PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه برای پاك كردن نرم افزار هاي روي سيستم کدومه؟

S0R3N4
15-04-2007, 19:08
سلام دوستان
بهترين برنامه براي پاك كردن نرم افزار هاي روي سيستم چيه؟
راستش مي خوام اين خصوصيات رو داشته باشه!!!
1-نرم افزاري قدرتمند و معتبر باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
2-اين برنامه خودش نرم افزار هاي ديگه رو نصب كنه تا بتونه تمامي ردپا هاي برنامه هارو در هر سوراخي هستند رو بگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
3-تمامي رد پا ها و اثرات برنامه اي كه پاك كرده رو برداره تا اين حد كه محدوديت زماني برنامه ها از نوع شروع بشه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4-برنامه هايي كه قابل پاك شدن نيستند رو بدون دردسر پاك كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
5-محيط ساده و قشنگي داسته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6-فولدري كه برنامه در اون نصب بود رو پاك كنه
7-بتونه فولدر هاي داخل درايو هم به خوبي پاک کنه
8-تمامي ردپا هايي كه در رجيستري هست رو پا كنه
9-كار با اون راحت باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
10-حجم اون اصلا مهم نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
در صورت امکان با ويندوز ويستا سازگار باشه
ممنون ميشم به اين سوال پاسخ ولينك دانلود آخرين ورژن همراه با كرك رو لطف كنيد!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Jalal
15-04-2007, 21:19
من با این کار میکنم ردیفه
Ashampoo UnInstaller Platinum 2.5.0.0
5mb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ElmO
15-04-2007, 23:12
سلام دوست من :40:
منم برای اینکار با برنامه های مختلفی کار کردم که از بین اونا ، این برنامه خیلی بهتر بود .
اگه خواستی امتحانش کن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Your Uninstaller 2006 Pro v5.0.0.331
Fize Size:3714KB Language:English OS:Win2000/XP/2003 Date added:February 20,2007
License:Shareware WEB:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود ( مستقیم نیست ) :

سریال :

------------------
ScreenShots ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
------------------

=========

موفق باشی دوست من

یا حق

:40: :40:

S0R3N4
16-04-2007, 19:25
بین این دو کدوم بهتره؟

WooKMaN
16-04-2007, 21:43
هر دو عالی بیدند اما Ashampoo UnInstaller Platinum بهتر تر بیده ...

اینم ورژن 2.6 با لینک مستقیم ...

Ashampoo UnInstaller Platinum Suite 2.6

6.8MB

;)

S0R3N4
19-04-2007, 18:39
آقا این ها تا این حد قوی هستند که بتون وقتی یه برنامه مدت Terial اون به پایان رسیده بعد پاک کردن و دوباره نصب کردن از نوع شروع بشه؟

Elfin-D
19-04-2007, 19:53
عنوان تاپیک ویرایش شد

S0R3N4
22-04-2007, 15:21
ممنون Elifin-D جان
ولی کسی به سوال آخرم نیست که جوا بده؟