PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

J A V I D
29-05-2008, 21:25
دوستان بالاخره یک آدرس درست حسابی برای خرید psp بدید چون من شنبه می خوام برم بخرم

پيشنهاد اول من ميدان امام خميني فروشگاه مالكي . قيمتشم هميشه من ديدم از بقيه جاها ها پايين تر مي ده كارشم درسته ! حالا اين پيشنهاد پس فردا بريد اونجا يارو با تيپتون حال نكنه يا شب با زنش دعواش شده باشه حوصله نداشته باشه نيايد گير بديد در كل از پيشنهاد دادن هاي اينجوري خوشم نمي آد!

musketeer
29-05-2008, 21:52
در كل از پيشنهاد دادن هاي اينجوري خوشم نمي آد!
راس میگه! یه بار هم من گیر داده بودم مموری 8 گیگ بخرم!! یادته؟! خیلی وقت پیش نیست...
بنده خدا آخر کاری گفت من دیگه پیشنهاد نمیدم!! lol

corey
29-05-2008, 21:58
دوستان خیلی ممنون بابت کمک و راهنمایی که کردید

musketeer
29-05-2008, 22:06
دوستان خیلی ممنون بابت کمک و راهنمایی که کردید
خواهش!

یه چیزی هست که چندوقته تو دلم مونده! بزارید الآن بگم که این پستم که اسپم نباشه!!
آقا نظرتون چیه تاپیک دانلود بازیهای پی اس پی رو فعال کنیم؟! یه مقداری (راستش خیلی!) سوت و کوره. تا کسی درخواست نده، خبری نمیشه. من همیشه با امیدواری سر میزنم و میبینم خبری نیست!! نظرتون چیه؟ بازیهایی که قبلا گذاشتیم رو هم همیشه چک میکنیم لینکاش سالم باشن. اگه خراب بود، دوباره میزاریم. اینجوری تاپیک فعال میمونه.
ممنون میشم نظر همه رو بدونم
مرسی از توجهتون!

arial_moho
29-05-2008, 23:11
هنگامي که سوني براي اولين بار در سال 2007 ميلادي و در نمايش‌گاه E3 از کنسول بازي PSP ارتقا يافته‌ي خود پرده‌برداري کرد مردم بسياري مشتاقانه منتظر بودند ببينند اين دستگاه جديد چه چيزي ست؟ در واقع بايد گفت که اين مدل جديد از دور چندان تفاوتي با مدل قبلي خود نداشت. اما اگر از نزديک به آن نگاهي بياندازيد تفاوت‌ها را به خوبي تشخيص مي‌دهيد. PSP جديد نسبت به مدل قبلي خود باريک‌تر و در عين حال سبک‌تر است. طراحي ظاهري آن نيز نسبت به مدل قبلي‌اش تا حدي ظريف‌تر صورت گرفته است.

تفاوت‌هاي اصلي PSP SLIM با PSP FAT :

اگر تا به حال با کنسول‌هاي بازي مدل PSP بازي کرده باشيد به قابليت‌هاي جالب و توجه و شگفت‌انگيز آن پي برده‌ايد. اين کنسول در دو مدل مختلف PSP SLIM و PSP FAT طراحي و عرضه شده که در اين‌جا به بررسي گذري تفاوت‌هاي اين دو مي‌پردازيم:

• وزن سبک‌تر و قطر باريک‌تر ـ کنسول مدل PSP SLIM نسبت به مدل قبلي آن حدودا 19? سبک‌تر و 33? باريک‌تر شده است. هر کسي که با مدل قبلي اين کنسول کار کرده باشد، با يک بار برانداز کردن يا در دست گرفتن آن به اين تفاوت ظاهري پي خواهد برد.
• تنظيمات و کنترل‌هاي ارتقا يافته ـ کنسول مدل PSP SLIM نسبتا نرم‌تر و منحني‌تر طراحي شده است. دکمه‌هاي کنترل آن نيز به همين صورت، طراحي و چيدمان به‌تري دارند (کليد D-pad در سمت چپ کنسول، دايره‌ي PlayStation، کليدهاي X، مربع و مثلث در سمت راست، و دکمه‌هاي بالايي کنسول). عکس‌العمل اين دکمه‌ها بسيار خوب است و عمل‌کرد خوبي را از خود نشان داده‌اند.
• سرعت خوب لود شدن ـ کنسول بازي مدل PSP SLIM از تنظيماتي با نام "UMD Cache" بهره مي‌برد که به لود شدن سريع‌تر بازي‌ کمک زيادي مي‌کند. اين مدت زمان در مقايسه با مدل قديمي کنسول بسيار سريع‌تر است. رم داخلي آن يک رم 64 مگابايتي است؛ تقريبا مثل يک PC. همان طور که مي‌دانيد، حافظه‌ي بيش‌تر عمل‌کرد سريع‌تري را نيز به همراه دارد و شما مي‌توانيد بازي‌هاي بيش‌تر و سريع‌تري را اجرا کنيد.
• خروجي ويديو ـ PSP به يک خروجي ويديو مجهز است (که به عنوان اتصال هدفون نيز به کار مي‌رود). شما مي‌توانيد با خريد يک کابل مخصوص فيلم يا فايل‌هاي صوتي خود را به صورت مجازي بر روي تلويزيون پخش کنيد. البته، نبايد فراموش کرد که حداکثر رزولوشن هر دستگاهي با دستگاه ديگر فرق مي‌کند. به شما امکان داده شده تا محتويات ديسک‌هاي UMD يا کارت‌هاي حافظه را با رزولوشن 480×720 و با کيفيت يک DVD تماشا کنيد. البته، کيفيت نمايشي اين تصاوير به ميزان فشردگي ويديوي شما بسته‌گي دارد، اما بازي‌ها با رزولوشن 274×480 پيکسلي نمايش داده مي‌شوند. به همين خاطر، اگر تلويزيون شما به زوم قدرتمندي مجهز نيست، ديگر کاري نمي‌شود کرد.
• به اشتراک گذاري USB ـ اين دستگاه را مي‌توان با استفاده از پورت USB دستگاه شارژ کرد. شارژ کامل باتري 5 ساعت طول مي‌کشد که اگر از آداپتور استاندارد دستگاه استفاده کنيد اين زمان نصف مي‌شود. افزون بر اين، دستگاه را بايد روشن کرده، به يک کامپيوتر متصل کنيد. سپس براي فعال کردن مود شارژ کنسول، مود USB را فعال کنيد.

به بيان ديگر، اين دستگاه از نظر ظاهري تا حد قابل قبولي طراحي به‌تري دارد. اما در مورد شارژ آن با USB و مشخصه‌ي خروجي ويويويي آن مي‌توانست به‌تر از اين عمل شود. کاربران اين نوع کنسول‌ها به خوبي مي‌دانند که اين دستگاه هم‌چنان جاي پيشرفت و اصلاح را دارد.

طراحي

صرف نظر از ابعاد باريک اين کنسول و وزن سبک آن، اين کنسول فرق چنداني با مدل قديمي خود ندارد. نمايش‌گر وايداسکرين 4.3، تنظيمات کارآمد در سمت چپ، راست و قسمت مربوط به دکمه‌هاي دستگاه از ويژگي‌هاي ظاهري‌اي هستند که در اين‌جا مي‌توان به آن‌ها اشاره کرد.
چيدمان دکمه‌ها و کليدهاي اين کنسول همانند پلي‌استيشن‌هاي کلاسيک صورت گرفته است: کليد چهار جهته در سمت چپ، کليدهاي مربعي، مثلثي، صليبي و دايره‌اي در سمت راست. به همين خاطر، تمام کاربراني که با کنسول‌هاي سوني کار کرده باشند به راحتي مي‌توانند با اين دستگاه نيز بازي کنند و مشکلي هم نخواهند داشت. از ديگر تنظيمات اين کنسول مي‌توان به تنظيمات چند رسانه‌اي آن اشاره کرد در زير صفحه نمايش قرار گرفته‌اند: تنظيمات انتخاب، شروع، تنظيم صدا، ميزان درخشاني و دکمه‌ي "home".
کنتورهاي گردي که در پشت مدل قديمي PSP قرار گرفته بودند در اين مدل کاملا تخت طراحي شده‌اند. سطح اين کنسول به شکل بسيار خوبي صاف است و در عين حال، زيباتر.
اين روزها ديگر UMD از تکنولوژي‌هاي برتري به شمار نمي‌رود. کليد روشن و خاموش کردن Wi-Fi نيز در لبه‌ي بالايي کنسول ديده مي‌شود. مبدل هدفون و AV نيز در لبه‌ي پاييني کنسول قرار گرفته و گيره‌ي دستي کنسول هم مزاحمتي براي آن ايجاد نمي‌کند. البته، اين مزيت چندان بزرگي نيست.
کنسول مدل PSP با کارت‌هاي حافظه‌ي Duo کار مي‌کند. شيار مخصوص اين کارت‌ در لبه‌ي سمت چپي کنسول قرار دارد.
رابط کاربري اين کنسول نيز با نام Cross Media Bar يا XMB شناخته مي‌شود. اگر از جمله کاربراني هستيد که پيش از اين با کنسول‌هاي PlayStation 3 يا ريسيورهاي سطح بالاي AV سوني يا حتي تلويزيون‌هاي پيشرفته کار کرديد مطمئنا مي‌دانيد با چه چيزي رو به رو هستيد. سيستم منوي اين کنسول بسيار ساده و کارآمد طراحي شده است. البته،‌ اين براي زماني ست که شما با دکمه‌هاي تنظيمات و کليد D-pad کنسول کار مي‌کنيد. اين سادگي کار را هنگام کار با برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي مختلف نخواهيد ديد. براي مثال، ترجيح مي‌داديم مرورگر وب کنسول نيز همانند سيستم منوي XMB به شکل کارآمدتري طراحي مي‌شد.
پورت USB دستگاه در قسمت بالايي آن قرار دارد. در اين‌جا کابلي ارائه نشده است اما اين کانکتور، يک کانکتور استاندارد mini-USB است.

قابليت‌هاي چند رسانه‌اي و مشخصه‌هاي آنلاين

کنسول بازي PSP يک ابزار کارآمد براي اجراي انواع بازي‌هاست. اما در عين حال، قابليت‌هاي چند رسانه‌اي ديگري را نيز ارائه کرده که در اين‌جا به آن‌ها اشاره مي‌شود.

• پخش دوباره‌ي ويديو ـ با کنسول بازي PSP به راحتي مي‌توانيد ويديوهاي مختلفي را پخش کرده، از تماشاي آن‌ها لذت ببريد. راحت‌ترين راه براي اين کار خريدن ديسک‌هاي ويديويي از پيش ضبط شده‌ي UMD است (با توجه به حق انتخاب محدود و اين‌ فرض که PSP تنها امکان تماشاي ويديو باشد، پيدا کردن ويديوهاي UMD کار راحتي نيست). راه حل به‌تر اين است که ويديوي خود را از يک کامپيوتر بر روي کارت‌هاي حافظه‌ي Duo منتقل کنيد. به عبارت ديگر، فيلم‌هاي خود را از روي کارت حافظه بخوانيد. نرم‌افزارهاي زيادي هستند که فرمت فايل‌ها را به فرمت‌هاي سازگار با PSP، يعني فرمت‌هاي MPEG4 يا H.264-AVC با حداکثر رزولوشن 480×720 پيکسلي تبديل مي‌کنند. از ديگر منابع مي‌توان به TiVo Series2 (نرم‌افزار TiVo To Go Desktop مي‌تواند شوهاي ضبط شده را به فرمت‌هاي سازگار با PSP شما تبديل کند) و ضبط‌هاي مخصوص مانند Neuros MPEG-4 Recorder 2 Plus و SanDisk V-Mate اشاره کرد.
• تلويزيون بدون محدوديت مکاني ـ يکي ديگر از ويژگي‌هاي اين کنسول را مي‌توان قابليت پخش زنده‌ي برنامه‌هاي تلويزيوني آن دانست که به کمک مشخصه‌ي LocationFree TV سوني انجام مي‌شود. از آن جايي که کنسول مورد نظر به Wi-Fi مجهز است، مي‌تواند علاوه بر پخش فيلم، کانال‌ها را نيز عوض کند و اين قابليت تنها مختص محدوده‌ي خاصي نيست.
• پخش دوباره‌ي اوديو ـ کنسول بازي مدل PSP کارکردهاي ديگري غير از بازي را نيز ارائه کرده که پخش فايل‌هاي صوتي يکي از آن‌ها ست. اين کنسول به عنوان يک دستگاه پخش موسيقي از فرمت‌هاي مختلف MP3، WMA، WAV، AAC و ATRAC3 پشتيباني مي‌کند. در اين کنسول علاوه بر کارکرد تنظيم صدا، مودهاي تکرار و Shuffle نيز ارائه شده است.
• نمايش‌گر عکس ـ يکي ديگر از قابليت‌هاي کنسول بازي PSP را مي‌توان نمايش تصاوير مختلفي با فرمت‌هاي مختلفي مانند JPEG، GIF و TIFF دانست که بر روي کارت‌ حافظه‌ي Duo ذخيره کرده‌ايد.
• پخش از راه دور PS3 ـ به شما امکان داده شده تا با استفاده از يک شبکه‌ي خانگي يا وب دستگاه خود را به يک پلي استيشن 3 متصل کنيد و فايل‌هاي ويديويي، صوتي يا عکس ذخيره شده بر روي PS3 را پخش کنيد. هم‌چنين، اين امکان نيز ارائه شده تا بازي‌ها تحت PS3 را نيز دانلود کنيد.
• مرور صفحات وب ـ کنسول بازي PSP به يک مرورگر وب مجهز است. اما اين يک روي سکه است. بسياري از صفحات سنگين به شکلي در هم و بر هم نمايش داده مي‌شوند و مقدار فلش پشتيبان‌ کننده هم کافي نيست. گفته مي‌شود به کارگيري يک دسته‌ي آنالوگ مي‌تواند کارآمد عمل کند. کاربران زيادي هم هستند که مي‌گويند جستجوي صفحات اينترنتي با اين کنسول بسيار راحت‌تر و به‌تر از گوشي‌هاي همراه است. گزينه‌ي ديگري که ارائه شده، قابليت RSS براي مرور اخبار است که البته، تا اندازه‌اي طراحي پيچيده‌اي دارد.
• آپديت شبکه ـ کنسول بازي PSP ميان‌افزار خوب و ارتقا يافته‌اي دارد. شرکت سوني نسبت به افزودن مشخصه‌هاي مختلف، برطرف کردن معايب و در عين حال، ارتقاي آن‌ها عمل‌کردي بي‌نظير داشته است. براي ارتقاي سيستم خود کار سختي نداريد. فقط کافي ست از منوي سيستم وارد عمل شده، دستورات لازم را اجرا کنيد. همين!

بازي :

اين کنسول مشخصه‌هاي بسيار خوبي مانند قابليت‌هاي چند رسانه‌اي و کارکردهاي آنلاين را ارائه مي‌کند. اما در مورد اجراي بازي در سفر و مانند آن به‌ترين مدل موجود به شمار نمي‌رود. البته، نمي‌توان فراموش کرد که بازي کردن با اين کنسول کار بسيار لذت‌بخشي ست و کاربران زيادي از آن راضي هستند. اما کنسول بازيNintendo DS به عنوان يک دستگاه بازي براي سفر و در طول راه، هم‌چنان سرآمد بسياري از کنسول‌ها به شمار مي‌رود.
هم‌چنين، جاي آن دارد اشاره کنيم بازي‌هاي اين کنسول به صورت گروهي و چند نفره هم قابل اجرا هستند. بعضي از بازي‌ها را مي‌توان به صورت رو در رو نيز انجام داد. بازي‌هاي اينترنتي نيز ارائه شده‌اند که مطمئنا از آن‌ها راضي خواهيد بود. شايان ذکر است که بازي‌هاي آنلاين به صورت رايگان انجام مي‌شوند.
باتري :
باتري مصرفي اين کنسول يک باتري 1200mAh است. حال آن‌که مدل قبلي اين کنسول با باتري 1800mAh کار مي‌کرد. اين باتري براي مدتي برابر با 6 – 3 ساعت بازي و 5 – 3 ساعت تماشاي فيلم عمر مي‌کند.

مشخصه‌هاي اصلي کنسول بازي PSP مدل‌ Slim :

• مجهز به پورت‌هاي Wi-Fi و USB 2.0
• حافظه‌ي داخلي 64 مگابايتي
• خروجي TV با کيفيت HD
• وزن سبک
• ضخامت کم
• قابليت پخش فيلم و موسيقي
• قابليت اجراي بازي‌هاي گروهي
• جستجوي سريع و راحت در وب
• قابليت اجراي بازي بر روي تلويزيون با استفاده از کابل component av cable

J A V I D
30-05-2008, 00:00
خواهش!

یه چیزی هست که چندوقته تو دلم مونده! بزارید الآن بگم که این پستم که اسپم نباشه!!
آقا نظرتون چیه تاپیک دانلود بازیهای پی اس پی رو فعال کنیم؟! یه مقداری (راستش خیلی!) سوت و کوره. تا کسی درخواست نده، خبری نمیشه. من همیشه با امیدواری سر میزنم و میبینم خبری نیست!! نظرتون چیه؟ بازیهایی که قبلا گذاشتیم رو هم همیشه چک میکنیم لینکاش سالم باشن. اگه خراب بود، دوباره میزاریم. اینجوری تاپیک فعال میمونه.
ممنون میشم نظر همه رو بدونم
مرسی از توجهتون!

سلام

منم اونجا رو با هزار شور و شوق باز كردم . كلي هم داشتم مرتبش مي كردم كه اين قانون قراردادن لينك توسط مجلس پي سي تصويب شد هر چي درست كرديم خراب شد ! حالا اين هيچي هر كي هم مي آد اونجا هر چي دلش مي خواد مي ذاره به جز بازي PSP به چند تا از مديرا هم كه گفتم كسي ترو تميزش نكرد واسه همين منم بي خيال شدم .

با تشكر

musketeer
30-05-2008, 08:36
میخوای شما یه تاپیک باز کن تو قسمت پیشنهادات و انتقادات، بقیه ی بچه های این تاپیک بیان حمایت کنن!! مطمئنم جواب میده. حالا قانون قرار دادن لینک چی هست؟! اصلا اگه شما یکی از مدیرای انجمن بازی باشی، خودت میتونی تاپیک رو تر و تمیز هم بکنی! البته میدونم زحمته... ولی خوب... کی بهتر از شما
نظرت چیه؟

J A V I D
30-05-2008, 09:25
میخوای شما یه تاپیک باز کن تو قسمت پیشنهادات و انتقادات، بقیه ی بچه های این تاپیک بیان حمایت کنن!! مطمئنم جواب میده. حالا قانون قرار دادن لینک چی هست؟! اصلا اگه شما یکی از مدیرای انجمن بازی باشی، خودت میتونی تاپیک رو تر و تمیز هم بکنی! البته میدونم زحمته... ولی خوب... کی بهتر از شما
نظرت چیه؟

نمي خواد اينكارا رو هر كي هر بازي بخواد مي ذاريم براش ديگه . قانون لينكم اين بود كه قرار دادن لينك فعال تو انجمن ممنوع شد ! واسه همين پست هاي ما بهم ريخت ! در ضمن تو پي سي منو همكارم نمي كنن چه برسه به مدير ! از اين بابت خيالتون راحت باشه !

موفق باشيد

musketeer
30-05-2008, 09:29
چرا؟ آخه اینهمه بازی جدید میآد، لینکش رو نزاریم حیفه. اون قضیه لینک فعال هم که زیاد مهم نیست!! فوقش اینه که پست قدیمیا رو بیخیال شید!! راستی چرا شما رو همکار هم نمیکنن، چه برسه به مدیر؟ مگه پدرکشتگی دارن با شما؟ چرا اینقدر مطمئنید؟

امیر حسین افشار
30-05-2008, 10:29
سلام آقا رضا من امیر حسینم 25 سالمه از تهران همین امروز ثبت نام کردم خیلی خوشحالم که همچین جایی برای طرح سوالات وجود داره من تازه میخام psp بخرم سوال من اینه بعد از اینکه psp خریدم چه کارایی باید انجام بدم توی بحثایی که دیدم چیزایی درباره آبگرید و ... بود میخام بدونم چه کارایی باید بکنم که دستگاهم ک÷ی خور بشه و سایر تنظیمات دیگش چه جوریه چه کارهایی را باید بخوام خود فروشنده برام انجام بده خیلی ممنون میشم جواب سوالاتم رو بدین بگین از موقع خرید چه کارهایی رو باید انجام بدم

امیر حسین افشار
30-05-2008, 11:00
توروخدا یکی به سوال من جواب بده

musketeer
30-05-2008, 11:17
سلام آقای امیر حسین.
1- به پی سی ورلد خوش اومدید!
2- شما اگه از ایران پی اس پی بخری، همونجا فروشنده برات کپی خورش میکنه. یا اینکه اصلا کپی خور شده میفروشه بهت.
3- سایر تنظیماتی نداره! شما هر سوالی داشتی در مورد کارکرش، همینجا بپرس.
4- فروشنده برات کپی خورش میکنه و اگه خواستی لوازم جانبی بهت میفروشه! البته یه چند تا بازی هم باید برات بریزه.
5- موقع خرید، فقط داشته باش که از یه جایی بخری که بهت نندازن! همین صفحه قبل توافق شد که توپخونه بهترین جا برای خریده.

J A V I D
30-05-2008, 12:21
چرا؟ آخه اینهمه بازی جدید میآد، لینکش رو نزاریم حیفه. اون قضیه لینک فعال هم که زیاد مهم نیست!! فوقش اینه که پست قدیمیا رو بیخیال شید!! راستی چرا شما رو همکار هم نمیکنن، چه برسه به مدیر؟ مگه پدرکشتگی دارن با شما؟ چرا اینقدر مطمئنید؟

حالا بماند ! به هر حال اينجا صاحب داره ، ‌با تريپ من حال نمي كنن پولوشو داده اختيارشو داره :10:!

Arshia001
30-05-2008, 13:18
بچه ها ديگه بسه از بس غيبت اين يگانه رو كرديم پس فردا بميره مي ره بهشت !! كلا بريد پشت شهرداري بخريد از شادي هم نخريد اون قبلانا خيلي خوب بود ولي تازگي خيلي گرون مي ده !

این پشت شهرداری دقیقا کجا میشه؟از یکی از خروجی های متروی توپخونه اگه آدرس بدی خیلی ممنون میشم!

ali_ranger22
30-05-2008, 13:44
خواهش میکنم. باز هم شرمنده. میشه اگه میتونی یه لینکی بدی ما هم تریلرش رو ببینیم؟

خوب من هم موافقم. امیدوارم این بحث از کجا بخرم تموم شه!!!

آخه من دانلود نکردم که بخوام لینک بدم! این بحثم به نظرم به این زودی ها تموم نمیشه هر روز ملت میخوان psp بخرن میان میپرسن از کجا بخریم البته حق هم دارن..

این پشت شهرداری دقیقا کجا میشه؟از یکی از خروجی های متروی توپخونه اگه آدرس بدی خیلی ممنون میشم!

پشت شهرداری همون توپخونه است دیگه.وقتی با مترو امام خمینی پیاده شدی 2 دیقه راه بری میرسی به توپخونه

ali_ranger22
30-05-2008, 13:46
آقا یه سوال که ربطی به تاپیک نداره فوروم قسمت فیلم نداره؟!

Arshia001
30-05-2008, 15:49
پشت شهرداری همون توپخونه است دیگه.وقتی با مترو امام خمینی پیاده شدی 2 دیقه راه بری میرسی به توپخونه

خودم میدونستم باید راه برم!کدوم وری راه برم؟از اون خروجیش که ته یه تونل درازه که میای بالا یه سری مغازه سمت شمال هستن،منظور همونا نیستن؟

J A V I D
30-05-2008, 16:06
خودم میدونستم باید راه برم!کدوم وری راه برم؟از اون خروجیش که ته یه تونل درازه که میای بالا یه سری مغازه سمت شمال هستن،منظور همونا نیستن؟

چرا دقيقا منظور همونا هستن ! اون تونل درازه آخرش !

mehdi30nema
30-05-2008, 18:11

تابلو هارو نگاه كن ببين اوني كه نوشته سمته ميدان امام خميني . همون طوري كه جاويد جان گفت همون تونلي كه خيلي درازه . وقتي ميايي بيرون هم جلوت پر مغازه هست و روبروي خروجي هم فروشگاه مالكي قرار داره .

mehdi30nema
30-05-2008, 18:16
آقا یه سوال که ربطی به تاپیک نداره فوروم قسمت فیلم نداره؟!

آره داره . يعني تا حالا نديدي ؟

musketeer
30-05-2008, 18:43
حالا بماند ! به هر حال اينجا صاحب داره ، ‌با تريپ من حال نمي كنن پولوشو داده اختيارشو داره :10:!

کاش میگفتی ما م بدونیم. ببین، من کسی ندیدم که تو 2 سال دوهزار و هفتصد تا پست داشته باش!! انصافا خیلی هم به کاربرا کمک میکنید. به من که زیاد کمک کردید و هیچ اخطار یا چیزی هم ندارید! چرا آخه. جاوید جا یکم شفاف سازی کن ما هم بفهمیم قضیه چیه آخه!! اگه نمیشه تو پیام خصوصی ازت میپرسم!!
در مورد اختیار هم، خوب بابا یارو به نفعشه! اگه فاروم منظم تر و فعالتر بشه، مگه ضرر میکنه؟! نه بخدا!! از کجا میدونی با تیریپ تو حال نمیکنن!! مگه اصلا تیریپتو دیدن؟!!!!!!!!!
بیا یه علی کن، این قضیه رو ردیف کن خدایی!

ali_ranger22
30-05-2008, 20:27
آره داره . يعني تا حالا نديدي ؟

نه ندیدم هر چی گشتم هم پیدا نکردم البته دیگه ولش زیرنویس یه فیلم میخواستم سرچیدم پیدا کردم!
ویرایش:الان دیدم نمیدونم چرا قبلا ندیدمش!

کاش میگفتی ما م بدونیم. ببین، من کسی ندیدم که تو 2 سال دوهزار و هفتصد تا پست داشته باش!! انصافا خیلی هم به کاربرا کمک میکنید. به من که زیاد کمک کردید و هیچ اخطار یا چیزی هم ندارید! چرا آخه. جاوید جا یکم شفاف سازی کن ما هم بفهمیم قضیه چیه آخه!! اگه نمیشه تو پیام خصوصی ازت میپرسم!!
در مورد اختیار هم، خوب بابا یارو به نفعشه! اگه فاروم منظم تر و فعالتر بشه، مگه ضرر میکنه؟! نه بخدا!! از کجا میدونی با تیریپ تو حال نمیکنن!! مگه اصلا تیریپتو دیدن؟!!!!!!!!!
بیا یه علی کن، این قضیه رو ردیف کن خدایی!

ببین اصولا اینجا کسی که پستش زیاده همه کاره نیست شما نگاه کن یکی همین دور و ورا 530 تا پست داره همکار انجمنه !

J A V I D
30-05-2008, 21:13
ببین اصولا اینجا کسی که پستش زیاده همه کاره نیست شما نگاه کن یکی همین دور و ورا 530 تا پست داره همکار انجمنه !

كلا اين چيزا به هيچي ربط نداره ! حالا هر چي تاپيك رو منحرف نكنيد ... بي خيال بشيد مديرا بهتر مي دونن كه كي رو چيكار بكنن ...

Paradise_human
30-05-2008, 21:39
با سلام.
من قصد دارم انشاالله تا دو سه هفته ی دیگه یه psp بخرم.
نکاتی که لازم به علاوه ی مدل پیشنهادی شما و قیمتش وخلاصه تمام مسائلی که میدونید که لازمه و خودتون میدونید به من بگید ممنون.
در ضمن تو کیش گیر میاد ؟؟
اگه گیر میاد ارزون تره؟
یا تهران بخرم بهتره؟؟؟؟

musketeer
31-05-2008, 07:21
قسمت میدم یه پ خ بزنی بهم بگی!

كلا اين چيزا به هيچي ربط نداره ! حالا هر چي تاپيك رو منحرف نكنيد ... بي خيال بشيد مديرا بهتر مي دونن كه كي رو چيكار بكنن ...
باشه...

با سلام.
من قصد دارم انشاالله تا دو سه هفته ی دیگه یه psp بخرم.
نکاتی که لازم به علاوه ی مدل پیشنهادی شما و قیمتش وخلاصه تمام مسائلی که میدونید که لازمه و خودتون میدونید به من بگید ممنون.
در ضمن تو کیش گیر میاد ؟؟
اگه گیر میاد ارزون تره؟
یا تهران بخرم بهتره؟؟؟؟
سلام
خوب به سلامتی!
نکات لازم: مدل اسلیم بگیر، به نظر من استاندارد پک --> قیمت: 200 تا 245!! یه مموری استیک هم باید بگیری. هدفون و کیف و بقیه چیزا هم با خودت!
از تهران بگیری بهتره

choory
31-05-2008, 10:20
سلام دوستان
بلاخره من هم به جمع psp دارها ملحق شدم.
من که خیلی ازش خوش اومده.
مخصوصا بازی god of war
من العان آن مرحله هستم که به 3 تا اسب 3تا نور می تابانیم بعد اون 3 تا اسب زنده مشوند و قسمتی از کاخ را با خودشون می برند.
میخواستم بدونم حدودا چند درصد بازی را رد کردم چون دلم نمیخواد بازی به این زودی ها تموم بشه.

Paradise_human
31-05-2008, 10:42

باشه...

سلام
خوب به سلامتی!
نکات لازم: مدل اسلیم بگیر، به نظر من استاندارد پک --> قیمت: 200 تا 245!! یه مموری استیک هم باید بگیری. هدفون و کیف و بقیه چیزا هم با خودت!
از تهران بگیری بهتره
میتونی بگی کجای تهران از لحاظ قیمت مناسب تره؟؟(یعنی به آدم نمیندازن؟)

GHOST RECON
31-05-2008, 10:59
میتونی بگی کجای تهران از لحاظ قیمت مناسب تره؟؟(یعنی به آدم نمیندازن؟)

توپخونه
همه جا هم امكانش هست كه بهت بندازن با حواس جمعي خودت ارتباط مستقيم داره

musketeer
31-05-2008, 11:13
سلام دوستان
بلاخره من هم به جمع psp دارها ملحق شدم.
من که خیلی ازش خوش اومده.
مخصوصا بازی god of war
من العان آن مرحله هستم که به 3 تا اسب 3تا نور می تابانیم بعد اون 3 تا اسب زنده مشوند و قسمتی از کاخ را با خودشون می برند.
میخواستم بدونم حدودا چند درصد بازی را رد کردم چون دلم نمیخواد بازی به این زودی ها تموم بشه.
خوب به جمع پی اس پی بازها خوش اومدید! God of War هم همه خوششون اومده. انتظار میرفت که شما هم خوشتون بیاد! حالا تیکن و برن آوت دومینیتور و پاتاپون و لوکوروکو هم بازی کنید.
گاد آف وار بازی کوتاهیه نسبتا. البته برای شما یه مقدار دیگه ای راه مونده تا به نصف برسید... البته مطمئن نیستم.

توپخونه
همه جا هم امكانش هست كه بهت بندازن با حواس جمعي خودت ارتباط مستقيم داره
تایید میشه
مالتو بچسب، همسایه رو دزد نکن (یعنی حواستو جمع کن، نگو فلان فروشنده میندازه!)

hessam2006
31-05-2008, 11:20
سلام به خدا شرمنده شما شدم یک مشکل براپ پیش اومد گرفتار اون بودم نتونستم سربزنم باز هم ببخشید

دوست عزیز musketeer شرمنده شما هم شدم و اون عکس هایی هم که گذاشته بودید دیدم خیلی زحمت کشیدید

از بقیه دوستان هم ممنونم

حالا چند تا سوال داشتم من از چند نفر پرسیدم گفتن psp صداش خوب نیست یعنی به موبایل هم صداش نمی رسه
شما الان صداش چجوری گوش میدید یه مثال می زنم مثلا اگه تلویزیون روشن باشه و دونفر هم کنارت نشته باشن و بازی نگاه کنن صدا خوب هست یا چند نفر صحبت کنن

بلند گوی اسلیم با فت فرقی نمی کنن چون انگار جاش عوض شده شما نشنیدید که توی مدل جدید صدا بهتر شده یا بدتر فکر کنم کوچیکتر شده

بعد اینکه دقت کنید به برچسب پشتش پایین آخرین خط. مثلا نوشته MADE IN CHINA و روبروش یه سریال نوشته. اون باید به رنگ سیاه تیره باشه. نه طوسی که بقیه نوشته ها اون رنگیه.
ضمنا دقت کنید به ریجن دستگاهتون. مثلا اگه مال اروپاس باید رو برچسبش علامت استاندارد اروپا(همون CE ) معروف رو داشته باشه و روش حتی یک کلمه چینی ننوشته باشه.

یک توضیح راجعبه چینی بودن می دید یعنی چی کودومش خوبه چه فرقی می کنه من اصلا این موضوع نمی دونستم

بعد بازی های خوبی که اومده براش و قشنگ هست چند مثال می زنید گرافیکش خوب باشه من تو تا میگم ولی بیشتر می خوام بدونم مثل پاتاپون رو کو رو کو ......از این قبیل بازی ها چند تا هست

من مثلا یکی از دلایل خریدن این دستگاه بازی کردن پاتاپون هست فکر می کنم ارزش داشته باشه

من می خوام برم کنج بگیرم چون اون همیشه 35تا کمتر بیشتر psp داره فکر کنم تو فروشش خبره شده باشه شما از این مغازه خاطره ای چیزی ندارید

musketeer
31-05-2008, 11:30
خواهش میکنم. انجام وظیفه بوده. من هم که اولین بار اومدم اینجا کلی از سوالام رو دوستان جواب دادن. کمترین کاری که میتونم بکنم، انتقال دادنشونه! راجع به اون عکس باتری تقلبی و اصل، هم امشب حتما برات میزارم.
در مورد صدای psp کاملا درست شنیدی. اصلا صدای بلندی نداره (هر چند واضح و شفافه) و توی جاهای شلوغ حتما باید از هدفون استفاده کنی. اسلیم هم بلندگوش فقط جاش عوض شده. یک مقدار خیلی کمی صدا بهتری میآد ولی زیاد توفیقی نم کنه!

یک توضیح راجعبه چینی بودن می دید یعنی چی کودومش خوبه چه فرقی می کنه من اصلا این موضوع نمی دونست
ببین... ریجن چیز زیاد مهمی نیست. شما حتما چینی بگیرید. یعنی اگه فروشنده گفت ژاپنیشم دارم ولی گرونتره، شما همون چینی رو بگیرید. ولی دقت کنید که برای چه منطقه ای توزیع شده اون سیستم. مثلا برای آمریکا یا آسیا یا اروپا. اگه مال اروپا باشه... نباید پشت باتری چیزی به زبون چینی نوشته باشه. از کجا میتونید بفهمید مال کجاس؟! رو جعبه و توی کاتالوگای همراه سیستم نوشته. ولی کلن زیاد به باتری و شارژر تقلبی حساس نشید.

بازی خوب برای psp زیاد اومده. به نظر من Tekken ، BurnOut Dominator , patapon , loco roco , god of war , Final Fantasy 7 Crisis Core , tomb raider anniversary , Metal slug خیلی بازیهای خوبی هستن. البته باز هم هستن که یادم نمیآد. اینم بگم که یکی از بهترین بازیهایی که من رو psp انجام میدم، فوتبال 99 پلی استیشن1 هست که تبدیل کردم! و خیلی حال میده
من کنج رو زیاد نمیشناسم، احتمالا بقیه دوستا بیشتر میتونن کمکت کنن.

L_NAZ
31-05-2008, 11:33
من وقتی میرم تو سایتهای فارسی با Psp نمیتونم بخونم فونت فارسی رو نشون نمیده چی کار کنم؟

musketeer
31-05-2008, 11:35
فرم ویرت چیه؟

hessam2006
31-05-2008, 11:41
بعد اینکه دقت کنید به برچسب پشتش پایین آخرین خط. مثلا نوشته MADE IN CHINA و روبروش یه سریال نوشته. اون باید به رنگ سیاه تیره باشه. نه طوسی که بقیه نوشته ها اون رنگیه.
ضمنا دقت کنید به ریجن دستگاهتون. مثلا اگه مال اروپاس باید رو برچسبش علامت استاندارد اروپا(همون CE ) معروف رو داشته باشه و روش حتی یک کلمه چینی ننوشته باشه.

یک توضیح راجعبه چینی بودن می دید یعنی چی کودومش خوبه چه فرقی می کنه من اصلا این موضوع نمی دونستم

(((((((صداش به k800i هم نمیرسه من اصلا منصرف میشم )))))به 1100 چی آقا یه لینکی نداری که صدای دستگاه مقایسه کرده باشه

منوی pspباتغییر فریمور عوض میشه وکارایی های جدید یهش اضافه میشه درس میگم یانه اشتباه میکنم مثل زیرهست منوش که اول میخری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
31-05-2008, 12:21
من وقتی میرم تو سایتهای فارسی با Psp نمیتونم بخونم فونت فارسی رو نشون نمیده چی کار کنم؟

فونت فارسي رو ساپورت نمي كنه كلا ...

(((((((صداش به k800i هم نمیرسه من اصلا منصرف میشم )))))به 1100 چی آقا یه لینکی نداری که صدای دستگاه مقایسه کرده باشه

منوی pspباتغییر فریمور عوض میشه وکارایی های جدید یهش اضافه میشه درس میگم یانه اشتباه میکنم مثل زیرهست منوش که اول میخری

ببخشيدا ولي كنسول بازي رو با موبايل مقايسه نمي كنن . اگه اينطوره گرافيك هيچ كدوم از بازي هاي كا هشتصد يك هزارم PSP هم نيست ! يه بار نشد دو تا چيز كه بهم ربط دارن رو مقايسه كنيد اين عكسي هم گه گذاشتي مال برنامه Irshell فريم ور شكلش يه جور ديگس ...

موفق باشيد

ali_ranger22
31-05-2008, 12:33

منظورتو نفهمیدم..!

کلن همه ی psp های الان چینی هستند

ببین صداش تو محیط های شلوغ پایینه ولی توی خونه عالیه کیفیتش هم فوق العاده است البته به کیفیت آهنگ هم ربط داره بلندیش!
این عکس یکی از برنامه های خوب psp هست اسمش هم کنار عکس هست از فریم ویر 3.71 به بعد این امکان فراهم شد که تو psp تم بریزیم ولی شکل اصلی هیچ تغییری نداره!

hessam2006
31-05-2008, 12:33

ببخشيدا ولي كنسول بازي رو با موبايل مقايسه نمي كنن . اگه اينطوره گرافيك هيچ كدوم از بازي هاي كا هشتصد يك هزارم PSP هم نيست ! يه بار نشد دو تا چيز كه بهم ربط دارن رو مقايسه كنيد اين عكسي هم گه گذاشتي مال برنامه Irshell فريم ور شكلش يه جور ديگس ...

موفق باشيد
آقا جاوید شما راست میگین ولی من وقتی صدای psp نشنیدم مجبورم با صداهایی که شنیدم مقایسه کنم راه دیگه ای ندارم به خاطر همین این نوشتم

یه لینکی نداری که صدای دستگاه مقایسه کرده باشه

ولی من شنیدم نه نشنیدم اسریو توی مشخصاتش خوندم استریو حالا چجوریه

میشه یک عکس از منوش بزارید

L_NAZ
31-05-2008, 12:35

موفق باشيد

پس هیچ راهی نداره کلا؟ :41:

musketeer
31-05-2008, 12:35

چرا... یه کارایی دارن میکنن... رو فرم ویرای جدید یه چیزایی تونستن بخونن!! در مجموع کامل نیست. ولی یه کارایی کردن. در مورد IrShell هم یه شل هست برای پی اس پی. مثلا پی اس پی فت، اینفرارد داره. ولی نمیشه همینجوری استفاده کرد. با نصب شل میتونی ازش استفاده کنی. مثل ارسال و دریافت فایل یا ریموت کنترل
اما در مورد صدا... اصلا چیز مهمی نیست. جدی میگم! من از اون روزی که خریدم تا حالا 10 بار هم صدا رو از خود اسپیکرش نشنیدم. همیشه یه هدفون بهش وصله! (البته چند روز پیش هدفونم خراب شد! باید یکی دیگه بگیرم!!) ولی جاوید راس میگه. اصلا هیچ جاشو با گوشی مقایسه نکن لطفا!!

هیچ فرقی نمیکنه چینی باشه یه ژاپنی. فقط بعضی فروشنده ها از این قضیه استفاده میکنن تا گرونتر بفروشن! من ریجن دستگاه رو گفتم. ببینید... پی اس پی برای چند منطقه مختلف عرضه میشه. برای ایران که اصلا بطور رسمی عرضه نمیشه! خوب وارد کننده ها از اقسانقاط جهان (!) پی اس پی وارد میکنن. مثلا ممکنه پی اس پی که شما میخواید بخرید، برای فروش در اروپا توزیع شده باشه. که روی کاتالوگاش و دفترچه راهنماش و جعبه اش نوشته. خوب پس نباید روی باتریش چینی نوشته باشه! اینکه دیگه توضیح نداره!

musketeer
31-05-2008, 12:43
منظورتو نفهمیدم..!منظورم اینه که تو پیام خصوصی لطف کن بگو چه کسیه که با 530 تا پست همه کاریه فارومه!

این هم عکس از XMB:

البته تم هم میشه ریخت مثل این:

hessam2006
31-05-2008, 13:14
دوستان من چقدر صبر کنم که فریمور 4 بیاد از فواییدش فکر کنم افزایش مموری باشه درسته

hessam2006
31-05-2008, 13:15
PSP CPU Core

*MIPS R4000 32-bit core
*1~333 Mhz 1.2V
*32MB main memory
*4MB embedded DRAM(2MB for media engine & 2 MB for the graphics core)j
*2.6 Gbs bus bandwidth
*FPU,VFPU 2.6 billion flops
*3D graphics Extended Instructions
*I cache , D cache

Sound Core

*VME(virtual mobile engine)j
*Reconfigurable DSP
*166 Mhz 1.2 V
*128-bit buss
*5 Giga operation per second
*Codec Capabilities
*#D sound 7.1 channels
*Synthesizer,effecter,and other abilities
*ATRAC 3 Pus,ACC,MP3 for audio
*built in Stereo speakers

PSP Media Engine

*MPIS R4000 32-bit core
*128-bit buss
*2Mb eDRAM submemory
*90nm CmoS

PSP Graphics Core

*1~166 Mhz 1.2V
*256-bit buss
*2MB eDRAM
*&5.3 Gbs bandwidth
*664 million pixels per seconds
*3D curved surface nd 3D Polygon Engine
*bone,tessellaton,bezier,b_spline
*24-bit full color RGBA

Media

*UMD
*60mm-diameter disk
*660 nm laser diode
*1.8GB capasity
*11Mbps transfer rate
*AES 128-bit encryption
*Unique disk ID

Format

*ATRAC3 plus,PCM,MPEG4 AVC audio codecs
*MPEG4 AVC,ATRAC 3p lus,Caption PNG video codecs

Others

*16:9 foramt widescreen TFT LCD
*wireless LAN
*IrDA
*IR Remote
*USB 2.0
*DC out 5V
Expansion Port

شاید نیاز شد

musketeer
31-05-2008, 13:53
فرم وی 4 که فکر نکنم زمان ریلیز فرم ویر 4 معلوم باشه.
در مورد اطلاعات خوبتون راجع به ساندکور psp ممنونم. یکی از چیزایی که مطمئن نبودم کلاک پردازنده اش در هنگام پردازش فایلهای صوتی بود که به لطف شما الآن میدونم!

*built in Stereo speakers
این جمله، یعنی اسپیکرهای استریوی داخلی
تفسیرش هم میشه اینکه اسپیکرهای خود سیستم، صدا رو بصورت استریو پخش میکنن. که خوب همینطوره. یعنی شما صدا رو شفاف و واضح میشنوید. البته همونطور که بحث کردیم. صدای بلندی نداره
بلند بودن صدا و استریو بودن دو مساله ی متنافر هستن. بلندی صدا به میزان حجم صدا گفته میشه. ولی استریو قابلیتیه که صداها رو در چپ و راست به تفکیک میآره و باعث میشه صدای واضحی پخش بشه.

hessam2006
01-06-2008, 08:09
کلاک پردازنده اش در هنگام پردازش فايلهاي صوتي بود که به لطف شما الآن ميدونم
حالا اين ويژگي خوب بود يا بد

اين جا يک سر بزينيد بازي جديد psp معرفي ميکنه

هچين چيزي چنده

خواهش می کنم از دوستان ناراحت نشن

دوست عزیزmusketeerبا پوزش فراوان میشه صدای psp با گوشی خودتون تست کنید نه از لحاظ کیفیت از لحاظ بلندی با پرویی اگه میشه نوع گوشیتون هم بگید اگه دوست داشتید

خواهش میکنم دوستان این جمله از من نادیده بگیرند

musketeer
01-06-2008, 08:38
حالا اين ويژگي خوب بود يا بدمسلما خوبه. چون از همه ی قدرت پی اس پی در هنگام پخش آهنگ استفاده نمیکنه. و باعث کاهش مصرف انرژی و در نتیجه، بیشتر دووم آوردن باتری میشه.

هچين چيزي چندهمموری استیک سن دیسک 4 گیگ از 35 هست تا 70 دلار. این مدل خاص که شما اشاره کردید 55 دلاره. میتونید اینجا ببینید:
اضافه کنم که مموری سن دیسک، از نظر کارایی، هیچ فرقی با سونی نداره.

خواهش می کنم از دوستان ناراحت نشنچرا باید ناراحت بشیم؟! مگه شما چی گفتی؟!! نکنه تودلش فحش دادی!! lol
امشب 2-3 تا گوشی رو با psp از نظر صدا مقایسه میکنم و فایل صوتیشو میزارم براتون.
این هم عکس های باتری تقلبی و اصل که چون یکم حجمشون زیاده، تو صفحه قرار نمیدم و بیزحمت، باید خودتون تو یه صفحه جدا بازشون کنید:
این عکس باتری ارجینال:
این عکس باتری تقلبی:
این هم عکس دو تا باتری کنار هم:
توضیحات رو هم که در موردش دادم. چون من دستگاهم برای عرضه در اروپا بوده، بنابراین، باتریم هم فقط انگلیسی روش نوشته و علامت استاندارد اتحادیه اروپا رو داره. ولی تقلبیه اینطور نیست. نکته ای که از همه مهمتره... اون شماره سریال پایین باتری که گفتم رنگش باید با بقیه نوشته ها فرق کنه. چون سریال رو روی هر باتری جدا جدا میزنن. نه اینکه همه رو با یه سریال بزنن!! رنگش باید تیره تر و کاملا مشکی باشه. ولی بقیه نوشته ها تقریبا طوسی هستن.
ضمنا عکس ها با n73 گرفته شده.

L_NAZ
01-06-2008, 08:40
هچين چيزي چنده

$ 59.99

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1084)-SanDisk_Gaming_Memory_Stick_PRO_Duo.aspx

musketeer
01-06-2008, 08:50
من قیمت پایین تر گیر آوردم!! lol

J A V I D
01-06-2008, 09:48
آقا جاوید شما راست میگین ولی من وقتی صدای psp نشنیدم مجبورم با صداهایی که شنیدم مقایسه کنم راه دیگه ای ندارم به خاطر همین این نوشتم

ولی من شنیدم نه نشنیدم اسریو توی مشخصاتش خوندم استریو حالا چجوریه

میشه یک عکس از منوش بزارید

خوب شما مي توني صداي PSP رو با يه ضبط 8000 واتم مقايسه كني ! در كل صداش خوبه براي يه نفر ولي اگه مي خواين با هاش براي پارتي موزيك پخش كنيد به درد نمي خوره ! صداشم استريو چون دو تا بلندگو داره ! در كل هنگام بازي از هدفون استفاده كنيد فكر كنم صداش به اندازه كافي بلند باشه ... تو يوتوب ويدئو هايي هست كه صدا شو با چيزاي مختلف مقايسه كردن ! يكم بسرچيد اونجا ويدئو پيدا مي كنيد ...

يه چيزي بچه ها اگه فايل هاي صوتي تون رو به ATRAC3 plus تبديل كني خيلي بيشتر مي تونيد آهنگ بريزيد روش ...

منظورم اینه که تو پیام خصوصی لطف کن بگو چه کسیه که با 530 تا پست همه کاریه فارومه!

اكوا با صفرتا پست همه كاره فورمه ! پست پاك مي كنه ويرايش مي كنه جا به جا مي كنه ! : ‌)))))))))))))

دوستان من چقدر صبر کنم که فریمور 4 بیاد از فواییدش فکر کنم افزایش مموری باشه درسته

تازه وقتي اومد بايد وايسي نسخه هك شدش بياد بعد همين الان تا 4 گيگ مموري رو ساپورت مي كنه ديگه بيشتر از اين مي خوايد چيكار !

دوستان من خيلي چيزا رو به شوخي مي گما حتي اگه جدي به نظر برسه به دل نگيريد لطفا ...

musketeer
01-06-2008, 09:58
خوب شما مي توني صداي PSP رو با يه ضبط 8000 واتم مقايسه كني ! در كل صداش خوبه براي يه نفر ولي اگه مي خواين با هاش براي پارتي موزيك پخش كنيد به درد نمي خوره ! صداشم استريو چون دو تا بلندگو داره ! در كل هنگام بازي از هدفون استفاده كنيد فكر كنم صداش به اندازه كافي بلند باشه ... تو يوتوب ويدئو هايي هست كه صدا شو با چيزاي مختلف مقايسه كردن ! يكم بسرچيد اونجا ويدئو پيدا مي كنيد ...
تایید میشه. در حقیقت بحث رو جمع بندی کرد!! دست شما درد نکنه جاوید جان

يه چيزي بچه ها اگه فايل هاي صوتي تون رو به ATRAC3 plus تبديل كني خيلي بيشتر مي تونيد آهنگ بريزيد روش ...
من الآن از Atrac3plus استفاده میکنم. کیفیتش هم هیچ فرقی با mp3 نداره

اكوا با صفرتا پست همه كاره فورمه ! پست پاك مي كنه ويرايش مي كنه جا به جا مي كنه ! : ‌)))))))))))))
اسم اون نامرد نا کامپیوتر بی مخ رو جلوم نیار!!

همين الان تا 4 گيگ مموري رو ساپورت مي كنه
اصلاح میکنم: تا 8 گیگ

ديگه بيشتر از اين مي خوايد چيكار !
دوباره بحث مموری رو شروع نکن ها!!

دوستان من خيلي چيزا رو به شوخي مي گما حتي اگه جدي به نظر برسه به دل نگيريد لطفا ...
چشم!

hessam2006
01-06-2008, 10:31
سلام دست همتون درد نکنه (تا بتونید با psp تون بازی کنید)مخصوصا musketeer عزیز

من کی گفتم خارج کشورم بعد همتون قیمتا رو به دلار گذاشتید مگه من پول نقد میکنم که برم ببینم دلار چنده بعد به پول خودمون تبدیل کنم الان ایران یه مموری 4 چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به قول آقای musketeer چشم!!!!!

خوب شما مي توني صداي PSP رو با يه ضبط 8000 واتم مقايسه كني

وقتی من psp ندارم چجوری مقایسه کنم (تازه ضبط 8000 واتم ندارم )(مگه همه مثل شما مایه دارن که ضبط 8000 داشته باشن)

آقا جاوید شما از کنج خاطره ای ندارید یا ناراحتی مغازه خوبی هست

musketeer
01-06-2008, 10:40
سلام دست همتون درد نکنه (تا بتونید با psp تون بازی کنید)مخصوصا musketeer عزیزخواهش میکنم. همونطور که گفتم وظیفه است. ولی دستم درد میکنه!!:19: من 99 که بازی میکنم اینقدر هیجانی میشم همش مشت میزنم تو میز و صندلی!!:41:

من کی گفتم خارج کشورم بعد همتون قیمتا رو به دلار گذاشتید مگه من پول نقد میکنم که برم ببینم دلار چنده بعد به پول خودمون تبدیل کنم الان ایران یه مموری 4 چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین اون مموری که شما گفتی توئ ایران نیست. اگه هم باشه خدا تومن و بدون گارانتی. مموری 4 گیگ معمولی سونی اصل و با گارنتی 5ساله ایران رهجو 65 تومن. بقیه ی انواع ارزونتر. از 30 داره به بالا

ولی انصافا جاوید راس میگه دیگه!! این اسپیکرهای psp رو بی خیال شید! اصلا بازی ها رو باید با هدفون بازی کنید تا تو حسش قرار بگیریو مثلا بازی سایلنت هیل: ریشه ها (!) اولش مینویسه، این بازی برای بازی کردن در تاریکی و با هدفون بهینه شده است!!

ali_ranger22
01-06-2008, 10:52
منظورم اینه که تو پیام خصوصی لطف کن بگو چه کسیه که با 530 تا پست همه کاریه فارومه!

این هم عکس از XMB:

البته تم هم میشه ریخت مثل این:

این عکس مال محیط PS3 هستش!!
شما خودت بگردی پیدا میکنی!

musketeer
01-06-2008, 10:55
این عکس مال محیط PS3 هستش!!
شما خودت بگردی پیدا میکنی!

آخ......... راس میگی.... الآن اصلاحش میکنم. اول یه عکس دیگه گذاشته بودم.. اکسپایر شد عوضش کردم. ویرایشش هم به همین دلیل بود.... مرسی از توجه شما و تذکرتون

ali_ranger22
01-06-2008, 10:59
آخ......... راس میگی.... الآن اصلاحش میکنم. اول یه عکس دیگه گذاشته بودم.. اکسپایر شد عوضش کردم. ویرایشش هم به همین دلیل بود.... مرسی از توجه شما و تذکرتون

خواهش میکنم..!

farbradman
01-06-2008, 11:11
سلام من تازه psp slim گرفتم ولی بازیه wining eleven 2008 وقتی بازی میکنم سر باز یکنان رو سفید نشون میده. بازی رو از حالت فشرده خارج هم کردم ولی باز هم همین جوریه.مشکل از بازیه یا psp؟

musketeer
01-06-2008, 11:20
سلام من تازه psp slim گرفتم ولی بازیه wining eleven 2008 وقتی بازی میکنم سر باز یکنان رو سفید نشون میده. بازی رو از حالت فشرده خارج هم کردم ولی باز هم همین جوریه.مشکل از بازیه یا psp؟
احتمالا از بازیه. شما کجا تشریف دارید؟! اگه ایران هستید یه نسخه 500 تومنی دیگه بخرید ببینید باز هم همینجوریه؟!
یه سوال: تو هیچ بازی دیگه ای همچین مشکلی دارید؟

hessam2006
01-06-2008, 12:11
musketeer میشه یه لینک آموزش نصب بازی و یه لینک آموزش نصب برنامه بزارید

musketeer
01-06-2008, 12:12
musketeer میشه یه لینک آموزش بازی و یه لینک آموزش برنامه بزارید
چه آموزشی؟! مگه آموزش داره؟!

hessam2006
01-06-2008, 12:18
آموزش نداره پس من چجوری یاد بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گریه میکنم بابابابابابابا...................... .

musketeer
01-06-2008, 12:20
بابا کاری نداره که! میخوای چی یاد بگیری؟! مثلا آموزش بازی کردن؟! 4 تا دگمه داره برای بازی (ضربدر، دایره، مثلث، مربع) !!
اینجوری خوبه؟!
آخه آموزش چی بزارم؟

hessam2006
01-06-2008, 12:32
نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب بازی روی psp

نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب برنامه روی psp

J A V I D
01-06-2008, 13:04
از پايين به بالا جواب مي دم !

نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب بازی روی psp

نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب نصب برنامه روی psp

نصب نمي خواد كافيه بازي ها رو تو يه پوشه ISO كپي كنيد ... بعد از تو قسمت گيم به بازي ها دسترسي داريد ...

به شخصه كه هيچكدوم از الون ها رو PSP من اجرا نشدن !‌دليلشو هنوز خودمم كشف نكردم !

سلام دست همتون درد نکنه (تا بتونید با psp تون بازی کنید)مخصوصا musketeer عزیز

به قول آقای musketeer چشم!!!!!

وقتی من psp ندارم چجوری مقایسه کنم (تازه ضبط 8000 واتم ندارم )(مگه همه مثل شما مایه دارن که ضبط 8000 داشته باشن)

آقا جاوید شما از کنج خاطره ای ندارید یا ناراحتی مغازه خوبی هست

دلار الان 908 تومن خريدشه فروشش 923 تومن ! :‌ ))))) البته قيمت هاي غير رسمي بازار اينترنتيه !

منم ضبط 8000 وات ندارم ! ولي در كل از نظر من كلا مقايسه كنسول ها با هم اشتباهه چون به جرات مي گم هيچ كدوم از كنسول ها چه از لحاظ سخت افزاري چه از لحاظ تعداد بازي و نوع بازي با هم هيچ شباهتي ندارن ديگه چه برسه كه كنسول رو با يه دستگاه ديگه مقايسه كرد .......

چرا اتفاقا كنج يه بار يه سال پيش بود فكر كنم قاب فابريك PSP مي خواستم بهم گفت دارم 70 تومن تقلبيش 35 تومن ! رفتم همون قاب فابريك رو از مغازه ديگه گرفتم 25 تومن كه تقلبي شم داشت مي داد 7 تومن !

موفق باشيد

musketeer
01-06-2008, 14:03
نصب بازی روی psp
همین که جاوید گفت. فقط بعضی بازیهای فرعی خیلی کوچولو یا بازیهایی که از PS1 تبدیل میکنید باید بریزید تو X:/PSP/GAME

نصب برنامه روی psp
این از اون هم راحت تر! باید بریزید تو X:/PSP/3xx

به شخصه كه هيچكدوم از الون ها رو PSP من اجرا نشدن !‌دليلشو هنوز خودمم كشف نكردم !
من به عنوان خوره ی فوتبال، همه ی فوتبالهای این 10 ماه اخیر رو خریدم و پی اس پیم راحت اجراشون کرد. بدون هیچ مشکلی!

ali_ranger22
01-06-2008, 14:43
از نظر من كلا مقايسه كنسول ها با هم اشتباهه چون به جرات مي گم هيچ كدوم از كنسول ها چه از لحاظ سخت افزاري چه از لحاظ تعداد بازي و نوع بازي با هم هيچ شباهتي ندارن ديگه چه برسه كه كنسول رو با يه دستگاه ديگه مقايسه كرد .......

به شدت موافقم خودمو کشتم اینو ثابت کنم البته به جز یه جا چون اکثر بازی های الان که به صورت مولتی عرضه میشن مخصوصا برا ps3 و x360 مثل همن

tophigh
01-06-2008, 15:22
اگر شما به من اثبات کنید گرافیک psp قابل تحمل هستش خودم میخرمش

GHOST RECON
01-06-2008, 16:05
musketeer عزيز اون عكس باتري كه گذاشته بودي(اوني كه دو تا باتري كنار هم بود) تو اون كه نوشته سريال روي هر دوتا باتري يه رنگه؟؟!!!
در باره اسپيكر هم كه بابا اخه شما هروقت بازي ميكنيد بهتون نميگن صداشو كم كن پس نتيجه :استفاده از هدفون براي psp
يا اينكه شما در محيط هاي شلوغ با موبايلتون چه جوري اهنگ گوش ميديد يا مگيريد در گوشتون يا با هدفون گوش ميكنيد پس نتيجه :استفاده از هدفون براي psp (البته اگه دوست داشتيد ميتونيد psp رو بگيريد در گوشتون بازي كنيد)

GHOST RECON
01-06-2008, 16:08

از گرافيك pc و ps3 وxbox360 كمتره :31:ولي از ds و موبايل بيشتره :18:و تقريبا در سطحps2 هست (تقريبا):20:

J A V I D
01-06-2008, 16:24

شما ميزان تحملت رو مشخص نكردي از نظر من يه پل گرافيكي فرض كن بين PS1 و PS2 بعد وسط اين پله PSP رو بزار يه مقدار خيلي زيادي هم حولش بده به سمت PS2 تا گرافيكش دستت بياد در ضمن اسكرين شات هاي زيادي از بازي هاي PSP تو نت هست كه مي توني از سرچ گوگل استفاده كني براي ديدن عكس بازي هاي مختلف ...

در آخر اينكه :
اينجا ستاد تبليغات PSP و بچه اي فعال اينجا هم نمايندگان رسمي سوني هستن و سعي در بالا بردن فروش PSP در ايران داريم كه مبادا حقوقمون كم بشه ! ما بايد به مشتري بقبولانيم كه PSP چيز خوبيه !

musketeer
01-06-2008, 17:05
گرافیکش فوق العاده اس! شما توی یک LCD 4.3 اینچی از این گرافیک بالاتر نمیتونی ببینی. از نظر گرافیک کسی شک نداره که psp سطح بسیار بالایی داره. وقتی کلاک cpu اش 333 باشه دیگه میخوای تو چی کم بیاره؟!

musketeer عزيز اون عكس باتري كه گذاشته بودي(اوني كه دو تا باتري كنار هم بود) تو اون كه نوشته سريال روي هر دوتا باتري يه رنگه؟؟!!!
عزیز جان! اون عکسو خودم گرفتم. روش که چیزی ننوشتم! جدا توضیح دادم که اون شماره سریاله و باید رنگش با بقیه ی نوشته های روی لیبل فرق کنه و مشکی باشه. نه مثل نوشته ها طوسی... آخه تقلبی ها که سریال چاپ نمیکنن روش! همه رو یجا چاپ میکنن و همش به یه رنگ در میآد.

يه پل گرافيكي فرض كن بين PS1 و PS2 بعد وسط اين پله PSP رو بزار يه مقدار خيلي زيادي هم حولش بده به سمت PS2 تا گرافيكش دستت بياد
جاوید جان شما دیگه چرا؟ ps2 یه کنسول خونگیه. گرافیکش هم به این خاطر بالاتره که روی تلویزیون بازی میکنید باهاش. از نظر سخت افزاری psp یک مقدار کمی بالاتر از ps2 هست. البته اصلا اگه قرار باشه گرافیک یه کنسول دستی رو با یه کنسول خونگی مقایسه کنیم... به نظرم باید با رقیب مستقیمش یعنی DS مقایسه بشه. که از نظر گرافیک همون مقایسه نشه بهتره!!

اينجا ستاد تبليغات PSP و بچه اي فعال اينجا هم نمايندگان رسمي سوني هستن و سعي در بالا بردن فروش PSP در ايران داريم كه مبادا حقوقمون كم بشه ! ما بايد به مشتري بقبولانيم كه PSP چيز خوبيه !
به این میگن حرف حساب!! اصلا مگه به ما پورسانت میدن؟! شما اگه کنسول دستی لازم داری، توصیه میکنم psp بخری. ولی اگه همش می خوای تو خونه بازی کنی، خوب قربون شمایلت(!) یه کنسول خونگی بخر...

Arshia001
01-06-2008, 18:28
4320:نچچچ.CPU ی PSP سی و دو بیتیه،ولی مال PS2 صد و بیست و هشت بیتیه.خییییلی فرقشه.

4313:کنج؟کنج؟کنج؟کنج؟کنج؟کن ؟کنج؟کنج؟؟؟؟؟؟همون که بغل پایتخته؟اون که یه کلاه بردار واقعیه!حتی از یگانه هم خیلی کلاه بردار تره!چطور حتی پاتو توش گذاشتی؟وقتی یگانه Lair رو میگفت 65 تومن،کنج میگفت 90 تومن!آخه مگه از کلات سیر شدی میری کنج؟؟؟

sarbazansolh
01-06-2008, 18:36
salam man 1 mah pish ye version jadid psp to sweden kharidam.hala 2ta soal daram.1 man vaghti bazimo tosh mizaram vaghti mikhad load beshe seda mide albateferestadam sony shayad yek dige bedan.2 psp man bazi downlaed shode nemikhone chi karesh konanam ta bekhoneh?

Arshia001
01-06-2008, 18:42
خوب سادست.باید تبدیلش کنی که البته بعدش گارانتیت "Void" میشه.اول مطمئن شو سالمه بعد با Pandota Battery تبدیلش کن.

میگم Paradise_Human،تو هم نهایی داری؟خوشوقتم!الآن اگه بگم هنوز رو قواعد نگاه نکردم چی میگی؟(ساعت 7:44،ساعت انجمن مثل اینکه 1 ساعت عقبه...)

musketeer
01-06-2008, 18:50
نچچچ.CPU ی PSP سی و دو بیتیه،ولی مال PS2 صد و بیست و هشت بیتیه.خییییلی فرقشه.
سی پی یو ps2 رو نمیدونم ولی gpu اش 128 بیتیه . مال پی اس پی 256 بیتی. فرق گرافیک بازی تو بیتیج گرافیکشه.

farbradman
01-06-2008, 19:26
وقتی دکمه select رو میزنی umd video باید روی کدوم گزینه باشه؟و یه سوال دیگه دارم که وقتی فوتبال بازی میکردم وسط بازی گیر میکرد بردم پیش کسی که ازش خریده بودم سر 10 ثانیه براو درست کرد میخواستم بدونم چی کار کرده؟ضمنا مدل pspمن slim .و اخرین formware چیه؟واسه من 3.9 .شاید به خاطر همین باشه سر بازیکنارو تو فوتبال سفید نشون میده؟

musketeer
01-06-2008, 19:56
وقتی دکمه select رو میزنی umd video باید روی کدوم گزینه باشه؟و یه سوال دیگه دارم که وقتی فوتبال بازی میکردم وسط بازی گیر میکرد بردم پیش کسی که ازش خریده بودم سر 10 ثانیه براو درست کرد میخواستم بدونم چی کار کرده؟ضمنا مدل pspمن slim .و اخرین formware چیه؟واسه من 3.9 .شاید به خاطر همین باشه سر بازیکنارو تو فوتبال سفید نشون میده؟
Iso Video Mount که ماله من فقط None داره! اگه منظورت همینه
اون مشکل گیر کردن رو هم شاید کلاک سیستم رو دستکاری کرده بودی، برات دیفالتش کرده... شاید USB ISO MODE رو برات رو NP9660 گزاشته... این دو تا احتمال وجود داره خلاصه. و فرم ویرت هم تا الآن که جدیدترین فرم ویره. اون مشکل سر بازیکنا رو هم که ازت یه سوال پرسیدم جواب ندادی! گفتم تو همین یه بازی اینجوریه فقط؟

J A V I D
01-06-2008, 20:05
Iso Video Mount که ماله من فقط None داره! اگه منظورت همینه
اون مشکل گیر کردن رو هم شاید کلاک سیستم رو دستکاری کرده بودی، برات دیفالتش کرده... شاید USB ISO MODE رو برات رو NP9660 گزاشته... این دو تا احتمال وجود داره خلاصه. و فرم ویرت هم تا الآن که جدیدترین فرم ویره. اون مشکل سر بازیکنا رو هم که ازت یه سوال پرسیدم جواب ندادی! گفتم تو همین یه بازی اینجوریه فقط؟

اون ويدئو اگه فايل ويدئويي ايزو مال PSP داشته باشيد بريزيدش تو پوشه ISO/Video مي تونيد ازش استفاده كنيد .. من چندتا بازي ويدئويي دارم ! بازي هاي ساده اي معمولا !

جاوید جان شما دیگه چرا؟ ps2 یه کنسول خونگیه. گرافیکش هم به این خاطر بالاتره که روی تلویزیون بازی میکنید باهاش. از نظر سخت افزاری psp یک مقدار کمی بالاتر از ps2 هست. البته اصلا اگه قرار باشه گرافیک یه کنسول دستی رو با یه کنسول خونگی مقایسه کنیم... به نظرم باید با رقیب مستقیمش یعنی DS مقایسه بشه. که از نظر گرافیک همون مقایسه نشه بهتره!!

من كه كلا با مقايسه مخالفم اينجوري گفتم كه يكم گرافيك دستشون بياد !

musketeer
01-06-2008, 20:07
راستی... اون مقایسه صوتی که گفتم رو انجام دادم. توی این مقایسه یه Motorola Z6 یه Motorola V3x یه N73 و خود پی اس پی شرکت دارن. یک بار با Z6 صدای سه تای بقیه رو ضبط کردم. یک بار هم با N73 صدای سه تای دیگه رو ضبط کردم. مجموعه ی این مقایسات 6 فایل شد. که از اسم فایلها میتونید قضیه رو متوجه بشید. مثلا اگه اسم فایل psp by Z6.amr باشه، یعنی صدای پی اس پی که با Z6 ضبط شده. در همه ی موارد هم آهنگ Le Disko از Shiny Toy Guns با بیت ریت 128 رو پخش کردم.
از اینجا میتونید دانلودشون کنید:
نظر خودم:
از نظر حجم صدا به ترتیب:
1- n73
2- MOTO Z6
3- PSP
4- Moto V3x
اما از نظر کیفیت به ترتیب:
1- Moto Z6
2- psp
3- N73
4- V3x
حالا نقش V3x اینجا چی بود؟! اینکه یادتون بیافته حتی گوشی هایی هم هستن که با وجود اینکه فروش و محبوبیت بسیار بالایی دارن، صدای بسیار ضعیفی دارن (چه از نظر کیفیت و چه از نظر حجم) گو اینکه صدا یک فاکتور مهم در انتخاب گوشی است. ولی برای کنسول بازی اینچنین نیست!!
این لفظ قلم آخرش هم به افتخار تولد آقا جاوید بود!! (ربطش چی بود، خدا میدونه!)

farbradman
01-06-2008, 21:14
یه تنیس فقط با psp بازی کردم که این طوری نبود.کلاک سیستم هم روی 333/666 تنظیمه. usb iso mode هم روی sony نمیدونم چی چیه.یعنی میگی بزارم روی دیفالت؟راستی میتونی یه توضیح در مورد کلاک سیستم و usb iso mode میتونی برام بدی؟ دمت گرم!

musketeer
01-06-2008, 21:54
یه تنیس فقط با psp بازی کردم که این طوری نبود.کلاک سیستم هم روی 333/666 تنظیمه. usb iso mode هم روی sony نمیدونم چی چیه.یعنی میگی بزارم روی دیفالت؟راستی میتونی یه توضیح در مورد کلاک سیستم و usb iso mode میتونی برام بدی؟ دمت گرم!
خوب امیدوارم ایراد فقط همون بازی ایراد داشته باشه و مشکلی برای بقیه ی بازیها نداشته باشید.
کلاک رو روی دیفالت بزارید. اگه خواستید بترکونید بزارید رو 333/166 . حالا فکر کنم 666 رو اشتباه نوشتید دیگه! درسته؟! USB ISO MODE هم رو همون سونی نمیدونم چی بزارید باشه!
کلاک سیستم هم همون فرکانس کاریه. مثلا سی پی یو های کامپیوتر رو دیدید که فرکانسش 3200 هست؟ خوب پی اس پی هم یه سیستم کامپیوتریه و پردازنده و رم و حافظه و غیره داره. فرکانس پردازنده، به تعداد دستوراتی میگن که اون پردازنده میتونه در واحد زمان انجام بده. این عدد هر چی بالاتر باشه، در حقیقت سریعتره. البته عوامل دیگه ای هم توی کارایی پردازنده تاثیر گذار هستن. مثلا سرعت انتقال داده ها در برد اصلی بین پردازنده و دیگر قسمتها که برای پردازنده ی psp این عدد فکر کنم 2.6 گیگ باشه. یه پردازنده دیگه هم تو سیستم های کامپیوتری هست به اسم GPU یعنی Graphic Proseccor Unit یا واحد پردازنده ی گرافیکی. مثل کارت گرافیک توی کامپیوتر. خوب پی اس پی هم یه همچین پردازنده ای داره. که کلاکش فکر کنم 166 باشه. پهنای باندش هم فکر کنم 5گیگ یا یه همچین چیزی بود.
خوب psp رم هم داره. مدل فت 32 مگ و مدل اسلیم 64 مگ. که البته مقدار بیشتر چیز خاصی نیست و سونی هرگز اجازه نمیده بازی سازها از این مقدار استفاده کنن. این مقدار اضافی فقط وقتی بکار میآد که شما بخواید علاوه بر بازی، برنامه ی دیگه ای رو هم اجرا کنید. مثلا از محیط بازی فیلم یا اسکرین شات بگیرید. وگرنه تاثیر زیادی نداره.
ولی usb iso mode زیاد نمیدونم چیه! و چرا بعضی بازی ها حتما باید با این گزینه اجرا شن. شاید نوع ایمیج گرفتن از UMD اصل باشه.
نوکرم!

farbradman
01-06-2008, 22:32
اگه سی پی یو کلاک رو بذارم روی 166/333 باتری رو بیشتر مصرف میکنه؟کلا بهتره رو کدوم باشه؟یه چیز دیگه هم روی 166/333 تنظیمه یه توضیح هم راجع به اون میدی و باید رو چی باشه؟ اقایی!

musketeer
01-06-2008, 22:39
همونجور که گفتم، نوکرم!!
شما بزار رو دیفالت دیگه!! اینجوری خیالت جمع تره که باتری هم زیاد مصرف نمیشه!
ببین دو تا کلاک داریم. یکی ماله محیط Xmb. یعنی وقتی بیرون بازی و تو منوها هستید و یکی مال توی بازی. یعنی وقتی دارید بازی میکنید! شما جفتشو بزار رو دیفالت!!

farbradman
01-06-2008, 22:43
گیر کردن وسط بازیها واسه همین دیفالت گذاشتنه؟اخه واسه چی وقتی میشه از حد اکثر گرافیک استفاده کرد بزارم رو دیفالت؟

musketeer
01-06-2008, 22:48
خوب بزار رو 333/166 !!!!! گیر دادیا!!

J A V I D
02-06-2008, 08:01
گیر کردن وسط بازیها واسه همین دیفالت گذاشتنه؟اخه واسه چی وقتی میشه از حد اکثر گرافیک استفاده کرد بزارم رو دیفالت؟

گير كردن بازي ها مي تونه از مموري هم باشه . مموري هاي سرعت پايين يا بازي هاي Cso در كل نمي شه فقط به سرعت پردازنده ربطش داد !

hessam2006
02-06-2008, 09:59
سلامی به گرمی تابستون که امروز خیلی گرمتر شده

من به شخصه از همتون همتون (تاکید) تشکر میکنم خیلی زحمت کشیدید

musketeer ممنون (می دونم بازم میگی وظیفمه)ولی خیالی زحمت کشیدی من خاصتم فقط مقاسه کنی نگفتم برو صداشون ضبط کن فکر میکنم کار خیلی سختی انجام دادی دست درد نکنه

الان من این بگم دوباره دعوام میکنید (نوچ)دعوا می کنید(نوچ)ناراحت می شید (نوچ).........

من هرجا که میگم برام راحت برم اونجا بخرم یه مشکلی دارند

فکر کنم اگه برم توپخونه بازم همین بلا سرم می یادبهم می ندازن (((((اگه دوستان یه مغازه ای تو جمهوری از این ها که نمایندگی سونی هستن psp میفروشن اگه یکی از دوستان مغازه می دونه خوبه بهم بگه )))))

من آخه یدفعه از اون مغازه ها کنسول خریدم مرد خوبی بود قیمتش منصف بود ماجرا برای چند سال پیشه نمی دونم الان اونجا چجوریه

farbradman
02-06-2008, 10:07
اگه ناراحت نمیشی میخواستم بدونم فرق این که سی پی یو کلاک رو روی دیفالت بزاری یا روی 166/333 چیه؟

hessam2006
02-06-2008, 10:20
اگه ناراحت نمیشی میخواستم بدونم فرق این که سی پی یو کلاک رو روی دیفالت بزاری یا روی 166/333 چیه؟
اگه از من می پرسی نمی دونم چون اصلا نمی دونم یعنی چی ؟

musketeer
02-06-2008, 10:23
بابا اه!! من یبار تایپ کردم!! این پی سی ورلد دوباره غاط زد! بخدا..... مارو!! حالا باید دوباره تایپ کنیم!

حسام جان من همچنان خواهش میکنم و هر چی هم بگی من بازم میگم وظیفه است!!
نترس دعوا نمیکنیم! ناراحت نمی شیم! فقط میگیم آخه ما که اینهمه راجع بهش صحبت کردیم! فروشگاه مالکی توی توپخونه رو بنده شخصا با مسئولیت خودم تضمین میکنم!! چون یکی از همکارامون 10-12 روز پیش یه قیمتی گرفت که به هر کی میگم کف و خون قاطی میکنه!! کاملا هم سالم وآکبند و بدون مشکله. بنده تاییدش میکنم!! البته صلاح مملکت خویش، خسروان دانند. اگه شما فکر میکنی جای دیگه ای بهتره... حتما از همونجا بخر! اگه واقعا بهتر بود به ما هم بگو از این به بعد همه رو معرفی کنیم برن اونجا!!

ناراحتی نداره که عزیز جان. وقتی میزاری رو دیفالت، سیستم خودش بسته به بازی و شرایط دیگه تنظیم میکنه کلاک سیستم رو. که توی فرم ویر 3.71 این تنظیم به بهترین نحو ممکن انجام میشه. اگه خودت بزاری رو 333/166 در اصل داری به psp میگی، بیخیال حساب کتاب بشه و همیشه تو حداکثر کلاک کار کنه! در حقیقت گاهی بیشتر از اونچه که لازمه سی پی یو کار میکنه که مقدار اضافی سرریز اطلاعات هست! ولی گفتم... شما برای اینکه مطمئن بشید ایراد گیر کردن بازیها از سی پی یو نیست، بزاریدش رو 333/166
فقط یه سوال هم با اجازه بنده از شما دارم. شما مموری استیکت رو چند گیگ و با چه قیمتی گرفتی. (این سوال خیلی مهمه. حتما جواب بدید لطفا!)

hessam2006
02-06-2008, 10:42
آدرس دقیق می خوام

آقا جاوید ... ناراحت نشی نظرت راجعبه جمهوری چیبه نمایندگی سونی

اصولا بازی ها چند مگه .... فیلم اگه تبدیل کنی برای psp چند مگ میشه........... 2gig فکر میکنم کافی باشه

farbradman
02-06-2008, 10:42
2 گیگ خریدم 20 تومن با ضمانت .خودش میگفت از این بدرد نخورا نیست!

hessam2006
02-06-2008, 10:46
من میگم اگه شما یه تاپیک مرجع درست کنید تمام اینها رو توش بریزید خیلی خوب میشه من بشخصه اصلا صفحه پیش نگاه نمیکنم
یا صفحه اول همین تاپیک

چون می خوام اطلاعات تازه باشه شاید اون مغازه که معرفی کردید توی 100 صفحه پیش اجاره بوده باشه الان تعطیل کرده

hessam2006
02-06-2008, 10:47
شما psp از کجا خریدی

Paradise_human
02-06-2008, 13:32
قیمت رم های psp چنده؟؟
میشه مارک های بدرد بخورشو بگید.
2 gig بزرام یا 4 gig ؟
در ضمن مارکش خیلی تاثیر داره؟؟
ببخشید اقای mussketer اون مغازه ای که گفتید چند میده psp رو؟ می خوام یه قیمت خوبو داشته باشم.
مموری روی psp نیست درسته؟
upgrade کردن psp چطور انجام میشه؟
قیمت وسایل جانبیش مثل هدفونش چقدره حدودا؟
آقایون ببخشید بازم مثل همیشه زیاد سوال پرسیدم چکار کنم دیگه تازه کارم.:31:

musketeer
02-06-2008, 14:09
آدرس دقیق می خوام
توپخونه برو... برو اون راسته ای که همشون الکتریکی و کنسول و بازی و سی دی و اینا میفروشن! (ضلع شمالی) بر خیابون فروشگاه مالکیه. از هر کی بپرسی نشونت میده.

اصولا بازی ها چند مگه .... فیلم اگه تبدیل کنی برای psp چند مگ میشه........... 2gig فکر میکنم کافی باشه
بازیهای کوچیک 100 مگی داریم تا بازی 1.6 گیگ! البته معمولا بین 500 تا 1000 مگ هستن

ببین عزیز... راستش نمیخوام نا امیدت کنم! ولی مموری 2 گیگ اصل گرونتر از ایناس! من 10 ماه پیش اصلشو گرفتم 50 تومن تازه با تخفیف رو کنسول! الآن هم یچیزی حدود 40 تومنه. خلاصه اینکه احتمال زیادی هست که اشکال از مموریت باشه.

من میگم اگه شما یه تاپیک مرجع درست کنید تمام اینها رو توش بریزید خیلی خوب میشه من بشخصه اصلا صفحه پیش نگاه نمیکنم
پیشنهاد خوبه! ولی باید به مدیر بگی.

قیمت رم های psp چنده؟؟
میشه مارک های بدرد بخورشو بگید.
2 gig بزرام یا 4 gig ؟
در ضمن مارکش خیلی تاثیر داره؟؟
ببخشید اقای mussketer اون مغازه ای که گفتید چند میده psp رو؟ می خوام یه قیمت خوبو داشته باشم.
مموری روی psp نیست درسته؟
upgrade کردن psp چطور انجام میشه؟
قیمت وسایل جانبیش مثل هدفونش چقدره حدودا؟
آقایون ببخشید بازم مثل همیشه زیاد سوال پرسیدم چکار کنم دیگه تازه کارم.
مموری psp اصلش رو میگم:
2 گیگ، 40 تومن
4 گیگ، 65 تومن
8 گیگ، 120 تومن
منظورت از مارک بدردبخور چیه؟! فقط سونی داریم و سن دیسک. توصیه میکنم سونی اصل با گارانتی ایران رهجو بگیرید. قیمتش همیناس که گفتم.
من 2 گیگ گرفتم برام کم اومد! شما خودت باید انتخاب کنی.
همکارمون، psp فت رو با هدفون و بدون umd ازش گرفت 200 تومن! تازه کپی خور شده. معرکه نیست خدایی؟!
upgrade کردن به سادگی انجام میشه. حدود 25- 26 مگابایت دانلود داره و 5 دقیقه زمان میبره!
هدفون که رسما به خودت بستگی داره! من یه sony MDR-Q38 گرفتم که چند روز پیش فیشش خراب شد. امروز دارم میرم SONY EX-32 بگیرم. از بچه های همین فاروم راهنمایی گرفتم تا این رو انتخاب کردم.
خواهش میکنم! شما بپرس! ما تا اونجا که بلد باشیم جواب میدیم!!

farbradman
02-06-2008, 14:27
اشکاله گیر وسط بازی رو میگی یا سفیدی سر بازیکنا رو؟

musketeer
02-06-2008, 14:31
اشکاله گیر وسط بازی رو میگی یا سفیدی سر بازیکنا رو؟
جفتش رو میگم! ولی شما نگران نباش زیاد! مموریت رو یه پی اس پی دیگه تست کن... اگه مورد داشت ببر بکوب تو سر فروشنده هه!! بگو این بود میگفتی از این بیخودیا نیست؟!
------------------------
آقا من رفتم.... شرمنده!
تا بعد از تعطیلات بای

Paradise_human
02-06-2008, 14:55
مموری psp اصلش رو میگم:
2 گیگ، 40 تومن
4 گیگ، 65 تومن
8 گیگ، 120 تومن
منظورت از مارک بدردبخور چیه؟! فقط سونی داریم و سن دیسک. توصیه میکنم سونی اصل با گارانتی ایران رهجو بگیرید. قیمتش همیناس که گفتم.
من 2 گیگ گرفتم برام کم اومد! شما خودت باید انتخاب کنی.
همکارمون، psp فت رو با هدفون و بدون umd ازش گرفت 200 تومن! تازه کپی خور شده. معرکه نیست خدایی؟!
upgrade کردن به سادگی انجام میشه. حدود 25- 26 مگابایت دانلود داره و 5 دقیقه زمان میبره!
هدفون که رسما به خودت بستگی داره! من یه sony MDR-Q38 گرفتم که چند روز پیش فیشش خراب شد. امروز دارم میرم SONY EX-32 بگیرم. از بچه های همین فاروم راهنمایی گرفتم تا این رو انتخاب کردم.
خواهش میکنم! شما بپرس! ما تا اونجا که بلد باشیم جواب میدیم!!
ببخشید چندتا سوال دیگه.
همه ی psp ها الان کپی خورن؟ از کجا میشه فهمید کپی خورن یا نه؟
منظورتونو از umd نفهمیدم.اگه توضیح بدین ممنون میشم.
حتما مموری اصل بگیرم دیگه؟شما پیشنهاد میدید 4 gig بخرم درسته؟
و یک چیز دیگه frame ware های psp ها با هم فرق داره یا نه.
آقا یه دنیا ممنون.

Arshia001
02-06-2008, 16:16
ببخشید چندتا سوال دیگه.
همه ی psp ها الان کپی خورن؟ از کجا میشه فهمید کپی خورن یا نه؟
منظورتونو از umd نفهمیدم.اگه توضیح بدین ممنون میشم.
حتما مموری اصل بگیرم دیگه؟شما پیشنهاد میدید 4 gig بخرم درسته؟
و یک چیز دیگه frame ware های psp ها با هم فرق داره یا نه.
آقا یه دنیا ممنون.

نه.باید از توش ورژنشو نگاه کنی.
Universal Media Disk همون چیزیه که بعضی ها بهش سی دی PSP هم میگن.یه دیسک کوچولو توی یه قاب پلاستیکی که پشت دستگاه وارد میشه.
مموری اصل اگه نبود هم طوری نمیشه.من با Sony تقلبی دارم زندگی میکنم هنوز هم زنده ام!ولی اصل سرعتش بالا تره.ظرفیتش به خودت بستگی داره.
Frame ware نه، Firmware.آره،تو جدیداش قابلیتای جدیدی اضافه میشه.
خواهش.
تو که آوریل دوست داری حتما Burnout:Dominator رو با PSP بگیر.
یه چیز دیگه:نظرتو راجع به پست قبلی من نگفتی؟

راستی... اون مقایسه صوتی که گفتم رو انجام دادم. توی این مقایسه یه Motorola Z6 یه Motorola V3x یه N73 و خود پی اس پی شرکت دارن. یک بار با Z6 صدای سه تای بقیه رو ضبط کردم. یک بار هم با N73 صدای سه تای دیگه رو ضبط کردم. مجموعه ی این مقایسات 6 فایل شد. که از اسم فایلها میتونید قضیه رو متوجه بشید. مثلا اگه اسم فایل psp by Z6.amr باشه، یعنی صدای پی اس پی که با Z6 ضبط شده. در همه ی موارد هم آهنگ Le Disko از Shiny Toy Guns با بیت ریت 128 رو پخش کردم.
از اینجا میتونید دانلودشون کنید:
نظر خودم:
از نظر حجم صدا به ترتیب:
1- n73
2- MOTO Z6
3- PSP
4- Moto V3x
اما از نظر کیفیت به ترتیب:
1- Moto Z6
2- psp
3- N73
4- V3x
حالا نقش V3x اینجا چی بود؟! اینکه یادتون بیافته حتی گوشی هایی هم هستن که با وجود اینکه فروش و محبوبیت بسیار بالایی دارن، صدای بسیار ضعیفی دارن (چه از نظر کیفیت و چه از نظر حجم) گو اینکه صدا یک فاکتور مهم در انتخاب گوشی است. ولی برای کنسول بازی اینچنین نیست!!
این لفظ قلم آخرش هم به افتخار تولد آقا جاوید بود!! (ربطش چی بود، خدا میدونه!)

یه 5700 اگه توش میذاشتی کیفیتش از همه بالاتر میشد.صداش خداست!

Paradise_human
02-06-2008, 16:40
نه.باید از توش ورژنشو نگاه کنی.
Universal Media Disk همون چیزیه که بعضی ها بهش سی دی PSP هم میگن.یه دیسک کوچولو توی یه قاب پلاستیکی که پشت دستگاه وارد میشه.
مموری اصل اگه نبود هم طوری نمیشه.من با Sony تقلبی دارم زندگی میکنم هنوز هم زنده ام!ولی اصل سرعتش بالا تره.ظرفیتش به خودت بستگی داره.
Frame ware نه، Firmware.آره،تو جدیداش قابلیتای جدیدی اضافه میشه.
خواهش.
تو که آوریل دوست داری حتما Burnout:Dominator رو با PSP بگیر.
یه چیز دیگه:نظرتو راجع به پست قبلی من نگفتی؟

ببخشید حواسم نبود چکار کردی عربی من که .... .
این بازیه چه ربطی به آوریل داره؟
این که میگی سرعتش بالا تره منظور همون سرعت اجرای بازیه دیگه نه؟
برای کپی خور بودنش مثلا ورژنش چطوریه؟
frimware میشه با آپدیت توی همه ی psp ها بروز کرد دیگه.آخه میدونی منطورم چی بود گفتم Frimware های psp های اون اول که میخریشون با هم فرق دارن ولی با یه آپدیت با هم یکی میشن دیگه درسته؟
ممنون از اینکه کمکم کردی.

ali_ranger22
02-06-2008, 17:30

اصلا به ضمانت و... دلتونو خوش نکنید همش خالی بندیه

frimware میشه با آپدیت توی همه ی psp ها بروز کرد دیگه.آخه میدونی منطورم چی بود گفتم Frimware های psp های اون اول که میخریشون با هم فرق دارن ولی با یه آپدیت با هم یکی میشن دیگه درسته؟

بله سرعت تو خود بازی مد نظره!(فریم ریت)

مثلا 3.90 m33

آره دیگه کلن تو خود psp آپدیت میکنیم بعدم فریم ویر دانلودیه نه خریدنی!

GHOST RECON
02-06-2008, 19:25
اين مالكي كجاش خوبه psp رو ميده230 امروز رفتم (اسليم رو ميگم)

mohammad_dj_kazin
03-06-2008, 01:32
اين مالكي كجاش خوبه psp رو ميده230 امروز رفتم (اسليم رو ميگم)
قيمت خوبي بهت گفته
من ديروز قيمت گرقتم 235 تومن با يه umd اورجينال بازي star wars البته شايد توي قم گرونتر باشه
بچه ها يه سوال داشتم
من اگه بخوام يه فيلم بريزم توي رم وقتي فرمتش عوض كنم مثلا يه فيلم 700 مگ چقدر ميشه بعد از اينكه فرمتش تبديل به فرمت psp شد؟؟؟؟؟
ممنون ميشم يكي جواب درست بده

J A V I D
03-06-2008, 09:09
بعد من وقتي مي گم جاي پيشنهاد نمي دم مي گين چرا ؟!! ما اين مو ها رو تو اينترنت سفيد كرديم !

حجم فيلم هاي Psp هم كه من ديدم بين 350 تا 400 مگ بوده البته اونايي كه تبديل شده و گرنه ايزو ها كه همه بالاي يه گيگ بوده !

Arshia001
03-06-2008, 09:46

جالب اینکه 8:45 هم اومدم بیرون!
بازیش کنی میفهمی.فقط یه راهنمایی:تا حالا آهنگ به زبون ژاپنی از آوریل شنیدی؟ :21:
سرعت مموری یعنی سرعت انتقال دیتا.تو بازی هایی مثل GTA و درایور که مموری همش مشغوله بازی لگ میزنه(لگ که میدونی چیه؟) چون باید منتظر شه دیتا از مموری خونده بشه.
باید جلو اسمش m33 داشته باشه.ورژنشو از Settings->System Settings->System Information نگاه کن.
اصولا PSP ها با هم هیچ فرقی ندارن!حتی ریجنشون رو هم میشه از توی Recovery Menu عوض کرد!البته Slim و Fat با هم فرق دارنا!نگی یارو سواد نداره فرقشونو بفهمه!منظورم خود اسلیم ها و خود فت هان که با هم نوع های خودشون فرقی ندارن.
خواهش.:10:

Arshia001
03-06-2008, 09:52
بابا جاوید چرا اینقدر جوش میزنی؟فشار خونت فردا بره بالا میفته گردن ما!ولی خسارت فشار خون کسی بهت نمیده ها!حالا میل خودته!

نوشته شده توسط Paradise_human

جالب اینکه 8:45 هم اومدم بیرون!
بازیش کنی میفهمی.فقط یه راهنمایی:تا حالا آهنگ به زبون ژاپنی از آوریل شنیدی؟
سرعت مموری یعنی سرعت انتقال دیتا.تو بازی هایی مثل GTA و درایور که مموری همش مشغوله بازی لگ میزنه(لگ که میدونی چیه؟) چون باید منتظر شه دیتا از مموری خونده بشه.
باید جلو اسمش m33 داشته باشه.ورژنشو از Settings->System Settings->System Information نگاه کن.
اصولا PSP ها با هم هیچ فرقی ندارن!حتی ریجنشون رو هم میشه از توی Recovery Menu عوض کرد!البته Slim و Fat با هم فرق دارنا!نگی یارو سواد نداره فرقشونو بفهمه!منظورم خود اسلیم ها و خود فت هان که با هم نوع های خودشون فرقی ندارن.
خواهش.

قيمت خوبي بهت گفته
من ديروز قيمت گرقتم 235 تومن با يه umd اورجينال بازي star wars البته شايد توي قم گرونتر باشه
بچه ها يه سوال داشتم
من اگه بخوام يه فيلم بريزم توي رم وقتي فرمتش عوض كنم مثلا يه فيلم 700 مگ چقدر ميشه بعد از اينكه فرمتش تبديل به فرمت psp شد؟؟؟؟؟
ممنون ميشم يكي جواب درست بده

بستگی به فرمتش داره!ولی یه فیلم DVD یک ساعت و نیمه با کیفیت عالی تو 500-600 مگ جا میشه(25 اف پی اس،480*272 که هم اندازه ی صفحه ی دستگاهه).اگه کیفیتشو پایین بیاری کمتر میشه.تا 200 مگ هم میشه کوچیکش کرد که گند میخوره به کیفیت!

من به همه ی مقدساتم قسم میخورم نمیخواستم این دو تا بشه.VBulletin باگ نداره؟

hessam2006
03-06-2008, 11:02
سلام من دیروز رفتم توپخونه قیمت گرفتم

نمی دونم مالکی همونی بود که من رفتم ولی آدرس اینجوری بود سر نبش خیابون تابلوی سفید بدون نوشته همه کنسولی هم داشت

اسلیم میداد 235 بعد جعبه پلمپ دانگرید نشد بعد استاندارد بود اصلا اسلیم ولیو نداره من که ندیدم بعد گفتم کیف و بند چی
گفت به جای تخفیف بهت میدم دو تا بازی بهت می دم کابل usb میدم بهترینش همین بود گفت باید پلم باز کنم بدم برات دانگریدش کنن(((((((خوبه))))))

بعد تو تا پاساژ جلوتر فروشگاه کیان که دست چپ توی پاساژ گفت ندارم اسلیم گفتم چند (خالی بست یه چیزی پروند )115 تومن

توی زیر زمین رفتم دوتا مغازه پرسیدم یکی این پک زیر رو میداد 235 خوبه

یک مغازه دیگه گیرداد به ژاپونی با چینی گفت اسلیم چین 230 تومن ژاپون 235 تومن فکر کنم دقیق نمی دونم همین مغازه مموری گفت 37 تومن 4گیگ

اینم از سفر من به توپخونه ولی احساسی که کردم همشون یه جوری بودن مخصوصا اون دوتایی که توی زیر زمین بودن می خواستن بکنن تو پاچم فقط همون مغازه ای که اول گفتم رو راست حرف زد نمی دونم همون مغاره ای که شما گفتید مالکی یا نه

GHOST RECON
03-06-2008, 11:46
من كه رفتم تو زيزر زمين يارو ميگفت ژاپني دارم همه چي تو جعبش هست(همون گيگا پك خودمون )
مموري هم من 4 گيگ 21قيمت دارم ولي ميگفت اصل دارم30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paradise_human
03-06-2008, 12:04
بازیش کنی میفهمی.فقط یه راهنمایی:تا حالا آهنگ به زبون ژاپنی از آوریل شنیدی؟ :21:
نه والا تا حالا نشنیدم.
بگو این قضیه ش چیه تو این بازیه.
دمت گرم.

Paradise_human
03-06-2008, 12:05
راستی یه سوال که اصلا هیچ ربطی به این تاپیک نداره psp کراش هم داره؟؟؟

mohammad_dj_kazin
03-06-2008, 15:16
بچه ها سلام
بازي sims براي psp اومده يا نه؟؟؟

بستگی به فرمتش داره!ولی یه فیلم DVD یک ساعت و نیمه با کیفیت عالی تو 500-600 مگ جا میشه(25 اف پی اس،480*272 که هم اندازه ی صفحه ی دستگاهه).اگه کیفیتشو پایین بیاری کمتر میشه.تا 200 مگ هم میشه کوچیکش کرد که گند میخوره به کیفیت!

آقا ممنون

J A V I D
03-06-2008, 15:39
Psp هم كراش داره ( كرش تايتان) و مي تونيد كرش هاي پلي استيشن يك هم روش بازي كنيد... هم سيمز (د كست - اگه اشتباه نكنم ) داره !

AMIRH21
03-06-2008, 16:10
سلام من یه قیمت از psp می خواستم به من اگه یه قیمت از این کنسول بدین ممنون

RAMINET
03-06-2008, 16:35
از دوستان کسی هست که محبت کنه و جواب سوالات من رو کامل بده؟!! ممنون
1-میشه یه توضیح جامع در مورد اصطلاحات psp بدین(هر چی که مهمه و باید یه مبتدی بدونه مثل iso و cso و....)
2-بهترین مدلی که میشه الان خرید چیه؟(میدونم slim خوبه ولی منظورم اینه که کدوم پک بهتره چون با اسمهای مختلف پک زدن مثلا star wars!!!)
3-اگر بسته پلمپ باشه یعنی هنوز کپی خور نشده؟!!! و باید به فروشنده بگم کپی خورش کنه؟ یا اینکه کپی خور است خودش؟
4-بازی های جدید رو میتونم خودم دانلود کنم( از کجا بیشتر؟) یا برم هر دفعه از فروشنده بخوام برام بریزه؟
ممون

GHOST RECON
03-06-2008, 16:53
سلام من یه قیمت از psp می خواستم به من اگه یه قیمت از این کنسول بدین ممنون

فت 200تا210 هزار تومن اسليم 220تا230 هزار تومن

ali_ranger22
03-06-2008, 22:10
از دوستان کسی هست که محبت کنه و جواب سوالات من رو کامل بده؟!! ممنون
1-میشه یه توضیح جامع در مورد اصطلاحات psp بدین(هر چی که مهمه و باید یه مبتدی بدونه مثل iso و cso و....)
2-بهترین مدلی که میشه الان خرید چیه؟(میدونم slim خوبه ولی منظورم اینه که کدوم پک بهتره چون با اسمهای مختلف پک زدن مثلا star wars!!!)
3-اگر بسته پلمپ باشه یعنی هنوز کپی خور نشده؟!!! و باید به فروشنده بگم کپی خورش کنه؟ یا اینکه کپی خور است خودش؟
4-بازی های جدید رو میتونم خودم دانلود کنم( از کجا بیشتر؟) یا برم هر دفعه از فروشنده بخوام برام بریزه؟
ممون

1-ببین اصطلا حات زیاده تقریبا فکر کنم به صفحه های قبل سر بزنی اطلاعات کاملی بگیری

2-نظر خودم piano black هست

3-معمولا اکثر psp ها الان کپی خور به فروش میرن!

4-اگه اینترنت پرسرعت نامحدود داری بهتره که دان کنی تاپیکش هم همین جا هست!

سی پی یو ps2 رو نمیدونم ولی gpu اش 128 بیتیه . مال پی اس پی 256 بیتی. فرق گرافیک بازی تو بیتیج گرافیکشه.

مال psp 32 بیتیه!

AMIRH21
04-06-2008, 08:41
ممنونم از کمک شما

ali_ranger22
04-06-2008, 10:37
جدیدا چقدر بازی برا psp کم یاب شده یادتون باشه 24 خرداد hellboy اومد سریع برین بخرین چون زود تموم میشه ها!

vizzzzzzzzzzzzzzzz
04-06-2008, 10:51
اخييييييييييييييييييييييي يييييييييييش بالاخره God Of War رو تو God MoDe ش تموم كردم
همين كه CHALLENGE OF HADES ش رو تا اخر رفتم تو Videos THE LOST LEVELS باز شد كسي ميدونه اين چیه؟:31:

RAMINET
04-06-2008, 12:04
1-ببین اصطلا حات زیاده تقریبا فکر کنم به صفحه های قبل سر بزنی اطلاعات کاملی بگیری

2-نظر خودم piano black هست

3-معمولا اکثر psp ها الان کپی خور به فروش میرن!

4-اگه اینترنت پرسرعت نامحدود داری بهتره که دان کنی تاپیکش هم همین جا هست!

!

دوست عزیز اینو که خودم میدونم اصطلاحات زیاده واسه همینم میگم بجای گشتن توی 400 صفحه یه با مرام پیدا بشه و یه توضیح جامع و کامل بده که نیازه همه رو رفع کنه
یعنی هیچ کس از شما عزیزان حالش رو نداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:19:

mohammad_dj_kazin
04-06-2008, 15:27
دوست عزیز اینو که خودم میدونم اصطلاحات زیاده واسه همینم میگم بجای گشتن توی 400 صفحه یه با مرام پیدا بشه و یه توضیح جامع و کامل بده که نیازه همه رو رفع کنه
عزيزم من اصطلاحات رو كامل بلد نيستم ولي تا جايي كه بلد باشم ميگم
cso و iso و ... همه فرمت بازي هاي psp هستند كه ميتونيد توي رم بريزيد و بازي كنيد.يعني همون بازي هاي كپي هستند
umd هم بازي هاي اورجينال psp هست يعني همون ميني سيدي خودمون
downgradeيا همون دانگريد بر عكس آپگريد هست.شما وقتي psp ميخري براي اينكه كپي خور بشه بايد ورژن اون رو به 1.5 برگردونن كه به اين كار ميگن دانگريد.
ديگه بلد نيستم
شرمنده:11::40:

hessam2006
04-06-2008, 16:01
نوشته شده توسط RAMINET
یعنی هیچ کس از شما عزیزان حالش رو نداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

با اجازه بزرگترها با اجازه آقا جاوید ووووووو................

منظور از فريمور چيست؟
Firmware در واقع نرم افزار داخلي سيستم (کنسول) براي ارتباط بين قطعات سخت افزاري مي باشد. هکر ها با ايجاد تغييرات در اين فريمور توانسته اند كنسول PSP را کپي خور کنند تا بازي هاي کپي را اجرا نمايد.

براي كپي خور شدن كنسول با ريختن يكي از فريمور هاي 1.5,OE,SE,HX,... اين كار انجام ميشود.

چه ورژني (فريموري) بخرم كه كپي خور شود؟
ويرايش: در حال حاضر تمام فريمورها قابليت دانگريد شدن دارند بنابراين مشكلي از اين لحاظ وجود ندارد

آيا PSP قادر است بازي هاي PS1 و PS2 را اجرا كند؟
چندي پيش با عرضه فريمورهاي OE اجراي بازي هاي پلي استيشن 1 بر روي اين كنسول نيز محقق گشت
در مورد بازي هاي PS2 اموليتري عرضه نشده است كه بتواند اين كار را انجام داد و در آينده هم مشخص نيست آيا چنين چيزي ارائه شود يا نه كه احتمال آن نيز كم مي باشد.

منظور از ريجن فري (Region-Free) چيست؟
Region در واقع نوعي قفل منطقه اي است که باعث مي شود کنسول و بازي ها و يا فيلم هايي كه بر روي UMD عرضه ميشود محدود به يک قاره و يا منطقه شوند. به طوري که به فرض بازي هايي که در قاره امريکا به فروش مي رسند فقط برروي کنسول هايي که در آن قاره خريداري شده اند اجرا مي شوند.

هم اكنون چنين مشكلي براي كنسول PSP نمي باشد و در Custom Firmware ها قابليت Region-Free وجود دارد و همچنين Region Changer نيز وجود دارد كه شما ميتوانيد Region دلخواه خودتان را انتخاب كنيد.

منظور از بريك شدن PSP چيست آيا راه حلي براي درست كردن آن هست؟
بريك شدن PSP كه همه ي دارندگان PSP از آن وحشت دارند در واقع زماني اتفاق مي افتد كه شما مشغول دستكاري فلش كنسول باشيد و اين كار را اشتباه انجام دهيد مثلا با كپي كردن اشتباه فايل ها و يا در حين اين كار باطري شما تمام شود و يا باطري را خودتان به اشتباه از دستگاه خارج كنيد و يا خارج كردن مموري در حين كار و يا خاموش كردن دستگاه در حين عمليات و ... اتفاق مي افتد.

حال اگر دستگاه شما بريك شد چه اتفاقي مي افتد؟
دستگاهي كه بريك شود كاملا قفل ميشود و بنابراين با روشن كردن، دستگاه بالا نمي آيد و شما ديگر هيچ كاري با دستگاه نمي توانيد انجام دهيد.
راه حل چيست اگر دستگاه بريك شده چه كار بايد بكنيم؟
راه حل موجود براي اينكه دستگاه از حالت بريك خارج شود نصب كردن مود چيپ بر روي دستگاه مي باشد كه متاسفانه مود چيپ در ايران موجود نميباشد و اگر هم از كشور هاي ديگر نيز سفارش بدهيد كه به ايران بفرستند كسي در ايران نيست كه بتواند مود چيپ را به مادربرد دستگاه وصل كند.
روش ديگري كه جديدا ارائه شده روش Pandora's Battery است با كمك آن مي توان تمام PSP هاي بريك شده را (Slim و Fat ) درست كرد براي اطلاعات بيشتر به بخش Tutorial در سايت بازي سنتر مراجعه كنيد.

UMD چيست و آيا بازي هاي PSP فقط روي UMD عرضه مي شوند؟ آياUMD هاي كپي هم وجود دارد؟

UMD مخفف Universal Media Disc مي باشد كه ديسك هاي مخصوصي هستند كه براي كنسول PSP توسط شركت سوني ساخته شده اند و حجمي برابر 1.8 گيگا بايت دارند و بازي ها و فيلم ها بروي اين ديسك ها عرضه ميشود.

بازي هاي PSP به صورت Original بروي UMD عرضه مي شوند كه در بازار داخل كشور قيمتي تقريبا حدود 15 هزار تومن دارد.

حالا سوال اينجاست كه آيا UMD كپي نيز وجود دارد؟
جواب خير است، چون ديسك هاي خام UMD اصلا در بازار موجود نمي باشد و اگه هم فرضا موجود بود رايتري براي رايت بر روي اين نوع ديسك ها توسط شركت شوني عرضه نشده است و اين محصول منحصرا در اختيار سوني قرار دارد.

پس بازي هاي كپي چگونه و به چه شكل عرضه ميشوند؟
جواب اين است كه از روي UMD هاي اصل ايميج گرفته ميشود و با فرمت هاي مختلف مانند ISO و يا به صورت فرمت هاي فشرده Cso و DAX در اختيار شما قرار ميگيرد و شما با كپي كردن آنها بر روي مموري كارت خود ميتوانيد آنها را به راحتي اجرا كنيد.

دستگاهي كه ميخرم ساخت كجا باشد بهتر است؟

در حال حاضر كنسول هايي كه در بازار ايران يافت مي شود اكثر قريب به اتفاق آنها ساخت كشور چين هستند و از نظر كيفيت هم هيچ گونه مشكلي ندارند بنابراين مشكلي در زمينه چيني بودن دستگاه نمي باشد.

توجه:
بعضا در جاهايي كنسول هاي ساخت ژاپن را جدا كرده اند (البته تعداد خيلي كمي از اين نوع كنسول ها الان در بازا موجود هست) و با قيمتي بالاتر ارائه ميدهند و در واقع اين افراد در پي سود جويي هستند و اصلا پيشنهاد نمي كنيم كه براي اينكه كنسول ساخت ژاپن باشد قيمتي بالاتر از حد معمول پول دهي، چون كنسول هاي ساخت چين هيچ گونه مشكلي ندارند.

آگه سوالی بود در خدمتم جای خالی بچه ها رو پر میکنم

ali_ranger22
04-06-2008, 18:56

دوستان اکثرشو گفتن فقط منوی ریکاوری منوییه که فقط برای فریم ویر های کپیه که تو اون تنظیمات خاصی قرار داره

RAMINET
04-06-2008, 21:48
دست همتون درد نکنه ممنون ....
فقط 2 تا سوال دیگه داشتم؟ عزیزان 1-ریختن بازیها و نصبشون کار مشکلیه؟ یعنی قلق خاصی داره یا نه؟(لطفا یه کم توضیح بدین)
2-خودم باید بازی هایی که از اینترنت یا dvd ها میگیرم رو به iso تبدیل کنم یا همشون تبدیل شده هستن؟!!!!!!
ممنون

SIMON137
04-06-2008, 22:22
دست همتون درد نکنه ممنون ....
فقط 2 تا سوال دیگه داشتم؟ عزیزان 1-ریختن بازیها و نصبشون کار مشکلیه؟ یعنی قلق خاصی داره یا نه؟(لطفا یه کم توضیح بدین)
2-خودم باید بازی هایی که از اینترنت یا dvd ها میگیرم رو به iso تبدیل کنم یا همشون تبدیل شده هستن؟!!!!!!
ممنون
سلام عزیز

ریختن بازی کاری نداره بازی رو از روی dvd یا... اگر اشتباه نکنم توی پوشه iso میریزی و بعد بازی رو از توی دستگاه اجرا می کنی...
بازی های که در dvd هست .(ایمیج گرفته شده)

SIMON137
05-06-2008, 00:29
بررسی اجمالی بعضی از لوازم PSP موجود در ایران (قابل تهیه)

Logitech PlayGear Amp

بلندکو با کیفیت عالی Logitech

=====================================

Logitech PlayGear Street

کیف سفری PSP

Logitech PlayGear Pocket

کیف محافظ PSP

===================================

PSP Cam

دوربین PSP

PSP TV ADAPTOR

PSP Slim 19 in 1 Kit

کیت لوازم جانبی 19 تایی PSP Slim

====================================

MultiFunctional Cable for PSP Slim

کابل اتصال به تلویزیون چند منظوره برای دستگاه PSP Slim

==================================

Component AV Cable for PSP Slim

کابل کامپاننت اتصال به تلویزیون برای دستگاه PSP Slim

Rapid Recharger and Movie Stand for PSP

پایه تماشای فیلم و شارژر PSP

انواع کیف

انواع کیف با کاربرد و کارایی مختلف

Silicon Protector

محافظ سیلیکنی برای دستگاه PSP

==============================

PSP Crystal Hard Case

قاب کریستالی برای دستگاه PSP

Headphones With Remote Control

هدفن با ریموت کنترل PSP

===============================

RECHARGEABLE AND USB TRANSFER CABLE

کابل ارتباطی USB و شارژر برای PSP

AIRFORM UMD POUCH

کیف بازیهای PSP

=================================

Sony High Speed Memory Stick Pro Duo 2GB & 4GB

حافظه 2GB و 4GB قابل نصب بر روی PSP

PSP Original Crust

قاب روی PSP

UMD CRUST

قاب در UMD برای PSP

PROTECTIVE SEAL

برچسب محافظ صفحه برای PSP

3000MAH BATTERY PACK

باطری 3000Mah برای PSP

Sony PSP Battery Charger

شارژر باطری PSP

AC ADAPTOR FOR PSP

آداپتور برق PSP

Car Charger FOR PSP

شارژر اتومبیل PSP

==================================

PSP Extra Button Kit

دکمه های دستگاه PSP

اینم کیبورد PSP که طبق نظرات برخی مراجع متبر و غیرمعتبر موجوده....

دسته ی بازی PSP

اتصال به TV

بلندگوی PSP

کاوری برای تبدیل دکمه ها به آنالوگ

شارژر برای ماشین : car adaptor
برای کلید ها و انالوگ که مانند ps2 میشه (انالوگ و کلید های دسته) : psp game pad
قاب برچسبی برای قاب psp : Crystal sticker
بند گردنی پی اس پی : psp neck strap
یه کیف ضد ضربه + یک جای umd بر روی کیف (که پی اس پی مانند لب تاب میشه) : psp protective case
یک هدفن بسیار با کیفیت : stereo earphone
ذربین که بر روی psp نصب میشه و تصویر رو 17 برابر میکنه با همون کیفیت : psp super magnifier
یک کیف ضد آب و ضد ضربه که به کیف سخت معروف هستن : psp eva carry bag
کاور ژله ای : psp gel protector
بند : psp wrist strap
کابل usb و شارژر که usb : usb power data cable
یک جا برای umd و رم که 6 تا umd و 7 تا جای رم داره : psp media case
یک وسیله برای پاک کردن umd : umd cleaner
یک شارژر که 3 تا باطری قلمی داخلش جا میشه و باطری دستگاه رو شارژ میکنه : Quick AAA charger
کاور برچسبی برای LCD : psp screen protector
جا برای umd که 3 تا جدا هستن : psp umd case
کیف بسیار شیک برای psp : psp bag
زیر دسته ها نصب میشود و مانند انالوگ دسته ps2 اما انالوگ نداره : psp hand crip
سویچ برای هدفن که خروجی هدفن 2 ورودی میشود : psp earphone adaptor

و..........................

که اگر بگردید قابل یافتن است...

SIMON137
05-06-2008, 10:37
راستی دوستان بیایید تو کلوپ هواداران PSP عضو شیم تا راحتتر در مورد بازیهای جدید مسائل حاشیه ای بحث کنیم...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farbradman
05-06-2008, 11:41
بازیهای iso cso کیفیتشون نسبت به بازی های ارجینال کمتره؟مثلا تو بازیه تنیس بند سر نادال با موهاش موقع حرکت مخلوط میشه.ای به خاطر بازیه؟

ali_ranger22
05-06-2008, 12:26
بازیهای iso cso کیفیتشون نسبت به بازی های ارجینال کمتره؟مثلا تو بازیه تنیس بند سر نادال با موهاش موقع حرکت مخلوط میشه.ای به خاطر بازیه؟

ببینید UMD هم مثل دیسک های دیگه است که روش رایت میکنن چیزی هم که میخوان به طور کامل رایت کنن باید ایمیج باشه پس چه فرمتی بهتر از ISO ! بازی های کپی همین ایمیج ها هستند پس هیچ فرقی با بازی اصلی نداره...

RAMINET
05-06-2008, 13:31
دوستان من امروز یعنی 16/3/87 از اصفهان قیمت گرفتم ولی به نظرم این فروشنده های اصفهانی همه غالتاق و حقه بازن میدونین چرا؟!!
چون یه فروشگاه معتبر که رفتم بم گفت اصلا آکبند ندارن! و همه جعبه ها باز شده هستن!!! بعد رفتم فروشگاه کناریش که میگفت آکبند اسلیم مدل starwars رو داره که سفیدم بود ولی میدونین چند میگفت؟ 330 تومن!!!!! بم گفت توش 2 تا umd هم هست ولی به نظر شما قیمت 330 تومن وحشتناک نیست؟!!! بش گفتم پیانو بلک داری؟گفت اره ولی باز شده هست و اکبند نیست و هیچ متعلقاتی هم جز شارژر نداره!!!! حالا میدونید این یکی رو چند میگفت؟265 تومن!!!
شما من رو راهنمائی کنید ببینم قیمت تهران با اصفهان چقدر اختلاف داره؟ (من دنبال یک پیانو بلک آکبند هستم که کامل باشه متعلقاتش) لطفا قیمت تهرانش رو بم بگین تا ببینم ارزش داره بیام تهران بخرم یا نه؟!!!ممنونم

SIMON137
05-06-2008, 13:41
غرب تهران (غیر از مرکز ) یک psp اسلیم پک استاندارد رو با تمام لوازم جانبی به جز رم میداد 290 تومن...
یکی رو می شناختم psp از چین می اورد با قیمت مفت مثلا پک دکستر رو میداد 200-220 تومن

mohammad_dj_kazin
05-06-2008, 15:10
با اجازه بزرگترها با اجازه آقا جاوید ووووووو................

منظور از فريمور چيست؟
Firmware در واقع نرم افزار داخلي سيستم (کنسول) براي ارتباط بين قطعات سخت افزاري مي باشد. هکر ها با ايجاد تغييرات در اين فريمور توانسته اند كنسول PSP را کپي خور کنند تا بازي هاي کپي را اجرا نمايد.

براي كپي خور شدن كنسول با ريختن يكي از فريمور هاي 1.5,OE,SE,HX,... اين كار انجام ميشود.

چه ورژني (فريموري) بخرم كه كپي خور شود؟
ويرايش: در حال حاضر تمام فريمورها قابليت دانگريد شدن دارند بنابراين مشكلي از اين لحاظ وجود ندارد

آيا PSP قادر است بازي هاي PS1 و PS2 را اجرا كند؟
چندي پيش با عرضه فريمورهاي OE اجراي بازي هاي پلي استيشن 1 بر روي اين كنسول نيز محقق گشت
در مورد بازي هاي PS2 اموليتري عرضه نشده است كه بتواند اين كار را انجام داد و در آينده هم مشخص نيست آيا چنين چيزي ارائه شود يا نه كه احتمال آن نيز كم مي باشد.

منظور از ريجن فري (Region-Free) چيست؟
Region در واقع نوعي قفل منطقه اي است که باعث مي شود کنسول و بازي ها و يا فيلم هايي كه بر روي UMD عرضه ميشود محدود به يک قاره و يا منطقه شوند. به طوري که به فرض بازي هايي که در قاره امريکا به فروش مي رسند فقط برروي کنسول هايي که در آن قاره خريداري شده اند اجرا مي شوند.

هم اكنون چنين مشكلي براي كنسول PSP نمي باشد و در Custom Firmware ها قابليت Region-Free وجود دارد و همچنين Region Changer نيز وجود دارد كه شما ميتوانيد Region دلخواه خودتان را انتخاب كنيد.

منظور از بريك شدن PSP چيست آيا راه حلي براي درست كردن آن هست؟
بريك شدن PSP كه همه ي دارندگان PSP از آن وحشت دارند در واقع زماني اتفاق مي افتد كه شما مشغول دستكاري فلش كنسول باشيد و اين كار را اشتباه انجام دهيد مثلا با كپي كردن اشتباه فايل ها و يا در حين اين كار باطري شما تمام شود و يا باطري را خودتان به اشتباه از دستگاه خارج كنيد و يا خارج كردن مموري در حين كار و يا خاموش كردن دستگاه در حين عمليات و ... اتفاق مي افتد.

حال اگر دستگاه شما بريك شد چه اتفاقي مي افتد؟
دستگاهي كه بريك شود كاملا قفل ميشود و بنابراين با روشن كردن، دستگاه بالا نمي آيد و شما ديگر هيچ كاري با دستگاه نمي توانيد انجام دهيد.
راه حل چيست اگر دستگاه بريك شده چه كار بايد بكنيم؟
راه حل موجود براي اينكه دستگاه از حالت بريك خارج شود نصب كردن مود چيپ بر روي دستگاه مي باشد كه متاسفانه مود چيپ در ايران موجود نميباشد و اگر هم از كشور هاي ديگر نيز سفارش بدهيد كه به ايران بفرستند كسي در ايران نيست كه بتواند مود چيپ را به مادربرد دستگاه وصل كند.
روش ديگري كه جديدا ارائه شده روش Pandora's Battery است با كمك آن مي توان تمام PSP هاي بريك شده را (Slim و Fat ) درست كرد براي اطلاعات بيشتر به بخش Tutorial در سايت بازي سنتر مراجعه كنيد.

UMD چيست و آيا بازي هاي PSP فقط روي UMD عرضه مي شوند؟ آياUMD هاي كپي هم وجود دارد؟

UMD مخفف Universal Media Disc مي باشد كه ديسك هاي مخصوصي هستند كه براي كنسول PSP توسط شركت سوني ساخته شده اند و حجمي برابر 1.8 گيگا بايت دارند و بازي ها و فيلم ها بروي اين ديسك ها عرضه ميشود.

بازي هاي PSP به صورت Original بروي UMD عرضه مي شوند كه در بازار داخل كشور قيمتي تقريبا حدود 15 هزار تومن دارد.

حالا سوال اينجاست كه آيا UMD كپي نيز وجود دارد؟
جواب خير است، چون ديسك هاي خام UMD اصلا در بازار موجود نمي باشد و اگه هم فرضا موجود بود رايتري براي رايت بر روي اين نوع ديسك ها توسط شركت شوني عرضه نشده است و اين محصول منحصرا در اختيار سوني قرار دارد.

پس بازي هاي كپي چگونه و به چه شكل عرضه ميشوند؟
جواب اين است كه از روي UMD هاي اصل ايميج گرفته ميشود و با فرمت هاي مختلف مانند ISO و يا به صورت فرمت هاي فشرده Cso و DAX در اختيار شما قرار ميگيرد و شما با كپي كردن آنها بر روي مموري كارت خود ميتوانيد آنها را به راحتي اجرا كنيد.

دستگاهي كه ميخرم ساخت كجا باشد بهتر است؟

در حال حاضر كنسول هايي كه در بازار ايران يافت مي شود اكثر قريب به اتفاق آنها ساخت كشور چين هستند و از نظر كيفيت هم هيچ گونه مشكلي ندارند بنابراين مشكلي در زمينه چيني بودن دستگاه نمي باشد.

توجه:
بعضا در جاهايي كنسول هاي ساخت ژاپن را جدا كرده اند (البته تعداد خيلي كمي از اين نوع كنسول ها الان در بازا موجود هست) و با قيمتي بالاتر ارائه ميدهند و در واقع اين افراد در پي سود جويي هستند و اصلا پيشنهاد نمي كنيم كه براي اينكه كنسول ساخت ژاپن باشد قيمتي بالاتر از حد معمول پول دهي، چون كنسول هاي ساخت چين هيچ گونه مشكلي ندارند.

آگه سوالی بود در خدمتم جای خالی بچه ها رو پر میکنم
عزيزم اسم منبع رو هم مينوشتي يه موقع بقيه فكر نكنن كه خيلي حاليته
اشكال نداره من مينويسم

Arshia001
05-06-2008, 15:52
اخييييييييييييييييييييييي يييييييييييش بالاخره God Of War رو تو God MoDe ش تموم كردم
همين كه CHALLENGE OF HADES ش رو تا اخر رفتم تو Videos THE LOST LEVELS باز شد كسي ميدونه اين چیه؟:31:

خوب نگاه کن ببین چی مینویسم(!):
Save File بازیت رو ZIP میکنی،تو 4shared آپ میکنی،لینکشم اینجا میذاری!روشنه؟

جدا چطوری این کارو کردی؟من رو نرمال نتونستم پرسفنی رو بکشم!خیلی سخت بود!تو چطوری God Mode رو تموم کردی؟

The Lost Levels معمولا یه فیلمه از یه سری مراحل که قرار بوده باشن ولی حذف شدن!

mohammad_dj_kazin
05-06-2008, 15:56
بچه ها اينجا بازي هاي psp رو براي دانلود نميزارين
ديگه نريم پول بديم

B L A S T E R
05-06-2008, 17:14
psp قیمتش چنده؟

hessam2006
05-06-2008, 17:47
عزيزم اسم منبع رو هم مينوشتي يه موقع بقيه فكر نكنن كه خيلي حاليته
اشكال نداره من مينويسم

شما اگه بلد بودی منبع رو چرا جواب بنده خدارو ندادی

توی چند تا پوست پیش اگه نگاه کنی گفته بود که این جا رو به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تبدیل نکنید جواب رو با دادن لینک به اونجا منتقل نکنید

psp قیمتش چنده؟

توپخونه قیمت پریروز 230 تا235 متغیر هست بستگی به فروشنده داره

RAMINET
05-06-2008, 20:24
دوستان من امروز یعنی 16/3/87 از اصفهان قیمت گرفتم ولی به نظرم این فروشنده های اصفهانی همه غالتاق و حقه بازن میدونین چرا؟!!
چون یه فروشگاه معتبر که رفتم بم گفت اصلا آکبند ندارن! و همه جعبه ها باز شده هستن!!! بعد رفتم فروشگاه کناریش که میگفت آکبند اسلیم مدل starwars رو داره که سفیدم بود ولی میدونین چند میگفت؟ 330 تومن!!!!! بم گفت توش 2 تا umd هم هست ولی به نظر شما قیمت 330 تومن وحشتناک نیست؟!!! بش گفتم پیانو بلک داری؟گفت اره ولی باز شده هست و اکبند نیست و هیچ متعلقاتی هم جز شارژر نداره!!!! حالا میدونید این یکی رو چند میگفت؟265 تومن!!!
شما من رو راهنمائی کنید ببینم قیمت تهران با اصفهان چقدر اختلاف داره؟ (من دنبال یک پیانو بلک آکبند هستم که کامل باشه متعلقاتش) لطفا قیمت تهرانش رو بم بگین تا ببینم ارزش داره بیام تهران بخرم یا نه؟!!!ممنونم

دوستان کسی جواب من رو نمیده؟!!
ضمنا به نظر شما قیمت این دستگاه توی قشم یا کیش چقدره؟!

J A V I D
05-06-2008, 20:46
بازم تاپيك داره خراب مي شه به همين علت در اين تاپيك به قول بچه ها بي رنگ مي شويم ! يكم با هم برخورد دوستانه تري داشته باشيد بهتره ...

Badform
06-06-2008, 03:06
من دهنم سرويس شد اما اين اجرا نشد:

با ورژن 3.90 روي اسليم نصبش كردم ولي اجرا نمي شه! كسي تونسته اين بازي را كه فكر كنم طرفدار زياد داشته باشه را اجرا كنه؟

mehdi30nema
06-06-2008, 11:39
بازم تاپيك داره خراب مي شه به همين علت در اين تاپيك به قول بچه ها بي رنگ مي شويم ! يكم با هم برخورد دوستانه تري داشته باشيد بهتره ...

كاملا باهات موافقم جاويد جان . فكر ميكني دليله اينكه من كه روزي 5 تا پست تو اين تاپيك ميدادم و حالا هفته ايي يه دونه پست هم نميدم چيه ؟ همين خراب شدن جو تاپيك هست كه اميدوارم درست بشه .

RAMINET
06-06-2008, 11:51
دوستان چرا به جای جواب دادن به سوالات بچه ها و کمک به اونها دارین بد خلقی میکنید؟!!!!!!!!!

musketeer
06-06-2008, 15:47
سلام.
بنده برگشتم و میبینم که جو تاپیک به شدت برگشته!!
انصاف بدید که باید یک کمی به هم مهربانانه تر صحبت کنید! اگه کسی هم بد اخلاقی کرد، یه دگمه برای این کار گداشتن (!) به اسم "آگاه کردن مدیران از مخالفت". حالا مخالفت با چی؟! با قوانین فاروم. خواهش میکنم هر کسی حس کرد بهش توهین شده فقط یه کلیک روی دگمه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بکنه و توضیح بده که از چی ناراحته! مطمئن باشید مدیرا بهش رسدگی میکنن! هر کسی بخواد خودش تذکر بده که نمیشه.

من شرمنده ام که جواب شما رو دیر میدم. ولی مسافرت بودم!
صد در صد قیمت تهران با شهرستانها فرق میکنه. که البته طبیعیه! چون اونجا یه نفر یه psp ببره، معلوم نیست کی بتونه بفروشدش. واسه همین ممکنه خیلی ضرر کنه. شما بهتره از تهران بخری. قیمت فت 200-210 و اسلیم 210-230 هست.
ولی این وال ولیو پکه. یعنی مموری استیک و کیف و هدفون رو باید جدا بگیری.

ali_ranger22
06-06-2008, 19:39
دوستان چرا به جای جواب دادن به سوالات بچه ها و کمک به اونها دارین بد خلقی میکنید؟!!!!!!!!!

ببین اگه میتونی بیا تهران بگیر به نفعته

hessam2006
06-06-2008, 21:22
دوستان اگه من باعث تغییر جو اینجا شدم من رو ببخشید :41: :41: :41: :41: :37: :37: :37: :37:

واین دسته گل هم تقدیم به اونایی که ناراحت شدن :11: :11: :11: :11:

با عرض شرمندگی از تمام دوستان :45: :45: :45: :45: :45:

choory
06-06-2008, 21:26

فروشگاه اولی که رفتی پاسکال بود دومی هم کارن؟
اگه یکی از این 2تا باشه کارن با انصاف تره.
من هفته پیش از کارن خریدم 220 چند روز بعد که رفتم بازی ازش بگیرم داشت زنگ میزد جنس بخره اصابش بهم ریخته بود ازش پرسیدم چی شده گفت ار هفته پیش تا حالا 40 تومن رفته روی قیمت psp .
تا اونجایی هم که من گشتم توی اصفهان و دیدم همین فروشگاه کارن توی مجتمع پارک اسلیم آکبند داره که starwars هست.

mohammad_dj_kazin
07-06-2008, 01:36
بنده هم از همه ي دوستان عذر خواهي ميكنم اگه باعث يه سري مشكلات شدم
........

bardiam
07-06-2008, 11:22
سلام.ميخواستم بدونم كسي ميدونه قيمت مموري اصل سوني(با گارانتي ايران رهجو)چنده؟ 4 و 8 گيگابايتش رو ميگم ! تقلبي سرعت بالا چنده؟ ممنون ميشم يكي كمك كنه!

ali_ranger22
07-06-2008, 12:24
سلام.ميخواستم بدونم كسي ميدونه قيمت مموري اصل سوني(با گارانتي ايران رهجو)چنده؟ 4 و 8 گيگابايتش رو ميگم ! تقلبي سرعت بالا چنده؟ ممنون ميشم يكي كمك كنه!

قیمت های ایران رهجو رو ولش! قیمتی که میده با قیمتی که به فروش میرسه کلی فرق داره مثلا 8 گیگو میگه 120 تومن ولی قیمتش تو بازیر 80 تومنه برا 4 گیگم همینطوره...

bardiam
07-06-2008, 15:00
قیمت های ایران رهجو رو ولش! قیمتی که میده با قیمتی که به فروش میرسه کلی فرق داره مثلا 8 گیگو میگه 120 تومن ولی قیمتش تو بازیر 80 تومنه برا 4 گیگم همینطوره...

آخه رهجو تنها نمايندشه ! ولي كلا مموري 4 و 8 خوب قيمتش چنده؟ و كجا ميشه با اين قيمت اصلشو خريد؟

mohammad_dj_kazin
07-06-2008, 16:18
كسي جواب مارو نداد
توي اين تاپيك كسي نيست كه بازي هاي pspرو راي دانلود بزاره؟؟؟؟؟؟؟

musketeer
07-06-2008, 16:19
4 گیگ 65 تومن. 8 گیگ 120 تومن

عزیز جان، بعضی ها خیلی براشون مهمه که حتکا مموری اصل بگیرن. مثل من. هیچ خوش ندارم 85 تومن بدم یه مموری بگیرم، بعد از 20 بار عوض کردن و اینا به یه نتیجه نصفه نیمه برسم. کلا تنها جایی که میشه مطمئن بود مموری اصل سونی بهت میدن، همین ایران رهجوئه.

آخه رهجو تنها نمايندشه !
درسته. ایران رهجو نماینده ی انحصاری محصولات دیجیتالی سونی تو ایرانه. البته غیر از بروجکشنهای سونی.
به هر حال هر شرکتی یه سیاستی داره! یکی مثل اسوس به دو تا نمایندگی محصول میده، یکی هم مثل سونی فقط به یک نماینده اعتماد میکنه. این دیگه به خود شرکت مادر بستگی داره. من مطمئن هستم غیر از گارانتی ایران رهجو هم مموری استیک اصل میشه پیدا کرد. ولی نمی تونم بگم! چون ممکنه شما بگیری و متضرر شی. میبینی؟! با اینکه میگم مطمئنم، بازم مطمئن نیستم!! ضمنا، 85 تومن برای 8 گیگ زیادی پایینه! شما تو گوگل شاپینگ یه سرچی بکن، ببین قیمت جهانیش چقده!

mohammad_dj_kazin
07-06-2008, 16:22
شما جواب همه رو دادي غير از ما!

musketeer
07-06-2008, 16:29
كسي جواب مارو نداد
توي اين تاپيك كسي نيست كه بازي هاي pspرو راي دانلود بزاره؟؟؟؟؟؟؟

شما هر بازی خواستی تو تاپیک دانلود بازی های psp درخواست بده. این هم آدرسش:

شما جواب همه رو دادي غير از ما!
آقا شرمنده به خدا! پست شما دقیقا مصادف شد با پست بنده ی حقیر! ببخشید...

mohammad_dj_kazin
07-06-2008, 16:34
عزيزم دستت درد نكنه
ممنون

musketeer
07-06-2008, 18:05
راستی یه خبر... ورژن دوم فرم ویر 3.95 GEN هم اومده. برای دانلودش برید اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا... یه چند تا اسکرین شات هم هست که میتونید ببینید:

ضمنا... یه خبر دیگه اینکه، به نظر میآد سونی تو فرم ویر 4 قابلیتهای خیلی جالبی به psp اضافه کنه. مثلا پشتیبانی از فرمت DivX

Badform
07-06-2008, 18:10
من دهنم سرويس شد اما اين اجرا نشد:

با ورژن 3.90 روي اسليم نصبش كردم ولي اجرا نمي شه! كسي تونسته اين بازي را كه فكر كنم طرفدار زياد داشته باشه را اجرا كنه؟
كسي امتحان نكرد؟

musketeer
07-06-2008, 18:27
با ورژن 3.90 روي اسليم نصبش كردم ولي اجرا نمي شه!
جالبه!! بنده هم با فرم ویر 3.90 روی psp فت نصبش کردم. این ارور رو داد: "8002014C" دلیلشو نمیدونم. اگه چیزی پیدا کردم همینجا میگم!

كسي امتحان نكرد؟
شرمنده که دیر جواب دادم. احتمالا اون موقع که شما پرسیدی من نبودم. به هر حال شرمنده...

ali_ranger22
07-06-2008, 18:48
فعلا 3.95 رو نصب نکنید چون نیازی بهش نیست همین 3.90 خوبه... در ضمن پچ دوم این فریم ویر هم اومده

ali_ranger22
07-06-2008, 19:12
آخه رهجو تنها نمايندشه ! ولي كلا مموري 4 و 8 خوب قيمتش چنده؟ و كجا ميشه با اين قيمت اصلشو خريد؟

ببین منم همون رم های ایرن رهجو رو گفتم دیگه قیمتی که میده با قیمت بازار فرق داره

musketeer
07-06-2008, 21:38
فعلا 3.95 رو نصب نکنید چون نیازی بهش نیست همین 3.90 خوبه.
بله... تایید میشه

ببین منم همون رم های ایرن رهجو رو گفتم دیگه قیمتی که میده با قیمت بازار فرق داره
لطفا اگه ممکنه آدرس یا شماره تلفن مغازه ای که مموری استیک با گارانتی ایران رهجو رو ارزونتر از خود ایران رهجو میده، به بنده بدید.

bardiam
07-06-2008, 23:36

نميشه فرق داشته باشه،اونم با اين همه اختلاف قيمت ! كجا با اين قيمت مموري ميدن،آدرس بدين لطفا.

hessam2006
08-06-2008, 09:30
سفر بخیر musketeer

فریمور psp چجوری باید فهمید منوی خاصی داره

دوستان این پک خوبه من بگیرم 235 تومن

Badform
08-06-2008, 09:31
جالبه!! بنده هم با فرم ویر 3.90 روی psp فت نصبش کردم. این ارور رو داد: "8002014C" دلیلشو نمیدونم. اگه چیزی پیدا کردم همینجا میگم!

شرمنده که دیر جواب دادم. احتمالا اون موقع که شما پرسیدی من نبودم. به هر حال شرمنده...
آقا دشمنت شرمنده .دستت درد نكنه كه امتحان كردي.

Paradise_human
08-06-2008, 12:41
سلام ببخشید کسی میتونه قیمت psp piano black pack رو بهم بده و تمام متعلقاتشو کامل برام شرح بده.(فقط چیزی از قلم نیونته اگه میشه کامل باشه).
شما همین پیانو بلک رو پیشنهاد میکنید یا پک دیگه ای رو؟
یه سوال دیگه.
یکی از آقایون نوشته بود وقتی میخوان psp رو کپی خور کنن اونو به ورژن 1.5 downgrad میکنن حالا من یه سوال دارم اگه کسی فرم ور رو آپدیت بکنه psp از حالت کپی خور خارش نمیشه؟
اگه خارج میشه باید چکار کرد؟
ممنون

choory
08-06-2008, 15:03
دوستان کسی بازی syphon p h i l t e r:combat ops را بازی کرده؟
ادامه همون Syphon F i l t e r:Logan's Shadow هست؟
شخصیتی که توی عکس combat ops هست همونی است که توی logan's shadow هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hhZG93LmpwZw==

mehdi30nema
08-06-2008, 15:23

اين بازي فقط به صورت شبكه انجام ميشه .

Paradise_human
08-06-2008, 18:22
ببخشید این wireless lan موجود در psp برای انجام بازی multiplayer هستش؟

musketeer
08-06-2008, 19:36
سفر بخیر musketeer

فریمور psp چجوری باید فهمید منوی خاصی داره

دوستان این پک خوبه من بگیرم 235 تومن
قربونت برم... مرسی
شما هنوز نخریدی؟! آقا بخر!! البته امروز من قیمت گرفتم از 3 جا، پکی که شما میگی، استاندارد پکه، حدودا 210-220
من یه چیزی بگم همینجا... از همین امروز انتظار داشته باشید، قیمت کنسولها بره بالا!! دیگه خود دانید.

آقا دشمنت شرمنده .دستت درد نكنه كه امتحان كردي.
کوچیکتیم!

سلام ببخشید کسی میتونه قیمت psp piano black pack رو بهم بده و تمام متعلقاتشو کامل برام شرح بده.(فقط چیزی از قلم نیونته اگه میشه کامل باشه).
شما همین پیانو بلک رو پیشنهاد میکنید یا پک دیگه ای رو؟
یه سوال دیگه.
یکی از آقایون نوشته بود وقتی میخوان psp رو کپی خور کنن اونو به ورژن 1.5 downgrad میکنن حالا من یه سوال دارم اگه کسی فرم ور رو آپدیت بکنه psp از حالت کپی خور خارش نمیشه؟
اگه خارج میشه باید چکار کرد؟
ممنون
قیمت پی اس پی و باتری و شارژرش، حدودا 210-220 تومن. (البته اگه نجنبید، گرون میشه!) مموری رو که 500 دفعه قیمت دادم! 2 گیگ اصل 40 تومن و 4 گیگ اصل 65 تومن و 8 گیگ اصل 120 تومن.
کیف 10 تومن. هدفون بستگی به خودتون داره. من یه EX-32 سونی گرفتم 21 تومن که شدیدا ازش راضیم!
ضمنا در مورد فرم ویر... ببینید، یه بابایی هست به اسم دارک الکس، ملقب به حاجی Dax!!!!!!!! که فرم ویر های سونی رو کرک میکنه و میده بیرون. که ملت بتونن هم آپدیت کنن، هم کپی خور باشن!! شما هم اگه بخوای آپدیت کنی، باید به فرم ویرهای ایشون آپ کنی تا دوباره پی اس پیت یوقت خدای نکرده، ارجینال نشه (!) اگه هم بشه که خوب... یه بار دیگه باید کپی خورش کرد! همین

ایشون درست میگن:

اين بازي فقط به صورت شبكه انجام ميشه .

ببخشید این wireless lan موجود در psp برای انجام بازی multiplayer هستش؟
وای فای پی اس پی به درد بازی کردن چند نفره، انتقال فایل، اتصال به اینترنت میخوره. کلا، هر کاری که با بقیه ی وای فای ها میشه کرد، با مال پی اس پی هم میشه!!

جا داره باز هم تاکید کنم، به احتمال 99% کنسولها بزودی گرون میشن! بشتابید که درنگ جایز نیست! ای کسانی که 3 هفته است تو این تاپیک راهنمایی میگیرید!!!!!!
حالا دیگه خود دانید!

Paradise_human
08-06-2008, 23:04
من شهرستانم و تا هفته ی دیگه نمیتونم بیام تهران چون امتحان دارم و بعد از امتحاناتم قصد دارم بخرم.
حالا اگه بره بالا حدودا چقدره؟؟؟
musketeer جان متعلقات داخل جعبه piano black رو خواستم اگه ممکنه کامل ممنون.

Paradise_human
08-06-2008, 23:57
میشه راه های تشخیص رم تقلبی رو از اصل بهم بگین و اینکه باطری تقلبی هم هست؟
اگه هست اونم چطور میشه تشخیص داد؟
اصلا چیز هایی که میتونن بهمون تقلبی بندازن چیا هستن؟
ممنون.

bardiam
09-06-2008, 09:23
ممنون.

تغيير رنگ هولوگرام مهمترين تفاوته ! البته نه تغيير رنگ معمولي,ايران رهجو تو سايتش توضيح داده. وجود تبديل مموري استيك Pro Duo ‎‏ به Pro‏ هم از ديگر روش هاي تشخيص مموري اصله !گارانتي ايران رهجو هم نشان حتمي اصل بودنه مموريه ! ولي اگه گارانتي ايران رهجو نبود، دليل بر اين نيست كه اصل نباشه و توجه به ساير موارد كافيه ! ولي حتما تو psp‏ امتحان كنيد كه magic gate‏ داره يا نه ! اين مهمترين دليل اصل بودنه مموريه!

bardiam
09-06-2008, 09:42
دوستان من نمايندگي ايران رهجو تو رشت زنگ زدم ! مموري 8 رو ميده 65 تومن ! 4 گيگ رو هم 35 تومن ! اونم با 5 سال گارانتي ايران رهجو ! ميگفت 8 گيگ قبلا 110تومن بود و الان شده 65 تومن ! اونم همين هفته !

Paradise_human
09-06-2008, 10:39
ولي حتما تو psp‏ امتحان كنيد كه magic gate‏ داره يا نه ! اين مهمترين دليل اصل بودنه مموريه!
چطور میشه تشخیص داد که magic gate داره یا نه؟

bardiam
09-06-2008, 12:26
چطور میشه تشخیص داد که magic gate داره یا نه؟

توي منوي اصلي(XMB‏)‏ روي ‏Memory Stick‏ برو و مثلث رو بزن و از اونجا Information‏ رو انتخاب كن(با فشار كليد ضربدر) و ببين magic gate‏ رو unknown‏ نزده باشه ! اگه unknown‏ باشه يعني سوني اصل نيست !

ali_ranger22
09-06-2008, 12:40
نميشه فرق داشته باشه،اونم با اين همه اختلاف قيمت ! كجا با اين قيمت مموري ميدن،آدرس بدين لطفا.

ای بابا شما فک میکنی از رو هوا حرف میزنم! شما برو قیمت کن ببین من قیمت دارم که دارم میگم

موفق باشید

بله... تایید میشه

لطفا اگه ممکنه آدرس یا شماره تلفن مغازه ای که مموری استیک با گارانتی ایران رهجو رو ارزونتر از خود ایران رهجو میده، به بنده بدید.

من از توپخونه این قیمتو گفتم ببینید شما درباره ی رم اشتباه میکنید رم اگه قرار باشه خود به خود خراب بشه تو همون هفته ی اول میشه رم که الکی خراب نمیشه مگه صدمه ی فیزیکی بهش بخوره که اون موقع گارانتی هم باطله پس اگه یه کم فک کنین میبینین این گارانتی مارانتی! الکیه شما از هر جا رم میخرین حتما یه هفته مهلت تست ازش بگیرین

bardiam
09-06-2008, 12:41
يه توضيح : باتري اصل شناختنش راه هاي زيادي داره ! مثلا هم رنگ نبودن سريال درج شده در پشت باتري با ساير متون پشت باتري ! معمولا بقيه لوازم جانبي اصل هستن ! ولي بهتره psp‏ رو از يه جاي معتبر بخريد !

bardiam
09-06-2008, 12:46
ای بابا شما فک میکنی از رو هوا حرف میزنم! شما برو قیمت کن ببین من قیمت دارم که دارم میگم

موفق باشید

من فقط تعجب كردم.معذرت ميخوام! تأييد ميشه گفته شما ! اينجا هم مموري اصل با گارانتي ايران رهجو 65 هزار تومنه ! امروز پرسيدم ، ولي بازم ممنون و معذرت !

Arshia001
09-06-2008, 14:22
جاوید؟یه دفعه خیلی کمرنگ شدی؟دلم واست تنگ شد بابا یه ذره پررنگ شو!جان من!

میگم کسی این 3.93 و 3.95 کرک شده رو نصب کرده؟من راستش جرأت نمیکنم نصبشون کنم.M33 نیستن،تو سایت DAX هم نبودن...

توي منوي اصلي(XMB‏)‏ روي ‏Memory Stick‏ برو و مثلث رو بزن و از اونجا Information‏ رو انتخاب كن(با فشار كليد ضربدر) و ببين magic gate‏ رو unknown‏ نزده باشه ! اگه unknown‏ باشه يعني سوني اصل نيست !

شاید PSP این بنده خدا مال طرفای چین بود!اونوقت باید دایره رو بزنه!از کجا اینقدر مطمئنی که پی اس پیش مال ریجن 3 نیست؟(البته مال من ریجن 2 هست و ضربدر رو Back میگیره.اینم به لطف DAX ممکن میشه!)

reza424
09-06-2008, 14:22
با سلام به همه دوستان
من قبلا هم سوال کرده بودم اما درست متوجه نشدم با اجازه شما دوباره می پرسم
من ایران نیستم یه psp slim خریدم 169 یورو اما می خوام کپی خورش کنم اینجا جائی نیست که این کار رو انجام بده
1.آیا من خودم می تونم کپی خورش کنم؟
2.اگه می شه که حتما می شه باطری پاندورا رو چجوری می تونم درست کنم؟
در ضمن psp دیگه ای هم در دسترس نیست
از شما خواهش میکنم که کمکم کنید

bardiam
09-06-2008, 14:34
با سلام به همه دوستان
من ایران نیستم یه psp slim خریدم 169 یورو اما می خوام کپی خورش کنم اینجا جائی نیست که این کار رو انجام بده

سلام دوست عزيز ! لطفا ورژن فيرمور psp‏ تو ذكر كن تا ببينيم راهي هست يا نيست !

bardiam
09-06-2008, 14:58

میگم کسی این 3.93 و 3.95 کرک شده رو نصب کرده؟من راستش جرأت نمیکنم نصبشون کنم.M33 نیستن،تو سایت DAX هم نبودن...

شاید PSP این بنده خدا مال طرفای چین بود!اونوقت باید دایره رو بزنه!از کجا اینقدر مطمئنی که پی اس پیش مال ریجن 3 نیست؟(البته مال من ریجن 2 هست و ضربدر رو Back میگیره.اینم به لطف DAX ممکن میشه!)

ممنون از توضيحات به موقع شما. اين دوست عزيز هنوز psp‏ نخريده و من يه دستورالعمل كلي دادم بهش ولي اگه psp‏ شو مخصوص خاورميانه و اروپا(رجيون 2) انتخاب كنه دستورالعمل همينه. بازم ممنون از توضيحات تكميليه شما.

Paradise_human
09-06-2008, 15:21
ممنون از توضيحات به موقع شما. اين دوست عزيز هنوز psp‏ نخريده و من يه دستورالعمل كلي دادم بهش ولي اگه psp‏ شو مخصوص خاورميانه و اروپا(رجيون 2) انتخاب كنه دستورالعمل همينه. بازم ممنون از توضيحات تكميليه شما.
کدوم رجیون بهتره؟؟
میشه شماره ی رجیون هارو بهم بگید.
ممنون.

bardiam
09-06-2008, 16:36
کدوم رجیون بهتره؟؟
میشه شماره ی رجیون هارو بهم بگید.
ممنون.

مسلما رجيون 2 كه مخصوص خاورميانه و اروپا و اقيانوسيه و افريقاست واسه ما ايرانيا بهتره ! ولي كيفيت اونا برابره! رجيون 1 مخصوص امريكاست اشتباه نكنم! 3 هم شرق آسيا !

mohammad_dj_kazin
09-06-2008, 16:43
سلام بچه ها
ديروز رفتم دنبال psp
گفت فقط پكه star war دارم
به نظرتون خوبه همينو بگيرم يا نه؟

reza424
09-06-2008, 16:45
سلام دوست عزيز ! لطفا ورژن فيرمور psp‏ تو ذكر كن تا ببينيم راهي هست يا نيست !

ورژن fw 3.90 هست

bardiam
09-06-2008, 17:40
سلام بچه ها
ديروز رفتم دنبال psp

اين پك رو چند ميدن؟ احتمالا گرونتره! بهتره بگردي همون پيانو بلك رو پيدا كني! آخه اين ماله بازي جنگ ستارگانه و الكي گرونتره ! هرچند متعلقاتشو نميدونم ببين اگه كاملتره بخر !

musketeer
09-06-2008, 17:52
ممنون.
مموری رو فقط کسایی که 200 تا مموری تقلبی و اصل دیده باشن میتونن تشخیص بدن. اونم فقط از روی جنس پلاستیکش... کلا مموریهای تقلبی رو خیلی خوب میسازن! بهترین کار اینه که از نمایندگی رسمی بگیرید. حالا چه سونی چه سن دیسک! البته اگه از جای دیگه گرفتید، حداقل مجیک گیت رو چک کنید که ساپورت کنه.
باتری رو که چند صفحه پیش با عکس و نمودار و همه مدله توضیح دادم! غیر از اون شارژر هم باید چک کنید. معمولا شارژر ها دو تکه نیستن. البته شارژر ارجینال دو تکه هم داریم... ولی من فقط یدونه شارژر ارجینال دو تیکه دیدم... و در عوض 4 نفر رو دیدم که بهشون شارژر دو تیکه قلابی انداختن!
یکی از دلایلی که میگم استاندارد پک بگیرید، همینه! همه نگران لوازم جانبی تقلبی هستن!
ضمنا اگه از جای معتبر بگیرید، شانس اینکه قطعه تقلبی گیرتون بیاد، روی محور صفر مماس میشه!! (به صفر میل میکنه!)

دوستان من نمايندگي ايران رهجو تو رشت زنگ زدم ! مموري 8 رو ميده 65 تومن ! 4 گيگ رو هم 35 تومن ! اونم با 5 سال گارانتي ايران رهجو ! ميگفت 8 گيگ قبلا 110تومن بود و الان شده 65 تومن ! اونم همين هفته !
دست بر قضا من هم دارم همینو پیگیری میکنم! تو سایت رسمی سونی خاورمیانه، نمایندگی های رسمی ایران رو زده. با آدرس و شماره تلفن... یکیشون همینو بهم گفت ولی من با خود ایران رهجو حرف زدم(!) گفت همون 120 تومنه! حالا باز هم پیگیری میکنم.

رم اگه قرار باشه خود به خود خراب بشه تو همون هفته ی اول میشه رم که الکی خراب نمیشه مگه صدمه ی فیزیکی بهش بخوره که اون موقع گارانتی هم باطله پس اگه یه کم فک کنین میبینین این گارانتی مارانتی! الکیه شما از هر جا رم میخرین حتما یه هفته مهلت تست ازش بگیرین
مهمترین فرق مموری اصل و تقلبی تو سرعتشونه! وگرنه... بله... مموری هیچ قطعه مکانیکی نداره که به مرور خراب بشه. مموری اصل بهترین سرعت رو داره که موقع بازی کردن خیلی مهمه. شاید برای گوشی و دوربین های خونگی مهم نباشه... ولی برای psp و دوربینهای حرفه ای خیلی مهمه...
به هر حال، هر کی هر جور دوست داره، و از هر کجا که دوست داره، هر مارکی که دوست داره، با هر قیمتی که میتونه، هر حجمی دوست داره مموری بگیره! بنده فقط نظرمو میگم.

جاوید که گفت بیرنگ میشم!! یه مقدار مشغله داره... اصلا منتظر بهونه بود به نظرم!!
راستش من هم جرئت نکردم تست کنم!! نم فقط به حاجی DAX اطمینان دارم!!

بله به راحتی متونید کپی خورش کنید، ولی به شرط داشتن باتری پانادورا و مجیک مموری!! که ساختشون راحته. فقط باید یه پی اس پی کپی خور شده کنار دستتون باشه! بنا براین بدون پی اس پی دیگه، نمیشه.
فقط یه راه دارید، اینکه بگردید تو eBay یه باتری پانادورا و یه مجیک مموری بخرید. با مسئولیت خودتون البته!!

کدوم رجیون بهتره؟؟
فکر نکنم فرقی کنه... چون با فرم ویر کپی خور، میشه حتی فری ریجنش کرد!!

سلام بچه ها
ديروز رفتم دنبال psp
سلام... نه!! به نظر من استاندارد پک بگیرید!!

bardiam
09-06-2008, 19:29
دوستان,بهترين هدفون واسه psp‏ قيمتش چنده؟

bardiam
09-06-2008, 19:42
مموری رو فقط کسایی که 200 تا مموری تقلبی و اصل دیده باشن میتونن تشخیص بدن. اونم فقط از روی جنس پلاستیکش... کلا مموریهای تقلبی رو خیلی خوب میسازن! بهترین کار اینه که از نمایندگی رسمی بگیرید. حالا چه سونی چه سن دیسک! البته اگه از جای دیگه گرفتید، حداقل مجیک گیت رو چک کنید که ساپورت کنه.
باتری رو که چند صفحه پیش با عکس و نمودار و همه مدله توضیح دادم! غیر از اون شارژر هم باید چک کنید. معمولا شارژر ها دو تکه نیستن. البته شارژر ارجینال دو تکه هم داریم... ولی من فقط یدونه شارژر ارجینال دو تیکه دیدم... و در عوض 4 نفر رو دیدم که بهشون شارژر دو تیکه قلابی انداختن!
یکی از دلایلی که میگم استاندارد پک بگیرید، همینه! همه نگران لوازم جانبی تقلبی هستن!
ضمنا اگه از جای معتبر بگیرید، شانس اینکه قطعه تقلبی گیرتون بیاد، روی محور صفر مماس میشه!! (به صفر میل میکنه!)

دست بر قضا من هم دارم همینو پیگیری میکنم! تو سایت رسمی سونی خاورمیانه، نمایندگی های رسمی ایران رو زده. با آدرس و شماره تلفن... یکیشون همینو بهم گفت ولی من با خود ایران رهجو حرف زدم(!) گفت همون 120 تومنه! حالا باز هم پیگیری میکنم.

مهمترین فرق مموری اصل و تقلبی تو سرعتشونه! وگرنه... بله... مموری هیچ قطعه مکانیکی نداره که به مرور خراب بشه. مموری اصل بهترین سرعت رو داره که موقع بازی کردن خیلی مهمه. شاید برای گوشی و دوربین های خونگی مهم نباشه... ولی برای psp و دوربینهای حرفه ای خیلی مهمه...
به هر حال، هر کی هر جور دوست داره، و از هر کجا که دوست داره، هر مارکی که دوست داره، با هر قیمتی که میتونه، هر حجمی دوست داره مموری بگیره! بنده فقط نظرمو میگم.

جاوید که گفت بیرنگ میشم!! یه مقدار مشغله داره... اصلا منتظر بهونه بود به نظرم!!
راستش من هم جرئت نکردم تست کنم!! نم فقط به حاجی DAX اطمینان دارم!!

بله به راحتی متونید کپی خورش کنید، ولی به شرط داشتن باتری پانادورا و مجیک مموری!! که ساختشون راحته. فقط باید یه پی اس پی کپی خور شده کنار دستتون باشه! بنا براین بدون پی اس پی دیگه، نمیشه.
فقط یه راه دارید، اینکه بگردید تو eBay یه باتری پانادورا و یه مجیک مموری بخرید. با مسئولیت خودتون البته!!

فکر نکنم فرقی کنه... چون با فرم ویر کپی خور، میشه حتی فری ریجنش کرد!!

سلام... نه!! به نظر من استاندارد پک بگیرید!!

آخه مشكل اينجاست كه منم به خود ايران رهجو زنگ زدم،شماره نمايندگي رشت رو دادن, 2 تا نمايندگي تو رشت دارن ! هر دوتا گفتن قيمت جديد خيلي كمتر از هفته پيشه ! يكيشونم اين قيمتا رو داد,اون يكي هم گفت فردا قيمت مياد دستش و هردو گفتن با 5 سال گارانتي ايران رهجو ميدن مموري سوني رو ! من موندم نكنه "ايران رهجو" خودشم تقلبيش وجود داره ! حالا بايد ايران رهجوي اصلي رو پيدا كرد !

ali_ranger22
09-06-2008, 19:56
دوستان,بهترين هدفون واسه psp‏ قيمتش چنده؟

من الان کریتیو دارم خیلی راضیم کیفیت فضاست! 17 تومن خریدم

Paradise_human
09-06-2008, 20:20
متعلقات داخل piano pack رو میخواستم لطفا.

choory
09-06-2008, 20:29
متعلقات داخل piano pack رو میخواستم لطفا.

تا جایی که من دیدم همه پک های piano black فقط کنسول شارژر باطری و دفترچه همراهشون هست.و مثل اینکه پک خاصی نداره.

musketeer
09-06-2008, 20:58
دوستان,بهترين هدفون واسه psp‏ قيمتش چنده؟به هیچ وجه نمیشه گفت... سلیقه ایه... هدفون خوب از 15-16 تومن (Creative ep630) داریم تا 80 تومن (سونی) من همونطور که گفتم یه ex-32 دارم که قیمتش 21 تومنه.

آخه مشكل اينجاست كه منم به خود ايران رهجو زنگ زدم،شماره نمايندگي رشت رو دادن, 2 تا نمايندگي تو رشت دارن ! هر دوتا گفتن قيمت جديد خيلي كمتر از هفته پيشه ! يكيشونم اين قيمتا رو داد,اون يكي هم گفت فردا قيمت مياد دستش و هردو گفتن با 5 سال گارانتي ايران رهجو ميدن مموري سوني رو ! من موندم نكنه "ايران رهجو" خودشم تقلبيش وجود داره ! حالا بايد ايران رهجوي اصلي رو پيدا كرد !تایید میشه... همین روزا، قیمت واقعیش رو میگم بهتون... ولی همنیو الآن با قاطعیت میگم که ایران رهجو تقلبی نمیآره!!!!!!!!

متعلقات داخل piano pack رو میخواستم لطفا.خود سیستم... باتری... شارژر... دفترچه... کارت گارانتی (که اگه فروشنده خودش گارانتی کنه، نگهش میداره پیش خودش)

bardiam
09-06-2008, 21:17
به هیچ وجه نمیشه گفت... سلیقه ایه... هدفون خوب از 15-16 تومن (Creative ep630) داریم تا 80 تومن (سونی) من همونطور که گفتم یه ex-32 دارم که قیمتش 21 تومنه.
تایید میشه... همین روزا، قیمت واقعیش رو میگم بهتون... ولی همنیو الآن با قاطعیت میگم که ایران رهجو تقلبی نمیآره!!!!!!!!
خود سیستم... باتری... شارژر... دفترچه... کارت گارانتی (که اگه فروشنده خودش گارانتی کنه، نگهش میداره پیش خودش)

مطمئنا ايران رهجو تقلبي نمياره ولي ميگم شايد بعضي شركت ها گارانتي ايران رهجو رو جعل ميكنن كه اينا با گارانتي اون ارزونتر از خودش ميدن !

musketeer
09-06-2008, 21:22
اگه اشتباه نکنم یه اتفاقایی افتاده!
انگاری بازار مموری استیک یه تکونی خورده اساسی! به نظر میآد قیمت جهانی مموری استیک پایین اومده...
قیمت مموری 8 گیگ بین 70-120 دلار هست الآن. که احتمالا اون گرونا، مال فروشگاه هاییه که هنوز قیمتاشونو بروز نکردن. مثلا Buy . com قیمت 8 گیگ رو زده 76.24 دلار! سایت sonystyle . com هم زده 79.99 دلار:

یا مموری استیک 4 گیگ از 41 تا 71 دلار داریم. سایت Buy . com زده 42.33 دلار و sonystyle . com زده 54.99 دلار!
اگه همینطور باشه، قیمتها واقعا پایین اومده. از سونی همچین افت قیمتی بعید بود. به هر حال فردا قیمت ایران رو هم میگم.

bardiam
09-06-2008, 21:24
ريموت اصل psp ‎‏ و دوربينش چنده؟

musketeer
09-06-2008, 21:33
ريموت اصل psp ‎‏ و دوربينش چنده؟
ریموت کم اصل فقط دیدم یجا با هدفونش میگفت 35 تومن. ولی غیر اصلش هیچ مشکلی نداره! جز اینکه هدفون خوبی روش نیست. اگه فقط واسه ریموتش میخواید همون غیر اصل بگیرید بهتره. 7، 8 ، 10 تومن!
ویرایش: دوربینش یادم رفت بگم!! 75-90 تومن من دیده ام!

مطمئنا ايران رهجو تقلبي نمياره ولي ميگم شايد بعضي شركت ها گارانتي ايران رهجو رو جعل ميكنن كه اينا با گارانتي اون ارزونتر از خودش ميدن !نمایندگی های مجاز هرگز همچین کاری نمیکنن! چون بن میشن!!

bardiam
09-06-2008, 21:35
اگه اشتباه نکنم یه اتفاقایی افتاده!
انگاری بازار مموری استیک یه تکونی خورده اساسی! به نظر میآد قیمت جهانی مموری استیک پایین اومده...
قیمت مموری 8 گیگ بین 70-120 دلار هست الآن. که احتمالا اون گرونا، مال فروشگاه هاییه که هنوز قیمتاشونو بروز نکردن. مثلا Buy . com قیمت 8 گیگ رو زده 76.24 دلار! سایت sonystyle . com هم زده 79.99 دلار:

یا مموری استیک 4 گیگ از 41 تا 71 دلار داریم. سایت Buy . com زده 42.33 دلار و sonystyle . com زده 54.99 دلار!
اگه همینطور باشه، قیمتها واقعا پایین اومده. از سونی همچین افت قیمتی بعید بود. به هر حال فردا قیمت ایران رو هم میگم.

دقيقا ! منم آمازون رو چك كردم 77 دلار بود ! فردا صبح حتما قيمت هاي جديد رو ميزنم ! انگار سوني متحول شده ! خدا كنه واقعا ارزونتر شده باشه،اينجوري حتما يه 8 گيگا ميخرم! راستي پسر خالم تو زاهدان 35 قيمت كرد مموري 4 رو ! پس حتما ارزون شده !

musketeer
09-06-2008, 21:40
لیست نمایندگی های مجاز در تهران که در دسته بندی دستگاه های صوتی قابل حمل قرار دارن:

ایران رهجوخیابان سمیه، بین سپهبد
قرنی و ویلا، پلاک 199، واحد 2
و 3
تلفن : +98(21)88802777

شرکت بازرگانی ایران (ایرانکو)خیابان آزادی، نبش خیابان
حبیب الهی، شماره 569
تلفن : +98(21)66061320, +98(21)66061325, +98(21)66006240
مركز خدمات مجاز

آوانگارخیابان دکتر شریعتی،
چهارراه قصر پلاک 29
تلفن : +98(21)88882681, +98(21)88738479

جم سرویس شرقتهرانپارس، خیابان رشید
(باغدارنیا)، شماره 139
تلفن : +98(21)77882132, +98(21)77882133
خدمات مرکزی بهرامیجاده ساوه، شهرک ولیعصر،
خیابان بهرامی، پاساژ صدف
شماره 1
تلفن : +98(21)66229254

فدویبزرگراه آفریقا، ضلع جنوب
شرقی پل میرداماد، جنب
ایرتویا، شماره 266
تلفن : +98(21)88784707, +98(21)88664611, +98(21)88882682

کارا الکترونیک ایرانصادقیه، خسرو شمالی، روبروی
بازار تره بار ساختمان
بهاران، طبقه دوم، واحد 1
تلفن : +98(21)44222789
مرکز خدمات باباخانیانخیابان جمهوری، نبش سفارت
انگلیس، پاساژ گیو، خدمات
ایوا
تلفن : +98(21)66704521, +98(21)66733578, +98(21)66724056

هالکوخیابان جمهوری، چهارراه شیخ
هادی، ساختمان سونی، پلاک
53، طبقه اول
تلفن : +98(21)66460705, +98(21)66468657, +98(21)66408476

ویدئو کفخیابان مطهری، نرسیده به
سهروردی، ساختمان 132، طبقه
اول
تلفن : +98(21)88841322, +98(21)88305759

هر کسی خواست نمایندگی های شهر یا استان خودشو پیدا کنه بره اینجا:

bardiam
09-06-2008, 21:42
ریموت کم اصل فقط دیدم یجا با هدفونش میگفت 35 تومن. ولی غیر اصلش هیچ مشکلی نداره! جز اینکه هدفون خوبی روش نیست. اگه فقط واسه ریموتش میخواید همون غیر اصل بگیرید بهتره. 7، 8 ، 10 تومن!
ویرایش: دوربینش یادم رفت بگم!! 75-90 تومن من دیده ام!
نمایندگی های مجاز هرگز همچین کاری نمیکنن! چون بن میشن!!

ريموت همراش حتما هدفون هست؟ راستي چجوري ميشه آهنگامو به atrac+ تبديل كنم؟

musketeer
09-06-2008, 21:47
ريموت همراش حتما هدفون هست؟ راستي چجوري ميشه آهنگامو به atrac+ تبديل كنم؟

آره... من جداشو ندیده ام... ببین من یدونه دارم که ازش استفاده نمیکنم... اگه میخوای قرار بزار بدمش بهت... میپرسی چند میدی؟! :13: فروشی نه !! گفتم بدمش بهت...
ضمنا با Sonic Stage میتونید تبدیل کنید به Atrac3+ که نمیدونم چرا از وقتی ویندوز دوباره نصب کردم، دیگه واسه من نصب نمیشه!! دنبال یه برنامه جایگزین هستم... اگه شما هم چیزی پیدا کردی بگو!

bardiam
09-06-2008, 21:53
راستي يه مركز خيلي معتبر تو رشت ميگفت مموري تقلبي 2 نوعه! پرسرعت و با كيفيت يه مدله،بي كيفيت و كند هم يه مدل ! به نظرم راست ميگفت !

musketeer
09-06-2008, 21:55
همین الآن یه چیزی دیدم، موهای بدنم ریخت!!!!!!!!
شما هم ببینید:

قیمت مموری استیک در آمریکا از سایت رسمی سونی

16 گیگ 159 دلار؟!!!!!!!!!

راستي يه مركز خيلي معتبر تو رشت ميگفت مموري تقلبي 2 نوعه! پرسرعت و با كيفيت يه مدله،بي كيفيت و كند هم يه مدل ! به نظرم راست ميگفت !
بله درسته این حرف... بی کیفیت یعنی تقریبا به درد نخور! و با کیفیت و پرسرعت یعنی همونایی که وقتی باهاش بازی میکنی، همش لگ میزنه!! با این قیمتا دیگه مموری تقلبی خریدن، اشتباه محضه!

bardiam
09-06-2008, 21:58
دوستان كسي يه برنامه pdf reader‏ خوب واسه psp‏ نميشناسه؟ psp‏ من فت هستش با فيرم ور 3.90m33-3 !

bardiam
09-06-2008, 22:03
آره... من جداشو ندیده ام... ببین من یدونه دارم که ازش استفاده نمیکنم... اگه میخوای قرار بزار بدمش بهت... میپرسی چند میدی؟! :13: فروشی نه !! گفتم بدمش بهت...
ضمنا با Sonic Stage میتونید تبدیل کنید به Atrac3+ که نمیدونم چرا از وقتی ویندوز دوباره نصب کردم، دیگه واسه من نصب نمیشه!! دنبال یه برنامه جایگزین هستم... اگه شما هم چیزی پیدا کردی بگو!

ممنون دوست عزيز ولي يه نرخي تعيين كن تا شرمندت نشم. ميخوام ريموت رو ! باشه قرار ميزاريم. آيديمو بدم؟ راستي مگه برنامه آپديت نميشه؟

musketeer
09-06-2008, 22:11
دوستان كسي يه برنامه pdf reader‏ خوب واسه psp‏ نميشناسه؟ psp‏ من فت هستش با فيرم ور 3.90m33-3 !

بله... میتونید مراجعه کنید به اینجا برای دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامتحان نکردم... ولی به نظرم جواب میده!!

راستی... یکی از دوستان یه بازی هموبرو معرفی کرده بود که Suduko بود... یادم نمیآد کدوم یک از عزیزان بود. ولی خلاصه اش این بود که اجرا نمیشد و ارور میداد. بعد از بررسی های فراوان و متوسل شدن به انواع و اقسام روشهای کوماندویی(!) متوجه شدم بجای اینکه طبق راهنمای داخل فایل دانلود شده بریزید تو X:/PSP/GAME باید بریزید تو X:/PSP/GAME150 !!!!!!!! همین!!

ممنون دوست عزيز ولي يه نرخي تعيين كن تا شرمندت نشم. ميخوام ريموت رو ! باشه قرار ميزاريم. آيديمو بدم؟ راستي مگه برنامه آپديت نميشه؟نه دیگه... تعارف که نمیکنم... لازمش ندارم. آیدیتمت دارم رفیق!! Bardiamarzbani

شما نمیدونی! ولی جاوید میدونه!! بنده یک آمارگیری هستم که دومی نداره!!

bardiam
09-06-2008, 22:11
همین الآن یه چیزی دیدم، موهای بدنم ریخت!!!!!!!!
شما هم ببینید:

قیمت مموری استیک در آمریکا از سایت رسمی سونی

16 گیگ 159 دلار؟!!!!!!!!!

بله درسته این حرف... بی کیفیت یعنی تقریبا به درد نخور! و با کیفیت و پرسرعت یعنی همونایی که وقتی باهاش بازی میکنی، همش لگ میزنه!! با این قیمتا دیگه مموری تقلبی خریدن، اشتباه محضه!

واي هم جالبه هم گرون كه البته واسه جديد بودنشه ! همينه كه مموري هاي ديگه ارزون شدن !
من خودم الان مموري 2 گيگ بي كيفيت دارم كه گاهي وسط آهنگ گوش دادن از كار ميوفته !

bardiam
09-06-2008, 22:20

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامتحان نکردم... ولی به نظرم جواب میده!!

راستی... یکی از دوستان یه بازی هموبرو معرفی کرده بود که Suduko بود... یادم نمیآد کدوم یک از عزیزان بود. ولی خلاصه اش این بود که اجرا نمیشد و ارور میداد. بعد از بررسی های فراوان و متوسل شدن به انواع و اقسام روشهای کوماندویی(!) متوجه شدم بجای اینکه طبق راهنمای داخل فایل دانلود شده بریزید تو X:/PSP/GAME باید بریزید تو X:/PSP/GAME150 !!!!!!!! همین!!
نه دیگه... تعارف که نمیکنم... لازمش ندارم. آیدیتمت دارم رفیق!! Bardiamarzbani

خيلي ازت ممنونم دوست عزيز . اين رو دانلود كردم ولي كلي باگ داره ,بازم ممنون .راستي آيدي منو از كجا يافتيد؟

musketeer
09-06-2008, 22:24
واي هم جالبه هم گرون كه البته واسه جديد بودنشه ! همينه كه مموري هاي ديگه ارزون شدن !
من خودم الان مموري 2 گيگ بي كيفيت دارم كه گاهي وسط آهنگ گوش دادن از كار ميوفته !گرون؟! 159 دلار گرونه؟! تا چند روز پیش 300 دلار بود!!
فکر کنم با این قیمت همه مموری هاشونو بروز کنن! بنده هم یه مموری 2 گیگ داشتم. البته اصل. ولی عوض کردم 4 گیگ گرفتم. فکر کنم الآن برم یه 8 گیگ بگیرم!! البته وقتی فردا مطمئن شدم.
خوب برم بخوابم!! خودمونیم... اینجا رو کردیم چت روم!!!!! اینقدر این خبر افت قیمت برام عجیب بود!! به هر حال شب به خیر!!! lol :دی

خيلي ازت ممنونم دوست عزيز . اين رو دانلود كردم ولي كلي باگ داره ,بازم ممنون .راستي آيدي منو از كجا يافتيد؟
اینم آخرین جواب امشب!
خواهش، گفتم که تست نکردم... آی دیت رو از اون علامت یاهو که زیر اسم و آواتورت هست، پیدا کردم!! کار خیلی سختی بود!! روش یه کلیک کردم، گفت زارت!! بعد آی دیتو نشون داد!!

Paradise_human
09-06-2008, 22:29
لیست نمایندگی های مجاز در تهران که در دسته بندی دستگاه های صوتی قابل حمل قرار دارن:

ایران رهجوخیابان سمیه، بین سپهبد
قرنی و ویلا، پلاک 199، واحد 2
و 3
تلفن : +98(21)88802777

شرکت بازرگانی ایران (ایرانکو)خیابان آزادی، نبش خیابان
حبیب الهی، شماره 569
تلفن : +98(21)66061320, +98(21)66061325, +98(21)66006240
مركز خدمات مجاز

آوانگارخیابان دکتر شریعتی،
چهارراه قصر پلاک 29
تلفن : +98(21)88882681, +98(21)88738479

جم سرویس شرقتهرانپارس، خیابان رشید
(باغدارنیا)، شماره 139
تلفن : +98(21)77882132, +98(21)77882133
خدمات مرکزی بهرامیجاده ساوه، شهرک ولیعصر،
خیابان بهرامی، پاساژ صدف
شماره 1
تلفن : +98(21)66229254

فدویبزرگراه آفریقا، ضلع جنوب
شرقی پل میرداماد، جنب
ایرتویا، شماره 266
تلفن : +98(21)88784707, +98(21)88664611, +98(21)88882682

کارا الکترونیک ایرانصادقیه، خسرو شمالی، روبروی
بازار تره بار ساختمان
بهاران، طبقه دوم، واحد 1
تلفن : +98(21)44222789
مرکز خدمات باباخانیانخیابان جمهوری، نبش سفارت
انگلیس، پاساژ گیو، خدمات
ایوا
تلفن : +98(21)66704521, +98(21)66733578, +98(21)66724056

هالکوخیابان جمهوری، چهارراه شیخ
هادی، ساختمان سونی، پلاک
53، طبقه اول
تلفن : +98(21)66460705, +98(21)66468657, +98(21)66408476

ویدئو کفخیابان مطهری، نرسیده به
سهروردی، ساختمان 132، طبقه
اول
تلفن : +98(21)88841322, +98(21)88305759

هر کسی خواست نمایندگی های شهر یا استان خودشو پیدا کنه بره اینجا:

این نمایندگی ها psp هم میفروشن؟

musketeer
09-06-2008, 22:33
این نمایندگی ها psp هم میفروشن؟
هی من میخوام برم بخوابم شماها نزارید!! (شوخی!)
اگه هم بفروشن با گارانتی ایران رهجو نیست! چون ایران رهجو psp وارد نمیکنه... به این دلیل که باید کپی خور کنه و از گارانتی در بیاد و با اینکه میتونه باز هم گارانتیشو پیگیری کنه (با دوباره ارجینال کردن سیستم) ولی این کار رو نمیکنه... چون شریک رسمی سونیه و این کار رو اخلاقی نمیدونه! اینا رو تو الکامپ از خود ایران رهجویی ها شنیدم!!

bardiam
09-06-2008, 22:34
گرون؟! 159 دلار گرونه؟! تا چند روز پیش 300 دلار بود!!
فکر کنم با این قیمت همه مموری هاشونو بروز کنن! بنده هم یه مموری 2 گیگ داشتم. البته اصل. ولی عوض کردم 4 گیگ گرفتم. فکر کنم الآن برم یه 8 گیگ بگیرم!! البته وقتی فردا مطمئن شدم.
خوب برم بخوابم!! خودمونیم... اینجا رو کردیم چت روم!!!!! اینقدر این خبر افت قیمت برام عجیب بود!! به هر حال شب به خیر!!! lol :دی

اینم آخرین جواب امشب!
خواهش، گفتم که تست نکردم... آی دیت رو از اون علامت یاهو که زیر اسم و آواتورت هست، پیدا کردم!! کار خیلی سختی بود!! روش یه کلیک کردم، گفت زارت!! بعد آی دیتو نشون داد!!

عجب ! آخه من با موبايل(ايرانسل) پست ميدم واسه همين حتي فروم رو هم درهم ميبينم ! منظورم از گرون بودن 16 گيگ,نسبت به دو تا 8 گيگ بود ! Okeyk‏ ببخش كه سرتو درد آوردم.شبه خوبي داشته باشي,ممنون!

bardiam
10-06-2008, 00:03
Psp god of war pack‏ تو ايران هست؟ اگه هست كسي نميدونه قيمتش چنده؟ آخه خيلي خفنه !

bardiam
10-06-2008, 09:47

تو دفترچه راهنماي psp‏ نوشته مموري بايد magic gate‏ داشته باشه(يعني تقلبي نباشه) تازه علاوه بر اون, مموري ريدر هم ‏magic gate‏ رو ساپورت كنه ! پس با اين حساب من تا مموري اصل نخرم نميتونم استفاده كنم! پس حتما برنامه جايگزين هم وجود نداره چون تكنولوژي اينم عين umd‏ انحصاريه ! راستي به نظرت ارزش داره psp‏ فت خودمو بفروشم و اسليم بخرم؟

Arshia001
10-06-2008, 18:34

نه دیگه... تعارف که نمیکنم... لازمش ندارم. آیدیتمت دارم رفیق!! Bardiamarzbani

با اجازه ی بزرگترای تاپیک(!) من دو تا باگ میخوام ازت بگیرم.
اولا،PSPPDF مال عهد شاوزوزک و اون دوره هاست!الآن خودم از Bookr 0.71 استفاده میکنم که ورژن جدید تر همین PSPPDF هست.از موقعی که من گرفتمش شاید ورژن جدید ترش هم باشه.تو dl.qj.net یه سرچ بزنی در میاد!
ثانیا،اگه برنامه توی GAME150 اجرا میشه یعنی کرنل 1.50 که روی اسلیم وجود نداره.اون بنده خدا PSP Slim داشت!نمیتونه بازیش کنه.

ولی تو هم خوب تاپیکو دست گرفتیا!!!

مسلما رجيون 2 كه مخصوص خاورميانه و اروپا و اقيانوسيه و افريقاست واسه ما ايرانيا بهتره ! ولي كيفيت اونا برابره! رجيون 1 مخصوص امريكاست اشتباه نكنم! 3 هم شرق آسيا !

بابا خیلی جدی میگیری!من گفتم یه شوخی کرده باشم یه معاشرتی کرده باشیم!

حالا توضیح تکمیلی واقعی اینکه:
ریجن ها هیچ فرقی با هم ندارن.از Recovery Menu با fake region میشه همه ی ریجن ها رو به هم تبدیل کرد.

با سلام به همه دوستان

با توجه به اینکه PSP کپی خور شده دم دستت نیست کار خیلی سخت میشه.چون از موقعی که پاندورا اختراع(!) شد دیگه دنبال راه های دانگرید نمیگردن.با این حال شاید راهی باشه.شما نت رو سرچ کن ببین چی در میاد.حتما باید ورژن فیرمویرت رو هم سرچ کنی.چون راه های دانگرید هر فیرمویر متفاوتن.
"اگه می شه که حتما می شه" که متأسفانه بدون یه PSP کرک شده هم وزن(!) نمیشه.شرمنده ی اخلاق ورزشیت!

شرمنده ی همگی.من الآن به علت وجود موجودی به نام امتحان نهایی یه کم Out of date هستم.ببخشید دیگه.

Paradise_human
10-06-2008, 19:12
اگه هم بفروشن با گارانتی ایران رهجو نیست! چون ایران رهجو psp وارد نمیکنه... به این دلیل که باید کپی خور کنه و از گارانتی در بیاد و با اینکه میتونه باز هم گارانتیشو پیگیری کنه (با دوباره ارجینال کردن سیستم) ولی این کار رو نمیکنه... چون شریک رسمی سونیه و این کار رو اخلاقی نمیدونه! اینا رو تو الکامپ از خود ایران رهجویی ها شنیدم!!
اگه داشته باشن قیمتشون از بقیه جاها مناسب تره یا نه بستگی به نمایندگی و از این جور صحبت ها نداره ؟

musketeer
10-06-2008, 19:45
دوستان... به دلایلی بنده حداقل یه چند وقت اینجا نیستم. فقط اول به قولهایی که دادم عمل کنم بهتره...

قیمت مموری استیک واقعا پایین اومده. خود خود اریان رهجو(!) 8 گیگ رو گفت 95 تومن و 4 گیگ رو 51 تومن. که تو بازار هم گشتم همین بود. اگه خواستید خودتون بپرسید، زنگ بزنید 118 تهران و شماره ایران رهجو رو بگیرید. شماره ای که میده دفتر مرکزیشه. آدرسش هم تو سمیه است. به هر حال... چیزی بود که ما فهمیدیم!

بقیه دوستان هم که تو پیام خصوصی یا همینجا این چند روز از بنده قولهایی گرفتن... بدونن سر قول هام هستم. پیام خصوصی بدید بنده در خدمت هستم.
I3ye معلوم نیست تا کی.

Paradise_human
10-06-2008, 20:32
اگه psp پلمپ شده باشه کپی خور نیست ؟
یا پلمپ شده ی کپی خور هم داریم؟
باید حتما پلمپ شده بگیرم دیگه؟:31:

ali_ranger22
10-06-2008, 22:06

خود نمایندگی psp کپی میفروشه کجای کاری!!!

اگه psp پلمپ شده باشه کپی خور نیست ؟
یا پلمپ شده ی کپی خور هم داریم؟
باید حتما پلمپ شده بگیرم دیگه؟:31:

اکثر psp هایی که الان فروش میره کپی خوره ببینین طرف psp باز که بهتون نمیده! جعبه رو خوشگل میبنده شما فک کنین آکبنده ولی نیست ... این قضیه برای موبایل هم صادقه همه ی موبایل فروشا جعبه گوشی رو باز میکنن تا گوشی رو تست کنن

هی من میخوام عکس امضام کوچیک نشه نمیشه...!

psp ویرایش god of war هم فک نمیکنم اومده باشه

mehdi30nema
11-06-2008, 07:35
يه پيشنهاد :
اگه بازي lego indiana jones رو بازي نكرديد حتما بازي كنيد چون خيلي جالب و عاليه .

Paradise_human
11-06-2008, 09:34
خود نمایندگی psp کپی میفروشه کجای کاری!!!

اکثر psp هایی که الان فروش میره کپی خوره ببینین طرف psp باز که بهتون نمیده! جعبه رو خوشگل میبنده شما فک کنین آکبنده ولی نیست ... این قضیه برای موبایل هم صادقه همه ی موبایل فروشا جعبه گوشی رو باز میکنن تا گوشی رو تست کنن

هی من میخوام عکس امضام کوچیک نشه نمیشه...!

psp ویرایش god of war هم فک نمیکنم اومده باشه
قیمت ها شون ارزون تر از جاهای دیگست؟ (نمایندگی هارو میگم.)
بعد اگر به اون صورت بگیرم مشکلی نیست؟
راستی اگه کپی خور نبود با چقدر هزینه کپی خور میشه؟

amirrasa kateb
11-06-2008, 10:19
اگر از نمایندگی بگیری گارانتی داره واحتمالا گرون تره
نه مشکلی نیست فقط باید کپی خور بکنی که در اون صورت گارانتی باطل می شه!
اگر پی اس پی دم دست داری هیچی ولی اگرنه از 5 تا 20

ali_ranger22
11-06-2008, 10:21

آره کپی خور بگیر

حدود 8 تومن

morteza_m2n
11-06-2008, 11:22
دوستان از کجا بفهمیم که پی اس پی کپی خوره یا نه؟

و همچنین قیمت umd چنده؟

Paradise_human
11-06-2008, 13:19
آره کپی خور بگیر

حدود 8 تومن
اگر پلمپ شده نداشت نگیرم دیگه؟

mohammad_dj_kazin
11-06-2008, 15:29
سلما بچه ها
يه سوال داشتم من اگه بخوام به جاي اينكه بازي كپي بخرم برم umd بخرم هر umd چنده؟
قيمت umd بازي هاي مختلف با هم فرق داره يا همشون يكيه؟
ميشه قيمت umd چند تا بازي رو بگيد؟؟
ممنون:40::11:

mehdi30nema
11-06-2008, 16:43
سلما بچه ها
يه سوال داشتم من اگه بخوام به جاي اينكه بازي كپي بخرم برم umd بخرم هر umd چنده؟
قيمت umd بازي هاي مختلف با هم فرق داره يا همشون يكيه؟
ميشه قيمت umd چند تا بازي رو بگيد؟؟
ممنون:40::11:

زيره 15 تومان umd نيست . تازه اين قيمت هم براي بازي هاي 2 يا 3 سال قبل هست . من سيفون ----- دارك ميرور رو گرفتم 15 تومان . ولي بعد از عيد تو توپخونه umd گاد آف وار رو كمتر از 40 تومان نميدادن .

ali_ranger22
11-06-2008, 19:17
اگر پلمپ شده نداشت نگیرم دیگه؟

شما مگه تهران نیستی؟ بری توپخونه تقریبا همشون کپی خور میفروشن...

Paradise_human
11-06-2008, 21:02
شما مگه تهران نیستی؟ بری توپخونه تقریبا همشون کپی خور میفروشن...
نه خیر شهرستانم.

ali_ranger22
11-06-2008, 21:16
نه خیر شهرستانم.

نمیدونم اگه کپی خور داره بگیر من از وضعیت شهرستان خبر ندارم...

Paradise_human
12-06-2008, 13:26
نمیدونم اگه کپی خور داره بگیر من از وضعیت شهرستان خبر ندارم...
نه بابا شهرستان نمیگیرم مگه دیونه ام.!!!!!

Mojtaba-MCI
12-06-2008, 15:13
سلام...چندتا سوال داشتم!
بازی Gears Of War برای PSP هست یا نه؟!
بازی God Of War 3 چطور؟!
و اینکه چرا ناگهانی قیمت پی اس پی اسلیم از 208 تومن شد 245 تومن؟!
خیلی ممنون میشم جواب بدید...

Paradise_human
12-06-2008, 15:28
چرا ناگهانی قیمت پی اس پی اسلیم از 208 تومن شد 245 تومن؟!
جناب آقای muskeeter گفته بودند که احتمال 99% قیمت psp میره بالا.
ما هم که قصد خرید داشتیم و داریم به علت اینکه شهرستانیم و فصل امتحاناتمونه نتونستیم تو این فاصله بخریم ولی حالا دیگه فرقی نمیکنه چون من پس فردا که امتحاناتم تمومشه دیگه هر موقع خریدم فکر نکنم قیمتش زیاد با این فرقی داشه باشه.
نه؟

J A V I D
12-06-2008, 15:42
قيمت ها رفته بالا چون به تابستون نزديك شديم و اينجور مواقع ( اوايل تا اواسط تابستان و نزديكي هاي عيد ) فروش كنسول ها تو ايران مي ره بالا و وقتي فروش مي ره بالا قيمت هم مي ره ........

mehdi30nema
12-06-2008, 15:45
سلام...چندتا سوال داشتم!
بازی God Of War 3 چطور؟!

بازي gear of war براي psp نيست . گاد آف وار 3 هم براي ps3 هست .
برنج از كيليويي 2000 تومان شد 5000 تومان بعد شما ميگي چرا psp كشيده بالا قيمتش ! !

Arshia001
12-06-2008, 17:43
جاوید!عزیزم!چطوری؟دلم برات یه نخود شده بود!

برنج 5 تومنی که نوسانات بازاره،ولی انواع هله هوله جات از موقعی که من 12 سالم بود(5 سال پیش) حدودا 100 درصد تورم داشتن!تو ایران قیمت جنس معنی مشخصی نداره!شب میخوابیم،صبح پا میشیم،یه دفعه همه چی 2 برابر شده!حالا چه کنسول،چه ماشین،چه خونه،چه مواد خوراکی،فرقی نداره.تنها چیزی که 2 برابر نمیشه درآمد مردمه!

J A V I D
12-06-2008, 18:26
بحث سياسي نكنيد ديگه همينه كنسول تو ايران گرون تره ! چون واسطه ها زياده ...

ali_ranger22
12-06-2008, 19:01
سلام...چندتا سوال داشتم!
بازی God Of War 3 چطور؟!

بازی gears of war بازی اختصاصی x360 هستش هیچ ربطی به کنسول سونی نداره...!

Paradise_human
12-06-2008, 19:10
من 3-4 روز دیگه کیش هستم به نظر شما خرید psp از اونجا تو این شرایط مناسب تر نیست؟
(البته با در نظر گرفتن شرایط امنیتی که یه وقت نکنن تو پاچمون).
اگه ممکنه یه نظر بدین.
ممنون.

choory
12-06-2008, 20:36
ممکنه کسی لینک دانلود برنامه iRShell برای psp slim با فریمور m33-3 3.90 را با طریقه نصب بزاره؟
ممنون.

ali_ranger22
12-06-2008, 20:42
ممکنه کسی لینک دانلود برنامه iRShell برای psp slim با فریمور m33-3 3.90 را با طریقه نصب بزاره؟
ممنون.

برای دانلود برو اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای نصب هم فایل irshell و psp رو بریز تو شاخه ی اصلی مموری

J A V I D
12-06-2008, 20:54
من 3-4 روز دیگه کیش هستم به نظر شما خرید psp از اونجا تو این شرایط مناسب تر نیست؟
(البته با در نظر گرفتن شرایط امنیتی که یه وقت نکنن تو پاچمون).
اگه ممکنه یه نظر بدین.
ممنون

كيش بايد ارزون تر باشه ولي فكر كنم كپي خور نباشن دستگاه هاي اونجا ! شايدم باشن نمي دونم .... هر جور راحتي ......

ali_ranger22
12-06-2008, 22:04
كيش بايد ارزون تر باشه ولي فكر كنم كپي خور نباشن دستگاه هاي اونجا ! شايدم باشن نمي دونم .... هر جور راحتي ......

چرا جاوید جان کپی خوره البته من تبلیغ یه مغازه رو دیدم میدونم کپی خوره بقیه رو نمیدونم...

Mojtaba-MCI
12-06-2008, 22:19
بازي gear of war براي psp نيست . گاد آف وار 3 هم براي ps3 هست .
برنج از كيليويي 2000 تومان شد 5000 تومان بعد شما ميگي چرا psp كشيده بالا قيمتش ! !
ببخشید --- چه ربطی به شقیقه داره؟!
جواب منطقی نداری بدی چرا آسمون ریسمون می بافی؟!
ضمن اینکه توو آخرین مجله ی بازی که گرفته بودم توضیح داده بود God Of War 3 برای پی اس پی اومده و کلی نقدش کرده بود...
من فقط می خواستم مطمئن بشم!که متاسفانه نشدم...

J A V I D
12-06-2008, 22:44
Psp يه گاد آف وار مخصوص خودش داره ولي اسمش گاد آف وار سه نيست اگه شماره بندي بكنيد ! اين مي شه شماره سه شو و اون كه قراره بياد به اسم شماره سه مي شه شماره چهار ! مثلل جي تي اي يه سري شماره هاش اسم داشتن وگرنه الان اين شماره چهارش مي شد شماره هشتادو هفت !

choory
13-06-2008, 00:21
برای دانلود برو اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای نصب هم فایل irshell و psp رو بریز تو شاخه ی اصلی مموری

بابت راهنمایی ممنون.
فقط یک سوال دیگه
منظورتون از شاخه اصلی مموری مثلا \:j هست دیگه؟بعد برای اجرا کاری خاصی باید انجام داد؟

Paradise_human
13-06-2008, 00:24
چرا جاوید جان کپی خوره البته من تبلیغ یه مغازه رو دیدم میدونم کپی خوره بقیه رو نمیدونم...
میتونی آدرس یکیشونو که تو کیشه برام پیغام خصوصی کنی همونی که میشناسی.
منصفه؟
ممنون.

Paradise_human
13-06-2008, 00:31
ببخشید یه مغازه تو تهران میتونید به هم معرفی کنید که بازی های psp رو رو dvd بفروشه می خوام ازش خرید کنم.(البته به پیغام خصوصیم بفرستید ممنون.)
تو کیش همچین مغاز هایی هستن که بازی ها رو رو dvd بفروشن؟

choory
13-06-2008, 01:16
ببخشید یه مغازه تو تهران میتونید به هم معرفی کنید که بازی های psp رو رو dvd بفروشه می خوام ازش خرید کنم.(البته به پیغام خصوصیم بفرستید ممنون.)
تو کیش همچین مغاز هایی هستن که بازی ها رو رو dvd بفروشن؟

بیشتر مغازه ها همین کار را میکنند.
یا روی dvd میریزند یا اگه کسی خواست روی کنسول.

Mojtaba-MCI
13-06-2008, 05:11
Psp يه گاد آف وار مخصوص خودش داره ولي اسمش گاد آف وار سه نيست اگه شماره بندي بكنيد ! اين مي شه شماره سه شو و اون كه قراره بياد به اسم شماره سه مي شه شماره چهار ! مثلل جي تي اي يه سري شماره هاش اسم داشتن وگرنه الان اين شماره چهارش مي شد شماره هشتادو هفت !
ببخشید مگه گاد آف وار 3 اسمش Chains Of The Gods نیست؟!یا یه همچین چیزایی؟!

Paradise_human
13-06-2008, 08:50
میشه یکی از کامل ترین فروشگاه های بازی های psp رو تو تهران برام پیغام خصوصی بزارید؟(که خودتونم میشناسید یا ازش خرید میکنید)(البته رو dvd ها)
ممنون.