PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

choory
13-06-2008, 09:28
ببخشید مگه گاد آف وار 3 اسمش Chains Of The Gods نیست؟!یا یه همچین چیزایی؟!

اسمش هست:
God of War Chains of Olympus
این هم عکسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
13-06-2008, 09:45
ببخشید مگه گاد آف وار 3 اسمش Chains Of The Gods نیست؟!یا یه همچین چیزایی؟!

بله اگه اونجوري بخواين شماره بندي كنيد God of War Chains of Olympus مي شه شماره سه كه فقط مال PSP تو ايران متاسفانه بازي ها رو جداي از اسمشون شماره بندي مي كنن كه يه كار اشتباه اسم بازي God of War Chains of Olympus نه God of war 3 .... بازي هايي كه اسم كامل دارن رو به صورت كامل بيان كنيد اون شركت سازنده بازي خودش بلد بود بگه شماه يك دو سه الي آخر ! حتما دليلي داشتن كه اسم بازي رو اينجوري نذاشتم مثل NFS شما چرا به شماره آخرش مي گيد Pro Street بايد بگيد نيد فور اسپيد ده يا يازده ! ولي اينكارو نمي كنيد در مورد بقيه بازي ها هم اگه همه رعايت كنن خيلي خوب مي شه ......

Paradise_human
13-06-2008, 11:25
آقایون کسی به ما کمک نمیکنه؟؟؟

Paradise_human
13-06-2008, 11:27
آقایون کسی به ما کمک میکنه؟!!!!!

GHOST RECON
13-06-2008, 12:39
دوستان سلام من ديروز يكي از دوستام يه dvd بازي هايpsp رو خريده بود اومد گفت برام بريز تو psp (اخه خودش كابل نداره) بعد كه dvd رو باز كرديم هرچي توش بود پسوند imagefile داشت و وقتي هم ميريختم تو psp اجرا نميشد لطفا كمك كنيد بگيد dvd اشكال داره يا فايل ها بايد تبديل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

2: من ميخوام برم psp بخرم اما بين اسليم و فت گير كردم چون اتصال به تلويزيون برام مهم نيست اما خر كاري برام مهمه دوم ميترسم فت بگيرم اون وقت مثلا يه برنامه يا بازي يا فريم ور بياد مخصوص اسليم (اخه گفته شده بود سوني قصد داره از اين به بعد برنامه هارو فقط واسه اسليم بده بيرون)
حالا نضر شما چيه؟؟
راستي اين قابليت اسكايپ تو اسليم چيه تو ايران كاربرد داره ؟؟
اين دوتا فرق مهم ديگه اي ندارن؟؟
يه چيز ديگه وقتي رفتيم واسه همين دوستم psp بخريم فروشنده گفت وقتي اسليم رو به تلويزيون وصل ميكني تصوير باريكه و تو تمام تلوزيون نمايش داده نميشه
درسته؟

Mojtaba-MCI
13-06-2008, 13:36
بله اگه اونجوري بخواين شماره بندي كنيد God of War Chains of Olympus مي شه شماره سه كه فقط مال PSP تو ايران متاسفانه بازي ها رو جداي از اسمشون شماره بندي مي كنن كه يه كار اشتباه اسم بازي God of War Chains of Olympus نه God of war 3 .... بازي هايي كه اسم كامل دارن رو به صورت كامل بيان كنيد اون شركت سازنده بازي خودش بلد بود بگه شماه يك دو سه الي آخر ! حتما دليلي داشتن كه اسم بازي رو اينجوري نذاشتم مثل NFS شما چرا به شماره آخرش مي گيد Pro Street بايد بگيد نيد فور اسپيد ده يا يازده ! ولي اينكارو نمي كنيد در مورد بقيه بازي ها هم اگه همه رعايت كنن خيلي خوب مي شه ......
حالا این مسئله خیلی مهم نیست...چه شماره و چه اسم.
می خواستم بدونم که این بازی برای پی اس پی هست یا نه که ظاهرا دوستان هم تاییدش می کنن!
پس نتیجه ی کلی می گیریم که این بازی برای پی اس پی جداست و گاد آو وار 3 هم ساخته شده برای پی اس 3 هست و یه مسئله ی جدا داره...درست می گم یا نه؟!

ali_ranger22
13-06-2008, 13:44
دوستان سلام من ديروز يكي از دوستام يه dvd بازي هايpsp رو خريده بود اومد گفت برام بريز تو psp (اخه خودش كابل نداره) بعد كه dvd رو باز كرديم هرچي توش بود پسوند imagefile داشت و وقتي هم ميريختم تو psp اجرا نميشد لطفا كمك كنيد بگيد dvd اشكال داره يا فايل ها بايد تبديل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

2: من ميخوام برم psp بخرم اما بين اسليم و فت گير كردم چون اتصال به تلويزيون برام مهم نيست اما خر كاري برام مهمه دوم ميترسم فت بگيرم اون وقت مثلا يه برنامه يا بازي يا فريم ور بياد مخصوص اسليم (اخه گفته شده بود سوني قصد داره از اين به بعد برنامه هارو فقط واسه اسليم بده بيرون)
حالا نضر شما چيه؟؟
راستي اين قابليت اسكايپ تو اسليم چيه تو ايران كاربرد داره ؟؟
اين دوتا فرق مهم ديگه اي ندارن؟؟
يه چيز ديگه وقتي رفتيم واسه همين دوستم psp بخريم فروشنده گفت وقتي اسليم رو به تلويزيون وصل ميكني تصوير باريكه و تو تمام تلوزيون نمايش داده نميشه
درسته؟

iso هست دیگه؟! شما کجا میریزی؟! بریز تو فولدر ISO .اسلیم بخر. نه کاربرد نداره go messenger فقط الان تو اروپا راه افتاده...آره مثل اینکه! البته شاید تو فریم ویر های بعدی درست بشه.....

شما رفتی توپخونه هر مغازه ای که به نظرت خوب بود و طرف با انصاف بود بخر !

حالا این مسئله خیلی مهم نیست...چه شماره و چه اسم.
می خواستم بدونم که این بازی برای پی اس پی هست یا نه که ظاهرا دوستان هم تاییدش می کنن!
پس نتیجه ی کلی می گیریم که این بازی برای پی اس پی جداست و گاد آو وار 3 هم ساخته شده برای پی اس 3 هست و یه مسئله ی جدا داره...درست می گم یا نه؟!

بله برا psp هست god of war3 هم هنوز ساخته نشده یعنی داره میشه برا ps3 ....!

mohammad_dj_kazin
13-06-2008, 15:28
سلام
god of war2 براي pspاومده مگه
من فقط شنيده بودم يك اومده

GHOST RECON
13-06-2008, 15:40
iso هست دیگه؟! شما کجا میریزی؟! بریز تو فولدر ISO .اسلیم بخر. نه کاربرد نداره go messenger فقط الان تو اروپا راه افتاده...آره مثل اینکه! البته شاید تو فریم ویر های بعدی درست بشه.....

شما رفتی توپخونه هر مغازه ای که به نظرت خوب بود و طرف با انصاف بود بخر !

بله برا psp هست god of war3 هم هنوز ساخته نشده یعنی داره میشه برا ps3 ....!

دوست عزيز اون فايل هايي كه تو dvd هست هيچ كدوم iso نيست پسوندشون imagefile هست (از فايل اصلي به وسيله nero ايميج گرفتن)
منم ميريزيم تو ISO ولي به قول شما پسوندش يا بايد CSO باشه يا ISO
حالا من چيكار كنم:41::41:

mohammad_dj_kazin
13-06-2008, 15:42
دوست عزيز اون فايل هايي كه تو dvd هست هيچ كدوم iso نيست پسوندشون imagefile هست (از فايل اصلي به وسيله nero ايميج گرفتن)
تو پست قبلي پرسيده بودي اسليم بخرم يا فت
من هرو تاشو دستم گرفتم فت نسبت به اسليم خيلي سنگين تره.قطرشون خيلي با هم فرق نداره ولي وزن اسليم خيلي سبك تره

ali_ranger22
13-06-2008, 15:46
سلام
god of war2 براي pspاومده مگه
من فقط شنيده بودم يك اومده
اینایی که گفتی هیچ کدوم برا psp نیومده!!!!

mohammad_dj_kazin
13-06-2008, 15:52
اینایی که گفتی هیچ کدوم برا psp نیومده!!!!
چي ميگي بابا گاد آف وار كه اومده براي pspخودم ديدم
فكر كردم god of war2 اومده

mehdi30nema
13-06-2008, 16:46

وست گيم شعبه مركزي .
آدرس : وليعصر تقاطع طالقاني . پاساژ پارسيان . پلاك 103

Paradise_human
13-06-2008, 16:53
وست گيم شعبه مركزي .
آدرس : وليعصر تقاطع طالقاني . پاساژ پارسيان . پلاك 103
هر بازیی که بخوام برام میریزه رو dvd بهم میده؟

GHOST RECON
13-06-2008, 19:55
تو پست قبلي پرسيده بودي اسليم بخرم يا فت
من هرو تاشو دستم گرفتم فت نسبت به اسليم خيلي سنگين تره.قطرشون خيلي با هم فرق نداره ولي وزن اسليم خيلي سبك تره

دوست عزيز اينارو كه ميدونم فقط ميخواستم بدونم به جز اسكايپ و اتصال به تلويزيون و شكل ظاهري تفاوتي دارن يا نه؟؟

choory
13-06-2008, 23:34

با با چه مشکلی شده این god of war .
برای psp یک god of war وجود داره و اونم هست God of War Chains of Olympus
خلاص.

FerineFast
14-06-2008, 11:56
جدیترین قیمت ها رو بگید.

Paradise_human
14-06-2008, 12:05
آقایون من انشاالله فردا راهیم اگر نکته ای خاصی درباره ی خرید هست بگید.
ممنون.

mehdi30nema
14-06-2008, 13:05
هر بازیی که بخوام برام میریزه رو dvd بهم میده؟

وست گيم هفت تا شعبه در تهران دارد . بازي هاي psp هم الان حدود 450 تا داده بيرون . هر بازي توي يك dvd به قيمت 1000 تومان . مي توني بري توي سايتش و ليست كامل بازي هاش رو ببيني .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FerineFast
14-06-2008, 13:08
راستی کسی رو سراغ دارید تو جریان زیادی قیمت نباشه ما 200 - 210 ازش بخریم ؟! (رفیق،فامیل،جاوید و ... )

مخلصیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

ali_ranger22
14-06-2008, 19:40

من درست گفتم عزیز gow 1,2 برای ps2 هستن نه psp

mohammad_dj_kazin
15-06-2008, 01:33
من درست گفتم عزیز gow 1,2 برای ps2 هستن نه psp
اگه براي pspنيومده پس اين چيه؟
دوستان خودتون بگيد مگه اين بازي براي psp نيومده؟
بابا من خودم با psp گاد اف وار رو بازي كردم:19:

mehdi30nema
15-06-2008, 06:50
اگه براي pspنيومده پس اين چيه؟

دوستان خودتون بگيد مگه اين بازي براي psp نيومده؟
بابا من خودم با psp گاد اف وار رو بازي كردم:19:
اين بحث و تموم كنيد ديگه . گاد آف وار 1 و 2 براي ps2 هست , god of war chain of olympus براي psp . حداقل بازي ميكنيد اول بازي اسمشو ببنيد .

ali_ranger22
15-06-2008, 12:16
اونی که شما گفتی همینیه که مهدی جان گفت....

J A V I D
15-06-2008, 13:32
به مديران پيشنهاد مي دم نام تاپيك رو بكنن بحث و تبادل نظر در مورد شماره هاي بازي گاد آف وار !

imakbari
15-06-2008, 13:50
یه سوال داشتم.
الان UMD خام تو بازار هست؟ میشه با استفاده از psp روش رایت کرد؟

RAMINET
15-06-2008, 14:14
مگه psp رایتره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از اون حرفا بوداااااااااا

arial_moho
15-06-2008, 15:12
دوستان یه سوال داشتم لطفا اگه کسی میدونه جواب بده
آیا نقشه gps تهران برای psp اومده؟
چون من میخوام gps رو بخرم میخواستم بدونم که نقشه داره یا نه

FerineFast
15-06-2008, 15:58
راستی کسی رو سراغ دارید تو جریان زیادی قیمت نباشه ما 200 - 210 ازش بخریم ؟! (رفیق،فامیل، و ... )

تو رو خدا کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مخلصیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
15-06-2008, 17:30
یه سوال داشتم.
الان UMD خام تو بازار هست؟ میشه با استفاده از psp روش رایت کرد؟

نه دوست عزيز UMD خام تو بازار نيست ....

بازي هاي PSP هم مي ريزن رو مموري و اجرا مي كنن ... درگاه مموري داره !

arial_moho
15-06-2008, 17:48
دوستان ( برای اونایی که میخوان ) تو دو سه تا پست قبل در باره نفشه gps تهران سوال کرده بودم . با کمی جست و جو تونستم نقشه رو پیدا کنم
از اینجا شما هم میتونین به اون دسترسی داشته باشین:

خودم یکیشو دانلود و تست میکنم و حتما نتیجه رو میذارم براتون

ali_ranger22
15-06-2008, 19:14
دوستان ( برای اونایی که میخوان ) تو دو سه تا پست قبل در باره نفشه gps تهران سوال کرده بودم . با کمی جست و جو تونستم نقشه رو پیدا کنم
از اینجا شما هم میتونین به اون دسترسی داشته باشین:

خودم یکیشو دانلود و تست میکنم و حتما نتیجه رو میذارم براتون

اینا که حجمش خیلی بالاست با adsl هم به زور میشه دانلود کرد!! 700 مگ!

Paradise_human
15-06-2008, 19:22
آقایون چندتا قیمت میخواستم.
قیمت جدید پک پیانو بلک(منظورم گرون شدشه).
قیمت کابل usb پی اس پی.
قیمت کابل اتصال به تلویزیون.
قیمت کیفش.
قیمت رم 4 گیگ اصل و رم 8 گیگ اصل.
در ضمن من خودم یه هندزفیری 5700 مال موبایلو دارم 20 تومنم پول پاش دادم میخواستم بدونم همون کارمو راه نمیندازه؟؟؟؟کیفیت صداش خوبه یعنی منظورم اینه که مثلا هندز فیری سونی یا creative بهتر با psp جواب میدن یا نه همین هندز فیریه کافیه.
ممنون.

ali_ranger22
15-06-2008, 19:36
قیمت کابل usb پی اس پی.
قیمت کیفش.
در ضمن من خودم یه هندزفیری 5700 مال موبایلو دارم 20 تومنم پول پاش دادم میخواستم بدونم همون کارمو راه نمیندازه؟؟؟؟کیفیت صداش خوبه یعنی منظورم اینه که مثلا هندز فیری سونی یا creative بهتر با psp جواب میدن یا نه همین هندز فیریه کافیه.
ممنون.

psp قیمت نمیدم!کابل 1000 تومن دیگه آخرش 1500.حدود 25 تومن.ربط داره چه کیفی بگیری لاجیتک یه مدل داره 10 تومنه به نظر من خیلی خوبه.رم قیمت ندارم رم اصل فک کنم حدود 50-60 باشه.آخه مال موبایل فیش مخصوص داره اگه به psp میخوره خوب خوبه

Amin_0913
15-06-2008, 22:14
سلام
من میخوام یه PSP بخرم یه چندتا سوال دارم:
موندم که Slim بگیرم یا Fat ؟
امکاناتش چیه؟
با PSP میشه فیلم دید با چه فرمتی؟
بازیهاش گیر میاد ؟ توی کجا؟
PSP کرک میخواد یا نه؟
وسایل همراهش موقع خرید چیه؟
قیمت PSP الان چنده؟
با PSP عکس میشه دید؟
بجز مادون قرمز دیگه چه وسیله ارتباطی دیگه ایی داره؟
PSP تا چقدر رم ساپورت میکنه؟
رم هاش مخصوصه یا از همین مموریهای سونی اریکسونه؟

choory
15-06-2008, 22:39
سلام
امکاناتش چیه؟
PSP کرک میخواد یا نه؟
قیمت PSP الان چنده؟
با PSP عکس میشه دید؟

چند صفحه قبل را مطالعه کنی جواب همه سوالاتت را پیدا میکنی.

Amin_0913
15-06-2008, 22:59
چند صفحه قبل را مطالعه کنی جواب همه سوالاتت را پیدا میکنی.
متاسفانه با این اینترنتها نمیشه کار کرد و گشت

J A V I D
15-06-2008, 23:43
نوشته شده توسط Paradise_human
قیمت کابل usb پی اس پی.
قیمت کیفش.
ممنون.

PSP گرون شده قيمت بازارم دست من نيست . كابل يو اس بي رو كه دوستمون قيمت گفتن مواظب باش بهت نندازن من تازه كه PSP خريدم مغازه دار محترم جناب بهنام (شادي) كابل USB رو بهم گفت ده تومن ! فكر كنم مي خواست اون پنج تومن تخفيفي كه داده بود رو جبران كنه ! فقط كابل اتصال به تلوزيون هم من كشف كردم قيمتش هشت تومنه (فروشگاه فتحي) عمده هم مي ده شيش تومن ! اون مغازه دار هاي محترمي كه مي گن 25 دو حالت بيشتر نداره يا خريد قديمشونه يا دزدن ! بقيه مواردم كه دوستمون گفتن ...

نوشته شده توسط Amin_0913
سلام
امکاناتش چیه؟
PSP کرک میخواد یا نه؟
قیمت PSP الان چنده؟
با PSP عکس میشه دید؟

اسليم يا فت سليقه اي . فقط جون بچه تون مي خوايد PSP مدل فت بگريد نريد تو مغازه بگيد PSP چاق داري يا نه !؟(اسليم بيشتر توصيه مي شه) در مورد امكانات كنسول هم بارها بحث شده ديگه حسش نيست فقط همين قدر بگم فيلم MP4 ،‌موزيك، بازي ، اينترنت ، عكس ! بازي هاشم به سادگي گير مي آد پشت شهرداري ريخته . PSP هم فريم ورشو عوض مي كنن كه همون كرك شدس ديگه موقع خريد بازي كپي برات تست مي كنن يعني دستگاه كپي خور هست ! وسايل بسته به نوع پك داره نترس مغازه دارا به اندازه كافي مي خورن رو كنسول ها عموما چيزي از جعبه كش نمي رن ! فقط مدل فت مادون قرمز داره كه كارايي هم نداره اصلا بهش فكر نكن ! واي فاي داره كنسول ... در مورد ساپورت رم بين علما اختلاف فعلا تا چهار گيگ كردن توش مشكلي نداشته تو دفترچش من خوندم نوشته بود تا هشت گيگ ساپورت مي كنه ! رم هاشم مموري استيكه معموليه فقط اگه رم تقلبي باشه تو بازي هاي سنگين مثل 300 و يا GTA تيك مي زنه ! رم سرعت بالا بخر حتما !

Paradise_human
16-06-2008, 00:45
psp قیمت نمیدم!کابل 1000 تومن دیگه آخرش 1500.حدود 25 تومن.ربط داره چه کیفی بگیری لاجیتک یه مدل داره 10 تومنه به نظر من خیلی خوبه.رم قیمت ندارم رم اصل فک کنم حدود 50-60 باشه.آخه مال موبایل فیش مخصوص داره اگه به psp میخوره خوب خوبه
نه سره فیشش مخصوصه موبایل نیست به همه ی mp3 player ها میخوره.

J A V I D
16-06-2008, 02:03
نه سره فیشش مخصوصه موبایل نیست به همه ی mp3 player ها میخوره.

پس به PSP هم مي خوره !

GHOST RECON
16-06-2008, 09:01
سلام دوستان يه سوال دارم : ميگن اسليم جنسش اشغاليه درسته(منظورم نوع پلاستيكش هست)
يه سوال ديگه من با يكي از دوستانم 5 شنبه رفتيم توپخونه و از زير زمين يه پاساژ كه اسمش يادم نيست(لباف نبود) يه psp چاغ!!!(فت رو ميگم ) گرفتيم(البته واسه دوستم گرفتيم من هنوز نگرفتم) 210+10كپي خور+3محافظ lcd+يه رم 2 گيگ اصل رو هم شد253/000 همون مغازه اسليم رو ميداد 240/000 حالا من سوالم اينه ممكنه از اين گرون تر بشه؟؟؟؟؟

Amin_0913
16-06-2008, 12:00
ممنون جاوید جان

Arshia001
16-06-2008, 12:54

من حدس میزنم تو نیرو نصب کردی بعد از بغل صفحه میخونی Image File و فکر میکنی پسوندش همینه.برو توی
My Computer->Tools->Folder Options->View->Hide Extensions For Known File Types
رو آنچک کن.اونوقت ببین پسوندش چیه.اگه ISO بود که حتما هست(چون با نیرو نمیشه از UMD ایمیج گرفت!کامپیوتر که UMD Drive نداره!) اونوقت مشکل حله دیگه؟ولی خدایی اگه اینجوری بود دفعه ی بعد اول نگاه کن ببین Extension رو میبینی یا File Type رو!OK؟:10:

ali_ranger22
16-06-2008, 19:43
من حدس میزنم تو نیرو نصب کردی بعد از بغل صفحه میخونی Image File و فکر میکنی پسوندش همینه.برو توی
My Computer->Tools->Folder Options->View->Hide Extensions For Known File Types
رو آنچک کن.اونوقت ببین پسوندش چیه.اگه ISO بود که حتما هست(چون با نیرو نمیشه از UMD ایمیج گرفت!کامپیوتر که UMD Drive نداره!) اونوقت مشکل حله دیگه؟ولی خدایی اگه اینجوری بود دفعه ی بعد اول نگاه کن ببین Extension رو میبینی یا File Type رو!OK؟:10:

اگه طرف نرو نصب کرده باشه با آیکون نرو نشون داده میه ایمیج ها! مثلا من از برنامه power archiver برا فایل های فشرده استفاده میکنم برا من با آیکون این برنامه نشون میده...

<p>
PSP فقط كابل اتصال به تلوزيون هم من كشف كردم قيمتش هشت تومنه (فروشگاه فتحي) عمده هم مي ده شيش تومن ! اون مغازه دار هاي محترمي كه مي گن 25 دو حالت بيشتر نداره يا خريد قديمشونه يا دزدن ! بقيه مواردم كه دوستمون گفتن ...</p>!</p>
<p>&nbsp;</p>

عجب ای کاش اصلا قیمت نمیدادم! البته من تا حالا هیچ وقت کابل tv قیمت نکردم یادمه یه موقعی حدود 25 بود گفتم شاید الانم همینه!

J A V I D
16-06-2008, 20:58
آره اون اولا كه تازه اومده بود همه مغازه ها تو همون مايه ها قيمت مي گفتن !من تازگي تو مغازه فتحي بودم يكي اومد گفت اين كابلا چند گفت شيش تومن يه سري قيمت ديگه هم گرفت رفت ! شاخ در آوردم ! بعد بهش گفتم اين كابل Psp ها شيش تومنه گفت آره عمده شيش تومن مي دم تك فروشي هشت تومن !

Šepehr
16-06-2008, 23:34
سایتی هست قیمت psp رو زده باشه؟

J A V I D
17-06-2008, 01:03
سپهر جان قيمت تو بازارش درستو حسابي نيست شما دنبال سايت مي گردي !

Šepehr
17-06-2008, 06:53
جاوید جان حدود قیمتش چطوریه؟
من اصلا نمیدونم مدل های مختلف داره یا تک مدله!
همینی که خودت داری الان قیمتش چنده؟

J A V I D
17-06-2008, 09:05
سپهر جان
دو مدل بيشتر نداره فت و اسليم !
والا من خيلي وقته نرفتم بازار ! ولي يكي از دوستام مي گفت اسليم بين 230 تا 245 ....
من خودم فت دارم كه قديمي تره . الان اگه مي خواي بگيري بهتره اسليم بگيري ...

موفق باشيد

mehdi30nema
17-06-2008, 09:57
يه خبره خوب :
سايت game spot خبر داده بازي gran torisme 4 mobile در هفته منتهي به 6 جولاي ( تقريبا 3 تا 4 هفته ديگه ) ريليز ميشه .

J A V I D
17-06-2008, 12:21
اي ول برم Psp رو كه يه ماهي هست روشن نشده شارژ كنم ! براي سه چهار هفته ديگه !

Arshia001
17-06-2008, 13:33
اگه طرف نرو نصب کرده باشه با آیکون نرو نشون داده میه ایمیج ها! مثلا من از برنامه power archiver برا فایل های فشرده استفاده میکنم برا من با آیکون این برنامه نشون میده...

منم همینو میگم!آیکن نیرو رو میبینه فکر میکنه با نیرو ایمیج گرفتن!
PowerArchiver ورژن چند داری؟مال من PowerArchiver 2007 که ورژنش رو نمیدونم از کجاش باید نگاه کنم!منوی Help نداره!

FerineFast
17-06-2008, 14:28
بچه ها دست دو سالم سراغ دارید ؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Šepehr
17-06-2008, 17:01
سپهر جان
دو مدل بيشتر نداره فت و اسليم !
والا من خيلي وقته نرفتم بازار ! ولي يكي از دوستام مي گفت اسليم بين 230 تا 245 ....
من خودم فت دارم كه قديمي تره . الان اگه مي خواي بگيري بهتره اسليم بگيري ...

موفق باشيد

آهان!
مرسی جاوید جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
17-06-2008, 17:24
جاويد جان شما به بازي ‌pursuit force exterem justice خيلي علاقه داشتي . من يه جاش گير كردم .
اونجايي كه بايد تو يه يزرگراه از 3 تا ماشين آتش نشاني محافظت كنيم . بعد آخره بزرگراه يه ماشين شبيه همين آتش نشاني ها مياد كه يكي روشه به اسمه billy ( همون كه مرحله اول دستگيرش كرديم ) . دفعه اول كه ميزنمش بعد ميره روي نردبانه ماشين و ديگه نميشه زدتش . شما يادته چه جوري رد كرده بودي ؟

J A V I D
17-06-2008, 18:20
جاويد جان شما به بازي ‌pursuit force exterem justice خيلي علاقه داشتي . من يه جاش گير كردم .
اونجايي كه بايد تو يه يزرگراه از 3 تا ماشين آتش نشاني محافظت كنيم . بعد آخره بزرگراه يه ماشين شبيه همين آتش نشاني ها مياد كه يكي روشه به اسمه billy ( همون كه مرحله اول دستگيرش كرديم ) . دفعه اول كه ميزنمش بعد ميره روي نردبانه ماشين و ديگه نميشه زدتش . شما يادته چه جوري رد كرده بودي ؟

مهدي جان اصلا همچين مرحله اي يادم نمي آد !:31: من چون بازي ها رو بيشتر از يه بار بازي نمي كنم معمولا مراحل تو ذهنم نمي مونه ....

ali_ranger22
17-06-2008, 18:47
بچه ها دست دو سالم سراغ دارید ؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا پیشنهاد نمیشه دست دو بگیری ...

ببین اونجا باید آنالوگ رو بگیری چپ هر موقع میخواد تیر بزنه بعد از اون تو تیر بزن

منم همینو میگم!آیکن نیرو رو میبینه فکر میکنه با نیرو ایمیج گرفتن!
PowerArchiver ورژن چند داری؟مال من PowerArchiver 2007 که ورژنش رو نمیدونم از کجاش باید نگاه کنم!منوی Help نداره!

این آخریشه که من دان کردم البته خیلی وقته! PowerArchiver 2007 10.22.02

ali_ranger22
17-06-2008, 18:50
یه خبر خوب فریم ویر 4 به زودی عرضه میشه

Paradise_human
17-06-2008, 20:01
آقایون آدرس سایت dax بود چی بود که update هارو ---- میکرد میداد ملت حال کنن رو به هم میگین؟
ممنون.
البته هنوز نخریدم ولی میخوام داشته باشم چون تا پس فردا خریدمش.

J A V I D
17-06-2008, 20:04
آقایون آدرس سایت dax بود چی بود که update هارو ---- میکرد میداد ملت حال کنن رو به هم میگین؟
ممنون.
البته هنوز نخریدم ولی میخوام داشته باشم چون تا پس فردا خریدمش.

ali_ranger22
17-06-2008, 20:13
البته من منظورم فریم ویر اصلی بود !

arial_moho
17-06-2008, 22:13
بچه ها شما میدونین قیمت Gps برای Psp چنده؟
و اینکه کجا میشه خرید (بهمون نمیندازن)؟
چون من فردا- پس فردا میخوام برم بخرم البته تو تجریش قیمت گرفتم فروشنده خودش نداشت ولی میگفت 65 میاره حالا اگه شما قیمت بهتری دارن بذارین تا کلاهه سرمون نره
ممنون

Paradise_human
18-06-2008, 00:29
این سایت دو تا دیگه update داره به غیر از frameware اونا چیا هستن؟

J A V I D
18-06-2008, 09:19
این سایت دو تا دیگه update داره به غیر از frameware اونا چیا هستن؟

يكيش آنبريكر جهت درست كردن PSP هاي بريك شده - اون يكي هم برنامه تايم ماشينه كه اجازه نصب چند فريم ور با هم رو مي ده و البته فريم ها از رو مموري اجرا مي شن ...

choory
18-06-2008, 10:37
دوستان این فیلم زیر را ببینیدوطرف دسته wii را با WLAN وصل کرده به psp داره درایور بازی میکنه.:18:
به نظر شما چه شکلی میشه همچین کاری کرد؟!؟!؟!

mehdi30nema
18-06-2008, 11:24
ببین اونجا باید آنالوگ رو بگیری چپ هر موقع میخواد تیر بزنه بعد از اون تو تیر بزن

! PowerArchiver 2007 10.22.02

علي جان ولي اونقدر سريع تير ميزنه كه اصلا فرصت نميشه برم چپ . سريع جونم تموم ميشه .

J A V I D
18-06-2008, 12:05
الان از توپخونه مي آم Psp اسليم 250 تومن !!!!!!!! Psp فت 215 تومن ! اين قيمت ها معلوم نيست از كجا مي آد !

دوستان این فیلم زیر را ببینیدوطرف دسته wii را با WLAN وصل کرده به psp داره درایور بازی میکنه.
به نظر شما چه شکلی میشه همچین کاری کرد؟!؟!؟!

احتمالا يه برنامه نوشتن باهاش اينكارو مي كنن !

GHOST RECON
18-06-2008, 14:36
الان از توپخونه مي آم Psp اسليم 250 تومن !!!!!!!! Psp فت 215 تومن ! اين قيمت ها معلوم نيست از كجا مي آد !

احتمالا يه برنامه نوشتن باهاش اينكارو مي كنن !

واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااييييييييييييييي ييييييي:18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18::18:
چه قدر گرون شده شما قيمت چندتا مغازه رو گرفتي يا يك مغازه
دوست من 5 روز پيش يه فت با مخلفات اضافي گرفت رو هم 253000 تومن

ali_ranger22
18-06-2008, 17:09
علي جان ولي اونقدر سريع تير ميزنه كه اصلا فرصت نميشه برم چپ . سريع جونم تموم ميشه .

تا اونجایی که یادمه همینطوری کشتمش سرعت عمل میخواد!

ali_ranger22
18-06-2008, 17:13
فریم ویر 4 عرضه شد!!!

خبر بهتر این که crytec داره برای توسعه بازی ها روی psp کار میکنه و ممکنه موتور بازی برای psp تهیه کنه:26::26::33:

J A V I D
18-06-2008, 22:23
فريم چهار اصلي رو يه وقت نصب نكنيد كپي خورتون مي پره ها........

Ghost Recon همه مغازه ها تو همين مايه ها بود گرون ترين اسليم رو گفت 265 فتم گفت ندارم !

arial_moho
18-06-2008, 22:27
خب مثل اینکه خبر ها خیلی زود منتشر میشه من اومده بودم که عرضه این نسخه رو بگم ولی بقیه از من زودتر گفتن ولی از خصوصیات این فریم ویر میشه به بهینه شدن پخش فیلم (مثلا فیلم رو با سرعت 1.5x ببینیم) اشاره کرد و همینطور جست و جوی مستقیم گوگا که نیازی نیست که تو سایت بری. البته فقط در همین حد دربارش میدونم و اگه چیز جدیدی پیدا کردم که بقیه نذاشته بودن براتون میذارم

choory
18-06-2008, 23:03
معمولا هر وقت سونی فریمور میداد چقدر طول میکشید تا dark-alex آن را هک کنه و برای دانلود قرار بده؟

arial_moho
18-06-2008, 23:36
بچه ها میدونم که سوالم خیلی تکراریه ولی اگه میشه جوابم رو بدین
من فردا به احتمال 98% برم توپخونه خواهشا آدرس مکانی که psp و لوازمش رو میفروشن رو بهم بگین ( از مترو که پیاده شدیم کجا بریم) چون من میخوام یا یه gps (البته مخصوص این دستگاه) و یا یک باتری با آمپر بالا بخرم حالا اگه میشه آدرس رو بصورت دقیق بهم بدین

mehdi30nema
19-06-2008, 09:59
من فردا به احتمال 98% برم توپخونه خواهشا آدرس مکانی که psp و لوازمش رو میفروشن رو بهم بگین ( از مترو که پیاده شدیم کجا بریم) چون من میخوام یا یه gps (البته مخصوص این دستگاه) و یا یک باتری با آمپر بالا بخرم حالا اگه میشه آدرس رو بصورت دقیق بهم بدین

از خروجيي كه روبروي مغازه ها در مياد برو بيرون . برو پاساژ مطيعي . فروشگاه گلچين .

mehdi30nema
19-06-2008, 10:02
تا اونجایی که یادمه همینطوری کشتمش سرعت عمل میخواد!
اونجا رو تونستم رد كنم ولي چند مرحله بعد گير كردم دوباره . آخه اينكه نشد بازي اونقدر سخته نميشه دو تا مرحله رد كرد .

J A V I D
19-06-2008, 11:09
معمولا هر وقت سونی فریمور میداد چقدر طول میکشید تا dark-alex آن را هک کنه و برای دانلود قرار بده؟

نمي شه دقيق گفت بستگي به حس حالش داره !

GHOST RECON
19-06-2008, 11:19

تو ايستگاه مترو كه از مترو پياده شدي تبلو هارو نگاه كن بعد كه از پله برقي ها بالا اومدي و از قسمتي كه بليت ميدي رد شدي برو تا تابلوي ميدان امام خميني رو ببيني دو تا تابلو و دوتا خروجي هست از خروجي سمت چپ كه بري وقتي بياي بيرون بغلت همه از اين چيزا ميفروشن( همون توپخونه است)

morteza_m2n
19-06-2008, 12:47
سلام دوستان

یه سری سوال داشتم:

1_میشه با psp شبکه های تلوزیون رو گرفت ؟

2_میشه به اینترنت وصل شد؟ بدون کابل و در همه جا؟ آیا هزینه هم داره؟

3_میشه شبکه های ماهواره رو گرفت؟ ( یکم زیاد توضیح بدین،با چه وسیله ای؟ چه جوری؟)

در کل یکم در باره ی امکاناتش توضیح بدین

شما یی که psp دارین از اون چه استفاده هایی میکنین ؟ چه قدر به دردتون میخوره؟

J A V I D
19-06-2008, 12:53
سلام دوستان

یه سری سوال داشتم:

1_میشه با psp شبکه های تلوزیون رو گرفت ؟

2_میشه به اینترنت وصل شد؟ بدون کابل و در همه جا؟ آیا هزینه هم داره؟

3_میشه شبکه های ماهواره رو گرفت؟ ( یکم زیاد توضیح بدین،با چه وسیله ای؟ چه جوری؟)

در کل یکم در باره ی امکاناتش توضیح بدین

شما یی که psp دارین از اون چه استفاده هایی میکنین ؟ چه قدر به دردتون میخوره؟

1- نه ،‌البته يه وسيله اي براش اومده مي گن باهاش تلوزيون هم مي گيره ولي ظاهرا فقط تو ژاپن جواب مي ده !

2- اينترنت واي فاي داره هر جا اكسس پوينت باشه مي گيره ! البته اكسس پوينت بايد نزديك باشه ... حالا بعضي جا ها رايگانه اينترنتش مثل مجتمع پايتخت بعضي جا پوليه !

3- نه ! چون شما همين جوري تو خونتو مي خواي ماهواره بگيري بايد يه ديش بذاري بالا پشت بوم تازه يه ميلي مترم جا به جا بشه تنظيمش بهم مي خوره بعد چجوري انتظار داري يه وسيله دستي بتونه ماهواره بگيره !

هر كي واسه يه كار خاصي استفاده مي كنه يكي بيشتر بازي مي كنه يكي بيشتر واسه موزيك مي خواد يكي مي خواد فيلم ببينه باهاش !

surpriser
19-06-2008, 13:08
سلام بچه ها.امروز رفتم جمهوری PSP Piano Black بگیرم یه جا گفت 238 تومن اصل یه جا گفت 240 تومن چینی و 300 تومن ژاپنی با رم 2GB.حالا موندم کدومشو بگیرم و کدومش اصلیه و کدومش تقلبی؟

javad33
19-06-2008, 14:29
سلام.
خلاصه کار ما هم گیر این تاپیک افتاد. قراره بریم psp بخریم. البته از ما که گذشت! واسه داداش کوچیکه!
ولی چند تا سوال بدجوری اذیتم میکنه.
اول اینکه slim یا fat؟ اصلا نیازی هست که روی این فاکتور پافشاری کنیم یا نه؟ یعنی میخوام بدونم در مجموع تو بازی کردن چقدر تاثیر داره؟
دوم اینکه psp ها با چه فریم ویری عرضه میشن؟ و با توجه به اینکه میدونم این فروشنده ی محترم خودش هیچ سررشته ای از psp نداره و بنده خدا فقط قصدش فروشه خودم موقع خرید باید رو چه چیزایی بیشتر تمرکز کنم و به اصطلاح چه مشخصه هایی باید psp مورد نظر داشته باشه.
مطلب آخر اینکه بعد از خرید psp تنها کاری که باید انجام دادن ریختن بازی تو مموری و اجراشون هست یا باید کارای دیگه ای هم برای راه اندازی دستگاه انجام بدم؟
عجالتا عجله ای پاسخ بدید!
ممنون و منتظر...

GHOST RECON
19-06-2008, 15:21
سلام بچه ها.امروز رفتم جمهوری PSP Piano Black بگیرم یه جا گفت 238 تومن اصل یه جا گفت 240 تومن چینی و 300 تومن ژاپنی با رم 2GB.حالا موندم کدومشو بگیرم و کدومش اصلیه و کدومش تقلبی؟

يه آرس دقيق بده كجاي جهوري رفتي
تكرار ميكنم دقيق دقيقققق

mg74
19-06-2008, 15:41
شیشه اش شکست . چکار کنم ؟

mg74
19-06-2008, 15:44
هر بازی اش قیمتش چقذره ؟؟؟

ali_ranger22
19-06-2008, 18:30
اونجا رو تونستم رد كنم ولي چند مرحله بعد گير كردم دوباره . آخه اينكه نشد بازي اونقدر سخته نميشه دو تا مرحله رد كرد .

بابا این بازی که خیلی راحته!! ببینم کسی به غیر من این جا final fantasy:crisis core رو تموم کرده ؟ یه سوال دارم که البته 99 % جوابو میدونم ولی شاید یه راهی باشه که کسی بلد باشه

ژاپنی slim نداریم خواسته بکنه تو پاچت!! همون چینی بگیر اصلا دیگه psp ژاپنی تولید نمیشه...!

1- يكي مي خواد فيلم ببينه باهاش !

جدیدا تنها فایده ای که psp برا من داره همینه!

arial_moho
19-06-2008, 18:38
سلام.
خلاصه کار ما هم گیر این تاپیک افتاد. قراره بریم psp بخریم. البته از ما که گذشت! واسه داداش کوچیکه!
ولی چند تا سوال بدجوری اذیتم میکنه.
اول اینکه slim یا fat؟ اصلا نیازی هست که روی این فاکتور پافشاری کنیم یا نه؟ یعنی میخوام بدونم در مجموع تو بازی کردن چقدر تاثیر داره؟
دوم اینکه psp ها با چه فریم ویری عرضه میشن؟ و با توجه به اینکه میدونم این فروشنده ی محترم خودش هیچ سررشته ای از psp نداره و بنده خدا فقط قصدش فروشه خودم موقع خرید باید رو چه چیزایی بیشتر تمرکز کنم و به اصطلاح چه مشخصه هایی باید psp مورد نظر داشته باشه.
مطلب آخر اینکه بعد از خرید psp تنها کاری که باید انجام دادن ریختن بازی تو مموری و اجراشون هست یا باید کارای دیگه ای هم برای راه اندازی دستگاه انجام بدم؟
عجالتا عجله ای پاسخ بدید!
ممنون و منتظر...

اول اینکه fat یا slim یه چیز تقریبا سلیقه ای هست و اگه میخوای از امکانات دستگاه کامل استفاده کنی slim بگیر.
الان جدید ترین فیرمور کپی خور شده 3.95 هست که چندان توصیه نمیشه و بهترین گزینه firmware 3.90-3 هست که توسط m33 هک شده پس خیالتون راحت که این فیرمور مشکل خاصی نداره.
بعد از خرید هم اگه کپی خور نباشه باید بدی فروشنده برات کپی خورش کنه و بعد بازی ها رو (پس از فرمت مموری) تو فولدر iso بریزی.
فکر نکنم چیزی رو از قلم انداخته باشم
موفق باشید
------------------------------------------------
راستی از جوابی که بهم دادین هم ممنونم ولی حتی تو یه مغازه هم gps پیدا نمیشد. و فقط یه مغازه داشت که فروشنده میگفت با سیستم ایران سازگاری نداره (غیر ممکن چون اطلا به منطقه مربوط نیست) و از سر و روی دستگاه هم میخورد تقلبی باشهو قیمتش هم 85 میگفت.(علامت ماهواره و اسم gps روش نبود)
بگذریم یه مغازه تو تجریش گفته میتونه برام بیاره اونم 65 تا 70.
ولی بازم از اینکه جوابم رو دادین ممنونم

J A V I D
19-06-2008, 19:47
دوست عزيز دستگاه gps داره ولي نقشه هاي ايران توش نداره Gps بايد نقشه منطقه اي كه توش هستي داشته باشه اگه نداشته بشه فقط منطقتو تو دنيا به صورت كلي نشون مي ده و اصولا چيزي كه تو ايران زياد خريدار نداشته باشه مغازه دار ها نمي آرن يا خيلي كمتر مي آرن واسه همين به راحتي پيدا نمي شه ! حالا GPS مي خواي چيكار !؟!

javad33
19-06-2008, 21:03
اول اینکه fat یا slim یه چیز تقریبا سلیقه ای هست و اگه میخوای از امکانات دستگاه کامل استفاده کنی slim بگیر.
الان جدید ترین فیرمور کپی خور شده 3.95 هست که چندان توصیه نمیشه و بهترین گزینه firmware 3.90-3 هست که توسط m33 هک شده پس خیالتون راحت که این فیرمور مشکل خاصی نداره.
بعد از خرید هم اگه کپی خور نباشه باید بدی فروشنده برات کپی خورش کنه و بعد بازی ها رو (پس از فرمت مموری) تو فولدر iso بریزی.
فکر نکنم چیزی رو از قلم انداخته باشم
موفق باشید

ممنون. عجله ای شد ولی رفتم خریدم. فرم ویرش 3.80 هست. اسلیم. 255 تومن. 30 تومن هم رم 4 گیگ خریدم. با یه کیف که 8 تومن قیمتش بود.سه تا dvd هم همینجوری برداشتم.
یه سوال نیازی هست فرم ویرش آپدیت بشه یا همین کفایت میکنه؟ چون خودم باهاش کار نمیکنم برادر کوچیکم هم فقط بازی میکنه. فعلا که هرچی بازی ریختم جواب میده.

arial_moho
19-06-2008, 21:09
سلام

مثل اینکه فایل های اصلی فیرم ویر ۴.۰۰ قفلش شکسته شده.
حالا بالاخره یا M33 یا Gen بزودی ۴.۰۰ Cfw ردیف میشه.

دوست عزيز دستگاه gps داره ولي نقشه هاي ايران توش نداره Gps بايد نقشه منطقه اي كه توش هستي داشته باشه اگه نداشته بشه فقط منطقتو تو دنيا به صورت كلي نشون مي ده و اصولا چيزي كه تو ايران زياد خريدار نداشته باشه مغازه دار ها نمي آرن يا خيلي كمتر مي آرن واسه همين به راحتي پيدا نمي شه ! حالا GPS مي خواي چيكار !؟!

اعتیاد به فناری

*M!L4D*
19-06-2008, 21:11
:20:میشه توش نقشه ی iran رو ریخت؟

J A V I D
19-06-2008, 21:30
میشه توش نقشه ی iran رو ریخت؟

بعيد مي دونم !

Mah-Shar
19-06-2008, 22:32
سلام به همه دوستان عزیز!اول از شما به خاطر گفتگوها و اطلاعات مفیدی که تو این تاپیک قرار دادید ممنونم!من هم از این اطلاعات استفاده کردم و امروز از توپخونه یه psp slim خریدم که خود دستگاه 240 تومن شد (البته با کلی چونه زدن!)الان هم چند تا سوال دارم که ممنون میشم لطف کنید و جواب بدید:1- از نظر امنیتی بهتره psp رو با usb cable به کامپیوتر وصل کنم یا مموریش رو تو ram reader بذارم؟2- ویروس های کامپیوتری به psp هم منتقل میشن؟ 3- آنتی ویروس روی psp نصب میشه؟ اگه اینطوره از کجا میشه گیر آورد؟

arial_moho
20-06-2008, 00:13
سلام به همه دوستان عزیز!اول از شما به خاطر گفتگوها و اطلاعات مفیدی که تو این تاپیک قرار دادید ممنونم!من هم از این اطلاعات استفاده کردم و امروز از توپخونه یه psp slim خریدم که خود دستگاه 240 تومن شد (البته با کلی چونه زدن!)الان هم چند تا سوال دارم که ممنون میشم لطف کنید و جواب بدید:1- از نظر امنیتی بهتره psp رو با usb cable به کامپیوتر وصل کنم یا مموریش رو تو ram reader بذارم؟2- ویروس های کامپیوتری به psp هم منتقل میشن؟ 3- آنتی ویروس روی psp نصب میشه؟ اگه اینطوره از کجا میشه گیر آورد؟

فرقی نمیکنه رو چه حالتی به کامپیوتر وصل کنی فقط مواضب باش اگه رو حالت flash0 تنظیمه هیچ فایل اضافی تو psp نره که دیگه بالا نمیاد و باید از طریق recovery boot اون فایلو پاک کنی و همیشه یه نسخه پشتیبان از flash 0 داشته باش که بعضی وقتا لازم میشه بخصوص اگه اهل دستکاری کردن لوازمی (مثل من).آنتی ویروس هم داره و اونو میتونی از لینک زیر دانلود کنی ولی اگه ویروسی باشه آنتی ویروس کامپیوتر اونو میشناسه

لینک:

میشه توش نقشه ی iran رو ریخت؟
آره من از یه فروشنده سوال کردم (حالا از صحتش اطلاعی ندارم) میگفت با مشه از خود psp با wireless نقشه هر جایی رو که خواستی دانلود کنی ولی خودم که تو سایت تورنت جست و جو کردم یه چند تایی آورد (تو چند صفحه قبل لینک هم دادم)
ولی حجم فایلا زیاد بود کمترینش 100 مگی میشد و تا 1.8 گیگ هم داشت هنوز وقت کنردم دانلودش کنم ولی حتما میکنم و جواب تستش رو میذارم.

morteza_m2n
20-06-2008, 09:51
1- نه ،‌البته يه وسيله اي براش اومده مي گن باهاش تلوزيون هم مي گيره ولي ظاهرا فقط تو ژاپن جواب مي ده !

2- اينترنت واي فاي داره هر جا اكسس پوينت باشه مي گيره ! البته اكسس پوينت بايد نزديك باشه ... حالا بعضي جا ها رايگانه اينترنتش مثل مجتمع پايتخت بعضي جا پوليه !

3- نه ! چون شما همين جوري تو خونتو مي خواي ماهواره بگيري بايد يه ديش بذاري بالا پشت بوم تازه يه ميلي مترم جا به جا بشه تنظيمش بهم مي خوره بعد چجوري انتظار داري يه وسيله دستي بتونه ماهواره بگيره !

هر كي واسه يه كار خاصي استفاده مي كنه يكي بيشتر بازي مي كنه يكي بيشتر واسه موزيك مي خواد يكي مي خواد فيلم ببينه باهاش !

خیلی ممنون جاوید جان

ولی من شنیدم با یه وسیله ای (فکر کنم اسمش تیونر باشه،) میشه شبکه های تلوزیون رو گرفت

سرعت اینترنتش در چه حدیه؟

arial_moho
20-06-2008, 10:14
خیلی ممنون جاوید جان

ولی من شنیدم با یه وسیله ای (فکر کنم اسمش تیونر باشه،) میشه شبکه های تلوزیون رو گرفت

سرعت اینترنتش در چه حدیه؟

آره ولی سیستم تلوزیونی اونا با ما فرق میکنه.
سرعت اینترنت هم بستگی به نوع سرویسی که استفاده میکنی داره چون معمولا یه adslکیگیرن و یه مودم wireless که هرچی سرعت adsl بالا تر ابشه طبعا سرعت اینترنتت هم بیشتر میشه.

ali_ranger22
20-06-2008, 11:30
کسی crisis core رو تموم نکرده!!؟ واقعا کسی که psp داشته باشه و این بازی رو تموم نکنه psp شو باید بندازه زیر تریلی!

morteza_m2n
20-06-2008, 17:08
آره ولی سیستم تلوزیونی اونا با ما فرق میکنه.
سرعت اینترنت هم بستگی به نوع سرویسی که استفاده میکنی داره چون معمولا یه adslکیگیرن و یه مودم wireless که هرچی سرعت adsl بالا تر ابشه طبعا سرعت اینترنتت هم بیشتر میشه.

???? اصلا متوجه نشدم

اونا دیگه کین؟

ینی چی نوع سرویس؟ مگه چند جور سرویس داره؟ (بیشتر توضیح بده)

arial_moho
20-06-2008, 17:50
???? اصلا متوجه نشدم

اونا دیگه کین؟

ینی چی نوع سرویس؟ مگه چند جور سرویس داره؟ (بیشتر توضیح بده)

بابا سیستم ما Pal هست مال اونا Ntsc فهمیدی؟

Paradise_human
20-06-2008, 18:49
salam man ba mobile vaslam.
Manzor az pixel sokhte chie chetor mishe tashkhisesh dad
mamnoon.

ali_ranger22
20-06-2008, 19:02
salam man ba mobile vaslam.
Manzor az pixel sokhte chie chetor mishe tashkhisesh dad
mamnoon.

منظور خاصی نیست یعنی پیکسل سوخته! معمولا به رنگ های سفید قرمز آبی سبز در میاد پیکسلی که سوخته! ولی اگه درست با psp کار کنین معمولا مشکلی پیش نمیاد...

NINTENDO_DS
21-06-2008, 09:28
من بک پک بازی گرفتم که بازی های پلی استیشن 1 هست ولی هر کاری می کنم پی اس پی فرمت این بازی ها رو نمیخونه چیکار باید بکنم؟
بازی هایی مثل داینو کرایسیس

NINTENDO_DS
21-06-2008, 09:30
نوشته پک مال پی اس پیه

Paradise_human
21-06-2008, 10:05
salam man alan kisham psp slim piano black kharidam 190 va ba ram 4 gig asl soni shod 250.
Hala chanta soal dashtam.
Man eino ba m33 3.90 copy khor kardam yaro migoft 3.95 berizam goftam na 3.9 baram beriz.dorost karkardam na?
Behesh goftam chanta bazi baram berize rikht faghat nemidonam aval ramo format kard ya na vali fekr konam nakard hala chanta soal dashtam.
Gta dashtam bazi mikardam vaghti ba mashine kami tik mizane.
To pes 2008 kami konde.
Vali to god of war moshkeli nadare.
To call of duty vaghti shologh mishe kami tik mizane.
Mikhastam bedonam male hame einjorie ya moshkel az mane.darzemn male ein nist ke ramo format nakarde?
Male frameweram nist?
Motmaen bashid ram asle chon magic gate to zade support.
Ye soal dige to ghesmat memori zade
3800 pore bad zade 600 meg khalie
Baraye chi einjori man ramam 4 gige.
Mamnoon.

mr6768
21-06-2008, 10:22
آقا يه سوال از psp :
اگه از دبي psp بياريم تو ايران جواب ميده.شارژرش چي ؟ اون جواب ميده؟
آخه يه ps2 از دبي گرفته بودم جواب نداده بود.

arial_moho
21-06-2008, 11:06
آقا يه سوال از psp :

یعنی چی جواب میده؟
اگه از من میپرسی از همین ایران بگیر البته اونجا میتونی مطمئن باشی که اصله
خود من هم از دبی psp slim ice silver خریدم 230000 ولی اومدن ایران میگفتن 210000 البته جا های معتبر
ولی وقتی برگشتی باید بدی فیرمویرتو کپی خور کنند

ali_ranger22
21-06-2008, 18:20
من بک پک بازی گرفتم که بازی های پلی استیشن 1 هست ولی هر کاری می کنم پی اس پی فرمت این بازی ها رو نمیخونه چیکار باید بکنم؟
بازی هایی مثل داینو کرایسیس

بازی رو بریز توی PSP>Game

آقا يه سوال از psp :

آره جواب میده اتفاقا کار خوبی میکنی اگه از دبی بخری

morteza_m2n
21-06-2008, 21:52
بابا سیستم ما Pal هست مال اونا Ntsc فهمیدی؟

ممنون میدونم قصد کمک کردن داری

ولی بهتر بود میذاشتی جاوید جواب سوالاتمو کاملتر میداد

Paradise_human
21-06-2008, 21:57
agha kasi be ma koomak nemikone????!!!!!!

choory
21-06-2008, 22:19
agha kasi be ma koomak nemikone????!!!!!!

دوست عزیز فریمور من هم 3.90m33-3 هست.مموریم هم مجیک گیت را ساپورت نمیکنه.همه این بازی ها را هم که شما گفتی بازی کردم مشکلی نداشته.(به غیر از اون فوتباله که بازی نکردم.)
اگه طرف مموری را با psp فرمت نکنه که پوشه های مورد نیاز توی مموری ایجاد نمیشه.پس 100 درصد فرمت کرده.شما یه سر برو پیش فروشنده بهش بگو همچین مشکلی داری تا حل هم نکرده ولش نکن.
انشالا... مشکلت برطرف میشه.
راستی مبارکتون باشه.
موفق باشی.

!As@d
21-06-2008, 22:21
:20:میشه توش نقشه ی iran رو ریخت؟

تنها راه....

bayern
21-06-2008, 22:31
سلام
من این بازی Lego Indiana Jones Trilogy رو دانلود کردم ولی هر جای پی اس پی کپی میکنم بازی اجرا نمیشه
یکی بمن بگه اون باید کجای پی اس پی کپی کنم
کمک کنید ممنون میشم

choory
21-06-2008, 22:35
سلام
من این بازی Lego Indiana Jones Trilogy رو دانلود کردم ولی هر جای پی اس پی کپی میکنم بازی اجرا نمیشه
یکی بمن بگه اون باید کجای پی اس پی کپی کنم
کمک کنید ممنون میشم

بازی هایی که فرمتشون iso و cso هست توی پوشه iso کپی میشن.

bayern
21-06-2008, 22:54
سلام choory
هیچ کدوم از این فرمتها که گفتی نیست
باز که میکنم به این شکله:Lego.Indiana.Jones.Trilogy.By.cR >> PSP_GAME>> UMD_DATA.BIN

amirrasa kateb
22-06-2008, 00:06
نباید باز کنی همونی که دانلود کردی باید بریزی تو iso

*M!L4D*
22-06-2008, 08:11
عالیه دوستان ادامه بدید

arial_moho
22-06-2008, 11:53
m33 version 4.0 می آید
متیو (یکی از اعضای M33) گفته این دو تا ویژگی قراره به این فیرم ویر یعنی 4.00 M33 اضافه بشه ؟

ریکاوری منو (Recovery Menu) هم توی XMB هم توی Boot
هر وقت هرجای بازی خواستین بازیو سیو کنید !!! یعنی مثلا وسط فیفا استریت ییباره سیو کن بعدش فردا بیا بقیه همون بازیو برو. (مثل ایمولتور های کنسول ها. ایمولتور پی اس وان PSOne روی PC هم همین قابلیت رو داره.)
این قابلیت سیو وسط بازی به احتمال خیلی زیاد به صورت پلاگین یا اددان واسه فیرمویر میاد.(بعید می دونم که مثل ریکاوری منو خودش نصب بشه)

J A V I D
22-06-2008, 12:16
m33 version 4.0 می آید
متیو (یکی از اعضای M33) گفته این دو تا ویژگی قراره به این فیرم ویر یعنی 4.00 M33 اضافه بشه ؟

هر وقت هرجای بازی خواستین بازیو سیو کنید !!! یعنی مثلا وسط فیفا استریت ییباره سیو کن بعدش فردا بیا بقیه همون بازیو برو. (مثل ایمولتور های کنسول ها. ایمولتور پی اس وان PSOne روی PC هم همین قابلیت رو داره.)
این قابلیت سیو وسط بازی به احتمال خیلی زیاد به صورت پلاگین یا اددان واسه فیرمویر میاد.(بعید می دونم که مثل ریکاوری منو خودش نصب بشه)

اين قابليت اولي كه ذكر كرديد همين الانم تو فريم ور هاي 3.90 وجود داره !!!!

ali_ranger22
22-06-2008, 12:45
m33 version 4.0 می آید

تا اونجایی که من میدونم M33 گروه نیست خود DAX هست چون برا دانلودش میری تو سایت DAX نه سایتی به نام گروه M33! ویژگی دوم که گفتی نیاز زیادی بهش نیست شما میتونی وسط بازی psp رو خاموش کنی بعد روشن کنی ادامه بدی! تنها بازی که دیدم نمیشه بازی logans shadow بودش

mehdi30nema
22-06-2008, 13:06
عالیه دوستان ادامه بدید

چي عاليه ؟؟؟؟؟

mehdi30nema
22-06-2008, 13:08
كسي metal gear solid portable ops رو بازي كرده ؟

J A V I D
22-06-2008, 13:32

من بازي كردم ، چطور مگه ؟!؟

choory
22-06-2008, 14:10
من وقتی بازی metal gear solid portable ops را ریختم روی psp تا newgame را انتخاب میکنم میره توی یک صفحه که نوشته start را بزنید تا start را فشار میدم می باد همون صفحه اول که new game داره.از بازی هم بیرون نمیاد.مجبور میشم کلید پاور را چند ثانیه نگه دارم تا psp خاموش بشه.
یک metal gear دیگه هم ریختم اسم کاملش یادم نیست.اون هم همین مشکل را داشت.در کل مثل اینکه psp من با metal gear مشکل داره.
شما نمیدونید باید چی کار کنم؟

NINTENDO_DS
22-06-2008, 14:36
من خیلیشو رفتم بازی جالبیه البته من بازی شو از دی وی دی مجله بازی نما گرفتم و ریختم رو دستگاه کاملا هم درسته و دستگاه هیچ مشکلی نداره ولی اصلا با بازی متال گیر اسید حال نکردم

ali_ranger22
22-06-2008, 16:34
من وقتی بازی metal gear solid portable ops را ریختم روی psp تا newgame را انتخاب میکنم میره توی یک صفحه که نوشته start را بزنید تا start را فشار میدم می باد همون صفحه اول که new game داره.از بازی هم بیرون نمیاد.مجبور میشم کلید پاور را چند ثانیه نگه دارم تا psp خاموش بشه.
یک metal gear دیگه هم ریختم اسم کاملش یادم نیست.اون هم همین مشکل را داشت.در کل مثل اینکه psp من با metal gear مشکل داره.
شما نمیدونید باید چی کار کنم؟

تو این بازی دکمه ی دایره OK هست!

من نیم ساعت بازی کردم حالم بهم خورد به نظرم یه بازی کاملا مسخره بود طرف رو هدشات میکردی خوابش میبرد بعد 5 دیقه زنده میشد این صحنه رو که دیدم سریع از بازی اومدم بیرون پاکش کردم!

reza fontana
22-06-2008, 17:14
دوستان من میخوام یه Psp بگیرم..میدونم که اسلیم باید بگیرم ولی قیمتش چنده؟در ضمن واسه بازی همینکه سی دی رو توش بزاری اجرا میشه؟

J A V I D
22-06-2008, 18:06
من نیم ساعت بازی کردم حالم بهم خورد به نظرم یه بازی کاملا مسخره بود طرف رو هدشات میکردی خوابش میبرد بعد 5 دیقه زنده میشد این صحنه رو که دیدم سریع از بازی اومدم بیرون پاکش کردم!

اينه واسه اينه كه اون اسلحه بيهوش كننده رو استفاده كردي !!!

choory
22-06-2008, 18:55
دوستان من میخوام یه Psp بگیرم..میدونم که اسلیم باید بگیرم ولی قیمتش چنده؟در ضمن واسه بازی همینکه سی دی رو توش بزاری اجرا میشه؟

الان قیمت ها ثابت نیست پک 250 داره تا 350.
اگه بخواهی بازی ارجینال بخری umd (همون سی دی خودت) را میزاری داخل دستگاه و بازی اجرا میکنی.
اگه هم بازی کپی بخواهی اجرا کنی فقط کافیه بازی را بریزی روی مموری بعد هم از داخل دستگاه بازی اجرا کنی.

bayern
23-06-2008, 11:08
نباید باز کنی همونی که دانلود کردی باید بریزی تو iso

سلام
دستگاه من کپی خوره و اسلیم هستش تا حالا باهاش 50تا بازی رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا اونو تو isoکپی میکنم .موقعی که تو منوی بازی میرم اصلآ چیزی وجود نداره
ببینم این بازی رو باید بصورت فشرده داخل بازی کپی کنم یا بازش کنم
البته من هر دو صورت هم اینکار رو انجام دادم ولی نتیجه ای نداشت

Utorrent
23-06-2008, 11:29
من وقتی بازی Patapon رو روی Psp ریختم بازی رو تونستم اجرا کنم ولی توی لودینگ اولیه گیر میکنه یعنی همون قسمتی که بعد از نوشتن اسم سازنده و ناشر و اینا میاد.

choory
23-06-2008, 12:39
من وقتی بازی Patapon رو روی Psp ریختم بازی رو تونستم اجرا کنم ولی توی لودینگ اولیه گیر میکنه یعنی همون قسمتی که بعد از نوشتن اسم سازنده و ناشر و اینا میاد.

شما باید بری توی ریکاوری منو بعد از قسمت configuration گزینه free umd region را enabled کرده و بعد umd mod را روی حالت np9660 بزارید.من این کار را کردم اجرا شد.

choory
23-06-2008, 12:42
سلام
دستگاه من کپی خوره و اسلیم هستش تا حالا باهاش 50تا بازی رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا اونو تو isoکپی میکنم .موقعی که تو منوی بازی میرم اصلآ چیزی وجود نداره
ببینم این بازی رو باید بصورت فشرده داخل بازی کپی کنم یا بازش کنم
البته من هر دو صورت هم اینکار رو انجام دادم ولی نتیجه ای نداشت

اگه روی کاپیوتر شما برنامه ای مثل winrar نصب باشه فیل های iso به صورت فایل فشرده نمایش داده میشه.شما همون فایل اصلی را کپی کن.

Utorrent
23-06-2008, 12:47
ریکاوری رو چجوری میتونم باز کنم؟(بانگه داشتن سلکت گزینه ای به نام configuration نداره.)

choory
23-06-2008, 12:51
ریکاوری رو چجوری میتونم باز کنم؟(بانگه داشتن سلکت گزینه ای به نام configuration نداره.)

شما برای رفتن به منوی ریکاوری ابتدا psp که روشنه کلید پاور را چند ثانیه نگه میداری تا psp به طور کامل خاموش بشه سپس کلید R را نگه داشته و psp را روشن میکنید تا وقتی که وارد منوی ریکاوری نشه کلید R را ول نکن.

Utorrent
23-06-2008, 13:01
Thanks a lot

farbradman
23-06-2008, 13:04
می خوام یه هدفون واسه psp بگیرم چی بگیرم که صداش خوب باشه؟اخه واسه من s-120 sony از این چینی هاست.لطفا مدلشم بگین.همه میگن کریتیو خوبه اخه کریتیو کدوم مدلش؟مگه هدفون کریتیو به psp میخوره؟

B L A S T E R
23-06-2008, 13:11
رو پی اس پی ویندوز نصب میشه؟

ali_ranger22
23-06-2008, 13:11
اينه واسه اينه كه اون اسلحه بيهوش كننده رو استفاده كردي !!!

جاوید از تو بعید بود به نظرت با بیهوش کننده میشه طرفو هدشات کرد!

choory
23-06-2008, 13:15
می خوام یه هدفون واسه psp بگیرم چی بگیرم که صداش خوب باشه؟اخه واسه من s-120 sony از این چینی هاست.لطفا مدلشم بگین.همه میگن کریتیو خوبه اخه کریتیو کدوم مدلش؟مگه هدفون کریتیو به psp میخوره؟

من تعریف این دو مدل کریتیو را خیلی شنیدم.
psp هم جک 3.5 میلیمتری استاندارد داره که هر هدفونی با این سوکت بهش وصل میشه.

این یکی خیلی عالیه قیمتشم حدود 30 تومان هست :

اینم دومی هست که کیفیتاشون یکی هست ولی اون بالایی خوشکل تره:27:

من خودم این دومی رو دارم که قیمتش 23 تومان هست و خیلی ازش راضی هستم
اگه هم پولش مهم نیست مدل زیر پیش نهاد میشه.
قیمت 90 تومان.
یه سر به تاپیک زیر بزن بد نیست.

J A V I D
23-06-2008, 13:31
جاوید از تو بعید بود به نظرت با بیهوش کننده میشه طرفو هدشات کرد!

خوب وقتي با اون اسلحه بيهوش كننده بزني تو مخ يارو درجا بي هوش مي شه ! ولي اگه جاي ديگش بزني يكم دير تر بيهوش مي شه يا بايد دو سه تا بهش بزني ! در كل من از اون نسخه Acid هاش بيشتر خوشم اومد بازي كارتي خيلي دوست دارم !

mehdi30nema
23-06-2008, 16:07
من بازي كردم ، چطور مگه ؟!؟

جاويد جان من بازي رو ريختم . بعد اوله بازي كه اسنك از زندان فرار ميكنه و چند تا مرحله بعدش رو رد كردم . بعد ميگه بايد تيم درست كنيد كه يك نفر از سربازهاي دشمن رو هم كپچر ميكنم و به گروه خودم اضافه ميكنم . بعد چند مرحله ديگه ميرم ( گرفتن مدارك و غيره در مورد مالاريا )
بعد ديگه معلوم نيست بايد چي كار كنم . يعني فكر كنم بايد تيمم رو افزايش بدم ميرم و 5 يا 6 نفر از سرباز هاي دشمن رو هم ميگيرم و به گروهم اضافه ميكنم ولي باز اتفاقي نميوفته . من كه كاملا گيج شدم .

hossein_dig
23-06-2008, 16:40
درخواست راهنمای و اطلاعات برای خرید psp
سلام به همه دوستان
من جدیدا وقت کم دارم و وقتی هم میرسم خونه حال پشت پیسی نشستن رو هم ندارم .لپ تاپم هم گرافیکش زیاد قوی نیست . و در ضمن من تنها تفریحی که زیاد دوست دارم بازی کردن و بازی ساختنه که برای دومیش وقت ندارم و درضمن پاکت پیسی هم دارم ولی بازیاش درپیته .من چون تا حالا psp از نزدیک ندیدم نمی دونم گرافیکش چه چوریه ؟.میخواستم بدونم گرافیکش مثل این بازیای خفنه pc هست مثل گاست ریکان و فرونت لاین که با گرافیک جیفورس 8600 بازی میکنن جلوه های ویژه داره یا نه ؟!

میشه یه دموی چیزی مثل فیلمی که از صفحه گرفته شده باشه بزارین من فقط میخوام ببینم گرافکش چطوره

درضمن درباره قیمشت و سخت افزارش یا امکاناتش توضیحی هم بدین ممنون میشم
راستی من پرسیدم یه مدل معمولیش رو میگفتن 220 ومدل سیلیم رو 240 اینا از لحاظ سخت افزاری و قدرت با هم فرقی میکنن ؟

با تشکر

farbradman
23-06-2008, 17:46
من تعریف این دو مدل کریتیو را خیلی شنیدم.
psp هم جک 3.5 میلیمتری استاندارد داره که هر هدفونی با این سوکت بهش وصل میشه.

اگه هم پولش مهم نیست مدل زیر پیش نهاد میشه.
قیمت 90 تومان.
یه سر به تاپیک زیر بزن بد نیست.

منظورت از جک 3.5 میلیمتری چیه؟

choory
23-06-2008, 18:24
منظورت از جک 3.5 میلیمتری چیه؟

به این سوکت اصطلاحا میگن جک 3.5 میلیمتری.که یک پورت استاندارد هست.

ali_ranger22
23-06-2008, 18:46
خوب وقتي با اون اسلحه بيهوش كننده بزني تو مخ يارو درجا بي هوش مي شه ! ولي اگه جاي ديگش بزني يكم دير تر بيهوش مي شه يا بايد دو سه تا بهش بزني ! در كل من از اون نسخه Acid هاش بيشتر خوشم اومد بازي كارتي خيلي دوست دارم !

مثل اینکه قبول نداری...! باورت میشه قبل از این که تو بگی من نمیدونستم سلاح بیهوش کننده هم داره! من با کلت میکشتم کلا با بازیش حال نکردم...

ali_ranger22
23-06-2008, 19:05
درخواست راهنمای و اطلاعات برای خرید psp
سلام به همه دوستان
من جدیدا وقت کم دارم و وقتی هم میرسم خونه حال پشت پیسی نشستن رو هم ندارم .لپ تاپم هم گرافیکش زیاد قوی نیست . و در ضمن من تنها تفریحی که زیاد دوست دارم بازی کردن و بازی ساختنه که برای دومیش وقت ندارم و درضمن پاکت پیسی هم دارم ولی بازیاش درپیته .من چون تا حالا psp از نزدیک ندیدم نمی دونم گرافیکش چه چوریه ؟.میخواستم بدونم گرافیکش مثل این بازیای خفنه pc هست مثل گاست ریکان و فرونت لاین که با گرافیک جیفورس 8600 بازی میکنن جلوه های ویژه داره یا نه ؟!

میشه یه دموی چیزی مثل فیلمی که از صفحه گرفته شده باشه بزارین من فقط میخوام ببینم گرافکش چطوره

درضمن درباره قیمشت و سخت افزارش یا امکاناتش توضیحی هم بدین ممنون میشم
راستی من پرسیدم یه مدل معمولیش رو میگفتن 220 ومدل سیلیم رو 240 اینا از لحاظ سخت افزاری و قدرت با هم فرقی میکنن ؟

8600 :18:!!!!!! نه در حد ps2 هست البته بالا پایین داره
تو اینترنت عکساش ریخته دیگه بسرچ!
نه فرق خاصی نداره فقط اسلیم رمش 64 هست در مقابل 32 فت بعد خروجی Tv هم داره

hossein_dig
23-06-2008, 20:05
اسلیم ؟
خروجی tv داره ؟

Utorrent
23-06-2008, 20:11
من توی بازی Patapon به مشکل بر خوردم دقیقا همون اول بازی که باید دکمه ی O رو بزنیم.

یه سری نوشته های ژاپنی روی صفحه نمایش داده میشه ولی من اصلا نمیفهمم باید چکار کنم.

choory
23-06-2008, 20:56
من توی بازی Patapon به مشکل بر خوردم دقیقا همون اول بازی که باید دکمه ی O رو بزنیم.

یه سری نوشته های ژاپنی روی صفحه نمایش داده میشه ولی من اصلا نمیفهمم باید چکار کنم.

باید روی ریتم آهنگ کلید دایره را فشار بدی.
پون پون پون .....
کل بازی با همین زدن کلید ها روی یک ریتم هست.

choory
23-06-2008, 20:58
اسلیم ؟
خروجی tv داره ؟

آره دوست عزیز psp slim خروجی tv با کیفیت HD داره.
که باید کابل را جداگانه تهیه کنی که قیمتش هم بین 20 تا 25 هست.

J A V I D
24-06-2008, 10:01
مثل اینکه قبول نداری...! باورت میشه قبل از این که تو بگی من نمیدونستم سلاح بیهوش کننده هم داره! من با کلت میکشتم کلا با بازیش حال نکردم...

من فكر مي كنم احساس مي كني اسلحه بيهوش كنندش شبيه آمپولي چيزيه شبيه كلت معموليه من اولين بار كه متال گير رو بازي كردم (رو پلي استيشن يك) فكر مي كردم اين كلتشه ولي بعد ديدم نه اين اسلحه بيهوش كنندشه كلتش رو بعدا مي گيره - البته شايدم اسلحه بيهوش كننده رو بعدا مي گيره درست يادم نيست! ولي به هر حال دو تا كلت داره كه شبيه همن تقريبا يكيش بيهوش كنندس و بي صدا تو همه متال گير ها هم بوده ... البته منم با اين نسخه PSP ش حال نكردم و زياد بازي نكردم فقط اون Acid هاش رو بازي كردم كه جفتشم تموم كردم ....

ali_ranger22
24-06-2008, 10:48
من فكر مي كنم احساس مي كني اسلحه بيهوش كنندش شبيه آمپولي چيزيه شبيه كلت معموليه من اولين بار كه متال گير رو بازي كردم (رو پلي استيشن يك) فكر مي كردم اين كلتشه ولي بعد ديدم نه اين اسلحه بيهوش كنندشه كلتش رو بعدا مي گيره - البته شايدم اسلحه بيهوش كننده رو بعدا مي گيره درست يادم نيست! ولي به هر حال دو تا كلت داره كه شبيه همن تقريبا يكيش بيهوش كنندس و بي صدا تو همه متال گير ها هم بوده ... البته منم با اين نسخه PSP ش حال نكردم و زياد بازي نكردم فقط اون Acid هاش رو بازي كردم كه جفتشم تموم كردم ....

نه این کلت بود صدا خفه کنم داشت از فاصله چند متری هم طرفو کشتم......

farbradman
24-06-2008, 12:22
پشت psp دو تا پیچ داره یه نگاه بندازین ببینین یکی از پیچها از یکی دیگه بیشتر رفته پایین؟

hossein_dig
24-06-2008, 13:05
ویرایش شد .............

hossein_dig
24-06-2008, 13:07
میشه بگید من فیلم دموی بازی این کنسول رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟
من فقط میخوام ببینم گرافیکش چه جوریه ؟!
من این لغت رو سرچ کردم بی ربط بودpsp Game Demo Video

arial_moho
24-06-2008, 13:18
میشه بگید من فیلم دموی بازی این کنسول رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟
من فقط میخوام ببینم گرافیکش چه جوریه ؟!
من این لغت رو سرچ کردم بی ربط بودpsp Game Demo Video
به این لینک سر بزن:

البته برای دیدن گرافیک واقعیش باید دموی god of ware یا silent hill رو ببینی

hossein_dig
24-06-2008, 13:30
ممنون میشم اگه یه دومی حسابی بزارید

hossein_dig
24-06-2008, 13:41
به این لینک سر بزن:

البته برای دیدن گرافیک واقعیش باید دموی god of ware یا silent hill رو ببینی
من یکیشو دان لود کردم فایل با پسوند bpb بود

amirrasa kateb
24-06-2008, 13:55
من یکیشو دان لود کردم فایل با پسوند bpb بود
اولا pbp
دوما شما دمو بازی رو دان کردی نه فیلم دمو

hessam2006
24-06-2008, 14:18
دوستان میشه یک بار دیگه بگید طریقه فهمیدن ساپورت مجیک گیت چجوری توی کدوم منو باید بریم

این اصطلاحات یعنی چی M33 یا Gen کدومش بهتره قابل تغییر هست چجوری میشه توی psp فهمید چی هست

بعد الان بهترین فریمور 9 هست یا 9.5 بعد 4 امد!!!! قابل استفاده هست

amirrasa kateb
24-06-2008, 14:42
دوستان میشه یک بار دیگه بگید طریقه فهمیدن ساپورت مجیک گیت چجوری توی کدوم منو باید بریم

این اصطلاحات یعنی چی M33 یا Gen کدومش بهتره قابل تغییر هست چجوری میشه توی psp فهمید چی هست

بعد الان بهترین فریمور 9 هست یا 9.5 بعد 4 امد!!!! قابل استفاده هست
از تو ایکس ام بی باید ببینی
بیو توی سیستم ستینگ بعد سیستم اینفورمیشین اون 3 حرف آخر نشونش می ده
m33بهتره
9و9.5
:18::18::18::19:

hossein_dig
24-06-2008, 14:59
اولا pbp
دوما شما دمو بازی رو دان کردی نه فیلم دمو
خوب شما اگه بلدی لینک بزار
اگه که کسی ه م لطف کنه فیلم بگیره حتی 20 -30 ثانیه ممنون میشم میخواستم بخرم نمی دونم گرافیکش در چه حد

Paradise_human
24-06-2008, 17:21
سلام بچه ها بالا خره من از کیش برگشتم شهرمون بابا اعصابم خراب شد کامپیوتر نداشتم چهار تا موزیک و فیلم روش بریزم.
آقا عجب کیفیت صدایی داره توی هدفون عجب کیفیت پخشی داره.کف کردم.
بازی هاش هم که دیگه بماند.
آقا چند تا مشکل:
1.آقا من تو gta liberety city مشکل دارم یک بار دیگه هم مطرحش کردم کسی جواب درست حسابی بهم نداد.
آقا بعضی از جاهای بازی ریپ میزنه البته خیلی کم دقیقا مواقعی که چراغ رم روشن میشه یا اصطلاحا مواقعی که رم داره میخونه.معمولا بیشتر تو مواقعیه که سوار ماشینه.
توی pes 2008 جاهایی که شلوغ میشه کم میاره و slow میشه.
توی god of war هم بعضی از جاها که رم داره میخونه و رندر میکنه تیک میزنه البته خیلی کم تو بازی اتفاق میافته.
توی call of duty هم جاهایی که دود و اینجور چیزا داره کمی کم میاره اما زیاد به چشم نمیاد.
میخواستم بدونم اینا طبیعیه یا نه من این مشکلاتو دارم و مشکل از منه.
در ضمن رمم 4 گیگه و magic gate رو ساپورت میکنه.
آقا من از کیش خوده دستگاهو از نمایندگی سونی خریدم 190 البته با تخفیف.
همه ی مغازه ها زیر 210 نمیگفتن.
آقا خوب خریدم ؟
تهران قیمت هاش چطوره؟
ولی فکر کنم وسایل جانبی شو کردن تو پاچم.
دیگه مجبور بودم از همون جا بخرم چون دیگه فرصت نداشتم از تهران بخرم.
کابل تلویزیونشو بهم دادن 14 تومن.
یه کیف شونی یا اصطلاحا مسافرتی خریدم 16 تومان.
یه کابل usb creative خریدم 2.5
طرف برای کپی خور کردنش 15 تومن ازم گرفت.
(البته وسایل جانبیشو از نمایندگی نخریدم.)
یه رم 4 گیگ اصل سونی بدون گارانتی خریدم 60 تومان از همون نمایندگیش.(البته دقیقا نمیدونم گارانتی داشت یا نه ولی مطمئنم اصله)
حالا به نظر شما کردن تو پاچم؟
آقا یک سوال دیگه من frameware رم m33 3.90 هستش اما نمیدونم m33 2 یا m33 3 یا m33 1.
آخه تو سایت dark alex زده m33 3 من نمیدنوم مال من کدوماشه از کجا میشه فهمید؟
آقا یه سایتم بدید برای دانلود تم و برنامه هاش.
معمولا چه برنامه های داره که مورد نیازه اگه بهم معرفیشون کنید ممنون میشم.
آقا یه مشکلم دارم تو وصل کردنش به تلویزیون.
کابلم s-video هستش بعد وقتی وصلش میکنم تصویر میره تو تلویزیون ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم که تو تلوزیون بیاد یه پیغام میده و بازی رو نمیاره.
مشکل از کجاست؟
در ضمن چهار پنجتا بازی توپشم بهبم معرفی کنید.
ممنون.

Paradise_human
24-06-2008, 17:32
بله مثل اینکه جناب mussketer منو تا حدودی راهنمایی کردن تو پیغام خصوصیم البته الان دیدمش آقا دستت درد نکنه امتحان میکنم بهتون جوابشو میدم.
ممنون.

farbradman
24-06-2008, 17:40
پشت psp دو تا پیچ داره یه نگاه بندازین ببینین یکی از پیچها از یکی دیگه بیشتر رفته پایین؟(مدل اسلیم)

Paradise_human
24-06-2008, 17:41
جناب musketer گفتن که کلاک سیستم رو بزار رو 333 حالا من نمیدونم چطور میشه این کارو کرد؟
البته برا خودشون پبغام خصوصی گذاشتم ولی نمیدونم سریع میتونن جوابمو بدن با نه؟
حالا از شما پرسیدم که سریعتر بتونم جوابمو بگیرم.
ممنون.
البته یه راه دیگه هم برام گفتن ولی گفتن اول این راهو(کلاک 333) امتحان کن اگه نشد بعد این راه دومی رو امتحان کن.

amirrasa kateb
24-06-2008, 17:57
پشت psp دو تا پیچ داره یه نگاه بندازین ببینین یکی از پیچها از یکی دیگه بیشتر رفته پایین؟(مدل اسلیم)
آره
بیکاری اینهمه پست می فرستی؟(پیام خصوصی...):31:

amirrasa kateb
24-06-2008, 18:00
جناب musketer گفتن که کلاک سیستم رو بزار رو 333 حالا من نمیدونم چطور میشه این کارو کرد؟
البته برا خودشون پبغام خصوصی گذاشتم ولی نمیدونم سریع میتونن جوابمو بدن با نه؟
حالا از شما پرسیدم که سریعتر بتونم جوابمو بگیرم.
ممنون.
البته یه راه دیگه هم برام گفتن ولی گفتن اول این راهو(کلاک 333) امتحان کن اگه نشد بعد این راه دومی رو امتحان کن.
کلید select رو بزن و تنظیمش کن

Paradise_human
24-06-2008, 18:13
کلید select رو بزن و تنظیمش کن
چند تا سوال umd iso mode باید سره sony np9660 باشه؟
بعد باید کدومارو کلاک کنم؟
cpu clock game رو یا cpu clock xmb رو؟
بعد باید بزارمش سره 166/333؟
usb divice هم باید سره memory stick باشه؟
بعد اون ریست دیوایس چکار مینه هر کاری کردی رو برمیگردونه؟
اگه این کارو بکنم مشکلی واسه psp بوجود نمیاد؟

amirrasa kateb
24-06-2008, 18:59
چند تا سوال umd iso mode باید سره sony np9660 باشه؟
بعد باید کدومارو کلاک کنم؟
cpu clock game رو یا cpu clock xmb رو؟
بعد باید بزارمش سره 166/333؟
usb divice هم باید سره memory stick باشه؟
بعد اون ریست دیوایس چکار مینه هر کاری کردی رو برمیگردونه؟
اگه این کارو بکنم مشکلی واسه psp بوجود نمیاد؟
نه بهتره رو m33 باشه
هر جفتشو
اره
اره
نه پی اس پی رو ری استارت می کنه
نه

ali_ranger22
24-06-2008, 19:36
نه بهتره رو m33 باشه

اتفاقا سونی بهتره!

amirrasa kateb
24-06-2008, 21:24
اتفاقا سونی بهتره!
ولی m33 درایورشو آپدیت کرده:8:

ali_ranger22
24-06-2008, 21:26
ولی m33 درایورشو آپدیت کرده:8:

پچ 3 منظورته?؟ ولی بازم من میگم سونی بهتره

ali_ranger22
25-06-2008, 09:25
سونی فریم ویر 4.01 رو عرضه کرده تو سایت psp-hacks نوشته تا هفته ی دیگه 4.00 M33 میاد

راستی فردا (پنج شنبه) کنکور دارم دعام کنید:42::42:

farbradman
25-06-2008, 10:20
یه برنامه واسه خوندن فایلهای pdf میخوام که عکسهای تو فایل رو هم نشون بده.خودم یه دونه دارم متن فارسی رو نشون میده ولی عکس رو نشون نمیده.

ali_ranger22
25-06-2008, 12:37
یه برنامه واسه خوندن فایلهای pdf میخوام که عکسهای تو فایل رو هم نشون بده.خودم یه دونه دارم متن فارسی رو نشون میده ولی عکس رو نشون نمیده.

برو این جا سرچ کن من گذاشتم

farbradman
25-06-2008, 15:11
همونیکه من دارم . عکسهای تو فایلهارو نشون نمیده!اگه میشه یه برنامه قویتر بگین

Bahram_Designer
25-06-2008, 21:25
سلام بچه ها خسته نباشید
میخواستم یک psp بگیرم اما نمیدونم که psp چه مدل هایی رو داره یا از کجا بخرم یا اینکه قیمتش چنده .
لطفا منئ کمک کنین

playstation 3
25-06-2008, 21:32
توي PSP ميشه DVD&DivX رو ديد؟

Paradise_human
25-06-2008, 22:09
سلام بچه ها خسته نباشید
میخواستم یک psp بگیرم اما نمیدونم که psp چه مدل هایی رو داره یا از کجا بخرم یا اینکه قیمتش چنده .
لطفا منئ کمک کنین
با اجازه ی اساتید محترم.
psp دو مدل داره :
slim و fat.
مدل Fat قدیمی تره و مال سال 2004 هستش .
مدل slim جدید تره و مال سال 2007 هستش .
slim سبک تر و نازک تر از fat هستش.
قیمت فت طبق گفته ی دوستان حدود 210 و مدل اسلیم هم طبق گفته ی دوستان حدود 240-250 هستش.
چون من شهرستانم نمیدونم از کجا میتونی تهیه کنی موفق باشی.

NINTENDO_DS
26-06-2008, 08:56
من چندتا سوال دارم درباره مدل اسلیم که دارم
1: آیا میشه بازی های پلی استیشن 1 رو روی این دستگاه بازی کرد؟
2: چه جوری میشه بازی که فرمتش pbp هست رو روی این دستگاه اجرا کرد؟ آخه من یک سی دی گرفتم که حاوی بازی های پلی استیشن 1 برای این کنسوله و بازی ها با این فرمت درون این سی دی هست و پی اس پی نمی شناستشون ممنون میشم کمک کنید

Paradise_human
26-06-2008, 10:03
2: چه جوری میشه بازی که فرمتش pbp هست رو روی این دستگاه اجرا کرد؟ آخه من یک سی دی گرفتم که حاوی بازی های پلی استیشن 1 برای این کنسوله و بازی ها با این فرمت درون این سی دی هست و پی اس پی نمی شناستشون ممنون میشم کمک کنید
با سلام دوست عزیز.
اون جور که از بچه های همین تاپیک شنیدم میشه بازی های ps1 رو روی psp بازی کرد ولی چون من تازه psp خریدم و بازی های ps1 رو تا حالا روش نریختم نمیتونم در باره ی سوال دومت بهت کمک کنم اینو باید اساتید محترم جواب بدن.
موفق باشی.

Paradise_human
26-06-2008, 11:50
آقایون یکی لینک دانلود irshell سازگار با m33 3.90-3 رو بزاره ما نصب کنیم.
ممنون.
اگر طریقه ی نصبشم بهمون بگید ممنون میشم.

J A V I D
26-06-2008, 11:54
نوشته شده توسط NINTENDO_DS

بازي هاي پلي استيشن كه به صورت pbp هستن رو بايد تو پوشه PSP و بعد پوشه Game كپي كنيد ...

آقایون یکی لینک دانلود irshell سازگار با m33 3.90-3 رو بزاره ما نصب کنیم.
ممنون.
اگر طریقه ی نصبشم بهمون بگید ممنون میشم.

برو از سايت qj.net بگير ...

Paradise_human
26-06-2008, 11:55
آقایون یه بازی Racing بهم معرفی کنید که از نظر گرافیک و ججم و گیم پلی عالی باشه.
ممنون.
راستی بچه ها کسی تو psp هاروست مون رو بازی کرده.خیلی فاز میده.
gta vice city رو ریختم روش گرافیکش مثل ps2 بود!!!!!!!!!!!!:18::18::18:

Paradise_human
26-06-2008, 12:03
بازي هاي پلي استيشن كه به صورت pbp هستن رو بايد تو پوشه PSP و بعد پوشه Game كپي كنيد ...

میشه ورژن شو بهم بگی.
ممون میشم.

J A V I D
26-06-2008, 12:03
بازي ماشين سواري واسه PSP فكر كنم Fallout بد نباشه از نظر من كه خوب بود فقط ماشين هاش يكم تركيدن !:31:

Paradise_human
26-06-2008, 12:06
بازي ماشين سواري واسه PSP فكر كنم Fallout بد نباشه از نظر من كه خوب بود فقط ماشين هاش يكم تركيدن !:31:
burnout legend چطوره ؟؟تعریفشو زیاد شنیدم.

Paradise_human
26-06-2008, 12:16
اصلا fallout برای psp نزده تازه Racing نیست.
آقا تورو خدا من جدی پرسیدم شوخی نکنید دیگه.:10:

NINTENDO_DS
26-06-2008, 13:25

ریختم ولی اجرا نمیشه بعد از ریختن انگار اصلا همچین بازی توش نیست چیکار کنم کسی تا حالا امتحان کرده؟

Gamemaster
26-06-2008, 13:57
احتمال زياد از بازي .بازيت خرابه

Bahram_Designer
26-06-2008, 15:55
سلام
میتونه کسی به من بگه که psp رو از کجا بگیرم که هم دستگاه خوبی باشه هم ارزونتر و با صرفه تر باشه ؟

با تشکر...

ali_ranger22
26-06-2008, 17:02
توي PSP ميشه DVD&DivX رو ديد؟

فعلا نمیشه ...شاید هیچ وقت هم نشه:دی

سلام
میتونه کسی به من بگه که psp رو از کجا بگیرم که هم دستگاه خوبی باشه هم ارزونتر و با صرفه تر باشه ؟

با تشکر...

دستگاه خوب یعنی چه?؟ شما اگه تهرانی برو توپخونه بگیر

Bahram_Designer
26-06-2008, 18:28

علی جان منظور من از دستگاه خوب یعنی چینی نباشه و برام کار کنه .

دستت درد نکنه مرسی .:15:

arial_moho
26-06-2008, 18:41
اگه میخوای psp اسلیم بگیری که اصلا فقط چین تولید میشه ولی از لحاظ کیفیت خیلی عالیه ولی اگه میخوای ژاپنیباشه تنها راهت اینه که FAT بگیری

Bahram_Designer
26-06-2008, 19:16
فرق psp slim با psp fat چیه؟
اگر بهم کمک کنین ممنون میشم.

choory
26-06-2008, 19:30
فرق psp slim با psp fat چیه؟
اگر بهم کمک کنین ممنون میشم.

دوست عزیز شما لطف کن چند صفحه آخر تاپیک را بخون متوجه میشی.

J A V I D
26-06-2008, 19:32
اصلا fallout برای psp نزده تازه Racing نیست.
آقا تورو خدا من جدی پرسیدم شوخی نکنید دیگه.:10:

ببخشيد من اشتباه نوشتم منظورم flatout بود .. شرمنده ... اينم يه عكس از بازيش

ریختم ولی اجرا نمیشه بعد از ریختن انگار اصلا همچین بازی توش نیست چیکار کنم کسی تا حالا امتحان کرده؟

بازي هاي پلي استيشن يك رو كه بايد همونجا ريخت فقط بايد ابتدا بريزيدشون تو يه پوشه و پوشه رو كپي كنيد تو شاخه گيم .... بعدشم فريم ور هاي زير 3.03 بازي هاي پلي يك رو اجرا نمي كنن كه بعيدمي دونم فريم ور شما زير اين باشه !

amirrasa kateb
26-06-2008, 19:57

کی گفته؟
میشه دایویکس دید

ali_ranger22
26-06-2008, 20:32
علی جان منظور من از دستگاه خوب یعنی چینی نباشه و برام کار کنه .

دستت درد نکنه مرسی .:15:

البته اون یعنی چه رو باید رو چ فتحه بدی! دیگه الان همه ی psp هایی که ساخته میشن چینیه شما خیالت راحت این چینی با بقیه چینی ها فرق داره کیفیتش خوبه...

ببخشيد من اشتباه نوشتم منظورم flatout بود .. شرمنده ... اينم يه عكس از بازيش!

من میگم هی فک کردم اشتباه کردی بعد دیدم شاید من اشتباه میکنم ! اون بازی که تو گفتی نقش آفرینیه!(چقدم قشنگه!)

کی گفته؟
میشه دایویکس دید

العجب! شما Divx دیدی با psp ?؟ البته یه برنامه من دیدم psptube بود اسمش یه جا دیدم میشه باهاش Divx نگاه کرد ولی امتحان نکردم فکر هم نمیکنم جواب بده حالا شما اگه بلدی بگو ما هم فیض ببریم!

Bahram_Designer
26-06-2008, 21:22
من 2 سوال دارم . اگر کمکم کنید سپاسگذارم :
1 - دو نفر که PSP دارند میتونند با هم بازی کنند؟
2 - بازی های psp گرافیک ps2 رو دارند؟
با سپاس.

J A V I D
26-06-2008, 21:30
از بچه ها کسی می دونه که:
دو نفر که PSP دارند میتونند با هم بازی کنند؟
thanks

بله مي تونن با هم بازي كنن كنسول واي فاي داره ....

arial_moho
26-06-2008, 21:34
آره به شرطی که بازی رو psp هر دوشون نصب باشه و خود بزی قابلیت شبکه رو داشته باشه .میشه با wireless تو شبکه بازی کنی
در بعضی جاها گرافیک ps2 بالاتره و در بعضی جاها گرافیک psp البته اینم بگم بجز یکی دوتا بازی تا حالا هیچ بازیی نتونسته از گرافیک واقعی psp استفاده کنه

Bahram_Designer
26-06-2008, 21:41
بله مي تونن با هم بازي كنن كنسول واي فاي داره ....

جاوید جان وای فای رو همه psp ها هست ؟
:5:

amirrasa kateb
26-06-2008, 22:28
البته اون یعنی چه رو باید رو چ فتحه بدی! دیگه الان همه ی psp هایی که ساخته میشن چینیه شما خیالت راحت این چینی با بقیه چینی ها فرق داره کیفیتش خوبه...

من میگم هی فک کردم اشتباه کردی بعد دیدم شاید من اشتباه میکنم ! اون بازی که تو گفتی نقش آفرینیه!(چقدم قشنگه!)

العجب! شما Divx دیدی با psp ?؟ البته یه برنامه من دیدم psptube بود اسمش یه جا دیدم میشه باهاش Divx نگاه کرد ولی امتحان نکردم فکر هم نمیکنم جواب بده حالا شما اگه بلدی بگو ما هم فیض ببریم!
بله که دیدم:8:

amirrasa kateb
26-06-2008, 22:43
اول این برنامه رو دانلود کنید psptube (برنامه ای برای دیدن فایلهای ویدیوئی از سایت های اینترنتی)

بعد فایل دایوکسی رو که دارین رو به مسیر PSP/GAME/PSPTube/favorites کپی کنین
توجه داشته باشین که فایل دایوکسی رو که دارین پسوندش divx باشه و مثلاavi نباشه
و بعد برنامه رو اجرا کنین و با زدن دکمه select به قسمت favoritse برین و رو فایل مورد نظر دکه ظربدر رو بزنین
من خودم تست کردم وجواب داد ولی تصویر و صدا کمی مشکل دارن

amirrasa kateb
26-06-2008, 22:46
جاوید جان وای فای رو همه psp ها هست ؟
:5:
بله تمام پی اس پی ها از نظر سخت افزاری یکیند و فقط به دو دستهی اسلیم و فت تقسیم می شن:10:

Gamemaster
26-06-2008, 23:22
با سپاس.
نه عزيز.در حد ps1 هستش

J A V I D
27-06-2008, 00:44
كم لطفي مي كنيد بازي هاي Psp اكثرشون گرافيكشون از Ps1 خيلي بيشتره و از نظر من از نظر گرفيكي بين پلي استيشن يك و دو و البته بيشتر به سمت پلي استيشن دو مي ره گرافيكش ....

Metalzadeh
27-06-2008, 07:16
سلام
دوستان آیا GoW با 3.71 M33-4 بالا میاد یا باید آپگرید کنم ؟

Arshia001
27-06-2008, 08:46
فکر کنم میاد.چرا امتحان نمیکنی؟ومهم تر از اون،چرا 390 نمیریزی؟

Gamemaster
27-06-2008, 12:57
برو 4 رو بريز كه از همه نظر بهتره

amirrasa kateb
27-06-2008, 13:25
برو 4 رو بريز كه از همه نظر بهتره
شما اصلا پی اس پی دارید؟:13:
4 هنوز کپی نشده:41:

ali_ranger22
27-06-2008, 14:25
اول این برنامه رو دانلود کنید psptube (برنامه ای برای دیدن فایلهای ویدیوئی از سایت های اینترنتی)

بعد فایل دایوکسی رو که دارین رو به مسیر PSP/GAME/PSPTube/favorites کپی کنین
توجه داشته باشین که فایل دایوکسی رو که دارین پسوندش divx باشه و مثلاavi نباشه
و بعد برنامه رو اجرا کنین و با زدن دکمه select به قسمت favoritse برین و رو فایل مورد نظر دکه ظربدر رو بزنین
من خودم تست کردم وجواب داد ولی تصویر و صدا کمی مشکل دارن

میخوام از خودم دفاع کنم:21: این پست منو ببین

تو صفحه ی 327 نوشتم که میشه با psptube دایویکس نگاه کرد!!!

من میرم یه بار امتحان کنم ببینم چطوریه!

ali_ranger22
27-06-2008, 14:31
با سپاس.

البته یه چی بگم سرعت cpu ها موقعی که میخواین شبکه ای بازی کنین باید یکی باشه بعدش چون بازی ها از رو رم بارگذاری میشه بهتره مدل رم ها یکی باشه مثلا سرعت رم من از رم دوستم بیشتره بعد وقتی خواستیم بریم fifa 08 بازی کنیم مال من سریع لود میکرد برا اون نمیشد به خاطر همین نمیتونستیم بازی کنیم

psp شبکه ی جهانی WiFi هم داره که با بعضی بازی ها میشه 32 نفری بازی کرد!! که البته تو ایران نمیشه!

Paradise_human
28-06-2008, 12:02
آقایون کسی میدونه چطور میشه usertrack ها رو توی gta vice city فعال کرد.
یا زده off یا زده notavilable
در ضمن من آهنگ تو psp دارم.

NINTENDO_DS
28-06-2008, 12:44
تونسستم بازی های پلی استیشن 1 رو روش راه بندازم ولی حالا از کجا میشه بقیه بازی هایی که این کنسول ساپورت می کنه رو گیر آورد؟

ali_ranger22
28-06-2008, 17:01
تونسستم بازی های پلی استیشن 1 رو روش راه بندازم ولی حالا از کجا میشه بقیه بازی هایی که این کنسول ساپورت می کنه رو گیر آورد؟

اگه اینترنت پرسرعت داری میتونی دانلود کنی

اگه بازیها ی ps1 رو داری میتونی تبدیل کنی خودت

Gamemaster
28-06-2008, 17:48
شما اصلا پی اس پی دارید؟:13:
4 هنوز کپی نشده:41:
بهتره يه سرچ كني.

ali_ranger22
28-06-2008, 18:14
بهتره يه سرچ كني.

دوست من 4 هنوز کپی خور نشده.......

Gamemaster
28-06-2008, 18:56
چي كپي نشده؟
ها منظورتون كاستم نشده.حواسم نمود كه شماها از كاستم استفاده ميكنين
درسته

mohammad_dj_kazin
28-06-2008, 19:38
سلام به همه
من حدودا تا بيستم ميخوام برم psp بگيرم
فقط ميخواستم ببينم رنگ سفيدش پيدا ميشه؟
قيمتش چطوره؟
گرون تر از مشكيه؟
ممنون

ali_ranger22
28-06-2008, 20:04
چي كپي نشده؟
ها منظورتون كاستم نشده.حواسم نمود كه شماها از كاستم استفاده ميكنين
درسته

استفاده میکنیم یا نمیکنیم بالاخره:دی

بالاخره ما باید یه جوری حرف بزنیم که همه بفهمن!
بعدش شما که میدونی این چیزا رو پس چرا پیشنهاد میدی طرف بره 4 بریزه?؟:13:

amirrasa kateb
28-06-2008, 20:08
سلام به همه
من حدودا تا بيستم ميخوام برم psp بگيرم
فقط ميخواستم ببينم رنگ سفيدش پيدا ميشه؟
قيمتش چطوره؟
گرون تر از مشكيه؟
ممنون
علیک
خوب بگیر:31:
اره من دارم
مرد مومن تو قمی کسی نمی تونه بهت قیمت بده:20:
اره
خواهش

Paradise_human
28-06-2008, 21:06
آقایون کسی میدونه چطور میشه usertrack ها رو توی gta vice city فعال کرد.
یا زده off یا زده notavilable
در ضمن من آهنگ تو psp دارم.
آقایون کسی نمیتونه به ما کمک کنه؟

ali_ranger22
29-06-2008, 10:27
فریم ویر 4.01M33 عرضه شد!:40:

دانلود 4.01 m33

دانلود فریم ویر اصلی 4.01

NINTENDO_DS
29-06-2008, 10:56
اگه اینترنت پرسرعت داری میتونی دانلود کنی

اگه بازیها ی ps1 رو داری میتونی تبدیل کنی خودت

آره بازی ها رو دارم چه جوری می تونم تبدیل کنم؟
راستی این جی تی ای رو از کجا گرفتین من هرجا رفتم می گن ندارن

ali_ranger22
29-06-2008, 11:00
آره بازی ها رو دارم چه جوری می تونم تبدیل کنم؟
راستی این جی تی ای رو از کجا گرفتین من هرجا رفتم می گن ندارن

با برنامه ی popstation سرچ کنی تو همین تاپیک گذاشته شده بود!
gta (که اصلا باهاش حال نمیکنم!) همه جا دارن مه......!

ali_ranger22
29-06-2008, 11:02
راستی الان دارم 4.01 رو دانلود میکنم 1ساعت و نیم دیگه طول میکشه !

تو readme نوشته همین بعد از ظهر یا شب کرنل 1.5 رو هم میده بیرون

Paradise_human
29-06-2008, 12:47
فریم ویر 4.01M33 عرضه شد!:40:

دانلود 4.01 m33

دانلود فریم ویر اصلی 4.01

این دوتا چه فرقی باهم میکنن؟؟
میشه طریقه ی نصبشو بهم بگی.
میگه باید از اینترنت دانلودش کنی.

Paradise_human
29-06-2008, 12:50
راستی الان دارم 4.01 رو دانلود میکنم 1ساعت و نیم دیگه طول میکشه !

تو readme نوشته همین بعد از ظهر یا شب کرنل 1.5 رو هم میده بیرون
جریان کرنل چیه؟

ali_ranger22
29-06-2008, 13:12
دوستان آموزش نصب 4.01m33

Arshia001
29-06-2008, 13:41
جریان کرنل چیه؟

مگه تو اسلیم نداری؟به دردت نمیخوره.کرنل 150 برای فت هاست و برنامه های خونگی که با 150 کار میکردن رو فعال میکنه.تا حالا برنامه دان کردی؟اونایی که دو تا فولدرن که آخر یکیشون % داره مال کرنل 150 هستن و فقط رو فت میان.افتاد؟:46:

سایت خود DaX چرا بستس؟وازش نمیکنه...

Paradise_human
29-06-2008, 14:09
مگه تو اسلیم نداری؟به دردت نمیخوره.کرنل 150 برای فت هاست و برنامه های خونگی که با 150 کار میکردن رو فعال میکنه.تا حالا برنامه دان کردی؟اونایی که دو تا فولدرن که آخر یکیشون % داره مال کرنل 150 هستن و فقط رو فت میان.افتاد؟:46:

سایت dax برا من باز بود وکرنل فت هم زده بود اگه میخوای تا برات up کنم.

ali_ranger22
29-06-2008, 14:09

آره یه مدت نیومد برا منم. الان میاد....

ali_ranger22
29-06-2008, 14:12
این Dax ترکونده پچ دوم و 1.5 کرنل رو داده بیرون اطلا عات بیشتر در تاپیک مخصوص خودش

Paradise_human
29-06-2008, 14:56
این Dax ترکونده پچ دوم و 1.5 کرنل رو داده بیرون اطلا عات بیشتر در تاپیک مخصوص خودش
منظور از تاپیک مخصوص خودش یعنی همون سایتش؟؟؟؟؟

ali_ranger22
29-06-2008, 14:56
من که 4.01 رو استاد کردم الان!

منظور از تاپیک مخصوص خودش یعنی همون سایتش؟؟؟؟؟
منظور همین تاپیکی که من زدم! آموزش نصب پچ و کرنل رو هم گذاشتم الان

Paradise_human
29-06-2008, 15:01
بابا دم dax گرم واقعا ترکونده.
منم دوتا update رو با موفقیت نصب کردم از راهنمایی شما هم ممنونم علی جان.

mohammad_dj_kazin
29-06-2008, 15:35
علیک
خوب بگیر:31:
اره من دارم
مرد مومن تو قمی کسی نمی تونه بهت قیمت بده:20:
اره
خواهش
بابا قيمت هاي شهر ها كه با هم فرقي نداره مثلا توي مشهد اسليم چنده؟
توي قم 235
توي تهران هم همينطوره
حالا شما بگو چند خريدي:19:

Paradise_human
29-06-2008, 15:35
آقایون نظرتون راجع به قاب کریستال یا ژله ای psp چیه؟؟
کسی استفاده میکنه؟؟؟؟psp یوقور نمیشه؟؟؟؟
آخه دیروز یه اتفاق افتاد به ......FU.. رفتم.
psp یم تو ماشین (داخل خوده ماشین) از فاصله ی 30 سانتی متری از پشت افتاد.بد شانسی بود نمیدونم چطور شد.
شب بود اومدم نور بندازم(چیزی افتاده بود تو کف ماشین تاریک بود)یهو اونجور شد.
مشکل خاصی براش پیش نیومد ولی کمی در umd یش (خیلی کم ) شل و ول شد.
وقتی دارم باش کار میکنم اعصابمو خراب میکنه.نمیدونم شاید من خیلی وسواس دارم.
حالا شما چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟
ممنون.
راستی کسی درباره ی gta نتونست بهم کمک بکنه؟؟؟ usertrack هاشو میگم ها!!!!!

amirrasa kateb
29-06-2008, 16:55
بابا قيمت هاي شهر ها كه با هم فرقي نداره مثلا توي مشهد اسليم چنده؟
توي قم 235
توي تهران هم همينطوره
حالا شما بگو چند خريدي:19:
من قبل از عید خریدم 240

skyupper
29-06-2008, 17:39
دوستان یه مشکل برای psp من اتفاق افتاده هفته پیش بدنبال داستانی سر از ماشین لباس شویی در اورد و به مدت 45 دقیقه میچرخید و تمییز میشد
حالا مشکلاتی که بوجود اومد
- خودبخود روشن میشه واسه خودش آهنگ پلی می کنه
- جک آداپتورش شکسته
خلاصه کجا پی اس پی تعمیر میکنن " تهران "

Paradise_human
29-06-2008, 17:50
دوستان یه مشکل برای psp من اتفاق افتاده هفته پیش بدنبال داستانی سر از ماشین لباس شویی در اورد و به مدت 45 دقیقه میچرخید و تمییز میشد
- جک آداپتورش شکسته
من هیچ تخصصی ندارم تو psp .
خودم دارم اما از لحاظ تعمیری میگم نمیخوام نا امیدت کنم ولی فکر کنم دیگه این دستگاه برات psp نمیشه.:41:
حالا برو واسه تعمییر ببین چی میشه
موفق باشی.

Paradise_human
29-06-2008, 18:14
راستی بچه ها من فردا یه مدم wireless دار برام میاد. همون تو بخش connect اسکن بزنم کافیه یا نه تنظیمات خاصی داره؟

J A V I D
29-06-2008, 20:01
آقایون نظرتون راجع به قاب کریستال یا ژله ای psp چیه؟؟
کسی استفاده میکنه؟؟؟؟psp یوقور نمیشه؟؟؟؟
آخه دیروز یه اتفاق افتاد به ......FU.. رفتم.
psp یم تو ماشین (داخل خوده ماشین) از فاصله ی 30 سانتی متری از پشت افتاد.بد شانسی بود نمیدونم چطور شد.
شب بود اومدم نور بندازم(چیزی افتاده بود تو کف ماشین تاریک بود)یهو اونجور شد.
مشکل خاصی براش پیش نیومد ولی کمی در umd یش (خیلی کم ) شل و ول شد.
وقتی دارم باش کار میکنم اعصابمو خراب میکنه.نمیدونم شاید من خیلی وسواس دارم.
حالا شما چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟
ممنون.
راستی کسی درباره ی gta نتونست بهم کمک بکنه؟؟؟ usertrack هاشو میگم ها!!!!!

اون قاب ها اصلا به درد نمي خورن مخصوص اينكه كار با آنالوگ رو سخت مي كنن يكم ! كلا چيز بي ريختي هم هستن ! البته من احتمال مي دم در UMD شما شل بوده ولي تا قبل از اين دقت نكرده بودي بهش !!!

- جک آداپتورش شکسته

خدايي هنوز كار مي كنه !؟ تو توپخونه همه مغازه دارا واسه خودشون يه پا تعمير كارن ببر اونجا !

Paradise_human
29-06-2008, 20:52
آقایون Nfs carbon چطوره؟؟
کسی بازی کرده؟
burnout deminator بهتره یا nfs carbon؟
اصلا کدوم نسخه ی nfs از بقیه بهتره ممنون.
البته تو gamespot کربن از همه امتیاز بیشتری(بین nfs های دیگه) گرفته حالا شما هم یه نظر بدید بد نیست.

ali_ranger22
29-06-2008, 21:06
آقایون Nfs carbon چطوره؟؟
کسی بازی کرده؟
burnout deminator بهتره یا nfs carbon؟
اصلا کدوم نسخه ی nfs از بقیه بهتره ممنون.
البته تو gamespot کربن از همه امتیاز بیشتری(بین nfs های دیگه) گرفته حالا شما هم یه نظر بدید بد نیست.

من فقط burnout deminator بازی کردم قشنگ بود

Paradise_human
29-06-2008, 21:13
بچه ها تست درایو چطوره؟؟؟
حجمش نسبتا بالا هستش.
فرق iso با cso در چیه ؟؟؟
کدوماشون بهتره؟؟؟؟

skyupper
29-06-2008, 21:39
ولی انصافا بعد گذر از این مراحل بغیر از این دو موردی که ذکر کردم دیگه هیچ مشکلی نداره واقعا نامبر وانی سونی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]