PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك فوري از متخصصان وارد در انتخاب قطعات سخت افزاري و كارت

shahyar_2005
12-04-2007, 14:48
با عرض سلام و خسته نباشيد.

از همه متخصصان وارد در سخت افزار و كامپيوتر لطفا كمك كنند.

من مي خواهم تلويزيون وصل كنم به كامپيوتر و شبكه هاي تلويزيوني را داشته با شم از مانيتور ببينم.من به چه چيزهايي نياز دارم(به چه كارت تي وي نياز دارم).

در مورد انتخاب يك مادربورد لطفا كمك كنيد.

در مورد انتخاب كارت صدا نيز كمك كنيد.

لطفا بهترين قطعات با قيمت مناسب را بگوييد.

لطفا قيمت قطعات را نيز بنويسيد.

لطفا راهنمايي كاملي بكنيد.

godsmak
12-04-2007, 16:52
کارت Tv به نظر من پینایکل بگیر.
مادر بورد فقط سری S از گیگابایت که حدود 70000 تومانه.

aa12
14-04-2007, 11:05
یه کم سوالت گنگه چون گفتی که تلویزیون رو می خواهی وصل کنی به کامپیوتر

تا اونجایی که من خبر دارم فقط تلویزیون های خیلی جدید ( بالای 700 تومن ) می تونن به کامپیوتر وصل بشن

اگه هم می خوای تلویزیون رو به کامپیوتر وصل کنی یک کابل S-Video لازم داری که یه سرشو به کارگ کرافیک

کامپیوتر و سر دیگه شو به تلویزیون وصل کنی البته قبلش باید حتما هم رایانه و هم تلویزیون خاموش باشند

ولی اگه منظورت اینه که شبکه های تلویزیونی رو بر روی صفحه نمایش کامپیوتر داشته باشی ( بدون استفاده از

تلویزیون ) باید یه دونه کارت TV بگیری . بعضی از این کارت ها امکان Capture هم دارند که اونا امکاناتشون بیشتره و

باید بری از تو بازار پرس و جو کنی تا قیمت ها و امکانات انواع مختلف این کارت ها دستت بیاد

اگه رفتی بازار و دیدی فروشنده جواب الکی می ده یا به جای جواب دادن به بغل دستیش می گه یا سرشو با تلفن

گرم می کنه چی رو می فهمی ؟ فرد مورد نظر برای کسب پول به این کار رو آورده و سواد کامپیوتری یا ندارد یا در حد

زیر صفر یا در بهترین حالت 0.5 % است .

زیاد رو حرف بعضی از فروشنده ها حساب باز نکن خیلی شون که فله ای کار می کنن همون جنس مزخرف

خودشونو بهت می گن بهترینه و فلان و بهمان و نیم ساعت چرت و پرت سر هم می کنن

خودت تحقیق کنی بهتره و دیگه این که

موقع خرید سخت افزار اصلا عجله نکن

mndbnt
15-04-2007, 08:53
یه کم سوالت گنگه چون گفتی که تلویزیون رو می خواهی وصل کنی به کامپیوتر

تا اونجایی که من خبر دارم فقط تلویزیون های خیلی جدید ( بالای 700 تومن ) می تونن به کامپیوتر وصل بشن

اگه هم می خوای تلویزیون رو به کامپیوتر وصل کنی یک کابل S-Video لازم داری که یه سرشو به کارگ کرافیک

کامپیوتر و سر دیگه شو به تلویزیون وصل کنی البته قبلش باید حتما هم رایانه و هم تلویزیون خاموش باشند

ولی اگه منظورت اینه که شبکه های تلویزیونی رو بر روی صفحه نمایش کامپیوتر داشته باشی ( بدون استفاده از

تلویزیون ) باید یه دونه کارت TV بگیری . بعضی از این کارت ها امکان Capture هم دارند که اونا امکاناتشون بیشتره و

باید بری از تو بازار پرس و جو کنی تا قیمت ها و امکانات انواع مختلف این کارت ها دستت بیاد

اگه رفتی بازار و دیدی فروشنده جواب الکی می ده یا به جای جواب دادن به بغل دستیش می گه یا سرشو با تلفن

گرم می کنه چی رو می فهمی ؟ فرد مورد نظر برای کسب پول به این کار رو آورده و سواد کامپیوتری یا ندارد یا در حد

زیر صفر یا در بهترین حالت 0.5 % است .

زیاد رو حرف بعضی از فروشنده ها حساب باز نکن خیلی شون که فله ای کار می کنن همون جنس مزخرف

خودشونو بهت می گن بهترینه و فلان و بهمان و نیم ساعت چرت و پرت سر هم می کنن

خودت تحقیق کنی بهتره و دیگه این که

موقع خرید سخت افزار اصلا عجله نکن

کاملا حرف این دوستمون درسته . من یه کارت Leadtek winfat tv2000 ex expert را برای دیدن تلویزیون و کپچر به شما پیشنهاد می دهم با قیمت 43 و دوسال گارانتی آواژنگ و ساپورت ویستا. درباره مادربرد گیگابایت سری S