PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Unregistered SIM... بدبخت شدم کمک کنید ! :(

borlandology
18-04-2007, 23:19
سلام
والا دیگه حالی واسم نمونده که بخوام شرح مفصل بدم پس خلاصه میکنم
پک R47A_G_08.D8.35R_PDS005_LP0034_DRM0101_VSTUK_ENGLI SH206_JPJAVA_G_08_V3iiT_07_00_06R_GSPSLQAT677DY061 _1FF
رو که توی سایت p30mob بود روی موتورولا v3i با iTunes نصب کردم
حالا وقتی روشن میکنم میگه Unregistered SIM
کمکم کنید لطفا نمیدونم چه کنم !

نکات:
سیم کارت نسوخته چون روی گوشی دیگه جواب میده
بردم پیش مغازه دار نتونست کاری کنه میگه الان انگاری گوشیت قاچاقه!! میگه شبنه بیا ببرمش شرکت یا پیشنهاد میکنم ورژنشو ببری بالا
(ورژن چیو؟ چجوری؟)
چه جوری میشه گوشی رو به حال اول برگردوند؟ از دیشب تا حالا گوشیم مرخصه
ورژن RSD Lite3.2 بود
با این پک هم تست کردم R479_G_08.B4.34R_Lang0034_reflash_MOTOX اما در آخر وقتی s/w ورژن رو میزنم شماره پک بالایی رو میده

samboliya
19-04-2007, 23:15
عزیز فکر کنم از اول که گوشی رو خریدی سریال نامبرش قاچاق بوده ؟اول چک کرده بودی یا نه؟؟؟
اخه موقعی کع سریال رو دستی عوض میکنن تا کار کنه اگه گوشی رو فلش کنی سریال هم بر میگرده به اصلش به خاطر همینم این مشکل پیش میاد

borlandology
19-04-2007, 23:36
آقا اینو بهم گفتن حالا مشکل بدتر هم شده
اومدم ابروشو درست کنم زدم چشمشو کور کردم
حالا دیگه گوشی فقط تو حالت فلش میاد بالا یعنی دیگه کار نمیکنه
کسی R47A_G_08.D8.88R رو داره آدرسشو بده با این امتحان کنم ببینم حداقل روشن بشه Unregistered پیشکش !!

GsM
20-04-2007, 18:41
داخل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گشتین؟

samboliya
20-04-2007, 20:53
عزیز اگه فقط با بوت لودر میاد بالا همون ورزن رو که تو بوت لودر میزه رو بزن پیدا کن گوشیه منم این ورژن هست با یه زورب پیدا کردم الان هر چی میگدم لینکش رو پیدا نمیکنم یه سایت بود اسمش یادم رفته

borlandology
04-05-2007, 10:37
سلام دوستان
فقط میتونم به کسایی که تا حالا فلش نکردن بگم این کارو نکنید
دیروز گوشیمو از علائدین گرفتم 35000 تومن خرج گذاشت رو دستم تازه الان Unregistered Sim هنوز هست
دیروز تو مغازه و حتی بیرون از اون درست بود یعنی یه زنگ هم زدم باش اما تو تاکسی که نگاش کردم دیدم دوباره از شبکه پریده بیرون
حالا بازم باید بکوبم از اکباتان برم علائدین اه.....!!

.shahyad.
03-06-2007, 18:24
.
اقا الان یه دو ساعتی میشه که منم یه همچین مشکلی پیدا کردم..!!!!!
تا 2ساعتو ربع پیش با گوشی حرفم میزدم..ولی یهو این پیغام Unregistered Sim بالاش نوشته شد...!!
چیزه...گوشیمم عوض کردم..باز مشکلم حل نشد...
پس ظاهرا مشکل از گوشی نیست...!
پس مشکل از چیه..؟؟؟؟
برای خالی نبودن عریضه هم بگم که گوشیه خودم v3x ئه...
میتونید کمکم کنید..!؟!؟!؟!!؟
.

.shahyad.
03-06-2007, 18:48
.
راستی من اینو هم بگم که یه هفته پیش یه سیم به گوشیم برای بهتر شدن کیفیت فیلمبرداری اضافه کردم...
ولی خب بازم فک نمیکنم ربطی داشته باشه...چون تو گوشی بابامم که نوکیائه نه میتونستم زنگ بزنم نه کسی بهم زنگ بزنه..
حالا موندم حیرون که مشکل از کجاست..!!! :(
.

borlandology
03-06-2007, 21:25
دهه! این که خیلی بده
سیمت مرخص شده احتمالا
چیکار کردی مگه؟

.shahyad.
03-06-2007, 23:02
.
اوهوم :(
هیچی والا..!!..تو مترو.. ایستگاه امام بودم که داشتم با گوشی حرف میزدم...و بعدم پایان مکالمه..!!
و یهو یه کاری پیش اومد که میخواستم به دوسم زنگ بزنم..ولی از اونجائی که به سمت علم وصنعت میرفتم و بازم از اونجائی که هنوز اونورارو انتن نکاشتن..خودمو کشتم ولی دیگه نشد تماس بگیرم...وقتیم که از سرسبز اومدم بیرون و خواستم شماره گیری کنم دیدم تو ال سی دی گوشیم،گنده نوشته Unregistered Sim..!!!
این بود کل ما وقع..!! :D :((
در ضمن...سیم بابام رو انداختم تو گوشیم...مشکلی نداشت...
پس مشکل از گوشی نیست..!
پس مشکل از چیه ..؟ :D :-?
.

samboliya
04-06-2007, 10:59
عزیز این روش مخابرات برا پول در اوردن بیشتر هست برید امور مشترکین بدید سیم کارت رو عوض کنن

arash_a
09-06-2007, 13:55
ه جالب پس چرا این روش پول در آوردن فقط روی موتورولا و فقط رو این مدلش انجام گرفته ؟

samboliya
09-06-2007, 16:09
عزیز چه ربطی داره من گفتم اگه سیم کارت یهو انتن نداد و درست نشد سیستم جدید مخابرات هست که مثلا اگه 1000 بار با 1 سیم زنگ بزنی اون سیم از کار میفته.
ربطی به موتو هم نداره خیلی حرفه بچه گانه ای هستش اصلا