PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *آموزش كرك2 از هخامنش

hakhamanesh
14-04-2007, 23:27
در اين آموزش با روش كرك كردن برنامه هايي كه در چندين جاي مختلف اقدام به چك كردن خود از لحاظ رجيستر بودن ميكنند ميپردازيم.

yashar8000
15-04-2007, 01:42
سلام خدمت هخامنش جان خیلی ممنون

خیلی گلی

nikndm
15-04-2007, 08:52
سلام هخامنش عزیز از عنایتی که به دوستداران دارید. سپاسگزارم

v65j
15-04-2007, 09:45
ممنون از آموزشتون
دارم به خودم امیدوار می شم برم آموزش بنویسم برا اینجا - یعنی اون دوستمون اونجوری آموزش نوشته بودن؟

hakhamanesh
15-04-2007, 10:09
ممنون از آموزشتون
دارم به خودم امیدوار می شم برم آموزش بنویسم برا اینجا - یعنی اون دوستمون اونجوری آموزش نوشته بودن؟
خوشحال ميشم شما و باقي دوستاني هم كه آموخته هايي دارن ما رو بي نصيب نزارن

LordPE
15-04-2007, 11:15
ما هم همچنین هخامنش جان

ehsan30
15-04-2007, 13:25
سلام
ممنون از شما. خیلی زحمت کشدید.
بای

alikhoub
15-04-2007, 16:17
دستت درست :10: :40: :11:

Alireza_Shafaei_PCworld
15-04-2007, 20:34
مرسی
متشکریم

hakhamanesh
15-04-2007, 21:11
مرسی
متشکریم
عليرضا جان نه آموزشهاي من در سطح آموزشهاي شماست و نه تعدادشون اما سعي ميكنم تا شما برميگردي انجمن رو فعال نگه دارم

jaberaghidat
15-04-2007, 23:34
واقعا باید از هخمانش عزیز تشکر کنیم در مورد آموزش هایی که میدن

SILWESTER
16-04-2007, 00:13
بازم ضعف سیستم . 1 دونه پست و n تا پست تشکر که نباید باشه.
آقایون مدیران ارشد . سیستم تشکر را اضافه کنید. به خدا همه داره به جز p30world
...............................
راستی تا یادم نرفته
دست جناب هخامنش درد نکنه بابت اموزش:11:

mehdi_7070
16-04-2007, 18:03
دوستان خوب اگه مي دونند جاش اينجا نيست ... پس چرا اينجا مطرح مي كنند ؟!
خواهشا بحث ها را منحرف نكنيد ... پيشنهادي داريد ، انتقادي داريد ، توي انجمن خودش مطرح كنيد ...

دست هخامنش هم درد نكنه ... انشاالله ادامه داشته باشه ...

mJo0T
17-04-2007, 09:24
خیلی ممنون

بازم از این کارها بکن :46:

meysamfire
24-04-2007, 14:03
سلام هخامنش جان
اقا من مخلصم
خداییش هخامنش رو خیلی دوست دارم ...کارش خیلی درست

persiankitty
24-04-2007, 18:39
بازم ضعف سیستم . 1 دونه پست و n تا پست تشکر که نباید باشه.
آقایون مدیران ارشد . سیستم تشکر را اضافه کنید. به خدا همه داره به جز p30world
...............................
راستی تا یادم نرفته
دست جناب هخامنش درد نکنه بابت اموزش:11:

ميخواستم يك ذره منحرفتون كنم. انحراف از اونجايي شروع ميشه كه من با گفته سيلوستر موافقم ... البته نه با اين لحن ، با اون لحن كه آقابون مديران ارشد ، لطفا سيستم تشكر را براي رضاي خدا هم كه شده اضافه كنيد. البته يك موضوعي هم هست كه براي كسي تعريف مي كردم. اون اين بود كه در سيستم هاي بهتر ، هر كاربري كه كمتر از N پست داشته باشه ، پستهاش مديريت ميشه. فرض كنيد كه اين N رو ما 25 بگيريم. در چنين حالتي كاربري كه كمتر از 25 تا پست داشته باشه ، پست هاش فوري نمايش داده نميشه و بايد توسط يك مدير تاييد بشه . حالا فرض كنيد كه من اومدم و 5 تا ID باهاش ساختم . با يكيش به مدير سيستم بد و بيراه ميگم ، با يكيش حال PersianKitty رو ميگيرم ، با يكيش هرچي دلم ميخواد بحث سياسي ميكنم ، هر كدوم هم كه Ban يا Delete شد ، خوب دو تا يدكي ديگه هم دارم.

دست جناب هخامنش درد نكنه بابت آموزش :11:

hakhamanesh
24-04-2007, 20:24
دست جناب هخامنش درد نكنه بابت آموزش :11:
اي بابا persiankitty جان آخه آموزشاي من كه به درد شما نميخوره كه تشكر ميكني اين آموزشا به درد مبتديايي مثل خودم ميخوره فقط

mehdi_7070
24-04-2007, 21:12
ميخواستم يك ذره منحرفتون كنم. انحراف از اونجايي شروع ميشه كه من با گفته سيلوستر موافقم ... البته نه با اين لحن ، با اون لحن كه آقابون مديران ارشد ، لطفا سيستم تشكر را براي رضاي خدا هم كه شده اضافه كنيد. البته يك موضوعي هم هست كه براي كسي تعريف مي كردم. اون اين بود كه در سيستم هاي بهتر ، هر كاربري كه كمتر از N پست داشته باشه ، پستهاش مديريت ميشه. فرض كنيد كه اين N رو ما 25 بگيريم. در چنين حالتي كاربري كه كمتر از 25 تا پست داشته باشه ، پست هاش فوري نمايش داده نميشه و بايد توسط يك مدير تاييد بشه . حالا فرض كنيد كه من اومدم و 5 تا ID باهاش ساختم . با يكيش به مدير سيستم بد و بيراه ميگم ، با يكيش حال PersianKitty رو ميگيرم ، با يكيش هرچي دلم ميخواد بحث سياسي ميكنم ، هر كدوم هم كه Ban يا Delete شد ، خوب دو تا يدكي ديگه هم دارم.

چند تا نکته هست که من بد نیست مجددا اشاره کنم :

1- پیشنهادات همه دوستان قابل احترام هست و جای تامل داره . ولی جایش اینجا نیست ! فرض می کنیم که به نظر کسانی که پست شما را خوندند ، طرح خیلی خوبی هست . ولی وقتی مدیران ارشد ، مشاهده نکنند ، فایده ای نداره و تازه انحراف تاپیک هم میشه ... پس اگر طرحی دارید ، توی انجمن پيشنهادات و انتقادات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید تا رسیدگی بشه ...
2- تجربه نشون میده که طرح ها توی P30World با تاخیر نسبتا زیادی انجام میشه . یعنی حتی وقتی همه و خود ادمین ها هم موافق هستند ، احتمال اجرای اون در حداقل ده سال آینده وجود داره !!

با تشکر ـ مهدی :)