PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تولید سنگهای مصنوعی

60برگ
16-04-2007, 22:53
سلام دوستان
میتونید در مورد تولید سنگهای مصنوعی توضیحاتی بدید

bb
17-04-2007, 06:08
سلام دوستان
میتونید در مورد تولید سنگهای مصنوعی توضیحاتی بدید

سلام
دوست عزیز میشه سنگ های مصنوعی ساخت ولی هیچ وقت فشار و دما که در عمق خیلی زیاد به مواد سازنده وارد میشه رو تو آزمایشگاه نمیشه تولید کرد ( شاید هم تا حالا تونسته باشن )
مثلا الماس دارای سختی 10 هستش تو عمق زیاد و ذمای بالا ساخته میشه و تا حالا الماس هایی که ساخته شدن سختی 9 داشتن به خاطر همین از کیفیت پایینی برخوردار هستن . همین طور سیستم تبلور یک کانی باید خیلی نزدیک به واقعیت باشه.
در صورتی که اطلاعات بیشتری بدست آوردم حتما می گذارم .

60برگ
19-04-2007, 13:45
bb عزیز با سلام
تولید سنگهای شبه گرانیت با زمینه سیلیس بعنوان سنگ نما در تولید انبوه چطور؟

bb
24-04-2007, 20:11
سلام
شاید بشه سنگ هایی رو که از یک کانی درست شدن ساخت ولی ساخت سنگ هایی که از تعداد زیادی کانی ساخته شدن هزینه زیادی داره و فکر نمی کنم زیاد به صرفه .

bb
27-04-2007, 07:58
سلام
دیروز من تو نمایشگاه بین المللی تبریز با آقایی
آشنا شدم که با استفاده از پلیمر تونسته بود گرانیت مصنوعی بسازه . ایشون ایمیل منو گرفت تا با هام تماس بگیره
آدرس اینجا رو بهشون میدم تا بیان راهنمایی لازم رو بکنن .

FarhadP30
27-04-2007, 08:03
سلام
دیروز من تو نمایشگاه بین المللی تبریز با آقایی
آشنا شدم که با استفاده از پلیمر تونسته بود گرانیت مصنوعی بسازه . ایشون ایمیل منو گرفت تا با هام تماس بگیره
آدرس اینجا رو بهشون میدم تا بیان راهنمایی لازم رو بکنن .
خيلي جالبه
چطور با پليمر تونسته نماي كاني هاي مختلف رو شبيه سازي كنه؟
لطفا عكس + توضيحات
اگه در دسترستون بود

bb
27-04-2007, 08:13
عکس اینا ندارم
ولی یه نمونه ایشون همراشون بود که من دیدم

البته اینو بگم که ما تو زمین شناسی خانواده ای از گرانیت ها رو داریم که شکل های متفاوتی دارن و فقط ایشون یک نمونه با سختی 6 درست کرده بودن که تقریبا سیاه بود.
البته خودشون گفتن که به ایشون بودجه و امکانات برای توسعه و توزیع داده نشده . با این که تونسته بودن ثبتش کنن .

aliakbar2000
27-04-2007, 10:01
سلام
مییتونی ایمیل این آقارا بهمن بدهید

bb
29-04-2007, 05:40
ایشون ایمیل منو گرفتن
من ایمیل ایشون رو ندارم

bb
09-05-2007, 07:26
اخرین خبرها از قاین و قاینات :
آغاز ساخت کارخانه سنگ مصنوعی پلی گرانيت
به مناسبت گراميداشت هفته دولت طي مراسمي ساخت دو طرح صنعتي در شهرستان قاين واقع در خراسان جنوبي آغاز شد. رييس سازمان صنايع و معادن خراسان جنوبي امروزبه خبرگزاري جمهوري اسلامي گفت: ساخت كارخانه‌هاي توليد سنگ مصنوعي و جك هيدروليك، جرثقيل و تريلر در قاين آغاز شد.

عليرضا خزايي افزود: در كارخانه توليد سنگ مصنوعي ، اين نوع سنگ با استفاده از مواد معدني و ضايعاتي، توليد مي‌شود. وي افزود: سنگ مصنوعي با توجه به امكان كنترل دقيق فرآيند و مواد اوليه ضمن برخورداري از زيبايي و خواص مطلوبي نظير مقاومت در برابر سرما، گرما و ارتعاش در مقايسه با انواع طبيعي از عمر طولاني تري برخورداراست.

وي گفت: كارخانه توليد سنگ مصنوعي با ظرفيت سالانه۳۶۰هزار متر مربع در زميني به مساحت هشت هزار متر مربع و زيربناي۳۰۰۰متر مربع ساخته مي‌شود.

وي افزود: اين طرح با سرمايه‌گذاري ‪ ۳۹ميليارد و۸۰۰ ميليون ريال زمينه اشتغال‪۷۰نفررا فراهم مي‌كند..