PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

apoosh
29-11-2007, 19:15
من تو Silent Hill Aمرحله بعد از تئاتر که یک دستگاهی هستش و یک تاریخی را می خواد گیر کردم. می گه تاریخ واسه اتاق 500 هستش که از یه سوراخ می شه یه تقویم را دید که دور روز 12 خط کشیده و ماهش هم چون 29 روزه هست می شه Feb که برج 2 هست اما سالش اصلا معلوم نیست و هرچی هم شانسی زدم نشد! کسی رد کرده بگه چه تاریخی هست؟؟

J A V I D
29-11-2007, 19:26
من تو Silent Hill Aمرحله بعد از تئاتر که یک دستگاهی هستش و یک تاریخی را می خواد گیر کردم. می گه تاریخ واسه اتاق 500 هستش که از یه سوراخ می شه یه تقویم را دید که دور روز 12 خط کشیده و ماهش هم چون 29 روزه هست می شه Feb که برج 2 هست اما سالش اصلا معلوم نیست و هرچی هم شانسی زدم نشد! کسی رد کرده بگه چه تاریخی هست؟؟

يكم اشتباه محاسبه كردي تاريخش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

apoosh
30-11-2007, 00:32
مرسی آقا جاوید
یه برنامه مناسب برای تبدیل فایلهای مختلف ویدیویی به فایلی که PSP نشون بده یعنی همون MP4 معرفی کنید. من DVD های King 2007 را دارم. داخل اون چنین برنامه ای هست؟ دلم لک زد واسه اینکه یه بار تو این Psp یه فیلمی چیزی ببینم...!
اگه ممکنه جایی را هم که برنامه هایی برای psp داشته باشه معرفی کنید..

rassool
30-11-2007, 10:57
مرسی آقا جاوید
یه برنامه مناسب برای تبدیل فایلهای مختلف ویدیویی به فایلی که PSP نشون بده یعنی همون MP4 معرفی کنید. من DVD های King 2007 را دارم. داخل اون چنین برنامه ای هست؟ دلم لک زد واسه اینکه یه بار تو این Psp یه فیلمی چیزی ببینم...!
اگه ممکنه جایی را هم که برنامه هایی برای psp داشته باشه معرفی کنید..
شما پست 2240 رو نگاه كن يه برنامه واسع تبديل گزاشتم.چه برنامه اي ميخواهي بگو تا همينجا برات بزاريم.

Viva_Nirvana
30-11-2007, 13:01
سلام بچه ها...
این یکشنبه به امید خدا رهسپار تهرانم... چند تا سوال داشتم:

1. می شه یه آدرس خوب معرفی کنید که طرف منصفانه قیمتا رو حساب کنه ؟ الان قیمتش چنده (اسلیم) ؟
2. این Irshell (نمی دونم درست نوشتم یا نه) چیه ؟ کارش چیه ؟ خود طرف می تونه برام نصب کنه ؟
3. جدید ترین ورژنی که اومده 3.71 M33-3 هستش ؟ خودش میدونه که باید به این ورژن تبدیل کنه ؟ آیا این ورژن می تونه تمام بازی ها رو اجرا کنه ؟ منظورم بازی های ورژن قدیمی 1.50 هستش ؟

ممنون..

mehdi30nema
30-11-2007, 15:04
سلام بچه ها...
این یکشنبه به امید خدا رهسپار تهرانم... چند تا سوال داشتم:

1. می شه یه آدرس خوب معرفی کنید که طرف منصفانه قیمتا رو حساب کنه ؟ الان قیمتش چنده (اسلیم) ؟
2. این Irshell (نمی دونم درست نوشتم یا نه) چیه ؟ کارش چیه ؟ خود طرف می تونه برام نصب کنه ؟
3. جدید ترین ورژنی که اومده 3.71 M33-3 هستش ؟ خودش میدونه که باید به این ورژن تبدیل کنه ؟ آیا این ورژن می تونه تمام بازی ها رو اجرا کنه ؟ منظورم بازی های ورژن قدیمی 1.50 هستش ؟

ممنون..
1 - فروشگاه گلچين تو توپخونه قيمت هاش خيلي مناسبه . الان اسليم 195 هست . معمولي هم 180 تومن .
2 - اين سوال را نميدونم
3 - براي اسليم كه ماله من 3.6 هست نميدونم جديدتر هم اومده يا نه .

mazi_z_PSP
30-11-2007, 16:06

هم اون خوبه هم شادی . البته من که خيری ازش نديدم اما قيمت هاش کمی تا قسمتی مناسبه.
2-آره درست نوشتی. تقريبا يک نرم افزار همه کاره هست. يکی از کارهاش تبادل اطلاعات بين پی اس پی و موبايل به وسيله اینفرارد هست. و يکی ديگه اینکه ميتونی باهاش تلويزيون رو کنترل کنی. چون ندارمش و ازش استفاده نکردم کارايی های ديگشو نميدونم. خدای Irshell رسول جان هستن!!

3-به خود مغازه دار بگو به جديد ترين برات تبديل کنه.خودش ميدونه. تمام بازی هارم اجرا ميکنه. مشکلی نداره. مشکل داشت پچش مياد حل ميشه.
فقط يادت باشه بعد از تبديل همونجا يک بازی خفن و با حجم بالای 600 مگ بريزی و امتحان کنی تا مطمئن بشی درست تبديل شده.
ديگه سلامتی

rassool
30-11-2007, 18:34
سلام بچه ها...
ممنون..

هم اون خوبه هم شادی . البته من که خيری ازش نديدم اما قيمت هاش کمی تا قسمتی مناسبه.
2-آره درست نوشتی. تقريبا يک نرم افزار همه کاره هست. يکی از کارهاش تبادل اطلاعات بين پی اس پی و موبايل به وسيله اینفرارد هست. و يکی ديگه اینکه ميتونی باهاش تلويزيون رو کنترل کنی. چون ندارمش و ازش استفاده نکردم کارايی های ديگشو نميدونم. خدای

Irshell رسول جان هستن!!

3-به خود مغازه دار بگو به جديد ترين برات تبديل کنه.خودش ميدونه. تمام بازی هارم اجرا ميکنه. مشکلی نداره. مشکل داشت پچش مياد حل ميشه.
فقط يادت باشه بعد از تبديل همونجا يک بازی خفن و با حجم بالای 600 مگ بريزی و امتحان کنی تا مطمئن بشی درست تبديل شده.
ديگه سلامتی

شما لطف داري مازيار جان :10:ولي برنامه irshell نميتونه بين موبايل و psp اطلاعات رد و بدل كنه اما بين دوتا psp ميشه اونم با يه سرعت باور نكردني يعني 11 مگ در ثانيه :18:از امكانات ديگر اين برنامه همون طور كه مازيار عزيز فرمودند كنترل وسايلي است كه به وسيله مادون قرمز كار ميكنند مثل تلوزيون ضبط و... اين برنامه امكان اين را دارد كه هنگام اجراي بازي به موسيقي مورد علاقه خود نيز هنگام اجراي بازي گوش دهيد و به وسيله هدفون اهنگها رو عقب يا جلو ببريد اجراي فايلهاي نوشتاري و مديريت فايلها از جمله امكانات ديگر اين برنامه ميباشد .البته امكانات ديگري هم داره كه الان يادم نيست 14 روزه كه psp دستم نيست :41:انشااله يك شنبه psp به دستم ميرسه :20:
خود من خيلي با اين كنترلش حال ميكنم :27: براي سر كار گزاشتن خيلي چيز باحاليه :21:
راستي يادم رفت بگم كه اين برنامه نصب خاصي نداره فقط بايد دوتا پوشه psp و irshell رو در مموري (شاخه اصلي ) كپي كنيد همين.

Utorrent
30-11-2007, 19:16
سلام
من امروز رفتم که psp رو بخرم.بعد خود فروشنده بهم گفت صبر کن شاید تا یه مدت دیگه PSP Phone عرضه میشه.
میخواستم ببینم ایا واقعا این حقیقت داره؟
یه چند تا سوال دیگه هم داشتم:
1.چند روش برای استفاده از بازی ها وجود داره؟(مثل کپی روی دستگاه و...) هر کدومشون چجوری انجام میشن؟

2. UMD چیه و چی استفاده هایی داره؟

3.این دوربین جدیده چند مگا پیکسله؟ کی میاد ایران؟(اصلا دوربین هاش چند مگاپیکسلی هستند؟)

4.قیمت دوربین هایی میشه روی پی اس پی گذاشت چند است؟

Viva_Nirvana
30-11-2007, 19:49
دم همگی گرم...

Dr_King
30-11-2007, 19:53
دوستان یه سوال این irshell روی slim نصب می شه و کار می کنه ؟

Dark Prince
30-11-2007, 20:08
سلام
من امروز رفتم که psp رو بخرم.بعد خود فروشنده بهم گفت صبر کن شاید تا یه مدت دیگه PSP Phone عرضه میشه.
1.چند روش برای استفاده از بازی ها وجود داره؟(مثل کپی روی دستگاه و...) هر کدومشون چجوری انجام میشن؟

3.این دوربین جدیده چند مگا پیکسله؟ کی میاد ایران؟(اصلا دوربین هاش چند مگاپیکسلی هستند؟)

من که هیچ اعتقادی به این خبرها ندارم که قراره PSP Phone بیاد . فوقش هم اگه بیاد کلی طول میکشه چون باید براش یک سیستم عامل بسیار قوی و جدید بسازند .
جواب سوالات هم به ترتیب می نویستم !
1- 2 روش برا بازی کردن وجود داره . یکی اینکه بری UMD هاشو بخری که هر کدوم تقریبا 15 تومنه ! 2 بری PSP رو Downgrade یا همون کپی خور کنی که بازی هاش دونه ای 1000 ای 500 تومنه ! ( البته خودتم می تونی دانلود کنی )
2- اگه بخوایم یه مثل آسون بزنیم UMD های PSP مثل همون DVD های PS2 است است با این تفادت که در این کنسول دستی به جای DVD که بسیار بزرگ است ، UMD قرار می گیرد ! ( البته حجم UMD از DVD هم کمتره ها )
3- دوربینش 1.3 مگاپیکسل واقعی با کیفیت فیلمبرداری DVD است ( البته خبری اومده که سونی می خواد براش یک دوربین 6 مگاپیکسلی بسازه ) . خیلی وقته دوربینش تو بازار به فروش میره !
4- قیمتی که من ازش دارم 54 هزار تومان است .
سوال دیگه ای هم داشتی بپرس دوسته عزیز !

Dark Prince
30-11-2007, 20:13
دوستان یه سوال این irshell روی slim نصب می شه و کار می کنه ؟
ورژن جدید این برنامه PSP های Slim هم ساپورت می کنه !
اینم لینک دانلود :

J A V I D
30-11-2007, 20:27
من نوشته هاي بالا رو نخوندم ولي ظاهرا باز يكي از دوستان مي خواد پي اس پي بخره در حال حاضر دنياي دمو از همه ارزون تر مي ده تو توپخونه !!!!!!!!!!!!

blackspider
30-11-2007, 20:34
لطفا یکی بگه psp ، سیم کارت هم می خوره یا نه؟؟ مثلا تبدیلی داره که بشه توش سیم کارت گذاشت و به عنوان موبایل از اون استفاده کرد؟؟؟

Dark Prince
30-11-2007, 20:41
لطفا یکی بگه psp ، سیم کارت هم می خوره یا نه؟؟ مثلا تبدیلی داره که بشه توش سیم کارت گذاشت و به عنوان موبایل از اون استفاده کرد؟؟؟
نه دوسته عزیز اگه PSP سیم کارت می خورد که دیگه این همه خبر راجع به PSP Phone نمی دادند .
نه سیم کارت بهش وصل میشه و نه دستگاهی به PSP وصل میشه که سیم کارت بهش وصل شه !( چه وصله تو وصله ای شد ! ):31:

rassool
30-11-2007, 20:48
خبر PSP Phone فعلا شايعه اي بيش نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gifاين خبر نه از طرف كمپاني سوني و نه سوني اركسون تعيد نشده من اين شايعه رو قبلا هم تكزيب كردم ودر سايتهاي متفاوتي نيز اين خبر رو شنيدم خودم هم قبلا خيلي دنبال اين بودم كه واقعا اين دستگاه چيه ولي در بيشتر سايتهاي معتبر از عكس زير به عنوان PSP Phone ياد كردند كه سوني اركسون فرانسه با همكاري سوني در حال ساخت اون هستند كه فكر نكنم چيز جالبي از اب در بياد .(اين مطلب رو من قبلا نيز گزاشته بودم ولي براي دوستان تازه وارد بااجازه اساتيد محترم بازم ميزارم).
پس انتزار نداشته باشيد مانند عكس اخر psp خود رو به گوش بگيريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
01-12-2007, 10:06
سلام

تا اونجا كه من ميدونم چيزي به اسمه پي اس پي فون در كار نيست .
1 - بازي ها رو ميخري بعد با رم ريدر يا كابل ميريزي تو پي اس پي .
2 - بازي هاي اوريجينال كه قيمت بالايي هم داره روي umd هست . با اون ديگه به رم نياز نداري .
3 - همه جوره فكر كنم داره هم vga هم مگا پيكسل
4 - دوره بره 50 تومن هست .

Viva_Nirvana
01-12-2007, 14:36
بچه ها شرمنده... یه چیزایی رو یادم رفت که بپرسم...
من پک معمولی اسلیم رو می خوام نه Value Pack . بعدشم رنگ مشکی می خوام نه نقره ای...
قیمتش بازم 195 تومنه ؟ یادمه یه جا گفته بودین که بین رنگ ها و پک ها تفاوت قیمت وجود داره. درسته ؟

از امكانات ديگر اين برنامه همون طور كه مازيار عزيز فرمودند كنترل وسايلي است كه به وسيله مادون قرمز كار ميكنند مثل تلوزيون ضبط و...مگه اسلیم مادون قرمز داره ؟ یا شایدم این قسمتش واسه اسلیم کارایی نداره.
تعجب می کنم با اینکه این برنامه نصب خاصی نداره باعث شد که PSP آقا جاوید فول بریک شه.. عجیبه..

یه چیز دیگه:
هوای امروز و فردای تهران چجوریاست ؟ خدا کنه بارونی نباشه... چون فردا به امید خدا رهسپاریم دیگه...:31:
راستی این بازی PES2008 واسه PSP اومد ؟

بازم ممنونم...

ویرایش:

تا اونجاییکه من یادمه دوربین پی اس پی فقط یه نوع بود اونم مگاپیکسل مگه دوربین جدیدی هم براش اومده ؟

ali_ranger22
01-12-2007, 14:55
کدوم یگانه؟همون که تو پاساژ حافظه؟اون به من گفت 4 گیگ 50 تومن!:18:
اره همون اول گفت 40 بعد گفت 35

ali_ranger22
01-12-2007, 14:58
بچه ها شرمنده... یه چیزایی رو یادم رفت که بپرسم...
من پک معمولی اسلیم رو می خوام نه Value Pack . بعدشم رنگ مشکی می خوام نه نقره ای...
قیمتش بازم 195 تومنه ؟ یادمه یه جا گفته بودین که بین رنگ ها و پک ها تفاوت قیمت وجود داره. درسته ؟

مگه اسلیم مادون قرمز داره ؟ یا شایدم این قسمتش واسه اسلیم کارایی نداره.
تعجب می کنم با اینکه این برنامه نصب خاصی نداره باعث شد که PSP آقا جاوید فول بریک شه.. عجیبه..

یه چیز دیگه:
هوای امروز و فردای تهران چجوریاست ؟ خدا کنه بارونی نباشه... چون فردا به امید خدا رهسپاریم دیگه...:31:
راستی این بازی PES2008 واسه PSP اومد ؟

بازم ممنونم...
ویرایش:
تا اونجاییکه من یادمه دوربین پی اس پی فقط یه نوع بود اونم مگاپیکسل مگه دوربین جدیدی هم براش اومده ؟
اسلیم مادون قرمز نداره
ربطی به نصب برنامه نداره خود سازندگان این برنامه گفتن نصب این برنامه ریسک داره حالا اون از بد شانسی اقا جاویده
pes 2008 هنوز نیومده
--------------------------------------------
اقا رسول در مورد اون برنامه ممنون برم امتحانش کنم ببینم چطوریه

ali_ranger22
01-12-2007, 15:07
اقا رسول الان امتخانش کردم framework 3.0 میخواد!!!

amirrasa kateb
01-12-2007, 15:37
سلام به آقا رسول آقا جاوید و آقا مازیار
من دو تا مشکل با 3.71 دارم
1) من وقتی می خوام تم انتخاب کنم اینو می نویسه

2) وقتی والویپر انتخاب می کنم و پی اس پی خاموش روشن می کنم والویپر نمیاد بعد از توی قسمت تم هم می رم که اون والویپر رو انتخاب بکنم اینجوری می شه
حالا شما می گید دانگرید بکنم بعد دوباره 3.71 بریزم یا کار دیگه بکنم؟

mehdi30nema
01-12-2007, 16:41
pes 2008 در 24 ژانويه به بازار ميآيد .

rassool
01-12-2007, 18:02
اشتباه ميكني پس مشكل از فرم وركت نيست مال من فرم ورك 2 هست ويندوزمم سرويس پك 2 هست نميدونم مشكل شما از كجاست به حرحال شرمنده كه نتونستم كاري كنم.

J A V I D
01-12-2007, 18:02

من فكر مي كنم ايراد از فريم ورت باشه ! پچ هاي آپديتم نصب كردي ؟!

amirrasa kateb
01-12-2007, 18:25
من فكر مي كنم ايراد از فريم ورت باشه ! پچ هاي آپديتم نصب كردي ؟!
3.71m33-3 kernel 1.50-2

Dark Prince
01-12-2007, 18:41
3.71m33-3 kernel 1.50-2
به نظره من این اشکال ها زمان Downgrade کردن PSP برای اولین بار انتخاب می افتد.
برای من هم همچین مشکلاتی وجود داشت ولی از زمانی که PSP من Break شد مجبور شدم دوباره Downgrade ش کنم و ایندفه مشکل رفع شد .:46:

amirrasa kateb
01-12-2007, 18:47
پی اس پی شما که بریک شد توی Recovery می رفت ؟ من قبلا 3.71 داشتم و مشکلی نداشت مموریم که سوخت ومموری جدید که گذاستم دیگه کار نمی کرد یعنی تم ها کار نمی کرد

rassool
01-12-2007, 19:55
احتمال زياد همون مشكلي هست كه اقا جاويد گفتن ضمنا اين دانگريد يه كم ريسكش بالا هست مخصوصا اينكه شما بايد بعد از دانگريد به 1.5 به 3.52تبديل كنيد و بعد به 3.71.

amirrasa kateb
01-12-2007, 20:42
فکر می کنم باید صبر کنم تا فریم ور جدید بیاد

rassool
01-12-2007, 20:58
البته فرم وير جديد اومده ولي مشكلاتش خيلي زياده ضمن اينكه خود دارك الكس اونو نزده ورژن 3.72hx كه من پيشنهاد ميكنم كه اين ورژن رو هم نريزي ومنتظر يه ورژن جديد از دارك الكس باشي.

Dark Prince
01-12-2007, 21:03
پی اس پی شما که بریک شد توی Recovery می رفت ؟ من قبلا 3.71 داشتم و مشکلی نداشت مموریم که سوخت ومموری جدید که گذاستم دیگه کار نمی کرد یعنی تم ها کار نمی کرد
نه تو ریکاوری می رفت و نه تو XMB !

rassool
01-12-2007, 21:04
يه مشكل ديگه هم ميتونه باشه و اونم اينه تاريخ كامپيوتر رو عوض كن ببين درست نميشه رو كامپيوتر پسر خاله من وقتي اين برنامه رو نصب ميكردم ارور ميداد تاريخ رو عوض كردم برنامه راه افتاد بزار روي 2006يا 2007 .

Viva_Nirvana
01-12-2007, 21:04
علی جان.. مهدی جان بازم ممنون..

mazi_z_PSP
02-12-2007, 00:24
سلام دوستان. ميبينم که خيلی این تاپيک فعال و پرکار شده. ايول به همه آفرين.

bmwm3gtr
02-12-2007, 01:07
شما می تونی با بازی Traxxpad آهنگ بسازی !:8:

هر سوالی داشتید من و دوستان دیگر در خدمتیم .:46:
پیشرفته هستش یا معمولیه ؟ ( یه چیزی تو مایه هایه dance ejay برایه کامپیوتر میخوام )

mehdi30nema
02-12-2007, 08:21
علی جان.. مهدی جان بازم ممنون..
خواهش ميكم قابل نداشت .

mehdi30nema
02-12-2007, 08:22
سلام دوستان. ميبينم که خيلی این تاپيک فعال و پرکار شده. ايول به همه آفرين.

بچه ها ماشالله خيلي فعالن ديگه .

mehdi30nema
02-12-2007, 09:31
من الان يه ساعته دارم بازي juiced 2 را بازي ميكنم ولي هيچ مورد خاصي نداره كه ميگفتن غيره مجازه . تازه درجه بازي هم كه t هست اگه قرار بود موردي داشته باشه m ميزاشتن .
اينو واسه اونايي گفتم كه كنجكاو بودن بدونن بازي توش چي داره .

ali_ranger22
02-12-2007, 09:47

2) وقتی والویپر انتخاب می کنم و پی اس پی خاموش روشن می کنم والویپر نمیاد بعد از توی قسمت تم هم می رم که اون والویپر رو انتخاب بکنم اینجوری می شه
حالا شما می گید دانگرید بکنم بعد دوباره 3.71 بریزم یا کار دیگه بکنم؟

ببین برای اینکه تم ها بیاد باید یه فولدر THEME توی فولدر PSP داشته باشی اینو گفتم چون من وقتی یه 3.71 تبدیل کردم این فولدرو نداشت و خودم یه دونه ساختم
در مورد wallpaper نمیدونم

ali_ranger22
02-12-2007, 09:51
فریم ویر جدید سونی اومد 3.73:

rassool
02-12-2007, 11:46
من الان يه ساعته دارم بازي juiced 2 را بازي ميكنم ولي هيچ مورد خاصي نداره كه ميگفتن غيره مجازه . تازه درجه بازي هم كه t هست اگه قرار بود موردي داشته باشه m ميزاشتن .
درسته اين بازي موردي نداره جمهوري ... هست ديگه.

J A V I D
02-12-2007, 11:57

به خاطر دمو اولش مي گن وگرنه خود بازي هيچ موردي نداره ! اونم راحت مي شه نسخه ريپشو وارد بازار كرد بدون دمو اولش !!!!!!!!

rassool
02-12-2007, 12:08
درفرم وير اصلي سوني فقط ارسال عكس بين دو psp مقدور بود اما شما با استفاده از برنامه زيرميتونيد هرفايلي رو بين دوpspرد و بدل منيد حتي بدون برنامه irshell حجم اين برنامه فقط 200 كيلو بايت ميباشد.
لينك دانلود برنامه

mehdi30nema
02-12-2007, 12:21
به خاطر دمو اولش مي گن وگرنه خود بازي هيچ موردي نداره ! اونم راحت مي شه نسخه ريپشو وارد بازار كرد بدون دمو اولش !!!!!!!!
جاويد جان سلام . آخه دموي اول بازي هم كه 3 يا 4 دقيقه ميشه باز هيچي نداره نميدونم به چيش گير دادن ؟

mehdi30nema
02-12-2007, 15:18
جاويد جان يادمه گفته بودي بازي 300 را انجام دادي . آقا اين فيله تو همون اوله بازي رو چجوري بايد كشت ؟

amirrasa kateb
02-12-2007, 16:00
ببین برای اینکه تم ها بیاد باید یه فولدر THEME توی فولدر PSP داشته باشی اینو گفتم چون من وقتی یه 3.71 تبدیل کردم این فولدرو نداشت و خودم یه دونه ساختم
در مورد wallpaper نمیدونم
یعنی من نمیدونم دیگه!؟ اگه پستای بعدشو خونده باشید می بینید که من اجرا کرد بعد هم مموریه روکه خریدم فایل های پی اس پی رو نداشت وفرمتش کردم وفایل هارو درست

ali_ranger22
02-12-2007, 16:06
رفتم یگانه برا رم یارو گفت 40 تومن بدون گارانتی:41::13:

یارو خیلی عوضیه :2:
حالا میگید چی کار کنم ؟بخرم؟یه هفته گارانتی میکنه
چیکار کنم که بفهمم مشکلی نداره؟

ali_ranger22
02-12-2007, 16:17
یعنی من نمیدونم دیگه!؟ اگه پستای بعدشو خونده باشید می بینید که من اجرا کرد بعد هم مموریه روکه خریدم فایل های پی اس پی رو نداشت وفرمتش کردم وفایل هارو درست
:11::42:
نه اشتباه فکر نکن چون این مشکل برای خودمم بوو گفتم

شما استادی:20:

ali_ranger22
02-12-2007, 16:19
PSP Filer v4.4 Released ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

J A V I D
02-12-2007, 17:53
جاويد جان سلام . آخه دموي اول بازي هم كه 3 يا 4 دقيقه ميشه باز هيچي نداره نميدونم به چيش گير دادن ؟

اون دموش چيزي نداره زاويه دوربينش بده !

جاويد جان يادمه گفته بودي بازي 300 را انجام دادي . آقا اين فيله تو همون اوله بازي رو چجوري بايد كشت ؟

والا من زياد بازي نكردم خيلي بي مزه بود پنج دقيقه هم بازي نكردم ! آدم هاش مثل ماست بودن ديگه به اون فيلي كه شما مي گي نرسيدم ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mehdi30nema
02-12-2007, 21:32
والا من زياد بازي نكردم خيلي بي مزه بود پنج دقيقه هم بازي نكردم ! آدم هاش مثل ماست بودن ديگه به اون فيلي كه شما مي گي نرسيدم ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد
سلام . فيلرو تونستم رد كنم . كلا گرافيك 300 خيلي ضايست مثل بازي موبايله . حالا چرا 900 مگ حجم داره نميدونم . ولي به يه بار امتحان كردن ميرزه .

J A V I D
02-12-2007, 23:15
سلام . فيلرو تونستم رد كنم . كلا گرافيك 300 خيلي ضايست مثل بازي موبايله . حالا چرا 900 مگ حجم داره نميدونم . ولي به يه بار امتحان كردن ميرزه .

حجم بالاش بيشتر به خاطر دمو هاشه ...

amirrasa kateb
03-12-2007, 15:03
کسی crash of the titans رو بازو کرده ؟ اگه کرده بگه سیومو بزارم اگه می شه یک قسمتشو گیر کردم لطفا برام بره

Arshia001
04-12-2007, 10:35
رفتم یگانه برا رم یارو گفت 40 تومن بدون گارانتی:41::13:

یارو خیلی عوضیه :2:
حالا میگید چی کار کنم ؟بخرم؟یه هفته گارانتی میکنه
چیکار کنم که بفهمم مشکلی نداره؟

Sharmande ke Eng minevisam.Tu madresam,fonte farsi nadare.
Dar morede RAM,Man az yegane ye 2 GigaByte Gereftam 25 toman.Kheyli raziam.Hich moredi nadare.:8:

J A V I D
04-12-2007, 12:33
کسی crash of the titans رو بازو کرده ؟ اگه کرده بگه سیومو بزارم اگه می شه یک قسمتشو گیر کردم لطفا برام بره

من يه ربع بازي كردم !

------------------------------------------------
دوستان بهتر نيست بي خيال اين رم شيد ! بريد يه تاپيك بزنيد صبح تا شب در مورد رم حرف بزنيد ! نصف اين تاپيك شده در مورد رم !

ali_ranger22
04-12-2007, 13:04
دوستان بهتر نيست بي خيال اين رم شيد ! بريد يه تاپيك بزنيد صبح تا شب در مورد رم حرف بزنيد ! نصف اين تاپيك شده در مورد رم !
اقا جاوید ببخشید مسیولش منم ولی واقعا این کاسبا شورشو در اوردن هر روز یه چیز میگن:2:

amirrasa kateb
04-12-2007, 13:20
Cwcheat چجوری نصب میشه ؟

apoosh
04-12-2007, 22:44
کسی تاحالا رم 8گیگ گرفته بگه چه جوریاست؟

J A V I D
04-12-2007, 23:20
کسی تاحالا رم 8گیگ گرفته بگه چه جوریاست؟

بازم بحث رم ............... رم هشت گيگ شبيه همين رم هاي با حجم كمتره فقط توش هشت گيگ جا داره !

Shadow of Destiny
05-12-2007, 13:07
سلام... بالاخره هر طور شده ما هم به جمع پی اس پی دارا پیوستیم ولی ...

اول اینو می خواستم بدونم که مرکز ایران، تهرانه یا تبریز ؟ شاید به جرات بتونم بگم که از آزادی تا میدان ولی عصر 80 درصد کسایی رو که دیدم ترک بودن. بعد اینقدر هم بی تربیت بودن که نگو و نپرس (البته با همه شون که سر و کار نداشتم ولی به یه چند تایی که برخوردم بی نهایت بی تربیت بودن). چند جا یه موردی پیش اومد که نمی خوام حالا با گفتنش موضوع رو منحرف کنم.

عرضم به حضورتون که تقریبا تمام اون فروشگاهایی رو که قبلا معرفی کرده بودین رو گشتم و حالا نتیجه:

پاساژ لباف:

گرون قیمت ترین فروشگاه، فروشگاه شادی: 230 تومن PSP slim (Black) ... به نظرم اصلا نیازی نبود ازشون قیمت بگیرم. باورتون نمیشه تا قیافه شونو دیدم شناختم چجور آدمایی هستن (حالا خوبه بهشون گفتم برو بچه های سایت آدرس شما رو دادن). دو سه تا مغازه های پایین قیمتاشون 205 و 215 بود. (این از طبقه همکف)

طبقه اول یادم نیست چند تا مغازه پی اس پی می فروخت. ولی یکشون اسلیم مشکی نداشت و یکی دیگش هم یه آدم عوضی بود که نگو. اسم مغازه ش یادم نیست ولی طرف یه آدم دماغ گنده و صدا کلفت بود. قیمتش بد نبود. 205 تومن مقطوع. تا لب تر کردم گفتم بچه های سایت گفتن قیمتش پایین تر اومده چنان برخوردی باهام کرد که اگه یخورده دیگه باهاش کل کل می کردم یه چک خوابونده بود زیر گوشم. از اونجا فرار کردوم رفتم طبقه دوم و سوم. اونجا هم قیمتا از 205 تومن پایین تر نمی اومد.
خلاصه از پاساژ لباف اومدیم بیرون رفتیم به فروشگاهایی که کنار پاساژا بودن. الله وکیلی خیلی منصف تر بودن. یکیش می داد 190 تومن اما تا ازش پرسیدم فرم ورش چنده داغ کرد. گفتم از قبل فرم ور توش ریخته شده ؟ دوبل داغ کرد و تا گفتم لااقل ببینم پیکسل سوخته داره یا نه که دیگه گفت فروشی نیست. خیلی خر بود.

رفتم به دو سه تا دیگه از این فروشگاه ها سر زدم قیمتاشون از پاساژ لباف خیلی بهتر بود. آخرین مقصدم فروشگاه مالکی و امید بود که واقعا دمشون گرم. هم مهربون بودن و هم لااقل از فرم ور یه چیزی حالیشون بود.
خلاصه که یه پی اس پی بهمون داد 195 تون و یه یو ام دی 10 تومن که شد با یه ضد خش 4 تومن رو هم شد 209 تومن که با زحمت 4 تومن تخفیف گرفتم. البته یه بازی مجانی هم داد (Silent Hill Origins)

بذارید دیگه سرتونو درد نیارم. تمام رم هاشون تقلبیه. هیچ کدومشون تو جلد مخصوص و پلم شده نبودن ولی هر جا می رفتی یه رم تا حلق پر شده بهت نشون می دادن که هیچ مشکلی نداره از بابت سرعت. اما بازم قانع نشدم.
ولی بازم این مالکی و امید از همه بهتر بود گفت بهت میدم با گرارانتی مادام العمر. اگه لبه ش شکست و غیره برات عوض می کنم.

جمع بندی:
1. از پاساژ لباف مخصوصا از شادی و (طبقه اول اون آدم دماغ گنده که اسم فروشگاش یادم نیست) به هیچ عنوان خرید نکنید. به هیچ عنوان... چون می خوان یه جورایی هزینه کرایه مغازه رو جور کنن.

2. تقریبا هیچ کدومشون سرشون از فرم ور در نمی رفت و تمام پی اس پی ها فرم ورشون از قبل کرک شده س.

3. به هیچ عنوان نگید که سایت خاصی شما رو معرفی کرده چون گازتون می گیرن.

4. تمام رم هاشون تقلبیه. چون نه جلد مخصوص دارن و نه Magic Gate رو ساپورت می کنن.

5. هیچ جا UMD مجانی نمی دادن.

بچه ها بدجوری تو کف یه مموری اصلم. یکی می تونه یه لطفی بکنه واسم جور کنه ؟ اگه خودتون دست دوم هم دارین من خریدارم.

راستی اگه کمک شماها نبود ممکن سرم واقعا کلاه بره.. مرسی از کمکاتون. اینو جدی میگم.:10:

amirrasa kateb
05-12-2007, 14:45
این عکس اون هدفونیه که آقا رسول می گفتن

havard
05-12-2007, 15:45

اول اینو می خواستم بدونم که مرکز ایران، تهرانه یا تبریز ؟ شاید به جرات بتونم بگم که از آزادی تا میدان ولی عصر 80 درصد کسایی رو که دیدم ترک بودن. بعد اینقدر هم بی تربیت بودن که نگو و نپرس (البته با همه شون که سر و کار نداشتم ولی به یه چند تایی که برخوردم بی نهایت بی تربیت بودن). چند جا یه موردی پیش اومد که نمی خوام حالا با گفتنش موضوع رو منحرف کنم.

عرضم به حضورتون که تقریبا تمام اون فروشگاهایی رو که قبلا معرفی کرده بودین رو گشتم و حالا نتیجه:

پاساژ لباف:

گرون قیمت ترین فروشگاه، فروشگاه شادی: 230 تومن PSP slim (Black) ... به نظرم اصلا نیازی نبود ازشون قیمت بگیرم. باورتون نمیشه تا قیافه شونو دیدم شناختم چجور آدمایی هستن (حالا خوبه بهشون گفتم برو بچه های سایت آدرس شما رو دادن). دو سه تا مغازه های پایین قیمتاشون 205 و 215 بود. (این از طبقه همکف)

طبقه اول یادم نیست چند تا مغازه پی اس پی می فروخت. ولی یکشون اسلیم مشکی نداشت و یکی دیگش هم یه آدم عوضی بود که نگو. اسم مغازه ش یادم نیست ولی طرف یه آدم دماغ گنده و صدا کلفت بود. قیمتش بد نبود. 205 تومن مقطوع. تا لب تر کردم گفتم بچه های سایت گفتن قیمتش پایین تر اومده چنان برخوردی باهام کرد که اگه یخورده دیگه باهاش کل کل می کردم یه چک خوابونده بود زیر گوشم. از اونجا فرار کردوم رفتم طبقه دوم و سوم. اونجا هم قیمتا از 205 تومن پایین تر نمی اومد.
خلاصه از پاساژ لباف اومدیم بیرون رفتیم به فروشگاهایی که کنار پاساژا بودن. الله وکیلی خیلی منصف تر بودن. یکیش می داد 190 تومن اما تا ازش پرسیدم فرم ورش چنده داغ کرد. گفتم از قبل فرم ور توش ریخته شده ؟ دوبل داغ کرد و تا گفتم لااقل ببینم پیکسل سوخته داره یا نه که دیگه گفت فروشی نیست. خیلی خر بود.

رفتم به دو سه تا دیگه از این فروشگاه ها سر زدم قیمتاشون از پاساژ لباف خیلی بهتر بود. آخرین مقصدم فروشگاه مالکی و امید بود که واقعا دمشون گرم. هم مهربون بودن و هم لااقل از فرم ور یه چیزی حالیشون بود.
خلاصه که یه پی اس پی بهمون داد 195 تون و یه یو ام دی 10 تومن که شد با یه ضد خش 4 تومن رو هم شد 209 تومن که با زحمت 4 تومن تخفیف گرفتم. البته یه بازی مجانی هم داد (Silent Hill Origins)

بذارید دیگه سرتونو درد نیارم. تمام رم هاشون تقلبیه. هیچ کدومشون تو جلد مخصوص و پلم شده نبودن ولی هر جا می رفتی یه رم تا حلق پر شده بهت نشون می دادن که هیچ مشکلی نداره از بابت سرعت. اما بازم قانع نشدم.
ولی بازم این مالکی و امید از همه بهتر بود گفت بهت میدم با گرارانتی مادام العمر. اگه لبه ش شکست و غیره برات عوض می کنم.

جمع بندی:
1. از پاساژ لباف مخصوصا از شادی و (طبقه اول اون آدم دماغ گنده که اسم فروشگاش یادم نیست) به هیچ عنوان خرید نکنید. به هیچ عنوان... چون می خوان یه جورایی هزینه کرایه مغازه رو جور کنن.

2. تقریبا هیچ کدومشون سرشون از فرم ور در نمی رفت و تمام پی اس پی ها فرم ورشون از قبل کرک شده س.

4. تمام رم هاشون تقلبیه. چون نه جلد مخصوص دارن و نه Magic Gate رو ساپورت می کنن.

بچه ها بدجوری تو کف یه مموری اصلم. یکی می تونه یه لطفی بکنه واسم جور کنه ؟ اگه خودتون دست دوم هم دارین من خریدارم.

راستی اگه کمک شماها نبود ممکن سرم واقعا کلاه بره.. مرسی از کمکاتون. اینو جدی میگم.:10:

مباركه ولي براي خودش داستاني شد اين پي اس پي خريدنت ها
رم اصل هم پايتخت داره سوني ايران ره جو اما قيمتا خفن بالاست

J A V I D
05-12-2007, 15:56

پاساژ لباف:

ماشالله داستان نوشتيد ! منم داشتم براتو يه مطلب طولاني مي نوشتم كه برق پريد خوب اشكال نداره دوباره مي گم !

اول از همه تهران مهد تمدن هاست ! همه جور آدم از هر نوع مليتي و استاني توش پيدا مي شه حالا شما بيشتر برخوردتون با تبريزي هاي عزيز بوده كه به نظر من و خيلي هاي ديگه به طور غير مستقيم ايران رو تصرف كردن !

دوم از همه شما نيازي نبود كه بگين فلان سايت منو معرفي كرده ! شايد فكر كردين كه اونا اگه بفهمن شما رو جايي معرفي كرده تخفيف مي دن كه عمرا ! اونا عاشق چشمو ابروي منو شما كه نيستن هر كاري بخوان مي كنن !

سوم اون فروشگاه شادي كه صاحب اصليش آقا بهنامه بگير نگير نداره بعضي وقتا شارژه بعضي وقتا قاطيه معمولا صبح ساعت ده يازده كه بري سراغش شديدا قاطيه بهترين موقع براي رفتن به مغازه ايشون بين ساعت دو و سه ! اگرم در حال خوردن چيزي باشه كه اصلا تو مغازه نريد ! و جالبه كه بدونيد ايشون هم به قيافه طرفشون نگا مي كنن و قيمت مي دن معمولا (اينو جدي مي گم من هر وقت ريش داشتم رفتم تو قيمتش با وقتي كه ريش نداشتم فرق مي كرده ! ) !! طبق تجربيات شخصي ولي جدا از اين مسائل به نظر من يكي از مطمئن ترين مغازه ها تو توپخنه هستن ... كه جنس بد تو مغازشون ندارن و از نظر كيفيت چيزايي كه مي فروشن خوبه ...

چهارم يه مغازه هست سه چهار تا مغازه از سمت راست شادي كه صاحبش هم تبريزي ! اون آدم منصف و خوبيه كارشم درسته با مشتري هم راه مي آد !

پنجم تو طبقه اول هم دنياي دمو قيمت هاش خوبه ولي كسايي كه توشن يه جورين ! يعني مشتري رو خيلي ساده فرض مي كنن !يه مغازه هم هست بقل اين دست فروش ها همه چي داره اونم قيمت هاش خوبه صاحبشم آدم خوبيه ولي هميشه تو مغازش شلوغه ! كوچيكم هست معمولا كسي تو نمي ره ! اونم قيمت هاش خوبه ولي تو كار كركو كپي خور كردن اينا نيست همه چي رو اصل مي فروشه معمولا !

شيشم فروشگاه مالكي رو خيلي من قبول دارم پلي استيشن دوم رو از اون گرفتم پنج شيش سال پيش هم آدم خوبيه هم در بيشتر مواقع با مشتري خوب راه مي آد ولي اون قيمتي كه گفتي با يو ام دي كه بهت داده مثل همون پاساژ لباف شد كه ! بازي هم همه رو مموري مي ريزن واسه تست دستگاه ! و اين كه گفته گارانيت مادام العمرو اينا خالي بسته ! اون برچسب ضد خش هم قيمت 2500 گرون داده بهت البته قيمت بالا هم داره كه تنها تفاوتشون تو بسته بنديشونه كه اون گرون تر ها بسته بندي پيچيده تري دارن ! وگرنه چسب توشون همشون مثل همه فرقي نداره!

هفتم بله رم اصل تو توپخونه پيدا نمي كنيد ولي رم هاي هاي اسپيد خوب اونجا هست اونايي كه جعبه ندارن به خاطر اينه كه قاچاقي آوردن ! ...... بازم بحث رم شد !

جمع بندی:

جمع بندي :
1. اونجا همه مي خوان كرايه مغازشون رو در بيارن اگه دقت كنيد تو هر مغازه هم سه چهار نفر هستن كه مستقل از هم كار مي كنن در واقع هر كدوم يه قسمت از مغازه رو اجاره كردن !

2. بله مغازه دار ها اكثر وقتي جنس مي آد همه رو مي دن واسشون تبديل كنن بعد مي گيرن مي فروشن ديگه خودشون رو درگير مسائل كپي خور كردن اينا نمي كنن !

3. لازم نيست بگيم !

4. در مورد رم هم كه بالا توضيح دادم

5 . والا من و خيلي ديگه از دوستان رو دستگاه UMD مجاني گرفتن !!!! حالا چون شما نگرفتي دليل نمي شه جمع ببندي !

در آخر ديگه بي خيال اين مسائل با PSP تون حال كنيد و مبارك تون باشه :46:

يه چيز ديگه اصلا قصد حمايت يا توهين به كسي رو نداشتم بيشتر براي روشن كردن يه سري مسائل كه ممكن بود براي بعضي از دوستان سوال بشه اين پست رو دادم ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Shadow of Destiny
05-12-2007, 17:26
... من قبلنا که اومده بودم تهران اصلا باهاش حال نمی کردم. چون از اونجاییکه خودم تو جای آروم و کم درد و سر زندگی می کنم، اصلا به جاهای شلوغ و پرجعیت عادت نداشتم. ولی الان خیلی خوشم میاد. راستش نیاز نبود از کسی آدرس بپرسم. یه نقشه همرام داشتم که هر جای تهران رو می تونستم سه سوت پیدا کنم. رفت و آمدشم واسم خرج زیادی نداشت چون حالا دیگه می دونستم متروهاش کجاست. راستش جاوید می خواستم یه کاری کنم
بیای کمکم کنی. ولی هم دیر شده بود و هم شماره ای آدرسی نداشتم. به هر حال...

مباركه ولي براي خودش داستاني شد اين پي اس پي خريدنت ها
رم اصل هم پايتخت داره سوني ايران ره جو اما قيمتا خفن بالاست

مرسی... داستانش با خوبی و بدیش.. هر چی بود تموم شد.

سوم اون فروشگاه شادي كه صاحب اصليش آقا بهنامه بگير نگير نداره بعضي وقتا شارژه بعضي وقتا قاطيه معمولا صبح ساعت ده يازده كه بري سراغش شديدا قاطيه بهترين موقع براي رفتن به مغازه ايشون بين ساعت دو و سه !
LOL...

و جالبه كه بدونيد ايشون هم به قيافه طرفشون نگا مي كنن و قيمت مي دن معمولا (اينو جدي مي گم من هر وقت ريش داشتم رفتم تو قيمتش با وقتي كه ريش نداشتم فرق مي كرده ! ) !!
راستش من با تریپ فشن اومدم تهران. شاید فک کرده مایه دارم بخواد بیشتر بقاپه. LOL

شيشم فروشگاه مالكي رو خيلي من قبول دارم پلي استيشن دوم رو از اون گرفتم پنج شيش سال پيش هم آدم خوبيه هم در بيشتر مواقع با مشتري خوب راه مي آد ولي اون قيمتي كه گفتي با يو ام دي كه بهت داده مثل همون پاساژ لباف شد كه
نه دیگه جاوید جان. من به کل مغازه هایی که تر لباف بود گفتم که یو ام دی مجانی هم داره گفتن به هیچ عنوان مجونی نیست. ارزون ترینش از 10 تومن شروع می شه تا 50 .. 60 تومن.. یعنی با یو ام دی میشد 215 تومن (بدون ضدخش)

حالا من از مالکی 4 تومن تخفیف گرفتم و در ضمن عاشق جمالم شد و یه بازی مجونی هم بهم داد.
روی هم رفته خیلی خوب توضیح دادی.. ممنون جاوید جان.

راستی جاوید می تونی یه رم 4 گیگ اصل واسم پیدا کنی ؟ شیرنیتم به جا. می خوام magic gate رو ساپورت کنه..
می تونی ؟ بدون رم دارم دق می کنم. یا اگه نمی تونی یه جایی رو می تونی معرفی کنی که رم اصل بدن ؟ (فقط سونی نباشه چون خیلی گرونه)

راستی از کجا می تونم بازی بخرم ؟ یادمه یکی گفته بود اگه بازی بخوایم می تونیم از خودت بگیریم جاوید.. درسته ؟

یه مشکل:
من وقتی بازی Fireup رو اجرا کردم و داشتم با ضربدر حرکت می کردم ماشین به سمت راست متمایل می شد. وقتی که با جهت های آنالوگ ور رفتم درست شد. مشکل از کجاست ؟ مگه می شه configuration دگمه ها بهم بخوره ؟

و در آخر اینو بگم که واقعا پی اس پی خداست ؟ خیلی باحاله. هدف بعدیم صد در صد PS3. ولی الان زوده.

J A V I D
05-12-2007, 18:00
والا قبلانا رو دستگاه يو ام دي هم مي دادن اكثرا الان رو نمي دونم ...

راستی جاوید می تونی یه رم 4 گیگ اصل واسم پیدا کنی ؟ شیرنیتم به جا. می خوام magic gate رو ساپورت کنه..
می تونی ؟ بدون رم دارم دق می کنم. یا اگه نمی تونی یه جایی رو می تونی معرفی کنی که رم اصل بدن ؟ (فقط سونی نباشه چون خیلی گرونه)

والا من زياد تو نخ رم نبودم و نيستم رم خودم هم از همين هاست كه احتمالا توپخونه ديدي ! رمه هم مشكلي نداره ولي اينا يه بدي داره تو نوع داره يك يمعمولي كي هاي اسپيد رو جفتشم نوشته هاي اسپيد ولي جفتش هاي اسپيد نيست ! رو اين حساب بازار كلاه برداري عجيبي راه افتاده !

راستی از کجا می تونم بازی بخرم ؟ یادمه یکی گفته بود اگه بازی بخوایم می تونیم از خودت بگیریم جاوید.. درسته ؟
هستم در خدمتتون پيغام خصوصي تون رو چك كنيد ...

من وقتی بازی Fireup رو اجرا کردم و داشتم با ضربدر حرکت می کردم ماشین به سمت راست متمایل می شد. وقتی که با جهت های آنالوگ ور رفتم درست شد. مشکل از کجاست ؟ مگه می شه configuration دگمه ها بهم بخوره ؟

اين كه مي گي به خاطر اينه كه هنوز آنالوگت خوشكه بعضي وقتا به يه سمت متمايل مي شه گير مي كنه ! مال منم اولا اينطوري مي شد يه مدت كه بازي كني نرم مي شه درست مي شه !

Shadow of Destiny
05-12-2007, 20:13
اين كه مي گي به خاطر اينه كه هنوز آنالوگت خوشكه بعضي وقتا به يه سمت متمايل مي شه گير مي كنه ! مال منم اولا اينطوري مي شد يه مدت كه بازي كني نرم مي شه درست مي شه !
خیالمو راحت کردی ... مرسی..

Shadow of Destiny
05-12-2007, 23:13
amirrasa جان این هدفن الان تو ایران هست ؟

Arshia001
06-12-2007, 00:15
Shadow جون!مبارک باشه!به پای هم پیر شید انشالله!
من جدیدا یه رم 2 گیگ از یگانه گرفتم بی جعبه،MagicGate هم ساپورت میکنه،سرعتشم خوبه.25 تومن گرفتم.اگه خواستی یه سری بزن.
اگه میخوای مطمئن شی رم MagicGate داره یا نه،باید پایینشو نگاه کنی.دو تا شیار دایره ای داره،یکی نصفه،یکی کامل.اون کامله مال High Speed هست و نصفه هه مال MagicGate.رم رو میتونی با GTA:VCS هم تست کنی.

alfaalphaalfa
06-12-2007, 14:43
بالا خره خریدمش! الان یه ربعی می شه از گلچین خریدم 185 رمم 4 گیگ 50 حساب کرد خیلی عالیه فوق العادس.
ممنون از همه ی شما که به من کمک کردین تا psp slim بخرم ممنون از همه ی شما.
ما که رفتیم pes07 بزنیم!!!

apoosh
06-12-2007, 14:56
psp که خریدی مبارکت باشه. ایشالله به پای همدیگه پیر بشین! فقط این رمی که گرفتی مارکش چیه؟ اگه sandisk باشه فکر می کنم گرون گرفتی اما قیمت psp را عالی باهات حساب کرده

amirrasa kateb
06-12-2007, 15:42
من جدیدا یه رم 2 گیگ از یگانه گرفتم بی جعبه،MagicGate هم ساپورت میکنه،سرعتشم خوبه.25 تومن گرفتم.اگه خواستی یه سری بزن.
اگه میخوای مطمئن شی رم MagicGate داره یا نه،باید پایینشو نگاه کنی.دو تا شیار دایره ای داره،یکی نصفه،یکی کامل.اون کامله مال High Speed هست و نصفه هه مال MagicGate.رم رو میتونی با GTA:VCS هم تست کنی.
شما تو xmb رو مموری ک مثلث می زنید تو information نوشته magicgate ساپورتد؟

amirrasa kateb
06-12-2007, 15:43
amirrasa جان این هدفن الان تو ایران هست ؟
من ندیدم اگرم باشه توی تهران هست

mehdi30nema
06-12-2007, 16:07
بالا خره خریدمش! الان یه ربعی می شه از گلچین خریدم 185 رمم 4 گیگ 50 حساب کرد خیلی عالیه فوق العادس.
ممنون از همه ی شما که به من کمک کردین تا psp slim بخرم ممنون از همه ی شما.
ما که رفتیم pes07 بزنیم!!!
مبارك باشه . منم رمم را از گلچين خريدم ولي خيلي باهات گرون حساب كرد . من دو هفته پيش 2 گيگ رو گرفتم 24 تومن . 4 گيگ هم بهم گفت 38 تومن . ولي كلا گلچين تو همه اونا باانصاف تره . هم علي هم مجيد جفتشون بچه هاي باحالي هستن .

J A V I D
06-12-2007, 17:17
بازم بحث رم .........

alfaalphaalfa
06-12-2007, 17:25
رمم san disk هست . اگه گرونم حساب کرده باشه عب نداره خیلی مرد فهمیده و با شعوری بود خیلی باهاش حال کردم.:8:

mehdi30nema
06-12-2007, 20:56
آره خدايش با معرفتن منم بازي هام رو ديگه از اونا ميگيرم . ولي خدايي هيچ كي به اندازه من ضرر نكرد . اسليم گرفتم 225 تومن حالا شده 185 تومن. 40 تومن تا اينجا ضرر !!!

adook
06-12-2007, 22:03
شما بازیهارو چه قیمت میخرید؟

J A V I D
07-12-2007, 09:58
آره خدايش با معرفتن منم بازي هام رو ديگه از اونا ميگيرم . ولي خدايي هيچ كي به اندازه من ضرر نكرد . اسليم گرفتم 225 تومن حالا شده 185 تومن. 40 تومن تا اينجا ضرر !!!

بابا ديگه يه چيزي خريدين ديگه فكر سود و ضررش نباشيد كامپيوتر امروز مي خريد فردا قيمتش نصف مي شه فكر مي كنيد چقدر ضرر كرديد !

بالاخره شماره دو يكي از بهترين بازي هاي PSP اومد .... دانلودش كردم ولي پي اس پي شارژ نداشت هنوز نتونستم بازي كنم .. تو قسمت دانلود بازي هاي PSP لينكشو گذاشتم اگه كسي خواست دانلود كنه ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Shadow of Destiny
07-12-2007, 12:57
ارشیا جون مرسی... مگه Magic Gate به رم پر سرعت گفته نمیشه ؟
من که دیگه دارم گیج می شم.

-----
راستی اگه عمری باقی باشه فک نکنم به پای PSP Slim پیر شم. فک کنم طلاقش بدم برم یه زن دیگه بگیرم.:20: (PSP2, 3,4) تا چند وقت دیگه قراره برم با PS3 هم ازدواج کنم. زن خوبیه.:31:

-----------------------------
ما که هر چقدر گشتیم نتونستیم گلچینو پیدا کنیم.:41: مگه تو پاساژ لباف نبود ؟ می خواستم مستقیم برم پیش گلچین ولی حیف که پیداش نکردم.
راستی گلچین UMD مجونی میداد ؟

alfaalphaalfa
07-12-2007, 14:49
نه گفتش umd می خوای چی کار؟ ولی لنزش رو برام چک کرد.

apoosh
07-12-2007, 15:19
جاوید جان این بازی جدیده چه جوریاست؟ اگه خوبه بگو ما بریم بخریم...

Shadow of Destiny
07-12-2007, 15:23
پس Umd نداری درسته... بچه ها میگن برای اجرای درصد کمی از بازی ها بهش نیاز داری. پس بدون Umd اینقدر شد ؟

J A V I D
07-12-2007, 16:40
نه گفتش umd می خوای چی کار؟ ولی لنزش رو برام چک کرد.

قبلانا براي اجراي همه بازي به يو ام دي نياز بود ! ولي الان اكثر بازي ها بدون يو ام دي مي آد ولي بعضي بازي ها هم نمي آد مثل بازي هاروست مون !

جاوید جان این بازی جدیده چه جوریاست؟ اگه خوبه بگو ما بریم بخریم...

بازي پورسوئيت فورس يه بازي اكشن و داراي افكت هاي سينمايي ! شماره يكش داستان خاصي نداشت فقط صحنه هاي درگيريش به نظر من جالب بود !! البته اين بازي موزيكش بهش روح مي ده نسخه هايي از شماره يك بازي كه من تو بازار ديدم هيچ كدوم موزيك و دمو نداشتن كه البته من بازي ريپ نمي تونم بازي كنم رفتم از تو نت شماره يكشو دوباره دانلود كردم !

شماره دوشم به همون زيبايي شماره يكشه البته اينبار بازي داستان داره چيز خاصي هم به بازي اضافه نشده و كنترلش مثل همون قبليست ... من خيلي با اين بازي حال مي كنم ! بازي زياد سختي هم نيست يه اكشن جالبه كه در نوع خودش از نظر من بي نظيره ، ولي بازي يه چيز سليقه ايه شايد شما خوشتون نياد ! در كل شماره يك يا دو بازي رو اگه خواستين بخرين مطمئن باشيد كه ريپ نباشه و موزيك و دمو داشته باشه ........

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
07-12-2007, 16:45
Ubisoft رسما اعلام کرد بعد از عرضه نسخه DS بازي Assassin's Creed در سال 2008 نقشه های خاص برای ساخت این بازی بر روی کنسول دستی سونی یعنی PSP دارد که به زودی اطلاعات جدید از این عنوان را منتشر خواهد کرد.
منبع بازي سنتر

rassool
07-12-2007, 16:48
يه مشكل برام پيش اومده ورژن 3.71 رو من تازه ريختم رو psp ولي irshll3.7 رو نميخونه كسي تا به حال روي اين ورژن irshell3.7 رو ريخته كه psp بخونه . از 3.81 هم كه ميترسم چون ورژن فول رو ندارم.

J A V I D
07-12-2007, 19:12
Ubisoft رسما اعلام کرد بعد از عرضه نسخه DS این عنوان در سال 2008 نقشه های خاص برای ساخت این بازی بر روی کنسول دستی سونی یعنی PSP دارد که به زودی اطلاعات جدید از این عنوان را منتشر خواهد کرد.
منبع بازي سنتر

كدوم بازي ؟!؟

rassool
07-12-2007, 19:25
يادم رفته بود وقتي كپي ميكنم حد اقل يادم باشه اسم بازي رو هم بنويسم . ويرايش شد.با تشكر.

mehdi30nema
07-12-2007, 19:51
شما بازیهارو چه قیمت میخرید؟
من اول از وست گيم ميگرفتم كه دونه ايي 1500 تومان بود ولي حالا ميرم توپخونه هر دي وي دي 4 تا بازي داره ميگيرم 1500.

mazi_z_PSP
07-12-2007, 19:54
سلام بروبچ.
دوستان ميخوام يک چند ماهی برم اونور و برای همين ميخوام ایکس باکس 360 خودمو بفروشم.
خيلی تميزه با درايو سامسونگ. دادم يک سرويس هم کردنش که يارو که درشو باز کرد دست به دهن مونده بود ميگفت تو چجوری تو این آب و هوای پر خاک ایران اینو اینقدر تميز نگه داشتی؟؟!!
خلاصه که ميخوام خيلی سريع بفروشم. مدلش پريميومه سال 2006. با يک دسته و 2 تا بازی خوب و سالم. يک اینتر کولر هم مجانی روش ميدم چون لازمش ندارم. فن هاشم 12 ولت هستن. در کل کنسول خوبی از آب در آمده.
قيمت پايه هم 350 تومان.(ما با مشتری راه ميايم. خيلی عجله دارم مجبورم هرجوری شده آبش کنم. گفتم کی از شما بهتر.)
همونطور که ميدونيد قيمت يک ایکس باکس نو 450 تومان هست که اونم معلوم نيست خوب از آب در بياد يا نه؟!
من مشهد هستم . هرکی خواست خيلی سريع پيغام خصوصی بده.
باتشکر

mehdi30nema
07-12-2007, 20:00
راستي جاويد جان اين بازي pursuit force كه ريليزش تاريخ 28 ژانويه 2008 هست . اين نسخه ايي كه اومده كامله يا ناقص ؟

pooria_k2
07-12-2007, 20:04
با عرض سلام
اگه میشه بگین که ورزن 3.81 با قبلی چه فرقی داره؟ و به نظرتون نصبش کنم یا نه؟:13:

Dark Prince
07-12-2007, 21:19
Ubisoft رسما اعلام کرد بعد از عرضه نسخه DS بازي Assassin's Creed در سال 2008 نقشه های خاص برای ساخت این بازی بر روی کنسول دستی سونی یعنی PSP دارد که به زودی اطلاعات جدید از این عنوان را منتشر خواهد کرد.
منبع بازي سنتر
نگـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــو !
یعنی واقعا Assassin's Cread برا PSP هم میاد ؟:18:

rassool
07-12-2007, 21:19
منظورت irshell هست ديگه اقا پوريا من كه خودم نصب نكردم ولي شنيدم ورژن 3.81 فول هيچ مشكلي نداره دقت كن كه حتما 3.81full رو دانلود كني .

J A V I D
07-12-2007, 21:52
راستي جاويد جان اين بازي pursuit force كه ريليزش تاريخ 28 ژانويه 2008 هست . اين نسخه ايي كه اومده كامله يا ناقص ؟

اين تاريخي كه مي گيد فكر كنم تاريخ عرضه تو آمريكا باشه چون بازي ظاهرا تو اروپا عرضه شده چون اين نسخه اي كه من دانلود كردم اروپايي فكر نكنم دمو باشه من امروز شيش مرحلشو بازي كردم !! اينم عكسش از رو PSP من !

دمو بازي گاد آف وارم دارم دانلود مي كنم ببينم چجوريه ! من كه نسخه پلي استيشنشم بازي نكردم ! ببينيم PSP ش مي تونه نظرم رو جلب كنه يا نه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Shadow of Destiny
07-12-2007, 23:23
ضایع شدم اونم به طرز فجیع.. چرا صدای Slim اینقدر ضعیفه ؟ صدا رو تا آخر پر کردم انگشت کوچیکه سونی اریکسون هم نمی شد. واقعا که... واسه شما هم همینجوریه ؟ راهی واسه تقویت صداش هست ؟ (به غیر از خرید اسپیکر)

خاک تو سرشون .. لااقل تو ورژن جدید واسه کلیداش شب نما می ذاشتن. تو تاریکی با زحمت میشه فهمید جای کلیداش کجاست.

بچه ها چند تا نکته بهتون بگم. من کل دفترچه راهنمای پی اس پی رو خوندم. میگه از پشت زمینه ای که عکسش ثابته برای مدت طولانی استفاده نکنید. چون اینکار باعث میشه که عکس پشت زمینه بطور مبهم برا همیشه رو صفحه مانیتورش باقی بمونه.
و اینکه مانیتورشو تو نور مستقیم خورشید قرار ندین. خراب میشه.
از هیچ ماده خاصی برای پاک کردن صفحه استفاه نکنید. فقط پارچه خشک.
وقتی قرار نیست که واسه مدت طولانی از پی اس پی استفاده کنید بهتره که باطریشو در بیارین و تو یه جای خنک نگهداری کنید.

Dark Prince
07-12-2007, 23:27
دوستان کسی اکانت رپیدشر نداره به ما بده تا این بازی Pursuit Force رو دانلود کنیم؟
راستی آقا جاوید شما بازیش رو خریدی یا دانلود کردی؟

J A V I D
08-12-2007, 00:48
ضایع شدم اونم به طرز فجیع.. چرا صدای Slim اینقدر ضعیفه ؟ صدا رو تا آخر پر کردم انگشت کوچیکه سونی اریکسون هم نمی شد. واقعا که... واسه شما هم همینجوریه ؟ راهی واسه تقویت صداش هست ؟ (به غیر از خرید اسپیکر)

به نظر من هيچ كدوم براي گوش دادن موزيك با صداي بلند نيستن !

خاک تو سرشون .. لااقل تو ورژن جدید واسه کلیداش شب نما می ذاشتن. تو تاریکی با زحمت میشه فهمید جای کلیداش کجاست

بي خيال شما هم داري ايراد الكي مي گيري جاي كليد هاش كه مشخصه ! شما موقع بازي كردن دسته بازي رو نگا مي كني يا تلوزيونو ! اينم مثل همونه ديگه!

دوستان کسی اکانت رپیدشر نداره به ما بده تا این بازی Pursuit Force رو دانلود کنیم؟
راستی آقا جاوید شما بازیش رو خریدی یا دانلود کردی؟

من بازي رو دانلود كردم دوست عزيز نوشتم بالا فكر كنم ! بازي هنوز تو بازار ديده نشده !

ali_ranger22
08-12-2007, 14:46
منبع بازي سنتر

دمت گرم خیلی حال دادی اقا رسول من عاشق این بازی ام:31::10:

ali_ranger22
08-12-2007, 14:48
يه مشكل برام پيش اومده ورژن 3.71 رو من تازه ريختم رو psp ولي irshll3.7 رو نميخونه كسي تا به حال روي اين ورژن irshell3.7 رو ريخته كه psp بخونه . از 3.81 هم كه ميترسم چون ورژن فول رو ندارم.

من الان رو psp ایم 3.71 دارم باهاش مشکلی ندارم

ali_ranger22
08-12-2007, 14:54
بالاخره 4 گیگ گرفتم 38 تومن :31:

ali_ranger22
08-12-2007, 14:56
PSP Filer v4.5

پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

Dark Prince
08-12-2007, 15:18
من بازي رو دانلود كردم دوست عزيز نوشتم بالا فكر كنم ! بازي هنوز تو بازار ديده نشده !
نه منظورم اینه که از چه سایتی دانلود کردی ؟
اگه اکانت رپیدشر داری لطفا واسه 1 شب به ما هم بده تا دانلود کنیم .

amirrasa kateb
08-12-2007, 16:12
يه مشكل برام پيش اومده ورژن 3.71 رو من تازه ريختم رو psp ولي irshll3.7 رو نميخونه كسي تا به حال روي اين ورژن irshell3.7 رو ريخته كه psp بخونه . از 3.81 هم كه ميترسم چون ورژن فول رو ندارم.اقا رسول کرنلو رو 3.71 می زاری دیگه نه؟

Arshia001
08-12-2007, 17:52
ارشیا جون مرسی... مگه Magic Gate به رم پر سرعت گفته نمیشه ؟
من که دیگه دارم گیج می شم.

-----
راستی اگه عمری باقی باشه فک نکنم به پای PSP Slim پیر شم. فک کنم طلاقش بدم برم یه زن دیگه بگیرم.:20: (PSP2, 3,4) تا چند وقت دیگه قراره برم با PS3 هم ازدواج کنم. زن خوبیه.:31:

ببین MagicGate یک تکنولوژیه تا چیز دیگه ای.ولی برای اجرای روون بازیای PSP لازمه.
این PS3 هم همسر خوبیه.سعی کن با یکیش ازدواج کنی!:5:

rassool
08-12-2007, 19:26
من الان رو psp ایم 3.71 دارم باهاش مشکلی ندارم
يعني شما باورژن 3.71 psp ميتوني irshell3.71 رو اجرا كني ؟؟؟؟ پس مشكل psp من چيه كه تغريبا هيچ برنامه اي رو روي اين ورژن نمياره!!!!!

اقا رسول کرنلو رو 3.71 می زاری دیگه نه؟
اره كرنال 1.5 و اپديت 3 رونصب كردم حتي اپديت 2 كرنال 1.5 روهم نصب كردم.:11:

mehdi30nema
08-12-2007, 21:07
آمار فروش كنسول ها در هفته منتهي به 2 دسامبر 2007
1- Ds : 584367
2- Wii : 244133
3- Ps2 : 168955
4- Ps3 : 156681
5 - Psp : 112035
6 - X360 : 104965

mehdi30nema
08-12-2007, 21:13
همون طور كه ميبينيد فروش پي اس پي چندان رو به راه نيست .

Shadow of Destiny
09-12-2007, 01:14
به نظر من هيچ كدوم براي گوش دادن موزيك با صداي بلند نيستن !

بي خيال شما هم داري ايراد الكي مي گيري جاي كليد هاش كه مشخصه ! شما موقع بازي كردن دسته بازي رو نگا مي كني يا تلوزيونو ! اينم مثل همونه ديگه!
نه جاوید جان ایراد الکی نیست.. بار ها شده می خواستم تو شب نورشو تنظیم کنم ، نیست کلیدای کوچیکش به هم نزدیکن قاطی پاتی میشه.. مثلا می خوام نور رو کم و زیاد کنم Select رو انتخاب می کنم.

...و همچنین یه آهنگ رو تو پی اس پی و اریکسون به طور مشترک اجرا کردیم واقعا اریکسون با اون یه بلند گوش صداش خیلی بهتر از پی اس پی بود.

و دیگه اینکه می تونستن از تکنولوژی Finger Touch استفاده کنن. خیلی با کلاس تر میشد. الان هر گوشی آشغالی واسه خودش فینگر تاتچ داره. و دیگه اینکه می تونستن Blue Tooth بذارن. حتی اگه 50 تومن قیمتش گرون تر بود ارزش داشت.

با تمام این اوصاف من فک نکنم کسی پیدا شه که مثل من عاشق پی اس پی باشه. اینو قول میدم. در ضمن با این صفحه کوچیک بیشتر حال می کنم تا به تلوزیون کانکتش کنم. یه دنیای دیگس..
I AM IN LOVE WITH MY PSP
و یه مورد دیگه آقا جاوید.. از اونجاییکه من خیلی رو گرافیک حساسم و باور کن بیشتر حدسایی رو که در مورد یه بازی خاص زدم با game spot همخونی زیادی داشته، به جرات می تونم بگم که گرافیک بازی هاش برابر با PS2 و شاید (گفتم شاید) حتی بشتر. .. چون من الان رم ندارم و رم گوشی بچه ها رو قرض کردم که 256 مگه و بازی کم حجمی (نمی دونم شاید ریپه) مثل Dead to Rights رو دارم بازی می کنم. نسبت به پی اس 2 گرافیکش خیلی بهتره. حالا من بازی های دیگه شو ندیدم. حتما بعدا نظرم رو در مورد بازی های بعدیش می گم.

ببین MagicGate یک تکنولوژیه تا چیز دیگه ای.ولی برای اجرای روون بازیای PSP لازمه.
این PS3 هم همسر خوبیه.سعی کن با یکیش ازدواج کنی!
از اونجاییکه دفترچه شو خوندم، Magic Gate به کپی رایت سونی گفته میشه (الان حالشو ندارم بگردم تو دفترچه دوباره) ولی جالب اینجاست که آشغال ترین رم های san disk قابلیت اجرای MG رو داشتن. عجیبه.

حتما باهاش ازدواج می کنم. LOL

J A V I D
09-12-2007, 09:09
مثل Dead to Rights رو دارم بازی می کنم

بازي Dead to Rights حجمش همون قدره ! كامله:46:

و اما بشنويد در مورد بازي گاد آف وار PSP كه دموش بازي كردم عجب چيز خدايي بود ! اصلش كي مي آد دموش كه تا رسيدم به يكي از قول هاش گذاشتموم تو خماري !

بازي گاد آف وار با اينكه محيط شلوغي داره ولي از گرافيك خيلي بالايي برخورداره در بين رقيبانش تو PSP .... وقتي داشتم دمو شو بازي مي كردم تو يه مغازه بودم ! ملت شديدا كف كرده بودن و دورم حلقه زده بودن و همه اندر كف گرافيك اين بازي روي كنسول به اين كوچيكي بودن ! دوربين بازي يكي از بهترين دوربين هايي بود كه من تو عمرم ديدم تو بازي ها ، خيلي قشنگ و به موقع زاويه دور بين عوض مي شد به طوري كه شما حس مي كرديد داريد يه فيلم سينمايي نگا مي كنيد كه شخصيتش رو خودتون كنترل مي كنيد ! تو اين بازي بعد از كشتن غول هاي بازي مي تونيد قدرتشون رو تصاحب كنيد ! شايد تنها نقطه ضعفي كه بتونم از بازي بگيرم خنگ بودن دشمناش تا حد زيادي بود !

در كل اين نسخه اي كه من بازي كردم دمو بود و بايد ديد نسخه نهايي چيه از الان براي اومدن نسخه كامل بازي ثانيه شماري مي كنم !

Shadow of Destiny
09-12-2007, 14:39
نظرت در مورد مقایسه این بازی با پی اس 2 چیه جاوید ؟

amirrasa kateb
09-12-2007, 15:48
اره كرنال 1.5 و اپديت 3 رونصب كردم حتي اپديت 2 كرنال 1.5 روهم نصب كردم.:11:
کرنل باید 3.71 باشه اگرم نشد دوباره دانلود کن

amirrasa kateb
09-12-2007, 16:36
این خیلی عجیبه حتما ببینید

mehdi30nema
09-12-2007, 16:38
با اجازه آقا جاويد . بايد بگم كه همه بازي ها مثل dead to rights علي رغم حجم كم گرافيكه خوبي ندارند . به عنوان مثال 300 واقعا از نظر گرافيك افتضاحه ولي 910 مگ هم حجم داره . يعني بايد فقط بازي كني تا بفهمي چي ميگم . فوق العاده ضعيف كار شده . بعضي بازي هاي ديگه مثل nfs under ground هم گرافيكه خيلي ضعيفي دارند .

rassool
09-12-2007, 18:26
کرنل باید 3.71 باشه اگرم نشد دوباره دانلود کن
واقعا!!!!!! هميشه براي اجراي برنامه ها كرنال رو بايد روي 1.5ميزاشتيم متاسفانه psp دستم نيست تا 2 روز ديگه احتمالا ميرسه دستم ولي فكر كنم اشتباه ميكني ها كرنال بايد رو 1.5 باشه ولي بازم من امتحان ميكنم باتشكر.:11:

rassool
09-12-2007, 18:52
به گزارش سایت یکی از اعضای گروه دارک الکس:
فریمور 3.73 یک ساعت بعد از عرضه توسط این گروه هک شد
و در همین روز ها باید شاهد انتشار این نسخه از طرف استاد(دارک الکس ) باشیم.
همچنین این عضو گفته که هم اکنون در حال کار بر روی باگ های موجود هستیم تا این فریمور به طور کامل و بدون نیاز به آپدیت عرضه بشه.
در بین خبر ها نیز گفته که دارک الکس به همراهی یه گروه انگلیسی هم اکنون در حال کار بر روی فریمور ps3 هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع بازي سنتر

J A V I D
09-12-2007, 19:06
نوشته شده توسط Shadow of Destiny

بازي گاد آف واري كه براي PSP قراره عرضه شه فعلا يه عنوان انحصاري و ربطي به نسخه هاي PS2 ش نداره در نتيجه از نظر من كلا مقايسه غلطه ولي در كل بازي هايي كه انحصارا ساخته مي شن عموما گرافيك خيلي بهتري نسبت به نسخه هاي ايمپورت شده دارن ....

با اجازه آقا جاويد . بايد بگم كه همه بازي ها مثل dead to rights علي رغم حجم كم گرافيكه خوبي ندارند . به عنوان مثال 300 واقعا از نظر گرافيك افتضاحه ولي 910 مگ هم حجم داره . يعني بايد فقط بازي كني تا بفهمي چي ميگم . فوق العاده ضعيف كار شده . بعضي بازي هاي ديگه مثل nfs under ground هم گرافيكه خيلي ضعيفي دارند .

خواهش مي كنم اجازه ما هم دست شماست ! همين گار آف وار گرافيكش عالي بود به نظر من يا بازي سايلنت هيل از نظر گرافيكي خوب كار شده ... اما نكته اي كه هست و كمتر بهش توجه مي شه اينه كه بازي هاي PSP نسبت به بازي هاي كنسول هاي ديگه از افكت هاي گرافيكي كمتري بر خوردارن واسه همين به مراتب به نظر مي آد گرافيك پايين تره و اينم دليلش اينه كه PSP توان رندر كردن افكت هاي خفن نداره ... يه مثال مي زنم مثلا بازي ترنسفومر نسخه پي سي شو با بالاترين گرافيك و افكت هاش بازي كنيد همين بازي رو PSP هم بازي كنيد نسخه PSP فاقد افكت هاي گرافيكي و از نظر ببننده گرافيكي مناسبي نداره ... حالا بريد سراغ كامپيوتر و افكت ها رو حذف كنيد حالا اگه بخواين تو اين حالت بازي رو با نسخه PSP مقايسه كنيد گرافيك PSP اگه بالاتر نباشه كمتر هم نيست !!!

يه نكته ديگه كه باز هم كمتر بهش توجه مي شه در مورد همين حجمه بازي اصولا حجم يه بازي ربطي به گرافيك بازي نداره چون اصولا بافت هاي گرافيكي به صورت خام هستن و توسط دستگاه رندر مي شن بافت هاي خام حجم زيادي ندارن ... بيشتر حجم بازي ها به خاطر فايل هاي صوتي و تصويري اوناست كه زده بالا ... بازي 300 هم خيلي دمو هاي خفن داره !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Shadow of Destiny
09-12-2007, 19:29
يه نكته ديگه كه باز هم كمتر بهش توجه مي شه در مورد همين حجمه بازي اصولا حجم يه بازي ربطي به گرافيك بازي نداره چون اصولا بافت هاي گرافيكي به صورت خام هستن و توسط دستگاه رندر مي شن بافت هاي خام حجم زيادي ندارن ... بيشتر حجم بازي ها به خاطر فايل هاي صوتي و تصويري اوناست كه زده بالا ... بازي 300 هم خيلي دمو هاي خفن داره !
راست می گیا. حواسم نبود. اصلا ربطی به حجم نداره.

بچه ها یکی میشه بگه چطور میشه به اینترنت متصل شد.
هم از طریق وای فای و هم از طریق dial up... خیلی سعی کردم نشد.
از طریق یه گوشی تلفن و با خدمات ایرانسل هم میشه با پی اس پی به اینترنت وصل شد ؟

mehdi30nema
09-12-2007, 20:50
خواهش مي كنم اجازه ما هم دست شماست ! همين گار آف وار گرافيكش عالي بود به نظر من يا بازي سايلنت هيل از نظر گرافيكي خوب كار شده ... اما نكته اي كه هست و كمتر بهش توجه مي شه اينه كه بازي هاي PSP نسبت به بازي هاي كنسول هاي ديگه از افكت هاي گرافيكي كمتري بر خوردارن واسه همين به مراتب به نظر مي آد گرافيك پايين تره و اينم دليلش اينه كه PSP توان رندر كردن افكت هاي خفن نداره ... يه مثال مي زنم مثلا بازي ترنسفومر نسخه پي سي شو با بالاترين گرافيك و افكت هاش بازي كنيد همين بازي رو PSP هم بازي كنيد نسخه PSP فاقد افكت هاي گرافيكي و از نظر ببننده گرافيكي مناسبي نداره ... حالا بريد سراغ كامپيوتر و افكت ها رو حذف كنيد حالا اگه بخواين تو اين حالت بازي رو با نسخه PSP مقايسه كنيد گرافيك PSP اگه بالاتر نباشه كمتر هم نيست !!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد
درسته مثل بازي sega rally كه 180 مگ بيشتر حجمش نيست ولي گرافيكه خوبي داره . راستي جاويد جان اين nfs most wanted رو گرفتم حجمش 200 مگ بود ولي تو سايتت نوشته بودي 888 مگ .

rassool
09-12-2007, 21:14
بچه ها یکی میشه بگه چطور میشه به اینترنت متصل شد.
هم از طریق وای فای و هم از طریق dial up... خیلی سعی کردم نشد.
از طریق یه گوشی تلفن و با خدمات ایرانسل هم میشه با پی اس پی به اینترنت وصل شد ؟
شما با يه وسيله كه اسمش وي في مكس هست ميتوني به اينترنت وصل بشي اين دستگاه رو به مودم adsl يا ديال اپ خود وصل ميكني و بعد با يه سري تنضيمات ميتوني با psp به اينترنت وصل بشي البته تا 100 متر بيشتر پشتيباني نميكنه كه با برد خود psp چيزي حدود 150 تا 180 متر رو به راحتي جواب ميده اينم بگم كه psp به درد اينترنت نميخوره اگه شما قرار باشه با ين همه دم ودستگاه بخواي با psp به اينترنت وصل بشي فكركنم كار احمقانه اي هست كامپيوتر به اين خوبي .ضمنا اينكه فعلا فونت فارسي براي psp وجود نداره(البته يكي از دوستان در حال ساخت فونت فارسي براي psp هست) اما اگه بخواي با psp انلاين يازي كني اين يه چيزيه به نظر من اين دستگاه فقط به درد همين ميخوره كه ميشه باهاش انلاين بازي كرد . ضمنا بعضي از مودم ها نيز خودشون اينترنت رو شير مبكنن كه psp ميتونه به اونا هم وصل بشه منم دنبال همچين مودمي ميگردم كسي پيداكرد جواب منو بده لينكشم توي امضام هست البته خودم يه دو نه پيدا كردم ولي نميدونم خوبه يا نه مودم D-link Dsl2640t
(اين مودمي هم كه پيدا كردم حتما بايد كامپيوتر روشن باشه تا بشه باهاش وصل شد من دنبال يه مودم ميگردم كه حتي اگه كامپيوتر هم خاموش باشه بشه با psp بهش وصل شد:20:)
با ايرانسل هم نميشه .
اينم عكس Wifimax

J A V I D
09-12-2007, 21:46
درسته مثل بازي sega rally كه 180 مگ بيشتر حجمش نيست ولي گرافيكه خوبي داره . راستي جاويد جان اين nfs most wanted رو گرفتم حجمش 200 مگ بود ولي تو سايتت نوشته بودي 888 مگ .

بازي ماست وانتد بصورت ISO حجمش 888 مگه و به صورت CSO همين حدود 200 مگ مي شه ... ماست وانتد اولين بازي بود كه من CSO كردم و كلي حال كردم ديدم اينقدر حجمش كم شد ! در كل اگه CSO و موزيك و دمو اولشم هست بدون كامله !

بعضي از بازي ها تو بازار نسخه كاملشون نيست مثلا كرش اصلش 1.40 گيگه ! ولي تمام نسخه هاي موجود تو بازار حدود 400 خورده اي مگن ( حيف دمو اولش تازه دانلود كردم نسخه كاملشو ) كه نسخه هاي ريپ شدن ! بازي ريج ريسر و پورسوئيت فورس يك و اينفكتد!!!! هم تو بازار من هر چي ديدم ريپ شده و بدون دمو و موزيك كه كل لذت بازي رو گرفتن ... به نظر من تا جايي كه امكان داره نسخه كامل بازي ها رو بگيريد منم تو آرشيوم دارم نگا مي كنم هر چي بازي ريپ دارم مي رم نسخه كاملشو دانلود مي كنم ......

بازي Bowful اگه اسمشو درست نوشته باشم هم براي PSP به تازگي اومده كه دانلود كردم ولي هنوز وقت نكردم بريزم ببينم چجوريه ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Metalzadeh
10-12-2007, 09:21
سلام به استاتید Psp خور
من می خوام Psp یکی از دوستانم رو آپگرید کنم
ورژن فعلی دستگاه 3.40 Oe-a هست
لطفا کامل راهنمایی کنید
ممنون
پیروز باشید

mehdi30nema
10-12-2007, 10:22
بازي ماست وانتد بصورت ISO حجمش 888 مگه و به صورت CSO همين حدود 200 مگ مي شه ... ماست وانتد اولين بازي بود كه من CSO كردم و كلي حال كردم ديدم اينقدر حجمش كم شد ! در كل اگه CSO و موزيك و دمو اولشم هست بدون كامله !

بعضي از بازي ها تو بازار نسخه كاملشون نيست مثلا كرش اصلش 1.40 گيگه ! ولي تمام نسخه هاي موجود تو بازار حدود 400 خورده اي مگن ( حيف دمو اولش تازه دانلود كردم نسخه كاملشو ) كه نسخه هاي ريپ شدن ! بازي ريج ريسر و پورسوئيت فورس يك و اينفكتد!!!! هم تو بازار من هر چي ديدم ريپ شده و بدون دمو و موزيك كه كل لذت بازي رو گرفتن ... به نظر من تا جايي كه امكان داره نسخه كامل بازي ها رو بگيريد منم تو آرشيوم دارم نگا مي كنم هر چي بازي ريپ دارم مي رم نسخه كاملشو دانلود مي كنم ......

بازي Bowful اگه اسمشو درست نوشته باشم هم براي PSP به تازگي اومده كه دانلود كردم ولي هنوز وقت نكردم بريزم ببينم چجوريه ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد
جاويد جان بازي beowulf ( بئو ولف ) هفته پيش اومده من رفتم وست گيم بخرم گفت ما واسه هيچ كنسولي اين بازي رو نياورديم . گفتم چرا ؟ گفت مورد داره ارشاد بهمون گير ميده . ولي فكر كنم تو مايه هاي 300 باشه . اگه بازي كردي بگو چه جوريه . مرسي

J A V I D
10-12-2007, 11:10
سلام به استاتید Psp خور
من می خوام Psp یکی از دوستانم رو آپگرید کنم
ورژن فعلی دستگاه 3.40 Oe-a هست
لطفا کامل راهنمایی کنید
ممنون
پیروز باشید

راهنماي كامل نصب فريم ور فكر كنم تو چند صفحه قبل تر هست ... يه سرچ بريد تو همين تاپيك پيداش مي كنيد ...

جاويد جان بازي beowulf ( بئو ولف ) هفته پيش اومده من رفتم وست گيم بخرم گفت ما واسه هيچ كنسولي اين بازي رو نياورديم . گفتم چرا ؟ گفت مورد داره ارشاد بهمون گير ميده . ولي فكر كنم تو مايه هاي 300 باشه . اگه بازي كردي بگو چه جوريه . مرسي

اوكي فعلا كه گرفتار آشپزيم !!! كارم تموم شه اين و بازي The Golden Compass ( اينم دو روز پيش اومده ! ) و يه بازي ديگه كه ديروز گرفتم نصب كنم ببينم چي به چيه !

آمارشون رو بدم ! :))

موفق و پيروز باشيد

جاويد

J A V I D
10-12-2007, 12:07
بازي beowulf (فكر كنم اسمشو درست نوشتم ) ! الان ريختم پنج دقيقه هم بازي كردم والا تو اين پنج دقيقه نه دمو اولش چيز خفني داشت !‌دريغ از يه خانوم !‌ نه تو بازي چيزي من ديدم ! حالا شايد جلوتر داشته باشه !!!!

گرافيك بازي بد نيست از 300 به مراتب خيلي بهتره ! ولي حركات شخصيت بازي خلي خشك و مصنوعي ... كلا خوشم نيومد پاكش كردم !

amirrasa kateb
10-12-2007, 13:41
واقعا!!!!!! هميشه براي اجراي برنامه ها كرنال رو بايد روي 1.5ميزاشتيم متاسفانه psp دستم نيست تا 2 روز ديگه احتمالا ميرسه دستم ولي فكر كنم اشتباه ميكني ها كرنال بايد رو 1.5 باشه ولي بازم من امتحان ميكنم باتشكر.:11:
اگر 1.5 باشه صفحه سیاه می شه

mehdi30nema
10-12-2007, 13:58
گرافيك بازي بد نيست از 300 به مراتب خيلي بهتره ! ولي حركات شخصيت بازي خلي خشك و مصنوعي ... كلا خوشم نيومد پاكش كردم !
لازم شد يه سر برم توپخونه كه اين بئوولف رو بگيرم . ميگم اين the golden compass چه جورياست . ميرزه بگيرم ؟ من كه اصلا هيچي در موردش نشنيده بودم يعني اصلا سرو صدايي نكرد خيلي بي سر و صدا مثله اينكه عرضه شده .

J A V I D
10-12-2007, 15:02
لازم شد يه سر برم توپخونه كه اين بئوولف رو بگيرم . ميگم اين the golden compass چه جورياست . ميرزه بگيرم ؟ من كه اصلا هيچي در موردش نشنيده بودم يعني اصلا سرو صدايي نكرد خيلي بي سر و صدا مثله اينكه عرضه شده .

البته بازيش هيچ شباهتي به سيصد نداره ها ! چون گفته بودي فكر مي كني مثل سيصد باشه من با اون از نظر گرافيكي مقايسه كردم ،‌زيادم بازي نكردم كه بخوام خيلي نظر بدم رفتم جلو يه سري لاك پشت بود خرچنگ بود نمي دونم چي بود يكم درگير شدم با هاشون ببينم حركت شخصيت چجوريه ، بعد اومدم بيرون ! the golden compass هم هنوز وقت نكردم بريزم ببينم چجوريه ولي فكر نكنم بازي جالبي باشه چون بازيش مال شركت سگاست ! كه معمولا بازي هاش كيفيت خوبي ندارن ! ولي خوب بايد ديد !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Hannibal_ir
10-12-2007, 15:10
اينو از كجا ميشه تهيه كرد و قيمتش چنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alfaalphaalfa
10-12-2007, 16:26
بچه ها من وقتی silent hill origins رو که نصب می کنم. این پیغام رو میده چی کار کنم؟
the game could not be started(80020148)

mehdi30nema
10-12-2007, 16:54
جاويد جان يه سوال : اگه بخواهيم تمامه بازي هايي كه براي psp عرضه شه را بفهميم براي كدوم شركته بايد چي كار كرد ؟ يعني مثلا ببينيم چه بازي هايي رو سوني ساخته يا چه بازي هايي رو مثلا EA و ... مرسي

rassool
10-12-2007, 17:16
اينو از كجا ميشه تهيه كرد و قيمتش چنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما كجايي؟؟

بچه ها من وقتی silent hill origins رو که نصب می کنم. این پیغام رو میده چی کار کنم؟

مشكلات زيادي ميتونه باشه يكي اينه كه ممكنه اين بازي روي فرم وير جديد اجرا بشه و فرم وير دستگاه شما پاينه يكي ديگه هم اينه كه ممكنه اين بازي حتما به umd احتياج داشته باشه پس شما به منوي ريكاوري بريد و noumd رو غير فعال كنين و يك umd داخل دستگاه بزاريد.

J A V I D
10-12-2007, 18:55
جاويد جان يه سوال : اگه بخواهيم تمامه بازي هايي كه براي psp عرضه شه را بفهميم براي كدوم شركته بايد چي كار كرد ؟ يعني مثلا ببينيم چه بازي هايي رو سوني ساخته يا چه بازي هايي رو مثلا EA و ... مرسي

اين كه به صورت ليست باشه من نديدم ! البته رو كاور اورجينال همه بازي ها نام شركت سازنده درج شده ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

alfaalphaalfa
10-12-2007, 18:56
کسی می دونه silent hill فرم ویر چند می خواد و به umd احتیاج داره یا نه؟

mehdi30nema
10-12-2007, 20:20
کسی می دونه silent hill فرم ویر چند می خواد و به umd احتیاج داره یا نه؟
فرم وير من 3.6 هست پي اس پي اسليم هم دارم و مشكلي هم نداشتم راحت اين بازي را اجرا كردم .

J A V I D
10-12-2007, 22:53
the golden compass بازيش خرس سواري ! تو قطب شمال يا جنوب !‌ يه دختره سواره خرسه و شما كنترل خرسه رو داري بايد با جكو جونورا بجنگي فقط پنج دقيقه بازي كردم اينم بعد پاكش كردم ! گرافيكش نمي شه گفت عاليه ولي بد نبود ! ولي دشمناش خوب طراحي نشده بودن ! كنترلش خيلي خوب بود موزيكشم بدل مي شست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mehdi30nema
11-12-2007, 07:02
بچه ها كسي هدفون براي اسليم نديده اومده يا نه ؟

mehdi30nema
11-12-2007, 07:05
جاويد جان در رابطه با جنگ جهاني چه بازي هايي داريم ؟
در رابطه با جنگ هاي قديمي هم بازي هست مثل rome total war كامپيوتر .
شرمنده من اينقدر سوال ميكنم . بالاخره شما حرفه ايي هستي .

Metalzadeh
11-12-2007, 07:37
راهنماي كامل نصب فريم ور فكر كنم تو چند صفحه قبل تر هست ... يه سرچ بريد تو همين تاپيك پيداش مي كنيد ...

من تا 20 30 صفحه قبل رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم :41:
سرچ هم کردم ولی باز هم چیزی پیدا نشد

J A V I D
11-12-2007, 11:11
جاويد جان در رابطه با جنگ جهاني چه بازي هايي داريم ؟
در رابطه با جنگ هاي قديمي هم بازي هست مثل rome total war كامپيوتر .
شرمنده من اينقدر سوال ميكنم . بالاخره شما حرفه ايي هستي .

والا به شخصه از بازي هاي جنگ جهاني بدم مي آد !‌ تنها بازي هايي هم كه مي شناسم يكي مداله يكي هم كال آف ديوتي ! جنگ قديمي هم الان چيزي تو ذهنم نيست من بيشتر با بازي هاي RPG حال مي كنم رو PSP ...
شما هر چقدر دلت مي خواد سوال بپرس بتونم جواب بدم درخدمتم !

من تا 20 30 صفحه قبل رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

منبع بازي سنتر :

هشدار : دوستان دقت کنید ، در حین انجام کلیه مراحل گفته شده به هیچ وجه دستگاه رو خاموش نکرده ، مموری کارد رو در نیارید و از نصب این ورزن روی PSP هایی که به غیر از ورژن های 3.52M33-4 و یا 3.52M33-3 دارای ورژن دیگری می باشند اکیدا خودداری فرمایید . ( این نسخه روی PSP Slim نیز قابل نصب می باشد ) .

ابتدا دو فایل زیر رو دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید :

نکته : پیشنهاد میشه که قبل از نصب این نسخه مموری کارد خود را توسط PSP یک بار فورمت کنید .

از درون فایل اول که دانلود کردید پوشه ی UPDATE رو به مسیر PSP/Game در مموری کارد کپی کنید.
فایل دومی که دانلود کردید شامل فایلی به اسم EBOOT.PBP می باشد ؛ این فایل رو به 371.PBP تغییر نام دهید ( عدد 371 قبل از نقطه و کلمه ی PBP بعد از نقطه می باشد ) و اون رو درون پوشه ی PSP/Game/UPDATE در مموری کارد کپی کنید .
به منوی Recovery برید ، وارد قسمت Configuration شده و سپس Game Folder Homebrew رو روی 3.52 تنظیم کنید .
از محیط Recovery خارج شده به XMB برید .
از قسمت Game -- > Memory Stick فایل 3.71Update رو اجرا کنید .
بعد از انجام تغییراتی روی فایل اصلی 371.PBP که توسط خود برنامه انجام می شود ، از شما خواسته می شود که دکمه ی X رو برای ادامه ی عملیات بزنید .
دکمه ی X رو بزنید و سایر مراحل رو قدم به قدم انجام بدید .

دقت کنید در پایان مراحل از شما خواسته می شود که دکمه ی X رو برای Reboot کردن PSP بزنید ، دکمه ی X رو زده و وقتی که وارد محیط XMB دستگاه شدید بلافاصله PSP رو به طور کامل خاموش کنید ، در غیر اینصورت با Full Brick مواجه خواهید شد ! ویرایش : مثل اینکه دوستان درست متوجه نشدن ، من منظورم این نیست که بعد مثلا چند ثانیه اگه خاموش نکنید PSP برک میشه منظورم اینه که بازی اجرا نکنید ، آهنگ اجرا نکنید ، تنظیمات رو دستکاری نکنید و ... این کارایی که الان گفتم رو بعد از 1 بار خاموش کردن و روشن کردم دوباره ی PSP با خیال راحت انجام بدید . .

به 3.71M33 خوش اومدید !

البته اين روش بدون كرنل 1.5

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Metalzadeh
11-12-2007, 11:57
البته اين روش بدون كرنل 1.5

موفق و پيروز باشيد

جاويد

ممنون از راهنمایی
ولی قبل از این کار نباید دستگاه رو Downgrade کنم ؟

هشدار : دوستان دقت کنید ، در حین انجام کلیه مراحل گفته شده به هیچ وجه دستگاه رو خاموش نکرده ، مموری کارد رو در نیارید و از نصب این ورزن روی PSP هایی که به غیر از ورژن های 3.52M33-4 و یا 3.52M33-3 دارای ورژن دیگری می باشند اکیدا خودداری فرمایید .

ورژن فعلی 3.50 OE-A هست !
مشکلی نداره ؟

ali_ranger22
11-12-2007, 13:01
يعني شما باورژن 3.71 psp ميتوني irshell3.71 رو اجرا كني ؟؟؟؟ پس مشكل psp من چيه كه تغريبا هيچ برنامه اي رو روي اين ورژن نمياره!!!!!

اره من الان چند تا برنامه دارم مشکلی ندارم نمیدونم مشکل شما چیه:13:

ali_ranger22
11-12-2007, 13:13
به گزارش سایت یکی از اعضای گروه دارک الکس:
فریمور 3.73 یک ساعت بعد از عرضه توسط این گروه هک شد
و در همین روز ها باید شاهد انتشار این نسخه از طرف استاد(دارک الکس ) باشیم.
همچنین این عضو گفته که هم اکنون در حال کار بر روی باگ های موجود هستیم تا این فریمور به طور کامل و بدون نیاز به آپدیت عرضه بشه.
در بین خبر ها نیز گفته که دارک الکس به همراهی یه گروه انگلیسی هم اکنون در حال کار بر روی فریمور ps3 هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع بازي سنتر

اقا رسول HX که با دارک الکس فرق داشت یه گروه دیگه بود جریان چیه:13:
در مورد کرنل هم امیر رسا راست میگه باید 3.71 باشه

یه بار restore کن شاید درست بشه

من تا 20 30 صفحه قبل رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم :41:

صفحه 154 رو ببین
ویرایش:اقا جاوید جوابتونو دادن

ali_ranger22
11-12-2007, 13:16
کسانی که بازی استراتژیک مرحله ای دوست دارن پیشنهاد میکنم warhammer 40000 جدیدشو حتما بخرند من خیلی دارم باهاش حال میکنم:20:

اقا جاوید شما D&D:tactics رو بازی کردی؟

----------------------------------------
راستی یه نکته ای رو در مورد نسخه دمو god of war بگم من وقتی بازی کردم بعضی موقع ها افت فریم شدیدی داشت البته در حد 1 یا 2 ثانیه

rassool
11-12-2007, 15:35
اقا رسول HX که با دارک الکس فرق داشت یه گروه دیگه بود جریان چیه:13:
در مورد کرنل هم امیر رسا راست میگه باید 3.71 باشه

hx يه نفر از هنر اموزهاي دارك الكس هست تا اونجا كه من شنيدم.
امروز psp دستم رسيد كرنال رو روي 3.71 هم گزاشتم برنامه اي رو اجرا نميكرد ولي باز گزاشتم روي 1.5 دوتا برنامه رو اجرا كرد يكي pspfiler و يكي هم AdhocFileTran sferولي هيچ برنامه اي رو به جز اينا اجرا نكرد روي كرنال 3.71 هم هيچ برنامه اي اجرا نميشد نميدونم چرا شما ميگيد كرنال روي 3.71 باشه ورژن هاي قبلي هم من روي 1.5ميزاشتم همه برنامه هارو اجرا ميكرد مشكل من بيشتر روي اجراي برنامه irshell هست كه روي اين فرم وير به هيچ وجه اجرا نشد.فكركنم بايد صبر كنم فرم وير جديد بياد.به هر حال ممنون

alfaalphaalfa
11-12-2007, 16:46
restone کردن یعنی چی و چه جوریه!؟ببخشید من تازه psp slim گرفتم زیاد وارد نیستم.

J A V I D
11-12-2007, 17:53
ممنون از راهنمایی
ولی قبل از این کار نباید دستگاه رو Downgrade کنم ؟

هسته يكو نيم رو بعدا بايد جدا نصب كنيد !

ورژن فعلی 3.50 OE-A هست !
مشکلی نداره ؟
بايد حتما دستگاه رو همون ورژني كه گفته شده باشه !

صفحه 154 رو ببین
ویرایش:اقا جاوید جوابتونو دادن

شماره پست رو لطف كنيد بديد چون تعداد صفحات براي كاربراي مختلف متفاوته مثلا الان اين آخرين صفحه براي من صفحه 60!

کسانی که بازی استراتژیک مرحله ای دوست دارن پیشنهاد میکنم warhammer 40000 جدیدشو حتما بخرند من خیلی دارم باهاش حال میکنم

اقا جاوید شما D&D:tactics رو بازی کردی؟
----------------------------------------
راستی یه نکته ای رو در مورد نسخه دمو god of war بگم من وقتی بازی کردم بعضی موقع ها افت فریم شدیدی داشت البته در حد 1 یا 2 ثانیه

warhammer 40000 جديده رو مي گي يا قديميه ! البته سبكش يه جوريه من خوشم نيومد ! اون D&D:tactics هم اسمش آشناست فكر كنم بازي كردم ! والا در مورد گاد آف وار من حتي براي يه ثانيه هم افت فريم نداشتم همشم تو كف اين بودم كه محيط به اين شلوغي چجوري بازي افت فريم نداره !

restone کردن یعنی چی و چه جوریه!؟ببخشید من تازه psp slim گرفتم زیاد وارد نیستم

ري استور كردن تنظيمات دستگاه رو پيش فرض مي كنه تو منوي سيتينگ -- سيستم -- گزينش هست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Hannibal_ir
11-12-2007, 21:28
شما كجايي؟؟
د.
تهران!!! قيمتشم حدودا چنده

Metalzadeh
12-12-2007, 12:45
درود
کسی از برو بچ اینجا آرشیو بازی های Psp رو داره ؟ (مخصوصا بازی های جدید) :20:

و دیگر اینکه اطفا توضیح بدید که چگونه فایل های فلش رو باز کنم :11:

پیروز باشید
پدرام

ali_ranger22
12-12-2007, 12:57
hx يه نفر از هنر اموزهاي دارك الكس هست تا اونجا كه من شنيدم.
امروز psp دستم رسيد كرنال رو روي 3.71 هم گزاشتم برنامه اي رو اجرا نميكرد ولي باز گزاشتم روي 1.5 دوتا برنامه رو اجرا كرد يكي pspfiler و يكي هم AdhocFileTran sferولي هيچ برنامه اي رو به جز اينا اجرا نكرد روي كرنال 3.71 هم هيچ برنامه اي اجرا نميشد نميدونم چرا شما ميگيد كرنال روي 3.71 باشه ورژن هاي قبلي هم من روي 1.5ميزاشتم همه برنامه هارو اجرا ميكرد مشكل من بيشتر روي اجراي برنامه irshell هست كه روي اين فرم وير به هيچ وجه اجرا نشد.فكركنم بايد صبر كنم فرم وير جديد بياد.به هر حال ممنون

شما که قبلا دانگرید کرده بودی یه بار دیگه نصب کن والا من همیشه فریمویر های قبلی کرنل روی 3.40 و 3.52 والانم 3.71 بوده نمیدونم مشکل شما چیه

در مورد HX باید بگم هیچ کی به دارک الکس نمیرسه من اگه بفهمم خود دارک الکس روی این فریم ویره کار کرده یا روش نظارت کرده اونوقت بهش اطمینان میکنم:31:

ali_ranger22
12-12-2007, 13:01
warhammer 40000 جديده رو مي گي يا قديميه ! البته سبكش يه جوريه من خوشم نيومد ! اون D&D:tactics هم اسمش آشناست فكر كنم بازي كردم ! والا در مورد گاد آف وار من حتي براي يه ثانيه هم افت فريم نداشتم همشم تو كف اين بودم كه محيط به اين شلوغي چجوري بازي افت فريم نداره !

اره من که خیلی باهاش دارم حال میکنم D&D هم یه بازی نقش افرینیه باحاله که من توش گیر کردم:31:

در مورد god of war من دو سه بارم بازی کردم ولی هر سری داشت البته نه به طور مستمر شاید تو کل بازی 3 ثانیه که امیدوارم این مشکل بر طرف بشه

ali_ranger22
12-12-2007, 13:02
درود
کسی از برو بچ اینجا آرشیو بازی های Psp رو داره ؟ (مخصوصا بازی های جدید) :20:

و دیگر اینکه اطفا توضیح بدید که چگونه فایل های فلش رو باز کنم :11:

برو سایت westgame.ir رو ببین
در مورد فلش اول باید فلش رو فعال کنی بعد با اینترنت بروسرش ببینی

ali_ranger22
12-12-2007, 13:03

حدود 60 تومن

alfaalphaalfa
12-12-2007, 17:23
من انواع و اقسام کارها یی که گفته بودید کردم ولی در حین ورود به بازی silent hill این پیغام رو می ده:

(the game could not be started 80020148)
چی کار کنم؟

J A V I D
12-12-2007, 17:44
من انواع و اقسام کارها یی که گفته بودید کردم ولی در حین ورود به بازی silent hill این پیغام رو می ده:

(the game could not be started 80020148)
چی کار کنم؟

شايد بازيت خرابه شايدم نصفه كپي كردي يعني در حين كپي كردن از يو اس پي در آوردي !

yashar71
13-12-2007, 01:37
salam
agha ma to iran nistim in hacker aybahal khodemon downgrade konan safheye marbot be etelaat downgrade va frimware va asan chian kodome?

mamnon

Metalzadeh
13-12-2007, 07:37
سلام
میشه راهنمایی کنید که چطوری فیریمور 2.01 رو یه 1.5 دانگرید کنم ؟
ممنون

J A V I D
13-12-2007, 15:47
اينم پچ شماره 4 براي فريم ور هاي 3.71 نمي دونم چند وقته اومده ولي من تازه ديدم چيزي بهش اضافه نشده فقط اجازه مي ده بازي چند سي ديه پلي استيشن يك رو بازي كنيد ... طبق Readme

Utorrent
13-12-2007, 17:06
من هم پی اس پی خریدم!(اسلیم)

فقط چجوری کپی خورش کنم؟(ای بابا من تازه کارم دیگه...)

چه نوع هدفونی براش بگیرم؟

اخر سر نفهمیدم برای شروع به جز دوربین چهAcssessorie لازم هست؟

mehdi30nema
13-12-2007, 21:03
جاويد جان اين بازي سبك rpg چي بود نوشتي ؟

amirrasa kateb
13-12-2007, 23:04
سایت این یارو hx چیه؟

J A V I D
14-12-2007, 00:12
جاويد جان اين بازي سبك rpg چي بود نوشتي ؟

Roll Play Game به قول معروف بازي هاي نقش آفريني مثل فاينال فانتزي ....

rassool
14-12-2007, 00:14
شيراز من يه جا ديدم اونم ميداد 40 تومان.

rassool
14-12-2007, 16:16
3.73 هم كاستوم فرم ويرش اومد اينم لينك دانلود.

yashar71
14-12-2007, 17:30
salam (bebakhshid man font farsi nadaram)
agha javid ya agha reza ye soal frimware rikhtan hamon downgrade va bad az on mishe ba baziay copy bazi kard khaheshan javab bedid man to iran nistam inja ham gheymate in karayedowngrade vahshatnake mamnon

yashar71
14-12-2007, 17:31
alam (bebakhshid man font farsi nadaram)
agha javid ya agha reza ye soal frimware rikhtan hamon downgrade e va bad az on mishe ba baziay copy bazi kard khaheshan javab bedid man to iran nistam inja ham gheymate in karaye downgrade vahshatnake mamnon

yashar71
14-12-2007, 18:00
salam

man alan fahmidam downgrade ba frimware yekie

faghat 2 soal:
1-man alan version pspim 3.03 asl ast va tahala ---- nashode chejori bayad bazie copy khor konam?
2-alan akharin va behtarin frimware ke omade chie?

kheyli mamnon misham age javab bedid

morrigan_neit
14-12-2007, 20:12
سلام به همه دوستان من یه راهنمایی کلی میخوام.
من میخوام یه psp slim بخرم.نظرتون چیه؟گرافیک بازیاش چجوریه؟در حد بازی های خوب pc هس؟بازیایی که واسش عرضه میشن خوبه؟

J A V I D
15-12-2007, 00:38

اين كه مال HX فعلا همون دارك الكس رو عشق است ! برنامه تبديل بازي هاي چند سي ديه پلي استيشن واسه پي اس پي هم كه عرضه كرد خيلي توپ شد .... البته من فاينال فانتزي هشت رو تبديل كردم حجمش دو گيگ زد بالا نتونستم تستش كنم ! فكر كنم منم بايد برم يه مموري چهار گيگ بخرم !!!

من میخوام یه psp slim بخرم.نظرتون چیه؟گرافیک بازیاش چجوریه؟در حد بازی های خوب pc هس؟بازیایی که واسش عرضه میشن خوبه؟
نظرمون خوبه .... گرافيك دستگاه واسه اون هيكل كوچيكش خوبه از نظر من ولي به پاي پي سي نمي رسه .. بازي هاي خوبي هم براش مي آد ......

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mehdi30nema
15-12-2007, 09:53
گرافيكش نسبتا خوبه در حد بازي هاي ps2 هست حتي بعضي بازيهاش از ps2 هم گرافيكه بيشتري داره . در كل چيزه خوبيه .

J A V I D
15-12-2007, 10:23
بالاخره يه بازي "ثلب تاريكي" پلي استيشن يك رو با اين popstation دارك الكس مخصوص بازي هاي چند سي دي تبديل كردم ! وقتي دكمه home رو مي زنيم منو سويئيچ ديسك داره توش ! موقع ريستم مي شه ديسك يك يا دو رو انتخاب كرد ... فقط بديش اينه برنامش تحت داسه ديگه ! اينم يه ليست از بازي هاي پلي استيشن يك كه پي اس پي مي تونه اجرا كنه ... (البته ليست كامل نيست يعني همه بازي هاي پلي استيشن يك توش نيست)

007 Racing = Works (NTSC-U)

A

Alien Trilogy = Works (PAL) but graphics glitches
Apocalypse = Works (PAL)
Ace Combat 2 = Works (NTSC/PAL)
Ace Combat 3: Electrosphere = Works (NTSC)
Agent Armstrong = Works (NTSC-J)
Air Combat = Works (NTSC)
Akuji = Works (NTSC)
Alien Trilogy = Works (NTSC-U)
Alundra 1 = Works (NTSC)
Alundra 2 = Works (NTSC)
Apocalypse = Works (PAL)
Aqua GT = Doesn't Work (NTSC)
Area 51 = Doesn't Work (NTSC)
Arkanoid R 2000 = Works (NTSC)
Armored Core Master of Arena = Works (NTSC-U)
Armored Core Project Phantasma = Works (NTSC-U)
Azure Dreams = Works (NTSC)

B

Battle Arena Toshinden 4 = Works (PAL)
Battle Arena Toshinden = Works (NTSC)
Beatmania = Works (NTSC-J)
Biohazard Gun Survivor = Works (NTSC-J)
Blood Omen: Legacy of Kain = Works (NTSC)
Bloody Roar 2 = Works (NTSC-U)
Brave Fencer Mushashinden = Hangs when starting game (NTSC)
Breakout = Doesn't Work (NTSC)
Breath of Fire 3 = Works (NTSC)
Breath Of Fire 4 = Works (NTSC)
Broken Sword 1 = Works (NTSC)
Broken Sword 2 = Works (PAL)
Bushido Blade = Works (NTSC)
Bust A Move / Groove = Works (NTSC)

C

Circuit Breakers = Works (NTSC)
Gex 3 = Works (NTSC)
C-12 Final Resistance = Works (PAL)
Capcom vs SNK Millennium Fight 2000 Pro = Works (NTSC)
Castlevania Chronicles = Works (NTSC)
Castlevania SOTN (NTSC) = Works
Chrono Cross = Works (NTSC) Freezes when choosing Status in the menu!
Chrono Trigger = Works, Bad sound, key items menu is not working (NTSC)
Chocobo Racing = Works (NTSC-J)
Choro Q = Works (NTSC-J)
Command and Conquer: Red Alert Retaliation Allied = Works (NTSC)
Colony Wars = Works (NTSC)
Colony Wars: Vengeance = Works (NTSC)
Coolboarders 2 = Works (NTSC)
Crash Bandicoot 1 = Works (NTSC)
Crash Bandicoot 2 = Works (NTSC)
Crash Bandicoot 3: Warped = Works (NTSC)
Crash Bash = Works (NTSC-U)
Crash Compilation (3-in-1) = Works (NTSC)
Crash Team Racing = Works (NTSC)
Croc: Legend of Gobbos = Works (NTSC)
Croc 2 (PAL) - Works, Slowdown when breaking crates.
Cybersled = Works (NTSC)

D

Dance Dance Revolution 5th Mix = Works (NTSC)
Dance Dance Revolution Disney Mix = Crashes (NTSC-J)
Dance Dance Revolution Konamix = Works (NTSC)
Dancing Stage = Works, with graphical glitches (NTSC-J)
Dead Or Alive = Works (NTSC-J)
Destruction Derby = Works (NTSC)
Destruction Derby 2 = Works (NTSC)
Diablo = Works (NTSC)
Die Hard Trilogy = Works (NTSC)
Die Hard Trilogy 2 = Works (NTSC)
Digimon World = Works (NTSC)
Dino Crisis 2 = Works (NTSC)
Disney's Action Game Featuring Hercules = Works (PAL)
Dragonball GT Final Bout = Works (NTSC-U)
Dragonball Z Legends = Works (NTSC-J)
Dragon Warrior VII = Works (NTSC) Locks-up at Deathpal Boss
Driver = Works (NTSC) Reported Slow-Down
Driver 2 = Works (NTSC) Reported not working for some people!
Dr Slump = Works (NTSC-J)
Duke Nukem Time to Kill = Works (PAL)
Duke Nukem Total Meltdown = Works (NTSC)

E

Earth Worm Jim 2 = Works (NTSC)
Ehrgiez = Working (NTSC)
Einhander = Works (NTSC)
Eretzvaju / Evil Zone = Works (NTSC/J)

F

Fatal Fury Wild Ambition = Works (NTSC)
Fear Effect 1 & 2 = Works (NTSC)
Fifa '99 = Works (PAL)
Fighting Force = Works (NTSC)
Final Fantasy 6 = Works (NTSC) "From FF Anthology"
Final Fantasy 7 = Fullspeed, Perfect Sound (NTSC)
Final Fantasy 8 = Perfect (NTSC) Confirmed Crash at Comm Tower Boss
Final Fantasy 9 = Perfect (NTSC)
Final Fantasy Origins = Works (NTSC)
Final Fantasy Tactics = Fullspeed, Perfect Sound (NTSC)
FOX NHL Championship 2000 = Hangs (NTSC)
Front Mission ALternative = Works (NTSC)
Front Mission 3 = Works (NTSC)

G

Gekitotsu Toma L'Arc - L'Arc-En-Ciel vs. Tomarunner = Works (NTSC-J)
Ghost in the Shell = Doesn't Work (NTSC)
Gran Turismo = Works (PAL)
Gran Turismo 2 = Works (NTSC)
Grand Theft Auto 1 = Doesn't Work (PAL)
Grand Theft Auto 2 = Works (PAL)
Grandia = Works (NTSC)
Groove Adventure Rave: Plue no Daibouken = Works (NTSC-J)
Guilty Gear: The Missing Link = Works (NTSC)
Guilty Gear = Works (NTSC) < Same game as The Missing Link? pm me.
Gundam Battle Assault (NTSC)
Gunship = Works (NTSC)

H

Harvest Moon: Back To Nature = Works (NTSC)
Heart of Darkness = Works (NTSC) may crash/freeze at first level/third screen
Hokuto No Ken = Works (NTSC-J)
Hydro Thunder = Works (NTSC) No Sound.

I

Intelligent Qube = Works (NTSC)
Irritating Stick = Works (NTSC)
ISS Pro Evolution Soccer 2 = Perfect (PAL)

J

Jet Moto 2 = Works (NTSC)
Jojo's Bizarre Adventure = Works (NTSC)
Jumping Flash = Works (NTSC-U)
Jumping Flash 2 = Works with a few graphical bugs (NTSC)

K

Klonoa Door to Phontomile (NTSC) - Works Perfectly
Kaikan Phrase = Doesn't Work (NTSC-J)
King's Field = Works (NTSC)
King's Field 2 = Works (NTSC)
Klaymen Klaymen (The Neverhood) = Works (NTSC-J)
Krazy Ivan = Works (PAL)
Kula World = Works (PAL)

L

Legacy of Kain: Soul Reaver = Works (NTSC)
Legend of Dragoon = Works (NTSC)
Legend of Legaia = Works (NTSC) "gfx glitches"
Legend of Mana = Works (NTSC) Fixed Graphic Bug in 3.03-OE
Loaded = Not Working (NTSC)
Lunar 1 and 2 = Works (NTSC?)

M
Marvel Super Heroes VS Street Fighter = Works (NTSC-J)
Moto Racer World Champ = Works (PAL)
Magic Carpet = Works (NTSC)
Manpuku = Works (NTSC-J)
Marvel Vs. Capcom = Crashes (NTSC-J)
Marvel Super Heroes = Works (NTSC-J)
Medal of Honor = Works (PAL)
Medal of Honor: Underground = Works (NTSC)
Medievil: = Works (PAL)
Medievil 2 = Works Perfect (PAL)
Megaman Legends 2 (NTSC) - Works Perfectly
Megaman X4 = Works (NTSC)
Megaman X5 = Works (NTSC-U)
Megaman X6 = Works (NTSC)
Metal Gear Solid = Fullspeed, Perfect Sound (NTSC)
Metal Gear Solid Integral = Works (NTSC)
Metal Gear Solid VR Missions = Works perfectly
Metal Slug X = Works (NTSC)
Micro Machines v3 = Works (NTSC)
Mini Moni Dice de Pyon = Works (NTSC-J)
Mini Moni Shakka to Tamborin Da Pyon! = Works (NTSC-J)
Monopoly = Works with = Works, w/no music (NTSC)
Monster Rancher = Works (NTSC)
Mortal Kombat 2 = Works (NTSC)
Mortal Kombat 4 = Works (NTSC)
Mortal Kombat Trilogy (NTSC) = Works, but no music/sound effects (NTSC)
Moto Racer = Works (NTSC)
Music2000 = Works (PAL)

N

N2O Nitrous Oxide d Edition = Works (NTSC)
Nascar Rumble = Works (NTSC-U)
Need For Speed = Works (NTSC)
Need For Speed 2 = Works (NTSC)
Need For Speed 3: Hot Pursuit = Works (NTSC)
NFL Blitz 2000 = Works (NTSC)
NHL 2000 = Works (NTSC)

O

Oddworld Abe's Exodus = Works (NTSC)
Oddworld Abe's Oddysee = Works (NTSC)
Ogre Battle LimiteScreen Problem < This is Prolly cause of PAL!
Omega Boost = Works (NTSC) "Update: Works Perfect"

P

Pandemonium = Works (NTSC)
Pandemonium 2 = Works (NTSC)
Parappa The Rapper = Works (NTSC)
Parasite Eve = Works (NTSC-U)
Parasite Eve 2 = Hangs on SQUARE intro (NTSC)
Penny Racers = Works (NTSC-U)
Pepsiman = Works (NTSC)
Persona = Works (NTSC)
Persona 2 = Works (NTSC)
Pocket Fighters = Works (NTSC)
Point Blank = Doesn't Work (PAL)
Point Blank 3 = Works (NTSC)
Porsche Challenge = Works (NTSC)
Poy Poy = Works [US & JPN]
Poy Poy 2 = Works [JPN]
Project Overkill = Works (NTSC)
PS One Welcome Demo 02 = Works (NTSC)
Puzzle Fighter = Works (NTSC)

Q

Quake 2 = Works (NTSC)

R
RC Revenge = Works (PAL)
R-Type Delta = Works (NTSC)
Rage Racer = Works (NTSC) Hangs Sometimes
Raiden 1 = Works (NTSC)
Raiden 2 = Works (NTSC)
Raiden DX = Works (NTSC-J)
Raiden Project (Anniversary Edition) = Works (NTSC-U)
Rainbow Six: Lone Wolf = Works
Rally De Europe (NTSC-J) = Works
Ranma Renaissance = Works (NTSC-J)
Raycrisis = Works (NTSC-J)
Raystorm = Works (NTSC)
Ray Tracers = Works (NTSC)
Rayman = Not Working (NTSC) Confirmed
Ready To Rumble = Works (PAL)
Resident Evil 1 = Works (NTSC)
Resident Evil 1: DX = Works (NTSC)
Resident Evil 2 = Works, but crashes when entering Police Station (NTSC)
Resident Evil 3: Nemesis = Works (NTSC)
Resident Evil: Soul Survivor = Works (NTSC)
Rhapsody = Works (NTSC)
Ridge Racer = Works (PAL) (screen clipping at bottom)
Ridge Racer High Definition Edition (RR Type 4 Bonus Disc) = Works (NTSC-J)
Ridge Racer Revolution = Works, but no music (NTSC)
Ridge Racer 4 = Works (NTSC)
Rival Schools: United by Fate = Works (NTSC)
Rival Schools Arcade Disc = Works (NTSC)
Road Rash 3D = Works (NTSC)
Road Rash Jailbreak = Works (NSTC/PAL)
Rockman X5 = Works (NTSC-J)
Roll Away/Kula World = Works (NTSC)
Rollcage = Works (NTSC)
Romance of the Three Kingdoms VI = Works (NTSC)
Rugrats USA = Doesn't Work (NTSC)
Running Wild = Works (NTSC)

S

Saga Frontier 2 = Works (NTSC)
Samurai Showdown: WR II = Works (NTSC-J) JAP version work USA won't
Sentient = Works (PAL)
---- Parodius = Works (NTSC-J)
Sheep Dog and Wolf = Works (PAL)
Silent Hill = Works (NTSC)
Simpsons Wrestling = Works (NTSC)
Skullmonkeys = Doesn't Work (NTSC-U)
Slap Happy Rhythm Busters = Works (NTSC-J)
Soul Blade = Works although not at fullspeed? (NTSC)
Soul Edge = Works, crashes on 2nd stage (NTSC-J)
Southpark = Works (PAL)
Speed Freaks = Works (PAL)
Spyro The Dragon = Works (NTSC)
Spyro 2: Ripto's Rage = Works (NTSC)
Spyro 3 (PAL) - Works, Minor voice weirdness during opening scene
Star Gladiator = Doesn't Work (NTSC-J)
Star Ocean: The Second Story = Works (NTSC) Confirmed up to CD2
Street Fighter Alpha 3 = Works (NTSC-J)
Street Fighter Collection = Doesn't Work (NTSC)
Street Fighter EX Plus Alpha = Works (PAL) Reported not working for some.
Street Fighter Plus EX 2 = Works (NTSC)
Street Fighter Alpha 2 Gold (Street Fighter Collection Disc 1) = Works (NTSC)
Strider 1 & 2 = Works (NTSC-J)
Strikers 1945 = Works (NTSC)
Suikoden 1 = Works (NTSC)
Suikoden 2 = Works "Sound stutters in Cutscenes" (NTSC)
Super Puzzle Fighter = Doesn't Work (PAL)
Super Puzzle Fighter II Turbo = Works (NTSC-U)
Super Robot Wars Alpha Gaiden = Works (NTSC-J)
Super Robot Wars F = Works (NTSC)
Syndicate Wars = Works (NTSC)

T

Tail Concerto = Works (NTSC)
Tales of Destiny = Works (NTSC)
Tecmo's Deception: Invitation To Darkness = Works (NTSC)
Tekken 2 = Works (NTSC) *Using own copy*
Tekken 3 = Works Perfect (NTSC)
Tekken 3 Golden Lion Edition = Works (NTSC-J)
Team Buddies = Works in menu (PAL)
Tempest X = Works (NTSC)
Tempest X3 = Works (NTSC-U)
Tenchu Stealth Assassins = Works (NTSC)
Tenchu 2 = Works (NTSC)
Test Drive 5 = Doesn't Work (NTSC)
Test Drive Offroad = Works (NTSC)
Tetris Plus = Works (NTSC)
The Adventures of Little Ralph = Works (NTSC-J)
The Emperor's New Groove = Works (NTSC)
The Granstream Saga = Works (NTSC)
The Misadventures of Tron Bonne = Works (NTSC)
The Smurfs = Works (NTSC)
Theme Hospital = Works (PAL)
Thousand Arms = Works (USA)
Thrasher Skate and Destroy = Doesn't Work (NTSC)
Threads of Fate = Works (NTSC)
Thrill Kill = Works (NTSC)
Time Crisis - Project Titan = Works (NTSC)
Tobal No. 1 = Works (NTSC?)
Tobal 2 = Works (NTSC-J)
Tomb Raider: The Last Revelation = Works, freezes past menu (NTSC)
Tomb Raider II = Doesn't Work (PAL)
Tomb Raider V = Works (NTSC)
Tombi / Tomba = Works (PAL)freeze in movies use PAL to NTSC convert to fix
Tombi / Tomba 2: The Evil Swine Return = Works (PAL)
Tony Hawk Pro Skater 2 = Works, graphical glitches (NTSC)
Tony Hawk Pro Skater 4 = Works, graphical glitches (NTSC)
Triple Play '99 = Works (NTSC)
Twisted Metal = Works (NTSC)
Twisted Metal 2 = Works (NTSC)

U

Um Jammer Lammy = Works, but sound messed up (NTSC-J)

V

V-Rally '97 = Works (PAL)
Vampire Hunter D = Works (NTSC)
Vagrant Story = Works (NTSC)
Vandal Hearts = Works (NTSC)
Vigilante 8 = Works w/draw distance problems, freezes on snow mountain (NTSC-U)
Vigilante 8: Second Offense = Works (NTSC-U)
VR Powerboat Racing = Works (NTSC)

W

Wild9 = Works (NTSC)
Wild Arms = Works (PAL)
WipeOut = Hangs after intro (PAL)
Worms = Hangs (NTSC-U)
WTC World Touring Championship = Works (NTSC-J)
Wu-Tang Shaolin Style = Works (NTSC)
WWF Attitude = Works (NTSC)
WWF Smackdown 2: Know Your Role = Works (NTSC)
WWF Wrestlemania = Works (NTSC)

X

X-Com UFO Defence = Works (NTSC-U)
Xenogears = Works (NTSC)

Y

Yu-Gi-Oh! Forbidden Memories = Works (NTSC)

موفق و پيروز باشيد

جاويد

ali_ranger22
15-12-2007, 14:45
اینطور که معلومه فریمویر 3.80 در 18 دسامبر میاد

اقا جاوید این برنامه ی دارک الکس رو معرفی میکنی ؟ نحوه ی استفاده و کینک دانلودم اگه گزاشتی دمت گرم:46:

ali_ranger22
15-12-2007, 14:54
یه بازی بود برای اتاری که یه هواپیما بود روی اب حرکت میکرد بعد با تیراش باید هلیکوپترها و هواپیما و قایق و... رو باید میترکوند بعد باید سوخت گیری هم میکرد کسی این بازی رو برای psp سراغ نداره البته شبیه سازشو

mehdi30nema
15-12-2007, 16:42
بچه ها كسي ميدونه تو بازي rocky balboa وقتي ميوفته روي زمين چه جوري بلند ميشه ؟ چون من هر كاري كردم بلند نشد .

nemanaldin
15-12-2007, 17:02
سلام
من چند هفته پیش شبیه سازشو گرفتم و همین بازی که می گید اینقدر کیف کردم وقتی بازیش کردم یاد بچگیام افتادم
اسم شبیه سازش atari1200 یا یه همچین چیزی بود و از سایت psp-hacks گرفته بودم

Metalzadeh
15-12-2007, 17:09
بچه ها كسي ميدونه تو بازي rocky balboa وقتي ميوفته روي زمين چه جوري بلند ميشه ؟ چون من هر كاري كردم بلند نشد .

شما با آنالوگ سعی کن نشان گر قرمز رو وسط نگه داری , بعد بلند میشه :46:
موفق باشی
پدرام

rassool
15-12-2007, 17:54
salam

man alan fahmidam downgrade ba frimware yekie

faghat 2 soal:
1-man alan version pspim 3.03 asl ast va tahala ---- nashode chejori bayad bazie copy khor konam?
2-alan akharin va behtarin frimware ke omade chie?

kheyli mamnon misham age javab bedid
دوست عزیز کار شما به نظر من خیلی سخته به نظر من شما بده یه جا این کارو برات انجام بدن بهتره چون شما اول باید به 1.5 دانگرید کنید سپس کاستوم فرم ویر 3.51 رو نصب کنید وبعد از اون 3.71 رو نصب کنین که ریسکش یکم بالا میره درسته اگه بخوان براتون کپی خورش کنن خرج داره ولی بهتره برای اولین بار این خرجو متحمل بشید.

rassool
15-12-2007, 18:14
فکر کنم برنامه ای که اقا جاوید گفتن اینه درسته اقا جاوید.

J A V I D
15-12-2007, 18:22
یه بازی بود برای اتاری که یه هواپیما بود روی اب حرکت میکرد بعد با تیراش باید هلیکوپترها و هواپیما و قایق و... رو باید میترکوند بعد باید سوخت گیری هم میکرد کسی این بازی رو برای psp سراغ نداره البته شبیه سازشو

اسم بازي River Riado اگه اشتباه نكنم ... بازيشو دارم ... اون تبديل كننده مولتي سي دي بازي هاي پلي استيشن يك تو خود همون پچ شماره 4 كه گذاشتم هست راهنماشم توشه اگه متوجه نشديد چجوري كار مي كنه بگيد راهنما مي نويسم واسش ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

rassool
15-12-2007, 18:41
لطف کن بنویس اقا جاوید.ممنون

yashar71
15-12-2007, 19:04
salam
man bozorg tarin eshtebahe omramo anjam dadam fekr kardam age be ye frimware asl dige tabdil she raht tare vaki badtar shod yek hemaghat kardam va 3.73 asl sony rikhatam dostam migan gol kashti aya hala rahi hast ya karo sakht tar kardam?
az inke javab dadid mamnon vali in soal ham javab bedid mamnon misham

bye

mehdi30nema
15-12-2007, 20:46
شما با آنالوگ سعی کن نشان گر قرمز رو وسط نگه داری , بعد بلند میشه :46:
موفق باشی
پدرام
دستت درد نكنه .

J A V I D
15-12-2007, 21:29
فکر کنم برنامه ای که اقا جاوید گفتن اینه درسته اقا جاوید.

بله رسول جان همينه دقيقا البته يه سري فايل ديگه هم بايد باشه كه اين تو نيست ! كل فايل هاي مورد نيازو آپ مي كنم آموزششم مي نويسم ......

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Arshia001
15-12-2007, 21:58
جاوید جان این MultiDisc خیلی عالیه.جیگرتو.

J A V I D
15-12-2007, 22:40
آموزش تبديل بازي هاي چند سي دي پلي استيشن يك براي پي اس پي ...

اول از همه توجه داشته باشيد كه اين آموزش و فايل موجود فقط براي تبديل نسخه هاي چند سي دي بازي هاس و براي تبديل نسخه هاي تك سي دي بايد از همون برنامه قبلي استفاده كنيد ...

اين برنامه حداقل بازي هاي دو سي ديه حداكثر بازي هاي پنج سي ديه رو مي تونه تبديل كنه ! لازم به ذكره كه اين امكان فقط روي فريم ور هاي 3.71 M33-4 قابل دسترسيه ...

1. فايل زير رو دانلود كنيد : (برنامه اصلي به همراه فايل هاي مورد نياز )

2. فايل رو از حالت فشرده خارج كنيد توصيه مي شه محتويات فايل رو تو شاخه اصلي يكي از درايو هاي ويندوز كپي كنيد ... ( براي راحتي بيشتر كار ) چون از طريق داس بايد دستور بنويسيم ... به عنوان مثال من محتويات فايل رو تو درايو D كپي كردم ...

3. از سي سي هاي پلي استيشن يك خود يك ايميج تهيه كنيد ... از هر برنامه اي براي گرفتن ايميج مي تونيد استفاده كنيد . توصيه من برنامه Alcohol 120% با كمترين سرعته ... توجه داشته باشيد كه نوع خروجي اميج مهم نيست ولي بهتره img يا bin يا iso باشه ... توصيه مي شه نام اميج ها هم كوتاه انتخاب كنيد به عنوان مثال من از بازي قلب تاريكي كه دو تا سي دي ايمج گرفتم و نام ايميج ديسك يك اون رو HOD1.img و سي دي دوم اون رو HOD2.img گذاشتم ...

4. ايميج ها رو تو شاخه اصلي جايي كه برنامه رو كپي كرديد بريزيد ... من برنامه رو تو درايو D كپي كردم پس بازي ها هم همون جا مي ريزم .

5. از منو Start ويندوز گزينه Run رو انتخاب كنيد و تو پنجره باز شده كلمه cmd رو تايپ كنيد . سپس پنجره اي مانند شكل زير براي شما ظاهر مي شه

6. توي پنجره باز شده تايپ كنيد :D ( من برنامه رو تو شاخه اصلي درايو D گذاشتم )

7. خوب حالا شما بايد اينجا يه چيزي تو مايه هاي داستان بنويسيد ! كه همون دستوراته ...

حالت ترتيب دستورات به اين صورته ابتدا اسم فايل اجرايي رو مي نويسيد .يك فاصله سپس نام بازي رو يكي بيشتر از تعداد سي دي اون تكرار مي كنيد به عنوان مثال بازي من دو سي ديه و اسم بازي رو سه بار تكرار مي كنم بين هر بار تكرار اسم بازي هم يك فاصله مي ذارم ... اگه بازي شما چهار سي ديه باشه بايد نام بازي رو پنج بار تكرار كنيد... من اسم بازي رو به صورت مخفف HOD مي نويسم

بعد از اون بايد كد بازي رو مثل نام بازي تكرار كنيد ( تعداد دفعات منظورمه ) . كد هاي بازي به صورت SLPM يا SLUS به همراه يك عدد پنج رقمي جلو اونه مثلا كد سي دي يك بازي قلب تاريك SLUS00696 و كد سي دي شماره دو بازي SLUS00741 ... خوب حتما مي پرسيد كه كد بازي ها رو از كجا بياريد !؟! شما مي تونيد از نسخه گرافيكي برنامه popstation كه جهت تبديل بازي هاي تك سي دي استفاده مي شه براي پيدا كردن كد بازي خودتون استفاده كنيد ، لينك دانلود نسخه گرافيك برنامه popstation :

كافي تو محيط اين برنامه ايميج خودتون رو انتخاب كنيد سپس در قسمت Game Titel نام بازي رو مي بينيد جلوش يه دكمه داره به اسم Select اونو كه بزنيد ليست بازي ها به نمايش در مي آد . كد هر بازي پايين اون نوشته شده شكل زير :

حالا بايد سطح فشرده سازي هر سي دي بازي رو مشخص كنيد كه بين عددي از يك تا نه مي تونه باشه كه طبيعتا عدد نه بيشترين حالف فشرده سازي رو داره من هر دو سي دي بازي رو روي نه مي خوام فشرده كنم در نتيجه عدد نه رو دو بار تكرار مي كنم با يه فاصله بين هر عدد ...

در آخرم نام ايمج هاي بازي رو به ترتيب سي دي و به صورت كامل وارد مي كنيم ... پس حالت كلي دستورات به صورت زير شد ...

8. خوب حالا دكمه ENTER رو بزنيد اگه جايي اشتباه نكرده باشيد برنامه شروع به كار مي كنه تو محيط داس و چيزي شبيه عكس زير مي بينيد عمليات كه تموم شه شما عبارت Done رو مشاهده مي كنيد .

حالا مي تونيد صفحه داس رو ببنديد و به محل برنامه بريد مي بينيد كه يك فايل با نام EBOOT.PBP داريد . يك پوشه به نام بازي درست كنيد و فايل EBOOT.PBP رو تو اون كپي كنيد .

9. PSP رو به كامپيوتر وصل كنيد وارد تو شاخه هاي مموري استيك وارد مسير زير بشيد

PSP ---> Game

و پوشه رو اونجا كپي كنيد .

10 . به محيط XMB پي اس پي خود بر گرديد وارد شاخه شاخه گيم و سپس وارد مموري بشيدو بازي رو اجرا كنيد . و از اون لذت ببريد هر وقت سي دي اول بازي رو تموم كرديد دكمه Home پي اس پي رو بزنيد و با استفاده از گزينه سويئچ ديسك مي تونيد بين سي دي ها سوئيچ كنيد البته اين گزينه تا زماني كه سي دي اول رو تموم نكنيد فعال نمي شه . تو منو ريست هم اگه بريد مي تونيد سي دي ها رو انتخاب كنيد . كه مي خوايد از كدوم سي دي بازي رو شروع كنيد .

اميد وارم خوب توضيح داده باشم ... سوالي بود در خدمتيم .

منبع سايت خودم !

حالا نگيد دارم براي سايتم تبليغ مي كنم اينو نوشتم كه اگه كسي اين مطلب رو كپي كرد منبع اصلي اون رو بنويسه آخرش به اسم P30 تموم نشه ! كلي وقت گذاشتم واسه اين آموزش !!!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Metalzadeh
15-12-2007, 23:50
سلام
آقا جاوید خیلی ممنونم ;)
میشه بگید آموزش تبدیل بازی های تک دیسک در کدوم پست هست ؟
خوش باشی

J A V I D
15-12-2007, 23:55
مي توني از همون برنامه واسه پيدا كردن كد بازي ها گذاشتم واسه تبديل بازي هاي تك ديسك استفاده كني آموزشم نمي خواد چون محيطش گرافيكي تابلو بايد چيكار كني ...

Metalzadeh
16-12-2007, 10:53
مي توني از همون برنامه واسه پيدا كردن كد بازي ها گذاشتم واسه تبديل بازي هاي تك ديسك استفاده كني آموزشم نمي خواد چون محيطش گرافيكي تابلو بايد چيكار كني ...

سپاسگذارم جاوید خان :40::40::40:

pooria_k2
16-12-2007, 11:03

آقا رسول مشکلی نداره؟:31:

Metalzadeh
16-12-2007, 12:52
آقا رسول مشکلی نداره؟:31:

سلام
من 3.71 m33 رو با آپدیت 4 توصیه می کنم :20:

rassool
16-12-2007, 17:10
سلام
من 3.71 m33 رو با آپدیت 4 توصیه می کنم :20:
درسته بهترین ورژن رو همه جا فعلا میگن 3.71 اما من که خیری ازش ندیدم ولی حتما خوبه که میگن . فعلا ورژنهای hx ازمایش خودشون رو پس ندادن نمیشه دربارشون نظر داد.:11:

Arshia001
16-12-2007, 17:21
من Metal Gear Solid رو با BlindWrite ازش Image گرفتم،با این تبدیل کردم PSP بازی رو اجرا نکرد.حالا میخوام با CloneCD امتحان کنم.نتیجه رو بهتون میگم.

yashar71
16-12-2007, 18:15
salam

midonam maskharast vali man raftam psp ro avaz kardam va ye psp dige gereftam va alan versionesh 3.51 ast! hala sakhtare ya ason mishe rahnamai konid chi kar konam mamnon

ta bad bedrod

rassool
16-12-2007, 18:29
الان روی pspشما ورژن اصل هست؟؟؟یا کاستوم فرم ویره؟؟؟

rassool
16-12-2007, 18:52
یاشار جان شما یه سر به سایت زیر بزن دانگرید انواع ورژنها رو نوشته البته از همون روش که توی ÷یغام بهت گفتمم میشه انجام داد.

J A V I D
16-12-2007, 19:20
من Metal Gear Solid رو با BlindWrite ازش Image گرفتم،با این تبدیل کردم PSP بازی رو اجرا نکرد.حالا میخوام با CloneCD امتحان کنم.نتیجه رو بهتون میگم

بهتره با Alcohol 120% ايميج بگيري و با كمترين سرعت ممكن ايميج بگير متال گير رو من خودم با اين تست كردم جواب داد !

mehdi30nema
16-12-2007, 19:28
من بازي simpsone و prince of persia رو گرفتم ولي مرحله loading گير ميكنه . مشكل چيه ؟

Utorrent
16-12-2007, 21:13
سلام
توی شیراز PSP 3.73 Version 1004 میدن 250 .
قیمتش توی تهران چنده؟

جواب چند صفحه قبل هم ندادینا...

J A V I D
16-12-2007, 21:20
سلام
قیمتش توی تهران چنده؟

كدوم پكش ! استاندارد تو تهران بين 180 تا نهايت 220 تومنه ... البته قيمت جديد ندارم ...

apoosh
16-12-2007, 22:25
انگار تو شیراز قیمتها خیلی بالاست. اینجا بین 190 تا 210 هستش

yashar71
16-12-2007, 23:00
salam
alan version asle va nemidonam aya rah dige be joz pandora hast psa shod 3.51 asl ro khodesh

Metalzadeh
16-12-2007, 23:19
salam
alan version asle va nemidonam aya rah dige be joz pandora hast psa shod 3.51 asl ro khodesh

دوست عزیز لطفا فارسی تایپک کنید :20:
اصلا متوجه سوالتون نشدم ! :46:

yashar71
17-12-2007, 00:21
bebakhshid man fonte farsi nadaram chon to iran nistam

man ye psp gereftam versione 3.51 asle sony mikham bebinam aya rahe digie hast be joz pandora ke beshe downgrade konam

mamnon age javab bedid

Metalzadeh
17-12-2007, 00:57
bebakhshid man fonte farsi nadaram chon to iran nistam

man ye psp gereftam versione 3.51 asle sony mikham bebinam aya rahe digie hast be joz pandora ke beshe downgrade konam

mamnon age javab bedid

یاشار جان متاسفانه تنها راه همون Pandora هست :41:

mehdi30nema
17-12-2007, 09:17
بچه ها من بازي simpson و prince of persia رو ريختم ولي جفتش تو مرحله loading گير ميكنه و جلوتر نميره . فكر ميكني مشكل چيه ؟
راستي جاويد جان بازي تو سبك مكس پين چيزي سراغ داري ؟

rassool
17-12-2007, 11:09
سلام
قیمتش توی تهران چنده؟

:18: شما کجا رفتی انقدر گرون بهت میدن خواستی بگو یه ادرس بهت میدم pspfat رو میده 180 تا 190 و pspslim رو میده 200 تا 210 تومان.با 5 تا بازی رایگان.

rassool
17-12-2007, 11:11
انگار تو شیراز قیمتها خیلی بالاست. اینجا بین 190 تا 210 هستش
ایشون جاشو بلد نبودن وگرنه شیراز به نظر من قیمتها خوبه .

ali_ranger22
17-12-2007, 16:20
اسم بازي River Riado اگه اشتباه نكنم ... بازيشو دارم ...

اگه لینک بزاری ممنون میشم

ali_ranger22
17-12-2007, 16:24
تو بازی silent hill اونجا که چند تا قرص روباید بزاریم تو دهن عروسکا ترتیبش چطوریه

Arshia001
17-12-2007, 17:20
هی هی!اون جزو ایده ترین معما ها و در عین حال کشک ترین معما هاشه!
ته راهروی که ازش وارد میشی یه اتاقه که توش 5 تا در هست.3 تا شون وازن،یکیشون زنجیر شده و یکی قفله.با توجه به محتویات اتاق ها باید بفهمی کدوم اتاق مال کدوم عروسکه.اگه نفهمیدی بگو واست بگم.بعد با توجه به کاغذی که بغل در سومی هست باید بفهمی به کدومشون چه قرصی باید بدی.قرصای هر اتاق رو بذار تو دهن عروسک همون اتاق.

بهتره با Alcohol 120% ايميج بگيري و با كمترين سرعت ممكن ايميج بگير متال گير رو من خودم با اين تست كردم جواب داد !

جاوید جان این popstation_md با image های CloneCD کار کرد.دستت درد نکنه.به بقیه هم توصیه میکنم،چه popstation_md،چه ZiNgA BuRgA's popstation ،از Clone CD استفاده کنید.

J A V I D
17-12-2007, 17:54
بچه ها من بازي simpson و prince of persia رو ريختم ولي جفتش تو مرحله loading گير ميكنه و جلوتر نميره . فكر ميكني مشكل چيه ؟
راستي جاويد جان بازي تو سبك مكس پين چيزي سراغ داري ؟

شايد بازي هات خرابن ! البته پرنس با يكي از اين فريم ور ها مشكل داره 3.40 فكر كنم !
تو سبك مكس پين چيزي به ذهنم نم يرسه الان !

اگه لینک بزاری ممنون میشم
اين لينك كليه بازي هاي آتاري اونم توش هست كه قبلا تو وبلاگم گذاشته بودم اينو دانلود كن يه شبيه ساز آتاري هم بگير بازيشو بريز تو پي اس پي بازي كن !

تو بازی silent hill اونجا که چند تا قرص روباید بزاریم تو دهن عروسکا ترتیبش چطوریه
اولي قرمز
دومي آبي
سومي زرد
چهارمي سبز
پنجمي آبي

جاوید جان این popstation_md با image های CloneCD کار کرد.دستت درد نکنه.به بقیه هم توصیه میکنم،چه popstation_md،چه ZiNgA BuRgA's popstation ،از Clone CD استفاده کنید.
خواهش مي كنم تو هلپشم نوشته با بعضي ايمج ها مشكل داره . الكل 120 چون تو خودش پروفايل پلي استيشن داره يكي از بهترين گزينه هاست ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mehdi30nema
17-12-2007, 19:25
بچه ها كسي gta vice city رو بازي كرده . خيلي سخته من تو تقريبا اوايل بازي اونجا كه بايد با يكي بريم تو كارخانه و 4 تا جعبه را با ليفتراك بزاريم پشت كاميون گير كردم . هر كاري ميكنم رو جعبه چهارم كارخونه منفجر ميشه . كسي راهي بلده اين مرحله رو رد كنيم ؟

vizzzzzzzzzzzzzzzz
18-12-2007, 11:09
تو بازی POP:Rival Swords اون عقرب رو چجوری بکشم غول آخره؟
:41:

vizzzzzzzzzzzzzzzz
18-12-2007, 11:23
Downgrade جدید کسی نداره بزاره؟

ali_ranger22
18-12-2007, 12:40
تو بازی POP:Rival Swords اون عقرب رو چجوری بکشم غول آخره؟
:41:
توی بازی تعداد زیادی ستون وجود داره هر موقع که قوله رفت زیر اون ستون ها باید از اون ستون بالا بری بعد که اطراف صفحه تار شد سریع باید بایدمثلث رو بزنی و....

ali_ranger22
18-12-2007, 12:41
Downgrade جدید کسی نداره بزاره؟

تو صفحات قبل من گذاشته بودم

ali_ranger22
18-12-2007, 12:53
هی هی!اون جزو ایده ترین معما ها و در عین حال کشک ترین معما هاشه!
ته راهروی که ازش وارد میشی یه اتاقه که توش 5 تا در هست.3 تا شون وازن،یکیشون زنجیر شده و یکی قفله.با توجه به محتویات اتاق ها باید بفهمی کدوم اتاق مال کدوم عروسکه.اگه نفهمیدی بگو واست بگم.بعد با توجه به کاغذی که بغل در سومی هست باید بفهمی به کدومشون چه قرصی باید بدی.قرصای هر اتاق رو بذار تو دهن عروسک همون اتاق.
.
ممنون میدونم که اسونه و چطوریه ولی چون وقت زیادی برای بازی کردن ندارم فقط میخوام تمومش کنم

ali_ranger22
18-12-2007, 12:55
فریم ویر 3.80 هم اومد :
1-رادیو بهش اضافه شده که با اینترنت میشه ازش استفاده کرد
2-جلوه های خاصی بهش اضافه شده

باید منتظر هک شدنش باشیم

Shadow of Destiny
18-12-2007, 13:19
سلام... بچه ها اسم اون کابلی که به TV وصل میشد که هم مشید بازی کرد و هم فیلم دید چی بود ؟ Component ؟

J A V I D
18-12-2007, 13:22
سلام... بچه ها اسم اون کابلی که به TV وصل میشد که هم مشید بازی کرد و هم فیلم دید چی بود ؟ Component ؟

كابل هاي كامپونت پنج سرن سه تا تصوير و دو تا صدا تلوزيونتون بايد وروديش رو داشته باشه !

ali_ranger22
18-12-2007, 15:25
اين لينك كليه بازي هاي آتاري اونم توش هست كه قبلا تو وبلاگم گذاشته بودم اينو دانلود كن يه شبيه ساز آتاري هم بگير بازيشو بريز تو پي اس پي بازي كن !

اولي قرمز
دومي آبي
سومي زرد
چهارمي سبز
پنجمي آبي

اقا جاوید این قرص ها رو گزاشتم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد:41:

amirpersia68
18-12-2007, 16:06
سلام

دوستانی که psp دارن
میخواستم بدونم قیمت psp آک(نو) چنده الان (گارانی هم داره یا نه )

بعد این فریم ویر چیه ؟ psp که بخرم فریم ویرش چیه (حتما باید آبدیت بشه ؟)

بعد

بازیهایش رو باید رو memory بریزم یا با مینی سی دی اجرا میشن

یعنی من الان psp بخرم میشه رو memory اون بازی ریخت و اجرا کرد (فریم ویرش ) در او حد هست ؟

و گرافیک بازی ها مثل ps2 است ؟

J A V I D
18-12-2007, 18:12
اقا جاوید این قرص ها رو گزاشتم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد

اولي رو اط سمت راست گرفتي يا چپ !

سلام

دوستانی که psp دارن
میخواستم بدونم قیمت psp آک(نو) چنده الان (گارانی هم داره یا نه )

بعد این فریم ویر چیه ؟ psp که بخرم فریم ویرش چیه (حتما باید آبدیت بشه ؟)

بعد

بازیهایش رو باید رو memory بریزم یا با مینی سی دی اجرا میشن

یعنی من الان psp بخرم میشه رو memory اون بازی ریخت و اجرا کرد (فریم ویرش ) در او حد هست ؟

و گرافیک بازی ها مثل ps2 است ؟

قيمت بين 180 تا 220 گانتي هم خبري نيست مگر اينكه از نماينده سوني بگيري كه اونم اگه كپي خورش كن گارانتيش باطل مي شه ! بهترني فريم ور موجود در حال حاضر 3.71 m33-4 ، فريم ور به برنامه داخلي مي گن ! دستگاه هم ميني سي دي نمي خوره UMD مي خوره كه شبيه ميني سي ديه ! بازي ها هم بايد از طريق مموري اجرا كنيد ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mehdi30nema
18-12-2007, 18:17
جاوید جان این کابل tv تو psp slim به همه تلوزیون ها میخوره یا نه ؟ مثلا به سامسونگ فلت میخوره ؟ .

J A V I D
18-12-2007, 19:06
جاوید جان این کابل tv تو psp slim به همه تلوزیون ها میخوره یا نه ؟ مثلا به سامسونگ فلت میخوره ؟ .

والا من كابلشو تا حالا نديدم اگه كابل پنج سر كامپونت باشه نه به همه تلوزيون ها نمي خوره ولي اگه سه سر باشه مي خوره ! البته همه كابل هاي كامپونت 5 سرن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

yashar71
19-12-2007, 00:38
salam aghayon ye soal man in rah Pandora ro mikham ejra konam va mikham ye PSP gharz konam mikham bebinam in rahi ke inja neveshte amne va khatari nadare mamnon misham age rahnamai konid va harche zoodtar behtar

bye

Sam Fisher 11
19-12-2007, 03:35
salam aghayon ye soal man in rah Pandora ro mikham ejra konam va mikham ye PSP gharz konam mikham bebinam in rahi ke inja neveshte amne va khatari nadare mamnon misham age rahnamai konid va harche zoodtar behtar

bye
سلام
خواهشا فارسی بنویسید چون جزو قوانین هستش !
ممنون

rassool
19-12-2007, 11:01

bye
راه پاندور خطر زیادی نداره در واقع ریسکش کمتر از دانگرد به اون شیوه است . دقیقا همون راهی رو که گفته انجام بده.

yashar71
19-12-2007, 11:26
salam
avalan dost aziz aghaye SAm fisher man ghablan ham goftam man to iran nistam va be khatere hamin fonte farsi nadaram

pas rasool agha man age hamin karo bokonam khatari nadare akhe zade STABLE nist va riskesh ziade va kheyli az bache ha ham in karo kardan ye moshkeli pish omade age beshe ta badazohr baram benvisid mamnon misham

ta bad bedrod

rassool
19-12-2007, 11:47
Good News!! DAX working on 3.80 m33!!
News from pspupdates.qj.net reports Dark Alex is working on CF 3.80 m33.Yay!

sorry can't post link cause I'm on the psp.

Go to pspupdates.com or pspupdates.qj.net for more info. or just visit his (DAX) official website

edit: the article doesn't say much except that he won't be updating the psar dumper until the CF is finished.

The article just confirms that 3.80m33 IS in the making.
دارک الکس در حال کار کردن روی ورژن 3.80

rassool
19-12-2007, 11:49
salam
avalan dost aziz aghaye SAm fisher man ghablan ham goftam man to iran nistam va be khatere hamin fonte farsi nadaram

pas rasool agha man age hamin karo bokonam khatari nadare akhe zade STABLE nist va riskesh ziade va kheyli az bache ha ham in karo kardan ye moshkeli pish omade age beshe ta badazohr baram benvisid mamnon misham

ta bad bedrod
منظورتون رو متوجه نشدم اگه ممکنه یه فونت فارسی نصب کنین تا بهتر متوجه بشم.

ali_ranger22
19-12-2007, 12:07
اولي رو اط سمت راست گرفتي يا چپ !

اول از چپ قرمز رو امتحان کردم نشد بعد از راست بعد برعکس! هیچکدوم نشد

J A V I D
19-12-2007, 12:33
اول از چپ قرمز رو امتحان کردم نشد بعد از راست بعد برعکس! هیچکدوم نشد

والا من اين ترتيبشو از تو استراتژيش در آوردم خودم هم بر همين اساس گذاشتم درست بود !

salam

ta bad bedrod

يه نكته بي ربط به اين تاپيك فونت فارسي تو تمام ويندوز هاي ايكس پي ايران يا هر جاي ديگه دنيا موجوده شما كافي سي دي ويندوزتون رو بذاريد تو دستگاه و از كنترل پنل به قسمت regional & Language بعد تو تب Language بعد اون دو تا تيكا رو بزنيد ! Apply كنيد و بعد از اينكه فايل ها كپي شد . از همون تب Language روي Details كليك كنيد و زبان فارسي رو اد كنيد !

البته بعدش يه مسئله ديگه وجود داره اونم اينكه جاي دكمه هاي زبون فارسي رو بايد ياد بگيريد !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

yashar71
19-12-2007, 15:50
salam

man goftam ke man fonte farsi nadaram vaghti ham mirizam chon WINDOWS swedie nemishnase

moshkelamam ine:

man mikham ye PSP gharz konam mikham bedonam rah jadid tar va bikhatar tari baraye PANDORA nadarid chon to saite bazi center zade chon in frimware STABLE nist riskesh ziade man ham hamin ro mikham bedonam chon kheyli az afrad to saite bazi center dochare moshkel shodan ye kami mitarsam in karo bokonam

ta bad bedrod

apoosh
19-12-2007, 16:33
لطفا یه سایت خوب که تاحالا ازش بازی هم خریدید را معرفی کنید. مطمئن باشه ها...

Arshia001
19-12-2007, 16:58
ممنون میدونم که اسونه و چطوریه ولی چون وقت زیادی برای بازی کردن ندارم فقط میخوام تمومش کنم

این که بازی کردن نمیشه!
بازم میتونی از

راهنماش رو داونلود کنی.

amirrasa kateb
19-12-2007, 18:56
salam

man goftam ke man fonte farsi nadaram vaghti ham mirizam chon WINDOWS swedie nemishnase

moshkelamam ine:

man mikham ye PSP gharz konam mikham bedonam rah jadid tar va bikhatar tari baraye PANDORA nadarid chon to saite bazi center zade chon in frimware STABLE nist riskesh ziade man ham hamin ro mikham bedonam chon kheyli az afrad to saite bazi center dochare moshkel shodan ye kami mitarsam in karo bokonam

ta bad bedrod
این مال زمانی بود که 3.71 تازه آمده بود شما می تونید پس از استفاده PANDORA ورژن 3.71m33 4و بریزید!

yashar71
19-12-2007, 22:41
این مال زمانی بود که 3.71 تازه آمده بود شما می تونید پس از استفاده PANDORA ورژن 3.71m33 4و بریزید!

man che jori bayad az in version estefade konam akhe ye alame file to pack hast

ta bad bedrod

ali_ranger22
20-12-2007, 13:18
والا من اين ترتيبشو از تو استراتژيش در آوردم خودم هم بر همين اساس گذاشتم درست بود !

حالا شما یه بار دیگه با ترتیبش میگی شاید شد!

rassool
20-12-2007, 13:25
لطفا یه سایت خوب که تاحالا ازش بازی هم خریدید را معرفی کنید. مطمئن باشه ها...
اگه بازي ميخوايد بخريد يه پيغام خصوصي به اقا جاويد بديد يا از طريق سايت خود جاويد به ادرس
برويد.

rassool
20-12-2007, 14:23
كسي ريموت كنترل براي irshell 3.81 نداره اخه كنترل هاي قبلي روي اين ورژن كار نميكنه . با تشكر.
ويرايش: ممنون نميخواد جواب بديد خودم فهميدم مشكل از كجاست.

amirrasa kateb
20-12-2007, 15:19
man che jori bayad az in version estefade konam akhe ye alame file to pack hast

ta bad bedrod
من تا به حال از پاندورا استفاده نکردم

yashar71
20-12-2007, 15:38
dar har sorat az tamam tozihat mamnon man ta chand daghaghie dige mikham in karo bokonam

tabad bedrod

amirrasa kateb
20-12-2007, 15:43
با عرض سلام من امیر رسا کاتب 4 ساله از مشهد هستم و همین الان پی اس پی مو بریک کردم و این چه ربطی به اینجا داره حالا می خوام پاندورا رو دانلود کنم !

rassool
20-12-2007, 17:36
با عرض سلام من همین الان پی اس پی مو بریک کردم حالا می خوام پاندورا رو دانلود کنم !
شما هم دستگاهت بريك شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ما را در غم خود شريك بداريد . اميدوارم زودتر حالش خوب بشه.

amirrasa kateb
20-12-2007, 18:03
شما هم دستگاهت بريك شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ما را در غم خود شريك بداريد . اميدوارم زودتر حالش خوب بشه.
براش دعا کنید می ترسم به سرنوشت آقا جاوید دچار شه راهی هست که بدون تبدیل باتری از پاندورا استفاده کرد آخه من پی اس پی گیر نمی یارم:37::19:
و بدون پی اس پی اینم:24::34::45:

rassool
20-12-2007, 18:39
براش دعا کنید می ترسم به سرنوشت آقا جاوید دچار شه راهی هست که بدون تبدیل باتری از پاندورا استفاده کرد آخه من پی اس پی گیر نمی یارم:37::19:
و بدون پی اس پی اینم:24::34::45:
راه ديگه اي به جز پاندور نيست حالا اينجوري كه خوبه بپا بعد از اين حالتا به اين حالت دچار نشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirrasa kateb
20-12-2007, 19:05
راه ديگه اي به جز پاندور نيست حالا اينجوري كه خوبه بپا بعد از اين حالتا به اين حالت دچار نشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم برای تبدیل باتری مثلا 3 تا سیم به اون سرای باتری وصل بکنیم وبکنیمش تو یو اس بی باتری کامپیوتر خودم باهم بترکیم!

amirrasa kateb
20-12-2007, 19:21
و حالا داستان بریک شدن پی اس پی من
من توی تاپیکPSP 3.71 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات) خوندم یکی گفتش تنظیمامت من خود به خود به هم می خوره و یکی چوابشو داد فولدر vsh رو دوباره بریزه منم که توی خریت و چشم سفیدی و حریف ندارم گفتم همشو دوباره بریزم شاید اون قضیه تم هام درست شه آخه یکی به من نگفت مرد مومن به تم چه کار داری مگه ورژن های قبل چه کار می کردی ؟ بشین بازیتو بکن تا مثل الان اینجوری نشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم از طریق select یو اس بی یو فلش 0 کردم km پاک کردم و دوبارهریختم امتحان کردم فرقی نکر دوباره یو اس بی یو وصل کردم و اومدم vsh رو بریزم دیدم تمام اسم فولدر ها وفایل ها خراب شده یک فولدر های الکی بوجود امده گفتم حتما پی اس پی قا ط زده از طریق select ریست دیوایس کردم ودیگه با نیومد که نیومد! وحالا فعلا نعشم:22:
غلط ها مم به حساب نعشگیم بزترید که اعصابم خورده