PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

mirbagheri
29-02-2008, 22:16
سلام به همگي
من ميخواستم يدونه psp بخرم كه به تلويزيون هم وصل بشه(آيا بازي را هم توي تلويزيون نشون ميده)؟

لطفا من را راهنمايي كنيد چه ورژني بخرم و قيمتش چند هست؟

J A V I D
01-03-2008, 01:58
سلام به همگي
من ميخواستم يدونه psp بخرم كه به تلويزيون هم وصل بشه(آيا بازي را هم توي تلويزيون نشون ميده)؟

شما بايد مدل اسليم رو تهيه كنيد قيمت از 180 به بالا الان دم عيده قيمت ها رفته بالا !

rassool
01-03-2008, 02:14
سلام به همگي

درسته الان قیمتها شدید رفته بالا بهتره صبر کنی بعد عید .

mehdi30nema
01-03-2008, 07:37
درسته الان قیمتها شدید رفته بالا بهتره صبر کنی بعد عید .
بنده خدا ميخاد بخره كه تو عيد باهاش بازي كنه چرا مايوسش ميكنيد .

mirbagheri
01-03-2008, 09:13
از 180 تا چه قيمتي داره چه مدليش را بگيرم خود شماها از چه مدلي استفاده ميكنيد و تفاوت اينها چي هست

mirbagheri
01-03-2008, 09:39
آيا كپي خور هست يا نه چه ورژني تهيه كنم خلاصه همه چيز را برام توضيح بديد

J A V I D
01-03-2008, 10:40
بنده خدا ميخاد بخره كه تو عيد باهاش بازي كنه چرا مايوسش ميكنيد .

يكي دم عيد يكي هم دم تابستون و خود تابستون چون فروش مي ره بالا قيمت ها هم مي ره بالا ... ما كسي مايوس نمي كنيم اينو مي گيم كه اگه دوستمون رفت بازار يه دفعه ديد دستگاه 180 تومني رو دارن 260 تومن مي فروشن فكر نكنه قيمت دستگاه همينه و بي خيال شه !! كه البته اگه هم از اقشار مايه دار جامعه باشن ديگه اين مسائل اصلا مطرح نيست در هر صورت داريم تشويق مي كنيم !

از 180 تا چه قيمتي داره چه مدليش را بگيرم خود شماها از چه مدلي استفاده ميكنيد و تفاوت اينها چي هست

PSP كلا تو مدل عرضه مي شه يكي اسليمه (جديدتره) يكي هم فت (قديمي تره) ، اونايي كه قديمي ترن چون اسليم نبود همه فت دارن !‌ اونايي كه جديد ترن اكثرا اسليم مي گيرن نمي شه گفت كدوم بهتره اسليم يه سري قابليت ها داره كه فت نداره ، مثل اتصال به تلوزيون كه نوع فت فاقد اين امكانه ! ولي فت به نظر من اصيل تره !!!!

قيمت ها هم الان به خاطر عيد كاذبه واسه همين من قيمت دقيق ندارم ...

آيا كپي خور هست يا نه چه ورژني تهيه كنم خلاصه همه چيز را برام توضيح بديد
اگه كپي خور نبود كه ما نداشتيم بازي هاي كپي شو مي ريزي رو مموري حالشو مي بري ! فريم ور هك شده (يا همون كپي خور شده) الان آخرين ورژنش 3.90 m33-2 ...

mehdi30nema
01-03-2008, 13:36
آره قيمت ها خيلي رفته بالا . امروز توپخونه بودم . از گلچين ps2 رو قيمت كردم گفت 170 . چند ماه پيش تا 135 هم رسيده بود .
راستي اين پرو استريت رو از گلچين گرفتم . ولي اصلا تو بازي نميره همون اولش گير ميكنه .

ali_ranger22
01-03-2008, 14:43
كجا هست اينجايي كه ميگي ؟

راستش یه کم پر پیچ و خمه! خ ستارخان بلغارستوم (اگه درست نوشته باشم)پاساژ توحید کلا سه تا مغازه بازی فروشی داره یکیش به سمته مجموعه ورزشی توحیده فهمیدی ؟!:31:

خدا رو شكر تا حالا كسي نتونسته از من سي دي كش بره به جز يه خانومي كه به طرز عجيبي يكي از سي دي هاي منو پيچوند و ركوردي براي خودش ثبت كرد ! البته سي دي بازي نبود ... كسي جرات نداره از آرشيو 8000 تايي بازي من چيزي كش بره !

خوب منم همين جوري مي دادم قبل از اينكه بساطم رو جمع كنم !

اونم تو رودر وایسی گیر کردم یه جورایی وگرنه عمرن نمیدادم دمه ارشیوتو گرم!من فقط بازی های اسطوره ای رو جمع میکنم مثل diablo که فعلا دنبالشم اگه بشه تا اخر هفته میگیرم

قبول کن که تو ایران فروش اینترنتی زیاد طرفدار نداره

ali_ranger22
01-03-2008, 14:51
يعني بايد چي كارش كنم ؟ برم رو حالت يو ام دي . ؟

من بدون umd تموم کردم این بازی رو بزار رو sony no umd

salam

demo hamash mitonid bebinid dige ya 2-3 hafte sabr konid va bad bebinid

ta badb bedrod

2 و3 هفته چیه همین سه شنبه

J A V I D
01-03-2008, 14:53
آره قيمت ها خيلي رفته بالا . امروز توپخونه بودم . از گلچين ps2 رو قيمت كردم گفت 170 . چند ماه پيش تا 135 هم رسيده بود .
راستي اين پرو استريت رو از گلچين گرفتم . ولي اصلا تو بازي نميره همون اولش گير ميكنه .

پرو استريت چندين نسخه ش اومد رو اينترنت يه سري اومد كه مشكل داشتن ممكنه از اون سري مشكل دار به شما رسيده باشه !

من خودم هم دو تا دانلود كردم يكيش نيومد ولي اون يكي اومد !

ali_ranger22
01-03-2008, 14:58
نه عزيز مثل اینکه هنوز منو نشناختی و حرفامو هم درست نفهميدی.

من اصلا نميخوام به ایران قديم توهين کنم. اما يادت باشه که الان کجا هستيم. کسی به ایران قديم نميگه جهان سوم به الانمون ميگن. و این واقعا زشته.

--------------------------------

ديگه هم این بحثو تمام کنيد. من اومد اینجا پست دادم که نظرمو بگم همين.
تمام شد.!

نمیدونم درباره ی این پستت چی بگم:13:حداقل دیگه جمع نبند (همه ی ایرانی ها پررویند)

Tom Clancy's EndWar برای PSP و DS

به نقل از سایت معتبر CVG کارگردان بازی بسیار زیبای Tom Clancy's EndWar جناب Michael de Plater اعلام کرده است که بازی انها علاوه بر پلتفرم های XBOX360 و PS3 برای DS و PSP نیز منتشر خواهد شد !!
توضیحاتی مختصر از این بازی که سایت CVG در خبر خود منتشر کرده است :
بازی EndWar جنگ جهانی سوم را روایت خواهد کرد . منابع با ارزش زمین در حال اتمام شدن هست . به همین خاطر کشورهای قدرتمند به دنبال منابع با ارزش زمین هستند و بر سر به دست اوردن همین منابع با یکدیگر وارد جنگ میشوند . بازی در سبک RTS خواهد بود و با تبلیغاتی که تا به حال از سوی این بازی صورت گرفته میتوان از ان به عنوان یک بازی فوق العاده جذاب نام برد .
با اینکه تاریخ عرضه ی این بازی Q2/2008 هست اما خیلی ها بر این باورند که این بازی تا March 2009 منتشر نخواهد
منبع : بازي سنتر

یه مشکلی هست این بازی مثل بقیه بازی های استراتژیک نیست باید با میکروفون به زبان انگلیسی به واحد ها دستور داد حالا psp که میکروفون نداره

ali_ranger22
01-03-2008, 15:05
با این برنامه psptube میشه Divx نگاه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehdi30nema
01-03-2008, 16:46
راستش یه کم پر پیچ و خمه! خ ستارخان بلغارستوم (اگه درست نوشته باشم)پاساژ توحید کلا سه تا مغازه بازی فروشی داره یکیش به سمته مجموعه ورزشی توحیده فهمیدی ؟!:31:

آره بابا قشنگ هم فهميدم . ناسلامتي من خودم بچه آريا شهرم ها . :27:

mehdi30nema
01-03-2008, 16:47
راستي امروز تو توپخونه يو ام دي سيفون ف ي ل ت ر لوگان شدو رو ميدادن 15 هزار تومن. قيمت يو ام دي هم اومده پايين .

mehdi30nema
01-03-2008, 16:51
پرو استريت چندين نسخه ش اومد رو اينترنت يه سري اومد كه مشكل داشتن ممكنه از اون سري مشكل دار به شما رسيده باشه !

من خودم هم دو تا دانلود كردم يكيش نيومد ولي اون يكي اومد !

آره مثله اينكه . چون من خودم تو اينترنت با فورمت iso ديدم 700 مگ بود . ولي ايني كه من خريدم cso هست و 850 مگ هم ظرفيت داره .

mehrdad840
01-03-2008, 17:16
سلام آقا من یه بازی fifa08رو گرفتم وقتی میخوام اجراش کنم این پیغامو میده جندتا بایه دیگه رو هم امتحان کردم همینجوری شد جریان چیه لطفا راهنماییم کنید

mehrdad840
01-03-2008, 17:27
سلام آقا من یه بازی fifa08رو گرفتم وقتی میخوام اجراش کنم این پیغامو میده جندتا بایه دیگه رو هم امتحان کردم همینجوری شد جریان چیه لطفا راهنماییم کنید (the game could not be started (80020148

Arshia001
01-03-2008, 19:17
آرشيا جان شما خودشو! ناراحت نكن : -) ! من كه عادت كردم همه جا كشك حسابم مي كنن تو سايت خودم كسي تحويلم نمي گيره ديگه چه برسه به اينجا !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

این خودشو ناراحت نکن از کجا اومده؟من از بابام شنیدم،بعد از یه پسره تو خیابون،حالا هم تو!قضیه چیه؟

مگه جرات داری که جدی بگی؟!
قربونت عزيز همونطور که ميدونی 360 يک چيزه ديگس اما اینو يادت باشه که من هنوز به سونی وفادار موندم و اونم از يوزرم معلومه.

آره جرأت که دارم!ولی حوصله دیه دادن ندارم!:46:

ولی واقعا که!من کی میدونم 360 یه چیز دیگس؟اصولا 360 هیچ چیز دیگه ای نیست!ولی الآن بیخیال شو،اگه خواستی تو تاپیک خودشون بحث میکنیم!

میرباقری دل برادر،شما برای بازی با تلویزیون باید یه تلویزیون که هم Component RGB و هم Progressive Scan داشته باشه داشته باشی.بقیش با اسلیم!

مهرداد،بستگی داره.اولا بگو ببینم،بقیه ی بازی ها رو اجرا میکنه یا نه؟دوما،مطمئنی فایلش سالمه؟سوما،مطمئنی رمت سالمه؟

شمارش معکوس:فقط 3 روز!!!

J A V I D
01-03-2008, 20:05
سلام آقا من یه بازی fifa08رو گرفتم وقتی میخوام اجراش کنم این پیغامو میده جندتا بایه دیگه رو هم امتحان کردم همینجوری شد جریان چیه لطفا راهنماییم کنید (the game could not be started (80020148

من احتمال مي دم شما با حالت نرمال بوت بدون UMD مي خواي بازي اجرا كني كه طبيعتا هچين چيزي غير ممكنه ! اول از همه همه بازي ها اينجورين ؟! دوم فريم ورت چنده ورژنش فيفا فكر كنم رو زير 3.40 اجرا نمي شه !

شمارش معکوس:فقط 3 روز!!!
تا GOD OF WAR

موفق و پيروز باشيد

جاويد

apoosh
01-03-2008, 22:25
این پرو استریت که از گیم اسپات خیلی نمره کمی گرفته. شده4!!! یعنی انقدر بازی چرتیه؟

J A V I D
01-03-2008, 23:27
این پرو استریت که از گیم اسپات خیلی نمره کمی گرفته. شده4!!! یعنی انقدر بازی چرتیه؟

پرو استريت نسخه كامپيوترشو اينا بد نبود ولي نسخه Psp اصلا جالب نيست ! يه بازي كاملا معموليه !

rassool
02-03-2008, 01:17
سلام کسی میدونه فایل های ویدیویی داخل بازیها با فرمت iso توی کدوم ازفولدرها هستن .(نمیخواهم حذفشون کنما ) ضمنا برنامه ای هست که بتونه همون فایلهارو اجرا کنه یانه منظورم برنامه ای مثل Bink and Smacker کامپیوتره اما برای psp؟؟؟؟

mehdi30nema
02-03-2008, 07:57
شمارش معكوس : دو روز تا ريليز شدن بازي god of war

sorenaex314
02-03-2008, 08:13
لینک تورنت god of war اومده !

J A V I D
02-03-2008, 11:08
سلام کسی میدونه فایل های ویدیویی داخل بازیها با فرمت iso توی کدوم ازفولدرها هستن .(نمیخواهم حذفشون کنما ) ضمنا برنامه ای هست که بتونه همون فایلهارو اجرا کنه یانه منظورم برنامه ای مثل Bink and Smacker کامپیوتره اما برای psp؟؟؟؟

فورمت دمو ها فكر كنم PMP بود ! الان درست يادم نيست ... يه برنامه هم بود كه اجرا مي كرد ولي اصلا الان يادم نيست اسمش چي بود !!

لینک تورنت god of war اومده !
الان اين سواله ! يا خبر ؟! من الان تورنت گشتم چيزي نبود ! هر وقت بياد گروه هايي كه بازي هاي PSP رو منتشر مي كنن ! مي ذارن ...

mehrdad840
02-03-2008, 12:37
جاوید جان از راهنماییت مرسی ورژن فریمور 3.02 OE-A هست کپی خورم هست فقط fifa08 هنجوری نیست من swat وwinning eleven11 و nascar هم همین پیغامو میده در صورتی که من قبلا nascarرو کپی کرده بودم کارم میکرد

mehdi30nema
02-03-2008, 12:47
يه سوال مبتديانه :
براي رفتن به منوي ريكاوري بايد دكمه home رو نگه داريم ديگه ؟

J A V I D
02-03-2008, 14:10
يه سوال مبتديانه :
براي رفتن به منوي ريكاوري بايد دكمه home رو نگه داريم ديگه ؟

قبل از اينكه دستگاه رو روشن كني دكمه R1 رو نگه دار بعد دستگاه رو روشن كن مي ره توش ! اون vsh منو كه با دكمه home تو محيط xmb‌ مي ره توش !

جاوید جان از راهنماییت مرسی ورژن فریمور 3.02 OE-A هست کپی خورم هست فقط fifa08 هنجوری نیست من swat وwinning eleven11 و nascar هم همین پیغامو میده در صورتی که من قبلا nascarرو کپی کرده بودم کارم میکرد

خواهش مي كنم فريم ورت خيلي قدميه طبيعيه كه بازي هاي جديد رو اجرا نكنه ! الان فريم ور 3.90 هم اومده ...

amirrasa kateb
02-03-2008, 15:59
فورمت دمو ها فكر كنم PMP بود ! الان درست يادم نيست ... يه برنامه هم بود كه اجرا مي كرد ولي اصلا الان يادم نيست اسمش چي بود !!

الان اين سواله ! يا خبر ؟! من الان تورنت گشتم چيزي نبود ! هر وقت بياد گروه هايي كه بازي هاي PSP رو منتشر مي كنن ! مي ذارن ...
آقا رسول با برنامهی umdgenمیتونین در ضمن با فرمت pmf برنامه هم نمیشناسم

mehdi30nema
02-03-2008, 16:31
قبل از اينكه دستگاه رو روشن كني دكمه R1 رو نگه دار بعد دستگاه رو روشن كن مي ره توش ! اون vsh منو كه با دكمه home تو محيط xmb‌ مي ره توش !

..

منظورت از r1 همون r هست ؟ آخه دكمه R1 نديدم رو پي اس پي .
من با r امتحان كردم نشد فقط پي اس پي روشن شد .

J A V I D
02-03-2008, 16:44
رسول با برنامهی umdgenمیتونین در ضمن با فرمت pmf برنامه هم نمیشناسم

امير جان ممنون كه اصلاح كرديد من خيلي وقت پيش دنبال يه همچين چيزي بودم واسه همين الان درست يادم نبود نوشته بودم هم كه فكر كنم PMP !

منظورت از r1 همون r هست ؟ آخه دكمه R1 نديدم رو پي اس پي .
من با r امتحان كردم نشد فقط پي اس پي روشن شد .

آره همون R منظورم بود ! از بس پلي استيشن بازي كرديم قاطي كرديم ! مهدي جان بايد همين جوري كه دكمه رو نگه داشتي دستگاه رو روشن كني ! در ضمن دستگاه بايد كامل خاموش باشه ( رو استند باي نباشه) ، براي خاموش كردن كامل دستگاه هم بايد دكمه پاور رو نگه داريد تا كامل خاموش بشه ... خيلي ديدم كه دكمه پاور رو مي دن بالا ول مي كنن و فكر مي كنن دستگاه خاموش شده در صورتي كه رفته رو استند باي!

دو تا سوتي تو يه پست داديم ! يكي اون PMP يكي هم R1 ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Arshia001
02-03-2008, 16:54
اشکال نداره،پیش میاد!ولی الآن تنها چیز مهم اینه:
فقط 2روز!!!

mehdi30nema
02-03-2008, 17:26
آره همون R منظورم بود ! از بس پلي استيشن بازي كرديم قاطي كرديم ! مهدي جان بايد همين جوري كه دكمه رو نگه داشتي دستگاه رو روشن كني ! در ضمن دستگاه بايد كامل خاموش باشه ( رو استند باي نباشه) ، براي خاموش كردن كامل دستگاه هم بايد دكمه پاور رو نگه داريد تا كامل خاموش بشه ... خيلي ديدم كه دكمه پاور رو مي دن بالا ول مي كنن و فكر مي كنن دستگاه خاموش شده در صورتي كه رفته رو استند باي!

مرسي جاويد جان . يو ام دي من رو حالت m33 driver no umd بود . يعني چه جورياست ؟ اون بازي pursuit force كه ميگفتي مشكلش ممكنه از اين باشه ربطي داره به اين ؟

mehrdad840
02-03-2008, 17:51
مرسی آقا بازم معذرت میشه راهنمایی کنید چجوری آپدیت کنم؟

Rohallah_tavakoli
02-03-2008, 18:31
سلام به همه دوستان ..من ميخام يه psp slim بخرم... اول چند تا سوال دارم....
1_ ميشه تو حافظه 8گيگ داخلي psp slim بازي ريخت ...؟؟؟
2_ ارزون ترين مدل psp slim چيه و چند تومنه؟؟؟

amirrasa kateb
02-03-2008, 19:01
سلام به همه دوستان ..من ميخام يه psp slim بخرم... اول چند تا سوال دارم....
1_ ميشه تو حافظه 8گيگ داخلي psp slim بازي ريخت ...؟؟؟
2_ ارزون ترين مدل psp slim چيه و چند تومنه؟؟؟
1_اسلیم حافظهی 8 گیگ نداره
2_الان گرون اگه برات فرقی نمی کنه نگیر در حالت عادی تا 180 تومن هم رسیده ولی الان من توی مشهد قیمت کردم 270!

amirrasa kateb
02-03-2008, 20:27
مرسی آقا بازم معذرت میشه راهنمایی کنید چجوری آپدیت کنم؟
آموزشش توی صفحه های قبل هست بگردین پیدا می کنین

STON-COLD
02-03-2008, 21:00
بهترین مدل چیه

amirrasa kateb
02-03-2008, 21:10
بهترین مدل چیه
معلومه اسلیم

rassool
02-03-2008, 21:47
آقا رسول با برنامهی umdgenمیتونین در ضمن با فرمت pmf برنامه هم نمیشناسم
فکرنکنم بااین برنامه بشه اما بازم امتحان میکنم برنامه رو دارمش باید پیداش کنم.ممنون

J A V I D
02-03-2008, 22:31
مرسي جاويد جان . يو ام دي من رو حالت m33 driver no umd بود . يعني چه جورياست ؟ اون بازي pursuit force كه ميگفتي مشكلش ممكنه از اين باشه ربطي داره به اين ؟

خواهش مي كنم مهدي جان حالت هاي مختلف رو تست كن شايد يكيش جواب داد ،‌ تنها حالتي كه Umd مي خواد همون نرمال بوته كه به نظر من بهترين حالتم هست !! در مورد پورسوئيت فورسم ممكنه به همين خاطر باشه تست كن به هر حال ضرر نداره !

Arshia001
03-03-2008, 16:29
نمیدونم قضیه ی حافظه ی داخلی اسلیم رو کی تو دهن ملت انداخت،ولی خدا خیرش نده!

اگه با No-UMD اجرا نمیشه،و البته اگه UMD داری(Demo Disc هم میشه) با UMD امتحان کن.اگه شد که شد!ولی اگه نشد بازی مورد داره.

جاوید جان یک کاری میکنی؟امضاتو عوض کن!من هر بار دهنم آب میفته با خطر سوختن دستگاه روبرو میشم!

و اینک،فقط 1روز تا GOD OF WAR:CHAINS OF OLYMPUS باقیست!کمربند ها را ببندیییییییید!!!!!!

mehdi30nema
03-03-2008, 16:51
بچه ها اين crazy taxi فقط مسافر زدن هست . آخه من امروز دارم اينو بازي ميكنم . منظورم اينه معموريتي ، چيزي نداره ؟ اگه فقط مسافر سوار كردن باشه كه مسخره هست .

J A V I D
03-03-2008, 17:53
نمیدونم قضیه ی حافظه ی داخلی اسلیم رو کی تو دهن ملت انداخت،ولی خدا خیرش نده!

اگه با No-UMD اجرا نمیشه،و البته اگه UMD داری(Demo Disc هم میشه) با UMD امتحان کن.اگه شد که شد!ولی اگه نشد بازی مورد داره.

جاوید جان یک کاری میکنی؟امضاتو عوض کن!من هر بار دهنم آب میفته با خطر سوختن دستگاه روبرو میشم!

و اینک،فقط 1روز تا GOD OF WAR:CHAINS OF OLYMPUS باقیست!کمربند ها را ببندیییییییید!!!!!!

خوبه باز شما با خطر سوختن دستگاه رو به رو مي شي من كه با خطر خريد دستگاه مواجه مي شم !

بچه ها اين crazy taxi فقط مسافر زدن هست . آخه من امروز دارم اينو بازي ميكنم . منظورم اينه معموريتي ، چيزي نداره ؟ اگه فقط مسافر سوار كردن باشه كه مسخره هست .

آره مهدي جان بازيش همينه ! اين تاكسي ديوانه ! يكي از بازي هار معروف دريم كست بود به خاطر خلاقيتش وگرنه چيز جالبي نيست !

Arshia001
03-03-2008, 19:53
نه عزیزم،PS3 رو نمیگم،لپ تاپمو میگم!میترسم آب دهن بریزه روش بسوزه!آخه Water Resistant نیست!!

J A V I D
03-03-2008, 20:22
نه عزیزم،PS3 رو نمیگم،لپ تاپمو میگم!میترسم آب دهن بریزه روش بسوزه!آخه Water Resistant نیست!!

بازم خطر خريد براي من هست ديگه ! :- ))

Arshia001
03-03-2008, 21:46
چرا خطر خرید؟چطوری؟

ardalan_zapata
03-03-2008, 22:07
سلام
من الان 1 PSp گرفتم که تازه میخام راش بندازم
صفر کیلمترم
واسه بازی ها همینایی که تو تاپیک دانلود هست دانلود کنم کافیه؟
چیز دیگه ای نیست؟
در ضمن کابل USB هم نداره میخام از رو مموری بریزم

J A V I D
03-03-2008, 23:32
چرا خطر خرید؟چطوری؟

خوب لب تاپم گرونه ! :- ))

J A V I D
03-03-2008, 23:33
سلام
من الان 1 PSp گرفتم که تازه میخام راش بندازم
صفر کیلمترم
واسه بازی ها همینایی که تو تاپیک دانلود هست دانلود کنم کافیه؟
چیز دیگه ای نیست؟
در ضمن کابل USB هم نداره میخام از رو مموری بریزم

مبارك باشه چند گرفتي ؟
بازي ها رو تو پوشه iso مي ريزيد بعد از شاخه Game --> Memory بازي ها رو اجرا مي كنيد ...

ardalan_zapata
03-03-2008, 23:35
مبارك باشه چند گرفتي ؟
بازي ها رو تو پوشه iso مي ريزيد بعد از شاخه Game --> Memory بازي ها رو اجرا مي كنيد ...

ممنون والا واسم از دبی آوردن 700 درهم + 200 درهم برای مموری 4 گیگ
ممنون واسه جواب دادن
Emulator واسه سگا از کحا بگیرم؟

J A V I D
04-03-2008, 00:27
ممنون والا واسم از دبی آوردن 700 درهم + 200 درهم برای مموری 4 گیگ
ممنون واسه جواب دادن
Emulator واسه سگا از کحا بگیرم؟

خوب از دبي گرفتي !؟ جهت اجراي بازي هاي كپي بايد كاستوم فريم ور نصب كنيد ! تبديل كننده سگا هم تو همين تاپيك بسرچيد هست ! البته فكر كنم رو اسليم جواب نده !

mehdi30nema
04-03-2008, 06:31
انتظارها به پايان رسيد .
بازي god of war امروز ريليز مي شود .
اما چه فايده . من تا نيم ساعت ديگه دارم ميرم شهرستان دانشگاه .

J A V I D
04-03-2008, 11:05
مهدي جان حالا تا دوستان عزيز بخوان بذارنش رو اينترنت شما برگشتي !

ali_ranger22
04-03-2008, 13:37
آره بابا قشنگ هم فهميدم . ناسلامتي من خودم بچه آريا شهرم ها . :27:

بابا بچه محل من بچه دریانوام (نهم)

فکرنکنم بااین برنامه بشه اما بازم امتحان میکنم برنامه رو دارمش باید پیداش کنم.ممنون

اقا رسول اگه جواب داد به منم بگو منم این برنامرو میخوام برای cutcense های ff:tactics

ali_ranger22
04-03-2008, 13:41
انتظارها به پايان رسيد .
بازي god of war امروز ريليز مي شود .
اما چه فايده . من تا نيم ساعت ديگه دارم ميرم شهرستان دانشگاه .

من همین الان رفتم وست گفت فردا یعنی 4 شنبه میاد
---------------------------------------------
این ff:crisis core عجب بازی توپیه! حیف که ژاپنیه ادم هیچی نمی فهمه! انگلیسیش نمیاد؟

J A V I D
04-03-2008, 17:46
این ff:crisis core عجب بازی توپیه! حیف که ژاپنیه ادم هیچی نمی فهمه! انگلیسیش نمیاد؟

انگليسيش اومده !

Arshia001
04-03-2008, 18:22
خوب لب تاپم گرونه ! :- ))

ما که آخر نفهمیدیم قضیه چیه!

و اینک،پس از تمامی روز هایی که در انتظار امروز گذراندیم،God Of War Chains Of Olympus منتشر شد!هوراااااااا!!!

ardalan_zapata
04-03-2008, 19:04
با سلام
آقا من یه مشکل دارم هر بازی چه مال سگا چه metal gear میریزم روش وقتی اجراش که میکنم و نوشت PSP میزنه
The game coul not be started (80020321

J A V I D
04-03-2008, 21:14
با سلام
آقا من یه مشکل دارم هر بازی چه مال سگا چه metal gear میریزم روش وقتی اجراش که میکنم و نوشت PSP میزنه
The game coul not be started (80020321

یه جوری نوشتی انگار متال گیر کنسوله ! اول نوع PSP دوم ورژن فریم ور سوم اگه اسلیم داری و کرنل 1.50 نداری نمی تونی تبدیل کننده سگا رو اجرا کنی !

در مورد متال گیرم کدوم متال گیر ؟!؟

J A V I D
04-03-2008, 21:19
آموزش زورکی انگلیسی کردن بازی فاینال فانتزی !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالشو ببرید !

ardalan_zapata
04-03-2008, 22:06
یه جوری نوشتی انگار متال گیر کنسوله ! اول نوع PSP دوم ورژن فریم ور سوم اگه اسلیم داری و کرنل 1.50 نداری نمی تونی تبدیل کننده سگا رو اجرا کنی !

در مورد متال گیرم کدوم متال گیر ؟!؟

ممنون تو گوگل سرچ کردم باید Use no UDm فعال میکرم که کردم و درست شد ولی از این بازی متال گیر چیزی سر در نیوردم
metal Gear solid

J A V I D
04-03-2008, 23:37
ممنون تو گوگل سرچ کردم باید Use no UDm فعال میکرم که کردم و درست شد ولی از این بازی متال گیر چیزی سر در نیوردم
metal Gear solid

اين مال پلي استيشن يكه احتمالا اسمش EBOOT.PBP نيست ! اگه اينجوريه بريزش تو يه فولدر كپيش كن تو شاخه گيم

J A V I D
04-03-2008, 23:37
برو بچ گاد آف وار لينك تورنتش اومده 1.60 گيگ حجمشه !

==================================

ويرايش : برو بچي كه دانلود كردن مي گن لينك موجود تورنت الكيه ! و كاملا فيكه !

ardalan_zapata
05-03-2008, 11:56
اين مال پلي استيشن يكه احتمالا اسمش Eboot.pbp نيست ! اگه اينجوريه بريزش تو يه فولدر كپيش كن تو شاخه گيم

من منظورت نفهمیدم
بازی الان اجرا میشه ولی همش مثل کارتون و نشون میده بعدشم میره یه جایی مثل تو فضا باید چندتا حط به هم وصل کنی :18:

J A V I D
05-03-2008, 15:30
من منظورت نفهمیدم
بازی الان اجرا میشه ولی همش مثل کارتون و نشون میده بعدشم میره یه جایی مثل تو فضا باید چندتا حط به هم وصل کنی

شما كدوم متال گير رو داري ؟!؟ Psp چهار تا متال گير داره يكيش تو مايه هاي همينه كه گفتي !!!!

yashar71
05-03-2008, 16:18
salam

in ham belakhare bazi GOd of war:

ke be sprat torrent hast vali ba sorate khob

ta bad bedrod

yashar71
05-03-2008, 16:19
man bazish nemikonam ha vali didam shoam moshtaghid va man ham peydash karadam mgozashtam FAKE ham nist khialeton rahat

ta badbedrod

kratos1
05-03-2008, 17:05
ببخشید می پرسم ولی میشه بگید قیمت بازیهای psp چنده؟
میخوام برم psp بخرم gow بازی کنم.

ardalan_zapata
05-03-2008, 18:35
شما كدوم متال گير رو داري ؟!؟ Psp چهار تا متال گير داره يكيش تو مايه هاي همينه كه گفتي !!!!

Metal Gear Solid Digital Graphic Novel این اسمش
نمیدونم چکار کنم :19:

J A V I D
05-03-2008, 19:19
ببخشید می پرسم ولی میشه بگید قیمت بازیهای psp چنده؟
میخوام برم psp بخرم gow بازی کنم.

بازي هاش كپي ديگه ، مثل بقيه بازي ها ! البته اگه اينترنت سرعت بالا هم داريد مي تونيد دانلود كنيد ...

Metal Gear Solid Digital Graphic Novel این اسمش
نمیدونم چکار کنم

اون متال گيره كلا سيستمش همين جوريه ! اسمشم روشه ديگه حالت رمان داره !

ardalan_zapata
05-03-2008, 19:41
بازي هاش كپي ديگه ، مثل بقيه بازي ها ! البته اگه اينترنت سرعت بالا هم داريد مي تونيد دانلود كنيد ...

اون متال گيره كلا سيستمش همين جوريه ! اسمشم روشه ديگه حالت رمان داره !

یعنی 900 مگ دان کردیم پشم؟
کدوم ورژنش خوبه اسمش میگی یا لینک بده :40:

J A V I D
05-03-2008, 20:35
والا من خودم از متال گير Acid خوشم اومد ! ولي هيچكس به جز خودم از اون خوشش نيومد ! بيشتر طرفدار Metal Gear : Portable Ops نسخه بازين كه سبكش مثل همون متال گير هاي پلي استيشنه تقريبا ...

بچه ها لينك دانلود بازي گاد آف وا از رپيد رو الان تو تاپيك دانلود بازي هاي پي اس پي مي خوام بذارم !

ali_ranger22
06-03-2008, 16:22
انگليسيش اومده !

کو من که ندیدم اینیم که خریدم ژاپنی بود

ali_ranger22
06-03-2008, 16:24
آموزش زورکی انگلیسی کردن بازی فاینال فانتزی !

حالشو ببرید !

لینکاش کار نمیکنه

mehdi30nema
06-03-2008, 18:12
مهدي جان حالا تا دوستان عزيز بخوان بذارنش رو اينترنت شما برگشتي !
سلام جاويد جان . ما برگشتيم . كلاساي بعد از ظهرمو پيچوندم تا به عشقه گاد آف وار زودتر برسم تهران . حالا بازي كردي ؟ چه جوري بود ؟

J A V I D
06-03-2008, 19:50
کو من که ندیدم اینیم که خریدم ژاپنی بود

تازه اومده ! البته فكر كنم همون زور چپوين انگليسي شده باشه دانلود نكردم !

لینکاش کار نمیکنه
اون موقع كه من گذاشتم سالم بود !

سلام جاويد جان . ما برگشتيم . كلاساي بعد از ظهرمو پيچوندم تا به عشقه گاد آف وار زودتر برسم تهران . حالا بازي كردي ؟ چه جوري بود ؟

آره بازي كرديم به ايرانم ربط نداره به پرشيا ريط داره !!!!!!!!!!!!!!!!! زياد بازي نكردم در كل خوبه ولي احساس مي كنم از نسخه دموش گرافيكش يه نمور كمتره !

Arshia001
06-03-2008, 22:53
آخ خوش به حالت!من امروز تهران گردی برگزار کردم گیر نیاوردم!

J A V I D
06-03-2008, 23:57

حالا اگه بازي ممنوع نشه مي آرن يواش يواش مغازه دارا تا رايت بزنن كاور چاپ كنن اينا يكم طول مي كشه ! البته خداييش كنترلش با آنالوگ Psp سخته مخصوصا جا هايي كه بايد سريع يه چيزي بپيچوني ! حجم فايل هم 1.49 گيگا بايت به صورت Iso من Cso ش نكردم ببينم حجمش چقدر كم مي شه ولي فكر نكنم كمتر از 1.2 گيگ بشه !

rassool
07-03-2008, 01:18
اقا رسول اگه جواب داد به منم بگو منم این برنامرو میخوام برای cutcense های ff:tactics
نشد متاسفانه فکر کنم امیراسا جان اسمشو با یه برنامه دیگه اشتباه گرفته!!!!!!!!!

mehdi30nema
08-03-2008, 14:53
ليست بازي هايي كه قراره تا 3 هفته ديگه يعني اول‌ آپريل ريليز بشه ‌:
fading shadow = 7 march
wild arms xp = 11 march
flat out = 11 march
crisis core: ff VII = 25 march
warriors orochi = 25 march
star wars : the force unleshed = 1 april

J A V I D
08-03-2008, 14:58
flat out = 11 march اينم بايد بازي جالبي باشه ! گاد آف وارم فكر كنم ديگه آخراشم !!

mehdi30nema
08-03-2008, 19:03
flat out = 11 march اينم بايد بازي جالبي باشه ! گاد آف وارم فكر كنم ديگه آخراشم !!
خوش به حالت . من اينقدر سرم شلوغ هست از پنج شنبه دست به psp نزدم .

Arshia001
08-03-2008, 20:53
تو گلوت گیر کنه!من هنوز Gow ندارم!
راستی تم ضد پرشیاش خیلی خفنه یا نه؟

J A V I D
08-03-2008, 22:48
خوش به حالت . من اينقدر سرم شلوغ هست از پنج شنبه دست به psp نزدم .

منم سرم شلوغه مواقع بيكاري بازي مي كنم يه سري هم شارژم پر بود نمي دونم چند ساعت بازي كردم كه ديدم چراغ پاورم داره چشمك مي زنه !!!!!!!

تو گلوت گیر کنه!من هنوز Gow ندارم!
راستی تم ضد پرشیاش خیلی خفنه یا نه؟

‌اتفاقا گير نمي كنه خيلي راحت پايين مي ره ! تريپ ضد پرشياشم بي خيال بازي رو بچسب! بازي رو تموم كنم سيوشو مي ذارم !

J A V I D
09-03-2008, 00:19
بازي رو تموم كردم هر جاش گير كردين بگين راهنمايي كنم ! البته خيلي آسونه ! اينم سيو رئيس آخرش ! خدايي خيلي حال داد ! از طراحي محيط اين بازي خيلي خوشم مي آد خودش يه اثر هنريه !

سيو رئيس آخر بازي :

apoosh
09-03-2008, 11:33
نکنه منظورت اینه که گاد آف وار را تموم کردی؟!! من هنوز وقت نکردم برم بخرمش و شما...!

ali_ranger22
09-03-2008, 12:02
تازه اومده ! البته فكر كنم همون زور چپوين انگليسي شده باشه دانلود نكردم !

اون موقع كه من گذاشتم سالم بود !

!

حالا از کجا گیر بیارم؟!

ali_ranger22
09-03-2008, 12:04

من همون روزی که اومد گرفتم ولی فعلا psp دستم نیست تا بازی کنم!

ليست بازي هايي كه قراره تا 3 هفته ديگه يعني اول‌ آپريل ريليز بشه ‌:
fading shadow = 7 march
wild arms xp = 11 march
flat out = 11 march
crisis core: ff VII = 25 march
warriors orochi = 25 march
star wars : the force unleshed = 1 april

crisis core که اومده نکنه این انگلیسیشه؟

mehdi30nema
09-03-2008, 14:34
گاد آ، وار رو امروز گرفتم و بازي هم كردم . فوق العاده بود اصلا فكرش رو هم نميكردم اينقدر عالي باشه حرف نداشت .
فقط نميدونم چرا game spot به اين بازي نمره 8.5 داده .

mehdi30nema
09-03-2008, 14:35
!

آره اين نسخه انگليسي هست .

J A V I D
09-03-2008, 14:49
نکنه منظورت اینه که گاد آف وار را تموم کردی؟!! من هنوز وقت نکردم برم بخرمش و شما...!

آره تمومش كردم ! بازيش زياد سخت نيست !

حالا از کجا گیر بیارم؟!

نسخه اصل انگليسيش هنوز عرضه نشده ! اونم كه من گذاشته بودم يه پچ بود كه بازي رو تقريبا انگليسي مي كرد نه به صورت كامل !

گاد آ، وار رو امروز گرفتم و بازي هم كردم . فوق العاده بود اصلا فكرش رو هم نميكردم اينقدر عالي باشه حرف نداشت .
فقط نميدونم چرا game spot به اين بازي نمره 8.5 داده .

بازيش قشنگه فقط حيف كوتاهه پنج شيش ساعته تموم مي شه !‌

yashar71
09-03-2008, 14:58
salam
agah javid didid goftam darmorede Persia hast!!!!

rast ma nshenidam faghat ghesmate avaleshe age injori bashe ghabele bakhsheshe:D

tab badbedrod

mehdi30nema
09-03-2008, 16:31
من كنسول گرفتم كه از شر نصب اين بازي هاي لعنتي pc راحت شم ولي مثله اينكه بازم داستان ادامه دارد .
گاد آف وار رو اون قسمت كه اژدها رو روي پل ميكشيم بعد كراتوس رو ميكنه به آسمون گير ميكنه و جلوتر نميره .
پرو استريت هم از بازي هاي پرتو و هم از بازي هاي وست جفتشو امتحان كردم بازم توي لودينگ اول بازي گير ميكنه .
مشكل از فريمورم هست ؟ فريمورم 3.6 هست
اگه از فريمور نيست از چيه ؟ ممكنه از رم باشه ؟

J A V I D
09-03-2008, 19:32
من كنسول گرفتم كه از شر نصب اين بازي هاي لعنتي pc راحت شم ولي مثله اينكه بازم داستان ادامه دارد .
گاد آف وار رو اون قسمت كه اژدها رو روي پل ميكشيم بعد كراتوس رو ميكنه به آسمون گير ميكنه و جلوتر نميره .
پرو استريت هم از بازي هاي پرتو و هم از بازي هاي وست جفتشو امتحان كردم بازم توي لودينگ اول بازي گير ميكنه .
مشكل از فريمورم هست ؟ فريمورم 3.6 هست
اگه از فريمور نيست از چيه ؟ ممكنه از رم باشه ؟

بدترين فريم وري كه من ديدم داري رو كنسولت 3.6 اصلا خوب نيست يا 3.71 فعلا بعد از 3.52 بهترين فريم ور بوده ! البته من خودم 3.90 ريختم مشكلي ندارم ...

AMIRz27
09-03-2008, 20:06
یه خواهش کوچیک از اساتید این تاپیک دارم...هر وقت فرم ویر جدید میاد لطفا معرفی کنین و اموزش نصبش رو هم بزارین...ممنون...

mehdi30nema
09-03-2008, 20:30
بدترين فريم وري كه من ديدم داري رو كنسولت 3.6 اصلا خوب نيست يا 3.71 فعلا بعد از 3.52 بهترين فريم ور بوده ! البته من خودم 3.90 ريختم مشكلي ندارم ...
اسليم هم 3.71 داره ؟
راستي جاويد جان گاد آف وار رو با يه روش ابتكاري حلش كردم . بازي رو از iso به cso تبديل كردم و اون قسمت كه گير ميكرد رو رد كردم . بعد يه مرحله ديگه دوباره گير كرد و دوباره بازي cso رو پاك كردم و اون ورژن iso رو ريختم و تونستم گير رو رد كنم . فعلا هم خدا رو شكر تا اينجا مشكل نداشت تا ببينيم چي ميشه .

only4you_mehr
09-03-2008, 20:36
سلام دوستان من Gta Vcs رو انداختم رو Psp یه ذره تو خیابونا بعد از هر چند ثانیه یه مکث واسه لود کردن میکنه
Psp من معمولییه
فرم ویرش هم :3.1

pouya_99999
09-03-2008, 21:36
سلام من می خوام یک پی اس پی بگیرم اولا الان قیمت اسلیم چنده ثانیا مموری 4 گیگ و کیف و ... رو هم چقدر در میاد ؟

J A V I D
10-03-2008, 00:33
salam
agah javid didid goftam darmorede Persia hast!!!!

rast ma nshenidam faghat ghesmate avaleshe age injori bashe ghabele bakhsheshe:D

tab badbedrod

ياشار جان درست شنيدي !

اسليم هم 3.71 داره ؟
راستي جاويد جان گاد آف وار رو با يه روش ابتكاري حلش كردم . بازي رو از iso به cso تبديل كردم و اون قسمت كه گير ميكرد رو رد كردم . بعد يه مرحله ديگه دوباره گير كرد و دوباره بازي cso رو پاك كردم و اون ورژن iso رو ريختم و تونستم گير رو رد كنم . فعلا هم خدا رو شكر تا اينجا مشكل نداشت تا ببينيم چي ميشه .

مهدي جان تا اونجايي كه من مي دونم همه فريم ور هاي بالاي 3.60 روي اسليم هم نصب مي شن ! يه توضيح كوچيك در مورد CSO بدم همونطور كه مي دونيد اون يه فورمت فشرده سازي و همين باعث مي شه بعضي بازي هاي سنگين تيك بزنن !‌اگه بازي ها رو به صورت ISO كپي كنيد بهتره مخصوصا در مورد كنسول هاي فت چون ظاهرا حافظه داخلي كمتري دارن و تو لود به مشكل مي خورن ( خيلي از اين اسم فت بدم مي آد يعني چي چاق!!!! ) !
البته اين كه مي گيد بازي رو CSO كرديد و از اونجا رد شده جالبه !

سلام دوستان من Gta Vcs رو انداختم رو Psp یه ذره تو خیابونا بعد از هر چند ثانیه یه مکث واسه لود کردن میکنه
Psp من معمولییه

من نمي دونم چرا هر كاري مي كنم از اين GTA خوشم نمي آد به نظرم خيلي بازي مسخره و سركاريه ! جدا از اين مسائل اگه بازي تون به صورت CSO اون رو به ISO تبديل كنيد در ضمن براي بازي هاي جديد بهتره يه حالي به فريم ورتون بديد !

سلام من می خوام یک پی اس پی بگیرم اولا الان قیمت اسلیم چنده ثانیا مموری 4 گیگ و کیف و ... رو هم چقدر در میاد ؟

الان دم عيده قيمت ها غير واقعي به نظر من بذاريد تو ارديبهشت كنسول بخريد كه بهترين زمانه !

---------------------------------
يه چيز بي ربط به PSP بچه ها جايي مي شناسين كه من برم بگم كنسول DS مي خوام بهم نگه خوب چرا PSP نمي گيري ؟!؟ البته يكي از دوستان پيشنهاد داده PSP م رو بگيرم دستم بذارم رو ميز بعد از صاحب مغازه اين سوال رو بپرسم !

با تشكر

جاويد

amirrasa kateb
10-03-2008, 14:50
آقا جاوید لطف کنید حروف فریمور های جدید(که روی برچسب روی جعبهی پی اس پی میزنن) رو بنویسید چون من می خوام اسلیم بگیرم بعد میگن از فریمور ها 3.73 به بالا pandora prof هست
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی چرا می خواین ds بگیرین ؟

ali_ranger22
10-03-2008, 16:18
يه چيز بي ربط به PSP بچه ها جايي مي شناسين كه من برم بگم كنسول DS مي خوام بهم نگه خوب چرا PSP نمي گيري ؟!؟ البته يكي از دوستان پيشنهاد داده PSP م رو بگيرم دستم بذارم رو ميز بعد از صاحب مغازه اين سوال رو بپرسم !

با تشكر

جاويد

استودیو کنج کنار پاساژ پایتخت ds داره راستش منم از این کنسول یه ذره (توجه کنید فقط یه ذره!)خوشم میاد اونم به خاطر contra 4 و legend of zelda وگرنه هیچ چیز خاصی نداره

ali_ranger22
10-03-2008, 16:21
منم psp یم امروز رسید دستم الان gow ریختم!

Arshia001
10-03-2008, 17:20
Psp من معمولییه

کاملا نرماله.اولا ISO بریز،بعد هم از یه مموری صحیح و سالم استفاده کن تا حد گنده ای خوب میشه!

میگم کسی دیوونه نشه بره دور و ور پایتخت اونجا ها کنسول بگیره ها!همین کنج Lair رو میگفت 85 تومن،در حالی که جمهوری میگفت 65 تومن که اون خودش گرون فروش بود!بعدشم،حق دارن!مگه آدم دیوونست بره DS بگیره موقعی که PSP هست؟!؟!DS میخوای چیکار؟در حد و اندازه ی PS1 هم عمل نمیکنه!:2:

امیررسا،به نظرم سر کارت گذاشتن.چون Pandora چیزی نیست که به FirmWare ربط داشته باشه.اصولا با باتری Pandora شده به FirmWare نمیرسه!همون اول میره توی Pandora و نصب FirmWare!!!

و اما،به نظرم سونی باید به من جایزه بده!2 تا از بچه ها رو راضی کردم PSP بگیرن که امروز میگیرن و ازشون قول گرفتم که GOW رو هم بگیرن و به من هم بدن!یکی دیگه رو هم تا قبل از عید اگه خدا بخواد راضیش میکنم!حال میکنین؟:21:حالا یکیشون میگه مامانش گفته توپخونه اونورا قطعه ها رو عوض میکنن(؟!؟!) و میخواد از پایتخت بگیره.اگه گرفت قیمتشو بهتون میگم که با هم بخندیم!

J A V I D
10-03-2008, 17:50
آقا جاوید لطف کنید حروف فریمور های جدید(که روی برچسب روی جعبهی پی اس پی میزنن) رو بنویسید چون من می خوام اسلیم بگیرم بعد میگن از فریمور ها 3.73 به بالا pandora prof هست
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی چرا می خواین ds بگیرین ؟

من منظورتون رو متوجه نشدم چون چنين چيزي نشنيدم ! بعدش حالا چنين چيزي هم باشه فكر كردي من جعبه PSP جديد از كجام بيارم !‌:- ))))

DS هم براي تجربه مي خوام !

استودیو کنج کنار پاساژ پایتخت ds داره راستش منم از این کنسول یه ذره (توجه کنید فقط یه ذره!)خوشم میاد اونم به خاطر contra 4 و legend of zelda وگرنه هیچ چیز خاصی نداره

علي جون اونجا كه سر مي برن !

مگه آدم دیوونست بره DS بگیره موقعی که PSP هست؟!؟!DS میخوای چیکار؟در حد و اندازه ی PS1 هم عمل نمیکنه!

آرشيا جان همونطور كه بالا گفتم واسه تجربه مي خوام ! مي خوام ببينم اين چي داره كه اون ور آب اين همه ملت مي خرن !

حالا یکیشون میگه مامانش گفته توپخونه اونورا قطعه ها رو عوض میکنن(؟!؟!) و میخواد از پایتخت بگیره.اگه گرفت قیمتشو بهتون میگم که با هم بخندیم!

آره بگو بخنديم چون پايتختي ها از توپخونه اي ها مي خرن ! و سود مي كشن روش به همين سادگي به همين راحتي !

amirtaker
10-03-2008, 18:29
میشه طریقه ی آپدیت psp رو بگین مال من ورژن 2.00 هست.

mehdi30nema
10-03-2008, 20:13
جاويد جان ds بدرد نميخوره . حتما ميدوني حداكثر حجمه بازي هاي ds از 32 تا 128 مگ هست . حالا اينو با 1.7 گيگ psp مقايسه كن ببين چي ميشه .

J A V I D
10-03-2008, 21:05
جاويد جان ds بدرد نميخوره . حتما ميدوني حداكثر حجمه بازي هاي ds از 32 تا 128 مگ هست . حالا اينو با 1.7 گيگ psp مقايسه كن ببين چي ميشه .

مي دونم بازي هاشم ديدم يه سري شون با تبديل كننده اجرا مي شه حالا بي خيال بحث تاپيك داره منحرف مي شه !

Arshia001
11-03-2008, 09:11
آرشيا جان همونطور كه بالا گفتم واسه تجربه مي خوام ! مي خوام ببينم اين چي داره كه اون ور آب اين همه ملت مي خرن !

آره بگو بخنديم چون پايتختي ها از توپخونه اي ها مي خرن ! و سود مي كشن روش به همين سادگي به همين راحتي !

باشه!تجربه هم خوبه!البته یه سری چیزا مثل 360 حتی ارزش نگاه کردن رو هم ندارن.
به هر حال،متأسفانه امروز مدرسه نرفتم!اگه گرفت فردا حتما قیمتشو میگم!
حالا یه لطفی میکنی جاوید جون؟دیگه هیچ وقت،هیچ وقت اسم منو آرشیا ننویس که به شدت حساسیت دارم!3 سال راهنمایی من خودمو کشتم به ناظممون حالی کنم اسمم ارشیاست،نه آرشیا،ولی نفهمید!مر30! :10:

میشه طریقه ی آپدیت psp رو بگین مال من ورژن 2.00 هست.

اگه دم دستت یه PSP مثل مال خودت هست پاندوراش کن،وگرنه میتونی اول به 2.71 آپدیت کنی(Official) و بعد از 2.71 دانگرید و طبق دستورالعمل های همین تاپیک به 3.90 m33 آپدیت کنی.دانگریدر 2.71 هم یه فایل عکسه که اگه بگردی هست.

J A V I D
11-03-2008, 09:46
باشه!تجربه هم خوبه!البته یه سری چیزا مثل 360 حتی ارزش نگاه کردن رو هم ندارن.
به هر حال،متأسفانه امروز مدرسه نرفتم!اگه گرفت فردا حتما قیمتشو میگم!
حالا یه لطفی میکنی جاوید جون؟دیگه هیچ وقت،هیچ وقت اسم منو آرشیا ننویس که به شدت حساسیت دارم!3 سال راهنمایی من خودمو کشتم به ناظممون حالی کنم اسمم ارشیاست،نه آرشیا،ولی نفهمید!مر30!

چقدر تعصب بي خيال ! من تو كار آرشيوم آخه الانم شديدا به دنبال يك عدد كنسول ناياب دريم كستم هستم ، البته تميز باشه نه از اينا كه طرف ماست ريخته رو كنسول !! ولي پيدا نمي كنم !

چشم ! منم رو اسمم حساسيت دارم مخصوصا وقتي جواد خونده مي شه عصابم بهم مي ريزه !

امروزم بايد بازي flat out عرضه بشه و حداكثر دو روز ديگه رو نته اينم فكر كنم بازي جالبي باشه !

Arshia001
11-03-2008, 11:24
پس چی؟وایسم تماشا کنم یه نفر سال اولی بیاد بهم بگه "360 بهتره،چون قوی تره(!!!)"؟ (واقعا یه نفر به من همچبن حرفی زد!فکر کن!) آدم اگه رو کنسول نسل 7 مورد علاقش تعصب نداشته باشه خوردش میکنن اونوریا!

جواد؟چه ربطی داره؟!تو که اوضاعت بدتره!

یارو هم PSP گرفت 240 تومن از پایتخت.اونم Base Pack.من Value با یک مموری 1 و یک UMD گرفتم 250(البته از دوبی).حال میکنی قیمتو؟

pepe.
11-03-2008, 13:27
با سلام دو باره بعد از 3 ماه به بچه های p30 world .
من تا قبل از عید می خوام یه psp slim بگیرم لطفا اگه کسی قیمت دقیق داره بده.
ممنون

mehdi30nema
11-03-2008, 13:40
با سلام دو باره بعد از 3 ماه به بچه های p30 world .
من تا قبل از عید می خوام یه psp slim بگیرم لطفا اگه کسی قیمت دقیق داره بده.
ممنون
الان قيمت ها به شدت بالاست بهتره بزاري بعد از عيد بگيري اگه عجله نداري . اسليم معمولي ساده حدود 240 هست . چند ماه پيش 200 هم رسيده بود .

mehdi30nema
11-03-2008, 13:42
راستي بچه ها من ورژن پي اس پي رو از 3.6 به 3.8 m33-5 تبديل كردم . خوبه ورژنش ؟ فقط چرا جاي دكمه ها عوض شد . ؟ مثلا قبلا بازي ها با دايره ميومد الان با ضربدر .

amirrasa kateb
11-03-2008, 13:42
امیررسا،به نظرم سر کارت گذاشتن.چون Pandora چیزی نیست که به FirmWare ربط داشته باشه.اصولا با باتری Pandora شده به FirmWare نمیرسه!همون اول میره توی Pandora و نصب FirmWare!!!

نه بابا سر کار نیستم خود آقا ساسان تو bc گفت سونی یه مادر بورد طراحی کرده که از طریق مادر برد به باتری دست رسی نیست و از fw 3.73 به بالا اینجوریه!
آقا جاوید یعنی جایی اینو ننوشته؟

amirrasa kateb
11-03-2008, 13:43
راستي بچه ها من ورژن پي اس پي رو از 3.6 به 3.8 m33-5 تبديل كردم . خوبه ورژنش ؟ فقط چرا جاي دكمه ها عوض شد . ؟ مثلا قبلا بازي ها با دايره ميومد الان با ضربدر .
اصلش اینه!

amirrasa kateb
11-03-2008, 13:45
ببینین با پی اس پی بدبخت چکر می کنه!

ali_ranger22
11-03-2008, 15:10
DS

علي جون اونجا كه سر مي برن !

منم میدونم!گفتم که گفته باشم که کنجم ds داره!
ds هیچی نداره فقط یه gameplay معتاد کننده داره راستی بازی assassin و final fantasy ش هم با حاله

ali_ranger22
11-03-2008, 15:14
یارو هم PSP گرفت 240 تومن از پایتخت.اونم Base Pack.من Value با یک مموری 1 و یک UMD گرفتم 250(البته از دوبی).حال میکنی قیمتو؟

من که از تو تو تهران بهتر گرفتم!value با رم 2 گیگ با umd با 3 تا بازی 260 تومن

ali_ranger22
11-03-2008, 15:16
این gow چه حالی میده در ضمن اونایی که در رابطه با ایران تعصب داشتن بگم هیچ چیز خاصی نداره فقط یه جاش شاه ایران به کراتوس میگه منو نکش زن و پولام مال تو که از این جاش خیلی بدم اومد!

ardalan_zapata
11-03-2008, 15:22
سلام
بچه ها من یه مشکل دارم اونم اینه که 90 درصد بازی هایی که میگیرم بعد از اینکه واردش میشی و مینیویسه Psp دیگه بالا نمیاد و دستگاه قفل میکنه به نظرتون دلیلش چیه؟

J A V I D
11-03-2008, 17:14

اين تنظيماتش تو منو ريكاوري هست البته اصلش همين جوريه !

سلام
بچه ها من یه مشکل دارم اونم اینه که 90 درصد بازی هایی که میگیرم بعد از اینکه واردش میشی و مینیویسه Psp دیگه بالا نمیاد و دستگاه قفل میکنه به نظرتون دلیلش چیه؟

فريم ور و نوع PSP ؟!؟

نه بابا سر کار نیستم خود آقا ساسان تو bc گفت سونی یه مادر بورد طراحی کرده که از طریق مادر برد به باتری دست رسی نیست و از fw 3.73 به بالا اینجوریه!
آقا جاوید یعنی جایی اینو ننوشته؟

والا من چون اطلاعي ندارم نمي تونم نظري بدم .....

ببینین با پی اس پی بدبخت چکر می کنه!

کد:

اينجاست كه مي گن مايه داري زده بالا ! و البته ديوانگي !

ardalan_zapata
11-03-2008, 17:43
جاوید جان
3.51 M33 هستش
PSP هم Phat و Value هستش

yashar71
11-03-2008, 17:47
جاوید جان
3.51 M33 هستش
PSP هم Phat و Value هستش

ba ezaze bozorg tara dost aziz fekr mikonam az frimwaret hast 1 kami ghadimie ast va bazi haie ke migiri jadide....recovery menu ro ham chek konid

ta bad bedrod

ardalan_zapata
11-03-2008, 18:44
یاشار جان ممنون
الان جدیدترین فریم ویر 3.90 هستش ؟
لینیکی ازش داری با آموزش نصب ؟
تو یه جا خوندم نوشته بود 3.90 رو نباید رو Psp های دارای فریم ویر زیر 3.52 نصب کرد
ممنون از راهنمایی تون

yashar71
11-03-2008, 19:04
salam

bale befarmaid:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamel kamel hast,

ta bad bedrod

ardalan_zapata
11-03-2008, 19:42
یاشار جان ممنون
ولی اینجا نوشته این فریم ویر روی Psp های دارای فریم ویر زیر 3.52 نصب نکنید
مال من 3.50 هستش

yashar71
11-03-2008, 20:49
یاشار جان ممنون
ولی اینجا نوشته این فریم ویر روی Psp های دارای فریم ویر زیر 3.52 نصب نکنید
مال من 3.50 هستش

salam

bale doroste aval be balatar az 3.52 upgrade konid (toye hamon sait mitonid peyda konid) bad mitonid kheyli rahat be 3.90 tabdil konid va az kheyli az maziat haye in version lezat bebarid:27:

ta bad bedrod

ehsan-hedayati
11-03-2008, 23:51
سلام به همگی
راستش دقیقن یادم نمیاد کی گفت ولی فکر کنم جاوید جان بود یه ادرس داد رفتیم امضا کردیم در مورد ساختن بازی اساسین کرید . جاوید جان خبر نداری بلاخره ساخته میشه یا نه؟؟؟

E2
12-03-2008, 10:31
با سلام و دورد فراوان به همه بچه های خفن فروم آقا ما تازه 1 هفته ای میشه که PSP خریدیم خدایی خیلی حال میده چون به Pc دسترسی نداشتم نتونستم اینجا چیزی بنویسم یه فت دسته دوم خریدم با 2 تا رم 2 گیگ راستی valeu بود 170 تومن خدایی دست دوم عالی هست هر کی میبینه میگه اصلا این کار نکرده و خدایی سالم هم هست و تعمیر و.. هم نشده تازه رفتم نمایدنگی رسمی سونی و یه رم 4 گیگ اصلی هم خریدم حدود 70 تومن حالا بد جوری کف کردم واسه رم 8 گیگ به امید خدا عیدی هام رو جم کنم یه 8 گیگ هم میخرم خودم گرفتم سگ خورش کردم و فریمور هم 3.9 M33-2 رو ریختم روش با کرنل 1.5 علان 2 تا کرنل دارم دیروز هم بازی GOW رو خریدم بد بختانه تو کرمانشاه بازی دیر میرسه دیروز از ساعت 1 نشستم پاش زدمش به شارژ و یه سره بازی کردم تا سرانجام تمومش کردم امدم به خودم دیدم ساعت شده 6 خدایی ولی خیلی حال داد گرافیکش هم که عالی بود مخصوصا اون جاهایی که میرفت تو آب بد جوری کف کردم خدایی هر چی بگم کم گفتم آخه من دفه اولم بود GOW بازی میکردم ممنون از تمامی دوستان در پناه حق باشید یا علی

J A V I D
12-03-2008, 10:37
سلام به همگی
راستش دقیقن یادم نمیاد کی گفت ولی فکر کنم جاوید جان بود یه ادرس داد رفتیم امضا کردیم در مورد ساختن بازی اساسین کرید . جاوید جان خبر نداری بلاخره ساخته میشه یا نه؟؟؟

نه من نبودم ! اين امضاء ها معمولا تاثيري تو ساخته شدن يه بازي نداره چون شركت هاي بازي سازي اكثرا با توليد كننده ها قرار داد مي بندن كه يه بازي رو براي چه كنسول هايي بسازن و نمي آن قرادادشون رو با امضاء چهار نفر بهم بزنن ! مثل جريال اويل 4 بود كه براي گيم كوب اومد ولي Ps2 نداشت ...

pepe.
12-03-2008, 13:55
کسی از قیمت این کابلای اسلیم که به تلویزیون وصل می شه خبر داره؟

mehdi30nema
12-03-2008, 14:39
از 15 تومن هست تا به بالا .

Arshia001
12-03-2008, 16:42
سلام به همگی

من دیگه عادت کردم!زحمت نکش!
ممکنه شرکت ها نظرشون جلب بشه و بازی رو بسازن.معلوم نیست.ولی این یکی خبری نشد!

J A V I D
12-03-2008, 17:05

البته تمام كابل هايي كه من براي اسليم ديدم از نوع كامپوننت بوده كه تلوزيونتون بايد ساپورت كنه از اينا كه پنج تا سر داره ! سه تا تصوير دو تا صدا !

S A M
12-03-2008, 17:13
اقا يه سوال داشتم ؟
اين دستگاه چند تومانه؟
سي دي خوره؟
رمش به چه دردي ميخوره؟
چي كار ميكنه اصلا اين دستگاه ؟!!
ارزش گرفتن داره؟
چند تا بازي تا حالا بزاش اومده؟
باتري خوره؟
با برق كار ميكنه؟
شارژيه؟
رم هاش چنده؟
به اينترنت وصل ميشه با يه فيش ساده؟
اصلا همه اطلاعاتو بگين
گرافيك خوبه داره؟
كنسول هايي شبيه به اين هستش؟ اگه هست ميشه نام ببرين ؟ بهترينش كودومه؟
دكمه هاش زود خراب ميشه؟
مرسي
خواهشا به همه جواب بدين

ali_ranger22
12-03-2008, 17:47
اقا يه سوال داشتم ؟
اين دستگاه چند تومانه؟
سي دي خوره؟
رمش به چه دردي ميخوره؟
ارزش گرفتن داره؟
باتري خوره؟
با برق كار ميكنه؟
شارژيه؟
رم هاش چنده؟
اصلا همه اطلاعاتو بگين
گرافيك خوبه داره؟
دكمه هاش زود خراب ميشه؟
مرسي
خواهشا به همه جواب بدين

فعلا گرونه حدود 240
نه umd خوره که به درد ما کپی باز ها نمیخوره!
100 درصد
نزدیک 500
اره
اره
اره
ربط به کرم فروشنده داره من خودم 4 گیگ خریدم 38
اره
گرافیک در حد ps2 و بالاتر
نه

J A V I D
12-03-2008, 17:49
اقا يه سوال داشتم ؟
اين دستگاه چند تومانه؟
سي دي خوره؟
رمش به چه دردي ميخوره؟
ارزش گرفتن داره؟
باتري خوره؟
با برق كار ميكنه؟
شارژيه؟
رم هاش چنده؟
اصلا همه اطلاعاتو بگين
گرافيك خوبه داره؟
دكمه هاش زود خراب ميشه؟
مرسي
خواهشا به همه جواب بدين

از 180 به بالا ، نه سي دي نمي خوره Umd مي خوره (مي خواي ببني Umd چيه يه سرچ بزن تو نت ) ! رم موبايل به چه درد مي خوره ! يه حافظه است ديگه كه بازي هاي كپي ، فيلم ، موزيك و برنامه ها رو روش مي ريزن ! اسما يه دستگاه بازي ولي رسما مي توني با هاش فيلم ببيني موزيك گوش كني عكس بريزي روش و كلي كار ديگه ! ارزش خريدم بستگي داره واسه چي بخوايش ! بازي هم براش زياد اومده شمارشش از دست من در رفته ! طبيعتا باطري مي خوره باطريش شارژ مي شه ديگه در نتيجه با برق كار مي كنه شما دستگاه الكترونيكي ديدي كه با چيزي به جز برق كار كنه ! مموري استيك مي خوره هر چند بخري همون قيمته ! به اينترنت وصل مي شه ولي با واي فاي نه با فيش ! گرافيك خداست در اون هيكل! كنسول دستي به جز اين هست ولي كنسولي كه با اين قابل مقايسه باشه به نظر من نيست ! زود خراب شدن دكمه براي شما چه مدته ؟! تا حالا كسي نديدم دكمه هاش خراب شده باشه !‌ولي اگرم بشه لازم يدكيش به وفور در بازار يافت مي شه قيمت دكمه هاش سه هزار تومنه !

S A M
12-03-2008, 17:52
1ميشه كانال هاس تلويزيون رو ديد؟!!
2مگه بازيش سيدي نداره؟
3شما كه ميگي بازي تو رمه
4يعني هرجا رفتم بايد بزنم به برق توي مسافرت هاي طولاني كه پدر ادم در مياد باتري يا شارژ نداره؟
5قابليت هاي موبايلو داره؟
6ميشه يكم توضيح برين Umd چيه؟
7فيلم ميگيره؟
8بازي هاي قشنگ و باحال داره؟ خيلي خوب ها
10با برق شارژ ميشه يا كار ميكنه ؟بازي هاش يا همون umd رو همه جا ميفروشن؟ چنده؟

S A M
12-03-2008, 18:15
چيجوري ميشه با اين دستگاه به اينترنت وصل شد؟
وقتي وصل ميشي سرعتت چنده؟

Arshia001
12-03-2008, 19:03
خوب قبلی ها رو که جاوید و علی زحمتشو کشیدن،این یکیا با من:
1.نه.
2.نه،همونطور که گفتن UMD میخوره.
3.خوب آره.از UMD ایمیج میگیرن میریزن تو رم بازی میکنن.
4.بابولی بابا،مگه میشه دستگاه پورتبل باتری نداشته باشه؟باتریش حدود 7-8 ساعت کار میده.برق برای شارژه.
5.نه.ونخواهد داشت.PSP Phone یک شایعه ی مهمل بیش نیست!
6.یه چیزی شبیه Mini CD که یه قاب هم داره.
7.نمیدونم،ولی عکس میگیره.
8.حدود 87632481875723423423372356268716 تا بازی خفن داره.
9.ERROR:Object Reference Not Set To An Instance Of Object
10.طبعا.UMD حدود 20 تومنه.کپی شده بین 1000 و 2000.
11.(پست بعدی)با WiFi.
12.اندازه ی سرعت Connection!!!

mehdi30nema
12-03-2008, 22:52
2مگه بازيش سيدي نداره؟
3شما كه ميگي بازي تو رمه
6ميشه يكم توضيح برين Umd چيه؟

بازي هاي اين كنسول به صورت اوريجينال توي umd هست . قيمت umd بالا هست از 15 هزار تومن گرفته تا مثلا بازي god of war كه من ديروز توي توپخونه پرسيدم گفتن 50 هزار تومن .
به همين علت شما بايد پي اس پي رو كپي خور كني و بعد يك رم هم بخري و فايلي كه image از umd هست و به صورت سي دي فروخته ميشه را توي رم دستگاه بريزي و بازي كني .

J A V I D
12-03-2008, 23:36
يه چيز در مورد باطري بگم اين دستگاه باتريش مثل موبايله يعني شارژ مي شه ولي بدون باطري هم كار مي كنه!!! به اين صورت كه رابطي كه باطري رو شارژ مي كنه به دستگاه وصل كنيد در اين هنگام اگه به قسمت اطلاعات باطري دستگاه بريد نوشته منبع اكسترنال يعني از منبع خارجي استفاده مي كنه كه همون برق مستقيمه ، مي تونيد باطري رو در بياريد و دستگاه رو مستقيم به برق و صل كنيد و ازش استفاده كنيد ... اين كارو من خودم بارها انجام دادم مخصوصا وقتي خونه هستم و مي خوام بازي كنم باطري رو در مي آرم به برق وصلش مي كنم !

mehdi30nema
13-03-2008, 01:52
كسي god of war رو تموم كرده ؟
من تو مرحله آخر اون غول آخري كه يه فرشته هست گير كردم . بعد از اين كه جونش نصف ميشه و ميره روي بلندي و از اونجا يه چيزايي پرتاب ميكنه ديگه نميتونم بكشمش . كسي رد كرده اينجارو ؟

mehdi30nema
13-03-2008, 08:16
اين اون آدرسي هست كه براي بازي assasain creed امضا جمع ميكنن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S A M
13-03-2008, 09:51
ميگم پس umd نخرم بازي رو از اينترنت بگيرم بريزم توي كامپيوتر و بعدش بريزم توي رم؟!!!

J A V I D
13-03-2008, 10:13
من تو مرحله آخر اون غول آخري كه يه فرشته هست گير كردم . بعد از اين كه جونش نصف ميشه و ميره روي بلندي و از اونجا يه چيزايي پرتاب ميكنه ديگه نميتونم بكشمش . كسي رد كرده اينجارو ؟

بايد با اون سپره كه داري تيراشو طرف خودش بر گردوني ... تا از اون بالا بيافته ...

mehdi30nema
13-03-2008, 11:28
ميگم پس umd نخرم بازي رو از اينترنت بگيرم بريزم توي كامپيوتر و بعدش بريزم توي رم؟!!!
الان تو ايران كسي umd نميخره . يه dvd بازي ميگيري 1500 تومان توش شش هفت تا بازي هست .

mehdi30nema
13-03-2008, 11:30
بايد با اون سپره كه داري تيراشو طرف خودش بر گردوني ... تا از اون بالا بيافته ...
مرسي جاويد جان .

ardalan_zapata
13-03-2008, 11:40
سلام
من فریم ویر دستگام 3.50 بود
به 3.52 ارتقاش دادم
حالا که می خام 3.80 یا 3.90 بریزم میگه باید فریم ویر دستگاهت 3.52 -2 به بالا باشه

ali_ranger22
13-03-2008, 12:35

من در عرض 5.16 دقیقه تمومش کردم (رقیب می طلبم!) خیلی زود تموم شد

ali_ranger22
13-03-2008, 12:36
سلام
من فریم ویر دستگام 3.50 بود
به 3.52 ارتقاش دادم
حالا که می خام 3.80 یا 3.90 بریزم میگه باید فریم ویر دستگاهت 3.52 -2 به بالا باشه

اره برو آپدیت 4 رو بریز اول یعد به 3.90

ardalan_zapata
13-03-2008, 13:33
اره برو آپدیت 4 رو بریز اول یعد به 3.90

آپدیت 4 کدوم ؟

ardalan_zapata
13-03-2008, 14:09
ممنون
تونستم به 3.90 آپدیت کنم ولی مشکل هنگ کردن و اجرا نشدن بازی ها وجود داره

ardalan_zapata
13-03-2008, 15:12
من حواسم نبود هر چی تو flash 0 بود پاک کردم به جاش یه تم دیگه ریختم الان PSP که روشن میکنم بالا نمیاد از flash 0 هم بک آپ گرفتم حالا چکار کنم ؟

J A V I D
13-03-2008, 16:07
من حواسم نبود هر چی تو flash 0 بود پاک کردم به جاش یه تم دیگه ریختم الان PSP که روشن میکنم بالا نمیاد از flash 0 هم بک آپ گرفتم حالا چکار کنم ؟

اصلا تو فريم ور 3.90 لازم نبود براي تم ريختن وارد فلش بشيد !! به ريكاوري دسترسي داري يا نه ؟!؟ كه البته فكر كنم نداري !‌با پاندرا فكر كنم كارت راه مي افته بايد يكي رو گير بياري PSP داشته بشه باطريشو تبديل كني اينا فكر كنم تو همين تاپيك قبلا توضيح داده شده ! مي توني بدي بيرونم برات درستش كنن !

ardalan_zapata
13-03-2008, 16:41
اصلا تو فريم ور 3.90 لازم نبود براي تم ريختن وارد فلش بشيد !! به ريكاوري دسترسي داري يا نه ؟!؟ كه البته فكر كنم نداري !‌با پاندرا فكر كنم كارت راه مي افته بايد يكي رو گير بياري Psp داشته بشه باطريشو تبديل كني اينا فكر كنم تو همين تاپيك قبلا توضيح داده شده ! مي توني بدي بيرونم برات درستش كنن !

نه ریکاوری بالا نمیاد
راه دیگه نیست؟

amirrasa kateb
13-03-2008, 17:03
نه ریکاوری بالا نمیاد
راه دیگه نیست؟
نه .

ali_ranger22
13-03-2008, 17:36
راستي كسي از داستان gow چيزي فهميد (كاملا)
اطلس (atlas ) همون خداي زمينه؟

mehdi30nema
13-03-2008, 18:03
من در عرض 5.16 دقیقه تمومش کردم (رقیب می طلبم!) خیلی زود تموم شد
منم نزديكه 5 ساعته تمومش كردم . درسته زمانش خيلي كم بود . چون حجم يو ام دي اجازه نميداد بيشتر بشه .

amirrasa kateb
14-03-2008, 07:13
اقایون من اسلیم قیمت کردم 230 به نظر شما ceramic white بگیرم یا ice silver از ice silver بیشتر خوشم میاد

Arshia001
14-03-2008, 08:07
اگه از من میپرسی Piano Black!!!

mehdi30nema
14-03-2008, 12:30
اقایون من اسلیم قیمت کردم 230 به نظر شما ceramic white بگیرم یا ice silver از ice silver بیشتر خوشم میاد
من ديروز فروشگاه گلچين بودم اسليم رو گفت 225 تومان . به نظر من ice silver بگير

amirrasa kateb
14-03-2008, 14:01
من ديروز فروشگاه گلچين بودم اسليم رو گفت 225 تومان . به نظر من ice silver بگير
من مشهدم
میترسم رنگش پاک شه پاک نمیشه؟

WaTeRsTyLeR
14-03-2008, 14:43
میگم گاد اف وار که اون غوله میکشتت پرتت میکنه تو خونا دمو میشه بعد بازیم ادامه پیدا میکنه قضیه چیه؟من درست رفتم؟

J A V I D
14-03-2008, 14:47
میگم گاد اف وار که اون غوله میکشتت پرتت میکنه تو خونا دمو میشه بعد بازیم ادامه پیدا میکنه قضیه چیه؟من درست رفتم؟

درست رفتي اگه اونو مي گي كه رو كشتيس بار اول نمي توني بكشيش ، چون سلاح لازم رو نداري !

WaTeRsTyLeR
14-03-2008, 15:07
درست رفتي اگه اونو مي گي كه رو كشتيس بار اول نمي توني بكشيش ، چون سلاح لازم رو نداري !
مرسی اقا:31:

mehdi30nema
14-03-2008, 21:00
من مشهدم
میترسم رنگش پاک شه پاک نمیشه؟
نه براي چي پاك بشه . من الان تو اين مدتي كه دارم هيچ چي نشده .

Arshia001
14-03-2008, 21:31
رنگش پاک نمیشه،ولی آنالوگش سیاه میشه.مال دوستم همینجوری شده.پاکش هم نتونسته بکنه.به همین خاطر گفتم Piano Black.

mehdi30nema
15-03-2008, 13:07
رنگش پاک نمیشه،ولی آنالوگش سیاه میشه.مال دوستم همینجوری شده.پاکش هم نتونسته بکنه.به همین خاطر گفتم Piano Black.

به دوستت بگو دستاشو بشوره بعد بازي كنه . اين حرفا چيه كه آنالوگش سياه ميشه پاكم نميشه . منم اگه دستم كثيف باشه آنالوگم سياه ميشه ولي با يه دستمال كاغذي دوباره مثله اولش ميشه .

J A V I D
15-03-2008, 13:23
يه نكته اي آنالوگش كه خودش سياه هست !!!!

mehdi30nema
15-03-2008, 16:00
يه نكته اي آنالوگش كه خودش سياه هست !!!!
آنالوگه psp نقرهايي خوب نقره ايي ميشه ديگه سياه كه نميشه .

ali_ranger22
15-03-2008, 17:11
منم نزديكه 5 ساعته تمومش كردم . درسته زمانش خيلي كم بود . چون حجم يو ام دي اجازه نميداد بيشتر بشه .

می تونست بیشتر باشه حجم umd 1.8 گیگه

ali_ranger22
15-03-2008, 17:14
بالاخره بعد از چندین هفته تونستم ff:tactics رو تموم کنم :20: چه حالی داد اخرش از اولش آسون تره!

راستی کسی نگفت داستان gow دقیقا چی به چیه

Utorrent
15-03-2008, 18:53
من یه سوال داشتم:

نحوه ی استفاده از WiFi دقیقا" چجوریه؟(Step by Step!)

mehdi30nema
15-03-2008, 19:24
می تونست بیشتر باشه حجم umd 1.8 گیگه
خوب حداكثر شايد 10 دقيقه ديگه ميشد زمانه بازي رو اضافه كرد . ولي چون هر مرحله بازي نزديكه 40 تا 50 دقسقه طول ميكشيد ديگه مرحله ايي رو اضافه نكردن . اگرم ميخاستن همين مرحله ها رو كش بدن مثل آب بستن تو بازي ميشد .

amirrasa kateb
15-03-2008, 20:27
رفتم گرفتم سفید با مموری 2 اصل اصل حتی مجیگ گیت رو هم ساپورت می کنه

rassool
15-03-2008, 20:41
سلام به دوستان مارو نمیبینید خوشحالید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی تهران tv -tuner پی اس پی نداره یه چند روزیه که تهران سیستم دیجیتال برنامه های تلوزیونی راه اندازی شده هم برای موبایل هم برای تمام دستگاه های متحرک کسی داره ببینه چجور هست اصلا تهران tv tuner پیدا میشه قراره شیرازم تا یکی دو ماه اینده سیستم دیجیتالش راه اندازی بشه . البته میگن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirrasa kateb
16-03-2008, 06:02
آقایون یه سوال احمقانه
کلید وارلس اسلیم کجاست؟؟؟؟؟؟؟

amirrasa kateb
16-03-2008, 06:08
پیداش کردم شکل کلید در umd بود دقت نکردم

Arshia001
16-03-2008, 08:04
یعنی چی؟!؟!یعنی مثلا دستمال بذاره جیبش هر بار پاکش کنه؟مگه اسگله؟

J A V I D
16-03-2008, 08:41
آنالوگه psp نقرهايي خوب نقره ايي ميشه ديگه سياه كه نميشه .

جدي من دقت نكرده بودم !

من یه سوال داشتم:

تو بخش اينترنش برو اتوماتيك يه اسكن بزن پيدا مي كنه ! فقط اگه يوزر و پس بخواد بايد ست كني كار سختي نيست بري توش همه چي تابلو !

مبارك باشه ، چند گرفتي ؟

کلید وارلس اسلیم کجاست؟؟؟؟؟؟؟

همون بقلشه ديگه ! دكمه پاور كجاي كنسوله ، اون ورش دكمه واير لسه ! سمت چپ مي شه ! توصيه مي كنم دفترچه راهنماشو هم يه نگاه بندازي به نكات خوبي توش اشاره شده !

سلام به دوستان مارو نمیبینید خوشحالید کسی تهران tv -tuner پی اس پی نداره یه چند روزیه که تهران سیستم دیجیتال برنامه های تلوزیونی راه اندازی شده هم برای موبایل هم برای تمام دستگاه های متحرک کسی داره ببینه چجور هست اصلا تهران tv tuner پیدا میشه قراره شیرازم تا یکی دو ماه اینده سیستم دیجیتالش راه اندازی بشه . البته میگن

از اينا مي خواي يعني ؟!؟ اگه آره تو تهران پشت شهرداري ديدم يكي از مغازه ها داشت كي بود يادم نيست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Arshia001
16-03-2008, 08:50
جاوید تو قبلا آپ تو دیت بودی؟پستو کسی ندزدیده؟کلید وایرلس اسلیم بالاشه!!!

mehdi30nema
16-03-2008, 08:53
مباركه . psp خودتو چند رد كردي رفت ؟

mehdi30nema
16-03-2008, 08:57
یعنی چی؟!؟!یعنی مثلا دستمال بذاره جیبش هر بار پاکش کنه؟مگه اسگله؟
ببينم مگه كسي چيزيش كثيف بشه نبايد پاك كنه . مگه ملت ماشينشونو نميشورن كه تميز بشه . مگه طرف حموم نميره كه تميز بشه . مگه .... خوب اون آنالوگه لعنتي رو هم بايد تميز كرد نه اينكه مثله اوس گل ها هر روز تميزش كنه . هر وقت كثيف شد تميز كنه . كافي بود يا بازم توضيح بدم . ؟

rassool
16-03-2008, 11:56
از اينا مي خواي يعني ؟!؟ اگه آره تو تهران پشت شهرداري ديدم يكي از مغازه ها داشت كي بود يادم نيست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
ممنون جاوید جان اگه یه سری از اون طرفا رفتی ببین قیمتش چنده اگه شد پول میفرستم برام بخریش.البته اگه زحمتی نباشه.
ویرایش: ضمنا اگه سایتی روهم سراغ دارید که این دستگاه رو برای فروش داره معرفی کنین که دیگه مزاحم شما هم نشم :11:

amirrasa kateb
16-03-2008, 12:29
ببينم مگه كسي چيزيش كثيف بشه نبايد پاك كنه . مگه ملت ماشينشونو نميشورن كه تميز بشه . مگه طرف حموم نميره كه تميز بشه . مگه .... خوب اون آنالوگه لعنتي رو هم بايد تميز كرد نه اينكه مثله اوس گل ها هر روز تميزش كنه . هر وقت كثيف شد تميز كنه . كافي بود يا بازم توضيح بدم . ؟
رد نکردم! نگه داشتم! حالا دوتایی بازی می کنیم
خودشو 230 مموری 40 کیف لاجیتک 18 محافظ ال سی دی 2
کلا 290 در اومد

amirrasa kateb
16-03-2008, 12:32
ممنون جاوید جان اگه یه سری از اون طرفا رفتی ببین قیمتش چنده اگه شد پول میفرستم برام بخریش.البته اگه زحمتی نباشه.
ویرایش: ضمنا اگه سایتی روهم سراغ دارید که این دستگاه رو برای فروش داره معرفی کنین که دیگه مزاحم شما هم نشم :11:
این فقط تو ژاپن مال منم ریجن ژاپنه و یک گزینه اضافی بین ویدیو و گیم داره که نوشته 1seg(فکر کنم فقط ژاپن داره)

J A V I D
16-03-2008, 13:01
جاوید تو قبلا آپ تو دیت بودی؟پستو کسی ندزدیده؟کلید وایرلس اسلیم بالاشه!!!

من اصلا حواسم نبود نوشتن اسليم ! من هنوز تو فاز فتم !

حالا بي خيال ....

ویرایش: ضمنا اگه سایتی روهم سراغ دارید که این دستگاه رو برای فروش داره معرفی کنین که دیگه مزاحم شما هم نشم

چشم رسول جان ، اگه اون دو رو برا پيدام شد حتما مي پرسم برات ...

rassool
16-03-2008, 14:14
این فقط تو ژاپن مال منم ریجن ژاپنه و یک گزینه اضافی بین ویدیو و گیم داره که نوشته 1seg(فکر کنم فقط ژاپن داره)
تهرانم راه اندازی شده اخبارو گوش نکردی :31:

چشم رسول جان ، اگه اون دو رو برا پيدام شد حتما مي پرسم برات ...
ممنون:10::11:

amirrasa kateb
16-03-2008, 14:37
تهرانم راه اندازی شده اخبارو گوش نکردی :31:

ممنون:10::11:
فرضم شما بخری از کجا می خواین فعالش کنین؟

rassool
16-03-2008, 14:43
فرضم شما بخری از کجا می خواین با فعالش کنین؟
شما نگران اون نباش من فعالش میکنم .تویه یه سایت المانی توضیحش رو داده بود البته یه فایل چند مگی رو هم باید دانلود میکردم که فعلا بیخیالش شدم تا بگیرمش بعد.

pepe.
16-03-2008, 15:48
با سلام خدمت بچه های عزیز
من دیروز رفتم جمهوری که psp بگیرم البته پیش آشنا رفتم.اول متقاعدم کرد که بعد از عید بگیرم بعد گفت الان تموم psp های تو بازار ایران تقلبیه (چینیه)
الان دو دل شدم که بگیرم یا نه:41:
اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون می شم بگه:20:

Sam Fisher 11
16-03-2008, 17:13
سلام دوستان

می خوام بدونم کجا میتونن آنالوگ pspرو درست کنن؟ خودش نه ! صفحاتی که زیرش هست و حرکت آنالوگ رو تشخیص میده خراب شده !

rassool
16-03-2008, 19:17
من دیروز رفتم جمهوری که psp بگیرم البته پیش آشنا رفتم.اول متقاعدم کرد که بعد از عید بگیرم بعد گفت الان تموم psp های تو بازار ایران تقلبیه (چینیه)
psp چینی و ژاپنی هیچ فرقی با هم نداره درسته که جنس چینی بده ولی در این مورد هیچ فرقی با هم ندارن .
نگران هیچ چیزی نباش فقط psp ژاپنی 10 الی 20 هزار تومان گرون تره اونم فقط بخاطر اسمشه که ایران فقط برای اسم ژاپن میکشه روی قیمت در اصل باید هر دو رو یه قیمت بدن.

rassool
16-03-2008, 20:11
اینم یه طرح از psp2 البته راست یا دوروغش با خودشون من فقط گفتم شما هم ببینید حالا نیاید بریزید روی سرم بگید این نیست این هست و ....

Check out this pic of a new Sony PSP 2 concept. It’s pretty sweet looking and has a pretty big screen. Kotaku had a contest to see what kind of cool PSP 2 concepts readers could come up with, and this is one of them. Watching movies on this one would be very nice. Unfortunately, they don’t really exist. There were some pretty interesting designs, and some haha funny ones, but this is one of my favorites.

منبع
البته اینم بود که نفهمیدم چیه کسی فهمید بگه.
This fan-made PSP concept is an awesome slider, with a look that beats the hell out of the old one and then spits on it for good measure. It’s got an amazing large screen and an iPhone style home button in front. Just slide it open and it’s ready for gaming, revealing the D-Pad, two analog nubs, and the face buttons. This is one hell of a nice concept, considering I’m not much of a PSP fan and it’s got me wanting one yesterday. We can only hope that the next PSP looks something like this.

rassool
16-03-2008, 20:17
فرضم شما بخری از کجا می خواین فعالش کنین؟
الان که نگاه کردم دیدم انگار فقط مال psp slim هست فکر کنم اصلا به psp fat نمیخوره اگه اینجوری باشه psp رو میفروشم یه اسلیم میگیرم کسی در این مورد خبری داره یا نه دوستان.

mehdi30nema
16-03-2008, 20:36
سلام دوستان

می خوام بدونم کجا میتونن آنالوگ pspرو درست کنن؟ خودش نه ! صفحاتی که زیرش هست و حرکت آنالوگ رو تشخیص میده خراب شده !
بهترين جا فروشگاه گلچين توي توپخونه هست . اتفاقا پنج شنبه كه من اونجا بودم يكي psp رو آورده بود كه آنالوگشو شكونده بود . اونا هم گفتن يه روزه درست ميشه بهش تحويل ميدن .

pepe.
16-03-2008, 20:54
عکس ها که به نظر نمی یاد fake باشه ولی اگه خبریم باشه سونی خودش اول از همه اعلام می کنه.
اگه psp2 بخواد بیاد حد اقل از یه سال قبل شروع می کنن به تبلیغات:46:

AMIRz27
16-03-2008, 21:35
من یه سوال داشتم:

سلام دوستان..لطفا جواب این دوستمونو بدین...چون سوال خود منم هست...ممنون...

gowhooman
16-03-2008, 22:02
سلام دوستان
از اونجايی که ديدم بچه های Psp دار تو سايت زيادن و تاپيک مشخص برای اين کنسول وجود نداره اين تاپيک رو ايجاد کردم
دوستان هر گونه مسئله ، سؤال ، درخواست ، پيشنهاد ، بحثی در مورد اين کنسول دارند اينجا بگن بتونيم بهتر از اين کنسول همه کاره استفاده کنيم :27:

واسه دانلود بازيهاش هم تاپيک هست ميتونيد بريد و دانلود کنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه میشه یه بازی برای pspتو سبک god of war بهم معرفی کنید
yummy_hooman@yahoo.com

rassool
16-03-2008, 22:06
عکس ها که به نظر نمی یاد fake باشه ولی اگه خبریم باشه سونی خودش اول از همه اعلام می کنه.
اگه psp2 بخواد بیاد حد اقل از یه سال قبل شروع می کنن به تبلیغات:46:
احتمالا psp2 تا سال 2010 یا 2012 میاد درست یادم نیست.

gowhooman
16-03-2008, 22:36
هیچ فرقی بین چینی و ژاپنی اش نیست الان psp من و10000 ادم دیگه که دارن چینیه برو فردا یه psp سلیم
piano black 2004 بایه مموری 4 گیگ بخر گاد او وار بگیر حال کن متشکر

J A V I D
16-03-2008, 22:42
عكسا كه گذاشتي خيلي بيش از حد فيك مي زنه به نظر من ! من كه تا خبري رو از منبع اصليش نشنوم باور نمي كنم !

PMP پلير مخصوص ورژن 3.80 شايد رو 3.90 هم كار كنه ! اگه استفاده كرديد و PSP تون بريك شد به من ربطي نداره چون ظاهرا يه سري تغييرات تو فلش ايجاد مي كنه ! من خودم تستش نكردم ...

sabok sangin
16-03-2008, 23:07
سلام.امروز رفتم قیمت کنم یارو میگفت 260 بدون رم!!!!!!
میگفت 45 تومن باید بدی تا رم بگیری
لفطا یکم راهنماییم کنید
ممنون

amirrasa kateb
17-03-2008, 10:47
لفطا یکم راهنماییم کنید
ممنون
لفطا بگید کجایید

ali_ranger22
17-03-2008, 11:40
اینم یه طرح از psp2 البته راست یا دوروغش با خودشون من فقط گفتم شما هم ببینید حالا نیاید بریزید روی سرم بگید این نیست این هست و ....

Check out this pic of a new Sony PSP 2 concept. It’s pretty sweet looking and has a pretty big screen. Kotaku had a contest to see what kind of cool PSP 2 concepts readers could come up with, and this is one of them. Watching movies on this one would be very nice. Unfortunately, they don’t really exist. There were some pretty interesting designs, and some haha funny ones, but this is one of my favorites.

منبع
This fan-made PSP concept is an awesome slider, with a look that beats the hell out of the old one and then spits on it for good measure. It’s got an amazing large screen and an iPhone style home button in front. Just slide it open and it’s ready for gaming, revealing the D-Pad, two analog nubs, and the face buttons. This is one hell of a nice concept, considering I’m not much of a PSP fan and it’s got me wanting one yesterday. We can only hope that the next PSP looks something like this.

دومی منم یه جا دیده بودم عکسم این جا گذاشته بودم ولی بعید میدونم اولی باشه چون خیلی گندست

J A V I D
17-03-2008, 11:55
لفطا یکم راهنماییم کنید
ممنون

دم عيده كنسول الكي گرونه تو ايران وقتي يه چيزي آمار خريدش مي ره بالا قيمتشم مي ره بالا بر عكس همه دنيا !

rassool
17-03-2008, 11:55
لفطا یکم راهنماییم کنید
ممنون
الان بد ترین موقع برای خرید هست از ما گفتن بزار یه چند وقت دیگه.(بعد از عید)
دوستان ارزون ترین پک psp اسلیم کدوم پک هست وقیمت اون قبل از عید چند بود.(میخواهم psp fat خودم روبفروشم یه slim بگیرم):11:

sabok sangin
17-03-2008, 12:17
من میخوام بعد از عید بگیرم ولی میخواستم بدونم هیچ کدوم از مدلها رم سر خودش نداره؟!

ali_ranger22
17-03-2008, 12:28
نظر سنجی
دوستان لطفا همه جواب بدن میخوایم یه نتیجه گیری بکنیم
1-بهترین گرافیک؟
2-بهترین صدا؟
3-بهترین گیم پلی؟
4-بهترین داستان ؟
5-بهترین نو آوری؟
6-طولانی ترین بازی؟
7-بهترین بازی در ژانر اکشن؟
8-بهترین بازی در ژانرنقش آفرینی؟
9-بهترین بازی در ژانر ترسناک؟
10-بهترین بازی در ژانر استراتژی؟
11-بهترین بازی در ژانر ماجرایی؟
12-بهترین بازی؟!

ali_ranger22
17-03-2008, 12:29
خودم بعدا نظرمو میگم الان وقت ندارم!

mehdi30nema
17-03-2008, 12:32
اگه میشه یه بازی برای pspتو سبک god of war بهم معرفی کنید
yummy_hooman@yahoo.com

prine of persia تقريبا مثله god of war هست

amirrasa kateb
17-03-2008, 12:42
من میخوام بعد از عید بگیرم ولی میخواستم بدونم هیچ کدوم از مدلها رم سر خودش نداره؟!
رم سر خودش نداره ولی رم سرخوش داره!

pepe.
17-03-2008, 13:31
قضیه این slim&lite چیه؟ یا psp2000
اینا تو ایرانم اومدن؟
اگه کمک کنید ممنون می شم:20:

rassool
17-03-2008, 13:49
همه اینایی که گفتی اسم psp اسلیم هست psp های قدیمی 1001(fat) بودند این جدیدا هم 2000 (slim) هستن.اره فکر کنم دیگه تو افغانستان هم رفته باشن.

only4you_mehr
17-03-2008, 19:08
سلام دوستان معمای لباسشویی سایلنت هیل چه جوری حل میشه؟

Utorrent
17-03-2008, 23:20
GoW:CoO چه احساسی تموم شد!(مخصوصا همون صحنه ای که Calloipe رو کنار میزد و از خودش دور میکرد.)

mehdi30nema
18-03-2008, 09:55
نظر سنجی
دوستان لطفا همه جواب بدن میخوایم یه نتیجه گیری بکنیم
1-بهترین گرافیک؟
2-بهترین صدا؟
3-بهترین گیم پلی؟
4-بهترین داستان ؟
5-بهترین نو آوری؟
6-طولانی ترین بازی؟
7-بهترین بازی در ژانر اکشن؟
8-بهترین بازی در ژانرنقش آفرینی؟
9-بهترین بازی در ژانر ترسناک؟
10-بهترین بازی در ژانر استراتژی؟
11-بهترین بازی در ژانر ماجرایی؟
12-بهترین بازی؟!
1-GOD OF WAR
2 - GOD OF WAR
3 -
4 - SYPHON FILTER LOGAN SHADOW
5- PATAPON
6 - MANHUNT2
7 - SYPHON FILTER LOGAN SHADOW
8-
9-SILENT HILL ORIGINS
10-
11-
12- GOD OF WAR

mehdi30nema
18-03-2008, 09:56
به نقل از سايت Vgcharts بازي God Of War توي دو هفته ايي كه عرضه شده 199 هزار عدد فروش داشته . كه همچين فروشي براي بازي Psp در اين يك ساله اخير بي سابقه بوده است .

mehdi30nema
18-03-2008, 09:58
راستي علي جان بهترين بازي توي سبكه ورزشي رو هم يادت رفت بنويسي . البته من كه هيچ كدوم از بازي هاي ورزشي نظرمو جلب نكرد . البته Sega Rally بد نبود .

marilyn manson beh
18-03-2008, 12:46
سلام به دوستای عزیزم بچه ها یه سوال چه فرقی بین psp2006 و psp 2004 هستش برای من 2006 هستش و ریجنش 3 یه بابایی میگفت 2004 بهتره... درسته؟در ضمن فریمور من3.71-m33-3 میتونم مستقیم به 3.90 آپدیت کنم؟ خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید...

rassool
18-03-2008, 13:05
دوستان ارزون ترین پک psp اسلیم کدوم پک هست وقیمت اون قبل از عید چند بود.(میخواهم psp fat خودم روبفروشم یه slim بگیرم):11:
کسی جواب مارو نداد یعنی نمیدونید کدوم پک ارزون تره؟؟؟؟ یا اصلا کدوم پک بهتره؟؟؟:10:

rassool
18-03-2008, 13:09
سونی امروز در استرالیا از مموری جدید یعنی مموری استیک 16gb پرده برداری کرد.
قیمت ایم رم ها در استرالیا 479.95 دلار استرالیا اعلام شده.
مدیر بخش تولیدات سونی در استرالیا گفت ما قصد تولید رم های با حجم بالاتر رو داریم تا بتونه احتاجات مشتری هارو جوابگو باشه.
همچنین ایشون گفت:رم های 16gb بر خلاف تصور مردم از سرعت بسیار بالایی برخورداره و دیگه مشکلی از لحاظ سرعت نخواهد بود.
همچنین در بخش هایی از صحبت هاشون گفتن که سونی داره با تولید فریمور 4 برای psp مشکل پشتیبانی نکردن از رم های بالاتر از 8gb رو حل میکنه.
منبع بازی سنتر

mehdi30nema
18-03-2008, 18:19
کسی جواب مارو نداد یعنی نمیدونید کدوم پک ارزون تره؟؟؟؟ یا اصلا کدوم پک بهتره؟؟؟:10:
ارزونترين همين پكي هست كه توش فقط psp و شارژر موجوده . من پنج شنبه توپخونه بودم 225 ميگفتن .

rassool
18-03-2008, 18:47
ارزونترين همين پكي هست كه توش فقط psp و شارژر موجوده . من پنج شنبه توپخونه بودم 225 ميگفتن .
دم شما گرم یعنی من نمیدونم هرچی توی هر پک چیز کمتری باشه قیمتش ارزون تره من اسم پک رو میخواهم .ممنون میشم اسم پک رو بگید:11:

playstation 3
19-03-2008, 08:26
اين چند تا بازي :
pinbal portable

Download - Code:
- Pinball: Hall Of Fame
- Full Iso
- 20MB

playstation 3
19-03-2008, 08:28
star soldier:

- Star Soldier
Download - Code:
- Star Soldier
- Full Iso
- 74MB
- Japanese Version

amirrasa kateb
19-03-2008, 09:20
star soldier:

- Star Soldier
Download - Code:
- Star Soldier
- Full Iso
- 74MB
- Japanese Version
برای دانلود بازیهاش تاپیک مخصوص هست

amirrasa kateb
19-03-2008, 10:32
دم شما گرم یعنی من نمیدونم هرچی توی هر پک چیز کمتری باشه قیمتش ارزون تره من اسم پک رو میخواهم .ممنون میشم اسم پک رو بگید:11:
من روی جعبرو نگاه کردم هیچ اسم خاصی ننوشته

Arshia001
19-03-2008, 11:11

منبع

ابن اولی که تابلو فیکه!کلید صفحه و صداش کو؟بعدشم،اگه انگلیسیاشو خونده بودی میدونستی که اینا رو ملت طراحی کردن و به اشتراک گذاشتن که با دیزاین های همدیگه حال کنن!:27:

خوب بابایی،آنالوگش تمیز نمیشه!شعورش اونقدر هست!من منظورم این بود که دستشو هر بار تمیز کنه!

سلام دوستان معمای لباسشویی سایلنت هیل چه جوری حل میشه؟

خیلی راحت.اول میری از بغل اون گیره که روی نقشه هم هست یادداشت کارگره رو برمیداری،بعد هم راهنمای ماشین رو از روی میز اتوی بغل خودش!بعد میتونی بخونی چجوری حل میشه!:10:

mehdi30nema
19-03-2008, 14:43
خوب بابایی ،آنالوگش تمیز نمیشه!شعورش اونقدر هست!من منظورم این بود که دستشو هر بار تمیز کنه!

يه نگاه به سن و سالت بنداز . اونجوري كه تو مدرسه با دوستات صحبت ميكني كه نبايد با بقيه هم اونجوري صحبت كني . اين چيزا رو كه ديگه نبايد بهت ياد داد .

playstation 3
19-03-2008, 15:59
[QU--E=-mirr-s- k--eb;2217055]برای دانلود بازیهاش تاپیک مخصوص هست[/QU--E]

پس اونو معرفي كن!

J A V I D
19-03-2008, 20:15
[QU--E=-mirr-s- k--eb;2217055]برای دانلود بازیهاش تاپیک مخصوص هست[/QU--E]

پس اونو معرفي كن!

آدرس تاپيك ! سرچم چيز خوبيه البته !

Music_Fire
19-03-2008, 20:40
سلام، من می خوام یک PSP slim بخرم، هفته ی پیش قیمت کردم 220 تومن بود اما دیروز که رفتم 260 شده بود ، کسی میدونه کی قیمتش میاد رو 220 ؟

apoosh
19-03-2008, 22:05
من تو بازی Gow اونجایی که یک در گنده را می کشه بیرون ؛ که در به صورت کشویی می یاد بیرون و می پره روی اون و می ره بالا کناره یک مجسمه بزرگ اسب گیر کردم. کنار مجسمه اسبه هرچی دایره را می زنم فقط یه نوشته می یاد و چیزی نمی شه! چه کنم؟

J A V I D
19-03-2008, 22:19
دره رو وقتي مي كشي بيرون بايد قبل از اينكه بره تو بري بقلش راه داره مي ري پشتش !

only4you_mehr
19-03-2008, 22:22
می ری پشتش و اون آینه ها رو تکون میدی بهدش میری بالا توی دایره ی زرد سپر دفاعتو به جا آینه استفاده میکنی

only4you_mehr
19-03-2008, 22:23
من امروز و در عرض یک روز و 4.5 ساعته gow رو تموم کردم

pepe.
19-03-2008, 23:10
سلام، من می خوام یک PSP slim بخرم، هفته ی پیش قیمت کردم 220 تومن بود اما دیروز که رفتم 260 شده بود ، کسی میدونه کی قیمتش میاد رو 220 ؟
خوب معلومه دیگه بعد از تعطیلات عید

amirrasa kateb
19-03-2008, 23:35
دوستان عید همگی مبارک!!

milad10
20-03-2008, 07:04
خيليخوبه.عيدتان مبارك.

rassool
20-03-2008, 08:49
عید همه بچه های گل p30world و مخصوصا بچه های این انجمن مبارک باشه .بدی خوبی دیدید حلال کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
20-03-2008, 13:50
ساله نوي همه بچه ها مبارك . خوب اولين كسي كه توي سال 87 پست داد من بودم ببينيم تا آخره سال چي ميشه .

mehdi30nema
20-03-2008, 13:50
راستي يه سوال هم دارم . برنامه ايي هست كه بشه بازي هاي ps2 رو روي psp اجرا كرد ؟

amirrasa kateb
20-03-2008, 14:29
راستي يه سوال هم دارم . برنامه ايي هست كه بشه بازي هاي ps2 رو روي psp اجرا كرد ؟ نه نیست نیست نیست نیست

marilyn manson beh
20-03-2008, 14:35
سلام به دوستای عزیزم بچه ها یه سوال چه فرقی بین psp2006 و psp 2004 هستش برای من 2006 هستش و ریجنش 3 یه بابایی میگفت 2004 بهتره... درسته؟در ضمن فریمور من3.71-m33-3 میتونم مستقیم به 3.90 آپدیت کنم؟ خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید...

تر خدا یه نفر جواب منو بده من که کف کردم التماستون میکنم:42::19:

amirrasa kateb
20-03-2008, 15:32
تر خدا یه نفر جواب منو بده من که کف کردم التماستون میکنم:42::19:
فرقی نمی کنه ماله ریجنشه
آره می تونی

Arshia001
20-03-2008, 17:16
يه نگاه به سن و سالت بنداز . اونجوري كه تو مدرسه با دوستات صحبت ميكني كه نبايد با بقيه هم اونجوري صحبت كني . اين چيزا رو كه ديگه نبايد بهت ياد داد .

من همینم مونده بود از تو یدونه چیزی یاد بگیرم،جناب مسن الدوله.:5:

نوروز همگی مبارک!میگم حالا که این قدر ملت تو بازی ها گیر میکنن این لینک رو داشته باشید:

البته برای بازیخور ها باید آشنا باشه،ولی ملت مثل اینکه آشنایی ندارن!تو این سایته یه سرچ بکنین راهنمای همه ی بازی ها هست.