PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد نوشتن کلمات فارسی و انگلیسی پشت سر هم و روزنامه وار

sia0368
18-04-2007, 22:38
با سلام
سوالی داشتم به طور مثال می خواهم بنویسم "سیستم عامل open source" در اینجا که می نویسم کلمات دقیقا پشت سر هم قرار می گیرند (در این سایت)ولی در microsoft office word اگر بخواهم همین را بنویسم open source به قبل از سیستم عامل میرود و به این صورت دیده می شود :'"open source سیستم عامل" آیا تنظیماتی دارد که متنی را که می نویسم به صورت روز نامه وار نوشته شود و قر و قاطی نشود اگر هم منظورم را متوجه نشدید این جمله را تایپ کنید
"اسم من ali است"

Ahmad
18-04-2007, 22:53
با سلام
سوالی داشتم به طور مثال می خواهم بنویسم "سیستم عامل open source" در اینجا که می نویسم کلمات دقیقا پشت سر هم قرار می گیرند (در این سایت)ولی در microsoft office word اگر بخواهم همین را بنویسم open source به قبل از سیستم عامل میرود و به این صورت دیده می شود :'"open source سیستم عامل" آیا تنظیماتی دارد که متنی را که می نویسم به صورت روز نامه وار نوشته شود و قر و قاطی نشود اگر هم منظورم را متوجه نشدید این جمله را تایپ کنید
"اسم من ali است"
دوست عزيز
بايد در ابتدا بر روي آيكون right-to-left واقع بر روي نوار formatting كليك كنيد.

سپس مثلا جمله اي كه گفتيد تايپ كنيد اسم من و سپس Alt+Shift و تايپ كنيد ali و بعد دوباره alt+shift و بعد يك space و سپس بنويسيد است.

موفق باشيد

M O H S E N
19-04-2007, 02:49
سعی کنید به جای استفاده از دکمه های موس برای نوشتن در جاهای مخصوص ( منظورم کلیک کردن پشت کلمه و نوشت است ) از دکمه های صفحه کلید یعنی End & Home استفاده کنید.

Elfin-D
19-04-2007, 13:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]