PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

Utorrent
11-05-2008, 15:26
یه سوال :

Burnout : Paradise برای PSP پورت میشه؟

J A V I D
11-05-2008, 16:11
یه سوال :

بعيد مي دونم !

musketeer
11-05-2008, 20:01
یه سوال :

در حال حاظر بزرگترین آرزوی من در بازی های پی اس پی، همینه که شما فرمودید!! ولی حیف که حالا حالا ها بعیده بیاد. چون نامردا میخوان فروش Xbox360 و PS3 رو بالا ببرن.

KENEDY
11-05-2008, 20:12
در حال حاظر بزرگترین آرزوی من در بازی های پی اس پی، همینه که شما فرمودید!! ولی حیف که حالا حالا ها بعیده بیاد. چون نامردا میخوان فروش Xbox360 و PS3 رو بالا ببرن.
آخ گوفتی!:10:

!As@d
11-05-2008, 21:40
فعلا 8gb روی psp کار میده به قیمت 90 تومان.البته 16 هم اومده که من توی ایران ندیدم و روی psp هم کار نمیده.(البته تا وقتی که فریمور 4 نیاید.)

قیمت اصل با گارانتی ایران رهجو 108500

rassool
12-05-2008, 12:22
سلام به دوستان گل مارو نمیبینید چطورید خوش که میگزره؟؟؟؟
من توی همین هفته قراره بیام تهران یه چند تا ادرس بگید که اینترنت مجانی داشته باشه تا بریم ببینیم چجوری هست لطفا ادرس دقیق بگید ممنون.

J A V I D
12-05-2008, 12:54
رسوا جان مجتمع پايتخت گاو پيشوني سفيد تهران از هر كي بپرسي جاشو بلده !

rassool
12-05-2008, 13:42
رسوا جان مجتمع پايتخت گاو پيشوني سفيد تهران از هر كي بپرسي جاشو بلده !
ممنون ولی حداقل اسم خیابونشو میگفتی من توی نقشه پیدا کنم؟؟؟!!!!
راستی من قبلا اسم پاساژ علا الدین رو هم شنیده بودم اونم هست ادرسش کجاست؟؟؟؟

J A V I D
12-05-2008, 13:44
از خيابون وليعصر بعد از ميدون ونك خيابون ميرداماد ...

musketeer
12-05-2008, 16:49
پاساژ علاءالدین وای فای داره؟!! بعیده ها.... فکر نکنم!!! ولی اگه خواستی بری... تقاطع جمهوری و حافظ یعنی با مترو حسن آباد رو میری بالا... یا اگه رفتی میدون جمهوری میری سمت شرق!!

arial_moho
12-05-2008, 19:24
پاساژ علاءالدین وای فای داره؟!! بعیده ها.... فکر نکنم!!! ولی اگه خواستی بری... تقاطع جمهوری و حافظ یعنی با مترو حسن آباد رو میری بالا... یا اگه رفتی میدون جمهوری میری سمت شرق!!
اره پايتخت که خيلي وايرلش معروفه تو هر طبقه که بري دو سه تا هست که بايد پر قدرت ترين فرکانسو انتخاب کني البته يادت باشه اونايي رو انتخاب کني که security شون فعال نباشه
موفق باشي

musketeer
12-05-2008, 19:43
پایتخت رو که همه میدونن داره... علاءالدین رو گفتم بعیده...
ولی یه جای دیگه هم نمایشگاه کتابه... که من امتحان نکرده ام هنوز! :دی

rassool
12-05-2008, 19:47
از همه دوستان که جواب دادن ممنون

saddegh
12-05-2008, 20:26
سلام به همه دوستان psp خور
انشاا... فردا پسفردا میخوام psp بخرم ولی موندم فت بگیرم یا اسلیم
لطفا من و راهنمایی کنید .

musketeer
12-05-2008, 20:47
بابا بی خیال!!!!!!! این سوال رو خودتون باید جواب بدید... با خوندن صفحات قبل میتونید انتخاب خودتون رو انجام بدید.
ولی یه چیزی که تا حالا زیاد بهش توجه نشده اینه که Skype فقط برای پی اس پی اسلیم موجوده و اگه براتون این قابلیت خیلی مهمه باید اسلیم رو انتخاب کنید.
به نظر من چیز مهمیه... چون خود من مودم ADSL ام رو وای فای دار خریدم تا از قابیلتهای اینترنت پی اس پی استفاده کنم ولی باید دور اسکایپ رو خط بکشم... اگه نمیدونید چیه باید بگم همون چیزیه که باعث شده بود شایعه بشه سونی میخواد PSPphone بسازه!!

J A V I D
12-05-2008, 21:22
سلام به همه دوستان psp خور
انشاا... فردا پسفردا میخوام psp بخرم ولی موندم فت بگیرم یا اسلیم
لطفا من و راهنمایی کنید .

اسليم بگير

سلام به همه ی دوستان من یک سوال دارم یکی جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من مي گم شما مارو گذاشتي سر كار هنوز كسي باور نكرده به شخصه ديگه جواب سوالاي شما رو نمي دم ! اگه سوال داشتي مي پرسيدي !

choory
12-05-2008, 21:26
سلام به همه ی دوستان من یک سوال دارم یکی جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اول باید سوال را بپرسی تا بچه ها جواب بدهند.:31:

Splinter Cell 3000
12-05-2008, 21:33
سوال من اینکه :

به psp دوربین وصل می شه ؟؟؟؟؟ اگه وصل می شه چه جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه مدلی؟؟؟؟؟ با چه برنامه ای؟؟؟؟؟:20::20::20::20::20::20:

choory
12-05-2008, 21:34
من سوال دارم اما اینترنتم یهو disconnect شد..............................

اگه سوال داشتی توی همون پست یا همین پست می پرسیدی.اسپم بازی بسته.نزار ما هم هی اسپم بدیم.:46:

اگه هم یکم توی تاپیک میتابیدی جواب سوال را پیدا میکردی.
موفق باشید.

Splinter Cell 3000
12-05-2008, 21:41
دیدید من سوال دارم .وگرنه بیکار نیستم که به این تاپیک بیام.

arial_moho
12-05-2008, 21:53
براي psp فعلا دو مدل دوربين وجود داره اوليش ۱.۳ مگاپيکسله و اونيکي ۲ مگا هستش
کيفيت عکاسيشون که تعريفي نداره ولي فيلمبرداريش با کيفيت vga با ۳۰ فريم در ثانيه هست تقريبا مثل N95 قيمت دوربينشم از ۷۰-۸۰ توم شروع ميشه به بالا در ضمن به پورت mini usp دستگاه هم وصل ميشه

arial_moho
12-05-2008, 22:29
راستي زمزمه هايي هم هست که قراره دوربين ۳ مگا هم براش بياد

saddegh
13-05-2008, 09:28
ممنون از راهنماییتون پس من می رم اسلیم بخرم .

Splinter Cell 3000
13-05-2008, 11:06
Arial_Moho خیلی ازت ممنونم .
کسی جواب سوال من رو نمی داد

Splinter Cell 3000
13-05-2008, 11:07
چه بازی های جدیدی قراره برای psp بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

musketeer
13-05-2008, 17:38
خوب بابا چرا نمیری سایت پی اس پی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و خداوند گوگل را آفرید...

Arshia001
13-05-2008, 18:56
"و خداوند گوگل را آفرید..."
خوف تیکه بود!دمت گرم!

آقا غلط املایی چیه؟! اینجا فقط بچه هایی که با هم شوخی دارن از هم غلط املایی میگیرن...

من که همه میدونن اخلاقم چه طوریه!ولی این آقا مثل اینکه شاخه...

سلام به آقا ارشیا.اول من شاخم چون نمی نویسن رو این جور که من نوشتم می نویسن نه این جوری (نمینویسن).! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
دوم نمی ویسن اگه می نویسن اگر.؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
سوم من 3250 دارم که از 5700 هم بهتر هست.

چهارم از شواهد عکس پیداست مربوط به عصر فرعونیان هست.
پنجم من غلط املایی می گیرم که دیکته ی شما قوی بشود.
اگر من باز هم غلط داشتم بگویید.! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

برو تو پیغام خصوصیات.دلم نمیخواد به خاطر یه تازه کاربر(!) و اسپم دادن اخطار بگیرم.شما هم به شدت داری اسپم میدی.سلام و احوال پرسی نمیکنن اینجا که!
ویرایش شده:پ.خ. هم که نمیگیری!چیکارت کنم تو رو؟خوب همینجا جوابتو میدم،ولی خواهشا دیگه جواب نده،وگرنه جفتی اخطار میگیریم...
شما عزیز من باید فهمیده باشی که اینجا بچه ها خودمونین.نه مینویسن "بگویید" نه "اگر" نه "بشود" نه چیز دیگه ای.تو که اینقدر شاخی فرق گویش معیار و گویش عامیانه رو باید بدونی دیگه،نه؟:27:

3250 از 5700 بهتره...ROFL...دمت گرم بابا...مدتی بود نخندیده بودم...:39:

از شواهد عکس هم پیداست که تو نور کم با موبایل عکس بگیری بهتر نمیشه!خیلیم دلت بخواد!

جاوید نگفتی عکس دومیه مال چه بازی ایه؟

Splinter Cell 3000
13-05-2008, 23:33
ببخشید ولی من فقط شوخی کردم.
یه کم درباره psp جدید و پک های اون توضیح بدین.

mohammad_dj_kazin
14-05-2008, 15:31
بچه ها بازي هاروست مون براي psp هست؟

Arshia001
14-05-2008, 16:08
میگما...فکر کنم آدرس سایت دستگاه تو همین صفحه هست...چرا اونجا سرچ نمیکنین؟!

J A V I D
14-05-2008, 23:18
بازي هاروست مون هم براي پي اس پي هست ولي همون نسخه پلي استيشنشه كه پورت شده ...

Kasra 91
15-05-2008, 12:01
مثلا بازی Gta یا splinter cell رو میشه با فلش و دکمه ها (جویستیک) راحت بازی کرد ؟

J A V I D
15-05-2008, 12:33
مثلا بازی Gta یا splinter cell رو میشه با فلش و دکمه ها (جویستیک) راحت بازی کرد ؟

آره كنترلش راحته بعد از كمي بازي كردن بهش عادت مي كنيد ...

Kasra 91
15-05-2008, 13:04
psp بهش مودم وصل میشه که بشه رفت نت؟ :))

musketeer
15-05-2008, 13:10
مودم؟! بابا خودش وای فای داره... اگه منظورت اینه که با کامپیوترت وصل شی به نت و با پی اس پی از اینترنت استفاده کنی باید بگم یه راهی داره. اینکه یه کارت شبکه/ترمینال/آداپتور وای-فای بخری. یعنی خلاصه یه جوری یه Access Point درست کنی. من خودم مودم ADSLام رو وای فای دار خریدم و اینجوری از اینترنت رو پی اس پی استفاده میکنم.
زت زیاد!

Kasra 91
15-05-2008, 13:25
مودم؟! بابا خودش وای فای داره... اگه منظورت اینه که با کامپیوترت وصل شی به نت و با پی اس پی از اینترنت استفاده کنی باید بگم یه راهی داره. اینکه یه کارت شبکه/ترمینال/آداپتور وای-فای بخری. یعنی خلاصه یه جوری یه Access Point درست کنی. من خودم مودم ADSLام رو وای فای دار خریدم و اینجوری از اینترنت رو پی اس پی استفاده میکنم.
زت زیاد!

اخه خودم مودم ADSl برای PC دارم میخوام ببینم میشه بدون خرج اضافی با همین مودم تو PSP برم اینترنت و یاهو؟

J A V I D
15-05-2008, 15:56
اخه خودم مودم ADSl برای PC دارم میخوام ببینم میشه بدون خرج اضافی با همین مودم تو PSP برم اینترنت و یاهو؟

نه حتما بايد يه اكسس پوينت داشته باشه ...

arial_moho
15-05-2008, 22:34
ولي اگه يه کارت شبکه wireless که بتونه access point درست کنه بخري ميتوني ازش استفاده کني

Kasra 91
16-05-2008, 00:40
یعنی با این مودم معمولی نمیشه کاری کرد؟

J A V I D
16-05-2008, 08:14
نه راه نداره ديگه گير ندين راهي بود گفته مي شد ....

musketeer
16-05-2008, 08:58
آقا شما باید یه اکسس پوینت بسازی... حالا اگه میتونی بدون تجهیزات وای فای بسازی(!) خوب بساز!!!!

Arshia001
16-05-2008, 13:28
به نظزتون من اگه خواستم Adsl بگیرم وایرلس بگیرم یا نه؟می ارزه؟

mohammad_dj_kazin
16-05-2008, 14:07
wireless خيلي گرون تر از adsl هست

musketeer
16-05-2008, 15:02
وایرلس هم گرونتره و هم از پایداری کمتری برخورداره... ضمنا اگه تو این فکر هستید که با پی اس پیتون اینجوی وصل شید به اینترنت باید بگم که باز هم نمیشه!!

ali_ranger22
16-05-2008, 16:11
سلام به دوستان گل مارو نمیبینید چطورید خوش که میگزره؟؟؟؟
من توی همین هفته قراره بیام تهران یه چند تا ادرس بگید که اینترنت مجانی داشته باشه تا بریم ببینیم چجوری هست لطفا ادرس دقیق بگید ممنون.

چه عجب رسول جان دلمون برات تنگ شد

من رفتم نمایشگاه کتاب بازی echochrome رو دانلود کردم (یادتونه گفتم یه پست 10 خطی نوشتم ولی اینترنتم قات زد میخواستم کل خاطرات اون روزو بگم که نشد !)در کل من اون روز 70 مگ دان کردم! که البته یه روز دیگه هم رفتم که 10 مگ دیگه دان کردم!

بچه ها بازي هاروست مون براي psp هست؟

آره هست

ali_ranger22
16-05-2008, 16:17
یعنی با این مودم معمولی نمیشه کاری کرد؟

ببین بهترین راه برای این کار WiFi Max هستش یه دستگاه 50-60 تومنی که میشه باهاش acces point درست کرد ولی کلا psp ارزش اینترنتی نداره چون فارسی رو ساپورت نمیکنه هم این که سرعت بروزرش پایینه

adsl بگیر اونم یا داتک یا آسیاتک حیف من 4 ساله منتظرم محلمون adsl رو ساپورت کنه ولی هنوز خبری نیست!!

WaTeRsTyLeR
16-05-2008, 16:33
چه ربطی داره به گرونی.adsl بی wireless معنی نداره یه دستگاه بیسیم بگیر وصل کن به سیم که کل خونت بره زیر پوشش اینترنت خواستی پسوردم میتونی بزاری.بعد همه چی به اینترنت وصل میشه بی دردسر.

musketeer
16-05-2008, 18:42
چه ربطی داره به گرونی.adsl بی wireless معنی نداره یه دستگاه بیسیم بگیر وصل کن به سیم که کل خونت بره زیر پوشش اینترنت خواستی پسوردم میتونی بزاری.بعد همه چی به اینترنت وصل میشه بی دردسر.

بجز جمله ی اول، بقیه ی صحبتهای شما رو تایید میکنم.
دقیقا به قیمت ربط داره... کلا توی این جور موارد، نسبت قیمت به کارایی رو ملاک میگیرن. مثلا شما بخوای بری آداپتور وای فای بگیری انواع مختلف داره. اگه a/b/g بگیری که ارزونتره. ولی اگه نوع n بگیری (که معمولا قبلی ها رو هم ساپورت میکنه) گرونتره. حالا شما فکر کن یه خونه 100 متری داری که توش فقط میخوای پی اس پی یا مثلا گوشیت رو به اینترنت وصل کنی. حالا اگه شما بری نوع n بگیری، اشتباه محضه. چون نه میتونی از برد بیشترش استفاده کنی، نه از سرعتش (چون پی اس پی و گوشی هایی که الآن هستن از این سرعت پشتیبانی نمیکنن) یعنی شما پول بیشتر دادی، ولی کارایی بیشتری نگرفتی. همه همیشه سعی میکنن نسبت به کارایی که میخوان عاقلانه ترین هزینه رو پرداخت کنن.
دیدید ربط داره؟!

ali_ranger22
16-05-2008, 19:36

مثل اینکه هیچ کی این جا مارو تحویل نمیگیره wifimax دستگاهی هست که کلن اینترنتو به wifi تبدیل میکنه و اونو به اشتراک میزاره

بجز جمله ی اول، بقیه ی صحبتهای شما رو تایید میکنم.
دقیقا به قیمت ربط داره... کلا توی این جور موارد، نسبت قیمت به کارایی رو ملاک میگیرن. مثلا شما بخوای بری آداپتور وای فای بگیری انواع مختلف داره. اگه a/b/g بگیری که ارزونتره. ولی اگه نوع n بگیری (که معمولا قبلی ها رو هم ساپورت میکنه) گرونتره. حالا شما فکر کن یه خونه 100 متری داری که توش فقط میخوای پی اس پی یا مثلا گوشیت رو به اینترنت وصل کنی. حالا اگه شما بری نوع n بگیری، اشتباه محضه. چون نه میتونی از برد بیشترش استفاده کنی، نه از سرعتش (چون پی اس پی و گوشی هایی که الآن هستن از این سرعت پشتیبانی نمیکنن) یعنی شما پول بیشتر دادی، ولی کارایی بیشتری نگرفتی. همه همیشه سعی میکنن نسبت به کارایی که میخوان عاقلانه ترین هزینه رو پرداخت کنن.
دیدید ربط داره؟!

دوست من psp نوع n رو نمیساپورته! b,g رو میساپورته اگه اشتباه نکرده باشم

musketeer
16-05-2008, 19:45
خوب منم که همینو گفتم! وقتی میگم "نه میتونی از برد بیشترش استفاده کنی، نه از سرعتش (چون پی اس پی و گوشی هایی که الآن هستن از این سرعت پشتیبانی نمیکنن)" منظورم دقیقا همینه.

Arshia001
17-05-2008, 08:12
خوب،من میخوام یه لپ تاپ،یه Ps3 و یه Psp رو به نت وصل کنم.می ارزه دیگه؟

mehdi30nema
17-05-2008, 11:30
جاويد جان سلام :
من يادمه گفته بودي بازي pursuit force 1 رو خيلي باهاش حال ميكني . من توي اين بازي يه جاش گير كردم .
اول بازي 3 مرحله آزاد هست . من دو مرحله رو رد ميكنم ولي يكي از مرحله ها كه ماموريت رساندن يك نفر به فرودگاه هست ( مرحله اول ) نميشه رد كرد . يعني اينقدر كه به ماشين شليك ميكنن تا ماشين ميتركه . ولي تو مراحله ديگه ميشه با زدن كليد مثلث جون ماشين رو پر كرد ولي تو اين مرحله نميشه . حالا اگه يادته كجاست ممنون ميشم راهنماييم كني . مرسي

ali_ranger22
17-05-2008, 11:35
جاويد جان سلام :
من يادمه گفته بودي بازي pursuit force 1 رو خيلي باهاش حال ميكني . من توي اين بازي يه جاش گير كردم .
اول بازي 3 مرحله آزاد هست . من دو مرحله رو رد ميكنم ولي يكي از مرحله ها كه ماموريت رساندن يك نفر به فرودگاه هست ( مرحله اول ) نميشه رد كرد . يعني اينقدر كه به ماشين شليك ميكنن تا ماشين ميتركه . ولي تو مراحله ديگه ميشه با زدن كليد مثلث جون ماشين رو پر كرد ولي تو اين مرحله نميشه . حالا اگه يادته كجاست ممنون ميشم راهنماييم كني . مرسي

این بازی که راحته من اینو بازی نکردم ولی 2 شو سه سوت تموم کردم میتونی به تاپیک save هم بری همین الان سیوشو گذاشتم

mehdi30nema
17-05-2008, 12:25
این بازی که راحته من اینو بازی نکردم ولی 2 شو سه سوت تموم کردم میتونی به تاپیک save هم بری همین الان سیوشو گذاشتم

دستت درد نكنه .

ali_ranger22
17-05-2008, 14:41
دستت درد نكنه .
خواهش میکنم:46:

mohammad_dj_kazin
17-05-2008, 14:48
چه عجب رسول جان دلمون برات تنگ شد

من رفتم نمایشگاه کتاب بازی echochrome رو دانلود کردم (یادتونه گفتم یه پست 10 خطی نوشتم ولی اینترنتم قات زد میخواستم کل خاطرات اون روزو بگم که نشد !)در کل من اون روز 70 مگ دان کردم! که البته یه روز دیگه هم رفتم که 10 مگ دیگه دان کردم!

آره هست
ايول خيلي خوشحالم كردي

Splinter Cell 3000
17-05-2008, 15:26
یه کم درباره بازی MX Vs ATV (THQ) توضیح بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Splinter Cell 3000
17-05-2008, 15:27
یه کم درباره بازی MX Vs ATV (THQ) توضیح بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arshia001
17-05-2008, 16:29
ببین چند بار بزنی فرقی نمیکنه ها!

musketeer
17-05-2008, 18:45
خوب،من میخوام یه لپ تاپ،یه Ps3 و یه Psp رو به نت وصل کنم.می ارزه دیگه؟

اگه اب تاپت از نوع n پشتیبانی میکنه که 100% !!!!!! سرعت و بردی که n داره قابل مقایسه با b یا g نیست

mehdi30nema
17-05-2008, 18:47
تبريك پرسپوليس قهرمان شده .
بازي max and atv هم چندان جالب نيست من كه خوشم نيومد .

musketeer
17-05-2008, 20:00
مهدی جان من هم بهت تبریک میگم.. تو تاپیکایی که ایجاد شده بود پستات رو دیدم. چرا اینقدر یوزرها بن میشن؟ مگه اتفاقی افتاده؟!
راستی من هم با max n atv حال نکردم!!

mehdi30nema
18-05-2008, 11:20
مهدی جان من هم بهت تبریک میگم.. تو تاپیکایی که ایجاد شده بود پستات رو دیدم. چرا اینقدر یوزرها بن میشن؟ مگه اتفاقی افتاده؟!
راستی من هم با max n atv حال نکردم!!

ممنونم . آخه تو تاپيكه پرسپوليس و سپاهان كار بيخ پيدا كرد و يه سري يه چيزايي گفتن كه بن شدن . خوب شد من رفتم بيرون وگرنه ممكن بود منم بن بشم .

choory
18-05-2008, 13:44
سلام دوستان.
امروز رفتم که دیگه psp را بخرم اما فروشنده یک حرفی زد گفتم بیام یه سوال بپرسم ببینم راست میگه یا نه:
قیمت psp slim را گفت 220 اما گفت این چین هست و یک سری دیگه هم دارم که اونا هم چین هستند اما مخصوص بازارهای اروپا-امریکا و ژاپن هست که اونا کیفیت ساخت بهتری دارند و lcd هم 16 میلیون رنگه و اون چینی معمولی ها 12 میلیون رنگ و از این حرفها بهش گفتم چه قیمت هستند گفت این ها هست 240 (به نظر خودم که فقط می خواهد از اون کلمه مخصوص بازایهای اروپا و امریکا سو استفاده کنه.)
آیا کیفیت ال سی دی psp slim ها با هم فرق داره؟؟؟؟
مموری هم گفت 4 گیگ تقلبی 35 و اصل هم با گارانتی که بازی فریم فریم نشود 55 تومن.
گفت هر کسی هم که از فروشگاه ما psp بخره تامین بازیش مجانی هست.!!!!!!1
گفت یک سری بازی که خواستی برات میریزم روی دستگاه تا بازی کردی ازشون خسته شدی بیا برات یک سری بازی دیگه بریزم.بازی روی dvd هم گفت فقط هزینه dvd خام + 300 هزینه رایت.(اگه این را راست بگه و نزنه زیر حرفش خیلی خوبه)
ممنون میشم یک سری بازی هم معرفی کنید.من خودم تعریف بازی های زیر را زیاد شنیدم اگه بازی بهتری هم سراغ دارید بهم معرفی کنید.(اگه ژانر بازی را هم بنویسید خیلی خیلی ممنون میشم.)
-gow
-logan's shadow
-silent hills
-medal oof honer heroes 2
-next
-patapon
توی بازی های کم حجم
-flow
-luxor

J A V I D
18-05-2008, 15:21
سلام دوستان.
امروز رفتم که دیگه psp را بخرم اما فروشنده یک حرفی زد گفتم بیام یه سوال بپرسم ببینم راست میگه یا نه:
قیمت psp slim را گفت 220 اما گفت این چین هست و یک سری دیگه هم دارم که اونا هم چین هستند اما مخصوص بازارهای اروپا-امریکا و ژاپن هست که اونا کیفیت ساخت بهتری دارند و lcd هم 16 میلیون رنگه و اون چینی معمولی ها 12 میلیون رنگ و از این حرفها بهش گفتم چه قیمت هستند گفت این ها هست 240 (به نظر خودم که فقط می خواهد از اون کلمه مخصوص بازایهای اروپا و امریکا سو استفاده کنه.)
گفت یک سری بازی که خواستی برات میریزم روی دستگاه تا بازی کردی ازشون خسته شدی بیا برات یک سری بازی دیگه بریزم.بازی روی dvd هم گفت فقط هزینه dvd خام + 300 هزینه رایت.(اگه این را راست بگه و نزنه زیر حرفش خیلی خوبه)
ممنون میشم یک سری بازی هم معرفی کنید.من خودم تعریف بازی های زیر را زیاد شنیدم اگه بازی بهتری هم سراغ دارید بهم معرفی کنید.(اگه ژانر بازی را هم بنویسید خیلی خیلی ممنون میشم.)
-gow
-logan's shadow
-silent hills
-next
-patapon
توی بازی های کم حجم
-flow
-luxor

تا اونجايي كه من مي دونم اي سي دي هاشون با هم هيچ فرقي نداره ! اروپا آمريكايي آفريقايي هم نداره !!

ali_ranger22
18-05-2008, 17:15
تبريك پرسپوليس قهرمان شده .
بازي max and atv هم چندان جالب نيست من كه خوشم نيومد .

ای بابا من میخواستم زود تر همه تبریک بگم جاتون خالی تو محل خیابونو بسته بودیم جشن گرفتیم!!! پرسپولیس به حقش رسید!

اگه اب تاپت از نوع n پشتیبانی میکنه که 100% !!!!!! سرعت و بردی که n داره قابل مقایسه با b یا g نیست
قابل توجه دوستان سرعت n 54 مگ و b 11 مگ هستش برد n هم 100 متر و اون یکی 60 متره

ali_ranger22
18-05-2008, 17:17
سلام دوستان.
-gow
-logan's shadow
-silent hills
-next
-patapon
توی بازی های کم حجم
-flow
-luxor

این مغازه ای که گفتی تو جمهوریه؟!!! اگه آره همون مغازه ای که تو پاساژ مستوفی اگه این باشه به حرفاش اعتماد نکن طرف خیلی خالی بنده!

به زودی 3.95 m33 خواهد آمد!

mehdi30nema
18-05-2008, 17:37
بچه ها يه مشكل :
من چند روزه psp ام يه جوري شده يعني خيلي از بازي هارو نمياره . همين امروز نزديك 10 تا بازي رو روش امتحان كردم ولي نياورد . توي لودينگشون گير ميكرد . ( البته بعضي ها رو قبلا اجرا كرده بود ) فريمور دستگاه هم 3.8 هست . حالا فكر ميكنيد مشكل كجاست ؟

choory
18-05-2008, 18:31
این مغازه ای که گفتی تو جمهوریه؟!!! اگه آره همون مغازه ای که تو پاساژ مستوفی اگه این باشه به حرفاش اعتماد نکن طرف خیلی خالی بنده!

به زودی 3.95 m33 خواهد آمد!

نه عزیز من اصفهان هستم.
خودم هم میگم این فروشنده هم از اون خالی بند ها هست.مثل همونی که شما مثال زدید.:20:

راستی گفت ورژن دستگاه هم 3.90m33 با پچش.قضیه این پچ چیه؟؟؟؟؟

corey
18-05-2008, 19:47
سلام دوستان من میخوام psp بخرم و میخواستم بدونم آیا بازی هایی مثل takken و god of war و اینا برای psp وجود داره و قیمت بازی هاش چنده؟؟؟
و کلا اگه یکی از دوستان در رابطه با مزایای psp توضیح بده ممنون میشم

musketeer
18-05-2008, 20:03
عزیز این دو تا بازی که شما فرمودید از بهترین بازیهای psp هستن! بازیهاش تقریبا رایگان هستن!!
ضمنا مهمترین مزیت psp قابل حمل بودنشه.

corey
18-05-2008, 21:17
عزیز این دو تا بازی که شما فرمودید از بهترین بازیهای psp هستن! بازیهاش تقریبا رایگان هستن!!
ضمنا مهمترین مزیت psp قابل حمل بودنشه.
خیلی ممنون بابت جواب ببخشید یعنی چی بازی هاش رایگانه؟؟
ضمنا می خواستم بدونم به غیر از بازی چه قابلیت های دیگه ای داره و منظور من این بود

choory
18-05-2008, 22:55
خیلی ممنون بابت جواب ببخشید یعنی چی بازی هاش رایگانه؟؟
ضمنا می خواستم بدونم به غیر از بازی چه قابلیت های دیگه ای داره و منظور من این بود

بازی های کپی ارزون هستند در حد 500 تومن.
به غیر از بازی میتونی باهاش فیلم نگاه کنی یا آهنگ گوش بدای.از اینترنت wirless استفاده کنی.قابلیت نصب دوربین و gps داره و...

sam & snake
19-05-2008, 03:08
سلام من می خوام psp بخرم یکم اطلاعات در مورد مدل ها و قیمت هاش و اینی که تازگی
شنیدم روش ویندوز نصب میشه بدید.

بعد در ویندوز چه قابلیت هایی داره؟
بازی ها رو میاره؟
نرم افزار ها رو میشه توش نصب کرد؟

J A V I D
19-05-2008, 07:58
سلام من می خوام psp بخرم یکم اطلاعات در مورد مدل ها و قیمت هاش و اینی که تازگی
شنیدم روش ویندوز نصب میشه بدید.

بعد در ویندوز چه قابلیت هایی داره؟
بازی ها رو میاره؟
نرم افزار ها رو میشه توش نصب کرد؟

خود ويندوز اصلي روش نصب نمي شه يه سري ويندوز سبك شده ولي روش نصب مي كشه كه اونم يكم طول مي كشه تا بالا بياد ! كلا اين بحث نصب ويندوز روي اين كنسول كوچيك فقط براي نمايش قدرت اين كنسول بوده به عبارتي ويندوزش به درد كار كردن نمي خوره ... تو يوتوپ هم ويدئو هاي زيادي از ويندز هاي نصب شده رو PSP هست ...

choory
19-05-2008, 08:13

کسی نمیدونه این پچ چه کاری انجام میده؟:13:

J A V I D
19-05-2008, 12:48
پچ اصلا چيز مهمي نيست يه سري ايراداتو مي گره نصبش به ثانيه هم نمي كشه ! اون خواسته بازار گرمي كنه ..

corey
19-05-2008, 13:05
دوستان من تو این هفته میرم که بگیرم اما چند جا قیمت گرفتم گفتن ژاپنی 200 تومن و چینی 180 تومن
اما بعضی از مغازه ها می گفتن که ژاپنی ها هم چینی که لیبل ژاپن میخوره حالا به نظر شما کدوم بخرم؟؟

Arshia001
19-05-2008, 13:36
اختیار داری جاوید جان!خود ویندوز 98 روی Psp اجرا میشه!تازه با ایمیج سیدیش میشه نصبش کرد!ولی سرعتش پایینه.

من کلا به همه توصیه میکنم حرف مغازه دارا رو خیلی گوش نکنن.psp چینی و ژاپنی نداره که!جفتش عین همه!فقط ژاپنیه گرون تره.همین.

choory
19-05-2008, 13:51
دوستان من تو این هفته میرم که بگیرم اما چند جا قیمت گرفتم گفتن ژاپنی 200 تومن و چینی 180 تومن
اما بعضی از مغازه ها می گفتن که ژاپنی ها هم چینی که لیبل ژاپن میخوره حالا به نظر شما کدوم بخرم؟؟

این قیمتی که شما گرفتید برای مدل slim بود یا fat؟؟؟؟

J A V I D
19-05-2008, 15:06
به نظر من ژاپني تو ايران نيست !‌ نكته Psp هاي ژاپني منوشون به صورت پيش فرض ژاپنيه ! و يه قسمت اضافه هم داره ...

ali_ranger22
19-05-2008, 16:17
نه عزیز من اصفهان هستم.
خودم هم میگم این فروشنده هم از اون خالی بند ها هست.مثل همونی که شما مثال زدید.:20:

اوکی از اونجایی که DAX خیلی فعاله! مشکلات فریم ویر هاشو برطرف میکنه اونم با پچ که معمولا بیشتر برای درست کردن و به روز کردن no umd هست
دوستان من تو این هفته میرم که بگیرم اما چند جا قیمت گرفتم گفتن ژاپنی 200 تومن و چینی 180 تومن اما بعضی از مغازه ها می گفتن که ژاپنی ها هم چینی که لیبل ژاپن میخوره حالا به نظر شما کدوم بخرم؟؟تا اونجایی که من میدونم همه psp ها رو داره چین میزنه اوایل فت هارو ژاپن میزد ولی بعدش داد چین الانم فکر کنم همه اسلیم ها رو چین بزنه

ali_ranger22
19-05-2008, 16:19
برای تبدیل بازی ps1 به psp باید حتما از سی دیش image بگیریم؟ چون من با هر برنامه ای امتحان کردم نمیشه با فرمت iso ایمیج گرفت! یه برنامه هم برای تبدیل معرفی کنین اگه لینک بدین چه بهتر!

GHOST RECON
19-05-2008, 16:23
دوستان مي خواستم ببينم فرمت والپيپر هاي psp چي هست ايا همه ي عكس هارو ميشه انداخت والپيپر
نكته دوم اينكه رم هاي دست دوم پيدا ميشه اگه ميشه معمولا چه قدر تفاوت قيمت با اكبند دارن

musketeer
19-05-2008, 17:44
ببخشید حال ندارم نقل قول کنم!! همه ی جوابها اینجاس:
ژاپنی و چینی نداره. چون در هر صورت کارخونه ی سونی ساخته و هیچ تفاوتی نمیکنه. چون LCD و چیپها و غیره هم اصلا سونی تولید نمیکنه و از شرکتهای دیگه خریداری میشه، چینی یا ژاپنی بودن هیچ فرقی نمیکنه. فقط تو ایران گرونتر میفروشنش! همین!!
پچ رو دوستان خیلی بهتر از من بلدن و توضیح دادن! برای تبدیل بازی حتما باید ایمیج iso یا bin یا img بگیرین. میتونن با نرم افزار UltraISO این کار رو خیلی ساده انجام بدین. لازم میدونم بگم که بیشتر برنامه های رایت و ایمیج و اینا... از سی دی های PS1 ایمیج iso/bin/img نمیگیرن. ولی با UltraISO خیلی راحت میشه اینکارو کرد. این هم لینک دانلود:

wallpaperها معمولا png و jpg هستن، تا اوجا که من دیده ام.
رم دست دوم هم پیدا میشه. ولی باید خیلی مواظب باشی. دست برقضا من خودم یه رم 2 گیگ دارم که میفروشم اگه خواستی... پیغام خصوصی بده.

ali_ranger22
20-05-2008, 17:38
یه لینک برای popsstation بدین!

Arshia001
20-05-2008, 18:07
یادتونه میگفتم دکمه ی پایین PSP من به فنا رفته Pressure Sensitive شده؟دیشب درست شد!چطوری؟دیشب موقعی که میخواستم بخوابم PSP دستم بود.وسط کار خوابم برد.ساعت 4 صبح بیدار شدم دیدم افتاده پایین تخت.با کمال ناامیدی ورداشتمش ببینم کجاهاش به فنا رفته؟دیدم تنها فرقش اینه که دکمه ی پایینش درست شده!یه خیلی عجیب نیست؟!؟!

musketeer
20-05-2008, 18:52
یادتونه میگفتم دکمه ی پایین PSP من به فنا رفته Pressure Sensitive شده؟دیشب درست شد!چطوری؟دیشب موقعی که میخواستم بخوابم PSP دستم بود.وسط کار خوابم برد.ساعت 4 صبح بیدار شدم دیدم افتاده پایین تخت.با کمال ناامیدی ورداشتمش ببینم کجاهاش به فنا رفته؟دیدم تنها فرقش اینه که دکمه ی پایینش درست شده!یه خیلی عجیب نیست؟!؟!

این شانسو از کجا آوردی؟!

rassool
20-05-2008, 19:27
به نظر من ژاپني تو ايران نيست !‌ نكته Psp هاي ژاپني منوشون به صورت پيش فرض ژاپنيه ! و يه قسمت اضافه هم داره ...
درسته دیگه psp ژاپنی گیر نمیاد مخصوصا از نوع slim چون شرکتش توی چین هست.

GHOST RECON
20-05-2008, 19:38
من ميگم حيف اون همه PSP كه تو چين رفت زير آوار
ببينم همه مدل هدفوني به psp اسليم ميخوره يا حتما بايد هدفون مخصوص خودش رو بگيريم

Stream
20-05-2008, 22:40
یک سوال!

الان بخواهیم PSP بگیریم کدوم firmware باشه که هم مشکل بازیهای کپی رو نداشته باشه هم با آخرین آپدیتها باشه؟ البته اون طوری که من یکم سرچ کردم Upgrade کردن firmware اش نباید کار خیلی سختی باشه!

J A V I D
20-05-2008, 22:50
من ميگم حيف اون همه PSP كه تو چين رفت زير آوار
ببينم همه مدل هدفوني به psp اسليم ميخوره يا حتما بايد هدفون مخصوص خودش رو بگيريم

PSP ها رو بي خيال حيف اون آدما بودن !

همه مدل هدفوني بهش مي خوره ولي هدفون خودش يه چيز ديگس كنترلم روش داره !

یک سوال!

الان بخواهیم PSP بگیریم کدوم firmware باشه که هم مشکل بازیهای کپی رو نداشته باشه هم با آخرین آپدیتها باشه؟ البته اون طوری که من یکم سرچ کردم Upgrade کردن firmware اش نباید کار خیلی سختی باشه!

به به از اين طرفا ! آخرين فريم ور اومده براي PSP سه و نوده ! (البته فريم ور كرك شده) براي آپديت كردنشم بستگي به فريم ور فعلي داره ! كه اگه اصلا كپي خور شده نباشه كلا داستان هاي پيچيده اي داره ! ولي در كل كار سختي نيست ...

Mojtaba-MCI
20-05-2008, 22:53
با سلام خدمت دوستان بازی باز این کلوپ...
یه چند تا سوال تمام فنی دارم ، یه عزیزی لطف کنه و جواب بده!
1)قیمت حقیقی و واقعی یه Psp تبدیل شده در حال حاظر توو بازار چنده؟!
2)شنیدم که 2جور Psp هست ، یکی بهتر و یکی ضعیف تر(با امکانات پایین تر)!
3)ماجرای این جی پی اس تو Psp ها چیه؟؟؟
4)آیا پی اس پی به تلویزیون هم وصل میشه؟!
و 5)آیا ارزش داره یه نفر که پی اس2 داره پی اس پی بخره یا نه؟؟؟
با تشکر...

Stream
20-05-2008, 23:20
به به از اين طرفا ! آخرين فريم ور اومده براي PSP سه و نوده ! (البته فريم ور كرك شده) براي آپديت كردنشم بستگي به فريم ور فعلي داره ! كه اگه اصلا كپي خور شده نباشه كلا داستان هاي پيچيده اي داره ! ولي در كل كار سختي نيست ...

سلام! خوبی؟ ( سیستم گرفتی؟ :31: )

حالا نسخه 3.90 توی بازار هست؟ فکر کنم Crack اش رو توی سایت Dark-Alex.org دیده بودم!

اگه 3.90 پیدا نشه کدوم نسخه راحت تر به 3.90 آپگرید میشه؟ فکر کنم اکثر PSP هایی که توی بازار هستن 3.7 باشن ( اونطوری که یکی از دوستان می گفت! )

mohammad_dj_kazin
21-05-2008, 00:18
سعي نكن خودت آپگريدش كني ممكنه بريك بشه

Mojtaba-MCI
21-05-2008, 08:19
با تشکر...
یکی جواب این سوال ها رو بده لطفا!

J A V I D
21-05-2008, 08:20
با تشکر...

1 - قيمت PSP بين 200 تا 220 و الان بالاي يه ساله كه و اين قيمت مونده شك دارم تا اومدن دذستگاه جديد تري قيمتش پايين تر بياد ...
2 - دو مدل PSP داريم يكي فت (قدمي تره) و يكي هم اسليم (جديدتره) ولي اينكه بگيم يكي ضعيف تره از اونكي درست نيست ! بزرگترين تفاوت هايي كه تو اسليم ها نسبت به فت ها ديده مي شه ايناس : اسليم قابليت اتصال به تلوزيون داره ،‌ سبك تره ، حافظه داخليش كمي بيشتره در نتيجه سريع تر بازي ها لود مي شه . وگرنه تفاوت آنچناني نداره ...
3. ماجرايي نداره يه دستگاه جانبي كه به كنسول وصل مي شه . GPS هم كه مي دونيد چيه ! طبيعتا نقشه هاي تهران رو توش نداره !
4- فقط مدل اسليم ...
5- PSP يه كنسول قابل حمل با قدرت بالا ، پلي استيشن دو يه كنسول خانگي ، از نظر من مقايسه كلا غلطه ... ولي در كل PSP كنسول خيلي نازيه بخريد عاشقش مي شيد ...

سلام! خوبی؟ ( سیستم گرفتی؟ :31: )

حالا نسخه 3.90 توی بازار هست؟ فکر کنم Crack اش رو توی سایت Dark-Alex.org دیده بودم!

اگه 3.90 پیدا نشه کدوم نسخه راحت تر به 3.90 آپگرید میشه؟ فکر کنم اکثر PSP هایی که توی بازار هستن 3.7 باشن ( اونطوری که یکی از دوستان می گفت! )

سلام مرسي ( نه نخريدم ديگه هر چي زدم تو سر خودم نفهميدم چي بگيرم يه چيز ديگه خريدم جاي كامپيوتر پوله رفت ! )

همون موقع كه مي خواي دستگاه رو بخري چك كن اگه هم بر فرض نباشه بگي همون جا مغازه داره برات نصب مي كنه معمولا !

از نسخه 3.52 پچ چهار به بعد با يه مرحله كار مي شه پريد رو 3.90 ولي اگه فريم ور پايين تر از اين باشه به طور معمولا بايد چند تا مرحله انجام داد . در ضمن اسليم ها از فريم ور 3.60 شروع شدن يعني نمي توني PSP اسليمي پيدا كني كه فريم ورش پايين تر از اين باشه ! و چون بين فريم ور 3.60 تا 3.90 پايدار ترين فريم ور 3.72 پچ هفت يا هشت درست يادم نيست ! بود اكثرا رو همون فريم ور نصب كردن مغازه ها ولي همونظور كه بالاتر هم گفتن به مغازه دار بگي من 3.90 مي خوام سه سوت واست مي ريزه ( به هر حال مي خواد دستگاه رو بفروشه ! نصبشم زياد طول نمي كشه نهايت پنج دقيقه )

نگران بريك شدن هم نباش با پاندار معمولا مي شه سه سوت درستش كرد بريك مال قديما بود !!!!!!

موفق باشيد

morteza_m2n
21-05-2008, 09:12
سلام به بکس با حال:46:

لطفا به سوالای من با حوصله جواب بدین چون زیاد از psp سر در نمیارم .:20:

1_چرا نباید psp که کپی خور شده نخریم و منظور از استوك چیه؟

2_کپی خور کردن کار سختیه؟ نیاز به چه چیزی داره؟ برنامه ی خاص یا adsl ?

3_psp slim چه پکهایی داره؟ (محتویات هر پک رو هم بنویسین)

4_تو بعضی از فرومها گفته شده psp هایی که کپی خور میشن پس از مدتی میسوزن این خبر تا چه حد صحت داره؟

5_چطور میشه پیکسلهای سوخته رو تشخیص داد پیکسلا خیلی کوچیکن

6_آیا مهمه که پی اس پی که میخریم ابتدا چه ورزنی داشته باشه؟

7_بلندی صدا psp تا چه حدیه؟ به پای صدای n73 میرسه؟

با تشکر از دوستان

Mojtaba-MCI
21-05-2008, 09:52
1 - قيمت PSP بين 200 تا 220 و الان بالاي يه ساله كه و اين قيمت مونده شك دارم تا اومدن دذستگاه جديد تري قيمتش پايين تر بياد ...
2 - دو مدل PSP داريم يكي فت (قدمي تره) و يكي هم اسليم (جديدتره) ولي اينكه بگيم يكي ضعيف تره از اونكي درست نيست ! بزرگترين تفاوت هايي كه تو اسليم ها نسبت به فت ها ديده مي شه ايناس : اسليم قابليت اتصال به تلوزيون داره ،‌ سبك تره ، حافظه داخليش كمي بيشتره در نتيجه سريع تر بازي ها لود مي شه . وگرنه تفاوت آنچناني نداره ...
3. ماجرايي نداره يه دستگاه جانبي كه به كنسول وصل مي شه . GPS هم كه مي دونيد چيه ! طبيعتا نقشه هاي تهران رو توش نداره !
4- فقط مدل اسليم ...
5- PSP يه كنسول قابل حمل با قدرت بالا ، پلي استيشن دو يه كنسول خانگي ، از نظر من مقايسه كلا غلطه ... ولي در كل PSP كنسول خيلي نازيه بخريد عاشقش مي شيد ...

1)پس 200 تا 220 تومن!
2)نتیجتا اسلیم بهتره...
3)فقط می خواستم بدونم که واقعا جی پی اس داره یا نه ، وگرنه هروقت بخوام با موبایلم از جی پی اس استفاده می کنم(هرچند که نقشه ی ایرانش ضعیفه).
4)اونی هم که به تی وی وصل میشه فقط اسلیمه ، OK!

ممنون دوست عزیز از پاسخ های کاملت...اما یه قسمت برام شک برانگیزه!
این قیمتی که شما گفتی برای پی اس پی تبدیل شدس یا نه(منظورم از تبدیل شده اینه که یعنی بازی های غیر اورجینال هم بهش بخوره)؟؟؟
چون من هم این دو مدل رو قیمت کردم یکیش بود 270 تومن که فک کنم قدیمی یا همون فت بوده و یکیش هم بود 320 تومن که احتمالا اسلیم بوده و طرف اصرار داشت که اینا تبدیل شده هستن و میشه براشون بازی با قیمت یکی دو تومن گیر آورد...
ماجراش چیه؟!

GHOST RECON
21-05-2008, 11:37
دوستان من خواستم psp بگيرم بگم چه فريم ور ي روش بريزه؟؟(بهترين گزينه رو بگيد لطفا)
در ضمن اگه مغازه دار گفت بگير psp رو چك كن ببين سالمه فقط از لحاظ ظاهري چكش كنم منظورم اينه كه از نظر برنامه و اين جور چيزا نميخواد چك بشه
يه چيز ديگه چه جوري بفهمم psp در حال حاظر چه فريم وري هست؟؟؟؟

ali_ranger22
21-05-2008, 12:19

یه کم از این شانست به من قرض میدی؟!
سلام به بکس با حاللطفا به سوالای من با حوصله جواب بدین چون زیاد از psp سر در نمیارم .1_چرا نباید psp که کپی خور شده نخریم و منظور از استوك چیه؟2_کپی خور کردن کار سختیه؟ نیاز به چه چیزی داره؟ برنامه ی خاص یا adsl ?3_psp slim چه پکهایی داره؟ (محتویات هر پک رو هم بنویسین)4_تو بعضی از فرومها گفته شده psp هایی که کپی خور میشن پس از مدتی میسوزن این خبر تا چه حد صحت داره؟5_چطور میشه پیکسلهای سوخته رو تشخیص داد پیکسلا خیلی کوچیکن6_آیا مهمه که پی اس پی که میخریم ابتدا چه ورزنی داشته باشه؟7_بلندی صدا psp تا چه حدیه؟ به پای صدای n73 میرسه؟با تشکر از دوستان1-چون ممکنه یه psp بریک شده باشه که بردش رو عوض کردن و میخوان بفروشن البته فعلا اکثر psp هایی که فروخته میشه کپی خوره! استوک هم یعنی دست دوم.کار کرده و....
2-قبلا کار سختی بود! الان آب خورنه با پاندورا باتری سه سوت کپی خور میشه3
-چند تایی داره که یکیش دو تا بازی umd داره یکیش یه دونه داره یکیش هم هیچی نداره خود دستگاه با باتری و شارژر!
4-نه کدوم فوروم بوده!؟ البته psp ممکنه بریک بشه که اونم شرایطی داره همینطوری نمیشه
5-زیاد سخت نیست به رنگ قرمز یا آبی یا سبز در میاد به خاطر همین راحت میشه فهمید6
-زیاد نه چون با پاندورا کپی خور کردنش فرقی نداره
7-نه نمیرسه البته کیفیتش عالیه! و همچنین ربط به کیفیت آهنگ داره

ali_ranger22
21-05-2008, 12:22
دوستان من خواستم psp بگيرم بگم چه فريم ور ي روش بريزه؟؟(بهترين گزينه رو بگيد لطفا)
در ضمن اگه مغازه دار گفت بگير psp رو چك كن ببين سالمه فقط از لحاظ ظاهري چكش كنم منظورم اينه كه از نظر برنامه و اين جور چيزا نميخواد چك بشه
يه چيز ديگه چه جوري بفهمم psp در حال حاظر چه فريم وري هست؟؟؟؟

3.90 m33 الان بهترینه

بهتره دستگاه رو نگاه کنی ببینی خط روش افتاده یا نه یه بار بو هم بکن!!!

تو قسمت setting گزینش هست

یه لینک برا popstation بدین دیگه!!

J A V I D
21-05-2008, 12:50
1)پس 200 تا 220 تومن!
2)نتیجتا اسلیم بهتره...
3)فقط می خواستم بدونم که واقعا جی پی اس داره یا نه ، وگرنه هروقت بخوام با موبایلم از جی پی اس استفاده می کنم(هرچند که نقشه ی ایرانش ضعیفه).
4)اونی هم که به تی وی وصل میشه فقط اسلیمه ، OK!

ممنون دوست عزیز از پاسخ های کاملت...اما یه قسمت برام شک برانگیزه!
این قیمتی که شما گفتی برای پی اس پی تبدیل شدس یا نه(منظورم از تبدیل شده اینه که یعنی بازی های غیر اورجینال هم بهش بخوره)؟؟؟
چون من هم این دو مدل رو قیمت کردم یکیش بود 270 تومن که فک کنم قدیمی یا همون فت بوده و یکیش هم بود 320 تومن که احتمالا اسلیم بوده و طرف اصرار داشت که اینا تبدیل شده هستن و میشه براشون بازی با قیمت یکی دو تومن گیر آورد...
ماجراش چیه؟!

خيلي ببخشيد قيمت ها رو از كدوم دزدي گرفتيد !!!!!!! اين قيمت هايي كه من گفتم قيمت كپي خور شدشه ! در ضمن اگه شما PSP از اون ور بياريد كه كپي خور نشده باشه نهايت با ده تومن كپي خورش مي كنن ... ديگه هيچ رقمه قيمتش 270 نمي شه ! چه برسه به 320 !!!!!!!!!!!

morteza_m2n
21-05-2008, 12:51
1-چون ممکنه یه psp بریک شده باشه که بردش رو عوض کردن و میخوان بفروشن البته فعلا اکثر psp هایی که فروخته میشه کپی خوره! استوک هم یعنی دست دوم.کار کرده و....
2-قبلا کار سختی بود! الان آب خورنه با پاندورا باتری سه سوت کپی خور میشه3
-چند تایی داره که یکیش دو تا بازی umd داره یکیش یه دونه داره یکیش هم هیچی نداره خود دستگاه با باتری و شارژر!
4-نه کدوم فوروم بوده!؟ البته psp ممکنه بریک بشه که اونم شرایطی داره همینطوری نمیشه
5-زیاد سخت نیست به رنگ قرمز یا آبی یا سبز در میاد به خاطر همین راحت میشه فهمید6
-زیاد نه چون با پاندورا کپی خور کردنش فرقی نداره
7-نه نمیرسه البته کیفیتش عالیه! و همچنین ربط به کیفیت آهنگ داره

خیلی ممنون

فرومش یادم نیست

اونایی که آکبندن و از قوطی در نیومدن اونا هم کپی خور کردن یا باید بدم برام کپی خور کنن؟

بازیها رو رو دی وی دی میفروشن که توش خیلی بازی هست امکان داره که بعضی از بازیها ناقص باشن؟

Stream
21-05-2008, 13:00
سلام مرسي ( نه نخريدم ديگه هر چي زدم تو سر خودم نفهميدم چي بگيرم يه چيز ديگه خريدم جاي كامپيوتر پوله رفت ! )

همون موقع كه مي خواي دستگاه رو بخري چك كن اگه هم بر فرض نباشه بگي همون جا مغازه داره برات نصب مي كنه معمولا !

از نسخه 3.52 پچ چهار به بعد با يه مرحله كار مي شه پريد رو 3.90 ولي اگه فريم ور پايين تر از اين باشه به طور معمولا بايد چند تا مرحله انجام داد . در ضمن اسليم ها از فريم ور 3.60 شروع شدن يعني نمي توني PSP اسليمي پيدا كني كه فريم ورش پايين تر از اين باشه ! و چون بين فريم ور 3.60 تا 3.90 پايدار ترين فريم ور 3.72 پچ هفت يا هشت درست يادم نيست ! بود اكثرا رو همون فريم ور نصب كردن مغازه ها ولي همونظور كه بالاتر هم گفتن به مغازه دار بگي من 3.90 مي خوام سه سوت واست مي ريزه ( به هر حال مي خواد دستگاه رو بفروشه ! نصبشم زياد طول نمي كشه نهايت پنج دقيقه )

نگران بريك شدن هم نباش با پاندار معمولا مي شه سه سوت درستش كرد بريك مال قديما بود !!!!!!

موفق باشيد

من قصد خرید Slim داشتم پس خیلی نگران firmware قدیمی نباشم! البته ترجیح می دم خودم آپگرید کنم تا بدم یکی دیگه آپگرید کنه.

یک سوال دیگه! Memory Stick Duo Pro قیمتهاش چطوریه؟ مموری های SONY اونقدرها از نظر Transfer Rate یا Access Time فرقی با SanDisk دارند؟ ( چون قیمتشون چند سال پیش حدود 25 درصد گرونتر بود الان رو نمی دونم! )

Mojtaba-MCI
21-05-2008, 13:16
خيلي ببخشيد قيمت ها رو از كدوم دزدي گرفتيد !!!!!!! اين قيمت هايي كه من گفتم قيمت كپي خور شدشه ! در ضمن اگه شما PSP از اون ور بياريد كه كپي خور نشده باشه نهايت با ده تومن كپي خورش مي كنن ... ديگه هيچ رقمه قيمتش 270 نمي شه ! چه برسه به 370 !!!!!!!!!!!
ممنون جاوید جان ، خوب شد ازش نخریدم!
معلوم شد یارو از اون غالتاق ها بوده...تشکر به خاطر راهنماییت!

Arshia001
21-05-2008, 16:10
بچه ها باور کنین شانس من اینقدرا هم خوب نیست!الآن حدود 10-12 ساله که مادربزرگم برام یه حساب قرض الحسنه باز کرده دریغ از یه 50 تومنی که من برده باشم!این بار نمیدونم چطوری شد!
نکته ی جالب اینه که یکی دیگه از دوستام هم دکمه ی پایینش خراب بود الآن درسته.باید حتما ازش بپرسم چطوری درستش کرده.اگه اونم همینجوری کرده باشه که دیگه کولاکه!

مجتبی من گوشی آخریتو خیلی دوست دارم...!!!چند گرفتیش؟

من قصد خرید Slim داشتم پس خیلی نگران firmware قدیمی نباشم! البته ترجیح می دم خودم آپگرید کنم تا بدم یکی دیگه آپگرید کنه.

یک سوال دیگه! Memory Stick Duo Pro قیمتهاش چطوریه؟ مموری های SONY اونقدرها از نظر Transfer Rate یا Access Time فرقی با SanDisk دارند؟ ( چون قیمتشون چند سال پیش حدود 25 درصد گرونتر بود الان رو نمی دونم! )

مموری اگه اصل باشه مارکش زیاد فرقی نداره تا اونجا که میدونم.ولی مواظب باش حتما موقع خرید با دستگاه ازش Detail بگیر ببین MagicGate داره یا نه؟مال من روش نوشته MagicGate اون شیار دایره ایه رو هم داره ولی تو دستگاه مینویسه MagicGate : Unknown.سرعتش هم یه خورده پایینه.

Paradise_human
21-05-2008, 17:00
آقایون من احتمالا بعد از امتاحانات قصد خرید psp رو دارم.
قیمت slim ش حدود 200-220 تومنه؟
بهترین نوعش همینه؟یا نه بهتر از این هم هست ولی slim به لحاظ قیمتش مناسب تره؟
بعد گرافیک بازی هاش در حد ps2 هست یا بین ps2 و ps1 ؟
مموری تا چند ساپورت میکنه؟اصلا مموری روش هست؟یا بایذد جدا خریدش؟باید مارک خاصی باشه؟مموریش مخصوصه؟
بازی که روش نصب می کنی بستگی به مموری داره که روش میزاریم دیگه؟
ممثلا با یه مموری 2 گیگ نمیشه 2 تا بازی 1.5 روش نصب کرد درسته؟
غیر از بازی چه امکانات دیگه ای داره؟
تا چند سال دیگه براش بازی میزنن؟
در کل وسیله ی خوبیه؟
در ضمن من خوره ی گیمم و عشق گیم.
آخه من یا کارت گرافیک میخرم یا psp میخواستم بدونم می ارزه از یه کارت گرافیک ناز گذشت و به جاش یه psp خرید؟؟
ببخشید اگه زیادی سوال پرسیدم.

musketeer
21-05-2008, 17:21
کارت گرافیک میخری یا پی اس پی؟! این دو تا اصلا ربطی به هم ندارن. اگه میخوای تو خونه بازی کنه، حتما سیستمت رو ارتقا بده. ولی اگه بیرون از خونه، مثلا تو مسیر و ... میخوای بازی کنی، پی اس پی بهترین گزینه است. البته میتونی به DS هم فکر کنی lol
اگه هم قصد خرید داری، حتما قبل یا وسط امتحانا (خرداد) بخر. چون اول تابستون گرونتر از حالت عادی میفروشن. بقیه ی سوالاتتون هم خودتون فکر کنید(!) میفهمید. مثلا معلومه که نمیشه رو یه مموری 2 گیگ، دو تا بازی 1.5 گیگ ریخت!!
بهترین راهنماییم اینه که در کل وسیله ی بسیار خوبیه!! و ارزش خریدن رو داره!!

Paradise_human
21-05-2008, 17:26
کارت گرافیک میخری یا پی اس پی؟! این دو تا اصلا ربطی به هم ندارن. اگه میخوای تو خونه بازی کنه، حتما سیستمت رو ارتقا بده. ولی اگه بیرون از خونه، مثلا تو مسیر و ... میخوای بازی کنی، پی اس پی بهترین گزینه است. البته میتونی به DS هم فکر کنی lol
اگه هم قصد خرید داری، حتما قبل یا وسط امتحانا (خرداد) بخر. چون اول تابستون گرونتر از حالت عادی میفروشن. بقیه ی سوالاتتون هم خودتون فکر کنید(!) میفهمید. مثلا معلومه که نمیشه رو یه مموری 2 گیگ، دو تا بازی 1.5 گیگ ریخت!!
بهترین راهنماییم اینه که در کل وسیله ی بسیار خوبیه!! و ارزش خریدن رو داره!!
ممنون آقا.
در رابطه با مموری اینو میتونم تشخیص بدم که سر مموری 2 نمیشه 2 تا 1.5 ریخت ولی منظور سوال این بود که بازی هاش موقع نصب فشرده نمیشن یا یه همچین چیزایی؟؟
فقط نگفتین گرافیک بازی هاش در چه حده.
اگه اینم بگید ممنون میشم.

ali_ranger22
21-05-2008, 18:20
ممنون آقا.
در رابطه با مموری اینو میتونم تشخیص بدم که سر مموری 2 نمیشه 2 تا 1.5 ریخت ولی منظور سوال این بود که بازی هاش موقع نصب فشرده نمیشن یا یه همچین چیزایی؟؟

چرا فشرده میشه البته به بازی هم ربط داره یه بار 700 مگ کم میشه یه بار 50 مگ
از جواب دادن به این سوال متنفرم!! آخه هر کی یه نظر میده یکی میگه از در حد pc یکی میگه از pc بیشتره! من میگم در حد ps2 و بالاتر و پایین تر !! و.........

ali_ranger22
21-05-2008, 18:22
خیلی ممنون

فرومش یادم نیست

اونایی که آکبندن و از قوطی در نیومدن اونا هم کپی خور کردن یا باید بدم برام کپی خور کنن؟

بازیها رو رو دی وی دی میفروشن که توش خیلی بازی هست امکان داره که بعضی از بازیها ناقص باشن؟

ببین اصلا هیچ اطمینانی نیست که psp که میخری چه کپی خور باشه چه نباشه آک باشه!

آره ممکنه البته اگه از جای خوب بخری زیاد مشکلی پیش نمیاد

GHOST RECON
21-05-2008, 19:05
3.90 m33 الان بهترینه

بهتره دستگاه رو نگاه کنی ببینی خط روش افتاده یا نه یه بار بو هم بکن!!!

تو قسمت setting گزینش هست

یه لینک برا popstation بدین دیگه!!

خيلي ببخشيد منظورتون رو از (( بو كردن )) نفهميدم يكم مسئله رو باز كنين لطفا!!!:13:
يه سوال ديگه داشتم اينكه ميشه با كساني كه psp دارن به صورت گروهي بازي كرد جرياناتش چيه؟؟
ايا سرعت بازي رو كاهش ميده؟؟
ميشه يه نفر كه اسليم داره با يه نفر كه فت داره بازي كنن؟؟
اگه من بگردم و يه مغازه پيدا كنم كه psp كپي خور نشده به من بده براي كپي خور كردنش چه قدر زمان مي بره؟؟
بعد وقتي مموري خريدم و خواستم ببينم رو دستگاه جواب ميده يا نه از كجا بفهمم؟؟
صرف داره مموري تقلبي كه رو psp جواب ميده بگيرم؟؟

ali_ranger22
21-05-2008, 19:37
خيلي ببخشيد منظورتون رو از (( بو كردن )) نفهميدم يكم مسئله رو باز كنين لطفا!!!:13:
يه سوال ديگه داشتم اينكه ميشه با كساني كه psp دارن به صورت گروهي بازي كرد جرياناتش چيه؟؟
ايا سرعت بازي رو كاهش ميده؟؟
ميشه يه نفر كه اسليم داره با يه نفر كه فت داره بازي كنن؟؟
اگه من بگردم و يه مغازه پيدا كنم كه psp كپي خور نشده به من بده براي كپي خور كردنش چه قدر زمان مي بره؟؟
بعد وقتي مموري خريدم و خواستم ببينم رو دستگاه جواب ميده يا نه از كجا بفهمم؟؟
صرف داره مموري تقلبي كه رو psp جواب ميده بگيرم؟؟

معمولا دستگاه های الکترونیکی اگه کار کرده باشه بوی خاصی داره!!
آره میشه البته یه شبکه اینترنتی هم داره که تو ایران به کار نمیاد اون خیلی بهتره با بعضی بازی ها میشه با 32 نفر بازی کرد ولی در حالت عادی هم میشه بازی کرد
نه سرعتش فرقی نداره
من اینو امتحان نکردم ولی 95 % احتمال میدم که میشه!
کمتر از 5 دقیقه!! حدود 8 تومن هم باید بدی
بهتره بازی gta رو روش امتحان کنی آره میصرفه البته الان قیمت رم های اصل پایین اومده

Stream
21-05-2008, 20:31
مموری اگه اصل باشه مارکش زیاد فرقی نداره تا اونجا که میدونم.ولی مواظب باش حتما موقع خرید با دستگاه ازش Detail بگیر ببین MagicGate داره یا نه؟مال من روش نوشته MagicGate اون شیار دایره ایه رو هم داره ولی تو دستگاه مینویسه MagicGate : Unknown.سرعتش هم یه خورده پایینه.

ممنون. PSP Slim گرفتم 225 تومن + یک مموری چهارگیگابایتی SONY که MagicGate هم داره اون دایره رو هم نداره! همراه با یک Screen Protector و چند تا بازی شد 260.

ممنون از همه به خصوص جاوید عزیز :46:

GHOST RECON
21-05-2008, 20:41
ممنون. PSP Slim گرفتم 225 تومن + یک مموری چهارگیگابایتی SONY که MagicGate هم داره اون دایره رو هم نداره! همراه با یک Screen Protector و چند تا بازی شد 260.

اين قيمتي كه شما خريدي پايين ترين قيمت بود؟؟؟؟
مموري رو چن گرفتي؟؟
كپي خور شده بود يا نشده؟؟

J A V I D
21-05-2008, 20:47

مبارك باشه ، اميدوارم ازش لذت كامل رو ببري ...

Stream
21-05-2008, 22:37
اين قيمتي كه شما خريدي پايين ترين قيمت بود؟؟؟؟
مموري رو چن گرفتي؟؟
كپي خور شده بود يا نشده؟؟

نسخه 3.90 کپی خور شده مموری هم:

4GB SONY Memory Stick Duo Pro

مبارك باشه ، اميدوارم ازش لذت كامل رو ببري ...

ممنون. تا الان که خیلی کیف داده! :46:

amirrasa kateb
22-05-2008, 09:38

مموری چن گرفتی؟
از کجا می دونی مجیک گیت داره؟
اگه از روی نوشه که اطمینان نکن ولی توی منوی اولیه پی اس پی که هستی برو رو مموری و مثلث بزن اگر نوشته بود مجیک گیت ساپورت یعنی اصل وگرنه نیست

GHOST RECON
22-05-2008, 10:42

دوست عزيز ميدونم memory stick duo pro خريدي مموري ديگه كه به اين دوستگاه نميخوره منظورم اين بود كه قيمتش رو بگي
به بقيه سوال ها هم لطفا پاسخ بده

musketeer
22-05-2008, 10:43
گرافیکش بهترین چیزیه که توی lcd نسبتا کوچیک psp میشه دید. در مجموع بعضی بازیها گرافیک خیلی بالاتری دارن و بعضی بازیها رو گرافیک زیاد کار نکردن. از نظر گرافیک به ترتیب این سه تا بازی خیلی شاخ هستن:
1- God of War
2- Silent Hill
3- Final Fantasy 7 Crisis Core
که خوب البته God of War به خاطر اینکه از کلاک 333 psp استفاده میکنه، از بقیه خیلی بالاتره. مثلا این صحنه از بازی رو ببینید:

این یک صحنه ی ثابته که به وضوح لبه ها قابل تشخیص هستن.
ولی این یکی:

یکی از صحنه های مبارزه اس که زیبایی بصری بازی رو به خوبی نمایش میده.
در کل نباید PSP رو با PS1 و PS2 مقایسه کنید. اگه میخواید قدرت سخت افزاریشو بدونید. باید بگم که کلاک پردازنده اش 333 هست. و همه ی بازی های PS1 رو اجرا میکنه.

musketeer
22-05-2008, 10:49

دوست عزیز... 4 گیگ چند گرفتی؟
خدا رو شکر که کیف داده. حالا بقیه کیفاشو نیدی! یه IRShell نصب کن ببین چه ها که نمکنه!!

GHOST RECON
22-05-2008, 10:58
دوستان مي بخشيد اين سوال رو ميكنم :تلويزيون هاي پاناسونيك سري viera كه lcd هستن جزء تلويزيون هايي هستن كه اسليم به اونا وصل ميشه و ميشه تصوير بازي رو به تلويزيون انتقال داد
يه سوال ديگه: قيمت باتري اضافه براي psp اسليم چنده ؟؟

mohammad_dj_kazin
22-05-2008, 11:52
سلام بچه ها 2 تا سوال داشتم
1-كسي قيمت رم 8 گيگ رو نداره؟
2-اسليم به سامسونگ پلاسما 42 وصل ميشه؟
ممنون ميشم جواب بدين

ali_ranger22
22-05-2008, 13:41
سلام بچه ها 2 تا سوال داشتم
1-كسي قيمت رم 8 گيگ رو نداره؟
2-اسليم به سامسونگ پلاسما 42 وصل ميشه؟
ممنون ميشم جواب بدين

1- من از توپخونه پرسیدم 85
2-اگه کابل کامپوننت بخوره آره!

ali_ranger22
22-05-2008, 14:14
به نظرتون آواتورمو به این تغییر بدم؟!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه نظر بدین لطفا!!

GHOST RECON
22-05-2008, 14:56
1- من از توپخونه پرسیدم 85
2-اگه کابل کامپوننت بخوره آره!

خوب چه جوري بفهميم كه كابل كامپوننت مي خوره يانه

اونم اگه تغيير بدي خوبه:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

Mojtaba-MCI
22-05-2008, 15:39
بابا خیلی نامردیه به خدا!!!
توو رشت به این بزرگی و این همه مغازه های رنگارنگ کامپوتری که داریم فقط یه جا پی اس پی داره اونم به قیمت 320 تومن!!!
یعنی اگه یه زمانی من بخوام بخرم باید پی اس پی 200 تومنی رو 320 تومن بخرم(دیوانگی محض)...
جایی هست که فروش اینترنتی پی اس پی اسلیم داشته باشه؟!

Stream
22-05-2008, 15:54
مموری چن گرفتی؟
از کجا می دونی مجیک گیت داره؟
اگه از روی نوشه که اطمینان نکن ولی توی منوی اولیه پی اس پی که هستی برو رو مموری و مثلث بزن اگر نوشته بود مجیک گیت ساپورت یعنی اصل وگرنه نیست

همونجا چک کردم و دقیقا نوشته MagicGate Supported
این هم عکسش:

دوست عزيز ميدونم memory stick duo pro خريدي مموري ديگه كه به اين دوستگاه نميخوره منظورم اين بود كه قيمتش رو بگي
به بقيه سوال ها هم لطفا پاسخ بده

سوالها رو اشتباه خوندم! :31:

قیمت 31.5 . البته بدون گارانتی...

J A V I D
22-05-2008, 16:18
خوب چه جوري بفهميم كه كابل كامپوننت مي خوره يانه

اونم اگه تغيير بدي خوبه:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

كابل كامپوننت پنج تايي سه تا تصوير داره دو تا صدا پشت تلوزيون رو ببين اگه پنج تا جا داره پشت سر هم يعني كامپننت مي خوره - البته گاها سه تا ورودي تصويرش يه جاس و دو تا ورودي صداش يه جاي ديگه !

musketeer
22-05-2008, 16:28
قيمت باتري اضافه براي psp اسليم چنده ؟؟
من 1800 mA خریدم 13 تومن که به نظرم از باتری خود پی اس پی کمتر شارژ نگه میداره. البته 2200 mA هم بود 13 تومن!! دیگه ببین اون چیه! البته وست گیم یه 2200 داشت میگفت 25 تومن که نمیدونم وضعیتشو!

آقا از کجا خریدی؟! اگه میتونی شماره تلفن و آدرس هم بگو
مرسی

Arshia001
22-05-2008, 17:09

همه نظر بدین لطفا!!

اگه میتونی طوری ادیتش کن که با رنگ آبی کمرنگ بغل صفحه بهتر بخونه.خاکستری رو آبی کمرنگ خوب نمیشه.

آقا از کجا خریدی؟! اگه میتونی شماره تلفن و آدرس هم بگو
مرسی

منم میخوام!

mohammad_dj_kazin
22-05-2008, 17:15

همه نظر بدین لطفا!!
به جاي رنگ خاكستري از آبي كمرنگ استفاده كن

ali_ranger22
22-05-2008, 20:04
اگه میتونی طوری ادیتش کن که با رنگ آبی کمرنگ بغل صفحه بهتر بخونه.خاکستری رو آبی کمرنگ خوب نمیشه.

منم میخوام!

آخه قرمزته ! اینطوری رنگ قرمز نوشته بیشتر معلوم میشه البته من این لوگو رو تو کمتر از یه ربع درست کردم!
جمله ی آخرت نامفهومه برام!

حالا من دوباره یه تغییراتی توش میدم جاوید جان تو ام یه نظر بده!

J A V I D
22-05-2008, 20:25
ali_ranger22 جان اينجا تاپيك در مورد مسائل PSP نه طراحي آواتور !!!! شما ديگه چرا ؟!؟

ali_ranger22
22-05-2008, 20:42
ali_ranger22 جان اينجا تاپيك در مورد مسائل PSP نه طراحي آواتور !!!! شما ديگه چرا ؟!؟

ای بابا خوب نخواستیم نظر نده اصلا!!!:13: از قدیم گفتن مشورت در همه کار لازمه(حتی در امتحان!!!) حالا ما یه بار از دیگران نظر خواستیم تازه کسی سوالی نکرد و کلن تاپیک هم منحرف نشده فعلا!
تازه هیچ کی این جا مارو تحویل نمیگیره یه لینک برا popstation خواستم هیچ کی جواب نداد حالا اگه ما جواب ندیم...
راستی یه چند تا بازی جدید بگین از بی بازی مردیم! این وست که کالکشنی کرده اصلا خوشم نمیاد یه flatout میخواستم بخرم از 5 تا بازی تو dvd بازی 4 تاشو داشتم بی خیال شدم اصلا

GHOST RECON
22-05-2008, 20:51
بابا خیلی نامردیه به خدا!!!
توو رشت به این بزرگی و این همه مغازه های رنگارنگ کامپوتری که داریم فقط یه جا پی اس پی داره اونم به قیمت 320 تومن!!!
یعنی اگه یه زمانی من بخوام بخرم باید پی اس پی 200 تومنی رو 320 تومن بخرم(دیوانگی محض)...
جایی هست که فروش اینترنتی پی اس پی اسلیم داشته باشه؟!

برو اينجا يه سوال بكن

J A V I D
23-05-2008, 00:51
ای بابا خوب نخواستیم نظر نده اصلا!!!:13: از قدیم گفتن مشورت در همه کار لازمه(حتی در امتحان!!!) حالا ما یه بار از دیگران نظر خواستیم تازه کسی سوالی نکرد و کلن تاپیک هم منحرف نشده فعلا!
تازه هیچ کی این جا مارو تحویل نمیگیره یه لینک برا popstation خواستم هیچ کی جواب نداد حالا اگه ما جواب ندیم...
راستی یه چند تا بازی جدید بگین از بی بازی مردیم! این وست که کالکشنی کرده اصلا خوشم نمیاد یه flatout میخواستم بخرم از 5 تا بازی تو dvd بازی 4 تاشو داشتم بی خیال شدم اصلا

برنامه تبديل بازي هاي پلي استيشن يك به پي اس پي كه تا حالا صد بار تو تاپيك گذاشته شده نسخه تبديل بازي هاي چند سي ديه هم كه خود من با آموزش گذاشتم !!!

ali_ranger22
23-05-2008, 15:03
برنامه تبديل بازي هاي پلي استيشن يك به پي اس پي كه تا حالا صد بار تو تاپيك گذاشته شده نسخه تبديل بازي هاي چند سي ديه هم كه خود من با آموزش گذاشتم !!!

من یه driver2 دارم میخوام تبدیل کنم چند سی دی نمیخوام آموزشتم یادمه!

من لینک popstation از dl.qj دارم ولی نمیشه دانلود کرد قاته!!

J A V I D
23-05-2008, 17:02
داريور دو كه دو سي ديه بود اون نسخه تك سي ديش ناقصه ها !

Arshia001
24-05-2008, 11:15
اگه از dl.qj.net نمیتونی بگیری میتونی از dark-alex.net دان کنی.خیلی راحته!

جاوید داریور همون Driver خودمونه دیگه؟آره اون 2 سی دی بود.منم اول 1 سی دیشو داشتم،بعدا 2 سی دیشو گرفتم سی دی یکش خراب بود حالم ضایع شد!

ali_ranger22
24-05-2008, 15:38
داريور دو كه دو سي ديه بود اون نسخه تك سي ديش ناقصه ها !

ولش کن فقط میخوام یادی از خاطره ها زنده کنم!! من 50 .60 تا بازی ps1 داشتم با خود ps1 دادم به پسر عمو هام!!! الان دست همشون میچرخه!!

black_rap_pod
25-05-2008, 12:31
سلام من میخواست psp بخرم قبلش مطالب اینجا رو خوندم اما وقتی رفتم کلی مدل و اسم گفتن که گیج شدم.حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
1-چند مدل psp داریم؟
2- مدل slim چیه؟
3- فرق slim با بقیه چیه؟
4-fat شده یعنی چی؟
5- چه مدلی پیشنهاد میکنین بخرم؟
6-بازی هایی که برای pc , ps3 میاد برای psp میاد؟
7-رم هایی که برای pspهست از این رم های sony هست یا فرق میکنه؟
8-در صورت خرابی آیا قابل تعمیر هست؟
9-اگر مطلب دیگه هم باید گفته بشه ممنون میشم بگید
مرسی

mohammad_dj_kazin
25-05-2008, 14:40
سلام من میخواست psp بخرم قبلش مطالب اینجا رو خوندم اما وقتی رفتم کلی مدل و اسم گفتن که گیج شدم.حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
1-چند مدل psp داریم؟
2- مدل slim چیه؟
3- فرق slim با بقیه چیه؟
4-fat شده یعنی چی؟
مرسی
1-چند مدل psp داریم؟
2 مدل بيشتر نداريم
فت و اسليم كه اسليم بهتر،سبكتر،ظريفتر و نازكتر است
2- مدل slim چیه؟
مدل لاغره يعني همونطور كه گفتم بهتر،سبكتر،ظريفتر و نازكتره
3- فرق slim با بقیه چیه؟
گفتم بهتر،سبكتر،ظريفتر و نازكتره :31:
4-fat شده یعنی چی؟
فت هيچوقت نميشه:31:
دو نوع داريم كه يكي اسليم و ديگري فت هست هيچ وقت نميشه اسليم رو فت كرد بعد بهش گفت فت شده
اسليم
اكثرا مياد ولي همه ي بازي ها نمياد.بازي هاي مشترك بين pc و psp اكثرا براي psp زودتر مياد تو بازار
همون سوني هست
اگه قرار بود تعمير نشه كه به درد نميخورد:27:
چيزه باحاليه
غير از بازي هم ميتونيد باهاش فيلم نگاه كنيد.آهنگ گوش بديد.اينترنت وصل بشين.سيستم عامل روش نصب كنيد.اگه لنز دوربينش رو هم بخريد(طبق آخرين قيمتي كه من گرفتم 88 تومن بود.لنز رو ميگم نه خود psp)ميتونيد فيلم باهاش بگيريد و عكس بندازيد
موفق باشي

musketeer
25-05-2008, 14:52
اگر مطلب دیگه هم باید گفته بشه ممنون میشم بگید
فقط بگم كه اگه ميخوايد بخريد، الآن بهترين فرصته! همكار من از توپخونه گرفته 200 تومن! كپي خور شده، با ست هدفون-ريموت ولي بدون Umd

mohammad_dj_kazin
25-05-2008, 15:03
فقط بگم كه اگه ميخوايد بخريد، الآن بهترين فرصته! همكار من از توپخونه گرفته 200 تومن! كپي خور شده، با ست هدفون-ريموت ولي بدون Umd
به خاطر امتحانات ميگيد بهترين فرصته؟؟
آخه من ميخواستم بخرم گفتم صبر كنم بعد امتحانات بگيرم
نظرتون چيه؟

mehdi30nema
25-05-2008, 15:28
به خاطر امتحانات ميگيد بهترين فرصته؟؟
آخه من ميخواستم بخرم گفتم صبر كنم بعد امتحانات بگيرم
نظرتون چيه؟
بعد امتحان كه قيمت ميكشه بالا . ميخاي بگيري الان بگير .

samanajan
25-05-2008, 15:38
من میخواهم یکی بخرم البته از انگلیس
چون چندین مدل دیدم و یکی پرسیدم گفت 240 پوند به پول خودمان در حدود 450 هزار تومان

1. بهترین مدل از نظر کارایی و کیفیت و سرعت و.....

2. چند مدل داریم آیا این مدل ها به چند بخش تقسیم می شود

3.چه نوع سیستم عاملی می شود نصب و رو کدام مدل

4. چه رنگ ها موجود است

5. منظور از هک شده یعنی چه

6. کدام مدل رم های با ظرفیت بالا را ساپورت می کند منظور 8 و 4 گیگایبایت

7. امکانات کدام مدل بیشتر است

8. سی دی های کوچک که داخل بشته هستند چی هست

9. چند ساله psp امده

10. چند ساعت شارژ دارد و وزن چقدر است

11. اگر مواردی هست که می تواند من را راهنمایی کند

با تشکر از راهنمایی و کمکی که به من کردید

GHOST RECON
25-05-2008, 17:29
من يه سوال داشتم وقتي مي خواهيم pspاسليم رو به تلويزيون وصل كنيم فقط كابل لازمه يا بايد چيز ديگه اي هم داشته باشيم مثلا برنامه يا چيز ديگه؟؟؟

musketeer
25-05-2008, 18:38
من میخواهم یکی بخرم البته از انگلیس
چون چندین مدل دیدم و یکی پرسیدم گفت 240 پوند به پول خودمان در حدود 450 هزار تومان

1. بهترین مدل از نظر کارایی و کیفیت و سرعت و.....

2. چند مدل داریم آیا این مدل ها به چند بخش تقسیم می شود

3.چه نوع سیستم عاملی می شود نصب و رو کدام مدل

4. چه رنگ ها موجود است

5. منظور از هک شده یعنی چه

6. کدام مدل رم های با ظرفیت بالا را ساپورت می کند منظور 8 و 4 گیگایبایت

7. امکانات کدام مدل بیشتر است

8. سی دی های کوچک که داخل بشته هستند چی هست

9. چند ساله psp امده

10. چند ساعت شارژ دارد و وزن چقدر است

11. اگر مواردی هست که می تواند من را راهنمایی کند

با تشکر از راهنمایی و کمکی که به من کردید
1- شما طبق نظر دوستان اسلیم بگیر. با اینکه خیلی فرقی نمیکنه.
2- مدل فت و مدل اسلیم. چند تا دسته فرعی هم داره مثل Core Pack یا Value Pack یا از یه جنبه دیگه: Piano Black یا مثلا پک مخصوص بازی های معروف. که بیشترشون دیگه تو بازار موجود نیستن. و فقط تو حراجی ها پیدا میشن.
3- معمولا کسی سیستم عامل روش نصب نمیکنه! چون خودش XMB داره. نهایت یه شل به اسم IRShell روش نصب میکنن تا قابلیتهاشو بیشتر به کار بگیرن. البته روش ویندوز هم نصب کرده ان عده ای علاف!!!
4- بیشتر سیاه (همون Piano Black) ولی سفید و صورتیش هم زیاد موجوده. البته گفتم که برای بعضی بازی های معروف هم بطور ویژه یک تعداد محدودی ساختن که رنگ و طرح جالبتری داره. مثل God of War که قرمز خالصه!
5- احتمالا(!) یعنی کپی خور. یعنی بازیها رو بصورت ISO یا CSO روی Memory Stick بریزید و اجرا کنید. کاملا غیرقانونی! که مراحل اجراش چندان سخت نیست.
6- جفتشون! مدلهای مختلفش تو این چیزا هیچ فرقی نمیکنن. اضافه کنم مموری 16 گیگ هم با آمدن فرم ویر 4 قابل استفاده خواهد بود.
7- به نظرم میشه گفت یه تعادلی برقراره. مدل فت اینفرارد داره و مدل اسلیم قابلیتهای خوب نرم افزاری مثل اسکایپ.
8- بهش میگم UMD که هر بازی روی یکی از اوناس. که البته گفتم با کپی خور شدن میتونید UMD رو بیخیال شید و بازی ها رو از روی مموری اجرا کنید.
8- من دقیق نمیدونم. به نظرم 2 سالی بشه. ولی کنسول قدیمی به حساب نمیآد و حالا حالا ها براش بازی میسازن.
10- برای بازی 4-5.5 ساعت شارژ (بستگی به کلاکی که بازی در آن اجرا میشود و نور پس زمینه) 9-10.5 ساعت موزیک (بسته به نور پس زمینه و میزان روشن ماندن LCD) وزنش فکر کنم 120 گرم... مطمئن نیستم
11- موردی که باید راهنمایی شید(!) اینه که چرا 240 پوند؟! پی اس پی 169 دلاره. البته Core Pack . ولی حتی پک های مخصوص اون بازیها که گفتم از 250دلار معمولا بیشتر نیست. تو گوگل سرچ کنید میبینید خودتون.

rassool
25-05-2008, 19:32
سلام
من دیگه انقدر نیومدم اینجا که همه چی از دستم در رفته یه سوال دارم فرم ویر جدید نیومده؟؟؟؟

samanajan
25-05-2008, 20:09
1- شما طبق نظر دوستان اسلیم بگیر. با اینکه خیلی فرقی نمیکنه.
2- مدل فت و مدل اسلیم. چند تا دسته فرعی هم داره مثل Core Pack یا Value Pack یا از یه جنبه دیگه: Piano Black یا مثلا پک مخصوص بازی های معروف. که بیشترشون دیگه تو بازار موجود نیستن. و فقط تو حراجی ها پیدا میشن.
3- معمولا کسی سیستم عامل روش نصب نمیکنه! چون خودش XMB داره. نهایت یه شل به اسم IRShell روش نصب میکنن تا قابلیتهاشو بیشتر به کار بگیرن. البته روش ویندوز هم نصب کرده ان عده ای علاف!!!
4- بیشتر سیاه (همون Piano Black) ولی سفید و صورتیش هم زیاد موجوده. البته گفتم که برای بعضی بازی های معروف هم بطور ویژه یک تعداد محدودی ساختن که رنگ و طرح جالبتری داره. مثل God of War که قرمز خالصه!
5- احتمالا(!) یعنی کپی خور. یعنی بازیها رو بصورت ISO یا CSO روی Memory Stick بریزید و اجرا کنید. کاملا غیرقانونی! که مراحل اجراش چندان سخت نیست.
6- جفتشون! مدلهای مختلفش تو این چیزا هیچ فرقی نمیکنن. اضافه کنم مموری 16 گیگ هم با آمدن فرم ویر 4 قابل استفاده خواهد بود.
7- به نظرم میشه گفت یه تعادلی برقراره. مدل فت اینفرارد داره و مدل اسلیم قابلیتهای خوب نرم افزاری مثل اسکایپ.
8- بهش میگم UMD که هر بازی روی یکی از اوناس. که البته گفتم با کپی خور شدن میتونید UMD رو بیخیال شید و بازی ها رو از روی مموری اجرا کنید.
8- من دقیق نمیدونم. به نظرم 2 سالی بشه. ولی کنسول قدیمی به حساب نمیآد و حالا حالا ها براش بازی میسازن.
10- برای بازی 4-5.5 ساعت شارژ (بستگی به کلاکی که بازی در آن اجرا میشود و نور پس زمینه) 9-10.5 ساعت موزیک (بسته به نور پس زمینه و میزان روشن ماندن LCD) وزنش فکر کنم 120 گرم... مطمئن نیستم
11- موردی که باید راهنمایی شید(!) اینه که چرا 240 پوند؟! پی اس پی 169 دلاره. البته Core Pack . ولی حتی پک های مخصوص اون بازیها که گفتم از 250دلار معمولا بیشتر نیست. تو گوگل سرچ کنید میبینید خودتون.

اول اینکه متشکرم که من را راهنمایی کردید
دوم اینکه آیا مدلی بهتر اسلیم است
3. دام پک تمام امکانات داخلش است
4. آیا اون سی دی ها را می توانم داخبل خود psp گذاشت
5. نمایندگی مجازی در ایران دارد

J A V I D
25-05-2008, 21:22
سلام
من دیگه انقدر نیومدم اینجا که همه چی از دستم در رفته یه سوال دارم فرم ویر جدید نیومده؟؟؟؟

3.95 اومده ولي مال الكس جون نيست ! معلوم نيست مال كياست !

ظاهرا تو انگليس تعداد كلاه برداران بيشتره 450 هزارتومن چه خبره تو ايران 360 قيمتش اينقدره ! پي اس پي الان تو تهران بين 200 تا 220 تومنه !

musketeer
25-05-2008, 21:33
اول اینکه متشکرم که من را راهنمایی کردید
دوم اینکه آیا مدلی بهتر اسلیم است
3. دام پک تمام امکانات داخلش است
4. آیا اون سی دی ها را می توانم داخبل خود psp گذاشت
5. نمایندگی مجازی در ایران دارد
اولا که خواهش میکنم، وظیفه است!!
دوم اینکه دو مدل بیشتر نداریم. بعضی ها میگن این بهتره، بعضی ها میگن اون!! اگه استفاده از اینترنت و مخصوصا اسکایپ برات مهمه حتما باید اسلیم بگیری. ولی اگه UMD زیاد استفاده میکنی، اینفرارد برات مهمه و مشکلی با یخورده وزن و ضخامت بیشترش نداری حتما باید فت بگیری. با یقین نمیشه گفت کدوم بهتره. ولی اگه این هم مثل بقیه ی کنسولهای سونی باشه که اسلیمشو ساخت(PS1 و PS2) باید گفت فت بهتره. ولی زمان همه چی رو مشخص میکنه. خلاصه انتخاب با خودت. اگه نمیخوای ریسک کنی اسلیم بگیر!
3- دام پک؟! چی هست؟! تا حالا نشنیدم. اگه میخوای کپی خور کنی، به نظرم Core Pack بگیر. چون اون مموری 32 مگ که تو بسته های دیگه هست اصلا ارزش نداره در حالی که پولشو میدی! میتونی خودت وسایل توشو جداگونه بگیری. مثلا یه هدفون باحال سونی بگیری 20 تومن (مثل من) تا بفهمی موزیک گوش کردن بیرون از خونه یعنی چی!!
4- کدوم سی دی؟! اگه UMD رو میگی که آره، پی اس پی پشتش باز میشه (!) و UMD داخلش قرار میگره. ولی بازی های کپی و بقیه موارد رو همونطور که بارها گفتم، تو مموری میریزی.
5- نمایندگی مجاز هم اصلا نداره متاسفانه. یادمه الکامپ از یکی از مدیرای ایران رهجو پرسیدم دلیلشو... گفت که چون تو ایران همه کپی خور میکنن، گارانتی باطل میشه. البته گفت میشه دوباره مثل اول کرد و فرستاد واسه تعمیر. ولی اصلا اخلاقی (!) نیست. (بالاخره با سونی شریک تجاریه دیگه!)

اگه سوال دیگه ای بود من در خدمت هستم. ولی یادت باشه گرون نگیری. حداقل نه اونقدر!!

RAMINET
25-05-2008, 21:42
دوستان چطور به tv باید وصل بشه؟!!!!
فقط یه کابل ساده میخواد؟!!!
میشه در مورد اصطلاحاتی مثل devhook که جدیدا شنیدم توضیح بدین ؟اینا چی هستن؟!!
و در آخر اینکه اگه بزارم واسه وسطای تابستون به نظرتون چقدر میره رو قیمتش؟حدودا چه قدر؟

musketeer
25-05-2008, 21:51
و در آخر اینکه اگه بزارم واسه وسطای تابستون به نظرتون چقدر میره رو قیمتش؟حدودا چه قدر؟
دو نوع کابل هست. با توجه به ورودی تلویزیونی که دارید، یکی از آنها را تهیه کنید و پی اس پی رو باهاش به تلویزیون وصل کنید. تو XMB هم این قابلیت رو فعال کنید. هیچ نرم افزاری هم نمیخواد
در مورد devhook فکر کنم جاوید جان توضیح بدن بهتره. چون من هم خیلی زیاد نمیدونم و ممکنه اطلاعات غلط بدم.
در آخر... وسطای تابستون خیلی بد نیست. ولی الآن خیلی بهتره!! اگه خونه گیر دادن که وسط امتحاناس، این تز رو بده:
بخر... بعد از امتحانها استفاده کن!!!!!

black_rap_pod
26-05-2008, 00:42
میشه فرم ویر اسلیم هم عوض کرد؟

Big-Boss
26-05-2008, 07:34
سلام اگه می تونید سریع جواب بدید ممنون میشم
1 psp slim starwars+3bazi orginal ده ساعت کار کرده 200 می ارزه تا 3 -4 ساعت دیگه دارم میرمبگیرم

Big-Boss
26-05-2008, 07:38
1 سولا دیگه هم دارم اینstar war Pack مزیت خاصی داره؟
کرک هم میشه؟

J A V I D
26-05-2008, 08:22

ديو هوك يه برنامه خيلي قديمي براي اجراي بازي هاي كپي بود با پيشرفت علم در حال حاضر !!! نيازي به استفاده از اين برنامه نيست ، البته روي فريم ور هاي جديدم نصب نمي شه اصلا !

میشه فرم ویر اسلیم هم عوض کرد؟
فريم ور اسليم هم مي شه عوض كرد !

1 سولا دیگه هم دارم اینstar war Pack مزیت خاصی داره؟
کرک هم میشه؟

اين دستگاهي كه شما مي گي اگه واقعا فقط ده ساعت كار كرده كه نو در واقع ! كنسول نو بدون بازي اريجينال 200 تا 220 قيمتش - ولي تو ايران دستگاه از جعبه خودش خارج بشه افت قيمت داره شديد اگه اين دوستتون بخواد بيرون بفروشه شك دارم بيشتر از 150 كسي ازش بخره ! البته لازم به ذكره كه همون مغازه دار محترم اينو دوباره جاي يه نو مي فروشه !. اين پك هم هيچ مزيتي نصبت به بقيه پك ها نداره جز اينكه يه بازي اريجينال روشونه و رنگشون فرق مي كنه همين ! بيشتر اينا رو واسه فن بوي ها مي سازن و البته به تعداد محدود ....

موفق باشيد

Big-Boss
26-05-2008, 09:00
در 1 نظر بگیرم یا نه؟
2 ساعت دیگه باهاش قرار دارم

musketeer
26-05-2008, 10:16
در 1 نظر بگیرم یا نه؟
2 ساعت دیگه باهاش قرار دارم

شک نکن! بگیر! داره بهت مفت میده. البته اگه بخواد بفروشه، از این بهتر تو ایران نمیخرن! پس چاره ای هم نداره!
ولی می ارزه. شک نکن. فقط مطمئن شو مشکلی نداره. بدون شک اگه بدون مورد باشه قیمتش عالیه.

musketeer
26-05-2008, 10:18
ديو هوك يه برنامه خيلي قديمي براي اجراي بازي هاي كپي بود با پيشرفت علم در حال حاضر !!! نيازي به استفاده از اين برنامه نيست ، البته روي فريم ور هاي جديدم نصب نمي شه اصلا !
خیلی ممنون از جاوید خان. مختصر و بسیار مفید. مرسی

GHOST RECON
26-05-2008, 12:43
دوستان بازي هايي كه بين pc وpsp مشترك و كيفيتشون روي psp بالاست كدوم ها هستن؟

tophigh
26-05-2008, 12:50
دوستان می خواستم psp slim بخرم ایا بازیهای خوب زیاد داره چون از دستگاهش خوشم اومده

mehdi30nema
26-05-2008, 13:36
بازي ترسناك تو مايه هاي سايلنت هيل ديگه چي براي psp هستش ؟

black_rap_pod
26-05-2008, 15:24
بلاخره یک اسلیم خریدم.میشه راهنمایی کنین من چطوری بازی بریزم روش؟ همینطور بازی های ps1
تو قسمت system software نوشته 3.8 M33-5 این احتیاج داره فرم ویر عوض بشه؟

mehdi30nema
26-05-2008, 16:09
بلاخره یک اسلیم خریدم.میشه راهنمایی کنین من چطوری بازی بریزم روش؟ همینطور بازی های ps1

بريز توي فولدر iso توي مموري كارتت

يه سوال هم دارم : شما كه psp خريدي مگه از فروشنده نميپرسي چجوري بازي بريزم ؟

black_rap_pod
26-05-2008, 16:51
بريز توي فولدر iso توي مموري كارتت

يه سوال هم دارم : شما كه psp خريدي مگه از فروشنده نميپرسي چجوري بازي بريزم ؟

اینقدر خسته بودم که حالیم نشد چطوری خریدم

musketeer
26-05-2008, 18:14
خیلی سوال سختیه. ولی من پرنس اف پرشیا و انیورسری رو بیشتر از همه پسندیدم

دوستان می خواستم psp slim بخرم ایا بازیهای خوب زیاد داره چون از دستگاهش خوشم اومده
بله! بازی های خوب خیلی زیاد داره. شما سلیقه ات هر جوری هم که باشه، روی پی اس پی بازی براش پیدا میکنی.

بازی ترسناک که زیاده. ولی من چون اصلا علاقه ای به این سبک ندارم جواب ندم بهتره! بزار جاوید بیاد خودش جواب میده!!

تو قسمت system software نوشته 3.8 M33-5 این احتیاج داره فرم ویر عوض بشه؟
بازی خود پی اس پی رو که مهدی جان لطف کردن گفتن. برای تبدیل بازی های PS1 از PSX2PSP PopStation استفاده کنید. اگه پیدا نکردید بگید بزارم لینکشو. فرم ویرتون هم فعلا همه ی بازی های جدید رو اجرا میکنه. ولی اگه از سرعت لود شدن بازیها راضی نیستید و همچنین اگه میخواید از قابلیت اسکایپ استفاده کنید، به 3.90 ارتقا بدید.

ali_ranger22
26-05-2008, 20:16

من هانت! اگه یادم باشه یه جای من هانت گیر کرده بودی درسته!!؟ بازی ترسناک برا PSP خیلی هم کمه کی گفته زیاده!!

بازی خود پی اس پی رو که مهدی جان لطف کردن گفتن. برای تبدیل بازی های PS1 از PSX2PSP PopStation استفاده کنید. اگه پیدا نکردید بگید بزارم لینکشو. فرم ویرتون هم فعلا همه ی بازی های جدید رو اجرا میکنه. ولی اگه از سرعت لود شدن بازیها راضی نیستید و همچنین اگه میخواید از قابلیت اسکایپ استفاده کنید، به 3.90 ارتقا بدید.

یه لینک برا popstation بده دمت گرم!

J A V I D
26-05-2008, 21:08
بله بازي ترسناك برا پي اس پي كمه منم تصديق مي كنم ! چون به نظر من كلا با ذات پي اس پي سازگار نيست زياد !

RAMINET
26-05-2008, 21:10
دو نوع کابل هست. با توجه به ورودی تلویزیونی که دارید، یکی از آنها را تهیه کنید و پی اس پی رو باهاش به تلویزیون وصل کنید. تو XMB هم این قابلیت رو فعال کنید. هیچ نرم افزاری هم نمیخواد
در مورد devhook فکر کنم جاوید جان توضیح بدن بهتره. چون من هم خیلی زیاد نمیدونم و ممکنه اطلاعات غلط بدم.
در آخر... وسطای تابستون خیلی بد نیست. ولی الآن خیلی بهتره!! اگه خونه گیر دادن که وسط امتحاناس، این تز رو بده:
بخر... بعد از امتحانها استفاده کن!!!!!
دمت گرم با مرام
من مرده اون تزتم نازنین ولی راستش بحث این حرفا نیست الان پولم آماده نیست باید تا تابستون صبر کنم
یه سوال اساسی هم دارم که خیلی برام مهمه:!!!!!!!!!
دوستان من 23 سال دارم به نظرتون ضایع نیست psp بخرم و باش بازی کنم ؟ از طرفی خوره بازی هستم از طرف دیگه سنم زیاد شده احساس میکنم psp ماله زیر سنینه 21 است!!!
نظر شما چیه؟
ممنون

J A V I D
26-05-2008, 21:13
دمت گرم با مرام
من مرده اون تزتم نازنین ولی راستش بحث این حرفا نیست الان پولم آماده نیست باید تا تابستون صبر کنم
یه سوال اساسی هم دارم که خیلی برام مهمه:!!!!!!!!!
دوستان من 23 سال دارم به نظرتون ضایع نیست psp بخرم و باش بازی کنم ؟ از طرفی خوره بازی هستم از طرف دیگه سنم زیاد شده احساس میکنم psp ماله زیر سنینه 21 است!!!
نظر شما چیه؟
ممنون

الان احساس مي كني مثلا من ده سالمه !!‌ منم 22 سالمه اصولا بازي هاي الان اگه دقت كني بيشتر مناسب بزرگترهاست تا كوچيتر ها ... بخر حالشو ببر مگه به سنو ساله !

musketeer
27-05-2008, 07:53
بازی ترسناک برا PSP خیلی هم کمه کی گفته زیاده!!

بله بازي ترسناك برا پي اس پي كمه منم تصديق مي كنم ! چون به نظر من كلا با ذات پي اس پي سازگار نيست زياد !
بابا ما یه غلطی کردیم گفتیم زیاده! منظورم این بود که هست خلاصه. جاوید جان کجاش با ذات پی اس پی در تضاده؟! شما اون اول سایلنت هیل رو ندیدی چی نوشته؟! (مرده شورشونو ببرن) نوشته این بازی برای بازی در تاریکی و با هدفون بهینه شده است!! حرفشونو گوش دادم و خداوکیلی ترسیدم (چرا دروغ؟!) شما رو کدوم کنسول میتونی همچین تجربه ای داشته باشی؟

دمت گرم با مرام
من مرده اون تزتم نازنین ولی راستش بحث این حرفا نیست الان پولم آماده نیست باید تا تابستون صبر کنم[/
QUOTE]
من نوکرم. تز دادن یکی از اساس دینه! ولی اون نازنینش چی بود؟! به هر حال بعد از خرداد پی اس پی 100% گرون میشه از ما گفتن.
[QUOTE] دوستان من 23 سال دارم به نظرتون ضایع نیست psp بخرم و باش بازی کنم ؟

الان احساس مي كني مثلا من ده سالمه !!‌
عجب چیزی گفتی جاوید! کلی خندیدم!
بابا راس میگه. (جاوید راس میگه!!) فکر کردی کسی که سنش پایینه پول از کجا باید بیاره اصلا پی اس پی بخره؟!!!! اکثر کسایی که پی اس پی میخرن دستشون تو جیب خودشونه. جون اگه کسی بخواد واسه بچش کنسول بخره، هر چقدر هم مایه دار باشه یه کنسول خونگی میخره. تا بچه اش بشینه خونه حداقل!! اصلا پی اس پی مال کساییه که همه اش بیرون از خونه ان و اینور اونور میرن. کدوم آدم سن پایینی این شرایطو داره؟!

J A V I D
27-05-2008, 08:53
بابا ما یه غلطی کردیم گفتیم زیاده! منظورم این بود که هست خلاصه. جاوید جان کجاش با ذات پی اس پی در تضاده؟! شما اون اول سایلنت هیل رو ندیدی چی نوشته؟! (مرده شورشونو ببرن) نوشته این بازی برای بازی در تاریکی و با هدفون بهینه شده است!! حرفشونو گوش دادم و خداوکیلی ترسیدم (چرا دروغ؟!) شما رو کدوم کنسول میتونی همچین تجربه ای داشته باشی؟

آقا چرا ناراحت مي شي به خدا منظوري نداشتيم ! بازي تو هر سبكي براي پي اس پي هست ولي ترسناك كمتره ... البته به شخصه اصلا چيزي به اسم سبك ترسناك رو قبول ندارم ! تا حالا هيچ بازي نتونسته حس واقعي ترس رو بهم منتقل كنه حتي سايلنت هيل با همون شرايطي كه گفتيد ... ( شايدم زياد بازي هاي اينجوري بازي كرديم عادي شده ! )

musketeer
27-05-2008, 12:04
آقا چرا ناراحت مي شي به خدا منظوري نداشتيم ! بازي تو هر سبكي براي پي اس پي هست ولي ترسناك كمتره ... البته به شخصه اصلا چيزي به اسم سبك ترسناك رو قبول ندارم ! تا حالا هيچ بازي نتونسته حس واقعي ترس رو بهم منتقل كنه حتي سايلنت هيل با همون شرايطي كه گفتيد ... ( شايدم زياد بازي هاي اينجوري بازي كرديم عادي شده ! )ناراحت نشدم. یه سوال؟ چرا هر چی میگم همه میگن "چرا ناراحت میشی؟!" به خدا ناراحت نمیشم. به نظرم مشکل از منه چون همه همینو بهم میگن. احتمالا یه روانشاسی باید برم ببینم چی میگه... به هر حال... تاپیکو منحرف نکنم... قبول دارم آقا! کمتره... من یه نفر که اصلا بازی ترسناک دوست ندارم. فقط فیلم ترسناک حال مید! وگرنه بازی که به من حال نمیده. ولی سایلنت هیل، اولای بازی اونجاش که دختره رو تو آینه میبینه من ترسیدم. البته واسه یه لحظه. به هر حال من سرچ کردم و فهمیدم همونطور که شما فرمودید بازی ترسناک رو پی اس پی کمه.

یه لینک برا popstation بده دمت گرم!شرمنده! صبح ندیدم این جمله رو! بفرما. 1.1 مگ

اگه کار نکرد:

GHOST RECON
27-05-2008, 13:58
دمت گرم با مرام
من مرده اون تزتم نازنین ولی راستش بحث این حرفا نیست الان پولم آماده نیست باید تا تابستون صبر کنم[/
QUOTE]
من نوکرم. تز دادن یکی از اساس دینه! ولی اون نازنینش چی بود؟! به هر حال بعد از خرداد پی اس پی 100% گرون میشه از ما گفتن.

عجب چیزی گفتی جاوید! کلی خندیدم!
بابا راس میگه. (جاوید راس میگه!!) فکر کردی کسی که سنش پایینه پول از کجا باید بیاره اصلا پی اس پی بخره؟!!!! اکثر کسایی که پی اس پی میخرن دستشون تو جیب خودشونه. جون اگه کسی بخواد واسه بچش کنسول بخره، هر چقدر هم مایه دار باشه یه کنسول خونگی میخره. تا بچه اش بشینه خونه حداقل!! اصلا پی اس پی مال کساییه که همه اش بیرون از خونه ان و اینور اونور میرن. کدوم آدم سن پایینی این شرایطو داره؟!

مثلا يه فرد 16-17 ساله psp بدردش نميخوره؟؟
در ضمن دستش هم تو جيب خودش نيست!

tophigh
27-05-2008, 14:06
یه حس دارم که psp هم داره تو کلکسیون کنسول های قدیمی میره چون 4 ساله از عمرش گذشته و بازیهای که باید براش بیاد اومده و فکر کنم 2 سال دیگه کامل از یاد بره

musketeer
27-05-2008, 14:41
کی گفت به دردش نمیخوره؟! گفتم کمتر دارن. شما بیشتر کسایی که دیدی تو چه سنی بودن؟ من که بیشتر بالای 19-20 سال دیدم پی اس پی داشتن.

saddegh
27-05-2008, 15:16
سلام به همه دوستان
دیروز اسلیم پیانو بلک گرفتم 228 تومن
دو تا سوال داشتم
اول این که مشخصات مموری 4گیگ اصل چیه؟؟
دوم فروشنده گفت که اسلیم تمام بدنه وصفحش ضد خشه وبرچسب السی دی نیاز نداره حرفش درسته؟؟

J A V I D
27-05-2008, 16:01
سلام به همه دوستان
دیروز اسلیم پیانو بلک گرفتم 228 تومن
دو تا سوال داشتم
اول این که مشخصات مموری 4گیگ اصل چیه؟؟
دوم فروشنده گفت که اسلیم تمام بدنه وصفحش ضد خشه وبرچسب السی دی نیاز نداره حرفش درسته؟؟

با عرض معذرت فروشنده خيلي غلط كرده ! واسه ال سي دي حتما يه برچسب بگير كه بعدا پشيمون مي شي ...

mehdi30nema
27-05-2008, 16:02
من هانت! اگه یادم باشه یه جای من هانت گیر کرده بودی درسته!!؟ بازی ترسناک برا PSP خیلی هم کمه کی گفته زیاده!!

!

آره گیر کرده بودم ولی رد کردمش . خدایی یکی از بهترین بازی هایی که تو عمرم بازی کردم همین من هانت 2 بود .
من الان بد جور تو کفه بازی ترسناک هستم . یعنی هیچی نیست دیگه ؟

ali_ranger22
27-05-2008, 16:27
آره گیر کرده بودم ولی رد کردمش . خدایی یکی از بهترین بازی هایی که تو عمرم بازی کردم همین من هانت 2 بود .
من الان بد جور تو کفه بازی ترسناک هستم . یعنی هیچی نیست دیگه ؟

نه نیست دیگه من همینارو میشناسم البته من زیاد با ترسناک حال نمیکنم!

ممنون از تاییدت!

مثلا fifa 08 کیفیت خوبی داره البته به بازی ساز ها هم ربط داره الان اکثر بازی هایی که به صورت مولتی ساخته میشن فقط x360و ps3 و pc شون از بقیه بهتره

ali_ranger22
27-05-2008, 16:38

اشتباه نکن من بالای 30 سالم دیدم که با psp حال میکنه چه برسه به 17 سال ! ببین من 70% پول psp مو خودم دادم در حالی که میتونستم اون موقع یه گوشی خوب بخرم الان گوشی من 2600 ! ولی اکثر دوستام گوشی بالای 300 دارن ولی واقعا از امکانات گوشیشون استفاده نمیکنن ولی من الان از همه ی امکانات psp استفاده میکنم و.....

الان احساس مي كني مثلا من ده سالمه !!‌ منم 22 سالمه اصولا بازي هاي الان اگه دقت كني بيشتر مناسب بزرگترهاست تا كوچيتر ها ... بخر حالشو ببر مگه به سنو ساله !

جاوید قبلا حدس میزدم 20 سالته!! حالا چون تو گفتی منم میگم 18 سالمه! حرفتم تایید میکنم به سن و سال ربطی نداره.

Arshia001
27-05-2008, 17:06
آقا چرا ناراحت مي شي به خدا منظوري نداشتيم ! بازي تو هر سبكي براي پي اس پي هست ولي ترسناك كمتره ... البته به شخصه اصلا چيزي به اسم سبك ترسناك رو قبول ندارم ! تا حالا هيچ بازي نتونسته حس واقعي ترس رو بهم منتقل كنه حتي سايلنت هيل با همون شرايطي كه گفتيد ... ( شايدم زياد بازي هاي اينجوري بازي كرديم عادي شده ! )

من هم موقعی که 12 سالم بود از سایلنت 1 ترسیدم،هم الآن که 17 سالمه با شرایط کافی از Origins میترسم.یعنی ترس که نه،تریپ دلهره و این مایه ها...

GHOST RECON
27-05-2008, 17:37
کی گفت به دردش نمیخوره؟! گفتم کمتر دارن. شما بیشتر کسایی که دیدی تو چه سنی بودن؟ من که بیشتر بالای 19-20 سال دیدم پی اس پی داشتن.

بيشتر كساني رو كه من ديدم تو رنج 16 تا 18
در ضمن اين برچسب ال سي دي چيه؟؟ يه عكس ازش ميزارين
اگه بچسبونيمش رو ال سي دي حباب هوا زيرش نميمونه؟؟

يه چيز ديگه جناب saddegh عزيز شما psp رو از كجا خريدي و اين قيمتي كه گرفتي پايين ترين بود؟؟

ali_ranger22
27-05-2008, 18:26
در ضمن اين برچسب ال سي دي چيه؟؟ يه عكس ازش ميزارين
اگه بچسبونيمش رو ال سي دي حباب هوا زيرش نميمونه؟؟

يه چيز ديگه جناب saddegh عزيز شما psp رو از كجا خريدي و اين قيمتي كه گرفتي پايين ترين بود؟؟

یه برچسب برا lcd دیگه که میچسبه روش و نمیزاره به خود lcd خط بخوره من خریدم 2800 یه خوبی جالبی که داره اینه که اگه بعد از اینکه رو lcd خط افتاده بچسبونیش خط ها دیگه معلوم نیست!! چرا ممکنه حباب بره برا منو که عطا چسبوند اون مو بلنده تو وست گیم ! یه دونه حباب خیلی کوچیک دارم الان که اونم به خاطر اینه که گرد و خاک رفته بود من ندیدم که پاکش کنم!

J A V I D
27-05-2008, 19:07
منم دادن يارو مغازه داره چسبوند ولي كجكي چسبوند زيرشم يه حبوبا كوچلو رفت ولي چون حساسم به اين مسائل خودم كندمش دوباره صاف چسبوندمش بدون حباب !

musketeer
27-05-2008, 19:09

خوب تو فقط رفیقاتو دیدی لابد! به نظرم کنسول پرتابل بیشتر به درد کسی میخوره که زیاد بیرون از خونه باشه. مثلا من الآن شرکت بیکارم تقریبا. یا پی اس پی بازی میکنم یا میشینم Dota بازی میکنم!! به هر حال، هرکی هر جوری حال میکنه و تو هر سنی هست هر کنسولی رو دوست داره هر کاری میخواد بکنه!!

برا منو که عطا چسبون
به به! میبینم که عطا شهرت جهانی پیدا کرده!! برا منم اون چسبوند. ولی هیچ حبابی نداره. بنده خدا کلی تمیزش کرد. انصافا کارش درسته!! برچسب چسبون خوبیه!!

J A V I D
27-05-2008, 19:14
در ضمن اين عطا تازه از كيش برگشته ها ! اون دفعه نذاشت ازش عكس بگيرم ! كلي وستي ها بچه هاي باحالين ... و خوبم پول در مي آرن كه يكي از مهم ترين دلايل همين خوب برخورد كردنشونه !

musketeer
27-05-2008, 19:20
در ضمن اين عطا تازه از كيش برگشته ها ! اون دفعه نذاشت ازش عكس بگيرم ! كلي وستي ها بچه هاي باحالين ... و خوبم پول در مي آرن كه يكي از مهم ترين دلايل همين خوب برخورد كردنشونه !

همش تایید میشه! lol

GHOST RECON
27-05-2008, 19:47
منم دادن يارو مغازه داره چسبوند ولي كجكي چسبوند زيرشم يه حبوبا كوچلو رفت ولي چون حساسم به اين مسائل خودم كندمش دوباره صاف چسبوندمش بدون حباب !

ميشه بگي چيجوري چسبوندي كه حباب زيرش نرفت من هر موقع ماله موبايل رو كندم ديگه نتونستم طوري بچسبونم كه حباب زيرش نره !!
راستي اين يارو برچسبه چنده؟؟

musketeer
27-05-2008, 20:03
تو بسته ی برچسب یه دستمال داره که باهاش باید Lcd رو تمیز کنی. یه برچسب داره که دوطرفش یه برچسب دیگه هست! یعنی سا تا برچسبه که وسطیه اصلیه اس. یه چیر مقوا مانند سفت هم داره که باید هر ذره از برچسب که میچسبونی رو با اون پرس کنید. لبه ی یک طرف یکی از برچسبهای فرعی رو بلند کنید. و از یک گوشه بچسبونید رو پی اس پی، بعد آروم آروم با مقوا سفته چسبوندنو ادامه بدید. وقتی کامل چسبوندیدش، برچسب فرعی دوم رو هم غلفتی بکنید! حواستون هم باشه که اگه یجا حباب رفت زیرش سریع اونجا رو بکنید دوباره با دقت بچسبونید.
قیمت برچسباش هم توپخونه 1000 تومنی و 2000 تومنی داره و وست گیم 2800 و پایتخت و اینا 3000 تومن.

reza424
27-05-2008, 20:53
با سلام به همگی.
من امروز یه Psp Slim خریدم Version :3.90 هست
اگه ممکنه راهنمایی کنید چجوری می شه کپی خورش کرد
من ایران نیستم خواهش می کنم

reza424
27-05-2008, 20:54
این آدرس ایمیل من هست
r_h424@yahoo.com

saddegh
27-05-2008, 22:36
يه چيز ديگه جناب saddegh عزيز شما psp رو از كجا خريدي و اين قيمتي كه گرفتي پايين ترين بود؟؟GHOST RIDER

tophigh
28-05-2008, 00:31
من که منتظر امدن psp2 هستم

darkfery
28-05-2008, 00:42
با سلا م
من روی psp که سخه 3.4 هست و از امریکا برام فرستادن ویدئو با فرمت mpeg4 ریختم ولی متاسفانه وقتی توی قسمت ویدئو میرم پیغام میده که فایلی وجود نداره و چیزی نیست که بخواد اجرا کنه .
آیا نام folderam مشکل داره لطفا راهنمایی کنید دوستان .
ممنون :41:

darkfery
28-05-2008, 00:47
دوستان سلا م
در مورد مموری های موجود برای psp هم از لحاظ ظرفیت و هم از لحاظ قیمت اطلاعات می خواستم . بیشتر در مورد version3.4
ممنون .

musketeer
28-05-2008, 07:54
من که منتظر امدن psp2 هستممگه خبری شنیدی؟ بعیده به این زودیا بیاد ها.

با سلا م
من روی psp که سخه 3.4 هست و از امریکا برام فرستادن ویدئو با فرمت mpeg4 ریختم ولی متاسفانه وقتی توی قسمت ویدئو میرم پیغام میده که فایلی وجود نداره و چیزی نیست که بخواد اجرا کنه .
آیا نام folderam مشکل داره لطفا راهنمایی کنید دوستان .
ممنون خواهش میکنم با فونت معمولی بنویسید.
باید به فرمت مخصوص پی اس پی تبدیلش کنید. برای اینکار نرم افزار زیر رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسوورد:

دوستان سلا م
در مورد مموری های موجود برای psp هم از لحاظ ظرفیت و هم از لحاظ قیمت اطلاعات می خواستم . بیشتر در مورد version3.4
ممنون .

مموری استیک از 32 مگ (!) من دیده ام تا 16 گیگ. البته 16 گیگ فعلا روی پی اس پی کار نمکنه ولی بزودی با آمدن فرم ویر 4 قابل استفاده خواهد بود. قیمت حدودی:
2GIG ----------> اصل 40 تومن ---- فرعی قابل قبول 25-30 تومن ---- فرعی خدا میدونه 15 تومن(!)
4GIG ----------> اصل 85 تومن ---- فرعی قابل قبول 50-65 تومن ---- فرعی خدا میدونه 35 تومن(!)
8GIG ----------> اصل 120 تومن ---- فرعی قابل قبول 95-80 تومن ---- فرعی خدا میدونه 50-65 تومن(!)
16 گیگ هم هنوز من تو ایران ندیده ام. البته اگه بگردی پیدا میکنی ولی به دردت نمیخوره فعلا.
منظورم از اصل، اینه که گارانتی ایران رهجو داره. فرعی قابل قبول اوناییه که فروشنده ها ادعا میکنن همونیه که ایران رهجو میاره. فرعی خدا میدونه اینه که حتی خود فروشنده هم اعتراف میکنه که اصل نیست!

musketeer
28-05-2008, 11:06
راستی یه سوال...
بدون کرنل هیچکدوم از نرم افزارهایی که واسه پی اس پی ساخته میشه رو نمیشه اجرا کرد? من 3.71 رو که ریختم بصورت Easy Install بود و کرنل هم فک کنم نصب کرد. ولی 3.90 رو نصب کردم و کرنل روش نریختم. الآن اگه بخوام یه نرم افزاری نصب کنم باید کرنل رو هم قبلش بریزم؟
مرسی

reza424
28-05-2008, 11:14
با سلام به همگی.
من ایران نیستم خواهش می کنم

musketeer
28-05-2008, 13:25
با سلام به همگی.
من ایران نیستم خواهش می کنمآقا شرمنده. شما یه پست هم صفحه قبل داده بودید. ببخشید که جواب ندادم. نمیدونم چرا یادم رفت! ببخشید خلاصه!
به اینجا مراجعه کنید. اگه مشکلی بود بگید تا اگه تونستیم براتون حلش کنیم!

همینطور این رو هم ببینید:

hessam2006
28-05-2008, 15:31
سلام
ببخشید من می خوام psp بخرم واز شما سوالاتی داشتم من در این تاپیک یک سال پیش پست داشتم و سوالاتی کرده بودم ولی به نتیجه نرسیدم و بی خیال شدم و گذاشتم برای موقعیت بهتر فکر کنم وقت باشه شروع می کنم

1.مدل اسلیم چند پک داره Core Pack Entertainment Pack اگه درسته تایید کنید الان کدوم پک توی ایران هست
وخرید کدوم بهتره وحتی اگر قیمت دارید ممنون میشم

2اگر در UMD را باز كنيد و بالا سمت راست را نگاه كنيد اگر نوشته باشد IC1003 در ان صورت مادربرد شما TA-082 است(این ویژگی برای فت بود یا برای سلیم هم هست که داری میخری باید به این ویژگی دقت کنی چون می گن دانگرید نمی شه)

3 Firmware های اولیه این دستگاه در زمان انتشار 3.60 بودند و مشکلی از لحاظ کپی خور شدن ندارند (شما این ويژگی رو تایید میکنید که اسلیم از زمان اول همین طوری بوده و الان بالاترین ورژن چند هست که مشکلی نداشته باشه و به راحتی بازیها رو ساپرت کنه و از لحاظ برنامه)

4 با کوچک شدن دستگاه، اندازه باطری در Slim نیز کاهش پیدا کرده است. اما باطری ورژن قدیمی نیز قابل استفاده در این دستگاه است که زمان بازی کردن با آن بیشتر است(شما این رو تایید میکنید باید چی کار کرد باتری فت بخرم)

5.اگر بازی درون مموری بریزیم ایا دستگاه بریک میشه(اصلا ربطی داره و برای ریختن بازی باید به مغازه مراجعه کنیم برای نصب بازی یا نه با خیال راحت در خانه هم میشه بازی ریخت)

6.دانگريد (Downgrade) در واقع عكس Upgrade ميباشد و به كاهش فريمور دستگاه دانگريد گفته ميشود، شما براي اينكه كنسول خود را كپي خور كنيد حتما بايد ابتدا به فريمور 1.5 تبديل كنيد و فريمور دستگاه خريداري شده توسط شما از 1.5 بالاتر است بنابراين بايد آن را به 1.5 دانگريد كنيد

معمولا فروشگاه هايي كه PSP عرضه ميكنند خود نيز دستگاه را دانگريد ميكنند بنابراين اگر فروشگاهي اين كار را انجام ميدهد ديگر نگران ورژن دستگاه و كپي خور كردن دستگاه نباشيد. فقط نكته ي قابل ملاحظه اين است حتي المكان از خريد كنسول هايي كه از قبل كپي خور شده اند خودداري كنيد چون احتمال دارد كنسول استوك باشد و حتما Pack را فروشنده در حضور شما باز كند و بعد اقدام به دانگريد كردن كند.

(اگر psp خریدم دستگاه پلمپ خاصی داره یا نه )(اگه مغازه دار گفت دستگاه دانگرید شده یعنی استوک هست)
(اگه دست گاه پلمپ داره و مغازه دار پلمپ را در جلوی خودم باز کنه باید دستگاه خودش دانگرید کنه و تحویل بده یا نه)

7.شارژ اصلی چه ویژگی هایی داره که باتری درست شارژ کنه (باتری (اگه دستگا پلمپ خاصی نداشته باشه)از کجا مشخص میشه که فروشنده عوض نکرده (باتری اصل چه ویژگیهای داره یا ساخت یا کد خاص نوشته خاص داره که معلوم بشه)

8.سوختن پيكسل هاي LCD ميباشد كه قبل از خريد اصلا قابل تشخيص نمي باشد و نمي توان گفت كه اگر LCD ساخت شارپ باشد ديگر مشكل سوختن پيكسل وجود ندارد و يا فقط LCD هاي سامسونگ اين مشكل را دارند. ممكن است بر اثر مرور زمان يا كيفيت خود LCD بعضا بعد از مدتي چند پيكسل از LCD بسوزد كه چيزي است اجتناب ناپذير و با چشم هم به سختي قابل تشخيص است
(این مشکل چجوری میشه فهمید و یک psp سالم و بدون سوختگی خرید و شارپ با سامسونگ فرقشون چجوریه)

فعلا همین ها به ذهنم رسید با شرمندگی که انقدر سوال پرسید با تشکر پیشاپیش شما دوستان عزیز

musketeer
28-05-2008, 15:59
1- به نظر من یه Core Pack (استاندارد پک) بگیرید. و بقیه لوازم رو به سلیقه خودتون انتخاب کنید.
2- اطلاعاتی در این زمینه ندارم (جاوید احتمالا میدونه) ولی فکر نکنم هیچ کدوم مشکلی داشته باشن.
3- بسته به اینکه ساخت چه زمانی باشه، فرم ویر اولیه اش فرق میکنه. ولی اگه تو ایران بخرید، معمولا فروشنده براتون کپی خورش میکنه. و آخرین فرم ویر تا الآن 3.90 هست. البته 3.95 هم اومده. ولی کرک نشده. شایعه هست که کرک نمیشه. چون دارک الکس بزرگ تشخیص داده ارزششو نداره!!
4- اگه باتری فت بندازی، درشو نمیتونی ببندی. اصلا توصیه نمیشه.
5- هیچ اتفاقی نمی افته. بازی رو خیلی ساده خودتون میتونید بریزید. (خداییش ساده، بدون اغراق)
6- خوب چیکار کنم؟! جواب بدم؟! اینکه اصلا سوال نبود!
7- آره. اگه شد شب براتون دو تا عکس از دو تا باتری میزارم تا فرق اصل و تقلبی رو راحت تشخیص بدید.
8- کی میگه؟! پیکسل سوخته راحت قابل تشخیصه. وقتی روشن باشه و صفحه سیاه باشه، راحت میتونید نقاط سفید رو ببینید. اگه دیدید بعضی پیکسلا آبی یا سبز یا قرمز هستن و رنگشون اصلا عوض نمیشه، دستگاه رو نخرید(چون یا ضربه خورده، یا دست دومه) ولی قابل اصلاحه این مشکل دومیه!
خواهش میکنم

samanajan
28-05-2008, 16:04
استی psp2 کی میاد کسی خبر دقیقی ندارد

musketeer
28-05-2008, 16:22
اصلا از کجا میدونید میآد؟! مگه خبری شنیدید؟ اگه خبری هست بگید ما هم بدونیم!

ali_ranger22
28-05-2008, 16:25
راستی یه سوال...
بدون کرنل هیچکدوم از نرم افزارهایی که واسه پی اس پی ساخته میشه رو نمیشه اجرا کرد? من 3.71 رو که ریختم بصورت Easy Install بود و کرنل هم فک کنم نصب کرد. ولی 3.90 رو نصب کردم و کرنل روش نریختم. الآن اگه بخوام یه نرم افزاری نصب کنم باید کرنل رو هم قبلش بریزم؟
مرسی

بعضی از نرم افراز ها نسخه ی بدون کرنل دارن که باید اونو بریزی ولی بقیه...

استی psp2 کی میاد کسی خبر دقیقی ندارد

هنوز هیچ خبری نیست البته چون شایعه شده نیتندو میخواد DS2 رو معرفی کنه ممکنه بعد از اون هم سونی بخواد psp2 رو بره تو کارش ولی هنوز هیچ خبری نیست!

ali_ranger22
28-05-2008, 16:27
آقا شرمنده. شما یه پست هم صفحه قبل داده بودید. ببخشید که جواب ندادم. نمیدونم چرا یادم رفت! ببخشید خلاصه!
به اینجا مراجعه کنید. اگه مشکلی بود بگید تا اگه تونستیم براتون حلش کنیم!

همینطور این رو هم ببینید:

ببین اگه میخواست میرفت از بازی سنتر میپرسید لطفا ابهت این تاپیکو حفظ کنید همه چی تو این تاپیک شده بازی سنتر

شما هم باید با پاندورا کپی خور کنی آموزششم من چندین صفحه قبل که یه فایل pdf بود گذاشتم...

hessam2006
28-05-2008, 16:33
.دانگريد (Downgrade) در واقع عكس Upgrade ميباشد و به كاهش فريمور دستگاه دانگريد گفته ميشود، شما براي اينكه كنسول خود را كپي خور كنيد حتما بايد ابتدا به فريمور 1.5 تبديل كنيد و فريمور دستگاه خريداري شده توسط شما از 1.5 بالاتر است بنابراين بايد آن را به 1.5 دانگريد كنيد

معمولا فروشگاه هايي كه PSP عرضه ميكنند خود نيز دستگاه را دانگريد ميكنند بنابراين اگر فروشگاهي اين كار را انجام ميدهد ديگر نگران ورژن دستگاه و كپي خور كردن دستگاه نباشيد. فقط نكته ي قابل ملاحظه اين است حتي المكان از خريد كنسول هايي كه از قبل كپي خور شده اند خودداري كنيد چون احتمال دارد كنسول استوك باشد و حتما Pack را فروشنده در حضور شما باز كند و بعد اقدام به دانگريد كردن كند.

(اگر psp خریدم دستگاه پلمپ خاصی داره یا نه )(اگه مغازه دار گفت دستگاه دانگرید شده یعنی استوک هست)
(اگه دست گاه پلمپ داره و مغازه دار پلمپ را در جلوی خودم باز کنه باید دستگاه خودش دانگرید کنه و تحویل بده یا نه)

.سوختن پيكسل هاي LCD ميباشد كه قبل از خريد اصلا قابل تشخيص نمي باشد و نمي توان گفت كه اگر LCD ساخت شارپ باشد ديگر مشكل سوختن پيكسل وجود ندارد و يا فقط LCD هاي سامسونگ اين مشكل را دارند. ممكن است بر اثر مرور زمان يا كيفيت خود LCD بعضا بعد از مدتي چند پيكسل از LCD بسوزد كه چيزي است اجتناب ناپذير و با چشم هم به سختي قابل تشخيص است
(این مشکل چجوری میشه فهمید و یک psp سالم و بدون سوختگی بعضی ها میگن باید یک عکس سیاه توی pspپیدا کنی وببینی همچین عکسی هست خرید و شارپ با سامسونگ فرقشون چجوریه)

شارژر چی قلابی در بسته ها هست

ببینم می تونید یکاری کنید که من هم به گروه psp داره اضافه بشم

musketeer
28-05-2008, 16:34
بعضی از نرم افراز ها نسخه ی بدون کرنل دارن که باید اونو بریزی ولی بقیه...

مرسی. مثلا این نرم افزار lightmp3 نسخه بدون کرنل داره؟ اصلا اگه نسخه بدون کرنل رو بخوام از کجا باید گیر بیارم. مثلا توی dl.qj.net دنبال چه کلمه ای بگردم برای این کار؟
باز هم مرسی

ali_ranger22
28-05-2008, 16:35
راستی بازی hellboy کی میاد؟

ali_ranger22
28-05-2008, 16:36
مرسی. مثلا این نرم افزار lightmp3 نسخه بدون کرنل داره؟ اصلا اگه نسخه بدون کرنل رو بخوام از کجا باید گیر بیارم. مثلا توی dl.qj.net دنبال چه کلمه ای بگردم برای این کار؟
باز هم مرسی

خوب چرا کرنل رو نمیریزی این طوری که بهتره! بعضیشون مینویسن for 3.xx

musketeer
28-05-2008, 16:40
دوست عزیز، hessam2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما بهتره سعی کنید از یه جای معتبر بخرید تا هیچ نگرانی نداشته باشید.
به هر حال:
معمولا هیچ پلمپی نداره. خود فروشنده کپی خور شده بهت میده. این دلیل نمیشه که سیستم استوک باشه. باید از راههای دیگه بفهمی. مثلا بهترین راه اینه که ببینی خش روش داره یا نه. مخصوصا اون حلقه آلومینیمی پشتش.
پیکسل سوخته رو که گفتم.
شارژر قلابی دیگه فکر نکنم کسی بده! مثلا شارژر قلابی رو بزاره، شارژر اصل رو برداره که چی کار کنه؟! تو بازار همه ی شارژرها رو یه قیمت میدن. ولی به هر حال سعی میکنم شب از شارژر هم عکس بزارم واستون
شما اگه از یه جای معتبر بخری، بنده تضمین میکنم پشیمون نمیشی. من خودم خیلی پول الکی خرج میکنم و هر چی می خرم، پشیمون میشم!! ولی شاید تنها چیزی که از خریدش پشیمون نشده باشم همین پی اس پیه! الآن بهترین رفیقمه!!!!!!

musketeer
28-05-2008, 16:42
ببین اگه میخواست میرفت از بازی سنتر میپرسید لطفا ابهت این تاپیکو حفظ کنید همه چی تو این تاپیک شده بازی سنتر
حق با شماست. ببخشید.

خوب چرا کرنل رو نمیریزی این طوری که بهتره! بعضیشون مینویسن for 3.xx
باز هم مرسی! احتمالا امشب همین کار رو میکنم. خیلی ممنون خلاصه

reza424
28-05-2008, 16:44

شما هم باید با پاندورا کپی خور کنی آموزششم من چندین صفحه قبل که یه فایل pdf بود گذاشتم...

قربون دستت می شه لطف کنید بفرمائید کدام صفحه؟

reza424
28-05-2008, 17:03
دستگاه من وارد منوی Recovery نمی شه
آموزش ساخت باطری پاندورا را هم نتونستم پیدا کنم
لطفا کمک کنید

hessam2006
28-05-2008, 17:14
دوست عزیز، hessam2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما بهتره سعی کنید از یه جای معتبر بخرید تا هیچ نگرانی نداشته باشید.
به هر حال:
معمولا هیچ پلمپی نداره. خود فروشنده کپی خور شده بهت میده. این دلیل نمیشه که سیستم استوک باشه. باید از راههای دیگه بفهمی. مثلا بهترین راه اینه که ببینی خش روش داره یا نه. مخصوصا اون حلقه آلومینیمی پشتش.
پیکسل سوخته رو که گفتم.
شارژر قلابی دیگه فکر نکنم کسی بده! مثلا شارژر قلابی رو بزاره، شارژر اصل رو برداره که چی کار کنه؟! تو بازار همه ی شارژرها رو یه قیمت میدن. ولی به هر حال سعی میکنم شب از شارژر هم عکس بزارم واستون
شما اگه از یه جای معتبر بخری، بنده تضمین میکنم پشیمون نمیشی. من خودم خیلی پول الکی خرج میکنم و هر چی می خرم، پشیمون میشم!! ولی شاید تنها چیزی که از خریدش پشیمون نشده باشم همین پی اس پیه! الآن بهترین رفیقمه!!!!!!
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

من جای معتبر نمیشناسم می خواستم از جمهوری بخزم چی کار کنم

آخه می دونی چیه من پارسال می خواستم psp بخرم ولی گوشیم عوض کردم خیلی واجبتر از psp بود

من تو زندگیم مثل شما یه چیزهایی خریدم که پشیمون شدم می ترسم این یکی از همون پشیمونیهام باشه

بعضی ها میگن پیکسل سوخته اولش مشخص نیست باید یک صفحه یا عکس سیاه از توی psp پیدا کنی تا بتونی تشخیص بدی همین عکسی هست توش

شما گفتید استاندار پک بگیرم الان بهتر از این چی هست قیمت بالاتر هست اگه من وسایل جدا بخرم گرون تر در میاد بعد از لحاظ فابریکی چی

J A V I D
28-05-2008, 18:08
دستگاه من وارد منوی Recovery نمی شه
آموزش ساخت باطری پاندورا را هم نتونستم پیدا کنم
لطفا کمک کنید

سلام

خوب طبيعي كه نتونيد وارد منو ريكاوري بشيد چون فريم ور هاي اصلي منو ريكاوري ندارن ! اون مال كنسول هاي كپي خور شدس ! يه پيشنهاد مي كنم بريد تو يوتوب يكم بگرديد آموزش نصب فريم ور و دانگريد به صورت تصويري هست . اينجوري فكر كنم بهتر بتونيد كار رو انجام بديد ....

آخه می دونی چیه من پارسال می خواستم psp بخرم ولی گوشیم عوض کردم خیلی واجبتر از psp بود

من تو زندگیم مثل شما یه چیزهایی خریدم که پشیمون شدم می ترسم این یکی از همون پشیمونیهام باشه

بعضی ها میگن پیکسل سوخته اولش مشخص نیست باید یک صفحه یا عکس سیاه از توی psp پیدا کنی تا بتونی تشخیص بدی همین عکسی هست توش

شما گفتید استاندار پک بگیرم الان بهتر از این چی هست قیمت بالاتر هست اگه من وسایل جدا بخرم گرون تر در میاد بعد از لحاظ فابریکی چی

پيكسل سوخته تو حالت طبيعي هم معلومه ! ولي تو حالتي كه يه تصوير سياه باشه بهتر مشخصه چون پيكسل هاي سوخته به صورت رنگ سفيد عموما رو تصوير مشخصه PSP زياد پيكسل سوخته توش پيدا نمي شه . نگران اين مسئله نباشيد ...

SIMON137
28-05-2008, 18:27
سلامی به دوستان عزیزم...
بعد از گذشت چندین ماه بازهم به p30 برگشتیم...
و اما شروع سوالات از این تاپیک...

قصد خرید psp داشتم . یک PSP آخرین مدل موجود + تمامی امکانات جانبی موجود = قیمت=؟
و ماجرای این fat و slim چیست؟
توضیحاتی پیرامون گارانتی
کلا ارزش خرید دارد یا خیر...
این امکاناتی از قبیل دسته آن و اتصال به تلویزیون و... در ایران هست؟ چنده؟
کجا ارزونتر و گرونتر و کجا بهتره؟
این ماجرای ..... شدن PSP ها که حتما باید ..... باشد تا بازی ها کپی را بخواند چیست؟
و...

با سپاس فراوان SIMON137

musketeer
28-05-2008, 18:59

خوب برو پایتخت. یگانه طبقه اول یا ایرانیان طبقه دوم. یا برو وست گیم. اینا معتبرن
شما psp بخر. بعید میدونم پشیمون بشی. تا حالا که کسی از خریدش پشیمون نشده.
ببین پیکسل سوخته تو دستگاه نو اصلا وجود نداره. ضمنا psp یکی از بهترین lcd های ممکن رو داره و خیلی بعیده که تا آخر هم مشکل پیدا کنی. مگه اینکه ضربه بخوره.
من هم فقط نظرم رو استاندارد پکه. شما هر کدوم رو دوست داری بگیر. من یه کیف گرفتم که هیچ وقت استفاده نکردم. و یک هدفون. جمعا 22 تومن که از هیچ کدوم استفاده نکردم. شاید شما کیف و بند برات مهم باشه. اگه اینطوره، ولیو پک بگیر.

قصد خرید psp داشتم . یک PSP آخرین مدل موجود + تمامی امکانات جانبی موجود = قیمت=؟
و ماجرای این fat و slim چیست؟
توضیحاتی پیرامون گارانتی
کلا ارزش خرید دارد یا خیر...
این امکاناتی از قبیل دسته آن و اتصال به تلویزیون و... در ایران هست؟ چنده؟
کجا ارزونتر و گرونتر و کجا بهتره؟
این ماجرای ..... شدن PSP ها که حتما باید ..... باشد تا بازی ها کپی را بخواند چیست؟
و...

فت و اسلیم ماجرایی ندارن. فت قدیمی تره و اسلیم جدیدتر. مثل پلی استیشن 1 و 2 و همینطور DS که مدل سبکتر و جمع و جورتر دارن. فقط یه فرقای جزئی بینشون هست. من نمیتونم یکی از این دو تا رو توصیه کنم. ولی اساتید جمع معمولا اسلیم رو توصیه میکنن
گارانتی تعطیله! مگه اینکه فروشنده واست گرانتیش کنه. معمولا مغازه های معتبر این کار رو میکنن. وگرنه گارانتی رسمی نداره. چون کپی خور که میکنی، گارانتیش باطل میشه!
دسته و کابل تلویزیون هم تو ایران هست. دسته رو نمیدونم چند و توصیه میکنم که نخرید. ولی کابل تلویزیون دو نوع داره که من 15000 دیدم تا 30000 که البته یکی از این دو نوع گرونتره. باید اول ببینی کدوم به تلویزیونت میخوره
پایتخت از همه جا گرونتر و البته مطمئنتر و توپخونه (پشت شهرداری) از همه جا ارزونتر و خوب...

hessam2006
28-05-2008, 19:23
سلام مجدد

یک مغازه یگانه هم توی جمهوری هست شما اون میگید توی جمهوری دیگه مغازه خوب نیست پایتخت چقدر گرونتر نسبت به جاهای دیگه

مگه اسلیمم مثل فت ولیو پک و استاندارد داره گیگا هم داره (میشه عکس قوطی ولیو اسلیم برام بزاری ببخشد ممنون )آخه استاندار هیچی نداره رم نداره بند نداره کیف نداره ولی فکر کنم 20تا30 تومن ارزونتر هست کابل usb چی هیچ کدوم ندارند

بعضی ها میگن آگه psp کپی خور بود نخرید چون آبند نیست psp بخرید که جلوی خودتون دانگریدش کنه(میشه pspکپی خور کرد وبه حالت اول برگردوند یعنی ارجینالش کرد یا نه امکانش نیست)

شما هم اسلیم استاندارد دارین (ببخشد با پرویی میشه عکسایی که گفتید بزارید)

reza424
28-05-2008, 20:08
آیا بدون باطری پاندورا نمیشه دانگرید کرد؟
برنامه ای واسه دانگرید کردن هست ؟
واسه ساخت باطری پاندرا چطور؟
اینجا کسی این کار را انجام نمی ده بازی هم گرونه 45 یورو هر بازی
خواهش می کنم کمکم کنید

musketeer
28-05-2008, 20:46
سلام مجدد

یک مغازه یگانه هم توی جمهوری هست شما اون میگید توی جمهوری دیگه مغازه خوب نیست پایتخت چقدر گرونتر نسبت به جاهای دیگه

مگه اسلیمم مثل فت ولیو پک و استاندارد داره گیگا هم داره (میشه عکس قوطی ولیو اسلیم برام بزاری ببخشد ممنون )آخه استاندار هیچی نداره رم نداره بند نداره کیف نداره ولی فکر کنم 20تا30 تومن ارزونتر هست کابل usb چی هیچ کدوم ندارند

بعضی ها میگن آگه psp کپی خور بود نخرید چون آبند نیست psp بخرید که جلوی خودتون دانگریدش کنه(میشه pspکپی خور کرد وبه حالت اول برگردوند یعنی ارجینالش کرد یا نه امکانش نیست)

شما هم اسلیم استاندارد دارین (ببخشد با پرویی میشه عکسایی که گفتید بزارید)

نه اون یگانه که من میگم پایتخته. تو جمهوری نمیدونم یگانه باشه یا نه. البته مثل اینکه یگانه یکم گرون فروشه!!
بله اسلیم هم پکهای مختلف داره.

این هم یه عکس بزرگتر:

گفتم که! اگه بند و کیف حتما میخوای و میدونی لازمت میشه ولیو پک بگیر. ولی خوب ولیو پک هم فکر کنم فقط یه رم 32 مگ داره!! (فت که اینجوری بود) کابل ُusb هم هیچکدوم ندارن؟! چون اصلا قرار نبوده عالم و آدم پی اس پی رو کپی خور کنن!!
ضمنا، بعضی ها نباید اینو بگن. چون من تا حالا هیچ مغازه ای ندیده ام که psp رو از پلمپ در بیارن! همشون بازه. تازه! اگه پلمپ بود بیشتر شک کن!! عرفش اینه که باز باشه! پلمپ کردنش که کاری نداره! ایرانیها جعبه سی پی یو های AMD رو خودشون میزدن، هولوگرام میزدن روش میدادن دست مردم! تازه نمایندگی رسمی!!!!! دیگه psp که چیزی نیست.
ضمنا، میشه دوباره ارجینالش کرد. اگه مغازه داره واست گارانتی کنه، اگه مورد پیدا کنی، ارجینالش میکنه میفرسته گارانتی اصلی.
بنده فت Core Pack دارم.
عکس هم خواستم با گوشی خودم بگیرم چون اتوفوکوس نداره واضح نمیندازه از نزدیک. از دور هم که چیزی معلوم نیست. حالا یه توضیح میدم با عکسای اینترنت تا با گوشی کسی عکس بگیریم.
اول اینکه هر چی جز این قیافه ای بود 100% قلابیه!

مثلا این ارجینال نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد اینکه دقت کنید به برچسب پشتش پایین آخرین خط. مثلا نوشته MADE IN CHINA و روبروش یه سریال نوشته. اون باید به رنگ سیاه تیره باشه. نه طوسی که بقیه نوشته ها اون رنگیه.
ضمنا دقت کنید به ریجن دستگاهتون. مثلا اگه مال اروپاس باید رو برچسبش علامت استاندارد اروپا(همون CE ) معروف رو داشته باشه و روش حتی یک کلمه چینی ننوشته باشه.
باتری ارجینال خیلی راحت جا میره، ولی باتری متفرقه یکم بد قلقه.
دو وجه کناری باتری ارجینالی که دارم هر طرف 4 تا نقطه خیلی ریز ایجاد شده (تو اون عکس بالاییه معلومه!) ولی باتری قلابی که دارم اینجوری نیست.
فعلا اینا رو داشته باش تا عکس ها!

آیا بدون باطری پاندورا نمیشه دانگرید کرد؟
برنامه ای واسه دانگرید کردن هست ؟
واسه ساخت باطری پاندرا چطور؟
اینجا کسی این کار را انجام نمی ده بازی هم گرونه 45 یورو هر بازی
خواهش می کنم کمکم کنید
بدون پانادورا که نمیشه. یعنی هیچ کسی نیست دور و ورت پی اس پی کپی خور شده داشته باشه؟! فکر نمکردم پی اس پی کپی خورشده اینقدر نایاب باشه. lol
البته که برنامه ای برای باتری پانادورا ساختن هست! فقط اون پی اس پی کپی خوره باید باشه! فکر کنم از eBay بتونی باتری پانادورا و مجیک مموری آماده رو بخری. یه سرچی بکن.
پس چی فکر کردی! وطن رو ول کردی رفتی تو غربت!! فکر کردی همه اونجا کمکت میکنن؟! ایران هیچی نداشت، این مزیتها رو داشت که!!!!!!!

J A V I D
28-05-2008, 23:08
خوب اول يه چيزي در مورد Psp بگم ببينيد Psp هاي نو يه حالت براق دارن ! اگه يه بار بهش دست بخوره مخصوصا ال سي دي ديگه اون حالت اوليه رو نداره ! شما جنس شو كه ببيني خيلي راحت مي توني تشخيص بدي كه نو يا دست دوم . مغازه دارها عموما جنس دست دوم رو به عنوان نو نمي دن ! چون اعتبارشون مي ره زير سوال ! اين از اين .

دوم پيشنهاد مي كنم به هيچ عنوان از يگانه مخصوصا اون كه تو جمهوري نخريد ! مغازه داره بي ادب ، بد اخلاق و گرون فروشي داره ..... باز خود دانيد !

سوم بابا باطري و اينا رو عوض نمي كنن خيالتون راحت باشه . به انتهاي مورد اول توجه كنيد ...

zimbellatk43bq
29-05-2008, 00:08
ُسلام دوستان
ببخشید پابرهنه میپرم وسط. دو تا نرم افزار میخوام اگه کسی سراغ داره:
یه برنامه که با اون واز طریق کابل usb صفحه نمایش psp رو تو مانیتور pc بشه دید
یکی هم برای اجرای فایلهای office (word,excell

tophigh
29-05-2008, 02:27
psp برای استفاده تا 3 سال دیگت مناسبه ولی بعدش.................

musketeer
29-05-2008, 07:14
یه چیزایی شنیده ام. ولی چون زیاد در موردش نمیدونم، فکر کنم جاوید عزیز جواب بده بهتر باشه!

psp برای استفاده تا 3 سال دیگت مناسبه ولی بعدش.................
اولن که پی اس پی الآن سه سال و 2-3 ماهه که اومده و سه سال دیگه، یعنی 6 سال عمر مفید، که خیلی هم خوبه. ولی بعید میدونم من یه نفر هیچ وقت از پی اس پی دل بکنم! مطمئن هستم خیلی ها هم همین نظر رو دارن! پی اس پی در حقیقت هیچ رقیبی نداره تا الآن. چون DS با اینکه خیلی سرگرم کننده و جالبه، ولی با پی اس پی فرق های اساسی داره. اصلا نمیشه با هم مقایسشون کرد.(نمیگم کدوم بهتره)
منظورم اینه که پی اس پی تا الآن هی جایگزینی داشته. برای اینکه ببینید بعضیها به کنسولهای قدیمی تر (نه عهد دقیانوس! بلکه یه نسل قبل تر) وفادار مونده ان، با امضای جناب جاوید مراجعه کنید!

J A V I D
29-05-2008, 09:29
ُسلام دوستان
ببخشید پابرهنه میپرم وسط. دو تا نرم افزار میخوام اگه کسی سراغ داره:

والا در مورد اول من نه چيزي ديدم نه چيزي شنيدم !! قبلانا يه برنامه اومده بود كه با استفاده از usb مي شد بازي ها رو از روي هارد كامپيوتر توي PSP اجرا كرد ! ولي اينكه با usb بشه تصوير روي مانيتور داد فكر نكنم باشه همچين چيزي حداقل من نديدم ...

در مورد دوم هم فكر كنم بشه فايل هاي ورد رو با مرورگرش باز كرد !در مورد اكسل هم يه برنامه بود كه شبيه اكسل بود براي پي اس پي نمي دونم فايل هاي اكسل هم اجرا مي كرد يا نه !

یه چیزایی شنیده ام. ولی چون زیاد در موردش نمیدونم، فکر کنم جاوید عزیز جواب بده بهتر باشه!

مي گم شما خيلي ما رو شرمنده مي كنيدا والا من اونقدرا از هيولا كوچيك سر در نمي آرم ... اساتيد ديگه اينجا هستن يكم هم سوالاي سختو به اون پاس بده : )))

musketeer
29-05-2008, 09:57
اساتيد ديگه اينجا هستن يكم هم سوالاي سختو به اون پاس بده : )))
:31:
آخه شما یه حس پاسخ دادن خاصی داری که نمیزاری سوال بدون جواب بمونه. خودم هم که اولین بار اومدم اینجا، بیشتر از همه شما بهم جواب میدادی. البته دوستان دیگه ای مثل ali_ranger هم هستن که به همه ی سوالهایی که جواب داده نشده، جواب میدن! ولی راستشو بخوای... یجورایی شما شدی سنبل این تاپیک!!!:31: تا چند جا دیده ام مثلا یه سوال میپرسی، میگن من نمیدونم، ولی یه بابایی هست تو پی س ورلد به اسم جاوید! شاید بتونه کمکت کنه!!

musketeer
29-05-2008, 10:00
حالا که اینطور شد، سوال سخته رو خودم جواب میدم!!
آفیس برای پی اس پی:

Arshia001
29-05-2008, 11:44
تو تاپیک Ps3 گفتم،اینجا هم میگم:سراغ یگانه نرید!تا دسته میکنه تو پاچتون!من خودم چند بار باهاش طرف حساب شدم که اینو میگم!نه باهاش پدر گشتگی دارم نه رقابت!

برنامه ی انتقال تصویر از PSP به کامپیوتر رو مطمئنم وجود داره،چون خودم داشتمش.ولی اسمش اصلا یادم نیست.

SIMON137
29-05-2008, 11:54
سلام دوستان عزیز
این هم یکسری برنامه برای PSP ...

======================================

musketeer
29-05-2008, 11:56
تو تاپیک Ps3 گفتم،اینجا هم میگم:سراغ یگانه نرید!تا دسته میکنه تو پاچتون!من خودم چند بار باهاش طرف حساب شدم که اینو میگم!نه باهاش پدر گشتگی دارم نه رقابت!
آره. منم از چند نفر شنیده ام. پس واقعیت داره!!

برنامه ی انتقال تصویر از PSP به کامپیوتر رو مطمئنم وجود داره،چون خودم داشتمش.ولی اسمش اصلا یادم نیست.
چه حیف... من هم یک جا، یه چیزی شنیده ام. البته خیلی وقت پیش! اصلا یادم نمی آد. فکر کنم فقط تصویر رو تو مونیتور نشون میداد. البته خیلی ها هم میگفتن براشون کار نمکینه و یادمه سر همین من حتی تست هم نکردم. اگه چیزی یادت اومد، ما رو هم در جریان بزار!!

J A V I D
29-05-2008, 12:01
:31:
آخه شما یه حس پاسخ دادن خاصی داری که نمیزاری سوال بدون جواب بمونه. خودم هم که اولین بار اومدم اینجا، بیشتر از همه شما بهم جواب میدادی. البته دوستان دیگه ای مثل ali_ranger هم هستن که به همه ی سوالهایی که جواب داده نشده، جواب میدن! ولی راستشو بخوای... یجورایی شما شدی سنبل این تاپیک!!!:31: تا چند جا دیده ام مثلا یه سوال میپرسی، میگن من نمیدونم، ولی یه بابایی هست تو پی س ورلد به اسم جاوید! شاید بتونه کمکت کنه!!

ممنون شما به ما لطف داريد . والا در مورد سوال هاي اينجوري چون من عادت ندارم زياد برنامه هاي جانبي نصب كنم رو كنسولم معمولا نمي تونم جواب خوبي بدم . چون تجربه زيادي ندارم !

شديدا موافقم يك بار همين تازگي مجبوري باهاش طرف حساب شدم ! فكر كنم كمي هم كرد تو پاچم ! ولي مشكل اينجا بود اون چيزي كه من ازش گرفتم هيچ كس نداشت وگرنه عمرا از اين مي خريدم !

musketeer
29-05-2008, 12:05
سلام دوستان عزیز
این هم یکسری برنامه برای PSP ...

HTML کد:

خیلی ممنون، استفاده کردیم. مخصوصا اون برنامه ی ساخت تم. لینک دانلودش:

J A V I D
29-05-2008, 12:08
در مورد انتقال تصوير از PSP روي مانيتور فكر كنم اين بتونه بهتون كمك كنه :

توجه كنيد كه مسئوليت استفاده از برنامه اي كه بالا گذاشتم پا خودتون اگه PSP تركيد نياييد يقه منو بگيريد !

موفق باشيد

musketeer
29-05-2008, 12:08
ممنون شما به ما لطف داريد . والا در مورد سوال هاي اينجوري چون من عادت ندارم زياد برنامه هاي جانبي نصب كنم رو كنسولم معمولا نمي تونم جواب خوبي بدم . چون تجربه زيادي ندارم !نه خواهش میکنم! بحث لطف و هنونه ی زیر بغل و اینا نیست. آخه انصافا اینجوریه که میگم!

آره. منم از چند نفر شنیده ام. پس واقعیت داره!!
شديدا موافقم يك بار همين تازگي مجبوري باهاش طرف حساب شدم ! فكر كنم كمي هم كرد تو پاچم ! ولي مشكل اينجا بود اون چيزي كه من ازش گرفتم هيچ كس نداشت وگرنه عمرا از اين مي خريدم !به به! پس این یگانه هم حسابی معروفه! انگاری فحش خورش هم ملسه!!

توجه كنيد كه مسئوليت استفاده از برنامه اي كه بالا گذاشتم پا خودتون اگه PSP تركيد نياييد يقه منو بگيريد !
:31: :31: :31:
ایول! "ترکید"!!

ali_ranger22
29-05-2008, 12:43
سلام مجدد

)

ببین اون یارو تو یگانه جمهوری آدم عوضی ایه ولی اگه مخ زدن بلد باشی خیلی خوب تخفیف میده! من عموی دوستم یه آدمه حرافه رفت 60 تومن ازش تخفیف گرفت یعنی 260 شد 200 !

آره میشه برگردوند ولی که چی بشه؟! بی خیال بابا بخر بره من خودمم کپی خور خریدم...

خوب برو پایتخت. یگانه طبقه اول یا ایرانیان طبقه دوم. یا برو وست گیم. اینا معتبرن

پایتخت از همه جا گرونتر و البته مطمئنتر و توپخونه (پشت شهرداری) از همه جا ارزونتر و خوب...

بی خیال میخوای بفرستیش تونل مرگ!! اصلا پیشنهاد نمیکنم از پایتخت بخرید حتی وستم زیاد اطمینان ندارم چون تازه کارن تو این کار!

ali_ranger22
29-05-2008, 12:47
کسی جواب منو ندادا hellboy کی میاد؟

amirrasa kateb
29-05-2008, 13:38
این لینک light mp3 البته بگم اگه کرنل داشته باشید کار نمی کنه

Arshia001
29-05-2008, 14:28
فحش خور یگانه از این حرفا ملس تره.کلا دو نفرن:یه علی هست که اون یچه خوبیه به نسبت.ولی امان از روزی که بخوای از "محسن" چیزی بخری!من یه غلطی کردم دوستمو بردم اونجا Psp بگیره.آنچنان بلایی سرش آورد که هنوز که هنوزه خر منو میگیره که این چه جور جایی بود تو منو بردی؟

امیررسا؟کدوم لینکو میگی بابایی؟

musketeer
29-05-2008, 15:09
بی خیال میخوای بفرستیش تونل مرگ!! اصلا پیشنهاد نمیکنم از پایتخت بخرید حتی وستم زیاد اطمینان ندارم چون تازه کارن تو این کار!
بابا خودش گیر داده!! هی میگه اگه دست دو بده چی؟! اگه باتری و شارژر قلابی بده چی؟! من گفتم اینجاها معتبرن و هنوزم سر حرفم هستم. اگه میخوای مطمئن باشی برو پایتخت. البته همکار من، همین هفته ی پیش، از توپخونه پی اس پی خرید، هیچ مشکلی هم نداره 100% سالم و دست اول و همه چی تموم!! کپی خور شده و با هدفون+ریموت و البته بدون umd خرید 200 تومن. این قیمت رسما معرکه اس!

این لینک light mp3 البته بگم اگه کرنل داشته باشید کار نمی کنه
همین لینکه رو میگی؟! کلیک میکنم میره سایت خرزوخان!!

فحش خور یگانه از این حرفا ملس تره.
به به!! اینقدر حال میکنم با مغازه های فحش خور ملس!!

musketeer
29-05-2008, 15:17
کسی جواب منو ندادا hellboy کی میاد؟

شرمنده. ببخشید!
Release Date: 24 June 2008
منبع: گیم اسپات

ali_ranger22
29-05-2008, 18:50
شرمنده. ببخشید!
Release Date: 24 June 2008
منبع: گیم اسپات

TanQ !!باید بازی قشنگی باشه من قبلا تریلرشو دیدم قشنگ بود!

J A V I D
29-05-2008, 19:28
بچه ها ديگه بسه از بس غيبت اين يگانه رو كرديم پس فردا بميره مي ره بهشت !! كلا بريد پشت شهرداري بخريد از شادي هم نخريد اون قبلانا خيلي خوب بود ولي تازگي خيلي گرون مي ده !

musketeer
29-05-2008, 21:12
TanQ !!باید بازی قشنگی باشه من قبلا تریلرشو دیدم قشنگ بود!
خواهش میکنم. باز هم شرمنده. میشه اگه میتونی یه لینکی بدی ما هم تریلرش رو ببینیم؟

بچه ها ديگه بسه از بس غيبت اين يگانه رو كرديم پس فردا بميره مي ره بهشت !!
من که خیلی نمیدونم! ولی با این تعریفایی که از یگانه میشه، بعید میدونم بهشت بره!! احتمالا زیر پای یزید و اینا میشینه!!

كلا بريد پشت شهرداري بخري
خوب من هم موافقم. امیدوارم این بحث از کجا بخرم تموم شه!!!

corey
29-05-2008, 21:19
دوستان بالاخره یک آدرس درست حسابی برای خرید psp بدید چون من شنبه می خوام برم بخرم

musketeer
29-05-2008, 21:23
دوستان بالاخره یک آدرس درست حسابی برای خرید psp بدید چون من شنبه می خوام برم بخرم

دیگه آدرس از این سرراست تر؟! توپخونه! همین!