PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

ehsan-hedayati
31-01-2008, 17:01
مرسی کیهان جان!

amirrasa kateb
31-01-2008, 17:02
این یکی فقط با fat می شه قبلیه با slim هم می شد این راه استفاده بر هر دو هست

سلام به دوستان
امروز اموزش ورژن جديد پاندورا رو براتون قرار ميدم كه به despertar_cementerio3 تغير نام داده.
================================================== =====
آموزش درست كردن PSP هاي بريك شده Slim و Fat و همچنين دانگريد و كپي خور كردن تمام PSP ها

منبعشو هم می زاشتید خوب بود حالامن به جاتون می زارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در ضمن روش جدید هم اومده که من می زارم

amirrasa kateb
31-01-2008, 17:04
سلام دوستان ، ممکنه خیلی هاتون در مواقع زیادی بخواید نسخه ای که الان دارید رو کپی خور کنید ، یا اینکه ازش راضی نیستید و میخواید برش گردونید به نسخه های قبلی و یا جدید تر ، و یا اینکه PSP خودتون رو Brick کرده باشید .

از این روش میتونید تمامی انواع PSP رو Unbrick کنید .

دوستان دقت کنید برای برگردوندن PSP به ورژن 3.80M33-5 فقط یه PSP لازمه ولی برای Unbrick و کپی خور کردن PSP به 2 عدد PSP احتیاج دارید که مثلا میتونید مال دوستتونو برای مدتی کمی ازش قرض کنید .

احتیاجات :

یک عدد PSP با یکی از ورژن های OE و یا M33 .
یک عدد مموری کارد Stick Pro Duo که حد اقل 128 مگابایت باشد .

باطری های سازگار با این روش :

* Sony PSP 1800mAh Battery Pack
* Datel PSP Battery 3600mAh 2X
* Datel PSP Battery 1800 MaxPower
* Sony PSP-280 2200mAh
* Atomic Battery Pack 3.6v 1800 mAh

طریقه ی ساختن Magic Memory Stick :

اول اگه PSP روشنه به طور کامل خاموشش کنید ( دکمه ی Power رو تا زمانی که PSP خودش خاموش شه بالا نگه دارید ) .
دکمه ی R رو بگیرید و PSP رو روشن کنید ، وقتی که به منوی Recovery وارد شدید ، به قسمت Configuration رفته و Game Folder Homebrew رو بر روی 3.x تنظیم کنید .
از منوی Recovery خارج شوید .
مموری کارد رو درون PSP قرار بدید .
به قسمت System Settings برید و گزینه ی Format Memory Stick رو انتخاب کنید و مموری کارد خود رو توسط PSP فرمت کنید .
کابل USB رو به PSP وصل کنید و از قسمت USB Connection ارتباط USB رو فعال کنید .
این فایل رو دانلود کنید :

Hellcat's Pandora Installer for 3.XX Rev 3a

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این فایل رو توسط WinRAR و یا هر برنامه ی دیگه ای Extract کنید .
فولدر pan3xx رو از درون این فایل به شاخه ی PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید .
اتصال USB رو غیر فعال کنید .
از درون PSP به قسمت Game-->Memory Stick برید و برنامه ی Hellcat's Pandora Installer رو توسط PSP اجرا کنید .
محیط این برنامه این شکلیه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دکمه های R + X رو بزنید .
سپس دکمه های R + L + X رو بزنید .
PSP رو خاموش و روشن کنید و دوباره اتصال USB رو فعال کنید .
درون مموری کارد فولدری به اسم PSP درست کنید ( با حروف بزرگ ) ، وارد این پوشه شوید و درون آن فولدری به اسم GAME ( با حروف بزرگ ) بسازید .
یک بار دیگه پوشه ی pan3xx رو از اون فایلی که دانلود کردید به درون مموری کارد و در قسمت PSP/GAME کپی کنید .

1.50update:

کد:

اسم این فایل رو به UPDATE.PBP تغییر دهید ( با حروف بزرگ ) .
این فایل ( یعنی UPDATE.PBP ) رو به درون شاخه ی اصلی مموری کارد ( مثلا F[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کپی کنید .
اتصال USB رو غیر فعال کنید و از درون PSP به قسمت Game-->Memory Stick رفته و برنامه ی Hellcat's Pandora Installer for 3.XX Rev 3a رو بار دیگر اجرا کنید .
دکمه ی X رو بزنید و وقتی عملیات تمام شد ( چند دقیقه ای طول میکشه ) ، دکمه ی L + X رو بزنید .
سپس توسط دکمه ی مثلث از برنامه خارج شید .
دوباره اتصال USB رو فعال کنید .

Despertar del Cementerio v4:

کد:

توسط WinRAR و یا هر برنامه ی مشابه دیگه این فایل رو نیز Extract کنید .
درون این فایل ، فولدری به اسم despertar_cementerio هست ، این فولدر رو به درون شاخه ی PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید .
این فایل ها رو دانلود کنید ( البته فایل 150.PBP رو قبلا دانلود کردید ، اگر احتیاج داشتید دانلودش کنید ) :

1.50update - 3.40update - 3.80update:

کد:

وقتی همرو دانلود کردید نام فایلها باید بدین شکل باشه ( کلمه ی PBP بعد از نقطه و عدد ها قبل از تقطه هستند ) :

150.PBP
340.PBP
380.PBPهر 3 فایل رو به درون شاخه ی اصلی مموری کارد ( مثلا F: ) کپی کنید .
اتصال USB رو غیر فعال کنید ، درون PSP به قسمت Game-->Memory Stick برید و برنامه ی Despertar del Cementerio رو اجرا کنید .
برنامه شروع می کنه به کارهایی رو انجام بده ( ممکنه ازتون بخواد دکمه ی X رو بزنید همون اول ) .
برنامه بعد از اینکه کارش تموم شد به طور اتوماتیک بسته میشه .
مراحل ساختن Magic Memory Stick تمام شد .

طریقه ی ساختن باطری Pandora :

مجددا برنامه ی Hellcat's Pandora Installer رو از قسمت Game-->Memory Stick درون PSP اجرا کنید .
وقتی برنامه اجرا شد دکمه های R + O رو بزنید .
دکمه ی O رو بزنید .

اکنون شما Magic Memory Stick و باطری Pandora رو ساختید ، با قرار دادن این مموری و باطری در هر PSP میتونید اون PSP رو کپی خور ، Unbrick و یا به ورژن 3.80M33-5 برگردونید .

مموری و باطری ساخته شده رو درون PSP مورد نظر قرار دهید .
وقتی که PSP روشن شد یه برنامه باز میشه ، دکمه ی X رو بزنید .
وقتی که عملیات تموم شد ( که معمولا چند دقیقه طول میکشه ) حتما دکمه ی X رو بزنید .

مموری کارد و باطری رو از PSP خارج کنید و PSP رو توسط شارژر به برق وصل کنید .
PSP رو روشن کنید .
اگر یه صفحه ی آبی با نوشته های ژاپنی دیدید دکمه ی O رو بزنید .
وقتی وارد محیط PSP شدید ، باطری و مموری کارد رو دوباره درون PSP قرار بدید و به قسمت Game-->Memory Stick رفته و برنامه Hellcat's Pandora Installer رو اجرا کنید .
وقتی برنامه باز شد دکمه ی R رو با دکمه ی مربع با هم فشار بدید .
اکنون باطری شما به یک باطری نرمال تبدیل شد .
توسط دکمه ی مثلث از برنامه خارج شید و به قسمت System Settings برید و گزینه ی Format Memory Stick رو انتخاب کنید و حتما مموری کارد رو فرمت کنید .

اکنون تمامی مراحل انجام شد و شما تونستید PSP خودتون رو کپی خور ، Unbrick و یا دانگرید کنید .

مشکلی بود در خدمت دوستان هستم .
منبع

----------.com

amirrasa kateb
31-01-2008, 17:10
بله دوستان ، بالاخره مادربورد نوع Slim که دقیقا مدل TA-085 v2 نام داره و روی برخی Slim های جدید هست ضد پاندورا شناسایی شد و eeprom ای که با پاندورا در ارتباز هست توسط سونی دسترسی به اون قطع شده !
----------

ehsan-hedayati
31-01-2008, 19:53
مرسی امیررسا جان از راهنماییای خوبت!

ariapc
31-01-2008, 20:27
سلام به بچه ها من می خوام psp بگیرم الانم تو بازار slime چینیه میگن خودشون

می خواستم ببینم از دوبی بیارن بهتره قیمتش پایینتر بازی های کپی خورو قبول می کنه

اگه امکانش هست یه راهنماییی کنید

Arshia001
31-01-2008, 22:47
اگه از دوبی برات بیارن باید دستی کپی خورش کنی.ریسک بریک شدن داره.

amirrasa kateb
01-02-2008, 08:37
مرسی امیررسا جان از راهنماییای خوبت!
خواهش می کنم قابلی نداشت ولی حالم گرفته شده که سونی دسترسی مادر بورد به باتری رو قطع کرده چون می خوام اسلیم بگیرم

amirrasa kateb
01-02-2008, 08:39
سلام به بچه ها من می خوام psp بگیرم الانم تو بازار slime چینیه میگن خودشون

می خواستم ببینم از دوبی بیارن بهتره قیمتش پایینتر بازی های کپی خورو قبول می کنه

اگه امکانش هست یه راهنماییی کنید
از دوبی هم بگیری چینیه چون کارخونه اصلیش چینه بعدم چینی ها هیچ مشکلی ندارن

keihan550
01-02-2008, 09:05
منبع از IRPSP بود حالا طریقه نصب 3.90M33 حال کنید

اين fw واقعا كامله مخصوصا براي اسليم.
قبل از هر كاري بايد شارژ بالاي 75 درصد داشته باشيد و در تمام مراحل شارژر هم وصل باشه.
مموري رو فرمت كنيد.{ قبلش اگه سيوي داريد كپي كنيد تو هارد}

نكته : قبل از نصب حتما از ريكاوري كرنل رو از 1.5 رو به تغيير دهيد 3x(فريم وري كه نصب دارين بزاريد)بگذاريد.

ابتدا دو فایل زیر رو دانلود کنین:
Custom Firmware 3.90m33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pbp.390 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک ها مستقیم هستن.

نحوه ی نصب:
هر دو فایل رو از حالت فشرده خارج کنین و بعد پوشه ی UPDATE رو در مسیر /PSP/GAME/ کپی کنین.
بعد فایل دوم هم اسمش رو به 390.PBP تغییر بدین و در داخل پوشه UPDATE کپی کنین.
بعد به XMB برین و گزینه ی Custom Firmware 3.90m33 رو اجرا کنین.X رو بزنین تا مراحل نصب انجام بشه.
{ در اين مرحله مموري و باطري و خارج نكنيد، در صورت بريك عواقب كار با خودتونه}
بعد دوباره به محیط XMB برمیگرده و مراخل نصب رو طی کنین.
به همین راحتی شما به آغوش فریمور 3.90m33 میرین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته ی مهم:این فریمور دارای باگ های بسیاری هست.پس تا اومدن آپدیت نصب نکنین.

IRPSP

keihan550
01-02-2008, 09:06
کرنل 1.5 هم ریلیز شد !!!!!!!!!!!!!!!

- ابتدا فایل زیر را دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2-این فایل رو اگه ندارید دانلود کنید همون فایل 1.5 معروف که به طور مثال برای Update به 3.52m33 لازم بود ، هست
1.50 EBOOT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3- فولدر Update را که قبلاً دانلود کردید را درون /PSP/GAME/ در PSP خود بریزید
4- فایل دومی را که دانلود کردید به این نام تغییر دهید 150.PBP و در شاخه ی اصلی مموری کارت کپی کنید.
5- حالا برنامه را درون PSP اجرا کنید .
حالا تمام مراحل با موفقیت به پایان رسید
چند نکته مهم : 1 - این برنامه فقط برای PSP های معمولی هست و بر روی Slim کار نمی کند
2 - فونت کره ای و برنامه Location Free Player پاک شده است 3-باگ ها رفع شده

onala
01-02-2008, 13:10
آقا یه چیز عجیب من فرمویرم 3.80 m33-5 هستش و و قتی که pes7 رو میریزم رو رمم بازی ها سیواشون لود نمیشه اما وقتی pes7 رو پاکش کردم و رمم رو فورمت کردم و دیگه pes7 رو نریختم بازی های دیگه درست شد.

راستی یه برنامه pdf خون گرفتم اما موقعیه بالا اومدنش eror میده اگه میشه یه برنامه pdf خون درست بزارید رو سایت. من psp ایم slim هست :46::31:

ariapc
01-02-2008, 13:41
کسی می تونه یه آدرسی که از دوبی بشه از جای مطمئن گرفت نداره

قیمت اینجا با اونجا چقدر اختلاف داره از اونجا بگیرم بهتره دیگه نه

Utorrent
01-02-2008, 16:30
سلام
من چند تا سوال داشتم.
1. چند راه برای وصل شدن به ایتترنت با psp هست ؟اگه ممکنه توضیح بدین.

2.من برای pspـم محافظ صفحه گرفتم ولی قسمتیش که باید روی صفحه قرار

میگرفت کثیف شد(گرد وخاک روش نشست.)حالا این گردو خاک ها توی صفحه

به صورت ذره ها بنفش دیده میشه و باعث میشه که صفحه دیده نشه.میخوام

ببینم راهی هست تمیزش کنم یا نه؟

3.pspـم بعضی اهنگ ها رو تا نصفه میخونه بعد قطع میشه و دوباره که میخوام
Play کنم میگه Corrupted Data هستند.

4.موقع ریختن یه بازی 1.5 گیگی یا فایل با حجم بالا اول مدت زمان انتقال دیتا رو

مثلا مینویسه 15 دقیقه ولی یه چند دقیقه که میگذره مینویسه 150 دقیقه!
مشکلش چیه؟

ehsan-hedayati
01-02-2008, 16:39
خواهش می کنم قابلی نداشت ولی حالم گرفته شده که سونی دسترسی مادر بورد به باتری رو قطع کرده چون می خوام اسلیم بگیرم
ای بابا شانستو دست خوش! حالا به همین فت بچسب نپره!:46:

keihan550
01-02-2008, 16:49
1.50 kernel on PSP slim in progress

حب اینم یه خبر فوق العاده برای اسلیم دارا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینطور که معلومه استاد ایندفعه دست به کار شده تا کرنل 1.5 رو برای اسلیم Ok کنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دارک الکس به اصطلاح اسم این پروژه رو "time machine" نامیده.
همین الان دارم فیلمشو نگاه میکنم که دارک با یه اسلیم میره تو system information و اسم فریمور رو زده 1.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .بعد به قسمت game میره و برنامه ی eREADER رو اجرا میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه واقعا نمیدونم چی باید بگم به این همه استعداد.
به احتمال قوی تا چند وقته دیگه این قابلیت برای اسلیم به دست دارک الکس ردیف میشه.
اینم لینک ویدئو از youtube
تا اون موقع بای

منبع:irpsp.com

J A V I D
01-02-2008, 19:33
سلام
من چند تا سوال داشتم.

مشکلش چیه؟

1. فقط واي فاي

2. كاريش نمي شه كرد مگر اينكه يه محافظ ديگه بخري واسه منم يكم خاك رفت زيرش البته من چون دو سه بار بلندش كردم كه درست بچسبونم اينجوري شد ! مي توني يه محافظ ديگه بخري قيمتي كه نداره !

3. نمي دونم مشكل از چيه !!!

4. با توجه به مورد بالا كه گفتي احتمال مي دم مموريت مشكل داشته باشه ! البته موقع كپي بازي ها ترجيحا آنتي ويروستون رو غير فعال كنيد ...

Arshia001
01-02-2008, 20:12
هنوزم من با Fat موافق ترم.وقتی اسلیم دستم میگیرم دستم درست به آنالوگش نمیرسه.
3.90 رو عشقه!!!

Arshia001
01-02-2008, 20:14
سلام
من چند تا سوال داشتم.

مشکلش چیه؟

3.آهنگت داغونه.دفعه ی اول تا جای داغونش میخونه،بعد میبینه داغونه دفعه ی بعد نمیخونه.با توجه به مورد 4 و اینکه احتمالا کامپیوتر همون آهنگو میخونه،مموریت داغونه!

ehsan-hedayati
01-02-2008, 20:19
3.90 که باگ داره من دانلود کردم ولی نصب نه

yashar71
01-02-2008, 20:43
slam

dostan enghadr ham migid arzon tare va toye iran ham ba biron farghi nemikone man psp value pack gereftam 150 toman va 1 rame 4gb 60toman(midonam ramam ro geron gerftam)pas be bache ha nagid iran arzone bastegi be jaie dare ke mikhay begiri taze male man 6 mah ham garanti dare va garanti ba downgrade az behn nemire !!!!

ta bad bedrod

J A V I D
01-02-2008, 22:51
slam

dostan enghadr ham migid arzon tare va toye iran ham ba biron farghi nemikone man psp value pack gereftam 150 toman va 1 rame 4gb 60toman(midonam ramam ro geron gerftam)pas be bache ha nagid iran arzone bastegi be jaie dare ke mikhay begiri taze male man 6 mah ham garanti dare va garanti ba downgrade az behn nemire !!!!

ta bad bedrod

عزيزم گارانتي با دانگريد باطل مي شه چون به قول معروف از نرم افزار غير استاندارد استفاده كرديد اگه كسي بهت گفته باطل نمي شه منظورش اين بوده كه اگه مشكلي پيدا كردي فريم ور اصل بريز بعد ببرش گارانتي !! ولي اصولا به نظر من تفاوت قيمتش تو ايران و خارج ايران اونقدر نيست !

onala
02-02-2008, 01:06
من فکر میکنم فروشگاه گلچین رم 4 گیگی رو بهم انداختن چون بعضی از بازی ها اجرا نمیشه و حجمش قاطی میکنه یعنی وقتی 2 گیگ پره مینویسه 1 گیگ جا داری . بعضی وقت ها یک فیلم رو که کپی میکنم روش مینویسه file is carupted و مجبورم یک بار پاکش کنم و دوباره بریزمش تا درست شه در ضمن بعضی از عکس هارو هم خراب نشون میده
بعد یک مشکل وقتی رم رو خریدم بهم گفت تا وقتی که هولوگرام روشه باست ضمانت میکنم اما وقتی اومدم خونه دیدم که هولوگرام رم کنده شده و چسبیده روی دیواره پایینی جایی که رم میره داخلش. راستی رمم سن دیسک نیست و 40 تومن هم خریدمش
چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید:19::41::41::41:

مخصوصا تو مهدی جان یک راهنمایی بکن:19:

amirrasa kateb
02-02-2008, 08:25

قبل از هر كاري بايد شارژ بالاي 75 درصد داشته باشيد و در تمام مراحل شارژر هم وصل باشه.

نكته : قبل از نصب حتما از ريكاوري كرنل رو از 1.5 رو به تغيير دهيد 3x(فريم وري كه نصب دارين بزاريد)بگذاريد.

Custom Firmware 3.90m33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pbp.390 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک ها مستقیم هستن.

نحوه ی نصب:
هر دو فایل رو از حالت فشرده خارج کنین و بعد پوشه ی UPDATE رو در مسیر /PSP/GAME/ کپی کنین.
بعد به XMB برین و گزینه ی Custom Firmware 3.90m33 رو اجرا کنین.X رو بزنین تا مراحل نصب انجام بشه.
به همین راحتی شما به آغوش فریمور 3.90m33 میرین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IRPSP
چه تغییر هایی کرده؟

amirrasa kateb
02-02-2008, 08:29
من فکر میکنم فروشگاه گلچین رم 4 گیگی رو بهم انداختن چون بعضی از بازی ها اجرا نمیشه و حجمش قاطی میکنه یعنی وقتی 2 گیگ پره مینویسه 1 گیگ جا داری . بعضی وقت ها یک فیلم رو که کپی میکنم روش مینویسه file is carupted و مجبورم یک بار پاکش کنم و دوباره بریزمش تا درست شه در ضمن بعضی از عکس هارو هم خراب نشون میده
بعد یک مشکل وقتی رم رو خریدم بهم گفت تا وقتی که هولوگرام روشه باست ضمانت میکنم اما وقتی اومدم خونه دیدم که هولوگرام رم کنده شده و چسبیده روی دیواره پایینی جایی که رم میره داخلش. راستی رمم سن دیسک نیست و 40 تومن هم خریدمش
چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید:19::41::41::41:

مخصوصا تو مهدی جان یک راهنمایی بکن:19:
معلومه رمت داغونه!
باید بری پیش خودش اگه آدم درستی باشه یه تست می کنه می بینه خرابه یا عوضش می کنه یا به احتمال خیلی کم پولتو پس می ده! خودت کاری نمی تونی بکنی

ali_ranger22
02-02-2008, 14:32
میتونی از bookr استفاده کنی.ورژن بالاتر همون psppdf هست.گرافشم خفنه!!!:31:
لینک میدی؟

ali_ranger22
02-02-2008, 14:36
من irshell 3.9 هم خودم امتحان کردم مشکلی نداشت

ali_ranger22
02-02-2008, 14:43
کسی به 3.90 تبدیل کرده دو هفته نشد به 3.80 تبدیل کردم حالا 3.90 اومد باید استادش کنم به زودی!

Shadow of Destiny
02-02-2008, 19:26
کیهان جان میشه یه شبیه ساز سگا معرفی کنی ؟
منظورم واسه پی اس پی بود..

Arshia001
02-02-2008, 21:45

لینک ها مستقیم هستن.

نحوه ی نصب:

IRPSP

3.90.pbp خرابه.

لینک میدی؟

سرچ کن.

من اسم یه شبیه ساز سگا رو شنیدم.اسمش PicoDrive هست.نمیدونم چیه چون خودم باهاش کار نکردم.

yashar71
02-02-2008, 22:34
عزيزم گارانتي با دانگريد باطل مي شه چون به قول معروف از نرم افزار غير استاندارد استفاده كرديد اگه كسي بهت گفته باطل نمي شه منظورش اين بوده كه اگه مشكلي پيدا كردي فريم ور اصل بريز بعد ببرش گارانتي !! ولي اصولا به نظر من تفاوت قيمتش تو ايران و خارج ايران اونقدر نيست !

salam

agha javid man porsidam va goftan batel nemishe.....in ro dar nazar dashte bashid ke inja sherkate Sony garantie man nist in maghazei ke azash mikharim garanti mikone

va bavar bokonid ya na.....garanti hamon residi ke behet midan!!!!1

man hamin hafte pish joy stick amo avaz kardam (midonam be narmafzar kari nadare vali dar kol)
in jorie!!!

ta bad bedrod

yashar71
02-02-2008, 22:37
salam

dostan mishe 1 barname baraye khondane file PDF toye PSP bedin

lotfan azi hayi bashe ke mashhoran va ziad kar nemibare , chon 1ki gereftam kheyli ashghal bod

ta bad bedrod

onala
02-02-2008, 23:42
چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوصا تو مهدی جان یک راهنمایی بکن:46:

onala
02-02-2008, 23:55
چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوصا تو مهدی جان یک راهنمایی بکن:46:

Shadow of Destiny
03-02-2008, 13:23
من اسم یه شبیه ساز سگا رو شنیدم.اسمش PicoDrive هست.نمیدونم چیه چون خودم باهاش کار نکردم.
ارشیا جان.. تا حالا با کدوم شبیه ساز کار کردی ؟

Arshia001
03-02-2008, 17:07
هیچ کدوم!!!حال میکنی با چند تاشون کار کردم؟!؟!

ehsan-hedayati
03-02-2008, 18:03
3.90.pbp خرابه.

از چه لحاظ خرابه؟ یعنی ما که دانلود کردیم باید پاک کنیم؟

keihan550
03-02-2008, 19:39
3.90.pbp خرابه.

سرچ کن.

اینم از 3.9m33 Easy Installer برای دوستانی که تو نصب مشکل داشتن:

3.9m33 Easy Installer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Direct download

*نکته:بعد از دانلود باید حتما با winrar باز بشه!

sAsAn.K
03-02-2008, 21:48
سلام دوستان ، ممکنه خیلی هاتون در مواقع زیادی بخواید نسخه ای که الان دارید رو کپی خور کنید ، یا اینکه ازش راضی نیستید و میخواید برش گردونید به نسخه های قبلی و یا جدید تر ، و یا اینکه PSP خودتون رو Brick کرده باشید .

از این روش میتونید تمامی انواع PSP رو Unbrick کنید .

دوستان دقت کنید برای برگردوندن PSP به ورژن 3.80M33-5 فقط یه PSP لازمه ولی برای Unbrick و کپی خور کردن PSP به 2 عدد PSP احتیاج دارید که مثلا میتونید مال دوستتونو برای مدتی کمی ازش قرض کنید .

احتیاجات :

یک عدد PSP با یکی از ورژن های OE و یا M33 .
یک عدد مموری کارد Stick Pro Duo که حد اقل 128 مگابایت باشد .

باطری های سازگار با این روش :

* Sony PSP 1800mAh Battery Pack
* Datel PSP Battery 3600mAh 2X
* Datel PSP Battery 1800 MaxPower
* Sony PSP-280 2200mAh
* Atomic Battery Pack 3.6v 1800 mAh

طریقه ی ساختن Magic Memory Stick :

اول اگه PSP روشنه به طور کامل خاموشش کنید ( دکمه ی Power رو تا زمانی که PSP خودش خاموش شه بالا نگه دارید ) .
دکمه ی R رو بگیرید و PSP رو روشن کنید ، وقتی که به منوی Recovery وارد شدید ، به قسمت Configuration رفته و Game Folder Homebrew رو بر روی 3.x تنظیم کنید .
از منوی Recovery خارج شوید .
مموری کارد رو درون PSP قرار بدید .
به قسمت System Settings برید و گزینه ی Format Memory Stick رو انتخاب کنید و مموری کارد خود رو توسط PSP فرمت کنید .
کابل USB رو به PSP وصل کنید و از قسمت USB Connection ارتباط USB رو فعال کنید .

Hellcat's Pandora Installer for 3.XX Rev 3a

کد:

این فایل رو توسط WinRAR و یا هر برنامه ی دیگه ای Extract کنید .
فولدر pan3xx رو از درون این فایل به شاخه ی PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید .
اتصال USB رو غیر فعال کنید .
از درون PSP به قسمت Game-->Memory Stick برید و برنامه ی Hellcat's Pandora Installer رو توسط PSP اجرا کنید .
محیط این برنامه این شکلیه :

دکمه های R + X رو بزنید .
سپس دکمه های R + L + X رو بزنید .
PSP رو خاموش و روشن کنید و دوباره اتصال USB رو فعال کنید .
درون مموری کارد فولدری به اسم PSP درست کنید ( با حروف بزرگ ) ، وارد این پوشه شوید و درون آن فولدری به اسم GAME ( با حروف بزرگ ) بسازید .
یک بار دیگه پوشه ی pan3xx رو از اون فایلی که دانلود کردید به درون مموری کارد و در قسمت PSP/GAME کپی کنید .

1.50update:

کد:

اسم این فایل رو به UPDATE.PBP تغییر دهید ( با حروف بزرگ ) .
این فایل ( یعنی UPDATE.PBP ) رو به درون شاخه ی اصلی مموری کارد ( مثلا F[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کپی کنید .
اتصال USB رو غیر فعال کنید و از درون PSP به قسمت Game-->Memory Stick رفته و برنامه ی Hellcat's Pandora Installer for 3.XX Rev 3a رو بار دیگر اجرا کنید .
دکمه ی X رو بزنید و وقتی عملیات تمام شد ( چند دقیقه ای طول میکشه ) ، دکمه ی L + X رو بزنید .
سپس توسط دکمه ی مثلث از برنامه خارج شید .
دوباره اتصال USB رو فعال کنید .

Despertar del Cementerio v4:

کد:

توسط WinRAR و یا هر برنامه ی مشابه دیگه این فایل رو نیز Extract کنید .
درون این فایل ، فولدری به اسم despertar_cementerio هست ، این فولدر رو به درون شاخه ی PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید .
این فایل ها رو دانلود کنید ( البته فایل 150.PBP رو قبلا دانلود کردید ، اگر احتیاج داشتید دانلودش کنید ) :

1.50update - 3.40update - 3.80update:

کد:

وقتی همرو دانلود کردید نام فایلها باید بدین شکل باشه ( کلمه ی PBP بعد از نقطه و عدد ها قبل از تقطه هستند ) :

150.PBP
340.PBP
380.PBPهر 3 فایل رو به درون شاخه ی اصلی مموری کارد ( مثلا F: ) کپی کنید .
اتصال USB رو غیر فعال کنید ، درون PSP به قسمت Game-->Memory Stick برید و برنامه ی Despertar del Cementerio رو اجرا کنید .
برنامه شروع می کنه به کارهایی رو انجام بده ( ممکنه ازتون بخواد دکمه ی X رو بزنید همون اول ) .
برنامه بعد از اینکه کارش تموم شد به طور اتوماتیک بسته میشه .
مراحل ساختن Magic Memory Stick تمام شد .

طریقه ی ساختن باطری Pandora :

مجددا برنامه ی Hellcat's Pandora Installer رو از قسمت Game-->Memory Stick درون PSP اجرا کنید .
وقتی برنامه اجرا شد دکمه های R + O رو بزنید .
دکمه ی O رو بزنید .

اکنون شما Magic Memory Stick و باطری Pandora رو ساختید ، با قرار دادن این مموری و باطری در هر PSP میتونید اون PSP رو کپی خور ، Unbrick و یا به ورژن 3.80M33-5 برگردونید .

مموری و باطری ساخته شده رو درون PSP مورد نظر قرار دهید .
وقتی که PSP روشن شد یه برنامه باز میشه ، دکمه ی X رو بزنید .
وقتی که عملیات تموم شد ( که معمولا چند دقیقه طول میکشه ) حتما دکمه ی X رو بزنید .

مموری کارد و باطری رو از PSP خارج کنید و PSP رو توسط شارژر به برق وصل کنید .
PSP رو روشن کنید .
اگر یه صفحه ی آبی با نوشته های ژاپنی دیدید دکمه ی O رو بزنید .
وقتی وارد محیط PSP شدید ، باطری و مموری کارد رو دوباره درون PSP قرار بدید و به قسمت Game-->Memory Stick رفته و برنامه Hellcat's Pandora Installer رو اجرا کنید .
وقتی برنامه باز شد دکمه ی R رو با دکمه ی مربع با هم فشار بدید .
اکنون باطری شما به یک باطری نرمال تبدیل شد .
توسط دکمه ی مثلث از برنامه خارج شید و به قسمت System Settings برید و گزینه ی Format Memory Stick رو انتخاب کنید و حتما مموری کارد رو فرمت کنید .

اکنون تمامی مراحل انجام شد و شما تونستید PSP خودتون رو کپی خور ، Unbrick و یا دانگرید کنید .

مشکلی بود در خدمت دوستان هستم .
منبع

----------.com

دوست عزیز خیلی زیبا تر می شد اگه می گفتید sAsAn.K نویسنده هست !

ehsannirvana
03-02-2008, 22:08
دوست عزیز خیلی زیبا تر می شد اگه می گفتید sAsAn.K نویسنده هست !

تائید میشه.

Shadow of Destiny
04-02-2008, 00:53
راستی بچه ها psp رو میشه به مانیتو وصل کرد ؟
نمی خوام به کارت تی وی وصل شه.. می خوام مستقیما به مانیتور وصل شه..

بچه ها یه چیز دیگه.. این یکی رو خیلی نیاز دارم... از تلوزیون که نمیشه استفاده کرد چون هنوز آنالوگ و در پیته.. رادیو چی ؟ رادیو بهش وصل میشه ؟

ممنون..

ali_ranger22
04-02-2008, 14:27
3.90.pbp خرابه.

سرچ کن.

دمت گرم با لینک دادنت!اینو که خودمم بلد بودم اخه این سایته از نظر سرچ مشکل داره

ali_ranger22
04-02-2008, 14:30
برای شبیه ساز سگا از psp genesis و DGEN استفاده کنید که دومی بهتره

yashar71
04-02-2008, 15:00
salam

dostan toye bazie shahzade parsi in ghole avalo ke shamshir dare che tori nabod konam man miparam ro saresh vali man mindaze paiin va az jonesham hichi kam nemishe

ta bad bedrod

yashar71
04-02-2008, 16:00
salam

dostan niazi nist radesh kardam

ta badrod

Shadow of Destiny
04-02-2008, 21:41
برای شبیه ساز سگا از psp genesis و DGEN استفاده کنید که دومی بهتره

علی جان میشه بگی از کجا می تونم پیداش کنم ؟

daakbari
04-02-2008, 21:47
این شعر بسیار قشنگ بود و کاملا با شاعرش موافقم

Arshia001
04-02-2008, 21:54
دمت گرم با لینک دادنت!اینو که خودمم بلد بودم اخه این سایته از نظر سرچ مشکل داره

چیچیو مشکل داره؟من چیکار میکنم؟

Arshia001
04-02-2008, 21:57
از چه لحاظ خرابه؟ یعنی ما که دانلود کردیم باید پاک کنیم؟

یعنی خود Installer میگه Incorrect File.ولی بریک نمیشی،نترس!

ali_ranger22
05-02-2008, 12:43
علی جان میشه بگی از کجا می تونم پیداش کنم ؟
این برا اسلیمه

اینم برا فت

ali_ranger22
05-02-2008, 12:50
چیچیو مشکل داره؟من چیکار میکنم؟
باید حتما اسم دقیق اون فایل رو بنویسی تا برات بیاره شبیه شو نمیاره

ali_ranger22
05-02-2008, 12:52
یکی لینک سالم برا 3.90.pbp داره بده

Arshia001
05-02-2008, 21:21
سرچ کن میاره.مطمئن باش!
لینک 3.90:

ali_ranger22
06-02-2008, 12:41
سرچ کن میاره.مطمئن باش!
لینک 3.90:

مرسی یه بار دیگه اسم برنامه هرو بگو

yashar71
06-02-2008, 20:14
salam

dostan 1 barname vase khondane file haye PDF khaste bodam mishe 1 link bedid?

ta badbedrod

apoosh
06-02-2008, 22:47
salam

dostan niazi nist radesh kardam

ta badrod

من انقدر سعی کردم ردش کنم و نشد که دیگه ایمان آوردم بازیه من ایراد داره آخه من هرچی بهش ضربه می زنم به شونه هاش می زنه و غوله بعد از اون می ندازه منرا پایین و هیچ جونی هم ازش کم نمی شه... تو چه جوری ردش کردی؟ قبلا دوستان گفته بودند از اون بلندیها وقتی پریدم رو سرش کورش می کنم اما فقط به شونه هاش می زنه و هیچی...!

Shadow of Destiny
06-02-2008, 23:19
علی جان مرسی.. فقط یه موضوعی... تو پوشه ای که دانلود کردم یه فایل هست به نام Eboot.pbp...

اولا نمی دونم باید کجا بریزمش..
دوما بازی هاش باید با چه فرمتی و کجا ریخته بشه و
ثالثا خیلی از بریک شدن می ترسم چون خاطره خیلی بدی دارم.. یه بار گوشی مو به خاطر همین موضوع از دست دادم...
خیالم راحت دیگه ؟

rassool
07-02-2008, 11:57
علی جان مرسی.. فقط یه موضوعی... تو پوشه ای که دانلود کردم یه فایل هست به نام Eboot.pbp...

اولا نمی دونم باید کجا بریزمش..
دوما بازی هاش باید با چه فرمتی و کجا ریخته بشه و
ثالثا خیلی از بریک شدن می ترسم چون خاطره خیلی بدی دارم.. یه بار گوشی مو به خاطر همین موضوع از دست دادم...
خیالم راحت دیگه ؟
شما فایل Eboot.pbp رو توی پوشه game 150 بریز .یادت باشه همراه با فولدرش کپی کنی نه همین جوری.

Shadow of Destiny
07-02-2008, 14:19
اگه همینجوری کپی کنم امکان داره بریک شه مگه ؟

بازی هاش چطور رسول جان ؟ بازی هاشو با چه فرمتی و کجا بریزم ؟ تو همون پوشه ش ؟

amirrasa kateb
07-02-2008, 15:07

بابا چه قدر بریک بریک می کنی من تا الان سه با فول بریک کردم و درستشم کردم
نه تنها بریزی بریک نمی شه
و بازی هارو با فرمت iso , cso تو iso بریز

rassool
07-02-2008, 16:39
و بازی هارو با فرمت iso , cso تو iso بریز
بریک نمیشه ولی psp فایل خالی رو نمیشناسه اگه Eboot.pbp خالی رو بریزی .

yashar71
07-02-2008, 17:54
من انقدر سعی کردم ردش کنم و نشد که دیگه ایمان آوردم بازیه من ایراد داره آخه من هرچی بهش ضربه می زنم به شونه هاش می زنه و غوله بعد از اون می ندازه منرا پایین و هیچ جونی هم ازش کم نمی شه... تو چه جوری ردش کردی؟ قبلا دوستان گفته بودند از اون بلندیها وقتی پریدم رو سرش کورش می کنم اما فقط به شونه هاش می زنه و هیچی...!

salam

:18:shoma natonestidono rad konid???....

kheyi rahate bebinid mirid bala bad mosalas ro mizanid ke speed kill ro shoro kone bad 1 dafe safhe siah mishe [] ro mizanid mizane to shonash....bad migire to dastesh bad bayad sabr konid ta 2bare safhe siah beshe ta 2bare [] ro mizanid ke ba DAGGER mizane to dastesh bad azash mire bala va bad bayad sabr konid ta safhe siah beshe bad mizanid [] to koresh kone(1ki az cheshmasho)bad onjaye ke azash raftid bala ro kharab mikone bad mirid az onyeki mirid bala va inkaro mikonid ta on1ki cheshmesh ham koor beshe bad dige mese 1 Pashe mikoshidesh:21:

on ghole 1 ki az sade hast dar kol bazie shahzade parsi sakht nist bayad rosh fekr kard va bad ham harja gir kardid bayad 2kar bokonid:

1-tamam atrafetono khob begardid manzoram ine ke negah konid
2-be harfhaye prince tariki khob gosh bedid on ham kheyli vaghtha komak khobie ham bamaze ast......:27:

bazam khastid begid man beheton begam:10:

ta bad bedrod

yashar71
07-02-2008, 17:55

salam

:18:shoma natonestidono rad konid???....

kheyi rahate bebinid mirid bala bad mosalas ro mizanid ke speed kill ro shoro kone bad 1 dafe safhe siah mishe [] ro mizanid mizane to shonash....bad migire to dastesh bad bayad sabr konid ta 2bare safhe siah beshe ta 2bare [] ro mizanid ke ba DAGGER mizane to dastesh bad azash mire bala va bad bayad sabr konid ta safhe siah beshe bad mizanid [] to koresh kone(1ki az cheshmasho)bad onjaye ke azash raftid bala ro kharab mikone bad mirid az onyeki mirid bala va inkaro mikonid ta on1ki cheshmesh ham koor beshe bad dige mese 1 Pashe mikoshidesh:21:

on ghole 1 ki az sade hast dar kol bazie shahzade parsi sakht nist bayad rosh fekr kard va bad ham harja gir kardid bayad 2kar bokonid:

1-tamam atrafetono khob begardid manzoram ine ke negah konid
2-be harfhaye prince tariki khob gosh bedid on ham kheyli vaghtha komak khobie ham bamaze ast......:27:

bazam khastid begid man beheton begam:10:

ta bad bedrod

yashar71
07-02-2008, 17:58
salam

dostan man baraye chandomin bar daram minvisam age mishe 1 link vase 1 barname ke file haye PDF ro beshe khond bedid lotfan va 1 file hambaraye NFS MOST WANTED:20:

ta bad bedrod

Shadow of Destiny
07-02-2008, 21:36
و بازی هارو با فرمت iso , cso تو iso بری

راستش کلاس کشور ما اینقدر پایینه که مردم به زور اسم چند تا کنسول بازی رو می دونن. تهران با اینکه مرکزه خیلی از تهرانی ها تا حالا اسم این کنسول رو نشنیدن... اینا رو در نظر داشته باش. خب حالا فکر کن منی که تو تهران زندگی نمی کنم و اینجاها هیچ احد الناسی اسم پی اس پی به گوشش نخورده اگه این وسط بخواد بریک شه من چیکار کنم ؟
شما که مشهد هستی راحت می تونی ببری درستش کنی اما من چی ؟
بایدم حساس باشم... و گفتم من یه بار به خاطر این موضوعات گوشیمو از دست دادم و نمی خوام این موضوع واسه پی اس پی اتفاق بیافته..

مرسی از توضیحات تون...

راستی کیوان گفته بود که یه پلاگین هست که باعث افزایش صدا میشه... تا حالا شما امتحان کردین ؟
می خواستم بدونم اسمش چیه.

Arshia001
07-02-2008, 22:59
دهن خودتونو زدین با این PDF ها...اینم لینک:

حالا راحت شدین؟
Shadow جون،خودتو ناراحت نکن!بریک نمیشی!عمرا!یعنی اصولا با ترفند های نصب CFW های جدید شانس بریک به 0 میل میکنه!

hosain13562002@yah
08-02-2008, 01:43
salam man taze psp kharidam.

hosain13562002@yah
08-02-2008, 01:59
سلام.من ميخوام فريمور 3.40oe.aرو به3.71 يا بالا تر تبديل كنم.اول خواستم به 3.51 تبديل كنم نشد.از همين راهي كه اينجا گفتيد رفتم كه در قسمت دوم يعنيupdate3.51 دستگاه خاموش ميشد ومينوشت {incorectly {psam وبعدش كه ورژن رو ميديدم تغيري نكرده بود.لطفا كمك كنيد.

amirrasa kateb
08-02-2008, 07:18
راستش کلاس کشور ما اینقدر پایینه که مردم به زور اسم چند تا کنسول بازی رو می دونن. تهران با اینکه مرکزه خیلی از تهرانی ها تا حالا اسم این کنسول رو نشنیدن... اینا رو در نظر داشته باش. خب حالا فکر کن منی که تو تهران زندگی نمی کنم و اینجاها هیچ احد الناسی اسم پی اس پی به گوشش نخورده اگه این وسط بخواد بریک شه من چیکار کنم ؟
شما که مشهد هستی راحت می تونی ببری درستش کنی اما من چی ؟
بایدم حساس باشم... و گفتم من یه بار به خاطر این موضوعات گوشیمو از دست دادم و نمی خوام این موضوع واسه پی اس پی اتفاق بیافته..

مرسی از توضیحات تون...

راستی کیوان گفته بود که یه پلاگین هست که باعث افزایش صدا میشه... تا حالا شما امتحان کردین ؟
می خواستم بدونم اسمش چیه.
یک باتری بخر راحت می شی یعنی اون جایی که هستی هیچکی پی اس پی نداره!!!!!!!!!؟
من دیشب باتری 3600 میلی آمپر خریدم باتری قبلیشو هم پاندورا کردم اون کد msipl رو هم رو مموری خودم نوشتم راحت!
در ضمن فکر کنم من گفتم پلاگین داره که نداره ! ولی برنامه داره که انم برای آهنگه lightmp3 توی dl.qj.net پیداش می کنی:31:

Arshia001
08-02-2008, 15:34
سلام.من ميخوام فريمور 3.40oe.aرو به3.71 يا بالا تر تبديل كنم.اول خواستم به 3.51 تبديل كنم نشد.از همين راهي كه اينجا گفتيد رفتم كه در قسمت دوم يعنيupdate3.51 دستگاه خاموش ميشد ومينوشت {incorectly {psam وبعدش كه ورژن رو ميديدم تغيري نكرده بود.لطفا كمك كنيد.

3.51 میخوای چیکار؟به 3.52 آپدیت کن(از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیر) بعد 3.90 بریز.باگ هم تا حالا نداشته.حداقل مال من نداشته.

بچه ها اینو حال کنین و امضا هم بکنین تا ببینیم به جایی میرسه یا نه؟

ehsan-hedayati
08-02-2008, 18:44
یعنی خود Installer میگه Incorrect File.ولی بریک نمیشی،نترس!
والا ما دانلود کردیم مشکل نداشت! نصب هم کردم الان فیرم ویر من 3.90 هستش ! هیچ مشکلی هم نداشت

marilyn manson beh
08-02-2008, 20:09
با سلام خدمت تمام دوستای قدیم و جدید... میبینم که CFW جدید هم که ردیفه دیگه. اما چه فایده یه آدم beep(سانسور شد) رم 4GB منو به ... داد. راستی میشه 3.71-m33-3 رو مستقیم به 3.90 تبدیل کرد؟ راستی این God of War هم دل مارو اب کرد بالاخره اومد یا نه؟ بعدشم earphone پی اس پی اومد یا نه اگه اومده قیمتش چنده؟

Shadow of Destiny
08-02-2008, 23:27
Shadow جون،خودتو ناراحت نکن!بریک نمیشی!عمرا!یعنی اصولا با ترفند های نصب CFW های جدید شانس بریک به 0 میل میکنه!
ارشیا جان.. نمیدونی چه زجری دارم می کشم... می خواستم پی اس پی مو تبدیل کنم به یه غول تمام عیار.. اما بریک شدن گوشیم خیلی حالمو گرفت.. راستش دیگه می ترسم.
راستی cfw چیه ؟

Shadow of Destiny
08-02-2008, 23:32
آها custom firmware ? (البته اگه اشتباه نکرده باشم)..

حالا به چه دردی می خوره ؟

راستش همین الان با پوشه ش ریختم تو فولدر game 150 و رفتم تو قسمت بازی دیدم نوشته file corrupted..

Arshia001
09-02-2008, 10:08
CFW به این درد میخوره که باهاش بازی کپی اجرا کنی!
عوضی ریختی!بریز توی GAME380 یا GAME371 یا GAME352 (هر کدوم که داری!).
ولی ترجیحا این کارو بکن:
CFW رو از همون

بگیر.eboot.pbp رو هم از

بگیر و به سیصد و نود دات پی بی پی Rename کن.390.pbp رو بریز توی اون Folder که از dark alex گرفتی،با هم بریز توی ms0:\PSP\GAME.
بعد برو توی Recovery (موقع روشن کردن R رو نگه دار) بعد برو توی Configuration و Game Folder Homebrew رو به 3.xx عوض کن.حالا خارج شو و برو توی Game->Memory Stick و آپدیت رو اجرا کن.انگلتم که خوبه،بقیشو از روی صفحه بخون.از سلامت باتری،رم و شارژر اگه اطمینان داری عمرا بریک نمیشی!اگه بریک شدی مال خودمو میدم بهت!
راستی یادت نره:باتریتو کامل شارژ کن.

والا ما دانلود کردیم مشکل نداشت! نصب هم کردم الان فیرم ویر من 3.90 هستش ! هیچ مشکلی هم نداشت

جان ارشیا؟از همین لینک چند صفحه قبل گرفتی؟پس من چرا شاسکول شدم؟

میگم کسی لینک assasin's creed رو رفت یا نه؟

Shadow of Destiny
09-02-2008, 14:28
ارشیا جون شرمنده.. متوجه نشدم. منظورت این بود که پی اس پی مو آپدیت کنم ؟ وای ... پس قلبمو چیکار کنم ؟

پس CFW همون به اصطلاح آپدیته دیگه ؟ درسته ؟

خب از سایت Dark Alex ورژن M33 3.90 رو دانلودکردم و تصمیم گرفتم که آپگرید کنم.

راستی این eboot.pbp که گفتی دانلود کنم هون آپدیت 3.90 اصلی خود پی اس پیه که باید همراه با آپدیت Dark Alex بره تو پوشه game درسته ؟
ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااه پسر. 24 مگه. پدرم باید در بیاد تا دانلودش کنم... آخرین رکورد دانلود با دایل آپم 450 مگ بود.. یادش بخیر.

ارشیا جون یه چیز دیگه...
من ورژنم 3.71 M33-2 هستش. می تونم مستقیم آپدیت کنم ؟
مشکلی که نیست ؟

خوشم میاد از کسایی که بهم امید میدن تا پی اس پیمو آجر کنم..

ali_ranger22
09-02-2008, 14:34

بازی ها باید به فورمت smd باشه نه iso قابل توجه امیر رسا

amirrasa kateb
09-02-2008, 15:26
ببخشید من نمی دونستم شبیه سازو می گه!

Shadow of Destiny
09-02-2008, 15:50

علی جان راستش تو هر پوشه ای که ریختم می گفت که فایل خرابه... نمی دونم شاید ورژنم 3.71 ه. به خاطر همین باشه.. راستی خوب شد که گفتی به فرمت smd باید باشه.. یعنی زیپ شده ش هم قبول نمی کنه ؟

yashar71
09-02-2008, 16:45
دهن خودتونو زدین با این PDF ها...اینم لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا راحت شدین؟

dost aziz...lotfan movazebe.............bashid

ta bad bedrod

tophigh
09-02-2008, 19:11
yashar71 لطفا هر چه سریعتر مطلبی زیری که در مورد اعراب گذاشتی را پاک کن به امید اینکه مدیر انجمن من را اخراج نکنند

ali_ranger22
10-02-2008, 12:03
علی جان راستش تو هر پوشه ای که ریختم می گفت که فایل خرابه... نمی دونم شاید ورژنم 3.71 ه. به خاطر همین باشه.. راستی خوب شد که گفتی به فرمت smd باید باشه.. یعنی زیپ شده ش هم قبول نمی کنه ؟

نه ببین اون فایلی رو که دانلود کردی از زیپ خارج کن یه فولدر بساز اسمشو مثلا بزار سگا بعد اون فایل هایی که دانلود کردی بریز توش بعد بریز تو game150 حالا برنامه رو اجرا کن بعد از برنامه بیا بیرون psp رو به کامپیوتر وصل کن برو تو اون پوشه ای که ساختی یه فولدر به نام stauts داره بازی رو از حالت زیپ خارج کن و فرمتش رو به smd تغغیر بده و بریز توش اگه بازم مشکلی داشتی بگو

ali_ranger22
10-02-2008, 12:11
اینم کرنل 2 برای 3.90

اموزشم که نمیخواد راحته

ali_ranger22
10-02-2008, 12:41
منم 3.90 رو استاد کردم!
توی 3.90 فقط برای slim برنامه ی skype هست؟چون مال من نداره

Arshia001
10-02-2008, 17:43
ارشیا جون شرمنده.. متوجه نشدم. منظورت این بود که پی اس پی مو آپدیت کنم ؟ وای ... پس قلبمو چیکار کنم ؟

پس CFW همون به اصطلاح آپدیته دیگه ؟ درسته ؟

خب از سایت Dark Alex ورژن M33 3.90 رو دانلودکردم و تصمیم گرفتم که آپگرید کنم.

راستی این eboot.pbp که گفتی دانلود کنم هون آپدیت 3.90 اصلی خود پی اس پیه که باید همراه با آپدیت Dark Alex بره تو پوشه game درسته ؟
ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااه پسر. 24 مگه. پدرم باید در بیاد تا دانلودش کنم... آخرین رکورد دانلود با دایل آپم 450 مگ بود.. یادش بخیر.

ارشیا جون یه چیز دیگه...
من ورژنم 3.71 M33-2 هستش. می تونم مستقیم آپدیت کنم ؟
مشکلی که نیست ؟

خوشم میاد از کسایی که بهم امید میدن تا پی اس پیمو آجر کنم..

درستیش که درسته.مستقیم هم میشه.بریک هم نمیشه.منم همین کارو کردم.

راستش من چند وقت پیش این بحث "مواظب اون دهنت باش" رو با یکی دیگه هم داشتم.اون موقع گفتم،الآن هم میگم:من برام اینا به منزله ی شوخیه.به خودمم اگه بگین ناراحت نمیشم.دیگه نمیدونم...

ali_ranger22
10-02-2008, 18:19
یکی یه چند تا تم بزاره یا حداقل یه سایت معرفی کنه

keihan550
10-02-2008, 21:04
sAsAn.K مینویسد:1.50kernel Version 2 for 3.90M33 Released
دانلود :
رمز:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کد:

Changes:
کد:
Changes:- TA086: when being in 4th brightness level and recovering from sleep mode, the display was black. Fixed.- Added support in the 1.50 kernel for memory sticks greater than 4 GB. (I finally got my 8GB card! :D) Before, only the first 4 GB portion was recognized by the 1.5 kernel. Now, the theroetical limit is 4GB*512 = 2 Terabytes. ("only" 1 TB, if sony were using signed variables).
طریقه نصب :
پوشه ی 150k_installer رو به درون پوشه ی PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید و از درون PSP برنامه رو اجرا کنید .
منبع:

ehsan-hedayati
11-02-2008, 00:24
[quote=Shadow of Destiny;2079344] اینجاها هیچ احد الناسی اسم پی اس پی به گوشش نخورده اگه این
وسط بخواد بریک شه من چیکار کنم ؟
quote]
ببخشید فضولی می کنم ولی شما کجا زندگی میکنید؟:11:

ehsan-hedayati
11-02-2008, 00:33
راستش من چند وقت پیش این بحث "مواظب اون دهنت باش" رو با یکی دیگه هم داشتم.اون موقع گفتم،الآن هم میگم:من برام اینا به منزله ی شوخیه.به خودمم اگه بگین ناراحت نمیشم.دیگه نمیدونم...
بابا AJ انقدر ناراحت نباش.این اهالی Malmo یه مقدار شوخی هاشون لطیف تره .بالاخره تهاجم فرهنگی یه جا خودشو نشون میده!:41:(شوخی یه!)

Arshia001
11-02-2008, 00:43
نه بابا ناراحتی کدومه؟من موقعی که 1 راهنمایی بودم یه همسرویسی احمق داشتم که هر روز از لحظه ای که مینشستیم تو ماشین شروع میکرد زر زدن و مزخرف گفتن.از همون موقع به این نتیجه رسیدم که حرف ملت زیاد مهم نیست.در دروازه رو میشه بست،اما دهن مردمو نه...

ehsan-hedayati
11-02-2008, 12:21
مرسی جنبه Aj
خواهشن بعضی ها یاد بگیرند. به نفعشونه!(شوخی)

ehsan-hedayati
11-02-2008, 12:25
یکی یه چند تا تم بزاره یا حداقل یه سایت معرفی کنه
علی جان فقط کافیه اینو تو گوگل سرچ کنی :
PSP Themes یا Theme For PSP
اگر هم فرم ویرت 3.80 به بالا هست فقط تمایی که دانلود میکنی رو توی پوشه ی تمز پی اس پی کپی کن

yashar71
11-02-2008, 17:44
مرسی جنبه Aj
خواهشن بعضی ها یاد بگیرند. به نفعشونه!

dost aziz shoma niazi nist be man amozesh bedid...man chand bar zadam kasi dare ya na kasi javab nadad ...dost aziz AJ shoma ham age narahatid mitonid javab nadid ya post haye har kasio mikhayd filter konid...age ham kari anjam midid dige menato ghor ghor nkonid.....

ta bad bedrod

ehsan-hedayati
11-02-2008, 17:57
dost aziz shoma niazi nist be man amozesh bedid

ta bad bedrod
بابا چرا ناراحت میشی شوخی کردم بعدشم دوست عزیز شما یک مطلب رو نباید 50 بار بنویسی باور کن من اگه جای AJ بودم 2تا دیگه هم روش میذاشتم بهت میگفتم
ناراحت نشی ها:10:

sinasafari
11-02-2008, 18:58
سلام خواهش ميكنم قيمت پی اس پی استاندارد رو بهم بگین اونی که از همه ارزونتره
2-پی اس پی slimچنده
خواهشا جواب بدید
خداحافظ

Arshia001
11-02-2008, 21:52
مرررررسیییییی احسان جون خودم!کلی حال دادی!یه نوشابه طلبت!:46::46::46:
مضافا بر اینکه حداقل 2 بار دیگه هم اسم برنامه و هم آدرس سایتو داده بودم.اگه کسی بخواد ناراحت شه من واجب ترم.

تا جایی که من میدونم Fat در حدود 190 و Slim در حدود 210 باید باشه.ولی مدتیه قیمت نگرفتم،شاید قیمتا عوض شده باشه.

Arshia001
11-02-2008, 21:53
مرررررسیییییی احسان جون خودم!کلی حال دادی!یه نوشابه طلبت!:46::46::46:
مضافا بر اینکه حداقل 2 بار دیگه هم اسم برنامه و هم آدرس سایتو داده بودم.اگه کسی بخواد ناراحت شه من واجب ترم.علی الخصوص اینکه ali ranger گفته بود من نمیتونم سرچ کنم.نمیدونم خودم چی کار کردم؟

تا جایی که من میدونم Fat در حدود 190 و Slim در حدود 210 باید باشه.ولی مدتیه قیمت نگرفتم،شاید قیمتا عوض شده باشه.

خاک عالم به سرش چرا 2 تا شد؟؟؟

Gamemaster
11-02-2008, 23:52
اقايون من فقط صفحه 1 را خوندم و بقيه رو نه.چندتا سوال داشتم:
1.اين alex كيه؟
2.چرا اپديت خود sony رو نريزيم؟
3.قصد خريد دارم.راهنمايى كنيد؟
4.اگه چيز مهمى درباره اش است تا بدونم بگيد.
ممنون

tophigh
12-02-2008, 03:14
سلام ببخشید میخواستم ببینم ایا psp بازیهای زیادی دارد می ارزد به خریدنش یا همون wii

sinasafari
12-02-2008, 10:27
سلام
اقا من چند روز اینجا پرسیدم مدل فت استاندارد پک چنده کسی جواب درستی بهم نداد خواهشا جواب بدید

sinasafari
12-02-2008, 10:36
خدمت اقای Gamemaster
اقا تا جایی که من اطلاع دارم به سوالات شما پاسخ میدهم
1-AlexياDarkAlexهم بهش میگن کسی هست که ورژن ها یا فریمور های هک شده ی پی اس پی رو میده بیرون تا بازیهای کپی روش بیان بدونumd
2-چون همونطور که گفتم با اپدیت سونی باید دیسکUMDداشته باشی که گرونه و تو ایران کمیابه و نمیشه کپی شون کرد چون سونی رایتری واسه رایت این دیسک ها بازار نداده
3-دستگاه عالییه منم میخام بگیرم ولی قیمتش رو میخام بدونم
دو مدل دارهFatوSlim
که من میخام قیمت استاندارد پک که از همه ارزونتره جدیدترین قیمت ترجیحا فروشگاه غلامی تو رشت رو بدونم
ممنونم
خدانگهدار

Gamemaster
12-02-2008, 11:28
خدمت اقای Gamemaster
اقا تا جایی که من اطلاع دارم به سوالات شما پاسخ میدهم
1-AlexياDarkAlexهم بهش میگن کسی هست که ورژن ها یا فریمور های هک شده ی پی اس پی رو میده بیرون تا بازیهای کپی روش بیان بدونumd
2-چون همونطور که گفتم با اپدیت سونی باید دیسکUMDداشته باشی که گرونه و تو ایران کمیابه و نمیشه کپی شون کرد چون سونی رایتری واسه رایت این دیسک ها بازار نداده
3-دستگاه عالییه منم میخام بگیرم ولی قیمتش رو میخام بدونم
دو مدل دارهFatوSlim
که من میخام قیمت استاندارد پک که از همه ارزونتره جدیدترین قیمت ترجیحا فروشگاه غلامی تو رشت رو بدونم
ممنونم
خدانگهدار
حالا فرق اين دوتا در چيست؟

sinasafari
12-02-2008, 12:44
سلام
slimتقریبا تازه اومده و خیلی برتری مثل نازک بودن پرسرعت بودن و.....ولی تنها عیب ان اینه که مثلfatاینفرارد نداره

amirrasa kateb
12-02-2008, 18:48
سلام
slimتقریبا تازه اومده و خیلی برتری مثل نازک بودن پرسرعت بودن و.....ولی تنها عیب ان اینه که مثلfatاینفرارد نداره
اینفرارد فایده ای نداره

sinasafari
12-02-2008, 18:59
سلام لطفا قیمت ارزونترین مدلو بگین

sinasafari
12-02-2008, 19:20
هر چه سریعتر قیمت ارزون ترینشو بگینننننننننننننننننننننن نننننن

yashar71
12-02-2008, 19:32
بابا چرا ناراحت میشی شوخی کردم بعدشم دوست عزیز شما یک مطلب رو نباید 50 بار بنویسی باور کن من اگه جای AJ بودم 2تا دیگه هم روش میذاشتم بهت میگفتم
ناراحت نشی ها:10:

man narahat nashodam badesham bazi vaght ha adam 1 post mide bad nafar badi 1 post mohem mide bad asan faram osh mishe man ham 50 ta nazadam..2 ya 3 bar zadam ke hishki javab nad dad!

ta bad bedrod

rassool
12-02-2008, 19:58
اپدیت 2 کرنال 1.5 برای کاستم فرمویر 3.90

Arshia001
12-02-2008, 21:00
اقايون من فقط صفحه 1 را خوندم و بقيه رو نه.چندتا سوال داشتم:
1.اين alex كيه؟
2.چرا اپديت خود sony رو نريزيم؟
3.قصد خريد دارم.راهنمايى كنيد؟
4.اگه چيز مهمى درباره اش است تا بدونم بگيد.
ممنون

1.آلکس قلب تپنده ی دنیای بازی های کپی و غیر مجازه(بگیر منو!!!).
2.چون باید هر بار حداقل 20 تومن پول بازی بدی!
3.Slim بگیر!
4.حتما کرک شده بگیر و رمی رو که بهت میده با GTA:VCS تست کن و مطمئن شو MagicGate داشته باشه.

IR بدرد نمیخوره.Slim پرسرعت تر نیست،فقط به ازای هر بار تو بازی رفتن 6 ثانیه صرفه جویی میکنه.باتری Slim دو سوم Fat زور داره.شارژش به وضوح زودتر تموم میشه.

ممنونم

شاهکار زدی!خوب برو بپرس!ما چه میدونیم؟!؟!:18::18::18:

سلام ببخشید میخواستم ببینم ایا psp بازیهای زیادی دارد می ارزد به خریدنش یا همون wii

اگه میخوای همیشه همراهت باشه PSP.بازی هاشم بیشتره.عنوان خوب هم تو راه داره.

sinasafari
12-02-2008, 21:08
سلام ارشیا جان چرا به ما میتوپی
م گفتم فقط قیمت من دوستمون رو راهنمایی کردم تا بی جواب نمونه میخاستی اول خودت جوابشو بدی
اگه داری قیمت بده

Gamemaster
12-02-2008, 21:48
1.آلکس قلب تپنده ی دنیای بازی های کپی و غیر مجازه(بگیر منو!!!).
2.چون باید هر بار حداقل 20 تومن پول بازی بدی!
3.Slim بگیر!
4.حتما کرک شده بگیر و رمی رو که بهت میده با GTA:VCS تست کن و مطمئن شو MagicGate داشته باشه.

IR بدرد نمیخوره.Slim پرسرعت تر نیست،فقط به ازای هر بار تو بازی رفتن 6 ثانیه صرفه جویی میکنه.باتری Slim دو سوم Fat زور داره.شارژش به وضوح زودتر تموم میشه.

شاهکار زدی!خوب برو بپرس!ما چه میدونیم؟!؟!:18::18::18:

اگه میخوای همیشه همراهت باشه PSP.بازی هاشم بیشتره.عنوان خوب هم تو راه داره.
اين Slim پسوندي,پيشوندي نداره؟
چرا تو سايتا براى فروش قيمتا يكى نيست؟
يه شكل ازش ميزارين؟
ممنون

choory
12-02-2008, 23:48
سلام.
ميخواستم بدونم كه اين فيشي كه psp slim را به تلويزيون وصل ميكنه و ميشه بازي كرد فيشش از نوع كامپوننت هست يا از نوع HDMI ?
قيمتش چنده؟
و اگه كسي ازش عكس داره ممنون ميشم اينجا بزاره يا بهم پ.خ بده.

vizzzzzzzzzzzzzzzz
13-02-2008, 00:36
اين Slim پسوندي,پيشوندي نداره؟
چرا تو سايتا براى فروش قيمتا يكى نيست؟
يه شكل ازش ميزارين؟
ممنون
اينم عكس:
اخريم همون PSP Fat چون باحال بود گزاشتم. پيشوند Slim همون PSP هستش.

vizzzzzzzzzzzzzzzz
13-02-2008, 00:47
سلام.
ميخواستم بدونم كه اين فيشي كه psp slim را به تلويزيون وصل ميكنه و ميشه بازي كرد فيشش از نوع كامپوننت هست يا از نوع HDMI ?
قيمتش چنده؟
و اگه كسي ازش عكس داره ممنون ميشم اينجا بزاره يا بهم پ.خ بده.
فكر كنم شما منظورت PSP component AV Cable هستش.
این کابل برای مدل اسلیم ساخته شده که قابلیت نمایش AV, D-Digital, S-Video و Component AV را داراست .
اندازه ی این کابل 2.6 متر هست.
این کابل به قیمت 10$ در آمریکا فروخته میشود.
اينم عكس:

valid
13-02-2008, 03:10
در psp بازیهای کپی رو کجا بریزم که اجرا بشن.خیلی ممنون

vizzzzzzzzzzzzzzzz
13-02-2008, 07:27
در psp بازیهای کپی رو کجا بریزم که اجرا بشن.خیلی ممنون
اگه دستگاهت كپى خور بود تو همون Memory Stick PSP يه Folder باز كن با نام ISO بعد بازي ها رو بريز داخل اون البته بازى هاى Copy با پسوند Cso OR Iso

ARASH66
13-02-2008, 14:30
psp معمولی چه فرمت های ویدئویی رو ساپورت میکنه ؟

amirrasa kateb
13-02-2008, 18:20
mp4 مخصوص پی اس پی

musketeer
13-02-2008, 21:35
برادران! اگه كسي فرم وير 3.9 رو نصب كرد و تونست با اسكايپ كار كنه، يه ندايي هم اينجا بده لطفاً
يا حداقل اگه ميدونيد چجوري ميشه اين كارو كرد لطف كنيد به ما هم بگيد..
مرسي

Shadow of Destiny
14-02-2008, 00:46
علی جان واقعا دمت گرم.. کلی حال کردم با بازی های سگا...
ارشیا جان دست تو هم درد نکنه.. راستش الان به روز نمی کنم.. وقتی لازم شد.. مثلا بازی های جدید بیاد و غیره..:46:

ببخشید فضولی می کنم ولی شما کجا زندگی میکنید؟
خواهش می کنم عزیز.. راستش من مریخ زندگی می کنم.. اینجا ما تو فضا سیر و سفر می کنیم و بشقاب پرنده داریم اما واسه پی اس پی باید بیایم زمین. جالبه نه ؟:27:

ehsan-hedayati
14-02-2008, 20:05
[quote=Arshia001;2091790]مرررررسیییییی احسان جون خودم!کلی حال دادی!یه نوشابه طلبت!:46::46::46:
مضافا بر اینکه حداقل 2 بار دیگه هم اسم برنامه و هم آدرس سایتو داده بودم.اگه کسی بخواد ناراحت شه من واجب ترم.
quote]
جیگرتو!
اوا خاک عالم یه وقت ناراحت نشی AJ این تاپیک به چند دلیل سر پاست یکیش حضور توست.(حالا بگذریم نوشابه رو کجا تحویل بگیریم؟):46:

Shadow of Destiny
15-02-2008, 01:33
راستی شنیدم یکی از مشکلات ورژن 3.90 اینه که وقتی پی اس پی تو حالت خواب میره اگه دوباره روشنش کنی ریست میشه. شما هم یه همچین مشکلی دارین ؟

mehdi30nema
15-02-2008, 11:40
من يه دو هفته ايي نبودم . گفتم الان تاپيك رو حسابي تركونديد . ولي بعد از اينكه اومدم ديدم خيلي كم رمق شده . !!

royzroyz
15-02-2008, 15:30
وقتی بازی که حجمش بالا باشه اجرا می کنم به صورت تصویر آهسته باید بازی کنم:41:

Arshia001
15-02-2008, 16:21
برادران! اگه كسي فرم وير 3.9 رو نصب كرد و تونست با اسكايپ كار كنه، يه ندايي هم اينجا بده لطفاً
مرسي

والا Skype فقط مال از ما جدیدترونه(!).باید اونایی که اسلیم دارن بگن.

راستی شنیدم یکی از مشکلات ورژن 3.90 اینه که وقتی پی اس پی تو حالت خواب میره اگه دوباره روشنش کنی ریست میشه. شما هم یه همچین مشکلی دارین ؟

3.80 با کرنل 1.50 این مشکلو داشت،ولی 3.90 ندیدم مشکلی داشته باشه.

جیگرتو!
اوا خاک عالم یه وقت ناراحت نشی AJ این تاپیک به چند دلیل سر پاست یکیش حضور توست.(حالا بگذریم نوشابه رو کجا تحویل بگیریم؟)

والا نمیدونم!فکر کنم کیلو متر 347 جاده ی تهران - اهواز جای خوبی باشه!:46:

وقتی بازی که حجمش بالا باشه اجرا می کنم به صورت تصویر آهسته باید بازی کنم

دقیقا چه بازی ای؟

Shadow of Destiny
16-02-2008, 00:15
بچه ها سوکت پی اس پی من ایرادی پیدا کرده ؟

من قبلا هر هدفنی که بهش وصل می کردم مشکلی نداشت الان وقتی سوکت کاملا کیپه صدا از یه طرف میاد بیرون .. مجبور شدم نصف نیمه وصل کنم... مشکل از کجا می تونه باشه.. ممکنه از این باشه که چون از هدفن های غیر استاندارد استفاده می کردم سوکتش گشاد شده باشه ؟

Shadow of Destiny
16-02-2008, 04:15
بچه ها یه سوال دیگه.. من میرم یه جایی که قدرت سیگنال وای فای 45 درصده اما وقتی می خوام وب گردی کنم بازم میگه که access point نداره.. مشکل چیه ؟ جایی ... لینکی... چیزی رو نمی تونید معرفی کنین که درست و حسابی توضیح داده باشه.. مرسی..

ali_ranger22
16-02-2008, 14:34
اپدیت 2 کرنال 1.5 برای کاستم فرمویر 3.90

اینو که من چند صفحه قبل گفتم!

بچه ها سوکت پی اس پی من ایرادی پیدا کرده ؟

من قبلا هر هدفنی که بهش وصل می کردم مشکلی نداشت الان وقتی سوکت کاملا کیپه صدا از یه طرف میاد بیرون .. مجبور شدم نصف نیمه وصل کنم... مشکل از کجا می تونه باشه.. ممکنه از این باشه که چون از هدفن های غیر استاندارد استفاده می کردم سوکتش گشاد شده باشه ؟
شاید مشکل از هد فونه

ali_ranger22
16-02-2008, 14:40
سلام ارشیا جان چرا به ما میتوپی
م گفتم فقط قیمت من دوستمون رو راهنمایی کردم تا بی جواب نمونه میخاستی اول خودت جوابشو بدی
اگه داری قیمت بده

اگه از توپ خونه بخوای بخری slim از 185 تا 210 تومن

دو فرمت رو ساپورت میکنه در صورتی که همه فکر میکنن فقط mp4 ! یه فرمت دیگه به نام AVC هم
می ساپورته!

ali_ranger22
16-02-2008, 14:42
مرسي

من 3.90 دارم البته رو فت برای من skype نداره go messenger داره که اونم باید برنامشو دانلود کرد بعد نصبش کرد که من خواستم دانلود کنم نشد

ali_ranger22
16-02-2008, 14:44
علی جان واقعا دمت گرم.. کلی حال کردم با بازی های سگا...
ارشیا جان دست تو هم درد نکنه.. راستش الان به روز نمی کنم.. وقتی لازم شد.. مثلا بازی های جدید بیاد و غیره..:46:

خواهش می کنم عزیز.. راستش من مریخ زندگی می کنم.. اینجا ما تو فضا سیر و سفر می کنیم و بشقاب پرنده داریم اما واسه پی اس پی باید بیایم زمین. جالبه نه ؟:27:

خواهش میکنم بازی جدید سگا سراغ داشتی لینک بدی ها!

ali_ranger22
16-02-2008, 14:46
3.90 m33-2

Time Machine ! دمت گرم دارک الکس!

ali_ranger22
16-02-2008, 14:57
علی جان فقط کافیه اینو تو گوگل سرچ کنی :
PSP Themes یا Theme For PSP
اگر هم فرم ویرت 3.80 به بالا هست فقط تمایی که دانلود میکنی رو توی پوشه ی تمز پی اس پی کپی کن

دمت گرم یه راهنمایی خوب بکنید من وقتی میگم یه سایت بدید معلومه که رفتم سرچ کردم چیزی گیرم نیومده حالا اگه کسی تم برا 3.90 داره بزاره ممنون میشم

Arshia001
16-02-2008, 16:20
PSPسوزان !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسربچه دوازده ساله به دلیل آتش گرفتن دستگاه PSP (پلی استیشن پرتابل) در جیبش دچار آسیب شد.

«هنری کلی» هنگامی که در کلاس درس حضور داشت، ناگهان متوجه شد جسمی سوزان در جیب شلوارش وجود دارد.
هنري خوش شانس بود که معلمش توانست پیش از این که آسیب جدی متوجه وی شود دستگاه PSP وی را از جیبش خارج سازد.
این دانش‌آموز بدلیل سوختگی درجه دو پایش در بیمارستان تحت مراقبت قرار گرفت.

قسمت بامسمای قضیه اینبود که بازی Burn Out تنها بازی بود که بر روی این دستگاه نصب شده بود.
پدر هنری می‌گوید: «باعث تعجب است زیرا دستگاه زمانی که آتش گرفت حتی روشن هم نبود.»

اخبار واصله حاکی از این هستند که منشا آتش‌سوزی احتمالاً گرم شدن بیش از حد باتری لیتیومی دستگاه بوده است.

پیش از این نیز موارد زیادی از آتش گرفتن این نوع از باطری‌ها شنیده شده که البته معمولاً بر روی لپ‌تاپ بوده است.

به هر حال سعی کنید PSP یا هر وسیله دیگری که از باطری های لیتیومی استفاده می کنند را هیچ گاه درون جیب یا نزدیک بدن خود نگاه ندارید !

این تو تاپیک PS3 بود!ربطش چیه نمیدونم؟!؟!

علی جان،چند تا پست پشت هم نده.
اینم چون قول دادی:

ولی خداییش نمیدونم چه جوری سرچیدی؟

apoosh
16-02-2008, 23:02
من این بازی pes2008 را گرفتم اما گزارشگر نداره!!! فقط موقع گلزدن یه صدایی ازش در می یاد. از سری بازیهای پرتو هم هستش.ماله شما هم همینجوریه؟

Shadow of Destiny
17-02-2008, 01:01
علی جان اگه دنبال بازی هاش هستی بهترین سایتی که می شناسم اینه...

Shadow of Destiny
17-02-2008, 01:06
بچه ها کسی در مورد گیرنده ماهواره ای پی اس پی چیزی می دونه ؟ نگنه همون tv tuner ه ؟.

rassool
17-02-2008, 02:36
اینو که من چند صفحه قبل گفتم!

شرمنده علی جان من دیگه وقت نمیکنم زیاد سر بزنم به خاطر همین ندیدم .انشااله بتونم تا چند وقت دیگه جبران میکنم.(یاد ایامی که زیاد به اینجا سر میزدم):31:

mehdi30nema
17-02-2008, 08:43
من این بازی pes2008 را گرفتم اما گزارشگر نداره!!! فقط موقع گلزدن یه صدایی ازش در می یاد. از سری بازیهای پرتو هم هستش.ماله شما هم همینجوریه؟
pes كلا هيچ كدومش گزارش گر نداره . از بازيت نيست . بازي هاي پرتو هم خوبه من كله آرشيوه پرتو رو خريدم .

mehdi30nema
17-02-2008, 08:46
بچه ها يه مشكل :
اين بازي pes2008 من اسامي بازيكن هاي تيم ايران يا اسمه باشگاه هاي انگليس و بازيكنانش يه چيزه عجيب غريبه . ماله شما هم اينجوريه ؟

rassool
17-02-2008, 10:48
بچه ها يه مشكل :
اين بازي pes2008 من اسامي بازيكن هاي تيم ايران يا اسمه باشگاه هاي انگليس و بازيكنانش يه چيزه عجيب غريبه . ماله شما هم اينجوريه ؟
اره مودلش همین جوریه نمیدونم چرا.

vizzzzzzzzzzzzzzzz
17-02-2008, 13:19
سلام
version فعلى دستگاه من 3.10 oe هستش بهم كمك كنيد تا Version اون رو به 3.71 يا 3.90 دانگريد كنم بهم گفتن كه بايد اول اون رو به 3.52 دانگريد كنم لطفا نحوه ى دانگريد و تمام مراحل اون رو توضيح بديد از3.10 به 3.9

tophigh
17-02-2008, 14:14
دوستان عزیز اگر جایی خوب را برای خرید پلی استیشن3 کجا برم همین طور برای بازیها و کجا با قیمت خوب تعویض میکنند

amirrasa kateb
17-02-2008, 15:18
دوستان عزیز اگر جایی خوب را برای خرید پلی استیشن3 کجا برم همین طور برای بازیها و کجا با قیمت خوب تعویض میکنند
مگه این جا جاشه؟

amirrasa kateb
17-02-2008, 15:22
سلام دوستان عزیز .
انتظار ها به پایان رسید و Dark_Alex ماشین زمان خودش رو Release کرد .
شما توسط Time Machine میتونید کارهای زیر رو از طریق مموری کارد انجام بدید:

بارگذاری 1.50 در PSP Fat .
بارگذاری 1.50 با برخی ماژول های مربوط به hw ورژن 3.40 بر روی هر دو نوع Slim و Fat .
بارگذاری 3.40OE بر روی PSP Fat .
بارگذاری 3.60M33 بر روی PSP Slim .

Time Machine یک واسطه برای اجرا کردن CFW روی انواع PSP هست .

آموزش نصب :

ابتدا Time Machine رو از اینجا دانلود کنید :

پوشه ی TIMEMACHINE رو از داخل این فایل به مسیر PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید .

1.50EBOOT و 3.40EBOOT رو از اینحا ها دانلود کنید و به شاخه ی اصلی مموری کارد کپی کنید :

فایل msipl.bin رو از اینجا دانلود کنید و در شاخه ی اصلی مموری کارد کپی کنید :

Hellcat's Pandora Installer for 3.XX Rev 3a رو از اینجا دانلود کنید :

پوشه ی pan3xx رو از داخل این فایل به درون شاخه ی PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید .

ان فایلو توی root مموری بریزین
از درون PSP به قسمت Game --> Memory Stick رفته و Hellcat's Pandora Installer رو اجرا کنید .
وقتی برنامه باز شد دکمه ی O رو برای Pandorize کردن باطری بزنید .
بعدش هم دکمه ی مثلث رو بزنید که برنامه بسته بشه .
دوباره به قسمت Game --> Memory Stick برید و Time Machine رو اجرا کنید .
گزینه ی اول یعنی Install iplloader on PSP MS boot sector رو انتخاب کنید ( با ضربدر ) .
گزینه ی دوم یعنی Convert Pandora/DC1-DC4 ipl into TM Format رو انتخاب کنید ( با ضربدر ) .

اگر میخواید 1.50 رو روی PSP Fat اجرا کنید از قسمت سوم یعنی Install 1.50 PHAT استفاده کنید .

اگر میخواید 1.50 رو به همراه برخی ماژول های مربوط به hw ورژن 3.40 رو روی هر دو نوع PSP یعنی Fat و Slim اجرا کنید از قسمت چهارم یعنی Install 1.50 with 3.40 hw modules PHAT&SLIM استفاده کنید . ( این قسمت اصلی ترین کار Time Machine هست چون 1.50 رو روی Slim اجرا می کنه ! ) .

اگر میخواید 3.40OE رو روی PSP Fat اجرا کنید ، از قسمت پنجم یعنی Install 3.40 OE PHAT استفاده کنید .

اگر میخواید 3.60M33 رو فقط بر روی PSP Slim استفاده کنید ، از قسمت ششم یعنی Install 3.60M33 SLIM استفاده کنید .

در آخر توسط قسمت Exit از برنامه خارج شید .

حالا PSP رو به طور کامل خاموش کنید .

باطری رو یه بار در بیارید و بزارید .
دستگاه به طور اتوماتیک روشن میشه .
هنوز توی Firmware قبلی خودتون هستید .
بنابراین دستگاه رو به طور کامل خاموش کنید .

اکنون با نگه داشتن یکی از این دکمه ها موقع روشن کردن مجدد دستگاه میتونید از Firmware مورد نظر اون استفاده کنید :

اگر X رو بگیرید و دستگاه رو روشن کنید و قبلا از طریق Time Machine نسخه ی 1.50 رو نصب کرده باشید ، میتونید از 1.50 لذت ببرید !

اگر O رو بگیرید و دستگاه رو روشن کنید و قبلا از طریق Time Machine نسخه ی 1.50+3.4hw رو نصب کرده باشید ، میتونید از 1.50 به همراه برخی ماژول های 3.40 لذت ببرید !

اگر مثلث رو بگیرید و دستگاه رو روشن کنید و قبلا از طریق Time Machine نسخه ی 3.40OE رو نصب کرده باشید ، میتونید از 3.40OE لذت ببرید !

اگر مربع رو بگیرید و دستگاه رو روشن کنید و قبلا از طریق Time Machine نسخه ی 3.60M33 رو روی Slim نصب کرده باشید ، میتونید از 3.60M33 لذت ببرید !
ضمنا نکته ی مهم اینکه برای نصب 3.60M33 روی Slim حتما باید ورژن Slim تون 3.90M33-2 به بالا باشه .

با نگه داشتن دکمه ی جهت بالا هم میتونید DCv1-4 ( همون Unbricker ) رو اجرا کنید که فعلا اجرا نمیشه چون آموزش کامل نیست . ( عجله نکنید ! اینم به زودی گفته میشه چی کار باید بکنید ) .

به دلیل اینکه نسخه ی اول Time Machine هست مشکلاتی رو داره و همچنین باگ هایی برطرف شده که میتونید همگی رو از Read Me مربوط به Time Machine ببینید .

بازیسنتر

ali_ranger22
17-02-2008, 18:16
این تو تاپیک PS3 بود!ربطش چیه نمیدونم؟!؟!

علی جان،چند تا پست پشت هم نده.
اینم چون قول دادی:

ولی خداییش نمیدونم چه جوری سرچیدی؟

راستش چون داشتم سایت های مربوط به psp رو میخوندم هر چی گیرم اومد گذاشتم بعد وقتم کم بود حاله مولتی نداشتم

این سایت رو هم که میدونستم!

vizzzzzzzzzzzzzzzz
17-02-2008, 20:09
ما كه نفهميديم:41:

Arshia001
17-02-2008, 20:42
خوب دیگه مشکلت چیه؟سایتش که پره!

apoosh
17-02-2008, 22:18
بازیهای فکری مثل اسنوکر ، تخته ، ورق ، پوکر... را از کجا گیر بیارم؟ کسی نداره یه مرامی بگذاره به من بده؟ جاش کلی بهش بازی می دم...

ARASH66
18-02-2008, 09:45
دوستان سلام
فرق psp معمولی با psp اسلیم جدیده در چیه به غیر از نازک بودشن ؟
آیا جدیده ایران هست چه قیمتی ؟

keihan550
18-02-2008, 16:19
سلام
version فعلى دستگاه من 3.10 oe هستش بهم كمك كنيد تا Version اون رو به 3.71 يا 3.90 دانگريد كنم بهم گفتن كه بايد اول اون رو به 3.52 دانگريد كنم لطفا نحوه ى دانگريد و تمام مراحل اون رو توضيح بديد از3.10 به 3.9

میخوام ساده ترین روش نصب Custom Firmware گروه M33 که آخرین ورژن اون نیز هست رو براتون آموزش بدم .
اگر در حال حاضر روی یکی از CFW های هستید ( یعنی M33 ، OE ، SE ) به منوی Recovery برید ( دکمه ی Power دستگاه رو چند ثانیه بالا نگه دارید تا اتوماتیک خاموش بشه ، بعد دکمه ی R رو نگه دارید و دستگاه رو روشن کنید ) .
بعد به Configuration رفته و Game Folder Homebrew رو روی 1.50kernel بزارید .
اگر از Firemware 1.50 استفاده می کنید نیازی به این کار نیست .

سپس این فایل رو دانلود کنید ( 3.52M33-4 Easy Installer ) :
لينك دانلود تصحيح شد:

رو به کامپیوتر وصل کنید و از طریق USB Connection برید و USB شو فعال کنید که مموری کاردتونو کامپیوتر بشناسه .
بعد Easy Installer ای رو که دانلود کردید اجرا کنید .
روی دکمه ی Install کلیک کنید و بعد از اتمام عملیات روی OK کلیک کنید .
سپس درون PSP به قسمت Game -- > Memory Stick برید و M33UPDATE رو اجرا کنید .
برای شروع آپگرید دکمه ی X رو بزنید . ( دقت کنید در حین انجام این مرحله PSP به شارژ وصل باشه و یا حد اقل 75 درصد شارژ داشته باشه ، مموری کارد رو هم حین کار در نیارید ، در غیر این صورت مسئولیت Brick شدن PSP با خودتونه ) .
بعد از اتمام مراحل دوباره x رو بزنید که PSP خاموش شه .
بعدش دوباره روشنش کنید و به قسمت Game -- > Memory Stick رفته و اونی که عکس یه تقویم داره و نوشته 33:33:33 رو اجرا کنید و برای آپدیت کردن به نسخه ی M33-4 دکمه ی X رو بزنید .
بعدشم اگه PSP خاموش شد دوباره روشنش کنید .
به قسمت Settings --> System Settings رفته و System Information رو انتخاب کنید .
اطمینان حاصل کنید که ورژن دستگاه شما 3.52M33-4 باشد .
به 3.52M33-4 خوش آمدید ! .

تمامی مشکلات خودتون رو توی این تاپیک در میون بزارید .
ممنون ، ساسان . :)

تمامی حقوق این آموزش بر می گرده به سایت IRPSP .

mehdi30nema
18-02-2008, 16:20
دوستان سلام
فرق psp معمولی با psp اسلیم جدیده در چیه به غیر از نازک بودشن ؟
آیا جدیده ایران هست چه قیمتی ؟
اسليم علاوه بر نازك بودن داراي قابليت اتصال به tv هم ميباشد كه مهمترين خاصيتش همينه و ديگه اينكه تو اسليم سرعت لود بازي ها هم بيشتر هست . قيمتش هم حدوده 220 است در ايران .

Arshia001
18-02-2008, 16:36
بازیهای فکری مثل اسنوکر ، تخته ، ورق ، پوکر... را از کجا گیر بیارم؟ کسی نداره یه مرامی بگذاره به من بده؟ جاش کلی بهش بازی می دم...

->

اسم بازی:PSPool.یه سرچ کن تو همین سایته هست.

royzroyz
18-02-2008, 17:01
دقیقا چه بازی ای؟[/quote]
مثل gta tekken و... حتی اگه umd هم باشه باز تصویر آهسته است

biology
18-02-2008, 19:49
->

اسم بازی:PSPool.یه سرچ کن تو همین سایته هست.

من هم اگر ps جمع میکردم پشت کنکوری میشدم

sAsAn.K
18-02-2008, 20:11
دوستان همون طور که میدونید Time Machine توسط Dark Alex منتشر شد .
مهم ترین کار Time Machine اینه که 1.50 رو روی PSP Slim میتونید استفاده کنید .
آموزش کامل که توسط خود بنده نوشته شده رو اینجا میزارم :

-----------------------------------------------------------------------------

آموزش جدید و کامل در این پست قرار داده شد ، دوستان کامل بخونید و بعد اگه مشکل داشتید سوال کنید .

Time Machine یک برنامست برای لود کردن Firmware های قبلی و قدیمی از مموری استیک که به باطری پاندورا نیاز داره . با نسخه ی فعلی ( یعنی 0.1 ) شما میتونید نسخه های 1.50 ، 3.40OE و 3.60M33 رو بر روی PSP خودتون بالا بیارید . کل نصب برنامه مجموعا بین 210 تا 220 مگابایت فضا میخواد پس مموری های 128 به پایین رو نمی تونید استفاده کنید .

احتیاجات :

*یک عدد مموری Stick Pro Duo با حد اقل فضای 256 مگابایت ( 512 مگابایت و 1GB پیشنهاد میشه ).
*یک عدد PSP کپی خور شده با ورژن بالاتر از 2.71SE
*یک عدد باطری پاندورا

طریقه ی نصب Unbricker و باطری Pandora

از روش زیر برای نصب کامل Unbricker و باطری پاندورا استفاده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطریقه ی نصب Time Machine

1 - ابتدا خود برنامه رو از اینجا دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2 - این فایل رو باز کنید و پوشه ی TIMEMACHINE رو از درون این فایل به درون پوشه ی PSP/GAME در مموری کارد کپی کنید .
3 - فایلهای 150.PBP و 340.PBP به دلیل نصب Unbricker و باطری Pandora باید هنوز توی شاخه ی اصلی مموری کاردتون باشه ، اگه این دو فایل رو پاک کردید ، میتونید از لینکهای زیر دانلودشون کنید و در شاخه ی اصلی مموری کارد کپی کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4 - فایل 3.60.PSAR رو از اینجا دانلود کنید و در شاخه ی اصلی مموری کارد کپی کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنکته : شما میتونید این مرحله ( یعنی 4 ) و مرحله های 11 و 12 رو انجام ندید اگر فقط میخواید از ورژن های 1.50 و 3.40OE استفاده کنید .
5 - از درون PSP به قسمت Game --> Memory Stick برید و Time Machine رو اجرا کنید :

6 - وقتی Time Machine اجرا شد شما روی صفحه ی PSP تون چیزی مثل زیر رو میبینید :

7 - گزینه ی Install iplloader on PSP MS boot sector رو انتخاب کنید و وقتی عملیات تموم شد دکمه ی X رو بزنید .
8 - گزینه ی Convert Pandora/DC1-DC4 ipl into TM format رو انتخاب کنید و وقتی عملیات تموم شد دکمه ی X رو بزنید .
9 - گزینه ی Install 1.50 رو برای نصب ورژن 1.50 انتخاب کنید و وقتی عملیات تموم شد دکمه ی X رو بزنید .
10 - گزینه ی Install 3.40OE رو انتخاب کنید و وقتی عملیات تموم شد دکمه ی X رو بزنید .
*11 - اگر فایل 360.PSAR رو روی شاخه ی اصلی مموری کارد خودتون دارید گزینه ی Install 1.50 with 3.40 hw modules رو انتخاب کنید و وقتی عملیات تموم شد دکمه ی X رو بزنید .
*12 - اگر فایل 360.PSAR رو روی شاخه ی اصلی مموری کارد خودتون دارید گزینه ی Install 3.60M33 رو انتخاب کنید و وقتی عملیات تموم شد دکمه ی X رو بزنید .
نکته : برای انجام مراحل 11 و 12 باید فایل 360.PSAR رو روی شاخه ی اصلی مموری کارد خودتون داشته باشید و گرنه نباید این مراحل رو انجام بدید .

13 - مراحل به اتمام رسید ، اکنون شما Unbricker رو به همراه Time Machine دارید ، طریقه ی استفاده ی Time Machine در پایین توضیح داده شده .

طریقه ی استفاده از Time Machine

وقتی مراحل بالا رو انجام دادید ، دستگاه رو خاموش کنید ، باطری رو در بیارید و دوباره بزارید ، اما دکمه ی مربوطه رو برای لود کردن Firmware مورد نظر قبل از قرار دادن باطری به درون دستگاه ، نگه دارید :

نسخه ی 1.50 : دکمه ی X ( ضربدر ) ( فقط برای PSP PHAT )
نسخه ی 1.50+3.40hw : دکمه ی O ( دایره ) ( برای هر دو نوع PHAT و SLIM )
نسخه ی 3.40OE : مثلث ( فقط برای PSP PHAT )
نسخه ی 3.60M33 : مربع ( فقط برای PSP SLIM )
استفاده از Unbricker : دکمه ی جهت بالا
هر دکمه ی دیگر و نا نگرفتن دکمه ی دیگر : بالا آمدن دستگاه از روی Firmware نصب شده بر روی Flash .

نکته : هرگز سعی نکنید DevHook رو روی Time Machine اجرا کنید ، در غیر اینصورت IDStorage دستگاه خراب میشه و دیگه نمی تونید PSP تون رو بدون IDStorage و Nand Backup برگردونید .

کپی برداری نکنید لطفا ، اگرم کپی برداری کردید منبع رو بگید .
منبع : بازی سنتر و IRPSP
نویسنده : خود بنده .

apoosh
18-02-2008, 22:57
البته من بگم که قیمت پی اس پی اسلیم الان 185 هزار تومان است و نه 220!

mehdi30nema
19-02-2008, 09:55
البته من بگم که قیمت پی اس پی اسلیم الان 185 هزار تومان است و نه 220!
الان قيمت رفته بالا . به 185 هم رسيد ولي الان فكر نكنم زيره 200 بتوني پيدا كني .

vizzzzzzzzzzzzzzzz
19-02-2008, 10:37
میخوام ساده ترین روش نصب Custom Firmware گروه M33 که آخرین ورژن اون نیز هست رو براتون آموزش بدم .
اگر در حال حاضر روی یکی از CFW های هستید ( یعنی M33 ، OE ، SE ) به منوی Recovery برید ( دکمه ی Power دستگاه رو چند ثانیه بالا نگه دارید تا اتوماتیک خاموش بشه ، بعد دکمه ی R رو نگه دارید و دستگاه رو روشن کنید ) .
بعد به Configuration رفته و Game Folder Homebrew رو روی 1.50kernel بزارید .
اگر از Firemware 1.50 استفاده می کنید نیازی به این کار نیست .

سپس این فایل رو دانلود کنید ( 3.52M33-4 Easy Installer ) :
لينك دانلود تصحيح شد:

رو به کامپیوتر وصل کنید و از طریق USB Connection برید و USB شو فعال کنید که مموری کاردتونو کامپیوتر بشناسه .
بعد Easy Installer ای رو که دانلود کردید اجرا کنید .
روی دکمه ی Install کلیک کنید و بعد از اتمام عملیات روی OK کلیک کنید .
سپس درون PSP به قسمت Game -- > Memory Stick برید و M33UPDATE رو اجرا کنید .
برای شروع آپگرید دکمه ی X رو بزنید . ( دقت کنید در حین انجام این مرحله PSP به شارژ وصل باشه و یا حد اقل 75 درصد شارژ داشته باشه ، مموری کارد رو هم حین کار در نیارید ، در غیر این صورت مسئولیت Brick شدن PSP با خودتونه ) .
بعد از اتمام مراحل دوباره x رو بزنید که PSP خاموش شه .
بعدش دوباره روشنش کنید و به قسمت Game -- > Memory Stick رفته و اونی که عکس یه تقویم داره و نوشته 33:33:33 رو اجرا کنید و برای آپدیت کردن به نسخه ی M33-4 دکمه ی X رو بزنید .
بعدشم اگه PSP خاموش شد دوباره روشنش کنید .
به قسمت Settings --> System Settings رفته و System Information رو انتخاب کنید .
اطمینان حاصل کنید که ورژن دستگاه شما 3.52M33-4 باشد .
به 3.52M33-4 خوش آمدید ! .

تمامی مشکلات خودتون رو توی این تاپیک در میون بزارید .
ممنون ، ساسان . :)

تمامی حقوق این آموزش بر می گرده به سایت IRPSP .
آقا دمتگرم downgrade اش كردم ولى اينكه M33-3 هستش

vizzzzzzzzzzzzzzzz
19-02-2008, 13:38
آقا ميشه رو 3.52 mss-4 اومد 3.80 رو ريخت آخه من خواستم 3.71 بريزم نشد ارور ميده هى required .... 2.52 mss-3 or highest ولي آخه واسه من 3.52 mss-4 هستش نبايد اين ارور رو بده

ali_ranger22
19-02-2008, 13:43
آقا ميشه رو 3.52 mss-4 اومد 3.80 رو ريخت آخه من خواستم 3.71 بريزم نشد ارور ميده هى required .... 2.52 mss-3 or highest ولي آخه واسه من 3.52 mss-4 هستش نبايد اين ارور رو بده
اره میشه برای اینکه باید بری تو ریکاوری و کرنل رو روی 3.52 بزاری

ali_ranger22
19-02-2008, 13:48
علی جان اگه دنبال بازی هاش هستی بهترین سایتی که می شناسم اینه...

دمت گرم چه سایته باحالیه

خوب دیگه مشکلت چیه؟سایتش که پره!

تمهای قشنگ نداره

amirrasa kateb
19-02-2008, 14:20
کپی برداری نکنید لطفا ، اگرم کپی برداری کردید منبع رو بگید .
منبع : بازی سنتر و IRPSP
نویسنده : خود بنده .
آقا سا سان اگه منظورتون من هستم من که منبعو نوشتم و در ضمن ببخشید من نمیدو نستم تو p3oworld هم هستید وگرنه صبر می کردم خودتون بزارید

ali_ranger22
19-02-2008, 14:36

نظرتون چیه؟

amirrasa kateb
19-02-2008, 14:37
mss نیست m33

amirrasa kateb
19-02-2008, 14:51

نظرتون چیه؟
در مورد چی؟

ماتاتا
19-02-2008, 15:02

نظرتون چیه؟

به نظر من فیکه!!

amirrasa kateb
19-02-2008, 15:17
عکس برای من نمیاد

choory
19-02-2008, 16:35
عكس برا من هم لود نميشه!!!!!!

Arshia001
19-02-2008, 17:13
من هم اگر ps جمع میکردم پشت کنکوری میشدم

پشت کنکوری باباته(چشمک)!من هنوز 1 سال بیشتر تا کنکور راه دارم،منتها این دست بیبرکت نکبتیشو از همین الآن انداخته رو سر من بدبخت!انشاالله نتایج 88 که اومد امضامو ادیت میکنم!البته اگه تا اون موقع زنده بودم!

amirrasa kateb
20-02-2008, 14:55
پشت کنکوری باباته(چشمک)!من هنوز 1 سال بیشتر تا کنکور راه دارم،منتها این دست بیبرکت نکبتیشو از همین الآن انداخته رو سر من بدبخت!انشاالله نتایج 88 که اومد امضامو ادیت میکنم!البته اگه تا اون موقع زنده بودم!
برادر بزرگشون کیه؟ ps1؟

Oracle_Eldorado
20-02-2008, 15:56
ببخشید دوستان میشه بازی های این کنسول رو با PC اجرا کرد ؟
منظورم با شبیه ساز هست ( Emulator ) .
میخوام ببینم با این سیستم میشه :
VGA : 8600GT 256MB Gddr 3
Ram 2 gig
CPU : 3.0 Full 2MB Cache
ممنون میشم راهنمایی کنید .

mehdi30nema
20-02-2008, 16:04
ببخشید دوستان میشه بازی های این کنسول رو با PC اجرا کرد ؟
منظورم با شبیه ساز هست ( Emulator ) .
میخوام ببینم با این سیستم میشه :
VGA : 8600GT 256MB Gddr 3
Ram 2 gig
CPU : 3.0 Full 2MB Cache
ممنون میشم راهنمایی کنید .
هنوز شبيه سازي كه بتونه بازي هاي psp رو وري كامپيوتر اجرا كنه نيومده .

Arshia001
20-02-2008, 19:35
برادر بزرگشون کیه؟ ps1؟

آره دیگه...راستی امروز PSP مو مدرسه گرفتن ازم!:41:شنبه باید برم پیش مدیرمون،چون بنا به آیین نامه کاملا مجازه PSP رو مدرسه بردن!بخصوص که داشتم باهاش معادله ی درجه 3 حل میکردم!:5:

Oracle_Eldorado
20-02-2008, 20:04
هنوز شبيه سازي كه بتونه بازي هاي psp رو وري كامپيوتر اجرا كنه نيومده .

خیلی جالبه ! یه نگاه به این لینک بندازید :

دانلود بازی های PSP + شبیه ساز ها !!!!!!!
اونم لینک مستقیم ....
یه چیز جالب تر که الآن دیدم !
مهدی جان خودت هم اونجا پست دادی !!!!!!!!!!!!

rassool
21-02-2008, 01:33
اشتباه متوجه شدی Oracle_Eldorado این تایپی که شما میگی مال اینه که مثلا ما بازی های سگا یا نینتندو64 و... رو روی psp اجرا کنیم نه بازی های psp رو رویpc .مهدی جان درست گفتن هنوز شبيه سازي كه بتونه بازي هاي psp رو وري كامپيوتر اجرا كنه نيومده .
البته اینجایی رو که خونیش کردم فکرکنم منظور مهدی این بوده که به رویه نه وري منم کپی پست کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
21-02-2008, 10:18
خیلی جالبه ! یه نگاه به این لینک بندازید :

دانلود بازی های PSP + شبیه ساز ها !!!!!!!
اونم لینک مستقیم ....
یه چیز جالب تر که الآن دیدم !
مهدی جان خودت هم اونجا پست دادی !!!!!!!!!!!!
آره منم اونجا پست دادم ولي با دقت بخون واسه دانلوده بازي پست دادم نه شبيه سازها . حالا شما اگه فكر ميكني بتوني بازي هاي psp رو روي pc اجرا كني عيب نداره برو اجرا كن .

Oracle_Eldorado
21-02-2008, 12:29
آهان .
حیف شد . بازی های قشنگی داره .
مثلا Silent Hill جدیده که واسش اومده .
خیلی دوست داشتم بازی کنم ولی حیف ...

ali_ranger22
21-02-2008, 13:31
آهان .
حیف شد . بازی های قشنگی داره .
مثلا Silent Hill جدیده که واسش اومده .
خیلی دوست داشتم بازی کنم ولی حیف ...

اگه ps2 داری صبر کن یه مدت دیگه این بازی براش میاد از psp دارن پورت میکنن به ps2

ali_ranger22
21-02-2008, 13:38
در مورد چی؟

این طور که معلومه این psp2 هست البته نمیدونم دقیق

عكس برا من هم لود نميشه!!!!!!
عکس که سالمه برا من میاد

choory
21-02-2008, 16:56
این طور که معلومه این psp2 هست البته نمیدونم دقیق

عکس که سالمه برا من میاد

اگه ممكنه عكسا يه جا ديگه آپلود من تا ما هم بتونيم ببينيم.مثلا تو tinypic.com

vizzzzzzzzzzzzzzzz
21-02-2008, 19:04
اره میشه برای اینکه باید بری تو ریکاوری و کرنل رو روی 3.52 بزاری
اين كارم كردم بازم نشد خرابه

vizzzzzzzzzzzzzzzz
21-02-2008, 20:28
ميشه رو 3.52 mss-4 اومد يه دفعه 3.90 نصب كرد؟

Arshia001
21-02-2008, 22:07
آره!میشه!ممکنه!شدنیه!میتونی !(چی کار کنم؟هی میگه Message too short!)

ehsan-hedayati
22-02-2008, 13:03
آقا کسی میدونه بالاخره ASASSIN's CREED برا پی اس پی میاد یا نه؟

mehdi30nema
22-02-2008, 21:23
آقا کسی میدونه بالاخره ASASSIN's CREED برا پی اس پی میاد یا نه؟
فكر نميكنم چون تو سايت هاي معتبر بازي هم چيزي ننوشته كه مياد .

ali_ranger22
23-02-2008, 13:08
فكر نميكنم چون تو سايت هاي معتبر بازي هم چيزي ننوشته كه مياد .
این از عکس

مهدی جان اگه سابقه ubi soft رو حساب کنیم میبینیم از اکثر بازی هاش یه نسخه برا psp داده بهتره امیدوار باشیم که بیاد

ali_ranger22
23-02-2008, 13:09
NFS:pro street هم اومد

mehdi30nema
23-02-2008, 13:28
NFS:pro street هم اومد
اين nfs pro street از gamespotنمره ضعيف 4 رو گرفته . كسي بازي كرده ببينه چه جوريه ؟

ali_ranger22
23-02-2008, 13:43
اين nfs pro street از gamespotنمره ضعيف 4 رو گرفته . كسي بازي كرده ببينه چه جوريه ؟

من همین امروز تو وست دیدم احتمال میدادم ضعیف باشه

ali_ranger22
23-02-2008, 13:49
اینم ویندوز ویستا ! جدیدش

okami
23-02-2008, 14:38
بازی God Of War : COO بلاخره منتشر شد الان دیگه فکر کنم لینک های دانلودش تو اینترنت باشه . امتیاز بالایی هم از سایت های مختلف گرفته از جمله :

IGN 9.4 out of 10 94.0%
Game Informer 9 out of 10 90.0%
GameZone 9.5 out of 10 95.0%
1UP 9.5 out of 10 95.0%
Kombo 9.8 out of 10 98.0%
GamePro 4.75 out of 5 95.0%

خودمون رو باید آماده از کارو زندگی افتادن باید بکنیم .

mehdi30nema
23-02-2008, 16:19
بازی God Of War : COO بلاخره منتشر شد الان دیگه فکر کنم لینک های دانلودش تو اینترنت باشه . امتیاز بالایی هم از سایت های مختلف گرفته از جمله :

IGN 9.4 out of 10 94.0%
Game Informer 9 out of 10 90.0%
GameZone 9.5 out of 10 95.0%
1UP 9.5 out of 10 95.0%
Kombo 9.8 out of 10 98.0%
GamePro 4.75 out of 5 95.0%

خودمون رو باید آماده از کارو زندگی افتادن باید بکنیم .
مطمئني اومده ؟ آخه هنوز gamespot چيزي نگفته . بعد قرار بود 4 مارچ يعني 2 هفته ديگه بياد .

amirrasa kateb
24-02-2008, 15:51
نزدیک به 24 ساعته هیچکی پست نداده!

amirrasa kateb
24-02-2008, 15:58
پژوهشگران استرالیایی تراشه ی ریزی طراحی کردند که می تواند داده هارا به صورت بیسیم و با سرعت 5دگیگابایت بر ثانیه در مسافت 10 متر منتقل کند .
این تراشه که GI-FI نام دارد در اندازهی بسیا کوچکی یعنی 0/2 اینچ است .
بقیشم حوصله ی تایپ کردن نداشتم!

STON-COLD
24-02-2008, 17:03
در مورد اینترنت بیسیم psp میشه توضیح بیشتری بدید.

رایگانه؟

mehdi30nema
24-02-2008, 19:27
كسي بازي miami vice رو بازي كرده ؟
من مرحله اول اونجا كه چندين نفر رو ميكشيم بعد مرحله تموم ميشه و ميره تو يه صفحه كه شبيه نقشه هست گير كردم . ديگه اصلا از اون صفحه نقشه بيرون نميره و تو بازي نميره .

Arshia001
24-02-2008, 19:46
GOW نیومده ها!اومده؟
Miami Vice من بازی نکردم.افتضاحه.
امروز PSP مو گرفتم از ناظممون.کلی گفت دیگه نیارمش.
اون PSP2 هم تابلو تقلبیه.Sony هیچوقت همچین غولی رو علم نمیکنه.
امیررسا،تو آواتارتو عوض کردی بجاش NFS:PS گذاشتی؟یا براوزر من مورد داره؟

Mahdi.M
24-02-2008, 20:14
سلام به همه ی دوستان عزیز
یه سوال در مورد میکروفن psp داشتم . می خواستم ببینم می شه از تقریبا 3 متری صدای محیط رو به خوبی ضبط کرد. مثلا صدای استاد رو !!!

J A V I D
24-02-2008, 20:27
پي اس پي ميكروفن نداره !

mehdi30nema
25-02-2008, 08:06
به به آقا جاويد . خوش اومدي

J A V I D
25-02-2008, 09:09
بازي نيد فور اسپيد پرو استريت هم اومده ها !من دانلود كردم از نظر كنترل خيلي ساده تر از پرو استريت كامپيوتر و 360 ايناست !

mehdi30nema
25-02-2008, 16:49
بچه ها يه مشكل :
من الان اگه مثلا يه بازي 1 گيگي روي رمم باشه و 100 مگ هم خالي باشه . اگه بازي رو پاك كنم . بجاي اينكه نشون بده 1.1 گيگ خالي شده مثلا ميزنه 550 مگ . بايد رم رو فرمت كنم تا درست بشه . فكر ميكنيد مشكل از چيه ؟

Arshia001
25-02-2008, 17:05
والا بستگی داره!مثلا به اینکه با چی پاک میکنی.
سلام جاوید!چه عجب یادی از ما کردی!میگم به نظرت این Nfs:ps ارزش پول دادن داره؟

J A V I D
25-02-2008, 17:58
بچه ها يه مشكل :
من الان اگه مثلا يه بازي 1 گيگي روي رمم باشه و 100 مگ هم خالي باشه . اگه بازي رو پاك كنم . بجاي اينكه نشون بده 1.1 گيگ خالي شده مثلا ميزنه 550 مگ . بايد رم رو فرمت كنم تا درست بشه . فكر ميكنيد مشكل از چيه ؟

چقدر شما با رم به مشكل مي خوريد ! شايد ويريسي چيزي كامپيوترت گرفته فايل هاي مخفي رو رم ايجاد مي كنه !

والا بستگی داره!مثلا به اینکه با چی پاک میکنی.
سلام جاوید!چه عجب یادی از ما کردی!میگم به نظرت این Nfs:ps ارزش پول دادن داره؟

والا ما هميشه اينجا بوديم جايي هم نرفته بوديم فقط به خاطر لطف بعضي ها يه مدت اينجا نيومدم ... در مورد بازي چون يه چيز كاملا سليقه ايه من نظري نمي دم عموما ! مخصوصا اگه ماشين سواري باشه !!!! ( چون سبك مورد علاقه منه !)

mehdi30nema
25-02-2008, 18:27
چقدر شما با رم به مشكل مي خوريد ! شايد ويريسي چيزي كامپيوترت گرفته فايل هاي مخفي رو رم ايجاد مي كنه !
)
آره خدايي من با رم كلي مشكل دارم . حالا يعني چي ويروسي شده . يعني ممكنه دوباره رمم خراب بشه ؟ چي كار بايد بكنم .

mehdi30nema
25-02-2008, 18:29
راستي بازي رو هم با خوده psp پاك ميكنم يعني از تو كامپيوتر پاك نميكنم . ممكنه از اين باشه ؟

J A V I D
25-02-2008, 21:25
آره خدايي من با رم كلي مشكل دارم . حالا يعني چي ويروسي شده . يعني ممكنه دوباره رمم خراب بشه ؟ چي كار بايد بكنم .

راستي بازي رو هم با خوده psp پاك ميكنم يعني از تو كامپيوتر پاك نميكنم . ممكنه از اين باشه ؟

كامپيوترت گفتم شايد ويروس گرفته ! والا نمي دونم چي بگم تا حالا به شخصه به همچين مشكلي نخوردم ....

yashar71
25-02-2008, 22:20
salam

dostan god of war hanoz nayomade yani sakhte shode va dar daste nezarate hodode 1 hafte dige miad migan az nazare graphic bahale va ham game play....vali ma ntahrim kardam va bazi nemikonam chon bar zede irane va man fekr mikonam 1 jorhaie bar zede shahzadeye parsi chon karhaie ke mikone taghriban shabhe one......

ta badbedrod

J A V I D
25-02-2008, 23:56
salam

dostan god of war hanoz nayomade yani sakhte shode va dar daste nezarate hodode 1 hafte dige miad migan az nazare graphic bahale va ham game play....vali ma ntahrim kardam va bazi nemikonam chon bar zede irane va man fekr mikonam 1 jorhaie bar zede shahzadeye parsi chon karhaie ke mikone taghriban shabhe one......

ta badbedrod

ياشار جان آدم چيزي رو تحريم مي كنه كه بابتش پول بده نه از اينترنت كپي كنه رو دستگاهش بازي كنه بعد تا اونجايي كه من مي دونم بازي خداي جنگ هيچ ربطي به ايران نداره ! و كلا تو يونانو خداهاي يونان اينا مي چرخه موضوعش ! بازيشم دموش كه گراف خفني داشت تو گيم اسپات بود فكر كنم خوندم از تمام قدرت PSP براي اجرا شدن استفاده مي كنه !

اين تعصبات بي جا هم بذارين كنار كه ما فلان بازي رو بازي نمي كنم چون فلان چيز داره بازي هاي خارجي هم همديگه رو مي توپن تو كشور هاي همديگه هم بازي هاشون رو مي فروشن ! نمونه بارزش بازي رد آلرت ! سي دي يكش مال آمريكايي ها بود سي دي دوش مال روس ها همه جاي دنيا هم هر دو سي ديش با هم به فروش مي رفت ! كسي هم تو روسيه يا آمريكا نگفت من فقط يه سي ديشو بازي مي كنم ! البته اين مثال بودا !

yashar71
26-02-2008, 00:21
salam

in bahse rabti nadare man download ham konam bazish nemikonam va in nazare shakhsieye mane
2oman ham in darbareye Persian ha ast va dobare maro ghol va in ha neshon dade.....va man aslan in bahse Red Alerto nafahmidam in bazi esterategice mesle GEneral to general ham 3ta ghodrat hast masalan mikhayd begid toye on chini kar nakarde ya hamchin chizi...badesham man nazare khodam ro goftam va mozoe asli tarikhe omadaneshe

ta badbedrod

mazi_z_PSP
26-02-2008, 00:30
واقعا این حرفا رو نميتونم تحمل کنم. خداييش ما ایرانی ها چقدر پر روو و از خود راضی هستيم. فکر ميکنيم نشستيم رو تخت پادشاهی جهانی و بايد همه جارو کنترل کنيم و هر چيزی که در رابطه با زمان های قديم و تمدن های پيشرفته مياد رو تحريم کنيم.
عزيز همين حرفا باعث شده که بهمون بگن جهان سوم. ميفهمی معنی این کلمه يعنی چی؟ يعنی تهه بدبختی. اگر دوروبرتو نگا کنی متوجه ميشی. این حرفا جلوی پيشرفت مارو گرفته ميگيره و خواهد گرفت.!

ehsan-hedayati
26-02-2008, 01:57
سلام به همه ی دوستان عزیز
یه سوال در مورد میکروفن psp داشتم . می خواستم ببینم می شه از تقریبا 3 متری صدای محیط رو به خوبی ضبط کرد. مثلا صدای استاد رو !!!
میکروفن پی اس پی؟؟؟؟؟؟
مگه همچین چیزی وجود داره؟؟؟:18:

ali_ranger22
26-02-2008, 13:02
پژوهشگران استرالیایی تراشه ی ریزی طراحی کردند که می تواند داده هارا به صورت بیسیم و با سرعت 5دگیگابایت بر ثانیه در مسافت 10 متر منتقل کند .
این تراشه که GI-FI نام دارد در اندازهی بسیا کوچکی یعنی 0/2 اینچ است .
بقیشم حوصله ی تایپ کردن نداشتم!

چه ربطی به psp داشت؟!!
----------------------
مهدی جان برنامه filer رو دانلود کن بعد از توی برنامه ویروس هارو از رمت پاک کن یه بار برا منم اینطوری شده بود

ali_ranger22
26-02-2008, 13:11
نمونه بارزش بازي رد آلرت ! سي دي يكش مال آمريكايي ها بود سي دي دوش مال روس ها همه جاي دنيا هم هر دو سي ديش با هم به فروش مي رفت ! كسي هم تو روسيه يا آمريكا نگفت من فقط يه سي ديشو بازي مي كنم ! البته اين مثال بودا !

این مثالو هستم یادش بخیر عجب بازی ای بود 20 بار تمومش کردم هنوز امریکاشو دارم روسیشو پسر داییم کش رفت!!

----------------------------------
راستی یه جا دم محلمون پیدا کردم 5 تا بازی psp به انتخاب خودت! میده 1500 حدود 300 تا بازی هم داره!

ali_ranger22
26-02-2008, 13:20
واقعا این حرفا رو نميتونم تحمل کنم. خداييش ما ایرانی ها چقدر پر روو و از خود راضی هستيم. فکر ميکنيم نشستيم رو تخت پادشاهی جهانی و بايد همه جارو کنترل کنيم و هر چيزی که در رابطه با زمان های قديم و تمدن های پيشرفته مياد رو تحريم کنيم.

عزيز همين حرفا باعث شده که بهمون بگن جهان سوم. ميفهمی معنی این کلمه يعنی چی؟ يعنی تهه بدبختی. اگر دوروبرتو نگا کنی متوجه ميشی. این حرفا جلوی پيشرفت مارو گرفته ميگيره و خواهد گرفت.!

بهتره در مورد کشورت یه جور دیگه تفکر کنی من خودم با اینکه اگه god ضد ایران باشه بازم بازیش میکنم ولی از اینکه کسی ایرانو مسخره کنه بدم میاد ایران ابر قدرت جهان بوده اینو یادت نره اگه کسی زمان پهلوی رو مسخره کنه منم خوشحال میشم ولی ایران باستان رو نه

ali_ranger22
26-02-2008, 13:35
اگه دنبال بازی میگردین و نمیدونین چی بگیرین socom:tactical رو پیشنهاد میدم من چند روز پیش تمومش کردم خیلی حال داد

mehdi30nema
26-02-2008, 14:17
من بازي pursuit force exterem justice رو گرفتم ولي وقتي ميخاد بره تو بازي توي لودينگ گير ميكنه . فكر ميكنيد مشكل از بازي هست ؟

mehdi30nema
26-02-2008, 14:18
راستی یه جا دم محلمون پیدا کردم 5 تا بازی psp به انتخاب خودت! میده 1500 حدود 300 تا بازی هم داره!

كجا هست اينجايي كه ميگي ؟

J A V I D
26-02-2008, 15:30
من بازي pursuit force exterem justice رو گرفتم ولي وقتي ميخاد بره تو بازي توي لودينگ گير ميكنه . فكر ميكنيد مشكل از بازي هست ؟

با حالت NO - UMD حتما مي خواي بازي كني !

salam

in bahse rabti nadare man download ham konam bazish nemikonam va in nazare shakhsieye mane
2oman ham in darbareye Persian ha ast va dobare maro ghol va in ha neshon dade.....va man aslan in bahse Red Alerto nafahmidam in bazi esterategice mesle GEneral to general ham 3ta ghodrat hast masalan mikhayd begid toye on chini kar nakarde ya hamchin chizi...badesham man nazare khodam ro goftam va mozoe asli tarikhe omadaneshe

ta badbedrod

بحث گاد آف وارم بي خيال شيد از اين بحث هايي كه به جايي نمي رسه هر كس عقيده اي داره و عقيدش قابل احترامه... ولي گاد آف وار يك و دو رو كه من بازي كردم و تموم كردم هيچ اثري از ايران توش نديدم ! همش در مورد يونان بود و جنگ خدايان (اسم بازي هم همينه ) تا اونجايي هم كه يادمه هيچ كدوم از خداهاش ايراني نبودن !

ياشار جان من منظوري نداشتم قصد توهين به شما يا هيچ كس ديگه هم نداشتم و ندارم ،ظاهرا خيلي بهتون بر خورد ... فقط يه نكته اي شما كه اينقدر رو ايران تعصب داريد لطف كنيد اول از همه به زبان فارسي تايپ كنيد و اين زبان زيبا رو با حروف انگليسي خراب نكنيد .... در ضمن فارسي نويسي از قوانين اين انجمنه ! بهونه فارسي سازي هم نيارين رو همه ويندوز ايكس پي ها تو همه دنيا زبون فارسي هست كافي فعالش كنيد سي دي ويندوزتون رو بذاريد تو دستگاه بريد تو كنترل پنل قسمت Reginal & language رو انتخاب كنيد وارد تب Language بشيد اون تيك اول رو بزنيد اوكي كنيد تا فايل هاي زبان كپي بشه بعد همونجا Detail رو بزنيد بعد add رو بزنيد مي بينيد كه زبون فارسي هم اضافه شده !! و زبان فارسي رو در كنار زبان انگليسي داشته باشيد ! بعد بيا با هم صحبت مي كنيم !

در ضمنم منم نظر خودم رو گفتم و موضوع اصلي اين بود كه اين بازي ربطي به ايران نداره تا اونجايي كه من مي دونم !

این مثالو هستم یادش بخیر عجب بازی ای بود 20 بار تمومش کردم هنوز امریکاشو دارم روسیشو پسر داییم کش رفت!!

خدا رو شكر تا حالا كسي نتونسته از من سي دي كش بره به جز يه خانومي كه به طرز عجيبي يكي از سي دي هاي منو پيچوند و ركوردي براي خودش ثبت كرد ! البته سي دي بازي نبود ... كسي جرات نداره از آرشيو 8000 تايي بازي من چيزي كش بره !

خوب منم همين جوري مي دادم قبل از اينكه بساطم رو جمع كنم !

موفق و پيروز باشيد و دعوا نكنيد ما با هم دوستيم !

جاويد

mehdi30nema
26-02-2008, 16:17
با حالت NO - UMD حتما مي خواي بازي كني !

يعني بايد چي كارش كنم ؟ برم رو حالت يو ام دي . ؟

Arshia001
26-02-2008, 16:40
نه،برو رو BO-UMD!اینجوری اسمش باحال تره!البته فقط اگه UMD داری.منم با Harry Potter همین مشکلو داشتم بو-یو ام دیش کردم حل شد!
اینکه GOWCOO به ایران ربط داره رو منم شنیده بودم.ولی به هر حال بازیش میکنم.به خاطر فهمیدن داستان کریتوس هم که شده باید تمومش کنم!دست خودم نیست!
میگم به نظرتون بجز توپخونه از کجا بازی بگیرم که تا دسته کلاه سرم نره؟

J A V I D
26-02-2008, 19:09
يعني بايد چي كارش كنم ؟ برم رو حالت يو ام دي . ؟

اگه UMD داري بذار رو نرمال بوت !

نه،برو رو BO-UMD!اینجوری اسمش باحال تره!البته فقط اگه UMD داری.منم با Harry Potter همین مشکلو داشتم بو-یو ام دیش کردم حل شد!
اینکه GOWCOO به ایران ربط داره رو منم شنیده بودم.ولی به هر حال بازیش میکنم.به خاطر فهمیدن داستان کریتوس هم که شده باید تمومش کنم!دست خودم نیست!
میگم به نظرتون بجز توپخونه از کجا بازی بگیرم که تا دسته کلاه سرم نره؟

Ba - UMD فكر كنم درست تره ! ;-)
حالا هر چي به هر چي ربط داشت يعني بده !! من موندم چرا كسي بازي سام خطرناك !!!! (نسخه پرسپوليسش ) رو تحريم نكرد اون كه تو اون مسجدشو اينا توش پر جونور بود كسي نگفت اين جونورا ايرانين!

بگذريم اين رشته سر دراز دارد !

جاويد

ehsan-hedayati
26-02-2008, 19:39
دوستان گرامی
به نظر من که اگر ما بخوایم هر کس از راه رسید و یه چیزی پروند به دل بگیریم اولا باید با همه ی دنیا قطع رابطه کنیم. به عنوان مثال همین اینترنت اصلش مال US هستش و اونم که تا دلش خواسته پشت سر ایران زر زده .(منظورم سایت هایی با پسوند .com هستش)
خلاصه اقا فکر نکنید من غیرت ایرانی ندارم ولی خوب بلاخره هرکس نظر خودشو داره و نظر اونا هم راجع ما اینه.
فعلن برید با بازی ها حال کنید.
راجع به فارسی نوشتن هم کاملن موافقم با دوست عزیزم JJ (پدرمون در میاد تا یه پست انگلیسی رو کامل بخونیم وبفهمیم.)

amirrasa kateb
26-02-2008, 19:41
GOW نیومده ها!اومده؟
.
امیررسا،تو آواتارتو عوض کردی بجاش NFS:PS گذاشتی؟یا براوزر من مورد داره؟
به مننمیاد آواتارم رو عوض کنم؟

reza fontana
26-02-2008, 19:44
doOstan ye psp mikham begiram..slim bashe?gheymatesh chande?CD bazi ro ke bezari 2sh ejra mishe ya dardesar dare?

reza fontana
26-02-2008, 19:54
در ضمن واسه پخش فیلم و اهنگ تو Psp لازمه که فایلهاشونو تبدیل کرد؟لطفآ تایپیک طریقه دیدن فیلم با Psp رو هم بذارید ...با تشکر

J A V I D
26-02-2008, 20:17
doOstan ye psp mikham begiram..slim bashe?gheymatesh chande?CD bazi ro ke bezari 2sh ejra mishe ya dardesar dare?

قيمت از 180 تا هر چقدر بچربه ! آره اگه يو ام دي بخري بذاري توش راحت اجرا مي شه (بازي هاش رو سي دي يا دي وي دي نيست رو يو ام ديه ) ولي هر بازي از ده هزار تومن تا باز هر چقدر بچربس ! ولي بازي هاي كپي وجود داره كه مي ريزي رو مموري و بدون دردسر اجرا مي كني قيمتم بستگي به آدمش داره من يه زماني خودم هر بازي 400 مي دادم كه فعلا بساطمون رو جمع كرديم ! برا فيلمم بايد فيلم ها رو به پسوند mp4 تبديل كني كار پيچيده اي نيست كه بخوايم يه تاپيك در موردش بزنيم !

yashar71
26-02-2008, 22:31

salam

man rastesh nemidonam shoma chi fekr mikonid(dar morede iran)
bahse jahane sevomi ha maslan rabti bi in bahse nadare....ma moshkel toye modiriat darim va on baese one.....Javid aziz man avalan khodaesh migam be man barnakhord aslan chera bayad bar bokhore?man az in bahs ha ham dosta ram:27:....dar morede neveshtan farsi ino ghablan ham be ma ngoftam ma ndar morede CD
bayad begam man 1 laptop daram ke az iran avordam va az on estefade mikonam va CD windows ham nadaram....be hamin dalil nemtonam....

Rasti dar morede God of war ham be man etemad konid...shoma mage Demoye bazi ro nakardin...toye demo hamash mitonid bebinid dige ya 2-3 hafte sabr konid va bad bebinid

ta badb bedrod

mazi_z_PSP
26-02-2008, 22:55
بابا تو ديگه کی هستی. اگر دنبال فارسی نويسی باشی ميتونی راحت گير بياری برنامه های مختلف رو.!
ديگه هم راجب به نظراتت در مورد اون بازی زيبا بحث نکن. اميدوارم با وجود افرادی مثل شما ایران باز هم پيشرفت کنه. البته که اگر زياد باشين غير ممکنه( ناراحت نشی عزيز اینو جمعی گفتم!)

mazi_z_PSP
26-02-2008, 22:58
بهتره در مورد کشورت یه جور دیگه تفکر کنی من خودم با اینکه اگه god ضد ایران باشه بازم بازیش میکنم ولی از اینکه کسی ایرانو مسخره کنه بدم میاد ایران ابر قدرت جهان بوده اینو یادت نره اگه کسی زمان پهلوی رو مسخره کنه منم خوشحال میشم ولی ایران باستان رو نه

نه عزيز مثل اینکه هنوز منو نشناختی و حرفامو هم درست نفهميدی.
من اصلا نميخوام به ایران قديم توهين کنم. اما يادت باشه که الان کجا هستيم. کسی به ایران قديم نميگه جهان سوم به الانمون ميگن. و این واقعا زشته.

--------------------------------

ديگه هم این بحثو تمام کنيد. من اومد اینجا پست دادم که نظرمو بگم همين.
تمام شد.!

mehdi30nema
27-02-2008, 07:24
اگه UMD داري بذار رو نرمال بوت !

umd ندارم . يعني بايد قيد بازي رو بزنم ؟

حالا اگه umd داشتم فرق نميكرد چي باشه . يعني بازي ، فيلم ؟

J A V I D
27-02-2008, 09:26
salam

man rastesh nemidonam shoma chi fekr mikonid(dar morede iran)
bahse jahane sevomi ha maslan rabti bi in bahse nadare....ma moshkel toye modiriat darim va on baese one.....Javid aziz man avalan khodaesh migam be man barnakhord aslan chera bayad bar bokhore?man az in bahs ha ham dosta ram....dar morede neveshtan farsi ino ghablan ham be ma ngoftam ma ndar morede CD
bayad begam man 1 laptop daram ke az iran avordam va az on estefade mikonam va CD windows ham nadaram....be hamin dalil nemtonam....

Rasti dar morede God of war ham be man etemad konid...shoma mage Demoye bazi ro nakardin...toye demo hamash mitonid bebinid dige ya 2-3 hafte sabr konid va bad bebinid

ta badb bedrod

خوب خدا رو شكر كه بهتون بر نخورد شما كه ايران نيستيد فكر كنم سرعت اينترنت مناسبي هم داشته باشيد يه ويندوز از اينترنت دانلود كنيد يا يه فارسي ساز بگرديد پيدا كنيد تو نت! به همين سادگي به همين راحتي ! گاد آف وار دمو يي هم كه من بازي كردم اولش كه دمو نداشت بازي يه دفعه شروع مي شد بدون اينكه داستاني طرح كنه ! و به همين صورتم يه دفعه تموم مي شد ! حالا از داستان مطرح نشده چجوري مي شه نتيجه گرفت بازي به ايران توهين مي كنه من نمي دونم ! در هر حال همونطور كه بالاترم اشاره كردم نسخه 1 و 2 بازي براي پلي استيشن 2 چنين موردي نداشت بايد صبر كرد ديد كه نسخه psp چنين چيزي داره يا نه !‌ گرچه داشته باشه هم براي من مهم نيست يعني اعتبار ايران باستان ( به قول خودتون ) اينقدر پايينه كه با يه بازي بخواد خراب بشه اگه جواب مثبته خوب همون بهتر كه خراب بشه ! منم ديگه اين بحثو مي بندم واقعا !

umd ندارم . يعني بايد قيد بازي رو بزنم ؟

حالا اگه umd داشتم فرق نميكرد چي باشه . يعني بازي ، فيلم ؟

نمي گم صد در صد ولي معمولا مشكلاي اينجوري به خاطر نبود umd و عدم بوت با umd مخصوصا بازي هاي نسبتا جديد بيشتر اين مشكلو دارن ! Umd هم يا بايد بازي باشه يا دمو ! umd فيلم جواب نمي ده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mehdi30nema
27-02-2008, 11:51
من دوباره به يه مشكل برخوردم :
pes2008 حدود يه هفته رو psp من بود و بدونه هيچ مشكلي بازي ميكردم . حتي ديروز هم كلي بازي كردم ولي امروز كه اومدم برم تو بازي همين كه روش كليك كردم صفحه سياه شد ود يگه هيچي نيومد .

amirrasa kateb
27-02-2008, 13:21
من دوباره به يه مشكل برخوردم :
pes2008 حدود يه هفته رو psp من بود و بدونه هيچ مشكلي بازي ميكردم . حتي ديروز هم كلي بازي كردم ولي امروز كه اومدم برم تو بازي همين كه روش كليك كردم صفحه سياه شد ود يگه هيچي نيومد .
معلومه مموریت طعتیله شاید تنظیمای ریکاوری دستکاری کردی؟ گزاشتی روی ba umd ؟

reza fontana
27-02-2008, 14:36
?gheymate UMD cheghadre

amirrasa kateb
27-02-2008, 14:57
?gheymate UMD cheghadre
آقا جاوید که گفتن از 10 هزار تا هر چه قدر به چربه
در ضمن فارسی فارسی فارسی

mehdi30nema
27-02-2008, 15:54
بچه ها خواهشا يكي دقيق بگه من از كجا اين حالت با يو ام دي رو فعال يا غير فعال كنم . آخه فكر ميكنم دارم اشتباه انجامش ميدم .

apoosh
27-02-2008, 16:20
آقا مازیار خوش اومدی. می بینم که پس از مدتها برگشتی.حضورت اینجا را رونق می ده...

J A V I D
27-02-2008, 17:38
بچه ها خواهشا يكي دقيق بگه من از كجا اين حالت با يو ام دي رو فعال يا غير فعال كنم . آخه فكر ميكنم دارم اشتباه انجامش ميدم .

تو منو ريكاوري ! كانفيگوريشن D-:!!!!! گزينه تابلوييه ولي اگه يو ام دي نداري فعالش كني ديگه تو هيچ كدوم از بازي ها نمي ره !

yashar71
27-02-2008, 17:41
خوب خدا رو شكر كه بهتون بر نخورد شما كه ايران نيستيد فكر كنم سرعت اينترنت مناسبي هم داشته باشيد يه ويندوز از اينترنت دانلود كنيد يا يه فارسي ساز بگرديد پيدا كنيد تو نت! به همين سادگي به همين راحتي ! گاد آف وار دمو يي هم كه من بازي كردم اولش كه دمو نداشت بازي يه دفعه شروع مي شد بدون اينكه داستاني طرح كنه ! و به همين صورتم يه دفعه تموم مي شد ! حالا از داستان مطرح نشده چجوري مي شه نتيجه گرفت بازي به ايران توهين مي كنه من نمي دونم ! در هر حال همونطور كه بالاترم اشاره كردم نسخه 1 و 2 بازي براي پلي استيشن 2 چنين موردي نداشت بايد صبر كرد ديد كه نسخه psp چنين چيزي داره يا نه !‌ گرچه داشته باشه هم براي من مهم نيست يعني اعتبار ايران باستان ( به قول خودتون ) اينقدر پايينه كه با يه بازي بخواد خراب بشه اگه جواب مثبته خوب همون بهتر كه خراب بشه ! منم ديگه اين بحثو مي بندم واقعا !

نمي گم صد در صد ولي معمولا مشكلاي اينجوري به خاطر نبود umd و عدم بوت با umd مخصوصا بازي هاي نسبتا جديد بيشتر اين مشكلو دارن ! Umd هم يا بايد بازي باشه يا دمو ! umd فيلم جواب نمي ده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

salam

javid aziz BAVAR konid ke bar zede persian hast....va dar morede tarikhe iran ham bayad begam man inja daram mibinam dige.....vaghti hich tablighi barash nist vali bar zedesh hast chera in ha bayad be iran bastan etemad dashte bashan...hamin film 300 inja tamam mardom inro bavar daran va chon kase dige i nist ke bege hamchin chizi nist on ha chiziz ro bavar mikonan ke mibinan......

Dost aziz aghaye maziar....dar morede farsi neves man midonam vali hosele nadaram....:19:.....vali shoma bayad begam kheli TONDRO hastid va asan in bahsha kari be iran nadare etefaghan man fekr mikonam age mardom mesle ma bashan yani ASEGHE IRAN bashan kheyli az moshkelat hal mishe va MOTMAEN bashid in dalil ha baese AGHABOFTADEGI iran NIST!!!!!!!!

ta badbedrod

mehdi30nema
27-02-2008, 21:23
Tom Clancy's EndWar برای PSP و DS

به نقل از سایت معتبر CVG کارگردان بازی بسیار زیبای Tom Clancy's EndWar جناب Michael de Plater اعلام کرده است که بازی انها علاوه بر پلتفرم های XBOX360 و PS3 برای DS و PSP نیز منتشر خواهد شد !!
توضیحاتی مختصر از این بازی که سایت CVG در خبر خود منتشر کرده است :
بازی EndWar جنگ جهانی سوم را روایت خواهد کرد . منابع با ارزش زمین در حال اتمام شدن هست . به همین خاطر کشورهای قدرتمند به دنبال منابع با ارزش زمین هستند و بر سر به دست اوردن همین منابع با یکدیگر وارد جنگ میشوند . بازی در سبک RTS خواهد بود و با تبلیغاتی که تا به حال از سوی این بازی صورت گرفته میتوان از ان به عنوان یک بازی فوق العاده جذاب نام برد .
با اینکه تاریخ عرضه ی این بازی Q2/2008 هست اما خیلی ها بر این باورند که این بازی تا March 2009 منتشر نخواهد
منبع : بازي سنتر

Arshia001
27-02-2008, 23:04
به مننمیاد آواتارم رو عوض کنم؟

اومدنشو نمیدونم،ولی یک کاره NFS:PS این وسط چی کارس من نفهمیدم؟!

بچه ها بیاین این GOW رو تا نیومده بیخیال شین!وقتی اومد مطمئن شدین بعد بحث کنین لااقل!

apoosh واقعا دستت درد نکنه دیگه!یعنی من و جاوید و علی(رنجر) و غیره و ذلک کشکیم،تا مازی اومد بحث داغ شد و رونق گرفت؟!مخصوصا که این آقا مازیار طبق آمار وصولی فن بوی 360 هم هست و خائن محسوب میشه!(ناراحت نشی مازی!شوخی کردم!)

J A V I D
27-02-2008, 23:32
salam

javid aziz BAVAR konid ke bar zede persian hast....va dar morede tarikhe iran ham bayad begam man inja daram mibinam dige.....vaghti hich tablighi barash nist vali bar zedesh hast chera in ha bayad be iran bastan etemad dashte bashan...hamin film 300 inja tamam mardom inro bavar daran va chon kase dige i nist ke bege hamchin chizi nist on ha chiziz ro bavar mikonan ke mibinan......

Dost aziz aghaye maziar....dar morede farsi neves man midonam vali hosele nadaram.........vali shoma bayad begam kheli TONDRO hastid va asan in bahsha kari be iran nadare etefaghan man fekr mikonam age mardom mesle ma bashan yani ASEGHE IRAN bashan kheyli az moshkelat hal mishe va MOTMAEN bashid in dalil ha baese AGHABOFTADEGI iran NIST!!!!!!!!

ta badbedrod

خوب ياشار جان با توجه به صحبت هايي كه كرديد خارجي ها بايد بازي رو تحريم كنن كه اين چيزا رو در مورد ايران نبينن !!!!!!!!!!!!!!! نه ما كه تو ايرانيم و مي دونيم اين چيزا خالي بندي بيش نيست راستي فيلم meet spartans هم قشنگه !! در ضمن مازيار عزيز هميشه يكم آتيشش تنده به دل نگير !

apoosh واقعا دستت درد نکنه دیگه!یعنی من و جاوید و علی(رنجر) و غیره و ذلک کشکیم،تا مازی اومد بحث داغ شد و رونق گرفت؟!مخصوصا که این آقا مازیار طبق آمار وصولی فن بوی 360 هم هست و خائن محسوب میشه!(ناراحت نشی مازی!شوخی کردم!)

آرشيا جان شما خودشو! ناراحت نكن : -) ! من كه عادت كردم همه جا كشك حسابم مي كنن تو سايت خودم كسي تحويلم نمي گيره ديگه چه برسه به اينجا !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
28-02-2008, 20:19
آقا مازیار خوش اومدی. می بینم که پس از مدتها برگشتی.حضورت اینجا را رونق می ده...

ممنون دوست من. من هر چند وقت يکبار ميام اینجا ببينم بروبچ چيکار ميکنن با پی اس پی و مشکلات فراوانش!!
قربونت بشم شما لطف داری.

در ضمن مازيار عزيز هميشه يكم آتيشش تنده به دل نگير !

قربونت عزيز خوشم مياد که منو شناختی!!

مگه جرات داری که جدی بگی؟!
قربونت عزيز همونطور که ميدونی 360 يک چيزه ديگس اما اینو يادت باشه که من هنوز به سونی وفادار موندم و اونم از يوزرم معلومه.

salam

Dost aziz aghaye maziar....dar morede farsi neves man midonam vali hosele nadaram....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif.....vali shoma bayad begam kheli TONDRO hastid va asan in bahsha kari be iran nadare etefaghan man fekr mikonam age mardom mesle ma bashan yani ASEGHE IRAN bashan kheyli az moshkelat hal mishe va MOTMAEN bashid in dalil ha baese AGHABOFTADEGI iran NIST!!!!!!!!

ta badbedrod
خوب دوست من اگر نميتونی فارسی بنويسی پس اصلا ننويس. به مديران هم اطلاع داده شد. خودشون اقدام خواهند کرد. ایران و ایرانی رو هم فعلا ولش کن. اگر اینجا باشی ميفهمی چطور چه چيزايی داره ميره تو پاچمون پس ديگه خارجی رو بيخيال.
-----------------------------------------------------------------------
ديگه هم این بحث رو جدا تمام کنيد. بچسبيد به سوالات و مباحث پی اس پی . ( Off Topic)
ادامه دادن : اطلاع و برخورد مديران!

apoosh
28-02-2008, 22:03
آقا این بازی god of war بالاخره ریلیز شد؟ اگه کسی بازی کرده کمی تعریف کنه...

yashar71
29-02-2008, 01:48
ممنون دوست من. من هر چند وقت يکبار ميام اینجا ببينم بروبچ چيکار ميکنن با پی اس پی و مشکلات فراوانش!!
قربونت بشم شما لطف داری.

قربونت عزيز خوشم مياد که منو شناختی!!

مگه جرات داری که جدی بگی؟!
قربونت عزيز همونطور که ميدونی 360 يک چيزه ديگس اما اینو يادت باشه که من هنوز به سونی وفادار موندم و اونم از يوزرم معلومه.

خوب دوست من اگر نميتونی فارسی بنويسی پس اصلا ننويس. به مديران هم اطلاع داده شد. خودشون اقدام خواهند کرد. ایران و ایرانی رو هم فعلا ولش کن. اگر اینجا باشی ميفهمی چطور چه چيزايی داره ميره تو پاچمون پس ديگه خارجی رو بيخيال.
-----------------------------------------------------------------------
ديگه هم این بحث رو جدا تمام کنيد. بچسبيد به سوالات و مباحث پی اس پی . ( Off Topic)
ادامه دادن : اطلاع و برخورد مديران!

salam

man to iran bodam va midonam chjorie khob pas bikhodi nagid.....dar morede etela dadan be modir ha ham man say mikonam az in bebad farsi benvisam vali kari nadaram mokhtarid be harki mikhayd begid dost dashtid berid be maman bozorge man ham begid!!!!

be ghole agha javid shoma 1 kami atishet tonde.....

ta bad bedrod

yashar71
29-02-2008, 01:51
[quote=apoosh;2144686]آقا این بازی god of war بالاخره ریلیز شد؟ اگه کسی بازی کرده کمی تعریف کنه...[/
quote]

salam

na doste aziz hanoz nayomade tarikh omadanesh to irani nemidonam vali miladish 6/3/2008 ast.....1 kocholo sabr konid vali kheyli zod tamom mishe zadan faghat 7-8 saat tol mikeshe tamomesh koni!!!:41:

mehdi30nema
29-02-2008, 09:57
آقا این بازی god of war بالاخره ریلیز شد؟ اگه کسی بازی کرده کمی تعریف کنه...
نه هنوز نيومده . انشالله سه شنبه ريليز ميشه .

شمارش معكوس براي بازي god of war :
4روز تا ريليز شدن اين بازي .

J A V I D
29-02-2008, 17:20
ظاهرا بازي چهارم مارچ قراره عرضه بشه ! فعلا يه دنيا علاف اين بازي شدن ! بعد 7-8 ساعت واسه يه بازي با اون گرافيك رو Psp خيلي خوبه كه !!