25-07-2008, 17:39
شما خبر اومدنش رو دادين من خبر شايعه بودنش رو:31:

واقعا ممنون جواب تمام سوالات من رو دادي
يه نظر من شما تونستي جاي جاويد رو پر كني و نزاري جاي خاليش احساس بشه
هر سوالي پرسيدم چند دقيقه بعد جواب گرفتم

خوشحالم که تونستم کمکتون کنم.
آقا جاوید استاده ما هست.
وظیفه بوده.:46:

ali_ranger22
25-07-2008, 19:23
این username جاوید توی بازیسنتره بریم از خواهش کنیم برگرده

من رفتم ولی چون عضو نبودم تازه عضو شدم و پست نداشتم نتونستم بهش درخواست بدم! البته من میلشو دارم اونجا باهاش حرف زدم به احتمال زیاد برمیگرده ولی باید ببینیم چی میشه چیزی حدود 1 هفته مونده!
دلیل اصلی این که من کمتر به سوالا جواب میدم اینه که گفتم تا اومدن جاوید کمتر میام اینجا

omid2800
25-07-2008, 20:10
سلام خسته نباشيد ميخوام psp بگيرم لطفا راهنماي كنيد چي بگيرم قيمت و مشخصات امكانات لوازم داخل بسته نحوه خريد...؟

mohammad_dj_kazin
25-07-2008, 20:27
سلام خسته نباشيد ميخوام psp بگيرم لطفا راهنماي كنيد چي بگيرم قيمت و مشخصات امكانات لوازم داخل بسته نحوه خريد...؟
با اجازه ي بقيه ي دوستان من شروع ميكنم
پي اس پي دو نوع داريم يكي فت و ديگري اسليم
فت مدل قديميتر هست و نسبت به اسليم سنگين تر هست و قطر بيشتري هم داره(خيلي كم)
از نظر پك هم كه توي ايران سه نوع دارم يكي value pack يكي giga pack يكيstandard pack
استاندارد پك شامل يك عدد كنسول پي اس پي باتري و شارژر
گيگا پك شامل يك عدد كنسول پي اس پي-مموري يك گيگا بايتي-يو اس بي-باتري- شارژر-محافظ ال سي دي و...
وليو پك هم شامل پي اس پي -باتري-شارژر-مموري 32 مگابايتي-كيف-بندو.....
قيمت هم بستگي داره كدوم شهر باشين مثلا اگه توي تهران باشين ميتونيد pspاسليم استاندارد پك رو با قيمت 210تومن توي توپخونه تهيه كنيد.
براي خريد رم هم دقت كنيد كه مموري تقلبي بهتون ندن كه مثل بنده دچار مشكل بشين
مشخصات رم اصل رو دوستان توي صفحه ي قبل با عكس توضيح دادند.
در خدمتيم:11:

s-a-l-i-m
25-07-2008, 20:27
choory جان پسورد حل شد ولی نمی تونه درستش کنه..........تا الان که نتونست...................
اگه حل نشد میبرمش بیرون چون طرف گفت میشه حلش کرد....

Ali Pacino
25-07-2008, 22:07
سلام شارژ Psp من بد 2،3 ساعت بازی مداوم تموم می شه!!!
طبیعیه؟!
بعد چند ساعت اگه شارژ پر باشه باطریش تموم می شه؟!
یه سوال دیگه:
ظاهرا Psp ها 2 نوع هستن یکی 200 تا یکی دیگه 220 تایی
فرقشون چیه و چرا اون یکی 20 تا گرون تره؟!

mohmrg
25-07-2008, 22:30
یکی میشه بگه چرا اقا جاوید رفته.

Utorrent
25-07-2008, 22:46
سلام

کسی میتونی فیلمی رو که توی بازی Final Fantasy 7:Crisis Core بعد از کشتن Angeal نشون میده رو برام بذاره؟همین طور فیلمی

که بعد از کشتن جنسیس پخش میشه.

choory
26-07-2008, 00:30
سلام

کسی میتونی فیلمی رو که توی بازی Final Fantasy 7:Crisis Core بعد از کشتن Angeal نشون میده رو برام بذاره؟همین طور فیلمی

که بعد از کشتن جنسیس پخش میشه.

من برات سرچ کردم یک فیلم توی You Tube بود با اسم:
Crisis Core: Final Fantasy VII Genesis Ending
نمیدونم به دردت میخوره یا نه.البته خیلی فیلم دیگه از این بازی هم داره یه سر بزن.

omid2800
26-07-2008, 07:48
مرس mohammad_dj_kazin دستت درد نكنه فقط در مورد اين سايته يكم توضيح ميدي بيشتر بفهمم ------

golabi2
26-07-2008, 09:16
سلام
ال سي دي پي اس پي اسليم تو بازار پيدا ميشه؟!
اگه جايي روميشناسين يه آدرس بدين که بگيرم
کسي نبود جواب ما رو بده؟

B L A S T E R
26-07-2008, 09:54
prince of persia:revelation رو کی بازی کرده؟

choory
26-07-2008, 11:47
کسي نبود جواب ما رو بده؟

دوست عزیز lcd Psp هست.اما کرمانشاه را نمیدونم.شما بهترین کار اینه بری تهران اونجا عوض کنی.فروشگاه های زیادی توی تهران هست که کارشون همینه.
شما اگه میخواهی از شهر خودتون بخری برو سر اون فروشگاهی که psp را ازش گرفتی ببین داره یا نه.شاید جایی را بهت معرفی کنه.

prince of persia:revelation رو کی بازی کرده؟

من این را یکم بازی کردم اما هنوز وقت نکردم بقیه اش را بازی کنم.
Prince of Persia Rival Swords

چطور؟

B L A S T E R
26-07-2008, 11:53
یه جاش گیر کرده بودم..حل شد!

ali_ranger22
26-07-2008, 12:27
سلام شارژ Psp من بد 2،3 ساعت بازی مداوم تموم می شه!!!
طبیعیه؟!
بعد چند ساعت اگه شارژ پر باشه باطریش تموم می شه؟!
یه سوال دیگه:
ظاهرا Psp ها 2 نوع هستن یکی 200 تا یکی دیگه 220 تایی
فرقشون چیه و چرا اون یکی 20 تا گرون تره؟!

نه 2و3 ساعت عادی نیست احتمالا شما با درجه روشنایی 4 بازی میکنی به خاطر همین زود تموم میشه بهتره با درجه ی 3 یا 2 بازی کنید و وقتی شارژر تو دستگاهه از 4 استفاده کنید!(تو دفترچش نوشته!)
شارژ زمانی تموم شده که چراغ نارنجی خاموش شده
سوال بعدیتونو نفهمیدم

golabi2
26-07-2008, 13:30
دوست عزیز lcd Psp هست.اما کرمانشاه را نمیدونم.شما بهترین کار اینه بری تهران اونجا عوض کنی.فروشگاه های زیادی توی تهران هست که کارشون همینه.
شما اگه میخواهی از شهر خودتون بخری برو سر اون فروشگاهی که psp را ازش گرفتی ببین داره یا نه.شاید جایی را بهت معرفی کنه.

منم منظورم تهران بود.آخه به اوني که ازش خريدم دادم فرستادتهران بعد از يک ماه گفت ال سيديش تو بازار پيدا نميشه!!!مي گفت lcd اسليم اصلا توبازار نيست!!!!!!!!

s-a-l-i-m
26-07-2008, 15:56
برنامه pixel repair کار نمی کنه یعنی واقعا برنامش چرنده...............من دارم میدم بیرون درستش کنند....

Ali Pacino
26-07-2008, 16:20
نه 2و3 ساعت عادی نیست احتمالا شما با درجه روشنایی 4 بازی میکنی به خاطر همین زود تموم میشه بهتره با درجه ی 3 یا 2 بازی کنید و وقتی شارژر تو دستگاهه از 4 استفاده کنید!(تو دفترچش نوشته!)
شارژ زمانی تموم شده که چراغ نارنجی خاموش شده
سوال بعدیتونو نفهمیدم
ممنون از راهنمایت ولی این درجه ی روشنایش کجاست تو ستینگ ها که نیودش!!!
آخرش نگفتین بعد چند ساعت شارژش تموم شه عادیه؟!
منظورم این بودش فرق پی اس پی های 200 هزار تومنی با 220 هزار تومنی چیه؟!

leon scott kendy
26-07-2008, 16:44
اگه اسلیم بخواهی بخری همه چینی هستند.اما فت ها بگردی ژاپنی هم گیرت میاد.البته خیلی کمه.ژاپنی و چینی بودن را زیر باطری نوشته.روی جعبه هم نوشته.
مینی دیویدی که نه umd میخوره که بازی ها ارجینال به این صورته برای هر umd هم باید حدود 20 تا 30 پول بدی.
لوازم جانبی خیلی مهم اول همون مموری هست.بعد یک محافظ lcd (از این برچسبی ها) بعد کیف.بعدم اگه دوست داشتی قاب کریستالی.(من خودم یک مدل قاب کریستالی پیدا کردم فقط برای روی کنسول هست.ظریف هست.کنسولم مثل اون 2 طرفه ها بزرگ نمیکنه.)-هدفون هم اگه خواستی میتونی بخری.هر هدفونی که از این سر های استاندارد باشه(جک 3.5 میلیمتری).کابل کلمپیوتر هم از این مینی usb ها هست.اگه نداری یکی باید بخری.
موقع خرید ببین کنسول خط خش نداشته باشه.برات روشن کنه برو توی قسمت تم ها رنگ پشت صفحه را عوض کن نباید پیکسل سوخته داشته باشه.
مموری ه که گفتم چه شکلی بخری.
دیگه چیز خاصی به ذهنم نمیرسه.

سلام دوست من خوش می گذره امید وارم خوش بگذره
راستی سی پی یو و چیز های دیگرشون با هم چه فرقی می کنن کدوم قوی تر و دیر تر خراب می شه
می شه بگب چه جوری تم رو عوض می کنن
مچکر
رفیق خیلی باحالی:46:

ali_ranger22
26-07-2008, 16:44
ممنون از راهنمایت ولی این درجه ی روشنایش کجاست تو ستینگ ها که نیودش!!!
آخرش نگفتین بعد چند ساعت شارژش تموم شه عادیه؟!
منظورم این بودش فرق پی اس پی های 200 هزار تومنی با 220 هزار تومنی چیه؟!

پایین دستگاه یه دکمه داره شبیه بیضی!
5و6 ساعت عادیه
فرقی نداره بستگی به کرم فروشنده داره یعنی یکی 200 میفروشه یکی 220 .

ali_ranger22
26-07-2008, 16:49
سلام دوست من خوش می گذره امید وارم خوش بگذره
راستی سی پی یو و چیز های دیگرشون با هم چه فرقی می کنن کدوم قوی تر و دیر تر خراب می شه
می شه بگب چه جوری تم رو عوض می کنن
مچکر
رفیق خیلی باحالی:46:

سی پی یو ها همشون یکی اند ولی شما میتونین اونو تغییر بدین و حداکثرش 333 هست
تم ها رو باید بریزی psp>theme بعد از توی دستگاه قسمت theme بعد عوضش میکنی

موفق باشید

استبداد
26-07-2008, 22:07
1.آیا با پی اس پی میشه دی وی دی نگاه کرد؟

2.یعنی 1 فیلم dvd رو بزاریم داخلش میتونه پخش کنه؟

3.بعد این umd که میگن چی هست اصلا"؟

4.برای بازی کردن حتما باید دیسک umd تو دستگاه باشه؟

5.این که میگن دستگاه کپی خور یعنی چی؟ باید حتما" کپی خور بخریم؟

choory
26-07-2008, 22:22
آیا با پی اس پی میشه دی وی دی نگاه کرد؟

یعنی 1 فیلم dvd رو بزاریم داخلش میتونه پخش کنه؟

بعد این umd که میگن چی هست اصلا"؟

نه دوست عزیز نمیشه.شما باید ابتدا فایل خودتون را تبدیل کنید بغد داخل psp بریزید.البته قرار بود توی فریمور 4 قابلیت پخش dvix اضافه بشه که هنوز خبری نیست.
بازی ها فیلم ها و... ارجینال بر روی این نوع دسیک ها منتشر میشه.
اگه بخواهید بازی ارجینال استفاده کنید بله در غیر این صورت نه.
برای اجرای بازی های کپی باید دستگاه را کپی خور کنید.قیمت بازی های ارجینال از 20 هزار تومن هست به بالا ولی بازی های کپی از 500 تومن تا 1000 تومن.

نمونه یک umd

استبداد
26-07-2008, 22:40
میشه بگین کدوم عکس بالا منظورتون بود؟

آیا کارت حافظه کار همون umd رو میکنه؟

یعنی اگه کپی خور بشه umd لازم نیست؟

وقتی دستگاه رو بخرم قبلا" کپی خور شده یا نه
اگه آره چقدر اختلاف قیمت داره؟
اگه نه چقدر میگیرن کپی خورش کنن؟

چه فرمت هایی رو ساپورت میکنه دستگاه؟(صوتی و تصویری)

جددیدترین فریمورش کدوم؟ آیا اگه بخوام بگیرم الان خودشش آخرین فریمور یا اینکه خودم باید فریمورش رو آپدیت کنم؟

ببخشید سوال زیاد پرسیدم....آخه من هیچی از این کنسول های بازی نمیدونم

amirrasa kateb
26-07-2008, 22:42
این عکسی که گزاشتید چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

choory
26-07-2008, 22:48
میشه بگین کدوم عکس بالا منظورتون بود؟

آیا کارت حافظه کار همون umd رو میکنه؟

یعنی اگه کپی خور بشه umd لازم نیست؟

وقتی دستگاه رو بخرم قبلا" کپی خور شده یا نه
اگه آره چقدر اختلاف قیمت داره؟
اگه نه چقدر میگیرن کپی خورش کنن؟

چه فرمت هایی رو ساپورت میکنه دستگاه؟(صوتی و تصویری)

جددیدترین فریمورش کدوم؟ آیا اگه بخوام بگیرم الان خودشش آخرین فریمور یا اینکه خودم باید فریمورش رو آپدیت کنم؟

ببخشید سوال زیاد پرسیدم....آخه من هیچی از این کنسول های بازی نمیدونم
مگه من چند تا عکس گذاشتم؟:18:
منظور من این عکس هست.

جواب چند تا سوال اولت همش بله هست.
دستگاه معمولا کپی خور هست.
جدیدترین فریمور هک شده 4.01 هست از گروه m33
اگه بخری به احنمال زیاد 3.90m33-3 هست.

این عکسی که گزاشتید چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم عکس خودش گویای همه چیز باشه.عکس umd هست دیگه.خوبه اون وسط هم بزرگ نوشته umd

استبداد
26-07-2008, 22:57
شرمنده...

در مورد فرمت ها چطور؟

بعد حجم هر بازی معمولا" چقدر هست ؟

کارت حافظه تا چند گیگ ساپورت میکنه؟

میشه قیمت 4 گیگ و 2 گیگ رو بدید

s-a-l-i-m
27-07-2008, 00:09
شرمنده...

در مورد فرمت ها چطور؟

بعد حجم هر بازی معمولا" چقدر هست ؟

کارت حافظه تا چند گیگ ساپورت میکنه؟

میشه قیمت 4 گیگ و 2 گیگ رو بدید

1=mp4
2=من از 100 مگا دارم تا 1700 مگا دارم...
3=الان تا 8 گیگ
4= 2گیگ43 تومان.........4 گیگ بهترین قیمت 60 تومان هست ولی من دیدم 93 تومان هم میدن..

استبداد
27-07-2008, 00:20
رمش مطمئنین اینقدر گرون؟

اگه رم غیر اصل هم بخوایم بخریم همینقدر در میاد؟

بعدش کیفیت پخش موزیکش چطوره؟ یعنی اوقدری هست که بشه از ازش به عنوان mp3 player استفاده کرد؟

آیا میشه حین انجام بازی موزیک هم گوش کرد؟

siamak_ramp
27-07-2008, 00:57
سلام به همه دوستان

من 1 ماهی هست که یه پی اس پی فت گرفتم

ورژن : 3.90 m33-3

مموریم هم غیر اورجینال

جدیدن وقتی بازی جدید میریزم بعد از ورود به بازی ری استارت میشه

لطفآ کمکم کنید رفته رو اعصاب...

bdgunn
27-07-2008, 01:45
این قیمتارو واسه رم شما از کجا اوردین؟
4گیگش تو رنجه 20_30 تومن هستش
اون 4گیگ که 60 تومن هست اصله ژاپنه که اصلا به صرفه نیست خریدش

hessam2006
27-07-2008, 09:15
دوستان فکر کنم این عکس های که از بسته های مموری خودم گرفتم بتونه به دوستان در خرید مموری خوب کمک کنه امیدوارم:10:

قوطی سمت راست تقلبی هست و فروشنده این مموری با قیمت 30 تومن می خواست قالب کنه اول متوجه نشدم
:41:و فروشنده قوطی و اشتباه توی کیسه من گذاشت (من اول اینو خریدم بعد متوجه شدم مجیک ساپرت نمی کنه و پس دادم:5:)
قوطی سمت چپ اصل هست و 60 تومن خریدم و مجیک ساپورت می کنه
اگه به بسته ها توجه کنید متوجه می شید..
هولوگرام سمت راستی با عکس گرفتن مات شد ولی اگه به سمت چپی نگاه کنید براق هست

عکس از رو

عکس از پشت

ترو خدا ببخشید اشتباه شد (ویرایش شد)

ali_ranger22
27-07-2008, 09:49
نمونه ی یک UMD
فک کنم choory جان اشتباه زدن

amirrasa kateb
27-07-2008, 10:02
ببخشید اینجا تاپیک پی اس پیه نه موبایل و مموری هر چند تومن هم بخرید میارزه برای اینکه اگه دوتا بازی اورجینال بخری می شه قیمت یه مموری 4
در ضمن اون دوستی هم که گفته بودن پی اس پی ری استارت میشه می تونه مشکل از مموری باشه:10:

ali_ranger22
27-07-2008, 11:25
آقا یکی یه کانورتر خوب برای DVD به psp بگه که هم زیرنویس داشته باشه هم صدا با تصویر هماهنگ باشه

mohmrg
27-07-2008, 11:36
بابا تو یجا میگی سمت راستیه که سوراخ سوراخ نداره اصلیه ولی از پشت که عکس انداختی روی مموری اصلیه نوشتی fake که یعنی تقلبی. اخر کدوم اصلیه و کدوم تقلبی(fake)

استبداد
27-07-2008, 11:56
آیا میشه حین انجام بازی موزیک هم گوش کرد؟[/B]

کسی جواب مارو نمیده؟

بعدش منظورتون از اینکه میگین مجیک ساپورت میکنه چیه؟ اصلا" مجیک چیه؟

choory
27-07-2008, 13:07
نمونه ی یک UMD
فک کنم choory جان اشتباه زدن

با با به جون خودم من عکس umd گذاشتم.تا دیشبم برای خودم عکس umd بود امروز که اومدم دیدم عکسه نیستش.بجاش بک سری کابل هست.:18:
دیگه این قدر هم گیج نیستم که umd گرد را از کابل دراز تشخیص ندم.
حتی umd هم ماله بازی metal gear بود.
2 باره آپلود کردم.
تا الان که این پست را من میدم این عکس که گذاشتم عکس umd بازی metal gear acid هست.اگه باز عوض شد تقصیر من نیستا.اینجا جن داره.:31:

choory
27-07-2008, 13:10
کسی جواب مارو نمیده؟

بعدش منظورتون از اینکه میگین مجیک ساپورت میکنه چیه؟ اصلا" مجیک چیه؟

کیفیت پخش آهنگش بدی نیست.یعنی خوبه.
با نصب یک پلاگین میتونی هنگام بازی آهنگ هم گوش بدی.
مجیک گیت هم مموری های اصلی سونی داره که سرعتشون نصبت به مموری هایی که نداره بالاتره

bdgunn
27-07-2008, 13:46
ببخشید اینجا تاپیک پی اس پیه نه موبایل و مموری هر چند تومن هم بخرید میارزه برای اینکه اگه دوتا بازی اورجینال بخری می شه قیمت یه مموری 4
در ضمن اون دوستی هم که گفته بودن پی اس پی ری استارت میشه می تونه مشکل از مموری باشه:10:

دوست عزیز من نگفتم واسه مبایله اون مموریه 60 تومنی مدله ژاپنه ولی مدلهای چینی هم هست که تقریبا همون کاراییرو داره منظورم high speed و magic gate هست تو اجرای بازی هام مشکلی نداره شاید 1 یا 2 ثانیه سریتر لود بشه همین...
من خودم یه 2 گیگشو دارم تا حالا همه بازی هارو اجرا کرده اجرا کرده(540 تا بازی)
بعدشم انجا ایرانه بیا من بهت 540تا بازیو به قیمته یه مموری بهت میدم
اینجارو ببین:

s-a-l-i-m
27-07-2008, 13:47
برو چینی بگیر حال کن........................ما کارمون اصل هست.........

استبداد
27-07-2008, 15:14
ببخشید آخرین سوال:31:

بهترین موقع خرید از لحاظ قیمت کدوم فصل؟

اگه صبر کنم برا آخر تابستون از نظر قیمت چهقدر فرقش؟

amirrasa kateb
27-07-2008, 16:10
توی خرداد بهترین قیمتش بود

mohmrg
27-07-2008, 16:22
ترو خدا فقط خرداد.:41:
یه ماه دیگه بگو.
قیمت ها چقدر تفاوت داره(حتما 1 تومن:27:)

ali_ranger22
27-07-2008, 16:32
با با به جون خودم من عکس umd گذاشتم.تا دیشبم برای خودم عکس umd بود امروز که اومدم دیدم عکسه نیستش.بجاش بک سری کابل هست.:18:
دیگه این قدر هم گیج نیستم که umd گرد را از کابل دراز تشخیص ندم.
حتی umd هم ماله بازی metal gear بود.
2 باره آپلود کردم.
تا الان که این پست را من میدم این عکس که گذاشتم عکس umd بازی metal gear acid هست.اگه باز عوض شد تقصیر من نیستا.اینجا جن داره.:31:

چرا میزنی من که چیزی نگفتم!:31: گفتم که احتمالا اشتباه زدی.پیش میاد

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
کانورتر کسی سراغ نداشت

bdgunn
27-07-2008, 16:43
برو چینی بگیر حال کن........................ما کارمون اصل هست.........

بهتر نیست منطقی حرف بزنیم:10: اصلا ولش
من میخام یه اسپیکر واسه psp بگیرم کسی اطلاعات ازش داره ممنون میشم راهنماییم کنین:11:

choory
27-07-2008, 16:45
ترو خدا فقط خرداد.:41:
یه ماه دیگه بگو.
قیمت ها چقدر تفاوت داره(حتما 1 تومن:27:)

نه دوست عزیز اوایل مهر هم قیمت ها میاد پایین.چون مدرسه ها باز میشه و کسی دیگه زیاد نمیره psp بخره قیمت ها را میارن پایین.اختلاف قیمت هم حدودا 20 به بالا هست.(اصفهان که اینجوریه بقیه جا ها را نمیدونم)

چرا میزنی من که چیزی نگفتم!:31: گفتم که احتمالا اشتباه زدی.پیش میاد

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
کانورتر کسی سراغ نداشت

نه علی آقا قصد جسارت نداشتم.اگه تند رفتم ببخشید.:11:
اما من عکس اشتباهی نداشتم.نمیدونم چه شکلی عوض شده.این اولین باره که این مشکل پیش میاد.خودم که حسابی گیج شدم.:13:

اگه کانورتر درست حسابی پیدا کردی به ما هم بگو.
یک نفر میگفت jetAudio بهترین برنامه هست.قابلیت اضافه کردن زیر نویش به فیلم را هم داره تنضیمات زیادی هم برای ریزولیشن و کیفیت فیلم و صدا داره.

imakbari
27-07-2008, 19:24
ببخشید، من که خودم پی اس پی ندارم ولی میخوام به یه نفر که psp داره یه بازی هدیه بدم، اگه به جز GOW:CoO چند تا بازی فوق العاده اش رو معرفی کنید ممنون میشم.

choory
27-07-2008, 19:53
ببخشید، من که خودم پی اس پی ندارم ولی میخوام به یه نفر که psp داره یه بازی هدیه بدم، اگه به جز GOW:CoO چند تا بازی فوق العاده اش رو معرفی کنید ممنون میشم.

من بازی های زیر را پیشنهاد میکنم:

-Syphon ***** Logans Shadow
-Syphon ***** Dark Mirror
-Final Fantasy.VII Crisis Core
-patapon

s-a-l-i-m
27-07-2008, 19:58
choory جان اون وبلاک که دادی واسه تعمیر پیکسل خیلی..................بود............
چیزه دیگه ای نیست تا من پول ندم.........20 تومان خرج داره

sayrex
27-07-2008, 20:26
سلام
.میخوام psp بخرم چند تا سوال دارم لطفا" اگه میتونید جواب بدید
1..اگه بخوام 1 psp اسلیم کپی خور با رم 4 گیگ (اصل ) و 1 کیف بخرم چقدر در میاد؟
2..رم اصل با غیر اصل چقدر اختلاف قیمت دارن؟
3..رم اصل با غیر اصل توی کیفیت چه فرق هایی دارن؟ ممکنه موقع اجرای بازی با رم غیر اصل به مشکل بخورم؟
4..هر دیسک umd چقدره قیمتش؟
5..آیا روی دستگاه های کپی خور هم میشه با umd بازی کرد؟
6..بهترین جا برای خرید توی تهران کجاست؟
7..میشه آدرس و شماره تلفن چند تا از با انصاف هاشون رو بدید

amirrasa kateb
27-07-2008, 21:19
آقای amirrasa ketab انتقاد از یه نفر و کوبوندنش، فقط به خاطر این که طرفدار شرکتیه که شما دوستش نداری، تأسف آوره.
حالا چرا می زنی من طرفدار نینتدو هم هستم اما بخاتر وی
در ضمن بهتر بود پیام خصوصی بدید

choory
27-07-2008, 23:03
choory جان اون وبلاک که دادی واسه تعمیر پیکسل خیلی..................بود............
چیزه دیگه ای نیست تا من پول ندم.........20 تومان خرج داره

والا من همین را بیشتر پیدا نکردم.
وضع lcd خیلی خرابه؟مگه چندتا پیکسل از کار افتاده داره؟میشه یه عکس از صفحت بگیری؟
زیاد روش حساس نشو
چند تا نقطه رنگی که ارزش این حرفها را نداره.

سلام
.میخوام psp بخرم چند تا سوال دارم لطفا" اگه میتونید جواب بدید
1..اگه بخوام 1 psp اسلیم کپی خور با رم 4 گیگ (اصل ) و 1 کیف بخرم چقدر در میاد؟
2..رم اصل با غیر اصل چقدر اختلاف قیمت دارن؟
3..رم اصل با غیر اصل توی کیفیت چه فرق هایی دارن؟ ممکنه موقع اجرای بازی با رم غیر اصل به مشکل بخورم؟
4..هر دیسک umd چقدره قیمتش؟
5..آیا روی دستگاه های کپی خور هم میشه با umd بازی کرد؟
6..بهترین جا برای خرید توی تهران کجاست؟
7..میشه آدرس و شماره تلفن چند تا از با انصاف هاشون رو بدید

دوست عزیز شما لطف کن چند صفحه قبل را مطالعه کن.بقیه دوستان هم سوال هایی مثل سوال های شما پرسیدند که بچه ها لطف کردن به همه سوالت جواب دادن.شما اگه جواب سوالاتت را پیدا نکردی باز بیان کن تا بیشتر راهنماییت کنیم.
موفق باشید.

sayrex
27-07-2008, 23:19
ممنون

اما اگه میشه سوال 1 رو بگین ممنون میشم...چون قیمت روز رو میخوام
وشماره ی 6...

choory
27-07-2008, 23:25
ممنون

اما اگه میشه سوال 1 رو بگین ممنون میشم...چون قیمت روز رو میخوام
وشماره ی 6...

اصفهان که قیمت ها خیلی نوسان داره.من 3 جا قیمت دارم یک جا میده 235 یک جای دیگه 245 و یک جا هم 260 همه psp ها یک مدل هست اما باقیمت های مخلف.شما میتونی از 220 گیر بیاری تا 300 بستگی به انصاف فروشنده.
اون سوال 6 هم بهتره دوستای تهرانی کمکت کنن.

siamak_ramp
27-07-2008, 23:25
بابا قضیه رم و بی خیال بشین

لطفآ کمک کنید رم من تقلبیه 1Gb

وقتی بازی میریزم بعد از ورو به بازی هنگ و بعد ری اسارت

مشکل از رم یا از دستگاه ؟؟؟؟؟؟

choory
27-07-2008, 23:29
بابا قضیه رم و بی خیال بشین

لطفآ کمک کنید رم من تقلبیه 1Gb

وقتی بازی میریزم بعد از ورو به بازی هنگ و بعد ری اسارت

مشکل از رم یا از دستگاه ؟؟؟؟؟؟

شما اگه دسترسی به یک psp دیگه دارید رم را روی اون امتحان کنید.یا یک رم دیگه را روی psp.
فریمور دستگاه هم سعی کن همیشه آپدیت باشه تا با بازی های جدید مشکلی نداشته باشی.
به نظر من رم را هم عوض کن آخه روی 1 گیگ که هیچ بازی قشنگی نمیشه ریخت.خودایش دلت میاد psp داری و بازی god of war را بازی نکردی.حیفه.برو تو فکر خرید یک مموری 4 یا حداقل 2

siamak_ramp
28-07-2008, 07:31
راستی من یه سوال داشتم

من برنامه هایی مثل :

AdhocFileTransfer - Bookr - pspKVM - Dictionary diba

ریختم ربطی داره به اون ها ؟

وقتی که پی اس پی هنگ می کنه تها راه در اوردن باطریه ؟

RAMINET
28-07-2008, 09:34

از دوستان کسی امتحان نکرده که بتونه به من کمک کنه؟!!!

mohammad_dj_kazin
28-07-2008, 11:57
..بهترین جا برای خرید توی تهران کجاست؟

sayrex جان
شما بورو توپ خونه
پاساژ لباف
فروشگاه ياسين
توي طبقه ي همكف
آقاي سعيدي با انصاف هم هست

ali_ranger22
28-07-2008, 12:39
راستی من یه سوال داشتم

من برنامه هایی مثل :

AdhocFileTransfer - Bookr - pspKVM - Dictionary diba

ریختم ربطی داره به اون ها ؟

وقتی که پی اس پی هنگ می کنه تها راه در اوردن باطریه ؟

نه ربطی به اینا نداره....یه بار رم رو فرمت کن شاید درست شد.
راه بهترش اینه که 5-7 ثانیه دکمه ی خاموش رو بالا نگه داری

Arshia001
28-07-2008, 15:28
بچه ها!اگه The Sims 2:Castaway رو با فت بازی کردین،وسطش هنگ نمیکرد؟من الآن از کمبود بازی به Castaway رو آوردم ولی حدودا 3 دقیقه ای یکبار هنگ میکنه.تا حالا با هیچ بازی دیگه ای این مشکلو نداشتم.

sayrex
28-07-2008, 22:42
سلام
آیا کسی تا حالا پی اس پی رو اینترنتی خریده؟

اگه آره از کدوم سایت؟

آیا از ش راضی بوده؟

سایت کنج مطمئن هست برای خرید؟

این جا برای خرید داره:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اما قیمت های مختلف داده برای بعضی مدل های کاملا" مشابه علتش چیه؟

s-a-l-i-m
28-07-2008, 23:07
سلام
آیا کسی تا حالا پی اس پی رو اینترنتی خریده؟

اگه آره از کدوم سایت؟

آیا از ش راضی بوده؟

سایت کنج مطمئن هست برای خرید؟

این جا برای خرید داره:

اما قیمت های مختلف داده برای بعضی مدل های کاملا" مشابه علتش چیه؟

از dgkala بگیر 100% تضمینی هست..............تبلیغات ممنوع:31:

sayrex
28-07-2008, 23:45
از نظر قیمت چقدر با وقتی که خودم برم بیرون بخرم اختلافش میشه؟

choory
29-07-2008, 07:03
از نظر قیمت چقدر با وقتی که خودم برم بیرون بخرم اختلافش میشه؟

از نظر قیمت که زیاد نباید تفاوت داشته باشه.تازه برای اون باید پول پیک یا پست هم بدی.
من جای تو بودم هودم میرفتم میخریدم.چون حداقل میدیدم چی بهم میده.و لذتی که این خرید داره خرید اینترنتی نداره.
شما مگه تهرانی نیستید؟
همین سایت کنج که معرفی کردی مستقیم برو خود فروشگاه با همون قیمت های فروشگاه اینترنتی بخر.

s-a-l-i-m
29-07-2008, 10:25
از نظر قیمت که زیاد نباید تفاوت داشته باشه.تازه برای اون باید پول پیک یا پست هم بدی.
من جای تو بودم هودم میرفتم میخریدم.چون حداقل میدیدم چی بهم میده.و لذتی که این خرید داره خرید اینترنتی نداره.
شما مگه تهرانی نیستید؟
همین سایت کنج که معرفی کردی مستقیم برو خود فروشگاه با همون قیمت های فروشگاه اینترنتی بخر.

چوری جون dgkala.ir هزینه پست نمی گیره.......قیمتش دیروز 230 بود......تضمین هم میده......

leon scott kendy
29-07-2008, 11:40
خوش می گذره دوستان من فکر کنم 3 بخرم جای پی اس پی
البته آخر تابستون

:20:

s-a-l-i-m
29-07-2008, 13:29
خوش می گذره دوستان من فکر کنم 3 بخرم جای پی اس پی
البته آخر تابستون

:20:

چه ربطی داشت ............................

sayrex
29-07-2008, 14:00
نه متاسفانه(یا خوشبختانه!:31:) من تهران نیستم!

اگه مطمئن باشه و دستگاه خراب نده بهم ازش میگیرم....

فقط اینها دستگاه هاشون رو از کجا بدونم کپی خور شده یانه و اینکه چه فریمور ی هست؟

این دو تا سایت به جز هزینه ارسال فرق دیگه ای با هم ندارند؟

choory
29-07-2008, 14:40
نه متاسفانه(یا خوشبختانه!:31:) من تهران نیستم!

اگه مطمئن باشه و دستگاه خراب نده بهم ازش میگیرم....

فقط اینها دستگاه هاشون رو از کجا بدونم کپی خور شده یانه و اینکه چه فریمور ی هست؟

این دو تا سایت به جز هزینه ارسال فرق دیگه ای با هم ندارند؟

شما برای اینکه ببینی چه فریموری هست باید به قسمت settings رفته سپس system settings وگزینه system information را انتخاب کنی.توی صفحه باز شده نوشته system software جلوش یک عدد هست که اون ورژن فریمور دستگاه هست.اگه جلوی اون عدد نوشته باشه m33 یا gen فریمور دستگاه هک شده هست و قابلیت اجرای بازی های کپی را داره.به نظر من m33 بگیر.
بازم میگیم خودت حضوری بخری خیلی بهتره.(اگه هم میخواهی اینترنتی بخری همون کنج فکر کنم بهتره چون حداقل کارش کنسول بازی هست.قیمت ها را هم که دیدم از دی جی کالا پایین تر بود.)

mohammad_dj_kazin
29-07-2008, 15:14
chooryجان پلاگين چيه؟
و كارش چيه؟
ممنون ميشم جوب بدي

FAR7AD
29-07-2008, 15:32
کسی میدونه psp جدید کی میاد؟ اصلا قرار هست بیاد؟

choory
29-07-2008, 15:51
chooryجان پلاگين چيه؟
و كارش چيه؟
ممنون ميشم جوب بدي

پلاگين ها ابزارهاي جانبي هستند.
پلاگین های مختلفی برای psp هست مثلا شما با نصب یک پلاگین میتونید هنگام بازی کردن آهنگ هم گوش بدید.یا با نصب پلاگینی به نام fusa میتونید توی خروجی تصویر psp slim تغیرات انجام بدید.یا با نصب پلاگین pspstate وسط بازی بازی را سیو کنی.یا با نصب پلاگین hold با گذاشتن کلید power بر روی حالت hold ال سی دی دستگاه را هم خاموش کنید.این کار برای موقعی خوبه که می خواهید آهنگ گوش بدید.و.........
کلا پلاگین ها انواع اقسام مختلفی دارن که هر کدوم یک کاره خاصی انجام میدهند.

کسی میدونه psp جدید کی میاد؟ اصلا قرار هست بیاد؟
شایعاتی در مورد psp 3000 بود که هنوز تایید نشده.اما اینجور که معلومه امکانات خاصی بهش اضافه نشده.این بحث در حد شایعه هست.
شما اگه قصد خرید داری بهتره همین psp slim را بگیری.

B L A S T E R
29-07-2008, 15:54
خوب این پلاگین هایی که میگی بزار برادر...
اموزش هم بده...
لطفا..
ممنون

mohammad_dj_kazin
29-07-2008, 16:22
پلاگين ها ابزارهاي جانبي هستند.
پلاگین های مختلفی برای psp هست مثلا شما با نصب یک پلاگین میتونید هنگام بازی کردن آهنگ هم گوش بدید.یا با نصب پلاگینی به نام fusa میتونید توی خروجی تصویر psp slim تغیرات انجام بدید.یا با نصب پلاگین pspstate وسط بازی بازی را سیو کنی.یا با نصب پلاگین hold با گذاشتن کلید power بر روی حالت hold ال سی دی دستگاه را هم خاموش کنید.این کار برای موقعی خوبه که می خواهید آهنگ گوش بدید.و.........
کلا پلاگین ها انواع اقسام مختلفی دارن که هر کدوم یک کاره خاصی انجام میدهند.

شایعاتی در مورد psp 3000 بود که هنوز تایید نشده.اما اینجور که معلومه امکانات خاصی بهش اضافه نشده.این بحث در حد شایعه هست.
شما اگه قصد خرید داری بهتره همین psp slim را بگیری.
خوب اين پلاگين هايي رو كه گفتين ميشه چند تا از بهتريناشو بزارين
و بگين كه كدوم پلاگين رو بهتره بزارم
آموزش هم بدين لطفا
ممنون:11::40:

choory
29-07-2008, 16:27
خوب این پلاگین هایی که میگی بزار برادر...
اموزش هم بده...
لطفا..
ممنون

شما کافیه فایل زیر را دانلود کرده از حالت فشرده خارج کنید و فولدر seplugins را جایگزین همین فولدر در مموری خود کنید.(اینها پلاگین هایی هست که خودم استفاده میکنم روی فریمور 4.01 استفاده شده مشکلی نداره روی بقیه هم نباید مشکلی داشته باشه.)
سپس به منوی ریکاوری رفته و در قسمت پلاگین تک تک پلاگین ها را فعال کنید.

توضیح در مورد پلاگین fusa (تغیر در خروجی psp slim)
ابتدا فیلم یا بازی یا و... را اجرا کنید ، وقتی که اجرا شد دکمه - و + را نگه دارید (همون - + VOL )
یه صفحه سیاه باز میشه که چندتا گزینه داره ، با تغییرات این گزینه ها می توانید:
سرعت فریم - بزرگ و کوچیک کردن صفحه - قطع و وصل کردن خروجی در هنگام بازی-انتقال سریع از tv به lcd یا بر عکس -انتخاب 2 مدل FULL SCREEN - بهتر کردن کیفیت خروجی-بازی کردن با تلوزیون های معمولی-و...

توضیح در مورد پلاگین psp state (سیو وسط بازی فقط برای psp slim و فریمور ورژن 4.01m33)
سیو کردن:
شما میتونید حداکثر 9 تا ذخیره داشته باشدید (چپ-راست-بالا-پایین-دایره-زبدر-مربع-مثلث-START)
دکمه home رو بزنید و دکمه R را بگیرید و یکی از این دکمه های بالا را بزنید.
نکته: اگه مثلا روی چپ یه سیو داشته باشید و دوباره روی آن سیو کنید سیو قبلی پاک میشه.
لود کردن:
برای load سیو های خود فقط کافیه به جای R دکمه L رو بگیرید و ذخیره مورد نظر خود را انتخاب کنید (چپ-راست-بالا-پایین-دایره-زبدر-مربع-مثلث-START)

توضیح در مورد پلاگین alternative vshmenu
شما با زدن کلید select با یک vsh menu جدید روبرو میشید که همون کارای قبلی را میتونید باهاش انجام بدید(تغییر سرعت cpu حالت umd mode و....) اما گزینه های جدید تری هم داره مثل shotdown psp و reboot psp و sleep psp
گرفتن اسکرین شات و... از اسم هاشون معلومه چه کاری میکنه.

توضیح در مورد پلاگین hold.
شما وقتی دستگاه را در حالت hold قرار میدهید علاوه بر قفل شدن صفحه کلید صفحه نمایش هم به صورت خودکار خاموش میشه.

چند تا پلاگین دیگه هم داخلش هست که خودم هم نمیدونم چه کاری انجام میده.اما فعلا نصب کردم تا بعدا بفهمم.:31:

لینک دانلود:
حجم:84 کیلو بایت

mohammad_dj_kazin
29-07-2008, 16:33
اين پلاگين هارو توي چه پوشه اي توي رم بريزيم؟؟؟

choory
29-07-2008, 16:37
اين پلاگين هارو توي چه پوشه اي توي رم بريزيم؟؟؟

شما خود پوشه seplugins را بریز توی ریشه اصلی رمت.یعنی

x:\seplugins

x اسم درایور psp شماست.

sarbazansolh
29-07-2008, 16:44
سلام
من تو 6 ماه پیش یک دستگاه pspخریدم و برای اینکه فکر کردم میتوانم بازی توش بزارم memoryبالا خریدم ولی داداشم چند تا بازی دانلود کرده بود ولی گفت این نو مال تو کار نمیکنه برای اینکه مدل جدید می شه کمکم کنین بگین چه جوری این کار و بکنم آجه بدبخت می شم برای اینکه باید بازی orginal بخرم.

mohammad_dj_kazin
29-07-2008, 16:56
شما حتما فريمورتون هك نشده
برين يه مغازه پي اس پي فروشي بگين براتون فريمور4.1m33نصب كنه يا اگه ميتونيد خودتون اين كار رو انجام بدين درست ميشه

choory
29-07-2008, 17:37
سلام
من تو 6 ماه پیش یک دستگاه pspخریدم و برای اینکه فکر کردم میتوانم بازی توش بزارم memoryبالا خریدم ولی داداشم چند تا بازی دانلود کرده بود ولی گفت این نو مال تو کار نمیکنه برای اینکه مدل جدید می شه کمکم کنین بگین چه جوری این کار و بکنم آجه بدبخت می شم برای اینکه باید بازی orginal بخرم.

همینطور که mohammad_dj_kazin عزیز گفت شما فریمور دستگاهتون هک نشده هست.
برای هک کردن با باید بدین بیرون براتون هک کنن که در این صورت باید بین 10 تا 20 تومن پول بدین یا اینکه خودتون هک کنید.که البته زیاد هم سخت نیست.

برای اطلاع از روش هک هم پست زیر میتونه کمکتون کنه.

این روش ساخت باطری پاندورا و مموری کارت مجیک هست که به وسیله این دو میتونی psp را هک کنی.این روش ورژن 3.90m33-3 را روی دستگاه میریزه که در صورت تمایل میتونی به ورژن 4.1m33-2 آپدیت کنی.برای این کار هم به تاپیک سر بزن.

راستی شما دقیق ورژن فریمورت را بنویس.
آخه میخواهم ببینم هک شده هست یا نه.یک وقت میبینی هک شده هست اما بازی ها را اشتباه توی مموری میریزی.بازی ها را توی پوشه iso میریزی؟
برای فهمیدن ورژن فریمورت هم به روش زیر برو.

شما برای اینکه ببینی چه فریموری هست باید به قسمت settings رفته سپس system settings وگزینه system information را انتخاب کنی.توی صفحه باز شده نوشته system software جلوش یک عدد هست که اون ورژن فریمور دستگاه هست.اگه جلوی اون عدد نوشته باشه m33 یا gen فریمور دستگاه هک شده هست.

ممکنه اول که این آموزش ها را بخونی فکرکنی کاره خیلی سختی هست اما همه این ها روی هم 1 ساعت بیشتر وقت نمی خواد و کاره خیلی راحتی هم هست.:46:
حالا انتخاب با خودت
موفق باشید.

ali_ranger22
29-07-2008, 17:58
این لینکه جدیدترین پلاگین DAX هست که برای انتقال اطلاعات با USB به PC و PS3 هست البته من خودم امتحان نکردم.

USB Version Fake

choory
29-07-2008, 18:53
این لینکه جدیدترین پلاگین DAX هست که برای انتقال اطلاعات با USB به PC و PS3 هست البته من خودم امتحان نکردم.

USB Version Fake

من حدود یک هفته پیش این پلاگین را توی سایت dax دیدم اما هرچی دنبال توضیحات گشیتم چیزی پیدا نکردم.میشه توضیح بدی.

آخه یعنی چه انتقال اطلاعات با usb به pc؟ این کار را هم که بدون پلاگین میشه انجام داد.:13:

Paradise_human
29-07-2008, 21:11
بچه ها دنبال یه بازی Racing توپ میگردم
بین کربن و bernout deminator گیر کردم
کدوما رو پیشنهاد میکنید؟
اصلا شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟
ممنون.

ali_ranger22
29-07-2008, 21:49
کدوما رو پیشنهاد میکنید؟
ممنون.

بازی faltout :headon تو همین مایه هاست!

mohammad_dj_kazin
29-07-2008, 23:04
کدوما رو پیشنهاد میکنید؟
ممنون.
من burnout رو دارم خيلي باحاله بهت پيشنهاد ميكنم.
دوستان يه درخواست دارم فقط ميخواستم بهم نگين كه بگر چون حوصله ي گشتن 500صفحه رو ندارم
نرم افزار تبديل فرمت ويدئوهاي ديگه به فرمت پي اس پي رو ميخواستم

choory
29-07-2008, 23:10
کدوما رو پیشنهاد میکنید؟
ممنون.

من خودم کربن را بازی کردم واقعا عالی بود.هنوز هم تموم نشده.
خودم به شخصه هیچ بازی racing به جز سری بازی های nfs را قبول ندارم.

choory
29-07-2008, 23:16
من burnout رو دارم خيلي باحاله بهت پيشنهاد ميكنم.
دوستان يه درخواست دارم فقط ميخواستم بهم نگين كه بگر چون حوصله ي گشتن 500صفحه رو ندارم
نرم افزار تبديل فرمت ويدئوهاي ديگه به فرمت پي اس پي رو ميخواستم

نرم افزار که خیلی خیلی هست.البته هر کدوم یک نقصی داره.من پیشنهاد میکنم شما از jetaudio استفاده کن از هر نظر کامله.قابلیت اضافه کردن زیرنویش هم داره.
تنضیمات زیادی هم برای تصویر وصدا داره.

mohammad_dj_kazin
29-07-2008, 23:20
چجوري با jet audioميتونم
ميشه آموزش بدين
ممنون ميشم

arial_moho
29-07-2008, 23:22
اکثر برنامه های convertor این امکان رو میدن که فایل های ویدیویی رو به فرمت مورد قبول psp تبدیل کنی (mp4) خیلی برنامه در این رابطه وجود داره مثلا با برنامه A-one DVD to PSP Ripper میتونی یه dvd کامل رو به mp4 تبدیل کنی یا با برنامه" AoA ipod psp 3gp mp4 converter " هم اکثر فرمت های ویدیویی رو به هم تبدیل کنی

amirrasa kateb
29-07-2008, 23:28

USB Version Fake

این برای اشتباه گزارش دادن ورژن پی اس پی هست مثلا شمل 4.01 داری می تونی به پی اس 3 گزارش بدی 4.05 داری

choory
29-07-2008, 23:34
چجوري با jet audioميتونم
ميشه آموزش بدين
ممنون ميشم

الان متاسفانه روی سیستم jetaudio ندارم که بخواهم توضیح کامل بدم.شما خودت یکم باهاش کارکنی میفهمی کار سختی نسیت فقط باید فایل مورد نظر را انتخاب کنی و فرمت خروجی را بزای روی mp4 یا و video codec هم روی xvid یا mpeg 4 سپس ریزولیشن را هم بزاری روی 208*368 بعدم تبدیل کنی.من خودم همین کار را میکردم کیفیت هم خوب بود.البته ریزولیشن را هم روی 272*480 هم میتونی بزاری اما من یک بار کردم روی psp اجرا شد یک بار دیگه تبدیل کردم اجرا نشد.:13:
کلا یکم کار کنی میفهمی چی به چی هست.

این برای اشتباه گزارش دادن ورژن پی اس پی هست مثلا شمل 4.01 داری می تونی به پی اس 3 گزارش بدی 4.05 داری

این گزارش دادن فریمور به ورژن بالاتر به چه دردی میخوره؟؟
یکی از کاربرد هاش را میگی؟

mohammad_dj_kazin
29-07-2008, 23:37
ممنون choory جان هميشه جواب كامل رو ازت گرفتم

choory
29-07-2008, 23:43
ممنون choory جان هميشه جواب كامل رو ازت گرفتم

خواهش محمد آقا.وظیفمون هست.
اگه هم چیزی یاد گرفتم و تونستم به بقیه کمک کنم همه را مدیون همین بچه های فروم هستم.دست همتون درد نکنه.:11:

amirrasa kateb
30-07-2008, 01:22
الان متاسفانه روی سیستم jetaudio ندارم که بخواهم توضیح کامل بدم.شما خودت یکم باهاش کارکنی میفهمی کار سختی نسیت فقط باید فایل مورد نظر را انتخاب کنی و فرمت خروجی را بزای روی mp4 یا و video codec هم روی xvid یا mpeg 4 سپس ریزولیشن را هم بزاری روی 208*368 بعدم تبدیل کنی.من خودم همین کار را میکردم کیفیت هم خوب بود.البته ریزولیشن را هم روی 272*480 هم میتونی بزاری اما من یک بار کردم روی psp اجرا شد یک بار دیگه تبدیل کردم اجرا نشد.:13:
کلا یکم کار کنی میفهمی چی به چی هست.

این گزارش دادن فریمور به ورژن بالاتر به چه دردی میخوره؟؟
یکی از کاربرد هاش را میگی؟
نمی دونم من پلی 3 ندارم حتما دارک الکس بیکار بوده اینو درست کرده:31:

pro 3d game studio
30-07-2008, 07:40
سلام همگی خسته نباشید یه سوال دارم

کابل تی وی برا پی اس پی خریدم 5 تا فیش داره
تلویزیون ما 3 تا فیش داره وقتی تنظیمات پی اس پی رو کامل میکنم و همه چیز اوکی میشه و وصلش میکنم تصویر سیاه سفیده ولی صدا مشکلی نداره و فقط فیلم و موزیک پخش میشه و تو ی بازی هم نمیره یه پیغام میده که نمیدونم چی چی رو باید انتخاب کنی که تلویزیون ما اون فناوری رو ساپورت نمیکنه . ماله اون ال سی دی ها هست .
سوالم اینه که چطوری میتونم تصویر رو رنگی کنم ؟

ممنون

Arshia001
30-07-2008, 08:54
اگه تلویزیونتون 3 تا فیش داره احتمالا AV هست و نمیتونی رنگیش کنی.برای این کار باید تلویزیونت Y/Cb/Cr داشته باشه.اگه تو بازی نمیره یعنی Progressive Scan هم نداره که اونم کاریش نمیشه کرد.

Assassin_0121
30-07-2008, 09:43
سلام. من میخوام psp بخرم اما نمیدونم Slim یا fat ؟ و اگه میشه قیمت این دوتا مدل رو بهم بدید(تهران)دست دوم هم داره!! شنیدم رم PSP اگه خوبشو میخوای 4گیگ هست 90 هزار تومان این درسته؟و ایمکه همه بازی هاش رو میشه تو تهران پیدا کرد مثلا" Dynasty warriors ؟

Assassin_0121
30-07-2008, 09:52
ds nintendo بازی Assassin`sCreed رو داره وpsp نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s-a-l-i-m
30-07-2008, 10:14
سلام. من میخوام psp بخرم اما نمیدونم Slim یا fat ؟ و اگه میشه قیمت این دوتا مدل رو بهم بدید(تهران)دست دوم هم داره!! شنیدم رم PSP اگه خوبشو میخوای 4گیگ هست 90 هزار تومان این درسته؟و ایمکه همه بازی هاش رو میشه تو تهران پیدا کرد مثلا" Dynasty warriors ؟

برادر همون امل جاده هراز داره...............قیمت slim اون یه کم گرون هست ولی رم رو خیلی گرون میده...رو 60 تومان هست 4g......................
بچه محل یه جورایی در امدی:31:

choory
30-07-2008, 10:38
سلام همگی خسته نباشید یه سوال دارم

کابل تی وی برا پی اس پی خریدم 5 تا فیش داره
تلویزیون ما 3 تا فیش داره وقتی تنظیمات پی اس پی رو کامل میکنم و همه چیز اوکی میشه و وصلش میکنم تصویر سیاه سفیده ولی صدا مشکلی نداره و فقط فیلم و موزیک پخش میشه و تو ی بازی هم نمیره یه پیغام میده که نمیدونم چی چی رو باید انتخاب کنی که تلویزیون ما اون فناوری رو ساپورت نمیکنه . ماله اون ال سی دی ها هست .
سوالم اینه که چطوری میتونم تصویر رو رنگی کنم ؟

ممنون

اگه tv شما 3 فیش ورودی داره باید شما هم کابل 3 فیش میگرفتید یعنی همون av نه 5 فیش.شما برو کابل را عوض کن.قیمت کابل av هم کمتره.

بعد در حالت عادی نمیشه با کابل av بازی کرد و برای بازی کردن باید پلاگین fusa را نصب کنی.در کل اصلا بازی کردن با tv حال نمیده.:13:
lcd خود psp یه چیزه دیگس.

دوستای تهرانی کسی میتونه برای من یک باطری فت اصل پیدا کنه؟آخه اینجا همش از این تقلبی ها هست.کسی فروشگاهی سراغ داره؟فروشگاه اینترنتی هم باشه بهتره.
حدود قیمت هم میخواستم.
ممنون میشم کمکم کنید.

Assassin_0121
30-07-2008, 12:30
برادر همون امل جاده هراز داره...............قیمت slim اون یه کم گرون هست ولی رم رو خیلی گرون میده...رو 60 تومان هست 4g......................
بچه محل یه جورایی در امدی:31:
به به بچه محل !!!!!!!!!کجای آمل؟ من برای شهرک نبوت:10:
منم میدونم جاده هراز psp دارن اما قیمتش رو بالا میگه می خواستم قیمته تهران رو هم بگیرم چون قراره برم تهران گفتم اگه ارزونتره تهران بخرم .اینجاSlim رو میگه 250! من fat نمیخوام.:41:

Arshia001
30-07-2008, 13:20
ds nintendo بازی Assassin`sCreed رو داره وpsp نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اتفاقا جالبه بدونی که یه ورژن Assassin's Creed برای موبایل های سیمبین(UIQ و S60) هست که گرافیکش از نسخه ی DS بالاتره!

ali_ranger22
30-07-2008, 13:45
نمی دونم من پلی 3 ندارم حتما دارک الکس بیکار بوده اینو درست کرده:31:

البته درسته که برای 4.05 هست ولی تو read me ش موشته روی بقیه ورژن ها هم کار میکنه من که نصب کردم هیچی هم نفهمیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B L A S T E R
30-07-2008, 15:21
من بازی کربن رو رختم ولی تا اجراش میکنم دستگاه خاموش میشه

bdgunn
30-07-2008, 15:43
با چه برنامه ای میشه divx رو روی psp اجرا کرد؟
در مورد اسپیکر هم برای psp کسی راهنمایی نکرد!!(یه خورده اطلاعات میخاستم ازش)

Mojtaba-MCI
30-07-2008, 15:56
سلام.من دیروز تهران بودم...
از جمهوری یه پی اس پی خریدم!
از نوع اسلیم.
خود دستگاه و یه رم 4گیگ و یه کیف و یه بند جمعا 237 تومن...
می خواستم بدونم خوب گرفتم یا نه؟!
یه سوال مهم دیگه هم دارم ، سایز صفحه ی نمایش پی اس پی چنده؟!
مثلا توو موبایل ها 220*176 یا 320*240 داریم(و اندازه های دیگه) ، حالا این سایز برای صفحه نمایش دستگاه پی اس پی چنده؟
ممنون میشم یکی جواب بده...

ali_ranger22
30-07-2008, 16:24
با چه برنامه ای میشه divx رو روی psp اجرا کرد؟
در مورد اسپیکر هم برای psp کسی راهنمایی نکرد!!(یه خورده اطلاعات میخاستم ازش)

با برنامه ی psptube میشه مثل اینکه ولی من امتحان نکردم هنوز
اسپیکر هم زیاده تو بازار باید ببینی کدومش برای می صرفه

از نوع اسلیم.
مثلا توو موبایل ها 220*176 یا 320*240 داریم(و اندازه های دیگه) ، حالا این سایز برای صفحه نمایش دستگاه پی اس پی چنده؟

مبارکه به جمع psp دارا خوش اومدی!
آره خیلی خوب گرفتی
سایزش 368*208 هست

s-a-l-i-m
31-07-2008, 00:17
به به بچه محل !!!!!!!!!کجای آمل؟ من برای شهرک نبوت:10:
منم میدونم جاده هراز psp دارن اما قیمتش رو بالا میگه می خواستم قیمته تهران رو هم بگیرم چون قراره برم تهران گفتم اگه ارزونتره تهران بخرم .اینجاSlim رو میگه 250! من fat نمیخوام.:41:

تهران بگیری بهتره می تونی چ.نه هم بزنی..............من محموداباد هستم ولی مدرسه امل میام.....افتاب 39..........فعلا....

mohmrg
31-07-2008, 11:03
از نوع اسلیم.

آقا میتونم بگم عالی گرفتی.
ادرس دقیق اون مغازه رو میدی.
راستی کپی خور شدس؟

mohammad_dj_kazin
31-07-2008, 11:16
از نوع اسلیم.
مبارك باشه!
به جمع ما خوش اومدي:11:
خيلي خوب خريدي
من توي قم خود پي اس پي رو خريدم 235

alipsp
31-07-2008, 12:17
آقايون روش آپگريد اسليم چه جوريه؟؟؟ورژن آخر چنده؟؟

Mojtaba-MCI
31-07-2008, 14:50
آقا میتونم بگم عالی گرفتی.
ادرس دقیق اون مغازه رو میدی.
راستی کپی خور شدس؟
حقیقتش من آدرس دقیق رو بلد نیستم ولی یه مغازه بود داخل یکی پاساژهای خیابون جمهوری زیر پل حافظ(که موبایل هم می فروخت)...
کپی خور شده هم هست!
اینم یادم رفت بگم که علاوه بر بند و کیف و رم 4گیگی که بهم داد هموجا جلوم دستگاه رو آپ هم کرد:20:.

مبارك باشه!
به جمع ما خوش اومدي:11:
خيلي خوب خريدي
من توي قم خود پي اس پي رو خريدم 235
ممنون از لطف شما...
یه سوالی داشتم کسی بلد بود حتما جواب بده!
من دیروز چندتا عکس توو پی اس پی ریختم و اتفاقا یکیش رو به عنوان والپیپر انتخاب کردم...
بعد دوباره والپیپر اورجینالش رو گذاشتم و عکس هایی که ریخته بودم تووش پاک کردم ، اما الان که دوباره می رم توو منوی Theme Settings و قسمت Background و گزینه ی سوم یعنی Wallpaper رو انتخاب می کنم با اینکه عکس دیروزی رو پاک کردم ولی بازم همون رو به عنوان والپیپر انتخاب می کنه!
لطفا یکی منو راهنمایی کنه...

ali_ranger22
31-07-2008, 14:58
حقیقتش من آدرس دقیق رو بلد نیستم ولی یه مغازه بود داخل یکی پاساژهای خیابون جمهوری زیر پل حافظ(که موبایل هم می فروخت)...
کپی خور شده هم هست!
اینم یادم رفت بگم که علاوه بر بند و کیف و رم 4گیگی که بهم داد هموجا جلوم دستگاه رو آپ هم کرد:20:.

ممنون از لطف شما...
یه سوالی داشتم کسی بلد بود حتما جواب بده!
من دیروز چندتا عکس توو پی اس پی ریختم و اتفاقا یکیش رو به عنوان والپیپر انتخاب کردم...
بعد دوباره والپیپر اورجینالش رو گذاشتم و عکس هایی که ریخته بودم تووش پاک کردم ، اما الان که دوباره می رم توو منوی Theme Settings و قسمت Background و گزینه ی سوم یعنی Wallpaper رو انتخاب می کنم با اینکه عکس دیروزی رو پاک کردم ولی بازم همون رو به عنوان والپیپر انتخاب می کنه!
لطفا یکی منو راهنمایی کنه...

به خاطر اینه که اون وال رو تو حافظه ی داخلیش ذخیره میکنه همینطور تم رو....

Mojtaba-MCI
31-07-2008, 15:07
خب حالا چجوری میشه از حافظه حذفش کرد؟!
به نظر خود من برای هر عکس همین کار رو باید انجام بده...
یعنی اگه من دفعه ی دیگه یه عکس دیگه بزارم اونو به جای این یکی ذخیره می کنه ، منطقیش که همین باید باشه!
حالا همینجوریه یا نه؟!

sarbazansolh
31-07-2008, 15:24
من خنگ رمز psp یادم رفته.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohmrg
31-07-2008, 15:43
mojtaba -mci جان میدونی چقدر پاساژ هست همشونن موبایل میفروشن ترو خدا بابا یه ادرس دقیق تر بگو
اگه پیش پل حافظ بود پس علا الدین و گفتی اگه این نبود کجا بود زیر بود همکف بود یا بالا ؟سریع تر نوکرتم.

LordMMD
31-07-2008, 17:12
آقا من هم گرفتم! Piano Black
(اسلیمه دیگه ؟!)

خوب گرفتم ؟
دست دو. با 10 دی.وی.دی فیلم مخصوص پی.اس.پی + 10 دی.وی.دی گیم
+ 1 umd
+
مموری 4 گیگ اصل. Magicgate ساپورت
+
1 کیف
=
225 تومن
خوبه ؟

راستی یک جایی که یک سری مباحث اولیه و مقدماتی توضیح داده باشه هست؟
چون این فاروم ، مطالب متفرقه اش زیاد هست.

ممنون

Mojtaba-MCI
31-07-2008, 18:03
mojtaba -mci جان میدونی چقدر پاساژ هست همشونن موبایل میفروشن ترو خدا بابا یه ادرس دقیق تر بگو
اگه پیش پل حافظ بود پس علا الدین و گفتی اگه این نبود کجا بود زیر بود همکف بود یا بالا ؟سریع تر نوکرتم.
به خدا آدرس دقیقشو نمی دونم وگرنه حتما کامل می نوشتم...
علائدین نبود.
یه پاساژ بود که دو طرفش اولین مغازه هاش هر دوتا ویدئو پروژکتور می فروختن ، همون جا مستقیم رفتم(البته طبقه های بالا و پایین هم داشت ولی من همون راسته گرفتم)آخرین مغازه ای که توو اون پاساژ بود سمت راستی...
والا دیگه از این دقیق تر نمی تونم بگم...
البته ، از صاحب مغازه یه کارت گرفتم ولی متاسفانه نمی دونم کجا گذاشتمش می رم می گردم پیدا کردم حتما آدرس دقیقشو برات می نویسم!

bdgunn
31-07-2008, 18:12
با برنامه ی psptube میشه مثل اینکه ولی من امتحان نکردم هنوز
اسپیکر هم زیاده تو بازار باید ببینی کدومش برای می صرفه

ممکنه لینکه دانلود این برنامرو بدین .من خودم پیدا کردم اما پسورد میخاد