PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه براي رايت سي دي

gholam14
17-04-2007, 05:14
دوستان عزيز من چندسوال دارم چراوقتي ويندوز خودش سي دي رارايت ميكند بعضي هااز برنامه هايي مثل Nero استفاده ميكنندچه برتري به همديگردارندضمنامن يك ورژن ازبرنامه Nero راميخواستم كه خيلي حجمش زيادنباشدوكارباآن ساده باشدچون يك برنامه دانلودكردم وقتي نصبش ميكنم 500مگابايت جا ميگيردوخيلي شلوغ است وكارباآن كمي مشكل ممنون ميشوم راهنمايي كنيد

aa12
17-04-2007, 11:57
سلام

دلیل استفاده از این نرم افزارها ، قبلیت ها و توانایی های بیشتری است که این نرم افزارها نسبت به نرم افزار

رایت سی دی خود ویندوز دارند . شاید بتونی نسخه های قدیمی تر نرم افزار Nero را پیدا کنی که حجمش کم

باشه ولی یادت باشه نسخه های بالاتر ، اشکالات کمتری دارند و قابلیت ها ی بیشتری دارن

حالا که در ایران می شه از آخرین نسخه ی نرم افزارها با کمترین هزینه استفاده کرد چرا از نسخه های قدیمی

استفاده کنی ؟

اسم کامل و آخرین نسخه اش اینه : Nero Burning Rom 7.8.5.0

اگه خواستی بگیریش ، نسخه ی نرم افزار رو ( 7.8.5.0 ) به صورت کامل به فروشنده بگو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
17-04-2007, 13:39
اين نرم افزا حجمش زياده . بهتره كه بخريش

WooKMaN
17-04-2007, 19:41
عزیزدل عنوان تاپیک نوشته درخواست بعد داخلش سوال میپرسی !؟ ...

بحث هاي نرم افزاري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;)

gholam14
19-04-2007, 06:21
بازهم سلام
من خودم اين ورژن رادانلودكردمNero Burning Rom 7.8.5.0 ميشود موقع نصب قسمت سرچ آنراكه درتسكبار است غيرفعال كردوكاري كردكه اصلانصب نشود.
متشكرم

Sector-0
19-04-2007, 07:00
سلام
برنامه های دیگری غیر از نرو هم وجود دارد که کار رایت ، کپی ، ایمیج گرفتن ، رایت ایمیج و ... را بخوبی انجام میدهند .
مثل :
Infra Recorder
Free Easy Burner
Smart DVD CD Burner
Ultimate CD-DVD Burner
SilentNight Pro Burner
microburner
dp burn
Express Burn
Final Burner
Free Easy Burner

البته نرو برنامه خوب و جامعی است . ولی عمده حجم زیاد آن بخاطر ابزارهای جانبی آنست.
من با دو برنامه مورد نظر زیاد کار کرده ام . بسیار جالب هستند ..
شما هم امتحان کنید.
فراموش نکنید که همیشه گرانترینها و حجیم ترینها ، بهترین نیستند.