PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذاری روی سیدی

Ali_k
13-04-2007, 08:07
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
من یه مشکلی برام پیش اومده و نیاز به کمک دوستان دارم. یکی از مشتریها یه سری عکس برای من آورده و از من خواسته که با برنامه این عکسها را قفل کنم و سپس بر روی سیدی رایت کنم . مشتری عزیز فرمودند که میخوان کل عکسا قفل بشه و روش پسورد بگذاریم . تا هرکسی که میخواد سیدی را بازکنه بدون پسورد نتونه اونا باز کنه . آیا همچین برنامه ای موجود است؟
اگه بشه از رو سیدی رایت کرد مشکلی نیست ولی عکسا را نشه باز کرد خوبه
من خودم به فکرم رسید که به صورت rar یا zip تبدیلشون کنم و روش پسورد بگذارم و بعد رو سیدی رایت کنم
نظر دوستان چیه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

bb
13-04-2007, 08:19
دوست من سلام
شما از برنامه crypt cd استفاده کنی بهتره .
این برنامه یه اتوران می سازه و روی سی دی یه قفل می گذاره که شما فقط می تونی از طریق اتوران سی دی رو باز کنی که اون هم اول پسورد میخواد . و تا پسورد رو ندی داخل اتوران نمیشه .

Ali_k
16-04-2007, 08:30
دوست من سلام
شما از برنامه crypt cd استفاده کنی بهتره .
این برنامه یه اتوران می سازه و روی سی دی یه قفل می گذاره که شما فقط می تونی از طریق اتوران سی دی رو باز کنی که اون هم اول پسورد میخواد . و تا پسورد رو ندی داخل اتوران نمیشه .
سلام بی بی جان
ممنون از راهنماییت
میشه از این برنامه که گفتی یه لینکی چیزی بگذارید
ممنون میشم :31:

hakhamanesh
16-04-2007, 08:42
البته اين يه راه حل تجاري نيست چون با يه پسورد همه ميتونن از اون سيدي استفاده كنن ولي اگه اطلاعاتت زياد برات مهم نيست از لينك زير ميتوني همون cryptcd رو بگيري
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
16-04-2007, 18:36
خوب هخامنش جان راه حل تجاري اش چي هست ؟!

Ali_k
17-04-2007, 08:52
البته اين يه راه حل تجاري نيست چون با يه پسورد همه ميتونن از اون سيدي استفاده كنن ولي اگه اطلاعاتت زياد برات مهم نيست از لينك زير ميتوني همون cryptcd رو بگيري
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون دوست عزیز
با تشکر از شما