PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال های شما در مورد انجمن ها، تاپیک ها و پست ها

mojtaba127
13-04-2007, 16:36
سلام دوستان توی این تاپیک می تونید سوال های خودتونو درباره انجمن ها، تاپیک ها، پست ها و... مطرح کنید.

mojtaba127
13-04-2007, 16:42
برای ایجاد نظر سنجی کار زیادی نمی خواد انجام بدید فقط کافی است موقع ایجاد بحث جدید تو قسمت اختیارات اضافی توی قسمت ارسال نظر سنجی تیک کنار عبارت بله ارسال نظرسنجی با بحث رو انتخاب کنید و بقیه مراحل رو ادامه بدین

S A M
13-04-2007, 18:29
تاپيك جالبيه

nakhordemast
13-04-2007, 21:12
برای ایجاد نظر سنجی کار زیادی نمی خواد انجام بدید فقط کافی است موقع ایجاد بحث جدید تو قسمت اختیارات اضافی توی قسمت ارسال نظر سنجی تیک کنار عبارت بله ارسال نظرسنجی با بحث رو انتخاب کنید و بقیه مراحل رو ادامه بدین

ممنون که توضیح دادی

Ahmad
13-04-2007, 23:01
يادتون نره وقتي ثبت نام كرديد دو تا كار رو حتما انجام بديد:

1- حتما يه چيزي تو امضاتون بذارين. حتي شده يه اسمايلي يا يك كلمه. چون اگه امضا نداشته باشيد و پست بديد و بعد از مدتي بخواهيد امضا داشته باشيد، امضاتون تو پستهاي قبلي قرار نميگيره.

2- حتما حتما در قسمت "تنظيمات كاربر" و "ويرايش اختيارات" و در قسمت "پيش گزيده اشتراك موضوع" گزينه "بدون اطلاع رسوني به وسيله ايميل" رو حتما انتخاب كنيد با اين كار هروقت تاپيكي درست كنيد يا پستي در تاپيكي بدهيد، هر موقع كه وارد "تنظيمات كاربر" بشين ليست تاپيكهايي رو كه شما توش پست داديد رو براتون به نمايش ميذاره و اگه توش پستي داده شده باشه يا كلا اون تاپيك ديده شده باشه، بصورت پررنگ به شما نشون ميده. وقتي شما تعداد پستهاتون بالا بره متوجه ميشين اين كار چقدر ضروريه.

S A M
14-04-2007, 15:27
ماريو دقيقا بگو چيكار بايد كرد؟
درست نفهميدم
كجا برم؟

Ahmad
14-04-2007, 16:35
ماريو دقيقا بگو چيكار بايد كرد؟
درست نفهميدم
كجا برم؟
Sam عزيز
خودت كه اين كاره اي. ما رو كه نگرفتي؟

ولي باشه ، يه كم بيشتر توضيح ميدم.

اين دو موردي رو كه گفتم تو قسمت "تنظيمات كاربر" قرار گرفته.
"تنظيمات كاربر" هم بالاي صفحه سمت راست ديده ميشه.
وقتي وارد اين قسمت شدي، در سمت راست "ويرايش اختيارات" رو انتخاب ميكني. در صفحه باز شده در قسمت Messaging & Notification گرينه اي بنام "پيش گزيده اشتراك گفتگو" وجود داره كه بهترينش اينه كه "بدون اطلاع رساني بوسيله اي ميل" رو انتخاب كنيم.
وقتي اين كار رو كرديم و "ذخيره تغييرات" رو زديم، كار تمومه.

حالا اين كار چه فايده اي داره:

اول از همه يكبار ديگه بر روي "تنظيمات كاربر" كليك كنيد.
حالا اين صفحه رو به favorite مرورگرتون اضافه كنيد.
(با اين كار هروقت خواستيد وارد سايت شويد ديگر وارد صفحه اصلي نشويد، بر روي اين favorite ايجاد شده كليك كنيد. تا ليست تاپيكهاي اشتراكي رو ببينيد و مسلما مهمترين چيز براي شما اينست كه ببينيد در تاپيكي كه شما در آن پست داده ايد چه اتفاقي افتاده است.)

حالا فرض كنيد شما پستهاي زيادي رو در تاپيكهاي مختلف زده ايد.
هربار كه به اينترنت وصل شده و از قسمت favorite مرورگر بر روي اين صفحه كليك كنيد (يعني مستقيما وارد قسمت "تنظيمات كاربر" شود) ميتوانيد ليست تاپيكهايي را كه شما در آن شركت داشته و پست زده ايد و اون تاپيك ديده شده يا پست جديدي در آن زده شده است را ببينيد.
وقتي تعداد تاپيكهايي كه شما درآن پست زده ايد زياد شود، يافتن آنها و بياد داشتنشان غير ممكن ميشود.

اليته كل تاپيكهاي مشترك شده را نيز ميتوانيد در قسمت "ليست اشتراكها" مشاهده كنيد.
موفق باشيد.

silverrain_2005
14-04-2007, 18:12
salam
soal dar morede moshkelat goshihaye telefon hamrah ro dar kodom ghesmat mitonam beporsam.
ba tashakor

M A T I N
14-04-2007, 19:26
salam
soal dar morede moshkelat goshihaye telefon hamrah ro dar kodom ghesmat mitonam beporsam.
ba tashakor

کلوپ گوشی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S A M
14-04-2007, 20:25
أمت گرم ماريو جان حله

jalal.gh
15-04-2007, 12:37
سلام دوستان توی این تاپیک می تونید سوال های خودتونو درباره انجمن ها، تاپیک ها، پست ها و... مطرح کنید.

من میخواستم بدونم چه نرم افزاری هست مه بشه با اون فیلم برداری و صدابرداری نامحدود رو روی NOKIA 6600 انجام داد.
متشکرم:10:

Ahmad
15-04-2007, 13:17
أمت گرم ماريو جان حله

:10:

من میخواستم بدونم چه نرم افزاری هست مه بشه با اون فیلم برداری و صدابرداری نامحدود رو روی NOKIA 6600 انجام داد.
متشکرم:10:

دوست عزيز :46:

اينجا درخواست خود را بنويسيد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rshr
16-04-2007, 15:27
سلام

چرا تعداد پست هام رو 22 مونده و زیاد نمیشه؟

rshr
16-04-2007, 15:44
سلام

چرا زیاد شد؟
قبلا نمی شد!

M A T I N
16-04-2007, 16:14
سلام

پست های توی انجمن متفرقه حساب نمیشن.....

متشکرم

سوالت رو اینجا بپرس : در خواست برنامه و بازي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا نوکیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

just_music_lover
16-04-2007, 19:28
من می خواستم بدونم چطور میشه یه عکس بزرگ بصورت thumbnails (کوچک) گذاشت که با کلیک روش بشه عکس بزرگ شدرو نشون داد

Ahmad
17-04-2007, 09:22
من می خواستم بدونم چطور میشه یه عکس بزرگ بصورت thumbnails (کوچک) گذاشت که با کلیک روش بشه عکس بزرگ شدرو نشون داد

سلام

شما ميتونين يا يك تصوير thumbnail با فتوشاپ يا نرم افزار ديگر (يعني يك عكس با سايز كوچك) درست كرده و سپس اونو با توجه به راهنمايي اين تاپيك : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بصورت لينك تبديل كن.

راه ديگه استفاده راحت از سايتهايي است كه اين امكانات را در اختيار قرار ميدهند. براي اطلاعات بيشتر به پست اول از اين تاپيك توجه كنيد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.

Ahmad
17-04-2007, 09:31
براي ايجاد نقل قول متداخل با هر تعداد دلخواه ميتوانيد به روش زير عمل كنيد:

در اينجا يك نقل قول متداخل دوتايي با استفاده از پستهاي شماره 5 و 7 اين تاپيك درست ميكنم.
ابتدا بر روي آيكون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از پست شماره 5 و سپس آيكون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از پست شماره 7 كليك ميكنم.
در اديتور مشاهده ميشود كه دو نقل قول بوجود آمده اند.
آن نقل قولي را كه ميخواهم در داخل نقل قول ديگر قرار گيرد بصورت كامل انتخاب ميكنم.
با استفاده از كليد تركيبي ctrl+x قسمت انتخابي را cut ميكنم.
سپس در داخل نقل قول مقصد و جايي كه قصد گذاشتن اين نقل قول را دارم كليك ميكنم.
با استفاده از كليد تركيبي ctrl+v نقل قول برداشته شده را paste ميكنم.
نتيجه اين خواهد شد:

Sam عزيز
خودت كه اين كاره اي. ما رو كه نگرفتي؟

ولي باشه ، يه كم بيشتر توضيح ميدم.

اين دو موردي رو كه گفتم تو قسمت "تنظيمات كاربر" قرار گرفته.
"تنظيمات كاربر" هم بالاي صفحه سمت راست ديده ميشه.
وقتي وارد اين قسمت شدي، در سمت راست "ويرايش اختيارات" رو انتخاب ميكني. در صفحه باز شده در قسمت Messaging & Notification گرينه اي بنام "پيش گزيده اشتراك گفتگو" وجود داره كه بهترينش اينه كه "بدون اطلاع رساني بوسيله اي ميل" رو انتخاب كنيم.
وقتي اين كار رو كرديم و "ذخيره تغييرات" رو زديم، كار تمومه.

يادتون نره وقتي ثبت نام كرديد دو تا كار رو حتما انجام بديد:

1- حتما يه چيزي تو امضاتون بذارين. حتي شده يه اسمايلي يا يك كلمه. چون اگه امضا نداشته باشيد و پست بديد و بعد از مدتي بخواهيد امضا داشته باشيد، امضاتون تو پستهاي قبلي قرار نميگيره.

2- حتما حتما در قسمت "تنظيمات كاربر" و "ويرايش اختيارات" و در قسمت "پيش گزيده اشتراك موضوع" گزينه "بدون اطلاع رسوني به وسيله ايميل" رو حتما انتخاب كنيد با اين كار هروقت تاپيكي درست كنيد يا پستي در تاپيكي بدهيد، هر موقع كه وارد "تنظيمات كاربر" بشين ليست تاپيكهايي رو كه شما توش پست داديد رو براتون به نمايش ميذاره و اگه توش پستي داده شده باشه يا كلا اون تاپيك ديده شده باشه، بصورت پررنگ به شما نشون ميده. وقتي شما تعداد پستهاتون بالا بره متوجه ميشين اين كار چقدر ضروريه.

حالا اين كار چه فايده اي داره:

اول از همه يكبار ديگه بر روي "تنظيمات كاربر" كليك كنيد.
حالا اين صفحه رو به favorite مرورگرتون اضافه كنيد.
(با اين كار هروقت خواستيد وارد سايت شويد ديگر وارد صفحه اصلي نشويد، بر روي اين favorite ايجاد شده كليك كنيد. تا ليست تاپيكهاي اشتراكي رو ببينيد و مسلما مهمترين چيز براي شما اينست كه ببينيد در تاپيكي كه شما در آن پست داده ايد چه اتفاقي افتاده است.)

حالا فرض كنيد شما پستهاي زيادي رو در تاپيكهاي مختلف زده ايد.
هربار كه به اينترنت وصل شده و از قسمت favorite مرورگر بر روي اين صفحه كليك كنيد (يعني مستقيما وارد قسمت "تنظيمات كاربر" شود) ميتوانيد ليست تاپيكهايي را كه شما در آن شركت داشته و پست زده ايد و اون تاپيك ديده شده يا پست جديدي در آن زده شده است را ببينيد.
وقتي تعداد تاپيكهايي كه شما درآن پست زده ايد زياد شود، يافتن آنها و بياد داشتنشان غير ممكن ميشود.

اليته كل تاپيكهاي مشترك شده را نيز ميتوانيد در قسمت "ليست اشتراكها" مشاهده كنيد.
موفق باشيد.

gramatoon
21-04-2007, 06:35
با سلام خدمت شما عزیزان
من قبلا در این سایت عضو شدم یعنی حدود 1 سال پیش . من بیشتر از مطالب استفاده میکردم و تا حالا پستی نداده بودم . من دوباره با اسم جدید gramatoon عضو شدم . با این مشکلی ندارم خواستم ببینم مشکل از چی بوده با اون نام کاربری گذشته اصلا این قسمت ارسال جواب سریع برای من نمایش داده نمیشد و در جواب ارسال پاسخ این پیغام نمایش داده میشد :
شما مجاز به این کار نیستید و مختص مدیر میباشد و در صورت انجام دوباره عضویت شما حذف میشه
با تشکر

Ahmad
21-04-2007, 07:12
با سلام خدمت شما عزیزان
من قبلا در این سایت عضو شدم یعنی حدود 1 سال پیش . من بیشتر از مطالب استفاده میکردم و تا حالا پستی نداده بودم . من دوباره با اسم جدید gramatoon عضو شدم . با این مشکلی ندارم خواستم ببینم مشکل از چی بوده با اون نام کاربری گذشته اصلا این قسمت ارسال جواب سریع برای من نمایش داده نمیشد و در جواب ارسال پاسخ این پیغام نمایش داده میشد :
شما مجاز به این کار نیستید و مختص مدیر میباشد و در صورت انجام دوباره عضویت شما حذف میشه
با تشکر
سلام

احتمالا شما password يا E-Mail خودتون رو در user قبليتون تغيير داده ايد. به همين خاطر با اين پيغام مواجه شده ايد. اگر چنين است براي رفع اين مشكل بايد به E-Mail جديد رفته و لينك فعال سازي را فعال سازيد.

موفق باشيد

hosein raveshan
22-04-2007, 05:58
:41:سوال: زمینه علوم غریبه به کدام ادرس است؟ لطفا جوابیه را به این ادرس h.r9884@gmail.com ارسال فرمائید. با تشکر

Jalal
22-04-2007, 09:34
سلام
نمیدونم جاش اینجا هست یا
هیچ کدوم از باتون های ویرایشی من کار نمیکنه؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
22-04-2007, 14:33
سلام
نمیدونم جاش اینجا هست یا
هیچ کدوم از باتون های ویرایشی من کار نمیکنه؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از چه مرورگری استفاده میکنی؟ و چه ورژنی؟

parmin
22-04-2007, 14:51
اه چه روز خسته کننده ای بحث و عوض کنید

parmin
22-04-2007, 14:52
چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

parmin
22-04-2007, 14:53
من عضو جدیدم چیزی بلد نیستم یکی کمکم کنه

nw_nk
22-04-2007, 19:49
اه چه روز خسته کننده ای بحث و عوض کنید

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

من عضو جدیدم چیزی بلد نیستم یکی کمکم کنه

به انجمن های موردعلاقتون مراجعه کنید!

کم کم با دوستان آشنا می شوید! :10:

Jalal
22-04-2007, 20:08
از چه مرورگری استفاده میکنی؟ و چه ورژنی؟

فایر فاکس 2.0.0.3

nw_nk
22-04-2007, 21:07
فایر فاکس 2.0.0.3

قبلا هم از این مرورگر استفاده می کردی و مشکلی نداشتی؟

صفحه ویرایشت کامل لود میشه؟

javadshahvand
22-04-2007, 21:57
پاک کن دوباره نصبش کن

qaedi
24-04-2007, 10:54
ممنون Mario .از راهنمایی شما متشکرم.:20:

Ahmad
24-04-2007, 11:07
سلام . من یک تاپیک ساختم ولی نمیتونم حذفش کنم . چطوری میشه حذفش کرد؟:13:
سلام

براي حذف ، به مدير اون قسمت پيغام خصوصي بده.

qaedi
24-04-2007, 13:48
سلام

براي حذف ، به مدير اون قسمت پيغام خصوصي بده.

متشکرم Mario :20:

Jalal
24-04-2007, 14:07
قبلا هم از این مرورگر استفاده می کردی و مشکلی نداشتی؟

صفحه ویرایشت کامل لود میشه؟

نه بابا مشكل نداشتم .

nw_nk
24-04-2007, 22:20
نه بابا مشكل نداشتم .

ویرایش Advance ات چی؟ اون مشکلی داره؟