PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست كمك

leuven
26-07-2005, 21:54
سلام, آيا دوستي ميتونه كامل و ساده برام شرح بده چطور مي تونم با winrar يك فايل بزرگ رو به قسمتهاي كوچك تر تقسيم كنم ؟ تا بتونم اونو رايت كنم؟
مثلا يه فيلم رو :?:
شرمنده مثل اينكه سوالمو جاي مناسبي مطرح نكردم , :oops:
مديران لطفا جاشو اگه صلاح ميدونن تغيير بدهند :oops: :oops: :oops: :wink:

tohave
26-07-2005, 22:38
سلام

دوست من از جاي تاپيك مطمين نيستم اما براي تقسيم فايل با وين رار Win RAR :

اگر فايل شما براي يك دي وي دي DVD است بايد آنها را در يك فولدر بگذاريد

بعد روي فولدر راست كليك كنيد

اگر برنامه وين رار Win RAR را نصب كرده ايد در منوي راست كليك گزينه هاي مربوط به آنرا خواهيد ديد

گزينه ...Add to Archive را انتخاب كنيد

در همان پنجره در بخش پايين سمت چپ 3 منو كوچولو هست. اولي Archive format براي نوع زيپ هست. عوضش نكنيد. منوي دوم Compression method نحوه زيپ كردن است كه ميتوانيد سرعت يا كيفيت را انتخاب كنيد. سوم Split to volumes همان بخش مورد نياز ماست . در آن ميتوانيد سايز مورد نظر براي فايلهايتان را انتخاب كنيد. براي فلاپي يا سي دي و يا غيره

اميدوارم بتوانيد كارتان را انجام دهيد

leuven
27-07-2005, 01:07
tohave
جان wow :shock: :D
عالي توضيح دادي مرسي
ممنون از توجهت :oops:

leuven
27-07-2005, 02:45
tohave جان من فايل رو به دو قسمت كردم , حالا سوالم اينه كه چطور مي تونم فايل تقسيم شده رو از rar خارج كنم ؟ :?:
آيا امكانش هست برام توضيح بدين؟ :oops:

tohave
27-07-2005, 02:53
سلام

خواهش ميكنم. من براي چسباندن ! فايلها به اين ترتيب عمل ميكنم:

همه فايلها رو انتخاب ميكنم

راست كليك ميكنم و گزينه (اسم فايل شما) Extract to را انتخاب ميكنم

بعد وقتي برنامه پرسيد The following file already exists ٫ Yes to all رو انتخاب ميكنم و فايل اصلي در داخل يك فولدر آماده بهره برداري است

leuven
27-07-2005, 04:41
tohave جان , ببخشيد ولي منظورم از سوال بعدي چسباندن فايلها به هم نيست مي خوام بدونم بعد از تقسيم فايل به قطعه هاي كوچكتر آيا ميشه هر قطعه رو دوباره از حالت rar در آورد و بصورت يه فايل عادي بشه؟ :?:
چون در مرحله اول ما بوسيله winrar تقسيم كرديم و حالا من دو فايل rar دارم ميخواهم حالا اونا رو از rar خارج كنم.
آيا ميشه؟ :?:

MaFia
27-07-2005, 04:45
خب چطوري فرد مقابل دوباره اين ها رو بچسبونه اين طوري
چون بايد با خود اين برنامه انجام بشه كه 100٪ بايد ساپورت كنه

tohave
27-07-2005, 19:56
سلام

ببخشيد ولي شما خوب نخوانده ايد پست دوم منو :

بعد وقتي برنامه پرسيد The following file already exists ٫ Yes to all رو انتخاب ميكنم و فايل اصلي در داخل يك فولدر آماده بهره برداري است

بعد از اين مرحله شما فايل رو با هر فرمتي كه داشتيد بازهم در مكان جديد خواهيد داشت و ميتوانيد از آن مانند گذشته استفاده كنيد.

بله طرف مقابل نيز بايد برنامه وين رار را داشته باشد

leuven
28-07-2005, 04:27
سلام

ببخشيد ولي شما خوب نخوانده ايد پست دوم منو :

بعد از اين مرحله شما فايل رو با هر فرمتي كه داشتيد بازهم در مكان جديد خواهيد داشت و ميتوانيد از آن مانند گذشته استفاده كنيد.

بله طرف مقابل نيز بايد برنامه وين رار را داشته باشد

مرسي از توجهت دوست خوبم . :oops: