PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

Gigawarn
21-03-2008, 01:22
دوستان ميخوام يه Psp بخرم داهنمايي كنيد
چه ماركيش خويه چه مدلايي داره امكاناتش
نرم يه چيزي بخرم فردا يه دفه بگين فلان چيز رو نداره
و وسائل اضافي چي

قيمتها(كمترين قيمت و مدل-بيشترين قيمت و مدل)
ممنون ميشم
راستي به Psp يكي از بچه ها ميگفت ميشه سيمكارتم وصل كرد ولي 30 تومن بايد اضافه داد!!!!!

Gigawarn
21-03-2008, 01:36
يه چيزي يادم رفت
وقتي بازي جديدي بياد براي اين كنسول چقدر طول ميكشه تا بياد
و ايا از اينترنت ميشه دانلود كرد
حجم مش چقدره

Sam Fisher 11
21-03-2008, 06:22
بهترين جا فروشگاه گلچين توي توپخونه هست . اتفاقا پنج شنبه كه من اونجا بودم يكي psp رو آورده بود كه آنالوگشو شكونده بود . اونا هم گفتن يه روزه درست ميشه بهش تحويل ميدن .
ممنون مهدی جان بابت راهنمایی
11 تومان داد

mehdi30nema
21-03-2008, 09:47
من همینم مونده بود از تو یدونه چیزی یاد بگیرم،جناب مسن الدوله.:5:

.

:27::27::27::27:

mehdi30nema
21-03-2008, 09:49
ممنون مهدی جان بابت راهنمایی
11 تومان داد
قربونه شما خواهش ميكنم .

mehdi30nema
21-03-2008, 09:51
يه چيزي يادم رفت
وقتي بازي جديدي بياد براي اين كنسول چقدر طول ميكشه تا بياد
و ايا از اينترنت ميشه دانلود كرد
حجم مش چقدره
بازي همون روز توي اينترنت واسه دانلود قرار ميگيره و معمولا بعد از دو روز توسط شركت پرتو يا وست گيم مياد بازار .
از 20 mg بازي هست تا 1.7 گيگ . بستگي به نوعه بازي داره ولي اكثرا حجمشون بالاست . در ضمن سيم كارت هم به هيچ عنوان نميخوره .

Gigawarn
21-03-2008, 14:26
اينم جواب ميدادين
------------------------------------
و وسائل اضافي چي

ممنون ميشم
راستي به Psp يكي از بچه ها ميگفت ميشه سيمكارتم وصل كرد ولي 30 تومن بايد اضافه داد!!!!!

yashar71
21-03-2008, 14:31
سلام
دوستان 1 کمک:من وقتی می خام با PSP به اینترنت وصل بشم می گه:Exchanging Keys please waite و 2باره همین مشکل تکرار می شه اگه می شه بگید چی کار کنم.

پدرم در امد از فارسی نوشتن

تا بعد بدرود

amirrasa kateb
21-03-2008, 16:04
فریم ور 3.93 (نصب نکنید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirrasa kateb
21-03-2008, 16:14
اينم جواب ميدادين
------------------------------------
و وسائل اضافي چي

ممنون ميشم
دو نوع داره که صفحه های قبل رو نگاه کنید می فهمید
وسایلم یک کیف اگه می خواید هدفون و ریموت و مموری اینارو حتما توی جعبه نداره
قیمتها الان گرونه قیمت تهرانو ندارم
اونم که آقا مهدی گفتن به هیچ عنوان سیمکارت وصل نمیشه

yashar71
21-03-2008, 20:14
باشه ممنون من می خاستم تغیر بدم

تا بعد بدرود

only4you_mehr
22-03-2008, 00:49
دوستان کار iRShell 3.9 چیه؟ :D

ali_ranger22
23-03-2008, 11:38
نظر سنجی
دوستان لطفا همه جواب بدن میخوایم یه نتیجه گیری بکنیم
1-بهترین گرافیک؟
2-بهترین صدا؟
3-بهترین گیم پلی؟
4-بهترین داستان ؟
5-بهترین نو آوری؟
6-طولانی ترین بازی؟
7-بهترین بازی در ژانر اکشن؟
8-بهترین بازی در ژانرنقش آفرینی؟
9-بهترین بازی در ژانر ترسناک؟
10-بهترین بازی در ژانر استراتژی؟
11-بهترین بازی در ژانر ماجرایی؟
12-بهترین بازی؟!

1-god of war
2-god of war
3-god of war
4-ff:tactics
5-exit2,patapon,crush
6-ff:tactics,socom:tactical
7-god of war ,logans shadow
8-ff:tactics
9-silent hill
10-warhammer 40000
11-
12-god of war , ff:tactics

ali_ranger22
23-03-2008, 11:40
دوستان کار iRShell 3.9 چیه؟ :D

خیلی کارا !

-----------------------------------
کسی بازی xenogears رو دیده برا psp؟

ehsan-hedayati
23-03-2008, 14:45
دوستان با سلام وتبریک نوروز باستانی
می خواستم ببینم بازی Gow اونجا که میره معبد خورشید و به مقبره ی Euros برمیخوره و اتاق در بسته ای هم هست باید چه کار کرد؟؟؟

nader_e65
23-03-2008, 19:52
سلام به دوستان عزیز
ضمن تبریک سال نو باید از همه دوستان تشکر کنم چون تا اینجا هر سوالی که واسم پیش اومده بود چه در مورد خود psp چه در مورد بازیها و مراحلشون واسم حل شد ممنون

این اولین پستم انجاست، میخواستم بدونم قیمت Memory 8GB چنده؟ چون واقعا دهنم آسفالت چون بسکه مموری عوض کردم

sasanjfr
23-03-2008, 20:00
من یه PSP slim دارم با فرم ویر 3.71m33-2.من NFS carbon رو تو پوشه ی ISOش ریختم.بعد از محیط PSP رفتم روی memory stick.روی بازی ضربدر زدم ولی این error رو داد:
(the game could not be started(80020321

WaTeRsTyLeR
23-03-2008, 20:32
می خواستم ببینم بازی Gow اونجا که میره معبد خورشید و به مقبره ی Euros برمیخوره و اتاق در بسته ای هم هست باید چه کار کرد؟؟؟

مجسمه رو حل بده جلو بعد بشکونش برو روش وایستا و l and r رو باهم نگهدار.

WaTeRsTyLeR
23-03-2008, 20:33
من یه PSP slim دارم با فرم ویر 3.71m33-2.من NFS carbon رو تو پوشه ی ISOش ریختم.بعد از محیط PSP رفتم روی memory stick.روی بازی ضربدر زدم ولی این error رو داد:
(the game could not be started(80020321
umd گزاشتی؟

sasanjfr
23-03-2008, 20:51
نه.من umd ندارم.حتماٌ باید umd گذاشت؟

ali_ranger22
23-03-2008, 21:19
نه.من umd ندارم.حتماٌ باید umd گذاشت؟

نه حتما توی ریکاوری no umd رو روی sony بزار

sasanjfr
23-03-2008, 22:01
روی sony هست ولی بازم error میده.این دفعه شماره ای که می نویسه اینه:
80020148

only4you_mehr
23-03-2008, 23:20
اگه فرم ویر 3.9 m33 هستش دیگه umd نمی خواد
میگم من irshell 3.9 رو نصب کردم دو تا گزینه به مموری اضافه شد که یکیش باز میشه یکی دیگش ارور میده مشکل از چیه؟

J A V I D
24-03-2008, 09:47
روی sony هست ولی بازم error میده.این دفعه شماره ای که می نویسه اینه:
80020148

بعضي بازي ها بدون يو ام دي اجرا نمي شن !

sasanjfr
24-03-2008, 10:22
umd رو از کجا باید تهیه کنم؟

sasanjfr
24-03-2008, 10:43
اگه فرم ویر 3.71m33-2 باشه می شه اونو به 3.90m33 آپدیت کرد؟

Shadow of Destiny
24-03-2008, 12:09
80020148

این پیغام مربوط به نصب نبودن فریم ور 1.50 هستش. باید add-on شو نصب کنی.

ali_gamer
24-03-2008, 12:48
سلام به دوستان عزیز
ضمن تبریک سال نو باید از همه دوستان تشکر کنم چون تا اینجا هر سوالی که واسم پیش اومده بود چه در مورد خود psp چه در مورد بازیها و مراحلشون واسم حل شد ممنون

این اولین پستم انجاست، میخواستم بدونم قیمت Memory 8GB چنده؟ چون واقعا دهنم آسفالت چون بسکه مموری عوض کردم

قیمتش که بین 80 تا 90 ولی اگه گرونتر هم بت دادن سعی کن نارحت نشی

sasanjfr
24-03-2008, 14:29
add-on چیه؟از کجا باید تهیه کنم؟

Gigawarn
24-03-2008, 16:20
ممنون از توضيحاتي كه دادين من تهرانم
الان مي خوام برم يه Psp بخرم
والا موندم چيكار كنم
كلا يه مدلي بدين كه از همه بهتر باشه و امكاناتش خوب باشه و تو اجراي بازي ها كم نياره
يه مدلي بدين برم همونو بگيرم ممنون ميشم

sasanjfr
24-03-2008, 19:34
میتونه اشکال از memory باشه؟چون من memory دوستم رو به PSPم زدم بازی ای که توش بود کار کرد.

amirrasa kateb
24-03-2008, 19:45
میتونه اشکال از memory باشه؟چون من memory دوستم رو به PSPم زدم بازی ای که توش بود کار کرد.
با مموری دوستتون بازی کربن رو امتحان کردید؟
چون بعضی از بازی ها نو یو ام دی کار نمی کنه

WaTeRsTyLeR
24-03-2008, 19:48
سلام بچه ها من میخوام psp بگیرم لطفا ..........؟؟؟از هر 5 تا تاپیک 6 تاش اینه خوب یه سرچکیم بزنید دیگه ضمنا مگه پی اس پس خریدنم سوال میخواد .

WaTeRsTyLeR
24-03-2008, 19:50
برار باید umd بزاری یا بری تو تنضیماتش .هر umd باشه میشه لازم نیست بری گرون بخری.

sasanjfr
24-03-2008, 20:32
با مموری دوستتون بازی کربن رو امتحان کردید؟
چون بعضی از بازی ها نو یو ام دی کار نمی کنه
نه.ولی اون تو مموریش این بازی رو به صورت cso داره

||SIAVASH||
24-03-2008, 20:40
عزیزان کسی برنامه ای نداره که فایل WMV رو اجرا کنه ؟؟؟؟ دقت داشته باشید که Wma رو نمیگم
من هم اسلیم دارم

sasanjfr
24-03-2008, 21:33
من الآن بازی doom رو هم ریختم بازم همون error رو داد.اشکال از memory یه؟

mohammad_dj_kazin
25-03-2008, 02:22
سلام. ميكنم به همه ي شما.من ميخواستم يه Psp بخرم.
ميخواستم كمكم كنيد
كه كدوم ماركش بهتره؟؟؟؟
قيمتهاش چجوريه(يعني چقدر بايد سبك بشيم)
راستي ميخواستم بدونم با Psp فقط ميشه بازي كرد؟؟؟؟يا كارايي ديگه اي هم داره؟؟؟
يه سوال ديگه هم داشتم:بازياش چه قيمتيه؟
يه موقع مثل Ps3 نباشه؟؟
اگه يكي لطف كنه جواب سوالاي من رو بده ممنون ميشم.

sasanjfr
25-03-2008, 10:53
ميخواستم كمكم كنيد
كه كدوم ماركش بهتره؟؟؟؟
يه موقع مثل Ps3 نباشه؟؟
دوست من
PSP دو مدل داره:fat(چاق) و slim(لاغر)،که تفاوت عمده ی این دو تو قطرشونه.هر کدوم از اینا تو ایران در 3 مدل عرضه میشه:giga pack،value pack،standard pack
*مدل Standard Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
*مدل Value Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
هدفون همراه با ريموت كنترل
بند
مموري 32 مگابايتي
كيف
يك عدد UMD دمو و شو
*مدل Giga Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
بند
مموري يك گيگابايتي
كابل USB براي انتقال داده
كيف
يك عدد UMD دمو و شو

به نظر من value pack از همه بهتره.چون دیگه لازم نیست کیف و هدفون و بند رو جدا بخری و علاوه بر اینها یه umd و memory ارجینال هم داری.البته حتماٌ باید یه مموری جدا هم بخری که حداقل 2 گیگابایت باشه.اون مموری ارجینال به این درد می خوره که اگه زمانی اشکالی تو اجرای بازی بود بشه فهمید اشکال از memory هست یا چیز دیگه(یه بازی کم حجم بریزی تو memory ارجینال،اگه کار کرد اشکال از memory یه که خریدی).در مجموع اشتباه من رو نکن و standard pack نخر که سر خریدن وسایل جانبیش پیاده میشی و قیمتش از value pack گرون تر در میاد(:41:).

قیمت value pack هم از 230 تومن بگیر تا 270 تومن متغیره(بستگی به مغازش داره!!!)

در مورد کارایی psp هم باید بگم که فقط برای بازی نیست ولی کار عمدش همینه.میشه تو psp عکس،آهنگ و فیلم(با فرمت مخصوص) هم ریخت.

بازی های ارجینال psp تو ایران پیدا میشه ولی معمولاٌ به قیمت خون پدر فروشنده ها به فروش میرسه!!راه کم هزینه ترش اینه که بازی های کپی بخری که برای این که بتونی رو psp اجراشون کنی باید pspت رو کرک کنی. بعضی از psp ها از اول که میخری کرک شدن(بهتره این جور نباشه).بهتر اینه که همون جا که خریدی به یارو بدی کرکش کنه.اون وقت میتونی بازی های کپی(که قیمتی در حد بازی های کپی PC دارند) رو تو مموریش بریزیو حالشو ببری(:31:)

موفق باشی

ali_gamer
25-03-2008, 13:27
دوست من
PSP دو مدل داره:fat(چاق) و slim(لاغر)،که تفاوت عمده ی این دو تو قطرشونه.هر کدوم از اینا تو ایران در 3 مدل عرضه میشه:giga pack،value pack،standard pack
*مدل Standard Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
*مدل Value Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
بند
مموري 32 مگابايتي
كيف
يك عدد UMD دمو و شو
*مدل Giga Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
بند
مموري يك گيگابايتي
كيف
يك عدد UMD دمو و شو

به نظر من value pack از همه بهتره.چون دیگه لازم نیست کیف و هدفون و بند رو جدا بخری و علاوه بر اینها یه umd و memory ارجینال هم داری.البته حتماٌ باید یه مموری جدا هم بخری که حداقل 2 گیگابایت باشه.اون مموری ارجینال به این درد می خوره که اگه زمانی اشکالی تو اجرای بازی بود بشه فهمید اشکال از memory هست یا چیز دیگه(یه بازی کم حجم بریزی تو memory ارجینال،اگه کار کرد اشکال از memory یه که خریدی).در مجموع اشتباه من رو نکن و standard pack نخر که سر خریدن وسایل جانبیش پیاده میشی و قیمتش از value pack گرون تر در میاد(:41:).

در مورد کارایی psp هم باید بگم که فقط برای بازی نیست ولی کار عمدش همینه.میشه تو psp عکس،آهنگ و فیلم(با فرمت مخصوص) هم ریخت.

بازی های ارجینال psp تو ایران پیدا میشه ولی معمولاٌ به قیمت خون پدر فروشنده ها به فروش میرسه!!راه کم هزینه ترش اینه که بازی های کپی بخری که برای این که بتونی رو psp اجراشون کنی باید pspت رو کرک کنی. بعضی از psp ها از اول که میخری کرک شدن(بهتره این جور نباشه).بهتر اینه که همون جا که خریدی به یارو بدی کرکش کنه.اون وقت میتونی بازی های کپی(که قیمتی در حد بازی های کپی PC دارند) رو تو مموریش بریزیو حالشو ببری(:31:)

موفق باشی

چرا الکی اطلاعات غلط میدی یا از چیزی که نمی دونی حرف می زنی کجای دنیا psp slim والیو پک یا گیگا پک عرضه شده ؟ اینایی که گفتی ماله فته

نه psp slim به تلویزیون وصل می شه اونم با کیفیت 720p علاوه بر این سبک ترم شده که دست احساس خستگی نکنه
نقا قول : ....که تفاوت عمده ی این دو تو قطرشونه.. :31::31:
------------------------------------------------------------------
الان بهترین گزینه خرید psp slim هست چون هم به tv وصل می شه هم سبک تر و باریک تر شده هم حافظه ی رمش دوبرابر شده یعنی بازی ها با سرعت بیشتری لود می کنه

amirrasa kateb
25-03-2008, 13:28
ميخواستم كمكم كنيد
كه كدوم ماركش بهتره؟؟؟؟
يه موقع مثل Ps3 نباشه؟؟
نمی دونم چرا هرکی اینجا میاد همین سوالو می کنه اگه حدود دو صفحه قبل رو نگاه کنید می بینین توضیح دادم
--------------------------------------------------------------------------
توی سایلنت هیل توی بیمارستان در زمان جدید(که همه چیز خرابه)برای باز کردن اتاق exam یا تشریح اون ماسک رو باید از کجا آورد؟

ali_gamer
25-03-2008, 13:50
نمی دونم چرا هرکی اینجا میاد همین سوالو می کنه اگه حدود دو صفحه قبل رو نگاه کنید می بینین توضیح دادم

شما زیاد خودتو ناراحت نکن

sasanjfr
25-03-2008, 15:00
چرا الکی اطلاعات غلط میدی یا از چیزی که نمی دونی حرف می زنی کجای دنیا psp slim والیو پک یا گیگا پک عرضه شده ؟ اینایی که گفتی ماله فته

نه psp slim به تلویزیون وصل می شه اونم با کیفیت 720p علاوه بر این سبک ترم شده که دست احساس خستگی نکنه
نقا قول : ....که تفاوت عمده ی این دو تو قطرشونه.. :31::31:
------------------------------------------------------------------
الان بهترین گزینه خرید psp slim هست چون هم به tv وصل می شه هم سبک تر و باریک تر شده هم حافظه ی رمش دوبرابر شده یعنی بازی ها با سرعت بیشتری لود می کنه

دوست عزیز
پسر دایی من در آلمان یک psp slim giga pack خریداری کرده(می توانید سری به ebay بزنید و بببینید که psp slim giga pack به فروش می رسد).ممکن است در ایران نباشد(نمی دانستم نیست و در اینجا عذر خواهی می کنم) ولی این دلیل نمی شود که در جاهای دیگر دنیا پیدا نشود.بنابراین اول تحقیقاتتان را در مورد جاهای دیگر دنیا انجام دهید و بعد سخن بگویید:21:

در مورد تفاوت عمده هم باید بگویم که من می دانم که slim قابلیت اتصال به تلویزیون را دارد و اگر در مورد کاهش وزن slim هم چیزی نگفتم به خاطر این بود که کاهش قطر منجر به کاهش وزن می شود.این مطلبی بدیهی است،نیست؟!:27:.در ضمن شما اگر در سایت های مربوط به psp کمی جستجو کنید متوجه خواهید شد که در روز announce پی اس پی اسلیم،خود مقامات sony،کاهش قطر(و در نتیجه وزن!!) را مزیت اصلی slim معرفی کردند نه وصل شدن به تلویزیون

mohammad_dj_kazin
25-03-2008, 17:14
دوست من
*مدل Standard Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
*مدل Value Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
بند
مموري 32 مگابايتي
كيف
يك عدد UMD دمو و شو
*مدل Giga Pack شامل:
يک عدد کنسول PSP
باطري
شارژر
بند
مموري يك گيگابايتي
كيف
يك عدد UMD دمو و شو

موفق باشی
عزيزم دستت درد نكنه واقعا خيلي كمكم كردي.ايشالا بتونم جبران كنم:31::20:
دو سوال ديگه هم داشتم اينه كه مدل چاق و لاغر قيمت هاش فرق ميكنه؟
و اينكه umd چيه؟؟؟؟

sasanjfr
25-03-2008, 23:24
عزيزم دستت درد نكنه واقعا خيلي كمكم كردي.ايشالا بتونم جبران كنم:31::20:
دو سوال ديگه هم داشتم اينه كه مدل چاق و لاغر قيمت هاش فرق ميكنه؟
و اينكه umd چيه؟؟؟؟
خواهش می کنم دوست عزیز
UMD مخفف Universal Media Disk است.نوعی دیسک نوری که توسط sony اختصاصاٌ برای PSP ساخته شده و میتونه تا 1.8 گیگ اطلاعات نگهداری کنه.البته همون طوری که گفتم با کرک psp دیگه هیچ نیازی به umd نیست و میشه بازی های کپی psp رو که تو بازار روی dvd به فروش می رسند رو خریداری کرد(البته بازی های حجیم روی dvd یه.بازی های کم حجم هم هستند که میشه از اینترنت هم دانلودشون کرد) و بازی رو تو memoryش ریخت.در ضمن از نظر مالی هم خیلی به صرفه است(قیمت بازی های کپی زیر دو تومنه ولی قیمت umd بازی های جدید تو بازار جهانی تقریباٌ 40 دلاره،بگذریم از ایران که..... ).

قیمت fat و slim هم با هم فرق داره.اون قیمتی که من گفتم واسه slim بود.fat یه 40 تومنی عرضون تره.ولی از من میشنوی slim بگیر.slim وزنش 100 گرم کمتره و دست کمتر خسته میشه(33% سبکتر و 19% لاغرتر)

موفق باشی

ali_ranger22
26-03-2008, 14:15
چقدر psp پرطرفدار شد ییهو!تو عید مثل اینکه همه رفتن psp خریدن!:31:

-------------------------------------------
بازی XENOGEARS رو کسی ندیده؟

amirrasa kateb
26-03-2008, 17:48
خواهش می کنم دوست عزیز
UMD مخفف Universal Media Disk است.نوعی دیسک نوری که توسط sony اختصاصاٌ برای PSP ساخته شده و میتونه تا 1.8 گیگ اطلاعات نگهداری کنه.البته همون طوری که گفتم با کرک psp دیگه هیچ نیازی به umd نیست و میشه بازی های کپی psp رو که تو بازار روی dvd به فروش می رسند رو خریداری کرد(البته بازی های حجیم روی dvd یه.بازی های کم حجم هم هستند که میشه از اینترنت هم دانلودشون کرد) و بازی رو تو memoryش ریخت.در ضمن از نظر مالی هم خیلی به صرفه است(قیمت بازی های کپی زیر دو تومنه ولی قیمت umd بازی های جدید تو بازار جهانی تقریباٌ 40 دلاره،بگذریم از ایران که..... ).

قیمت fat و slim هم با هم فرق داره.اون قیمتی که من گفتم واسه slim بود.fat یه 40 تومنی عرضون تره.ولی از من میشنوی slim بگیر.slim وزنش 100 گرم کمتره و دست کمتر خسته میشه(33% سبکتر و 19% لاغرتر)

موفق باشی
چقدر شما املاتون خوبه:27:
کسی جواب منو نداد:19:

sasanjfr
26-03-2008, 19:05
چقدر شما املاتون خوبه:27:
کسی جواب منو نداد:19:
تو ببخش عزیز.از این به بعد بیشتر دقت می کنم
در مورد سوال شما:دوست عزیز شما چرا از walkthrough استفاده نمی کنید؟

amirrasa kateb
26-03-2008, 22:14
تو ببخش عزیز.از این به بعد بیشتر دقت می کنم
در مورد سوال شما:دوست عزیز شما چرا از walkthrough استفاده نمی کنید؟
اختیار دارید:8:
میشه بیشتر توضیح بدید؟:10:

sasanjfr
27-03-2008, 12:05
اختیار دارید:8:
میشه بیشتر توضیح بدید؟:10:
دوست عزیز
این آدرس walkthrough سایلنت هیل است:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قسمت Alchemilla Hospital این walkthrough همه چیز توضیح داده شده.
در ضمن اگه این walkthrough نتونست کمکت بکنه می تونی به تاپیک مخصوص silent hill:origins مراجعه کنی([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اونجا سوالتو مطرح کنی

alireza20
27-03-2008, 18:35
سلام چه جوری کدهای گیم شارک ps1 را با بازیهاش اجرا کرد؟
کدهای تقلب sillnt hill رو دارید؟

amirrasa kateb
28-03-2008, 09:31
سلام چه جوری کدهای گیم شارک ps1 را با بازیهاش اجرا کرد؟
کدهای تقلب sillnt hill رو دارید؟
با cw cheat ورژن جدیدش هم اومده که سایلنت هیل و پاتاپون رو ساپورت می کنه

amirrasa kateb
28-03-2008, 09:35
از آقا رسول خبری نیست؟?

mohammad_dj_kazin
28-03-2008, 14:27
خواهش می کنم دوست عزیز

موفق باشی
يعني بازي هاي كپي رو كه ارزونه بايد توي مموري بريزيم وبازي كنيم. يا به صورت umd هستش.؟

ali_ranger22
28-03-2008, 15:11
يعني بازي هاي كپي رو كه ارزونه بايد توي مموري بريزيم وبازي كنيم. يا به صورت umd هستش.؟

میریزیم تو مموری

mohammad_dj_kazin
28-03-2008, 16:40
میریزیم تو مموری
يعني نميشه بازي هاي كپي به صورت umd باشه تا ديگه توي مموري فضا اشغال نكنه؟؟؟
حالا هر بازي چقدر جا توي مموري ميگيره؟؟؟؟؟؟
الان مموري چند گيگ توي بازار هست؟ بيشترينش چند گيگه؟
قيمتش چقدره؟
اگه يكي لطف كنه سوالاي من رو جواب بده ممنون ميشم

choory
28-03-2008, 18:43
قيمتش چقدره؟

نه عزیز umd خام نیست و اگه هم باشه رایترش نیست.
بستگی به بازی داره تا 1.8 گیگ
الان مموری 8 گیگ هست.به قیمت 90 تومن.16 هم جدیدا اومده اما تو ایران نیست و این فریمور ها هم نمیشناسن.

sasanjfr
28-03-2008, 18:58
قيمتش چقدره؟

تا جایی که من می دونم umd کپی نداریم.

بستگی به بازیش داره.بازی داریم مثل doom که همش 4 مگابایته بازی هم داریم مثل carbon که 1.4 گیگه(البته ناراحت نباش،یه سری نرم افزارهایی هست که با اونا میشه بازی ها رو فشرده کرد)

مموری ا و 2 و4 و8 گیگ تو بازار هست.یک گیگ رو باید بی خیال شی.2 گیگ:25 تومن_4 گیگ:45 تومن_8 گیگ: 85 تومن(البته بازم به مغازش بر می گرده)

sasanjfr
28-03-2008, 19:05
16 گیگ رو 3.90m33 هم شناسایی نمیکنه؟

apoosh
28-03-2008, 20:00
من این بازی Gow را بالاخره گرفتنم و تموم کردم.خیلی معرکه بود.فقط آخرش یه جوری تموم می شه که انگار ادامه خواهد داشت. کسی خبری در مورد ورژن جدید این بازی که بخواد ساخته بشه داره؟

choory
29-03-2008, 01:07
16 گیگ رو 3.90m33 هم شناسایی نمیکنه؟

Roye 3.90 na ama sony mesle inke gofte dar verjene 4.00 in moshkel bartaraf mishe.
Nagid chera farsi tayp nakardi.akhe ba goshi hastam.(sharmandeh.)

ali_ranger22
29-03-2008, 11:42
قيمتش چقدره؟

ببین اگه اینطوری بود که بازی کپی اسمش نبود!
من معمولا تو مموری گیگم 5 تا بازی با 700 مگ اهنگ هست
بهترینش همون 4 گیگه .(یه چیزه باحال حتی 3.90 m33 با کرنل 1.5 هم 8 گیگو نمیشناسه حتما باید 1.5 کرنل 2 رو داشته باشین تازه خود دارک الکسم تازه 8 گیگ گرفته!!)
من خودم 4 گیگمو 38 گرفتم واقعا راضیم

ali_ranger22
29-03-2008, 11:50
Roye 3.90 na ama sony mesle inke gofte dar verjene 4.00 in moshkel bartaraf mishe.
Nagid chera farsi tayp nakardi.akhe ba goshi hastam.(sharmandeh.)

اره احتمالن فقط خدا کنه سونی امکان انتقال اطلا عات به وسیله ی wifi رو هم توش بزاره که اینقدر الاف irshell نشیم

mohammad_dj_kazin
29-03-2008, 16:17
ببین اگه اینطوری بود که بازی کپی اسمش نبود!
من معمولا تو مموری گیگم 5 تا بازی با 700 مگ اهنگ هست
بهترینش همون 4 گیگه .(یه چیزه باحال حتی 3.90 m33 با کرنل 1.5 هم 8 گیگو نمیشناسه حتما باید 1.5 کرنل 2 رو داشته باشین تازه خود دارک الکسم تازه 8 گیگ گرفته!!)
من خودم 4 گیگمو 38 گرفتم واقعا راضیم
يعني توي يه مموري 4 گيگ ميشه 5 تا بازي با 700 مگ آهنگ ريخت؟؟؟؟؟؟؟؟

amirrasa kateb
29-03-2008, 16:24
خوب اره مگه چیز عجیبیه؟

||SIAVASH||
29-03-2008, 16:25
من 4 گیگ اصل سونی از دبی و نمایندگش خریدم !
الان 4 تا بازی 1100مگ و 500 و 900و 700 و یک فیلم که شده 500 مگ ریختم الانم 75 مگ خالی دارم

sasanjfr
29-03-2008, 16:39
یه سوال.god of war:chain of olympus رو با 3.71m33-2 میشه اجرا کرد؟

mehdi30nema
29-03-2008, 17:15
چقدر psp پرطرفدار شد ییهو!تو عید مثل اینکه همه رفتن psp خریدن!:31:

با
آره خدايي خيلي هم حال ميده واسه اين پر طرفدار شده .
جات خالي يه هفته شمال بودم نميدوني چقدر اين psp حال داد بهم .

mehdi30nema
29-03-2008, 17:18
یه سوال.god of war:chain of olympus رو با 3.71m33-2 میشه اجرا کرد؟
آره فكر كنم . البته من با 3.6 اجرا كردم ولي گير ميكرد اما 3.9 كه ريختم بدونه مشكل تا آخره بازي رفت .

mohammad_dj_kazin
30-03-2008, 02:05
خوب اره مگه چیز عجیبیه؟
نه ولي توي يه مغازه سوال كردم گفت بستگي داره بازي حجمش چقدر باشه.بعضي بازيها 2 گيگه بعضيا 400 ميگه!!
والا نميدونم

Geeksboy
30-03-2008, 04:36
سلام دوستان...
خسته نباشيد...
من ميخوام دستگاه خودم رو كپي خور كنم...خودم توي خونه...
آيا براي اينكار به نرم‌افزار خاص يا سخت‌افزار خاصي احتياج است...
در صورت امكان راهنمايي كنيد كه چطور ميتونم اينكارو بكنم...

پيشاپيش از راهنمايي خوبتون ممنون.

ali_ranger22
30-03-2008, 10:40
آره خدايي خيلي هم حال ميده واسه اين پر طرفدار شده .
جات خالي يه هفته شمال بودم نميدوني چقدر اين psp حال داد بهم .

اره پارسال وقتی ما هم رفتیم مسافرت من یه دونه شارژر فندکی براش خریدم خیلی حال میده

آره میشه ولی به بازی ها بستگی داره مثلا اگه بخوای دو تا بازی 1.5 گیگ بریزی دیگه نمیشه

ali_ranger22
30-03-2008, 10:42
نه ولي توي يه مغازه سوال كردم گفت بستگي داره بازي حجمش چقدر باشه.بعضي بازيها 2 گيگه بعضيا 400 ميگه!!
والا نميدونم

دو گیگ که نمیشه من بالا ترین حجمی که دیدم 1.75 گیگ بوده اونم برا کشتی کج

ali_ranger22
30-03-2008, 10:43
سلام دوستان...
خسته نباشيد...
من ميخوام دستگاه خودم رو كپي خور كنم...خودم توي خونه...
آيا براي اينكار به نرم‌افزار خاص يا سخت‌افزار خاصي احتياج است...
در صورت امكان راهنمايي كنيد كه چطور ميتونم اينكارو بكنم...

پيشاپيش از راهنمايي خوبتون ممنون.

اول بگو فریمویرت الا ن ورژنش چنده تا بهت بگم

amirrasa kateb
30-03-2008, 14:04
من دیشب رفتم یک کابل tv و هدفون و ریموت گرفتم اینم مقایسه ریموت و همچنین اسلیم وفت (پولای عیدی:27:)
راستی یه چیزی این مغازه داره اسکوله هرچی که داره از ژاپن آورده با اینکه چینیه!

Geeksboy
30-03-2008, 15:38
اول بگو فریمویرت الا ن ورژنش چنده تا بهت بگم
اگه ورژنش رو ميگيد 3.50 هستش...

mohammad_dj_kazin
30-03-2008, 16:40
آقا از همه به خاطر راهنمايي هاشون تشكر ميكنم حالا كه اين همه در مورد psp تحقيق كردم بابام از خريدنش پشيمون شده
يه سري اطلاعات ناب درباره ي psp ميخوام كه به بابام بگم كفش ببره بعد بخره
جون من يكي كمك كنه

mehdi30nema
31-03-2008, 10:12
من برنامه psx 2 psp رو دانلود كردم كه بازي هاي ps1 رو روي psp بازي كنم . حالا اين برنامه رو بايد كجاي psp بريزم و كدوم فايلشم بريزم ؟

amirrasa kateb
31-03-2008, 15:46
اون ماله کامپیتره باید از بازی پی اس وان ایمیج بگیری بعد با اون کانورت کنی

samanajan
31-03-2008, 15:54
آقا من يك ipod 80 gb خريدم

حالا ميخواهم يك psp بخرم به نظر شما بخرم

آخه تو انگليس پرسيدم گفت 450 هزار تومان اين چه فرقي با 200 هزار تومان ايران دارد آيا مدل دارند

amirrasa kateb
31-03-2008, 16:04
آقا من يك ipod 80 gb خريدم

حالا ميخواهم يك psp بخرم به نظر شما بخرم

آخه تو انگليس پرسيدم گفت 450 هزار تومان اين چه فرقي با 200 هزار تومان ايران دارد آيا مدل دارند
بله که باید بخری:31:

مدل داشتنشو که دارند ولی الان جدید ترینش 240 تومانه اون چجوری به شما 450 قیمت داده
با وسایل جانبی قیمت داده؟

mohammad_dj_kazin
31-03-2008, 16:14
كسينتونست با ما كمك كنه؟
يه سري اطلاعات توپ از psp ميخوام كه بابام بگم بابام جو گير بشه بخره آخه پشيمون شده از خريدنش

ali_ranger22
31-03-2008, 17:16
اگه ورژنش رو ميگيد 3.50 هستش...
ببین میتونی از روش معمولی این کارو بکنی که نیاز به umd خاص داره الان یادم نیست

بهترین روش پاندورا هست که اونم باید باتری و رم بخری که نمیرزه من دو هفته پیش psp پسر داییم رو که برا اونم 3.50 بود بردم جمهوری 8 تومن داد به 3.90 که میرزه اگه بخوای خودت از روش معمولی کپی خور کنی باید کلی پول umd بدی برا پاندورا هم باید پول بدی که باتری و رم بخری تا یه دفعه دیدی اشتباه کردی و psp رو بریک کردی به نظر من ببری بدی با پاندورا برات کپی خور کنن بهتره ولی اگه نمی خوای بگو تا اموزششو بهت بگم

ali_ranger22
31-03-2008, 20:41
كسينتونست با ما كمك كنه؟
يه سري اطلاعات توپ از psp ميخوام كه بابام بگم بابام جو گير بشه بخره آخه پشيمون شده از خريدنش

دیگه بابات چی میخواد اخه

Geeksboy
31-03-2008, 20:44
ببین میتونی از روش معمولی این کارو بکنی که نیاز به umd خاص داره الان یادم نیست

بهترین روش پاندورا هست که اونم باید باتری و رم بخری که نمیرزه من دو هفته پیش psp پسر داییم رو که برا اونم 3.50 بود بردم جمهوری 8 تومن داد به 3.90 که میرزه اگه بخوای خودت از روش معمولی کپی خور کنی باید کلی پول umd بدی برا پاندورا هم باید پول بدی که باتری و رم بخری تا یه دفعه دیدی اشتباه کردی و psp رو بریک کردی به نظر من ببری بدی با پاندورا برات کپی خور کنن بهتره ولی اگه نمی خوای بگو تا اموزششو بهت بگم
به همین روش پاندورا نمیتونم خودم کپی خور کنم...

راستش شرط بستم که خودم اینکارو بکنم..بدونه اینکه بریک بشه...

mehdi30nema
31-03-2008, 20:55
كسينتونست با ما كمك كنه؟

اگه دانش آموزي به بابات بگو اطلاعاته درسي رو ميريزم روش هر جا كه ميرم ميتونم درسم رو هم بخونم . :31:
اگه هم كه درست تموم شده برو بخر ديگه من يك ماه بعد از اينكه خريدم بابام psp رو ديد .

mehdi30nema
31-03-2008, 20:58
اون ماله کامپیتره باید از بازی پی اس وان ایمیج بگیری بعد با اون کانورت کنی
يعني بايد اوني كه كانورت كردم رو بريزم روي psp ؟همه بازي هاي ps1 رو هم ميشه با اين برنامه اجرا كرد ؟

mohammad_dj_kazin
01-04-2008, 04:13
اگه دانش آموزي به بابات بگو اطلاعاته درسي رو ميريزم روش هر جا كه ميرم ميتونم درسم رو هم بخونم . :31:
اگه هم كه درست تموم شده برو بخر ديگه من يك ماه بعد از اينكه خريدم بابام psp رو ديد .
نا بابا پشت كنكورم.
ميگه بايد تا بعد كنكور صبر كني.
مثلا فكر ميكنه من بخرم ديگه درس نميخونم

J A V I D
01-04-2008, 09:02
اگه دانش آموزي به بابات بگو اطلاعاته درسي رو ميريزم روش هر جا كه ميرم ميتونم درسم رو هم بخونم .
اگه هم كه درست تموم شده برو بخر ديگه من يك ماه بعد از اينكه خريدم بابام psp رو ديد

من وقتي خريدم ،‌جلو مامان بابام بازي مي كردم اينا تا دو ماه بعد نفهميدن اينو من نداشتم تازه خريدم !

درست فكر مي كنه !

mehdi30nema
01-04-2008, 11:46
نا بابا پشت كنكورم.
ميگه بايد تا بعد كنكور صبر كني.
اينو كه درست فكر ميكنه . چون حواست نباشه واقعا كلي وقتت رو ميگيره .
حالا كه 3 ماه بيشتر تا كنكور نمونده وايسا بعده كنكور بگير ديگه .

sasanjfr
01-04-2008, 13:32
نرم افزاری برای مشاهده ی فایل های pdf روی psp وجود دارد؟

Rohallah_tavakoli
01-04-2008, 17:38
دوستان الان ارزونترين مدل اسليم چنده..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan-hedayati
01-04-2008, 20:20
بابا كسي جواب ما را نداد ها. البته يك عزيزي به اشتباه راهنمايي كرد ولي ...
خواهشن اقايون ركورد دار بجاي ثبت ركورد كمكمون كنند:10:

doctor_x
01-04-2008, 22:28
با سلام خدمت دوستان عزیز.
بنده ی psp ساده داشتم که خودم کرکش کرد بودم(3.71) و راحت از روی مموری بازی اجرا میکرد. حالا که update کردم دیگه اجرا نمیکنه.
نکته اصلی: وقتی یک بازی از روی umd اجرا میکنم, بعدش بازیهای مموری هم اجرا میشود!!!!!!
حالا سوالم اینه که چطوری بدون کمک umd اجراش کنم (اخه umd مال خودم نیست)؟؟؟؟

ali_ranger22
02-04-2008, 10:23
بابا كسي جواب ما را نداد ها. البته يك عزيزي به اشتباه راهنمايي كرد ولي ...
خواهشن اقايون ركورد دار بجاي ثبت ركورد كمكمون كنند:10:

فکر کنم بدونم کجایی اونجایی که سیو میکنی یه جای دیوار هست که ترک داره چند تا ضربه بهش بزن باز میشه

ali_ranger22
02-04-2008, 10:24
3.90 m33-3

ali_ranger22
02-04-2008, 13:13
با سلام خدمت دوستان عزیز.
بنده ی psp ساده داشتم که خودم کرکش کرد بودم(3.71) و راحت از روی مموری بازی اجرا میکرد. حالا که update کردم دیگه اجرا نمیکنه.
نکته اصلی: وقتی یک بازی از روی umd اجرا میکنم, بعدش بازیهای مموری هم اجرا میشود!!!!!!
حالا سوالم اینه که چطوری بدون کمک umd اجراش کنم (اخه umd مال خودم نیست)؟؟؟؟
خوب به چی آپدیت کردی؟
برو تو ریکاوری confiqiuration بعد umd mode رو تو حالت sony بزار

دوستان الان ارزونترين مدل اسليم چنده..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدلی که فقط خودش با شارژرشه! piano black مثلا

نرم افزاری برای مشاهده ی فایل های pdf روی psp وجود دارد؟

bookr هست سرچ کنی پیدا میکنی

ali_ranger22
02-04-2008, 13:18
به همین روش پاندورا نمیتونم خودم کپی خور کنم...

راستش شرط بستم که خودم اینکارو بکنم..بدونه اینکه بریک بشه...

اینو دانلود کن معمولا با پاندورا بریک نمیشه فقط باید همه کار هارو درست انجام بدی

pooria_k2
02-04-2008, 13:55
با cw cheat ورژن جدیدش هم اومده که سایلنت هیل و پاتاپون رو ساپورت می کنه
بی زحمت میشه لینک بدین:20:

pooria_k2
02-04-2008, 14:00
میشه مستقیم از 3.71m33-4 به 3.90 m33-3 تغییر داد؟:31:
و کدوم بهتره؟

amirrasa kateb
02-04-2008, 14:29
آره می شه معلومه 3.90

amirrasa kateb
02-04-2008, 14:43
بی زحمت میشه لینک بدین:20:

amirrasa kateb
02-04-2008, 14:59
يعني بايد اوني كه كانورت كردم رو بريزم روي psp ؟همه بازي هاي ps1 رو هم ميشه با اين برنامه اجرا كرد ؟
آره مثل یک برنامه می شه بعد می ریزی توی game

amirrasa kateb
02-04-2008, 15:02
Despertar del Cementerio v5

-------------------------------------------------------------------
دو ستاره شدم!

pooria_k2
02-04-2008, 15:20
چه جوری نصب کنم؟:31:

J A V I D
02-04-2008, 17:44
پچ شماره سه فريم ور 3.90 هم اومد ! تنها تفاوتي كه تو پچ جديد ديده مي شه اينه كه بازي هاي بيشتري رو مي تونيد از طريق NO-UMD اجرا كنيد - قابل توجه دوستاني كه UMD ندارن ...

توضيحات خود جناب الكس :

March33 NO-UMD driver compatibility has increased to support games like Coded Arms, Patapon, Harvest Moon Innocent Life and probably others affected by same errors

لينك دانلود :

jamal0012
02-04-2008, 18:55
سلام دوستان من هفته پیش یک psp از کیش خریدم. بازی های iso تو مم.ری کپی کردم پیغام file corupted رو میداد. بعد از طریق همین فوروم متوجه شدم ورژن کارخانه 3.5 هست .خواستم 3.51 یا 3.52 رو بریزم ولی اولا نمیدونم که ایا oe یا 1.5 ولی چون توی مموری game خالی هست فکر میکنم که 1.5 هست. من طبق دستور العمل این کارها را میکنم ولی پیغام the game couldent be started (80020) بعد توجه شدم که باید دانگرید بکنم......... لطفآبرای اینکه بازی ها رو بدون umd اجرا بکنم کمکم کنید ...... از همتون ممنونم

Rohallah_tavakoli
02-04-2008, 19:57
قيمت piano black الان چنده؟؟؟؟؟

rassool
02-04-2008, 22:27
اقایون سلام قیمتا پایین اومد یانه؟؟؟؟؟

princeofthegamers
02-04-2008, 22:48
سلام
من وقتی میخوام بازی بریزم این ارور مییاد البته نه همیشه گاهی اوقات
cannot copy virutal tennis 3 : data error (cyclic redundancy chek

فقطم این بازی این جوری نیست بعضی بازی های دیگرم این جوریه
اگه میشه بهم بگین چیکار کنم

pooria_k2
02-04-2008, 23:24
چه جوری Cwcheat رو نصب کنم؟

amirrasa kateb
03-04-2008, 11:13
فولدر داخل اینستال رو در روت مموری کپی کنید
بعد از ریکاوری پلاگینهارو فعال کنید
برای اجراشم در بازی 4 یا 5 ثانیه سلکت رو نگه دارید

mehdi30nema
03-04-2008, 11:45
سلام
من وقتی میخوام بازی بریزم این ارور مییاد البته نه همیشه گاهی اوقات
cannot copy virutal tennis 3 : data error (cyclic redundancy chek

فقطم این بازی این جوری نیست بعضی بازی های دیگرم این جوریه
اگه میشه بهم بگین چیکار کنم

به احتماله زياد رمت مشكل پيدا كرده . چون ماله منم همين طور شده بود . رمم رو عوض كردم .

NINTENDO_DS
03-04-2008, 11:52
رم اورجینالش سن دیسکه و قیمتش هم 70 تومنه با حافظه 4 گیگ

amirrasa kateb
03-04-2008, 12:17
من رم اورجینال سونی 2 گیگ گرفتم 40
برای اینکه بفهمی اصله یانه باید روی ایکون مموری توی پی اس پی مثلث بزنی بعد ببینی مجیک گیت رو سا پورت می کنه یا نه

sasanjfr
03-04-2008, 12:54
برای اینکه بفهمی اصله یانه باید روی ایکون مموری توی پی اس پی مثلث بزنی بعد ببینی مجیک گیت رو سا پورت می کنه یا نه
اگه جلوی magicgate بنویسه unknown یعنی تقلبیه؟

Badform
03-04-2008, 12:55
بچه ها ارزان ترين و بهترين جا براي هك كردن پي اس پي توي تهران كجاست؟مي خواهم آخرين و بهترين ورژن را برام بريزه.ضمنا رم 4 گيگ از كجا بايد بگيرم؟مغازه خاصي مي شناسيد كه 100% رم اصل داشته باشه؟

sasanjfr
این 2 گیگ هایی که قیمتشون 25 تومنه تقلبین؟

sasanjfr
این cwcheat به چه دردی می خوره؟

pooria_k2
03-04-2008, 13:07
فولدر داخل اینستال رو در روت مموری کپی کنید
بعد از ریکاوری پلاگینهارو فعال کنید
برای اجراشم در بازی 4 یا 5 ثانیه سلکت رو نگه دارید
این کارو که انجام میدم و میرم تو ریکاوری خبری از پلاگین ها نیست:19:

amirrasa kateb
03-04-2008, 13:33
مگه می شه ؟ فولدر سلپلاگینس رو باید در روت کپی کنی ها (از فولدر اینستال ) خود اینستال رو نمی خواد

amirrasa kateb
03-04-2008, 13:35
اگه جلوی magicgate بنویسه unknown یعنی تقلبیه؟
اره 100% تقلبیه

amirrasa kateb
03-04-2008, 13:42
این 2 گیگ هایی که قیمتشون 25 تومنه تقلبین؟
اونام تقلبی چون تو خارج اصلش حد اقل 20 چه برسه به اینجا
من 8 گیگ قیمت گرفتم 120 !!!!!!!!!! البته به شرن مجیک گیت (قبلا شرت چاقو بود !!)

amirrasa kateb
03-04-2008, 13:48
این cwcheat به چه دردی می خوره؟
برای تقلب کردن یا به اصتلاح رمز زدن در بازی هایی که رمز ندارن به کار میره (البته رمز لازم نیست) مثل game shark پلی وان

||SIAVASH||
03-04-2008, 13:52
من خودم 4 گیگ از نمایندگی سونی خریدم 65 تومان ! ( از دبی)

amirrasa kateb
03-04-2008, 13:57
من خودم 4 گیگ از نمایندگی سونی خریدم 65 تومان ! ( از دبی)
خوب آره اینجا حدود 80 (نمایندگی سونی )

Geeksboy
03-04-2008, 15:00
اینو دانلود کن معمولا با پاندورا بریک نمیشه فقط باید همه کار هارو درست انجام بدی

دادم بيرون درستش كنن...
ميترسم يه وقت خراب كنم...
مثلاً چقدر ميشه پولش؟

mohammad_dj_kazin
03-04-2008, 15:15
سلام به همه ي دوستان كسي حجم بازي هاي زير رو نميدونه"
كشتي كج
pes2008
fifa08
pro street(need for speed)
NBA08
ممنون ميشم يكي جواب سوالاتمو بده

pooria_k2
03-04-2008, 16:24
مگه می شه ؟ فولدر سلپلاگینس رو باید در روت کپی کنی ها (از فولدر اینستال ) خود اینستال رو نمی خواد
شاید رو slim کار نمیکنه!:41:
در ظمن پوشه ای به اسم اینستال توش نیست:19:
تو راهنمای خودش گفته پوشه ی MS_ROOT رو تو ریشه ی مموری کپی کنین.
و پوشه ی MS_ROOT_371 برای اون هایی که 3.7x دارن.

amirrasa kateb
03-04-2008, 18:50
من هم اسلیم دارم هم فت روی جفتشون کار می کنه

Rohallah_tavakoli
03-04-2008, 19:03
قيمت piano black الان چنده؟؟؟؟؟

iman_allahyari_rad
03-04-2008, 19:38
سلام دوستان عزیز.
یک مشکل برای من پیش آمده من یک پی اس پی خریدم و چند برنامه برایش از اینترنت دانلود حالا برنامه ها را که روی پی اس پی می ریزم ارور ها(80020148-8002014C-80020130)از برنامه ی KXploit Tool 0.3 هم استفاده کردم و ارور (800201309)را می ده.علاوه بر پی اس پی خودم هم هنگ کردم لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر ایمان الهیاری راد.

amirrasa kateb
03-04-2008, 22:29
سلام دوستان عزیز.
یک مشکل برای من پیش آمده من یک پی اس پی خریدم و چند برنامه برایش از اینترنت دانلود حالا برنامه ها را که روی پی اس پی می ریزم ارور ها(80020148-8002014C-80020130)از برنامه ی KXploit Tool 0.3 هم استفاده کردم و ارور (800201309)را می ده.علاوه بر پی اس پی خودم هم هنگ کردم لطفا راهنمایی کنید.

پی اس پی شما کپی خوره؟

jamal0012
04-04-2008, 08:16
سلام دوستان من هفته پیش یک psp از کیش خریدم. بازی های iso تو مم.ری کپی کردم پیغام file corupted رو میداد. بعد از طریق همین فوروم متوجه شدم ورژن کارخانه 3.5 هست .خواستم 3.51 یا 3.52 رو بریزم ولی اولا نمیدونم که ایا oe یا 1.5 ولی چون توی مموری game خالی هست فکر میکنم که 1.5 هست. من طبق دستور العمل این کارها را میکنم ولی پیغام the game couldent be started (80020) بعد توجه شدم که باید دانگرید بکنم......... لطفآبرای اینکه بازی ها رو بدون umd اجرا بکنم کمکم کنید ...... از همتون ممنونم

mehdi30nema
04-04-2008, 10:23
كشتي كج
pes2008
fifa08
NBA08
كشتي كج 2008 = 1.7 گيگ
pes 2008 = 1 gig
فيفا 08 = 1.2 گيگ
پرو استريت = 1.43 گيگ
بسكتبال 08 = 950 مگ

ali_ranger22
04-04-2008, 14:05
پچ شماره سه فريم ور 3.90 هم اومد ! تنها تفاوتي كه تو پچ جديد ديده مي شه اينه كه بازي هاي بيشتري رو مي تونيد از طريق NO-UMD اجرا كنيد - قابل توجه دوستاني كه UMD ندارن ...

توضيحات خود جناب الكس :

لينك دانلود :

من که دو صفحه قبل لینک گذاشتم!

كشتي كج
pes2008
fifa08
NBA08

کشتی کج 1700 مگ iso هستش cso میشه 1000 مگ که منم الان دارم بازی میکنم
1.2 گیگ pes
1.2 گیگ fifa

ali_ranger22
04-04-2008, 14:06
دادم بيرون درستش كنن...
ميترسم يه وقت خراب كنم...
مثلاً چقدر ميشه پولش؟
من برای پسر خالمو که بردم 8 تومن گرفت

--------------------------------------------------------------
این final fantasy :crisis core خیلی توپه گرافیک عالی گیم پلی عالی کلهم عالیه! حتما بگیرینش

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 14:41
كشتي كج 2008 = 1.7 گيگ
pes 2008 = 1 gig
فيفا 08 = 1.2 گيگ
پرو استريت = 1.43 گيگ
بسكتبال 08 = 950 مگ

من که دو صفحه قبل لینک گذاشتم!

کشتی کج 1700 مگ iso هستش cso میشه 1000 مگ که منم الان دارم بازی میکنم
1.2 گیگ pes
1.2 گیگ fifa
ماشالا چقدر زياد:13::18:
ممنون

Hitman67
04-04-2008, 14:55
دوستان به سوال بنده جواب بدید چون نمیتونم تمام 364 صفحه رو بخونم.
psp بنده نسخه ی 3 به بالاست ولی به جزء موزیکهای mp3 نمیتونم از قسمت ویدیئو استفاده کنم به وسیل هی کامپیوتر مثلا یه کلیپ تصویری میزنم ولی وقتی که به فولدور ویدیئو میرم مینویسه که هیچ فایل ویدیوئی اینجا نیست حتی فرمتش رو به MPEG هم تغییر دادم ولی نشد لطفا کمکم کنید

amirrasa kateb
04-04-2008, 16:16
ماشالا چقدر زياد:13::18:
ممنون
من pro street رو 400 مگ کردم البته نیمه ریپ
توی ویدیو هاش فرانسوی و اسپانیایی و فکر می کنم ایتالیایی رو ورداشتم و cso کردم

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 16:37
من pro street رو 400 مگ کردم البته نیمه ریپ
توی ویدیو هاش فرانسوی و اسپانیایی و فکر می کنم ایتالیایی رو ورداشتم و cso کردم
اون جوري كه حال نميده

amirrasa kateb
04-04-2008, 17:09
اون جوري كه حال نميده
شما اسپانیایی یا فرانسو باز ی می کنید؟
تمام ویدیو هاش که نرفته اینگیلیسی هست

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 18:02
شما اسپانیایی یا فرانسو باز ی می کنید؟
تمام ویدیو هاش که نرفته اینگیلیسی هست
ok حالا فهميدم

Hitman67
04-04-2008, 18:43
psp بنده نسخه ی 3 به بالاست ولی به جزء موزیکهای mp3 نمیتونم از قسمت ویدیئو استفاده کنم به وسیل هی کامپیوتر مثلا یه کلیپ تصویری میزنم ولی وقتی که به فولدور ویدیئو میرم مینویسه که هیچ فایل ویدیوئی اینجا نیست حتی فرمتش رو به MPEG هم تغییر دادم ولی نشد لطفا کمکم کنید
دوستان یکی به سوال من جواب بده خیلی مهمه صفح هی پیش پرسیدم:11:

sasanjfr
04-04-2008, 21:27
دوستان یکی به سوال من جواب بده خیلی مهمه صفح هی پیش پرسیدم:11:
باید فرمت فایل تصویری mp4 باشه تا psp بتونه اجراش کنه

sasanjfr
04-04-2008, 21:33
سلام دوستان عزیز.

فکر کنم مشکل از مموریت باشه.واسه من هم همین error رو می داد،مموریم رو عوض کردم مشکلم حل شد.

Arshia001
04-04-2008, 21:37
بابا ایول بر و بکس!2 هفته من نبودم تاپیک ترکیده!دم همتون گرم!

Hitman ، با XviD4PSP فیلم ها رو تبدیل کن به MP4 ، درست میشه.

iman_allahyari_rad
05-04-2008, 14:30
سلام دوستان عزیز یکی لطف کنه و به من بگه برای کپی خر کردن پی اس پی باید چی کار کنم.

با تشکر.

ali_ranger22
05-04-2008, 16:22

برای اجرای wma و flash باید بری تو ریکاوری بعد rigistry ---- بعد فعالشون کنی

سلام دوستان عزیز یکی لطف کنه و به من بگه برای کپی خر کردن پی اس پی باید چی کار کنم.

با تشکر.

یه چند صفحه قبلو بخون اگه جواب نگرفتی بگو من چند صفحه قبل یه فایل pdf گذاشتم که آموزش پاندورا باتری بود

sasanjfr
05-04-2008, 16:32
کسی 3.90m33-3 رو نصب کرده؟مشکلی نداره؟

ali_ranger22
05-04-2008, 16:39
کسی 3.90m33-3 رو نصب کرده؟مشکلی نداره؟

من نصب کردم چه مشکلی داشته باشه مثلا؟

only4you_mehr
05-04-2008, 17:24
من نصبش کردم ولی hervast moon رو اجرا نکرد
وقتی اجراش میکنم خاموش میشه

Arshia001
05-04-2008, 17:32
چی؟Harvest moon پلی 1 یا خود PSP ؟ اگه مال PS1 هست،مشکل از popstation هست،باید با pops 3.90 تبدیل کنی.

amirrasa kateb
05-04-2008, 18:26
من نصبش کردم ولی hervast moon رو اجرا نکرد
وقتی اجراش میکنم خاموش میشه
باید یو ام دی درایور رو رو ی m33 بزاری:10:

sasanjfr
05-04-2008, 18:41
من harvest moon رو با 3.71m33-2 اجرا کردم.مشکلی نداشت

sasanjfr
05-04-2008, 18:42
من نصب کردم چه مشکلی داشته باشه مثلا؟
مثلاٌ وسط بازی ها گیر کنه.مثلاٌ وسط gow

apoosh
05-04-2008, 20:27
harvest moon مگه 2تا ورژن داره؟اگه داره فرقهاشون چیه؟

Shadow of Destiny
05-04-2008, 22:52
یاد برادر بزرگشون بخیر...شهید راه سیم کارت شد...
منظورت پلی 3 ه ارشیا ؟

یه سوال:
من خیلی دوست دارم Resident Evil 2 و 3 رو تو پی اس پی بازی کنم .. خیلی سرچ هم زدم مثل اینکه اجرا شدنیه اما نمی دونم چرا تو 3.71 m33-2 اجرا نمیشه.. گفته شده که اجرا میشه.. کجا رو اشتباه میرم ؟

ali_ranger22
06-04-2008, 14:12
من harvest moon رو با 3.71m33-2 اجرا کردم.مشکلی نداشت

توی فریم ویر های کپی از این اتفاقا میفته

Arshia001
06-04-2008, 16:27
منظورت پلی 3 ه ارشیا ؟

یه سوال:
من خیلی دوست دارم Resident Evil 2 و 3 رو تو پی اس پی بازی کنم .. خیلی سرچ هم زدم مثل اینکه اجرا شدنیه اما نمی دونم چرا تو 3.71 m33-2 اجرا نمیشه.. گفته شده که اجرا میشه.. کجا رو اشتباه میرم ؟

نه دیگه!بزرگه راجع به سنه!بعدم به لطف Irancell 2 تا سیم کارت 15 تومن دیگه این حرفا رو نداره!PS1 رو میگم!
برو توی Dark-Alex.org و popstation رو دانلود کن.برای RE2 که فکر میکنم 2 تا دیسک بود popstation md رو بگیر.ReadMe هم داره.باز اگه نشد بگو کمکت کنم.

Shadow of Destiny
07-04-2008, 21:56
نه دیگه!بزرگه راجع به سنه!بعدم به لطف Irancell 2 تا سیم کارت 15 تومن دیگه این حرفا رو نداره!PS1 رو میگم!
اشکال نداره طرف دیگه عمرشو کرده بود.
ارشیا جان فکر نمی کنی به ورژن ربط داشته باشه ؟ چون این popstation کارش زیاد جالب نیست PSX2PSP کارش حرف نداره اما نمی دونم چه مرگش میشه. همه بازی ها هم قابل اجرا نیستن درسته ؟
خودت امتحان کردی ؟

rassool
07-04-2008, 22:15
اینم دیکشنری دیبا برای کنسول psp که چند وقت پیش یکی از دوستان قولشو داده بود بل اخره اماده شد کار یکی از دوستان توی بازی سنتر هست دانلود کنین ولذت ببرید.
لینک دانلود

لینک دانلود کمکی

Alireza_Shafaei_PCworld
07-04-2008, 22:41
این دوستتون یک موقعی اینجا خیلی سر شناس بود!
خداحافظی کرد و برای مدت طولانی ای از بهترین انجمن زندگیش جدا شد تا به درسش برسه!

دلش تنگ شده. انشاالله به زودی بر میگرده!:46:

SAEED_BARCELONA
07-04-2008, 23:08
دوستان هر کی قیمت psp فت و اسلیم داره لطف کنه بگه. ممنون!

rassool
08-04-2008, 10:47
این دوستتون یک موقعی اینجا خیلی سر شناس بود!
خداحافظی کرد و برای مدت طولانی ای از بهترین انجمن زندگیش جدا شد تا به درسش برسه!

دلش تنگ شده. انشاالله به زودی بر میگرده!:46:
خوش اومدی علیرضا جان من نمیدونستم شما هم اینجا تشریف داری وگرنه میزاشتم خودتون زحمتش رو بکشید ببخشیدااااااا:31::11:

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 14:00
دوستان هر کی قیمت psp فت و اسلیم داره لطف کنه بگه. ممنون!
اسليم بين 220 تا 240
فت هم نميدونم ولي ارزون تر از اسليمه.
اگه ميخواي بخري اسليم بخر

ali_ranger22
08-04-2008, 17:11
اسليم بين 220 تا 240
فت هم نميدونم ولي ارزون تر از اسليمه.
اگه ميخواي بخري اسليم بخر

یه مدت دیگه ارزون ترم میشه

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 21:49
یه مدت دیگه ارزون ترم میشه
توي خرداد مفتي هم ميدن:31::27:

SAEED_BARCELONA
09-04-2008, 11:56
ممنونم آقا محمد و علی آقا
لطف کردید

sasanjfr
09-04-2008, 12:46
ممنون آقا رسول.دیکشنری جالبیه

ali_ranger22
09-04-2008, 20:27

اره خیلی خوب و بدرد بخوره

ali_ranger22
09-04-2008, 20:27
توي خرداد مفتي هم ميدن:31::27:

نه اخراش گرون میشه

bayern
10-04-2008, 09:31
سلام
من بازی Dracula X Castlevania موقعی که میخوام وارد بازی بشم .تصویر ابتدای بازی رو نشون میده اما موقعی که میخواد اجرا بشه صفحه سیاه میشه و بازی اجرا نمیشه
دلیلش چیه
پی اس پی من اسلیم با فروم ویر 3.71 M33

p3yman_xl
10-04-2008, 10:46
سلام
من بازی Dracula X Castlevania موقعی که میخوام وارد بازی بشم .تصویر ابتدای بازی رو نشون میده اما موقعی که میخواد اجرا بشه صفحه سیاه میشه و بازی اجرا نمیشه
دلیلش چیه
پی اس پی من اسلیم با فروم ویر 3.71 M33

معمولا این مشکل به خود بازی برمیگرده ؛ اما ....
1 - احتمالا نسخه ی rip شده ی بازی شما مشکل داره
2 - اگر بازی ISO هست اون رو به CSO تغییر بدید. احتمالا مشکل سیاه شدن صفحه از همین هست.
3 - احتمالا بازی رو در قسمت مربوط به خودش نریختید، بازی باید در قسمت Games باشه .
4 - در آخر از کنسول خودتون به قسمت recovery menu برید و umd options رو به حالت no-umd تغییر بدید . به احتمال بسیار زیاد مشکل برطرف خواهد شد .

موفق باشید

Arshia001
10-04-2008, 18:08
اصلاح میکنم:
1.بازی های ریپ نشده هم میتونن مشکل داشته باشن.
2.برعکس،اگه بازی Cso هست Iso کن.
3.نمیشه که!
4.اتفاقا اگه Umd داری بذار روی Bo-umd(سر کار نمونی!همون با Umd رو میگم!).احتمالا درست میشه.

Arshia001
10-04-2008, 18:17
اشکال نداره طرف دیگه عمرشو کرده بود.
ارشیا جان فکر نمی کنی به ورژن ربط داشته باشه ؟ چون این popstation کارش زیاد جالب نیست PSX2PSP کارش حرف نداره اما نمی دونم چه مرگش میشه. همه بازی ها هم قابل اجرا نیستن درسته ؟
خودت امتحان کردی ؟

آره،عمرشو کرده بود!
چرا!اتفاقا به ورژن ربط داره!باید ورژن popstation با firmware دستگاه یکی باشه.من همه ی بازی ها رو اجرا کردم،مشکلی هم نداشتم.از این دست:

Mega Man X5
Metal Gear Solid
Twisted Metal Small Brawl
Twisted Metal Collection
Vigilant 8 Second Offence
Medievil 1
Medievil 2
.
.
.

بازم بنویسم؟راستی اصطلاحو حال کردی؟از این دست؟امروز صبح امتحان ادب داشتیم.داشتم از فشار روانیش میترکیدم.ادب واسه من سخت ترین امتحانه.به خاطر همینم چند روز نبودم!:5:

rassool
10-04-2008, 21:44
خواهش میکنم باید از علیرضا جان تشکر کنی با ان برنامه ای که ساخته.

mohammad_dj_kazin
10-04-2008, 23:35
نه اخراش گرون میشه
آخراش كه بله چون ديگه نزديك تابستون ميشه ولي وسطاش مثلا 12 خرداد خيلي ارزونه.:27:

Lamanta
10-04-2008, 23:40
سلام
من می خوام یه psp slim بخرم
اولا قیمت؟
دوما این دستگاه چه فرمت هایی رو پشتیبانی می کنه ؟(تمام فرمت ها را بنویسید)
سوما دستگاهایی که رنگ آنها (سفید ، سیاه ، نقره ای ) است از لحاظ کارایی باهم فرقی دارند یا نه؟
چهارم
یکی از فامیلا می خواد بره مکه بهش بگم از اونجا بخره ؟؟؟ ارزون تره؟؟؟؟
قیمت بازیاش چنده ؟؟؟؟
کیفیت بازیاش در حد کامپیوتر هست یانه؟؟؟
عمر باطریش چند ساعته ؟؟
و......

خلاصه یه تو ضیح کاملی بدید (اونایی که دارن راضی ان؟؟؟)

لطفا به من آدرس سایت ندید و اینجا بنویسید
چون سرعت اینترنتم 56 است .
mer30
:11:

mohammad_dj_kazin
10-04-2008, 23:44
سلام
من می خوام یه psp slim بخرم
اولا قیمت؟
دوما این دستگاه چه فرمت هایی رو پشتیبانی می کنه ؟(تمام فرمت ها را بنویسید)
سوما دستگاهایی که رنگ آنها (سفید ، سیاه ، نقره ای ) است از لحاظ کارایی باهم فرقی دارند یا نه؟
چهارم
یکی از فامیلا می خواد بره مکه بهش بگم از اونجا بخره ؟؟؟ ارزون تره؟؟؟؟
قیمت بازیاش چنده ؟؟؟؟
عمر باطریش چند ساعته ؟؟
و......

خلاصه یه تو ضیح کاملی بدید (اونایی که دارن راضی ان؟؟؟)

لطفا به من آدرس سایت ندید و اینجا بنویسید
چون سرعت اینترنتم 56 است .
mer30
:11:
من نميدونم چرا هر كسي ميخواد psp بخره وارد اين تاپيك ميشه و يه عالمه سوال ميپرسه.بابا صفحات قبل رو ببينيد ديگه.
جواب بعضي از سوالاتت:::

اولا قیمت؟
حدودا 220 تا 240 تومن(همين سوال رو يكي دو صفحه قبل پرسيده بود)
قیمت بازیاش چنده ؟؟؟؟
بازي هاي كپي توي يك دي وي دي (توي يه دي وي دي تقريبا 5 تا بازي psp جا ميشه)1500 تومان.
از اون هم بهتره
خير

mehdi30nema
11-04-2008, 11:04
من نميدونم چرا هر كسي ميخواد psp بخره وارد اين تاپيك ميشه و يه عالمه سوال ميپرسه.بابا صفحات قبل رو ببينيد ديگه.

درسته كاملا تاييد ميشه .

sasanjfr
11-04-2008, 17:06
از اون هم بهتره
اینو مطمئنی؟!!کیفیت بازی های کامپیوتر کجا و کیفیت بازی های psp کجا

mohammad_dj_kazin
11-04-2008, 20:06
اینو مطمئنی؟!!کیفیت بازی های کامپیوتر کجا و کیفیت بازی های psp کجا
شما احتمالا psp تون يا زغاليه يا براي دوره ي قاجاريس

sasanjfr
11-04-2008, 22:24
شما احتمالا psp تون يا زغاليه يا براي دوره ي قاجاريس
دوست عزیز،ما دو مدل psp بیشتر نداریم fat و slim.رابطه ی این دو تا با هم مثل رابطه ی ps2 و ps3 نیست.کیفیت بازی های این دو مدل psp مثل همه و در هر دوی اینها کیفیت بازی ها از بازی های مشابه xbox 360،ps3 و pc پایین تره.

mohammad_dj_kazin
11-04-2008, 23:36
دوست عزیز،ما دو مدل psp بیشتر نداریم fat و slim.رابطه ی این دو تا با هم مثل رابطه ی ps2 و ps3 نیست.کیفیت بازی های این دو مدل psp مثل همه و در هر دوی اینها کیفیت بازی ها از بازی های مشابه xbox 360،ps3 و pc پایین تره.
به نظر من كه كيفيت بازي هاي psp در حد كامپيتره و يا شايد هم بيشتر
دوستان تاييد ميكنيد؟؟؟؟؟

Rohallah_tavakoli
12-04-2008, 07:35
دوستان تاييد ميكنيد؟؟؟؟؟

انجور كه من از بازي هاي psp ديدم گرافيك قابل قبولي داشت نه به اندازه بازي هاي كامپوتر!!!!
گرافيك بازي هاي psp در حد بازي هاي 64 مگ كامپيوتر بيشتر نيست!!!با درنظر گرفتن صفحه نمايش كوچك psp!!!

ali_ranger22
12-04-2008, 10:37
خواهش میکنم باید از علیرضا جان تشکر کنی با ان برنامه ای که ساخته.

آره واقعا دمش گرم

دوستان تاييد ميكنيد؟؟؟؟؟

نه تایید نمیشه! بازی هاش در حد ps2 و بالاتره

ali_ranger22
12-04-2008, 10:41
بالاخره بعد از 17 ساعت و 17 دقیقه final fantasy :crisis core رو تموم کردم آخرش آدم اشکش در میاد خیلی احساسی میشه شخصیتی که 17 ساعت باهاش بازی کردی میمیره! در کل یکی از بهترین بازی های عمرم بود

nader_e65
12-04-2008, 10:46
سلام به دوستان عزیز
من بازی Splinter Cell: Essentials رو با فرمت CSO دارم ولی دموهای بازی صدا دارن ولی موقعی که وارد بازی و منوها میشیم صدا نداره مشکل از کجاست؟

ali_ranger22
12-04-2008, 10:49
یه خبر خوب psp در صدر فروش قرار گرفته بیشتر از 400000 فروخته در حالی که ds بیشتر از 200000 فروخته

ali_ranger22
12-04-2008, 10:55
New for 3.95:
A new option for playing PlayStation® format software has been added. You can now select [Custom] for the assignment pattern under [Assign Buttons].

You can now choose either [Quit and Turn Off the PS3™ System] or [Quit Without Turning Off the PS3™ System] after you select [Quit Remote Play].

امکانات فریم ویر جدید

mehdi30nema
12-04-2008, 13:04
دوستان تاييد ميكنيد؟؟؟؟؟

نه اصلا تاييد نميشه . مثلا psp ميتونه گرافيكي مثله call of duty 4 يا crysis داشته باشه ؟
گرافيكه psp مثله ps2 هست ولي بعضي از بازي هاش از ps2 بهتره .

mehdi30nema
12-04-2008, 13:07
انجور كه من از بازي هاي psp ديدم گرافيك قابل قبولي داشت نه به اندازه بازي هاي كامپوتر!!!!
گرافيك بازي هاي psp در حد بازي هاي 64 مگ كامپيوتر بيشتر نيست!!!با درنظر گرفتن صفحه نمايش كوچك psp!!!

نه اشتباه ميكنيد گرافيكش از 64 ديگه بيشتره .
ميتوني بازي هايي مثل god of war يا syphon filter logan shadow رو ببيني . گرافيكه اين بازي ها از نسخه ps2 هم بالاتره و در حد 128 كامپيوتر هست شايدم بالاتر .

rainysky50
12-04-2008, 13:10
اقا سلام!میخواستم ببینم که ایا بازیهای کپی رو فقط میشه بر روی psp انلاک شده ریخت؟؟؟چون من هند هستم و اینجا psp حدود 195 هزار تومنه و میترسم بخرم و بازیهای تقلبی و کپی رو نشه روی دستگاه ریخت؟؟؟در ضمن ایا psp غیر از چینی هم داریم؟؟؟؟؟؟اینجا ps3 و psp هندی هم هست و در فروشگاه اصلی سونی به فروش میرن!امروز یه مدل زرد رنگ slim دیدم که نوشته بود limited edition و مغازه دار گقت فقط تعداد معدودی تولید شده به این رنگ و قیمتش 220 هزار تومن بود و فرقش فقط همون رنگ زردش بود!!البته صورتی هم دیدم ولی فقط این زرده لیمیتد ادیشن بود!!نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟بعضی مدلها روی جعبشون نوشته شده p2004 یا p2006 فرق اینها چیه؟؟باید p2008 بخرم؟؟؟؟؟؟؟

sasanjfr
12-04-2008, 14:17
یه خبر خوب psp در صدر فروش قرار گرفته بیشتر از 400000 فروخته در حالی که ds بیشتر از 200000 فروخته
چه خبر خوبی.بالاخره ds،psp رو گرفت.واقعاٌ ds استحقاق بودن تو صدر فروش کنسول های پورتبل رو نداشت

Arshia001
12-04-2008, 17:02
New for 3.95:
A new option for playing PlayStation® format software has been added. You can now select [Custom] for the assignment pattern under [Assign Buttons].

You can now choose either [Quit and Turn Off the PS3™ System] or [Quit Without Turning Off the PS3™ System] after you select [Quit Remote Play].

امکانات فریم ویر جدید

A new option for playing Playstation format software has been added؟!؟!؟!؟!؟!؟
چطوری میشه؟کانورترش رو هم دادن؟الکی که نمیشه CD گذاشت تو PSP!ضمنا باید منتظر DAX عزیز باشیم!

Rohallah_tavakoli
12-04-2008, 17:23
ميتوني بازي هايي مثل god of war يا syphon filter logan shadow رو ببيني . گرافيكه اين بازي ها از نسخه ps2 هم بالاتره و در حد 128 كامپيوتر هست شايدم بالاتر .

دوست عزيز گرافيك بازي هاي psp مابين ps1 و ps2 قرار داره و ميشه گفت يه سروگردن از ps1 بالاتره ولي به ps2 نخواهد رسيد..!!! نمونه شاهكار سوني GOD 2

گرافيك PSP در 64 است !!!!! اگه هم بالاتره بايد يه بازي با گرافيك GOD2 براش ساخته بشه انوقت حرف شما درسته!!!!

mehdi30nema
12-04-2008, 17:33
من چند تا بازي ps1 رو تبديل كردم . كدوم قسمت psp بايد بريزم ؟

nader_e65
12-04-2008, 17:35
سلام به دوستان عزیز
من بازی Splinter Cell: Essentials رو با فرمت CSO دارم ولی دموهای بازی صدا دارن ولی موقعی که وارد بازی و منوها میشیم صدا نداره مشکل از کجاست؟

لطفا یکی جواب منو بده

mehdi30nema
12-04-2008, 17:45
دوست عزيز گرافيك بازي هاي psp مابين ps1 و ps2 قرار داره و ميشه گفت يه سروگردن از ps1 بالاتره ولي به ps2 نخواهد رسيد..!!! نمونه شاهكار سوني GOD 2

گرافيك PSP در 64 است !!!!! اگه هم بالاتره بايد يه بازي با گرافيك GOD2 براش ساخته بشه انوقت حرف شما درسته!!!!

تمام عالم و آدم ميگن بازي هاي psp از ps2 بهتره . منم از خودم نميگم . ميتوني مجله بازي كام شماره 15 آذر ماه رو مطالعه كني . توش نوشته كه از نظر گرافيك تو بيشتره بازي ها نسخه psp از ps2 بهتره .

mehdi30nema
12-04-2008, 17:46
لطفا یکی جواب منو بده

بعضي بازي ها كه cso ميشه اين مشكل رو پيدا ميكنه .

rainysky50
12-04-2008, 21:24
جواب من رو هم کسی نداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rohallah_tavakoli
12-04-2008, 23:14
تمام عالم و آدم ميگن بازي هاي psp از ps2 بهتره . منم از خودم نميگم . ميتوني مجله بازي كام شماره 15 آذر ماه رو مطالعه كني . توش نوشته كه از نظر گرافيك تو بيشتره بازي ها نسخه psp از ps2 بهتره .

خوب حرف شما درسته!!!:10:اما ميشه بگيد گرافيك كدوم بازي PSP به پاي GOD OF WAR 2 ميرسه؟؟

mehdi30nema
13-04-2008, 06:49
اقا سلام!میخواستم ببینم که ایا بازیهای کپی رو فقط میشه بر روی psp انلاک شده ریخت؟؟؟چون من هند هستم و اینجا psp حدود 195 هزار تومنه و میترسم بخرم و بازیهای تقلبی و کپی رو نشه روی دستگاه ریخت؟؟؟در ضمن ایا psp غیر از چینی هم داریم؟؟؟؟؟؟اینجا ps3 و psp هندی هم هست و در فروشگاه اصلی سونی به فروش میرن!امروز یه مدل زرد رنگ slim دیدم که نوشته بود limited edition و مغازه دار گقت فقط تعداد معدودی تولید شده به این رنگ و قیمتش 220 هزار تومن بود و فرقش فقط همون رنگ زردش بود!!البته صورتی هم دیدم ولی فقط این زرده لیمیتد ادیشن بود!!نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟بعضی مدلها روی جعبشون نوشته شده p2004 یا p2006 فرق اینها چیه؟؟باید p2008 بخرم؟؟؟؟؟؟؟

آره بازي هاي كپي رو فقط ميتوني روي psp كپي خور شده بريزي . كپي خ.ر كردنشم زياد كاري نداره ميتوني توي همين تاپيك سرچ كني چون روش كپي خور كردن نوشته شده . psp هاي موجود توي ايران همه چيني هستن و اكثرا 2006 هست . فرقه آنچناني هم ندارند .

mehdi30nema
13-04-2008, 06:52
خوب حرف شما درسته!!!:10:اما ميشه بگيد گرافيك كدوم بازي PSP به پاي GOD OF WAR 2 ميرسه؟؟
درسته god of war 2 يك چيزه خيلي عالي بود . اما اگه دقت كني منم نگفتم تمام بازي هاي psp از ps2 بهتره . گفتم اكثره بازي ها . يعني توي بعضي بازي ها هم ps2 بهتر هست .

J A V I D
13-04-2008, 07:52
من چند تا بازي ps1 رو تبديل كردم . كدوم قسمت psp بايد بريزم ؟

تو پوشه گيم بايد بريزي ......

mehdi30nema
13-04-2008, 12:05
تو پوشه گيم بايد بريزي ......

مرسي جاويد جان .
من تو گيم ميريزم ولي بعدش كجا بازي مياد ؟. چون تمام psp رو گشتم ولي بازي ps1 رو كه ريخته بودم پيدا نكردم .

Arshia001
13-04-2008, 16:03
بریز توی PSP/GAME/Game name/EBOOT.pbp.میاد بغل بازی های خودش و homebrew ها.

mohammad_dj_kazin
13-04-2008, 18:13
آره واقعا دمش گرم

نه تایید نمیشه! بازی هاش در حد ps2 و بالاتره
مگه بازي هاي ps2 با كامپيوتر فرق داره!!
نميدونم والا بازي هاي ps2 كه از كامپيوتر قشنگتره:19:

mohammad_dj_kazin
13-04-2008, 18:18
درسته
كاملا تاييد ميشه

mohammad_dj_kazin
13-04-2008, 18:21
شما چه گيري به god of war 2 دادي حالا؟؟؟

mohammad_dj_kazin
13-04-2008, 18:25
سلام
من يه سوال داشتم.
يكي اينكه بازي كشتي كج براي psp تا چه ورژني اومده؟؟(2008 اومده؟؟)
و سوال دوم هم اينكه آيا كسي از شما سايتي سراغ داره كه بازي كشتي كج آخرين ورژن رو براي psp به صورت اينترنتي بفروشه.آخه اينجا كه ما هستيم(قم رو ميگم) همه ي بازي هاي psp پيدا ميشه جز كشتي كج.
خيلي جالبه نه؟:31:

J A V I D
13-04-2008, 18:57
سلام
من يه سوال داشتم.
يكي اينكه بازي كشتي كج براي psp تا چه ورژني اومده؟؟(2008 اومده؟؟)
و سوال دوم هم اينكه آيا كسي از شما سايتي سراغ داره كه بازي كشتي كج آخرين ورژن رو براي psp به صورت اينترنتي بفروشه.آخه اينجا كه ما هستيم(قم رو ميگم) همه ي بازي هاي psp پيدا ميشه جز كشتي كج.
خيلي جالبه نه؟

2008 شم اومده ..... من دارمش ولي تا حالا نريختم بازي كنم !

choory
13-04-2008, 20:22
سلام دوستان.
امرز رفتم يک عدد psp slim بخرم.فروشنده ميگفت ورژن ۳.۹۰ ۲۴۵ تومن.منم ۲۶۰ بيشتر پول ندارم.يه ممورى هم ۴۰ تومن به نظر شما ها تا ۱۵ـ۲۰ روز ديگه ميشه ۲۲۰؟
كسى تو اصفهان جايي سراغ داره قيمتش مناسب تر باشه؟اين فيمتى که گرفتم از مغازه 2play توى مجتمع پگاه هست.
ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

mehdi30nema
14-04-2008, 06:50
سلام دوستان.
امرز رفتم يک عدد psp slim بخرم.فروشنده ميگفت ورژن ۳.۹۰ ۲۴۵ تومن.منم ۲۶۰ بيشتر پول ندارم.يه ممورى هم ۴۰ تومن به نظر شما ها تا ۱۵ـ۲۰ روز ديگه ميشه ۲۲۰؟
كسى تو اصفهان جايي سراغ داره قيمتش مناسب تر باشه؟اين فيمتى که گرفتم از مغازه 2play توى مجتمع پگاه هست.
ممنون ميشم راهنماييم کنيد.
هم مموري رو بهت گرون گفته هم psp رو . الان كپي خور شده تهران حدود 225 هست .
بايد صبر كني ديگه . هر چي به زمان امتحان مدارس نزديك تر بشيم قيمتش پايين تر مياد .

ali_ranger22
14-04-2008, 10:57

نه اشتباه نکن بعضی بازی هاش از 16 بیشتر نمیشه و در حد igi هست در ضمن اصلا مقایسه بین pc و psp کار درستی نیست در حد 128 هم نیست psp فیزیک قوی ای نداره و نمیتونه سایه ها و .. رو مثل pc نشون بده در کل بی خیال این بحث بشیم بهتره!

ali_ranger22
14-04-2008, 11:06
لطفا یکی جواب منو بده

من این بازی رو تموم کردم یادم نیست این طوری بود یا نه حالا خود بازی مهمه نه منو

چه خبر خوبی.بالاخره ds،psp رو گرفت.واقعاٌ ds استحقاق بودن تو صدر فروش کنسول های پورتبل رو نداشت

خیر خوب تر اینکه هفته پیش psp از مجموع کل psp های فروخته شده در ژاپن بیشتر فروخته !

مگه بازي هاي ps2 با كامپيوتر فرق داره!!
نميدونم والا بازي هاي ps2 كه از كامپيوتر قشنگتره:19:
شما فکر کنم کامپیوترت قدیمیه بازی black برای ps2 رو نگاه کنید به نظرتون psp میتونه اونو اجرا کنه

ali_ranger22
14-04-2008, 11:13
مهدی جان با چه برنامه ای بازی ps1 رو تبدیل کردی

mehdi30nema
14-04-2008, 12:07
مهدی جان با چه برنامه ای بازی ps1 رو تبدیل کردی

با برنامه psx2psp .

Arshia001
14-04-2008, 13:28
نه اشتباه نکن بعضی بازی هاش از 16 بیشتر نمیشه و در حد igi هست در ضمن اصلا مقایسه بین pc و psp کار درستی نیست در حد 128 هم نیست psp فیزیک قوی ای نداره و نمیتونه سایه ها و .. رو مثل pc نشون بده در کل بی خیال این بحث بشیم بهتره!

اهه؟سایه ها رو نمیتونه نشون بده؟مگه Silent Hill بازی نکردی؟سایه از اون بهتر میخوای؟فیزیک قوی نداره؟فیزیک از LocoRoco قوی تر؟کلا من نمیگم PSP در حد کامپیوتره و قرار هم نیست باشه،ولی دیگه دلیل نمیشه بهش فحش بدی که!میشه؟

مهدی جان،اگه با popstation تبدیل کنی بهتره.

از جمیع دوستان خواهش میکنم چند تا پست پشت سر هم ندین.

mehdi30nema
14-04-2008, 16:56

.

من تبديل كردم ولي باز هر كاري كردم نتونستم بازي رو بيارم . اصلا معلوم نيست كجاي psp ميره ؟

Utorrent
14-04-2008, 19:16
یه سوال:

هیچ راهی نیست که بازی های PS2 رو روی PSP اجراکنیم؟

یه چیز دیگه:توی چند صفحه قبل یه دیکشنری معرفی کرده بودین این دیکشنری

رو هم باید توی Iso بریزیم؟اجراش به FrimeWare ربطی نداره؟ برای اجرای برنامه

به برنامه ی دیگه احتیاج نداریم؟

Badform
14-04-2008, 19:50
من كه هرچي سوال مي كنم كسي جواب نميده!!
بابا ارزون ترين جا براي هك و پروگرام psp كجاي تهرانه؟و چقدر مي گيرند و آخرين و بهترين ورژن فريمور شمارش چنده؟
قيمت رم 4 گيگ چنده؟و اصلشو از كجاي تهران مي تون بخرم؟
اگر آدرس دقيق و اسم مغازه را بگيد ممنون مي شوم.
تو اهواز رم 4 را 45 تومن مي دن با گارانتي.ورژن 3.9 و تم رو هم 18 تومن نصب مي كنند.

ali_ranger22
15-04-2008, 09:51
اهه؟سایه ها رو نمیتونه نشون بده؟مگه Silent Hill بازی نکردی؟سایه از اون بهتر میخوای؟فیزیک قوی نداره؟فیزیک از LocoRoco قوی تر؟کلا من نمیگم PSP در حد کامپیوتره و قرار هم نیست باشه،ولی دیگه دلیل نمیشه بهش فحش بدی که!میشه؟

از جمیع دوستان خواهش میکنم چند تا پست پشت سر هم ندین.

به نظرت فیزیک در حد call4 داره؟ گفتم فیزیک و سایه پردازی قوی ای نداره نگفتم کلا نداره!silent رو هم بازی کردم سایه هاش قشنگه ولی بازم به کامپیوتر نمیرسه

ali_ranger22
15-04-2008, 09:53
یه سوال:

اره بریز تو iso اجرا کن حالشو ببر!نیاز به برنامه ی دیگه ای هم نداره

بابا ارزون ترين جا براي هك و پروگرام psp كجاي تهرانه؟و چقدر مي گيرند و آخرين و بهترين ورژن فريمور شمارش چنده؟
تو اهواز رم 4 را 45 تومن مي دن با گارانتي.ورژن 3.9 و تم رو هم 18 تومن نصب مي كنند.
من psp پسر خالمو قبل از عید بردم جمهوری پاساژ مستوفی با پاندورا به 3.80 تبدیل کرد بعد به 3.90 m33 تبدیل کرد 8 تومن گرفت قیمت خوبیه

J A V I D
16-04-2008, 10:10
یه سوال:

من موندم چرا همه پي اس پي رو با ابر كامپيوتر اشتباه گرفتن و انتظار دارن همه چي با هاش اجرا بشه ! برنامه ها رو اصولا تو پوشه گيم واقع در پوشه PSP مي ريزن ! و معمولا كرنل 1.5 بايد داشته باشيد رو فريم ورتون ! من اينو دانلود نكردم اگه فورمتش iso يا cso بريز تو همون پوشه iso !!!!!

بيا برو بده وست گيم ( ميدان وليعصر - بين بازار ايران و بازار رضا - پاساژ پارسيان) با پنج تومن فريم ور مي ريزه ! قبل از عيد پنج تومن بود ! الان مثل اينكه ده تومن كرده ! رم هم هر كي هر چقدر دلش بخواد مي ده چيز اصلم تو ايران معني نداره شما يه وقت مي بيني مي ري نمايندگي سوني بهت رم تقلبي مي ده !

به نظرت فیزیک در حد call4 داره؟ گفتم فیزیک و سایه پردازی قوی ای نداره نگفتم کلا نداره!silent رو هم بازی کردم سایه هاش قشنگه ولی بازم به کامپیوتر نمیرسه

منم موافق گرافيك خيلي از بازي هاي مشتركش به پلي دو هم نمي رسه چه برسه به كامپيوتر البته كامپيوتر منظورم اينه كه سيستم خفن باشه و با بالاترين درجه كيفيت بازي كنيد .. ادامه جواب هم مراجعه شود به جواب اول !

اعصاب واسه آدم نمي ذارين !

hamiddj
16-04-2008, 12:05
پی اس پی اسلیم کار کرده در حد نو فروشی
email:hamid00972003@yahoo.com

Badform
16-04-2008, 13:13
به من گفتن ببر توپخونه از همه جا بهتره نظر شما چيه؟ نمايندگي سوني كجاست كه ازش رم بخرم؟

Arshia001
16-04-2008, 16:34
من تبديل كردم ولي باز هر كاري كردم نتونستم بازي رو بيارم . اصلا معلوم نيست كجاي psp ميره ؟

بابا به چه زبونی بگم؟با popstation تبدیل کن مثل homebrew بریز کنار بازی هات میاد!از این واضح تر؟!؟!:18:

من تا حالا سایه به قشنگی Silent Hill Origins تو PC ندیدم!حتی DMC4 هم بعضی وقتا Resolution سایه هاش میاد پایین،ولی SHO نه.مضافا بر اینکه Call 4 که شما میگی روی کامپیوتر های خفن به زور میاد!هیکل دستگاهو مقایسه کن!ضمنا LocoRoco فقط یه مثال بود!واقعا هم فیزیکش قشنگه!ضمنا یه لطفی بکن بگو منظورت از فیزیک چیه.شاید چیز دیگه ای رو میگی؟
اصلا تو میدونی رم PSP چنده؟32!!!Call 4 روی کمتر از 1024 میاد؟

vizzzzzzzzzzzzzzzz
16-04-2008, 23:43
اقا اين بازى Patapon فريمور چند ميخواد واسه من 3.5 رو Loading ش گير ميكنه

J A V I D
17-04-2008, 07:44
اقا اين بازى Patapon فريمور چند ميخواد واسه من 3.5 رو Loading ش گير ميكنه

براي اجراش بايد با يه يو ام دي بوتش كني بدون يو ام دي نمي آد !

vizzzzzzzzzzzzzzzz
17-04-2008, 11:19
براي اجراش بايد با يه يو ام دي بوتش كني بدون يو ام دي نمي آد !
نه عزيزم توش UMD هستش باز گير ميكنه :13:

rassool
17-04-2008, 12:54
بازی پتا پون رو من با فرم ویر3.81 اجرا کردم بدون umd

amirrasa kateb
17-04-2008, 13:09
باید از ریکاوری نو یو ام دی ریجن رو فعال کنی
-------------------------------------------------
در ضمن امروز تولدمه:26: :15:

vizzzzzzzzzzzzzzzz
17-04-2008, 14:54
رو No UMD هم گزاشتم باز رو Now Loading گير ميكنه :19:
تولدتم مبارك
اين GOD OF War هم كه اومد UMD ش گيرم نيومد هر شي گشتم

amirrasa kateb
17-04-2008, 15:19
رو No UMD هم گزاشتم باز رو Now Loading گير ميكنه :19:
تولدتم مبارك
اين GOD OF War هم كه اومد UMD ش گيرم نيومد هر شي گشتم
نو یو ام دی رو نگفتم نو یو ام دی ریجن رو گفتم البته اگر نسخه ژاپنی رو داری

vizzzzzzzzzzzzzzzz
17-04-2008, 18:48
نو یو ام دی رو نگفتم نو یو ام دی ریجن رو گفتم البته اگر نسخه ژاپنی رو داری
اگه Free UMD Region رو ميگى اونم Enabled كردم نشد

Amir GG
17-04-2008, 19:04
سلام . آقا كسي psp slim در حد نو داره واسه فروش؟ اگه دارين بهم ميل بزنيد : kovenant_1999@yahoo.com

خيلي فوريه .:10:

apoosh
17-04-2008, 21:14
من Patapon را با فریمور 3.70 با هیچ یو ام دی اجرا می کنم. من نمی دونم چرا بعضیها می گن یو ام دی واسه اجرا لازمه. من تاحالا نزدیک به 70 تا بازی را روی PSP ایم اجرا کردم که هیچکدوم یو ام دی نمی خواست...

J A V I D
17-04-2008, 21:59
از علاقمندان به تولید بازی رایانه ای در زمینه های ذیل دعوت به همکاری می نمایم.
1-مدل ساز 3 بعدی (مبتدی – حرفه ای)
2-طراح و هنرمند رایانه 2 بعدی (مبتدی – حرفه ای)
3-انیماتور رایانه ای آشنا به نرم افزار 3D Max
4-منشی آشنابه کامپیوتر (تر جیحا خانم) جهت یک شرکت فرهنگی هنری در تهران به صورت تمام وقت.

لطفاً CV (رزومه) و نمونه کار خود را به ایمیل زیر ارسال فرمائید.

به يك عدد سيب زميني جهت ارسال اسپم تو تاپيك ها نياز منديم ! چيز ديگه اي لازم نداري پنجاه تا پست دادي همشم همين بوده !

من Patapon را با فریمور 3.70 با هیچ یو ام دی اجرا می کنم. من نمی دونم چرا بعضیها می گن یو ام دی واسه اجرا لازمه. من تاحالا نزدیک به 70 تا بازی را روی PSP ایم اجرا کردم که هیچکدوم یو ام دی نمی خواست...

واسه اينكه براي بعضي از بازي ها لازمه من پاتاپون رو رو پي اس پي خودم بدون يو ام دي چك كردم - حالت m33 - رو همون لودينگش گير مي كرد ، ‌نيد فور اسپيد كربن تو بازي نمي رفت به همراه هاروست مون اونم ارور مي داد ! آحتمالا پي اس پي شما قشنگه و خارجيه !

Arshia001
17-04-2008, 23:31
پس چرا من این دعوت به همکاری رو ندیدم؟پاک شده؟

دوستان،من با 3.90 m33-3 پاتاپون رو با UMD و بی UMD اجرا کردم،طوریش نبود.به همه توصیه میکنم PSP تون رو آپ تو دیت نگه دارین که درگیری پیش نیاد.
همچنین،چون DAX توی لیست بازی هایی که تو 3.90 m33-3 بی UMD اجرا میشن اسم پاتاپون رو نوشته بود حدس میزنم باید با کمترش نیاد.اگه میاد چه بهتر!

mohammad_dj_kazin
17-04-2008, 23:50
منظورتون از اينكه يو ام دي نميخواست اينه كه ميريختيد توي رم و بازي ميكردين؟؟

mohammad_dj_kazin
17-04-2008, 23:52
هم مموري رو بهت گرون گفته هم psp رو . الان كپي خور شده تهران حدود 225 هست .
بايد صبر كني ديگه . هر چي به زمان امتحان مدارس نزديك تر بشيم قيمتش پايين تر مياد .
اولا اينكه هردو رو گرون گفته و دومن اينكه توي خرداد ارزونتر هم ميشه:27:

mohammad_dj_kazin
17-04-2008, 23:56
آقايون يكي جواب كامل نميده
!
من اگه قرار باشه psp بخرم و بازيهاش ضايع تر از كامپيوتر باشه خوب نميخرم خلاصه psp بهتره يا pc.
يكي جواب درست و حسابي بده.....

رم 8 گيگ چنده؟؟؟؟

J A V I D
18-04-2008, 08:44
آقايون يكي جواب كامل نميده
!
من اگه قرار باشه psp بخرم و بازيهاش ضايع تر از كامپيوتر باشه خوب نميخرم خلاصه psp بهتره يا pc.
يكي جواب درست و حسابي بده.....

رم 8 گيگ چنده؟؟؟؟

عكس هاي بازي هاي پي اس پي تو اينترنت ريخته يه سرچ تو گوگل بكن بعد خودتون بشينن فكر كنين ببينين براتون راضي كننده هست يا نه !‌ دوما اين عكسو ببين ! به نظر اين دوتا هم قدن يا هم هيكل داري با هم مقايسشون مي كني ؟!؟

لب تاپم كه فشرده شده كامپيوتره !!!!!!!!!! هيكلش ده برابر پي اس پي ! نكنين اينكارارو زشته پي اس پي رو نهايت بايد با يه موبايل خفن مقايسه كنيد !

قيمت هم چون تو ايران رابطه مستقيم با شكم مغازه دار داره بريد خودتون بپرسيد !

vizzzzzzzzzzzzzzzz
18-04-2008, 09:45
پس چرا من این دعوت به همکاری رو ندیدم؟پاک شده؟

دوستان،من با 3.90 m33-3 پاتاپون رو با UMD و بی UMD اجرا کردم،طوریش نبود.به همه توصیه میکنم PSP تون رو آپ تو دیت نگه دارین که درگیری پیش نیاد.
همچنین،چون DAX توی لیست بازی هایی که تو 3.90 m33-3 بی UMD اجرا میشن اسم پاتاپون رو نوشته بود حدس میزنم باید با کمترش نیاد.اگه میاد چه بهتر!
من كه ميخوام Up To Date ش كنم ولى نميشه همش اروراى مزخرف ميده الانم 3.50 M33 دارم

J A V I D
18-04-2008, 10:02
من كه ميخوام Up To Date ش كنم ولى نميشه همش اروراى مزخرف ميده الانم 3.50 M33 دارم

بخواي بري رو 3.90 اول بايد بري رو 3.52 آخرين پچ !

amirrasa kateb
18-04-2008, 11:07
عكس هاي بازي هاي پي اس پي تو اينترنت ريخته يه سرچ تو گوگل بكن بعد خودتون بشينن فكر كنين ببينين براتون راضي كننده هست يا نه !‌ دوما اين عكسو ببين ! به نظر اين دوتا هم قدن يا هم هيكل داري با هم مقايسشون مي كني ؟!؟

لب تاپم كه فشرده شده كامپيوتره !!!!!!!!!! هيكلش ده برابر پي اس پي ! نكنين اينكارارو زشته پي اس پي رو نهايت بايد با يه موبايل خفن مقايسه كنيد !

قيمت هم چون تو ايران رابطه مستقيم با شكم مغازه دار داره بريد خودتون بپرسيد !
آقا جاوید یو ام دی دموتون عین مال منه!

arial_moho
18-04-2008, 11:09
سلام من 2 روز پيش psp slim piano black رو 200 تو پاساژ كيش تجريش قيمت گرفتم . مموري 2Gbهم از 17 تا 24و مموري 4Gb هم از 49 تا 59 ميفروخت

amirrasa kateb
18-04-2008, 11:13
سلام من 2 روز پيش psp slim piano black رو 200 تو پاساژ كيش تجريش قيمت گرفتم . مموري 2Gbهم از 17 تا 24و مموري 4Gb هم از 49 تا 59 ميفروخت
به به ! مظورت چیه؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
منیه یو ام دی داوینچی کد گرفتم بعد به تلویزیون وصلش کردم کیفیتش در حد دی وی دی بود