PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه دفعه صفحه آبي ميشه خيلي عجيبه

jak_1300
18-04-2007, 13:40
:18: سلام بچه ها :41:

من ويندوزم مشكل پيدا كرده چند وقتي ميشه هر باز عوض كردم ولي مشكلم برطرف نشد جديدا كامپيوتر روشن كردم
بعد از مدتي كار كردن يه دفعه صفحه آبي ميشد و يه نوشته هايي توش بود كه پيغام زي رو ميداد ببينيد:

A prooblem has been detected and windows has been shutdown to prevent domage to your computer kernel-stack-in page-eror
If this is the firest time you`ve seen this stop error screen restart your computer if this screen appears again , follow these steps : check to make sure any new hard ware or software is propely installed . if this is a new instalition , ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need.
If problems continue , disable or remove any newly installed hardware or software .disable bios memory options such as caching or shodowing if you need to use safe mode to remove or disable componets restart your computer prees f8 to select advanced startup options and then select safe mode.
Technical information:
***stop: 0x00000077(0x000000E,0X000000E,0X00000000,0X034B10 00)
Beginning dump of physical memory

يكي از بچه ها ميگه هاردت بد سكتور داره يكي ميگه رمت مشكل داره يكي ميگه ويندوزت خرابه در ضمن ومن ويندوز رو عوض كرذم ديشب
اگه كسي ميتونه كمكم كنه ممنونتون ميشم

jak_1300
18-04-2007, 16:09
:18: سلام بچه ها :41:

من ويندوزم مشكل پيدا كرده چند وقتي ميشه هر باز عوض كردم ولي مشكلم برطرف نشد جديدا كامپيوتر روشن كردم
بعد از مدتي كار كردن يه دفعه صفحه آبي ميشد و يه نوشته هايي توش بود كه پيغام زي رو ميداد ببينيد:

A prooblem has been detected and windows has been shutdown to prevent domage to your computer kernel-stack-in page-eror
If this is the firest time you`ve seen this stop error screen restart your computer if this screen appears again , follow these steps : check to make sure any new hard ware or software is propely installed . if this is a new instalition , ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need.
If problems continue , disable or remove any newly installed hardware or software .disable bios memory options such as caching or shodowing if you need to use safe mode to remove or disable componets restart your computer prees f8 to select advanced startup options and then select safe mode.
Technical information:

يكي از بچه ها ميگه هاردت بد سكتور داره يكي ميگه رمت مشكل داره يكي ميگه ويندوزت خرابه در ضمن ومن ويندوز رو عوض كرذم ديشب

كسي نيست بگه چه بلايي سره سيستمم اومده ؟؟؟

amirspecialboy
18-04-2007, 16:22
سلام
عزیز جان این صفحه ابی که میگی بدترین چیزیه که ممکنه بوجود بیاد
چون این جور مشکلات در 99 درصد موارد از سخت افزار سیستمه
بنده با این صفحه ابی برخورد داشتم و بعد از کلی سرو کله زدن با سیستمم فهمیدم که مشکل از رم سیستم هستش
شما هم اولین جایی رو که چکش میکنی باید رم سیستمت با شه
بعد جاهایه دیگرو چک کن

amin123
18-04-2007, 21:12

It's form your Ram,coz of this phrase of error.it's in blow.........

amin123
18-04-2007, 21:13
مشکل از Ram هست.ببخشید که انگلیسی نوشتم.به دلیل جمله اول Error که بهت داده.........

jak_1300
23-04-2007, 16:01
یکی از بچه ها یعنی فانتوم 23 میگه که به این احتیاج دارم راست میگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
23-04-2007, 16:01
بچه ها اين مادر بورده منه نگاه كنين :

jak_1300
23-04-2007, 16:03

jak_1300
23-04-2007, 16:04
سلام بچه ها

Technical information:

سلام دوستان
من بعد از صحبتهايه شما ويندوز رو عوض كرد كويك فرمت كردم و ويندوز جديد نصب كردم تا مدتي خوب بود و كيف ميكردم اما تازگي دوباره مشكل پيدا كرده اما بشكلي ديگر ديشب و پريشب وقتي داشتم فيفا بازي ميكردم يه دفعه وسطه بازي گير كرد و خود بخ خود ريست شئ كتمپيوترم وايسادم تا دوباره بياد بالا اما بالا نيومد و با اين پيغام زير مواجه شدم ببينيد؟

disk error
press any key to restart

rebot and select proper device
or insrt boot media in selected boot device
and press a key

اين پيغام بالايي در محيط داس به من داده ميشه خلاصه بالا نيومد دوباره ريست كردم بازم با همين پيغام مواجه شدم
دو سه بار ادامه دادم فايده اي نكرد و همش همون پيغام بالايي ميامد ترجيح دادم كه مدتيخاموش بمونه و برايه اطمينان از پشت كيس دكمه پاور دستگاه رو هم خاموش كردم كه ديگه برق به كيس هم نرسه بعد از حدودا 15 دقيقه 20 دقيقه دوباره رفتم سروقته سيستم روشن كردم اينبار اومد بالا و هيچ مشكلي نداشت ولي تا حالا چندين بار اينجوري شده يادمه قبلا ويروس گرفته بودم و تو بازيه فيفا مشكل پيدا كرده بودم وقتي ويروس رو كشتم بازي رون تر اجرا شد نميدونم والا رم رو تست كردم مشكلي نداشت حتي با برنامه hdd tune تست كردم كه نتيجه اش رو در زير ببينيد هيچ بد سكتوري رو نشون نداده و همينطور مموري تست تا اينجايه كا كه هم هارد هم رمم سالمند

ببينيد نتيجه تست با برنامه hdd tune

ببينيد نتيجه تست با برنامه hdd tune

حالا به نظره شما مشكل چيه مشكله كار كجاست

jak_1300
23-04-2007, 16:25
مشكلم چيه كسي نيست كمكم كنيد لطفا

tetris
24-04-2007, 01:28
داداش عین همین مشکلو منم دارم یعنی الان حدود 6 ماهه که سیستمم دچار این مشکل شده!
کلا این صفحه آبی بخاطر مشکلات سخت افزاری اجرا می شه در اولین بررسی هم این مسئله بر میگرده به رم ئلی تو این مدت که من بررسی کردم به این نتیجه رسیدم که این مشکل بر می گرده به مشکل برق رسانی سیستم که ایرادش میتونه برگرده به پاور کیس یا خود مادر برد بطوریکه اگه به بخشهای اصلی سیستمت برای حتی یک لحظه هم برق به درستی نرسه یا نوسان داشته باشه ویندوز بطور اتوماتیک این قضیه رو شناسائی میکنه و برای جلو گیری از صدمات احتمالی سهی می کنه اجرای همه چیز رو متوقف کنه که نتیجش می شه همین صفحه آبی!
حالا راهکارش اینه که شما پاور یا مادر بردتو جداگانه چک کنی و بررسی کنی که آیا این مشکل حل می شه انشا ا.. یا نه
اگر نشد برو سراغ بقیه قطعات